לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום עיצוב פנים
בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת אי במטבח והתייעצות
02/05/2015 | 01:25
8
710
במספר מלים רוצה שינוי אזור המטבח. הוא לא נראה לי גמור, חסר לי אי שיהיה גם שולחן/בר  וגם ארונות . גם חדר שינה שחשבתי עליו כחדר עבודה נראה איך שהוא תקוע שם.
אשמח לקבל רעיונות. אולי לפתוח את חדר שינה חלקית, או לגמרה אבל בצורה שכן תיהיה אופציה לפינת עבודה? או אולי להצמיד את האי שאני רוצה לקיר של אותו חדר (ולקצר את הקיר ולבטל פתח הדלת) וגם להוריד קיר בין מדריגות לחדר?

תודה
אני לא יודעת לכמה את יכולה להקטין את החדר עבודה
02/05/2015 | 12:40
2
269
אבל אפשרי לרכז אותו בצד ימין להזיז את הקיר עד החלון ולעשות חצי אי שיצא מהקיר המוזז.
אצלי בבית יש קרבה כזו אואני מתכננת שהחדר עבודה יהיה סגור בזכוכית שקופה, חלקה קבועה וחלקה דלתות.
את יכולה לשחק פה עם קיר מהרצפה לתקרה ברוחב עליו שען האי ומצדדיו זכוכית... יכול להיות מקסים.
מקווה שאני ברורה.
תודה מרי פופ על הרעיון. לא חשבתי על זכוכית
03/05/2015 | 22:09
1
139
ראיתי משהו בסיגנות עם זכוכית בכתבה זאת.
התלהבתי אבל חוששת לגבי עיניין בטיחות כאשר יש ילדים...
מה את חושבת על רעיון לעשות 2 פתחים בצורת מלבן ( בגודל חלונות צרים וארוכים) בקיר בין חדר זה למדרגות? ולעשות בכל פתח תאורת ספוט מלמטה לכיוון למעלה?כאילו לאורך המדרגות המובילות לקומה עליונה....

תודה

הרעיון של פתחים בקיר המדרגות נראה לי
04/05/2015 | 09:37
63
היי, מדובר בבניה או מצב קיים?
04/05/2015 | 09:07
4
49
סורנה כפיר, מדובר בבנייה. יש לך רעיונות? אשמח מאוד להקשיב.
04/05/2015 | 22:19
3
63
תודה
רעיונות ופתרונות
05/05/2015 | 09:06
2
76
עולים במבט מהיר על התכנית אבל דורשים בדיקה בשרטוטים והדמיות.
אבל! - זו לא באמת תכנית עבודה לדעתי, ומוקדם להגיע לכיף הכרוך בפתרונות זכוכית ופתחים יפים בין מדרגות ופינת עבודה, בתוספת אי וכו'.
המטבח לא באמת מתוכנן, זו "הצעת הגשה" חסרת תוכן, אין די אחסון, אין משטח עבודה בין כיור לכיריים,
אפילו לא טרחו באמת לפנות מקום ראוי לכיריים בהעמדה האלכסונית הלא מוצלחת הזו.
השירותים ללא כיור נטילת ידיים והפתח שלהם צמוד לדלת הכניסה, קבלת פנים לא נאה.. וגם מעבר בשירותים בדרך לפינת האוכל.
מתוך מעט הנתונים שכתבת, אתם לא זקוקים לחדר שינה בקומה הזו?
מעוניינים בפינת עבודה שיכולה להיות פתוחה חלקית, לייצר אוורור ותחושת מרחב עם פתחים חלקיים לגרם המדרגות - 
את כל החלק העליון של התכנית כדאי לתכנן מחדש עם מחשבה על הצרכים המדוייקים האלה, לתכנן מבנה מטבח מחדש,
עם אחסון שמנצל טוב את השטח, עם דלפק הכולל אחסון ואולי רהיט דו צדדי שישמש גם את הכניסה,
מיקום פינת עבודה ושירותים באופן נכון יותר לנתונים.
וביחד עם כל זה לחשוב איך לפתוח את החללים ולרווח בתחושה את כל החיבורים בין הפונקציות, 
ואני בעד שכבות כאלה של פתחים וזכוכית, מייצר עומק ועניין בבית.
מקווה שנתתי חומר למחשבה וכיוונים, מה שאפשר בפורמט הזה.

סורנה, תודה רבה על רעיונות. זה בדיוק הכיוון,
06/05/2015 | 00:15
1
14
רק אין ביכולתי לעביר מיקום של שרותים. מסכימה שהוא בעייתי, אך לבטל איינני רוצה. המיקום כאן מקושר גם לשרותים באותו מקום בקומה עליונה.
שאלה. למה עמדה אלכסונית לא מוצלחת? בתני שמטבח נשאר באותו מקום וגודל פחות או יותר,( אשחק קצת עם חדר שינה), איפה מקום מוצלח יותר?

תודה

אם הקומה השניה תוכננה באותה "תשומת לב וכשרון" כמו הראשונה
06/05/2015 | 08:45
17
אז הייתי בודקת גם שם מה קורה באופן יותר יסודי, אז לא הייתי שוללת שינוי בשירותים.
אבל אין לי מושג, זה בית בבניה? אז אפשר למקם צינור ניקוז 4 צול לשירותים איפה שמתאים לך על פי תכנון הפנים הרצוי.
ובמטבח, עמדה אלכסונית לא נוחה לעבודה, משטח העבודה העיקרי הוא בין כיור לכיריים (שוטפים ירקות, חותכים על המשטח ולכיריים)
ואין לך שם מקום כזה, ולא פחות חשוב, זה לא יפה וסגנון מיושן לפתרון בעיה, יש פתרונות טובים ויפים יותר.
ואת המטבח צריך לתכנן, זה לא לאינטרנט וגם בהתייחס למה שנחוץ בפינת העבודה.
בקיצור, כדי לתכנן כראוי ולהנות מפוטנציאל הבית את זקוקה לעזרה מקצועית בפועל, לא כדאי לבנות כך. בהצלחה שיהיה.
הוספת תאורת ספוטים במטבח
01/05/2015 | 23:22
3
407
אנחנו מתכננים עם עבודות גבס בדירה, להוסיף במטבח קרניז עליון עם ספוטים מעל חלק אחד של השיש, שימשיך בחלק אחר עד ארונות גבוהים, ושם השלמה של החלל עד התקרה בגבס.
אשמח לדעות בעניין, האם ללכת על זה או לוותר.
אציין שהתוספת הזו של הגבס לא קשורה ליציאת המזגן. 
תודה
תאורת ספוטים מעל ארונות המטבח-מוסיפה המון.
02/05/2015 | 11:34
88
בשיפוץ שערכתי לפני 9 שנים,בנינו הנמכת גבס נעל הארונות הנמוכים,כדי לשלב ספוטים ,בלי קשר למיזוג. סתם ליופי.
כשמדליקים את הספוטים-זה יוצר אווירה מאוד יפה. 
אני יודעת שמעצבים ממליצים על ההנמכה. 
אני יכולה להגיד, שמאז,הדלקתי את הספוטים,רק כשבאו אורחים,לשם האווירה ,ואף פעם לא השתמשתי בהם לצורכי עבודה במטבח, כי התאורה במטבח-מצויינת.
הדלקתי אותם במשך כל השנים-אולי כמה פעמים.
כיום-כשאני מתקינה מטבח חדש,בדירה חדשה, מוותרת עליהם, גם בגלל שהקבלן דורש ממני ,מחיר לא סביר בעיני,להתקנה.
הבנתי שזה לא ממש פונקציונאלי,עבורי. צריך לציין, שבשיפוץ, עשיתי המון הנמכות גבס,לא דווקא עבור מיזוג, רק בשביל התקנת ספוטים,וחלקם מיותרים לגמרי. אבל את זה יודעים,רק אחרי שגרים בבית. 
אבל כמובן -יגיעו גם דעות שונות.  

מעל הארונות הגבוהים בטוח שצריך סגירה
02/05/2015 | 12:33
1
143
בגלל הנישה שרואים מעליהם.
אם להמשיך עד הסוף או לא? לטעמי לא צריך. ככה עניתי גם בפעם הקודמת שהעלית פה את ההתלבטות.
מצד שני אם אתם חובבים תאורה ישירה מעל המשטח, אז אפשרי.
אני לא חושבת שזה כזה עקרוני אם כן או לא?... שניהם יהיו טובים באותה מידה.
תודה מרי.
02/05/2015 | 15:27
48
שאלתי שוב כי יש חילוקי דעות עם הבעל.. הוא בעד (גם כי  חובב ספוטים)  ואני הרגשתי שכל סגירת הגבס הזו יכולה לעשות הרגשה של מטבח עוד יותר קטן ממה שהוא.. 
ראיתי אצל שכנים אצלם אין כל ארונות עליונים, והתחושה היא יותר של מרחב.. אולי גם כי אצלם אין בוצ'ר באמצע. 

צריכה להתלבט איתכם בקשר לשיש
01/05/2015 | 20:13
3
188
בזמנו בחרנו אבן קיסר 2230 למטבח התכלת-אפור שלנו.
עבר הרבה זמן מאז ולכן קפצנו ל"פרביטל" להיזכר בגוון.
ראיתי שם גם את 5134 הדי-דומה, שהמליצו עליו פה בפורום, אבל אז...
נתקלתי במשטח מהמם, מעט מחוספס, שנקרא CREMA ומספרו 2657.
מישהו מכיר?
אמרו לי בפרביטל שהוא יותר עמיד מהאבן קיסר ושניתן להניח עליו דברים חמים.
עכשיו אני ממש מתלבטת, והבעיה העיקרית היא שצריך להוסיף 4,600 ש"ח למשטח הזה!
אשמח לשמוע את דעתכם, מה אתם הייתם עושים?
מישהו?
02/05/2015 | 17:28
41
אשמח לשמוע דיעות
אני לא מכירה את המוצר הספציפי של פרביטל
03/05/2015 | 07:58
1
51
תודה
03/05/2015 | 20:48
1
שבת שלום, נדרשת המלצה/דיס המלצה על אזיקרי גופי תאורה
01/05/2015 | 19:16
3
85
תודה מראש

נורית 
תעשי חיפוש בפורום היו כאן המלצות
01/05/2015 | 19:26
1
110
ושאלתי בקבוצת הקולגות גם.
תודה
01/05/2015 | 19:28
14
כבר כתבתי בעבר - לי היה ניסיון גרוע מאד אתם
01/05/2015 | 19:28
114
הן בפן המקצועי (הכווינו אותי *וקניתי*) לגוף תאורה מעץ במטבח.
הן בפן של השירות - כאשר באתי יום לאחר מכן לבטלו ולמרות שהם כלל לא סיפקו לי אותו - לא הסכימו לבטל את החיוב.
בחשבונית יש סעיף שלמעשה מונע מהלקוח לבטל עסקאות ("אין החזר כספי על גופי תאורה מייצור").
אקססוריז לשידה סלון - מה שמים שם או שבכלל - תמונות?
01/05/2015 | 16:54
19
883
היי...
אני תוהה לגבי הסוגייה הזו כבר כמה חודשים(מאז שהשידות נצבעו).
המצב הקיים קצת מרגיש לי כמו מדפים של אספן מנייטורות...מרגיש צורך שיהיה משהו "מלא" יותר (לא ב"אספקט" העמוס).

אז שמתי שם כלי קטנים כאלו ואחרים, ספרים, מנייטורות שונות.
אך עדיין מרגיש "ריק".
אולי מה שחסר שם באמצע בין שתיהן (1.20 מטר מרווח) זה בכלל תמונות - קיר תמונות?

אם כן, מה הכי אידיאלי בקטע קיר שכזה: 2 תמונות? קיר של כמה תמונות?

מצ"ב תמונת המקום.

אשמח לשמוע דעתכם...
תודה רבה.
טעם טוב יש לך
01/05/2015 | 17:49
3
334
כל פריט בנפרד הוא בהחלט יפה וחינני. השילוב שלהם והמיקומים אינם מוצלחים כלל וזה בא לידי ביטוי בתמונה.
גם כיוון התמונות שחשבת עליו לא יעשה את זה מדוייק יותר לדעתי. מהגדול לפרטים:
מיקומי המדפים ביחס למנורות הקיר אינו טוב וגם לא ביחס ביניהם כשהכורסא מוצמדת לקיר כך.
ההדום לא מתאים לכורסא, לא בגודל ולא בגרפיקה של הריפוד. באופן כללי יש יותר מידי דוגמאות גרפיות (שאני דווקא גם אוהבת אבל לא כך)
שונות שלא מתחברות בצורה הרמונית ונעימה לעין. זה והחפצים הקטנים יוצרים את התחושה המשונה שיש לך באמת של קיר ריק ועמוס בו זמנית.
סידור החפצים כך לא מתאים לנפח בין המדפים ונראה כמו ניסיון מאולץ להשתמש במדפים, כאילו אין בהם באמת צורך.
תודה על דבריך סורנה
01/05/2015 | 18:12
2
273
1. מיקומי המדפים: אין לי כלכך אפשרויות אחרות. זהו הקיר הארוך היחידי שיש בסלון(בגב הספה - המרפסת, בצד - המטבח).

2. במקרה הכורסא היתה ממש בינהם בעת הצילום...בדר"כ המשמענת ממוקמת בקו של קדמת השידות.

3. את צודקת לגבי התאמת בד ההדום והכורסא: לאחר שקיבלתי את הכורסא קיבלתי הרגשתי שאני ממש לא שלם עם בד הכורסא....רציתי שלפחות הבד של ההדום יהיה שונה ולא חשבתי על חוסר ההורמניות שניהם.
זה גודל ההדום שמצאתי בשוק הפשפשים - ודווקא רציתי משהו שלא יהיה גדול.

4. סידור החפצים על המדפים: זה לא ניסיון מאולץ...המדפים היו חלק מהותי עוד בתכנון.
מה גם שיש לי ספרים.
את צודקת לגמרי עם התאמת גודל החפצים לנפח שמציעים המדפים.
פשוט - אני מאד אוהב את רובם(הכלים הלבנים עם הפרצופים, הפרות , הכלים עם הצמחיה הזו והרובוטים...
אף את השאר ששם(למעט האותיות XO) אני חושב שהייתי מעיף בהזדמנות. 

מה הדבר-שניים הראשונ/ים שהיית משנה(ואולי אף...ל-מה)?
אילו סוג של חפצים ואביזרים מתאימים יותר לשים על השידה?
האם לצמצם יותר את פריסת האלמנטים ולרכז יחד?

תודה רבה!
לא לא
01/05/2015 | 18:36
1
256
אין לי כוונה להכנס לסימפוזיון המוכר של התכתבות אין סופית, עד עתה רק הסתפקתי בלקרוא בפליאה וכך אמשיך..
ההמלצה שלי היא לשלם לאיש מקצוע  בעיצוב או סטיילינג, מישהו\מישהי עם עין טובה לפרופורציות (וגם סבלנות רבה)
כך שיעזור לך לממש את הטעם והאהבה שלך לאסתטיקה, לכוון, לייצר חלל נעים עם הפריטים שבחרת, לסדר אותם נכון והרמוני.
את לא חייבת
01/05/2015 | 18:50
213
נעזרתי באיש מקצוע ... פשוט לא נגענו בסידור הזה.

אגב, לגבי "הסימפוזיון המוכר" - מזה כמה חודשים שאני לא הכי פעיל בפורום (אלא אם תיזכרי אותי גם בעוד שנתיים)

תודה בכל מקרה.
יש לי תחושה שהספריה הצהובה מיותרת
01/05/2015 | 18:52
14
277
היא גם פחות משתלבת עם הצבעים.
השחורה מצויינת במקומה ואני אוהבת את הסידור שלה באופן כללי.
תנסה להצמיד את הצהובה לשחורה ואם זה לא ילך... להזיז את הצהובה למקום אחר (חדר השינה? חדר רחצה?)
מה לגבי העברתה בין הסלון למטבח?
01/05/2015 | 18:58
13
464
בתחילת המטבח יש את המקרר (מול פינת האוכל).
צידו של המקרר מכוסה בפלטה.
השידה הצהובה נכנסת שם.
בפינת האוכל יש כסא צהוב...

אני פשוט אוהב את השידה הצהובה.

איך הרעיון?

תודה.
בהחלט שווה לנסות, הדירה נראית מאוד יפה
01/05/2015 | 19:02
12
126
עשיתי את השינוי ואף צילמתי צילמתי פנורמי של הסלון
01/05/2015 | 19:21
11
539
המיקום החדש נראה כבר טוב יותר?
זה גם מן מקום שלא היה מנוצל ממילא (צד המקרר).
בהחלט!
01/05/2015 | 19:27
10
123
תמי...איך במילה אחת את יודעת לחזק והעלות חיוך!
01/05/2015 | 19:32
9
222
היית משנה משהו נוסף (למעט ריפוד הכורסא שכרגע לא רלבנטי)?
תמונות בין גופי התאורה (יש 1.20 מ') - באיזה מבנה (קיר תמונות? 2 תמונות לאורך?)
כוונתך לצד הכוננית השחורה, נכון?

ההדום יעבור שינוי לבד אחר ... משהו חלק יותר.

אגב: שולחנות הסלון החמודים - אני לא סגור לגבי צבע הרגליים(שולחן אחד רגליים טבעיות - יוצר מראה "כבד", לא כך?)
כעת, משיש לכם תמונה כללית של הסלון ומה שליד - יש צבע/ים מסוים שנראה עדיף??

המון תודה!
כאמור את ההדום של הכורסא, לא את הכורסא
01/05/2015 | 19:34
8
194
תמונות אחרי הכוננית השחורה כמובן, מאוד מתבקש.
מאחר והקומפוזיציה רוויה הייתי שוקלת תמונה אחת לאורך, בשחור לבן...
1-2 תמונות כמובן לצד הכוננית השחורה?
01/05/2015 | 19:42
7
417
דווקא יש אמנית ישראלית בשם נטע רבינוביץ שאני אוהב את איוריה.
חשבתי לכיוון ה-2 האלה (כי הם בגודל A3).
את השידה השחורה הייתי משאירה במקומה,
02/05/2015 | 12:31
6
147
את התמונות תולה אחת מעל השניה במרחב שבין השידה למנורת הקיר, הן מספיק מונוכרומטיות והמסגרת לטעמי צריכה להיות שחורה.
את ההדום הייתי מחליפה או מרפדת בצבע אחיד כלשהו.
הפריטים בשידה השחורה לי אישית לא מפריעים, מבחינת הגודל, לשיקולך אם אתה רוצה להגדילם...
נושא גודל הפריטים ביחס לגובה הפתח בשידה - כנראה גישה
02/05/2015 | 12:37
5
131
כל מעצב/ת עם גישה שונה.
אשמח אם תכוונו אותי לדברים גדולים יותר שאוכל לשים(לא ברמת הפריט הבודד...אלא כיוון).
אפילו - אילו מונחים לחפש בכדי לקבל רעיונות ב-pinterest וכד' (באנגלית יתן יותר תוצאות) 
זה בטח יסייע לי בחיפושיי בחנויות העיצוב, שוק, אינטרנט וכ'ו (אני לא אוהב ענתיקות+וואזות גדולות)

ישנה חשיבות לקשר שבין צבעי הפריטים לצבעים הקיימים בחלל?

תודה!

התקלת אותי, אני ממש חלשה בליקוט אקססוריז...
02/05/2015 | 12:45
4
181
לא אוהבת פיצ'פקעס אצלי ולא אוהבת ללקט עבור לקוחות.
אני כ"כ פרקטית ומרובעת שכל מה שאני רואה בהקשר של מדפי דקורציה פתוחים זה אבק והצורך לנקות אותו...
בלתי נסבל בעיני... למרות הטרנד הרווח של למלא את המטבח והבית במדפים ולהעמיס עליהם פריטים ליופי... אני יכולה להתפעל מהיופי של הקומפוזציות, אבל לא בבית ספרי, ואלא אם ביקשו ממני מפורשות, גם לא אצל לקוחותי.

נו, את לפחות נאמנה לעצמך וליצירה שלך -- זה חשוב מאד!
02/05/2015 | 12:49
3
135
השידות הללו הובאו מהיכרות עצמית שאני אוהב לקרוא ושאני די אספן.
אבל אז התגלה ש...
- ספרים רבים נמסרו אחר כבוד לספרייה.
- למדתי לזרוק דברים (דירה חדשה - הזדמנות להיפטר מהרבה דברים!).

אגב: מה דעתכ/ם על תליית שעון/תמונות/צילומים על הקיר בתוך השידה השחורה?
כלומר, לקחת את מידות האביזר ולהתאימם למידות התא בשידה (ולתלות הקיר בתוכה!)
גם רומא לא נבנתה ביום אחד
02/05/2015 | 14:15
2
120
אתה מעיד על עצמך שאתה אספן ואוהב לקרוא - הרי כל החיים לפניך ובודאי עוד יצטברו אצלך ספרים וחפצים שתרצה לשים בשידות - אז לא דחוף למלא אותן דוקא עכשיו...
אני הייתי מחלקת את החפצים בשידה למדף כן מדף לא בשיטת הדמקה.
וכן, הרעיון של להניח מספר ממש מצומצם של תמונות פה ושם במדפים עד שיגיעו הספרים והחפצים שאתה באמת אוהב, הוא רעיון יפה.
את צודקת. אך עדיין צריך "לקשט" בחפצים שמתאימים לגודל התא
02/05/2015 | 17:58
1
84
הספרים כבר ממוקמים על המדפים ב-2 השידות (מדפים תחתונים).

אני מחפש תמונות להשראה רק לא כלכך יודע מה לכתוב בחיפוש.

תודה!
בנוסף לרעיונות(ניסיתי לחפש)
02/05/2015 | 20:41
103
ניסיתי לחפש רעינוות ב-PINTEREST...ראיתי שבדר"כ מניחים על שידות ומדפים מסגרות גדולות, ארגזים, פרחים(חוזר לוואזה בכל זאת, הא?), סלסלות, פסלים, גלובוס...

אז כלי וואזה עדין וצר אוכל למצוא.
כך גם סלסלה עם פירות "דמה" , גלובוס , פסל מגניב.
נראה הגיוני לשים גם במדפים תמונות(שהדגש בהן יהיה על מסגרת יפה!) ?

אם יש לכם רעינות נוספים - אשמח לשמוע.
תודה ושבוע טוב!
התייעצות בנוגע לחדר רחצה ראשי + יחידת הורים (שרטוט מצורף)
01/05/2015 | 16:39
4
408
שלום לכולם

ברשותי נכס ישן שהולך לעבור שיפוץ טוטאלי
לאחר חשיבה מרובה ובדיקת מספר אפשרויות זאת ההחלטה שהגעתי אליה, יש עוד מספר שינויים.
יצא שנשאר עמוד מול חדר הרחצה הראשי אז החלטתי להזיז את דלת חדר הרחצה שמאלה, ואפשר להתעלם מארון השירות שיוצא מהעמוד, זה היה רק רעיון שחלף בראש.
אשמח לקבל מכם חוות דעת לגבי מיקום נכון של כיור עם ארון, אסלה עם מיכל הדחה נסתר ומקלחת שתהיה מרוצפת ללא אגנית (לא תהיה אמבטיה בדירה)
כמו כן היום יש בחדר הרחצה דלת יציאה למרפסת שירות שם יש מכונה ומייבש, אשמח לדעה אם כדאי להוריד את הקיר עם הדלת או רק חלק ממנו.

עד כאן חדר הרחצה, הנקודה  הבאה הקשה היא מה לעשות עם כל השטח של חדר השינה מספר 1? 
חשיבה ראשונה שלי היא להזיז את דלת הכניסה כמה שיותר לכיוון חדר הרחצה (שמאלה). ואת כיוון המיטה לשנות עם הראש לכיוון צפון (שריטה שלא ניתן לשנות).
מה הלאה?

תודה תודה תודה לכל העוזרים

לא כ"כ הבנתי איך יראה חדר הרחצה, הוא נראה קצת גדול ולא מנוצל
01/05/2015 | 19:01
3
99
את העמוד התקוע אפשר בקלות לנצל ולשלב בסידור המקלחת או ארון שירות בחוץ.
לעומת זאת הסידור של חדר השינה הראשי מאוד קבלני, מסוג הסידורים שאני מיד משנה בדירות שאני מלווה, אז למה להעניש את עצמך?
רצוי להצר את חדר הרחצה ל 145 ולהאריך אותו לכל האורך, לבטל את חדר הארונות, להזיז את דלת הכניסה לחדר שמאלה כדי שיהיה מקום לארון גדול מימין ושידת מגירות גדולה במקום נוסף בחדר.
תודה רבה מרי
01/05/2015 | 20:11
2
67
בחדר הרחצה אמורים להיכנס גם מייבש ומכונת כביסה, החלון שם גבוה מגובה מטר וחצי עד התקרה.
יש לך רעיון לסידור נכון של החלל?
עוד משהו: המטבח מתוכנן לא טוב
02/05/2015 | 12:46
1
86
הוא צריך להיות הפוך לגמרי (מקרר וארונות גבוהים על הצלע הנגדית למה שבשרטוט (אלא אם יש שם חלון שלא מופיע בתכנית). העדר ההמשכיות בשיש מאוד מפריע בעין.
לגבי חדר הרחצה, קשה ליעץ באויר, צרוך מידות מדוייקות ולשרטט.
המטבח היה משורטט הפוך אבל..
02/05/2015 | 13:19
63

המחשבה הייתה שמהכניסה לבית לא יראו את הכיורים ואת מה שיש על משטחי העבודה.
הקיטוע של השיש הוא מכיון שיש שם חלון גדול עם מסתור הכביסה היחיד בדירה אז השארתי מטר שתהיה גישה לתלות כביסה. אין סיכוי שאסתדר רק עם מייבש כביסה.

הגודל של חדר הרחצה הראשי הוא די סטנדרטי 206*343
אודה לך בכל מקרה על רעיון כללי כלשהו כי אני ממש מצליח להחליט מה נכון, ואם בכלל לעשות שם מקלחת או אמבטיה (בחשיבה לבית עם משפחה בעתיד)

אביזרים מיוחדים למקלחת
01/05/2015 | 14:18
357
מחפשת עזרה איפה למצוא אביזרים כאלה?
התמונה מהאתר של שנדלריה, אבל המחיר...
התלבטות בין דלתות שונות
01/05/2015 | 14:03
3
135
מתקינה דלתות לכל הפתחים. מתלבטת האם להתקין דלתות עם פס אורך של זכוכית חלבית לכל הדלתות בבית? או אולי רק לחדרי השרותים. האם נאה לשלב דלתות שונות באותה דירה. האם לוותר כלל על פסי הזכוכית ולהסתפק בעינית חלבית בחדרי השרותים.  אוי, כמה קשה להחליט החלטות.....
תודה לעוזרים לי בהתלבטות
דלתות לחדרי מגורים
01/05/2015 | 17:03
105
לדעתי לא מומלץ לשלב זכוכית בדלתות לחדרי מגורים. דעתי היא שזה פוגע באינטימיות ובפרטיות. גם לחדרי רחצה אני בדר״כ מבקשת רק עינית חלבית מעל הידית ולא זכוכית כחלק מהדלת.
בהצלחה

דנה מורן - עיצוב פנים
אני מסכימה עם דנה, הזכוכית פוגמת באקוסטיקה ובפרטיות
01/05/2015 | 19:04
94
אין לי בעיה עם השילוב, יש לי בעיה עם הפרקטיות.
בחדר שינה הורים אגב, הזכוכית גם מכניסה אור בבוקר (אני ממש סובלת מזה).
תודה על התשובות.כנראה אשאיר אותן אטומות
01/05/2015 | 22:03
26
עלות השולחן ו 6 הכיסאות
01/05/2015 | 11:01
1
121
בין 3000 ל-300000 אלף שח
01/05/2015 | 11:40
47
בוצ׳ר במטבח - מט או מבריק?
30/04/2015 | 12:37
2
135

שלום,

רציתי לשאול בבקשה מה מומלץ לשים על משטח לאמי במטבח מעץ אלון, לקה מבריקה או מט (והאם להוסיף מעט צבע ללק כדי לחמם מעט את העיצוב).
המטבח עצמו כפרי מודרני (דלתות מט בצבע לבן מלוכלך עם מסגרת, שיש קיסר 2030 אפור בהיר ומוצרי חשמל, ידיות של ארונות וכיור מנירוסטה).

מה יותר פרקטי, יותר נוח, יותר יפה? 

תודה לעונים!

שניהם מתאימים וטובים, מה שאתם אוהבים!
30/04/2015 | 14:39
50
עניין של טעם אבל לפי איך שתיארת הייתי הולכת על מט
30/04/2015 | 21:22
27
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/2015 | 10:57
14
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
אפרופו הכוורת של איקאה
30/04/2015 | 10:45
2
154
יש לי כוורת של איקאה (4על 4) בצבע לבן, עד כה היא היתה בחדר הילדים והיה מעולה.
כעת, בגלל אילוצים אנחנו שוקלים להעבירה לסלון ולמקם בה ספרים
יש בסלון מקום,
השאלה עקרונית:עד כמה זה מכוער לשים את הכוורת הזו בסלון? והאם אפשר "לרכך" את המראה?

ikea expedit bookcase living room uses ideas
30/04/2015 | 11:09
1
136
תודה רבה
30/04/2015 | 13:28
18
כיור חדש למכירה
30/04/2015 | 10:38
93
כיור חדש למכירה אקרילי לבן באריזה מציאה. גודל 52+61 . מחיר 400 שח
ריצוף בויה ארדיה שישתלב עם סגנון כפרי- מי מכיר ויכול להמליץ?
30/04/2015 | 09:15
8
168
מרי פופ ופורום יקר בוקר טוב,

אשמח להמלצה דחופה לריצוף מויה ארקדיה שישתלב טוב עם סגנון כפרי,
את המטבח חשבתי להזמין בצבע תכלת בהיר, 
אודה להמלצות שלכם יום מקסים!
רויטל
בויה ארקדיה יש אריחי בטון חביבים למדי שיכולים להתאים
30/04/2015 | 12:10
3
630
ויש גם דמויי פרקט כמו בתמונה המצורפת.
יש בעוד גוונים את הדמויי...
כל האריחים בתמונה הראשונה מויה ארקדיה, כולל הפסיפס.
מצרפת לך עוד דוגמה, מאותו בית של אמבטיית הילדים, גם כן של אריחים מויה ארקדיה אריחי סטנדרט קבלן לא יקרים שהנחנו בצורת דמקה, צורה שאפשר לקחת בקלות לכיוון הכפרי, לפי הארון שתחליטו עליו.
העיצוב מקסים והאריחים ממש לטעמי, היית משלבת במטבח כפרי?
30/04/2015 | 18:30
1
98
הכוונה לאריחים המצויירים בגוון תכלת על מיכל ההדחה, אם כן באיזה פריסה? 
המטבח בצורת ר, בדופן המקרר ארונות גבוהים, בדופן הכיור יהיה ארון עליון פתוח עם מדפים,
האם היית ממליצה על פריסה של חיפוי הקיר באריחים הנ"ל על כל הקיר או 2-3 שורות? 
המון תודה!
רויטל

תודה, האריחים זה בעצם פסיפס 30/30
30/04/2015 | 18:36
141
אפשר לשים במטבח לגובה 30 או 60, לטעמי זה יפה.
אפשר לדעת איזו אסלה זו?
03/05/2015 | 09:09
44
של איזו חברה? ואיזה דגם?
הכוונה לריצוף כל הבית המון תודה :)
30/04/2015 | 12:57
3
77
ממליצה אם כך על דמויי אבן שמשתלבים מצויין
30/04/2015 | 14:38
2
189
או כל אריח שאינו אפור משרדי והיי טקי...
לא קשה להתאים ריצוף לסגנון כפרי.
תודה רבה על תשובתך, יש המלצה ספציפית על גוון או דגם בויה?
30/04/2015 | 15:43
1
40
לא יודעת, המבחר שם מבחינת אריחי ריצוף לא ממש לטעמי...
30/04/2015 | 18:35
73
התלבטות בהחלפת דלת כניסה לבית
30/04/2015 | 09:13
6
173
עברנו לפי שנה לבית ועשינו שיפוצים מינימליים ביותר (צביעה, קרמיקה, חשמל). כעת אנחנו רוצים להחליף את דלת הכניסה יש לציין שהבית קרקע והכניסה פונה לכיוון מזרח. אני יודע שיש דלתות מעץ ויש מפלדה השאלה מה יותר עמיד לאורך שנים שלא לדבר על בטיחותי שזה הכי חשוב אבל אני כן רוצה שהיא תהיה מעוצבת אם זה אפשרי.
יכולים לעזור לכוון אותי?
דלת מתכת, עולה פחות ועמידה מאוד לאורך שנים, יותר מעץ.
30/04/2015 | 12:36
181
ממליצה לך לפנות לחברת הרמטיקס, אמנם פחות עיצוב אבל יותר בטיחות.
לדלתות בטחון מעוצבות פנה לרב בריח או לשריונית.
דלת ביטחון, בטיחותית ומעוצבת.
01/05/2015 | 08:21
2
124
הכי קל בעולם,
דלת פלדה צבועה בתנור ומעוצבת שהיא גם דלת ביטחון וגם בטיחותית.
חעשות סדר, יש הבדל בין ביטחון לבטיחות.
ביטחון מעכב פורץ לפרק זמן המוגדר בתקן תוך שהוא עובד עם כלי עבודה מוגדרים.
בטיחות זו דלת שמאפשרת מילוט מהיא מהבית כאשר ישנו מצב חירום.
נכון להיום, רוב היצרנים עומדים בעניין הבטיחות.
לעניין הביטחון זה כבר סיפור אחר, חשוב לערוך השוואה בין היצרנים וללמוד על המנועל, כמות הבריחים
עובי הבריחים ואורכם.
איך הם נכנסים למשקוף - רוב ביצרנים מכניסים ארבעה בריחים לחור אחד במשקוף - לא תקין ולא ביטחוני מספיק.
עיצוב - השמיים הם הגבול.
ראה קטלוג דלתות של שריונית חסם, אולי תקבל אינדיקציה - כנס לאתר שלנו: http://www.sls.co.il
בהצלחה,
שרון - שריונית חסם
תודה על החידוד שרון
03/05/2015 | 08:17
1
56
אז אני מניח שדיברתי על ביטחון. (מן הסתם כל מוצר שאני קונה אני רוצה שיהיה בטיחותי).
אז כמה בריחים צריכים להכניס במשקוף? (אני מודה שלא ידעתי על הנושא הזה).

מה צריך לדעת על מנעולים
03/05/2015 | 08:25
50
תלמד כמה פרטים על המנעולים וההבדלים שיש בינהם.
בסרטון אני מופיע בראיון טלויזיה שהתקיים בערוץ טבע הדברים
שים לב טוב לפרטים.
גם אנחנו התלבטנו
03/05/2015 | 19:06
1
39
ובסוף בחרנו בדלת משולבת.
שים לב גם שיש עניין עם המשקוף- יש משקופי פלדה ויש משקופי עץ השאלה אם אתם מוכנים להחליף את כל המכלול.
אם אתם אוהבים את המראה של העץ אז יש דלתות עץ שהשלדה שלהן היא ממתכת והן נחשבות יותר עמידות.
אנחנו הזמנו את הדלת מרשפים אחרי שקיבלנו עליהם הרבה המלצות, מסכימה איתך שבטיחותי זה הכי חשוב וזה הדבר הראשון
שבדקנו כשהלכנו לאולם תצוגה שלהם. באופן כללי הדלתות שלהם מאוד יפות וממליצה לך לבדוק גם שם.
תודה לשרון ולדפי
04/05/2015 | 10:40
7
האמת ששמעתי עוד המלצות על רשפים אז נבדוק גם אותם!
איפה כדאי ללמוד הום סטיילינג בירושלים?
30/04/2015 | 08:37
18
אשמח לקבל מידע על מקומות בירושלים, מה ההבדל ביניהם,
ומה הניסיון והידוע לכם על איכותם?

תודה!!
שולחן בר מדליק למרפסת - המלצות?
29/04/2015 | 13:26
3
126
מחפש שולחן בר למרפסת - בגוגבה 100-110, משהו קצת גשם ושמש, עדיפות למשהו בצבע מדליק.
ראיתי דברים מגניבים בשוק הפשפשים (כל מני עגולים למיניהם בצבעים יפים כמו צהוב וכחול) אבל היו מעל לתקציב שלי - שהוא גג 400
השולחן מיועד ל2-3 אנשים 

תודה!! 
דוגמה לאחד משוק הפשפשים:
29/04/2015 | 13:38
152
למה דווקא בר?
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2015 | 08:59
1
280
אני חושבת שזה לא נח בכלל לישיבה ממושכת
דווקא במרפסת הייתי רוצה להתרווח, שיהיה לי נח, שאוכל לשבת לשתות קפה בכיפ, או לאכול ארוחת בוקר וגם ערב
קבל שולחן שראיתי אתמול בהום סנטר
וגם באיקאה אפשר להרכיש משהו חמוד
אפשר לתלות דלפק עם הקיר בגובה בר
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={57C935A2-1023-419E-A192-57B9BD78F87F}&details_type=1&itemid={1EA680DB-21B7-4357-B279-C9B439E45497}
ולהוסיף כסאות בר
http://www.ikea.co.il/category/bar_stools_benches
ואם התקציב טיפה יותר גדול
2 כאלו
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={68A85C55-5583-4ACF-9F96-8F7AC3CF4EA5}&details_type=1&itemid={2202ACC5-0913-429A-A5C4-BBB4740C890C}
עם השולחן הזה
http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={2E4F8C6E-0BD6-4BF8-8869-63CC09A13681}&details_type=1&itemid={DF9DEED4-5474-4B4A-8947-A89B93F8A4A7}
היי!
30/04/2015 | 10:20
95
מעקה המרפסת שלנו הוא מאבן ובגובה של מטר, אז כשיושבים על כסא רגיל לא רואים שום דבר חוץ מאת הקירות (שהם לא כל כך יפים)
היא גם לכיוון צפון אז אפילו אין ממש שמש ליהנות ממנה...
וכך נולד הרעיון של שולחן גבוה  - שאפשר יהיה לשבת ולהיות מעל מעקה האבן ולראות קצת נוף. 
צודקת שזה פחות נוח לישיבה ממושכת... יש לך רעיון אחר? 

לגבי השולחן בר הראשון של איקאה שצירפת - אני לא חושב שאפשר לקדוח בקירות של המרפסת ולחבר אותו לשם. 
תודה על התגובה!!! 
החלפת דלת מדיח חצי אינטגרלי - מחיר מופרע? האם גודל סטנדרטי?
29/04/2015 | 11:58
9
192
להלן הפרטים (השאלה הגיעה מחבר, אשמח לספק פרטים נוספים במידה וחסרים)

מטבח של סמל, נרכש והותקן בדירה חדשה לפני כשנה,
מעוניינים להחליף את המדיח החצי אינטגרלי במדיח חצי אינטגרלי של חברה אחרת.

1. סמל מבקשים 650 ש"ח עבור הגעה של מתקין מטעמם רק ע"מ להעביר את דלת עץ המדיח מהקודם לחדש,
האם אפשר לעשות זאת לבד? (להבנתי מדובר בחיבור שאמור להיות פשוט, אבל אין לי הוראות ביצוע).
לא ציפיתי שהשירות יהיה חינם, אבל העלות נשמעת מופקעת.

2. סמל טוענים שכל עוד גם המדיח החדש חצי אינטגרלי, הדלת הקודמת תתאים בוודאות למדיח החדש,
האם זה נכון? גודל המדיח יהיה כנראה אותו הדבר, אבל האם גם גודל לוח הפיקוד הוא סטנדרט ותמיד זהה ואין סיכוי לסטייה של מספר ס"מ?
(אני אפילו לא רוצה לחשוב כמה סמל ידרשו עבור דלת חדשה)

דלת למדיח
29/04/2015 | 13:59
8
141
המחיר מעט גבוה, אבל זכותם לבקש. את יכולה להזמין כל נגר הביתה כדי להתקין, מדובר בכמה דקות של עבודה.
אכן דלת למדיח חמי אינטגרלי היא סטנדרטית ותמיד בגודל זהה.
תודה, האם זה בעצם אומר
29/04/2015 | 14:03
7
111
שכל המדיחים החצי אינטגרלים, תמיד גובה פאנל הפיקוד (לדוגמא) הוא זהה?
הרי אם יש פאנל צר או רחב יותר, זה בוודאות משפיע על הדלת.
לא בדקתי, אבל לא חייב להיות
29/04/2015 | 14:16
6
82
מה שקבוע זה גודל המגרעת שיש עבור הדלת. יתכנו הבדלים בגובה לוח הפיקוד, גובה הצוקל, או גובה המרווח הקטן שנשאר מלמעלה.
לא בטוח שהבנתי, אם מה שקבוע זה גודל המגרעת שיש עבור הדלת
29/04/2015 | 14:34
5
62
זה אומר שהדלת מהמדיח הנוכחי חייבת להתאים בצורה מדוייקת לגודל המגרעת לדלת במדיח החדש, לא?
אכן כן.
29/04/2015 | 15:16
4
24
תודה רבה, למרות שבינתיים קראתי שיש גדלים שונים של
29/04/2015 | 15:37
3
56
לוח הבקרה במדיח חצי אינטגרלי:  http://www.hthome.co.il/vt230090.html
שוב: מה שזהה זה גודל המגרעת עבור הדלת.
29/04/2015 | 15:39
2
26
ומידות שונות של לוח הבקרה לא משפיע על גודל/מיקום המגרעת
29/04/2015 | 15:48
1
22
אפשר להחלי לבד
29/04/2015 | 17:04
59
זה גם די פשוט!
לרוב מדובר ב-6 ברגים. אם אין לכםאת הוראות ההתקנה של המדיח הקיים זה לא נורא. זה יהי מאד דומה למדיח החדש שבודאי מגיע עם הוראות התקנה וכל הפירזולים. יש דף שמשמש כשבלונה להתקנת הפירזולים.
מדובר בשתי תסניות מתכת שכל אחת מורכבת עם שני ברגים באזור התחתון של הכיסוי, אחד בכל צד. נוסף, ש לפרק 2 ברגים בדלת המדיח ובמקומם להכניס ברגים מצורפים ארוכים יותר שיצמידו את הכיסוי לדלת.
כדי להתגבר על בעית גדלים שונים של לוח הפיקוד, יש מעין גרמושקת חוליות שממנה ניתן להסיר חוליות/פסים בהתאם לצורך.
יתכן ויהיה צורך בראש מברג יעודי שיעלה שקלים בודדים. יש מדיחים שראשי שני הברגים הארוכים הם פיליפס או אלן או כוכב.

התייעצות לגבי תכנון חדר רחצה
29/04/2015 | 00:49
9
602
אנחנו מתכננים שיפוץ חדר האמבטיה של הילדים.
כיום בחדר הרחצה יש אמבטיה וארון  ובסמוך לו חדר שירות בו יש מייבש ומכונת כביסה.
השירותים ממוקמים בנפרד ואין לנו צורך באסלה נוספת. אנחנו שוקלים אפשרות של שבירת הקירות כדי להגדיל את שטח חדר הרחצה.
האם כדאי? האם הסידור שחשבנו עליו (מצורף קובץ) מוצלח? ארון האמבטיה יכיל שני כיורים והמייבש ומכונת הכביסה יוסתרו בארון נפרד.
היכן כדאי למקם את סלי הכביסה?
אשמח לשמוע את דעתכם.
לגמרי לא מוצלח
29/04/2015 | 07:01
210
חוסם את הגישה לחלון לתליה, גם אם לא נוהגים לתלות כביסה
אבל איזה סמרטוט רטוב או מגבת? ולפתוח\לסגור חלון? לא טוב.
גם המראה של ארון ענק למלוא אורך החדר שחלקו לכיורים וחלקו (בעומק וגובה שונה) למכונות, נראה לא מוצלח.
אז כדאי בהחלט לפתוח את החדר, רק לתכנן מקצועית את כולו עם מחשבה מאד מדוייקת כיוון שזה לא סלון בו ניתן להזיז פריטים אם לא נוח או מתחשק לגוון.
סל כביסה אפשר לתכנן כחלק מארון כיור או בארון נפרד או כפריט יפה נפרד שעומד בחלל, יש מקום לכל האופציות.
בעיני זה בסדר גמור
29/04/2015 | 07:15
3
173
בהנתן שתשימו את המייבש על המכונה. כך תהיה לכם גישה לחלון.
לגבי האמבט - אם כבר - תשקלו מקלחון.
באמת?
29/04/2015 | 12:50
2
169
למה לחסום חצי חלון עם מגדל בחדר כזה גדול? לא הגיוני.
גם לדעתי פחות מתאים
29/04/2015 | 13:49
117
לא כדאי לחסום את החלון לגובה. הבעייה שהמייבש צריך להיות ליד החלון, קיים פתח אוורור לצינור.
לגבי אמבטיה/מקלחון, עדיין יש ילדים קטנים ולכן נשאר עם אמבטיה.
אם יש הצעה טובה יותר אשמח לשמוע.
כן באמת
30/04/2015 | 04:56
60
לא חייבים להסכים על כל דבר.
בהנתן שנכנס כיור כפול, זה לא כל כך נורא. גם כך בהרבה בתים חוסמים חצי חלון עם המייבש. כל עוד יש גישה לתלות כביסה זה בסדר. השאלה מה חשוב לבעל הבית שיהיה בחדר הרחצה.

אולי כך?
29/04/2015 | 15:09
315
בצורה כזו לא יהיה רצף ארונות ולגבי המייבש והמכונה מתחת לחלון, הרוחב שלהם יחד הוא 120 אם אני לא טועה והחלון הוא 165 לכן ישאר מעט מקום כדי לפתוח את החלון.
מה דעתכן? 
הסידור המקורי יותר מוצלח מהגדלת החדר
29/04/2015 | 18:02
1
165
מאוד נוח כשיש כזה חדר שירות לכביסה.
אממ..
29/04/2015 | 19:18
128
בהתחלה חשבנו כך, להשאיר את הסידור בשני חדרים (היום המייבש ומכונת הכביסה אנכיים לחלון, שלא כמו בשרטוט המקורי)
הצורך העיקרי פרט לחידוש הריצוף והחיפוי הוא הוספת כיור רחצה.
יש לנו פשוט חשש שיהיה צפוף מדי בצורה הנוכחית עם ארון גדול יותר.

בכל מקרה
30/04/2015 | 08:29
62
תודה על התשובות, למרות שהיו כאן הרבה דעות חייבת לומר
אם בכל זאת מחליטים להגדיל את החדר, האם להוריד גם את הקיר מאחורי הדלת או להשאיר אותו שיתחום את האמבטיה?
האם לסלון יתאים יותר אור לבן או או צהוב של לד?
29/04/2015 | 09:47
1
61
לבן חם 3000K או צהוב 2700K
29/04/2015 | 10:06
68
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום ייעוץ תאורה
פורום ייעוץ תאורה
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
19:59 | 27.08.15 בניהו2000
21:43 | 26.08.15 שינוי לא מקורי
21:22 | 26.08.15 עוגתקצפת
20:21 | 26.08.15 חנוך11
12:31 | 26.08.15 איריס ברנר
12:05 | 26.08.15 אמאלבנים
23:04 | 25.08.15 סופי8886
18:34 | 25.08.15 twrpit
21:25 | 24.08.15 שינוי לא מקורי
19:37 | 24.08.15 leeyab5
09:37 | 24.08.15 פלחת