לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז ! בין אם אתם רוכבים על ``חרגולים`` עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות –לצחוק – פשוט ה-כ-ל!!! YOU NAME IT! בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את ``כללי הגלישה בפורום`` אשר מופיעים ב``מאמרי הפורום`` לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 

פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה ב- IOL. 

בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 

כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.

במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 

בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 

בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.

לאחר כשנה וחצי של עשייה פרש yarivos מהניהול. לאחר כחצי שנה ללא מנהל שלישי התווסף hajbi לצוות המנהלים. כעבור חצי שנה נוספת עזב גם LoneRider ואותו החליף Pumi.

בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".

בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!) מיצו, avi elbaz ו gamgam- מנהלי הקהילה.

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

איפה כדאי להחנות אופנוע באמצע השבוע ליד שוק מחנה יהודה?
15/08/14 16:14
153צפיות
אני אשמח לאפשרות לקשור אותו לתמרור או עמוד תאורה

איך מתייחסים הפקחים לאופנוע קשור לעמוד ובתנאי שלא חוסם את המדרכה?
חניתי כמה פעמים בשנה האחרונה ברח' כי"ח, בצד של בית כלל.
15/08/14 19:07
147צפיות
- פניה שמאלה מאגריפס אחרי השוק.

תמיד היו שם עוד קטנועים, ולא היתה שום בעיה מצד פקחים או משטרה.
כנס לחניון תת קרקעי של בית כלל
17/08/14 00:28
106צפיות
מוצל, ראש שקט !
אם בכל זאת ברחוב אז תכסה את האופנוע אפילו אם זה רק לכמה דקות (תמיד מומלץ)
האם יש הבדלים בין סוגי הרפידות
15/08/14 14:16
141צפיות
שלום רב, ברשותי kle500 שנת 2005  ואני רוצה לקנות רפידות בלם קדמי.
נכנסתי לאתר של מוטו דיפו וסיננתי תוצאות לפי מה שמתאים לkle  ראיתי שיש מבחר של רפידות.
רציתי לדעת האם כל רפידה אמורה להתאים לאופנוע או שבכל אופנוע יכול להיות משהו שונה בגודל או בחיבורים של הרפידה.

המון תודה.
אגב, זה הקישור שממנו אני מקווה למצוא מה מתאים לאופנוע שלי.

רפידות מתאימות לקאליפר שבחר יצרן האופנוע להתקין.
15/08/14 16:06
97צפיות
הלינק ששיתפת מציג רפידות שמתאימות לסוג האופנוע שלך. 
אני הייתי בוחר ברפידות של יצרן מוכר. לי יש ניסיון טוב עם SBS באופנוע הקודם שלי.
יש שני הבדלים בין רפידות
15/08/14 21:57
109צפיות
1. הראשון (והכי חשוב) הוא הדגם. לכל קאליפר יש דגם של רפידות שמתאים לו (מבחינת צורה וגודל).
רפידה מדגם אחר לא תתאים!

2. סוג החומר ממנו עשויה רפידת הבלימה עצמה: אורגני, קרמי, סינטר, קרבון.

לכל דגם של רפידה(לפי הקאליפר) יש המון יצרנים שכל אחד מהם מציע כמה סוגים של חומרים.
לכל יצרן יש את האכויות שלו והשם שלו.

לדעתי האישית, באופנוע כמו שלך, מספיקות לך רפידות אורגניות שיעשו את העבודה יפה מאוד ולא יגמרו לך על הדיסק.
רפידות בדרגות גבוהות יותר יוצרות בלאי מואץ יותר לדיסק(לפחות מהנסיון שלי) ולא תמיד משפרות את הבלימה.

אז כל הרפידות שבקישור מתאימות לקליפר שלי?
16/08/14 20:33
49צפיות
ואם לא אז איך אני יכול לדעת מה מתאים?
º
כן, הן מתאימות לאופנוע שלך.
16/08/14 23:10
14צפיות
עזרה עם ניקוי שרשרת
הודעה זו מכילה תמונות
15/08/14 11:31
389צפיות
בוקר טוב לכולם, ושבת שלום.
האופנוע שלי עשה בערך 18K ק"מ. אבל נקיתי את השרשרת רק מספר פעמים (כחלק מטיפולים וכו'). הקפדתי לשמן את השרשרת עם ספרי יבש, אבל לאחרונה (שהחלפתי את הצמיגים) נאמר לי להשתמש בשמן רטוב ולא יבש.
לאחרונה, אני מתחיל לראות השרשרת כבר לא ישרה לגמרי (ראו תמונות).
1. מישהו יכול להמליץ לי על חומר ניקוי טוב  לשרשרת שאני יכול לקנות?
2. אתם חושבים שאני צריך להחליף את השרשרת? או שניקוי טוב יכול לתת לי עוד כמה ק"מ.
3. מתי יודעים שזה הזמן להחליף את השרשרת.

לא חושב שזה קשור, אבל האופנוע שלי הוא NC700X.

תודה מראש,
עמרUK

שרשרת 1
שרשרת 2
כמה קילומטרים עברה השרשרת ?
15/08/14 12:24
171צפיות
זה המקום לקרוא את ספר הרכב. יש שם הסבר מדויק לגבי פרמטרים שמצביעים על צורך בהחלפת השרשרת.
באופן כללי ביותר הדרך לבדוק אם השרשרת תקינה היא ע"י הרמת הגלגל האחורי באויר וסיבובו ביד אחת תוך כדי בדיקת חופש השרשרת ביד השניה. אם אתה רואה שיש הפרשים משמעותיים של יותר סנטימטר או שניים בחופש השרשרת באיזורים שונים שלה זה הזמן להחליף שרשרת.
זהירות כמובן שאין להשתמש במנוע לסיבוב הגלגל האחורי ויש לדומם את המנוע ולהחזיק את המפתח בכיס.

בטח קראת את השרשור לגבי החלפת גלגשים ואתה יודע מה דעתי על החלפה שלהם עם החלפת השרשת אבל זה לשיקולך.

לגבי שימוש שרשרת יש הרבה חברות שמיצרות שמנים כמו Motul, PJ1,   Valvoline , Liqui Moly
השרשרת עשתה 18K ק"מ בערך
15/08/14 13:04
136צפיות
נכון לעכשיו היא העשתה 12K מייל - שזה בערך 18K ק"מ.

לא יודע מה רשום בספר. אני אצטרך לבדוק בבית אלא אם מישהו יודע איך למצוא את זה ברחבי המרשתת.
מבחינת מתח, השרשרת מתוחה בגבול הסביר נכון לעכשיו.
את השימון אני עושה כאשר האופנוע עומד על רגלית מרכזית במצב כבוי - אחרי רכיבה.

החברות שהמלצת הן לשמן? או לניקוי השרשרת? אני מחפש חומר לנקות את השרשרת.

תודה,עמרUK
מתח השרשרת צריך להיות כ 3 סנטימטר. מעל 5 אתה צריך למתוח.
15/08/14 13:11
149צפיות

לא נכון
17/08/14 18:59
69צפיות
באופנוע שלו המתח צריך להיות 2-3 ס"מ של SLACK
מאיפה הבאת את המספר 5 כמדד שמעליו צריך למתוח?
צריך למתוח אם הSLACK גדול מ3 [למשל 4 או 3.5 או 5 וכד'] ולהביא את הSLACK ל3ס"מ או ל2.5ס"מ שזה גם בסדר באופנוע כביש של פותח השרשור
מציע לנקות עם מברשת וסולר
15/08/14 12:50
153צפיות
לאחר מכן לספוג את כל שאריות הסולר ואז לשמן
סולר?
15/08/14 12:58
140צפיות
זה החומר לניקוי שרשראות? מעניין!
סולר ממיס את כל השומנים של הספריי ולא פוגע באטמים
15/08/14 19:44
118צפיות
מומלץ וזול
סולר פוגע בגומי... רק נפט....
18/08/14 10:00
64צפיות
בזמנו חפרתי על הנושא...
לא סולר לא בנזין רק נפט....(קרסין)....
מנקים טוב טוב עם נפט....
שוטפים עם הרבה מים...
מייבשים...
משמנים...
ו.....וואלה...
º
כן סולר
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 11:03
114צפיות
º
אני מנקה עם סולר כבר 20 שנה, לא מעט שרשראות
18/08/14 13:10
33צפיות
אני מניח שכשהחליפו צמיגים גם מתחו את השרשרת
15/08/14 13:00
173צפיות
כשהתקינו חזרה את הגלגל האחורי, אז לפני כמה ק"מ החלפת צמיגים? בנוסף, אם הבדיקה שאבי המליץ לך תקינה, מתח את השרשרת שוב, אחרת החלף את השרשרת. אם אין לך חשק להתעסק עם בדיקה ומתיחה (כמוני) גש למוסך, זה עניין של מספר דקות.
ניקיון שרשרת הוא בעיניי זניח לחלוטין ובזבוז זמן בכל מה שקשור לתחזוקת השרשרת ואורך חייה.
שהחליפו את הצמיגים
15/08/14 13:09
137צפיות
זה היה בערך לפני חודש, בערך 1000 - 2000 ק"מ. הבחור בדק ואמר שהשרשת מתוחה כמו שצריך, רק הוא הראה לי שכמה חוליות  ממנה לא מתישרים באופן מלא.

בשלב הזה, הוא שם הרבה שמן על השרשרת  והמליץ לא להשתמש בשמן יבש יותר.
מאז אני משמן בשמן רטוב, אבל כמו שרואים בתמונות, יש כמה חוליות שלא חוזרות למצב מתוח לחלוטין.
התקשרתי לבחור שהחליף את הצמיגים
15/08/14 14:49
170צפיות
הוא אמר (מבלי לראות את השרשרת כרגע) שאם אני יכול לישר את החוליות עם האצבעות (כלומר ללא צורך בפלייר) - אז יש סיכוי להציל את השרשרת עם חומר ניקוי.

השרשרת + הגלגלי שיניים יעלו לי 165£ + שעת עבודה שהיא £66 (אצל הונדה)

חומר ניקוי - £7.5.

אז אני אקנה את החומר ניקוי הערב, ואנסה להציל את השרשרת.
מקסימום שבוע הבא אחליף אותה אם הטיפול הסופ"ש לא יעזור.

עמרUK

נ.ב. לא ניתן להיות במוסך בזמן שהם עובדים על האופנוע, מפני שאין ביטוח  (מאד שונה מהארץ)

גם בארץ זו הסיבה כזכור לי - שאין ביטוח
15/08/14 14:59
157צפיות
זה מה שלי נאמר בהונדה בכל אופן, אבל זה היה מזמן.
אני החלפתי שרשרת וגלגש"ים לפני 2K~, ואני זוכר שכשבאתי לאסוף את האופנוע מהמוסך לאחר ההחלפה, אחת החוליות באמת היתה קצת לא ישרה ויישרתי אותה עם עם היד. השרשרת היתה מתוחה כראוי אבל מלאה בגריז של שרשרת חדשה.
גם בארץ אסור להכנס לאיזור העבודה
15/08/14 15:58
138צפיות
כבר קרו מקרים שלקוחות נפצעו בזמן שעמדו ליד הרכב בזמן שהיה באויר.
כיום מוסכים עוברים לשיטת האקווריום, חדר ההמתנה פונה אל תוך איזור העבודה וכמובן שחלק מהקירות עשויים זכוכית שקופה.

מי שמאפשר ללקוח לעמוד ליד הרכב בזמן העבודה פשוט לוקח סיכון ענק.
אני לא מנקה את השרשרת אף פעם.
17/08/14 20:02
144צפיות
   תמיד אני חושש שניקוי יתר של השרשרת (וגם של האופנוע) יעול לגרום יותר נזק מתועלת.

תפקידי בכוח כפי שאני רואה את הדברים הוא לוודא שהגריז המיוחד לצירי השרשרת ישאר שם ולא ישטף בגשם ואו על ידי כל מיני ממיסים מיותרים.
משתדל לשמור על האורינגים רטובים משמן (משמן עם שמן מנוע ישן יחד עם דבש ) ולא מתערב יותר על המידה "בניקוי" השרשרת.

שרשרת
17/08/14 20:22
124צפיות
יום שישי קניתי חומר מנקה שרשראות. בנוסף הזמתי תור להחלפת השרשרת ביום שבת הבא.

היום נקיתי את השרשרת במשך כמעט שעתיים. לבסוף השרשרת היתה נקיה אבל יש לה עדיין חוליה אחת שאני לא מצליח לשחרר. כל שאר החוליות שוחררו, ומצליחות לנוע ולהתישר בסיום הסיבוב.

שימנתי את השרשרת שימון ראשוני ומחר, אחרי הנסיעה של הבוקר, אני אשמן אותה שוב (נאמר לי שתמיד עדיף לשמן  אחרי נסיעה ושהשרשרת חמה).

החלפת השרשרת  עם הגלגלי שיניים תעלה לי 165£ + 66£ שעת עבודה.

אני תוהה אם המצב החדש של השרשרת (שנכון לעכשיו יש רק חוליה אחת תופסה) עדיין מצריך את החלפת השרשרת במצב המידי, או שהאם הייתם מושכים את זה עוד כמה מאות ק"מ ובודקים את השרשרת מחדש.

מה דעתכם?

עמרUK

לפי התמונה מתחילת השרשור
17/08/14 23:29
245צפיות
השרשרת שלך איננה גמורה עדיין.
ברור כי יש בה בלאי מסויים אבל לא גמורה. החוליות מתחילות לאבד הגמישות כלומר מתחילות להתפס אבל עדיין רחוקות מלהיות תפוסות "על ממש". אני מאמין שיהיה לך שיפור משמעותי בגמישות אם תשמן בשמן מנוע ע"י מברשת. עזוב את כל הספריים שהם סופחי ליכלוך. שמן המנוע יותז עם הלכלוך. השרשרת תיוותר משומנת ונקייה גם יחד.
שמן כהלכה ואחרי כשבוע תיווכח בהבדל וגם לא תהיה החמרה...
קח שמן מנוע או גיר הכי פשוט שיש ותעבור עם סמרטות
19/08/14 10:10
31צפיות
קח שמן מנוע לא משנה איזה סוג או שמן גיר לא משנה איזה סוג, אפשר להישתמש גם בשמן שרוקנתה בטיפול מהמנוע.
פשוט שים כפפות קח סמרטות, ותעביר שמן על כל השרשרת היא יוצאת נקייה , משומנת .
להבא כדי להימנע מהג'יפה באזור קנה מברשת צבע קטנה ופשוט כל 500 ק"מ תמרח שמן 80-90 השרשרת תמיד תהיה נקייה ומשומנת בלי באלאגן מסביב.

תגידו "מזל טוב!"
הודעה זו מכילה תמונות
15/08/14 10:30
361צפיות
פתחנו סניף בישראל

סניף בני ברק
15/08/14 10:42
128צפיות
15/08/14 10:46
116צפיות
º
15/08/14 10:58
25צפיות
º
כן ירבו
15/08/14 11:40
42צפיות
º
מזל טוב,חסידי דעעש ? מזל שזה לא חסידי דאעש כי אז.......
15/08/14 12:35
91צפיות
תדמית לא משהו.....
15/08/14 08:18
293צפיות
נתפס אופנוען עם אופנוע בעל לוחית זהוי מתחלפת, מקווה שלא מדובר בחבר הפורום עם היאבוסה
º
זה באמת ותיק. שנים אחורה.
15/08/14 08:32
95צפיות
באמת עתיק...
15/08/14 09:10
193צפיות
ולא, זה לא חבר פורום עם היאבוסה.
ברור, את החבר ההוא
15/08/14 19:14
140צפיות
היו תופסים רק עם צו חיפוש למחסן.

הרי הוא לא נוסע בכבישים או משהו (-;
טוב גמרתי לזרות לך מלח על הפצעים, לפחות עד יום א׳
אבי, avi600r...כנס כנס ותקרא לאורן זיתוני...
14/08/14 16:59
678צפיות
º
כל הכבוד
14/08/14 17:41
120צפיות
מצוין
14/08/14 22:56
268צפיות
כל הכבוד
היי חמודים שלי.קראתם לי?
14/08/14 23:17
425צפיות
אני רק ישים את זה כאן.

ותמשיכו לחשוב שכל הגולשים פה טמבלים.

מה אנחנו צריכים להבין מזה?
15/08/14 01:38
347צפיות
רינו מוכר ביותר יקר מאשר הבחור שהעלה את העסקה.
לדוגמא מהפרסום של רינו
"סט ברידגסטון BT16 במידות 180/55/16+120/70/17 רק 1770 ש"ח"
ומי שהזמין בעסקה
"צמיג אחורי ברידגסטון BT16
160/60/17 885 ש"ח -מחירון 1555ש"ח
180/55/17 765 ש"ח-מחירון 1650 ש"ח"
צמיג קדמי ברידגסטון 016
120/70/17 650ש"ח -מחירון 1180ש"ח
120/60/17 650ש"ח-מחירון 1180ש"ח
יוצא לו 1415 ועוד 200 הרכבה יוצא בסה"כ 1615
כלומר155 ש"ח הפרש שהם כמעט 10%  הנחה
אני אישית עוד לא קניתי צמיגים אצל אף אחד אף פעם אז אני לא משוחד עדיין
ולדעתי שאר הצמיגים שרינו מפסם בכלל לא בעסקה

15/08/14 19:15
202צפיות
אתה נאיבי ועל זה בדיוק הם בנו.תתחדש.
תסביר לי למה אני נאיבי?
15/08/14 19:29
218צפיות
אנשים קיבלו מחיר יותר נמוך מכל מקום אחר

אם לדעתך זו דרכו של רינו להתעשר
תקדים אותו ותתעשר אתה
תמכור אתה במחירים כאלו

ואני רק אשים את זה כאן...
15/08/14 08:05
339צפיות
הגולשים כאן לא טמבלים...בכלל לא!
רק אחד או שניים...אלו הגולשים שלא יודעים לקרוא, עושים רעש מיותר, מפחדים להתערב...וברגע האמת נעלמים.
תגיד...חמוד שלי...אתה באמת חושב שאם מישהו רצה להסתיר משהו, זה היה נעשה כל כך בגלוי.
רק אתה נופל למלכודות האלו וחושב שאתה כל כך מבריק...
עצור! תפסיק להשתין נגד הרוח...זה לא טוב לך לעור הפנים.
הידעת?הפוך על הפוך עובד על ילדים עד גיל 12.
15/08/14 19:21
249צפיות
לא הגבתי לך אז כי הצחיק אותי שאתה חושב שחשבונית מזוייפת שאפשר להוציא מכל בעל עסק תוכיח לי משהו.
עזוב. אם קנו הרבה אני שמח בשבילך אם קנו המון אני עוד יותר שמח בשבילך.תתחדשו.
לא מוגזם להאשים מישהו בזיוף
15/08/14 20:14
211צפיות
Just to make a point?

יש סולמות כואבים פחות, לרדת מהעץ הזה
אתה יודע מה אני יפרט קצת כדי שיבינו שאני לא ממש נגד.
19/08/14 22:12
9צפיות
לא נראה לכם קצת מוזר שפתאום ריינו מוכר מישלנים בדיוק כשהקבוצה הזו התגבשה?
הרי ריינו מוכר ברידג'סטונים כי כל שאר היבואנים החרימו אותו כי הוא עשה אחלה מחירים.הם חולרות והוא שחה נגד הזרם והחליט ליבא בעצמו. אז למה לא לבוא ולספר את האמת ולמרוח פה אנשים כאילו זה מהלך אסור? אם ריינו ימשיך לייבא באופן פרטי את כל סוגי הצמיגים האחרים ויזיין את היבואנים החזירים האחרים שהחליטו שהוא לא ימכור את התוצרת שהם מייבאים אני מצדיע לו.
ממתין לדרקון שיירק קצת אש
הידעת? שאסור לילדים בגיל 12 להרשם לתפוז.
15/08/14 22:01
201צפיות
עזבתי, אני שמח שאתה שמח, אבל לא בשבילי...רק בשביל מי שקנה - לא היה לי שום רווח מהעניין.
אני חושב שגם בלי חשבונית הוכחתי כל מיני דברים - רובם קשורים לצמיגים ומוכרים של צמיגים.
הוכחתי גם, שאתה ודומים לך...צריכים לעמוד בפינה ולהתבייש.
להאשים אנשים ולקרוא להם בשמות על סמך ספקולציות שיש רק לך בראש - זה מראה משהו...
בין היתר...שכלב נובח...לא נושך.

º
מעולה!!!
15/08/14 07:08
98צפיות
º
17/08/14 03:00
11צפיות
כל הכבוד! - אני מאלו שכן הזמינו...
17/08/14 10:55
157צפיות
הייתי מעוניין בפירלי או מישלין....
בסוף הם לא נכנסו לרשימה....
רק בגלל שהתחייבתי וחשוב לי לקדם את הנושא - להראות שהתארגנויות פרטיות יכולות להביא תוצאות....וכו...
הזמנתי T30.
בחיים לא היה לי צמיג כזה אבל ננסה ונלמד להכיר...
לפי מה שהבנתי בדיבורים היו הרבה .... בשלב המעשים פחות....
חבל שאנחנו  מעולים בלכתוב/לדבר באוויר ובשלב התכלאס פתאום נעלמים....
אני לא יודע אם יוזמה כזאת תעלה שוב וחבל....
וכל החרטטנים שמעלים השערות לקומבינה כזאת או אחרת.... 
מצאתם דיל יותר זול - תראו!
לא מצאתם אז לא אכפת איך מה ולמה - יצא יותר זול - תגידו תודה....
למה לצאת ישראלים ולחשוב מי מרוויח..... אתם מרוויחים תלמדו להנות מזה...
º
17/08/14 10:59
4צפיות
º
17/08/14 11:18
3צפיות
º
17/08/14 11:33
5צפיות
אפתח בהבהרה - אני מאוד מעריך את הנפשות הפועלות
17/08/14 15:04
165צפיות
אשר הביאו לירידת המחיר עבור קהל הצרכנים. יש באמת קושי רב לארגן קבוצה כל כך גדולה ולבסוף באמת להצליח ולהביא אותה לשלם על המוצר/שירות (ראו הרבה נסיונות של מיצו כאן בפורום)
לדעתי, כאשר ההפרש הכספי כה נמוך (ציינו בשרשור 150 ש"ח לסט עבור דגם מסויים), אני אישית אעדיף את אחריות היבואן ולא לרכוש ביבוא אישי (למרות שהיא שווה לעיתים לת*ת)
המחירים כאן היו כדאיים לפני שנים אחדות כאשר אולצתי לשלם כמעט 3,500 ש"ח עבור סט של מישלין פיור. נכון להיום עם מחירים נוחים מאוד של ריינו/זייתוני, המחיר של הקבוצה לא מספיק אטרקטיבי.
את הסט האחרון שלי הבאתי עימי מארה"ב, כאן באמת אין תחרות למחיר המצחיק שמשלמים שם.
עקבתי (עד שלב מסויים) אחרי התגלגלות העניינים
17/08/14 16:08
134צפיות
ובלי לגרוע מהברכות לעוסקים במלאכה אני שאלתי את עצמי אם ההתארגנות הזו לא שומטת מעט את הטענות שלנו כצרכנים.

נתחיל בזה שלא כל המתעניינים שילמו מהסיבה שבסופו של דבר לא כל החברות היו כלולות בהצעה הסופית ולא כל אחד יכול למצוא חלופה במבחר מצומצם יחסית של דגמים. אני לא רואה שום בסיס לטענות לגבי אלו שלא שילמו. אין שום הגיון כלכלי בלרכוש מוצר שאתה לא זקוק לו או שלא עונה על צרכיך רק בגלל שהוא מוצע בהזדמנות.
כאן הגיע הטיעון שהשתתפות חשובה עבור האינטרס של כלל הציבור.
פה אני לא מסכימה.

אם ההתארגנות הזו הצליחה להביא לרוכבים מסויים צמיגים שישרתו אותם, במחיר הזול בכמה עשרות שקלים ממחירי השוק, אז הם ללא ספק נהנו מהיוזמה, אבל אם אלו היו המחירים  מבלי שהם היו צריכים לכלול אחסנה, מלאי, בלאי ורווח והפער היה כל כך שולי, אז כקהילה זה שומט את הטענות שלנו על שוק חזירי ופרוץ.

אני טועה?
המחיר שהקבוצה שילמה (פר צמיג) גבוה מהמחיר המשולם ע"י היבואן
17/08/14 16:18
120צפיות
כאן טמונה ה"בעיה" שזיהית כשוק שלכאורה אינו חזירי ופרוץ.
אם המחירים אותם הקבוצה היתה משלמת, היו מקבילים לאלו של היבואנים, מחירי הצמיגים היו נחתכים בכשליש (הערכה זהירה, אך קרובה למציאות בהשוואה למחירי חו"ל).
אבל מה ציפית?
17/08/14 16:36
119צפיות
שהדילר באירופה יתן להם מחירים זהים למה שמקבל היבואן הרשמי כאן בארץ, זה שקונה אלפי צמיגי אופנועים בחודש, זה שקונה אלפי צמיגי ציוד מכאני הנדסי שעולים אלפים רבים של שקלים, זה שקונה עשרות אלפי, אולי יותר של צמיגי מכוניות???

מה שיצא מכל הקבוצה הזו הוא קודם כל הוכחת קונספט ראשונית בלבד, ושנית מתן של איזושהי אופציה חלופית. אבל, ויש אבל עצום - כל זה נעשה ללא מטרת רווח מצידם של הפועלים בנושא. ברגע שהם יבינו שעל כל קבוצתית כזו הם משקיעים עשרות שעות עבודה, שיער לבן, עצבים, טלפונים וריצות מפה לשם ומשם לפה, וכל זה למען שמיים - סביר להניח שזה לא יחזיק יותר מפעם פעמיים (לצערי, ואני אומר לצערי, אבל חייבים להיות מציאותיים). ברגע שיוכנס פה מרכיב של רווח בסיסי, אפילו כיסוי הוצאות של המפעילים, אז הסכום הזה יועמס על הצמיגים. ומכיוון שמדובר בסופו של דבר בכמה עשרות מאוד מאוד בודדות של צמיגים, מהר מאוד המחירים ישוו את עצמם למחירי הקומבינה שכמעט כל אחד יכול להשיג לעצמו היום, אם הוא רק מכיר את הסיסמה הנכונה ("דוד שלח אותי") - בהתחשב בעובדה שצריך להוסיף כסף על ההתקנה והאיזון.

ולכן, לצערי, עם כל השמחה על כך שזה הצליח, איך שזה נראה עכשיו זה בעייתי.

ועם כל זה, כל הכבוד לאלה שכל עשו (בעיקר עוז, לא זוכר את שמו של הבחור השני), והלוואי וזה כן יצליח.
"מהר מאוד המחירים ישוו את עצמם למחירי הקומבינה"
17/08/14 17:27
99צפיות
לא מדוייק, המחירים שמפרסם ריינו (לדוגמא) הם כלל לא קומבינה, אלו המחירים השפויים - יש לציין - שהם דורשים עבור הסטים+הרכבה ומע"מ והם כבר היום קרובים מאוד למחירי הקבוצה.
כך שלטענתך, במידה ואכן ידרשו לשלם את תקורות האנשים שעובדים עבורם, המחירים יהיו זהים למחירי ריינו/זייתוני ללא שום "קומבינה".
הלוואי ובסבב הבא המחירים יהיו נמוכים יותר כך שכל היבואנים ידרשו להורדת מחיר נוספת.
º
השינוי האמיתי יקרה רק כשתוכל להזמין ONLINE
17/08/14 17:52
53צפיות
אכן, וגם במחיר זה ליבואן הרשמי יש מרווח מספיק
17/08/14 18:40
71צפיות
לעשות קיקסטארט לשיחוד חברי הכנסת הרלונטיים בועדת הכלכלה ויאלה נתמודד עם היבואן, אולי דרך הלוביסטים שנתונים חשבונית ומסתדרים עם הח"כידה. 
אין מכס על צמיגים והמחיר של צמיג כולל משלוח [כללי בעולם] אפשרי לסדר סט איכותי ב 1,000 ש"ח 
הרעיון היה להכיח כמה דברים - כולם הוכחו!
17/08/14 18:41
105צפיות
1. שרוב הרוכבים מדברים ולא עושים.
2. שרוב הרוכבים שעושים לא משלמים.
3. אלו שכן משלמים הם קומץ אנשים שראויים למדלית אופנוען אמיתי - הם האנשים הרציניים.
4. שאפשר להגיע למחירים זולים יותר - אבל יהיו מי שישימו רגליים.
5. אלו ששמים רגליים, אלו אותם אנשים שמיבאים ואו מוכרים לכם את הצמיגים.
6. בגלל מיעוט מצטרפים, בגלל ריבוי מטרפדים...המחירים לא היו מאוד זולים.
7. המחירים היו יותר זולים ממה שקבלתם עד היום, גם אם במאה ש"ח...יש מי מכם שלא מרים מאה ש"ח מהרצפה?
8. המחירים הרגילים...הרבה-הרבה יותר יקרים! אין על זה וויכוח בכלל - רק שאתם אוהבים "שעושים" לכם "הנחות"
    במקום לקבל מחיר זול ועליו לקבל הנחה אמיתית!
9. אין מחירים כמו בחנות בחו"ל, החברים שמוכרים לכם צמיגים...לא רוצים שתשלמו כך! אז תמשיכו לקנות אצלם!!!

גמגם - כתבתי את זה בעבר, בשבילך אתמצת...
אין דבר אחד שקשור באופנוע, שהוא שווה ערך לצמיגים. אפשר לרכב אפילו בלי דלק...בירידה, בלי קסדה וביטוח,
בלי מיגון ומצידי גם בלי מנוע ובלמים...תעצרי כמו פיסטוק עליו השלום...עם סוליות הנעלים.
בלי צמיגים את לא יכולה לרכוב, אם את רוכבת מתונה, לא כמוני שמחליף ארבעה אחוריים בשנה ולפעמים ובנוסף שניים קדמיים.
את מחליפה לפחות פעמיים בשנה צמיגים, אז מה הבעיה לרכוש ולהשכיב במחסן? צמיגים זו לא שקית חלב...עם כל הכבוד!
אבל את צודקת, אולי לך יש יותר "הנחות" במקומות הנכונים, יותר קשרים ויותר מזומנים...אז מזמן הפסקת לספור כשמרמים אותך.
אם כל הרוכבים היו רציניים...היו לוקחים אתכם ברצינות, אין אחד במדינה הזו, שניסה להרים משהו לטובת הרוכבים ולא אמר נואש.
יצא לך לשאול את עצמך למה? אם לא, חבל על המאמץ...הנה התשובה: כי כל אחד ב"קליקה" הזו, הוא דברן שלא סופר אף אחד.
הידעת? יש מגזרים במדינת ישראל שמשלמים פחות כסף, פחות באוטובוס, פחות מיסים ועוד היד נטוייה...
בלי פוליטיקה - הם פשוט יודעים להתארגן, להפוך את השולחן ולהגיד עד כאן! כך אנחנו דורשים...ולא...כך אנחנו רוצים, פשוט דורשים!
לכולכם, אבל ממש לכולכם, עם כמה בודדים שיוצאים מהכלל...יש טונות של דברים להגיד, ושני גרם של דברים לעשות.
לכולכם יש עודף כסף, ראייה לטווח של שני מילימטר מהאף שלכם ואפס זמן לקום ולעשות למען אחרים...אלא אם זה מצטלם יפה.
טויי-ראן זה אחלה, מצטלם מצויין והייתי שם, גם תרמתי את חלקי...מתי תרימי את מחאת קסדות פרימיום שמחירן מופרז בעליל?
עם כל הערכתי אליך, עם חיבתי הגדולה למיצו, עם כל אהבתי לעולם האופנועים...אופנוענים ישראלים...זה קקה.
למדתי את זה מזמן, אבל לא אמרתי נואש. דבר אחד אני מבטיח לך...לא אמרתי את המילה האחרונה בנושא.

אני רוכב 27 שנים, יש לי את כל הקשרים בענף, אני חי מצויין ולא צריך הנחות, ניסיתי לארגן והבנתי מול מי אני עומד...
ידעתי על המתרס האחד...לא ידעתי שבמתרס השני אמצא כל כך הרבה מלעיזים ואו כאלו שלא רואים את הפוטנציאל
ואו שלא יודעים לפרגן ואו שסתם יושבים על הגדר ואו שיש להם מה להגיד בדיעבד ואו כל מיני שאין לי כבר כוח אליהם.
רוכב לרוכב...זאב!

היוזמות הבאות שיהיו...ואני מבטיח שיהיו, רוכבים שירצו להשתתף בהן, יעברו סלקציה אישית שלי.
למה? כי למדתי שלא כל הרוכבים שווים, ליבם ופיהם אינם שווים...ואני מחפש רק את הרוכב\ת שפיו וליבו שווים!

וזה רק התמצית.
ויצאת כריש, ללא ספק!!!!
18/08/14 07:47
74צפיות
אני רק שואל את עצמי עכשיו, אחרי שאתה יודע את כל מה שאתה יודע, ושלמדת את כל מה שלמדת, האם אתה חושב שאחרי הסלקציה האישית הזו שאתה מתאר אותה, האם זה יהיה משהו שמישהו בכלל ישים לב אליו בשוק המקומי, או שזה יהיה רק "יש את הבחור המשוגע ההוא מפולגז שמקמבן את החברים שלו בצמיגים מדי כמה חודשים, אנחנו מעריכים את זה בערך ב- 20 סטים ל- 6 חודשים, לא משהו ששווה להזיע בגללו או בכלל לשים לב אליו..."

אבל ללא ספק, אתה את שלך הוכחת, והוכחת שאפשר. אילו היית באמת צובר כוח קניה רציני אז היית גם מקבל מחירים הרבה יותר טובים מהדילרים, ולא מחירי צרכן. ואז אולי העלות לרוכש בישראל היתה יורדת עוד יותר, משמעותית.

השאלה היא איך אתה יכול להגיע לכזה כוח קניה כשסביבך יש כל כך הרבה פקה פקה ורעש וצלצולים ולאנשים אין מילה, ואחרי אותה "סלקציה אישית" שאתה מתאר שתקטין את המספרים עוד יותר.
למרות שזה נראה הפוך, מזמן הפסקתי לחפש תשומת-לב.
18/08/14 11:20
56צפיות
נכון...יש לי בולבול קטן, אופנוע גדול (עם לדים מנצנצים...) וזרוע נטויה על הגז! אבל...
כשמישהו תורם לקהילה, למשל עזרה לנוער בסיכון, התנדבות במד"א או שליחת צ'ופרים וציוד לחיילים בחזית...
אף אחד לא שואל למה, או...מה יוצא למתנדב ואו מה הוא מרוויח מזה. כולם מקבלים ומבינים את רוח ההתנדבות.
כשיש מישהו שמתנדב, לצורך העניין...למען קהילה עשירה, שבעה, מדושנת, בכיינית וקוטרית כמו קהילת הרוכבים,
כל מיני חוכמולוגים מכוערים, קופצים ושואלים "למה?" מה הוא מרוויח מזה?" מה יוצא לו מזה?"
"כמה קופה הוא עושה על הגב שלנו?" "זה בטוח חשוד...איפה הק'אטש?" וכולי וכולי...והרי, ישראלים לא פראיירים, נכון?
אז הבנתי, הקהילה הספציפית הזו, אם היתה בבחינת "מסכנה" התרומה לקהילה היתה מובנת.
מאחר וכמו שכתבתי, הקהילה הזו מדושנת...היא חשדנית, לא פראיירית ולא תתן לאף אחד לגעת לה בחרא.
אותו חרא חמים ונעים שבו היא יושבת, אליו היא רגילה ואותו היא כל כך מטפחת.
למרות זאת, יש בקהילה הזו, כמה וכמה רוכבים, קומץ מזערי, טיפה קטנטנה בים של שתן...שחושבים אחרת.
עבורם אני מוכן להתאמץ, הם לא שואלים שאלות מטומטמות "כמה?" או "מה יוצא לו מזה?" , מספיק להם שהם קיבלו הנחות.
אז אם אני מכיר את המפיץ הראשי של אלפייסטאר במזרח אירופה ויכול לארגן מחירים נוחים,
אם אני מכיר את המפיץ של שואי בבולגריה ויכול לדבר איתו בטלפון, אם בחברת KNOX יש לי ידידה בהנהלה...
אנסה לסדר לחברים שלי הנחות ו"קומבינות" , מצידי...ששאר הרוכבים יתקעו על איילון עם פנצ'ר בגשם כשהכביש מוצף.
השמאלית שלי אומרת שזה ממש לא מעניין אותה, הימנית כבר מזמן אדישה.
כרגע - אין לי שום עניין לנסות לעשות שינוי, לאף אחד כבר אין כוח לרוכבים, כי בגדול, הם חבורה של בדלנים מטומטמים.
מועדונים לא מצליחים, יוזמות לא מתרוממות, קניות קבוצתיות לא יוצאות לפועל...אפילו קבוצות וואטצ-אפ' מתפרקות!
למה? כי האגו שולט, כי השכל לא עובד, כי אין חברות, כי אף אחד לא פראייר!!!
אז במילים אחרות - לכו חפשו מי ינענע אתכם (זה לא אישי...זה בהכללה)
אם יזדמן לי להביא, לארגן, להשיג, לסדר, לרכוש, לעשות משהו למען מישהו...זה יהיה למען הטיפה ההיא...
זו ששווה את ההשקעה בה! אולי באמת צריך להתחיל בקטן.
כמעט עברתי יובל שנים...
אז יש לי עוד יובל שלם וקצת, למנאייק...אולי אצליח לשמח קצת את הקומץ שבאמת רוצה לצאת מהחרא.

"יועצים" מטעם עצמם יש בכל מקום, לא צריך להתרגש
18/08/14 12:04
48צפיות
תמשיך במה שאתה עושה
למזלי אני סוחב ביד צמיגים מחו"ל במחירי בדיחה אבל אני מיעוט שולי
נשמח אם תעלה פה הצעות לקניה ישירה מאלפינסטארס ושואי ממזרח אירופה
כועסת
18/08/14 19:00
37צפיות
גם אם אתה צודק למה עצבים?
אוקיי. אנסח עצמי מחדש
18/08/14 07:42
75צפיות
בקטע הזה. או מחירי "דוד שלח אותי", או מחירי "מבצע מיוחד של רינו", או מחירי "תבוא אני לא נותן מחירים בטלפון" של אורן זיתוני, וכל זה לא נאמר בציניות או בהלצה או מתוך כוונה לפגוע אלא להיפך.

מה שאני מנסה לומר זה שאחרי כל העצבים והרעש והנשמות הטובות, הפער קטן מדי. קטן מדי. וגם הוא ייעלם ברגע שהכוונה הטובה של מארגן המבצע תסתיים, לא בגלל שהוא יפסיק להיות אחלה בן אדם (!!!) אלא בגלל שהוא יבין שהוא נותן פול גז בניוטראל וכל כפויי הטובה שסביבו בכלל זה לא מעניין אותם.

וזה החלק העצוב בכל זה.
אתה נופל פה לפח ישראלי מפורסם
18/08/14 11:55
60צפיות
"ההפרש קטן מידי"

זה כמו החיובים המעצבנים של סלקום על עוד 10 אגורות לטובתם בחשבון, או כמו העיגול של המחירים כלפי מעלה בסופר - ההפרש קטן מידי, אבל הוא מצטבר, והוא לרעתך, ויותר מכל, הוא מראה על דפוס פעולה מסריח.
נראה לי שפה הוא הכוח האמיתי של הקבוצתית הזו (שלצערי לא הזמינה צמיגים לקטנועים) - במקום של להראות שיש אלטרנטיבה

זה בדיוק זה.
18/08/14 12:30
49צפיות
הלוואי שתהיה אלטרנטיבה, והמעשה ששעה עוז הוא בהחלט בכיוון הנכון.
חצי - זוכרים שדיברנו על משקפי שמש עם עדשות Polarized?
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:32
243צפיות
(מקוטבות בעברית)

היום במקרה עמדתי לי להנאתי בכניסה לרכבת התחתית, ובמקרה נתקלתי במסכי פרסומות דיגיטאליים. אז צילמתי.

ככה זה כשמסתכלים על המסך עם המשקפיים. במקרה הזה המסך נחסם, אבל כל השאר נראה מצויין. 
º
כן, התמונה לא מפוקסת, אבל זו לא הפואנטה.
14/08/14 15:33
88צפיות
וככה זה נראה על מסך אחר, על הרכבת עצמה
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:35
204צפיות
במקרה הזה, מבט "נורמלי" על המסך דווקא מעביר את התמונה, ואילו סיבוב של הראש הצידה ממסך את התמונה.

המשקפיים של אוקלי.
º
AdBlock
14/08/14 22:04
30צפיות
º
בדיוק מה שעבר לי בראש!
15/08/14 05:37
22צפיות
בישראל הוא היה צריך לגרור מרגמה
14/08/14 14:57
200צפיות
מבין אותו לחלוטין.
14/08/14 15:40
99צפיות
מעניין אם יקלו עליו עם העונש בגלל הזדהות עם המקרה.
º
שרשור מכירות שבועי
14/08/14 13:45
111צפיות
הגיעו צמיגי משלין פיילוט רואד 4ועוד...
14/08/14 09:57
552צפיות
מבצע קיץ בריינו טייר(המלאי מוגבל)
סט משלין פיילוט רואד 4 180/55/17+120/70/17 רק 2250 ש"ח
סט משלין פיילוט פאוור 3 180/55/17+120/70/17 רק 2100ש"ח
סט מצלר טוראנס נקסט במידות 150/70/17+110/80/19 רק 1950 ש"ח
סט ברידגסטון BW502 (מקורי ויסטרום) 150/7/15+110/80/19 רק 1850 ש"ח
סט ברידגסטון BT16 במידות 180/55/16+120/70/17 רק 1770 ש"ח
כול המחירים כוללים הרכבה איזון ומע"מ
לפרטים והזמנות 036243634
הסוללים 4 תל אביב
הערה קטנה לגבי מיישלין
16/08/14 09:52
152צפיות
כל צמיג של מישלין שאתם קונים רק מחזק את קרטל הצמיגים בארץ. מה גם, שהיחס של היבואן הוא מחפיר ומתחת לכל ביקורת. 
לידעתכם.

צמיגים משלין
17/08/14 11:09
93צפיות
הי
כ80% מהצמיגים שנמכרים בריינו טייר הם מיבוא עצמאי שלנו ... ובינהם גם צמיגי המשלין
18/08/14 09:48
28צפיות
אז למה לא לומר שאתם עומדים מאחרי כל הייבוא לקבוצת הצמיגים לפולגז?שלא תבין לא נכון,אם אתה אחראי להוזלת הצמיגים בארץ קבל שאפו אבל לבוא ולסובב חצי פורום כאילו ההוא עשה ייבוא האחסנה וההתקנה אצלך ואתה פתאום גם מוכר את כל התוצרת שההוא הביא זה נראה קצת מעליב את יושבי הפורום אבל מצויין לנאיבים.
אמרת עזוב...לא?
18/08/14 16:20
32צפיות
אבל אין לך מילה, אמרת שאתה שמח בשביל הרוכשים ועוזב את העניין, אבל אתה אוהב לחפור ומציק לך בעין...הא?
זה שיזמתי, אספתי כסף וקניתי...ובנוסף, קבלתי מארתור שרות אחסנה, עזרה ביבוא ושאר יכולות של יבואן צמיגים מורשה.
שרות ואחריות והכל בחינם ללא שום תמורה לזיוני המוח מסביב, - אשכרה בחינם, זה מה שמציק לך?
תארגן אתה כאלו דברים עם החבר שלך, המתחרה...ואני קונה אצלך, או ממך...בסדר?
איזה אפס אתה, שמנמן ועגלגל.
לך, זחל למאורה שממנה יצאת ורד לארתור ולי מהכתף, אתה עלבון לאנטיליגנציה שלי.
לא ברור לי איך האבולוציה עדיין לא ניפתה אנשים כמוך.
רוצים לריב? לא בשרשור מכירות
18/08/14 16:51
26צפיות
תעברו לפרטי
º
צודק, נסחפתי...
18/08/14 19:28
9צפיות
התגובה שלך אומרת בשבילי את המשפט הבא:
19/08/14 12:12
16צפיות
i rest my case.
ומה בקשר ל 20% הנותרים?
19/08/14 21:41
16צפיות
נגעלתי מהיחס ומהדיבור המגעיל של יבואן צמיגי מישלין. גם פירלי הם לא טלית שכולה תכלת. 
מכירות והחלפות
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:18
268צפיות

שלום לכם
במסגרת מדיניות פינוי ארונות וריענון שנתי מצ"ב מס' פריטים למכירה \ החלפה (ראו בסוף)
רוב הפריטים נרכשו בגרמניה. רובם חדשים באריזתם ואלה שמשומשים שמורים בסטנדרטים הגבוהים והמפורסמים שלי.
להלן הפריטים לפי המספרים בתמונה
קסדת צ'ופה צופס ילדים מידה XS ממש חדשה אולי 4 פעמים נחבשה – 300₪. ניתן להחלפה בקסדה במידה מעט יותר גדולה S  או M במצב חדש או במיגון אחר לבנותי שגדלו.
מכנס רכיבה קורדורה ארלן נס ממוגן בירכיים קשיח וירכיים רך ביטנה פנימית אלפיניסטית נשלפת ויכולת חיבור אנטגרלי לכל מעיל ליצירת חליפת חלק אחד מידה XXXL נרכש בגרמניה מחיר 500 ₪.- נלבש אולי פעמיים
מאותתי לד קצרים חלק שחור דמוי קרבון – 100 ₪ לזוג- חדש באריזה
שני נגדים 10 אום 5 וואט (דרוש למי שמרכיב מאותתי לד במקום מאותתים רגילים) 60 ₪ לשניהם יחד.- חדשים
שני לדים שונים לתאורת מס' רישוי אחד מהם תוצרת ארה"ב 100 ₪  לשניהם יחד- חדשים באריזה
חדש תיק זנב גדול מעולם לא שומש בצבעי אפור – 350 ₪

זמין בשעות הערב ובסופשי"ם 052-8288-617 נא לא להשאיר מסרים בתפוז כי אני לא מצליח להיכנס לתיבה שם.
ניתן לפגוש אותי או בביתי במצפה הילה או בחיפה בצ'ק פוסטולעיתים אפילו בפתח תיקווה.
אם משהו רוצה תמונה של פריט ספציפי ניתן לפנות אלי ואצלם.
אפשרות החלפה על – תיק מיכל קשיח גיווי חיבור מכני לטנק (לא מגנט), קסדה כרשום בסעיף 1,כפפות קייץ מידה L\XL תלוי ביצרן , מעיל מידות נוער– רק לפריטים חדשים או במצב דומה.
אלדד

•מזוודות מתפרקות ונשלפות SW-MOTECH גרמניה-חדשות לחלוטין!!!
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:39
138צפיות
מזוודות עם מתקן נשלף לפירוק , המזוודות מתפרקות ונשלפות SW-MOTECH גרמניה-חדשות לחלוטין!!! דגם - BLAZE ® Panniers Set
המזוודות חצי קשיחות  בעלות רוכסן דו כיווני, ורוכסן להגדלת הנפח. אטומות למים.
מי שיקנה יקבל חלקים נוספים .

היתרון הגדול המזוודות עם מתקן נשלף מהיר ללא צורך בפירוק והרכבה בכל פעם.
סרטון
https://www.youtube.com/watch?v=OD59IAkvyl4

https://www.youtube.com/watch?v=1PVgBKaRvGA
סט מזוודות עם כל האביזרים וחלקי חילוף חדשים לחלוטין לעולם לא הורכבו ונסעו על האופנוע. נקנו לאופנוע ספורט ומתאימים לרוב סוגי האופנועים
התיקים והזרועות נשלפים לפי צורך תוצרת גרמניה-סופר איכותיים נמכרים עקב מכירת אופנוע במחיר קנייה. רציניים שלחו מסר
המזוודות ניתנות להגדלה ב- 50% על ידי פתיחת רוכסן.

נפח מזוודה 14L סגור, 21L פתוח.

חדשות לחלוטין לא הותקנו על האופנוע נמכרות לאחר מכירת האופנוע.

עלו 1850

מבקש 1000
ג'קט Dainese Frazer pelle חדש בניילון מידה 50
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:44
124צפיות

ג'קט Dainese G. Frazer pelle חדש בניילון מידה 50 מודל 2014 יצור 2014

ג'קט קיץ משולב קורודורה ועור עם מיגוני כתפיים ומרפקים קשיחים, נקנה בחו"ל.

קניתי וקטן עלי. לא נלבש מעולם עם תויות ובניילון.
נקנה באייבי בריטניה.

מבקש מחיר קנייה!! 1350 שח

ע"מ שאקנה מידה מתאימה.

מעיל מומלץ ביותר!!!

•כפפות TROY LEE APEX SPORT חדשות באריזה מידה XL
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:46
87צפיות
כפפות קיץ TROY LEE DESIGNS APEX SPORT
כפפות חדשות באריזה מידה XL,
נקנו לבן ונמכרות עקב מידה לא מתאימה.
כפפות עור מלא עם מיגוניי מפרקים ואצבעות. עור מחורר לקיץ. מעולם לא נלבשו. משולבות קרבון וקוולר

http://www.troyleedesigns.be/en/node/165

http://www.revzilla.com/motocross/tr...x-sport-glo...

איכות גבוהה ביותר שלא מכירים!!! נוחות מאוד בכל תנועה עם חלקים בהם העור נמתח תפירה מיוחדת בעור.
מבקש מחיר קנייה 200 שח
•רפידות חדשות באריזה brembo 07BB023
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 15:49
78צפיות
רפידות חדשות לא נפתחו מעולם בתקן אירופאי של ברמבו מקורי!
פד בלם דיסק אחורי של brembo 07BB0230 קרבון וקרמי חדש באריזה !!!
רפידות מומלצות על ידי brembo
מתאים למגוון אופנועים, במחיר מציאה.
בארץ עולות מעל 250
מבקש 100 שח , עקב חוסר שימוש לאחר מכירת האופנוע.
מעיל קיץ דיינז
14/08/14 15:53
103צפיות
מיגונים בכתפיים ובמרפקים.
מידה L
צבע אפור.
במצב חדש.
250 ש"ח.

לא זוכר את שם הדגם.

º
תיקון טעות: ספידי
14/08/14 17:04
39צפיות
זוג רוטורים לבנדיט 600 שנים 1995-2004
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 16:28
152צפיות
הוזמנו בטעות
מחפש החלפה על רוטורים לבנדיט 1200 2002
או למכירה ב650 ש"ח
למכירה סילבר וינג SW-T600 2013
14/08/14 20:25
80צפיות
שנת 2013.
15500 קמ
ABS
צבע טיטניום
שמור ומלוקק.
ארגז שאד 49 ליטר
צמיגים פירלי דיאבולו סקוטר חדשים.
אזעקה רב בריח קולית/שקטה.
מכשיר איתוראן סקיילוק.
אחריות  ורישוי עד סוף פברואר 2015.
49000 שח 
או מעוניין בהחלפה בקטנוע קטן, לפחות 2013, מחירון מול מחירון פלוס הפרש.
דרור
0546345095
KTM 690 enduro
הודעה זו מכילה תמונות
14/08/14 21:02
259צפיות
מוכר את ה690 אהוב ליבי.
KTM 690 Enduro שנת 2010, שמור מאד.
הדגם הזה עדיף על ה R כי הוא קצת יותר נמוך ויש לו פנס מעולה ולא הנר שיש ל R.
הדו"ש הכי טוב בארץ. חזק, קרבי, מעולה בשטח, מעולה בכביש. שמור מאד מאד, מטופל לפני הזמן ...(באופרוד), רוכב מבוגר, סגנון מאד רגוע. עלה בנובמבר 2010.
אני יד שלישית, קניתי עם 5,000 ק"מ, כיום 22,300.
המון תוספות: רגליות רחבות, מגביה כידון, כסא מרופד, סבל יבוא אישי (בתוספת), שקע טעינה, אזעקה עם ביפר, ועוד.
המחירון 46,300, דורש 44,000

ליאור 054-5629330
מעיל קיץ חדש DAINESE
הודעה זו מכילה תמונות
15/08/14 23:18
165צפיות
DAINESE g.shotgun black 
מידה 38 (לרזים)
חדש. היה בשימוש שבועיים. 
נמכר כיוון שלא מתאים במידה. 
800 שקל
דורון 050-7223228
קסדה (X11) + מעיל אלפין + כפפות אלפין 1000 ש"ח
16/08/14 13:59
109צפיות
משומשים במצב מצויין.

במסרים.
º
M - צריך למדוד (52?) - M
16/08/14 14:01
45צפיות
התלבטות בקניית נעליים
13/08/14 16:35
313צפיות
המצב הוא כזה, כרגע אני עם נעליים רגילות ביותר עשויות רשת מכל כיוון, וזה עושה עבודה סבירה בימים חמים. אני סובל מחום ולכן זה סביר בלבד מבחינתי.

הכיוון שלי הוא לעבור לנעל\מגף קייצי ממוגן שישמש אותי ליום יום כולל שימוש בעבודה (90 אחוז משרדית) קניות ושאר החיים.
מכיוון שנשאר עוד חודש וחצי לקיץ, ואני קצת קצר בכסף, ובנוסף לא אוהב הרבה נעליים, חשבתי לקנות זוג קייצי ובחורף לשים ערדליים או משהו בסגנון כדי למנוע חדירת מים.

רציתי לשמוע מניסיונכם, עד כמה זה יהיה נסבל אם בכלל מבחינת טמפרטורה.
אני לא רוצה לקנות זוג קייצי, ועוד חודש וחצי להיכנס להוצאה נוספת של זוג חורפי במידה וקייצי זה בלתי אפשרי בחורף.
אחלה שיקולים אבל
13/08/14 18:37
210צפיות
כמו במעילים רב עונתיים, הם לא באמת מאווררים כמו שצריך בקיץ, ובחורף הם לא מספיק חמים/אטומים/מונעים חדירת מים.

אז יהיו לך נעלי רכיבה קיציות? קודם כל הן תמיד תמיד יהיו פחות ממוגנות מנעליים שלא עשויות מרשת. שנית, גם אם בקיץ איכשהו זה יהיה נסבל, הרי שברגע שהטמפרטורה תרד אתה תרגיש את זה (לא יודע על איזה כלי אתה רוכב, ההנחה היא שזה אופנוע ולא קטנוע שבו אתה מניח את הרגליים בסבבה בפנים). ערדליים יגנו מפני מים, אבל לא מפני קור, ולא תלבש 2 זוגות גרביים.

בקיצור, זול עולה ביוקר. קנה לך משהו טוב לעונה החמה, וכשיגיע החורף תקנה זוג שמתאים לחורף הישראלי (שהוא לא כל כך נורא כמו באירופה, אבל עדיין קר אחושרמוטה בלילה, ו- 8-9 מעלות בלילה ברכיבה מול הרוח זה עניין לא נעים בכלל).
אפשרות נוספת
13/08/14 22:08
130צפיות
היא ללכת עם מגפי רכיבה טובים שמתאימים גם לחורף (אטומים למים אבל "נושמים"), ולהחזיק במשרד זוג נעליים/סנדלים/... שישמש אותך למהלך היום.
אישית, אני נשארת עם מגפי הרכיבה גם במשך היום, עם המזגן במשרד זה לא נורא.

יש המון פתרונות טובים וגם כאלו שלא
14/08/14 08:49
153צפיות
אני רואה לא מעט רוכבים עם נעלי עבודה /מטםפסים כלשהן שעל פניו מאד מסיביות אך לא מתאימות להתמודדות עם
רכיבה גם מהצד הנוח ובטח מצד ההגנה שממוקמת באזורים מתאימים לטיפוס או עבודה.
יש לא מעט נעלי רכיבה לקיץ סביב ה 400 ש"ח ונעלי חורף סביב ה 600 ש"ח.
אתה בשקט יכול להשקיע את הסכום הזה לטובת נוחות ושמירה נכונה על הרגלים שלך.

יקר לך ? תזמין מחו"ל תחסוך בטח איזה 200 ש"ח +- אבל עדיין תהיה ממוגן בהתאם.
אל תתפשר על מיגון ואל תחפש התאמות, כמו שאתה עושה ספורט עם נעליים מיועדות לכך תרכב גם אם כאלו מתאימות לרכיבה
המחיר הוא הפקטור האחרון
15/08/14 09:33
60צפיות
למשל אהבתי את המגף TCX AIRTECH GORE-TEX מבחינת עיצוב.

עד כמה הרשת במגף הזה תהיה בעייתית מבחינת קור בחורף?

אני משתמש בנעלי עבודה בטיחותיות למפעלים S3
14/08/14 18:18
137צפיות
  הדרוג S3  מצביע על מתכת בתחתית הנעל ומעל האצבעות.

קונה אותם בחנויות ציוד לחקלאות - עלות כ 150 שקל - נוחות ממוגנות ויש לי רגל שלמה בזכות הנעליים הללו (אחרי שהרגל נכנסה לשרשרת - סיפור ארוך) עם מנוע בפול גז .

מומלץ לחשוב על הכיוון.

מגיני ברכיים UFO.
חליפת לחץ סינית לרוכבי שטח איכותית (חיקוי דיינז) - 300 שקל EBAY  עם מיגון גב תחתון מלא. (מנסיון בהתרסקות ב- 100 קמ"ש בכביש = עמיד.)
כפפות ממוגנות קוולאר - כולבוטקס .

עלו לגמר 2 מועמדים
16/08/14 19:29
26צפיות
אז עלו לגמר 2 מועמדים כאשר אחד מהם מוביל טיפה יותר.
אם למישהו יש את אחד מהם, אשמח לקצת מידע לגבי נוחות מעבר לשימוש על האופנוע, וכמובן אם יש מחלות ילדות כאלה ואחרות. 

הראשון הוא Dainese TRQ-TOUR GORE-TEX

השני Sidi ARMADA  כאשר יש לו אפשרות בחירה בין 2 סוגים.CROSSOVER או SUPERTOUR .

יש כל כך הרבה טעויות של רוכבים בנושא...
17/08/14 09:37
31צפיות
אולי הגיע הזמן לשים איזה פוסט על כך.

למה מגפי רכיבה?
להבדיל מהמעיל, הכפפות והקסדה שאנחנו שמים למשך הרכיבה עצמה בלבד ואז מורידים כאשר אנו מגיעים ליעדינו, המגף בד"כ נשאר עלינו. לרוב כי אין לנו אופציה לסחוב איתנו עוד זוג נעלייםת למעט אנשים אשר עובדים במשרד קבוע ויכולים להשאיר שם זוג נעלי ספורט/סנדלים/שקפקפים (אני לא שופט אף אחד...).
חלק מהאנשים שאני משוחח איתם במהלך היום יום לעיתים מצביעים על איזה זוג נעלי הליכה או נעל טיולים טובה.
כשמן כן הם. נעלי הליכה טובות להליכה, ונעלי טיולים טובות לטיולים. גם הבלאנטסטון, שעשויות מעור, יכולות להגן מפני מעט חיכוך של נזק חיצוני, אך לא מעבר לכך.
מה לעשות, בכביש או בשטח כאשר אנו על האופנוע (או מתעופפים ממנו) אנו חשופים למגוון אפשרויות פציעה שונות, שהנעליים האלה, איכותיות ככל שיהיו, לא יגנו עליך:
  • חבטה
  • נפילה של האופנוע על צד הקרסול (מכירים את העצם הבולטת הזאת ברגל?)
  • דריסה של כף הרגל (ברמזור או בכל הזדמנות אחרת)
  • פגיעה במכשול בדרך
  • סיבוב של הרגל/קרסול.
כל הדברים הנ"ל, יכולים לגרום לפגיעה קשה ברגל, עד לרמה של נכות ובכל זאת אנשים מוצאים לנכון לוותר על המגפיים מתוך איזה תפיסה מוטעית שזהו אביזר בטיחות מופרז, או שקשור רק לרוכבי כביש בסדום ערד.
האמת היא קשה הרבה יותר ואנו רואים הרבה מאוד חברים עם קביים. מה לעשות, כאשר מזג האויר מתחמם, עדיין מגף רכיבה שאפשר להוריד עדיף עשרות מונים מאשר גבס מגרד באמצע אוגוסט.

עם בוא החורף, ההגנה מפני רטיבות גם מקבלת משנה תוקף כאשר גובה נעלי הליכה אינו תואם לצורך הרכיבה וגם אם הן עשויות בחלקן מגורטקס,עדיין מים יחדרו אליהן. מה לעשות אבל נעלי הליכה בגובה מעל הקרסול לא משתוות למגפי רכיבה שמגיעות לברך, או אפילו למחצית השוק כיוון שהחלק התחתון של מכנס הסערה אינו מצליח לכסות את הנעליים בצורה מוחלטת וערדליים זה חרא של פיתרון.

במחירים של מגפי הרכיבה יש כל מיני סוגים ורצוי להחליט על הסוג המתאים ביותר לרכיבה שלנו.
אין שום סיבה לרוכב יום יומי, לרכוש את המגף הסופר ספורטיבי עם מגיני הקרבון, רק כי הוא נראה הכי מגניב שיש. בפועל, יהיה מדובר על מגף לא מתאים שאמנם יספק הגנה, אך לרכב איתו יהיה סיוט.
הסבר קצר על המגפיים הקיימות, התיאור יהיה כללי ואני מקווה שאוכל להסביר זאת בצורה נאותה לכולם:
מגפי שטח: מישהו רוצה לנחש מה השימוש שלהן?
מגפים גבוהות ומכילות רמת הגנה גבוהה מאוד. נועדו בעיקר להגן מפני נפילות בשטח, פגיעה בכל מיני אבנים, סלעים, ענפים ועוד.
מאופיינות לרוב בקשיחות מבנה חיצוני, הגנות פלסטיק ומתכת על חלקים רבים ולרוב מגיעות עם אבזמים חיצוניים לסגירה. סוליה לא נוחה להליכה לרוב.
מכתיבות תנוחת רכיבה זקופה.
בשורה התחתונה במדד של 1-5
הגנה - 5
נוחות רכיבה - 4
נוחות הליכה - 2.5
היכולת להסתובב איתם אחרי הרכיבה במשרד - 0 (אלא אם אתה עובד עבודות עפר או מגיע עם מכנסים סופר רחבים.

מגפי כביש ספורטיבים
מגפים ספורטיביות, מכתיבות תנוחת רכיבה כמו שרוכבים על אופנוע ספורטיבי, משמע, כיפוף קדימה.
הסוליה שלהם לא נועדה להליכה כמעט כלל ולרוב יש להם סוליה קשה וקשיחה מאוד. המגפיים הללו לא נועדו להסתובב לאחר הרכיבה כי לרוב ההליכה תהיה בתנוחה של ברווז כאשר הקרסול נעול בכיפוף מסויים.
מאופיינות לרוב בעיצוב אגרסיבי, סליידרים חיצוניים וכל מיני דברים שימנעו מהם להיות אביזר שניתן יהיה ללבוש במשרד. מצד שני כאשר אנשים הולכים עם נעלי ספורט בגוונים זרחניים, כבר אי אפשר לדעת מה יתקבל היום...
הגנה - 4
נוחות רכיבה - 4
נוחות הליכה - 1 או 0 לרוב
היכולת להסתובב איתם אחרי הרכיבה במשרד - 0. כל הליכה איתם בד"כ אתה תראה כאילו בילית לילה בתא מעצר והפלת את הסבון יותר מדי פעמים.

מגפי טורינג
מגפים לרכיבה יום יומית או לרכיבה ארוכה. סוליה יכולה לנוע בין קשיחה מאוד לבין נוחה להליכה.
המיגון נמוך יותר ממגפי רכיבה ספורטיביים לכביש או מגפי שטח, אך מאפשרים לרוב הסתובבות לאחר מכן. מאופיינות לרוב בעיצוב הרבה יותר סולידי ומאופק.
המיגון יכול לנוע בין מיגון כמעט מלא, לבין מיגון קשיח שמספיק בקושי. תלוי בחברה היצרנית.
המגוון פה הוא עצום מכיוון שלכל אחד יש את הרמה השונה והדגמים השונים שלו לרכיבה. ניתן למצוא דגמים עמידים למים גם או שמאווררים יותר קיץ.
ההגנה המומלצת לרוב במגף תהיה הקשחות בצידי הקרסול, הקשחות לחלק השוק הקדמי, הקשחה בחלק האחורי של הקרסול. 
אישית אני עם מגפי התיור השלישיים שלי כרגע. מגפים עם גורטקס שעמיד למים ומספקות לי כבר מספר שנים ארוכות הגנה שהוכיחה את עצמה יותר מפעם אחת. אמנם אלה מגפיים עם פשרות במיגון, אך הכי שמישות לחיי היום יום.
מבחינתי האישית עדיף מגף שימושי עם פשרה, מאשר מגף שלא ניתן לרכב/ללכת איתו.

הגנה - 2-4 (תלוי במגף)
נוחות רכיבה - 4-5
נוחות הליכה - 3-5 (תלוי מאוד במגף אך חלקם נוחים ברמה של נעלי הליכה איכותיות)
היכולת להסתובב איתם אחרי הרכיבה במשרד - 3-4. עיצוב סולידי מאפשר הסתובבות והליכה ללא מראה ביזארי משהו.

תודה, מאמר מצוין!
17/08/14 10:12
13צפיות
רק חבל שמסתתר בעמוד השני, וכמעט אף אחד לא יראה אותו... כדאי לפרסם (אפילו כהודעה נפרדת) בעמוד הראשון...
מועדון הבנדיט עולה כיתה :)
13/08/14 14:56
215צפיות
מגניב!
13/08/14 18:40
124צפיות
כמה חברים יש במועדון כעת? האם אתם בקשר טוב עם אבניר? (צריך שם משהו?)
אנחנו קרובים ל20 רוכבים בפועל, רוכבי מקלדת יש בשפע
13/08/14 19:42
111צפיות

נחכה קצת שהמועדון יבשיל ויגדל , יתעצב ויתמסד, ואז לעופר אבניר, כשיש קצת רוח גבית מאחורינו.

תודה על העזרה, אשתמש בה :)
º
13/08/14 20:10
12צפיות
רדיאטור לCBR1000 2008
13/08/14 14:35
148צפיות
מחפש רדיאטור במצב טוב לCBR1000 08 גם מפרוקייה אם יש מישהו שמכיר אשמח לעידכון 
תודה.
אךךךך..הונדה הונדה.מתי הם ילמדו לבנות אופנועים...
13/08/14 16:06
126צפיות
אופנועים בצו 8
הודעה זו מכילה תמונות
13/08/14 13:57
382צפיות
לחברי החי"רניקים  מתנצל, ברור לי שלעזה לא נתנו לכם להכניס את האופנוע
תמיד אמרתי שהשין גימלים האלה חארות
בתמונה האחרונה אתם נראים כמו גדוד שליחים
13/08/14 14:05
191צפיות
עם הארגזים האלה
בא"פ לכיש?
13/08/14 15:56
136צפיות
או אליקים?
º
גבול הצפון
13/08/14 16:00
58צפיות
º
תישמרו לעצמכם
13/08/14 18:19
32צפיות
º
תודה, שוחררתי לפני שבועיים וחצי בדיוק בזמן לטוס לתאילנד
13/08/14 18:45
37צפיות
גיחה אחת לשם הספיקה
13/08/14 17:22
139צפיות
בשבת לפני שהכל התחיל נסעתי לאזור קיבוץ רעים. ביום הטנקים מיסכו את הכביש עם אבק סמיך כך שלא רואים כלום ובלילה סינוורו אותי כל הנהגים שרגילים לנהוג באזור המרכז. בקיצור, רכיבה מפחידה.  
פיתרון לתפיסת אצבעות בין הידית לכידון
13/08/14 13:10
320צפיות
הסיפור הוא פשוט, לי אין רגש ולכן אני לא יודע מתי מבוצעת ההפרדה במצמד. כפועל יוצא, אני מושך את הידית עד הסוף, מה שאומר שאם אני משתמש ב-2 אצבעות, הידית נלחצת לי על 2 האצבעות הנותרות.

האם ידית מקוצרת היא באמת קצרה מספיק כדי שאני אוכל למשוך אותה עד הסוף מבלי שהיא תפגוש את האצבעות הנותרות?
לא זה עדיין יפגע
13/08/14 15:21
201צפיות
גם לי  זה פגע בפרקי האצבעות ולכן גם לאחר החלפה לידיות קצרות עדיין לא הצלחתי לתפעל את ההידית (רק שמאל, ימין אחלה משום מה). הפתרון שמצאתי הוא לתפעל בעזרת שלוש אצבעות ולא שתיים.

בהצלחה
תודה
13/08/14 15:47
130צפיות
בימין אין בעיה כי אתה עם רגש על הבלם, במצמד אין רגש ולכן חייב לסחוט עד הסוף.
ניסיתי 3 אצבעות עם הידית הרגילה, מן הסתם שהיא ארוכה וזה לא עוזר, אבל כמו שאמרת מקוצרת תתן פתרון מסוים.
אז תעבוד עם 3 אצבעות, או אפילו 4...
13/08/14 18:33
198צפיות
לחלופין תעבור לאופנוע אוטומטי. יש לפחות 3 כאלה בארצנו...
המגיני ידיים הסיניים (200שח כולל משלוח)
14/08/14 18:22
133צפיות
  מכילים אלומיניום מצופה פלסטיק.

עם ידיות חתוכות (אורגנליות אני שומר לטסט) אני מצליח להעביר אצבע אחת.

את האצבע השניה אני מצליח להעביר כי אני מחליק את הידיות של הקלאץ והברקס 10 מילימטר פנימה לתוך הכידון עם ברגים משוחררים ואז נועל

º
לא הבנתי למה אתה משתמש ב2 ולא ב4
15/08/14 01:30
54צפיות
כי 2 יותר בטיחותי
15/08/14 08:14
109צפיות
עם 2 אצבעות אתה מעביר, ועם 2 הנותרות אתה אוחז טוב יותר.
לא בטוח שמדובר בבטיחות בשום אופן
15/08/14 10:00
123צפיות
כאילו מה, אתה רוכב ככה שאתה צריך לאחוז בחוזקה בידיות הכידון? לא יודע על איזה כלי אתה רוכב, אבל האחיזה באופנוע נעשית עם הרגליים והיציבה עליו נשמרת באמצעות שרירי הבטן והגב, ולא ע"י לפיתת הכידון באחיזת חנק.
חסרים מקרים שגורמים לאיבוד אחיזה בכידון?
15/08/14 10:23
112צפיות
אתה רוצה לאבד אחיזה של הכידון בנפילה לאיזה בור תוך כדי העברת הילוך? ואל תגיד לי למה לא צפיתי מראש, לא תמיד הכל צפוי
לא חסרות סיטואציות שיכולות לגרום לאיבוד אחיזה בכידון בזמן העברת הילוך.

ואם נלך לשיטתך, כל המקומות שמלמדים רכיבה מתקדמת, טועים כשהם אומרים להעביר הילוך עם 2 אצבעות (תקף גם לבלימה).

האם כולם מחליפים לידיות מקוצרות רק כדי להיות מאגניבים?
לא אמרתי שאין מצבים.
הודעה זו מכילה תמונות
15/08/14 10:49
237צפיות
אני רק שואל למה אתה נאחז בכידון בשתי אצבעות הנותרות.

לגבי התרגולת, הטכניקה, השיטה וכו' - אני די מאמין שמדובר בהעדפה אישית. בעוד שיש בערך 100 דברים שאתה יכול לעשות או לא לעשות שיגרמו לך לרכוב רע, אפילו רע מאוד, או שישפרו משמעותית את הרכיבה שלך, הרי שהחלפת הילוכים עם שתי אצבעות במקום 4 לא תשנה כהוא זה, אפילו במיליונית, את יכולת הרכיבה שלך (אלא אם אתה נמצא במוד ספורטיבי לאללה, במסלול, וכל מיליונית שניה קובעת לך).

וכן, גם אני עם ידיות מקוצרות, וגם אני אוהב את זה, אבל אם צריך להחליף עם 4 זה לא משנה בכלל את הרכיבה שלי, לא לרעה ולא לטובה. זו ידית הברקס אבל הקלאץ' נראית אותו דבר.
º
וואי כמה אבק יש עליו...
15/08/14 19:12
39צפיות
º
טוב זהו. חסום. גמרנו. מה תעשה לי?
15/08/14 20:27
38צפיות
º
לא מחכה לך יותר בטיולים
15/08/14 21:02
31צפיות
º
LOL
15/08/14 21:33
19צפיות
º
17/08/14 00:38
3צפיות
מכירים את זה שתקופה ארוכה לא שפכתם זרע לריק ואז בא הפיצוץ
13/08/14 10:41
236צפיות
אז הבוקר נחתתי מבנקוק ואחרי שבועיים וחצי ללא רכיבה עליתי על האופנוע והתפוצצתי
אז לכל מי שעבר הבוקר בכביש המחצבות, מתנצל, זה לא אני, זה הוא
טירוף של בוקר טהור

גם לי זה קרה אחרי המילואים
13/08/14 11:18
153צפיות
מצאתי קורי עכביש בגלגל האחורי. פעם קודמת התנחלה לי שם משפחת חתולים 
אצלי הוא עמד בימ"ח חודש המסכן, חיכה שאסיים.
13/08/14 11:57
141צפיות
כבר פחדתי שהוא לא יניע, אבל הניע כמו גדול.
רק חבל שהדרך חזור הייתה כ"כ משעממת... (אבל עדיין היה כיף לחזור, אבל נורא מעייף).
º
לא השארתם לי ברירה, פותח שירשור אופנועים בצו 8
13/08/14 13:50
55צפיות
º
ספר לי על זה.
13/08/14 12:07
57צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום