בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

למסירה גדר גורים לעמותות
26/06/14 20:52
136צפיות

º
אזור? טלפון?
26/06/14 21:02
27צפיות
הגדר נמצאת בתל אביב.
27/06/14 00:31
85צפיות
טלפון ליצירת קשר 0523429330
º
מתנדבי צב"ח ר"ג !!!!
27/06/14 06:54
19צפיות
ממליץ מאוד למסור לצער בעלי חיים רמת גן
27/06/14 08:17
98צפיות
(לא ת"א!) - מגיע להם והם גם זקוקים לכל שקל ולכל גרוש.

העברתי להם את הטלפון שלך, הם יצרו איתך קשר.

תודה!
כדאי שייצרו קשר בתחילת השבוע כיוון
27/06/14 22:54
88צפיות
שהבחורה עוברת דירה והיא תזרוק את הגדר.
חבל, זו גדר טובה ושימשה גור אחד.
רגע, לא אספו ממנה היום את הגדר?
27/06/14 23:34
84צפיות
הבנתי שמתנדבי צב"ח ר"ג אספו ממנה היום את הגדר.
אכן לקחו אתמול
28/06/14 16:43
63צפיות
שמחה שעזרתי לעמותה שאני מאוד מעריכה.
º
תודה!
28/06/14 18:54
10צפיות
מוכר Advantage II החדש.320שח (6 אמפולות) לכלב
26/06/14 19:03
40צפיות
מוכר Advantage II החדש.320שח (6 אמפולות) לכלב 10-25 ק"ג
כתובות אינטרנט מצורפות:
עדיין בחיפושים אחרי דוגסיטר / פנסיון
26/06/14 13:20
47צפיות
אני נוסעת בתחילת יולי כנראה ל-5 ימים ומחפשת מישהו שיהיה מוכן לשמור על 3 כלבות חמודות 8 חתולים מצחיקים וחמוסה אחת קשישה
הבית טבעוני לחלוטין ויש אפשרות להשאר לישון בו במשך הזמן הזה כדי לחסוך בנסיעות וזמן
חשוב שזה יהיה מישהו עם גישה נכונה לכלבים כי שתיים חששניות מעט
אני גרה בראש העין

לחילופין אם התוכנית הזו לא תצא לפועל אצטרך המלצה לפנסיון ביתי בלבד שיקבל את הכלבות, חשוב שהוא יהיה ללא כלבים אחרים כי הן לא תמיד מסתדרות

אשמח לשמוע הצעות...
התייעצות לגבי אימוץ כלב
26/06/14 13:03
169צפיות
שלום לכולם,

אני סטודנט (אוטוטו מסיים) שצפוי להתחיל התמחות במשרד עורכי דין בתחילת ספטמבר. נכנסתי לדירה (לבד) בעלת סלון ומטבח גדולים, והייתי רוצה לאמץ כלב. ההתלבטות שלי נובעת מהחשש שבזמן ההתמחות אני אהיה הרבה זמן מחוץ לבית, ואני לא בטוח שזה נכון לאמץ כלב כשאין מישהו שיכול להיות איתו במהלך היום. האם יש לכך פתרון מעשי כלשהו? (כל טיפ אחר יהיה נהדר)

תודה רבה :)
כמה זה הרבה שעות?
26/06/14 13:43
98צפיות
המלצה- לאמץ כלב בוגר, לא גור. כך משך הזמן שהוא יכול להישאר לבד בבית מתארך משמעותית וגם אתה עושה חסד על הדרך.
מעבר לשמונה שעות לכלב בוגר , שגם זה הרבה, לא מתאים ואז כדאי מאד מאד להכניס לתמונה דווגווקר
http://www.dogslife.org.il/2642-2/4377-2/

מעבר לזה אם מתברר שזה עדיין לא הזמן אתה תמיד יכול לאמץ לך עמותה ולהתנדב שם בהוצאת כלבים לטיול , לפי זמני הפעילות שם והפניות שלך

בהצלחה
האמת? הייתי מחכה :\
26/06/14 20:38
106צפיות
כלב זה הרבה השקעה, או (לפעמים) הרבה תסכול לשני הצדדים.
אתה תהיה במשרד בהתמחות, ואם יילך לך טוב.. תידרש לפעמים להישאר שעות ארוכות מאוד. ואלא אם כן אתה רוצה לממן דוגווקר פעמיים ביום, אתה בבעיה. וגם הכלב.
אם אין לך בעיות כלכליות (ובכיף) - דוגווקר זה הפתרון. אתה מוציא בבוקר לפני העבודה, הוא בצהריים, ואם צריך כאמור גם בערב.
אבל זה פתרון טכני, זה לא יהפוך אותו לבעלים של הכלב, אני מקווה מאוד בשבילך, זה פלסטר.

וכשהכלב יקיא ותרצה וטרינר, אז זה כמו ילד שצריך טיפת חלב. ובלי שום סיוע משותף/פרטנר/חבר/ה, זה מלחיץ. לא שאין אנשים עושים את זה, אבל תשקול טוב טוב למה אתה נכנס.

המלצה:
-ברור, רק בוגר. אתה לא מסוגל בתנאים האלו להחזיק גור וששניכם תישארו שפויים.
-תציע את עצמך לאומנה קודם. תראה מה זה דורש, מה זה לגדל כלב לבד, לא שההורים שלך אחראים עליו אלא רק אתה. אחרי חודשיים שלושה קבל החלטה אם אתה ממשיך או לא, בינתיים גם יצאת בסדר גמור ועזרת לעמותה. ושתמשיך הלאה (עם בית, משפחה, סתם עבודה יותר רגועה מאשר תקופת ההתמחות), גדל את הכלב 'שלך'.

סורי שאני לא מעודד אותך להחזיק אחד. פשוט מאז שאני כן, אני לומד כמה זה תובעני. כמובן, נותן הרבה מאוד לשני הצדדים ומציל חיים, אבל עדיין תובעני. וזה יהיה חסר אחריות להתעלם מזה בשם הלב הטוב של מישהו.
מחזק לגבי אומנה
27/06/14 10:20
77צפיות
אני מגדל כלב לבד כבר עוד מעט שנה, זה כלב שהיה אמור להיות אצלי חודשיים ובסוף נשאר.
לא משנה כמה הכינו אותי והסבירו לי במה זה כרוך, זה עדיין שונה ממה שציפיתי.

השוק הכי גדול זה השינוי בשגרה. שלוש פעמים ביום טיול. זה אומר לקום יותר מוקדם בשביל טיול על הבוקר, ורוב הכלבים לא מבינים שאתה צריך קודם לשתות קפה. לא לשכוח טיול בלילה.

זה גם מבטל ספונטניות. בעיה לזרום לישון אצל מישהי אחר מסיבה או לנסוע לסופ"ש ספונטני באילת. מנטלית אתה פתאום מתכנן את הלו"ז שלך בהתאם לכך שהכלב צריך לצאת.

מצד שני.....
זה שגרה שמתרגלים אליה. כל מי שמכיר אותי יודע שהכלב הוא חלק בלתי נפרד ממני.
הפארקי כלבים זה מפגש חברתי לכל דבר וה"להוציא את הכלב" זה די נחמד כי תמיד פוגשים את אותם אנשים (גם הם בדיוק באותה סירה).

ודוגווקר זה אחד הדברים האהובים ביותר על הכלב שלי. ביום שדוגווקר הוציא אותו לטיול ארוך - אני חוזר הביתה לכלב סופר מאושר ושמח.

ממליץ בחום לקחת כלב לאומנה. זה יתן פרספקטיבה מצוינת. בנוסף ממליץ לקחת כלב בחלון זמן פנוי יותר (החודש הראשון קשה יותר ותרצה יותר זמן לחזק את הקשר ביניכם).
גרמתי לזה להשמע כמו עינוי
27/06/14 10:27
86צפיות
וכמובן שלא זאת הכוונה :)

הכוונה שלי היא שאם לא גידלת כלב לבד אף פעם, זה שוק רציני.

אחרי שעובר השוק הראשוני, זה כיף גדול.

בפארק כלבים אצלי יש המון רווקים/רווקות שמגדלים כלבים וכולם מסתדרים עם זה מצוין.
נשבע לך שקראתי
27/06/14 14:51
83צפיות
"בפארק כלבים אצלי יש המון רווקים/רווקות שמגדלים כלבים וכולם מסתדרים זה עם זו מצוין."

וישר עבר לי בראש גינת הכלבים בפארק הירקון שזה קטע שאני תמיד אוהב לעבור לידו בריצה ולראות את הכלבים והתל אביביזם וכל הכיף הזה ביחד ו...

קיצר, זה אולי קצת בעיה שאי אפשר לזרום לשינה 'לא בבית' כשיש לך כלב, אבל אם גם לה יש, אז היא בטח תבין ותמצא איזה פתרון יצירתי ;)
את האקס שלי הכרתי בגינת הכלבים
27/06/14 16:55
72צפיות
אמנם בראשון, ולא בתל אביב, אבל Same same
תני לי לנחש, הסתבר
27/06/14 17:22
78צפיות
שהוא 'רק' אומנה, אז מתישהוא החזרת אותו?

חחחח לא.. הוא סתם היה רוחני מדי בשבילי
27/06/14 17:27
70צפיות
אבל חתיך
האמת שזה שהכלב שלי לא פחד ממנו וישר שם עליו ראש קנה אותי
לא נורא, יצאת קצת בחורה. בכיף :)
27/06/14 17:44
64צפיות
כלומר, אם קוראים את זה בקול קצת פקאצי: "אין, שמופי ישר עף עליו. הוא אפפעם לא הולך למישהו אחר! אליו הוא רץ. זה היה סימן. מה לא ככה?

אחר כך הוא אמר לי שזה היה סימן משיווהבמבה, אל הכלבים ההודי, והבנתי שהוא רוחני מדי אז העפתי אותו.

לא נורא, לפחות היה שווה".

(לא שאני רומז/חושב/לרגע מניח שאת .. פקאצה. באמת שלא!)
º
תודה כיף לצחוק תמיד!
27/06/14 20:46
8צפיות
אתר חדש ובקשה ללוגו
26/06/14 12:33
127צפיות
שלום,

בימים הקרובים אנו נשיק אתר חדש בנושא כלבים.
אם אתם בחתום העיצוב ומעוניינים לעצב לנו לוגו קטן וחביב, אנו נשמח להעניק לכם קרדיט באתר (אם נבחר להשתמש בו).
אנא פנו במסר אם אתם מעוניינים.

תודה!
מה זה אתר בנושא כלבים?
26/06/14 21:20
90צפיות
אתר מסחרי? אתר מתחרה בחיי כלב? אתר מתמחה בדבר כזה או אחר?
יש הבדל בין להציע לוגו לחבורת מתנדבים שהחליטו ליצר ולאגד מידע על גידול נכון של כלבים לבין לתת להציע לוגו לחנות חיות שלא מעוניינת לשלם לגרפיקאי.
שאלה מעולה
27/06/14 10:20
81צפיות
לא מדובר באתר מסחרי (במובן של למכור מוצרים) או אפילו בפורטל (לפחות לא בשלב הראשון). ייתכן שישולבו פרסומות כדי לממן את הפעלתו.

מטרתו הראשית של האתר היא לסייע לאנשים שמצאו כלב לאתר את בעליו. בשלב שני נוסיף אפשרויות נוספות כגון איתור כלבים בסביבתך - שימושי כדי למצוא חברים חדשים לכלבך או כדי להיעזר בשכן עם כלב לירידות משותפות; סקירה של וטרינרים (כולל רשימה שחורה של וטרינרים שרשיונם נשלל); ועוד כל מני הפתעות על סמך משוב הגולשים (שזה אתם!).

הסיבה לבקשת הלוגו היא כדי ליצור מעורבות של הקהילה בפרוייקט הזה. האתר יכול להיות מאוד יפה, אבל ללא אימוץ מהקהילה הוא לא יחזיק הרבה זמן מעמד...

מקווה שעניתי על שאלתך!
בעיית צרכים
26/06/14 12:00
94צפיות
שלום,
אני כבר אובד עצות לגבי התנהלות הצרכים של הכלבה. היא היתה באילוף בפנסיון, המשיכה בבית, ובכלל כבר התחילה להראות מגמה חיובית. עכשיו היא היתה שבועיים על סטרואדים שהגבירו את השתן, אז היא עשתה בבית והבנתי. אבל עכשיו היא לא מוכנה לעשות בחוץ. אתמול היא התחילה לעשות צואה בבית, הוצאתי אותה באמצע היא לא המשיכה, חזרה לכלוב שלה(השיטה הומלצה על ידי המאלף), מאז יצאה עוד כמה פעמים, אכלה, ובטיול האחרון עשתה קצת בחוץ. נתתי לה אחרי הטיול להסתובב קצת בבית ואז היא הוציאה את כל מה שהיה לה(שתן וצואה, למרות שכן עשתה בחוץ), שלא לדבר על הז שכל דבר בחוץ מסיח את דעתה..
מה עושים עם כלבה כזו שמוכנה לעשות רק בבית?ניסיתי את כל הדרכים היפות והטובות של המאלף ללא הצלחה. מה הלאה?
היא בת עשרה חודשים אגב.
נשמע לא פשוט בכלל ....
26/06/14 23:37
44צפיות
לדעתי אין לך מנוס לאשר להקבל שוב עזרה ממישהו. אני לא באמת "חזק" בנושאים אלה של צרכים, מה שאני הייתי עושה זה מוצא מקום בו היא יכולה לחיות לתקופה כשהי בעיקר נמצאת בחוץ (ובמקום, כמובן מדובר בפנסיון טוב), ולתת לה תקופה בה היא תעשה צרכים בחוץ כי אין איפה אחר לעשות אותם, ואז בהדרגה מחפש מה הדברים שמפריעים לה בחיים - גם אם הם לא קשורים בצרכים ישירות, ועובד עליהם. ולעם הזמן מנסה לעשות התקדמות הדדרגתית להחזיר אותה למצב של בית וחוץ תוך "חינוך-לצרכים מחדש".

מקווה שתמצא עזרה טובה, ומישהו שאכן יש לו ניסיון בנושא זה. על פניו נראה לי שיש בעיה שהיא מבר ללהתאפק, מה גם שיתכן ועדיין מצבה הרפואי או התרופות שהיא קיבלה משפיעים. בקיצור, הייתי עושה פסק-זמן מלנסות לפתור משהו ומלעבוד על משהו, ורק פועל ליצור לה סביבה בה היא לא יכולה לטעות, ולהרגיל אותה מחדש שאפשר ורצוי לעשות צרכים בחוץ.

בהצלחה.
פרוייקט "אוליבר הולך לאיבוד"
26/06/14 11:44
107צפיות
פרוייקט "אוליבר הולך לאיבוד"
שלום לכולם, האמת שהמון זמן לא הייתי פה..
למי שלא מכיר, שמי מיטל צפרוני, אני עורכת דין בעלת משרד בתל אביב ואוהבת מאד בעלי חיים. כשהייתי ילדה במושב שבי ציון שבגליל המערבי, גידול בעלי חיים היה שונה מהיום. הכלבים הסתובבו חופשי ברחובות וכמעט שלא עיקרו וסירסו חתולים וכלבים

כשהתבגרתי ואימצתי בעצמי שני כלבים הבנתי עד כמה המצב קשה, אלפי בעלי חיים חסרי בית בעמותות והסגרים, בעיקר בגלל חוסר מודעות ציבורית.

את ספר הילדים הראשון שלי 'אוליבר' , על כלבון המחפש , הקדשתי להגברת המודעות לאימוץ. 'אוליבר' הראשון הוא הצלחה, ילדים 'מתים' עליו! החלטתי לכתוב ספר 'אוליבר' שני והפעם בנושא שכל מי שיש לו כלב, חתול ,או פייסבוק  מכיר; כלבים שאבדו. ואני פונה אליכם לעזרה- אנא סייעו לי להוציא את הספר לאור!

הספר אינו מיועד למטרות רווח, ההכנסות יתרמו לעמותת "תנו לחיות לחיות", כך שהרווח כפול ואפילו משולש: גם תרומה לחינוך, גם תרומה לעמותה המצילה בעלי חיים וגם סיפור שהילדים יאהבו!  את הפרוייקט ניתן למצוא ב - http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9771

תודה בשמי בשם אלפי בעלי חיים נטושים ואבודים

מוזמנים לשתף חופשי וכמובן לתמוך בפרוייקט..
כתובות אינטרנט מצורפות:
יום אימוץ בשבת 5.7 ברחובות אוהבת חיות
26/06/14 09:16
91צפיות
יום אימוץ בשבת 5.7 ברחובות אוהבת חיות
עשרות כלבים, הכי יפים, הכי מקסימים יחכו לבית מעולה לשארית חייהם
כולם נמסרים תמורת סל אימוץ ותוך התאמת הכלב למאמצים
כמו כן ניתן לאמץ בתיאום מראש במועדים אחרים
יום האימוץ יתקיים במתחם הכלביה ברחובות בין השעות 11-15
לתמונות כל הכלבים לחצו כאן
אנא הפיצו את האירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/779446482106109/?s...
חייב להיות מוצלח!!!
מי אמר שהכל בחיים שחור או לבן?
26/06/14 11:53
145צפיות
מי אמר שהכל בחיים שחור או לבן?
צילי וגילי יושבים ומחכים!
26/06/14 13:29
129צפיות
צילי וגילי יושבים ומחכים!
º
27/06/14 02:12
2צפיות
טינה, פיטבולית מושלמת!
26/06/14 19:03
117צפיות
טינה, פיטבולית מושלמת!
לבית מעולה בלבד!!!
º
בהחלט מהממת :)
27/06/14 02:13
10צפיות
ג'וי, זאבה מעורבת מקסימה!
26/06/14 19:05
133צפיות
ג'וי, זאבה מעורבת מקסימה!
בת כשנה וחצי, גדולה ומרשימה
מעוקרת ומחוסנת..
איזה מבט יש לה :) ממש קורנת ... ואני עד
27/06/14 02:15
46צפיות
עכשיו תמיד צחקתי על טופי שלי שיש לה לשון ארוכה, ואני רואה עכשיו שיש טוענת חדשה לכתר :).
כלב שכולו דבש!
26/06/14 21:50
110צפיות
כלב שכולו דבש!
זכר גדול ומרשים, אנרגטי וחברותי
מחבק ואוהב מאוד אנשים
ישמח לבית בית
בן כשנתיים וחצי, מחוסן ומסורס
גולן, האסקי מעורב יפיפיה
27/06/14 09:00
82צפיות
גולן, האסקי מעורב יפיפיה
בינוני-גדול, חברותי, אנרגטי
מחוסן ומסורס..
מסי, כלבת בית מקסימה
27/06/14 09:07
82צפיות
מסי, כלבת בית מקסימה
בת 4, מעוקרת ומחוסנת.. חברותית לכולם
בינונית מינוס בגודלה, טובה עם ילדים..
נהדרת!
4 גורי לברדור מעורבים יפיפיים!
27/06/14 18:12
91צפיות
4 גורי לברדור מעורבים יפיפיים!
בני 8-9 חודשים כבר.. מעוקרים/מסורסים ומחוסנים
חברותיים, יהיו גדולים,  אנרגטיים ושמחים.
משוועים לבית משלהם. לא כיף לגדול בכלביה!
נולי, גורת לברדור מעורבת מקסימה
28/06/14 10:23
72צפיות
נולי, גורת לברדור מעורבת מקסימה
בת כ4 חודשים, חברותית ומצחיקה
תהיה גדולה.. מחוסנת ותמסר מעוקרת
º
ועוד ממנה
28/06/14 10:24
44צפיות
ועוד ממנה
דולנד, רועה בלגי מעורב יפיפה
28/06/14 10:25
103צפיות
דולנד, רועה בלגי מעורב יפיפה
בן 5 חודשים, יהיה גדול, האחרון בין אחיו שנותר בכלביה
חברותי ומקסים
ועוד תמונה שלו...
28/06/14 20:40
48צפיות
ועוד תמונה שלו...
מהממון !!!!!!!!!
אווה, גורה מעורבת, מקסימה ושובבה
28/06/14 20:43
69צפיות
אווה, גורה מעורבת, מקסימה ושובבה
בת 3 חודשים.
º
ועוד אחת ממנה...
28/06/14 20:45
45צפיות
ועוד אחת ממנה...
מאלף מומלץ בירושלים ובלא בשיטת המרקרים?
26/06/14 08:02
127צפיות
יש לנו גור שצריך קצת גישה יותר נוקשה. ניסינו מאלף בשיטת המרקרים אבל היא פשוט לא תמיד מתאימה לכל מיני דפוסים שליליים שצריך להפסיק אצלו.
הוא נובח גם עלינו וכו'...
יש מישהו מומלץ שייתן לו קצת משמעת?
אולי חנה רגב?
26/06/14 08:24
79צפיות
יש כאן גולשת בשם פנדידי שעובדת עם ירושליים אוהבת חיות ומכירה מאלפים על כל הטווח...
מקווה שתראה ותתיחס כאן.
זו טעות לחשוב שצריך לחנך אותו בנוקשות.
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
26/06/14 11:33
112צפיות
הכלב נובח עליכם. כנראה מתסכול, כנראה מעודף אנרגיה, כנראה מפחד, או כנראה מבעיה אחרת.. השורה התחתונה הכלב לא רגוע ומשהו מפריע לו.
הכלב לא צריך "משמעת" ו"נוקשות" , הכלב צריך בעלים שמבינים איך להתנהל עם גור קטן בבית ואיך לספק את צרכיו הפיזיים והנפשיים, וגם לא פחות חשוב, איך להניע אותו לשיתוף פעולה בצורה שתהיה נעימה לו ותיתן לו מוטיבציה .
כשכל אלו יקרו הקשב שלו אליכם יגיע מעצמו ויהיה מדהים יותר מכל משמעת שתלמדו אותו בצורה.. נוקשה.

כמו כן, אני לא יודעת מה עשיתם עם המאלף הקודם (והאם הוא באמת מהגישה שהוא הציג לך..כי היום אי אפשר לדעת) אבל מאלף אחד ודרך עבודה אחת לא אמורה להכליל על גישה עבודה שלמה ומגוונת. אם יש עדיין בעיות זה או כי לא קיבלתם כלים נכונים להתמודדות איתן או שלא הבנתם בדיוק איך ומה לעשות בנידון, כך או כך.. יש מאלף בשם מיכאל שעובד בירושלים אני ממליצה בחום ליצור קשר 0545873308
מצטרפת להמלצה על מיכאל ועוד
26/06/14 13:45
53צפיות
יש כלבים נבחנים.
נביחה היא תקשורת. יש כלבים יותר מקשורתיים ופחות. חלק מזה ענין גנטי. גם את זה כדאי לקחת בחשבון לפני שפועלים ביד קשה.
היי ,
26/06/14 11:56
72צפיות
אשמח לעזור
אתה מוזמן ליצור קשר
פנסיון מומלץ בירושלים?
26/06/14 08:00
32צפיות
אנחנו מחפשים פנסיון לכמה ימים ביולי. יש מקום מומלץ בירושלים והאזור?
נעמי השמרכלבית
26/06/14 12:34
40צפיות
נעמי השמרכלבית - פנסיון ביתי
http://dogsitting.co.il
בירושלים
26/06/14 13:00
34צפיות
ממליץ בחום על קרן,
מאלפת כלבים, אחראית ומקצועית.
050-9003885
שאלה בנוגע לאוכל לכלבה
25/06/14 23:10
114צפיות
שלום,

יש לי כלבה בת 7 שנים, כלבה בריאה.
נמסר לנו אוכל לכלבים בשם: Eukanuba Veterinary Diet Joint Mobility.
לפי מה שהבנתי זה לכלבים זקנים ורציתי לדעת אם זה בסדר להאכיל תכלבה שלי באוכל הזה או שזה יזיק לה?

תודה רבה לעוזרים.
זה אוכל רפואי
26/06/14 07:32
50צפיות
בדרך כלל עדיף לא לתת תרופות למי שאינו חולה...  
אני לא חושבת שזה יזיק לה בצורה גלויה לעין אבל באמת קשה לדעת מה יהיו ההשלכות (אולי לא יהיו)

במידה שאין סיבה כלכלית קריטית להאכיל במזון שנמסר לכם, הייתי ממליצה לתרום את האוכל הרפואי לעמותה שתעשה בו שימוש מושכל יותר, ולהמשיך לתת לכלבה את המזון הרגיל שלה
אם היא סובלת מבעיית פרקים שהוט' ימליץ לך על
26/06/14 13:35
40צפיות
מזון ספציפי לבעיה.
אם לא, כלבה בת 7 צריכה לאכול סניור - שזה מזון לכלבים מבוגרים.
לילה טוב, אני האכלתי את הכלבה שלי באוכל הזה
27/06/14 02:24
43צפיות
במשך שלוש שנים בערך, והוא היה לה מצויין בכל קנה מידה.

ממה שאני הבנתי, ושאלתי גם פה בפורום, האוכל הספציפי הזה הוא אוכל רפואי (ולא חצי רפואי) אבל שאין מניעה להשתמש בו גם "ברגיל".

אבל! אבל! אבל! אל תסמוך על הדברים שלי! תרים טלפון לווטרינר שלך ותתיעץ!
צהריים טובים לכולם
25/06/14 16:38
232צפיות
שאלה לי אליכם.
האם כלב שאוכל את הצואה של עצמו ושל אחרים (מתי שיש לו הזדמנות)במשך זמן רב יכול בדרך כל שהיא להזיק לו?
במה זה יכול להתבטא?
איפה זה יכול לפגוע בו חוץ מהבחינה ההתנהגותית?
º
25/06/14 21:50
29צפיות
לא יודעת לענות לך אבל
25/06/14 22:59
166צפיות
אכילת אננס מונעת מהם להמשיך לאכול צואת כלבים
º
26/06/14 01:32
30צפיות
ומה מונע מהם לאכול צואת חתולים?
26/06/14 08:43
112צפיות
כבר התייאשנו....
לזה לצערי אין לי תשובה....
26/06/14 09:20
102צפיות
אני באותו סרט
זה סיוט, זה פשוט מעדן בשבילם
26/06/14 11:37
98צפיות
אני כבר למדתי לזהות את הדחיפת אף שלה באדמה כשהיא מתקרבת לאוצר בלום
ולנסות למשוךף אותה משם
לצערי כבר יצא לי דחוף אצבעות לפה ולהוציא לה
זה דוחה ממש אבל אני פוחדת מתולעת הפארק ועוד כל מיני חולרות

ו-וואיייייי כמה שזה דוחה להוציא לה
º
מי שימצא את התשובה לזה יוכל לצאת לפנסיהמוקדמת
26/06/14 13:07
38צפיות
יש תשובה - חינוך! אם אתה מוכן לשלם לי
26/06/14 13:56
89צפיות
מליונים, אני פותר לך את הבעיה. אם אחריות, לא פתרתי - לא שילמת.
אבל אם  פתרתי - אז אני מקבל מליונים, ואוכל לצאת לפנסיה :).
מעולה
26/06/14 16:14
66צפיות
אז עכשיו, אם בממוצע יעלה כ 400 שקל כדי שתחנך כלב לא לאכול צואה, אתה צריך לחנך כ 3600 כלבים כדי לעשות את המיליון הראשון שלך (אחרי מס ולא כולל רווחי הון). זה אומר שבקצב של עשרה כלבים ביום אתה תופר את זה תוך שנה בערך. תעבוד על זה בין שלוש לחמש שנים וצא לפנסיה.

מוכנים, היכון, רוץ!
למה רק 400? זה לא קסם, זו עבודה קשה...
26/06/14 16:25
57צפיות
זה לרוב לא יקרה במפגש אחד, אלא בתהליך רחב. ורק לחדד, זה לא שהכלב ילמד לא לאכול צואה מסוג מסויים, הוא ילמד לא להרים שום דבר מהריצפה. בין אם מדובר בפיתה עם שווארמה ובין אם מדובר בחרא אנושי/חתולי/כלבי.
כמובן זה לא יהיה 100%, אבל זה ישאף ל- 100%. תוכל להגיע למצב בו הכלב "טועה" פעם/פעמיים בשנה.

וכמובן כל עוד אין בעיות רקע חמורות שצריך לפתור קודם :).

זה מזכיר לי את אלה שלא משתלטים על הכלב גם כשהוא קשור ברצועה של מטר, ושעל המפגש הראשון - בין רשימת הציפיות שלהם מככבת הציפיה: "אני רוצה לשחרר את הכלב שלי בכל מקום, ושאני אקרא לו הוא יגיע מייד! לא חשוב במה הוא עסוק". הם עוד לא עשו את הצעד הראשון, וכבר מעלים צפיה לצעד ה- 200,000. שיהיה להם בהצלחה :).

טוב, אז אני אהיה הטלאנט ואתה תהיה האמרגן, כי אני עיסקית לא טוב. נתחלק ברווחים שווה בשווה - 80% לי ו- 20% לך. מה אתה אומר? פייר אינף?
אני מחפש טאלנט
26/06/14 17:21
58צפיות
שיפתור את הבעיה ל10 כלבים ביום, בעלות של 400 ש"ח לאחד, כנראה שאת הפטנט הזה עוד לא מצאת. כשתמצא, אשמח לחתום איתך על העסקה הזו.
º
לצערי, אתה תאלץ להמתין לי לנצח .... :).
26/06/14 17:28
13צפיות
º
וצואת אנשים... בעעעעע....
26/06/14 13:14
29צפיות
º
אוי, הזוועה. ומה עם חינוך? ניסית פעם :).
26/06/14 13:57
32צפיות
º
חינוך!
26/06/14 13:54
19צפיות
מבחינה רפואית - קיימת סכנת הידבקות
26/06/14 14:17
83צפיות
בתולעת הפארק, בטפילי מעיים שונים ובכל מיני וירוסים.
מה אפשר לעשות?
חינוך (לימוד הפקודה "עזוב"), מניעה (טיולים עם רצועה ומחסום פה - חשוב לבחור במחסום רשת המאפשר לכלב לפתוח את הפה כדי להלחית) ובהיבט הרפואי - לשלול בעיות רפואיות ולהקפיד על שגרת חיסונים וטיפולים מונעים נגד תולעת הפארק ותולעי מעיים.
לאכילת צואה עצמית - אומרים שאננס עוזר, יש גם כדורים ייעודיים לזה.
היי לכם
26/06/14 20:42
41צפיות
הכלב נמצא בפנסיון עד שימצא בית...
אז אין לי דרך לעבוד איתו כרגע
הוא לא קרוב אלי.
רק רציתי לשאול לגבי סיכונים.
כי יש מצב מאוד גדול שזה קורה.
אנשים..... וכלב (לא) מושלם
25/06/14 15:28
235צפיות
אז ככה, הכלב שלי בן שנתיים בערב, מעורב חום גדול. הוא חמוד וחביב ואני סומך עליו רוב הזמן, עד לרמה של לתת לו לסחוב לנו את המים בטיול יחד עם ילדים ונכים על כיסאות גלגלים כאשר הוא לא קשור ופשוט בא כשקוראים לו (אם רוצים לשתות )
מצד שני, הוא לא מושלם, לפחות במובן החיובי של מילה לדעתי. יש כלבים מסויימים שהוא לא אוהב והוא נובח עליהם, או מתרחק מהם. הוא רב פעם פעמיים עם כלבים אחרים בגינות כלבים ואז הפרדנו לרגע ולרוב הם חזרו יפה לשחק. ויש, תמיד יש, כמה כלבים או אנשים שכשהם עוברים ברחות הוא יותא למרפסת ונובח, לפעמים אלו נביחות של עכס וזעם ולפעמים הוא פשוט רוצה לרדת ולשחק איתם, תלוי מי עובר.

ובאזור יש גם אנשים. יש איש אחד שיש לו שלושה כלבים, שתיים מהם מכירים את שלי מגיל צעיר ואוהבים לשחק, ואחד חדש יחסית ששלי מפחד ממנו (או לפחות עד עכשו, כי בפעם האחרונה הוא נתן נביחה ואז נרגע) אותו איש לא רוצה להתקרב עם הכלבים שלו לכלב שלי, וזה מתאים כי בהתחלה שלי פחד מהחדש שלו וסירב להתקרב בעצמו.

לאחרונה אותו איש החליט שכלב שלי לא בסדר ושאני צריך לשלוח אותו לאילוף התנהגותי. הוא הדגיש שזה לטובתו האישית של הכלב ושהוא דואג לו.

זה קצת עצבן אותי (ומאוד את זוגתי) אבל אני בעד לשמוע אם יש אמת בדבריו או ש(כמו שאני חושב) הוא סתם נודניק שמשליך את הבעיות שלו על אחרים, או משהו באמצע.

מצד שלישי - לאור הציפיה לגור אנושי בתקופה הקרובה שיצטרף למשפחה, אולי יש סיבה (אחרת) לעשות את אותו דבר.

זהו, שפכתי את המעט שלי, ואני אשמח לשמוע רעיונות והצעות.
מציע לכם לעשות רשימה
25/06/14 16:42
103צפיות
של מה שמפריע לכם בהתנהגות שלו. מה הייתם רוצים לשנות וכמה...
אם יש דברים שממש מפריעים לכם אז ברור שכדאי.

כדאי גם להתחיל ללמוד איך מרגילים אותו לבן משפחה חדש, אולי גם הגבולות צריכים להיות יותר ברורים

מחנך טוב לכם ולו זה כדאי מאוד גם אם הכל בסדר
רשימה.... הרשימה מוכנה כבר.
25/06/14 16:49
116צפיות
הוא שונא חתולים ברמה של להתנפל עליהם ברחוב, אני עובד על זה ורואה שיפור עם הזמן אבל זה לא מושלם.
הוא נוהג לצאת למרפסת ולנבוח בקול רם כאשר כלבים מסויימים עוברים ברחוב - זה משהו שהייתי שמח אם לא היה קורה אבל זה לא באמת כלכך מפריע ולא קיבלתי תלונות על זה חוץ מהסיפור למעלה.
הוא לא תמיד מקשיב לכל מה שאני אומר לו - אבל לא ברמה של לעשות מלא צרות אלא יותר ברמה של "אני עכשיו בגינת כלבים ומשחק אז מה פתאום אתה קורא לי לבוא אליך?"
הוא עצלן ולעיתים קרובות אני ממש צריך לשכנע אותו לצאת לטיול, זה בעיקר מפריע כשאנחנו לא נמצאים ומבקשים מחברם להוציא אותו ואז הם צוחקים עלינו שיש לנו כלב עצלן ויורדים עליו (יכול להיות שהוא נעלב קצת?)

כמו שאפשר בטח לראות, אין הרבה דברים שממש מפריעים לנו, יכול להיות שחלק ממה שכתוב למעלה נשמע קיצוני לכמה אנשים, אבל משום מה נראה לי שזה סביר לגמרי (אולי חוץ מהעצלנות). ובעיקר בגלל זה פתחתי את כל הסיפור - אם מישהו אומר לי שהכלב שלי לא בסדר, האם אני צריך להחזיק מולו מראה?

לגבי קבלת בן משפחה חדש, יש לנו כמה חודשים לחשוב וללמוד איך לעשות את זה. זה נמצא בראש אבל עוד לא מוכן ברשימה.
הוא מאושר, אתם מאושרים החיים דבש
25/06/14 21:39
77צפיות
אין לחץ עם המאלף

בקשר לסעיף הראשון (התינוק) תקראו מאמרים על הרגלה
ופה כן הייתי מתייעץ עם מישו כבר עכשיו כי
- הכנה זה תמיד טוב (כמו שעושים לאחים גדולים לעתיד)
- למצוא איש מקצוע שאתם מאמינים בו ובדרכו ושיש לכם כימיה איתו כדי שיהיה למי לפנות במקרה וצריך

בקיצור, נשמע בסה״כ סבבה של כלב וסבבה של בית
אז בקרוב יהיה לך ילד
26/06/14 19:50
31צפיות
ואז תגלה שכל מפגר ברחוב בטוח שהוא מבין איך לחנך את הילד שלך יותר טוב ממך. יפילו עליך עיצות שלא תבקש, יעירו לך כשתדבר עם הילדים שלך, יעירו לילדים שלך לצידך אפילו אם הם לא עושים כלום. לאנשים יש קטע כזה, להדחף לעניינים של אחרים אפילו אם אין עניינים.
הכלב שלך בסדר גמור, והאיש שמציק לך לא מבין מהחיים. פעם הבאה תגיד לו שהוא צריך מאלף כי להקת הכלבים שלו מתגרה בכלבים של השכנים ומעודדת מריבות. או שתספר לו שיש לך מאלף כדי שיעזוב אותך בשקט
º
לא שמתי לב שמידאס כבר כתבה אותו דבר
26/06/14 19:52
10צפיות
מצטער לומר לך, אבל לפי מה שתיארת פה (וגם לפי
25/06/14 20:10
156צפיות
הרשימה שערכת למטה) - יש לך את הכלב הנורמלי בעולם.

אני מבין שהוא מסתדר עם מרבית הכלבים, יש כאלה שהוא לא אוהב - אז עליהם הוא נובח (כדי להרחיק אותם) ויש כאלה שהוא אוהב - ועליהם הוא נובח כהזמנה למשחק.

הוא רב פעם או פעמיים בגינת הכלבים, אבל מיד חזר להתפייס איתם ואפילו שיחק איתם אחר כך.

הוא לא תמיד נשמע לך בגינת הכלבים, לפעמים לא בא לו, לפעמים הוא קצת מתעצל.

חתולים מדליקים אותו והוא אוהב "להתנפל" עליהם (סתם לרדוף אחריהם? או ממש עם רצח בעיניים?)

(לגבי הנביחות על העוברים והשבים ברחוב, מה שכאמור כל כלב היה עושה, אם זה באמת מפריע לכם או לאחרים, אז פשוט - לסגור את המרפסת או להגיף את התריסים. בעיקר בשעות שבהן עוברים כלבים מתחת לבית. אבל כל עוד יש לו גישה למרפסת ולתצפית על הרחוב, אי אפשר כמעט שלא לצפות ממנו לנבוח פה ושם על כלבים. אפשר כמובן לעבוד על זה - בהתניה חיובית, עם אוכל, או להתנות אותו לבוא אליכם או לרוץ למקום כשהוא שומע כלב עובר למטה, אבל זו עבודה, ופשוט יותר יהיה פשוט לצמצם לו קצת את החשיפה לטריגרים שעוברים ברחוב מתחת לבית).

בקיצור, נעים להכיר - יש לך את הכלב הנורמלי בעולם. כלב ממש לפי ההגדרה המילונית.

אז נכון, תמיד ובכל כלב יש מקום לשיפור, ועבודה התנהגותית היא תמיד תמיד מבורכת - לא כל כך בשביל האחרים, כמו בשביל עצמכם ובשבילו, ובעיקר - בשביל הקשר והבונדינג שלכם ביחד. אני לעולם לא יכול שלא להמליץ ללמוד על הכלב עוד ועוד מאנשי מקצוע ולקבל עוד ועוד הדרכה על איך לעבוד נכון עם הכלב, איך לשפר את ההתנהגות שלו בפינות המחודדות שמפריעות, וללמוד על איך לבנות את הקשר ביניכם עוד יותר נכון ועוד יותר הדוק, אבל בגדול - על פניו - נשמע שיש לכם את הכלב הנורמלי בעולם.

ועכשיו, תמונה!
תודה רבה
25/06/14 23:03
168צפיות
תודה רבה
תאכלס ככה חשבתי, בסך הכל ניגש אלי מישהו שהחליט שהכלב שלי לא בסדר ושהוא צריך טיפול התנהגותי אז ניסיתי לתאר אותו מהצד של הבעיות כדי לראות מה עוד אנשים חושבים.

ותמונה מטיול. הוא עבד קשה...
חכה חכה..
26/06/14 07:38
105צפיות
כשיגיע התינוק...
לא תהיה יציאה אחת מהבית שלא תזכה אותך/כם במטר אין סופי של עצות/הנחיות/דעות וכו', מכל מי שבמקרה יעבור בסביבה.
כדאי מאוד לתרגל כבר מכשיו את שרירי ההתעלמות מהזולת הנודניק. כי אם אשתך מתעצבנת מזר אחד שדוחף את האף, היא תחטוף קריזה רצינית מהמאות שעוד יגיעו  
º
לגמרי, אני כבר מחפש פסיכולוג צמוד
26/06/14 09:33
29צפיות
פסיכולוג יקר
26/06/14 12:21
65צפיות
תקנה שק איגרוף
. ומהו משפט המפתח?
26/06/14 14:28
75צפיות
אתה מטייל ברחוב, הילד מתחיל לבכות, ואז עוברת הסתומה התורנית (לרוב זו סתומה, לפעמים זה סתום), ומשחרר את משפט המחץ:

"אדוני/גברת הילד שלכם בוכה!".

מה את אומרת? טוב שהודעת לנו אחרת לא היינו שמים לב. ואת מוזמנת להשאיר את המבט ההלום שלך לעצמך....

:).
זקוקים לעזרה בשק אוכל.
25/06/14 15:00
45צפיות
אנו זקוקים דחוף לשק אחד של אוכל לחתולים. האוכל הספיק להיום בבוקר ונשאר עוד מעט לארוחת הערב של היום, ועד יום שישי לא תהיה לנו אפשרות לקנות לחתולים אוכל !!!
מי שמעוניין לתרום שק אוכל (ג'ורג'י) ניתן לתרום בחנות "הג'ונגל שליי 04-8212227,
מי שמעוניין לתרום קילוגרמים בודדים (קילו ב-10 ש"ח) ניתן לתרום בחנות "מחסני מזון לחיות הבית" 04-8640444.
לציין עבור חתולי הרחוב שמאכילה יעל עופר. רצוי ליידע אותי אחרי התרומה בטלפון 052-8454041.
תודה,
יעל עופר
גור מלטז נובך נושך
25/06/14 13:50
89צפיות
יש לי גור כלב מלטז בן 5 חודשים.
הכלב כל הזמן נובח ונושך.
מה לעשות
אציין שכשהבאנו אותו אמרו לי לשים אותו במיתחם גדר כדי שיגמל וכך עשיתי.
כממוציאום אותו מהמיתחם אל הבית הוא נובח ונושך. במיתחם הוא לרוב רגוע.
אודה לעזרה
אורית
נשמע שאתם לא יודעים איך להתנהל איתו
25/06/14 14:08
68צפיות
פנו למאלף שיעשה לכם סדר בדברים.
גור מלטז שנובח ונושך
26/06/14 00:50
29צפיות
היי :)

מהמעט שנכתב אני מבינה כי הנביחות והנשיכות מגיעות מענין במשחק ותשומת לב.
כשאתם מוציאים אותו מהמתחם דאגו להעסיק אותו במשחק משותף בעזרת הצעצועים שלו.
בשל גילו הצעיר צעצועים רכים ונשרכים יהיו אטרקטיבים יותר ויתנו מענה לצורך שלו המתבטא בנשיכות.
אתם יכולים להיעזר בסרטוני הדרכה ל-tug toys או הדרכה מקצועית שתקנה לכם כלים יעילים להפעלה מנטלית שלו, אשר
לה הוא זקוק בנוסף לטיולים ומשחק ידידותי עם בני מינו על בסיס יומיומי.

בכדי שהצעצועים ישארו אטרקטיביים בעיניו תנו לו אחד אחר כל פעם כשלשאר אין לו גישה.

והיה ומדובר בנשיכות שאינן משחק יש להיעזר ביעוץ מקצועי.
לילה-טוב, מצתרף למה שהציעו לך פה, אבל יש
26/06/14 01:23
17צפיות
לי גם שאלה אליך גולדה :).

מה זאת אומרת: "אציין שכשהבאנו אותו אמרו לי לשים אותו במיתחם גדר כדי שיגמל וכך עשיתי."?

פתחתם את הדרת והכנסתם אותו לשם וסגרתם? או שזה היה חלק מתהליך כל שהו? איך הכלב הגיב להכנסה למתחם? את כותבת "מוציאים אותו", האם הוא גם ניכנס ויוצא למתחם שלו בעצמו או שהוא שם רק אם אתם מכניסים אותו?

לילה-טוב.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום