לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

אובדת עצות
25/04/2015 | 18:42
53
היי
לקחתי את זוהיא מ"הזדמנות שניה"(מאדלה) ב-3/2012, כשהיא בת כ-8 חודשים.
היא נמצאה ע"י אדלה בצומת קסטינה כשהיא בת כחצי שנה. סווגה כרועה קווקאזית.
זוהיא הייתה מאד חרדתית ולקח זמן רב עד שהתחילה להפתח ולהתיידד עם אנשים כלבים וחתולים...(יש בבית 4 חתולים וכשהחתולים ברחוב רואים אותה כולם רצים אלי כי יודעים שהאוכל הגיע).
עדיין היא פוחדת מהרבה דברים ונבהלת בקלות, אבל בדרך כלל היא רגועה ושמחה.
לאחרונה התחילה להשתולל כשהיא רואה כלב ברחוב , נובחת ומושכת וקשה לי להשתלט עליה(שוקלת כ-45 קילו).
עלי לציין שעד לאחרונה בכלל לא שמעתי את קולה, לא נבחה בכלל. ופתאום זה.
לא יודעת אם אכן היא תתקוף במידה ויתאפשר לה(פעם ראשונה כשזה קרה והופתעתי היא דחפה את הכלבה בחוטמה כמו שמזיזים עדר שיכנס לתלם, נבחה ודחפה, אבל לא נשכה. כמובן שלא לוקחת צ'אנס, אבל מאד אשמח לדעת מה קרה פתאום ומה אני יכולה לעשות.
עלי לציין שזה לא עם כל כלב, יש לה המון כלבים וכלבות שהיא משחקת אתם, בלי קשר לגיל ולמין.
כמו כן התגובה שלה באה כשהיא רואה את הכלב מרחוק מטייל עם בעליו, לדעתי לא יודעת אפילו את מינו וגילו עדיין.
אודה לכל עצה.
בברכה
יהודית
שלום, חדש, שאלה, או שתיים
25/04/2015 | 13:34
4
115
אני מעוניין בגור בורדר קולי ורוצה לדעת איך אני אוכל למצוא אחד. אני ממש לא מעוניין גזעי, אלא אחד למסירה (לא בגלל עניין התשלום, אלא כי לא נראה לי שצריך לרבות כלבים כשיש כל כך הרבה בלי בית)
האם יש דרך לדעת באיזה מתי מחסה יש גורי בורדר קולי צעירים? או מי מוסר?

דבר שני:
יש לי כלב זאב מזדקן (בן 13) בבריאות לא ממש טובה וברור לי שאני כלב נוסף (עד לפני חצי שנה הייתה לי גם כלבה מבוגרת שהגיעה לגיל 16). ואם כבר כלב חדש אז אני רוצה גור. 
אבל אני לא בטוח אם זה באמת כדאי להביא גור לחיות עם כלב זקן כזה. דבר ראשון בגיל כזה הוא כבר לא ממש סובלני להרבה דברים. דבר שני גור צעיר יכול להתיש אותו נורא. דבר שלישי, אני לא רוצה לגרום לו לקנא, כי מין הסתם הגור יזכה להמון תשומת לב (בעיקר מהילדים) שהוא לא יזכה לה.
האם עדיף בשביל הכלב הזקן לחכות עד שהוא ימות?
או אולי דווקא כלב צעיר שיחיה איתו יעשה לו טוב?
אם אתה רוצה לוודא איזה כלב זה "יהיה" אז עדיף בוגר
25/04/2015 | 15:12
74
סביב שנה.
היי, צירפתי
25/04/2015 | 15:23
71
לך קישור למאגר כלבי בורדר קולי מעורבים מעמותות שונות.
שני דברים
25/04/2015 | 18:44
58
א. למה בורדר קולי? האם אתה מכיר את הגזע ומבין את הדרישות? נכון שמעורב יכול להיות דומה לגזע רק במראה ולא באופי אבל במידה ש"תיפול" על אחד שקיבל בירושה גם את המאפיינים ההתנהגותיים של הגזע, תצטרך כלים ויכולת להתמודד. זה אחד הגזעים האנרגטיים ביותר, שדורש הפעלה יום יומית גם במישור הפיזי וגם במישור השכלי - צריך לתת להם עבוד ולאפשר לכלב לעבוד כל יום. אחרת כמות בעיות ההתנהגות והבעיות הנפשיות שתתקלו בהן תהיה אדירה

ב. לגבי ההשפעה על הכלב המבוגר, זה תלוי בכלב הספציפי. יש כאלה שיכנסו לדכאון ויסבלו מכל רגע, כאלה שיהיו אדישים לשינוי וכאלה שיגיבו מצויין ואפילו יחזרו קצת לימי נעוריהם
חשוב גם לזכור שכלב צעיר חדש יצריך הרבה השקעה מצדכם בטיפול ותשומת לב, במיוחד בהתחלה אבל גם לאורך זמן. האם יש את המשאבים להשקיע בחדש בלי לזנוח את המבוגר?
נסה להיות אובייקטיבי ביחס לאופי והצרכים של הכלב שלך ולשאול את עצמך מה באמת יהיה טוב יותר עבורו. הוא הרוויח את זה ב- 13 שנים של חברות נאמנה

ביחס לשאלה השניה
25/04/2015 | 19:31
231

בברכה
"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
היום !!! יום שבת, יום אימוץ ב"רחובות אוהבת חיות"
25/04/2015 | 08:03
9
93
עשרות כלבים מדהימים יחכו לבית משלהם
יום האימוץ יתקיים במתחם הכלביה ביום שבת ה 24.5 בין השעות 11-15
כמו כן ניתן לאמץ בתיאום מראש.
050-6282018, 054-6841613

לתמונות של הכלבים שלנו היכנסו לאתר:
עמי, מעורב מנומר משגע !!!! בן חצי שנה
25/04/2015 | 08:08
114
כלבלב חברותי ושובב... יהיה בינוני.

מוזמנים להפיץ את המודעה שלו גם בפייסבוק
https://www.facebook.com/125042827541103/photos/a.199469480098437.51806.125042827541103/951949028183808/?type=1&theater
יולי כבר 4 שנים בכלוב!!! מי יאמץ אותה ?
25/04/2015 | 08:11
106
יולי מחכה לאחד/ת שלה !!!
יולי הגיעה אלינו כגורה ושהתה 4 שנים בכלוב.. יולי שמרה על אופטימיות וגם אנחנו.. לאחרונה יולי יצאה לאומנה והתבררה ככלבה מקסימה שצריכה להיות כלבה יחידה.
יולי מחונכת לצרכים, שופעת באהבה ואוהבת מאוד לשחק. היא מטופחת ויפה ובינונית בגודלה (כ- 15 קילו בלבד). מחוסנת ומעוקרת.

היכנסו גם למודעה שלה בפייסבוק ושתפו !

ויש גם סרטון מקסים שלה

פספרטו, גור מקסים, בן 5 חודשים
25/04/2015 | 08:13
104
צ'יקה, רועה מעורבת יפיפיה, בת שנה
25/04/2015 | 08:16
1
109
טובה וחברותית לכולם, בינונית בגודלה.
מעוקרת ומחוסנת.

מוזמנים להפיץ אותה גם בפייסבוק
אוף
25/04/2015 | 20:33
62
ניסיתי לשכנע את בעלי שזו אחותו האובדת של הכלב שלנו (באופן כללי בערך חצי שנה אני מנסה לשכנע אותו שהוא חייב אחות), בנתיים ללא הצלחה. מהממת. וגם מקפיצה על הדרך, אפילו שיום האימוץ נגמר
ויש גם גורת חתולים מקסימה וחברותית
25/04/2015 | 08:18
86
בת כחודש וחצי-חודשיים.
מקסימה וחברותית... אין דברים כאלה !!!!!!!!

משוועת לבית חם ואוהב...

המון כלבים מקסימים לאימוץ !!! כולם מחכים לכם היום
25/04/2015 | 08:19
70
כריס, מעורב מקסים, בן כ- 3...
25/04/2015 | 08:21
94
כלב מקסים ואוהב, חברותי מאוד לאנשים ומעניק ים של אהבה...
מחוסן ומסורס.
מחפש בית חם ומשפחה אוהבת.

מוזמנים להפיץ את המודעה שלו גם בפייסבוק
עוד יום אימוץ עבר ועוד עשרות כלבים עדיין מבלים
26/04/2015 | 21:43
76
את ימיהם בכלוב.. אנא עזרו לנו להמשיך ולהפיץ
בתמונה סרג'יו, זכר בוגר קטן ועדין, חששן, מסתדר עם כלבים אחרים, צריך בית סופר אחראי שיתן לו ביטחון
עיקור לפני ייחום ראשון
25/04/2015 | 06:32
4
105
שלום לכל חברי הפורום.
ברשותי כלבת קאנה קורסו גזעית בת חצי שנה, ואני מתלבט עם לעקר אותה לפני הייחום הראשון,?( כלומר פחות או יותר עכשיו), או שמא לחכות לייחום הראשון ואחרי זה לעקר.
יש כאלה הטוענים שכדאי לאפשר לה גם לידה אחת לפחות - רק אחרי הייחום השני או השלישי.
האם עיקור עתה יכול לפגוע לה בגדילה ?
האם עיקור לאחר ייחום יותר קשה לכלבה ולמנתח ?
האם כדאי לא לעקר כלל ?
לצערי במידה ולא מעקרים צריך גם לשלם סכום גדול לרשות המקומית על אגרה שנתית.( וכמובן גם פתח למחלות עתידיות).
אספקט נוסף הינו ,במידה ויהיו לה גורים כל גור כזה עולה המון כסף, אך טובת הכלבה כמובן חשובה לי יותר ממכירת גורים.
אכן התלבטות לא קלה, מה לעשות??????
תודה לעונים.
לא לא לא! אסור לחכות!
25/04/2015 | 08:35
97
שלום בובי כץ,

אני לא יודעת לגבי השאלה האם עיקור יכול לפגוע בגדילה (הוא לא פוגע במובן של פגיעה בבריאות, אבל כלבים מסורסים אכן יוצאים קצת יותר קטנים בגודלם הפיסי, שלדעתי זה לא רע בכלל; אני לא יודעת לגבי נקבות בגיל חצי שנה). את התשובה לזה תקבל מאחרים פה או מוטרינר\ית, אבל בכל מקרה גם אם תחליט לחכות חודש-חודשיים - ממש אסור לתת לכלבה ללדת.

מעבר לעובדה שהייחום והרביה אינם בדיוק נעימים לכלבה ושזה עלול לגרום לכל "תופעות לוואי" כמו כלבים שבורחים מהבית כדי להגיע לכלבה מיוחמת וכו' - הבעיה הגדולה ביותר היא שיוולדו עוד גורי כלבים. בכלביות בארץ חיים כרגע כמאה אלף כלבים חסרי בית, חלקם מבלים את כל חייהם בכלובים ותלויים בחסדי המתנדבים שמנסים לעזור להם ככל יכולתם. המשאבים של כל העמותות מוגבלים, וכל היצורים האלה סובלים.
בנוסף לאלה, יש אלפי כלבים בבתים שלא דואגים להם כמו שצריך - החל מכלבים שקשורים כל חייהם בחצר, דרך כלבים ש"יוצאים לטייל" לבד ואף אחד לא משגיח עליהם שלא יידרסו, וכלה בכלבים שפשוט לא זוכים לטיפת אהבה. וזה עוד בלי לדבר על כלבים שסובלים מאלימות.

אני יודעת שנדמה לך שבגלל שהגור הזה אולי יהיה גזעי אז יהיו לו חיים טובים, אבל זה לא אומר כלום. להיפך - כלבים גזעיים עלולים להפוך למכונות רבייה - מישהו קונה ממך גורה אחת ודואג שהיא תיכנס להריון כל הזמן כדי למכור עוד ועוד גורים לאחרים...
ואם כן תמצא לגורים בית חם ואוהב? מי שיאמץ את הגור שלך - לא יאמץ כלב אחר, שכבר נולד, וזקוק לבית חם.

אם טיעוניי לא שכנעו אותך, אני מתחננת שתפתח אתר אינטרנט או דף פייסבוק של אחת העמותות, ותסתכל על התמונות של כל היצורים המתוקים האלה שחיים בכלובים. אסור שיהיו עוד כאלה. היום יום שבת, אתה יכול אפילו לקפוץ ליום אימוץ של אס או אס חיות, ולראות כמה יצורים מקסימים ממתינים לבית. חלקם בני 13, ננטשו בגיל 8 על ידי משפחה שהכלב כבר לא חמוד מספיק בשבילה, ומאז הם חיים בכלוב... ממש אסור שיהיו עוד כאלה.

אשרה.

נ.ב. - למכור גורים זה בכל מקרה מסריח. כלב הוא לא זוג אופניים יד שניה, אין לנו זכות לסחור ביצורים חיים בשביל כסף. הסיבה היחידה לאמץ יצור כזה היא מאהבה ורצון טוב, דאגה ויכולת לעזור.
באופן עקרוני אני נגד עיקורים וסרוסים
25/04/2015 | 13:56
2
98
אבל במדינה כמו שלנו שבכל יום ננטשים עשרות גורים שנולדו בגלל גחמותיו של X או Y כי *הילד רצה לראות המלטה* כי זה מאוד בריא לכלב/ה* בכדי שהכלךבה תחוו אימהות* אורגזמה* ושויות נוספות,
אין ברירה אלא לנתח.
האם לנתח לפני היחום הראשון או אחריו? תלוי על פי איזו אסכולה הולכים, יש הטוענים לכאן ויש הטוענים לשם.
אם החלטת לנתח, עשה זאת, לגבי המלטות צפויות, אם אינך ערוך לכך עזוב את זה, בנוסף, בכדי שהגורים יהיו *גזעיים* על הכלבה לעמוד בתקנון הגידול של הגזע, עד כמה שידוע לי כולל צילמוי אגן.

תודה לעונים אכן....
25/04/2015 | 16:31
1
77
אין ברצוני ליצור מהכלבה מכונת רבייה, וכנראה נעבור ייחום או שניים, ואז נעקר.
אל תחכה.
25/04/2015 | 17:08
76
עיקור לפני יחום ראשון מונע סרטן העטינים, אחרי יחום ראשון הסיכוי הוא 20%, ואחרי יחום שני אין מניעה כלל.
המליצו לי על וטרינר שקרוב לי יותר לבית. באתי אליו
24/04/2015 | 15:53
15
240
בשביל שיבדוק את הבלוטות האנליות של הכלב שלי.
הוא מצא שיש בהן דלקת וניקה אותן, וגם אמר לי
שהסיבות לבלוטות אנליות מודלקות הן אוכל רך והשמנה,
ולכן הכלב שלי צריך לרזות קצת.
זאת שאלה לבעלי כלבים שנותנים אוכל רך לכלבים שלהם במיוחד
אליך, דבליו, שאתה מאכיל את צ'ילי באוכל רך, באמת זאת הסיבה לבלוטות אנליות מודלקות?
השאלה היא לא אם האוכל רך
24/04/2015 | 17:23
7
176
אלא אם הקקי רך.
אם הצואה רכה מדי אז היא לא לוחצת על הבלוטות בזמן שהיא יוצאת ולכן הן לא מתרוקנות.
ווגאף למשל תיאר מספר פעמים את הצואה של הכלבה שלו כקטנה וקשה, ולכן אין אצלו בעיה כזו למרות שהאוכל רך, אני מאכיל בקנין קוויאר וגם אצל הכלבה שלי הצואה דומה לתיאור הזה.
מה ? אתה וטרינר ? לא. ברצינות אני שואלת, כי דווקא נראה
24/04/2015 | 23:40
6
143
הגיוני מה שאתה אומר.
וכן, גם אני מאכילה את הכלב שלי בקנין קוויאר וגם אצל הכלב שלי, שנהיה בריאים,
הצואה מוצקה (אם היתה קשה, סמאללה !).
לא צריך להיות וטרינר
25/04/2015 | 19:38
5
105
רק בעל כלב ששואל את הוטרינר או "סתם" קורא ברשת
כן. מסתבר שנתתי אוכל שלא בריא לשקים האנאליים של הכלב, כגון:
25/04/2015 | 22:17
3
140
בונזו במשך שבוע, חזה עוף לא מבושל עד הסוף, ירקות וביצים קשות,
ולכן ההמלצה של הוטרינר שאני אתן לכלב אך ורק אוכל יבש כמו הקאנין קוויאר
שאני נותנת לו באופן קבוע, ונכון שהוא עלול לא לאכול מספיק במשך תקופה
אבל גם ככה הוא צריך לרדת קצת במשקל.

ברצינות זה מה שהוא אמר?
26/04/2015 | 09:45
1
34
סליחה שחזרתי מאוחר. פחות או יותר כן, שאתן לכלב
02/05/2015 | 15:09
10
שלי אוכל יבש בלבד ושאדאג שיוריד קצת, אם הדגש על קצת במשקל,
ואכן הוטרינר ריפא את הכלב שלי. הצואה שלו היא יותר מוצקה והבלוטה
האנלית יותר קטנה (כי הוא גם נתן לי אנטיביוטיקה לתת לו).
???
26/04/2015 | 16:26
63
"נכון שהוא עלול לא לאכול מספיק במשך תקופהאבל גם ככה הוא צריך לרדת קצת במשקל"...
אם הוא צריך לרדת במשקל יש דרכים אחרות כמו להגביר פעילות גופנית, לתת מזון דיאטטי...אמירה משונה מאד
כלבים צריכים לאכול אוכל שמיועד לכלבים, תיתן לו רק בונזו
26/04/2015 | 18:06
64
כלבים לא אמורים לאכול אוכל מבושל.
אם תתני לא אוכל שמיועד לכלבים, תראי שהכל יסתדר.
אני נותנת בונזו מסוג ארוחת בריאות שיש בו גם ירקות והיציאות בסדר גמור.
המלצת וטרינר
26/04/2015 | 16:45
74
יש  וטרינר מעולה באשדוד 
המלצת וטרינר
26/04/2015 | 16:50
2
110
בדיוק כשחשבתי שכבר אין לכם לאן לרדת...
26/04/2015 | 17:55
37
26/04/2015 | 20:17
11
הכלבה שלי כבר שנתיים אוכלת אוכל טרי בלבד
27/04/2015 | 19:34
2
41
ועדיין לא נצפו בעיות בבלוטות אנליות. או כל בעיה אחרת לצורך הענין.  

כפי שאמר מי שמעלי, דווקא הצואה יוצאת הרבה יותר מוצקה מהאוכל הטבעי מאשר מהאוכל היבש.  
גם אנחנו על בשר בלבד והיציאות מוצקות וקטנות.
28/04/2015 | 08:23
17
אין מה לדבר על ההבדל בין מזון יבש להאכלה טבעית, פשוט מדהים.
סליחה שחזרתי מאוחר. את האוכל הטבעי צריך לאחסן במקפיא, ואין
02/05/2015 | 15:07
87
לי הרבה מקום שם.
ממליצה בחום רב-
24/04/2015 | 12:20
219
קבוצה מעולה בפייס,כל השאלות והבעיות הווטרינריות-זה מקום מצויין ומקצועי לקבל תשובות!

קמפינג מוסדר עם כלבים
24/04/2015 | 12:09
1
270
היי לכולם
אני, בעלי ועוד זוג חברים מעוניינים לצאת לקמפינג, אחותי מתעקשת על מקום מוסדר עם שירותים ומקלחות וכמעט כל המקומות הם ללא לינה עם בעלי חיים. מצאתי את פארק הירדן שבאמת מאפשר כניסה ולינה עם כלבים.
מישהו פה מכיר מקומות נוספים שיש אפשרות להיות עם כלבים בלילה??
נסי את הקמפינג בבננה ביץ'-
24/04/2015 | 13:43
107
חוף אכזיב.
אחלה מקום ותמיד מתרוצצים שם כמה כלבים.
הכלבה
24/04/2015 | 07:56
99
טעות בפרסום- נא למחוק

מאגר שבבים
24/04/2015 | 07:49
1
73
היי לפני שבוע עשינו שבב ..שילמתי אגרה אצל הווטרינר והוא הוציא לי במקום רישיון להחזקת כלב.בדקתי במרכז השבבים וכל הפרטים מדוייקים רק פרט אחד לא..שרשום שם כלב זכר,ויש לי נקבה.הווטרינר כתב להם בפירוש שזו נקבה.למי פונים לשינוי? במרכז השבבים אמרו לי לפנות לווטרינר שישלח לרשות המקומית,אבל הוא שלח.אולי לפנות לעירייה לווטרינר העירוני  שישנו את זה ?
תודה רבה
עדכון פרטים במאגר השבבים
24/04/2015 | 11:15
62
כמו ששמת לב, הבלאגן חוגג בתחום.
המאגר די נכפה על כל הגורמים, וכל אחד מעביר את האחריות הלאה.
בעיקרון, מי שאמור להעביר את הפרטים המדוייקים מלכתחילה, ולאחר מכן לבצע שינויים הוא הוטרינר הפרטי שלך.
הוא אמור להעביר את הפרטים לראשות המקומית, והיא אמורה לעדכן את המאגר.
מכיוון שזה כרוך בטרחה עבור הוטרינר הפרטי, ישנם וטרינרים שמראש מפנים את הלקוחות לראשות המקומית.
כל ראשות מקומית מתנהלת בצורה שונה, ישנן ראשויות שיסכימו לבצע את השינוי בשיחת טלפון, וישנן כאלה שיפנו אותך חזרה לוטרינר הפרטי.

מקווה שעזרתי
לרגל אחר הדוגיסיטרית?
23/04/2015 | 21:43
29
520
אני מתלבטת האם זה הוגן ומוסרי לשים בסלון מצלמה בזמן שהדוגיסיטרית נשארת לבד עם הכלב.. מדובר על שהות של שבועיים אצלנו בדירה, בחורה שאני לא מכירה בכלל (נפגשנו פעם אחת והיא עשתה רושם חיובי, אבל עדיין, לא מכירה). מצד אחד לא נעים לי לגזול לה ככה את הפרטיות, אם כי זה לא סטודיו ובחדר שינה כמובן לא תיהיה שום מצלמה. ומצד שני, הייתי רוצה לדעת שמטפלים טוב בכלב ואולי גם אם היא תדע שמצלמים אז היא תשתדל יותר.

מה דעתכם?
כמובן שאיידע אותה על המצלמה במידה ותיהיה אחת.
לשים מצלמה, ליידע אותה שיש מצלמות, לא להגיד איפה
23/04/2015 | 22:10
2
125
סביר שזו תיהיה מצלמה בולטת
23/04/2015 | 22:25
1
281
אני לא הולכת לחנות ריגול לקנות מצלמת סיב אופטי או להשתיל אותה בעין של בובת פרווה. אני קונה מצלמה פשוטה מהאינטרנט שאפשר להתחבר אליה מרחוק, רוב הסיכויים שיהיה ניתן די בקלות לראות אותה בסלון.. בואי נגיד שאם היא תכסה אותה במשהו אני לא אשתמש בה כדוגיסיטרית יותר לעולם.

תכלס חשוב לי שהיא תיהיה מכוונת לאוכל ולמים של הכלב, וגם לראות ככה בכלליות שהיא באמת נמצאת בבית לפעמים ולא באה רק להוציא אותו והולכת.
אני הייתי שמה מצלמה
24/04/2015 | 07:44
231
ואומרת גם לדוגסיטרית שישנם מצלמות.היא זרה ואינך מכירה אותה .את דואגת לכלב שלך  את לא עושה פשע.כשיש מצלמות ההתנהגות שונה וטובה יותר אין מה לעשות.ואת רוצה את הטוב  לכלב.
מצלמה משנה התנהגות, אבל רק לרעה
24/04/2015 | 11:30
260
אם מראש הדוגסיטרית היא מפלצת מרושעת, המצלמה לא תהפוך אותה לאמא תרזה. אם היא תרצה להתעלל בכלב, היא תעשה זאת מחוץ לעין המצלמה. אל מול המצלמה היא תעשה הצגה של מלאכית.
מצד שני, אם היא באמת בנאדם טוב, מצלמה יכולה לגרום לה לתחושה של חוסר אמון בה, ולעורר בה אנטגוניזם. אז אולי היא לא תרביץ לכלב, אבל היא תעשה את המינימום הנדרש, ולא מעבר לכך.

לכן לדעתי יש לך שתי אפשרויות:
אם את רוצה ללכת במסלול של מצלמה, פשוט תגידי לה שיש מצלמות פזורות בבית (גם אם אין), כך שהיא לא תדע בדיוק איפה הן ממוקמות ובתקווה תתנהג יפה מחשש שאת צופה בה. זה כמובן לא מבטיח כלום בטיולים מחוץ לבית.

האפשרות השניה היא לשים מצלמות נסתרות ולא לספר לה על כך, כך שההתנהגות שלה תהיה אותנטית, לטוב ולרע. לפחות תדעי אם להזמין אותה שוב בפעם הבאה. לגבי פרטיות אין לך מה לחשוש, מדובר בבית שלך ובכלב שלך, ואת פועלת בצורה סבירה להבטיח את שלום הבית ושלום הכלב. אכן תימנעי מלשים מצלמות במקומות "פרטיים" כמו שירותים, אמבטיה וחדר שינה.
אני הייתי שם מצלמה ומיידע
24/04/2015 | 17:28
155
אבל הייתי אומר זאת כבדרך אגב, כאילו שהמצלמה שם כבר הרבה זמן וייעודה לתצפת על הכלבה בזמן שאת בעבודה והיא לבד בבית, ולא כאילו שהותקנה לא מכבר בכדי להשגיח על הדוגסיטרית. כך את עומדת בגילוי הנאות כלפי הבחורה מבלי להעליב אותה או להצטייר כחשדנית.
לא הייתי מכניסה לשבועיים הבייתה-
24/04/2015 | 19:42
14
298
בחורה שאיני מכירה כלל.
אם היא אמורה לשהות אצלך לתקופה כזאת ואין לך שום הכרות מוקדמת איתה פשוט לא הייתי הולכת על זה.
להכניס מישהוא לשבועיים הבייתה נראה לי צריך הרבה יותר מפגישה אחת לפני...
ולכן כל העיניין של המצלמה לא רלוונטי בכלל.(לטעמי)
24/04/2015 | 21:23
15
אז אנחנו מקורקעים לבית?
24/04/2015 | 21:48
12
231
אף אחד לא יכול להאשים אותי שאני לא אוהבת כלבים, אבל באיזשהו שלב צריך לעשות הפרדה בין להיות בעלים של כלב ובין להיות משרת שלו. מותר גם לבעלי כלבים לצאת לחופשה מידי פעם, ומכיוון שאין לנו פה משפחה שיכולה להשגיח עליו יש רק 2 ברירות:
1. לחפש מישהו שעושה את זה למחייתו, תמורת כסף.
2. לוותר על החיים שלנו ולהישאר בבית.

וכאן בדיוק עובר הגבול אצלי בין אהבה לכלבים ובין אובססיה לא בריאה. זה לא שאנחנו נוסעים כל יומיים לחופשה, אבל פעם בשנה נראה לי מאוד סביר ובריא נפשית בעבור כולם.
רק חופשה ? ומה עם אלה שעובדים הרבה שעות והם
24/04/2015 | 23:44
187
באמת צריכים דוגסיטר ?
אף אחד לא אומר שלא תצאי לחופשה אם בא לך
24/04/2015 | 23:58
1
240
מה שאמרתי שכדיי להכניס זר/ה הביית לטפל ולשהות בו שבועיים עם כלב  כשאת מבקשת להיות רגועה ובטוחה שהכלב בידיים הכי טובות שאפשרר צריך הרבה יותר מהכרות אחת מקדימה.
כי אם היית רגועה ובטוחה לא היית צריכה מצלמות...
ניתן גם לשים אותו בפנסיון כלבים מומלץ  שזאת עבודתם ובטוח שניתן למצוא מכל הסוגים וברמות מעולות היכן שאתם גרים,וניתן כמובן לחפש מישהוא שאת מקבלת עליו המלצות מאנשים שהעסיקו אותו  וממליצים ומפנים אלייך,או מישהוא שאת פשוט מכירה לאורך זמן ממושך ומשמעותי יותר לפני שאת מכניסה אלייך הבייתה לשבועיים.

כל אדם כמו הדודים שלך
25/04/2015 | 04:10
187
שיש לו דוגווקר קבוע, מוכר ואהוב למשך שנים- התחיל מפעם ראשונה קצת מפחידה כמו הפעם הראשונה שלי. מובן מאליו שאם היה לי מישהו שאני מכירה ממש טוב ויכול היה לשמור עליו- הייתי בוחרת בו על פני אישה זרה, אבל זה לא המצב. אין לי אפשרות להגיד לאשה הזאת ״בואי נבלה כל יום כמה שעות ביחד עד שאכיר אותך״ כי יש לה חיים משלה וזו העבודה שלה, אני לא יכולה לכפות את עצמי עליה. מה שאני יכולה לעשות זה להתרשם ממנה כמיטב יכולתי בפעמים הבודדות שניפגש לפני הנסיעה ואולי לשים מצלמה בסלון. אם הכל יעבור טוב וחלק אז בפעם הבאה יהיה קל יותר ובעוד שנה מהיום הלוואי וגם לי תיהיה דוגיסיטרית קבועה ומוכרת ואוכל לנסוע בלי דאגות.

עוד לא הבנתי למה
26/04/2015 | 19:35
8
150
את לא מכניסה את הכלב לפנסיון וזהו.
גם את הכלבה שלי, שהיא כמו ילדה בשבילי הכנסתי לפנסיון כשנסעתי לאילת.     

הכלב שלי קצת פחדן וחרדתי
26/04/2015 | 23:27
7
142
הוא משחק רק עם כלבים שהם בגודל שלו ורק 1 על 1. ברגע שאני איתו בגינה ויש הרבה כלבים יחסית הוא נצמד לי לרגליים ומסרב לזוז. בפנסיון עם המון כלבים הוא פשוט יהיה אומלל ומפוחד. מהיכרותי איתו, אני מעדיפה להשאיר אותו בבית עם דוגיסיטר (ותאמין לי שלשים בפנסיון זה הרבה יותר קל ופשוט בשבילי)
יש פנסיונים ביתיים בהם מתארח כלב 1 בכל פעם
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2015 | 02:51
6
121
או מספר כלבים מצומצם. שווה לשקול עבור כלב כמוהו.
למה?
27/04/2015 | 08:55
5
122
אני שואלת באמת- איך לשים אותו במקום זר עם אדם זר זה עדיף על פני זה שיישאר בבית מוכר עם אדם זר?
בעיני, האופציה שלפחות ישן במיטה שלו עם קערת האוכל שלו והריח המוכר- זה יעזור לו עם הסטרס ואולי הוא פחות ירגיש שנטשו אותו מאשר לשים אותו במקום זר לגמרי.
כי בבית שלו הכלב מצפה לשגרה מסויימת
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2015 | 15:47
1
107
ושבירה של השגרה הזו (אדם זר שבא הביתה במקום הבעלים) נוטה להלחיץ כלבים יותר מאשר שהייה במקום אחר שבהם הציפיות שלהם לשגרה שונות.
זו תיאוריה אחת מיני רבות
28/04/2015 | 01:03
65
תודה על תגובתך, קראתי את התיאוריה הזאת וגם את ההיפך ומהיכרותי עם הכלב אני חושבת שעדיף בשבילו להישאר בבית. סטרס אצל כלבים זה עניין מאוד אינדיבידואלי ולכן מה שאולי מלחיץ כלב אחד לא בהכרח ילחיץ אחר.
אפשר לתת לפנסיון את קערת האוכל שלו
27/04/2015 | 23:35
2
75
וגם איזה צעצוע או חפץ מהבית וכך יהיה לו ריח מוכר.
תודה, אבל זה לא מתאים
28/04/2015 | 01:04
1
65
את יכולה לקרוא תגובתי ל- xslf. אני לא מעוניינת לשים את הכלב בפנסיון.
לא אמרתי שאת צריכה לשים את הלכב בפנסיון,
28/04/2015 | 01:27
57
רק הצעתי פתרון לבעיה הספציפית שהעלית.
תודה לכולם :)
24/04/2015 | 21:51
1
187
כנראה שנשים מצלמה, לא נסתרת, בסלון וניידע אותה על כך.
- למה לא נסתרת? כי אני לא מעוניינת שהיא תסתובב בבית בתחושה מתמדת שצופים בה. מבחינתי אין לי בעיה שתדע בדיוק איזה שטח מצולם וגם לא הייתי רוצה שבמקרה תצא מהמקלחת עירומה או משהו כזה ומבלי לדעת תצולם.
- למה ליידע? מכיוון שהיא גם ככה לא מצלמה נסתרת אז מן הסתם היא תראה אותה בשלב כלשהו, שבועיים זה הרבה זמן ואין טעם להעמיד פנים שהיא לא שם.
- למה בסלון? כדי שיהיה לה חדר שינה ללכת אליו כשתרצה פרטיות. ברור שאם היא תרצה להתעלל בכלב היא תוכל לעשות את זה בכל חדר אחר / בחוץ, אבל אם הייתי חושבת שזה מה שהיא הולכת לעשות בחיים לא הייתי בוחרת בה. המצלמה זה יותר בשבילי, כדי שמידי פעם אוכל לדגום שהכל בסדר בבית ולהמשיך בשגרת יומי. בכל מקרה לא יהיה לי זמן או אינטרנט לשבת שעות ולבהות בה וזו גם לא כוונתי. כמו שאמרתי, אני בעיקר רוצה לראות שלכלב יש אוכל ומים ושהיא נמצאת בבית לפעמים ולא רק באה להוציא אותו והולכת.

ואת גם חייבת מבחינה חוקית.
28/04/2015 | 11:30
68
כל עוד את מוגדרת כמעסיקה שלה להודיע לה שקיימת מצלמה. אבל החלטת להגיד לה ככה או ככה אז הכל טוב:)
לא
24/04/2015 | 21:56
3
162
לא, זה לא הוגן ולא מוסרי לשים מצלמה שתעקוב אחר מישהי שאת מכניסה לביתך,
זה לא מקום עבודה שבאים אליו ב8 ולהולכים ב4.
היא גרה בבית, מותר לה ללכת עם תחתונים וחזיה או ערומה אם בא לה.

לא להגיד ולשים מצלמה זה לא מוסרי.
להגיד ולשים מצלמה זה לא ייתן לך כלום, מי שיודע שהוא מצולם לא יתנהג בצורה רעה.

אם את לא סומכת עליה, אל תכניסי אותה הביתה, אם את סומכת עליה, אל תצלמי.
ובכלל, לא ברור מה היתרון של דוג סיטר קבועה בבית על פנסיון איכותי לכלבים.
זה לא יותר זול, זה לא יותר נח, כלב יעדיף להיות בפנסיון שהוא מכיר (כן, צריך לבקר בו כמה פעמים)
עם כלבים מענינים עם בני אדם שהוא כבר מכיר מאשר להיות סגור בבית שלו עם בן אדם זר.
לא מדויק
24/04/2015 | 22:03
1
142
יש המון יתרונות במישהו שבא הביתה על פני פנסיון לכלבים:
- הכלב לא חשוף למחלות של כלבים אחרים (שעלת, טפילים שונים)
- הכלב זוכה ליחס אישי כל הזמן
- הכלב לא בסכנה שכלב אחר יתקוף אותו

שים לב שלא כל הכלבים זהים אחד לשני. יש כאלה שרק רוצים לשחק ולהשתולל ולא אכפת להם עם מי, ויש כלבים שהם יותר חרדתיים ופחות ״זורמים״ עם כל כלב זר. שלי הוא מהסוג השני. במידה ויהיה בפנסיון הוא יבלה את כל זמן המשחקים בלעמוד בצד עם זנב בין הרגליים, ואת כל הזמן בכלוב שלו בשינה בפינה בדיכאון. כאן בבית הוא אולי לא יהיה מאושר במיוחד כשניעלם לו, אבל לפחות תיהיה לו הסביבה המוכרת שלו, ההרגלים הקבועים, צלחת האוכל. הטראומה תיהיה הרבה יותר קטנה.

לגבי המצלמה כבר עניתי למעלה.
תמיד יש אפשרות של פנסיון פרטי - בלי כלבים אחרים
25/04/2015 | 11:30
113
יש לי חברה שמארחת אצלה בבית רק כלב אחד בכל פעם, ברמת גן, אם זה מעניין אותך.

לגבי המצלמה - אני בעד, ובדיוק כמו שתיארת (במקום אחד בלבד, גלוי, לעדכן). מסכימה גם עם מי שהציע כאן להציג את זה כאילו המצלמה תמיד שם - פשוט כדי לא לתת הרגשה שאת תוקפת.
מסכימה מאד עם רוב מה שכתבת.
25/04/2015 | 00:11
156
לגבי  השורות האחרונות קצת פחות:
"ובכלל, לא ברור מה היתרון של דוג סיטר קבועה בבית על פנסיון איכותי לכלבים.
זה לא יותר זול, זה לא יותר נח, כלב יעדיף להיות בפנסיון שהוא מכיר (כן, צריך לבקר בו כמה פעמים)
עם כלבים מענינים עם בני אדם שהוא כבר מכיר מאשר להיות סגור בבית שלו עם בן אדם זר."

מניסיון של מי שמפעילה אצלי בבית הפרטי פנסיון לכלבים מאד ספציפים,אני בהחלט חושבת שכמו שליאת כתבה זה מאד תלוי בכלב.
יש לכל דבר חסרונות ויתרונות.
כלבים מסויימים יהיו מאושרים בפנסיון כלובים איכותי עם  אינטראקציה לכלבים נוספים,וכו.
כלבים אחרים יחטפו מזה את הטראומה של החיים והם כאלו שבפנסיון ביתי איכותי יהיו רגועים ושמחים.
ויש את האפשרות הנוספת שעליה מדברת ליאת זה הבאת דווגווקר הבייתה.
הנקודה רק היא באמת רמת ההכרות והביטחון באותו"זר"שנכנס אלייך  לתוך ביתך הפרטי.
אני יכולה רק לאמר שהדודים שלי שחיים בניו יורק נוסעים הרבה יחסית,יש להם כלבת פודל קטנה ומפונקת ודווגווקרית קבועה ומוכרת שמלווה אותם כבר שנים.
הם נוסעים בשקט ובביטחון כי יודעים שהכלבונת ביידים בטוחות,הם סומכים עליה במאה אחוז ורק בתנאי הזה מוכנים לנסוע.

לא הוגן ולא מוסרי.
25/04/2015 | 10:43
150
אנחנו בחרנו להעביר את הכלבה לפנסיון שהיא מכירה פחות או יותר - עם כמה ביקורי הסתגלות לפני.
הם נוהגים להעלות לרשת סרטים ותמונות של הכלבים על בסיס יומי ואנחנו ראינו אותה כשהיינו בחו"ל שמחה ומשתוללת .
למרות שעברו עליה כמה ימי דכאון בהתחלה.
אין לי ספק שבבית היה לה יותר קשה בגלל הציפיה והמחסור שלנו.
עניין אישי כמובן.
מצלמה בבית
26/04/2015 | 16:50
112
ליאת שלום,
נתחיל מזה שזכותך המלאה לשים מצלמת אבטחה בבית במיוחד, אם את הולכת להכניס מישהי שאין לך מושג מיהי לביתך, אם זה יעשה אותך יותר שקטה לכי על זה...וכמי שנמצא כבר הרבה שנים בתחום אני חושב שאת צודקת שאת רוצה ליידע אותה כי גם עצם הידיעה זו, הרתעה.

בטח שלשים!
29/04/2015 | 11:05
26
אולי זה ישמע לך מצחיק, אבל אני שמה מצלמות על חתולה שלי גם כשהיא נשארת לבד 
אני פשוט אוהבת לעקוב אחרייה, לראות שהכל בסדר... מרגיע אותי לראות אותה. 

חוץ מזה, זה הבית שלך, ואת מכניסה מישהו זר הביתה עם כל המשתמע מכך. אני אומרת- לשים ולומר לה שיש. 
מישהו מכיר את המרפאה הוטרינרית בעמישב, פ"ת?
23/04/2015 | 14:10
48
ד"ר ליליה אברומוביץ'
המלצות/הסתייגויות?
מצד אחד זה חצי דקה הליכה מהבית שלי, מצד שני יש את וטרינר תורן שמצוייד טוב רבע שעה נסיעה מהבית (המרחק לא נורא בכלל..)

אנשים טובים ! עזרה. יש בשכונה שלי כלב מבוגר אבל
23/04/2015 | 11:15
2
184
במצב פיזי בריאותי טוב.

לפני שנתיים הוא עבר טראומה קשה כאשר כלב גדול תקף אותו וקרע לו
את הבטן, ולולא לקחו אותו במהירות לבית החולים הקרוב, הוא היה מדמם למוות.
מאז יש לו כזאת שריטה, שאם הוא מתיישב על הספה ורק עובר מישהו מבני
הבית בסמוך אליו, הוא מתפרץ עליו בנביחות וגם נושך אותו. במצבים אחרים, כגון
רביצה על השטיח או טיול בחוץ, הוא פחות או יותר רגוע.
מה עושים כדי לפתור את הבעייה הזאת ?
לא מאפשרי לו לעלות על הספה.
23/04/2015 | 18:41
55
לא חשבתי על זה. אבל כן. נכון.
23/04/2015 | 23:29
35
חינוך כלב מחדש לצרכים ושאלת מכונת תספורת לכלבים
22/04/2015 | 17:37
2
101
הי.
1.לפני קצת פחות משנה, בעיצומו של "צוק איתן", אימצנו דרך "תנו לחיות לחיות",
כלב בן כ-3 בגודל בינוני-גדול שכנראה ננטש בדרום הארץ בשיא המלחמה.
הוא חמוד אמיתי ולאט לאט התרגל לביתנו למרות
פחדיו הרבים בהתחלה והחרדות שלפעמים עדיין הוא סובל מהן(למשל
ברקים ורעמים). יש לנו כלבה נוספת מבוגרת ו-4 חתולים.
הצלחנו לחנך אותו לצרכים פחות או יותר. לפעמים היה מתפקשש לו
אבל לרוב הצליח לשלוט על צרכיו. אנחנו זוג שיוצא בבוקר לעבודה וחוזר
בשעות אחה"צ. לאחרונה, כשאנחנו חוזרים הביתה אנחנו מגלים
"נחלים" של פיפי. לפעמים גם מתגלה לנו בקומנו בבוקר שהוא הכין לנו
בלילה הפתעה רטובה. חשבנו שאולי זה משום שבחול המועד פסח
היינו בבית והוא התרגל לצאת איתנו לטיולים בשעות הבוקר והצהרים
אבל למרות שאנחנו מקפידים עכשיו לצאת איתו להליכות בערב הבעיה
נמשכת. מה עושים?
2. אנחנו מעוניינים לקנות מכונת תספורת לכלבים. מה ההמלצות שלכם?
תודה וחג שמח

מציעה להתחיל בביקור אצל הווט.
22/04/2015 | 20:33
1
89
לשלול בעייה רפואית כמו דלקת בדרכי השתן שיכולה לגרום להשתנה מרובה,או בעייה אחרת.
מעבר לזה לא הבנתי בדיוק מה כתבת: 
משום שבחול המועד פסח
"היינו בבית והוא התרגל לצאת איתנו לטיולים בשעות הבוקר והצהרים"
האם ביומיום הרגיל הוא לא יוצא לטיול בוקר/צרכים?
בהנחה שהוא כן יוצא בבוקר(אני לא רואה שום אופציה אחרת),ניתן לבדוק אופציה של דווגווקר שיבוא גם בצהריים לשבירת רצף השעות.
לגבי הערב להוציא לטיול טוב ופורק אנרגיה וממש לפני השינה לצאת רק לצרכים.
נסו  אולי גם לשנות את זמני הארוחות ולא לתת מאוחר כדיי לא למצוא צרכים בבוקר.
אבל כאמור-התחילו בבדיקה יסודית אצל הווט.
מכונת תספורת-אני משתמשת במכונת מאוזר מקצועית,לתספורות  כלבי הבית שלנו.
זאת מכונה מעולה אבל היא מכונה שמשמשת ספרים ואינה זולה.יש מכונות ביתיות אבל הן מאד חלשות ולדעתי חבל על הכסף.
מכונה כמו מאוזר מקצועית תחזיק לכם שנים ארוכות.
תודה
23/04/2015 | 06:00
11
קולר לכלבים.
22/04/2015 | 12:29
87
האם למישהו יש מידע על קולר דואל אקשן לכלבים? תודה. אורי ג.
כדורים נגד תולעים
22/04/2015 | 11:58
61
היי
מתעניין כרגע לעתיד, להיות מוכן מראש (לא רוכש, רק צובר ידע).
אילו כדורים נגד תולעים הכי מומלצים?
האם ניתן לרכוש אותם בבית מרקחת במרשם מרופא המשפחה?
תודה מראש!
מייזי הבלונדינית מחפשת בית!
22/04/2015 | 10:24
233
שלום לכולם,

כרגע אצלי באומנה, כלבה בת חצי שנה, קשר חזק ללברדור אבל בעיקר - נשמה טובה עם מזג מצויין והמון רצון לרצות.
בתמונה מצד שמאל, מידע נוסף ושאלות בפרטי או כאן אני מניח. 
תימסר תמורת סל אימוץ לעמותה. 

איך ומתי לתת אבקת צמחי מרפא?
21/04/2015 | 21:03
1
50
שלום. קיבלתי פורמולת צמחי מרפא מהמטפל של הכלב, באבקה ונאמר לי שעלי לתת עם אוכל.
1. לפי מה שאני קוראת, לאנשים ההנחיה היא לא לתת עם אוכל אלא בין הארוחות. האם זה שונה אצל כלבים? מישהו יודע?
2. לגבי מתן האבקה. האם מותר לערבב אתוה עם כל דבר כדי לתת או שיש דברים שפוגעים ביעילות שלה?

אשמח לשמוע כל דעה ממי שמנוסה בכך!
תודה:)
תשאלי את המטפל שהתווה את האבקה
22/04/2015 | 09:40
11
הכלב (גור) פיתח רגישות לאוכל
21/04/2015 | 19:45
4
102
היי, אני מאכיל את הגור שלנו באקנה לגורים. מסתבר שהפריחה שיש לו בבטן היא עקב חלבון בעייתי באקנה.
יש מזון שמקור החלבון הראשון (סלמון וכו' )שלו אחר והוא מומלץ? 
לאקנה יש את סידרת ה'סינגלס'
22/04/2015 | 06:18
3
60
אשר מותאמת לכל הגילים ומבוסת על סוגים שונים של בשר ויכולים להתאים לכלבים אלרגיים.

הבעיה היא המחיר בסינגלס... סביב 400-419 תלוי מה לוקחים
22/04/2015 | 09:12
2
43
 לשק של 11 ק"ג, ובאקנהה הרגיל זה עולה אחרי הנחה 300 ל 13 ק"ג
מישהו השתמש בTOTW ביזון? הבנתי שהמפעל ששם זה מיוצר קצת בעייתי...
מאיפה הבנת ומאיזו בחינה בעייתי ?
25/04/2015 | 00:55
1
13
לא מכירה. שואלת מתוך התעניינות כי בדיוק שקלתי לקנות איזשהו TOTW לכלב שלי
מבחינת המפעל שבו TOTW מיוצר. אין להם מפעל משלהם
25/04/2015 | 10:50
15
והם מייצרים במפעל של DIAMOND שהיו לו כמה וכמה ריקולים כבר
זקוקים לעזרה בדחיפות (כבר להיום) בשק אוכל לחתולים.
21/04/2015 | 11:25
82
אנו זקוקים לעזרה דחופה של שק אוכל 18 קג' לחתולים.
לאחרונה היו לנו הוצאות כבדות ודחופות (עניינים משפטיים שונים), ולכן מבקשים את עזרתכם.
מי שיכול לעזור , גם אם בסכום קטן , נודה לו מאד. ניתן לעזור דרך חנות "הג'ונגל שלי" 04-8212227.
תודה מראש,
יעל
התלבטות אם לאמץ כלב
21/04/2015 | 15:45
8
191
שלום.לכולם! אני סטודנט שנמצא הרבה מחוץ לביץ ואישתי עובדת בהייטק מעל לעשר שעות ביום.
אנחנו מאוד מאוד רוצים לאמץ כלב אך מתלבטים מהסיבה שנאלץ להשאיר אותו שעות רבות בבית לבד ( יש ימים שאפילו 10-11 שעות) . השאלה היא האם בכלל ניתן לאמץ כלב ולהשאירו כל כך הרבה זמן לבד?
אשמח לשמוע את דעתכם ,

תודה לעונים;)
ניתן להשתמש בשרותי דוגסיטר
21/04/2015 | 16:58
3
155
כך שאין בעיה לאמץ....
לא ציינתי בהודעה שלי אבל ניל"י צודקת במאה אחוז!
21/04/2015 | 17:07
2
146
דוגווקר שיוציא את הכלב לטיול נוסף באמצע היום לחלוטין פותר את הבעיה.
תודה על התגובה
21/04/2015 | 18:57
1
130
אנחנו גרים בישוב קטן וקשה לי להאמין שיש אפשרות להעזר בשירות כזה.
גם אני גרה בישוב קטן
21/04/2015 | 21:45
128
אבל אם תשים מודעה בלוח במכולת שלכם או בסניף קופ"ח, אם יש, בטוחני שתמצא איזה ילד תיכוניסט אחראי שישמח לעשות מעט ג'ובוט....
במושב שלי יש כבר כמה ילדים שעושים זאת....
לדעתי
21/04/2015 | 17:06
3
164
אתם יכולים לאמץ כלב, אבל חשוב לבחור נכון.
אל תאמצו כלב צעיר מדי - גורים לא יכולים להשאר לבד שעות ארוכות.
קחו כלב בוגר, מאולף לצרכים, שלא זקוק להרבה פעילות (אפשר לשאול בעמותה ולחפש כלבים כאלה).
נכון, 11 שעות לבד זה לא גליק - מצד שני, זה פי אלף יותר טוב ממאות שעות רצופות בכלוב, כשהעמותה מתמוטטת מחוסר תקציב וכח אדם והכלבים אפילו לא זוכים לטיול יומי בהרבה מהמקרים.
אם בשעות שאתם בבית תרעיפו עליו אהבה, ובשעות שאינכם תספקו לו גירויים מתאימים כגון צעצועים מאתגרים, אין סיבה שזו תהיה בעיה.
הייתי ממליצה להפגש פעם אחת עם מאלף מקצועי שיתן לכם טיפים מראש ויעזור בבחירת הכלב הנכון עבורכם, על מנת לתת לעצמכם את התנאים הכי טובים ונכונים לאימוץ חלק ומוצלח.
ועוד המלצה - נסו למצוא כמה ימים ראשונים בהם מישהו מכם יכול להיות יותר זמין, ולמשל להביא את הכלב הביתה בתחילת הסופ"ש, על מנת לאפשר לכולכם קצת זמן התאקלמות בהתחלה והדרגה של ההשארה לבד.

אתם תצילו נפש... שזה כידוע, כמו להציל עולם ומלואו
תודה!
21/04/2015 | 19:04
92
בהחלט העלת כמה נק חשובות ונכונות.
מסכימה מאד,אבל-
21/04/2015 | 19:09
141
גם כלב בוגר/מבוגר(!)יצטרך לשבור את הרצף הארוך ביציאה אחת לצרכים.
לדעתי חיוני למצוא דוגווקר,או לחילופין כל עוד זה טווח השעות שאתם נעדרים ניתן לחשוב גם להביא אותו על בסיס יומיומי לפנסיון כלבים יומי(על בסיס שעתי)שבו תהייה לו חברה וטיפול ולא ייהיה צריך לשהות לבד כל כך הרבה ש'.
נכון שזה מסרבל ומייקר אבל לדעתי אלו האופציות במידה ותחליטו ללכת על זה.
הכי פשוט זה מציאת אדם אוהב כלבים ואחראי שיוציא אותו פעם ביום לטיול קצר וצרכים.
הייתי מחפשת כפי שכתבה גירי כלב /ה רגועים ומחונכים לחלוטין,הולכת מעל "בוגר"לכלב "מבוגר"
לא תאמין כמה כלבים ניפלאים ואומללים ננטשים בכל שלב גיל אבל שובר את הלב במיוחד הגילאים המבוגרים אחרי שנים בבית....
צריך התאמה טובה ממש,ולזה שווה להשקיע זמן וחיבור עם אדם מקצועי שיוכל להתאים כלב/ה באופן מדוייק עבורכם.
מחזק
22/04/2015 | 11:59
18
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום מרכז ודרום אמריקה
פורום טיולים במרכז ודרום
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
זמן מסך - צילום חווייתי ואטרקציות לאירועים
צילום חווייתי ואטרקציות
קומונות
הקומונה עוסקת בכלבים גזעיים ובכלבנות גזעית ומבוקרת. לקומונה...
"כל יצור חי, אפילו כלבלב, הוא במרכז היקום."(אנטול פרנס)
עדכונים שוטפים
19:49 | 03.09.15 הפתעות נעימות
22:41 | 02.09.15 togi12
01:58 | 02.09.15 תחייכו יותר
14:40 | 01.09.15 אין כמוני יש לי פוני
16:10 | 31.08.15 אילקו
00:02 | 31.08.15 צוקי הברווז
18:35 | 30.08.15 droplet8
14:06 | 30.08.15 Il deserto rosso
10:56 | 30.08.15 אורחים בפורום
10:40 | 30.08.15 מיקי מהי
מקרא סימנים