בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מתכננות ומתכננים הריון?

פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.

זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 

*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 

*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 

*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 

* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 

*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 

*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 

*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, פיצית ו-cookii

º
אמצע שבוע
65תגובות
09/10/12 18:10
269צפיות

(המשך...)
º
קיטורים ותמיכה לאמצ"ש 9-10
69תגובות
09/10/12 06:07
200צפיות

(המשך...)
º
טיפולייט לאמצ"ש 9-10
09/10/12 06:02
27צפיות
09/10/12 11:42
13צפיות
עזרה דחוף
09/10/12 10:37
247צפיות
היי, אנחנו מנסים להיכנס להריון כבר 8 חודשים והחודש קיבלתי בפעם השלישית איקקלומין, הרופא הסביר לי שזו הפעם האחרונה שאני מקבלת איקקלומין ואם זה לא יילך אז נעבור לטיפול הבא זריקות והזרעה, אני שללתי בתוקף! לא מבינה איך בילדי הראשון נכנסתי להריון תוך חודש בלי שום טיפול והיום אני נמצאת במקום של טיפולים. רק המחשבה על זה מכניסה אותי למתח נוראי וחרדה. אני מעוניינת שהילדיםמשלי יגיעו מקיום יחסי אהבה ולא משיטות חדשניות. ממש מיואשת למרות שהחודש יש עוב הזדמנות אחרונה.
משהי יודעת על טיפול אחר ? משהו שגם יוריד את המתח שלא קשור בזריקות וטיפולי פוריות . אני רוצה טבעי!!!!
את יודעת
09/10/12 10:45
157צפיות
מה הסיבה שהרופא נתן לך איקאקלומין?
º
שחלות פולטיסטיות
09/10/12 11:04
79צפיות
ואציין שפעמיים זוהה ביוץ ועדיין לא נקלטתי !!
09/10/12 11:11
144צפיות
למה?
אין לי מושג
09/10/12 11:28
125צפיות
אבל אני בטוחה שהבנות המקסימות כאן יענו לך בקרוב...
בהצלחה!
אין לי ידיעה אישית בעניין
09/10/12 11:23
149צפיות
אבל זה נשמע לי מאוד נכון, במיוחד במקרה שלך.
בהצלחה!!
º
על מה אין לך דעה אישית?
09/10/12 11:27
65צפיות
לא דעה - ידיעה! אני לא מכירה מטפלים אבל בטוחה
09/10/12 11:36
120צפיות
שיש כאלה. רפואה סינית וכדומה. הייתי מנסה דיקור.
יכול להיות
09/10/12 15:35
101צפיות
שהתחלת את האיקקלומין קצת מוקדם מדי, גם לשחלות פוליציסטיות יש דרגות שונות.
בכל מקרה צודק לו הרופא שאומר שזהו הסבב האחרון כי איקקלומין אסור לקחת יותר מדי...
אם יש לכם סבלנות ונכונות הייתי לוקחת עכשיו כמה חודשי הפסקה מהטיפולים הקונבנציונאליים והולכת לדיקור ולרפואה הוליסטית יותר לתקופה מסויימת ומנסה טבעי בהנחה שכשאת ללא איקקלומין יש לך בכלל ביוץ (גם אם לא סדיר) תנסו את זה אולי בשילוב של מעקבי זקיקים בלבד. תבדקו את הזרע, במידה ועוד לא נבדק, אולי שם יש משהו שאפשר לעשות.
והכי חשוב לא להתייאש ולא להתבאס - זה יבוא
הקדמתי אותך
09/10/12 15:49
76צפיות
את צודקת הקדמתי אותך וכבר קבעתי תור למכבי טבעי, בכל מקרה והרופא אמר שאפשר לעשות עוד סבב במקרה הכי גרוע אז אני אשתדל להיות אופטימית . ואכן יש לי ביוץ רק מאוחר ( מחזור 30-50 יום).
יש לך מושג למה הרופאים ממהרים לעשות טיפולי פוריות ( הזרעה, זריקות ) אנחנו אפילו לא מנסים שנה
זה ממש משתנה
09/10/12 16:13
53צפיות
בין הרופאים וזה גם תלוי בלחץ מצידך
אותנו רצו להפנות לאיקקלומין אחרי כחצי שנה ובלי להייעץ בכלל עם מומחה פוריות ואני לא הסכמתי ועברתי רופא שעשה לי השלמה של הפרופיל ההורמונאלי ושלח אותי גם להתייעצות כמו שצריך (גם אצלי הביוץ מאוחר בסביבות י"מ 26). כעבור שנה בדיוק של ניסיונות טבעיים וכשכבר היה לי מרשם לאיקקלומין ביד - נקלטנו.

תחפרי פה בפורום תוודאי עם הרופא שלך שהוא אכן עשה את כל הבדיקות והתייעצות
רפואה טבעית
10/10/12 21:47
29צפיות
רפלקסולוגיה ודיקור
המלצה לרופא פריון במאוחדת
09/10/12 01:31
89צפיות
שלום לכולן
אני קוראת כאן די הרבה, הגיע הזמן גם לכתוב...
אז ככה,
אני בת 36, בן זוגי בן 43
אנחנו מנסים 4 חודשים להכנס להריון (ראשון)
אני בקופ"ח מאוחדת, והוא בקופ"ח כללית
אנחנו גרים בתל אביב
יש למשהו המלצות לרופא פריון במאוחדת?
יש למאוחדת מרפאות פיריון?
אני צריכה הפניה מהגניקולוג שלי?
כל טיפ בנושא יתקבל בברכה

תודה
מיכל.
בדיקת זרע ... הייעוד שלי זה לעולם לא ללדת ?
09/10/12 18:30
273צפיות
בדיקת זרע של בעלי . יש לי רופא רק עוד יומיים אבל אני כבר מבינה שהמצב אבוד . יש 14 מליון זרע שרק 40 אחוז מתוכם פעילים ומורפולוגיה בשיטת WHO רק 1 אחוז תקין כל השאר בצורה של אגס או חסרי צורה . האם איבדנו כך סיכוי להיכנס להריון ? אני פשוט לא מפסיקה לבכות מרגישה מטומטמת עם כל המעקב ביוץ הזה
להכל יש פתרונות!
09/10/12 18:33
222צפיות
זה לא הזמן להכנס למרה שחורה
חכי לתוצאות.
º
זה התוצאות . קיבלנו אותם
09/10/12 18:37
114צפיות
התכוונתי לפענוח שלהם ולפתרונות הרופא
09/10/12 18:44
199צפיות
יש הפריות וזה מאוד פשוט
ואפילו לגברים שיש מעט מאוד זרע בסוף יש תינוק
פיץ יקרה!
09/10/12 18:59
152צפיות
קודם כל לא מסתמכים על בדיקה אחת וחוזרים שוב על הבדיקה!
שנית,ידוע שהזרע מתחדש כל 3 ח'..כך שהסיכוי גדל!
ואם חלילה זה המצב יש פיתרון לכל דבר כמעט כמו שמסי
הסבירה לך.
ומה שהכי חשוב...את צריכה לעודד אותו כרגע,זה ממש
מכת מחץ לגבר להבין שיש לו בעיה כזו.
שולחת חיבוק חם ומעודד
הכל בסדר!! וחפשי את הסיפור של ליאתבניאלי
09/10/12 19:34
181צפיות
היא נכנסה להריון בחודש שבעלה עשה ספירת זרע והרופאים הודיעו להם רשמית שלא יתכן להם הריון מלבד דרך הפריות. חפשי את הודעת ההריון המצמררת שלה.
וחצמזה- הכל בסדר אצלך! 1% מ14 מיליון זה 140,000!! את צריכה זרע אחד, א ח ד !!!! האמיני לי, הגוף יודע לעשות את שלו, זרע נוצר ומתחדש כל הזמן ודגימת זרע אחת לא דומה לאחרת (של אותו גבר כמובן), שמעתי סיפורי זוועות שבסופם היו רק סיומים טובים, האמיני לי- אל תבכי ואל תרגישי מטומטמת, את עושה עבודת מעקב מצוינת ואל תפסיקי, זה יגיע!
חיוך בבקשה (-:
º
את וכולן כאן כלכך מחזקות אותי תודה מעומק הלב
09/10/12 19:59
57צפיות
09/10/12 20:39
88צפיות
לא הכל אבוד
כי עדיף לדעת מה הבעיה ולטפל בה.
ראשית זה אכן נמוך
אבל כמובן יש לחזור על הבדיקה ולראות
בנוסף יש לקבוע תור אורולוג לראות שאין דלקת או חסימה
והכי הרבה בהפריות הדבר פתיר!!
כך שהסירי דאגה מליבך
דרכך התקצרה שהבנת מה הבעיה
יש גם הריונות מספירת זרע כזאת!

ממש לא אבוד
09/10/12 21:57
111צפיות
זה רק אומר שעליתם על הבעיה האמיתית וכך יהיה אפשר לפתור אותה!

באמת יש פתרונות לדברים האלה. עם הפריות ניתן, וכדאי כמובן גם לפנות למומחה לפריון הגבר כדי לברר אם יש טיפולים שניתן לבצע אצלו כדי שלא תצטרכי סתם לעבור הפריות וטיפולים הורמונליים.

את יודעת שהדרך לפתרון מתחילה באבחון נכון. הנה התחלתם סוף סוף ועליתם על הדרך הנכונה. מכאן זה רק יכול להשתפר!
היי פיץ...
10/10/12 17:34
95צפיות
אני בדיוק קוראת את ההודעה שלך ומוצפת דמעות, זה בדיוק מה שהרופא מסר לנו היום, שרק דרך טיפולי פוריות נוכל להיכנס להריון.
בדיוק כמוך אני מרגישה מטומטמת שאני מחפשת את יום הביוץ שלי, ולא מבינה למה אני לא מצליחה להיכנס להריון חודש אחרי חודש.
בעלי בן אדם בריא, לעולם לא חשבתי שתהיה איזה שהיא בעיה איתו!
כל כך מתסכל!!!
מקווה לנס בשבילך ובשבילי!
מתוקונת!!!!
10/10/12 17:51
62צפיות
ברור שכולנו מייחלות להיכנס להריון טבעי כמה שיותר מהר כי אין ספק שהתקופה הזאת היא לא קלה..
אבל אני מכירה כ"כ הרבה זוגות שהיום הם הורים לילדים מקסימים שנולדו לאחר טיפולי פוריות. (אני מכירה כ"כ הרבה זוגות שזה גרם לי כבר להגיע למסקנה עוד לפני שהתחלתי לנסות שבטח גם אני אצטרך).

מה שאני מנסה לומר שמה שנראה עכשיו כמו סוף העולם הוא לא סוף העולם.. לפחות עכשיו אתם יודעים מה הבעיה ותתחילו לטפל בזה! מכאן זה רק יתקדם..
התקופה הזאת לא תהיה קלה (יותר רגשית מאשר פיזית) אבל את חייבת לשמור על אופטימיות ולתמוך בבעלך בטח לא מרגיש הכי טוב עם עצמו בימים אלו..

אני מאחלת לך המון בהצלחה ומחזיקה לך אצבעות שהתקופה הזאת תהיה כמה שיותר קצרה (אני מכירה זוג עם בעיית זרע מאוד רצינית שהצליחו בניסיון שני)!!!
מתוקה!!
10/10/12 18:03
45צפיות
תודה על התמיכה, מהרגע שהתחלנו לנסות כל כך פחדתי להגיע למצב כזה של טיפולי פוריות בגלל שאחותי עברה את זה וזה השאיר בי כל כך הרבה טראומות!
זה תהליך לא פשוט ונורא כואב, בגלל זה לקחתי את זה כזה קשה! אין ספק שבסופו היא זכתה בשתי נסיכות קטנות אבל התהליך נורא נורא מפחיד אותי!
מקווה שבאמת יהיה נס,
הרופא ביקש לעשות עוד בדיקה אולי משהו ישתנה...(מנסה להיות אופטימית)
מחזיקה לך אצבעות!
10/10/12 18:08
32צפיות
אני יודעת ומבינה אותך.. ליוויתי מקרוב את החברה הכי טובה שלי שהיא כמו אחות בשבילי וראיתי עד כמה זה לא קל.. כמו שכתבתי לפני - יותר נפשית... והיא ילדה ילד מקסים לא ממזמן וכבר מחכה להתחיל שוב עם הטיפולים כדי שיהיה לו אח מתוק!

אני מקווה שהבדיקה הנוספת תשנה את הדברים לטובה! ואני אשמח להמשיך ולתמוך מתי שרק תרצי לחלוק..
תודה רבה!
10/10/12 19:31
26צפיות
את לא מבינה כמה זה מחזק ומעודד!!
מקווה שיהיה בסדר...
שירני ריגשת אותי ונעבור את זה יחד !
10/10/12 18:24
60צפיות
מחר אני רואה רופא נשים מחר והנא בטח יפנה אותי לרופא פריון כי ראיתי כבר רופא פריון וששלח אותי לעשות מליון בדיקות צילום רחם אגן וכו , ואולי בעצם אני לא צריכה את הבדיקות האלה !!! הרי הבעיה לא אצלי ! את יודעת מה ? מלא זוגות נכנסים להריון דרך הפריה ! יהיה בסדר !! נעבור את זה ! תחשבי שעושים לך עובר במבחנה ומחזירים לך אותו לרחם כבר מופרה ואת את בעצמך בריאה אין שול סיבה שלא יקלט ציק צק!! כבר נתנו לך הורמונים לקחת ? איך את ממשיכה בעצם מפה ?
יגיבורה אחת!!
10/10/12 19:59
50צפיות
כל הכבוד לך! זו הגישה...
האמת שתצחקי אבל אני ממש בתחילת הדרך, הרופא שלח אותי ואת בעלי לבצע מס בדייקות, הוא ביקש שאני אעשה מס בדיקות דם כדי לדעת מתי הביוץ, ועזבי שאני על הדרך בודקת חום ועם הערכות ביוץ, הכי נסחפת בעולם! ושבעלי יעשה בדיקת זרע והיום קיבלתי את התשובות של הבדיקה שלו שזיעזעה אותי!
אנחנו צריכים לעשות שוב את הבדיקה ואני רק בחודש הבא יעשה את הבדיקות דם, כי ימי המחזור שלי נפלו בחגים ולא היו בדיקות מעבדה.
בסוף נראה מה יהיה...
מקווה שיהיה בסדר, רק שזה נורא מכעיס שאנחנו צריכות לעבור את כל הסיוט הזה כשהם אשמים חחח
זה בדיוק העניין - אולי הבעלי יכול לעשות משהו!
10/10/12 21:25
40צפיות
כלומר, שווה לבדוק עם מומחה פוריות לגבר אם יש טיפול לבעל!
אני לא באמת מבינה בזה, אבל
10/10/12 21:15
50צפיות
הייתי בודקת אם המסקנה של הסרט של גיא מרוז ואורלי ולנאי לא רלוונטית במרה עבורכם.. יש מצבים מסוימים בהם הגבר יכול לעבור ניתוח (גם בעל של חברה שלי עבר) ואז הכל מסתדר וניתן להיכנס להריון באופן טבעי. שוב, אני לא מבינה בזה אבל בשביל הסיכוי שזה כן קשור למקרה שלכם, הייתי מתייעצת עם אורולוג (?) - שאמור להיות מומחה לפוריות הגבר.

בהצלחה!!
º
תודה רבה נועל׳ה!
11/10/12 06:52
22צפיות
נעלמה לי השאלה. תעזרו לי מה הייתן עושות
10/10/12 08:25
129צפיות
במצב הזה?

חודש שעבר במחזור הרופא שלח אותי לעשות פרופיל הורמונלי אולטרסאונד וגינלי אחרי הדימום ובדיקת זרע. בינתיים קבעתי תור נוסף ל21.10 בתקווה לחזור אליו עם התוצאות.

בדיקת זרע לא הזדמן החודש בגלל לחץ בעבודה וחגים ורק שבוע הבא הוא הולך, התוצאות לא יהיו עד אז.

פרופיל הורמונאלי גם לא יצא לעשות כי הוסת יצאה על חול המועד ולא לוקחים אצלנו דם בזמן הזה, נדחה לחודש הבא.

אולטרסאונד נפל על שישבת ויש לי תור רק לשבוע הבא שזה יוצא יו"מ 11. ובלי קשר מישהי יכולה להסביר לי מה באים לבדוק בבדיקה הזאת? מה זה נותן לבדוק אחרי וסת? אחרי ביוץ אני מבינה... זה רלוונטי ללכת ביו"מ 11?

עכשיו אני לא יודעת מה לעשות עם התור? לבטל אותו? או ללכת רק עם הבדיקה האחרונה שספק אם אני אעשה אותה במועד הנכון? אני פוחדת שהוא ינפנף אותי, הוא אמר בפירוש לחזור עם כל התוצאות. חבל לי על החודש הזה. וזה סיפור לקבוע תור אליו...
º
עניתי לך בשרשור רפואי...
10/10/12 08:33
26צפיות
º
היא לא נעלמה היא שורשרה.תשתדלי לשרשר לפי נושא
10/10/12 21:50
20צפיות
º
שרשורפואי לאמצ"ש 9-10
49תגובות
09/10/12 06:02
81צפיות

(המשך...)
º
מבייצות בייחד לאמצע שבוע 9-10
91תגובות
09/10/12 06:01
211צפיות

(המשך...)
º
בהריון או לא בהריון
124תגובות
08/10/12 06:26
563צפיות

(המשך...)
º
7.10 תחילת שבוע וגם חג!
07/10/12 04:54
33צפיות
אז ככה...
07/10/12 22:53
205צפיות
אוטוטו חוזרים לעבודה, והחג עבר בסבבה...
חייבת להודות במשהו שלא נעים לי איתו... אני לפעמים מנסה לברר מי בהריון, מהלחץ שכולן נקלטות יחסית מהר- אז אני מנסה לגשש ולברר מי מהמכרות בהריון, בודקת תמונות בפייס וכאלה-  כן, אני מודעת לכך שזה מגעיל מצידי אבל אני אציין שזה לא אובססיבי...
חג שמח, ובשורות טובות- אמן!
ממש אנושית!
08/10/12 07:31
113צפיות
אני חושבת שאת בסדר גמור, ממש לא מגעילה! אני יודעת שזה נורמלי, שזה טבעי ואנושי לבדוק ולהביט סביבך.
מענין שאותי דוקא מלחיץ בקרב חברותיי סביבי - אלו שלא נקלטות ומגיעות לטיפולים וכדומה.... ואלו שנקלטות מהר דוקא מפיחות בי תקוה...
בכל מקרה, אסור לתת לסביבה להלחיץ ולהשפיע. כל אחת והקצב והגורל שבה הילד שלה צריך להגיע אליה! מאחלת לך שבקרוב את תפרסמי בפייס את התמונות מעוררות הקנאה!! בהצלחה ושבוע טוב.
הזדהות
08/10/12 08:27
103צפיות
ממש אל תרגישי לא נעים. ככה זה כשמתכננים הריון, פתאום את רואה את כל ההריוניות שסביבך- בעבודה, בכביש, בסופר, בדואר...כל העולם ואחותו בהריון. זה מאד טבעי. כשאת בענין של משהו את תמיד מודעת אליו הרבה יותר. דוגמאות נוספות שאני יכולה לתת לך מחיי- עשיתי ניתוח אף לפני 10 שנים. וזה אחרי שמהתיכון הפריע לי האף שלי ותמיד הסתכלתי על אפים של אחרות וקינאתי בבנות עם אף קטן. תמיד ראיתי את זה ויופי אצל בחורה נמדד אצלי לפי האף בזמנו.  אותו דבר עם שיער חלק שזו כבר שריטה של שנים אצלי בתור בעלת שיער גלי ואפילו תלתלונים אחרי מקלחת.  כמובן שהחלקתי לא מעט פעמים ואני עדיין לארועים עושה פן, אבל תמיד מקנאה קצת באהבה כמובן באלו שיש להן שיער טבעי חלק...
חה, חה, אני מקווה שאת מרגישה מאד נורמלית עכשיו
אתן מקסימות!
08/10/12 10:24
59צפיות
תודה שנירמלתן את ההרגשה שלי....
ואני גם האמת דיי נלחצת
08/10/12 10:29
66צפיות
לשמוע על זוגות שלא מצליחים להרות...
ולגבי השיער- שיער גלי זה מהמם !

שבוע מקסים.... :)
º
טיפולייט 7.10 תחילת שבוע וגם חג!
07/10/12 04:53
13צפיות
עזרה בבקשה
07/10/12 09:36
222צפיות
ב1/8 קיבלתי זריקת מטטרוקסט לאחר הריון מחוץ לרחם.
ההריון הוא בעקבות טיפול חד פעמי באיקקלומין לאחר ניסיון של חודשים (הרופא אמר שיש לי שחלות פוליציסטיות)
ב1/9/12 הבטא ירדה ל0
אני מחכה עוד חודש עד שאתחיל לנסות שוב (סה"כ 3 חודשים מקבלת הזריקה).
אני ממש פוחדת לקחת שוב איקקלומין , קראתי שהוא עלול לגרום להריון מחוץ לרחם ואני לא מסוגלת לעבור את שוב.
מצד שני עד עכשיו לא קיבלתי מחזור.

הרופא הציע לקחת חודש אחד גלולות.
האם זה מומלץ בכלל לקחת גלולות רק לחודש אחד? זה גם נראה לי מוזר לקחת גלולות למניעת הריון כשאני רוצה להיכנס להריון.

אני עובדת עצות..
מה עליי לעשות?

בבקשה לסיוע אודה
הי
07/10/12 13:36
64צפיות
לא מומחית , אבל נסי לרשום את אותה השאלה בפורום פוריות.
סליחה ובהצלחה!
נסי להתייעץ עם הרופא
07/10/12 14:40
60צפיות
לגבי מעבר לזריקות כמו גונאל F, גם הן מעודדות ביוץ כמו איקקלומין אבל עם פחות תופעות לוואי..
בהחלט ממליצה לפנות גם לפורום פוריות יש לבנות שם המון נסיון
בהצלחה!
גם אני עברתי זאת
08/10/12 06:24
74צפיות
רק שמרנו שלושה חודשים ואחכ עשינו הכל רגיל.
לא רואה צורך להכניס לגוף הורמונים בצורת גלולות כשאת רוצה לנסות
לפי המכון הטרטולוגי אחרי 3 חודשים זה זמן מספק לנסות - גם לפי מה שנאמר לי אז בבית החולים - שנוכל לחזור לטיופלי IVF אחרי כסתוח של 3 חודשים
º
קיטורים ותמיכה 7.10 תחילת שבוע וגם חג!
59תגובות
07/10/12 04:52
190צפיות

(המשך...)
º
שרשורפואי 7.10 תחילת שבוע וגם חג!
07/10/12 04:50
20צפיות
חדשה פה...
06/10/12 18:29
273צפיות
שלום לכולם :) שמי אודליה אמויאל אני בת 25, לפני שלושה חודשים עברתי לידה שקטה בסוף חודש חמישי ועד עכשיו הייתי בפורום אובדן היריון.. עברתי סידרת טיפולים ואושר לי כרגע להתחיל לנסות :)
שאלתי היא: חודש שעבר קיבלתי וסת ב2/9 כאשר הביוץ היה במעקב והגיע רק ב23/9... החודש הגיע כאילו ״מחזור״ ב3/10 ועדיין אין הפרשות דמיות.. האם זה הגיוני??? יש סיבה לדאגה??
אשמח לתשובה

שיהיה שנה טובה ופוריה לכולןןןןן :)
בנות חייבת את עזרתכן
06/10/12 20:29
209צפיות
האם למישהו זה קרה פעם?
אני בלחץ מזה כי כל ההיריון הקודם שלי היה מלווה בדימומים והפרשות
האם יש פה סיכוי להיריון?
ברוכה הבאה!
06/10/12 20:41
150צפיות
אני לא מבינה את ההגדרה של כאילו מחזור, אבל אם את מרגישה שזה היה מחזור חלש מהרגיל וחושדת שנקלטתם אז בדיקה ביתית תתן את התשובה
לפי מה שאני מבינה את היום ביואב 13, שזה אומר שאולי מתחילות הכתמות והמכשפה עדיין לא הגיעה במלואה
את יכולה לחכות כמה ימים ולראות אם מגיעה או לא, ואם לא בדיקה ביתית
בהצלחה!
אודליה יכול להיות שאולי את בהריון , אצלי ככה
06/10/12 20:35
214צפיות
כל ההריונות התחילו עם דימומים קלים שנמשכו אפילו שבוע ולפעמים יותר , אני עברתי 2 גרידות ונכנסתי להריון אחרי גרידה וככה ההריון התחיל , אולי תעשי בדקית הריון .

בהצלחה :)
שאלה לי אליכן
08/10/12 20:36
80צפיות
המחזור בחודשיים האחרונים נהיה ממש מוזר. חודש שעבר הוא הגיע אחרי 31 יום (מה שלא קרה עד אז). החודש הזה הוא הגיע אחרי 34 יום. האיחורים האלה אומרים משהו? יש צורך לבדוק את זה, או שהרופא לא ייתייחס לזה בכלל? ממש אשמח לתגובות, כי זה קצת מדאיג אותי..
בדיקת הורמונים שבוע אחרי ביוץ
08/10/12 22:11
63צפיות
שלום,

יש לי שלב לוטאלי קצר ודימומים בין הביוץ לוסת.
עשיתי בדיקות פרופיל הורמונלי בי"מ 5, ויצא תקין.
חזרתי לרופא בבקשה לבדוק פרוגסטרון לאחר הביוץ (כפי שהמליצו לי הבנות המקסימות בפורום).
קיבלתי הפניה לבדיקה בי"מ 21 (או שבוע אחרי ביוץ), וכתוב שהבדיקות הן:
LH Urgent
FSH Urgent

הרמה של ההורמונים האלו לא אמורה לרדת אחרי הביוץ?
יש לכן מושג למה הוא לא ביקש לבדוק פרוגסטרון?

מבולבלת....
מוזר מאד!
08/10/12 23:14
41צפיות
אולי הוא התבלבל או משהו. את יכולה לנסות להרים לו טלפון ולשאול?
להורמונים האלה אין הרבה משמעות שבוע אחרי הביוץ. מה שחשוב זה הפרוגסטרון ואותו צריך לבדוק.
חדשה...אשמח לקבל עזרה
08/10/12 23:44
70צפיות
שלום לכולן
אני בת 37 ומנסה כבר מספר חודשים להיכנס להריון שלישי. המחזור שלי סדיר פחות או יותר ומגיע כל 30-29 יום. החודש קרה משהו מוזר. מחזור אחרון ב11/9. לפי חישוב שלי הייתי אמורה לקבל רק מחר מחרתיים. ביום שישי האחרון התחילו לי דימומים קלי כמו בתחילת מחזור. בשבת וראשון טיפה התחזקו , אבל לא כמו מחזור רגיל. והיום בצהריים נעלמו כאילו לא היה כלום. יכול להיות שזה לא היה מחזור ?
מה דעתכן ?
קרה למישהי משהו דומה.
שחתי לציין
08/10/12 23:49
43צפיות
שהפעם גם לא היו לי כאבי מחזור.
ברוכה הבאה
09/10/12 00:04
48צפיות
אני מקווה בשבילך שאולי זה היה דימום השתרשות, אבל קשה באמת לדעת.
קחי עוד יומיים ותעשי בדיקה ביתית.
º
תודה רבה
09/10/12 00:08
20צפיות
יקירותיי מה הייתן מציעות לי לעשות החודש?
10/10/12 08:04
63צפיות
במחזור הקודם רופא פוריות שלח אותי לעשות פרופיל הורמונלי, אולטרסאונד וגינלי אחרי הוסת ובדיקת זרע.

קבעתי תור נוסף אליו ב21.10 בתקווה ששלושת בדיקות אלו יהיו אצלי ביד כבר.

בדיקת זרע לא הזדמן לעשות בגלל לחץ בעבודה של בעלי וחגים יצא רק שבוע הבא והתוצאות לא יהיו לתאריך הזה.

בדיקת דם שלי לא יצא לעשות בגלל שהמחזור יצא על חול המועד ולא לוקחים אצלנו דם.

אולטרסאונד יש לי תור רק ליום ראשון שזה יהיה יו"מ 10. יהיה רלוונטי לעשות? לא הבנתי עדיין מה הוא מנסה לבדוק אחרי המחזור? הסבר מישהי?

יהיה רלוונטי ללכת אליו עם התוצאה הזאת בלבד? או לבטל את התור? חבל לי על החודש הזה... ותורים אליו זה סיפור לקבוע אני פוחדת שהוא ינפנף אותי אם אלך רק עם התוצאה הזאת שספק אם אעשה במועד הנכון.. כי הוא אמר בפירוש לחזור עם 3 הבדיקות.

מציעה לך ללכת לא.ס קודם כל!
10/10/12 08:31
36צפיות
הוא רוצה לדעת מה מצב הזקיקים, הרירית,השחלות...
שאין ציסטות חלילה.
ואז תגשי אליו עם התוצאות ומקסימום תסבירי שעדין אין תשובה של בדיקת זרע וכו'. מה ז"א לנפנף אותך? בשביל מה משלמים לו?
מקסימום תקבעו מעכשיו תור נוסף שיהיה לך לחודש הבא.
ואת תוצאות בדיקת הזרע תפקססי אליו אחר כך.
חבל לפספס את התור אם גם ככה קשה להגיע אליו..
בהצלחה יקרה
בדיקות הורמונליות
10/10/12 23:59
19צפיות
שלום,

החודש עשיתי פרופיל הורמונלי ביום ה-5 למחזור.
בנוסף קיבלתי הפניה לבצע בדיקות נוספות שבוע אחרי ביוץ.
האם זה חשוב לעשות את הבדיקות האלו באותו חודש כמו הפרופיל?
או שאני יכולה לחכות עם זה לחודש הבא?

אני שואלת כי הרופא כנראה טעה בהפניה, ונתן לי לבדוק הורמונים אחרים ולא פרוגסטרון.
(לפחות זאת תשובה שקיבלתי בשלושה פורומים משלושה רופאים שונים).

אני אמורה לעשות את הבדיקה ביום שני, ולא בטוח שאוכל להוציא הפניה חדשה עד אז..

תודה!
º
מבייצות ביחד 7.10 תחילת שבוע וגם חג!
07/10/12 04:48
55צפיות
יקרות שלי, צריכה את עזרתכן!!!
07/10/12 02:28
314צפיות
אז ככה - פוליציסטית ושלושה מחזורים אחרונים 34-36 יום. עשיתי בדם ביום 27 והפרוגסטרון 36. גם לפני חודשיים קיבלתי את אותו ערך באותו יום מחזור. מה דעתכן? רוב הסיכויים שאני כן מבייצת ואולי לא אצטרך איקוקלמין?????? ולפי הפרוגסטרון אפשר לדעת משהו על הרירית או מידע חשוב אחר? אגב-   לא עשיתי עדיין מעקב זקיקים. המון תודה! ו
בייצת בהחלט!
07/10/12 02:41
148צפיות
בערך לפני שבוע - מה שתואם את אורך המחזורים שלך.
ערך של מעל 10 הוא בודאות אחרי ביוץ.
אז סביר שהסיפור אצלך הוא פשוט מחזורים ארוכים, אבל עם ביוץ, והייתי מנסה עוד קצת טבעי.
לצערי מהפרוגסטרון אי אפשר להסיק על הרירית. חייבים א"ס בשביל זה.
יוו את לא מבינה איזה אושר!
07/10/12 02:44
141צפיות
המחשבות על איקוקלמין עושות לי בחילות!!!! ותודה מתוקה שאת תמיד כאן לעזרה!!! אם עשיתי א״ס לפני שנתיים יש טעם לבדוק מה כתוב שם על רירית ווכו׳ או שזה משתנה עם הזמן?
אין קשר למה שעשית לפני שנתיים :)
07/10/12 07:41
97צפיות
כל חודש הרירית יכולה להשתנות וגם כמה פעמים באותו חודש ! צריך לבדוק כל פעם.
אכן בייצת
07/10/12 08:38
69צפיות
יש בנות שהן מוגדות פוליצסטיות בגלל פורופיל הורמונלי או מבנה השחלה
אבל מבייצות כל חודש תקין
לגבי הרירית לא ניתן לדעת כלום בשלב זה
כי בשלב הזה היא עבה ומתפרקת לקרת הוסת (באותו היום או יום יומיים לפני בוא הוסת,,,,,9
כל חודש בכל מחזור הרירית משתנה...
בהצלחה
עשיתי עכשיו אולטראסאונד בבקשה שאלה דחופה !
07/10/12 08:15
207צפיות
הייתי עכשיו באולטראסאונד והזקיק של צד ימין ( שהיה ביום חמישי 19 מ״מ) עכשיו הוא 16 מ״מ!! הטכנאית אמרה שכנראה בייצתי בשעות האחרונות אז עדיין רואים אותו כי בהתחלה הזקיק הריק מתכווץ בחזרה ולוקח יום יומיים עד שנעלם . האם זה נכון ? זה הגיוני ??? זה קצת מלחיץ אותי שהזקיק נהיה פתאום 16 שהוא היה 19. בנוסף הזקיקים של צד שמאל הם 12 ו 14 ( ביום חמישי הם היו 10 ו 12 ) מה יקרה להם ??? ודבר אחרון רירית 5.9!!!!! יום חמישי היה 4.2!!! הטכנאית אמרה לי כל הכבוד ! בבקשה תעזרו לי עם עניין הביוץ , אין נוזל כרגע אבל הטכנאית אמרה שלוקח יום יומיים עד שרואים נוזל ולפעמים אין בכלל
כן ייתכן דבר כזה
07/10/12 08:36
111צפיות
אפשר לדעת לפי זה שהוא מאבד את צורתו בסימטרית וצבעו משתנה צלול/לא צלול
בעיקרון רק בדיקת דם תיתן לך תשובה מדוייקת
ה-US זאת רק הערכה
איזה יופי לרירית!
בהצלחה!
תודה , לצערי אין לי הפניה לעשות בדיקת דם
07/10/12 08:46
91צפיות
יש לי אולטראסאונד שוב עוד יומיים שבתקווה יהיה שם נוזל , יש לי גם כאבי ביוץ ומקלות ביוץ יצאו חיוביות שלשום אבל מלחיץ אותי שזה נראה לטכנאית כמו זקיק רגיל . יש לציין שזו לא אותה טכנאית שבדקה אותי שלשום .
היה או לא היה- המשיכו לעבוד!
07/10/12 09:13
91צפיות
נשמע שאת על הגל וגם לפי בדיקת הביוץ והא"ס בייצת אתמול או היום.בכל מקרה שווה לעבוד גם היום ולדעתי את מכסה את חלון ההזדמנויות בצורה טובה מאד.
בהצלחה!!!
פיץ נשמע טוב מאוד!!
07/10/12 09:36
69צפיות
יאללה עוד שבועיים לפסים המנצחים!(:
ff
07/10/12 09:52
59צפיות
לפי ה ff בייצתי ביום ה 24 למחזור (הגיע הזמן...).. והוא קבע את הטמפרטורה שצריכה להיות כל השלה הלוטאלי כ 36.55. זה אומר שבתקופה הזאת החום יכול לעלות ולרדת אבל הכי נמוך שצריך להיות עד למחזור או כל הזמן אם יש הריון זה 36.55?
הבנתי נכון?
אם היום היה לי 37 אני לא צריכה להבהל אם מחר יהיה 36.8?
חג שמח!
ערכת ביוץ ביתית - שאלה
07/10/12 12:27
106צפיות
שלום,

יש לי שאלה לגבי בדיקת ביוץ ביתית (של מעבדות זר).

אני בודקת ביוץ עם הערכה כבר 5 ימים. ביומיים הראשונים היה פס חלש מאד עד כדי בלתי נראה.
ביום השלישי היה פס טיפטיפה חזק יותר, אבל עדיין חלש בהרבה מהביקורת. בחלק מהימים האלה בדקתי בבוקר ובערב ליתר בטחון, ולא היה שינוי.
ביומיים האחרונים הפס השני נעלם לחלוטין.

לגבי סימנים אחרים - אתמול התחילו הפרשות מימיות, והחום היום ירד מ-36.3 ל-36.0. (מה שגורם לי לקוות שמחר הוא יעלה גבוה).

חשוב לציין שבחודש שעבר הערכה גילתה את הביוץ עם שני פסים יפים, כשפס הבדיקה חזק מפס הביקורת.

מה אתן אומרות לגבי הערכה? אין ביוץ החודש, או שיש בעיה בערכה?..

שאלה לגבי בדיקת ביוץ ביתית
07/10/12 12:28
119צפיות
שלום,

יש לי שאלה לגבי בדיקת ביוץ ביתית (של מעבדות זר).

אני בודקת ביוץ עם הערכה כבר 5 ימים. ביומיים הראשונים היה פס חלש מאד עד כדי בלתי נראה.
ביום השלישי היה פס טיפטיפה חזק יותר, אבל עדיין חלש בהרבה מהביקורת. בחלק מהימים האלה בדקתי בבוקר ובערב ליתר בטחון, ולא היה שינוי.
ביומיים האחרונים הפס השני נעלם לחלוטין.

לגבי סימנים אחרים - אתמול התחילו הפרשות מימיות, והחום היום ירד מ-36.3 ל-36.0. (מה שגורם לי לקוות שמחר הוא יעלה גבוה).

חשוב לציין שבחודש שעבר הערכה גילתה את הביוץ עם שני פסים יפים, כשפס הבדיקה חזק מפס הביקורת.

מה אתן אומרות? אין ביוץ החודש, או שיש בעיה בערכה?

º
בטעות נשלח פעמיים.
07/10/12 12:29
30צפיות
קרה לי גם. אין לי תשובה לצערי
07/10/12 13:27
107צפיות
אבל קמפרנו כמובן עד יומיים לאחר שהפס נעלם. המקלות של זר הם לא מאד רגישים לכן אני מתיחסת לכל פס כאל בדיקה חיובית, במיוחד אם יש גם סימנים אחרים כמו י"מ הגיוני, הפרשות מימיות, א"ס. לשיקולך!!
אצלי בדיוק אותו הדבר!!
07/10/12 14:11
109צפיות
מתוך 6 חודשים שבדקתי, רק בחודש אחד היה פס הבדיקה כהה מפס הביקורת. שום דבר לא עזר- לא בדיקה פעמיים ביום, לא המתנה 4 שעות כדי שהשתן יהיה מרוכז, ולא שום דבר אחר....
החודש "חצי בדקתי", בעיקר בזכות הבנות היקרות כאן שהפצירו בי להמשיך ולבדוק- אתמול בבוקר ובערב היה פס חלשלוש מאוד, והבוקר כבר כלום.... ממש אין זכר קל לפס...
חום השחר לא מתאימה לי (כי ההשכמה אצלנו מאוד לחוצה וקצרה בזמן) ולגבי הפרשות- אני לא מבחינה בהבדל בימי החודש השונים.
בקיצור-אין לי כוח לזה, ואנחנו מקמפרים מיום רביעי יום כן-יום לא.
משהו שכדאי לציין זה שבחודש שעבר אמר לנו רופא הפוריות (ניגשנו לבירור ראשוני אחרי 7 חודשי ניסיונות) שהוא ממליץ להפסיק להשתמש בערכות. הדגיש שמניסיונו הרב התרשם שהן לא מדויקות, וממש ביקש שנעבור לשיטה יותר "ספונטנית", לפיה אם המחזורים די סדירים (כמו אצלי), לנסות לעבוד מי"מ 10 עד י"מ 20 בערך.

אז הנה.. עובדים....
הרגעתן אותי.
07/10/12 14:26
63צפיות
זאת באמת השיטה הטובה והמהנה ביותר!

תודה לכן וחג שמח!
עדכון - הפס הופיע שוב!
08/10/12 13:12
100צפיות
אחרי שהיה פס חלשלוש ונעלם לפני 3 ימים, ואתמול היו כאבי ביוץ חזקים וירידה דרסטית בחום, ציפיתי לראות עליה בחום הבוקר.
הופתעתי לגלות שהחום נשאר נמוך מהרגיל.
עשיתי שוב בדיקת ביוץ, וגיליתי פס! יותר כהה מהפסים מלפני 3-4 ימים, אבל עדיין בהיר מהביקורת.
כבר אין כאבי ביוץ או שום סימנים אחרים פרט להפרשות.

הזוי?...

מה אתן אומרות?
נראה שבאמת עוד לא בייצת
08/10/12 13:33
64צפיות
תמשיכי לעקוב ולבדוק. להבנתי רק פס בעוצמה שווה או כהה יותר מהביקורת נחשב חיובי בערכות ביוץ.
לפי ההפרשות נשמע שהביוץ מתקרב.
לפעמים יש צורך לחכות 15-20 ד'
10/10/12 08:44
38צפיות
ואז הפס השני מופיע.
אני הייתי בודקת בשעות מאוחרות,21:00 ומעלה,ודווקא
אז הבדיקה היתה חיובית
חוזרת לפורום המקסים הזה לשאלה :)
07/10/12 14:40
134צפיות
לא ידעתי לאן לשרשר

הקטנצ'יק המקסים שלנו כבר בן 7.5 חודשים. מאז שחזר לי המחזור הוא היה מאוד סדיר (כל 34 יום, היו 4 מחזורים) ואז פתאום היה איחור של 29 יום (או שפשוט לא בייצתי/המחזור דילג על חודש?) אבל בגלל שהשתמשנו באמצעי מניעה הנחנו שרק מדובר באיחור ואני לא בהריון (בדיקות שליליות, וגם לא היו שום תופעות לוואי)
ב-17.9 סוף סוף קיבלתי, וזה היה מחזור כבד יחסית.
לפי מחשבון הביוץ שלי אני אמורה לבייץ בעוד יומיים (לפי החישובים שלי לפי כאבי ביוץ מאז הלידה יש לי שלב לוטאלי של 12) אבל אתמול בערב  (יו"מ 20)  פתאום גיליתי הפרשה חומה וקצת דמית על התחתונים.
חייבת לציין שמעולם לא היו לי הפרשות כאלה, לא עם הגלולות ולא בלי.
אני יודעת שיש בנות שיש להן דימום השתרשות (לא קרה לי בהריון הראשון), אבל מאחר שקשה לי להאמין שאני בהריון, אשמח לדעת מה עוד זה יכול להיות?
היום הביוץ! יומ 15 ..כאבי תופת בבטן התחתונה..
07/10/12 18:34
216צפיות
מחודש לחודש הביוץיותר כואבב מה עושים?
חחח גם אצלי!
07/10/12 18:48
121צפיות
אני מעדיפה ככה מאשר בלי ביוץ בכלל.
מקמפרים כמובן (-:
08/10/12 08:40
117צפיות
וכולי קנאה... לא מרגישה את הביוץ בכלל...כיף לך, קל לתזמן קימפורים ואת חוסכת הרבה כסף תאמיני לי...
בהצלחה החודש!
אחרי כמה חודשים שמכירים את הגוף
08/10/12 12:23
109צפיות
לא רק שהרגשתי את הביוץ אז התעוררתי למדידה הראשונה של חום הדחר הבוקר והיה לי אתמול 36 שאני יודעת שזה נמוך לפני הביוץ...בכדי לאמת את מה שהרגשתי הבוקר היה 36.6 ..וזהו לא מודדת יותר החודש ואפילו לא נעזרתי החודש בביוצית
כיף לך שאת מרגישה ביוץ! איך יודעים אם א
11/10/12 06:31
82צפיות
אני מוכנה לסבול כאבים בתמורה לזה שאדע שאני בוודאות מבייצת.... יש בי חששות שהתגנבו איך אםשר לדעת בכלל אם אני מביצת בוודאות?? המחזור שלי כל חודש אבל כל פעם תזמון אחר בין 26-31 ימים. יש לי הפרשות אני חושבת, אף פעם לא ממש עקבתי והתעמקתי בזה כמובן... החודש אני מחכה כבר להפרשות כאילו הן זהב.... חחחח לפי מחשבון ביוץ אני אמורה להיות עכשיו בביוץ אבל בגלל המחזור הלא סדיר פשוט פרשתי את הקימפורים על פני כל התקופה בין 26 יום מחזור ל31 יום מחזור.... חוץ מזה שזה כיף )  אז אם אראה הפרשות זה סימן בטוח שאני מבייצת?
º
מצטרפות חדשות לביתנו החם
05/10/12 07:35
60צפיות
אפשר להצטרף?
02/10/12 15:20
428צפיות
אז אנחנו ממש בהתחלה, הפסקתי גלולות לפני חודש בערך, קיבלתי מחזור (של גלולות) ב15.9 והתחלנו
לעבוד אני בת 27 (יותר קרוב ל28), נשואה קצת יותר משנה..
רציתי לשאול את מי שהייתה עם גלולות - איך היה המחזור הראשון הטבעי, הגיע בזמן? האם תיתכן כניסה להריון
כבר בחודש הראשון? אני מנסה לא לטפח יותר מידי תקוות אבל זה קצת בלתי נמנע..
בכלל האם המחזור האחרון שהיה לי עם הגלולות מקביל למחזור רגיל? כלומר יהיה לי ביוץ לאחריו?
אשמח אם מישהי תוכל לתרגם לי כמה מהמונחים שאתן משתמשות בהן בפורום:
אני מניחה שיואב זה יום אחרי מחזור, יומ - יום מחזור? מכשפה - אין צורך לפרט
שיהיה לכולנו המוןןןןןןןןןןןןןןן בהצלחה!!!
קודם כל ברוכה הבאה ובהצלחה
02/10/12 15:32
226צפיות
עוד מעט יענו לך המומחיות, לי יש 2 ילדים אין לי מושג איך עשיתי אותם, עכשיו מנסים את השלישי, גם אני מנסה להבין מתי הביוץ וכו'.

הרבה בהצלחה
תודה :)
02/10/12 18:18
131צפיות
הכי כיף שלא צריכים לקבל  מושג לא?
ברוכים הבאים!
02/10/12 16:45
238צפיות
בגדול מתחילים לספור מהיום הראשון של הדימום של המחזור ואז הימים נקראים י"מ 1, י"מ 2 וכן הלאה. מרגע שמזהים ביוץ (עם ערכות ביוץ, הפרשות, מדידת חום ואתר fertility friend למשל) אז מתחילים לספור יום אחר ביוץ (להלן, יוא"ב). באותו הקשר, קמפור=קיום מצוות פרו ורבו.
אצל כל אחת זה משתנה אבל אצלי החודש הראשון המחזור היה קצת יותר ארוך, אח"כ התייצב של 29-30 יום. וכן, כבר בחודש הראשון יש סיכוי להריון. בהצלחה ולשהות קצרה!
הרחבת לי את אוצר המילים
02/10/12 18:21
157צפיות
אין ספק שקמפור זו מילה חדשה עבורי :) בעלי החמוד חשב שכבר יום אחרי שנגמר המחזור עשינו תינוק.. אופטימי :)
ברוכה הבאה
02/10/12 17:34
148צפיות
אצלי המחזור הראשון אחרי הגלולות הגיע אחרי 32 יום ואחרי זה הוא התייצב על 28-29 יום בערך. תחכי ל15/10 ותראי מה קורה עד אז אח קצת אחריי. אם הוא מתעכב תבדקי קודם כל היריון ואם זה שלילי תחכי לראות מתי הוא מגיע, במידה והוא לא נראה לי שכדאי להתייעץ עם רופא. לגבי מחזור טבעי, קשה לדעת, אני כבר שכחתי מזמן מה זה מחזור רגיל וכל חודש יש דברים חדשים, אז עם הזמן (או שלא) את כבר תלמדי. בכל מקרה בהצלחה ושתהיה שהות כמה שיותר קצרה.
אני כבר סקרנית להגיע ל15.10 :)
02/10/12 18:22
159צפיות
בקושי זוכרת איך היה המחזור שלי לפני הגלולות.. רק זוכרת שהוא היה כואב ועוד יותר ארוך..
עם הגלולות הוא היה 6 ימים...
º
את עוד תזכרי (או שלא )
02/10/12 18:56
54צפיות
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
02/10/12 18:29
131צפיות
אצלי זה היה ככה: הפסקתי גלולות (הייתי אמורה להתחיל חבילה ב1.1) קיבלתי מחזור ב25.1 (המחזור האחרון שקיבלתי כי נכנסתי להריון אח״כ).  נראה לי שאומרים שהחודש הראשון-שני שאחרי הפסקת גלולות הוא פורה מהרגיל.
אני לא כ״כ בדקתי ביוץ - פשוט חגגנו לנו הרבה פעמים
נראה לי שזו הדרך הכי טובה :)
02/10/12 19:10
101צפיות
פשוט לחגוג.. חה חה
ברוכה הבאה
02/10/12 18:32
100צפיות
וכמובן בתקווה שתשארי כאן מעט זמן
המחזור הטבעי שלי ללא גלולות הגיע אחרי 30 יום ולפחות אצלי היה קשה וכואב מאוד ללא הגלולות..
לפי מה שהבנתי יכול לקחת זמן עד שהמחזור הטבעי מגיע, הגוף צריך להתנקות מההורמונים..
בהצלחה רבה!
º
תודה
02/10/12 19:11
27צפיות
ברוכה הבאה ובהצלחה!
02/10/12 19:38
69צפיות
את תלמדי פה המון (או שתלמדי:) )
מה שהכי חשוב, להיות רגועה ואופטימית!
בהצלחה
היי...
05/10/12 05:21
79צפיות
היי... גם אני חדשה. מרגישה אבודה בים של מידע... שיהיה לשתינו ולכולן פה בהצלחה גדולה ולחיי המשפחות והחיים הקטנים שבדרך
º
בהצלחה רבה
05/10/12 08:43
26צפיות
מצטרפת מחדש
04/10/12 23:25
339צפיות
שלום לכולן, לא מצאתי שירשור לחדשות/חוזרות אבל רציתי להגיד שלום

יש לי ילדה מהממת בת שנתיים וחצי בבית
חוזרת לפורום בפעם השלישית, חצי שנה אחרי הפלה עצובה.. בניק חדש ועם תקווה וחששות בלב.

מקווים הפעם להכנס להריון בקלות ובעיקר לסיים אותו עם ידיים מלאות ועיניים מחייכות

נשיקות ובהצלחה לכולן
תחזיקו אצבעות
עצוב לי לשמוע על האובדן
05/10/12 18:25
113צפיות
מחזיקה לך המון אצבעות להריון חדש ותקין שתצאו ממנו בידיים מלאות, אמן!!

בהצלחה
º
תודה
06/10/12 21:17
33צפיות
ברוכה הבאה
07/10/12 12:11
39צפיות
מצטערת על האובדן
שרק תבקרי אותנו ותעופי מה מהר
עשית לי צמרמורת עם הניק שבחרת
מקווה שהניק העצוב הזה יתחלף במהרה
לדמעות מאושר
º
07/10/12 16:48
12צפיות
שלום בנות!
04/10/12 13:55
226צפיות
מה שלומכן? אני מתומן, בבית יש לי אפרוחית בת שנה.

חוזרת אליכן לסיבוב שני, בתקווה לשהות קצרצרה ועוד 10 חודשים להיות עם ידיים מלאות ועייפות מצטברת  

החודש אין מצב לקמפ"ר בזמן אז בינתיים אכנס פה לעניינים ומקווה שעד חודש הבא לא תשאר פה אף אחת
ברוכה הבאה לשהייה קצרצרה!
04/10/12 14:56
115צפיות
ומזל טוב לאפרוחית לגיל שנה ולאמא כמובן!
חדשה פה
06/10/12 01:49
108צפיות
שלום לכולם :) שמי אודליה אמויאל אני בת 25, לפני שלושה חודשים עברתי לידה שקטה בסוף חודש חמישי ועד עכשיו הייתי בפורום אובדן היריון.. עברתי סידרת טיפולים ואושר לי כרגע להתחיל לנסות :)
שאלתי היא: חודש שעבר קיבלתי וסת ב2/9 כאשר הביוץ היה במעקב והגיע רק ב23/9... החודש הגיע כאילו ״מחזור״ ב3/10 ועדיין אין הפרשות דמיות.. האם זה הגיוני??? יש סיבה לדאגה??
אשמח לתשובה

שיהיה שנה טובה ופוריה לכולןןןןן :)
10/10/12 07:50
2צפיות
אני ממש מצטערת.לשמוע...
וכמובן ברוכה הבאה,הלוואי שלשהות קצרה
לגבי המחזור..יש דימום חזק יותר כעת,או שנשאר
כמו שתיארת?
יש מצב של הכתמות לפני המחזור ואחר כך דימום.
יתכן וזה המצב.
חדשה בפורום- האם אני בהיריון?
07/10/12 09:54
268צפיות
שרשרתי קודם מיד לדף הראשי, ורק אחר כך ראיתי שאתן מארגנות את הפורום לפי שרשורים, אז מתנצלת ומנסה פה:
אני חדשה פה בפורום...  ויש שאלה שדי מטרידה אותי, אשמח לשמוע מבנות שאולי עברו משהו דומה.
המחזור שלי אינו סדיר, מאז הפסקת הגלולות אורכו היה 31 יום, 25, 26 ו- 28. החודש חיכיתי לקבל בערך ביום ה 28 (שזה גם הממוצע פחות או יותר וגם אורך המחזור האחרון) ולא קיבלתי. ביום ה 31 עשינו בדיקת הריון (של לייף- סופר פארם-- אשמח לדעת גם אם היא מולצת...) ויצא לי קו אחד ועוד מעין קוון בהיר מאוד מאוד שאנחנו לא בטוחים אם דמיינו אותו.
היום היום ה 33 ואין סימן למחזור- עשיתי בדיקה נספת עכשיו עם השתן הראשון של הבוקר, ויצא שלילי.
מה אתן אומרות? מה אני אמורה להסיק מזה? אני ממש לא מרגישה סימנים שלפיהם המחזור יגיע בקרוב, אבל לא יודעת מה לחשוב...
ברוכה הבאה(:
07/10/12 10:11
107צפיות
אני לא מכירה את הבדיקה דל לייף. יתכן והיא לא
רגישה מספיק.
מה שבטוח עדיף לעשות ב.דם מיד אחרי החג ואז
תדעי בוודאות.
אם תרצי תוכלי לבדוק עם יס או נו פרופשיונל שמזהה מבטא
נמוכה, אבל גם לא ב100%.
בהצלחה וחג שמח(:
תודה רבה
07/10/12 11:43
75צפיות
האם לצורך בדיקת דם להיריון אני צריכה הפנייה מרופא (אני במכבי)? צום או משהו מיוחד לפני?
תוך כמה זמן יש תוצאות?
יש צורך בהפנייה...
07/10/12 12:04
65צפיות
אבל אין צורך לצום.
התוצאה מגיעה תוך מס' שעות בדרך כלל (תלוי בקופה).
בהצלחה(:
º
תודה! אעשה זאת...
07/10/12 13:26
33צפיות
עדכון...
08/10/12 13:37
102צפיות
הבוקר עשיתי את בדיקת יס או נו פרופשיונל כפי שהצעתם.. והפעם היה פס אבל ממש ממש ממש בהיר. אני כבר כמעט שבוע אחרי האיחור במחזור.... אני לא יודעת מה לחשוב, קצת מדאיג אותי שהתשובות כאלה לא וודאיות... יכול להיות שרמת ההורמון שלי ממש נמוכה? ממה זה יכול לנבוע? מישהי נתקלה במצב דומה..?
תחכי שבוע ותעשי שוב
08/10/12 18:04
51צפיות
התשובה הבנלית אבל לדעתי אין מה לעשות גם ככה.
אם את לא רוצה לחכות אז תעשי בדיקת דם (את צריכה הפניה לבטא).
אני הייתי מחכה שבוע ועושה שוב בדיקת הריון ביתית..
בהצלחה!
לצערי
08/10/12 19:11
112צפיות
זה מה שקרה לי בחודש שעבר, שבוע איחור ובמהלך השבוע פס בהיר שלא ממש התחזק, בטא נמוכה ולבסוף הגיעה המכשפה- זה היה הריון כימי.
תראי, כדי לקבל תשובה וודאית מה רמת הבטא ולראות אם זה אכן הריון שמתקדם בצורה תקינה הכי טוב ללכת לבדיקת דם ולבדוק גם הכפלה של הבטא..
מקווה מאוד שזה זה ורק מדובר בביוץ צאוחר, והלוואי ותקבלי תשובה של בטא מעולה!
מצטערת לשמוע
08/10/12 19:18
81צפיות
נשמע בהחלט לא נעים... אני אלך מחר על הבוקר לבדיקת הדם. כדי לבדוק הכפלה אני מבינה שאצטרך גם לעשות בדיקה ביום חמישי, נכון?
ומהן ערכי הבטא שייחשבו טובים בשלב זה? כל מה שהוא מעל 10? אפשר בכלל ללמוד משהו מהבדיקה הראשונה או שרק ההכפלה תיתן לי תשובה וודאית?
תראי
08/10/12 19:34
60צפיות
בטא זה לא מדע מדוייק, אבל, אם זוהה בוודאות ביוץ ואכן מדובר בשבוע איחור, גם עם הייתה השתרשות מאוחרת צריכים כבר לראות בטא יפה נניח של 3 ספרות, ואחרי יומיים לבדוק שוב הכפלה.
מצד שני, אם לוקחים בחשבון שיכול להיות גם ביוץ מאוחר וגם השתרשות מאוחרת (הרי רק אחרי השתרשות מתחילה הפרשת בטא) ייתכן מצב שבעצם האיחור הוא קטן יותר ולכן גם בטא נמוכה יותר תהיה תקינה לשלב הזה.
בכל אופן בטא נמוכה מ 5 (לפי ערכי קופ"ח כללית) היא שלילית...
בהצלחה!
אוקי, תודה...
08/10/12 19:38
37צפיות
אחכה לתוצאות ואקווה לטוב!
קצת להשרות אופטימיות....
08/10/12 21:12
69צפיות
הי, כשנכנסתי להריון האחרון שהיה תאומות, עשיתי שלוש בדיקות הריון כשאיחר לי המחזור ובכל הבדיקות היה פס חלשלוש. גם שבוע אחרי האיחור....
וזה עם תאומות....
אכן השרה קצת אופטימיות )
08/10/12 21:18
56צפיות
תודה רבה!
פס הוא פס,גם אם הוא חלש!
09/10/12 21:14
45צפיות
וממליצה לך ללכת מחר לבטא...זה מה שיעזור לכל
הספיקות, מקווה
מצטרפת חדשה!
10/10/12 17:41
35צפיות
היי לכולם...
רק שתדעו שמה שאתן עושות בזה שאתן משתפות על מצבכן האישי תורם הרבה לבנות אחרות שמתביישות לשתף ולא מוצאות פתרונות לבעיות שלהן, ולומדות ממכן המון!
כל הכבוד,
ובזכותן הצטרפתי גם..
º
אני והאיש סופ"ש 4.10
04/10/12 22:58
112צפיות
º
יש לכן רעיונות לשאלונים נחמדים בנושא???
04/10/12 22:59
122צפיות
יש לי יש לי יש לי
05/10/12 16:19
203צפיות
איך מחזירים את הניצוץ????

כולנו נמצאות בתקופה של נסיונות, בודקות חום, משתינות על מקלות, בודקות הפרשות (חיצוני/פנימי).....
כל אחת ומה שהולך אצלה...

הסקס הופך להיות סוג של מכני בתקופה הזו....
"בוא מותק, עושים ילד".... לא נהנים מהאקט, משהו הולך לאיבוד.
איך מחזירים את הניצוץ?
איך גורמים לבן הזוג לא להרגיש כמו פר הרבעה...?
האם אחרי ביוץ יש קסם שחוזר???

שתפו שיטות...  
קצת וודקה, קצת חשיש סתם....
05/10/12 18:43
156צפיות
סתם :)
אחלה שאלון, אבל נראה לי שאין לי כל כך תשובות כי האמת שהניצוץ כבר לא ממש קיים אבל אצלי זה גם מאוד מורכב, חלק מזה זה כי אני עושה הזרעות כך שסקס כבר לא עניין של להיכנס להריון בכלל, בנוסף, הבעיה בזרע של הבעל די ריסקה שם כל דבר שקשור לגבריות או אגו... אז לי קצת קשה לענות על השאלה אבל בהחלט מחכה ללמוד מאחרות וליישם עם בעלי :)
יאללה בנות שתפו אותנו, אולי אתן תצילו אותי :))
מנסה לחשוב על דברים שהם לא רק הבנאלים....
05/10/12 20:16
127צפיות
יש כמובן את הבנאלי...

ארוחה רומנטית
בגדים סקסיים
וכו'...

אני אוהבת לשכב איתו במיטה, סתם מחובקים, מתלטפים שלא למטרות סקס ראשוניות... אח"כ זה מגיע לבד.

צריך לחזור לעבר, מה גרם לנו להתאהב, מה גרם לראש להסתובב כשהכרנו....
איך הגענו לשגרת היומיום....   שגרע.....
שגרע לגמרי!
06/10/12 00:43
104צפיות
זה באמת קשה, במיוחד כשיש את כל הטיפולים ובעיות הפוריות מסביב...
לא קל בכלל! סופ"ש הזה אנחנו בצימר מה שבהחלט נחוץ לזוגיות שלנו אני מקווה שקצת ניזכר למה התאהבנו ובמי התאהבנו... לא ששכחנו אני מתה עליו ולא יכולה דקה בלעדיו אבל אין ספק שהריגושים נעלמו לחלוטין וכל מה שיוצא מזה... לוקחת ממך את עצת הלבוש הסקסי :) מצטיידת לסופש עם סט דווקא מאוד נחמד שקיבלתי מתנה ממנו. חחחחח הוא יהיה מבסוט! יום נישואין שני  כבר :)
אני דווקא זוכרת ש..
06/10/12 06:50
179צפיות
בגלל שהיינו בטיפולים וסקס לא היה מה שיביא הריון
אז כשעשינו סקס הוא היה שיא הכייף כי לא היה שום לחץ שממנו באים הילדים לעולם:)
הניצוץ הוא בידינו בנות!
06/10/12 07:42
160צפיות
תשלחו לו סמס מלוכלך (כלומר סקסי בטרוף) בבוקר,  תצלמו סרטים של עצמכם, תגלחו צורה של לב (עשיתי את זה ליומולדת שלו והוא כמעט התעלף ) ובכלל אני אישית בכלל לא איתו על הביוץ או ההפרשות או על החום, הוא לא יודע שאני מחשבת משהו למרות ששנו יודעים שאנחנו עובדים על הריון. הרבה יותר כיף ככה, תנסו!
(טוב מודה שאני קצת מקטרת לו כשהמכשפה מגיעה אבל יותר קל לי לקטר לכן...)
את הפעמיים הראשונות אנחנו עושים סקס, ואם יש פעם שלישית אז זה קצר ולענין יותר, בכל זאת. (משתדלת לתכנן לא יותר מ 3 קימפורים של יום כן יום לא בימים 12,14 ו 16).
הניצוץ הוא בנו, תאמינו לי ותיזמו!
לחודש מנצח,
נועה
נועה מאמי יש לי שאלה אחרת קצת..
06/10/12 09:58
146צפיות
כל מה שרשמת זה בבאמת רעיונות מגניבים! השאלה שלי היא... איך אני מחזירה לעצמי את החשק :(
עונה לך: תתרחקי קצת
06/10/12 11:47
150צפיות
תאמצי לך תחביבים לשעות הערב (אני עושה ספורט), תפגשי עם חברות (הזדמנות לפגוש את החברות הרווקות שלך), תצרי לך שגרה קצת בלעדיו. זה נחמד לאני-עצמי שלך ומבטיחה לך שקצת ייצור לך געגוע אליו. תרשמי לך מה השלושה דברים שאת נתרמת מהם מהזוגיות/נישואים איתו בעבר לעומת היום. איזו תכונה/מאפיין אצלו הפיל אותך מהרגליים. סעי עם חברה לאירופה. אני הלכתי רחוק כדי לגלות מה המשמעות שלו לחיים שלי, לחיים שלנו. לפעמים מקרוב לא רואים את זה. תחשבי על זה.
מוואה! נ.
האמת? אחלה עצות
06/10/12 13:13
104צפיות
את יודעת מה טוב עוד? הוא טס לשלושה שבועות מה שבהחלט יכול לעזור לכל העניין.. אני חושבת שבאמת הגיע הזמן קצת להינו עם עצמי ועם חברות ולא כל היום להיות איתו.... לוקחת איתי את העצות שלך... רק אירופה לצערי לא אפשרי :) אין כסף ואין חופש מהעבודה... חוץ מזה הכל לקחתי!
תודה :)
ב
06/10/12 15:54
84צפיות
וואו, 3 שבועות, את בטח קופצת עליו בשדה! (כן ביוץ לא ביוץ, ג'ט לג או לא- אני מחנה את האוטו (כפרה הכסף!) ולוקחת אותו לשרותים בטרמינל

חה חה,לחודש משוחרר ורגוע, ותטעיני את הבטריות עם חברות טובות שממלאות אותך באנרגיה ולא מוציאות לך את הרוח מהמפרשים (ויש גם כאלה את יודעת...)
חיבוק ענקי,
נועה
חחחחח ממש אגשים לו חלום עם השירותים שם חחחחח
06/10/12 18:14
87צפיות
לגבי החברות הגדרת את זה כל כך מדויק!
אל דאגה, אבלה עם החברות שדואגות ומבינות ותומכות וכיף איתן ולא עם הפולניות המודאגות (עלק...) שמוציאות את הרוח...
מבטיחה לעדכן על האיחוד חחחחחחח
נשיקות!
º
אז מתי קבענו לקפה???
06/10/12 23:07
31צפיות
אחרי שהוא טס :)))))
07/10/12 00:43
51צפיות
סתם... אחרי שאסיים עם הסמינריון המעצבן הזה!!!
º
אין שום בעיה נצא לחגוג!!
07/10/12 06:48
23צפיות
יש לי עוד שאלה בנשוא
06/10/12 10:31
128צפיות
בהתחלה כשרק התחלתן לנסות והפסקתן את אמצעי המניעה לסוגיהם, האם הרגשתן שהסקס קיבל משמעות שונה עמוקה יותר וכתוצאה מכך סקס שהוא לא היה בימי ביוץ נהיה חסר משמעות???
אני מרגישה כאילו לפעמים בא לי להגיד לו "אל תטריד אותי עכשיו בזה ממילא לא יצא מזה כלום" , איך נפתרים מההרגשה המעצבנת הזאת?

אשמח לעצות
מעניין. אצלי זה הפוך
06/10/12 11:50
118צפיות
קמפור עושים כי צריך ובתזמון מתוכנן ומחושב ומראש, וסקס זה הדבר האמיתי. שלי ושלו.
מענין איך כל אחת רואה את זה מנק מבט אחרת (-:
הופעת סטנד אפ :)
06/10/12 11:38
107צפיות
אצלי לפחות גם כשאני למטה צחוק מצליח להרים לי את הראש מעל המים..
ואלי קצת אלכוהול וחשיש כמו שאמרו לפני.. סתם! אפילו אם סיגריות "פארש" הפסקתי
לפני יותר משנה
חוץ מזה אצלי הרבה פעמים (לצערי) אוכל מדבר.. אז ארוחת ערב טובה ואינטימית בבית
בסלון לגמרי יכולה לעשות את זה..
מסכימה לגמרי הסטנד אפ הייתי לפני שבוע בהופעה
06/10/12 15:35
74צפיות
מעולה וקורעת מצחוק של אדיר מילר. הוא מתרכז בעיקר בזוגיות של אחרי נישואין עם ילדים וזה ממש מצחיק. עד עכשיו אנחנו נזכרים וצוחקים כל מיני שטויות שהוא אמר וגם אנחנו עוברים וצחוק זה ממש בריא לזוגיות. לפני זה הלכנו לארוחת ערב במסעדה בקיצור היה ערב ממש רומנטי וכייף.
וגם הליכות זה נחמד - קצת ספורט, קצת מאוורר וזמן לשיחות אחד עם השני ועל התוכניות שלנו.
אדיר מילר הא בתור אצלנו
06/10/12 16:31
66צפיות
ואני מצטרפת לעניין ההליכות בהחלט נחמד לעשות ביחד (למרות שאנחנו די פדלאות :) )
אני חייבת לציין שדיי פחדתי מזה בהתחלה
06/10/12 19:12
97צפיות
כשראיתי שהחודשים עוברים בזה אחר זה וכלום לא נקלט התחלתי לדאוג- שזה לא ייעשה מכני, שלא נתרחק אחד מהשני

ואני חייבת לציין שלשמחתי זה לא קרה!! אני ממש שמחה לדעת שהקשר שלנו חזק ועמד בכל התקופה הארוכה הזו של הניסיונות....

גם אני בסוף עשיתי הזרעות ככה שהסקס היה טיפה לפני גם כדי לכסות כמה שיותר אבל לא היה ממש האישיו...

האמת שאצלנו....
06/10/12 22:07
74צפיות
זה לא ממש יכול לקרות.
גם ככה שנינו מחכים בטירוף שיעברו ימי הנקיים
ונוכל להנות(; אז לחשוב על מצב שלא בא לי???
או לו?? ממש אין סיכוי.
ת'כלס ההתרחקות הזו עושה בשבילנו את העבודה(:
ובחיים אני לא אגיד לו או אפילו ארמוז שהמטרה
היא לעשות תינוק! יש הרבה מעבר לזה בזוגיות, גם כשמדובר
בסקס(:
º
קיטורים ותמיכה לסופש 4.10‬
54תגובות
04/10/12 08:51
88צפיות

(המשך...)
º