לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום!

פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט.
הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות.
חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים.

מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים.
4. לא לפרסם.
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו.
6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום.
7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.

הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל.

גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

º
המלצות מידע וטורים יום ראשון
05/10/14 06:22
167צפיות
המלצות ליום א', אנגליה ואיטליה
04/10/14 22:42
265צפיות
צ'לסי-ארסנל,יובה-רומא, יונייטד-אברטון,פיורנטינה-אינטר,ווסטהאם-ק.פ.ר, סמפדוריה-אטאלנטה ועוד
הכל בדף הבית שלנו, דרך הלינק בחתימה.

בהצלחה!

76. טוטנהאם - סאות'המפטון
טוטנהאם אחרי משחק מאכזב בליגה האירופית עם 1:1 ביתי נגד בשיקטאש הטורקית, שהייתה טובה יותר אבל הרבתה להחמיץ. התרנגולים חלשים גם בליגה כשהם ללא ניצחון כבר ארבעה מחזורים, אבל יקוו שה-1:1 בדרבי נגד ארסנל יוסיף קצת ביטחון.

מנגד, סאות'המפטון בתקופה טובה בהרבה עם ארבעה ניצחונות רצופים ובכושר שיא, מה שמעניק לה את המקום השלישי בטבלה.

הסיינס ניצחו בשני משחקי החוץ האחרונים וינסו לנצח את היריבה אחרי ארבעה הפסדים רצופים. לס'וטון יש בהחלט קייס בכושר של השתיים ונהמר על ניצחון חוץ גדול כאן.
ההימור: 2 ביחס 2.90.
תודה על ההמלצה של טוטנהאם
05/10/14 08:26
156צפיות
יש למישהו הרכבים?

לדעתי הספרס פייבוריטים כי הם בבית. סאות'המפטון עם כל המומנטום לא אחת שאפשר להמר עליה בביטחה במשחק חוץ כזה. אני בספק אם היא תוציא משהו.
הרכבים לעולם יהיו ידועים רק כשעה לפני המשחק
05/10/14 08:54
172צפיות
הפעם לא צפויות הפתעות גדולות כי החיסורים הם השחקנים הפצועים "הותיקים" (ווקר בספרס, רודריגז, וורד-פראוס ויושידה בסו'טון).

צריך לקחת בחשבון שטוטנהאם משחקת בליגת אירופה בהרכב אשר ברובו הוא משני.

וגם לזכור שיש מימד "אמוציונלי" למשחק כאשר פוצ'טינו פוגש את קבוצתו בעונה הקודמת.

מבחינת הערך להימור לדעתי זה מסוג המשחקים הגרועים ביותר, מאלה שמתחילים ב-1-1 ויכולים גם להיגמר כך, או להיות מוכרעים בשער לכאן או לכאן. לא הייתי נוגע.
º
מה כן אתה ממליץ מאנגליה להיום?
05/10/14 09:13
116צפיות
º
לפוט רגל - תודה על ההצעה
05/10/14 22:20
33צפיות
אם היית ממליץ
06/10/14 08:24
38צפיות
והייתי בא אלייך אח"כ במקרה של הפסד ועוקץ אותך 'תודה על ההצעה', איך היית מרגיש?

לפחות תשתוק, הבנאדם נותן המלצות ומידע מפורט. רוצה? תיקח. לא רוצה? שב בשקט.  
מגיע לו אדום לדעתי, גם אם יש לו אינטרס לקדם את האתר שלו (שזה לגיטימי), הוא מביא לפה המלצות יותר מכל משתמש אחר שראיתי.

בסופו של דבר מה שחשוב לפורום זה המלצות, כל השאר פחות מעניין.
הלכתי על אנדר 5.5 ריאל מדרד בילבאו
05/10/14 22:00
44צפיות
ואני חושש !!
º
חיזקתי אנדר 3.5 במחצית הראשונה
05/10/14 22:18
23צפיות
ווסט האם - QPR
05/10/14 09:16
254צפיות
אני רואה היום ערך על ווסט האם (1.70 כרגע במועצה, 1.90 בשוק החופשי) כאשר היא חוזרת ממשחק טוב באולד טראפורד ומציגה העונה כדורגל התקפי ממה שהורגלנו אצל ביג סאם.

שחקנים כאנר ולנסיה ודיאפרה סאקהו בכושרם הנוכחי ובגיבוי חוליית קישור מזינה ומחוזקת בקווין נולאן האמור לשוב מפציעה (ואולי גם מאט ג'ארביס המסוכן) שווים לפחות שני שערים מול ההגנה השברירית של הריינג'רס. מן הצד השני אני לא רואה את האורחים מגיבים ביותר משער אחד (לזכותם שער חוץ בודד, בשבוע שעבר בסאות'המפטון).

º
מעולה רמי. כל הכבוד על ווסהאם
05/10/14 20:28
22צפיות
המלצה
05/10/14 09:32
263צפיות
סולנה-מאלמו-
משחק עונה בין האלופה לבין סגניתה. מאלמו בכושר מצוין , שיכורה במקצת לאחר נצחונה הגדול בליגת האלופות על אולימפיאקוס . לפני כן מאלמו גם כן מנצחת עוד שתי משחקי ליגה רצופים . אווירה חיובית במועדון . לכאורה .
 שכן סגניתה סולנה למרות היותה בכשור רעוע , לעומת יריבתה האלופה  , חייבת את הניצחון הרבה יותר כדיי לתפוס בזמן את המקום השלישי המוביל לשחק באירופה , שכן כאשר נותרו עוד חמישה מחזורי ליגה כל משחק מעתה לסולנה הוא קריטי. למאלמו פחות שכן היא בדרך הבטוחה לזכיה נוספת באליפות. קבוצות מליגות הסקנדינביה לרוב אחרי נצחונות גדולים באירופה , ישנם אצלהם בתוך הקבוצה נפילת מתח גבוה , כיאה לקבוצות מהדרג הבינוני באירופה , אשר קשה להם לשמר יכולת פנומלית משחק שני ברציפות . גם אם הם מספרים אחרת . מזווית עיני ובחינת ההימור אני רואה ניצחון ביתי היום. כמובן שרוב ציבור המהמרים יקחו את מאלמו אפילו בצורה עיוורת. לכן מי שמעוניין עם אומץ לקחת את סולנה מוזמן לחכות שהיחס עליה יעלה ואז לקחת אותה ביחס יותר גבוהה. היחס בווינר כרגע על סולנה הוא  2.15.
ההימור שלי להיום הוא סולנה -סינגל.
כדאי להיכנס?
05/10/14 11:30
197צפיות
מנצסטר  אברטון X1.  יחס 1.17
סוסיאדד 1+
05/10/14 12:11
149צפיות
שתי  הקבוצות  אספניול  וסוסיאדד  צמודות  בטבלה   בחלק  התחתון של הטבלה   שהם קרובות  לאיזור  הירידה  . 
מתוך  חמישה  משחקים  אחרונים  ביניהם   ארבעה  משחקים  לא  מפסידה  סוסיאדד  כאשר  משחק  אחד  היא  מפסידה  .
שתי  הקבוצות  יחפשו  פה  נצחון  כדי  לברוח  מאיזור  הסכנה   והמשחק  הזה  נראה  לי  מאוזן  ושקול  מבחינת  יחסי  הכוחות 
אני  פה  עם  סוסיאדד  1+

טור קשה בהשקעה נמוכה
05/10/14 12:17
175צפיות
סראגוסה
סוסיאדד
סאותהמפטון
שלי
05/10/14 12:28
143צפיות
אובר  2.5  אראו
ווסטהאם 1X
סוסיאדד1+
שלי
05/10/14 17:41
53צפיות
159 מלאגה (11.5-) - מוראבנק אנדורה - 1  1.65

188 מכבי חיפה - הפועל ירושלים - מעל 158 - 1  1.75

242 צ'יבאס יו.אס.איי - ריאל סולט לייק - 2  1.55

=== 4.48 
דאבל ששלחתי בבוקר
05/10/14 14:41
144צפיות
יונייטד - אברטון  ===  1
צ'לסי - ארסנל  ===   1

שיהיה בהצלחה לכולם
פרסום הדאבל שלך , יש בו משחק שכבר החל
05/10/14 14:51
126צפיות
להבא פרסם את הדאבל לפניי , אין טעם לפרסם דאבל שהחל .
עידן תשתחרר קצת לא חייבים להגיב על כל דבר
05/10/14 15:44
101צפיות
אם יש מישהו ששולח סינגל צלסי אז זה יכול לחזק אותו שהוא רואה שגם אריאל228 שלח צלסי. או אם מישהו מחפש רעיון לטור אז הוא יכול לבחור בצלסי גם לפי מה שנשאר בטור של אריאל228

לחבר הפורום דודי
05/10/14 16:53
116צפיות
אני מנסה ללכת בקו מסוים ולכן לא מקבל את ההערה שלך , בטח שעוד לא ראית אותך ממליץ בפורום .
יש לך בעיה שאני מנסה לשפר את הפורום וליעל אותו? כי אם כן , אז חבל. בכל אופן זה הקו שלי .
הבסיס להצלחת הפורום הוא סדר ,ולידע את החברים את הכללים הבסיסים להצלחת הפורום .

הייתי מתחיל בבאן לכל מי שכותב "מוצצה". הם 80% מהורסי הפורום
05/10/14 17:09
94צפיות
לדוגמא, שעה לפני התגובה שלך להערה סתמית של מר בחור, כתב איזה פוגי
"היות והזבל מהמועצה ..... מי שמהמר דרך חו"ל ולא "לוזר" של המוצצה".

º
טופל הנושא . תדה על ההערה\הארה.
05/10/14 20:30
35צפיות
לא מבין למה יש התייחסות לשתולים של המועצה
05/10/14 22:30
55צפיות
המועצה הינה ארגון בסגנון מפיונרי (לכאורה)
שמחסל את יריביו (בט365 ויקטור סטן ג'מס)
וגובה מחירים מופרזים - "ממהמרים שבויים"
(10 מנימום - חובת טריפל - וליינים מעליבים)
מוצצה - הינו ביטוי עדין - למה שהוא מעולל למהמרים.

אז אני חושב שאתה טועה לגבי אריאל228
05/10/14 17:39
89צפיות
בסהכ הוא שם משחק שהתחיל שהמשחק השני יכול לעזור לאחרים. זה שאתה לא ראית אותי ממליץ לא אומר שאין לי זכות להביע דעתי כי אפילו הייתי פה אדום בפורום והמלצתי הרבה והפסקתי כי היה פה שכונה של פרסומות שהמנהל הקודם עשה אז אתה קיצוני לכיוון אחר אני בעד הסדר שאתה עושה זה טוב מאד, אבל חליק תשחרר לא להעיר לכל אחד בטח שאריאל לא עבר על שום כללים ולא קילל
º
אז אם אין שכונה עכשיו נראה אותך חוזר להמליץ
05/10/14 18:13
65צפיות
NFL WEEK 5
05/10/14 19:14
69צפיות
מחזור 5  NFL

באפלו ביילס מתארחים אצל דטרויטס ליונס

באפלו עם ההגנת הריצה חזקה ( השלישית בליגה) אבל ההגנת האוויר שלהם חלשה ביותר
הם יצטרכו להתמודד סטאנדפורט ומגהטרון הלוהט

יש 2 חיסורים הגנתי בבפאלו והם פותחים עם QB המחליף ( הוא ותיק יותר מQB הראשי) כי ההתקפת האוויר שלהם זזה

אני הולך על דטרוינט מינוס 5.5 נקודות.
עוד 2 סימונים
05/10/14 19:26
85צפיות
דאלאס -5.5
פילדלפיה -4.5
º
טופיק סופ"ש -גמר חתימה טובה
03/10/14 06:58
29צפיות
º
המלצות סופ"ש -גמר חתימה טובה
03/10/14 06:55
168צפיות
המלצות יום שישי
03/10/14 02:05
151צפיות
עוד בדף הבית להיום - ספרד, גרמניה, צרפת ועוד. כנסו דרך הלינק בחתימה וביחרו.

43. בלקפול - קרדיף
מחזור 11 בליגת המשנה באנגליה. בלקפול הקבוצה החלשה בליגה נכון לרגע זה, כאשר היא במקום האחרון עם 3 נקודות בלבד וטרם ניצחה עד עכשיו. בלקפול אחרי 2 תוצאות תיקו ב-3 מחזורים אחרונים, כשאת הליגה היא החלה עם חמישה הפסדים רצופים.

קרדיף מנגד הוציאה 4 נק' מ-6 האחרונות ונמצאת בכושר טוב יותר. היא במקום ה-14 בטבלה עם 13 נקודות ובעונה שעברה חגגה פעמיים על בלקפול עם 0:3 בבית ו-1:2 בחוץ. קרדיף טובה בהרבה ולמרות משחק החוץ, אנחנו איתה במפגש המסקרן הזה.
ההימור: 2 ביחס 1.90.
1. יום סיפור 2. משחק של 2X ו3. כאשר אני מביט על הטבלה
03/10/14 11:28
105צפיות
אז ה-2 מתחזק אבל - הגנו ב-(1/2) תיקו
סימון לסופ"ש
03/10/14 10:43
174צפיות
ולנסיה-אתלטיקו
ולנסיה +1 -1.40 .  ר"ב בינונית פלוס .

66- 1 בטופס 
מזה 1+?
03/10/14 11:44
96צפיות
באתר שפוי: 1+ 
1. ניצחון = רווח
2. תיקו = רווח
3. הפסד ב 1- = השקעה חוזרת
4. רק הפסד בהפרש 2 ומעלה = הפסד
שזה למעשה סופר X1  (למעשה ההימור הטוב ביותר שיש בהימורים)
אני לא מאמין שבארץ הם כל-כך טובים - איפה ההשחלה?
בלקפול-קרדיף
03/10/14 14:03
137צפיות
די אם נציץ בטבלת הליגה ונבין מי הפייבוריטית במשחק זה. מצד אחד, קבוצה שרשמה בטור הנצחונות את הסיפרה אפס, ומצד שני, קבוצה עם עבר בליגה הבכירה, שמאיישת את המקום ה-14, במרחק של 7 נקודות בלבד מהמקום הראשון. בלקפול לא קבוצה רעה, אולם מכת פציעות פוגעת בקבוצה, מתחילת העונה. אין זה שונה גם הערב, כשלא פחות מששה שחקנים לא יוכלו ליטול חלק במשחק. אם לא די בכך, השוער הראשון של הקבוצה, ג'ו לואיס, המושאל מקרדיף, ג"כ לא יוכל לשחק, ומי שינסה להכנס לנעליו הוא אליוט פאריש, שתהיה זו לו הופעתו הראשונה, לשנה זו. קרדיף, שמלבד שחקן ההגנה מאתיו קונולי, תהנה מסגל מלא, צריכה לנצל את "מגיפת" החיסורים ממנה סובלת הקבוצה הביתית. לדעתי, הימור על קרדיף הגיוני ביותר. גמר חתימה טובה!

º
כ'כ הגיוני-חטאפה,בורדו,קרדיף-אוכלות קשששששששששששששששש
03/10/14 23:40
61צפיות
לרמזי
05/10/14 06:20
39צפיות
שמתי לב שאתה לוקח מכאן המלצות . תדע לכבד את חברי הפורום שממליצים כאן ,
כי הריי אותך עדיין לא ראיתי מעלה המלצה אחת אפילו. אז תשקול את תגבותיך להבא , כלפי המלצות של חברי הפורום.
המלצות ווינר חמות (למי שיכול לשלוח בחו"ל בשונה ממני)
04/10/14 11:47
108צפיות
סנדרלנד סטוק 1X 
האל קריסטל פאלאס X2 
אינטרכט פרנקפורט קלן X2 
הופנהיים שאלקה 1X 
טוטנהאם סאותהאמפטון X2 

למעוניינים להמר על איקס במנצסטר יונייטד אברטון (אפשרות קורצת בהחלט בתנאי שאברטון רעננה ולא חוזרת ממשחק מתיש באירופה) כדי לשים לב מה קרה לאברטון בפעם האחרונה שהיא חזרה מאירופה מהנצחון המשכנע על וולפסבורג 4-1 - היא הפסידה בבית לקריסטל פאלאס 3-2 אז לדעתי שווה להמנע מלגעת במשחק הזה בטח שלא מול היונייטד בבית למרות הפורמה המגומגמת שלהם. 

למחפשי ההרפתקאות מבינינו  יש לי המלצה לשים בליברפול ווסט ברומיץ X2 ושלושה משחקים להימור במאץ עם פוטנציאל גדול להיות רבי שערים בפורמט של 2-2 3-2 2-3 3-3 כלומר ארבע אפשרויות במאצ בסכום שתרצו להשקיע בכל ניחוש.- האל קריסטל פאלאס, הופנהיים שאלקה,מנשגלדבאך מיינץ. אני לא חסיד גדול של מאצים אך לדעתי לפחות אחד מהמחשקים שרשמתי ייגמר בטווח התוצאות הנ"ל. אני חדש בפורום וכל מי שירצה להתייעץ או להתעניין מוזמן לפנות אליי ואענה לו בשמחה. 
בהצלחה לכולנו.
לי יש חשבון באתר בחו"ל
04/10/14 13:41
90צפיות
אני מהמר אך ורק במשחקי לייב לא נכנס לפניי דקה 10-15 
ההימורים שאני עושה בדרך כלל הם אנדר 5.5 ואנדר 4.5 כמובן אם התוצאה בדקה 10 עדיין  0-0
או לחלופין הימורי דאבל צ'אנס כמו שאתה מראה ( ניצחון ותיקו למשל ) ושוב לא נכנס לפניי דקה 10 גם פה
השבת אני יילך כנראה על ברצלונה ניצחון בלבד יש יחס יפה של 1.25 ( שיורד ככל שמתקרבים לשעת המשחק לכן במקרה הזה רצוי להיכנס לפניי שהמשחק מתחיל ) 
ובמהלך המשחק אולי אני יוסיף איזה אנדר 6.5 או 5.5 לפי איך שהמשחק יתפתח
בניצחון או תיקו היחס כבר יורד ל 1.05

º
אם אתה נועז X2 באנפילד הימור מעולה.
04/10/14 13:50
47צפיות
האתר נותן יחס 2.4 על ההימור הזה
04/10/14 13:55
58צפיות
אבל אני ממש לא טיפוס נועז בהימורים שלי 
כלומר תיקו או שווסט ברומיץ ינצחו 

אין םה רק נועזות יש גם גיבוי סטיסטי לא רע בכלל
04/10/14 14:01
41צפיות
ליברפול בפורמה רעה מאוד,אנפילד רחוק מלהיות מבצר העונה ולווסט ברומיץ יש היסטורית תוצאות טובות מול ליברפול מהעת האחרונה.
אני מהמר רק בלייב
04/10/14 14:03
53צפיות
אבל אני ישים עין על המשחק הזה נראה איך הוא יתפתח 

חברים כל אחד יכול
04/10/14 14:13
96צפיות
יש אתר מצויין ששמו unibet

שמאפשר קבלת ישראלים בשמחה.

מזכיר מאוד את בט365 כנסו בידקו ותיווכחו.

בדקתי את האתר מכל הכיוונים כולל שיחות עם נציגי שירות הלקוחות והפקדות ניתן לקבל עזרה ממני רק בפרטי חברים.

חשוב מאוד כשאתם פותחים החשבון לפתוח בחשבון דולרי שימו לב לכך, ההפקדות זולות יותר מבחינת עמלות.

לשבור את הווינר.

אני אישית מהמר ב youwin
04/10/14 14:27
92צפיות
אבל תכלס כל האתרים האלה סבבה ונותנים אופציות מעולות 
בשביל לבחור אתר צריך כמובן לבדוק שיש לו רישיון והבדיקה השנייה שהמהמר צריך לעשות היא אם האתר מספק את אופציות ההימור שהמהמר אוהב 
למשל אני אוהב מאוד הימורי אובר\אנדר וחיפשתי אתר שנותן מגוון רחב בתחום הזה 
לצערי ויקטור צנדלר היה מספר אחת בתחום הזה ( נתן הימורי אובר \ אנדר 1.5 בתווכי זמן של רבע שעה למשל מדקה 15:00 עד דקה 30:00 ) אבל לצערי הוא לא מקבל יותר ישראלים 
אז מצאתי משהו קרוב אבל בגדול כל האתרים האלה סבבה בטח לעומת מה שמציע הווינר 
אמירו ובקהאם היקרים
04/10/14 14:44
81צפיות
האם האתרים שאתם מדברים עליהם נגישים לכרטיסי אשראי דולריים ישראלים או שצריך את הקומבינות עם הארנקים האלקטרוניים שגם הן ברובן לא עובדות? במאמר מוסגר מה שקורה בארץ עם הווינר זה בושה מילא להגביל את ההימור לארץ אבל לעשות יחסים שנמוכים ב20 אחוז מהיחסים בחו"ל?
לי אישית יש חשבון בנק בקפריסין
04/10/14 14:50
74צפיות
שנפתח מהארץ וכלל נסיעה לשגרירות הקפריסאית בישראללשם אימות זהות ומסירת מסמכים והפקדתי כסף בעזרת הויזה שקיבלתי מהבנקבקשר לכרטיסים דולריים של הדואר תבדוק את זה אולי זה יעבוד אבל קשה לי להאמין אחרת זה היה ידוע כבר
הפקדה באמצעות פיי סייף קארד
04/10/14 15:29
62צפיות
למה לעשות עניין , אם כתבתי שזה אפשרי לישראלים אז אני יודע מה אני אומר.
הפקדות דרך כרטיסי פיי סייף קארד, פנו אליי בפרטי. הכל אפשרי פשוט וקל.
מי שצריך עזרה אני אדאג לו להפקדה. ואסביר איך מבצעים משיכה.
השאירו הודעה בפרטי בלבד.

אנשים מעדיפים לעשות כאלה דברים ישירות ולבד
04/10/14 15:44
52צפיות
ולא דרך אדם כזה או אחר אבל אם אין להם אופציה אז אפשרי גם דרך אדם שלישי בהנחה והוא אמין ולא גובה יותר מידי כסף על השרות
מר אמירו היקר
04/10/14 16:07
68צפיות
ראשית שמח אני בשבילך שיש לך חשבון בנק בקפריסין ואתה גאה להתרברב בכך בפני כולם.
אני מקווה בשבילך שחשבון זה מוצהר במס הכנסה וכיוצ''ב...
שנית, בשביל לעזור לחברים להפקיד באתרי הימורים לא צריך רישיון ויש עלויות מה לעשות.
כמו כל דבר שיש לו עלות.אם יש לי חברים שמצליחים להשיג כרטיסים של פיי סייף קארד דרך צד שלישי במדינות אירופאיות בחו''ל ומשלמים על כך
עמלות גם למי שקונה להם את הכרטיסים וגם עמלות של הקיוסקים בחו''ל(חלקם לוקח חלקם לא) ועוד עמלות של העברות הכסף מישראל למדינה אחרת 
בחו''ל ועוד המרות של המטבע משקלים ליורו, אלה עלויות שלא קשורות לרצון להרוויח בעבור השירות או לא. 
אז אין כאן עניין של לגבות יותר מידי עבור השרות או לא.יש קודם את העמלות שאני או חבריי משלמים בעבור קניית כרטיסים אלו.
אז חכמולוג אל תנסה להיות או שאתה תמים זו גם אפשרות. כי אחרת לא היית מתרברב כאן שיש לך חשבון בחו''ל.( לא שזה לא חוקי אבל צריך לדווח)
בנוסף לגביי אמינות אתה צודק בהחלט!!! ולכן כל מי שירצה עזרה ממני אשמח לפגוש אותו אישית כך שלא תהיה דאגה.
אתה ממש שמח להודיע שאין לאנשים אופציה כפי שכתבת בתחילת דבריך. אבל הנה אני אעזור לכל מי שירצה ויראו שיש אופציה ולא צריכים חשבון בנק בחו''ל כפי שאתה מתלהב בהודעתך.
שיהיה לך רק טוב ושמח ושנה טובה זה הכי חשוב!
º
עדיף כבר לפרנס את הווינר במקום להתעסק בפעלולים בירוקרטיים
04/10/14 16:11
46צפיות
לך על זה. אם זה מה שמסב לך הנאה
04/10/14 16:15
59צפיות
מי שקורא את דבריי ומעוניין כמוך לפרנס הווינר אז לעשות זאת באהבה.
אני אישית מדבר אל אלה שרוצים להמר תוך כדי משחק ושרוצים יחסים רציניים וגבוהים ושיודעים את ההבדל בין הווינר לבין הרשת.
לא מי שרוצה להמר במקום שמזלזלים בו ומוכרים לו יחסים של נפט... 
אתה תמשיך להיות יקיר הווינר זו היא זכותך אדון יקר.
אם זה בשביל הכיף
04/10/14 16:48
41צפיות
והריגוש אז ברור שלא צריך להתעסק אם כל הבלאגן הזה ועדיף להישאר בווינראם מדובר במהמר רציני או מקצועי שבאמת רוצה סיכוי אמיתי להרוויח והעניין הרגשי והכיפי פחות מדבר אליו אז צריך לחפש תחליף לווינרמה שמצחיק אותי פה שאנשים מדברים מצד אחד על סטטיסטיקות ומדברים בארשת של מהמר רציני ומצד שני מהמרים בווינר
לא הבנת אותי
04/10/14 16:36
55צפיות
אני בעד להעזר בצד שלישי כמוך למי שאין אופציה לעשות את זה לבדברור שזה עדיף על הווינראבל פשוט אנשים מרגישים יותר בטוחים לעשות כאלה דברים ישירות עובדה שהרגע ציין מישהו שאם כל הבירוקרטיה הזאת עדיף לפרנס את הווינר למרות שאני לא חושב ככה.תגבה כסף על השירות כמה שתרצה אם אנשים יסכימו לשלם אז בכיף למה לא
על דברים טובים משלמים מה לעשות
04/10/14 16:56
60צפיות
עכשיו הבנתי אותך. אחלה, באופן כללי הכל באהבה וברצון שכמה שיותר חברים יהיו מרוצים.
כל אחד יכול להמר היכן שחושקת נפשו. כולנו שונאים את הווינר, משלמים יותר כסף בווינר כשעל כל הימור מקבלים גרושים.
אפשר לשים פחות כסף בכל אתר רציני ברשת, ולקבל את מה שהווינר נותן. אז כבר חיסכון גם ברשת.

עזוב את זה
04/10/14 17:01
47צפיות
באתרים האלה על כל משחק יש בערך 60 אופציות הימור
וכמובן אפשרויות להמר תוך כדי משחק
אז לא רק שהיחסים טובים בהרבה גם אופציות ההימוריותר מגוונות
עשית כסף כנראה
05/10/14 11:03
54צפיות
אם הימרת ככה
אני מתכוון ל amiro321
05/10/14 11:12
31צפיות
על ההימור הכפול שברצלונה מנצחת ואנדר 5.5
שאלו אותי לא מעט חברים לגביי למה סגרו את בט 365 בעבר ואת
04/10/14 15:52
113צפיות
ויקטור צ'נדלר כיום.
תשובה מפורשת וחד משמעית 
לכל אתר הימורים רציני וחוקי יש רשיון הימורים במדינה כלשהי.
רוב רישיונות ההימורים הם ממדינות כמו ג'יברלטר ומלטה שלהם יש הסכם סחר זול מאוד ושווה לכל האתרים לפתוח את האתר במדינות אלה. 
לכל מדינה יש כמובן תנאים משלה ולכל בעל אתר יש את השיקולים שלו היכן לבקש את רישיון ההימורים שלו.
נתחיל מכך שבשביל לדעת אם אתר כלשהו הוא בעל רישיון הימורים פונים לתחתית הדף ורואים את מספר הרשיון ואת תוקף הרישיון וכמובן באיזה מדינה ניתן הרשיון לאתר לנהל את אתר ההימורים. ולאן האתר כפוך במדיניותו.במידה ובתחתית הדף לא רשום אז מקישים על about us  שם צריך להיות רשום.
האתרים החזקים הבאים אינם יכולים לאפשר לישראלים להמר אצלם: bet365, ויקטור צ'נדלר, bwin( אגב נותן החסות של ריאל מדריד ושל היורוליג בכדורסל), ועוד אתרים והסיבה היא שהם בעלי רישיון הימורים ממדינת ג'יברלטר. כל אתר שרישיון ההימורים שלו ממדינת ג'יברלטר אינו מורשה לתת לישראלים להמר אצלו באתר. נקודה!
כל האתרים שרשיון ההימורים שלהם ממדינת מלטה, מאפשרים לישראלים להתקבל כי החוק במלטה לא מכריח אותם לסגור ישראלים.

שימו לב  אתרים טובים מאוד כמו jetbull    unibet    ועוד כמה  מקבלים ישראלים כפי שתראו ברישיון שלהם הם ממדינת מלטה.

זה בגדול בשביל שכולם יבינו וידעו שהאתרים שלא מקבלים ישראלים לא עושים זאת בגלל שאינם רוצים בנו. אלא מכורח הנסיבות ההכרחיות שלהן במסגרת המדיניות של המדינות שאצלן הן רשומות. כמובן שישנן עוד מדינות שרישיון ההימורים שלהם מאפשר או לא מאפשר קבלת ישראלים,אבל שתי מדינות אלה 
הן המדינות שרוב אתרי ההימורים האירופאיים עובדים עימן וכך אנו כפופים לאיזו מדינה האתר מחובר ברשיון ההימורים שלו.

משהו נוסף לידע כללי כל אתר שלא כתוב מספר רישיון ההימורים שלו ולאן הוא כפוף, הוא לא אתר חוקי עם רישיון .(ואני לא מדבר על החוק במדינת ישראל)

סקירה נכונה ומדוייקת
04/10/14 16:43
70צפיות
גם  youwin פועל ממלטה ומאפשר לישראלים להמר בוהבעיה היא בהפקדות אופציות שאפשר לשקול היא העברה בנקאית מבנק הדואר או מבנק אחר לחשבון הבנק של החברהאו הפקדה בעזרת כרטיס דואר דולרי בכל מקרה סיכוי נמוך שזה יעבוד אבל מי יודע אולי מהמר רציני ניסה או ינסה ויעדכן פה
המלצה חמה לולנסיה אתלטיקו מדריד
04/10/14 12:35
129צפיות
אהלן אנשים. 
לגבי המשחק הנ"ל אני ממליץ בחום  לא לסמן איקס למרות הפיתוי- זה משחק שיגמר בצורה משכנעת לאחד משני הצדדים ואני אסביר:- מצד אחד ולנסיה קבוצה מצויינת,תשחק במסטאייה והכי חשוב- אתלטיקו מגיעה עייפה לאחר משחק תובעני מול יובנטוס. מהצד השני אי אפשר להתעלם מהיכולת הכמעט מאגית של אתלטיקו מדריד בשנתיים האחרונות להכריע כמעט כל משחק גדול שהיא הגיעה אליו מול האריות של אירופה והליגה. להערכתי סימון מומלץ למשחק הוא 12 אפשר לנקוט בשיטה של שני סינגלים אחד בסכום נמוך יותר על אתלטיקו להחזיר השקעה כוללת בהימור וסכום שני גבוה יותר על ולנסיה שיוכל להניב רווח יפה. 2-0 3-0 לאחת מן הקבוצות.
º
דקה 13 -3 :0 וולנסיה !
04/10/14 17:18
47צפיות
º
מקווה ששלחת רמזי :)
04/10/14 20:42
29צפיות
º
שלחתי ביום ששי לפי המלצת עידן,על ולנסיה+.
05/10/14 09:11
71צפיות
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/14 11:04
44צפיות
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
מי רצח את קנדי?
02/10/14 12:35
35צפיות
º
לאן פיני האסייאתי נעלם!?!?!?
02/10/14 20:04
17צפיות
º
טופיק ליום חמישי
02/10/14 06:39
83צפיות
הודעה
01/10/14 15:53
222צפיות
@ -העלתי את ההודעה הזאת בבוקר , ואני אמשיך להעלות אותה בימים הקרובים שוב ושוב גם לראש הדף , כדיי שכל מבקר ישן\חדש בפורום יבין שהפורום עובר תהליך שינוי לטובה.
ברצוני להעביר מסר בפומבי לכולם
שוב אני חוזר על עצמי , אני מודע לכך איך שהפורום נוהל בשנה האחרונה , קיבלתי מסרים ומידע רב בנושא, ועשיתי שיעורי בית
בעקבות כך. ראשית , אני קורא שוב לכל גולשי הפורום שצופים כעת בהודעה והיו פעילים בעבר , אני שולח מידיי יום כמה מסרים לגולשים שתרמו בעבר לפורום , ולא מכולם קיבלתי מסר חזרה. אני קורא לכם לשוב לפורום . בעזרת כל אחד ואחד ממכם הפורום יהיה מקום נעים לבקר בו . גם אנשיי הקומונות מוזמנים להמליץ , האמינו לי שאף אחד ממכם לא יהיה עשיר אם תחביאו את ההמלצות, אני מבין שיש גולשים שמטרתם להפריע או סתם לזרוק הערות שלא במקום , והיו חילוקיי דעות רבים בעבר בפורום ולכן פתחתם קומונות , חלקכם אף הפכו זאת לעסק מסחרי וזה בסדר . אך כאן זה המקום גם להראות את כישוריכם .
וזה הנושא השני- אני לא אקבל הערות , עקיצות, התהנגות לא נאותה לפורום וכו' כלפיי גולשים למינהם ובכלל כלפיי כלל הפורום. כל הליצנות שהייתה כאן לפניי לא תחזור , נקודה . מי שרוצה בכל זאת לבדר או לצחוק או להעליב מוזמן לעשות זאת במקומות אחרים , לא כאן. יש לי גיבוי מלא מהנהלת הפורום לטפל בנושא הזה ולקבל עזרה אם צריך .
הפורום בשבוע האחרון מתחיל להתעורר לחיים וזה בזכות אלו שממליצים , תורמים ועוזרים . אני משכונע שרובכם רוצים שהפורום יחזור לימיו הגדולים , ואם כל אחד ואחד יתרום ואפילו טיפה הפורום יהפוך למה שרובכם רוצים עמוק בליבכם.
המשך יום שקט ורגוע לכולנו.

האם לרשום שהימור על מספר קרנות - הוא טפשי = השמצה
01/10/14 22:57
136צפיות
לדברי מנהל הפורום - כתיבת המילה הימור טפשי על הימור קרנות
זאת השמצה - רחמנא לצלן?!
"הימור טיפשי"....
02/10/14 06:28
129צפיות
זאת הערה פוגעת ולא במקום.  הסגנון הארסי שלך  פוגע בגולשים אחרים . כתבתי לך מסר.
º
שאלתי נותרה בעינה?
02/10/14 12:36
51צפיות
האנשים פה מהמרים בשביל הכיף
02/10/14 16:39
68צפיות
לא מדובר במהמרים מקצועייםואפילו לא במהמרים רצינייםאתה רואה לבד שכולם מפסידים פההם מהמרים בשביל הריגוש והכיףלכן המילה טיפשי לא נכונה בהקשר שלהם
כל מה שאמרת - מקבל ב-2 ידיים - ואפילו מחזק
02/10/14 16:58
54צפיות
אם ההימור גובל ביריה ברגל = בזריקת כסף כסף לפח - סליחה לקידום הספורט
וזה הימור הזוי, איך אומרים הימור טיפשי(בעברית תיקנית) בלי שמנהל האתר יזדעק
איפה פגעתי בבאדם - המושג הוא על מהלך שלו 
ולא פגיעה באדם.
º
הימור עם סיכון גבוה?...
02/10/14 21:00
15צפיות
º
באופ טופיק מותר להתחבדח?
02/10/14 20:04
30צפיות
מותר גם מותר , בתנאי ...
02/10/14 20:54
52צפיות
שזה לא חורג מגבול הטעם הטוב. פגיעה בחבר פורום או בדיחה על חשבון חבר אחר , יטופל בהתאם.
º
I rest my case
02/10/14 22:29
22צפיות
º
המלצות טורים ומידע יום חמישי
02/10/14 06:37
218צפיות
המלצות לליגה האירופית
02/10/14 02:19
287צפיות
עוד בדף הבית - גיא לוזון וליאז' אצל פיינורד, אברטון נגד קראסונדר, טוטנהאם מול בשיקטאש ועוד
הכל דרך הלינק בחתימה שלי

43. גנגאן - פאוק סלוניקי
גנגאן הקבוצה החלשה בצרפת כרגע, כאשר היא כבר עם שישה הפסדים בשמונה מחזורים ומאיישת את המקום האחרון בליגה. גם את הליגה האירופית החלו הצרפתים בתבוסה 3:0 אצל פיורנטינה האיטלקית, ומצויים במשבר עמוק.

פאוק סלוניקי היוונית ניצחה 1:6 בבית את דינמו מינסק החלשה במחזור הראשון, ולאחר המחזור החמישי היא מוצאת את עצמה בראש הטבלה היוונית. השתיים לא נפגשו מעולם בעבר. פאוק במומנטום נהדר אבל זה עדיין משחק חוץ וגנגאן בבית תרצה לעצור את המפולת. נהמר כאן על תיקו.
ההימור: X ביחס 2.85.
תודה על טוטנהאם, שיחקתם אותה!
03/10/14 00:01
47צפיות
יחס שמן לאללה, לקחתי והרווחתי 1340 שקל!

כן יירבו.

שלי ליום :
02/10/14 13:37
221צפיות
פאוק +1
ס.פראג
טוטנהאם
יחס 3.53
השקעה בינונית
טור "זללני":
02/10/14 16:25
114צפיות
פאוק +1
ס.פראג
סביליה
ולפסבור
טוטנהאם
קראבח +1

יחס 28.12
השקעה מינימאלי

שני טורים להיום
02/10/14 14:09
194צפיות
בורוסיה מינשנגלאדבך / ספרטה פראג ביחס 3.05 במועצה

קייב - סטיאווה שתיהן כובשות / לוקאקו לא כובש / פאוק +1 / HJK +1 ביחס 5.15 במועצה

השקעה נמוכה
Lille is without:
02/10/14 14:28
132צפיות
Lille is without Roux, Martin, Mavuba, Delaplace and Lopes, very important missings, Delapace and Lopes were both injured in the last match against Bastia.
PSV EINDHOVEN is without:
02/10/14 14:48
89צפיות
Memphis Depay, Luuk de Jong, Stijn Schaars,  Hiljemark, Andres Guardado in question

Rijeka will play without:
02/10/14 15:02
77צפיות
Samardzic regular CB (injred 11 days ago vs Dinamo) and Moises, regular MF. 
Both players are important (especially Moises). Males, Mocinic, Knezevic are out for several months.
מעל 2.5 שערים ספרטה פראג - ינג בויז
02/10/14 14:35
118צפיות
2 קבוצות התקפיות מאד שבמשחקיהן באירופה ( גם במוקדמות ) ובליגות המקומיות מובקעים שערים רבים.
ספרטה נוצחה 1:3 במשחק הראשון וינג בויז נצחה בביתה 5:0. מתכון להרבה שערים, 2ץ5 בהחלט בר השגה.
בהצלחה
º
יפה עופר על אובר 2.5 שערים
03/10/14 10:01
11צפיות
המלצה בגדר סימון
02/10/14 14:43
232צפיות
132- מחצית ראשונה-שניה יותר שערים. הסימון שלי הוא 2 יותר שערים במחצית השניה . יחס מצוין 1.85 .
משחק בין הלסינקי לבין ברוז' - שתיי הקבוצות כובשות או סופגות לרוב את שעריהם במחצית השניה.

º
זה הימור - קשה - מאיפה יש לך סטטיסיטקה על זמני הבקעות
02/10/14 20:19
52צפיות
אתה רציני? ...
02/10/14 20:50
86צפיות
מאיפה לי סטטיסטיקה על זמני ההבקעות? בכל אתר הימורים המשמש גם ככלי עבודה לסטטיסטיקות והימורים.
למשל http://www.flashscore.com . מכיר?

זה התנך שלי - אולי תראה לי ספציפית מאיפה אתה אוסף
02/10/14 21:03
56צפיות
אני מעולם לא ירדתי לדקויות כאלה
איפה בדיוק הנתונים על זמני הבקעות???
02/10/14 21:21
67צפיות
לא בפלאש סקור, אלא אם עידן יסביר בדיוק איפה נמצאת התפלגות הדקות.
פיני, זה בתנך שהבאתי לך בעבר... כאן:

הלסנקי:
כובשת בעיקר בדקות  75-90

ברוז':
45-60 + 75-90

"על הנייר" = הימור "לא טיפשי"...

בהצלחה
לא הבנתי מה הבעיה כאן....
02/10/14 21:43
50צפיות
באתר סטטיסטיקות הכי פשוט אפשר לראות העונה באיזה מחצית הבקיעו או ספגו הקבוצות יותר שערים.

לא הבנתי, איפה יש את זה בפלאשסקור?
02/10/14 22:12
50צפיות
איפה אתה רואה את הסטטיסטיקה לגבי זמני השערים (במחציות או בהתפלגות דקות),
אשמח ללינק יותר מפורט.
מונטלה עליך אני מתפלא
02/10/14 22:30
57צפיות
נכנס לסטטיסטיקה בין שתיי הקבוצות. רואה כל קבוצה מה עשתה במשחקיה האחרונים, ואתם יכולים לבדוק בכל משחק בו שיחקה אחת הקבוצות ,  מול מי שיחקה ובאלו דקות הובקעו השערים , קרנות, נבדלים וכו'. אני לא כל כך מאמין שאני מסביר את זה  , אבל ביקשתם.
את זה הבנתי, חיפשתי לינק בתוך האתר שמציג התפלגות
02/10/14 22:41
54צפיות
ממש כפי שאני הצגתי.
אז אל תתפלא, כנראה שיש כאן אי הבנה בין מה שאני מנסה להעביר לך לבים מה שאתה מנסה להעביר לי.

ולעניין, בפלאש סקור אין את זה
והנה שוב הדוגמא למקרה שלא נכנסת:

בפלאש סקור אתה צריך להכנס משחק אחר משחק, לראות זמנים וסטטיסטיקה על משחק ספציפי, זה לוח תוצאות, אבל לא תמצא בו התפלגות עונתית ולזה פיני התכוון.

1.לא שמתי-לב, התנ"ך בזכותך(מונטלה) זה oddsportal
02/10/14 22:12
52צפיות
2. פרוש רשי של ההימורים = סוקרווי
ועכשיו יש לנו תורה ומשניות של ההימור
פלשסקור = משמש לתוצאות און ליין ותו-לא.
עדיין הימור על מחציות משולב = הימור יומרני
והאמת מעולם לא ניסיתי 
מה כן ניסיתי - אם החלטנו ללכת על ניצחון של קבוצה
ובמחצית עדיין 0:0 - בהימור החי היחס עולה מעלה
ואז בדקה 55/60 היחס מגיע להכפלת הימור ומעלה ואז להרביץ
אבל זה בהימור חי - אפילו הגעתי למצב שנעלו אותי.
ולענינו - בטעות רשמתי לפלש סקור את התואר תנך ההימורים - אני מתנצל
לא תנך ולא נעליים - עידן אשמח אם תפנה אותי למקום המתאים.
לגבי הפניות מנטולה מייד אבדוק
מוטולה - מחדש 1. סוקרוואי 2.אודפורטל 3. שמע אתה שופע מידע -
02/10/14 22:24
44צפיות
כל הכבוד - ואני מתכוון לכך
4. מעולם לא הסתכלתי על הנושא - עד שהארת את המקום המתאים בסוקרווי
5. אבל בדיקה של הימור לפי השיטה שלך של מחציות לא נוחה - להימורים מיידים
כי כל קבוצה נמצאת במסך נפרד - ואת זה אני אומר - למרות שאני עובד עם מסך כפול
עלה והמר ומלא את הארץ.
שמח לעזור, אך לא הייתי מבסס את זמני הבקעת השערים
02/10/14 22:42
56צפיות
על סמך התפלגות זו בלבד.
לא הימור "טיפשי", אבל אין בו יותר מדי חן לדעתי.
אפילו באתר של המועצה...
03/10/14 06:46
67צפיות
ישנם סטטיסטיקות משופרות מאד . גם שם יש התפלגות שערים של זמני הבקעות  ועוד. לא צריך ללכת עד לפינלנד.
לעצם העניין כשבחרתי את ההימור , האתר שבחנתי לפיו מספיק בשבילי להימור כזה.
וולפסבורג נגד ליל
02/10/14 15:32
163צפיות
וולפסבורג -מארחת את ליל במסגרת שלב השני של הליגה הארופאית 
הבייתים ינסו להתאושש היום מהמשחק  הראשון נגד אברטון בהפסד 
הגרמנים היו מהם ציפיות גדולות לפני פתיחת העונה בבולסליגה והם היום נמצאים במקום ה9.
הגרמנים לא ניצחו 4 מפגשים נגד קבוצות צרפתיות וגם כך ליל שפגשו גרמנים 4 מפגשי עבר לא ניצחו
ליל פתחו בתיקו את הסיבוב הראשון בקרסדונר 
והם מקווים להוציא נק היום בגרמניה ליל נמצאים במקום ה3 בליגה הצרפתית עם 15 נק אחרי מחזור 8
וולפסבורג איבד 3 המשחקים האחרונים שלהם בליגה אירופית.
וולפסבורג לא ניצחה  בארבעת המשחקים האחרונים שלהם נגד קבוצות צרפתיות.
ליל לא ניצחה בתשעה משחקים משם באירופה.
הערכה שלי 
שוולפסבורג  ינצחו היום ויעשו את העבודה מול הקהל הבייתי 
סימון 1

שלישיה סולידית
02/10/14 17:09
153צפיות
13 דינמו מוסקבה - איינדהובן - שערים 2-3  - איקס   1.8
לאור החיסורים אצל PSV וממוצעי הקבוצות

90 סלובן ברטיסלבה - נאפולי  - 2  1.4
יחס נמוך על הימור סביר

102 עירוני רמת גן - מכבי חיפה - מתחת 164 - 2  1.75
חיפה של היום היא לא חיפה של אתמול, קשה לי לראות פה משחק של 80-80 / 90-70 / 100-60 ומעלה

יחס כולל 4.4

שלי
02/10/14 18:55
105צפיות
לגיה ורשה 1+
ס.פראג 1X
פנאתינייקוס 1+
שלי:
02/10/14 19:18
120צפיות
קרנות 2 באברטון
קרנות 2 בטוטנהאם
קרנות 2 בסלטיק
קרנות 2 בוולפסבורג

3/4 על 80 + חי על 80

בהצלחה לכולם..חתימה טובה ושנה טובה ומוצלחת!
נתפסו 3 משחקים - עוד שתי קרנות בסלטיק והייתה חגיגה!
03/10/14 12:05
34צפיות
גמר חתימה טובה
º
לא נורא . יפה על השלושה תפיסות בכל אופן.
03/10/14 13:21
18צפיות
º
טופיק ליום רביעי -הכל חוץ מהמלצות וטורים
01/10/14 06:43
37צפיות
הודעה
01/10/14 07:01
76צפיות
ברצוני להעביר מסר בפומבי לכולם
שוב אני חוזר על עצמי , אני מודע לכך איך שהפורום נוהל בשנה האחרונה , קיבלתי מסרים ומידע רב בנושא,  ועשיתי שיעורי בית
בעקבות כך. ראשית , אני קורא שוב לכל גולשי הפורום שצופים כעת בהודעה והיו פעילים בעבר , אני שולח מידיי יום כמה מסרים לגולשים שתרמו בעבר לפורום , ולא מכולם קיבלתי מסר חזרה.  אני קורא לכם לשוב לפורום . בעזרת כל אחד ואחד ממכם הפורום יהיה מקום נעים לבקר בו . גם אנשיי הקומונות מוזמנים להמליץ , האמינו לי שאף אחד ממכם לא יהיה עשיר אם תחביאו את ההמלצות, אני מבין שיש גולשים שמטרתם להפריע או סתם לזרוק הערות שלא במקום , והיו חילוקיי דעות רבים בעבר בפורום ולכן פתחתם קומונות , חלקכם אף הפכו זאת לעסק מסחרי וזה בסדר . אך כאן זה המקום גם להראות את כישוריכם .
וזה הנושא השני- אני לא אקבל הערות , עקיצות, התהנגות לא נאותה לפורום וכו' כלפיי גולשים למינהם ובכלל כלפיי כלל הפורום. כל הליצנות שהייתה כאן לפניי לא תחזור , נקודה . מי שרוצה בכל זאת לבדר או לצחוק או להעליב מוזמן לעשות זאת במקומות אחרים , לא כאן. יש לי גיבוי מלא מהנהלת הפורום לטפל בנושא הזה ולקבל עזרה אם צריך .
הפורום בשבוע האחרון מתחיל להתעורר לחיים וזה בזכות אלו שממליצים , תורמים ועוזרים . אני משכונע שרובכם רוצים שהפורום יחזור לימיו הגדולים , ואם כל אחד ואחד יתרום ואפילו טיפה הפורום יהפוך למה שרובכם רוצים עמוק בליבכם.
המשך יום שקט ורגוע לכולנו.

º
המלצות מידע וטורים ליום רביעי
01/10/14 06:42
226צפיות
עכשיו באתר, יובנטוס אצל אתלטיקו מדריד (הימור פרוע)
01/10/14 01:51
298צפיות
בהמשך הבוקר יועלו יתר ההמלצות.
כנסו דרך הלינק בחתימה!

בהצלחה
הימור פרוע בהחלט
01/10/14 17:50
121צפיות
יובה בכושר טוב באיטליה, אבל מה שטוב לאיטליה לא בהכרח טוב לליגת האלופות, ובטח לא לבית של אלופת ספרד וסגנית אלופת אירופה.

אני לא נגעתי במשחק הזה.
מירוץ סוסים להיום
01/10/14 11:21
123צפיות
השקעה מכובדת של פרנקו על
ונושיוס במירוץ ניוקאסל שעה 19:10

ונושיוס רץ טוב בקרליסיל ובקרטרייק, לקח את ההובלה ברב שלבי המירוץ, פרנקו חושב שהיום זה היום!!! יחס טוב מאד!

אל פרנקו פנית
מזומנים עשית!
פולהאם - בולטון
01/10/14 13:08
167צפיות
שתי  הקבוצות  מדשדשות  בתחתית  כאשר  פולהאם  ממוקמת  במקום  23  לפני  אחרון  ובולטון  מעליה  במקום  22  בטבלה  . 
פולהאם  מתאוששת  בתקופה  האחרונה  שהיא  אחרי  2  נצחונות רצופים  אחד בגביע  ואחד  בליגה  . 
בולטון  לעומתה  היא קבוצת  חוץ  חלשה  שבו   היא  הפסידה  את  כל  4  משחקיה  בחוץ   והיא גם  אחרי  3  הפסדים רצופים  כולל גביע  . 
גם  הסטטטיסטיקה  נוטה לכיוון  פולהאם  שבו  היא  מנצחת  3  משחקים  מתוך  5  משחקים  אחרונים ביניהם  .
פולהאם  יותר  איכותית ועם  יותר  נסיון  ויחד  עם  המוטיבציה שלהם  לפי דעתי זה  הזדמנות  בשביל  פולהאם  לנצח   וגם  לנצח  משחק  ראשון  בביתה 

º
פולהאם מנצחת 0-4
01/10/14 23:54
11צפיות
º
כל הכבוד מוטי. המשך להפגיז
02/10/14 06:29
7צפיות
טור שלישיה
01/10/14 13:38
256צפיות
29 - ויסאו -1.75
45-ספורטינג  קוביליה +1 -1.55
47-זניט -1.45 
3.93 יחס כולל
נשלח בהשקעה בינונית
º
לקחנו את קוביליה וניפול על זניט,חבל.
01/10/14 20:40
31צפיות
º
סימון בפורטוגלית II - צ'אבס 1.85
01/10/14 16:21
102צפיות
01/10/14 20:04
18צפיות
שוב שכחתי כמה אני מתעב את הליגה הזאת...
º
לא נורא רמי. מחר יום חדש .
01/10/14 20:08
33צפיות
º
חבל, אבל לא מתרגש. זו דרך ארוכה...
01/10/14 21:13
22צפיות
קרנות לליגת האלופות
01/10/14 17:02
169צפיות
אני לא אוהב את ההימור הזה אבל אם יש כמה משחקים שתפסו את עיניי מבחינת קרנות הם אלו:
לברקוזן-בנפיקה-x
אתלטיקו מדריד-יובה-x
מאלמו-אולימפיאקוס-1
באזל-ליברפול-2
זה מבחינת קרנות.
מבחינת תוצאות:
תיקו בין אתלטיקו ליובה
באזל ליברפול- תיקו

ארסנל ניצחון.
אשמח לתגובות אעלה עוד בהמשך. בהצלחה לכולנו ואדגיש דבר אחד-הימורי קרנות זה נטו מזל! צריך להיזהר. בהצלחה
דאבל להיום
01/10/14 17:54
163צפיות
זניט סנט פטרסבורג - מונאקו   ===   1
- זניט קבוצה הרבה יותר חזקה , השנה סוף סוף הסגל המצוין שיש להם מתחבר , ונגד מונאקו שמקרטעת השנה הם ינצחו לדעתי 2-0 קליל .
(1.7)

ארסנל - גלאטסראיי   ===   x
אני אישית לא מתלהב ולא התלהבתי מארסנל ב10 שנים האחרונות ..אותה קבוצה אפורה שגם השנה לא תביא תואר רציני , ולדעתי הם יתקשו היום . אבל כאמור זה סימון קשה מאוד ..
(4.05)

(נשלח ברשת)

יחס 6.8

בהצלחה לכולם !
דאבל שלי להיום
01/10/14 21:17
61צפיות
מאלמו - אולימפיאקוס
1X2 , 90 דק'
2.00אולימפיאקוס

אתלטיקו מדריד - יובנטוס
1X2 , 90 דק'
3.20יובנטוס
המלצה להימור מיידי Mushuc Runa / U. Católica De Quito
01/10/14 23:26
53צפיות
אקוודור הביתית מובילה ב-10 נקודות = 3 נצחנונות פור
החוץ 2 הפסדים + 2 תיקו לאחרונה
2.37 3.01 2.98 (2X1)
ניתן להפיק הימור עם הגנת 1/2 X
היחס 1.98 כיוון שאני מעריך כ75% בטחון 
שמתי 75 פפלינוס 
אין לי מושג לגבי מוצצה - המשך מתחיל מייד 2/10 שעה 0:00
º
צר לי - הביתתי ניצחה 0:2
02/10/14 12:44
11צפיות
רוצים לזכות בכרטיסים לאביתר בנאי|?|
30/09/14 10:50
15צפיות
|תו|יש לכם הזדמנות לזכות בכרטיס להופעה של אביתר בנאי! היכנסו כבר עכשיו לפורום מצעדים וביקורת מוזיקה
כתבו לנו סיפור קצר שמשתמש מתוך שמות השירים מאלבומו החדש " יפה כלבנה" ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|תו|בנוסף, אנחנו מחלקים חמישה כרטיסים זוגיים להופעה של אהוד בנאי באמפי שוני! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לפורום ציפורי לילה,
וכתבו לנו כתגובה להודעה איזה שיר של אהוד בנאי אתם הכי אוהבים ולמה? ואולי תזכו בכרטיס זוגי!

לפרטים נוספים והשתתפות:
º
כבר עניתי על השאלה: לא
30/09/14 18:56
14צפיות
º
טופיק ליום שלישי , הכל חוץ מהמלצות וטורים
30/09/14 06:51
86צפיות
הודעה לפוגי - בגלל התבטאותך הרעה = מבחינתי אתה מחוק
30/09/14 09:50
109צפיות
בלי קשר - הימור עובד על חוסר אמוציות - וליפך
ברגע שהתייסתי להערתך הפוגעת
לא מבין למה קיבלתי את הצעתך על ניואלס אולד בוייס - אל אף היסוסי
הכלל אומר:
אם יש תחושה רעה - חובה - לבטל התיחסות להצעת הימור 
כיוון שלא ביטלתי -
קיבלתי - בעיטה בתחת בדמות 3:0 במשחק הבוקר
הפסד ביתי צורב 3:0 לבנפילד קבוצת החוץ - שנצאה ערב המשחק 
עם מינוס 9 נקודות ועם 4 הפסדי חוץ רצופים!!!
ומאלת המזל "ברכה" - אני מבקש סליחה - ועל כך שילמתי ובגדול 
ההודעה שלו...
30/09/14 09:59
128צפיות
אשר הכילה בתוכה מסר פוגעני שיכול לפגוע עמוקות , ברגשות של גולשים אחרים , נמחקה והוא קיבל מסר בנושא.
הערה כללית - לגבי הימורים
30/09/14 12:20
100צפיות
בהימור יש לשים אמוציות בצד
וללכת בראש נקי - והכלי הנותר הוא סטטיסטיקה
והיא עובדת מעל 50%
לכן כדי להיות נקי מאמוציות
לא נוגע בליגות הישראליות, לא בליגת אלופות, לא אירופאית
לא נוגע בפולניות, ולא ביווניות ולא באוקראינה(מלחמה)
כל מה שהאנדיאנים ברדיו ממליצים "יודע מי ינצח - בוא לעשות מזה כסף" - לא לגעת  
מעבר לכך השמיים הן הגבול - והאבסורד אצל אוייבינו מכל המינים ההימורים הכי טובים
מרוקו, אלג'ריה, טוניס, סעודיה, המפרציות והנבלות מאירן (לא לגעת במצריים)
וגם שם רק מעל 2.00 אפילו 2.20 ומעלה ואז יש בשר לבצע הגנות תיקו.
===============================================
לכל מה כתוב למעלה אין קשר למצוצה - אילו יחסים - גבוהים מדי  עבורם
איך הם יקדמו את הספורט אם לא יכריחו אותכם להמר טריפל !!
עזרה הימור דחוף
30/09/14 13:36
127צפיות
דחוף שלום לכל החברים בפורום למי שיש חקבון בויקטור צנדלר או ב bet365 שאפשר להמר דרכו הימור בסכום גבוהה המשחק היום ב6 בערב מי שמעוניין העמלה מובטחת במזומן ליצור קשר דחוף 0586604919 תודה
º
לעולם, אבל לעולם - לא להתפתות למודעה כזאת
30/09/14 18:59
47צפיות
מנהלים! להאדים את מזרחי "אסקובר" ווינר
30/09/14 21:25
38צפיות
גילוי נאות
פרנקו הינו חבר ילדות של מזרחי "אסקובר" ווינר
הכל התחיל בשכונת התקווה בשנות ה70,
אסקובר היה ילדון חביב ששיחק כדורגל מקרעי גרביים שמצא ברחוב וסבתא של פרנקו תפרה לפרנקו ולאסקובר את קרעי הגרביים לכדי כדורגל מרהיב ביופיו (אך מסריח).
פרנקו ואסקובר שיחקו בלולים ובחצרות, בעטנו יחד בפלפלים ובעגבניות שנזרקו בשוק התקווה בסוף היום, זאת ועוד על מנת להגשים את החלום ולשחק במועדון הכדורגל המכובד ביותר שהוקם אי פעם - בני יהודה תל אביב יפו.
פרנקו ואסקובר טיפסו על הגדרות על מנת לגעת בזאביק זלצר שכמעט והביא גביע לשכונה.

אכן כשרון גדול אסוקבר!
גילוי נוסף- דודי ״הטייס״ אלמקייס הוא אחיין של אהוד בן טיבוגה
30/09/14 21:47
46צפיות
הידוע יותר בשם האשכנזי אהוד בן טובים.
מלך שכונת התקווה בשנות השמונים, עם רעמת שיער שחורה כעורב.
דודי היה עוזר לאביו בחמארה של שמשון, בייחוד לפני יום כיפור עת היה מתעורר ביקוש רב לעראק זחלאווי.
שנים רבות לאחר מכן דודי ״הטייס״ אלמקייס כמעט עבר את הגיבוש לקורס טייס, ולמזלנו הוא ממליץ כאן לעיתים במקום להפציץ ילדים קטנים בשג׳עייה.
º
דודי תחזור בבקשה להמליץ
01/10/14 11:16
11צפיות
º
מידע טורים והמלצות ליום שלישי
30/09/14 06:49
214צפיות
המלצות ליגת האלופות ליום שלישי!
30/09/14 02:11
298צפיות
עוד בדף הבית שלנו - צ'לסי נגד ספורטינג, בילבאו אצל באטה בוריסוב, ברצלונה אצל פ.ס.ז', רומא אצל מנצ'סטר סיטי ועוד
כנסו עכשיו דרך הלינק שבחתימה שלי ותבחרו.

צסק"א מוסקבה (1+) - באיירן מינכן
משחק חוץ לא קל לבאיירן מינכן בקפור הרוסי, אחרי שהחלה את הקמפיין עם 0:1 ביתי על מנצ'סטר סיטי. צסק"א מנגד החלה את תבוסה מרירה של 5:1 באולימפיקו של רומא האיטלקית, וחייבת לצאת עם משהו כדי להישאר בתמונת העליה מהבית הקשה גם כך.

אשתקד נפגשו השתיים פעמיים בשלב הבתים ובאיירן לא התקשתה לנצח בבית וגם בחוץ עם 1:3. הבווארים אחרי 2 ניצחונות רצופים בבונדסליגה ומגיעים בכושר טוב, אבל גם צסק"א במומנטום נהדר מהליגה שלה אחרי שניצחה בארבעה מחזורים ברציפות.

המארחת עם סגל חסר, בעיקר ללא הכוכב העולה שלה דזאגוב, בעוד בייארן עם מולר ולבנדובסקי מקדימה, כשאלונסו, גצה ורובן ישחקו בקישור. באיירן פייבוריטית ואנחנו הולכים עליה ביותר משער אחד.
ההימור: 2 ביחס 1.70.
טעיתם
01/10/14 01:00
91צפיות
הרבה המלצות כושלת באתר

זה בסדר אנחנו לא מתחרים באף אחד
01/10/14 01:49
67צפיות
בשבת תפסנו אחוז גבוה, היום לא. לא נורא.

מה שחשוב זה המידע, הסימון פחות מעניין אותנו.

מעניין
01/10/14 11:28
51צפיות
אני לתומי חשבתי שהסימון זה הדבר הכי חשוב
בפורום של המלצות ווינר והימורי ספורט 

סינגל להיום באנגליה - צ'מפיונשיפ
30/09/14 07:05
346צפיות
דרבי קאונטי (נגד בורנמות')
º
טור טניס שלי להיום! שיטתי, 8:9
הודעה זו מכילה תמונות
30/09/14 07:18
150צפיות
יופי, נגמר לי הכסף שהרווחתי בסופ"ש, תמו נסיונותיי בווינר, יצ
30/09/14 11:54
162צפיות
יצאו לי 7: 9 נכונים פה.

תאבת בצע תמיד מביאה ליותר סיכון בעיקר במטרה לכסות על כמה טפסים שלא זכו
ואם היית מוציא 8 מ-9 ?
30/09/14 18:39
52צפיות
כמה היית מרוויח ?
º
כל הכבוד ל montella על דרבי
01/10/14 06:39
35צפיות
º
תודה, דרבי ניצחה 2-0
01/10/14 09:10
23צפיות
º
יפה הראל
01/10/14 12:03
15צפיות
סיטי-רומא
30/09/14 08:50
330צפיות
משחק מעניין מפגיש שתי קבוצות איכותיות
רומא עם חמישה נצחונות מחמישה משחקים. סיטי מגיעה אחרי הפסד במחזור הקודם לבאיירן. לא רואה את סיטי מפסידה מחזור שני רצוף בליגת האלופות ולדעתי הצנועה אני חושב שרומא צריכה להיעצר מתישהו.
תיקו ישקף כאן את תוצאת המשחק היום
ליסבון-צלסי
30/09/14 11:47
278צפיות
משחק לאפשוט לצלסי היום בליסבון מאחר והמארחת לא הפסידה כבר16 משחקים רצופים במסגרת האירופאית בבית. צלסי תחסר את קוסטה.
הימורמחצית- תיקו
הימור 90 דקות- איקס, 2.
לפי דעתי לא יהיו הרבה שערים במשחק. אני מאמין בין0-1 שערים

צסקא-באיירן מינכן
30/09/14 16:36
189צפיות
מסמן כאן 2. יהיה קשה אבל לדעתי באיירן בסוף תרד מנצחת מהמשחק.
לשתי הקבוצות חיסורים רבים ומה שיקבע את התוצאה זה האיכות והניסיון
30/09/14 20:53
37צפיות
כמו שרשמתי. יהיה קשה אבל באיירן תרד מנצחת. 1-0.
30/09/14 23:39
27צפיות
צלסי מנצחת 1-0. גם ההמלצה על השערים נתפסת
30/09/14 23:40
28צפיות
נתפס התיקו
המלצה
30/09/14 12:26
295צפיות
שחטיור -פורטו - אלופות בית ח מחזור שני.
שחטיור אלופת אוקריאנה תארח באוקריאנה באציטדיון לבוב , אך הוא אינו איצטדיונה הביתי אלא רחוק  באלף ק"מ מהבית של שחטיור. שבוע שעבר במחזור הראשון של האלופות פורטו הציגה משחק התקפי משובח , כשהביסה את באטה הסלובקית 6-0 !
שחטיור לעומתה חזרה מבילבאו הספרדית בתיקו מאופס , מיותר לציין שזה הישג לא מבוטל לחזור מספרד עם נקודה לשחטיור , מה גם ששחטיור שיחקה מציון מול בילבאו. פורטו תחסר היום שלושה שחקני הרכב כשמגנה הברזילאי אחד משחקניה הטובים העונה קרסימיו פרנסיסקו נשאר בפורטוגל , במקומו זימן מאמנה הספרדי של פורטו ג'וליאן  לופטגוי עוד שוער רזרבי וזאת על סמך ביקורה של פורטו באוקריאנה בעבר , אז השופטים היו ביתיים מאד . בשתי הקבוצות משחקים לא מעט שחקנים ברזילאים . בפורטו שמונה סה"כ, ובשחטיור לא פחות מ13 ברזילאים !!  שחטיור תחסר שני שחקני הרכב  .
פורטו עדיין לא נוצחה העונה בחוץ בשום מסגרת. שחטיור ספגה לא מזמן הפסד ביתי מפתיע לזוריה.
יחד עם זאת ליגת האלופות זאת אופרה אחרת. פורטו יותר מנוסה , שחטיור קצת פחות. ובכל זאת אני הולך עם שחטיור , אף על שאינה מארחת במגרשה הביתי . שחטיור קבוצה חזקה מאד , פורטו קבוצה השווה לשחטיור , ולדעתי אחרי התיקו שהוציאה שחטיור בספרד , תאבונה יגבר היום לנצח קבוצה בסדר גודל של פורטו שאינה שייכת לגדולות באלופות  , שחטיור מסוגלת בהחלט  לנצח היום ואני מאמין בה . כרגע ברשת ציבור התפלגות  המהמרים מאוזנת . אני מאמין שיותר מאוחר יותר מהמרים יהמרו על פורטו ולכן היחס יכול לעלות על שחטיור . אני מאמין בשחטיור היום.
ההימור שלי להיום על שחטיור והיחס בווינר כרגע הוא 2.25 .

כל הכבוד עידן על ההמלצה והתפיסה
30/09/14 23:46
63צפיות
של שאחטיור
º
שאפו למזרחי ווינר על שלושה תפיסות
01/10/14 06:28
30צפיות
º
מזרחי-שחטיור נפל בתוספת הזמן ....
01/10/14 06:29
39צפיות
ווווואי אפילו לא שמתי לב
01/10/14 06:33
53צפיות
סורי. אבל היה קרוב בהצלחה בהמשך
קרו - נוטס קאונטי
30/09/14 16:54
114צפיות
קרו - נוטס קאונטי
1X2 , 90 דק'
נוטס קאונטי

קרו מקום אחרון עם ניצחון בודד אחרי 9 מחזורים מארחת את נוטס קואנטי שמדורגת במקום 16 עם 11 נק

נתון מעניין בכל הביקורים שהגיעה נוטס קואנטי לקרו ניצחה האורחת

Head-to-head matches: CREWE - NOTTS COUNTY
25.03.14 LEA Crewe Notts County 1 : 3
05.10.13 LEA Notts County Crewe 4 : 0
09.02.13 LEA Notts County Crewe 1 : 1
18.08.12 LEA Crewe Notts County 1 : 2
20.03.10 LEA Crewe Notts County 0 : 1
24.10.09 LEA Notts County Crewe 2 : 0
04.02.03 LEA Notts County Crewe 2 : 2
13.08.02 LEA Crewe Notts County 0 : 3

כנראה שנוטס קואנטי אוהבת את המגרש או שפשוט הולך לה לה שם
סימון 2 ביחס 2.15  
בטח היחס ירד אחרי הכתיבה בהצלחה

סט. פטריק - בוהמיינס
30/09/14 17:03
81צפיות
סט. פטריק - בוהמיינס
1X2 , 90 דק'
סט. פטריק

סט פטריק מקום 3 עם 56 נק מאבק לאירופה
בוהמיינס מקום 7 36 נק בלי מאבק

פטריק עם 11 2 2 בבית מאזן טוב +
בוהיימנס בחוץ עם 4 5 5 בחוץ מאזן מינוס פלוס לא יציב
סט פטריק תנצח היום סימון 1
יחס 1.55

º
כל הכבוד לליגה טיפ על שתי תפיסות יפות
01/10/14 06:31
24צפיות
º
01/10/14 08:06
6צפיות
שלישיית+1 לווינר עם ערך מול העולם
30/09/14 19:10
112צפיות
פסז'+1 יחס 1.9 (ברשת 1.85)
ספורטינג+1 יחס 2.2 (ברשת 2)
ניקוסיה+1 1.5 (חופף לרשת)

בנוסף מקבלים היום תוספת של 5% על שליחה של שלישייה (אם אני לא טועה אז רק למי ששולח באתר) מה שמוסוף עוד טיפה ליחס שבין כה גבוהה מהרשת.
יחס כולל במוצצה: 6.58. ברשת 5.5.
בהצלחה.
טור שלי
30/09/14 20:21
61צפיות
באטה  X  - גיבוי  בילבאו בגול
דרבי
אובר 2.5 ווטפורד
הפצצה כבדה של פרנקו על...
30/09/14 21:03
121צפיות
שם מסלול וולברהמפטון - בריטניה

מרוץ 4

סה"כ לתשלום 1000.00 ₪
סוג הימור PLC

# שם הסוס               שם הרוכב
1 פור שיה אנד לולה אואן וולש

פרנקו טוען שזה הסוס הכי תותח שיש כרגע ובכושר הכי טוב בבריטניה!
פרנקו שיכפלתי, בהצלחה לנו!
30/09/14 21:06
49צפיות
מרוץ 4
סה"כ לתשלום 8000.00 ₪
סוג הימור PLC
# שם הסוס               שם הרוכב
1 פור שיה אנד לולה אואן וולש
היחס בבטפייר 8.4 לכן גיביתי עם אנטון צ׳ירו
30/09/14 21:10
52צפיות
יחס 2.6
מרוץ 4
סה"כ לתשלום 8000.00 ₪
סוג הימור PLC
# שם הסוס Anton Chigurh
Danny Brock
3
(6)
פרנקו עוקב אחרי צ'ירו, פרנקו טוען שצ'ירו
30/09/14 21:19
59צפיות
הוא סוס שמתחיל חלש ולאט לאט מגביר
פרנקו בטוח שהיום הוא יתחיל חלש ויסיים חלש מאד!
הסוס שלנו הוביל אבל אל-מוקדם היה הסוס השחור של המירוץ הזה,
30/09/14 21:33
59צפיות
והוא עקף אותו בפיירלונג השמיני וניצח בהפרש של סוס וחצי. מזל שלא שלחתי בסוף.
רוצים לזכות בכרטיסים לאהוד בנאי|?|
29/09/14 11:49
8צפיות
|תו| אנחנו מחלקים חמישה כרטיסים זוגיים להופעה של אהוד בנאי באמפי שוני! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לפורום ציפורי לילה,
וכתבו לנו כתגובה להודעה איזה שיר של אהוד בנאי אתם הכי אוהבים ולמה? ואולי תזכו בכרטיס זוגי!

לפרטים נוספים והשתתפות:

|תו| בנוסף, יש לכם הזדמנות לזכות בכרטיס להופעה של אביתר בנאי! היכנסו כבר עכשיו לפורום מצעדים וביקורת מוזיקה
כתבו  לנו סיפור קצר שמשתמש מתוך שמות השירים מאלבומו החדש " יפה כלבנה" ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:

|סיוע| היום בין השעות 20:00-22:00 נארח בפורום הורות טבעית את שירה קראוטהמר, יועצת שינה מוסמכת, אחות מוסמכת, BSN ובוגרת קורס טיפול נמרץ פגים וילדים.
שירה תשמח לענות על כל השאלות בנושא שינת ילדים ובעיות שינה.

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?For...
º
לא
29/09/14 12:28
13צפיות
º
טופיק ליום שני , הכל חוץ מהמלצות וטורים
29/09/14 07:26
50צפיות
הודעה
29/09/14 07:37
87צפיות
ישנם מספר יוזרים ,שקיבלו מסר ממני לחזור להמליץ בפורום. אני מודע לכך שהפורום בשנה האחרונה דישדש ,
והיו בעיות בו. אנחנו מנסים להפוך את הפורום למקום טוב יותר ונעים יותר. זה יקרה רק בזכות אלו שממליצים , אלו שעוזרים וכו' , לא בזכות אלו שלרוב מבקרים ולא תורמים . לגביי אותם יוזרים שקיבלו מסר ממני לחזור להמליץ , תבדקו במסרים מה כתבתי לכם  , אולי חלקכם כבר לא פעילים יותר , בכל אופן אני קורא לאותם ממליצים מצוינים שהיו כאן לחזור , אם אתם צופים בהודעה שכתבתי כעת . 

דבר נוסף- לגביי שרשור נכון- אני פותח כל יום שני נושאים- ראשון זה המלצות וטורים (מי שפותח קודם , מבורך ) ונושא השני הוא הכל חוץ מהמלצות וטורים , נושא המיועד לשאלות , כגון-על אתרי הימורים , סוגי הימורים , שיתוף זכיות, משהו שמפריע וכו' . לכן מבקש לכתוב את הודעתכם מתחת לנושא המיועד לכך , ולא שכל אחד יפתח הודעה חדשה. בינתיים יש באג במערכת ניהול , ולכן איני יכול להעביר את ההודעות למקום הנכון , עד אז תשתדלו לשרשר נכון . 

המשך שבוע רגוע לכולנו.
º
כן !!
29/09/14 10:34
42צפיות
º
בדיחדוח -13 טוטו עולמי -40 ש'ח.
29/09/14 11:51
58צפיות
º
?
29/09/14 15:40
21צפיות
º
יצא לי 13 בעולמי וכולה יצא 40 ש"ח,זהו.
29/09/14 16:56
21צפיות
אהלן חברה, חדש פה
28/09/14 18:05
140צפיות
שלום לכולם , קוראים לי אריאל ..
מהמר בסטאן גיימס , (10smit בשמו החדש) , האתר הכי אמין שיש כרגע לישראלים , ממליץ לכולם . 
אין שם הימורי כדורסל כרגע כי זה אתר יחסית חדש , אבל עוד שבוע שבועיים יוסיפו פוקר (הפוקר שיש לבט-ויקטור, betsson, ועוד כמה אתרים מובילים) וכדורסל . 
יש שם צ'אט בעברית עם נציגים ישראלים , ודרך ההפקדה הכי טובה היא דרך סוכן .
1. אפשר להיפגש עם סוכן ולהביא לו את הכסף , והוא יפקיד לך תוך רבע שעה . 
2. אפשר להעביר לסוכן במזומן בזמן בדואר.

היחסים באתר פשוט מעולים ובין הגבוהים שיש . 
אני לא יחצ"ן שלהם או משהו חח , פשוט מפרט למי שמחפש אתר שיחליף את המועצה המגעילה ..

אני גם אביא המלצות , מקווה לעזור חח . 
שבוע טוב לכולם (:
לגבי האתר
29/09/14 12:07
97צפיות
קודם כל, כל סוכנות הימורים מחול מבורכת... הרי הווינר זאת סוכנות ההימורים הגרועה ביותר למהמר.

אבל כמה דברים,

1. האתר נראה בנוי בצורה חובבנית ולא נוחה למשתמש, כנ'ל לגבי האופציות של ההימורים.
2. בתפריט יש אפשרות להמר רק על כדורגל,  אני לא רואה כדורגל ישראלי לא כדורסל ולא פוטבול.
3. בוא תפרט בבקשה לגבי העמלה של הסוכנים, מבירור קצר הבנתי שהעמלה על הפקדה היא 10% ומשיכה 5% ?

תודה.

וכן לגבי העמלה
29/09/14 15:10
48צפיות
10% הפקדה , 5% משיכה .
אם אני זוכר נכון..
בכל מקרה יש שם צ'אט שאפשר לשאול תנציג הישראלי
בדקתי נובי פאזר(סרביה) "יחס הימור הוגן" עומד על 1.12
29/09/14 13:38
66צפיות
האתר הנ"ל - טוב בהרבה ממוצצה שם "יחס הימור רע" עומד על 1.25
(אני מזכיר לאינדיאנים - ככל שהיחס שואף מטה ו/או מתחת ל-0.99 אנחנו ב-SURE BET)
(ואני מזכיר לאינדיאנים - ככל שהיחס גבוהה יותר הגזל גבוהה - מה עוד שנאלצים לשלש הימורים= שילוש גזל)
ועכשיו קצת להעליב יש גם אתרים שמגיעים בחלק מההימורים נמוך יותר
אצלהם:  2.35 3.05 2.70 = 1.12
באתר שבו שלחתי הימור 2.20 3.15 3.03 = 1.10 טוב יותר
דרך אגב המרתי על נובי פאזאר בסרביה - היום ב-29/9 20:00
אני שלחתי 1 (מוגן ב-1/2 X) והיחס ירד 1.85
אבל אצלהם אותו דבר = 1.96 מכאן שהם בכלל לא רעים
בהימור של 100 ש"ח יש אצלהם 11 ש"ח רווח (הפרש לטובתם)
מכאן אתר סביר ומעלה
מצד שני חסרים כרגע הימורי הפרש (שחשובים לי)
אין באתר הזה ליין אסיאתי...
29/09/14 21:01
25צפיות
יש רק עדיפות אירופאית
º
דרך אגב ההימור על נובי פאזר ניצח 0:3
02/10/14 00:35
5צפיות
צודקים שהאתר נראה חובבני ואין מספיק אפשרויות
29/09/14 15:08
46צפיות
אבל צריך לזכור שהוא די חדש ..הוא כביכול החליף את סטאן גיימס לפני חודשיים בערך , ולכן אין הרבה אפשרויות ..
יוסיפו הימורי כדורסל בהמשך , ויוסיפו גם פוקר עוד שבוע בערך (התוכנה שיש לויקטור,betsson,ועוד כמה אתרים).
לדעתי גם עדיף שאין הרבה הימורים ..ככל שיש יותר הימורים אתה יותר מסתבך ..ולכן גם האתר הזה מתאים לי אישית מאשר אתרים אחרים שיש בהם יותר מדי מבחר של הימורים .
מה שהכי חשוב לי שזה אתר אמין מאוד .. ואפשר לסמוך על הסוכנים שם .

נא לפרט לגבי האמינות
29/09/14 15:35
42צפיות
האם כבר ביצעת משיכות ?
תוך כמה זמן מרגע המשיכה אתה מקבל את הכסף?
את האמת אני אישית לא משכתי עדיין
29/09/14 17:12
41צפיות
ביצעתי 2 הפקדות מינימליות ועוד לא הפקדתי , אבל שמעתי מהרבה אנשים שאמרו שזה אתר אמין מאוד .
גם כי סטאן גיימס הקודם היה אמין מאוד ..וזה אתר שהוא מבוסס גם על סטאן גיימס הקודם ,רק בעל שם שונה
º
ועוד לא משכתי*
29/09/14 17:13
27צפיות
שאלה לגבי אסטרטגיות שמביאות רק רוויחים
29/09/14 02:54
102צפיות
שלום, אני מהמר חדש, רציתי לשאול מהמרים בעלי ניסיון איך אתרי הימורים מתמודדים עם אסטרטגיות שגורמות להן להפסדים ?
לדוגמא, בחרתי בליגה עם הכי הרבה משחקי תיקו, ובדקתי את עשר העונות האחרונות, אחוז המשחקים שנגמרים בה בתיקו נע סביב ה25 , והיחס הכי טוב שמציעים אתרי ההימורים הוא בערך 3\1 על תיקו, לפעמים יותר. אם מהמר שם אלף דולר על תיקו בכל המשחקים במשך כל העונה, בסופה הוא יוצא עם רווח של כמה עשרות אלפי דולרים, בדקתי את זה במשך 10 העונות האחרונות, בעונה הכי טובה יוצא רווח של 28 אלף דולר, בעונה הכי חלשה רווח של 11 אלף. כלומר אין סיכון בכלל להפסדים. כידוע אתרי ההימורים אוהבים בעיקר להרוויח, אז איך הם פועלים במקרה כזה ?
חשבון פשוט על סמך הנתונים שלך
29/09/14 07:09
101צפיות
אם היחס הממוצע עבור תיקו הוא 3/1, או 4 דצימלי (לא הבנתי מה זה "הטוב ביותר" שהרי יש יחסים טובים יותר לבאנקרים, אשר כמובן לא מתממשים ברוב המוחלט של המקרים), ו-25% מהמשחקים (1/4) מסתיימים בתיקו, אז המהמר עליו אתה מדבר יוצא בדיוק עם מה שנכנס.

בעולם האמיתי אין ספק שרוב המשחקים שמסתיימים בסוף בתיקו ניתנים ביחס של פחות מ-4 - ושם הבוקי מרוויח, כמו תמיד. הבוקי לעולם יכוונן את היחסים מלכתחילה באופן שימנע אסטרטגיה מן הסוג הזה, למשל אם 50% מהמשחקים היו משחקי תיקו, לא היית רואה יחס של יותר מ-2 על התיקו.

בקיצור, לא ברור לי החשבון שלך עם הרווחים המופלגים של 11K$ ו-28K$ - נראה לי שיש שם שגיאה כלשהי. 

תיקו ממוצע בעולם עומד על 3.30 /3.15
29/09/14 14:01
72צפיות
1.תראה לי צילום אקסל שמוכיח את זה
2. קח פיתוח קח רק את קבוצות התיקו מהשנתיים האחרונות
3. קח רק היכן הן מוציאות יותר תיקו (בית חוץ)
4. באקסל תביא לי 2/3 מכול ליגה
סע 
אולי יש פה סטרט אפ - כי הרעיון מעניין!

אני אתן לך דוגמא יותר ספציפית
29/09/14 14:28
102צפיות
על הפריימר ליג 2012-2013

אם מהמר שם אלף דולר על תיקו, בכל המשחקים פרט לאלו שמופיעות בהם ארסנל, מנצ'סטר סיטי ויונייטד, ליברפול וצ'לסי, הוא מקבל רווח של בערך 15 אלף דולר.
בדקתי הדוגמא הזאת, ואכן כאן מתקבל רווח, אבל (גדול מאד)....
29/09/14 15:38
76צפיות
1. בעונת 2012-2013 תחת התנאים שלך (ז"א ללא משחקי 5 הגדולות) - 70 מתוך 210 משחקים הסתיימו בתיקו. השיטה היתה מניבה כ-30K$.
2. בעונת 2013-2014 תחת התנאים שלך (ז"א ללא משחקי 5 הגדולות) - 50 מתוך 210 משחקים הסתיימו בתיקו. השיטה היתה מפסידה כ-40K$.
3. שים לב שבווינר גם ב-2012-2013 השיטה היתה מפסידה כי הם דואגים לחתוך את היחסים כמו שרק הם יודעים.
º
2013 לפי 100 הניבה 2,450 במוצצה 5,250-
הודעה זו מכילה תמונות
29/09/14 16:06
55צפיות
הפרמייר ליג פחות מתאימה לשיטה הזו
29/09/14 16:31
58צפיות
ולמרות זאת, במהלך 10 השנים האחרונות רק שתי עונות הסתיימו עם 20 אחוז תוצאות תיקו. (כולל 2013-2014). שאר העונות עם מעל ל25 אחוז. מה שמבטיח בתום 10 עונות רווח די גדול.
בכל מקרה, השיטה של בחירת תיקו לא אופטימלית עבור הפרמייר ליג, יש ליגות מתאימות יותר, סרייה ב' לדוגמא.

ולכן, בסרייה B, היחסים לתיקו נמוכים משמעותית מאלו שבפרמייר
29/09/14 16:43
54צפיות
סתם לדוגמא - רוב היחסים מתחת ל-3: http://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-b/

מה שכמובן מצריך אחוזי תיקו גבוהים בהרבה (אם בפרמייר אפשרי להרוויח החל מ-28%, אז בסרייה B תוסיף לפחות 5%).

כפי שאני גורס מהתחלת הדיון, הבוקיז התחרותיים (עזוב מונופולים, כפי שהראיתי שם זה בכלל לא מעניין) מתחילים את החשבון במקום שהשיטה גומרת אותו (ז"א מהסטטיסטיקה) והם מתאימים את היחסים לתיקו באופן שהיא לא תוכל להשתלם לאורך זמן.

אסטרטגיות מהסוג שהזכרת אינה יכולה להניב רווח...
29/09/14 16:59
69צפיות
על פניו נראה קל . אך לשיטת הימורים כזאת צריך להיות מהמר ממושמע כמו ברזל , שאומר לא להמר על הימורים אחרים חוץ מתיקו. שאומר גם אם נפלת בשש הימורים רצופים , אז להמשיך בשיטה . קיצר לכל ממציאי שיטות התיקו וכו' , הנוסחה שלכם לא נכונה. אני אישית בתחום ההימורים המון שנים , ולא מכיר אף מהמר שמהמר רק על תיקו . וכמו שרמי ציין לפניי בסריה ב על תיקו מן הסתם היחס יותר נמוך משמעותי מאשר למשל על תיקו בבונדסליגה או בפריימר ליג. יש מהמרים (אולי חצי אחוז מכלל המהמרים בעולם ) שהם יחידי סגולה שכן יכולים להרוויח מהימורים , אך רק דרך עבודה קשה , כמו עבודה לכל דבר. 
יכול להיות שאם תעבוד עם הכפלות בתיקו וניהול סיכונים יש
29/09/14 21:40
44צפיות
מצב שאולי תרוויח
לפי הכללים שאמרת

אני משער שהכיס שלך לא מספיק עמוק לעמוד ב8 נפילות רצופות
29/09/14 22:38
41צפיות
אמנם מהארכיון, אבל תמיד רלוונטי

טרי טרי, רק מלפני 4 וחצי שנים.... וזה אפילו שרשור שבו אתה (חיים 550) מופיע בו...

השיטה טובה לבעלי כיס רחב בלבד
האם הווינר נותן אפשרות להמר על
29/09/14 15:16
89צפיות
זוכת היורוליג השנה ?
המלצות ומידע וטורים יום שני!!!!!
הודעה זו מכילה תמונות
29/09/14 02:50
147צפיות
הנה זכייה ראשונה
º
הנה טור נוסף
הודעה זו מכילה תמונות
29/09/14 02:53
120צפיות
º
והנה עוד אחד, קצת יומרני
הודעה זו מכילה תמונות
29/09/14 03:01
82צפיות
סיכומים ומסקנות:....
29/09/14 10:24
125צפיות
1. מה שבא בקלות באותה הקלות ייעלם.

נכנסתי עם 2 טפסים של 50 ש"ח כ"א(סה"כ 100 ש"ח) בשישי, אחד מהם הניב לי רווח של 1988 ש"ח...מכאן החלו משחקים...

מה שכן, אתמול נמשכו 530 ש"ח מהזכייה הזו בווינר..כדי להבטיח רווח, את הפעולה למשיכת סכום זה לא אבטל, למרות שהם בכוונה מעכבים כל משיכה ל"לאחר 5 ימים עסקים"(מדוע? אתם מנחשים נכון, נבלות עד הסוף).

כעת לאחר המשיכה מאתמול נותרתי עם 2 טפסים שביצעתי כעת וחשבון שלא אבצע הפקדות בו יותר! כמו שהבטחתי רק במה שיש.

2. אין אפשרות לבצע סינגלים על כל משחק, כך שכמעט תמיד חייבים קומבינציה של 3, בניגוד לכל האתרים בחו"ל....כנראה היחס הכי נמוך בעולם לא מספיק למועצה.

הנה, אני חושב שטרואה תנצח בחוץ את קלרמונט, היחס אפילו בווינר מעל 2, אבל אין עליו סינגל....שוב צריך לדחוף עוד משחקים....מה שמחייב לבצע או קומבינציה או שיטתי...

3. גם מסתמך על העבר, לא רק על העסקאות מאתמול, בשיטתי (בלית ברירה) של 3: 4 או 4:5 ניצלים מרבית הטפסים, רוב הקומבינציות אצלי ל]חות נמחקות בגלל משחק 1....מצד שני אם אתה לא מהמר ביחס מטורף אלא 4 משחקים בטופס שהם מאד סולידיים ודי בנקר ע"מ לקבל יחס 2 וקצת...בערך...אז אם פגעת ב-4 מתוך 4 אתה תקבל אולי חצי מהקרן ששמת..בערך.

4. בקזינו בעל הבית הוא שמרוויח, שורה תחתונה; והסטטיסטיקה אומרת שמי שמהמר אינספור פעמים בוודאות יפסיד את כל כספו.

5. רוב המשחקים בעלי נטיה להטעיות, כמו תמיד גם אתמול פנלדים תמוהים, פסילת שערים, בעיקר אחרי הדקה ה-90....ההימורים המקוונים מגלגלים מיליארדים ביורו כל שבוע....לעיתים מופיע מהמר אסייתי שיכול לשים 10-20 מליון על משחק...ואז מן הסתם אותו שחקן שביצע שער עצמי אח"כ גם מקבל כרטיס צהוב על עבירה ברחבה מה שגורם לפנדל.....יותר מידי משחקים "מוזמנים", שלא לדבר על סוף עונה ותוצאות המשחקים בה.....גם בישראל גם בספרד וגם באיטליה....פתאום איזה קוף אחד גורם לאדום ופנדל....ונגמר משחק.

6. לא להכניס אותו המשחק למס' טורים שונים....גם אם אתה חושב שהוא באנקר זה מה שקרה לי אתמול 3 פעמים!!!!
מלים כדורבנות. דרך אגב קלרמונט-טרואה פתוח כסינגל עכשיו.
29/09/14 12:07
104צפיות
לא יודע לגבי 12x שמה, הייתי הולך על אובר אבל אז שוב נכנסים לבור של המשולשים...
ועכשיו כשבאתי לשים, הם ביטלו את האובר... איזה קרקס
29/09/14 14:13
58צפיות
האובר "מושהה", בטח יחזור עם יחס 1.40
לאחר מספר שעות, הוחזר האובר ב-1.90 (2.20 בעולם)
29/09/14 18:23
45צפיות
פאן בט (שונא את צמד המילים הזה):

קלרמונט - טרואה אובר 2.5 / ארסנל סאראנדי / מנצ'סטר סיטי 

יחס 4.85 (יבוצעו גיבויים לתיקו אם אשרוד את המשוכה הראשונה). 
כלל מס' 7- רק בליגות בכירות (אלא אם זה גרמניה ומדינות סקנדינ
29/09/14 20:42
31צפיות
סקנדינביה) אחרת חלק ניכר מהמשחקים מכורים, כולל הליגה השניה אצלנו.

דעתי בלבד, לפי מבט מבחוץ ולא מידע.

הנה דוג': משחק אודינזה -פארמה, פאול ברחבה דקה אחרונה במחצית
29/09/14 20:56
29צפיות
אם השחקן שביצע את הפאול המכוון שגרם לפנדל בדקה האחרונה לא היה מקבל כי ביצע זאת ממש במכוון בתוך הרחבה לא היה פנדל ולא היה שיוויון 2:2; אני חושב שהשחקן המכשיל היה כועס על השופט.

זה מה יש.

ככה זה כשיש מיליארדי דולר שעוברים ביום בכל הימורי העולם....גם הימורים על תוצאת מחצית וכו'. יש שמהמרים במיליונים או בעשרות מליונים.

יבנה נגד בני יהודה
29/09/14 09:21
154צפיות
מכבי יבנה - בני יהודה ת"א
סך הכל שערים , 90 דק'
4+

יבנה בשלושת משחקי הליגה עד כה כבשה 9 גולים ספגה 4
בני יהודה כבשה 4 ספגה 1
יבנה השנה בנתה קבוצה חזקה עם שחקנים התקפים שתיי הקבוצות יתמודדו על המקומות העונה לעלות לפי דעתי היום נראה משחק קצבי עם שערים טיפ קשה אבל אפשרי
חוזק טיפ 5\10 ההימור מעל 4 גולים בהצלחה
עירוני ניר רמה"ש - בית"ר ת"א/רמלה
29/09/14 09:28
134צפיות
עירוני ניר רמה"ש - בית"ר ת"א/רמלה
1X2 , 90 דק'
1.70עירוני ניר רמה"ש

עוד משחק שצד את עיני רמת הש רון אמורה לעבור את המשחק הזה איין מה להשוות ביין שתיי הקבוצות אחת שירדה מליגת העל ואחת שנשארה הרבה באותה ליגה א
רמת השרון גם מאותם הקבוצות לדעתי שתיאבק השנה על העליה ובביתה אמורה לנצח היום את ביתר תא
סימון 1
חוזק טיפ 7\10

אחי נצרת נגד הפועל ירושלים
29/09/14 09:45
124צפיות
פעם אחרונה שירושלים ניצחו בנצרת היה בשלהי 2006 ירושלים פתחו את הליגה לא טוב מחזור אחרון ניצחו בבית ונשמו קצת אוויר.
מולה נצרת פתחו טוב בבית ניצחו 2 משחקים והיום יצברו עוד ניצחון בייתי מול ירושלים סימון 1
בהצלחה חוזק טיפ 6\10
מסכים, אגב לא כדאי היה להוסיף את הפועל עפולה בבית מול הכח?!
29/09/14 10:36
103צפיות
הכח בחוץ עם מאזן שערים של 0: 10.  המועמדת הכמעט ודאית לירידה העונה.
º
הורידו יחסים כבר חח
29/09/14 13:23
86צפיות
והנה דפקת לי טופס, כנראה, שוב פעם אדום שגרם כמובן לשיוויון..
29/09/14 19:41
61צפיות
והנה עוד כלל שהפרתי היום וכנראה לכן המשחק הזה דפק לי את הטופס, לא מהמרים על ליגה שרוב משחקיה או חלק ניכר בהם-מכורים, מאז ומעולם. חידשתי למישהו?
לא נורא הטופס השני עם הטניס נתן לי ברכות על זכייתך ב-
29/09/14 19:56
38צפיות
ברכות על זכייתך ב-    131.00 ש"ח.

מספר הקבלה הזוכה הוא    L41-QPF
º
או שמחפשים מידע יותר "סקסי"
29/09/14 21:03
40צפיות
º
29/09/14 23:12
4צפיות