לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ריקודי בטן
ברוכים הבאים לפורום ריקודי בטן.מטרת הפורום היא להיות בית לאנשים החולקים את האהבה לריקודי הבטן, להיות מקום שבו אפשר לדון בעניינים שברומו של עולם ריקודי הבטן (שנקראים לעיתים גם מחול מזרחי או אוריינטלי) ובנושאים הקשורים אליו. זה המקום למצוא אנשים שמעניין אותם לנהל דיון בנושא היחס לרקדניות הבטן במצרים ובעולם המוסלמי בכלל, דיון בנושא צעיפי אגן מועדפים, או דיון על ההבדל בין סגנונות ריקודי הבטן השונים, וכהנה וכהנה נושאים רבים לנו.במשך הזמן התפתחה פה קהילה שאוהבת להחליף מידע ולשתף בחוויות והתלבטויות בנושאים הקשורים לחובבי ריקודי הבטן כגון איפה מתקיימות סדנאות מעניינות של ריקודי בטן, איזה מופעים יש ואיפה ואיזה מופע ריגש אותנו במיוחד. לכאן באים לשאול איפה אפשר למצוא חוג קרוב למקום המגורים – ולא תאמינו באיזה איזורים בארץ מצאנו חוגים! פה משתפים בהתרגשות מהשיעור וכמה קשה לחכות שיגיע כבר, ועד כמה אוהבים את המורה. תשמעו גם שאנחנו חושבות שיש קסם בריקוד הזה, שהוא מוסיף לאיכות החיים הרבה אושר ובעיקר כיף. ויש סיפורים אישיים על הקשר לנשיות ותהיות כמו האם אני רזה מדי כדי להיות רקדנית בטן, או האם גם גברים יכולים להיות רקדנים, לצד שאלות אינפורמטיביות כמו איפה אפשר לרכוש בגדים וציוד לריקודים ולשיעורים, או ניסיון להבין איך לבצע תנועה מסוימת או מהו מונח כזה או אחר שמתקשר לריקודי בטן.אנחנו מאד שמחים כשמצטרפים אלינו חברים חדשים. הכנסו, קראו קצת דפים קודמים, הכירו את הנפשות הפועלות, אם תרצו, הציגו את עצמכם. רק מקריאה תגלו שאנחנו מכניסי אורחים רחבי ידיים וחמי לב. היו סבלניים, לוקח זמן ליצור ידידות. תנו לאנשי הפורום אפשרות להכירכם על ידי השתתפות בדיונים, הבעת דעות או ספרו לנו על לינקים מעניינים. דרך טובה להיכנס לעניינים היא לגשת לקטגוריה נוסטלגיות במדור המאמרים שלנו. עצי הסופ"ש שנטענו במשך הזמן נותנים תמונה קצרה על מה שהתרחש בפורום בכל שבוע, וריכוז הדיונים המעניינים שהיו בפורום מביא תמצית של הנושאים שעניינו את חברי הפורום במשך הזמן.הנה כמה כללים פשוטים כדי לאפשר לכולנו מקום שבו נוכל להתמקד במטרות הפורום:* כאשר מעלים מידע לפורום מכל סוג שהוא יש להקפיד לציין מאיפה נלקח המידע ולתת הפניה למקור המידע. * לא מקובל להשתלח באנשים באופן אישי. או להשתמש בנושאים שעולים פה בפורום כדי לסגור חשבונות אישיים.* היתרון בפורום הוא, שעל כל הודעה כתוב מי יצר אותה, וגם שהודעות באותו נושא משורשרות זו לזו, בדרך זו כל אחד גם יכול לבחור שלא לקרוא הודעות שמפריעות לו מכל סיבה שהיא. * מערכת המסרים של תפוז מאפשרת לכם לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים אחרים, ללא פרסומם בפורום בפומבי. פרסום פומבי של דברים הנשלחים במסרים אישיים, ללא הסכמת השולח, הינה עבירה חמורה בעינינו.* פרסום – אנחנו מאד אוהבים לדעת על מופעים סדנאות ואירועים שונים הקשורים לריקודי בטן, אנחנו גם מאד אוהבים לדעת איפה יש חוגים שבהם אפשר ללמוד ריקודי בטן. במקביל אנחנו מבינים את הרצון של כל מורה לראות את חוגיו מצליחים ומשגשגים, ושל כל מפיק לראות את אירועיו פורחים ועולים. חשוב לנו לשמור על הפורום כמקום מפגש בין רקדני, מורי, תלמידי וחובבי ריקודי בטן. חשוב לנו שהאוירה בפורום תהיה חברותית, תורמת, מלמדת וכיפית. כדי להגיע לכך, חשוב לנו לשמור על האיזון העדין בין העברת מידע לבין פרסום מוגזם.על מנת לשמר את אופיו של הפורום יש לנו כללים למפרסמים:ניתן לפרסם אירוע בהודעה בפורום, תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם). ניתן להוסיף הודעה ללוח האירועים (ע"י הקישור ספר/י לנו על אירוע) - מנהלות הפורום מאשרות את פרסום המודעה.אם הפרסום הראשוני היה הרבה לפני האירוע ניתן לשרשר תזכורת יום-יומיים לפני האירוע תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם).נא לא להקפיץ הודעות כל יום על האירוע, ובתקווה שבאירוע הבא כבר תוכלו לפרסם באופן עצמאי ועפ"י הכללים.שיהיה אירוע מוצלח,* אנחנו מאד מכבדים (ומקפידים) על הפרטיות בפורום! חלק מהמשתתפים בפורום מציגים עצמם בשמם, חלק מהמשתתפים בוחרים להציג עצמם בכינוי. אנו מכבדים את רצונו של כל משתמש להתקרא בשם ה-user שבחר לעצמו (אפילו כאשר אנו כבר יודעים את שמו המלא) ולא חושפים פרטים אישיים שלו ללא רשותו. אנא הקפידו לא לחשוף פרטים אישיים של חבר פורום אחר!* הדף הראשון של הפורום מכיל רק 20 הודעות ראשיות והשאר עובר לדף קודם, אחרי כ-7 דפים נכנס התוכן לארכיון. כשכותבים הודעה חדשה והיא מופיעה בראש הדף, ההודעה התחתונה ביותר ´נזרקת´ אחורנית...אנחנו בעד הודעות, תגובות וכל מה שתרצו אבל אנחנו מבקשות לשרשר הודעות שיש בהם מכנה משותף פשוט חבל לנו על הודעות שנזרקות אחורנית, לפעמים הן חשובות או מעניינות...איך משרשרים - במקום לפתוח הודעה חדשה רושמים תגובה להודעה קימת. * אנא קחו בחשבון שהפורום הוא לא מקום עבודה מסודר וישנם ימים עם פעילות והרבה גולשים וימים בהם נדמה שכולם הלכו ...למקום אחר. אז אנא התאזרו בסבלנות, והתשובות יגיעו (ציטוט מפורום 127)ברור שכאשר יש שאלה מאד בוער לקבל תשובה כמה שיותר מהר, אבל אנחנו לא יכולים לדעת מה קורה אצל האנשים האחרים, ומה הם עושים ברגע זה. כל אחד מגיע לכאן ככל שמתיר לו זמנו, קשר הרשת שלו, שעות העבודה שלו, הטיפול בביתו, סדר היום ועוד אילוצים שהחיים מעמידים לפנינו. היפה בפורום הוא שהוא באמת מאפשר תקשורת מעבר למגבלות הזמן בין אנשים בעלי תחום עניין משותף. המתינו מעט, אנשי הפורום שמחים תמיד לתרום מנסיונם והידע שלהם אם רק יוכלו. ואם בכל זאת לא ענו לכם לא צריך להיעלב, קורה גם שלחברי הפורום אין מה לומר.בברכת שקשקו ושמחו,באלאדיה וטלינגיט

אודות הפורום ריקודי בטן

ברוכים הבאים לפורום ריקודי בטן.מטרת הפורום היא להיות בית לאנשים החולקים את האהבה לריקודי הבטן, להיות מקום שבו אפשר לדון בעניינים שברומו של עולם ריקודי הבטן (שנקראים לעיתים גם מחול מזרחי או אוריינטלי) ובנושאים הקשורים אליו. זה המקום למצוא אנשים שמעניין אותם לנהל דיון בנושא היחס לרקדניות הבטן במצרים ובעולם המוסלמי בכלל, דיון בנושא צעיפי אגן מועדפים, או דיון על ההבדל בין סגנונות ריקודי הבטן השונים, וכהנה וכהנה נושאים רבים לנו.במשך הזמן התפתחה פה קהילה שאוהבת להחליף מידע ולשתף בחוויות והתלבטויות בנושאים הקשורים לחובבי ריקודי הבטן כגון איפה מתקיימות סדנאות מעניינות של ריקודי בטן, איזה מופעים יש ואיפה ואיזה מופע ריגש אותנו במיוחד. לכאן באים לשאול איפה אפשר למצוא חוג קרוב למקום המגורים – ולא תאמינו באיזה איזורים בארץ מצאנו חוגים! פה משתפים בהתרגשות מהשיעור וכמה קשה לחכות שיגיע כבר, ועד כמה אוהבים את המורה. תשמעו גם שאנחנו חושבות שיש קסם בריקוד הזה, שהוא מוסיף לאיכות החיים הרבה אושר ובעיקר כיף. ויש סיפורים אישיים על הקשר לנשיות ותהיות כמו האם אני רזה מדי כדי להיות רקדנית בטן, או האם גם גברים יכולים להיות רקדנים, לצד שאלות אינפורמטיביות כמו איפה אפשר לרכוש בגדים וציוד לריקודים ולשיעורים, או ניסיון להבין איך לבצע תנועה מסוימת או מהו מונח כזה או אחר שמתקשר לריקודי בטן.אנחנו מאד שמחים כשמצטרפים אלינו חברים חדשים. הכנסו, קראו קצת דפים קודמים, הכירו את הנפשות הפועלות, אם תרצו, הציגו את עצמכם. רק מקריאה תגלו שאנחנו מכניסי אורחים רחבי ידיים וחמי לב. היו סבלניים, לוקח זמן ליצור ידידות. תנו לאנשי הפורום אפשרות להכירכם על ידי השתתפות בדיונים, הבעת דעות או ספרו לנו על לינקים מעניינים. דרך טובה להיכנס לעניינים היא לגשת לקטגוריה נוסטלגיות במדור המאמרים שלנו. עצי הסופ"ש שנטענו במשך הזמן נותנים תמונה קצרה על מה שהתרחש בפורום בכל שבוע, וריכוז הדיונים המעניינים שהיו בפורום מביא תמצית של הנושאים שעניינו את חברי הפורום במשך הזמן.הנה כמה כללים פשוטים כדי לאפשר לכולנו מקום שבו נוכל להתמקד במטרות הפורום:* כאשר מעלים מידע לפורום מכל סוג שהוא יש להקפיד לציין מאיפה נלקח המידע ולתת הפניה למקור המידע. * לא מקובל להשתלח באנשים באופן אישי. או להשתמש בנושאים שעולים פה בפורום כדי לסגור חשבונות אישיים.* היתרון בפורום הוא, שעל כל הודעה כתוב מי יצר אותה, וגם שהודעות באותו נושא משורשרות זו לזו, בדרך זו כל אחד גם יכול לבחור שלא לקרוא הודעות שמפריעות לו מכל סיבה שהיא. * מערכת המסרים של תפוז מאפשרת לכם לשלוח הודעות פרטיות למשתמשים אחרים, ללא פרסומם בפורום בפומבי. פרסום פומבי של דברים הנשלחים במסרים אישיים, ללא הסכמת השולח, הינה עבירה חמורה בעינינו.* פרסום – אנחנו מאד אוהבים לדעת על מופעים סדנאות ואירועים שונים הקשורים לריקודי בטן, אנחנו גם מאד אוהבים לדעת איפה יש חוגים שבהם אפשר ללמוד ריקודי בטן. במקביל אנחנו מבינים את הרצון של כל מורה לראות את חוגיו מצליחים ומשגשגים, ושל כל מפיק לראות את אירועיו פורחים ועולים. חשוב לנו לשמור על הפורום כמקום מפגש בין רקדני, מורי, תלמידי וחובבי ריקודי בטן. חשוב לנו שהאוירה בפורום תהיה חברותית, תורמת, מלמדת וכיפית. כדי להגיע לכך, חשוב לנו לשמור על האיזון העדין בין העברת מידע לבין פרסום מוגזם.על מנת לשמר את אופיו של הפורום יש לנו כללים למפרסמים:ניתן לפרסם אירוע בהודעה בפורום, תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם). ניתן להוסיף הודעה ללוח האירועים (ע"י הקישור ספר/י לנו על אירוע) - מנהלות הפורום מאשרות את פרסום המודעה.אם הפרסום הראשוני היה הרבה לפני האירוע ניתן לשרשר תזכורת יום-יומיים לפני האירוע תחת שרשור אירועים שמופיע בד"כ בדף הראשון (נא לשרשר לשם).נא לא להקפיץ הודעות כל יום על האירוע, ובתקווה שבאירוע הבא כבר תוכלו לפרסם באופן עצמאי ועפ"י הכללים.שיהיה אירוע מוצלח,* אנחנו מאד מכבדים (ומקפידים) על הפרטיות בפורום! חלק מהמשתתפים בפורום מציגים עצמם בשמם, חלק מהמשתתפים בוחרים להציג עצמם בכינוי. אנו מכבדים את רצונו של כל משתמש להתקרא בשם ה-user שבחר לעצמו (אפילו כאשר אנו כבר יודעים את שמו המלא) ולא חושפים פרטים אישיים שלו ללא רשותו. אנא הקפידו לא לחשוף פרטים אישיים של חבר פורום אחר!* הדף הראשון של הפורום מכיל רק 20 הודעות ראשיות והשאר עובר לדף קודם, אחרי כ-7 דפים נכנס התוכן לארכיון. כשכותבים הודעה חדשה והיא מופיעה בראש הדף, ההודעה התחתונה ביותר ´נזרקת´ אחורנית...אנחנו בעד הודעות, תגובות וכל מה שתרצו אבל אנחנו מבקשות לשרשר הודעות שיש בהם מכנה משותף פשוט חבל לנו על הודעות שנזרקות אחורנית, לפעמים הן חשובות או מעניינות...איך משרשרים - במקום לפתוח הודעה חדשה רושמים תגובה להודעה קימת. * אנא קחו בחשבון שהפורום הוא לא מקום עבודה מסודר וישנם ימים עם פעילות והרבה גולשים וימים בהם נדמה שכולם הלכו ...למקום אחר. אז אנא התאזרו בסבלנות, והתשובות יגיעו (ציטוט מפורום 127)ברור שכאשר יש שאלה מאד בוער לקבל תשובה כמה שיותר מהר, אבל אנחנו לא יכולים לדעת מה קורה אצל האנשים האחרים, ומה הם עושים ברגע זה. כל אחד מגיע לכאן ככל שמתיר לו זמנו, קשר הרשת שלו, שעות העבודה שלו, הטיפול בביתו, סדר היום ועוד אילוצים שהחיים מעמידים לפנינו. היפה בפורום הוא שהוא באמת מאפשר תקשורת מעבר למגבלות הזמן בין אנשים בעלי תחום עניין משותף. המתינו מעט, אנשי הפורום שמחים תמיד לתרום מנסיונם והידע שלהם אם רק יוכלו. ואם בכל זאת לא ענו לכם לא צריך להיעלב, קורה גם שלחברי הפורום אין מה לומר.בברכת שקשקו ושמחו,באלאדיה וטלינגיט

האם תוכלו לזהות את השיר הזה?
14/12/2007 | 17:54
2
2
מי יודע? שיר מודרני בערבית (אולי לריקודי בטן?)
הופיע בפרק 18 של "בובות"

פרק 18 פיצ'ו
http://www.msn-bubot.co.il/episodes.aspx?episode_i...
15/12/2007 | 14:06
1
1
אויש, המון המון תודה!!!!
18/12/2007 | 17:03
1
ממש תודה noabi. כרגע חזרתי מחופשה נטולת אינטרנט - סליחה על התגובה המאוחרת.
סיטואציה מכעיסה ופוגעת
14/12/2007 | 17:29
36
3
סיפור שהיה כך היה....
ביום חמישי בערב קיבלתי שיחת טלפון מצלם אופנה ומפיק פרסומות מת"א שאת שמו לא אחשוף. אותו צלם אופנה אמר כי הוא מצא אותי דרך מדריך בידור ובמה ואמר כי הוא מצלם פרסומת חדשה לשוקו יוטבתה והוא מחפש רקדנית בטן שתופיע בפרסומת. הואהסביר ואמר כי מדובר בצילומים על חוף הים ובסטודיו סגור. בעבור הצילומים הובטחו לי 8,000 ש"ח עבור 12 שעות עבודה הפזורות על מספר ימים. עד פה הכל נשמע טוב ויפה, אולם בהמשך השיחה נשאלתי האם יש לי רקע בדוגמנות או בפרסומות מה שעורר את חשדי ואכן צדקתי. בהמשך השיחה נחשף ה"עוקץ".... לאחר הסברים נוספים על התשלום שאלתי אותו איזה קונפסט הם מחפשים והתשובה שקיבלתי פשוט עוררה בי כזה כעס, עלבון ותחושת בושה עבור כל רקדניות הבטן אשר מכבדות את עצמן. אותו צלם/מפיק אמר כי הריקוד לא יתבצע בתלבושת מסורתת של רקדנית בטן, אלא בבגד ים ביקני..... כאשר התפלאתי ונרתעתי הוא פשוט אמר "אההה.. אני מבין שאת ביישנית", בנסיון להסביר לו כי אני לא ביישנית וכי ההסתייגות שלי נובעת מכך שמה שהוא מציע פשוט משפיל ומערער את כבודן של כל רקדניות הבטן באשר הן, הוא פשוט אמר לי טוב אני בטוח שאמצא רקדנית אחרת. הדבר הכי מכעיס הוא שהוא אכן ימצא רקדנית אחרת שתסכים לרקוד בבגד-ים ותמשיך להוציא שם רע וזול לריקודי הבטן. נתקלתי כבר במספר רקדניות ,זולות" אשר גובות גם מחירים זולים מאוד עבור הופעות (גם הפסדתי מספר הופעות לרקדניות כאלו אשר הציעו את "שירותיהן" במחירים מגוחכים ונתנו הופעה בהתאם...) ורוקדות בצורה גסה, לא מקצועית חסרת כל פן של אמנות בריקוד שלהן. אולם המחשבה שפרסומת שכזו תשודר בערוץ 2, ערוץ נצפה מאוד ותציג את רקידוי הבטן בצורה שכזו פשוט גורמת לי לכעס ועלבון שלא ניתן לתאר... אני מרגישה חסרת אונים למול הסטיגמות ארוכות השנים. אני יודעת שקיימים דיונים רבים בפורום זה על נושאים כאלו אבל אני מרגשיה שאני חייבת לעשות משהו מלבד לדבר ולכן אני פונה לכל משתתפות הפורום ורקדניות הבטן בארץ ומפצירה בכן אל תמכרו את עצמכן ואת ריקודי הבטן בזול ואל תסכימו להשתתף בדברים מסוג זה.
באשר לאותו צלם/מפיק רציתי להציע לו לקחת מחצית מהסכול, לפנות למתחם הבורסה ולמצוא שם "רקדנית" שתסכים לרקוד בעבור סכום נמוך בהרבה ואולי אפילו תסכים לוותר על בגד-הים שכן הוא יכול רק "להפריע" לריקוד ולזרימה של התנועות... הוא איננו מחפש רקדנית, הוא מחפש בחורה כוסית שתענטז על חוף הים בבגד-ים. הוא איננו מעוניין בטכניקה ושלמות של היקוד הוא רק מחפש ענטוז וכמעט כל אחת יודעת לענטז....

אני רואה בריקוד כמשהו טהור, יפה, חושני וממלא הערכה עצמית. אני משתדלת גם לבטא את זה בריקוד שלי ולרקוד בצורה עדינה ואומתנותית. אני מעריכה את ריקודי הבטן בשל תחושת השלמות והאהבה העצמית שהם העניקו לי ומקווה שכל רקדנית אחרת המתחילה את דרכה בעולם ההופעות וריקודי הבטן תחשוב טוב טוב כיצד היא רוצה להציג את עצמה בתחילת דרכה וכיצד היא רוצה להשפיע על הדימוי של רקדניות הבטן בהמשך.

בקיצור אני אמשיך לרקוד רק במקומות שבהם אני מרגישה בנוח ובטוחה שהקהל יראה בריקוד שלי כאמנות ולא כבידור זול ואני מקווה ומאחלת לכולנו הרבה הצלחה סיפוק ואהבה.....
מוכרחה להפנות את תשומת ליבך
14/12/2007 | 18:37
15
4
לכך שכניראה מדובר במישהו שמתחזה לאיש מקצוע.
12 שעות צילום לפרסומת לא מצולמת במשך מספר ימים, אלא ביום אחד, והאחרון שידבר איתך ויסגור איתך תנאים וכספים הוא הבמאי. בקיצור כניראה שהתקשר אליך מישהו עם דמיון מפותח מאוד (במקרה הטוב. במקרה הרע מדובר בסוטה חביב או לא חביב, שיש או אין לו כסף). בכל מקרה אין צורך להתבאס או להיעלב ממנו.

מה שמזכיר לי שלפני כמה חודשים פנה אלי מישהו שהציג את עצמו כאב טרי ביותר, שמחפש רקדנית בטן לברית של בנו. סיפרתי לו על עצמי ועל ההופעה, הוא נתן לי את כל הפרטים הרלוונטיים (תאריך, מקום, שעה), ואף סגרנו על מחיר. פתאום הוא שואל אותי "סליחה... אם לא איכפת לך, זאת אולי שאלה קצת מביכה... הריקוד הזה הוא מיני? יש בו מיניות?" אני מרימה גבה אבל מסבירה בסבלנות את מה שהסברתי כאן אלפי פעמים: יש בו מיניות, אבל זה לא העיקר, העיקר זו השמחה והאהבה שמובעות בריקוד וכו' וכו'. אח"כ הוא שואל אותי "אכפת יהיה לך לרקוד ממש ברגע שבו המוהל חותך לבן שלי? אני פשוט חושב שאני אתעלף, ולא הייתי רוצה שישימו לב לזה."

בשלב זה כבר הבנתי שיש לי עסק עם מישהו שהוא או פסיכופט במידה מסויימת, או סתם חמד לו לצון, אבל החלטתי להמשיך לשחק את המשחק. השיחה הסתיימה ואני התערבתי עם חבר שישב לידי בזמן השיחה שהסיפור של האיש הזה הומצא ממוחו הקודח.

למחרת הבנאדם מתקשר ואומר תקשיבי, הבן שלי חולה בצהבת ואנחנו דוחים את הברית. אמרתי סבבה והתקשרתי שיכורת נצחון לחבר מההתערבות, אבל הוא עדיין לא השתכנע, ואמר שזה קורה במשפחות הכי טובות, צהבת, ושזה לא אומר כלום.

אחרי יומיים נוספים מתקשר שוב ה"אב הטרי". אני שואלת מה שלום הבן שלך? והוא אומר "בסדר, תקשיבי אני רק התקשרתי לשאול מה שלומך" בשלב הזה כבר לא היה ספק. שיניתי לחלוטין את הטון מחביב לתקיף ביותר, ואמרתי לו שלא יעיז להתקשר אלי יותר. "אבל למה??" . אז שאלתי אותו ישירות: נולד לך ילד או לא??? והוא הודה שלא.

אחרי משהו כמו חודש אני מדברת עם חברה רקדנית בטן, והיא מספרת לי שהתקשר אליה מישהו שנולד לו ילד ורוצה שהיא תרקוד ברגע שהמוהל חותך לו!!!

מה אתן אומרות על זה? מדהים, לא?
שתינו אמרנו שמה שמדהים זה שזה לא קורה י ו ת ר... באמת, זאת הפניה הפסיכית היחידה שהייתה לי, אז נראה לי שמצבנו לא כל כך רע בסך הכל...

שבת שלום לכולם
ולהתראות בשמחות

סיגל

שלום סיגל פשוט מצער לשמוע על מקרים כאלה
15/12/2007 | 03:12

לאן הגענו שסוטים מתקשרים ומטרידים אומנים פשוט בושה .

אבל לפי סיפור שסיפרת האבא הזה נישמע מגוחך מהתחלה והסיפור שלו ניראה כמצוץ ולא מהאצבע : )
הרי לאבא של רך שנולד יהיה כאב קל בעצם שחותכים לבנו את חתיכת העורלה כי התינוק סובל מזה והאב לא ירצה שיפצחו בריקודים בתופים ובמחולות כשהעורלה ניחתכת .
פשוט מזעזע הסיפור הזה היום צריך להיזהר ולנקות באמצעי זהירות בכלל , לא ללכת להופעות לבד !!!!!!
לא חסרים סוטי מין בארצנו וצריך לבדוק כל שיחה שאנו מקבלים בדקדקנות , כי כיום ניתן גם להשכיר מספר טלפון לכמה שעות בגלל כל העיניין הזה של ההכרויות פשוט צריך להיזהר !!!!!!!!

כנראה שנפלת על איזה סוטי מין !!!! פשוט מחריד !!!!!! נהפכנו למדינה מגעילה מה קורה פה ? קשישים לא יכלוים ללכת ברחובות ונתקפים על ימין ועל שמאל פשוט גועל נפש!!!!!

אני לא יודע למה מסתכלים על רקדנית כמשהו שהוא " הלחם והשעשועים " של מועדוני החשפנות , ולמה האנשים מסתכלים על הריקוד כמשהו זול וכמשהו חשפני ? לא יודע מה קורה לאנשים .
ומלומדים לפני למדו " דרך ארץ קדמה לתורה " קודם כל תתייחסו בכבוד לאנשים ורק לאחר שלמדתם לכבד את האנשים יש לכם זכות ללמוד את התורה . ותיסלחו לי על הביטוי אבל אפילו אישה שהיא זונה ואפילו שהיא עוסקת במקצוע העתיק ביותר בעולם זה לא אומר שצריך להתנהג אליה בזילזול אלא צריך להתנהג אליה כאדם מן המיניין ולחשוב מה היו המניעים שלה שהביאו אותה לעסוק במקצוע הזה ?
גם כגבר אני ניתקלתי בתופעה הזו שאנשים מזלזלים בריקוד בטן וחושבים שזה חשפנות למרות שאם ראיתם את התלבושת שלי אני אפילו יכול להופיע לציבור החרדי , לבוש מאוד צנוע חחח .
ומעניין מאוד שעל ריקודים אחרים כמו בלט וריקודים מודרניים שהרקדנים הגברים והנשים לובשים את כל הטייצים האלה שצמודים להם לגוף ורואים להם את כל השרירים כאילו הם היו ערומים אבל על זה אף אחד לא חושב שהריקוד הוא זול ? למה בגלל שהריקוד הזה נירקד על במה בתיאטרון .

בקיצור זו סוגייה שיהיה קשה לפצח אותה : )
שיהיה שבת שלום ושתמיד ניזכה לשמוח ולשמח אנשים ולרקוד בשמחות
לסיגלוש, גם אלי הוא התקשר
15/12/2007 | 09:27
1
1
הוא סיפר שהוא מאוד מתרגש מהברית ושהוא חושב שהוא יתעלף וכו' וכו'

אחרי שתי דקות שיחה הרגשתי שהוא "מזוייף" אבל שיחקתי את השיחה, כאילו אני לא חושדת בכלום, רק בגלל הסיבה שלפעמים אני כל כך חשדנית עד שלפעמים אני טועה ולכן עד שלא הייתי בטוחה לגמרי שהבן אדם לא רציני בכוונותיו הייתי חייבת להמשיך להיות נחמדה.

הוא אכן התקשר יום לאחר מכן וסיפר שלילד שלו יש צהבת ושהם דוחים את הברית וכו' וכו'

בפעם השלישית הוא התקשר ואז כבר ניפנפתי אותו .

מה שכן וזה לא פייר שהוא לא אמר לי שהוא רוצה שארקוד בזמן הברית... למה לי לא?......

מהיום הראשון שבו החלטתי לפרסם את עצמי כרקדנית במודעות בעיתונות, לקחתי בחשבון שיתקשרו גם סוטים, גם כאלה שסתם חומדים לצון ועוד כל מיני אנשים מוזרים. קיבלתי החלטה מודעת ומפוכחת שאני עונה לכולם בצורה יפה וזהו.
פעם שמעתי רקדנית שענתה לטלפון ומעבר השני כנראה שהוא אמר לה דברים שעדיף לא לדעת והיא פתחה את הפה וקיללה אותו בקללות רחוב עסיסיות ובאותו הרגע וזה היה אפילו שנתיים לפני שהתחלתי להופיעה שאני לא אהיה כזאת.

לצערי קיבלתי פה ושם הצעות "מעניינות" וגם מנשים.... היתה אחת ששאלה אותי מה אורך השיער שלי, ומה גודל המחשוף, ואיך אני נראית ובאיזה בושם אני משתמשת....
מה לעשות, זה חלק מחשיפה לציבור וגם זמרים ו שחקנים מקבלים אפילו איומים לחייהם.

סיגלוש, טוב שפרסמת את האיש הזה כאן, כי ככה כשהוא יתקשר לרקדניות אחרות הן כבר ידעו במה מדובר ולא יפלו לפח הזה.

נשיקות

תמרה

זה מזכיר לי סיפור ישן...
15/12/2007 | 13:21
לפני הרבה שנים , משהו כמו 12 או 13 שנים יצר קשר עם כמה רקדניות בחור שהציג את עצמו כבמאי וסיפר שהוא מביים סרט ויש בסרט תפקיד לרקדנית בטן, סיפור בנאלי של בחור הרוצה להתחתן עם אהובתו אבל המשפחה מתנגדת לכך ולכן הם דואגים שהוא יבלה במועדון לילה עם רקדנית בטן והיא מפתה אותו , חלק מהתפקיד הוא להוריד את החזיה תוך כדי ריקוד.... אבל היה משהו באיך שאותו "במאי" הציג את עצמו ותמיד היו לו שמות של ממליצים ידועים שהרבה בנות נפלו בפח, נפגשו איתו ועשו לו הופעה פרטית...אני לא זוכורת איך הסיפור נגמר אז לא היה לנו אינטרנט ופורום ולא הייתה אפשרות להזהיר אחת את השנייה ... חשוב לחשוף בפורום את הסיפורים הללו ולשמור אחת על השנייה, האם יש משהי שזוכרת אותו...או שהוא דיבר איתה?
שבת שלום
יעל מואב
גם אליי הוא התקשר
15/12/2007 | 13:22
בדיוק עם אותו סיפור...מה נסגר עם אנשים?
הייתי משיבה לו
15/12/2007 | 17:48
10
שאין לי בעיה להופיע בתנאים הבאים: 1. שהחבר הגרוזיני/קווקזי שלי מתלווה אליי. 2. שאותו חבר גם בודק באותה הזדמנות אם לו עשו ברית מילה כהלכה... מה אם כבר אז כבר...

ואח"כ אומרת לו שאם עוד פעם יתקשר אתלונן במשטרה על הטרדה או בכולבוטק שם יכנוהו "המוהל המחולל שהטרדות מיניות מעולל..."
חבל שאליי לא התקשר.. על הראש דרך הטלפון
15/12/2007 | 19:33
בתור בחור גרוזיני עולות בי מספר מחשבות
16/12/2007 | 11:33
8
1. הייתכן שלנו הגרוזינים יש אינטואיציה לגבי ברית מילה כהילכתו או שסתם החבר שמתלווה אמור להיות מומחה לכל דבר.

2. את יכולה ללכת לעזאזל עם ההערה הגזענית שלך. מה, הפכת אותנו הגרוזינים לאנשים שאמורים להיות אלימים ולהפיל את חיתתם על אחרים?

3. אני מניח שלא נולד עדיין הבחור הגרוזיני שיגע במטונפת גזענית כמוך עם מקל 10 מטר .

4. את בטאותה מידה יכולה להפיל שני ציפורים במכה ולקחת את מנחה כלבוטק רפי גינת שהוא גרוזיני למהדרין על מנת לאיים על הבחור בכל האופנים - גם גרוזיני וגם כלבוטק. אני בספק אם מר גינת ישמע לטרחנית גזענית גמוך.

יום טוב לכל שאר בנות הפורום.
רוברט
רוברט
16/12/2007 | 12:05
1
מסכימה איתך ב מאה אחוז.אכן ,הערות גזעניות, אין להם מקום לא בפורום שלנו ולא בכל פורום אחר.
אבל, לפני שמגיבים, סופרים עד 10, נרגעים. ואפשר להגיב גם בלי שימוש באלימות מילולית , ותאמין לי שזה נשמע הרבה יותר טוב.
בכל אופן, אני מאוד מבינה אותך.אני מחרימה למשל את שלום אסייג, בגלל הגזענות שלו שאמנם באה באיצטלה הומוריסטית, אבל בהחלט מעצבנת ולא במקום.  יום טוב גם לך.
17/12/2007 | 11:56
רוברט, במחילה ממך
16/12/2007 | 16:07
לא באתי ללגלג על גרוזינים, בסה"כ לצחוק בטוב. גם אני צוחקת על עצמי (מוצא רומני) ואין לי בעיה עם זה. חבל שמיהרת ככה להתחמם לפני שבאת בטוב.
רוברט
16/12/2007 | 18:29
גם אני גרוזינית (אומנם אשקנזיה , אבל נולדתי וגדלתי בגרוזיה). לפני שבוע אירגנתי מסיבת ריקודי בטן לתלמידות שלי. כדי להציג להם חשיבות של האירוע אמרתי שמי שלא תבוא - יש לה עסק אתי ואני גרוזינית! ברור שצחקתי וכולן צחקו אתי. לאחר מכן סיפרתי להם שיש לי דוד באשדוד (שזה אמת והוא האיש החביב והעדין בעולם) ולא כדאי להתעסק עם המשפחה הגרוזינית שלי. כולם צחקו מהבדיחה ועד היום יש צחוקים על הדוד מאשדוד . האם זאת גזענות? לא נראה לי, מותר לנו קצת לצחוק על עצמנו, במיוחד כשמדובר במשהו כל כך לא מזיק. תרגע.
אדון robbar היקר
16/12/2007 | 18:35
3
זה היה כל כך ברור שמיכל התבדחה שאני לא מבינה מאיפה הבאת את כל הקללות המגעילות האלה לאישה מקסימה שאתה בכלל לא מכיר. לפחות היית שואל, מברר למה כוונתה או לפחות כותב את "דיעותך" המחכימות (הקללות הכוונה) בצורה נאותה.
אני חושבת שמנהלת הפורום צריכה למחוק את ההודעה הנ"ל ואני מתפלאה שאף אחת לא העירה על כך. יש לנו המון ויכוחים וחילוקי דעות בפורום, אבל עדיין לא ניתקלתי בקללות....

אגב, אני מבינה שניפגעת מסטיגמות, בדיוק כמו כולנו בריקוד למשל (ועל איזו עדה אין סטיגמה או בדיחה?), אבל בחייך, אתה נישמע ככה כמו אחד שמנסה להוציא תיסכולים במקום הלא נכון וההערה שלך היתה יכולה להשמע אחרת לגמרי.....
תודה רבה לכן + אההממםם... רק לי נדמה ש...
16/12/2007 | 21:18
2
רוברטו ירה לעצמו ברגל?!
אם היה רוצה לייצג גרוזיניים כאנשים סבלניים סובלניים שאלימות מהם והלאה, כלום לא היה מדבר לעניין ולא משתמש בקללות גם כלפיי, לדבריו, מטונפת כמוני שאף גרוזיני לא רוצה לגעת בה (מזל שבעלי חצי הונגרי חצי גרמני)?

רוברטו עשה שם רע לגרוזיניים.
חחחחח יפה אמרת!! ממש אהבתי, קולע ותמציתי
16/12/2007 | 22:19
17/12/2007 | 15:05
יש פה שני עניינים
14/12/2007 | 21:29
4
1
עניין אחד שנכנסת אליו - עניין המחיר והמקצועיות כבר היה לנו דיון מקיף וממצה ונראה לי שסגרנו את העניין ואין טעם להכנס אליו שוב

העניין השני של הביקיני די מדהים אותי, האמת שחבל שלא פנו אליי אולי מגיע להם לראות את הצלוליטיס שלי , סתם אני צוחקת
אני לא מבינה באמת למה הם מתקשרים לרקדנית בטן באמת ולא לוקחים איזו דוגמנית מסוכנות שתשמח לרקוד בביקיני - ודרך אגב ההערה על הבורסה לא במקום, יש דוגמניות ורקדניות שזה המקצוע שלהם לרקוד בפרסומות בטלויזיה כבדי אותן כמו שאת רוצה שיכבדו אותך.
מה שמצחיק אותי שבכל פרסומת שראיתי עד היום שהיתה בה רקדנית בטן, זמן המסך שראו את הרקדנית לא הספיק אפילו בשביל לראות שמינייה שלמה אז למה לטרוח להביא רקדנית מקצועית באמת.
מזכיר לי סיפור מצחיק, הייתי פעם בכמה שיעורים אצל מורה אני לא אזכר שמות וזה באמת לא רלוונטי לסיפור, בקיצור במשך שלושה שיעורים היא לא הפסיקה להכין אותנו לזה שהיא הולכת לרקוד באיזה תוכנית בטלויזיה ולימדה אותנו את הכוריאוגרפיה שהכינה לתוכנית. כשראיתי את התוכנית זה היה ממש מביך, מקדימה רקדו שלוש בנות כאילו רקדניות בטן מסוג "הבנות של אתי פולישוק" והיא מאחורה מאחורה בקטן מוסתרת כל הזמן עם הכוריאוגרפיה שלה. אני בטוחה שהיא ממש ממש התאכזבה וכאב לי עליה היא באמת השקיעה וציפתה
אז זה מה שזה תפאורה ותו לא ומצחיק לצפות ליותר, אלא אם כן מדובר באייטם על ריקודי בטן אבל זה משהו אחר כבר.
ולא צריך לקחת אותו כל כך קשה, ככה זה פרסומות בטלויזיה לא משנה של מה, תמיד יש בחורות יפות ובעולם הזה זה לא נראה להם מוזר אני לא חושבת שהוא לא כיבד אותך כרקדנית בטן הוא פשוט חי בעולם אחר.
ושוב למען החופש של כולנו חשוב לי להגיד, שאם מישהי מרגישה נוח עם זה, יש לה גוף שמתאים לזה ומתאים לה הפרסום למה לא? אם זה לא מתאים לך ולי למה להזהיר את כל רקדניות הבטן באשר הן, אני בטוחה שיש רקדניות שיקחו את זה כחוויה ברוח טובה וזה לא מוריד מערכן כרקדנית.
לדעתי זה לא ממש נכון...
14/12/2007 | 21:56
3
7
הסיבה שרציתי להזהיר רקדניות אחרות היא פשוטה מאוד. חשיפה שכזו רק תחזק ותעמיק את הסטיגמה הקיימת על רקדניות הבטן. אני בספק אם פרסומת שכזו באמת תראה את הפן האמנותי בריקודי בטן. סביר להניח שהרקדנית תוצג בצורה מינית ולא בצורה אמנותית ולדעתי ריקודי בטן מייצגים יותר מאשר מיניות וסקס בשביל למכור מוצר כלשהו.העניין פה הוא לא מה שמרגיש נוח לרקדנית אלא מה מייצגת אותה רקדנית ואיזה מסר היא מעבירה. רקדנית שתרקוד ריקודי בטן בבקיני תציג את ריקודי הבטן בצורה שעלולה להתפרש לא נכון ושתשפיעה על רקדנית זו לאורך דרכה בעולם הריקוד.
העניין הוא
14/12/2007 | 22:10
2
1
שעולם הפרסום הוא עולם שטחי ככה זה
המטרה למכור מוצר וסקס מוכר, זה כבר דיון לפורום אחר
ממה שאני מכירה את עולם הפרסום ואיך שזה עובד, לא הולך להיות סרטון בן שתי דקות של רקדנית בטן בביקיני אלא בטח מסיבה על הים עם הרבה אנשים, אחת מהם רקדנית בטן בביקיני שבמקרה הטוב תזכה לשוט של שניה וחצי
קשה לי להאמין שחוץ מאמא שלה ושתי חברות טובות מישהו בכלל יזהה אותה
בטח שלא ישפיע על תדמית ריקודי הבטן והתדמית של הרקדנית
חוץ מאשר פה בפורום כמובן
שאלה
15/12/2007 | 08:15
גם אני רואה את ריקודי הבטן כאומנות ואני רואה איך שאני מגנה כמוכם על האומנות הזו... אך נשאלת השאלה - האם מציגים אומנות בכל מקום? האם בחתונה זו אומנות? הייתי רוצה לשמוע תגובות אם אפשר..
16/12/2007 | 15:31
ובכל מקרה הציבור אינו יודע להבחין בין הרקדניות האמיתיות לכל האחרות.
לסאמרה, גם לי פעם הציעו להשתתף
15/12/2007 | 09:43
2
בתוכנית טלויזיה, אני חושבת שזה היה התוכנית המשוגעת של קיציס.

עורכי התוכנית תיארו בפני את הסצנה שלי שבה אני לוקחת את הילד שלי לגן וכשאני נפרדת ממנו לשלום אני מוציאה את הסנדוויץ שהכנתי לו מהחזיה.....

מה תגידי על זה?

כמובן שסרבתי. וזהו. ואני מתארת לעצמי שאחרי שאני סרבתי עוד מאה רקדניות אמרו כן.

בכלל כל העניין הזה שרקדניות משתתפות בפרסומות, כמעט תמיד הן מוצגות בצורה לא מכובדת או בהקשר של חומוס,,, או משהו כזה. לכן בעיני באמת עדיף לא ללכת לפרסומות האלה, או לברר היטב היטב, מה התפקיד שלך בפרסומת ולמה הפרסומת מיועדת.

זה נכון מאוד סאמרה, גם אני חושבת שאנחנו הרקדניות צריכות לשמור על עצמנו ולא להופיעה בכל מקום.

ורקדנית שתרקוד בביקיני או בחוטיני לא תתרום דבר ודבר לא לעצמה ולא למקצוע!

בברכה
תמרה
כתובות אינטרנט מצורפות:
אוי דיי
15/12/2007 | 17:52
לא להגזים...
16/12/2007 | 08:41
אני לא מבינה למה רקדנית שמשתתפת בפרסומת לחומוס זה לא בסדר.

הרי הריקוד הוא ערבי וגם החומוס.

זה לא שאוכלים מהגוף או החזייה שלה את החומוס היא בסה"כ רוקדת שם.

מה לא בסדר בזה?
גם
16/12/2007 | 12:08
1
גם אלי התקשר וביטל (לא ביקש שארקוד כשחותכים אבל, הסביר שנורא לחוצים לקראת הברית...), אבל גם התקשר אחר והזמין הופעה לברית שייצאה לפועל....אז אי אפשר לדעת.

לעומת זאת, בשבועות האחרונים מתקשר אלי מספר לא מזוהה בשיחת ווידאו... כמובן שאני לא פותחת את הווידאו, ומספר פעמים נתתי לבעלי שיענה - ומאז יש קצת שקט...

לפני שנה היה מישהוא שהיה מתקשר וגונח ונאנח לי בטלפון. אחרי שכמה פעמים נתתי לגברים שהיו בסביבתי לענות - הוא נעלם...

כמובן שהיו טלפונים שרצו הבהרה - "סליחה אולי את רקדנית שגם נותנת מעבר, זאת אומרת את מורידה חלק עליון?" אז לאלה עניתי, סליחה!!! אני לא חשפנית!!! אם זה מה שאתם מחפשים- לכו חפשו במקום אחר!

והיו כאלה רציניים שהתקשרו לשאול אם אני פנויה? ואפילו אשה שהתקשרה לברר אם אני פנויה, רק למטרות רציניות, כמובן...

והשיא היה בבחור "ביישן" שהתקשר לברר פרטים על ... "נו, איך קוראים לזה...אממממ....נו, איך קוראים לזה....הופעה....לאת יודעת, נו....אמממ......במסיבה לרווקים כזה...." תוך כדי שיחה התברר שהוא בכלל דוס, שבעצם נורא רצה לשאול כמה שאלות, נו איך קוראים לזה - הדרכה מינית, בערך.... מתברר שהוא מעמיק ומתחזק בנושא "ריקודי בטן", היו לו שאלות בסגנון של: "האם כל הרקדניות עשו .... נו איך קוראים לזה... את יודעת...נו...להגדלת ה.... או שזה ככה טבעי? ואם זה טבעי אז מה לכולן ככה יש? נו... את יודעת... כולן ככה.....זה.... נו....גדול?  וגם שאלה אחרונה כשהרקדנית זורקת את הצעיף שלה בהופעה ... זה עושה תחושה שזה מזכיר נו רקדניות כאלה שאיך קוראים להן.... נו... חשוף.... את יודעת... אז הן זורקות את הצעיף בשביל שזה יזכיר את אלה ש....נו... חשוף? והאם רקדניות בטן יודעות שהן עושות נו...שהן....מאוד כאלה....שגברים שמסתכלים... אז מה הן רוקדות כדי ל.... נו ... גירוי....לגברים....? מזה נוצר הריקוד הזה? והן יודעות שזה מה שקורה לגברים? והן עושות את זה בכוונה? ומודעות לזה?"

המזל שלו היה שהוא תפס אותי בזמן מאוד טוב, היה לי המון סבלנות ונורא נהנתי לענות לו על השאלות, זה הסביר גם לי הרבה דברים, תוך כדי שהברתי לו. מאז אני לא משליכה את הצעיף כמו חשפנית, אלה נפרדת ממנו בהוקרת תודה ובתשומת לב... הרגשתי היתה שהוא נורא נבוך, ותמים בשאלות שלו. בסוף השיחה הוא נורא הודה לי, איזה עשר פעמים ואמר שנורא עזרתי לו להבין דברים ושזה מאוד מעניין. אני הסברתי לו כמה שהריקוד הזה הוא בשבילי "דת", במובן של דרך להתפלל, להודות לאל, לחוש את עצמי, להיפגש עם עצמי, עם הבריאה, עם אלוהים ולרקוד איתו. ריקוד=תפילה.

אבל, בסוף, בסוף, אני לא מצליחה להבין מה הקטע של הסוטים שמטרידים? מה יוצא להם מזה? איזה מין עונג? נו אז מה? התקשרת להזמין לברית וביטלת... איך זה עושה ריגוש? איך זה מדליק? מצחיק? מה? אני לא מבינה.
סוטים הם חלק
16/12/2007 | 14:28
מההוויה האנושית. תמיד היו ותמיד יהיו, ואם היינו מבינים את ה"קטע" שעושה להם את זה, היינו גם אנו סוטים (קצת לפחות)  
אהבתי את הסיפור על הבחור הביישן. הגישה שלי בחיים היא להתייחס אל כולם יפה, אך לשמור על כללי בטיחות ברורים בחזקת כבדהו וחשדהו
הגעתי מהעמוד הראשי
16/12/2007 | 13:07
אבל למה ציפית?? זה טלוויזיה, זה מדיה רדודה צריך משהו שיצטלם טוב לא משנה אם זה באמת ריקודי בטן או לא העיקר שזה יהיה דומה..
לא באמת מעניין אותו טכניקות מעניין אותו מישהי שתצטלם..
,
16/12/2007 | 14:39
סתם שאלה בנושא (אני מהעמוד הראשי)-
16/12/2007 | 15:10
4
את מרגישה שלא לכבודך ולכבוד המקצוע לרקוד בפרסומת או להוציא כריכים מחזיות (אני מניחה שאם הייתי יודעת לרקוד משהו, גם אני הייתי חושבת ככה).
אבל הרבה רקדניות הבטן המתחילות מופיעות במסעדות וברים ושם הקטע העיקרי הוא כן סקס (הרבה פעמים), השאלה היא האם זה לא חלק מהמקצוע (רקדניות בלט למשל לא מופיעות כמעט  בכלל מחוץ לאולמות)?
אם למכור היום ריצפז
16/12/2007 | 19:30
3

צריך להיות חשוף ונועז
ובשביל איזה מטבח
צריך לראות גבר נאנח.
סטיות וסוטים
הפכו להיות להיטים,
וכל אלה הנורמלים
הם פשוט משעממים.
כל דבר צריך להיות סקסי מסוקס
והרבה פעמים לא רק המעי גס.
טוהר ותכול המטפחת
רטט ורוך של היד
הם פאסה
מה נעשה?
הבו עוד רטט וטפח בשר
ואז כל אחד שר;
כמו שפעם נאמר ביום בהיר,
בקול הרעם מקהיר;
כוחותינו נלחמים בכל החזיות...!

לסיומו של ליל קורטוב של נחת
16/12/2007 | 20:48
1
אח אח אח, ציפור שיר יקרה, כמה טוב לראות אותך שוב כאן.
17/12/2007 | 08:06
17/12/2007 | 11:57
שיתקשר אלי אני מסכים 8,000 ש"ח מראש ארקוד על
16/12/2007 | 22:28
2
1
בסיבוב עם תחתוני חוטיני וחזית ביקיני שיתקשר , רק אותי אף אחד לא רוצה לצלם ולשלם לי על העינטוז (((-:

ובננות מה נסגר איתכן , מציעים לכן לא מתאים תגידו לו וביי מה כל הסיפור שעשיתן מהצעה מדליקה לפרסומות , אני מכיר את הקטע הזה שאתן רוצות לכתוב את התסריט אבל אין לכן כסף...אז כשמציעים לכן שכר אם בא לכן תעשו לא בא לכן על ולא לא תקבלו מאד פשוט.
מונח הרבה יותר מזה על הפרק
16/12/2007 | 23:03
1
גם אם נסרב תמיד תהיה איזו רקדנית שתסכים ובעצם ההסכמה שלה הרי שהיא מאששת את כל הסטיגמות על רקדניות הבטן. סטיגמות שאנו נאלצות להתמודד איתן על בסיס יומי ונאלצות להילחם בהן על בסיס יומי.
יש מצב שאתה מהבחורים שמציעים כאלו הצעות..?!
21/12/2007 | 10:08
באוירה פוריה זו נאחל
14/12/2007 | 16:13
7
1
מזל טוב ליפית כהן שילדה שילשום בת
שמעתי זאת היום מקרובת משפחתה שפגשתי במקרה היום. איפה התלמידות שלה? ספרו לנו מה איתה אם אתם יודעות משהו!
מזל טוב!!!
14/12/2007 | 18:40
מזל טוב
14/12/2007 | 21:19
1
מזל טוב ליפית
15/12/2007 | 07:50
1
המון  אושר ונחת לרגל הולדת הבייבית החדשה.
יפית!!!!!!!!!!!!! יפה שלנו!!!!
15/12/2007 | 15:11
1
איזה יופי!!!!!!!!!

המון המון מזל טוב!!!!

מקווה שאת מרגישה וטוב וכמובן גם הזאטוטה..... (במיקרה וחשבת על שם אז עדי זה שם יפה..חחחח)

נשיקות וחיבוקים וכמובן מצפות לעידכונים!!!!
16/12/2007 | 16:58
1
יפית מזל טוב,נחת ואושר
16/12/2007 | 18:32
מצטרפת לברכות ולאיחולים - מזל טוב
16/12/2007 | 22:02
תזכורת: "אבירות מתעלפות" מחר בצהריים
13/12/2007 | 19:24
1
תזכורת: "אבירות מתעלפות" מחר בצהריים

"אבירות מתעלפות"- קומדיה טראגית פרועה

ההצגה עוסקת במיתוס "האביר על הסוס הלבן", במידת הרלוונטיות שלו כיום ובהתניות ההתנהגותיות הנלוות אליו. את כולנו הכתירו כנסיכות, וכולנו חלמנו או חולמות על אביר. עכשיו אנחנו בין השולחנות העגולים: "נשואה", "גרושה", ו "רווקה", מחכות לתחרות, מחכות לזכייה הגדולה. בינתיים אנו נאבקות על מקומנו, ומתחלפות בפרסים ובתפקידים.

מפגש חוויתי טעון בצחוק ובכאב שבו קורסות כל המחיצות. החלל במלואו, המכיל את השחקניות, הצופים, המושבים והשולחנות הופך לזירת ההתרחשות.

ההצגות יתקיימו בתיאטרון "קרוב" (תחנה מרכזית חדשה, ת"א) בתאריכים:

יום ו'     14.12     14:00  
יום ה'    20.12     21:00
מוצ"ש   29.12     20:30

מחיר כרטיס: 50 ש"ח
כרטיס ידיד: 40 ש"ח

הנחיות הגעה:
ברחוב לוינסקי יש שלוש כניסות. אחת לקומה 3 ושתיים לקומה 4. הכי טוב להיכנס מהשער האמצעי  (קומה 4, שער לא פינתי), בשער רשום למעלה "תיאטרון קרוב", ומשם זה ישר במסדרון עד הסוף.

מתוך תגובות הקהל:
"הצגה מרעננת"
"משחק מצויין, הצגה מצחיקה ומטרידה"
"נקודת מבט מפתיעה ומקורית על נושא ישן"

אשמח לראותכם

סיגל

מחר שוב חאפלה במועדון פוסידון
15/12/2007 | 03:21
במוצ"ש בשעה 21:30 חפלה במועדון פוסידון
משמעות התפילה
13/12/2007 | 19:11
משמעות התפילה
כולנו מחוברים ויונקים מאותה האדמה מים שמש ורוח הכל כל הזמן חי וחי וחי !

הכמיהה והגעגוע הם הם מפתחות החיבור לשורשנו, לסוד בריאתיינו. והצלילים והמלים הם הגשר

לריגשותינו ומאוויינו הגלויים והכמוסים.זוהי סיבת הסיבות.וחגיגת החגיגות והבייחד מאפשר לכל קרן

אור להאיר ולחמם את מיצוות "ואהבת לריעך כמוך" ושמחת בחלקך".

וכך עולים מה"רצון לקבל" ל"רצון להשפיע"  .

,
NANCY AJRAM הוספת קטעי וידיאו ורענון
13/12/2007 | 19:10
בבלוג שלי
כתובות אינטרנט מצורפות:
פורומים חדשים בתפוז אנשים
13/12/2007 | 13:30

הורים לפעוטות בני 2-5? בואו להתייעץ, להיעזר ולחלוק חוויות בפורום הורים לפעוטות ולוו עמנו את התינוק לעולם ה"בוגרים"
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

אוהבים את הריאליטי "הישרדות"? מעכשיו גם אצלנו! רגע לפני עלייתה לאוויר, מצטרפים לפורום הישרדות הישראלית

לעיתון הנוער הוותיק והאהוב יש פורום משלו! פורום מעריב לנוער מזמין אתכם לדבר על כל מה שבאמת חשוב לכם

מי יהיו סנדי ודני הישראלים? בואו לגלות וגם להחשף לעולם מחזות הזמר בפורום גריז - הריאליטי
לימוד ריקודי בטן
13/12/2007 | 09:48
4
היי בנות אני חדשה בפורום .
אני בת 25 אני רוקדת ריקודי בטן משהייתי בת 5 אני מתה על הריקוד הזה רציתי לדעת איפה מלמדים ריקודי בטן  ונותנים תעודה .
שלום תינא וברוכה הבאה לפורום
14/12/2007 | 15:49
3
ישנם שתי מקומות שאני יודע שניתן לקבל בהם תעודה :
1. מכון וינגייט - שאני לא יודע פרטים
2. מכללת וושינגטון - שמלמדים שם בשיטה הוליסטית ואת יכולה לשלוח לניצת הוורד מהפורום הודעה והיא תישמח לענות לך על כל השאלות שיהיו לך .
וגם בירושלים בערבסק מטעם סמינר הקיבוצים
14/12/2007 | 16:19
2
טוב לדעת משלוחה אחת נהיו שלושה שלוחות
14/12/2007 | 16:24
גם בסמינר הקיבוצים יש?
19/12/2007 | 20:45
יש כזה מסלול גם בסמינר הקיבוצים או רק בערבסק מטעם סמינר הקיבוצים?
אני פשוט לומדת שם ואני אשמח לדעת
לשושנה מהצפון לשוש שלנו - יום הולדת שמח
13/12/2007 | 08:40
23
התאריך המדוייק היה ב 9.12

אבל אני....

לבושתי כי רבה....

שכחתי.... והיום בבוקר ראיתי ומיד אצתי רצתי למחשב

לשוש

קבלי ממני נשיקות, חיבוקים ואהבה

לך הגברת של הגולן

אוהבת אותך
ומאחלת לך

אושר, נחת, רוגע, עשייה ובריאות

שלך

תמרה
שושקה ממולדת שמח
13/12/2007 | 13:17
1
1
מזל טוב, שמחה, אושר, יצירה, עשייה, בריאות ופריחה.

אוהבתותך

איילת
סנה חילווה יא ווּרְד אלג'ליל ו אלג'וּלן
13/12/2007 | 14:58
מאחלת לך המון אושר שמחה ובריאות,  והגשמת כל משאלות הלב.
לשושנה מזל טוב
13/12/2007 | 15:42
1
המון המון מזל טוב ושיתגשמו כל משאלות ליבך
לשושנה היקרה שלי -מזל טוב
13/12/2007 | 16:27
יום הולדת שמח לשושנה שלי

מאחלת לך :
ששנה זו תיהיה שנה של הגשמה פריחה ושגשוג....
עם הרבה שיעורים, ריקודים והמון חיוכים.

נשיקות חיבוקים והרבה אהבה
מתגעגעת
רחלי
שוש יא שוש יא שושננה
13/12/2007 | 19:08
יום הולדת שמייח ומופלא
אור, שמחה, הרמוניה, יצירה, חופש, בריאות מושלמת, שפע כלכלי והגשמה
מתגעגעים אליך כאן, בחייאת אללה, תני איזה שורה...

סיגל
איחולים רחוקים לגברת מדהימה
13/12/2007 | 19:31
1
נשיקות וחיבוקים
והמון מזל-טובים
נשלחים אלייך ממרחקים דרומיים
המשיכי במעשייך הכבירים אותנו להרשים....
להתראות בארועים
רותם
יומולדת שמח לשושנת ההרים!!!!
13/12/2007 | 19:42
שוש יקירתי הרבה
13/12/2007 | 20:01
חיבוקים נשיקות חיוכים ואהבה ליום הולדתך ה16 התמידי.
שתמשיכי בדרכך היצירתית לעד ואל תפסיקי להפתיע...

אוהבת אותך מאוד
מיכל
לשושנת הפלאים
13/12/2007 | 20:46
מזל טוב לך שושנה אהובה,

תמשיכי להפליא בפלאי האמנות והחיים.

באהבה
שושינקה אלפיין מברוק נשמה
13/12/2007 | 23:12
מאחלת לך שתשמחי מאוד ביום הולדתך

מתגעגעת אלייך, מזמן לא שמענו ממך

מברכת אותך בעוד הרבה שנים של עשייה מבורכת בתחום,

בריאות ואהבה ושכל משאלות ליבך יתמלאו לטובה!!!!

ב א ה ב ה

סיגלית
לשושנה הפורחת בצפון....
14/12/2007 | 02:53
שושנה יקרה,
כן את כשמך
\יפה, אדומה, אוהבת ואהובה
(זר שושנים לך אהובתי
שכל חייך תחייכי, תפרחי כשושנים, תשמחי ותעניקי מעצמך ללא גבול.....
שולחת חיבוק חזק וגדול
ו-----------------------------------      מעצבנת ומתוקה....

שושנה
מזל טוב לעוד הרבה שנים של יוווממממוומולדלדלדלדתדת.תתתתתתתת

אוהבת
שוש יא וורד
14/12/2007 | 09:55
שי לנו תמיד כל כך הרבה דברים לאחל ליום הולדת.....

והכי הכי שכל מה שתשאפי אליו יתגשם, ושהשנה הבאה תהיה ברוכה

ושמעיינות השפע הנובעים ממך ימשיכו להשפיע עלינו מטובם...

שתהיי תמיד בשמחת היצירה וחדוות הלימוד.

וואי איזה ברכות יפות
14/12/2007 | 10:23
לכל אהובותיי וחבריי על הברכות הנפלאות

חיממתם את ליבי ושימחתם אותי באיחוליכם הטובים

שולחת לכולכם תודות מתובלות בנשיקות וחבקבוקים חמים
וחורפיים מהגולן  

ואת כל אהבתי

שוש

שושנה
15/12/2007 | 15:15
1
מזל טוב לרוח הצפון.

שיתגשמו כל משאלותיך ותמשיכי ליהיות כישרון ותופעה מיוחדת במינה

אוהבת אותך המון ומיתגעגעת !!!

ומה קורה אין מסיבה??
נשיקות של לעדי, למירית ולטלטול
16/12/2007 | 10:20
שבוע טוב ומבורך, ולא רק השבוע הזה !

גם אני מגועגעת, עדולי...

אולי "ארד" אליכם עם איזו סדנא בקרוב...

נשיקות משקשקות לכולכן!

שוש
אני מצטרפת לברכות (באיחור)
15/12/2007 | 16:30
1
ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם,
שתמשיכי להגשים ולקיים את החלום שלך,
שהרוח לעולם לא תצא מהמפרשים,
שתצמחי ותפרחי....
...ושתהיי בריאה...ומאושרת :)

אוהבתותך

מירית
איזה כיף - כמה שמחות רק במזל טוב!!
15/12/2007 | 20:32
שושנה היקרה
יום הולדת שמח
מזח טוב ואיחולים
המשיכי להעשיר את הפורום ולשקשק ולהפריח את הצפון
נתראה !!
יו איזה מזל
16/12/2007 | 16:55
3
שעוד הספקתי לתפוס את רכבת האיחולים
לשוש'קה האשה המדהימה
האמנית עם הנפש הקסומה
איחוליי לבריאות טובה ולהגשמה
המון חיבוקים מקבצ'צ'ים ונשיקה חמה
מזל טוב לשושנה
16/12/2007 | 18:29
1
היפה
הפורחת
המפריחה
את הלב והנשמה

ציפורתי-אהובתי
18/12/2007 | 11:07
כמה התגעגעתי למילותייך וחרוזייך משיבי הנפש

שווה להיות ילדת יומולדת רק בשביל לקרוא אותך מפליאה שוב, ומלהטטת על המקלדת

כל אהבתי!

שוש
אהובה יפהפיה שלי
18/12/2007 | 11:02
רק אומר לך עם חיוך ענק,
ותחושה ענקית של אהבה לנפש תאומה

שוש
שושקה, שושינקה יא סת אל סתת
16/12/2007 | 21:59
1
מהר מהר שגם אני אספיק לברך לחבק ולנשק
אהובתי היפה אלף ברכות ואיחולים
לך השושנה הצפונית שלנו
שימלאו ימייך  באור, צחוק, אהבה והרבה הרבה בריאות
שתמשיכי להעניק מטובך ומאוצרותייך בשמחה
לכל תלמידותייך ואוהבייך.
עד מאה ועשרים אחות יקרה
נשיקות וחיבוקים לרוב
אוהבת
חביבת-אלבי, יא חילווא-תי
18/12/2007 | 11:10
הנה, הספקת, יפה שלי, ומאהובה שכמוך אני אוהבת לשמוע ה-כ-ו-ל -
כל הימים, כל השנה

אבל בינינו.... ביומולדת זה נחמד כפליים...

יפה ומיוחדה שלי עלייקי

שוש
לאביגייל קליין נולדה בת - קווללללווווווווווו
12/12/2007 | 18:35
23
לאביגיל וחזי - הזוג המלכותי  נולדה בת  - נסיכה לבית משפחת המלוכה.

הלידה עברה בשלום והכל בסדר  בקיסרי - כיאה ל"קיסרית"........

מזל טוב מאחלים מירושלים- הרבה אושר אהבה חום חיבוקים  נישוקיים  

אוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
שיהיה בשעה טובה
12/12/2007 | 22:47
2
הניתוח היה מוזמן לתאריך הזה או שזה היה מקרה? גם יפית היום צריכה הייתה ללדת מעניין מה איתה. בהצלחה לשאר רקדניות הבטן שנמצאות בהריון מתקדם וצריכות ללדת. איזה דה-ז'ה-וואו - בעוד שבועיים יומולדת שנה ל שלי....
היי מיכל
13/12/2007 | 07:50
1
זה לא היה מתוכנן -  

כמו שאמרתי לאביגייל מה  חשוב - העיקר שהכל בסדר - והיא קיבלה מתנה גדולה -  וכל כאב הופך לחיוך על יד  המקסימה הקטנטנה.
היא שלחה תמונה   - אשתדל להעביר אותה לכאן - אך קודם אבקש רשות.

שיהיה  לנו יום קסום אור ואהבה לכולנו
באמת העיקר שהכל בסדר...
13/12/2007 | 16:26
וסליחה על החוסר רגישות - יצא בלי כוונה אני זוכרת את השאיפה שלי ללדת לידה טבעית לחלוטין נקייה מכל משכך כאבים סטייל אפידורל ומרובה בתנועתיות... ובסוף האפידורל זרם אצלי כמים והתנועתיות היחידה הייתה פסיבית - כשבעלי והמיילדת הדביקו לי את הברכיים למצח אבל באמת, כשיוצא "התוצר המוגמר", עוד לפני ששטפו את הורניקס - זה כל כך יפה ומושלם, שדבר לא משנה
איזה יופי לשמוע
12/12/2007 | 23:57
לאביגיל ולחזי מזל טוב להורים המאושרים
13/12/2007 | 08:36
1
אני מתארת לעצמי באיזה רגעי אושר וחסד אתם נמצאים עכשיו

הלב מתפוצץ מרוב התרגשות ורגשות

ואביגיל גם אני ילדתי בניתוח קיסרי ועד היום יש לי צלקת קטנה לזכור את המאורע

הכל עובר

ואני מאחלת לכם רוב אושר, נחת ואני כבר מתארת לעצמי שעוד מעט והקטנה תתחיל לרקוד !

בברכה
תמרה
מזל טוב
13/12/2007 | 11:40
2
הרבה בריאות, שמחה, אושר וברכה לקיסרית החדשה.

אביגייל אני מאחלת לך התאוששות מהירה ובריאה.

וואי בשעה טובה אביגיל.....
13/12/2007 | 13:41
1
מזל טוב
13/12/2007 | 15:22
מצטרפת ל"מטר" האיחולים לידידיי הטובים מת"א
13/12/2007 | 15:56
2
ברכה אישית חמה ולוחצת תישלח במסר אישי.

באהבה רבה
דורית
איזה ת"א דורית יקירתי???
14/12/2007 | 10:11
1
אנחנו ניכסנו את אביגיל וחזי לצפוניים שבחבורה......
וואלה רזאלה, אכן כך הם הצפינו....
14/12/2007 | 19:39
מזל טוב מזל טוב מזל טוב
13/12/2007 | 19:13
1
אושר שמחה הרמוניה בריאות ואהבה לכל המשפחה

סיגל

לאביגייל להולדת בתך, שפע של שמחה ואור
13/12/2007 | 23:19
בבית, בריאות ואהבה
ולבת קראו בשם.......... (כנסו לאייטם הבא:)
14/12/2007 | 02:56
הייי

לנסיכה - קוראים     מ י ה

אהבתיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

היא פשוט מעלפתתתתתתתתתת   הקטקנה  - (לא מצליחה להוריד התמונה)
והנה הקיסרית והנסיכה
14/12/2007 | 10:06
1
והנה הקיסרית והנסיכה
אביגיל ומיה המתוקה להפליא.

תראו את האם המאושרת ((חזי האב המאושר נמצא בתמונה אבל ממול............)

הרבה ברכות נשיקות וחיבוקים

הביביסיטר עומד היכון!!!!!
WOW , איזו תנוקת מתוקה
14/12/2007 | 10:27
תענוג לראות איך  אביגייל פשוט זורחת מאושר כשהיא אוחזת בזרועותיה יצור כל כך מקסים.
מלא מלא קולולו-יים צוהלים ואוהבים
14/12/2007 | 10:27
מזלטוב ! מזלטוב! מזלטוב!

תבורכו בנחת, בבריאות, בשמחה ובהנאה -
תמיד

נשיקות וחיבוקים לך אביגיל (מותר ואפשר להעביר כמה לחזי ולקטנה)

שוש
לאביגיל שאו ברכה
14/12/2007 | 08:29
לאביגיל  שאו ברכה
אחחח איזה יופי .שתראי נחת בפרי עמלך.אמן ואמן.

אוהבת אותך מעבר למילים  .ב מ ז ל ט ו ב !
|מזל טוב
14/12/2007 | 22:17
איזה יופי ממש מרגש בשעה טובה אביגאיל
תודה וד"ש חם ואוהב לכולכן
15/12/2007 | 14:08
מיה במנוחה שלפני הופעה
מיה כבר בת 5 ימים
אביגיל אמא מדהימה ומאושרת ואפילו מניקה בהתלהבות
אז בקרוב מאוד נפגש כפי שאנחנו מכירים את אביגיל על הבמה ובגדול
שבוע טוב ושוב תודות על האיחולים הרבים
אביגיל וחזי ומיה
מזל טוב!!!!
15/12/2007 | 15:06
המון אושר שתהיה בריאה ורקדנית גדולה!!!

מזל טוב!!!
איזה יופי
16/12/2007 | 17:01
1
המון מזל טוב לאביגייל ולחזי, שתגדלו אותה בכייף
לאביגיל וחזי אושר ואורממיה
16/12/2007 | 18:35
היי לכולם אני חדשה כאן
12/12/2007 | 17:10
4
1
היי לכולם אני מתה על מוסיקה ערבית וריקודי בטן אני רקדנית מקצועית מול המראה בבית..סתם ..סתם סתם..מצאתי קישור לכל מי שמעונין של קליפים וידאו ..אוצר בלום..ורדה, ועוד הרבה טובים ותיקים וחדשים לכל המעוניין כנסו בהמוניכם...
http://www.dailymotion.com/playlist/x7tsg_max104t_2000_bellydance/video/x3qi0t_incredible-mona-al-saeed_shortfilms
ברוכה הבאה
12/12/2007 | 23:53
1
למה לשמור את השמחה רק בבית את יכולה ללכת לרקוד גם מול המראה בסטודיו או בחוג
בדרך זו תמצאי לך עוד חברות שחולקות את האושר וההנאה מהריקודים

ilana
13/12/2007 | 00:00
1
1
אחלה יריית פתיחה להצטרפותך לפורום
מונה אל סעיד רקדנית מעולה שהביאה למחול המיצרי כמה פנינים ויצירות מופת

ולעצלנים
איזה מדליקה מונה אל סעיד ..
17/12/2007 | 00:41
1
ברוכה הבאה אילנה 111
13/12/2007 | 01:23
ביום חמישי יש תוכנית של רקדניות בטן בערוץ LBC בשעה 20:40 מאוד יפה ומאוד מומלץ לראות .
אני ממליץ לך גם לבקר בבלוג שלי שניקרא ריקודי בטן פה בתפוז : )

מקווים שתביאי לנו עוד קטעים יפים ומרהיבים מרחבי האינטרנט : )
שיהיה לך אחלה שבוע
באיזה גיל להתחיל?
12/12/2007 | 16:36
10
שלום לכולן

האם מישהי יכולה לענות תשובה ודאית לגבי הגיל המומלץ לילדות להתחיל לרקוד? מישהי מכירה חומר כתוב על הנושא?

ריקוד בכלל או ריקודי בטן?
12/12/2007 | 22:49
8
ריקוד בכלל כמה שיותר מוקדם בכייף (הבת שלי בת שנה מרקדת ליכולתה הפיזית). באשר לריקודי בטן אני מסתייגת אני זוהי רק דעתי הפרטית.
הי מיכל, תודה על ההתייחסות.
13/12/2007 | 09:17
7
התכוונתי לריקודי בטן בלבד., גם מבחינה בריאותית וגם בכלל. האם יש למישהי חומר להפנות אותי אליו?
היו הרבה דיונים כאן
13/12/2007 | 16:30
6
אני צריכה לעוף ללמד, אבל אחפש לך אחרי שאשוב בערב. או שמישהי תקדים אותי...
אכן, זה נושא שדובר בו רבות
13/12/2007 | 17:10
5
הנה:ילדות וריקודי בטן
כתובות אינטרנט מצורפות:
Alexandra King's grand-daughter, Saja,
13/12/2007 | 18:30
4
started learning belly dance at the age of 4!!! now she's 10 or 11, and she's AMAZING!!!!

Belly dance superstar Ansuya started at a very young age too.

I think it's great to start at a young age. I think the movements are not that different than what is used in other forms of dance (Indian dance and hip hop....) the sexual aspect of the dance is something that adds on later .
בדיוק בגלל זה
13/12/2007 | 20:15
3
אני חושבת שכדאי בגיל צעיר ללמוד ריקוד  "קלאסי"(בלט ג'אז מחול וכו') שנותן בסיס טוב ויסודות לכל סוגי הריקוד ומתעסק בעיקר בטכניקה,
דעתי האישית בלבד שריקודי בטן כדאי להתחיל לא לפני גיל 12 או כמו שכבר אמרו גדולות ממני, אחרי שיש ציצים ואגן.
להזיק לא נראה לי שזה מזיק אבל נסיון בתחומי ריקוד אחרים מוסיף המון!!! לרקדנית בטן.
ריקוד בטן לילדות מותר מגיל 8!!!!!!!!!!!!!!!
14/12/2007 | 02:27
2
עד גי 8 העצמות שלנו עדיין "גרם" כלומר סחוסיות.
לא מומלץ לרקוד ג'אז או ריקודי בטן שהם ריקודים עם תנועות חזקות שעלולות לפגוע בהתפתחות העצם של הילדה.
מגיל 8 הסיפור קצת שונה.
העצמות חזקות וניתן לרקוד עם מורה מוסמכת שיודעת מה לעשות ומה לא.
אם היא מתחת לגיל 8 שילחי אותה בעיקר לטרום בלט או ריתמיקה.
שם התנועות רכות ולא מזיקות לגוף.
שיהיה בהצלחה.

אגב אצלי בכל יום רביעי בשעה 17:30 חוג לילדות מתחילות מגיל ..8 ....
ביום חמישי ב שעה 17:30 ילדות מתקדמות. זה ממש תענוג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ביי
נאוה
מחזקת את דברי נאווה !!!!
15/12/2007 | 18:02
1
לפי כללי האקדמיה     , אצלינו במתנ"ס אסור לקבל לחוגי המחול המזרחי ילדות מתחת לגיל 8 - כיתה ד', ואני שומרת על זה
חזק מאוד, וצריך לעמוד בלחץ מול אמהות שלוחצות שנקבל את הבת המאוד מוכשרת שלה. אין כניסה לילדות מתחת לגיל 8, אני
שולחת אותן לטרום בלט.היו חזקות וחישבו על טובת הילדות.
דורית ייני

יש מצב ל"טרום ריקוד מזרחי"?
15/12/2007 | 21:44
אפשר לבנות חוג כזה לבנות 5-8?
לגבי הגיל- התכוונתי רק לריקודי בטן
13/12/2007 | 09:15
סליחה אם לא הייתי ברורה. שאלתי התייחסתי לגיל שבו מומלץ להתחיל לרקוד ריקודי בטן לילדות, גם במישור הפיזי בריאותי וגם בכלל. תודה
היי אני מצרפת עוד קטע נוסף
12/12/2007 | 14:18
5
1
קטע שאני מאד אוהבת ואשמח לדעת מה דעתכן עליו.....

ענבאלדי - ענבל זוהר סטודיו למחול רחובות

http://www.youtube.com/watch?v=pOIpeBy3ldY&feature=user

לעצלנים
12/12/2007 | 15:09
1
כתובות אינטרנט מצורפות:
ראיתי את זה כבר ממקודם וגם את הסולו תופים
12/12/2007 | 15:12
יפה מאוד, אני "חסידת" פריד ולכן מאוד נהנתי.

הופעותיך אנרגטיות ומענינות.

ויש לך את מה שאני אוהבת אצל רקדנית- רואים שאת נהנת וזה הכי חשוב והכי יפה.

אהבתי ונהנתי מאוד לראות.

אשמח לראות דווקא קטעים שלך ללא כירוגראפיה לדעתי יהיה הרבה יותר מענין.
ענבל, אהבתי מאוד
12/12/2007 | 15:09
תענוג לצפות.
מקסים!
12/12/2007 | 16:06
אהבתי במיוחד את החלק שבו את רוקדת ללא צעיף,
שובב ואיכותי כמו שאני אוהבת
את מקצוענית, אין בכך ספק.
12/12/2007 | 16:34
בסרטון הראשון (מלפני יומיים? עם האיזיס) את מאד מעודנת וממש אהבתי את הריקוד.
בסרטון השני- עם החליפה התכלת והצעיף- מאד אהבתי דווקא את החלק שעם הצעיף- התנועות שלך כל כך אווריריות ועדינות וזה יצא מקסים.
את ההמשך פחות אהבתי- שוב, עניין של טעם, כי בלי שום ספק את מאד מקצועית. לדעתי (ואני יודעת שאת לא שואלת אותי) החליפה התכולה הכי פחות מחמיאה לך...
את החליפה האדומה ממש אהבתי, גם את הסולו תופים אהבתי.

בסה"כ- יפה מאד...
אם תרצי לשמוע את דעתי בכל זאת- אני אשמיע אותה, את מוזמנת להתעלם:
כמי שרוקדת בעצמי, אני יודעת שלפעמים תנועה נראית לי "לא מספיק ברורה". במקרה שלי, בגלל העגלגלות, קורה לי לעיתים שדום-ים שהתכוונו להיות מאד חדים- משאירים אחריהם גלי גלים של רעידות, שיותר מזכירות שימי מדומים חדים... הבעיה הזו יכולה לקרות גם אצל מי שהיא רזה מדי, או בכל מקום אחר באמצע- שבגלל חוסר גמישות וכח בשרירים- מתקבלת תנועה "נעלמת" במקום תנועה "בעלת נפח".
במצב הזה הפתרון הקל הוא לברוח למקום שבו התנועות נעשות באגרסיביות משהו- כמעט אגרסיביות כלפי הגוף עצמו- ולא רק שזה יוצא גס וחסר עידון לבסוף- זה גם כמובן פוגע בגוף... ברור שהדבר הנכון לעשות במקרה הזה הוא לקבל את המגבלות של הגוף שלנו, ויחד עם זאת להתאמן על אותה תנועה עד שבמסגרת המגבלות האלו- יתקבל התוצר הטוב ביותר.
כל מה שכתבתי עד כאן נכתב עלי.
אני מוצאת שבריקודים שלך יש המון עדינות ורוך, בכלל, בכל אחד מהסרטונים נמצאת במיטבך כשהיית מחוברת לעדינות המדויקת ולא לכח דווקא. במקומות של העדינות התנועות יצאו חינניות במידה רבה יותר, מדויקות יותר, רכות יותר, בעצם- הכל יותר.
ברגעים שבהם "גלשת" בטעות (או שלא?) לכח רב מדי התנועות איבדו חלק מחינן...
בקיצור, מקווה שהבנת...
ויכול להיות שזה רק עניין של טעם...
תגידו יש לאן לצאת היום?
12/12/2007 | 09:35
שרשור אירועים והודעות
11/12/2007 | 17:40
29
1
שרשור אירועים והודעות
08/12/2007 | 00:23
21
RAKS שתיים - שני מופעים!!!!!
06/12/2007 | 02:22
2
RAKS שתיים
הי לכולם,

המופע "RAKS שתיים"  מאת תמר בר-גיל ויעל בקר, בשני תאריכים בתל אביב ...!

12.12.07 יום ד' בשעה 21:00 בתאטרון ענבל, מרכז סוזן דלל. טלפון לכרטיסים: 03-5173711

3.1.08 יום ה' בשעה 20:30  בתאטרון  הערבי- עברי ביפו. טלפון לכרטיסים: 03-5185563

המופע הוא תבשיל טעים מתובל היטב של מוזיקה ומחול מצרי המוגש בחום ואהבה!!!
המתכון בגלויה....
וגם טעימות בקליפ  הבא......

חג שמח,

נשמח לראותכם!

יעל ותמר

הקליפ
06/12/2007 | 02:25
1
הקליפ מדהים! עושה לי חשק לבוא שוב!
06/12/2007 | 13:08
1
סדנת מחול צועני תורכי עם שלי אללוף
05/12/2007 | 13:31
3
פלפל קצב ותנועה
מארחים את
שלי אללוף
לסדנת מחול צועני תורכי
ביום שישי ה-28/12/07 ב-10:00 בבוקר

יוצרת בתחום המחול המזרחי ומורה לריקוד מזה עשר שנים.
יצרה את "אישמה", מופע יחיד שהועלה בבכורה  במסגרת פסטיבל "הרמת מסך", ו"חשיפה בינלאומית" בסוזן דלל ,המופע רץ באופן קבוע בתיאטראות בצרפת ובארץ במשך 3 שנים.
חקרה את הריקוד הצועני והשפעותיו על ריקוד הבטן במשך שנתיים בתורכיה. פיתחה סגנון ריקוד מיוחד המשלב טכניקה, תיאטרליות, הבעה אישית ועבודה עם מוסיקה אתנית ממקורות רבים ושונים.
שלי העבירה שעורים וסדנאות לרקדנים מקצועיים בהולנד, צרפת, תורכיה וישראל. לפני כשנה, הקימה את הסטודיו בו היא מלמדת בנוסף לעבודתה ככוריאוגרפית בתחום התיאטרון והמחול.

-הסדנא לכל הרמות-
נבלה יחד כארבע שעות ונלמד על הריקוד שבא מקצב 9/8,
מ"צליעה" שבמוסיקה, מחוויות היומיום.
                                 לרקוד מתוך שיכרון החיים.
       מתוך צורך ראשוני, לפרוק, להביע ולשתף.
       לחפש את הסימטריה שבאסימטריה
       היופי שבשבירת האסתטיקה.

בריקוד הצועני ניתן למצוא את שורשי ריקוד הבטן, ולהבין את                                 הפשטות המקורית שמתוכה נוצר.לפני שהוגש על הבמה      
     כאפריטיף לגברים, לפני הסרטים בערבית של יום שישי, לפני הקברט, או ההופעות המוזמנות בתשלום.

את שעות הסדנא נחווה בסטודיו מדהים בלב הטבע
בינות עצי זית עתיקים ב"מרכבה",חוות דובר שלום, קדיתה
(צומת עין-זיתים).
נקנח במופע ונתפנק בארוחת צהריים מלכותית מתפריט צמחוני
עשיר ושתייה חמה.
  ---------------------------------------------------------------------------
עלות הסדנא: בהרשמה מוקדמת    230  ₪
                    ביום הסדנא            250  ₪  

*דמי רישום בסה"כ   70  ₪   באת ההרשמה.
    *ניתן לבטל עד שבוע מראש על מנת לקבל החזר של דמי המקדמה
    *קיום הסדנא מותנה במספר הנרשמות

לתלמידות סטודיו פלפל קצב ותנועה
הנחה של 10%

מחכים לכן:
עינת גבע סטודיו פלפל קצב ותנועה 050-3613120
שלי אללוף ומרכבה מסעדה גלילית,מ.תרבות הרוח בטבע.
דואר אלקטרוני   pilpel@pilpelband.com
www.pilpelband.com
לא הבנתי איפה הסטוידיו.
05/12/2007 | 13:51
1
באיזה עיר
.
מיקום הסדנא
05/12/2007 | 14:01
הסדנא תתקיים בקדיתה(ליד צפת) שבצפון,
הנה ציתות מתוך הפרסום:
"את שעות הסדנא נחווה בסטודיו מדהים בלב הטבע
(צומת עין-זיתים)."

בברכה,
פלפל קצב ותנועה.

האתר של פלפל קצב ותנועה
05/12/2007 | 13:51
15
אנו מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו:

http://www.pilpelband.com/

מאחלים לכם חג שמח ומלא באור,
פלפל קצב ותנועה.
תזכורת: מחר חגיגות חנוכה במרכז לריקודי בטן
08/12/2007 | 13:33
תזכורת: מחר חגיגות חנוכה במרכז לריקודי בטן
היי לכולם, אני מזכירה כי מחר יתקיים הפנינג לכבוד חג החנוכה ולכבוד חנוכת המרכז לריקודי בטן בירושלים. אשמח לראות את כולן. (הפעם החגיגות רק לנשים. הסליחה עם הרקדנים... יהיו עוד הזדמנויות...).

יום א', 9.12.07

17:00-17:45 מיני סדנא בנושא אש. כיצד ליצור ריקוד מזרחי "לוהט", שמח
             קצבי וסוחף.

18:00-18:45 מיני סדנא בנושא סיבובים ומעגלים. טכניקות וסגנונות שונים במחול
                     המזרחי.

19:00-20:00 נלמד על מקורות המחול המזרחי והתפתחותו לאורך השנים בליווי הסברים,
                     הקרנות קטעי ריקוד והדגמות. נכיר את הרקדניות המובילות במצרים,
                     סגנונות חדשים ורקדניות בולטות מכל העולם.

20:15 הדלקת נר חמישי של חנוכה.

20:30 מופע מחול מזרחי

21:15 מסיבת ריקודי בטן!

הכניסה לתלמידות המרכז חינם!
לאורחות: מחיר סדנא 40 ₪, שתי סדנאות 70 ₪, מקורות המחול: 20 ₪,
מופע ומסיבה 30 ₪, כל הערב: 100 ₪.
           ההשתתפות בתיאום מראש בלבד.

מחר בבוקר - אורית מפציר בטלויזיה
08/12/2007 | 18:43
1
מחר בתוכנית הבוקר של ערוץ 10 בין 8:00-9:00 ראיון בשידור ישיר עם אורית מפצירעל פסטיבל אילת, כולל הופעה.
השידור נדחה ליום ג' באותן שעות....
09/12/2007 | 09:28
ורד וקבוצת אייסטנגול בירושלים מארחים את איזיס
09/12/2007 | 10:50
3

עולים לירושלים! ורד GUL קבוצת אייסטנגול מארחת את איזיס הלהקה הירושלמית בניהולה של דורית ייני.
שתי להקות על במה אחת!

מופע מחול אתני רב משתתפים במיטבו! שפע דמויות ססגוניות, סגנונות מחול, וירטואוזיות, עושר ויזואלי וקצב!

במופע ריקודים מהרפרטואר של שתי הלהקות. בבית שמואל בירושלים טל להזמנת כרטיסים: 02-6203427 פרטים נוספים באתר של ורד: www.gul.co.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
ורד GUL וקבוצת אייסטנגול גם בתיאטרון גבעתיים
12/12/2007 | 00:03
2
ולכל הגרים במרכז...

המופע איתקה יעלה בתיאטרון גבעתיים בתאריך 3.4.2008 בשעה 21:00
עם מיטב הריקודים שלנו וריקודים חדשים!

גם בתיאטרון גבעתיים וגם בבית שמואל תנתן הנחה של 10 שקלים על המופע לכל המציג חשבונית של האוזן השלישית
על קניית DVD ללימוד ריקודי בטן של ורד

להתראות בקרוב

כתובות אינטרנט מצורפות:
שיעור חדש שבועי לרקדניות עם ורד GUL
12/12/2007 | 10:16
1
שיעור חדש שבועי לרקדניות מתקדמות ומקצועיות

לכל מי שחפצה באמת להתקדם, לשפר ולהרחיב אופקים

מדי שבוע יתקיים שיעור מיוחד בו אלמד ממגוון נושאים:

1. כוריאוגרפיות לסגנונות שונים: קלאסי, בלאדי, סולו תופים
וכלים ליצור כוריאוגרפיה באופן עצמאי
2. מקצבים
3. תורת הסיבוב
(סיבובים עם צעיף, סיבובים עם פוקוס וללא ועוד....)
4. סאגאת
5. צועני תורכי
6. קומבינציות וטכניקה
7. ריקודי פולקלור
ועוד.... ועוד...... ועוד........

רקדניות שתמצאנה מתאימות מתוך הקבוצה תוכלנה להצטרף לקבוצת אייסטנגול.
פרטים נוספים במייל:
gul@gul.co.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
איפה השיעורים? ימים? שעות?
12/12/2007 | 10:25
המלצה - דואט עוד ודארבוקה
09/12/2007 | 00:21
בי. איתן | תומר צור
חברים וחברות יקרים,
אני שמח להזמין את כולם להופעה של מוסיקה
קלאסית טורקית וערבית. שתתקיים

ביום שישי 21.12.07 בשעה 22:30
קפה ביאליק - ביאליק 2, תל אביב
כניסה 40 ש"ח בלבד

תומר צור: דארבוקה ותוף מרים
בי. איתן: עוד
כתובות אינטרנט מצורפות:
מילוי מקום / מחליפות
08/12/2007 | 00:31
4
מחפשת מחליפה לחודשיים...
06/12/2007 | 18:48
החל מה-2.01.08 עד 5.03.08

ימי רביעי 21:00 עד 22:00
במכון כושר "גוף ראשון", ארלוזרוב 62, תל אביב.

-דרושה מישהי מנוסה בריקוד ובהוראה.

נא לפנות אלי במסר אישי,
במייל apti@012.net.il
או בטלפון- 052-5503532

תודה!

אפטי
שלום בנות, מחפשת מחליפה ליום ב' ללמד במקומי |
06/12/2007 | 21:20
1
1
ברעים בחולון
שעתיים 19:30-21:30 : מתקדמות ומתחילות
אשמח לתגובה אם זה מתאים 0523-830309
חג שמח
עינת
אני מתכוונת חד פעמי ביום ב' הקרוב 9.12
07/12/2007 | 00:01
1
דרושה מדריכת ריקודי בטן
04/12/2007 | 10:28
1
לילדות בגילאי 4-5

חוג של פעם בשבוע אחה"צ
באזור שוהם

אשמח לקבל המלצות
סדנאות נטלי דביר בירושלים ותל אביב
09/12/2007 | 21:48
סדנאות נטלי דביר בתל אביב
מצורף הפלאייר הנכון
תזכורת
10/12/2007 | 22:53
1
מצ"ב  פלייר
שלום,
בנות להזכירכן, יום שישי הקרוב, ה- 14.12.07,  בסטודיו שלי, בתל-אביב סדנא עם נטלי דביר ,
משפטי תנועה בריקוד צועני שבטי, רמת מתקדמות - וכל השאר מוזמנות לאתגר.

פרטים והרשמה  - 054-4418924 או 077-4189244
מה זה ריקוד צועני שבטי?
11/12/2007 | 16:12
יש ריקוד צועני, שגם הוא איננו אחיד בין ארצות התפוצה של הצוענים ובו סגנונות מרובים (תורכי, מצרי=גוואזי, רוסי, ספרדי כמובן וכו'). יש ריקוד שבטי, שזהו קיצור מ-American Tribal Style, וזהו סגנון אמריקאי שהתפתח באזור סאן פרנסיסקו , אבל מה זה ריקוד צועני שבטי?
פתיחת קבוצות חדשות
10/12/2007 | 21:29
1
סמסטר א' למתחילות מהצעד הראשון
בתאריך 11/12/07 יום שלישי בשעה 10:30 בבוקר.
ובתאריך 13/12/07 יום חמישי בשעה 18:30 בערב.

שיעור ראשון חינם
נשמח לראותכם/ן

"סהרה סיטי"
טלפון:03-5252373
עם מי השיעור פסי או טינה??
12/12/2007 | 15:36
סדנת מחול צועני תורכי
11/12/2007 | 22:54

פלפל קצב ותנועה
מארחים את
שלי אללוף
לסדנת מחול צועני תורכי
ביום שישי ה-28/12/07 ב-10:00 בבוקר

יוצרת בתחום המחול המזרחי ומורה לריקוד מזה עשר שנים.
יצרה את "אישמה", מופע יחיד שהועלה בבכורה  במסגרת פסטיבל "הרמת מסך", ו"חשיפה בינלאומית" בסוזן דלל ,המופע רץ באופן קבוע בתיאטראות בצרפת ובארץ במשך 3 שנים.
חקרה את הריקוד הצועני והשפעותיו על ריקוד הבטן במשך שנתיים בתורכיה. פיתחה סגנון ריקוד מיוחד המשלב טכניקה, תיאטרליות, הבעה אישית ועבודה עם מוסיקה אתנית ממקורות רבים ושונים.
שלי העבירה שעורים וסדנאות לרקדנים מקצועיים בהולנד, צרפת, תורכיה וישראל. לפני כשנה, הקימה את הסטודיו בו היא מלמדת בנוסף לעבודתה ככוריאוגרפית בתחום התיאטרון והמחול.

-הסדנא לכל הרמות-
נבלה יחד כארבע שעות ונלמד על הריקוד שבא מקצב 9/8,
מ"צליעה" שבמוסיקה, מחוויות היומיום.
       לרקוד מתוך שיכרון החיים.
       מתוך צורך ראשוני, לפרוק, להביע ולשתף.
       לחפש את הסימטריה שבאסימטריה
       היופי שבשבירת האסתטיקה.

בריקוד הצועני ניתן למצוא את שורשי ריקוד הבטן, ולהבין את  
הפשטות המקורית שמתוכה נוצר.לפני שהוגש על הבמה      
כאפריטיף לגברים, לפני הסרטים בערבית של יום שישי, לפני הקברט, או ההופעות המוזמנות בתשלום.

את שעות הסדנא נחווה בסטודיו מדהים בלב הטבע
(צומת עין-זיתים).
נקנח במופע ונתפנק בארוחת צהריים מלכותית מתפריט צמחוני
עשיר ושתייה חמה.
  ---------------------------------------------------------------------------
עלות הסדנא: בהרשמה מוקדמת    230  ₪
                    ביום הסדנא            250  ₪  

*דמי רישום בסה"כ   70  ₪   באת ההרשמה.
    *ניתן לבטל עד שבוע מראש על מנת לקבל החזר של דמי המקדמה
    *קיום הסדנא מותנה במספר הנרשמות

לתלמידות סטודיו פלפל קצב ותנועה
הנחה של 10%

מחכים לכן:
עינת גבע סטודיו פלפל קצב ותנועה 050-3613120
שלי אללוף ומרכבה מסעדה גלילית,מ.תרבות הרוח בטבע.
דואר אלקטרוני   pilpel@pilpelband.com
www.pilpelband.com

פרטים על הסדנא ביום ו' כנסו כנסו!!!
12/12/2007 | 17:40
אורך הסדנא כ-3 שעות 11:00-14:00
עלות : 200 ש"ח
כתובת: רחוב  בן עטר 34 פינת רח אלפסי הכניסה מרחוב אלפסי

הסדנא היא למתקדמות והשאר מוזמנות לאתגר:
נתחיל ב'גילוי מקומות חדשים בגוף'{ שיער,מרפקים, סנטר,עיניים,  כפות רגליים גב שכמות והאגן בעמידות בסיס שונות מהרגיל}.נמשיך בעבודה על 'נוכחות במה' כיצד ניתן להגביר עוצמה ודרמה  דרך נשימה וטכניקה .נסכם הכל בעבודה על 'משפטי תנועה בריקוד צועני שבטי' -הסגנון הדרמטי של נטלי דביר.(ריצות קפיצות סיבובים } את המוסיקה המדהימה איתה נעבוד  תוכלו לקבל בסוף הסדנא להמשך העבודה בבית. ולסיום 'show time' כל אחת תופיע עם הקומבינציה החדשה,מול שאר התלמידות. אתן הערות ומסקנות להמשך עבודה.
בהצלחה אור ואהבה נטלי.
0774189244
שיעורי ערב בטרייבל דאנס עם סיגל זיו
12/12/2007 | 20:39
בנות שלום!
         לאור הביקוש לשיעורי ערב
         נפתחה ההרשמה  ל  TRIBAL BELLY DANCE(ריקוד בטן שבטי)
         במרכז ביכורי העיתים ת"א , בהדרכתה של סיגל זיו.
         השיעורים יתקיימו בימי ג' - 19.30 עד 21.00 (שיעור כפול)
         תאריך התחלה: מ 1.1.08
        ׁ(מיועד לבעלות רקע במחול מזרחי ומודרני)

לפרטים והרשמה ניתן לפנות למרכז ביכורי העיתים בטל': 03-6919510
                                                                   או לסיגל בטל': 0522-998784

בברכה!
שלום לכולם רשמתי על פיפי עבדו בבלוג שלי
10/12/2007 | 19:31
7
יש בבלוג תמונות וקטעי וידיאו פשוט שווה צפייה : )
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1147179
כתובות אינטרנט מצורפות:
מקסים
10/12/2007 | 20:58
4
למרות המראות הקשים  של פיפי רוקדת בטייץ סגול מבריק
תודה רבה gatissima ואם לזה קראת מראות קשים
10/12/2007 | 23:01
3
אז כנראה שלא ראית את כל קטעי הוידיאו וידיאו שניקרא הרגליים של פיפי שהתלבושת שם ממש חשופה וכמעט ורואים לה את המשולש פיצה .
ראיתי את כולם תאמין לי
11/12/2007 | 19:38
2
אני לא מסכימה איתך, מראה עקרת הבית לוקח בגדול כולל צילומי האימה מלמטה ותקריבי המפשעה בטייץ. איזה צילום לא מחמיא אלוהים. אין על הקולנוע המצרי
אני מצרפת לינק ישיר לסרטון
בכל אופן היא מדהימה, וממש אהבתי את הקטע שהיא רוקדת בשמלת פסים שחור לבן, צעירה יפה ורזה. (שלא יתנפלו עלי היא מקסימה גם שמנה)

אין כל וויכוח
11/12/2007 | 19:56
1
כנראה שהם בכוונה התמקדו עליה בכדי שהיא תיראה פרובוקטיבית .
המצרים הם עם כזה פרמיטיבי , לדעתי בכל קטעי הוידיאו שראיתי לא ראיתי את פיפי רוקד בחליפה שתי חלקים עם הבטן בחוץ וגם שהיא רקדה עם הבטן בחוץ אז היה בד רשת שחור שהסתיר את בטנה  .
בהשוואה לרקדנית דינה פיפי היא הרבה יותר מוצנעת ולא חושפנית כמו דינה .

+ רוקד = רוקדת
11/12/2007 | 19:57
כל הכבוד...מאיילת גייגו
11/12/2007 | 21:16
1
אני משוגעת על פיפי עבדו, היא מודל בשבילי ואני לומדת ממנה הרבה. כל הכבוד על היוזמה הברוכה ועל אסטרה תשומת הלב לרקדנית פנומנלית זו.
שלום איילת על המחמאות
11/12/2007 | 23:49

אני גם כן מאוד אוהב את פיפי עבדו יש בה משהו שובה לב , החיוך שלה ועיניה הבוהקות והחברמניות שנישפכת ממנה .
והיא פשוט כמו שאומרים בערבית " סיט איל חבאייב " משמע אישה אהובה.
סוף סוף מותר לגלות - זה סגור....
10/12/2007 | 15:08
6
כולנו זוכרות כמה קלוד דדיה התפעל מהפסטיבל ואף הודיע על הבמה בסדנא שלו ששנה הבאה הוא איתנו שוב "תגידו ליעל ואורית שיזמינו אותי..." זוכרות.

והייתה אכזבה כאשר פרסמנו את רשימת המורים ושמו לא הופיע...

אז זהו שפתאום הסתבר שיש לו התחייבות אחרת ממש חשובה,  ועד לפני חמש דקות לא היה ברור אם הוא יצליח להגיע,  

טוב...אני מאוד מתרגשת..אבל סוף סוף זה סגור ואפשר לגלות ש...קלוד דדיה יהיה איתנו באילת השנה והפעם גם כשופט ועם שתי סדנאות ולא אחת (כך שיהיה פחות צפוף) ואתן לא מאמינות איזה שמיניות באויר הוא עשה על מנת להיות איתנו, הוא פשוט אוהב את הפסטיבל ולא היה מוכן לותר וגם אנחנו לא רצינו לותר עליו...

סוף טוב הכל טוב...ו...השנה הוא גם יהיה שופט באודשנים, אז עוד תמריץ למתלבטות.

והוא מוסר לכל אחת מכן ד"ש מלונדן - תאמינו או לא אבל כל ההרגשות הגדולה הזו ב-S.M.S ומיילים . מלונדון הקרה.

אז חיבוק מקלוד שמצפה לפגוש אותכן בפסטיבל....

אפשר לשאול שאלה לגבי פסטיבל אילת?
10/12/2007 | 15:21
4
אני הייתי מגיעה כל שנה לפסטיבל אילת ונהנת מאוד.

בשנה האחרונה היה עומס . נוראי.  כלומר לא ראיתי את המורים, היינו אולי 300 נשים בסדנא, בכניסה להופעות

כמעט נרמסתי בדלת, אם הייתי רוצה כוס מים לשתות היה נהר של בנות לפני שמחכות באותה מידה.

אתם מפרסמים (וטוב שכך) את שמות המורים שיעבירו סדנא, אבל באמת ללמוד משהו לא כך כך אפשר בעומס שכזה.

הייתי רוצה לדעת מדוע אין הגבלה על מספר המשתתפות בפסטיבל?

וכבר אם אין הגבלה למה לא עוברים למלון הרבה יותר גדול?  עם יותר אולמות לימוד ויותר מורים?

הייתכן ש 1200 בנות יכנסו ל 4 או 5 אולמות לימוד בבת אחת?

בשאלתי זו, אני ממש לא מתכוונת להרע, רק באמת רוצה לדעת. הסיבה שאני כנראה לא יגיע לפסטיבל השנה תהיה הצפיפות .

תודה!
בוודאי שאפשר.. ויש תשובה!
10/12/2007 | 16:00
3
בוודאי שאפשר.. ויש תשובה!
הי עדי,
הפסטיבל הרי מתפתח ומתעלה על עצמו משנה לשנה, ואנו תמיד שמחות לשמוע רעיונות, הצעות, ביקורת בונה וכל מה שיאפשר להמשתתפות להנות איתנו - גם לאלו שזו פעם ראשונה עבורן וגם לאלו שחוזרות אלינו כל שנה בשמחה ובציפיה.
השנה הפסטביל מתקיים בשני בתי מלון ובשניהם בזאר, סדנאות, הופעות וכל החגיגה כולה, כך שכבר הקלנו על העומס. שני המלנוות הם הכל כלול ונמצאים זה מול זה- הגודלן טוליפ ופלמירה, המלון הראשון של הפסטיבל.

המשתתפות מטיילות בין המלונות להנאתן וגם המופעים יתקיימו בשתי הצגות ובמקביל - כל אלו יסבו את הקהל הרב במתחם.
מדובר על כ- 800 משתתפות ומשתתפים שיתחלקו בין שש סדנאות במקביל , כאשר בכל מלון שלושה אולמות ... ומרחבים אחרים, כמו המאהל הבדואי, שפת הבריכה, מדשאות, פינות ישיבה.. את כבר זוכרת. לא נקיים מופע גאלה אחד באולם הגדול, כי אם מופע קצר בשתי הצגות, כמו בפסטיבל מלפני שנתיים.  בפורום הפסטיבל מתפרסמים תמיד עדכונים לגבי התכניה וכל החדשות , ותוכלי תמיד להתעדכן על מה שצפוי .
אנו מקפידות על איכויות הפקה ברמה גבוהה, מהתכניה ועד הפינוקים הקטנים שמסביב, ויש הרבה מסביב, ודואגות להביא ביבוא אישי (אורית נפגשה עם כל אחד מהם) מורים תותחים מחו"ל. נכון שהפסטיביל הוא לא ממש אינטימי- הוא ססגוני, צוהל ועשיר, ולכן כל אחת ואחד מוזמנים להנות מהאווירה, מהמפגש עם מורים שזוהי הזדמנות יחידה לצפות בהם מופיעים ומלמדים כאן בארץ, מהיכרות ושיתוף עם רקדניות וחובבות מכל הארץ, ועוד ועוד... קצרה היריעה... יחד עם זאת, קשה לרצות את כולם...וזה בסדר גמור, כל אחת ואחד עושים ובוחרים במה שמתאים להם. אפשר תמיד לקחת נשימה ולהרגע בשמש החורפית, להנות מהרצאה טובה, להתנסות במורים פחות מוכרים בסדנאות פחות גדולות, לפצח גריעינים במאהל הבדואי, להנות באמת מהכל כלול, עם יין טוב בערב... המורים המסכימים שיצלמו אותם בוידאו מאפשרים לך להנות מהסדנא ולתרגל בבית.. יש הרבה אפשרויות.
נשמח לראותך, אם לא השנה אז בשנה הבאה, הפסטיבל פתוח לכולם!
להתראות באילת!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
ועוד משהו..
10/12/2007 | 21:12
2
קודם כל התנצלות על שגיאות ההקלדה המרובות....
שנית- קיבלנו במייל קליפ חמוד מערב תגלית הפסטיבל ובו תוכלו לראות את ענבלאדי, יעל ספרא, גל שימרון, יוליה גורבנוב, רוז שבת, הילה בן נעים (הזוכה במקום הראשון), אסי  ועוד ועוד...
שלישית- רשמו לפניכם- ביום חמישי הקרוב בערוץ 10 בתכנית הבוקר, בין 08:00-09:00 אורית מפציר ואסי יתארחו , יספרו על הפסטיבל וכמובן ירקדו.

כתובות אינטרנט מצורפות:
יאאאא איזו הפתעה ...לא ידעתי
11/12/2007 | 00:03
על הקליפ הנ"ל......אני מככבת...איזה כיף..זכרונות משנה שעברה..פשוט תענוג....

ענבאלדי - ענבל זוהר
תודה על התשובה! ואיזה קליפ יפה!!!!
12/12/2007 | 07:35
כיף להיזכר....
מלון הגולדן טוליפ מלא...
11/12/2007 | 13:14
אז זהו...מלון הגולדן טוליפ מלא עד אפס מקום אבל במלון פלמירה הזכור לטוב מהפסטיבל הראשון יש עוד חדרים (לא הרבה)
חשוב לנו לחזור ולציין שהפסטיבל יתקיים השנה בשני בתי המלון - סדנאות, בזאר, מופעים והכל כלול ....כיד המלך,
אם החלטת להרשם לא כדאי לחכות לרגע האחרון...
ניפגש באילת
אורית ויעל
כתובות אינטרנט מצורפות:
שלום
10/12/2007 | 13:42
מה שלומכן/ם?
יש למישהו מושג אם ל DIDEM התורכיה יש אתר באינטרנט?
היא עוררה בי עניין רב..

תודה.
מגיע לי מזל טוב
09/12/2007 | 15:14
22
סוף סוף נרשמתי ללימודי הוראה למחול המזרחי.

אצל ניצנית הורד שלנו רכזת הקורס במכללת ושינגטון.

אני כמובן אלמד מפנני החוכמה של כרמלה והמורות בקורס הן מהפנטזיות הרטובות של כל רקדנית....

אורלי פורטל שלי אללוף....ועוד..........

בחרתי דווקא במתכונת הזו מכיוון שהלימוד יכלול בתוכו "הוראה הוליסטית" שזה מה שאני בעצם מחפשת.

מקווה שיהיה לי בהצלחה ומקווה לראות פנים מוכרות בקורס.
הווו.... שיהיה בהצלחה
09/12/2007 | 15:31
והמון כייף
קודם כל הרבה בהצלחה
09/12/2007 | 16:57
1
לא מכירה את המכללה הזאת,
איפה אני יכולה למצוא קצת חומר על זה?
יש באינטרנט?
אני לא בטוחה שיש חומר באינטרנט מכיוון שזה
10/12/2007 | 07:56
חדש במכללה.

אבל ניתן לפנות לניצת הורד לפרטים.

ותודה!
|חייזר| UUUUUUU אני מקנאה!!!
09/12/2007 | 18:33
1
גם אני רוצה מידע על הקורס הזה!
אנא!!!
ספרי עוד קצת!
יאללה בואי! האמת היא שלפרטים כולכן יכולות
10/12/2007 | 07:46
לפנות לניצת הורד הלוא היא כרמלה - רכזת הקורס.

אני גרה בפ"ת ובחרתי ללמוד דווקא שם בגלל הגישה ההוסליסטית .

הרי בכל מקום אחר יש דגש על הטכניקה ( שזה מעולה) אבל כאן יהיה את המעבר , לדעתי.

אני אישית מחפשת בריקודי הבטן את הרגשת השיחרור, ולא את ה "שופוני".

אני מאמינה שבקורס הזה אני אלמד להעביר את מה שאני מקבלת מהריקוד לבנות אחרות.

משהו מעבר לשימי שמונה וגמל.....  הרגשת החופש... העצמה.... ביטחון עצמי.....

יש לי ציפיות גדולות מהקורס.  אני בטוחה שקרוס יענה על צרכיי.
בהצלחה עדי יקרה ושמחה מאוד בשמחתך
09/12/2007 | 21:04
1
מקווה שתספרי לנו בהמשך חוויות על הלימודים שם.
ברור שאני אספר!
10/12/2007 | 07:56
שיהיה לך הרבה הצלחה
09/12/2007 | 22:51
עדידידודששששש מזל טוב
10/12/2007 | 12:39
1
עדי יקרה
מזל טוב, והרבה הצלחה - כמובן

אין ספק - שתצליחי, מוכשרת שכמותך..... (שמעתי רבות)...

מאחלת לך שיעורים מעשירים ומהנים, לימודים מעניינים  והמון ערך מוסף

תודה רבה!!!!
10/12/2007 | 12:54
מ ז ל ט ו ב לעדידוש
10/12/2007 | 13:43
1
לעדיוש

נראה לי שמצאת את מה שחיפשת .
כל הכבוד.
בהצלחה,
רחלי
מקווה שמצאתי את מה שחיפשתי
10/12/2007 | 15:28
מזל טוב המון הצלחה ומי יתן שתצליחי בכל מעשייך
10/12/2007 | 14:20
2
ותהי כמו פרח הסביון שיפיץ את זרעיו באוויר ותגרמי לעוד דור של תלמידות ומורות לעתיד .
המון הצלחה וכמו שהדתיים אומרים יגעת מצאת תאמין חחחח אחרי כל החיפוש בסוף מצאת את מבוקשך .
המון הצלחה .
אתה צריך להחליף מקצוע למשורר....
10/12/2007 | 14:39
1
אפשר לשלב את זה וואלה רעיון טוב
10/12/2007 | 23:18
הרקדן הפיוטי : ) מופע חדש להזמנות לחתונות פשוט חייגו : )
מזל טוב עדי, בקרוב אצלי...... אי שם בתל אביב
10/12/2007 | 18:30
4
לעדי, בהצלחה!
10/12/2007 | 23:35
2
נראית לי יופי של בחירה  .
קורס מחול מזרחי הוליסטי במכללת וושינגטון
11/12/2007 | 08:00
בשעה טובה ומוצלחת יתחיל הקורס ב-1 לפברואר 2008 במכללת גבעת וושינגטון.
מזל טובה ובהצלחה לעדי ולכל הנרשמות האחרות.
הקורס יתקיים בימי שישי בין השעות 8:30 עד 13:30.
עלות הקורס 9500 ש"ח - ניתן לשלם ב-12 תשלומים בכרטיס אשראי.
הלימודים כוללים את לימודי הבסיס הכוללים אנטומיה ,פיסיולוגיה, פסיכולוגיה, פציעות ספורט, עזרה ראשונה הנהוגים בכל הקורסים המכשירים מדריכי ספורט או ריקוד.
במסגרת הקורס ינתנו שיעורי מוסיקה ערבית , היסטוריה של המחול המזרחי ועוד עוד נושאים.
התוכנית המעשית המגוונת של לימודי המחול תצייד את הלומדת בארגז כלים שישרת אותה בהוראת המחול המזרחי.  המורות כולן תומכות בגישה ההוליסטית האומרת שריקוד הוא לא רק מעשה חיצוני של תנועה אלא ביטוי עמוק של גוף ונפש של הרוקד.
הקורס יהעשיר את הלומדות בטכניקות הלקוחות מהעולם הרחב של המחול המזרחי אולם גם בטכניקות נוספות כגון מדיטציה בתנועה,קריאת גוף  ועוד.
מטרת הקורס להכשיר מדריכות למחול מזרחי הוליסטי וגם לסייע ללומדות למצוא את דרך ההבעה האישית שלהן בריקוד.
לקבלת רשימה מפורטת של המורות והקורסים ניתן לפנות אלי:
054-8084466

כרמלה ברק
תודה יפתי!!! התגעגעתי לשלישיה שלכם.....
12/12/2007 | 07:42
תודה
12/12/2007 | 07:41
ווווואאאאאהההה!!! דיברתי עם ניצת הורד!
11/12/2007 | 13:27
1
זה נשמע כמו חלומי המדויק והרטוב!
זה מתלבש לי בול בכל עניין- אני כמעט בטוחה בעליל וכליל שאני שם.
הטפסים יגיעו ואני בפנים!
עדי! תעשי מקום!!!

אני מתרגשת כל כך!
יש!!!!!!!!!!! איזה כיף!!!!! עשית לי את
12/12/2007 | 07:40
הבוקר!!!!!!!!!

גם אני מאוד מתרגשת....

אני לא ממש יודעת למה לצפות אבל אני רק יודעת שאני אתפתח מהשיעורים בידיוק לכיוון שאני רוצה!!!

איך אני שמחה שאת גם תיהי !!! אין לך מושג!!!
המשך התמונות ממופע להקת איזיס
10/12/2007 | 11:16
26
10
המשך התמונות ממופע להקת איזיס
יפעת עם כנפי איזיס
ריקוד פתיח עם בנות הלהקה
10/12/2007 | 11:17
17
1
ריקוד פתיח עם בנות הלהקה
ועוד... בנות הלהקה
10/12/2007 | 11:19
16
1
ועוד...  בנות הלהקה
נטלי דביר
10/12/2007 | 11:20
15
1
נטלי דביר
נטלי ועוד....
10/12/2007 | 11:23
14
1
נטלי ועוד....
ועוד להקה
10/12/2007 | 11:24
13
ועוד להקה
ויצאו כולם בתופים......
10/12/2007 | 11:32
12
ויצאו כולם בתופים......
במחולות ובמקלות
10/12/2007 | 11:33
11
במחולות ובמקלות
ובחרבות.........
10/12/2007 | 11:35
10
ובחרבות.........
וברכות הצעיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
10/12/2007 | 11:36
9
וברכות הצעיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
והנה דוריתתתתתתתתתתתתתתתתתת
10/12/2007 | 11:37
8
1
והנה דוריתתתתתתתתתתתתתתתתתת
והסולניות, מלכה, נטלי,,שרון, שגית, נועה
10/12/2007 | 11:39
7
1
והסולניות, מלכה, נטלי,,שרון, שגית, נועה
ומחיאות כפיים סיום לקהל
10/12/2007 | 11:40
6
ומחיאות כפיים סיום לקהל
לא יכולה לעצור - אני מקבלת עוד תמונות
10/12/2007 | 11:43
5
לא יכולה לעצור  - אני מקבלת עוד תמונות
2
10/12/2007 | 11:44
4
2
יפעתיי
10/12/2007 | 11:44
3
יפעתיי
ועוד..................................
10/12/2007 | 11:45
2
ועוד..................................
חגיגה של צבעים
10/12/2007 | 11:49
1
חגיגה של צבעים
ועד חגיגה
10/12/2007 | 11:53
1
ועד חגיגה
וואו!!!! איזה תמונה מעלפת!!!
10/12/2007 | 12:52
2
1
יש לי הזכות להיות חלק מהלהקה הנפלאה הזאת
10/12/2007 | 16:19
1
1
יש לי הזכות להיות חלק מהלהקה הנפלאה הזאת
קבוצת נשים ששמה לה למטרה להרים מופע התרמה בזמן קצר יחסית - נשים למען נשים

עבדנו קשה, אבל יחד עם זאת נהננו מכל רגע. איך אפשר אחרת כשדורית ייני היא זאת  שמנהלת את כל העסק?

דורית את מלכה!!!! וכמו שאמרת לנו: איזיס, השמיים הם הגבול !!!

ולמרות שהועלו הרבה תמונות (שצילם בעלי היקר ), אני לא יכולה להתאפק:
מצרפת תמונה נוספת, של המלכה בכבודה ובעצמה
איזה כיף לכם!
12/12/2007 | 07:48
אין כמו ריקודי הבטן לתרום לנשים אחרות.

יש לך ממש מזל שיצא לך להצטרף ללהקה שתורמת.

פשוט ככה. מזל.

אני בעצמי מתחילה לחפש משבוע הבא מקום ללמד בו נשים ש"צריכות עזרה" בשיפור הערך העצמי שלהן.

אני שמחה לראות שאתן משתמשות במתנה שלכן ובכישרונות שלכן לעזרה לזולת. אין מעשה נעלה מזה.

שיהיו עוד המון פרוייקטים פוריים וכל הכבוד!!!
מופע של להקת איזיס - תודות לכולם
10/12/2007 | 18:08
1
תודה ללהקת איזיס הנפלאה....
10/12/2007 | 18:24
תודה לסולניות : נטלי דביר, שרון טוראל, סגית אלמליח, נועה דגן, מלכה עמנואל, רקדניות ירושלמיות ותיקות, חברותיי
למקצוע, עם חלקן התחלתי את קריירת הריקוד שלי לפני הרבה שנים!!!! בלי היסוסים הן נענו מייד לקריאתי ויחד נרתמנו
למופע ההתרמה.   אז     ראשית... תודה לכל חברותיי הרקדניות הירושלמיות!!!!

תודה לכל התומכים  והתומכות לאורך כל הדרך, לחברותיי התל אביביות והירושלמיות שתמכו בי ועודדו אותי, לעשות צעד
משמעותי בחיי........!!!!!.

תודה לחברותיי בלהקת "איזיס" - הלהקה הירושלמית לריקודי בטן ועוד... שעם המון אנרגיות חיוביות עזרו לרקדניות
חדשות להיקלט בלהקה שהיתה כבר מגובשת.

אני מודה לרקדניות שלי, שלא הפסיקו להאמין בי ואף לו לרגע קט, ויחד, עם המון אהבה ואמונה ביכולת שלנו
צעדנו צעד צעד לקראת מופע הבכורה של להקת "איזיס".

להקה חדשה עם שם חדש  ואנחנו על המפה הירושלמית.

כמעט הכל היה חדש: תלבושות חדשות שתפרתי בעצמי, כוריאוגרפיות  חדשות כמעט כולן, התחדשנו לנו במופע חדש.

מאחורי הקלעים, המחזה היה מרהיב, מרומם, עזרה הדדית, שיתוף פעולה.

התרגשתי עד עמקי נשמתי, ברכיי רעדו. האולם היה מלא כמו שרק להקת "איזיס" מסוגלת למלא אולם של 400 מקומות.

הכל , כתרומה נעלה למרכז סיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית.

ואנו ממשיכות הלאה עם אותה מטרה, עזרה לקהילה. כבר הערב יצא צוות של הלהקה לאחד ממקלטי הנשים בעיר
כדי לשמח אותן ולתת להן שעה טובה של ריקודי בטן וכיף.

ושוב תודה גדולה לכולם לכל מי שנתן יד ועודד ותמך.

אוהבת את כולן, ובטח אחזור עם עוד כמה שורות .....

דורית ייני, מנהלת להקת "איזיס" ומנהלת המגמה האוריינטלית של מרכז עפרון למחול - כאן בירושלים .

תודות נוספות לאנשים טובים באמצע הדרך...
11/12/2007 | 08:01
1
לסאמר מהעיר העתיקה (חנות שמינית מצד שמאל) בכניסה לעיר העתיקה עם כוכבי נייר תלויים. על העזרה הרבה שהגיש
מכל הלב ובלי היסוס, היה אחד התורמים לערב זה.

מונה מור צלמת וידאו, דפוס פלס שהפיק לנו פוסטרים ופליירים למופע, בית שמואל שתרם ה מ ו ן!, מרכז עפרון על הגב החזק
על הגיבוי והעזרה בכל דבר שנזקקתי , מקצועית ועוד... חנות הבדים "בית השאריות" שתרמו את בדי התפאורה.

ממש אנשים טובים באמצע הדרך.

זה היה מופע  מרומם רוח, הרווח שלנו הוא התרומה שתרמנו לחברה, והתרוממות הרוח שחשים לאחר.
לא הכל נמדד בכסף בחיים.

ההתרגשות עדיין זורמת, טלפונים עדיין מגיעים, המופע הפך לשיחת השבוע בכל הקבוצות בהן אני מלמדת.

התוכניות לעתיד הקרוב:..... בתאריך 28.2.08 להקת "איסטנגול" בירושלים יחד עם להקת "איזיס", שתי להקות על במה
אחת, ירושלים-תל אביב.

שיהיה לכם יום נפלא, ובקר נעים והמשך שבוע טוב

שלכם, דורית ייני
איזה יופי-פשוט מקסים לראות
11/12/2007 | 20:29
פשוט מדהים.... כמעט שבוע עבר ועדיין ....
13/12/2007 | 16:00
החוויה החמה והנעימה מההופעהעדיין  באוויר, טלפונים נילהבים עדיין ממשיכים להגיע, והמחמאות על ערב נפלא ממשיכות לזרום.

בקרוב ה-די וי די עם קטעים מהמופע + תמונות מקצועיות, כדי לחלוק עמכם את החוויה הנפלאה שעברנו במוצ"ש האחרון
בירושלים, בבית שמואל.

דורית ייני
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ