לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו.  

לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

שלכם מעצבת הפנים תמי אקהאוס.

מי חיפשה שילוב של תכלת וצהוב?
09/11/14 12:36
244צפיות
אני,אני...(:
09/11/14 16:33
116צפיות
יש כאן שילוב מקסים.
הולך נהדר יחד.

אמנם במקרה שלי מדובר ב"כתם" צהוב גדול (שטיח) ובעיצוב המדובר זה די בקטנה.
אך ממש יפה.

אצטרך למצוא את הדרך לשלב צהוב בדברים קטנים בסלון.

בהזדמנות זו: יש לכן המלצות צבעי קיר?

שמנת ללא אדום.
נס קפה יפה וחמים, לא חום מידי.

תודה שזכרת
09/11/14 18:48
48צפיות
מצטערת שלא יכולה לעזור עם הצבעים, צריכה עזרה בעצמי (רק במטבח)
בהצלחה!

º
יפה מאוד!
09/11/14 20:24
27צפיות
מבקש לדעת סדר גודל של מחיר להחלפת חלון קליל ע"י מורשה קליל
09/11/14 12:13
137צפיות

יש לי במטבח מעל הכיור חלון הזזה 2 כנפיים של קליל (סדרת 7000 או 9000).
הבעיה שקשה ואפילו מסוכן לנקות את החלון מבחוץ.
מעוניין להחליף את החלון לחלון קליל מג'יק (גם 2 כנפיים הזזה+פתיחת כל כנף פנימה+זיגוג כפול)+רשת שקופה.
מידות החלון: עצמו גבה 100 רוחב 114 (לא כולל המסגרת שמסביב-ברוחב 3 ס"מ).

רציתי לברר סדר גודל של החלפת חלון ע"י איש אלומיניום מורשה קליל, ואם יש הפרש רציני במחיר
אם העבודה תבוצע ע"י איש אלומיניום שלא מורשה קליל

º
פשוט תפנה למספר אנשי אלומיניום ותבקש הצעות מחיר
09/11/14 13:51
30צפיות
מניסיון- המחיר כפול
11/11/14 22:20
108צפיות
אני החלפתי חלונות ותריסים חשמליים בכל הדירה.  הצעות המחיר היו בין 25-50 אלף שקל.
כמובן שההצעות הגבוהות מאוד היו של מורשי קליל. שכמה אירוני אחרי הפגישה שלי בקליל קיבלתי 3 מורשים ליצור עימם קשר.  ויצא שגם הל קיבלו את הטלפון שלי והקדימו אותי עם ההצעה האבסורדית שלהם.
בזמנו הסבירו לי שהמחיר הגבוה נובע מכך שקלי אוסרים עליהם לעבוד עם חברות אלומיניום אחרות וזה בא לידי ביטוי בתמחור. שלהם.  מוצדק?  לא נראה לי שהטייטל של מורשה קליל שווה מחיר כפול
בגלל שיש לי היכרות אישית עם הענף, זה לא מדוייק בכלל
11/11/14 23:05
107צפיות
מה כן מדוייק?
ש"קליל", כדי לתת את האחריות הכפולה שלהם על המוצרים, דורשים מאנשי האלומיניום לעבוד אך ורק עם מוצרי "קליל". אסור לשים בורג או ידית או כל דבר שהוא שהוא לא תוצרת קליל. אלו שעובדים כך נקראים עסק "מורשה קליל" ובכל עבודה כזו שהם מוציאים הלקוח מקבל אחריות גם מהם וגם מקליל לאיכות החלון.

עכשיו מה שאמרת לגבי המחירים - לא מדוייק בכלל...
כמו כל עסק, ברגע שהוא מורכב מבן אדם אחד יש פחות הוצאות ולכן ניתן לתת מחיר נמוך יותר ועדיין להרוויח, אך ברגע שלעסק יש מפעל גדול עם פועלים ובקרת איכות וכו' - המחיר עולה.
כמובן שתמורת המחיר הגבוה מקבלים מעבר לאיכות ולאחריות של חלונות קליל יתרונות נוספים.
איש אלומיניום שעומד לבד יכול לפשוט רגל, יכול להיות חולה פתאום ולא להגיע בזמנים שנקבעו, יכול לא לתת שירות הולם או להיעלם. גם אם קורה וישנה טעות, למי שעובד לבד ועם מתח מחירים נמוך, יהיה הרבה יותר קשה לתת חלון חדש או להחליף חלק יקר...

בדר"כ מורשי קליל הם עסקים גדולים ואמינים שאמנם משלמים להם יותר אבל אפשר לישון בשקט בלילה.
אני חושבת שכל דבר שלא מחליפים כל שני וחמישי - שווה להשקיע בו.
מניסיון, מי שרוצה לחסוך וללכת לחאפרים בתחום שאינם מנוסים - בסוף משלם פעמיים...
לגמרי נכון. וגם זה לא כפול במחיר. כפול זאת הגזמה...
11/11/14 23:22
64צפיות
מאיפה את? יש לי מישהו טוב, אמין ולא מגזימן

זו בדיוק היתה הנקודה ושכחתי לכתוב במפורש
12/11/14 00:24
59צפיות
המחיר, עם זה שהוא גבוה יותר, ממש לא מדובר על כפול וגם לא ב-50% יותר אלא בהרבה פחות.
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/14 11:57
5צפיות
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שאלה בקשר לחנות תאורה
09/11/14 11:52
59צפיות
שלום,
ראיתי בלוגו תאורה גוף שאהבתי ואחרי זה מצאתי אותו באינטרנט באתר של חנות בשם ״אורות תאורה״ שממוקמת בגרינבוים 14 בתל אביב. בחנות הזו המחיר הוא חצי מהמחיר (במבצע) שיש בלוגו. אשמח לדעת אם מישהו מכיר את החנות ואם יש המלצות/ דיסהמלצות על החנות?
תודה!
º
לא מכירה אבל אם זה אותו דבר בדיוק לא הייתי מהססת
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
10/11/14 20:23
13צפיות
תודה ועוד שאלה
12/11/14 20:09
10צפיות
תודה, הבעיה היא שאני לא יודעת אם זו אותה איכות (ואיך אדע אם זו אותה איכות). בחנות היותר זולה ראיתי מחיר רק באינטרנט. האם יש דרך לבדוק איכות של גוף תאורה?
מחפש כיסוי לספות
09/11/14 10:57
43צפיות
מחפש לקנות כיסויים תואמים לשתי ספות דו מושביות באיזור ירושלים או מודיעין.
מישהו מכיר חנות שמוכרת כאלו? או למישהו יש רעיון?
תודה
תכנון חדרי רחצה
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 10:55
384צפיות
שלום לכולם.
חשבתי שאני כבר סגורה על העניין אבל צריכה שוב את עזרתכן.
צרפתי תכנית של הבית.
אני יתחיל בחדר רחצה הורים.
במקום הג'קוזי תכננו לעשות מקלחון ארוך (90*180), כשבקיר של האסלה במה 40*90 , מוט פינוק שמקומו ליד החלון שזה בערך באמצע המקלחון, והכניסה למקלחון היא מול החלון. מתברר שיש עמוד בטון מעצבן צמוד לחלון אז אי אפשר לשים שם טוש.
היכן עדיף למקם את הטוש? (נ.ב- טוש או דוש? אף פעם אני לא בטוחה...) בקיר שמעל הבמה (ואז נראה לי שהבמה תמיד תרטב בעצמה)/בקיר של החלון אבל לא במרכז הקיר אלא יותר קרוב לבמה/בקיר מול הבמה?  ואם אני עושה בקיר של הבמה- האם לא כדאי להעביר את הבמה לצד השני??
ובכלל- מה בעיקרון מטרת הבמה הזו? אני היתי משוכנעת בשביל להניח חפצים שמפו וכו', בעלי חושב לשבת ולהתפנק. כי אם זה לשבת ולהתפנק אז לא הגיוני לשים דוש בקיר של האסלה ובמה בצד השני (זה 1.80 מ'- איך בדיוק נשב ונתקלח?) ואם זה לשמפו וכו' אז זה כן הגיוני, כי סהכ זה צריך להיות נגיש, והשמפו לא אמור להתקלח.
או שאולי בכלל לא עדיף לשים חלון בתוך מקלחון , ועדיף מקלחון קטן יותר ולוותר על הבמה?
והאם במקלחון הגדול יש מקום למתלה מגבות כמו בבתי מלון? או שזה ירטב?
מה אתן ממליצות בקשר למקלחון הזה??? רעיונות נוספים יתקבלו בברכה.
רק אציין שלא ניתן להחליף בין הארון לאסלה, או להעביר את הארון לקיר של האסלה, דבר שמתבקש כמובן. בלתי אפשרי.
בחדר רחצה ילדים-
צמוד לאמבטיה יש במה. מתלבטים אם להשאיר אותה או להסיר.
כשנכנסים למקלחת מצד שמאל יש ארון מטר או 1.2, תלוי מה יכנס . לפי התכניות יכול להכנס גם 1.20 מ', בפועל אמרו לנו שלא בטוח שזה יכנס. האם יכולה להיות כזו סטיה בבניה??? (טיח, קרמיקה וכו' שיקטינו את האורך).
ואז יש אסלה 90 סמ. צמוד לאסלה אני יעשה ארון אצל נגר למכונה ומיבש אחד על השני (נראה לי 60*120 בערך), וצמוד אליו ארון שרות גדול עד לקיר וגבוה. החלק התחתון של הארון הזה יהיה לסל כביסה, והיתר מדפים לאחסון מגבות , מלאי שמפוים וכו' וכו'.
אז חשבתי במקום הבמה לשים סל כביסה נוסף (כי אין מצב שסל אחד בארון יספיק). רעיונות נוספים?
האם זה קשור לשים מעל הסל הזה ארון שרות של 40 סמ שתואם לארון 120 סמ? או שזה כבר יראה חדר ארונות? (ואז לאחסן נניח תרופות או דברים קטנים).
או שכדאי להשאיר במה?

סליחה על החפירה והאורך. תודה למי שהתמידה וקראה עד הסוף
מקפיצה. פלייייייז
09/11/14 19:24
36צפיות
עזרה??
יודעת שארוך, אבל מה אני יעשה ככה יצא...
מה מטרת הבמה
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 21:34
233צפיות
על זה אתם צריכים לענות. זקוקים\נהנים לשבת תוך כדי מקלחת? מגלחים (יש לקוות מגלחות..) רגליים?
רוצים להניח פריטים? סתם יש מקום אז זה קרץ לכם כנחמד בתמונות? אז לפי זה או שילוב הצרכים ונתוני המקלחת צריך לתכנן את המיקום והגודל.
אפשר גם שני מדפים, אפשר ספסל בנוי בבלוקים או יציקה באוויר כמו בצילום שצירפתי.
מה שיכולה להגיד שלא מומלץ טוש בסמוך לחלון, שאר העניינים צריכים תכנון בשרטוטים.
באמבטיית הילדים זה לא צריך להיות כזה פער בבניה, פשוט אם לא נכנס 120 (כי נותרו 119 נגיד) אז בארונות מוכנים לוקחים את המידה הקטנה יותר שקיימת,
אם מזמינים לפי מידה אז עושים בדיוק.  אפשר לארגן אחסון רב וגם לגובה, רק לתכנן יפה.
ולסיכום חייבת לומר שזה אחד המקומות בבית שדורשים הכי הרבה תשומת לב מקצועית לתכנון. מקום קטן, פריטים יקרים וקבועים, פריסות חיפויים על הקירות
בתכנון מדוקדק כדי שההשקעה הכספית תראה בתוצאה עם פיניש טוב ובלי אלתורים והפתעות שיקלקלו. 
שידת טלויזיה תלויה
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 10:17
681צפיות
שלום,
מחפשת לקנות שידת טלויזיה תלויה בגודל מאוד מסויים: ג' 30 * ע 40 * ר 100-120.
בסגנון מודרני ובגוונים של אפור. 
האם משהו ראה בחנויות? 
מצד שני פניתי לנגר והצעת מחיר שקבלתי לא נראת לי הגיונית, אבל אולי אני טועה: השידה עם ציפוי פורמייקה 1500 + צבע בתנור 1200.  האומנם?

החלק המרכזי מתחת לטלויזיה
אצל נגר
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 10:50
535צפיות
תוכלי למצוא מידות לפי התאמה אישית,
אני רכשתי אצל נגר והמחיר היה גבוה אבל שווה כל שקל.

מצרפת תמונה, תתעלמי מהארוחה על השולחן

º
זה הכיוון. כמה זה לך, אם מותר לשאול?
09/11/14 11:33
117צפיות
המחיר
09/11/14 11:39
331צפיות
של השידה 3800 ש"ח כולל מע"מ,
כולל התקנה כמובן, ואחרי משא ומתן .
אני יודעת שזה יקר אבל כשצריכים מידה של 1.98 בדיוק וללא סטיות אז בוחרים בנגר שיבוא ויקח מידות.

אפשר למצוא גם ביותר זול
11/11/14 17:29
47צפיות
דבר ראשון השידה באמת יפה, אבל רק שתדעי להבא שבשביל מידות ספציפיות אין צורך לשלם יותר, אני הזמנתי רהיט דומה דרך המכון לידידות סין, יש להם אופציה לשינוי מידות, ועלה לי בסביבות ה2000 ש"ח
ממליץ בחום :)
יש באיקאה ועכשיו יש מבצע. כן כן..יוצא מאוד יפה ויש להם גם
10/11/14 07:07
255צפיות
פלטת זכוכית להנחת מעל.יש לבן מבריק יש מאט ויש אפור בהיר.הילידה נקראת בסטה ויכולה לעשות דלתות מגירות כי זה מודולרי.כל העסק יעלה לך פחות מ800 ונראה מצויין.הפתיעו באמת..
תודה. בתור חובבת איקאה אני מכירה את בסטה
10/11/14 10:19
199צפיות
הבעיה שלי שזה 38 ס"מ גובה ולכן הרמחק מהרצפה יהיה פחות. סוג של פשרה מבחינתי
מה הכוונה מרחק מהרצפה?יכולה לשלוח לך תמונה אם מעניין אותך.
10/11/14 10:35
103צפיות
אגב יש גם את המזנון שאפר לשים רק מגערות למטה שכחתי את שמו.אני לקחץי בסטה 120+60 עם הזכוכית מעל 2 דלתות ובאמצע מגירה.יצא ממש יפה.תסתכלי במיי הום פייג'. יש שם גם דברים בסגנון.
º
כן, המחיר נשמע הגיוני ביותר!
10/11/14 07:38
109צפיות
º
תודה. יש מצב למצוא משהו כזה מוכן או שהמחיר יהיה זהה?
10/11/14 10:20
58צפיות
º
קרוב לוודאי שלא יהיה הבדל גדול אם בכלל
10/11/14 20:55
38צפיות
כיור למטבח
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 08:24
526צפיות
היי לכולם,

אנחנו קצת מתלבטים על כיור למטבח חדש, חיפשנו קצת וראינו את הכיור בתמונה. עכשיו לשאלות:
1. ברז בצד קורץ לנו בעיקר בגלל שטח כיור שמתקבל. יש חסרונות לכיור כזה?
2. האם מישהו מכיר את החברה של הכיור (aquatop)? ואת החומר ממנו הוא עשוי (cristadur)? ד"א מקבלים איתו 12 שנות אחריות.
3. האם לדעתכם המדרגה הקטנה בשולי הכיור יכולה להוות בעיה? לכלוכים, עובש או כל דבר אחר שירצה לקנן שם... (כמובן שמנקים אותו אחרי כל שימוש אבל עדיין)
4. מה דעתכם על תוספת הסבונייה? זה עומד במבחן הזמן (מבחינת אמינות)?

נשמח לשמוע דעתכם
תודה
זה הכיור הכי טוב שיש
09/11/14 11:27
289צפיות
אקווטופ זו החברה המובילה בתחום הכיורים (יחד עם בלנקו), והקריסטדור הוא חומר מעולה ועמיד ביותר. מומלץ בחום.
ברז בצד זה בסדר גמור. נוח יותר לשטיפת סירים גדולים.
המדרגה ממש מינימלית ולא תרגישו בה כמעט.
לגבי סבוניה- כיון שהן נוטות להתקלקל מהר, מומלץ לקנות סבוניה איכותית. יש לניגא סבוניות טובות אך יקרות.
הרגעת אותנו
09/11/14 13:43
176צפיות
תודה!

בנוגע לסבוניה, זה מידה סטנדרטית? ניתן להחליף לחברה אחרת במידה ויש תקלה?
º
כן, החור סטנדרטי. בהצלחה!
09/11/14 13:44
63צפיות
יש לי כיור כזה
09/11/14 14:04
198צפיות
כיור כזה בגודל 1.5 (תוספת בצד). גוון פנינה (קצת מחוספס)
כיום, אחרי 16 שנים של שימוש, הוא נראה בדיוק כמו בצילום הזה. טיפה אקונומיקה והוא צחור.
זה אומר הכל, נכון?

בצד שמאל, במקום הסבוניה בצילום מותקן אצלנו ברז של סנן תת-כיורי תמי 4. מומלץ!!!

סבוניה היתה לנו על הברז הראשי - של חמת. מין טבעת כזו שמולבשת מתחת לבסיס של הברז, ונראית ממש חלק ממנו.
הסבוניה שלנו עבדה יופי במשך 14 שנים, ואז נסתמה.  
כיור מעולה (:
09/11/14 14:16
136צפיות
הבחירה שלי בעקבות אמא. מאוד נח לעבודה ומאוד עמיד.
לגבי המדרגה - הברז שאני לקחתי והמיקום של החור שהכינו לו גרמו לזה שהוא יכנס ממש צמוד למדרגה, ואז יש אזור קטן מאחורה הברז שקצת קשה לנקות, אז תשימי לב לזה (:

תודה רבה על התגובות
09/11/14 14:33
107צפיות
אז הכנה לסבוניה נעשה בכל מקרה (עכשיו שאנחנו יודעים שזה סטנדרטי ולא ניתקע)
ונשים לב לברז והמרחק מהמדרגה...

שוב תודה, ממש מרגיע לשמוע שאחרי כל כך הרבה שנים זה נראה כמו חדש.
שימי לב
14/11/14 08:51
15צפיות
יש חומר בשם קריסטדור. היה לו אותו ואחרי כמה חודשים שימוש בתחתי הכיור היו קצת חורים קטנים מסכינים ודברים חדים. 
לעומת זאת יש לאקווטופ עוד חומר בשם סופר גרניט. שהוא קצת פחות חלק והוא חומר הרבה , הרבה יותר עמיד. עליו באמת אין שום סימן. קצת אקונומיקה ונראה כמו חדש. 
עיצוב הסלון
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 07:11
518צפיות
שלום לכולם, 
אשמח לדעתכם ועצתכם. 

1. יש לנו צורך דחוף בארון מעילים. במבואה לבית אין לצערי מקום.
(בנישה שהיתה מיועדת לכך שהדיירים הקודמים מיקמו שירותים)

חשבנו על בניית ארון מעילים מיד בכניסה לסלון. 
מצורף שרטוט שעשיתי. הרעיון הוא לבנות קיר גבס  במקביל לקיר של הכניסה לסלון ובתוך הנישה לבנות ארון מעילים, שידה/ ספסל ומקום לפסנתר ומעליו אולי מדפים?.

דא עקא, מה שיקרה הוא שכדי להכנס לסלון תהיה מעין  כניסה של 60 ס"מ. ותחסום את שדה הראיה כשנכנסים הביתה. 
מה דעתכם? 

2. באופן כללי אשמח לשמוע את דעתכם על סידור הסלון. תתעלמו מהרהיטים ששמתי בשרטוט, הם להמחשה בלבד

3. בסלון כרגע אין תאורה בכלל!  
מתוכננים ספוטים על קרניזים להסתרת הוילונות בחלון שיהיו בחלון בצד ימין ומאחורי הספה הגדולה, ואם נבנה את הנישה המדוברת - גם בתוכה.
זה יספיק להאיר את הסלון או שכדאי להוסיף גם גוף תאורה במרכז? 

השרטוט של הסלון
מרגיש אמריקה
09/11/14 07:58
225צפיות
הבית בארץ? כמה תשובות:
- הקיר בכניסה כנישה לארון בשילוב ספסל נראה לי יופי. בעניין מקום לפסנתר צריך לחשוב על המידות, מקום לישיבה ומרחקים למעבר
אבל בסה"כ אין לי בעיה בחסימה קלה, לכניסה הדרגתית יש יתרונות שלה.
- בעניין התאורה הספוטים לא מספיקים וגם יש לי השגות לגבי ספוטים של ועדת חקירה מעל הישיבה הראשית.
בנוסף בעניין העיצוב הכללי, הקשתות והחומריות של הבית, אני רואה את הקרניז הזה כדי זר לסגנון ומתאים יותר למינימליסטי.
פחות מתאים להסתרת תליית הוילון. יכול להיות פריט עיצובי נאה ואולי לשקול חיבור הוילון גם לחלון בקיר הגובל בו. צריך תאורה נוספת, גופי קיר יתאימו, אפשר גם בתקרה.
מקפיצה שוב לעוד תובנות
10/11/14 01:39
106צפיות
תודה סורנה על התשובה!!!
אכן, לא טעית 
גם אני בעד, לשלב את הכל יחד עם החלון בצורה יפה
10/11/14 07:37
108צפיות
לפסנתר צריך כ 150, תבדקי שיש מקום אם בונים נישה...
אפשר גם להמשיך את קו הקשתות בבית מעל החלון והספסל למשל.
מתחת לספסל לעשות אחסון לנעלים, מעין אלתור ל Mudroom בסלון (מגירה נשלפת מתחתיו).
תעלי תמונות של מה שיצא...
KALLAX של איקאה - שווה ?
09/11/14 00:17
220צפיות
היי
קנינו לחדר ילדים מיטה וארון מלביד ליבנה ועכשיו רוצים להוסיף כוורת בתקמיב יותר נמוך וחשבנו על כוורת KALLAX של איקאה.ולשים אותה לרוחב
האם היא שווה משהו או שזה יתפרק עם שמים הרבה משחקים ?
או שיש הצעות אחרטת לתקציב דומה.
מעולה!!קנינו גם לפני חודשיים את ה16 תאים
09/11/14 06:58
109צפיות
הוספנו 4 קופסאות למטה למשחקים.עמוסה במשחקים וספרים ומאוד יציבה.אם תרצי אצלם לך.
עומדת בגבורה כבר כמה שנים טובות
09/11/14 07:22
79צפיות
אצלנו עומדות שתיים מהמודל הישן (אקפדיקט - אותו רהיט ששינו רק בגימור והפכו אולו לקלקס). באחת בגדים בחדר ארונות בשנייה ערמות המשחקים של הילדים.
לאחרונה השכבנו אותה ושינינו מיקום והיא שוכבת לרוחב עם קופסאות. (אגב אצל גיסי תלויה לרוחב על הקיר, גם כן כבר כמה שנים טובות).
זה אחסון מעולה, נכנס המון, וכיוון שיש להם מגוון קופסאות וסלסלות - גם מתאים לסגנונות שונים ותמיד נראה מסודר ונקי. אגב, יש גם דלתות ומגירות שאפשר להלביש לה, אבל לחדר ילדים זה פחות רלוונטי לדעתי.
היא מגיעה גם בצבעים מגניבים ויש גם יחידות קטנות של 2*2.
מומלצת בחום.
אצלנו הכוורת הגדולה יציבה וטובה, להפתעתי עברה איתנו דירה בקל
09/11/14 08:25
72צפיות
בקלות.
º
,גם אצל ביתי כולל מעבר דירה אמינה באיכות ובמראה.
09/11/14 11:15
23צפיות
יש אצלנו במרתף חמש כוורות אקספדיט
13/11/14 23:01
24צפיות
בכמה גבהים,שמשמשות כספריה.
לי הכי נוח עומק כזה לרוב הספרים,אבל המראה יפה,בצבע ליבנה ונותן אחידות. שתי כוורות של 5/5 כלומר 25 תאים, ועוד שלוש נמוכות יותר,נדמה לי 4/4 כלומר 16 תאים.
אני לקחתי קרטונים של ארכיון- קופסאות קרטון מאד חזקות שמתאימות בדיוק בגודל וציפיתי אותן בקלות בנייר אריזה בעזרת שדכן,וכך יש מראה יפה בחלק התחתון של הכוורות ששם אני מאחסנת כל מיני....יש מדבקה קטנה על הקופסא מה יש בתוכה.
אולי משהו מכיר?
09/11/14 00:03
62צפיות
הי
סליחה מראש שאני שואל בפורום הזה, אבל אולי דווקא כאן משהו מכיר...
אני מחפש דף צביעה ענקי (ממש גדול) שאוכל לתלות על קיר חדר הילדים. משהו דומה מאוד למה שבקישור
http://www.pinterest.com/pin/378020962445756166/
אולי משהו מכיר (גם בחו"ל)
תודה

º
מה ההבדל בין כיור סיליקווארץ לסילגרניט ?
08/11/14 22:56
45צפיות
קישור לכתבת הסבר
09/11/14 09:05
51צפיות
הפעם מצרפת תוכנית. פרקט במסדרון כן או לא
הודעה זו מכילה תמונות
08/11/14 22:49
428צפיות
היי
דירת קבלן שהחלטנו שחלל המגורים (סלון, מטבח, פינת אוכל) ירוצפו בגרניט פורצלן,ושלושת החדרים בפרקט (אין בעיה של ממ"ד).
מאד מאד מתלבטים האם להמשיך את הפרקט גם למסדרון ואז יהיו 2 נקודות חיתוך - אחת בגבול עם חדר המגורים ושניה בגבול האמבטיה
או לרצף את המסדרון גם בגרניט פורצלן .ואז בכל יציאה מחדר יהיה חיתוך.
אנו חוששים/מתלבטים בגלל 2 נושאים עיקריים:
1) החיתוך בין חדר המגורים למסדרון - האם לא גס מדי להפסיק את הריצוף ופתאום להתחיל עם פרקט? האם לא נכון ליצור המשכיות מהסלון?
2) היות ומדובר בדירת קבלן אנו מבצעים הנמכה של החדרים, ואם נחליט על פרקט במסדרון אז הנמכה גם של המסדרון. השאלה האם לא יוצרו פערי גובה והקבלן יהיה מקצועי מספיק כך שלא תהיינה בעיות לאחר מכן בהתקנת הפרקט.

תודה

לא מעצבת ולא מבינה גדולה
08/11/14 23:24
137צפיות
אבל למה בעצם פרקט במסדרון?
על פניו, לא רואה חיתוך יפה עם החלל הציבורי, אז למה לא רק בחדרים?
אבל באמת שאני לא מומחית גדולה..
מיותר לחלוטין.מספיק בחדרים ועדיף מסדרון עם ריצוף מבחינת
09/11/14 08:17
110צפיות
התיחזוק והניקיון - כך עשיתי וטוב שכך.
º
גם אני בעד פרקט רק בחדרים ולא במסדרון.
09/11/14 11:34
38צפיות
º
מקפיצה
09/11/14 18:58
10צפיות
מעצבות בבקשה אשמח לדעתכן
10/11/14 20:14
49צפיות
תודה
º
לא במסדרון
10/11/14 20:48
47צפיות
צריך מקצוען
11/11/14 00:18
58צפיות
שיניח את הפרקט בקו אחד עם הריצוף ואז יהיה חיבור יפה.

לגבי הנמכת רצפה - שאלת מיליון הדולר, אני בופן אישי לא מוצאת שבדירות קבלן עושים את העבודה כמו שצריך. לרוב הם לא מסוגלים להתמודד עם זה.
משתפת,עט שמצייר ב 3D -שלשה מימדים.מומלץ לצפות עד הסוף
08/11/14 21:41
80צפיות
º
מדהים, תודה על השיתוף
08/11/14 22:39
11צפיות
לגבי קרמיקה לריצוף בשם ואינה גריי
08/11/14 21:31
43צפיות
האם מכירים? מה דעתכם הן מבחינת היופי והן מבחינה פרקטית לגבי לכלוך זה בית עם ילדים קטנים.

תודה!!
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום