לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אחים/יות בשירות הבריאות
מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

BPA Free
11/05/2013 | 01:55
64
אני רוצה לקנות בקבוק אקולוגי לשתיה חמה.

האם זה מספיק מבחינת תקן בריאותי?

http://www.coupon-gold.co.il/?1132

ראיתי כתבה ששמו דגשים על:

איך לא באמת יודע אם הכל מתקיים בבקבוק הנל

• עשוי מפלדת אל חלד 18/8
• ללא ציפויים שונים  
• ניתן למחזור  
• עומד בתקן FDA
• עומד בתקן ישראלי
אחים/ות מוסמכים/ות
08/05/2013 | 14:11
126
לחברת פמי פרימיום דרושים /ות אחים /ות  מוסמכים/ות לבתי הספר באזור המרכז.
האחריות כוללת מתן חיסונים לתלמידים, בדיקות סינון, חינוך לבריאות.
למתאים /ה מובטחת עבודה מאתגרת בשעות הבוקר בלבד. סביבה נעימה ותומכת בתנאים מעולים.
הזדמנות להיות שותפים בפרויקט ארוך טווח.
•העבודה בימים א-ה בין השעות 8.00 -14.00.(קיימת גמישות בימי /שעות העבודה)
דרישות: רקע בתחום בריאות הציבור – יתרון משמעותי.
         תעודת אח/ות מוסמך/ות
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

לפרטים:
אתי: 052-6624819
דניאל: 052-7567647
פקס: 039535614
אחים/ות מוסמכים/ות
08/05/2013 | 14:06
67
לחברת פמי פרימיום דרושים /ות אחים /ות  מוסמכים/ות לבתי הספר באזור המרכז.
האחריות כוללת מתן חיסונים לתלמידים, בדיקות סינון, חינוך לבריאות.
למתאים /ה מובטחת עבודה מאתגרת בשעות הבוקר בלבד. סביבה נעימה ותומכת בתנאים מעולים.
הזדמנות להיות שותפים בפרויקט ארוך טווח.
•העבודה בימים א-ה בין השעות 8.00 -14.00.(קיימת גמישות בימי /שעות העבודה)
דרישות: רקע בתחום בריאות הציבור – יתרון משמעותי.
          תעודת אח/ות מוסמך/ות
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
כוננויות בעבודה
08/05/2013 | 01:48
1
115
שלום ,
אני אחות מזה שלוש שנים, עובדת משרה מלאה
שאלתי את האחראית לגבי כוננויות יש לנו רק כוננויות לילה במחלקה
ונענתי בתשובה שכרגע יש מספיק בנות, ושיש עוד בנות שביקשו לפניי
הבנתי שזה צריך להתחלק בין כל הבנות שמעוניינות ולא לפי ותק או סדר
האם הדבר נכון? ומה אפשר לעשות?
אשמח לתגובה
לצעיר כוננויות כפופות לנהלים המחלקתיים
12/05/2013 | 12:21
77
יש מקומות בהם האחות האחראית לוקחת את כל הכוננויות לעצמה (זה בעצם דרך לפצות אותה על זה שעובדת רק בקרים)
יש מחלקות בהן גם ראשי צוותים מקבלים.
יש מחלקות בהן הכוננויות מתחלקות בין מי שרוצה.
את יכולה להתחיל בלגן על הנושא במשרד אחות ראשית, השאלה אם את רוצה לצאת למלחמה הזו?
פורומים חדשים ב|תפוז|
07/05/2013 | 13:44
6
|מטוס| לקראת העונה החדשה של המירוץ למיליון ורגע לפני שהישראלים חוזרים ליפול על כל העולם, פורום המירוץ למיליון נפתח מחדש. לא לשכוח דרכונים!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תיק| המעושרות חוזרות והן נוצצות מתמיד! העונה החדשה של תוכנית הקאלט כבר פה ואם גם אתם רוצים שיהיה לכם פאן פאן פאן, פורום מעושרות מחכה במיוחד לכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

המלצה ושיקולים - בילינסון או תל השומר
07/05/2013 | 12:17
95
מעוניינת בקורס רפואה דחופה לשנת 2014 . מבירורים שערכתי מתברר שנפתחת הרשמה לקורס זה בבילינסון ובתל השומר.
המלצות? דיס המלצות?
כל מה שאתם/ן יודעים/ות ויכול לעזור לי, אשמח לשמוע.
תודה רבה.
אחים/ות למרכז רפואי באזור תל אביב
05/05/2013 | 17:15
100
שלום רב
לחברה מובילה בתחום הבריאות באזור תל אביב דרוש/ה אח /ות למחלקה האנקולוגית או
למחלקת ניתוחים.
דרישות:

רישיון של אח /ות מוסמך /ת ממשרד הבריאות - חובה!
תואר ראשון בסיעוד- יתרון!
קורס טיפול נמרץ- יתרון!
קורס על בסיסי באנקולוגיה- יתרון!
לשליחת קורות חיים ויצירת קשר:
לוי שני
דוא"ל:
shani@etgar-hr.com
טלפון:
073-2070120

מה הסיכויים לעסוק כאחות בIVF/בריאות האשה?
05/05/2013 | 14:36
7
168
שלום,
אני מבלבטת אם ללמוד תואר 1 בסיעוד כדי להגיע לתחום של הטיפולי פוריות ולעזור לאנשים ונשים שעוברות את הטיפולים, גם במסגרת IVF/הזרעות וכל מה שקשור לתחום...

אשמח מאוד לשמוע מנסיונכם- האם יש סיכוי להגיע באמת לעבוד בתחום הזה?
אם כן, איך התנאים בתחום זה?
האם יש גם דגש על המקום הנפשי של המטופלים?

מצד אחד אני מאוד רוצה לעסוק בתחומים האלו, ומצד שני יש תחומים בסיעוד שמאוד לא מושכים אותי...האם שווה ללמוד את התואר כדי להגיע לתחום של בריאות האשה או שזה "ריסקי"?

מתלבטת בין תואר ראשון בעו"ס לבין אחיות...
אשמח מאוד לתגובות, תודה!
לדעתי יש סיכוי
05/05/2013 | 17:39
137
זה תחום מאוד נפוץ בארץ כך שלדעתי יש מקומות עבודה. תעשי  חיפוש בלוחות דרושים.
גם ללמוד עו"ס זה ריסקי מכיוון שהמשכורות שלהם על הפנים ברגע שכבר מוצאים עבודה.
הלימודים עצמם יכללו את הכל, תעברי בכל המחלקות החשובות אין מנוס מזה.
אחרי זה תוכלי להתמקד במה שאת יותר אוהבת.
כמו בכל תחום
06/05/2013 | 17:02
4
119
לא ניתן לדעת מה צפוי עוד 4 שנים,
אם את רוצה ללמוד- תתחילי- בתום הלימודים תתחילי לחפש עבודה ומקסימום ממתינים קצת עד שמתפנה משרה.
דווקא היום יש המון בתי"ח פרטיים שיש בהן יחידות IVF, וניתן להשתלב בהן.

גם במרכזי בריאות האישה בקהילה מתעסקים בזה המון (אמנם השאיבות/החזרות, לא מתבצעות בקהילה מן הסתם- אבל כן מבצעים הדרכות/הזרקות של תרופות הורמונליות/הזרעות),
אני ממש מתחברת למה שאת רושמת, גם אני ממש לא התעניינתי בכלום פרט לבריאות האשה, וכל השנתיים וחצי שאני עוסקת בתחום - אני הייתי רק במחלקות רלוונטיות ולא התפשרתי. לא רואה בזה משהו ריסקי-
אגב-
נראה לי התחום של עו"ס זה ממש על הפנים, המשכורות שלהם והיקפי משרה נמוכים משל אחות...
תודה! ושאלה-
06/05/2013 | 22:28
3
102
1.האם מגישים לכל מחלקה/קופ"ח קו"ח בנפרד? או ששולחים לבי"ח מסויים והם משבצים לפי הצורך?
2. מהי המשכורת הממוצעת לאחות בבריאות האשה? יש לך מושג?
3.איך זה ללמוד תואר שלם כאשר יש תחום ספציפי שעניין אותך ולכל שאר התחומים לא התחברת(כך אני מבינה מדברייך...)?

תודה!
תשובות
07/05/2013 | 12:35
94
1. פונים לקופת חולים /בית החולים והם כבר משבצים לפי הצורך וגם(בתקווה) לפי העדפות שלך...
2. אני לא יודעת מה היא משכורת בדיוק, מאבל אני מאמינה שהיא לא שונה בהרבה ממשכורת של אחות בכל תחום אחר(תלוי גם במקום-ממשלתי או פרטי, אם זו קופת חולים, תלוי בקופה)...מעבר לכך, המשכורת עולה עם וותק ועולה(לא הרבה) עם ההכשרות שאת עוברת, כמו תואר ראשון ושני, קורס על בסיסי...בנוסף, תלוי בתפקיד, אחות מהשורה תקבל פחות מאשר אחות בתפקיד מסויים...וכמובן שתלוי גם אם את עושה משמרות או רק בקרים(במקרה הזה המשכורת נמוכה יותר, די בהרבה)
3. אין לי תשובה לשאלה הזו, רק תקחי בחשבון שבמהלך הלימודים או אחריהם יכול להיות מצב בו תגלי פתאום שתחום בריאות האישה לא מעניין אותך כל כך ותחום אחר מעניין, או שבכלל שום דבר לא מעניין
לומדים מה שצריך וזהו
09/05/2013 | 16:04
82
לא סבלתי מללמוד את סיעוד המבוגר או סיעוד הילד, זה חלק מהלימודים וזהו, בוא לא נשכח שיש לימודי יסודות הסיעוד, פסיכולוגיה סוציולוגיה...ועוד ועוד זה לא רק זה.... למדתי הכל ועברתי בהצלחה אבל ידעתי שכשאני אתחיל לעבוד אעדיף לבחור במחלקות מסוימות....

זה כמו שתשאל עו"ד שרוצה לעסוק בפלילים איך הוא שרד ללמוד עוד תחומים כמו דיני משפחה וכו'... כל הלימודים..... זה קיים בכל תחום......

אני בטח לא היחידה שלמדה את כל התואר במטרה להגיע לתחום ספציפי (ויעידו על כך כמות המיילדות שיצאו מהמחזור שלי)

לשאלת השניה אני לא יודעת- זה תלוי ותק, השכלה, היקף משרה וכמובן מקום עבודה (יש שוני בין מוסד אחד למשנהו)
בתור מי שהלכה ללמוד סיעוד כדי להיות מיילדת
09/05/2013 | 17:09
118
ורק מיילדת, ושום דבר אחר למעט מיילדת, אני אומרת לך - אל תצמצמי את עצמך. תלמדי בלב שלם את כל המקצועות, התחומים, תלכי להתנסויות בשדות מקצועיים שונים ומגוונים, ואם המשיכה שלך לתחום בריאות האישה ממשיכה לבעור בך - אז תמשיכי בכיוון, אבל עם ארגז כלים מלא יותר, עשיר יותר, רחב יותר. מיילדת טובה צריכה לדעת הרבה מעבר לפתח, ממנה יוצא התינוק, אחות דיאליזה צריכה לראות מעבר למכונות וצינורות, ואחות שרוצה להתמקד בתחום הפוריות (שאגב - אין בשראל תת-התמחות בפוריות בסיעוד, ז"א - אין קורס על בסיסי בנושא) - ראוי שתראה את הדברים במכלולם ולא רק את המזרקים, הזקיקים, השאיבות וההחזרות.
המון תודה לכל העונים!!
11/05/2013 | 21:41
59
החלטה מאוד קשה לדעת באמת מה ללמוד...
|*|חדש בפורומים, התראות על תגובות
05/05/2013 | 14:04
12
גולשים יקרים,
לאור הביקוש הרב, אנו שמחים להציג את מערכת ההתראות החדשה. המערכת מדווחת ונותנת התראות בזמן אמת על תגובות להודעות שלכם באתר.  

ההתראות ממוקמות בסרגל הכלים העליון של הפורום (סימן של לוגו תפוז ליד תיבת המסרים).

|קדימה| באמצעות המערכת החדשה תוכלו להישאר מעודכנים ולקבל תזכורת לשלל ההודעות שפרסמתם בפורומים ולתגובות אליהן בזמן אמת בעת הגלישה שלכם בפורומים אחרים באתר.
|קדימה| המערכת תדווח לכם על כל תגובה להודעה שלכם ועל תגובות נוספות להודעה שאליה הגבתם בשרשור.
שאלה לאחים/ות שעובדות בקופ"ח כללית
02/05/2013 | 12:16
1
156
שלום לכולם,
אני מתחילה לעבוד בקופ"ח כללית ביום א'.
הבנתי מהמעסיקה שלי שמתחילים לעבוד כל יום ב 7 בבוקר, אבל בשעות פתיחה של כל הסניפים רשום מ 7.30.
האם זה מדוייק? האם בכל זאת מתחילים לעבוד ב 7 ?
אשמח למענה+ שאלה נוספת לעובדי הכללית
03/05/2013 | 07:52
129
עובדי כללית מקבלים כלכלה ומשכורת 13?

תודה
עד כמה לא בריא לעשות רנטגן?
01/05/2013 | 20:56
66
לפני חודש היו לי כאבים/זרמים בעורף עד הזרוע.
לא כאבים חזקים כלל. יותר תחושת שריר "תפוס".

הלכתי לאורטופד שהפנה אותי לרנטגן ולפיזוטרפיה.

מאז הכאב פסק לחלוטין.

הפיזוטרפיה אמרה שאם אין כאב, לא ממליצה לעשות כלל רנטגן

כי יש הקרינה מאוד לא בריאה לגוף
גם אם עושים פעם בכמה שנים

יש בלוטות רבות בצוואר והן נפגעות.

אני מסכים איתה- אם אין כאב, לא צריך להקרין בכח.
מצד שני חושש שיש משהו שקשור לתזוזת סחוס.

מה הייתם מציעים? לבטל את התור לרנטגן מחר על הבוקר?
אוניברסיטה לעומת בתי חולים
01/05/2013 | 12:47
4
178
האם יש הבדל מהותי בין לימודי הסבת אקדמאים לאחות באוניברסיטה לעומת לימודי הסבה בבי״ס של בתי החולים?
מה אתן ממליצות מניסיונכן..
בתי הספר לסיעוד מסונפים לאוניברסיטאות
12/05/2013 | 12:18
3
64
כלומר הלימודים בבית הספר הם תחת "כנפיהם" של האוניברסיטאות.
בעצם אין הבדל בין הדברים.
לדוג' בית חולים אסף הרופא מסונף לאוניברסיטה העברית, אז התעודה ממנה.
זה לא מדויק.. יש עדיין בתי ספר למוסמכת בלבד
12/05/2013 | 13:07
2
59
כלומר ללא תואר ראשון.. וללא שיוך אוניברסיטאי.
השאלה היתה על הסבה לסיעוד
13/05/2013 | 08:27
1
46
ולא על מסלול הסמכה
אבל גם בבתי ספר ניתן לעשות הסבה..
13/05/2013 | 12:28
42
למשל צפת, בני ציון, הלל יפה .. ואני מניחה שיש עוד שלא שמעתי עליהם באופן מיוחד, זה דורש בדיקה פרטנית ע"פ איזור מגורים..
איך להשיג בדיקת mri?
30/04/2013 | 16:42
49
הלכתי לאורטופדט.

הפנה אותי לצילום רנטגן בעומד שדרה צווארי ולפיזוטרפיה.

הכאב חלף. לפחות לעת עתה.

הייתי בפיזוטרפיה. אמרה לי שלא מומלץ לעבור צילום רטנגן.

יש הרבה בלוטות באזור הצוואר, וכדאי להמעיט.

המליצה לי בחום לנסות להשיג mri במקום, שלא כולל קרינה.
אבל ארה שקשה/עד לא אפשרי להשיג כזו הפניה.

מישהו מכיר איך בכל זאת אוכל להמיר את הרנטגן לmri ?
יש פה סטודנטים בהדסה בירושלים? +עוד שאלה
29/04/2013 | 21:26
1
77
אשמח שתספרו את החוויות שלכם מבית הספר. איך צוות המורים?

יש פה כאלה שעושים שם הסבה כרגע?

שאלה נוספת: אני מתכננת לעשות הסבה לסיעוד. איזה סוג מלגות יש שם בחוץ שאוכל לקבל, או לפחות להרשם אליהם?
אילו עוד הטבות שאני לא מכירה אני יכולה לבדוק? (אנא אערף, אולי הבטחת הכנסה, אבטלה, פנסיה... וואטאבר).

תודה מראש!
הי! אני עושה הסבה בהדסה
06/06/2013 | 21:27
13
לגבי המורים:
יש מורים מיוחדים, כריזמתיים אבל מעט מאוד!
הרוב הן אחיות, שאולי טובות כאחיות אבל מורות מזעזעות!!!!!!!
סובלות מתסביך רס״ר... עושות טעויות , לא יודעות ללמד...
זה אולי עובד על המסלול הגנרי, אבל ההסבה מזועזעים כי מדובר באנשים מבוגרים,
שחלקם היו מורים....

לשאלה שניה:
מקבלים 80% מימון שכר לימוד אוטומטית בתנאי שתתחייב לעבוד 4 שנים במערכת הציבורית.
בשנה השניה הדסה מציעה לך מלגת עבדות של כמה מאות עד כמה אלפים ( לא ברור) חד פעמי (?) בתנאי שתעבדי אצלם.
בנוסף אפשר להגיש כל מיני מלגות נזקקים והצטיינות, אבל אי אפשר לחיות מזה...:/

השנה המסלול היה מוכר לאבטלה, בתנאי שאת זכאית
הבטחת הכנסה ועזרה מהתמת למעונות יום אם יש לך תינוק...
הסבת אקדמאים למקצוע אחות
29/04/2013 | 19:56
3
120
ערב טוב לכולם!
גם אני כמו רבים לפני הגעתי לפה בעקבות הפרסום בטלויזיה

כבר מזמן מה (עוד לפני הפרסומים) ישבה לי המחשבה בראש ללמוד לאחות
יש לי תואר ראשון בביולוגיה, ותמיד רציתי קרבה לרפואה (ולא, לא רציתי להיות רופאה)
רציתי לעזור לאנשים וכמובן עבודה שתסב לי סיפוק

ההתלבטות, האם כדאי לי ללמוד שנתיים וחצי פלוס מינוס, אם כן?
מה הלאה?
מה אני יכולה לעשות עם הלימודים האלה? באיזה תפקידים אוכל להשתלב בבתי חולים?
האם יש התמחויות שונות? מה דרוש עבור התמחויות אלו?

בקיצור, אשמח לכל פיסת אינפורמציה והכוונה.

תודהההה!
יש המון כיוונים
29/04/2013 | 21:31
2
250
אפשר לעבוד בבית חולים בכל המחלקות כאחות מן המניין- פנימית, מיון, כירורגית, חדר ניתוח, חדר לידה, יולדות, ילדים וכו'.
אפשר גם לעבוד בקופת חולים אם זה מעניין אותך.
יש קורסים על בסיסיים שממקדים אותך על תחום מסויים וכמובן שאת גם תקבלי תגמול עבור אותו קורס במשכורת.
למשל קורס טיפול נמרץ, מיילדות, חדר ניתוח וכו'. אם תרצי להתקדם לתפקידים ניהוליים תצטרכי ככל הנראה לעשות תואר שני בסיעוד,
כי הדרישה היא שלפחות אחד מהתארים יהיה בסיעוד.
האם כדאי ללמוד שנתיים וחצי? כדאי מבחינת מה? את ככל הנראה תמצאי עבודה, השאלה היא האם העבודה הזאת תתאים לך.
איך אפשר לדעת?
30/04/2013 | 00:56
1
90
איך אפשר לדעת האם העבודה תתאים לי?

ולגבי תואר בסיעוד- האם אני מבינה נכון מהמשתמע מהמילה "סיעוד" זה בהכרח כל הקשור לאנשים סיעודיים
עם מוגבלויות כאלה ואחרות? או שכל נקרא פשוט התואר?

למשל אחות סיעודית- האם בהכרח האחות תיהיה במחלקות סיעודיות?
לא
30/04/2013 | 07:06
80
סיעוד זה שם התואר אבל זה לא אומר שהאחות בהכרח תעבוד במחלקה סיעודית, יש עוד המון מחלקות שאפשר לעבוד בהם וציינתי חלק.
לדעתי אף אחד לא יכול להגיד לך בדיוק אם זה יתאים או לא. העבודה היא גם פיזית גם נפשית קשה, עובדים הרבה, זה שוחק, מצד שני יש גם סיפוק כי את באמת עוזרת לאנשים.
השאלה לאיזה כיוון את נוטה במאזניים.
רעיונות לנושאים מעניינים מחלקת נשים
29/04/2013 | 18:35
2
155
שלום לכולם,
אני סטודנטית לסיעוד ומבקשת את עזרתכם במציאת רעיון למשחק לימודי או דיון קליני בתחום הנשים.
מחלקת שנים, הריון בסיכון, ילודים, פגיה, יולדות, חדר לידה, חדרי ניתוח גניקולוגיים.... הכל הולך...

תודה על העזרה
מעיין
הנה כמה:
30/04/2013 | 13:14
1
108
- לידה רגילה לעומת קיסרית- יתרונות וחסרונות של כל שיטה , אינדיקציות, קונטרה אינדיקציות וכו'
- הפחתת עוברים בהריון מרובה עוברים.
- סימולציית הדרכה לנשים על התקופה הראשונה שאחרי הלידה ... משכב לידה, בייבי בלוז, הנקה...
- סימולציה של אישה שמרותקת למיטה במחלקת הריון בסיכון, עם כל הקשיים הנילווים לכך, ובן הזוג שמנסה להיות סבלני לקשיים האלה.
- יולדת שמתעקשת על לידה טבעית- איך תדריכי אותה על היתרונות, חסרונות וסיכונים הנילווים לרעיון.
-אם את עושה את הדיון הקליני יחד עם עוד מישהי, אז אתן יכולות להיות כאילו מרצות, בהרצאה של "בעד ונגד"  אחת למשל בעד לידה טבעית ללא אפידורל, בתנוחה שמתאימה ליולדת, שתזוז כמה שהיא רוצה וכו' , והשניה בעד לידה "רפואית" עם ניטור, אפידורל ו"על פי הטקסט בוק... ואתן כאילו "מתווכחות"  אפשר לקחת כל סוגיה ברפואה ולהפוך אותה לדיון כזה של "בעד או נגד" או "אופציה א לעומת אופציה ב"  

.

תודה רבה!!!
30/04/2013 | 18:13
51
באמת רעיונות מעניינים....
פחדתי מהאופציה של סימולציות אבל המדריכה שלי הציעה לעזור לי עם זה - אז נראה שיש לנו רעיון מנצח!

תודה רבה והמשך שבוע נפלא!!

מעיין
התלבטות לגבי לימודי סיעוד
29/04/2013 | 14:26
7
249
שלום לכולם.
אני עובדת סוציאלית במקצועי שחושבת לעשות הסבה לסיעוד.
הבנתי שיש תוכניות הסבה שאורכן שנתיים וחצי אינטנסיביות ויש גם תוכנית שמתאימה לאימהות- יותר זמן אך מתאימה יותר בלו"ז לאמא ל-3 קטנים...
בבי"ח מאיר אמרו לי שתוכנית אמהות לוקחת 3 שנים. האם התוכנית הזו היא בעצם לימודים לתואר או רק לימודי התעודה כמו בהסבה?
האם העובדה שכבר יש לי תואר ראשון פוטרת אותי מהצורך ללמוד לתואר בסיעוד ובכל מקרה אחשב "אחות אקדמאית"? (במה מתבטא ההבדל דרך אגב בין אחות לאחות אקדמאית?)
לא הצלחתי להבין מה ההבדלים בין 2 התוכניות ואשמח לשמוע מיודעי דבר...
תודה!

אחות אקדמאית
29/04/2013 | 14:53
2
221
בית חולים מאיר מכשיר אחיות לקבלת רישיון במשרד הבריאות לאחות מוסמכת ואינו מקנה תואר בסיעוד. מכיוון שאת כבר בעלת תואר ראשון את תחשבי לאחות אקדמאית רק לא עם תואר בסיעוד...יש לי חברה שעובדת איתי שהייתה מורה ועשתה הסבה, כשרצתה לצאת לעל בסיסי הייתה רק צריכה להשלים סמינר קליני שזה ממש שטויות.
באוניברסיטאות ומכללות לומדים לתואר בסיעוד בנוסף להכשרה כאחות מטעם משרד הבריאות ואלו לימודים של 4 שנים, אבל לך אין צורך בזה.
אם יתחשק לך ללמוד סיעוד או ניהול מערכות בריאות, תעשי כבר כתואר שני, אין לך טעם בתואר ראשון נוסף.
תודה רבה!
29/04/2013 | 16:20
1
120
האם ידוע לך האם התוכנית במאיר נחשבת טובה ו"ידידותית"?
אני במקרה עובדת במאיר
30/04/2013 | 16:04
155
מכירה כמה אנשים שעשו ועושים שם הסבת אקדמאים, מספרים שהלימודים קשים ועמוסים...אבל כך זה בכל מקום. בהצלחה!
אני אישית
01/05/2013 | 00:33
3
167
לא מכירה את התכנית לאימהות במאיר, אבל לפי מיטב הבנתי זה לא תואר, אלא פשוט תכנית להסבת אקמאים רגועה יותר.
יש הסבת אקדמאים שנמשכת שנתיים, לימודים 4 פעמים בשבוע, כל יום עד השעה 15:00, בלי חופשת סמסטר וכו'. בסוף המסלול תהיי אחות מוסמכת עם תואר (בעבודה סוציאלית) ותוכלי לצאת לקורס על בסיסי בהמשך.
יש גם תכנית הסבת אקדמאים עםתואר בסיעוד באוניברסיטאות, אני קראתי על התכנית באוני' ת"א, שם היא נמשכת שנתיים וחצי אם אני לא טועה ובסוף את אחות  מוסמכת עם תואר ראשון בסיעוד.
האמת שעשיתי קצת בירורים
01/05/2013 | 06:56
2
158
במאיר התוכנית שמוגדרת תוכנית לבעלי משפחה (לימודים 5 ימים בשבוע, 8-13) לא תשוקלל בסוף עם התואר שלי, ז"א שאהיה אחות מוסמכת אך ללא תואר לצורכי שכר וקידום. האמת לא הבנתי למה וגם שם במזכירות לא ממש ידעו מה לומר, חוץ מאשר שזו החלטה של משרד הבריאות.
לגבי הסבת אדקמאים- יש גם שם וגם בבלינסון תוכנית של 3 ימים מ-8 עד 16 במשך שנתיים וחצי.
א-ב-ל איך אני אמורה להוציא ילדים ממעון/ צהרון כשאני רק מסיימת ב-4 ויש לי כחצי שעה נסיעה עד לאזור הגנים?
לצערי אין לי עזרה באזורי, ובעלי עובד עד שעות הערב המאוחרות (הוא אולי יוכל להקדים יום אחד אבל לא יותר מכך)
האם זה בכלל ריאלי בשבילי? אשמח לשמוע מאמהות בעלות נסיון שעשו/עושות הסבה על החוויה שלכן... וגם מתי לומדים למבחנים, חוזרים על חומר וכו'- בשעות הערב?(עכשיו זה נראה לי ממש קשה בהתחשב בעייפות הקבועה שלי...)
וגם- בין מאיר לבלינסון, האם ישנה עדיפות כלשהי מבחינת יחס, גמישות, דרישות, וכו'?

תודה רבה!
עו"ס מול אחיות-האם אפשרלשאול...
05/05/2013 | 14:15
1
88
למה החלטת לעשות הסבה?
אני בדיוק מתלבטת בין שני התחומים לתואר ראשון
מצטרפת לשאלה-לנושה שלחתי מסר
19/05/2013 | 15:52
37
מ
ק
פ
י
צ
ה
האם יש מסלול לאמהות באזור השפלה/או רק בבילינסון ומאיר?
הזמנה לכנס השמיני של לשכת האתיקה אחים ואחיות
29/04/2013 | 12:02
58
לימודים בב"ש
28/04/2013 | 17:02
3
93
היי, מה קורה?
נרשמתי ללימודי סיעוד בב"ש ואני בתהליכי קבלה.
נקבע לי ראיון ורציתי לדעת האם תוכלו לספר ולחלוק מה הולך בו.
מה הראיון בא לבדוק, באילו שאלות ותהליכים אני עלולה להתקבל וכל מה שעולה על דעתכן.
אשמח לתשובה בהקדם.
שיהיה המשך יום מקסים וחג שמח
היי עדי
28/04/2013 | 18:08
2
78
הראיון כביכול בא לבדוק את התאמתך למקצוע מעבר להשגים אקדמיים(לדעתי בפועל הוא לא בודק את זה בכלל....לא מובן למה בית הספר ממשיך לקיים אותו)....שאלות שאת יכולה להתקל בהם בראיון הם מסוג של:למה בחרת ללמוד סיעוד, מה מושך אותך במקצוע, האם את מודעת לקשיים שיש במקצוע ומה תעשי אם וכשתתקלי בכאלה....יכולים לשאול אותך על התכונות החיוביות והשליליות שלך, דברים כאלה....)
אין כל צורך להלחץ מהראיון, זה דומה פחות או יותר לראיון עבודה....
בהצלחה ועדכני איך עבר
תודה רבה
29/04/2013 | 11:26
1
47
ד"א אם תוכלו להרחיב לדוגמה על קשיים במקצוע, נקודות שכן שווה לציין לדעתכם אני אשמח

בכל מקרה תודה רבה על התשובה, הורידה ממני הרבה לחץ
שיהיה שבוע מקסים
ממממ....
29/04/2013 | 12:14
49
קשיים במקצוע הזה הם אין ספור וטוב אם תחשבי עם עצמך האם ואיך את מוכנה להתמודד איתם...זה בלי קשר לראיון, כי אותו לעבור באמת שאין בעיה....אתן לך כמה נקודות:
*רוב המקומות בהם אחיות עובדות זה מקומות שעובדים 24 שעות ללא הפסקה.משמע העבודה היא במשמרות. כולל חגים וסופ"ש. מזה נגזר שזה מפריע מאוד לחיים אישיים ו/או חיי משפחה ובנוסף זה מאוד לא בריא.
*האחריות היא עצומה והשכר לא תואם את האחריות הזו. בכלל.
*עומס נפשי מאוד גדול וגם העומס הפיזי, בין היתר בגלל מחסור באחיות ובעיקר בתקנים.
*אחרי לימודים לא קלים בכלל וקבלת תואר ראשון והרבה פעמים גם תואר שני ואינסוף קורסים והשתלמויות אחות עושה הרבה פעמים עבודות לא מקצועיות שלא דורשות שום השכלה...
מכון טל
28/04/2013 | 19:07
69
האם למישהו יש מידע לגבי רמת הלימודים בסיעוד במכון טל?
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
המרכז הארצי לחוות דעת רפואיות
המרכז הארצי לחוו"ד רפואית
סטרייד- אורתופדיה קלאב פוט
סטריד- אורתופדיה קלאב פוט
יחד- ייעוץ והכוונה לגיל השלישי ומשפחתו
בן משפחה בגיל השלישי?
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
22:23 | 25.08.15 moratove
19:16 | 21.08.15 NurseMan
12:01 | 19.08.15 מתחילהמחדש2010
09:24 | 16.08.15 פשוטאני6
21:21 | 14.08.15 גבריאלה קפרנוב
01:02 | 13.08.15 יובל0100
19:40 | 11.08.15 itamarb5
14:57 | 06.08.15 אורחים בפורום
15:16 | 05.08.15 סטודנטית כאן87
מקרא סימנים
בעלת תוכן