לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

התלבטות אם להוסיף גוונים בדירה או שהכל יהיה סוג של לבן?
21/08/14 22:36
134צפיות
שלום לכל החברים המקסימים שעוזרים לנו למצוא את האור בבלגאן של השיפוץ! בטח כבר שאלו פה שאלות דומות לשלי, אז אני כבר מתנצלת על חוסר המקוריות
אני צריכה לתת לקבלן תשובות על צבע ביום ראשון ואני ממש מבולבלת.
בחרתי את הלבן ow051p לכל הבית כולל דלתות. הפרקט בכל הבית יהיה קרונו 5540 שזה אלון מולבן מעט.
רק בחדר הרחצה יש רצפה מצויירת שנותנת קצת צבע.
צבע לארונות המטבח עדיין לא בחרתי, יש קרמיקה לבנה והשיש שומשום בהיר.
יחד עם זאת הייתי רוצה מעט גוונים בדירה, אפילו אחד, אבל אני מודה קשה לי להחליט וקראתי פה דעות על כך שצבעים נמאסים עם הזמן ומה שצריך לתת את הצבע אלה הרהיטים והתמונות.
אשמח לשמוע את דעתכם ונסיונכם.

º
שכחתי לשאול גם - איך צובעים דלת פלדלת חומה וישנה?
21/08/14 22:50
49צפיות
הנה,אולי יעזור
22/08/14 16:36
70צפיות
כיוון שצבעים נמאסים כל המדינה בלבן ושמנת
22/08/14 13:13
141צפיות
ממש לא מאוס....
מטבח זה המקום להציג קצת אישיות ומשהו שנותן שמחה ופאן בבית אז כל הבניין ללא יוצא מהכלל בלבן ושמנ...
ממש לא מאוס, נכון?
עכשיו תחליטי איזה ייעוץ את רוצה? להגיד לך לקנות מיקסר ותמי 4 בצבע או משהו קצת יותר מקורי.
מי אמר לך שצבעים נמאסים? ושצבע צריך לבוא בתמונות....
23/08/14 08:51
155צפיות
להיפך. אני יכולה להגיד לך מנסיון אישי שצבעים יפים ונכונים אף פעם לא נמאסים. לדוגמה - דלת הכניסה שלנו (פלדלת ללא טפט) שצבעתי באדום נהדר משמחת אותי כל פעם שאני חוזרת הביתה. גם הטיח הכחול בפרגולה. וכן הלאה....
האפור-לבן ששולט בכל כך הרבה דירות ונובע מפחד מצבעים - זה מה שנמאס. אפשר לצבוע כמה קירות בלי חשש, מקסימום צובעים אחר כך שוב מעל. לא יקרה שום אסון! ואם ימאס בעוד כמה שנים - תוכלי שוב לצבוע בגוון אחר.
דרך נוספת להכניס צבע זה ע"י וילונות וטקסטיל בכלל. אבל את זה לא מחליפים כל שנתיים.
אל תתני לפחד לשלוט בך - לכי עם נטית הלב.
תגידי לא למדבר השלג!!!
º
לייק לביטוי "מדבר השלג"
23/08/14 10:31
30צפיות
º
נאום האומה :)
23/08/14 12:16
20צפיות
º
שוב פעם
23/08/14 17:56
24צפיות
תאורה למטבח T5
21/08/14 20:15
135צפיות
מתכוונים להתקין פרופיל  T5 שקוע בגבס, 3מטר (3.10 ליתר דיוק) במטבח.
השאלה שלי היא כזו: איזה נורות שמים אם אני אוהבת אור צהוב (יותר נכון לא אוהבת או לבן ) ?? שמים לדים? שמים פלורסנט?
אני רוצה אור במטבח! זה מעל משטח העבודה שלי....
אני אצרף תכנית מאוחר יותר אבל בעקרון , איזה נורות עדיפות לתת אור במטבח?

אם את אוהבת אור צהוב
21/08/14 20:21
106צפיות
יש לך שתי אפשרויות: נורת T5 עם אור צהוב, שהיא לא ממש צהובה אבל פחות לבנה מנורת ה T5 הלבנה.

או להשתמש בלד T5 עם 2700-3000K

חשוב שתברו את צבע האור לפני רכישה עם המשווק.
º
נורת T5 הכוונה לפלורסנט?
21/08/14 20:25
43צפיות
כן
21/08/14 21:09
53צפיות
T5 זה פלורסנט.

יש לד המחליף את הפלורסט כמו בלינק שצרפתי לך.

פרופיל תאורה לרוב יכיל T5
רוצה להבין - יש שלושה סוגי פלורסנטים? לבן , לבן חם וצהוב?
הודעה זו מכילה תמונות
21/08/14 22:12
290צפיות
כי בחנות הסבירו שיש גם צבוה (לא לבן חם)

כנראה נצטרך 3 מטר (או יותר נכון לפי חישוב מדוייק 3.10) של T5
האם שמים שורה אחת של פלורסנט בתוך הגוף השקוע או ששמים 2 שורות של נורות פלורסנט?
כי זו תהיה התאורה המרכזית שלי, והיא תהיה 30 ס"מ מהקיר.... בקו ישר עם השיש...

צירפתי תמונה לא עדכנית, אבל זה נותן תחושה לפחות של המטבח...
יש גם דלפק של 170X85 שמעליו כנראה יהיו 2 מנורות נופלות... 
גודל המטבח: 3.63 (הקיר של החלון) 3.55 הקיר של הארונות הגבוהים
º
עוד תמונה להמחשה
הודעה זו מכילה תמונות
21/08/14 22:14
333צפיות
וואו איז יופי! לא ראיתי אף פעם מטבח מקרטון:)
22/08/14 03:42
123צפיות
סתם...קצת הומור. 

יש פלורסנט לבן, לבן חם - וזה מה שהתכוונתי כשאמרתי צהוב, ויש פלורסנט אור יום שהוא איפשהו באמצע. אף אחד מהם לא באמת צהוב אבל אם כבר, הלבן החם עדיף.

מכניסים כמה נורות שנכנסות, ואת זה יגיד לך החשמלאי כי לנורה יש מחברים בצדדים כך שאם היא מטר, היא בפועל קצת יותר ממטר, ואז יתקינו לך מקומות בתוך הפרופיל למקסימום נורות שאפשר. לדעתי  אפשר יהיה להשתמש בשתיים של מטר ועשרים. לפלורסנט אור סביבתי ולא ממוקד ולכן לא יהיו לך שטחים מתים.
22/08/14 07:55
68צפיות
זה הלוק החדש היום
מיחזור...

הבחור בחנות התאורה אמר שאפשר להגיע לפרופיל של 3.10 עם 2 נורות של 1.20 ועוד נורה של 57
וככה ישאר עוד מקום לבית המנורה משני הצדדים.

השאלה היא האם זה לא יותר מדי ארוך למטבח שצירפתי... מפחדת שיהיה מגושם , ארוך מדי
אבל מצד שני זה התתאורה המרכזית (חוץ משני גופים שימוקמו מעל הדלפק)
זה לא יותר מידי ארוך
22/08/14 18:04
52צפיות
נשמע בסדר גמור.
החלטנו בסוף לעשות 2.40 כי בפועל בדירה זה נראה הכי נורמלי.
22/08/14 22:43
53צפיות
3 מטר זה יותר מדי ענק.......
º
שיהיה בהצלחה!
23/08/14 05:52
13צפיות
מנסיון סמטבח שלי שהתלבטנו קשות בעניין תאורה
22/08/14 08:33
98צפיות
עשינו שני פסי תאורה בצורת ריש ,ממש כמו במבנה שלך, גם בצד הגבוהים וגם בצד הנמוכים.
אנחנו שמנו נורות פלורסנטיות חמות.אני לא זוכרת כמה נורות יש בכל גוף (אצלנו הגופים כשני מטרים כל אחד),אבל כשרוכשים אותם מסודרת כבר ההתקנה לנורות וככל הזכור לי הנורות לא מקבילות אלא מעט חופפות זו את זו במעין מדרגה.
האור מאד טוב ונראה לי שגוף אחד לא היה מספיק אצלנו.
לגבי הלד- התקנו נורות לד בשקועי גבס וגם נורות לד בספוטים בסלון- לא חושבת שהאור שלהן טוב יותר מאור הפלורסנט ונורה אחת נשרפה אחרי פחות מחודשיים.....
התאמת צבעים במטבח
21/08/14 17:41
58צפיות
התלבטות בין קיסר 4030 ל4120.המטבח לבן עם ברק עדין מאוד, חיפוי לבן, מט או מבריק? מה דעתכם? בריקים בהעמדת שורות ,לא חומה. רצפה אפור בהיר לפאטו (דומה ל4030)מה יתאים יותר? חצי האי מונמך ועתיד להיות מאותו השיש.שמתי לב שבצבע הכהה רואים סימני המטלית בניקיון, (ניסוי קטן שעיתי בדוגמיות).
אודה לתגובת בעלי נסיון
צבעים
21/08/14 17:59
39צפיות
זה עניין של טעם בלבד. בעיני הפורמייקה הלבנה מבריקה הרבה יותר יפה מהמט. המט עלולה להראות קצת זולה, אבל תלוי איזה בוחרים.

לגבי הקיסר - שניהם יפים ושניהם יתאימו.

לגבי ניקוי, נכון, על כהה רואים מעט יותר, אבל ההבדל בין שני הצבעים לא יתן לך מן שוני כזה שעל אחד יראו כתמים ועל האחר לא. עקרונית אבן קיסר זה פולימר, זהלא סופח כתמים כמו שיש.
הסתרת בלוני גז בבית פרטי
21/08/14 13:27
83צפיות
איך מסתירים את הבלונים שליד הבית?
למה ברור לך
21/08/14 16:53
50צפיות
שכולנו יודעים בדיוק איך ואיפה ממוקמים הבלונים שלך? הרי אין לנו מושג. יש הרבה חלופות למיקום שלהן... איך נוכל לנחש כדי לנסות לעזור לך???

אגב, המלצה על מיקום נכון של הבלונים, (כמובן בהתאם לתקנים ולהחלטה סופית של חברת הגז) הוא חלק מעבודתו של מתכנן הנוף.
º
תעלי תמונה ונוכל להציע רעיונות :)
21/08/14 17:23
12צפיות
º
תמונה בבקשה:)
21/08/14 18:07
19צפיות
כמה עולה לרהט דירת 4 חדרים + מכשירי חשמל
21/08/14 13:16
96צפיות
סדר גודל כללי.
ריהוט בסיסי
במכשירי חשמל - הכל כולל מדיח
כולל גם : טלפוניה וחיבורים למחשב
ומיזוג לדירה
º
אי אפשר לתת תשובה לשאלה!
21/08/14 17:06
35צפיות
תלוי כמה יקר או זול הטעם שלכם
21/08/14 18:17
71צפיות
אפשר לקנות מקר ב-6000 ש"ח ואפשר ב-50,000 ש"ח

כנ"ל לגבי ספה, מיטה מיקרו ועוד. טווחי המחירים גדולים מאד.
צבע שמנת בהיר לסלון
21/08/14 13:09
91צפיות
שואלת בשביל אחותי
היה איזה מספר צבע שאני זוכרת שמרי פופ המליצה כמה פעמים
גוון שמנת בהיר . ואני לא מוצאת בחיפוש...
בקיצור אני מחפשת צבע מומלץ לסלון בהיר בגווני שמנת אנא עזרתכן :)
אם אני זוכרת נכון, מרי פופ ממליצה על 0005 של נירלט
21/08/14 13:39
72צפיות
כשמנת לא צהבהבה.
אני מאד אוהבת את NWC030 של נירלט. נותן מראה של שמנת אבל יותר ב'זית ולא צהובה.
.הנה הקופי בפנים
21/08/14 17:35
57צפיות
0005, בהמון פרוייקטים וגם בחדר העבודה בביתי.
11:41 09/08/2014
אבל גם עם ה 0334-0336 יש לי נסיון זהה ואני מתה על שלושת הצבעים שבטווח הזה.
מאת: מרי פופ

תעשי חיפוש 005 ותקבלי את התגובות
º
0005 של נירלט
21/08/14 18:00
26צפיות
º
אפשר להשיג וילון בגודל 45 סמ על 40 סמ?
21/08/14 12:02
47צפיות
º
לאיזו מטרה?חלון? יותר פרטים....
21/08/14 12:31
10צפיות
וילונות קונים לפי מידה
21/08/14 18:30
60צפיות
לא הבנתי מה הכוונה ב"להשיג"...אולם כל ולן יתפור לכם מידות לפי בקשתכם. יש בכל עיר כמה וכמה חנויות וילונות.
התחלתי לייצר וילונות בהתאמה אישית לפי אופי הבית
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
24/08/14 08:34
59צפיות
ובכל מידה
ניתן ליצור קשר הפרטים שלי למטה

מיקלחת ללא סגירה
21/08/14 11:20
116צפיות
אנחנו עומדים בפני שיפוץ חדרי מיקלחת ושרותים. כלומר עיצוב ובניה מחדש. התוכנית היא שירותי אורחים שבמחשבתי צריכים לעורר ענין. מקלחת ושרותים לאורחים (אין ילדים בבית, אך יש נכדים). חשבתי שבמקלחת האורחים אעשה אגנית בנויה בגובה של 30 ס"מ שתוכל לשמש גם כאמבטיה לתינוק או ילד קטן וגם מיקלחון. במקלחת בחדר השינה אני מעוניינת במקלחת גדולה שתהיה תחומה בשלושה קירות ללא  דלת. בדרך כלל במקלחת יש מושב אך נראה לי שהוא תופס מקום. אז חשבתי אולי על ספסל עץ שיכול להתקפל על הקיר ולהפתח בעת הצורך. יש לי מספיק מקום אך אשמח לשמוע מהמבינים כמה צריך לכל חדר כזה והאם מה שאני מדמיינת יכול לצאת לפועל.
מקלחות
21/08/14 18:38
64צפיות
לגבי המקלחת בחדר השינה צריך לדעת מה הגודל שלה על מנת לענות לך אם יש או אין מספיק מקום.

לגבי המקלחון עם האגנית, אני לא הייתי הולכת על זה. זה נשמע מסורבל ולא יעיל.

לתינוקות אפשר לקנות אמבטיה עם רגליות. ילדים קטנים כבר אפשר לרחוץ בדוש רגיל אצל סבתא בבית, במקום לבנות דברים שאחרי שנתיים הם לא שמישים.
º
בוקר, למישהי יש ניסיון או המלצות לגבי צבע דירה נירלט 0538?
21/08/14 09:33
31צפיות
מתכננת לצבוע את כל הדירה באפור בהיר בהיר..
הודעה זו מכילה תמונות
21/08/14 09:41
148צפיות
זאת דירה חדשה חמישה חדרים שצבועה כרגע בלבן, הייתי בדירה אחרת שצבוע באפור בהיר
וזה מאד מחמם את הבית במקום לבן סטנדרטי..(מספר הצבע לא זכור) רק אמרו לי שזה של נירלט ממשפחת האפורים הגוון הראשון - אבל יש מלאאא
אפשר לשמוע המלצות מבנות שצבעו או מכירות צבעים אפורים בהירים ואלך לבדוק בחנות
המון תודה
מצב התמונה עם הצבע המועדף (בקיר עם המראה)88428
תרבות החפיף - זה כאן (או מתי לעזאזל אסיים כבר את השיפוץ?!)
21/08/14 08:04
338צפיות

החוצפה של בעלי המקצוע. הזילזול. החפיפניקיות. כל אחד ואחד מגיע עשר פעמים. כל אחד משמיץ את זה שבא לפניו ובסוף העבודה מחורבנת. גם משלמים (ולא זול) וגם אחר כך עוד עוברים אחריהם לתקן.
ושמות גדולים. לא חברות זולות.
את רוב ההזמנות סגרנו, כולל תשלום (הרי היום אף אחד לא מתחיל לעבוד מבלי שישלמו לו את הכסף מראש) באוקטובר 2013. כשמגיע רגע האמת, בשיא החוצפה, צריך להתחנן שיבואו לקחת מידות (אנשי השיש למשל הגיעו שבועיים אחרי הרכבת המטבח, מחיפוי הזכוכית הגיעו חודש!!! אחרי הרכבת המטבח ועדיין לא הרכיבו אותה). מגיעים מחברת הארונות (אחרי שלקחו 4,280 ש"ח על הרכבה) והרכיבו ארונות בלי מגירות. את המגירות הביאו אח"כ, אחרי שרדפנו אחריהם שבועיים. למה? כי הם פישלו עם לקיחת המידות (על מדידה מחייבית 250 ש"ח בנפרד). 
ועוד לא דיברנו על הדלתות כניסה - נפלתי על סניף של אנשים עם פה גדול שצרחו וצעקו עליי ושלחו מרכיב לדלת עם פה עוד יותר גדול שתפקידו היה כנראה לוודא שאני לעולם לא אחזור אליהם יותר (והוא גם הצליח).
דלתות פנים שהוזמנו, נסגרו ושולמו כמעט לפני שנה - ועדיין לא מורכבות....
אני לא אוהבת לכתוב השמצות באינטרנט ובאמת מתלבטת אם לא לחשוף אותם. חודש אחרי השיפוץ ועדיין הבית שלי לא נראה קרוב לסגירה...
תרבות החפיף זה כאן.

תרבות החפיף
21/08/14 09:24
238צפיות
את צודקת בכל מה שתארת אנחנו כצרכנים נותנים לזה לקרות
לאור העובדה שאנחנו לא מפרסמים את החברות עם השרות הגרוע
אני לא יודעת עם לקחת מעצבת בתהליך הבניה 
חשוב לדעת שברגע שיש מעצבת בתמונה
הדברים נראים אחרת כי החברות מבינות שאת לקוחה חד פעמית
והמעצבת עם הם יהיו בסדר היא תמליץ אלהם

לקחתי מעצבת מקסימה ומדהימה
21/08/14 16:51
266צפיות
וקבלן שיפוצים מקסים. הם תיקתקו את העבודה.
להם מגיע כל הפירגון שבעולם - טלי דוגמא, שגם עושה בשבילי את הפיקוח ועוזרת בכל התהליך (ממליצה מאוד מאוד מאוד) ודוד מ"קשת מבנים" - ממליצה עליו בחום רב. אין דברים כאלו.
הבעיה התחילה כשנכנסו בעלי המקצוע הספציפיים - שמצפצפים גם על המעצבת. וזה הכי מרגיז.
מצפצפים על המעצבת
22/08/14 06:25
243צפיות
אני משוכנעת שהמעצבת שלך מקסימה 
אבל ברגעים קריטים המעצבת צרכה להיות יותר הסרטיבית 
מנסיון שלי ספקים אף פעם לא יתיחסו לדברים שלי
היא אסרטיבית, תאמיני לי
22/08/14 07:54
181צפיות
וגם היא מאוד מופתעת מההתנהגות של כמה מהם...
איך את מזלזלת במעצבת אחרת בלי להכיר את העובדות ?
22/08/14 10:54
181צפיות
גם אני לא מכירה אותן. אבל הלקוחה מתארת אשת מקצוע רצינית ואחראית. אז איך את שופטת בשיפוט מהיר?
ספקים ואנשי מקצוע יכולים להיות בעייתיים מאד. עם או בלי מעצבת. גם כשבניתי את ביתי שלי נתקלתי בכאלה (חברת האלומניום עיכבה את גמר בנית הבית בכחודש!) דחיינים, חפיפיניקים, לא אמינים....

הטעות הבסיסית כאן היא ששילמתם הכל מראש. אסור לעשות את זה. תמיד חובה להשאיר נתח נכבד לסוף.
אוף מעצבן!!
23/08/14 12:34
101צפיות
בטח שתרשמי מה חווית עם שמות! שנדע להתרחק מהחפיפניקים! 
אני תיכף מתחילה בשיפוץ רציני ואמרתי לעצמי שלפחות אנסה לא לשלם הכל על ההתחלה... מפחד מדברים כאלו. הבעיה שזה לא תמיד פשוט.
הייתה פעם שאינסטלטור עשה לי עבודה רצינית בבית. ונתתי לו את כל הכסף. אח"כ התקשרתי לאבא שי וסיפרתי לו שהאינסטלטור סיים את העבודה. הוא שאל ובחוץ הוא החליף את הצינור? הסתכלתי החוצה וראיתי שלא!! מיד התקשרתי לאינסטלטור ונסעתי לקחת ממנו מחצית מהכסף ( היה לי ממש לא נעים!!!) אבל מה אפשר לעשות.. הם אנשי מקצוע ממולחים וצריך לפקוח 70 עיניים למרות שלפעמים לא נעים. 

יש לי הרגשה שפוסט שלך כתבנו אני ובעלי
23/08/14 13:23
185צפיות
כי גם לנו יש אותה תחושה שכל בעלי מקצוע בארץ (וסליחה על הכללות) עושים עבודות בזילזול, חפיף, לפעמים בחוצפה.
כמעט ולא נתקלנו בחברה שמפעם ראשונה עשתה עבודה אמינה ורצינית. רק אולי חברת הוט.
אם מדברים על שמות, אז מקום ראשון בחוצפה, חוסר אמינות, יחס מזלזל וכו' לקחו שתי חברות: אופן גלרי ואלקטרה.
סיפור יחסים עם אופן גלרי התחיל בזה שהם פשוט לא שלכו הזמנה של דלתות חוץ שלנו לביצוע ועיכבו כניסתנו לבית בשלושה חודשים. אחר כך כל הדלתות פנים הגיעו עם משקופים לא נכונים, כמובן זולים יותר והיתי צריכה להפעיל מאמץ אדיר בשביל שהבעיה תפתר. עדיין יש לנו בעיות קטנות ואחת מהן שבדלת כניסה למקלחת בחדר הורים פשוט לו הספיק להם משקוף אחד ישר והם עשו כאילו תוספת זמנית למשקוף רגיל. מאז עברו 5 חודשים, היו אנשי תיקונים שלהם, אבל הגיעו בלי שום ציוד, אפילו בלי פינים לדלתות וכמובן בלי משקוף. לא תיקנו כלום. לאחר אין סוף טלפונים יגיע אלינו בקר(! ) בספטמבר ורק אחר כך יקבע האם להחליף את המשקוף או לא. אני צריכה גם לציין שבזמן הזה היו עוד כמה תקלות של דלתות פנים. לדוגמה בחדר שינה דלת העקמה ואנחנו נעלצים לגור בנתיין עם דלת כזאת.

º
ועם החברה השניה מה היה? זו חברת מזגנים?
23/08/14 16:28
41צפיות
זה אותה חברה של מזגנים אבל קניתי כיריים חשמליות
23/08/14 21:39
82צפיות
הכיריים היו פגומות ודרשתי להחליף אותם. היחהיה היה מזעזע. בסוף הם החזירו כסף אחרי חודשיים ויכוחים איתם ועם חנות. אם היה לנו כוח הינו פונים לבית דין לתביעות קטנות.
אני עובדת ב 90% עם חמדיה ומעולם לא נתקלתי בכזה דבר!
23/08/14 17:11
151צפיות
המדידה מתוזמנת היטב, ההתקנה תמיד בזמן, אם יש פגם המתקין מודיע מיד ולא מתקין.
כבר קרה שבאו מהחברה ביום ההתקנה אחרי שהמתקין הודיע על משקוף פגום כדי שהמתקין יוכל לסיים.
אם צריך לסדר אח"כ תמיד באים לסדר (נדיר שקורה).
יכול להיות שזה בגלל שאת מעצבת? ועובדת איתם תמיד כמו שציינת
23/08/14 17:21
119צפיות
אני יכולה להגיד לך שפעם הגיע אלי איש מקצוע לבצע הזמנה, עבד זמן מה ועשה הכל עקום. כשהערתי לו, הוא התחיל להתווכח ולהסביר לי שאני לא מבינה וחא יודעת למדוד....אמרתי לו שאני אדריכלית, ואז הוא פתח עיניים גדולות והאמר בעצבים "אז למה לא אמרת מראש ?!". הבנתן? אם הוא יודע שאני אדריכלית הוא יעבוד טוב. אם הוא חושב שאני סתם אחת, אז הוא יחפף.
באותו רגע העפתי אותו מהבית. פשוט לא רציתי לראות את הפרצוף שלו יותר.
תיקנתי לבד.
אני לא קשורה להתקשרות עם חמדיה
23/08/14 17:25
142צפיות
חמדיה לא מכירים את שמי בכלל.
אני ממליצה עליהם, הלקוחות הולכים איתי אם בלעדי (רק אם יש חריגה מהסטנדרט) אני אהיה בתחילת ההתקנה לעבור עם המתקין אם יש עניינים וזהו.
זה נסיוני מעשרות פרוייקטים עם החברה הזו דרך ספקים שונים מסניפים שונים והחוויה בסה"כ טובה מאוד.
אנחנו עדיין ממתינים להתקנה של פנדור
25/08/14 08:39
28צפיות
סגרנו את ההזמנה ושילמנו עליה באוקטובר 2013 (כן, את קוראת נכון). מה שלא הפריע להם למרוח את הזמן ולעשות לנו טובה עד שבאים לקחת מידות.
רק ביום ראשון הבא, 31.8.14, כמעט שנה מיום ההזמנה, יבואו להרכיב את הדלתות - ואני ממש מקווה שיהיה בסדר.
ועוד לא דיברתי על שיריונית חוסם (שהדלתות שלהם מעולות ואני לקוחה קבועה ונאמנה שלהם - עד עכשיו) - שמנהל הסניף צרח עליי כשבאתי לבקש ממנו לקחת מידות בתיאום עם הקבלן. וכשהדלת כבר היתה מורכבת והיה צריך רק לכוון אותה (עבודה של שניה וחצי) הגיע מתקין שפתח פה גדול ומסריח והצליח להבטיח סופית שאליהם אני יותר לא מתקרבת...
וטרם הזכרתי את חיפוי הזכוכית למטבח, שהוזמן ושולם עבורו גם באוקטובר 2013, ושאת בעלת העסק אני מכירה באופן אישי - מה שלא מנע גם מהם למרוח טוב טוב את הזמן והחיפוי עדיין לא הותקן בביתי....
כן, מדינה של חאפרים. הכסף שלנו לא שווה שום דבר.
מריחות הזמן זה מאוד אופייני לפרוייקטים
25/08/14 13:54
17צפיות
דלתות חוץ לא באו למדוד כלל, למרות שהזמנתי אותם גם כמעט שנה לפני. גם בברזים וארונות אמבטיה היה אותו דבר. אני הזמנתי ברזים של חמת מסוג מסויים חצי שנה לפני התקנה וכשגיליתי שלא שלכו אותם עם כל ההזמנה לקבלן התברר שכבר לא מייצרים אותם. השאלה למה לא שמרו בשבילי בצד, הרי שילמתי עבורם מזמן. נעלצתי לבחור ברזים גם של חמת אבל לא יפים כמו קודמים לטעמי.
ארונות אמבטיה גם שלכו לביצוע רק לאחר בירורים אבל כסף ירד חצי שנה לפני. 
מסכנה שעשיתי מכל הסיפור: בפרויקט של קבלן עבור ברזים, ארונות אמבטיה וכל הדברים אחרים שלא דורשים ביצוע ממושך והזמנה ממושכת אפשר לשלם ברגע אחרון ואין שום צורך להזמין אותם מראש. 
זו גם המסקנה שלי
26/08/14 07:54
10צפיות
אין שום צורך בהזמנה מראש.
מחפשת טיימר לדוד (רק את הטיימר) בלי הכפתור האדום
20/08/14 23:26
53צפיות
שיהיה שקוע בקיר, מישהי מכירה?
או מישהי מכירה דרך לעשות את זה דקוע בקיר?
זה בדיוק מה שיש אצלנו
21/08/14 07:25
52צפיות
שקןע ובלי כפתור אדום. ההפעלה רק על ידי הטיימר ומתג זעיר עליו. חפשי בחנויות חשמל.
צביעת פנל פולימרי
20/08/14 21:00
35צפיות
כמה עולה לצבוע פנל פולימרי? עם פריימר וצבע שמן
אבן קיסר 4 ס"מ
20/08/14 20:39
224צפיות
סיימנו בשע"ט עם המטבח מהנגר והזמנו אבן קיסר. המטבח בפורמייקה בצבע אפור מבריק, והאבן קיסר 2141.

ועכשיו לצרה הצרורה :(
אני ביקשתי שהשיש יהיה בלי קנט כי רציתי מראה מודרני של שיש דק. כשהייתי במקום ווידאתי שמדובר בשיש של 2 ס"מ.
בשיחה של אבי עם איש השיש מאוחר יותר, הוא התעקש איתו שהשיש יהיה בעובי של 4 ס"מ -ואף שילם תוספת מחיר לצורך כך.

ועכשיו השאלה - כמה זה הולך להרוס לי בעין?..
האם שווה לבדוק ולהתעקש שאם טרם התחילו לעבוד שיחזירו את זה ל2 ס"מ?
אבא שלי מתעקש ששיש של 4 ס"מ הוא יותר חזק וכך לא ישבר (אם כי עוד לא שמעתי על אנשים שנשבר להם השיש במטבח..)

הוספתי תמונה של המטבח למרות שהוא עוד לא ממש מוכן - חסרות ידיות, הוא עדיין עם מדבקות עליו, וקולט אדים טרם הותקן..

אשמח לכל עצה..
º
לא רואה תמונה
20/08/14 20:42
38צפיות
מנסה שוב להוסיף תמונה
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 20:48
380צפיות
ותיקון קל - דגם הקיסר הוא 3141
את יודעת מה אני חושבת?
20/08/14 21:14
186צפיות
אני חושבת שהשאלה איננה עיצובית אלא מצב היחסים עם אבא שלך.
תראי, מקובל שקנט קטן מתאים למטבח מודרני וקנט של 4 למטבח כפרי יותר.
כיוון שבחרת בגוונים של חום כהה לארונות ושמנת לקירות, המטבח לא צועק
מודרניות. אני לא חושבת שקנט עבה ייצור משהו ממש מנוגד. במילים אחרות:
לא נורא. לטעמי (ואני לא מעצבת).
אבל, אני מבינה קצת ביחסים. אבא שלך אכפת לו, הוא שילם. אולי הוא משלם
על עוד דברים. מצד שני, כמובן, את ישות עצמאית. נשאלת השאלה עד כמה
את רוצה, מוכנה ויכולה להתכסח אתו על זה, והאם זה אכן חשוב לך. במקרה הזה,
כפי שכתבתי למעלה, לטעמי זה לא קריטי. אבל מודה, היו דברים בעיצוב של הבית
שלי שבשבילם התכסחתי כהוגן עם הסביבה הקרובה... עניין של כמה זה חשוב לך.
זאת היתה אי הבנה בינינו
20/08/14 21:39
145צפיות
הוא לא חשב שזה אכפת לי כל כך אז הוא התעקש על זה, כי הוא חשב שזה עדיף. לא הינו יחד אצל האיש שיש כדי לדון בזה.
הוא עדיין מתעקש שזה עדיף אבל בסופו של דבר - אני זאת שנכנסת לדירה.
אני רק תוהה כמה באמת כדאי עכשיו להתעקש על זה. גם כי הוא באמת רוצה וגם כי כבר ככה סוכם עם איש השיש..

בכל אופן, כנראה שהתמונה ממש מעוותת את הצבעים בדירה. הדירה צבועה בלבן (וכמובן שיהיה חיפוי קיר שטרם נבחר)
והארונות בצבע אפור כהה מבריק.
º
אם כך, נשאר לך רק לחשוב עד כמה זה קריטי לך.
20/08/14 21:41
44צפיות
בעיני זה ממש לא אישיו.
21/08/14 11:02
50צפיות
ענין של טעם. לא חושבת שזה מתאים דוקא למטבח כפרי ולא מודרני .
אצלי במטבח עשיתי שיש 4 סמ. השיש בגוון בהיר והתוצאה יפה מאד. אגב, בדרך כלל מדובר בהוספת קאנט של 2 סמ. ולא שכבה כפולת עובי על כל המטבח. ככה שאם רוצים לפרק יתכן שזה אפשרי בלי עלויות גבוהות - כדי להיוועץ באיש השיש.
בלי שום קשר לשאלה העיצובית
21/08/14 01:09
111צפיות
שהיא לחלוטין ענין של טעם, ושתי האופציות טובות, רציתי רק לומר שזו שטות מוחלטת לגבי החוזק- שיש "של 4 ס"מ" הוא רק קנט מעובה בחזית והפלטה היא אותה פלטה של 2 ס"מ.
נכון - אין קשר בין עובי לחוזק
21/08/14 09:36
54צפיות
את העובי מקבלים על ידי הדבקה של רצועת שיש בעובי הרצוי...

דברי עם אבא שלך ותסגרי עם אנשי השיש
21/08/14 09:22
72צפיות
על שיש של 2 ס"מ.
בעיני זה לא קריטי, אבל נשמע שלך זה מאוד חשוב.
צבע מומלץ לפנל של פרקט אלון למינציה?
20/08/14 20:15
72צפיות

פנל של פרקט אלון למינציה- לבן או בצבע הלימנציה?

אנחנו רוצים כמה שיותר להתקרב למראה של עץ אמיתי. בחרנו למנציה מאוד איכותית עם פאזות. אני יודעת שכשעושים אמיתי אז הפנלים לבנים ולכן חשבנו בתחילה להזמין לבן. אבל אני מתכוונת שחדר הילדים גם ככה יהיה צבוע לא בלבן אז חשבתי שעדיף פנל בצבע הפרקט. האם זה יסגיר את זה שהפרקט לימנציה ולא אמיתי (שוב בהנחה שהלמנציה שלנו איכותית והרוב לא יזהה את ההבדל בינה לבין טבעי, אז האם הפנל יסגיר? )
האם כדאי שבסלון ובמסדרון (שם לא יהיו קירות צבעוניים) ללכת על הפנל לבן ובחדרים על פנל דמוי עץ? או שחייבים אחיד בכל הבית.

נשמח לשמוע תובנות
הבית שלנו בית פרטי- הסגנון של החומרים טבעי- כפרי בהיר- צבע לבן, בריקים בהירים, רצפת דמוי עץ, אלומניום ברונזה, גג עץ גושני בווש לבן.

תודה רבה!
º
או לבן/שמנת או בצבע הפרקט-דעתי
20/08/14 20:20
28צפיות
º
לבן
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
20/08/14 21:37
20צפיות
בגוון של הקיר
21/08/14 07:29
28צפיות
אנחנו קנינו לבן, וצבענו אותו באותו צבע שמנת של הקירות. לטמי יצא הכי יפה.
התייעצות פורמייקה למטבח
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 20:02
655צפיות
טוב, הגיע תור המטבח.
אשמח לתגובות לגבי שילוב פורמייקה למטבח.
הכיוון שלי היה דמוי עץ לגבוהים ושמנת לנמוכים.
הפורמייקה שהכי תפסה לי את העין לא הסתדרה למעצבות (המעצבת שלי וזו של חברת המטבחים) בקיר גבוהים כי היא דומיננטית מדי. והציעו להפוך ולשים אותה במגירות.
בנוסף, ביעס אותן לשלב עם העץ שמנת והציעו פורמייקה בהירה עם גוון קל של חאקי אפרפר וטקסטורה עדינה מאוד של שתי וערב. וזה לקיר הגבוהים.
שתי הדגמים של WILSONART. דמוי עץ - 4393. בהירה - A2220-TX.
בנוסף, שיש קיסר 2260. (יכולים לראות גם את הריצוף המקסים מתחת )

השילוב יפה בעיני. אולי טיפה חיוור/כבד. לא יודעת להגדיר בדיוק.
בנוסף חוששת מהדומיננטיות של הדמוי עץ, ואיך זה יצא בפועל.
מה אתן אומרות?

הירוק חיוור יפהפה לטעמי. הייתי עושה אותו בכל המטבח
20/08/14 20:37
163צפיות
ואת הדמוי עץ רק בשורת מגירות אחת, עליונה, לכל הרוחב, ועוד איזו פינת מדפים אם יש.
בעצם, זה מה שהייתי עושה במקומך. אבל במקומי - רק הירוק חיוור.
הריצוף אכן מקסים.
תודה על התגובה! - את מכירה את הירוק הזה?
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 20:49
505צפיות
(כי הרי קצת קשה להעריך בתמונה..)

שורת מגירות - הולכים על חלוקה 15-22-38. נראה לי מעט רק ה 15..

ותודה על המחמאה על הריצוף - לקח לי חודשים לבחור ואני מבסוטית שאני אוהבת איך שיצא

על הדרך מצרפת הדמית סקצאפ שעשיתי (לקחתי תמונות מהאינטרנט של הפורמייקות והשיש)...
שולחן עם שיש (אותו שיש 2260)

לא, אינני מכירה אותה, אבל אצלי במטבח יש פורמייקה
20/08/14 21:07
153צפיות
שמנת עם טקסטורה עדינה דומה, והיא מאוד יפה. כך שאני כבר אוהבת את הטקסטורה.
לגבי הגוון - ממה שרואים בתמונה הוא בהיר. מה שייווצר לך זה מטבח ירקרק עדין.
וזה יפה, לטעמי. היום, בהשפעת הפורום הזה, הייתי עושה מטבח יותר צבעוני, לא שמנת
(אם בן הזוג היה מסכים. הוא מאוד שמרן), ועדיין שומרת על עדינות אלגנטית. לא אוהבת
את הצבעוניות החזקה שצועקת לפנים.
תודה. הטקסטורה הזאת באמת יפה
20/08/14 21:14
86צפיות
אני חוששת שהדמוי עץ יצעק לי לפנים....
מסכימה אתך לגמרי. לא מתה עליו. אבל לתת שורה
20/08/14 21:17
75צפיות
אחת ואולי אפילו מדפים, ייתן עומק. לא יצעק.
º
אה. לגבי חלוקת המגירות - קחי את שורת ה-22 והפכי אותה לדמוי.
20/08/14 21:16
60צפיות
º
אחשוב על זה. תודה
20/08/14 21:17
25צפיות
אני חושבת ששילוב של דמוי עץ ילך רק עם השאר בשמנת
21/08/14 07:29
60צפיות
גם ירוק חיוור וגם דמוי עץ נראה לי יותר מדי מקושקש. עם שמנת זה יצא נפלא לטעמי.

לגבי שילוב הדמוי עץ - קיר הגבוהים שלך גדול ודומיננטי ולכן מסכימה שיהיה עמוס מדי. אבל מה דעתך לעשות רק חלק ממנו בדמוי עץ - למשל מעל המקרר והמזווה, או לחילופין הארונות עם התנורים. את השאר השאירי בשמנת. זה יתן קצת צבע וענין אבל לא יכביד יותר מדי.
שיהיה בהצלחה.
אחשוב באמת על רק חלק מקיר הגבוהים
21/08/14 09:38
34צפיות
תודה
איזו יפה ההדמיה!
21/08/14 09:20
85צפיות
ואיזה מטבח מרווח...

אני לא מעצבת, אבל אישית, אני אוהבת את השילוב שהציעו לך (אני פחות אוהבת ארונות גבוהים בעץ/פורניר/דמוי עץ, כהה לי מדי בעיניים).
מה שכן, קצת קשה להתרשם מהפורמייקה ה"עצית" מקלף.

תודה. אני חושבת שזה לא ממש 'דמוי' של עץ
21/08/14 09:41
58צפיות
ואולי זה מה שאני אוהבת בו, שהוא לא מדמה עץ, ויש בו גוונים מעניינים וחמים.
º
למה תנורי הבילד רין כל כך נמוכים?
21/08/14 12:37
27צפיות
º
בילד אין....
21/08/14 12:39
28צפיות
בגלל המיקרו מעל
21/08/14 13:14
58צפיות
ואני לא גבוהה. גם לוקחים בחשבון שימוש של ילדים במיקרו
º
נראה לי ההדמיה מאד נמוך. בדקי באיזה גובה מהרצפה מתחיל כל אח.
21/08/14 17:02
15צפיות
º
כל אחד מהם
21/08/14 17:03
13צפיות
אבדוק. תודה
21/08/14 22:50
23צפיות
ההדמיה לא משקפת במאה אחוז את התכנון. עבר שינויים.
אני רק שאלה...
21/08/14 07:32
115צפיות
אם לקיר הגבוהים תעשי פורניר ולא דמוי, אז גם הן יתנגדו?
הבעיה היא לא עם הדמוי עץ
21/08/14 09:36
88צפיות
אלא עם הספציפי שאהבתי.
דווקא הציעו לי דמוי עץ אחרים שלא התחברתי.

אבל וואלה, לא חשבתי על פורניר! (השאלה אם זה לא הרבה יותר יקר...)
לטעמי האישי,
21/08/14 10:55
79צפיות
בתור מי שאוהבת פורמיקה ואהבת עץ, אבל לא דמוי עץ,
הפורניר הרבה הרבה יותר יפה!!!
נכון שרגיש יותר, ולכן מתאים דוקא לגבוהים,  רחוק ממים.
אני משערת שיקר יותר.
אני חושבת שמה שבחרתי זה דווקא לא ממש דמוי עץ
21/08/14 10:57
52צפיות
במובן של זה לא מדמה עץ, אלא יותר גוונים של עץ.
דווקא המראה של עץ ממש, יותר קשה לי למצוא משהו שמתחברת.

אנחנו עשינו במטבח שילוב של דמוי עץ והפורמייקה של השתי וערב
הודעה זו מכילה תמונות
21/08/14 09:25
444צפיות
הגבוהים והקלפה דמוי עץ והמגירות למטה בפורמייקה הבהירה. אבל השתמשנו בטקסטורה אחרת ממה שצירפת. במקור בדקנו את השילוב שצרפת וגם לנו משהו הפריע, כנראה הקונטרסט החזק וגם הטקסטורה עצמה של העץ. מצרפת תמונות של המטבח.

איזה יופי של שילוב
21/08/14 09:44
104צפיות
ומעניין איך הצלחתם למצוא גם קרמיקה מאותה משפחה
אני רואה שזה יוצא די דומיננטי על קיר גבוהים

תודה על התמונה
למי שאוהב בהיר, ללא ספק יצא דומיננטי
21/08/14 09:47
108צפיות
אבל לאוהבי צבע כמוני, אני ממש לא חושבת שיצא דומיננטי. נהפוכו, יחסית לצבעוניות שיש לי בבית, המטבח מאוד רגוע
º
21/08/14 10:55
11צפיות
נראה תכנון מהמם
21/08/14 13:37
87צפיות
אני מסכימה עם המעצבות של הירוק חיוור בגבוהים והעץ בנמוכים, כיוון שהשיש יתן ניגוד יפה על העץ, ויתחבר יפה לצבע של הארונות הגבוהים.
כן, זה נראה לי 'מעוצב'
22/08/14 17:27
46צפיות
ואני צריכה זמן התרגלות, והתגברות על המטבח שמנת היחיד שיכולתי להעלות בדעתי..
אם את אוהבת שמנת, אולי תוותרי על העץ?
22/08/14 17:57
38צפיות
אם את אוהבת שמנת, למה לא לבחור שמנת לארונות הנמוכים ואת הירקרק (אולי אפילו קצת כהה יותר) לגבוהים, ותשאירי את העץ לשולחן אוכל שבמטבח?
נכון שהשילוב של עץ עם ירוק הוא יותר מיוחד ו'מעוצב', אבל קודם כל חשוב שתהיי שלמה עם הבחירה.

מממ..
22/08/14 18:06
34צפיות
בכל מקרה לא אקח משהו שאני לא שלמה איתו.
שמנת זה פשוט ברירת המחדל הבנאלית מבחינתי, מתוך זה שלא ראיתי באינטרנט אף מטבח שממש מדבר אלי. אבל לא כל כך רוצה. אני דווקא מחפשת משהו קצת יותר מעניין.

מה שאת אומרת גם יכול להיות מעניין. למרות שאם כבר בחירה ראשונה שלי היתה מוקה לגבוהים (ושוב חוזרת לבנאלי), אבל הירוק הזה באמת מיוחד.

אם את הולכת על השילוב שהצעתי
22/08/14 18:13
24צפיות
אני הייתי גם בוחנת איך לחזור על הירוק בשולחן:
או יחידת אי בצבע הירוק ועליה משטח עץ אלון, או שולחן עץ אלון ואיתו כסאות בירוק בהיר, משהו כזה:

º
נראה שילוב מקסים. לכי על זה.
21/08/14 18:13
24צפיות
תודה. הדמוי עץ בארונות תחתונים לא עמוס מדי?
22/08/14 17:29
29צפיות
הציעו לי כאן לעשות רק חלק מהמגירות בדמוי עץ - מה את אומרת?

בעיני זה נשמע יפה ככה
22/08/14 18:01
31צפיות
אבל שוב, זה עניין של טעם. "בלוקים" של צבע או טקסטורה עדיפים בעיני במקרה הזה. משחק יהפוך את המטבח למעט למצועצע.

עשיתי לאחרונה ללקוחות שלי תיקייה בהאוז עם רעיונות לשילוב עץ ולבן. את יכולה להסתכל, היו שם כמה רעיונות למטבחים משולבים:
תודה רבה
22/08/14 18:13
23צפיות
מבינה אותך לגבי 'משחק'.
מטבחים יפים מאוד, אבל לא בדיוק הכיוון בשבילי (פחות אוהבת קונטרסט כזה).
אולי באמת אמצא משהו ב houzz בכיוון (תמיד הולכת לאיבוד שם..)

מה שכן, זה 'מאשר' לי את המקלחת שעשיתי בדמוי דק, ובחרתי קרמיקה לבנה כי פשוט לא מצאתי משהו אחר שאהבתי

º
הרבה פעמים הכי פשוט זה הכי יפה
22/08/14 18:42
11צפיות
22/08/14 18:49
16צפיות
בהחלט
אני מאד אוהבת את השילוב, אבל לא את הטקסטורה של הירקרק.
22/08/14 18:23
44צפיות
לטעמי עדיף פורמיקה בגוון הזה (שהוא מקסים ומיוחד) בלי שום טקסטורה. מט חלק. ומסכימה עם זה שקיר הגבוהים צריך להיות בירקרק והמגירות בדמוי עץ. יש גם דמוי עץ נהדרים לגרינלם (שמשווקת ע"י מקור הפורמיקה).
תודה. אבדוק גם את גרינלם
22/08/14 18:47
18צפיות
אבל לא יודעת אם יש לפנל.
לא ראיתי את הירקרק במט חלק, אבדוק.

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום