בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום!

פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט.
הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים.

מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים.
4. לא לפרסם.
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו.
6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום.
7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.

הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל.

גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

המלצות רבותי וגבירותי, המלצות יום רביעי
04/02/14 22:10
370צפיות
לכל אישה, זקן, טף וכבשה
פרנקו בומבנה מעניק פרנסה
פרנקו ממליץ על הכדור הצהוב...
04/02/14 22:16
490צפיות
גולובב - האנסקו
יחס 1.6 על גולובב

פרנקו מעיין בעיתון הערב שלו ופרנקו מגלה כי שני שחקני הטניס נפגשו בעבר פעמיים (להלן: "בעבר")  אי לכך ובהתאם לזאת זה יהיה המפגש השלישי ביניהם.
בעבר ניצחון לכל שחקן, כך שהמאזן ביניהם עומד על 1-1. הטורניר הנוכחי מתקיים בקרואטיה באולם ספורט מקומי שנבנה מכספי הציבור הקרואטי שמממן את ההקמה ממש כמוכם מהמרי הווינר.... בחזרה לענייניו, ממבט נוקב על שני מפגשי העבר פרנקו מבחין שגולובב ניצח בקלות באולם במפגש הראשון ביניהם.
האנסקו, הידוע בשמו הרומני העצבני, נמצא במצב מוראלי מאד פגיע, שברירי ורגיש. השחקן שמייצג את רומניה, כשל לשמור על משחקו בגביע הדיוויס האחרון כאשר הוביל 2-0 במערכות והפסיד ליריבו מקזאחסטן, הוא הוסיף חטא על פשע ובמשחק השני בדייוויס הוא שוב הפסיד.
בנוסף למצב המוראלי הנמוך בו נמצא האנסקו, המשטח כפי שהזכיר קודם לכן פרנקו, אינו משטח שהאנסקו מצטיין בו.
סטטיסטיקה מתוך טורנירי הATP:
גולובב מצטיין במשטח אולמות כאשר משיג 20 נצחונות מול 7 הפסדים בלבד = 74%.
האנסקו ניצח 3 משחקים והפסיד 9 באולם = 25%.

פרנקו בומבנה
כל הימור בומבנה
º
המלצה נאה אבל לביחס של המועצה לא שווה לשלוח.
05/02/14 00:26
212צפיות
אני ממליץ דווקא על הכדור הכחול אבל סבבה
05/02/14 07:02
229צפיות
העם דורש תחקיר תתפטר!
המועצה של הטוטו הורידה את היחס
05/02/14 13:13
227צפיות
לרצפה!! בנוסף כל זאת ועוד המשחק כבר לא סינגל.
הם מפחדים מפרנקו ובצדק
נתפססססססססססססססססססססססס
05/02/14 16:24
132צפיות
תודה מראש על המחמאות הצפויות
הדרבי של מדריד במוקד ההמלצות לרביעי!
05/02/14 02:54
328צפיות
3 המלצות למשחקי הליגה ההולנדית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67237&...

ריאל נגד אתלטיקו בגביע:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67235&...

רומא נגד נאפולי בגביע האיטלקי:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67234&...

ו-3 המלצות נוספות למשחקי אירופה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67236&...

86. רומא - נאפולי (רביעי, 21:45)
המשחק הראשון בחצי גמר הגביע האיטלקי. זה היה יכול להיות דרבי רומאי לוהט, שהיה גם שיחזור מגמר הגביע אשתקד, אבל נאפולי גברה על לאציו 0:1 בסאן פאולו ותנסה לעבור את רומא, שכבר הדיחה את יובנטוס בשלב הקודם כאשר ניצחה אותה 0:1 בבית.

החבורה של רפא בניטז עברה גם את אטאלנטה עם 1:3 ביתי, ובפעם הראשונה תנסהלהוכיח את עצמה גם במשחק חוץ, ואחד הקשים אם לא הקשה ביותר באיטליה. בפעם האחרונה שנאפולי שיחקה באולימפיקו נגד רומא, היא הפסידה 2:0. גם בביקור אשתקד היא נוצחה, 2:1.

בבית נאפולי הביסה את רומא 1:4, אבל זה היה הניצחון היחיד שלה על הג'יאלורוסי בחמישה מפגשי עבר. האורחים יגיעו אחרי תבוסה מביכה בברגמו 3:0 מול אטאלנטה, ולא ניצחו שלושה מחזורים. רומא התרחקה ממנה כ-6 נקודות אחרי שחזרה מורונה עם 1:3 נאה, שהיה ניצחון שלישי רצוף שלה.

שתי הקבוצות יעלו עם ההרכבים הרגילים, טוטי וג'רביניו, לצד דניאלה דה רוסי, הם השמות הבולטים ברומא, כאשר האמשיק, קאייחון והיגוואין ינסו להוביל את נאפולי לניצחון סוף סוף. אנחנו לא מקלים בראש באורחים, אבל הם במיני משבר, ורומא בבית ניצחה ב-9 מ-11 משחקי ליגה. נהמר שהמקומיים ישיגו מקדמה נאה בדמות ניצחון חשוב מאוד.
ההימור: 1 ביחס 1.70.

בהצלחה.
אחוזי הצלחה ביום שלישי
05/02/14 03:20
245צפיות
טופס משולש ראשון: 2 מ-3 => אין זכייה.
טופס משולש שני: 1 מ-3 => אין זכייה.
מי שהשקיע a שקלים על הטופס הראשון ו-b שקלים על השני הפסיד a+b.

אם המהמרים באמת היו חשובים לך (ולא רק הכניסות לאתר שלך) היית מפרסם את הנתונים.
חשוב לי לכתוב שבשום אופן אין לי משהו נגדך ואני באמת מאחל לך הצלחה. אני פשוט מנסה לעזור לאנשים שעלולים להיכנס להמלצות שלך ולאבד את כספם.
המלצת סינגל מוקדמת - גמר גביע המדינה בכדורסל
05/02/14 12:58
313צפיות
אז כמו שהערכתי, הליין שנפתח בווינר הוא פלוס 10 נקודות על אילת. אני הערכתי שהליין ייפתח על 8 או 9 נקודות ובעצם הרווחתי נקודה נוספת. הבחירה שלי פה בהימור שלא יהיה קל היא ללכת עם אילת.

החבורה של קטש נראתה מצוין בחצי הגמר מול הפועל וכמו שצפיתי, הקבוצה המוכשרת הזאת מתחילה להתחבר ועם הכוח שיש להם מתחת לסל וגם בעמדות הגארדים, אין לי ספק שהם יכולים לשמור את מכבי במשחק צמוד ואפילו להפתיע בניצחון.

מכבי נראית מאד פגיעה בצד ההגנתי וסופגת 80 נקודות כמעט מול כל קבוצה בליגה כרגע. נכון, הם גם השתדרגו התקפית וקולעים 90 נקודות במשחק, אך מול ההגנה של אילת יהיה להם קשה לחדור בצורה כזו קלה לסל כמו שראינו אותם עושים מול ראשון האנמיים.

עודד קטש הוא ווינר והוא יודע להביא את הקבוצות שלו וגם את עצמו לרמת מוכנות גבוהה מאד במשחקים מכריעים. באילת ישראלים מוכשרים ובעלי ניסיון רב בליגה שלנו ולחלקם זו גם הזדמנות בלתי חוזרת לקחת תואר בישראל. הזרים של אילת מודעים גם הם להזדמנות לעקוץ את מכבי ושחקנים כמו גייטס, פאלמר ורודריק יידעו להביא את המיטב מבחינתם כדי להשאיר את אילת במשחק לאורך כל הדרך.

לסיכום, ההימור המומלץ הוא אילת פלוס 10, לא יודע אם הליין ירד עד מחר אבל אני הייתי לוקח את ההימור כבר עכשיו.

משחק 191 - סימון 2 - רמת ביטחון 7/10

בהצלחה לכולם!
תודה אני גם עם אילת, נקודה לחיזוק ההימור:
05/02/14 13:06
203צפיות
חשבתי שמכבי תבוא לגמר ותהיה מול הפועל ואז זה היה דו ספרתי אבל רצה הגורל ואילת עלתה, ביום ראשון יש דרבי בנוקיה ואני חושב שישמרו כוחות למשחק הזה, מכבי מתה לנקום בהפועל על ההפסד והם נכנסים לעוד שבוע קשה(חמישי גמר, ראשון דרבי וחמישי יורוליג)...

אני מאמין שנראה את מכבי מנצחת, היא תפתח פער קטן של דו ספרתי אבל בדק' האחרונות הוא יירד שבלאט יוציא את הכוכבים והאילתים ירצו לשמור על כבודם.
מסכים בהחלט
06/02/14 01:41
40צפיות
מסכים בהחלט שאילת+10 זה הימור מעולה אבל לא שווה לסכן כסף על יחס של 1.8
נניח אני שם 100 שקל אז הרווחתי 80 שקל זה ממש לא כלכלי
º
תותח כרגיל אסף . תפיסות פשוט גדולות..
06/02/14 22:52
33צפיות
הדרבי של מדריד: נתון מעניין
05/02/14 13:03
257צפיות
קסיאס מעולם לא הפסיד בדרבי ב-24 משחקים שהוא שיחק בהם...
המלצת כדוריד להיום
05/02/14 13:41
268צפיות
שלום לכולם
ההמלצה של אתמול נפלה, אנסה לתקן היום.

משחק במסגרת הליגה הגרמנית, השנייה פלנסבורג מארחת את השלישית ריין נקר לובן. שלושת המקומות הראשונים בליגה בסיום העונה מגיעים לליגת האלופות היוקרתית, כך שזהו מאבק קשה וחשוב.
פלנסבורג עם מאזן ביתי של 8 ניצחונות ותיקו אחד בלבד, זו קבוצה ביתית מאד וחזקה. היריבה עם מאזן חוץ של 5 ניצחונות, 3 תיקו ו3 הפסדים.
הסטוריית המפגשים של הקבוצות מראה שפלנסבורג הפסידה בפעם האחרונה לנקר לובן ב2008, מאז רק ניצחונות ביתיים.

הסימון פלנסבורג -1.5
תוצאה משוערת 30-27

בהצלחה לכולם
º
באמברג-3.5 גביע גרמני כדורסל.
05/02/14 17:58
160צפיות
אלבורג +0.5
05/02/14 18:21
186צפיות
ניצחון דני מבטיח להם מקום שלישי . לה ריוחה הספרדית   אמורה  "להתאבד" היום כיוון שזה משחק חובה לנצח.
כל תוצאה אחרת מקטינה את הסיכוי של הספרדים כמעט לאפס להמשיך לשמינית הגמר.
שניי בעיות עיקריות לספרדים:
אחד- שלושה שחקנים משמעותיים מאד עזבו אותה העונה . בנוסף הליטאי שלה פצוע היום.
שניים- ללא נסיון ולו קטן ובלי מסורת בכלל בליגת האלופות.

אלבורג בר"ב נמוכה.
º
תודה יובל
05/02/14 18:32
70צפיות
º
בשמחה מוטי.
05/02/14 18:52
80צפיות
שמח לראותך שיש לך זמן להמליץ גם בפורום
05/02/14 18:57
155צפיות
זה  לא  מובן  מעיניו  .  
º
מובן מעיניו זה לא
05/02/14 21:59
65צפיות
רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/14 16:07
61צפיות
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
עבודה
04/02/14 12:53
222צפיות
מחפש בחור חובב ספורט והימורים לעבודה בר"ג בתחנת טוטו וינר
המלצות ליום שלישי הצנוע
04/02/14 05:58
453צפיות
3 המלצות למשחקי הליגה ההולנדית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67232&...

3 המלצות למשחקי אירופה, כולל אודינזה-פיורנטינה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67233&...

206. בארי - אוקספורד (21:45)
מחזור 25 בליגה האנגלית השניה. בארי מגיעה אחרי ניצחון ביתי 0:1 על ווייקומב, וזה אחרי שקודם לכן היא צברה נקודה בודדת מ-6 אפשריות, ומדורגת כרגע במקום ה-20 עם 2 נק' בלבד מעל הקו האדום, לצד מאזן ביתי של 5 ניצחונות, 7 תיקויים ו-3 הפסדים.

היריבה אוקספורד ניצחה ב-3 מ-4 משחקיה האחרונים, כולל 1:2 ביתי נגד ווימבלדון במחזור שעבר, והיא שלישית עם 49 נק' - מרחק 5 נק' מהמקום הראשון. בחוץ מדובר בקבוצה הטובה בליגה, כאשר היא מנצחת ב-7 מ-12 משחקיה ועדיין לא מפסידה.

אוקספורד ניצחה 1:2 את בארי בסיבוב הראשון של העונה, ואשתקד ניצחה המארחת פעמיים, כשבבית היא עשתה זאת עם 0:3 מוחץ. הפעם אין ספק שהאורחים פייבוריטים מובהקים ואנחנו נלך על ניצחון חוץ שלה בכל הכוח.
ההימור: 2 ביחס 2.40.

אליצור יבנה -2
04/02/14 12:51
416צפיות
הסטטיסטיקה בתקופה האחרונה גם מבחינת שלושת נצחונותיה של רמלה וגם מבחינת
מיקומם בטבלה של רמלה ויבנה  משקרת. יבנה בביתה אמורה לנצח את רמלה מעל הליין הנמוך שיצא.
ברוך שובך
04/02/14 17:01
161צפיות
ובהצלחה!
º
שמח ששבת להמליץ. תודה על ההמלצה
04/02/14 20:28
60צפיות
המלצת כדוריד להיום
04/02/14 14:51
357צפיות
למי שזוכר אני ממליץ כדוריד, המאזן שלי כאן
8 מ10
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?for...

ההמלצה היום קיל -7.5
לאחר זמן רב, סופסוף קיל חוזרת להרכב מלא, היו מספר פציעות והתמודדויות בינלאומיות שפגעו בהרכב. הערב קיל עם כל שחקניה הבכירים תראה את עליונותה.
34-24 ההימור שלי
בהצלחה לכולם
ההמלצה נפלה
05/02/14 13:34
57צפיות
המאזן כרגע 8 מ11

תודה
ונפגש בהמלצה הבאה
ההמלצה שלך על ליג 2 - גניבת דעת
04/02/14 16:23
321צפיות
אתה מתחיל מהמסקנה (נצחון חוץ), ומכופף את כל העובדות על מנת שיתיישרו עימה.

מה זאת אומרת "אין ספק שהאורחים פייבוריטים מובהקים"?

למה, כי שתי הקבוצות בכושר טוב לאחרונה ולמעשה עם מאזן זהה של 4-6-2 בתריסר משחקיהן האחרונים בליגה?
או אולי כי הבוקיז מעדיפים דווקא את קבוצת הבית (2.5 לעומת 3.1 בשוק החופשי, והיחסים עוד נודדים לרעת אוקספורד בשעות האחרונות, אפילו במועצת הבדיחה והחידוד)?
אתה יודע שבשבוע שעבר, בצעד משונה וחסר הגיון, המנג'ר הותיק של אוקספורד עזב במפתיע את תפקידו, כדי לאמן את נורת'המפטון (הקבוצה האחרונה בליגה!)?

מכל זה עולה דבר אחד מובהק אחד - חבר, אתה לא טורח להכין שיעורי בית.

באופן אישי אני לא נוגע במשחק הזה עם מקל. כל תוצאה אפשרית מבחינתי ואם כבר המלצת, אני מאחל הצלחה לך ולמי ששם כספו על קרן הצבי בעקבותיך.
º
יופי אלפא
04/02/14 16:41
136צפיות
דן האג - הראקלס
04/02/14 17:59
217צפיות
דן  האג  שממוקמת  אחרונה   בליגה  ההולנדית  הראשונה   מארחת   את  הראקלס   שמדורגת  במקום    ה - 11 .  
דן  האג  נואשת  יותר  לנקודות   והיא  נמצאת  כרגע   בסכנת  ירידה  ,  היא  צריכה  לצבור  נקודות    כדי  להגיע  לפחות  לפליאוף  נגד  הירידה  ואף  מעבר  לזה  .  

דן  האג   יחסית  חזקה  בביתה  ומאוזנת בביתה   מבחינת  נצחונות   והפסדים  כאשר  היא  מנצחת  4  משחקים  , מפסידה  4  משחקים   ומסיימת  2  משחקים בתיקו   .  הראקלס  היא  קבוצת  חוץ בינונית   שמנצחת  4  משחקים  ,  מסיימת  משחק  בתיקו  ומפסידה  ב5   משחקים   .  

דן  האג   ילחמו  עד  סוף  העונה  על  מיקומם  וכל  נקודה  חשובה  להם    ויש  להם  איכותיות  כדי  לצאת  מאזור  הסכנה   ,  ולפי  הערכתי   דן  האג  ינצחו  בביתם    ,  אבל   הייתי  מגבה  גם  בתיקו   .  

מוטי בהצלחה לפרנקו יש שאלה
04/02/14 21:42
94צפיות
למה  יש   רווח   גדול   בין   המילים   ?
חחח , יצא ככה
04/02/14 21:51
79צפיות
שיבינו  את  הכיתוב  יותר  טוב    חחחח
המלצה חמה לליגה צרפתית בכדורסל, עוד מעט נגמר
04/02/14 20:46
153צפיות
יש 15 דק' לשים את ההימור, מצטערים על העיקוב.
ההמלצה היא לאורליאן-3 נגד שולה (סימון 2 במשחק בווינר).

לצפייה בפירוט ההמלצה:
http://www.sportipim.com/2014/02/13.html
המלצות לגביע המדינה סל, ללאומית רגל, אנגליה
03/02/14 05:15
501צפיות
צ'לסי נגד מנצ'סטר סיטי המושלמת באיתיחאד:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67229&...

בגביע המדינה סל, הפועל ת"א נגד הפועל אילת:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67230&...

מכבי ת"א נגד מכבי ראשון:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67231&...

טופס יומי עם 3 המלצות למשחקי אירופה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67228&...

3 המלצות לליגה הלאומית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67227&...

65. גנואה - סמפדוריה (21:45)
הדרבי הלוהט של גנובה. השתיים יגיעו אחרי תיקו במחזור שעבר - גנואה חילצה 3:3 מכובד ביותר בפירנצה נגד פיורנטינה החזקה ואילו סמפדוריה איכזבה בבית עם 1:1 נגד בולוניה. המקומיים ניצחו את שני משחקי הבית הקודמים, כולל את אינטר, וסמפדוריה עם ניצחון בודד בחמישה מחזורים, במומנטום קצת פחות טוב כרגע.

גנואה מובילה ב-5 נק' בטבלה על פני היריבה השנואה שלה, ובסיבוב הראשון ניצחה 0:3 את סמפ. גנואה תחסר שני שחקנים חשובים כמו גאמבריני וקוצ'קה הפצועים, אבל גם בלעדיהם היא פייבוריטית במשחק הזה שייערך לעיני הקהל הביתי החם שלה. סמפ לא בשיאה, בלשון המעטה, ואנחנו נהמר על גנואה בדו קרב המסקרן הזה.
ההימור: 1 ביחס 2.40.

תודה
03/02/14 07:00
148צפיות
אני דווקא חושב שסיטי מנצחת היום.
בית"ר ביחס 2 בעולם, 1.5 במועצה
02/02/14 23:12
333צפיות
כמו היום עם מכבי ת"א - חיתוך של 25%.

לא מתבכיין או משהו ולא מאשים אף אחד, להיפך.

בסוף השבוע הרווחתי כמה שקלים על קארדיף ומונפלייה, רק כדי להפסיד אותם היום בחזרה לאונס המשולשים של המועצה (כרגיל 2 מ-3 בשני המקרים).

ובכלל, אני מרגיש הרעה במגמת עושק היחסים של המועצה מאז עלה האתר החדש, ולא רק בליגת לוז-זון.

התשובות שלכם ידועות מראש, ואתם צודקים ואתם טובים. גם התשובות של המועצה ידועות מראש, והם גם צודקים והם רעים.

היכולת שלנו להיאבק בהם - מאד מוגבלת ודובר על כך הרבה. אבל טחנות הרוח שלהם מכניסות אותי למצב רוח דון קישוטי.

האם למישהו ידוע על מחאה שיצאה מגבולות הרשת (פורום, פייסבוק וכו') והגיעה לתחנות עצמן?
המלצת סינגל - חצי גמר גביע המדינה בכדורסל
03/02/14 14:46
370צפיות
המלצה קצרה, נובעת בעיקר מתוך הרגשה חזקה. הפועל תל אביב והפועל אילת ייפגשו היום ב 17:45 למשחק הראשון בחצי הגמר. אילת מגיעה למפגש כשהיא עדיין לא יציבה במאה אחוז, כאשר במשחק האחרון הביסה את אשדוד בחוץ ב 20 נקודות, אך במשחק הקודם הובסה בביתה על ידי חיפה ב 20 הפרש. למרות זאת, אני חושב שהערב אילת תנצל את יתרונותיה היחסיים על הפועל כדי לזכות במקום בגמר.

הפועל מגיעה אחרי ניצחון נאה בליגה על ראשון לציון אך לפניו הפסידה בביתה להפועל חולון הלא יציבה. רביב לימונד אמור לחזור לשחק הערב בשורות האדומים אך לא ממש ידוע מה מצבו הפיזי וכמה דקות יוכל לשחק. מרבית העומס ייפול שוב על קרלון בראון המצוין אך מהצד השני לאילת יש כמה סקוררים פוטנציאלים מול אולי שניים בהפועל.

אני צופה משחק צמוד שיוכרע ברבע האחרון והשחקנים הישראלים של קטש יכולים בהחלט לעשות את ההבדל. הפועל מסורתית עושה במכנסיים ביד אליהו וגם הערב יש לי הרגשה שהם יפספו את הגמר.

הפלוס 3 על אילת מחזק במקרה של משחק שיוכרע על סל אחד ואני עם הדרומיים הערב.

אילת פלוס 3 - יחס 1.8

בהצלחה לכולם!
דעות ודאבל בקטנה
03/02/14 16:51
263צפיות
קודם כל, לגבי בית"ר, לא הייתי לוקח אותם ביחס 1.5 ולא ביחס 2 ולא בשום יחס שהוא מתחת 3 מאחר ובמקרה הטוב הם יפגשו קבוצה חלשה כמוהם ואז היחס תואם את הסיכוי (1 ל-3)
לגבי הפועל - העדפתי להתרחק מהליין ולהתמקד באנדר שקרץ לי יותר. אמנם לימונד חוזר אבל אחרי שלושה שבועות שלא שיחק אני מאמין שייקח לו זמן להוריד את החלודה, אם בכלל. ובלי קשר אני חושב שבמעמד כזה נראה הרבה פיצוצים בהגנה, במיוחד של הפועל וגם אילת לא יקלו בצד השני ככה שנראה סקור נמוך. אנדר 154 בהחלט סביר, שילבתי בדאבל עם הפ"ת ביחס 1.55 בשביל לנפח קצת את היחס והיחס הכולל הוא 2.86. בהצלחות.
אגב, למהמרי הווינר
03/02/14 17:31
229צפיות
אחד היתרונות היחידים של המוצצה הוא שאפשר להמר כל כמה תחרויות שהולכות לאותו כיוון מאותו משחק. לדוגמא, היום האנדר בהפועל הולך יד ביד עם אנדר 19 של קרלון בראון, במיוחד לאחר החזרה של לימונד והם מכפילים את היחס אחד של השני ככה שזה יוצר ערך מסויים.
º
אילת משייטת לגמר, ברכות למי שלקח!
03/02/14 19:11
85צפיות
NBA + גביע כדורסל ישראלי
03/02/14 16:36
355צפיות
אילת - תל אביב-3 סימון 2
וושינגטון - פורטלנד-2 סימון 2
ניו אורלינס - סן אנטוניו-4 סימון 2
א'טו בכושר שיא העונה?
03/02/14 17:11
209צפיות
לא חושב בשום אופן ששלושער מול קבוצת מרכז טבלה עם הגנה רופסת מספיק כדי לקשור כתר כזה

בינתים ההחטאה שלו מול שער ריק במשחק הגביע מול סטוק כמה ימים אחרי זה - קצת יותר משקפת.

דחילק, אנשים שמים כסף על סמך מה שאתם כותבים (אני מניח שיש כאלה), ואנשים לפעמים מחפשים חיזוק מהסוג הזה.

גם אם א'טו מכניס צמד הערב ונגמר 2-2 זה לא משנה את העובדה שנדרשת מכל ממליץ כאן טיפה יותר אחריות.
הוא נותן עונה גדולה
03/02/14 20:32
76צפיות
העונה הטובה ביותר שלו מאז ימיו באינטר.

לא מבין איפה כאן הבעיה, ומי ששם כסף על סמך המידע הזה יכול לישון בשקט.
מודה ועוזב ירוחם, אבל אתה מתעקש לזרות חול
03/02/14 20:46
74צפיות
א'טו פתח בפחות מ-10 משחקי ליגה, השלים 90 דקות בפחות מ-5. כבש 6 שערים. זה לא נראה הרבה יותר טוב בשאר המפעלים. אנחנו נכנסים לשליש האחרון של העונה.

על מה אתה מדבר?

אני באופן אישי הולך לבדוק מעתה את אשר אתה כותב ולתקן כל טעות והיגד חובבני שלך לטובת קהל המהמרים.  
º
מבטיח לעשות אותו דבר באשר ל'המלצות' שלך
03/02/14 20:50
53צפיות
ראשון פלוס 14 - חצי גמר, מלחמה,ייגמר חד ספרתי
03/02/14 20:37
113צפיות
צביקה ידע לשמור את ראשון במשחק, מה גם שסופו בקושי עומד לפי החימום וגיימס תומאס אמור לתת הרבה גוף בצבע.

בהצלחה!
בושה מה ששרף עשה ברבע הרביעי, חמישיה שנייה
03/02/14 22:40
108צפיות
לאורך כל הרבע, שלושת הזרים המובילים על הספסל ובכלל נראה כאילו הוא ויתר על המשחק ברגע שמכבי עלו לדו סיפרתי. חבל, ככה לא צריכה להיראות קבוצה במעמד חצי גמר הגביע. שיילמד מהפועל מה זו מלחמה עד הסוף, חזרו מ 25 הפרש להפסד מכובד ב 9.
על דן חלוץ ומועצת ההימורים
02/02/14 13:30
330צפיות
יו"ר איגוד הכדורסל, דני חלוץ, פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "אני רוצה להודות ולברך על שיתוף הפעולה עם הטוטו בגביע המדינה"  - ומה לחלוץ ולכדורסל
או אפילו מנהל תקין?אבוי לנו וליו"ר איגוד שכזה,אחד שהיכן שכף רגלו דרכה נכשל.בין אם כרמטכ"ל או במגזר העסקי.מה שכן בשמור לי ואשמור לך המדינה שלנו מובילה.

מנכ"ל הטוטו-ווינר, איציק לארי, דיבר לאחר מכן: "אנחנו בטוטו גאים להיות שותפים במפעל האיכותי הזה. בין איגוד הכדורסל לטוטו יש שיתוף פעולה נהדר" - אין ספק
שקיים שיתוף פעולה נהדר - זה בא לידי ביטוי בכמות האיקסים המרובה שיוצאת בניגוד לחוקי הסטטיסטיקה על משחקי ליגת העל והכסף כרגיל "מדבר".

אני כבר מזמן למדתי
02/02/14 19:01
170צפיות
לא מהמרים על מתאגרפים שמבלים עם המאפיה.
סטאן ג'יימס
02/02/14 15:15
253צפיות
מישהו יכול לתת לי קישור לאתר הימורים שלהם? תודה
סטן גמס עולה ביתרונותיו על כולם
02/02/14 15:25
255צפיות
הנה הקישור לאתר בגרסה העברית.
סטן גיימס עולב ברמתו על כל אתרי ההימורים ומשום מה הוא אינו זוכה לתהילה הראוייה לו.
הממשק ידידותי וקל לתפעול.
המבחר עצום בה בעת שבוינר ( ישראלי ) יש מיעוט משחקים בתוכנייה היומית, סטן יציג כמעט את כל מה שמשוחק באותו היום.
וזה מאפשר מבחר בחירה מכובד .
היחסים, עולים על מרבית אתרי ההימורים ולבטח בכמה מונים על הוינר הישראלי.

החיסרון, ההפקדה דרך סוכן הגובה עמלה בשער דולר גבוה וגם המשיכה כרוחה בעמלה של 5% מהסכום הנמשך.

ההימור בדולרים ( זה לא הבעיה ) .

זה מנסיון אישי.
הנה הלינק שנשכח ועוד משהו
02/02/14 15:30
229צפיות
שימו לב לרמה של האתר ביחס לאתר הוינר החדש
למרות היותו אתר פרטי הוא קל ונוח לשימוש בהשוואה לאתר המועצה.

שימו לב  ליחסים שם .

סטן גמס
https://www.sjisr.com/HB/541/homepage

למרות העמלות עדיף על יחסי הזבל של המועצה.
02/02/14 16:08
158צפיות
לדוגמא המשחק של מכבי מול סכנין בווינר 1.4 בעוד ברשת 1.8-.1.9 אתמול בלילה וכעת 1.55.1.6. משמע על 100 שח לדוגמא עוד 40-50 שקל רווח ברשת למי שהימר אתמול אם זוכה על כל מאה ש"ח.אז כמה הימורים טובים ברשת מכסים את עמלות ההפקדה ומשיכה ועדיפים לאין ערוך על היחס העלוב מבזה ומזלזל של המועצה.

10 הימורים עם הפרש כזה הינם עוד 400-500 שקל פוטנציאליים על 10X100  כבר כוסתה העמלה עם יחסים טובים לאין שיעור מיחסי הזבל של המועצה שפשוט מזלזלת בציבור המהמרים והלקוחות שלה.

אז תאמרו לא לווינר והפסיקו להמר במועצה וחיזרו.או תעברו לרשת..עד שהיחסים של המועצה יהיו הוגנים.גנבים שלא יודעים גבול לחמדנות שלהם על חשבון כל אחד ששולח אצלהם.
º
תראה השוואות באתרים - על אותו הימור
03/02/14 20:12
70צפיות
למען האמת במועצה אני מזמן לא מהמר
02/02/14 16:14
163צפיות
אצלי הדילמה היא בין ויקטור לסטאן.
כרגע פתחתי חשבון חדש בסטאן ויש לי שני שאלות.
יש בונוס על הפקדה ראשונה? ומה המינימום שאפשר להפקיד?
תודה
למיטב ידיעתי אין בונוס
02/02/14 16:31
141צפיות
באשר למינימום הפקדה אני סבור שיש לשאול את הסוכן.
כל האתרים האלה הם סיפור מהתחת
02/02/14 17:33
186צפיות
האמת המרה היא שהווינר הכי נוח עכשיו, הוא הכי גורם להפסדים אבל הוא הכי נוח.

לא מבין את האתרים האלה...יכולים לעשות עשרות מיליוני דולרים על ישראלים אבל לא מוצאים דרך לעקוף את הבעיה הקטנה הזאת של ההפקדה והמשיכה.
למה אי אפשר להפקיד ולמשוך דרך פייפאל וזהו? שיקימו איזה אתר קש שאפשר להעביר אליו את הכספים ומהאתר הזה שיעבירו את הכסף לחשבון באתר וזהו.

המועצה מנסה לחסום כל דרך ששומעת עליה כאן
02/02/14 18:19
187צפיות
החלה דבר ראשון בסיוע חברות כרטיסי אשראי בארץ לחסום הפקדות ברשת מהארץ כדי שלא יהיה לך נוח וכדי שיהמרו רק אצלה בכרטיסי אשראי להפקדות.ובמקביל החלה לגרום לנידוי ישראלים מכל ארנק וירטואלי שאיפשר הפקדות לאתרים באמצעות צד שלישי כמו נט טלר מאניבוקרס.סקריל.אנטרוקארד,קליק טו פיי ועוד ועוד.

מכיון שכך ייטב אם שיטות הפקדה למינן לא תפורסמנה בגלוי כי רק מפה החלאות ניזונו ממידע בעבר וגרמו לישראלים להיחסם כדי ששוב יחזרו רק אליהם.הכל היה טוב ויפה אם היחסים של הזבלים האלה היו זהים או בטווח זהה ליחסים ברשת.אבל הם רוצים את כל העוגה ובנוסף לתת הרבה פחות על מה שתקבל עבור סיכון זהה ברשת.אז ל-מ-ה?אסור לתת להם לגיטימציה לזלזל בכם.רק כשההכנסות שלהם יירדו ואחרי שיתבכיינו למשטרה שהכסף הולך להימורים "לא חוקיים" עד כמה שהם "חוקיים" אולי יעלו את היחסים כדי חראות גידול בהכנסות.

אל תהמרו בכלל אם לא ברשת כי ווינר פשוט לט שווה את זה.

ןהדוגמא הטובה ביותר למשל הינה 100 שח על מכבי ברשת ייתנו 180-190 מול סכנין וואילו בווינר רק 140 אם מכבי מנצחת.
אז למה לתת להם לעשוק אותכם??שיילכן לעז.......
º
צודק
02/02/14 18:28
70צפיות
אוקיי, אם מישהו מכיר אתר נורמאלי
02/02/14 18:41
122צפיות
עם אפשרות הפקדה\משיכה דרך פייפאל או דרך נוחה אחרת בלי סוכן אשמח שישלח לי לאימייל: sisqofake@walla.com

תודה.
גם חשוב להזכיר את המגבלות הטיפשיות של הווינר
02/02/14 18:54
153צפיות
בשבילי ההימור הכי כיפי וטוב הוא אנדר\אובר על NBA, עכשיו, לא מספיק שהיחס אצלהם הוא 1.6\1.75 לעומת שאר האתרים (1.91-1.95) - הם גם לא מרשים להמר על סינגל ודאבל! מה זה הדיקטטורה הזאת? למה אי אפשר לשחק פה כמו בן אדם? שאר האתרים בעולם מרוויחים המון מבלי לייאש את השחקנים.

כשאתה מפסיד בפינאקל אתה תרגיש שזאת אשמתך ואתה תהמר שוב, כשאתה מפסיד בווינר זאת  אשמת המועצה ואתה תפסיק כי אתה יודע שזה משחק מכור.
º
פייפאל סגור בפני מהמרים מכול העולם
03/02/14 20:00
77צפיות
º
יש אתר ישן "שנקרא העברה בנקאית" הוא תמיד עובד
03/02/14 20:15
86צפיות
רומא-לאציו
02/02/14 16:50
219צפיות
שלחתי את המשחק הזה בווינר בטופס שיטתי של 3/5. המשחק נדחה. מה זה אומר על הטופס שלי? השיטה יורדת ל3/4 או 2/4?
º
דפקו אותך עם 3/5 וסימון ביחס 1 למשחק זה.
02/02/14 18:21
106צפיות
בכלל השיטות האלה בווינר לא כדאיות או כלכליות
02/02/14 18:26
131צפיות
שכן אתה צריך סימונים ביחסים גבוהים עם דרגת סיכון גבוהה מלכתחילה לנסות לכסות את ההשקעה במצטבר ואם תפסת 3 לדוגמא,מסימונים זהים ברשת המועצה עוד חותכת לך 20% עד 50% בהתאם לגובה היחס מכל סימון ככה שגם אם זכית קיבלת הרבה פחות ממה שהייית מקבל על שיטה  וסימונים זהים ברשת.מרמים אותך לכל אורך הדרך.
השאלה היא
02/02/14 19:23
83צפיות
אם המשחק הזה מסומן כתפיסה? אם אני אתפוס 2/4 אפשר יהיה לפדות את הטופס או שהוא הולך לפח?
º
אם תתפוס 2/4 הטופס יזכה כאילו תפסת 3/5
02/02/14 19:26
90צפיות
ויקטור אתר מצוין עם דרכי הפקדה קלות. מי שבאמת
02/02/14 19:10
204צפיות
רוצה לעבור ולהמר ברשת, זה המקום בשבילו. העמלות על ההפקדה נעות בין 5 ל 10 אחוז, תלוי בסכום ההפקדה. העמלות על המשיכה נעות בין 3 ל 5 אחוז, תלוי בסכום המשיכה.

יש להם שירות צ׳אט בעברית פעיל בכל יום ויסבירו לכם שם בפשטות איך להפקיד ואיך למשוך כספים.
מאיר-תודה על פלנציקובה,המשחק והאובר אמנם שלחת
02/02/14 19:39
125צפיות
י אותה עם רומא וארסנל, ורומא הלך
ניתן להמר בעולם - ללא סוכן וללא נעליים
03/02/14 20:10
127צפיות
ישנה שיטה מדהימה - היא נקראת העברה בנקאית
היא הומצאה עוד במאה הקודמת
מול עמלות סוכן - העמלות זניחות

אבל בשביל מה להתאמץ - לא יותר קל להפסיד ב"מועצה"?
במועצה יש עמלה בגובה של כ-16% על כל הימור
לא בדקתי - לאחרונה - לכמה אתה - נדפק בעמלות - בהימור "טריפל"
כן ממש
03/02/14 23:43
118צפיות
בוא נעשה העברה בנקאית של 2000 שקל לאיזה ויקטור או לאיזה סטאן אחד בגיבלרטר, יגידו שלא קיבלו את הכסף מה תעשה? תלך למשטרה?
אותו דבר עם המשיכה, לבנקים בישראל אסור לקבל כספים מאתרי הימורים בחו"ל.
º
ילד - לך הבייתה
04/02/14 01:39
91צפיות
º
כשיהיה לך פורום תשלח אותי הביתה
04/02/14 03:09
78צפיות
בשנת 2003-2004 הימרתי בבטפייר
04/02/14 08:57
132צפיות
בעזרת כרטיס אשראי או ווסטרן יוניון מדואר ישראל. יום אחד חסמו את הדואר. חודש אחרי זה את האשראי. אחר כך את אנטרופיי. ואז ויקטור חסמו את האשראי. וסטן ג'יימס גם. ואנטרופיי גם הפסיקו.

מה עשיתי?

עברתי לארה"ב. פה אין הימורים חוקיים ברשת אבל אין אף אחד שאכפת לו ומפריע, וככה יש לי את מרבית האתרים שמקבלים אמריקאים 5DIMES BETONLINE BOVADA.
ווסטרן יוניון ואשראי יש תמיד. בטפייר בניו ג'רזי חוקי עכשיו.

אין על המועצה- בעולם כולו לא נוצרה חבורת פושעים כזו.
חבורת פושעים זה מחמאה והם מדברים על "לא חוקי"
04/02/14 09:59
104צפיות
האירוניה  והצביעות המתחסדת במיטבה.להפסיד ביחסים מבזים בווינר זה בסדר,העיקר שהכסף שלכם נותר בווינר. אבל להציע יחסים הוגנים?חלילה וחס ,על מה ולמה אם אפשר לעשוק?

סיאטל לסופרבול ברשת בישיר נלקח ב 2.15 למה במועצה רק 1.7?למה??למה מכבי מול סכנין ברשת 1.85 ובווינר 1.4?לא מספיק תיקח סיכון החלאות ישלמו הרבה פחות אם זכיתם ואני לא אתפלא
אם הם מנסים למנוע ממהמרים פה להמר בתנאים טובים יותר אבל בנוסף לעשיקת המהמרים פה,מכסים את עצמם והימורים שנלקחים ביחסים המבזים שלהם ביחסים טובים ברשת לעשיית רווח נוסף על כספם של המהמרים.

הם מלחליטים עבורכם על מה תוכלו להמר בסינגל ועל מה לא,איפה נשמע כדבר הזה ובנוסף על הסינגל מציעים חצי מהתשואה ברשת לעיתים תכופות במיוחד עם יחסים גבוהים שמה חותכים הרבה יותר מה-15%-20% שגונבים על יחסים נמוכים על פייבוריטים ביחס לרשת.

המועצה.מונופול המנוהל כמשפחת פשע לכל דבר מדברת באמצעות עושי דברה על לא חוקי ברשת,כמה שלה יש לגיטימציה בזכות הכסף והכח שצברה כמונופול עם עושי דברם בכנסת ובמדיה,חבל שאין מישהו שמבין ויכול היה להכניס להם עם תביעה ייצוגית על המוסר הכפול הצביעות וההתחסדות של חלאות אלה.ועד אז לא להמר אצלהם.הדבר היחיד שישפר יחסים ואפשרויות הימור יום אחד יהיה קיטון בהכנסות של הכולירות האלה.ששופכים מאות מיליונים על פרסום מונופול ללא תחרות
עם דגלי ושלטי הווינר שלהם בכל מקום הניתנים לילדים קטנים בכל מגרש .העיקר להמר מתחת ל-18 אסור אבל להשתמש בילדים לפרסום המותג המצחין שלהם בכל מקום מותר,דוגמא נוספת לצביעות המתחסדת של פושעים אלה שמזלזלים בציבור המהמרים והלקוחות כי הם יכולים ואף אחד לא מנסה לקום נגדם.

אבל משרד האוצר שם עינו על העברת המועצה תחת חסותו ממשרד הספורט מכיון שפקידי האוצר חמדנים נוספים לשמם שלא שמעו על לנסות ולהיטיב עם האזרח הקטן במדינה זאת גילו את מכרה הזהב של המועצה.

אל תהמרו במועצה - רק קיטון בהכנסות של הזבלים האלה יהיא שינוי ועד אז למרות הקשיים שהם מציבים בדרך המרו ברשת למרות העמלות בדרך תרויחו יותר מאשר ביחסים המבזים של המועצה או פשוט הפסיקו להמר.
המלצות ליום ראשון מאנגליה, איטליה, ספרד וצרפת
01/02/14 22:59
374צפיות
ליברפול, ארסנל וליון בטופס היומי:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67223&...

ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד בטופס ספרדי:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67222&...

רומא ולאציו בטופס איטלקי:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67224&...

74. ססאולו - ורונה
שתי העולות החדשות בתקופה רעה מאוד, והדבר די מפתיע עבור ורונה שנחשבה להפתעת העונה כאשר נאבקה בצמרת. כיום היא רק במרכז הטבלה עם 32 נקודות ובחוץ היא מפסידה ב-6 מ-10 משחקיה. האורחים עדיין כמובן בעונה נפלאה, הרחק ממאבקי תחתית, אבל יגיעו אחרי שלושה הפסדים רצופים.

ססאולו נוצחה ב-6 מ-7 המחזורים הקודמים שלה, והניצחון הבית המקרי 3:4 על מילאן די נשכח מבחינת המארחת, שנמצאת מתחת לקו האדום וחייבת לעצור את הסחף. ורונה ניצחה 0:2 את ססאולו בסיבוב הראשון של העונה. ססאולו עם מאזן הבית השני הכי גרוע, סובלת מלא מעט חיסורים, אבל פלוקארי, הרכש הטרי מלאציו, יפתח בהתקפה. המפגש הזה יהיה מעניין מאוד ואנחנו נהמר פה על חלוקת נקודות.
ההימור: X ביחס 2.60.

בהצלחה
אני עם מכבי בויקטור ביחס 1.8, לפני שיירד
01/02/14 23:41
395צפיות
אני לא נוהג ללכת על קבוצות שנגררו להארכה בגביע באמצע שבוע אבל הפעם אחרוג ממנהגי מכמה סיבות:
קודם כל מכבי ת"א היא הקבוצה היחידה בליגה שיכולה להתמודד עם העומס של כמה מסגרות בלי שזה ישפיע עליה יותר מידי. יש לה סגל מספיק עמוק שרובו גם נח במשחק מול אשדוד או לפחות את רובו והפרש של חמישה ימים בין משחק הגביע למשחק הנוכחי צריך להספיק למכבי ולסגל הרחב של פה ככה שמהבחינה הזאת אני מכוסה. מעבר לזה היה אפשר לראות שהמשחק בגביע לא היה בראש סדר העדיפויות של מכבי והראש של השחקנים ובטח של המאמן כבר היו במשחק מול סכנין. בנוסף המשחק יתקיים במגרש נייטראלי עם אווירה צהובה מובהקת. כזכור לסכנין יש עונש רדיוס שעושה רושם שהעונש הזה בא לה בול. בד"כ סכנין מעבירה את משחקי הרדיוס שלה לקריית אליעזר אבל הפעם הם החליטו להעביר לנתניה כדי למשוך אוהדים תל-אביבים ולדפוק קופה, מה שמראה גם על זה שהם שמים את הכסף בעדיפות לפני נקודות במשחק וזה מוקרן גם לשחקנים בין אם ירצו ובין אם לא.
חיכיתי רק לראות שב"ש ינצחו כצפוי את אשדוד העייפה ויצמצמו את הפער ממכבי ועכשיו אני יכול להמר על זה בראש שקט.
יחס של 1.8 על מכבי לא משקף את יחסי הכוחות במשחק הזה מבחינתי ואני לוקח אותו בשתי ידיים. בהצלחה.
º
מסכים. מחר היחס יירד לאיזור 1.60
02/02/14 00:50
173צפיות
סוף סוף המלצה שכייף לקרוא
02/02/14 01:59
262צפיות
צורת חשיבה נהדרת. אנשים ממעיטים ערך בגורמים שציינת בדרך כלל, אבל הם משמעותיים מאוד. אני איתך בכל הכוח ואפרסם המלצה מפורטת יותר על כך מחר בבוקר.

בהצלחה!
המלצות לדרבי דה איטליה ולמכבי ת"א-סכנין
02/02/14 06:47
327צפיות
שלישיה להיום עם המלצות קצרות
02/02/14 13:18
364צפיות
משחק 5 - 1 - מעל 21.5 משחקונים בגמר טורניר פאריז - פאבליצ׳נקובה - אראני - כראוי לגמר צפוי משחק צמוד שככל הנראה ילך לשלוש מערכות. גם משחק צמוד של שתי מערכות עם שובר שיוויון אחד אמור להספיק פה כדי לעבור את הליין. השתיים נפגשו פעם אחת והרוסיה ניצחה בשתי מערכות 7-6, 7-6. יחס 1.65.

משחק 20 - אוטרכט - אייאקס - הולך פה על הפתעה כאשר אם מסתכלים על מאזן הבית של אוטרכט, זוהי אינה הפתעה כזאת גדולה. הביתיים עם מאזן של 2-2-6 בבית אבל ברצף של 5 הפסדים. אין כמו משחק מול קבוצה גדולה כדי להתעלות ולחזור לפורמה טובה. הפערים בליגה ההולנדית הצטמצמו השנה וניצחונות החוץ של הגדולות כבר אינם באים באותה קלות. יחס 6.4 לניצחון ביתי ויחס 3.85 לתיקו (עדיפות לתיקו).

משחק 63 - רומא בבית מול פארמה - לא משחק קל לרומא אבל משחק שהם צריכים לקחת. יובה תארח היום את אינטר ורומא תקווה לנצח ושיובה תמעד היום שוב, שבוע שני ברציפות. יחס 1.25 לניצחון.

יחס כולל לטור:

7.94 לטור המרכזי
13.2 לטור המשני

בהצלחה לכולם ושבוע טוב!
º
הטור המרכזי נתפס בניכוי היחס על רומא שבוטל
02/02/14 19:04
66צפיות
º
יפה מאיר , סינגל - אורלנדו 7+
02/02/14 19:45
77צפיות
º
מידע והמלצות ליום שבת! בהצלחה לכולם!
01/02/14 12:46
231צפיות
שאלקה עולם 2, ווינר 1.6. ק.פ.ר 2.3, ווינר 1.7
01/02/14 12:53
274צפיות
שני סינגלים שהייתי לוקח בויקטור או בכל אתר אחר ברשת, בחיים לא בווינר ביחס כזה. גזלנים ונוכלים בשירות המדינה.

שאלקה מגיעה בכושר מצוין אחרי ניצחון 0:3 בהמבורג. וולפסבורג השאילה את דייגו הברזילאי לאתלטיקו מדריד ומגיעה אחרי הפסד ביתי להאנובר. לגבי ק.פ.ר - סגל והרכב איכותי צריך לעשות את ההבדל במשחק המרכזי של הצ׳מפיונשיפ.

ווינר? אפשר לקחת את באר שבע בישיר ביחס 1.5 מול אשדוד, בעולם היחס הממוצע 1.45.

המועצה אתם בושה!

בהצלחה לכולם ושבת שלום!
יש משהו יותר מדכא מליפול על X בכדורסל?
01/02/14 13:17
207צפיות
6 שניות לסיום אתמול אניס קנטר הטורקי הפוזל של יוטה מצמצם את ההפרש מ-7 ל-5 בלי שום סיבה, איך המועצה עושה את זה? כבר פעם שנייה בחודשיים שהם תופסים אותי עם ה-X המטומטם הזה!
עוד משחק טוב ביחס ראוי
01/02/14 14:00
402צפיות
רדינג ניצחון במילוול ביחס 2.15. רדינג בריצה למעלה מגיעה אחרי ניצחון ביתי משכנע, מולה מילוול במשחק בית שלישי רצוף עם יכולת חלשה והרכב מאד מוגבל. רדינג עם שאיפות לעלייה השנה תנצל לטעמי את המומנטום החיובי שלה והשלילי של מילוול ותצא עם 3 נקודות.
º
הימור עם ביצי בת-יענה - נצחון חוץ - nice
01/02/14 21:47
95צפיות
פרמייר ליג - מחזור 24
31/01/14 21:54
499צפיות
כאן. תיהנו.

שימו לב לעדכונים באשכול ההעברות.
º
לך חיכיתי, תודה אחי שמח שאתה עם תיקו בפולהאם
31/01/14 22:02
202צפיות
מתלבט אם לשים על זה כסף
31/01/14 22:32
284צפיות
מרגיש לי תיקו אבל סו'טון טובים. אחושרמוטה טובים.

מבחינתי ההימור החזק למחר == קארדיף.
º
חח גם קרדיף אצלי..
01/02/14 13:54
97צפיות
בואנ'ה זה הלך קשה...
01/02/14 18:55
91צפיות
קארדיף יוצאת מפיגור ונכנסת לבונקר מביך שרק בנס מסתיים בנצחון 1-2 שלה.

מקווה ששעית לאזהרה שלי בקשר לסו'טון. חיות רעות אלה.
º
כן פולהאם בשניה האחרונה ביטלתי
01/02/14 23:22
37צפיות
31/01/14 22:26
54צפיות
תודה:)
המלצות נרחבות לשלל משחקי שבת!
01/02/14 07:43
317צפיות
3 המלצות למשחקי הליגה האנגלית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67214&...

3 המלצות למשחקי הליגה הגרמנית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67219&...

3 המלצות למשחקי הליגה הספרדית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67215&...

3 המלצות נוספות למשחקי אירופה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67216&...

מהליגה שלנו, הפועל ב"ש נגד אשדוד בדרבי דרומי חם:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67221&...

גם בצפון יש דרבי עם מכבי מול הפועל חיפה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67220&...

קרב תחתית חשוב בין רעננה לבני יהודה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67218&...

מכבי פ"ת נגד קרית שמונה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67217&...

והמלצת השבוע שלנו בווינר 16:
http://www.liga.co.il/recomview.php?recomID=%27132...

105. שאלקה 04 - וולפסבורג (16:30)
שאלקה חזרה לנצח במחזור שעבר עם 0:3 נאה בחוץ על המבורג, וזה אחרי התיקו המאופס נגד נירנברג לפני היציאה לפגרה. הרויאל בלוז במקום החמישי ועדיין נלחמים על המקום הרביעי והכרטיס למוקדמות הצ'מפיונס. היריבה וולפסבורג הפסידה 3:1 ועוד בבית להאנובר במחזור שעבר, אבל קודם לכן היא הוציאה 2:2 מכובד ביותר בחוץ נגד גלדבאך החזקה וניצחה 0:3 את פרייבורג בחוץ.

הזאבים עם נקודה אחת פחות מהיריבה שלה, והם גם פירקו אותה 0:4 בסיבוב הראשון של העונה. שאלקה תחסר את דראקסלר המצוין וגם אוצ'ידה מושעה, אבל הונטלאאר כשיר ויפתח לצידם של בואטנג ופרפאן. וולפסבורג קבוצה לא קלה בחוץ אבל שאלקה בבית פייבוריטית להמשיך במומנטום ונהמר עליה במפגש המסקרן הזה.
ההימור: 1 ביחס 1.70.

בהצלחה למשתמשים במידע :)
לשולחי הטוטו
01/02/14 18:01
102צפיות
שוב מזמינים אתכם להתעדכן אונליין בכל המשחקים המופיעים בטופס, מבלי צורך לחפש אותם באתרים אחרים.
כאן: http://www.liga.co.il/online.php?cat=58

משחקי יום א'
01/02/14 22:08
86צפיות
כאן. תיהנו.
כמה מלים על סיטי-צ'לסי
03/02/14 11:15
106צפיות
כאן. תיהנו.
הימורי שערים להיום בכל הליגות
01/02/14 14:07
297צפיות
ווסטהאם - סוונסי - משחק מוקדם בשעה 14:45: משחק שאמור להיות פתוח ולהניב לפחות שלושה שערים, אני חושב שהימור 2 בשערים ביחס 2.9 שווה ניסיון פה. גיבוי קטן לאיקס בשערים מתבקש.  

הופנהיים - המבורג - שעה 16:30 - משחק בין שתי קבוצות התקפיות עם ממוצע שערים גבוה. המבורג משחקת פתוח בבית ובחוץ, הופנהיים אחראית לכמה מהתוצאות הגבוהות השנה בגרמניה. 2 בשערים ביחס 1.95.  

רעננה - בני יהודה - בני יהודה חייבת נקודות ותשחק על ניצחון, רעננה עייפה אחרי 120 דקות בגביע וזה בהחלט יכול להשפיע על משחק ההגנה. הרגשה של 3 שערים ומעלה עם נטייה חזקה לניצחון של בני יהודה.
טור על בסיס ניצחונות חוץ
01/02/14 15:45
191צפיות
קריית שמונה ....   לא מאמין שישמטו נקודות ... למרות שזה בבית של פתח תקווה מאמין ש 8 ינצחו.
טוטנהם....  אחריי האכזבה מול סיטי  מאמין שתבוא לנצח ותצא אם מלוא הנקודות.
פיורנטינה... מהסס לגביהם.... השמח לשמוע אם יש המלצות לגבי משהוא אחר.
ישלח ב-40
בהצלחה לכל המהמרים...:) המרו באחריות.
טוטו שבדי = תוצאות = פעמיים 11
01/02/14 20:49
115צפיות
טוטו שבדי = תוצאות = פעמיים 11
תיקו של טוטונהאם ודונקסטר
הוריד אותנו ל-11(= לפרס 14 בלוזר)
נ.ב.
הטוטו נשלח בצימצומים סטטיסטים
כאשר המנצח בינהם X בין 2 ל-5(יצא 3)

אפשר לשמוח לא תפסנו 1 מ-2 הראשונים
המלצות לשישי
31/01/14 07:50
369צפיות
3 המלצות למשחקי אירופה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67213&...

3 המלצות לליגה הלאומית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67212&...

62. גרנאדה - סלטה ויגו (22:00)
מחזור 22 בליגה הספרדית הבכירה. סלטה ויגו מתאוששת לאחרונה מתקופה לא טובה, כאשר היא מנצחת בשניים משלושת משחקיה האחרונים, אבל שניהם במשחק בית והאחרון הושג 2:4 על האחרונה בטבלה בטיס.

בחוץ סלטה נוצחה ב-7 מ-10 משחקים אך לשמחתה היא פוגשת קבוצה ביתית איומה שהפסידה בעצמה ב-7 מ-11 משחקים. גרנאדה מקדימה את סלטה ויגו ב-2 נק' בטבלה, והשתיים די קרובות לקו האדום. המארחת תגיע לאחר ההפסד 2:0 בברנבאו לריאל מדריד, ולפני כן איבדה 2 נק' חשובות בבית עם ה-0:0 מול אוסאסונה.

המפגש בסיבוב הראשון לא הוכרע עם 1:1, ובעונה שעברה ניצחה גרנאדה 1:2 בבית. לשתיהן אין חיסורים משמעותיים במיוחד, ולטעמנו סלטה בהחלט מסוגלת לנצח משחק כזה, בטח בכושר בו היא נמצאת כרגע. נהמר על ניצחון חוץ ללואיס אנריקה וחניכיו.
ההימור: 2 ביחס 3.20.
למהמרי הלאומית היום
31/01/14 09:23
359צפיות
מהקבוצות שמשחקות היום בלאומית, 3 שיחקו 120 דקות ביום שלישי. הפועל רמת גן ומכבי נתניה שמתמודדות שוב פעם אחת מול השניה ובני לוד שמארחת את הכוח. בנוסף 2 שחקנים של הפועל רמת גן קיבלו כרטיס אדום במשחק מול נתניה ויחמיצו את המשחק היום: עומר חזום (14 משחקים), איסואנילה לינגנה (13 משחקים, 2 גולים)
שאלה חשובה ! אבדוק מחר אבל אולי מישהו יענה
31/01/14 00:13
160צפיות
היה לי טופס

נוטינגהם ווטפורד מעל/מתחת - סימנתי 1 - מעל. - 1.65
ריאל - מכבי (+12) - סימני 2 (נגמר 6 הפרש) - 1.90

והלכתי שערים 2 בסנטנדר שהמשחק לא נדחה אלא הופסק ובוטל (זה אמור להפוך ליחס של 1.00 לא ?)

אני אמור לקבל זכייה של המכפלה של 2 הראשונים נכון ?

כי מדובר בטופס של 3 משחקים - ולא של שניים ....

כל תשובה בשעה הקרובה תרגיע אותי לפני השינה....
תודה מראש וסליחה על ההפרעה.

המשחק מקבל יחס 1
31/01/14 00:19
114צפיות
תקבל את הכסף עבור 2 המשחקים הראשונים
המשחק לא נדחה,אלא פשוט התבטל לגמרי.. העניקו לסוסיאד את הכרטיס לחצי גמר נגד בארסה.
ברכות !
תודה רבה לך !
31/01/14 00:27
91צפיות
הטופס היה על 120 שקל

ואמור לתת לי עכשיו 376

נחמד מאד:)

לילה טוב
|*|פורומים חדשים בנושא שוק ההון
30/01/14 17:50
14צפיות
|קדימה| אתם מוזמנים לשוחח על כל מה שקשור במניות הביומד בארץ והעולם בפורום ביומד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| בין אם אתם צעירים שמתכננים לרכוש דירה להשקעה בבאשר שבע,יזמים שמחפשים להכנס לעסקי תמ"א 38 או משקיעים שמחפשים לרכוש בניין בניו-יורק, פורום השקעות בנדל"ן הוא המקום בשבילכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
המלצות ליום חמישי (30.01) - המלצות יורוליג
41תגובות
30/01/14 13:07
751צפיות
אנו פותחים את היום בהמלצת יורוליג מושקעת במיוחד המאמינה שאולימפיאקוס הולכת להביס בקלילות היום את מלאגה ולעבור את הליין של 9 נקודות.
(אולימפיאקוס-9, סימון 1).

לקריאת פירוט ההמלצה:
http://www.sportipim.com/2014/01/9.html

כמו...

(המשך...)
אנו פותחים את היום בהמלצת יורוליג מושקעת במיוחד המאמינה שאולימפיאקוס הולכת להביס בקלילות היום את מלאגה ולעבור את הליין של 9 נקודות.
(אולימפיאקוס-9, סימון 1).

לקריאת פירוט ההמלצה:
http://www.sportipim.com/2014/01/9.html

כמו כן, נעלה עוד 2 המלצות יורוליג בעוד מספר דקות, אשר תפורסמנה גם הן כאן.

בהצלחה לכל המהמרים!
תוכניה כוללת מס' תחרויות: t.winner.co.il
29/01/14 16:00
638צפיות
הטוטו השיק, אתר אינטרנט לבעלי התחנות וללקוחותיהם ( www.t.winner.co.il ).
באתר ניתן למצוא את תוכנית המשחקים בשיטת המספור (השיטה הנהוגה בתחנות).

ולמעשה אתר האינטרנט לצרכי הימורים www.winner.co.il יהיה שונה מאתר התחנות.
ההבדלים המרכזיים בין האתרים יהיו: היצע המשחקים, מבנה התוכניה ושיטת התצוגה.

גלישה באתר תתאפשר מדפדפני כרום ו-explorer בגרסאות 8 ומעלה,
להסבר נוסף ולתמיכה ניתן לפנות למוקד הטוטו בטלפון: 6040* .

בושה שאחרי כל כך הרבה זמן אתר המועצה על הפנים
29/01/14 18:03
351צפיות
כמה כסף וגרסאות בטא השקיעו והמוצר המוגמר עלוב ממוצר נסיוני בכל אתר הימורים שמכבד את עצמו.המועצה יכולה לדחוף את האתר שלה
כל יום ללא ווינר זה ברכה וכל יום ברשת מצווה.
וכל יום ללא רשת וללא הימורים בכלל
30/01/14 11:02
219צפיות
זו מצווה הכי גדולה
לך
למשפחתך
לסובבים אותך
ולכולם
רשת מתקבלת בברכה לפחות משרתים ומכבדים אותך
30/01/14 17:29
137צפיות
משלמים תוך פחות מ-24 שעות .לא דורכים עליך עם יחסי זבל ונותנים לך לחכות שבוע לפני שמשלמים ומקווים שבינתיים תהמר ותפסיד זאת על יחסי זבל עד שיישלמו לך במועצה.והעמלות להפקדה ברשת ומשיכה שעלו בגלל המועצה המזורגגת שמחפשת מונופול גם שוות את הטירחה מכיון שלאחר שני הימורים ביחסים הוגנים ברשת כבר כיסית את העמלות בגלל יחסי העושק והזבל של המועצה.אם להמר רק ברשת - המועצה מוקצה מחמת המיאוס.
למה שינו את האתר ? עשו אתר זוועה !!!
01/02/14 11:38
106צפיות
יש עם מי לדבר להחזיר את האתר הישן ?
כל כך מסורבל....כל כך לא ברור
אין סכומי זכיה לכל משחק .....נורא ואיום
אין לי מושג כמה השבוע בטוטו מחצית או ב 16

אתר נו-רא-יייי !!!!
המלצות ליום רביעי!
29/01/14 07:03
450צפיות
המשחק המרכזי של המחזור בפרמייר ליג - מנצ'סטר סיטי רוצה ניצחון 2 ב-11 ביקורים בווייט הארט נגד טוטנהאם:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67205&...

טופס עם 3 המלצות לליגה האנגלית:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67207&...

טופס עם 3 המלצות יומיות:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67206&...

טופס עם 3 המלצות לגביע המדינה אצלנו:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67208&...

95. אסטון וילה - ווסט ברומיץ'
מחזור 23 בליגה האנגלית הבכירה. משחק נוח עבור אסטון וילה להשיג ניצחון אחרי הפסד ביתי לארסנל ותיקו בחוץ נגד ליברפול. לוילאנס רק ניצחון אחד בשבעת המחזורים האחרונים וגם הוא הושג במשחק חוץ נגד סנדרלנד. הם במקום ה-11 עם 24 נקודות ומאזן הבית הכי גרוע בליגה - 7 הפסדים ב-11 מחזורים.

ווסט ברומיץ' תגיע גם היא אחרי נקודה בודדת מ-6 אפשריות, ולה יש ניצחון בודד ב-10 משחקים, מה שקירב אותה כ-4 נק' בלבד מהקו האדום, לצד מאזן חוץ של ניצחון אחד, 6 תיקויים ו-4 הפסדים. השתיים נפגשו העונה ונפרדו בתיקו 2:2, במה שהיה תיקו רביעי ברציפות בניהן.

וילה מקווה שאגבונלאור יעבור מבחן כשירות ויפתח יחד עם בנטקה הבלגי המעולה. ברומיץ' עם אנלקה בחוד ה התקפה, אך מסביבו חבורת שחקנים אלמוניים. וילה צריכה לנצח משחק כזה אם ברצונה לברוח מהתחתית ואנו מאמינים שזה מה שיקרה.
ההימור: 1 ביחס 2.20.
טור בהשקעה קטנה
29/01/14 14:09
374צפיות
הפועל תל אביב

מנצסטר יונייטד

הכוכב האדום -5.5
תיקון
29/01/14 22:15
56צפיות
התכוונתי סיטי  אבל לא משנה הפועל כנראה דפקו אותי:P
המלצת NBA דאלס מאבריקס נגד יוסטון טקסס +2
29/01/14 17:41
346צפיות
שלום לכולם איזה מפגש מרתק מצפה לנו הלילה שעון ישראל 3:30
דרבי טקסני מחקה לנו היום מפגש שעבר דאלס ניצחו בחוץ 111-104 . כאשר ליפני זה בבית ניצחו את יוסטון 123-120
יוסטון אתמול ניצחו את סאן אנטוניו 97-90 .ללא גיימס ארדן דוויט הווראד קולע 23 נקודות . הממוצע של יוסטון הוא 104 כאשר היא סופגת 101 נקודות למשחק.
המאזן של יוסטון חיובי עם 30 ניצחונות לעומת 17 הפסדים עם 64% הצלחה. מנגד דאלס עם מאזן של27 ניצחונות לעומת 19 הפסדים כאשר כוכבי הקבוצה הם נוביצקי ומונטה אליס .
אפשר לומר לאחר חזרתו של דווין אריס הקבוצה משחקת יותר טוב כאשר היא עם 6 ניצחונות ב 10 משחקים אחרונים הממוצע של דאלס הוא 104 נקודות כאשר סופגת 102
מי שיחסר ליוסטון היום זה גרג סמיט. פרנסיו גרסיה עומר אשיק רוני ברוורס כאשר ארדן בסימן שאלה למשחק היום. לדעתי היום לאחר המשחק המתיש אתמול מול סאן אנטוניו אתמול
כאשר דאלס נחה יומיים והיתכוננה היטב למשחק . תנצח היום לאחר תקופה טובה .מה גם לדאלס הרכב מלא מלבד גל מקל הישראלי כך שדרבי ישראלי לא נראה היום .אני צופה ניצחון מתוק ומוחץ של דאלס בבית
הסימון דאלס -2

כמו כן זה משחק קשה אז תעשו מה שאתם רוצים עם ההמלצה ..תוצאה משוערת שלי 117-105 לדאלס

בהצלחה ואשמח לתגובות
º
קשה בלי מקל!!
29/01/14 17:45
192צפיות
º
"קשה מאוד"
29/01/14 18:20
146צפיות
שלי להיום
29/01/14 18:34
266צפיות
אובר  149.5  בנביט  
בילבאו  1+
אסטון  וילה  -1 ,X

סינגל  -  וושינגטון  9+    -  וושינגטון   משחקת  טוב  לאחרונה שהיא  מנצחת  3  משחקים  מתוך  5  אחרונים  ,  וגם  ההפסדים  שלה   היו  צמודים   .  במשחק  האחרון ביניהם  קליפרס  מנצחת  בחוץ  את  וושינגטון    97-113   ,  אבל  מחכה  לה  משחק  חשוב  מחר  נגד   גולדן  .   אני  חושב  שוושינגטון  תעמוד  בליין    .   
להישאר עירניים בקשר לסקרמנטו
29/01/14 23:44
105צפיות
יש מצב שקאזינס,גיי ואייזאה תומאס לא משחקים וממפיס במומנטום מצויין כרגע, אומנם בק טו בק עבורם אבל עדיין שווה לעקוב.
טוטו אירופה
30/01/14 00:00
103צפיות
חברים מישהוא יודע מאשהו, על אתר טוטו אירופה?
חברים, מישו יודע מה נסגר עם
30/01/14 01:06
149צפיות
המשחק של אלבה ברלין?...
המשחק לא התקיים ותפסתי הכל חוץ ממנו.
המשחק נדחה
30/01/14 01:35
102צפיות
השחקנים של היריבה (מרוסיה נדמה לי) לא הצליחו לנחות בעיר. לא יודע מתי הוא מושחק ואיך הווינר(ימח שמם וזכרם) מתייחס לזה בתור הימור
º
המשחק משוחק עכשיו חבר, ההימור תקף, בהצלחה!
30/01/14 20:10
36צפיות
שלל המלצות ליום ג', לחובבי הכדורגל האנגלי :)
41תגובות
28/01/14 07:05
767צפיות
3 המלצות לפרמייר ליג:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67204&cat=0&self=index.php

3 המלצות לליגת הצ'מפיונשיפ:

(המשך...)
3 המלצות לפרמייר ליג:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67204&...

3 המלצות לליגת הצ'מפיונשיפ:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67202&...

ואפילו 3 המלצות לליגה האנגלית הראשונה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67201&...

כמו כן, הדרבי של מרסיסייד בין ליברפול ואברטון:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67203&...

מגביע המדינה אצלנו, מכבי ת"א יוצאת לאשדוד:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67200&...

ו-3 המלצות נוספות לגביע המדינה:
http://www.liga.co.il/viewart.php?artID=67199&...

98. הפועל רמת גן (‎+1) - מכבי נתניה (19:00)
מחזיקת הגביע, למי ששכח, רוצה להגן על תוארה מול יריב טוב בהרבה, שטרוד במאבקי העליה שלו אך עדיין יגיע כדי לנצח. הפועל ר"ג סחטה תיקו 1:1 ביתי מהיריבה בסיבוב הראשון של הליגה הלאומית, והנתון המדהים הוא שארבעת מפגשי העבר האחרונים בין השתיים כלל לא הוכרעו.

האורדונים יגיעו בתקופה טובה עם שני ניצחונות רצופים בליגה על אשקלון ומכבי הרצליה, בעוד מכבי נתניה הזיעה לא מעט עד שניצחה בבית 2:3 את הפועל קטמון, במה שהיה הניצחון הראשון אחרי שני מחזורים עקרים. הקבוצה של יוסי מזרחי ממשיכה להוביל את הטבלה אך כרגע בפער של 7 נק' בלבד.

נתניה גם קבוצת חוץ טובה כאשר היא מנצחת ב-7 מ-10 המשחקים שלה. הפועל ר"ג בינונית מאוד בבית. נתניה עם ההרכב החזק שלה, הכולל את החלוץ עידן שריקי שחוזר מהשעיה, לצידם של אקסברד וערן לוי. נתניה טובה יותר ואמורה לנצח, ונהמר שהיא תעלה עם הבדל של שער אחד בלבד.
ההימור: X ביחס 3.05.

אל תחמיצו.
בהצלחה.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום