לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.
אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.
זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.
מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.
מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.
מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,
מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,
להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.
מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.
כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.

עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.

חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו.
סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.
הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.
תלונות גם כן.
כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה.
רעיונות והצעות – מתבקשים.
ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

מבחן ממיין לקורס על בסיסי- ציונים
03/07/13 10:31
254צפיות
שלום.
אתמול נבחנתי בבילינסון מבחן ממיין לקורס על בסיסי.
יש למישהו מושג כמה זמן לוקח עד שיהיו ציונים, והיכן הם אמורים להתפרסם?
תודה.
בדר"כ מקבלים מכתב הביתה
05/07/13 09:44
99צפיות
יש בי"ס שמפרסמים באתר שלהם.
בהצלחה
º
בתה"ש ואסף הרופא קיבלו ציונים ומה עם קפלן ?
20/07/13 12:56
39צפיות
סיעוד
02/07/13 11:04
107צפיות
איזו שאלות שואלים בראיון לסיעוד?
האם מישהו למד במאיר? איך הלימודים וצוות וכו'?
02/07/13 10:32
69צפיות
האם עוברים כולם את הראיון או לא?
אני נרשמתי ללימודים..מחכה לראיון....

תודה
אני עברתי את הראיון לא מזמן והתקבלתי :)
14/07/13 10:32
37צפיות
התקבלתי למסלול של אימהות (אמא+2) - 3 שנים שמתחיל באוקטובר הקרוב.

מחכה להתחיל!
ריאיון
01/07/13 18:48
219צפיות
שלום, אז היום היתה לי סימולציה בחוג לסיעוד במכללת עמק יזרעאל כחלק מתהליך הקבלה. המעריכים והבוחנים אמרו שחלק מן המועמדים יקבלו זימון לריאיון נוסף, וחלק לא, וזה לא אומר כלום לגבי סיכויי הקבלה. כולם יקבלו תשובה בסוף החודש אם התקבלו.
השאלה שלי היא האם זה באמת לא אומר כלום? כי כשהייתי שומעת את המשפט הזה בצבא- תמיד היתה לו משמעות. מישהו יודע?
טוב שהם לא הגזימו
02/07/13 00:28
143צפיות
נשמע שמקבלים שם לקורס טייס ולא לסיעוד...רוב המקומות מקבלים בכלל בלי ראיון...אם הם לא מקבלים אותך לטייסת הזו, יש לך 700 מקומות אחרים בארץ ללמוד סיעוד
מה הבעיה?
02/07/13 07:30
117צפיות
לדעתי זה הרבה יותר טוב מאשר השיטה הנפוצה היום.
אם כל הכבוד סיעוד זה לא סתם מקצוע וצריך גם להתייחס לזה.
השיטה שנהוגה היום שהיא פסיכו'+בגרויות ובמקרים מסויימים ראיון של כמה דקות היא לא מספיקה.
לטעמי יש הרבה אנשים שלא מתאימים לסיעוד ועדיין לומדים את זה. הבעיה שיש מקומות שיש בהם דרישה גבוהה ללימודים אלו כמו בצפון למשל
ואילו במרכז יש חוסר גם בסטודנטים אז שם אין להם כל כך מה לעשות ונותר להם רק לקבל את האנשים שרוצים ללמוד.
זימנו אותי לריאיון שבוע הבא...
02/07/13 14:01
99צפיות
כנראה שזה סימן טוב :)
יש לי תשובה בשבילך...
05/07/13 17:51
90צפיות
בתור אחת שלומדת סיעוד במכללת עמק יזראעל ויודעת מה היו התנאי קבלה לפני שנה, שנתיים או שלוש, יכולה להגיד בוודאות שמה שהם עושים זה מצויין. עם השנים יותר ויותר אנשים רוצים ללמוד סיעוד, שזה גם מעולה, אבל המכללות לא יכולות לקבל כל כך הרבה סטודנטים וזו גם הסיבה שהם עושים הרבה ראיונות השנה כי באמת אמרו שהשנה הזו היו מלא מחא נרשמים. ועוד סיבה, יש המון שמתחילים ללמוד ופשוט לא מתאימים למקצוע הזה ואז עם התקדמות הלימודים אז אנשים מתחילים לםרוש, אז לא חבל? שהם תפסו תקן של מישהו אחר שגם רצה ללמוד אבל לא יכל כי לא היה מספיק מקום? אז אני בעד הסינונים וזה מקצוע שלא כל אחד מתאים לא. גם אם זה לא רפואה, עם כל הכבוד
צודקת במאה אחוז
06/07/13 15:21
68צפיות
במכללות יש באמת ביקוש מאוד גבוה ללמוד את המקצוע אבל יש גם נשירה מאוד גדולה במהלך השנים בעיקר מהסיבה שמבינים שלא מתחברים למקצוע.
נכון שסיעוד זה לא רפואה- אבל לדעתי זה אפילו יותר חשוב לעשות מבחנים נוספים כמו סימולציות כי האח או האחות הם הקו הראשון לטיפול, הם לרוב נמצאים עם המטופל.
הם לא רק בעלי ידע נרחב, הם גם אנשים שצריכים להיות או לפתח רגישות מסויימת כדי לנחם אנשים, לדעת להגיד את המילה הנכונה, לגעת ולעשות CARING אמיתי, כזה שלמדנו בתיאוריה.
זה באמת מהות המקצוע שלנו ולא כולם מתאימים אין מה לעשות.
º
08/07/13 16:53
10צפיות
קבלה לתואר שני
30/06/13 15:02
127צפיות
היי,

ברגעים אלו אני עושה את צעדיי האחרונים והמתישים של שנה ב בתואר ראשון בסיעוד.
לצערי - עברו עלי שנתיים לא קלות, בכלל.
החל מאמא שחלתה בסרטן, דרך מעברי דירות, מילואים ושאר חוויות מתישות.
ולקינוח - פענוח של הפרעות קשב וריכוז, דווקא עכשיו, בגיל 26, באמצע התואר.
כל זה + עצלות (אני מודה) הובילו לזה שהממוצע שלי נמוך למדי - אני עומדת היום על 75, עם מעט מאוד נ"ז שנותרו במבחנים הבאים ובתור מי שרגילה לציונים גבוהים בקלות יחסית, כל חיי - זו סטירת לחי אמיתית, כי לראשונה בחיי אני רוצה משהו ומשקיעה את כל כולי - וזה מדשדש במקום.
מאז שהתחלתי לקחת ריטלין - הציונים שלי משתפרים אבל עדיין, השנה וחצי הראשונות, שהן אולי הקריטיות ביותר, מחזיקות אותי בלי יותר מדי אופציות לשיפור הציון עד סיום התואר, אני מאמינה שאצליח לסיים ב78, במקרה הטוב, אם אצליח להשאיר את כל הקורסים בציונים גבוהים מ80, וכמובן שהשעות הקליניות עוזרות להרמת הציונים.

אני נו-רא רוצה להמשיך לתואר שני, האם אני אוכל לשפר איכשהו את הציונים לאחר התואר? האם אני יכולה לקחת מחדש קורסים של שנה א או סמסטר א (סיוט!) בכדי להעלות ממוצע? האם קורס על בסיסי יכול להשפיע על הסיכויים?
או אולי יש דרך אחרת?

תודה רבה!
שבוע שמח.
אני חושבת
30/06/13 16:22
86צפיות
שאת יכולה לשפר ציונים כמובן בהנחה שאת משלמת על הקורסים שאת רוצה לשפר וכנראה שהציון האחרון קובע.. כמו תמיד. את צריכה לברר מול האוניברסיטה.
בכל אופן יש לך עוד שנתיים ויש התנסויות שבדרך כלל מקבלים בהם ציונים גבוהים- אני לגמרי מאמינה שתוכלי להגיע לפחות ל-80 שזה כבר פותח לך דלתות לכמה אוניברסיטאות.
מבינה אותך לגבי אמא שלך. אבא שלי חלה (לא בסרטן) במהלך הלימודים ונפטר בעיצומה של תקופת בחינות. זה באמת לא פשוט להתמודד עם זה, צריך איכשהו להפריד בין הרגשות וההגיון.
מאחלת לאמך הרבה בריאות ולך הרבה הצלחה בלימודים.

תודה רבה,
30/06/13 16:51
61צפיות
על התשובה, העידוד והאיחולים.
וכל הכבוד לך ששרדת, אני לא יודעת אם הייתי מצליחה להמשיך להתמודד ולא לקום ולזרוק הכל.

קיוויתי לקצר את הדרך ולחסוך את ההתמודדות עם ההתנהלות הבלתי נסבלת של האוניברסיטה כשהם צריכים לענות תשובות לשאלות - באמת שהם מתישים! - ופשוט לבוא מוכנה, אני אפסיק להתנצל ואנסה לברר מולם.
.
ההתנסויות ללא ספק עוזרות להעלות את הממוצע, אני פשוט חוששת שזה לא יהיה מספיק, אני עומדת היום על 100 נ"ז, לפני תום תוקפת המבחנים, ככה שלא נשאר עוד המון מה להשלים, לצערי.

שוב תודה.
תחשבי ככה
30/06/13 20:30
55צפיות
שאף אחד מההורים שלך לא היה רוצה שתזרקי את הלימודים, ההפך הם היו רוצים שתצליחי או שלפחות תעשי את המקסימום- כי תכלס מה שחשוב בסוף זה לעבור את המבחנים, לעבור את הממשלתי ולהתחיל לעבוד. אם את במילא מתכננת להתקדם במסלול הקליני אז עדיף להתחיל לדעתי מקורסים על בסיסיים שגם מקנים ידע וגם את מתוגמלת עליהם יותר מאשר תואר שני. כמובן שאם את רוצה להתפתח באקדמיה, להיות מרצה וכו' אז בטח צריך לעשות תואר שני וד"ר.
אני כבר הספקתי לספור כמה נקודות זכות סה"כ יש בכל התואר? קרוב ל-200 לא?
היי:)
01/07/13 20:57
205צפיות
אל תתייאשי!
קודם כל, כפי ש TOXIC BABE כבר ציינה, וציינה נכון- יש לך כ 200 ומשהו נקודות זכות בכל התואר, ובשנתיים הבאות אמנם הקורסים הם פחות "כבדים" בנ"ז מאשר בשנים א או ב, אבל הרבה יותר קל לקבל בהם ציונים גבוהים,
היו הרבה חבר'ה בשנה שלי, שגירדו את ממוצע ה 70 בשנתיים הראשונות, ושנים ג וד' הקפיצו אותם...
בשנה ג יהיו לך קורסים של פסיכיאטריה, נשים, ילדים ומיון- שממש לא קשה לקבל בהם ציון טוב,לפחות בהתנסויות, של 90+ וכמה קורסים מעניינים פחות של אתיקה, מינהל, וכו' שגם בהם לא בעיה להוציא 85+
ושנה ד- אמנם היא קשה, אבל  הסטאז', והתוכנית הייחודית של בית הספר שלך (באיכילוב זה היה CASE MANAGMENT ) , שמאד קשה להוציא בהם ציונים פחות מ 90 - מאד ימתיקו לך את הממוצע!
אל תמהרי לחשוב על שיפור ציונים של שנים א וב'- תמשיכי את התואר עם הביצועים הכי טובים שאת רק יכולה, ואז תראי איזה ממוצע יהיה לך... רוב הסיכויים שלא תצטרכי לשפר כלום.
קורס על בסיסי הוא טוב לקידום שלך ולמשכורת שלך, לא נראה לי שיש לו משקל במיוחד בקבלה לתואר שני...
כשאני עשיתי את הראיון לתואר שני באוני' ת"א והתקבלתי,(מתחילה באוקטובר הקרוב) כמעט לא עניין אותם הרקע הקליני שלי, הם הרבה יותר התעניינו בעבודת המחקר שעשיתי בשנה ד... ממוצע גבוה של תואר א מאד עוזר, אבל הם הרבה יותר שמים משקל על הראיון קבלה...
אולי זה בגלל שכיוונתי לתואר שני בסיעוד מחקרי.אז טבעי שיותר יעניין אותם הצד האקדמי של העבודה\לימודים קודמים... אם תרצי נגיד תואר שני בבריאות הציבור- תצטרכי להרשים את המראיינים בעיקר בכך שתבואי בגישה של רצון לשנות פרוטוקולים של עבודה יומיומית במחלקה- ( מניעת זיהומים, עידוד לבדיקות סקר ומניעת סיבוכים וכו') , ואם את יותר בגישה של מינהל מערכות בריאות- אז תרשימי אותם בכך שתציגי את הרעיונות שלך לשיפור המחלקה בתחום הניהול...
אלו רק דוגמאות , שבאות להמחיש לך, שציונים של תואר ראשון, זה לא הכל, והרבה יותר מעניין אותם, לאן את שואפת להגיע, ומה המניעים והרעיונות שלך- תשכנעי אותם שאת רצינית, ויהיה לך סיכוי טוב להתקבל, אפילו אם הממוצע שלך הוא לא 90 אלא 83 (וזה ריאלי לחלוטין בסיום שנה ד)
בהצלחה!!
מאוד מאוד מתעניין בהסבה! מה דעתכם?עזרתכם?
27/06/13 18:39
156צפיות
שלום חברים,
אני אור, אני בן 27 מאזור המרכז.
מזה למעלה משנה אני עורך דין ואני מרגיש שאני חייב שינוי ואני מרגיש שהשינוי הזה הוא סיעוד. להיות אח.
הייתי רוצה באמת לשמוע מכם, מה דעתכם על המקצוע?
עם כל השליחות והסיפוק, האם אפשר להתפרנס ממנו בכבוד?
באיזה בית ספר כדאי לי לעשות את תכנית ההסבה באיזור המרכז? האם בית הספר משפיע על המשך הקריירה המקצועית?
ממש אשמח לדעתכם ולתשבותיכם.
ואם מישהו/מישהי יסכם/תסכים להקדיש לי שיחת טלפון בנושא אני אעריך את זה מאוד.

המשך ערב מהנה, אחים ואחיות: )
כמה תשובות
28/06/13 10:19
121צפיות
מה דעתי על המקצוע? עדיין לא עבדתי בתור אחות אבל אני תכף מסיימת שנה ג' מתוך 4 שנים בתואר.
החשיפה שלי לעבודה היא בעיקר בהתנסויות בבית חולים בפריפריה. יש כל מיני צדדים לסיעוד. מצד אחד זה באמת מקצוע שיכול לתת סיפוק מאוד גדול לבנאדם. אתה נחשף לאנשים בכל התקופות בחיים שלהם, אתה נע בין עצב מאוד גדול לשמחה מאוד גדולה.
מצד שני אם אתה בנאדם שקשה לך לראות מראות קשים או שקשה לך להכיל בני אדם, אני לא יודעת עד כמה אפשר להחזיק מעמד במקצוע.
פרנסה בכבוד? תראה, יחסית לשוק עורכי הדין, אחים ואחיות מאוד נדרשים כי יש מחסור לכן למצוא עבודה לא תהיה בעיה. השכר ההתחלתי בבית חולים לדעתי הוא סביבות ה-7000 ש"ח תקנו אותי אם אני טועה. לדעתי זה לא מספיק כי יחסית להשכלה שאנו מקבלים ויחסית לעבודה שאנו מבצעים, שעוסקת באנשים ומבצעים אותה סביב השעון, מגיע לנו יותר. עם זאת ככל שאתה צובר יותר נסיון, ותק, השכלה (תואר שני, דוקטורט, קורסים על בסיסיים, השלמויות) אז גם השכר שלך בהתאם עולה.
לא משנה באיזה בית ספר תבחר, כולם עובדים מול הדרישות של משרד הבריאות לכן תבחר את המקום שהכי נוח לך מבחינת קירבה למשל.
שאלה נוספת-הקשר בין ביה"ס למקום העבודה אח"כ?
29/06/13 04:10
102צפיות
האם יש קשר בין בית הספר שאני עובד בו לבית החולים?
ואם יש קשר, האם למעשה זה אומר שהכי פחות כדאי לי ללמוד באוניברסיטת תל אביב כי בתי החולים ייתנו עדיפות לסטודנטים שלהם וזו אוניברסיטה וזה לא קשור לבית חולים בכלל?...

תודה על התשובה!
רוב בתי הספר
29/06/13 09:38
112צפיות
מסונפים לבתי חולים, בדרך כלל נמצאים ליד בית החולים.
אני למשל לומדת במכללה במשך כל השבוע ומגיעה רק להתנסויות לבית החולים.
יש תוכניות בהם גם הלימודים העיוניים מתחלקים חלק בבית ספר וחלק באוניברסיטה. כמו למשל התוכנית של אוניברסיטת תל אביב. יש כמה בתי חולים שהם עובדים איתם ואז חלק מהזמן אתה לומד באוניברסיטה וחלק מהזמן בבית ספר לסיעוד באחד מבתי החולים.
האם יש לכך יתרון בקבלה לעבודה אחר כך? לא יודעת, לא חושבת. כל אחד בוחר לעצמו אחר כך איפה הוא רוצה לעבוד. לאו דווקא זה שלמד בתל אביב בתל השומר ימשיך גם לעבוד שם.
דווקא יש הרבה שמגיעים מהפריפריה ולמדו שם והגיעו למרכז לעבוד. במרכז הארץ חסרים אחים ואחיות בניגוד לצפון ששם כמעט ואין צורך למעט בתי אבות בדרך כלל.
כמי שלמדה באוניברסיטת ת"א-
29/06/13 11:00
118צפיות
קודם כל, אוניברסיטת תל אביב- עובדת יחד עם 5 בתי ספר לסיעוד- איכילוב, תל השומר, בלינסון, וולפסון והילל יפה.
את ההתנסויות, לרוב עושים בבית החולים אליו מסונף בית הספר.. אז אם לדוגמא תלמד בשיינברון- אז בהתאמה, את רוב ההתנסויות תעשה באיכילוב.  ושאר בתי הספר-בהתאמה.
במהלך ההתנסויות, אתה מפגין את עצמך לא רק מול המדריכות של בית הספר לסיעוד, אלא גם ובעיקר מול האחות האחראית של אותה מחלקה, אז תחשוב בהיגיון- אתה עושה התנסות, נגיד במחלקת כירורגיה, לומד את העבודה ומתפקד כ"מיני אח" (הכל, למעט חלוקת תרופות, שלזה אתה חייב רישיון פעיל \נוכחות מדריכה) - מוכיח את עצמך ומקבל ציון טוב- זה בלתי נמנע שאתה משאיר רושם כזה או אחר על אחראית המחלקה, אז אם הצטיינת והוכחת את עצמך- יש סיכוי טוב שיציעו לך לעבוד שם , תחילה כסטודנט בשכר, וכשתקבל רישיון- כאח מוסמך לכל דבר. ככה קרה לי, אבל עם מחלקה אחרת .
חוץ מזה, שעד כמה ששמעתי, וראיתי, וחוויתי,אוהבים ומעריכים את הבוגרים שסיימו בבית ספר המסונף לאותו בי"ח , אז הסר דאגה מליבך, הצעות למקומות עבודה לא יחסרו לך אחרי תואר מאוניברסיטת תל אביב- בתנאי כמובן שתשיג ציונים טובים. גם במקצוע הנוכחיע שלך אני מתארת לעצמי שיעדיפו מועמד עם ממוצע תואר 85 לעומת 70...
אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לפנות אליי במסר לפרטי.
דעתי האישית
29/06/13 18:00
103צפיות
שלום לעו"ד היקר!
מה מניע אותך לעשות הסבה לסיעוד?
תראה בכל מקצוע יש יתרונות וחסרונות. סיעוד או אחיות זה מקצוע  מדהים עם שלל אפשרויות גיוון מקצועיות,לא מעט נישות לעבודה,אפשרות שילוב בין משרות,גמישות תעסוקתית,אפשרויות קידום ,עבודה בטוחה ועוד.
יחד עם כל זאת יש לזכור שהשכר הוא מאוד בינוני בעיניי לפחות.
והוא עולה לשכר מכובד רק לאחר עשרות שנים.להבדיל מעריכת דין....
ברגע שיש ילדים וצריך לכלכל אותם הדבר הופך להיות לא קל.
המלצה שלי אישית אליך גש למקומות עבודה שמסקרנים אותך תתרשם,שאל שאלות
ואז קבל החלטה מושכלת.
עבודה תמצא
29/06/13 20:41
90צפיות
בכל מקרה, לא משנה איפה למדת ואם עשית רושם על אחראית מחלקה בהתנסויות(הרושם הוא, אם בכלל, בהתנסות ארוכה בה יש מעט סטודנטים, בשנה האחרונה ללילודים.
קח בחשבון שבסיעוד ברוב המקרים העבודה היא במשמרות, וגם בלי המשמרות השכר ממש נמוך. וגם ככל עבודה מול אנשים, המקצוע שוחק מאוד , מה גם שהמערכת עצמה רחוקה מלהיות מושלמת או סבירה.
אם מותר לשאול, מאיפה ולמה הרצון אחרי עבודה כעורך דין במהלך שנה להפוך לאח?
לשאלכתם מדוע, וקצת על שכר וסיעוד?פרנסה בכבוד?
29/06/13 21:08
117צפיות
שאלתם מה פתאום מעריכת דין לסיעוד.
אז התשובה היא די פשוטה.
לא מדובר כאן בשגעון של רגע אלא במחשבה של בערך שנתיים (מאז התחלתי לראות עבודת עורך דין מהי בהיותי מתמחה).
פשוט, בעולם המשפטים, יש לי תחושה של חוסר סיפוק, חוסר חיבור וחוסר התאמה. גם הלכתי ללמוד אותו מלא מעט טעמים שאינם נכונים (כמו הורים פולנים למשל).
כשאני חושב עם עצמי מה מענין אותי באמת, אני חושב על סיעוד.
שחיקה בעולם הסיעוד...אני מגיע מעולם המשפטים. המונחים של "שחיקה" אינם זרים לי. גם לא שעות עבודה מרובות ומרובות מאוד כולל סופ"שים בשביל להגיע לפרנסה יפה.

ואם כבר הנושא עלה, אני מקבל מאחים ואחיות שונים ושונות שיוצא לי לדבר איתם מידע מאוד שונה על השכר בסיעוד.
בואו תענו לי על השאלה בכנות,
האם אפשר להתפרנס מסיעוד בכבוד?
כמה משמרות צריך לתת כדי להתפרנס בכבוד?
מה באמת השכר כאח? שנותן משמרות ולא נרתע ממשמרות לילה וסופ"שים.
עד כמה קורסים על בסיסיים והכשרות יכולות להעלות את השכר בעתיד?
כמה הוותק משמעותי? איך נראה השכר שלך לאחר כשלוש שנים במקצוע וכמה השכר תלוי במידת הנכונות שלך לקרוע את עצמך?
אני נתקל באינפורמציה כ"כ שונה ביחס לשאלה הזו שאשמח מאוד אם תעשו לי מעט סדר!
אפשר לשלב את שני המקצועות
03/07/13 10:34
76צפיות
במחלקה שלי עובד אח מצויין שהוא גם עו"ד בפועל.
מטבע הדברים הוא מייצג רק או בעיקר תיקים בתחום הרפואי וממה שהבנתי הוא מצליח יפה.
כוון מעניין לחשיבה.
מחפשת חוות דעת ממישהו שלומד או למד בבלינסון
27/06/13 18:32
64צפיות
זה מאוד חשוב לי.

אשמח מאוד אם מישהו יפנה אלי שאוכל לשאול כמה שאלות. לא חייב על גבי הפורום.

תודה מראש
גולה
תגובה
01/07/13 14:00
41צפיות
אני סטודנט שנה רביעית בבית הספר, מה בדיוק את רוצה לדעת?
עבודה מדהימה לאחיות מוסמכות ללא ניסיון
25/06/13 17:45
172צפיות
דרושים /ות אחים /ות לבתי הספר באזור המרכז.
האחריות כוללת מתן חיסונים לתלמידים, בדיקות סינון, חינוך לבריאות.
למתאים /ה מובטחת עבודה מאתגרת בשעות הבוקר בלבד.
סביבה נעימה ותומכת בתנאים מעולים.
הזדמנות להיות שותפים בפרויקט ארוך טווח.
העבודה בשעות 8.00 -14.00(קיימת גמישות)
תנאים מעולים למתאימים.

דרישות התפקיד:
תעודת אח/ות מוסמך/ת-חובה
רקע בתחום בריאות הציבור - יתרון משמעותי
המשרה מיועדת לנשים ולגברים כאחד

ניתן לשלוח קורות חיים- noa@ispc.co.il
טלפון- 050-7383183
בואו לעבוד בתפוז|תפוז| אנשים
25/06/13 10:30
20צפיות
|!| דרוש/ה מנהל/ת אשכול פורומים למחלקת הקהילות.

התפקיד כולל מענה לפניות הגולשים, עבודה מול מנהלי הפורומים, אחריות על קידום ושיווק הפורומים, ייזום וטיפוח שיתופי פעולה.
התפקיד מגוון ומאתגר, בסביבה צעירה ודינאמית.

דרישות: היכרות עם עולם האינטרנט, הבלוגים והפורומים הישראלי, יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובע"פ, יחסי אנוש מעולים, שירותיות גבוהה, יכולת עבודה עצמאית, יצירתיות, כושר שכנוע.

ניסיון בעולם שירות לקוחות - יתרון.
המשרה היא משרה מלאה ממשרדי החברה בבני ברק.

רוצים להגיש מועמדות למשרה? שלחו קורות חיים לכתובת forums@tapuz.co.il.

|*| המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
|*| נא לציין ציפיות שכר בקורות חיים.
דרושים אחיות ואחיות
24/06/13 22:52
174צפיות
שלום לכולם,

חנכנו עסק חדש- "אחיות - שרותי רפואה פרטית" המספק שרותי אחים ואחיות לשמירות פרטיות בבתים ובבתי חולים.
אנו מחפשים אחים/אחיות מוסמכות או מעשיות עם ניסיון של למעלה מחמש שנים, המחפשים עבודה להשלמת הכנסה.

תנאים טובים למתאימים.

יש לשלוח קורות חיים למייל:
thenursese@gmail.com
אנא ציינו אזור מגורים וזמינות לעבודה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
הכוונה כמובן לאחים ואחיות
24/06/13 23:20
38צפיות
|שי|חוגגים עשור לבלוגיה|בלון|
24/06/13 16:10
10צפיות
חוגגים עשור לבלוגיה בהקרנה חגיגית של הלהיט הגדול של הקיץ "לצוד פילים" בנוכחות במאי הסרט, יוצר הבורר, רשף לוי|כתר|

|אקשן| שלושה זקנים וילד, מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים, ולמרות השוני בינהם, יש דבר אחד שבכל זאת מאחד אותם - הם רוצים לשדוד בנק ביחד. הם רוצים לנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו, רק כי ככה כתוב באותיות הקטנות. והם רוצים את הכסף כדי להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם.

אם אתם בעלי בלוג בתפוז, אתם מוזמנים לבוא לחגוג איתנו בהקרנה מיוחדת וחגיגית.

לפרטים והרשמה
|*|נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"
23/06/13 17:54
5צפיות
יוצרי הסדרה האהובה, עספור, חוזרים בסדרה חדשה שבמרכזה עומדים יקי וסער, שני חברים שאירוע מעברם מעמיד אותם במסלול התנגשות מסוכן אחד מול השני.
אתם מוזמנים לפורום הסדרה פצועים בראש לדבר על הסדרה שהולכת לרתק אתכם למסך בקיץ הקרוב

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מכירים את הימים האלה
23/06/13 14:51
188צפיות
שמתחילים עקום בעבודה? וככה הכל נמשך... ובא לכם לזרוק הכל וללכת הביתה..?
בכלל אני לא יודעת, בתקופה האחרונה אני חווה משבר של ממש לגבי הבחירה שעשיתי במקצוע הזה.
אני מוצאת את עצמי לפעמים חוזרת הביתה מותשת עצבנית. העבודה עם הציבור התובעני והאלים לפעמים, רופאים עם קריזות שצועקים עלייך מול מטופלים. ריבוי מטלות- מעט מדי זמן!! תנאי לחץ בלתי אנושיים......

די אין כוח לזה. גם לצאת לחופשה כבר לא עוזר. רק המחשבה של לחזור לנקודה הזו....

הרבה פעמים אני חושבת לעצמי איזה צרות חיפשתי שבאתי למקצוע הזה.
חברה שלי, אחות ותיקה אומרת לי שזה שלב שכולם עוברים  , אבל באמת כבר ממש קשה לי. אני כבר באה עצבנית לעבודה.. דווקא ממש התחלתי ברגל ימין והרגשתי מאוד סיפוק מהמקום בו אני נמצאת אבל לאחרונה ממש לא בא לי,אפילו התחלתי לפזול למשרות אחרות....

אז יש משבר כזה או לא? ובכלל איך עוברים את זה, איך מפתחים עור של פיל... (דרישה מס' אחת לאחיות זו צריכה להיות)
24/06/13 11:49
97צפיות
לכולם יש תקופות כאלו. אגב, זה קורה בכל מקצוע.
אני חושבת שצריך לשבת ולחשוב או לרשום את כל הדברים הטובים שיש במקצוע ובמקום בעבודה שלך (ואני בטוחה שתמצאי כמו שעות עבודה נוחות לדוג' או בוסים שלא יושבים על הראש, צוות שכיף לעבוד איתו וכו')
נסי לחשוב על הסיפוקים הקטנים שאת כן מקבלת ממקום העבודה (המטופלים המקסימים שכן אומרים תודה ומתייחסים בכבוד).
אחרי שתסכמי את כל הדברים הטובים, שימו אותם מול התקופה קשה שאת עוברת כעת- אולי הכל יתגמד פתאום ותקבלי תקוה ואופטמיות חדשה
אולי לא.... ואז צריך לחשוב האם החלפה של מקום עבודה יפתור את הבעיה? בכל מקום יש את המינוסים והפלוסים.... אין מקום אוטופי שיש בו רק טוב.
האם הסבת מקצוע תביא את הפתרון? חשבי על ההשקעה בלימודיך ואם יש באפשרותך לבצע כעת הסבה כזו.

אני יכולה לשתף אותך במה שאני אישית עברתי,
כידוע אני אמא ל- 3 בנים קטנים והשעות הארוכות שהם בילו בצהרונים ומציאת פתרונות בכל החופשות גמרו אותי...
חשבתי לעשות הסבה להוראה- משכורות לא פחות טובות משל אחיות ונמצאים עם הילדים.
אבל כאשר התחלתי לברר ולדבר עם מורות הבנתי שהדשא ממש לא ירוק אצל השכן....וכרגע שמתי את החלומות על השהייה.
היי
24/06/13 12:35
85צפיות
מוכר לי מאוד מה שאת מתארת, אפילו מוכר מידי
אני בעצמי עוד לא מצאתי תשובה לשאלות האלה....
בינתיים אני חושבת שכדאי לעבוד במשרה הכי קטנה שאת יכולה מבחינה כלכלית, לנצל את החופשות בפרקי זמן קצובים עד כמה שאפשר(כלומר, לא לצבור חופשות), לא לדחות את הדברים שאת רוצה לעשות הרבה זמן(נסיעות לח"ל, חוגים, בילויים וכו'), ולהשתדל להתייחס לעבודה כאל עבודה נטו....
גם במקצועות אחרים יש את החסרונות משלהם....
ואם את רוצה לעשות הסבה, שכוללת לימודים מחדש, תשקלי את זה טוב, אבל ממש טוב-האם את מוכנה להשקעה הזו?
שיהיה לנו בהצלחה
º
סליחה, עשיתי שירשור לא נכון
24/06/13 12:36
49צפיות
אז ככה
24/06/13 15:36
97צפיות
גם אני חשבתי על הסבה להוראה ודיברתי עם כמה מורות שממש "הורידו אותי מהעץ".....
והסבירו לי שזה לא מה שהיה פעם והעבודה סיזיפית והשעות ארוכות הרבה יותר...
אז נכון לעבור למקום אחר זו לא בעיה, מצד שני זה יכול לפתוח צוהר לבעיות אחרות.. אף מקום לא מושלם ברור.
אני בהחלט לוקחת חופש בחודש הקרוב, אבל בכל מקרה הלחץ לחץ לחץ הזה שאני כל הזמן נמצאת בו מתיש. וגודל האחריות על הכתפיים הולך ונהיה כבד!

יש לי המון מחשבות לפתוח משהו עצמאי. לפתח משהו שלי שאני אוהבת, זה מעסיק אותי המון. אין לי ספק שעוד הרבה שנים במקצוע כמות שהוא היום אני לא אשרוד.
לגבי רופאים שצועקים
24/06/13 19:06
123צפיות
פשוט תסתמי להם את הפה.
מעולם לא הרשיתי לרופא להרים עלי את הקול ולא משנה אם זה מתמחה או מנהל המחלקה.
תבקשי מהם באסרטיביות להנמיך את הטון ולדבר בצורה מכובדת.
אני עזבתי מחלקה בבית חולים והקמתי עסק עצמאי, גם כאן הדשא לא תמיד ירוק, הרבה פעמים אני שואלת את עצמי בשביל מה הייתי צריכה את זה.
לכל מקום יש יתרונות וחסרונות.
תבדקי את עצמך, האם זו סתם תקופה רעה או שהגעת למצב שחיקה?
אולי הגיע הזמן לזוז, לא חייבים להחליף מקצוע.
אחד היתרונות במקצוע שלנו זה האפשרויות הרבות לשינוי בתוך המקצוע,

חיסונים
23/06/13 13:28
72צפיות
שלום
האם קיים מאגר מידע/רישום כלשהו של כל החיסונים שקיבל האזרח
אני ילידת 1977, את רב החיסונים קבלתי בבית הספר היסודי ואין לי את פנקס החיסונים
ניתן לבדוק בתדריך החיסונים (עושים גוגל)
24/06/13 11:26
46צפיות
בהתחלה יש טבלה מסודרת עם חיסוני השיגרה.
האם השאלה היא בנוגע ל -פוליו?
אגב, אם כן התכוונת לפוליו
24/06/13 12:01
39צפיות
אז משנת 1957 מחסנים בישראל נגד פוליו
אבל תמיד יש את אלו שלא היו באותו יום....
תודה ו....:
29/06/13 16:49
15צפיות
אין קשר לפוליו
אני ואלת כיוון שאני מתכננת היריון
|אקשן|באים לסרט מגודלים 2!
23/06/13 12:06
1צפיות
גרים בצפון? מתחשק לכם לראות סרט קורע? פנו לכם את הערב, הכינו את הבייביסיטר ובואו לסרט שכולו הנאה אחת גדולה.
|שמש|באווירת חופשת הקיץ אנו מזמינים אתכם להקרנה של הסרט "מגודלים 2" סרט ההמשך ללהיט הגדול!

|אקשן| לני (אדם סנדלר) ומשפחתו חוזרים לעיר הקטנה שבה הוא וחבריו גדלו. הפעם, המבוגרים הם אלה שלומדים לקח מהילדים, ביום הידוע לשמצה בכל ההפתעות שהוא מביא אתו: היום האחרון של בית הספר.

לפרטים והרשמה
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום