בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פירסינג וקעקועים החלו מפולחנים דתיים לפני אלפי שנים. כיום חירור וקיעקוע הגוף הן צורות מקובלות לקישוט הגוף, גם בעולם המערבי.

Piercing: The practice of having a hole made through a part of your body so that you can put a jewllery in it (MACMILLAN English dictionary)

קעקוע: ציור או סמל חרות בעור הגוף, בעיקר על ידי דקירה או צריבה בעור ומריחת המקומות הללו בצבע שאינו נמחה (מילון אבן שושן)

אתם מוזמנים להכנס ולהשתתף בדיונים בפורום! שמרו על כללי הפורום וכבדו את שאר הגולשים.

לכל פניה, בקשה, טענה, המלצה וכו' - תיבות המסרים שלנו פתוחות בפניכם. שהות מהנה

יצא תותח עם התגובה שלו (הכתבה מצד שמאל).
09/02/14 17:15
211צפיות
http://www.viralnova.com/biker-gets-judged/

כנראה שדעות קדומות יש בכל מקום ולא רק בארץ.
אין ספק שגם שאר העולם המערבי הוא בעייתי.
09/02/14 17:31
131צפיות
בעיקרון כל שלוש הדתות המונותיאיסטיות המרכזיות והמשפיעות בעולם הן:
א. שוביניסטיות שאין לתאר.
ב. גזעניות שאין לתאר.
ג. נשלטות בידי מוסדות כלכליים שתפקידם לסחוט עוד ועוד כסף מהמאמינים בהם, תוך כדי ההישענות על התפיסה שכולאת את האל בתוך מקום קדוש אחד ומאוד ספציפי (כנסייה/מסגד/בית כנסת) ומאוד כלכלי, אליו צריך להגיע כדי לשמוע למה כולנו חוטאים, ועל הדרך גם לשים - פיזית - את הנשים במקומן, כשהדת נשלטת תמיד ע"י גברים בתפקידי המפתח - במקרה של כל אחת משלוש הדתות.

לגבי דעות קדומות - כן, זו כבר בעיה של המין האנושי:
נוצרים, יהודים, מוסלמים, דרוזים, צ'רקסים, אינדיאנים, בודהיסטים, הינדואיסטים, אתאיסטים, ומקועקעים שכותבים בתפוז (כן, כן!).
º
10/02/14 06:29
10צפיות
º
10/02/14 06:28
9צפיות
אוף!!
10/02/14 15:46
82צפיות
למה העלת את זה???

עכשיו בכיתי.

בקול רם...

בעבודה!!!
10/02/14 20:37
52צפיות
הייתי חייב לפרסם כי נורא הזדהתי איתו, גם אני כמוהו בחור גדול מהממוצא ותוסיפי על זה את הקרחת הקעקועים וצורת דיבור אגרסיבית שלי... יצא לי לא פעם... לחוות מה שהוא חווה וגם בי זה פגע בנפש.

התחברתי למה שהוא כתב כי זה כל כך נכון, אסור לשפוט אנשים לפי המראה החיצוני, לפעמים בנאדם גדול ומפחיד מבחוץ הוא סך הכל דובון אכפת לי חיבוקון מבפנים שבאמת אדם טוב מלא באהבה  שחיי בשלום עם הבריאות ולא מזיק לאיש.
º
מוכר לי.
10/02/14 21:38
14צפיות
º
כל כל נכון!!!
11/02/14 10:52
5צפיות
בעיות בקעקוע חדש...
08/02/14 19:33
246צפיות
בעיות בקעקוע חדש...
היי, יש לי קעקוע צבעוני על השוק+קרסול. עשיתי אותו לפני 3 חודשים ולפני חודשיים הוא התחיל ממש להתנפח ולגרד, היה ממש נראה כמו אלרגיה!(יש לי עוד קעקוע על הגב באותם צבעים ולא היו לו שום בעיות). המקעקע אמר שזה בגלל היובש והקור, אז מרחתי 2-3 פעמים ביום קרם גוף ושום דבר לא השתנה... כל פעם חלק אחר של הקעקוע מתנפח ומגרד במשך החודשיים האחרונים. אני ממש לא יודעת מה לעשות. ניסיתי המון סוגי קרמים ושמנים, ולמקעקע אין שום פתרון. מה עוד אפר לעשות? מה זה יכול להיות?
(התמונה צולמה לפני חודשיים כשכל הסיפור התחיל.. גם היום זה באותו מצב כל פעם באזור אחר...)
רופא עור
08/02/14 19:59
101צפיות
או אלרגולוג.
אין סיכוי שהנוכל לאבחן מה קורה שם.
הגיוני שיש יובש וכו',אבל זה נשמע יותר מזה ושווה לבדוק.
לצערי הייתי אצל שני רופאי עור
08/02/14 20:02
119צפיות
שלא היה להם מושג מה להגיד לי על זה.. נתנו לי אנטיהיסטמינים אבל לא עזר.. יש איזשהם רופאי עור שמתמחים/ מכירים טוב בעיות בקעקועים?
אנסה לברר מחר.
08/02/14 21:52
111צפיות
אם עד הצהריים אץ לא מקבלת תשובה ממני תשלחי לי מסר.
º
08/02/14 21:59
21צפיות
º
תודה רבה!!!
08/02/14 23:37
15צפיות
º
כפרה כזה
09/02/14 02:25
19צפיות
מרפאת אלרגיה באיכילוב
09/02/14 14:55
142צפיות
6974000
לבקש פרו"פ קיויתי או ד"ר לליב שמשייס
º
אתה מדהים! תודה רבה!!
09/02/14 16:10
27צפיות
ככל הנראה תזדקקי לטופס 17
09/02/14 20:04
91צפיות
אם את גרה בתל אביב תשלחי מסר ונראה איך אפשר לעזור.
קופות החולים לא נוהגות לחלק טפסי 17 על פי יועץ בפורום קעקועים בתפוז.
º
אווצ', מה זה השמות הללו?
09/02/14 16:27
22צפיות
לפעמים אני לא מאמין שאני אשכרה חי במדינה כזאת
08/02/14 15:59
243צפיות
שמתיימרת להיות מדינה מערבית-מודרנית (עאלק!) ושמתנהגת בפועל כאילו אנחנו בימי התנ"ך.
לפעמים זה מרגיש כאילו לא עברו אלפי שנים מאז, אלא שאנחנו רק חוזרים אחורה.
בא לי להקיא.
אין לי מה להוסיף.

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4484973,0...

º
ואהבת לרעך כמוך...
08/02/14 16:19
24צפיות
וואו...
08/02/14 17:22
95צפיות
איזה חולרות (סליחה על העיברית שלי)
אני לא מתה על בני אדם.. אבל דתיים קיצוניים אני שונאת באופן כמעט גורף.
כל דבר שקורה בהקשר שלהם מגעיל אותי.. הם הדבר הכי אטום שקיים פשוט ויהרסו כל דבר טוב שלא נראה להם בעין.
והכי עצוב שהמשטרה לא ככ יודעת איך לעבוד איתם.

אני הייתי חוזרת לעסק, משדרת עסקים כרגיל..
מציבה שומר סמוי (דרך חברת אבטחה). וברגע שמשו יוצא דופן קורה תופסת את הבחור ומביאה אותו לתחנה.
ומפסיקה לפחד! כי הם שואבים מזה הנאה.

אגב, אני שואפת לעבור לאמסטרדם (בגלל המצב הכללי) לכמה שנים, אתה מוזמן.
שואפת תרתי משמע.
08/02/14 22:19
56צפיות
אני שואף לעבור ללונדון או פריז.
אבל אני יכול לשאוף עד מחר.
יש לי עוד תואר על הראש, ולא הרבה כסף בחשבון.

לפחות יש דרכון אירופאי, לעת צרה.
חחחח גם גם;)
09/02/14 01:02
31צפיות
אבל רגע ברצינות..
אני חושבת לסיים את התואר הראשון פה.. שזה יהיה בערך עד ספטמבר..
ובנתיים לשים קצת כסף בצד.
ואזזז (הזקנה התפצלה לשתיים) רק לעבור.. בראש שקט.
זה לא מעכשיו לעכשיו.

*לונדון יותר שווה מפריז*
לונדון בהחלט יותר שווה מפריז.
09/02/14 09:49
30צפיות
לונדון זו האהבה שלי.
º
פעם הבאה שלי זה שם כנראה:)
10/02/14 11:52
5צפיות
מפחיד. מעלה עוד מחשבות
08/02/14 17:37
78צפיות
על איפה אני רוצה לבלות את שארית חיי.
אבל זה לא כל המדינה
08/02/14 19:35
63צפיות
זאת קבוצה מסוימת...

בשבילי כל בני האדם שווים, בלי קשר לצבע, מין, דת, ואיך הם בוחרים לקשט את הגוף שלהם. מה שחשוב זה מה שבפנים. חבל שיש אנשים שבוחרים להיטפל לדברים כאלה במקום לנצל את הכוח שלהם למשהו באמת משמעותי וחשוב :/
זאת כל המדינה, זה החוקים שאת חיה תחתם.
08/02/14 22:25
55צפיות
לדוגמא - היום התאים לי נגיד לעבוד משמרת בוקר ולא משמרת מוצ"ש, אבל אני לא יכול כי ליהודים אסור לעבוד בשבת, ואם פקח יתפוס אותי, הבוסים שלי יקבלו קנס של אלפי שקלים.

דוגמא נוספת - היום בא לי לנסוע לאנשהו, אבל באסה - בישראל, בפאקינג 2014, אין תחבורה ציבורית בשבת, כי אנחנו מדינה שחיה ע"פ חוקי הלכה.

דוגמא נוספת - אני נשוי ובא לי להתגרש. חבל, כי המדינה החליטה בשבילי שהרבנים יתנו או לא יתנו לי אישור בשביל זה.

וכמעט כל עולה מרוסיה/אוקראינה במדינה ידע לספר לך איזה גיהינום הוא נאלץ לעבור ברבנות כדי להתחתן.

עזבי את זה שאני בכלל נגד נישואים באופן כללי, וחושב שאנשים לא דתיים לא צריכים להתחתן (נישואין זה אקט דתי, אין דבר כזה נישואים אזרחיים - זה אוקסימורון, זו בדיחה על חשבון מי שהמציא אותה), ובעד להשאיר את המנהג המגונה הזה לדתיים בלבד.
אבל זה כבר נושא אחר.
יש עוד מלא דוגמאות..
09/02/14 01:11
40צפיות
הדת הזאת לוקחת חלק נכבד (עצום יש לציין) בחוקי המדינה..
אגב, ונגיד וכן בא לי להיות נשואה, לאישה, פה אני לא יכולה...
ונגיד ויהיה לי ולאישה הזאת ילד, אז האמא הלא ביולוגית תצטרך לעבור תהליך אימוץ מפגר כדי שתחשב לאמא גם..
שלא נדבר על ברית מילה וטקסים אחרים.

בנוסף לעיניין הגיור, אבא שלי יווני וכשהוא רצה להתחתן עם אמא שלי עשו לו ככ הרבה בעיות.. מבחני דת מפגרים וראיונות.. כאילו הוא מתחתן איתם!
יש הרבה דברים בדת הזאת, שככה בתור חגים היא כייפית לגמריי.. אבל הקיצוניות הזו הורסת את הכל.
מזכיר לי
09/02/14 06:32
41צפיות
את הספר של הבן שלי, בחור מקסים שהתחתן רחמנא לצלן עם בחורה רוסיה, הכל היה נפלא, עד שהיא החליטה שבא לה להתגייר, הם עברו הליך מכעיס לאללה, אבל במקום לכעוס, חזרו בתשובה, וכשאני מדבר איתו ולא מבין למה לעזאזל הוא לא מתעצבן מזה, הוא עונה לי תשובות של ילד בן 5, מחרפן לי את הצורה.
º
09/02/14 06:29
8צפיות
º
08/02/14 19:58
23צפיות
עכשיו היה לי זמן
09/02/14 06:39
81צפיות
לקרוא את הכתבה ברצינות, אתמול לא היה לי זמן בגלל הכנס (מי שלא בא הפסיד, למרות הבלגן), וקשה לי להסביר עד כמה הגועל נפש הזה מכעיס אותי,הבני זונות הורסים כל חלקה טובה, לפני 10 שנים טבריה הייתה עיר משגעת ותיירותית שכיף להסתובב ולטייל בה, בפעם האחרונה שהייתי שם, לפני חצי שנה בערך, זה היה פשוט כמו להסתובב בבני ברק, הרגשתי יותר נעים להסתובב בתחנה המרכזית הישנה בת"א באמצע הלילה (אתמול) מאשר שם באמצע היום, בפעם הקודמת הסתובבנו בטיילת כל ערב במשך שעות, הפעם הסתובבנו שם 10 דקות ועזבנו עם בחילה, פשוט הרסו את העיר, גועל נפש, שילכו להזדיין הם וסיפורי האגדות המפגרים שלפיהם הם מנהלים את החיים של עצמם ושלנו.
עוז, תמשיך לקלל ובסוף נמצא את עצמינו
09/02/14 16:25
56צפיות
עוברים לחו"ל. כי אין מה לעשות (כוס#@%$#%$^%& אמא שלהם)
תגיד, אתה לא מבין אלו שיכולים לקבל אזרחות ספרדית?
יאיר כן. עוד מגירוש ספרד. בקצב הזה נשמח להיות מגורשים
מישראל......
º
בהחלט
09/02/14 16:36
16צפיות
פספסתי את השאלה
10/02/14 06:37
31צפיות
עד כמה שידוע לי, אני מצאצאי האנוסים, השם שומר הוא מהתקופה ההיא, יעני שומר האמונה, ולכן יש גם שומרים קתולים, שהם קרובי משפחה רחוקים שלנו, אבל כנראה שהייתה לשם הגייה ספרדית כלשהי שאני לא מכיר, כי לא מצאתי אותו ברשימת השמות הזכאים לאזרחות.
אני בטוח שאם אבא שלי עוד היה בחיים, הוא יכול היה לברר את זה איכשהו, אבל אין לי מושג איך בכלל להתחיל.
בשבת היה יום הולדת 74 לאימא שלי והעלינו זיכרונות לגבי כל מה שהיה בעיראק, העושר המופלג, המשרתים וכו' (משפחת זלכה, באנגליה יש עד היום בנק זלכה, הפלג האנגלי של המשפחה יושב טוב מאוד) , וכמובן ששוב חזרנו לזה שעבדו על סבתא שלי וגרמו לה למכור בגרושים את כיכר המדינה והבורסה שהיו שייכים לה ולכי תדעי איפה יכולתי להיות עכשיו...
º
כמה שאתה צודק
09/02/14 23:45
13צפיות
º
10/02/14 06:22
11צפיות
ייפ, דת קיצונית ושונאת
09/02/14 08:09
46צפיות
מייצרת מאמינים קיצונים ושונאים.
במערב אין כול חדש...
אנחנו מדינת הלכה ול משנה איך נסתכל על ז
09/02/14 16:21
49צפיות
זה. (כוס#@%$#%$^%& אמא שלהם)
וכיוון שם מתרבים בקצב(ושוב כוס#@%$#%$^%& אמא שלהם), צריכים להתחשב בהם, אחרת הכל יהרס באלימות (כמובן בשם אלוהים).
אז לא נותר לנו, אלא להשלים עם ההמון הזועם (המון שמתרבה (כוס#@%$#%$^%& אמא שלהם), ולא לפתוח חנות תועבה מתחת לאפם ואח"כ להתלונן.
זה לא שאני מתחשבת בהם, אני מתחשבת במה יקרה לי
או לאלו שאינם מתאימים לאזור.
כפי שאתם יודעים משטרה לא תוכל להם ולא תוכל לעזור.
לא מסכים איתך
10/02/14 16:50
29צפיות
להגיד "אמן" (תרתי משמע) על כל מה שהם אומרים זה מה שידחוף את המדינה שלנו לכיוון של מדינת הלכה.
צריך להתנגד בכל מקום ואפשרות להכרזות שלהם אחרת נמצא אותם באמת שולטים בנו,לא רק בדמיון שלהם.
אצלנו בשכונה פתחו לא מזמן מרכז ספורט חדש. חדר הכושר של מרכז הספורט פתוח בשבת (כמו כל חדר כושר אחר בעיר, אגב) אבל פה זה הפריע לכמה מדוכאים מחשבתית והם יצאו להפגנה ולהכרזות ש"פה לא ייפתח כלום בשבת". אנחנו עשינו קצת עבודה מאחורי הקלעים עם ועד השכונה ועם הנהגת העיר ויצאה הכרזה חד משמעית - המרכז יעבוד בשבת. נקודה. והפהרנו - עד עכשיו שקטנו ושתקנו על כל בתי הכנסת שנפתחים בכל מיני מקומות לא מורשים בשכונה, עד עכשיו הסכמנו לרעש שלהם בכיכר המרכזית בשכונה בכל שמחת תורה ופסח ושבועות אבל אם הם ידחקו בנו - הם ימצאו את עצמם עם הגב לקיר בלי המקוה שהם מבקשים, בלי רוב בתי הכנסת שהם מבקשים ועם השתקה של בתי הכנסת והחגיגות  שלהם. הרמז הובן והמרכז פתוח ויישאר פתוח.
אם לא מנהלים מולם מלחמה שערה הם כובשים ורומסים כל חלקה טובה. מה שהיה צריך להיעשות זה לא לפנות למשטרה, אלא לקבוצה גדולה (שוב, תרתי משמע) של מקועקעים כבדות שיבואו לשבת ליד המקום. לפתוח שם "בית קפה למקועקעים" (יש אגב אחד כזה בפילדלפיה שנקרא Tattooed Moms, מקום מגניב, ממליץ בחום).
התיעצות
08/02/14 14:22
67צפיות
מישהו מכיר את סייבר טאטו בריאשון א
ברוטשילד 119 איך המקום הוא ממולץ
º
חוקי הפורום.
08/02/14 20:00
14צפיות
אני פשוט לא מוצאת כותרת מתאימה, סליחה
08/02/14 12:35
209צפיות
הגיוני לעשות עכשיו קעקוע שממש בא לי עליו, ולהשאיר אופציות להוסיף עליו אלמנטים בעוד כמה שנים?

שלא יהיו אי הבנות - אני ממש רוצה אותו (=את הרעיון+המיקום) ועדיין חושבת שזה יהיה נחמד אם בעוד כמה וכמה שנים אוכל לחדש/ להרחיב אותו. לא?

מה אתם חושבים? עדיף כבר שאותו אמן יעשה את הכל?

ואיך בכלל מתכננים דבר כזה?

שמעי
08/02/14 15:50
100צפיות
אני מתכוון עוד בערך חצי שנה-שנה להמשיך קעקוע שעשיתי לפני 7 שנים, אצל אותו המקעקע. זה ממש לא היה בתכנון שלי מלכתחילה, אבל זה מה שככל הנראה הולך לקרות.

לעומת זאת, עם הקעקוע השני שלי שעשיתי מראש בידיעה שארצה להמשיך אותו, כרגע לא מרגיש לי שמשהו חסר ואין לי את ה"צורך" להמשיך והוא יושב כמו שהוא ואני מרוצה.

שורה תחתונה, אי אפשר באמת לדעת מה יקרה עוד כמה שנים, אם את סגורה על הקעקוע בתצורתו הנוכחית, אין סיבה לא לעשות אותו.
ואם תרצי להוסיף, תוסיפי, ואם תוותרי על הרעיון, הוא יישאר כמו שהוא ואת עדיין תהיי מרוצה מהתוצאה[אני מקווה P: ].
08/02/14 20:48
44צפיות
זאת אכן התגלגלות משעשעת..

רוצה לעשות עכשיו, עם אופציה להרחבה מאוחר יותר
º
אז יאללה, לכי על זה
08/02/14 22:02
16צפיות
מממ..
08/02/14 17:29
66צפיות
לי בשתי הזרועות יש קעקועים שאני יודעת בוודאות שאני אוסיף לידם עוד ויהפוך אותם לאט לאט לחצי שרוול (או שרוול שלם, בעתיד המאוד רחוק)
על כל זרוע אני מוסיפה קעקועים בהתאמה כדי שיהיה קשר בין הכל כמובן.

לדעתי, לכי על זה..
תתחשבי כמובן בשטח, צבעים, אלמנטים.
אני לא רואה בעיה.

ועוד אופציה היא פשוט לצייר את הכללל עם מקעקע ולעשות בחלקים קטנים כל פעם.
08/02/14 21:02
26צפיות
רעיונות טובים

עכשיו אני רק צריכה לחשוב איך עושים את זה בחוכמה..
º
אופציה להרחיב תמיד יש
08/02/14 19:37
22צפיות
מחשבה נבונה
09/02/14 12:56
58צפיות
לעשות קעקוע מושלם אבל עם אופציה להרחבה זאת מחשבה מאוד נבונה
אני לא חשבתי ככה בעבר ולצערי קשה מאוד לשלב בין קעקועים וזה אכן נראה שלא הייתה מחשבה מוקדמת
האמת?
09/02/14 20:56
37צפיות
אני מופתעת.. חשבתי שאקבל תגובות שאני כנראה לא סגורה על עצמי אם אני כבר מתכננת "לשנות" אותו.

יש לך טיפים לעשות את זה בצורה נכונה?
כ"כ מוכר
10/02/14 06:25
34צפיות
כוס פאקינג אמק!!!
מאוד הגיוני
13/02/14 03:34
6צפיות
מעבר לכך אני נוטה להתחשב גם בזמן בחירת המיקום בכמה שהעור צפוי להמתח עם הגיל והתרגיל, כמה צלוליטיס יופיע לי בהמשך הדרך וכל זה. וכמובן גם בזמן בחירת המיקום כדאי לחשוב מה אפשר יהיה למקם ליד וסביב הקעקוע הזה.
חוצמזה, בעוד כמה שנים, מי יודע איפה תהיי ומה יהיה לך בראש. תשאירי אופציות פתוחות, זה רעיון מצוין אם את סגורה על הרעיון של הקעקוע הנוכחי ורק מדמיינת את ההמשך.
התייעצות רבותיי..
07/02/14 13:12
169צפיות
אז ככה, עשיתי קעקוע ראשון לפניי כמעט חצי שנה ואני פשוט מאוהבת בו וכרגע מתכננת קעקוע שני. (על הקעקוע הראשון חשבתי במשך יותר משנה). בגלל שהקעקוע הראשון הוא כ"כ גדול וציבעוני חשבתי לעשות משו יותר קטן ורגוע... הרעיון הוא לעשות סירה מפרש קטנה ופשוטה (לא יותר מדיי פרטים) העניין הוא שאני לא מצליחה להחליט על מיקום בגוף שיעבוד בזרימה טובה עם הסירה (קטנה, בערך 3 אצבעות). כלומר יש הרבה מקומות שיכולים להתאים, אבל היות ואני מגיעה ממשפחה דתית ועדיין גרה חלקית בבית (סטודנטית וזה...) אני רוצה לכבד אותם ולעשות במקום שאפשר להסתיר בקלות, כלומר עדיפות לאזור בטן/גב/ירכיים. הקעקוע הראשון כרגע יושב לו על הירך באמצע ומקשט אותה כמעט לחלוטין, אז שם תפוס...
אני ממש אשמח לשמוע דעתכם (אפשר גם על הקעקוע, גם אם לדעתכם זה הרעיון הנוראי ביותר וכו' וכו') אבל בעיקר על המיקום בגוף.

ובנושא קצת אחר אבל עדיין אותו נושא, הקעקוע הראשון שלי, הוא מטריושקה יפה וציבעונית, צבועה בסגנון אולד סקול. רוב חיי הייתי בטוחה שאני אלך רק על קעקועים שחורים ופשוטים יחסית ופתאום החלטתי עליה. מאוד אוהבת אותה אך יחד עם זאת תוהה אם היא קצת "תוקעת" אותי? האם קעקועים שונים בסגנונות שונים יכולים להוות זרימה טובה על גוף אחד? רוב האנשים המקועקעים שאני מכירה פחות או יותר הולכים על סגנון אחד, אבל יש כל כך הרבה כל כך יפים...
אשמח לדעות ועניינים וזה...

=)
º
תמונה של הקעקוע גבירתי...
07/02/14 14:23
36צפיות
ממ
07/02/14 16:02
90צפיות
לגבי השאלה הראשונה - אני גם מתמודדת איתה בתכנון הקעקועים. משפחה דתית זה מבאס
אני הייתי עושה אותו או בצלעות, או בזרוע הפנימית למעלה (מקווה שאני מצליחה להסביר) שהיא גם לא מקום כ"כ חשוף.

לשאלתך השניה, קודם כל - אני מתה לעשות מטריושקה (ומתה על זה שאמרת מטריושקה ולא בבושקה) צבעונית ויפה...
אני חושבת שיהיו עלי הרבה סוגים של קעקועים, גם כי אני מתכננת חלק בשחור, חלק צבעוניים, חלק טקסט... זה כבר יוצר סוגשל חוסר אחידות. וחוצמזה אני לא מבינה למה ללכת על סגנון אחד. ניסיתי לכתוב לך שלא אעשה קעקועים מסוגים שונים אחד ליד השני אבל כשחשבתי על דוגמה הכל היה נראה לי מגניב דווקא חח
אז אני מניחה שזה קשור בעיניי נטו לזרימה של הקעקוע על הגוף.
אם אני הסתדרתי עד לפני שנתיים
07/02/14 16:41
68צפיות
עם קעקועים בכל הגוף, כל אחד יכול להסתדר, פשוט היו לי בגדים מסוימים שרק איתם הלכתי להורים, חולצות עד המרפק, מכנסיים ארוכים וצמיד רחב על פרק כף היד.
º
אני גרה בבית
07/02/14 16:45
21צפיות
התחלתי להתקעקע בגיל 19
07/02/14 17:46
62צפיות
וגרתי בבית עד גיל 23 (עד אז היו לי כבר קעקועים בכתפיים ובצלעות).
מסתדרים איכשהו.
שלום לך:)
08/02/14 10:49
27צפיות
אני חושבת כמו הבחורה מעלי..
את הסירה אפשר לעשות בזרועות הפנימיות, בצלעות ולדעתי גם למטה ברגל, קרוב לקרסול...
ברגל השנייה, לא זאת שהמטריושקה נמצאת עליה. אני אוהבת איזון, אם אני עושה קעקוע בצד אחד של הגוף, לרוב יגיע עוד אחד בצד השני.. וככה זה גם עם פירסים.

בנוגע לריבוי קעקועים, כל עוד את חושבת ועושה אותם בתכנון מסויים אין סיבה שהכל יראה מעורבב מידי.
המטריושקה היא בירך ולכן לא תיהיה בעיה למצוא לקעקוע הבא מקום טוב שלא יתנגש איתה.

אם בא לך להראות תמונה פה או בפרטי, אשמח.
תמונה
08/02/14 13:07
59צפיות
האמת שכבר העליתי תמונה, אכל לא יזיק שוב =)

(ניסיתי לצלם לבד, לא צלח העניין)

אופס
08/02/14 13:12
67צפיות
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015162168...

קצת הסתבכתי פה עם המערכת..

בכל אופן תודה על התשובות, ותהיהתי מה אתם אומרים על האיזור שמתחת לחזה, מקדימה בצד? או שזה ממש לא מומלץ?

שבת שלום לכולם
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מקסימה!
08/02/14 19:39
7צפיות
º
08/02/14 19:57
6צפיות
בקשר למשפחה...
08/02/14 19:50
44צפיות
אבא שלי דתי, ושני ההורים שלי דיי דינוזאורים עם דעות מתקופת האבן...
הקעקוע הראשון שלי אומנם נעשה במקום נסתר מהעין, אבל הוא מאוד גדול והם חטפו הלם תרבות רציני ממנו.
האמת היא שאני כבר שנים לא כלכך גרה בבית, אבל אני כן מבקרת המון. בקעקוע השני העזתי כבר יותר והלכתי על מקום יותר חשוף - פרק כף היד.
כשהעליתי סרטון מהסשן של הקיעקוע לפייסבוק אמא באה ואמרה לי שזה לא יפה לשים דברים כאלה באינטרנט שכל העולם יראה, כאילו איזו זוועה חשפתי לעולם... :/
בכל מקרה, ההורים שלי כובלים אותי בהרבה מובנים, אבל אני משתדלת לא לתת להם להשתלט עליי. אם הם לא אוהבים קעקועים - הם מוזמנים לא לעשות. אני אעשה עם הגוף שלי מה שאני רוצה. אני אוהבת אותם למרות הדעות שלהם, ומקווה שהם ימשיכו לקבל אותי למרות הדעות שלי [ששונות לחלוטיןןןןןןןןן משלהם]
גם יש לי פירסינג בפטמה כבר חודשיים שעד כה אף אחד מבני הבית לא מודע לקיומו. חבל שיש דברים שאני צריכה להסתיר מההורים שלי, אבל לחיות ככה בכלא אני לא מוכנה בשום אופן.
להסתיר?
13/02/14 09:17
15צפיות
זאת עבודה קשה ומעצבנת. אבל גם אני הייתי שם, ואם איזו טמבלית מהעבודה לא היתה מספרת לאמא שלי במקרה באוטובוס שהגב שלי מדהים אז אולי הייתי תקועה בחרא הזה עד עכשיו. מי יודע.
בכל אופן, המטריושקה שלך מקסימה, אולד סקול ניו סקולי כזה :)
ולגבי מיקום הסירה, אז עורף או מאחורי הכתף נשמעים קלאסיים לכזה דבר קטן. חוצמזה, אפשר גם על החזה במקומות שבדרך כלל הבגדים לא חושפים, או על הכתף מקדימה (איפה שעוברת רצועת החזיה) במידה ובבית הבגדים שלך לא חושפים את זה. ואפשר גם במפשעה, ליד הבליטה של עצם הירך. זה קעקוע קטן ולא יהרס ממתיחה כמו קעקוע גדול. מן הסתם במפשעה הנגדית לירך עם המטריושקה.
בהצלחה
º
• עצם האגן, אוי, הבושה....
13/02/14 09:19
6צפיות
15/02/14 01:52
2צפיות
תודה =)
וואיי, על חלק מהמקומות חשבתי ועל חלק לא ועכשיו רק נותר להחליט מה מהם, כולם נשמעים מקסימים =)
החדש שלי (:
46תגובות
07/02/14 03:49
404צפיות
קרדיט לרגב האלוף, זבוב קעקועים

(המשך...)
החדש
קרדיט לרגב האלוף, זבוב קעקועים
אפשר להזמין אותך לקפה? |קפה|
05/02/14 13:09
35צפיות
|*|מה אתם באמת יודעים על הקפה שאתם שותים? ביום רביעי, 5.2, בשעות 19:00-17:00 עמלי מסיקה, דיאטנית קלינית ואפידמיולוגית תזונתית, מגיעה לפורום דיאטות ואורח חיים בריא לעשות לנו סדר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|חלמת שרגע לפני הריקוד הראשון שלכם, שמלת הכלה שלך מתלכלכת מיין אדום? היכנסו לפורום חתונות וספרו לנו על החלומות והסיוטים שלכם הקשורים ביום החתונה ותוכלו לזכות במזרן זוגי ויסקו אורתופדי

|*|יום האהבה מתקרב וזו הזדמנות מעולה להתחדש בריח חדש. היכנסו לפורום שיחת נשים וספרו לנו מהו הניחוח הנשי שלכן ותוכלו לזכות בבושם מתנת L'OCCITANE
º
רק אם את מקועקעת.......
05/02/14 20:19
17צפיות
º
:D
06/02/14 15:06
5צפיות
שרשור היכרות
318תגובות
04/02/14 21:27
734צפיות
בהכי רשמי.
ענו על מה שמתאים לכם

שם/כינוי מועדף:

מצב משפחתי/זוגי:

עיר מגורים:

מקצוע:

פייסבוק:

(המשך...)
 שרשור היכרות
בהכי רשמי.
ענו על מה שמתאים לכם

שם/כינוי מועדף:

מצב משפחתי/זוגי:

עיר מגורים:

מקצוע:

פייסבוק:

איזה פירסינגים בבעלותכם:

איזה קעקועים בבעלותכם:

מה היה הפירסינג הראשון?

ומה האחרון שעשיתם?

באיזה גיל התחלתם להתקעקע?

תאריך לידה:

מזל:

יש בע"ח?

מה הכוח על שלך?

הוסף תמונה כאוות נפשך! עדיף שלך...

רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/14 16:07
21צפיות
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
ת'רגשות.. !!! מחר סקיצה עם יניצקי!
04/02/14 14:43
141צפיות
º
סחתיין!!!
04/02/14 14:47
22צפיות
º
מי?
04/02/14 20:41
25צפיות
º
05/02/14 01:00
9צפיות
מפונקים המפורסמים המוצלחים האלה..
05/02/14 13:57
114צפיות
לא מתאים לדעתו המקום שבחרתי.. כי קטן לו מידי. ובאופן כללי מעדיף לעבוד בעיקר על גב.. כי זה מספיק גדול וישר..
דה?  מזה זה הפינוק הזה?
סתאאאם, ברור לי שהתשובה סופר מקצועית, אממה? התבאסתי תחת!
העיקר שהקעקוע יראה כמו שצריך
05/02/14 13:58
81צפיות
זאת המטרה, לא?
ברור שזאת המטרה..
05/02/14 23:13
71צפיות
רק שבינתיים יצא שסתם נסעתי לת"א, ציור של מה שיש לי בראש עוד אין לי על נייר אפילו, שלא לומר על העור.. מה גם שלא ברור אם בכלל יהיה את הרעיון המסוים הזה, כי יותר מסביר שהוא צודק,  ואת מה שאני רוצה לקעקע צריך לקעקע על הרבה עור כדי שאפשר יהיה לעשות מפורט וכמו שצריך..
אז עכשיו זה או לחשוב על מיקום אחר (שזה בעייתי משהו, כי מודה שאני די נעולה על האמה הפנימית של יד שמאל, ושם אין מספיק מקום) או להתחיל מהתחלה לחשוב על משהו אחר שיביע את מה שרציתי..
אוף..
לא נסעת "סתם", נסעת בשביל סקיצה
05/02/14 23:22
60צפיות
וזה בדיוק מה שאת מתארת.
את מביאה את מחשבותייך והרפרנסים שלך + המקעקע מביא את המחשבות וההצעות שלו (את לא חייבת לקחת את מה שהוא אומר) = ישיבה על סקיצה.
ברמת העיקרון, כן, רמת פירוט היא פונקציה של מרחב עבודה, עבודה קטנה לא תהיה מפורטת ואם הפרטים חשובים לך, אז אני מניח שתצטרכי להגדיל את העניין קצת.

את תמיד יכולה לנסות לדחוף את זה עוד לכיוון של מה שאת רוצה ולנסות להציע עוד דברים, לזה זה נועד.
או שתנסי אצל מקעקעים אחרים ותראי מה הם אומרים, אם איתו את לא מסכימה.
רגע
06/02/14 06:28
60צפיות
הלכת לאחד מהמקעקעים הכי טובים בארץ כיום, כדי שהוא יעשה את העבודה הכי טובה שתוכלי לזכות בה, ואת מעדיפה להתפשר? לא חבל? תעשי משהו אחר על האמה.
להתפשר? ממש לא!
07/02/14 10:01
33צפיות
לכן הבאסה, כי אני לחלוטין מקבלת את דעתו שזה לא יצליח איפה שרציתי.. פשוט ממש בא לי על הציור הזה המסוים, כי הוא מצליח לאחד לי בראש בדיוק את מה שרציתי להביע.. ודווקא המיקום הזה מתחבר לי אליו.
אבל אני לא אתעקש כדי לצאת עם משהו לא מוצלח.. כמו שאמרת הלכתי לאחד הטובים בארץ אז לגמרי סומכת על שיקול-דעתו המקצועי, רק שזה אומר שאני צריכה לחכות ולחשוב שוב, ומה לעשות שאצלי שריר הסבלנות לא מאד מפותח..
º
07/02/14 10:49
3צפיות
לגמרי מבינה אתהבאסה
07/02/14 08:55
36צפיות
בטח חשבת שאת קובעת כבר תור, ויצאת בלי רעיון. מתסכל.
בסוף הרעיון יגיע, ככה זה כשרוצים קעקוע :)
º
נו, דחיית סיפוקים.. לא טובה בזה..
07/02/14 10:02
5צפיות
ותכלס.. אולי באמת יש כאן ציירים?
05/02/14 23:16
66צפיות
אלה? מישהו?
כי ברשת לא הצלחתי למצוא אלא חלקים של הרעיון שמתה כבר לראות אותם מורכבים לרעיון השלם..
פריטי פליז כזה? ציירים?
º
אני מציירת.
06/02/14 07:36
19צפיות
גם אני מציירת, בערך
06/02/14 19:47
52צפיות
מן הסתם לא מדהים כמו שהמקעקע יצייר, אבל לפחות זה יכול להיות סקיצה ראשונית כזאת רק כדי לראות איך זה מתחבר :]
זה נכון,
03/02/14 21:05
112צפיות
שמתי לב שאנשים שמרגישים חרא בפנים מוציאים את זה על מישהו וחושבים שאני לא שומעת או לא מבינה...
כן, לא הגבתי כי הן לא שוות שאני אגיב.והרגשתי שהן חיכו לתגובות ממני ואני שתקתי, וזה עיצבן אותן עוד יותר.
מממ..... אם אחיה עד גיל 60 אולי אחשוב על עוד קעקוע חחח :)
º
היית צריכה להפליץ להן עם ריח
03/02/14 21:07
23צפיות
º
רעיון טוב, לא עלה במוחי...
03/02/14 21:08
18צפיות
תשמעי, הן היו ממש מאחורייך
04/02/14 04:45
47צפיות
והיית יכולה להמשיך ולשתוק
חייבת לספר...
62תגובות
03/02/14 19:47
299צפיות
קרה לי מקרה שהייתי חייבת לחלוק ואפילו יותר לשמוע מה אתם תגידו על זה.
עמדתי בתור לקופה באחד הפארמים, היה שם נורא חנוק והורדתי את המעיל, היתה לי חולצה עם צווארון שחשף חלקית את החלק העליון של הגב, ומשם בצבץ לו חלק מהקעקוע שעל הגב.
מאחורי עמדו 2 נשים מבוגרות בגיל 50+ הן ישר התחילו לדבר ב"שקט"...

(המשך...)
קרה לי מקרה שהייתי חייבת לחלוק ואפילו יותר לשמוע מה אתם תגידו על זה.
עמדתי בתור לקופה באחד הפארמים, היה שם נורא חנוק והורדתי את המעיל, היתה לי חולצה עם צווארון שחשף חלקית את החלק העליון של הגב, ומשם בצבץ לו חלק מהקעקוע שעל הגב.
מאחורי עמדו 2 נשים מבוגרות בגיל 50+ הן ישר התחילו לדבר ב"שקט" ביניהן על זה שאיך אפשר לקלקל את הגוף בצורה כזאת, למה כולם הולכים אחרי אופנה של קעקועים ורואים אחד אצל השני ועושים גם, למה עשיתי את זה ולמה לא חשבתי על עצמי איך אני אראה בגיל יותר מבוגר ומה ילדיי לעתיד יגידו על אמא שלהם, איך יקבלו אותי לעבודה ועוד מלא דברים בסגנון שאם אכתוב פה בטח יגמר לי מקום...
לא אגיד שזה עצבן אותי, ההיפך זה הצחיק אותי.לא אמרתי להן כלום.לא היה לי חשק להתחיל לדבר איתן.
אני לא מבינה למה אנשים חושבים כך.מה הבעיה שלהם?אין להן שמץ של מושג למה עשיתי את הקעקוע, מה הסיפור שעומד מאחורי זה,מה זה מסמל בשבילי,הן לא יודעות שלא הלכתי אחרי אופנה כי ראיתי את זה על מישהו ורצתי לעשות גם, הן לא יודעות כלום על מקום עבודתי ושקעקוע ממש לא קשור לזה והכי מצחיק מה הקטע של מה ילדיי לעתיד יחשבו עליי?
עולות לי המון שאלות בראש... באמת איך אני אראה בגיל 60???
קרם לחות לעור מקועקע
03/02/14 15:25
85צפיות
יש לי קרם שנקרא אקווה קרם aqueous cream BP זה השם שלו.יש לי עור יבש בתקופת החורף והקעקוע שלי לפעמים מתנפח מהיובש (קעקוע בצבע שחור) אני יודע שזה קורה לקעקועים שחורים.אז השאלה האם אפשר למרוח את הקרם הזה?הקעקוע בן חצי שנה, לא טרי.אני חיפשתי קרם ללא בושם, לכן זה מה שהציעו לי בבית מרקחת.
תודה.
לא מכירה את הקרם
03/02/14 16:33
54צפיות
אבל אם זה קעקוע מוחלם, כל קרם לחות יהיה בסדר, עדיף ללא בישום וללא אלכוהול.
לא מכירה
03/02/14 20:55
38צפיות
אבל אני גם זוכה לגירודי חום ויובש כל שינוי קטן במזג האוויר ולדעתי כל קרם, שמן, חמאת גוף (ויש לי אוסף מרשים) עושים יופי של עבודה. ברגע שהקעקוע החלים לגמרי אז אין שום בעיה, כי הקרמים לא באמת חודרים לעומק הדרמיס כמו שהפרסומים שלהם מנסים לרמוז.
נואשת לעזרהההה
03/02/14 02:43
167צפיות
עשיתי קעקוע לפני בערך חמש שנים והגעתי למצב שאני ממש לא אוהבת אותו. התחלתי לברר על הסרת הקעקוע ולצערי גיליתי שהאופציות שלי להסרה מוחלטת הן מעטות אם בכלל (למרות שכולם מבטיחים תוצאות מושלמות...)
אחרי כל הבירורים שעשיתי נשארתי עם שתי אפשרויות: ד"ר מיכאל שוחט וד"ר משה לפידות שהבנתי שהם הכי טובים בתחום...
מישהו עשה\מכיר\שמע עליהם ויכול להמליץ\להזהיר?
גם אם מישהו עבר את התהליך של הסרה בלייזר במקום אחר ויש לו טיפים על הנושא אני יותר מאשמח, מפחדת להשאר בסופו של דבר עם צלקת מגעילה..:(
אנחנו לא מתעסקים בהסרה
03/02/14 06:04
100צפיות
עד כמה שידוע לי, זה אף פעם לא מושלם וזה סיוט, אנחנו בד"כ הולכים על קאבר, ז"א כיסוי של קעקוע בקעקוע אחר.
מצטער, בהצלחה.
כמו שאמרו - קאבר
03/02/14 11:51
86צפיות
זו הדרך הטובה ביותר להסתיר קעקוע שנמאס ממנו או שלא יצא טוב.
אישית גם אני כבר בדרך לעשות קאבר על אחד הקעקועים שבדיעבד הייתי צריך לחשוב פעמים לפני שעשיתי (הראשון שלי).
º
צלקת בכול מקרה תהיה, גם אם הד"ר פנומן.
03/02/14 12:16
35צפיות
אם את ממש נואשת...
04/02/14 11:07
161צפיות
אם את ממש נואשת...
אני יכולה למכור לך את האינסטרומנט (בתמונה->)
במחיר סמלי של 1000 שקל (בטוח יותר זול מכל דוקטור) וכמובן בשימוש עצמי בבית.
כמו שאת רואה, האינסטרומנט מאוד היגייני ואמין.

-אפשר לרכוש תהילים במקום נפרד ולהתפלל שזה יעזור.
הבגידה!!!
04/02/14 11:14
96צפיות
אמרנו שפותחים עסק לא??!!?!

אי אפשר לסמוך על אנשים...
עניים של זבוב...
04/02/14 11:21
62צפיות
התכוונתי להתחלק איתך ברווחים, אל חשש.
חוץ מזה, את יכולה לנסות להגדיל עליה מכירה עם שאר האיבזור בחנות שלנו;)
בסדר. כי כבר חשבתי
04/02/14 11:33
42צפיות
לבטל את ההזמנה של אננס לכלא.
אמ...
04/02/14 12:08
24צפיות
תעשי שינוי כתובת לאלנבי... לא תפסו אותי בסוף

לדעתי
04/02/14 11:39
74צפיות
כל מקועקע חייב את המוצר הזה בבית.
למקרה שיתעורר בבוקר ויחליט שהוא מתחרט על הקעקוע שלו.
אז את בעצם אומרת
04/02/14 12:06
54צפיות
שאני ובמבי הולכות לעשות הון???
בהחלט
04/02/14 12:11
39צפיות
יש לי מספר דרכים לשיפור וייעול, וכן שיטות הסרה ייעילות נוספות שאשמח להמליץ לכן בתמורה לתמלוגים.
אני בעד ללמוד דברים חדשים:)
04/02/14 12:14
36צפיות
אם במבי מאשרת כמובן.
º
יאללה נעשה קואפרטיב ...
04/02/14 13:34
9צפיות
º
04/02/14 21:38
8צפיות
תישאר צלקת. עדיף לא להוריד. הנה המלצה אחרת: