לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, פיצית ו-cookii

º
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע
19/02/13 08:37
28צפיות
רגישות בחזה
18/02/13 16:37
163צפיות
היי, יש לי שאלה . שבוע שעבר עשיתי זריקות וביום שישי שבת עשיתי הזרעה.
יכול להיות שכואב לי החזה מהזריקות ? ( כעת אני לוקחת הורמונים וגינלים).
אין לי נסיון עם זריקות
18/02/13 17:21
64צפיות
אבל הורמונים יכולים להשפיע על תחושות כאלה...
כן.... גם בגלל האוביטרל
18/02/13 18:12
84צפיות
וגם בגלל התמיכה.
התמיכה הואגינלית מעלה את רמות הפרגסטרון
ורמה גבוה של פורגסטרון עושות כאבים בחזה....

בקשה מנהלתית....
את פותחת הודעה על כל שאלה...
נסי לכתוב שאלה תחת הנושאים שכבר פתוחים...
"מבייצות ביחד"
או "קיטורים ותמיכה"

תודה אבה על ההתחשבות
או קיי
18/02/13 20:45
50צפיות
לא קיבלתי אורביטל , קיבלתי דאפמיל ( משהו כזה)
º
קיבלת דקאפפטיל....
18/02/13 21:22
28צפיות
נכון
18/02/13 22:35
41צפיות
גם זה עושה רגישות בחזה ? מתי זה עובר?
כן גם זה עושה...
19/02/13 06:56
35צפיות
זה עובר עד שיש הריון או שמגיע מחזור
לעיתים גם לפני נעלמים
אז החודש אני צריכה
19/02/13 08:34
42צפיות
לצפות שיפסיקו הכאבים בחזה וכך אדע שאני בהריון ??? כי בדרך כלל כשהחזה כואב לי זה סימן להריון.
ממש לא מחייב
19/02/13 08:35
36צפיות
ייתכן כאבים עם ההריון וייתכן גם שיפסיק וגם יהיה הריון.....
הכל יכול להיות
מתי את מציעה לי לבדוק
19/02/13 08:55
38צפיות
עשיתי הזרעה בשישי שבת
14 יום מההזרעה....
19/02/13 09:21
39צפיות
יום שישי לא הקרוב.... הבא
כנראה שהחודש הלך, אבל היי לפחות יש התקדמות!
19/02/13 20:44
137צפיות
ובכן בכמה ימים האחרונים אני מריגשה כל מיני דברים מוזרים (יש לציין שאין לי בדרך כלל מחזור טבעי אז על אחד כמה וכמה אין לי תופעות של PMS אז אני פשוט לא יודעת איך זה) והיום הרגשתי משהו מוזר, לא יודעת איך להסביר, כבדות כזאת בבטן... בקיצור הלכתי לשירותים ולא היה כלום בניגוב, החלטתי לנסות להכניס טמפון - ופלא פלא כשהוצאתי אותו אחרי 2 שניות בלבד היתה שם הפרשה ורודה... כנראה שמחר -מחרתיים יהיה מחזור (אם בייצתי) אז יש התקדמות מבחינתי מטורפת... בכל מקרה קיבלתי הפנייה לבטא ואני הולכת מחר, ברור לי שהיא תהיה שלילית (4 בדיקות ביתיות שליליות :S) אבל ככה אהיה בטוחה... בנוסף מחר יהיו שבועיים מאז שהתחלתי לקחת כדורים לבלוטת התריס, ואם ב"ה התוצאות התאזנו ונהיו תקינות, אוכל להתחיל איקקלומין כבר במחזור הקרוב (שאולי יהיה ללא פרוברה!?).
נקווה לטוב :)
המשך ערב מדהים לכולכן!
איזה יופי!!
19/02/13 20:50
58צפיות
יאללה שיגיע מחזור לבד ותתחילי כדורים
מחזיקה לך אצבעות!!
עדכון
20/02/13 11:23
84צפיות
קיבלתי תשובות בטא - שלילי :)
מתחילים טיפולים ייאי :)
º
בהצלחה!!!
20/02/13 16:14
19צפיות
º
תודה!
20/02/13 19:17
14צפיות
ריהוט
18/02/13 22:14
80צפיות
ריהוט
º
חדשות בבית
17/02/13 10:39
39צפיות
נעים להכיר
15/02/13 18:11
267צפיות
שלום לכולכן ונעים מאוד. אני ליבלובית, בת 28 מאזור המרכז, יש לי בבית ילדה מקסימה בת 3 וכעת מנסים להרות בשנית...
יום שישי לפני שבוע ביצענו השבחה והזרעה ובשבת מוקדם בבוקר הרגשתי את הביוץ - כלומר נשאר עוד שבוע לתוצאות
בהריון הראשון לקח לנו כשנה וחצי וכעת אנו מנסים כבר מספר חודשים טבעי והחודש עם איקקלומין.
מה שמבאס אותי קצת הוא שבכל חודש, כשבוע לפני המחזור מגיעות הכתמות חומות של שבוע ואז מגיע המחזור.
היום התחילו כאלה גם אני יודעת שמוקדם להספיד אבל קשה לי להאמין שנקלטתי אחרי שראיתי את ההכתמות הבוקר...

בהצלחה לכל המנסות ובקרוב אצל כולן 2 פסים
עשית בדיקות הורמונליות?
15/02/13 21:24
129צפיות
הכתמות שבוע אחרי הביוץ יכולות להעיד על רמות פרוגסטרון נמוכות, מה שיכול להקשות על כניסה להריון (ואם זאת הבעיה האיקקולמין ממש לא יעזור לך) אבל קל מאוד לטיפול. בדיקת דם פשוטה כמה ימים אחרי הביוץ יכולה לבדוק את העניין.
שיהיה בהצלחה!
בדיקות הורמונליות
16/02/13 08:38
131צפיות
עשיתי רק ביום ה-3 למחזור ויצאו תקינות.. אחרי הביוץ לא עשיתי..
אבל הכי מעצבן שאמרתי לרופאה שלכל חודש יש לי הכתמות שבוע אחרי ביוץ ושתתן לי תמיכת פרוגסטרון והיא אמרה לי שאין צורך!
גם לי יש הרגשה שזה מה שמעכב לי את העניין...

אם אלך מחר בבוקר (יוא"ב 8) לבדיקת דם זה יעזור?
נראה לי שכן
16/02/13 10:55
103צפיות
אני עשיתי 7 ימים אחרי הביוץ וזה היה בסדר. אבל את צריכה בשביל זה הפניה לבדיקות דם.
למה נתנו לך איקקוקלמין? אם את מבייצץ סדיר יכול להיות שזאת בכלל לא הבעיה ותמיכת פרוגסטרון זה הרבה יותר פשוט ועד כמה שאני יודעת עם פחות סיכונים ותופעות לוואי.
איקקלומין
16/02/13 11:31
117צפיות
יש לי הפניה קבועה במחשב (בגלל המעקב זקיקים שאני עושה)
לגבי האיקקלומין, נתנו לי כי אני מנסה כבר הרבה זמן להיקלט ללא הצלחה והיא אמרה שזה יגדיל את הסיכוי.
יש לי מחזורים סדירים, כל 29 ימים בדרך כלל אבל עדיין לא הצלחתי להיקלט...

מעצבן אותי לחשוב שעברתי את החודש הזה עם כל הכדורים, זריקת אוביטרל והזרעה ובסוף זה לא יצליח כי חסר לי פרוגסטרון (שכמו שרשמתי קודם, אמרתי לרופאה שכדאי שתתן לי תמיכה והיא לא רצתה)

טוב מחר אלך בבוקר לבדיקת דם ואעדכן מאוחר יותר את התוצאות
נשמע לי שאת צריכה להחליף רופאה...
16/02/13 23:25
84צפיות
אני לא רוצה להלחיץ אבל איקק' נותנים לבנות שלא מבייצות כדי לגרום לביוץ, אם הביוצים שלך קבועים ולא יודעים מה הבעיה חבל סתם להזריק הורמונים שיש להם השפעות שונות ומשונות על הגוף.
אני יועדת שרופאים מאוד אוהבים לתת את הכדור הזה, כי גם לנשים שמבייצות כרגיל הוא מגדיל את מספר הביציות, ואז אפילו אם יש בעיה בזרע, ברגע שיש שתי ביציות הוא מגדיל את הסיכוי, אבל כדי להזהר עם מה שלוקחים - בסוף כל ההורמונים עלינו משפיעים עלינו ולאו דווקא לטובה.
אני מקווה שלא תצטרכי את זה והחודש תכסני להריון, אבל אם לא אני מאוד ממליצה:
- פרופיל הורמונלי אחרי ביוץ לבדיקת רמות פרוגסטרון.
- בדיקות זרע לבחור, כי לפעמים הבעיה בכלל אצלם.
- להחליף לרופאה שלא מחלקת הורמונים כאילו הם סוכריות.
- לנסות מעקבי ביוץ בצורה שנחוה לך, יש היום די הרבה דרכים לעשות את זה) וללמוד את הגוף כמו שצריך, לפעמים זה כל מה שצריך.
ושוב, אני מקווה מאוד שעוד שבוע כבר תגלי הריון יפה ולא תצטרכי לחשוב על זה יותר.
בהצלחה!
למה אקאקלומין?
17/02/13 11:36
61צפיות
אם את מבייצת סדיר הוא ממש מיותר אף יכול לשבש הורמונלית
את אצל רופא פוריות?

ברוכה הבאה לביתנו הקט
תודה, נחמד כאן מאוד (-:
17/02/13 17:57
42צפיות
ונעים...
בעבר הובחנתי כפוליציסטית וטופלתי באיקללומין וגם כך הצלחתי להיקלט אחרי שנה וחצי של נסיונות.. מאז הלידה המחזורים די סדירים אבל כבר חצי שנה לא נקלטתי אז ביקשתי שוב את האיקקלומין וההזרעה כדי להגדיל הסיכוי
תראי
16/02/13 11:23
106צפיות
לי גם יש כמעט כל מחזור הכתמות סביב שבוע מהביוץ ועשיתי פעמיים פרופיל הורמונלי מלא ויצא פרוגרסטרון תקין... אבל כן, כדאי שתעשי מחר בדיקת דם רק כדי לראות שבאמת לא נמוך...
תודה על התגובה
16/02/13 11:32
72צפיות
מחר אלך בבוקר לעשות את הבדיקת דם כדי להסיר את חוסר הוודאות סביב עניין הפרוגסטרון
פרופיל הורמונלי - יוא״ב 8
17/02/13 13:40
127צפיות
אסטרדיול 3846
Lh 4.6
פרוגסטרון 55.5
מעולה!!
17/02/13 14:07
79צפיות
ערכים מצויינים לשלב זה
מחזיקה לך אצבעות !!
תודה פיצית
17/02/13 17:52
33צפיות
יום חמישי אני עושה בטא
נשמע טוב מאוד
17/02/13 15:17
53צפיות
הלוואי וזה הריון
הלוואי!!!!
17/02/13 17:53
35צפיות
למרות ההכתמות אני עדיין לא מאבדת תקווה (הריון ראשון שלי גם התחיל בהכתמות)
מצוין..
17/02/13 18:04
24צפיות
עוד סיבה לשמוח
כי האסטרדיול והפרוג' ממש יפים חמסה חמסה
פרופיל הורמונלי - יוא״ב 8
17/02/13 13:40
70צפיות
אסטרדיול 3846
Lh 4.6
פרוגסטרון 55.5
מה קורה עם הביוץ שלי?
17/02/13 19:34
87צפיות
קודם כל נעים מאוד, הייתי פה לפני 3 שנים כשהריתי את ילדתי השניה (אני בניק אחר) ומרגישה שהגיע הזמן לחזור.
ועכשיו לבעיה/שאלה - הפסקתי לקחת גלולות לפני 4 חודשים והתחלתי למדוד חום השחר, ולעקוב אחרי שינויים בהפרשות. בחודש הראשון היה מחזור קצר שבטח היה בעקבות הגלולות, בחודשים השני והשלישי הביוץ הגיע ביום 17-18.
עכשיו אני ביום ה-20 ואני לא חושבת שבייצתי. ביום ה-16 היתה ירידה חדה, היו הפרשות רבות, והפרשה שמזכירה חלבון ביצה (סליחה על הפתיחות) וציפיתי שהחום יעלה ביום שאחרי וזה לא קרה. החום עדיין יחסית נמוך, עולה ויורד בימים האחרונים ואני מנסה להבין איפה הביוץ
מישהי יכולה לשער למה זה קורה? אולי המדחום לא טוב?

יכול להיות שהביוץ פשוט מתעכב
17/02/13 20:05
69צפיות
לפעמים הגוף מכין את עצמו לביוץ, וכל הסימנים קיימים (הפרשות ומיקום צוואר הרחם) אבל אז מכל מיני סיבות כמו לחץ, מחלה, פעילות ספורטיבית מאומצת, וכו' אין שחרור של ביצית. כל עוד את לא רואה עלייה ברורה בטמפרטורה שנמשכת לפחות 3 ימים, את לא יכולה להיות בטוחה שהיה ביוץ. זה לגמרי נורמלי שהביוץ יתעכב בכמה ימים, ואפילו כמה שבועות לפעמים. אבל כל עוד יש לך הפרשות פוריות, תמשיכו לקמפר במרץ!
לקמפר במרץ
18/02/13 16:25
50צפיות
אהבתי
חוץ מזה שעם ילד בוער מחום בימים האחרונים שישן איתנו, ובעל שהצטרף אליו אתמול, העברתי את עצמי לחדר אחר
חודש הבא
º
ותודה על התגובה
18/02/13 16:49
11צפיות
º
בכיף בהצלחה בחודש הבא
18/02/13 17:38
8צפיות
אחרי גלולות לוקח לגוף זמן להתאפס
18/02/13 08:30
38צפיות
אצלי לקח חצי שנה שכל פעם בייצתי בזמן אחר, וגם היום הביוץ זז ברמה של יומיים לכאן או לכן, אבל כבר הרבה פחות מקודם.
תמשיכי לעקוב ותהיה סבלנית, לחץ גורם לדחיית ביוץ.
תודה מה שיהיה יהיה
18/02/13 16:27
24צפיות
כמה שיקח יקח
דווקא בשני ההריונות האחרים נקלטתי יחסית מהר, מקווה שגם הפעם
חום השחר
17/02/13 15:39
126צפיות
היי בנות, אני חדשה כאן...ממש כיף לראות כמה עזרה יש כאן אחת לשניה :)
יש משהו שמטריד אותי מעט.. התחלתי לקחת גלולות לפני שבוע וחצי עם תחילת המחזור, והמחזור היה מוזר קצת, חשבתי שזה בגלל הגלולות, היו מצבי רוח לא נורמאלים(שגם זה חשבתי שבגלל הגלולות) אבל אני כבר חצי שנה מודדת חום השחר, וכל פעם שהייתי אמורה לקבל הוא צנח ל36.1-36.2 מעלות..בפעם הזו שקיבלתי הוא נשאר גבוה 36.7 וככה נשאר גם עד היום 13 יום לאחר מכן...גם זה בגלל הגלולות?!חח או שיש מקום לעשות בדיקת הריון?מישהי חוותה דבר כזה?

אני ובעלי מנסים להרות כבר שנה וקצת..ובעקבות ניתוח שאני אמורה לעבור הרופאה המליצה לקחת גלולות..
אני פשוט לא רוצה לעשות בדיקה סתם ולחוות אכזבה מחדש=/

סליחה על החפירה..חח:)
נראה לי שכדאי לך לבדוק
17/02/13 16:50
75צפיות
אם החום נשאר גבוה לאחר איחור זה סימן שיש הפרשת פרוגסטרון ואז החום עולה וזה סימן להריון...
מאחלת לך המון בהצלחה

סטימפי
פרוגסטרון מעלה את הטמפ'
17/02/13 16:53
89צפיות
אילו גלולות קיבלת?
אם זו גלולות-מיני, לדוגמא הסרזט, אז היא מכילה רק פרוגסטרון ואכן מעלה את הטמפ'.

אם זו גלולה משלובת, אסטרוגן ופרוגסטרון, יתכן שהיא גם מעלה אצלך את הטמפ'.

אם יש לך חשש, לכי לעשות בדיקת דם לבטא ותסיימי עם הסרטים.

בהצלחה!
הרמונט..
17/02/13 18:20
90צפיות
היא משולבת והרמות שלה יחסית נמוכות..העניין הוא שכבר ביום הראשון של המחזור בבוקר הטמפ' לא ירדה..את הגלולה לקחתי רק באותו יום בלילה...
לכי תעשי בטא!
17/02/13 18:29
75צפיות
חבל על תהפוכות הנפש.

רופא משפחה יכול לתת הפנייה.

אצלי החום לא יורד ביום-יומיים הראשונים של המחזור,  למרות שהם ימים 'כבדים' מבחינת דימום. למה? אין לי מושג.

רק בדיקת דם תתן תשובה.

בהצלחה!
עוד חדשה
18/02/13 11:52
89צפיות
בטא 2951.. מהיום בבוקר..
מה עושים עכשיו? האם קריטי לקבוע תור כמה שיותר מהר? תור בעוד שבועיים זה בעיה?
אפשר לשמוח כבר?
תור לרופא נשים התכוונתי
18/02/13 11:57
64צפיות
מה עושים עם פעילות גופנית? התחלתי לעשות לפני כחצי שנה.. אירובי ועוד... עכשיו לתקופת הבחינות זנחתי.. אפשר לחזור?
מה עוד אסור לעשות? אוכל? פעילות? משהו?
מזל טוב :)
18/02/13 12:04
69צפיות
לדעתי הפורום שמתאים לך הוא- הריון ולידה תמיכה
זה פורום של לפני הכניסה להריון ולא של הריוניות...
שיעבור בקלות
º
תודה
18/02/13 12:11
21צפיות
שלום לכולן! צריכה סדר בבלאגן :)
18/02/13 16:54
77צפיות
הפורום נראה נהדר ובדיוק מה שאני צריכה כרגע! אני בת 27, מתגוררת בחו"ל, כבר מזה זמן מה יש לי מספר ציסטות בשחלות  אבל לא מספיק כדי להגדיר אותי כפוליציסטית לפי הרופא. לדבריו, כדאי לנסות להיכנס להריון 3 חודשים לבד ואם לא מצליח אז לחזור אליו.
התחלנו לנסות להיכנס להריון וקניתי את מקלות הביוץ, אבל אני קצת מבולבלת. הביוץ שלי אמור להגיע ביום ה14 למחזור שזה היום, הערכה הראיתה שאין ביוץ ביומיים האחרונים ומבחינת הפרשות הן מימיות כאלה, לא משהו מוגזם. המחזור האחרון שלי היה ב-05.02 וקיימנו יחסי מין לא מוגנים ב-12.02, 14.02 וב-16. מאז ה-13.02 לקראת הערב אני סובלת מכאבי ראש שאינם חולפים עד שאני לוקחת כדורים, סחרחורות והרגשה מוזרה כזאת באופן כללי. יכול להיות שאני כבר אחרי הביוץ? יכול להיות שאני בהריון ואני מרגישה את הסימנים כ"כ מוקדם??? אני יודעת שזה הזוי אבל ההרגשה היא מאוד מוזרה, וכאבי הראש האלה נורא חשודים. בנוסף, לאור התאריכים האלה, מהו התאריך המוקדם ביותר לעשות בדיקה ביתית?

תודה!
אמממ
18/02/13 17:33
41צפיות
המחזור שלך סדיר בדרך כלל? הביוץ הוא ביום ה-14 אם המחזור שלך הוא כל 28 יום, במידה והוא יותר ארוך, הביוץ יכול להיות יותר מאוחר ...כדי לדעת יותר בוודאות מתי היה הביוץ כדאי גם למדוד חום ולראות אם יש עליה (החום עולה לאחר הביוץ ונשאר יחסית גבוה). לגבי סימנים מוקדמים, קשה לומר...לגבי מתי לבדוק , רצוי אחרי שיש איחור (במידה שהמחזור שלך סדיר).
המחזור שלי הוא כל 26 יום בממוצע
18/02/13 17:47
57צפיות
לפעמים 28, לפעמים 24-25. מדדתי חום בשלושות הימים האחרונים והיום המדחום הראה ירידה, אבל לא יודעת אם אפשר להסתמך על זה כי זה בסה"כ היום השלישי של המדידות חום :(
קשה להסתמך על זה
18/02/13 18:08
39צפיות
כי צריך למדוד כל החודש ולראות שינוי ברור בין התקופה שלפני הביוץ לתקופה שאחרי.....
נשמע לי שכאב הראש לא קשור לביוץ
18/02/13 18:11
31צפיות
אם אני לא טועה לפי מה שרשמת הביוץ אמור להיות בסביבות היום ה-12, למרות שזה גם לא מאה אחוז כי השלב הלוטאלי (השלב יןב הביוץ למחזור) יכול לנוע בין 10 ל16 יום, מה שאומר שכנראה או שבייצת ממש לא מזמן או שתבייצי בקרוב.
אני לא מכירה בנות שיש להן כאב ראש בזמן הביוץ, אז נראה לי שזה סתם צירוף מקרים, אבל אולי אצלך זה כן קשור.
הכי טוב שתמשיכי לקיים יחסי מין בימים הקרובים ואם יש לך כוח גם תמשיכי לעקוב אחרי חום השחר, ככה תהיה מכוסה בכל מקרה.
בהצלחה!
º
שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע
61תגובות
17/02/13 10:34
128צפיות

(המשך...)
º
קשקשת ברשת לתחילת שבוע
17/02/13 10:34
22צפיות
חוזרת לנסות שוב
16/02/13 19:38
292צפיות
אז לאחר שעברו 10 חודשים מאז הגרידה שעברתי ניסיתי שוב להרות ולא הצלחתי .
להגיד לכם שאני בודקת חום השחר - לא פשוט לא מתחברת לזה ולא מבינה בזה .
אני כל כך משתוקקת לעוד ילד שזה חזק ממני .
היום קראתי כתבה על הרב איפרגן המכונה אולטרסאונד שהצליח ל 15,000 תינוקות להיוולד כל מה שצריך לעשות זה לגשת אליו ולקבל ברכה ולחתום לו שאם יצא בן הוא רוצה להיות הסנדק - אני מוכנה לנסות הכל .
האם משהי שמעה עליו ? האם משהי יודעת מה הכתובת ואיך ניתן להגיע אליו ?
תודה לכולכם .
אני יודעת שזה לא הרנטגן מנתיבות...
16/02/13 21:16
177צפיות
הוא מאזור הקריות אם אני לא טועה.
תחפשי בגוגל,בטח משהו מוזכר שם.
שיהיו בשורות טובות אמן!!
º
איפרגן הוא לא מנהריה?
17/02/13 10:30
58צפיות
º
אופס התבלבלתי
17/02/13 10:31
48צפיות
זה ר' דוד אבוחצירא
17/02/13 15:00
82צפיות
צדיק גדול מאוד!!
כן, כן, מיד קלטתי שהתבלבלתי
17/02/13 15:33
68צפיות
תודה על התיקון
º
בכיף
17/02/13 15:40
25צפיות
הוא האח של הרטגן מנתיבות
17/02/13 10:38
107צפיות
הוא מקבל בקרית אתא
הייתה עליו לפני כמה שבועות כתבה בלאשה
הוא נותן ברכה וגם עושה מין דיל כזה
כפי שכתבת.....
אני גם מהקריות יש לי טלפון שלו אם תרצי
תחפשי אותו גם בפייסבוק
תחת השם : ‏האולטרסאונד הרב איפרגאן‏, ‏(הרב חיים עמרם איפרגאן)
אני ישמח לקבל
17/02/13 20:59
56צפיות
וישמח עוד יותר לא לקבל - ישנם כאבי בטן ותחושות מוזרות אבל אני כבר לא מפתחת ציפיות
פורום "יצורים יפהפיים" נפתח ב|תפוז|
14/02/13 18:07
46צפיות
איתן וייט פוגש את לינה דוקיין, תושבת חדשה בעיירה בה הוא מתגורר והאהבה פורחת|לב|
לינה מספרת לו על ההיסטוריה של משפחתה ועל הקללה משפחתית.  היא טוענת כי ביום הולדתה ה-16, עליה להחליט האם להצטרף לכוחות האור או כוחות החושך... |מכשפה|

|קדימה|לרגל צאת הסרט והגעת הספרים לישראל, אתם מוזמנים לפורום החדש של ההתמכרות הבאה שלכם - פורום יצורים יפהפיים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
יואב 12, בבוקר רשמתי שבדקתי בבוקר ויצא שלילי
17/02/13 13:36
130צפיות
עכשיו חזרתי מסידורים (עברו הרבה שעות) ויש פס דק דק שקוף שרואים אותו רק מול האור. בחיים לא ראיתי את זה גם לא אחרי יומיים. יכול להיות שזה פס מובנה של הבדיקה. מה אומרות? יש תקווה?
של איזה בדיקה?
17/02/13 14:10
106צפיות
מנסיון שלי של קליר בלו. מקלון הזהב, סהסוטוסט ומדיקה אחרי כמה שעות יוצא הקו של הבדיקה עצמה
רק בפרופשיונל פס לרוב זה פס אבל גם לא מחייב כלום....
ממליצה לך לבדוק שוב מחר עם שתן ראשון של בוקר
של פרמה מדיק
17/02/13 14:22
88צפיות
יש מצב ענק שאני מדמיינת את הפס...
כשכתבתי מדיקה
17/02/13 14:31
110צפיות
התכוונתי לפרמה מדיק
ולסנסו טסט משום מה בהודעה הקודמת יצא משובש
אכן הפס הזה לא פס של הריון....
תעשי חיפוש בפורום תחת השם הזה ותראי הרבה דיווחו על פס שאחרי 10 דקות לא היה הריון יותר.....
לי זה היה.... הייתי בטוחה שפס זה פס רצתי לבטא עוד באותו היום .... שלילי מוחץ

מצטערת בשבילך
מאחלת לך סבב הבא מוצלח........
נפתח פורום דיכאון ב|תפוז|
17/02/13 18:06
32צפיות
על פי מחקרים כל גבר רביעי וכל אישה עשירית בישראל סובלים מדיכאון.
אם אתם סובלים מדיכאון או קרובים של חולי דיכאון, ואתם מחפשים תמיכה ואוזן קשבת, פורום דיכאון נפתח במיוחד בשבילכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מעכב ביוץ - שאלות בנושא
17/02/13 14:52
222צפיות
שלום
אני כבר פעם שנייה פונה בפורום הזה עם השאלות שלי. עמכן הסליחה :)
אני ובעלי רוצים להתחיל לנסות להרות בפעם השלישית. וחשוב לנו שזה יהיה בן אחרי שתי בנות.
התחלתי בירורים בעניין ואני רוצה לעשות את ההשתדלות שלי. אז דיברתי עם כל מיני מומחים שלוקחים מגוון של סכומים על מעקבי ביוץ האולטרא סאונד...
בין השאר קניתי גם ערכת ביוץ (ביוצית) ורציתי לדעת מנסיון של המומחיות פה, עד כמה זה משנה? האם כדאי להסתמך על הערכת ביוץ בלבד, או שבאמת עדיף ללכת על מעקב זקיקים שיכול לקחת גם כמה חודשים ולעלות הרבה כסף...
ואיך יודעים עם הערכה מתי הביוץ? לא מתי אפשר להיכנס להריון, אלא ממש ביוץ?
וגם, איך מודדים חום שחר ומה הפרוצדורה?
אציין שהמחזור שלי, עד כמה שאני זוכרת, לא סדיר, ושני ההריונות הקודמים שלי קיבלו תאריך ווסת אחרונה מתוקן.
תודה!
אני יודעת שיש מישהי בפתח תקווה
17/02/13 15:03
164צפיות
שעושה מעקב זקיקים ומתמחה בתחום הזה.
לדעתי מעקב זקיקים עדיף מערכות ביוץ.
ערכת ביוץ לא מדייקת לגמרי,מעקב הרבה יותר.
גם אני מכירה אותה
17/02/13 15:07
130צפיות
קוראים לה זהבה, חברה שלי הלכה אליה ויש לה בת רביעית (אחרי 3 בנים)
לוקחת 1500 לפתוח תיק ועוד 1500 במקרה של הצלחה

בכל מקרה במידה ואת רוצה לנסות לבד אומרים להתנזר מסקס כמה ימים, כמה ימים ולשכב בדיוק ביום הביוץ
בכל מקרה כמובן שאין בטוח- זה מעלה את הסיכוי מ-50% ל-75%
(במקרה שלי זה עבד)
1,500 ???איזו הגזמה!
17/02/13 15:13
113צפיות
ואם מצליח בכלל...עוד 1,500 יפה לה..
אז אולי כדאי לנסות בדיקות ביוץ,או מעקב דרך
הקופה.
האמת שזאת ממש הגזמה
18/02/13 10:03
59צפיות
וזה גם ממש לא מדוייק. באמת שלא.
גם קשור למזון שאוכלים, לא רק לביוץ ובכלל אפשר לחשב את זה לבד ...
לדעתי לאף אחד אין שליטה על זה ולבזבז כאלה כמויות של כסף נראה לי ממש מוגזם.
עשית עוד משהו? דרך אגב זה יקר
17/02/13 15:14
104צפיות
מצאתי מישהי בירושלים שלוקחת 450 לכל מחזור. בלי קשר להצלחה.
התחלתי גם דיאטה ממוצרי חלב ועוד דברים.
לגבי הערכת ביוץ, אמרו לי שיומיים ראשונים שיוצא חיובי זה אומר שאת לפני ביוץ ורק אז לנסות.
בכל מקרה אתן ממליצות על מעקב?
מה לגבי שטיפות עם סודה לשתייה?
אני לא הייתי אצלה
17/02/13 15:25
75צפיות
וגם בלי שטיפות ודיאטות פשוט אני יודעת שאת הבן שלי עשינו ביום הביוץ אחרי שמספר ימים לא שכבנו :)
לגבי ערכות ביוץ יש פה בנות שיותר מבינות ממני.
בהצלחההה
תודה רבה :) אני הכי מאמינה שיום הביוץ
17/02/13 15:32
85צפיות
הוא החשוב, אבל לא אכפת לי כבר לנסות הכל...
אם מישהי יכולה לענות לי קצת על הערכות ביוץ אני אשמח.
מה אורך המחזורים שלך?
17/02/13 15:46
63צפיות
בעיקרון ביוץ מגיע כ11-16 יום לפני הווסת.
אם הווסת שלך מגיעה לדוגמה כל 30 יום,אז
את צריכה לבדוק מיומ 13-19.
ברגע שאת רואה שפס הבדיקה כהה מפה הבקרה
(שאמור להופיע תמיד) זה אומר שהביוץ מגיע תוך
12-24 שעות.
חשוב להמשיך לבדוק גם אחרי שהבדיקה חיובית
כדי לזהות את הביוץ במדויק.
ברגע שהבדיקה חוזרת להיות שלילית-יום הביוץ!

כיוון שאת ממש רוצה לדייק כדאי שתבדקי פעמיים
ביום מרגע שהבדיקה חיובית,כדי לתפוס את הביוץ.

אם יש לך שאלות,בשמחה.
וכמובן בהצלחה
תודה! מה לגבי חום שחר?
17/02/13 15:48
50צפיות
את מבינה בזה?
שיהיה לכולנו בהצלחה :)
לצערי אני לא מבינה בנושא...
17/02/13 16:01
50צפיות
תבקשי הסבר מהמומחיות
חום השחר לא יעזור לך
17/02/13 17:50
56צפיות
כי מגלים את הביוץ בדיעבד, אז לא תוכלי לדעת מה היום שבו את צריכה לעבוד בשביל בן. הכי טוב לך יהיה מה שמאמי הציעה שזה מקלוני ביוץ ואז כשיוצא חיובי לבדוק פעמיים ביום עד שנעלם הפס וזה היום שבו תצטרכו לקמפר.
את לא צריכה את יום הביוץ
18/02/13 10:06
57צפיות
את צריכה לקמפר לפני הביוץ ואז יש סיכוי יותר גדול שישארו יותר תאי זרע נקביים.
סליחה- התבלבלתי את רוצה בן אז את צריכה
18/02/13 10:07
62צפיות
את יום הביוץ.
כשאת רואה 2 פסים תקמפרי
דווקא אני אשמח לעוד בת
18/02/13 10:05
70צפיות
גם לי יש 2- נסיכות אחת אחת- חולה עליהן ואני מאד אשמח לקבל עוד אחת כזאת.
בנים, לעומת זאת, לא היו לי, אין לי מושג איך זה, אם יהיה בן אז גם בסדר- נחמד שיש מ2 המינים, אבל ממש לא חובה בשבילי.
בדיוק ביום הביוץ זה דווקא בן
18/02/13 10:01
84צפיות
כלומר מעלה את היכוי.
בת - צריך לקמפר לפני הביוץ.
אגב, יש לי 2 בנות והאמת? אני ממש אשמח לבת 3  ( גם בן יתקבל בברכה )
אני חולה על הבנות שלי
18/02/13 10:15
72צפיות
מהממות ומתוקות ולדעתי אין כמו בנות.
אבל אני נשואה לגבר מרוקאי... מה לעשות?
חוצמיזה לכל החברות שלי באופן מוזר יש בנות והרבה... אני מנסה לברוח משם... :)
אההההההה עכשיו הבנתי
18/02/13 10:49
65צפיות
כשהייתי בהריון שני היינו בטוחים שזה בן, לא יודעת למה ואז בסקירה ראו שזאת בת- הייתי קצת בשוק ומיד שמחתי. גם בעלי( למרות שהוא "ירד" עלי בצחוק שאני עושה רק בנות) וכמובן גם החברים "ירדו" עליו ברוח טובה.
עכשיו הוא טוען שהוא רוצה בת שלישית, לא יודעת אם להאמין לו, אולי הוא עושה הפוך על הפוך, לא יודעת
אני יודעת שאם היו לי 2 בנים בטוח הייתי רוצה בת שלישית- 100% -זה היה לי מאד מאד חשוב, אבל עכשיו? ממש לא אכפת לי- דווקא בת שלישית קוסם לי יותר- יהיה לה יותר מעניין ובן יהיה "אאוטסיידר" כי הוא הבן היחיד ויש לי המון בגדים בשבילה וכו....
אבל מצד שני יש מצב שאני מפסידה- אמהות לבנים אומרות לי שבנים זה הכי ובנים זה לאמא, ככה שמה שיבוא יבוא - העיקר שיהיה/תהיה בריא/ה- זה מה שהכי חשוב לי.
שיהיה המון בהצלחה
גם לנו היה אותו דבר
18/02/13 11:09
54צפיות
בהריון הראשון מאוד רצינו בת, נסיכה. ובשני התאכזבנו שיצא בת. למרות שהיום אני שמחה כי הן חברות טובות.
אבל ממש בא לי בן. בגלל הגיוון ובשביל שבעלי יירגע כבר :)
ממש תודה על  השיתוף. כולן פה ממש חמודות.
בהצלחה ענקית
כשל בבדיקת מקלון הזהב
18/02/13 14:52
109צפיות
לידיעתכן...
כתובות אינטרנט מצורפות:
זהירות חפירה (מעתיקה הודעה שכתבתי יותר למטה)
18/02/13 15:37
120צפיות
או שהראש שלי דפוק לגמרי ולא חשבתי נכון...ממה שזכור לי הערכת ביוץ היתה חיובית לי בסופשבוע שלפני שבועיים ...אז חשבתי שבסופשבוע האחרון אני אקבל מחזור....עכשיו ראיתי שכתבתי פה שראיתי שהחום עלה רק ביום חמישי שאחרי אבל שערתי שפשוט פספסתי כמה ימים (כי לא מדדתי חום כל יום) .
לפי החישוב ההוא , אם באמת החום עלה רק אז אז אני רק ביוא"ב 11..אבל מה הסיכוי שאני בהריון אם היינו יחד במוצאי שבת והחום עלה רק ביום חמישי???
חוץ מזה, החום עדיין גבוה , בדיקת ביוץ עדיין חיובית ויש לי תחושה פנימית ש"זה זה" (אם כי כל בדיקות ההריון שעשיתי עד עכשיו היו שליליות). משהו פה מוזר .......והסבלנות שלי עומדת במבחן פה......
יש סיכוי, אבל פשוט נמוך יחסית..
18/02/13 18:14
54צפיות
אומרים שהזרע יכול להחזיק עד חמישה ימים.

|אקשן|אתם מוזמנים לסרט "פארקר"
18/02/13 18:29
11צפיות
כשג'ניפר לופז וג'ייסון סטיית'ם משתפים פעולה, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בסרט עוצר נשימה!
אתם מוזמנים להקרנת גולשים של הסרט פארקר שתערך ב 27.2.
|קדימה|לכל הפרטים, מידע נוסף והרשמה:
https://www.facebook.com/tapuz.co.il/app_216924904...
º
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע
52תגובות
17/02/13 10:32
382צפיות

(המשך...)
º
מבייצות ביחד לתחילת שבוע
50תגובות
17/02/13 10:31
235צפיות

(המשך...)
ספירת מלאי 17.2.2013 לתחילת שבוע
17/02/13 10:22
30צפיות
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
17/02/13 10:28
70צפיות
מימי1981 ימ 3
פלפלונית8 ימ 4
galitma13 ימ 4
cookiii ימ 4
noya27 ימ 4
poopchik ימ 5
אניי24 ימ 10
לילוש 85 ימ 12
טטיה1 ימ 15
פלפלת ופלפלון ימ 15
s t i m p i  ימ 16
Dvach ימ 17
לילי11221 ימ 18
wedwed ימ 18
התותיה ימ 20
einat176 ימ 20
סתם אף אחד ימ 20
purefresh ימ 21
sonrisita ימ 23
mamy128 ימ 23
לולי 2009 ימ 26
orange star ימ 27
TIPTIP11 ימ 29
חלום מתוק27 ימ 32
timi24 ימ 34
ח ג י ת ה ימ 37
smurfi smurf ימ 37
lironme ימ 39
jeby ימ 40
YAFITUSH78 ימ 42
אמילי שביט י"מ 49
אירנושששש י"מ 50
מאמא מיקה ימ 51
º
ימ 5
18/02/13 23:07
4צפיות
אחרי הביוץ
17/02/13 10:28
83צפיות
מירי רוצה להרות יואב 7
רוצה ורוד יואב 8
lital242 יואב 8
ליבלובית13 יואב 8
תוכייה יואב 9
תותאדום יואב 12
אמור1 יואב 12
דרדסית 12 יואב 13
טינקרבלית10 יואב 13
º
יוא"ב 1
17/02/13 22:32
25צפיות
יוא"ב 1 (או 2?)
18/02/13 11:37
46צפיות
לא סגורה על זה.. אוביטרל ביום שישי בלילה, בשבת הרגשתי כאבי בטן כמו של ביוץ.. אז לא יודעת להגיד אם הביוץ היה בשבת או בראשון.

הזרעות אתמול והיום..

אם אוביטרל בשישי אז ביוץ בראשון
18/02/13 15:00
39צפיות
היום יואב 1....
הריון
19/02/13 09:00
41צפיות
בוקר טוב,

טוב היום אני ביוא"ב 10 לחוצה ממש, לא ישנה טוב  ולא מצליחה כ"כ לתפקד ממש רוצה שזה יהיה מאחוריי!!!
האם אפשרי לעשות בדיקת דם ביוא"ב 12 משמע עוד יומיים ? או עדיף להמתין?
בנוסף, בדקתי היום עם בדיקת ביוץ והיה פס שני חלש , יש סיכוי שהיא מזהה הריון?
נוווו.... אתן בהריון
17/02/13 10:29
157צפיות
מאוהבתתתת2 יואב 15
º
האמת שעוד לא בדקתי, כדאי לחכות לאיחור?
17/02/13 12:29
113צפיות
º
את כבר באיחור
17/02/13 14:08
74צפיות
º
אני אבדוק מחר בבוקר :)
17/02/13 14:29
70צפיות
הריוניות פברואר
97צפיות
גוש הורמונים בטא 3/2/13
פיץ25 ה"פ 8/2/13
shoshy80 בטא 12/2/13
בוטנבונבון ה"פ 12/2/13
º
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
24צפיות
º
יוא"ב 2
17/02/13 10:51
28צפיות
יוא"ב 2
18/02/13 10:51
25צפיות
מסתמכת על מקלוני הביוץ... לא בטוחה בכלל (זה הפעם הראשונה מזה 3 חודשים שהמקלון הראה 2 פסים, אך יומיים ברצף 2 הפסים חזקים באותה המידה, מקווה שזה זה)
º
יוא"ב1- 19.2.13
19/02/13 08:13
14צפיות
שימו הספירה לעדכונים בלבד
17/02/13 10:30
23צפיות
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא    
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

שקד במשקל 3.850
בת במשקל 3.200

24/3/2005
1/4/05

אנא הוסיפו את הקישור דרך הוספת קישורים בהודעה בתפוז כי בכל דרך אחרת זה לא עובד...

http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Com...

º
מעדכנת בטא 17.2.13
17/02/13 12:12
99צפיות
אמממ סורי על הבורות אבל
18/02/13 09:52
184צפיות
באיזה יוא"ב אפשר לעשות בדיקת הריון ביתית?
חובה לחכות לאיחור במחזור?
אני מוצאת את עצמי כל היום חושבת על זה....ואני יודעת שלפי המעקב זקיקים רוב הסיכויים שאני לא בהריון אבל שוב....הסקרנות...
מעדיפה לסיים עם זה וזהו.
בכלל הלוואי והייתי יכולה לא להתעסק בזה לכמה חודשים .
הלוואי וגם אני אצליח לא להתעסק בזה יותר
18/02/13 10:48
115צפיות
אין לי תשובה, אני לא ממש יודעת.
פשוט הזדהיתי איתך מאוד...
החל מיוא"ב 12-14 אפשר לבדוק
18/02/13 14:26
84צפיות
אבל זה גם תלוי אם אתן תחת השפעה של הורמונים, אז כדאי לבדוק אחרי יוא"ב 14
גם אני מזדהה אתך וכמוך-
18/02/13 20:50
55צפיות
כבר לא ודעת מה קורה.
אנחנו מקמפרים כשש חשק,
לפי "סנסו-טסט" בכלל לא הה ביוץ...(WTF?!?!?)
כבר שלושה מים יש ל בחילות לא מוסברות,
עיפות - גם, אבל זה לא נחשב כי ש לי "סיבה טובה" - עדיין קמה בללות לקטנה שלי...

אז...
מה נסגר איתי?!?!?!
º
יו"מ 3
18/02/13 16:30
21צפיות
ספירת מלאי 14.2.2013 לסופ"ש
14/02/13 09:39
39צפיות
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
14/02/13 09:39
70צפיות
noya27 ימ 1
אניי24 ימ 7
לילוש 85 ימ 9
טטיה1 ימ 12
פלפלת ופלפלון ימ 12
s t i m p i  ימ 13
Dvach ימ 14
לילי11221 ימ 15
wedwed ימ 15
התותיה ימ 17
einat176 ימ 17
סתם אף אחד ימ 17
purefresh ימ 18
sonrisita ימ 20
mamy128 ימ 20
לולי 2009 ימ 23
orange star ימ 24
TIPTIP11 ימ 26
מימי1981 ימ 27
חלום מתוק27 ימ 29
timi24 ימ 31
פלפלונית8 ימ 33
ח ג י ת ה ימ 34
smurfi smurf ימ 34
galitma13 ימ 35
lironme ימ 36
מירי רוצה להרות ימ 37
jeby ימ 37

YAFITUSH78 ימ 39
אמילי שביט י"מ 46
אירנושששש י"מ 47
מאמא מיקה ימ 48
אחרי הביוץ
14/02/13 09:40
70צפיות
רוצה ורוד יואב 5
lital242 יואב 5
תוכייה יואב 6
תותאדום יואב 9
אמור1 יואב 9
דרדסית 12 יואב 10
טינקרבלית10 יואב 10
מאוהבתתתת2 יואב 12
נוווו.... אתן בהריון
14/02/13 09:40
174צפיות
poopchik יואב 14
יש לי שם אחר יואב 15
cookiii יואב 15
º
לא.... י"מ 2
14/02/13 16:54
48צפיות
כתבתי הודעת עדכון נפרדת ומפורטת יותר
15/02/13 01:03
186צפיות
אני לא בהריון, ומבקשת שתסירו אותי מהרשימה.
הריוניות פברואר
14/02/13 09:41
91צפיות
גוש הורמונים בטא 3/2/13
פיץ25 ה"פ 8/2/13
shoshy80 בטא 12/2/13
בוטנבונבון ה"פ 12/2/13
º
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
14/02/13 09:42
33צפיות
מעדכנת יום 1
14/02/13 12:03
89צפיות
מקווה שהחודש יהיה טוב...
º
עדכון - לפי FF אני יוא"ב 4
14/02/13 12:36
34צפיות
יו"מ 1 + בדיוק היום לפני שנה הוא כרע ברך
14/02/13 15:52
100צפיות
בדיוק היום לפני שנה הוא הציע לי נישואין, מקווה שזה אומר קארמה מצוינת לחודש הקרוב!
º
י"מ 1! אז מישהו כן הזיז לי את הביצית
14/02/13 16:25
47צפיות
º
יום 2 היום
16/02/13 11:41
21צפיות
שימו הספירה לעדכונים בלבד
22צפיות
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!    

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

הללוייה פרגננט:
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Com...

º
יוא"ב 6
15/02/13 18:01
32צפיות
º
הטוב הרע והלא נורא
14/02/13 09:33
55צפיות
אני ראשונה
14/02/13 09:35
285צפיות
נוסעת עוד 4 שעות לסופ"ש בים המלח!!
חכיתי לנופש הזה....
מטעם העבודה של בעלי..... יחד עם הילדים.....
בלי לבשבל.... בלי לנקות..... רק לנוח!
ובגלל זה אין רע ואין לא נורא
איזה כיף!!!!
80צפיות

גם אני צריכה נופש דחוף!
תהנו המון!!!
איזה כיף!!!
14/02/13 09:43
43צפיות
תהנו מותק ותנוחי הרבה,מגיע לך
º
איזה כיף! תבלו!
14/02/13 09:58
11צפיות
º
תודה לכן
14/02/13 10:28
11צפיות
אני שנייה!
14/02/13 09:47
126צפיות
הטוב - השבוע סוף סוף נגמרה תקופה לחוצה ומטורפת לחלוטין בעבודה . עכשיו הכל רגוע ושפוי יותר, ואני מרגישה כאילו חזרתי לחיים ממש...
אני הולכת להתחיל שיעורי יוגה, ולקחת את החיים יותר באיזי

הלא נורא - החודש לא זיהיתי ביוץ. אני בי"מ 32-33, ולא ברור לי מה קורה. יכול להיות שבגלל כל הטירוף בעבודה הביוץ מתעכב

הרע - אין רע. הכל בסדר!! אני אופטימית לגבי החודש הקרוב
גמאני!
14/02/13 10:03
201צפיות
הטוב: עשיתי עכשיו US והציסטה שהייתה לי נעלמה, אז נראה לי שאני יכולה להתחיל לקמפר ( אם אני אצליח לשכנע את בעלי שחטף פתאום רגליים קרות והאמת שגם אני מתה מפחד) וכמובן הגיע הסו"ש!!!!
הרע: המרקרים לסרטן של אמא שלי עלו (עברה ניתוח לכריתת סרטן שד) - אז היא עברה בדיקה נקווה לטוב.
הלא נורא: מלא עבודה, אבל נסתדר
יופי פופי!!! לחזור לעבודה מהר!!!
14/02/13 10:21
86צפיות
שום רגליים קרות...תפעילי את הקסם הנשי בובה
ולגבי אמא שלך..מאחלת בשורות טובות בעז"ה!
סופש נפלא יקרה
תודה מותק
14/02/13 10:26
60צפיות
פתאום גם אני פוחדת( מהכל. אבל נראה לי שהחודש אני אחזור לעבודה )
שיהיה סו"ש נפלא גם לך
תודה בובה
14/02/13 10:32
53צפיות
מאחלת לך הריון תקין ושלם הפעם!!!!!!!
הלוואי הלוואי הלוואי
14/02/13 13:00
54צפיות
אני כבר פוחדת לתכנן, לחשוב לרצות.
מחזיקה גם לך אצבעות לחודש מנצח- היה ביוץ בסוף?
כנראה שהיה מתישהו...
14/02/13 15:22
44צפיות
נחכה ונראה
תודה יקרה♥
º
14/02/13 15:28
11צפיות
איזה חדשות נהדרות
14/02/13 13:20
79צפיות
יופי שהציסטה נעלמה...
.עכשיו הפרוייקט לשכנע את הבעלול...היום יום האהבה...תפעילי את קסמייך....
סומכת עליך....ויאללה לחזור למעגל המצפות....התגעגנו....

נשיקות
סטימפי
תודה מותק
14/02/13 13:46
35צפיות
אני מתה מפחד....מקווה שאצליח להביא את עצמי.
גם אני פוחדת לא רק הוא....
הלוואי שיהיה טוב הפעם.
תודה מותק, מחזיקה לך אצבעות לחודש מנצח
שבוע מבאס
14/02/13 11:49
250צפיות
הרע- הדברים שהיו אמורים להסתדר לא הסתדרו, וזו מכה קשה עבורי, וגם קיבלתי מחזור אתמול. קשה לי להגיד שאני מופתעת אבל תמיד בכל זאת יש שביב של תקווה וזה לא פחות מבאס גם כשמצפים למכשפה...

הטוב- ובכל זאת בעלי היקר קנה לי תכשיט מהמם לחג האהבה... אם כבר אני בבאסה אז לפחות עם יהלומים

הלא נורא- נראה לי שאני עושה קצת הפסקה מהפורום... בנות אתן נהדרות אבל אני חושבת שהעיסוק בהריון פשוט לא עושה לי טוב כרגע, אני צריכה קצת זמן לעצמי ולנסות לראות מה אני עושה עם עצמי בכללי ועם תכנון המשפחה בפרט,

נשיקות לכולכן ותודה על כל התמיכה! אני מקווה שהדברים יסתדרו בצורה הכי טובה לכולנו ושהפורום הזה יתרוקן כמה שיותר מהר
14/02/13 12:04
73צפיות
מקווה שתבואי לכאן לספר לנו שאת בהריון.
תרגישי טוב
14/02/13 12:58
68צפיות
מבינה אותך בקטע של ההפסקה.. גם אני הרגשתי ככה אחרי ההפלה ה2- הרגשתי שאני חייבת להתנתק ולא לקרוא על הריון ולא להתעסק בהריון כל הזמן ואז זה חוזר.
יהיה בסדר ומחזיקה לך אצבעות לחודש מנצח- תבואי לעדכן
אוי....מצטערת לשמוע
14/02/13 13:21
61צפיות
מקווה שהדברים בסוף יסתדרו...
בינתיים חיבוק ענקי ונתגעגע...

סטימפי
זיסל'ה יקרה...
14/02/13 15:58
60צפיות
קודם כל תתחדשי  על התכשיט, למרות
הבאסה יש לפחות במה להתנחם

לגבי ההפסקה,תחסרי  לנו כאן....אבל אני
בעד הפסקות,לשחרר קצת,לחשוב ולא על
ימ יואב וכד'.
אז שיהיה לך הרבה בהצלחה,ותחזרי עם
בשורות טובות בעז"ה  
תודה רבה יקרות
14/02/13 19:40
48צפיות
מרגיש לי מוזר לכתוב "הודעת פרידה" כי אני מתכוונת לחזור לפה עוד חודש חודשיים (והלוואי שכבר לא תהיו פה)
אבל לא רציתי סתם להעלם ולהפסיק לכתוב, אתן נתתן לי הרבה כוחות וחיזקתן אותי המון...

נשיקות
זיסלה
º
ושכחתי את המילה הכי חשובה- תודה!
14/02/13 19:43
19צפיות
כמעט סופ"ש
14/02/13 14:16
80צפיות
הטוב - כמעט סופ"ש. בעלי היה חולה ועכשיו הוא כבר יותר טוב, אז מקווה לקמפורים בסופ"ש
הרע - שבוע הבא הוא לא יהיה שלישי-שישי וכנראה הביוץ יפול שם (חוק מרפי כמובן), זה יהיה החודש השני לנסיונות וחודש שעבר גם פספסנו בגלל שלא היינו ביחד - מעצבן
הלא נורא - אני בנתיים לומדת להכיר את הגוף שלי, מבחינת הפרשות, צוואר הרחם וכל מיני סימנים שלא הייתי מודעת בעבר
סופ"ש של אהבה בפתח....
14/02/13 14:53
130צפיות
הטוב-סופ"ש מגיע והיום יום האהבה....מקווה שתהיה אהבה גדולה לכולכן - תהנו בערב
הרע - אין רע
הלא נורא - הכתף שלי התחילה להתאחות....הקלה.... אבל עדיין לא מצליחה לישון בלילות אבל לפחות חזרנו לקימפורים....
סטימפוש
15/02/13 15:37
43צפיות
אמרתי לך שתצליחו לקמפר החודש, כשרוצים מצליחים

יקירתי זה החודש שלך

יפיתוש
תודה יפיתושששש
15/02/13 21:19
38צפיות
הלוואי.....רוצה להצטרף....
מצטרפת גם אני :)
15/02/13 11:38
76צפיות
הטוב: נראה שבפעם הראשונה בחיים בייצתי! החום התחיל לעלות מאד יפה, מה שכן לפני זה FF זיהה ביוץ ב1 לפברואר ולכן הפסקנו לעבוד וקימפרנו רק יום לפני הביוץ האמיתי (כי הייתה ירידה מאד חדה בחום ואמרתי לעצמי שזה חשוד), אז הסיכוי כנראה קלוש, אבל לפחות בייצתי לבד! וכמובן סופ"ש זה טוב :)
הרע: יש לי מסימה מאד קשה בעבודה שאני צריכה לסיים תוך שבוע ואני לא מאמינה שאני אספיק, מאד לחוצה בגלל זה.
הלא נורא: בגלל רמות הסוכר והאינסולין בדם, הורדתי מהתפריט כל דבר שהופך לסוכר וזה מאד חסר לי , בא לי שוקולד :( אבל הנה רואים את התוצאות כבר, בעזרת הדיאטה והמטפורמין...

שיהיה סופ"ש מעולה לכולכן!
השבוע גם אני בכותבות
16/02/13 11:01
86צפיות
הטוב - מחר אני מתחילה מעקבים לקראת הזרעה, הייתי בטוחה שהשבוע אהיה בלחץ נוראי אבל הוא דווקא עבר ממש בסדר.
הרע - די הרגיזו אותי בעבודה השבוע אנשים שממש לא ציפיתי שירגיזו אותי.
הלא נורא - צריך לסדר את הבית, ולנקות, חבל...
בהצלחה החודש יקרה
16/02/13 21:24
28צפיות
שמחה שאתם מתקדמים בצעד משמעותי!
מחזיקה לך...!!
º
מבייצות ביחד לסופ"ש
14/02/13 09:32
98צפיות
תוצאות מעקב זקיקים - יו"מ 17
14/02/13 11:43
696צפיות
היי,
עוד בוקר שנפתח בבדיקת דם + בדיקה - איזה בוקר של כייף!!

אבל התוצאות הן - זקיק אחד בגודל 18 מ"מ, עובי רירית - 6.2, E2 - 1228.

אני אמורה לקבל זריקת אוביטרל - נראה לכן שזה יהיה מחר? כמה אני קרובה לביוץ לדעתכן...?
אני חושבת שגודל זקיק כזה אמור לבייץ
14/02/13 12:10
442צפיות
אבל אני לא רוצה סתם להטעות אותך...
לא בדקת פרוגסטרון וlh?
14/02/13 15:30
185צפיות
הזקיק יכול לבייץ כבר,אבל חשוב לראות
מה עם ב.דם במקביל.
בדקתי..
14/02/13 15:38
210צפיות
פרוגסטרון קטן מ-1.7...

הנחו אותי לעשות מחר ב-10 בלילה את הזריקת אוביטרל והזרעה ביום ראשון ושני..

האם לקמפר גם לבד? או שעדיף יום כן/יום לא??

כמה קריטי באיזו שעה ההזרעה??
מלחיץ משו..
ביוץ אחרי אוביטרל הוא
14/02/13 15:54
186צפיות
36 ש' מהזריקה.
יום ראשון בבוקר זה בדיוק זמן הביוץ.
עדיף יום כן יום לא.
בהצלחה
תזמון מעולה
15/02/13 17:26
146צפיות
בהצלחה!
מוטרדת!
16/02/13 17:46
128צפיות
היי,
אני קצת לא רגועה - ואשמח להסבר..

אתמול בבוקר עשיתי בדיקת ביוץ שיצאה חיובית. מאוחר בערב עשיתי זריקת אוביטרל וקימפרנו בלילה.

היום בבוקר עשיתי שוב בדיקת ביוץ - והיא יצאה שלילית!! (פס הבדיקה היה משמעותית בהיר מפס הבקרה..)
אני אמורה לעבור הזרעות בראשון ובשני.

אבל... יכול להיות שהביוץ היה (ונגמר) עוד לפני הזריקה?? פעם אחרונה שבדקו לי E2 היה ביום חמישי..
יכול להיות שעשיתי את הזריקה מאוחר מדי?? כשאני חושבת על זה - למה לא עושים בדיקות גם ביום הזריקה?

אשמח להמלצות/דעה/או כל דבר שיסביר לי איך זה היגיוני...

תודה!
לא להלחץ
16/02/13 23:18
88צפיות
בדיקת ביוץ יוצאת חיובית 24-36 שעות לפני הביוץ עצמו, וביום של הביוץ הגיוני שהיא תצא שלילית, חוץ מזה שאני יודעת שאוביטרל משנה את המאזן ההורמונלי, לא בטוחה איך הוא משפיע על בדיקות ביוץ...
בכל מקרה לפי מה שאת מתארת נשמע כאילו את מבייצת היום, וביצית מחזיקה מעמד 24 שעות, ככה שהזרעה מחר עוד אמורה להיות אפקטיבית, למרות שבהחלט נשמע כאילו היה נכון יותר לעשות את ההזרעות היום ומחר, אבל מחר זה לא מאוחר מדי ואין לך מה להתיאש.
זקיק בגודל 11 מ"מ- כמה זמן לוקח לו לבייץ?
14/02/13 13:02
215צפיות
יש לי 2 זקיקים כאלה( י"מ 7 או 8) סתם סקרנית.....
5-10 ימים באופן כללי ולא מתחייב
14/02/13 13:12
183צפיות
הזקיקים גדלים בין 1-2 ממ ביום.
הממ.... 10 ימים?
14/02/13 13:42
171צפיות
האמת שאני מהמרת על 7(בדיוק באמצע הטווח  פשוט הגיוני לי מבחינת אורך המחזור) אבל בגלל כל הבאלגן שהיה לי, אני רוצה לדעת בדיוק מתי היה הביוץ כי אם יהיה הריון(אני כבר לא יודעת) שהרופא לא יוכל לחרטט לי שהיה לי ביוץ מאוחר וכאלה ( אם אני אומרת שאני יודעת מית הביוץ הם לא מאמינים ) כי בהפלה הראשונה העובר היה מלכתחילה קטן בשבוע והרופא אמר שהביוץ היה מאוחר וידעתי מההתחלה שהביוץ היה בדיוק בזמן וזאת פשוט תקלה, אבל כולם ניסו להגיד לי שהביוץ לא היה מדוייק וכאלה....
º
ותודה
14/02/13 13:42
61צפיות
תתחילו לקמפר כבר לפני
14/02/13 13:49
128צפיות
אפשר להתחיל עוד 3 ימים.
אני מאמינה שאם תיקלטי הפעם זה יסתיים בתינוק מתוק.
נדיר 2 הפלות רצוף.
נקווה לטוב
14/02/13 15:30
74צפיות
וכן זה נדיר, אז בגלל שזה כ"כ נדיר ובגלל שזה קרה לי, אני כבר לא יודעת מה יהיה- מקווה לטוב.
תודה מותק, שיהיה לך חודש מנצח!
שבוע הכי מאוחר...
14/02/13 15:25
106צפיות
אם זקיק מבייץ אצלך עד 23 מ"מ.
אם פחות אז לפני
º
תודה
14/02/13 15:35
36צפיות
קימפורים - ומה שביניהם...
14/02/13 14:01
208צפיות
אני אמורה לעבור הזרעה  (כנראה ביום ראשון) אחרי האוביטרל..
השאלה אם בזמן הזה - אפשר להמשיך לקמפר כרגיל או מה ההפסקה המומלצת בין הקימפורים??

תודה!
ערב לפני ההזרעה לא מומלץ לקמפ''ר
15/02/13 00:08
153צפיות
עדיף מינימום של 12 שעות התנזרות.

אחרי שחוזרים מההזרעה - בכייף.

בהצלחה!
מה אתן אומרות?
14/02/13 18:14
186צפיות
יש מצב שאני יוא"ב 12 (היתה עליה בחום ביום ראשון לפני קרוב לשבועיים אבל לפני זה פספסתי איזה יומיים). היום בבוקר בדיקת ביוץ חיובית לחלוטין אבל בדיקת הריון שלילית .................יש מצב שהוא עוד לא מזהה? חשבתי שאם הבדיקת ביוץ חיובית אז זה כבר אמור לזהות....
º
אולי הביוץ רק היום?
14/02/13 18:32
100צפיות
לא יכול להיות
14/02/13 19:24
113צפיות
כבר עשרה ימים החום גבוה....
אני מבולבלת...
15/02/13 17:34
79צפיות
יש מצב שהתבלבלתי בספירה ואני לא בטוחה באיזה יוא"ב (רק שזה יותר משבוע)....כבר יומיים בדיקת ביוץ חיובית לגמרי ובדיקת הריון שלילית לגמרי....יש עוד סיבה לבדיקת ביוץ חיובית חוץ מביוץ (שפשוט לא הגיוני כרגע)?
הכי טוב לעשות בטא.
15/02/13 18:32
70צפיות
אם את פוליצסטית יכולים להיות כמה פעמים פסים חיובים.
אבל אם את בטוח אחרי ביוץ וכבר יותר מ 10 ימים אחרי ביוץ אז רוב הסיכויים שזה הריון.
תקני בידקת הריון הכי רגישה של yes no ותבדקי שוב.
תודה
15/02/13 23:36
51צפיות
אני בארה"ב וניסיתי איזה בדיקה שמתיימרת לגלות לפני האיחור ויצא שלילי, אני אחכה עוד כמה ימים.....יש לי תחושה פנימית שזה זה אבל לא משלה את עצמי...
º
ניסית שוב, השארת אותי במתח :)
17/02/13 16:48
34צפיות
אין לי מושג כבר מה לחשוב
18/02/13 15:01
40צפיות
או שהראש שלי דפוק לגמרי ולא חשבתי נכון...ממה שזכור לי הערכת ביוץ היתה חיובית לי בסופשבוע שלפני שבועיים ...אז חשבתי שבסופשבוע האחרון אני אקבל מחזור....עכשיו ראיתי שכתבתי פה שראיתי שהחום עלה רק ביום חמישי שאחרי אבל שערתי שפשוט פספסתי כמה ימים (כי לא מדדתי חום כל יום) .
לפי החישוב ההוא , אם באמת החום עלה רק אז אז אני רק ביוא"ב 11..אבל מה הסיכוי שאני בהריון אם היינו יחד במוצאי שבת והחום עלה רק ביום חמישי?
חוץ מזה, החום עדיין גבוה , בדיקת ביוץ עדיין חיובית ויש לי תחושה פנימית ש"זה זה" (אם כי כל בדיקות ההריון שעשיתי עד עכשיו היו שליליות). משהו פה מוזר .......
אם אין הריון חום השחר מתחיל בתהליך צניחה ביום
18/02/13 15:50
32צפיות
לא תמיד אבל בדרך כלל. אם מחר את יום 12 והטמפרטורה עדין גבוהה אז יש סיכוי טוב.
º
תודה מתוקה אני אעדכן (מה שלא יהיה)
18/02/13 17:35
14צפיות
היום עשיתי מעקב זקיקים
14/02/13 19:33
215צפיות
מצאו זקיק של 19 מ"מ (ועוד בשחלה שלא היו בה זקיקים בכלל לאורך כל המעקבים)
וקיבלתי בבוקר זריקת אוביטרל.
בנוסף היה זקיק קטן של 12 מ"מ בשחלה השנייה.
בעלי מאוד רוצה לדעת אם יש מצב שגם הזקיק הקטן יבייץ? (הוא מפנטז על תאומים)
ושאלה נוספת, הבנתי שהביוץ אמור לקרות עוד יומיים, השאלה אם להתחיל לקמפ"ר מהיום או ממחר? וכמה ימים?
זקיק קטן בדר''כ לא מבייץ
15/02/13 00:06
167צפיות
וגם הוא 'בוקע' לא בטוח שהביצית בפנים בשלה.

אם אם לכם בעית זרע ידועה תקמפ''רו כל יום...

מינימום היום ומחר.

עדיף שהזרע יחכה לביצית ולא להפך.

בהצלחה!!!
º
לדעתי כדאי היום ובעוד יומיים שוב
15/02/13 00:11
86צפיות
זקיק גודל בכל יום בין 1-2 ממ
15/02/13 17:25
129צפיות
והאוביטרל גם מבשיל אותו מעט
מנסיון (בגלל הפריות ששם שואבים את הביצית מהזקיקים לכן ניתן לראות)
גם זקיק של 16 יכול להכיל ביצית תקינה
ויש גם לקחת בחשבון שהמדידות לא הכי מדויקות וטעות קטנה של ממ פה
ממ שם זה הבדל גדול
בקיצור הכל יכול להיות....
בהצלחה
תודה פיצית
15/02/13 20:02
70צפיות
ונראה לי שיש מצבים שהגדילה של הזקיק גדולה מ-1-2 מ"מ ביום
כי ביום שני עשיתי מעקב ובשחלה ימנית לא היו זקיקים כלל!
ואז גילו ביום חמישי שיש באותה שחלה זקיק בגודל 19 מ"מ
אז כנראה שקצב הגדילה יכול להיות לעיתים מהיר יותר ממה שמציינים.

שיהיה חודש מוצלח לכולן ושבת נהדרת
שאלת ביוץ
16/02/13 18:47
137צפיות
היי,
המחזור שלי מאוד סדיר כל 25 יום, ככה שלפי "הספרים" הביוץ אמור להיות ביום ה-11.
חודש שעבר איתרתי ביוץ עם סטריפים והביוץ היה ביום ה-12, חשבתי שהביוץ התאחר וציפיתי לוסת אחרי 26 יום
אבל לא, קיבלתי אחרי 25 יום.
יכול להיות שבין הביוץ לוסת יהיו 13 יום באופן קבוע או שזה משהו חריג/ חד פעמי? (לא בא לי החודש לעשות שוב בדיקות ביוץ כי זה מכניס אותי לנסיונות מכניים מידי)
השלב הלוטאלי
16/02/13 18:50
108צפיות
באופן כללי, הביוץ חל בין 12 ל16 יום לפני תחילת המחזור החדש, ומכאן נובע כי השלב הלוטאלי הוא השלב שאורכו נע בין 12 ל16 יום כאשר אצל אותה אישה הוא לרוב יהיה קבוע על אותו מספר ימים (אלא במקרים של שינויים משמעותיים בחייה)
העתקתי לך את זה מתוך ויקיפדיה - את יכולה לקרוא על השלב הלוטאלי, זה השלב בין הביוץ לוסת...
º
קשקשת ברשת לסופ"ש
14/02/13 09:31
9צפיות
פיץ!!!!!!
13/02/13 16:07
271צפיות

אז את כאן????
חודשים שאני מחפשת אחר עיקבותייך ולא מוצאת!

התגעגעתי!
שלום לך!!!!! וואו איזו הפתעה!!!!!
13/02/13 17:59
183צפיות
אני כל הזמן כאן.... רק עכשיו גם כחולה מה איתך????? ספרי .....
זהו שמשום מה רק כאן לא
14/02/13 09:43
116צפיות

חשבתי לחפש אותך...
במקרה אמרתי נציץ נראה מה קורה, ואז מצאתי אותך כחולה!

ומה איתך??
14/02/13 09:44
82צפיות
ספרי......
סוחבת....
14/02/13 09:48
125צפיות

14/02/13 10:25
100צפיות
מה זה זהו?????
פרטים ומייד!!!
º
35צפיות
º
מחכה .............
14/02/13 10:30
35צפיות
שלום לך!!!!! וואו איזו הפתעה!!!!!
13/02/13 18:00
114צפיות
אני כל הזמן כאן.... רק עכשיו גם כחולה מה איתך????? ספרי .....
º
שרשורפואי וטיפולייט לסופ"ש
14/02/13 09:30
21צפיות
עזרה בפענוח פרופיל הורמונלי בבקשה
14/02/13 08:08
218צפיות
עזרה בפענוח פרופיל הורמונלי בבקשה
האם התוצאות תקינות ??
פרופיל תקין!
14/02/13 09:47
80צפיות

חוץ מהdeha- שאין לי מושג לגביו וממה שאני יודעת בד"כ לא עושים אותו סתם כך..
בכל אופן זה נראה ממש תקין!
תקין כולל ה-DHEA-S
86צפיות
בכל פרופיל בודקים גם אותו.....
בהצלחה
מעניין לי לא בדקו
14/02/13 11:00
62צפיות
או שאולי אני כבר לא זוכרת
חשבתי שעושים את זה בבקשה מיוחדת
תודה רבה !! עוד שאלה
14/02/13 11:15
71צפיות

הייתי אצל הרופא והוא נתן לי כדורים להסדרת הביוץ
והוא אמר שיש תופעות לוואי של ציסטות או של ב"ה סיכוי מוגבר לתאומים
האם זה נכון ??
ואם תוכלו להסביר לי יותר על מה הכדורים האלה עושים
º
איקקלומין?
14/02/13 15:29
29צפיות
גם עזרה עם פיענוח פרופיל
14/02/13 10:03
86צפיות
Prolactin - 450
LH - 5.6
FSH - 5.1
E2 < 100
Prog. - 1.5

מה אתן אומרות ? ובעיקר לגבי הפרולקטין הגבוה .... (אני עדיין מניקה אז כנראה שזו הסיבה, השאלה אם זה יכול להשפיע על כניסה להריון)
אכן הפרולקטין מעט גבוה בגלל
14/02/13 10:26
68צפיות

ההנקה אבל לדעתי עדיין בתחום הסביר (זה יצא לך מחוץ לנורמה?)

בכל אופן כדי לדעת אם זה מפריע לביוצים או לא את יכולה לראות אם אכן מתפתח לך זקיק לביוץ...
למעשה משהו בטוח מפריע לביוץ
14/02/13 10:31
62צפיות
כי לא היה לי כזה מאז הלידה (מעל שנה וחצי)
את המחזור שלפני הבדיקה הזאת קיבלתי אחרי פרוברה...
בגלל הערכים של הבדיקה הנחתי שהסיבה היחידה שיכולה להפריע היא אולי הפרולקטין
ומה עם מעקב זקיקים?
14/02/13 10:46
37צפיות

את עושה?
אני עוד בשלב הרבה יותר מוקדם
14/02/13 10:51
53צפיות
למעשה רק עכשיו התחלנו להבשיל ללהתחיל לנסות,
כרגע אני מתכוונת לעקוב עם חום השחר ועם בדיקות ביוץ ונראה אם אמצא משהו
לדעתי בגלל שאת חוששת שאת לא מבייצת
14/02/13 10:58
60צפיות

בגלל ההנקה אז שווה רק לבדוק אם אכן יש ביוץ ואין יותר מדוייק מלראות את זה בפועל.

זה לא אומר שאתצריכה להלחץ או משהו בסגנון ממש לא! כי אם הרצון להכנס להריון יותר חזק כרגע מהנקה אם היא גורם משפיע אז זה שיקול
אם לא אז תזרמו בכיף!

בכל אופן אפשר להתייעץ עם הגניקולוג.

בהצלחה!!!! מאחלת לך הריון בזמן שהכי מתאים לכם!
º
תודה
14/02/13 11:04
12צפיות
כנראה שהפרולקטין מפריע לביוצים
17/02/13 15:39
23צפיות
כל עוד בינקתי( פעמיים) לא היה לי מחזור.
רק כשהפסקתי להיניק( 10 חודשים מאז הידה) לגמרי קיבלתי מחזור.
מבאס, אני כבר שנה ושבעה חודשים אחרי הלידה
18/02/13 14:24
20צפיות
וקיוויתי שלא אצטרך להפסיק להניק כדי לבייץ ...
זה כנראה משתנה מאישה לאישה
18/02/13 18:18
12צפיות
אני מכירה לפחות שתי נשים שנכנסו להריון בלי בעיה בזמן ההנקה, ואפילו אומרים שיש תקופה מסוימת בהנקה שהגוף פורה עוד יותר.
תקין
14/02/13 10:27
42צפיות
והפרולקטין לא ממש גבוה עד 619 זה בנורמה
וגם את מניקה אז בכלל......
בדיקת זרע
14/02/13 18:57
161צפיות
היי בנות צריכה את עזרתכן.
אז לאחר שהבעל ביצע בדיקת זרע הגיעו התוצאות.
אובחן כ :Asthenozoospermia

תנועה פרוגרסיבית תקינה: 16%
תנועה פרוגרסיבית איטית: 4%
תנועה במקום:3%
צורות פתולוגיות: 94%
ריכוז, סמ"ק: : x10 6: י    30
נפח:6.5
תנועה:23%
מספר תאי זרע: 195

אשמח לקבל חוות דעת שלכן והאם יש צורך לפנות לעזרה או שאפשרי באופן טבעי?
תודה
לא מבינה בנתונים אבל 195?
14/02/13 19:03
91צפיות
195 מליון או רק 195?
עונה
14/02/13 19:06
103צפיות
רשום x10 6 ואז רשום 195
º
אוקי
14/02/13 19:19
44צפיות
ממליצה לפנות לאורולוג
15/02/13 00:01
89צפיות
לעזאזל!! כתבתי הודעה ארוכה מהטלפון והיא נמחקה....

מדדי התנועה נמוכים 23% סה''כ זה נמוך, פרוגרסיבי 16% זה נמוך
המורפולוגיה תקינה 6%

את האבחנה שרשמת אני לא מכירה.

אינני רופאה ולא יכולה לנבא לך סיכוי להרות טבעי.

ממליצה לכם לפנות לאורולוג,

בהצלחה!
º
תודה על המענה
15/02/13 10:56
31צפיות
הזרע בינוני
17/02/13 11:14
41צפיות
תמיד יש סיכוי לטבעי אבל כדאי ללכת ליעוץ אצל אורולוג מומחה לפוריות
וכמובן לחזור על הבדיקה עוד חודשיים
ביוץ- כן או לא?
16/02/13 16:58
82צפיות
היי לכולן, סופ"ש נעים...אשמח לשמוע את דעתכן...אני ובן זוגנ חדשים בעסק..מאז ומתמיד המחזור שלי חא סדיר..פעם בחודשיים או חודש וחצי..
פעם אחרונה  קיבלתי ב28/12 מאז אני עדיין מחכה...הייתי אצל רופאת נשים לפני שבוע שהודיעה לי על רירית מעובה. בנוסף בשבוע האחרון (לצערי לא עשיתי את זה לפני)  מדדתי חום השחר..במשך חמישה ימים היה 36.9 ואז יום אחד עלייה ל37 יום אחאי עלייה נובפת ל37.2 והיום ירידה ל36.85.
מעולם לא חשתי בכאבי ביוץ...או לפחות לא הגדרתי אותם ככאלה.
לדעתכן העלייה והירידה מסמלות את הביוץ? ואם כן, האם  זה הגיוני הטמפ' הגבוהות הטלה?
ביוץ כן או לא
16/02/13 18:48
52צפיות
לא ניתן לדעת רק על פי חום השחר.. כדי לדעת בוודאות, עושים בדיקת דם שבוע אחרי הביוץ (תבקשי הפניה מהרופאה שלך)
בהצלחה בכל מקרה!
מהניסיון שלי קשה לנתח חום שחר
16/02/13 21:16
47צפיות
לפי כל כך מעט מדידות, בכל מקרה, תוכלי לדעת אם אכן זה הביוץ לפי עלייה בטמפרטורה מחר ובימים הקרובים לטמפרטורה מעל 36.9.
לערך עצמו לא בטוחה שיש משמעות למרות שזה באמת בערך מעלה יותר מהמספרים שאני רואה אצלי לפני ביוץ, יכול להיות שאת כבר אחרי ושכל המדידות שלך אחרי ?
מעקב זקיקים ראשון
17/02/13 09:02
80צפיות
כל פעם אני מגלה משהו חדש בתהליך, היום למשל גיליתי שמעקב זקיקים זה וגינלי ולא בטני, משום חשבתי שבגלל שהשחלות קרובות יחיסת לעור עושים את זה דרך הבטן, אבל לא נורא... קצת לוחץ, ממש לא כואב.
תוצאות של הבדיקות דם כמובן עוד אין, אבל באולטראסאונד ראו:
עובי רירית הרחם: 7.8 מ"מ. זה טוב, נכון?
שחלה ימינית: עם זקיקים קטנים
שחלה שמאלית: עם זקיקים 16 מ"מ, 16 מ"מ ועוד זקיקים קטנים.
זה אומר שבשחלה השמאלית יש לי שני זקיקים שיכולים לבייץ? אני בלי איקוקלמין ומחכה להוראות הרופא מתי להזריק אוביטרל, מתי אתן חושבת שזה יהיה? מאיזה גודל זקיק מבייץ עם אוביטרל?
מעקב זקיקים
17/02/13 10:36
44צפיות
2 זקיקים בגודל 16 זה יפה מאוד, אני משערת שבעוד יומיים עד ארבעה ימים תקבלי אוביטרל אבל בכל מקרה תצטרכי לעשות עוד מעקב יום שלישי בעוד יומיים
מעולה....
17/02/13 11:59
41צפיות
זקיק גודל ב-1-2 מ"מ ליום
ויכול לבייץ מ-18/20 מ"מ לכן כבר שם נותנים אוביטרל
כך שממש תוך כמה ימים
איזה יופי!
17/02/13 15:09
28צפיות
רירית יפה חמסה חמסה..
וגם הזקיקים..בטח מחר אוביטרל,מקסימום
מחרתיים.
שיהיה חודש מנצח במיוחד!!
היום בעוד שבועיים יש לי יומולדת
21/02/13 18:34
10צפיות
חשבתי לעצמי היום באופטימיות אחרי הבדיקת זקיקים כמה נחמד שהיום בעוד שבועיים אני אעשה בדיקת בטא ותהיה תוצאה חיובית..
אבל אני ממש פסימית לאור תוצאות בדיקות הדם שהגיעו.

יש לי שחלות פוליציסטיות. היום היום ה- 17 למחזור. לקחתי 5 כדורי איקוקלמין + פרוגינובה בימים האחרונים.
ב- 17.2 E2 1433 פרוג' 2.84 LH 17.27 רירית 6 זקיק 14
ב- 19.2 E2 1767 פרוג' 2.71 LH 18.08 רירית 5.6 זקיק 16.5 ובשחלה השניה 13.
היום- E2 2817 פרוג' 2.67 LH 13.89 רירית7 זקיק 23 ובשחלה השניה 13.
קיבלתי אוביטרל היום.
אני מוטרדת מהירידה של ה- LH ומזקיק כ"כ גדול. ייתכן שגדל כ"כ ביומיים?? או שזו פשוט ציסטה והחודש אבוד?

מה אתן אומרות? נראה אבוד לא?
º
כן בהריון..... לא בהריון....
49תגובות
14/02/13 09:29
414צפיות

(המשך...)
º
קיטורים ותמיכה לסופ"ש
14/02/13 09:28
5צפיות
קיבלתי!! קיבלתי!! אחרי 48 ארוכים...
14/02/13 08:27
174צפיות
וסליחה מראש שלא שורשר למקום הנכון.
פשוט אני שמחה שהווסת סוף סוף הואילה בטובה להופיע הבוקר!

אז י"מ 1 !!
החודש עם מעקב זקיקים אני מאחלת לעצמי ולכל הבנות פה חודש מנצח!

:)
איזה כיף! בהצלחה רבה!
14/02/13 08:53
46צפיות
אני גם מקווה לקבל בימים הקרובים (אני י"מ 37 כבר ולא ברור אם בייצתי) ולהתחיל גם במעקב!
מחזיקה לך אצבעות..
בשעה טובה
14/02/13 09:14
35צפיות
לחודש חדש ומנצח

יפיתוש
באמת בשעה טובה.....
14/02/13 09:28
43צפיות
חודש מנצח מותק!!
º
תודה בנות!!