לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
האדם משחר בריאתו עשה הכל במו ידיו, אם מתוך יצר ההשרדות ,ואם מתוך הרצון ליצור במו ידיו.

תכונה בסיסית זאת נמצאת אצל כל אחד מאיתנו עד היום. הרצון ,האהבה ,והסיפוק שיש לנו לעשות במו ידנו .

מקווה לצור בית לכל העושים במלאכה - במו ידהם.

הפורום יהיה פתוח לכל נושא , מתוך שיתוף של ידע בכל תחום שתמצאו לנכון לעלות. וזאת מתוך כוונה לעשות זאת במו ידנו.

מה עושים עם סוללת מברגה בסוף חייה?
01/06/14 08:37
183צפיות
מה עושים עם סוללת מברגה בסוף חייה?
בוקר-טוב,
הסוללה כבר בסוף חייה, עובדת מעולה לאחר הטענה, אבל כבר אחרי יום-יומיים נחלשת, אני מאוד מאוד מרוצה מהמברגה, מה אפשר לעשות? יש לקנות סוללות חלופיות כאלה?
תודה ושבוע טוב.
סוללה תעלה יותר.....
01/06/14 08:57
178צפיות
מברגה
יש לי בדיוק מברגה כזאת שאזלה לה הסוללה.... השתעשתי לא מעט במחשבות  להעביר אותה ללתיום, התברר שהבעיה היא לא בתאי הסוללה, אלא בהתאמת מטען. בקיצור זה היה עולה לי יותר....

קניתי מברגה דומה של וולף שעובדת על ליתיום, במבצע בהום סנטר, משהוא כמו 200 ש"ח....עובדת יופי כבר כמה שנים....  
לא בטוח,שווה לבדוק.זה תלוי ביבואן
01/06/14 12:23
109צפיות
הלכו לי סוללות של בוש כחולה ושל דיוולט. שתיהן ניקל קדיום.
היבואן של בוש החליט למכור אותן ב80 ש"ח לסוללה ושל דיוולט רצה קרוב ל300.
תלוי במלאי,תלוי במדיניות ולכן כדאי לבדוק. אם זה מוצר מדבקה,אני מניח, אבל לא בדקתי שמברגה חדשה + שתי סוללות ומטען (נהרס מהר)תעלה פחות מסוללה אחת
º
ראיתי שמדובר ביונדאי-לא מכיר מחירים.
01/06/14 12:23
48צפיות
אני מקווה שמה שקיבלת מבוש הצדיק את המחיר ....
01/06/14 15:15
84צפיות
הנמוך.
מנגד, בוש ממשיכים למכור מברגה עם סוללות ניקל  במחיר דווקא יקר. מאוד לא מוצדק עם המעבר לליתיום כבר לפני כמה שנים.

נכון,כי הערכות כבר תומחרו ונמסרו לחנויות
01/06/14 16:19
74צפיות
בטריות בודדות לרוב לא.
º
קיבלתי הצעה מלדיקו 730 ש"ח 2 סוללות נ"ק
01/06/14 20:55
50צפיות
º
מתי?
02/06/14 06:59
28צפיות
1/6/2014
02/06/14 21:11
44צפיות
שיחת טלפון שסיכמה תהליך בדיקה אצלם:
המברגה תקינה והסוללות לא,
יש סוללות במלאי והמחיר מעוגל קלות כפי שכתבתי,

פשוט "בוש"ה שחברה מעזה לנסות לסחוט לקוח - ברור שיקנה סט אחר והפעם מחברה אחרת
אני קניתי דרך חנות-באתי עם שתי המברגות שציינת
02/06/14 22:29
55צפיות
ושמעתי את שיחות הטלפון שנעשו ליידי. בסיכומן הובהר-לדיקו (?) לפני שנתיים + רוצה לגמור מלאים ומציעה את הבטריות בזול. לעומתן בדיוולט (שמאז הוחלף היבואן,אני חושב שכיום זה שטל) תקעו מחיר בתרוץ שאין במלאי וזה מצריך יבוא מיוחד-במילים אחרות מבחינתם קנה מברגה חדשה-עדיפות לליתיום.
מה השתנה מאז? אין לי מושג. כאנור קניתי זוג בטריות בפחות מ200 שקלים לבוש כחולה אאל"ט 14V
º
שציינתי.
02/06/14 22:29
21צפיות
גם אני הגעתי לאותו מצב.
01/06/14 09:16
103צפיות
עם מברגה של בוש. יש אפשרות להחליף תאים בסוללה וכדומה, אבל די מהר תגיע שוב למצב הזה.
אני השתעשעתי ברעיון לשפץ את הסוללה, או להסב את המברגה לחשמל, בסוף קניתי מברגה חשמלית (על חשמל. בלי סוללות), ובזה נפתרה הבעיה והשתחררתי מהתלות בסוללות לנצח.
הצעת יעול
01/06/14 15:38
100צפיות
תטעין אותה כל יום למשך שעה. חבר אותה דרך טיימר שמתחבר לשקע.
זה מתסכל.....
01/06/14 16:17
100צפיות
כי המצב יהפוך ליותר גרוע ....זמן העבודה ילך ויקטן. לא בגלל מה שהצעת....בגלל הסוללות.

זה הזמן ללכת על פתרון אחר. וגם אני חושב שמברגה חשמלית זה פתרון טוב מאוד לשימוש בייתי.
אני החלפתי סוללות
02/06/14 10:59
105צפיות
יש לי מברגת בוש וגם הבטריה שלי מתה (ניקל קדמיום)
רכשתי את הסוללות האלה http://r.ebay.com/T94I2J
החלפתי - וזה עובד מצויין ואילו הכפלתי את האמפר.
מומלץ.
º
יפה.
03/06/14 12:09
16צפיות
איך סותמים ברז שמטפטף?
31/05/14 22:06
91צפיות
הי,

יש לי ברז שפעם שימש למכונת כביסה (מסוג הברזים הישן... שאין הברגה בקצה). הברז עד כה היה סגור ואני מאמין שלעולם לא אשתמש בו.
היום בבוקר גיליתי שהברז מטפטף. חשבתי לסתום אותו עם דבק חם או עם רסקיו טייפ? (או שילוב?)

מה דעתכם? מה הדרך הטובה ביותר לסתום אותו? איזה חומר הכי חזק ש"לא מפחד" ממים?

תודה.
º
פרק את הברז ושים פקק
31/05/14 23:54
30צפיות
לא אפשרי.
31/05/14 23:56
51צפיות
זה בית בשכירות.
מה שקורה זה שהשיבר הראשי של הדירה דפוק, לא ניתן לסגור אותו ובעלת הבית לא מוכנה להחליף...

מה גם שהברז פשוט יוצא מהקרמיקה... אני מאמין שההברגה מתחת לקרמיקה.

עכשיו הטפטוף ירד לטיפה בערך פעם בשעה.... קודם הטפטוף היה חזק יותר.

נראה מה קורה מחר בבוקר.
אני מאמין שבעוצמה של שעה אפשר לשים אפוקסי ורסקיו טייפ, לא?
זה שההברגה שקועה בקרמיקה זו לא בעיה
01/06/14 00:24
54צפיות
כי לברז יש הברגה חיצונית ובקיר יש הברגה פנימית ככה שהחלפת הברז בפקק לא דורשת חור גדול יותר, הבעיה האמיתית היא שאתה לא יכול לסגור את המים לדירה בשביל לעשות את זה. מה שכן, אם אנחנו מדברים על ברז צול פשוט, הייתי במקומך מוציא כמה שקלים ומחליף אותו לבד, ואז מטפל בברז הנוזל בדירה. אם עוד חודש יתפוצץ לך צינור אתה תרצה להיות מסוגל לסגור את הברז הראשי.

ולמקרה שאתה לא מקבל את דברי - אם יש לך אפוקסי אז תנסה אותו, מקסימום לא יצליח, קח בחשבון שהוא מתכווץ קצת כשהוא מתייבש. אם אין ואתה הולך לקנות אז תחפש ספציפית אחד שמתקשה גם תחת מים, יש כאלה. אם אתה סבלני וזה באמת טיפה פעם בשעה אז ייתכן גם שתוך שבוע האבנית תסתום את החור וזהו.
אני אגיד לך מה...
01/06/14 00:31
58צפיות
הבעיה עם שני הברזים (גם הברז באמבטיה וגם השיבר הראשי של הדירה).. הם כל-כך ישנים וחלודים שאני חושש שאם אני אבריג אותם החוצה ההברגה עלולה להשבר ואז יהיה שמח.

עוד כמה חודשים אני מחדש חוזה ואני אעלה את הנושא מול בעלת הבית שבמידה ויהיה פיצוץ צינור אין אפשרות לסגור שיבר של הדירה אלא רק שיבר של הבנין.

אתה מכיר שם ספציפי של אפוקסי שמתקשה (מהר) תחת מים?

אני מתכן ליבש טוב טוב את האזור עם פן (כדי למזער את רמת הרטיבות) ואז לדחוף שם אפוקסי...
תבדוק "פרופוקסי"
01/06/14 08:14
51צפיות
לא בטוח, אבל אם אני זוכר נכון ניתן ליישם גם על משטח רטוב.
להשיג בכל טמבוריה
אני גם אגיד לך מה.
01/06/14 08:19
60צפיות
זה לא עובד ככה. אמנם זה טפטוף איטי. אבל, יש בעיה. אם תסתום את הברז, המים ישארו בפנים, ולאט לאט חלל הברז יתמלא. לאחר מכן, לפי חוקי הפיזיקה, תהיה השוואת לחצים עם המים בצנרת, וכל מה שתשים שם, עלול לעוף החוצה.
רעיון שחשבו עליו לפניי אבל לא מבין למה לא.
31/05/14 02:01
143צפיות
אני מעלה פה רעיון שעלה בעבר ופסלתם אותו:

יש לי דוד שמש חזק מאוד המספק מים חמים גם בתנאי שמש קשים מאוד, בחורף ייצא שהדלקנו דוד חשמלי פעם אחת, מספיק למקלחת של 3 אנשים ושטיפת כלים( בקיץ). הדוד מספיק גם לשימוש של בוקר יום אחריי.
המכונת כבסה שלי בנויה למים קרים בלבד שמחממת את המים ע"י גוף חימום.
יש לי מים חמים ספייר שאני יכול לתת למכונה.
אני יודע שאסור לחבר את המים החמים ישירות למכונה בגלל גם בלאי של החלקים וגם שלבגדים יש רף טמפרטורה מסויים (המים שיוצאים מהדוד שמש גורמים לכווויות אם לא נזהרים)
אבל
למה לא לקנות שסתום ערבוב מים עם בקרת טמפרטורה אוטומטי ולדרדס אותו לקחת מפיצול של נילים של כיור קרוב? כך שלדוגמא אני אקח מים בטמפרטורה של כ 40 מעלות, אם גבוה מידי אפשר 35 מעלות. כך למנוע פעולה מיותרת של גוף החימום של המכונה (או לקצר את פעולתו) וגם הטמפרטורה לא גבוהה מידיי כדי לגרום נזק לחלקי המכונה או לבגדים.
ראיתי שסתומי ערבוב פשוטים עם בקרת טמפרטורה באיביי ב50 שקלים כולל משלוח. יחד עם אביזרים אני מאמין שהמחיר יחזיר את עצמו תוך שנה.

אני מפספס משהו?
יש מכונות שבנויות מראש לקבל גם מים חמים
31/05/14 02:26
99צפיות
אם אינני טועה הן נפוצות בעיקר בשוק האמריקאי, אולי שווה לך לחפש אחת כזו.
כן, את המחיר של החשמל והמים
31/05/14 08:45
108צפיות
כל מתקן שלא תבנה בתחום וישתלב בתוכניות הכביסה השונות יהיה יקר יותר מעלות החסכון במים וחשמל
נסיון להסבר
31/05/14 09:07
95צפיות
רעיון נחמד, ולא מתאים. חלק מהפעולות של מכונת הכביסה מתבצעות במים קרים בלבד, אחרת הכתמים מתקבעים בבגדים. בשיטה שלך, יכנסו תמיד מים חמים. דבר נוסף, מי צריך מים חמים למכונת כביסה? חומרי הכביסה של היום יודעים לעבוד עם מים קרים.
שואל על ניאגרה
31/05/14 00:28
133צפיות
שואל על ניאגרה
למעשה זאת שאלה תיאורתית, כי אין סימנים לנזק.

היום שפכתי אל תוך הניאגרה עודפי סבון ריצפז אל תוך מיכל ההדחה.
מדובר בכמות של חצי ליטר בערך.
ואז שמתי לב שהמצוף של המיכל עולה קצת למעלה.
אז הבנתי שעלייה של המצוף למעלה, מביאה ללחץ צדדי על גומיית האיטום של הצינור שמוביל מים אל המיכל.
לא יודע איך קוראים ליחידת האיטום הזה.
האם לדעתכם יכול להיגרם נזק מהוספת נוזל אל מיכל ההדחה כשהוא מלא במים?
בינתיים לא שמתי לנזק ברור.
אבל אני רוצה לדעת איך מחליפים גומייה באיזור הזה.
אני לא יודע אפילו איך נראית הגומיה שם שדואגת לאיטום.
האם לדעתכם נגרם לה נזק?

תודה
אולי מישהו יודע, איך לפרק את החלק הזה
31/05/14 00:49
49צפיות
אולי למישהו יש קישור לאיך מפרקים את היחידה הזאת לגורמים ?
º
לא נגרם נזק, מים עודפים נשפכים לאסלה
31/05/14 01:00
35צפיות
איך נשפכים לאסלה?
31/05/14 01:06
66צפיות
תודה על תשובתך, רק שאני לא מבין איך עודף מים נשפך אל האסלה.

מדובר במיכל ניאגרה בן 25 שנה...
של פלסאון.
קודם כל, תירגע.
31/05/14 05:45
68צפיות
לא נגרם כל נזק. עודף המים נשפך לאסלה דרך מרכז הפעמון.
הוראות פרוק והחלפה יש באתר של "פלסאון".
האם לחץ עודף של המצוף, לא יכול להזיק ?
31/05/14 01:09
40צפיות
האם לחץ עודף של המצוף, כתוצאה מעודף נוזלים במיכל הניאגרה- לא יכול לפגוע בגומיה / שסתום הסגירה של המים הנכנסים אל המיכל ?

אני פשוט לא יודע באיזה מן גומיה מדובר בכלל.
החלק האוטם- הוא פנימי ונסתר.
לא מצליח לברר באיזו גומיה מדובר
31/05/14 01:24
42צפיות
איזה גומיה נמצאת בשסתום המים הנכנסים ?
http://img2.timg.co.il/forums/1_136284406.jpg

והאם ניתן בכלל להחליף שם גומיה, או שצריך לקנות מצוף חדש ?

שואל רק באופן תיאורתי.
ראה עמוד 2
31/05/14 07:33
53צפיות
הוראות להחלפת אטם מצוף, שלב 8, דיסקית מגומי, תמצא בכל טמבוריה 2.5-5 ש"ח.
עם השרטוט שצירפת, סיבכת אותו לחלוטין
31/05/14 12:04
33צפיות
השואל לא מבין וחסר ידע טכני לחלוטין
º
סליחה
31/05/14 12:55
20צפיות
לא הסתבכתי, אלא להיפך
31/05/14 13:43
44צפיות
קודם כל תודה.
לא הסתבכתי בכלל. אלא בדיוק להיפך.
רציתי רק ללמוד מראש לגבי הנושא הזה, ונראה לי שאני יודע יותר כעת בעזרת דפי ההסבר.
אני בעל חוש טכני, ובעבר כבר החלפתי בהצלחה גומיית אטם לניאגרה שלי.

למשל- לגבי החלפת אטם למיכל הניאגרה- יש המון מידע.
לעומת זאת- לגבי החלפת אטם שסתום מצוף, יש די מעט מידע, וגם די מעט שמות. ככה שצריך לצרף תמונה לכל דבר כדי שהצד השני יבין בדיוק.

אם למשל אני רוצה גומיית אטם למצוף, האם די בכך שאומר למוכרן שאני רוצה "גומיית אטם לשסתום מצוף" ?
ממה שהבנתי מהשרטוט- מדובר במן גומיית דיסק, כלומר מעגל מלא ( לא בצורת טבעת ). הם מציינים שם מספר מק"ט... וצוין שם גם שצריך מפתח מיוחד ( יש לי רק כלים מתכתיים ).

מקווה מאוד שהוספת מים לניאגרה כשהמיכל כבר מלא- איננה מקלקלת את האיטום של שסתום מי הכניסה למיכל.
כאמור- כעת עדיין הכל בסדר. אך יתכן שאזדקק להסברים האלו מפני שזה כבר 25 שנה שהניאגרה פועלת מדי יום, ואף פעם לא ביצעתי ניקוי לשסתום המצוף ( אין לנו מסנן דירתי ).

מצטער שאני קצת היסטרי.
תודה לכולם על כל התגובות...
מצטער, אך חוש טכני ממש אין לך, אבל אני
31/05/14 13:58
43צפיות
בטוח שבתחום אחר אתה טוב
אל תראה זאת כדבר שלילי, לרוב האנשים אין חוש טכני
בחנות, מספיק שתציין שאתה צריך אטם למצוף ניאגרה, אין צורך בכלים, אפשר ,אם מעט כח לשחחר עם היד את האום הגדול
מיזוג אויר
30/05/14 20:16
64צפיות
מזגן אלקטרה מיני מרכזיגאמיקה מוציא חום במקום  קור
משאבת חום תפוסה או מקבלת מתח קבוע תוצאה מתקלה
30/05/14 21:05
53צפיות
בכרטיס הפיקוד
º
כיצד אפשר להסיר סיליקון סופר 7 ?
30/05/14 16:18
107צפיות
º
בקושי
30/05/14 18:01
50צפיות
הסרתי הכל. לפעמים כדאי יותר לעשות ופחות לדבר.
30/05/14 18:35
113צפיות
קצת מברגים, משיכות עם פלייר - והכל מסתדר.
ועוד באיזור לא נוח כמו תחתית הקטנוע.
למה לכעוס?
30/05/14 18:40
95צפיות
לא אמרו שאי אפשר. אמרו ש"בקושי", וזה נכון. ואם זה ירד בקלות, זה אומר שלא הודבק כמו שצריך.
נראה לי שאת דבריו הוא כיוון אל עצמו
30/05/14 20:40
85צפיות
במקום לחכות לתשובה הלך ועשה.
בכל מקרה לא פורט המשטח עליו הודבק החומר,יש קשים יותר וקשים פחות.
º
תודה רבה
31/05/14 00:20
25צפיות
מכירים את המברגים לתיקון משקפיים..-
30/05/14 14:56
149צפיות
מכירים את המברגים לתיקון משקפיים..-
אלו שלא שווים כלום, מתכופפים ונמעכים.. אז זהו, מצאתי פיתרון יעיל וחסכוני..
לקחתי 2 מקדחים למתכת עם קנה משושה, במידות 1.5 ו-2 מ"מ שנשברו לי במהלך עבודה, ולא זרקתי אותם, והשחזתי את הקצוות לצורה של להב מברג, וזה עובד נהדר, ממליץ..!
מברגים
30/05/14 16:10
113צפיות
בפעם הבאה, קנה מברגים טובים. יש כאלו.
לגבי האילתור, יפה.
תיקון קרע בשרוול אויר של מזגן מרכזי
30/05/14 11:06
78צפיות
השאלה היא איזה תיקון יכול לעזור?
חשבתי על אזיקונים ומתיחה של שני צדדי הקרע אחד לשני או פשוט הדבקת חתיבת בד(אולי חולצת טריקו ישנה) על הקרע.
אשמח לכל המלצה או תובנה
תיקון צינור
30/05/14 11:59
108צפיות
בד לא נראה לי רעיון מוצלח, כי האויר עובר דרכו. אזיקונים גם לא נראה לי רעיון טוב, כי אתה עושה חורים והם יהוו נקודת תורפה. אני הייתי לוקח סרט דביק רחב וחזק, ומדביק איתו. באנגלית קוראים לזה duck tape.
רוני בוא תלמד גם אתה,אם הצינור מתוח רק שרוול
30/05/14 12:07
118צפיות
פח בקוטר המתאים ואזיקונים לחלק הפנימי  ואחרי מתיחת הבידוד גם לחלק החיצוני כמובן משני הכוונים.
אם הצינור לא מתוח חותכים בקרע,מגלים את השרוול הפנימי מכוון המזגן  ומכניסים בתנועת הברגה לתוך השרול הפנימי שהולך לכוון התריס,מלפפים סרט דביק רחב (אנחנו משתמשים בסרט אלומיניום דביק מרושת לחיזוק) ,מעבירים את הבידוד למקום ומשחילים עליו את השכבה החיצונית ושוב מדביקים,
אם הבידוד אדום או צהוב הזהר בנשימת חלקים ממנו.
רק כדי שלא יחשבו שזה "סרט ברווזים"
30/05/14 12:27
100צפיות
שם המוצר הוא DUCT TAPE והחברה הראשונה שיצרה אותו במלחמת העולם השניה היא DUCK.
דווקא כן "סרט ברווזים".
30/05/14 18:38
92צפיות
ככה קניתי אותם בארה"ב.
https://www.google.co.il/search?q=duck+tape&bi...
בארץ: סרט משוריין, בכל טמבוריה/חומרי בניה.
30/05/14 19:28
69צפיות
השבוע חיפשתי  רסקיוטייפ לתיקון גומיית נאגרה, מה שהציעו לי במחלקה אחת היה את הסרט המשוריין, טענו שהוא טוב להכל....טענתי שלא בדיוק מתאים לנזילות מים.
ליד הקופה מצאתי את מה שחיפשתי. דרך אגב , התיקון יצא מצויין, הגומיה נראת כמו צמיג שחידשו אותו....
רוני, אתה לא שם לב לאותיות הגדולות
31/05/14 07:48
73צפיות
DUCT = צינור/תעלה/מוביל/ביב שממשים להולכת נוזלים או גזים.
הצעת להשתמש בסרט לאטימה של אחד מן המונחים מעלה ולכך מיועד DUCT TAPE.
DUCK TAPE הוא שם מותג של חברת DUCK.

מה הבדל בין DUCT TAPE ל-DUCK TAPE?
ממש לא.
31/05/14 08:02
80צפיות
אני שם לב להבדלים, ויודע שקוראים לזה DUCT TAPE. מתיחסים לזה בארה"ב כמו שכאן לטלפון סלולארי. אני שומע אנשים אומרים "יש לי פלאפון של סלקום". שם ביקשתי DUCT TAPE, וקראו לזה DUCK TAPE. כאן בארץ, לא קוראים לזה לא ככה ולא ככה, אלא "סרט חבלה" או "איזולירבנד חבלה". אין לי מושג למה קושרים את זה לחבלה.
http://www.tecnik.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=330...
http://www.meitar.co/ProductPage.asp?ProductID=111
º
לחבלה - כי צה"ל נתן סרט להדבקת מטענים
31/05/14 08:42
42צפיות
מה הבדל בין DUCT TAPE ל-DUCK TAPE קראת?
31/05/14 09:22
59צפיות
מכיר ביטוים כמו:

תן לי את ה"בלצר"
שים את זה ב"פריג'ידר"
HOOVERING MACHINE - כך קוראים בארה"ב לשואב אבק.
יש לך חתיכת SCOTCH?

...ועוד כהנה וכהנה...
מבקש המלצה לסט משובח של מברז ומחרק למסיים
30/05/14 08:19
113צפיות
לימודים גבוהים בצורפות (מסגרות בזעיר אנפין ...), המידות מטרי או אינצ' לא משנות, מכיוון שמדובר בכל פעם במשהו יחודי ואין חשיבות לסטנדרט.

מבקש המלצה על חברה איכותית, כולל מימים עברו לחיפוש באייבי.

עד כה נרכשו בשיטה זו: קליבר, מדגשים, מד זוית ועוד, מחוגות  תוצרת מור אנד רייט משפילד אנגליה, דברים ישנים אבח מפלדה משובחת.

תודה רבה מראש
ממליץ לך על snap on..-
30/05/14 14:00
85צפיות
חברה אמריקאית עם כלים טובים..(הכי טובים לדעת רבים..) ניתן למצוא באי-ביי. לא זולים אבל כאמור, מעולים.
סנאפ און זו חברה בינונית ומטה ממש לא בליגה
30/05/14 20:16
82צפיות
של החברות הטובות באמת.
לרוב יהיו גרמניות\שוויצריות כגון
שטאלוויל, בלצר וכ"ו

ב"א בצורפות אני מניח שמשתמשים בהברגות שהן למידות הנפוצות (קטנות באופן מיוחד) ולכן ההשערה שלי שמי שמייצר אלו חברות שמתמחות בכלים לצורפות, בזה אני לא מבין שום דבר.
סנאפ און זו חברה בינונית ומטה ממש לא בליגה
31/05/14 00:54
71צפיות
אשמח אם תפרט מעט יותר לגבי האחרים, ומדוע סנאפ און בינונית ומטה..
הם נחשבים בין המובילים באיכות בארה"ב ע"י גופים מקצועיים רבים.
אין יותר מדי מה לפרט
31/05/14 06:32
76צפיות
כמי שעובד דרך קבע עם כלי עבודה, היו ברשותי מכל החברות ומכל הסוגים.
כשתחזיק ביד ותעבוד עם כלים של החברות שציינתי תבין את ההבדל.
סנאפאון ממוקמת גבוה בשוק האמריקאי בעיקר עקב שיווק אגרסיבי, והכי חשוב הם מציעים חבילות "קומפלט" שכוללות סטים שלמים המכילים מערכי כלים כמעט מושלמים לטיפול בציוד ספציפי לדוגמא שיפוץ מנועים, מכונאות רכב ועוד הכוללים את כל הכלים הנדרשים ארוזים בארגז כ"ע על גלגלים עם כל הפיצ'פקס שעושה את החיים קלים.
אין ספק שזה נחמד אבל זה לא מציב את כלי העבודה עצמם לכלים מהשורה הראשונה.

שלא תהיה אי הבנה : כלים של סנפאון הם טובים כשלעצמם ולחובב יספקו הרבה הנאה ואיכות מספקת, אך אם מסתכלים על התמונה העולמית הם לא ממוקמים בשורה הראשונה.

כלי טוב הוא כלי מעוצב ?
31/05/14 17:18
101צפיות
פלייר
אני מנסה לחשוב מה כבר ההבדל.
בוקסה היא בוקסה. ומברז זה מברז. מה כבר יכול להיות ההבדל ?

אם תספר לי שידיות האחיזה מעוצבות, עשויות מחומר שנעים למגע , ומקלות על האחיזה. אז הבנתי.

ויש גם אחרת. אני למשל משתמש הרבה עם צבת לחיתוך קרמיקה, המאמץ לא קל לאחר דיי הרבה חיתוכים, ואתה מרגיש זאת דיי בשרירים. שלא נדבר שהידיות מצופות באיזה גומי לא ידידותי.
לאחרונה דווקה רכשתי כלי אחר לאותה מטרה. בכלי יש כבר מנגנון שמגביר את הלחץ עם אותו מאמץ. הידיות כבר כוללות כיסויים נורמליים שמאוד נוחים לאחיזה. צרפתי את התמונה שלו.

שבוע טוב ותודה, בסוף אני מתחרה באייבי על כלים
31/05/14 22:02
67צפיות
תוצרת גרמניה או שוייץ המיועדים לשענים, רק להם יש קטרים זעירים.

דוגמא:
http://www.ebay.com/itm/261486586778?_trksid=p2055...

אני רק מקווה שאינני יורה לעצמי בנגמ"ש...

ההבדלים נעוצים בדיוק
31/05/14 23:22
60צפיות
שחיקה, ארגונומיה, איכות הפלדה.

שוב, לחובב המצוי כמעט כולם יעשו את העבודה היטב, אך כשמדרגים.....

זה כמו ההבדל בין מרצדס ליונדאי.
אילתור מסילה עם רשת לדירה שכורה
30/05/14 05:43
96צפיות
שלום

עברנו לדירה שכורה בה החלונות בחדרי השינה עם תריס גלגלת, ז"א שאם נרצה לפתוח את החלון הוא יהיה פתוח לגמרי. איפה זה נהיה בעיה? כשיש 2 חתולים סקרנים והדירה קומה חמישית בלי סורגים
אלה חלונות עם מסגרת מתכת, יש אפשרות לקמבן שם מסגרת שתרוץ על מסילה ולעשות חצי רשת (שאוכל להזיז מצד אחד של החלון לצד השני תלוי איזה צד ארצה לפתוח...) אבל רשת עם חורים גדולים, רק שלא יקפצו מהחלון לא ליתושים או משהו...
איך אני עושה את זה?
יש אולי אלטרנטיבה לדעתכם?
לא בא לי להשקיע עכשיו מאות שקלים לעבודה של איש מקצוע, גם ככה זו שכירות ובעל הבית מניאק קמצן ולא בא לי להשקיע לו בדירה......

תודה מראש |4u|
º
חפש רשת של גדרות. קשיחה.
30/05/14 10:41
36צפיות
אני עשיתי כאלה בשתי ורסיות שונות
30/05/14 14:05
64צפיות
אם תצלמי את המסילה זה יעזור להבין כמה מקום יש לך שם בשביל זה.
º
תמונה תעזור לעזור.
30/05/14 18:03
32צפיות
פילוס מדף בארון
30/05/14 02:53
103צפיות
שלום,

אני רוצה להוסיף מדף לארון עם תומכים כאלה מפלסטיק עם מסמר.

איך בדיוק אני מפלס את התומכים האלה ? בכל צד זה כמובן פשוט לפלס את שני התומכים אחד ביחס לשני, אבל איך מפלסים אותם בין שני הצדדים ? יש איזו שיטה ?

תודה.
יש שיטה מאד פשוטה ויעילה - למדוד!
30/05/14 07:36
85צפיות
אין צורך בפלס, תוכל להסתפק גם בסרגל משרדי. לסמן 2 נקודות על כל דופן במידה זהה ביחס למישור שמתחת או מעל למדף המיועד. תוכל להעזר גם בשבלונה שתכין בעזרת סימון וחיתוך במספרים, מניר, קרטון, חוצץ פלסטיק של קלסר או כל חומר דומה שתמצא בסביבת מגוריך.

בהצלחה!
º
אפליקצית פלס בטלפון
30/05/14 11:30
43צפיות
קיבלתי במתנה שעון קיר גדול (הגיע מפירוק אנייה
29/05/14 16:31
211צפיות
שעון יפני חשמלי כתוב עליו מאחור DC 24V 12Mn , האם ניתן לחברו לחשמל או שהוא ישמש כמעצור דלת?
º
אפשר עם שנאי.
29/05/14 17:26
83צפיות
תודה. עלה בדעתי כי אולי ניתן גם להחליף את
29/05/14 20:31
102צפיות
המנגנון החשמלי במנגנון קוורץ איכותי, כבר לא ישעמם לי בזמן הקרוב...
º
תביא תמונה....שנראה מה היה בים....
29/05/14 20:42
48צפיות
טוב, לאחר מאמצים מרובים, בתמונה המקורית הציגה
30/05/14 08:09
139צפיות
את השעון צדיקה אבל לא חסודה.

אז הנה רק הפרטים החשובים בשעון, אשמח לרעיונות בקשר השעון
ומקדימה ?
30/05/14 10:41
74צפיות
האפשרות שנראת לי, זה להרכיב מנגנון עם סוללה. אבל אני לא יודע אם זה כזה מראה שנמצדיק את זה.....
שנאי לא מספיק
01/06/14 08:31
74צפיות
השעון צריך מתח ישר ושנאי רק ימיר למתח חילופין.
אם הכוונה הייתה לאותן קוביות שנתקעות בקיר ונקראות בטעות שנאי, גם לא יספיק, כי למיטב ידיעתי קשה (לא ניתן?) להשיג כאלו שמספקות מתח של 24 וולט.
אתה צריך לחפש ספק כוח קטן של 24 וולט. ההספק ממש קטן - אפילו הספק של וואט אחד יספיק. תעשה חיפוש באיביי.
שומר פתאים ה'.. השעונים הללו מאוד חשודים, בכל
01/06/14 21:21
66צפיות
האינטרנט אין עליהם מידע כולל לא באתר סייקו, רק הודים שמוכרים שעונים וציוד ימי אחר מפירוק אניות במחיר מפולפל, לא פעם יקר ממחיר בו ניתן לרכוש חדש מהחברה.

הנה, במיוחד עבורך, פרק בשעונים ימיים מוזרים:

וכאן פרטי הסייקו המוזר הזה, אגב ההודים לא מתבלבלים ומתקינים בחלקם מנגנוני קוורץ וגם משאירים את הפתק האומר שזה slave clock

http://www.ebay.com/itm/SEIKO-Marine-QUARTZ-Clock-...

http://www.ebay.com/itm/SEIKO-Marine-SLAVE-Clock-M...

http://www.ebay.com/itm/VINTAGE-MARINE-SHIP-QUARTZ...

מצאתי באינטרנט בעל גלריה שמוכר אותם במחיר כפול ומציין כי הם פריטים מאניות שהגיעו לפירוק.

רק כקוריוז, מוכרים גם שעוני צוללות רוסיות לעיתים במחיר גבוה בו ניתן לרכוש אותם במפעל הרוסי, הרוסים ציירו על לוח המספרים כוכב אדום וציור של צוללת ומוכרים לכל דיכפין, רק שבאייבי יש הכותבים כי זה פורק מצוללת (ושוכחים לציין כי רוב הצוללות דולפות והשעון טעון בקרינה)

הנה האתר הרוסי:
http://shop.vostok-inc.com/ship-clock-5-chm-m3-2.h...

מקווה שאתה לא התקנתה שעון כזה

לילה טוב
סוף הסיפור שהצלחתי בנוסף להניע את רוכשי
01/06/14 21:23
52צפיות
המתנה מלרכוש אותה.
אתה הוא זה ששאל על השעון
02/06/14 10:07
40צפיות
אני רק התייחסתי להפעלה החשמלית שלו
אנין לי שום כוונה לרכוש כזה שעון
יש דבר כזה מברגת אימפקט עם ביטול דפיקה?
29/05/14 16:22
78צפיות
התחלתי לתהות...אם יש דבר כזה מברגת אימפקט, שיש לה כפתור / מצב ביטול דפיקה שבו היא הופכת למברגה רגילה.

יש דבר כזה?

אם כן - יש דגם מומלץ?
º
לא מכיר.
29/05/14 18:03
27צפיות
º
אין כאלו להשיג.
29/05/14 21:04
31צפיות
º
הסתובבה בהום סנטר אבל ניקל קדמיום
29/05/14 21:14
37צפיות
צביעת בקבוקים פלסטיק - שאלה למומחי הפורום
28/05/14 20:49
89צפיות
צבעתי לפני יומיים בקבוקי מים מפלסטיק בספריי צבע ( שמיועד בין היתר לצביעה על פלסטיק )בשתי שכבות לפני ההוראות .
העניין הוא  בגלל שמדובר בבקבוקים רכים מאוד ( "עין גדי" ) חלק מהמעיכות של הבקבוקים נגמר בהתקלפות של הצבע .
מישהו יודע למה זה קורה ואיך אני יכול למנוע את זה לאחר שכבר צבעתי ?
תודה רבה

הצבע יוצר שכבה קשיחה
29/05/14 08:37
70צפיות
ברגע שמועכים את הבקבוק הוא פשוט נשבר.
אין לך הרבה מה לעשות כדי לשנות את העובדה הזאת בבקבוקים שכבר צבעת מעבר ללשמור עליהם שלא יימעכו, אולי ע"י מילויים בחול.
יש חומרים שנשארים גמישים, כמו פלסטידיפ לדוגמא, אבל זה יקר.
אני מנסה לעשות מתקן הידרופוני
01/06/14 16:56
13צפיות
ע"י שתילת צמחים בתוך הבקבוקים והשקייה בסירקולציה .
º
מה המטרה ?
29/05/14 11:44
36צפיות
פורום הסרת שיער נפתח ב|תפוז|
28/05/14 12:13
5צפיות
|שמאל| טיפול הסרת שיער נהפך להיות חלק מהשגרה של חיינו, שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. רבים מאיתנו חולמים על גוף חלק, נעים וסקסי. הסרת שיער בלייזר היא דרך נפלאה להשיג תוצאות מצויינות אך לעיתים התהליך לא פשוט ולפעמים אם נעשה בצורה לא נכונה הדבר יכול להוביל לנזק קוסמטי קשה. לפני שמגיעים לטיפול  חשוב לדעת את כל המידע על מנת שנוכל לקבל החלטה נכונה ולא נתאכזב מהתוצאות או מהתהליך!

לכן פתחנו בשבילכם את פורום הסרת שיער בו תוכלו לקבל מענה על כל שאלה שיש לכם בנושא, ללמוד ולהחכים.

אתם מומזנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום