לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פירסינג וקעקועים החלו מפולחנים דתיים לפני אלפי שנים. כיום חירור וקיעקוע הגוף הן צורות מקובלות לקישוט הגוף, גם בעולם המערבי.

Piercing: The practice of having a hole made through a part of your body so that you can put a jewllery in it (MACMILLAN English dictionary)

קעקוע: ציור או סמל חרות בעור הגוף, בעיקר על ידי דקירה או צריבה בעור ומריחת המקומות הללו בצבע שאינו נמחה (מילון אבן שושן)

אתם מוזמנים להכנס ולהשתתף בדיונים בפורום! שמרו על כללי הפורום וכבדו את שאר הגולשים.

לכל פניה, בקשה, טענה, המלצה וכו' - תיבות המסרים שלנו פתוחות בפניכם. שהות מהנה

צלם מחפש מקועקעת
03/08/14 08:07
28צפיות
יש לך קעקוע גדול? מספר רב של קעקועים? אוהבת להצטלם? צלם מנוסה, עם חיבה רבה לקעקועים מחפש אותך המקועקעת לצילומים אומנותיים שבמרכזם הקעקועים.
לפרטים נוספים, ניתן לפנות בתיבה האישית, או בכתובת המייל בחתימה.

תודה ויום שקט,
אז
אזהרת קלישאה שחוקה בפנים
03/08/14 00:16
79צפיות
השבוע שוחח איתי בחור חרדי צעיר ובמסגרת השיחה יידע אותי שהקעקועים שלי מכסים על חלל שיש לי בפנים או רדידות. כשניסיתי להסביר לו שאני חושב שהם יפים עלי ושהם גם מסמלים לי דברים לא הסכים איתי.  
שחוק, מטופש אבל כל כך מצחיק שרציתי לחלוק.
עוז ברוך השב לטירוף המזרח תיכוני, (מאמין שתבין במיוחד את הטיפשות של הסיטואציה אז קבלת פנייה אישית ) לכל השאר שבוע טוב
אוֹרי
נ"ב
יהיה או לא יהיה מפגש הקיץ?
יש כנראה כמה גישות בדת..
03/08/14 01:19
31צפיות
כי אני הבנתי שיש כל מיני חיבורים עם ״אלוהים״ והבסיס הוא אמונה.. ולא משנה שם אם אתה מכוסה בקעקועים או עירום כביום הוולדך:)הבחור שדיברת איתו משקף זרם יחסית רגוע, יש הטוענים הרבה יותר רעות לאנשים שכמונו. אני לא מוצאת את זה מצחיק.. סתם חבל שהם חושבים שהם פותחים את העניים ובעצם נשארים איתן עצומות.
אוף! בא לי!
03/08/14 10:36
23צפיות
מפגש כבר.

גם לי הייתה התקלות עם דוס השבוע.
דוס: את צריכה לחייך, ולהאמין באלוהים, זה יעביר את העצבות"
אני: איזו עצבות
דוס: זו שיש לך בפנים.
אני: לא ידוע לי על עצבות.
דוס: ברור שיש, כולנו עצובים....כשנולדנו, קיבלנו מכה והתחלנו לבכות..משם העצבות.
אני: אתה רציני? זה היה לפני 31 שנה..זה כבר עבר מזמן.

אחח..כל כך אוהבת אנשים.
תמיד זה מצחיק כל פעם מחדש הערות של דוסים :)
03/08/14 13:58
14צפיות
אחותי גרה לה בכפר חב"ד , כל פעם שמגיע לבקר את האחיינים שלי כל הכפר מסתכל עליי כאילו נחת חייזר בכפר  :/

חופשי מה עם מפגש ? אומנם אנו בצל מלחמה אבל בכל זאת , אפשר אצלי בבית עם מזגן במקום המקום הקבוע שבטח במזג אוויר שכזה כולנו ניהיה מים מהלחות שם  ...
:)
יש לי שאלה מתבקשת
03/08/14 19:32
26צפיות
מדוע שמתפרסמת כאן הודעה בסגנון :" היי לכולם, עקב מאורע רגשי כלשהו שעבר עלי אני מרגיש\ה צורך עז לקעקע את זה על עצמי או לפחות למצוא איזה ציור שתמיד יזכיר לי את זה" כולנו מתגייסים לעזור לאות אדם למצוא ציור שימלא את החלל שיש בו\ה, שהרי אותו אירוע היה חזק מספיק כדי ליצור אפקט רגשי חזק עד כדי צורך להזכיר לעצמו מידי יום ובכל פעם שהוא\יא מסתכלים בראי.
ולעומת זאת כאשר מגיע אלינו מישהו ופשוט אומר לנו בפנים :" אדוני\גברתי, יש לך צורך נפשי במילוי חלל" אנחנו מתקוממים וזה נראה לנו פרמיטיווי?

הוא לא שלח אותך לגהינום, הוא לא אמר לך שבגיל 40 תצטער על הקעקועים, הוא אפילו לא קרא לך כופר\חוטא\עמלק....

כי אנחנו פורום קעקועים
04/08/14 07:02
22צפיות
זה התפקיד שלנו.
א', לעזור לאנשים שמבקשים למלא את החלל בעזרת קעקוע, בצורה הטובה ביותר.
ב', לתמוך באנשים כמונו שהחברה מחשיבה לחריגים.
ההכללה היא זו שמעצבנת, אני מניח.
04/08/14 11:23
16צפיות
ההתיימרות להכיר אדם ולקבוע עובדה עליו (אתה או רדוד או בעל צורך נפשי במילוי חלל) רק כי הוא מקועקע.

בחלק מהמקרים זה יהיה נכון, ובחלק מהמקרים ממש לא.
ברוב המקרים, אם לא בכולם, זה מורכב הרבה יותר מההכללה הפשוטה והגסה הזאת.

הנקודה היא כזאת: אתה לא מכיר את הבן אדם.
אתה יודע עליו רק עובדה אחת: הוא מקועקע.
אז מי אתה (לא אתה, הדוס שעליו מדובר) שתשפוט אותו ואת הפנימיות שלו על סמך זה?
תודה, אחי.
04/08/14 07:00
17צפיות
גם אמונה באל מייצגת חלל ופחד וכו', אבל אני לא מנסה לכפות את הקעקועים שלי על אף אחד.

ולגבי מפגש, רק תגידו, אני פה, אלה ילדה, קדימה.
נצלש....שאלה על קעקועים וקבורה...
09/08/14 01:13
14צפיות
שלום...

לרוב אני סמוייה פה אבל קוראת דיי הרבהולמדתי המון ממכ...

יש לי 12 עגילים/פירסינגים ושני קעקועים...
רציתי לשאול האם זה נכון שכשבן אדם נפטר מורידים לו את הקעקועים לפני הקבורה..
פירסינגים ועגילים אני מניחה שכן אבל האם גם קעקועים?...
אמרו לי שלא קוברים בבית קברות יהודי עם קעקוע...

מצד אחד אני מכבדת את הדת אבל הקעקועים הם חלק ממני וזה ממש מטריד אותי...
כל מי ששאלתי אמר לי מה את חושבת על זה אבל המחשבה עלתה בעקבות מות אבי ז"ל וחשבתי שכאשר זה יקרה לא אוכל להיקבר לידו...

תודה לעונים ומצטערת על השאלה הלא נעימה....

תשובה פשוטה בפנים
09/08/14 09:24
16צפיות
אדם שנפטר קוברים אותו כמות שהוא (לאחר נקיון וטהרה) ולא מסירים ממנו שום קעקוע. כל הפעולות שנעשות הם אך ורק לכבוד המת.
אמנם חשוב להזכיר שעל פי ההלכה אסור לעשות קעקועים.
חוץ מזה, במילים שלי על פי השאלות הנפוצות, ביהדות חשוב שכל חלקי הגופה יגיעו לקבורה גם אם זה חתיכת עור או איבר פנימי אז מה עשינו בזה אם מורידים לך את העור אבל אז חייבים לקבור אותו. קיצר, לא מורידים ולא נעליים. חוץ מזה, תמיד אפשר לבקש מעלי שלכת להשרף ואז להפוך לדשן. הרבה יותר אקולוגי והרבה יותר יפה לדעתי.
º
>ודה רבה על התשובה!!!
09/08/14 16:51
6צפיות
אוזניים מאוד רגישות
02/08/14 01:02
48צפיות
האוזניים שלי נורא רגישות. חיררתי פעם שלישית עכשיו אצל פירסר ועדיין התנפחה האוזן והייתי צריכה לקחת אנטיביוטיקה. בפעמים הקודמות קרה אותו דבר רק שהוצאתי את העגיל. עכשיו עבר כמעט חודש ואני רוצה להתייעץ מאיזה חומר לקנות את העגילים החדשים שלא יעשו לי בעיות? זהב אני לא רוצה. 
º
PS מדובר בעגילים רגילים לאוזניים. לא פירסינג.
02/08/14 01:02
9צפיות
היי
02/08/14 13:16
25צפיות
האם התגובה הייתה רק התנפחות ?

היה כאב? מוגלה?
האם נותרה צלקת במקום?
האם את הולכת עם תכשיטים בדרכ? (כסף/זהב/מתכות..)

כיצד טיפלת בעגילים?
היה כאב, התנפחות
02/08/14 16:04
18צפיות
ואחרי כמה ימי אנטיביוטיקה יצאה מלא מוגלה. לא נשארה צלקת. 
אני לא הולכת בדר"כ עם תכשיטים. באמת היו כמה פעמים שאפילו טבעות מכסף עשו לי פריחה באצבע, אבל אולי זה מהחום של הקיץ. בקיץ יותר קשה לי עם תכשיטים. 
טיפלתי כמו שהוא אמר ואפילו יותר. מי מלח, סבון אנטי בקטריאלי ומרחתי ויטה מרפן מסביב. לא עזר:(
אוקיי
03/08/14 17:19
15צפיות
אז שווה לבדוק אם יש לך אלרגיות למתכות. נשמע לי הסיבה.

בתנאי ואין אלרגיה למתכות:
לעקוב כמו שצריך אחר הוראות הטיפול, (פעמיים ביום, ניקוי עדין במים חמימים, ייבוש, ומריחת משחה אנטיספטית) לפחות לחודש.
במקרה של זיהום, לא להוריד את העגיל, אלא לטפל באנטיביוטיקה שנתנת ע"י רופא,
מומלץ לעשות קומפרסים של מים חמים ומלח בין לבין. עד החלמה מלאה.

במקרה של אלרגיה:
לברר לאילו מתכות אינך רגישה, ולבקש להתחורר ולענוד רק אותן.

בהצלחה !
º
03/08/14 20:01
4צפיות
תמיד עדיף טיטניום
04/08/14 07:04
14צפיות
ולאחר ההחלמה, אפשר לעבור לעץ.
º
מה שהוא שם לי זה טיטניום.
04/08/14 18:20
8צפיות
ממש מוזר
04/08/14 18:28
15צפיות
אולי תנסי לעבור לסיליקון או ביופלסט, ושוב, אחרי ההחלמה, עדיף ללכת על חומרים טבעיים.
רק הרגע שמתי לב
04/08/14 18:30
20צפיות
להודעה על "העגילים רגילים, לא פירסינג", מה ז"א? התחוררת עם מחט או עם אקדח? אם התחוררת עם אקדח, אין סיכוי שזה טיטניום אמיתי.
רציתי עם מחט
04/08/14 19:33
18צפיות
אבל הוא אמר לי שרק חור רגיל באוזן הוא עושה עם אקדח חד פעמי. כול השאר עם מחט. 
º
אם מותר אני יכולה להגיד את שם הסטודיו. הוא דיי מפורסם.
04/08/14 19:34
7צפיות
אסור
04/08/14 20:48
25צפיות
אבל אם זה מה שהוא עושה, אין שום סיבה שהוא יתפרסם, לפחות לא לטובה, יש המון סטודיואים מפורסמים, אבל הכלל שלנו לגבי קעקועים הוא ש-95 מהמקעקעים שווים לתחת ו-95 אחוז מהמתקעקעים לא מבינים מהחיים שלהם (לא רק בארץ, בכל העולם), והוא נכון גם לגבי פירסינג, בד"כ פירסר טוב יעבוד בסטודיו טוב ולהפך.
בקיצור, כמו שאמרתי, אם הוא חורר אותך עם אקדח, העגיל לא עשוי מטיטניום אלא מסגסוגת מתכת זולה המכילה אחוזים גבוהים של ניקל, מתכת שאחוזים גדולים מהאוכלוסיה אלרגיים אליה, אז קודם כל, תלכי לסטודיו איכותי (רמז, הוא לא יהיה מוכן לחורר אותך באקדח, בשום מחיר ובשום מיקום) ותקני שם עגיל טיטניום אמיתי, או שתזמיני מהאינטרנט בעשירית מהמחיר, באחד מהאתרים האמינים הבאים 
תחליפי לעגיל איכותי, תטפלי בחור כמו שצריך, 3 פעמים ביום משחה אנטיספטית בשם בפנטן פלוס או ויטה מרפן, לא אנטיביוטיקה, ואני מאמין שתוך שבועיים-שלושה הכל יהיה בסדר.
בהצלחה וכמובן שאשמח לעדכונים.
תודה כבר הזמנתי מהראשון
04/08/14 22:08
19צפיות
ברגע שראיתי ששמת קישור למישהו. 
ודוקא הוא היה מוכן, פשוט הוא אמר שזו השיטה שלו בדר"כ ולא יקרה כלום כי זה חד פעמי. אמרתי לו גם על הפעמים הקודמות ושהאוזניים שלי רגישות נתתי לו לשכנע אותי אני מניחה. 
º
04/08/14 22:53
1צפיות
מאיזה אתר המשלוח הכי זול לארץ?
08/08/14 21:30
14צפיות
ואיך בטוחים שזה באמת טיטניום אם מזמינים משם?
במיוחד אם האדם רגיש למתכות, שאז זה מאוד חשוב?
בשביל זה נתתי את האתרים האלה
09/08/14 08:39
22צפיות
אלה האתרים הכי אמינים שישי.
קרייזי הכי זולים, וגם פיינפול, אבל אני יותר סומך על פיינפול.
ואיך עובד המשלוח?
09/08/14 10:54
15צפיות
כמה זה עולה?

אני שואלת בגלל שיש לי רגישות מאוד גבוהה ואני ממש מפחדת לקחת את הסיכון.
אז אני מעדיפה לשלם את המחיר אם יש סיכון כלשהו שזה מעורבב או לא טהור.
אז תלכי עם פיינפול
09/08/14 21:06
12צפיות
או על באדי ארט פורמז.
בקרייזי המחיר זול והמשלוח ארוך.
ככל הנראה יש לך אלרגיה לניקל
04/08/14 12:18
16צפיות
בהרבה מתכות (למעשה, סגסוגות) יש ניקל: בפלדה רפואית (סוג של פלדה בלתי מחלידה בה משתמשים לפירסינג). בזהב לבן (לרוב, לא תמיד), בכסף, וכו׳. כדאי לך להתשמש במתכת שאין בה ניקל כמו טיטניום (יתכן שגם בו יש מעט ניקל) וניוביום, או בחומרים פלסטיים (צריך לבדוק אם הם מתאימים לחור חדש).
Surface/Microdermal
הודעה זו מכילה תמונות
01/08/14 19:58
132צפיות
אני מעוניין לעשות פירסינג כמו בתמונה המצורפת
לא ניתן להבין ע"פ התמונה אם זה מיקרודרמאל או סרפס בר, מה שכן מאוד אהבתי את הסוגרים שהם שטוחים כאלו ועדינים ולא גולות רגילות... הבנתם.
התייעצתי עם מספר פירסרים חלק אמרו לעשות אותו כמיקרודרמאל וחלק אמרו סרפס רגיל (מניח שהתכוונו לסרפס בר מן הסתם)
אחד מהם אמר לי שעדיף לעשות רגיל ולא מיקרודרמאל כי במידה וידחה אז הצילוק יהיה הרבה פחות נראה לעין,
מצד שני בויקפדיה רשום דווקא ההפך "Microdermal implants are a more desirable alternative to surface piercings, as they provide less scarring when removed"
מה דעתכם?

תודה :)
יש לי משהו בקשר לנלחמים עבור בע"ח
01/08/14 23:10
45צפיות
קודם כל, כל הכבוד. אני חושב שאתם אנשים גיבורים ומדהימים. דבר שני, אני תמיד רואה פעולות שאתם עושים ואני ממליץ בחום שכדי שיהיה לאוכלי הבשר יכולת יותר עמוקה להזדהות עם המסר שלכם, אז אל תנסו להראות שונים מיתר האוכלוסייה, ואני מתכוון ל-לא להתקעקע באופן מוגזם או להתחורר באופן מוגזם שיגרום לסלידה ולדחייה. כמובן שזה רק המלצה ממני אליכם כדי שתצליחו ותשפיעו על כמה שיותר אנשים. זהו מעשה מבורך.
לא מבין אותך
02/08/14 09:53
34צפיות
אחת מהסיבות שהם מקועקעים או מחוררים היטב היא כי הם לא שמים זין על מה הסביבה תגיד. בדיוק מאותה סיבה הם לא שמים זין על מה הסביבה הקרניבורית (רוב האוכלוסיה) תגיד על דעתם החריגה והשונה בנוגע לזכויות בעלי חיים.

הכותב הינו קרניבור מושבע שמקועקע רק במקומות מוסתרים כדי שלסביבה, במקום העבודה בעיקר, לא יהיה מה לומר בעניין.

מעניין
02/08/14 13:31
20צפיות
שאין לי בכלל קעקועים ולא הרבה עגילים נראים לעין
(אני עובד גם כן בעבודה ייצוגית מול לקוחות)

זה שרוב האוכלוסייה היא *קרניסטית* ובעלת מחסומי ראייה לא הופך משהו למוצדק, הרי שיעבוד ורמיסת החלש זה לא משהו חדש שהיה לאורך ההיסטוריה. גם עבדות השחורים הופסקה, ולא ביום.
אי אפשר שלא לפספס את זה בשנתיים האחרונות בישראל מגמת הטבעונות בשיא כאן, וצריכה של בשר/ביצים/חלב ירדו משמעותית, ויש עשרות של מסעדות ובתי קפה שיש להם תפריט טבעוני כי הביקוש גבוה.
אנשים מתחילים לאט לאט להבין שבעלי חיים הם לא מוצר ולא רכוש של אף אחד.
שני דברים לשניכם
02/08/14 14:12
22צפיות
הראשון הוא לקרניבור המושבע- אנא בדוק את ההגדרה לקרניבור, ותבין שבני האדם אינם קרניבורים.

הדבר השני הוא, וזאת הסיבה שאמרתי את מה שאמרתי; ראיתי את הסרטון של תנועת 269 כשהם נכנסו עם פגרי אפרוחים לרשות מסויימת בארץ שאחראית לביצוע רצח האפרוחים הזכרים ההמוני. באותה פעילות ראיתי את הסלידה של אחת העובדות מהמראה של אחד החברים בתנועת 269, והיא אמרה לו את זה בפנים, שהוא נראה מפחיד. זאת בעיקר הסיבה. אני באופן אישי מכבד ומתעניין בכל הקשור לבני אדם שונים. אני בעצמי טבעוני אדוק, אך לא אקטיביסט.

º
02/08/14 14:22
3צפיות
אכן, בני אדם הם אומניבורים
02/08/14 16:20
16צפיות
אך כאחד שחי ע"פ עקרונות הפליאו, אני מקפיד לכלול הרבה בשר בתזונה שלי (יותר משל האדם הממוצע) ולכן, לצורך ההמחשה וההדגשה של דבריי, כתבתי שאני קרניבור (וזאת כאמור, על אף שראיתי בהיגיון רב את בחירתם בטבעונות כמו בחירתם בקעקועים\פירסניגים). לא ברור לי איך דבר נון קונפרמיסטי אחד הוא "בסדר", בעוד האחר לא. וזה מה שניסיתי להעביר בהודעתי, גם אם לא יצא לי ברור כ"כ.
בסדר ולא בסדר
02/08/14 20:13
12צפיות
לא אמרתי שהאחד בסדר והשני לא. שני הדברים הם בסדר גמור.כשאדם עומד בעמדה ואמור לשכנע כמה שיותר אנשים לחשוב כמוהו, או לפחות להבין את המסר, מן הראוי שהאדם הזה יראה ייצוגי ונורמטיבי, בדיוק כמו שאדם שעובד בשירות לקוחות פרונטלי אמור להיראות. מצד שני, גם ככה הם עושים זאת בהתנדבות, ומוותרים על המון, אז עוד לוותר על הביטוי העצמי זה גם לא הוגן.
אחלה בחלה,
05/08/14 15:40
14צפיות
אבל מה הקשר לפירסינג וקעקועים?
רוצים לדון בענייני ספאם - בבקשה, יש מספיק פורומים אחרים.
יש לי כזה
03/08/14 12:31
18צפיות
רק עם סוגרים עגולים :)

עשו לי אותו כסרפיס עם מוט סיליקון, החלים מצוין וללא דחיה
יש לי גם אחד כזה :)
הודעה זו מכילה תמונות
03/08/14 13:52
106צפיות
וגם אצלי עשו אותו כסרפס  ,החלים ללא בעיות או דחיה  :)
º
ואיך הוא עכשיו?
03/08/14 17:13
7צפיות
הוא החלים ממיזמן ..
03/08/14 18:48
20צפיות
התמונה מלפני שנה בערך .. האמת שלא יודע למה חשבתי שיהיה איתו בעיות {קראתי לא מעט שיש לסרפס נטיה להידחות }אך הוא הפתיע ומהר מאוד החלים  :)

º
עם איזה מוט שלך?
03/08/14 20:35
1צפיות
º
סיליקון
05/08/14 02:47
2צפיות
זה עם סרפס בר?
04/08/14 13:21
18צפיות
והעניין הוא שאני רוצה שלא יהיה סוגרים כאלה עגולים, רציתי שטוחים כמו בתמונה שפירסמתי

º
שטוחים כאלה הם בסרפס בר.
05/08/14 07:39
7צפיות
º
עוז, מה שהיא פרסמה או אני?
05/08/14 12:54
2צפיות
º
שאת פרסמת
05/08/14 13:13
2צפיות
שאתה*
05/08/14 13:55
14צפיות
אני מקווה שאני אמצא כאלו סוגרים בסטודיו
º
אופס, סליחה.
05/08/14 14:09
שאלה לגבי העגיל
31/07/14 19:40
22צפיות
לרגל שחרורי מצה"ל בא לי לחורר את כולי! אבל זה יקר. 
הסתכלתי קצת באתרים שאתם המלצתם עליהם לקניית עגילים, האם זה מקובל להגיע עם העגיל עצמו? 200 ש"ח לכל עגיל זה קצת יותר מדי בשבילי. ככה אוכל לצמצם מעט עלויות 

בזמנו היו עגילים שאני הבאתי עצמאית
01/08/14 20:00
14צפיות
עשויים פלדה רפואית SS/טיטניום - ביצעו להם עיקור חייקים באוטוקלב והעלות ירדה ל70 ש"ח, וזה היה בסטודיו מוכר...

לא יודע איך זה היום, תתקשרי לשאול
תלוי בסטודיו
04/08/14 07:06
14צפיות
יש כאלה שמסכימים ויש כאלה שלא, תתקשרי לשאול לפני שאת באה.
שאלת פירסינג
30/07/14 17:10
42צפיות
אחרי כמה זמן אפשר להפסיק את הטיפול בפירסינג עם הסבון האנטי-בקטריאלי והספריי המחטא ופשוט להניח לו להיות? 
תודה
היי היי
31/07/14 12:24
19צפיות
על איזה פירסינג מדובר?

באיזורים שונים בגוף ההחלמה שונה. כמו כן זמן ההחלמה תלויה בצורת העשייה של החור, העגיל בחור, הטיפול, ואם ישנם זיהומים שונים.
אינדסטריאל
31/07/14 13:51
15צפיות
בדף שקיבלתי כשעשיתי אותו נכתב שבועיים שלושה. היום עברו שלושה ואני תוהה אם זה מספיק או שצריך להמשיך
רצוי
02/08/14 13:13
12צפיות
להמשיך חודש.

קחי בחשבון שזה עגיל עם החלמה ארוכה, בין 3-9 חודשים. ויש לו נטייה לעשות צרות. אז גם אחרי שאת מסיימת עם הטיפול (משחה אנטיספטית וניקוי עדין של הפרשות) שמרי עליו שלא יחטוף מכות, לא יסתבך בשיער, ולנסות להמנע מלישון עליו כי זה יוצר לחץ על הרקמה.

לגבי הסבון האנטיבקטריאלי, אם זה לא מציק לך, את יכולה מידי פעם להמשיך לרחוץ אותו בו. ככה לפנק.

תנקס
02/08/14 22:49
8צפיות
לשמור עליו לא להסתבך עם השיער זה קצת קשה כי יש לי שיער ארוך..
לגבי הלישון - התרגלתי.
הדבר היחידי שאני מרגישה שאולי יש איתו קצת בעיה היא שאני מרכיבה משקפיים, ואני מרגישה שעשו לי את האינדסטריאל קצת אחורה מדי, אז הרבה פעמים יוצא שאני מרכיבה את המשקפיים על העגיל... מקווה שזה איכשהו יצא מובן
מבינה
03/08/14 17:13
6צפיות
אם עד כה לא היה זיהום או משהו בסגנון אז נראה שזה בסדר.
אם זה מכאיב או מפריע תנסי אולי להחליף לגולה קטנה יותר.

º
אוקיי. תודה!
04/08/14 17:34
1צפיות
º
בשמחה
04/08/14 22:46
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:36
2צפיות
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:19
6צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

קעקוע ראשון. עזרה ברעיונות לקעקוע שמסמל נתינה/התנדבות
27/07/14 23:44
81צפיות
שלום לכולם 
אני מתכנן לעשות קעקוע ראשון (בשוק של הרגל למטה). הקעקוע שאני רוצה לעשות יסמל התנדבות/נתינה. ככה אני חיי את חיי, בתקווה להעביר את החיידק לילדים שלי. ניסית לחשוב על ציור שיתאים, חפרתי בגוגל ושאלתי חברים, אבל לא מצאתי משהו שהסתכלתי עליו ואמרתי לעצמי "וואו, לזה אני מתחבר"...
אשמח לשמוע אם יש לכם רעיונות 
אני הייתי
28/07/14 00:11
68צפיות
הולכת למקעקע ויושבת איתו על זה. תביא איתך כל מיני רעיונות קרובים למה שאתה רוצה והוא תוך כדי יצייר קווים כללים ואז אחרי כמה זמן יזמין אותך לראות סקיצה.. אם תואהב על ההתחלה מעולה, אם לא, תגיד ותשבו על זה ביחד..תביא איתך כמה שיותר דוגמאות לדברים שקרובים אלייך. מקעקע טוב יקשיב לך וישלב את הרעיון שבראש שלך יחד עם מה שהבאת ויעשה מזה משו טוב:)
אחלה רעיון בפנים
30/07/14 11:10
24צפיות
אריזת מתנה יכולה להיות קעקוע מקורי וממש יפה אם עושים אותו היטב.
אני הייתי לוקח את זה למקום נקי
30/07/14 23:40
23צפיות
הייתי עושה קעקוע של משהו ברור, מובן וכמובן גם משהו שנראה יפה על הגוף. ---> 2 כפות ידיים פתוחות בתנועה של נתינה. אתה יכול לשים משהו יפה שמסמל עוד יותר את הנתינה עם אובייקט שנמצא בתוך כפות הידיים. אני מצרף תמונה.
º
אהבתי
31/07/14 12:24
4צפיות
עדכון
31/07/14 23:30
26צפיות
תודה לכם.
נפגשתי עם המקעקע אחרי שהכין לי שתי סקיצות. הסקיצות היו יפות אבל עם יותר מדי פרטים אז ביקשתי ממנו לעשות משהו יותר פשוט.
עדיין שובר את הראש על כיוון לקעקוע וכרגע די סומך עך המקעקע שיבוא עם רעיון שידהים אותי.
הקעקוע של הידיים מרגיש לי רגיל מדי...אני מחפש משהו מיוחד ושונה (עד כמה שאפשר כמובן).
נראה לי שהבנתי לאן אתה חותר
01/08/14 16:04
24צפיות
כשאני חשבתי בעבר על משמעות עמוקה לקעקוע, לא רציתי שאנשים יסתכלו על הקעקוע וישר יבינו את המשמעות או את המסר, אלא ישאלו ויבינו כמה עמוקה המשמעות והסיפור שעומדים מאחוריו--> אז חיפשתי משהו שיהיה מקביל לעולם שלי או למשמעות שאני רוצה להעביר. במצב שלך, הייתי מחפש סיפור של דמות שמאופיינת בנתינה וטוב לב. במידה ואין לך בעיה לקעקע דמות מאיזה מיתולוגיה יוונית או של אל שמאופיין בתכונות אלו, אז זה יכול להיות מאוד מרתק ומהנה בשבילך. יש כל כך הרבה סיפורי מיתולוגיה מדהימים שבטח תתחבר לדמויות ותרגיש שהן ממש מייצגות אותך.
מצרף קישור לדוגמא
01/08/14 16:05
14צפיות
מרגיש לי מוזר
01/08/14 16:41
22צפיות
אהבתי את הכיוון שלך, אבל זה מרגיש לי מוזר לקעקע דמות כלשהי ממיתולוגיה. אני מעדיף ציור שמבטא את מה שאני מרגיש. הבעיה היא שהסקיצה שהמקעקע הראה לי הייתה עם הרבה פרטים קטנים. בגודל שאני רוצה (משהו לא גדול כל השריר למטה ברגל), קעקוע עם פרטים קטנים לא יתאים...
תנסה
01/08/14 21:45
19צפיות
לדפדף בספר ״העץ הנדיב״...
חשבתי על זה
03/08/14 00:24
12צפיות
תודה :)
º
04/08/14 07:08
6צפיות
º
איזה חמוד ועוזר אתה
02/08/14 13:17
10צפיות
הקעקוע שעשיתי!
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 14:16
27צפיות
הלב שלי דפק בזמן שעשיתי את הקעקוע כמו שהוא דפק ביום שהתחתנתי (אשתי לא אהבה לשמוע את ההשוואה הזאת...).

האומן שעשה את זה הוא ויזי קעקועים ממרכז העיר בירושלים. זה יצא יותר טוב משחשבתי 
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:59
5צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

אליאב קעקועים-זה מהאח הגדול.מה דעתכם?
26/07/14 20:52
119צפיות
מקעקע טוב?

הוא נמצא באח כרגע אז מותר לדבר עליו.
ע"פ חוקי הפורום
26/07/14 21:53
87צפיות
אנחנו לא יכולים להמליץ על מקעקעים.
בלי קשר להאם הוא באח הגדול או לא.

תעבור על תיק העבודות שלו, תשווה לאחרים ותחליט האם הוא טוב או לא.
שאלה על שיטות טיפול שונות בקעקוע חדש
25/07/14 18:05
108צפיות
שלום לכולם,
אתמול עשיתי קעקוע, ברגל, במכון בירושלים, הם היו מקסימים והקעקוע יצא מעולה. בסוף כל התהליך, שמו לי תחבושת ניילון שקופה כזו שאמרו לי להישאר איתה 24 שעות ונתנו לי משחה בשם "goo" שלפי ההוראות מהמקעקעת אני אמורה לשים ממש כל הזמן (לשים, כשאני רואה שמתייבש, לשים שוב וכו' ואם אני לא רוצה לשים 5-6 פעמים ביום, אפשר לשים פעמיים ביום בלבד ולחבוש עם פד גזה). לפני שנה וחצי כמעט עשיתי קעקוע קטן יותר, בעורף, במכון בתל אביב. שם, שיטת הטיפול שנתנו לי הייתה שונה לגמרי. הייתי צריכה להוריד את הניילון אחרי כמה שעות בודדות ואמרו לי לקנות משחה בשם "בפנטן פלוס", שידעתי שהיא מוכרת ומומלצת, והייתי צריכה לשים אותה פעמיים- שלוש ביום בלבד. מה גם שמעולם לא חבשתי את הקעקוע הזה.
על שני המכונים אני סומכת, אבל אני תוהה איזו שיטת טיפול מומלצת יותר. בנוסף, אני לא עד כדי כך מבינה בכל עולם הקעקועים אבל על המשחת goo הזו מעולם לא שמעתי ואילו על בפנטן פלוס אני שומעת כל הזמן. מישהו מכיר את goo? באיזו מהמשחות כדאי לי להשתמש? ולגבי החבישה, דווקא שמחתי על האופציה כי אני חיילת וביומיום שלי מסתובבת עם נעלי צבא גבוהות וגרב שמגיעה עד הברך (הקעקוע בצד האחורי של הרגל, למטה) אבל אינטואיטיבית יש לי הרגשה שהקעקוע צריך "לנשום"... לא יודעת. בכל אופן, אשמח להמלצות ומיקוד.
תודה רבה ושבת שלום (:
תעשי מה שאמרו לך במכון בתל אביב
26/07/14 20:35
57צפיות
בפנטן פלוס שלוש פעמים ביום, לדאוג לשטוף ולנקות את האיזור לפניי ושייתיבש לבד מהאויר..
לא לשים עליו פד ולא ניילון.
(בעיקרון אחרי הקעקוע אז צריך להיות עם הניילון הנצמד רק כמה שעות ואז להוריד ולשטוף.. אין צורך להיות איתו כ״כ הרבה זמן, המקום הפצוע צריך לנשום)
ככה שבועיים:) +-
הוראות טיפול
26/07/14 21:56
69צפיות
אני בדרך כלל נשארת על ניילון נצמד, בלי שום חומרים בשלושת הימים הראשונים. מחליפה אותו כ3-4 פעמים ביום ומנקה עם מים פושרי וסבון לפני כל עטיפה.
אחי כן אני משתמש בויטה מרפן או ביפנטן + במשך כשבועיים, 3 פעמים ביום. בלי לחבוש!!

לא מכירה את המשחה של הסטודיו הירושלמי אבל לחבוש בדזה אחרי ששמת משחה נשמע לי אוטם מדי ולא מבריא במיוחד. קעקוע צריך לנשום.
קעקוע צריך לנשום ואת אוטמת אותו 3 ימים?
27/07/14 08:07
55צפיות
גזה הוא בד נושם, הוא רק מגן מפני שפשופים ומאפשר למשחה להישאר קצת יותר זמן על הפצע.
אני לא מבינה את ההגיון לאטום קעקוע ליותר ממספר שעות, וגם אז זה בעיני רק בשביל למנוע לכלוך של הסביבה. מעבר לכך? זה לא עושה דבר ואין בכך שום הגיון רפואי.
חבישה
27/07/14 12:48
45צפיות
הניילון הנצמד מונע מהדבקות של אבק ולכלוך בימים הראשונים. וגם מונע מגע ישיר של העור עם בגדים וסדינים..מה גורם לו להדבק אליהם.
חוץ מזה כמה מקעקעים אמרו לי שזה שומר טוב יותר על הצבעים...
ניילון נצמד זו המצאה של המקעקעים
28/07/14 13:52
36צפיות
לא חובשים אף פצע עם ניילון נצמד, וגם במקרים של פצעים אחרים פוחדים מזיהום והגעת לכלוך לאזור.
אני תוהה מאיפה הגיע עניין הניילון הנצמד, מעבר להיותו זול וזמין.

ואיך זה שומר טוב יותר על הצבעים? צבע שנכנס לשכבה הנכונה ישאר שם והניילון הנצמד לא ישפיע על הישארות או חדירה לשכבה הנכונה. בקיצור, לא מבינה את העניין הזה.

אישית הלכתי עם הניילון כמה שעות, אח"כ רחצתי את המקום והמשכתי לטפל כרגיל (שטיפות, משחה וכו', וכשלבשתי משהו שלא רציתי שיתחכך בזה שמתי על המשחה פד גזה והדבקתי מסביב.)

אני טיפלתי בקעקוע-שניים עם ניילון נצמד
29/07/14 15:00
13צפיות
שמתי שלוש פעמים ביום משחה ואז גם החלפתי ניילון, ועם זה המשכתי שלושה ימים בערך (אחרי זה רק משחה, כמובן)
אני לא יודעת אם זה שומר על הקעקוע יותר טוב בהמשך או לא, אבל זה הופך את הההחלמה ל*הרבה* יותר נעימה וקלה. זה מייצר אמנם ים ג'יפה (באמת, זה דוחה), אבל זה ממש מקל על ההחלמה.
זה לא מתאים לכל קעקוע מן הסתם, ועשיתי את זה רק עם קעקועים קטנים באיזורים שנח לשים עליהם ניילון, אבל זה היה שווה. 
מממ...
30/07/14 14:15
8צפיות
סתם מחשבה..לא חושבת שבריא לשים משחה על הקעקוע ואז עליו ניילון נצמד זה יוצר חממה לקעקוע ובמקום שהוא יהיה נקי ממים וסבון וינשום אויר אז שמת אותו עם משחה צמיגית בניילון במזג האויר הישראלי.. לא סתם היה מלא ג׳יפה...לפי מה שאני יודעת השיטות טיפול מגוונות כמו שהעלו פה.. אבל ניילון לחוד משחה לחוד ופד גזה לחוד.. לא עושים מיקס.
כאמור, זה מה שהומלץ לי אז, וזה עבד
30/07/14 15:57
9צפיות
לא מתיימרת להמליץ על שיטות טיפול או להגיד מה השיטה הכי טובה, רק יכולה להעיד שגם ככה טיפלתי, וזה עבד טוב.
מסכימה
02/08/14 21:53
8צפיות
גם אני לא חושבת שזה מתחבר ביחד.

או משחה, או ניילון...
לגבי הפד גזה אני לא בעד, לא חושבת שהסיבי בד יעשו טוב לקעקוע. חוץ מזה שאף פעם לא שמעתי על השיטת טיפול הזו.
תודה (: שאלה לגבי החבישה
27/07/14 12:08
31צפיות
בימים שהייתי בבית הסתובבתי עם מכנס קצר והכל היה סבבה, לא הרגשתי צורך לחבוש את הקעקוע (אלא אם יצאתי לשמש ואז כן). אבל כמו שאמרתי, אני חיילת, מחר אני חוזרת לבסיס ואני מסתובבת שם עם מדי ב' כמובן, גרב עד הברך (שמכסה את האיזור של הקעקוע) ונעליים גבוהות. זה בסדר לשים את הגרב ישירות על הקעקוע מבלי לחבוש אותו?
לגבי המשחה,
27/07/14 10:48
44צפיות
התקעקעתי מס' פעמים בסטודיו הזה, הם בשנתיים-שלוש בערך מוכרים את המשחה הזו..
אני אישית עברתי כבר 2 החלמות מוצלחות איתה, ואני מכירה אנשים נוספים שהשתמשו בה והקעקוע החלים מצויין :)
להיות מקעקע בארץ
24/07/14 22:04
75צפיות
חשבתי על זה הרבה בזמן האחרון, אני אוהב לצייר וזה תחום מאוד מעניין וכל קעקוע אני אוכל לעשות בלי פחד של מה יהיה בעבודה.
אבל זה נראה לי על גבול הבלתי אפשרי, מי ירצה להתקעקע אצל בנאדם שלא קיעקע אף אחד מעולם? ואיך לומדים ומקבלים הכשרה? בית ספר לאמנות? איך זה הולך בארץ?
הפרשות מעגיל-מה לעשות
24/07/14 19:15
69צפיות
מזה כמה ימים יש לי הפרשות מעגיל בתנוך,יורד גם קצת דם וזה גם כואב כשאני נוגעת.

רואי לציין שזה עגיל שלישי בתנוך שעשיתי עם מחט לפני מעל חודש ויכול להיות שזה קצת על הסחוס כי זה גבוה יותר מעגיל רגיל בתנוך.

מה עושים?
º
רואי=ראוי
24/07/14 19:17
6צפיות
הולכים לרופא
24/07/14 20:25
42צפיות
ומקבלים משחה אנטיביוטית, זה נשמע כמו אינפקציה, אם זה היה בלי כאבים וכו', הייתי אומר בפנטן פלוס, אבל זה לא נשמע טוב ולהזיק זה לא יכול.
º
תודה
02/08/14 01:17
2צפיות
נזם
23/07/14 18:54
65צפיות
איך מורידים עגיל לחת מהאף?
אצל פירסר :)
23/07/14 21:16
46צפיות
או..
פעם הורדתי עגיל לחץ עם פלאייר- מרחיבים בעזרתו את החישוק ממש טיפה כך שהכדור קופץ החוצה. אבל ממש ממש בזהירות כדי לא לפגוע בשום איבר חשוב.

עדיף אצל פירסר.
º
מושכים את הכדור.
24/07/14 07:24
10צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום