בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
עיצוב פנים עוטף את עולמנו
לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך
הוא מבשל איתנו במטבח,
שוטף פנינו בזרם מפל,
עוטף אותנו ברכות השמיכה,
מאיר לנו פנים באורותיו,
מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק

לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....

הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ ,
הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור , להיפגש
הפורום הזה , הוא המקום למעצב/ת , לאדריכל/ית , לאנשי המקצוע , למשפצים, לסטודנטים ולכל מי שאוהב ונושם עיצוב.

שלכם
לן קרפטי קצב

שתי אופציות לספרייה- איזה יותר מוצלחת לטעמכם?
21/12/13 20:50
338צפיות
שתי אופציות לספרייה- איזה יותר מוצלחת לטעמכם?
הספרייה ממוקמת בנישה במסדרון שמוביל לחדרי השינה. רוחבה 130 ס"מ וגובהה 156 ס"מ.
מה דעתכם?
הספרייה מיועדת לספרים בלבד?
21/12/13 23:05
99צפיות
או לשלב גם חפצי נוי?
שתי האופציות יפות בעיני, אבל אם זה רק ספרים - אני חושבת שכשיהיו ספרים בפנים האופציה האלכסונית תהיה קצת בעייתית כי יישארו לך משולשים קטנים שלא יעמדו בהם ספרים. נראה לי שהאופציה הזאת מיוחדת ויפה אבל מתאימה יותר למדפים שמעמידים בהם קישוטים, ואילו האופציה השנייה מתאימה יותר לספרים.  
לא מעצבת
21/12/13 23:13
101צפיות
אני אוהבת יותר את הישר.
בשני תנסי הטיה גם באנך השני, כך שתווצר מעין צורת A.
אני חושבת שזה יהיה יותר נעים לעין.
אבל אולי זאת אני ותסביך הסימטריה שלי...
מבין שתיהן אני אוהבת יותר את האלכסונית
22/12/13 07:57
64צפיות

אבל הייתי עושה משהו אחר משתיהן.
לי מפריע שהמדפים כולם באותו גובה – יש כל מיני ספרים.
אני לא אוהבת ספרים קטנים של ע"ע במדפים גדולים- זה נראה ריק ובזבוז מקום ומאידך יש ספרים גבוהים יותר מ 31.5 ס"מ
אני מניחה שהיא בנגרות
22/12/13 08:13
105צפיות
כי גבס בעובי של 5 לא מסתדר.
אני אוהבת את האלכסון.
º
אכן נגרות. תודה לכולם.
22/12/13 10:07
9צפיות
º
השמאלית (הישרה) יותר יפה לדעתי.
22/12/13 10:41
14צפיות
צבע למטבח: אפור-תכלת או שמנת?
21/12/13 19:14
584צפיות
הדמייה מטבח
מעצבות יקרות, מה אתן חושבות?
המטבח הוא כפרי לייט, דלתות צבועות בתנור.
אני מצרפת הדמייה, בצד של האי אמורה להיות חריטה (לא מופיעה בהדמיה).
הריצוף הוא concrete grayish.
אני מאוד אוהבת את הרעיון של אפור-תכול אבל אני לא יודעת אם זה לא יימאס אחרי זמן מה וגם חוששת שהבית יהיה אפור וכהה מדי (יש לי נטייה להעדיף צבעים כהים...). אז לבחור בשמנת הקלאסי והנצחי?
מה דעתכן/ם?
לדעתי לא ימאס, אבל אם בכל זאת
21/12/13 22:03
220צפיות
יש בך חשש, ובכל זאת מדובר בחלל הכי יקר בבית, לכי על גוון חול או אבן. אפילו מוקה בהירה.  שמנת כבר די!!!!!
ואת האי את יכולה לצבוע בגוון תכלת מעושן בהיר. ישתלב נפלא!
תודה! יש לך דוגמה
21/12/13 23:51
125צפיות
לצבעים שציינת?
מצרפת תמונה
22/12/13 23:02
283צפיות
מצרפת תמונה
לדוגמאות צבע שבחרתי ללקוחה. אבן ותכלת בהיר מעושן.
יצא מהמם! עדיין אין לי תמונות כי הבית לא גמור.
באמת מהמם!
22/12/13 23:44
65צפיות
ועוד שאלה- חשבנו לשלב אריחים מצוירים לחיפוי במטבח.
יש לך רעיון או דוגמה לצבעים שיכולים להתאים?
ושוב תודה!
לא מעצבת אמנם
22/12/13 12:59
128צפיות
אבל לדעתי המטבח הוא חלק מהבית ולכן ישנה חשיבות איזה גוון בוחרים לשאר הבית.
חושבת שכדאי להמשיך את הגוון הכללי של הבית לתוך המטבח, ואז לבחור קיר אחד שבו תלכי עם נטיית ליבך: תכלת ואפילו להעיז עם צבע חזק ודומיננטי. זה בהחלט יעשה wow לכל מי שיכנס.
לכשימאס, ליטר צבע מכסה קיר ממוצע בבית.  תמיד אפשר להחליף גוון. ככה המטבח יתחדש שוב פעם.
כדי לבחור את הגוון הדומיננטי  יש לחשוב מה עומד על הקיר...  תמונות, רהיט וכדו' ולחשוב איזה גוון הכי יתאים לאותו רהיט כך שיבליט אותו.
גוון כהה תכלת אפרפר שאני ממש אוהבת הוא: T1096  (מלגעת בצבע)

עיצוב של קיר בחדר שינה
21/12/13 19:05
529צפיות
עיצוב של קיר בחדר שינה
שלום לכולם,
נתקענו בלי רעיון מה לעשות עם הקיר מעל השידה הגדולה בחדר השינה. חשבנו על מראה מלבנית לאורך אבל יש המון התלבטויות.
אני לא מתלהבת ממראות ממול המיטה (משהו שנתקע אצלי מהפנג-שואי) וזה גם ניראה לי כמו משהו שצועק "שנות ה-90". מצד שני, אני משתמשת בשידה כפינת איפור ולא כל כך נוח לי להתאפר מול המראה הקטנה כי היא נמוכה. הרתיעה שלי מוצדקת או ש"שנות ה-90" זה רק בראש שלי?
אם כן ללכת על מראה, איזו תתאים לסגנון הריהוט שלנו? קיימת מראה תואמת לסט הרהיטים אבל לא רציתי שהכל יהיה בדיוק אותו הדבר ולכן לא קנינו אותה, זה כל הסט: http://www.simply-wood.co.il/bedroom/sara.htm
אפשרות נוספת שחשבתי עליה היא מדפים אבל אני אלרגית לאבק ולא אוהבת מקומות שצוברים אותו, בנוסף, מדף לא יהיה שימושי לשום דבר שביר בגלל החתולים. האם ארוניות תלויות עם דלתות מתאימות לחדר שינה? חוששת שהן יצרו "עומס" על הקירות.
תודה!
מקפיצה
22/12/13 17:55
41צפיות
מקפיצה
מנסה לתת כיוון...
22/12/13 21:34
74צפיות
חוץ מאיך נראים הרהיטים אני לא יודעת פרטים נוספים, אבל בכל זאת אנסה.
אולי לצבוע את בקיר הזה בצבע שונה, לתלות תמונה מעל השידה או לחילופין אם את זקוקה למראה,
יש מראות שיש מעליהן כמו כנפיים של תריס כך שתוכלי לסגור בזמן שלא בשימוש(יסתדר לך עם הפנג שואי )
וחוץ מזה אולי להוסיף קולב בגדים יפה (ולדאוג שלא יהיה יאסף  עליו באלגן ) יש לך שם כיסא יפה שאולי גם ניתן לשלב אותו בקומפוזיציה.
בקיצור לנסות לשלב  יופי עם פרקטיקה...

מראה עם כנפיים זה רעיון מעולה
22/12/13 21:44
281צפיות
מראה עם כנפיים זה רעיון מעולה
תודה!
אילו פרטים נוספים צריך?
כרגע כל החדר צבוע לבן, זאת דירת קבלן בת פחות משנה. צירפתי תמונה של המיטה והקיר ממול.
הכוונה לקולב עומד?
החתולים מרגישים בסבבה על הרהיטים
22/12/13 22:06
75צפיות
כיסוי המיטה שלך מאד יפה! עושה הרגשה חמימה וביתית, בדיוק מה שצריך בחדר שינה.
בעיני מאד מתבקש מראה מעל השידה, ואז משמאל אפשר לשים קולב.
יש גם קולבים מאורכים לתלייה על הקיר שיכולים להתאים.
º
לדוגמא כזה:
22/12/13 22:10
67צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
איזה קולב מקסים! יאמי.
23/12/13 10:29
19צפיות
הקולב בדוגמה ממש מדליק
22/12/13 22:49
38צפיות
חבל רק שזה בד בקצוות, אני כבר מדיימנת איך הפרזיטים שלי מתעללים בו . כיסוי המיטה מועמד להחלפה באיזשהו שלב כי הוא קרוע עוד מהתקופה שהחתולה היתה גורה משמאל לשידה היתה מדבקת קיר שנאלצתי להוריד כי החתול תלש ממנה חלקים, יחד עם הצבע... על הכיסא עדיין מתנהל מאבק נואש בנסיון למנוע השחזת ציפורניים. בקיצור, החתולים מרגישים בסבבה לגמרי כי הם יודעים כמה אוהבים אותם למרות כל ההרס שהם מייצרים.
אני אנסה למצוא משהו שדומה לקולב רק בלי הבד, תודה על הכיוון!
אם את עושה מראה עם כנפיים
22/12/13 22:25
46צפיות
את יכולה לעשות מראות גם על הצד הפנימי של הכנפיים,  כך שהכנפיים נפתחות יש שתי מראות אחת מול השניה. זה נח לפעמים כדי לראות את הגב או העורף
ידוע לך אם יש כאלה למכירה בחנויות
22/12/13 22:52
33צפיות
או שזה משהו שאפשר להזמין רק אצל נגר?
ראיתי מראות עם תריס אבל לא עם מראות צדדיות.
ראיתי באיקאה אבל זה לא יתאים לך
22/12/13 23:27
32צפיות
זה גם עם מראה מבחוץ וגם עם גוון שלא תואם לשאר חדר השינה שלך
כן הכוונה לקולב עומד, לא חייב להיות גבוה...
22/12/13 22:54
42צפיות
עכשיו שרואים את החלק השני, אז גם יהיה נעים להוסיף שטיחים קטנים לצידי המיטה.
מבחינת וילונות, מאחורי המיטה הייתי תולה וילון רומי, ואת הוילון השני מחליפה לוילון שמגיע עד לרצפה...
ובכלל הייתי מוסיפה קצת צבע לחדר... ולא רק בקיר...
ועכשיו שקראתי שאת מתכוונת להחליף כיסוי מיטה
22/12/13 22:58
37צפיות
אז זה יהיה מעולה, להחליף לכיסוי מיטה צעיר ויפה יותר...
כי הכיסוי הזה-לטעמי- לגמרי לא מוצלח ...
לגבי צבע את צודקת
22/12/13 23:12
177צפיות
לגבי צבע את צודקת
אנחנו פשוט מחכים לבדיקה של הבניין ואח"כ חשבתי להדביק טפט או לצבוע את אחד הקירות, עדיין לא החלטתי איזה קיר (אם בכלל). יש שעון קיר שמחכה רק למקדחה (צירפתי תמונה), אני רוצה גם לתלות אוסף של תמונות ממוסגרות קטנות, כניראה על הקיר של החלון השמאלי.
מתכוונת להחליף את כיסוי המיטה למשהו קצת יותר צבעוני אבל לא יכולה לעשות את זה בינתיים כי החתול עדיין צעיר וקורע אותו תוך כדי משחק, מקווה שעוד שנה-שנתיים יירגע ועד אז נשארת עם הכיסוי הישן.
החלפת הוילונות לא באה בחשבון כרגע כי הם חדשים, אני אוהבת אותם וגם אם הייתי רוצה התקציב לא מאפשר.
שאלה על גודל דלפק במטבח
21/12/13 17:44
103צפיות
בונים מטבח בצורת ח. אורך הצלעות המקבילות 280 והצלע הארוכה 325.

חשבתי להוסיף בוצר קטן ל-2, עם כסאות שרפרף שאוכל לשים מתחת לבוצר כך שלא יתפוס מקום. ראיתי משהו כזה באתר של הילה..

השאלה שלי איזה מידות לעשות על מנת שלא יעמיס על המטבח שגם ככה לא גדול במיוחד..
הבוצר יקח קצת מפינת האוכל הסמוכה שהיא בערך 2 מטר, אולי כמה סמ פחות...

חשוב לציין שבבוצר לא נשתמש הרבה כי פינת האוכל סמוכה, זה יותר לקפה ועיתון של הבוקר, וכמובן ליופי..

פינת האוכל תהיה שולחן עם 4 כסאות, כאשר יהיו אורחים נהפוך אותה לרוחב ..זה קורה פעם בכמה חודשים..המידות של שולחן אוכל 110 על 70
משפחה קטנה עם 2 תינוקות.. דירת 2 חדרים וסלון.. תודה

יש לך תכנית להעלות?
21/12/13 17:46
48צפיות
את המידה הכי חשובה שהיא מידת רוחב המטבח לא כתבת.
בכל מקרה, עדיף לראות את התכנית.
תשובה
21/12/13 17:52
59צפיות
כתבתי 325 ושתי הצלעות האחרות 280 כל אחת
אין לי כרגע בהישג יד אבל אשמח בכל זאת לדעת מידות והאם הדבר אפשרי.. אוכל גם לקצר את המטבח מ280 ל250 אם צריך.. תודה
מקפיצה
22/12/13 02:01
15צפיות
במידה ואקטין את המטבח מ280 ל260, אפשרי לעשות דלפק ל-2 עם שרפרפים בעומק 50? ללא אחסון כמובן.
ואז פינת אוכל עם שולחן ו-4 כסאות ישאר לי בערך 170. זה מספיק??

במצב הקיים המטבח 280 ופינת אוכל כמעט 2 מטר...
שאלה בנושא ריצוןף
21/12/13 17:27
88צפיות
איזה סוג של גרניט עלי לקנות: ספרדי, טורקי, סיני או איטלקי?  יש הבדל באיכויות?   מה עובי האריח האופטימלי?
º
וכמה זמן לפני הריצוף צריך להזמין את המירצפות?
21/12/13 18:03
29צפיות
ריצוף מודרני
21/12/13 16:37
107צפיות
רוצים לעצב בית מודרני, אוהבים ריצוף בהיר מאוד, מעין קרם שמנת כזה. מתלבטים מאוד בין מבריק למט ולאו דווקא מבחינות פרקטי/נקיון/מחירים אלא מה לדעתכם יותר מתאים ויפה לבית מודרני היום?

וכן, ברור שיופי זה עניין של טעם....הייתי רוצה לשמוע דעות של מעצבי פנים.
מט
21/12/13 17:09
137צפיות
לא מעצבת פנים.
אני אוהבת מודרני ולא אוהבת מבריק.
דלפק למטבח
21/12/13 14:02
86צפיות
מעוניינת להוסיף למטבח שלי שהוא בצורת ח דלפק.יש לי מקום לדלפק ברוחב 95 ואורך 1.2. האם יספיק ל5?האם הפרופורציה יפה? האם רוחב 95 מספיק ל2 סועדים?אם לא אז אולי אולי עדיף 80 על 1.2 ואז יספיק ל4 ויהיה יותר יפה? ולגבי גובה מה עדיף גובה שיש או גבוה יותר?תודה מראש
עיצוב דירה מודרנית
21/12/13 13:36
93צפיות
היי
אנחנו מתלבטים לגבי צבע מרצפות בדירה שקנינו , הדירה אינה גדולה לכן אנחנו רוצים להימנע מצבעים כהים.
חשבנו על גרניט פורצלן בצבע אפור בהיר לפטו בסלון מטבח וחדרי שינה,
בחדרי אמבטיה על גרניט פורצלן דמוי פרקט בגוון אפור ברצפה וחיפוי הקירות צריך משהו בהיר אבל לא לבן,
צבע המטבח צריך להיות בהיר ואולי נגיעות של אדום ( יש לנו סלון אדום ,מדיח ומקרר בצבע דמוי נירוסטה) כמו שכתבתי אנחנו לא כל כך אוהבים לבן,
אשמח להצעות / רעיונות
תודה

דירה מודרנית מקפיץ
21/12/13 22:24
13צפיות
מקפיץ
•צריך ייעוץ בנוגע למדרגות מול מבואת הכניסה
21/12/13 13:28
282צפיות
החתך של הכניסה לבית
אז ככה.
זה התכנון הנוכחי של הבית
ככה זה נראה בינתיים (עוד מעט מסיימים שלד, עדיין לא עשו חלוקת מחיצות)

השיקול שלי הוא כזה:
אם אני סוגר את הקיר של המדרגות כמו בשרטוט, אני מרוויח קיר גדול מאוד לסלון (תסתכלו בשרטוט) אבל חונק את מבואת הכניסה, כי איך שנכנסים לבית יש קיר מול הפנים.
אם אני משאיר פתוח אז הכניסה יכולה להיות מאוד יפה, במיוחד אם אני יעשה מעקה מזכוכית או פרזול עדין, אך נשאר לי קיר לסלון 1.60 מטר בלבד (בחלק הימני - לא מופיע בתמונה).
האדריכל שלי הציע לי דבר כזה:
להוסיף מצד ימין לעמוד קיר גבוה, שהרוחב שלו בנוסף לעמוד יהיה 1.10 מ'. זה ייראה כמו עמוד רחב מאוד ויאפשר מיקום של קמין עץ וארובה (הבנתי שרוחב של קמין הוא 70-80 ס"מ). את הקיר אפשר יהיה לחפות בבריקים שיהיה קיר דקורטיבי יפה.
לסגור את החלל מתחת למדרגות כדי שיהיה קיר לסלון (למרות שחלקו יהיה נמוך בגלל השיפוע).
צירפתי תמונה עם המחשה של מה שאני מתכוון
החלל מתחת למדרגות יוכל לשמש כמחסן לנעליים ומזוודות מהצד השני (מכיוון החדר הורים).

החלל הציבורי הוא חלל כפול בגובה של כ 6 מטר ויש קומת גלריה פתוחה בכל החלק של הבית שמעל השירותים, הממד, חדר ההורים.. ככה שבכל מקרה כאשר פותחים את הדלת ונכנסים לבית הקומה למעלה עם המעקה תהיה חשופה.

מה אתם אומרים?
לא אהבתי את ההצעה של האדריכל
21/12/13 14:35
120צפיות
קיר ארוך לידו משולש ולידו מלבני... קצת קישקושי...
מצד שני 3.40 למרחק מהכניסה לקיר זה לא מול הפנים זה בסדר גמור!
כן לסגור את המדרגות. יהיה לכם יופי של מחסן מתחת, קיר סלון גדול יוצר הרגשה של וילה גדולה ונותן מרחב לעיצוב הקיר הכי חשוב בבית. הקיר שעושה את ההבדל ...
ואם כבר קיר מיוחד  לקמין אז רק להבליט אותו בחלק שרוצים את הקמין כדי להכניס אותו לתוך הקיר.
הייתי עושה אצלכם ספה בצורת ח' במקום כל החתיכות שיש כרגע...

אחת הבעיות היותר אקוטיות בתוכנית מבחינתי זה המסדרון הצר ליד המדרגות, אבל זה כבר עשוי, אז לא נדבר על זה, על המטבח ראיתי שגלמיש נתנה לך פתרון מעולה!!!!
ועל השאר גם אין מה לדבר...

בהצלחה!!!

כיור מטבח+שירותי אורחים
21/12/13 11:19
174צפיות
שלום לכולם,
נתרמת המון מהפורום ושמחה שאפשר להיעזר.
הגיע הזמן לבחור כיור מטבח בדירה החדשה (מקבלן). ספק הקרמיקה הציע שדרוג לכיור גרניט של חברת suter, דגם מטאור, בעלות של 1600 ש״ח. מישהי מכירה וממליצה? לא מצליחה למצוא חוות דעת על הדגם באינטרנט.

שאלה נוספת, בשירותי האורחים מגיע כיור סטנדרט במידה 25*40. מטעמי תקציב אנו כמעט לא משדרגים כלום בדירה אך חשבתי שדווקא שדרוג לכיור מלבני יכול להוסיף המון. מבדיקה ראשונית קיבלתי הצעות מחיר של סביבות 350 שקל לכיור משודרג. האם המחיר נראה לכם ריאלי? ואילו חברות מומלצות לכיורים?

תודה רבה רבה!!! ושבוע נפלא לכולם
לא מנסיון, אבל הוא נחשב לכיור חביב למדי
21/12/13 11:24
259צפיות
לא מנסיון, אבל הוא נחשב לכיור חביב למדי
מהחומר הנכון ועם אחריות סבירה.
לגבי הכיור 350 זה מחיר נמוך יחסית, ממליצה על כיור טוליפ של חרסה, כמו בתמונה, אבל הוא יקר יותר למיטב ידיעתי.
תלוי בכיור...הייתי עושה משהו אחר:
21/12/13 11:26
108צפיות
באם אין תקיב להחלף האריחים, הייתי מחליפה את הרובה לרובה צבעוניות, אבל רק אם האריח הוא לב:
צהוב, כתום, תכלת וכו
זה גם לא סיפור זול אבל גם לא ככ יקר
ועל זה מוסיפה מראה מיוחדת (רחוב אילת בדרום תל אביב ) עם מסגרת ענקית ומרשימה ותבעונית (אולי בצבע הרובה) + וילון+ שטיחון+ מנורה
אבל סופר מיוחדים וצבעוניים
º
תודה!
21/12/13 17:13
13צפיות
מתי כדאי להתחיל
21/12/13 11:04
132צפיות
רכשנו דירת 4 חדרים יד שניה, שהכניסה אליה בתחילת ספטמבר. הדיירים שגרים בה נשארים עד סוף יולי. כלומר יישאר לנו חודש לביצוע שינויים ושיפוצים לפני הכניסה.

הדירה בסך הכל במצב טוב - אבל אנחנו מעוניינים להחליף את התריסים המיושנים בסלון בחלונות יפים יותר, להרוס שני קירות גבס שנבנו על ידי הדיירים הקודמים, עוד כמה תיקונים קוסמטיים שצריך ברחבי הבית, וכל השאר זה בעצם הום סטיילינג - איך לארגן, לצבוע, לרהט ולעצב את פנים הבית. בעתיד נרצה גם לשדרג את חדר האמבטיה ואולי להוסיף חדר מקלחת ושירותים בחדר ההורים אך בשלב זה, זה כנראה מעבר לתקציב שלנו (לא יודעים אם צריך להתייחס לזה כרגע).

לאור הקריאה שלי בפורום ולאור ההכרה  בחוסר הניסיון העיצובי שלנו, חשבנו להעזר בשירותיה של מעצבת לצורך העניין הזה. ההתלבטות שלנו היא מתי בעצם כדאי להתחיל את התהליך - מציאת מעצבת, תכנון, פניה לאנשי מקצוע וכו'. חשוב לנו שכשנגיע לתחילת אוגוסט והדירה תתפנה נוכל להתחיל מייד בעבודות, כדי שבתחילת ספטמבר הדירה תהיה מוכנה למגורים.
לאור סוג העבודה הנדרשת, כמה זמן מראש לדעתכם צריך להתניע את העניינים?  

תודה מראש!
החל מאפריל בערך, חשוב לארגן הכל לפני
21/12/13 11:11
80צפיות
תכנון, סגירה עם בעל מקצוע שיבצע ורכישות שיגיעו בזמן, אחרי השיוניים ולפני הכניסה.
ושיהיה בהצלחה.
ותקחו בחשבון שזו העונה הכי בוערת
21/12/13 11:12
77צפיות
הכל איטי יותר, המבצעים עסוקים ומתמלאים לקראת הקייץ, חלקם יוצאים לחופשים במהלך התקופה, כל מה שנרכש יגיע לאט יותר וכו'...
º
תודה רבה עזרת לי מאד!
21/12/13 11:25
17צפיות
לדעתי חיפוש אחרי מעצבת כדי להתחיל
21/12/13 11:11
67צפיות
כ3 וחצי חודשים לפני קבלת מפתח...נגיד יקח לכם שבועיים למצוא מעצבת. והיא כבר תתחיל את התכנון 3 חודשים לפני קבלת מפתח כך שהכל יוכל להיות מוכן לשיפוצון
צבע לארונות מטבח
21/12/13 10:54
122צפיות
אני בבניית בית והרצפה היא צבע כחול כהה תריסים כחולים ואין לי מושג באיזה צבע יהיו ארונות המטבח והאי
לבן, שמנת, עץ, צהוב...
21/12/13 11:14
87צפיות
מאוד תלוי באילו צבעים וחומרים בדיוק יהיו, השאלה קצת כללית ככה.
אני מבינה מבחירת הצבעים שאת אוהבת צבעוניות, אז אין שום בעיה לשלב שיהיה רגוע, צבעוני ועדיין מעניין.
כחול? מבחירה...?ואהו מענין ומאתגר
21/12/13 11:18
69צפיות
ויכול לצאת סופר מקורי ויפה! הייתי עושה שילובים של אפור מאוד בהיר לבן, "ומקשטת" עם כתמתם וצהוב ועץ (אפשר גם נגיעות של תכלת וירקרק לדברים קטנים)
לדוגמא. ארונות מטבח תחתוניים באפור בהיר או לבן, שיש אפור בהיר או לבן, וארונות עליוניים, או קיר גבוהים בפורניר (עץ) לחמימות
דלפק עץ
חיפוי קיר תכלת (פסיפס) או לבן ניטרלי
ועל זה מלבישה בכסאות, אביזרים וילון וכו כתמתם וצהוב
ועם אותם צבעים עוברת גם ללסלון ופינת אוכל
מיקום קלפות במבטח בצורת ח'
21/12/13 10:04
48צפיות
שאלה לגבי מיקום קלפות במטבח בצורת ח'
במטבח יש 2 קירות ואז האי מתחבר לשיש שהוא בעצם מפריד בין החלל של הסלון. הכיסאות בר בעצם מחוץ למטבח.
איפה כדאי למקום את קוביית הארבע קלפות זכוכית בצבע אפור ?
בחזית ליד המקרר והבילטאין (שמעל המקרר יש קלאפה גדולה שמחברת בין המקרר לבילטאין|) ואז בקיר השני שמתחבר לאי את הכיריים והקולט אדים.
או להפך.
בחזית ליד המקרר והבילט אין את הקולט (הקולט יהיה באמצע הקיר. ואז בקיר השני שמתחבר לאי יהיה את הקוביית ארבע קלפות בצבע אפור.
מה נראה יותר יפה מבחינה עיצובית
רוצה רק להוסיף
21/12/13 10:09
25צפיות
שהקלפות יהיו בגובה 50 ס"מ מעל השיש ולא יגיעו לגובה של קלאפה שנמצאת מעל הבילט אין.
שבת שלום לבאי הפורום!
21/12/13 08:02
274צפיות
צריכה להתחיל לחפש קרמיקות לריצוף וחיפוי הבית.  מבקשת המלצות למקומות טובים עם שרות טוב, וזולים במידת האפשר. אין לי חשק להגיע למקומות היקרים ביותר אלא למקומות שיש אכן סיכוי לקנות. עם הרבה מבחר, יחסי אנוש טובים ושרות לקוחות. אני מאזור ירושלים, אפשר גם במרכז ולא איכפת לי להגיע עד אשדוד אם יחסוך הוצאת כסף מיותר.   מודה מראש לעונים.
לא מכירה באיזור היותר דרומי
21/12/13 09:50
193צפיות
אבל היו לי לקוחות מאזורים יותר מרוחקים מירושלים, שהגיעו לצנטרום של הפיילה עבור חיפויי קרמיקה וכלים סניטריים.
ממליצה לך מאוד להגיע לעמודי שלמה בלח"י בבני ברק, אחת החנויות הכי פחות פלצניות שם ולכן אני אוהבת אותה מכל השאר שיש להן אולמות מפוארים בעלות מיליונים, אותי אישית זה מרתיע...
בעמודי, יש מבחר לכל כיס ובאיכות טובה, אפשר לרכוש בפחות מ 30K עבור שיפוץ דירת חמישה חדרים שלמה ואפשר לרכוש ב 30K עבור שיפוץ בשתי מקלחות בלבד, מנסיון...
יופי, אגיע לשם עוד השבוע עם
21/12/13 09:57
106צפיות
המעצבת שלי. לא בא לי שישחטו אותי סתם...
תוודאי שהמעצבת שלך שולטת במחירים
21/12/13 10:03
153צפיות
לדוגמא, מאוד עזר לנו בויה ארקדיה השבוע, שידעתי שכיור מסויים עולה כמה מאות שקלים פחות ממה שרצו למכור אותו שם וידעתי בדיוק כמה אמורה לעלות אמבטיה אקרילית רגילה עם קונסטרוקציה שמשום מה לא הופיעה בקטלוג בכלל...
ועם כל הידע שלי, קשה לשלוט בהכל, ולמחרת לקוחות אחרים קנו יחד איתי, את אותו ראש דוש של גרואה שנרכש בויה ארקדיה ביום שלפני, בעמודי שלמה ב 200 ש"ח פחות (שליש במקרה הזה).
המעצבת שלי רוצה לקחת אותי
21/12/13 10:10
142צפיות
למקומות יקרים מדי לדעתי באזור מגורי. היא טוענת שיש לה הנחות משמעותיות שם. אין לי בעיה ללכת איתה, אבל לפני כן לקבל הצעות מחיר ממקומות שידועים במחירים זולים שלהם. אני לא רוצה ליפול בשום פח.
עמודי שלמה יש גם בצומת בילו
22/12/13 09:00
52צפיות
לדעתי יותר קרוב לאזור י"ם
ואם כבר יש שם גם נגב קרמיקה עודפים, משם אנחנו קנינו.
בשתי החנויות קיבלנו מחירים מאוד טובים
סגרנו עם נגב קרמיקה כי יכולנו לעשות את הקניה בזול יותר דרך גוף שלישי
אני מפנה להיכן שהשירות מעולה
22/12/13 09:36
55צפיות
ולגבי ביל"ו אני לא משוכנעת...
אנחנו קיבלנו אחלה שירות
22/12/13 10:35
31צפיות
גם אני לא הייתי מפנה לאן שהשירות לא משהו.
בעמודי שלמה הבחור היה טיפה אנטיפת לטעמי- בעלי דוקא אמר שהוא בסדר, אבל הוא חיפה אח"כ עם המחיר, ובסה"כ לא היו לנו תלונות.
ובנגב קרמיקה גם קיבלנו מחיר טוב וגם השרות היה בסדר גמור.
בשדה עוזיה ליד אשדוד יש קרמיק דיפו עודפים וגם
21/12/13 12:46
125צפיות
נגב עודפים. המחירים שלהם מאוד מאוד  זולים ויש להם מבחר גדול מאוד. ממליצה מאוד למי שהתקציב שלו מוגבל.
יופי, תודה רבה.
21/12/13 12:53
110צפיות
הפורום הזה יחסוך לי הרבה כסף ובסוף אצטרך להזמין את כולכם לעל האש.
º
21/12/13 12:56
17צפיות
º
ומה עם הצמחונים?
21/12/13 17:43
27צפיות
º
יאכלו על השלג.....
22/12/13 07:26
13צפיות
מוסיפה כמה מקומות
21/12/13 20:39
98צפיות
אחים לוי- באיזור תעשיה חבל מודיעין, ליד שוהם.
במרחק כמה בנינים משם- סטודיו קרמיקה.
את שניהם אני אוהבת מאד כי המחירים ממש סבירים, וכמובן עוד אפשר להתמקח. עם סטודיו קרמיקה אני עובדת ממש הרבה והאריחים שם איכותיים, ומעולם לא נרשמו לי בעיות איתם.
תודה לכם
22/12/13 07:29
22צפיות
יש שלושה מקומות עיקריים בהם אספתי קובץ שמות חנויות, עכשו רק צריך ללכת לבחור. עד כמה לפני הריצוף צריך לקנות? המעצבת שלי אמרה לי ששלושה חודשים כי יש לקחת בחשבון את האספקה, הקבלן אומר שזה יותר מדי זמן, לא צריך למהר?   מה אומרים הצוות הניכבד?
בחירת הקרמיקה היתה תהליך ממושך אצלי,
22/12/13 10:09
30צפיות
כי צריך הרבה סוגים:
ריצוף פנים לבית, ריצוף חוץ לחצר, חיפוי לכל אחד מחדרי הרחצה, דקור לחדרי הרחצה, אמבטיה, אינטרפוצים וראשי מקלחת (לשמחתי בעלי התעסק עם הדבר הזה ולא אני), אסלות, ברזים, ואפילו להתרשם מארונות אמבטיה, מקלחונים ואמבטיונים.  ולקינוח אביזרים קטנים כמו מתקן לתליית נייר טואלט, ומוט לתליית מגבות.
וגם חיפוי למטבח (למרות שאם אפשר מבחינת הלו"ז לבחור אותו אחרי שהמטבח מותקן - זה יתרון לדעתי, כי תוכלי לראות בדיוק איך המטבח נראה, ואז יותר קל לדמיין איזה חיפוי יתאים).

כל זה הצריך הרבה כיתות רגליים והרבה סיבובים בחנויות. גם לא הייתי מסוגלת לבחור הכל בביקור אחד, כי רציתי להיות בטוחה בכל בחירה ולהקדיש לה את תשומת הלב הראויה. חשוב לי "להתאהב" בבחירות שלי, ולא אוהבת לבחור צ'יק צ'ק ממה שיש בחנות.
לכן גם לא התאים לי לבחור הכל בחנות אחת. היו לי חנויות מועדפות - אבל אם לא ראיתי בהן משהו שממש אהבתי, קניתי בחנות אחרת.

לאור זה, אם הייתי במקומך בהחלט הייתי מתחילה עכשיו את השיטוטים. עניין בחירת הקרמיקה הוא תהליך ארוך.
ובנוסף יש זמני אספקה, כמו שהמעצבת אמרה.
בחירת הקרמיקה ונלוותיה בהחלט היתה תהליך מתיש, אבל גם כייפי.

וטיפ - לא יאמן כמה צבע הרובה משפיע על המראה הסופי. יש נטיה לחפף בשלב הזה כי כבר מותשים מרוב החלטות, וגם חושבים שזה זניח, אבל זה לא זניח בכלל.

אני לא רואה שום בעיה אם תזמיני כמה חודשים מראש. החנות יודעת להיערך לזה, והם מאחסנים במחסן הראשי של הרשת או במחסן של החנות, הם רגילים לזה.

שיהיה בהצלחה בכל העסק!
º
תודה לך, עזרת לי מאד.
22/12/13 10:45
6צפיות
º
בשמחה
22/12/13 10:48
3צפיות
יש בבית שמש
21/12/13 20:46
58צפיות
חנות ענקית "בית הקרמיקה". מבחר מאוד גדול בטווחי מחירים נוחים.
ויש את בוטיק קרמיק ברמת השרון, לא להבהל מהשם:) המחירים מצויינים והשירות נפלא! תפני לאסף.
אנחנו היינו בשבוע שעבר ב"איציק ורועי"
22/12/13 09:47
51צפיות
בבני ברק. היינו כבר בהמון חנויות ואני יכלה להגיד לך חד משמעית שהם ממש זולים. את יכולה להכנס גם לאינטרנט, הם מפרסמים שם מחירים ואת יכולה להשוות.
קנינו שם ברזים ב 20 אחוז פחות מכל חנות אחרת שראינו.
º
ויש מבחר גדול בקרמיקות וגר"פ?
22/12/13 10:46
11צפיות
מה זה גר"פ?
22/12/13 10:54
31צפיות
מבחר ענק של קרמיקות. תסתכלי באתר שלהם, יש להם שם הרבה דברים.
º
גרניט פורצלן...
22/12/13 13:09
9צפיות
עיצוב סלון
41תגובות
21/12/13 02:10
291צפיות
מקווה שהגעתי לפורום הנכון...
מדובר בדירה חדשה ולא גדולה בלי הרבה מקום אחסון.
אני מחפשת דרך לעצב את הסלון. אני אוהבת מודרני אבל גם רטרו. מה שלא הולך יחד...
נראה לי שבסוף נלך על מודרני.
מבחינת צבעים- הריצוף אפור, הסלון בצבע ירוק זית.  מה מתאים לשילוב הזה?
אז השלב ראשון הוא בחירת...

(המשך...)
מקווה שהגעתי לפורום הנכון...
מדובר בדירה חדשה ולא גדולה בלי הרבה מקום אחסון.
אני מחפשת דרך לעצב את הסלון. אני אוהבת מודרני אבל גם רטרו. מה שלא הולך יחד...
נראה לי שבסוף נלך על מודרני.
מבחינת צבעים- הריצוף אפור, הסלון בצבע ירוק זית.  מה מתאים לשילוב הזה?
אז השלב ראשון הוא בחירת מזנון. חשבתי לשלב מזנון וארונית עם ויטרינה להוספת מקום אחסון.
יש רעיונות? חנויות מומלצות?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום