לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו.  

לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

שלכם מעצבת הפנים תמי אקהאוס.

דירה חדשה מקבלן- התייעצות לגבי יחידת הורים
הודעה זו מכילה תמונות
29/11/14 16:51
675צפיות
שלום לכולם, 
חתמנו בשעה טובה על הדירה המצורפת כתמונה. לאחר התבוננות בתוכנית אני מוצאת אותה כלא יעילה מבחינת האפשריות למיקום המיטה, טלוויזיה וחדר הארונות נראה לפחות על פני השרטוט כקטן וחדר רחצה לא מרווח.
היינו שמחים אם מישהו יכול לייעץ לנו על התכנון של יחידת ההורים אשר כולל חדר רחצה ופינת "חדר ארונות".

כמובן שנשמח לשמוע גם רעיונות אחרים לתכנון כלל הדירה 
לדעתי
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )הודעה זו מכילה תמונות
29/11/14 20:17
418צפיות
בגדול אני דווקא אהבתי את התכנון
את המיטה אפשר תחת החלון או על הקיר השני אם 2 שידות לילה מימין ומשמאל
חדר לא גדול, סטנרטי , בסדר
את המקלחת הורים תוכלו להגדיל על חשבון הנישה במסדרון שהיא בטח לארון - תלוי בסדר עדיפויות שלכם
לי יש אותו תכנון בדיוק ואני די מרוצה, אין מקום לארון אמבטיה אצלי כי הרוחב של החדר הור 100 אבל אצלכם 120 - מאפשר יותר מקום, אמנם לא גדול, אבל קומפקטי ויעיל, קצת צפוף להתנגב בפנים את תתנגבו בחדר
מה שיעזור יכול להיות זו דלת הזזה פנימה לכיוון האסלה

את דלת חדר שינה 2 הייתי מזיזה הכי ימינה - זה ימקסם מקום לארון על קיר הגובל על המסדרון (כמו בחדר 3)
הייתי מזיזה טיפה את המקרר לכיוון החדר שירות על מנת לייצר 70 סמ ליד הדלת לארון מעילים ותיקים בכניסה - מאוד יעיל. צרפתי דגומא לארון כזה, לבן ליד הדלת שנבלע בקיר.
הסלון סביר -באם אתם רוצים ספה פינתית מקמו את הספה על הקיר גובל עם החדר ואת הטלביזיה מול
מאחר ומדובר בדירת גן, הייתי בונה על שינוי אחרי טופס 4
29/11/14 21:03
285צפיות
ועושה הכנה למכונת הכביסה והמיבש במקום שנחשב למסתור כביסה כרגע, זה יגדיל את שטח האחסון של הדירה.
אני מסכימה איתך ששרותי ההורים צרים מידי, הייתי מנסה לשחק קצת עם הזזת הקיר שלהם להעמקת ה 120 המגוחך הזה ואולי אם מגדילים את שטח האחסון לכיוון מרפסת השיורת, גם ביטול נישת האחסון בין החדרים לטובת אורך חדר הרחצה של ההורים.
את מבקשת להכנס פה לעניין של שינויים בתכנון דירה, אנשים משלמים כסף רב למעצבת שתעשה תכנית שינויים ותשפר את תכנית הדירה.
לא יכולה לומר שום דבר מוחלט לגבי התוצאה כי כאמור זה משהו שמשחקים איתו בשרטוט... אבל הייתי כן בודקת שינוי של הכניסה לחדר השינה ופיצול ארונות בו, אולי ארונות (קיפול צרים, עם מקום לטלויזיה) עם דלת נטמעת לכניסה לחדר הרחצה על קיר חדר הרחצה וכן ארון נוסף בכניסה לחדר מימין (הכניסה החדשה...).
ואמנם לא מעצבת אך מנסיון
01/12/14 11:55
115צפיות
שעכשיו נכנסנו לדירה חדשה , אישית מאוד מציק לי שמקלוחת ההורים קטנה . ולכן הייתי מבטלת את הנישה במדרון וכך מגדילה את חדר הרחצה. אם את יכולה לעשות את זה עוד לפני הבניה, עדיף!!!!!! אחר כך זה עלויות בשמיים במיוחד שמדובר בהעברת אינסטלציה .
הייי :) יש לכם מושג מאיפה למצוא כאלה ? >
הודעה זו מכילה תמונות
29/11/14 14:36
521צפיות
מחפשים בנרות בכל מקום ולא מצאנו...
חפש ,ACRYLIC/GLASS DOME WITH BASE
29/11/14 20:00
84צפיות
º
למה זה משמש?
29/11/14 20:08
33צפיות
º
לאספנות בעיקר.בובות מיוחדות למשל,מכוניות ופרסים בספורט וכד׳
29/11/14 20:10
35צפיות
º
תודה
29/11/14 20:22
14צפיות
אני הולך לשמש את זה בתצוגה של קלפים מיוחדים, ושל בובות וינטג
30/11/14 00:38
53צפיות
שיש לי ...
אבל שוב רק אם אני ימצא משהו בגודל הנכון...
ואני צריך משהו או עם משלוח זול או שישי כזה גם בארץ ...

תודה ! הבעיה היא שרק המשלוח יעלה לי 200 שקלים :(
30/11/14 00:34
46צפיות
אין אחד כזה בארץ ??
כמה אתה צריך? יש ב ALIBABA לכמויות
30/11/14 07:38
69צפיות
יש ב ואקום פורמינג -קישור
30/11/14 07:56
48צפיות
גליפלסט - דבר עם יעקבי ראובן והוא יעזור לך
30/11/14 08:19
67צפיות
º
המון המון תדוה !!!! אתה מקסים !!!!!
30/11/14 10:08
11צפיות
º
מקסימה,מקסימה
30/11/14 10:16
8צפיות
º
תודה,הסמקתי
30/11/14 11:02
4צפיות
º
ותגיד שאתה ממועדון בוני הדגמים-יש הנחה לחברי המועדון
30/11/14 10:37
27צפיות
זקוקה לעזרה
הודעה זו מכילה תמונות
29/11/14 08:34
440צפיות
בוקר טוב

אשמח לגילוי צבע הקיר בתמונה המצורפת.
מעצבות יקרות אשמח לעין הטובה שלכן, אם יש מס' צבע זה יהיה מעולה.

תודה
לאה
זה נראה כמו מוקה אפרפר
29/11/14 14:06
152צפיות
למשל 0695 של טמבור החדשה.
º
על המסך שלי זה נראה תכלת אפרפר
29/11/14 15:07
62צפיות
שאלת פרקטים ממישהי שממש לא בעניינים
29/11/14 00:26
250צפיות
אנחנו עוברים דירה ושוקלים לעשות פרקטים בחדרי השינה.
רציתי לדעת איזו חברת פרקטים נחשבת לטובה ומה סדר גודל של מחיר למ"ר (חומר+התקנה)? האם כשמתקינים פרקטים צריך לנסר את הדלתות? ואם כן מי עושה את זה חברת הפרקטים או נגר ומה סדר גודל של מחיר לזה?
ושאלה אחרונה – מבחינה עיצובית צריך שכל החדרים יהיו עם פרקט באותו צבע או שאפשר שחדר שינה הורים יהיה שונה מחדרי שינה של הילדים? בחדר ההורים יש מיטה בצבע עץ אז נראה לי שיתאים יותר פרקט מולבן ואילו חדרי הילדים בהירים אז נראה לי שיתאים להם פרקט טבעי
תודה!
תשובות
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
29/11/14 13:51
153צפיות
אני אוהבת שאותו פרקט מותקן בכל החדריפ וגם במסדרון שמחבר בניהם על מנת לייצר חלל עקבי ולא ״איים״ של פרקט. למינציה איכותית עולה סביב 120 שח למטר כולל התקנה שאותה בדרכ חברת הפרקטים, פנל מתומחר בנפרד סביב 10 שח וספים בנפרד סביב 45 שח
אם הבית מרוהט יש תוספת על הזזת ריהוט
ממליצה על שבא פרקטים
מזמינה אותך לקרוא מאמר על פרקטים שיכול לעזור לך
כנסי לבלוג שלי, הלינק בחתימה
יש בימין קטגוריות, תגללי לפרקט , יש שם  דוגמאות והסברים

בהצלחה!
חבורת מומלצות הן: בלטריו, קרונו קוויקסטפ
29/11/14 14:10
148צפיות
פרקט איכותי עם פאזות יעלה בין 130 ל 170 ש"ח למ"ר, כולל הפנלים והתקנה. ניסור דלתות עולה עוד כ 100 ש"ח פחות לדלת, מעשה ע"י מתקין הפרקט.
לגבי ערבוב צבעי פרקטים, אפשרי בעיקר אם החדרים אינן צמודים. אני אישית לא פוסלת כלל, מיטה מעץ על פרקט בצבע עץ...
לגבי מחירים
30/11/14 08:49
102צפיות
יש כמה מחירונים באינטרנט, למיטב הבנתי הם די משקפים את המציאות, לפחות בחלקם. נסי את המחירונים של tovtoda, של דפי זהב או של לוי יצחק
אבל כמובן שיש הרבה משתנים שמשפיעים, הבדלים בין חברות וכו'
פרקט ודלתות!
30/11/14 16:06
82צפיות
שלום גברת נכבדה!
בקשר לפרקטים ,אף לא אחד יכול להזין תשובה מדוייקת ולו מן הסיבה ששאלתך כללית מדי. ישנם סוגי פרקטים שונים כמו:למינציה (בדרגות שחיקה שונות), פרקט פולימרי  דמוי עץ חסין בפני מים,
או פרקט מעץ לסוגיו במבניות תלת שכבתית או רב שכבתית. בנוסף ישנם שני סוגי הרכבה שכיחים :.הרכבה  כאשר מתחת לריצוף פורסים יריעת ספוג 
שנותן תחושת רכות בדריכה. ובהדבקה ישירה לריצוף כאשר המראה זהה ותחושת הדריכה דומה לריצפה רגילה ללא רעשי התזוזה של הלוחות.
באשר לדלתות : לאחר בחירת הפרקט וסוג ההתקנה יש לבדוק עם המתקין את גובהה הכללי ,ורצוי לבצע את הניסור במסור בנגריה לדיוק ורמת גימור נאותה.
(ניסור בכלים שמבצעים המתקינים אינם מדוייקים וזה נראה לעין, המשור אף גורם לשברים בצידה האחד של הדלת.). 
הערה חשובה : בחדרים שיש בהם מזגן יש לתת את הדעת באויר חוזר,ולהשאיר רווח של 1.5 ס"מ לפחות. כדי לאפשר זרימה קלה של האויר מהמזגן. מבלי לאמץ אותו יתר על המידה.
לאחר התייעצות איתכם
הודעה זו מכילה תמונות
28/11/14 15:23
531צפיות
הבנתי שגופי התאורה קטנים הם ניקנו במתן אור ברח וולפסון בתל אביבהאם לדעתכם מניסיון אוכל להחליף אותם? מישהו נתקל מולם במתן שירות לאחר הקניה ?
אם עברו פחות מ14 ימים
28/11/14 15:58
198צפיות
והגופים הם סטנדרטיים, ולא יוצרו עבורך במיוחד במידה מותאמת אישית או בגוון מותאם אישית, ואת מחזירה אותם בדיוק במצב בו קיבלת (בלי חורים, בלי שריטות וכו')  - החוק מחייב את בעל החנות לקבל אותם.

תודה מיכל . הם יוצרו עבורי אז לכי תדעי,
28/11/14 16:12
188צפיות
בכל אופן אני רוצה להחליף , או אפילו לשנות רק את בתי המנורה . לדומים, אך גדולים יותר שתהיה להם יותר נוכחות
מכירה לא מעט חנויות שהיו מחליפות לך, בגלל גישת שירותית
28/11/14 18:41
148צפיות
ורצון שהלקוח יהיה מרוצה ולא רק" "למכור"..
אני חושבת שכדאי שתנסי, לא בגישת ה"מגיע לי", אלא בתור בקשה, המנורות לא מתאימות, את מבקשת להחליף רצוי שלא יהיה מעורב בעניין סכום שהם יצטרכו להחזיר לך, אלא אולי לקנות משהו מתאים גם אם הוא יקר יותר.
אם יחליפו לך - פרסמי את זה כאן.
28/11/14 19:24
115צפיות
כי מגיעות תשבוחות למי שנותן שירות שכזה גם אם הוא לא חייב.
ואני מחזיקה לך אצבעות. 
לדעתי זה דווקא בסדר, נקי ונעים רק חסר משהו על הקיר
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )הודעה זו מכילה תמונות
29/11/14 13:59
247צפיות
טפט/תמונה/קיר מסגרות/מדף/מראה
להשראתם צרפתי תמונות
ודבר נוסף כדי לחבר את השולחן שהוא טיפה מיושן למטבח החדש והמודרני הייתי מוסיפה משהו לבן
כמה אופציות
לצבוע את השולחן ללבן (למרות שדווקא אהבתי את העץ שמוסיף חמימות לאפור לבן)
מחליפה את הכסאות ללבנים מודרנים
מחליפה רק את 2 הכסאות בראש השולחן
אבת ללבן את הקיימים
בהצלחה
מחפש מקרר עם עומק של ארונות המטבח עם קיוסק
28/11/14 11:37
100צפיות
אני מחפש מקרר לעומק עד 65 סמ כולל דלתות (הידיות יכולות לבלוט). חשוב שלמקרר יהיה קיוסק מים וקרח. וחשוב שהנפח יהיה מעל 700 ל. הרוחב עד לערך 120 והגובה גמיש.
האם אפשר להשיג בארץ מקרר שכזה ובמחיר סביר?
º
אני לא מכירה חיה כזו... אשמח להכיר
28/11/14 19:43
35צפיות
טעיתי, קניתי מיטה בלי גב (משענת לראש)
27/11/14 21:30
258צפיות
בחיפזון המעבר לבית החדש היו לי כמה בחירות גרועות.אחת הבחירות היא מיטה לבנה ללא גב. אני כל-כך אוהבת לקרוא עיתון עם קפה במיטה וכל הכריות שאני מניחה לא עוזרות, הראש נחבט בקיר הקשה והקר.האם יש עצה ?בהזדמנות זו שאלה נוספת לגבי חדר השינה. התברר לי שרוב הבגדים לא צריכים ארון. כל יום מחליפים בגדים, ויש בגדים לבית ובגדים לעבודה ובגדים לאחר הצהרים, הבגדים לא מלוכלכים בשביל כביסה ולא מספיק נקיים בשביל ארון ריחני. קניתי מתלה אך עדיין המראה מכוער. מה הפיתרון?בצוק העיתים אני דוחפת הכל מתחת לשמיכה
º
לוח ראש שיחובר לקיר? אפשר מרופד, אפשר מעץ...
27/11/14 22:16
96צפיות
מי בעל המקצוע שעושה את זה? נגר?
27/11/14 22:35
123צפיות
כי גם אם מרופד זה צריך להיות על לוח עץ נדמה לי.
º
רפד!
28/11/14 00:36
49צפיות
תודה!
28/11/14 06:41
82צפיות
הזדמנות לגוון את הלבן בחדר, מיטה ארון ושידות לבנות.
אמנם קניתי כיסוי מיטה שיכניס קצת צבע, והוספתי כורסהעם גווני אפור, אבל זה לא מספיק.
גב מיטה אפשר לעשות לבד ממשטח עץ,ספוג,בד ומהדק סיכות. רעיונות
הודעה זו מכילה תמונות
28/11/14 07:49
342צפיות
לא הכי לטעמי..אבל מאד זול
28/11/14 08:32
154צפיות
http://mizranim-deal.co.il/product-category/מגוון-מיטות/ראש-מיטה/

יש הרבה הסברים ודוגמאות באינטרנט לעשיה עצמית,ונראה לי מאד פשוט וזול לביצוע- והיתרון  הוא שניתן לרפד בבד פרחוני או אחר לפי טעמכם המדויק ללא התפשרות.
אני דוקא מחבבת את הפשטות אבל,בעיקרון אצלי מעדיפה ללא בד
28/11/14 09:18
95צפיות
בגלל האבק.
חוץ מזה שיש כ"כ הרבה אפשרויות אפילו מגב של שני כסאות ישנים או מין סולם מקרשי עץ.
תלוי מה הטעם והתקציב.
º
חשבתי על זה, אבל גם על ספות מצטבר אבק.
28/11/14 10:54
39צפיות
נכון אבל על ספות לא ישנים ותלוי אם אלרגים לאבק ויש אפשרות גם
28/11/14 11:04
64צפיות
לקנות משהו מעץ בחנויות יד שנייה ולחדש או לצבוע אם יש צורך.
כשהיינו זוג צעיר....
28/11/14 11:22
132צפיות
תפרתי שתי כריות גדולות- אפשר לקנות,עשיתי להם מעין מתלים ותליתי על מוט כמו של וילון.
כבר הרבה שנים שאנחנו לא זוג צעיר ויש לנו גב מיטה מעץ- ענתיקה,שעבר אתנו כבר שלוש מיטות.
הוא לא מחובר ,לא לקיר ולא למיטה,עומד בין המיטה והקיר...
כיום הוא לנוי בלבד מאחר ויש לנו מיטות מתכווננות ואז ההשענות היא על המזרון והכריות.
DIY bed backboard/headboard ideas
הודעה זו מכילה תמונות
28/11/14 11:48
305צפיות

או שניתן לקנות לוח עץ מגולף ולתלות בגב המיטה או לחלופין גם תריס עץ ישן.
º
וואהווו ,איזה מגוון!
28/11/14 12:35
27צפיות
אפשר להזמין ראש מיטה ולבחור בד ודוגמא
28/11/14 08:51
100צפיות
שיק דיזיין באור עקיבא מייצרים ובמחירים מעולים. יש להם גם מגוון ענק של בדים.
לעשות לבד לא בא בחשבון, אין לי ידיים לזה.
28/11/14 09:05
109צפיות
הכינוי ״הגר הבנאית״ רק מפני שבניתי בית.
הדברים שעושים לבד כה יפים אבל עד הביצוע כולל בחירת הבד הלא נכונה והעוקם יש הרבה תסכול.
מאוד נראה לי השיק דיזיין הזה.
.אני פוגשת הרבה פירסומים של שיק דייזין אבל התמונות
28/11/14 09:31
126צפיות
בפירסומים ממש לא היו לטעמי והנה,נכנסתי לאתר והופתעתי לטובה.
º
ראיתי שיש בביתילי ראשי מיטה. אין לי מושג על העלות.
28/11/14 14:27
31צפיות
אפשר שהראש מיטה יהיה מחופה בדמוי עור
28/11/14 15:11
61צפיות
וחסל סדר אבק, מנגבים עם מטלית לחה,כמו כל משטח עמיד למים...
עלה בדעתי אבל קשה לי להמליץ על משהו שאישית לא לטעמי מה גם
28/11/14 15:29
71צפיות
שמדבריה הבנתי שהיא רוצה להוסיף צבע לחדר.
אפשרות נוספת היא להכין 2 כריות גדולות, תלויות על מוט
28/11/14 19:38
57צפיות
דקורטיבי (כמו וילון). אם מגדילים ראש, אפשר להכין כמה ציפיות לכריות האלה
בצבעים שונים, כך שניתן לכבס או להחליף לפי החשק.
.
אריחים מאוירים
27/11/14 19:36
92צפיות
שלום, מחפשת אריחים מאוירים (לא מבטון) כדי לעשות במטבח "שטיח". 
הייתי בסטודיו ורדי אבל זה לא מסתדר עם הגודל של האריחים בשאר המטבח 60*60 (הגודל 20 שלהם הוא לא מדויק...)
אם מישהי נתקלה באריחים כאלו אשמח... אני מאזור הדרום, יכולה להגיע גם למרכז.
תודה.

º
תנסי אצל קרמיקה אביב באשדוד,אחלה אנשים ושירות מעולה.
27/11/14 20:24
30צפיות
º
תודה
27/11/14 21:30
12צפיות
אבן קיסר -צבעים מידות
27/11/14 18:59
115צפיות
מה שלומכם?
דירת קבלן,מטבח משודרג פורמייקה +דלפק  בגובה הארונות כולל דופן עד הריצפה  מלוגת .
מטבח מודרני,ידיות אינטגרליות במנוכים בארונות הגבוהים טא'צ לגבי הצבע עוד לא החלטנו סופית אך הכיוון הוא גווני הכחול לא הכחולים העמוקים  נבחר כנראה טיפה יותר בהירים.מתכננים חיפוי זכוכית נקיה ולא מקושקשת .
הריצתוף שלנו הוא אפור בהיר מסדרט קונקריט סילבר של נגב.
כעת מגיע סיפור השיש חשבנו על קיסר 5000 ,4030 ,4130 
המחיר ל 5000 הוא היקר מביניהן מה שמטריד אותי הוא שגימור של הדגם הזה כולל הדופן עד לרצפה ייראה כבד מדי בעובי של 4-5 ס"מ (על פי ספק השיש העובי הזה הינו חובה על מנת לשמור על יציבות הדלפק 
המחיר ל 4030/4130 זול יותר אך גם עם הצבע הזה אני פוחד שהתחושה תהיה כבדה מדי 
מצד שני מטבח כחול עם שיש לבן.....לא נראה לי 
אני בכלל רציתי לקחת את השיש בעובי של 2 ס"מ לשאר המטבח אך נראה לי לא יסתדר טוב אם הדלפק יהיה בעובי כפול .
בכלל האם תוכלו להמליץ לי על דגם קיסר אחר שיכול להתאים.
עיצוב הבית הינו מודרני .
המון תודה 

שאלה למעצבות:
27/11/14 16:43
232צפיות
איזה מחנות הבריקים הכי זולה? ( מילסטון, קרן סטון, בריקים...?)  אודה מאד לתשובה.
אני יכולה להמליץ על שיש אריאל בגעש
27/11/14 16:49
113צפיות
לא יודעת מי הכי זול ממה שציינת כי זה תלוי איזה אבן את מחפשת, הנחות ומבצעים במקום וכו'. 
º
תודה לשתיכן!
27/11/14 20:43
29צפיות
º
אליזבת ברמת השרון
27/11/14 19:03
78צפיות
חישפתע בגוגל ולא מצאתי, איפה זה? מה עוד יש להם?
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
29/11/14 14:10
60צפיות
תודה
הנה לינק
29/11/14 14:14
128צפיות
אליזבת ברמת השרון
º
אחלה תודה
29/11/14 14:15
22צפיות
נזק בעקבות עיכוב בהתקנת מטבח
27/11/14 15:24
276צפיות
שלום לכולם.
אשמח לשמוע מניסיונכן..
חברת המטבחים שלנו התעכבה בהתקנה למעלה מחודש.
חוץ מהנזק הכלכלי שנגרם לנו בעקבות העיכוב (הוצאות שכירות וכד') נגרמו לנו גם נזקים של ממש בגלל אופי הבנייה שלנו. (הטייחים מגיעים אחרי שלב מטבח, וכל עוד לא הותקן, לא נשלמה עבודת הטיח) ולכן, עם הכניסה אל החורף והטיח שאינו הושלם, גם נזקי רטיבות לצערי באו. חשוב לי לציין שאלו דברים שחברת המטבחים היתה מודעת אליהם מסגירת החוזה.
אני מעריכה שוודאי שמגיע לנו איזה פיצוי. אבל אני לא יודעת לאמוד אותו וגם, אני לא יודעת מה תהיה העלות של התיקון של נזקי הרטיבות שנגרמו לנו.
אשמח לשמוע מנסיונכן.

º
מקפיצה
27/11/14 16:10
44צפיות
לדעתי תתייעצי עם עורך דין
30/11/14 08:53
112צפיות
למרות שלא יודעת לאיזה תחום משפטי זה בדיוק נכנס
לא הבנתי
30/11/14 13:25
90צפיות

איך קשור נזקי המים לטיח הפנים ?
º
מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות שעון שבת לדוד נשלט WiFi? תודה!!
27/11/14 14:12
98צפיות
ראיתי את הלינק הזה
30/11/14 10:24
92צפיות
http://www.betrade.co.il/41466/מפסק-מקלט-לתאורה
º
ראיתי שהדף לא נפתח. תנסה להכנס דרך שם החברה.
30/11/14 10:27
20צפיות
º
תודה חברים
30/11/14 19:04
9צפיות
º
תעלה את השאלה בפורום חשמל ותאורה -מישהו שם התקין כזה
30/11/14 10:41
25צפיות
בית חדש - התלבטות לגבי העיצוב
27/11/14 12:15
471צפיות
שלום לכולם!
נראה לי שבתקופה הקרובה אני אכנס לפה הרבה... אז קודם כל - נעים מאוד 
בעוד כמה שבועות אנחנו נכנסים לבית חדש שקנינו.. ועכשיו אנחנו צריכים למלא אותו..
השאלה היא באיזה סגנון?
אנחנו מקבלים את הבית כשהמטבח שם חדש ומעוצב בעיצוב מודרני (צבע לבן מבריק, סגנון יוקרתי כזה), והריצוף הוא מבריק (מאוד) בצבע בז', בלטות גדולות 60/60 (סליחה שאני לא יודעת להגדיר בשמות המקצועיים - לא מבינה בזה...). אנחנו מקבלים את הבית גם עם הנברשות - נברשות קריסטל מבריקות שנותנות לבית מראה של יוקרה...
כל השאר - בידינו (אני מדברת כרגע רק על המטבח, סלון ופינת האוכל).

הבעיה היא... שבניגוד גמור ליוקרה של הבית - לנו אין את האמצעים לעצב אותו בסגנון המודרני הזה... זה פשוט נורא יקר.. ואת הבית קנינו ממיטב כספינו - עד שתהייה לנו אפשרות לעצב אותו בכזאת רמה יקח זמן...

אז למשל אני מחפשת סלון (כרגע אין לנו), שטיח, פינת אוכל - כמה שיותר זולים (אני מדברת על תקציב זעום למטרות האלו, של 6000-7000 ש"ח לשלושת הנ"ל..!) ואיפה אתם נכנסים?
אז ככה, יותר קל, מבחינה כספית (ואני גם יותר מתחברת לסגנון), לעצב את הבית בסגנון קצת כפרי כזה... ספות פשוטות וקלילות מבד.. פינת אוכל לא מאסיבית וכו'.. אבל השאלה הגדולה היא אליכם, המבינים - האם זה ישתלב עם הריצוף והמטבח היוקרתיים?! זה לא ייראה מאולץ ומוזר?...

מה דעתכם??

נ"ב: אני יודעת שיש אפשרות של יד2 ועודפים... אבל יד2 אני לא אוהבת כשמדובר בספות ושטיחים... מגעיל אותי... לגבי פינת אוכל אני כן בודקת את האפשרות. לגבי עודפים - זה באמת מומלץ? כשנמצאים בכזו חנות, מיידעים מה הסיבה שהרהיט נמכר בעודפים? האם כי הוא פגום או עונה קודמת או כל דבר אחר? ויש עליהם איזו שהיא אחריות?
שמישהו יסביר לי מה זה "יוקרתי"?
27/11/14 12:55
292צפיות
אם משהו מבריק זה הופך אותו ל"יוקרתי"?
רק מודרני הוא מבריק?
תקציב נמוך מכוון רק למי שאוהב כפרי?
לדעתי, התשובה לכל השאלות הללו היא לא!

החליטי מה את אוהבת ועם מה תוכלי לחיות הרבה שנים - עם סגנון עכשוי?  או עם סגנון כפרי? או אולי עם אקלקטי - קצת מכל דבר אבל בתבונה?

אחרי כן, המשיכי לקנות פריטים בסגנון שאת אוהבת. אם זה מתאים לקיים אם יופי, אם לא - אז מתישהו תחליפו את זה או תכסו את זה.

התקציב לסלון סביר ויש לא מעט מקומות בימינו-
27/11/14 13:41
270צפיות
יש חנות שמוכרת יד שנייה משופץ ליד קניון איילון (בתוכנית השיפוצים של מושיק גלאמין בערוץ 2 עובדים איתה הרבה), יש את דרום ת"א עם מגוון חנויות, יש את מחסני הנמל (יושבים ביפו נדמה לי), יש את קאזה שיושבים בפתח תקווה ובביל"ו סנטר- שתי האחרונות מפרסמות הרבה בפייסבוק.
כמובן שיש גם את איקאה...

אני לא משווקת של אף אחת מהמקומות שציינתי ולמעט חנות אחת (קאזה- אח שלי רכש שם סלון פינתי) אין לי ניסיון עם אף אחד המקומות באופן אישי...כך שהאחריות לבחינת התוצרת והמקום עליכם...

דרך אגב- במרבית המקומות שציינתי מוכרים גם פ. אוכל וכו'.

יוקרתי זו סתם מילה יפה- מה קובע יוקרה?!האם זה העלות של המוצר?! האם זה הצבעים?!
בקיצור-ניתן להשיג מראה יפה והוקצע גם בשימוש במוצרים זולים יותר.
עונה לשתיכן..
27/11/14 13:55
235צפיות
קודם כל תודה על התשובות!
לגבי "מה זה יוקרתי" - כשמעצבים משהו בסגנון כפרי, הוא יכול אמנם לעלות הון תועפות, אבל מבריק הוא בד"כ לא.... אלה דברים שעשויים מעץ באיזה צבע משוייף.. מבד, ולא מעור... וכו'... בד"כ כשמציגים לך דוגמאות של עיצוב "כפרי" את תראי את הרצפה מכוסה בפרקט כי כך זה משתלב טוב עם המראה.... או שיהיה ריצוף של בלטות, אבל בטח לא מבריקות ובוהקות, אלא בצבע מאט כלשהו.. לכן אמרתי שאצלנו זה לא המצב... הרצפה לא נראית "טבעית" והסגנון הוא לא סגנון של עץ טבעי... אני חושבת שההבדל ברור, ולכן שאלתי אם נראה לכם שזה לא יהיה צורם מדי לשלב בין הדברים....

אני יודעת שאני יכולה להשיג דברים שנראים יוקרתיים/מודרניים מחומרים פשוטים וזולים... אבל יש לנו ילדים בבית, ואני לא רוצה שתוך שנה-שנתיים הדברים ייראו מגעילים... אני צריכה אותם בכל זאת לאיזה 5-6 שנים.. לכן אני דווקא רוצה ספה פשוטה עם כריות שאפשר להוריד להן את הכיסוי ולכבס וכד'.. שיהיה פרקטי.. אני מתחברת מאוד לסגנון הכפרי, אבל לא רוצה שזה יראה כמו ריהוט "עני" בבת "עשיר".

שוב - אני יודעת שרהיטים שנראים פשוטים עולים לפעמים הרבה מאוד, וכן להפך.. אבל אני דווקא רוצה את אלה שנראים פשוטים, ולא בטוחה אם ישתלבו טוב.... מקווה שהשאלה ברורה :)
אבזור
27/11/14 16:28
179צפיות
קודם כל - הסירי דאגה מליבך, ספות עור כלל לא נראות יוקרתיות. דוקא ספות בד כן (תלוי כמובן איזה בד). אני מציעה שתעשי סיבוב ותראי מה נראה לך ותעלי לפה תמונות.

לגבי שטיח - אין מה לעשות, שטיח זול גם נראה כך ולכן אני מציעה לך פשוט לחכות עם זה.
לגבי כל השאר - אני מציעה לך ללכת לחנויות ופש דברים שמתאימים בעיניך ולנהל חשבון תקציב מסודר ואז להחליט במה משקיעים עכשיו ועל מה מוותרים. 
היזהרי עם שמרת הזורע
27/11/14 21:40
354צפיות
הייתי במצב דומה לשלך, רק תקציב קצת יותר גדול ורכשתי שם ספות ושידות.זה קרה לפני כמה חודשים וכעת הספות נראות מסמורטטות נורא.כבר חשבתי על סלוגן מתאים, למה לקנות יד שנייה אם אפשר לקנות יד ראשונה במחיר יקר אך נראה בלוי?הצטערתי שלא קניתי ספות של אלמנטו, נראות מאוד יפה בפרסומת, http://elemento-design.com
גם הוא נראה יפה בפרסומת!
27/11/14 22:15
232צפיות
קצת בוטה, לא?

אגב, זה שמשהו נראה יפה בפרסומת לא מעיד על איכותו...
הייתי פונה לשמרת הזורע במקומך. זו חברה רצינית, שבדרך כלל הדברים שלה איכותיים מאוד. די מפתיע מה שאת מספרת.
פניתי, איזו עוגמת נפש!
27/11/14 22:30
247צפיות
פרק ראשוןהגיע מומחה ואמר שהוא רגוע. כי הבד של הספות אמור להיראות כך אחרי ישיבה, כלומר במקומות של החיכוך צמחו כדורוני בד והבד נראה ישן, ובמקומות שלא באים במגע עם היושבים הבד ירוק חלק ויפה.מובן שלא הייתי מרוצה מהתשובה ואמרו לי שישלחו לי מומחה אחר.לפני שהמומחה הגיע הוא התקשר להודיע שהוא בדרך, ואז הבנתי שזה אותו איש שכבר היה. אך הוא אמר לי שהפעם זה שונה מכיוון שהוא יבוא עם מכשיר.פרק שני: המכשירחזרתי מהעבודה ופגשתי את המומחה בבית (הבן שלי קיבל את פניו) בעיצומה של פעולת הפעלת המכשיר.אז ככה, לא מדובר במכשיר אבחון לבדים אלא במכשיר גילוח לכדורי בד.אני שונאת בדים מאיכות גרועה.  ממש.
להורי היתה 25 שנים ספה של שמרת הזורע
29/11/14 15:13
160צפיות
איכות ללא פשרות.
מאז שהוחלפה הספה הזו הם החליפו ספות כבר כמה פעמים, פעם ב5 שנים "נגמרת" ספה אחרת.
למען הסר ספק, הם לא קנו ספות זולות, אבל האיכות ירודה.

חד משמעית, המחיר שציינת לשלושת
28/11/14 09:02
247צפיות
הדברים הוא זעום. כמה שיותר זול = יותר..... (אין לי מושג איך לומר בלי להיות בטוה, אבל את מבינה.). דברים זולים שיחזיקו מעמד כמה שנים אם מתיחסים אליהם בעדינות ולא שופכים מים בסביבתם, אפשר מאיקאה. אני למשל קניתי ספה זולה מ _ mhp, וככה זה נראה אחרי שנה, גועל נפש. תשקלי את העניין, תשוטטי בחנויות ותיווכחי. אין זול וטוב, תשכחי מזה.
יש מבצעי סוף שנה, אולי שווה
28/11/14 09:07
170צפיות
למשל בדיזיין סנטר.
חנויות שמצאתי במחירים סבירים
28/11/14 09:41
272צפיות
יש את קאזה שיש להם עכשיו מבצעים בתקציב שלך
יש את איקאה בסייל (אבל אני לא הייתי מרוצה מהאיכות)
אני הלכתי וצילמתי בחנויות יקרות דברים שרציתי ואז חיפשתי במקומות אחרים (חנויות זולות יותר שמפרסמות במקומון ונגרים מקומיים שאין להם) ויש גם רחוב שלם בכפר קאסם עם מחירים סבבה (אני קניתי ארון הזזה ענק עם זכוכית ב 3200)

אין לי מושג איפה המקום הנכון לחפש, אבל רוצה לומר לך שמה שאת
29/11/14 18:42
176צפיות
מתארת כיוקרתי הוא בעיקר נוצץ. מבריק, נוצץ, קריסטלים. ואת זה כמובן אפשר למצוא בכל מיני מחירים, כי זה עניין של טעם.
אבל, את צודקת שהנוצצים לא מתאימים כל כך לכפרי ולטבעי.
ההצעה שלי היא להסתובב ולקנות מה שאתם אוהבים ויכולים להרשות לעצמכם. להביא את זה הביתה, ולהניח את זה במקום.
הרצפות יצטרכו להתאים את עצמן, כי זה יקר להחליף. אולי בכל זאת אפשר למצוא שטיחים זולים, בעיקר מהסוג הערבי וכולי.
משהו זמני שיכסה חלקים מהרצפה שלא תבלוט.
אם הנברשת לא הולכת עם הריהוט - להוריד. להוריד מה שנוצץ ולא משתלב, למכור ביד שנייה או משהו כזה. אל תתנו לזה להכתיב את מה שאתם קונים עכשיו ומתאים לכם עכשיו. לעניות דעתי אם אתם אוהבים כפרי-לייט, אז גם כשיהיה לכם כסף להשקיע בדברים איכותיים לא תרצו סגנון נוצץ. זה, אגב, לא קשור למודרני או ליוקרתי בכלל.
אני חייתי שנים רבות בבית בלי נברשות עד שהיה כסף לקנות אחת. אז מה? יש חשמל, מספיק. קונים אהיל בד עגול פשוט ויפה וגמרנו (סתם דוגמה).
לקראת תוכניות חשמל
27/11/14 12:05
139צפיות
הי,
אנחנו אמורים לשבת עם האדריכלית על תוכניות החשמל. מאמינה שהיא תיתן לנו מענה מתאים לשקעים, מתגים וכו', אבל אני רוצה לעשות עבודת הכנה לתוכניות התאורה, בעיקר לחלל הציבורי.
ממה שאני קוראת יש המון סוגי תאורה לפונקציות שונות, ובגלל שהבית יהיה בבנייה, אני רוצה להיערך לתאורה שהכי תתאים לחלל, לגובה ולגודל שלו, לצרכים השונים וכו'.
האם בחנות תאורה סטנדרטית ייתנו לי ייעוץ מספק בלי שאני מתחייבת לקנות שם?
משערת שהכי נכון לקחת ייעוץ תאורה מקצועי, אבל אני מנסה בכלים שיש לי כרגע למצוא את המענה הכי יעיל.

תודה!
זה בית? או דירה?
27/11/14 13:02
100צפיות
אם זה בית עם גינה, אז קחו יעוץ לנושא הכנות לחשמל גן ממי שמבין בנושא. זה לא האדריכל וגם לא מעצב פנים, אלא מתכנן נוף מקצועי.
הוא יכין תוכנית נקודות חשמל גן.
לא מדובר רק בתאורה, וממש לא מספיק מפסק בבית ושרוול השחלה החוצה, שזה מה שכל הקבלנים עושים...  
חשוב להתיחס לנושא הזה לפני טיח פנים וחוץ, לא לחכות לאחרי הכניסה לבית.

בית, יש מתכנן נוף
27/11/14 13:04
115צפיות
אפנה אליו שייכנס לעניינים.
תודה!
º
מצוין!
27/11/14 13:04
34צפיות
האדריכלית מורה לייעץ לך
27/11/14 16:50
81צפיות
ואם זה לא מה שסגרת את, שלמי לה קצת יותר ושתבוא אתך לבחור את פרטי התאורה.
מבחינה עיצובית - החלפת כל מסגרות המפסקים לאפור כסף
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 10:19
632צפיות
חשבתי להחליף את כל המסגרות של המפסקים שכרגע הם בגוון לבן שמנת . לאפור כסף - או אפור מטאלי . 

הצבע הקיים
לאחד מאלה
ממליצה לפני השקעה במפסקים לאבזר את הבית ולהוסיף צבע ו TOUCH
27/11/14 10:26
259צפיות
וממילא,אם מתוכנן וילון בעתיד הם לא יבלטו באזור זה לפחות.
איזה אבזור ?
27/11/14 11:09
131צפיות
לא מדובר רק במסגרות של המרפסת , מסגרות של כל המפסקים בבית . 

כריות,כלי נוי (קישוטים),פיסלונים,תמונות שטיח לטעמך,
27/11/14 11:20
130צפיות
אולי גם מנורות (לא רואים בתמונה שצירפת)בפלטת צבעים שא אוהבת ושיתקשרו ביניהם.
במילה אחת : home accessories
º
איזה כרית נוי מתאים לספת עור אפור ?
27/11/14 11:40
56צפיות
תלוי בטעמך ואיזו אוירה את רוצה ליצור בבית.
27/11/14 12:01
133צפיות
לא מספיק הכריות יש לחבר בצבע באביזרים שונים תמונות,שטיח וכו' ואם אין לך היכולת לעשות זאת
לבד, ניתן להעזר במישהו מקצועי שעוסק באיבזור והלבשת בתים.
מסכימה מאד עם בניטי
27/11/14 14:16
108צפיות
הלבשת הבית תוסיף צבעוניות וחום לבית. כרגע יש לך בסיס טוב אבל עירום לגמרי.
חבל להוציא זמן, כסף ואנרגיה על מפסקים, שאינם ישנו במאומה את האוירה ומראה הבית. לזה תגיעי (אם עדיין תרצי) אחרי שתסיימי עם כל האבזור.
מהמם ומשדרג ביותר!
27/11/14 16:22
215צפיות
כשגרתי בלונדון היו לי מפסקי כרום, זה היה מהמם. רק לאחרונה התלילו להתייחס לאבזור הזה כדקורטיבי בארץ. זה משדרג את כל הבית!
מצטרפת לשאלה
27/11/14 17:25
133צפיות
אני בדיוק באותה התבלטות, חשבתי  לקחת מפסקים עם מסגרת ניקל.מאידך, חשבתי שאולי מפסקים זה דבר שצריך להצניע...
º
לטעמי המפסקים צריכים במקסימום להשתלב עם הקיר
27/11/14 17:53
55צפיות
בכל מקרה רואים אותם
27/11/14 19:05
109צפיות
או שמתכננים שהם יהיו נמוכים ומוסתרים או שהם חלק מהיופי של הבית.
º
ולא תפנקי אותנו באיזו תמונה??
27/11/14 20:39
39צפיות
אני לא חושבת שיש לי
28/11/14 08:05
126צפיות
זה היה לפני 12 שנה ולא עלה על דעתי לצלם שקעים. 
עשיתי בשבילך חיפוש קטן בהום בייס, שזה כמו הום סנטר אבל באנגליה. יש להם מבחר עצום של שקעים, וכמובן שיש מפסקים תואמים. זה סטנדרד אצליהם ובכלל בהרבה מקומות. קצת מבאס אותי שפה הכל פלסטיק לבן, וגם מי שמוכן לשלם נתקל בהיצע מצומצם ביותר.

מעניין! המבחר מרשים, אך כדי לצאת מהקבעון ולהשתכנע שמפסקים זה
28/11/14 20:51
103צפיות
לא משהו שכדאי להצניע וזהו- אני חושבת שהייתי צריכה לראות תמונה של איך זה משתלב בדירה.
טוב אני סתם נדחפתי לשרשור הזה כי הדירה שלך מאנגליה סיקרנה אותי לאור מה שכתבת!
תודה :)
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום