בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

שאלת גינה
11/02/14 15:14
251צפיות
יש לנו חצר גדולה משהו כמו 200 מטר מאחורה ועוד חמישים מקדימה
אין שם כלום
אנחנו לקראת סוף השיפוץ כפי שדובר בשירשור הקודם גל גינות , הגינה לא הייתה כחלק מסעיפי התקציב
פשוט כי לא נותר תקציב...
בחצר מאחוהאחורית הגדולה אנחנו רוצים הכל דשא סינטטי
לשתול דברים וגינה לא מתאים לנו חוץ מגינת תבלינים קטנה. וערוגות
עקרונית אנחנו עושים הרבה מנגל (גז) והייתי רוצה פינת מנגל מדוגמת כמו שרואים אצל
האמריקאים ב HOUZZ אבל אין כרגע תקציב לזה.

בקיצור רעיונות למישהי?
מה עושים עם חצר ענקית בלי גינה?
בתקציב זעום או אפילו רעיונות ל DIY
עצים. עצי פרי למשל. לא מצריך טיפול רב
11/02/14 15:45
173צפיות
קונים עצים מתאימים לאקלים ולמקום שיש. עושים קו השקיה אחד שעובר בין העצים, ואם כרגע אין כסף למע.השקיה אפשר לחבר אותו לברז חצר, ולפתוח את הברז מדי פעם בהתאם לאקלים. ונהנים מהפירות. ונהנים מהצל. ונהנים מהירוק בעיניים (לא ירוק מלאכותי של דשא סינטטי) והפריחה בעונתה. ונהנים שלילדים יש על מה לטפס. ובקיצור - נהנים.
אם אין תקציב
11/02/14 15:57
237צפיות
בטח שלא מכסים עם דשא סינטטי יקר להפליא (וגם מכוער, מסריח ומתחמם).
דשא אמיתי זול פי כמה וכמה מזה.

חיפוי השטח ברסק גזם שהעיריות מחלקות חינם. בלי פלריג מלמטה, אלא ישר על האדמה. זה ימנע עשביה ובוץ.
לפזר עצי פרי, אבל רק כאלה שאוהבים את הפרי שלהם, וכאלה שמתאימים לאזור ולא יתפסו מחלות ללא הרף. (למשל, לא ממשפחת הורדניים, אלא אם אתם בהר הגבוה) לשתול אותם צעירים, זה זול הרבה יותר.

מה לא לחסוך?
(1) בתשתית. הכנת הקרקע באזור בו רוצים לשתול. המון קומפוסט 40 ליטר למ"ר.
(2) בתכנון מערכת השקיה. לעשות את זה הכי מקצועי שאפשר. או בתשלום אצל מי שלמד השקיה (ולא גנן שנדמה לו שהוא יודע מ"הניסיון")  או בחנות ההשקיה כנגד קניית כל הציוד שם. כולל כל החישובים וטבלת השקיה.

שבילים מאבני מדרך -  ללכת לאתר בניה שבו עושים חומות מאבנים כאלה, ולקחת את הברארה שהם זורקים. זה יופי של שבילים בחינם.
אפשר לעשות רחבה מאבנים כאלה עבור המנגל.

40 זה מעולה
11/02/14 15:58
189צפיות
ואפילו טוב יותר... אבל התכוונתי לכתוב 30 ליטר למ"ר
שכחתי פרט חשוב
11/02/14 17:45
135צפיות
בין העצים 4 מטר לפחות, או יותר אם זה עץ גדול.
º
אני מציעה לך לפנות לפורום גינון
11/02/14 16:18
69צפיות
קודם כל - מסכימה עם מיכל
11/02/14 16:21
241צפיות
בנוסף. אני לא יודעת אם מותר לצרף פה קישורים או לא אז רק אומר שחיפוש פשוט בגוגל תמונות אחרי BBQ DIY הניבה המון רעיונות נחמדים למנגלים בנויים. אם אתם בונים, רק תחשבו טוב טוב על המיקום שלו.
אם אתם חזקים עם הידיים (עבודות יד) אתם יכולים ליצור בעזרת יציקות בטון אבני מדרך לריצופים,  מושבים ומה לא. תריצו חיפוש על gardens ideas diy. אני תמיד מחפשת בתמונות כי קל יותר לראות בבת אחת מה נראה לכם.
בהצלחה!
º
אתי אפשר קישורים כאלו
11/02/14 21:31
101צפיות
אז מה אסור?
11/02/14 22:00
159צפיות
קישורים לאתר שלי? קישורים לאתר מסחרי אחר (לא שלי?) איך זה בדיוק עובד? מותר לקשר לפינטרסט שלי עם רעיונות (לא לוח של הגינות שלי אלא רעיונות של אחרים)?
אין בעיה עם פינטרסט
11/02/14 23:20
159צפיות
והאיסור על קישורים לאתר שלך עצמך בא על מנת לפתור כמה בעיות:
1. מקדמי אתרים שנכנסים רק כדי לתת קירוים לאתרים שהם מפרסמים.
2. משתתפים בפורום שבמקום להסביר ולתרום ידע במסגרת הפורום, הפנו כל הזמן לאתרים שלהם לקריאת מאמרים וכו'...
3. משתתפים מזדמנים שנכנסים רק על מנת לנצל את הפורום להכנסת קישור לפרסום עצמי, ציד לקוחות וכו'...
אפשר לזלזל בפעילויות הניהול שנעשות, לחפש אינטרסים נסתרים, להתרעם  וכו'... אבל העובדה היבשה היא שע"י הקפדה יתרה, ללא איפה ואיפה וללא משוא פנים, הפורום נקי מפרסומות וחף מבעלי אינטרסים ואם זה גורם מטרד לחלק מהמשתתפים? So be It!
ואו, מעולם לא היה זלזול, להיפך
12/02/14 15:14
84צפיות
העובדה שאין פרסום בוטה בפורום זה רק לטובת כולם. ואני מאוד מעריכה עבודה שך אחרים שנעשית בהתנדבות.
אני פשוט לא רוצה לעבור על החוקים. זה הכל. פעם מיכל ציינה שאסור לשים קישורים פה אז קיבלתי את זה כפשוטו. עכשיו חקרתי.
º
לא מצידך!
12/02/14 18:50
20צפיות
הנה
12/02/14 09:15
122צפיות
מגוון רעיונות שאספתי לשבילים, רחבות, חניות לא שגרתיות.
(תמצאי שם גם משהו אחד מוכר )

http://www.pinterest.com/michaleliad/garden-paths-...

כמעט ואין לי גינות בלי רחבת מנגל כלשהי. לרוב מאבני מדרך או חלוקים קטנים.
הכי זול חצץ מעל פלריג.
והנה עוד
12/02/14 09:18
88צפיות
º
תודה לעונות
11/02/14 17:24
55צפיות
תכנון מבואה ונישה
11/02/14 13:59
331צפיות
תכנון מבואה ונישה
שלום,

אשמח לקבל רעיונות בנוגע לעיצוב המבואה והנישה שבעיצוב שבתמונה (מסומן בעיגול).
בעיקרון התכנון היה לבנות שני קירות שבינהם יהיה ארון מעילים, וכעות אני חושבת שאני לא באמת צריכה אותו (ובפרט לא הייתי רוצה שהארון יהיה ממש מול הסלון) וחבל על המרחב הזה בדירה...
אנחנו מתחילים לבנות ממש בימים הקרובים לכן אשמח מאוד לדעות היצירתיות שלכם. אעדיף הרחבת הנישה של האקוואריום באיזהי צורה ומדפי ספרים (בתכנון כרגע בנישה, מדפי ספרים).

תודה מראש,
נועה
הי
11/02/14 15:39
202צפיות
הי
נישה למעילים ותיקים היא תמיד פונקציונלית. יש לך אפשרות אחרת, פשוט להפוך פתיחת הארון שבנישה. לפי הדוגמא שצירפתי, עומק הארון יהיה 60 ולא כל כך עמוק כמו שבתכנית. אפשר גם לקצר אותו וגם את המדפים מול הכורסא קצת ואז להציב קונסולה קטנה למפתחות ומראה או תאורה יפה עם הפנים לסלון.
האופציה השנייה
11/02/14 15:41
170צפיות
האופציה השנייה
קיצרתי את הקיר מול הכורסא כדי שהקוסנולה לא תהיה יותר מדי בתוך הסלון...
לא בדיוק הבנתי את ההצעה....
11/02/14 19:48
55צפיות
הי, תודה על התשובה, אבל לא בדיוק הבנתי את ההצעה.. האם הכוונה לארון הנפתח לכיוון הדלת ? האם הארון באורך מטר? נשמע לי גדול ממה שצריך.
אם באמת איעזר בהצעתך ואציב ארון בנישה מול הדלת ונניח שיהיה באורך 50 סמ אז איך אוכל לנצל את השטח שמאחורי הארון לטובת הנישה עם הספרים ( אני אשמח להציב מדפים לספרים אבל לא בדייק יודעת איך לעשות זאת באופן אסתטי).
תודה
הי
12/02/14 07:24
66צפיות
הי
אין מידות לכל הקירות והמחיצות ולכן לקחתי כמידה את כנף הדלת, היא בסביבות  90-100 סמ'. וכן, הארון יפתח לכיוון הדלת, ומטר זה בסדר גמור, מעילים וג'קטים הם פריטים נפח ו-50 סמ' לא נראה לי יספיק, אלא אם כן יש 2-3 מעילים בשימוש יומיומי והם אלה שייתלו בארון. אפשר לעשות ארון של 70 סמ'.
מה יש בנישה מול הכורסא הבודדת? אי אפשר לשים שם ספרים? אם לא, אולי לקחת את ההצעה השנייה שלי ובמקום קונסולה עם מראה לעשות שם מידוף והספרים יהיו כלפי הסלון.
רק לדאוג שקו הארון והנישה יסתיימו בקו  הקיר של המזווה מאחורי הדלת, שלא תהיינה קפיצות מעצבנות בקירות...מצרפת עוד דוגמא..יום טוב.
עזרה בתכנון חלוקה פנימית נכונה של דירה
11/02/14 13:27
319צפיות
עזרה בתכנון חלוקה פנימית נכונה של דירה
שלום לכולם,
אנו חושבים לרכוש דירה קטנה (3 חדרים) להשקעה.
קיבלנו את תשריט הדירה מהקבלן, אולם ללא חלוקה פנימית.
אנו מאד מתלבטים, היות ואיננו בטוחים האם ניתן לחלק את חלל הדירה הנ"ל, כפי שמפורט בתשריט,
לדירת 3 חדרים, זאת עקב צורתה.
אודה על הצעות לחלוקה...
בתודה.
חלוקה וחדרים
11/02/14 13:40
127צפיות
הערה חשובה :
גודל מינימום לחדר תיקני הינו 9 מ"ר , כאשר מינמום רוחב החדר יהיה 260 ס"מ.
בהסתמך על התוכנית שבה רוחב הדירה בחלק הפנימי יותר הינו 306, אם מורידים למסדרון / מעבר לחדרים או כניסה לממד - 90 ס"מ , נשארים עם 216 , כאשר עובי קיר פנימי הינו 10 ס"מ לפחות.
בחישוב קל - רוחב החדרים יהיה 206 ס"מ .... מה שאומר שהחדרים לא יהיו חדרים....
אופציה אחרת הינה למקם את החדרים קרוב לכניסה ואז בעצם החלל הציבורי הינו פנימי יותר.... ממש לא ממליצה על זה.
חלוקה פנימית אפשרית
11/02/14 14:34
97צפיות
הנושא המרכזי שאני מתלבטת הינו רוחב ואורך החלק המרכזי של הדירה (מניסיונכם, האם במימדיו הוא לא יהיה בלתי נסבל...?)
שאר החללים שחשבתי עליהם:
חדר שינה (אולי בחלק הצפון מזרחי של הדירה) בשטח 3.10 * 3.0,
בצמוד אליו (לכיוון מערב) חלל מטבח פתוח בצורת "ר" (למזרח וצפון),
בהמשך (לכיוון מערב) חלל פתוח של חדר המגורים ובהמשך הממ"ד,
לאורך הקיר המזרחי הסמוך לכניסה יהיה חדר הרחצה והשירותים.

מה דעתכם?
הייתי מחפשת דירה אחרת...
11/02/14 14:47
86צפיות
לדעתי כל תוצאה של דירת 3 חדרים שתצא מהדירה הזו תהיה בדיעבד...
תכנון
11/02/14 14:52
75צפיות
חדר שינה זוגי צריך להיות 12 מ"ר לפחות כדי שיהיה מקום למיטה , ארון ומעברים.
3 על 3 זה גודל חדר שינה רגיל ולא עבור מיטה זוגית.
קצת חישובים בסיסיים:
רוחב מיטה זוגית מינימום 1.45 ( כולל מסגרת דקה ביותר ) , משני הצדדים ישאר כ 76 ס"מ
אורך המיטה 1.90 לערך ישאר 100 - עומק הארון 60 מינימום - ישאר למעבר 40 ס"מ??????
ובכלל התכנון של הדירה יהיה די מורכב - היכן השירותים / חדר רחצה וכו'???
היכן הדירה ממוקמת?
הנושא העיקרי הוא שאין חלונות !
11/02/14 15:53
61צפיות
גם אם מצליחים איכשהו לארגן את החללים בנקניק הזה - חצי דירה היא חסרת פתחים. חדרי שינה בלי חלון? סלון בלי חלון?
זאת לא דירה, בטח לא של 3 חדרים. החלל הזה נראה כמו שארית של שטח.
המבנה שלו בלתי אפשרי, ותכנון הפתחים ב לתי סביר.
אולי אפשרי לדירה מסוג לופט, כשהכל פתוח. או לסטודיו לציור/צילום/פיסול...אולי למשרד.
מהמקום הכי מרווח יש דלת כניסה לחלל
11/02/14 15:03
60צפיות
כל השאר כפי שנכתב ב"ניכוי" רהיטים, בקושי יספיק למעברים.
3 חדרים לא נראה לי שאפשר לארגן כאן... מקסימום ליצור סוג של "לופט"...
תסתכלי בשירטוט הבא. כדי לשמור על הכלל שחדר
11/02/14 15:57
198צפיות
תסתכלי בשירטוט הבא. כדי לשמור על הכלל שחדר
יהיה מעל 9 מ"ר שני הריבועים הימנים יכולים להיות חדרים בעוד שהשמאלי (שניתן להשאירו פתוח יכול לשמש כמטבח והיתר סלון
חלוקה
11/02/14 16:20
52צפיות
תודה ולריו,
החלוקה שלך הינה כבר לדירת 4 חד' עד כמה שאני רואה (כמובן בהנחה והממ"ד ישמש כחדר).
קצת יותר פירוט והצעה לחלוקה
11/02/14 16:16
169צפיות
קצת יותר פירוט והצעה לחלוקה
שלום לכולם ותודה על העזרה,
קצת פרטים אודות הדירה:
מדובר בסקיצה של דירה עתידית בבניין האמור לעבור תמ"א.
הדירה בקומה 4, חזיתית לרחוב שקט ואיכותי בהרצליה.
מיקום החלונות טרם נקבע, אם כי בוודאות ניתן לומר שבחלק החזיתי ימני, וכפי שזה בתשריט, יהיו חלונות גדולים (כפי שקיימים כיום בחזית הבניין חלונות המהווים את חלונות הסלון בדירות).
לגבי חלונות בקיר הסלון המתוכנן בדירה (לכיוון החזית), לא רואה מניעה שיהיו גם שם חלונות (לכיוון מרפסת השמש).
לגבי כיווני אוויר - עפ"י התשריט קיים כיוון אוויר אחד (חזית לצפון-מערב) + חלון קטן לכיוון דרום-מערב במטבח המתוכנן. לא רואה מניעה להזיז את חלון הממ"ד מן הקיר החזיתי אל הקיר הצדדי ואז לחזק את כ"א לצד דרום-מערב).
מצ"ב תכנון רעיוני שלי, שאין לי מושג באם הוא יעמוד במבחן המציאות (בעיקר בעניין גודל ורווחת השטחים).
מה דעתכם?
ושוב תודה על שאתם משתפים מניסיונכם.
למה לא אמרת שזו סקיצה בתהליך של תכנון ?
11/02/14 20:48
80צפיות
למה להיכנס עם שאלה ולא לתת את הפרטים מראש....
אם אפשר לשנות חזיתות, לוכמר להוסיף ולהזיז פתחים, זה משנה את המצב. עדיין מדובר בדירה מאד בעיתית מבחינת המבנה, אבל אפשר לעשות איתה משהו.
אפשר להכניס פה 2 חדרי שינה נפרדים אבל הם יהיו בשני קצוות שונים של הבית. או שאפשר ליצר מצב של חדר אחרי חדר "דירת רכבת" שזה סביר בשביל זוג עם תינוק.
הייתי אומרת שאם המחיר מאד אטרקטיבי, או שיש נוך לים או איזו סיבה מיוחדת להקיע פה - אז אולי שווה.
אחרת - לא.
מקווה שלא נמאס לכם משירותי האורחים שלי
11/02/14 12:42
161צפיות
אז אני מרפת תמונות של החיפוי
בעלי ניצל את העובדה שאני חולה ואין לי כוחות התנגדות והחליט לחפות את הכל בקרמיקה לבנה כמו במקלחות (מי דיבר פה על מוטיבים חוזרים והרמוניה?)
מזל שאת הנישות חיפה בכחול כמו שביקשתי.
האמת שעכשיו כשזה בלבן יותר קל לבחור את הצבע לצביעה מעל
ואני מאוד מכוונת לטורקיז
נראה לכם שיתאים לכחול שבנישות?
º
וזה הנישות
11/02/14 12:44
136צפיות
וזה הנישות
11/02/14 12:41
327צפיות
אז אני מרפת תמונות של החיפוי
בעלי ניצל את העובדה שאני חולה ואין לי כוחות התנגדות והחליט לחפות את הכל בקרמיקה לבנה כמו במקלחות (מי דיבר פה על מוטיבים חוזרים והרמוניה?)
מזל שאת הנישות חיפה בכחול כמו שביקשתי.
האמת שעכשיו כשזה בלבן יותר קל לבחור את הצבע לצביעה מעל
ואני מאוד מכוונת לטורקיז
נראה לכם שיתאים לכחול שבנישות?
אולי תכלת בהיר?
11/02/14 13:27
85צפיות
תורקיז יכול לעבוד גם - תלוי בגוון ובשאר הצבעים בחדרון. הייתי מוסיפה גם כמה נגיעות קטנות (חפצי נוי קטנים) של כתום.
פשוט תורקיז מאוד דומיננטי אז הוא יכול גם לאיים.
תודה, תכלת וכתום זה צבעי המטבח שלי
11/02/14 16:20
36צפיות
פחות מתחבר לי לשים את זה בשרותים
צהוב לימוני ,יהיה מהמם! וגם יתן "אור"
11/02/14 13:47
93צפיות
בחדרון הקטן הזה...
וואלה, עכשיו שאני חושבת על זה זה
11/02/14 16:18
61צפיות
בהחלט רעיון, אולי אפילו צביעה באיזו טקסטורה מעניינת, תודה
בעיה במקלחת ילדים
11/02/14 12:16
36צפיות
יש לי בעייה במקלחת ילדים.קנינו דירת קבלן שכל הקרמיקה בה לבנה חלקה פשוטה. מטעמי תקציב החלטנו שלא להחליף קרמיקה וקנייו מדבקות של פסיפס לזרוק פה ושם על הקרמיקה בחדר.קנינו ארון מקלחת ממש יפה משנת עם שתי דלתות זכוכית של סבתא כזו.לא יודעת מה לעשות עוד כדי שלא יהיה חיוור מדי??למישהו יש צעות? אפשר עוד להחליף את הארון אצבטיה אבל הבעייה שהרוב זה ללא לא יפה ובעיקר וונגה כזה.מעדיפה בהיר אך אין אופציות ממש מתלהיבות.אצל נגר זה יוצא מממש יקר! ואגב כלהבית שלי ממש כפרי ושמנת ואלון מבוקע.הצעות??
בעיה במקלחת ילדים
11/02/14 12:16
78צפיות
יש לי בעייה במקלחת ילדים.קנינו דירת קבלן שכל הקרמיקה בה לבנה חלקה פשוטה. מטעמי תקציב החלטנו שלא להחליף קרמיקה וקנייו מדבקות של פסיפס לזרוק פה ושם על הקרמיקה בחדר.קנינו ארון מקלחת ממש יפה משנת עם שתי דלתות זכוכית של סבתא כזו.לא יודעת מה לעשות עוד כדי שלא יהיה חיוור מדי??למישהו יש צעות? אפשר עוד להחליף את הארון אצבטיה אבל הבעייה שהרוב זה ללא לא יפה ובעיקר וונגה כזה.מעדיפה בהיר אך אין אופציות ממש מתלהיבות.אצל נגר זה יוצא מממש יקר! ואגב כלהבית שלי ממש כפרי ושמנת ואלון מבוקע.הצעות??
אביזרים
11/02/14 13:19
54צפיות
שטיחון צבעוני נחמד (ורוד? טורקיז?)
פח צבעוני מגניב, אביזרים חמודים לצד הכיור - כוס למברשות וכו'.
ואפשר לצבוע מעל גובה הקרמיקה. לא חובה להשאיר לבן, אפשר להשתולל.

צבע למטבח
11/02/14 12:13
151צפיות
הי

אני עומדת לגשת לחב' המטבחים כדי לבחור צבעים להורדה לייצור.
בגדול המטבח מתוכנן כ"ר" כאשר צד אחד ארונות גבוהים וצד שני עם יחידה עליונה + אי עם בוצ'ר. הרעיון כרגע הוא שהמטבח ברובו יהיה פולימר בגוון שמנת בהירה והיחידה העליונה (ואולי גם האי...) יהיו בגוון כחול/אפור/תכלת.
השיש כנראה יהיה 4230 (בדירה כולה יונח פרקט בגוון טבעי- עוד לא נבחר סופית).

אשמח לשמוע את דעתכן על הצבעים האלו:
0653 נירלט
0652 נירלט
1111T  טמבור ocean drive.
או הצעה לגוון אחר...

ודרך אגב - יש כזה דבר מניפה לפולימר ?? גוון מומלץ לשמנת לפולימר?

תודה!
היי
11/02/14 12:35
87צפיות
לא הבנתי....
כל המטבח פולימר ורק היחידה העליונה והאי בצבע בתנור?

השיש הזה הוא אפור?
דווקא הבנת מצוין
11/02/14 13:13
58צפיות
כל המטבח פולימר (במטרה להוזיל מעט... למרות שבפועל ההפרש לא כזה משמעותי)
יחידה עליונה בצבע וכנראה גם האי

לגבי צבע השיש כבר שמעתי דעות לכאן ולכאן על הגוון שלו. אבל מניחה שראית את הגוון הנכון.

הא אוקיי
11/02/14 13:24
57צפיות
נשמע מהמם...
אולי את האי את לא חייבת בצבע אחר...
אולי ארונית תספיק ואז לחזור בצבעים שלה באקססוריז/וילון/אריחים...

גם המטבח שלנו הולך להיות פולימר. לקחנו לבן עשן שנותן מראה חם שדומה מאוד לצבע בתנור.
אני רוצה לעשות ארונית בצבע סגול בהיר/תכלת.
גם אני כנראה אלך על צבע השיש הזה...

אני הייתי הולכת על התכלת היותר בהיר שהצעת.
באיזה שלב אתם?
11/02/14 13:28
36צפיות
איך בחרת את גוון הפולימר? אלו מספרים שרלבנטים לכל החברות? אפשר לראות דוגמא של הגוון שבחרת??
תודה! אני מבינה שיש לנו את אותו טעם, אז זה מקרה קל...
אשמח לראות ולשתף בתוצאות/תהליך.

בחרתי את הצבע
11/02/14 14:35
30צפיות
מתוך המניפה ומתוך המלצות כאן בפורום ובמקומות אחרים ומחברות...

הבנתי שאת רוצה ללכת על שמנת.... אז תסתכלי במניפה ואולי כאן יוכלו להמליץ לך על גוון יפה.
אני יודעת שיש משהו בפולימר שדומה לשמנת ונקרא לבן וניל... אולי נסי לראות אותו.

אין לי דוגמה לצערי. המטבח יותקן רק בעוד חודשיים לערך... כמובן שאז אעלה לכאן את התוצאה.
תבררי שחברת המטבחים מאשרת לצבוע
11/02/14 14:44
66צפיות
בצבעים ממניפת טמבור או נירלט.
נתקלתי יותר מידי בהוראה מגבילה לבחור רק ממניפת צבעי ראל או דופון...
כן כבר בדקתי. אין בעיה נירלט או טמבור. תודה
11/02/14 14:48
48צפיות
הציעו לי לבוא "מוכנה" עם מספרי צבע כדי לקדם את התהליך...
יש?
12/02/14 09:44
11צפיות
דעות?
זקוקה להתייעצות בנוגע לשיפוץ חדר אמבטיה
11/02/14 12:06
99צפיות
שלום,
רכשתי דירה ישנה וברצוני לשפץ את חדר האמבטיה - ביטול שירותי אורחים והרחבת שטח חדר האמבטיה, בו אשים מקלחון במקום אמבטיה
מידות חדשות: שטח החדר רוחב 2.4 מ' (חלון של 2.1 מ') על 3.13 מ' אורך
גודל מקלחון רצוי: 90 על 140 (?)
מצ"ב שרטוט חובבני למצב הקיים והחדש שאני לא שלמה איתו :)
אשמח לשמוע את הצעותיכם המקצועיות לתכנון חדר האמבטיה וכמו כן איזה גודל מרצפות הייתם ממליצים (חשבתי על 20*20)?
בתודה מראש,
שירה
שוב קריאה לעזרה
11/02/14 11:54
983צפיות
שוב קריאה לעזרה
ארזנו, העברנו וגם פרקנו כבר את רוב הארגזים...
מיקמנו את השולחן בפינת האוכל ופתאום קלטנו כמה הבית שלנו ג-ד-ו-ל.
בקיר של פינת האוכל יש לנו שלוש נישות ברוחב ובעומק משתנה (הימנית 149X41; האמצעית 119X36; השמאלית 147.5X61).
חשבנו בנישה הימנית, שקרובה למטבח, לשים 3-4 מדפים פתוחים מאותו עץ ממנו יבנה הדלפק למטבח (לכוסות יין, פמוטים וקצת תמונות משפחתיות).

מה הייתן מציעות לי לעשות בשתי הנישות הנותרות?

º
ועוד תמונה
11/02/14 11:55
606צפיות
ועוד תמונה
3 נישות הזכירו לי את התמונה הזו שנתקלתי בה...
11/02/14 15:31
621צפיות
3 נישות הזכירו לי את התמונה הזו שנתקלתי בה...
אולי יעזור...
מקסים תודה
11/02/14 15:39
249צפיות
אבל את לא חושבת שכדאי לנצל אותן, או את חלקן גם לטובת אחסון?
חשבנו לשים טפט מעניין / תמונה גדולה (או קומפוזיציה של תמונות קטנות) בנישה האמצעית אבל זה משאיר את השמאלית לא קשורה לכלום.

אני אשמח לעוד רעיונות איך כדאי לי לנצל את החלל וגם למלא אותו קצת שלא יראה כל כך שומם ומשעמם.
הי
11/02/14 15:46
171צפיות
אם יש לך מקום להפוך את השולחן, שיהיה מאונך לקיר, הייתי מצמידה אותו לנישה האמצעית ומתקינה מראה גדולה עם מסגרת עץ יפה, זה יכפיל את השולחן ואת התאורה, זה יראה כאילו יש לך שולחן ארוך יותר, בנישות בצדדים הייתי תולה מדפים יפים או שמה סולם עץ רחב ויפה עם מדפים גדולים, אני אוהבת שיש אחידות וחזרות על דברים, זה מדגיש אותם.  
מקום להפוך את השולחן יש, אבל...
11/02/14 16:27
187צפיות
כל הרעיון היה ליצור פינת אוכל גדולה ומרווחת כדי שלא נצטרך להזיז את השולחן בכל פעם שמארחים את המשפחה המורחבת (קורה הרבה מאוד - לפחות אחת לשבוע).
חלל מקסים
11/02/14 17:43
191צפיות
כל הבית צריך טיפול גם פינת האוכל שלך מאוד ממליצה לך לקחת סטייליסטית. אני רואה המון דברים שאפשר לעשות ולא יכולה להציע כלום.
אני לא מכירה אותך, לא את הבית שלך, לא את שאר הדיירים ולא את הצרכים שלכם.
הנישות נמצאות האמצע הבית אי אפשר לעצב אותן בנפרד ממנו.

בהצלחה!
ברור שהבית צריך טיפול מקיף
12/02/14 09:04
162צפיות
פשוט אחרי שפיטרנו את המעצבת כי היא לא השכילה להבין אותנו, את הרצונות, הטעם והצרכים שלנו ונעלבה בכל פעם שלא הסכמנו לממש את הפנטזיות שלה (היו הרבה דברים שכן קיבלנו ומספר דברים שלא...) - לא נשאר לנו כסף ו/או כוחות נפשיים להכניס הביתה איש מקצוע נוסף.
החלטנו ללכת על קווים מאוד נקיים וניטרליים כדי שנוכל בשלב יותר מאוחר להוסיף כתמי צבע ו"חיים" לבית בלי להיות מוגבלים ע"י עיצוב טרנדי כזה, או אחר.
אני מבינה את הקושי בלתת המלצות ורעיונות על סמך תמונה של אזור מצומצם בבית ואני אנסה בהמשך היום להעלות תמונות נוספות של החללים הקשורים.

תודה!
º
בכייף
12/02/14 15:04
32צפיות
סתם סקרנות
11/02/14 20:02
279צפיות
מה גודל הבית?
כמעט 160 מ"ר
11/02/14 21:52
217צפיות
5 חדרים, קומה אחת.
הבית אחרי הריסה ושיפוץ מאסיביים שהוכתבו על ידי השטח הבעייתי והמבנה המקורי המורכב מאוד.
תודה על המידע. אנחנו בונים
11/02/14 22:02
208צפיות
עכשו בית 4 חדרים, קומה אחת, 170 מ"ר , ואני כל הזמן טוענת שהבית נראה קטן. עכשו הרגעתם אותי.
אני מניחה שהכל עניין של תכנון החלל
11/02/14 22:28
149צפיות
אבל נראה לי שבכל קנה מידה בית של 170 מטר וארכעה חדרים לא יכול להחשב קטן.

סתם סיפור: היום היו אצלנו שלושה חברים של אחד הבנים. הם הגיעו אלינו רכובים על רולרבליידס ומאוד נהנו מאולם ההחלקה המרווח שבין הסלון, המטבח ופינת האוכל
אם חסר לך מקום אחסון - הייתי מנצלת לאחסון
16/02/14 12:15
13צפיות
ה"הבעיה" אצלך היא שהנישות עמוקות ולא סימטריות - ולכן, את הנישה הימנית והשמאלית הייתי סוגרת לאחסון עם דלתות בצבע הקיר ללא ידיות - ומכיוון שהנישות כמעט באותו רוחב זה יעלים את הבדלי העומק.

הארון הימני יכול להיות מקום מצויין ל:מטאטא, מגב, דלי, מגהץ, קרש גיהוץ, מתקן תלייה, שואב אבק וכו'.
הארון השמאלי (העמוק ביותר) - יכול לשמש כארון כניסה עם תלייה למעילים, מקום למטריות, לתיקים כשנכנסים הביתה, אולי עם מגירה פנימית (או שתיים) למפתחות, דואר וכו'.

ואז נשארת לנו הנישה האמצעית - העומק שלה יפה, לא עמוק מידי ולא צר מידי, הרוחב שלה מקסים ואפשר לעשות איתה המון, החל מקיר טפט או צבע מיוחד, קיר תמונות (אפשר גם וגם), קונסולה עם אגרטל פרחים, או מדפים לנוי לכוסות יין, פמוטים וכו' - מה שרצית מלכתחילה - וזה ילך מקסים עם תאורה יפה מעל... :)

שיהיה הרבה בהצלחה,
מקווה שעזרתי.
בתור התחלה אפשר לעשות חיפוש בגוגל
11/02/14 17:47
133צפיות
"נישות גבס" ולראות המון תמונות.
מהתמונות בעלי ואני הבנו שמה שיפה בעינינו זה סימטריות וחזרתיות. כלומר מרווחים בגודל שחוזר על עצמו בין המדפים השונים, וסימטריות בין צד ימין לצד שמאל.
עיצוב חלל גדול
14/02/14 09:55
186צפיות
עיצוב חלל גדול
יש לכם בעיה שישנה להרבה זוגות עם בית גדול. רוב המידות של הרהיטים הן מידות סטנדרטיות. עבור בית גדול צריך רהיטים גדולים.

מה עושים? נגרות וגבס.

שידה מאד ארוכה לטלויזיה, סגירת הנישות, מזמינים גם ספה יותר גדולה, עוד מספר פריטים לגובה, כמו עציצים ממש גדולים וכו'. ואז הפריטים הסטנדרטיים משתלבים עימם יפה.

זו עבודה מאד יצירתית, שמצריכה גם בעלי מקצוע עם נסיון וידע.

אני יכולה במסגרת הפורום לספק לך רק תמונת השראה.

הנה הדמיה מדירה ענקית שאני מעצבת. שידה בהזמנה, ספה בהזמנה (לא כזה יקר כמו שחושבים) ועבודת גבס מעולה.
ההדמיה מקסימה
14/02/14 14:10
53צפיות
כמובן שאת צודקת.
הספה הוזמנה במידה מיוחדת (3.4X1.5 מ') כדי למלא קצת את הסלון (וכמובן גם כדי שיהיה מקום להושיב את כל המשפחה המורחבת, שמגיעה הרבה).
נכון לעכשיו לא מצאנו מזנון לטעמנו, אז בינתיים תלינו, מתחת לטלוויזיה, שני מדפים שימלאו קצת את הקיר.
אנחנו עדיין מתלבטים איזה שולחן סלון לקנות - כל מה שראיתי נראה לי לא קשור / לא יפה / לא מתאים / קטן מדי - אני אשמח גם להצעות בכיוון הזה.

ולענייננו - השרשור נפתח בשאלה על עיצוב הנישות (שאני דווקא די אוהבת וחושבת שאפשר לנצל אותן גם לאחסון וגם לעשות מהן איזשהו אלמנט עיצובי) - את חושבת שהן מיותרות וששווה בכלל לוותר עליהן?

אני חושבת שלגבי הנישות
14/02/14 14:37
39צפיות
אתם צריכים נגר או איש גבס.

לא הייתי סוגרת אותן.

הייתי מנצלת את ההזדמנות של העבודה על בעלי מקצוע על מנת שיבנו לי גם שידת טלויזיה ושולחן קפה ממש ארוכים.
מתבקש למדף את כל 3 הנישות או רק את האמצעית
11/02/14 18:02
184צפיות
ויותר מ 3-4. זה צריך להיות לכל הגובה...במרווחים של כ 40 סמ
פלוס מינוס
גם לספרים ואקססוריז
אפשר יהיה להשאיר בנישה האמצעית "חור גדול בלי מדף" של כגובה מטר לתמונה
או לילופין למדף רק את אמצעית
באמת שמאוד קשה לענות.....
11/02/14 18:19
142צפיות
בכדי לתת לך מענה הולם, צריך לראות את התמונה הכוללת. לא רק עיצובית, אלא גם פונקציונלית.
מה עם לעשות שם ספריה
11/02/14 20:07
161צפיות
לא סימטרית, נניח רק בחלק האמצעי?
º
אני לא משתגעת על הרעיון הזה....
11/02/14 23:35
56צפיות
אזור פ. האוכל(לפחות מהזוית שצילמת)
12/02/14 09:27
153צפיות
נראה "מבולגן" הנישות בשילוב הנמכת התקרה שהיא לא כ"כ שיגרתית,
יוצרת מראה לא מסודר (אני לא מתכוונת לפגוע חלילה, זו דעתי האישית בלבד)
צריך לבדוק מה הצרכים שלכם (רק ליופי/איכסון כלשהוא?) ולתכנן בצורה מוקפדת כדי ל"טשטש"
את ריבוי "הקווים" שם, לא בטוחה שזה אפשרי לעשות דרך הפרום, אבל אפשר לנסות...
הסבר
12/02/14 09:53
91צפיות
התקרה ברוב הבית די נמוכה (2.60 מ') הקורות הן פועל יוצא של החיבור בין הבית המקורי להרחבה.
החלטנו לא לעשות הנמכה בכל הבית בגלל שכדי להעלים את כל הקורות, היינו צריכים לייצר תקרת גבס בגובה 2.30 מ' - נמוך לכל הדעות.
אנחנו מקווים שכשהבית יהיה מאורגן והדברים שבגובה העיניים יהיו מעניינים מספיק - המבט ימשך אליהם ולא לתקרה הבעייתית.

בעקרון אני אשמח למקום אחסון נוסף, אבל מכיוון שמדובר על מרכז הבית, אני לא רוצה שזה יבוא על חשבון אסתטיקה ושלא יעמיס על החלל יותר מדי.
מדפים זה רעיון יפה אבל אז עדיין נשארות לך
12/02/14 14:49
86צפיות
שתי הנישות האחרות ואותן לא תמלאי במדפים כי זה יהיה יותר מידי.
הייתי הולכת על תמונה שתמלא כל אחת מהנישות, אולי לצבוע את פנים הנישה בצבע אחר מזה של הבית ותאורה שתאיר על כל תמונה-זו דעתי....

כמובן שהציעו כאן כל מיני אפשרויות חלקן טובות השאלה מה את אוהבת
תמונות נוספות של החלל
12/02/14 15:15
423צפיות
תמונות נוספות של החלל
מבט אל המטבח מכיוון פינת האוכל.
משמאל לחלון יהיה מדף פתוח מאלון בקוע ואיפה שכרגע נמצא הולחן הנמוך (בפינה השמאלית של התמונה) יהי דלפק בגובה השיש מאותו עץ.
הרעיון היה להשתמש במוטיב החוזר, של העץ, כדי לייצר מדפים גם בנישה הקרובה למטבח.
שאלה
13/02/14 22:50
61צפיות
היי.. קודם כל הבית שלכם מהמם.. יש בוא פוטנציאל אדיר

רציתי לדעת אם השיש במטבח הוא 4230? ואם לא אז איזה מספר?

כנ"ל לגבי ארונות המטבח, אשמח לדעת מה גוון הפורמייקה

תודה רבה ובהצלחה
תודה!
14/02/14 08:00
35צפיות
שיש קיסר 2024 - אפור מבריק, טיפה מנצנץ.
פורמייקה K1040, של חברת לביא (מטבחי סמל).
º
מפינת האוכל לכיוון הסלון
12/02/14 15:17
375צפיות
מפינת האוכל לכיוון הסלון
º
מבואת הכניסה ותחילת הסלון
12/02/14 15:18
344צפיות
מבואת הכניסה ותחילת הסלון
º
עוד זוית מדלת הכניסה לסלון
12/02/14 15:33
310צפיות
º
12/02/14 15:33
291צפיות
º
אפשר גם תמונה של הקורות?
12/02/14 16:08
58צפיות
תשקלו גם את האפשרות להוריד חלק מהנישות
12/02/14 16:37
152צפיות
(בהנחה שזה רק גבס), אם זה פשוט יותר מדי לחלל הזה.
קשה לי לראות מהתמונות אם יותר מדי או לא, אתם בטח רואים בשטח.
אם העמודים בצדדי הנישה הם רק גבס, בטח אפשר להוריד חלק מהם בקלות, ולהשאיר רק חלק מהנישות.
(אני לא מעצבת).
אני הייתי מציעה לשים בנישה המרכזי קונסולה יפה
13/02/14 23:22
79צפיות
עם מראה גדולה ויפה מעליה, או תמונה בעלת משמעות. לא תמונת אווירה.

ובשמאלית ללכת על שידה מעוצבת צרה וגבוהה. משהו בנוסח קוביות שמונחות זו על גבי זו, ואם יש תקציב - סגורה, או חלק סגור.

כך יהיו בצד אחד מדפים, במרכז תמונה או מראה ובצד השני משהו צר וגבוה. קרי: בכל נישה משהו אחר, גם עיצובי וגם עם מעט מקום אחסון.

אבל, כדי שידברו הנישות זו עם זו, הייתי בכל זאת הולכת על אלמנט אחד משותף. או צביעה של הקיר הפנימי בשונה מהקירות סביב (ואם אתם משוגעים מספיק, אפשר גם כל אחת בצבע אחר כמו צהוב, אדום, ירוק), או באמת תאורה עליונה כפי שהעלו לך כאן, אולי בתקרת הנישה כדי שהיא תאיר גם את השידה הגבוהה כיאות. בכולן אותה תאורה.

ואני לא מעצבת.
קונסולה בנישה המרכזית זה אחלה רעיון
14/02/14 08:09
60צפיות
למראה אני פחות מתחברת, כי לי אישית קשה לשבת לאכול ולראות את עצמי לועסת (תמיד במסעדות אני דואגת להתיישב עם הגב למראות).
אבל נתת לי רעיון להדביק טפט זהה שיחבר בין שלושת הנישות.
אולי נתלה מדפים בשתי הנישות הקיצוניות ובאמצעית באמת נשים קונסולה עם תמונה יפה מעליה.

אחלה רעיון - תודה!!!!!!!!!!!!!
איך נקרא חיפוי הקירות הזה
11/02/14 11:19
176צפיות
והאם מישהו מכיר חברה שעושה דברים כאלה בארץ?

התקרה והצדדים

http://www.houzz.com/photos/8566803/Kitsilano-New-...
פרופילי שירן מוכרים כאלה
11/02/14 11:22
90צפיות
Decor star
11/02/14 12:08
68צפיות
בחולון
יש לי פלייר שלהם מתצוגת ריהוטים
תעשי גוגל
חלון פרופיל בלגי
11/02/14 12:26
41צפיות
שאלה לגבי החלונות האלה,

אני גרה בדירה קטנה במרכז העיר קומה ראשונה
מאד רוצה סוג חלון כזה
האם זה אומר שכל מי שעובר רואה את כללל המתרחש אצלי בבית?
אפשר לעשות הצללה או משהו כזה? והאם זה לא פוגע באור שנכנס
(כמו הצללה שעושים ברכב ואז תמיד יש צל?)

תודה
זה לא חיפוי זה פרופילים
11/02/14 12:32
56צפיות
ואכן שתי החברות שנתנו לך מוכרות את הפרופילים האלו ויחברו לך איש התקנה אם תירצי.
אבל וזה אבל גדול - את צריכה תכנון מקצועי לכל הדבר הזה, לפני שאת הולכת להזמין.
שלא תגידי שלא אמרנו לך
WALL MOLDING ולתקרה ceiling molding
11/02/14 12:54
167צפיות
WALL MOLDING ולתקרה ceiling molding
http://images.search.yahoo.com/search/images;_ylt=...

לייה יודעת היכן הן נקראות ונמכרות בארץ
סגירת נישה
11/02/14 10:33
357צפיות
אנחנו רוצים לסגור נישה ברוחב 80 ס"מ בארון. משהו בסגנון הארון המצורף של מרי פופ.
ראיתי שרבים כאן עשו ארונות מהסוג הזה ואשמח לדעת כמה בערך אמור לעלות (קיבלנו הצעת מחיר אחת שנראית לנו גבוהה מאוד אבל אולי אנחנו מפספסים משהו...)
והמלצה לנגרים באזור השרון שיהיו מוכנים לקבל פרויקט קטן מהסוג הזה.
מקפיצה שאלה
12/02/14 16:15
122צפיות
קפיץ קפוץ קפיץ קפוץ
זה יקר
12/02/14 17:50
231צפיות
בסביבות ה 4K, מחיר הזוי יחסית לגודל, אני יודעת.
הצעת המחיר שקיבלנו
12/02/14 19:31
187צפיות
היא כמעט 8K...כך שהתחושה שלי שהמחיר מופרך כנראה היתה נכונה
ב-4 הייתי מזמינה בלי לחשוב פעמיים...  
אם כך, אנסה לפנות לנגר שראיתי שהמלצת עליו
תודה רבה!!
רגע
12/02/14 20:30
172צפיות
הנגר שאני ממליצה עליו לא עושה עבודות קטנות, והמחיר שכתבתי הוא לארון של 80-90 בנישה, חזית בלבד במסגרת עבודה נוספת... אני מניחה שבנפרד זה יעלה יותר.
מה הכוונה בחזית בלבד?
12/02/14 20:58
125צפיות
ומה עם המגירות ופנים הארון?
מדובר על ארון בנישה של 80 ס"מ ואין לנו עבודות נוספות...
יש לך המלצה למישהו שכן עושה כאלה עבודות? (אזור השרון)

אשמח לקבל המלצה לנגר
13/02/14 16:43
57צפיות
שיהיה מוכן עבודה מהסוג הזה במחיר שפוי ובתוצאה מוצלחת
מטבחי לוגת
11/02/14 10:29
44צפיות
שלום,
אשמח לקבל המלצות/ דיס המלצות על חבאת לוגת.
האם יש כאלה עם ניסיון בעבודה מולם? שיש להם מטבח שלהם כבר כמה שנים?
תודה
צריכה עזרה בבחירת צבעי מטבח וחיפויים
11/02/14 10:19
75צפיות
סימנו לתכנן עם חברת המטבחים את המטבח
אבל אני די תקועה בצבעים

לגבי הארונות מטבח - אני רוצה שיהיו בצבע לבן / קרם ומתלבטת מה פרקטי יותר מבריק או מט ?
אני רוצה שיש בהיר ( בגוון של קרם שיתאים לארונות מטבח לבנים ) אבל לא יודעת מה יראה בסדר עם הלבן ( שלא יהיה חיוור מידי )
אשמח להמלצות על מספרי שיש קיסר שיכולים להתאים

לגבי החיפויים - שוב אני בבעיה . רוצה משהו בהיר אבל שבשילוב עם המטבח והשיש יראה מתאים

אשמח לרעיונות של צבעים שמתאימים יחד
(הריצפה בגוון אפור בהיר מט )
תודה
פרקטי
11/02/14 11:38
52צפיות
ברור שמט פרקטי יותר. לא רואים טביעות אצבעות.

לגבי השאר - השרשור הזה (מה מתאים למטבח לבן/שמנת) חוזר פעם ביום בערך. אם תדפדפי אז תמצאי שלל תשובות.
º
תודה ר ה
18/02/14 15:21
5צפיות
קלפה למטבח
11/02/14 10:12
263צפיות
שלום. יש לי מטבח לבן. חלק אחד רק ארונות תחתונים ולחלק שני ארונות על כל הקיר (לא מחולק עליון ותחתון). השאלה שלי היא לגבי החלק עם הארונות התחתונים. יש לי באמצע כיור . מעל הכיור אני מתלבטת אם להתקין קלפה של ייבוש כלים, כדי להשאיר את השייש ריק. הבעייה היא שהמתקן יבוא ממש בין 2 חלונות גדולים. אני מפחדת שבליטה כזו בין החלונות יהיה תקוע ולא יפה. מה דעתכם?
כן, את צודקת. זה יהיה לא יפה
11/02/14 11:29
124צפיות
ועל מתקן יבוש כן או לא היו פה המון שרשורים.

אני אישית לא סובלת את טפטוף המים על הזרועות.

אם מחוץ לחלון יש נוף או גינה יפה, אז לדעתי לא להסתיר את קו הראיה בשום פנים ואופן.
תשובה:
11/02/14 11:32
100צפיות
יש מגש מתחת, אז זה לא גורם לטפטוף. זה גם לא מסתיר את קו הראיה. הפחד שזה יהיה לא שייך. אז מה לעשות אם הכלים על השייש??? זה לא יפה :(   
טפטוף
11/02/14 11:36
102צפיות
הטפטוף על הזרועות לא קשור למגש את מרימה את היד למעלה עם כלי רטוב, ובדרך למעלה המים זולגים לך על הזרוע...
לי אישית זה מציק מאד. ולכן, לי לא יהיה דבר כזה.

מטבח זה לא מוזיאון. שמים כלים בצד השיש, ואם מאד מפריע מנגבים ומסדרים בארונות מה שיותר מהר. אם פחות מפריע, מחכים שיתיבש ואז מסדרים. משתדלים שהרוב יכנס למדיח.
הטיפטוף הוא לא כורח המציאות
11/02/14 11:46
86צפיות
משתמשת עם מתקן ייבוש תלוי כבר 15 שנה, מפתחים טכניקה להנחת הכלים
לא מרימים יד ישרה אלא עושים מעט כיפוף של פרק כף היד. לא יודעת אם זה ממש מובן אבל אפשר לנסות ולהתאמן.
ברור שאין מצב שהייתי ממשיכה לשטוף כלים אם הייתי יוצאת עם יד רטובה כל פעם...
טפטוף זה לא שיקול ולא מדוייק
11/02/14 11:54
66צפיות
היה לי מתקן כזה בביית הקודם והייתי ממש מבסוטית. אין טפטוף , מניחים את הכלים בצורה כזו שאין טפטוף על היד.
השיקול שלי מבחינת יופי המטבח , והאם קלפה (כל קלפה ותנטרלו את עניין הייבוש כלים) באמצע 2 חלונות נראה מיותר ולא יפה ?
º
השאלה היא לגבי עיצוב מטבח ולא פרקטית.
11/02/14 11:55
28צפיות
עזבי כיפוף ידיים
11/02/14 13:31
52צפיות
וטכניקות. זה לא בשבילי אצלי אין מצב שלא ירטב. אפילו כשאני רוחצת פנים אז כל השרוול נרטב לי...
נכון, גם להורים שלי יש מתקן כזה,
11/02/14 15:29
28צפיות
שטפתי אינסוף כלים (עוד לא היה מדיח) במשך עשרות שנים שם, ולא זכורה לי בעית טיפטוף על היד.
כנראה שזה לא כורח המציאות, כמו שכתבת.
מרגיש לי קצת עמוס
11/02/14 12:00
66צפיות
כן אפשר לשים מדף בעומק 15 ס"מ לספלים או עציצים קטנים..
אולי יעזור-dish drainer kitchen ideas
11/02/14 13:51
95צפיות
אהבתי את זה
11/02/14 14:25
55צפיות
http://www.finehomebuilding.com/CMS/uploadedimages...

גאוני ופשוט! אימצתי! זה מה שיהיה לי בבית הבא!
בצד אחד מדיח, בצד השני מגירה למיבש כלים.
º
מדליק! (דורש צנרת )
11/02/14 14:28
26צפיות
לא בהכרח
11/02/14 14:29
41צפיות
אפשר מגש, כמו במיבש על המשטח או עליון.
לא מחייב צנרת אלא מגש/קערת פלסטיק
11/02/14 14:37
35צפיות
לאיסוף המים.
אבל צנרת זה יופי של שכלול
11/02/14 15:03
31צפיות
נכון? כמו במדיח, הישר לביוב. אפילו לא צריך לנקות מגש.

אני באותה דעילמה ולא יודעת מה לעשות
11/02/14 13:59
67צפיות
המטבח יפייפה עכשיו ולא בא לי להעמיס אותו, מצד שני נורא חשוב לי מתקן לייבוש כלים!
º
תעלי תמונה...
11/02/14 14:00
19צפיות
אני מנסה לעשות זאת כבר כמה ימים אבל
11/02/14 14:01
61צפיות
אני יכולה כרגע רק מהאייפון ומשם התמונות נטענות הפוכות
את יודעת לעמוד על הראש?
º
אתגרי אותי
11/02/14 14:06
23צפיות
º
אוקיי
11/02/14 14:17
207צפיות
אוקיי
איפה החלון הימני?
11/02/14 14:22
30צפיות
אני רואה חלון ומימינו הכיור ונראה שיש אחלה מקום לקלפה לא קטנה מעל...אני טועה?  
החלון השני בכלל רחוק והוא משמאל, רחוק מהכריים
28צפיות
נראה לי בסדר גמור לשים קלפה עומק 32...צבע בהיר או אפילו זכוכית א זה הסגנון
º
יש רק חלון אחד!!!
11/02/14 14:26
11צפיות
º
ראיתי אחכ את התמונה השנייה..
11/02/14 14:26
10צפיות
אוי הבנתי החלון השני הוא לא חלון החוצה
11/02/14 14:27
27צפיות
אלא חלון לחדר עבודה
אחרי שעמדתי על הראש כמה דקות
11/02/14 14:30
35צפיות
זה יעלה לך...חחחח
המטבח יפה, השילוב נראה מקסים בעיני. קלפה בהירה כמו הגוון התחתון (חשוך לראות מהו הגוון? מהו החומר?) יראה טוב.
תעשי מה שנוח לך. לא נראה לי שיהיה עמוס ואם זה שימושי לך, אז עדיף שתעשי מאשר שתקללי כל הזמן
º
yep. תודה.
11/02/14 14:31
9צפיות
נכון. אחת הסיבות שהמטבח תוכנן כך היא בשביל
33צפיות
שיהיה מקום לייבוש כלים. אבל עכשיו כשהכל נקי ויפה אני קצת חוששת מכל מה שציינתי
אגב, איזה ארון תמליצי לי לעשות? בצבע של הארונות התחתונים? בצבע של הארונות התחתונים? זכוכית?
תודה!
º
הצד השני של החלון
11/02/14 14:20
168צפיות
הצד השני של החלון
אם פותחים את התמונה בכרטיסיה חדשה היא נפתחת
11/02/14 15:09
41צפיות
כמו שצריך ואין צורך לעמוד על הראש
יש לי רעיון: אולי תהפכי את התמונה מראש, כלומר
11/02/14 15:31
27צפיות
שאת תראי אותה הפוכה, ואז תעלי אותה מהאייפון?
אם חשוב לך
11/02/14 14:02
61צפיות
וזה מה שיעשה לך את המטבח לנוח יותר עבורך (דגש על "עבורך") - אז עשי אותו.

אין חדר אחד בבית שצריך להיות יותר פרקטי ונוח למשתמש יותר מהמטבח.
גם במחיר של "קצת" פחות יפה.
לדעתי.

את צודקת! אילו לא היה לי חלון בצד לא הייתי
11/02/14 14:12
40צפיות
חושבת פעמיים. מכיון שהחלון לא גדול ופונה לכיוון מאוד מוצל, אני חוששת שלקרב ארון לחלון יחשיך את החלל עוד יותר. וזה מצטרף לנושא העומס שאני מנסה להימנע ממנו.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום