בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
קלאב פוט הפך, ביום אחד בשבוע ה-15 להריון למציאות שלנו. בזכות הפורום הזה התמודדנו עם הגילוי, הפחדים, הבדיקות, הלידה, הגיבוסים, הניתוח והנעליים. היום יש לנו ילד בריא ומדהים-אני מאחלת לכל אמא בן כמו שלנו. כל בוקר, כל ערב, כל יום מאז שבננו נולד - כל בוקר אני אומרת תודה על הבן הבריא שלנו-על שאין לו בעיה נורולוגית שכל כך פחדנו שתהיה, שאין לו עיכוב בהתפתחות ושהוא רואה אותנו, שומע, ממלמל, ומחייך אלינו. כל בוקר אני מנשקת לו את כפות הרגליים ואומרת תודה שיש לנו בן כך כך יפה וחייכן ושהוא מקבל כל כך יפה את נעילת הנעליים. כל ערב באמבטיה אני מותחת, מסובבת, מקפלת ומעסה את כפות הרגליים של הבן שלי. כל ערב, עדיין בקצת עצב, אני נועלת לו נעליים הדוקות עם מוט ברזל בניהן, ומקווה שנעלתי כמו שצריך, שהגמישות נשמרת והכל יושב טוב. כל יום לפחות פעמיים אני מסבירה לאנשים ברחוב, ששואלים, מה זה המוט והנעליים ולמה הבן שלי לא מסכן. כל יום אני נכנסת לפורום ומנסה להקל על עוד אמא, עוד הריונית, עוד תינוק שיבוא לעולם- בלי יומרה מיותרת, רק עצות. כל חודש אני הולכת לרופא ומקווה לשמוע רק בשורות טובות, הפחתה בשעות, פידבק על המאמץ וההשקעה. כל יום אני חושבת על העתיד, על הצעדים הראשונים, הריצה הראשונה לזרועותי, שיעורי ספורט, טירונות, מסע כומתה. באמת, כל יום! כאן אפשר למצוא בית להורים ולילדי קלאב פוט. באמת בית. ברוכים הבאים.

מחפשת חתן?
03/02/11 17:52

תזכרי לי בת כמה היפיופה?

היא נראית מתאימה לשידוך ליואב ( :

תמשיכי להנות ממנה

נועה
פותחת שרשור השווצות!
03/02/11 16:26
4צפיות
פותחת שרשור השווצות!
זאת עמית המדהימה

ותודה רבה לכולן על העזרה בעניין התמונות
שלי
ועוד אחת קטנה...
03/02/11 16:27
2צפיות
ועוד אחת קטנה...
משחקת עם הצעצוע האהוב עלייה- הנעליים!
º
מדהימה!
03/02/11 17:38
ממש
03/02/11 17:46
המון בריאות ונחת
מצטרפת לשוויץ
04/02/11 05:50
2צפיות
מצטרפת לשוויץ
מציגה את תומקי שלי לאורך השלבים של הטיפול.

עם הגבס
עם הנעליים
04/02/11 06:19
2צפיות
עם הנעליים
עושה שכיבות שמיכה בגיל 4.5 חודשים
והיום- 7 חודשים
04/02/11 06:22
2צפיות
והיום- 7 חודשים
נעליים רק  בלילה.
זוחל בכל הבית, מתיישב, מטפס ונעמד.
אושר גדול
ואחרון עם האח התאום
04/02/11 06:25
1צפיות
ואחרון עם האח התאום
קניתי להם השבוע מתקן לאמבטיה לקלח בשניים.
איזה מתוקים
04/02/11 08:56
יש מתקן כזה גם ליחיד?
היכן קנית?
זה מMOTHERCARE
05/02/11 06:16
בלונדון והם לא עושים משלוחים לארץ. חברה הביאה לי.
למרות שיש להם גם ליחיד- את יכולה לראות באתר שלהם.
תודה
05/02/11 10:34
תיארתי לעצמי שזה לא מכאן.

בעלי טס אוטוטו הוא יביא לנו את זה.

תודה רבה
º
LIKE !
05/02/11 05:12
מתוקה!!
04/02/11 08:59
איזה צחוק מצחיק.
º
מתוקה!!
05/02/11 05:11
בנות, מה עם עוד קצת השווצות?!?
06/02/11 09:47
1צפיות
שנכיר קצת את הקטנטנים שאנחנו כל הזמן מדברות עליהם...
יאללה, לעבודה!!!!!!!!!!!
º
גם אני משוויצה
07/02/11 11:08
2צפיות
גם אני משוויצה
º
ועוד אחת
07/02/11 11:09
1צפיות
ועוד אחת
איזה בובה
07/02/11 11:38
בת כמה היא?
תודה רבה
07/02/11 17:54
בת שנה וחצי, אבל התמונות הללו לא עדכניות, הן בערך מגיל שנה.
הקטנים שלי
07/02/11 18:57
1צפיות
ניב
ניב, בת שנה ו-8 חודשים
ורון
07/02/11 19:00
1צפיות
רון
בן 4 ורבע
º
הנסיכה שלנו
07/02/11 20:37
3צפיות
הנסיכה שלנו
איזו מתוקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
08/02/11 08:30
מאיפה הכובע המהמםםםםםםםםםםםםם?
תודה!
08/02/11 15:48
הכובע מפוקס. והוא באמת מהמם! תודה.
עדכונים...
03/02/11 16:09

חזרנו מביקורת פתע לאחר פצע שנוצר ליואב באזור האבזם. פנסקי אמר שזה הילד השני שהוא רואה שנוצר לו פצע באזור הזה ואמר שזה "החיסרון" בהתחלת טיפול בגיל כה צעיר. שהוא לא נתקל בילדים שמתחילים את התהליך בגיל 4 חודשים ומתמודדים עם פצעים.

הרגל במצב מצויין למרות היומיים של ההפסקה. כרגע הוחלט לעבור לנעל אחרת ועד אז - לתת לרגל להיות בלי כלום!!! מכוון שהוא רוצה שהפצע יגליד לגמרי ולא רוצה להתמודד עם הפצעים ומעדיף להתמודד עם נסיגה.

הוא אמר שיש מקרים שאפילו שבוע הפסקה עם נעליים לא מביא לנסיגה

החלטנו לנטוש את האלפא-פלקס ולדלג על הדניס בראון והמרקל והיום  נזמין את הג'ון מיטשל.

לפי מה שהבנתי מהאתר שלהם יכול להיות להם קצת איחור באספקה בשל קשיי מזג האוויר.

האם יש למישהי נעליים להשאלה עד שנקבל את שלנו? אני מחפשת נעל מקבילה ל 80 באלפא פלקס (המידה השניה) |

אם לא נצטרך את הדובס נשמח להשאילו לכל מי שיצטרך אותו - אם יש משהו טוב באלפא פלקס זה הדובס!!!

סופ"ש נעים וחמים

נועה
תבררי עם משה
03/02/11 16:11
יכול להיות שהוא ייתן לכם החזר על הבר של דובס...
רק לצורך ההרגעה
03/02/11 17:36
אנחנו היינו לפחות פעמיים בגיל של עד 3 חודשים ללא גבס וללא נעלים לתקופות של לפחות שבוע בכל פעם וממש לא קרה כלום ב"ה. זה לא מבטיח שזה כך אצל כולם, אבל זה מה שהיה אצלינו. בהצלחה!
פצעים
03/02/11 18:23
אז היום בביקורת ד"ר פנסקי
צילם את הרגל  של טוהר שטפו טפו במצב מצויין
אצלינו הפצע היה  פצע לחץ חמור מנעילת נעליים יומיים וב"ה שיש לי שכנה אחות שהלכתי להראות לה את הפצע ולהבין אם הוא קשור לנעליים
והיא הורידה לו את הנעליים ואיפסה לנו את הראש
שבוע וחצי בלי נעליים והפצע עוד לא הגליד ואז עוד שבועיים גבס עד שהפצע ממש יגליד (הוא היה ברגל בלי הק"פ)
נעליים
ומאז ב"ה טפו טפו
הוא בן שנה וחודשיים והמצב מצויין
אבל יש צלקת מהפצע

מסקנה שלי בימים הראשונים לעקוב יותר, להוריד את הנעל מדיי פעם,אם התינוק ממש צורח לבדוק יכול להיות שזה הסתגלות (כמו שאנחנו חשבנו והעברנו יומיים על הידיים)ויכול להיות פצע
תשובה
03/02/11 21:35

יואב כבר בן 5 חודשים בדרך להורדה בשעות כך שאנחנו כבר רגילים לנעליים.

הפעם זה לא היה כמו שהתחלנו עם הנעליים שאז הוא בכה וצרח (ואז היה רק תחילת שפשוף וטיפלנו בזה ע"י שיפצור הנעל).

יואב לא הוציא הגה. הוא לא בכה, היה חייכן כרגיל.

גילינו את הפצע בטיפול השוטף...
המשך
03/02/11 22:49
אוי סליחה
זה לא הייתה תגובה לסיפור של יואב

יותר "הסתלבטות" על עצמינו
אחרי שד"ר פנסקי צילם אותו היום
כמה לא צריך לעשות.

ואני עוד זוכרת שכשלטוהר היה פצע
הגענו לפנסקי והוא הפגיש אותנו עם הורים חמודים
שהגיעו עם הבן שלהם לאישפוז
בעקבות צרחות של כאב
בבית חולים בדקו את כל  הילד
רק לא הורידו לו את הגרביים
כשהם חזרו הבייתה עייפים ומוטשים אחרי שביה,ח לא מצא כלום
הם הכניסו אותו למקלחת וגילו פצע מתחת לגרב
(אני מקווה שאני לא  מעוותת את הסיפור)

בכל אופן המסקנה שלי מהשירשורים
שכנראה גם לנעלי ק"פ
יש "אופנות"
כשאנחנו הגענו לפורום ההמלצות הגורפות היו האלפא פלקס
מול נאמני הדניס בראון
עכשיו המיטשל עולים
בעיני כמו כל דבר העיקר שלתינוק נוח ולהורה נוח
והכל בסדר

בהצלחה עם יואב
אנחנו התחלנו לנעול נעלים אחרי גיל 4 חודשים
04/02/11 09:05
1צפיות
וסבלנו מפצע חמור מאוד.

ממש שטות מה שהוא אמר, רוב הילדים נועלים את הנעלים לפני גיל 4 חודשים כי יש להם מעט גבסים לתיקון הרגל.

איזה ק"פ יש לו - חצ צדדי או בשני הרגלים? והיכן הפצע ברגל הבריאה או עם ק"פ?

תגובה
04/02/11 15:29
1צפיות

ליואב קלאב דו"צ כך שהפצע מופיע ברגל עם הקלאב פוט ( :...

לא נראה לי נכון להגיד "שטות" על נסיון שלו. זה מה שהוא אמר, זה מה שהניסיון שלו אומר...

אני חושבת שהוא לא דיבר רק על נעילת הנעליים אלה על כל התהליך עצמו. ואם תחשבי על זה אולי יש בזה קצת הגיון - בכל זאת העור קצת פחות רגיש?

מקווה שכול ילדי הפורום לא משנה באיזה גיל הם - לא יזכו לחוות יותר פצעים מכל סוג...

שבת שלום
תגובה
04/02/11 17:10
הניסיון שלו עם הפצעים והנעלים הללו, הוא כמו הניסיון של ההורים בפורום, היות וזו תופעה חדשה של החודשים האחרונים, והוא לא הרופא היחיד שנתקל בזה. ולהגיד שמי שנועל נעלים אחרי גיל 4 חודשים זה שטות היות חלק ניכר מהילדים נועלים את הנעלים בפעם הראשונה לפני גיל 4 חודשים. ואם הוא יודע שהנעלים הללו עושות פצעים וגורמות לבעיות אולי כדאי שהוא לא ימליץ עליהן. וגם ילדים שנעלו נעלים אחרי גיל 4 חודשים סבלו מפצעים, הבן שלי הוא דוג' לכך ועכשיו גם הבן שלך.

ומהנסיון שלי כמאמא גילתי שלא משנה מה הניסיון של הרופא וכמה הוא מעורך או נחשב, אני (וגם בעלי) לא מקבלים שום דבר כתורה מסיני, אנחנו בודקים הכל. וגם רופאים יכולים לטעות עם כל הניסיון שלהם....

שבת שלום
תודה גדולה לכל הממליצים על ג'ון מיטשל
03/02/11 00:03
1צפיות
לפני כחודש עברנו את טבילת האש הראשונה עם הנעליים - וזה היה משבר טראומטי לקטן וגם לנו. עזרתם לנו מאוד בשעות הקשות...
חזרנו לגבס ובינתיים הזמנו ג'ון מיטשל עקב המלצות חמות של מספר רב ממשתתפי הפורום - כל כך בצדק!
חששתי שיהלי ינטור טינה לנעליים - והפלא ופלא, נעלנו לו את הג'ון מיטשל והוא פשוט קיבל אותן בטבעיות, לא בכה כשזז והוא אפילו זז ממש בחופשיות, בלי פצעים, שפשופים ומיני מזיקים... טפו טפו טפו.
אז המון תודה - שמחה שהקשבתי.

שיהיה לילה טוב,
רביד
קצת מבולבלת
03/02/11 07:57
1צפיות
אני יודעת שכרגע כללית לא מחזירה על הנעליים אלא אם
פונים לועדת חריגים, השאלה אם המיטשל גם כלול בועדת חריגים או שבגלל שזה מחול אין החזר כלל?
ושאלה נוספת אם אפשר לשאול על עלות של הנעליים,
כי כרגע אנחנו עם המרקל ( די מרוצים יש לומר) והם עלו לנו 1600 ש"ח ללא החזר ומסקרן אותי העלות של הגון מיטשל

תודה על התשובות יום מקסים
קצת סדר
03/02/11 11:22
1צפיות
1. הכללית לא מחזירה החזרים כרגע, בנתיים גם לא למי שפנה לועדת חריגים. ישנה איזה הבטחה טלפונית שקיבלו כמה שהם יקבלו החזר אבל בנתיים אף אחד עוד לא קיבל החזר בפועל (לפחות אף אחד לא כתב זאת כאן).

2. הג'ון מיטשל כרגע לא כלול בהחזרים, מקווה שזה ישתנה בקרוב, הם עולים 400$ בהזמנה הראשונה שכוללת את הבר, כרגע ששער הדולר מאוד נמוך זה בסביבות 1400 ש"ח. בהזמנות חוזרות מזמינים רק נעלים כמובן. (על מחיר הנעלים, איכותם ועוד כתבתי בהמון הודעות קודמות תעשי חיפוש בפורום)

3. על המרקל יכול להיות החזר ועדת החריגים כי הן מוזמנות דרך סוכן, את יכולה לנסות. אם הן טובות לכם ולא עושות פצעים וגורמות לבכי אולי לא כדאי להחליף.

תודה רינת
03/02/11 12:44
1צפיות
עשית לי קצת סדר ,האמת שאנחנו מאוד נהנים מהמרקל פרט לעובדה שלנעול אותם זה קצת לוקח זמן כי זה עם שרוכים
אז אולי עם רצועות ילך לנו יותר בקלות , בפרט שהמרקל אפילו עולות יותר.

אז שוב תודה על התשובות
להערכתי
03/02/11 15:08
1צפיות
הכללית תחזיר (דרך וועדת חריגים או כנוהל כללי מתישהו) בקנייה דרך מכוני הסדר בלבד. אני מאוד אתפלא (ואשמח כמובן) אם יחזירו על המיטשל המיובאות באופן אישי.
º
03/02/11 11:13
1צפיות
רביד
04/02/11 14:23
1צפיות
אני כל כך שמחה לשמוע שהכל בסדר
כל כך עצוב לי כל פעם להכנס לפורום ולקרוא על פצעים ושפשופים
אני בטוחה שעם הגון מיטשל לא תהיה שום בעיה
שבת שלום
סבתא
אין על הג'ון מיטשל
05/02/11 10:27
1צפיות
שמחה שכל הסבל והבכי מאחוריכם.
בעניין החזרים מקופות חולים
02/02/11 21:18
6צפיות
לאחרונה דובר פה לא מעט על בעיות עם החזרים ורציתי רק לעדכן שאני בקופת חולים מאוחדת והיום אישרו לי 50% החזר על הבר (=אלף שקל). אין לי הרבה דברים טובים להגיד על הקופה הזאת אבל הנה מצאתי אחד - אז חשבתי לשתף אתכם...
אפשר לשאול איזה בר?
02/02/11 23:30
5צפיות
כי שלנו עלה 1000 ש"ח יחד עם הנעליים (מכבי החזירו 850).
הבר החדש של דובס עם נעלי אלפא
04/02/11 11:40
6צפיות
ביחד עולים 2000 ש"ח. קיבלנו החזר של 1000. איזה בר יש לכם?!
אה, הבנתי. זה הבר שמאפשר יותר תזוזה?
04/02/11 15:30
7צפיות
לנו יש דניס בראון.
כן
05/02/11 19:18
4צפיות
וכרגע בגלל שהוא חדש זה מחירו. בעתיד הבר לבד יעלה 1500 דולר!!
הדובס
06/02/11 15:54
4צפיות
מעניין אותי מאד איך הן נראות. ומה יתר התזוזה בהן.                                                                                                   המוט מתפרק באמצע? יש מצב לעלות מזה תמונה ברורה? תודה מראש!
עונה לך
07/02/11 07:34
4צפיות
בהזדמנות אנסה לצלם אותם. אפשר גם לראות איך זה נראה באינטרנט - לא זוכרת עכשיו איפה. הבנתי שיש שתי גירסאות של דובס. מה שלי יש זה מוט שהנעליים מתפרקות ממנו כמו המתקן הרגיל (בצדדים, לא באמצע). היתרון הוא שהילד יכול להזיז כל רגל כלפי מעלה ומטה, כאשר ברגע שהוא לא מפעיל לחץ יש שם קפיץ שדווקא דוחף את הרגל כלפי מעלה, ובעצם מותח את הגיד (למשל בזמן שינה). זה למעשה משפר את טווח התנועה של הקרסול. אגב, ,המראה שלהם הרבה פחות קומפקטי משל הבר הרגיל ובעיני די מגושמות אבל היתרון התנועתי שווה בעיני...
חפשי "dobbs brace" בגוגל
07/02/11 11:00
4צפיות
ובתמונות גוגל.
רגע לפני ביקורת החרום מחר...
02/02/11 21:11
1צפיות

ערב טוב לכולם,

כאמור, מחר יש לנו ביקורת "פתע" בעקבות פצע בקרסול של יואב. כרגע הפצע נראה הרבה יותר טוב אבל יואבי כבר למעלה מ 24 שעות ללא נעליים.

אחרי הפצע הנוכחי התייאשנו ואנחנו שוקלים ברצינות מעבר לג'ון מיטשל (במיוחד לאור העובדה שבעוד חודשיים אנחנו נוסעים לשליחות לשנה לארה"ב)

ולשאלות:  כיצד אני מזמינה את הנעליים?
איך אני יודעת איזה מידה לקנות? כרגע יואב עם אלפא-פלקס מידה 70 (המידה הראשונה) ונראה לי שהיא כבר קצת קטנה עליו (עוד מעט בן 5 חודשים).
אם באמת הנעל קטנה, ונקבל אישור להחזיר נעליים וב"ה לא נצטרך לגבס מחדש - איך נשים את הנעליים? האם יש לכן פתרון לנעליים חלופיות עד שנתארגן על נעליים חדשות?

תודה

נועה
הי נועית
02/02/11 23:54
7צפיות
קודם כל אני מקווה שהפצע ברגלו של יואב יחלוף מהר ובלא סבל מיותר.
שמי רביד, אמא ליהלי בן חודשיים וחצי.
אנחנו הגענו לתיקון מלא בגיל 7 שבועות (צעיר מאוד) והתחלנו להשתמש באלפא פלקס עם בר של דובס.
החוויה היתה טראומטית ליהלי וכמובן שגם לנו. תגובתו הסוערת, הצרחות והבכי ההיסטרי - זה היה חלום בלהות.
מיד עם תחילת השימוש הופיעו שפשופים ושלפוחיות. ניסיתי לעשות מניפולציות עם מדבקות, ניסינו זוג משומש, ניסינו אפילו זוג של מרקל ושום דבר לא עזר. מתוך שבוע ימים הוא נעל נעליים בערך יומיים וחצי לסירוגין וכל שאר הזמן ניסיתי לבלום היווצרות של פצעים.
קיבלתי כאן המון המלצות חמות על הג'ון מיטשל.
חששתי להתנהל מול חו"ל - ובדיעבד - ללא הצדקה.
יהלי חזר לגבס למשך שבועיים על מנת לתת לרגל הבריאה דווקא שהיתה פצועה - זמן להחלים.
עם הסרת הגבס התחלנו את נעילת הג'ון מיטשל - מפלס החרדות שלי היה בשיאו, כיוון שלא הייתי מסוגלת לדמיין אפילו לחזור לאותם ימים קשים שחווינו עם הסוג הקודם - ואני חייבת לשתף אותך שפשוט נדהמתי - יהלי קיבל אותן מייד ושיתף פעולה. הוא היה נינוח ולא ניתקלתי בשום התנגדות.
הרגליים נקיות לגמרי מפצעים/שפשופים/שלפוחיות - ואנחנו עם הנעליים כבר שבועיים.
אז - הנעליים מדהימות!!! אלו בעצם סנדלים וכל שיש לעשות הוא לסגור את האבזמים - מאוד מאוד נוחות לתפעול. באתר ישנם שני סרטוני הדגמה קצרים מאוד לגבי אופי נעילת הנעליים.
אני מרוצה עד השמיים ושמחה על כל הנשים המקסימות פה בפורום שהפנו אותי לאפשרות זו.

את ההזמנה מבצעים באמצעות האתר/או סורקים את הטופס ושולחים להם במייל.
כתובת האתר:
http://www.mdorthopaedics.com/

ברגע שתיכנסי תראי שיש שם טופס הזמנה במסגרתו תתבקשי למלא מספר נתונים ולמדוד את כף רגלו של יואב בצורות שונות - דבר הנותן להם אינדיקציה לגבי המידה.
את הנעליים קיבלתי תוך שלושה ימי עסקים בלבד - עד לפתח הבית. היה מדהים.

אם תרצי עזרה במילוי הטופס או בכל שאלה אחרת,
את מוזמנת ליצור עימי קשר במסר.

שיהיה ערב נעים,
רביד
º
היכן אתם מטופלים?
03/02/11 16:10
התהפכות
02/02/11 19:30
1צפיות
ערב טוב לכולם!

בני המתוק בן 5 חודשים, מזה יותר מחודשיים נועל נעלי סד, והוא אינו מראה כל סימנים להתהפכות. הוא מאוד נהנה מהשלמת ההיפוך כשאני מתחילה אותו (מטה הצידה את פלג גופו העליון או התחתון), אך לא מנסה להתהפך לבד, גם לא בשעה בה הוא נמצא בלי נעליים.
הוא כן מנסה להתרומם עם הרגליים לכיוון עמידת שש (במיוחד כשהוא בלי נעליים), פעמיים-שלוש עד עכשיו עשה סיבוב של 180 מעלות על הבטן, מחזיק יפה את הראש.

האם מישהו יודע איך אני יכולה לעודד אותו, מלבד להפוך אותו חלקית בעצמי ולתת לו להשלים? באילו גילאים הילדים שלכם התהפכו?

אציין שככל הנראה בסוף החודש הזה אנחנו נרד ל - 16 שעות.

תודה!!
אל תדאגי
04/02/11 14:27
1צפיות
הי. אל תדאגי לכל ילד יש קצב משלו וזה לא קשור לנעליים. יש כאן ילדים מאד אקטיביים
שהתהפכו מאד מקדם ולהפך. עוד קצת סבלנות והוא יתהפך...
סבתא
º
תודה על העידוד, מקווה
04/02/11 15:28
1צפיות
תסכול אחד גדול!
01/02/11 13:26
4צפיות

אחרי שכבר התרגלנו לנעליים, שיואב "לא יכול בלעדיהם" פתאום היום אני מורידה את הנעל ורואה הפרשה על הגרב...

מורידה את הגרב ולא מאמינה למראה עיני - הקרסול אדום, נפוח ופצוע ) : (יואב לא הוציא הגה הנסיך הזה)

מיד צילמתי את הרגל ושלחתי לפנסקי והוא הורה לי להוריד נעליים ולבוא אליו ביום חמישי.

בסוף החודש היינו אמורים לבוא לביקורת להורדה בשעות.

ומה אם הזמן הזה בלי הנעליים יגרום לנסיגה?

ומה אם ההורדה בשעות תתעקב?

לפחות יתרון אחד מצאתי - אפשר לשים רגלית ( :

נועה
º
איזה נעליים הוא נועל??
01/02/11 14:38
2צפיות
ניחוש
01/02/11 14:57
1צפיות

אבל מפס היצור שלא עשה בעיות ועד היום הכל באמת היה טוב...

אולי הנעל כבר קטנה?
אוי!
01/02/11 15:00
2צפיות
באמת תיסכול.
אפשר לתרגל את הרגל בינתים כשיואב ללא הנעלים, יש אומרים שזה יכול להפחית סכנה לנסיגה: למתוח את כף הרגל כלפי מעלה לכיוון הקרסול, כמו שעושה הרופא כשהוא בודק כמה זוית דורסי יש.
מחזיקה אצבעות.
גם אנחנו אצל ד"ר פנסקי ביום ה' הקרוב אי"ה - ביקורת ראשונה אחרי הפחתה ל-12 שעות.
איך יכול להיות?!
01/02/11 17:24
1צפיות
חשבתי שאחרי שמתחילים והכל בסדר זה כבר לא יכול לקרות. אולי היה לו משהו בגרב שגרם לזה? ממש מבאס! מקווה בשבילכם שזה שום דבר ושהפסקה של כמה ימים לא תזיק - עדכני אותנו!
הבעיה היא שזו לא הפסקה לכמה ימים
01/02/11 18:16
1צפיות
ברגע שהקרסול אדום ומשופשף אי אפשר לנעול נעלים עד שהפצע עובר, וכדאי למנוע נסיגה צריך לגבס את הרגל.
ממש מבאס!
מבאס
01/02/11 18:22
1צפיות
הזמן מהיום עד יום חמישי שאתם אצל הרופא לא יגרום לנסיגה, אבל אם הפצע אדום ונפוח ומפריש רוב הסיכויים שהרופא יגבס את הרגל עד שהפצע יעבור כי עם פצע כזה (בעיקר מפריש) אי אפשר לנעול את הנעלים.

אם הוא יגבס לכם את הרגל בהחלטת תעקב ההורדה בשעות, עד שתורידו את הגבס ותשלימו את החודשים.

לנו הפצע הזה גרם לעיקוב של חודש מתוכם שלושה שבועות הרגל היתה מגובסת

מחזיקה לכם אצבעות, מקווה שאצלכם זה יהיה קצר יותר!

תרגישו טוב!
היי לכולם
01/02/11 12:08
1צפיות
האם יש במקרה למישהו מיטת תינוק מיותרת להשאלה לחצי השנה הקרובה?
תודה
הי מירי,
01/02/11 13:22

אנחנו אמורים לנסוע לחו"ל בתחילת אפריל (בין סוף מרץ לאמצע אפריל - המועד עוד לא סגור סופית).

אנחנו נוסעים לשנה ולכן אם את מעוניינת ויכולה לחכות עד אז - נשמח להשאיל לך.

צרי איתי קשר במסר עם הפרטים שלך ואשמח לעזור.

נועה
יש לנו, אבל השינוע יהיה בעייתי
01/02/11 14:48
אנחנו גרים בדרום הרחוק
תודה רבה על ההצעות
05/02/11 09:53
הסתדרנו עם משהו קרוב וזמין יותר.
חדשים ודרושים ב-
30/01/11 16:09
1צפיות

מאז הסופרנוס לא הייתה דרמת פשע משובחת כזו: סיפור עלייתו של הפשע המאורגן בארה"ב של שנות ה-20, ערב כניסתו לתוקף של חוק היובש.
הדרמה עטורת השבחים אימפריית הפשע מקבלת פורום ואתם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורומים המחפשים מנהלים:

הישרדות - העונה החדשה (הפורום ייפתח בקרוב)
פורום סדרות מציאות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם מתאימים?
הקליקו, מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה
אני נושמת לרווחה
30/01/11 13:50
1צפיות
היום היינו בביקורת ראשונה אחרי ההורדה ל-12 שעות והרופא היה מרוצה עד הגג!!! נכון לעכשיו הוא גם לא חושב שנצטרך בהמשך ניתוח הארכת גיד שלא עשינו בהתחלה!!!
הייתי ממש בחרדות בגלל כל מני בעיות, פצעים, החלפת נעליים וכו' אבל עכשיו חזרתי לנשום ולחייך
שלי.

נ.ב:  אני אף פעם לא מצליחה לצרף תמונה... יש למישהו טיפ קטן? רוצה להשוויץ...........
º
נהדר. שיהיו רק בושורות טובות
30/01/11 20:30
איזה כייף, כל הכבוד!!
31/01/11 20:33
כשראיתי את הכותרת חשבתי שזה בגלל שהחלפתם סוג נעליים
ממש בשורות משמחות שימשיך כך!!

לגבי התמונה כנראה שהתמונות כבדות מידי, את צריכה להקטין את האיכות כדי להצליח להעלות אותה לתפוז
מזל טוב!
01/02/11 12:55
שימשיך ככה עד 120!
בשעה טובה
01/02/11 13:11

איזה כייף של הודעה.

מאחלת שהכל ימשיך טוב טוב ורק טוב.

נועה
בשעה טובה! בשורות מעולות
01/02/11 22:23
את צריכה להקטין את התמונה ל 300 ק"ב בערך (את יודעת איך לעשות את זה?)
אחר כך יורדת למטה בכתיבת הודעה חדשה ל"הוספת קובץ", מוסיפה את הקובץ של התמונה
ולוחצת על "שלח", מיד אחר כך הוא מאשר לך שהתמונה הועלתה בהצלחה, ואז את לוחצת על "שלח"
הודעה.... וזהו!

אם משהו לא מובן, תשאלי
איזה חדשות טובות!
02/02/11 05:14
בקשר לתמונה - את צריכה להקטין אותה - אני עושה זאת בצייר:
קודם כל תשמרי את התמונה בשם אחר (כדי שהתמונה האיכותית והמקורית תישמר לך...). תפתחי את הצייר, תלחזי CTRL + W ואני מקטינה כל הזמן ל - 75% ושומרת עד שאני מגיעה לגודל הרצוי.
º
איזה כיף לכם! מחכים להגיע לשלב זה גם...
02/02/11 23:56
טלפון של ד"ר פנסקי
30/01/11 11:06
16צפיות
שלום לכולם,
אנחנו מטופלים של ד"ר פנסקי - היינו בגיבוס הרביעי ביום חמישי האחרון. היום אחד הגבסים התלכלך בקקי ורציני.... אנחנו רוצים להתייעץ איתו מה לעשות. יש לנו את המייל שלו אך לא את מספר הטלפון. אשמח אם תוכלו לשלוח לי במסר.
תודה, רונית
רונית צהריים טובים
30/01/11 13:44
5צפיות
את יכולה לשלוח לו מייל, הוא חוזר באותו היום בדר"כ עם תשובות.\

אנג'לה.
אני לא מאמינה שהנסיך שלי כבר בן 4
30/01/11 08:38
2צפיות
בוקר ט וב,
למרות שאני צופה מהצד כבר המון זמן הבוקר החלטתי לכתוב ולשתף
היום הבן הבכור שלי עמית שנולד עם קלאבפוט ברגל ימין בן 4, מתחילת הטיפול אנו מחכים לגיל 4 (זה הגיל שפנסקי מפסיק עם הנעליים במידה והכל בסדר)
היום בבוקר התעוררנו ושמתי לו שירי יומולדת ורקדנו בבית ובדרך לגן הילד המהים הזה אומר לי
"אמא, היום יש לי יומולדת, אני בן 4 נכון אני כבר לא חייב לשים נעליים? נכון פנסקי כבר מרשה לי....
דמעות חנקו את גרוני, חלק מכן יודעות כמה היה לי קשה הטיפול בקלאבפוט וכמה היה לי קשה בכלל לקבל את הבעיה (תזכורת: אני גיליתי רק בלידה ...) כמה הוא חכם הילד הזה.
אז ילד שלי מלאך אני מאחלת לך רק בריאות ואריכות ימים אני אוהבת אותך כל כך שיהיה לו יום הולדת שמח וכפי שאמרת לי היום שביום ההולדת שלך אתה מלך אז בשבילי אתה תמיד מלך!!
באהבה גדולה
אמא
איך התרגשתי ממך...
30/01/11 09:01
2צפיות
מזל טוב ושמחה גדולה
תודה מתוקה שלי
30/01/11 09:47
1צפיות
וגם לך מגיע מזל טוב ובשעה טובה...
מזל טוב בריאות ואושר
30/01/11 10:34
איך הזמן עובר מהר. אני זוכרת אתכם. ורק בשורות טובות.
היי ענבל.
30/01/11 20:27
1צפיות
המון מזל טוב ושבע"ה  נזכה רק לבשורות כאלו.
נשיקות לעמית.
מפאר וענבל.
º
איזה יופי!! מזל טוב
30/01/11 20:29
מזל טוב!
31/01/11 05:03
איזה כיף להגיע לגיל המיוחל!

רק בריאות,

יפעת
ביקורת ראשונה אחרי נעליים!
27/01/11 14:43
3צפיות
סוף סוף אנחנו נושמים לרווחה! אחרי כל התלאות שעברנו עם איתן - היינו היום בביקורת ראשונה לאחר חודש עם נעליים ופנסקי היה מרוצה מאוד!!! בהתחלה הוא אמר "אני רואה שהעקב למטה" ואני מרוב לחץ הייתי בטוחה שהוא אומר שהעקב לא במקום והחוורתי כמו קיר...כמובן שמיד הבנתי שהכל בסדר. הוא הוריד לנו את הנעליים ל-4 שעות ביום ואם הכל יילך כשורה בעוד חודש נעבור לנעליים רק בלילה! איזה אושר! מה שמוזר לי הוא שאצל אוריה התחלנו עם נעליים בגיל 3 חודשים והיא נעלה אותן 23 שעות ביממה עד כמעט גיל שנה והיום יש הנחיות אחרות. פתאום מגיל חצי שנה מורידים בבת אחת ללילה - איך זה? בכל אופן אני שמחה מאוד ויכולה להגיד לכל מי שנמצא בהריון או בתחילת הדרך - צריך ה-מ-ו-ן סבלנות ובסוף הכל מסתדר. ואם יש לכם ק"פ רגיל אז בכלל זה שטויות...
איזה כייף, איזה כייף!!!
27/01/11 19:55

את רואה? היית מאמינה שהרגע הזה יגיע?

מדמיינת את הפרצוף שלך כשפנסקי נתן לכם "שחרור".

מסכימה עם מה שטובה כתבה לך בהודעה הקודמת.

עכשיו, כשהורידו לכם את השעות את יכולה לשלוח אותו ליותר שעות ללא נעליים.

אני מחכה להורדת השעות בחודש הבא, אבל את ההורדה אעשה כשאני בבית. לא לימדתי את המטפלת איך להוריד את הנעל עצמה רק את הבר (וגם עם זה היא לא ממש מסתדרת ( :)

שמכאן הכל יראה יותר פשוט, שאיתן יתחיל לרוץ בהתפתחות ושהכל יהיה רק רק טוב.

זה מגיע לכם אחרי התקופה שעברתם.

לילה טוב
חדשות מעולות!!!
28/01/11 07:48
מגיע לך קצת נחת!
בקשר לעניין המטפלת- מסכימה עם קודמותיי שהבעייה היא אצלה וממנה זה עובר אליו. עמית נמצאת כבר כמעט חודשיים בגן עם עוד לא מעט ילדים ומהתחלה הגננת הייתה ממש בסדר עם הנעליים- למדה לנעול ולהוריד ולא עשתה מזה עניין בכלל, ותמיד שמה לה בשנ"צ גם אם יש לחץ עם ילדים אחרים. אם יש לך אפשרות, תחפשי מישהי אחרת כי עכשיו זה הנעליים אבל זה גם יכול להתבטא בנושאים אחרים- מה היא תגיד כשהוא יהיה עצבני בגלל שיניים? גם אז היא תרצה שהוא ישאר בבית?...

שלי
בשורות מעולות
30/01/11 13:22
ושרק תמשיכו לשמוע כאלה בשורות משמחות.

בעניין הורדת הנעליים, גם אנחנו מטופלים של ד"ר פנסקי, וגם אנחנו הורדנו את הנעליים מ-23 שעות ביממה ל-12 שעות לילה בלבד כששחר היה בן 6 חודשים (אחרי שמלאו 4 חודשים מלאים עם הנעליים ל-23 שעות).
היום, שחר כבר בן 4 וחודש, אנחנו אחרי שלב הנעליים, התיקון נשמר, וחוץ מטביעת האצבע של ד"ר פנסקי...אין זכר לק"פ....

בהצלחה בהמשך.

אנג'לה.
נהדר
30/01/11 20:32
1צפיות
שיהיו רק בשורות טובות כאלה
התייעצות
26/01/11 20:51
3צפיות
אני מתוסכלת מאוד וצריכה חיזוקים...עדין לא חזרתי לעבוד אבל רציתי לשלוח את איתן למטפלת לשני בקרים בשבוע כדי שיהיה לי קצת זמן (בין השאר לחפש עבודה אחרת...) מצאתי מטפלת מקסימה והתחלנו בהדרגה. הגענו לשעתיים ביום בלבד בגלל שמהרגע שאיתן מגיע הוא צורח וצורח וכלום לא עוזר עד שאני מגיעה. הוא שם כבר חודש וזה לא משתפר. יש שם עוד 4 ילדים והיא טוענת שהיא לא יכולה שהוא יישאר יותר משעתיים כל עוד הוא ככה ושזה גם לא טוב בשבילו. היא גם טוענת שהיא חושבת שזה בגלל הנעליים. לדעתה הוא מתוסכל שהוא לא יכול לזוז וזה גם גורם לו לחוסר ביטחון ואם היא הייתה אמא שלו היא לא הייתה חוזרת לעבודה עד שהילד שלה יהיה בלי הנעליים. זה די מעצבן אותי כי בבית הוא רגוע ולא נראה לי שהוא צורח בגלל הנעליים. הוא כבר בן חצי שנה ומאוד קשור אלי ונראה לי שזה כל הסיפור. האם מישהי נתקלה בתגובה כזו קיצונית של צרחות במשך חודש?! אני מרגישה שהמטפלת נרתעת בגלל הנעליים וזה מבאס אותי. מחר אנחנו בביקורת ראשונה אחרי תחילת הנעליים ואני מקווה לקבל 4 שעות חופשיות ביום ואז אשלח אותו למטפלת בלי נעליים ונוכל לבדוק את התיאוריה שלה...מה אתן חושבות?
הי
26/01/11 21:19
אם הילד רגוע בבית עם הנעליים אין שום סיבה שהוא יצרח אצל המטפלת בגלל הנעליים...שהיא לא תעשה לך רגשי אשמה!!!
יש משהו אחר שגורם לו לבכות שם.  אין שום סיבה שתשבי בבית ולא תחזרי לעבודה בגלל שלילד יש נעליים.
כנראה שתצטרכי לחפש עבורו מטפלת אחרת...לצערי.  האם כשהוא נשאר עם אנשים אחרים הוא גם בוכה? או רק כשהוא
נשאר שם.? תעשי נסיונות להשאיר אותו עם מישהו אחר כמו חברה או מישהו אחר במשפחה ותבדקי את התגובה שלו.
בי סבתא
תחפשי מטפלת אחרת!
26/01/11 21:50
1צפיות
זה ממש לא בגלל הנעלים! אין שום קשר, אם הוא רגיל לנעלים ובבית הוא לא בוכה אז למה שאצלה הם יפריעו לו?
אין צורך שתדמודי גם עם ריגשות אשם שהיא גורמת לך בגלל הנעלים, ואם את מרגישה שהיא נרתעת בגלל הנעלים זו עוד סיבה מצויינת שלא היא זו שצריכה לטפל בו. בנוסף היא גם צריכה לדעת ללמוד לנעול אותם ולשים אותם כמו שצריך במיקרה והיא צריכה להוריד אותם (נגיד כדי לשתוף את הטוסיק מקקי) ואז מה? אם היא נרתעת איך היא תעשה זאת?

בן כמה הוא? בסביבות גיל 7-8 חודשים מתחילמתחיל שלב שבו לילדים כבר ממש קשה להיפרד מאמא שלהם. אצלינו בתינוקיה בקיבוץ ממליצים למי שמאחר להכניס את התינוק לתינוקיה להשתדל לעשות זאת בסביבות גיל 7 חודשים כי אחר כך ההסתגלות הרבה יותר קשה.

אם את זקוקה רק לשני בקרים בנתיים אולי תמצאי ביביסיטר שתגיע אליך הביתה לכמה שעות שאת צריכה, וכך את תיהיה בקירבת מקום לעיסוקיך או ליציאות קצרות ואיתן ידע את קרובה, או יוצאת וחוזרת מהר ובנוסף הוא יהיה באזור המוכר שלו?

שיהיה בהצלחה!
לפעמים
27/01/11 12:02
2צפיות
קשה לילד להתרגל למטפלת דווקא בהדרגה. כי בגלל ימי ה"רווח", כל יום אצל המטפלת הוא כמו יום ראשון אצלה, לילד. ואילו אם מתחילים בבת אחת רצוף, ביום הראשון הילד בוכה, בשני חצי בוכה, ובשלישי רגיל.
אני יכולה להבין למה המטפלת חושבת שאיתן בוכה בגלל הנעלים. היא רואה נעלים כאלה פעם ראשונה בחייה, והילד בוכה, אז היא קושרת את השניים. יתכן שמשום שהיא חושבת שאיתן מסכן ומתוסכל, היא באופן לא מודע משדרת לו את זה, וכך זה מגשים את עצמו. אני חושבת שאת יכולה להגיד לה, שעליה לקבל את הנעלים ללא פיקפוק כדי שאיתן ירגיש אצלה טוב יותר. (כל המבוגרים המשמעותיים לילד צריכים.)
אל תשכחי לבקש דמי אבטלה (אם עדין לא עשית זאת). אם פוטרת, מגיע לך. לכי בהקדם ללשכת תעסוקה. מי יודע, אולי אפילו תמצאי עבודה דרכם.
בהצלחה רבה רבה!
תודה
27/01/11 14:47
החל משבוע הבא אשלח את איתן לשעתיים ללא נעליים ונראה איך זה משפיע - אולי פתאום הוא יהיה רגוע (בעיקר בגלל שאולי המטפלת פתאום תהיה רגועה יותר....
עדכונים....
01/02/11 09:58
2צפיות
אחרי שלושה ימים אצל המטפלת בלי נעליים אני יכולה לבשר שהבעיה הייתה המטפלת...כבר אחרי היום הראשון היא אמרה לי "איזה הבדל עצום זה בלי נעליים, זה ילד אחר, כל כך רגוע..." התאפקתי ולא אמרתי לה שכנראה זו מטפלת אחרת יותר רגועה...אין לי ספק שהנעליים כל כך הלחיצו אותה והשפיעו עליה כך שהוא לא הפסיק לצרוח. בבית מעולם לא היה הבדל בהתנהגות שלו עם נעליים או בלי. קצת עצוב לי שככה זה משפיע על אנשים אחרים אבל כנראה שזה המצב. טוב שעוד מעט השלב הזה מאחורינו ואוכל סוף סוף לשלוח אותו ליום שלם ואולי גם לחשוב על לחזור לעבודה...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום