לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.

רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.

כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים

אדוארדו

compeGPS ומכשירים של HOLUX
28/10/12 01:08
107צפיות
Land יודע לכתוב / לקרוא מסלולים ממכשירים של HOLUX ? לי יש GPSport 260.
תודה, זיו
כן, קורא את כל הפורמטים.
28/10/12 08:52
66צפיות
דני
BCR
אצלי לא מזהה את ה-GPS
28/10/12 09:57
57צפיות
התוכנה היעודית מזהה ועובדת איתו, ו-compeGPS מחפש ולא מוצא...
אתה יודע איפה אני יכול לחפש טיפים על הבעיה?
תנסה אצלם בתמיכה.
28/10/12 11:25
55צפיות
אופציה נוספת זה להעתיק את הקובץ למחשב ולנסות לפתוח אותו משם.
לפעמים ה LAND לא מזהה קבצים שלא הוא יצר על מכשירים אחרים מ TWONAV....

איזה סיומת יש לקובץ?

דני
BCR
Northern Riders בטיול ראשון לנגב השנה
27/10/12 09:42
231צפיות
בגלל מזג האוויר הגשום בצפון ירדנו דרומה לטיול המדבר הראשון השנה
איזה כיף לחזור למדבר
התחלנו מירוחם ברכיבה בסינגל ירוחם עד שולי המכתש הגדול
פה פנינו דרומה בר בשטח על שולי המכתש
בהמשך ירדנו לנחל שועלים לרכיבה טובה בערוץ שחלקו רחב וחלקו קניוני , רכיב כולו
מכביש "ירוחם-שדה בוקר" טיפסנו להר רחמה בעלייה אכזרית ומשם בסינגל הכחול המשובח והטכני ירדנו עד אגם ירוחם ולאוטו

תאור המסלול , מפות ועוד ב :
https://sites.google.com/site/mountainbikeridesini...

רז
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מטפסים בסינגל ירוחם לשולי המכתש הגדול
27/10/12 09:46
187צפיות
מטפסים בסינגל ירוחם לשולי המכתש הגדול
º
בטיפוס לשולי המכתש
27/10/12 09:48
138צפיות
בטיפוס לשולי המכתש
רכיבה על שלולי המכתש
27/10/12 09:50
131צפיות
רכיבה על שלולי המכתש
צילם : מני
º
על שולי המכתש
27/10/12 09:51
118צפיות
על שולי המכתש
º
חותכים לכיוון נחל שועלים
27/10/12 09:52
117צפיות
חותכים לכיוון נחל שועלים
º
נחל שועלים (1)
27/10/12 09:53
133צפיות
נחל שועלים (1)
º
נחל שועלים (2)
27/10/12 09:54
152צפיות
נחל שועלים (2)
º
חלמונית בנחל שועלים
27/10/12 09:55
117צפיות
חלמונית בנחל שועלים
º
ארוחת בוקר בקניון נחל שועלים
27/10/12 09:56
122צפיות
ארוחת בוקר בקניון נחל שועלים
º
העלייה האכזרית להר רחמה
27/10/12 09:58
127צפיות
העלייה האכזרית להר רחמה
º
בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (1)
27/10/12 10:00
142צפיות
בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (1)
בירידה בסינגל הכחול (2) , אגם ירוחם ברקע
27/10/12 10:01
133צפיות
בירידה בסינגל הכחול (2) , אגם ירוחם ברקע
צילם : מני
º
בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (3)
27/10/12 10:02
126צפיות
בסינגל הכחול מהר רחמה לאגם ירוחם (3)
º
על שפת אגם ירוחם
27/10/12 10:03
186צפיות
על שפת אגם ירוחם
תמונות יפות
27/10/12 15:45
78צפיות
כפי שכתבתי לך, בעבר הלא רחוק, עשינו את המסלול הזה לפי מסלול קודם שלך. הרכיבה על שפת
המכתש מדהימה ומרגשת.

ראיתי את כל הגלריה של מני בפיקאסא, אבל אני לא מצליח לפתוח את הסרטונים.
את הסרטונים אולי כדאי להעלות ליוטיוב, לא בטוח שפיקסא מאפשרת, או שאני לא עושה משהו שצריך ע"מ להריץ את הסרטון.
אני פותח את הסרטונים בלי בעיה
27/10/12 15:48
69צפיות
להעלות ליוטיוב זה שיקול של מני

רז
סרטון מהמסלול שצילם משה פאר
27/10/12 21:41
69צפיות
עם המוזיקה הזו אני עושה את המסלול כתקליט שרוט
28/10/12 06:55
54צפיות
נא נאנ נא ננא ננא נא ... האש !!
הר הרוח-קנדה
25/10/12 15:44
150צפיות
מישהו יודע אם המסלול עדיין חסום בגלל עבודות הרכבת?
אם כן יש הקלטה למסלול עוקף?
האם רכיב בימי גשם כמו פארק קנדה?

תודה,
דותן
אפשר לעקוף את העבודות :)
27/10/12 08:22
91צפיות
והנה גם מסלול כזה:

https://sites.google.com/site/thebcr2009/center-1/...

דני
BCR
מישהו פה רוכב על GIANT TRANCE X 2011?
25/10/12 11:31
141צפיות
או 2012?

תודה
º
יש שאלה מסויימת?
25/10/12 12:01
81צפיות
כן, אני
25/10/12 13:35
133צפיות
Giant Trance X SL1 2011

למה?
אני חושב על רכישה.
25/10/12 13:37
153צפיות
ורציתי לנסות לעשות עליהן סיבוב...
אין כרגע אופני מבחן כאלו.
איזה מידה אתה?
מהיכן?

תודה
º
בפרטי
25/10/12 14:39
89צפיות
Giant Trance X3 2011
25/10/12 15:41
163צפיות
אני מאוד מרוצה.
רוכב לעבודה כל יום בדרכי עפר מהירות ומאכיל אותן שטח קשה בסופי שבוע.
זה לא שאני רוכב דאון היל, אבל אני רוכב בסינגלים לא מוסדרים ואני בחור כבד שנוטה להרוס דברים.
האופניים האלה מחזיקות כבר חצי שנה עם כל החלקים המקוריים. חוץ אולי מהגריפים, הם כבר נשחקו לגמרי וכל בנאדם אחר היה כנראה מחליף אותם.

גליל מערבי
25/10/12 15:53
126צפיות
רק עכשיו אני רואה שרצית סיבוב מבחן...
שביל ישראל לאופניים אירוע התנדבות נחל חווה
25/10/12 10:02
271צפיות
שביל ישראל לאופניים אירוע התנדבות נחל חווה
שלום לכולם
ברצוני להודות לכל הרוכבים שנרשמו לאירוע בניית שביל ישראל לאופניים בסינגל נחל חווה - ההרתמות של קהילת רוכבי האופניים הייתה מרשימה מדהימה ומרגשת
אני מנצל כאן את הבמה להודות לכולם - ברור לי שלא קל לצאת לעוד יומיים חופש אחרי החגים הארוכים ולבוא להתנדב אבל כמו שאמרתי רבים מכם מגעים ואני שמח על כך
תמיד לפני אירועים שכאלו יש את הפסימסטים שאומרים לך "למה לך" "מי יבוא" אז אני שמח שהגענו לכוח האדם הדרוש למשימה - הסדרה של 15  ק"מ סינגל אופניים מדברי זורם ומדהים ביופיו.
מצרף תמונה .
כמובן שמי שרוצה עוד להגיע לא מאוחר להרשם.
שוב המון תודה
הלל
º
תוכנית עבודה שבועית שלנו
25/10/12 10:03
210צפיות
ברכות על העבודה הברוכה
27/10/12 19:25
82צפיות
איפה אפשר לקבל פרטים נוספים על הסינגל החדש?
יום 'רוכבים לעבודה בהרצליה' אוקטובר 2012
25/10/12 03:50
59צפיות
ביום ב' בשבוע הבא (29/10/2012), יומיים לפני 'יום הספורט הבינלאומי', עובדי אזוה"ת בהרצליה ישאירו את המכוניות שלהם בבית ויגיעו לעבודה באופניים. מידע נוסף מצוי כאן.

[חשוב: אנא שתפו את חבריכם שעובדים בהרצליה, גם אם אינם רוכבי אופניים]
כתובות אינטרנט מצורפות:
חידת מקום... איפה זה?
24/10/12 23:15
343צפיות
חידת מקום... איפה זה?
ההשתתפות אסורה על מנהל הפורום!...  
יש לי
25/10/12 06:21
244צפיות
עין אשקף מתחת אבן ספיר

º
בינגו!!! אכן!!! עין אשקף
25/10/12 12:13
91צפיות
היכן אוספים את הפרס
25/10/12 17:22
111צפיות
הספר רב המכר של ברסלב - אתרי מקוה בטבע
זו דווקא פינה מסוקרת מהספר: "מרק אפונה
25/10/12 19:10
121צפיות
ואצות בסגנון סיני"...  ספר בישול בעריכת אהרוני אודות פינות מרק בטבע...
º
עין כסלון
25/10/12 07:31
99צפיות
מחפש הקלטה/תאור מסלול מאלמוג-מרסבא-סוכר-אלמוג
24/10/12 18:05
76צפיות
תודה

אלון
תודה למיכל האלמונית
24/10/12 16:59
144צפיות
אשר בגלגלי אהבה דרום מצאה את רשיון הנהיגה שלי וטרחה לאתר אותי להתקשר ולהשיב לי אותו . חסכה לי טירחה רבה .

תודה רבה  -

יש אנשים טובים באמצע הדרך

יעקב
שבילנט שידרגו גרסה
24/10/12 15:14
168צפיות
למשתמשי האפליקציה באייפון מומלץ להוריד את העדכון
הכניסו את כל הסינגלים של קק״ל בעדולם עגור בן שמן
הם הכניסו גם הקלטת מסלול ועוד דברים שלא בדקתי
המלצה לפנס
24/10/12 10:35
82צפיות
שלום,
אשמח לקבל המלצות לפנס חזק ואמין במחיר סביר
השימוש העיקרי: רכיבות אימון בשעות הערב/לילה וכמו כן שיתאים לרכיבת שבילים לבנים בלילה
תודה
º
ראה קומונה - משה לומנס
24/10/12 11:16
89צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
המלצה על חב' טיולי אופניים במואב
24/10/12 09:50
293צפיות
חזרנו מסיור אופניים בדר' מערב ארה"ב שכלל גם את מואב.
מעבר לכל מה שנאמר,נכתב וצולם בפורום על מואב - אכן המציאות עולה על כל דמיון, הוביל אותנו במשך הסיור במואב בחור בשם מאט הברד הבעלים של חב' rim tours שהפך את כל החוויה למשובחת עוד יותר.לקרוא לו בחור זה understatment , מדובר באדם שנכנס להיכל התהילה של אופני ההרים בארה"ב כאחד החלוצים, שהתחיל את דרכו במחוז מרין עם גארי פישר והיה אחד מבוחני אופני ההרים הראשונים. רוכב מדהים ואיש מקסים שלקח אותנו מעבר לשבילים המוכרים. מאוד מומלץ למי שמחפש טיול שונה במואב, החברה שלו תופרת טיולים לפי מידה החל מחד יומי ועד טיול מתגלגל לשבוע כאשר החברה אחראית על שינוע הציוד, הקמת מאהל , בישול ועוד לא רק במואב אלא בכל יוטה וקולוראדו. לחברה יש צי מרשים של רכבי שטח מצוידים בכל מה שצריך לשהיה ארוכה ואם צריך הוא גם מספק אופני סנטה קרוז ש"מ מתוך צי של כ40 זוגות שברשותו.
מומלץ וכדאי מאוד.
www.rimtours.com
ועוד משהו...
25/10/12 15:21
176צפיות
אכן החברה הזו מופיעה בהרבה פרסומים כאחת החברות המובילות.
קצת על השם שלה: המילה RIM באנגלית, פרושה "גדה", ולכן בנהר הקולורדו בפארק הלאומי מדברים על SOUTH RIM או NORTH RIM. עד כאן, הכל פשוט ומובן מאליו.

אבל השם (אולי) הוא בהקשר טיפה שונה. בשהיה הקצרה שלי במואב (חוץ מסינגל ה-SLICKROCK לא עשיתי שום דבר אחר ולכן לא נזקקתי לשרותי קרקע), ביקרתי בפארק לאומי CANYONLANDS, שמצד אחד הוא אחד הפארקים ב-UTAH שאהבתי הכי הרבה ומצד שני הוא ל זוכה לתהילה בקרב התייר הישראלי הממוצע (בעיקר כי הוא טיפה מרוחק מציר הטיול של הישראלי הקלאסי).
הפארק גודלו כ-120 ק"מ על 120 ק"מ ומחולק ל-4 מחוזות!!! המחוז המטוייל יותר נקרא ISLAND IN THE SKY והמבנה המורפולוגי כולל שלוש רמות של גובה: העליונה בה מבקרים רוב הטיילים, אמצעית מתחת לכ-150 מטר והתחתונה בעוד כ-100 מטר מתחת בה נהר הקולורדו מתחתר: אני אצרף תמונה מהבית בהמשך. תוסיפו לזה נוף עד לאינסוף, ראות מעולה וכו וכו.

השכבה האמצעית משמשת "גדה" עליונה של הנהר, ועקב תהליך היווצרותה צבעה לבן ומכאן שמה: THE WHITE RIM. בזמן שאני מתבונן בנוף עוצר הנשימה מהרמה העליונה אני רואה כמה נקודות שחורות על ה-WHITE RIM ובעזרת משקפת הבנתי ברוכבי שטח מלווים ברכב 4X4. לקח לי כמה שניות עד שהצלחתי לסגור את הפה (!!) ובחזרתי למרכז המבקרים התעניינתי איך ניתן לבצע את הטיול הזה.

אה!! אמר ה-RANGER, זה פשוט. אתה יוצר קשר עם אחת מהחברות במואב (השם של RIMTOURS הוא הראשון ברשימה שנתן לי), והם דואגים לכל. "אתה רואה את הלוח הלבן על הקיר?" הוא שאל, "כן", אז זו רשימת ה-CAMPGROUNDS של ה-WHITE RIM ללילות הקרובים,"כרגע הם מלאים" ולכן, אתה צריך להזמין מקום בערך חצי שנה מראש (!!!) דרך חברה במואב, כי לכל קבוצה אנחנו מקצים מחנה נפרד ואתה צריך לעמוד בלו"ז כל יום. המסלול ב-WHITE RIM על אופניים אורך כ-4 ימים.
זהו.
הגודל, הגודל של יבשת ארה"ב בכלל, ושל מדינת UTAH והפארקים שלה. קשה, קשה, קשה, קשה.
חברים-תודה על הפוסטים המעניינים
26/10/12 05:24
130צפיות
ללא ספק - חירמנתם אותי ברמות הכי קשות...
יש לי מזימה פרטית - וכל מה שרשמתם כאן מקפיץ את מואב וקולוראדו גבוה ב - SHORT LIST.
קראתי ואני מרייר ... היעד הבא שלי !! תודה !
26/10/12 13:26
104צפיות
וו'אוו' שמעתי הרבה על מואב ועל קולרדו אבל אתה הוצאת אותי מהכלים...

אני בסה"כ, כזה קטן
26/10/12 15:13
129צפיות
כולו הייתה לי רכיבה אחת שם (או שתיים באותו מתחם). אבל נסעתי במיוחד לשם לאחר ששמעתי על המקום (יש המון חומר באינטרנט) וכמה כתבות במדור כתבות בפורום זה, וגם אילן היה שם לפחות פעם אחת.
אני מקווה כי החבר'ה של הקק"ל שחזרו עכשיו יכתבו סקירה ארוכה יותר ממה שכתבו עד כאן.

מה שיש באזור זה מז"א מצויין (כמו ערד) אך לא ליולי/אוגוסט כמובן, מסלע מיוחד שנותן אחיזה טובה לצמיג, נופים, ומרחבים עצומים, עם מאות ק"מ של סינגלים. אגב, בחורף, מאוד קר, רטוב ולא תמיד ניתן לרכוב (דצמבר-ינואר-פברואר)

כל זה, יחד עם תשתית טובה לכלל שרותי הקרקע הופכים את האזור לגן עדן של רכיבת שטח.

לא ביליתי במואב בלילה, אבל נראה שגם יש לה כל מיני מקומות בילוי.

בכל זאת יש מינוסים: זמן הטיסה (כמעט עד החוף המערבי), יש לטוס לדנבר בגדול, ולכן נדרשת טיסה דרך אירופה או ניו יורק או ל.א. זה זמן, וזה גם כסף. כרטיס טיסה זול לחוף המערבי עולה בנמוך 1500 דולר (יש גם יותר יקר), ויש עוד בעיה לחופשות לתקופה קצרה: ה-JET LAG. זה לוקח מספר ימים עד שאתה מתאזן (גם הלוך וגם חזור)

יחד עם כל זה הייתי שמח לעשות רשימה של חבר'ה מעוניינים ולבנות משהו לשנה הבאה.
סדר גודל (מאוד גס) של כ-4000 דולר ל-10 ימים כולל הכל (השכרת 29 SANTA CRUZ במקום). לקחת אופניים בטיסה טראנסאטלנטית לא ישירה מאוד יקר: כ-200 יורו או יותר.
הסרט שלך מצויין
27/10/12 22:24
73צפיות
ראיתי אותו לפני הנסיעה וזה בא בדיוק בזמן. ממש משקף את סליק רוק. אבל כמו שכתבת יש שם מבחר ענק של מסלולים לכול רמה. אני לא אכנס לפירוט הכול באינטרנט. העיר כולה מכוונת לאופניים ולא רק. כל חנות תשכיר אופניים מעולות, תעזור בהקפצות, ובהכוונה למסלולים. (פונקציה של כסף),לא ממליץ לסחוב אופניים מהארץ , גם אם יותר יקר, עדיף לשכור שם. מדריכים יש למכביר אבל מאט שזוהר הזכיר כאן הוא דמות יוצאת דופן ואדם מקסים באופן כללי. בעיר יש סידורי הלנה לכול רמה, מסעדות וברים וכול מה שצריך לאפרה בייק.
רותם ישי, אלוף ישראל כמה פעמים רוכב על
28/10/12 21:28
47צפיות
ואלוף המכללות בארהב לפני שנתיים חי באזור כבר כמה שנים ומדריך שם מטעם בוץ
מי שרוצה טיול מאורגן, חצי מאורגן או עצמאי מוזמן לפנות אלינו ולקבל את כל הסיוע דרך רותם.
החל האיסוף בשדה התעופה ועד הדרכה מעולה בעברית במסלולי מואב, דורנגו והרי הקולורדו.

לפרטים - arnon@botzbike.co.il
שרשור טיולים ושותפים לסופ"ש
24/10/12 07:03
33צפיות

מארגנים רכיבה בסוף השבוע ורוצים שיצטרפו אליכם?
מחפשים עם מי לרכב בסופ"ש הקרוב?

הכניסו הודעה בשרשור זה עם הפרטים והכינו את  קרם ההגנה.

הוראות שימוש בשרשור:
1. יש להכניס את הצעות הרכיבה כתגובה על ההודעה עם המועד המתאים (חמישי, שבת בבוקר וכו')
2. בנושא הצעת הרכיבה יש לשים על מנת שניתן יהיה בקלות להפריד את זה מתגובות. לדוגמא:
טיול למתחילים בפארק הירדן
3. נא להשתדל לא להגיב להודעות כאן אם זה לא קשור ישירות להצעת הרכיבה עצמה.
º
יום חמישי
19צפיות
לילה יזרעאלי קסום -חגיגת פתיחת אירוע סתיו
24/10/12 15:25
62צפיות
תוכנית הפעילות לליל חמישי, 25.10.12:
לילה יזרעאלי קסום - חגיגת פתיחת אירוע 'סתיו יזרעאלי על גלגלים':
ברכות והרמת כוסית מיין יקב יפתחאל המקומי, כיבוד,
רכיבה לילית קסומה בין כרמי הגפנים בנחל ציפורי, ורכיבה בנחל יפתחאל.
שעת מפגש: 20:30
אורך המסלול: 25-30 ק"מ, מעגלי
הערכת זמן: כ- 3 שעות
קושי פיסי וטכני: בינוני- קשה (מיועד לרוכבים מיומנים ברכיבת שטח, מעל גיל 18)
ציוד נדרש: אופני הרים תקינים, אוזן ופנימית רזרבית + משאבה, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה, משקפי הגנה, מערכת תאורה (על האופנים/קסדה)
מקום מפגש וסיום: מרכז שטח אלון הגליל (לתאום מראש 04-9869888),
ניתן לרכוש אביזרים וציוד בחנות הצמודה קודם לשעת המפגש.
º
יום שישי
28צפיות
רכיבה בין סתוניות
24/10/12 15:48
83צפיות
רכיבה בין הסתווניות הפורחות ביערות קק"ל, לבוסתן בעמק הירקות ועיינות ציפורי, אל חפירות ההצלה בציפורי של פעם ולצד הכביש העתידי. לרוכבים מיומנים מעל גיל 14.
שעת יציאה: 14:00 (שישי 26.10); 08:00 (שבת 27.10), התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
אורך המסלול: כ-15 ק"מ, מעגלי, ממרכז שטח אלון הגליל
הערכת זמן: כ- 2 שעות
קושי פיסי וטכני: קל-בינוני
ציוד נדרש: אופני הרים תקינים, אוזן ופנימית רזרבית + משאבה, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה, משקפי שמש, ציוד מיגון – מומלץ!  אפשר לרכוש בחנות.
סתיו יזרעאלי על גלגלים
24/10/12 21:16
57צפיות
סתיו יזרעאלי על גלגלים – רוכבים ונהנים בין אלונים וזיתים
פסטיבל אופנים לכל המשפחה במרכז שטח אלון הגליל
בשיתוף רשות פיתוח הגליל, מינהל הספורט, קק"ל, מוא"ז עמק יזרעאל, עמותת התיירות בעמקים

במסגרת פסטיבל רוכבים גליל תתקיים פעילות רכיבה מגוונת וייחודית שמתאימה לכל המשפחה, במרכז שטח אלון הגליל, בסופ"ש,
26-27.10.2012 (החל מליל חמישי, 25.10.12).
רוכבים ונהנים בסוף שבוע פעיל במרכז שטח אלון הגליל. רצף של אירועי רכיבה ופעילויות לכל המשפחה, ביערות קק"ל 'נחל ציפורי'.
רכיבות שטח בדרגות קושי שונות, סדנאות רכיבה טכנית, פעילות אטרקטיבית לילדים, מאהל, כיבוד ומוסיקה בשטח.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
סתיו על גלגלים
רכיבת אחר הצהרים, בין הסתווניות הפורחות ביערות קק"ל, לבוסתן בעמק הירקות ועיינות ציפורי, אל חפירות ההצלה בציפורי של פעם ולצד הכביש העתידי. לרוכבים מיומנים מעל גיל 14.
שעת יציאה:  14:00; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
ציוד נדרש: אופני הרים תקינים, אוזן ופנימית רזרבית + משאבה, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה, משקפי שמש, ציוד מיגון – מומלץ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
רוכבים ביער הירוק כל ימות השנה
אל נחל אבליים. רכיבה ביער קק"ל מדהים וירידות מאתגרות. לרוכבי שטח מנוסים מעל גיל 18.
שעת יציאה:  14:00 ; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
אורך המסלול: כ-25 ק"מ, מעגלי, ממרכז שטח אלון הגליל
קושי פיסי וטכני: בינוני-קשה
ציוד נדרש: אופני הרים תקינים, אוזן ופנימית רזרבית + משאבה, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה, משקפי שמש, ציוד מיגון – מומלץ
קונצ'רטו לסינגל באלון הגליל והסוללים
רכיבת וריאציות על הסינגלים המקומיים, סינגל אלון הגליל והסוללים, (מתוך 72 ק"מ של סינגלים מסומנים סביב אלון הגליל). לרוכבי שטח מנוסים מעל גיל 18.
שעת יציאה:  14:00; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
אורך המסלול: כ- 25 ק"מ, מעגלי, ממרכז שטח אלון הגליל
ציוד נדרש: אופני הרים תקינים, אוזן ופנימית רזרבית + משאבה, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה, משקפי שמש, ציוד מיגון – חובה

טלפון לבירורים: 04-9869888
האתר שלנו: www.4x4bike.co.il

º
האירוע מתקיים בכל מזג אויר? בוץ?
25/10/12 16:39
34צפיות
הקפצה
25/10/12 19:47
36צפיות
הקפצההקפצההקפצההקפצההקפצההקפצההקפצההקפצההקפצההקפצההקפצה
סתיו יזרעאלי על גלגלים-מחר מתקיים כרגיל
26/10/12 09:05
43צפיות
לפי התחזית הגשם מסתיים הלילה-שישי
לכן מחר הכל אמור להתקיים במזג אויר נקי ונפלא
אולי יהיו שינויים במסלולים או במיקום הסדנאות
בהתאם לבוץ
דרור
º
יום שבת
15צפיות
קונצ'רטו לסינגל באלון הגליל והסוללים רכיבת ור
24/10/12 15:51
162צפיות
שיפוצים שנעשו לסינגל בחודש שעבר-בתודה למתנדבים יובל ויעקוב.
רכיבת וריאציות על הסינגלים המקומיים, סינגל אלון הגליל והסוללים, (מתוך 72 ק"מ של סינגלים מסומנים סביב אלון הגליל). לרוכבי שטח מנוסים מעל גיל 18.
שעת יציאה:  08:00 (שבת 27.10); התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
ציוד נדרש: אופני הרים תקינים, אוזן ופנימית רזרבית + משאבה, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה, משקפי שמש, ציוד מיגון – חובה
סתיו יזרעאלי על גלגלים
24/10/12 21:21
57צפיות
סתיו יזרעאלי על גלגלים – רוכבים ונהנים בין אלונים וזיתים
פסטיבל אופנים לכל המשפחה במרכז שטח אלון הגליל
בשיתוף רשות פיתוח הגליל, מינהל הספורט, קק"ל, מוא"ז עמק יזרעאל, עמותת התיירות בעמקים

במסגרת פסטיבל רוכבים גליל תתקיים פעילות רכיבה מגוונת וייחודית שמתאימה לכל המשפחה, במרכז שטח אלון הגליל, בסופ"ש,
26-27.10.2012 (החל מליל חמישי, 25.10.12).
רוכבים ונהנים בסוף שבוע פעיל במרכז שטח אלון הגליל. רצף של אירועי רכיבה ופעילויות לכל המשפחה, ביערות קק"ל 'נחל ציפורי'.
רכיבות שטח בדרגות קושי שונות, סדנאות רכיבה טכנית, פעילות אטרקטיבית לילדים, מאהל, כיבוד ומוסיקה בשטח.
סתיו על גלגלים
רכיבת בוקר, בין הסתווניות הפורחות ביערות קק"ל, לבוסתן בעמק הירקות ועיינות ציפורי, אל חפירות ההצלה בציפורי של פעם ולצד הכביש העתידי. לרוכבים מיומנים מעל גיל 14.
שעת יציאה: 08:00; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
רוכבים ביער הירוק כל ימות השנה
אל נחל אבליים. רכיבה ביער קק"ל מדהים וירידות מאתגרות. לרוכבי שטח מנוסים מעל גיל 18.
שעת יציאה: 08:00 ; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
אורך המסלול: כ-25 ק"מ, מעגלי, ממרכז שטח אלון הגליל
טיול משפחות מהבוסתן לאקליפטוס
טיול משפחות רוכבות (מתאים לילדים מעל גיל 12) עם אופני שטח. רכיבה בנחלים יפתחאל וציפורי. רכיבה בין 'הבוסתן לאקליפטוס הגדול'. חזרה דרך השדות לאלון הגליל.
שעת יציאה:  08:00; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
ביום שבת, בתום הרכיבה, ניתן ומומלץ להמשיך לפעילות "שומרי היער" בכיכר הברושים!
אל שומרי היער שבכיכר הברושים (פעילות ייחודית ומומלצת של הקק"ל)
טיול משפחות רוכבות, ולילדים מעל גיל 6. רכיבה בדרך הנוף אל כיכר הברושים שביער קק"ל 'גוש אלונים' ולפעילות "שומרי היער" של קק"ל וחזרה לאלון הגליל.
שעת יציאה:  08:00; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה
אורך המסלול: כ- 5 ק"מ, מעגלי, ממרכז שטח אלון הגליל
הערכת זמן: כ- 2 שעות (שעה לכל כיוון, לא כולל את משך הפעילות)
ציוד נדרש: אופנים תקינים, קסדה חובה, 2 ליטר מים, חטיפים ואוכל לרכיבה.
ניתן להגיע עם רכב לאזור הפעילות.
פעילות "שומרי היער" (החל משעה 09:30) – פעילות אטרקטיבית של קק"ל, לילדים ולמשפחה, בכיכר הברושים, בדרך נוף גוש אלונים.
שעת יציאה: 08:00; התכנסות – רבע שעה לפני שעת היציאה

טלפון לבירורים: 04-9869888
האתר שלנו: www.4x4bike.co.il
º
מתישהו
10צפיות
º
מבזקי ספורט ל-23/10/12
23/10/12 12:51
19צפיות
ארמסטרונג עלול ללכת לכלא ולהחזיר הון
23/10/12 12:51
65צפיות
logocontent imageמצבו של לאנס ארמסטרונג מידרדר מן הפח אל הפחת. לאחר ההודעה כי נמצאו מספיק ראיות כדי להרשיעו בשימוש בסמים אסורים ולשלול ממנו את 7 הזכיות הרצופות בטור דה פראנס, מתברר כי רוכב האופניים האגדי עלול ללכת לכלא.

רשמית: 7 הזכיות של ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
בסופ"ש הקרוב: סדנאות טכניות וסינגלים
23/10/12 11:40
86צפיות
שלום לכולם ,

בסופ"ש הקרוב יתקיים הפנינג "סתיו יזרעאלי" באלון הגליל במסגרת פסטיבל רוכבים גליל 2012 .
האירוע מציע סדנאות טכניות ללא תשלום של עז הרים , רכיבות בסינגלים המהנים של אלון הגליל , הפנינג לכל המשפחה , טיולים רגליים ועוד.
אתם מוזמנים לבוא (עם המשפחה או בלי) ולהנות משלל האירועים שיתקיימו שם בשישי או שבת.

עולם מוזמנים !

ליותר פרטים: כנסו לכאן
º
כולם מוזמנים ! ללא עלות !
23/10/12 11:41
31צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום