לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו.  

לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

שלכם מעצבת הפנים תמי אקהאוס.

שיפוץ במסגרת תקציב
02/11/14 08:04
379צפיות
לא יודעת אם הגעתי לפורום הנכון...
אני ובעלי מתגוררים בבית הישן של סבתא וסבא שלנו וקיבלנו החלטה להעמיד סכום של 100 אלף לשיפוץ רציני במקום כל פעם לסגור ולעגל פינות.
אני הייתי מאוד רוצה במסגרת ההחלטה הזו להביא מעצב פנים / אדריכל (לא יודעת מה נכון ומתאים יותר) שיעזור לנו לעבור את השיפוץ וייתן את דעתו והליווי המקצועי.
השאלות שלי: לאיזה בעל מקצוע פונה - אדריכל / מעצב פנים - רוצה לשבור קירות בבית ולשנות מיקום של חדרים
התקציב כפי שציינתי ולא יכולים להרשות לעצמנו חריגות ולכן גם התשלום לאותו מעצב יכלל בתקציב, השאלה איזה נתח מהסכום הוא מהווה
והאם פגישת ייעוץ (כדי לדעת עם מי לסגור וללכת) כרוכה בתשלום
אודה לעזרה או הכוונה לפורום המתאים

לשבירת קירות צריך מהנדס.
02/11/14 08:35
235צפיות
מהנדס יגיד איזה קיר מותר לשבור ואיפה יש עמוד תומך. הוא יכול גם להציע אלטרנטיבות.
אדריכל יתכנן את העבודה לקבלן. יעזור לך גם בתכנון החדרים, המעברים וכו'.

אין לי מושג מה גודל הבית ומה היקף העבודה (האם צריך לשנות צנרת וחשמל?) אבל אני אגיד בזהירות שהתקציב שלכם נראה לי די צנוע.

אגב, כל זה בהנחה שאתם לא הולכים להרחיב את הבית - כי סגירת מרפסת או הוספת חדר מצריכים פניה לרשות המקומית וקבלת היתר. (ועוד כסף כמובן).
בהצלחה!

המידע לא מדויק!
02/11/14 09:50
270צפיות
אין שום בעיה להזיז קירות בלוק של 10 ס"מ, לא צריך עבור זה מהנדס.
רצוי להתיעץ, בהחלט כן, אבל תלוי מה היקף ההריסה והשינוי, לרוב אין צורך במהנדס.
º
סליחה. ממה שהבנתי מהנדס צריך לאשר שהקיר אינו תומך. לא?
02/11/14 10:32
83צפיות
אבל קיר 10 אינו תומך
02/11/14 13:24
209צפיות
בקירות עבים יותר לא נוגעים בלי אישור מהנדס.
ok.
02/11/14 13:52
160צפיות
תודה על ההבהרה. לא התכוונתי להטעות.
נראה לי שמי שנכנס לשיפוץ כזה, ואין לו ידע מקצועי, רצוי שכן יתייעץ. יכול להיות שאדריכל מספיק באמת.
מעצבות פנים מתעסקות בזה בדיוק.
02/11/14 14:10
210צפיות
אם אין הריסה של עמודים או קירות החשודים כעמודים, אני לא מתיעצת עם קונסטרוקטור.
אפשר לבדוק את תכולת הקיר דרך פתיחה שלו, אם אין תכניות מפורשות של הדירה ואם יש פתאום ממצאים לא צפויים, זה מה שהמהנדס יורה לשיפוצניק לעשות.
בבית ישן הסיפור מסובך יותר.
03/11/14 21:27
93צפיות
בביתים ישנים לפעמים קירות דקים כן משתמשים כחלק מהקונסטרוקציה, למשל בהחזקת תקרת הרביץ, או הבוידעם, וכבר ראיתי קירות דקים שיש להם תפקיד בנשיאת גג רעפים. דוקא בבית ישן כדאי מאד ללמוד את הקונסטרוקציה, ואם צריך אז כן להיוועץ במהנדס.
אני מתעסקת הרבה עם תקרת רביץ וגגות רעפים
03/11/14 22:47
106צפיות
דוקא לתחושתי זה יותר פשוט.
אכן יש קירות בלוק שתומכים את העץ, אבל אפשר להתגבר על זה מאוד בקלות, ולמעשה שיפוץ בבית כזה הוא הרבה יותר פשוט ומאפשר שינויים בקלות יחסית.
אפשר להחליף תמיכות בבלוק או לחילופין לבנות את הגבס עם קונסטרוקציית עץ במקום פח.
בשיפוץ שאני מעורבת בו עכשיו המצב דרש קונסטרוקטור, שהגיע לשטח ודרש לפרק את כל הגג ולהרים גג חדש כי הישן לא היה בטיחותי כבר. חשוב להפעיל שיקול דעת בכל מקרה לפי המצב והדרוש.
השאלה אם כולם כמוך
04/11/14 06:33
77צפיות
אני אומרת ברצינות.
כששואלים שאלה עקרונית על מי צריך להיות מעורב בשיפוץ - אני לא הייתי ממליצה כהמלצה גורפת להסתמך על מעצבת פנים בהחלטה אם לשבור קירות ואילו.
זה שאת אחראית, מנוסה וזהירה זה מעורר הערכה (באמת!).
אבל לא כולם כמוך, ואין לדעת עם מי תעבוד השואלת (או כל אחד אחר כמובן). מה גם שעיצוב פנים זה תחום די פרוץ. אין רישוי לעסוק בתחום עד כמה שאני יודעת.
כיוון שמדובר כאן באמת בסכנת נפשות (זה לא לקחת מישהו להלבשת הבית) - הייתי נזהרת.
כל אחת שונה
04/11/14 07:24
83צפיות
אני מצפה מהמשפץ/בונה הסביר שידע לבחור בתבונה ומניחה שיש לי קולגות מלומדות ושקולות.
בשאלות שכאלו אני עונה לפי הפרקטיקה המקובלת ולפי נסיוני שלי והיא כן לסמוך על מעצבת הפנים, מכיוון שעניין השינויים בקירות אינו מחסום ידע וסנן בין איכויות של מעצבת.
יש אלפי פרטים בשיפוץ שבהן המעצבת יכולה "ליפול" המון דברים שעבורם צריך ידע, מחוייבות ונסיון. אבל הורדת/הזזת קירות בבית רגיל זה עניין די ברור.
שיפוץ במסגרת תקציב
02/11/14 08:40
204צפיות
שלום רב,
מרבית הפרויקטים הינם במסגרת תקציב. סכום של 100,000 ש"ח הינו בהחלט סכום מכובד.
תלוי בגודל הדירה ומהם השינויים אותם תרצו לבצע. אגב החדר היקר ביותר בבית הינו המטבח... 
מעצב/ת פנים יכול בהחלט לעזור לכם בדרך כלל המחירים זולים יותר מאדריכל.
פגישת ייעוץ על מנת לראות את הנכס ולתת לכם הצעת מחיר בדרך כלל איננה כרוכה בתשלום.
בהצלחה!
חנה סיגלר מעצבת פנים
0549939930

קודם כל זהו "ה" הפורום לשאול את השאלה הזו
02/11/14 09:48
254צפיות
מנסיוני, התקציב הזה יספיק רק לתשלום לשיפוצניק בלבד.
לא שחלילה אני מזלזלת ב 100K, אבל עיקר עיסוקי הוא שיפוצים בבתים ודירות ישנות והסכום המינימלי ברגע שמזיזים קירות, משנים אינסטלציה וחשמל, מתעסקים בפתחים וריצופים בחדרי רחצה והכל הבית ועושים דברים בצורה סבירה ולא בסטנדרט גבוה הוא 300K.
היי, זה פחות או יותר התקציב שלנו ועמדנו בו
02/11/14 11:38
240צפיות
היו המון התפשרויות בדרך, שאני לא בטוחה שיתאימו לכל אחד, וכמובן תלוי מה גודל הדירה.
לא לקחנו ליווי מקצועי- אני לא מתחרטת פשוט כי אין לנו כרגע כסף לכך, אך בבית הבא בהחלט אשקול זאת לחיוב (וכמובן תלוי מצב כלכלי...).
בתקציב הזה דחסנו: צנרת SP חדשה, החלפת חוטי חשמל + נקודות חדשות, מטבח, ריצוף בהדבקה על הישן, החלפת חדר האמבטיה, החלפת חלונות קטנים בחדרים, צבע בכל הבית.
יש הבדל בין פגישת "ייעוץ" לפגישת "היכרות". במהלך תהליך השיפוץ הגיעו אלינו הרבה אנשי מקצוע לתת הצעת מחיר ולהתרשם מהבית (וגם שנתרשם מהם) - ללא התחייבות מוקדמת מצידנו. לו מעצב/ת היה דורש ממני תשלום רק עבור פגישת היכרות והתרשמות מתיק העבודות - אני אישית הייתי מחפשת מישהו אחר. אם את מצפה לקבל ייעוץ פרטני כבר מהפגישה הזאת- אני מניחה שיש לך עלויות ובצדק.

אני לא יודעת מה מהות השיפוץ
02/11/14 14:05
246צפיות
אבל אני אתן את העצה שלי לכל משפץ- אתם יכולים לחסוך בעיצוב אם אין לכם תקציב לזה. עיצוב זה מותרות. אבל אל תחסכו בשלב התכנון.יש מעצבים ואדריכלים שמוכנים לתכנן בלבד בלי החלק של הלווי אחר כך לחנויות ורכישות, והמחיר לשלב זה נע סביב אלפים בודדים, והוא כל כך חשוב.
שיהיה בהצלחה!
MY HOME - כדאי לך לקרוא את התגובה הזו
05/11/14 01:57
66צפיות
לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר
בנוגע לשאלתך
02/11/14 14:14
189צפיות
שלום, 
אשמח לענות על כל שאלה בנושא
מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני
קורין אדריכלות ועיצוב פנים 
0545848493
שיפוץ במסגרת תקציב
03/11/14 10:39
258צפיות
תודה, עזרתם לי מאוד. חשבתי ש100K זה סכום מכובד שיספיק לי גם לבצע שיפוץ וכן להעזר בליוי ועזרה מקצועית,
שכן כדי להגיע לסכום המכובד עבדנו והזענו לא מעט שלא לדבר על חסכנו מעצמנו... אבל כנראה שכמו כל דבר במדינה שלנו בימים אלו הכל יקר, יקר, יקר...
קצת אכזבה אבל אני מקווה שנסתדר ונצליח כם במסגרת התקציב להגיע למקום החם והעוטף שנקרא בית
חייבת להתערב: מחשבה בוראת מציאות
03/11/14 14:12
203צפיות
יקירה, אם אהובייך גרים איתך אז את כבר גרה בבית חם ועוטף.
עכשיו את רק רוצה לשפר את התנאים בהם את ואהובייך גרים. זה נהדר, אבל לא העיקר .

מצטערת, אולי המשפט האחרון שלך היה חד-פעמי או מקרי, אבל הוא נגע בי, אז מצאתי צורך להאיר :)

º
שלחתי לך מסר בפרטי
04/11/14 07:39
54צפיות
בסכום הזה תוכלו לטפל בכל הדברים הגדולים
05/11/14 02:02
47צפיות
ריצוף, צנרת, חשמל, מטבח, חדרי רחצה.

אם תשמעו לעצתה של זיוה ותקחו מעצבת לתכנון הבית ותבצעו את השיפוץ לפי התכנון - הבסיס יהיה טוב ותוכלו להוסיף בהמשך לפי התקציב שיהיה לכם - חלונות יפים יותר, תאורה מעוצבת, ריהוט - לאט לאט, ואולי גם תוכלו להרשות לעצמכם מעצבת פנים או הום סטיילינג בהמשך להלבשת הבית...

בהצלחה!

ארון בדגים לחדר שינה
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 22:29
424צפיות
שלום לכם
יש לנו חדר שינה כפי שמופיע בסקיצה המצורפת- ואנחנו רוצים להתאים בה ארון קיר
אם על הקיר שממול מהיטה לשים ארון 3 או 4 דלתות- נתקעים בו כל פעם בכניסה לחדר שינה- וזה מה שרצינו למנוע
חשבנו לשים ארון שתי דלתות ליד הקיר של החלון, וצמוד אליו שידה  ומעליה לתלות  טלויזיה

מה דעתכם? יש לכם המלצות אחרות? נשמח לשמוע כל הצעה. תודה מראש

חדר שינה
למה לא להפוך את המיטה שתהיה מול הכניסה
01/11/14 22:51
137צפיות
ואז יוכל להכנס לכם ארון על כל הקיר השמאלי...
מסכימה גם.
01/11/14 23:07
96צפיות
ואז בקיר שבכניסה אפשר להעמיד עוד שידה קטנה. יותר הגיוני ומנצל את המקו בצורה טובה, והארון לא נראה משהו ענק בחדר מול הכניסה
לעדן
01/11/14 23:10
126צפיות
עדן תהודה על התשובה
ניסינו  גם זה אבל לא התחברנו, יש לנו נוף מקסים מהחלון  וכשמתעוררים אוהבים לראות אותו
אז פשוט תתלו מראה מול החלון ואז תראו את הנוף...
01/11/14 23:16
114צפיות
הסידור שהצעתי הוא הסידור האולטימטיבי לחדר הזה לטעמי.
לעדן - המשך
02/11/14 09:48
83צפיות
עדן, תודה שוב
ואם עדיין מעדיפים לשמש קיר הימני בסקיצה לארון- מה יכול להיות הפתרון?
בהתחשב שרוצים גם לשלב ארון וטלויזיה באותו קיר וגם לא לחסום כניסה?
תודה מראש
לראות דופן ארון מול הכניסה זה אף פעם לא נחמד
02/11/14 12:06
72צפיות
ולכן עושים את זה רק במקרה ואין ברירה...

אם אתם מתעקשים, אז ארון 2 דלתות ברוחב 80-100 ס"מ ושידה ברוחב של 80-90 ס"מ זה המקסימום שאתם יכולים לשים לדעתי בלי לחסום את הכניסה לחדר.

עזרה בבחירת גוון לקיר
01/11/14 22:17
63צפיות
ערב טוב
אני רוצה לצבוע את קיר חדר הרחצה והשינה שלי בטיח אקרילי בגוון בטון בהיר. הזמנתי דוגמא של גוון (מניפה ישנה של טמבור) ומסתבר שהוא כחלחל מידי. 
מישהי מכירה גוון אפור בטון בהיר או בינוני? 
אולי עדיף צבע בגוון בטון ולא טיח?
(בחדר רחצה אריח בטון מאוייר עם אפור, בחדר שינה פרקט עץ)
תודה רבה
מקפיצה- מכירים גוון אפור בטון מומלץ?
02/11/14 19:12
23צפיות
תודה
כסאות לדלפק שיש- עזרה
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 21:48
390צפיות
ערב טוב,
מחפשת כסאות לדלפק שיש ולא מוצאת !
המטבח בצבע חאקי סגנון מודרני והדלפק שיש לבן "מלוכלך" עם רגלי ניקל. על מנת לחמם קצת את האזור מעוניינת בכסא בר רגלי עץ מושב רצוי נמוך פלסטיק (אקרילי) צבעוני /עץ  .בהביטאט ראינו  כסא שענה על הדרישה אבל 1,600 ש"ח לכסא.
חיפשתי במקומות נוספים אך לא מצאתי.
אשמח לרעיונות ועזרה,
תודה 

כסאות לדלפק שיש - עזרה
02/11/14 17:13
83צפיות
עבר מהר לעמוד הבא...אולי בכל זאת יש רעיון ?
תודה
º
"שלי" ברחוב הרצל ת"א
04/11/14 16:08
18צפיות
התייעצות לפני קנייה - איזה כיסאות לבחור
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 20:03
570צפיות
אני מעוניין לקנות שולחן דומה. רק יותר קצר. 
כלומר שנכנסים בו 2 כסאות מכל צד.

האם ערבוב צבעים מתאים? אני רוצה 2 כסאות תכלת ו 2

אודה לכל עזרה
ערבוב צבעים זה מבורך,רק שיתאים
01/11/14 22:22
200צפיות
לחלל הכללי. איזה שני הצבעים השניים?
סבבה אבל קצת פאסה וקיים בכל בית
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
02/11/14 20:24
196צפיות
וגם לא מעט בעיצובים שלי
הייתי מחפשת עוד קצת
ספריה גדולה עם דלתות זכוכית
01/11/14 12:18
98צפיות
בדירה חדשה, פתחנו חדר שינה שפונה לסלון והפכנו אותו לחדר אוכל, על קיר 2.70 מטר אני מבקשת להקים ספריה לבנה עם דלתות זכוכית.באיזה חברה אפשר להשיג ספריה בגודל כזה ובמחיר סביר?
תודה מראש
מהו מחיר סביר?
01/11/14 12:41
76צפיות
אינטרסיסטם מייצרים ספריות איכותיות מאוד.
אבל זול זה לא.
ספריה שצריכה להחזיק ספרים (ולא קישוטים) - צריכה להיות חזקה, אחרת המדפים מקבלים "בטן" עם השנים. לכן מכניסים למדפים האופקיים מתכת. זה מייקר מאוד. אבל זה רהיט לכל החיים.

לינק
01/11/14 12:42
68צפיות
אשמח לדעתכן..מתלבטת בין 3 שולחנות סלון..
01/11/14 10:17
257צפיות
קשה להחליט כולם יפים.. המזנון אמור להיות לבן מבריק תלוי.
º
אהבתי את השני, בכל מקרה או הראשון או השני, לטעמי :)
02/11/14 10:01
18צפיות
º
תודה.אשמח לדעות נוספות או מעצבות שמכירות את הפריטים.
02/11/14 14:15
5צפיות
בחירת עיצוב דירה לפי תמונות בתים שאהבנו זה נכון?
01/11/14 05:33
501צפיות
שלום לכולם- 
לילה לבן עובר על כוחותנו. קשה לחזור לישון כשכל שעה קמים ובחיפושיי מצאתי את הפורום.
אנו זוג+1 שנכנסים לדירה חדשה בקרוב- שכרנו מעצבת שתלווה אותנו בשלב העיצוב(בקטנה כי גיסי אדריכל והוא סייע בתכנון).
לעיצתה עברנו על עיצובים באינטרנט-שנפתח את עיינינו ונקבל כיוון.
שמנו לב שבתים עם צבעים משכו אותנו יותר מבתים לבנים/בגוונים כמו אפור מוקה שמנת.
קראתי עכשיו שצריך להסתכל בארון הבגדים ומשם לדעת את הצבעים האהובים. 
שנינו לא מתלבשים צבעוני מידי. אבל מאד אהבנו למשל בית שהיה בו שטיח צהוב.
האם נכון להחליט על עיצוב שכולל צבעים(למשל: שטיח,חלק מן הריהוט,וודאי שכריות)רק משום שבתים צבעוניים משכו את עיינינו? ולמרות שבחיים אנו לא מתלבשים צבעוני מידי?

את המטבח עשינו בשילוב אריחים צבעוניים(טקסטורה וצבעוני חלק). 

יש "חוק" לאיזה סוג של גוף תאורה מתקינים מעל שולחן האוכל? 
חשוב שתהיה שם תאורה חזקה אם יש ליד גם תאורה מהמטבח?

אנסה לחזור לישון
שבת שלום.

אני לא מאמינה בחוקים
01/11/14 08:37
271צפיות
אני גם לא מחובבי בבית שמעוצב כשנכנסים אליו. מן הסתם יש לא מעט בחירות שעושים כבר בשלב הזה (כמו מטבח, חיפויים וכו'). אבל יש לא מעט דברים שבעיני עדיף דווקא לא לקנות, לחיות קצת בבית, להתרגל, להתבגר איתו ולהחליט תוך כדי.

שטיח (בהנחה שיש לכם משהו לבינתיים) וודאי שכריות אין שום סיבה לרכוש מראש. כריות גם אין בעיה להחליף במהלך החיים (זה שכרגע אני חובבת ירוק תפוח ממש לא אומר שכך יהיה בעוד שנתיים).

לשאלתך - ארון הבגדים לא צריך להתאים בעיני לבית. אבל אם אתם אנשים סולידיים, שלא מאוד אוהבים צבע, הייתי מתחילה את כתמי הצבע בדברים לא מאוד יקרים והפיכים - כמו כריות, וילונות, אולי כורסא או כיסא. לא בקניית שטיח (שעשוי להיות יקר) או סלון שלם בצבע זועק. אם תראו שזה מתאים לכם - תתקדמו משם.
גם לא נכון בעיני לראות משהו בדירות ולהעתיק אותו כמו שהוא. גיבוש של סגנון הוא משהו מתמשך, שצריך לעבור התאמה לאהבות שלכם, לצרכים שלכם וכו'. וגם אלה כאמור דינאמים (בטח ובטח כשיש ילד קטן והמשפחה עוד מתרחבת).

בהצלחה עם שעות השינה לא קל...

אמרת דבר מאד נכון. עם תאורה כדאי לגור בבית מספר חודשים ואז
01/11/14 15:31
185צפיות
להחליט.
מסתבר שהדעה משתנה אחרי זמן מסויים של מגורים בדירה.
אני לא רואה קשר בין ארון הבגדים לצבעי החללים בבית
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 12:45
1149צפיות
הארון שלי תומך בזה לגמרי (הרוב שחור, בז/חום ומקסימום פה ושם לבן, כחול מעושן או סגול מעושן) לגמרי שונה מהטעם שלי בעיצוב.
אני ממליצה לצאת מצבע הספנ ונכריות שלה למשל.
מצרפת לך תמונות שמייצגות תהליך של שיפוץ קטן והלבשת בית שסיימתי לאחרונה.
הצבע הראשוני היה של הספה והבדים שלה, אח"כ פנינו לשאר הרהיטים, לתאורה, אח"כ לשטיח בסופו של דבר לצבע הקירות ולדקורציות כמו הבריקים והוילון. 
כשדברים נעשים בצורה נכונה הם גם מסתדרים: תוך כדי התהליך שמנו לב שהשטיח, התאורה והצבעים שבחרנו לספה מסתדרים נפלא עם תמונה אהובה שצייר אביה של הלקוחה ורצינו למצוא לה מקום של כבוד בבית.

מגניבות מנורות התקרה הצהובות!
01/11/14 15:32
259צפיות
מתומס?
גופי התאורה בבית שלך נצבעו?
01/11/14 17:38
229צפיות
אפשר לקנות כאל לבנים ופשוט לצבוע?
זה לא הבית שלי, אלא של לקוחה
01/11/14 18:54
331צפיות
הגופים מגיעים בלבן וניתן לצבוע את המתכת/המסגרת "בתנור" (לא לבד) ע"י החנות ממנה קנינו.
º
תודה! כן מתומס וכן נצבעו לבקשתי בצהוב
01/11/14 18:52
153צפיות
אלו גופי התאורה שיש לי בבית !!!
02/11/14 10:16
210צפיות
התאהבתי בהם בחנות. ואגב, ראיתי אותם בכמה וכמה חנויות, בהבדלי מחירים משמעותיים. נדמה לי שבזמנו כתבתי על זה כאן.
גם לי יש בשני גדלים, לסלון ולפינת האוכל, רק שאצלי הם בלבן. שמרנית אני .....
אני נתלית באילנות גבוהים אם בחרתי בעצמי, בלי עזרת מעצבת, עפ"י טעמה של תמי.....
º
אהבתי מהיכן נרכש השטיח?
01/11/14 19:10
97צפיות
זה נורא לגור בבית עם נורות חוט
01/11/14 19:35
304צפיות
לא רואה שום סיכוי שזה יקרה. ועוד מספר חודשים?
אנו מבינים שגרים בבית יודעים יותר.
וודאי שאת הכריות,תמונות ואביזרים נקנה תוך כדי לאחר שניכנס.
אבל לא את התאורה,סלון,שולחנות,כסאות.

ואגב-ה"בקרוב" של הכניסה לבית הוא ממש קרוב.
בעוד 2-3 שבועות.

מצאנו דרך להשיג את גופי התאורה שבתמונה דרך גיסתי במחירים מוזלים.
היא אמרה שלא ניתן לצבוע אותם דרך הגורם ממנו היא קונה ושאין לה מושג לגבי מצבעות תנור.
ידוע לכם על מקום שמבצע צביעה בתנור לגופי תאורה? זה דבר יקר?
בעלי עובד בת"א,אני בסביבת רחובות(וגרים ועוברים לרחובות).
נשמח לקבל מקומות.

תודה.
º
בית השטיחים בגבעת השלושה
02/11/14 09:42
126צפיות
º
תודה
02/11/14 19:20
17צפיות
º
אהבתי מאד! מהיכן השטיח?
02/11/14 07:51
50צפיות
איזה נעים!
02/11/14 09:41
162צפיות
מרי, אשמח לפרקטים על הפרקט, אם אפשר.
תודה, למינציה של בלטריו מספר 902
02/11/14 09:45
169צפיות
נרכש בבית השטיחים והפרקט.
º
תודה רבה!
02/11/14 13:20
23צפיות
מקסים תמי!
02/11/14 09:49
216צפיות
הצבעים, הנגרות, פרטי הריהוט, נגיעת הצבע מהתקרה שכל כך מוסיפה מכיוון בלתי צפוי, וההרמוניה ביניהם יוצרת אוירה ביתית רגועה שלווה ומקסימה. כיף לראות כאלה דברים!
º
תודה, את כה חמודה!
02/11/14 09:51
92צפיות
טוב עכשיו גם נכנסתי לפייסבוק שלך וראיתי את ה"לפני"
02/11/14 09:59
200צפיות
וווווווווווואאאאו !!!!  

אהבתי מאוד לראות איך תחמת את איזור הספריה ופינת העבודה כך שנוצרה הפרדה בין הכניסה לפינה זו. רעיון נפלא וביצוע עוד יותר!
ובכלל ההבדל הוא תהומי. ממש יפה.
º
02/11/14 13:22
26צפיות
מושלם!!!!
02/11/14 12:40
133צפיות
הי תמי, פשוט מהמם!!אפשר שאלה?אני גם הזמנתי שלוש מנורות כמו הצהובות, רק בלבן, בגדלים שונים לאזור הסלון.אני מאוד מתלבטת האם לשים בהן דימר, מה דעתך? שבוע טוב!
תודה!!! דימר תלוי באילו נורות יש בפנים...
02/11/14 13:18
174צפיות
אי אפשר לדמר מנורות חסכוניות כגון PL או PLL וכו'...
תמי אלופה!!
02/11/14 19:16
96צפיות
מדהים!!מהמם!!
מהיכן ניקנו גופי התאורה בקיר שבגב הספות?
º
תודה יקירתי, הכל מתומס
02/11/14 19:25
64צפיות
º
את זוכרת אולי את המחיר של הגוף?
02/11/14 19:32
35צפיות
º
מ-ה-פ-ך נפלא!
02/11/14 14:30
56צפיות
וואו ממש אהבתי
02/11/14 14:52
156צפיות
ביחוד את הנישה לעבודה עם הארון הבנוי לידה

לא הייתי חושבת שוורוד צהוב ותכלת יכולים להשתלב בצורה כל כך "רצינית" ולא ילדותית אבל זה ממש עובד.

לגבי ההתאמה לארון הבגדים, גם אני חושבת שזה מיותר. ארון הבגדים שלנו מוגבל ע"י הצבעים שמחמיאים לצבעי העור והשיער שלנו, צבעים שבאופנה, אילוצים חברתיים (הרבה גברים מהססים ללבוש צבע שהוא לא כחול/שחור/אפור) וכו'. בבית אפשר להשתחרר מהאילוצים האלה.

º
תודה, אתי וסחוג יפני74
02/11/14 20:30
78צפיות
צביעה לאחר שהריהוט בפנים?
03/11/14 12:31
102צפיות
מרי פופ שלום
אנו לא מבינים איך אפשר לעשות על פי מה שתיארת.

לאחר שריהטת את הדירה רק אז צבעו אותה?
מנקודת מבטנו זה פשוט נראה תהליך לא נוח.
נשמע שהרבה יותר נוח יהיה לצבוע הדירה ריקה.
ברור שהדירה היתה ריקה כשנצבעה
03/11/14 13:58
133צפיות
אבל זה היה אחרי שנבחרו הרהיטים והאביזרים... הדבר האחרון לפני שמרהטים זה הצבע.
אז נבחר את הריהוט,בדים ושאר וכשנדע אילו גוונים יהיו בריהוט
03/11/14 19:42
69צפיות
אז לבחור את הצבע לקיר.
אני מבינה אותך נכון?
עיצוב וצבעים - הבהרות
03/11/14 20:18
122צפיות
המעצבת שלכם אמורה למצוא את המשותף לדירות שקסמו לכם יותר, לזקק מזה את הטעם הדומיננטי האישי שלכם.
שום דבר מזה הוא לא אחד אחד, דורש הבנה קצת יותר עמוקה וצריך לנתח את התמונות. צבעים מקפיצים את הצילומים החוצה אבל צריך לראות מה מזה מתאים באמת לאישיות שלכם ולבית שהוא שלכם.
אני חושבת שכן יש קו משותף בין דברים שמושכים אותנו אסתטית, ובגדים היא דרך לא רעה בכלל. צריך רק לנקות את האילוצים,
לא להתייחס לתכולת הארון... יותר למה שמתחשק לנו בחודשים האחרונים, חולצה נגיד שבוחרים אותה יותר, תכשיט. צעיף שמתים עליו? להגיע לפרופורציות נכונות לכם בין הנייטרלי והרגוע לצבעוני.
ובעניין התאורה, הכי חשוב זו הגמישות והתאמה לכמה תרחישים - אפשר להשיג את זה עם דימרים ו\או מגוון גופים, בתקרה, על הקיר וכו'.  אז בחדר האוכל אופציה לתאורה חזקה
לאירוח רב משתתפים נגיד וגם לארוחה יותר נינוחה ואינטימית ואור רך בלי זרקורים של הקגב מעל הראש.. כך ברוב החדרים, מספר אופציות. בהצלחה, גם בשינה..
מנסיוני
03/11/14 22:01
116צפיות
לעצב לפי תמונות של בתים שאהבתי בהחלט תופס, ואין קשר לארון הבגדים שלי כלל וכלל. אישית פתחתי לי אלבום בפינטרסט ואליו צירפתי כל דבר שדיבר אליי, ובכל מקום נשלף האייפד וחיפשנו בו את הדבר שהדליק אותנו ומצאנו לו תואם.
ידוע לכן על אתר דרכו ניתן לקבל תמונה כללית
הודעה זו מכילה תמונות
04/11/14 19:28
122צפיות
של אילו צבעים משתלבים עם אחרים?
בצורה אפילו של צבעים בלבד ולא כמו ב"pinterest" שמראים את זה דרך עיצובים.

הייתי היום באיקאה וראיתי שטיח מהמם.
אך הוא דק- איך מתמודדים עם זה שמכל צעד אפשר להחליק?
לא נראה שהשטיח יש אחיזה גדולה ברצפה.
אולי אני לא מחדשת כלום-אך מצאתי אתר כזה
04/11/14 22:32
43צפיות

לגבי השטיח-כמו ששאלתי:
הוא דק- איך מתמודדים עם זה שמכל צעד אפשר להחליק(לא יוצר מסה על הרצפה)?

עומק מגירות
31/10/14 15:12
121צפיות
שלום, 
אני מתכננת ארון אמבטיה לילדים ומתלבטת מה עומק המגירות שאני צריכה למגבות (רוחב הארון 75 ס"מ ואני צריכה שיהיו במגירה 5-6 מגבות). האם כשמתכננים עומק 30 ס"מ, זה באמת 30 ס"מ או שהחזית 30 ובפועל זה קצת פחות?
º
חזי ת 30 עומק גוף מגירה כ 27 תלוי ביצרן
31/10/14 15:27
30צפיות
אני לא הייתי מאחסן מגבות בחדר רחצה
31/10/14 16:13
110צפיות
הסיבה שלא הייתי מאחסן מגבות בחדר רחצה היא בגלל הלחות כאשר הלחות הזו נספגת במגבות בשלב מסוים במקום שינדוף מהן ריח נעים של מרכך נודף מהן ריח של טחב חישבי על כך 
ארון המגבות המשפחתי שלנו, ובו מגבות של כל בני הבית
31/10/14 20:16
129צפיות
נמצא בחדר הרחצה של הילדים וכך זה ב 14 השנים האחרונות.
הריח הנפלא של המרכך מצוי תמיד (גם במגבות שלא משתמשים בהם כמעט לאורך שבועות רבים) ואין טיפת טחב לא באורן ולא בחדר בכלל.
צריך עומק 40 למגבות הגדולות, אלא אם יש לך רוחב מגירה מספק
31/10/14 20:18
103צפיות
צריך להוריד לפחות 5 ס"מ מעומק מגירה.
כלומר את צריכה עומק ארון של 45. כדי שהמגבות הגדולות יקופלו וישכבו בניצב לחזית.
מבקש המלצה לצבע - צביעת קירות
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 14:58
599צפיות
שלום ותודה מראש לכל המגיבים,

מצ"ב תמונה של הסלון שלי, המזנון וכוננית יוחלפו במזנון בעל קווים ישרים מאלון מבוקע.
מבקש לקבל הצעות לצבע לצביעת קירות.

1
2
מוקה לקיר הספה 0695 של טמבור (כל הקיר כולל הבליטה)
31/10/14 20:11
258צפיות
ושמנת לשאר הקירות.
הבהרה
31/10/14 23:45
202צפיות
מרי,
האם את מתכוונת ל Ivory Ridge 0695P ?
אם כן, האם זה לא כהה מידי לצבוע קיר באורך של כ 5.5 מטר  ?

שמנת - איזו ?  יש המון גוונים.

תודה.
כן, זה צבע מעולה ולא כהה
01/11/14 11:54
177צפיות
כבר צבעתי איתו קירות גדולים בהרבה כולל כאלו שעולים במדרגות לקומה 2, מפתיע עד כמה הצבע הזה לא כהה כלל.
לשמנת בהירה ממליצה על 0005 של נירלט או 0015 של טמבור שהוא בהיר יותר ואפור יותר.
צבע שמנת עמוק שאני משתמשת בו המון הוא 0334 של נירלט.
הייתי עושה צביעה מיוחדת על קיר הטלויזיה
01/11/14 23:04
106צפיות

הנגיעות מוקה של סהרה ברש של טמבור יוצא אפור חם ויפה לא באמת מוקה...
אם כבר מחליפים למזנון מודרני יותר אפשר להבליט את הקיר הזה וצביעה מיחדת תיתן עיניין....
גם שולחן הסלון צריך להתחלף... בהמשך, לאט לאט (:

את ההדומים היפים לקרב אחד לשני לא חייבים סימטריה של 4 פינות ....
º
אשמח לדעת מאיפה השטיח
02/11/14 09:27
36צפיות
º
חנות לעיצוב פנים - מאי זאנג - רמלה
08/11/14 07:46
39צפיות
אבני חירבה לחיפוי קיר בתוך הבית,היכן ניתן לקנות באזור
31/10/14 12:52
107צפיות
ירושלים, ומה המחיר?    כמו כן מחפשת משרביות באזור, מודה מראש לעונים ושבת שלום.
לא באיזור י"ם אם תרצי אתן לך שם וחייבת לציין שזה היה אחד
31/10/14 13:35
102צפיות
הספקים היותר טובים ממנו רכשנו בזמן הבנייה אם כי לא אבן חירבה אלא אבן כורכרית
שמתאימה לאזור בו אני גרה.
הכל הגיע עטוף מסודר לפי מידות עם 0 תקלות לפי המפרט שנתנו לו.
הוא מאיזור עכו ויש לו מגוון רחב של אבני חיפוי.
תודה, בניתי,
31/10/14 20:21
45צפיות
אנסה לחפש בניתם באזור ירושלים.
זקוק לספת ר פיצפונת, או רעיון אחר לדירה קטנה
31/10/14 12:46
93צפיות
שלום ליושבי הפרדס,

אני ביום ראשון מקבל את המפתח לדירתי הישנה וכחלק מתכנון הכניסה אני עתיד להניח ספה בסלון.
הספה הקודמת הייתה ממש נחמדה אבל לא סיפקה פיתרון יצירתי לישיבה.

לצערי,
הדירה מתוכננת לקוי ואין אפשרות להרחיב את צורתה. לכן, ספה דו מושבית ברוחב של 137 ס"מ הינה אידאלית (מה שהייתה בעבר אצלי,
נקנתה באיקאה והדגם שלה הינו SOLSTA).

אני מחפש פיתרון יצירתי או ספת ר קטנה (באותו רוחב), מישהו יכול לסייע לי?

תודות :)
º
יש my home page ספות פינתיות קטנות
31/10/14 15:32
42צפיות
º
האיכות שלהם ממש לא משהו...
01/11/14 08:27
34צפיות
º
לא מהניסיון שלי, והאחריות של ביתילי
01/11/14 09:25
39צפיות
º
אני מדברת מנסיון
01/11/14 09:53
32צפיות
כגורו של מיחזור נפל בחלקי העונג לפגוש באמנית מיחזור מוכשרת
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 08:24
378צפיות
שיוצרת עבודות מקסימות מצמיגים ישנים.
מקוה שתהנו כמוני,שבת שלום.
איזה מקסים ואיזה חתיך!!
31/10/14 09:03
135צפיות
היא מפלורנטין במקרה או מהאזור שלך? אם מתל אביב אז מכירה ובאמת מוכשרת ומגניבה.
לא סורנה,היא מהאזור שלי והיום פיספסתי סדנה אצלה בגלל אילוץ
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 09:36
268צפיות
אבל נרשמתי לסדנה הבאה.
את הנדנדה אני מכירה והיא נהדרת
31/10/14 09:17
177צפיות
תני בבקשה פרטים ולינק לאומנית.
דברים מקסימים.
באישורך,הנה קישור ללירון פז מבית חנניה
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 09:52
295צפיות
º
31/10/14 11:36
9צפיות
מרי פופ - שאלה
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 07:23
410צפיות
ראיתי את המטבח היפה הזה, והסתקרנתי בנוגע למנורות.תוכלי לחלוק איפה קונים כאלה?תודה!
תודה! המנורות נקנו בשוק הפשפשים באחת החנויות
31/10/14 09:02
218צפיות
הלקוחה הלכה עם אמא שלה ושלחה לי תמונות בוואטסאפ להתייעצות ואישור... כך שאין לי מושג מאיזו חנות.
כסאות בר
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 22:44
573צפיות
 רגלי ניקל או צבע בתנור????
המטבח פורמייקה שמנת
הוא רוצה ניקל - טוען שיותר משתלב עם הידיות
היא רוצה צבע בתנור (כדי שתהיה הרגשה חמה יותר ובלי יותר מדי מתכת..)

תודה!
בתקווה להחליט עד מחר...
טוב נו, אם אני אכתוב צבע זה יהיה צפוי?
31/10/14 09:19
321צפיות
התוצאה נעימה מאוד וחביבה, אבל כיסאות ניקל יהפכו אותו ליותר מידי קר וחסר צבע.
אני בעד כיסאות צבעוניים וזה לא חייב להיות צבע בתנור, יש עוד אופציות לכיסאות מודרניים בשילוב, עץ, פלסטיק וכו'...
danidin92 שאלה ברשותך. האם הקרמיקה שעל הקיר באמת בהירה יותר
31/10/14 09:28
149צפיות
מצבע השיש והריצוף, או שזה נראה כך בצילום?

תודה מראש
כן
31/10/14 18:29
61צפיות
הרבה יותר בהירה... השיש מוקה והקררמיקה לבן עם טיפ טיפה מוקה. הריצוף בגוון חום
º
תודה על התשובה
01/11/14 07:19
14צפיות
זו לא צריכה להיות השאלה
31/10/14 11:35
162צפיות
אם דימיינתם כסא מרי עם רגלי עץ בצבע בתנור, או כסאות עור כבדים על רגליים עבות - תשכחו בכלל מהכיוון הזה.

לדעתי, אתם צריכים לחפש משהו עכשוי עם נוכחות, עם צבע ועם טויסט. משהו שיקפיץ לכם את המטבח.
בשום פנים ואופן לא משהו אנמי . לא לבן, לא אפור ולא שחור, אלא משהו עם צבע כלשהו. אפילו כל כסא בצבע אחר זו אפשרות.
יש מגוון חומרים - פלסטיק בקליט, עץ, מתכת.
אפשר רגלים ממתכת, עץ ניקל -  אבל לא בצבע לבן !!!

תוצאות סבב החנויות מהיום
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 18:36
404צפיות
עכשיו אני ממש מבולבלת...
ראינו היום כסאות ניקל עם בד דמוי עור ריפוד עבה... חשבתי ללכת על צבע סגול.
יש עוד אופציה של דוגמת העיתון.
מה דעתכן? אם זה ממש משעמם... עדיף שאתם תגידו לי לפני שאקנה ואתחרט בעתיד... 

פלסטיק לא נראה לי כ"כ מתאים והכסאות עץ פחות נוחים.
תודה!!!
לדעתי - זה לא זה
31/10/14 18:49
181צפיות
מכמה סיבות
1. רמת הגימור נראית לי ירודה, בלי קשר לריפוד.
2.  דמוי עור זה לא נעים לישיבה בקיץ כשחם. מזיעים ונדבקים.
3. ראיתי כמה כסאות מטבח דמוי עור אחרי שנתיים, וזה נראה זוועה. כל הזויות של הריפוד קרועות ובלויות.
4. אני באמת באמת אוהבת בד-דמוי-עיתון. יש לי כריות כאלה... וזה חמוד. אבל לא ככה. המינון מוגזם. אולי אפשר כסא אחד כזה והשאר לא, או רק הגב והבסיס בחלק. 
5. אין צבע!!!! את חייבת להכניס צבע למטבח הזה. לא שחור / לבן/ אפור.

º
תודה... אמשיך בחיפושים
31/10/14 20:02
38צפיות
יש כיסאות פלסטיק נהדרים ויש כיסאות עץ נוחים
31/10/14 20:09
189צפיות
יש עליות בירידה, אבל בעצם את כבר די נעולה...

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום