לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.
אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.
זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.
מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.
מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.
מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,
מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,
להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.
מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.
כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.

עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.

חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו.
סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.
הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.
תלונות גם כן.
כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה.
רעיונות והצעות – מתבקשים.
ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

דרושים
19/05/13 17:51
105צפיות
דרושים אחים ואחיות לבית יוליאנה - בית הורים עולי הולנד בהרצליה, לעבודה במחלקה ובמרפאה, לפרטים ניתן להתקשר לאודה-אל   054-4231409  
כמה עולה השלמה לתואר בסעוד?
19/05/13 13:38
66צפיות
במידה ואלמד במאיר 3 שנים ללימודי סיעוד מוסמך:
1.כמה תעלה השלמה לתואר אקדמאי?
2.,איפה יש אופציות לעשות את ההשלמה?
3.כמה ימים אורכת ההשלמה? כמה שנים?

וכמה אמור לעלות כל המסלול יחד-הלימודים עצמם+ההשלמה?

תודה!
המלצות/דיסהמלצות על מאיר
19/05/13 13:36
71צפיות
שלום,
עדיין בהתלבטות האם ללמוד אחיות..

האפ מישהו למד שם במסלול אמהות ויכול לספר על המקום?
האם מקצועי?
כל דבר יתקבל בברכה.

תודה מראש!
הסבה לאקדמאים לסיעוד
19/05/13 04:09
150צפיות
שלום,
הבנתי שאקדמאים שעושים הסבה לסיעוד לא מקבלים תואר אלא תעודת RN-אחות מוסמכת.
מה זה אומר,האם זה נכון, איזו דרגה זו של אחות בערך, והאם בשביל לתפקד כאחות אני צריכה תואר?
האם בשביל תואר שני בסיעוד אני צריכה תואר בסיעוד וכמה זמן לוקח לעשות תואר כזה?
כמה משמרות בערך עליי לעשות כדי להגיע למשכורת למשל של 8000 אם זה אפשרי? ואם לא אז ל-6000?
ואיזה תנאים נלווים מלבד שכר מקבלים אחים? האם יש ביקוש לתחום?
זה נכון שבחו״ל אחיות מרוויחות הרבה כסף?
תודה.
וגם
19/05/13 05:59
93צפיות
כמה זמן לוקח לעשות תואר בסיעוד ראשון אם יש תעודת אחות מוסמכת?
תשובות
19/05/13 09:35
113צפיות
מי שעושה הסבה מקבל תעודת אחות מוסמכת ובנוסף התואר שלו מוכר לצורכי שכר וקידום. על מנת לקבל תפקידים ניהוליים צריך שאחד התארים יהיה בסיעוד אז אפשר לעשות אותו אחרי השלמות של כמה קורסים. אין לי מושג כמה זמן זה לוקח אבל תואר שני זה בערך שנתיים. כדי להגיע ל-8000 השאלה היא לא כמה משמרות עלייך לעשות אלא כמה משמרות ערב, לילה ושבתות. זה מה שמקפיץ את המשכורת. יש ביקוש גבוה לאחיות בעיקר במרכז הארץ. בצפון כמעט ולא. חו"ל זאת הגדרה רחבה אז נניח בארה"ב באמת אחות מקבלת יותר, אני שמעתי על משכורת שנתית של 70 אלף דולר לאחות מתחילה.
קצת הבהרות
23/05/13 10:48
76צפיות
רצוי שיהיה תואר כי הוא חשוב לצורך קידום וכיום בכל מקום די לוחצים לעשות תואר. כמובן שאפשר לתפקד גם כשאחות מוסמכת בלי תואר.

לגבי משכורת- זה תלוי באחוז המשרה שלך, אם תעבדי בבית חולים ב100% משרה שזה -36 שעות עבודה שבועיות ,ותעשי משמרות -ערב, לילה, שבתות וחגים יכול להיות שתוכלי להגיע לסכום של 8000.
רק תיקחי בחשבון שיש קופות גמל, קרן השתלמות וכל מיני הורדות,
לכן בברוטו יכול להיות שתעברי את ה8000 ובנטו השכר יהיה בערך 7000,זה נכון לאחות מתחילה שעובדת 100% משרה ועושה את כל המשמרות.

יש ביקוש במיוחד במרכז הארץ.

בחו"ל תלוי איפה, ברוסיה לאא , בארה"ב, קנדה כן.
שאלה בבקשה
18/05/13 12:07
128צפיות
שאלה בבקשה -

האם מכילים רכיבים ממשפחת הסינטו?

שואלת עקב רגישות לסינטו (המשחות ניתנו ע"י רופא עיניים ושכחתי לומר לו על הרגישות).

תודה
תוספת מאוד חיונית
18/05/13 15:22
67צפיות
הכוונה לתרופות -

מקסיטרול טוברקס - משחות לעיניים
על בסיסי
16/05/13 15:43
158צפיות
היי לכולם
התחלתי להתעניין בלימודים לקורס על בסיסי.
השאלות שלי
- כמה בערך עולה הקורס?
- האם יש שוני בין אורכי הקוסים השונים?
- וכמה תוספת מרוויחים מזה בחודש?

תודה רבה:)
-
אני גם מתכננת להירשם
17/05/13 17:17
132צפיות
מה שאני יכולה להציע לך זה להציץ בפריסה של הקורסים באתר מנהל הסיעוד, ואיפה כל קורס מתקיים ולהתקשר לבתי"ס רלוונטים לשאלות הללו.

כל קורס עולה אחרת- אני למשל התעניינתי על מיילדות או יועצות הנקה בקפלן... מיילדות זה 13800 ש"ח ויועצות זה כ5000........ כל קורס אורך פרק זמן אחר וכמובן יש קורסים שלומדים פעמיים ויש שלומדים 3 פעמים בשבוע....
יש גם הנחה
19/05/13 20:03
90צפיות
של משרד הבריאות בשעיור של 10-20% זה היה לפחות שנה שעברה וכמובן, במידה ויוצאים על חשבון בי"ח זה מקנה עוד שיעור לא מבוטל של הנחה (מדובר על קורס מיילדות)
בירור תנאי קבלה לסיעוד
15/05/13 00:05
92צפיות
אפשר להתקבל ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי???? אם יש לי ממוצע בגרות מעל 100
אין
15/05/13 20:50
73צפיות
חובה לעשות פסיכומטרי בשביל ללמוד סיעוד זהו חוק של מנהל הסיעוד בארץ
הגעה לארץ לאחר לימודים בחול
14/05/13 22:04
87צפיות
שלום לכולם,
אתחיל ברשותכם בקצת רקע לשאלה:
חברה שלי אזרחית ותושבת צרפת.
כמי שנולדה וגדלה שם היא למדה בזמנה לימודי אחיות - ללא תואר אקדמאי.
כיום היא כבר מעל 7 שנים עובדת בתחום.
ללא קורסי הכשרה יעודיים (לא יודע איך זה בארץ אבל שם ההכשרה היא רב-גוונית וכל אחות יכולה לעבוד במרבית התחומים).

מפה לשם... לענייננו :
היא רוצה לעבור לגור בארץ לכשנתיים, אולי שלוש.
האם היא תוכל לעבוד כאחות?
איזה פרוצידורות שונות היא תאלץ לעבור בכדי שיכירו בתעודה שלה ויאפשרו לה לעבוד?
כל פיסת אינפורמציה תבורך!
כמובן שאחכה שיהיו לי את כל הטפסים שלה מהמכון בו למדה וכדומה ואז אשאל את משרד הבריאות ישירות, אני רק מקווה לקצת מידע מקדים בעניין ממכם, אלו המנוסים.

תודה רבה!
שי,
º
זה מה שמצאתי באתר מנהל הסיעוד
16/05/13 08:13
59צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה רבה,
16/05/13 08:27
47צפיות
נראה כאילו אין מנוס וחייבים לבצע "עלייה" בכדי לעבוד במדינה הזו.
לאור כל העובדים הזרים במדינה חשבתי שאולי יהיה תהליך קצת יותר קל. (בהתחשב כמובן גם בכך שיש מחסור באחיות בשוק)

בכל מקרה,
תודה רבה על העזרה.

אני אשמח אם יש כאן מישהו/מישהי שלמד/ה בחו"ל ויכול/ה לשפוך קצת אור על הדברים...
ביקור רופא
14/05/13 15:14
104צפיות
שלום לכולם וחג שמח.
האם יש למישהו ניסיון בעבודה עם "ביקור רופא"? יש הצעה ואני הייתי רוצה לשמוע בעלי ניסיון. תודה
שלום שיינדעל58
17/05/13 09:49
77צפיות
אינני עובד בביקור רופא ומימיי לא עבדתי שם
אבל יש איתי אחות ותיקה במרפאה שעובדת שם כיומיים בשבוע.
היא לא מחוברת לפורום הזה
אבל אם תשאלי אותי את השאלות שאת רוצה לקבל מענה עליהן ,אני אפנה לה את השאלות ואשיב לך בהתאם.
ביקור רופא
25/05/13 18:24
17צפיות
תודה רבה על התגובה, אח צעיר (: אני רוצה לדעת קודם כל איך ההנהלה מתייחסת לעובדים, האם היא מרגישה שהיא מקבלת שכר הוגן, האם התנאים  והיחס טובים, האם העבודה קשה מאד או האם היא סבירה, האם העבודה מאתגרת ומעניינת. כמה עצמאות יש לאחות בעבודה מבחינת טיפול או האם זה יותר עניין של מיון וביצוע הוראות רופא? תודה רבה רבה
לימודי סיעוד
13/05/13 13:46
164צפיות
שלום,
אני מתלבטת לגבי לימודי סיעוד.
יש לי כבר תואר ראשון.
הבנתי שאפשר לעשות מסלול של שנתיים וחצי ללימודי סיעוד.
מהו השכר של אחיות? זה ממש לא ברור..
במידה ואני עושה מסלול של שנתיים וחצי כמה אני ארוויח ללא משמרות? ואיך בעצם העבודה בתור אחות?
אם מישהו יכול לספר לי אילו מיומנויות נדרשות- האם צריך לדעת להתמודד עם דם, לחסן, או זה יותר טיפוליות?
תוך כמה זמן קופצת משכורת של אחיות והאם זה מקצוע מומלץ? האם העבודה מתישה מאוד?
באילו מקצועות נדרשת שליטה? מתמטיקה? ביולוגיה? ביוטכנולוגיה? פיזיקה?

תודה.
שלום מיכל
16/05/13 08:39
111צפיות
שאלת שאלות רבות ומורכבות שלא יהיה ניתן לענות על כולן.
שכר האחיות מורכב ממרכיבים רבים כמו: ותק, השכלה, ובעיקר- מקום העבודה (בית חולים/ קופות חולים/ פרטי וכו') והכי חשוב משמרות (רק בקרים או גם ערבים/ לילות/ חגים/ שבתות).
כך שלא יהיה ניתן לתת לך תשובה כמה אחות מרוויחה, זה מאוד גמיש. ללא משמרות, השכר אינו גבוה, זה בטוח ואין הרבה מקומות עבודה ללא משמרות. זה נגזרת של המקצוע- החולים צריכים אותנו בדר"כ מסביב לשעון.
גם השאלה "איך העבודה בתור אחות?" היא שאלה עם תשובות רבות. זה נורא תלוי במקום העבודה.
אחד הדברים היפים במקצוע שלנו זו הגמישות- יש אין סוף תחומים בהם אפשר לעבוד ולהשתלב בכל מעגל החיים של האדם (מינקות עד זקנה ואפילו לפני - כמו IVF והריון) ובכל שלב במעגל הבריאות והחולי- מטיפת חלב שעוסקת בבריאים, קידום בריאות ועד יחידות טיפול נמרץ, חדר ניתוח או הוספיס.
לגבי מיומנויות- בלימודים עוסקים בהכל, אבל בקטנה.
המיומנויות הנדרשות, משתנות על פי העבודה.
האם העבודה מתישה? שאלה קשה.... אם עובדים משמרות רבות, אני מניחה שיש שחיקה. אבל בכל מקצוע יש שחיקה....
ושוב, במקצוע שלנו אפשר לצאת ללימודים ולהתפתח, אפשר לשנות תחום- זה מה שיפה.
לגבי מקצועות בהם נדרשת שליטה- אני מניחה שידע מוקדם בביולוגיה וכימיה יכול לסייע, אבל לומדים הכל מהתחלה בלימודים, כל שאין מה לדאוג....

אני מבינה שכביכול, לא נתתי לך ממש תשובות.... אני מצטערת, אבל אין באמת תשובות....
במקצוע שלנו בוחרים, בעיקר משליחות.
משכורות גבוהות אין פה.
אבל יש סיפוק גדול, אפשרויות התפתחות בלתי מוגבלות, גמישות רבה

אני באופן אישי , לא רואה את עצמי במקצוע אחר
מצאתי את זה עבורכן...
12/05/13 20:21
119צפיות

Transcendental Meditation program for Nurses‎‏

I have been practicing the TM technique for over 41 years. It has enriched all aspects of my life and helped me to unfold my full potential as a woman, wife, mother, grandmother, teacher. I lead a very full, busy life, and I have been able to easily incorporate TM into my daily routine. It's easy to learn and practice and the benefits are significant. As a result of practicing the TM technique 20 minutes twice each day, I am more effective mentally and physically and feel a sense of calm that nothing else brings to me. I couldn't imagine a day without it! L.R., Pennsylvania
הצג/הציגי תרגום

אהבתי · · שיתוף
מלגות ולימודים
12/05/13 17:59
107צפיות
היי, מישהו מכיר את המלגות ללימודי סיעוד שמפורסמות עכשיו בטלוויזיה? נכנסתי לאתר וניסיתי להבין, השאלה שלי אם המלגות מחייבות אותי בעיקר לקופ"ח או לבתיה"ח. אני מעדיפה פשוט בתיה"ח .

בנוסף כבר שאלתי פעם אבל אני אשמח לעוד תוספות לגבי הראיון ללימודים, הבנתי שיש חלק שהן שואלות שאלות (סתם לדוגמא מטופל שמסרב לקבל תרופות ודרך התמודדות) אז אם יש לכן\ם דוגמאות ומידע מה הן מחפשות בתשובה.
איזה סוג שאלות נשאל בראיון?
הבנתי שיש שאלון למלא לפני הכניסה לראיון, אשמח לדעת מה השאלות לפחות בקווים כלליים.

תודה רבה בכל מקרה
כמה תשובות
12/05/13 23:40
85צפיות
לפי מה שאני יודע, המלגות כוללות לרוב התחייבות לבית חולים, שם יש יותר דרישה. אולי גם לקופת החולים, אבל לא שמעתי על זה, ואת תמיד יכולה לברר עם בית הספר לפרטים נוספים.

בדיוק שאלו אותי בפרטי לגבי הראיון. באמת שאין מה להתרגש, ואין ממש "תשובות שהם מחפשים". בשאלות מהסוג הזה רוצים לראות שאת בן אדם שמסוגל לחשוב, להגיע למסקנות לבד עם יכולת לתת הסברים. לרוב אין תשובה נכונה או שגויה, העיקר שלא תשבי שם ותגידי "אני לא יודעת". לא זוכר במדוייק את השאלון, אבל אלה לא שאלות שמתכוננים אליהם. אני חושב שהייתי צריך למלא פרטים כלליים על עצמי, איך הייתי בתיכון ושטויות כאלה, למה בחרתי סיעוד...

ירצו לבדוק מי את בכללי, למה את רוצה ללמוד סיעוד, איך את תופסת את המקצוע ודברים מהסוג הזה. ב-3 שנים שאני לומד, שמעתי רק על כמה בודדים שלא עברו את הראיון, וכבר למדתי עם כאלה שאני מתפלא שעברו אותו בעצמם בכלל. אז אל תסתכלו על הראיון כאמצעי סינון אגרסיבי, אם בכלל...
מסכימה
13/05/13 09:37
68צפיות
בראיון אולי יכולים שלא לעבור כאלו עם ציונים גבוליים או כאלו שממש לא מבינים מהחיים שלהם. אני באופן אישי הייתי מעדיפה שיעשו ראיונות יותר רציניים כי כמו שאמרת יש אנשים כאלו שעוברים ראיונות ואתה פשוט לא מבין איך. בסופו של דבר מדובר בלהתעסק בחיי אדם וחשוב גם שיהיו אנשים מקצועיים עם ראש גדול. הבעיה כמובן שיש חוסר באחים ואחיות וכל המטרה היא לגייס כמה שיותר, חבל שזה פוגע רק באיכות ופוגע כמובן גם במקצוע.
מצחיק...
14/05/13 23:31
51צפיות
מסבר שגם אצלנו עשו ראיונות, אבל אני מעולם לא ניגשתי לאחד כזה. אין לי מושג למה...
BPA Free
11/05/13 01:55
64צפיות
אני רוצה לקנות בקבוק אקולוגי לשתיה חמה.

האם זה מספיק מבחינת תקן בריאותי?

http://www.coupon-gold.co.il/?1132

ראיתי כתבה ששמו דגשים על:

איך לא באמת יודע אם הכל מתקיים בבקבוק הנל

• עשוי מפלדת אל חלד 18/8
• ללא ציפויים שונים  
• ניתן למחזור  
• עומד בתקן FDA
• עומד בתקן ישראלי
אחים/ות מוסמכים/ות
08/05/13 14:11
126צפיות
לחברת פמי פרימיום דרושים /ות אחים /ות  מוסמכים/ות לבתי הספר באזור המרכז.
האחריות כוללת מתן חיסונים לתלמידים, בדיקות סינון, חינוך לבריאות.
למתאים /ה מובטחת עבודה מאתגרת בשעות הבוקר בלבד. סביבה נעימה ותומכת בתנאים מעולים.
הזדמנות להיות שותפים בפרויקט ארוך טווח.
•העבודה בימים א-ה בין השעות 8.00 -14.00.(קיימת גמישות בימי /שעות העבודה)
דרישות: רקע בתחום בריאות הציבור – יתרון משמעותי.
         תעודת אח/ות מוסמך/ות
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

לפרטים:
אתי: 052-6624819
דניאל: 052-7567647
פקס: 039535614
אחים/ות מוסמכים/ות
08/05/13 14:06
67צפיות
לחברת פמי פרימיום דרושים /ות אחים /ות  מוסמכים/ות לבתי הספר באזור המרכז.
האחריות כוללת מתן חיסונים לתלמידים, בדיקות סינון, חינוך לבריאות.
למתאים /ה מובטחת עבודה מאתגרת בשעות הבוקר בלבד. סביבה נעימה ותומכת בתנאים מעולים.
הזדמנות להיות שותפים בפרויקט ארוך טווח.
•העבודה בימים א-ה בין השעות 8.00 -14.00.(קיימת גמישות בימי /שעות העבודה)
דרישות: רקע בתחום בריאות הציבור – יתרון משמעותי.
          תעודת אח/ות מוסמך/ות
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום