לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

לא חשבתי שיהיה כל כך קשה לבחור רובה
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 22:46
391צפיות
אני צריכה רובה לשני סוגי אריחים - אחד בגוון של טרקוטה פחות או יותר (קצת יותר בהיר מטרקוטה, אבל כל אריח טיפה שונה ממשנהו), והשני דמוי פרקט בגוון שנראה לי כמו אגוז (לא מבינה גדולה בגוונים של עץ).
לטרקוטה חשבתי על רובה אפורה, אבל כשהגעתי לדוגמיות, האפור נראה לי ממש בצבע 'בטון', והניגודיות בין האפור לאריח נראית לי חזקה מדי. בין הדוגמיות יש אחת בצבע קצת ורדרד שנראית לי אולי מתאימה (זו שבדיוק מעל האריח בתמונה).
לדמוי פרקט (שמונח בחדר האמבטיה) חשבתי על אפור או חום מאוד כהים - שיגרמו למרווחים בין האריחים להיראות כמו המרווחים בין קורות עץ אמיתיות. אבל לא מצאתי צבע כזה בדוגמיות, אלא רק אפור-בטון-בהיר (שאני חושבת שיתכהה מאוד באיזור המקלחת) או חום.
או שחור... אבל שחור זה מוגזם, נכון?

כל השבת התלבטתי, מחר אני צריכה לקנות כבר, ולא הגעתי למסקנה.
מה דעתכם?
דמוי פרקט - חום או אפור?
טרקוטה - ורדרד או אפור?
אז לא מיסטר פיקס...
07/09/14 07:12
149צפיות
בז1 כהה 103 של טמבור (Henkel), יעשה את העבודה מעולה במקרה של שני האריחים.
הרובה העליונה לדמוי פרקט פשוט מזעזעת ובכלל הגוונים פה בפלטה איומים.
אולי יש לך תמונה במקרה?
07/09/14 10:03
37צפיות
באמת גוונים מזעזעים... כשראיתי אותם ירד לי מיד החיוך מהפנים...
לא חשבתי לנסות את טמבור - יופי שיש להם צבעים אחרים!
באתר, הבז' 103 נראה מן אפור-סגלגל, אז אני מנסה לחפש תמונה יותר מציאותית, יש לך במקרה?

תודה!!!
תוצאה מניסיון. לדמוי פרקט בחרנו
הודעה זו מכילה תמונות
07/09/14 08:53
295צפיות
ברובה כהה של טמבור קלינקר 112 (זה היה המבחר לפני יותר מ 4 שנים) מאחר והעדפה הייתה יותר אחידות
אם כי עדיין רואים את המרוחים.
רובה בהירה תכהה במשך הזמן ורובה כהה תבהיר (בעיקר במקלחת) בגלל הסידן במים.
כדי להבהיר צירפתי תמונות מפטיו חיצוני  של הרובה בזמן המילוי,תוצאה אחרי ואיך שנראה כיום.

תודה, אצלך זה נראה יפה
07/09/14 10:07
51צפיות
הגישה הבסיסית שלי היא שבדמוי פרקט לא ניתן יהיה להעלים או להסוות את הרווחים, ולכן אני מעדיפה גוון כהה שיגרום לרווחים להיראות עמוקים מאשר גוון בהיר או צבעוני.
לפי התמונות והאתר, הקלינקר הוא מאוד אדום (למרות שבתמונה שלך מהיום זה נראה ממש יפה ומתאים), ובאריח שלי אין אדמומיות בכלל, אבל נראה לי שלא יהיה מנוס מלמצוא חנות שמוכרת רובה של טמבור ולנסות להתרשם במציאות.

תודה רבה
גם באריח שלי אין אדמומיות וכשהרובה יבשה היא איבדה מהאדמומיות
הודעה זו מכילה תמונות
07/09/14 10:19
199צפיות
וכתבתי לך כי בסופו של דבר ובמשך הזמן אין שליטה על הצבע והוא יגיב כפי שכתבתי לך-בהיר יכהה
וכהה יבהיר.
לפני יותר מארבע שנים זו הייתה ברירת מחדל כי המבחר היה די מצומצם לרובה כהה והקלינקר היה הכהה ביותר שמצאנו.
אני מאמינה שכיום יש יותר מבחר אם כי במשך הזמן הצבע יתבהר בגלל האבנית במים ובסה"כ אין לי בכלל בעיה עם זה.
כל עוד מתיישן בכבוד-ממש לא אישיו בעיני ואני דוקא מאד אוהבת את זה.
תמונה של ריצוף חדר האמבטיה כיום.
תודה, ההמלצות מניסיון לאורך זמן
07/09/14 10:25
55צפיות
ובמיוחד התמונות, ממש עוזרות!
º
בשמחה
07/09/14 10:41
7צפיות
אשמח לדעת כמה אתם משלמים למטר עבור רובה אפוקסית
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
07/09/14 12:49
55צפיות
תודה
סליחה על העיכוב בתשובה...
11/09/14 13:17
4צפיות
אני לא עושה רובה אפוקסית, וגם כך מחיר הרובה מגולם במחיר העבודה על החדר כולו, כך שאין לי ממש תשובה
שאלת ארון הורים
06/09/14 22:35
94צפיות
הי
ברצוננו לתכנן ארון הורים אצל נגר, ונשמח למעט הצעות והסברים הארון הינו כמעט לכל אורך הקיר וידופן לקירות משני צדדיו. וכמו כן, מגיע עד התיקרה.
1. צוקל - יש סיבה למה הצוקל תמיד נמצא פנימה יחסית לחזית הארון? יש סיבה שאינה עיצובית למה לא לעשות באותו קו? 
2. מסגרת - חשבנו לייצר מסגרת סביב ארון כמו בלינק למטה. האם מומלץ? ואם כן, עובי 4.5ס"מ או 6.5ס"מ?
3. שאלה נוספת לגבי המסגרת - האם כדאי שהמסגרת תמשיך גם מעל הצוקל? כך שיווצר ריבוע? או רק בצדדים ולמעלה.

תודה ולילה טוב
ארון- מספר הבהרות
07/09/14 08:54
72צפיות
1- צוקל הוא אלמנט שעליו יושב הארון ( מן הסתם , כדי שלא יהיה מגע ישיר עם הרצפה , מים , לכלוך וכדומה... ) הוא נכנס פנימה בגלל הנדסת אנוש- כדי שיהיה נוח לעמוד הכי קרוב לארון מבלי להיתקע עם הרגליים. מאפשר לנו מקום עבור הרגליים שלנו שבולטות מעבר לקו הגוף שלנו!
2- מסגרת היא פתרון מעולה הן עיצובית והן פרקטית , היות ובדר"כ הקירות אינם ישרים ויש צורך לבצע סגירה יפה.
3- אין צורך במסגרת מסביב היות והצוקל כבר מהווה את הפלס בחלק התחתון. אם אתם בוחרים לעשות זאת מסיבה עיצובית , זה יכול להראות מעניין .
שאלת מטבח
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 20:44
408צפיות
ערב טוב
שאלה נוספת, הפעם בנוגע למטבח.
כשנכנסנו לבית החלפנו את חזיתות המטבח אבל לדעתי הנגר- למרות שעשה עבודה מקצועית מאוד- לא הבין שרציתי משהו בעל מראה יותר ישן ויותר כפרי והתוצאה לא הכי לטעמי (בלשון המעטה).
אני עובדת על שדרוג המראה בעזרת אקססוריז שונים, אבל יש לי שאלה לגבי האריחים-- משום מה יש בדירה קרמיקה בגובה של 2 מטר כאילו מדובר באמבטיה!!! אני רוצה להוריד אותה כמעט לחלוטין ומתלבטת אם להשאיר פס אחד של קרמיקה או שניים? אין לי מושג מה נהוג בד"כ. 
בנוסף, חשבתי להחליף את הקרמיקה הקיימת למשהו יותר צבעוני- אבל אני קצת חוששת שיצא יותר מדי רועש ושהצבע לא ישתלב עם השיש. מה דעתכם?  
תודה מראש :) 
איבזור במטבח
07/09/14 09:02
166צפיות
מראה קצת יותר כפרי יתקבל ממש בשינויים קלים:
במקום כל האריחים הללו, אפשר באזור השיש להתקין שורה אחת של אריחים בצבעים שונים - אריחים מצויירים או אריחים חלקים בגוונים שונים, אפשר לשלב גם וגם 
מעל הכיירים הייתי מתקינה אריחים בגובה של לפחות 60 ס"מ - משחק של צבעים מעניין
באזור שבו בקבוקי השמן - אפשר להתקין מוט עם תלייה של כל אביזרי הששת למינהם ותבלינים ( קרוב לכיריים ) 
מתחת ליחידה הפתוחה - אפשר להתקין ווים לתליית כוסות או דומה 
תמונה יפה בסגנון כפרי משהו , מעל יחידת המיקרוגל  

בהצלחה
º
תודה רבה
12/09/14 17:40
1צפיות
º
ממה עשויות הדלתות החדשות?
07/09/14 14:19
22צפיות
הנמכת תקרה למיזוג
06/09/14 17:24
92צפיות
האדריכלית הציעה הנמכת תקרה בסלון ובמטבח למיזוג האויר המרכזי, כלומר שאקבל קו ישר אופקי בהנמכת התקרה הכולל את הסלון המטבח ופ"א, אני מעדיפה שההנמכה תהיה בסלון ובפינת האוכל ובמטבח תהיה הנמכה דקורטיבית בלבד.
שתי שאלות: האם זה נכון.
ושאלה יותר עיצובית, בסלון יווצר עומק (של ההנמכה ) כ-83 ס"מ ובפ"א 35 ס"מ איך זה יתקבל ויזואלית?
אדריכליות ומעצבות יקרות תודה מראש
ממש לא מובן- הנמכה של 83 ס"מ?
07/09/14 09:05
65צפיות
תעלה סקיצות / תוכניות כדי שנוכל להבין
הנמכת תקרה
07/09/14 14:11
34צפיות
הגובה המקובל להנמכה הוא בממוצע 35 ס"מ לתאורה ומיזוג. הנמכה דקורטיבית במטבח , תלוי במה מדובר. אין מספיק פרטים בשאלה.
הסתרת/כיסוי ארונות חשמל בתוך הבית
06/09/14 16:51
239צפיות
היי. בדירתנו החדשה, ממש ליד דלת הכניסה לבית, שני ארונות חשמל/תקשורת - אחד נמוך ואחד גבוה. מותר לציין שהם ממש מכוערים ודורשים כיסוי/הסתרה כלשהי.
קודם כל נראה לי שכדאי לצבוע אותם בלבן שלא יהיו בצהוב המכוער הזה... האם אפשר לצבוע בצבע קיר רגיל (סופרקריל) או שצריך צבע מיוחד לפלסטיק?
האם יש רעיון איך להסתיר/להסוות את הארונות - לתלות משהו מעליהם, רהיט שאפשר לשים וכו'? אני לא יודעת אם יש מגבלות בטיחותיות בעניין...
אשמח לעזרה ולרעיונות! 
º
והתמונה..
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 16:53
528צפיות
יש מגבלות בטיחותיות
06/09/14 21:18
237צפיות
לא לצפות ארון חשמל עם עץ או בד או כל חומר דליק. בשום פנים ואופן לא לתלות לפניו תמונה (עץ, בד, נייר).
גישה לארון החשמל בקלות היא חיונית, למקרה של הפסקות חשמל או קצרים.

באתרים של כמה מעצבים יש דוגמאות מסוכנות מאד (מעץ). הן דוגמאות יפיפיות, אבל בשום פנים ואופן לא להעתיק אותן!!!

º
תודה. אכן ניקח זאת בחשבון.
06/09/14 22:09
45צפיות
ארון חשמל בתוך ארון כניסה
07/09/14 10:18
192צפיות
כיום אני נמצאת בשלב תכנון הבית, מתכננת שארון החשמל והתקשורת יהיה בתוך ארון המעילים/תיקים/נעליים שבמבואה. האם תקין ובטיחותי?
לא תיקני.יצרנו נישה לעומק ועליה דלת פתיחה
הודעה זו מכילה תמונות
07/09/14 10:34
483צפיות
מאד נגישה לא מורגשת ואסתטית. (באישור ח"ח שאישרה)
º
פתרון יפה. חבל שאצלנו זה בולט...
07/09/14 12:06
61צפיות
את יכולה להפוך את הדלת ללוח ממו (הודעות)
07/09/14 12:27
126צפיות
למשל: לשים מסגרת על הקיר סביב הלוח,לצבוע את הדלת בצבע מגנטי ועל הצבע לצייר/לצבוע איזה קישוט או ציור (כדי להעלים את הצבע המגנטי).
כשמוכן לתלות עליו מגנטים שיחזיקו פתקים והודעות ו/או להדביק גם כמה ווי תלייה למפתחות.
את התחתון הייתי צובעת בצבע הקיר.
ממגנטת -  שינקין 57, תל אביב
magnetic memo board
הנה רעיונות: turn a small door into a magnetic memo board
07/09/14 12:46
120צפיות
º
לחלוטין לא תקני. הכל שם דליק.
07/09/14 16:54
46צפיות
הקישור הינו להשראה ורעיונות בלבד.קבלה הוראות בפוסט נפרד.
08/09/14 10:05
61צפיות
לא חושבת שצריך לחזור על דברים ברורים שננכתבו כבר ורעיונות אפשר ליישם גם מחמרים חסיני אש שהרי זה ברור.

בזמנו היה כאן שרשור על כך שהדלת של הארון חשמל היא חסינת אש
08/09/14 08:31
97צפיות
אנחנו שמנו את הארון חשמל בתוך ארון שירות. לא הייתה לנו ברירה אחרת
תמונה גדולה שמסתירה ארון חשמל
הודעה זו מכילה תמונות
08/09/14 16:14
324צפיות
בלי להוריד את דלת ארון החשמל המקורית כמובן.
התמונה גדולה בהרבה מארון החשמל ומסגרת העץ רחוקה ממנו יחסית וגם הבד לא מונח ישירות עליו (מורחק מהקיר ע"י המסגרת) - כך שנראה לי יותר בטיחותי.
זה בדיוק מה שלא תקני ומסוכן
08/09/14 16:18
171צפיות
אולי נראה לך שהבד מרוחק, אבל זה לא נכון, ואין מצב שזה תקני.
בד זה דליק, ומרחק של 10 ס"מ זה לא מרחק הפרדה מניצוץ .

אבל דלת ארון החשמל מבודדת, לא?!
08/09/14 18:25
100צפיות
הרי היא מפלסטיק...
אבל הפכת אותה לדליקה
08/09/14 18:47
134צפיות
כי כיסית אותה בבד.
היא לא תדלק, הבד כן.
אין מצב שחח"י מאשרת דבר כזה.

חוצמזה ,נניח יש הפסקת חשמל כי הפקק קפץ. חושך. מה תעשי? תורידי את התמונה בחושך כדי להרים את המפסק???

ההתחכמות הזו היא שטות.
הפתרון המיטבי הוא בשלב תכנון הבית למקם את כל הדברים הללו בצורה לא גלויה (כך זה אצלי, בחדר שירות...)
אם זה בלתי אפשרי, אז לעשות משהו כמו שBANITI עשתה.

לא הבנתי...
08/09/14 19:20
101צפיות
אם הפלסטיק מבודד את החשמל ובמרחק של מס' סנטימטרים יש בד - איך הוא ידלק?
וכן, לא נשמע לי כזה נורא להוריד את התמונה בחושך...

אם כולנו היינו יכולים לתכנן מראש את כל הדברים האלו בצורה לא גלויה זה היה מעולה...
אז אולי הגיע הזמן שהאדריכלים יתחילו להתחשב?
אני לא כתבתי את התקנות
08/09/14 20:26
95צפיות
ואני לא חשמלאית. שאלי את השאלה בפורום חשמל ויסבירו לך הרבה יותר טוב ממני.

מסכימה איתך לגמרי, אדריכל טוב מונע את הבעיה הזו מראש בתכנון נכון.
גם אם הדלת מבודדת עדיין התמונה שתלויה עליה עשויה
09/09/14 08:43
59צפיות
להדלק בגלל החום (במקרה של תקלה).לא צריך מקור אש ישיר כדי שתיווצר דלקה
מקור חום גבוהה יכול גם הוא לגרום לדלקה.
תיקוני צבע בולטים - מה עושים?
06/09/14 16:27
127צפיות
היי, 
חוזרת שוב על שאלה וממש אשמח לעזרתכם. הדירה שופצה לפני חודשיים ונצבעה בצבע של נירלט nwc030 (לבן שבור- לבן עם נגיעות מוקה). 
בוצעו השבוע תיקוני סדקים בדירה ולשם כך רכשתי 1 ליטר צבע נוסף בגוון זה. כשצבעו- נראו הבדלים של ממש בצבע וזה מכוער. 
לדעת מי שצבע לי - זה בגלל שלא קניתי את הצבע באותו מקום ואולי זה 'סטיות' של המחשב בין החנויות השונות.  
מישהו נתקל במקרה כזה? מה עושים והאם אין מנוס מלצבוע מחדש קירות שלמים (!) כשמדובר בתיקונים נקודתיים (זה סופר מתסכל!) . 
אשמח לכל עצה! 
בבקשה עצה
06/09/14 18:25
110צפיות
חברות שיווק הצבעים ממליצות לרכוש את כל כמות הצבע הדרוש בפעם אחת כיוון שיתכנו הבדלים בזמן הגיוון וסיבות לא חסרות.
לכן, כרגע האפשרות שלכם היא אכן לצבוע את כל הקיר.
לגבי העתיד, מומלץ מאד לרכוש את הצבעים המגוונים בכמות מספקת + עודף לשמירה לתיקונים.
תודה על תשובתך. דיברתי היום עם נירלט
07/09/14 16:23
74צפיות
ובכן - בכל צבע שיש בו גוון (כלומר- הכל מלבד לבן 'נקי')- התופעה הזו צפויה לחזור על עצמה. 
חשוב להקפיד לקנות את הצבע באותו מקום בו הוא נרכש (בשל הבדלים במחשב מחנות לחנות) וכדאי מאוד להשאיר אקסטרה למקרה של תיקונים (אגב, היה לי אקסטרה אבל גם הוא יצר הבדל בגוון). 
לפעמים ההבדלים נעלמים בהדרגה, אבל במקרה שלא- אין מנוס מלצבוע קיר שלם. 
כמה מסקנות : 
לרכוש תמיד צבע באותו המקום. לרכוש כמות מספק לאקסטרות של תיקונים, לחשוב כמה פעמים לפני שתוקעים מסמר או קודחים, ולקוות שלא יהיו סדקים מעצבנים בקיר. 
זה מה יש.. :( 
º
אין חדש תחת...
07/09/14 21:00
22צפיות
חברו הטוב ביותר של האדם
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 08:31
364צפיות
היי,חיפשתי בהיסטוריית הפורום ולא מצאתי שרשור בנושא...אנחנו לפני שיפוץ וכמובן שאני מתכננת גם פינה לכלבות האהובות שלנו.הייתי שמחה לקבל רעיונות או מקומות שאפשר לקנות מיטה וקערות האכלה יפה...אולי גם בארץ יש איזו חנות לדברים כאלה?תודה מראש:)
אוי איזה פוצקי!
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 08:59
256צפיות
תעשי כזה במטבח החדש?? כותבת לך.
חברו הטוב ביותר של האדם
06/09/14 09:00
139צפיות
דאגתכם לחיות הבית נוגעת ללב.
נוכל להגשים לכם כל חלום הנוגע לפינוק הכלבים שלכם, בהתאם לתוכניות או תמונות.
מוזמנים ליצור קשר בפרטי...
כורסא לכלב/חתול
06/09/14 09:33
186צפיות
הגיע ללאופרד הכורסאות האלו:

º
מהמם!!!!!!!
06/09/14 10:41
32צפיות
חדר משפחה קטן שזקוק לעזרה בפינים
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 08:19
413צפיות
חדר משפחה קטן מיטה ספריה ושולחן מחשב וטלוויזיה שאמורה להיות תלויה על הקיר ארגזי צעצועים לא מצליחה להביא את החדר למצב מסודר אשמח. לעצות. אין לי בעיה עם להכניס צבע .  כולל לצבוע את השולחן מחשב , שכרגע לא מצליחה להחליט באיזה צבע לצבוע אותו.תודה
º
בפיניש
06/09/14 08:20
30צפיות
קודם כל לתלות את הטלויזיה
06/09/14 18:21
102צפיות
ולסדר את כל הכבלים שלה. זה גם יהיה נוח יותר למי ששוכב על המיטה, גם יותר בטיחותי מאיך שהיא עומדת כרגע, וגם יפנה מקום מתחתיה לאכסון.

אם המיטה לא בשימוש יומיומי אז היא לא צריכה להיות מוצעת כל הזמן אלא להראות רוב הזמן כמו ספה (עם כריות לגב). אם יש לכם אפשרות להחליף אותה אז יש ספות נפתחות למיטה עם מקום אכסון מתחתיהן גם למצעים וגם לצעצועים.

אחרי שהטלויזיה תהיה תלויה אפשר להוסיף עוד ספריה או כוורת עם קופסאות מתאימות כדי לאכסן את הצעצועים. תסתכלו למשל על סדרת קאלקס של איקיאה שיכולה להיות כוורת פתוחה או שאפשר בחלק מהתאים לשים מגירות או קופסאות.
º
וילון+שטיח+לתלות את הטלביזה+לצבוע קונסולה
07/09/14 12:54
25צפיות
הרחבת מטבח על חשבון מרפסת שירות
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 06:38
465צפיות
בוקר טוב לחברי הפורום הממכר!!הזמנתי מטבח שאמור לרדת לייצור שבוע הבא. אני מאוד נלהבת מהתכנון ובכלל מכל ההזמנה.החלון של המטבח הוא למעשה במקור חלון של מסתור כביסה, רק שמעולם לא היה בשימוש...:):):) פתאום חשבתי על זה שהחלון של המטבח, שצמודים אליו הכיריים על השיש  (עשיתי מטבח בצורת ח)  הוא בעצם  החלון  שדרכו יורדים למזגן ולדוד אם יש צורך תיקון!!!!!!!מה לעשות? זה משהו מקובל? לשנות את המטבח?אודה מאוד לעצתכם!ייום טוב!!
º
קפיץ קפוץ
06/09/14 10:44
20צפיות
אם עדיין יש גישה
06/09/14 22:05
147צפיות
גם אם היא לא נוחה- כלומר אפשר לטפס על השיש ולקפוץ החוצה, בהנחה שבמדובר בפעם ב.. לא חושבת שהייתי משנה את התכנון.
זיוה עשית לי את הערב
07/09/14 00:58
84צפיות
תודה על תשובתך:) האם זה משהו שעושים לפעמים?  שמעת פעם על סידור כזה?אציין שיש חלון גדול בין השיש ובין המסתור כביסה... כלומר, איני מקטינה את החלון.תודה:):):)
מכירה אתת המשפט- "תדיר ושאינו תדיר, תדיר קודם"?
07/09/14 01:29
88צפיות
זו הגישה שלי, הנוחות היומיומית שתהיה במטבח, חשובה יותר מהנוחות של הטכנאי שיבוא פעם ב.. שנה? שנתיים? (מאחלת לך שהמזגן אף פעם לא יתקלקל ) כל עוד יש גישה כמובן.
אין לי כלים לבחון מכאן אם יש חלופה אחרת למטבח שגם תשמור על גישה נוחה לחלון וגם לא תהיה על חשבון שטחי אחסון ועבודה. בהנחה שזו האופציה הטובה ביותר שבחרתם למטבח- הייתי ממשיכה איתה, כמו שכתבתי.
וכן, מכירה סידורים כאלה, ולא פעם תכננתי דברים שבאים אחד על חשבון השני בנוחות, לטובת מה שבשימוש יומיומי.
בהצלחה!
º
תודה רבה רבה
07/09/14 08:48
10צפיות
מקובל מאוד
07/09/14 07:19
122צפיות
לאן נפתחת דלת הממ"ד, לצד השני מהשרטוט המקורי?
תודה תמי !!
07/09/14 08:49
74צפיות
דלת הממד נפתחת כמו בשרטוט. לא ייחסתי לזה חשיבות , זה חשוב?
חשוב מאוד כי אין לה עכשיו קיר להשען עליו
07/09/14 09:02
91צפיות
והמקום שאליו אמורה להפתח מחושב כמעבר למטבח. כלומר היא תצטרך להיות כל הזמן סגורה ואם תפתחי אותה מבפנים אז רק בזהירות לא לפגוע במישהו. וביתר קיצור... זה בעייתי.
תודה שוב!!
07/09/14 10:41
50צפיות
אנחנו כרגע שוכרים את הדירה בקומה מתחת. זו אותה בנייה, אפילו עם אותם כוונים אוויר:)בדירה הנוכחית אין קיר מאחורי הממד אך הוא גם לא כ״כ בשימוש , אך בדירה החדשה כן מכוון להיות בשימוש.אני כבר לגמרי מבולבלת ומבינה איזו טעות זו הייתה לא לקחת מעצבת מההתחלה....תוגה על ההארה :)
מקווה שזה המקום המתאים...
הודעה זו מכילה תמונות
05/09/14 23:58
254צפיות

היי,
אני מחפש מקום שאפשר לקנות בו וו מגנטי (למקרר) לצורך תליית לוח שנה מיוחד עבורי.
חיפשתי בגוגל ומצאתי מקום שמוכר את זה אבל דמי המשלוח שערוריתיים ואני אשמח לקנות בעצמי בחנות שמוכרת את זה באזור המרכז (תל אביב, ראשון וכו'). מצורפות תמונות לדוגמא של מה שאני מחפש.... תודה!

º
נסי ב״אנימי״
07/09/14 12:57
16צפיות
תאורה לחלל הסלון ופינת האוכל
הודעה זו מכילה תמונות
05/09/14 23:48
312צפיות
שלום
אני מעוניינת לרכוש גופי תאורה לכניסה, סלון ופינת אוכל. גודל הסלון 4X7 ( ללא פינת אוכל) , גובה תקרה 2.80
גודל הפינת אוכל כ -2 מטר ויש לי שולחן זכוכית עם רגליים וונגה.
מצ"ב תמונות.
אשמח לדעת איזה גופי תאורה יכולים להתאים לי לבית  לכניסה,סלון ופינת אוכל ( צמוד תקרה, תלוי ו) ואם יש המלצה היכן לרכוש במחירים סבירים ( לא מחסני תאורה)
תודה מראש
אילנית
כרמל מטבחים
05/09/14 21:00
98צפיות
אל תעשו אצלהם מטבחים הם רמאים שקרנים ולא עונים לפאלפון אף פעם הם מבטיחים דברים ומביאים דברים אחרים 
לדוגמה הם אמרו שיביאו לי פירזול של בלום לא הביאו הם אמרו שיבאו ברז נישלף וגדול יפה הביאו ברז קטן ופשוט אמרו שיביאו שיש של אבן קיסר איזה צבע שאני רוצה הם הביאו שיש לא של אבן קיסר ללא ידיעתי ואמרו לי שאני צריך להוסיף כסף נוסף לתשלום על הצבע שאני רוצה והנציג שלהם (תמיר+המעצבת סיוון אמרו לי שאני יבחר איזה צבע שאני רוצה ישימו לי בלום סגירה שקטה הארונות+דלתות ועוד הדברים שרשמתי ) בקיצור אני מקווה שהבנתם על תעשו אצלהם מיטבח!!
º
מה זה "אמרו"? יש חוזה?
06/09/14 21:20
24צפיות
º
רוצה לתרגם את4041p מהמניפה הישנה לחדשה...
05/09/14 17:33
32צפיות
סלון יפה וילדים משחקים- האמנם?
05/09/14 15:54
353צפיות
היי,אני מחפשת רהיט יפה לסלון שאוכל לאחסן בו צעצועים של הילדות. יש להן חדר משחקים אבל איכשהוא כל הצעצועים מגיעים לסלון ומבחינתי העיקר שיהיה להן כיף.לפני כמה שנים רהיטי בסיאם ארגז ענק מקש (במראה סופר אלגנטי יש לציין) שיכל לשמש כשולחן סלון. איך לא קניתי ?!מישהי יודעת להמליץ על רהיט דומה או לתת פתרון לי אחר לעניין?שבת שלום:)
אפשרי בהחלט
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 13:58
467צפיות
בסגנון שהזכרת:
http://market.marmelada.co.il/products/141028 כתוב שלא במלאי - אבל כדאי ליצור קשר עם מי שמוכר. מהמם.

אפשר למצוא שולחנות סלון מעוצבים עם אחסון בחותם http://www.hootam.co.il/cat/380-שולחנות-סלון-COFFEE-TABLES/0
שימי לב שאפשר "להשלים" חלק מהם (אלו שיש להם 2 קומות למשל) עם סלסלות יפות שלכ הבלאגן יכול להכנס לתוכן בקלות. 

עוד בסגנון ברהיטי טווינה http://www.jacobtwena.co.il/ריהוט-כפרי/שולחנות-סלון/שולחן-סלון-תיבה-90001W

הנה אחד יותר מודרני http://www.sqf.co.il/Product/45997/שולחן-לסלון-מבית-SQF-דגם-מרלו
באיקאה הגו השנה את זה.. http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={98878163-8D17-438C-B75A-692B327A28E0}&details_type=1&itemid={EC622825-626E-43C8-8EC2-AAFD6F3F4358} יש גם בלבן, לא יודעת אם כבר הגיע לארץ. שמתי אחד כזה לאחרונה אצל לקוחה בפינת משפחה כשולחן יצירה לכל דבר... 

ותמיד אפשר לקנות שולחן "רגיל" ולהוסיף לסלון הדום אלגנטי אחד או שניים עם הרבה אחסון  
http://atnachta.co.il/נלווים-פינות-ישיבה/נוספים-1310656706/ספסל-אחסון-מרופד/

בהצלחה!

טניה תודה רבה רבה על התשובה המושקעת
06/09/14 15:10
107צפיות
מעריכה זאת מאוד:) נתת לי כמה רעיונות מעולים!!
º
איזה כיף לשמוע :)
06/09/14 15:14
16צפיות
וכאלה ועוד חיפושים
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 16:18
366צפיות
treasure chest toy box
LARGE TOYS TREASURE BOX
wooden toy boxe/chest

º
06/09/14 16:32
12צפיות
עוד אחד אצלי
הודעה זו מכילה תמונות
06/09/14 16:48
336צפיות
ניתן אולי לרכוש בחנויות לרהיטי תינוקות/ילדים או להזמין אצל נגר.
או חיפוש:
ארגז עץ לאיחסון

אם המטרה היא שהילדות יוכלו גם לאסוף בעצמן
06/09/14 18:02
114צפיות
(אם לא כרגע אז כשיהיו טיפה יותר גדולות) אז כדאי ללכת על שולחן או ספסל שיש בו מגירה עמוקה, ולא כזה שצריך להרים את חלקו העליון על מנת להכניס ולהוציא ממנו דברים.
בטח שאפשר
06/09/14 21:25
88צפיות
אצלי בבית היו 4 ארגזים על גלגלים. צבעוניים ונחמדים.
הארגזים גולגלו כל ערב (נו, נגיד בכל ערב...) מהסלון לחדר המשפחה שליד הסלון, ושם הם מתחת לארון הקיר/כוורת, משתלבים כמו מגירות.

הכל היה בבניה אצל נגר לפי הזמנה.
הנה תמונה של ארגזים דומים (התמונה מגוגל) http://campaniola.com/wp-content/gallery/safsalim/...

חיפשתי לך... זכרתי שראיתי ב"בית של עידה"
07/09/14 00:59
135צפיות
º
תודה לכולכן!! אתן מקסימות !!
07/09/14 01:08
18צפיות
º
בשמחה! תשתפי אח"כ בתוצאות. בהצלחה!
07/09/14 01:14
13צפיות
לא לשים לב לבלגן - את הרהיט הזה עיצבתי ככה שיהיה יפה ובעל
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )הודעה זו מכילה תמונות
07/09/14 12:53
208צפיות
מגירות עמוקות, כדי שבערב אמא תוכל להכניס את כל הבלגן שזולג לסלון - הופ למגירה וחסל
º
וואו מהמם!!
07/09/14 17:13
8צפיות
גובה מומלץ לתליית תמונה
05/09/14 14:53
94צפיות
יש 2 תמונות שאני מעוניין לתלות בדירתי:

1. במטבח, בקיר חשוף לחלוטין, כאשר גובה התקרה 2.70 וגובה התמונה 35 ס"מ. 
2. בחדר השינה, מעל המיטה, כאשר גובה התקרה 2.70 וגובה המיטה 45 ס"מ.

אשמח להוראות באיזה גובה כדאי לתלות את התמונה בכל אחד מהמקרים.

רוב תודות
º
גם במקרה השני, גובה התמונה אשר לא ציינתי, הוא 35 ס"מ.
05/09/14 17:30
23צפיות
הקו המנחה הכללי
05/09/14 18:09
114צפיות
הוא שהתמונה מול העיניים, כשעומדים. כלומר, תולים תמונה כדי לראות אותה.
אבל זה לא מספיק, תמונה יכולה להתייחס בגובה גם למשהו אחר כמו רהיט
אז מעל מיטה הגיוני לתלות נמוך יותר, במטבח יכולה להתייחס לרהיט בקיר נגדי.
אבל תמונה קטנה אחת בקיר ריק זה קצת בודד, אפשר לשלב קבוצת תמונות, תמונות עם חפצים, איזה מדף שימושי.
מסכימה רק לשים לב
05/09/14 19:18
82צפיות
אם אתם 2 מטר גובה להוריד קצת מגובה העייניים שלכם ...
כבר נתקלתי בדברים כאלו...
חחחחחחחחחח תכלס!
06/09/14 08:33
58צפיות
בעלי גובה י 2.04 ותמיד תולה תמונות גבוה מדי!!!:):):)
º
הכוונה הייתה
06/09/14 08:36
16צפיות
º
06/09/14 08:49
3צפיות
º
תודה לשתיכן
05/09/14 21:06
17צפיות
בחזרה לפורום