לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

כיור מונח לאמבטיה
16/04/14 14:07
103צפיות
בשל אילוצי מקום אנחנו נאלצים לעשות כיור מונח
הריצוף אפור בהיר
חיפוי לבן מבריק
פס דקור בגווני תכלת ואפור

הציעו לי כיור מונח (עגול/מרובע.. לא הוחלט) על משטח זכוכית
ומתחת ארון תלוי עם 2 מגירות

האם זה יהיה יפה? פרקטי?

איזה צבע לקחת את הזכוכית? לבן/שקוף/תכלת/אפור?
כיור עגול או מרובע?

תודה לעונות
לגבי הכיור
16/04/14 14:30
79צפיות
מרובע נותן לך יותר שטח כיור, עגול נותן מראה יותר רך. בכל מקרה עם כיור עילי כדאי לך לבחור כיור שיושב כולו על המשטח מטעמי נקיון.

משטח זכוכית תכלת נשמע מהמם וגם יתן לך תראה מואר ועדין. שימי לב שמדובר בתכלת כחלכל ולא ירקרק שכן הזכוכית עצמה בעלת צבע טבעי שלה שרואים אותו כשצובעים אותה בלבד.

פרקטי? זכוכית סופגת בקלות טביעות ידיים ולכלוך של סבון ולכן צריך לנקות הרבה. היתרון הוא שהנקיון קל יחסית.

זכוכית נותנת מראה מודרני יותר.
שולחן קפה
16/04/14 13:26
234צפיות
הי,

אני רוצה שולחן קפה בצורה כליה (כן, שנות השישים כזה), כזה http://st.houzz.com/simgs/dec1ae930133e1a7_4-4605/...

או עגול, כזה http://img1.wfrcdn.com/lf/49/hash/20505/7271610/1/...

אני לא מוצאת

אם אני בוחרת הזמנה מיוחדת מנגר, יש לכן השערה מה טווח המחירים?
הנה שני מקומות שאני ממליצה עליהם -
16/04/14 14:03
302צפיות
את יכולה להזמין בשניהם צבעים/חומרים ולשחק עם העיצוב.
השני, לדעתי, טיפ יותר זול מהראשון - אבל תבדקי.

http://www.yrgolan.co.il/products/23/p/1/

רטרו גלארי - יש להם מלא דוגמאות בפייסבוק, אבל כדאי בקר בחנות שהיא גם נגריה והם יישמחו לתת לך הצעה לעיצוב מותאם.
יש להם דברים יפים! לא הכרתי....איך
16/04/14 15:44
163צפיות
המחירים/איכות?
תודה!!
דברים מאד יפים - לגבי מחירים ואיכות
16/04/14 16:46
167צפיות
שניהם איכותיים עד כמה שמכירה מניסיון וממה ששמעתי - אבל גולן טיפה יקרים יותר, ואני לא בטוחה שזה קשור לאיכות.
רכשתי עבור לקוחות שולחן סלון ברטרו גלארי שהיה מקביל לזה של גולן, אותם חומרים וגדלים, ויצא זול בכמה מאות שקלים.

אם את לא מוצאת מוצרים מקבילים להשוואה - תשאלי את רטרו כמה יעלה לייצר. אולי ייצא לך שווה.
º
המון תודה!
16/04/14 17:09
33צפיות
º
בכיף!
16/04/14 17:17
22צפיות
תודה!!! ותודה על כל
16/04/14 19:14
75צפיות
כל התשובות המושקעות שמלמדות הרבה:)
קניתי בגולן
16/04/14 23:39
106צפיות
שולחן סלון ומזנון לפני כחצי שנה. הכל נראה ממש טוב והם היו ממש נחמדים. הם עושים גם בהזמנה מיוחדת נראה לי.
נראה לי שיש כאלה בשוק הפשפשים
16/04/14 14:16
125צפיות
יש שם הרבה חנויות, לא יד שניה בכלל, שמוכרות סגנון כזה.
לוחת עץ
16/04/14 11:52
111צפיות
מי יודע היכן כדאי לקנות לוחות סנדביץ לפי מידה לארונות מטבח באזור ירושליים
בנגריות.
17/04/14 07:44
31צפיות
יש המון נגריות במושב אורה, יש את נגריית יוטבת בתלפיות שמייצר חלקים ל עשייה עצמית. לדעתי בכל נגרייה.
שאלה לגבי חידוש ארון פורמייקה
16/04/14 11:47
118צפיות
היי-
אני צובעת ארון בגדים ישן מפורמייקה 0בעיות תקציב לקנות חדש...)
האם חייב לשייף אותו? והאם צריך להוסיף מים לצבי יסוד.
מישהו ניסה פעם?
אני חידשתי כמה פעמים
16/04/14 12:53
126צפיות
ואלו השלבים:
1. לשייף את הארון עם נייר שיוף גס או משייפת אם יש. על מנת להוריד שאריות שומן, אבק, לכלוך וכו
2. לצבוע בצבע מקשר
3. לצבוע בצבע שאת בוחרת
4. לסיים בלכה

אני עשיתי הכל על בסיס של מים. תקראי בהוראות כמה שכבות צריך מכל דבר.
שימי לב למברשת שאת משתמשת. הגימור שונה אם משתמשים ברולר או במברשת. אני באופן אישי יותר אוהבת את הגימור של הרולר.
לגבי דילול הצבע - תלוי בסמיכות שלו. שימי לב לא לדלל יותר מדי כי הוא ייצא שקוף ואז צריך כמה וכמה שכבות של צבע.

תהני ותתחדשי :)
תודה!!!!
16/04/14 22:59
41צפיות
שייפתי,ושייפתי- וצבעתי 2 שכבות של צבע יסוד.
מחר ה-צבעעעעעעעע
מקווה שייצא יפה:)
המלצה על התקנת שיש
16/04/14 08:50
182צפיות
אנחנו משדרגים את המטבח ולכן נצטרך להוסיף שיש לשיש הקיים במטבח. (אבן קיסר)
כיוון שזאת לא עבודה ״רגילה״ אלא עבודה שדורשת חיתוך של השיש הקיים והלבשת פלטה נוספת...
חשוב לי שהעבודה תעשה אצל איש מיקצוע טוב.
אשמח לקבל המלצות מחברות הפורום.
מדובר על איזור המרכז.
תודה
תנסי את אבן צופית
16/04/14 10:16
111צפיות
תפני לעידו, מאוד מקצועיים 050-7230180
אני הזמנתי תוספת שיש לבית
16/04/14 14:12
97צפיות
משיש גטניו
אני גם ממליצה על שיש גטניו
16/04/14 21:00
63צפיות
עבודה באיכות מעולה
º
תודה!
16/04/14 21:47
12צפיות
שילוב באותו ארון של דלתות פתיחה והזזה
16/04/14 07:11
38צפיות

בחדר מזווה / עבודה, אנחנו מעוניינים להזמין ארון לכל רוחב הקיר-325 סמ בגובה 265 סמ- גובה תקרה.
בצד אחד שקלנו לבנות יחידה בעלת 2 דלתות פתיחה ברוחב של כ-80 סמ , עבור סולם, דרגש טיפוס, מטאטא ויעה וכן שואב אבק.
חשבנו לעשות מחיצה ברוחב היחידה ומעל הגובה הנדרש לסולם ודומייו לעשות מדפים.
בהמשך להשאיר 95 סמ למקרר נוסף שיש לנו ומעליו יחידה עם שתי דלתות ושני מדפים פנימיים,
בחלק האחרון שיישאר בין 150-160 סמ לעשות יחידה עם שתי דלתות הזזה עד התקרה.

רציתי לדעת איך לדעתכם תשתלב הקומבינציה של דלתות פתיחה והזזה והאם יש רעיונות יצירתיים איך לתכנן זאת שיראה יפה.
חג שמח.

הוסף תגובההוספת תגובה מהירההוספת תגובה בחלון חדש
מסר למחבר/תהוסף כחברשליחה באימיילשליחה באימייל חיצוניהדפסהקישור להודעהRSS
עזרה באיחוד חללים מרפסת שירות ואמבטיה
16/04/14 07:08
617צפיות
עזרה באיחוד חללים מרפסת שירות ואמבטיה
קניתי דירה בה המקלחת קטנה מאוד. אין יחידת שירותי אורחים (יש יחידה בחדר של ההורים) אלא בחדר האמבטיה יש גם אמבטיה גם אסלה וגם כיור.
חשבתי לפתוח את הקיר ולאחד בין שני החללים.
זה משרת אותי פעמיים - אני לא אוהבת את הדלת מהמטבח ובכך אוכל לבטל אותה בקלות.

היתרונות - אני אהנה מחלל אמבטיה גדול שלו יש חלון גדור לכיוון דרום (עם מסתור כביסה אבל עדיין הם הרבה אור)

הבעיה - מה עושים עם מיכל הדוד? מה עושים עם מכונת הכביסה? חשבתי לבנות להם ארון, אבל איפה כדאי למקם אותו?
האם אפשר להוציא את הדוד אל מחוץ לבית ולמקם אותו מאחורי מסתור הכביסה מטעמי בטיחות?

ושאלת השאלות - אני הולכת לשבור קיר ולהזיז אינסטלציה (עדיין לא יודעת איפה אמקם את הכלים הסניטרים. מה שברור שאני לא רוצה אמבטיה אלא מקלחון גדול ומרווח אוכל לשים בו ספסל עץ נחמד):
עד כמה זה מופרך? אם ארכוש חומרי חיפוי במחירים שפויים מאוד, האם אוכל לצאת בנזק של 20K עבור חומרים ועבודה ? זה מה שעומד לרשותי....

אשמח לרעיונות מחברי הפורום
תשובות
16/04/14 09:22
155צפיות
הדוד לרוב נמצא בחלל שמחוץ למרפסת השירות. ראית בעיניים שהוא ממוקם שם? כי אם כן וזה דוד גדול, נתן להחליף לדוד קטן.

לגבי איחוד החדרים, מדובר בדירה מקבלן? כ אם כן הקבלן לא יאפשר לך לעשות את זה.
דירה יד שנייה
16/04/14 09:28
140צפיות
עד כמה השינויים האלה (החלפת דוד,  מיקומו מחוץ לדירה,  איחוד חדרים) יכול להיות יקר?  ישנה מגבלת תקציב של 20k
אוקיי אז זה אפשרי
16/04/14 09:41
107צפיות
מבחית תקציב, זה גבולי, כי תצטרכי לרצף ולחפות את כל האמבטיה ככל הנראה, וגם להחליף דוד.

אני אישית הייתי ממקמת את האמבטיה ליד החלון.

בקיר ה"צפוני" ממקמת מכיוון הדלת והלאה כיור גדול עם ארונית, ובקיר ממול את האסלה.

את המכונה+ מייבש הייתי ממשיכה אחרי הכיור אחד ליד השני כך שישארו פחות או יותר בקו אחד עם הכיור. אפשר גם להמשיך מעליהם את המשטח של ארונית הכיור.

את הדוד הייתי מחליפה ללבן וקטן ככל הניתן ןאולי מנסה כן למקם אותו מחוץ לרפסת השירות במסתור הכביסה, במידה וזה אפשרי, תצטרכי לברר עם בעל מקצוע לגבי זה.

כך, כשבאים אורחים הם יתקלו קודם כל בכיור ובאסלה, במיוחד אם המקלחון של האמבט יהיה מט ותשאירי אותו סגור.
אפשרי לצרף שרטוט יותר גדול?
16/04/14 10:08
103צפיות
בעיקרון 20K לא יספיקו, ידרש תקציב כפול מזה.
מאחד ורק עבודת השיפוצניק במקרה של שינויי אינסטלציה נרחבים, שבירת קירות, סידור הקירות וריצוף וחיפוי מחדש, תעלה יותר מהסכום הנ"ל.
בהמשך לתשובתך כמה שאלות
16/04/14 21:41
66צפיות
קודם כל - תודה רבה לכולם.
מצורף קובץ טיפה יותר גדול. זה מה שיש לי כרגע עד שאוציא את התוכניות מהעירייה.

יש לי תקציב מסויים. לא יכולה לעבור אותו.
אני צריה מטבח (והוא תלוי באם אני סוגרת את הדלת ממנו או לא), מחליפה חלונות ותריסים בכל הבית כולל ויטרינה בסלון ומאוד רוצה לשפץ את המקלחת ואז גם עלה הרעיון לבטל את המרפסת שירות.
והכל קשור להכל.

האם מקובל לקחת את התוכניות לקבלן ולהגיד לו איפה אני רוצה מה ולקבל ממנו הצעת מחיר רק על עבודה? או שהצעת המחיר תלויה באיזה סוג חיפוי אני בוחרת?
לפי הצעת המחיר שלו אני אוכל לראות אם אני הולכת לכיוון השבירה או לא. ובהתאם לזה אבחר מטבח (החלום זה קיר של של מזווה. ומה שמפריד ביני לבין החלום זו הדלת המיותרת הזאת במטבח...
הקבלן יכול לתת לך מחיר כולל
17/04/14 14:25
44צפיות
אבל בתנאי שהוא יספק לך את האסלה, האיחים והמטבח וכו'.

הבחירה שלך תהיה מצומצמת יותר אבל זה יתן לך מענה במחיר כולל אחד.

אם את רוצה לבחור כל דבר, קחי בחשבון שעליך להגיע לחניות שבהם המחירים שונים, לבדוק מחירים וכמת את הכל כולל ההצעה של הקבלן.
º
והקובץ
16/04/14 21:43
203צפיות
והקובץ
התשובה הכונה תלויה בכמה דברים
17/04/14 11:19
65צפיות
למשל - האם את תולה כביסה על החבלים? או רק משתמשת במייבש?
האם יש מחסן/ח.שרות אחר שיכול לשמש את המטבח לאיכסון מטאטא/מגב/דלי וכו?
אם ח.הכביסה הוא חדר השרות היחידי אז אני באופן אישי לא הייתי מוותרת עליו. מה שאולי הייתי עושה זה מקטינה אותו לטובת הגדלת חדר הרחצה, ובהתאם מזיזה את הדלת שלו ימינה הכי קרוב לחלון התליה.
אבל יתכן שיש פה אפשרויות אחרות שאנחנו לא רואים מכאן - למשל, אני רואה מן נישה בח.הורים בין מקלחון ההורים לח.הכביסה. אם אפשר לצרף אותה לח.הכביסה (בין אם הוא ח.כביסה בלבד ובין אם חלק מהאמבט) לטובת נישה ייעודית למכונות - זה כבר משפר בהרבה את המרחב בחדרון השרות.
אולי יש אפשרות להרחיב את ח.הרחצה ע"ח פ.האוכל.....
זאת הסיבה שמרי ביקשה ממך תכנית יותר גדולה - כדי שנראה מה יש ומה אין בבית, ונראה אילו אופציות יכולות להשתתף בפתרון החידה, אולי גם דברים שאת לא חשבת עליהם.

על פניו נראה שיש אופציה להקטין מאוד את מרפסת
17/04/14 15:19
89צפיות
השירות ושהכניסה אליה תהיה מהאמבטיה, זה יחייב סידור קצת פחות אידאלי של החדר.
אפשר גם להפריד בין החדרים במחיצות זכוכית ולא בקירות עם דלת, יחסוך במקום.
אבל שוב, התקציב לא הגיוני כלל.
ממליצה בחום לרכוש דברים לבד ולא לתת לקבלן להביא לך זבל סיני. את זה את יכולה לקנות בעצמך, אגב במחירים זהים למה שהקבלן יתפאר להביא לך...

זה מה שחשבתי לעשות
17/04/14 15:57
52צפיות
לבחור לבד את החומרים והכלים הסניטרים ולנסות לקבל הצעת מחיר מהקבלן רק בעבור העבודה.
ולכן שאלתי אם הקבלן נותן הצעת מחיר ביחס למה הזמנתי. למשל אם הייתי מחליטה לחפות את הקירות הקרמיקה מסוג מסויים שהייתי קונה לבד בסכום מסויים. לעומת קרמיקה מסוג אחר שגם אותה הייתי רוכשת בעצמי.
האם טיב החומר משפיע על תמחור העבודה?
לא עברה לי שום מחשבה בראש לתת לקבלן לבחור לי חומרים וגם לא להציע לי. ..
החומרים שא בוחרת לא משפיעים על מחיר העבודה
17/04/14 16:28
45צפיות
זה לשיקולך בלבד.
רק בדירות שקונים מקבלן יש עלות נוספת לאריח יקר יותר, אם זו דירה יד שניה אין לכך משמעות.

האחיינית שלי קנתה לפני שנה דירה
17/04/14 16:40
74צפיות
והייתה צריכה לשפץ בתקציב מאד מוגבל.
בהתחלה היא הלכה לחנויות ובחרה מה היא אוהבת, חומר, צבע, גימור וכו' ואז הגדירה לקבלן במדוייק מה היא רוצה. היא התעקשה שיראה לה איכות ומי היצרן.
אני ואמא שלה (אחותי) באמת חשבנו שזה רעיון לא טוב לקנותה כל דרך הקבלן אבל אין מה להגיד, הם מקבלים מחירים ממש טובים, הרבה יותר מלקוח רנדומלי שנכנס לחנות.

הקבלן סגר איתה מחיר כולל הכל, ואז היה לה ראש שקט לגמרי - גם מבחינת מחיר וגם מבחינת עבודה.

אני חייבת לציין שהופתעתי לטובה, אמנם לא חסכנו כולנו בפיקוח ובאישור כל פריט, אבל יצא לה בית נהדר, עם הרבה פחות כאב ראש.

אני מבינה למה חושבים שקבלנים מביאים "זבל מסין", אבל זה ממש תלוי בקבלן עצמו, מה גם שהיום רוב הדברים מגיעים מסין בכל מקרה, גם אם עשו בדרך עצירה בגרמניה או איטליה.

ממליצה לך בחום.
אני לא ממש חייבת מרפסת שירות
17/04/14 23:36
94צפיות
בדירה יש חצי חדר שהוא ממד ללא חלון. ביומיום הוא ישמש למחסן דירתי גדול. הכניסה אליו היא מדלת שממוקמת ממש ליד דלת הכניסה.חשבתי שמראש לשים שם את שואב האבק, כיסאות אירוח מפלסטיק וכלך מיני חפצים לא ממש שימושיים. אז מגב, מטאטא ודלי זה אידיאלי. מה גם שאני מתכננת לפרק את המטבח בדירה ולהחליפו.. באותו ממד יש ארון שנלקח מהמטבח היותר ישן אותו שיפצו הדיירים. אני אחליף את אותו ארון בארון מהמטבח הנוכחי., ששם אפשר לאחסן את הדברים.

אבל... וזו הבעיה הגדולה שלי - איחוד שני החללים יגרום לאמבטיה להיות ארוכה וצרה ולכן כדאי כפי שהצעת למקם את המקלחת בצד הרחוק מהכניסה ליד החלון הגדול. על פניו נראה לא רע, השאלה מה אני עושה עם הכסיבה ואיך אפשר לפתור את זה שתהיה לי גישה לחבלים? (אני לא משתמשת במייבש).
האם כדאי לסגור מקלחון גדול על כל הרוחב עם ספסל נחמד (כמו שאני רוצה) ולהשאיר סביבו מקום לגישה לחבלים?
מישהי כאן הציעה לפתוח את הנישה בחדר ההורים. נראה לי שזה מתחיל להיות מסובך מידי. לפתוח עוד קיר, לסגור עוד אחד... במילא תיכננתי לעשות בנישה הזאת עבודת נגרות (מדפים או ארון) עד באמצע ולשלשל מנורה יפה.
ה"מישהי" הזאת היא אני.
18/04/14 17:51
77צפיות
לא צירפת את התכנית הכללית אז אני לא יודעת מה קורה בחדר הורים. צירוף הנישה הזאת לחדר הרחצה זה לא כזה סיפור. צריך להבין שהעלויות בשיפוץ אינן שבירת קיר - את זה עושים בכמה דקות. גם לא בנית קיר, בודאי אם בונים בחומרים "מהירים" כמו לוחות וילהבורד (צמנט בורד שבונים כמו בגבס).
הקושי והזמן הוא במערכות (צנרת, חשמל, תאורה) באיטומים שצריך לעשות בחדר רחצה וכביסה (חדרים רטובים) ובגימורים (ריצוף חיפוי וכו). ולכן צירוף של נישה כזאת שאין בה כלום לותך חדר רטוב שממילא עושים בו הכל מחדש זה לא משמעותי.
לגבי הארון עם המנורה המשתלשת.....זה כבר ענין אחר, את צריכה להחליט מה יותר חשוב לך.
סליחה... רוב הזמן אני קוראת בפורום
18/04/14 19:18
56צפיות
מהטלפון ולכן לא שמתי לה שזו את

אני יודעת ששבירת קיר היא לא עיניין בעל משקל רב בשיפוץ אבל הנישה בחדר שינה דווקא כם חשובה לי, אני פחות אוהבת לשים שידה בחדר השינה ואוסף המגירות בנישה יספק לי את החוסר באיחסון.

אחרי שהבלאגן יסתיים ואני אשכיב את הבנות לישון אעלה כאן את תוכנית הדירה + תיכנון ראשוני של השיפוץ, עליו ישבתי היום.
º
תוכנית הדירה כפי שנלקחה מתיק הביניין בעירייה
18/04/14 21:15
104צפיות
תוכנית הדירה כפי שנלקחה מתיק הביניין בעירייה
תוכנית המקלחת המשופצת
18/04/14 21:17
135צפיות
תוכנית המקלחת המשופצת
סליחה על חוסר התאימות בסימנים. אני לא מעצבת...
זה נראה סביר
18/04/14 22:49
60צפיות
ולזה התכוונתי כשכתבתי שאפשר להשאיר "מרפסת שרות" קטנה ממש.
אני חושבת שלא יהיה מנוס ממבנה רכבת של ממש, כלומר השירותים מסובבים כמו במקור ולא כמו ששרטת (לא היה מקום לארון בפינה כזו).
לחילופין אפשר לבדוק הכנסת המכונה ומיבש מעליה לנישה בפינה המוזרה של חדר השינה, וקיצור המבנה כולו כדי לחלק מחדש את המסדרון ולהגדיל את החלל הציבורי/פינת האוכל. צריך לעבוד על זה בשרטוט כי יש אתגר/צורך להסתיר את הפתחים לחדר הרחצה ולחדרי השינה.
למה לאחד את חדר השירות והשירותים ?
19/04/14 10:42
18צפיות
לפי השרטוט יש לך מספיק מקום פשוט להגדיל את חדר השירותים על חשבון חדר השירות ללא צורך לאחד אותם לחדר אחד
זה מה שאני הייתי עושה
מלכתחילה הם לא היו מופרדים
19/04/14 11:24
17צפיות
האיחוד הוא לשם הגדלת המרחב. מאוד צפוף שם
כן הבנתי
19/04/14 12:30
8צפיות
אז להקטין את חדר השירות על חשבון השירותים אבל לא ליצור חלל אחד גדול לדעתי
קצת צפוף
19/04/14 13:38
83צפיות
קצת צפוף
תכננת את הכל בצד ה"צפוני".

האסלה עם הדלת לא ישאירו לך מקום לארון בכלל, כיוון שרוחב החלל הוא 180. אסלה תופסת 80 ואז נשאר לך 100 לכניסה מרווחת. גם אם תלכי על כניסה קטנה של 70 זה יהיה צפוף.

העבירי את הכיור לממול מכונת הכביסה.
אם את רוצה כיור מול האמבט תצטרכי ארונית וכיור צרים של 40.

לחילופין שימי את המכונה והמיבש ליד החלון (עם פתיחה עילית, אחת ליד השניה), סדרי להן ארון יפה עם נגר וארגני מחדש את כל השאר. עדין תהיה לך גישה לחלון.

אני  מצרפת לך דוגמא נוספת מדירה שאני עובדת עליה עכשיו עם חדר רחצה שמתאחד עם מרפסת השירות ובעל מידות דומות, על מנת שתקבלי פרופורציות. בחדר הרחצה הזה אין מכונת כביסה כי יש חדר כביסה אבל אפשר היה למקם את המכונה מול האסלה.
כך יש כיור מרווח, אמבטיה עם גישה נוחה והרבה מקום בכלל.
פספסתי אותך בכמה נקודות
19/04/14 21:31
10צפיות
אין בדירה שרותי אורחים. יש את החלל הזה ואת שירותים ומקלחון ביחידת ההורים.

המחשבה היתה להפריד את מרפסת השירות מהשירותים אבל לנצל את האור מהחלון.
היה חשוב לי שהאורחים "לא ילכו רחוק מידי" כשהם יכנסו לחדר הרחצה.
למקם את הכיור מול מכונת הכביסה שנמצאת אי שם בסוף (הבנתי נכון?) יהיה לא פרקטי.

אין לי מייבש ואני גם לא מתכננת לקנות, ויש לי מכונה צרה עם פתח עליון. אבל בכל זאת לקחתי מידה במרפסת השירות שתתאים למכונה ומייבש עם פתחים קדמיים. כדי שאם מתישהו אתחרט בקשר למייבש או אקנה מכונה חדשה שממש ארצה והיא תהיה עם פתח צד - אז אוכל לעשות זאת. באופן כללי אני מייעדת את החלק הזה לסל כביסה.
אני מכירה אותנו ממש טוב ויודעת שממש הכרחי שסל הכביסה יהיה נגיש כי אחרת הבגדים יכולים למצוא את עצמם זרוקים במקלחת (ככה אנחנו. NDA לא ממש מוצלח)  

הארונית היתה אופציה, היות וטרם בדקתי גדלים של ארוניות אמבטיה ואסלות. נראה לי נחמד אם ישאר מקום (עכשיו אני מבינה שכנראה לא. לא נורא).

תודה על ההשקעה  
אוקיי
21/04/14 07:31
4צפיות
הבנתי שאין בדירה שירותי אורחים.
הסידור הנכחי שלך פותח את הדלת על האסלה, הכיור - בשביל שיהיה עם ארונית בגודל ממוצע, יהיה צמוד לאמבט ולשירותים, וליד חלון יש לך מקום מבוזבז.

את בהחלט יכולה להצמיד את המכונה לחלון, עדיין תהיה לך נגישות מירבית לחלון, וגם אם תחליטי על מכונה ומייבש תוכלי לשים אותם אחד ליד השני עם פתיחה עילית או אחד מעל השני עם פתיחה קדמית.
במקום האסלה עדיף לשים תחילה את הכיור ליד הדלת. זה יותר נעים.

עשיתי כמוך
17/04/14 23:36
88צפיות
איחדתי מרפסת שירות עם חדר אמבטיה
(למעשה זה השירותי אורחים)

אני יכולה להעריך בערך מה שעלה לי:
אסלה תלויה ומנגנון, יחידת כיור ומראה, ברז, אינטרפוץ, ארון נישה= 9000 (הערכה גסה לפי המחירים שאני זוכרת)
ריצופים, חיפויים= 2000 (גם הערכה גסה)
אינסטלציה, ריצוף והתקנות בערך 8000 (משערכת מחיר יחסית לכלל השיפוץ בבית)
אז סך הכל ניראה לי שההערכה שלך בסדר
יש לי מקרה דומה- רעיון ומחירים
19/04/14 09:18
54צפיות
היי,
הדירה שלי אולי קטנה משלך אבל בפרופורציות המטבח- מרפסת שירות-חדר אמבטיה- היא מאוד מזכירה את שלך- סידור החדרים וגודלם.
אני חשבתי לסגור את הכניסה למרפסת השירות מהמטבח ולעשות דלת  בין חדר האמבטיה למרפסת השירות. כך את נמנעת מאותו חדר צר וארוך שדיברת עליו. במקרה שלי, בגלל שזה בנין ישן - צינור הביוב של הקומות מעלי עובר במרפסת השירות (בצד שקרוב לקיר האמבטיה) ולא רצינו להתעסק איתו ו/או להכניס אותו לחלל הרחצה, גם אם אפשר לבנות סביבו בגבס כדי להסתיר את כל ה'יופי' הזה.
בחלוקה בתוך החדרים היה רעיון ש:
להזיז את דלת הכניסה לחדר האמבטיה למרכז (רוחב אמבטיה- 240, אורך 170) . בקיר מימין - להציב ארון אמבטיה (בחרתי בסגנון כפרי משהו- דגם אלבה של אלגל, 100 ס"מ, יוצא 2300 כולל התקנה), לאחריו אסלה (בחרתי במונובלוק, אסלה סמויה אולי יפה מאוד אבל יקרה וגם ההתקנה שלה מאוד מייקרת) . חשבנו למקם את המקלחון מצד שמאל של הדלת (הדלת נפתחת למעשה לכיוונו ומסתירה את חלקו בפתיחתה) מקלחון בגודל 90(ע)*120 (א) לערך (טרם הוחלט סופית) . לגבי מחירו - אוכל לומר לך שעדיף לפנות לזגג פרטי ולא לרכוש בכל החנויות הגדולות דרך קטלוגים. המחיר שהם לוקחים גבוה לאין שיעור. הזגג הציע לי 8 מ"מ עם צירים במחיר של 6 מ"מ עם פרופילים (אזור ה- 3000 ש"ח) . אני גם בונה ספסל, אבל כחלק אינטגרלי מהמקלחת.
דלת הכניסה למרפסת השירות- תפתח כלפי חוץ (לכיוון מרפסת השירות ) בקיר ממול הכניסה לאמבטיה. מעל לדלת ונטה או חלון. דלת המרפסת נפתחת לכיוון קיר המטבח, ומולה החלון הגדול.
בצד הימני של החדר- מיקום דוד, ארונית, מייבש ומכונת כביסה.
זה כיוון מחשבה אפשרי - במטרה להרוויח נגישות מהאמבטיה למרפסת השירות בלי ליצור חלל ארוך וגם להרוויח עוד קצת קיר במטבח (אף על פי ששלי ממש גדול - 4.2 על 2.9), למרות שתפסידי את האור מהחלון..
מחיר הקבלן לעבודת אינסטלציה- 1300 ש"ח לנקודת מים (חמים, קרים, ניקוז) כולל התקנת הכלים הסניטריים (חוץ מהמקלחון כמובן)., ריצוף חלל האמבטיה מחדש (לא בהדבקה) וחיפוי קירות- 150 ש"ח למ"ר (מחירי קבלן - לא כולל מע"מ) . עלויות הריצוף והחיפויים , מלבד העבודה- בשטח הזה- אפשר בפחות מ- 3000
עלות דלת - 1000-1500 לא כולל התקנה (אבל חוסך בעבודת החיפוי ).
זה יצא לי קצת פחות מ- 20K, וספרתי גם את נקודת האינסטלציה למכונת הכביסה.
אם יש למישהו הסתייגויות מהתכנון הזה- אשמח לשמוע. זה רעיון שרצינו לממש , הוא נגנז (כי לא היתה הסכמה לגבי סגירת פתח הגישה מהמטבח) והייתי שמחה ליישמו בכל זאת.

הכי חשוב כרגע- לבטל את הדלת למטבח. פתרון זול:
19/04/14 14:10
86צפיות
כי ברגע שתעשי מטבח שמתחשב בדלת, יהיה בעייתי ויקר לשנות בהמשך.  מה שאת יכולה לעשות בנתיים עם תקציב נמוך, זה להשאיר את האינסטלציה איפה שהיא רק לבטל אמבטיה ולהחליף במקלחון 90 סמ. עדיין נשאר לך 80 סמ למעבר לחדר שירות ולא שינית נקודות אינסטלציה. הרי הקיר שאת רוצה לשבור הוא 170 אורך. בדיוק למקלחת 90 ודלת/מעבר 80. את המעבר לשרות אפשר לסגור בדלת זכןכית בשביל האור או לא לסגור בכלל. בהמשך כשיהיה יותר תקציב תוכלי לשפץ את השרותים לרוחך
קישוט קיר גדול ממתכת
16/04/14 01:53
81צפיות
מחפש מתנה כזאת בצורת עץ או פרחים לתת מתנה גדולה ויפה ...
תאורה בחדרי השינה
16/04/14 00:15
143צפיות
יש לנו שני חדרי שירותים קטנים - הורים 180/180
מרכזי רוחב 2.10 אורך 180
אנחנו מתלבטים לגבי התאורה. יש לנו תאורה אחת מעל הארון האמבטיה ושוקלים להוסיף אחד במרכז התקרה.
אופציה שניה היא להעביר את הנקודה מהארון האמבטיה למרכז (כלומר נקודה אחת סה"כ)

מה דעתכם?
תשובה
16/04/14 09:20
72צפיות
גם בחדרי רחצה קטנים עדיף מנורה אחת מעל המראה ואחת במרכז התקרה. זאת מכיוון שמדובר בשני סוגי תאורה שונים.

אם בכל זאת זה אחד על חשבון השני השתמשו בתאורה מעל המראה שהיא תאורת פס שמאיה גם למטה וגם קדימה והשתמשו באור פלורסנטי חם.  
בעקרון אנחנו יכולים להוסיף ולשנות מה שרוצים
16/04/14 11:04
41צפיות
תודה על התשובה איריס

האפשרויות הם להשאיר מעל הארון
לבטל מעל הארון ולהעביר למרכז התקרה
ולהשאיר מעל הארון ולעשות חדשה במרכז התקרה בנוסף
אז לכו על שתי נקודות בכל חדר
16/04/14 12:24
48צפיות
תאורת תקרה פלורסנטית חמה, צמודת תקרה. דוגמא הינה האקריליף של אור עד תאורה שכבר המלצתי עליה בעבר.

תאורה מעל המראה הלוגנית שהיא מנורת פס דקה.
חשוב שתקפידו על מראה מינימלסטי של הגופים גם  אם החדרים בסגנון אחר, התאורה צריכה להיות טובה והמנורות האלה יתאימו כמעט לכל סגנון אם הן יהיו עדינות.
עיצוב קיר כניסה
15/04/14 23:14
642צפיות
עיצוב קיר כניסה
כבר שאלתי בעבר באופן תיאורטי. עכשיו מצרפת תמונה של הקיר עצמו. זה קיר שממוקם מול דלת כניסה באורך 3 מטרים, רוחב המסדרון הוא כ-134 ס"מ.

המחשבה המקורית היתה לעשות קיר בריקים (אבני פירוק כמו בריק אדום של מילסטון) עם שני גופי תאורה. עכשיו זה נראה לי קיר ארוך מדיי ושחסר משהו. חשבתי ליצור מעין נישה על שליש מהקיר
לסגור אותה בנגרות כלשהי.

יש רעיונות? דעות?

תודה!
מה עם לחלק את הקיר קלות עם גבס?
15/04/14 23:54
256צפיות
רק עבור הפרדה.
חלק שקרוב לימין (מטבח סלון...) עם טפט מסוים וקונזולה צרה ובחל השני טפט אחר ומדפים צרים או כוורות/קוביות, תמונות וכו'...
זה בדיוק מה שחשבתי לעשות
16/04/14 09:59
141צפיות
רק לא יודעת איך לעשות את זה נכון וכדי שזה לא יראה כמו טלאי.
ראיתי מישהי שעשתה משהו דומה אבל היא כבר חשבה על זה לפני הבניה ולכן את החלק הימני הכניסה פנימה ויצרה נישה. השאלה אם אוכל ליצור מחלק מהקיר נישה, ע"י תיחום משני צדדים.

לגבי קונסולה ומראה - לא "כ בא לי על זה. לא כ"כ אוהבת מראות בכניסה והקונסולה תהפוך למדף בלאגן אצלנו... לכן חשבתי 2/3 בריקים, 1/3 משהו אחר לא ברור...

אשמח לעזרה. השיפוצניק אמור להכנס שבוע הבא לדירה.
תודה
נישה עמוקה יותר כבר לא תהיה לך...
16/04/14 10:13
163צפיות
אבל חלוקה עם גבס אפשר לעשות כפי שתרצי.
את יכולה ליצור חלוקה לא סימטרית, למשל ריבוע/מסגרת, בחלק שאינו בדיוק באמצע הקיר, אפשרי בריקים מסביבו על כל הקיר ובתוך הריבוע  צבע או טפט.
לגבי קונסולה, יש לי קונסולה בכניסה עם מגירות היא אכן מבולגנת וצריך לסדר כל כמה זמן(בפנים) אבל לא יכולה להבין איך אפשר בלעדיה? איפה אזרוק את המפתחות והמכתבים? בפינת האוכל?
ואם אאריך את הקיר משמאל ב-20 ס"מ כדי ליצור
16/04/14 10:25
72צפיות
נישה ואבנה מהצד השני (במרחק נניח של כ-120 ס"מ) עוד מחיצה בעובי של 20 ס"מ - אוכל ליצור שם נישה, לא? ואז חשבתי לעשות שם כמה מדפי עץ ובחלק התחתון סוג של נגרות מוסתר ושם לשים את כל הניירת בלאגן שאת מדברת עליה. החיסרון הוא שזאת נישה "חיצונית" ולא פנימית ושאני "גונבת" מהמעבר עוד 20 ס"מ...

אני מובנת?
השאלה אם זה לא יראה כמו טלאי ואיפה לעצור על הבריקים?
תאורה
16/04/14 10:46
55צפיות
ובמקום שני גופי תאורה על הקיר, הייתי שמה מנורת עמידה מרשימה
נראה לי שחסרה לך נישת כניסה
16/04/14 09:27
132צפיות
מראה, מתלה, קונסולה, ארון צר (כ-20 ס"מ) לנעליים ומעילים וכו.
איך ליצור את הנישה?
16/04/14 10:00
93צפיות
זאת השאלה הגדולה מבחינתי...
ולגבי מראה וקונסולה- לא אוהבת מראות בכניסה..
תודה
לא חייבים גבס - לפי מה שאת מתארת שאת רוצה
16/04/14 10:48
506צפיות
לא חייבים גבס - לפי מה שאת מתארת שאת רוצה
גבס זה מאד טוטאלי ואח"כ מבאס להתחרט.

נשמע לי שאת בהחלט יכולה ללכת על קיר בריקים מלא + 2 גופי תאורה עדינים ובמקום הקונסולה הרגילה שהולכת עם מראה >>
לסדר לעצמך בנגרות/בקנייה מדפים ו/או (עדיף בעיני) כוורות להכלת כל מה שתרצי לאחסן שם. הכוורות יכולות להיות בעיצוב ה-1/3 וה-2/3 או מראה אסימטרי אחר.

מצרפת לך תמונת השראה שלדעתי יכולה להיות הכיוון.

*אגב, בריק אדום בעיני יהיה טיפה כבד ויחשיך לך את המבואה. הייתי הולכת על משהו בהיר מגוון הרצפה או בגוון אחד כהה יותר. ומילסטון נהדרים.
אם את צריכה המלצה על איש מקצוע להתקנה שלהם - יש לי מישהו מעולה שעשה עבודה נהדרת בדירה שסיימתי לעצב לאחרונה.

º
לתמונה...
16/04/14 10:58
83צפיות
רעיון יפה
16/04/14 11:01
180צפיות
יש לך אולי עוד תמונות השראה כאלו??? כמה שחרשתי את האינטרנט, לא ממש מצאתי.

את צודקת לעניין הבריקים. הרצפה בכל מקרה תהיה עם פרקט בגוון טבעי (עוד לא נבחר). בהתחלה חשבתי שאלך על מילסטון "לוטם" אבל בחנות היא נראה לי פתאום די אנמי. אולי אני טועה...

השיפוצניק יתקין גם את הבריקים. ראיתי עבודות שלו ונראה טוב. יש לך המלצה איפה לרכוש אותם במחיר שפוי?

תודה
הלוטם לא אנמי כלל, מנסיון ענף...
16/04/14 13:28
197צפיות
אבל הוא מראה אחר לגמרי משל הבריק האדום.
עשיתי עכשיו עבודה של קיר שלם בבריק סופר וווייט של מילסטון, הוא בכלל לא סופר ווייט, אלא בז' שמנתי מאוד יפה...
לטעמי למסדרון כזה יתאים בריק בהיר יחסית. לא יותר כהה מהלוטם.
נראה לי שאתן צודקות
16/04/14 13:33
138צפיות
רציתי גוון חמים, אבל אולי האדומים קצת מוגזמים... אכן צריכה משהו שמנתי-חום. במיוחד אם הרצפה תהיה עם פרקט.

מרי- איפה את רוכשת את הבריקים? בעמודי שלמה נתנו לי מחיר שנשמע לי גבוה- 450 ש"ח למטר.

מרי שאלה נוספת - במקרה יש לך כבר תמונות מהפרויקט שהונח של הפרקט של קרונו 8218?

תודה!

כן, זה המחיר!
16/04/14 16:12
126צפיות
אני עובדת הרבה עם מילסטון אבל הם סוג של מונופול והמחירים שלהם מופקעים לצערי.
לגבי הבריקים צריך גם לפלח אותם... זה עוד עלות.
יש הרבה תמונות מ 8218, תכנסי לאתר שלי ותראי בפרוייקט של חולון. זה הפרקט.
אין להם מתחרים??
16/04/14 22:42
63צפיות
הרי יש מלא חנויות שמוכרות בריקים, אז למה בעצם רק מילסטון?
הבעיה שצריך המלצות מהשטח...

דרך אגב- לגבי הפרקט קרונו - יש לך תמונה של סלון/חלל ציבורי עם הפרקט הזה?

לילה טוב
גם אני חיפשתי לבריקים של מילסטון תחליף
17/04/14 10:09
62צפיות
מצאתי מפעל שקוראים לו 'טרקוטה' מאופקים והוא מייצר מוצרים מחרס, הזמנתי מהם לפרוייקט שלי בריקים בעובי שמתאים להדבקה, 1-2 ס"מ, נראה מעולה, יש אחריות. רק שבוע שעבר זה הודבק ואין לי עוד תמונות, אבל לדעתי זה לא נופל ממראה הלוטם.
אה כן, המחיר 250 ש"ח למ"ר. קבלי קישור: http://www.teracotta.co.il/?section=21

נראה לי שאפשר למצוא אותם גם בסגולה, תבררי.

נראה טוב- לקחת את הגוון ה"צהוב"?
17/04/14 10:25
44צפיות
אני יכולה לקפוץ לסגולה ולבדוק.

השאלה אם אני אצליח בעין "בלתי מקצועית" לראות שזה טוב. באמת כואב הלב על 450 ש"ח למטר...
תודה
כן,לקחנו את הצהוב
17/04/14 10:35
37צפיות
אין כאן עניין של טוב/לא טוב אלא יפה/לא יפה בעינייך.
אני חשבתי שההפרש במחיר ממש, אבל ממש לא מצדיק את ההבדל במראה,חסכנו 5000 ש"ח!
וכמו שאמרתי זה הורכב ונראה אחלה- קיר בריקים במראה של פירוק.
אם אצליח אשלח לך תמונה בימים הקרובים,אך עדיף לך ללכת לראות כמו אמרת.
º
תודה רבה! וכמובן אשמח לראות תמונה אם יתאפשר ל
17/04/14 10:58
10צפיות
ברור שיש...
17/04/14 15:35
72צפיות
אבל הם משווקים אצל כל ספקיות הקרמיקות הגדולות ולמעט חנויות יעודיות לא רבות הם שולטים על השוק.
בכל הפעמים שרציתי לקנות משהו זול יותר, בסופו של דבר זה לא עבר את מבחן הצורה מבחינתי ומבחינת הלקוחות...
לגבי הפרקט: לא יישמתי אותו בחלל ציבורי מעולם...
ועוד שאלה- איפה אפשר למצוא
16/04/14 11:05
160צפיות
נגרות כזאת? זה רק אצל נגר לפי מידה? הייתי רוצה שחלק ממנה תהיה סגורה.
שמחה שהתחברת - לשאלותייך
16/04/14 13:21
198צפיות
1. עוד השראות לדוגמא שמצאתי ואהבתי, לווא דווקא עם כוורות:

http://bhousedesain.com/furniture-design/unique-in...

http://ext.homedepot.com/community/blog/places-hal...
תמונה שלישית

http://www.urbanbedougirl.com/modern-colorful-bedr...
זה אמנם חדר שינה - אבל הכיוון ברור

http://dreamfunhouse.com/interior-design/furniture...
תמונה ראשונה - יכול ללכת גם עם בריקים וצבע אחר למדף/כוורת

*פשוט תכתבי בגוגל hallway design bricks ותמצאי לא מעט

2. לגבי מערכות לקיר - לא חייב נגרות, אפשר גם לרכוש מערכת קיר
למשל בטולמנס יש מערכות יפות http://www.tollmans.co.il/showroom.aspx?cid=4&...
אם את הולכת לחפש אצלם - ממליצה על סניף הרצליה. דברי איתי אם את הולכת, אמליץ לך עם מי לדבר שם.

אם את צריכה נגר איכותי שאפשר לדבר איתו על מחיר, ממליצה על שלי: 050-770-1689 מוחמד

3. לגבי הבריקים :
לטם הוא יפייפה בעיני - אבל תלוי בגוון הפרקט. אם הגוון חם, אז לטם יכול להיות מהמם. שוב, לא הייתי מעמיסה על המבואה בצבעים. החומר והטקטסטורות יעשו את שלהם.  
עוד דגמים בכיוון הזה: בריק פורום פראטה - יתאים עם רצפה חמה, בריק אודם - יתאים דווקא עם פרקט טבעי בהיר יותר

ממי לקנות: 0545232601 נסים
תגידי שהופנית דרך סאמר/טניה אדריכלית שעובדת עם סאמר
קניתי ממנו מילסטון במחיר ממש טוב - אבל זה היה דרך המלצה. מקווה שייתן לך מחיר לא רע גם כן.

תודה על ההשראה
16/04/14 13:30
49צפיות
הרחבת לי את האופקים

אני משום מה נדבקתי בחיפוש שלי למילה entrance אז אולי בגלל זה לא הגעתי למה שחיפשתי...

לגבי הבריקים- נראה לי שאת צודקת. אולי אבחר את הצבע של הבריקיםרק אחרי שאחליט סופית על גוון הפרקט.

תודה תודה ואולי אחזור עם עוד שאלות...
וואוו המערכות קיר של טולמנס מהממות!
16/04/14 13:39
115צפיות
אבל אני די חוששת מהמחיר. ועוד לחשוב שזה נתלה על הבריקים שעולים לא מעט בעצמם...
עכשיו אני מבינה שאולי עדיף קודם למצוא מערכת קיר מתאימה ואז להחליט האם לחפות את כל הקיר...
בכיף :) וכן כדאי קודם
16/04/14 13:58
79צפיות
לתכנן בדיוק מה את רוצה:
1. לבחור פרקט - כי אני מניחה יהיה בעוד אזורים בבית, וכדאי להחליט לא רק לפי המבואה
2. תכנון הקיר - איזו מערכת, גוון, חומר והאם צריך חלוקה בין הבריקים למערכת עצמה
3. בחירת הבריקים עצמם

בהצלחה! תשתפי מה יוצא לך, וכמובן מוזמנת להתייעץ עוד :)
תודה אמשיך לחשוב
16/04/14 14:09
47צפיות
עכשיו נראה לי שאני צריכה לברר מחירים בטולמנס (יש שלחת אותי לה.שטרן של הרהיטים )...
אעדכן ואתייעץ

דרך אגב- זה מתחבר בכלל עם סגנון כפרי? הבית בסגנון כפרי עם אריחים מצויירים במטבח, באמבטיה ....
סגנון כפרי - למה לא?
16/04/14 14:17
71צפיות
כל החומרים שהזכרת - בריקים ופרקט בבחירה הנכונה יכולים ללכת ולייצר  סגנון כפרי/כפרי לייט. פשוט תדאגי שמערכת קיר, אם תלכי על כזו, תדבר באותה שפה ולא תהייה אולטרא מודרנית. קצת יותר מחוספסת.

º
אוקי צודקת תודה
16/04/14 14:18
22צפיות
כדאי לקפוץ לאאוטלט של טולמנס
16/04/14 14:34
99צפיות
יש שם דברים משגעים במחירים יותר נוחים
וואו טניה, איזה חנויות יפות
17/04/14 16:41
52צפיות
חבל שלא ידעתי קודם:)
º
בפעם הבאה... :)
17/04/14 18:08
15צפיות
נישה
16/04/14 12:14
97צפיות
יכולה להיות גם ריהוט: ארון בעובי 20 ס"מ, עם מתלה, מתקן מטריות וקונסולה.

וגם נישת גבס שתיתן לך מענה דומה

או נישת גבס דקורטיבית בלבד, עם פתחים מרובעים ומלבניים ותאורה. לדעתי זה פחות מתאים לכניסה.
בהמשך לתגובות פה
16/04/14 14:13
72צפיות
גם אני הייתי קונה פרטי ריהוט ואולי מוסיפה צבע לקיר, לא יותר.
כסאות איימס
15/04/14 23:14
220צפיות
שלום לכולן וחג שמח,

אני מחפשת כיסאות איימס בצבעים ורוד פוקסייה, טורקיז וחרדל (באינטרנט ראיתי מספר צבעים, אך לא את הצבעים הספציפיים הללו).

מישהי יודעת היכן ניתן להשיג?

תודה לכולן,

לין
קישור לתמונה של הכסאות המדוברים
15/04/14 23:16
155צפיות
כסאות כאלו.
º
באייטמס ראיתי בצבעים רבים. בדקת?
15/04/14 23:51
79צפיות
באיי. די. דיזיין
16/04/14 08:49
82צפיות
יש פוקסיה וחרדל בוודאות, ויש תכלת (לא ממש תורכיז).
טולמנס או הביטאט
16/04/14 09:17
73צפיות
יזמינו לך את המקור בכל צבע שקיים אצל היצרן
תנסי בפיקאפ כסאות בר בהרצל
16/04/14 09:47
81צפיות
את יכולה לקבל הצעת מחיר מהאתר + לראות/לשאול בהצעה איזה צבעים יש במלאי ומה אפשר להזמין במיוחד.
º
תודה לכולן, חג שמח
16/04/14 19:08
18צפיות
שילוב באותו ארון של דלתות הזזה ופתיחה
15/04/14 15:52
167צפיות
בחדר מזווה / עבודה, אנחנו מעוניינים להזמין ארון לכל רוחב הקיר-325 סמ בגובה 265 סמ- גובה תקרה.
בצד אחד שקלנו לבנות יחידה בעלת 2 דלתות פתיחה ברוחב של כ-80 סמ , עבור סולם, דרגש טיפוס, מטאטא ויעה וכן שואב אבק.
חשבנו לעשות מחיצה ברוחב היחידה ומעל הגובה הנדרש לסולם ודומייו לעשות מדפים.
בהמשך להשאיר 95 סמ למקרר נוסף שיש לנו ומעליו יחידה עם שתי דלתות ושני מדפים פנימיים,
בחלק האחרון שיישאר בין 150-160 סמ לעשות יחידה עם שתי דלתות הזזה עד התקרה.

רציתי לדעת איך לדעתכם תשתלב הקומבינציה של דלתות פתיחה והזזה והאם יש רעיונות יצירתיים איך לתכנן זאת שיראה יפה.
חג שמח.
תתיעצו עם הנגר
16/04/14 10:10
87צפיות
בעיקרון לא רואה בעיה בחיבור הזה, לגבי השוואת עומקים למען המשכיות היחידות, תבקשו מהנגר פתרונות לנ"ל.
º
תודה
16/04/14 11:33
11צפיות
לא צריכה להיות בעיה
16/04/14 19:12
52צפיות
אבל כל נגר/חברה יש לה את הגימורים שלה בחיבורים.
בנוסף לגבי 2 דלתות פתיחה של 80 זה גדול מדי, זה לא דלת פנים שבנויה אחרת, זו דלת ארון וזה גדול מדי, הצירים לא יחזיקו לאורך זמן, בוודאי בדלתות גבוהות כפי שאת רוצה, מאמינה שנגר/חברה אחראית יגידו לך מראש.
שתי דלתות כל אחת 40 סמ
16/04/14 20:56
23צפיות
אולי לא הסברתי את עצמי נכון.
היחידה תהיה של 80 סמ ובעלת שתי דלתות.
º
אז סבבה. סליחה ובהצלחה
16/04/14 23:23
7צפיות
סיקור התערוכה במילאנו חלק המטבחים
69תגובות
15/04/14 13:48
1319צפיות
שבתי ערב החג מהתערוכה כולי נפעמת מהמראות, הגודל והעושר הצורני. וגם מהצפיפות ומכמות האנשים שפוקדים אותה וממלאים את מילאנו.
התערוכה השנה התמקדה במטבחים וברהיטים.
לא צילמתי תמונות פנורמיות כי התערוכה עמוסה במבקרים, קשה מאוד לצלם איזורים פנויים בלי המוני אדם שממששים, בוחנים ומדסקסים.
החוויה היתה...

(המשך...)
שבתי ערב החג מהתערוכה כולי נפעמת מהמראות, הגודל והעושר הצורני. וגם מהצפיפות ומכמות האנשים שפוקדים אותה וממלאים את מילאנו.
התערוכה השנה התמקדה במטבחים וברהיטים.
לא צילמתי תמונות פנורמיות כי התערוכה עמוסה במבקרים, קשה מאוד לצלם איזורים פנויים בלי המוני אדם שממששים, בוחנים ומדסקסים.
החוויה היתה מדהימה, אין לי ספק שאסע שוב.
אני מעלה פה מבחר קטן ממאות התמונות שצילמתי, בכל מיני קטגרויות שקשורות למטבחים, חלקן ילהיבו רק את מי שעוסק התחום כי אפשרויות הפרזול והטכנולוגיות פשוט מדהימות.

מה שמבדיל לאבחנתי את העיצוב ה"חולניקי/ארופאי" מהעיצוב בארץ, זה הדבר החביב עלי ביותר, שילובי חומרים, מרקמים וצבעים בהמון רבדים.
מטבחים ורהיטים שיש בהם יותר מ 4 חומרים משולבים מאוד נפוצים, שילוב של סוגי עצים שונים ברהיט שונה (אצביע על כך גם בסיקור החלק של הרהיטים שיבוא בעוד כמה ימים), שילוב עם מתכת בצבעה בגולמי ומתכת צבועה בתנור למדפים, שילוב עץ ופורמייקה עם זכוכית ועם הי גלוס, שימוש נרחב בפורמייקה משובחת דמויית עץ, המון פורניר לצד עץ מלא, פחות בחזיתות ויותר במשטחים מעוצבים מדהים.
מבחינת הצבעים: הצהוב שולט בנגיעות ואחריו התכלת הבהיר והכהה, הכחול המלכותי (יראה בחלק ברהיטים), צבעי כתום/אדום, חמרה ופודרה (יראה בחלק הטקסטיל).
אין, אבל אין כמעט שמנת ובקושי שמצאתי מטבחים לבנים. במקומם המון אפורים וגוונים של בז' מוקה.
מבחינת השימוש העצים האגוז האמריקאי, בעיקר מוכהה וקצת אדמדם שולט בענק והאלון הרבה, הרבה פחות נפוץ מאשר אצלנו.
משטחי הגרניט מעובדים בעיבוד גס, שימוש במשטחי למינם ומשטחים משולבים קוורץ בחזיתות מטבחים. בואו נאמר שקיסר 2230 לא בדיוק נפוץ...

אני מבקשת להגיב רק אחרי שאסיים להעלות את כל התמונות.
הצעה באמת מקורית לשולחן החג :)
14/04/14 13:33
333צפיות
הצעה באמת מקורית לשולחן החג :)
מאת "קפה ויפה" המוכשרים - רעיונות לאלו שלא הספיקו לתכנן... כולל טמפלייטים מוכנים להדפסה לשדרוג השולחן וחווית הסדר!
הולכת לאמץ :)
http://cafe-veyafe.com/7695

חג שמח!
בלטות רוחמה שרון
14/04/14 12:17
266צפיות
היי,
מישהו יכול לומר לי כמה עולה מ"ר בלטות מצוירות (בטון) של רוחמה שרון ? האם הן מתאימות לחלל האמבטיה (מבחינת החלקה? עיצובית ברור שכן.. :) )
אני צריכה לרצף 4 מ"ר באמבטיה ומאוד רוצה אותן- אבל חוששת מהעלות.
http://www.ruhamasharonbath.com/#!catalogue/c13qh
תודה וחג שמח!
יש לי רעיון,יתכן שהוא טיפשי,אבל לברר
14/04/14 14:01
245צפיות
מחירים ,התאמה למקלחת וכו' כדאי עם היצרן עצמו ולא עם
כל מיני "יועצים".
אין זה טיפשי כלל אבל
14/04/14 14:17
241צפיות
יקח לי זמן עד שאוכל להגיע לחנות בימים הקרובים- ואני זקוקה למידע הזה , כללי ככל שיהיה, לבינתיים (הם לא מוסרים מידע בטלפון)
יתרה מזאת, יש כאן אנשים מצוינים ובחלקם מעצבי פנים, שבקיאים דיו בחומר.
תודה בכל זאת וחג שמח.
תודה על הבעת האמון!
14/04/14 15:55
290צפיות
קצת קשה לי להבין חלק. המטרות של אנשים שעונים פה בפורום.
בכל מקרה, עם האחרונה שרכשתי שם עם לקוחות, המחיר היה כ 550 ש״ח למ״ר לפני מע״מ.
אני ממליצה לבדוק עם עוד מקומות כמו גלוסקא, ז׳ליג סויה ארקדי ה׳, חותם ועוד... יש מקומות שכן יתנו לך מחירים בטלפון.
תודה, אין כמוך!
14/04/14 16:31
139צפיות
מעריצה את העבודות שלך , וקיוויתי שחזרת כבר ממילאנו ואזכה לתשובתך :) . חג שמח!
תודה, שבתי ממילאנו
14/04/14 18:29
160צפיות
מתנצלת על השגיאות, עניתי מהנייד בפקקים מהדרך צפונה לליל הסדר.
חג שמח גם לך!
מחירים אצל רוחמה שרון
15/04/14 13:28
162צפיות
בין 450-640 ש"ח ממוצע, לפני מעמ.
º
תודה לך איריס!
17/04/14 22:25
7צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום