לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום לקראת הריון
מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

מבייצות ביחד לתחילת שבוע...
23/06/2013 | 11:43
40
54
הפרשות הפרשות...
23/06/2013 | 09:10
14
207
שאלה - האם מיום שאני מתחילה להרגיש כאילו רטיבות באזור ויש מעט הפרשות זה יום הביוץ או שתחושת הרטיבות יכולה להיות כמה ימים לפני?
הפרשות פוריות
23/06/2013 | 12:06
8
137
יכולות להופיע גם כמה ימים לפני. אצלי זה ככה.
את בודקת ביוץ בדרך כלשהי? או רק לפי ההפרשות?
כן...עירכות ביוץ לא הראו לי נכון
23/06/2013 | 12:14
5
127
ואני מנסה לכוון לבת אז מנסה להבין...מתבאסת כי הבנתי שלבת כדי לקיים כל יום יחסים וקיימנו בשישי ותיכננו היום. לא ידעתי שהביוץ כל כך קרוב...
עונה לך גם פה
23/06/2013 | 12:17
4
109
עניתי גם למעלה. לא מדויק מה שכתבת- לאו דווקא לקמפר מדי יום. הזרעים הנקביים שורדים זמן רב יותר מהזכריים. הזכריים מהירים יותר.
אם מקמפרים ביום הביוץ ואף מעט לאחריו- אז ייתכן והזכריים יגיעו מהר יותר. אם מקמפרים לפני הביוץ, אז הנקביים ישרדו, עד שתגיע הביצית.
כמובן שהכל ממש לא וודאי במאה אחוז. הכל יכול להיות...

והפרשות לא בהכרח מעידות על ביוץ באותו היום.
מה הכוונה שערכות לא הראו לך נכון??
נכון...חודש שעבר ערכה הראתה לי שלושה
23/06/2013 | 12:28
3
90
ימים רצוף ביוץ וכשהלכתי לאולטראסאונד ראו שני רופאים שונים שאני כבר אחרי
ביוץ. לכן החלטתי החודש לבדוק הפרשות. אם קיימנו יחסים בשישי והביוץ יהיה עוד יום יומיים הזרע ישרוד? והיום לקיים גם? אני עדיין לא בביוץ? זה נורא מבלבל איך אדע? קראתי בספר של עמוס בר שמוטב לקיים יחסים יום יום על מנת לדלדל את הזיכריים...הבעיה שלא חשבצי שאני כל כך קרובה לביוץ...מה גם שחששתי שזה יוריד את כמות הזרע ותהיה בעיה...לא שידוע לנו על בעיה בזרע...אבל חשבנו שלקקאת הביוץ נקיים יום יום...רק מי חשב שההפרשות יגיעו ביום ה10...
קודם כל...
23/06/2013 | 12:34
2
79
אולי כדאי להחליף ערכה. לא לכל אחת מתאימה כל ערכה.. אני אומרת את זה כי אני מבינה שאתם ממש רוצים לכוון לבת, ורק ככה תוכלי לדעת בוודאות, אחרת אמת קשה לדעת. האם המחזורים שלך קבועים? יודעת מה השלב הלוטאלי?
אם קיימתם בשישי והביוץ עוד יומיים יש סיכוי שהזרע ישרוד (יש שאומרים ששורד עד 5 ימים) אבל אי אפשר לדעת. לא הייתי מסתמכת רק על קימפור בשישי אלא מנסה עוד גם היום.
אם אין בעיה בזרע- אין שום בעיה לקמפר יום יום.
תודה. אם נקמפר היום (כך שיוצא יום שישי כן אתמ
23/06/2013 | 12:47
1
60
אתמול לא והיום שוב כן) זה מוריד מהסיכוי לבת? כיוון שיצא יום כן יום לא ולא כל יום?
לא בהכרח
23/06/2013 | 14:35
45
יכול להיות סיכוי לבת כל עוד הזרע שרד מלפני הביוץ
כמה ימים לפני הביוץ יש לך גם קצת מיחושים? כמו
23/06/2013 | 12:49
1
81
כאבי מחזור/גב קלים מאוד?
אצלי יש כאבים
23/06/2013 | 14:36
64
בצד..
אבל אצל כל אחת זה אחרת..
בהצלחה!!!
אצלי הפרשות פוריות מופיעות יומיים לפני.
23/06/2013 | 13:25
4
96
טוב... נקמפר גם היום. אני מניחה שאם הביוץ יהי
23/06/2013 | 13:42
1
62
להמחר או מחרתיים ולאור העובדה שקיימנו יחסים בשישי בלילה יש סיכוי שהזרע משישי מאוחר
בלילה יש סיכוי שהזרע משישי ישרוד עד מחר...נכון? למרות שלא היו הפרשותבשישע...אני רק
מתבאסת שפיספסנו את אתמול... אבל אין מה לעשות
בטח שיש סיכוי בהצלחה!
23/06/2013 | 15:08
31
קראתי עכשיו באחד האתרים...
23/06/2013 | 15:33
1
95
"כשהאישה אינה פורייה, ההפרשות הטבעיות שלה קוטלות את הזרעים בתוך דקות עד שעות." זאת אומרת שאם מקיימים יחסים יומיים לפני התקופה הפוריה אז בכלל אין סיכוי שהזרעים ישרדו עד הביוץ...
בחיים לא שמעתי על זה כמשהו גורף
23/06/2013 | 15:37
60
הרי ידוע שהרבה נשים נכנסות להריון מקיום יחסים בימים הפוריים שקדמו לביוץ...
די בטוחה שזה גם מה שקרה לי בהריון הראשון...
אני יודעת שקיים מצב כזה שמשהו בגוף של האישה קוטל את הזרעים אבל לא מכירה את זה כמשהו גורף..
התייעצות לגבי תזמון קמפורים
23/06/2013 | 12:11
4
152
אז ככה... הספירת זרע של בעלי בנורמה אבל לא מאוד גבוהה והרופא המליץ על תדירות של יום כן יום לא...
העניין הוא שאתמול קמפרנו על הבוקר, ועכשיו עשיתי בדיקת ביוץ ויצאו שני קווים מאוד ברורים וחזקים בפעם הראשונה החודש
השאלה שלי היא כזו - האם כדאי לקמפר היום בערב? כדי להיות בטוחים שמכסים את החודש למרות שיעברו פחות מיומיים?  או לחכות למחר ולהסתכן בלפספס את הביוץ? (רק אומר שאם נחכה למחר זה כבר יהיה בערב כי בבוקר באמצע השבוע אנחנו לא מספיקים...) אני מרגישה רע שאני מתייעצת על דברים כאלה והופכת את זה לכ"כ טכני אבל זה כבר החודש השמיני לניסיונות ואני ממש רוצה שזה יצליח הפעם!
היי לך :)
23/06/2013 | 12:21
3
106
אכן התלבטות- אני יכולה רק לכתוב מה אני הייתי עושה.
בגלל שקמפרתם בבוקר, נראה לי סביר לקמפר שוב היום בערב, כדי לכסות. הבדיקה החיובית אומרת שהביוץ עתיד להתרחש ב-12-24 שעות הקרובות, ואת לא יודעת בדיוק מתי. הקימפור אתמול בבוקר מצוין ויכול לכסות. הכי טוב היה לקמפר מחר בבוקר (מה הבעיה? כוונו שעון חצי שעה קודם)  אבל אם בכל זאת בלתי אפשרי הייתי הולכת על היום בערב..

בכל אופן שיהיה בהצלחה!!!
נראה לי באמת שננסה הערב
23/06/2013 | 14:39
2
85
בעלי פשוט קם בבוקר ויוצא מהבית בשעה מאוד מוקדמת והוא מרגיש שזה טכני כשאני קמה במיוחד בשביל זה...
מקווה שיממה וחצי זה מספיק זמן בשביל שיצטברו מספיק זרעים חדשים
הוא לא היחיד..
23/06/2013 | 14:42
1
85
וזה הגיוני שלפעמים מרגישים ככה. גם בעלי אמר לי השבוע- מה אני פר הרבעה? חחח נחמד כשזה קורה בלי תחושת ה"טכניות"...
בהצלחה!
חחח
24/06/2013 | 12:05
35
נחמד לדעת שכולנו עוברות את אותו הדבר בערך...
אמן ושיהיה גם לך בהצלחה החודש!!!
פס בהיר בבדיקת ביוץ
23/06/2013 | 15:56
1
125
שלום בנות, היום לראשונה נצפה פס בהיר יחסית בבדיקת הביוץ- בהיר יותר מפס הביקורת. בנוסף היו לי סליחה על התיאור הפרשות מעט נמתחות עם גוון ורדרד (נראה לי שהיה דימום קטן). הקטע המוזר הוא שאתמול קמפרנו והרגשתי אהבה מטורפת (ומעט הורמונאלית) לבעלי והיום יש לי חשק מיני מטורף! הטמפ׳ שלי דווקא היו במגמת ירידה...
בכל מקרה, נראה לי שכדאי שנתחיל לעבוד!!!
חמודה, כנראה
23/06/2013 | 16:03
113
שהביוץ קרב, או כבר ממש פה..
פס בהיר בד"כ מרמז שלמחרת או ממש בקרוב יופיע פס כהה יותר (למרות שקראתי שגם לפעמים יש בנות שלא מופיע אצלן פס ממש כהה).
וחשק מיני - אצלי לפחות מבשר על ביוץ.. ממש כמו בטבע :)

תהנוווווו ובהצלחה!
תופעות פיוריגון
24/06/2013 | 10:08
2
64
אני פעם ראשונה בטיפול כזה, התחלתי ביום השלישי למחזור, אמורה להזריק 50 יחידות ואחרי 5 זריקות ללכת למעקב זקיקים ובדיקת דם. היום הזריקה החמישית. אני מבינה שזה מאוד אינדיבידואלי אבל בכל זאת תהיתי, האם קרה למישהי שאחרי 5 זריקות הייתה לה תגובה מספקת או אפילו עודפת? מאתמול (שהיה היום הרביעי של הזריקה) שמתי לב להפרשות פוריות (שקוף שקוף ומאוד נמתח...)היום ראיתי את זה עוד יותר מובהק, האם זאת תופעה הגיונית (ביום 7 למחזור) ? עכשיו אני פתאום מתחילה לפחד שעוד אפספס את הביוץ (רק מחר הולכת למעקב זקיקים ובדיקות דם) תוהה אם תופעות כאלה מוכרות למישהי?

תודה מראש.
אצלי הפיוריגון ממש הקדים את הביוץ
24/06/2013 | 12:10
1
36
אז אולי זה קורה גם אצלך.
למרות שפיוריגון 50 זה די נמוך, אז ההשפעה בטח לא כל כך דרסטית.
מה היה בבדיקה?
עוד לא
24/06/2013 | 13:37
26
היתה בדיקה
רק מחר מעקב זקיקים וב.דם בפעם הראשונה בפרוטוקול הזה....
שאלת הפרשות
24/06/2013 | 10:30
1
63
אני ביו"מ 12, מחזור ממוצע של 27-28 יום. שלב לוטאלי 12 יום. לפני שלושה ימים התחילו הפרשות פוריות במשך יומיים. אתמול וגם היום- הפרשות לא פוריות...
בדיקות ביוץ בשלושה ימים האחרונים מדי יום בשעה קבועה- שליליות לחלוטין. עדיין אין כאבי ביוץ (בד"כ יש).

האם יתכן שאחרי ההפרשות הפוריות יש הפרשות לא פוריות, ועדיין לא היה ביוץ?? (לפי מחזורים קודמים הביוץ אמור להגיע עוד יומיים...)

זה מסקרן אותי כי קראתי איפשהו שהפרשות לא פוריות הורגות את הזרע... אז איך הן מופיעות לפני הביוץ?

אשמח לעזרתכן :)))
יכול בהחלט לקרות
24/06/2013 | 12:13
45
עד כמה שאני יודעת הפרשות לא פוריות לא הורגות את הזרע, אלא פשוט פחות תורמות לחיות שלו, מה שבעצם מסתכם באותו הדבר אבל נשמע קצת אחרת
אבל גם אם את לא רואה את ההפרשות הפוריות זה לא אומר שהן לא שם בפנים, הזרע נכנס יותר עמוק ממה שאנחנו מרגישות עם האצבע ולא תמיד מה שוראים על פני השטח זה מה שקורה בפנים. בנוסף הזרע עצמו מגיע עם נוזל הזרע שעוזר להגן עליו ולשמור עליו בחיים.
בגלל שאת לא רואה את כל ההפרשות אז לא בטוח שהן נגמרו, אולי הן פשוט לא מספיק כדי לצאת החוצה. צריך לזכור שגם בגוף יש גלים, ויש ימים שיהיו הרבה הפרשות ותראי אותן ויש ימים שיהיו פחות וןלא תראי  אותן.
מה שאני בעצם מנסה להגיד הוא שיכול מאוד להיות, ורוב הסיכויים שהביוץ יגיע בערך בזמן הנכון עם או בלי שתראי את ההפרשות. בגלל זה אני הפסקתי לעקוב אחרי הפרשות, גיליתי שזה מדד לא מאוד מדויק, וגם קשה להבדיל בין שאריות נוזל זרע להפרשות פוריות כי יש להם ממש אותו המרקםץ
בדיקת ביוץ
23/06/2013 | 22:22
9
390
בדיקת ביוץ
היי לכולן,
אני חדשה בפורום ורציתי להתייעץ. הפסקתי גלולות לפני חודשיים וקיבלתי מחזור פעמיים. הוא היה סדיר ואורכו 30 יום.
לפי הערכות ביוץ של לייף הייתי צריכה להתחיל לבדוק ביוץ ביום ה-13.
היום היה היום ה-11 וקמתי בבוקר עם כאבי בטן חזקים כמו של מחזור, נראה לי שזה ביוץ.
עשיתי בדיקה פעם ראשונה ויצא לי 2 פסים כהים אבל אני לא בטוחה שזה מראה על ביוץ.
אני מנסה להעלות תמונה של התוצאה, אשמח לשמוע מבנות מנוסות מה דעתכן...
תודה
נראה שאת לקראת ביוץ
23/06/2013 | 22:53
4
135
אתם יכולים כבר להתחיל לנסות.. בהצלחה:)
תודה על התשובה!...
23/06/2013 | 22:58
3
106
ככה זה נראה כשיש ביוץ או שבעיקרון אמור להיות כהה יותר?
משתנה
23/06/2013 | 23:11
106
אצלי זה הכי חיובי שיכול להיות. תבדקי שוב מחר
גם אצלי זה הכי חיובי שראיתי
23/06/2013 | 23:13
1
62
מאוד חיובי, הביוץ בטח תוך יום יומיים..בהצלחה!
24/06/2013 | 08:11
49
להתחיל לקמפר במרץ!
24/06/2013 | 08:28
3
93
תהנו!
יום כן יום לא או כל יום?
24/06/2013 | 08:37
2
92
עד איזה יום לנסות?
הבדיקה הייתה אתמול ועשינו פעם אחת...
כדאי לנסות
24/06/2013 | 08:45
109
גם היום ומחר.
כל עוד אין בעיות זרע אין שום בעיה לעשות כל יום.
בהצלחה!!!
בעלי מנצל את זה עד הסוף... אז
24/06/2013 | 12:12
100
אנחנו לא מפסיקים עד שאני מרגישה שהמכשפה דופקת בדלת... (יום או יומיים לפני)
בהצלחה!!!!
יהיה ביוץ?
23/06/2013 | 22:52
2
142
שלום,

בבדיקת זקיקים ביום ה11 למחזור הרופא אמר שרואה זקיקים אך לא זקיק מוביל.
מה המשמעות שאין זקיק מוביל? שלא אבייץ החודש?
נראה לי שפשוט צריך עוד כמה ימים
23/06/2013 | 23:54
1
71
שאחד מהזקיקים שהוא ראה יהפוך למוביל :)
הלוואי... כי כששאלתי
24/06/2013 | 08:45
71
את הרופא הרגשתי שהוא קצת מתחמק בתשובתו.. אמר שגם אם לא יהיה זה לא נורא.
פשוט אני וסת אחרונה אחרי הפלה טבעית וקצת לחוצה. מקווה שהגוף לא השתבש ועכשיו יקח כמה חודשים עד ביוץ סדיר שוב.
שרשורפואיוטיפולייט לתחילת שבוע.
23/06/2013 | 11:42
15
15
הפסקת גלולות ותוספי תזונה
22/06/2013 | 17:26
1
65
לפני שלושה שבועות נטלתי את הגלולה האחרונה וקיבלתי ווסת לאחר מספר ימים כמצופה.

אני נוטלת חומצה פולית מזה חודש וחצי.

לפני 5 ימים התחלתי לקחת בנוסף אומגה 3, B12 וברזל (פריפול).
לפני 3 ימים התחיל לי דימום קל בצבע אדום שטרם נפסק.

האם הדימום קשור לתוספי התזונה? האם מדובר בדימום השתרשות?

היי, הדימום לא קשור לתוספי התזונה.
23/06/2013 | 10:49
37
יכול להיות שזה דימום של ביוץ, לא השתרשות. השתרשות היא מוקדמת מידי, אבל דימום כמו מחזור יכול באמת להיות מחזור. אחרי שמפסיקים גלולות הגוף מתחיל להציף בהורמונים.
יכול להיות שזה גרם למחזור אמיתי (המחזור אחרי סיום הגלולות לא היה מחזור). אם עוד שבועיים יחזור שוב דימום תלכי לרופא.
צפיפות עצם וסיכון ההריון
23/06/2013 | 08:44
4
74
שבוע טובן לכולן,

אני בת 25 וצפיפות העצם שלי נמוכה משמעותית מהנורמלי לגילי (על סף האוסטיאופורוזיס בעמוד השדרה).
האם מצב זה הופך את ההריון, או את הלידה הטבעית, למסוכנים עבורי?
אם זה אינו הפורום המתאים לשאלה, אשמח להפנייה לפורום הרלוונטי.

תודה!
זאת שאלה שאת צריכה להפנות לרופא נשים ואורטופד
23/06/2013 | 09:46
35
שיהיה לך המון בהצלחה!
את מקבלת ויטמין D עם כדורי הסידן?
23/06/2013 | 10:45
2
35
כן, באותו כדור.
23/06/2013 | 14:49
1
19
אני מאחלת לך בריאות והריון תקין :)
23/06/2013 | 18:58
21
חוששת...
23/06/2013 | 12:05
3
151
טוב, אז אחרי ביוץ אתמול, שבעיקר הרגשתי בכל עוצמתו
ואישור שאכן היה ביוץ אתמול ע"י מעקב זקיקים
וקימפורים חמישי- שישי- שבת
הייתי היום אצל הרופאה שאמרה לי שאם החודש אני אקבל מחזור נצטרך לעשות בדיקת זרע
עכשיו:
1. בעלי בטוח שאני סתם לחוצה ושפשוט צריך סבלנות ואני מפחדת שהוא ידחה את הבדיקה ולא ירצה למהר לעשות
2. אני תוהה, אם יש לי בבית ילד בן 2.7 מהריון ספונטני ניסיון ראשון יכול להיות שבתקופה הזו הזרע נפגע עד כדי אי פריון?
מישהי יודעת? מכירה?
כן. מכירה מישהו שאחרי שני ילדים ספונטניים
23/06/2013 | 12:17
144
נזקקו להפריות מבחנה מרוב שאיכות הזרע היתה ירודה. שנה אחרי הלידה מהפריית המבחנה, שוב הריון ספונטני (ולא מתוכנן...).
א , כן יכול להיות
23/06/2013 | 13:24
102
וב, וכמובן לא מתכוונת לבאס, לא בטוח שזו הסיבה.

אותי הרופא הפנה לצילום רחם אם אקבל החודש מחזור
יכול להיות
24/06/2013 | 19:50
27
יש כל מיני מצבים שיכולים לגרום לירידה הדרגתית ברמת הזרע, מה שאומר שאולי הוא לא היה מדהים גם בפעם הראשונה, אבל מספיק להריון ספונטני, ומאז המצב התדרדר עוד יותר. זה לא אומר שאין אפשרות להריון טבעי, אבל שאולי זה ייקח יותר זמן.
גם בגוף הנשי יש כל מיני גורמים שיכולים להשתנות בזמן הזה ולהפריע לכניסה להריון.
כמה זמן אתם כבר מנסים?
הכי טוב זה להתחיל מהבדיקות הכלליות - פרופיל הורמונלי בשבילך ובדיקת זרע בשבילו, זה בדיקות ממש לא נוראיות ויכולות לתת רמז ראשוני לבעיה, אם קיימת בכלל.
איקקלימין
24/06/2013 | 14:08
3
87
היי בנות,

הפסקתי לקחת גלולות לפני יותר מחצי שנה ומאז אני מקבלת מחזור כל 45-50 יום.
עד היום אף פעם לא הצלחתי לאתר ביוץ בשיטות הטבעיות כמו הפרשות וחום השחר..

חודש קודם עשיתי פרופיל הורמונאלי שיצא מוזר. לא ממש הצלחתי להבין מה הוא אומר ומרוב לחץ אצל הרופא גם לא התעקשתי לדעת מה זה אומר פרופיל הורמנאלי מוזר..
הרופא אמר לי שבעלי יעשה בדיקת זרע ואז אפשר להתחיל לטפל באיקקלימין...

קראתי המון באינטרנט ואני לא יודעת מה לעשות האם ללכת על זה או לחכות עוד קצת?

אני מצרפת את התוצאות המוזרות של הפרופיל ההורמנאלי מיום מחזור 3 אשמח לשמוע מה אתן חושב
Progesterone 6.7    (זה הנתון המוזר בבדיקה כי היא הייתה בזמן מחזור.. מישהי יודעת מה זה אומר?)
fsh 0.9
LH 0.9
את בטוחה שאת ביום 3?
24/06/2013 | 16:15
2
55
נראה שאת בכלל אחרי ביוץ. הפרוגסטרון גבוה וההורמונים נמוכים. זאת תמונה שמתאימה לכמה ימים לפני מחזור. אולי ספרת מההכתמות ולא מהדימום האמיתי?
כן אבל..
24/06/2013 | 16:27
1
53
זה היה יום שלישי למחזור היה דימום אדום ביום שישי אחרי הצהריים (לפני היה שלושה ימים של הפרשות חומות) ובראשון בבוקר עשיתי את הבדיקה.
מה שמוזר זה שאחרי הבדיקה ביום שני המחזור ממש ממש התחזק ונפסק רק בשבת שאחרי.
זה היה מחזור מוזר וארוך אולי זה קשור לתוצאה המוזרה.

נראה כאילו את צריכה לחזור על הפרופיל
24/06/2013 | 19:52
45
לפי מה שאת מתארת אולי יש לך את תסמונת השחלות הפוליצסטיות, שבאמת מטופלת באיקק', אבל כדאי לוודא. מוודאים עם אולטראסאונד ובדקית דם.
אם את מחליטה להתחיל לקחת איקק' תקפידי לבקש מעקב צמוד של אולטראסאונד ובדיקות דם, כי לתרופה יכולות להיות כמה תופעות לוואי לא סימפטיות ולא כדאי לקחת אותה בלי המעקב המתאים.
שאלותוהתייעצויותלתחילת שבוע...
23/06/2013 | 11:41
94
401
המשך>>
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע
23/06/2013 | 11:40
21
41
שיתוף וחוות דעת שלכן...
20/06/2013 | 17:47
12
394
אנחנו זוג צעיר אני בת 26 בעלי בן 30 ... מזה כבר כשנה וחודשיים אנחנו מנסים להרות.. אך ללא הצלחה לצערי..
הבדיקות שלנו תקינות הכל בוצע , חוץ מצילום רחם שיבוצע בקרוב.. נכון לעכשיו התחלנו טיפול באיקקלומין .. היות והמחזור שלי קצר בן 24-25 יום , אני מתחילה לנטול את האיקקלומין מהיום ה 5-9.. יש לי הפנייה לזקיקים מיום 12-14... כמה שאלות לי אליכן:
1. עכשיו אני ביום ה 9 למחזור , ומאתמול (יום 8) התחלנו לקיים יחסי מין יום כן יום לא... האם זה בסדר? או שמא עליי לחכות למעקב זקיקים? אני פשוט חוששת לפספס אז עדיף שיהיה בהמתנה...
2. הרופאה נתנה לי מעקב מהיום ה 12 ... זה לא מאוחר מידי לעשות מעקב בשבילי? כי המחזור קצר.... או שאולי זה בסדר כי איקקלומין הבנתי מסדיר את המחזור ויאריך לי אותו...

מחכה לתשובתכן בציפייה!!! תודה רבה!!!
לא נראה לי שזה הטיפול המתאים...
21/06/2013 | 00:09
11
239
איקקוקלמין נותנים בד״כ לנשים של מבייצות, ולמה מה שאת אומרת הבעיה שלך היא ממש לא זה.
אני מבינה שאף פעם לא עשית מעקב ביוץ ביתי (עם מקלוני ביוץ או שיטת חום השחר, שאני מאוד מחבבת), אבל לפי אורך המחזורים שלך הייתי אומרת שכדאי לך לעשות בדיקת פרוגסטרון אחרי הביוץ לוודא שאין לך שלב לוטאלי קצר מדי, וחוץ מזה מעקבי ביוץ כדי לוודא שאתם עובדים בזמן הנכון בחודש.
לגבי השאלות הספציפיות שלך:
1. אתם הולכים לעשות הזרעה או רק מעקב כדי לדעת שהיה ביוץ? אם מדובר במעקב כללי אז קמרו ותהנו, זה לא יכול להזיק. אז מדובר הזרעה לדעתי מבקשים המנעות של יומיים קודם.
2. את צודקת, זה באמת נשמע קצת מאוחר לפי הנותנים שלך. אם אורך המחזור שלך הוא 24 יום זה אומר שהביוץ יכול להיות גם ביואב 10 ואפילו לפני (למרות שזה מאוד לא סביר). את יכולה להתחיל את המעקבים מוקדם יותר?
תשובה
21/06/2013 | 09:51
146
העניין שהוא שאני התחלתי לקחת את הכדור מייום החמישי למחזור עד יום תשיעי למחזור מה שאמור גם לדחות לי את הביוץ ולהאריך את המחזור ל 28 יום אז ככה שלא נראה לי שהמעקב מאוחר מידי .. כי הביוץ מתרחש עם איקקלומין אחרי 3-4 מהכדור הארחון ואצלי הכדור האחרון היה ב 9!!
אנחנו לא עושים עדיין הזרעות רק רגיל .. לגבי הערכה הביתית ניסיתי אותה כמה חודשים היא הראתה לי 2 פסים ועדיין אין הריון... הרופאה אמרה לי שלא כל כך מומלץ להסמך על זה .. כי לפעמים זה מראה שיש ביוץ ואין ולפעמים ההפך.. קיצר להכנס להריון זה הנדסה אחת גדולה!
עוד...
21/06/2013 | 09:53
6
103
לגבי הפרוגרסרון - עשיתי פרופיל הורמונלי בעיקרון הכל תקין אבל בגלל שהמחזור שלי כנראה קצר מידי (24 ימים) אז ההורמון שאמור לעבוד אח"כ לא עובד אצלי כנראה מספיק טוב..
לכן בהתחלה הייתי לוקחת נרות אנדומטרין זה היה מאריך לי ל 28 יום!! ועשכיו התחלתי באיקקלומין... איקקלומין נותנים גם כשיש בעית פריות לא מוסברת כמו שאצלנו ולא רק למי שלא מבייצת.
נכון שנותנים
24/06/2013 | 19:57
5
54
אבל זה לא אומר שזה הטיפול המומלץ.
איקק' מגדיל את כמות הזקיקים וככה הוא יכול לעזור להכנס להריןו פשוט ע"י הטיית הסטטיסטיקה, אבל בנוסף לאיקק' יש תרופות כמו פיריגון, שגם מגדילות את כמות הזקיקים ויש להן פחות תופעות לוואי. החסרון של התרופות הן שאלו תרופות בהזרקה, אז הרבה בנות מפחדות מהן, היתרון הוא שהן לא עוברות את כל מערכות הגוף עד שהן מגיעות למערכת הרבייה (אני חושבת שבגלל זה הן גם פחות מסוכנות).
אני אל אומרת שאיקק' לא יעזור, אני רק חושבת שכדאי לנסות ולמצוא בדיוק מה הבעיה לפני שמפנים לתרופה שיש לה תופעות לוואי שעלולות להיות לא רצויות בכלל.
מה אם לנסות הזרעות על בסיס טבעי? מעקב זקיקים לוודא ביוץ? בדיקת זרע?
שאלה על איקקלומין
24/06/2013 | 20:04
2
68
הרופא נתן לי 10 טבליות של איקק' ואמר לי ליטול 2 טבליות ליום החל מהיום החמישי לווסת. אני לוקחת עכשיו גם כדורים שיחזירו לי את המחזור החודשי כי מאז הפסקת הגלולות,המחזור לא חזר... השאלה שלי היא האם ליטול את האקק' לאחר ספירה של 5 ימי מחזור? מרוב לחץ ושוק אצל הרופא שכחתי לוודא מתי בדיוק להתחיל.
כן מהיום החמשי את צריכה
24/06/2013 | 20:38
1
31
זאת שאלה לרופא!
24/06/2013 | 20:49
60
תתקשרי אליו ותשאלי אותו מתי להתחיל....
לא כל אחת על פי אבחון הרפואי מתחילה באותו היום
..
24/06/2013 | 20:36
1
45
עוד לא הגענו לשלב ההזרעות...כרגע אני דווקא עם האיקקלומין זיהו אצלי 4 זקיקים ואני מבייצת בשני צידי השחלות.. נקווה לבשורות טובות
אז מה שאני אומרת
25/06/2013 | 08:02
39
הוא שהזרעות על בסיס טבעי, למשל, בטוחות הרבה יותר מאיקק' וגם מגדילות את הסיכוי להריון.
אנחנו עם אותה בעיה..
24/06/2013 | 13:12
2
99
גם אצלי המחזור קצר 25-26 ואין לי בעיה של ביוץ, הוא פשוט מוקדם ביו"מ 10
וגם לי הרופא נתן איקקלומין וזה מאריך לי את המחזור ל 28.
וזה גם עשה לי 2 זקיקים מובילים.

היום אני ביוא"ב 2..
..
24/06/2013 | 20:34
1
49
דרדסית זה מה שבדיוק אצלי הבעיה... איו לי שום בעיה של ביוץ אני מבייצת יפה טבעי.. אבל באמת הבעיה שהביוץ מוקדם וזה דופק את כל ההורמונים שאח"כ...
כמה זקיקים מצאו לך? רק 2 או שהיו לך גם קטנים?
מה זה יוא"ב סליחה על הבורות...
חח סופסוף הכרתי מישהי עם בעיה כמו שלי... תאימיני לי הגעתי למסקנה שלהכנס להריון זו הנדסה אחת שלמה.
יוא״ב זה יום אחרי ביוץ..
25/06/2013 | 10:25
31
לי יש שני זקיקים גדולים בצד ימין וכמה קטנים בצד שמאל וביום ה11 הרירית הייתה 9. אצלי הבלאגן התחיל בדיוק ליפני שנה אחרי הפלה בשבוע 5, מאז התקצר לי המחזור והוא נהיה לא סדיר וליפני הוא היה מאוד סדיר. גם יש לי ילד בן 4 שנכנסתי להריון בקלות בלי בעיות. אנחנו עשינו את כל הבדיקות והכל יצא תקין.  אני מקווה שהחודש הזה עם כל הזקיקים נהיה בהריון..
מחזור מאחר ובדיקת היריון שלילית
24/06/2013 | 21:25
1
126
אני כבר 5 ימים עם הפרשות חומות רק בניגוב, תחבושות נקיות לגמרי. (סליחה על התיאור)
עשיתי בדיקה בשבת על הבוקר והתוצאה שלילית
המחזור שלי בד"כ מאוד מדייק, הייתי אמורה לקבל אתמול ועדיין אין שום סימן חוץ מההפרשות המוזרות האלה.
מה דעתכן? אני כבר משתגעת.
זיהית ביוץ בודאות ?
25/06/2013 | 07:24
48
אוף הביוץ לא מגיע החודש...
25/06/2013 | 16:10
4
89
כבר מתחילה לחשוש שאולי פספסתי /:

יש הפרשות פוריות, אבל הבדיקה לא מראה חיובי ואין שום כאבים כמו כל חודש
אוףףףףף

גם ככה אצלי זה כל 21 יום שקשה לחכות..אז עכשיו הוא גם לא מגיע
מאמי, לחץ יכול לדחות
25/06/2013 | 20:18
1
49
קחי כמה נשימות, תירגעי, תכניסי לתובנה שהוא מגיע והוא יגיע... ההפרשות כבר פה
תודה מותק, מקווה שהיום או מחר זה יבוא
26/06/2013 | 11:26
15
בלה יקרה, אני יכולה לשתף אותך שגם אני מבייצת
26/06/2013 | 19:15
1
27
נורא מאוחר- יום 18-22. היה לי ביוץ שחל ביום 23 ונכנסתי ממנו להריון (שלא התפתח, אבל זה לא קשור), ככה שהכי חשוב להישאר אופטימית ולבטוח בגוף שלך!!!
בנוסף, האם זיהית ביתר החודשים ביוץ? או שזה החודש הראשון שלך?
אני מציעה לך, אם את ממש מוטרדת, לבקש מהרופא נשים שלך הפניה לבדיקת דם לזיהוי ביוץ. אפשר לבקש גם דרך הטלפון מהמזכירה שלו במידה והיית אצלו ברבעון האחרון, וללכת לעשות. כשיהיו בידך התוצאות יהיה אפשר לדעת איפה את עומדת וייחסך ממך המתח הזה. תאמרי לו שאמרו כבר X ימים ואת לא מזהה ביוץ ותשמחי אם ישאיר\יפקסס\ישלח במייל הפניה לזיהוי ביוץ..
לילי, רק עכשיו רואה שענית לי תודה!
30/06/2013 | 12:57
3
האמת שזה החודש הרביעי שאנחנו מנסים, בחודשים קודמים ממש זיהיתי ביוץ והרגשתי, החודש רק הפרשות, בלי בדיקה חיובית ובלי כאבים.
לא נורא עשיתי מה שיכולתי כיסיתי מעל ומעבר (האמת זה התיש אותי..ואותו..מסכן)

אומרת לעצמי שלא נורא, גם אם זה לא יהיה החודש וגם אם לא בחודש הבא..בספטמבר אנחנו טסים לשבועיים לארה"ב, טיול כיפי ממש!

אז אולי עדיף שלא אהיה בהריון בטיול? (זה מה שאני אומרת לעצמי, ברור שאם יקלט אז זה יהיה נהדר, אבל בטול אמנע מעצמי מלא דברים שם)
מחזור איחר ...ו...
26/06/2013 | 18:20
39
המחזור איחר ב6 ימים!!!
מה שאף פעם לא קרה לי...וחשבתי שזהו הצלחנו,אך לאכזבתי המכשפה הגיעה:(
מבואסת נורא ואנחנו רק התחלנו לעבוד..
מקווה שחודש הבא היה החודש שלנו בעז"ה.
הטוב, הרע והלא נורא
21/06/2013 | 23:59
31
238
באיחור קל, אבל גם לחול הגיע סוף השבוע, אז השבוע שלי מהניכר:
הטוב - שבוע של חופש, להתרחק מהבית, מכל מה שקרה, ולנקות קצת את הראש.
הרע - האחיין שלי חולה, מסכן. כבר לילה שלישי שהוא מתעורר בבכי. בטח יעבור לו בקרוב, מחלות תינוקות, אבל בינתיים הוא מסכן
הלא נורא - הביוץ שלי עדיין לא קרוב כנראה, אבל סביר שיהיה קצת עיכוב עם כל מה שעבר על הגוף שלי. מצד שני חום השחר שלי חזר למה שהוא היה לפני ההריון וכל תופעות הלואי נעלמו, אז כנראה שהגוף מתאושש מהר מהרגש ובקרוב נוכל להתחיל לקוות שוב.
גם הפעם יש לי
22/06/2013 | 08:37
2
252
הטוב - אנחנו עדיין כאן (בארץ) אפילו מבקרים חברים באילת ואני הרגע מחכה לבן זוג שיחזור עם הקפה ואנחנו הולכים לצלול (אחרי תקופה מאוד ארוכה שלא צללתי)
הרע- עוד שלושה וחצי ימים אנחנו עוזבים חזרה וממש לא בא לי
הלא נורא - הציצים (שהיו יפים לפני ההריון עם הבן שלי) שחזרו בהריון שהיה נעלמו שוב אחרי הגרידה לא נורא נקווה שהם יחזרו בהריון הבא
שלי
22/06/2013 | 09:16
143
הטוב - היום טסים לארץ לשבועיים!!!
הרע - פספסנו את הביוץ בגדול. הוא נדחה שבוע בגלל הניתוח ועשינו רק יומיים קודם.
הלא נורא - בארץ אנחנו נפגשים עם מומחה פוריות אז נשמע ממנו מה מצבנו, אני פסימית בעלי אופטימי כמובן (מנסים חצי שנה אבל אני עם אנדומטריוזיס)
תמשיכו להנות בארצננו הקטנטונת
23/06/2013 | 12:09
67
בקשר לצייצם , הם יחזור בהריון הבא ובגדול , מנסיון
וגם אצלי
22/06/2013 | 10:16
158
הטוב - חגגנו יום הולדת לשני הגיסים שלי היה כיף המון זמן לא יצאתי ושתיתי ככה. וגם פגשתי ידידה של גיסי שנפגשנו בצילום רחם והיא גם בטיפולים (אז כיף שיש עם מי לדבר) למרות שגיסי אמר שצריך לדבר רק על דברים שמחים - אז עברנו לדבר על החופשת לידה ושאיזה כיף אם נהיה יחד.....
הרע - לא היה וזה סימן טוב מבחינתי
הלא נורא - נכנסתי לתקופת מבחנים-עבודות-תחילת סמסטר.....
תמיד ההתחלה של הסמסטר קיץ נופלת על המבחנים....
גם לי יש...
22/06/2013 | 14:34
124
הטוב - גיליתי שיש סביבי אנשים נחמדים מוכנים לעזור (ראו ברע)
הרע - בעלי נסע לשבוע חזרה לישראל ונשארתי לבד בבית. במהלך כל השבוע הייתי חולה ואפילו הגעתי למיון כי היה לי טיפה דם כשהקאתי. למזלי לא נשארתי לבד ואחד מהאנשים שעובדים איתו בא איתי למיון והיא ואשתו דאגו לי והביאו לי דברים ווידאו כל הזמן שאני בסדר ועוד זוגות אחרים שפה גם הציעו עזרה (העזרה והנכונות של כולם זה החלק הטוב של השבוע)
הלא נורא - מתחילים להיות כל מיני סימנים שגורמים לי לחוש אופטימיות לגבי החודש הזה - במיוחד כשהביוץ כנראה קרה יום אחרי שהוא נסע וקימפרנו 3 ימים רצופים עד הנסיעה... מאוד מאוד מקווה שלא להתאכזב...
השמח, העצוב והלא נורא
22/06/2013 | 16:18
12
358
אפתח בעצוב-
היום הבן שלי היה אמור להיות בן חמישה חודשים, אין לי מילים לתאר את העצבות שיש בי.
החוסר שלו בולט בכל אספקט של החיים שלי ולפעמים הזמן שעובר רק מעצים את הכאב והגעגוע
רע לי שאנחנו כבר שלושה חודשים מנסים שוב כדי שאיזשהו ניצוץ חדש ואופטימי יחלחל לחיינו וללא הצלחה.
יוצא לי לחשוב הרבה על העניין שאני רק חמישה חודשים אחרי לידה ושוב מנסה! זה פסיכי, כל המצב הזה לא נורמלי אבל אין ברירה ואנחנו חייבים ילד חי. לא מוותרים.
אתמול הדלקתי לו נר ואמרתי לעילוי נשמת וזה לא נתפס להגיד את השם שלו ואחר-כך ״בן פונצ׳י״ השם שלי בהדלקת נר נשמה
איך בגיל 27 חוויתי אובדן של ילד? לא אמיתי.

הלא נורא- אני ביו״אב 8, לא בא לי לדמיין תסמינים אבל יש כמו תמיד ויכול להיות שזה תופעות לוואי של התמיכה.
שיהיה, אם אקלט מה טוב ואם לא אז לא נורא.
כנראה שאקח חודש הפסקה, עייפתי.

המשמח- ״שמחה מהולה בעצב״
אני מארגת לחמותי מסיבת הפתעה היום, הכנתי מלא מטעמים, קליפ על חייה ויגיעו קרוב ל20 חברים שלה, מקווה שהיא תהנה ושיהיה שמח!

שיהיה לכולן שבוע טוב ובשורות טובות אמן
23/06/2013 | 00:05
34
רק בשורות טובות בקרוב אמן |הלוו
23/06/2013 | 00:34
52
שולחת חיבוק חזק חזק
23/06/2013 | 07:44
3
163
וכל הכבוד על המסיבה לחמותך.... אם אני הייתי צריכה לארגן משהו לחמותי, זה לשלוח אותה לאיזו סדנת שתיקה
תודה בנות! איזה רעיון מעולה, אפשר לרשום אותם
23/06/2013 | 09:17
143
לשם ביחד....
23/06/2013 | 17:07
1
27
את מצטרפת?? נשלח אותן לסדנה ביחד, שישתקו כולן
23/06/2013 | 23:14
54
23/06/2013 | 11:47
1
140
כמה זה קשה...........
מקווה שהיום את מרגישה טוב יותר
מחבקת אותך חזק
תודה פיצית, לוקחת נשימה עמוקה וממשיכה הלאה...
23/06/2013 | 23:16
63
חייבת להאמין שיהיה לנו סוף טוב לכולנו...
עצוב מאד וקורע את הלב
23/06/2013 | 17:05
1
83
מאחלת לך ימים מאושרים יותר, שתדעי רק שמחה ואושר!!!

מקווה שתיקלטי בקרוב ! אמן!!!!!!

כל הכבוד על מסיבת ההפתעה , אני בטוחה שהיא תהנה!!ושיהיה רק בשמחות
האמת שהיא הופתעה מאוד והשקעתי במיוחד בארגון
23/06/2013 | 23:18
73
במסיבה והאירוח.
בכל זאת, יום הולדת 60 זה לא צחוק

שיהיה רק בשמחות אמן! של כולנו!!!
24/06/2013 | 12:17
9
רק בשורות טובות
25/06/2013 | 10:59
12
עצוב כל כך לקרוא.
אני מאחלת לך שתיכנסי להיריון תקין במהרה שיסתיים בידיים מלאות! מגיע לך!
אני עוקבת אחרי ההודעות שלך ואת נקראת כבן אדם רגיש ואכפתי ואני כל כך מקווה ומאחלת לך שזה יגיע, כי כל כך מגיע לך.
הטוב, הרע והלא נורא שלי
23/06/2013 | 10:38
3
182
הטוב- יש לי בעל מקסים שגורם לי להרגיש נאהבת כל הזמן.
הרע- כמו שכתבתי כאן, פוטרתי מהעבודה שלי. אבל זה גם קצת טוב- כי לי לא היה טוב שם וגם - זו הזדמנות חדשה ומצוינת להתחיל משהו חדש בדיוק בעיתוי המתאים.
הלא נורא- הביוץ לא רוצה להגיע. ואני כבר ביו"מ 19. זה החודש הראשון אחרי הפסקת הגלולות ואני תוהה אם הוא יגיע בכלל....
מהנסיון הקצרצר שלי..
23/06/2013 | 23:44
2
102
גם חודש ראשון בלי גלולות וביוץ שלא הגיע ומקלות ביוץ חסרי תועלת..
ביו"מ 21 הלכתי לגניקולוג לאולטראסאונד (אני ממש חסרת סבלנות ) והיה שם זקיק שהיה יום לפני ביוץ
(עכשיו ביוא"ב 4 וכבר ממש חסרת סבלנות )- וגם אז המקלות ביוץ לא עשו כלום.

בקיצר- לתחושה האישית שלך, ממליצה ללכת לאולטרסאונד קצר ולראות מה קורה שם
גם אם תראי שיש שם זקיק עדיין קטן- לפחות תדעי איפה את עומדת

בהצלחה!
בינתיים הוא הגיע!
24/06/2013 | 22:12
1
63
בדיקת ביוץ הראתה פס חלש ויום אח"כ, פס חזק וברור מעט כהה יותר מפס הבדיקה.
מעולה! שיהיה לנו בהצלחה
24/06/2013 | 22:19
20
תהנו בחופש!!!
23/06/2013 | 11:48
1
99
איזה כייף לכם!!!!!
תתאוששו לכם..... ותעשו חיים
תודה מתוקה, חזרתי
24/06/2013 | 12:19
47
המון תודה על הניהול כשלא הייתי, לא תמיד הייתה לי גישה לאינטרנט.
נחנו, נהננו, נרגענו, ועכשיו חזרה למירוץ.
תהני בחופש!!!!החלמה מהירה לאחיין
23/06/2013 | 12:08
69
אני מקווה שתתחילו לעבוד על הריון בקרוב, ושיהיה בהצלחה!!!
מוסיפה בפעם הראשונה
24/06/2013 | 08:43
1
94
אתחיל עם הרע :(
קיבלתי מוקדם מידי, אחרי 23 יום, המכשפה הגיעה, ולא ממש מובן לי העניין.... לפני הגלולות ולפני ההריון הקודם היו לי מחזורים של 27 יום, פתאום עכשיו המחזור מתקצר כל חודש... נראה מה יהיה החודש הזה

והטוב, אומנם אני בבאסה מהחודש הזה, אבל מסתכלת על הבת המדהימה שלי, ואומרת לעצמי, זה הטוב שלי בחיים...
מזל שיש אותה, מכניסה אושר לחיי, וקצת גורמת לי כמה שאפשר לשכוח מהבאסה...

הלא נורא, זה נסיון שלישי בסה"כ, אומרת לעצמי, לא נורא, ננסה עוד חודש, לא לחשוב ישר שיש בעיה, אם פעם הבאה לא תלך גם, אז אני אתחיל באמת לחשוש.... ומקווה שהחודש הזה יהיו בשורות טובות

בהצלחה...נקווה שהחודש הקרוב יביא לכולנו
24/06/2013 | 23:43
28
בשורות טובות :)
טוב אנסה בפעם הראשונה
25/06/2013 | 00:32
1
68
הטוב- יש לי בעל מדהים שתומך בי ועוזר לי ויש לי רוםא אמפתי ורגיש
הרע- קשה לי הסבב, גם הגוף מגיב מוזר הורמונים עולים ויורדים, וגם ואני חושבת שבעיקר סבב ראשון אחרי הלידה השקטה וקשה לי במיוחד במחשבה שיש סיכוי סביר שזה יחזור
הלא נורא- עדיין לא מצאתי עבודה חדשה
אבל עם הרבה
25/06/2013 | 07:20
18
משתפת גם... צריכה עידוד...
25/06/2013 | 11:18
1
63
הטוב - הייתי כמה ימים בחו"ל, היה כיף לאללה והעביר לי מהר חלק מהיוא"בים.
הרע - מהרגע שחזרתי אני מתחרפנת, לא מרגישה שום תופעות שיש לי תמיד גם לפני מחזור (כאבים בחזה, פיפי כל שניה ועייפות) אז אני די משוכנעת שהריון אין החודש, צריכה לקבל עוד יומיים שלושה  וזה מבאס אותי נורא, כל כך קיוויתי שהחודש זה החודש כדי לא להתחיל טיפולים... אוף וכל חודש שעובר אני יותר בלחץ מהגיל...
הלא נורא - ביום חמישי, תור לרופאה, הלוואי שלפחות נגלה אם יש בעיה ואם כן, נתחיל טיפול!
מישהו ביקש עידוד
25/06/2013 | 20:21
26
קודם כל בלי מחשבות כאלה, חוץ מזה עם כל חודש יש סימנים והמכשפה קופצת לביקור אז אולי דווקא אם הם אינם זה אומר שהמכשפה החליטה להוציא אותך מלו"ז הביקורים שלה.... יש לא מעט בנות שמספרות שלא הרגישו כלום והופ פתאום גילו שהן בהריון.
יאללה עוד קצת והכל יהיה ודאי יותר....
קשקשת ברשת לסופ"ש....
20/06/2013 | 10:08
9
36
בתחילת השבוע ראיתי 2 פסים
20/06/2013 | 12:05
8
321
אבל... זה היה בבדיקת משטח גרון מהירה שעשיתי שקובעת אם יש לי סטקפטוקוק A או לא- והיה לי ( אבל בחיי שכ"כ התרגשתי לקבל 2 פסים שלרגע שכחתי שזה בגלל החיידק )
הבלולה
20/06/2013 | 12:55
69
מאיפה השגת בדיקה כזאת?
20/06/2013 | 13:15
3
68
בית מרקחת- עולה כמו בדיקת הריון
20/06/2013 | 14:04
2
68
חחח הרגת אותי - החלמה מהירה
20/06/2013 | 15:36
1
46
20/06/2013 | 16:05
12
מצחיקה
20/06/2013 | 17:08
82
הלוואי שתראי שני פסים אמיתיים של הריון בקרוב מאוד!!
ותרגישי טוב
21/06/2013 | 09:08
51
מקווה שעלית על הגל!
חזק
21/06/2013 | 18:33
45
בע"ה תראי 2 פסים בבדיקה האמיתית בקרוב
ספירת מלאי 20/6/2013 לסופ"ש
20/06/2013 | 09:59
19
61
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
20/06/2013 | 09:59
1
94
שושית הפרעושית ימ 2
sonrisita ימ 3
meli beli ימ 5
YAFITUSH78 ימ 6
shiransw ימ 7
Wisper ימ 8
מימי1981 ימ 12
צליל79 ימ 12
לילוש 85 ימ 12
אם הבנות2 ימ 11
איילאבמי ימ 13
דרדסית 12 ימ 13
Komorka ימ 13
Minni maus ימ 14
Angie88 ימ 14
אמא34שלום ימ 15
Inbarit85 ימ 16
orange star ימ 16
Blackbird8 ימ 16
בלה269 ימ 17
ronki3 ימ 17
לילוש308 ימ 17
Sumsum26 ימ 20
עוגת השוקולד ימ 22
debi29s ימ 21
Lewinzk ימ 22
תוכייה ימ 22
timi24 ימ 25
טטיה1 ימ 25
wedwed ימ 26
 נונית7 ימ 26
פנקו היחידה ימ 26
קשת 5 ימ 27
מחפשת קש ימ 34
  סתם אחת מאוהבת 25 ימ 34
TheNewGirl1 ימ 35
מרקוריס ימ 35
nikoduda ימ 36
My Aria ימ 40
plumplums ימ 40
purefresh ימ 45
קרפדולה ימ 48
 אודליונת ימ 54
Melanie99 יו"מ 6
21/06/2013 | 21:10
17
אחרי הביוץ
20/06/2013 | 10:00
2
121
איילאבמי יואב 2
pule8 יואב 3
לילוש308 יואב 4
 3merry יואב 4
ענבלית79 יואב 6
מורי0022 יואב 6
סקיובס יואב 6
PUNCHI1 יואב 6
yoolyul יואב 7
anat110784 יואב 7
שונאת לחכות יואב 8
פרובינציאלית יואב 10
galitma13 יואב 13
יואב 3
20/06/2013 | 21:16
30

יוא"ב 1 ספירה אחרונה אמןןןןן
23/06/2013 | 08:51
19
נוווו.... אתן בהריון
1
191
Dorinhgg יואב 16
ליבלובית13 יואב 16
שיר של יום חג יואב 17
מיטלי210 יואב 20
שמש 137 יואב 20
בנתיים אין זכר למכשפה..
23/06/2013 | 09:30
59
נקווה של תגיע
הריוניות יוני
148
nina83f ה"פ 4/6/13
התקווה בי בטא 6/6/13
rozerozen בטא 9/6/13
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
20/06/2013 | 10:01
8
40
יומ 2
20/06/2013 | 14:30
22
יו"מ 1
20/06/2013 | 15:25
16
יוא"ב 8
21/06/2013 | 08:29
20
יוא"ב 3
21/06/2013 | 15:23
20
(נראה לי )
היום יוא״ב 1
22/06/2013 | 07:29
12
יוא"ב 1
22/06/2013 | 09:13
8
אחרי 50 ימים, שוב יו"מ 2
22/06/2013 | 19:10
17
מצטרפת רשמית סוף סוף - יו"מ 1
22/06/2013 | 20:17
20
שימו הספירה לעדכונים בלבד
20/06/2013 | 10:01
31
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות

יואב 7
21/06/2013 | 19:12
19
בהריוןכן או לא
20/06/2013 | 09:32
16
74
מישהי רואה פה עוד פס???
20/06/2013 | 06:37
15
243
זו בדיקה מאיביי ואני לא מכירה אותה
האם אני מדמיינת???
וזו התמונה
20/06/2013 | 06:44
5
400
וזו התמונה
לצערי אני לא רואה... (לפחות בתמונה)
20/06/2013 | 06:50
161
אבל תנסי שוב עוד יומיים הלוואי שזה זה!!
מחזיקה לך אצבעות
זה לא איפה שאמור להיות הפס
20/06/2013 | 09:45
1
178
הפס שאת רואה זה החיבור, בחלק מהבדיקות הוא יוצא ורוד באמת, אבל זה לצערי לא הפס הנכון.
אני אפילו את הפס הזה לא מקבלת
20/06/2013 | 12:00
55
גם אני רואה פס נוסף! מחר תבדקי בטא בהצלחה
20/06/2013 | 11:05
59
לי נראה ש
20/06/2013 | 13:57
130
הבדיקה לא תקינה..
הפס יותר מידי ימינה...
הוא לא אמור להיות כל כך רחוק..

כדאי אולי לעשות עוד בדיקה מחר בבוקר...

וכמובן שאני מקווה שאני טועה וזה פסססס
אני כבר ביוא"ב 16
20/06/2013 | 06:53
1
179
18 יום אחרי אוביטרל וכלום...
הפסקתי לקחת את האוטרוגוסטן ביום ראשון בערב
מתי אני אמורה לקבל???????
את לא תקבלי
20/06/2013 | 09:05
154
יש פס
אגב, בטוח את יוא"ב 16?
כי הפס לא ממש חזק( כתבתי שהוא חזק כי הוא נראה לעין) והם כותבים שהבדיקה מזהה בטא מ10.....
יוא"ב 16 זה הרבה יותר מ10....
( סתם תוהה לגבי אמינות הבדיקה )
אני רואה פס! נסי עוד בדיקה
20/06/2013 | 09:04
130
גם לי יש כאלה( הזמנתי מאי ביי) אבל עד עכשיו לא היה לי מזל איתן
רואה פס מטושטש אבל ברור מצד ימין אבל
20/06/2013 | 09:14
1
129
נראה לי שלא שם שמור להית הפס לא?!?
גם אני חשבתי שלא, אבל אולי כן?
20/06/2013 | 09:23
52
יש פס ורוד
20/06/2013 | 09:37
1
172
אבל משום מה הוא ימני מידי לא?
כאילו על הדבק נייר הלבן הזה
או שאני טועה?
פיצית
20/06/2013 | 10:12
149
גם לי הוא היה נראה בצד מידי ולא הייתי בטוחה כי פעם ראשונה שאני משתמשת בבדיקות של איביי

יש לך מושג מתי אני אמורה לקבל מחזור אם הפסקתי תמיכת פרוגסטרון ביום ראשון בערב?

הבנתי שזה מעכב את המחזור
אם הכוונה לפס הימני אז גם אני רואה
20/06/2013 | 14:52
94
אני לא מכירה את הבדיקה הזאת

בהצלחה
דוקטורט על פס
20/06/2013 | 15:29
140
יש שם פס אבל הוא כמו שאמור פה, הוא לא במקום המתאים, הפס אמור להיות ליד הפס החזק, לא ? אני הייתי עושה בדיקה אחרת מחר על הבוקר
שרשרפואי וטיפולייטלסופ"ש...
20/06/2013 | 09:31
22
15
עשיתי פרופיל הורמונלי על דעת עצמי ביום ה 4
19/06/2013 | 21:57
1
195

ESTRADIOL (E-2) pmol/L 217
LH IU/L 5.1
FSH IU/L 8.3

PROLACTIN mIU/L 189.4
DHEA SULPHATE µmol/L 3.8

יש כאן מישהו שמבינה בזה??

נראה תקין
20/06/2013 | 09:40
53
בדיקת AMH ???
17/06/2013 | 20:00
15
208
אז אחרי שאתמול קיבלתי תוצאה גבוהה ב Fsh התקשרתי בהיסטריה לרופאת נשים שלי, היא ענתה בשאננות וכלל לא התרגשה, אחרי שהתעקשתי אמרה שאם אני מתעקשת אני יכולה ללכת לעשות בדיקת AMH בלי להסביר איך בדיוק זה יקדם אותנו. אז, מה זו הבדיקה הזו והאם באמת לטרוח ולעשותה ? האם להגיד לרופאה שלי יפה שלום ולפנות לייעוץ אצל מומחה ? מישהי מכירה ממומחה בחיפה ?
בדיקת AMH
18/06/2013 | 10:28
1
144
התוצאה הראשונה בחיפוש בגוגל:
בדיקת AMH
תודה, בינתיים קראתי והחכמתי אבל...
18/06/2013 | 18:42
104
אני מנסה להבין במה זה יקדם ? קראתי המון... ובין היתר שבכל מקרה זה מראה על המצב כאן ועכשיו ולא יכול לצפות (כמו שהרופאה שלי סבורה) פני עתיד,  התקווה שלה שזה ירגיע אותי כי היא משוכנעת שאני היסטרית ואז יהיו לה עוד כמה חודשי שקט ממני.
הבדיקה בודקת את מספר הביציות ולא את איכותן, מאחר שככל שעולה הגיל הבעיה היא לא רק המספר אלא גם האיכות, זה לא יתן מענה.

לי נראה שתוצאה טובה ממילא לא ממש תעודד אותי כעת ותוצאה גרועה חלילה רק תגביר את רף הבאסה שלי שגם כך בשמים.

היי
19/06/2013 | 07:02
9
139
מכירה את ההלם הראשונים של FSH גבוה
גם לי לקח זמן לעשות AMH
פחדתי נורא מהבדיקה הזאת ואמרתי מה בעצם היא תראה לי?!
עשיתי אותה... ואכן יצא תואם ל-FSH הגבוה
ממליצה לך בחום לפנות למומחה לפוריות
גם אני מחיפה ומטופלת אצל ד"ר טל יוסף
המדהים!!
הוא מקבל ממכבי ומאוחדת
בהצלחה
תודה פיצית
19/06/2013 | 07:50
8
119
אכן הלם...
כבר הגעתי למסקנה שאין לי באמת מה להמשיך עם רופאת הנשים שלי, היא נחמדה יופי אבל היא היא גם בדיעה שאין מקום לפנות למומחי פוריות כי הם רק לוקחים כספים ואת כל השאר היא יכולה לעשות.
שמעתי על טל יוסף אבל אני מטופלת בכללית, יש לך המלצה על מישהו משם ? רופאי הפוריות שעובדים עם הביטוח המושלם של הכללית הם ליסק, שחר קול, איסקוב וקאופמן.

אז מה ? נכנסת להריון למרות ה FSH הגבוה ? כמ הוא היה אצלך אם אפשר לשאול ?
מה זאת אומרת לוקחים כספים ?????
20/06/2013 | 09:46
7
135
איזה שטויות..... זה מהקופה למה שיעלה כסף?
יש בעיה? פונים לרופא מומחה...
אם כל הכבוד לרפוא נישם הם לא מומחים לפוריות ועל כך יש את הרופאים המתאימים.

בכללית יש את מרפאת פוריות בלין, כרמל וזבולון.
מקבלים שם רופאים טובים כמו לויט איסקוב דוד ישי וכו'....
ולשם פונים בנות הכללית.....

את קול אני לא אוהבת במיוחד הוא בזמנו לא רצה לטפל בי בכלל עם FSH גבוה
לי הבדיקה הראשונה הייתה 22 והשניה 18.3
ואכן נכנסתי להריון עם FSH כזה....
למרות שהדרך לא הייתה קלה (טיפולים וכו'...)
בסוף נקלטתי טבעי
לכי תביני...
20/06/2013 | 15:47
6
79
היא טענה שהיו אצלה בנות שעזבו רק כי לא הסכימה לתת להם טיפול מסויים שלטענתה, לא הוכיח את עצמו, אז הן הלכו לרופאי פוריות, אצלהם משלמים הרבה כסף והם נותנים מה שמבקשים.
אני לא מצליחה להבין את הסירוב הזה של רופאי הנשים להפנות מטופלות שלהם למומחה כשברור שיש בעיה.
היא ראתה את הספירה של הבעלול החמוד שלי שהיא נמוכה יחסית ואמרה שאין שום בעיה בספירה, ראתה את ההורמון הגבוה שלי ואמרה שאין מה להיות בלחץ ולהמשיך לנסות עוד כמה חודשים.
הרופאת משפחה שלי היתה יותר היסטרית ממנה כשקיבלה את התוצאות למחשב ומיהרה להתקשר.
אני מתקשה להבין אבל זה מה יש.

מאחר ואת בכללית
20/06/2013 | 15:52
5
74
את לא צריכה הפניה לרופא פוריות...
פשוט לבחור אחד שמקבל בנות הכללית וללכת אליו.....
אני אוהבת מאוד את לויט....
שאבין
20/06/2013 | 16:02
4
74
בכללית לא צריך הפניה לרופא פוריות או שהתכוונת לזה שאני יכולה ללכת לרופא שמקבל גם נשים כללי וגם מומחה בפוריות  (לויט, ישי, איסקוב, קאופמן) ? יתנו לי גם אם אני מוקדמת לרופאה שלי עד ספטמבר ?
מאיפה את?
20/06/2013 | 19:31
2
26
חיפה
21/06/2013 | 19:40
1
14
אה אז לא רלוונטי..
21/06/2013 | 20:39
21
מהניסיון שלי
21/06/2013 | 23:52
56
בכללית לא צריך הפניה לרופא פיריון. תמצאי ל רופא ותתקשרי למרפאה בה הוא עובד לקבוע תור. יכול להיות שיגידו לך שצריך להתקשר למוקד לזימון תורים *2700. לא צריך גם טופס 17 לרופא פיריון. מומלץ להביא את כל הבדיקות שיש לך.

בהצלחה!
אם את במכבי...
20/06/2013 | 10:10
1
87
אני נמצאת אצל רופא מעולה!!!!!!!!!!!!! נכס.... שמו דר' יוחנן ארליך הוא מקבל במרפאה פרטית והוא עובד עם מכבי...
תודה אבל אני בכללית
20/06/2013 | 15:47
22
היי לך אני מחיפה...
21/06/2013 | 21:06
69
והעצה שלי תגידי לרופאה שלך יפה שלום.....
אני מטופלת בבית חולים כרמל דרך הכללית....
בהתחלה הלכתי לד"ר דוד ישי באופן פרטי (קיבלנו החזר ) - ואז הוא אמר לי שחבל על הכסף שלי כי הא מקבל דרך הכללית!

בעיקרון הוא מומחה לפוריות הגבר ואני מטופלת אצל ד"ר וינר (שימו לב לשם..) המקסימה בבית חולים כרמל דרך הכרמל (כרגע בשיתוף עם ד"ר ישי).

מה שכן כשאני אהיה בהריון אני אעשה אצלו את המעקב באופן פרטי...
אם תרצי עוד מידע אז מוזמנת לפנות בפרטי ואפילו להתקשר אליי...
התיעצות בפרשת דרכים
22/06/2013 | 15:48
2
118
אני עומדת לפני החלטה האם ללכת עלצילום רחם החודש או לחכות עוד כמה חודשים (שתעבור שנה מאז הגרידה וחזרה לנסיונות)...
השלמתי את כל הבדיקות האפשריות, בדיקת זרע - מעולה, פרופיל הורמונלי ביו"מ 3 - טוב מאוד, פרוגסטרון אחרי ביוץ - תקין, א.ס. לראות עובי רירית אחרי ביוץ - תקין. ביוץ מגיע בזמן בדרך כלל, מתזמנים קימפורים כמו שצריך. הכל טוב ברוך ה'!!
אז למה לא מצליחים?
בגלל שעברתי גרידה, העליתי רעיון לפני הרופאה שלי, צילום רחק והיא הסכימה...
פתאום קיבלתי קצת רגליים קרות. מה אתן אומרות??
היי לך...
22/06/2013 | 19:14
61
אני מגיע מתחום הסיעוד ובאמת שמכל הניסיונות הטובים ולפעמים גם קצת פחות טובים עדיף לא לדחות בדיקות עזר בדיקות דם וכדומה....אם יש לך חשש ואת מעלה אותו והרופא זורם איתך ומסכים עם האפשרות אז צריך לעשות, אף רופא לא עושה יותר מדי בדיקות מיותרות אם היא הסכימה אז גם היא חושבת שיש מקום לבדוק בשביל השקט הנפשי שלך ובשביל לראות תמונה רפואית מלאה יותר, אני חושבת שכדאי לעשות.... וכמובן לקוות שהכל מעולה :))
גם אני באותה פרשת דרכים
23/06/2013 | 07:49
60
אומנם בנסיבות אחרות.  אבל גם אצלי הדבר הבא שהרופאים (גם רופאת הנשים שלי וגם רופא הפוריות שהייתי אצלו)
המליצו לעשות זה צילום רחם. אני החלטתי שאם לא הריון החודש, בחודש הבא אני עושה פשוט כי אני לא רואה טעם לדחות את זה. מעדיפה כבר לעשות וזהו. מה שכן, אצלי יש רקע וסיבות למה זה הדבר ההגיוני הבא.
השאלה כמה זמן אתם מנסים מאז הגרידה וכמה את ״חושדת״ שיש משהו שיאתרו שם או חשד לסתימה שהבדיקה תפתח. אם יש רציונאל לקיום הבדיקה עכשיו אז הייתי עושה ללא שאלה.

בהצלחה  
תוהה בלב, אולי מישהי יודעת
23/06/2013 | 11:34
51
טוב, אז אחרי ביוץ אתמול, שבעיקר הרגשתי בכל עוצמתו
ואישור שאכן היה ביוץ אתמול ע"י מעקב זקיקים
וקימפורים חמישי- שישי- שבת
הייתי היום אצל הרופאה שאמרה לי שאם החודש אני אקבל מחזור נצטרך לעשות בדיקת זרע
עכשיו:
1. בעלי בטוח שאני סתם לחוצה ושפשוט צריך סבלנות ואני מפחדת שהוא ידחה את הבדיקה ולא ירצה למהר לעשות
2. אני תוהה, אם יש לי בבית ילד מהריון ספונטני ניסיון ראשון יכול להיות שבתקופה הזו הזרע נפגע עד כדי אי פריון?
מישהי יודעת? מכירה?
מבייצות ביחד לסופ"ש...
20/06/2013 | 09:30
2
22
ייעוץ לגבי מועד הביוץ-דחוף
19/06/2013 | 17:36
1
124
אודה לעזרתכן בנות..
אתמול זקיק היה 18*19

היום לא ביצעתי אולטרסאונד אבל כן עשיתי בדיקת דם
האסטרדיול 2578
פרוגיסטרון 4.60

מה זה אומר מתי הביוץ? היום? או שפיספסתי?

תודה רבה
נראה שהביוץ ממש בפתח
20/06/2013 | 10:02
49
ממש ביום הבדיקה....
בהצלחה
שאלותוהתייעצויותלסופ"ש....
20/06/2013 | 09:28
81
386
המשך>>
קיטורים ותמיכה לסופ"ש
20/06/2013 | 09:27
32
50
עזרה דחופה בבקשה
19/06/2013 | 17:41
3
335
מה דעתכן לגבי-
זקיק אתמול היה 18*19

היום לא סיצעתי אולטרסאונד אך עשיתי בדיקת דם והתוצאות-
אסטרדיול 2578
פרוגיסטרון 4.60

האם הביוץ מתרחש כעת? או שפיספסתי או שבכלל טרם הגיע??

תודה לכן!!
לדעתי כן...
19/06/2013 | 20:51
123
הביוץ יכול להתרחש ביום של הבדיקה הזאת
גם אני חושבת שכן לפי זה שאתמול
20/06/2013 | 11:33
1
95
נצפו זקיקים (לא בקעו עדיין), בביוץ כבר לא רואים אותם.
הפרוגסטרון מתחיל לעלות והאסטרדיול יפה מאוד
נא לעבוד במרץ!!!
בהצלחה
תודה...
20/06/2013 | 17:56
39
תודה רבה לכן על המענה!! הפורום הזה ממש יוזמה מבורכת
אוף אוף אוף לא יודעת מה לחשוב...
20/06/2013 | 09:00
16
289
קמתי בבוקר והיו לי הפרשות חומות בניגוב, עם קצת כאב בטן דמוי מחזור.
אני יוא"ב 8  ויו"מ 25.... מצד אחד אני חושבת- יש! השתרשות! אני בטוח בהריון. סגור.
ומצד שני... כבר היו לי הפרשות חומות ובסוף המחזור פשוט הקדים אז אני ממש חוששת לקוות.
מה גם שהכאב בטן ממש מזכיר מחזור הולך ובא... ולהוסיף על זה אתמול יצאתי ושתיתי ועישנתי קצת
סיגריות (בעקרון הפסקתי אבל לפעמים יש לי מעידות...) אז אני חושבת- אולי היה הריון ואתמול הרסתי אותו
בסיגריות והאלכוהול אז עכשיו הוא נפלט החוצה... אוף!
איך לעזאזל אני מחכה עכשיו עוד שבוע באי ודאות הזאת??
למה אי אפשר שהדברים יהיו פשוטים או ברורים יותר?! מצידי שלא יהיו שום סימנ ים עד האיחור.
ככה אני לא אשתגע. אוף.
בובה...
20/06/2013 | 09:20
4
157
קודם כל הפרשות חומות ביואב 8 זה יכול להיות סימן ממש טוב ואני בעד אופטימית אז הלוואיייייייי
מה שהיה אתמול, ממש אבל ממש לא אמור להשפיע על השתרשות עובר, רוב האוכלוסייה בכלל לא מודעת לספירת ימים וכו ופשוט בשלב הזה מתנהגות רגיל ורק שמאחר בודקות הריון ומגלות אז שלא תחשבי על זה אפילו...
יכולה לספר לך שבהריון הראשון שלי הייתי באיחור ובגלל שהייתי חודש ראשון אחרי גלולות לא חשבתי שאני בהריון אלא שהמחזור סתם מחורפן ושתיתי המון באיזה ארוע, והכל בסדר ברוך השם
אם נקלטת ואת בהריון אז הוא שם!! מחזיקה לך אצבעות שהשבוע יעבור מהר ושבוע הבא תקבלי 2 פסים לסופ"ש!
תודה..זה מרגיע
20/06/2013 | 14:00
3
84
זה הרי ברור שהגוף מגן על העובר בצורה ממש טובה, ולכן לא כל זבל שמכניסים
מסכן אותו.. אבל המחשבה הזאת שאולי עשיתי משהו שבגללו ההשתרשות נכשלה זה יכול להטריף!
והקטע הוא שאין באמת דרך לדעת...
אין לך מה לדאוג
20/06/2013 | 23:49
2
90
אם עוד לא הייתה השתרשות אז העובר עוד לא מחובר למערכת הדם שלך ולא מקבל את הרעלים מהסיגריות והאלכוהול.
תנשמי עמוק ותחכי לפסים
זה לא נשמע לי נכון. הרי גם אם אין חיבור
21/06/2013 | 08:54
71
למערכת הדם, כל תא בגוף מקבל אספקת דם אחרת ימות. אז סתם תא שנחשף לאלכוהול ונפגע יכול למות בלי שאף אחד ירגיש בחסרונו, אבל עובר...
אבל זה רק מה שנשמע לי הגיוני ואולי אני טועה.
יצא לי קצת עילג. התכוונתי שגם אם העובר עדיין
21/06/2013 | 08:57
61
לא מושרש ברחם, הוא עדיין מחובר לאספקת דם של האמא. כל תא בגוף חייב אספקת דם קבועה כדי לקבל חמצן וחומרי מזון (ובתקווה לא רעלים) ולפלוט פסולת.
אוף כמה אני מבינה אותך
20/06/2013 | 10:07
144
מאחלת לך מכל הלב שזה דימום של השתרשות..........
החוסר ודאות הזאת מטריפה!!!!!!!!!
עוד כמה ימים
20/06/2013 | 10:27
1
138
אם את יוא"ב 8 יש לך עוד 6-7 ימים עד שתדעי בודאות, ואולי תוכלי לעשות בדיקה כבר ביוא"ב 12.
חייבים סבלנות - אין ברירה, ולזכור שהחיים זה מה שקורה בזמן שעושים תכניות אחרות.
אני הייתי אמורה ללדת באפריל 2012, באוגוסט 2013 ובינואר 2014. זה כבר לא יקרה (3 הפלות רצופות).
אני ממתינה בסבלנות להריון הרביעי ומקווה שיקרה מאוד בקרוב.

ובקשר לאלכוהול ולסיגריות - זה לא מה שיזיק להריון שלך, בטח לא בשלב כזה. אגב, אני לא מהמחמירות - שותה אלכוהול ביוא"בים, סיגריות אני לא מעשנת בכל מקרה, אוכלת סושי ודיאט קולה ללא נקיפות מצפון.
לא מאמינה שזה מה שגרם לי להפלות.

ובקשר לסימנים - אצל כל אחת זה אחרת. אצלי בכל אחת מהפעמים שהייתי בהריון היו לי כאבי מחזור סביב הימים שהייתי אמורה לקבל. באים והולכים. גם הציצים גדלים ומופיעים בהם ורידים כחולים.
תנסי להעסיק את עצמך בדברים אחרים (אני יודעת שזה קשה). ותזכרי את המשפט הידוע - עוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן. בסוף תדעי לכאן או לכאן. חוסר הודאות תסתיים ואת יודעת מתי זה יקרה.
בהצלחה!
תודה ממש ריגשת אותי
20/06/2013 | 13:57
76
הלוואי הלוואי ובסבב הזה יהיו לכולנו בשורות טובות - ושישארו טובות!!
גםאני יום 25 ויוא"ב 5 אני משערת
20/06/2013 | 11:39
6
105
מבינה אותך כל כך.....
אחרי שקראתי כאן בפורום שבדיקת ביוץ יוצאת חיובית זה יכול להיות סימן להריון רצתי לעשות בדיקת ביוץ ויצא שלילי....
מחזיקה את עצמי כל יום לא לעשות בדיקת הריון בכל בוקר סתם כדי לדעת...
כל כאב הכי קטן בבטן התחתונה אני בטוחה שזה הריון
אני מדמיינת שהציצי שלי גדל ומתמלא בחלב חחחח
ועכשיו רשמו לחפש סימנים של ורידים כחולים בציצי ואני מחפשת בטרוף כאילו אין מחר...

מנסה שיעבור הזמן לפחות עד יום ראשון שהיה 28 יום להשתין על מקל בבוקר למרות שאני יכולה לקבל גם אחריי 32 יום...

כל פעם שאני עושה איזה פעולה אני בטוחה שאולי זה מה שימנע השתרשות(אפילו להתכופף) חחחחחחחח

וכן אי הוודאות הזאת מטריפההההההה גם אותייייייייייייייייייייייייי
ואני גם בחרפנההההה יו"מ 30 (יוא"ב 6 כנראה)
20/06/2013 | 11:59
2
87
ביוץ ביו"מ 24!! לא להשתגע??
גם הביוץ שלי היה מאוחר רק ביו"מ 20
20/06/2013 | 12:03
1
83
מעניין למה אנחנו מבייצות כל כך מאוחר???
זאת בעיה??? :(

ובהחלט להשתגע
מקווה שלא
20/06/2013 | 12:19
34
גם אני עשיתי בדיקת ביוץ יוא"ב 7
20/06/2013 | 15:31
1
99
שגם יצאה שלילית....
לגבי הציצי, יש לי גודש נוראי אבל אצלי זה סימן למחזור
בגלל זה אני מבועסת יותר!!
למה לעשות בדיקה כל כך מוקדם ?
20/06/2013 | 15:40
83
יוא"ב 5 ????? יוא"ב 7 ????? מה אתן מצפות לראות בבדיקה ?
כדאי שתחכי עוד קצת
20/06/2013 | 23:52
78
אם הביוץ היה ביומ 20 אז ביום 28 תהיי רק 8 ימים אחרי ביוץ. בשלב הזה עוד בכלל לא בטוח שהייתה השתרשות גם אם הייתה הפריה, והסיכויים לבדיקה ביתית אמינה בשלב הזה הם ממש ממש נמוכים.
יקירה...
22/06/2013 | 12:53
35
לא הכל "נפלט" ברגע שאת שותה פעם אחת או מעשנת. בריא זה לא, אבל יכול היות שזה בכלל השתרשות
היי בנות :)
20/06/2013 | 11:30
4
238
יש לי התיעצות קטנה איתכן אני כבר לא יודעת מה לחשוב :)

נראה לי שאני ביואב 10 או 11 והיום יש לי הפרשות חומות בתחתונית ובניגוב הייתה לי הפרשה חומה

האם סימן שיכול להיות טוב עבורי ? :) אני לוקחת תמיכה הורמונאלית  האם זה קשור.? האם זה יכול להיות השתרשרות ?יוווו אני במתח.
אין לי מושג מקווה בשבילך שכן
20/06/2013 | 11:41
2
70
20/06/2013 | 11:43
1
102
גם אני ! תודה :) אהההה עשיתי היום כמו דפוקה בדיקה ביתית והיא יצאה שלילית  . והתחלתי כבר להספיד ואז פתאום יש לי את ההפרשות האלו .
את לא דפוקה!!! רק מתה לילד :)
20/06/2013 | 11:47
52
יכול להיות שכן, יכול להיות שלא. אני מקווה שכן
22/06/2013 | 12:58
31
הנה הקיטור שלי..
20/06/2013 | 15:25
5
201
בעבודה, הדבר היחיד שאני חושבת עליו הוא שבוע הבא - האם אני אבייץ בזמן והאם יהיה זמן לקמפר (כן כן.. מה יש..) והאם הוא ירצה בכלל (משגע לי את השכל) והאם ייקלט.. והאם והאם והאם...

למה אני לא יכולה להפסיק לחשוב? ההתרגשות גדלה.. אחרי האכזבה של החודש הקודם אני רק רוצה כבר להגיע לשבוע הבא, ושבוע הבא לשבועיים אחריי...

אני חושבת עליכן כאן..  אני בהתחלה ויש פה כאן ותיקות.. חיבוק לכולן! שיגיע היום לכולן!

מאוד מזדהה
20/06/2013 | 15:34
92
זה משהו שלגמרי משתלט על סדר היום, ספירות והפרשות ועניינים ולעקוב ולראות, האמת, קצת מחרפן אבל מה לעשות ? נכנסנו לזה ולא נירגע עד שנחזיק עולל קטן וחמוד בידיים.
מבינה לגמרי
20/06/2013 | 16:03
2
99
אני יושבת כל היום פותחת יומן וסופרת ימים, נראה לי אין כתבה בנושא שעדיין לא קראתי
ואנחנו בכלל רק חודש שני מנסים, בעלי לא מבין מה כל הלחץ, הוא משתגע ממני, אני מרגישה שאני רוצה לדבר רק על זה.
עם כל הלחץ בעבודה ועדיין לא מצליחה להוציא את זה מהראש שלי
ווואי!
20/06/2013 | 18:04
1
79
אני בול כמוך! כאילו את כתבת את מה שאני חושבת.... רק שלנו זה החודש הראשון לניסיונות (אחרי שחצי שנה בערך אנחנו רוצים ורק החודש קיבלתי אישור מהרופא..)
איזה כיף שאני לא משוגעת
20/06/2013 | 21:57
65
ושיש עוד בחורות כמוני, או שבעצם כולנו משוגעות זה קשההההה אני לא אשרוד אם זה יקח זמן
מכירה את זה מקרוב...
22/06/2013 | 13:01
59
שנינו הייטקיסטים ואנחנו חוזרים מאוחר מהעבטדה, לפעמים אין זמן או כוח לקמפר וכ"ו וכ"ו וכ"ו...

אבל אני חושבת שצריך איכשהו להרפות את הגוף ונפש, המחשבות האלו מלחיצות ולחץ לא טוב לכניסה להריון
קשקשת ברשת לאמצע השבוע
18/06/2013 | 10:30
16
90
ה-מקלונים של איביי :)
18/06/2013 | 11:16
12
225
אז רציתי להזמין, אבל אין לי ויזה בינלאומית, ופתחתי חשבון פייפאל, אבל מסתבר שגם שם לא מתקבלת ויזה מקומית..
יש מישהי שמוכנה למכור לי ממנה? לא אכפת לי גם בקצת יותר יקר (עדין יעלה לי יותר זול מאשר הבדיקות פה בארץ) שנגיד קנתה כמות גדולה נתחלק חי חצי ובתקווה שלא נצטרך עוד?
אוף ממש בא לי אותם..
את יכולה לקנות ויזה מהדואר
18/06/2013 | 11:49
2
148
היי,
יש אפשרות לקנות ויזה מהדואר ולהטעין אותה בסכום שאת רוצה, ותוכלי להשתמש בה באיביי
אני הזמנתי לפני שבוע 5 מקלונים, בתקווה שאצטרך להשתמש רק באחד ואז אוכל לשלוח את הארבעה במתנה למי שתרצה :)
אפשר פרטים לויזה בדואר?? פה או במסר
18/06/2013 | 11:50
1
56
ראי באתר
18/06/2013 | 11:58
118
הנה ראי באתר של הדואר:
http://www.israelpost.co.il/postshirut.nsf/mispari...

אני הייתי משתמשת בזה לפני שעשיתי כרטיס
מישהי ניסתה מקלונים מאיביי?
18/06/2013 | 22:32
7
237
הם אמינים?
אם כן אפשר לינק בבקשה?
של איביי מצויינים קניתי 50+10
19/06/2013 | 14:01
4
153
50 ביוץ
10 היריון

עלה 60₪

אין לי קישור אבל תכף תבוא תוכייה
מחכה בסבלנות...
19/06/2013 | 14:30
3
48
ה איפה את?
20/06/2013 | 13:59
2
32
הלינק
20/06/2013 | 19:42
1
108
וגם מקלוני ביוץ
20/06/2013 | 19:47
105
אני קניתי את אלו ועובדים מעולה
19/06/2013 | 17:21
1
126
רגע, בעצם לא הבנתי אם השאלה היא על ביוץ או
19/06/2013 | 17:22
91
הריון? אני דיברתי על מקלוני ביוץ.
אני קניתי מקלונים
18/06/2013 | 22:41
163
אני קניתי מקלונים בבית מרקחת של הכלחית. זה נקרא: "תשובה כנה". 10 מקלונים בערכה עלה לי 15 שח!!
אם את בכללית- תקני אצלם.
אם לא- תמצאי חברה/משפחה שתקנה עבורך.
משתלם מאוד!!

בנוסף- יש אתר שמוכר את הסטיקים האלו בזול מאוד. תכתבי בגוגל בדיקות ביוץ..תגיעי אליהם..
נראה לי אתר "פריון" או משהו כזה..

בהצלחה!
אפרופו בדיקות ביוץ.. מתייעצת..
19/06/2013 | 20:59
1
106
אני צריכה לקנות מקלוני ביוץ. מבינה שבאיביי הכי זול, אבל לא אספיק כי צריכה כבר להתחיל לבדוק בעוד 3 ימים.
בפעם האחרונה קניתי בסופרפארם ב-70 ₪ של לייף (10 מקלונים).
האם מישהי יודעת על מקום זול יותר? דרך הקופה שלי יהיה יותר זול (מכבי)?

וכנ"ל לגבי בדיקות הריון.

תודה :)))
תמיד בקופה יותר זול
20/06/2013 | 09:11
93
אני היתי קונה בכללית בדיקות ביוץ של תשובה כנה 10 מקלונים ב-15 שח (מקסימום אפשר דרך כרטיס של חבר/ה מכללית, מוכנה לתת לך אם את מאזור המרכז) או שתבדקי במכבי מאמינה שיש משהו מקביל (כנ"ל לגבי בדיקות הריון).
בכל מקרה יש בסופר פארם את סנסו טסט 20 מקלונים ב-100 עם בדיקת הריון, כבר יותר שווה משל לייף.
מחר יש כנס לקראת הריון מרתק במכללת אפקה
20/06/2013 | 22:11
85
הכנסו לאתר שלהם- www.fertisrael.com
נרשמים במקום, אמרו לי שמחר זה רק 80 שקלים כל היום להכל...
תמיכה וקיטורים לאמצע השבוע
19
71
יש לי ההיפך מקיטור
18/06/2013 | 12:47
5
355
לפני בערך חודש העליתי כאן בעיה של התחלת עבודה חדשה במקביל להתחלת ניסיונות להריון (http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=721&MessageId=169181340).
גם אתן וגם שתי חברות שהתייעצתי איתן אמרו לי שלא כדאי לספר שאני מתכוונת להתחיל לנסות, והסכמתי שזה אכן הדבר ההגיוני לעשות.

אבל לא הרגשתי נוח עם כל הסיפור, ואחרי כמה לילות ללא שינה החלטתי שאני כן מספרת לו. אין לי הסבר הגיוני להרגשה הלא נוחה, ברור לי שיש סיכוי שיעבור הרבה זמן עד שיהיה לי ילד ושאין שום סיבה לספר כלום כל עוד אני לא בהריון. אבל חשבתי על זה שאם במקרה זה כן יצליח ואני אכנס להריון ממש מהר ולא תהיה הפלה (הלוואי), אני ארגיש ממש גרוע שלא נתתי לו התראה מראש.

אז נפגשתי איתו אתמול, ובזהירות הסברתי לו את מצב העניינים. עוד לא חתמנו על שום מסמך מחייב, אז אמרתי לו גם שאף אחד אחר לא יודע מזה ומבחינתי אם הוא רוצה לבטל הכל אז עדיין אפשר ואני לא אספר לאף אחד למה. זה היה גם סוג של מבחן בשבילו, כי אם הוא יגיד שמבחינתו זו עילה לא לקחת אותי למשרה, אז מי בכלל רוצה לעבוד עם כזה בוס? לשמחתי הרבה הוא אמר מייד שהוא לקח את זה בחשבון, שהוא בעד ילדים, שנסתדר עם כל מצב גם אם נידרש לכל מיני תמרונים יצירתיים, ושיהיה לי מאוד בהצלחה

אז זהו, אני ממש שמחה ורגועה עכשיו ומוכנה להתחיל בניסיונות בחודש הבא (נו, שיגיע כבר...)
יפה מאוד!
18/06/2013 | 14:42
1
104
כיף לשמוע שיש אנשים הוגנים בימינו
גם את - וגם הבוס לעתיד!
18/06/2013 | 16:07
15
אני שמחה שעכשיו את לא בלחץ... אבל..
18/06/2013 | 18:48
116
לא היית חייבת לשתף אותו בזה. היית הוגנת מאוד גם אם לא היית אומרת לו כלום.
בהצלחה בעבודה החדשה ועם ההריון! שיהיה מהר :)
איזה כייף לשמוע!
18/06/2013 | 19:40
61
קצת מעסיקים נורמלים בארץ! גם אצלי בעבודה אוהבים ילדים אבל לא אוהבים חופשות לידה  :/
כיף לשמוע
18/06/2013 | 22:27
19
צריכה עידוד
19/06/2013 | 14:26
8
193
השבוע יש לי יומולדת עברי, ועוד שלושה שבועות לועזי.
שבוע הבא אני אמורה לא לקבל, ומאחלת לעצמי שלכבוד היומולדת אתברך במתנה נפלאה שאין כמוה.

מרגישה שזה אכן קורה החודש, אך לא רוצה להתאכזב, בטח שלא בתקופת היומולדת....... אוף

נכון שזה יקרה החודש?
ועוד החודש קרה דבר מדהים, יצא לי ללכת לטבול אחרי אישה בהריון בחודש תשיעי שהלכה לטבול ללידה קלה,
ויצא כך במקרה (או שלא במקרה , כי הכל מלמעלה), שבאותו יום שהיא הלכה לטבול אני הייתי צריכה גם לטבול לטהרה, וכך טבלתי אחריה וזו היתה הרגשה מדהימה, יותר מכל הפעמים הקודמות.

(למי שלא יודעת זו סגולה לכניסה להריון)

אז יש לי תחושה טובה, גם כי עשינו את זה בזמן וגם בגלל עניין הטבילה, וגם כי פשוט בא לי כבר!!!

יאללה עוד שבוע נדע... הלוואי אמן!
הלוואי...
19/06/2013 | 14:35
1
68
מאחלת לך מתנה מיוחדת ועגולה!!!
תודה רבה !!!
19/06/2013 | 15:07
23
הלוואי!
19/06/2013 | 15:08
1
64
מאחלת גם לי בטא חיובית ומתנה נפלאה לכבוד יום הנישואין הראשון שחל בשבוע הבא!
מזל טוב, ובהצלחה גם לך
19/06/2013 | 15:39
18
ב-ה-צ-ל-ח-ה בנות
19/06/2013 | 15:19
20
אמן בהצלחה
19/06/2013 | 17:16
11
מזל טוב!!! מאחלת לך
19/06/2013 | 17:37
22
שבעזרת ה'! יהיה לך הריון תקין ובריא!!
הלואי הלואי ויצליח החודש!
19/06/2013 | 17:38
29
לי יש יומלדת שבוע הבא, וגם אני קיוויתי לקבל מתנה וקיבלתי!!!!!!!! בע"ה יום שני יש לי תור לאולטרסאונד וביום ג' אני במקווה!!!!!!! לא הייתי מאז החתונה , אני ממש מחכה ומתרגשת!!!!!

שיהיה המון בהצלחה!!!!
טוב אז עשיתי צילום היום..
19/06/2013 | 17:11
123
מסתבר שמלצמים בבטן אש לא שמו לי שום דבר מגן..

אז עכשיו אני ממש מקווה שאני לא בהיריון!!!!

להזכירכם אני צריכה לקבל ביום שישי הזה ואתמול עשיתי בדיקה של יס או נור פרופשינול שיצאה שלילית.

מקווה לטוב.. ושאני לא בהייטן החודש...
שיר של יום חג
19/06/2013 | 17:40
2
143
שיהיה בהצלחה רבה !!!! אמן!!!
התכוונת אלי? תודה רבה!!
20/06/2013 | 09:56
1
103
בינתיים אין חדש. עדיין באיחור (היום כבר י"מ 32 - יוא"ב 17).
בינתיים זה נראה טוב... אבל אני ממשיכה לחכות עוד קצת.
שוב תודה!
יש עוד ניק זהה לשלך?
20/06/2013 | 14:48
55
נשמע מעולההההההה תעדכני
שרשורפואי וטיפולי י״ט לאמצע השבוע
33
51
אוף, אייפד! רפואי וטיפולייט כמובן
18/06/2013 | 10:29
1
75
אוף אייפד לגמרי!!
18/06/2013 | 14:52
125
מכרתי את שלי מממממממזמן
פענוח בדיקת זרע
18/06/2013 | 19:22
9
164
שאלתי גם בפורום פוריות אבל נדחקתי כבר לעמוד 3.

נעשתה בחו"ל אז יכול להיות שהערכים קצת שונים, תודה על העזרה (אין לנו פה כלכך עם מי להתייעץ)

volume 4.0 mls
טווח תקין גדול מ 1.5ml
sperm motility 54.4%
non-progressive motile 3.4%
immotile 42.2%
טווח תקין 40% או יותר (לפחות 32% progressive)
abnormal forms 97%
טווח תקין 96%
לא הכי מבינה גדולה בבדיקות זרע
18/06/2013 | 22:34
95
אני מתחום הביציות
אבל על פניו נראה תקין
והכמות מעולה!!!!!!!
מורפולוגיה תקינה מעט נמוכה 3%
19/06/2013 | 10:05
3
161
יש לבחור 97% לא תקינים, כשעד 96% זה תקין. גבולי

גם ה-PH מעט חומצי לפי מה שכתוב בבדיקה שלו, כתוב מעל 7.2 ואצלו יש 7
בגדול הבדיקה נראית בסדר גמור, אבל אני כמובן לא רופאה.
לדעתי כדאי לשאול רופא על התוצאות וגם, אם יש לכם אפשרות, לחזור על הבדיקה בעוד כ-3 חודשים, כאשר יהיה מחזור חדש של זרעונים

בהצלחה ותעדכני
תודה תוכייה!
19/06/2013 | 14:03
2
87
אנחנו לא גרים בארץ אבל שבוע הבא נהיה בביקור ואנחנו הולכים לייעוץ אצל רופא פוריות. רעיון טוב עם הבדיקה עוד שלושה חודשים, נעשה זאת (בתקווה שלא נצטרך)
אני זוכרת, אתם גרים ב-UK
20/06/2013 | 19:05
1
69
אל תלחצי, הבדיקה די טובה בסה"כ.

מחזיקה לך אצבעות להקלט בקלות ובמהרה!!!

נ.ב
הזמנת בסוף את המקלונים של Clinial Guard?
יפה שזכרת
20/06/2013 | 19:15
50
הזמנתי מאמזון ביוץ והריון. הביוץ לא מזהה לי לצערי... הדיגיטלי של קליר בלו זיהה לי אבל זה ממש יקר.
תודה על העידוד תוכייה, אני גם מקווה להיקלט מהר, החודש עשיתי גם צילום רחם וגם לקחתי אנטיביוטיקה אז אני ממש מקווה!
נראה בסדר גמור
20/06/2013 | 23:56
1
51
המורפולוגיה קצת נמוכה, אבל הכמות מצויינת אז סך הכל כנראה שי שם מספיק להריון
תודה!
21/06/2013 | 10:09
20
נקווה ששאר המדדים מפצים
בדיקת זרע
22/06/2013 | 18:43
1
43
הדרך סלולה  להריון. בהצלחה. לילית
תודה לילית!
22/06/2013 | 22:13
16
מורפולוגיה נמוכה אז נקווה בכל זאת, צריך רק אחד
רמת פרוגסטרון נמוכה
18/06/2013 | 13:48
7
237
היי בנות,
רציתי להתייעץ וללמוד מניסיונכן או מניסיון חברותיכן.
אני (27) ובעלי מנסים להיכנס להריון מזה שבעה חודשים.
הפסקתי לקחת גלולות לפני עשרה חודשים אך כנראה, לאחר שנים של שימוש בהן, המחזור שלי לא סדיר כלל בלשון המעטה.
תחילה, היה מגיע כל 40 ימים ולאחר מכן אפילו פעם ב60 או 70 ימים.
החלטתי ללכת לרופא. הרופא שלי שלח אותי לבצע בדיקות דם של ההורמונים שונים.
נמצא בשתי בדיקות שעשיתי ביום ה-20 למחזור כי רמת הפרוגסטרון שלי נמוכה (באחת 1.6, בשנייה- 1.5).
בכדי לטפל במצב זה הוא אמר כי עלי לקחת כדורים בשם אוטרוגסטן במשך שישה ימים (3 פעמים ביום), לאחר מכן אקבל מחזור וביום החמישי למחזור להתחיל לקחת אקקלומין עד היום התשיעי ואף לקחת ביום החמישי פרוגינובה עד היום ה-14.
בנוסף, ביקש שאעשה שוב בדיקת דם ביום ה-20 למחזור בכדי לראות האם רמות הפרוגסטרון השתנו ועזרו להופעת הביוץ.
הבנתי כי רמות נמוכות אלה כנראה גורמות למצב שאיני מבייצת ועל כן...כל המשתמע מכך.

אשמח לשמוע האם שמעתן על בנות שעוברות את אותו התהליך או שעברו, והאם התהליך עזר לרגע המיוחל...
קצת בשביל להתעודד ולשמוע שאני לא לבד:)
וגם ללמוד מניסיונן של אחרות לא יזיק

תודה!!שיהיה המשך שבוע מקסים!
האם המחזור שלך סדיר?
18/06/2013 | 17:09
89
לי למשל יש מחזורים ארוכים, והיום ה-20 למחזור הוא תמיד עוד לפני הביוץ...
האם הרופא הזה הוא מומחה לפוריות? אם לא, הייתי ממליצה לך לעבור לאחר, וקודם לעשות פרופיל הורמונלי במחזור. לא אוהבת שישר דוחפים איקקלומין ועוד הורמונים בלי לבדוק באופן מקיף.
עכשיו קראתי שוב וראיתי שלא:)
18/06/2013 | 17:11
2
103
אם המחזור שלך הוא ארוך אז ברור שרמות הפרוגסטרון שלך יהיו נמוכות ביום ה-20. השאלה אם הביוץ כן מגיע בסופו של דבר....
מנסיון אישי, ממליצה מאוד מאוד עד דיקור סיני, אצלי זה סידר את המחזור ועזר לי להרות בלי לקחת הורמונים.
רמות פרוגסטרון נמוכות
19/06/2013 | 19:38
1
100
היי!
תודה על המענה:)
שכחתי לרשום, בצעתי שלוש בדיקות דם. האחת הייתה אחרי שלא קיבלתי מחזור קרוב לחמישים ימים ובוצעה בערך ביום ה-50 ויצאה 1.5. השנייה בוצעה ביום ה- 20 - ויצאה 1.5, השלישית הייתה ביום ה-26 ויצאה 1. לפי מה שהרופא הסביר לי רמות הפרוגסטרון שלי נמוכות ושומרות על קו די אחיד (אולי טיפה עולה) אך לא מגיעות לרמות גבוהות בכדי שיתרחש ביוץ.

אפשר לשאול דרך מי ביצעת את הדיקור? האם את גרה באזור המרכז?
לא חשבתי כלל על אופציה זו כדרך טיפול.
אשמח לקבל על כך עוד פרטים.
תודה!
כנראה שלא היה ביוץ
20/06/2013 | 08:38
49
ולכן הפרוגסטרון לא עלה ( הוא עולה אחרי הביוץ ולא לפניו).
כרגע אני לא גרה בארץ, אבל בזמנו טופלתי אצל גליה ראובני בתל אביב. תנסי לגגל. היא החזירה לי את המחזור אחרי שהוא נעלם לגמרי ולא הגיע בלי גלולות. ממליצה בחום רב. אפשר לעשות גם במקביל לטיפול הקונבנציונלי.
מאחר והמחזורים שלך ארוכים מאוד
18/06/2013 | 22:31
113
והבדיקה מיועדת ל7 ימים אחרי ביוץ
אין ספק שביום ה20 הוא נמוך כי לא בייצת עדיין
הטיפול שהוא נתן לך טוב ומיוכד לנשים פוליצסטיות ולא מבייצות סדיר
אך חשוב שיהיה יחד עם מעקב בדיקות גם ואולטראסאונד
בהצלחה
נשמע לי טיפול קצת כוללני מדי
21/06/2013 | 00:01
46
לפי הבדיקות הפרוגסטרון באמת נמוך, מצד שני לפי מה שאת מתארת הבדיקות נעשו לפני הביוץ, אז סביר שרמת הפרוגסטרון נמוכה.
הוא בדק עוד משהו? עשה אולטראסאונד לשלולית לבדוק האם יש להן מראה פוליצסטי?
הטיפול שהוא נתן לך נראה מתאם אם את לא מבייצת לבד, אבל זה טיפול שדורש מעקב צמוד וקבוע, ולא כדאי לעשות אותו ללא המעקב הזה.
רמת פרוגסטרון נמוכה
22/06/2013 | 17:47
57
שלום לך. כל גוף מגיב שונה לתרופות. הרופא רושם לך תרופה: על כל תרופה  עליך לשאול במה היא מטפלת?
מה הן תופעות הלוואי שלה?  בכדי שתדעי למה לצפות ולמנוע לחץ מיותר מאיזה זהי תופעה שבעצם היא מהתרופה שלא חסרות סיבות ללחץ גם כך. על הרופא לתת לך את כל האינפורמציה הן הסבר על  מצבך והן על פעולת התרופה.
הנה אתרים שתוכלי לקבל מידע חיזוק לגבי התרופה: דוקטורס או אינפומד או אתר כללית. אני מקווה שהארתי את עיניך
בהצלחה לילית
פענוח בדיקת דם לזיהוי ביוץ
18/06/2013 | 20:07
2
159
שלום ,אני צריכה לדעת מתי הביוץ שלי ע"פ הבדיקות הבאות:

זקיק בגודל 18
רירית 10
ESTRADIOL 1757
PROGESTERONE 2.18

תודה :)
לא יודעת בדיוק אבל את ממש קרובה...
18/06/2013 | 21:39
51
נראה בימים הקרובים
18/06/2013 | 22:28
77
אם היה lh גם היה ניתן לדעת טוב יותר
שאלות על פיורגון
19/06/2013 | 19:11
5
74
מתחילה פרוטוקול פיורגון סופסוף...
שאלתי את הרופא האם יש שעה מומלצת להזריק ( כי אני יודעת שלחברה אמרו בערב בשעה קבועה) הוא אמר לי שעה כלשהיא קבועה ביממה....
אז מה- 6 וחצי בבוקר לדוגמא זה בסדר? או 12 בלילה? (אני מנסה לבחור שעות קיצון כדי לוודא שאכן אהיה בבית ולא בעבודה או משהו)
מה דעתכן?
לרוב מומלץ להזריק בערב
19/06/2013 | 20:50
1
55
כי בערך 12 שעות לוקח לחומר לפעול ולראות תוצאות של בדיקות הדם
ואם יש שינוי במינון אחרי קבלת תוצאות הדם והאולטראסאונד לא תוכלי לשנות לאותו היום כי את המנה כבר הזרקת בבוקר
לכן עדיף בלילה לרוב עד 22:00
תודה רבה על
19/06/2013 | 21:47
45
ההסבר, עכשיו אני רואה את ההגיון...מוזר לי שהרופא עצמו לא הנחה אותי לערב כי זה גם מה שאני ידעתי אבל הוא היה גמיש יותר...
עצה קטנה
21/06/2013 | 00:02
2
59
תוציאי את האמפולה מהמקרר 20 לפני ההזרקה, אז הזריקה פחות לא נעימה.
תודה, אמנם
21/06/2013 | 00:20
1
49
לא עשיתי את זה במחושב אבל עד שאירגנתי הכל וראיתי את הסרטון עם הרצות אחורה כל הזמן ועד שהבאתי את עצמי ללהזריק בטח עברו 20 דקות (היום היתה הפעם הראשונה)
שאלה, מזריקים לאותו צד כל הזמן או שצריך לגוון?ולאן כדאי לזרוק את המחטים?בקבוק או מיכל שאפשר לסגור? בסוף הם הולכים לפח?
לפי מה שהסבירו לי
21/06/2013 | 23:55
32
אפשר להזריק כל פעם במקום קצת אחר, רק שיהיה שתי אצבעות מהפופיק לכיוון כללי למטה, אז עשינו סמיילי מתחת לפופיק
את המחטים סוגרים בהקלקה לכוסית הקטנה הזאת שהן באות בה, הכי טוב לזרוק לפח מחטים אבל אם אין לך גישה לאחד אז אפשר גם לפח רגיל, רק שיהיו סגורות כמו שצריך כדי שאף אחד לא יידקר.
זקוקה להרגעה
20/06/2013 | 00:01
3
168
אתמול הייתה הזרעה ראשונה וההתרגשות בשיאה. שאלתי את הרופא מה עכשיו והוא אמר לעשות הכל כרגיל.
אז הלכתי הערב לחוג כדורעף ועכשיו הכנסתי את עצמי ממש לסרטים. קפצתי המון והיו פעמיים שהעלתי דופק עד כדי קוצר נשימה והייתי חייבת לעצור להרגע ולשתות. האם הגזמתי??? האם יכול להיות שעשיתי נזק שימנע השתרשות???
אוי אני ממש מתחרטת שהלכתי...
היייי
21/06/2013 | 11:43
1
73
לפי מה ששמעתי פעילות גופנית מומלצת מאוד ואני לא חושבת שיש לך מה לדאוג
21/06/2013 | 16:33
16
זקוקה להרגעה
22/06/2013 | 18:56
43
בד"כ הרופאים מנחים לעשות הכול כרגיל שזה כולל גם לנוח. אם את רגילה לשחק כדור עף, הגוף שלך מורגל לפעילות הזו, זה בסדר גמור, זה אצלך כרגיל. הקוצר נשימה בא לך מהלחץ שהלחצת את עצמך, לחץ מכווץ, זה כמו להיות במצב של סכנת חיים אם תרגעי   זה יהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלי לעשות להצלחת ההזרעה.  לילית
שרשור קיטורים לאמצע השבוע
18/06/2013 | 10:27
7
32
כאבים
18/06/2013 | 18:42
6
165
שלום לכולן,
אני חדשה כאן ואשמח לקבל קצת עזרה.
לפני כחודש התחתנתי. המחזור שהיה צריך להגיע כשבועיים לפני החתונה לא הגיע ורופא המליץ לקחת פרימולט נור. כשבוע לפני החתונה התחלתי לקחת 2 כדורים ביום.
ב 26-5 קבלתי מחזור לאחר הפרימולט.
לפני שבוע  וחצי התחילו לי כאבי מחזור [ גב תחתון ורגליים] ופצעים בפנים, בנוסף הפטמות שלי נעשו רגישות מאוד מאוד, ברמה שכואב לי לגעת בהן. לאחר כמה ימים בעלי הבחין שלפטמות יש כתבים בצבע בז\ לבן והן זקורות ברוב הזמן.
לאחרונה נוספו כאבי בטן תחתונה כמו דקירות כאלה.
זו לא פטריה וזה לא מגרד רק כואב מאוד.
המחזור שלי מגיע כל 43 ימים ולכן אני לא אמורה לקבל.
מה שמפתיע מאוד הוא לפני שבוע פלוס בערך עשיתי בדיקת ביוץ והיא הייתה חיובית, כך שזה גם לא נראה לי הריון.
מה דעתכן? מישהי חוותה דבר דומה לזה?
אשמח לתשובות
ובהצלחה לכולכן עם הריון.
זה היה מחזור ממש ?
18/06/2013 | 18:56
4
48
כן. מחזור עם על התופעות שלו.
18/06/2013 | 19:04
3
39
מתי עשית את בבדיקת ביוץ ?
18/06/2013 | 19:14
2
36
קצת וחצי בערך
18/06/2013 | 19:17
1
37
נכוונה לשבוע וחצי בערך
18/06/2013 | 20:10
29
אנסה
19/06/2013 | 07:42
72
תראי, אם עשית בדיקת ביוץ ביום 9/6 ז"א שהיית כביכול בי"מ 15, יכולות להיות כמה אופציות ואולי כדאי לפנות לרופא שלך עם כל התופעות האלה, אם המחזור שהיה לך אחרי הכדורים היה שונה ממחוזרים קודמים יכול להיות שהיית כבר בהריון באיחור אבל זה היה שלב מוקדם והרופא לא ראה, יכול גם להיות שבגלל לחץ החתונה איחר לך המחזור, הכדורים הסדירו זאת ואכן בייצת לאחר בדיקת הביוץ החיובית, לא הבנתי אם בדקת איתה חד פעמי או למשך כמה ימים, בכל מקרה מחזור של 43 ימים הוא קצת ארוך, מתנצלת שאיני אשת בשורות אבל אני חוזרת לאותה מסקנה בה פתחתי, פני לרופא שלך.
מביציות ביחד לאמצע השבוע
18/06/2013 | 10:27
25
41
התייעצות
19/06/2013 | 00:15
3
149
היי בנות,

כבר המון זמן שאני קוראת כאן והפעם הגיע הזמן לשאול...
חודש ראשון ללא גלולות (כלה טרייה) בעיקרון היום ה-14 בו אמור להיות ביוץ היה לפני החתונה ואחרי המקווה ולכן לא יכולנו לקמפר אז קימפרנו ביום 15 ו-16 בלי בדיקות ביוץ כאלה ואחרות,
היום י"מ 30 טרם קיבלתי מחזור אבל כבר יומיים הרגשה של דקירות בבטן התחתונה והרגשה כמו שהוא קרב אך בעצם איננו...
האם יש טעם בבדיקת הריון? יש לציין שנטלתי גלולות במשך 9 שנים רצוף!
תודה ובהצלחה לכולן...
אין לדעת...
19/06/2013 | 05:59
94
כמו כן, אין באמת שוב ארובה לכך שהביוץ שלך הוא בדיוק ביום ה14. עשית בדיקת ביוץ כדי לודא או שאת מניחה שהביוץ שלך ביום ה-14? המחזור לפני הגלולות היה סדיר?

ותמיד אם יש ספק, את יכולה לעשות בדיקה. יש בדיקות שיכולות לגלות הריון עוד 3 ימים לפני האיחור !
בהצלחה
עונה..:
19/06/2013 | 14:28
1
56
בהחלט אפשרי, כי לא ניתן לדעת מתי הביוץ. מה גם שהביצית יכולה לשרוד עד 24 שעות כך שהכל אפשרי.
בהצלחה!!!
בדיקה
19/06/2013 | 18:28
44
לא עשיתי בדיקה כיוון שלא רציתי להלחיץ את עצמי כבר מהחודש הראשון... אחכה עוד קצת... תודה!
בדיקת ביוץ
18/06/2013 | 16:43
4
160
שלום בנות,

לא הייתי כאן כמה שנים ושכחתי הכל :).
אני אמא למתוקה בת שנתיים ומתחילה עכשיו לנסות שוב.

יש לי שאלה שהיא אולי קצת טיפשית.
אשמח שתאירו את עיני.

אם עושים בדיקת ביוץ (הבדיקות הביתיות האלו שמטפטפים עליהן שתן)
מספר ימים אחרי הביוץ ולמרות זאת מופיעים שני פסים כהים - כאילו יש ביוץ,
יתכן וזה מעיד על הריון?

אודה על תשובותיכן.

ובהצלחה לכולן
תלוי כמה זמן את אחרי ביוץ
18/06/2013 | 18:27
60
יתכן אבל לא מחייב
18/06/2013 | 19:52
50
עוד שאלה
19/06/2013 | 10:27
1
84
כוונתכן שאם זה קרוב למועד הביוץ אז ייתכן שזה עוד קשור לביוץ עצמו וככל שמתרחקים ממועד הביוץ אז עולים הסיכויים שזה אולי כן מרמז על הריון?
בדיקת ביוץ חיובית
19/06/2013 | 14:32
64
אחרי הריון יכולה להעיד על הריון. כך קרה לי בהריון הקודם. בדקתי קצת לפני האיחור. בואי נגיד שאם תבדקי עוד כמה ימים ועדיין יהיה חיובי אז יכול לבשר טובות... יחד עם זאת חשוב לציין שזו לא בדיקת הריון ובדיקת הריון כמובן יותר בטוחה!
בהצלחה!!!
שאלה
19/06/2013 | 11:48
15
134
האם לפני הביוץ יש דימום קצת וזה אומר שצריך לקיים יחסים באותו יום או שזה אומר שהביוץ עבר?
מישהי יודעת אולי????????
19/06/2013 | 13:49
14
82
לפני הביוץ לא אמור להיות דימום
19/06/2013 | 13:59
1
43
אז מה זה אומר?
19/06/2013 | 14:01
43
אם היה דימום מועט, הבנתי שיש את לעיתים עם ביוץ אבל אני לא יודעת אם ז אומרת שזה לפני או אחרי הביוץ?
לא בטוחה
19/06/2013 | 14:00
11
72
היי, אני יודעת שיש כאלה שיש להם קצת דימום בניגוב בזמן המחזור אך אני לא נתקלתי בזה.
לפי מה שהבנתי זה קורה בזמן הביוץ וזה אומר שצריך להתחיל לנסות.
אבל זה לא דימום של ממש, נכון?
כמובן שהתכוונתי לפני הביוץ
22
לא ממש בכלל לא אלא
9
48
ממש הפרשה דמית חוטית כזו
ורק פעם אחת
אני יודעת שיש פעמים שזה קורה בביוץ, אך לא יודעת אם לשייך את לשלב שהביצית ממתינה או אולי הסתיים הביוץ
כלומר מתי צריך לקיים יחסיים?
אני שמתי לב שההפרשות מעטות יותר ממה שהיה לפני כמה ימים, כלומר עד הדימום הזה
נראה לי זה אומר שעכשיו זה הזמן לנסות
19/06/2013 | 14:06
4
46
אני התחלתי לפני חודש לנסות ועד עכשיו אני ממש מרוצה מהשיטה של חום השחר, אפשר לדעת בוודאות מתי היה ביץ
כלומר לנסות מעכשיו עד?
19/06/2013 | 14:08
1
32
מתי החלון הזה?
כמה ימים לפני היו הפרשות והיה נראה יותר כביוץ
לא יודעת אם הדימום בניגוב מעיד על הביוץ עצמו, למרות שיש פחות הפרשות רטיבות או עבר
סליחה על התיאור
אצלי מידי פעם יש דימומון קטן בניגוב עמוק
19/06/2013 | 14:14
40
כתוצאה מהביוץ
היי Pinkat
19/06/2013 | 21:16
1
32
כיצד את בודקת את חום השחר
יש לך את טבלת אקסל אני מחפשת אותה בנורות
תורידי את האפלקציה
19/06/2013 | 22:46
32
היי,
תורידי את האפלקציה ff mobile
אפשר לעדכן בה את הכל והיא מוציאה לך תרשים, אני ממש מתלהבת מזה, נותנת לי הרגשה של שליטה בעניינים ;)
היי לילך
19/06/2013 | 14:18
3
38
לפי מה שאני יודעת, ההפרשות שיש לפני הביוץ, מיועדות כדי שהזרע יוכל למצוא את דרכו בקלות לרחם.
לאחר הביוץ ההפרשות ממעיטות, לפי מה שסיפרת, לדעתי הדימום היה בזמן הביוץ, ומרגע הביוץ הביצית נשארת עד 24 שעות ומוכנה להיות מופרית.

כדאי בכל אופן לא לחכות לביוץ עצמו כדי לקיים יחסים, אלא להתחיל כבר לפני, כשאת רואה את ההפרשות הנמתחות, זה סימן שהביוץ קרב וכדאי להתחיל לעבוד.

בהצלחה
תודה על התשובות
19/06/2013 | 14:53
2
25
זהו שהיו הפרשות כמה ימים לפני ואכן קיימנו
אבל היום שהיה דימום לא רק יום אחרי
מקווה שזה בסדר
אם קיימתם גם לפני הדימום
19/06/2013 | 15:06
1
37
אז נראה לי שאתם מכוסים.
גם יום אחרי הדימום יכול להיות שעדיין היה סיכוי, אבל פחות לדעתי
תודה על התגובה
19/06/2013 | 17:30
30
כן קיימנו יומיים לפני, לא ביום הדימום, ויום אחרי
אבל ההפרשות היו לפני וכאילו מיום הדימום היה יבש אז זה כאילו כבר היה נראה לי שזה אחרי ביוץ
לא יודעת, נראה לי שנצטרך לחכות עכשיו שבועיים לפחות
הריוניות שלנו
17/06/2013 | 09:37
14
54
עשיתי בדיקת הריון!!!
16/06/2013 | 16:42
3
489
לא התאפקתי, עדיין לא איחר המחזור.. עשיתי 2 בדיקות הריון
וקיבלתי 2 פסים, אבל השני ברור ובהיר יחסית
יש סיכוי שהבדיקות לא נכונות? ..
נשמע מעולה
16/06/2013 | 16:57
1
186
שיהיה מזל טוב
הכי טוב כמובן לעשות בדיקת בטא
אבל רוב הסיכויים שאת ב ה י ר י ו ן !!!
מזל טוב
תודה :))))
16/06/2013 | 17:04
53
נשמע מבטיח!
16/06/2013 | 17:58
104
פס זה פס ואין על זה עוררין!! מזל טוב!!!
מעדכנת בטא+ שאלה
17/06/2013 | 14:36
9
381
בטא 168 זה אדיר אני לא מאמינה שזה כאן וזה אמיתי זה פשוט פסיכי כמעט 5 שנים שאני מחכה לזה ובסוף זה קרה טבעי שנייה לפני מעבר לivf!!! כששמעתי וקראתי על סיפורים כאלה לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות לי אז הנה ניסים קורים!!!! בא לי לצרוח עד השמיים!

השאלה שלי לגבי פרוגסטרון מישהי יודעת אם 46 זה בסדר? אני דואגת שאולי כדאי לי לקחת תמיכה
ואוו איזה מדהים!!
17/06/2013 | 14:38
154
כיף לשמוע דברים כאלה גם אם הם באים באיחור של 4 שנים וחצי

שיהיה המון מזל טוב וימשיך ארוך ומשעמםםםםםםםםםםםםםםםם
איזה מרגש!!!!
17/06/2013 | 14:40
54
מזל טוב
17/06/2013 | 14:50
112
הערכים בסדר גמור
גם הפרגסטרון....
צריך להיות מעל 40
אם את לא רגועה תמיכה לא מזיקה
תתייעצי עם הרופא שלך
בשעה טובה!!!!!!
17/06/2013 | 14:56
78
שיהיה הריון קל ומשעמם
מזל טוב
17/06/2013 | 15:47
21
מזל טוב!!!!!
17/06/2013 | 16:45
22
מרגששששששששששש !!
17/06/2013 | 17:12
63
בשעה טובה
איזה יופי, איזה סיפור מרגש ומעודד (איזה כיף שניסים כאלה קורים ולאנשים אמתיים, ושזה לא כל מיני סיפורים ואגדות )

שיעבור תקין, קליל וטוב
מרגש ! איזה יופי מזל טוב !!!!
17/06/2013 | 17:58
27
איזה מרגש!!! מזל טוב!!!
19/06/2013 | 09:42
26
שיהיה הריון משעמם!!!
חדשות ב שלנו
16/06/2013 | 14:48
30
98
היי חברות! אני חדשה כאן...
16/06/2013 | 08:43
17
406
אני בת 28.הפסקתי לקחת גלולות בחודש שעבר, עדיין אין לי איחור במחזור אבל אני מרגישה תחושות של תחילת הריון
בחילות, גודש בחזה וכאבים בפיטמות.הבטן התנפחה לי קצת... עשיתי הבוקר בדיקה ביתית שיצאה שלילית. לפי החשבון המחזור אמור מופיע בעוד 3 ימים . לפי מה שקראתי בהוראות במידה ויש הריון הבדיקה צריכה כבר לזהות אותו. אז מה קורה פה???
מנסה לענות
16/06/2013 | 10:05
3
211
היי,קודם כל ברוכים המצטרפים...
המיחושים האלה והתופעות האלה מגיעים גם לפני מחזור וחלקן אפילו פסיכוסומטיות.. אז עצה שלי... חכי לאיחור...
כי גם אם את בהריון () יכול להיות שהבדיקה עדיין לא מזהה את ההורמון (יכול להיות שהוא חלש עדיין ועדיין לא הכפיל את עצמו מספיק כדי שהבידה תזהה)
בכל אופן אני ממשיכה להחזיק לך אצבעות! שיהיה בהצלחה!!!!
נטלתי גלולה בשם הרמונט במשך שנה בלבד
16/06/2013 | 14:24
75
האם הגיוני
19/06/2013 | 07:24
1
63
להרגיש תחושות של הריון כל כך מוקדם? שבוע וחצי אחרי ביוץ?
זה מאוד אינדיבידואלי לכל אישה
19/06/2013 | 09:35
48
יש כאלה שביום למחרת כבר יודעות ומרגישות יש כאלה אחרי שבוע או או בשליש השני וכו'..  ויש כאלה שאין להם בכלל תופעות...
בכל אופן שינוי צבע הפיטמה וגודלה יכול להעיד על הריון ממה שאני יודעת תעשי בדיקת דם זה הכי בטוח!
ברוכה הבאה!
16/06/2013 | 10:13
4
167
בעיקרון אחרי הפסקת גלולות הגוף קצת משתגע לכמה חודשים, אז המחזור יכול להיות לא סדיר כך גם הביוץ.

חוץ מזה- שאחרי הביוץ פעמים רבות יש תחושה של "כמו הריון" (בעיקר אם מאוד אנחנו מאוד רגישות לכל סימן ותופעה), ואי אפשר לדעת
אם מדובר בהריון מאוד צעיר (הלוואי!) או פשוט בתחושות אחרי ביוץ שיובילו בסופו של דבר לקבלת מחזור.

חוץ מזה 2- 3 ימים לפני איחור צפוי יכול להיות פשוט מוקדם מדי לבדוק, בעיקר אם את לא יודעת בדיוק מתי היה הביוץ, אז אם לא תקבלי
מחזור בימים הקרובים תעשי שוב בדיקה.

בהצלחה ומקווה שתהיי פה לשהות קצרצרה
שאלה..
16/06/2013 | 10:18
1
127
היי בנות יקרות,
הייתי צריכה לקבל מחזור ביום שישי (המחזור שלי כמו שעון, לא מאחר..) ולא קיבלתי עד עכשיו..
עשיתי בדיקת הריון ביום שבת שיצאה הכי שלילית שישי (אין אפילו זכר לפס..).
מה אני אמורה לעשות? אני משתגעת שדווקא בחודש שהתחלנו לעשות המחזור החליט להשתגע ולאחר...
אתן חושבות שיש סיכוי להריון למרות שעשיתי בדיקה יום אחרי האיחור והיא היתה שלילית?

תודה :)
עונה
16/06/2013 | 10:27
109
תנסי לעשות בדיקה נוספת עוד יומיים במידה ולא קיבלת..
לפעמים הגוף משתגע... הוא לא מכונה והוא עושה מה שמתחשק לו!
מאחלת לך בהצלחה!!
תודה חמודה!
19/06/2013 | 07:23
1
40
אתמול היה יום המחזור ולא קיבלתי, הפטמות שלי שינו צבע ופחות כואבות אבל גדושות.. ניראה לי שאחכה כמה ימים ואז אעשה בדיקה נוספת. מה יותר אמין? בדיקת דם או מקלון?
בדיקת דם
19/06/2013 | 07:30
18
גם חדשה יחסית...
16/06/2013 | 10:36
3
197
שלום לכולן,
הייתי קוראת סמויה פה בערך לפני שנה ועכשיו רוצה להתייעץ.
בת 27, לפני שנה וחצי בערך הפסקתי גלולות וכשהמחזור פעם הגיע ופעם לא הובחנתי כבעלת שחלות פוליציסטיות על סמך אולטרסאונד.
מפה לשם רק לפני כחודש החלטתי לתת גז בנושא ופניתי לרופא נשים שהמליץ על 3 סבבי איקאקלומין לפני שמפנה לפיריון.
אז החודש התחלתי עם האיקאקלומין (2 כדורים ביום החל מהיום ה5) ומעקב זקיקים.

ביום 11 הייתי במעקב זקיקים ןלהלן התוצאות:
עובי רירית: 5
זקיקים ימין: 11, 12
זקיקים שמאל: 13

היום אני ביום 17 והבדיקה הראתה:
עובי רירית: 5.3
זקיקים ימין: 20, 22
זקיקים שמאל: 24
כמו כן בשחלה הימנית יש ציסטה 27 מ"מ.

השאלות שלי הן, האם מניסיונכן הגדילה של הזקיקים לא מוגזמת (סך הכל 6 ימים הבדל)
כמו כן, מיום 10 עד היום אני לוקחת כדור אחד של פרוגינובה, למה הרירית לא גודלת?

אז הלך החודש בגלל עובי הרירית?

אשמח לעצות והמלצות
נראה בסדר גמור
16/06/2013 | 20:56
2
94
הרירית קצת דקה, אבל יש נשים שנכנסו להריון עם פחות. ממליצים על טחינה מאסיבית של סלק לעיבוי הרירית.
זקיק גדל 1-2 מ״מ ביום,ה אז גדילת הזקיקים שלך מצויינת.
באמת?
17/06/2013 | 08:12
1
59
ואני הייתי לחוצה שזה לא משהו בכלל...
הצלחת להרגיע אותי
אגב, יש טעם ללכת עוד יום ככה לבדיקה נוספת או שפשוט להסיק שהביוץ בימים הקרובים?

המון תודה!
תלוי, מה המטרה של המעקב?
17/06/2013 | 22:20
27
גם אני באותו מצב ולא יודעת
16/06/2013 | 11:37
1
153
אני בת 27 וחודש ראשון ללא גלולות, מחזור אחרון לפני 30 ימים, אין לי מושג מתי היה הביוץ ואם המחזור שלי מסודר, עדיין לא עשיתי בדיקה- רק כי לא רוצה להתאכזב, מתי לדעתכן לעשות שזה יהיה אמין?
עדיף לחכות עד כמה שאפשר..
16/06/2013 | 15:54
88
בעיקרון ככל שיעבור יותר זמן הבדיקה תהיה יותר אמינה.
אם ממש קשה להתאפק (וזה מה שקורה לי ולעוד הרבה מהבנות פה), אז עדיף לחכות ליום המחזור עצמו
(או ל14 יום אחרי הביוץ אם זיהית).

בהצלחה!
היי ברוכה הבאה
16/06/2013 | 13:08
93
גם לי היתה תוצאה שלילית בבדיקה שעשיתי שלושה ימים לפני איחור , וביום האיחור היה לי פס חלש מאד ובטא 26

כך שהכל עוד פתוח ועד שהמכשפה לא באה , .....

גם לי הייתה הרגשה כזאת
16/06/2013 | 13:44
100
בחודש הראשון שהפסקתי גלולות ובסוף הגיעה המכשפה.
אבל יכול להיות שאני טועה. חכי עוד כמה ימים ותבדקי שוב :)
חדשה פה :) שאלה
16/06/2013 | 13:18
3
187
הי,
החודש היה החודש הראשון שאנחנו מנסים להיכנס להריון, ועכשיו נותר רק לחכות למכשפה שאמורה להגיע ביום שלישי/ רביעי הזה (19.6.13) כסימן לבאות. בסופ"ש היו לי המון מיחושים שדומים מאוד לפני בוא המכשפה- כאבים בחזה, בטן נפוחה, מצבי רוח (הייתי עצבנית ומכונסת בעצמי), חצ'קונים בפנים, והיום הסימנים פשוט נעלמו....הציצים כבר לא כואבים (רק כבדים),  כבר לא עייפה במיוחד ו/או עצבנית ובלי הרגשת  כבדות.
למישהי זה קרה פעם? לי מעולם לא... ורציתי לדעת מה זה יכול להעיד?!
תודה!
אני הרגשתי ככה
16/06/2013 | 13:34
2
130
בחודש הראשון שהפסקתי גלולות, כבר דמיינתי שאני בהריון זה נעלם והגיע המכשפה. אולי זה תופעה של הגוף אחרי הפסקת גלולות לפחות בהגזמה אצלי בחודש הראשון
אחרי כמה זמן מאז שהפסקת לקחת גלולות
16/06/2013 | 19:40
1
89
נכנסת להריון?
אני יחסית חדשה :)
18/06/2013 | 08:52
65
זה החודש השלישי לנסיונות ועדיין לא בהריון:(
אבל זה יבוא....
הייתי רוצה כבר לדעת!
16/06/2013 | 15:33
159
היה לי שבוע מהגיהינום - כן הריון לא הריון ואני כבר חושבת שהשתגעתי!

נכון אמרתן לי שיש עוד זמן עד לתשובה שלילית סופית אבל הגוף שלי משתגע! כשאני בשירותים מס' 2 (לא רוצה להגעיל) אז בניגוב יוצא דם טרי כבר 3 ימים - רק בניגוב ורק אז השאר הן פרשות חומות מידי פעם. הכאבים בבטן הפסיקו אבל התחילו הבוקר בחילות, עייפות ודקירות בציצי.

אני רוצה לדעת כן או לא! לדעת אם השתגעתי או לא... אולי אני מדמיינת? אני כבר מינואר בלי גלולות ואף פעם לא הרגשתי ככה, אף פעם גם לא שכבנו קרוב לביוץ כלכך כמו לפני שבועיים כמעט..

מה זה הדם בניגוב? אם זה מחזור שהקדים גם את זה אף פעם לא היה לי אצלי הוא כמו שעון ומגיע בכל הכוח. אני עייפה וחסרת כוחות! מה יהיה בהמשך אם רק התחלתי ככה?

שפכתי, סליחה...
ישנה חדשה ב מקבלים אותי
16/06/2013 | 21:40
1
168
קצת רקע:
בת 32 נשואים 9 שנים ומסים כבר יותר מדי זמן. לאחר שד"ר שפי המקסים איבחן וריקוצל אצל בעלי וניתח אותו בספטמבר האחרון כבר עבר מספיק זמן כך שחוזרים שוב לטיפולים.....
חיכינו עוד קצת מאחר ואמו של בעלי נפטרה והכי כואב לי שהיא לא תזכה אבל אני מאמינה שהיא מכוונת אותנו מלמעלה..... אבל אבא של בעלי כבר לוחץ....
אז חזרנו....
לאחר צילום רחם מעיק ביותר ביום שני שעבר (הכל תקין ברוך ה') ואני מקווה שאגדת צילום הרחם תתקיים גם אצלי ושהחודש יהיה טיפול מנצח...

בהצלחה וחודש פורה לכולנו.....

ה המתוק
ברוכה השבה שיהיה לכם המון בהצלחה!!!
17/06/2013 | 10:30
73
ורק בשורות טובות מעכשיו
בדרך לסיבוב שני - צריכה תזכורת
19/06/2013 | 09:46
2
90
ונראה לי שכאן מתרכז הידע הרלוונטי.
מה טווחי הזמן הנורמלים בין מחזור > ביוץ  > מחזור?
הפרשות וכאבים שמעידים על ביוץ הם לפני או במקביל לביוץ?
מה טווח הימים סביב הביוץ שבו סביר להקלט?
תודה!
עונה
19/06/2013 | 19:37
1
29
הי,
קודם כל לגבי השאלה הראשונה תלוי באורך המחזור הממוצע. לפי מחזור ממוצע של 28 יום, הביוץ מתרחש בדר"כ שבועיים לפני , כלומר ביו"מ 14.
לגבי השלב הלוטאלי, זה שממועד הביוץ ועד לקבלת הוסת, הוא משתנה מאשה לאשה והוא לא בהכרח 14 יום, יכול להיות גם 12-20 יום.

לגבי הכאבים, בדר"כ הכאב הוא בהשתחררות הביצית מהחצוצרה כך שזה ממש סמוך להתרחשות הביוץ עצמו. הפרשות- שוב משתנה מאשה לאשה, בדר"כ הפרשות פוריות יעידו על ביוץ שמתקרב (אצלי מופיעות בדר"כ יומיים לפני הביוץ).
לגבי טווח הימים - תלוי באורך המחזור שלך, על פי מחזור של 28-30 ימים בדר"כ הימים הפוריים ביותר הם יו"מ 12-20 - כלומר כדאי להתחיל כמה ימים לפני הביוץ המשוער כי לזרע חיים ארוכים יותר (יש שטוענים שזרע מחזיק 3 ימים ויש שאומרים שעד 5 ימים).

בהצלחה!
תודה.
20/06/2013 | 12:54
10
ניגש לעבודה...
היי לכולן אני חדשה פה
20/06/2013 | 15:37
1
17
אני ובעלי התחלנו לנסות ליתר דיוק בחודש הדני לניסיונות
שמעתי מלא דברים על הפורום הזה
מקבלות אותי?;)
באהבה, בתמיכה ובאיחולי הצלחה
20/06/2013 | 15:50
7
ספירת מלאי 17/6/2013לתחילת שבוע
17/06/2013 | 09:33
30
84
" אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת עידכוני סטטוס \התווספות לרשימה
עם הפרטים הרלוונטיים:                                                                                         
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י""מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י""מ 17).
מי שנמצאת בי""מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא""ב 1 (יוא""ב = יום אחרי הביוץ)
יוא""ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת ""עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה""
לכולנו"

לפני הביוץ
17/06/2013 | 09:33
1
129
shiransw ימ 4
מימי1981 ימ 9
צליל79 ימ 9
לילוש 85 ימ 9
אם הבנות2 ימ 8
איילאבמי ימ 10
דרדסית 12 ימ 10
Komorka ימ 10
Minni maus ימ 11
Angie88 ימ 11
אמא34שלום ימ 12
Inbarit85 ימ 13
orange star ימ 13
Blackbird8 ימ 13
בלה269 ימ 14
ronki3 ימ 14
 3merry ימ 14
לילוש308 ימ 14
Sumsum26 ימ 17
עוגת השוקולד ימ 19
debi29s ימ 18
anat110784 ימ 18
pule8 ימ 18
Lewinzk ימ 19
תוכייה ימ 19
timi24 ימ 22
טטיה1 ימ 22
wedwed ימ 23
 נונית7 ימ 23
פנקו היחידה ימ 23
קשת 5 ימ 24
מחפשת קש ימ 31
  סתם אחת מאוהבת 25 ימ 31
TheNewGirl1 ימ 32
מרקוריס ימ 32
Wisper ימ 33
nikoduda ימ 33
My Aria ימ 37
plumplums ימ 37
purefresh ימ 42
קרפדולה ימ 45
 אודליונת ימ 51
אמילי שביט ימ 59
מצטרפת סופסוף י"מ 2
19/06/2013 | 19:06
12
אחרי הביוץ
17/06/2013 | 09:34
130
ענבלית79 יואב 3
מורי0022 יואב 3
סקיובס יואב 3
PUNCHI1 יואב 3
yoolyul יואב 5
שונאת לחכות יואב 5
פרובינציאלית יואב 7
galitma13 יואב 10
Dorinhgg יואב 11
ליבלובית13 יואב 13
נוווו.... אתן בהריון
10
199
שיר של יום חג יואב 14
YAFITUSH78 יואב 16
מיטלי210 יואב 17
שמש 137 יואב 17
עדיין לא יודעת, מחכה לאיחור
17/06/2013 | 18:33
7
262
אמורה לקבל היום/מחר. בינתיים לא עושה בדיקה. מחכה לאיחור משמעותי.
יש אגדה שאומרת שאחרי הפלה הגוף יותר פורה, מקווה שזה יתפוס עבורי.
היום בדיוק 4 שבועות מאז ההפלה.
בהצלחה לכולנו!
בהצלחה!!!
18/06/2013 | 16:35
38
מחזיקה אצבעות!!
18/06/2013 | 21:43
27
עדיין מאחר! יוא"ב 16
19/06/2013 | 10:17
4
138
עדיין אין לי אומץ לעשות בדיקה
נראה אולי מחר...
בהצלחה
19/06/2013 | 13:45
22
כל הכבוד על דחיית הסיפוקים!
19/06/2013 | 15:04
2
93
אני לא הצלחתי לחכות, יוא"ב 12
תודה אבל זה לא רק מטעם של דחיית סיפוקים
19/06/2013 | 15:44
1
163
ברגע שיש שני פסים את עולה על הסחרחרה. על רכבת ההרים.
רכבת הרים של דאגות, של לספור את הימים/שבועות ולהתחיל לשמוח ולהשתגע כאחד.
אחרי 3 הפלות אני מנסה לדחות כמה שאפשר את העליה על רכבת ההרים הזו.
אז אני אחכה עד יום שישי אם אצליח.

אגב, זה לא מונע ממני לחשוש בכל פעם שאני הולכת לשירותים, ולשמוח כשנייר הטואלט צחור כשלג
נא לא לפתח כאן דיונים
19/06/2013 | 16:09
114
זה שרשור ספירת מלאי בלבד!
אתן מוזמנות לשאול לשתף להתחבק בשאר הנושאים בפורום
תודה
לאיו״מ 3
17/06/2013 | 18:57
1
60
18/06/2013 | 16:35
18
הריוניות יוני
187
nina83f ה"פ 4/6/13
התקווה בי בטא 6/6/13
rozerozen בטא 9/6/13
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
12
62
יוא"ב 4 נראה לי
17/06/2013 | 09:38
35
מתקנת: אני יוא"ב 4 היום...
17/06/2013 | 10:08
32
יו"מ 2 :(
17/06/2013 | 11:06
72
קבלתי אתמול אחרי שבוע מגיהנום...
לא מעדכנת יו״מ או יואב כי אין לי מושג
17/06/2013 | 16:22
117
אם בייצתי, החודש לא עשיתי טיפול..
יואב 1
17/06/2013 | 18:02
21
יוא"ב 3
19/06/2013 | 09:04
14
יו״מ 1
19/06/2013 | 11:17
15
יואב 15..
19/06/2013 | 13:58
44
אבל לא נראה לי שזה יקרה החודש...

בזהירות בזהירות מעדכנת... אופטימית
19/06/2013 | 15:03
1
186
הי,
היום, 13 ימים אחרי זריקת אוביטרל, נצפה פס נוסף, ממש בהיר בבדיקה ביתית (יס /נו פרופשונל)
הרופא שלי אומר, שהאוביטרל משפיע רק עד 10 ימים, אבל אני עדיין זהירה וחששת שזה false positive

אז בטא מחר :) אם היא חיובית זה אומר שזה בטוח הריון, או שיכול להיות שזה עדיין שיבוש של האוביטרל?
איך אוכל לדעת בוודאות שזה הריון - רק בבדיקת הכפלה של הבטא?

תודה!
מחזיקה אצבעות
19/06/2013 | 15:47
74
אם הרופא אמר שהאוביטרל כבר לא משפיע, אז זה הריון.
מחר זה כבר יהיה 14 יום אחרי האוביטרל, אז אם הבטא תהיה חיובית - זה חיובי.
אבל אני מבינה את הזהירות.
תעדכני!
יואב 2, נראה לי....
19/06/2013 | 15:41
17
יוא״ב 1
19/06/2013 | 23:57
11
אחרי הזרעה ראשונה
שימו הספירה לעדכונים בלבד
17/06/2013 | 09:35
1
50
שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו

שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים, שירשור רפואי, טיפולייט, וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי"מ ליוא"ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!

שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו

מחכות למנקה
כמו כן מידי יום נפתח שרשור
לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
טיפולייט
מבייצות ביחד בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי "חדשות בבית" או "בהריון או לא בהריון" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
שרשורפואי
שרשורקיטור אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת

חדשות בבית
מחכות ביחד
הריון או לא הריון
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה"פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.

אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות
י"מ 7
19/06/2013 | 10:52
9
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
ד
להתייעצות עם מנהל הפורום
פורום הפסקת הריון
פורום הפסקת הריון
קומונות
רוצה להיות בהריון אך הפחד מהכרוך בכך משתק אותך ( פחד לאבד ש...
עדכונים שוטפים
07:09 | 01.09.15 אבטיח מתוק2
07:08 | 01.09.15 אבטיח מתוק2
00:13 | 30.08.15 אבטיח מתוק2
00:09 | 30.08.15 אבטיח מתוק2
00:08 | 30.08.15 אבטיח מתוק2
00:08 | 30.08.15 אבטיח מתוק2