בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, פיצית ו-cookii

º
טיפולייט לאמצע השבוע 27-11
27/11/12 07:23
6צפיות
º
קיטורים ותמיכה לאמצע השבוע 27-11
77תגובות
27/11/12 07:23
122צפיות

(המשך...)
º
שרשור לא קשור לאמצע השבוע 27-11
27/11/12 07:22
23צפיות
אני מקוררת- שאלה
27/11/12 12:10
161צפיות
בהנחה שבייצתי ובהנחה שבזמן הביוץ בוצע קימפור כמו שצריך
האם יש סיכוי שההתקררות תחבל לי בקליטה?
מבולבלת........
27/11/12 15:09
127צפיות
יום מחזור 43 .טרם קיבלתי מחזור.לפני שבוע עשיתי 2 בדיקות הריון שליליות(ביתיות).יום שני  יש לי בדיקת בטא.רק אז היה תור.
אני מבולבלת לא יודעת מה קרה?עד עכשיו 4 מחזורים אחרי גלולות די סדירים...
ממש מבאס..היום קצת התחיל להלחיץ אותי.חושבת לעשות עוד בדיקה ביתית אבל מתאפקת.
מצד שני מרגישה כאבי מידי פעם דקירות בחזה ומיחושים קלים בבטן כמו גזים.
סתם פרקתי................
היי :)
27/11/12 15:53
68צפיות
שירשרת בטעות אליי אבל לא נורא

אני הייתי מחכה עד לבדיקת הדם ומנסה בינתיים לחשוב על דברים אחרים.

בחודש שעבר גם לי היה איחור די מוזר במחזור (בדר"כ מחזורים שלי 28-30 יום) פתאום היה לי מחזור של 35 יום. זה יכול לקרות בשל ביוץ מאוחר או לחצים, שינוי בתזונה ועוד סיבות רבות
כמובן שהסיבה המיוחלת היא הריון עליז
אבל בואי נחכה
בינתיים תזמיני לך סרטים טובים או צאי לרוץ
אל תכנסי ללחץ
יום שני זה עוד שישה ימים
27/11/12 16:00
59צפיות
אם היה לך ביוץ מאוחר החודש  אז יתכן שבדקת מוקדם מידי.
את יכולה לבדוק שוב, חוץ מכסף לא תפסידי כלום. אם יצא שוב שלילי לפחות תדעי שהסיכוי שזה הריון הוא קטן מאד.

בהצלחה!!
עד כמה שידוע לי - הצינון לא מפריע
27/11/12 15:57
70צפיות
אולי שפעת קשה עם חום מאד גבוה עושה בעיות למערכת הרבייה, אבל צינון לא אמור להפריע בכלל.

לחודש מנצח!!
º
אמן - תודה
27/11/12 19:02
20צפיות
º
אין שום סיבה. בהצלחה!
27/11/12 18:03
29צפיות
º
תודה רבה
27/11/12 19:03
16צפיות
º
יש ספירת מלאי לאמצ"ש?
27/11/12 15:56
47צפיות
º
27/11/12 17:37
20צפיות
גם אני נכנסת כל יום לבדוק
27/11/12 19:29
81צפיות
עד שזיהיתי ביוץ (אני חושבת שזיהיתי.. הפס לא היה כהה יותר מהביקורת אבל הוא היה כהה יותר משאר הבדיקות באותו חודש, לפני ואחרי) אני רוצה לכתוב שאני ביוא"בים!
אוף, איזה פדחנית אהבלה אני לפעמים!!!!!
26/11/12 22:20
340צפיות
היום הורים שלי אספו את הילדים מהגן, וכשהגיעו אלי קצת פטפטנו, ואז אבא שלי שם לב לבקבוק קטן שהיה ליד המטבח. זה היה שמן שקדים (מה שאנחנו לפעמים משתמשים לסיכה בקימפורים!!!), והוא בשיא התמימות שאל "למה משתמשים בזה?"
לא ידעתי מה לענות! גמגמתי, והוא כבר אמר "לא משנה" כי הבין לבד.... אווווווווף!!!!!!!!!!!!!
למה השארתי את זה שם?!?!?! ולמה לא עניתי פשוט שזה למסאג'????

מרגישה מובכת ומפגרת וחסרת חשק לחלוטין מרוב טמטום. מזל שיש עוד כמה ימים עד הביוץ

יעזור לך לשמוע
26/11/12 22:36
274צפיות
שדברים כאלו קורים לי כל יום??
במצבים כאלו אני חושבת : "טוב, זה כבר קרה. עכשיו, איך אני שוכחת מזה? כי את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה"...
זה לפעמים עוזר
כך או כך- יש מצב שהוא אפילו יותר מובך ממך.

קיצר, שכחי מזה, זה לא קרה! ודיר באלאק חסרת חשק בביוץ!
אני באמת מנסה לשכוח
27/11/12 13:01
137צפיות
ואני מסכימה שזה אולי הביך אותו יותר! זה קטע כזה עם אבות- הם כנראה אף פעם לא ישלימו עם הרעיון שהנסיכה הטהורה שלהם מקיימת יחסים..... והעובדה שיש לי ילדים כנראה מקרי בהחלט.....!
אבל יש להם קטע מעצבן של שאלות תמימות: כשגרנו בחו"ל הם היו מתקשרים כשקמו בבוקר, ואז היה ערב אצלנו, וקרה לפעמים שהתקשרו בדיוק כשהיינו "עסוקים". הייתי חוזרת אלהם מאוחר יותר או יום למחרת, אבל תמיד הם היו שואלים "איפה היית אתמול?"
("אצל חברה")
אתמול בבוקר הייתי במעקב זקיקים, ולכן שלחתי את בעלי להקפיץ אלהם איזה משהו, ואמרתי להם מראש שהוא יגיע ולא אני, ואבי היקר שאל "למה?" ("כי יש לי סידורים" )

אז אני מוצאת את עצמי אישה בוגרת, נשואה ואם לילדים, עדיין משקרת וממציאה תירוצים להורים שלי. לא עברנו את הגיל???
seriously?!?!
זה עניין של הכחשה הדדית
27/11/12 13:06
124צפיות
גמני לא רוצה לחשוב על חיי המין של ההורים שלי או של הורי בעלי.
מעדיפה לדמיין שהם החזיקו ידיים והזמינו את החסידה....

גם כשאחותי משתפת אותי אני מרגישה חוסר נוחות....
º
אוטמים אזניים ואומרים "לה לה לה לה...."
27/11/12 13:23
55צפיות
איך השמן בתור חומר סיכה?
27/11/12 12:18
221צפיות
הוא באמת טוב? את לא פוחדת מזה שהוא נכנס לתוך הנרתיק?
מפחיד אותי להכניס שמן לתוך הגוף שלי. וכששמים חוסר סיכוך על האיברים הוא נכנס פנימה....

קניתי לנו את הפרה-סיד שבזמנו חפרתי עליו. מי יודע אם הוא באמת יותר טוב....
לדעתי הוא טוב
27/11/12 12:52
178צפיות
ניסיתי את הKY בזמנו, ולא אהבתי את התחושה או את הריח. ניסינו גם כל מיני משוכללים אחרים עם ריחות או אפקטים, וממש לא אהבתי. את השמן דווקא קיבלתי כמתנה מחברה שגם הייתה בזמנו נשואה טרייה, אז פשוט הנחתי שזה בסדר אם היא משתמשת, ועוד חברה שלי עברה להשתמש בזה בעקבותיי..... אז, כן, אני מניחה שזה אומר שהוא טוב. כן, הוא נכנס פנימה, אבל ככל הידוע לי אין עם זה בעיה. אני מרגישה יותר בנוח עם השמן מאשר עם החומרים הסינתטים שניסיתי..

בהצלחה!
בדיוק קנינו שלשום שמן שקדים אורגני
27/11/12 13:00
154צפיות
אבל פחדתי לנסות.
תודה על העידוד!!!
ולא צריך ממש כמויות.
27/11/12 13:03
138צפיות
תהנו!
º
תודה
27/11/12 14:16
61צפיות
לקמפורים למטרת השגת הריון אל תשמשי בשמן.
28/11/12 07:02
217צפיות
בכלל עדיף בלי חומרי סיכה מלאכותיים אבל גם אם כן
אז רק על בסיס מים
באמת????
28/11/12 09:16
146צפיות
או מיי גאד! למה? איך זה משפיע?
וואו, ממש תודה שאת אומרת לי......!
יש כאלה אפילו שלא משתמשים בחומר סיכה ע"ב מים
30/11/12 07:23
96צפיות
אני זוכרת שיש כאלה שאפילו בימים של הביוץ במעקב הזקיקים לא נתנו לטכנאית להכניס מתמר עם ג'ל על בסיס מים :)
החומר היחידי שהוכח שאינו פוגע בזרע הוא "פרסיד" הוא מסכך מצויין ונותן סביבה ידידותית לתאי הזרע
אני משתמשת בפרה סיד
30/11/12 10:40
81צפיות
והוא לא מדהים בתור חומר סיכה, הוא בסדר אבל לא מדהים.
ג'ל דורקס פליי מחשיבה מצוין, אבל הוא פוגע בזרעונים אז הזמנתי פרה סיד pre seed
גם מחדירים את הפרה סיד לתוך הנרתיק כדי סביבה טובה יותר לזרעונים וזה יוצר תחושה מוזרה, של רטיבות מבפנים. אני לא מכירה אותה.
וואו, לא היה לי מושג!
30/11/12 14:11
71צפיות
באמת שלא ידעתי שזה פוגע בזרע! אז בעצם בעצמי עיכבתי את הכניסה להריון, ואולי גם בגלל זה ההריון הקצר ולא תקין שהיה לי  לפני כמה זמן היה בגלל זה???

לא בטוח שזה מה שעיכב, אל תילחצי:)
30/11/12 14:40
70צפיות
ובוודאות לא זה מה שגרם להריון קצר ולא תקין.
סיכוי הכניסה להריון כל חודש הוא 20% בערך... ככה שלמעשה יותר קל לא להצליח להכנס להריון מאשר כן להכנס
גם אני בעצמי ניסיתי שנתיים להרות ללא כל בעיה ולא הלך... אז.. אל תתייאשי
בקיצור לא נוזל הסיכה הוא שגרם אבל אם כבר , אז עדיף שלא להשתמש בו (ואגב אסור בתכלית להשתמש בו עם אמצעי מניעה כמו קונדום)
º
תודה
01/12/12 19:57
8צפיות
º
שרשורפואי לאמצע השבוע 27-11
27/11/12 07:22
15צפיות
דלקת בצוואר הרחם - למי יש ניסיון?
27/11/12 11:47
128צפיות
זו התוצאה שהתקבלה בקולפוסקופיה שעשיתי כתוצאה מדימומים.
מישהי חוותה?
נשלחתי לרופא נשים שיתן לי אנטיביוטיקה, אבל יש תור רק בעוד שבועיים.
בעיה נוספת היא שהביוץ אמור להיות היום או מחר (מקלון מאתמול היה חיובי)
אז מה לעשות עכשיו? לקחת פוסטינור? קימפור אחרון לפני יומיים, התכוונתי לעוד סיבוב היום.
אווווףףףףף.
ממליצה לך לשאול בפורום רפואי
27/11/12 11:49
61צפיות
תודה. שלחתי עכשיו שאלה, נקווה לתשובה מהירה
27/11/12 12:10
54צפיות
אם בכל זאת יש כאן בפורום מישהי עם ניסיו, אשמח לשמוע...
תבדקי עם רופא,אבל למיטה ידיעתי אין קשר להריון
02/12/12 08:36
15צפיות
היה לי איזה משהו, שאמנם לא גרם לדימומים אבל נראה באולטרסאונד. התגלה כמה ימים אחרי ביוץ שבדיעבד התברר שהביא להריון הראשון שלי ולבני המהמם. הרופא לא היה מודאג בכלל, קיבלתי נרות, ונדמה לי שגם טיפול נוסף כלשהו (לא זוכרת אם אנטיביוטיקה או לא), זה לא נעלם לגמרי וההנחיה שקיבלתי הייתה לחזור כמה חודשים אחרי ההריון.. אז ממש אל תמהרי לקחת פוסטינור, אבל ממליצה לך להתקשר לרופא שלך.

בהצלחה ורק בריאות!!
עזרה בפענוח בדיקות דם...
28/11/12 11:24
156צפיות
היי בנות, שוב צריכה את עזרתכן...
יו"מ 49, לפי בדיקות דם בשני שעבר הרופא אמר שאני אמורה לקבל תוך כמה ימים. הבוקר עשיתי בדיקות חוזרות ואני לא מבינה את התוצאות...
התוצאות של לפני שבוע:
E2 272.7, Progestrone - 10.95
התוצאות של היום:
E2 539.6, Progestrone - 18.76

מזה אומר? ומה נסגר עם הגוף שלי?
תודה!
למה לא עשית בטא?
28/11/12 17:04
98צפיות
את אחרי ביוץ
והפרגסטרון אחרי ביוץ נשאר גבוה ויורד לקראת ביוץ
אם יש הריון הוא עולה.
יש מצב שאולי את בהריון או שהבדיקה הראשונה נעשתה ממש ימים ספורים
אחרי הביוץ ולכן השיא היה ממש בימים אלה וירד

ממליצה לך לעשות בדיקת הריון י
º
עשיתי... היא הייתה קטנה מחמש
28/11/12 17:20
66צפיות
היום??
28/11/12 19:55
118צפיות
אם זה היה היום
אז הביוץ היה ממש מאוחר
וכנראה הפרגסטרון 10 שבוע שעבר
היה ממש אחרי ביוץ ביום יומיים
מסכימה עם פיצית
28/11/12 20:53
64צפיות
כן, התוצאה גם מהיום
28/11/12 23:23
97צפיות
אני לא מצליחה להבין למה הגוף שלי החליט לבייץ ביום 40 פלוס מינוס (לפי מה שאת אומרת ולפי מה שקורה בפועל). אף פעם לא קרה לי דבר כזה ואני מאוד מקווה שזו תקרית חד פעמית... אני לא אשרוד עוד חודשים כאלה ארוכים ומייגעים.

היום בדרך הביתה (אחרי שהיום ואתמול התבשרתי על עוד 3 חברות הריוניות חדשות) הדיכאון קצת השתלט עליי ואני מתקשה לצאת מזה. אני משתדלת לקחת את כל הנושא באיזי, ומההתחלה הבהרתי לעצמי שזה לא אמור לקחת יומיים ואנחנו צריכים להתאזר בסבלנות.
החודש הארוך הזה התיש אותי ואני מרגישה שמשהו יושב עליי, כמו עצם שתקועה בגרון, ועד שהמכשפה לא תגיע ונוכל להתחיל חודש חדש אני לא אוכל לנשום לרווחה...
רגע, הביוץ היה לפני 9 ימים??
28/11/12 23:39
69צפיות
ברור שהבטא תהיה שלילית, מוקדם מידי לבדוק....
חכי כמה ימים ותעשי שוב.

פספסתי משהו?
כתבתי לפני 9 ימים בעקבות התגובה של פיצית...
29/11/12 06:58
83צפיות
אני משערת שיש איזושהי סטייה...
בכל אופן, אני ממש משתדלת לא לחשוב לכיוון הזה כי אני בכלל לא בטוחה האם קימפרנו בימים הרלוונטים וגם כי לא בא לי להתאכזב שוב החודש (אחרי שלוש בדיקות בטא שליליות בחודש אחד...).
מקווה שיהיה לי עדכון בימים הקרובים...
יו"מ 50, התחילו הפרשות קצת חומות...
29/11/12 10:09
80צפיות
כנראה המכשפה בדרך...
גם אצלי אותו סיפור...
30/11/12 07:48
62צפיות
הפסקתי כדורים לפני שנה בדיוק, ומאז יש לי מחזורים כל 60 יום,
פשוט סיוט מתמשך, כל פעם אחרי שמקבלת מחזור אני מתפללת רק שלא יימשך מלא זמן, כבר איבדתי תקווה ליכנס להריון,
יצא לי כל החשק, לא יודעת מתי ביוץ אם יש ביוץ, לא יודעת מתי לבדוק עם בדיקת הריון?
בחודש זה הגיע המחזור לאחר 40 יום... וזה היה רגע של אושר,
אני כבר גמרתי עם בדיקות ביוץ והריון, רק משתדלים לקמפר יום כן ויום לא במשך כל הזמן, וימים יגידו
מאחלת לך הריון קל ותקין במהרה!!!! ולכולנו כאן!!!!
אמן במהרה!!!!
º
מבייצות בייחד לאמצע השבוע 27-11
51תגובות
27/11/12 07:21
194צפיות

(המשך...)
יום מחזור 14. זקיק הכי גדול 13. לא נראה מבטיח
26/11/12 09:33
186צפיות
האם זה אומר שהחודש הזה ירד לטמיון?
בכלל לא!!!
26/11/12 09:42
159צפיות
את יכולה לבייץ תוך 3-4ימים בערך,
זקיק גדל כ1.5-2 מ"מ ביום!
ממש לא להתייאש, הביוץ בדרך!
מה אורך המחזורים שלך?
אין עלייך מאמי!
26/11/12 10:04
141צפיות
את תמיד מצליחה לעודד!

אין לי מחזורים סדירים בעליל. אני בסבב איקקלומין, אך לדעתי הרופא נתן לי מינון נמוך יותר הפעם. פעם שעברה נראה לי שהוא נבהל מזה שהיו לי 2 בגודל 24 ואחד בערך 20 או משהו כזה, והוא פחד שיהיה לי שלישיה..... (אמרתי לו שני בעד עוד זוג תאומים!)

הרופא אמור לחזור אלי עוד מעט לומר מה הלאה, ומחר יש לי רפלקסולוגית   כדי שאולי נעודד את החבר'ה שם להתקדם ככה...

תודה על החיזוק, יופ נפלא
º
שלישייה זה הריון מסוכן!! אבל תאומים מגניב
26/11/12 10:08
59צפיות
נכון, ובאמת לא רציתי שלישיה....
26/11/12 10:35
90צפיות
תאומים זה אכן מגניב (וגם אבל כיף!)
בכיף יקרה
26/11/12 10:41
59צפיות
ואם את עם איקקלומין אז ברור שהביוץ מתעכב קצת.
העיקר שאת עושה מעקבים מסודרים!
ורפלקסולוגיה זה ממש מצוין, אני ממש ממליצה!
בהצלחה יקרה.מחכה לעידכון(:
למזלי הרב אני לא מבינה בזה, אבל
26/11/12 10:49
98צפיות
המון בהצלחה!! נראה לי הכי טוב זה דמיון מודרך, דמייני בכל השבועיים הקרובים איך הביצית מתכוננת להפרייה ואז הזרע מפרה אותה (אולי פעמיים??) ואיך התאים מתרבים והופכים לתינוק..

לי הייתה החודש הפלה מאוד מוקדמת ("הריון כימי"), וכשעוד דיממתי, מצאתי את עצמי תוך כדי שיעור פילטיס, בעיניים עצומות, מדמיינת שעכשיו הגוף מנקה את עצמו היטב ומכין את עצמו לקראת הבת שלי שתיווצר בע"ה ממש בקרוב. אז את יכולה לדמיין את הזקיקים גדלים
אוקיי, אז דיברתי עם הרופא
26/11/12 11:06
105צפיות
והוא ממש לא התרגש (אני מתה עליו!!!). הוא פשוט אמר לעשות עוד מעקב בעוד 4 ימים.
עוד 4 ימים זה יום שישי! אז נראה לי שאלך ביום חמישי, נכון?

תודה בנות, אין כמוכן!
חחח..את מצחיקולה..
26/11/12 11:13
67צפיות
אם אין בשישי אצלכם,אז חמישי בוודאי.
בהצלחה!!
º
26/11/12 12:23
17צפיות
º
26/11/12 07:06
20צפיות
למה זה כל כך מלחיץ אותם??? איזה תסכול!
25/11/12 07:27
334צפיות
במעקב זקיקים ביום חמישי בבוקר נאמר לי שיש לי זקיקים יפים וגדולים ואני הולכת לבייץ ביומיים שלושה הבאים. שיש סיכוי טוב להקלט ואבוא אליו חודש הבא בהריון אם נעבוד כמו שצריך. תכננתי לנו סוף שבוע של , מרוב התלהבות (פעם ראשונה) והתרגשות שזה יכול לעבוד אצלי גם טבעי |(אם לא ילך החודש נתחיל זריקות לפי הרופא) סיפרתי את זה לבעלי. הוא מייד אמר שזה מלחיץ אותו כל הדיבורים על ביוץ ביצית וכו אבל לא חשבתי שזה כל כך ישפיע על הסקס. חוץ מיום חמישי בערב פשוט לא הצלחנו!!!! זה אף פעם לא קרה! לא שישי לא שבת לא מוצש. אני כבר מספידה את החודש....:(
שאלה קצת דבילית. אפשר לקחת ויאגרה בנסיונות?
25/11/12 07:30
239צפיות
שואלת בשביל חודש הבא אני מתה מפחד שגם אחרי שאני מזריקה זה פתאום  ילך..
אני ממש לא יודעת לענות,אבל
25/11/12 08:13
207צפיות
אולי עדיף שלא תשתפי אותו מתי הביוץ?
אם זה גורם הלחץ עדיף שהוא לא ידע בכלל!
מתי 'שיבוא לך עליו' תקמפרו וזה הכל...
את התוצאה הוא יראה בסוף החודש
ואם כבר תרצי שהוא יקח משו..לכי על טבעי.
אני ידעתי את זה שהוא ילחץ ובאמת
26/11/12 10:03
95צפיות
לא שיתפתי עד היום פשוט מרוב התרגשות אחרי הרופא ואחרי הלחץ של כל החודש שלא אוכל להרות טבעי הוא היה שותף ללחץ עשיתי טעות ושיתפתי אותו בזה...

מה זזה משהו טבעי? לא מבינה בדברים האלה ורק ויאגרה אני מכירה
יש כל מיני רקיחות טבעיות
26/11/12 10:35
65צפיות
או פורמולות לחיזוק.
תוכלי לברר בבית טבע, או בגוגל...
אני מבינה את הצורך שלך בשיתוף, אני גם
טיפוס שמשתף. אבל כנראה שעדיף שלא
תעשי זאת החודש הזה....
אנחנו כאן בשביל השיתוף(:
לדעתי אל תגידי לו בכלל
25/11/12 08:31
147צפיות
הוא גבר, הוא תמיד ירצה סקס
קשה להפוך את זה ל"פרויקט" שצריך לספור ימים, לחשב, ביוצים וכו' וכו', לדעתי פשוט תפסיקי עם הכל פשוט תדעי מתי הביוץ וזהו.
תהני ממה שיש ומהזוגיות והאינטימיות כי אם מתחילים עם הצד ה"טכני" זה מוציא את כל הכיף ומוסיף הרבה לחץ, גם עליו אבל לדעתי גם על האשה שלא ממש יכולה להנות אלא רק לחשוב האם יצא תינוק או לא...

איזה זקן סיני או יהודי או משהו אמר פעם שצריך להנות גם מהדרך...

מאחלת לך סקס משובח שבסופו יצא גם תינוק חמוד! לגבי ויאגרה אני לא יודעת אבל לא נראה לי הכרחי אם זה קרה רק פעם אחת ובנסיבות האלו זה מובן לגמרי...
תודה, למרות הכל התקווה תמיד נשארת...
26/11/12 10:07
51צפיות
הייתי בחמישי בבוקר אצל הרופא הא אמר ביומיים שלושה הקרובים אני הולכת לבייץ משמע שישי שבת בשניהם לא עשינו כלום היה אקט בחמישי בלילה ובראשון בלילה בתנוחות שהכל יצא החוצה... רוב הסיכויים שלא נקלטתי אבל עדיין התקווה הקטנה קודחת לי בראש....מחרפן
אוי, מבאס - וגם אני בעד לא להגיד לו בכלל
25/11/12 09:01
130צפיות
בכל מקרה, לפני שבוע-שבועיים הייתה פה מישהי שסיפרה שזה חזר על עצמו איזה פעמיים-שלוש (אם אני לא טועה), אז היא פשוט ביקשה ממנו לספק לה זרע בתוך קופסא והכניסה לעצמה, באמצעות מזרק כזה של תרופות ילדים או משהו בסגנון.. וכך נכנסה להריון. הבנתי שזה נפוץ בחו"ל. כמובן פחות כיף, אבל זה עובד..
רעיון מעניין אבל
26/11/12 09:59
64צפיות
בעיה קטנה אם הוא לא גומר איתי אין סיכוי שיגמור בקופסא או משהו אחר...
לא בטוח, כי אז אין אותו לחץ..
26/11/12 10:07
62צפיות
בכל מקרה, זה סיפור של מישהי כאן, מלפני שבוע וחצי בערך, נסי לחפש אותו. והייתה לה בדיוק את אותה הבעיה! ועכשיו היא בהריון..
הולכים לסרט "חיי פיי" עם |תפוז|
25/11/12 16:55
25צפיות
דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם  מוצאים את  עצמכם תקועים לבדכם על סירה בלב ים, כשמסביבכם אין שום דבר מלבד מים, שום יבשה לא נראית באופק ולא קיימת שום דרך להזעיק עזרה. האם אתם מסוגלים לדמיין מצב גרוע יותר? ומה אם היינו מספרים לכם שיחד איתכם על הסירה יש גם טיגריס?

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה של סרט שהוא פשוט חגיגה לעיניים!
הביקורות כבר מהללות את הסרט 'חיי פיי'. סרט שובר גבולות על גבר צעיר ששורד אסון בים, ומוטל למסע אפי של הרפתקאות וגילויים. כשהוא מוגלה, הוא יוצר קשר מדהים ולא צפוי עם ניצול אחר... טיגריס בנגאלי אימתני|!|

|*|לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן|*|

|קדימה|אתם מוזמנים להציץ בטריילר של הסרט
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4193860-.html
|קדימה|ובקטעים מרהיבים נוספים
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4195110-.html
http://flix.tapuz.co.il/v/watch-4195707-.html
האם יש טעם ללכת לרופא נשים כשאני במחזור?
26/11/12 10:25
230צפיות
אז החלטתי שאני רוצה ללכת לרופא נשים כדי להתחיל לדבר איתו על בדיקות ראשוניות, על העובדה שיש לי מחזור שנמשך 32 ימים (זה רע?) וכל אלה..
הקטע הוא שבדיוק קיבלתי מחזור (תכלס לקחתי בחשבון שזה בטח יקרה) ואני תוהה אם שווה לבוא רק כדי לדבר...

אשמח לדעתכן
שווה ללכת. אני הלכתי אליו ביו"מ 4 בערך עדיין
26/11/12 10:30
129צפיות
במחזור בדיוק מהסיבות האלו והוא נתן לי הפניה לבדיקת דם שאם הייתי הולכת יום לפני היו עושים לי במקום והייתי חוסכת חודש ואולטרסאונד לאחרי הדימום. הוא לא בודק אותך פיזית. חבל לדחות...
תודה אמור! אני אגיע אליו ביו"מ 2
26/11/12 10:50
59צפיות
אז אני בהחלט מקווה שזה יצא 'משתלם' מבחינת זמן.
אמור צודקת...
26/11/12 10:38
86צפיות
בהחלט כדאי ללכת כדי לקבל הפניה לפרופיל הורמונלי,
או למעקב זקיקים וכד'.
מקסימום בדיקה פנימית לא תעשי, אבל הפניות או
הכוונה תקבלי.
ולמה 32 זה רע? לי יש מחזור של 35 יום...ואני ממש
לא רוצה לקצר אותו.
אני חושבת שאם המחזור הוא סדיר, חבל לשחק איתו
סתם..
איכשהו מקריאה של מאמרים וקריאה בפורום
26/11/12 10:43
82צפיות
תמיד מצטייר שמחזור נורמלי וטוב הוא 28 ימים... ושמשהו אחר הוא סוטה מהנורמה. אולי סתם אני מדברת שטויות? בכל אופן רוצה לוודא שזה תקין

ותודה על העצות! שמחה שהתייעצתי עמכן.
את לא מדברת שטויות...
26/11/12 10:50
59צפיות
אני גם שמעתי את זה בכמה מקומות.
אבל דווקא רופאת הפריון שלי לא אמרה
לי משו בסגנון אפילו...
מקסימום תשאלי את הרופא, לא יזיק בטוח(:
בהצלחה
אין שום בעיה
26/11/12 10:56
53צפיות
עם מחזור של 31-32 יום..  כל עוד הוא סדיר זה בסדר גמור
קחי בחשבון שהביוץ הוא באזור יום 17-18 (בהנחה של שלב לוטאלי תקין)
תודה רבה!
26/11/12 11:07
43צפיות
מרגיע לשמוע את זה. מקווה להיות מחר בערב חכמה יותר
º
הודעות פסים!!!
26/11/12 06:57
116צפיות
הנה זה בא!!!!! אוהבת אתכן נורא!!!!
25/11/12 09:20
654צפיות
הנה זה בא!!!!! אוהבת אתכן נורא!!!!
אז אחרי החודש המוזר הזה שבו החום זגזג וזגזג ולא עלה בכלל, ולא זיהיתי ביוץ, ומעקב זקיקים הראה ביומ' 15 זקיק בגודל 21 וכשלא הבחנתי בביוץ חזרתי אחרי 4 ימים!!! והזקיק היה עדיין 22 ולא בייץ!
כל התקופה הארוכה הזו קימפרנו וקימפרנו עד שבשלב הזה מרוב תסכול הפסקתי למדוד חום, הפסקתי לבדוק מה קורה וגם לא רציתי לקמפר בכלל מיאוש....
מכיוון שלא ידעתי מתי "איחור" והאם באמת בייצתי הייתי די שאננה לקראת המכשפה שתבוא. נרשמתי לחדר כושר, התחלתי סדרת 10 טיפולים קוסמטיים שאסורים לנשים בהריון()...
ביום שישי בעלי הביא לי "מתנה קטנה" (ציטוט). מקלון בדיקה. מכיוון שזה מוציא אותי מדעתי לבדוק כבר כמה חודשים ולהתאכזב מחדש- מילאתי לו כוסית קטנה והלכתי...(נשמע נורא, נכון?! מה אני אעשה, אני כמו בת יענה, מעדיפה לא לדעת מאשר לבדוק ולבכות ולהתעצבן...)
הוא רק הכניס את המקלון ועוד לפני שהספיק להוציא כבר היו 2 פסים חתיכיים ויפים!!!
אני פשוט בהלם, לא מעכלת עדיין. חיכיתי לזה כל כך הרבה!!!! כל כך כל כך הרבה!
אני אוהבת את כולכן ומאחלת לכולכן בקרוב ממש להחליף את כל הפורום הזה בחדשות ואתן- בואו להיות איתי גם בפורום השכן. עזרתן לי מאוד בכל תהיה ושאלה וציפיה מורטת עצבים!
איזה יופי!!! בשעה טובה!!
25/11/12 09:31
191צפיות
מצחיקה שמילאת לו כוסית חחחחח חשבתי בהתחלה שאת מתכוונת לכוסית יין/וויסקי
איזה פסים יפייייייייייים, מאחלת לך הריון בריא ומלא ועגול ובידיים מלאות כמובן!!
תודה נועה!!!!
25/11/12 09:37
176צפיות
אם הייתי צריכה למזוג למישהו כוסית בתקופה המתוחה הזו -זה לעצמי ולא לו. הוא קיבל בשאננות הכל כולל הכל. ואני---------
º
כמובן.. ככה זה אבל עכשיו כבר מאוחר!!
25/11/12 09:56
94צפיות
מזל טוב
25/11/12 09:32
106צפיות

בדיוק היום הסתכלתי ברשימת היואבים
וחשבתי עליך!!
איזה מדהים שחיכתה  לך כזו הפתעה!
מאחלת לך בטא יפה והמשך תקין ושלם בעז"ה
º
מאמי מהממת! מחכה לעדכון ממך!!!!
25/11/12 09:38
51צפיות
º
תודה,אמן מותק!♥
25/11/12 09:43
44צפיות
מזל טוב!!!
25/11/12 09:55
85צפיות
איזה יופי לגלות ככה - בלי יותר מדי ציפיות ולחץ.

יש לי שאלה: חזרת למעקב אחרי 4 ימים - כיוון שהרופא אמר? או שאת רצית לבדוק מה קורה? אני הייתי במעקב עד הביוץ (כאילו) אבל אני לא בטוחה אם בייצתי - החום לא עולה.
מיכלי----
25/11/12 10:07
85צפיות
חזרתי מעצמי כי החום לא עלה ורציתי לדעת מה קורה...
תודה רבה
25/11/12 10:20
45צפיות
גם אצלי החום לא עולה ואני מתלבטת מה לעשות

שוב מזל טוב
המון מזל טובים מחישי.....
25/11/12 11:08
76צפיות
איזה כיף!!!!

גם אצלי החום לא עולה אבל יש הפרשות ביוץ....מעניין מה זה אומר...
סטימפוש סטימפוש...
25/11/12 11:14
93צפיות
את לדעתי כבר צריכה מזמן להיות בהריון...(אבל זו דעתי האישית... המכשפה מתככננת אחרת) בכל מקרה, אולי תקחי הפסקה מהבדיקות של החום? זה פשוט מלחיץ מאוד במצבך ויככול להיות גורם מרכזי לכל השיבושים. תחביאי את המדחום, תקמפרי יום כן יום לא, תשקיעי בבן זוג ובעצמך ותחכי בסקרנות מוחלטת לסוף החודש. זה נשמע לפי כמה סיפורים כאן כמו מתכון מנצח....
מחישונת
25/11/12 11:25
58צפיות
מהפה שלך לאלוהים (או למכשפה...)
אני לא מבינה למה זה לא עובד אצלי כמו אצל כולם העניין של החום. האמת שהתחלתי לבדוק בהמלצת המדקרת שלי שאמרה שזה יכול לתת עוד אינדיקציה לגלות את הביוץ.
יכול להיות שאת צודקת אבל חודש אחד אני לפחות חייבת לסיים....כדי לתת לה איזושהיא תמונה על המצב שלי...
האמת שזה באמת מלחיץ אותי כי זה לא לפי הספר כל הגרף זיגזגים.....אוף...שום דבר לא מצליח לי כרגיל....
גם אצלי החום לא לפי הספר
25/11/12 18:05
48צפיות
ובכל זאת, בשילוב עם ההפרשות הפוריות, ה FF לפחות טען שהוא זיהה ביוץ בחודש שעבר.
החודש הייתה רק הפרשה אחת ספק פורייה ואני כבר ביו''מ 15.
אולי ההתרגשות של הניסיון הראשון בחיי, וגם הנסיעה מחוץ לבית, גורמים לביוץ מאוחר.
ממשיכה למדוד כל בוקר ולפשפש על מקלון ביוץ.
ת'כלס התחלתי ביו''מ 10 והיה לי רק קו ביקורת ביו''מ 12 הופיע קו כמעט דימיוני. אתמול והיום הופיע קו חלש אך נראה. אז כנראה הביוץ מתעכב. לא נורא.
אני מקווה להפרשות פוריות בקרוב.
בינתיים מקמפ''רים כל יום
תכף הולכת לעשות מסאז' פילינג+ שוודי ואח''כ ארוחת הערב. כייף להתארח בבית מלון
º
אוף, לא שרשרתי נכון - אפשר להזיז לשרשור ביוץ?
25/11/12 18:07
22צפיות
º
בשעה טובה שימשיך תקין ובריא
25/11/12 10:04
35צפיות
º
תודה גוש הורמונים, איפה המחזור שלך??
25/11/12 10:06
62צפיות
הלך לחפש חברים...
25/11/12 10:18
112צפיות
איזה מבאס זה,
האמת שהוא די נעלם כבר לפני חודשיים פלוס, כשהייתי עדיין עם גלולות,
ירק עליי פעם אחת ובפעם השנייה לא הגיע,
החודש אחרי פסים ובטא מתחת לשתיים 3 ימים אחרי, עדיין לא הגיע...

"מחכה לו שיבוא..."

קבעתי תור לרופא לעוד שבועיים אם לא יגיע עד אז.

וואי, סליחה שנפלתי עלייך,
זה מה-זה-מתסכל-אותי...
איזה פסים מהממים
25/11/12 10:09
76צפיות
מאחלת לך הריון מושלם וקסום, ושתצאו בידיים מלאות!!
בשעה טובה, מותק
25/11/12 10:26
42צפיות
מאחלת לך בטא מפוצצת!!!

שימשיך קל ותקין
מזל טוב ובשעה טובה >>
25/11/12 10:35
32צפיות
אני ממש אוהבת לשמוע כאלו סיפורים זה תמיד נותן.
נשמח לשמוע את הסיפור שלך.
אני די חדשה פה בפורום ולא ממש ראיתי הודעות שלך.
מזל טוב!
25/11/12 10:45
61צפיות
פסים מהממים!
לכי לבטא, אני מהמרת על בטא מפוצצת במאות
º
תודה פימס! מחר בטא... אאדכן!
25/11/12 11:06
61צפיות
וואו איזה 2 פסים חזקים
25/11/12 11:11
82צפיות
מזל טוב!
וואו איזה יופי של סיפור
25/11/12 11:42
44צפיות
והפסים פשוט מהממים!!! שיהיה לך מזל טוב!!
מזל טוב
25/11/12 12:04
30צפיות
פסים מהממים!
להמשך תקין...
איזה מרגש!! קוראים שמגיע לך!
25/11/12 12:28
53צפיות
מאחלתלך הריון תקין וקליל
שתהני מכל רגע בו ושיסתיים בלידה נוחה ובטוחה ובעיקר עם תינוק בריא וחתיך

ריגשת
איזה יופי!
25/11/12 15:43
31צפיות
ואיזה בחור חמוד!
הכי כיף זה להפסיק לחשוב על זה ואז להיות מופתעים לטובה.
הודעת בטא....
26/11/12 19:03
139צפיות
טוב, קיבלתי תוצאות בטא- 4260
האם זה יכול לומר לי האם אני בשבוע 4 או 5 או 6??? פשוט, עם כל הסיפור של הביוץ המאוחר אני פשוט לא יודעת............
פספסים יפים שלי:)
25/11/12 13:16
348צפיות
אני עוד לא בפוקוס אבל יש פסים ויש בטא 225 ברוך השם!!!!!!!!!!!!!!
אני מתה מפחד ועוד לא מעכלת שזה סוף סוף הגיע!!!
עכשיו מאחר וזה ההריון השני שלי כי הראשון לא צלח.. יש לי טיפ  שמצאתי בזמנו באינטרנט וניסיתי על עצמי פעמיים וכנראה שהוא גם עבד אצלי פעמיים:)) אז למי שמעוניינת:
לקחת: 50 גר'- עלי דפנה, רוזמרין, מרווה ואקליפטוס ולמעוך בקערה ולחלק ל-5. (אפשר לקנות בכל חנות טבע)
ביום הטבילה במקווה (זה אמור להיות יו"מ 12 אם אני לא טועה..) לשים בגיגית או למלא אמבטיה חמה ולשים 1/5 מהתערובת (אני השתמשתי בגרביון שמתי 1/5 בפנים) וממש לשבת בתוך תה ירוק:) לשבת 20-30 דקות. לחזור על זה עוד 4 פעמים (פעם ביום)- סה"כ 5 פעמים (חמישה ימים).
וכמובן לקמפר בלי הפסקה ולהתפלל לבורא עולם:))
שיהיה המון בהצלחה לכולנו ורק בשורות טובות
יווו....מזל טוב!!!!
25/11/12 13:33
127צפיות
מאחלת לך המשך תקין ושלם בעז"ה.
ומאמצת את נושא התפילה....כנראה
שזה צריך חיזוק אצלי
מזל טוב!
25/11/12 15:41
70צפיות
לתשעה חודשים קלים ועגולים!
º
מזל טוב!!!
25/11/12 19:25
24צפיות
תתייחסו בבקשה בבקשה בבקשה!!!!
25/11/12 12:40
407צפיות
ביום שלישי - בטא 20. ביום רביעי - בטא 38.6 ביום חמישי - 73.5 - קצב עליה של 1.8-1.9 ליום
היום יום ראשון - ציפיתי לקבל תוצאה של אותו קצב - כ-460-500.

קיבלתי תוצאה של 356.6 - מצד אחד, זה נראה תקין,
מצד שני, קצב העליה התמעט ל-1.7 ליום ושל 3 ליומיים.

האם לדעתכן יש משמעות לזה? ההאם כדאי להמשיך לעקוב ? האם זה עלול להצביע שמשהו לא תקין?
כשביקשתי מהרופא שלי שתי הפניות לבדיקת בטא,
25/11/12 12:46
263צפיות
הוא אמר לי שאני קוראת יותר מדי באינטרנט

הכי טוב לחכות לשבוע 5-6, ללכת לרופא, לראות שק ואח"כ דופק.
נראה לי שאת מטריפה את עצמך ככה.

שיהיה בהצלחה
בלי לחץ
25/11/12 12:47
179צפיות
יש לך תשובות בשרשור קיטורים..
כל הודעה כזאת דוחקת שרשור מחוץ לדף הראשון...
נראה לי תקין...
25/11/12 13:30
134צפיות
אולי תבדקי עוד פעם אחת כדי
לצאת מהלחץ.
אבל בגדול 'הורמונים' צודקת
מה יעזור לך שתמשיכי לעקוב ?
25/11/12 13:49
156צפיות
הרי אם ההריון תקין- הוא ימשיך, אם הוא לא- הוא לא ימשיך, זה לא שאפשר להשפיע על זה בעזרת בדיקות בטא, חבל על הלחץ.
חכי לדופק יקירה.
ועוד דבר, מצפים לבערך הכפלה, לא חייבת להיות בדיוק הכפלה. לי זה נראה תקין מאד.
ידע זה כוח
25/11/12 14:37
153צפיות
לפחות בעיניי.

לדעתי כל מידע, בין אם חיובי ובין אם שלילי רק מחזק אותנו, לכן אני רוצה לדעת.
חוצמזה עדיף להפסיק הריון לא תקין כמה שיותר מוקדם. וזה עוד סיבה.

וגם אני כבר רוצה להתחיל לשמוח ולהתרגש בזהירות, ומחפשת לכך סמנים,
מצד שני לא רוצה לשמוח אם אין סיבה לכך אמיתית.

מקווה שעניתי
מצחיקולה
25/11/12 14:43
123צפיות
הריון בכל מקרה תחכי לדופק, אז למה לדאוג עד אז?
אבל ממי, אם זה מרגיע אותך- תבדקי כמה הכפלות שאת רק רוצה
º
בהריון כן או לא
26/11/12 06:56
149צפיות
שבועיים אחרי הביוץ
25/11/12 06:50
441צפיות
בדיקת שתן ביתית יצאה שלילית האם זה וודאי או שיש מצב להריון???
הכי ודאי
25/11/12 07:45
334צפיות
זו בדיקת דם.. חכי יום יומיים, אם המכשפה לא תגיע, הכי טוב לבקש הפניה לבדיקת  דם
בהצלחה
התחילו כאבי מחזור
25/11/12 20:23
272צפיות
זה כנראה המכשפה... עוד חודש נשרף...
זה הריון ראשון?
25/11/12 22:02
242צפיות
בנות דיווחו על כאבי מחזור גם בתחילת הריון בגלל שינויים ברחם
לצערי קרוב לודאי
26/11/12 06:48
294צפיות
שלא מדובר בהריון. למרות שכבר קרו דברים מעולם
לא רוצה להפיח בך תקוות שווא
14 יום לאחר הביוץ הבדיקה אמורה כבר לזהות הריון אם קיים..
יש לי ילדה בת 4 וחצי מאיקקלומין
26/11/12 07:08
264צפיות
אני מנסה כבר פעם 3 ברציפות איקקלומין החודש זוהה ביוץ ביום ה12 למחזור אבל בדיקה הראתה שלילי אני יעשה בדיקת דם ואם שלילי אז באסה!!!!!
º
יש חדש?
27/11/12 14:57
65צפיות
כבר יו״אב 17 ואין מחזור
27/11/12 21:11
120צפיות
אתמול עשיתי בדיקת שתן ושוב יצא שלילי יש לי כאבי מחזור חלשים אבל המחזור לא מגיע והביוץ שלי זוהה בוודאות ביום ה12 למחזור מה כדאי לעשות???
בדיקת דם לבטא
27/11/12 22:59
109צפיות
תקבלי תשובה ודאית.

בהצלחה!!
בדיקת דם בהחלט תפתור את התעלומה
28/11/12 06:33
96צפיות
אם כי אני מאמינה שאם בדיקת שתן לא זיהתה כלום אז המכשפה ממשמשת ובאה
אל תהיי מודאגת הכל לטובה
שולחת
ומחכה לעדכונים
º
תודה רבה!!! זה נורא מבאס!! נחכה ונראה..
28/11/12 09:14
60צפיות
יש סיכוי?
26/11/12 11:06
232צפיות
מחזור אחרון 15/10 בדרך כלל מחזורים 32 יום .
הפסקתי גלולות ביוני.מאז הכל סביב 32-35 יום.
ב20/11 עשיתי בדיקה ביתית יצא שלילי וגם ב22/11 יצא שלילי.
יום שני הבא(עוד שבוע) קבעתי תור לבטא.כדי לדעת מה קורה?
האם יש סיכוי להריון ?
אין לי בדיוק תסמינים כמו בחילות או השתנה מרובה?
אם אל הריון מה הסיבה לאיחור הזה?
לנסות עוד פעם בדיקה ביתית? ה2 הקודמות של לייף
26/11/12 11:08
530צפיות
יש מצב שההורמון כזה נמוך שלא מופיע אצלי בבבדיקה?
מזדהה איתך... גם אני ביו"מ 47 ולא מבינה מ
26/11/12 16:54
221צפיות
קורה...
לפי מה שהרופא אמר ככל הנראה מדובר בביוץ מאוחר. תבקשי לעשות גם בדיקת פרוגסטרון E2 יחד עם הבטא. שיהיה בהצלחה!
יום 17 אחרי הביוץ
27/11/12 21:17
169צפיות
יש  כאבי מחזור אבל אין מחזור בדיקת שתן אתמול שלילית ביוץ זוהה ביום ה12 למחזור בבדיקת דם יש מצב שטעו בבדיקת דם או שאני בהריון והבדיקה לא נתנה תשובה??
º
איך זוהה הביוץ??
28/11/12 10:31
59צפיות
הביוץ זוהה ע״י בדיקת דם ומעקב זקיקים
29/11/12 19:35
70צפיות
עד עכשיו לא הגיע מחזור אני ביום 18 לאחר הביוץ
התייעצות - אולי הריון ראשון?!
28/11/12 22:50
301צפיות
עשיתי בדיקת ביתית יצא לי פס כהה ופס אחד יחסית בהיר,
והבוקר עשיתי בדיקת בטא תוצאה 1552,
האם ודאי שהריון, רוא המשפחה שלי סיים לעבוד ואני ממש סקרנית@!
האם יש רף של בטא ממנו ניתן להיות בטוחים

תודה מראש לעונות החמודות!
מזל טוב!! את בהריון!!!
28/11/12 22:52
203צפיות
והתשובה היא ''כן'', בטא מעל 5 היא תשובה חיובית להריון

המשך הריון עגול ותקין ומשעמם
תוכייה איזו זריזה!
28/11/12 23:03
185צפיות
תודה רבה בעזרת ה'!
זה היה במקרה
28/11/12 23:15
176צפיות
וגם אני נכנסת לפה יותר מידי...
רק בשורות טובות. א-מ-ן
º
שרשורפואי לתחילת שבוע 25-11
42תגובות
25/11/12 07:48
46צפיות

(המשך...)
º
קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע 25-11
71תגובות
25/11/12 07:47
274צפיות

(המשך...)
º
טיפולייט לתחילת שבוע 25-11
25/11/12 07:47
11צפיות
ספירת הימים לאיקקלומין
23/11/12 14:27
165צפיות
סליחה שלא שרשרתי, חשוב לי לקבל תשובה מהירה.
ביום שלישי קיבלתי מחזור. גיליתי אותו בסביבות השעה 16, אני אמורה להתחיל סיבוב נוסף של האיקקלומין ביום החמישי למחזור. לדברי הרופא אם קיבלתי אחר הצהריים אני מתחילה את הספירה למחרת,כלומר עלי להתחיל עם האיקקלומין ביום ראשון. כיון שהשעה שקיבלתי היא ''שעת תפר'' לא ברור לי אם להתחיל בשבת או בראשון. אולי למישהי פה יש ניסיון דומה?
לדעתי זה לא כזה קריטי
25/11/12 00:20
79צפיות
היום לפה או לפה שתתחילי את הכדורים לא יעשה הבדל משמעותי.
אישית הייתי מתחילה את הספירה ביום ג' למרות שזה החל רק אחה"צ. אבל איך שלא תספרי - זה לא כ"כ משנה.
העיקר שתהיי במעקב מסודר לראות את ההשפעה וההתפתחות של הזקיקים.
תודה!
25/11/12 08:08
34צפיות
אני חושבת שזה כן קריטי. חודש קודם היו לי כמה ימים של הכתמות ואז התחיל המחזור,וחישבתי את הימים רק ממתי שהתחיל הדימום הרציני, והאיקקלומין פשוט לא השפיע. לא היה ביוץ ולדברי הרופא פספסנו את זה כנראה בגלל זה. בכל מקרה התחלתי אתמול. נקווה שהפעם זה ילך
תודה!
25/11/12 08:09
21צפיות
אני חושבת שזה כן קריטי. חודש קודם היו לי כמה ימים של הכתמות ואז התחיל המחזור,וחישבתי את הימים רק ממתי שהתחיל הדימום הרציני, והאיקקלומין פשוט לא השפיע. לא היה ביוץ ולדברי הרופא פספסנו את זה כנראה בגלל זה. בכל מקרה התחלתי אתמול. נקווה שהפעם זה ילך
הי
25/11/12 15:53
33צפיות
כנסי לפורום פוריות.
שם תקבלי תשובות מדויקות
בהצלחה
26/11/12 14:07
15צפיות
º
מבייצות בייחד לתחילת שבוע 25-11
78תגובות
25/11/12 07:46
235צפיות

(המשך...)
º
לסופ"ש
22/11/12 20:02
18צפיות
פורומים חדשים ב|תפוז|
22/11/12 16:53
22צפיות
|תו| סביר להניח שבכל רגע נתון שתעברו להנאתכם בין התחנות ברדיו, לפחות אחת מהן תשמיע שיר של אדל|!| אין ספק שאדל היא בין הזמרות המצליחות ואהובות ביותר בעולם כיום.
פורום אדל החדש זה המקום שלכם להתעדכן בכל החדשות והעדכונים על הזמרת, וסתם לדבר עם מעריצים נוספים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|עפרון| המשאב החשוב ביותר של כל ארגון הוא העובדים שלו. התפקיד של ניהול משאבי אנוש וגיוס הנו מורכב ומאתגר לעיתים קרובות מוצף בדילמות והחלטות לא פשוטות. אתם מוזמנים לשאול שאלות, לשתף ידע, להתייעץ וסתם לדבר בפורום ניהול משאבי אנוש וגיוס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

....איך אני ----מייחלת לבואך!
22/11/12 08:57
375צפיות
הייייי, אני פעם ראשונה כאן---תמיד רציתי לכתוב משהו אך לא העזתי...בת 32-נשואה באושר לבעל מהמם ,המנסים להרות כבר 4 שנים (שנתיים וחצי טיפולים)היו כמה הפתעות טובות בדרך אך כושלות בסופן... האמת אני די עייפה מהכל אבל יחד עם זאת מאוד חיובית ויודעת שמה שצריך להיות שלי ;יהיה שלי !לאחר הפסקה של חצי שנה(הרגשה טובה להיות משוחררת מכל המעגל הזה של טיפולים ) מהטיפול האחרון אשר נגמר ללא דופק בשבוע 10 אני מרגישה קרובה מתמיד ולא מרימה ידיים ^-^ ומרגישה שאני מתחילה מחדש,ומקווה ומאמינה שהזמן שלי יגיע....גם!ממליצה על הפסקה,לנקות את הראש,לצאת,לעבוד,להנות,לשתות,לשכוח מהכל בקיצור להחזיר את הצבע לפנים!(אני ממש לא יודעת אם זה המקום הנכון לספר את מצבי אבל יאללה שיהיה... נגעתי~נסעתי!)
ברוכה הבאה
22/11/12 09:02
154צפיות
מקווה שבקושי נספיק להכיר אותך ותעברי מפה מהר

אני חושבת שהגישה שלך "מה שצריך להיות שלי- יהיה שלי" היא גישה מצוינת, נשמע כאילו עברה עליך תקופה לא פשוטה בכלל, ואת מתמודדת איתה בצורה ריאלית ואנחנו פה לשמוע קיטורים, לעודד, להעביר את הזמן, וכמובן לשמוח...

תודהההההההההההההה
22/11/12 09:10
115צפיות
וואוו -בהחלט תקופה לא פשוטה...מקווה שבסוף נצחק על הכל, תודה לך על התגובה המהירה ועל קבלת הפנים הראשונה..
אל תדאגי, התקופה הזו תיגמר עוד מעט
22/11/12 10:08
89צפיות
ומהר מאוד תמצאי את עצמך עם תינוק ישן בחדר שוכבת על הספה עם פיג'מה מסמורטטת בשמונה בערב, הבית נראה כמו מזבלה, אוכלת במבה ומסננת לבעלך "מאמי זוכר שפעם היינו יוצאים בערב לבלות...."  

קורה לטובות שביננו
ואז תזכרי בפוסט הזה ותצחקי
וואו את מרגשת וכ"כ אופטימית!!!
22/11/12 09:36
103צפיות
מאחלת לך הריון מלא ועגול שיסתיים בידיים מלאות קרוב קרוב קרוב!!
ברוכה הבאה
22/11/12 09:50
64צפיות
גם אני שנתיים בתוך הסרט הזה.....
מקווה שנצא ממנו במהרה
בהצלחה!
22/11/12 10:19
45צפיות
אם שרדתם את הקשיים של נסיונות של 4 שנים אתם זוג טוב ובעלך אכן מהמם! בהצלחה במסע!
22/11/12 10:52
37צפיות
ברוכה הבאה!
מקווה שדווקא ההפסקה תביא איתה את ההריון
השלם והתקין בעז"ה
אני גם כן מנסה 4 שנים,אבל ב"ה עם ילדים...
וגמני בהפסקה ארוכה ממעקבים וטיפולים,
וזה מרגיש ממש טוב
º
בהצלחה
22/11/12 12:13
17צפיות
º
ברוכה הבאה ובהצלחה
22/11/12 15:59
24צפיות
ג-י-ב-ו-ר-ה!!!
22/11/12 18:16
77צפיות
ברוכה הבאה! אני מחבקת אותך חזק חזק ומאחלת לך שיצליח ממש כבר החודש.
אני לא יכולה אפילו לדמיין את מה שעבר עליכם, ומחזיקה אצבעות ביחד איתך!
שיהיה לכולנו (סוף סוף) חודש מנצח : )
תודהההה
23/11/12 00:04
36צפיות
וואווווווווווו איזה כיף לי!! חיממתן לי את הלב , אמן וכל הברכות תתגשמנה !! עוד מעט חנוכה אז מאחלת שיפול עלינו איזה נס קטן וחמוד משמיים!!יש לי כל כך הרבה לספר, על המסע הארוך הזה שכל פעם מחדש את באיזה מרחק נגיעה קרוב ,מלאה בריגושים- מחשבות....והופפפפ מתגלגלת אחורה ומתחילה סיבוב חדש וכך הלאה... סוגרת אוזניים , נועלת מבטים, בולעת רוק ועושה שריר חזק לתקווה חדשה, התחלה ...השיר הזה, של ריטה מתנגן לי בראש מהיום הראשון שהקשבתי לו: ״ יום אחד זה יקרה בלי שנרגיש , משהו ישתנה- משהו יגע בנו, משהו ירגע בנו ולא יהיה ממה לחשוש....וזה יבוא כמו קו חרוט על כף יד, זה יבוא בטוח בעצמו-כאילו היה שם תמיד וחיכה שנבחין בו--וזהההה יבוא , אתה תראה : הידיים הקפוצות יתארכו והלב השומר לא להיפגע י-פ-ע-ם בקצב רגיל זה יבוא, כמו שהטבע רגיל להיות שלם עם עצמו. ....לא הכל יטלטל אותנו ...ומה שייפתח לנו----> מחכה!!! שיהיה סופ״ש נעים וחמים ולא לאכול הרבה חמין....
תודה לכן!!
23/11/12 00:13
107צפיות
וואווווווווווו איזה כיף לי!! חיממתן לי את הלב , אמן וכל הברכות תתגשמנה !! עוד מעט חנוכה אז מאחלת שיפול עלינו איזה נס קטן וחמוד משמיים!!יש לי כל כך הרבה לספר, על המסע הארוך הזה שכל פעם מחדש את באיזה מרחק נגיעה קרוב ,מלאה בריגושים- מחשבות....והופפפפ מתגלגלת אחורה ומתחילה סיבוב חדש וכך הלאה... סוגרת אוזניים , נועלת מבטים, בולעת רוק ועושה שריר חזק לתקווה חדשה, התחלה ...השיר הזה, של ריטה מתנגן לי בראש מהיום הראשון שהקשבתי לו: ״ יום אחד זה יקרה בלי שנרגיש , משהו ישתנה- משהו יגע בנו, משהו ירגע בנו ולא יהיה ממה לחשוש....וזה יבוא כמו קו חרוט על כף יד, זה יבוא בטוח בעצמו-כאילו היה שם תמיד וחיכה שנבחין בו--וזהההה יבוא , אתה תראה : הידיים הקפוצות יתארכו והלב השומר לא להיפגע י-פ-ע-ם בקצב רגיל זה יבוא, כמו שהטבע רגיל להיות שלם עם עצמו. ....לא הכל יטלטל אותנו ...ומה שייפתח לנו----> מחכה!!! שיהיה סופ״ש נעים וחמים ולא לאכול הרבה חמין....
זה אחד השירים שמעלה לי את הדמעות
23/11/12 07:52
73צפיות
לעיניים בשניות:_(
זה יקרה בזמן שהכי טוב בשבילנו
בעז"ה.
וחודש הניסים יביא גם לנו נס קטן
ומתוק
שבת שלום
לבנות היקרות שליוו אותי ולבנות הבאות....
23/11/12 01:16
239צפיות
ב3 חודשים האחרונים לא היה יום שלא ביקרתי בפורום. האינפרמציה שלכן כל כך תרמה לי ולימדה אותי. אני מאוד מעריכה את זה ולכן אני רוצה לשתף את הבנות הבאות ;)
התחתנו לפני 6 חודשים בארץ ובזמן הזה הפסקתי את הגלולות והשתמשנו בקונדום, אנחנו חיים בקליפורניה אני בת 27 ובעלי 29.
לפני כ 3 חודשים התחלנו לדבר על בייבי וכבר בספטמבר האחרון התחלנו בקיום יחסי מין לא מוגנים כדיי ליצור חיים חדשים ;) ולצרף אלינו עוד מישהו;)

אז ככה: נעזרתי בכן כל כך הרבה, השתמשתי בכל הטיפים ובכל העזרים ואני רוצה לסכם את החודשיים + האחרונים.

בחודש ספטמבר ( החודש הראשון שניסינו), השתמשתי בחום שחר ובבדיקות ביוץ.
בדקתי כל יום בשעה בין 8:30-9:30 am המד חום היה תמיד לידי ולא הייתי עושה שום דבר לפני בדיקת החום. גיליתי שאם אני בודקת שעה לפני או שעה אחרי אני לא מקבלת מה שאני אמורה וזה בלבל אותי מאוד בחודש הראשון.
חום השחר בימים הראשונים 1-12 היה בין 36.44-36.55 
בימים 13-15 הוא ירד ל 36.3
בימים 18-22עלה חזרה ל36.55-35.6
ובימים 22 -26 עלה 36.7
וביום ה27  ( התחיל לי דימום קל) צנח חזרה ל  36.5
וביום ה 28 עלה ל- 37.05
לא הבנתי כל כך מה קורה והייתי מאוד מבולבלת  הזמנתי תור לרופא והוא אמר לי שבכלל לא בייצתי, באותו רגע התחילו לי כל מיני מחשבות מטורפות ומפחידות שאני לא יכולה להכנס להריון וכל מיני שטויות. יש חודשים שאנחנו לא מבייצות אז אם זה קורה לכן אל תפחדו , אם זה לא קורה ברציפות למשך הרבה זמן זה בסדר ונורמלי.

הוא הרגיע אותי ושלח אותי לכמה בדיקות וגילה שיש לי זיהום קטן ונתן לי אנטיביוטיקה.
בחודש ספטמבר השתמשתי בבדיקת ביוץ עם השני קווים וזה בלבל אותי ממש, אני לא הייתי מרוצה מהבדיקה הזאת זה לא היה חד משמעי.

בחודש אוקטובר ידעתי טיפה יותר, קיימנו יחסי מין ביום ה-9 ומה-11 יום כן יום לא, עם הרגליים למעלה, לא רצתי לשטוף מיד אחרי. קניתי בדיקת ביוץ דיגיטלית שהייתה פשוטה וקלה להבנה( בדיקת ביוץ של קליר בלו) סמיילי סימן לי שאני הולכת לבייץ ב24 שעות הקרובות. ואם יש פרצוף ריק זה אומר שאין עדיין ביוץ. התחלתי לבדוק ביום ה9 וביום ה-13 הופיעה הסמיילי בפעם הראשונה, שמחתי עד לגג אמרתי לבעלי מיד למיטה ;)
משם הוא כבר ידע מה צריך לעשות .
ביום ה18 היה לי דם אחרי הסקס אבל לא כמו דם של מחזור, הוא היה ורוד וכל הנייד טואלט היה מלא.( סליחה על התיאור )
ביום ה16-17:
4 ימים מהזמן שהיה הסמיילי התחיל לי קצת דם בניגוב במשך 5 ימים, זה לא היה חזק, זה היה וורוד בהיר, זה לא היה על התחתון רק בניגוב. ביום ה22 זה כבר נהיה יותר חום וביום ה24 נעלם כי לא היה.

מבחינת חום השחר בחודש אוקטובר, מדדתי בשעה קבועה 9:00 am 
מתחילת המחזור עד היום ה7 היה 36.44- 36.55
ביום ה-8 36.33
ביום ה9 עד ה12 36.5
ביום ה13-14 צנח ל36.16
ביום ה16 טיפס למעלה ל-36.77 :)
 ביום ה17 ירד ל 36.5
בין בימים ה18 ל 20 טיפס ל 36.88
ואז בין ה 20 ל22 ירד ל36.6
ומה 23 עלה והתייצב על 36.8 עד ה29 שעיתי בדיקת הריון ויצא חיובייייי ;)

אני כל כך מאושרת, שהרופא ראה את הטבלה הזו הוא לא חשב שזה יהיה הריון, אבל אני רוצה להגיד לכן שגם בחום כזה יש הריון ;)

כנראה זה היה דימום השרשה , הוא היה מלווה שכאבי בטן לא נעימים, אל תבזבזו את הזמן על בדיקות הביוץ עם הקווים, הבדיקה עם הסמיילי הכי קלה ופשוטה, תבדקו את חום השחר בשעה קבועה ותהנו מהיחסי מין ביום ה9 מתחילת המחזור ויום כן יום לא מה-11. ותחכו לתוצאות.
תודה על כל העזרה ואני מקווה שמה שרשמתי יעזור.
מזל טוב!!!!
23/11/12 07:48
103צפיות
שמחה מאוד לדעת שאנחנו עוזרות
בלי להתכוון גם
ועם כאלה תוצאות...מדהים!
המשך תקין ושלם יקרה
23/11/12 11:14
79צפיות
המון מזל טוב
º
מזל טוב
24/11/12 19:26
25צפיות
º
בהריון או לא בהריון
22/11/12 20:00
86צפיות
בבקשה שמישהי תענה לי
22/11/12 16:40
333צפיות
אנחנו מנסים להכנס להריון כבר מזה 7 חודשים טבעי , הרופאה בגלל שהמחזור שלי קצר (24-25 יום) נתנה לי נרות אנדומטרין למשך 10 ימים מהיום ה 16-25 למחזור כדי להאריך לי את המחזור ...
היום היום ה 27 למחזור התחילו להיות לי הכתמות ורודות ( לא דימומים בכלל ... כתמים ורודים) ורק בניגוב... אשמח לדעת מה זה יכול להיות? האם הריון מיוחל??
רק בדיקת הריון
22/11/12 16:44
183צפיות
יכולה להעיד אם זה הריון.
בהצלחה
ברור לי...
22/11/12 16:50
164צפיות
אבל אני לא רוצה להתאכזב היות וכבר התאכזבתי כמה פעמים ... השאלה מה יכולים להיות ההכתמות הללו -האם יש סיכוי? מעולם לא היה לי ככה
היות ולקחת תמיכה
22/11/12 16:53
159צפיות
ב 10 ימים האחרונים ועכשיו אני מניחה שהפסקת, לוקח זמן לפרוגסטרון לרדת (במידה ואין הריון), בזמן הזה יכולות להתחיל הכתמות, שאח"כ יתפתחו למחזור
במידה ויש הריון אלו יכולות להיות סתם הכתמות שלעתים מלוות תחילת הריון
אם את מפחדת להתאכזב, פשוט חכי כמה ימים ובתקווה שהמכשפה לא תגיע..
שלא תגיע המכשפה ... שפשוט תחלוף על פניי חחחח
22/11/12 17:05
99צפיות
אוףףףף
מחזיקה לך אצבעות
23/11/12 01:19
75צפיות
אני דיממתי במשך 5 ימים בניגוב בין היום ה17 ל23 והיו לי את כל הסימנים למחזור ובסוף זה הריון אז אני מחזיקה לך אצבעות מתוקה ;)
תגידי..
23/11/12 10:09
86צפיות
אבל איזה סוג דימום היה לך? כי לי באמת הוא רק בניגוב אך יש לי גם כאבי בטן תחתונה כמו מחזור...
היה לך דימום בניגוב חזק? איזה עוד תופעות היו לך?
אני באמת לא יודעת לאבחן אם זה מחזור , בחיים לא היה לי ככה שזה רק בניגוב ....
לשאלתך...
23/11/12 18:27
75צפיות
זה היה דימום מאוד מאוד חלש רק בניגוב בצבע ורדרד. לקראת היום החמישי שישי הוא נהיה קצת חום ממש כמו לפני מחזור ופתאום נעלם. היה מלווה שכאבי בטן תחתונה נוראיים. היה קשה לי להרשם מרוב שכאב לי.
אמינות בדיקת דם להריון יוא"ב 12
22/11/12 20:33
268צפיות
היוש לכולן, אני ביוא"ב 12, עשיתי הבוקר בדיקת דם והבטא יצאה קטנה מ- 2. זה אומר שהחודש אבוד?
בהצלחה לכולן!
º
לצערי ככל הנראה כן.
23/11/12 05:45
99צפיות
הפרשה דמית, פסים ובטא
23/11/12 17:48
248צפיות
מיוא"ב 10 הרגשתי סימפטימים של הריון, וגם התחילה הפרשה דמית.
היום (יוא"ב 12) עשיתי בדיקת הריון של יס אור נו פרופשינל וקיבלתי פס.
הדימום המשיך, אז הלכתי למיון. כמובן שבאולטרסאונד לא ראו כלום, חוץ מזה שהרירית מעובה.
בבדיקת דם שעשו במיון התקבלה בטא 18.
הרופאה אמרה לי לעשות בדיקת בטא חוזרת ואולטרסאונד, ואני רוצה גם לבצע בדיקת פרוגסטרון.
הרופא שלי מקבל ביום שני, ואני לא בטוחה שאצליח לקבל תור ביום הזה, אולי רק ביום רביעי..
מה אתן ממליצות לי לעשות?

האם יש דרך לקבל הפניות לבטא ופרוגסטרון שלא דרך רופא נשים?
אולי לבצע את הבדיקה באופן פרטי ולא דרך קופת חולים?
בכלל, הרופא שלי לא אוהב לתת הפניות לבטא, ואומר לחכות לשבועיים איחור ולהגיע אליו לאולטרסאונד.
מה אתן אומרות על זה? או שאולי בגלל שהייתי במיון הוא כן יתן לי?

אגב, יש לי עוד בדיקת הריון ביתית, שרגישה מבטא 25.
אם, נגיד, אני אעשה אותה בעוד יומיים, ואקבל פס, האם זה מעיד על הכפלה?
האם אפשר להשוות בטא בדם ובשתן?
חחח אני מחפשת פתרונות יצירתיים.
השיטה עם מקלות בדיקה
23/11/12 19:07
208צפיות
פחות רגישים עובדת, יש את יס או נו אקספרס שמזהה בטא 50
אני ניסיתי את זה לפני חודשיים כשטסתי לחול ביוא"ב 13, באותו חודש היה לי גם הריון כימי אז בהחלט ראיתי את הטרנד עם בדיקות ההריון השונות (קודם הכפלה ואז הפס התחיל להעלם)

את יכולה גם לנסות לפנות למרכז בריאות האישה, אצלנו בכללית במרכז בריאות האישה שמתמקד בפוריות אפשר להגיע לבדיקת בטא גם בלי הפניה, זה ממש נח
או לחילופין לשבת לרופא נשים/רופא משפחה על הצוואר עד שיעבירו לך הפניה למחשב..

בכל אופן מקווה שזה רק דימום של תחילת הריון ושתהיה הכפלה יפה בהמשך!
מעולה!
23/11/12 19:28
109צפיות
תודה רבה! גם אני מקווה.
אני אשתמש במקלונים ביום ראשון בבוקר.

אני במכבי, והאמת לא מכירה מרכז כזה.
אני מתחילה להתאכזה מקופת החולים הזאת, עושה רושם שבכללית יש הרבה יותר שרותים.
לשבת על הצוואר של רופא הנשים זה לא אופציה, כי אין לי שום דרך ליצור איתו קשר. יש לו מזכירה פרטית, שנמצאת רק בשעות הקבלה שלו.
יש מצב שאציק לרופא משפחה.

גם במכבי יש את זה
24/11/12 09:11
75צפיות
אבל למי שמטופלת במרכז לבריאות האישה
או שמטופלת אצל רופא פוריות כך שבקשר רציף איתו
בלי שום קשר לשעות הקבלה שלו
את יכולה לבקש גם מרופא משפחה
שאלה
23/11/12 19:08
129צפיות
האם מדובר על דימום של ממש או רק הכתמות?

מקווה בשבילך מכל ליבי שהבטא תוכפל וההריון ימשיך תקין
אמן!
לא ברור כלכך...
23/11/12 19:31
113צפיות
בואי נגיד שאני יכולה להסתדר עם תחתונית או שתיים לכל היום.
זה בכמות שכן מדאיגה אותי, אבל לא מספיק כדי שאחשוב שזה מחזור.
וגם המרקם יותר של הפרשות ופחות של דם.

גם אני מקווה, תודה רבה!

העצה שלי
24/11/12 08:49
79צפיות
אם הדימום נחלש ונספק היום או מקסימום מחר- אז מאוד ייתכן שמדובר בהשרשה.
אם הוא מתחזק- אני הייתי פונה לרופא
את יכולה להשתמש בבדיקות פחות רגישות
24/11/12 09:12
87צפיות
כמו יס או נו אקספרס
מחזיקה לך אצבעות שיהיה בסדר
בדיקת הריון
23/11/12 23:11
209צפיות
שלום יש לי שאלה לקחתי איקקלומין וביום ה12 למחזור עשיתי בדיקת דם זוהה ביוץ באותו היום מתי אוכל לראות בבדיקת שתן ביתית אם יש הריון??
ביום ה-27
24/11/12 00:02
112צפיות
שזה יוא''ב 14
(14 ימים אחרי הביץ)
יכול להיות שתוכלי לראות תשובה חיובית לפני, אבל כדי לא להתאכזב סתם מומלץ לחכות ליוא''ב 14
בהצלחה!!
º
תודה רבה!!!
24/11/12 00:18
37צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום