בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

º
היי, האם רצוי לצבוע דירה חדשה עם שפכטל? תודה
06/08/14 15:48
13צפיות
התלבטות תכנונית- אשמח לדעות
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 14:41
114צפיות
מנסה להתכנס לתכנית שיפוץ, רוב חללי הבית כבר "סגורים". עלתה בראשי האפשרות להגדיל את חדר האמבטיה אם אשנה את הכניסה לאחד החדרים.
מצרפת את האפשרויות- חדר האמבטיה צבוע כחול להדגשה.
אפשרות א: מצב קיים מבחינת כניסות לחדרים.
אפשרות ב: הזזת כניסה והגדלת חדר האמבטיה.
חסרונות:
- פתיחת החדר היישר לחלל הציבורי, תוהה האם שווה בשביל לקבל חדר אמבטיה מרווח יותר.
- יש בוידעם שאין בכוונתנו לפרק, ובאפשרות הזאת הוא יוצר חלל מוזר באמבטיה.
- האם בעייתי מבחינת איטום שנידרש לבצע על חלק הקיר שנוסף לאמבטיה?
מה דעתכן/ם? 
לא ולא
06/08/14 15:02
34צפיות
דלת כניסה לחדר בתוך פינת האוכל / באמצע הסלון? BIG NO NO!
רובה באריחי מטבח
43תגובות
06/08/14 14:33
184צפיות
שלום לכולם!
היום הדביקו לנו סוף סוף קרמיקה במטבח. בחירה היתה ארוכה וקשה אבל בסופו של דבר לקחנו קרמיקה דמוי בריקים שמנת מט עם ברק עדין של equipe. 
השאלה איזו רובה לעשות. אחד מאנשי קרמיקה ממליץ על רובה אפורה בהירה כדי להדגיש את האריחים ושני על לבנה.
מטבח שלי...

(המשך...)
שלום לכולם!
היום הדביקו לנו סוף סוף קרמיקה במטבח. בחירה היתה ארוכה וקשה אבל בסופו של דבר לקחנו קרמיקה דמוי בריקים שמנת מט עם ברק עדין של equipe. 
השאלה איזו רובה לעשות. אחד מאנשי קרמיקה ממליץ על רובה אפורה בהירה כדי להדגיש את האריחים ושני על לבנה.
מטבח שלי הוא מודרני פורמייקה מוקה בהירה מבריקה, שיש 6131 - אפרפר עם נגיעות של לבן ומוקה, יש אי עם בוצר מאלון מבוקע.
תודה רבה!
º
מה ידוע על טבחי כרל
06/08/14 14:22
2צפיות
º
היי, אני יכולה להקליד רק בשורת הנושא ולא בתוכן.. מה עושים?
06/08/14 12:57
1צפיות
º
פונים להנהלת הפורומים במסר, או לפורום משוב
06/08/14 14:25
2צפיות
האם להדביק פנלים של פרקט ישירות על הקיר?
06/08/14 11:51
27צפיות
עברנו לדירה ישנה שיש בה פרקט בשני חדרים: בחדר שינה שלנו ובחדר של הילדים
הפרקט במצב לא טוב ואנו רוצים להחליפו. אין לנו מושג מה מצב הרצפה מתחת לפרקט
הפנלים של הפרקט כיום מודבקים על הפנלים של הרצפה. אנחנו רוצים להוריד את הפנלים של הרצפה ולהדביק את הפנלים החדשים ישירות לקיר. האם מומלץ?  האם אנחנו צריכים להוריד את הפנלים של הרצפה או כדאי לבקש מהמתקין? הוא גם יכול לישר את הקיר לפני שהוא מדביק עליו את הפנל?
אשמח לתובנות ועצות. תודה

מומלץ להוריד את הפנל של הריצוף
06/08/14 12:12
11צפיות
אבל המתקין של הפרקט לא יעשה לך את זה. את צריכה להביא שיפוצניק שיפרק ויישר את הקיר לאחר הפירוק.
האם כדאי לפרק את הפנלים לבד?
06/08/14 12:14
9צפיות
הפירוק לא נראה לי בעייתי. הבעיה היא ישור הקיר לאחר הפירוק ולפני הדבקת הפנל החדש
º
אם אתם יכולים- למה לא?
06/08/14 12:14
2צפיות
תודה רבה
06/08/14 12:25
6צפיות
לגבי פירוק פאנלים
06/08/14 14:13
12צפיות
יש מקרים שבהם במהירות ובקלות עם אזמל ופטיש בעדינות מורידים את הפאנל הקיים. הנזק במקרים כאלה הוא קטן ומעט שפכטל ומיישרים את הקיר וגמרנו.
יש מקרים שהפאנל עקשן וצריך להיות יותר אגרסיביים איתו ואז גם הנזק לקיר גדול יותר. הרבה שפכטל וגמרנו.
רצוי שאחרי שמסירים ומיישרים אז לשפשף את השפכטל (או לדאוג לעשות עבודה נקייה ומדוייקת) כדי לקבל קיר ישר, בלי גבשושיות ובלי דוגמה. כמו כן - צבע רצוי לעשות לפני ההתקנה כך שמקבלים קיר ישר ונקי מוכן להתקנה.
בהצלחה
אשמח לקבל המלצות על מתקינים של פרקט באזור השרון
06/08/14 13:36
8צפיות
תודה 
|*|פורום אכילת יתר ב|תפוז| אנשים|*|
06/08/14 11:17
1צפיות
|שמאל| סובל מהפרעות אכילה, אכילת יתר, או מהתמכרויות מזון?
פורום אכילת יתר הוא בית חם ומחבק לכל מי שרק מחליט שמעכשיו מבקש את חייו בחזרה.

אנו מזמינים אתכם לקבל טפיחה וחיבוק, לשאול ולייעץ, לשתף ולהשתתף.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מחפשת המלצה לארונות פתיחה (לא הזזה)
06/08/14 10:13
9צפיות
בוקר טוב!
אני מחפשת המלצה לארונות פתיחה איכותיים במחירים סבירים.
לצערי הרבה מחברות הארונות עוסקות רק בארונות הזזה (למשל אידיאל) ולא בארונות פתיחה.
למישהו יש משהו ממולץ?
בריבירה ראיתי ארונות מפורמיקה ממש לא יפה לטעמי  ומחיר הארונות בצבע היה לא שפוי.
אשמח לשמוע מניסיונכם!
תודה ויום נעים .
אווה
פינת עבודה בסלון
06/08/14 09:55
34צפיות
בעלי עובד מהבית ועד עכשיו עבד בחדר של הבת שהיתה רוב הזמן בצבא.
חודש הבא היא משתחררת ולכן מעביר את אזור העבדוה לסלון.
קנינו כבר שולחן לבן ועכשיו אנחנו חושבים איך לעצב כדי שיהיה נעים לעין 
חשבנו אולי על מדבקת קיר, או על צביעה בצבע שונה את אזור העבדוה שלו.
האם יש תמונות או רעיונות שאפשר לעזור לנו? 

תודה מראש
אין מספיק פרטים
06/08/14 10:03
18צפיות
וגם תמונה של הסלון תעזור....
שולחן זה מספיק?
צריך מדף?
מה עוד הוא צריך?
למה מדבקה? לא אוהבים תמונות?
קצת יותר פרטים בבקשה....
º
תודה הנה תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 10:37
89צפיות
וכל האזור
06/08/14 10:40
30צפיות
הוא לא חייב מדפים . יש לו מגרות וזה מספיק.
הוא צריך מחשב וזהו 

הנה סרטון

גנן
06/08/14 09:08
3צפיות
יש כאן אנשים שמכירים גנן בשם יניב , גני המלך שלמה ? 
האם הוא מקצועי ? 

מטבח מנסה את מזלי שוב -חזיתות מצורפות
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 09:03
482צפיות
שלום
רכשנו דירת קבלן ואנחנו משדרגים את המטבח .מצ"ב הדמיות אשמח לשמוע דעות.
קצת פרטים גובה רצפה תקרה- 3 מטר לכן בצד אחד לקחנו את הארונות עד למקסימום הוספנו ארון אכסון נוסף מתחת לדלפק ,מזווה,מדיח אינטגרלי מלא ,ידיות אינטגרליות ,אוהבים פורמייקה וזה החומר שבחרנו ,על השיש יונחו כיריים מלבניות 75 ס"מ 5 להבות ,צבעים עוד לא נבחרו הכיוון כרגע הוא ממניפת הכחולים ,הקלפה זכוכית ,נעלה עם חיפוי זכוכית או שיש לא ברור כרגע תלוי בעלויות כמובן . מבחינת הריצוף 2 אופציו  לפאטו אפור בהיר FIRENZE GRAY מנגבאו מט אפור בהיר.העיצוב של הבית מודרני. 
הספק הנבחר - לוגת בני ברק.
אשמח לשמוע דעתכם על המטבח ,הספק ,הריצוף .
תודה רבה 
הספק אחלה, לא מכירה ריצופים של נגב
06/08/14 09:12
107צפיות
את המקרר הייתי מעמידה בתווך בין הארונות ולא בצד כדי לקרבו למשולש העבודה.
את הכיריים הייתי מזיזה למרכז בין היחידות שעל הצלע שלו, כדי להגדיל את משטח העבודה.
לגבי הצבעים לא הבנתי מה זה המניפה של הכחולים, לגבי החזיתות של המטבח?
הי מרי קודם כל תודה
06/08/14 10:31
51צפיות
לגבי המקרר אבקש שינוי.
את הכיריים הנחנו מול החלון על מנת לחסוך בעלויות חיפוי הזכוכית או השיש .אנחנו גם מתלבטים בין כיריים סטנדרטיות (גז) לכיריים מלבניות 75 ס"מ נשמח לדעתך גם לגבי זה .
החזיתות של המטבח - פורמייקה זה מה שאנחנו אוהבים .התכנון שלנו הוא לבחור פורמייקה בגוון כחול עמוק .
כמה הערות קטנות
06/08/14 11:33
59צפיות
המטבח בסה"כ יפה ומתוכנן טוב.
מסכימה עם מרי לגבי החלה בין המקרר למזווה, והזזת הכיריים ימינה כדי לרווח את משטח העבודה.
בנוסף, מפריע לי שאין לכם אפילו יחידת מגירות רחבה אחת, וזה משמעותי מאד לנוחות העבודה במטבח. לכן אני מציעה הזזה של כמה יחידות:
את המדיח להזיז לשמאל הכיור, במקומו (מימין לכיור) לשים את עגלת הבקבוקים, וכך כל הצלע השניה- מתחת לכיריים- תהיה עם מגירות רחבות (90 ס"מ), ועדיין עגלת הבקבוקים קרובה מספיק לאיזור הבישול.
עוד משהו קטן- את קו התריס אפשר ליישר לקו של מעל המיקרו כדי שיראה טוב יותר, וגם כדי שהתריס יהיה משמעותי יותר. קח בחשבון שחלק מהמקום בתריס הולך לאיבוד בגלל המנגנון שמתגלגל פנימה.
בהצלחה!
גם אני אוהבת פורמייקה, והצבע הכחול הוא החביב עלי
06/08/14 12:27
76צפיות
אבל מטבח שלם בכחול עמוק נראה לי כבד.
ממליצה מאוד להכניס קצת לבן בין הכחולים.
אלה חזיתות (-: אז ככה....
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 13:41
435צפיות
את רוב הדברים אמרו אבל יש לי כמה תוספות קטנות. קשה לי לראות משום מה את השרטוטים כי הם לא ברורים וקטנים אבל אני אנסה.
קודם כל את המקרר כדאי לקרב ולהעביר לאמצע. כל המגירות שם אני רואה צרות מאוד וזה פחות פרקטי ודבר שני הם מחולקות ל 2 מגירות ביחידה. כדאי להרחיב אותם ולחלק ל3 יותר פרקטי כי אחרת צריך לפתוח מגירה ועוד אחת פנימית. לגבי תריס אני אישית לא הבנתי שזה תריס אבל אם כן צריך להיות בערך גובה 90 אחרת זה נמוך מדי.בדכ מיישרים עם הקו ארונות שליד כמו שאמרו כאן. ליד כירים צריך מגירת בקבוקים לכן או ששמים אותה בפינה 45 סמ רוחב ואז עושים כירים ביחידה רחבה או ששמים אותם מימין לכיור. דבר חשוב נוסף זה לראות שהדלת מעל התריס נפתחת ולא נתקעת בקלאפות הכפולות שם מעל הכיור. קשה לי לראות שם מידות.
מטבח כחול זה אחלה אבל רצוי לשלב כמו שאמרו. רק לאמיצים (-:. מצרף בדיוק מטבח כחול קטן שבביצוע עכשיו. בהצלחה
עדכון
06/08/14 14:12
120צפיות
בנוגע לצבע הפורמייקה הכיוון הוא כחול.
הקלפה זכוכית חלבית נקיה לא מצויירת ולא מקושקשת .
השיש גם יהיה בהיר .לא החלטנו עם החיפוי יהיה זכוכית או נמשיך עם השיש אני מניח שהזכוכית זולה יותר ?
לא לעלות עם השיש
06/08/14 15:33
122צפיות
בגלל שאת מתכוונת ללכת על צבע שהוא מאד לא שגרתי ומאד מאד דומיננטי, כל תוספת תיראה מצועצעת. אני גם לא הייתי יוצר קונטרס מאד גדול בין השיש לארונות, כי זה רק יבליט את החריגות וה"מוזרות" של המטבח. מאותה סיבה לא הייתי עולה עם השיש על הקיר כחיפוי. לדעתי במקרה שבו יש פרט אחד במטבח שהוא "חריג", יש למתנו ולרסנו ולא להבליטו עד כדי צעצוע. כל פספוס, אפילו קל שבקלים, יכול להניב תוצאה שיהיה לך קשה לחיות אתה. לכן הייתי בוחר בחיפוי זכוכית בגוון לבן או כחלחל, אבל מהסוג הבהיר ביותר שניתן.
º
איזה מדליק!
06/08/14 14:30
48צפיות
º
מחריד
06/08/14 15:29
99צפיות
º
מה מחריד ? הצבע?
06/08/14 16:08
66צפיות
אכן
07/08/14 09:51
240צפיות
לא הייתי רוצה להתעורר כל בוקר למטבח בצבע כזה. נורא.
על טעם ועל ריח ...זה לא הכחול שהייתי בוחר אבל...
07/08/14 09:56
220צפיות
להתעורר כל בוקר למטבח לבן או שמנת ....מבט אחד ומיד חזרה למיטה 
גם מטבח בצבע שמנת או לבן אפשר לשדרג
07/08/14 09:58
263צפיות
ברמה כזו שלא תרגיש צורך לחזור למיטה.

לא אוהב את הניסיונות (הלעיתים מאד פתטיים) של אנשים להיות מיוחדים בכל דבר שהם עושים. להיות מיוחד זה לאו דווקא משהו חיובי.
לא מדובר בניסיון להיות מיוחד אבל זו דעתך ואני מכבד אותה .
07/08/14 10:27
185צפיות

º
איזה ניתוח שגוי!
07/08/14 14:02
93צפיות
לדעתך
07/08/14 19:31
171צפיות
מרי, אני אוהב את העיצובים שלך (את חלקם, לא כולם) וגם בדברים המופרעים שיצרת, לא ראיתי משהו מופרע כמו המטבח הכחול המקושקש והמצועצע הזה.
אני מבינה שתפסת את עמדת הפרובוקטור?
07/08/14 20:00
173צפיות
זה לא יגיע רחוק בפורום הזה.
אין לי עניין אפילו להסביר לך עד כמה הראיה שלך צרה, לא סבלנית והתגובות שלך טוקבקיסטיות במובן הרע של המילה.
בכל מקרה הסבלנות שלי קצרה למדי במקרים של רודפי תשומת לב כפי שאתה מצטייר, תגובה אחת שלך כבר נמחקה, אם תמשיך להתנסח בצורה שכה זרה לרוח הפורום, לא תהיה פה.
º
פרובוקטור?
07/08/14 20:45
55צפיות
אנחנו לא מגיבים ככה בפורום
07/08/14 10:22
264צפיות
יכול להגיד שזה לא לטעמך, אבל הסופרלטיבים השליליים לא יתקבלו בברכה.
אה, או.קי
07/08/14 12:07
221צפיות
מטבח מהמם!

יותר טוב?
הארה.התגובות שלך רחוקות מאד מלהיות "שיר" בכלל.אנשים שואלים
07/08/14 12:43
187צפיות
כאן שאלות להתייעצות ומעלים תמונות על מנת לקבל תגובה והתייחסות ולאו דוקא כדי לקבל ציון או מחמאה
אם כי תגובה יכולה גם להחמיא ולתת חיזוק לבחירות והחלטות שנעשו.
בין לכתוב מחריד או קטסטרופלי ניתן להשתמש במילים קצת יותר רכות ומעודנות ולא לקטול ולהיות כ"כ בוטות.
יש הבדל בין מכוער או לא לטעמי.
רובנו אינו מכיר אחד את השני ואינינו יודעים בד"כ מי העומד מאחורי ההודעה כך שצריך להיות מאד זהיר כדי לא לפגוע במישהו.
מועלות כאן תמונות רבות וגם אם מה שרואים בן לא לטעמינו עדיף לפעמים לא להביע דיעה על מנת לא לפגוע.אז ראוי להיות מעט רגיש
במילותינו.
אני כותבת לך רק בגלל התגובה האחרונה שלך (התאפקתי כבר מהתגובת הצבע שלך) למרי "אה, או.קי מטבח מהמם! יותר טוב?" באמת שזה
לא חשוב אם לטעמך או לטעמי כי זו לא היתה השאלה.
מקווה שתקבלי את דברי בהבנה ותלמדי לקבל שטעמינו ודעתינו שונות לעיתים וניתן לעדן גם ביקורת שלילית ע"י בחירת מילים.
שיהייה יום שקט ונפלא לכולנו.

Don't feed the Troll
08/08/14 20:19
63צפיות
...ומי יודע, אולי הוא לא יתעורר יום אחד בבוקר...דברים כאלה קורים ללא קשר לצבע המטבח...
ציניות מיותרת
07/08/14 13:23
190צפיות
סייג לחוכמה שתיקה.
מסכימה שהתגובות צריכות להיות שקולות,אבל מטבח בכזה כחול
07/08/14 13:56
197צפיות
לא הייתי מתקינה בביתי.
אחרי 32 שנים עם מטבח עץ מלא כהה אבל מקסים,התקנו לפני מספר חודשים מטבח בצבע שמנת.
אני מאושרת מהבחירה שאיפשרה להוסיף הרבה אלמנטים צבעוניים באביזרים ולרגע לא משתעממת....
º
אז אפשר להגיב כפי שהגבת ואפשר להעליב ולפגוע!
07/08/14 14:05
72צפיות
זה בסדר כל אחד ודעתו (-:
07/08/14 20:55
143צפיות
במקרה הזה הכחול גם לא הכי לטעמי אבל זה רצון הלקוח ואני בטוח שהתוצאה הסופית תהיה מדהימה.
לפותחת השרשור אין מה לפחד מצבעים. יש כאלה שיחשבו ימים ולילות על צבע המטבח ובסוף יחליטו על לבן ויש כאלה שיהיו אמיצים ויהיה להם מטבח "מיוחד ומתאמץ" כמו שקראו לזה.
בסופו של דבר כל אחד וטעמו הוא. בכל אופן הכי חשוב זה לקחת את כל הביקורות פה ולקבוע שוב עם חברת המטבחים
או, יופי
07/08/14 21:01
153צפיות
אולי תבהיר למנהלת שלא נעלבת? כי היא לקחה על עצמה, מלבד את תפקיד ניהול הפורום, גם את תפקיד הסניגורית שלך.
לא נעלבתי כי זה לא באמת מזיז לי....
07/08/14 21:20
150צפיות
אבל אני בטוח שיש אנשים שהיו כן נעלבים. בכלל שמביעים דעה או נותנים תשובה למשהו רצוי להגיד לדעתי או להתנסח בזהירות.
כנס לכתבה אחת בבניין ודיור של עיצוב בית ותראה איך מתנסחים שם בתגובות. אנשים חושבים שזה שאין שם ופרצוף מאחורי הודעה זה אומר שמותר לשפוך מה שבא לך.
אבל אם אנשים היו מתחברים דרך הפייסבוק אני בטוח שזה היה שונה. זהו עידן האינטרנט של היום. לא נורא מתרגלים
לא ממש מעניין אותי אם לעומרי יש עור של פיל
07/08/14 21:42
163צפיות
הסגנון שלך אינו לרוחי ולרוח הפורום.
הייתי מרחיקה קצת את הכיריים
08/08/14 13:56
74צפיות
המקום העיקרי שעובדים עליו הוא בין הברז לכיריים. אצלי, למרות המדיח יש לי כלים על השיש לצד הכיור.
אם גם אצלך ככה ישאר לך ממש מקום קטן לעבוד עליו..
אני לא מעצבת...אני מדברת מניסיוני.. 
צבע לדלתות פנים. הגיע הרגע.. כמעט
06/08/14 02:30
42צפיות
שלום לכולן! אז הנה הוא הגיע. הנגר.. לקחת מידות לדלתות הפנים. ואני צריכה להחליט על הצבע שאני הכי אוהבת. ואלו ההתלבטויות שלי:
0334
0005
0002
וגם ה0029 עניין אותי. רק אולי הוא כהה מידי..

מדובר במניפת הצבעים של נירלט. אולי אתן, המעצבות שמרבות להשתמש  במניפה הזו, יכולות לספר סיפור קצר על כל גוון? רוצה להתרחק מצהוב. אוהבת שמנת אפורה אבל לא רוצה ניכור.
וכן רוצה בהיר (לא לבן) תודה תודה ועוד אחת! הבטחתי תמונות אבל אני לא מצליחה להעלות מהאייפון אף פעם!! אני אנסה בכל זאת.
להתראות
אלו צבעים שאני עובדת איתם, שני הראשונים
06/08/14 09:15
29צפיות
0005 כשאני רוצה המון אור ובהירות יפה ו 0334 כשאני רוצה אופי ואפרפרות מסויימת. לדלתות בפירוש 0334.
º
תודה מרי! את המלאך שלי
06/08/14 10:46
4צפיות
צבע קיר מאחורי ספריה בסלון
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 01:38
147צפיות
שלום שלום!
עזרתם לי הרבה עד כה, בקרוב נכנסים לדירה, ושוב אני בשאלה.
בסלון החדש שלי יהיו רהיטים צבעוניים:
ספה ירוקה, כורסה כתומה וכורסה צהובה.
שולחן פינת האוכל בצבע עץ אלון וכיסאות בצבעים הנ"ל.
המטבח - פורמייקה בצבע עץ בהיר, אפור וכתום.
תמונות צבעוניות.
בקיר הכניסה לבית (זה שכתוב עליו "ארון חשמל") תהיה לנו ספריה גדולה לא סימטרית, שעשויה מהיחידות הבינוניות והקטנות של ריבועי אקספדיט (איקאה) בצבע עץ.
אני רוצה לצבוע את הקיר שמאחורי הריבועים, אבל חוששת מצבע צבעוני מדי.
האם כדאי לצבוע את הקיר באפור? או שיש לכם הצעה אחרת?
תודה רבה!
תכנית מטבח וסלון - ביטלנו את הקיר בין המטבח לפינת האוכל
בתכנון: אחת כזאת אופקית, אחת אנכית ועוד כמה מהריבועים הקטנים מונחים/תלויים
אני בעד
06/08/14 08:08
15צפיות
לצבוע בירוק.
כתום יש מספיק, צהוב יתלכלך במהירות כשתכניסו ספרים לספריה, והירוק עדיין לא חוזר בבית, אז זה המקום.
מדוגמאות שראיתי אצל חברה, יכולה להגיד לך שגב צבוע לאקספדיט זה דבר מקסים ביותר. כמובן, אם הספרים
אמורים להיות מצופפים מאוד ולא יראו את זה - אז צריך לחשוב פעמיים.
אני אישית הייתי נוטה לצבוע רק מאחורי הספריה. אבל אני מבינה שהיא לא סימטרית וזה קשה, ושוב, אולי הספרים
יכסו, אז כן. הייתי הולכת לצביעה של כל הקיר הזה. הוא די קטן וזה בסדר.
אפור עם צבע טבעי של אקספדיט עושה לי עצוב.
תודה רבה אמרלדה ומרי!
06/08/14 10:30
6צפיות
אתן מקסימות וכל כך עוזרות לי.
חשבתי על זה, אך אני עדיין נוטה לאפור, למרות אהבתי הרבה לירוק,
כי בכל אופן יהיו בספריה גם חפצי נוי צבעוניים, וגם כי הירוק של הספה ממש חזק ודומיננטי ונראה לי too much לקיר כזה.
אשמח מאד להמלצה על אפור חם, אני חושבת שכהה יחסית, כי הספריה עצמה בהירה. תודה 
אפור נשמע מצוין ויש אפורים חמים ויפים
06/08/14 09:12
28צפיות
בהיר או כהה? אולי אוכל לעזור לך בהמלצה.
מרי שלום, אשמח מאד לקבל המלצה לאפור יפה
06/08/14 21:40
10צפיות
די כהה - שיהיה ניגוד לספריה הבהירה.
וכן האם את ממליצה על אפקט כמו קטיפה וכדומה.
תודה רבה!
התלבטות שיש, עזרה בבקשה
06/08/14 00:09
58צפיות
אנא עזרתכם בבחירת גוון לשיש במטבח, בחרנו מטבח לבן מבריק, רצפה באפור בהיר (סילבר קונקריט של נגב) ועכשיו בשיש מתלבטים בין הסטנדרט קיסר 3040 או לשדרג ל2003. בעיקרון רצינו שיש אפור כהה, וה3040 נראה לנו באמצע - לא כהה ולא בהיר..
יש הבדל גדול בין ה3040 ל2003? הפער הוא 3000 ש"ח.

והתלבטות נוספת- איזה קלאפה תתאים במטבח כזה? רוצים משהו קצת מעניין ולא משעמם, צבע חי כלשהו, אשמח לדוגמאות
תודה מראש!!!
אנא עזרתכם...:)
07/08/14 09:05
23צפיות
ואיפה אפשר לראות דוגמאות של קלאפות?

האם כדאי לעשות קיר בריקים (לבנות משורטטות) גם בפינת אוכל
05/08/14 21:51
48צפיות
(ב"ר")  וגם בכניסה מצד ימין יש קיר ברוחב 84 ס"מ בערך (מסתיר את דופן ארונות המטבח), או כדאי רק בפינת האוכל?
יודעת שחלק מהמעצבות לא אוהבות את הבריקים אבל בכל זאת אשמח לתשובה מבחינה עיצובית אם זה טאץ נחמד או העמסה..
מזכירה שמדובר באבנים משורטטות (אחידות בגודל) ובצבע לבן-שמנת.
תודה.
חביב בעיני, אני לא מהמעצבות שלא סובלות בריקים...
05/08/14 22:08
40צפיות
לא מתימרת להיות כזו אנינת טעם וייחודית בטעמי האקסקלוסיבי הנדיר.
חחח. תודה. אז לדעתך כדאי לעשות גם וגם או רק בפינת אוכל
06/08/14 07:22
18צפיות
חשבתי בקיר כניסה לתלות גם מראה עגולה.
º
אולי יש לך תמונה של הבריקים?
06/08/14 04:36
4צפיות
עוד לא קנינו. יש לי תמונה מהחנות. אנסה לצרף אם לא יצליח
06/08/14 07:34
13צפיות
מה שבדכ קורה אשלח מהמחשב בבית.
º
בריקים
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 16:50
112צפיות
º
יש לך תוכנית? כי איך נדע אם זו העמסה אם לא נראה גדלים?
06/08/14 08:03
4צפיות
אצרף אבל שינינו מלא..
הודעה זו מכילה תמונות
06/08/14 17:00
105צפיות
הקיר בכניסה הורד עד לקו ארונות המטבח, הקיר של האמבטיה שגובל בפינת אוכל הוזז לטובת הגדלת האמבטיה ונמצא באותו קו של הקיר של הטלוויזיה.
אני מדברת על הקיר כניסה ועל פינת האוכל (המוקטנת).
איכות התמונה לא משהו..מצטערת מראש.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום