בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

איפה Fiona ?
18/03/14 00:09
217צפיות
אז איך הבנות חגגו את סיינט פדי'ס דיי?
נראה שאיזה בןדוד שלהן זכה לפגוש את משפחת המלוכה.
חברה מצ'כיה תפרה לאורין בנדנה
18/03/14 07:55
236צפיות
חברה מצ'כיה תפרה לאורין בנדנה
במיוחד לכבוד סיינט פטריק דיי.
ממש מתאים לה ירוק
20/03/14 14:49
5צפיות
יפפפה
הכלב אינו IW
22/03/14 19:48
2צפיות
הוא סקוטיש דירהאונד
הזדמנות להציל חיים
17/03/14 23:08
298צפיות
 הזדמנות להציל חיים
שלום לכולם,
הייתי רוצה לשתף איתכם את סיפורו המצער של חבר טוב מאוד שלי ואדם יקר, אכפתי שאוהב בעלי חיים בכל ליבו.
אשמח לענות לכל פניה בנושא או כמובן לענות על כל שאלה שתצוץ, אם אתם מכירים אנשים שיכולים לעזור למטרה
יותר מנשמת שתקשרו אותם אלינו, בכדי שלפחות הפעם, הצדק יצא לאור...

מצ״ב הודעתו המקורית

שלום לכולם. מי שיודע ומי שלא, לפני כחודש מתה בצער רב לולה שלי (בתמונה) -גורת יורקשייר, בת חודשיים בלבד, בגלל טפילים במערכת העיכול (לאחר שהיינו איתה במשך כשבוע בבית החולים הוטרינרי בבית דגן).

כידוע לחלק מכם עברתי תקופה קשה במיוחד והתקשתי מאוד לעכל את המוות הקשה הבלתי צפוי של מי שהפכה להיות התינוקת הקטנה שלי. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לכל מי שהתקשר, דאג ותמך. אין מילים להסביר את הטראומה שעברנו.

כעת, ולאור מקרים דומים שנחשפתי אליהם, מתגבשת תביעה ייצוגית/רבת משתתפים כנגד החנות ״מולי חיות מחמד״ בראשל״צ.

אשמח מאוד אם כל אדם שנפגע מהחנות ייפנה אליי, וכמובן שתסייעו לי לשתף את זה הלאה.
תודה לכם!
מאחלת לכם המון בהצלחה!!!!
17/03/14 23:25
137צפיות
אם יש דף בפייסבוק, אשמח לשתף
מצאתי ושיתפתי - מצורף קישור להפצה
17/03/14 23:37
136צפיות
º
תודה רבה!!! מעריכים מאוד
18/03/14 02:06
38צפיות
את עורכת דין במקרה???
18/03/14 06:32
157צפיות
למה תביעה ייצוגית?
מי שטוען כי קיבל סחורה פגומה בתמורה לכספו יתכבד ויגיש תביעה אישית מכוח דיני חוזים.
מתביעות ייצוגיות רק עורכי דין מרוויחים.. ועוד כמה חולי פרסום...  הצרכנים לא.
איזה קטע. העלתי עליו הודעה
18/03/14 07:48
149צפיות
לא מזמן.. לא היה לי ניסיון, רק ראיתי פרסום שנראה לי ממש תמוה
חבל שגם אתה נפלת בפח
מקווה מאוד שתצליח, הגיע הזמן לחסל את התופעה הזו
לזכרה של הגורה שלא היתה אשמה בכלום..
חרדת נטישה אצל הכלבה
17/03/14 21:41
106צפיות
היי לכולם,

לפני כשבוע לקחנו לאומנה כלבת בוקסר מעורב מעמותת תנו לחיות לחיות.
הכלבה מדהימה כשאנחנו בבית, אבל כשאנחנו עוזבים זה הופך להיות סיוט.
קראתי קצת באינטרנט ומסתמן שיש לה חרדת נטישה - היא מחריבה את הבית לחלוטין, שורטת את הקירות, פוצעת את עצמה עד זוב דם, לא אוכלת ומייללת המון.
בעלי משרת קבע שמגיע רק בסופי שבוע, ואני סטודנטית ולכן נוצר מצב שאני לא נמצאת בבית כ4-5 ימים בשבוע למשך כ6-7 שעות ביום.
אנחנו לא רוצים להחזיר אותה, מאוד נקשרנו אליה ואנחנו מאוד אוהבים אותה, וככל הנראה ניעזר באיש מקצוע.
השאלה שלי היא, מה ניתן כרגע לעשות?
האם כדאי לסגור אותה בחדר בזמן שאני לא נמצאת? כואב לי מאוד לעשות את זה אבל אני כבר אובדת עצות, בכל פעם שאני מגיעה אני מגלה שמשהו אחר הרוס בבית (אנחנו גרים בשכירות וכבר נגרם הרבה נזק לצערנו).

ממש אודה לתשובתכם, אני מאוד מודאגת.
הי
18/03/14 07:43
66צפיות
מתוך מאמר של המאלפת שושנה פורבס-
http://www.dogslife.org.il/2060-2/
"מתי לפנות לאיש מקצוע?
כל אחד מהתנאים הבאים מעלה “דגל אדום” שאולי מדובר במקרה של חרדה, ויש  צורך בעזרה מקצועית:

ניסיתם לטפל לבד וזה לא הולך.
הכלב נובח / בוכה ללא הפסקה כשאתם לא בבית
הכלב מסרב לאכול כשאתם לא בבית, במיוחד אם הוא אוכל בתיאבון כשאתם בבית
ההרס בבית מלווה בעשיית צרכים- שתן וצואה. (במיוחד אם כאשר אתם כן נמצאים בבית, אין לכלב בעיות שליטה בצרכים).
הכלב הורס פתחי כניסה ויציאה (דלתות, חלונות, משקופים וכו’).
הכלב מנסה לצאת מהבית, לקפוץ מחלונות וכו’.
הכלב פוצע את עצמו כשאתם לא בבית.
אם אחד או יותר מהדברים הללו קורה- אנא צלמו את הכלב בוידאו כשאתם לא בבית, ופנו לעזרת איש מקצוע.

כמה מילים על חרדת נטישה: יש אנשים ששומעים על הרסנות, ומיד חושבים “חרדת נטישה”. חרדת נטישה היא בעייה התנהגותית-וטרינרית מורכבת, שדורשת השקעה ומחוייבות רבה מצד הבעלים לטיפול, ולעיתים גם סיוע תרופתי. למזלנו, היא פחות נפוצה ממה שרבים חושבים, והרוב המוחלט של מקרי ההרס בבית הרבה יותר פתירים. עם זאת, אסור להתעלם מהדגלים האדומים שצוינו למעלה, ובהחלט יש לפנות לאיש מקצוע כשהם מופיעים."

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
העיקר שהנעלולים מבזבזים כסף
17/03/14 20:45
201צפיות
הלוואי ויגיעו לידיים הנכונות. הפיצו בבקשה
https://www.facebook.com/DogIllit/photos/a.1173478...
אילוף כלבים
17/03/14 18:45
94צפיות
מעוניינים לאלף את הכלב?
משכך כאבים
17/03/14 18:16
130צפיות
היום לונה טמבלונה שלי עשתה עיקור. על הדרך בזמן שהיא תחת הרדמה גם שבב וחיסון כלבת.
כשאספתי אותה היא בכתה המון. מהצהריים היא מייללת ומדי פעם קמה ורצה בכאב.
מה אפשר לקנות לה נגד כאבים? היא כזו עדינה ונשבר הלב לראות אותה סובלת.
לא שיחררו אותה עם משהו נגד כאבים?
17/03/14 18:23
88צפיות
היא לא קיבלה זריקה בניתוח?
בעקרון אפשר לתת אופטלגין, לגבי המינון צריך להתייעץ עם הוטרינר
שימי לב שאקמול הוא רעיל וממש מסוכן לכלבם
לא
17/03/14 18:52
78צפיות
אמרו שאין צורך במשכך כאבים.
אם היא בוכה ממש
17/03/14 19:05
87צפיות
ונראה לך שזה מכאבים, אפשר להתקשר ולבקש מהם המלצה למשהו מתאים.
17/03/14 17:40
119צפיות
אתמול לקחנו את ALF למראה ע"מ לוודא שהכל בסדר עם הסיפור שהיה לו (נפיחות בפנים שנבעה מדלקת)
וגם עשינו לו בדיקת שתן כדי לבדוק שאין בעיית כליות. למי שלא מכיר את ההיסטוריה שלו- הוא הגיע אלינו נורא
רזה ועדיין רזה.
אז טפו טפו הבדיקות שלו תקינות ואין משהו חריג. מה שכן, כנראה שיצאתי כי החישוב כמות אוכל
שלו הייתה לפי המשקל הנוכחי (היצרן הנוכחי כותב 10% מהמשקל) ככה שהוא קיבל 300 גרם ביום כשבפועל
הוא אמור לשקול סביב ה-40 ק"ג, מה שאומר שהוא היה אמור לקבל כ-400 גרם ביום.
º
* למרפאה
17/03/14 17:42
19צפיות
אבדה גולדנית לבנה באיזור הצפון
17/03/14 17:36
194צפיות
אבדה גולדנית לבנה באיזור הצפון
אתמול בערב (16/3/14) נעלמה לנו שושו האהובה. גולדנית, לבנה וענקית. נעלמה ממושב רגבה שליד נהריה. אנא שתפו. מובטח פרס כספי גבוה למוצא.

052-7408847

כתובות אינטרנט מצורפות:
לעדכן בדחיפות את הסגר יסעור.
17/03/14 19:27
90צפיות
ניתן לבקש ממתנדבי עמותת כלבלב הצמודים להסגר להכנס פיזית למקום ולוודא שלא נמצאת שם....
דבר נוסף-יידעי את כל המרפאות הווטרינריות בנהריה והאזור.
מקווה שיש שבב.
מחפשים אחרי מיקה
17/03/14 17:32
135צפיות
מחפשים אחרי מיקה
מיקה שלנו נעלמה ביום שבת ה-8.3.14 למאמצים חדשים בעין המפרץ (ליד עכו), והיא עשויה להיות גם באיזור הקריות, שם גרה לפני כן.
היא גדולה, מעוקרת, צבעה חום בהיר-כאמל, בעלת שבב, ועונדת קולר אדום עם דיסקית של צער בעלי חיים.
יתכן ונלקחה, אולי ננטשה, יכולה להיות בכל מקום...אם אתם רואים אותה, אנא צרו קשר -
שאול (עין המפרץ) - 052-396-7600
חווה (קרית חיים) - 050-269-7978
איה (חולון) - 0544-692-363
צער בעלי חיים חיפה - 04-8729696

נשמח לכל עזרה, עצה ושיתוף! תודה רבה!
הכלב רוברטו נעלם בשבת בתל-מונד
17/03/14 16:06
166צפיות
הכלב רוברטו שנעלם
הכלב האהוב שלנו נעלם ביום שבת 15.3 בישוב תל-מונד. יכול להיות שברח בגלל הרעשים של פורים או מכל סיבה אחרת.
מי שיודע משהו שיעדכן אותי בבקשה

המודעה בפייסבוק:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015228084...

חשוב לעדכן פרטי שבב במרכז השבבים בטלפון
17/03/14 17:08
35צפיות
039681610 בין 9-13 .לבדוק פיזית בהסגר בבית יצחק ובפנסיון "כלביון" בבני ציון.
לפרספ בלוח יד 2  ובאתר פטנט ולתלות מודעות בכל האזור
דחוף! איך אני מפרסמת כלבה שהלכה לאיבוד?
17/03/14 10:53
73צפיות
יצרתי אלבום אצלי עם התמונות שלה, אבל אני לא מצליחה להבין איך לפרסם אותו בתפוז. אפשר עזרה בבקשה?
היום בשעה עשר בבוקר ימלאו שבוע למותה
17/03/14 07:15
156צפיות
של הטריירית היקרה שלי
עבר שבוע בלעדייך , זאבה שלי, ואני כל כךךךךךךךךךךךךךך מתגעגעת אליך. אל נביחותיך, אל פרוותך, אל מראה פנייך, אל זנבך המתנענע...
אהובתי על ארבע- את כל כךךךךך חסרה לי ואני מרגישה כה בודדה בלעדיך.
נדמה לי שאף כלב בעולם לא ימלא את החלל שהותרת אחריך, יקח לי שנים להירגע מאובדנך
מותך הנו אחת המכות שקיבלתי בשנים האחרונות
נכון שהיית קשישה ונכון שהתכוננתי, אבל- אי אפשר באמת להתכונן וקיוויתי שתגיעי לגיל 18
אהובתי  על ארבע- מה הייתי נותנת כדי שתחזרי רק לשניה אלי , כדי שאוכל לראותך ולו רק פעם אחת ולהרגיש את פרוותך....
אוהבת אותך לתמיד
אימא
משתתפת בצערך
17/03/14 15:47
34צפיות
גם אני הרגשתי כך כשלאקי שלי הלכה לעולמה והיא בת 14.(שנת 2005)  אך אחרי חודשיים של געגוע הלכנו, משפחתי ואני, לאמץ כלב אחר שונה לגמרי במראהו מלאקי.
עד היום ג'אמפי איתנו ולפני כ-3 שנים צירפנו אליו גם את קוקי.

מבינה את אבלך אך עם הזמן תראי שלקחת כלב אחר זה דווקא טוב
º
עצוב כל כך
17/03/14 16:55
11צפיות
גן המפלצת בירושלים
16/03/14 22:13
160צפיות
משרד החקלאות החליט לשמר רק חלק קטן מ-129 העצים שמתכננים לכרות. נוסח ההחלטה עמום ומותיר מקום לפרשנויות ולפרצות. ביום שלישי בבוקר יהיה מפגש של נציגי פעילי העצים עם חברת מורייה. מי שמעוניין להשתתף במחאה בחוץ, שייצור עמי קשר במסר. למותר לציין את עגמת הנפש על ההשחתה הנוראית של פינת חמד זו, המשמשת את תושבי ירושלים על ילדיהם וכלביהם וגם אורחים מחוץ לעיר.
גם את זה הורסים?
17/03/14 18:04
53צפיות
מה נשאר מהעיר הזו?
כן,
23/03/14 11:37
5צפיות
בשביל רכבת הקללה הזאת. בהזדמנות הזאת התלבשו על החורשה, ורוצים ל"חדש" אותה, קרי, לכרות הרבה עצים כדי שיהיו עוד מתקנים מפלסטיק, וכדי שחברת מורייה תוכל להתפאר בתרומתה הרבה לעיר. לדעתי, ההודעה לא "תקפוץ", ולכן אפתח שרשור חדש בעמוד הראשון.
רוע"ג משוטט באיזור מודיעין
16/03/14 21:55
114צפיות
רוע"ג מבוגר נראה הולך לפני 20 דקות על כביש 443 מכיוון תחנת "דלק" לצומת שילת, ענד קולר נגד קרציות.
בנסיון לתפוס אותו בקולר כמעט חטפתי ביס ולא הצלחתי להתקרב אליו שוב.

אם מישהו נתקל בימים האחרונים בפרסום על רוע"ג אבוד באיזור מודיעין, אנא ידעו את מי שמחפש את הכלב שהוא נמצא באיזור הזה.
בעיית שמיעה בעקבות דלקת אוזניים
16/03/14 21:34
44צפיות
שלום לכולם
יש לי כלב מעורב די גדול בן 12 במצב מצוין:) לפני שבוע התחיל מידי פעם לנער את הראש אז חשדתי שיש בעיית אזניים. גם בתנוך הפנימי היה הרבה צבע חום וריח קצת חזק.
פניתי לוטרינרית והיא עשתה שטיפה (אמרה שזה הוציא את כל מה שהיה ויצא גם קצת דם) ונתנה לי טיפול בטיפות CANAURAL  ואנטיביוטיקה.
אני מקפיד על הטיפול ואמור לחזור לביקורת בסוף השבוע ובסה"כ הכלב נראה בסדר ומתנהג כרגיל. עדיין מנער קצת את הראש.
מה שרציתי לשאול. שמתי לב שהשמיעה פתאום נחלשה. כשהייתי קורא לו מהחדר לסלון או אפילו מלמטה בבניין היה ישר מגיע לחלון ממש שמיעה חדה. ופתאום הוא לא מגיב כמעט. רק כשאני ממש קרוב אליו! השאלה אם זה בגלל הדלקת וזה יחלוף? או שזה בלתי הפיך? אשמח לתגובות:)
תודה!!
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום