בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, פיצית ו-cookii

בנות, באתי לפזר קצת אבקה!!!
06/09/12 09:10
307צפיות
היום עשינו אולטרה סאונד ראשון ונצפה דופק קטן וחמוד!
אז באתי לפזר לכן אבקה, קחו כמה שתוכלו !
אני מודה לפורום הזה שתמך בי בתקופה של הנסיונות, למרות שבדיעבד שאני חושבת על זה... 4 חודשים זה כל כך קצת! אז זה נראה לי המון..
בכול מקרה אני עדיין נכנסת יום יום לקרוא כאן ומחיזקה אצבעות בשביל כולכן!
אז הנה בבקשה:

פוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
משמח לשמוע!!
06/09/12 09:30
84צפיות
שימשיך קל ומשעמם!

ותודה על האבקה!
איזה כיף לשמוע
06/09/12 10:02
60צפיות
שיהיה לך המשך הריון קסום ומדהים וברשותך הבאתי כמה לאבקה.

מקווה שתעזור לי בחודש הקרוב

יפיתוש
º
איזה יופי! שימשיך קל ומשעמם
06/09/12 12:09
20צפיות
איזה יופי!
06/09/12 12:23
35צפיות
שימשיך כך!
º
לוקחת מלא הארגז
06/09/12 13:32
26צפיות
שימשיך להיות ככה
06/09/12 15:04
29צפיות
אוספת בשמחה רבה  
מקווה מאוד שיעזור  
גם אני גם אני ! |ארגז
06/09/12 17:49
39צפיות
איזה כיףףףף!
שיהיה קל ומלא חויות מרגשות!
נועה
º
06/09/12 06:29
19צפיות
בננות בא לכן לפתוח שרשור יחסים?
05/09/12 23:16
323צפיות
אני נתקלת המון בקשיים מול הבעל בכל התקופה הזו של הניסיונות...
הרבה פעמים אני זקוקה לייעוץ, ונטילציה, הכלה והקשבה ומשום מה אני מרגישה שאני היחידה בפורום הזה שחווה קשיים עם הבעל על רקע הטיפולים...
אם תרצו וזה מדבר אליכן נראה לי ששרשור יחסים עם הבעל מאוד רלוונטיים ומהווים לפחות עבורי את אחד הקשיים היותר מהותיים בתהליך הכניסה להריון ובטיפולי הפוריות..
מה דעכתן?
לא ידעתי לאן לשרשר את זה אז סורי אם
05/09/12 23:17
221צפיות
פתחתי שרשור במקום הלא נכון...
º
את מוזמנת לפתוח אחד בקביעות מידי שבוע
06/09/12 06:23
116צפיות
אין ספק שזה נושא רלוונטי
06/09/12 18:01
223צפיות
האם זה ילד ראשון? נראה לי שלכולן יש רגעים לא קלים עם החצי על רקע הנסיונות להרות. כאישה לאישה אני אומרת לך שלדעתי הרוב בידינו. אני החלטתי שאני הולכת לשמור על החברות ביננו באותו מקום גבוה שהיא נמצאת ולא נותנת להכנות להרוס לנו אפילו שזה כמעט בלתי אפשרי כי הם בנויים שונה מאיתנו והגוף שלהם לא עובר את אותה חוויה- לא פיזית ולא רגשית.
איפה הכי קשה לך? אני אישית עדיין בשלב הנסיונות הספונטניים אז יש כאן כמובן הרבה פחות ענינים על הפרק . איך שלא יהיה עשינו תאום ציפיות (ביוזמתי כמובן) לגבי כל מיני דברים שקשורים להתנהלות בבית (לדוג רק הוא מחליף חול לחתולים בתקופה שאחרי הביוץ- רק דוגמא טפשית קטנה אבל זה לא ברור מאליו)
כן אני מצפה ממנו להרבה הבנה ותמיכה בימים שהמכשפה מגיעה ואיתה גל שורף של אכזבה. לא בא לי לצאת או לראות משפחה ואני יודעת שהוא לא ממש מצליח להתחבר להתנתקות שלי ומתבאס אבל באמת הצפתי את זה ודיברנו ומאז הוא יותר משתדל.
חשוב לשמור על תקשורת פתוחה ובגלל שבאמת הוא לוקח את התקופה הזו בקלות רבה יותר החלטתי להצטרף לפורום- בשביל זה בדיוק ךצחוק לבכות להשבר ולשחרר.
ואת?
את לארג'ית
06/09/12 18:19
167צפיות
החצי שלי בכוננות קקי באקט עוד מלפני שהפסקתי את הגלולות, איכשהו המשימה עברה אליו באלגנטיות ולא חזרה יותר
(ואני מסכימה שזה בהחלט לא ברור מאליו)

לקח לי כמה רגעים להבין
06/09/12 18:26
139צפיות
למה החצי שלך בכוננות קקי...
עד שהצלחתי להבין את ההקשר המלא.
גם אצלנו בתקופת ההריון ולפניו זה היה
07/09/12 22:16
139צפיות
התפקיד שלו. והחתולה שלנו בוודאות מחוסנת לטוקסו'...
º
08/09/12 08:44
15צפיות
אני יכולה לומר שגם לי זה לא היה קל
06/09/12 18:15
160צפיות
והקטע עוד היה שזה הוא שיותר רצה ילדים מבין שנינו. הוא ממש רצה הרבה שנים, ואני לא, ובסוף הסכמתי. ואז הפסקתי גלולות והתברר שאין לי וסת בכלל, ואחרי כמה חודשים התחלתי טיפול איקקלומין.
כל העסק היה לא פשוט עבורי - מצד אחד אני בכלל לא כזו לחוצת ילד, אלא ההיפך - מלאת חששות מהסיפור הזה, ומצד שני אני זו שצריכה לעשות את מירב ההשקעה בניסיון להשיג את הילד הזה - לנסוע כל יומיים לבדיקות ומעקבים, לעבור את כל הקשיים הפיזיים והנפשיים הכרוכים בטיפול כזה, כל היום מחטטים לי ודוחפים לי מכשירים ומחטים וענינים. ולמרות שהוא הרגיש שהוא תומך בי, אני הרגשתי מאד בודדה בסיפור הזה. בסופו של דבר הייתי לבד ברוב הבדיקות והטיפולים, ואפילו נכנסתי לפורום הזה וללחץ של הצליח או לא הצליח וכל זה, למרות שאני הייתי בחששות מלהביא ילד בכלל. והוא היה בשנטי שלו...
עד היום הוא לא ממש הבין מה היה כ"כ קשה לי עם הגישה שלו אז, למרות שניסיתי כמה פעמים להסביר לו.

דוקא עכשיו (הילד מאותם טיפולים כבר בן שנתיים וחצי, ועכשיו אנחנו בנסיונות טבעיים, כי הגוף שלי די התאזן) אנחנו במקום אחר, ואני מצליחה לשתף אותו יותר במה שאני חווה מחודש לחודש, והוא יותר שותף גם לאכזבות, וגם לרגעים שאני הוזה כל מיני תחושות וללחץ אם כן ואם לא. למרות שעדיין יוצא לו לפעמים המשפט המעצבן הזה: "טוב, אז מתי את צריכה לקבל? עוד שבוע? אז נחכה עוד שבוע ונדע."
אני חושבת ששיש הבדל גדול בהתמודדות
08/09/12 22:02
65צפיות
כשהבעיה היא אצל האישה לעומת מקרים בהם הבעיה היא אצל הגבר...
יכול להיות שאצלכן כאשר הבעיה היא אצלכן (אם הבנתי נכון...) אז הגבר יותר סבלני ופחות מתוסכל...
אצלנו הבעיה היא אצלו בזרע ומכאן נובע כל הקושי מולו... אצלי הכל תקין ומהרגע שגילינו שיש אצלו בעיה אני מוצאת את עצמי מכילה גם את עצמי בגלל כל הטיפולים שמן הסתם נעשים בגוף שלי וגם את התסכולים, הדיכאון, הפגיעה בבטחון עצמי ובדימוי העצמי של בעלי... הדבר ממש לא פשוט ופתאום ההתמודדות מול כל המעקבים הבדיקות התופעות לוואי של ההורמונים ההזרעות, פתאום כל זה הופך להיות החלק הקל כשהחלק הקשה בכל התהליך זה להיות בשביל בעלי... הוא אוכל את עצמו על זה שאני צריכה לסבול בגללו ובאופן מאוד ילדותי (שמאפיין גברים) הוא לא מסוגל להכיל את זה ומוציא את זה עלי.... אז אני חושבת שאולי בגלל זה אני חווה אחרת מאחרות את בעלי בכל התהליך הזה...
מה דעתכן?
את צודקת. זה באמת הבדל גדול
09/09/12 00:41
50צפיות
לא כ"כ הבנתי איך זה שהם תמיד לוקחים את הדברים כ"כ הרבה יותר קשה, אבל יש איזה ענין עם בעיות זרע שבאמת גורם להם לתחושה של פגיעה בגבריות או משהו. ומה שאת מספרת באמת נשמע מאד אופייני לגברים.
אבל אני חושבת שאתם צריכים להצליח לדבר על זה ולהעביר לו את התחושות שלך. לא לגרום לו להרגיש אשם במה שעובר עליכם, אבל כן להגיד לו שקשה לך עם זה שהתסכול יוצא עלייך במקום שתנסו לעבור יחד את האתגר הזה שיש לכם בדרך.
יכול להיות שהוא אפילו לא שם לב למה שהוא עושה לך.
קודם כל אני שמחה לדעת שבעלי נורא נורמאלי...
10/09/12 20:55
9צפיות
סתם... אבל אני באמת מנסה לגרום לו להבין שאני ממש לא מאשימה אותו...
אחד הדברים הטובים שיש בו זה שהוא רגיש, מה שלפעמים הופך למגרעה, למשל במקרים כאלו...
מה שקשה זה שאני יודעת שאם אני משתפת אותו בקשיים שלי זה עושה לו עוד יותר גרוע כי גם ככה הוא לוקח על עצמו את "הסבל" שאני צריכה לעבור בגוף שלי...
ואז מה שקורה זה שאני נשארת להתמודד לבד עם הדברים וגם מכילה אותו... זה קשה...
האמת שהשבוע היתה לנו שיחה טובה ושיתפתי אותו בתחושות האלו אני מקווה שיהיה קצת יותר טוב עכשיו...
אבל בגדול אני בהחלט יכולה להגיד שבעלי לפני תוצאות בדיקת זרע ואחרי התוצאות זה אדם אחר... כואב שזה ככה, איך דבר כזה יכולה לשבור בן אדם ולרסק אותו...
משתדלת לחזק אותו....
אשמח אם תחזיקו אצבעות, אחרי בדיקת דם
06/09/12 08:40
256צפיות
היום בערב תהייה תשובה, למרות שאני לא ממש אופטימית , אבל עדיין יש קצת תקווה

הלוואי שיצא חיובי
º
06/09/12 09:09
22צפיות
|הלוו
06/09/12 10:02
63צפיות
כל ה-23 לרשותך!

תעדכני!!!
חחח, תודה בטח שאני יעדכן
06/09/12 10:27
99צפיות
רק שאצלנו בלאומית זה יהייה בערב לקראת 6 אוף איך אני אשרוד עד אז

º
06/09/12 11:10
15צפיות
בדיקת דם שלילית
06/09/12 19:47
194צפיות
אוף ואין גם מחזור, טוב נחכה ונתחיל מחדש, מבאס אבל זו הייתה פעם ראשונה של הזרעות אחרי שנתיים שניסינו טבעי

וידעתי שהסיכויי שאני אהייה בהריון קלוש
שאלה לגבי בדיקת ביוץ
07/09/12 18:59
142צפיות
אם היום בדיקת הביוץ יצאה חיובית (ביוץ כנראה עוד 24-48 שעות למרות שאתמול לא עשיתי בדיקה)
מתי הייתן מקיימות יחסים אם הייתן רוצות בן?
ברור שמה שבא ברוך הבא והעיקר הבריאות אבל בכל זאת, מנסיון שלכן יש למישהי תובנות?
האם צריך להמתין ליום הביוץ בדיוק או שמיום בדיקת  ביוץ חיובית זה גם מספיק קרוב?
תלוי כמה את רוצה בן.
07/09/12 22:13
113צפיות
ז"א, אם את מאד רוצה אפילו "במחיר" של פספוס החודש, חכי 24 שעות.
אופטימיות!!!!! ♥
08/09/12 16:40
169צפיות
תרשו לי לפתוח את הטוב הרע והלא נורא לסופ"ש
06/09/12 06:21
479צפיות
היי בנות מה שלומכן? אני מתגעגעת בטירוף!
בקרוב מאוד אחזור לפה לשהות הרגילה שלי, כפי שסיפרתי לכן עברתי תקופת חולשה הקאות והרגשות לא נעימות (כולל אישפוז לעירוי) בגללל המוי הורמונים שמביא איתו הריון תאומים. אבל יש המון טוב שום דבר לא נכנס לקטגוריות הרע.

ביום ראשון אנחנו טסים לאילת לחופשה להתרענן לפני החג וגם לפני התקופה המורכבת והמיוחדת שתגיע עלינו לטובה
ה"רע" היחיד הוא הלחץ בעבודה שלי של השלמת כל מיני משימות לפני חופשה של שבוע אבל מתמודדים.
בהזדמנות זו אני רוצה לאחל לכן שנה טובה מדהימה ושכל המשאלות במיוחד משאלה אחת שבגללה כולנו פה - תתגשמנה!
בימים האחרונים השיר שמתנגן לי בראש הוא:

"ברך עלינו את השנה הזו ואת כל מיני תבואתה לטובה ותן ברכה על פני האדמה "
אני מברכת אתכן בפירות מהסוג שאתן מחכות להן! פירות בטן! ובשנה מהממתתתתת

אוהבת אתכן
איזה כיף! תודה, תבלו ותנוחו
06/09/12 09:04
209צפיות
ושכולנו נצטרף לבחילות עוד ב 2012....אמן! (-:
אה וכמובן- הטוב והלא נורא שלי...
06/09/12 09:10
192צפיות
רע- אין (555) ושלא יהיה
טוב- סופ"ש פעיל במיוחד אצלנו לאור גילוי זקיקים חביבים (16 ו 13 לפני יומיים)
לא נורא- משפחולוגיה שגרתית לקראת ראש השנה, מי מזמין, מי יבוא, מי לא, מי יביא מה ,כולל כמובן קצת רכילות משפחתית מצד הדודות , אז כמו שאני אומרת פעמיים בשנה (גם בפסח)- עברנו את פרעה? נעבור גם את זה

שנה קסומה ובריאה לכולן פה- שנמשיך להשתמע בפורום השכן בקרוב מאד מאד!
נועה
אני
06/09/12 09:07
158צפיות
קודם כל חופשה נעימה מייסי גם אנחנו נוסעים לאילת אולי אדבק ממך שם

אז אני מתחילה:

הטוב- ב"ה יש הרבה טוב, מחר אנחנו נוסעים לאילת עם הילדודס המתוקים שלנו עד ליום רביעי מה שאומר שיוא"ב שלי יעברו מהר ובקלות יחסית, וגם יש לי יום הולדת באותו הזמן (יום שני) מקווה מאוד שאקבל מתנה מקסימה וביום חמישי הבא ה לא תגיע לתקופה ארוכה (מהסיבות הנכונות כמובן).

הרע- כאבים בחזה נוראיים מאתמול כולל נפיחות, לא יכולה לישון אפילו על הצד תחושה של מכה פנימית כזאת, מוזר, קרה לי כבר פעם אחת לפני 4 חודשים והייתי בטוחה שאני בהריון אבל זה כנראה הורמונלי אצלי ומדי פעם בין הביוץ למחזור זה קורה.

הלא נורא- כאבים בחזה יכול לסמן דברים חיוביים והנפיחות לפחות אהיה שופעת יותר באילת.

שיהיה לכולנו סופ"ש נפלא וכמובן שבוע נפלא, אחזור בע"ה ביום חמישי הבא מקווה עם עדכונים משמחים.

יפיתוש
ישששששש, עונה ראשונה
06/09/12 09:13
210צפיות
הטוב - השבוע הבעל חגג יום הולדת ויצאנו לסרט- אימה - לא ישנתי בלילה.....(בפעם האחרונה שהיינו בסרט  זה היה בערב בו קמנו בלילה לחדר לידה.... - והיא חוגגת כבר שנה וחודש)

הרע - היורשת העלתה חום ל-39.6... הקיאה, משלשלת....כולה חלושס.

והלא נורא|סדגש - יוא"ב 10 - בחצי המצפה והמקווה של החודש...והלוואי לעוד 9 חודשים
º
יווווווו השגתן אותי
06/09/12 09:24
79צפיות
שימשיך קל, מסי! טוב לשמוע ממך
06/09/12 10:01
148צפיות
אצלי:

הטוב - עשינו אתמול ערב כיף משפחתי. אני התחלתי טיפול בדיקור, ובינתיים הבן שלי שיחק עם אבא שלו באיזור. אח"כ הוא זכה במשהו שהוא חולם עליו כבר זמן מה - הוא נסע ברכבת הקלה!!
תאמינו לי - לא ראיתן ילד מתרגש ככה!! עשינו סיבוב ברכבת ממרכז העיר עד לתחנה רחוקה יחסית, וחזרה, והילד היה פשוט מאושר.
אח"כ הלכנו לארוחת הפרידה מסושי שלי, במסעדה האהובה עלינו - סאקורה המשובחת. היה כיף ומפנק ועכשיו אני מוכנה שיגיע הריון. אתן מבינות - רק בגלל זה הוא לא הגיע עד כה, כי עוד לא נפרדתי מהסושי!
בכל מקרה היה ערב משפחתי כיפי, והילדון שלנו פשוט המיס אותנו ללא הפסקה לאורך כל הערב. הוא היה כ"כ מתוק שפשוט השתגענו.

הרע - אני עייפה נורא השבוע. מרוטה לחלוטין, ועם כל הנסיעות שהיו ושעוד יהיו זה לא עוזר לי.

הלא נורא - ההחלטה שאני מדברת עליה פה לפעמים עוד לא לגמרי התקבלה. היו כל מיני ענינים, אבל לפחות ירד הלחץ מלקבל אותה עכשיו ממש. וזה טוב. אני לא אוהבת להחליט דברים חשובים מתוך לחץ.
חוץ מזה התחלתי דיקור ואני ממש מקווה שזה יעזור. הוא אמר לי שבגדול מדובר על 8 שבועות שבהם אבוא לטיפול פעמיים בשבוע. לא אמרתי לו את זה אבל אני ממש מקווה שלא אצטרך שמונה שבועות, ושאחרי חודש ניפרד לשלום. או לפחות נמשיך בטיפול רק על נושאים אחרים ולא על הרירית.
וחוץ מזה אני בתקופת לחץ בעבודה. זה טוב בעקרון, אבל גם קצת קשה. במיוחד עם יכולות הריכוז הירודות שלי לאחרונה.
סאקורה
06/09/12 19:06
64צפיות
מקווה שתספיקי לנוח ולהתאושש.
חופשה נעימה מסי ושימשיך קל
06/09/12 10:32
102צפיות
הטוב-עוד שבועיים אנחנו בחופשה בתאילנדדדד..מתרגשת

הרע-ממש אין לי כוח לבדוק ביוץ כבר בימ 17..מרגישה רע עם זה שכאילו לא אכפת לי כבר

לא נורא-כמה לחץ בעבודהההה חחחחחחח שכבר תגיע החופשה הזאת זקוקה לה

בהצלחה לכולן וחודש פורה במיוחד לקראת השנה החדשה
איזה כיף מסי, תהנו מאד
06/09/12 12:20
104צפיות
והעדכון שלי:

הטוב - יום חמישי, כמה חיכיתי לו. הסתיים לו הדימום ואנחנו מחכים בקוצר רוח לחלון ההזדמנויות הבא.

הרע- הביוץ צפוי להיות בחג. ממש, אבל ממש לא בא לי. אבל זה מה יש- ועם זה נסתדר.

הלא נורא- קצת נשברתי, חצי השנה שעברה עלי עשתה לי משהו. החודש הוא החודש האחרון למדידות גם אם לא מגיע הריון. ומה הלאה? נצטרך לחשוב. אני אשמח אם יש לכן המלצות, מעדיפה להתרחק מהרפואה הקונבנציונלית, כי המחזור שלי נראה תקין לחלוטין, ב"ה.
אני התחלתי עכשיו דיקור סיני
06/09/12 18:29
80צפיות
עוד לא יודעת לדווח על תוצאות, אבל נתקלתי בסיפורים מעודדים מאד.
אם כי - זה כאשר יש בעיה ידועה (כמו שחלות פוליציסטיות, או רירית דקה במקרה שלי). איני יודעת לגבי מצב כמו שלך שיש מחזור תקין. אבל אולי שווה להתייעץ עם מטפל במתמחה בנשים ופוריות ולשאול אם יש להם איך לעזור במצב כזה.
כיף לשמוע ממך!!!!
06/09/12 14:15
100צפיות
אז ככה
טוב- המחזור שלי סדיר !!! בשבילי זה מתנה ממש, כי מזה הכי פחדתי כשעזבתי את הגלולות, והחודש המכשפה הגיעה כמו שצריך, זה גם משמח כי התחלתי לדאוג מכל מיני תופעות מוזרות, אז אני יותר רגועה
עוד טוב- הופיעה לנו הזדמנות להתקדם וכנראה שהולכים על זה (סליחה שזה מעורפל, כשיהיה ממשי אספר)
הרע- אתמול בלילה נשברתי והיה לי קשה, באמת ציפיתי החודש, היו לי כל כך הרבה סימנים ואפילו דימיינתי איך לבשר לכולם בארוחת החג...
הלא נורא- שבוע הבא נוסעים לאחות של בעלי, זה ישוב מדהים ואני ממש נחה שם, ואני אהיה מסביב לביוץ , אז אולי זה יעזור!!

סופ"ש טוב לכולן ושיהיה לנו חודש עם מלא פסים!!!
עכשיו אני
06/09/12 15:00
108צפיות
הטוב- אחרי כמה ימים של דאגה וחוסר וודאות, הגיעה ה אז נרגעתי קצת והמחזור אכן ממשיך להיות יחסית סדיר. הנחמה היא שהביוץ הבא יהיה בערך בזמן שאנחנו באילת! יש אפשר לחגוג ולקווות שזה ממש יעזור..
הרע- החודש הזה ממש הייתי בטוחה שהנה הצלחתי. היה לי איחור של כמה ימים ותחושות חדשות שהסתברו כהורמונליות בלבד. האמת שלפעמים שאני חושבת על זה שעוד פעם התפספס, זה עושה לי עצוב בלב.
לא נורא- יאללה, חודש חדש בפתח, בתקווה למתנה מושלמת ליום הנישואים הראשון בתחילת חודש הבא.
הכל רע
06/09/12 18:12
172צפיות
הרע - אלצי כבר שבועיים הכל רע. והיום הגיע ה . החודש לא צפוי שינוי כיון שמגיעים אלינו חברים מחו"ל בדיוק עד אחרי הביוץ ככה ששום אפשרות לאינטימיות לא תהיה לנו
ונאלצתי לעקר את הגורה הקטנה שלנו לפני שבוע: גם לקחתי את זה קשה נפשית וגם היא עברה את זה קשה פיזית. סיוט.
ואם זה לא מספיק הייתי חולה עם אנטיביוטיקה בקושי זזתי ונאלצתי עדיין לעבוד 14 שעות כל יום. ובנוסף עם דלקת בעין. מכוער רצח.  אוף. נמאס לי.

הלא נורא - טוב שעבר. מעדיפה לשכוח כמה שיותר מהר.

הטוב - בעבודה שידרוג שחיכינו לו שנה וחצי ובעצם בישבילו קלטו אותי למשרה - עבר בהצלחה יותר גדולה מכל הציפיות שהיו לנו. עכשיו הרגשה של ריחוף ושאננות.

פשוט נמאס לי.
ממוש
06/09/12 19:35
203צפיות
למה אשפוז?. התייבשת??
איך לא אמרת לי כלום בפייס
מקווה שאת הרבה יותר טוב
הייתי ככ חלשה שאפילו הרטט של הטלפון בזמן
07/09/12 07:05
283צפיות
שאני מסמסת הבחיל אותי:)
כן התיבשתי מהקאות- כל דבר שנכנס יצא אז אמרתי זה לא עסק נלך להכניס את זה בדרך אחרת:)
אוי ואבוי! נשמע נורא
07/09/12 16:37
114צפיות
שימשיך קל יותר!
אצלי
06/09/12 20:03
140צפיות
אומרים שבכל טוב יש רע ובכל רע יש טוב....  אז ככה :

הטוב- אני בחופש מהעבודה עד יום רביעי הבא :)  אבל פה מתמזג לו גם הרע- החופש זה לטובת לימודים למבחן.... שקועה בלימודים, בבית ללא אופציה למנוחה בחוץ וטיולים וכו'.
אחרי המבחן יהיה זמן אבל אז מגיע ראש השנה אז שוב יורדת אופציית הנסיעה.

הרע- כמו שכבר כתבתי למעלה- מבחן שבוע הבא, שמסכם שני שליש מקורס .... וכמו שכתבתי זה משתלב בטוב, יש יתרון ללימודים למבחן, אפשר לקום מאוחר (בממוצע אני קמה כל בוקר בסביבות 5:30-6:00) בסביבות 8-9 שזה הישג לאחת כמוני שאוהבת לישון וכמה שיותר

הלא נורא- את האמת, אין לי כזה...
שיהיה סופ"ש מדהים לכולן, מלא בקימפורים והיקלטויות
גם אני
06/09/12 23:21
135צפיות
הטוב- יום ראשון טסים לרודוס לחופשה!!!!! אני ממש ממש מחכה לזה!! וואו לנוח בכיף... רק אני והחצי
עוד דבר טוב- למרות ריצות מטורפות היום מפה לשם היה לי יום פשוט מעולה בעבודה!! שרק ימשיך ככה

הרע- אין כזה בעולם כולו

הלא נורא- רק יואב 2 ... מקווה שהזמן יעבור מהר
º
קיטורים ותמיכה לאמצע שבוע, כאן 4.9
48תגובות
04/09/12 09:07
113צפיות

(המשך...)
º
טיפולייט לאמצע שבוע 4.9
04/09/12 09:06
19צפיות
05/09/12 08:49
6צפיות
שאלה לגבי בדיקות הורמונליות
05/09/12 16:56
80צפיות

שלום לכולן, יש לי שאלה לגבי בדיקות הורמונליות שהרופאה נתנה לי לעשות ביום ה-2 עד ה-5 למחזור. (ואני ממש מתנצלת מראש על התיאור)

קיבלתי מחזור אתמול, אבל זה ממש בקטנה, כתמים חומים כאלה, בקושי יוצא משהו. עד עכשיו זה ככה!!
היום ה-3 וה-4 למחזור זה יוצא בשישי שבת.
השאלה ממתי עושים את הבדיקות: ממתי שיש דימום מאסיבי או הכתמות חומות של ההתחלה... אני מתלבטת אם לעשות מחר או ביום ראשון...

תודה ושוב סליחה על התיאור
º
מהיום הראשון של הדימום
05/09/12 17:56
30צפיות
º
שרשורפואי לאמצ"ש 4.9
04/09/12 09:06
28צפיות
חיסון נגד אדמת לפני הריון
03/09/12 21:39
380צפיות
הרופאה אמרה לי שאם אני מתכננת להכנס להריון בקרוב רצוי שאעשה חיסון נגד אדמת, עשיתי בדיקת נוגדנים וגילו שהחיסון שלי חלש. האם באמת צריך לעשות חיסון לפני? אני אומרת לעצמי מה הסיכוי שאדבק באדמת בחודשים הראשונים של ההריון והרי עושים חיסונים לתינוקות שנולדים....

מה דעתכם?
תראי
03/09/12 22:03
211צפיות
(אין לי קשר לפורום הזה, חברה שלי מנהלת אז נכנסתי וראיתי את השאלה).
בלי לפרט כי זה לא רלוונטי, אני נכנסתי להריון בלי לקחת חומצה פולית, בלי לעשות בדיקות גנטיות, בלי להתחסן לאדמת. ברוך השם נולדה לי ילדה בריאה- לא חליתי באדמת, עשינו את הבדיקות הגנטיות בזמן ההריון.
להגיד שזה היה חכם מצידי- זה היה אפילו טפשי.
תתחסני- ותורידי לך דאגה מהראש. בלי להתנשא- יש כל כך הרבה דאגות בתקופת ההריון, אפשר להוריד אחד בכיף. אני מורה והייתי די בלחץ.

תינוקות אגב מקבלים חיסון אדמת בגיל שנה.
הסיפור עם חיסון אדמת הוא לא התינוק אח"כ
03/09/12 22:37
239צפיות
אלא שאם את נדבקת באדמת במהלך ההריון זה יכול לגרום בקלות למות העובר.

איני יודעת מה זה אומר שהחיסון חלש, אבל אם הרופא אומר שאת צריכה - אז תעשי. לא הייתי מהססת לגבי כזה דבר. במיוחד היום שיש יותר ויותר הורים שלא מחסנים את הילדים - הסכנה לחטוף אדמת בזמן ההריון אינה תיאורטית.
º
תודה!
04/09/12 08:28
55צפיות
היי
09/09/12 21:45
45צפיות
לי היה את אותו הדבר...
בהריון האחרון (והראשון) שלי הרופא שלי גילה בזמן ההריון שרמת הנוגדנים שלי מאוד נמוכה. ולפני שלושה חודשים הלכתי לטיפת חלב בקופת החולים ועשו לי את החיסון. בגלל שכמות הנוגדנים שלי בגוף כל כך נמוכה הייתי צריכה לעשות 2 חיסונים בהפרש של חודש.... אני ממליצה לעשות... לא שווה את הסיכון... וחבל סתם על עוד פחד ולחץ.... תהיה בראש שקט... זה שווה את זה :)
הלכתי לרופא חדש
04/09/12 10:47
205צפיות
עברתי דירה הרחק, לכן נאלצתי לעבור רופא.תזכורת: יש לי שחלות פוליציסטיות, רק עכשיו התחלנו לנסות, ווסת אחרונה ב17.7 הרופא הקודם אמר שמצד אחד אפשר לתת קצת זמן לניסיונות טבעיים אבל אז כשהוא ראה שלפעמים המחזורים שלי מפספסים חודש אז הוא גם אמר שבאופן טבעי זה יכול לקחת המון זמן....ושם נעצרנו, ואז עברתי.
אז הלכתי לרופא חדש, הוא עשה אולטראסאונד, ראו שחלות פוליציסטיות בבירור, רירית 5-6 ס"מ ( הוא לא מדד במחשב אלא כתב לפי ראות עיניו ( אני רגילה שמודדים עם קווים במחשב)שחלות מוגדלות,הוא רשם שהרירית תלת קווית ( לא שמעתי את המושג לפני כן)
הוא החליט לשלוח אותי לבדיקות, שניתן לעשות רק אחרי שאני אקבל, ובינתיים אמר להמשיך בשגרת חיים ולנסות אבל לא בתדירות מיוחדת או משהו כזה. לאחר מכן הוא יחליט אם להתחיל אם השריית ביוץ ע"י איקקלומין
הנה הבדיקות שהוא שלח אותי לעשות:
ביום 2/3/4 מתחילת הווסת :FSH,ESTRADIOL,PROLACTIN,HYDROXYPROGESTERONE,LH,TESTOSTORONE TOTAL, DHEA SULPHATE
ביום 13 14 15 (עכשיו אני תוהה האם ב3 ימים או אחד מהם, כי דווקא בהפנייה הזאת הוא לא רשם או או או, מישהי יודעת?)
מעקב זקיקים ( שלצערי הרב המקום הכי קרוב לעשות אותו נמצא במרחק של שעה נסיעה- איזה בעסה)
וביום 21/22/23 מתחילת הווסת פרוגסטרון
בנוסף של את בעלי לבדיקת זרע.
מה אתן אומרות? עכשיו נותר לחכות למחזור,לפי הבדיקה אני לא מצליחה להבין אם זה קרוב או לא.אני שונאת מחזור-אולי זה יגרום לי להתייחס אליו אחרת
הבדיקה הראשונה שהוא נתן לך זה פרופיל
04/09/12 13:23
100צפיות
הורמונאלי אם אני לא טועה, לי הרופא אמר לעשות אותה ביון היום ה3 ל5 למחזור.

חח בהחלט זה יגרום לך להתייחס אחרת למחזור:)
לפי הבדיקה
04/09/12 13:40
93צפיות
שלו קצת קשה לדעת אם את אחרי ביוץ או שלא, הדבר היחיד זה רירית תלת קוית שבאופן עקרוני נראה לי מתאימה לרירית של אחרי ביוץ, אבל חסרים עוד נתונים כמו נוזל בדוגלס וערכי הורמונים כדי לנסות להעריך אם היה ביוץ ולכן המחזור קרוב..
הבדיקות שנתן לך:
1. פרופיל הורמונלי ביום 2-4 למחזור- סט של בדיקות שמטרתו לבדוק פעילות שחלתית ופעילות של בלוטת האדרנל, ניתן גם לתמוך באבחנה של פוליציסטיות בעזרת התשובות
2. מעקב זקיקים- ברגע שקיבלת מחזור, מבקש שמיום 13 תתחילי מעקב זקיקים- זה אומר בדיקת א"ס+בדיקת דם להורמונים, התדירות תיקבע לפי קצב התקדמות הזקיקים, יכול להיות שיספיק לך שניים שלושה ביקורים או יותר, תתייעצי איתו בכל פעם שתקבלי תוצאה כדי לדעת איך להמשיך
3. רמת פרוגסטרון לאחר ביוץ- כדי להעריך שפרוגסטרון אצלך עולה כפי שצריך לאחר הביוץ

בהצלחה!
תודה על התשובות,
04/09/12 14:04
47צפיות
הוא לא אמר שום דבר לגבי האם היה ביוץ או לא (בא"ס הראה לי המון ציסטות (שנראות כמו חורים שחורים) ב2 השחלות ואמר שהשחלות  מוגדלות כמעט בגודל של רחם ( אחר כך כתב בסיכום שהן מוגדלות במקצת- לכי תביני ), כתוב שלא נצפה נוזל חופשי בדוגלס.רשם רירית תקינה ( איחור של שבועיים , המחזור האחרון ב17.7 ).
את מבינה האם אני צריכה 3 ימי מעקב זקיקים?13 14 ו15? ( אני בכל מקרה אנסה לשאול אותו שבוע הבא, רק מנסה להבין האם זה הגיוני כי בשאר הבדיקות הוא נתן לי לבחור יום אחד)
הורמונים מין הסתם חסר, באתי אליו מאפס (כנראה שהוא לא חשב ששווה לבדוק איפה ההורמונים עכשיו,אלא להתחיל מ0 עם המחזור )
לפי ההפניה זה לא נראה כאילו יחד עם המעקב יש בדיקת דם- זה תמיד הולך ביחד?
אני לא מצליחה להבין בעצמי אם היה ביוץ, היה נראה לי שבוע שעבר לפי ההפרשות שהיה כבר, אבל לפי התמונה הנוכחית לא בטוח (יצא לי הרבה פעמים להיות אצל רופאים קצת לפני המחזור וכנראה שגם לפני הביוץ) הם היו רואים ציסטה ענקית שמן הסתם היתה נעלמת עם המחזור, הפעם הוא לא התייחס לציסטה ספציפית, אז אולי עוד לא היה?! אני מנסה לגבש דעה לגבי האם שווה להמשיך לתת מאמץ מיוחד אם עוד לא היה ביוץ- אבל כנראה שלא נדע.... זה הכי מטריף- חוסר וודאות לגבי האם היה או לא היה או מתי יהיה.
אחרכך הבנתי
04/09/12 14:16
37צפיות
מה רשמת על הזקיקים, אז לדבר איתו אחרי היום הראשון (13 ) כדי להחליט אם לחזור ב14 וב 15?או שהוא כבר ייעץ מתי לחזור?
האם הוא רופא פוריות?
08/09/12 11:08
11צפיות
או רופא נשים רגיל?

מציעה לך לא לקחת איקללמין לפני שאת הולכת לרופא פוריות..
הוא לא רופא פוריות, תודה על
08/09/12 17:45
13צפיות
העצה, אז מה את אומרת- לעשות את הבדיקות אבל כשזה מגיע לשלב ההחלטות ללכת לרופא פוריות? הרופא שלי לא אמור בעצמו להפנות אותי לרופא כזה? או שהם מרגישים מספיק בטוחים בעצמם לעשות החלטות כאלה גם כשהם לא מומחים?
בהחלט!
08/09/12 22:34
7צפיות
לסיים עם כל הבדיקות ולקחת אותם לרופא פוריות
לא לקחת כדורים וכו' מרופא נשים רגיל.. יש לי כמה חברות שרופאי נשים רגילים הרסו להן את הרירית והביוץ בגלל שימוש לא נכון באיקקלמין שרופאי נשים חושבים שאפשר לתת כמו סוכריות לפעמים.

במיוחד במיוחד שאת פוליציסטית ואת צריכה טיפול מאוד עדין ועם מעקב צמוד כדי לא לגרום לגירוי יתר.
תודה רבה על התשובה
09/09/12 12:28
5צפיות
יש המלצות לרופאי פוריות? הרשימה במכבי די מצומצמת, במרכז /דרום מכבי או פרטי
סחרחורות זה אומר משהו?
04/09/12 13:25
119צפיות
אוף היום זה היום ה 13 אחרי הזרעה אתמול עשיתי בדיקה שיצא שלילית, מחכה ליום חמישי לעשות בדיקה נוספת.

אני כול היום עם סחרחורות זה אומר משהו אולי שהמכשפה אמורה להגיע , למרות שזה לא קורה לי אף פעם

פרופיל הורמונים / ושאלה על בדיקת זרע
04/09/12 13:44
149צפיות
טיפה רקע על עצמי
אני בת 31, בריאה לחלוטין, מחזורים תקינים כמו שעון כל 28 ימים
אבל המחזורים שלי קצרים מאוד התחיל ב 30/08 וניגמר ב 02/09 שרק ביום אחד היה גימום רציני ( סליחה )

רציתי לדעת אם למישהו יש פה מושג בקשר לזה,
אלו בדיקות הדם שהיתי צריכה להיום ערה 3 שעות לפני בפועל היתי ערה שעתיים וחצי  - וכאשר שאלתי את האחות היא אמרה שזה בסדר גמור

TSH 1.28   
Estradiol 155.8  pmol/L
Progesterone 1.41  nmol/L
FSH 5.7  mIU/mL   
LH 9.40  mIU/mL   
Prolactin 388.7  mIU/L   

בנוסף :

בעלי האהוב עושה מחר בדיקת זרע
עקב העובדה שלא יצא כל כך והיתי גם במחזור לר יצא לנו לקמפר
מחר הבדיקה ולא שכבנו 11 ימים כולל היום

האם זה תקין ללכת לעשות את הבדיקה כי הם ביקשו יומיים ל 5 ימים

תודה רבה
הבנתי שזה לא טוב
04/09/12 15:17
119צפיות
אסור לעשות בדיקה פחות מ 3 ימי התנזרות אב ל לא יותר מ 5 זה יכול להביא לתוצאות לא אמינות....הכי טוב זה אם בזמן שלא קמפרתם הוא היה עושה ביד כדי לא לתת מרווח יותר מידי גדול אבל לא קרה כלום! תהנו היום בין הסדינים .. ושיעשה עוד 3-5 ימים :)
הפרופיל תקין
04/09/12 16:38
96צפיות
לגבי הזרע יש להתנזר 5 ימים בלבד לפי הנחיות מכון הפוריות
לא תמיד טוב להתנזר יותר מזה כי חלק מתאי הזרע מתים
במידה ויצא ערכים גבוליים/לא תקין יגידו לכם לחזור על הבדיקה בכל מקרה
בהצלחה
תודה רבה לך
04/09/12 16:44
62צפיות
תודה רבה לך
05/09/12 08:50
15צפיות
חזרתי לעדכן ולשמוע דעתכן
05/09/12 18:11
144צפיות
היי לכן, עשיתי בדירה חוזרת ויצא לי אסטרידול 436 ופרוגסטרון 32.32.. מה דעתכן? תקין? נמוך? יהיה צריך תמיכה רפואית? להזכירכם בדיקה קודמת היה 9 פרוגסטרון ו 114 אסטרידול. היום אני ביום 26 למחזור. תודה.
לא אין צורך בתוספת
05/09/12 21:31
69צפיות
עוד שבוע אם לא יגיע הוסת תעשי בדיקת דם להריון
יוא"ב 13 -מחר כבר 14-
05/09/12 21:37
127צפיות
ומחר אני לא יספיק בבוקר לעשות בדיקת דם. ואעשה רק בראשון בבוקר.
עד אז המתנה ארוכה....
מתי כדאי לעשות בדיקת הריון ביתית?
º
ברור
05/09/12 21:44
48צפיות
ברור מה? :)
05/09/12 22:07
81צפיות
מחר לעשות בדיקה ביתית או לחכות ליום שישי?
לעשות בדיקה ביתית
06/09/12 07:04
89צפיות
אם עברו 14 יום מהביוץ
חדשה בעסק...
05/09/12 17:52
122צפיות
שלום לכן,

רציתי לדעת כמה ימים נחשבים לאיחור במחזור? הפסקתי עם הגלולות בחודש שעבר כך שאני לא בטוחה עד כמה הוא סדיר ורציתי לדעת מתי זה איחור...

תודה!!!
º
את זוכרת מה היה אורך המחזור שלך לפני הגלולות?
05/09/12 19:19
52צפיות
º
מבייצות בייחד לאמצ"ש 4.9
62תגובות
04/09/12 09:05
134צפיות

(המשך...)
שרשרו, בבקשה
03/09/12 20:56
151צפיות
בעמוד הפורום יש מקום רק ל-15 הודעות ראשיות. מאחר ואנחנו רוצות שכולכן תקבלנה את מירב תשומת ה אנחנו מבקשות לאחד נושאים כדי שהודעות לא תעלמנה בדפים קודמים.

יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)

בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.

אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
תודה
נא לא לשרשר לכאן הודעות.
03/09/12 20:57
146צפיות
לשאלות- מערכת המסרים שלנו לרשותכן.
ספירת מלאי 3.9.2012
03/09/12 20:47
41צפיות
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
03/09/12 20:49
126צפיות
yaelcoh2002 ימ 1
neomiad ימ 2
ססיליה טרנטו ימ 2
אמור1 ימ 3
אמא של דבש ימ 4
יש לי שם אחר ימ 3
נונו36 ימ 5
ליאתיבניאלי ימ 5
jeby ימ 5
טושטוש וקונדסון ימ 6
פתאום בא לו עוד ימ 8
Banananass ימ 8
אנה710 ימ 10
מחזיקה אצבעות1 ימ 12
שפרירית חמה ימ 13
mikmik42 ימ 13
yaya71 ימ 14
דרדסית 12 ימ 14
timi24 ימ 14
smurfi smurf ימ 14
נועה320 ימ 12
ח ג י ת ה ימ 15
גדיש1 ימ 15
אירנושששש ימ 17
דידידידי6 ימ 17
פיץ25 ימ 19
ביטנוני ימ 19
טליה 80 ימ 20
Pims77 ימ 20
mamy128   ימ 22
אניי24 ימ 24
גילושיתי ימ 25
דצמברית ימ 25
בטטוש1 ימ 28
השואלת שוב ימ 27
ליטל וטל ימ 29
התנוקת של במבה   ימ 33
Shirka9   ימ 34
watanya   ימ 33
ציפי1000 ימ 37
חן אוחנה1 ימ 37
נעם83 ימ 47
מאיהכהן ימ 48
nitznatz1 ימ 49
לא אבדה תקוותי1 ימ 50
טינקרבלית10   ימ 51
מצפה ל 3בהפתעה ימ 52
הריונית עתידית1 ימ 56
גריינה הצפרדע 0 ימ 57
עודמיכלי ימ 59
maybelady ימ 60
  loly24 ימ 60
º
יו"מ 14
03/09/12 21:56
29צפיות
º
יומ 11 5/9
05/09/12 01:07
10צפיות
º
יו"מ 3
05/09/12 21:06
8צפיות
º
יואב 12
07/09/12 11:50
7צפיות
אחרי הביוץ
03/09/12 20:50
101צפיות
מתי כבר תגיע יואב 3
מחישי יואב 4
YAFITUSH78 יואב 3
מימי1981 יואב 5
שובידובי 2 יואב 5
bluelily יואב 6
גליתrt יואב 7
didisrael1 יואב 7
קושקוש47 יואב 7
ונילה 17 יואב 9
greyPilo יואב 10
מיכלי43 יואב 10
dasi985 יואב 11
נילי מי לי יואב 11
ניסיון חוזר יואב 15
הריוניות אוגוסט
03/09/12 20:51
167צפיות
meitalse דופק 6/8/12
laline86 דופק 21/8/12
MESEE דופק*2 1/8/12
maytalb דופק 6/8/12
צלילים 8 ה"פ 8/8/12
שנה מעוברת5 דופק 8/8/12
blilach1 בטא 13/8/12
abc12335 בטא 13/8/12
החצי השלישי בטא 14/8/12
טיפת חורף בטא 12/8/12
פסק זמן27 בטא 17/8/12
ניב עקרב בטא 17/8/12
בובוני25 בטא 22/8/12
lentik בטא 20/8/12
MILKA9 בטא 23/8/12
rutik1 בטא 22/8/12
פרפר סגול לבן בטא 28/8/12
netany דופק 26/8/12
שנה ראשונה בטא 27/8/12
º
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ עדכנו כאן
03/09/12 20:51
33צפיות
º
שכחתי לעדכן חודש קודם. אני בי"מ 30
03/09/12 22:12
36צפיות
º
י"מ 1 :-
06/09/12 22:01
7צפיות
º
י"מ 1
03/09/12 22:46
20צפיות
º
מעדכנת בטא 582 :)
03/09/12 22:49
90צפיות
º
יוא"ב 1 בתאריך 4.9.12. תודה!
04/09/12 09:28
29צפיות
º
מעדכנת יוא"ב 13
04/09/12 13:27
35צפיות
º
יו"מ 1
04/09/12 14:55
13צפיות
º
יוא"ב 3 ב- 4/9
04/09/12 21:42
13צפיות
º
מעדכנת יואב 1
05/09/12 11:14
24צפיות
º
מעדנת י״מ 63!! (6.9)
06/09/12 05:49
29צפיות
º
יו"מ 1
06/09/12 18:00
6צפיות
º
הספירה לעדכונים בלבד!הודעות עידוד/שאלות ימחקו
03/09/12 20:52
10צפיות
º
מעדכנת י"מ 1
04/09/12 10:34
23צפיות
º
יוא"ב 12.|הלו
04/09/12 19:44
38צפיות
º
הריוניות מעדכנות ושואלות
63תגובות
03/09/12 19:04
218צפיות

(המשך...)
º
או הריון?
03/09/12 19:02
39צפיות
תוצאה שלילית ביום 12 אחרי הזרעות
03/09/12 13:51
185צפיות
לא יכולתי להתאפק ועשיתי היום בצהוריים, השאלה היא האם יש מצב עדיין שאני בהריון והבדיקה לא מראה כי עשיתי אותה

בצהוריים או שזהו צריך לחכות למכשפה ואם הייתי בהריון אז הבדיקה הייתה מראה פס חלש מאוד.

אוףףףףףף
לא דעתי מיהרת
03/09/12 14:14
140צפיות
חכי למחר או מחרתיים ותעשי בבוקר, לא בצהריים
חבל להיכנס ללחץ וחקבח תשובה לא אמינה
אני יודעת שקשה, אני מבינה ת=את הלחץ אבל אם רוצה לדעת תשובה מדויקת את חייבת להתאפק קצת
תודה
03/09/12 14:22
82צפיות
אני פשוט כבר משתגעת יש כול מיני כאבים של לפני המחזור שזה יכול גם להעיד על הריון, ואני בבית לומדת למבחן אז בכללל ועוד קניתי את הבדיקות שמוכרים ברמי לוי

את מכירה? חושבת שהן אמינות?
מצטערת על פתיחת ההודעה אבל לא ידעתי לאן לשרשר
02/09/12 12:01
271צפיות
צריכה שמישהי תגיד לי מה היא חושבת...
ביום שישי מעט הכתמות על התחתונית.. ממש מעט  (ביחס למה שאני רגילה לפני מחזור..)
יום שבת פעמיים היו טיפטופים אדומים בהירים (של דם) בניגוב...
חוצמזה הרגשה פנימית של לפני מחזור..
אין איזשהם סימנים של הריון...
מחזור אחרון ב 4.8..
זה יהיה נכון לעשות בדיקה מחר בבוקר אם אני לא אקבל עד מחר?
את יכולה
02/09/12 12:10
149צפיות
אני עשיתי ביום איחור ויצא שלילי ועוד אין סימן למחזור, אז אני מחכה עוד שלושה ימים
º
הי, את יודעת מתי היה לך ביוץ ?
02/09/12 16:20
49צפיות
לא...
02/09/12 16:39
80צפיות
לא זיהיתי ביוץ... ניסיתי לבדוק עם בדיקות ביוץ.. אבל לא מצאתי...
מציעה שתמתיני
02/09/12 18:49
95צפיות
לא כתבת אם המחזורים סדירים בדר"כ אבל גם בהנחה שאת מקבלת כל 28 יום כמו שעון הייתי מושכת עודד יומיים-שלושה כדי שיהיה סיכוי יותר גבוה שתוכלי לראות תוצאה חיובית אם קיימת.
לא נעים לומר, אבל - ההכתמות והטפטופים לא מעודדים...
הירהורים,...
02/09/12 11:06
340צפיות
שלום לכם,
קוראת אתכם כמה שבועות ונשאבת פה למירוץ אחר הפסים למרות שאמרתי לעצמי בלי לחץ הרי יש לי כבר ילדה אומנם כבר בת עשר
אבל זוכרת כמה קשה היה לי ,הלילות הטרופים ההנקה האנסופית (עד גיל 3 !) הגירושין , הלבד (גם אם האבא בתמונה)
היום עם בן זוג חדש הרצון התעורר בי שוב אולי דווקא מתוך הקשר בנינו האופטימיות חוגגת.
אבל עדיין ארבע חודשים מנסים וכל חודש כשמגיע המחזור אני יוצאת מיד לעשן סיגריה ואומרת לעצמי עוד חודש לעשן ולשתות ,עוד חודש לישון טוב
ולא מתוך נחמה אולי יותר מתוך ידיעה על העתיד לבוא...

ואני שואלת את עצמי כמה אני רוצה?
כמה רציתי אז.. לראשונה ..בטח לא ראיתי את הדברים כמו היום, חשבתי שילד זה חלק מהטבע האנושי לא יכולתי לדמיין את הרגעים הקטנים של החוסר אונים מול הדבר הזה שצורח ללא הפסקה והכי נורא המחשבה שאי אפשר להחזיר אותו , אי אפשר להזדכות עליו:)
מניחה שתרימו גבה, או אולי תזדעזעו...כי אלו דברים שלא מדברים עליהם.
ועדיין אני רוצה ומנסה כשהיום אני כבר יודעת...

כן, עשיתי עכשיו בדיקה שלושה ימים לפני...ויצא שלילי..
מעשנת סיגריה ולוגמת חצי כוס יין..וכותבת..
יאלה, חזרה לעבודה...

אני דווקא מזדהה ממש!
02/09/12 11:48
204צפיות
למרות שאת אומרת שאת כותבת דברים "מזעזעים".
עד לפני שנה בערך הפורום החביב עלי היה "נשים שלא רוצות ילדים", לא כי לא רציתי ילד, אלא כי הרגשתי המון דברים שהרגשתי שהם לא מקובלים בעניין הזה. הרגשתי, שאני יכולה בקלות לדמיין את השינוי הענק בחיים, את המגבלה על החופש, את החוסר אונים, את ההתמודדות עם זה שאני בטוח אהפוך למה שתמיד אמרתי שאני לא רוצה להיות - ההורים שלי.. ושתינוק לא מגיע עם ספר הדרכה, ויש לו צרכים שאי אפשר להתעלם מהם לפי מתי שנוח לי.. אז מי בכלל רוצה את המועקה הזאת?
ואז יום אחד גליתי שאני דווקא כן רוצה משפחה. וכשנכנסתי להריון, הייתי כ"כ שמחה שהייתי מופתעת מזה. אני? התינוקופובית?

במובן הזה כלום לא השתנה. אני עדיין רוצה את החופש שלי ונהנית בדיוק כמו שכתבת - מזה שעוד חודש אני יכולה להדליק סיגרייה, לעשות מה שבא לי, לשתות, להיות במצב רוח רע בלי לתת חשבון לאף אחד ובלי לדאוג לאף אחד. זה לא משנה את העובדה שאני גם רוצה. לא שואלת את עצמי כמה. רוצה, אבל פחות מ-100%. זה בכלל אפשרי לרצות ב100%? ממה שאת כותבת זה נשמע שטוב לך בחיים כרגע, שאת רוצה להקים משפחה משותפת עם הבחור שלך, וזה מה שמשנה!
גם לי יצא להציץ שם...
02/09/12 12:15
149צפיות
עיניין אותי לדעת איך נשים מוכנות לותר מראש על החוויה של הריון ואימהות מה שגיליתי שיש לא מעט מהן שמגיעות לקצה (גיל הפוריות)
בוחרות בסופו של דבר להרות  אולי כי "החבל נימצא כבר על הצואר"
בכל מקרה ,זה ניראה לי עצוב להזדקן לבד בלי ילדים שבאים בשבתות וחגים...חברים לא יכולים למלא את החסך הזה.

וכן צודקת שום בחירה היא לא ב 100%...

עוד ניתגעגע לימים האלו כשנעבור לפורום הנקה

את יודעת מה הורג אותי?
02/09/12 12:20
146צפיות
שמעתי שיש "פורום הנקה" בתפוז, ואף פעם לא הבנתי.. איך אפשר להסביר למישהי במילים איך להתמודד עם בעיות הנקה?? זה כמו להסביר במילים איך לרכב על אופניים! זה לא משהו שצריך להראות?..

יחי האמביוולנטיות!
ארוכה היא דרכינו...
02/09/12 12:35
125צפיות
זה פורום תמיכה משגע (לפחות אז, בזמנו..) בזכות הבנות שם והיועצות הנקה הצלחתי לצלוח את כל הבעיות
וגם להניק עד גיל מאוחר:)
והכל בעזרת מילים. התמיכה והשיתוף בבעיות השונות בהנקה עזרו לנו להתמודד עם הקשיים , מה גם שמידי פעם היו מפגשים.

אני הייתי אומרת שאנחנו רואות בגוונים
זה בריא יותר משחור ולבן:)

דוקא פורום הנקה הוא אחד התומכים והמועילים כאן
02/09/12 12:45
112צפיות
אני נעזרתי בו רבות בהנקה שלי.
כי זה לא רק הענין של התפיסה (שגם לגביה יש דברים שאפשר להעזר בהם אונליין - סרטונים, תמונות, הסברים), אלא הרבה דילמות של ניהול הנקה, תזונה, התמודדות עם שאיבות וחזרה לעבודה, הנקה במקביל לתחילת מוצקים ועוד הרבה מאד.

כשתגיעו לשלב הזה - זהו פורום מומלץ ביותר!!

לגבי הדילמות שהעליתן - אני אתכן. כבר סיפרתי כאן שלא נכנסתי לסיפור הזה של ילדים מתוך איזו תשוקה לילד שמאפיינת, מסתבר, הרבה נשים. אלא בעיקר כי בנזוגי רצה הרבה שנים, ואני הבנתי שכנראה זה לעולם לא יבוא לי טבעי וצריך פשוט לקפוץ למים. ביליתי את ההריון עם אינסוף חששות לגבי איזו אמא אהיה ורמות הסבלנות שלי, שהן מאד נמוכות כלפי ילדים בד"כ.

בניגוד לבהיר, אני דוקא חוויתי חוויה הפוכה. חוץ מהחודש הראשון שהיה חודש קשה מאד של התמודדות עם השינוי העצום, ועם הקשיים הפיזיים והרגשיים של הניתוח שעברתי, האמהות אצלי היא חוויה מדהימה שמספקת בעיקר המון אושר. אבל אני יודעת שאני לא דוגמה כי אני זכיתי בילד נוח בצורה יוצאת דופן, ובטח אקבל את הכאפה לפנים בילד הבא.
אבל אני דוקא רוצה לחזק את דבריה - הרבה דברים לא מספרים לנו על קשיי האמהות, והרבה דברים גם אין שום סיכוי להבין עד שלא נהיה שם בעצמנו. וצריך לדעת שהאמהות מביאה גם המון תסכולים וקשיים, רגעים של רצון לזרוק את הילד מהחלון, בדידות, והמון קשיים פיזיים ברמה של לא להצליח ללכת להשתין ימים שלמים. שלא לדבר על לאכול.

ובכל זאת, גם אחרי שחווינו את זה, אנחנו בד"כ רוצות עוד. כמו בהיר. למה? כי בכל זאת הדברים שילד נותן לנו עולים על הקושי. לדעתי לפחות.
מאוד מתחברת
02/09/12 15:26
80צפיות
אני חושבת שהרגשות שלך בנושא מאוד מובנים. אני יודעת מעצמי שהרבה זמן לא רציתי ילדים מהפחד של לאבד את העצמאות שיש לי עכשיו..והעובדה שרמת הסבלנות שלי לא גבוהה במיוחד לא ממש עוזרת..
ואני עדיין חוששת מכל אלה ומעוד הרבה דברים, וזה בסדר כי ההחלטה להביא אדם לעולם מחייבת ותקפה לכל החיים, ואין דבר כזה לפרוש באמצע כי נמאס או מיציתי...
וזאת הסיבה העיקרית שלקח לי המון זמן להחליט להפסיק עם הגלולות...
ולמרות הסיבות הרציונאליות שרצות לי בראש נגד להביא ילדים יש בי כמיהה לא פוסקת להחזיק תינוק משלי בידיים...אני מאשימה גם את ההורמונים שלי בזה אבל זה חזק מכל טיעון שכלי אצלי..
ויאלחה שיבוא כבר! כבר אמרתי שאין לי הרבה סבלנות...
אוי כמה שאני מבינה גם
02/09/12 18:27
109צפיות
ומזדהה, וגם אני עדיין מציצה שם בפורום ההוא וקצת נחרדת מזה שיש דברים שבהחלט נשמעים לי הגיוניים..
אצלי הכל הגיע לאט, ההתבגרות, הנישואים (שנייה לפני גיל 35) וגם הרצון לילד זחל אצלי לאט לאט ועדין מלא בחששות אינסופיים, וכמו נעמי הדבר שהכי הדהים אותי הוא כמה הייתי שמחה כשנקלטתי לפני חצי שנה (הסתיים בהפלה) אפילו החצי ששלם עם ההחלטה הרבה יותר ממני היה בהלם מהחיוך שלא ירד ממני כל היום..
זה ברור לי שזה הולך להיות הדבר הקשה ביותר שנצטרך אי פעם להתמודד אתו אבל ללא ספק גם המספק הממלא והמרגש ביותר..
ובזאת הולכת לספור יואב"ים (יש עוד מלא )
º
על "מספק" לא הייתי בונה:) אבל בהחלט מרגש!
02/09/12 18:36
37צפיות
מתי לעשות את הבדיקה?
01/09/12 22:11
183צפיות
עברתי הזרעה ב23 לחודש , מתי אני יכולה לעשות כבר את בדיקת השתן? אני עם תמיכה הורמונאלית, האם היא גורמת לכאבי ראש ?

אם את רוצה תשובה אמינה
01/09/12 22:26
141צפיות
חכי ליום חמישי - 14 יום אחרי ההזרעה.
ואו חשבתי שזה עד יום שלישי ה 4 לחודש
01/09/12 22:34
111צפיות
ש סיכויי שזה ביום חמישי זה ראה חיובי, אפילו שזה שלילי ביגלל האוביטרל?
לא כ"כ הבנתי את השאלה
01/09/12 22:46
90צפיות
ראשית - אם קיבלת אוביטרל (לא כתבת זאת קודם) אז באמת צריך לבדוק אחרי שעברו מינימום ימים מהאוביטרל. ככל הזכור לי זה 12 אבל איני בטוחה.
כדאי לשאול בנות אחרות כאן שיש להן ניסיון עם אוביטרל.

שנית - השלב בו בדיקה ביתית היא אמינה הוא בערך מיוא"ב 14. אפשר הרבה פעמים לקבל תשובה חיובית גם קודם, אבל לא תמיד (לפעמים יהיה שלילי יומיים קודם וחיובי ביוא"ב 14), וגם צריך להזהר שבטוח לא יהיו שאריות של האוביטרל שיתנו תשובה  מטעה.
º
תודה על התשובה המפורטת
02/09/12 13:39
19צפיות
אני מרגישה שאלוהים מתעלל בי היום
03/09/12 20:28
153צפיות
אחרי כמה ימים מורטי עצבים שבהם אין זכר למכשפה ויש הרבה התכווצויות בבטן, הלכתי לעשות בדיקת דם אחרי שהבדיקה הביתית יצאה שלילית. אז כל היום אני מול האתר של מכבי ואין תוצאה!! עד עכשיו! אפשר להשתגע מזה כבר. נוסף לזה, בנות מהעבודה שלי שיגעו אותי היום על זה שאני ככה ולמה אני לחוצה ואפילו אחת הציעה שנקנה לי רסקיו. אני ממש מצטערת כבר על הרגע שסיפרתי להן, ממש סוג של התעללות רגשית שנעשתה לגמרי בכוונה טובה, אבל הפכה למשהו נוראי.
אוי! כמה זה מרגיז!!!
03/09/12 22:54
91צפיות
גם לי היה ככה. ביום חמישי עשיתי בדיקה והתוצאות הגיעו רק ביום ראשון (אחרי המכשפה...).
זה באמת סיוט לחכות ככה ללתוצאות שלא מגיעות.
זוכים ב-50 גוונים של אפור ב|תפוז|
65תגובות
03/09/12 16:24
49צפיות
|ספר| בוודאי שמעתם על רב המכר שכבר הפך לתופעה עולמית "50 גוונים של אפור".
בואו שתפו אותנו בסיפורים על איך אתם מגוונים את חיי הזוגיות  בפורום 50 הגוונים של גריי ואולי תוכלו לזכות בו

(המשך...)
|ספר| בוודאי שמעתם על רב המכר שכבר הפך לתופעה עולמית "50 גוונים של אפור".
בואו שתפו אותנו בסיפורים על איך אתם מגוונים את חיי הזוגיות  בפורום 50 הגוונים של גריי ואולי תוכלו לזכות בו|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|סיוע|מכורים לאנטומיה של גריי? הפרק האחרון של עונה 8 הותיר את המעריצים המומים וזועמים. אם גם אתם הזדעזעתם, אתם מוזמנים לכתוב סיום אלטרנטיבי ואולי לזכות בספר "מתכונספרה"- מתכונים מהבלוגים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|עפרון| משחק החזרה לבית הספר מגיע ליומו האחרון
לרגל פתיחת שנת הלימודים החלטנו לשחק איתכם משחק קטן ונושא פרסים, של חידות יומיות ולא מסובכות במיוחד, שאפשר לפתור בעזרת ידע כללי ואולי חיפוש קצר באינטרנט. הפותרים נכונה עשויים לזכות בכרטיסים זוגיים לסרט חדש ומגניב - "מפלצת של מלון". בא לכם? מי שרוצה להשתתף - שיצביע
לפרטים נוספים על המשחק
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
קראתם את כל הפרטים? אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו לפתור את החידה היומית
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לחוצה קצת..
02/09/12 15:37
154צפיות
היי לכן,
בשבוע שעבר הייתי אצל רופאת נשים והיא טענה שהביוץ כבר היה, היום זה היום ה 22 למחזור (מחזורים של 30-34) וביצעתי בדיקות דם.
התוצאות הן פרוגסטרון של 8.9 ואסטרידול 114....לפי מה שהספקתי לקרוא באינטרנט 8.9 זה לא תוצאה מספיקה אחרי ביוץ בשלב הלוטאלי לא?
אני כבר מתחילה להתייאש...מה הסיכוי שהכל תקין וכן נקלטתי החודש? ושבאמת היה ביוץ תקין?
תודה
º
תןפעוטבע, סימנים ומחושים 2.9
02/09/12 08:08
65צפיות
03/09/12 12:10
29צפיות
זקוקה לעצה
02/09/12 00:16
330צפיות
שלום לכולן,
אני קוראת סמויה כאן כמה שבועות. אני לא בטוחה מה לעשות, וזקוקה לעצתכן.

הפסקתי ליטול גלולות לפני 5 חודשים, ולפני 3 חודשים התחלנו לנסות להיכנס להריון.
במהלך החודשיים שלא ניסינו לא היות תופעות מיוחדות, מחזור של כ-30 יום.

בחודש הראשון שניסינו, בי"מ 17 התחילו הכתמות שהמשיכו עד למחזור כואב מהרגיל.
במהלך ההכתמות הלכתי לרופא שלא עשה לי בדיקה ואמר לא לדאוג..

בחודש שאלחריו לא היו תופעות מיוחדות, ואז הגיעה המכשפה.

בחודש השלישי כבר בדקתי ביוץ (שהראתה שני פסים, אבל פס הבדיקה היה בהיר מפס הביקורת, למרות שכתוב שצריך להיות הפוך.)
יומיים אחרי הביוץ שוב התחילו הכתמות ושוב המשיכו עד המחזור.

אני לא יודעת מה לעשות.. האם אלה היו הריונות שלא נקלטו? האם כדאי ללכת שוב לרופא? או להתעלם ולנסות שוב?
אשמח למחשבותיכן בנושא....

ראשית ברוכה הבאה
02/09/12 07:36
178צפיות
בואי נתחיל מההתחלה.. המחזורים שלך סדירים ומכאן ניתן להסיק שאת כנראה מבייצת וזה מצויין.
לגבי בדיקת הביוץ, אני לא בטוחה שפס הבדיקה חייב להיות כהה מפס הביקורת- אני בודקת בבדיקה אלקטרונית ועל המקל עצמו גם כאשר הבדיקה הייתה חיובית פס הבדיקה לא היה כהה יותר מזה של הביקורת כך שאני לא חושבת שאפשר לשלול כך ביוץ והיות והמכשפה הגיעה כנראה שכן היה ביוץ..

לדעתי בשלב שבו את נמצאת דהיינו מחזורים סדירים ונסיון לאשר מתי הביוץ ומה אורך השלב הלוטאלי של הייתי מתחילה לעקוב אחר הביוץ יותר בקפידה בעזרת מדידת חום השחר+מעקב הפרשות (יש המון מידע על זה באינטרנט ובפורום) ובעזרת מקלות ביוץ. כך תוכלי לדעת בדיוק רב יותר מתי את מבייצת ומה אורך השלב הלוטאלי (השלב אחרי הביוץ) ומתי בדיוק מתחילות ההכתמות
ולנסות לתעד יותר את ההכתמות כדי להבין מתי הן מגיעות..
בנוסף הייתי מבקשת מהרופא הפנייה לבדיקת פרופיל הורמונלי- מבצעים ביום (2-5) ו 21 למחזור כדי לקבל תמונה של ערכי ההורמונים (2 בדיקות אחת בהתחלה ואחת לקראת הסוף)

כשאת אומרת הכתומות ביום 17- האם הם המשיכו עד לבואה של המכשפה או שהיו הכתמות ליום יומיים שנעלמו?
תודה רבה על התגובה!
02/09/12 10:44
99צפיות
בשני החודשים שהיו הכתמות, הן נמשכו היישר לתוך המכשפה, למעשה קשה לי לדעת מתי האחד נגמר והשני התחיל.

אני אתחיל עם מדידת חום השחר. חשבתי שבדיקות הביוץ מספיקות, אבל כנראה שלא.
לכבי הפרשות, ניסיתי לעקוב, אבל לא ראיתי שינוי משמעותי בכמות או במרקם שלהן לפני הביוץ. אחרי, כאמור, הם נהיו חומות-אדומות ובכמות גדולה..

האם לדעתך כדאי ללכת לרופא אם וכאשר ההכתמות יתחילו שוב, או לקבוע תור עוד לפני?

תודה!!!

הממממ הכתמות שמתחילות
02/09/12 18:34
146צפיות
ממש אחרי הביוץ ונמשכות עד הגעת המכשפה יכולות להעיד אולי על רמת פרוגסטרון לא מספקת בשלב הלוטאלי שתומכת ברירית ולכן התפרקות שלה שמתבטאת בהכתמות
הייתי מבקשת הפניה לפרופיל הורמונלי ואם זה חוזר כל חודש הייתי מתייעצת עם מומחה פריון (לא גניקולוג רגיל) אם באמת מדובר בפרוגסטרון אפשר לפתור את זה די בקלות עם תמיכה שמקבלים אחרי הביוץ, בד"כ בנרות, אבל עוד חזון למועד..  יכול להיות שאין שום בעיה..
בהצלחה!
02/09/12 20:55
55צפיות
אני אעשה את זה, תודה רבה!

עוד שאלה..
03/09/12 01:50
74צפיות
האם אפשר לראות רמת פרוגסטרון נמוכה בגרף של מדידת חום השחר?
(מתחילה למדוד ממחר בבוקר! )
גם לי היו הכתמות חומות
03/09/12 08:49
150צפיות
זה החודש השלישי כרגע, וכן, חודשיים הראשונות ללא גלולות קרה לי בדיוק מה שאת מתארת
אני עוד לא הלכתי לרופא, משום מה רוצה לחכות לחודש הזה לבדוק מה קורה כי בדרך כלל אומרים שאחרי גלולות הגוף צריך למצוא את האיזון ההורמונלי שלו, אבל אם זה מאוד מדאיג אותך אז תעשי מה שפימפס הציעה לך... האמת שאחרי ההסבר שלה אני גם שוקלת...
חדשה וצריכה קצת עזרה
02/09/12 22:25
178צפיות
היי בנות!
פורום נהדר , אני קוראת כאן כבר מספר שבועות ... בעיקר אוהבת לקרוא את ההודעות השמחות
אשמח לעזרה, הרקע הוא כזה:
הפסקתי גלולות לפני 3 חודשים (כרגע בחודש השלישי מאז ההפסקה) נטלתי גלולות כשנה וחצי
בחודש הראשון לאחר הפסקת הגלולות המחזור הגיע לאחר 28 יום, בחודש השני הגיע אחרי 30 יום והדימום היה כיום וחצי (בד"כ הדימום הוא 3 ימים)
בשני החודשים הרגשתי כאבי ביוץ והיו הפרשות ברורות של ביוץ (קראתי בהודעות הנבחרות). החודש קניתי בדיקות ביוץ והתחלתי להשתמש בהם כדי לזהות את הביוץ
אני בי"מ 17 ולא הצלחתי לזהות ביוץ החודש (היו לי כאבי בטן אבל לא ברורים כמו הפעמים הקודמות ולא היו הפרשות)
ערכות הביוץ לא זיהו ביוץ באופן ברור - תמיד היו 2 פסים אבל לא חושבת שהיה יום עם פס כהה וזהה לפס הביקורת.
מה דעתכן? האם דימום של יום וחצי הוא נורמלי? הדימום היה די חלש עם כאבי מחזור ביום הראשון לדימום
האם יכול להיות שלא היה ביוץ החודש? מכיוון שלא חשתי בכאבים כמו בחודשים הקודמים (אין לי הרבה מקום להשוואה כי היו רק חודשיים ואני לא זוכרת איך היה לפני הגלולות)
ומדוע לא היו הפרשות? למרות שלא זיהיתי ביוץ עם המקלונים אני ובעלי ניסינו כל השבוע האחרון , האם יכול להיות שזה מוריד את כמות ההפרשות?

תודה !
שלום
03/09/12 08:27
73צפיות
קשה לדעת מה היה בעבר. אבל באופן כללי תתכן אי סדירות במחזורים אחרי נטילת גלולות.
ממליצה לך להתמיד ולהמשיך לבדוק בערכת ביוץ עד שתקבלי תוצאה חיובית
בהצלחה!
היי אני גם חודש שלישי בלי גלולות
03/09/12 08:43
77צפיות
רק עכשיו התחיל השלישי כי קיבלתי רק אתמול
וקיבלתי במובן מאוד מוזר, כי זה לא מגיע כמו שאמור להגיע, זה יותר בצבע חום... אבל טוב
בדקת הריון מתישהו??
אם כן ויצא שלילי תמשיכי לבדוק ביוץ, אני אישית לא בודקת עם ערכות, רק עכשיו התחלתי עם החום, אבל לפעמים זה מתעכב... במיוחד אחרי גלולות יש קצת בלאגן במערכת
אז לא להתייאש!!!!
º
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע לכאן 2.9
53תגובות
02/09/12 08:07
126צפיות

(המשך...)
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום