לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, פיצית ו-cookii

תופעוטבע
21/10/12 11:02
145צפיות
הפרשות, סימנים, דימומים ושאר ירקות
יש עוד תקווה???
21/10/12 10:22
299צפיות
רציתי לשאול- אני ביו"מ 27 המחזורים סדירים (טפו טפו) בין 28-30 יום. עשיתי היום בבוקר (לא בשתן הראשון) בדיקה יותר בגלל הלחץ של בעלי אני לא רציתי לעשות לפחות עד שלא יהיה איחור במחזור.. ולאכזבתי התוצאה הייתה שלילית:(((
סימנים- רגישות בחזה, עייפות, הפרשות לבנות אני בוכה מכל דבר בשבוע האחרון (אבל אני לא יודעת אם זה סימן כי לאחרונה אני בכיינית לא קטנה:)
אוףףףףףףףףףףף יש עוד תקווה???? ייתכן שעשיתי מוקדם מידי את הבדיקה? או שאם יש הריון אז היו רואים כבר עכשיו?????
אשמח לכל הארה תקווה או התפכחות מאשליה
לפני איחור מומלץ לעשות בשתן הראשון...
21/10/12 10:24
188צפיות
הייתי מחכה עוד יומיים ועושה שוב. תמיד יש תקווה
כן אבל..
23/10/12 11:09
68צפיות
עשיתי  שוב אתמול בשתן הראשון של הבוקר ויצא שלילי הייתי ביו"מ 28 וככל הנראה הביוץ התרחש ביו"מ 15 כי הייתי באותו היום אצל הרופא והוא ראה זקיק 24 מ"מ + היו לי טונה של הפרשות שקופות באותו היום..
נראה לי שרק אם יהיה לי איחור משמעותי בווסת (מעל 5 ימים)  אני אעשה שוב בדיקה כי אני לא מסוגלת לראות את השלילי הזה יותר זה ככ מאכזב:((
מבחינתי זה לא נגמר עד שזה נגמר:))
ואיי את בדיוק במצבי!
28/10/12 23:02
15צפיות
כל כך מתסכל, רק שאצלי יש איחור של 4 ימים והוא לא ברור במיוחד...
מפוחדת קצת ! דם סמיך
20/10/12 10:12
303צפיות
היי בנות ומזל טוב לנקלטות שבינינו :)

אני אמורה לקבל מחזור רק מחר אבל אתמול בערב הבחנתי בכתם אדום - אז זהו זה כאן ! ( מחזור אינו סדיר הע בים 34-36 יום אבל הפעם ביום ה- 33 כנראה )
הבוקר קמתי נכנסתי לשירותים, ראיתי אני בתחילת מחזור אבל הדימום לא היה רגיל! הדם שרק התחיל לרדת היה סמיך ( בחיייייים לא היה לי כזה סמיך !!!! ) וזה נמתח קצת אפילו !
אני לא יודעת מה לחזוב, מה זה ? למה ככה סמיך ? זה נורמלי ?
אנחנו חודש 4 מנסים !

תודה
שווה לעשות בדיקת דם
21/10/12 07:20
160צפיות
אי אפשר לדעת, אבל אולי זה מסמן הריון. (יש הרבה הריונות שמתחילים בדימומים)

אבל אולי גם סתם שלא שתית מספיק... בקיצור רק בדיקה תגיד לך.
אולי??
21/10/12 14:11
176צפיות
הי, אולי תדעו להגיד -
היום הוא היום ה-30 למחזור. זיהיתי ביוץ לפני 15 ימים בדיוק. קימפרנו החל מהיום ה-8 למחזור, לסירוגין עד שבעלי נסע לחו'ל - כשהפעם האחרונה היתה 12 שעות אחרי תוצאה חיובית בערכת ביוץ. כאמור אני 15 ימים אחרי ואין שום דבר. אתמול עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית. מה קורה? האם יש סיכוי?
מישהו?
21/10/12 20:49
67צפיות
אשמח לדעתכם....
קשה לדעת
23/10/12 13:15
55צפיות
בעקרון, 15 יום אחרי הפריה, את אמורה לראות כבר תשובה חיובית. אבל... וזה אבל גדול, אולי הבדיקה שלך לא מספיק רגישה.
בכל מקרה, השלב בין הביוץ לקבלת הוסת נע בין 12-16 ימים בממוצע.
תחכי עוד יומיים, אם לא תקבלי מחזור, תחזרי על הבדיקה.
תודה, קיבלתי...
23/10/12 19:12
42צפיות
הי, המחזור הגיע ביום ה - 31. מתחילים שוב....
תלוי מה הרופא אומר
21/10/12 14:30
114צפיות
בגדול מומלץ  תמיד לעשות מעקב ולהיות בטוחה- הכי חשוב זה שלא תהיי בחרדות.
הגוף שלך משתנה ואת צריכה להתמודד עם זה, כמו כולנו זה קשה... אבל תהיי מפוקחת!
מישהי מכירה כזה דבר?
21/10/12 17:48
250צפיות
המחזור שלי סדיר עם תנודות קלות בימים.

זיהיתי ביוץ, כנראה יום 14/15 של המחזור. עשינו מה שצריך במשך אותו שבוע.
שבוע אחרי יום הביוץ המשוער התחלתי להרגיש כאבי מחזור במשך שלושה ימים (עד אתמול), כאילו אני הולכת לקבל מחזור ממש בכל רגע, גם בלילה.
היום כבר פחות.

בכל הימים האלה אין הכתמה משום סוג, אין דימום ואין הפרשות מיוחדות, כמו לפני מחזור.

מישהי מכירה דבר כזה?
זה יכול להיות קשור לכאבים בהשרשה? יש דבר כזה בכלל...?
הציצים כמובן כואבים (כמו בכל חודש לאחרונה), אגב, לכן כבר לא מתייחסת לזה..

מוכר למישהי? ידוע?

º
ושכחתי להוסיף- אמורה לקבל רק בסוף השבוע הזה..
21/10/12 18:00
79צפיות
זה בהחלט יכול להיות
21/10/12 18:48
142צפיות
הרבה בנות מדווחות על כאבי מחזור/התכווצויות ברחם סביב ההשתרשות.
אצלי היה משהו קצת שונה - יותר מן דקירות כאלה ברחם, מקומיות, אבל גם קצת תחושות לחץ של הרחם כולו.

אבל כמובן - אי אפשר לדעת בודאות אם זו השתרשות אם לא רואים אח"כ בדיקה חיובית... מחזיקה לך אצבעות שתראי כזו השבוע!
גם לי היה משהו כזה
21/10/12 20:24
120צפיות
כשבוע מהביוץ פתאום התחילו ממש כאבי  מחזור משום מקום(כמו יום ראשון של מחזור).
עכשיו יומיים אחרי פחות או יותר חלפו . הלוואי וזה החודש שלנו (ושל כל מי שאמורה לא לקבל:)
לפי ה fertility friend אני אמורה לקבל בשבת הקרובה (אבל זה רק ביום 32 והיו לי מחזורים גם של 34 ו35 ימים והכלי הזה הגיע לזה מחישוב הביוץ שאני לא סגורה על זה שהוא לא היה יומיים מאוחר יותר ממה שהוא אומר).
הכלי הזה (פעם ראשונה שמשתמשת בו אז הוא עוד לא מכיר טוב את המחזורים שלי) מציע לי לעשות את בדיקת ההריון רק ביום רביעי 31.10 (זה עוד כ״כ הרבה זמן)...
בסוף אני אקנה את יס אור נו פרופשיונל ואעשה בשבת - אפ לא אקבל עד אז:)
הדבר שהכי זכור לי מתחילת ההיריון
21/10/12 21:12
197צפיות
הוא שהיו לי כאבי מחזור בלי לקבל מחזור.
והציצים כל כך כאבו שחשבתי שיש לי דלקת...
בהצלחה
תודה לכולן..
21/10/12 21:42
114צפיות
אני כבר מבולבלת ועייפה מכל זה.
מבינה אותך מאוד, זה מאוד מבלבל!!
22/10/12 10:29
90צפיות
הייתי בסרטים האלה בשבוע שעבר.
לגבי הכאבים - באמת היו לי כאלה בתחילת ההריון, בעיקר הראשון - אבל לא בשלב הזה אלא מאוחר יותר, החל מהלילה שלפני יום האיחור.

מאחלת לך שתגלי הריון!!! ההמתנה הזו קורעת.
כן, לגמרי. בכל אופן
22/10/12 11:34
72צפיות
אני מכינה את עצמי כבר לזה שהמחזור יגיע.
זה יכאב קצת, אבל יעבור. לפחות לא תהיה החוסר וודאות הזאת.
זה מפריע לי להתרכז ויש לי כל כך הרבה מה לעשות..
אם תמצאי דרך להתרכז
22/10/12 11:46
75צפיות
אשמח לשמוע. כי אני לא הצלחתי בכללללללל

כן יכולה להציע תוכנה, שנקראת cold turkey ויכולה לחסום באופן זמני - לשעות/ימים איזה אתרים שתרצי באינטרנט, כולל פייסבוק ותפוז.. לפעמים זה מאוד עוזר להתרכז אם כי ב"תקופת ההמתנה" הצלחתי כמובן למצוא דרכים אחרות להשביע את הרעב שלי להתעסק עם נושא ההריון...

מאחלת לך שכן יהיה הריון!! ביניים אין לך כל סיבה לחשוב אחרת ואפילו להפך, כך שספק אם השכנוע העצמי יעבוד חח
º
יש מצב שהעניין של התוכנה יעבוד
22/10/12 12:55
31צפיות
יואב 13 בדיקה שלילית !!!!!
22/10/12 09:54
177צפיות
וזה היה בשתן הראשון של הבוקר !!! אוף ! עוד יומיים צריכה לקבל מחזור ( שלב לוטיאלי של 14 יום) ואני יודעת שאם יש הריון 13 ימים אחרי ביוץ כבר היה פס חלש לפחות . יש לי את כל הסימנים אין לי כאבי מחזור אבל אני לוקחת נרות של פרוגסטורון שבטח גורם למחזור ואיתם הכאבים להדחות עד שאפסיק לקחת
תמיכה . אוף אוף אוף עכשיו אני צריכה להתחיל בטיפולי הפריה כלכך ציפיתי לנס :(
פיץ, זה לא לגמרי נכון מה שאת חושבת
22/10/12 10:13
145צפיות
בדיקות ביתיות בדרך כלל עובדות על בטא מ-50. אני ביו"אב 14 עשיתי בדיקת דם ויצא לי 38, בדיקה בתית לא הייתה מזהה אצלי הריון, רק יומיים אחר כך. אז אל תאבדי תקווה. ותחכי לפחות ליום אחד של איחור או תלכי לבדיקת דם. למרות מה שאומרים על בדיקות ביתיות הן לא כאלה רגישות עד שאת לא עוברת סף מסוים של הורמון
תודה ססיליה ! אבל
22/10/12 10:22
102צפיות
הבדיקה שעשיתי אמורה לגלות בטא מ 25 ומעלה לפי מה שכתוב ( של תשובה כנה ) של לייף אני לא בדקתי , בכל מקרה אין לי סימנים למחזור אבל זה כנראה כי אני לוקחת פרוגסטורון בנרות .... אני מפחדת להפסיק ואני מפחדת להמשיך כי זה ידחה את המחזור לפי דעתי זה בדיוק מה שקורה
אני השתמשתי בבדיקה שאמורה לזהות מעל 10
22/10/12 14:34
90צפיות
היא בקושי זיהתה לי מעל 50
ולגבי בדיקת דם
22/10/12 10:23
95צפיות
לקבוע עם רופא ולקחת
הפניה ... זה יכול לקחת לי כמה ימים טובים !
פיץ, זה לא לגמרי נכון מה שאת חושבת
22/10/12 10:13
92צפיות
בדיקות ביתיות בדרך כלל עובדות על בטא מ-50. אני ביו"אב 14 עשיתי בדיקת דם ויצא לי 38, בדיקה בתית לא הייתה מזהה אצלי הריון, רק יומיים אחר כך. אז אל תאבדי תקווה. ותחכי לפחות ליום אחד של איחור או תלכי לבדיקת דם. למרות מה שאומרים על בדיקות ביתיות הן לא כאלה רגישות עד שאת לא עוברת סף מסוים של הורמון
אם את על פרוגסטרון את צריכה לעשות בדיקת דם
22/10/12 14:33
68צפיות
שלא תפסיקי את התמיכה סתם
בכל מקרה, אם זה מעודד אותך קצת לי היתה בדיקת הריון שלילית ביוא"ב 13, או מה שחשבתי שהוא יוא"ב 13..
יום אחרי זה כבר היה פס
לא מבינה מה קורה
22/10/12 10:23
204צפיות
יוא"ב 7 - נקודה אדומה. זה קרה 12 שעות אחרי פעילות גופנית מאומצת שכללה תרגילי בטן מאומצים מדיי, כמו שאני מבינה בדיעבד..
מיוא"ב 8 ועד יוא"ב 10 - הפרשות והכתמות חומות ורודות-אדומות. כמה פעמים התגברו קצת ואז נעלמו או חזרו להיות חומות. ב - 12 בלילה בין יוא"ב 9 ל - יוא"ב 10, יומיים וחצי לפני האיחור, יצא פס מאוד בהיר ודק בבדיקת קליר בלו. אבל גם בעלי ראה אותו.
בלילה בין יוא"ב 10 ל - 11 התחיל דימום רציף, שהתגבר והפך לדימום ברמה של מחזור (אבל יכול להיות שהדם היה קצת בהיר יותר מבד"כ), עכשיו אני ביוא"ב 14 ונראה שהדימום לקראת סיום, כבר יש מעט, והוא פחות אדום. הייתי בטוחה שזו סוג של הפלה מאוד מוקדמת, אבל (סליחה על התיאור) לא ראיתי גושים וכאלה, הדימום היה מאוד חלק, יותר ממחזור רגיל אפילו, וכאמור נראה לי טיפה יותר בהיר.
לא מודדת חום שחר באופן רציף וגם קמה כל הלילה (2 תינוקות..) אבל בפעמיים שבדקתי, ביוא"ב 10 ו - 11 החום היה 36.4-36.6.

לא מבינה מה זה.. אולי הבדיקה הראתה פס שגוי ולא היה בכלל הריון וזה סתם מחזור רגיל שהתחיל מהכתמות מוקדם יותר בגלל הפעילות הגופנית המוגזמת? אולי זה הריון שנפל ממש סמוך לשלב ההשתרשות - בגלל תרגילי הבטן או מכל סיבה אחרת? ואולי בכלל יש סיכוי שאני עדיין בהריון?? קשה לי להאמין, כמובן.. יש לי קצת בחילות אבל כנראה זה פסיכוסומטי..

לא עשיתי בטא, ביום חמישי יש בדיקת רופא. מקווה שהגוף כבר מתכונן לביוץ הבא.. אם למישהי קרה משהו דומה, אשמח לשמוע.
במקומך הייתי הולכת לבטא כדי להיות בטוחה
22/10/12 10:46
117צפיות
אני לא באמת יודעת להסביר מה קרה, אבל כמה נקודות שכדאי לדעת -
1. קליר בלו ידועה כבדיקה שלפעמים נותנת תשובה חיובית שגויה. משהו עם הדיו הכחול שהוא רגיש יותר ומגיב לפעמים לדברים שאינם הבטא.
2. לפעמים יש הריונות שמתחילים בדימומים כאלה.

החום הגבוה והיוא"בים המוזרים לדימום כזה גורמים לי לחשוב שאולי בכל זאת יש הריון. אני חושבת שכדאי שתעשי בטא כדי להבין בודאות מה קורה. אל תחכי לבדיקת הרופא.
תודה רבה
22/10/12 10:58
96צפיות
זהו, לצערי שמעתי על קליר בלו רק אחרי שעשיתי אותה כבר. מוזר ביותר!! והיות וזה היה פס בהיר ודק, אולי באמת זה מה שקרה.
מה שעוד מחזק את האופציה שאני לא בהריון היא שלא היו לי כל דימומים (מלבד טיפ-טיפה הפרשה חומה בשבוע 7) בשני ההריונות הקודמים...

את צודקת, כדאי שאעשה בטא - אם כי מאמינה שלא יקרה שום נזק אם אחכה. זה לא כ"כ פשוט לוגיסטית עם תינוק בבית אבל נראה אם אצליח גם לקבל היום בערב הפנייה ומחר בבוקר להגיע לבדיקה..
יש לא מעט הריונות שמתחילים בדימום
22/10/12 12:24
113צפיות
נשמע שההשתרשות היתה ביואב 7. מציעה לך באמת ללכת לבטא וככה תפתרי את כל הדילמה. לחברה הכי טובה שלי 3 הריונות תקינים התחילו בדימום של מחזור.
תבדקי בטא יומיים רצוף.
בהצלחה!!
תודה רבה, הלוואי! אבל אני מנסה
22/10/12 12:32
80צפיות
להיות ריאלית - עד היום כל הדברים המוזרים התבררו בסוף כמחזור ובשני ההריונות האמיתיים לא היה לי דימום השתרשות בכלל..

למרות שכשראיתי את הנקודה הזו גם אני התרגשתי וחשבתי שזו השתרשות!!

אבדוק ליתר ביטחון אבל לא בציפייה לבטא אלא פשוט כי אחרי סיום הדימום כדאי לוודא שהכל בסדר.
כל הריון הוא ספר אחר!!
22/10/12 12:39
86צפיות
את בטח יודעת... גם לי זה ההריון הראשון שאני מגלה בזכות דימום השתרשות. באמת באמת לכי לבטא!
מחזיקה אצבעות (את כל ה20!)
נועה
תודה רבה חברתי לשם
22/10/12 13:33
89צפיות
מדדתי עכשיו חום, סתם כי עסקתי בזה הרבה ב"זמן ההמתנה" והוא 37.2 - היה אופייני רק לתקופת ההריון.. אבל זה לא בשעות של חום שחר וכאלה, אז אין לזה משמעות.
סתם, לדעתי אלה סתם תקוות שווא, קשה לי להאמין שעם כזה דימום מסיבי יכול להיות שעוד נשאר שם משהו חח
ללכת לקבל הפנייה לבטא ואז לבצע בדיקה טיפה קשה לי לוגיסטית.. נראה לי אחכה לחמישי - ואם אחשוד יותר מדיי, נגיד אם הבחילות יהפכו לחזקות, אקנה בינתיים בדיקת הריון אבל אני די כועסת על עצמי שאני בכלל מתעסקת באפשרות הזו, זה די מגוחך בהתחשב בכך שבסופו של דבר קיבלתי מחזור ובזמן!!
את עדיין עם הבנים בבית בבוקר?
22/10/12 17:00
90צפיות
אם לא, את יכולה פשוט להגיע למרפאה שלך ולבקש הפניה מכל רופא(לא בהכרח נשים, לי נתן הרופא משפחה שנמצא במרפאה כשהגעתי). הוא יתן לך הפניה ואת ניגשת לתור לאחיות. רק חשוב כמובן להגיע בשעות הפעילות של האחיות. לכי, מה יש לך להפסיד???
וואלה תודה על הרעיון
22/10/12 18:11
65צפיות
רופא משפחה אני לא רוצה כי אז אותו רופא יהפוך ל"שלי" עד סוף השנה וצריך בירוקרטיה כדי לשנות את זה, אבל אולי באמת אפשר לגשת ישר למרפאה..

אבל האמת שזה נראה לי מיותר, מותק. אם היה משהו הבטא עוד לא התאפסה אולי כי הדימום אפילו לא לגמרי הסתיים. אם זה היה מחזור - שזה מה שהכי נראה לי - מן הסתם לא תהיה בטא, ואם פתאום איכשהו אני בכ"ז בהריון - מניחה שאגלה ביום חמישי אבל נראה, אולי נעשה טיול עם תינוקי. ה"גדול" שלי בגן.

היי בנות שאלה, באתי מפורום אובדן הריון
22/10/12 17:38
229צפיות
לא כל כל מבינה את המונחים פה אז אסביר כמו שאני יודעת...
אני שלושה חודשים אחרי לידה שקטה, לפני שבועיים הסתיים המחזור השלישי מאז הלידה המחזורים היו מדויקים 28-29 יום נמשכו 5 ימים היו תקינים לחלוטין.
כאמור יום שישי שבוע אחרי סוף המחזור היו יחסים... שבת בצהריים הרגשה כאילו אני אמורה ״לקבל״ שבת בערב כתם ורוד בהיר יום ראשון התכווצויות חזקות כמו של מחזור בשיא ללא הכתמות, היום היה רגוע ללא כאבים או כתמים.
º
משהי יכולה לשאר מה זה יכול להיות???
22/10/12 20:04
71צפיות
קודם כל מצטערת על האובדן
22/10/12 20:20
141צפיות
אי אפשר לדעת מה קרה
יכול להיות דימום ביוץ
זה מתאים בערך לאחרי הביוץ שלך אם לפני שבועיים +היה המחזור שלך
או גם אולי דימום השתרשות אם היה לך כבר ביוץ בזמן הזה
הכל יכול להיות ואי אפשר לדעת
º
חדשות ב
21/10/12 11:00
44צפיות
חזרתי...
20/10/12 15:05
291צפיות
אחרי שנה של ניסיונות ו5 חודשי דיקור + צמחי מרפא, החלטתי להתחיל לקחת תרופות.
לקחתי כבר כדור לזרוז וסת ומחר מתחילה סבב ראשון אקקלומין.
התבאסתי שזה הגיע, אבל אין מה לעשות, יש רצון לילד ובעלי כבר משתוקק.
יש לי המון חשש, התחלתי לעבוד בעבודה חדשה, מקווה שהמנכ"ל יהיה בסדר ולא יפטר אותי כשאכנס להריון (כי הוא יכול עד חצי שנה ראשונה) ואני מאמינה שאקקלומין הולך להכניס אותי להריון.
חשבתי על עניין ההמתנה להריון תקופה ארוכה, אולי להמתין ולעבוד כ3-6 חודשים... ואז אמרתי לעצמי למה החיים שלי צריכים ללכת לפני המנכ"ל שלי ולא לפי מה שאני רוצה.
אני בטוחה במוסר העבודה שלי ומחפש עבודה לטווח ארוך והריון או ילד לא יעשה אותי נכה ומקווה שיהיה בסדר.
יאללה שיהיה בהצלחה!!!!!
ברוכה השבה!
20/10/12 21:51
80צפיות
מבינה לליבך אני גם חושבת שצריך לתת לזמן לעשות את שלו, ושצריך להתנסות קודם עם אמצעים טבעיים יותר בטרם עוברים ל'תותחים' אבל לצערי לעיתים זה לא מספיק...

מאחלת לך סביב אחד ויחיד עם איקקלומין שיניב הריון קל ותקין וייגמר בידיים מלאות

בעניין העבודה- אל תחששי. תהיי בטוחה בעצמך וביכולות שלך. ותזכרי שמה שצריך לקרות יקרה. אם המנכ"ל מפטר אותך בעודך הריון הרי שהוא *** ולא מגיע לו בכלל שתהיי העובדת שלו, ולך מגיע מנכ"ל שיעריך אותך.
אני מאמינה גדולה בדברים האלה!
גם אני חשבתי כמוך לפני שנה וחצי, ובגלל כל מיני מחשבות כאלה דחיתי את הניסיונות שלי להיכנס להריון בחמישה חודשים... עזבי שמאז עברה שנה, וכל התכנונים שלי נזרקו לפח... בדיעבד אני די מתחרטת על ההחלטה הזו. אבל לא נורא, מה שצריך לקרות יקרה

בהצלחה!
בהצלחה לשהות קצרצרה ;) גם אני התחבטתי קשות
20/10/12 21:59
100צפיות
לגבי תזמון הריון...  עד שבעלי אמר לי שאף פעם לא באמת יהיה זמן שיתאים לגמרי: תמיד נהיה בסטטוס כלשהו ״בדיוק סיימתי את התואר ואולי שווה קודם להתקבע בעבודה טובה בתחום״, ״אני עוד יחסית חדשה בעבודה״ ״המצב הכלכלי״ ״לא עשינו עדיין טיול לחול ועם ילד יהיה הרבה יותר קשה״.... וכד׳. ואז החלטנו שאנחנו מספיק רוצים הריון עכשיו כדי לעשות את זה עכשיו (גם עם ה״עכשיו״ הזה נמשך לנו כבר החודש השמיני לנסיונות עד עתה...). ועם כל מה שמסביב נסתדר (גם עם הבוס).    ממש ממש מבינה אותך... בהצלחה לנו :))
היי מתוקה!
20/10/12 22:16
57צפיות
מצד אחד אני ממש שמחה לראות אותך כאן ומצד שני, ממש חבל לי שבסוף את מתחילה לקחת תרופות. לא שזה רע חלילה פשוט האמנתי שהדיקור והדיאטה יסדרו הכל לבד...
אני עדיין בלבטים, נותנת לעצמי מנוחה החודש ואח"כ אסדר את הראש ואחשוב לאן מתקדמים. מאמינה שאני לא רחוקה בכלל מהאיקוקלמין.
שיהיה המווןןןן בהצלחה והלוואי ותסתלקי מפה מהר לפורום המקביל!
הי! חיפשתי אותך פה ותהיתי לאן נעלמת!
21/10/12 02:06
76צפיות
שיהיה בהצלחה עם הסבב הראשון! אני מקווה שזה יעבור עם מינימום תופעות לוואי, ושהכל יהיה בסדר בעבודה. אני מאמינה שאם את עובדת טובה זה יהיה בסדר, אלא אם הוא ממש חרא של בן אדם.

וכמובן - את עושה גם מעקב זקיקים+ב. דם מסודר אצל רופא פוריות, נכון?

שיהיה המון בהצלחה!
היי מתוקה
21/10/12 21:42
39צפיות
אני עושה מעקב זקיקים, היא אמרה לי לבוא אחרי שאני מסיימת טהרה. קבעתי ב31 לחודש.
מה זה הבדיקות דם המסודרות שאת מדברת עליהם?
ביחד עם המעקב בא"ס חייבים לעשות גם בדיקות דם
21/10/12 23:34
35צפיות
שעוקבות אחר רמות ההורמונים אסטרדיול, LH ופרוגסטרון בעיקר.
הורמונים אלה נותנים לנו תמונה לגבי התקרבות הביוץ, ולגבי מועד התרחשותו.
גודל זקיקים לא מספיק כדי לתת את התמונה המלאה. כמו כן יש מצבים בעייתים כמו גירוי יתר של השחלות לדוגמה, שניתן לזהות באמצעות רמות ההורמונים.

ממש ממש לא כדאי לעשות מעקב זקיקים ללא בדיקות הדם!
את מטופלת אצל מומחית פוריות או סתם רופאת נשים? כי אם זו סתם רופאת נשים כדאי לבקש באופן מיידי לעבור למומחה פוריות. חייבים לעשות מעקב מקצועי וקפדני בטיפולים כאלה. איקקלומין זה לא סוכריות, וכבר הרחבתי כאן על הסיכונים שלה.
אני מטופלץ אצל רופאת פוריות...
22/10/12 00:05
46צפיות
אני אבדוק מולה, אולי פספסתי...
אני מאוד אופטימית ויאללה כבר שנכנס להריון.
חברת ילדות שלי נכנסה עכשיו להריון אחרי טיפולים (הבעיה היתה אצל הבחור) וגם לי בא :)
תשאלי אותה בנעימות מה לגבי בדיקות דם
22/10/12 00:28
31צפיות
יכול להיות שהיא לא ציינה את זה בשיחה ומבחינתה זה כן חלק מהפרוטוקול. כדאי לבקש ממנה הסבר מפורט של איך יתנהל הטיפול והמעקב.

מקווה שיצליח לך מהר! אני מזכירה לך שרוב הפוליציסטיות מצליחות להקלט מהר עם איקקלומין. אצלי זה קרה בסבב השני.
חדשה כאן... מנסה לעשות סדר בבלאגן
20/10/12 15:31
250צפיות
שלום לכולן,

אני בת 31 נשואה מזה כשנה, ומיד אחרי החתונה הפסקתי ליטול גלולות לאחר כעשר שנים (עם הפסקה של שנה באמצע).הפסקת הגלולות נועדה לשם כניסה להריון אך אני ובן זוגי לא הקדשנו לכך תכנון או יחס מיוחד מלבד קיום יחסים ללא אמצעי מניעה וגם לא תמיד באופן סדיר.

לאורך כל השנים קיבלתי וסת מידי חודש אך אף פעם לא בתאריך מדויק, תמיד הקדים / איחר ביום יומיים (נטילת הגלולות לא הסדירה זאת).

עד לחודש מאי האחרון קיבלתי וסת מידי חודש כרגיל ואז להפתעתי היא החלה לאחר... כמובן ששמחנו מאוד
כי האיחור היה משמעותי... אך בדיקת ההריון היתה שלילית. האיחור המשיך כארבעה חודשים שבמהלכם
היו לי הפרשות מרובות, שקופות וחלקות והרופאה אמרה שזה מעיד על פעילות הורמונלית ברחם ושאין מה לדאוג.
ביצעתי בדיקות בטא שהיו שליליות, בדיקות הורמונים שיצאו תקינות, א.ס שהראה זקיק 18 והרופאה כמובן הנחתה אותנו לקיים יחסים בימים הבאים אך גם אז לא נקלטנו... המתח והתסכול היו בשיאם... בפרט שלא ידעתי מה קורה, אם לא הריון אז למה איחור של 4 חודשים? מה לא בסדר?

בסופו של דבר קיבלתי ב 21/9. רופאת הנשים ביקשה שאעשה לקראת סיום הוסת בדיקת פרוגסטרון שיצאה 1.7. שלשום יצאתי מהרופאה בוכיה, מתוסכלת וחרדה לאחר שנאמר לי שאני לא מבייצת מספיק. שאחכה ל 21/10 (מחר!!!) ואם לא אקבל וסת לעשות ב.ד ולשוב אליה ואם כן אקבל אז לעשות מעקב זקיקים ושיכול להיות שאצטרך ליטול כדורים לזירוז ביוץ ואולי ייעוץ במרפאת פוריות.

אין לי מושג לאן אני נכנסת... מעולם לא ידעתי מתי אני אמורה לקבל וסת תמיד זה היה משוער, אין לי מושג איך
לחשב את זמן הביוץ ומתי לקיים יחסים ובאיזו תדירות. אני מרגישה מבולבלת ומפוחדת שמא יש בעיה בפוריות.... אני כוססת ציפורניים עד מחר!! ואם לא אקבל בדיוק מחר האם להמתין קצת עד לבדיקת הדם כי אולי אקבל כמה ימים אחרי?? אוףףףףף

מקווה שאמצא כאן את התמיכה, המילה החמה, העידוד ומעט שקט (אף על פי שהכל נראה לי כמו סינית כרגע, כל קיצורי המילים והמושגים השונים) שירגיעו את כל החששות והמחשבות שמשתוללות בראש.

תודה. didi
היי דידי
20/10/12 22:36
119צפיות
ברוכה הבאה

אחרי שקראתי את ההודעה שלך לא יכולתי שלא להגיב כי זה נשמע מאוד דומה לסיפור של חברה הכי טובה שלי, היא יכלה לא לקבל גם חצי שנה והרופאים אמרו לה שכשתרצה ילדים תהיה חייבת לעבור טיפולים.
היא הייתה עדיין רווקה עם חבר די חדש 3 חודשים, נראה לי שזה היה בתקופה שקיבלה איזה כדור כדי להסדיר את המחזור ואופס נכנסה להריון בטעות.

הרופאים היה קצת בשוק ואמרו לה שזה ממש נס ושפעם הבאה בטח תהיה חייבת טיפולים לפני כניסה להריון.
בינתיים היא התחתנה וילדה את הבן שלה ואחרי קצת פחות משנה היא שוב נכנסה להריון בטעות וילדה את הבת שלה בהפרש די קטן

היום היא אמא ל-2 ילדים מדהימים ובינתיים לא רוצה עוד, היא הבינה שיכול לקרות לה אופס שלישי אז היא נזהרת.

מה שחשוב זה לא להיכנס ללחץ כי הרבה פעמים זה הגורם לבעיות פוריות הכי גדול, הכל יהיה בסדר אפילו אם את כן צריכה קצת עזרה מהרופאים.  

אני מכירה הרבה סיפורים מסביבי שההריון הגיע בדיוק כשהלחץ קצת ירד, יש לי חברה שנכנסה להריון רגע אחרי שהפסיקה את הטיפולים כי כבר לא היה לה כוח לזה ואחות של חברה שנכנסה להריון רגע לפני הטיפולים וחברה של אמא שלי שאמרו לה שאין לה שום סיכוי בזמן שכנראה כבר היתה בהריון מאוד צעיר עם תאומים בגיל 47.

המון בהצלחה
תודה
20/10/12 23:32
82צפיות
על העידוד, אבל אצלי כל הסיפור לא מובן בכלל.
הרופאה לא אמרה שאני זקןקה לטיפולים אלא שצריך בירור ואולי...
אני לא מבינה למה לא מסבירים כמו שצריך כדי להפחית חרדה..
הם מתייחסים כאילו זה משהו שבשגרה.. שגרה שלהם אולי, אבל מה איתי??
זורקים לחלל משפט שמטלטל את כל העולם ולא מתעכבים כדי להסביר
או לברר קצת יותר. ישר שולחים לדקירות ובדיקות פולשניות... כ"כ מתסכל!
מישהו????
22/10/12 17:28
42צפיות
עדיין לא קיבלתי!! לא יודעת מה לעשות...
האם לעשות ב.ד או לחכות קצת לוסת?
אוףףףף
בבקשה!!!
25/10/12 07:45
6צפיות
מישהו יכול להיות איתי??
טרם קיבלתי... עשיתי הבוקר בדיקת שתן שיצאה שלילית..
לא מבינה מה קורה לי....
אשוחח היום עם הרופאה ואעדכן...
יום נפלא
היוש didi
22/10/12 21:12
43צפיות
ראיתי את הודעתך, והייתי חייבת להגיב!
אני מכירה מישהי שמאוד קרובה אליי שסיפרה לי שהרופא אמר לה שהיא לא מבייצת.
היא נכנסה להיסטריה, ולאותו סיפור שנראה שאת הולכת להיכנס אליו. זה קרה לפני חודשיים, היא עשתה מעקב זקיקים, וקיבלה זריקות בבטן (שאגב, היא אמרה שלא ממש כואבות) ועל הפעם השנייה היא הצליחה להיכנס להיריון!!!
טוב שבדקת עכשיו מה קורה איתך, כי דרכי הטיפול מאוד מתקדמות והמפותחות ואין ממה לחשוש, אלא רק להתחיל לטפל.
מקווה שהכנסתי בך קצת (הרבה) אופטימיות =)
הבעיה
23/10/12 07:29
31צפיות
שלפני כן היא שלחה אותי לא.ס וראו שם ביוץ וזקיק 18!!!
וגם הנחתה אותנו לקיים יחסים כי יש ביוץ. בגלל זה אני לא מבינה מה קורה פה...
תודה על התגובה ואני מאוד מקווה שזה לא המקרה אצלי.
היי, חדשה פה..
18/10/12 15:21
274צפיות
אחרי כמה שבועות של קריאה בפורום הזה ומעקב אחרי סיפורים וחוויות החלטתי להצטרף גם..
בדיוק היום קיבלתי מחזור שוב (מכשפה..?). היום אני פחות מבואסת מהחודשים הקודמים, אולי כי איפשהו הבנתי שהלחץ לא טוב לי. הסיפור שלי בקצרה:
אני בסוף שנות ה-30 לחיי, לקח לי לא מעט זמן למצוא את האחד. בדצמבר 2011 החלטנו לנסות להיכנס להריון ובאותו חודש נקלטתי. מרוב שלא האמנתי שזה יקרה עשיתי בדיקה כמעט שבועיים אחרי האיחור. בדיעבד אני קצת מצטערת על זה כי היה לי רק שבוע להינות מההריון הזה. לא הרבה אחרי שגילינו את ההריון (והיו כל הסימנים, רק שאני לא טרחתי בכלל להתעדכן מה הם) לא היה דופק, שבוע 6. התפרקתי. לא הספקנו לספר להורים עדיין ונאלצנו לעשות את זה בדרך לבית חולים. נתנו לי פעמיים כדורי ציטוטק, לא הכל יצא והייתה גם גרידה בסוף.

שלושה חודשים נחנו מהסיפור וביוני התחלנו לנסות שוב. חמישה חודשים עברו מאז.
מה שמדהים הוא שעד ההפלה המחזור שלי היה כמו שעון. מאז הוא מתעתע בי- פעם 31, פעם 24 והפעם קצר במיוחד.
אני מזהה ביוץ לפי הפרשות, כאבים, לחץ בחזה (שלאחרונה יש לי לאורך כל החודש כמעט!!) ובפעם האחרונה גם בדיקה ביתית.
כולן מסביבי בהריון ואני כל כך רוצה..אני לא יכולה לדמיין את החיים האלה בלי שאני אהיה אמא..

זהו. סליחה על האורך..
ברוכה הבאה
18/10/12 17:09
111צפיות
נשמע שעברת חוויה קשה ושהתמודדת איתה בגבורה.. אני מאחלת לך המון בהצלחה,
אין שום סיבה שתדמייני חיים בלי אמהות, להפך, תעצמי את העיניים ותראי עצמך
מחבקת את ילדיך ואומרת להם מילות אהבה..
מחזיקה לך אצבעות לשהות קצרה בפורום המקסים הזה שדרך אגב גם אני הצטרפתי אליו רק לאחרונה :)
תודה רבה!
18/10/12 18:21
84צפיות
לפעמים זה מרגיש כאילו דווקא את התמיכה שצריך אפשר לבקש רק ממי שעובר את אותו הדבר בדיוק..
היי פולי, ברוכה הבאה :)
20/10/12 22:09
57צפיות
לשהות נעימה וקצרה :)    גם אני בחודשים האחרונים עברתי כימי אחד שהחזיק עד כמעט שבוע 7 (ונפל טבעי ממש לפני שבועיים...) ועוד ״חצי כימי״ (חיובי בבדיקה ביתית ועד שהגעתי לבטא התוצאה היתה כמעט כמעט שלילית...).   אין דבר מפיל מזה, בטח לאור הצביטות בלב בכל פעם שרואים הריוניות מסביבנו - ואולי בגלל זה אוספים את כל הכוחות וממשיכים הלאה. לחודש מוצלח בע״ה!!!!
º
תודה רבה ובחזרה!!
21/10/12 10:54
21צפיות
חדשה ישנה בפורום
21/10/12 14:01
120צפיות
שלום בנות,
לפני כמה שנים טובות הייתי פעילה כאן בפורום בנסיונות להרחיב את המשפחה. גיליתי שאני פוליצסטית ולא הצלחתי לבייץ באופן טבעי.
לאחר נסיונות של שנתיים נכנסתי להריון עם בני הבכור שהיום הוא כבר בן 5, זה הצליח לנו רק עם זריקות והזרעות (הזרעה מס' 4 זאת היתה ההזרעה המנצחת).
כשהגוזל היה בן 9 חודשים חזרנו למרוץ, שוב גיליתי שאין ביוץ בצורה ספונטנית, ולכן חזרנו שוב לזריקות והזרעות. הפעם היה קצר יותר ואחרי 9 חודשים נכנסתי להריון עם בתי הקטנה שחוגגת החודש יום הולדת 3 (הזרעה מס' 3).
שקלתי באותה תקופה מעל 100 קילו וזה בטח לא עזר לביוץ ספונטני.
בשנה האחרונה הורדתי כ-35 קילו, ולפני כחודשיים חזרנו למרוץ מס' 3. להפתעתי גיליתי שאני מבייצת טבעי בעזרת חום השחר ומקלוני ביוץ, אבל המחזורים שלי יחסית ארוכים ולא סדירים (כל 40 יום בערך). לכן בעצם החודש זה החודש הראשון לנסיונות שלנו.
היום אני ביוא"ב 13, וכמובן התחושה היתה שהצלחנו טבעי והנה אני בהריון, אבל לצערי ההכתמות של לפני המחזור הגיעו אז המכשפה בדרך
אני חייבת להגיד שלפעמים אני חושבת שאולי אני מבזבזת את זמני בנסיונות/בחלום להביא ילד באופן טבעי, ורוב הסיכויים שזה לא יקרה (זה לא קרה פעמיים, למה שזה יקרה עכשיו....) אבל מצד שני אני מרגישה שאני חייבת את זה לי ולבעלי את הנסיון להביא ילד בצורה טבעית.
אז סליחה על האורך,
וכמובן אני מאחלת לכולנו להיקלט במהירות להריון תקין בריא ומשעמם.
הי ברוכה החוזרת
21/10/12 20:44
57צפיות
מאחלת לך שמאמץ שהשקעת בעצמך השנה יביא לתוצאות ולשהות קצרה פה בפורום. מה שחשוב הוא שאתם יודעים מה עובד בכל מקרה ואם טבעי לא יעבוד אז יש פתרון כי מה שחשוב הוא שבסוף
יוצא מזה ילד
מקסימום אצלכם הסקס הוא באמת בשביל הכיף והזוגיות.

ושאלה - למה בעצם הייתם צריכים גם הזרעות בנוסף לזריקות?
תמיד שמזריקים צריך הזרעה?
היי
22/10/12 08:46
33צפיות
אצלנו הרופא העדיף לעשות השבחה והזרעה למרות שלא הייתה בעיית זרע. זה היה רק בשביל להגדיל את הסיכויים אבל אני יודעת כאשר אין בעיית זרע לא חייבים לעשות הזרעות יחד עם הזריקות. לדעתי זה יותר תלוי בגישת הרופא.
חוזרת לפורום בשמחה רבה
21/10/12 21:25
115צפיות
היי לכולן,
איזה כיף לחלוק מחשבות כמוסות...
לראשונה נכללתי ברשימת ההריוניות 11/2009 אך זה לא נמשך זמן רב.

היום יש לי ילד בן שנה וחצי - נסיך אמיתי, ועכשיו אנחנו בדרך לעוד אחד.
מקווה שיילך בקלות הפעם - לכולנו!

בהצלחה!!
º
בהצלחה!!!
22/10/12 08:55
19צפיות
שלום, חדשה כאן :)
21/10/12 21:04
174צפיות
אני מבינה שאין לאן לברוח, ושכנראה אני צריכה להתחיל בירורים וטיפולים..
יש לי ילד, אני בת 32 ואני רוצה... תאומים. או נכון יותר - תאומות. זה החלום שלי.
ולעניינינו:
אני לא מצליחה לקדם עניינים עם רופאי הנשים של מכבי. הזמינות נמוכה, וגם אחרי שנשלחנו לבדיקות לא קיבלנו מענה על התשובות שלהן.
אני חושבת לפנות למומחה פוריות פרטי. והנה השאלות שלי:
- מישהו מכיר רופא פוריות טוב באיזור כפ"ס - הוד השרון?
- יש לי ביטוחים רפואיים פרטיים, מישהו יכול לפזר לי את הערפל מעל העניין הזה? מה בדיוק מכוסה, מה לא.
- האם יש מרכזי פוריות שניתן לקבל על הטיפולים שלהם החזר מקופ"ח מכבי?
- יש המלצות, תובנות, טיפים שכדאי שאדע עליהם?
- האם ניתן לשלוט על מין היילוד בטיפולי פוריות?
תודה לכל המומחים והמומחות, בהצלחה לכולם
קודם כל שיהיה בהצלחה!
21/10/12 21:59
110צפיות
כמה זמן אתם מנסים? יותר משנה? בדרך כלל רופאים לא ממהרים לשלוח לרופא פוריות לפני שעוברת שנה של ניסיונות
זה מעצבן, גם אותי זה עצבן אבל אין מה לעשות זה הנוהל בדרך כלל

בקשר לרופאים- אני לא מכירה אז לא יכולה לעזור לך
אני מטופלת באזור הצפון הרחוק

שיהיה בהצלחה!!
º
יותר משנתיים :/
22/10/12 07:31
53צפיות
אני מקווה שזה בסדר לכתוב לך את זה....
21/10/12 22:53
155צפיות
תראי, התלבטתי לא מעט אם לענות להודעה שלך, כי זה היה נראה לי "לא ענייני" וגם "לא לעניין" להתערב לך ולבן זוגך בשיקולים. אחרי שקראתי את ההודעה שלך בפעם השישית או השביעית החלטתי בכל זאת לכתוב לך. הפורום הזה (כפי שתיווכחי לדעת, ואני עצמי עדיין חדשה בו) הוא מאוד פתוח וחופשי, ומדסקסים בו את הסודות הכי גדולים של כולנו. זו הסיבה שהרגשתי מספיק חופשיה לכתוב לך את התגובה שכאן.

לא הצלחתי להבין מההודעה שלך אם את מעוניינת בטיפולי פוריות כדי להצליח להביא תאומות לעולם או לצורך של טיפול בבעיית פוריות אמיתית. אם יש בעיה אמיתית, ואת רוצה לברר את מקורה, הייתי ממליצה לך לקבוע בהקדם תור לרופא פוריות של קופת החולים שלך (בד"כ הם בסדר גמור) כדי להתחיל בירור אצלך ואצל בן זוגך. לעומת זאת, אם את מתעניינת בטיפולים רק בהקשר של הצלחה בהבאת תאומות, כדאי שתדעי קצת יותר מה זה כולל. "טיפולי פוריות" הם לא דבר נחמד כל כך- מדובר בתהליך מתסכל, כואב מאוד פיזית ונפשית, שהוא בדר"כ גם ארוך ומתיש. לא מדובר באיזו "זריקת פלא" שאיתה מביאים ילדים לעולם. התרופות שצריך להכניס לגוף הן לא סימפטיות (בלשון המעטה) ומסכנות את בריאותך (לא סתם מבקשים לפני כל טיפול פוריות אישור מכירורג שד שאין לך היסטוריה בעייתית/בעיות קיימות בשד), והכי חשוב- יש סיכון מסויים גם לבריאות העובר.  גם הזוגיות עוברת טלטלות לא פשוטות, ולא סתם מבקשים הזוגות להימנע בכל מחיר מטיפולים. ראיתי חברות לא מעטות שלי עוברות, לצערי, את מדורי הגיהנום הללו.... וזה לא פשוט אפילו למתבונן מהצד.
בשום טיפול פוריות לא יכול הרופא להבטיח לך כמה זקיקים יצליחו להבשיל או כמה עוברים שחוזרים לרחם ישרדו בו.
אני גם לא חושבת שרופא יסכים לבצע בך טיפולי פוריות אם זה לא למטרה של טיפול בבעיה אמיתית.

הייתי מציעה לך לחשוב שוב על כל הרעיון של התאמת מין היילוד לרצונותייך. האם זה באמת יגרום לך אושר? האם זה באמת ה"חלום" שלך? (שוב, הכוונה כמובן היא רק אם הבנתי אותך טוב בהודעה שכתבת). האם את מוכנה לקחת על עצמך את הסיכונים והעלויות, ואם כן- מדוע?

עכשיו לעניין תשובות לשאלותייך: את הביטוחים הפרטיים תצטרכי לשאול על עמדתם, ואני מעריכה שאף ביטוח לא יכסה את זה, לגבי מרכזי פוריות- אם יש לך ביטוח קופה מסוג "מושלם"/"פלטינום" ודומיו את תקבלי החזרים חלקיים בסכום של עד כ-2000 ש"ח לכל ההריון (תלוי בקופה), לגבי טיפים- אני דוגלת בשיטות הסבתא להבאת בן/בת, ותוכלי למצוא המון הודעות בפורום שעסקו בזה, ולגבי השאלה האחרונה- אני יודעת שיש מעבדות שמתעסקות בקביעת מין היילוד בחו"ל ומבטיחות שליטה כמעט מלאה במין, אבל לא מבטיחות להצליח בהבאת תאומים. צריך לחפש שלוחות שלהן בארץ. קחי בחשבון שזה יעלה לך לא מעט.

ברוכה הבאה לפורום, ושיהיה בהצלחה בכל דרך בה תבחרי.
º
ובהצלחה כמובן!
21/10/12 23:25
39צפיות
תודה. כן, זה לטיפול בבעיה אמיתית.
22/10/12 07:33
96צפיות
:)
היי
22/10/12 08:54
54צפיות
לגבי רופאים של מכבי, אני ממליצה על ד"ר ברקוביץ'. הוא מקבל בגבעת שמואל.היה הרופא שלי בפעמיים שנקלטתי. קובעים בהתחלה תור דרך המזכירה אח"כ ההתנהלות מולו בפלאפון או SMS.
אני יודעת שיש בפורום פוריות המלצות על רופאים פרטיים כמו זיידמן ובר חוה, אבל אני אישית לא מכירה.
לגבי ביטוחים פרטיים אין לי מושג.
לגבי מין היילוד יש לזה כמה תנאים ולדעתי אין אפשרות לקבוע מין מסויים בלי קיום התנאים האלו.
חדשה
21/10/12 20:23
121צפיות
אנחנו מנסים כבר שלושה חודשים, מתחילה להתייאש ...
מקווה שהכל בסדר

היום הגיעה המכשפה אחרי 28 יום עם שלשולים מטורפים
אל תתייאשי!
21/10/12 21:27
76צפיות
3 ניסיונות זה עוד מוקדם מכדי להתייאש!
חדשה כאן. עם שאלות של טירונית.. מתנצלת מראש
22/10/12 10:42
113צפיות
מקווה ששרשרתי למקום הנכון..

אני בת 33 לפני שבוע וחצי הפסקתי את הגלולות אחרי 13 שנים, בנסיון להכנס להריון. הלכתי לרופא והוא הפנה אותי לבצע בדיקת דם כשאקבל את המחזור הקרוב.

הבעיה היא שאני לא יודעת מתי אקבל, גם כי הייתי תקופה ארוכה מאד עם גלולות וגם כי לפני הגלולות המחזור לא היה סדיר.

מעבר לזה, עוד לא ממש הבנתי את עניין הביוץ, מתי קורה, איך יודעים וכו'.

מנסיונכן, כמה זמן אחרי הפסקת הגלולות הגוף "חוזר לעצמו"? תוך כמה זמן יכול להיות ביוץ?

סליחה על השאלות הכלליות האלה.. אבל אני בחששות גדולים שלא אקבל מחזור, ושלא אדע מתי ואיך ולמה..

היי(:
22/10/12 13:17
72צפיות
ברוכה הבאה קודם כל(:
ראשית תני לגוף מעט זמן, 13 שנה עם גלולות
זו תקופה לא קצרה ולכן צריך לחכות שהמחזור
יגיע.
לא הבנתי למה את חוששת שהוא לא יגיע?
הרי בהפסקות בין הגלולות קיבלת..נכון?
לגוף לוקח כ-3 ח' עד שהוא מתאפס.
לגבי ב.דם, חכי למחזור שיגיע ותעשי ביום
2-5 לדימום.
בהצלחה רבה(:
נעים להכיר :)
22/10/12 18:21
107צפיות
שלום .. אני חדשה כאן בפורום... ואני ובעלי החלטנו שאנחנו מנסים להיכנס להריון. אנחנו נשואים שנה ו-חודשיים .
ואני מרגישה שאני ממש ממש רוצה ובעלי קצת חושש.. הוא רוצה אבל לא בלב שלם... כשהיינו חיילים ( לפני הנישואים וכשהייתי צעירה) .. נכנסתי בטעות להריון  ממנו .. ועברנו חוויה טראומטית בנושא. עשינו הפלה כי לא יכולנו לגדל ילד באותה תקופה. עכשיו אנחנו מוכנים .. ואני מאוד מאוד רוצה אבל הוא קצת חושש כי יש לו עוד טראומה ... בכל מקרה הסכמנו שהגיע הזמן.. אני לא יודעת איך מחשבים את הביוץ.. בעקרון הבנתי כי אישה יכולה להיכנס להריון בימים הפוריים שלה ובביוץ ..(הבנתי נכון?) עכשיו יש לי שאלה.. ביתר הימים במהלך החודש מלבד ימי המחזור לא ניתן להיכנס להריון ? רק בימים הפוריים ובביוץ ???. האם כדאי להסתמך על מחשבון ביוץ באינטרט? קניתי ערכת ביוץ. אבל אני לא כל כך סומכת על ההערכות האלו. :),
חדשה עם שאלה
23/10/12 10:19
41צפיות
הביוץ החודש היה ביו"מ 14. המחזור שלי בחודשים האחרונים היה 28-30 ימים.
יו"מ 26 החלו כאבי בטן של מחזור והופיעו פצעים על הפנים, שמופיעים אצלי תמיד לפני כל מחזור.
אתמול, יו"מ 28 הופיעה הפרשה חומה חלשה. בלילה הייתה הפסקה והבוקר זה התחדש.
הספדתי את החודש כי ככל הנראה מדובר בוסת, בהתחשב ביתר הסימנים.
עם זאת, זו פעם ראשונה שיש לי דימום מסוג כזה.  בד"כ יש לי דימום חלש אדום בהיר יומיים- שלושה לפני שמתחיל הדימום הכבד.
מישהי נתקלה בזה? האם יתכן שדימום חום לפני מחזור מצביע על בעיה כלשהי?

ספירת מלאי 21.10.2012
21/10/12 10:53
45צפיות
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
108צפיות
דסידס ימ 2
smurfi smurf ימ 2
טטיה1 ימ 3
Banananass ימ 3
rosy76 ימ 3
מחישי ימ 3
jeby ימ 5
maayanrf84 ימ 7
dasi985 ימ 8
nao14 ימ 8
yaelcoh2002 ימ 8
newname5 ימ 8
דרדסית 12 ימ 9
אניי24 ימ 10
מחכים לשנות סטטוס ימ 11
אנה710 ימ 13
משהו פנוי ימ 14
YAFITUSH78 ימ 10
התקוה בי ימ 13
גליתrt ימ 15
טינקרבלית10   ימ 16
אירנושששש ימ 16
ח ג י ת ה ימ 17
אמור1 ימ 18
רוצה ורוד ימ 18
תותאדום ימ 20
בטטוש1 ימ 20
בוכות הדמעות מעצמן ימ 21
בלי שם 32 ימ 21
חולמת על אווזים ימ 31
דצמברית ימ 32
timi24 ימ 32
טליה 80 ימ 34
 נסיכה שלי 2012 ימ 34
Pims77 ימ 34
didisrael1 ימ 37
הלוואי15 ימ 39
מתחילים לנסות1 ימ 39
bluelily ימ 41
greyPilo ימ 44
nikol41 ימ 43
השואלת שוב ימ 46
ליטל וטל ימ 50
נונו36 ימ 53
חן אוחנה1 ימ 56

º
חדשה יו"מ 7
22/10/12 22:57
22צפיות
º
ים 1 בצער רב:(
23/10/12 11:10
26צפיות
אחרי הביוץ
91צפיות
מימי1981 יואב 5
TIPTIP11 יואב 6
ביטנוני יואב 7
ניסיון חוזר יואב 7
יש לי שם אחר יואב 7
רותה25 יואב 8
שיר של יום חג יואב 8
מאמי1285 יואב 13
פתאום בא לו עוד יואב 14
פיץ25 יואב 12
s t i m p i  יואב 21
הריוניות אוקטובר
21/10/12 10:55
190צפיות
טושטוש וקונדסון בטא 3/10/12
ליאתיבניאלי בטא 2/10/12
אמא של דבש ה"פ 2/10/12
קושקוש47 בטא 11/10/12
סיגוש25 ה"פ 12/10/12
ססיליה טרנטו בטא 15/10/12
maybelady בטא 16/10/12
נועה320 ה"פ 19/10/12
תורידו אותי בבקשה מההריוניות
23/10/12 14:15
133צפיות
שוב לא עברתי את שבוע שש,גם תמיכת פרגוסון לא עזרה לי
º
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ עדכנו כאן
21/10/12 10:58
51צפיות
º
יו"מ 20
21/10/12 12:57
42צפיות
º
יוא"ב 8
21/10/12 13:48
35צפיות
º
יוא"ב 2
21/10/12 14:38
22צפיות
º
יומ 1 והיה פס חלש יואב 13 ...
21/10/12 15:18
136צפיות
º
יו"מ 7
21/10/12 19:59
17צפיות
º
יו"מ 3
21/10/12 20:29
34צפיות
יו"מ 20
21/10/12 21:18
34צפיות
סיבוב 2...
יוא"ב 3
21/10/12 22:20
37צפיות
לפי תשובתה  של דסי לשאלתי....
יוא״ב 8 אני מקוה
22/10/12 01:45
56צפיות
שבאמת חישבתי נכון את הביוץ... אוף ההמתנה הזו ככ קשה. כולם בהריון או יולדים מסביב, אני מנסה להיות חיובית אך זה קשה ואני מרגישה צורך לבכות כל הזמן. זו לא אמורה להיות תקופה שמחה??
יוא"ב כלשהו
22/10/12 08:56
97צפיות
שיהיה 2....
º
ביטול! יו"מ 19
22/10/12 10:52
54צפיות
י"מ 4 ככל הנראה אחרי הריון שנפל מוקדם..
22/10/12 10:12
149צפיות
עדיין לא סגורה מה זה היה החודש - הריון שנפל מוקדם (לא נראה לי שזה "כימי"), טעות בקיאת ה"פסים" או שאולי יש סיכוי כלשהו שאני עדיין בהריון למרות הדימום.. יום חמישי אבדק אצל רופא.
º
יו"מ 1 נכון להיום 23.10
23/10/12 10:55
17צפיות
º
י"מ 1): 23/10
23/10/12 14:16
17צפיות
º
הספירה לעדכונים בלבד!הודעות עידוד/שאלות ימחקו
21/10/12 10:58
32צפיות
מנהלות יקרות!
21/10/12 23:55
262צפיות
מכיוון שאני חוזרת פה הרבה על קישור להודעה שלי שמפרטת על מעקב הפרשות, ובתוכה קישור להודעה נוספת על מעקב אחר מצב צוואר הרחם, חשבתי שאולי כדאי להעלות את זה לשאלות הנפוצות או המאמרים או משהו.

אז אם זה נראה לכן מתאים, זה יהיה נחמד.

מעקב הפרשות:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מעקב אחר מצב צוואר הרחם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
º
בהחלט מתאים, ויטופל מחר. תודה
22/10/12 00:00
30צפיות
º
מעדכנת יוא"ב 4 נכון ל22.10
22/10/12 15:12
34צפיות
º
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע 21-10
89תגובות
21/10/12 08:47
246צפיות

(המשך...)
º
טיפולייט לתחילת שבוע 21-10
21/10/12 08:46
15צפיות
בקשה לעזרה בפיענוח בדיקות
21/10/12 13:42
134צפיות
אני שבוע אחרי פרוברה ואל קיבלתי מחזור

Estradiol (E2) Urgent |  859
Progesterone Urgent 34.55

מישהי בבקשה יכולה להסביר לי מה זה אומר...

אני לא מרגישה אפילו שאני עומדת לקבל
אני מיואשת כבר

:(
את אחרי ביוץ....
21/10/12 14:07
77צפיות
לפי מה שאני מבינה....בייצת באופן טבעי, ואת לפני קבלת מחזור.
גם אם לא היית לוקחת פרוברה היית מקבלת מחזור....בכל מקרה אני לא רופאה ואולי יש כאלה שמבינות יותר ממני.....אבל זה מה שנראה לי...אז אל תילחצי את עומדת לקבל מחזור.
אני לא בטוחה
21/10/12 14:28
64צפיות
אם איני טועה פרוברה זה על בסיס פרוגסטרון, ואולי זה מה שמעלה אותו ככה?
נכון
21/10/12 14:35
46צפיות
לא שמתי לב שהיא אחרי פרוברה. אז אני חושבת שזה מה שמעלה את הפרוגסטרון.
לפי הפרוגרסטרון
21/10/12 14:23
64צפיות
את אחרי ביוץ. כלומר המחזור צריך להגיע (או לא להגיע אם יש הריון)בצורה טבעית.
º
שרשורפואי לתחילת שבוע 21-10
47תגובות
21/10/12 08:40
90צפיות

(המשך...)
º
מבייצות בייחד לתחילת שבוע 21-10
43תגובות
21/10/12 08:38
45צפיות

(המשך...)
ספירת מלאי 18.10.2012
18/10/12 20:53
24צפיות
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
18/10/12 20:54
82צפיות
נועה320 ימ 4
dasi985 ימ 5
nao14 ימ 5
yaelcoh2002 ימ 5
newname5 ימ 5
דרדסית 12 ימ 6
אניי24 ימ 7
מחכים לשנות סטטוס ימ 8
אנה710 ימ 10
Banananass ימ 11
משהו פנוי ימ 11
YAFITUSH78 ימ 7
התקוה בי ימ 10
גליתrt ימ 12
טינקרבלית10   ימ 13
אירנושששש ימ 13
ח ג י ת ה ימ 14
rosy76 ימ 14
אמור1 ימ 15
רוצה ורוד ימ 15
תותאדום ימ 17
בטטוש1 ימ 17
בוכות הדמעות מעצמן ימ 18
בלי שם 32 ימ 18
חולמת על אווזים ימ 28
דצמברית ימ 29
timi24 ימ 29
טליה 80 ימ 31
 נסיכה שלי 2012 ימ 31
Pims77 ימ 31
didisrael1 ימ 34
הלוואי15 ימ 36
מתחילים לנסות1 ימ 36
טטיה1 ימ 36
bluelily ימ 38
greyPilo ימ 41
nikol41 ימ 40
השואלת שוב ימ 43
ליטל וטל ימ 47
נונו36 ימ 50
jeby ימ 50
חן אוחנה1 ימ 53
שפרירית חמה ימ 58
yaya71 ימ 59
º
יומ' 1 נכון ל19.10
19/10/12 07:35
22צפיות
º
י"מ 4
20/10/12 14:50
10צפיות
º
יו"מ 2 (אחרי גרידה) לחודש מנצח
21/10/12 08:07
20צפיות
אחרי הביוץ
18/10/12 20:56
73צפיות
מימי1981 יואב 2
TIPTIP11 יואב 3
ביטנוני יואב 4
ניסיון חוזר יואב 4
יש לי שם אחר יואב 4
רותה25 יואב 5
שיר של יום חג יואב 5
מאמי1285 יואב 10
פתאום בא לו עוד יואב 11
Banananass יואב 11
פיץ25 יואב 9
s t i m p i  יואב 18
מחישי יואב 20
הריוניות אוקטובר
18/10/12 20:56
105צפיות
טושטוש וקונדסון בטא 3/10/12
ליאתיבניאלי בטא 2/10/12
אמא של דבש ה"פ 2/10/12
קושקוש47 בטא 11/10/12
סיגוש25 ה"פ 12/10/12
ססיליה טרנטו בטא 15/10/12
maybelady בטא 16/10/12
נועה277 ה"פ 18/10/12
מעדנת לצערי שאני לא הריונית יותר
21/10/12 02:53
94צפיות
זה היה הריון קצר ביותר שנתגלה 2.5 ימים לפני יום האיחור (באמצעות בדיקה) וביום שישי "דימום ההשתרשות" הפך לדימום חזק.. 21.10 - י"מ 2.
º
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ עדכנו כאן
18/10/12 20:57
39צפיות
לצערי הספירה מתאפסת, יו״מ 1
19/10/12 07:42
95צפיות
הגעתי רק עד 14 הפעם
רועדת....
19/10/12 07:45
433צפיות
כל כך התרגשתי שהשתנתי חצי מהפיפי על היד....
חודש 5 לניסיונות, יוא"ב 12- שני פסים! אחרי חודש שויתרתי עליו מראש וחיכיתי למכשפה (החצי היה בחו"ל בדיוק בשבוע הפורה שלי- ככה לפחות חשבתי) ומקמפור אחד קצת עייף מצידי כשהוא חזר (אחרי 10 ימים שהייתי לבד עם הילדודס והוא היה כולו ערני וחרמן בגלל הג'ט-לג...) זכיתי לקבל את הרמז הכי "שווה" שיש- דימום השתרשות, שחשבתי שהוא המכשפה כי היא הופיעה בדיוק י"מ 28...

אני מודעת ויודעת שיש סיכוי לא נמוך להריון כימי ולכן אחכה בסבלנות לבטא בשבוע הבא ואמן אמן - לדופק עוד שבועיים.
בבקשה אל תפרמו עוד את האצבעות!!
נועה
מזל טוב!!!!!!
19/10/12 10:51
111צפיות
איזה כיף לשמוע, איזה תזמון מעולה....  

מאחלת לך המשך קל, עגול ותקין ושתצאי עם ידיים מלאות.....  

מחכים לעדכון בטא
ואווו! איזה הודעה כייפית לסופש!מחזיקה
19/10/12 14:50
100צפיות
לך אצבעות לבטא מהממת!!!

ספרי על תחושות אם היו (גם אם לא היו זה מעודד )
עונה אבל אל תגיבו פה יותר-זה שרשור עדכונים
19/10/12 15:16
168צפיות
טוב קודם כל תודה רבה כמובן
האמת שמרגע שירד לי האסימון שהדימום עשוי להיות דימום השתרשות ולא מחזור ( היו חד פעמי כמה טיפות דם טריות שלא חזרו ולא התפתחו לדם אלא הפכו להפרשות חומות שהתבהרו מפעם לפעם שבדקתי עד שנעלמו לגמרי) חיפשתי עוד סימנים ולא מצאתי. לא עייפות, לא התקשות של הפטמות, לא כאבי גב תחתון או רצון ללכת לשרותים...מאידך, כרגע אני רק ביוא"ב 12 ( אמנם איחור מבחינתי אבל עדיין כולה 4 ימים מההשתרשות) ויכול להיות שתופעות נוספות יגיעו (אני מניחה מנסיון העבר) במוקדם או במאוחר. כל הסימנים שמניתי ועוד רבים אחרים הם מאד סוביקטיבים ורק וידוא ההריון ( בדיקת שתן, בטא, א"ס) אמין מבחינתי, תזכרי שביואבים המאוחרים אנחנו כל כך דרוכות וקשובות לגוף שלפעמים מדמיינות כל מיני תחושות שנראה לנו שמעולם לא חווינו (בעוד שהן היו רק לא ייחסנו להן חשיבות).
בכל מקרה אני מאחלת לכולן דימום השתרשות, זה ללא ספק הרמז הכי מבטיח.
לחודש ברור ומוצלח לכולן!!
יו"מ 5
19/10/12 08:10
80צפיות
נראה לי לפחות, התחיל בשני בערב דימום קל ורק משלישי הוא התגבר אז שני הוא יו"מ 1 או שלישי?
לא עקרוני :9 העיקר שהוא כבר בסיומו...
º
מעדכנת י"מ 1
20/10/12 14:58
13צפיות
º
יו"מ 2
20/10/12 16:21
7צפיות
º
י"מ 2
20/10/12 19:01
7צפיות
º
הספירה לעדכונים בלבד!הודעות עידוד/שאלות ימחקו
18/10/12 20:57
16צפיות
º
י"מ 3
21/10/12 20:22
9צפיות
º
הטוב הרע והלא נורא לסופ"ש 18.10
18/10/12 14:08
104צפיות
אה! איך זה כבר הגיע שוב?
18/10/12 16:54
385צפיות
מצחיק, היה לי שבוע ארוך. בכל זאת - התחילו היוא"בים. ובכל זאת זה מרגיש כאילו רק לפני שניה כתבתי כאן בשרשור הטוב, הרע והלא נורא של שבוע שעבר. איזה כיף להרגיש פתאום שהזמן זז מהר! עד מתי יוא"ב 4!!!!

אז הפעם אני כותבת בשמחה, כי יש טוב שאין כמותו טוב בעולם!
כתבתי כאן בשבוע שעבר על זוג חברים שנאלצים ללכת לעשות הפלה בגלל מום חמור שהתגלה, כשמדובר בהריון שהושג בעמל רב אחרי כמה הפריות. אתמול עולמם עבר טלטלה נוספת, אבל הפעם חיובית, ובדרך נס, ממש רגע לפני ההפלה, התגלה שלא מום ולא כלום. הילד בריא!!! הסיפור ואיך שזה קרה הוא מטורף לחלוטין אבל אני לא מרגישה שזה לענין לשתף אותו כאן בצורה מפורטת, כי לא מדובר בי עצמי. אבל אני מאושרת מזה ברמות מטורפות. זו באמת אחת הבשורות הכי משמחות שקיבלתי בחיי!

הרע - היה שבוע עמוס מאד מבחינת עבודה ואני באיחורים ועיכובים עם כל הדברים. וזה למרות שאני עובדת גם בערבים ובלילות. למה איני מצליחה להגיע לזרימת עבודה סבירה אף פעם? תמיד הכל בבלאגן.

הלא נורא - בשבת האחרונה סיפרנו את הילדון שלנו לראשונה (בן שנתיים וחצי). זה היה צעד שממש לא רציתי לעשות כי יש לו שיער יפהפה, וגם אני נורא שונאת את איך שהתספורת הראשונה מבגרת פעוטות, והופכת אותם ממש לילדים. אבל הילדון כבר די סבל מכל ההתעסקות בשיער שלו וזה היה נדרש. אז סיפרתי אותו כך שלא יהיה שיער ממש קצר, אלא שיישאר קצת תלתלי זהב קטנים, ואני מקווה שכאשר זה עוד טיפה יגדל בשבועות הקרובים זה יחזור להיות ראש תלתלים זהוב ומהמם כמו שהוא היה קודם.
וואו,ב"ה נס מדהים!!
19/10/12 07:56
150צפיות
שתמיד יהיו שמחות שכאלו
ולגבי הילדון..אצלנו נוהגים לספר בגיל 3,וזה כל כך
קשה לספר את התלתלים המדהימים האלה..
בעיקר כשמספרים קצוץ. אבל אז הם פשוט הופכים
לגברים קטנים ומדהימים
מצטרפת לחירפון היואבי...אמורה לחכות עד רביעי
הבא.
חודש מנצח לכולנו,וסופש נעים♥
עוד שבוע עבר
18/10/12 17:03
186צפיות
הטוב: אאאם... אני כזו פולנייה :) אבל אני אגיד שהבעלול המקסים שלי ואני עושים פיקניק רומנטי בשבת, רק אנחנו, המנגל והבשרים איזה כיף!
הרע: חוזרים ללימודים השבוע ואני עייפה עוד לפני שהתחלתי, ממש אין לי כוח לעוד קורס בסטטיסטיקה, זה ה-7?!?!?! שלי בשנות האקדמיה ואני לא בתואר מתמטי ואני לא חובבת דברים מתמטיים חוץ מזה בגלל הלימודים שיניתי יום בעבודה ואני צריכה לעבוד ימי שישי.. אוף!
הלא נורא: המכשפה הגיעה, זו פעם ראשונה שאני מקבלת מחזור טבעי אחרי המון שנים עם גלולות ולצד אכזבה קלה (באמת קלה) שמחתי לראות שהגוף שלי עובד בעצמו.. (טפו טפו טפו)...
גם אני רוצה
18/10/12 17:20
163צפיות
הטוב שסוף סוף אחרי מלא זמן יצא לי ללכת עם חברה לאכול קרפצ'יו טעים ולהסתובב קצת בקניון, הייתי חייבת את זה לגמרי כי אני עובדת מהבית ובקושי יוצא לי לצאת, אז בשבילי זאת כבר חגיגה.

הרע שאמא שלי מרגישה לא טוב כבר כמה שבועות ולמרות שאני יודעת שהיא הכי דרמה קווין שיש עדיין זה מלחיץ אותי השטויות שהיא מדברת.

הלא נורא זה שהחודש ממש לא הצלחתי להבין מתי היה הביוץ שלי (היה לי ממש בלבול עם ההפרשות) ועכשיו אני מחכה לראות מה יהיה.
מצטרפת לשרשור הזה בפעם הראשונה
18/10/12 19:20
167צפיות
ברשותכן אני אכתוב בסדר שונה

הרע- מחזור טבעי ראשון לאחר גלולות והמכשפה הגיעה במלוא עוצמתה..לרגע היה בא לי לקחת גלולות במקום אדוויל מרוב כאבים. השלב הלוטאלי היה קצר בפעם הקודמת וזה מפחיד אותי.. אני מקווה שזה בגלל שלוקח לגוף זמן לחזור לעצמו

הלא נורא- לפחות אני יודעת שהגוף שלי חזר לתפקד לאחר סיום הגלולות. וחוצמזה יש המון עומס בעבודה וזה מעביר לי את הימים וההמתנה בצורה מהירה!

הטוב- בגלל שהמכשפה הגיעה השבוע אני מפצה את עצמי עכשיו בסושי ולמברוסקו!!!

סופ"ש מקסים לכולן ורק בשורות טובות!!!
מסכמת שבוע
18/10/12 20:29
131צפיות
הטוב- קיבלתי מחמאה מאחד מהאנשים שיוצא לי לעבוד איתם במשותף. הוא עובד בחברה אחרת ואמר לי שממש כיף לו לעבוד איתי ואפילו אמר שסיפר את זה למנהל של המנהל שלי - סמנכ"ל אגף אצלנו.

הרע- המכשפה כנראה תדפוק בדלק מחר. היום היא כבר נתנה "יופי" של פרומו.

הלא נורא - לפחות היא מגיעה בול בזמן. שבועיים אחרי הביוץ.

סופ"ש נעים לכולן!!
טוב, אז ככה:
18/10/12 22:35
123צפיות
הטוב- שסוף סוף הותרו לי הספקות ואחרי איחור במחזור ו2 בדיקות ביתיות שליליות ובדיקת דם שלילית המכשפה היום הראתה את עצמה ופתרה את כל התהיות. אבל כמובן שיש גם רע- בכיתי הרבה היום כשנגמרו התקוות. נמאס לי לחכות ולנסות ולקוות. אני כל כך רוצה את זה!!!!
הלא נורא- נו, באמת! יש חודש חדש ואני הולכת לנסות הפעם להעביר אותו בכיף, בלי מתח מיותר ובלי בדיקות מיותרות לפני איחור של 4 ימים לפחות. (נראה אותי....)
גמני, פעם ראשונה בשרשור
19/10/12 07:40
115צפיות
הרע: הדימום המפתיע, המתסכל ומלחיץ שהגופיעהאתמול בלי הזמנה וקצת שיבש לי את החיים
הטוב: אני כותבת את הפוסט הזה מול נוף מ-ה-מ-ם שמאוד משפר את מצב הרוח
הלא נורא: מתחילה מחזור נוסף שבועיים מוקדם מהצפוי
אצלי השבוע..
19/10/12 08:13
160צפיות
עבר ממש סבבה ב"ה, לא נצפו תקלות מיוחדות
אז הטוב שב"ה עוד שבוע של יואבים  עבר! וזה אומר
שיש לפנינו עוד קצת פחות משבוע למרוט שערות ולפנטז
תחושות...
וגם יש אורחים השבת אז בכלל מעולה!
ועוד יותר טוב שמצאתי מדקרת סופסופ ואני מתחילה
איתה בשבוע הבא בעז"ה!

רע לא קיים אצלי בתודעה בכלל ב"ה
.
הלא נורא- הרגשות מגעילות  של בחילות וכאבי בטן,ולא
יכולה להכניס משהו לפה בכלל
מקווה שזה לא פסיכוסמטי....
שיהיה לכולנו שבוע נפלא עם הרבה בשורות טובות בעז"ה♥
אוףףףףףףףף!!
19/10/12 10:29
137צפיות
המדקרת שלי ביטלה לי....יש לה בעיה טכנית בבקרים והיא
יכולה רק ערב....ובשבילי זו בעיה
אין ברירה,אני אחכה לראות מה מתפתח השבוע ואם
המנקה תגיע אני אנסה לסדר ערב פנוי.
איזה באסההההה.........
מצטרפת
19/10/12 12:47
341צפיות
הטוב- פסים היום בבוקר!! האדרנלין שלי בשמיים, אבל מנסה (ולא ממש מצליחה, מודה) להשאר בפרופיל רגשי נמוך עד הבטא בשבוע הבא.
הרע- אין ושלא יהיה...
הלא נורא- יום ראשון מתחיל סמסטר שמביא איתו קורסים שאני לוקחת, קורסים שאני מתרגלת והרבה הרבה עבודה...

חודש מנצח לכולן פה!!
נועה!! מזל טוב!!!
19/10/12 18:26
168צפיות
ראיתי למעלה ולא עניתי שם כי זה שרשור עדכונים, אבל זה כ"כ מרגש! דוקא בחודש הזה! פשוט מדהים!!

מאחלת לך המשך קל ותקין! הבטא תהיה בסדר כי אני אמרתי!!
תודה יש לי מהממת!
19/10/12 22:47
148צפיות
את מצטרפת אלי עוד כמה ימים כן?!?....
אמן ואמן לכל איחול שלך, את בחורה מקסימה
תודה!
מזל טוב נועה
20/10/12 08:54
92צפיות
הריון שלישי או שאני טועה? בכל מקרה מאחלת לך הריון תקין ומדהים ושתצאו בע"ה בידיים מלאות

יפיתוש
נכון, תודה רבה!!
20/10/12 09:11
79צפיות
ואת מצטרפת החודש כן!?!
וואו מזל טוב
20/10/12 09:16
81צפיות
איזה כיף 2 הנועות בהריון....!!!!!
תודה תודה מוואה!
20/10/12 12:18
74צפיות
קדימה סטימפי להצטרף! ושיהיה חודש מנצח שיביא איתו !!
מהפה שלך לאלוהים...הלוואי
20/10/12 17:14
57צפיות
מקווה להצטרף בקרוב....בינתיים אין סימנים למכשפה....טפו טפו טפו
º
מזל טוב נועה!!! מאחלת לך בטא מהממת !!!!
20/10/12 09:29
44צפיות
תודה ססיליה!!
20/10/12 12:19
54צפיות
555 - לדופק מהמם לשתינו בקרוב אמן!!!
איזה כיף לשמוע!!!
20/10/12 10:19
50צפיות
עקבתי אחרי העדכונים שלך וממש משמח אותי לשמוע שהפסים הגיעו!
שיהיה בשעה טובה ומחכה לשמוע על בטא תקינה
תודה מתוקה!
20/10/12 12:20
44צפיות
לחודש מנצח גם לך !
לא יודעת אם הספקת לקרוא את ההודעה שכתבתי
20/10/12 21:50
106צפיות
לך אתמול בבוקר בשרשור ספירת מלאי....אז בכל זאת:     מלאאאאאא מלא מזל טוב!!! היתה לי הרגשה טובה בקשר אלוך עוד כשכתבת על הדימום המוזר... ;)   מאחלת לך בע״ה בטא מוצלחת ומרגיעה ואוטוטו דופק חמוד ומרגש ;)))
אלפי תודות יעל!!
22/10/12 12:56
22צפיות
את מצטרפת אלי החודש כן?? הפעם ל 9 חודשים
נועה- מזל טוב!!!!! בקרוב אצל כולנו!
21/10/12 09:21
43צפיות
איזה אושר! אחרי כל הקיטורים על בן הזוג שעזב... זה היה החודש המנצח!!! שמחה נורא בשבילך!
º
תודה, מוואה!
22/10/12 12:59
8צפיות
מזל טוב נועה!
24צפיות
לא הייתי פה כמה ימים אז לא ראיתי.
איזה כיף !!!
עכשיו אני רואה שההודעה שלי נעלמה..
21/10/12 14:41
38צפיות
נועהל'ה מזל טוב יקרה והמשך תקין ושלם בעז"ה!
♥♥
וואו איזזזזה יופי
21/10/12 18:15
18צפיות
מזל טוב
איזו בשורה משמחת...

שיהיה ארוך עגול ומלא בהנאה
בבקשה תגידו לי שיש עוד תקווה
19/10/12 13:20
298צפיות
חודש שני של ניסיונות.
החודש קניתי ערכת ביוץ, שהראתה ביוץ קצת מאוחר ביו"מ 18. בד"כ יש גם הפרשות, אך החודש משום מה לא היה.
בד"כ המחזור שלי סדיר 28-29 יום, מה שאומר שמחר או מחרתיים אני אמורה לקבל. מצד שני, הביוץ היה על פי הערכה לפני 9 ימים...
בכל אופן, לא יכולתי להתאפק וקניתי ערכת הריון של מקלון הזהב. לפני שעה עשיתי אותה עם התרגשות ומתח עצומים, והתוצאה יצאה שלילית.
אני לא מסוגלת להפסיק לחשוב על זה, כל כך עצוב לי
יש סיכוי שהערכה לא זיהתה ובכל זאת יש הריון?! אני לא מסוגלת לקבל שוב תשובה שלילית.
כדאי לך לחכות
19/10/12 13:47
140צפיות
אני לא מבינה הרבה בביוץ שמגיע מאוחר, אבל לפי מה שקראתי כאן בפורום לא מעט, שכדאי לחכות לפחות לאיחור בוסת, לפני שעושים בדיקה ביתית!
please don't be sad
חמודה, פשוט בדקת מוקדם מדי.
19/10/12 19:22
126צפיות
חכי לפחות עוד שלושה ימים ועדיף חמישה.
חבל להתאכזב סתם.
עונה
19/10/12 14:04
139צפיות
הטוב - חזרתי להתעמל בצורה מסודרת אחרי כל החגים וכל התירוצים שמצאתי לעצמי,

הרע - סבתא של בעלי נפטרה, ממש כמו אמא היא גידלה אותו

הלא נורא - יש מצב שהחודש אני יפספס את הביוץ, כי בעלי על הפנים, אני לא מלחיצה אותו כמובן , מקסימום עוד חודש

מצרפת...
19/10/12 18:52
113צפיות
הטוב- חזרנו משבוע מהמם בחו"ל, ניקינו את הראש היטב.לא חשבנו על הריון כמעט וזה בהחלט היה שבוע חופש מהכל.
הרע- ישנו בחו"ל אצל בן משפחה ולא בחדר לבד ולכן כמעט ולא היה מצב לקמפר, וזה היה שבוע של הביוץ. היו שני קימפורים יום לפני הפס בערכה וביום הפסבערכה וזהו...
ככה שחודש שביעי של ניסיונות כנראה אבוד גם.
הלא נורא- זה שאני חודעת מעכשיו שהחודש אין לו סיכוי עושה את היואבים הרבה יותר נעימים ובכלל בלי לחץ :)
גמאני רוצה
20/10/12 14:51
113צפיות
הטוב - סוף סוף נגמר החודש של ה-30 מאז הלוויה של חמי. אולי החודש נחזור לנסות???

הרע - אז בטוח שהחודש אני לא בהריון, רק יושבת ומחכה למכשפה כדי להתחיל חודש מחדש  

הלא נורא- .. כבר י"מ 20, בתקווה שהמחזור ישאר סדיר - אני אקבל עוד 8-9 ימים   
קצת באיחור אבל עונה, זהירות חפירה
21/10/12 10:53
143צפיות
הטוב - טיילתי במדבר בסופשבוע, היה לי כיף. מקווה שהמאמץ הגדול והחום לא פגעו בהשרשה (אני היום ביוא"ב 8).

הלא נורא - שבוע של חוסר עשיה ורק מחכה למחזור או לאיחור בסוף השבוע הקרוב.

הרע - מחלחלת בי ההכרה שכל עניין הזוגיות נדחק הצידה כל עוד הבחור ואני עובדים על ההריון. מזכירה שאנחנו לא זוג. אנחנו שוהים הרבה ביחד בימים של הקימפורים, ובגלל שסך הכל נחמד לנו אז פה ושם גם נפגשים בימים האחרים. לא רואה את עצמי יוצאת עם מישהו חדש עכשיו. לא ממש ברור לי איך בכלל לעשות את זה, אם בכלל הייתי מכירה מישהו. מרגישה גם שלא משדרת את מה שצריך מבחינת אנרגיות של זוגיות חדשה כרגע ולכן גם אין הרבה אינטרקציות פוטנציאליות. די ברור לי שגם כשאהיה בהריון לא אתחיל לצאת עם מישהו חדש (מי צריך את התיק הזה?).
פחות מטריד אותי התקופה הזמנית (של נגיד שנה ומשהו הקרובות) שלא תהיה לי זוגיות, ויותר מטריד אותי שאני מרגישה שאני "מאבדת את זה", מאבדת את היכולת למצוא ולקיים זוגיות.
כל הסיבות שהובילו אותי להחליט להרות עם הבחור (אנחנו אקסים) בעצם לא השתנו (גם לא ציפיתי שישתנו) אבל מדאיג אותי שהן רק מתחזקות ומתבססות יותר ויותר (כמעט בת 40, רגילה להיות לבד).
ואני בחורה שב 10-15 שנים האחרונות היתה מאוד פעילה. יוצאת המון, מוצאת קשרים מאוד בקלות, מחזיקה מעמד תקופות ארוכות עם בני זוג.
אבל ב 2-3 שנים האחרונות זה השתנה. וזה קצת עושה לי עצוב.
אני מאחלת לך המון אושר!
21/10/12 11:23
76צפיות
ושמתישהו בהפתעה פתאום תגיעה לה זוגיות טובה כמו שמגיע לך!
º
תודה יש לי שם אחר - הלוואי !!
21/10/12 16:51
25צפיות
מצטרפת בפעם הראשונה
21/10/12 14:32
71צפיות
הטוב - זה היה שבוע של חזרה לשגרה אבל חזרתי באיזי לשגרה. היה לנו טיול מהעבודה והיה טיול מדהים וכיפי.
הרע - התחילו ההכתמות של לפני מחזור ואני קצת בדיכי מזה, אני כל כך רוצה להצליח להיכנס להריון טבעי.
הלא נורא- חודש חדש של נסיונות אז התחלה חדשה של ציפיות
גם אני
21/10/12 16:56
44צפיות
הטוב - יש לנו המון פעילויות ועיסוקים בזמן האחרון, ככה שכל עניין הספירות והחישובים קצת נדחק, אז היו"מים והיוא"בים עוברים הרבה יותר מהר.
הרע - חודש שלישי לניסיון, אבל חמישי למדידות. בחודשיים האחרונים כל פעם הייתי בטוחה שזה הצליח וכמובן שבסוף הגיעה המכשפה. לפי המדידות יש לי שלב לוטאלי קצר (9-11 יום) ואני קצת חוששת שזאת בעיה אמיתית ושזה יקשה על הכניסה להריון, מצד שני אני מנסה לשכנע את עצמי שהחששות נובעים בעיקר מהעיסוק התמידי, ושבחודש שלישי לנסיונות עוד אין מה לרוץ לבדיקות, אבל מבאס לי...
הלא נורא - כבר כמעט חודש שלא היה לי סופ"ש בבית ואני מתה לקצת מנוחה, אבל מצד שני עשיתי הרבה דברים כיפיים בסופ"שים האלו מחוץ לבית, אז המנוחה תחכה.
º
לסופ"ש 18.10
18/10/12 14:06
16צפיות
סקר- איך המחזור שלך מתחיל?
17/10/12 19:06
185צפיות
בגלל שאני מכירה רק את הגוש שלי
מעניין אותי לדעת איך זה אצל אחרות?
יש הכתמות? כמה ימים לפני יש הכתמות? רעב? התנפחות?

אני יודעת שכולן מתעסקות פה באיך לא לקבל מחזור, אבל זה החודש הראשון שאני מנסה ואני בטוחה שהגוף שלי השתנה מהלידה אז מבחינתי זה כמו לקבל מחזור פעם ראשונה
אז, מה הסימנים שלכן?
בשבילי פעם ראשונה אחרי שנות גלולות :)
17/10/12 19:34
164צפיות
התחיל לי בשני בערב, התחיל דימום טרי וללא הכתמות. אתמול כבר הייתה כמות גדולה יותר והיום קצת פחות..
להפתעתי לא כואב לי כמו שחשבתי שיכאב לי אחרי הגלולות (טפו טפו טפו)..
אצלי יש סימן מוזר - כאבי גב תחתון
17/10/12 20:06
162צפיות
זה הסימן העיקרי שלי לוסת בפתח. הם מופיעים בד"כ יום לפני או כמה שעות לפני הוסת.
גם לפעמים קצת כאבי ראש וקצת כאבי בטן, אבל קלים. לא משהו כמו כאבי המחזור שהרבה נשים מתארות.

וכמובן - ירידת חום....
לא מוזר בכלל..גם אצלי זה ככה..
18/10/12 09:20
155צפיות
וממש ביום הראשון זה הרגשה כאילו תקעו לי מקל של מטאטא בישבן (וסליחה על הציוריות...)
חחחחח....מצטערת אבל קרעת אותי מצחוק!!!
18/10/12 09:46
117צפיות
ואני עדין מנסה להבין מה ההרגשה הזו בדיוק....
עדיף שלא תנסי..
18/10/12 10:26
96צפיות
זה בדיוק בדיוק איך שזה נשמע...
º
לא נעים זה בטוח
18/10/12 11:42
32צפיות
האמת שאני מבינה למה את מתכוונת
19/10/12 11:38
50צפיות
גם אצלי זה ככה
אצלי יש הכתמות
17/10/12 20:13
135צפיות
שמתחילות יום וחצי-יומיים לפני המחזור.
היום הראשון של ההכתמות הוא תמיד יוא"ב 14 אצלי (מתקתק כמו שעון!) כך שזה סוג של חוסך לי המתנה לאיחור כדי לדעת שלא נקלטתי...

מעבר לזה- קצת נפיחות בחזה, ובעיקר בבטן. באופן כללי, מרגישה שיש לי כרס קטנה לפני שאני מקבלת
אצלי - אין הכתמות. יש כאבים בכתף ימין
17/10/12 20:24
117צפיות
שמתחילים בלילה לפני (ובבוקר מקבלת את המכשפה במלוא תפארתה...)
אצלי
17/10/12 20:38
106צפיות
הכתמות יומיים לפני, כאב גב תחתון מציק כזה, נפיחות בבטן ותחושת גועל כללית וכמובן ירידה בטמפ.
אחכ מגיעים כאבי מחזור עם הדימום עצמו.. FUN
הכתמות כמעט שחורות
17/10/12 22:11
115צפיות
שהן בעצם דם מחומצן. בחצי יום שאח"כ הן מתפתחות לדם טרי, דימום די חזק וגם מורגש בעל ריח אופייני של דם (ריח מתכתי כזה). יומיים חזקים ואח"כ יומיים חלשים שהופכים להכתמות כהות שמתבהרות וכעבור 5-6 ימים נעלמות.
ולפעמים מתחיל בהכתמות בהירות ולעיתים נדירות יותר דימום טרי ישר על ההתחלה. בקיצור כל מכשפה והמטאטא שלה...
אצלי
17/10/12 23:18
86צפיות
יש דחף מטורף למתוק יום קודם!!
ביום הראשון כאבים נוראיים בבטן התחתונה...
אני זוכרת שהייתי נערה הייתי כ"כ סובלת ואפילו מקיאה מרוב כאבים...
לפעמים אני גם עצבנית וחסרת סבלנות....
וכמובן ירידת חום השחר...
אצלי יש חודשים..
18/10/12 00:21
112צפיות
שממש עם קבלת המחזור אני מרגישה התכווצויות ברחם
ומיד דימום. ויש חודשים שאפילו לילה קודם אני מרגישה
התכווצויות והשריר בשוק ובירך נתפס לי....מעצבן!!!
חוצמזה אין לי הכתמות לפני.
עוד סימן שמופיע אצלי בד"כ...הכאב  בחזה יורד עד שנפסק
לגמרי( מאחר הביוץ החזה שלי רגיש וכואב!!).
אצלי כאבי בטן חזקים כמה שעות לפני
18/10/12 08:49
97צפיות
וזהו בדרך כלל. לעיתים נדירות יש הכתמות עם הכאבים.
רק לי אין סימנים
18/10/12 11:39
100צפיות
היא מגיעה בלי שום הכנה מוקדמת...
אצלי
19/10/12 14:07
49צפיות
כאבי בטן תחתונה , ממש כואב אני לוקחת 2 כדורי אדוויל
לעיתים גם כאבי ראש

אני עצבנית ובולסת , יש חודשים שאני מצילחה בכל זאת עם עבודה קשה לשמור על האוכל
שאלה בנוגע לבעלים בכל התהליך הזה
19/10/12 00:53
168צפיות
אני קוראת פה שהמון בנות לא משתפות את הבעל בביוץ ובכל התהליך, כמה מכן לא משתפות?
אני אישית משתפת וחולקת איתו את כל הפרטים מהגדול ועד הקטנטן, כולל הביאוסים והדברים הפחות אסתטיים ופתאום אני מתחילה לדאוג שאולי זה לא טוב?  כאילו אין לי מספיק לחץ עם הרצון העז להרות עכשיו התחלתי לדאוג גם לזוגיות...
אני חושבת שזה תלוי בבן זוג
19/10/12 07:56
113צפיות
יש כאלה שזה מלחיץ אותם ויש כאלה שיקחו בקלילות. אני אישית לא שיתפתי כי אני לא רוצה שהסקס יהפוך למכני
אולי תשאלי אותו על זה?
19/10/12 08:18
100צפיות
מאוד תלוי בו,איך הוא מקבל את העניין? עד כמה הוא
רוצה להיות מעורב?
בעלי למשל מעורב רק כשהמנקה מגיעה...אז הוא נזכר
לשאול מה קורה ואיזה טיפול עושים החודש..
חוצמזה הרצון הגדול הוא שלי,שלו די פחות.
ולעומת זאת יש בעלים שמאוד מעורבים,אפילו כאלה
ששואלים כאן שאלה מדי פעם.
אז תפסו את הבחור לשיחה ותשאלי אותו!
בהצלחה ובלי דאגות מיותרות
אני משתפת אותו בהכל.... כולל הכל.
19/10/12 08:55
103צפיות
ולמרות זאת - שום דבר לא נעשה על ״אוטומט״ בכל התהליך.... אבל כן יש דיבורים כמו ״תחשבי תינוק״... זה אפילו די משעשע אותנו...
רק בדברים ה"גדולים"
19/10/12 13:55
96צפיות
ברמה של "קיבלתי" או "יש דימום מוזר ולא קשור לכלום" (בעיקר כדי שלא יתחיל לפתח ציפיות שבלילה יקרה משהו...) ו"יש איחור, מחר בבוקר אני אבדוק" (מה שעדיין לא היה ובגלל אני לא בטוחה שאגיד את המשפט, אולי כי בא לי להפתיע)

אבל אני חושבת שבגדול, זה תלוי בבשלות של הבן זוג לילד ועד כמה הוא רוצה להיות מעורב. בעלי אמר לי ישירות לא לערב אותו יותר מידי בפרטים..
אני משתפת מתי הביוץ, וגם קצת מהביאוסים
19/10/12 14:08
79צפיות
הוא גם רואה עליי
שאלת וסת (תיאורים...) התחיל יו"מ 1?
19/10/12 14:04
98צפיות
היום בבוקר כמתי עם כאבים עמומים בבטן תחתונה, בניגוב היה דם ורדרד (מדולל). הסתובבתי חצי שעה, שוב היה רק בניגוב. שמתי טמפון ויצאתי לסידורים, אחרי 3 שעות חזרתי - כמות הדימום ממש קטנה ומאוד מדולל, וגם (סליחה על הגואל) לא מריח כמו דם, יש ריח לא נעים אבל לא של דם
אפשר להגיד שזה יו"מ 1?

נ.ב. אני 36 יום אחרי גרידה, מחכה למחזור ראשון.
יו"ם אחד זה רק אחרי דימום רציני
21/10/12 17:05
17צפיות
כל מיני דימומים והפרשות מזעריות לא נספרות, אלא אם כן המחזור שלך בד"כ מאוד מאוד דל.
טסטינג, טסטינג, אחת שתיים שלוש
20/10/12 17:29
80צפיות
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2218515/...

מבחנים מצחיקים להעברת היוא"בים ובכלל
מה הסיכויים?
20/10/12 18:59
79צפיות
היי
בדקתי במקלוני ביוץ דיגיטליים, וביום שני שעהר היה במיילי מחייך, כלומר הביוץ יה בין יום שלישי ליום רביעי....
עברו בין 9 ל- 10 ימים, ואין אףףף סימן!!! לא הפרשות, לא חזה נפוח, אולי רק כאבי מחזור שהיו קצת... ואני ממש מרגישה שהמחזור מגיעי אוטוטו...
מבאס!
עוד מוקדם..... לא להספיד!!! עד שהמכשפה לא כאן
20/10/12 21:54
38צפיות
(ומקווה שהיא לא תהיה!) - אי אפשר לדעת!!!!
תודה... אני דיי
20/10/12 22:05
42צפיות
בטוחה שהיא בדרך...
אני כבר מיואשת ועצובה.................
כולן מסביב בהריון, משפחה, חברות וגם סלבס!!!
טוב, יש דברים גרועים יותר... העיקר הבריאות....
º
וואי כמה שגיאות...
20/10/12 22:07
21צפיות
º
קיטורים ותמיכה לסופ"ש 18-10
18/10/12 08:14
36צפיות
איזה ייאוש
18/10/12 09:47
317צפיות
לפני בדיוק שבועיים המכשפה הגיעה ולא עזבה למשך שישה ימים! והיום פתאום שוב.
בא לי לבכות. הגיעה במלוא עוצמתה. עם גושים וסיבים ( לפני שבועיים היה רק דם אדום).
והכי גרוע - אנחנו נוסעים היום לסופ״ש בצימר.
הייתי בטוחה שבסוף שבוע הזה אני אכנס להריון, ומה קיבלתי?!
מה קורה לגוף שלי?!
לפני שבוע יעצה לי כאן מישהי לעבור דיקור כי השלב הלוטאלי שלי קצר מדי, אז מה קרה עכשיו?
לא הגעתי אפילו לשלב הלוטאלי.
דכאון. בא לי לבטל את הצימר ולהתחבא מתחת לשמיכה.
הנה באו הדמעות...
אאווווווףףףףףף

זהו.
אוי יקרה...
18/10/12 09:53
163צפיות
כמה שזה מבאס,אני כל כך מבינה אותך..
אני חושבת שחשוב מאוד לפנות לרופאת נשים ולעשות
בירור הורמונלי. יתכן ויש איזשהו שיבוש.
את אחרי גלולות??
מציעה שעם כל הקושי תסעי ותנסי להנות ממה שאפשר.
חבל לשנות תוכניות בגלל המצב הזה,עם כל הקושי שבכך.
אולי דווקא שינוי האווירה יעשה לך טוב יותר.
חודש מנצח מתוקה
º
תודה על העידוד
18/10/12 14:44
61צפיות
שאלה חשובה
18/10/12 14:51
214צפיות
יש משהו שאני ממש לא מבינה, אשמח אם למישהי יש תובנות.
אם לפני שבועיים דיממתי דם אדום טרי והדימום נמשך שישה ימים, איך הרירית הספיקה להתעבות מספיק כך שהיום אני שוב עם דימום מאסיבי הכולל גם קרישי דם וסיבים (סליחה על התיאור)?
תשעה ימים מסוף הדימום מספיקים כדי ליצור רירית מספיק עבה שתגרום לדימום כל-כך משמעותי?
הרי כשלוקחים גלולות והרירת נשארת דקיקה, הוסתות ממש קלות.
הסבר למישהי?
וסליחה על האורך...
אני לא יודעת להסביר, אבל זה ממש מוזר
18/10/12 22:21
157צפיות
שהגיע לך מחזור אחרי שבועיים. אני מציעה שתלכי להבדק במוקד נשים בהקדם, אפילו מחר, כדי להבין מה קורה. כדאי לעשות גם בדיקת דם של פרוגסטרון ואסטרדיול כדי להבין אם זו באמת וסת.
תודה יש לי שם אחר
19/10/12 07:34
101צפיות
אילו עוד דימומים יכולים להיות?
התחלתי לחשוב שאולי זה הריון מחוץ לרחם.
אתמול אחרי שהופיע הדימום, לקחתי איזו בדיקת הריון סינית שהיתה לי בבית ונדמה היה לי שאני רואה שם איזה קו חלוש ביותר, ספק אמיתי ספק יציר הדמיון שלי.
זה לא היה שתן ראשון אז לא התייחסתי. עכשיו אני בצימר ומתלבטת אם לקפוץ לעיר הקרובה לקנות ערכה יותר איכותית ולבדוק מחר.
בנוסף, הדימום הקודם שהיה לי לפני שבועיים היה שונה מוסת רגילה בזה שלא היו שם בכלל חתיכות רקמה. רק דם אדום בהיר. פתאום אני חושבת שאולי זו לא היתה מכשפה אלא משהו אחר ( לא בדקתי הריון כי הדימום הגיע בדיוק מתי ש FF ניבא..).
יכול להיות שבהריון חוץ רחמי יהיה הרבה דימום?
לא כואבת לי הבטן, אבל במהלך השבוע האחרון הרגשתי את הרחם (לא כאבים אלא פשוט תחושה שמזכירה את הימים שלפני מחזור).
ייאוש.
יש מצב שזה היה הריון...
19/10/12 07:49
143צפיות
אולי ההריון התחיל עם דימום,יש מצב כזה..
אבל כנראה שהוא לא החזיק וזה מה שמסביר
את הדימום עם הרקמות שאת מתארת.
חשוב בהחלט לבדוק בטא,או אפילו בביתית
אם תוכלי.
לגבי חוץ רחמי,זה לא מחייב,יתכן שהיה הריון
רגיל שנפסק.
מצטערת...
נראה לי שאת צודקת
19/10/12 10:05
81צפיות
בהנחה שהדימום לפני שבועיים לא היה וסת, אני אמורה להיות בשבוע 6 עכשיו.
כשהריון נופל בשבוע כזה, כמה זמן לוקח לבטא להתאפס?
מתי צריך ללכת לרופא? אחרי שנגמר הדימום?
אני לא ממש יודעת..
19/10/12 10:27
65צפיות
כדאי שתוכל לרופא כבר ביום ראשון אם אפשר. ובדיקת דם תעשי גם כן.
תלכי להבדק כבר ביום ראשון!
19/10/12 18:30
61צפיות
ותעשי בדיקה ביתית בשתן ראשון או בדיקת דם ביום ראשון על הבוקר. יש סיכוי שזה באמת הריון שמתחיל עם דימומים, או הריון שנופל. כדאי בכל מקרה להבין מה קורה ולא לחכות.
זה בדיוק מה שאעשה
19/10/12 19:20
46צפיות
קניתי בדיקה של יס אור נושמחכה למחר בבוקר.
מבטיחה לעדכן...
תודה לכולכן אתן מקסימות!!!
אני לא בטוחה איזו תשובה אני מעדיפה לקבל מחר.
תשובה שלילית להריון תלחיץ אותי כי אז לא ברור מה מקור הדימום.
תשובה חיובית תלחיץ אותי כי אז אני אדאג על ההריון, אם איבדתי אותו או לא.
בקיצור, מחר הפולניה שבי תחגוג.
עדכון
20/10/12 16:20
71צפיות
אז הריון זה לא, או כבר לא.
מחר על הבוקר לרופא ונראה איך ממשיכים משם.
מספיק ללכת לרופא נשים רגיל, נכון? לא צריך מומחה פריון.
חודש מנצח לכולן.
בהצלחה ולבשורות טובות מהר מהר
21/10/12 07:02
27צפיות
אני חושבת שבשלב ראשון רופא נשים ״רגיל״ זה מספיק. בהצלחה! תעדכני.
תודה נונה.
21/10/12 07:53
24צפיות
בדיוק הגעתי לרופא ( בלי תור) אז נראה לי שאצטרך להתייבש פה קצת עד שיכניסו אותי...
אוף מתוקה! אני ככ מבינה לליבך
19/10/12 02:09
65צפיות
תבכי ותתאבלי כמה שעות, ואחכ קומי ותחליטי שאת חושבת חיובי וממשיכה הלאה לביוץ הבא, ועד כמה שאפשר- אל תתבאסי!!! תסעי לצימר ותתפנקי עם בעלך במקלחות כיפיות, שינה טובה ורוגע מול הטבע. מגיע לך לנוח ולהתרענן וזה גם יעזור לך פיסית. כשתחזרו תלכי לבדיקות אבל אולי זה כי הפסקת גלולות? או שינויי אקלים? שינויי מצב נפשי או מתח? כי אלו גם דברים שמשבשים את הוסת.
תודה.
19/10/12 07:21
43צפיות
נסעתי לצימר וסאת באמת היתה החלטה נכונה.
אם הייתי נשארת בבית עם הילדים הייתי מרגישה יותר אומללה.
הפסקתי נובהרינג (זאת טבעת שמפרישה הורמונים, כמו גלולות) כבר בסוף יולי אבל באמת מאז המחזורים שלי משונים.
קצרים ( 21-24) ימים, אבל הפעם שברתי שיא.
אני אברר אם יש כאן מוקד נשים קרוב ואלך.
המון תודה על העידוד, זה עוזר! אני עדיין מבואסת אבל הרבה פחות מאתמול.
"כולן בהריון, ורק אני לא!"
19/10/12 05:50
261צפיות
האם המחשבה הזו עוברת לכן בראש לפחות פעם ביום?
אצלי במחלקה יש שתי בנות בהריון.
חברה טובה ילדה השבוע, עוד חברה בתחילת ההריון, ועוד זוג חברים הודיעו על ילד שלישי שבדרך.
אני פותחת YNET כדי לברוח קצת מהמציאות ורואה במדור רכילות, 3 כתבות אחת ליד השניה  "עדן הראל בהריון" , "ג'יזל בהריון" , "וקובי פרץ ואשתו מצפים לילד שני".
כשאני מנסה לנחם את עצמי בקניות אני הולכת בקניון ולאן שאני לא פונה גם רואה נשים בהריון.
חברים בפייסבוק מודיעים על ציפייה לילד / מודיעים על לידה.

ואני יכולה להמשיך מפה עוד ועוד...

יש לנו ילדה מדהימה, ואנחנו עובדים בעבודות טובות, אבל  התחושה שלי  פשוט לא טובה.
אז נכון שזה רק החודש השני לנסיונות שלנו (חודש שלא צלח - המכשפה הגיע היום), אבל אני רוצה כבר להגיע ליוא"ב 14 בחודש הבא עם ציפייה להשתין על מקלון , ולא ציפייה למכשפה שעושה לי פרומואים.
רוצה לשמוח, רוצה להצטרף לעדר ההריוניות שמקיף אותי מכל עבר....
º
ביג לייק
19/10/12 07:46
52צפיות
º
התודה נלחצה לי בטעות כשגללתי למטה באייפון...:
19/10/12 08:38
61צפיות
גם אני מרגישה ככה וזה נורא מתסכל... ואז אני
19/10/12 09:02
138צפיות
ישר מנסה לשנות את ההרגשה (ומצליחה!) כשאני אומרת לעצמי שאם זה קורה לכל העולם - זה יגיע גם אלינו. או כמו שבעלי אומר - כל מה שצריך זה סבלנות. יהיה לנו הריון בקרוב, שבסופו יהיה לנו תינוקי או תינוקת קטנים וחמודים... ו״עוד תראי - יהיו לנו הרבה ילדים...״ (זה השלב שאני אומרת לו להירגע)...   ואני באמת מאמינה שיום אחד ואפילו בקרוב - גם אנחנו סופסוף נתחיל הריון שגם יסתיים בזמן ולא לפני...
ואפילו די כייפית לי המחשבה שידברו במשפחה או
19/10/12 09:04
110צפיות
בעבודה ויגידו דברים כמו ״יעל ובעלה מחכים לילד... היא כבר בחודש רביעי...״ וכו׳ וכו׳....   אני רק מחכה שבאמת יהיה משהו כזה שיתן לאמא תירוץ לבשר בשורות טובות לכל הדודות ;)
זה ברור!
19/10/12 11:36
74צפיות
מצד אחד - אני יודעת שגם לנו זה יצליח בסוף, וגם אני נהנית לחשוב על איך אנחנו מודיעים לכולם. כבר היינו בזה פעם אחת.

מצד שני, למרות האופטימיות, כבר קראתי על כמה בנות שבהריון הראשון זה הלך להן די בקלות (אנחנו למשל הצלחנו בניסיון השלישי), ואז בהריון השני לקח להם כמה חודשים טובים. מפחדת להיות אחת מאלה...
מכירה...מנסה להתעודד מזה שאם כולן,אז גם אני
19/10/12 09:50
135צפיות

קיטור - ביוץ באיחור..........
19/10/12 00:01
154צפיות
היי בנות,

המחזור שלי סדיר בדרך כלל בין 25-26 הוא מגיע, בחודש האחרון הייתה לי הרגשה מוזרה כי הוא הקדים ביומיים והיה מוזר וארוך באופן מיוחד ויום אחרי שהוא נגמר התחלנו לקמפר עד כיומיים לפני שהייתי אמורה לבייץ (במטרה שתצא לנו בת).
רק מה, היה נדמה לי שהביוץ בכלל לא הגיע כי לא זיהיתי שום שינוי בהפרשות עד אתמול שהיה נראה לי שהן הגיעו ולפי הספירה שלי זה לא היה הגיוני כי אתמול הייתי 14 ימים אחרי מחזור, אז חשבתי שאולי זה הפרשות של אחרי הביוץ.

היום המשכתי לראות ולהרגיש את ההפרשות ובמקרה גם היה לי תור לרופא נשים, הוא עשה לי אולטרסאונד ואמר לי שלפי מה שהוא רואה אז הביוץ שלי הולך להתחיל או היום או גג מחרותיים ושזה חלון מצויין ללכת הביתה ולעבוד על זה עם בעלי.

יצאתי מהרופא קצת המומה כי כל מה שחישבתי החודש היה פשוט לא נכון (כנראה שהגוף שלי השתגע קצת מהרגע שהתחלנו לעבוד על הריון), מצד אחד התבעסתי שכל "העבודה" שעשינו עד עכשיו לא שווה כלום כי בפעם האחרונה עשינו את זה בין 13 ל-14 החודש ומצד שני היה חבל לי לפספס את הביוץ הזה אז הקשבתי לרופא והלכתי הביתה לבעלי לקמפר

מה שמרגיז זה שבגלל שאני כל כך רוצה בת אז אני מוותרת על הסיפוק המיני שלי (לפי מה שקראתי זה יכול להגדיל מאוד את הסיכוי) כבר חודשיים ולא הכי כיף לי בכל הסיפור הזה, כך שאני מאוד מקווה שהביוץ הזה יעבוד כמו שצריך כי לא כיף לי ככה!

אני חושבת שאולי היה לי הריון כימי ובגלל זה נהיה כל הבלאגן הזה או שהגוף שלי מבולבל כי הוא לא רגיל לקפמר כל כך הרבה ועוד בלי להינות באמת.

טוב פרקתי, אם יש לכן תובנות בנושא אז אני אשמח לשמוע

לילה טוב
º
אופס זה היה אמור להיות בשרשור קיטור
19/10/12 00:05
37צפיות
בבקשה תגידו לי שיש עוד תקווה
19/10/12 13:23
106צפיות
חודש שני של ניסיונות.
החודש קניתי ערכת ביוץ, שהראתה ביוץ קצת מאוחר ביו"מ 18. בד"כ יש גם הפרשות, אך החודש משום מה לא היה.
בד"כ המחזור שלי סדיר 28-29 יום, מה שאומר שמחר או מחרתיים אני אמורה לקבל. מצד שני, הביוץ היה על פי הערכה לפני 9 ימים...
בכל אופן, לא יכולתי להתאפק וקניתי ערכת הריון של מקלון הזהב. לפני שעה עשיתי אותה עם התרגשות ומתח עצומים, והתוצאה יצאה שלילית.
אני לא מסוגלת להפסיק לחשוב על זה, כל כך עצוב לי
יש סיכוי שהערכה לא זיהתה ובכל זאת יש הריון?! אני לא מסוגלת לקבל שוב תשובה שלילית.
לדעתי עשית בדיקה מוקדם מדי...
19/10/12 23:33
43צפיות
ובהחלט יש עוד סיכוי.
אני יכולה להגיד לך שאת ההריון עם הבן שלי שעוד מעט בן 3 גיליתי אחרי שבועיים וחצי איחור ועד אז עשיתי לפחות 3 בדיקות הריון שהראו לי שלילי ובבדיקה שהראתה הריון היה פס בקושי נראה לעין ועשיתי עוד אחת אחרי יומיים כדי להיות בטוחה וסוף סוף היה פס ברור. בסוף הפס היה כל כך ברור שאני שומרת את הבדיקה עד היום והיא ברורה לגמרי

לדעתי תמתיני לאיחור אמיתי, לפחות 14 יום אחרי הביוץ שזיהית ואז תעשי בדיקה נוספת, מחזיקה לך אצבעות.
התייעצות די ארוכה....
19/10/12 19:18
146צפיות
היי,
בשבוע שעבר כתבתי פה שיש לי חום גבוה, כאבים בחזה, פס מהטבור למטה וכו'..והכל נראו לי סימנים מבטיחים..כרגע הסימנים נעלמו ואני לא מרגישה שום דבר חריג.
הייתי אצל רופאת נשים ב 3.10 והיא ראתה זקיק 19.5*21.5...זה היה ביום רביעי לפני שבועיים...השאלה שלי אם זה אומר בהכרח שבגודל כזה של הזקיק היה ביוץ ב 3 או 4 לאוקטובר...? כי אם כן והשלב הלוטאלי 14 זה אומר שאני כבר אחרי יואב 14..והייתי אמורה לקבל..אבל אולי הלוטאלי התארך מחודשים קודמים והוא עכשיו יותר מ 14 ואני אמורה לקבל בקרוב? אוף איך אפשר לדעת אני מפחדת לעשות בדיקה ולהתאכזב בפעם המאה...
אשמח לכל דעה....תודה :)
לפי מיטב הבנתי
19/10/12 20:21
90צפיות
השלב הלוטאלי לא נוהג להשתנות, בניגוד לשלב הפליקולרי (מהיום הראשון למחזור ועד לביוץ) ולכן אם ידוע לך כבר שיש לך שלב לוטאלי של 14 יום סביר ביותר שגם החודש יהיה לך אותו משך שלב לוטאלי ולא ארוך יותר.
השאלה היא- האם באמת יש לך שלב לוטאלי של 14? האם כך נמצא במחזורים קודמים?

לגבי הביוץ- ממש לא אומר בהכרח שבכזה גודל של זקיק הביוץ היה באותו היום או אפילו למחרת. אני למשל מבייצת בזקיקים של 24 מ"מ ... יכול להיות שאכן בייצת ממש באותו יום ויכול להיות שגם אחרי יומיים-שלשה. בדיקות דם במקביל לא"ס יכולות לתת יותר אינדיקציה לגבי המועד של הביוץ... (או פשוט להמשיך להיבדק עד שכבר לא רואים זקיק/מופיע נוזל בדוגלס ואז גם ניתן פחות או יותר להבין)

כלומר, לפי הנתונים שמסרת לא בטוח שאת ביוא"ב 14... אני מציעה לך לחכות לפחות עוד יומיים-שלשה , אבל ברור לי שזה לא קל

בהצלחה!
תודה על התשובה
19/10/12 20:26
67צפיות
על פי הרופאה היא טענה שאני אמורה לבייץ באותו יום או יום יומיים אחרי מה שאומר שהמקסימום 14 יום עברו היום..חודש שעבר היה זיהוי של הביוץ ובאמת אחרי 14 יום הגיעה הוסת.. החודש עשיתי בדיקת דם ביום ה 29 למחזור והיה פרוגסטרון 34 מה שאומר שהייתי אחרי ביוץ.. אבל לא יודעת כמה אחרי..אוףףףףףף גם ככה היה ביוץ מאוחר וכבר 5 שבועות אני מחכה..
את צודקת
19/10/12 20:40
56צפיות
אם הביוץ היה יומיים אחרי אז היום את ביוא"ב 14. ואם הביוץ היה שלשה ימים אחרי אז מחר את ביוא"ב 14 (ואת אמורה **לא** לקבל)
כלומר, מחר בבוקר תוכלי לעשות בדיקה!

יש לך תחושות של לפני מחזור?
לא ממש..
19/10/12 20:43
62צפיות
אני כבר חושבת שאני מדמיינת כל מיני תחושות וכבר לא יודעת אם לקשר להריון או מחזור.. מה שגרם לי הפעם באמת לחשוב זה הפס בבטן..... וקצת כאב בחזה אבל זה היה לי כבר פעם והוביל למחזור...
הבנתי...
19/10/12 20:49
52צפיות
לא יודעת מה לומר לך. לפי מה שאת מתארת מחר יכול להיות אפילו יואב  16 (אם בייצת ביום של המעקב), וגם יוא"ב 13 (אם כי נמוך...). בכל מקרה, לדעתי אפשר יהיה לעשות בדיקה.
או להיות ממש גיבורה ולעשות כבר בטא בראשון, אם לא תקבלי עד אז
עדכון
20/10/12 08:26
189צפיות
אז היום בבוקר לא התאפקתי ועשיתי בדיקה..יצא פס חלש מאוד אבל נראה לעין בעיקר באור..גם בעלי ראה אותו אז לא דמיינתי..לא שמחה עדיין כי מפחדת להתאכזב מהריון כימי וכאלה.. מקווה שהכל יהיה תקין. מחר אלך לבדיקת דם.
בשעה טובה
20/10/12 08:51
72צפיות
מחזיקה לך אצבעות להריון תקין קסום ומושלם ושתצאו בידיים מלאות
יאאי!! איזה כיף!
20/10/12 13:10
53צפיות
הייתי במתח לשמוע מה יצא...

מזל טוב!
מאחלת לך המשך הריון קל ותקין.

ובהצלחה בבטא, תחשבי חיובי יהיה חיובי!
תודה רבה על התמיכה! :)
20/10/12 18:23
41צפיות
שוב, לא ממהרת לשמוח אבל מתפללת לטוב.. בקרוב אצלך!
אני שוב "בהריון"
20/10/12 11:37
222צפיות
ככה זה כבר חצי שנה לדעתי. בתקופת היוא"בים (המשוערת) הכל פשוט מתאים את עצמו להריון. בחילות, עצבנות, רגישות בחזה, או מה שמכונה אצלי "בהריון עד שיוכח אחרת".
כל תחושה ולו מעט חריגה היא עוד סימפטום. זה כ"כ פאטתי. אפילו אם בדיקת הריון יוצאת שלילית אני משכנעת את עצמי שפשוט בדקתי מוקדם מידי (מחזורים של בין 30 ל-40 יום וחוסר יכולת לאתר ביוץ מאפשרים לי את המשחק הזה).
כשהמכשפה מגיעה כרגיל אני ממש מופתעת! הרי איך זה ייתכן עם כל התחושות שהיו לי? ביום הראשון שזה עוד חלש, אני גם משכנעת את עצמי שזה לא המכשפה שבאמת הגיעה אלא דימום השתרשות. ממש עצוב...

בעלי צוחק עלי, ואומר שזה המנגנון הגנה הכי מטופש שהוא נתקל בו, ושככה אני רק מתאכזבת יותר. אבל מה אני יכולה לעשות? זה חזק ממני. כאילו הכמיהה להריון משתלטת על כל היגיון בריא.

אני גם נכנסת מעט יותר לפורום הזה והרבה יותר לפורום הריון ולידה, כי עצם הכניסה לפורום הזה היא מעין הודאה בעובדה שזה לא הולך.

אז שוב, עד שהמכשפה תגיע ותנפץ את הבועה שלי (מתישהו בין מחר לעוד שבוע) אני "בהריון".

פרקתי. מקווה להתחיל לכתוב פה יותר כי כנראה שזה מקומי...
גם בגוף שלי קורה משהו
21/10/12 11:34
56צפיות
מאז שאני מנסה להיקלט יש לי רגישות בחזה כמעט כל החודש, מה שלא היה לפני כן ועוד כל מיני תסמינים מוזרים..
למה זה קורה..?
זה קורה בגלל מודעות מוגברת שלנו לגוף
21/10/12 13:17
49צפיות
אנחנו כ"כ קשובות ומחפשות כל מיני סימנים ונמצאות במעקב כל הזמן, שאנחנו שמות לב לדברים קטנים שקודם לא בהכרח שמנו לב אליהם.

אצלי יש קטע מצחיק שאפשר לראות איך מחודש לחודש הגרף ב-FF מתארך ומקבל עוד ועוד שורות של הסימנים למטה (הריבועים הצבעוניים).
º
טיפולייט לסופ"ש 18-10
18/10/12 08:13
7צפיות
º
שרשורפואי לסופ"ש 18-10
18/10/12 08:12
22צפיות
הפסק טהרה לאחר גרידה - מי מבינה?
18/10/12 11:25
224צפיות
עברתי הפלה בגרידה לפני שבוע ביום חמישי
היום הדימום הפסיק
אני רוצה לעשות בדיקת הפסק טהרה
זה בסדר מבחינת החשש לזיהומים ו'התעסקות' עם המקום?   
עבר מספיק זמן או לחכות עוד?
מצטערת מאוד לשמוע...
18/10/12 11:35
116צפיות
לשאלתך,נשמע שאין בעיה כי הדימום נפסק.
השאלה האם גם פנימית הדימום נפסק?
לא אמרו לך שיש צורך בבדיקת רופא לאחר
הגרידה ?
מציעה שתשאלי רופא,או במכון פועה אפילו.
בשורות טובות בעז"ה.
עדיף להתייעץ עם רופא
18/10/12 12:30
75צפיות
ממה שאני יודעת כל התעסקות כירוגית עם הרחם חשופה חו"ח לזיהומים למינהם. אז ליתר ביטחון הייתי ממליצה להתייעץ עם רופא
רק בשורות טובות
לא מבינה איפה המחזור?
18/10/12 13:43
115צפיות
ווסת אחרונה של הגלולות הייתה ב 16/08, חודשיים אחרי עדיין אין כלום, אין מחזור
בדיקה ביתית מהיום יצאה שלילית
חשבתי שזיהיתי ביוץ ביום שישי (לפני שבועיים) אולי טעיתי, אולי אין לי כבר מושג

איך מתקדמים הלאה? נמאס לי לחכות למחזור! ללכת לרופא? יש מה לעשות בנידון?

גם בהריון הקודם, לקח למחזור חודשיים להגיע אחרי שהפסקתי עם הגלולות (אבל לפחות הגיע!!!), ואחרי זה הגיע אחרי חודש וחצי ורק אז נהיה סדיר ובאמת נכנסתי להריון

מיואשת לגמרי!!!!
אם את ממש מיואשת...
18/10/12 13:55
73צפיות
כדאי שתפני לרופאת הנשים שלך.
למרות שאם גם בהריון הקודם לקח חודשיים עדיף
שתמתיני עוד קצת במקום לקחת פרוברה שתגרום
להבאת המחזור.
אל תנסי לחפש ביוץ,רוב הסיכויים שהגוף עדיין
לא מאופס ולא בייץ עדיין.
בהצלחה
יוא"ב 16 ואין עדיין ווסת...
17/10/12 22:42
170צפיות
עשיתי בדיקת בטא היום ויצא קטן מ 5 (פה הל ברור)... החזה שלי כואב, אני לא מרגישה הכי טוב בבקרים, עשיתי ב4 ימים האחרונים בדיקות ביוץ בכל יום ובכל יום הפס של התוצאה התכהה יותר ויותר... אז מה זה אומר? שאני מבייצת פעמיים בחודש?
או שלא בייצת בפעם הראשונה
18/10/12 06:44
112צפיות
אולי כדאי שתבקשי מהרופא שלך בדיקת דם לפרוגסטרון LH וE2 שתראי איפה את נמצאת בתהליך המחזור
אם לפני ביוץ או אחריו
גם אני לא התאפקתי
18/10/12 07:31
167צפיות
ועשיתי שוב בדיקת הריון ביתית....ושוב שלילי....כבר י"מ 34 (2 ימי איחור) וכלום.....ובינתיים אין זכר למכשפה.....
נו מה יהיה?
סטימפי.... מתי היה הביוץ???
18/10/12 10:50
94צפיות
אני קיבלתי תשובה להריון בי"ם 43
ואני ממש מבינה שאת כבר לא יכולה לחכות... אבל כדאי לך לדעת מתי בייצתי כדי לדעת באמת אם את באיחור
זהו שאני לא כ"כ בטוחה
18/10/12 13:37
76צפיות
אני מזהה רק לפי הפרשות...אין לי כוח לבדיקות ביוץ ומדידות חום...זה סתם ילחיץ אותי יותר ואני גם ככה לחוצה.
אז נראה לי שהביוץ היה בי"מ 15 למרות שבדרך כלל הוא בי"מ 18 ואני מקבלת וסת כל 32 יום.
אבל גגם היה כרגיל בי"מ 18 היום כבר י"מ 34....זה לא נחשב איחור?
אוף אני מתחרפנת כבר כי אין הכתמות ושום סימני מכשפה.....
סטימפוש תלוי בלוטאלי שלך...
18/10/12 13:51
77צפיות
אם הוא 16 לדוג', אז ממחר איחור(בהנחה שהביוץ היה בימ 18).
אז כדאי לחכות עוד יום יומיים...
אולי גם האנטיביוטיקה גרמה לביוץ לאחר..
איך את מרגישה חוצמזה??♥
תשובה למאמי
18/10/12 13:57
84צפיות
בד"כ אני מקבלת בי"מ 32 והביוץ בי"מ 18 אז זה אומר שהלוטאלי שלי 14 לא?
באמת אני בלחץ בגלל האנטיביוטיקה (היום אני מסיימת אותה וסוף סוף מרגישה טוב אבל המתוקי שלי חולה כבר שבוע...) ולא בטוחה בכלל לגבי הביוץ החודש....מתי את ממליצה לעשות בדיקה שלישית?
באמת מוזר....
18/10/12 15:48
61צפיות
אלא אם הביוץ היה מאוחר יותר ואז הגיוני
שהבדיקות יצאו שליליות.
תנסי לחכות עד יום ראשון...
מקווה שתצליחי
תרגישו טוב נשמה♥
קפצתי למיון נשים היום
18/10/12 18:47
307צפיות
התעוררתי בבוקר היום ורציתי לקום מהמיטה ופשוט קפאתי, כאב לי בצד ימין בבטן התחתונה וראיתי כוכבים!!
אחרי זמן מה שאני לא מצליחה לזוז אמרתי לבעלי שיזמין אמבולנס כי אין לי מושג איך אני אצליח לראות רופא אחרת..
עברתי הזרעה ביום ראשון ודווקא לא היה גירוי יתר והשחלות היו בגודל סביר, אבל תיארתי לעצמי שיש קשר..
נבדקתי במיון נשים ומסתבר שהציסטות חוגגות ומכאיבות לי, למזלי זה כל הסיפור וגם לאט הכאב פחת ושוחררתי עם הוראה שאם יחמיר אז לחזור שוב!
עכשיו בבית עם כאב שחלות ובטן נפוחה, מקווה שזה סימן טוב לבאות כי זה אף פעם לא קרה לי..
שמייח
אוי!
18/10/12 20:43
93צפיות
מקווה שאת מרגישה יותר טוב... ועוד יותר מקווה שזה אומר שחדשות טובות בפתח

היה לך יותר מזקיק אחד בהזרעה? יש לך בדר"כ ציסטות? ייתכן שזה כאב יותר מהרגיל בגלל ריבוי זקיקים
אוי! ציסטות זה כואב...
18/10/12 22:13
111צפיות
בעיקר תשתי המון מים!! זה עוזר להן להספג יותר מהר. זה מה שהרופא שלי ייעץ לי עם הציסטות אחרי האיקקלומין, וזה באמת עזר.
תרגישי טוב!
19/10/12 06:45
42צפיות
אוי לא נעים.........
מקווה שאת מרגישה טוב יותר
אוי...תרגישי טוב יקרה♥
19/10/12 08:23
46צפיות
לי קרה מצב כזה בצום,אבל ברגע ששתיתי הכאב
נרגע. למחרת ראו ציסטה בא.ס.
אז אני מקווה שאת שותה המון המון המון,זה ומנוחה
כמובן,הכי חשובים בשבילך.
וחודש מוצלח כמובן
לא נשמע נעים בכלל :(( תרגישי טוב מהר בע״ה
19/10/12 08:56
46צפיות
שולחת לך חיבוק מכאן. שיהיה סופ״ש של מנוחה והתחזקות.
תודה מתוקות +שאלה
19/10/12 12:25
78צפיות
עכשיו הרבה יותר טוב, ישנתי מ-ל-א הלילה ואני נחה כמה שאפשר.
חייבת לשאול אולי תדעו, האם ציסטות גדולות כמו שיש לי(3) אומרות בהכרח שהשתחררו 3 ביציות החודש? או שאין קשר..
היו לי 2 זקיקים גדולים ב-US שלפני ההזרעה
סביר שכן, אבל לא מחייב
19/10/12 18:45
47צפיות
הרבה פעמים (בעיקר עם איקקלומין) זקיקים גדולים שמבייצים נסגרים בחזרה עם נוזל כלוא בפנים והופכים לציסטות (כואבות).
אבל זה לא בהכרח ואני חושבת שלעתים ציסטות נוצרות גם אחרת. לא בטוחה לגמרי.
בכל מקה אם ראו אצלך שני זקיקים גדולים (מעל 17) אז סביר ששניהם בייצו.
º
אויייש מקווה שאת מרגישה יותר טוב
19/10/12 14:11
25צפיות
ערכי פרוגסטרון
19/10/12 12:05
94צפיות
קיבלתי תוצאה של 23.4 פרוגסטרון ביום ה21 למחזור
האם זה אומר שבייצתי או לא ?
תודה
כן
19/10/12 12:51