לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

מחפשת משפט / שיר/ ציטוט
18/08/14 08:39
256צפיות
הייבמסגרת שדרוגי החדר של הילדהמחפשת טיזשהו משפט / ציטוט משהו מעניין השראתי להדביק לה על הקיר כמדבקת קיר... מה שמסתובב ברשת לדעתי לא הולם את גילהאשמח לרעיונות היא בת 8 אגב שאלתי גם על כילה ולאור התגובות ירדנו מהרעיון... תודה
אהוב עלי, מתוך "הרוח בערבי הנחל" - קצת ארוך
18/08/14 09:48
196צפיות
"מרחבי הדרך, הכביש המאובק, האחו, שדות הכפר,
 השיחים, גבעות המרעה! מחנות, כפרים, עיירות, ערים גדולות!
 היום כאן, ומחר - הלאה, למקום אחר!"
את ממש לא חייבת להתפשר על הקיים - יש קסטום מייד :)
18/08/14 13:48
158צפיות
תעשי בירור קצר בין כמה חנויות טפטים/מדבקות ותבררי מי מהן (ובאיזה מחיר) מוכן להכין לך מדבקה עם משפט/ציטוט שנראה לך הולם, אהוב על הילדה ושיייראה גם אסטטי על הקיר.

דוג' מחנות שעבדתי איתה - http://www.sticky.co.il/home.aspx
מאפשרים לך ליצור מדבקה כזו בעצמך באתר ובטוח יישמחו לשבת איתך ולעצב לך אחת כזו במקום.

בהצלחה!
ציטוט
18/08/14 15:34
135צפיות
מה עם ציטוט מתוך ספרי ילדים?

לדוגמה "דירה להשכיר" או כל ספר ילדים אחר שהיא אוהבת?

עירית אוסמן
תכנון ועיצוב פנים
0525808285
הנה קישור לאתר "סימניה" יש שם ציטוטים לילדות
18/08/14 19:19
130צפיות
זה מה שאני חולמת לתלות יום אחד בחדר של בתי
18/08/14 23:28
150צפיות

בינתיים אני רק מדקלמת לה מידי פעם כמה מילים (ומפסיקה, כי דמעות ההתרגשות ישר עולות וחונקות אותי).

נראה לי שאין דבר חשוב מלדעת שאתה אהוב.
יש לי הכרעה
19/08/14 11:14
105צפיות
הייתודה על סיעור המוחות ... לאחר הרבה קריאה מעניינתבחרתי בהצעה של קוקדו  בשיר של נורית זרחי כמו הר ..אכן מרגששאלה אחרונהלעשות את זה כמדבקת קיר כמו תפילת הדרך / ברכת הביתאוראיתי דוגמה כמו של קוביות קנבס כאלה להדפיס על נגיד שלוש קוביות ולתלות אחת תחת השנייהתודה
יש כאן הרבה פרמטרים
19/08/14 20:07
42צפיות
איכות ועיצוב מדבקת הקיר (יכול להיות מקסים ויכול להיבלע). בחדר של ילדה בת 8 הייתי נותנת יותר מקום לביטוי שלה את עצמה, ואת הרעיונות ההוריים (מקסימים ככל שיהיו) לא מדגישה יותר מידי, אז בכל מקרה הייתי הולכת על מדבקת קיר או קנווס בצד החדר, במקום בו הילדה יכולה לראות אותו אבל החברים פחות. בכל מקרה, בגיל 8 אפשר כבר לשאול מה היא מעדיפה :)
אם כבר ציטוט על הקיר, צריך לבחור משהו שלא יימאס
19/08/14 12:03
96צפיות
ואת זה יש לאליס בלי סוף... (:

אני שמתי אצלי בחדר מדבקה שקניתי באיביי
19/08/14 16:56
86צפיות
שכתוב בה - home is where the heart is עם פרפרים קטנים מסביב - זה מקסים ועל הקיר כבר יותר משנה. היא עלתה לי הרבה פחות מהעלויות כאן בארץ.. משהו כמו 15 שקל.
בכל אופן אם אנגלית באה בחשבון תוכלי למצוא באיביי הרבה פתגמים נחמדים מעוררי השראה בכלום כסף יחסית.
זקוקה לעזרה- עיצוב אמבטיה
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 08:38
286צפיות

היי חברים - אני לא מוצאת את ההודעה הקודמת אז העתקתי שוב ואני שואלת-
אני מתגוררת בדירה שכורה ישנה וחדר האמבטיה נראה מוזנח למרות שצבענו לאחרונה.
כמו ברוב הדירות של פעם האריחים הם על פני חצי קיר ואז הצבע באיזור של האמבטיה מתפורר. אני יודעת שיש חיפוי יותר יקר שהצבע לא יתפורר אבל חשבתי אולי להדביק שם מראות (ממש מעל הסוף של האריחים- דוגמא שראיתי בנט http://www.play-deco.co.il/catalog.php?act=cat&... ) ובנוסף אולי להוסיף טפט לאריחים.
האם מישהו יודע איפה אפשר למצוא טפטים יפים עמידים במים באיזור המרכז?
יש למישהו רעיון אחר במקום המראות?- בכל זאת דירה שכורה וגם לא בא לי שיפלו בטעות.
הפעם מצרפת תמונה:

צבעתם?
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 09:16
210צפיות
ככה העברתם מברשת בלי להסיר את הקילופים? אם הם צצו אחרי הצביעה אז יש שם
רטיבות מעבר ללחות רגילה באמבטיה שיש לאתר ולפתור אחרת טפט בטח לא יחזיק, מראות יעלו לך
מעבר למה שהייתי משקיעה בדירה שכורה וגם חשש שישקפו עוד פגמים ועניינים ורק יכפילו את הבעיה.
פתרון טוב לפגמים הוא לזרום איתם במקום להלחם בהם - למשל לצבוע בצבע מגורגר כדוגמת ספארי של טמבור.
לא כל כך ברור אבל בתמונה המצורפת צבעתי בצבע מבריק כזה מעל ארונות המראה, בגוון ממש זהה לפס החיפוי.
אופציה נוספת, די נועזת, היא להדגיש את מראה הוינטג' של הקיר באיזה ווש כהה, כמו מקלחת בטירה איטלקית עתיקה... 
כמו בתקרה שצירפתי שעושה מכל פגם קטע, אפשר גם למסגר בלייסט עץ.
דורש קצת כישורי DIY ליישום ובכלל יש להניח שהפתרונות יידרשו אישור של בעל הבית.
מיקום נקודת תאורה בשירותי אורחים
18/08/14 06:50
52צפיות
שלום,

אנחנו ממש לקראת כניסה לדירה, נשארו ממש כמה דברים אחרונים.
רציתי להתיייעץ לגבע תאורה בשירותי אורחים.
השירותים די קטנים (90X130), האם כדאי למקם גוף תאורה על התקרה או על הקיר? אני מעוניינת בגוף כפרי בתנאי שהוא נותן מספיק אור.

תודה
º
לדעתי על הקיר מעל מראה- אם תהיה כזו...
18/08/14 07:33
15צפיות
קונים בזול גם רהיטים !! חנויות העודפים והאאוטלטים הכי שווים
18/08/14 01:28
113צפיות
קונים בזול גם רהיטים !! 
חנויות העודפים והאאוטלטים הכי שווים בארץ כנסו ושתפו!!
http://lnkz.us/frz1nsz4
ארון לחדר שינה הורים
17/08/14 20:23
139צפיות
בחיפושנו אחר ארון הזזה לחדר השינה לנישה של 215 על 260 הגענו היום למספר חנויות: הראל, דלקוב, א.א., סליידור..
הצלחתי להתבלבל.
בדלקוב התצוגה הרשימה במיוחד. המחיר פחות.
מה חשוב?
יש כאלה שמציעים אלומיניום על המדפים בסיומת. האם זה חיוני?
ראיתי למשל בסליידור, שבה ביקרתי אחרונה, אלומיניום בגוון שמנת או לבן (לא צבע אלומיניום) ואת זה מאוד אהבתי וכבר איני זוכרת אם בדלקוב או באחרים מציעים את זה. 
חשובה טריקה שקטה.
אם משתמשים רק בדלתות חלקות ללא אלומיניום זה מוזיל.
מה הציפוי: מלמין, פורמייקה?לא זוכרת מה הסבירו. בהצעות שקיבלתי לא כתוב איזה חומר . הא זה מלמין?
בקיצור אודה להסברים ממי שמכיר, המלצות.
חשוב לי שהארון יהיה בצבע לבן בהיר, איכותי כמה שאפשר.
זכוכית משולבת .. לא חייבת. איך אפשר לייפות ללא הזכוכית אם הכל לבן?
יש הבדלים גדולים במחירים. בין 4500 לארון ללא זכוכית ל- 5700 במקום אחר לארון ללא זכוכית .
תודה למשיבים.

קניתי בדלקוב עם קנטים בשמנת.ארון יפה ואיכותי.
18/08/14 08:00
115צפיות
אצלי הארון היה יותר מורכב ועלה 9000 שח אחרי ששדרגתי לקנטים בשמנת.
המחיר הוא לפני תשלום להרכבה.
הארון עצמו 225/265 סמ, שלוש דלתות הזזה,שתי מגרות טובות שניתנות כסטנדרט. מעל המקרר שעומד לשמאלו של הארון עוד יחידה תלויה של מטר רוחב וכשמונים סמ גובה.
הארון בעומק 70 סמ ,נתון נוסף שהעלה את המחיר.
רק לא הראל
18/08/14 20:09
85צפיות
קנינו בהראל השרות על הפנים ההרכבה, מכוער .בקיצור לא מומלץ גם אם המחיר יהיה אטרקטיבי.
כוסות של חתול :)
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 19:51
181צפיות

אני מזמין אותך להנות מאבזור לבית מבלי לשבור את קופת החיסכון .. אם מלא מבצעים 
סידור רהיטים בסלון
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 18:25
592צפיות
שלום,
אנחנו מעוניינים לרכוש דירה - אך צורת הסלון מטרידה אותי.
הבעיה שהחלון והיציאה למרפסת נמצאים בצד (ולא "ממול") ולכן סידורי הריהוט הסטנדרטיים לא מתאימים.
איך הייתם מעצבים את הסלון הבא מבחינת ריהוט (מיקום הספות/כורסאות והטלויזיה)?
תוספת קטנה - בצמוד לקיר הימני לפני הסלון תמוקם פינת אוכל (למקרה שזה משנה או משפיע).
ושאלה נוספת - האם הסלון נראה לכם מספיק מואר? החלון למרפסת מערבי. החלון הקטן יותר על הקיר צפוני. (במידה והחלון הקטן יהיה דרומי,הסלון יראה יותר מואר?)
סידור רהיטים בסלון
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 19:08
511צפיות
לדעתי הספה (3) או (L.) צריכה להשען על הקיר הצפוני איפה שהחלון וממולה 2 כורסאות , יש לשנות את נקודת הטלויזיה על הקיר המזרחי
גם אנחנו נצטרך לשנות מיקום נקודות לטלוויזיה. במה זה כרוך?
17/08/14 19:43
152צפיות
גילינו היום שנצטרך להעביר מקיר צפוני לדרומי (ממול) כשבין הקירות יציאה לגינה (דלתות זכוכית עד קרוב לגובה התקרה). אשמח לדעת במה זה כרוך (בעיקר סדר גודל של מחיר). ממש התבאסנו מהרעיון :(
º
לדעתי חבל להשעין ספה על קיר שיש בו חלון ארוך שיוסתר.
17/08/14 19:56
82צפיות
º
גם לי היה חבל להסתיר את החלון. מצד שני איך אפשר אחרת?
18/08/14 08:43
51צפיות
זהו שבמקרה הזה, כשמהחלון רואים בעיקר את הבית השכן
20/08/14 07:07
59צפיות
אני לא רואה את הבעיה לחסום קצת את החלון או לשבת עם הגב אליו.
לדעתי אין לך פה באמת דילמה. כל ריהוט שיפנה מבט אל המרפסת (תדאגי להפוך אותה למוקד של יופי וגינון) יתאים.
שינוי מיקום נק. טלויזיה
19/08/14 08:55
102צפיות
כעקרון על מנת להעביר/להוסיף נק. חשמל וטלויזיה יש לחצוב בקירות בדירה קיימת ואם יש לך וויטרינה באמצע יכול להיות בעיה (אולי דרך הנמכת תקרה אם יש ) בדירה בבניייה כמובן עושים הכל מהרצפה. הכי טוב להביא חשמלאי שיראה ובמקביל ייתן הצעת מחיר.
º
תודה. ואיך יראה הסידור עם ספת L?
18/08/14 08:44
44צפיות
סידור סלון
19/08/14 08:47
95צפיות
למעשה  כמעט אותו דבר למעט חתיכה נוספת של הספה באיזור הוויטרינה
º
הסידור של סיגל אחלה והסלון נראה לי מואר דיו
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
17/08/14 21:15
107צפיות
לעניות דעתי התשובה ברורה
19/08/14 17:57
97צפיות
בפינה הימנית ממול ספה פינתית. הצד הקצר יגיע עד החלון, לא יותר. וגם אם יותר באיזה 20 ס"מ -
לא קרה כלום, במיוחד אם המושב האחרון יהיה ללא גב. גם אצלנו זה כך - ספה פינתית, כשהמושב
האחרון של הצד הקצר מכסה קצת את הוויטרינה בצד שהיא לא נפתחת. עובד מצוין.
בכל אופן, כך הסלון יסתכל כולו אל ריבוע האור הגדול של הויטרינה. יהיה יפה.
הטלוויזיה צריכה לעמוד משמאל לויטרינה שיוצאת למרפסת, על ארונית על גלגלים, באלכסון שמביט
אל הפינה.
זה ישאיר את כל החלל פתוח חוץ מהשולחן. פריסה טובה. אין שום סיבה להרגיש לא נוח עם כיוון הפתחים.
שתי תמונות גדולות מעל שני חלקי הספה יעזרו מאוד. כורסה בודדת יכולה לעמוד באלכסון מול הטלוויזיה,
עם הגב לפינת האוכל וקרובה אליה.
בצלחה.

סידור דירה
19/08/14 22:08
61צפיות
להלן הצעותי:
מיקום ספה פינתית אל מול הקיר עם החלון. הטלויזיה תמוקם מצד ימין של החלון וככה אין צורך בשינוי כל החיווט. בצורה זו גם יוגדר איזור הסלון ולא ייתחבר עם איזור פינת האוכל. ניתן גם להוסיף מאחורי הספה קונסולה ארוכה ולהניח עליה חפצי נוי.
הסלון מספיק מואר לא לדאוג. אם יש עוד שאלות לגבי אשמח לענות.

זה גם הסידור
21/08/14 21:47
8צפיות
הטוב בעיני.
מה יותר זול תריס עם אופן ארט או תריס טיפול תחתון
17/08/14 17:38
87צפיות
ומה עדיף?
די דחוף לי...
17/08/14 18:02
49צפיות
פליז
חייבת תשובה .ארגז תריס נסתר
18/08/14 12:53
40צפיות
קליפ ארט או פתיחה מלמטה
פינת אוכל
17/08/14 17:19
316צפיות
שלום,
התאהבתי ברגליים של השולחן הזה  ואמרו לי שניתן לייצר אותו בלי ה"קישקושים" מתחת ללוח השולחן, ועם פלטה עליונה מאלון ולא מאגוז כמו בתמונה. אבל בגלל שזאת השקעה די גדולה רציתי לקבל דיעות נוספות כדי שלא יתברר לי עוד כמה חודשים שזאת היתה התאהבות קצרת טווח.

מישהו מכיר את פינות האוכל של אפריל?
אני אוהבת את זה שהרגליים עדינות ולא מאסיביות אבל מפחדת שהעדינות הזאת תתבטא גם בשולחן פחות חזק.
האם השולחן הזה יתאים עם כסאות כאלו או שזה לא מתאים בסגנון? אם אני רוצה שהגוון של הכסאות ושל הרגליים של השולחן יתאימו, חייבים לקנות אותם באותו מקום?

שולחן סבבה מוכר (מעט נדוש) ולא חייבים כסאות באותו מקום
17/08/14 21:20
200צפיות
גם אם זה לא יצא בדיוק אותו צבע לא קריטי
תודה
18/08/14 11:11
87צפיות
נראה לי שגם רגליים בצורת X  זה כבר הפך נדוש
º
נכון
18/08/14 19:33
27צפיות
ועוד שאלה
19/08/14 12:13
194צפיות
זאת (בערך, עד כמה שהצלחתי) תכנית הדירה שלי. ביום יום אני לא צריכה יותר משני מקומות בשולחן ואני לא מארחת לעיתים קרובות. השאלה אם כדאי בכל זאת לקנות שולחן באורך סטנדרטי של 180, או ללכת על שולחן של 130, שמאפשר מרווח יותר נוח סביבו
לעניות דעתי
19/08/14 13:52
72צפיות
הדבר החשוב ביותר - בשבילי - הוא לא לשבת לאכול מול הקיר. מעולם לא סבלתי את זה,
לא חשוב איזו תמונה יפה תלויה שם.
ולכן, הייתי בוחרת שולחן שייכנס בנוחות בניצב לקיר, כך שתוכלי לשבת עם הגב למטבח והפנים לסלון.
וזה כבר אולי מחייב שולחן קצר יותר. כמובן, הייתי מעדיפה שולחן נפתח, כי אני קונה רהיטים עם הפנים
קדימה, לא נקודתית לעכשיו. אם אפשר.
º
דעתי- שולחן קטן ככל שניתן שניתן להגדלה גדולה ככל שניתן....
19/08/14 14:15
36צפיות
º
תשובתה של אמרלדה נכונה ביותר. מה רוחב הקיר שעליו מונח השולחן
19/08/14 14:31
21צפיות
אני צריכה למדוד שוב כשאהיה בבית אבל לפי התוכניות
19/08/14 15:32
34צפיות
180-190 (לא כתוב בדיוק האורך של הקיר הזה אלא האורך הפנימי של האמבטיה שבצד השני)
אם זה באמת 190 אז גם שולחן של 180 יכול להכנס שם עם הצד לקיר אבל זה באמת אומר לשבת עם הפנים לקיר

לא יהיה הכי נוח.
19/08/14 15:34
35צפיות
עדיף כמו שכתבתי שולחן יפה וקומפקטי, מאחר ואין לך בעיה להגדיל אותו לכוון הסלון בשעת הצורך.
חשוב לרשוכ שולחן שנפתח בקלות וההגדלות נמצאות בתוך/ מתחת לשולחן עצמו.
בהחלט שולחן של 120-140 שניצב לקיר האמבטיה יכול להיות מצוין.
º
תודה
19/08/14 17:46
7צפיות
נושא נדוש ובכל זאת אשמח לקבל עזרה- קיר בסלון
17/08/14 16:08
201צפיות
יש לי קיר משותף לסלון ולפינת האוכל 7 מ׳ דירה חדשה מקבלן...1. בריקים - נדוש2. קיר גבס פשוט לא מקדש - מיושן3. טיח דקורטיבי - לא מומלץ בשנת הבדקברור לי שמה שלא אעשה עכשיו לא אעשה גם בעוד שנה ולא בא לי להיכנס לבית ריק ומשעמםאודה מאוד לרעיונות התייחסותכן אף על פי שהנושא נדוש...
כמה רעיונות
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 14:21
359צפיות
היי מיכלי, 
אתגר נפוץ - אבל לא נדוש בכלל :) כי כבר ציינת לפחות 3 דרכים לגשת אליו...

קודם כל - ולפני ה"קישוטים" אני ממליצה לך לחשוב על ה"סכמה" של הקיר. כלומר איך ומה ממקמים על הקיר הארוך הזה?
איך ואיזו פינת אוכל תעמוד עליו? מה מבחינת הסלון ימוקם - ספה/כורסא/טלוויזיה/ספריה? מה יהיה בין לבין? האם תהיה על הקיר תאורה ואיזו? וכיוב'

רק אחרי שיש סכמה מוצלחת - שצריכה לא רק להראות טוב אלא גם לתת מענה פונקציונאלי (בכל זאת, 7 מטרים... חבל לא לנצל) - רק אז לגשת לעיצוב ולהלבשה של הקיר הזה ומשם להמשיך לשאר החלל הציבורי. 

כמה טיפים כלליים: את יכולה, מבחינה עיצובית, לעצב את הקיר כאלמנט מתמשך אחד שעליו כמה פונקציות / לתת טאצ' מיוחד לאזור פינת אוכל-סלון או להדגיש רק אחד מהם / לחלק את הקיר אפילו ל-3 אזורים טיפה שונים אם את בוחרת לשים עוד פונקציה או אלמנט בין פינת האוכל לסלון... וכמובן יש עוד ועוד אופציות לגשת לעיצוב (2/3, 3/4 וכו'...). 

הכלים העיצוביים שעומדים לרשותך הם הרבה מעבר לטיח, בריקים וגבס - אפשר רק אביזרים כמו תמונות/מראות/שעון/דקורציה אחרת לקיר, אפשר לעצב בעזרת תאורה בלבד שתדגיש אזורים, בעזרת צבע כמובן וטפט ואפילו מידוף יכול להיות כלי עיצובי. ויש גם חיפויים אחרים - תלוי בתקציב. 

מצרפת לך כמה השראות שאת יכולה להעזר בהן גם ל"סכמה" וגם לעיצוב.
בחלק מהן את צריכה "לדמיין" את הקיר שנמשך... אבל חלוקה נכונה זה הבסיס לרעיון הכללי.
*סליחה מראש אם התגנבו בריקים :)

המון בהצלחה!

וואו טניה תודה על התגובה
18/08/14 17:50
65צפיות
המפורטת ועל הטיפים רב תודות
בכיף מיכלי!
18/08/14 17:53
50צפיות
מוזמנת לשתף בתהליך ובתוצאה :)
מאחר ונילחצתי מההתכתבויות פה
17/08/14 16:05
91צפיות
מבקשת מידע על קיסר דגם 5220, מישהי יודעת האם עמיד?
עזרה בחדר שינה
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 15:34
348צפיות
עברנו דירה לא מזמן ורכשנו את השידות מאיקאה שמצורפות.
התכנון היה לרכוש גם את המיטה ששייכת לסדרה הזו בצבע הזה.
המיטה מגיעה ב-2 אפשרויות, או עם ראש מיטה נמוך בגובה 77 ס"מ או עם ראש מיטה גבוה ואפשרות לארגז מצעים בגובה 100 ס"מ.
בחדר השינה, בקיר שעליו המיטה נשענת, ישנו חלון גדול על בערך 1/3 מהקיר אבל הוא לא ממורכז לקיר אלא בצד. כך שזה נראה 1/3 חלון ו-2/3 קיר.
החלון מתחיל בגובה של 80 ס"מ מהרצפה, ז"א שאם נקנה את המיטה הגבוהה חלק מהראש מיטה יכסה את חלקו התחתון של החלון (שהוא קבוע, הזכוכיות מתחילות גבוה יותר)

כבר החלטנו שנקנה את הנמוכה ונוותר על אפשרות ארגז המצעים, אך עכשיו גיליתי שהיא אזלה לצמיתות מהמלאי וכרגע קיימת רק בסניף בקרית אתא.
עומדות בפנינו 2 אפשרויות,
הראשונה, לקנות את המיטה הגבוהה, להרוויח ארגז מצעים אך המיטה תעלה על החלון בצורה די מכוערת לטעמי
השניה, לקנות את המיטה הנמוכה אך בצבע לבן (יש תמונה). בחדר יש את השידות ורצפת פרקט בגוון די דומה.

מה נראה לכם הרע במיעוטו?
התכנון בסוף הוא לצבוע את הקירות בגווני תכלת-מוקה וישנו חדר ארונות צמוד עם ארון שחציו שמנת וחצי מראה אך הוא לא חלק מחלל החדר.

אשמח לסיוע.
אופציה 3 - לסוע לקרית אתא?
17/08/14 21:13
138צפיות
נראה לי לא יפה גב מיטה שעובר את החלון ואני בעד לבן - שלא יראה סט מידי...אגב את החלון אפשר למרכז עי וילון
מניסיון, ותרי על המיטה
18/08/14 01:00
110צפיות
היתה לי בדיוק כזה ואחרי שימוש לא ארוך במיוחד התחילה להתפרק. הצדדים התחילו להתעגל ואז הבסיס תמיד היה צונח למטה, גם שאין עליו שום משקל. מכל הלב, מציעה לך להוסיף עוד קצת כסף ולקנות מיטה קצת יותר איכותית.
אם יש לך מקום הרחיקי את המיטה קצת מהקיר
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 06:45
240צפיות
והשקיעי בוילון יפה לכל אורך ורוחב הקיר. כך זה יראה כאילו התכוות לראש מיטה גבוה מהתחלה.
בדיוק על משהו כזה חשבתי!
18/08/14 07:13
92צפיות
בכל מקרה, קנינו את המיטה אתמול, הגבוהה, סך הכל היו לה עוד יתרונות מלבד היותה במלאי
לקחנו בחשבון שהיא לא הכי איכותית, בשלב זה של חיינו זה בסדר גמור לנו
ולקחנו את העץ ולא את הלבן, הבנזוג מאוהב בעץ הזה, וצריך לתת לו גם מרחב החלטות מידי פעם:)
אתר איבזור פנים חדש
17/08/14 15:16
165צפיות
שלום לכולם ! 
פתחתי אתר חדש שבוא יש הרבה איבוזר מגניב להוספת סטייל לבית החדש.. 
הייתי שמח לבדיקת איכות ומשוב על האתר לטוב ולרע ...

תודה רבה 1!!!! 
מקווה שתאהבו :) 
לינק כי שכחתי :)
17/08/14 17:50
123צפיות
האתר חמוד אבל אין ככ מה לקנות פרט לשעונים, שלט אחד, והגלגל
17/08/14 21:19
82צפיות
הצלה...אין מספיק היצע ומה יש לא ״מגרה״
º
נחמד מאוד. בהצלחה!
17/08/14 22:15
18צפיות
º
למה הוא בדולרים?
18/08/14 15:17
9צפיות
º
בגלל שעיקר העיסוק שלי הוא בארה"ב ובירטניה ...
19/08/14 16:37
8צפיות
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:48
3צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
עברנו דירה. שאלות עיצוב.....
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 14:08
645צפיות
שלום, אז עברנו, ייקח זמן עד שנמלא אותה כמו שצריך ונעצב..... בינתיים הכל בגדר רעיונות ואשמח לרעיונות/עצות/וכו'.....
בינתיים הכל אפור/לבן.... (ומה שחום- ייצבע/ יוחלף לצבע אחר.........)
קודם כל-סלון. תמיד בנינו על ספה עם שזלונג , אפור כהה, כשהצד של השזלונג יהיה כריות בכל מיני צבעים... בצד של המרפסת.
עכשיו....פתאום הקטע של השזלונג נראה לי לא מתאים והוא יעמיס את השטח . אז אחרי חצי שנה בה אנ י מדמיינת שזלונג (300*180)
.... ביומיים האחרונים שינינו דעה וכנראה נלך על ספה קטנה יותר  (240 אולי...) שתהיה בגב האי.... ועוד הדום וכורסה בשני צדדים או משהו בסגנון.... מה אתם חושבים?
לגבי המזנון- כנראה נתלה מזנון לבן פשוט וסטנדרטי מאיקאה, פינת אוכל- התלבטנו אולי ללכת על עגול... לגוון... אבל יש לנו אורך שם....כך שאולי כדאי דווקא כן לנצל אותו..........כדאי מעץ כדי לחמם?
ריהוט למרפסת- גם נושא בפני עצמו.... פחות קריטי..... נחפש משהו זול ופשוט בינתיים.
לגבי צבעים:
חייבת להוסיף כבר צבע. לא יכולה עם השעמום הזה! (אנחנו גרים פה פחות מחודש....)
כמו שאתם רואים אנחנו בסגנון קלאסי, מראה נקי.
חשבתי על לצבוע את הכיסאות בר. איזה צבע???? ואת המסגרת של המראה, איזה צבע????  לבן? או איזה צהוב? כחול? בא לי משהו יפה!
 וגם....את הקיר שליד דלת הכניסה.... זה שבתחילת המעבר פנימה... מימין למזגן... חשבתי לעשות אפור כהה עם משהו דקורטיבי עליו קצת... 
וחשבתי לשים שלט מעץ שיהיה רשום קיצ'ן באנגלית (מטבח הכוונה). כדאי בצד ימין של החלון במטבח,מעל החיפוי? (גם בצבע כלשהו שיוסיף עניין.....)
ווילון, יש לנו מנוע חשמלי לוילון, שזז לצד.... רוצים לקנות בד. אטום. איזה כדאי? יש המלצה איפה לקנות? ללכת על לבן, נכון???
וזהו, אשמח לחוות דעתכם ולהערות ורעיונות מכם. 
תודה!!!!!
תשובות
17/08/14 14:17
226צפיות
נראה לי שהרעיון של הדום וספה ישב יותר מוצלח רק תחשבי נכון את גודל ההדום - איך הוא ישב עם הספה:
נגיד 240 - זה 3 מושבים
ויש עובי ידיות
הדום צריך להיות כ 70 על 70 - זה די גדול ומכובד
תזכרי שאת מצמידה אותו לספה זה סוגר לך שליש
תוכלי גם להוסיף כורסא צבעונית
אני בעד עץ כדי לחמם!
וכריות ווילונת גם מחממים - גם שטיח
התחלתי לייצר וילונות וכריות בהתאצה אישית לפי עיצוב הבית במחירים טובים - אם בא לך צרי קשר בפרטי
כשאני מעצבת אני קודם בוחרת בדים לכריות ומשם בונה את שאר הצבעוניות של הביצ, ודוגמת למשל לתאורה, שטיח, כסאות אוכל תמונות וכו

עוד תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 14:17
455צפיות
ועוד הערה: הכורסאות החומות כמובן יעופו משם :)
והתמי4.... אוף..... לצערי זה בצבע שמנת מהבית הקודם ואני ממש לא אוהבת את זה.... בא לי כחול/ירוק אבל זה יקר.  מישהו רוצה להתחלף
כמה טיפים לעיצוב
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 18:17
456צפיות
קודם כל שיהיה בשעה טובה :)

מסכימה איתך לגמרי שצריך לחמם, לצבוע ולהחיות את כל הדירה המרווחת והמוארת הזו - שיכולה להיות יחד עם זאת חמימה ומקסימה.
בעקרון כרגע - כל דבר יכול ללכת כרגע עם הרקע המאד ניטרלי שיש לך בבית. פשוט צריך להחליט על כיוון - סגנון וסקאלת צבעים. 

***כמובן, תחשבו גם מה התקציב שלכם לטיפול בכל החלל הציבורי ועד כמה אפשר להתפרע - מנסיוני בהלבשת בתים אפשר גם בתקציב צנוע להוסיף המון חיים ושיק לכל החלל הזה (כולל המרפסת...).

כסאטרטגיה וכדי שיהיה מסודר - ממליצה לך להתחיל מטיפול ובחירת הרהיטים "הגדולים": הספה תשחק תפקיד, המזנון שיכול להיות הזדמנות להמשיך את הרקע הלבן או לחילופין להוסיף חמימות, פינת האוכל - כנ"ל, שולחן סלון.... באלו הייתי שומרת על עיצוב אלגנטי ונקי (לבן או עץ חמים, ספה יכולה להיות יותר פרועה למרות שגם אותה הייתי בוחרת פרקטית וסולידית). ו....רק אז להגיע ל"קטנים" (כסאות אוכל, מראה, וילונות, תאורה ושאר אביזרים ורהיטים יותר שוליים) - שבהם דווקא הייתי משתגעת עם צבעים שיכולים להמאס עם הזמן.

כמו כן, ועוד לפני שמתחילים להלביש את הבית - עם כל הרעיונות והרצונות שמציפים את הראש - כדאי לשבת ולתכנן בצורה מדוייקת את העמדת הרהיטים כדי שלא ייצא ריקני כמו שזה נראה כרגע. זה הבסיס. 

מצרפת לך השראות לרקע סולידי ונקי שחי יפה מאד עם צבעים שמחים יותר. 

המון בהצלחה!!! 

מדהים טניה!
19/08/14 08:30
109צפיות
אפשר לשאול מהיכן כיסאות הבר מעץ בתמונה הראשונה? 

תודה!
תודה! לגבי הכסאות
19/08/14 10:38
192צפיות
זו תמונת השראה לעיצוב מחו"ל.
בטוח אפשר למצוא משהו דומה בארץ - דוג' קרובה http://www.chairsline.com/content/bar-stool-310205...

ואואו נראית חנות מצוינת!!!
19/08/14 12:50
92צפיות
את יודעת אם המחירים סבירים? 

תודה רבה!!
חנות שאני מאד אוהבת
19/08/14 13:52
95צפיות
שווה ביקור :)
המחירים שם בינוני ומעלה - אבל לפעמים יש מבצעים שווים.
את יכולה לבקש הצעת מחיר ישירות דרך האתר על הכסאות שאהבת - ועל כל מוצר אחר.
º
איזה ריצוף זה? הוא אפור?
19/08/14 11:02
51צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום