בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פירסינג וקעקועים החלו מפולחנים דתיים לפני אלפי שנים. כיום חירור וקיעקוע הגוף הן צורות מקובלות לקישוט הגוף, גם בעולם המערבי.

Piercing: The practice of having a hole made through a part of your body so that you can put a jewllery in it (MACMILLAN English dictionary)

קעקוע: ציור או סמל חרות בעור הגוף, בעיקר על ידי דקירה או צריבה בעור ומריחת המקומות הללו בצבע שאינו נמחה (מילון אבן שושן)

אתם מוזמנים להכנס ולהשתתף בדיונים בפורום! שמרו על כללי הפורום וכבדו את שאר הגולשים.

לכל פניה, בקשה, טענה, המלצה וכו' - תיבות המסרים שלנו פתוחות בפניכם. שהות מהנה

שידור חוזר של ינואר
16/05/14 13:42
172צפיות
הרגע הזה בו אתה מזהה את השם של הסטודיו על הצג ואתה עונה להם שזה בסדר ואתה יודע שביום ראשון הקרוב בשש בערב אתה מתקעקע. חיוך ענק.
º
לחלוטין.
17/05/14 09:54
23צפיות
º
לא!!
18/05/14 22:31
24צפיות
אבל הבת הנהדרת בחוץ כבר, מה מונע ממך?
18/05/14 22:39
78צפיות
מייד מעלה אגב את התמונה והרשמים שלי מקעקוע מספר IV
בכל זאת
18/05/14 22:40
71צפיות
לא!!

:)

מקווה לקבוע תור לשבוע הבא:)
יודעת מה?
18/05/14 23:25
66צפיות
הפעם תורי להגיד לגבי הקעקוע של שבוע הבא שלך, לא! אם אני אחכה עכשיו שנה עד ליום ההולדת הבאה שלי, הפורום צריך להזדהות אתי. אבל, אם בכל זאת את הולכת לעשות אז אני סקרן לדעת מה ואיזה ואיפה וכו...
בסדר
19/05/14 09:45
55צפיות
מה?..הקעיון של הלב מתוך הספר של טים ברטון שהכר לי והתאהבתי בו לחלוטין. אז אני מניחה שאני צריכה להודות לך.

איפה? הבטן העליונה..אבל צריכה לדבר בעניין עם המקעקע.

זה בינתיים...
חכו לתמונה:)
יודעת מה?
19/05/14 21:15
22צפיות
שמח בשבילך עד הגג גם על זה שהכרתי לך את הספר וגם על זה שאת מתקעקעת. יש לך הסכמה
º
זה עם התפרים והסיכות?
24/05/14 21:49
5צפיות
כן
25/05/14 12:12
8צפיות
זה הרעיון, העיבוד בסגנון אחר.
º
יפה
25/05/14 20:25
4צפיות
להבין את עצמי דרככם? :)
13/05/14 17:15
205צפיות
שאלה שמתעוררת בי רבות
למה אני מתקעקע???
ישנן המון סיבות
כמו שרגשות שאני מרגיש אותן בעוצמה חזקה אני מרגיש צורך לבטא אותן על עצמי
גם המראה של קעקוע על הגוף פשוט אסתטי ויפיפה
יש עוד סיבות???
או מה הסיבות שאתם מתקעקעים???
תודה ויום טוב
שאלה טובה...
13/05/14 18:46
73צפיות
האמת שלי היו סיבות קצת אחרות להתקעקע... אחת מהן זה להסתיר צלקת גדולה שגרמה לי להרגיש רע כל פעם שהסתכלתי עליה וסיבה שנייה זה לעשות קאבר של קעקוע מאוד ישן ולא מוצלח.
אני אוהבת קעקועים אבל כשלא יותר מידי עמוס על הגוף. כן זה נראה יפה, אין מה להגיד. זאת יצירת אומנות שנמצאת על גופינו.
בדרך כלל עושים משהו שמזכיר תקופה מסויימת בחיים או ציור שאיכשהו מתקשר למשהו שעבר עלינו בעבר והיינו רוצים לזכור את זה.
אצלי זה התחיל
14/05/14 06:27
71צפיות
כמשיכה אווילית וילדותית לתחום והפך לאהבה והתמכרות לתחום מבחינה אמנותית ועם השנים התווסף לכך גם הפן האישי, של קעקועים בעלי משמעות, אבל אין ספק שלעניין האמנותי יש מבחינתי חשיבות מכרעת, ברור שלא הייתי עושה קעקוע משמעותי אבל מכוער.
אחלה של דיון, תודה
למה אני מתקעקע
14/05/14 09:13
58צפיות
מעבר ליופי שיש לזה על הגוף כשזה אומנותי ומוצלח לכל קעקוע יש אצלי גם משמעות מעבר ליופי.
הראשון שעשיתי היה לטאה כי יש לי אוסף עצום של לטאות, דרקונים, דינוזאורים מכל מקום כמעט בעולם ומכל חומר ומכל סוג ולא יכולתי שלא יהיה לי אחד גם על הגוף. אחרי הלטאה שמקוקעת על קרסול ימין אני מתכוון ממולה לקעקע דרקון ועל גב עליון דינוזאור כדי להשלים את כל האוסף על הגוף.
על גב תחתון מקועקעת לי הכריכה של העמדה של סטפן קינג. קעקעתי באחד באוגוסט 2002 ביום שבו השתחררתי מהצבא. קעקוע שמהווה את המחווה שלי לסטפן קינג, לאחד הספרים הטובים שנכתבו אי פעם וגם מסמל את האמונה שלי שהעולם שלנו מאוזן במלחמה נצחית בין טוב ורע ורק כשיש רע אנחנו יכולים להעריך את הטוב.
הקעקוע האחרון בינתיים (עד ליום ראשון הקרוב) הוא של סטאג, גיבור קומיקס עצוב. זה קעקוע שמסמל לי את העצב שאני רוצה לברוח ממנו ולא לשקוע לתוכו כי אני נוטה לעשות את זה, וגם מחווה לקומיקסים, אומנות מדהימה שאני קורא כבר שנים. על רגל ימין בדיוק ממולו הולכים לבוא אובליקס ודוגמטיקס כדמויות קומיקס טיפשות אבל מאוד שמחות ומצחיקות, מצב שאני שואף אליו ומסמל לי את מה שאני מנסה להשיג.
תודה לכם
14/05/14 12:28
34צפיות
זה פשוט מרתק ללמוד על אחד הדברים האהובים עלי
כל כך הרבה בחינות סיבות רגשות
לגשת לדבר מכל צד אפשרי
תודה לכם על השיתוף
יש לי רק קעקוע אחד כרגע (3 וחצי שנים)
14/05/14 15:06
65צפיות
ופשוט הרגשתי "דחף" לעשות אותו. חשבתי עליו כמה חודשים טובים. לא היה יום שלא חשבתי עליו ורציתי שהוא כבר יהיה עלי, הרגשתי שהוא ישלים אותי.

מאז לא הרגשתי את התחושה הזו שוב ולכן הוא הקעקוע היחיד בינתיים, עד הפעם הבאה... :)
בוא וניתן במה גם לאנשים הרדודים שבחבורה
14/05/14 19:02
94צפיות
הקעקוע הראשון שלי, אי שם לפני 20 שנה לערך. אז התקעקעות לא היתה משהו מקובל כל כך (תסתובב בתל אביב בקיץ ותראה כמה אנשים מקועקעים יש). אז בטח לא היה אינטרנט ואם לא היה לך מגזין מחו"ל, היית תלוי לגמרי במה שיש בקלסרים בסטודיו. או שהבאת תמונה משלך. זה בטח לא היה קל כמו היום.
לגבי ההתקעקעות, כמובן שידעתי מה זה וזה פשוט משך אותי. אהבתי את הדרך שבה הגוף מתקשט בעזרת הקעקוע.  היה לי ספר עם תמונות משר הטבעות והיתה שם תמונה של גולום, היה ברור לי שאם יהיה לי קעקוע, זה יהיה זה.
יחודיות, דרך לבטא את עצמי, מרד... אלו לא היו מילים שעברו לי בראש אז.

גם היום הבחירות שלי נובעות יותר מערך אומנותי. אני לא חושב שהציורים שיש עלי אומרים משהו עלי. ככל הנראה העובדה שאני מתקעקע (בכבדות?) אומרת עלי הרבה יותר מאשר מה שיש עלי.
אני לא משוכנע שכל מי שמתקעקע עובר תהליך פסיכולוגי עמוק של דיון עם עצמו לגבי מה זה אומר עליו או עליה.
חלקנו פשוט מתקעקעים כי זה יפה. נקודה.
º
17/05/14 09:54
5צפיות
התשובה שלי
18/05/14 08:24
26צפיות
אני מתקעקעת כי אני אוהבת את זה.
אני אוהבת אמנות, אני אוהבת איך שקעקועים נראים על הגוף, אני נהנת לראות על עצמי או על אחרים עבודות טובות.
מבחינתי קעקועים הם אוסף  אמנות.

נכון, לכל הקעקועים שי יש משמעות, ונכון, אפשר לומר שזה סוג של דרך לבטא את עצמי. אבל בתכלס, לא באמת איכפת לי מספיק מאנשים כדי שאבטא את עצמי בפניהם. מי שמכיר אותי, לא צריך את הקעקועים שלי כדי לדעת מה חשוב בעיני, איפה הייתי ולאן אני רוצה להגיע...הם שם איתי והם חלק מהתהליך.

אז נסכם..אני פשוט אוהבת קעקועים.

יום טוב:)
כל מיני סיבות, העיקרית שבהן היא הנצחה...
18/05/14 20:51
27צפיות
אני מתקעקעת בעיקר בגלל שזו אחת הדרכים שלי להנציח דברים.
אם זה אנשים, תקופות, רגשות, ודברים שהשפיעו עליי בחיים.. זו גם אחת הסיבות שאני מאוד אוהבת צילום :)

וחוץ מזה יש את העניין שזה לפי דעתי מאוד מאוד יפה, זו אומנות לכל דבר.
וזה רק מוסיף לאהבתי לקעקועים :)
º
19/05/14 06:16
2צפיות
אני אישית יצאתי מהרחם מקועקע כבר
19/05/14 17:48
28צפיות
רק לקח כמה שנים עד שאנשים אחרים שמו לב (כמו בגדי המלך החדשים)

מאז גיל 4 רציתי להתקעקע אני זוכר בגיל 4 הייתי ביומולדת של חבר מהגן ועשו אצלו שיפוצים בבית, אחד השיפוצניקים היה לו קעקוע של קורי עכביש על האמה מדובר בקעקוע ירוק של פעם בסגנון בתי הכלא המאולתרים אבל בעיני הייתי מהופנט שאלתי אותו מי עשה לו את זה והוא ענה חבר טוב... שאלתי אותו עם החבר שלו יכול לעשות גם לי כזה... הוא צחק אמר לי שתתבגר

(הסיפור אמיתי)

אני זוכר כבר מאז התחלתי לספר לאמא שלי שאני רוצה להתקעקע והיא אמרה לי זה נגד הדת בלה בלה בלה (אז השתיכתי למשפחה חרדית) בכל מקרה בגיל 14 כבר התפוצצתי להתקעקע עוד לפני עידן האינטרנט שהיה אז בחיתולים.

עוד לפני עידן הריאליזם וחנויות הקעקועים שכיום בתל אביב באותו כמות כמו פיצוציות, היו אולי 2 מכונים בתל אביב מדבר לפני 19 שנים ! כמו שאורי אמר כל מה שהיה אז זה אלבומים שמדפדפים בהם ובוחרים תמונה, ואם הבאת משהו מהבית הרי שהמחיר היה קופץ לשמיים ולא בגלל איכות הקעקוע... פשוט לא ידעו אז איך לעבוד אם זה.

בחרתי תמונה שאז נראתה לי הדבר הכי מגניב בעולפ והתקעקעתי, נחשבתי בתור הנער הכי קול בשכונה במשך כמה שנים בזכות זה :)

לאחר חצי שנה הגיע הקעקוע השני ושנה אחרי הגיע ה שלישי, רק לפני כשנתיים בקעקוע הרביעי התקעקעתי בגלל המשמעות, פתאום הקעקועים הפחו לדבר מקובל בחברה פתאום יש ראליזם וסגנונות וקעקועים ברמה מטורפת כל התחום השתנה.

אני מתגעגע לתקופה שזה לא היה נפוץ ויכלת להרגיש מיוחד אם זה הותיקים (15 שנה מקועקעים ומעלה) בטח יבינו על מה אני מדבר.

אניח יודע עכשיו בעתיד כל קעקוע שאני יעשה יהיה רק אצל המקעקעים הטובים ביותר ורק קעקועים מקוריים שלי, הבעייה היחידה זה להשיג את כל הכסף הפנוי הזה שלא כמו פעם שרוול היה עולה 500 שקל קיום נוספו עוד 2 אפסים אחריו :(

אשמח לעזרתכם ברעיון
12/05/14 21:59
229צפיות
היי

אני רוצה לעשות קעקוע שיזכיר לי דברים שאסור לי לשכוח ולהעריך את מה שיש לי עכשיו.  לא אפרט אותם כאן מן הסתם, אבל הם קשורים לדרך ארוכה שעברתי כדי להגיע למקום בו אני נמצאת היום, ולאנשים שאיבדתי בדרך.

זה צריך להיות משהו קטנטן ממש, אבל מלבד הכיתוב Remember מתחת לשורש כף היד, אין לי רעיונות.

אשמח מאוד לשמוע אם לכם יש כאלה, תודה
פיל.
12/05/14 22:05
157צפיות
פיל לא שוכח כלום (או כך לפחות, לפי האגדות, והן מה שחשוב).

אם קטן, אז הייתי הולך על פיל בצורה קריקטוריסטית מעט או "ילדותית", מורכב מקווים.
אם גדול, כבר הייתי משקיע בפיל ריאליסטי.
º
רעיון יפה.
13/05/14 10:25
27צפיות
אכן רעיון יפה
13/05/14 14:10
89צפיות
ולפי המידע שקראתי בעקבות מה שכתבת, לפילים באמת יש זיכרון מעולה ולא רק לפי האגדות.
הכיוון הוא קטן, ממש ממש קטן.  אני מחפשת ואשמח לראות דוגמאות למשהו דומה עליו דיברת.
השאלה אם קעקוע קטן של בע"ח שמורכב מקווים, לא יראה חובבני גם אם ייעשה ע"י מקעקע מקצועי...

תודה
º
חשבתי שזה רק ב"ספר הג'ונגל"
15/05/14 11:12
8צפיות
יש לי רעיון דיי בנאלי
13/05/14 11:52
146צפיות
אממ לעשות מין תמרור עצור כזה ולשלב בו את לזכור
º
תודה :)
13/05/14 14:11
20צפיות
באמונות התפלות מאיפה שאני באה
14/05/14 07:37
105צפיות
נהוג לקשור קשר כדי לזכור משהו, לקשור את הזכרון שלא יברח. קשר בחוט, חבל, מטפחת... אז קעקוע של חבל או חוט עם קשר או קשרים, אולי צמיד עם קשרים יכול להיות מאוד סמלי. אמונות תפלות של רוסים.
הבקבוקון מהארי פוטר
14/05/14 20:00
104צפיות
כמובן שרלוונטי בעיני רק אם קראת את הספרים והתחברת לסדרה
בספר השישי נדמה לי, סנייפ מאחסן את הזכרונות שלו בתוך בקבוקון. הזכרונות נראים כמו ערפל כסוף זורח.
בסיפור יש קערת שיש קסומה (בעברית קראו לה הגיגית) ואפשר לשפוך את הזכרונות פנימה ולחוות אותם מחדש.
הפרק שבו רואים את הזכרונות של סנייפ הוא אחד האהובים עלי בסדרה כולה
הפסדתי מליון שקל בגלל הארי-פוטר
15/05/14 08:17
105צפיות
הייתי בכספת כשהמגיש היה גבי גזית. הייתי הכי טוב בסיבוב הראשון וגם בשני הייתי די על הגל אבל אז שאלו אותי איך קוראים לאויב של הארי פוטר וקראתי לו וולמארט במקום וולדמורט ולכן לא עליתי לסיבוב של המיליון שקל. הקטע היותר עצוב הוא שאני עובד עם ספרים יד שנייה וקורא מאז שאני זוכר את עצמי אבל יש לי קטע מתנשא שלנסות מלהמנע לקרוא רבי מכר ועל טיפשות והתנשאות לעתים משלמים בגדול או לחלופין באפשרות לזכות במליון שקל.
עזוב את המיליון שקל,
15/05/14 11:12
93צפיות
תקרא הארי פוטר!
זו סדרת ספרים מעולה! (שהופכת למעפנה בספר החמישי, אבל הארבעה הראשונים אדירים)
º
20/05/14 02:20
1צפיות
למכירה הרחבות, ספטום, טרנסדרמלים וסרפס!
10/05/14 20:19
130צפיות
הרחבות
אהלן חברים,

הקטנתי את ההרחבות [לא, זה לא נסגר לגמרי], ואני מוכרת את כל הישנות שלי.
מעדיפה למכור בזוגות, אפשר גם ביחיד, אפשר לקנות את הכל מצידי וגם תקבלו את הקופסה
מוזמנים לשאול מחירים בפרטי, כאן או במייל henyamania [a] gmail.com

18 מ"מ:
שני פלאגים מעץ טבעי [ממש נוחים ולא מסריחים]
שני טאנלים מסיליקון ורוד-שקוף
שני פלאגים מסיליקון שחור עם כוכבים
טאנל הברגה מטיטניום בשחור

16 מ"מ:
שני פלאגים סיליקון בצבע גוף

12 מ"מ:
שני טאנלים מסרג'יקל סטיל עם גומיות
טאנל הברגה מסרג'יקל סטיל

10 מ"מ:
שני פלאגים מזובררים מזכוכית
שני פלאגים מנומרים מזכוכית
שני פלאגים מעץ טבעי עם גולגולת
טאנל מסרג'יקל סטיל עם גומיות

8 מ"מ:
שני פלאגים מהממים עם יהלום של ערסים בריטים
שני טאנלים מסיליקון בצבע שחור
שני פלאגים עם שחמט
שני טאנלים הברגה עם שפה קוצנית [אין לי תיאור אחר..]
פלאג עץ טבעי עם פרח

ספטום:
חמש [מצאתי עוד אחד אחרי שצילמתי] פרסות שגודלן נע בין 2 מ"מ ל2.6 מ"מ.

שני סרפסים.

שני טרנסדרמלים קטנים להשתלות.

כל השאר הן הרחבות שהכנתי בעצמי מפימו והן בגדלי 18-22 מ"מ, מוזמנים לשאול לגבי דגם ספציפי.
קעקוע בהילוך סופר איטי וב-HD
09/05/14 15:57
200צפיות
גם כשרואים זאת ממש מקרוב,לא קולטים את הדברים הקטנים שמגלה ההילוך האיטי (כמו למשל הרעד שחולף בעור מכל חדירה של המחט)
http://vimeo.com/86606975
אדיר!
09/05/14 16:38
76צפיות
מגניב ברמות
º
09/05/14 18:04
14צפיות
איך אתה עושה את הסמל הזה
09/05/14 22:13
103צפיות
תקופה אני מנסה ולא מצליח
כמו כל סמל אחר?
09/05/14 22:25
96צפיות

מרשימת הסמיילים בחלון שליחת ההודעות.
אין
10/05/14 14:09
77צפיות
לא מוצא, חיפשתי פעם מלא וגם עכשיו
º
10/05/14 14:57
199צפיות
10/05/14 20:30
52צפיות
חחחחח עכשיו מצאתי תודה
אין לי מושג איך לא ראיתי קודם
º
אפשר גם לכתוב |כן | רק בלי הרווח.
12/05/14 08:32
9צפיות
אתה מקדים אותי כל פעם מחדש..
10/05/14 10:25
72צפיות
בידיוק באתי להעלות את זה...
גם אותי זה הדהים, זה יפייפה אפילו.
קעקוע מהספרים
09/05/14 06:34
268צפיות
נחמד..

(לי יש את הסמל המתנוסס על דלת המאורה של IT מהספר הנושא את אותו השם, מאת סטפן קינג)
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
09/05/14 10:35
22צפיות
בקשה ותובנה
09/05/14 23:00
100צפיות
קראתי את הספר לפני עשרים שנה, הרבה יותר מדי צעיר. פחדתי ברמות אחרות אבל בשום פנים ואופן אני לא מצליח להזכר בסמל של הליצן אז אם אתה יכול להעלות תמונה אני אשמח. גם לי יש קעקוע מסטפן קינג, את התמונה של העמדה על גב-תחתון בש"ל. ולגבי התובנה, אין חנון גדול ממני, עליתי על זה ששלושה מתוך הארבה קעקועים קיימים ועתידיים שלי הם מספרים רגילים וספרי קומיקס. מעולם כמעט לא קיבלתי השראה לקעקוע שלא באה מחומר מודפס.
ומה עם סרטים?
10/05/14 10:30
122צפיות
אני ממש אוהבת את הסרט האלמנט החמישי..
וחשבתי לעשות על השוקיים את האבנים הקדושות עם הסימנים.
הבעיה היא שעדיין לא החלטתי איך למה וכמה.. אבל אשמח לשמוע דעה:)
º
10/05/14 19:31
15צפיות
אדון עוז!
10/05/14 20:35
83צפיות
עלי לא עובדים הלייקים האלו, אני רוצה דיעה
להשאיר אותם ככה? לשנות? גדול? קטן? צבע?
מה הכי אהבת?

לא יודעת, תן לי משו יותר מילולי
הלייק היה על הרעיון
10/05/14 21:33
62צפיות
מעבר לזה, אין לי מושג על מה את מדברת.
º
אוף, תודה:)
10/05/14 22:00
16צפיות
יום אחד, אקעקע על עצמי את הלחש של בנות גשרית.
13/05/14 12:46
78צפיות
עד אז, אמשיך לפנטז.
º
מה זה?
13/05/14 21:43
11צפיות
מתוך Dune
13/05/14 22:50
63צפיות
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain

או בעברית -
"אל לי לפחוד. הפחד הוא קוטל הבינה. הפחד הוא המוות הקטן המביא כיליון מוחלט. אעמוד בפני פחדי. אניח לו לחלוף סביבי ובעדי. וכאשר יחלוף על־פני, אפנה את עיני רוחי ואראה את נתיבו. במקום שעבר הפחד לא יהיה דבר. רק אני אוותר."
º
14/05/14 06:32
1צפיות
אבל זה לא לחש (spell)
14/05/14 14:02
52צפיות
זו מנטרה. פול אמר זאת בזמן המבחן עם המחט ובזמן הקרב שלו עם פייד.
זו מנטרה. אין בה קסם.
º
אנא פנה לעמנואל לוטם.
14/05/14 14:20
11צפיות
בבקשה
14/05/14 18:52
39צפיות
אם אני לא טועה,  בכל המקרים בספר שבו נאמר המשפט הנ"ל זה היה יותר כדי לחזק את העצמי ולא בתור משהו שהיה אמור לשנות את המציאות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לדעתי דווקא התרגום של לחש לא כל כך לא מדוייק.
15/05/14 14:33
33צפיות
הרי כולם מתייחסים לבנות גשרית כאל מכשפות, לפעמים אפילו הן עצמן אם אני זוכרת נכון.
הספר גם לא נכתב מנקודת מבט שבה אנחנו יודעים בדיוק מה בנות גשרית עושות ואיך אין עושות את זה, כך שמכשפות שממלמלות לחשים זה נשמע דיי הגיוני.
במקור,אגב, זה litany.

בכל מקרה, שוב, התרגום [הנפלא והמדוייק] נעשה ע"י עמנואל לוטם, אני מקבלת אותו כלשונו, ואת כל הטענות יש להפנות אליו.
כל מה שעלי....
14/05/14 20:34
49צפיות
גולום על ירך ימין ציור שנלקח מ tolkien companion משם נלקח גם מלקור על חצי גב שמאל .
על שאר הגב וזרוע ימין יש את ungoliant ו מלקור מהסילמריליון (the darkening of valinor) ועל זרוע שמאל יש את הורין מ narn i hurin.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מה עם תמונה?<
18/05/14 08:29
9צפיות
היי, שאלתי פה לפני כמה ימים לגבי גירוד וקעקוע
08/05/14 15:20
72צפיות
אז כנראה שלא רק לי זה קורא באמת. שאלתי כמה אנשים מקועקעים בשחור ולרובם זה קורה, בידיוק את מה שאני תיארתי.
אם מישהו לא יודע אז שאלתי לגבי זה כשאני מגרד עור מקועקע אז מתנפחים לי כל הקוים, כל הציור ונהיה כמו תבליט מעל פני העור שחולף אחרי כשעה.
דיברתי עם מקעקע, סיפרתי לו הכל והוא פשוט ענה לי - לא לגרד :) חחחח תשובה מעולה, לא?
עכשיו אני רגוע.
ט"ו בשבת כבר עבר
08/05/14 08:51
119צפיות
ובכל זאת
כתובות אינטרנט מצורפות:
אפילו שחלק ממה שמוצג כאן
08/05/14 08:52
71צפיות
זה פוטושופ
º
08/05/14 18:40
4צפיות
הרחבה כשאין חור
07/05/14 23:11
92צפיות
אין לי חור באוזן ואני רוצה להרחיב ל4-6 בערך, אני בעיקרון רוצה לדעת קצת על התהליך, הדרך הכי מהירה לעשות את זה, מחירים ודברים כאלו.
לא היה לי מושג איך לנסח את זה אגב אז סליחה אם עשיתי משהו לא בסדר...
עושים חור רגיל
08/05/14 06:22
74צפיות
עם מחט כמובן, אם יודעים שרוצים להרחיב, אפשר להתחורר מראש עם מחט בקוטר 3 מ"מ ולקצר את ההליך בדי הרבה זמן וסבל (ההרחבות הראשונות הכי כואבות משום מה), לאחר מכן, מרחבים בעזרת טייפר-סטרצ'ר, שהוא קונוס שמתחיל במידה הנוכחית ועובר למידה הבאה, פעם בחודש בלבד, מ"מ אחד בלבד, אם זאת הרחבה כזאת קטנה, עדיף לעשות את זה אצל פירסר, אם רוצים יותר מזה, אפשר להזמין עגילים וטייפרים מהאינטרנט, אם זה מה שתרצה, אשמח לפרט, אבל אני במקומך לא הייתי מרחיב יותר מזה, כי בכל מקרה תצטרך להוריד לצבא, ויותר מזה לא יתכווץ.
º
08/05/14 10:36
6צפיות
מה אתם חושבים
07/05/14 19:56
177צפיות
יש לי שני קעקועים שאמי היקרה יודעת עליהם ואחד נוסף שאני משער שהיא יודעת עליו אבל רשמית היא לא יודעת עליו. עוד שבוע וחצי אני הולך לעשות את הקעקוע הרביעי, במקביל לקודם במקום שאם אני רוצה היא תמשיך לא לדעת עליו והשאלה היא האם כדי לי לספר עליו ע"מ להיות הוגן או להמשיך בגישת מה שלא יודעים לא באמת פוגע. חוץ מזה מגיע הקיץ, מה עם מפגש?
החלטה שלך
08/05/14 06:25
105צפיות
אם לדעתך זה יפריע לה, אתה לא חייב לספר, כי הקעקועים שלך במקומות נסתרים.
לגבי מפגש, תמיד טוב, אתה מוזמן להתחיל לארגן, תעלה הודעה ואני אנעץ אותה, מאז היעלמותה של ליבי, כל העסק הזה התפוגג וחבל.
º
מפגש זה רעיון :)
08/05/14 13:00
17צפיות
ברור שבסוף אני מחליט
08/05/14 16:22
53צפיות
סקרן אותי מה אתם חושבים.
קעקוע על צלקות
07/05/14 10:28
174צפיות
שלום לכולם,
יש לי כמה צלקות על הבטן מנקודות חן שהורידו לי לפני כמה שנים.
אני רוצה לעשות קעקוע שיסתיר אותם.
הצלקות מפוזרות, ולכן זה יהיה קעקוע מפוזר. אולי כוכבים, או צמח מטפס, יש לי כמה רעיונות אבל אני לא החלטתי עדיין.
אני אשמח לקבל רעיונות וגם מידע על קעקועים על צלקות.

אם יש למישהו המלצות למקעקע טוב שיש לו נסיון בקעקוע על צלקות, אני אשמח לקבל המלצות במסר אישי.
רצוי באזור חיפה, אבל אפשר גם באזור תל אביב.
זה לא פשוט.
07/05/14 18:52
133צפיות
לא כל מקעקע מסוגל לעשות דבר כזה, תיכנס לעמוד שלנו בפייסבוק, https://www.facebook.com/tattoocomanderheb?ref=hl, באלבומים שם יש תיקי עבודות של המקעקעים הכי טובים בארץ, תמצא מישהו שמוצא חן בעיניך ותתייעץ איתו, אני מקווה שמאחר ואלה צלקות קטנות, לא תהיה בעיה.

דבר נוסף, קח בחשבון שבטן זה אזור שמועד לפורענות, כי הוא מתרחב ומתכווץ.
יש קעקועים על צלקות של קיסרי
07/05/14 19:52
116צפיות
אני יודע שיש הרבה נשים שעושות קעקוע על צלקת של ניתוח קיסרי או של מתיחת בטן.
נראה לי שאצלי זה מקרה פשוט יותר, כי מדובר על כמה נקודות קטנות מפוזרות, ולא צלקת אחת ארוכה.
בדיוק כמו שאמרתי
08/05/14 06:27
80צפיות
במקרה שלך, זה יותר פשוט, לגבי הצלקות שהזכרת, התייעצתי לגבי הנושא עם כמה מקעקעים ואף אחד לא המליץ, כמובן שזה מעשי, אבל אף פעם לא יוצא מושלם.
לא חייבים לקעקע על הצלקת
08/05/14 14:59
85צפיות
מקעקע טוב יכול לשלב צלקת\ות בתוך הקעקוע.
לי יש צלקת בכתף שהיא לא קטנה בכלל, משהו באורך 10 ס"מ וברוחב חצי ס"מ. היא שולבה בתוך הקעקוע ולמעשה רק במבט מקרוב רואים אותה.

לגבי התקעקעות על צלקת של ניתוח קיסרי. בשנים האחרונות (או יותר נכון בעשור האחרון) צלקות של ניתוח קיסרי הן מזעריות ונמצאות בקו הביקיני. אני בספק אם יש הרבה נשים שמעקעות את עצמן שם.

בכל אופן לא נראה לי שאצלך תהייה בעיה כלשהי, כמו שאמרת.
אבל זה צריך להיות בעבודה מול המקעקע.
הבנתי שלא רצוי לקעקע פרטים מדוייקים על הצלקת
08/05/14 17:35
68צפיות
ממה שקראתי אני מבין שהעור של הצלקת יותר בעייתי לקעקוע של פרטים מדוייקים.
אבל אני חושב שאפשר לקעקע עליו צבע אחיד או עם גיוון קל, שישתלב עם פרטים מדוייקים סביב הצלקת.
האם זה נכון ?
בדיוק כך
08/05/14 17:41
57צפיות
לשלב את הצלקת בקעקוע.
המלצה
06/05/14 16:25
91צפיות
היי! טוב, אז עשיתי קעקוע לפני חודש (זה השלישי שלי) ואני מאד לא מרוצה ממנו. אני רוצה לעשות קאבר, ואני ממש לא רוצה לחזור לאותו מקום. אשמח להמלצות...
º
אגב, אני מהצפון
06/05/14 17:21
19צפיות
אופססס
06/05/14 19:27
65צפיות
אוקיי, הבנתי שאסור לבקש המלצות. מצטערת, לא ידעתי ��
תיכנסי לדף שלנו בפייסבוק
06/05/14 20:03
60צפיות
https://www.facebook.com/tattoocomanderheb?ref=hl
יש שם תיקי עבודות של המקעקעים הכי טובים בארץ ואך ורק של הכי טובים (באלבומים) ושם גם תוכלי לשאול שאלות יותר ספציפיות.
Body mod organics
06/05/14 16:16
101צפיות
היי :)
תהיתי האם מישהו פה קנה פעם מהאתר body mod organics והאם הכל הלך בסדר? (במקרה שלי רוצה לקנות פלאגים)
תודה מראש :)
לא מכיר
06/05/14 20:09
43צפיות
אבל נראה אתר איכותי, יופי של סחורה, קצת יקר, אבל לא נראה לי שיש סיבה שיהיו בעיות.
פצע על קעקוע על הבוהן של הרגל
06/05/14 15:21
129צפיות
מה עושים?
אין מה לעשות
06/05/14 20:05
85צפיות
לקוות שהוא לא מספיק עמוק בשביל לעשות צלקת, אם כן, מקווים שאפשר לתקן, אם לא, הכל בסדר.
שלום לכל חברי לאומנות הגוף :)
06/05/14 14:51
140צפיות
אחרי שהתקעקעתי בארץ ובעוד כמה מקומות בעולם אני  ישמח  אם תעזרו לי למצא מקעקעת לאו דווקא בתל אביב אבל מישהי עם נשמה ורגש
משום מה בהרבה מקומות שנכנסתי אליהם זהה נהפך לשוק בשר בלי הרבה יחס לבן אדם ובעיקר לאומנות המדהימה הזו
תודה וכל הברכות
איטס סימפל:
06/05/14 18:50
92צפיות
חפש קודם כול את מי שעובד לבד\עם עוד מישהו אחד.

אין הרבה בארץ, אבל יש כאלה שעדיין לא הפכו את הסטודיו שלהם לבית חרושת לקעקועים...
תיכנס לעמוד שלנו בפייסבוק
06/05/14 20:07
77צפיות
https://www.facebook.com/tattoocomanderheb?ref=hl
יש שם תיקי עבודות של המקעקעים הכי טובים בארץ ואך ורק של הכי טובים (באלבומים) ושם גם תוכל לשאול שאלות יותר ספציפיות.
תודה
06/05/14 23:51
49צפיות
אבל אין לי פייסבוק
אם יש לכם רעיונות אחרים איך למצא מקעקעים שלא איבדו לגמרי את הרגש האמנותי שלהם אני אודה לכם מאד :)
זאת שאלה ממש קשה
07/05/14 06:19
49צפיות
כל אחד מתחבר למשהו ומישהו אחר, יש כאלה שמבחינתם היכולת היא הכל, יש כאלה שלאט מתפשרים על יחס אנושי ומוכנים בשביל זה להתפשר על יכולת, יש כמובן גם את העניין של הסגנון, אני שוב אמליץ שתפתח פרופיל, אפילו פיקטיבי, אפילו זמני, אפשר להגביל הכל בצורה כזאת שאף אחד לא ידע שאתה שם, רק בשביל לראות, יש המון מקעקעים בארץ וקשה מאוד למצוא מישהו שעונה על כל הקריטריונים וחוקי הפורום מגבילים אותנו, שם תוכל למצוא מישהו שימצא חן בעיניך מבחינה סגנונית ואז אולי נוכל לדבר עליו מבחינה אישיותית.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום