לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פירסינג וקעקועים החלו מפולחנים דתיים לפני אלפי שנים. כיום חירור וקיעקוע הגוף הן צורות מקובלות לקישוט הגוף, גם בעולם המערבי.

Piercing: The practice of having a hole made through a part of your body so that you can put a jewllery in it (MACMILLAN English dictionary)

קעקוע: ציור או סמל חרות בעור הגוף, בעיקר על ידי דקירה או צריבה בעור ומריחת המקומות הללו בצבע שאינו נמחה (מילון אבן שושן)

אתם מוזמנים להכנס ולהשתתף בדיונים בפורום! שמרו על כללי הפורום וכבדו את שאר הגולשים.

לכל פניה, בקשה, טענה, המלצה וכו' - תיבות המסרים שלנו פתוחות בפניכם. שהות מהנה

כפות ידיים, צוואר, פנים.
14/09/14 06:18
90צפיות
אלרגיה לבפנטן וויטה מרפן (+ שאלה לא קשורה)
13/09/14 23:37
91צפיות
היי.
יש לי מן אלרגיה מוזרה לבפנטן ולויטה מרפן, זה עושה לי פריחה מאד מגרדת.
מכירים תחליפים? 
סיימתי לפני שבועיים סשן ראשון של קעקוע גדול ואני כולי תפרחת מתגרדת. זה גורם לי לגרד בלי סוף את הקעקוע ולכן משיג תוצאה הפוכה. כרגע הקעקוע כבר החלים, והחלים יפה, אבל לקראת הסשן הבא הייתי שמחה למרוח על עצמי משהו שלא מטמטם את העור שלי וגורים לי ולקעקוע לסבל.

ושאלה לא קשורה:
הפרדתי בין החתולות כשהן רבו ואחת מהן נעצה בי ציפורן בדיוק בתוך הקעקוע (אחד אחר, בן שנתיים). זה כנראה היה עמוק כי הופיעה במקום נקודה שחורה כהה. מדובר בקו שחור עבה יחסית שכבר דהה קצת, ובתוכו יש נקודה כהה. אף אחד לא שם לב לזה אבל לי זה מפריע. יש משהו לעשות? לא בא לי לעבור על כל הקעקוע מחדש וגם אין כל צורך כי הוא נראה נפלא. אם אלך עם זה למקעקעת יהיה לה מה לעשות או שאצטרך לחיות עם זה? והכי חשוב- זה יכול להחמיר? זה רק בן כמה ימים. יש מצב שזה יחמיר איכשהו? יודעת שקשה לענות בלי לראות את המקום אבל אולי למישהו/י יש ניסיון עם פציעות קעקוע.

תודה רבה!

סגור שזאת אלרגיה למשחות?
14/09/14 05:31
54צפיות
לפי מה הגעת למסקנה הזאת? זה כבר קרה לך בקעקועים הקודמים? מה עשית? הקעקוע מכיל אדום במקרה? כי זה נשמע ממש מתאים לזה. 
במידה וזה אכן המצב, אין הרבה מה לעשות, תתייעצי עם רוקח.
לגבי הפציעה, עור מקועקע הוא כמו כל עור רגיל, אם תהיה צלקת, הקעקוע ייפגע, אם לא, אז לא, אפשר בהחלט לעבור.

º
אם זו אכן אלרגיה הייתי משתמשת במקום במשחת סילברול
14/09/14 10:06
25צפיות
מסכים עם עוז. אולי זה הקעקוע
15/09/14 22:27
53צפיות
שימי יד על הקעקוע (בלי משחה, קעקוע נקי). אם הוא מרגיש מעט נפוח, חם ואולי רגיש למגע, אז זה לא למשחה, אלה תגובה אלרגית לקעקוע.
סבלתי לפני שנה ממשהו דומה.
קעקוע בזרוע שמספר ימים אחרי סיום ההתקעקעות התחיל לגרד בצואה איומה. פשוט פיתחתי תגובה אלרגית לצבע האדום.
לצערי זה נגמר בטיפול אנטיביוטי+סטרואידים, ועד היום אני עם טיפול סטרואידאלי מקומי.
כמו שאמרו
16/09/14 12:52
40צפיות
מעלי.
נשמע קצת מוזר האלרגיה למשחה.
לדעתי סביר יותר שאת אלרגיל לצבע או משהו אחר.

אם אכן מתגלה אלרגיה למשחה, מה שאני הייתי עושה זה נמנעת ממנה ולא מורחת שום דבר, רק מנקה כמה פעמים ביום עם מים וסבון ומרחיקה ממקורות לכלוך ובגדים צמודים או משפשופים.

זאת בדוק אלרגיה
18/09/14 23:14
44צפיות
זה הופיע לי החל מהקעקוע השלישי בכל קעקוע (סה"כ חמישה).
כשאני מפסיקה למרוח את המשחה הפריחה נעלמת.
מרחתי אותה לפני כמה ימים על אזור רנדומאלי בגוף שאינו מקועקע ואכן תוך דקות הופיעה פריחה.
זה גם לא מפתיע אותי כי העור שלי סופר אשכנזי ורגיש.

כעקרון בקעקועים קודמים זה לא הפריע לי כי היה מדובר בעבודות קטנות. עכשיו זאת עבודה ענקית ופשוט כל הצלעות + מותן + בטן/גב שלי פורחים וזה בלתי אפשרי לתפקד ככה.

עוד שבועיים יש לי סשן שני, אתייעץ עם המקעקעת ובתקווה אחזור עם עדכונים.

תודה לכולם על התגובות :)
º
נסה סילברול באזור אחר
19/09/14 06:50
7צפיות
º
אני לא מבין למה אין פה תמונה..........
21/09/14 09:00
7צפיות
הלו
12/09/14 20:12
134צפיות
מה קורה?

דבר טוב שקרה השבוע:

דבר רע שקרה השבוע:

התחדשות שבועית:

מי/מה גרם לכם לחייך?

מי/מה עצבן אתכם?

שלושה דברים שחסרים לי עכשיו בחיים הם:

הבנתי שאין תקווה לאנושות כש:

הבנתי שיש תקווה לאנושות כש:

סופש נעים!

ואם אתם לא קמצנים אתם תוסיפו תמונה.

!

ואתן דוגמא אישית
הודעה זו מכילה תמונות
12/09/14 20:35
262צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
לא יודעת כמה זה טוב, עשיתי את המבחן רישוי ביום שני. ויצאתי בהרגשת ככה ככה... החלק השני היה די איכס רציני וישר משם הלכתי הביתה קצת מדוכדכת ואכלתי המון קרוטונים (בלי מרק. זה הסימן שאני מדוכאת. קרוטונים. אוכל נחמה לנועה המייבבת).
אבל החלק הטוב בזה הוא שסיימתי את החרא הזה סוף סוף. למדתי לזה איזה חודשיים וזה כבר עבר כל גבול
בנוסף מחקתי כמה דברים מרשימת הטו דו ליסט המאיימת שלי.
דבר רע שקרה השבוע:
המבחן הזה לא היה להיט מרהיב. תפוסים לי השרירים ברמה מפחידה. ויש לי מן בחילה כבר יומיים בלתי מוסברת בעליל שדי מבאסת אותי.
התחדשות שבועית:
סתם בזבוזי כסף על אוכל וכאלה. אני מתה ללכת לסרט בקולנוע. חשקוק פתאומי.
וכנראה מצאתי דירה אז מזלטוב לי.
מי/מה גרם לכם לחייך?
 הכלבה שלי כנראה. אחותי. אחיינית שלי. ופה ושם.
מי/מה עצבן אתכם?
לא ככ עצבנית השבוע  
 מלא כסף.
מלא מזל.
אהבה הדדית, מספקת, ובריאה...
לא רק השבוע האמת...
 המצב בארץ, יחס לבעלי חיים, יחס לאנשים בכללי. טמטום, גזענות. ושני בנים שהתחילו איתי לאחרונה. 
המשפחה שלי, חיוך אקראי, שביב תקווה.

º
כפרעל העיניים האלה
13/09/14 17:03
18צפיות
º
13/09/14 21:15
3צפיות
º
13/09/14 21:14
3צפיות
טפו? טפו
הודעה זו מכילה תמונות
12/09/14 22:23
198צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: בסופ"ש שעבר הייתי במציאות אחרת לחלוטין, במקום טיולי הקיץ הרגילים שצה"ל זיין לי אותם. אתמול הייתה חזרה לאימונים סדירים אחרי שחודש וחצי כמעט בלי כלום (מילואים, סאבלוקסיישן ולאחריו כיווץ נוראי בכתף, בלהבלהבלה).

דבר רע שקרה השבוע: לחזור לארץ. הלם חוסר-תרבות. מדהים אותי איך מדינה אחת מורכבת משבעה מיליון מגעילים, גזענים ואפסים. אחד הפסטיבלים שאני הכי אוהב שהייתי בו עכשיו - זו הייתה הפעם האחרונה שלו, אנחנו כולנו עצובים בגלל זה.

התחדשות שבועית: כמה תקליטים מחו"ל, שני בקבוקים ממשקה שאני מאוד אוהב מחו"ל.

מי/מה גרם לכם לחייך? אנשים שלא ראיתי קרוב לשנתיים ואף שלוש, היו כמה Reunions מעולים.

מי/מה עצבן אתכם? האנשים במדינת ישראל. המציאות. הבולשיט. החירטוטים. השנאה התהומית לכול מה שאינו יהודי. התירוצים. הגועל והחלחלה.

לא להיות כאן,
לא להיות מפגר,
הר של שרימפס.
בסדר הזה.

כשהמנדט הבריטי החליט להסתלק.
חלאס, ניסינו בעצמנו קצת. לא הולך.
וכמובן, שכשהממשלה מממנת התנחלויות בעוד שהפריפריה מקבלת זין, וכשמדינה מחליטה לצאת למבצע כזה או אחר בשביל להעביר גזירות כלכליות בזמן שכולם דבוקים לפורנו-ביטחון בטלוויזיה.

NOPE. 

בתמונה: אני, פיכח כמובן. עם ידידה טובה מצרפת. גם פיכחת.
בעוד שפיכחים אחרים מצלמים אותנו.
בואנה
13/09/14 18:26
69צפיות
השיער שלך ממש ממש יפה.
מניאק.

כאילו יש לי הרגשה שאתה מה זה חייב לי קפה.
º
13/09/14 21:16
1צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
13/09/14 01:41
157צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: חלפה לה מחלה שהייתי חולה בה 10 ימים רצוף

דבר רע שקרה השבוע: טפו טפו טפו דווקא היה שבוע טוב

התחדשות שבועית: למי יש כסף לזה

מי/מה גרם לכם לחייך? לקוחה בעבודה...

מי/מה עצבן אתכם? נהג אוטובוס היום בצומת.

שלושה דברים שחסרים לי עכשיו בחיים הם: ילדים / חיבוק / סושי

הבנתי שאין תקווה לאנושות כש: נולדתי

הבנתי שיש תקווה לאנושות כש: על תצחיקי אותי האנושות חסרת תיקווה ממש פצצה מתקתקת להשמדה עצמית

סופש נעים! שיהיה לכולנו רק בשורות טובות ומי שחולף בלונדון שיקפוץ לפיינט / סקס / טיול מודרך או מה שבא לכם חסר לי כאן ישראלים לאחרונה

ואם אתם לא קמצנים אתם תוסיפו תמונה.

לייק על התמונה ;)
13/09/14 18:25
36צפיות
כל כך בא לי לקפוץ ללונדון.

וגם לי חסר חיבוק שחושבים על זה.
תורי הגיע.
הודעה זו מכילה תמונות
13/09/14 13:45
155צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: השבוע הזה נגמר.

דבר רע שקרה השבוע: השבוע הזה התחיל, הכל לא זרם כמו שצריך..אני מתחיל להקיא מאנשים בעבודה.

התחדשות שבועית: שום התחדשות שבועית.

מי/מה גרם לכם לחייך? האמת שכל השבוע הזה באמת היה חרא. והייתי מוקף באנשים שאני שונא.
שבוע הבא הולך להיות שיפור עצום.

מי/מה עצבן אתכם? צביעות של אנשים, אנשים סאחים בהווייה שלהם (אטומים,יותר מדי מיינסטרים).

שלושה דברים שחסרים לי עכשיו בחיים הם: חופשה לחו"ל, קעקוע ועוד קעקוע :)

הבנתי שאין תקווה לאנושות כש: כשאתה נולד בישראל ואתה מבין כמה חרא פה וכמה אנשים מגעילים יש כאן באמת שנשבר
לי הזין מהאטימות של האנשים שחיים פה..ישראלים מנסים להתסיס ולהלהיט כל דבר קטן..צריך עוד חצי שנה בגרמניה.

הבנתי שיש תקווה לאנושות כש: יש כזאת?

תמונה שלי מלפני חצי שנה...
מגולח למשעי.

חתיכי
13/09/14 18:28
59צפיות
מה ישתנה שבוע הבא?

אני בעד שינוי לטובה...
נמנמ
הודעה זו מכילה תמונות
13/09/14 17:20
146צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:  גזרתי את כרטיס האשראי שלי . שיחה טובה עם אמא , אחרי הרבה זמן שלא .
דבר רע שקרה השבוע:  נכנסתי לבדוק את גודל המינוס , גזרתי את כרטיס האשראי שלי .
התחדשות שבועית:  כלום .
מי/מה גרם לכם לחייך?  לפני כמה שעות דיברתי עם חבר טוב שנמצא עכשיו בהודו , שיחה מלב אל לב . התגעגעתי אליו .
מי/מה עצבן אתכם?  המתוסבך שלי .
שלושה דברים שחסרים לי עכשיו בחיים הם:  4 אלף ש''ח , אהבה בריאה , חיבוק טוב .
הבנתי שאין תקווה לאנושות כש:  כשחזרתי השבוע הביתה מוקדם מהעבודה והתיישבתי עם ההורים בסלון והם ראו 'אמא מחליפה' או משהו כזה בערוץ 2 . מזעזע .
הבנתי שיש תקווה לאנושות כש:  נמנמנמנמנמ .

תמונה - החיים כל כך יפים כשלא עובדים מהבוקר עד הלילה .
כמה יפה
13/09/14 18:29
61צפיות
הרסת אותי.

כמה המינוס...?
האמת שהייתה תקופה שחשבתי שאיבדתי את הכרטיס אשראי שלי וזה יצא התקופה הכי חסכונית בחיי.
הודעה זו מכילה תמונות
14/09/14 19:28
137צפיות

מה קורה? הכל מעולה :)

דבר טוב שקרה השבוע: לא יודעת, שאלה טובה..

דבר רע שקרה השבוע: עצבים, הרבה הרבה עצבים.

התחדשות שבועית: לא משהו מיוחד..

מי/מה גרם לכם לחייך? ראיתי את הסרט "אפס ביחסי אנוש", באתי לסרט די סקפטית (סרט ישראלי בכל זאת), אבל האמת שהיה ממש אחלה!

מי/מה עצבן אתכם? כולם והכל.

שלושה דברים שחסרים לי עכשיו בחיים הם: כסף, עניין, וכשרון במשהו.. כל דבר..

הבנתי שאין תקווה לאנושות כש: כל פעם שאני נתקלת באדם שהולך בכיוון הלא נכון של האבולוציה. ואני נתקלת בהם די הרבה..

הבנתי שיש תקווה לאנושות כש: טרם.
15/09/14 06:41
50צפיות
ברגת אותי עם הטרם, בהחלט מסכים איתך.
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:30
26צפיות
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הבל הבלים, הכל הבל.
11/09/14 22:06
52צפיות
או בעברית, תפסיקו לזיין לי את המוח, הכל פאקינג בולשיט אחד גדול.
עאלק רוחניות, בסדר.
התייעצות לגבי קעקוע בחו"ל + קאבר
11/09/14 01:22
113צפיות
אהלן,
יש לי בראש רעיון לקעקוע כבר זמן מה, וחשבתי שכדאי לעשות אותו בחו"ל, בעיקר כי יש סיכוי שאהיה בצ'כיה, גרמניה והולנד בתקופה הקרובה.
אני יודע פחות או יותר איך אני רוצה שהקעקוע יראה, אבל אין לי סקיצה או משהו כזה, אלא מגוון רב של תמונות שכל אחת מהן מייצגת חלק ממה שאני רוצה.. 
הייתי שמח לשמוע תיאורים מחבר'ה שעשו קעקוע אצל מקעקע מחו"ל.. תיאור של הפרוצדורה: איך קבעתם איתו, עד כמה זה שונה מבארץ (בדיעבד?), וגם לגבי המחיר..
אני מסתכל על עבודות של מקעקעים רבים, גם דרך כל המגזינים והתמונות שרצות כאן, וגם דרך כל מיני מקעקעים באינסטגרם. 
ההיחשפות הזו שלי ממחישה לי עד כמה לא בא לי להתפשר על עבודה בינונית, וגורמת לי להבין שאני מוכן להשקיע את כל מה שיידרש לצורך כך.
בגדול, תהיתי אם אני סתם מרחיק לכת, ושאולי יתכן שבארץ אקבל את מבוקשי.
בכל מקרה, מדובר על ראקון שיתחיל בכתף הצדדית ויתפרס על הזרוע.
בא לי שהעבודה תהיה כמה שיותר ריאליסטית, בוגרת ואלגנטית.
לראקון תהיה חליפה, זה הקעקוע שממחיש את מה שאני רוצה.. http://exytinglyfe.files.wordpress.com/2012/09/rac...
כמובן שזה לא נגמר בזה.. את הראקון הייתי רוצה בצורה הרבה יותר מושקעת.. http://sommersendoriginals.com/myPictures/Paddle%2...
אני מדבר כאן על "בגדול".. מן הסתם שיש פער די גדול בין מה שמצאתי בתמונות לבין איך שאני רוצה את הקעקוע בפועל, אבל כל דבר בעתו.

אין לי יותר מדי נסיון עם קעקועים, עשיתי לפני שנתיים קוי פיש שבדיעבד אני חושב שהוא בינוני מינוס, למרות אהבתי הרבה עליו. טוב נו, זו הייתי קפריזה שתקפה אותי בגיל 17 וחצי..
חשבתי שאם כבר אעשה גיחה לחו"ל, ואם כבר קעקוע רציני, אעשה לקוי על הדרך קאבר הולם https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-...

למרות החפירה שהתחלתי כאן, הייתי שמח לשמוע על הפרוצדורה של קעקוע בחו"ל, את דעתכם על הרעיון של הראקון, את דעתכם לגבי קאבר לקעקוע שלי.. עד כמה זה ריאלי, והאם אפשר להפוך אותו לקעקוע ברמה גבוהה? או אפילו סתם עצות מחבר'ה עם נסיון.. יכול להיות שדברים שאני רואה, בחור בן 20 כמעט, חלקכם ראיתם ואולי שכחתם.. אולי אני פזיז ולא שקול ואולי אני יכול לעוף על עצמי במידה ואתנהל בצורה נכונה ושקולה? כך או כך, הייתי שמח ללמוד מהנסיון שלכם.. תודה על הסבלנות :)
כמה דברים
11/09/14 06:33
66צפיות
א. עזוב את הקוי, הוא דווקא בסדר גמור, שלא לדבר שזה כמעט בלתי אפשרי לעשות קאבר על דבר כזה גדול וצבעוני, חבל, עזוב אותו.
ב. הרפרנטים שהבאת לגבי הדביבון (תסלח לי, חרפן אותי), ממש לא מוצלחים, אני בטוח שתוכל למצוא דברים יותר טובים.
ג. לגבי הקטע של חו"ל, אני לא הייתי ממליץ, אלא אם אתה נשאר במקום תקופה, כי זה לא יהיה קעקוע קטן או פשוט, ויכול להיות שתצטרך כמה סשנים, מעבר לזה, זה בהחלט מעשי, יוצרים עם המקעקע קשר במייל ושואלים את כל השאלות.
ד. לגבי הסקיצה, בהחלט מומלץ, עדיף לבוא עם כמה שיותר רפרנטים, תמונות, ציורים וכו' (עדיף לא קעקועים) ולהכין עם המקעקע סקיצה מקורית, איך עושים דבר כזה עם מקעקע מחו"ל, אין לי שמץ.
ה. תיכנס לדף שלנו בפייס (קישור בחתימה שלי), מעבר לעובדה שתיחשף שם להמון עבודות של המקעקעים הכי טובים בעולם, תוכל לראות באלבומים את תיקי העבודות של המקעקעים הכי טובים בארץ, ואני בטוח שתמצא שם מישהו שיענה על הדרישות שלך, ושם גם נוכל להמליץ יותר ספציפית.
ו. מעבר לכל זה, אם תישמע לכל זה, אין שום סיבה שלא תוכל להגיע לקעקוע ברמה גבוהה, אבל אל תמהר לשום מקום, תחסוך כסף ותעשה את זה כמו שצריך, וכמובן שככל שהמקעקע ברמה יותר גבוהה, ככה רשימת ההמתנה שלו יותר ארוכה, אבל כמובן שזה יהיה שווה את זה.

|תפוז| אנשים דואג לבריאות שלכם
10/09/14 10:53
18צפיות
|נורה| היום בין השעות 20:00-22:00 נארח בפורום דיאטות ואורח חיים בריא את אייל אברהם לוי מומחה ליישום ערך עצמי גבוה,פסיכולוגיה ולדימיון מודרך NLP
אייל יענה על שאלות בנושאים:  איך להתמיד בתהליך הרזיה/ אורח חיים בריא, איך להיכנס לתהליך ארוך טווח עם ציפיות נכונות, מהי אכילה רגשית ואיך מזהים את הרגש ממנו אנו אוכלים.

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|תו| היכנסו עכשיו לפורום סטודנטים כתבו לנו איזה שיר של איפה הילד אתם הכי אוהבים ושמזכיר לכם רגע של נוסטלגיה בחיים שלכם.
ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי להופעה שתתקיים בחמישי הבא!

|בלונד| הזדמנות אחרונה לזכות בכרטיס זוגי לליידי גאגא|!|
היכנסו עכשיו לפורום מצעדים וביקורת מוזיקה וכתבו לנו מה אתם הייתם לובשים להופעה של ליידי גאגא בהשראת הליידי? ואולי תזכו!

ניצול שרשור- מכירת כמה עגילים
הודעה זו מכילה תמונות
10/09/14 18:52
113צפיות
היי. נשארו לי כמה עגילים שאני מעוניין למכור.
כולם נקנו בסטודיואים- סרג׳יקל סטיל, טיטניום, סיליקון, פלסטיק.
הפרסה, הפלאגים השחורים וחישוקי הלחץ הכסופים נקנו בארה״ב- כל השאר בסטודיואים מוכרים בת״א. 
מחירים נוחים, לא מחפש להרוויח על אף אחד, סתם חבל שזה נמצא אצלי ללא שימוש. איסוף מת״א.
ניתן לפנות אליי בפייסבוק או להגיב פה. 
מצ״ב תמונה
º
תראו מי קפץ לבקר ..
13/09/14 17:24
7צפיות
הקעקוע שלי במגזין Inkspired
09/09/14 19:22
182צפיות
במסגרת כתבת ענק על חיים מחלב.
העבודה שעשה על אחי ועליי, מופיעה בעמוד 19 במגזין

לינק מדויק יותר
09/09/14 19:25
117צפיות

עברתי על הכל ולא מצאתי
09/09/14 19:42
74צפיות
אבל כבוד בכל מקרה.
º
עמוד 18 אם גולשים דרך סלולארי
09/09/14 21:39
22צפיות
º
מצאתי! סחתין!!
09/09/14 21:45
21צפיות
איזה מהקעקועים הוא שלך?
10/09/14 16:01
69צפיות
שניהם מהממים בכל מקרה..
אפשר לשאול איפה עשית אותו?
הגולגולת על השוק - בתמונה מעל (חצ"ש עם גופיה לבנה)
10/09/14 22:06
71צפיות
זה אחי.

נסענו יחד לסופ"ש בסטודיו של חיים בברלין...
º
nice!!!
10/09/14 21:16
12צפיות
|גביע|טקס תפוח הזהב 2014|גביע|
09/09/14 18:54
4צפיות
התאספנו לנו אתמול צוות הנהלת הפורומים בסינמטק תל אביב ביחד עם מבחר המנהלים מכל רחבי הפורומים והאשכולות של הפרדס.
המנהלים המקסימים והמוכשרים, שמשקיעים את כל כולם וליבם בפורומים, הם הליבה של הפרדס. ואחרי שעות, ימים ואפילו שנים של השקעה, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי להגיד להם משהו חשוב: תודה!

האירוע התחיל עם אוכל איטלקי, מינגלינג ומפגש מרגש. והמשיך עם הקרנה מיוחדת של סרטון מבית היוצר של הנהלת הפורומים|!| :
http://tinyurl.com/mnkz7yf

בהמשך עוד נהנינו מהופעה מגניבה ומקפיצה של הMagical Mystery Tour עם כל שירי הביטלס האהובים ואוהבים עוד יותר, אבל לא לפני שערכנו כפי מיטב המסורת את טקס תפוח הזהב של שנת 2014|!|

סקרנים לדעת מי היו הזוכים|?|

|*|הפורום המבטיח: מבשלים כשר
הבת המתהוללת

|*|הפורום החברתי: הורים לילדים ביסודי
הפתעות נעימות ו-הפוך עם ראש כפול

|*|הפורום המקצועי: סלולארי
z1george

|*|פורום 24/7: האח הגדול
Maybe Mary ו-תרמוס עם נענע

|*|הפורום לשעות הפנאי: טיולים וחופשות בחו"ל
דניאלה1311

|*|והמנהל הוותיק
OrEl74 (מפורום NBA)
אריה31 (מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה)
Aלון (מפורום  BDSM ויחסי שליטה)

|כתר|תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר! |כתר|

מוזמנים לקבל קצת טעימה ממה שהיה לנו, בעזרת התמונות שלנו מהארוע:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=4321846
פירסינג בטבור לאחר אינפקציה
09/09/14 15:36
75צפיות
שלום, עשיתי עגיל בטבור לפני 5 שנים בערך.
הוצאתי אותו לאחר אינפקציה בה העור נעשה דקיק ושקוף.
מאז נשארה לי צלקת כאילו נפתח לי העור ותפרו אותו. קטנה אמנם נראית לעין, ובולטת למגע.
מאז אני רוצה לעשות מחדש, קצת משוגע אני יודעת..
2 פירסרים אמרו לי אין בעיה לעשות אבל יכאב. פירסר אחר אמר שהוא לא ממליץ.
מה דעתכם?
זה לא אינפקציה אלא דחייה
09/09/14 19:44
55צפיות
זאת תופעה די ידועה בפירס הזה, השאלה היא אם זה קרה בגלל שהפירס לא נעשה מספיק עמוק או שסתם קרה משהו, אני לא הייתי לוקח שוב סיכון, שמעתי על אנשים שזה קרה להם כמה פעמים, אבל זאת כבר החלטה שלך.
|*|נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ
08/09/14 12:24
3צפיות
|דגל|רוצים לדעת איזה הופעות שוות יש השבוע? רוצים להמליץ על מקומות בילוי? מחפשים מה לעשות הסופ"ש?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום חוויות ובילויים בארץ, היכנסו לפורום ותוכלו לשתף, לעדכן ולהתעדכן בכל הופעה/טיול/ אטרקציה אפשרית|!|

מוזמנים להיכנס קישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
חורים חדשים וספורט
07/09/14 17:02
69צפיות
בטח בשבילכם זה שאלה בקטנה אבל אני רוצה לעשות חור נוסף באוזן וקראתי שאסור ללכת לים ובריכה אחרי זה(עד שיתרפא).
אני רצה כל יום, מזיעה ונוטפת מיים.
אני אצטרך להפסיק את זה לזה מה בגלל העגיל?
כמה זמן?
השאלה היא
07/09/14 18:46
66צפיות
אם זה יהיה חור בתנוך או שהוא כבר יגיע לסחוס, בעיקרון, לא אמורים להיחשף לגורמים מזהמים, כגון זיעה, ים ובריכה וג'יפה כללית, אם זה חור בתנוך, הוא יחלים תוך זמן קצר, אבל אם זה חור סחוסי, ייקח לו כמה חודשים טובים להחלים, השאלה היא אם את מוכנה להפסיק להתאמן או שאת מעדיפה לוותר על החור, או שאת בוחרת להסתכן בזיהום, ההחלטה כולה שלך, אבל קחי בחשבון שחורים סחוסיים גם ככה ידועים כבעייתיים.
זמני החלמה, סיבות למה להתחורר במחט ולא באקדח, הוראות טיפול וכו', יש בשאלות הנפוצות.
אני רוצה לעשות חור מעל החור הרגיל שלי
07/09/14 18:57
41צפיות
זה נחשב חור בתנוך?
אני מתכננת לעשות במקום שעושה פירסינג עם מחט.
זה תלוי במבנה האוזן שלך
07/09/14 19:25
34צפיות
אצל כל אחד הסחוס מתחיל במקום אחר, תמששי ותראי.
|*|נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה
03/09/14 12:09
8צפיות
|אקשן| אנימציה היא גם אבל ממש לא רק לילדים. פתחנו בשבילכם פורום בו לדבר על סדרות אנימציה מנילס הולגרסון ועד ספיידרמן לדורותיו.
אז אם אתם אוהבים את סרטי דיסני, משפחת סימפסון או סתם אוהבים להיזכר בסדרות וסרטי אנימציה נוסטלגיים, הפורום הזה הוא בשבילכם.

|טי-וי|היכנסו כבר עכשיו לפורום סדרות וסרטי אנימציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לכל מחוסרי הפייסבוק.
02/09/14 08:34
199צפיות
הוא פסיכי...וואו.
02/09/14 10:08
80צפיות
וחלק מהעבודות כבר ראיתי...ניראה לי שיש לי תדף פייסבוק שלו. זה מדהים.
istenem
02/09/14 20:36
71צפיות
ואוו. ואוו. רגע......... ואוו.
מדהים.
תסתכלו רגע על הקעקוע של ההוא מהמנסרים מטקסס. עור מת על פנים מעוותות (חמישי מלמטה). איזו אמנות. איזה שליטה בצבע, גוונים ופרטים של פנים.
נרגעתם?
עכשיו תסתכלו אחד מעליו. משחק של שחור ואולי קצת לבן (גם אם יש הרבה זה לא בולט).
זה הכי הרשים אותי.

רק דבר אחד מוזר....

למה שמישהו יקעקע על עצמו את ההוא מ" the house of 1000 corpses".......?
יאללה, מפגש!
43תגובות
30/08/14 21:01
127צפיות
אחרי המוווווון זמן, יש הפסקת אש..בואו ננצל אותה למפגש. (החרוז לא בכוונה).

נתחיל מהצבעה קצרה...
תמיד יש כאן ויכוחים על איזה יום הכי מתאים.

כל מי שמעוניין ביום חמישי (לא הקרוב, יום חמישי כלשהו)------> 
כל...

(המשך...)
אחרי המוווווון זמן, יש הפסקת אש..בואו ננצל אותה למפגש. (החרוז לא בכוונה).

נתחיל מהצבעה קצרה...
תמיד יש כאן ויכוחים על איזה יום הכי מתאים.

כל מי שמעוניין ביום חמישי (לא הקרוב, יום חמישי כלשהו)------> 
כל מיש מעוניין בכל יום אחר-------->  ונא להציע יום.

אני מעדיפה ימי חמישי.

שוט!
יש כאן מישהו שיודע לצייר או להכין סקיצות ?
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 16:02
259צפיות
יש לי איזה קעקוע שהייתי רוצה לעשות עליו COVER השאלה אם יש כאן מישהו שיודע לצייר או להכין סקיצות או לפחות להביא לי איזה רעיון ..
היו לי כמה רעינות בראש ה2 העיקריים שהיו לי זה או לשנות את מה שכתוב לאותיות B E N באנגלית (השם שלי) השאלה אם זה אפשרי ולא יצא מכוער מדי.. אני לא רוצה לעשות משהו שאני אצטער עליו עוד פעם ..
והרעיון השני זה .. אני מזל תאומים אז חשבתי אולי משהו בסגנון יהיה מתאים .. השאלה היא מה . 
בנוסף אם מישהו מכיר או יודע תווך של מחירים של הורדה בלייזר של קעקועים אז זה יהיה טוב כי באמת הייתי רוצה לדעת כמה היה עולה לי להוריד את הקעקוע הזה .. 

כלום לא יעזור לך
30/08/14 18:19
162צפיות
מלבד קאבר, שצרי להיות הרבה יותר גדול וכהה, אי אפשר לעבור על דבר כזה עם שלוש אותיות, ולייזר לא עושה עבודה טובה על שחור.
תיכנס לעמוד שלנו בפייס (בחתימה שלי), תעבור על האלבומים, שהם תיקי העבודות של המקעקעים הכי טובים בארץ, תמצא מישהו שהסגנון שלו מוצא חן בעיניך, ותתייעץ איתו, ואם יש לך עוד שאלות, אנחנו פה או שם.
הבנתי אז אני מניח שלייזר זה לא אופציה פה ..
30/08/14 18:33
100צפיות
אז אם ככה אני אצטרך לחשוב על איזה קאבר טוב שאני אוהב אותו .. 
עוד שאלה אם נניח אני עושה קעקוע אחר עליו בצבע ירוק סתם דוגמא עדיין יראו את השחור ? או שזה בלתי אפשרי להיפתר מזה ואני אצטרך קאבר רק בשחור ? 

מאוד תלוי
30/08/14 19:14
94צפיות
איזה גוון ירוק ועל איזה חלק.. רק מקעקע מקצועי יכול לתת לך את התשובות האלו. ועוד דבר... אל תקעקע את השם שלך. בבקשה.
º
30/08/14 19:25
20צפיות
הבנתי אוקי תודה רבה אני מניח שאני אפנה מחר לסטודיו או משהו
30/08/14 22:51
74צפיות
גם ככה אני צריך לקפוץ מחר לתל אביב אז אני אעבור על הדרך לעוד קצת בירורים .. 
וכן לגבי השם הבנתי שזה לא יהיה אפשרי .. ככה שאני אוותר על זה (: 
התכוונתי באופן כללי..
31/08/14 09:55
61צפיות
שלקעקע את השם של עצמך על הגוף זה לא רעיון הכי מוצלח.. תיהיה קצת יותר יצירתי משם או מזל. בלי קשר לאפשרי או לא אפשרי.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום