לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

אתם עומדים להיכנס לעולם של האנימציה והקומיקס היפני.

לפי שנתחיל רק נזכיר שלקומיקס היפני קוראים מנגה ולאנימציה היפנית קוראים אנימה.

ועכשיו כשאנחנו סגורים על שתי המושגים הבסיסיים של העולם שלנו, אתם מוזמנים להיכנס ולהנות מכל רגע.

בפורום תוכלו להציג את ציורי המנגה שלכם, להביע את דעתכם על כל סדרה\סרט\מנגה שראיתם או קראתם, לבקש המלצות לדברים חדשים וכמובן להכיר עוד אנשים בעלי תחביבים דומים לשלכם.

שימרו על שפה נאותה בפורום, כבדו את דעות חבריכם, והימנעו מלפרסם תמונות וקישורים בעלי תכנים פורנוגרפיים (הנטאי או yaoi\yuri בוטה מדי) כמו כן, אין לדבר על מקורות הורדה לא חוקיים בפורום.

שתהיה לכם גלישה נעימה בעולם שלנו!

לכל שאלה או בעייה אתם מוזמנים אליי במסר אישי.

מנהלת פורום מנגה ואנימה

אירוח בפורום ליבוביץ ב|תפוז|
14/07/13 12:34
10צפיות
|קדימה|מה הקשר בין ליבוביץ למרק?
|קדימה|מי אנחנו? מה תכנה של הזהות היהודית שלנו?
|קדימה|האם היהדות היא דת או מסורת?

פורום ישעיהו ליבוביץ-הגותו יארח היום החל מן השעה 21:00, את  דר' מאיר בוזגלו שישיב על השאלות המעניינות האלו ועוד אחרות שיעניינו אתכם, ובפרט על יחסו להגותו הדתית של ליבוביץ.
אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אתר כנס מיתופיה עלה עם תוכנייה מלאה!
14/07/13 23:24
41צפיות
אתר כנס מיתופיה עלה עם תוכנייה מלאה!
האתר כולל את כל הפרטים ששווה לכם להכיר לקראת הכנס: מידע כללי, הוראות הגעה, מידע על המארגנים, סיכום כנסי מיתופיה בעבר, וכמובן - התוכניה של הכנס!

לכל שאלה, הצעה או רעיון, ניתן לפנות אלינו בשלוש דרכים: דף הפייסבוק של הכנס, פורום שאלות ותשובות, ובמייל הבא:  info@mythopia.org

אז Brace Yourselves   - מיתופיה הולכת וקרבה...

ולמי שפספס את ההודעה הראשונה בנושא:
הכנס יתקיים ב- 22 באוגוסט בספריה המרכזית, מודיעין. כנס מיתופיה הוא כנס שנתי המוקדש לספרות פנטזיה. בכנס תהיינה הרצאות מרתקות בנושאים מגוונים, ולצדן יתקיימו אירועים בידוריים, חידון וסדנאות שונות, וגם מפגשים של חברי הקהילות המארגנות את הכנס - קהילת טולקין הישראלית וקהילת הארי פוטר לבוגרים.

נתראה בכנס!
כתובות אינטרנט מצורפות:
שאלה בקשר לאנימה של פיירי טייל
12/07/13 13:38
51צפיות
במנגה של פיירי טייל השבוע הם פרסמו שהאנימה של פיירי טייל חוזרת, למשהו יש מידע נוסף בנושא? כמו מתי זה עולה לשידור? האם זה יהיה אותו סטודיו? והאם זה ימשיך מהנקודה שהאנימה הקודמת הפסיקה או שהם הולכים לעשות את הכל מהתחלה?

כל מידע בנושא יהיה נהדר.
שרשור צפייה וקריאה שבועי {:
12/07/13 11:42
48צפיות
הרבה זמן לא פתחתי אחד... XD
Seirei no Moribito - הכל ים
12/07/13 11:59
69צפיות
ביום שישי האחרון נדמה לי נזכרתי בסדרה שעצרתי בפרק 4 שלה לפני כמה שנים (אין לי מושג למה). ראיתי את הפרקים הראשונים ואת הסדרה כולה די מהר... כבר ביום ראשון הייתי כבר בפרק 22, ואתמול ראיתי את ארבעת האחרונים. אם לא הייתי עסוקה בשני-חמישי, סביר להניח שהייתי מסיימת את זה קודם.
אהבתי מאוד את עשרת הפרקים הראשונים. משם זה התחיל קצת להעיק עליי, אבל חזר לעצמו ובסוף סיימתי את הסדרה וביכולתי לומר שנהניתי ממנה מאוד. אהבתי מאוד (יותר מדי מאוד-ים) את מערכת היחסים בין צ'אגום (איזה שם נוראי) לבאלסה, היא תוארה באופן ריאליסטי ביותר. הפרידה שלהם בפרק האחרון מאד ריגשה אותי. אותו הדבר חשבתי על מערכת היחסים בין באלסה לטאנדה, למרות שממש ריחמתי על טאנדה וציפיתי שיהיה אולי סוף רומנטי טיפה... לא יודעת למה חשבתי את זה, זה ממש לא מתאים לאופי של הסדרה, או לבאלסה XD אבל למרות זאת אני חושבת שזו אולי מהאנימות היחידות שראיתי שהבחור מחכה ככה לבחורה ולא להפך, זה שינוי מרענן ומערכת היחסים שלהם הוסיפה עוד עומק לסדרה והייתה גם כן ריאליסטית.
חייבת לציין שקצת התאכזבתי מהסיפור של ג'יגורו ובאלסה... ציפיתי ליותר בפרקים שהיא סוף סוף סיפרה על העבר שלה.... XD;;

ככלל, אני באמת חושבת שזו סדרה מצוינת ובהחלט שינוי למה שראיתי עד כה. יש לציין שגם השירים והמוזיקה היו נפלאים בעיני. מזמן לא ראיתי אנימה שכשסיימתי את אחד הפרקים שלה לא הבנתי איך עשרים ומשהו דקות עברו לי כזה מהר O:
לספר עליו היא מבוססת יש כמה המשכים, חבל שגם זה לא עובד לאנימה... ):
באמת אחת הסדרות המוצלחות
12/07/13 16:00
43צפיות
שבה אין "טובים ורעים" מוגדרים, רק אנשים שפועלים למטרות דומות מכיוונים שונים בגלל פערי ידע. גם הדמות של באלסה היא מדמויות האנימה היותר מוצלחות שיצא לי להיתקל בהן.
º
אין על באלסה
12/07/13 17:32
13צפיות
עונה חדשה נחמדה
12/07/13 14:56
78צפיות
עונה חדשה נחמדה
פרי! פרק 2 - היה די אחלה, ויותר כייפי מהראש. התלת ראשי~
קינאירו מוזאיק פרק 1 -  חמוד עד מוות. מעניין איך יש ימשיך מפה :)
מונוגאטארי עונה 2 פרק 1 - היה פרק נחמד, סנג'וגאהארה והאנקאווה. כאמור, מקווה שזה לא ירד לרמה של ניסמונוגטרי
גנשיקן נידאימה פרק 1 - היה פרק נחמד. קצת היה לי מוזר שהיה רוב מוחלט של בנות, ובקושי היו את החבר'ה הישנים, וגם שהציור היה פחות יפה מבעבר, ושהחליפו לכולם את המדובבים, אבל זה עדיין סבבה.
כפית הכסף פרק 1 - ואו, זה היה די מעפן. כל סצנה בקושי היתה קשורה לקודמת ולא הרגשתי רצף, אלא יותר ניסיון לזרוק עלינו ערימה של סיטואציות דמויות טירונות קרבית... בכלל לא היה ברור לי הקטע שפתאום ההוא שולח אותם לרוץ סביב הבית ספר 20 ק"מ, מה. די התאכזבתי, נראה איך יהיה פרק 2.
ריילגאן 2 פרק 13 - יותר מדי אקסלרייטור עושה לי פריחה. הוא כל כך edgy שאני הולכת לחתוך את עצמי בטעות. שיחזרו למיסאקה.
לאב לב פרק 2 - היה נחמד, אבל חלש יותר מהקודם לדעתי.

מחכה לצפות בסימפוגיר G וסטלה C מעוקב של אתמול.
עדכון קל
13/07/13 23:42
47צפיות
עדכון קל
סימפוגיר G פרק 2 - אדירררר!!! מפצה על הפרק הראשון שהיה חלש יחסית, לטעמי.
סטלה ג'וגאקואין C קיובו פרק 2 - הו, חיכיתי לדמות של מיוקי סאואשירו והיא ממש לא איכזבה! להשיג קיל עם טימפאני זה מרשים.
ריילגאן S פרק 14 - אמנם אני לא חובבת גדולה של טומה, אבל היה פרק ממש יפה והסצנה על הגשר היתה עשויה טוב.

ועשיתי ריווץ' בפעם הרביעית של בנות וטנקים, כדי לראות עם מיתּי.
קצת מאדוקה~
14/07/13 10:56
30צפיות
Birdy the Mighty - כל העונה הראשונה
12/07/13 16:09
51צפיות
זה הרגיש לי Banner of the Stars, בכך שהסיפור עוקב אחרי שתי דמויות זכר/נקבה ראשיות ויש יקום חייזרי מגוון עם סיפור מסקרן, אבל בסוג של גירסת תיכוניסטים (שזה פחות רלוונטי לי היום, אז אני פחות אוהב את זה). אז למרות שהיא פחות רצינית, הקרבות עשויים טוב ורוב המפגשים עם החייזרים מעניינים. חבל רק שרוב הרעים היו אפסים.

כך או כך, האנימציה טובה והסיפור הכללי לרוב מעניין, אז למרות הגימיקים ("המפקד שלך חרק ענקי!!! @_@") היה נחמד. הלאה לעונה השניה.
אה, ו-
12/07/13 16:14
30צפיות
חבל גם שהיה מעט מדי פיתוח לבירדי - היחסים שלה עם תות (מאוד לא ברורים עד שהוא מת, אז איך אפשר באמת להעריך את זה?), הילדות שלה, למה קוראים לה "הרוצחת המשוגעת", העוינות של נייג'לה ועוד שלל של דברים ש"נרמזו" בצורה עלובה-באופן-מפתיע. אני מקווה שזה ישתפר בעונה הבאה.

לעומתה, הילד המעצבן היה כל כך טיפש ~_~ ("אז אנחנו חוקרים את החפץ שעלול להשמיד את העולם בכל רגע, אבל למה אנחנו מאחרים למסיבה??")
º
צפית באובה המקורית? היא דיי מומלצת גם כן
12/07/13 18:21
19צפיות
º
לא ידעתי, יבדק
12/07/13 21:14
9צפיות
º
זכור לי שנהניתי ממנה יותר מאשר מהעונה הראשונה
12/07/13 21:41
11צפיות
דאנגן רונפה, פרק 2 וסיום המשחק....
13/07/13 19:58
86צפיות

קודם כל הפרק

ארג, הכל טס, מהר ממש ממש, אבל זה מה שקורה כשלאנימה יש רק 12 פרקים. מצד שני זה בא על חשבון דמויות שלא הספיקו אפילו להתפתח לפני שהרגו אותן.
אני ממש מקווה שלא ממש יהרסו לי את הצ'פטר האהוב עליי.

המשחק.

הרגיש מבוזבז מעט. כן, זה משחק טוב עם דמויות אחלה ומשחקיות ממש כיפית, וגם לפתור את הדברים היה כיף והסוף הפתיע אותי, אבל מה? לא מרגישה שקיבלנו את מה שהיינו צריכים.
המון דמויות מתו לפני שהיה להן אפילו שמץ של פיתוח יעיל, ושלוש דמויות לא התפתחו בשיט ועדיין נשארו בחיים עד הסוף! סליחה, פוקאווה אפילו לא הייתה בהכרה בקטע הכי חשוב. מה לעזאזל?
יצא שטוגמי, פוקאווה, וההיפי עם השיער שאני לא יכולה לחשוב על השם שלו בלי לנשוך את הלשון, נשארו דמויות שטוחות ולא מעניינות, היה פוטנציאל- בוזבז.
ומצד שני דמויות כמו אישימארו, לאון, אפילו ימאדה (למרות שאני לא אוהבת אותו בכלל) קיבלו אפס פיתוח דמות נורמאלי לפני שהם מתו.

והייתי אומרת מילא, כי הסוף היה סבבה, אבל לא הוא לא. הסתבר שבסוף כולם רצחו זה את זה בלי סיבה בכלל. כולם באמת מתים, וגם הדמויות שחיות יוצאות עכשיו רק לסבל ואבדון.
ומילא רצחו זה את זה כזרים גמורים אבל...כחברים טובים שפשוט שכחו הכל....? אומייגאד, זה פשוט...
המשחק הזה בא לנסות להיות משחק מייאש שבסופו יש תקווה? לא, ההפך, המשחק הזה היה גוש תקווה גדולה שבסוף הכל עוד יהיה בסדר, ואז פשוט דחפו לי לפנים את כל היאוש שרק אפשר.

בסדר אז הם לא התעוררו והבינו שזה חלום וכולם חיים ושמחים, אבל לפחות הייתי מקבלת סיבה טובה לזה שכל הילדים האלה מתים עכשיו, זה היה עוזר.........

בתכלס אני כן אהבתי את המשחק, אבל אני חושבת שהסוף שלו לא היה מתאים.

ועכשיו אפסיק לחפור כי אני כנראה היחידה בפורום הזה שיכולה לקרוא את ההודעה הזו כי מי משחק או רואה דנגן רונפה בכלל
º
תקראי את התרגום של ההמשך ב Something Awful
14/07/13 04:43
15צפיות
אני מחכה שיעשו פאצ' גם למשחק השני X:<
19/07/13 15:39
19צפיות
אני יותר נהנית לשחק.
התחלתי את Fate\Zero שבוע שעבר,
14/07/13 14:03
42צפיות
התחלתי את Fate\Zero שבוע שעבר,
והשבוע הגעתי לפרק 6.
בנתיים זה שומר על רמה טובה, והעלילה רק מסתבכת יותר יותר, שזה מעולה.
ראיתי גם את פרק 2 של Free, שהיה נחמד (יותר מהראשון),
וממש עכשיו סיימתי את הפרק הראשון של Hataraku Maou-Sama, שהיה ממש כיפי!
שבועיים וחצי מילואים,
18/07/13 22:04
38צפיות
שבועיים וחצי מילואים,
מה שאומר שהייתי לגמרי בדיליי עם העונה החדשה, אבל שהיה לי מספיק זמן למרתן את סוף העונה הראשונה וכל העונה השניה של צ'יהאיהפורו שהיתה מעולה (מחזיק אצבעות לעונה שלישית), ולהתחיל את מושישי שגם היא מצוינת (אבל אפיזודית מדי מכדי שיהיה לי חשק למרתן אותה).
חוץ מזה...
13-14 Railgun S - מעניין יהיה לראות עכשיו את הפרקים המקבילים באינדקס.
Silver Spoon 1 - מצוין, הייתי עם חיוך במהלך כל הפרק, וצחקתי בקול רם יותר מפעם אחת, נכון לעכשיו הסדרה החביבה עליי העונה..
Gatchaman Crowds 1 - היא עושה רושם של שונן די סטנדרטי, חוץ משני דברים א) היא נורא צבעונית (זה הבמאי של טסוריטמה, אני מניח שזה קשור). ב) הגיבורה הראשית היא די היפראקטיבית, היא מסוג האנשים שחלמו כל החיים שלהם להשיג כוחות על ומתכוונים להנות מכל רגע כשזה סוף סוף קרה להם. סיכוי טוב שזה יהפוך למעצבן בשלב כלשהוא, בינתיים זה די כיפי.
1-2 The World God Only Knows 3 - אני יכול להבין את ההחלטה לדלג על כמה ארקים כדי להגיע לעונה הזאת, אבל משהו בעונה הזאת מרגיש קצת מבולגן.
º
צ'יהאיה
19/07/13 02:20
13צפיות
Alright
19/07/13 15:12
36צפיות
Alright
Free! 03 - אני מחבבת את הבחור החדש. זו לא סדרה מרתקת מדי או משהו, אבל זה חביב לגמרי וזה של KyoAni, אז אני אמשיך לצפות. הפאנסרביס פשוט מגיע בכמויות שזה משהו..
Inferno Cop - פחחחחח.
Gatchaman Crowds 01 - התלהבתי מהדמות הראשית, מצחיקה אותי. לא סדרה שהייתי ממשיכה אבל אני אנסה עוד כמה פרקים.
Blood Lad 01-02 - חביב מינוס, לא נראה לי שאמשיך לצפות, כדאי לבזבז את הזמן על סדרות ישנות מוצלחות יותר, I guess.
Little Witch Academia 2 בקיקסטארטר
10/07/13 21:55
133צפיות
Little Witch Academia 2 בקיקסטארטר
אני מעריך שרוב האנשים כבר שמעו על זה דרך הפייסבוק אבל ליתר בטחון אני מפרסם כאן כדי שהחשיפה תהיה כמה שיותר גדולה,
סטודיו טריגר פתח פרויקט קיקסטארטר להפקת פרק שני לאנימה Little Witch Academia - קישור

למי שלא יודע קיקסטארטר הוא פלטפורמה שנועדה לספק לקהל הרחב אפשרות לממן פרויקטים שהוא מאמין בהם, זאת אומרת להשקיע בהם מראש.
הפרויקט של LWA2 על 150 אלף דולר הוא בשביל הפרק הראשון, אבל המעריצים כבר הגיעו ל300 אלף ויתכן מאוד שסטודיו טריגר יוסיף יעדים ככה שהפרויקט יממן אפילו יותר פרקים, אז מומלץ מאוד שמי שמתעניין ישגיח בפרויקט ויראה אם מוסיפים עוד פרקים, או אם אתם מאמינים בזה כבר עכשיו ומוכנים לשים כסף אז כמובן אפילו יותר טוב לשים קצת כסף כבר עכשיו כדי להראות להם שיש ביקוש..

בשביל לא לחזור על הדברים פעמיים אני מקשר לפוסט שעשיתי כבר בנושא אם מישהו רוצה לקרוא עוד(קצת יש להגיד, לא כתבתי שם כזה הרבה ) על הנושא - הפוסט בבלוג
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
*בשביל הפרק השני
10/07/13 22:22
20צפיות
11/07/13 00:52
32צפיות
חבל שאי אפשר לערוך לול
Heck yeah
10/07/13 23:45
57צפיות
איזה כיף לראות שיש לזה תמיכה, אני בטוחה שהחבר'ה מטריגר מופתעים. מעניין אם בהמשך ההצלחה פה תגרום לעוד סטודיוז לבקש עזרה במימון עונות נוספות לסדרות או כל מיני דברים שכאלו.

(יאללה טריגר, Panty and Stocking 2!)
לא יודע למה מישהו רוצה עוד P&S
11/07/13 04:06
46צפיות
אבל זה לא יצא על ידי טריגר כי זה מותג ששייך לגאינקס
הלואי והיה עוד פאנטי אנד סטוקינג,
11/07/13 08:21
45צפיות
אבל כאמור, הבעיה שהמותג שייך לגאינקס, למרות שזה החבר'ה של טריגר.
הו
11/07/13 14:30
35צפיות
חשבתי שאימאישי והחבר'ה מטריגר יכולים להמשיך את זה איכשהו.

טוב נו, לפחות יש את Kill la kill בהמשך.
רק אם הם קונים את הזכויות מגאינקס
11/07/13 20:48
25צפיות
וזה עסק יקר
מחפש סדרות שעוסקות ביפן הפיאודלית
09/07/13 11:17
86צפיות
עדיפות לגיבור שיהיה אנטי הירו(נגיד מיוגן מסמוראי צ'אמפלו) ולא כמו קנשין.
אבל כל סידרה תתקבל בברכה.
º
אפשר גם סרטים
09/07/13 11:25
18צפיות
נסיון קטן לעזור
09/07/13 13:21
72צפיות
אני לא ממש נוטה לצפות בסדרות שעוסקות בתקופה, ככה שאני לא יכולה לתת לך המלצה מוצקה, או לסנן לך רשימה, אבל אולי כמה חיפושים שיכולים לעזור
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=lexicon&...
º
תודה רבה!
09/07/13 13:28
10צפיות
מנסה גם לעזור
09/07/13 19:22
71צפיות
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto - אני בקושי זוכרת מה היה באנימה הזו, אבל מבחינת התקופה זה בטוח מתאים.
Sword of the Stranger - גם מתאים מבחינת התקופה, ובאופן כללי סרט טוב. הקרבות בו מדהימים מבחינת אנימציה.
Sengoku Basara - סדרה שלא לוקחת את עצמה מאוד ברצינות, אבל מבין השלושה הכי נהנתי ממנה... לא בטוחה שזה מה שאתה מחפש, אבל אני אשאיר לך את ההחלטה
º
זה ממש תיאור עדין לסנגוקו באסרה
09/07/13 20:32
21צפיות
שששש
09/07/13 20:50
32צפיות
אולי הוא יאהב את זה

המלצות
10/07/13 01:42
40צפיות
Basilisk - אקשן\נינג'ות, 24 פרקים .
Ninja scroll - אקשן\פנטזיה, סרט באורך מלא .

וכן מצטרף ומחזק את ההמלצות ל:
Sword of the stranger - הכי מתאים למה שביקשת. סרט נהדר .
Bakumatsu Kikansetsu - גיבור שהוא אכן אנטי, אבל הוא דמות מאוד משעממת לדעתי, בכלל הסדרה חלשה בדמויות ועלילה אבל הפס-קול האנימציה והקרבות מדהימים.
לא בשביל האקשן
10/07/13 01:45
58צפיות
house of five leaves, סדרה נהדרת. אבל איטית, והגיבור בהחלט לא קנשין או מוגן..
יש גם את mushishi ו- mononoke. שתיהן מדהימות    

ובקשר לסמוראי צ'אמפלו, תמיד נחמד לראות אותה עוד פעם       
מונונוקה כסדרה, לא סרט.
10/07/13 02:08
44צפיות
אבל princess mononoke  גם מתאים פה , אם עדיין לא ראית. !
º
10/07/13 02:10
8צפיות
mononoke
10/07/13 12:24
37צפיות
אחת הסדרות
דבר ראשון, תודה לכולם
10/07/13 12:11
37צפיות
ראיתי את רוב הממלצות שלכם.
house of five leaves, נשמע ממש טוב. אני חושב שאתן ניסיון גם לBakumatsu Kikansetsu בכל זאת, ולBasilisk שמשום מה שכחתי מקיומה.
מנגה ביפנית
09/07/13 01:34
80צפיות
הי,
אני לא יודע אם זה חוקי להציג פה את זה, במידה ולא אין לי בעיה שתמחקו את הודעה, זה נעשה מתוך תמימות טהורה.
יש לי מגוון רחב של ספרי מנגה ביפנית שאני מעוניין למכור, חלקם חדשים יותר, חלקם ישנים יחסית(ספרים של טזוקה אוסמו למי שמכיר).
העניין הוא שכולם כאמור ביפנית, מנגה מקורי שנקנה ביפן, ואני לא יודע אם יש אנשים שקוראים את זה בארץ..
בכל מקרה, לכל המעוניין - המנגות במצב טוב, ואפשר ליצור איתי גם קשר ישירות למייל שלי: alokoma@walla.co.il
הייתי ממליץ אולי לבדוק בפורום יפן
10/07/13 03:38
45צפיות
ובטח יש גם כמה קבוצות לדברים כאלה בפייסבוק...
אני מכיר רק אחת - גיק-שוק.  
לאו דווקא רלוונטי ספציפית למקרה שלך אבל נראה לי טוב שיכירו.
º
תודה, אנסה בפורום יפן
10/07/13 12:05
18צפיות
בואו לעבוד ב|תפוז| אנשים
08/07/13 14:07
3צפיות
|*| אחראי/ת קשרי קהילות לפורומים
צוות הנהלת הפורומים מחפש אנשי/נשות צוות נוספים/ות לתפקיד מעניין. התפקיד כולל טיפול וקשר עם מנהלי הפורומים (מערך מתנדבים), מענה שוטף לפניות הגולשים, שיווק ויצירת תחרויות ושיתופי פעולה.
סביבת העבודה צעירה, מאתגרת ודינאמית.
דרישות:
* הכרות עם עולם הפורומים הישראלי ? חובה.
* נכונות למשרה מלאה ? חובה.
* יכולת ביטוי ורמת כתיבה גבוהה ? חובה.
* ניסיון של שנתיים בשירות לקוחות - יתרון.
* יחסי אנוש מצויינים, שירותיות גבוהה, כושר שכנוע ואסרטיביות, יצירתיות.
נא לשלוח קורות חיים בצירוף ציפיות שכר למייל forums@tapuz.co.il

|*| מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי
דרוש/ה מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי/ת במיוחד למשרה מלאה, בעל/ת מוטיבציה גבוהה ואחריות, עם חיבור לעולם האינטרנט והרשתות החברתיות.
ניסיון בכתיבה וקופירייטינג- יתרון.
פרטים נוספים וקו"ח- hadasa@tapuz.co.il

קיץ 2013 - חוות דעת ראשונית
59תגובות
08/07/13 00:21
719צפיות
שרשור מסודר של דעות על הפרקים הראשונים לעונה.

אתם יודעים מה לעשות...

(המשך...)
שרשור מסודר של דעות על הפרקים הראשונים לעונה.

אתם יודעים מה לעשות...
טיטאנים 14 - לא ספוילר - שאלה
07/07/13 23:49
60צפיות
הבנתי מANN שפרק 14 הוא פרק ריקאפ על כל פרקי הסדרה עד כה.
אמת הדבר?
º
יס.
08/07/13 00:13
13צפיות
אני חושבת שקוראים לזה פרק 13.5
08/07/13 00:17
35צפיות
אבל כן, הפרק של השבוע הוא ריקאפ
º
13.5?
08/07/13 00:35
8צפיות
º
ככה קראו לזה בקבצי RAW וגם בקבוצות התרגום
08/07/13 00:47
12צפיות
+ שיר הפתיחה המלא של טיטאנים
08/07/13 21:36
44צפיות
º
קצת מאכזב האמת...
08/07/13 21:49
16צפיות
º
09/07/13 00:12
10צפיות
אם כבר אין פרק
08/07/13 23:06
56צפיות
אפשר לראות את זה במקום!
http://www.youtube.com/watch?v=EYgrGJST0rA
Attack on moe
שלום חברים! こんにちは !
07/07/13 19:18
58צפיות
הודעה ראשונה שלי בפורום)
אני מחפשת סדרות אנימה בסגנון של "kimi ni todoke"- אם אתם מכירים את הסדרה-אשמח להמלצות....

תודה רבה!
ありがとう !
ברוכה הבאה.
07/07/13 19:30
43צפיות
Bokura ga ita קופצת לי לראש, דבר ראשון.

אולי בהמשך יעלו לי עוד.
אנימה לפי שנה: 2009
07/07/13 07:04
68צפיות
מה האנימה האהובה עליכם משנה זו?

איזה עוד אנימות ראיתם משנה זו?

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם?

מה אתם חושבים על שנה זו באנימה בכלליות?
בואי נראה...
07/07/13 12:00
87צפיות
בואי נראה...
סאקי, חד משמעית. אהבתי את הדמויות (במיוחד את סאקי), נהנתי מהמאג'ונג (למרות שלא ידעתי כלום, אבל למדתי בעקבות הסדרה), ופאנסרביס לסבי מכל מיני גוונים. הפקה באיכות ממש ממש טובה, קאסט מדובבות מעולה. מחכה בכליון עיניים לעונה השניה.
קצת אחריה יש את באקמונוגטרי, עם מקום של כבוד. העובדה שהיו שם עוד ארקים, של הבנות האחרות, שלדעתי היו פחות מוצלחים, די הורידו לי ממנה, אבל הסיפור הכללי והרמונטיקה של אראראגי וסנג'וגאהארה היו מאוד מוצלחים, כשהשיא כמובן היה בסוף, לפני שהם דחפו את הארק של החתולה. חבל שניסמונוגטרי היתה כזו זבל לעומת זה, ואני מקווה שעכשיו שיוצאת עונה שניה, היא תחזור קצת לרמה.

מאריה+הוליק - בגדול היא מאוד שיעשעה אותי, אבל לפעמים היתה מציקה וקצת חבל לי כשסדרות כאלה מדשדשות במקום וממחזרות את עצמן.
מינאמי קה אוקארי - טוב, העונה השלישית היא שיפור לעומת החרטא של העונה השניה, אבל עדין חלש לעומת הראשונה...
האג'ימה נו איפו 2 - אחלה בגדול, אבל לא הצליחה ממש לשחזר את הניצוץ של הראשונה.
ריידבק - סדרה די סבבה. היה לה רעיון מגניב והמון פוטנציאל, אבל איפשהו במהלך הדרך היא הלכה לכיוון של דרמה פוליטית כבדה, והכל הרגיש נורא לא מלוטש. אהבתי בגדול.
היגוראשי ריי - הם ממש, אבל ממש היו צריכים להפסיק אחרי קאי.
סנגוקו באסרה - חמודה בגדול, אבל לא השתגעתי.
קיי און! - לול אני זוכרת שלפני שזה יצא, הייתי בטוחה שזה מהסטודיו של קאנאגי, כי הסגנון ציור של קיי-און נראה כמו חיקוי של זה. סדרה חמודה ומשעשעת, ונפלא שבעונה השניה היה שיפור משמעותי.
סוזומיה הארוהי 2 - הרבה יותר חלשה מהעונה הראשונה, ואני מהאנשים שנהנו מאנדלס אייט. אולי זה משהו באיכות הפקה באופן כללי שהרגיש סוג ב, לא בטוחה. החלק הכי טוב שלה נמצא בארק האחרון, שלצערי זוכה להתעלמות בגלל שהוא בא אחרי אנדלס אייט.
קרוס גיים - ממש אחלה סדרה! גם בייסבול, גם קצת רומנטיקה. חבל רק שהכניסו לשם רעיונות מפגרים לפעמים.
סנג'ו נו ואלקיריה - די טוב בכללי, אבל למיטב זכרוני זה קצת הולך לאיבוד בנקודה מסויימת.
סאקי - לקחה את המאג'ונג לרמות חדשות! משחק של זקנים + ילדות לסביות, יצא שילוב די מוצלח, במיוחד עם כתיבה ממש טובה ומעמיקה (במשחק ) והפקה ברמה גבוהה.
ריסטורנטה פארדיסו - שינוי אווירה לסדרה שעוסקת באנשים בוגרים, רגועה ונחמדה מאוד.
עדן מהמזרח - אני זוכרת שזה היה די טוב, אבל היו דברים שדי הפריעו לי... נחמד.
האצוקוי לימיטד - סדרת רומנטיקה עם פאנסרביס מעודן. די אהבתי את איך שעשו את סיפורי אהבה שם. מוצלח.
גורן לאגן - הקליפ הזה של יוקו - משעשע
מינאמי קה בצובארה - OVA נחמד.
אאוי האנה - שוג'ו איי באיכות הפקה גבוהה, היה עשוי די טוב ומרגש תכלס, אבל קצת הרגיש לי חסר...
אומינקו נו נאקו קורו ני - חביב בגדול, אבל קצת יותר מדי בלבולי מוח שלדעתי איבדו טעם טוב, וקצת QUALITY.
באקמונוגטרי - מוצלח מאוד(!), למרות שהיו חלקים שהיו מיותרים לדעתי, פשוט כי הם לא מעניינים אותי בסיפור. הקונקלוז'ן של הפן הרומנטי היה מדהים!
טאישו יאקיו מוסומה - ילדות שמחליטות שהן משחקות בייסבול ויהי מה, ב1925, זה לא עניין של מה בכך. אהבתי מאוד.
כנען - היה די מגניב, וכנען היתה דמות די סבבה, אבל היה חסר ליטוש והסוף היה קצת... מה.
זאן סאיונרה זטסובו סנסיי - אני ממש לא זוכרת כל זטסובו סנסיי בנפרד
קאנהממו - היה די משעשע. קומדיה עם הרבה לסביות, צחוקים.
גייג'וצוקה ארט דיזיין קלאס - אומנות, רגוע וחמוד~
סורה נו מאני מאני - החלק של האסטרונומיה היה די נחמד, למרות שאולי היה עדיף לתת לו יותר במה. הדמויות היו בסדר, אבל חצי כח... בגדול נהנתי סה"כ.
זאב ותבלין 2 - אנימה שעוסקת בכלכלה זה נחמד אחרי הכל. אני לא זוכרת איך העונה השניה היתה בהשוואה לראשונה, אבל בגדול זה די טוב.
טוקיו מאגניטוד - סדרה מעולה, אבל השאיר עלי רושם מאוד חזק הקשקוש שהיה בסוף. אני לא אשכח להם את זה, וזה מוריד לי מהסדרה הזו ברמות.
סנקורול - היה נחמד, אבל לא הצדיק את כל ההייפ שהיה סביב זה.
סאמר וורס - חביב, אבל לא מגיע לרמה של הנערה שקפצה בזמן.
ריילגאן - מצד אחד, חבל שזה הלך על הצד של סלייס אוף לייף, עם עלילה שהם המציאו בשביל הסוף. מצד שני, נהנתי מסלייס אוף לייף של החבורה הזאת, ועו מיסאקה מיקוטו זה תמיד טוב.
קימי ני טודוקה - קצת איטי מדי לפעמים, ושני אלה טמבלים רצח, אבל זה היה אחלה של רומנטיקה בגדול.
סאסאמקי קוטו - עוד סדרה על לסביות, נע בין קומדיה לדרמה. אני לא כל כך זוכרת מה היה הסיפור, אבל זה היה יחסית חלש, וההפקה לא היתה ברמה משהו. נחמד כזה...
דארקר ת'ן בלאק 2 - מבחינה עלילתית הם עשו שם יותר מדי בלאגן, וזה לא מגיע לרמה השווה שהיתה בעונה הראשונה, אבל אני כל כך אוהבת את הדמות של סואו, שלא כל כך עניין אותי.
טרפז - סגנון מגניב, קייסים פסיכולוגיים מגניבים. היה מעולה.
עדן מהמזרח - הסרט הראשון - אני לא זוכרת ממנו כלום, חוץ מזה שהיו שם משאיות, ושאקירה מלך.
בונגאקו שוג'ו (OVA של פרק 1) - ממש ממש אהבתי. אני צריכה מתישהו לראות את יתר הבונגאקו שוג'ו שיצא.

אולי בירדי, נאצומה יוג'ינצ'ו וקמונו נו סוג'ה ארין...

עכשיו כשאני עוברת על כל מה שיצא השנה, מבחינתי לפחות השנה התחילה די חלש, ורק בקיץ אני רואה שיצאו די הרבה סדרות שנהנתי מהן.
ככה ככה.
Diabolus: Kikoku
07/07/13 18:41
38צפיות
ועכשיו ברצינות, ההתרחקות שלי מאנימה הייתה בשיאה באותה שנה ומסתבר שכמעט שום אנימה לא ראיתי ממנה.
הדבר היחיד שראיתי (דווקא לאחרונה) היה ההנטאי Diabolus: Kikoku, שלמעשה היה דווקא מעניין, אבל הרבה פחות טוב משהיה יכול להיות.
ציון: 3+ מתוך 10

Hyakujitsu no Bara אני רק זוכר שזה התמקד הרבה-יותר-מדי בסצינות סקס ודחק כל עלילה הצידה. 3 מתוך 10.

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם? בסדר יורד:
1. Needless אחד העיצובים המדליקים שראיתי, מת לנסות.
2. Hanasakeru Seishounen לא אוהב את העיצוב אבל שמעתי שיש עלילה סבוכה וזה רומנטי ושוג'ו.
3. Higashi no Eden לא עניין אותי עד שגיליתי שג'וסיי.
4. Gokujou!! Mecha Mote Iinchou נראה שוג'ו קלאסי ממש חמוד.
5. Jewelpet רק כדי להכיר את הפרנצ'ייז, דווקא עונות מתקדמות יותר מעניינות אותי מזו, מתכנן לראות כמה פרקים ואז להתקדם כנראה.
6. Yume-iro Patissiere כי זה שוג'ו ועיצוב הדמויות, עלילתית נשמע מפגר לחלוטין.
7. Chrome Shelled Regios אוהב את הארט והז'אנרים.. מקווה שגם רומנטי באיזו רמה.
8. Sora o Miageru Shoujo no Hitomi ni Utsuru Sekai האובה MUNDO עניינה אותי כבר הרבה זמן וזו גרסאת הטלוויזיה שלה.
9. Shinkyoku Soukai Polyphonica: Crimson S גיליתי דרך הכתיבה. נראה יפה, תוהה אם להתחיל מזה או מהסדרה הקודמת, שבאה עלילתית אחרי אבל בכל מקרה של סטודיו נפרד.
10. Tailenders עיצוב מדליק
11. Buddha Saitan אין לי מושג מה זה, פשוט עיצוב יפיפה ו-רומאנס.
12. Fairy Tail אוהב את עיצוב הדמויות והז'אנר, אם זאת מספר הפרקים מאיים עלי. שמעתי שהסוף יחסית מספק.
13. Kobato. אוהב את עיצוב הגיבורה
14. Princess Lover! הארם שדווקא מסקרן אותי יותר בגלל עיצוב הבנות שלו מאשר הבן.
15. Nyan Koi! כי קונספט מצחיק ואני אוהב את עיצוב הזוג הראשי.
16. Phantom: Requiem for the Phantom קונספט נחמד ופעם ראיתי פרק מהאובה וחיבבתי.
17. Hatsukoi Limited למרות שהז'אנר לא לטעמי אני מחבב את הארט.
18. Tears to Tiara אוהב פנטזיית הרפתקאות.
19. Seitokaichou ni Chuukoku כי שונן איי
20. Cencoroll קונספט מעניין ובגלל שזה קצר.
21. Kimi ni Todoke נראה מעפן, אבל שוג'ו.
22. Isekai no Seikishi Monogatari עיצוב וז'אנר לטעמי, דווקא הקישור לטנצ'י מויו מוריד לי מאשר מעלה לי.
23. Genji Monogatari Sennenki רק בשביל הרקורד, לא מצפה להרבה.
24. Pandora Hearts סקפטי, אבל בגלל ביקורות טובות.
25. Umi Monogatari: Anata ga Ite Kureta Koto מאוד אוהב את העיצוב ואת הארט אבל מאוד מפריע לי שאין בן ראשי ולכן ייתכן שבכלל לא אנסה את זה.
26. Dogs: Bullets & Carnage עיצוב נראה מעניין.
27. Redline נראה מדליק אבל מצפה שיהיה שטחי.
28. 07-Ghost נראה נורא, רק כדי להציץ ברמיזות שונן איי.
29. Maria Holic זה נראה לי טוב אבל לא ברשימת הצפייה בכלל משום מה, לא מעניין אותי מספיק.
30. Slap Up Party: Arad Senki לא סגור על זה בכלל, מצד אחד נראה נחמד מצד שני נראה לא-רומנטי בעליל. קליפ סגירה מקסים.
31. Dragon Ball Kai כי עוד אף פעם לא ראיתי דרגון בול.

אני יכול להאשים אותה בזה שהיא לא הצליחה לסקרן אותי מספיק כדי לחזור לאנימה!

וואו, מאיפה להתחיל...@_@
08/07/13 00:08
74צפיות
וואו, מאיפה להתחיל...@_@
העונה השניה של בירדי - Tetsuwan Birdy Decode:02. אחת האנימות הכי טובות שיצא לי לראות, ואחת הבודדות שהן מבחינתי 10/10. מבאס שהעונה הראשונה רק נחמדה, אז הרבה לא מגיעים לעונה השניה... וחבל, כי היא ממש ממש מעולה. פרסמתי עליה המלצה, שהיא החפירה הכי ארוכה שלי בפורום אבל אני באמת חושבת שהסדרה אדירה. לכו לראות אם לא ראיתם.

Zoku Natsume Yuujinchou - העונה השניה של נטסומה. משובח כמו כל עונה של נאטסומה, ואפילו יותר מהשלישית והרביעית. אני צריכה ריוואצ'.
Kemono no Souja Erin - סדרה טובה יחסית לקהל היעד שהיא פונה אליו, אבל טיפה מלאה.
Munto - כמה אובות שקיואני הוסיפו להם עוד כמה פרקים ושחררו כסדרה. מאוד אהבתי, למרות שרואים שה"פרקים" הראשונים ישנים.
Sengoku Basara - כיף טהור! אחת הסדרות הכי מגוכחות (בצורה טובה) שיצא לי לראות. כי אין דבר יותר מגניב מלעמוד על סוס דוהר במעלה חומה
Basquash! - היה מקורי, אבל מהאמצע זה היה נראה שמי שעבד על זה עישן סמים.
K-On! - לא הז'אנר האהוב עליי, אבל חמוד
Pandora Hearts - סאונדטרק מדהים, אנימה נחמדה אבל פחות טובה משמעותית מהמנגה שעליה היא מבוססת.
Phantom: Requiem for the Phantom - סדרה טובה, אבל מה זה הסוף הזה
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (2009) - הא. נטשתי ב Endless Eight, אולי עוד אחזור לזה יום אחד.
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - מעולה, אחד השוננים הטובים שיצא לי לראות. בונז במיטבם.
Shangri-La - נטשתי באמצע. מהמוזרים של גונזו.
07-Ghost - אין לי מושג איך שרדתי עד הסוף של זה. אולי כי אני ואחותי הרצנו על זה צחוקים.
Higashi no Eden - המון פוטנציאל לא ממומש, אבל עדיין סדרה טובה.
Lagann-hen - הסרט השני של גורן לאגאן. מעולה, ובאמת הוסיפו קטעים על מה שראו באנימה. עיבוד נהדר לסדרה, מומלץ.
Dogs - כגודל הציפיה כך גודל האכזבה. איפה זה ואיפה המנגה שעליה זה מבוסס
הסרטון של יוקו - חמוד.
Umi Monogatari - התחיל חביב, נהיה קצת חלש באמצע, והסתיים יותר טוב ממה שחשבתי.
Bakemonogatari - מוזר, לא כל כך לטעמי.
Sora no Manimani - סדרה ממוצעת חביבה.
Tetsuwan Birdy Decode: The Cipher - האובה של בירדי. חמוד
Cencoroll - סרט מעט פסיכי אבל עם אנימציה מהממת. חבל שלא עשו מזה סדרה או משהו.
Summer Wars - פחות טוב מהנערה שקפצה בזמן, אבל עדיין סרט ממש ממש טוב.
Redline - אני חושבת שזה הסרט המצוייר הכי מושקע שיצא לי לראות. העלילה לא שיא המקורית, אבל באמת ששווה לראות בשביל האנימציה. זה משהו פסיכי, באמת שאין דברים כאלה @_@
Tonari no 801-chan R - למה ביטלו לזה את האנימה המתוכננת
Toaru Kagaku no Railgun - פחות טוב מאינדקס, אבל אני יותר סלחנית כלפי זה כי העונה השניה מעולה.
Kimi ni Todoke - שוג'ו מקסים!!!!! ממש מקסים.
Darker Than Black: Ryuusei no Gemini - מאכזב לעומת העונה הראשונה.
Fairy Tail - נטשתי בשלב מסויים (אני עדיין עוקבת אחרי המנגה). שונן ממוצע.
Shakugan no Shana S - משעמם.
Higashi no Eden: Gekijouban I - The King of Eden - ככה
Kowarekake no Orgel - מוזר

אין איזה משהו שתפס לי את העין

טובה, ממש טובה. נחמד גם לראות שהיו סדרות מעולות במגוון של תחומים - שונן, שוג'ו, סיינן... שכל שנה תהיה ככה.
º
מזכיר לי.. באמת לא הגעתי לעונה 2 של בירדי :(
08/07/13 00:18
15צפיות
º
אף אחד לא מגיע אליה ;__;
08/07/13 00:20
19צפיות
כנל
09/07/13 16:57
22צפיות
אם הייתי נזכר בזה בעונה הקודמת כמעט בוודאות שהייתי משלים,
אבל עושה רושם שהעונה הזו הרבה פחות בעייתית אז יהיו לי מספיק אנימות..
2009
09/07/13 14:05
45צפיות
Aoi Bungaku – מתוך מה שראיתי את זה הכי אהבתי למרות שזה גם לא היה כזה משהו. זה מורכב מחמישה סיפורים נפרדים, כל אחד נעשה על ידי צוות שונה. הסיפורים היו נחמדים אבל אף אחד מהם לא ממש תפס אותי, חוץ מפרק 5 שמאוד אוהבתי. סך הכל זה נחמד בתור משהו שהוא שונה מהאנימה הרגילה. ציון: 5/10.

07Ghost - הפסקתי לצפות בזה אחרי 14 פרקים כי זה שיעמם אותי. אולי אם הייתי יודעת שהולך להיות רומנטיקה בהמשך אז הייתי מנסה להמשיך עוד. 3/10.
11Eyes – זה לא היה משהו למרות שזה כן היה יחסית טוב להארם-אצ'י, והיו שם רעיונות מעניינים. 4/10

Aoi Hana – רומנטי, קצר, ומקבל ביקורות טובות.
Cencoroll – מעניין כי הבמאי יצר את זה כמעט לבדו, וזה רק 25 דקות.
Dragon Ball Kai – מעניין אותי בעיקר בשביל הנוסטלגיה. דרגון בול זי היא אחת הסדרות שהכניסו אותי לאנימה ובמילא עניין אותי לצפות בכמה פרקים שוב, אז אם כבר אני אצפה בגרסה הזאת.
Fairy Tail – העיצוב נראה נחמד. ואולי רומנטי?
Fullmetal Alchemist: Brotherhood – אהבתי מאוד את הסדרה המקורית.
Genji Monogatari Sennenki – ג'וסאיי רומנטי
Gokujou!! Mecha Mote Iinchou – שוג'ו רומנטי.
Guin Saga – הספרים שהסדרה הזאת מבוססת עליהם, מאוד נחשבים ביפאן, אז נראה לי מעניין לנסות את הסדרה. גם נראה לי יש רומנטיקה.
Hanasakeru Seishounen – שוג'ו רומנטי.
Higashi no Eden – שוג'ו רומנטי, מקבל ביקורות מאוד טובות, קצר, וגם בעבר ראיתי את הפרק הראשון והיה מעניין.
Jewelpet – שוג'ו רומנטי.
Kemono no Souja Erin – מקבל ביקורות מאוד טובות ואולי רומנטי, לא ממש הבנתי.
Kimi ni Todoke – שוג'ו רומנטי.
Kobato – רומנטי ומקבל ביקורות טובות.
Kuuchuu Buranko – אמור להיות מיוחד מבחינת בימוי וויזואליות וגם הבנתי שמתעסק בבעיות פסיכולוגיות אז נשמע מעניין.
Pandora Hearts – מקבל ביקורות טובות.
Phantom: Requiem for the Phantom – רומנטי וקראתי על זה ביקורות טובות.
Redline – מקבל ביקורות טובות.
Ristorante Paradiso – ג'וסיי רומנטי.
Tokyo Magnitude 8.0 – מקבל ביקורות טובות.
Yume-iro Patissiere – שוג'ו רומנטי.

נראית שנה מעניינת. אני מקווה לא להתאזב.
Hanasakeru Seishounen זה ממש נחמד
11/07/13 22:32
18צפיות
וכן, בהחלט רומנטי (: אם את רואה את זה, אני מציעה לך לא לפרוש אחרי הפרק הראשון הנוראי... מפרק 3 זה נהיה ממש אחרת.

לגבי פנדורה הארטס, לדעתי כדאי לך לקרוא את המנגה בלי לראות את האנימה... חוץ ממדבבים נהדרים ופס קול נהדר, היא מיותרת.
שרשור קריאה\צפיה שבועי!
05/07/13 00:16
86צפיות

נו, מה אתם אומרים על FREE?
השבוע כן ראיתי אנימה!
05/07/13 02:39
64צפיות
התחלתי לצפות השבוע ב-Fate\Zero.
יש לי אותה ב-1080P, ואני מבסוט על עצמי.
ראיתי 4 פרקים בנתיים. ההתקדמות שם היא די איטית, אבל אני מניח שזה פשוט בגלל שהם מכינים את הקרקע מבחינת מתן רקע על הדמויות. היו בנתיים המון דיבורים ומעט מאוד מעשים.
מה שכן, האנימציה מדהימה. ממש. אני מחכה כבר לקרבות.

חוץ מזה, ראיתי היום את הפרק הראשון של Free. סקרן אותי לדעת מה יעשו מסדרה שהתחילה כפאנסרביס האולטימטיבי.
ות'אמת? זה נחמד! זה קליל, זה מרענן, וזה משעשע לראות שהדמויות שם פשוט מחפשות סיבה להוריד בגדים. ועוד באיזו מהירות הם עושים את זה!
אין לי שום ציפיות ממנה להיות משהו מופתי, וגם לא נראה שהיא הולכת בכיוון.
אני מתכנן בנתיים לשחות איתה ולראות לאיפה היא מובילה. נקווה שהיא לא תהיה שטחית מדי, כי יש לה את הפוטנציאל...
זה מה שיש לי לבינתיים
05/07/13 02:42
46צפיות

Inu to Hasami wa Tsukaiyou - לא רע אבל גם שום דבר טוב במיוחד לבינתיים.

Brothers Conflict - הארם רק בשביל נשים? לא עשה רושם שזה אמור להכיל עלילה מעבר לבחורה בבית עם מלא "אחים" חורגים מסוגים שונים שיש לה, פלוס תפלצת שאמורה להיות סנאי אולי..

Senyuu. 2 - עונה ראשונה שווה ממש, הפרק הראשון לא הפציץ כמו שאני זוכר את העונה הראשונה אבל יש עוד זמן.

Gifuu Doudou!! Kanetsugu to Keiji- מכוער אש, נראה שניסו לצייר את החברה שם בצורה "מרשימה" אבל בגלל הרמת הפקה זה פשוט נראה איום, לא עוזר שהסיפור גם לא מעניין בעליל.

Free! - גיי אש , וחבל כי נראה שזה מנסה לשלב קטעי ספורט, והם דווקא מבוצעים לא רע, לרוע המזל התחושה שמתקבלת שהם סתם תירוץ ולא מעבר. אני מתכנן לתת לזה עוד איזה כמה פרקים ואני מקווה שזה יעלה את המינון של הספורט ביחס לסרביס בחורים בבגדי ים..
חייבת לראות כבר סימפוגיר :I!
05/07/13 08:29
63צפיות
חייבת לראות כבר סימפוגיר :I!
אוצ'ו קיודאי פרק 64 -איזה מלכה סריקה-סאן.
גארגנטיה פרק 13 - חרטוטים בפיתה. אמנם צ'ימבר יצא אח לחלוטין, אבל הסדרה בכלליות הסתיימה meh. היו שם כמה וכמה דברים שהם יכלו לעשות עם העלילה, והם בחרו את המסלול הכי מעפן. בראבו אורובוצ'י :| היה עדיף שישאירו את זה סלייס אוף לייף מאשר זה.
קיוג'ין פרק 13 - נגמר התקציב. לכו הביתה. גם כן חארטות.
ריילגאן S פרקים 11-12 -  מסכנה מיסאקה איזה יאוש משביז זה בטח...
צ'יהאיהפורו 2 25 - פרק חמוד מאוד קצת הזדהתי עם צ'יהאיה למשמע הבעיה החמורה והנדירה שיש לה, אבל לפחות זה נתן לה זמן לכתוב שירה נהדרת~
פרי! פרק 1 - די אהבתי. זה היה חצי סלייס אוף לייף לכיוון עלילה כלשהי (?), שמעוטר בפאנסרביס גברי מסוגנן, מה שכביכול אמור להיות סתמי, אבל זה היה כל כך מושקע, ובמיוחד המים, שתכלס היה די יפה ומשעשע.
טאמאיורה - יותר אגרסיבית פרק 1 - ממשיך בדיוק כמו הטאמאיורה הקודם, מתוק ומרגיע :}
קיטאקובו פרק 1 - היה משעשע ודי חביב, אבל לא הכי העיף אותי. אחכה לעוד פרקים כדי להחליט.

עשיתי גם (בפעם הרביעית) מרתון על תוך הלילה של העונה הראשונה של סימפוגיר, כהכנה לעונה השניה (שעדין לא צפיתי בפרק שלה, אחרי שהוא יצא אתמול בלילה בraw ;[), והסדרה הזאת רק הופכת לטובה יותר ויותר עם כל צפיה.
º
*אל תוך
05/07/13 08:34
21צפיות
עדכון קל
07/07/13 00:49
38צפיות
עדכון קל
Symphogear G פרק 1 - היה די סבבה, אבל פחות טוב מהפרק המקביל בעונה הראשונה. אני משערת שזה בגלל שהם היו צריכים גם להראות לנו שוב את החבר'ה, וגם לדחוף פנימה את תחילת העלילה של העונה השניה, אז זה חצי כח כזה... אני מחכה שהעונה תתפוס תאוצה D:
C3 פרק 1 - מגניב לאללה. דחוף שיבוא כבר שבוע הבא. תיכוניסטיות שעורכות קרבות רובי אוויר, עם מוזיקת ג'אז ברקע, זה שילוב מוצלח ביותר.
Love Lab פרק 1 - חמוד מאוד בגדול, הצמד הראשי מוצלח ביחד.
Servant x Service פרק 1 - טוב, זה מהמנגקה של וורקינג ואותו סטודיו עושה את זה, אז זה די הרגיש דומה לוורקינג רק טיפונת יותר מבוגר. אהבתי.
Kitakubu פרק 1 - ככה ככה. נראה איך זה יהיה בשבוע הבא.
FREE!
05/07/13 13:22
59צפיות
באמת "מרענן" ותכלס זה לא נורא כל כך ברגע שאתה מודע לזה שזה בנוי מ-99.9% פאנסרביס.

הפרק הראשון גם היה עשוי טוב, מצד שני יש את תסמונת ה"פרק ראשון נראה מצוין ושאר הפרקים נראים גרוע"

אני לא חושבת שאסיים אותה, נראה כמה נמשיך סתם בשביל הכיף.
נראה לי שכן תסיימי אותה
05/07/13 16:57
40צפיות
פפפט
05/07/13 17:50
34צפיות
אני בקושי מסיימת סדרות שאני -כן- רוצה לראות P:
דנגן רונפה!!!
05/07/13 17:54
57צפיות

האנימה, פרק 1:

ממש אחד לאחד המשחק @_@ הקטע בהתחלה, האירועים, איך שהדמויות מתנהגות, הדיבוב, אומייגאד, זו חתיכת אדפטציה. אני מתה לראות איך המשפטים יראו!
הדבר היחיד שמרגיש לי מוזר זה לראות פתאום את מאקוטו, כשאני רגילה לראות דברים מנקודת המבט שלו.

המשחק, שני צ'פטרים וכניסה לצ'פטר 3

ולחשוב שכשנכנסתי למשחק הזה בכלל לא ידעתי שזה די משחק של "כולם ימותו".... המשחקיות ממש נחמדה, הדמויות בהתחלה היו קצת סתמיות אבל הן הולכות ומשתפרות (למרות שבצורה מאוד אוביאס שראיתי כבר במליון מקומות) והסוף של צ'פטר 2 קצת שבר לי את הלב..

עכשיו אני מתחרפנת קצת מאז שמצאתי את התמונה ההיא על הרצפה. מה זה אומררררררר$#@^

אגב ידעתי על פוג'יסאקי מהשניה ששמעו אותה.
אגב סאקורה היא העיצוב דמות הכי גאוני בעולם.
אגב הקייסים ממש ממש ממש קלים בנתיים. כאילו. בקייס הראשון. הכיתוב על הקיר. טוב שלא.
º
סאקורה מושלמת
08/07/13 01:28
11צפיות
סדר צפייה
05/07/13 23:49
55צפיות
בעיקרון פחות רואה עונתי אבל הסדר צפייה הנוכחי שלי זה פחות או יותר
Kamen Rider V3 -> Fushigi Yuugi -> Kyojin no Hoshi  -> Kyojin no Hoshi

Kamen Rider V3  אני ממש נהנה מהעלילה הרצינית אבל עם הרבה דברים שבדיעבד מטופשים +TELEPORT זה תמיד טוב ואני ממש מתגעגע לHONGO, יש גם הרבה יותר ואריציה בקרבות ואין הרבה קרבות של פרק ביינתים

Fushigi Yuugi חמוד ויזואלית והרבה יותר טוב מהרבה דברים בתקופה שזה יצא אבל עדיין מוקדם מדי בשביל לשפוט.

Kyojin no Hoshi כרגע אני לקראת סיום, זה היה די ארוך וטיפה מטיש אבל בסהכ אני ממש נהנה, כל הפיתוח דמות של HOSHI נעשה מעולה במיוחד הכניסה שלו לליגה המקצועית שמה הוא הגיע מהתחתית וכל משחק מלא מתח
זה יכול ליהיות טיפה דרמטי מדי אבל בסה"כ זה עשוי טוב.
איזה פרק של פושיגי?
05/07/13 23:59
40צפיות
מה הכוונה טוב יותר מדברים אחרים בתקופה שזה יצא? כמה כבר ביקורת יכולה להיות לך לשנות ה-90 כשאתה רואה אנימות של שנות ה-70?? XDD

פרק 2
06/07/13 00:34
35צפיות
זה שעכשיו אני רואה משהו משנות  ה-70 לא אומר שלא ראיתי דברים משנות ה90, היו הפקות בתקופה ואחרי שהיו ברמה יותר נמוכה במיוחד אם מדברים על סדרת טלוויזיה.
º
היי דניאל! B:
06/07/13 12:10
21צפיות
מה ראיתי/קראתי
06/07/13 19:33
72צפיות
מה ראיתי/קראתי
Surprise appearance

ראיתי השבוע:
Kamen Rider Wizard - כרגיל, לא משהו למרות שבפרקים הספציפים שראיתי לפחות היו כמה קטעים משעשעים
Kamen Rider W Forever: A to Z/The Gaia Memories of Fate - סרט טוב, גרם לצמרמורות בגוף
Lion Maru G - אני ממש נהנה מהסדרה הזאת, הם מצליחים להפתיע אותי כל פעם מחדש
Kamen Rider × Kamen Rider OOO & Double feat. Skull: Movie War Core - החלק הראשון לא משהו אבל החלק של W והחלק האחרון היו טובים
Girls und Panzer - היה משעמם, מאוד. עשיתי לזה DROP אחרי הפרק הראשון
Sakurasou no Pet na Kanojo - אני רק ממשיך לראות את זה כדי שיהיה לי מה לעשות בזמן שאני אוכל (יש VOD חינם עם כמה אנימות בו, זה בינהם). זה דיי מיצג בצורה מדויקת את רוב האנשים שצופים באנימה כי 90% מהקאסט סובלים מפיגור שכלי.
Btooom! - דיי מהנה כרגע (3 פרקים ראשונים). זה לא איזה יצירת מופת או משהו אבל זה משהו מהנה לראות בזמן שאני אוכל.
OOO, Den-O, All Riders: Let's Go Kamen Riders - מהנה ברובו, חוץ מזה שאנק היה הרבה יותר מדי jerk
Kamen Rider OOO Wonderful the Movie: The Shogun and the 21 Core Medals - סרט מהנה. עשו הופעה ראשונה לפורזה כמו שצריך כי אפילו ב5 דקות האלה התרגשתי.
Kamen Rider × Kamen Rider Fourze & OOO: Movie War Mega Max - בנתיים הסרט קרוסאובר האהוב עלי. גנטארו היה מתוק להפליא והזכיר לי למה אני מת על פורזה.

קראתי:
Onepunch Man - עוד פרק ממש קצר שבקושי קידם משהו (אבל ציורים מדהימים כרגיל)
Berserk - אני צריך בהקדם לקנות עוד כרגכים של זה. אני תמיד לוקח הפסקות של כמה שנים בין כרכים של ברסרק אבל זה נראה שאני בנקודה שזה קשה לעשות את זה בה.
Lucifer and the Biscuit Hammer - המנגה הזאת ממש מהנה. אני אף פעם לא יודע מה יקרה בהמשך וזה יכול להיות גם משעשע וגם טרגדי כשצריך.

אני חושב שזה דיי מסכם את השבוע שלי, אני בטח אראה עוד סרט קאמן ריידר היום ואמשיך לקרוא מנגה
º
עוד צופי קאמן ריידר בפורום נאקו שמחה
06/07/13 20:02
34צפיות
חבל שהדרפת אחרי הפרק הראשון
07/07/13 00:55
45צפיות
את בנות וטנקים, כי הוא סתם חלש וזה רק תופס תאוצה משם.
ניסיתי
07/07/13 05:08
36צפיות
ניסיתי עוד מהפרק השני
באופן לא מפתיע בכלל, זה עדיין משעמם
הז'אנר של "בנות עושות דברים חמודים" זה לא אחד שאני אוהב, גם כשמוסיפים לו טנקים
בפרק 2
07/07/13 10:45
32צפיות
הן רק אוספות את הטנקים שלהן, מן הסתם כל הבלאגן עוד לא מתחיל.
גם אני לא חושבת שזהנופל ל"ז'אנר" הזה, אבל שיהיה.
חבל, הפסד שלך
*רציתי להוסיף ש -
07/07/13 10:48
25צפיות
אני בעצמי לא נגעתי בסדרה הזו אחרי שצפיתי בפרק הראשון כשהוא שודר, מתוך תחושה שזה באמת לא היה שווה כלום.
רק אחרי חצי שנה החלטתי לתת לזה עוד הזדמנות, וכשהן מתחילות לצאת לקרבות טנקים זה כבר עשה את  שלו.
אמרת שזה תופס תאוצה אחרי הפרק הראשון
07/07/13 19:45
26צפיות
אני לא מהאנשים האלה שהולכים לראות 5 פרקים של סדרה לפני שהיא משתפרת, זה בזבוז זמן
תופס תאוצה,
07/07/13 19:53
27צפיות
ל מ-0 ל-100 בשתי שניות.

בפרק 2 הן מתחילות לאסוף את הטנקים, וזה כבר מתחיל להכנס לעניין.
אותי זה תפס בקרב הידידות נגד ה"בריטיות" בפרקים 3-4 (אם אני זוכרת נכון, יכול להיות שזה היה 4-5).

אין לי מה להפסיד מזה שאתה לא צופה בזה, סה"כ, פשוט זה הרבה יותר מהרושם הראשוני.
º
*לא מ-* בלאכס.
07/07/13 19:53
15צפיות
אה, עכשיו אני זוכרת.
07/07/13 20:06
30צפיות
[המערכת של תפוז מאלצת להספים, איזה כיף]
בפרק 3 יש את האימונים שלהן עצמן עם התנקים החדשים שהן השיגו, וזה כבר עורר בי עניין.
רק רציתי לדייק.
Sigh
07/07/13 21:24
37צפיות
אז אני אנסה עוד פרק אחרי זה אבל אם בפרק 3 זה לא משתפר אין פואנטה
º
מחכים לעדכונים..
07/07/13 23:20
13צפיות
קשה לי להאמין
08/07/13 00:59
29צפיות
שזו סדרה שאיכשהו אתה תאהב
חח ברור, פשוט היה דיון משעשע ביניכם..
08/07/13 01:00
28צפיות
מסקרן אם בסופו של דבר הוא יצליח להתחבר אליה... כבר יצא לי לראות סדרות שהתחילו על הפנים וכשהתאמצתי ממש להחזיק את עצמי בפרקים הראשונים בסוף מצאתי משהו שחיבבתי ואפילו יותר...

קרה לי לדוגמא עם שינסקאי יורי אגב.. (התחלתי לחבב רק בפרק 3)
אני מאשימה את תפוז בדיון המשעשע!
08/07/13 01:04
28צפיות
זה לא לעניין שאי אפשר לערוך פה כלום, ואם אני מקלידה בטעות "תנקים" ושולחת, אני צריכה להוסיף עוד הודעה. ואם אני נזכרת בעוד פרטים (כי באמת, עברו איזה חודשיים מאז הפעם השלישי תשצפיתי בזה), אז אני צריכה להוסיף עוד הודעה...

אין לי ספק שמן הסתם לא כולם נהנים מאותן סדרות, אבל פשוט אני זוכרת איך בפרק הראשון ממש התבאסתי מזה, ורק אחרי... כמה זמן עבר? חצי שנה? החלטתי לנסות את זה שוב, ורק כשהן נכנסו לטנקים והתחילו לירות אחת על השניה, זה עלה רמה.
תכלס חבל לי אם הייתי מפספסת סדרה כזו, כי הטקטיקות בקרבות שלה כתובים ממש טוב, וזה בעיה עם הרושם הראשוני שלה...
גם צר לי כשמסווגים אותה תחת "בנות חמודות עושות דברים חמודים", כשהיא יותר שייכת ל"בנות (חמודות) עושות מלחמה" שהוא הרבה יותר כוס התה של (אבל זה משהו אחר).
I will give credit where credit is due
08/07/13 23:50
23צפיות
זה כן משתפר
זה נראה שככל שהסדרה מתקדמת זה יותר מתרכז בטנקים מאשר אספקטים של מואה למינהם
אז אני אמשיך - גם ככה אין לי הרבה מה לעשות כשאני אוכל
יחי ההבדל הקטן
08/07/13 00:58
25צפיות
בין איכות הסדרה, לזה שהיא משעממת אותך או לא
טיטאנים 47
07/07/13 03:38
56צפיות
זה מסתורי מדי בשביל מנגה שיוצאת אחת לחודש. חוץ מזה, ארן עדיין טמבל ומצחיק לראות מעריצים שעושים פליק פלאק לאחור כדי לשכנע את עצמם שיימיר סטרייטית.
ועוד קצת
07/07/13 16:09
33צפיות
דאנגנרונפה 1 - איזה עיצוב דמויות מכוער אלוהים שישמור. חוץ מזה היה די סבבה. אם סאיאקה לא תתגלה כפסיכופטית תחמנית אני ממש אתאכזב.

רוזן מיידן 1 - זה נראה מהמם! העלילה פחות. סתם פרק ריקאפ שנועד לצאת לידי חובה ולהזכיר לצופים ותיקים מי נגד מי. כנראה שפרק הבא הסיפור האמיתי יתחיל. ואני כבר אוהבת את קיראקישו כי

היא חיסלה את הינה-איצ'יגו המעצבנת הזו. איזה כיף שנפטרנו מהיצור הצווחני הזה על ההתחלה, מספיק הפריעה בעונות הקודמות.
07/07/13 20:19
43צפיות
מה שמעניין אותם זה אם היא סטרייטית? עכשיו שגילינו שהיא קוגרית
07/07/13 23:49
26צפיות
תכל'ס. היא הדמות הכי מעניינת במנגה הזו. וכמובן שארן היה חייב להתעלף שנייה אחרי שהיא אמרה את זה
º
מעניין אם הוא יזכור את זה בכלל
08/07/13 14:19
14צפיות
º
הוא לא עד כדי כך טיפש... אני מקווה.
08/07/13 19:44
10צפיות
Free!
07/07/13 23:30
42צפיות
חביב בנתיים למרות שאין לי ממש ציפיות. מקווה שיראו קצת סגנונות שחיה בהמשך (I watch for the "plot"). נחמד לראות את יואי בתור מורה.

שיר הסיום ממש הצחיק אותי.
º
I watch for the "plot"
08/07/13 01:06
13צפיות
זה היה שבוע מנגה
08/07/13 14:16
31צפיות
הספוילרים בהודעה הזו יהיו תחומים בשורות של "##########"
טיטאנים אחרון-

################ מגודר#####################
ממש כמו Moondust מעלי. אני מסוגלת לתלוש לעצמי שיער מרוב שהכל לא ברור. אני יכולה לצטט משהו שארן אמר בפרק- "בסופו של דבר לא גיליתי כלום", אני תוהה אם זה הוכנס בכוונה כדי שהקוראים יזדהוו, כי באמת בפרק הקודם התחילה ממש שיחה עם כל שאר הטיטאנים, והייתה תחושה כזו שהכל עומד להתגלות (או לפחות הרבה דברים גדולים) ובסוף ברדהולט וריינר סתמו תפה ועל הדרך השתיקו גם את יימיר.
קריסטה הרגה אותי ממש בפרק הזה
"יימיר!!!11 את בסד-  רגע, אוכלים אותי?"
################ סוף #####################

קליימור אחרון-

################ מגודר#####################
סוף הפרק ביאס אותי ממש. אבל ממש. כ"כ אהבתי את מיני ריפול. היא כ"כ הזכירה לי את ריפול האמיתית (שגם מתה )
לא שזה היה בלתי צפוי, מן הסתם לא ציפיתי שהביג באד של הסדרה תמות בקרב נגד מישהו אחר. אבל איך שהיא ניצחה אותה, זה הרגיש כאילו משכו את זה מהתחת של מישהו ("אני אלחם בך כמו קליימור D:")
###################סוף ####################

למה כל המנגות שאני קוראת יוצאות פעם בחודש או נמצאות בהייטוס אינסופי?
כנראה בדיוק מהסיבה הזו, קראתי את (כל) Hot Gimmick
שם הולם. לא ממש ברור לי איך"סדגש| זה קרה, אבל הגעתי למצב שאני ממש בעד הזיווג החולני הראשי. אולי זה קשור לזה שכל האלטרנטיבות לא באמת פחות גרועות
כאילו אם היא לא הייתה רוצה אותו עמוק בלב, אז זה פשוט היה יוצא אינסוף נסיונות לאונס. אבל איך שזה הוצג, היא סתם התנגדה מביישנות/ספקות/וואטאבר
הוא מתייחס אליה חרא וכל הזמן מצאתי את עצמי חושבת "אוווווו אבל הוא כ"כ אוהב אותה. בדרכו"
היה בכל הסיפור הזה זוג נורמלי אחד ויחיד- אחותה הקטנה, והשכן שלהם.שהיו נורא חמודים. אבל ליד כל הדרמה הראשית כבר מתתי שידלגו על הסצינות שלהם
טיטאנים פרק 13
30/06/13 15:36
98צפיות
 טיטאנים פרק 13
SIE SIND DAS ESSEN UND WIR SIND DIE JAGER
01/07/13 00:49
48צפיות
אני מקלידה רשמים תוך כדי צפייה:

- ז'אן הוא הדמות הכי טובה בסדרה אחרי סשה.
- אחרי שכולם רואים שארן סוחב את הסלע ארמין מגיע כדי להודיע להם שארן סוחב את הסלע. ילד, להיות captain obvious זה לא מה שיגרום לך להביא תועלת. אתה אמור להיות הכי חכם שם.
- יכול להיות שהייתי יותר מתרשמת מהקליימקס אם הוא היה קורה לפני שני פרקים. כל הסלואו מושן והמוזיקה הבומבסטית בעולם לא יעזרו כשכל מה שאני רוצה זה שקו העלילה הזה ייגמר כבר. דפדפו.
- אלוהים ישמור חצי פרק עבר והוא לא סתם את הפרצה המזדיינת הזו, יאללה כבר!
- ארמין, סתום, הוא יכול ללכת גם בלי שתצרח עליו כאילו הוא הפוקימון שלך
- הללויה סגר את החרא הזה
- הפרצופים של הטיטאנים נהיים מטופשים יותר מפרק לפרק, הם כבר עושים את זה בכוונה כדי לרכוב על הפופולריות של ה-kawaii titan
- לא מבינה למה מיקאסה כל כך מפחדת שיחתכו את ארן, ממילא הוא מתרפא
- ליווי!!! זהו, הנה ההיי לייט של הפרק, אפשר לסגור
- הו הטיטאנים השבויים נראים כה שמחים
- הפרצוף של הגוויה של מרקו יראה טוב על טיטאן
- סשהההה אוקיי טעיתי, עכשיו באמת אפשר לסגור את הפרק
- אני אוהבת את הפרצופים הכועסים של ארן

היה סביר.
סוף סוף קרה משהו
01/07/13 01:11
42צפיות
אם היו דוחפים את 3 הפרקים האחרונים לפרק אחד, זה היה פרק מעולה. אבל אחרי כזו מריחה, היה קשה להתלהב אפילו שהיה פרק סבבה.
הייתי עצובה על זה שמרקו מת... אם הייתי זוכרת מי הוא בכלל רק אחרי שסיימתי את הפרק והסתובבתי באינטרנט נזכרתי מי הוא ולמה זה היה אמור להיות עצוב שהוא מת. אופס?

לוי מתחבב עליי יותר ויותר. גוש קטן ועצבני שכמותו. ואני אוהבת את ארן עם טירוף בעיניים.

קיצר, נהנתי. רק בבקשה שימשיכו עם קצב נורמאלי אחרי הפרק ריקאפ? פליז?
מזל טוב באמת
01/07/13 12:50
56צפיות
מזל טוב באמת
שסוף סוף קורה שם משהו, אבל חבל שזה בא אחרי מריחה לא מהעולם הזה, וגם הפרק עצמו היה מרוח פצצות.
בנוסף, ההפקה עושה שם דברים ממש מסריחים - זה כאילו ציירו שם סצנות בהן יש סטיל אחד שעוברים לאורכו באיטיות, והדבר היחיד שמונפש הם המנצנצים/הגיצים האקראיים האלה, שגם ככה אמורים להיות באיזשהו slow motion, ואז לקחו את האנימציה הגמורה, ואז עושה גם לה slow motion, והכל נראה מקרטע ומכוער. ממש על הפנים.
שלא לדבר על הלבנים/מרצפות הסגולות.

בתכלס, לוי ממש מגניב כי הוא סוס, אבל הוא פשוט מתנהג כמו ילד כאפה עם אגו בוסט בגלל התפקיד שהוא נמצא בו (ניניני הוא משקר, ניניני אני אהרוג אותו מיד וכו'), ועוד עם המבטים העקומים שהוא עושה, שאני לא יכולה לחבב אותו.

זה היה כמעט מספיק כדי לפצות על השיעמום בפרקים הקודמים.
בנוסף
01/07/13 12:56
46צפיות
בנוסף
המחזור המוגזם בטירוף של אנימציות של ארן (גם כש"מצלמים" אותו נושא את הסלע, וגם האנימציה של הפנים שלו מסתכל קדימה ואז למטה), והעובדה שתקעו שם פריים שאין בו שום תזוזה (גם של הגיצים ההם) של מיקאסה וארמין, עשו את הכל לממש מעפן.
*הפריים של מיקאסה וארמין
01/07/13 12:58
39צפיות
היה תקוע שם למשך 3 שניות שלמות, זו הבעיה איתו.
הא הנה!
01/07/13 23:27
36צפיות
ידעתי שאני לא היחידה שהסלואומושן הזה ממש הציק לה
זה נראה כמו קידוד גרוע
01/07/13 23:56
38צפיות
או בעיה קשה ביותר של המחשב,
אבל לא~ זה סתם הפקה גרועה.
בדיוק XDDDDDD
02/07/13 10:51
27צפיות
נרגעתי, באמת התחלתי לחשוב שהמחשב שלי מתחרפן.
*~פרק הב זה ריקאפ~*
01/07/13 23:25
43צפיות
אל תגידו לא ידעתם!

ועכשיו על הפרק,

זה רק אני או שהיו שם שוטים ממש מוזרים פתאום? כאילו ניסו לחסוך לי באנימציה עם קטעי סלואומושן גרועים. זה עיצבן אותי בעין\גרם לי לחשוב שהקובץ פרק שלי דפוק \:

וכמובן שאחרי הקטע הממש אופטימי בחצי הראשון של הפרק, כשהבנתי שעבר רק חצי פרק חשבתי "אוי שיט בטח יקרה משהו ממש נוראי עכשיו"

טעיתי וצדקתי, ארן רק התקדם יותר בלהיות דמות חשובה וטובה, והעלילה מאוד התקדמה,

אבל מרקו )X פעם ראשונה בסדרה הזו שבכיתי ): אמנם מהשניה שהראו אותו ידעתי שהוא הולך למות ממש בקרוב, אבל המוות הזה היה כמו לתקוע לי מזלג בלב ולסובב. מסכן ג'אן, וגם סשה, ואנני.... ילדים מסכנים ):
וארג הייתי ממש אופטימית לגבי מרקו דווקא בפרק הזה, רק מראה שהיוצרים האלה יודעים להטעות אותי עם תקוות שווא!

עכשיו לשרוד שבועיים עד שחוזרים לעלילה, לפחות לא היה קליפהאנגר פסיכי הפעם!
רק שאלה קטנה
01/07/13 23:59
48צפיות
מי זה מרקו, מה הוא עשה קודם, ולמה היה אמור להיות לי אכפת?

ברצינות.
02/07/13 00:20
48צפיות
חבר של ז'אן. הוא אמר שז'אן יהיה מנהיג טוב בגלל שהוא לא חזק או מוכשר בצורה יוצאת דופן, ולכן הוא מבין איך רוב החיילים מרגישים ויחשוב על אסטרטגיות של מינימום אבידות. או משהו. הוא לא חשוב בזכות עצמו - הוא מיצה את תפקידו בנאום הזה שממש השפיע על ז'אן, ומת כדי שז'אן יוכל להיות נורא עצוב ולהתפתח כדמות.
º
אה, אוקי.
02/07/13 00:42
18צפיות
02/07/13 10:36
29צפיות
ומההתחלה היה ברור שהוא קיים רק כדי לתת לג'אן בעיטה בתחת XD
הרצתי את כל הפרק בהילוך מהיר
02/07/13 14:53
48צפיות
It's time to stop watching. מניחה שאת ההמשך כבר אשמע מטאמבלר. לא מתחברת לסדרה הזו.
שק"צ שבועי
28/06/13 21:05
81צפיות
הרבה זמן לא היה.
נשאר עוד פרק אחד ל aku no hana
29/06/13 08:40
69צפיות
עם כל פרק אני מעריכה את הסדרה הזאת יותר, מכל כך הרבה בחינות. והרבה זמן  לא נתקלתי במשהו שתפס אותי כהוגן כמוה. אבל אני חופרת עליה מספיק בחיי האישיים אז אני לא הולכת לחפור יותר מידי כאן, אשתדל

לאחרונה לא יכולתי להתאפק( כאפה עלי) וקראתי את המנגה עד איפה שהיא נמצאת עכשיו. מהבחינה של מקום השונה בחברה ומה היא דרך המוצא(שלא קיימת) לכאלו שקשה להם לשרוד בחברה היפנית ההומוגנית והם כאילו "הפסיכים", המנגה אחלה, יופי של קו.  אבל ,באמת ובתמים, האנימה פשוט לקחה את זה ושיפרה הכל.
ומעולם לא הבנתי את הטענות שזה נראה מכוער. ממש לא ברור לי. בעיקר כשאנשים מביאים תמונות שבמכוון נלקחו מתוך מאית חלקי השניה של תזוזה, מיצמוץ, משהו שהיה נראה הרבה יותר off בכל אנימה אחרת. מיצמוצים אגב יש הרבה יותר ברוטוסקופינג מבאנימציה מסוג אחר. אז כאילו... מה אנחנו בגן? אישית, כל פרק מצאתי את עצמי מצלמת מסך כמה פעמים כי זה פשוט כל כך יפהפה. ההדגשות האלו על ההבעות, קווים עווים למסגר את העיניים או רק את האישונים, תזוזות מובלטות של הפה. כל מיני דברים שממש לא תמצאו בלייב אקשן וזה היה שם מההתחלה.
וכמובן יש גם את הרגעים האלו שהם סופר סוראליסטיים( תמונה) וכל הסביבה משתנה לאיזה משהו נורא רחוק מאותה השכונה ה"נורמלית" בה הכל מתרחש. שאגב אני מתה על איך דואגים היטב לגרום לנו כצופים להרגיש כמה שהשכונה הזו משעממת ו"נורמלית". ועושים את זה בעיקר באמצעות חזרה של רקעים , איזורים של השכונה הזו בזמנים שונים של היום, בצבעים שונים. כך שגם לנו הכל נראה מוכר מאוד כאילו חיינו שם שנים. ואז ברגעים הסוראליסטים כמו זה שהשכונה "נשרפת", הניגוד ל"נורמלי" כל כך חזק ומרענן.

חוץ מהויזואלז הסדרה הזו נהדרת מבחינת דמויות. חפירונת מתומצתת(כולל קצת ים ) על 3 החבר'ה הראשיים. ויש לי כל כך הרבה מה לומר עליהם.$%. מתוסבכים קטנים שלי

קאסוגה- אז הוא עלול להיות בלתי נסבל בהתחלה כי הוא לפלף של ממש ובלה בלה. אבל אני מחבבת אותו כי אני מוצאת את עצמי נורא מזדהה איתו כל הזמן. גם אם ממש ממש לא בא לי על זה או על לראות את הפרצוף המיוזע שלו. הדמות שלו פשוט כל כך כנה שזה כיף. בעיקר כשהוא מזיל ריר מרוב מבוכה ותיסכול, וברוטוסקופינג זה ריר של ממש. ובוכה ורועד מהתרגשות על "שטויות",  וכל מה שהם עושים עם ההבעות שלו זה נהדר. אבל מה שאני באמת אוהבת  בקאסוגה זה שבהתחלה הוא הדמות הכי משעממת ורגילה אבל הקטע שלו זה דווקא שהוא כל כך נואש להיות שונה מכל שאר השכונה המשעממת שלו. נורא נורא נואש. ולוקח לו זמן להודות בזה בפני עצמו למרות שזה ברור לו ולצופים מהפרק הראשון.  

נאקאמורה- נהדרת. אבל אין לי כוח לחפור עליה כי אני צריכה לישון. אבל דבר אחד אני רוצה לציין וזה שוב קשור לעיצוב של האנימה. אני נורא נורא אוהבת שבאנימה היא נראת "רגיל". היא לא יפה בכלל(ניגוד מוחלט למנגה. ניגוד מבורך). קצת שמנמונת. משקפופרית, ואפילו גבוהה יחסית לילדה בחטיבת ביניים? היא מכשפה כזאת רוב הזמן אבל זה נהדר איך שלאט לאט גורמים לה להיראות יפה בלי לשנות כמעט כלום. וזה משהו שהרוטוסקופינג מאפשר ונותן לו המון חיים. בשילוב של צבעים והבלטה של איזורים מסוימים בפנים בהתאם לרגשות וכאלו.  כרגע אני כבר בטוחה שנאקמורה היא יפהפיה.

סאקי- סאקי היא המקרה הטראגי של הסדרה מבחינתי. היא הכי פחות חביבה עלי ואפילו מפריעה לי רוב הזמן.   היא "משעממת" והיא יודעת את זה וזה למה היא עצובה. כי היא יודעת שהיא לא יכולה להיות מעבר לילדה הנורמלית עם הציונים הטובים.  אז בזמן שקאסוגה ונאקמורה מנסים למצוא את פתח החירום כדי להימלט מכל הנורמלי שמסביב היא תמיד תשאר בתוך הכלוב הנורמלי כי היא לא מסוגלת לדמיין שום דבר מעבר. אבל! זה שהיא מודעת לזה הופך אותה לסוג של מיוחדת אפילו עם זה ייחוד מאוד מדכא.

אוי אוי
29/06/13 08:45
57צפיות
אוי אוי
איך יכולתי לשכוח תמונות???
29/06/13 22:51
35צפיות
שבוע שעבר התחלתי את הסדרה הזו וגם נשאבתי אליה (אחרי הרבה זמן שלא נגעתי באנימה בכלל. מקווה שיתרגמו את הפרק האחרון בקרוב). אהבתי לקרוא את מה שכתבת על קאסוגה, אפילו קצת כאב לי לראות אותו מודה שהוא סתם בחור רגיל.

קראתי איפשהו שהדמות של סאקי מאוד שונה במנגה, היא לא? אני פשוט תוהה אם כדאי לתת לזה צ'אנס אחרי שהסדרה תגמר, למרות שחלק מההתלהבות שלי מהסדרה עצמה היא המראה שלה, וכל הרוטוסקופ הזה.
אבל הוא בכל זאת לא רגיל
30/06/13 03:21
50צפיות
אבל הוא בכל זאת לא רגיל
תודות לתעוזה לצאת מהמסגרת. כל מה שהוא צריך זה להגיע להבנה שלמה שנאקאמורה היא הבנאדם שיעזור לו לעשות את זה! כי אולי לdeviants אין באמת איזשהו מקום אלטרנטיבי ללכת אליו, אבל לפחות יש להם אחד את השניה והוא בדרך הנכונה. כל עוד הוא לא נמצא ב "אוי מי אני בכלל" mood. חוצמזה קאסוגה הוא בן...14? 15?  שקרא הרבה יותר מידי ספרים מעוותי מוח בעודו יושב בכיתה היפנית המתוקתקת לסדר שווה בשורות שורות. לדעתי הם עשו עבודת מופת עם הדמות שלו, הוא כזה מהנה לצפיה. אבל אני יודעת שזה עשוי לא להיות המקרה לכל אחד..

וגם איך שכולם מתנהגים כל כך יפני. זה ממש לא משהו שרואים כל יום. בעיקר כשהקונספט של הסדרה הוא לשבור את אותו קוד ההתנהגות היפני. הרוטוסקופינג יושב מעולה עם כל זה.
עוד בקשר לסאקי זה איך שקאסוגה רואה אותה. היא בהתחלה ה"מיוז" שלו. מושלמת. פרי הדימיון האולטמטיבי של כל נער מתבגר. זה שהוא אשכרה מצליח להתקרב אליה מפחיד אותו כל כך כי היא בעצם בכלל לא הדמות הזו שהוא יצר לעצמו בראש. עכשיו הבעיה עם המנגה(או ה"שוני" מהאנימה לפחות) זה שהסגנון ציור הוא כזה נורא קאוואי והכל. אז הבנות מלוטשות ועדינות כמו יהלום לאורך כל הדרך.. באנימה לעומת זאת סאקי יצאה הרבה יותר מורכבת מזה. כך שהמסר לגביה עובר הרבה יותר חזק וחריף. כי היא באמת נראת לנו כמו בנאדם עם הרבה אישיות משל עצמה ולא כמו אותה המיוז המושלמת שהייתה לקאסוגה בפאנטזיות. וזה הרבה יותר קשה להעביר עם המנגה.

מה שקורה איתה במנגה ואני לא יודעת אם הם יספיקו להכניס , או לפחות להכניס במידה שווה,

זה שהיא completely lost it. קאסוגה הצליח למקם את עצמו כחשוב לה מאוד בגלל אותה הכנות שלו. וההתלהבות שלו מ"דברים שונים". והיא נהיית מתוסכלת מאוד מהמערכת יחסים העמוקה והמוזרה הזו שנרקמת בינו לבין נאקמורה  כי היא מבינה היטב שאין לי שום מקום שם.  

באסה לי שהסדרה קצרה כל כך. מצד שני אני מאוד סומכת על הבמאי, וכעיקרון, הוא כבר ניצח מבחינתי , אז לא מאוד משנה לי מה הוא יעשה עם הפרק האחרון.  
º
מה חשבת על הפרק האחרון?
02/07/13 14:54
11צפיות
הייתי מופתעת
02/07/13 23:32
43צפיות
הייתי מופתעת
מהאפשרות לחלק 2. ! כי כל העבודה הקשה הזאת לא משתלמת להם כלכלית. ובכל זאת הבמאי ממש רוצה לעבוד על חלק 2.... כפרה עליו
ולפרק עצמו

נהנתי ממנו מאוד. לפי מה שהבנתי כמה מאוהדי הסדרה התאכזבו שלא היה שם איזה מגה הפתעה או משהו. אבל הם לא היו צריכים כזו. כי השאיפה למקום אלטרנטיבי, " other side", זו פאנטזיה. ליוצאי החברה יש אחד את השני וכל מה שהם יכולים לעשות זה להישאר כאן. והפרק התעסק בזה. או יותר נכון, בהערכה מחודשת של נאקאמורה וכל הדברים שהדמות שלה מייצגת. מבחינת קאסוגה והצופים.

אני מאוד אוהבת את הקצב של הסדרה. ה 10 דקות האלו בהן קאסוגה מסתובב לנאקאמורה בחדר, מתבונן, מריח, מעריך אותה מחדש, וקורא את המחברת שלה היו יפהפיות מעבר למה שציפיתי. הייתי מאוד קרובה להיות עם הבעה כמו שלו כשהיא נכנסה לחדר... וההתפרצות רגשות של נאקאמורה שנבנתה לאט לאט ובחוכמה לאורך כל הסדרה, איך שמיצור מפחיד וחסר רגש כביכול היא נהפכה לבחורה המאוכזבת והנבגדת שהיא בפרק האחרון( עדיין מפחידה זה בטוח )
שלא נדבר על זה שצייצתי כשקאסוגה כולו באטרף חסר מעצורים, נלחם בהתפרצות הזו שלה, כי היא עכשיו חייבת ליצור איתו חוזה אחרת הוא פשוט יתאדה מן העולם.  מראה עד כמה הוא התפתח לאורך הסדרה. והוא מאוד מאוד התפתח. זו הייתה סגירת מעגל שסיפקה אותי כהוגן. וגם גרמה לי לגוזבבז כהוגן.........

לסאקי יש עיניינים זה נכון, אבל באמת שמבחינתי היא הרבה פחות משמעותית מהשניים האחרים וזה לא מפריע לי שהזיזו אותה הצידה.  
יהיה לי עצוב אם לא יהיה חלק 2.  וחלקי פרומו שהחדירו לתוך הפרק היו בטח מבלבלים כהוגן לכל מי שלא קרא את המנגה אבל אותי הם הלהיבו אז לא היה לי איכפת   אבל אני אשרוד גם בלי חלק 2, בגלל שהחלק הזה היה מעולה+.
החלקים שהוסיפו לקראת הסוף
04/07/13 13:54
25צפיות
באמת השאירו אותי מבולבלת לחלוטין, אבל אם באמת יהיה חלק נוסף לסדרה (אני מקווה), לא חושבת שיש לי טעם לקרוא את המנגה.

בקשר לזה שהם סוחבים דקות בפרקים (כמו הקטעים שקאסוגה בבית של נאקאמורה) - גם אני אוהבת, אחרי הטירוף של פרק 7 למשל חצי (אם לא יותר) מפרק 8 היה מוקדש להליכה איטית ברחוב. זה נשמע מצחיק כשכותבים את זה, אבל הם באמת היו צריכים להרגע קצת ממה שקרה בפרק קודם, אהבתי.

אהבת את נאקאמורה מההתחלה? כי בפרקים הראשונים די רציתי להעיף עליה משהו, ורציתי לראות את קאסוגה מתמודד עם סאקי, כי זה מה שהוא רצה אז. אבל לאט לאט גם אני מצאתי אותה משעממת, במיוחד בהשוואה לנאקאמורה (אני מנסה לחשוב איך הסדרה הייתה נראית בלעדיה)..
אומנם לא אהבתי אותה מההתחלה
04/07/13 21:19
19צפיות
אבל היא סיקרנה אותי מספיק כדי שאני לא ארצה את קאסוגה עם סאקי אוטומטית. בגלל שהסדרה די לוחצת על כך שהאופציה הזו היא wrong.

ב3-4 הפרקים הראשונים הייתי מבולבלת לגבי נאקאמורה והסדרה בכלליות. העיצוב שלה מאוד משך אותי אבל לא היו לי ציפיות ממנה. אני חושבת שזה היה בסביבות הדייט של סאקי עם קאסוגה שהבנתי שנאקאמורה היה הדבר הכי חשוב שהלך שם בזמן שהיא עוקבת אחריהם ונהיית יותר ויותר לא מאושרת לגבי העיניין.  ה"דייט" הזה היה רחוק מלהיות סצנה רומנטית, או סצנה מתוך high school drama . גם קאסוגה וגם סאקי היו שניהם מזוייפים\ מפוחדים\ חוששים. וכל המפגש בניהם שחה באווירה טעונה וקודרת (נורא) שבמכוון התנגשה עם הקונספט של "דייט".

כשנאקאמורה שופכת עליו דלי מים ושמה מעצור לכל ה awkwardness באינטרקציה שלהם הרגשתי הרבה יותר הבנה למעשה הזה מאשר כעס על זה שהיא הרסה לו את הדייט. למרות שעדיין הייתי מבולבלת לגבי מה הקטע שלה שם בעצם. האם היא מקנאה בסאקי? כי זה לא היה נראה בדיוק זה..

פרק 7 היה לחלוטין הפירצה בה התאהבתי בה. אני חושבת שנאקאמורה נואשת הרבה יותר מקאסוגה בסופו של דבר. היא תמיד אומרת שהיא תשבור את החומות שלו ושהיא יודעת מי הוא ומה הוא באמת. אבל גם לה יש חומות. אפילו החדר שלה, שאמור להיות איפה שנערה מתבגרת יכולה להשתחרר ולבנות לעצמה פינה משלה, הוא ריק כמעט לחלוטין. פלוס חורים שהיא עשתה בקיר כי היא שבויה גם בתוך החדר שלה. החומות שלה כל כך חזקות שגם מעצמה היא בונה חומה. לשבור את החומות של קאסוגה שימש כדרך עבורה להוריד מעצמה את החומות. ובאמת קאסוגה היה שביב של אושר בכל העולם המזויף הזה שהיא שונאת. ומבחינתה זה היה הדדי.

זה נראה שהיא מתעללת בו כהוגן רוב הזמן אבל בעצם קאסוגה צריך את ה"טיפול" האגרסיבי הזה כי מה שהוא באמת רוצה זו לא סאקי. ורק נאקאמורה יכולה לעזור לו עם זה. ואם היא לא תהיה היא הוא פשוט לא יקלוט ולא יזוז. כי הוא קאסוגה...

בסוף פרק 7 שניהם נורא נורא נורא מאושרים. קשה לי לחשוב על איזשהי סצנה, איפשהו, שמביעה כל כך הרבה שיחרור ואושר ושם הבנתי שנאקאמורה מבורכת.
ראיתי את זה קצת אחרת,
07/07/13 23:25
15צפיות
הדייט של סאקי וקאסוגה הרגיש לא "נכון" בגלל נאקאמורה, לא בגללם. דווקא אהבתי שסאקי התעניינה בו, ושהוא התעניין בה, זה נראה כמו התחלה של קשר נורמלי (ומשעמם). הם שניהם התביישו וחששו אחד מהשניה אבל לפחות הם ניסו להכיר. זה לא היה מתקתק וזה גם לא היה אמור להיות. I don't know, אולי פספסתי משהו או שאני לא זוכרת נכון, אבל נאקאמורה באותו פרק הייתה העננה השחורה שריחפה מעל "הדייט המושלם" שהיה בראש של קאסוגה, לטעמי.

מה שכן, רואים בהמשך שהרבה יותר קל לו להתמודד עם נאקאמורה, ושהוא הרבה יותר "חופשי" איתה, אז אני יכולה להבין למה את אומרת שהקשר בין סאקי לקאסוגה wrong (במיוחד אחרי האובססיה שיש לה עליו בפרקים המאוחרים).

בכל מקרה אני מסכימה איתך על פרק 7, באותו רגע גם אני למדתי לחבב אותה.
השבוע...
29/06/13 12:20
61צפיות
השבוע...
צ'יהאיהפורו 2 פרקים 23-24 - פרקים נחמדים, אבל חבל שמושכים כל כך הרבה זמן על דברים קטנים... מזל טוב לזוכים אני רוצה יותר צ'יהאיה.
שינגקי נו קיוג'ין פרק 12 - מרוח פצצות. הסדרה הזאת הפכה לבזבוז זמן.
אוצ'ו קיודאי פרקים 62-63 - אוהו, עכשיו מתחילים עם דרמה רפואית...
יאהארי אורה נו סיישון בלה בלה בלה פרקים 10-12 - פרקי פסטיבל בית ספר... חמוד, אבל די סתמי.
גארגנטיה פרק 12 - זה כאילו מישהו ממש מתאמץ לעשות את הסדרה הזאת נדושה וחלולה. היה עדיף שימשיכו עם הסלייס אוף לייף, לפחות זה לא היה מרגיש כמו זלזול באינטלגנציה.
ואלברייב פרקים 1-9 - התחלתי לצפות בזה רק בשביל דמות אחת. המשכתי לצפות בזה רק בשביל דמות אחת, אבל מסתבר שזה די נחמד בגדול - סאנרייז והחירטוטים שלהם. אווירה שמזכירה את קוד גיאס, אבל הרבה פחות מעפן.
יויושיקי פרק 12 - היה חמוד מאוד ומשעשע, הייתי שמחה לעוד, אבל נגמר
האטאראקו מאו-סאמה פרק 13 - התחיל מלא פוטנציאל ומאוד מצחיק, אבל איפשהו מאמצע הסדרה הזאת, זה התחיל להיות ממש מעפן - הוספה של דמויות מיותרות ועלובות, ואלשיאל תמיד חולה - גרוע. מאכזב, בגדול.
בנות וטנקים OVA 5-6 - משעשע מאוד, במיוחד התחרות כשרונות.
עדכון קל
30/06/13 00:33
37צפיות
עדכון קל
פרקים 10 ו-11 של וולברייב - לא היו לי מלכתחילה ציפיות, אבל עם האירועים של שני הפרקים האלה - וואו! איזה יופי של הקתרזיס.
מאז הפעם האחרונה שכתבתי:
29/06/13 21:56
38צפיות
Mobile Suit Zeta Gundam פרקים 33-38. יש קטעים יפים מאוד ויש קטעים משעממים. סך הכל זה נחמד אבל אני מרגישה שכבר די מיציתי את הדמויות האלו ואני רוצה לראות מה קורה איתם בסוף ולעבור כבר ל- Double Zeta.
Arcana Famiglia פרקים 9-12. דווקא פרקים 9 עד 11 היו מעניינים יחסית אבל פרק 12 סגר הכל בצורה ממש גרועה.
Itsuka Tenma no Kuro Usagi פרקים 9-12. מקרה דומה לארקנה פמליה. גם כאן פרק 9 ו-10 היו נחמדים אבל פרק 11 סיים את הכל בצורה ממש גרועה, ופרק 12 היה בכלל פילר.
Kamichama Karin פרקים 17-20. סדרה טובה סך הכל, אבל בשלב הזה היא די מאכזבת אותי. היא יותר מדי נמרחת, והיא הפכה לפחות מצחיקה ומרגשת.
Kurozuka פרקים 1-4. ממש גרוע ומטופש.
Clannad: After Story פרקים 1-4. שני פרקים ראשונים היו לא משהו בכלל, ואיכזבו אותי. פרק 3-4 היו שיפור ומזכירים את הרמה של העונה הראשונה. יש שם הרבה קטעים מטופשים אבל הבימוי טוב ואני אוהבת את הדרמה בין הדמויות.
Aa! Megami-sama! TV פרקים 1-4. מאכזב. פחות טוב מה-OVA, לפחות ממה שזכור לי. הציורים מכוערים, הבימוי ממש סתמי, ההומור ממש לא מצחיק וההתרחשויות לא מעניינות. פרק 4 הראה קצת שיפור אז אני מקווה שישתפר.
Amnesia פרק ראשון. היה מטופש, אבל היו גם כמה רעיונות מאוד מעניינים, ואני אוהבת את האווירה והציורים, אז נראה איך זה התקדם.
Air הסרט. היה יותר טוב מהסדרה. במהלך הצפייה נהנתי והיה מעניין, והייתי בטוחה שאני מבינה לאן הסיפור הולך, אבל אז הגיע הסוף, והוא היה ממש לא הגיוני ויצר חורי עלילה. חבל.
טוב.
30/06/13 01:42
40צפיות
טוב.
Railgun S 10-11 - פרנדה נורא הצחיקה אותי, וקצת מפריע לי שלא רואים בכלל את שאר הקאסט, מילא, נסתפק בטומה בינתיים.
Gargantia 12 - זה היה טוויסט מוזר, אבל אני די נהנה.
Maou Sama 13 - אני תוהה אם זה היה רעיון טוב לספסל את אשיה לכל כך הרבה פרקים, לפחות נתנו לזה תירוץ. סבבה בסה"כ.
Aiura 12 - כבר נגמר? היה קצר וקולע, שלוש הדקות הכי כיפיות במהלך השבוע.
RDG 10-12 - הסדרה הזאת הותירה אותי בעיקר מבולבל.

נ.ב.
סופסוף יצא הפסקול של Shingeki no Kyojin.
אנימה לפי שנה: 2010
28/06/13 21:04
82צפיות

2010~
29/06/13 19:01
85צפיות
2010~
כל כך, כל כך קשה לי להחליט...
בין סורה נו אוטו, מייד סאמה, סייטוקאי יאקוין דומו וסטרייק ויצ'ס 2... אני באמת לא בטוחה

ליידיס ורסס באטלרס - נהנתי מזה קצת בצורה של גילטי פלז'ר, אבל זה לא היה רע.
סורה נו אוטו - אהבתי מאוד!! היו כמה נקודות חלשות, אבל בגדול זו היתה סדרה מקסימה.
דורהרהרה - היה יותר פוטנציאל, והיה גם את הצל של האחות הגדולה באקאנה... בגדול היה נחמד, אבל קצת חלש.
הידאמארי סקץ' 3 - נהדר כמו כל הידאמארי~
האנאמארו יוצ'יאן - מתוק!!! גאינקס כל כך שיחקו אותה פה!
נודאמה קאנטבילה: פינאלה - מתעלה על העונה השניה שהיתה קצת חלשה, וחוזר להיות נהדר. אין כמו נודאמה
קאטאנאגאטארי - אחת הסדרות שיותר נהנתי ממנה ב2010, במיוחד אור העובדה שהיא מתפרשת לאורך כל השנה... קצת חפירות מילוליות לעיתים, אבל היה מעולה.
ההיעלמות של סוזומיה הארוהי - מאוד נהנתי מהסרט. גם לצפות בו בקולנוע ביפן היתה אחלה של חוויה..
איב נו ג'יקאן - ממש לא התרשמתי, ולאור ההייפ שיצא לי לשמוע על הסרט, די התאכזבתי.
וורקינג! - סדרה פצצה!!! תענוג של קומדיה.
B גאטה H קיי - חביב, אבל חצי כח.
קאיצ'ו ווא מייד סאמה - סוף סוף שוג'ו רומנטי שהגיבור לאט לאט "מכניע" את הצונדרה שמתאהבת בו לאט לאט, ויש קונקלוז'ן
אוקיקו פוריקאבוטה 2 - בהתאם לעונה הראשונה - סדרה מעולה!!!!
ג'יאנט קילינג - סדרת כדורגל מזווית קצת שונה. אהבתי מאוד.
ארקאווה אנדר דה ברידג' - הומור אקראי, די משעשע אבל לפעמים סתם התייבשתי.
קיי און 2 - עולה על העונה הראשונה, נהנתי מאוד.
גורן לאגן פרלל וורקס - סרטונים קצרים אבל ממש טובים.
בלאק לאגון - רוברטה - התגעגעתי לבלאן לאגון, אבל אני ממש לא אוהבת את רוברטה, אז...
סייטוקאי יאקואין דומו - סדרה נהדרת. נהדרת! ההומור המיני די קרע אותי, ואני חושבת ששינו היא אחת הדמויות הכי איכותיות שיש.
סטרייק וי'צס 2 - קצת חלש לעומת העונה הראשונה, אבל אני לעולם לא אגיד "לא" לעוד סטרייק ויצ'ס!
הייסקול אוף דה דד - לעיתים רחוקות היה נחמד, אבל די יותר.
אוקאמי-סאן טו שיצ'ינין נו נאקאמה טאצ'י - חמוד, נורא נהנתי.
קורנאי OVA - רק עשה לי להתגעגע לסדרה
אוקאלט גאקוין - לא התרשמתי יותר מדי, למרות שזה לא היה רע.
סנגוקו באסרה 2 - לא כוס התה שלי.
קט שיט וואן - חביב.
הן סמי OVA - מוזר, מוזר...
טאמאיורה OVA - טאמאיורה זה טאמאיורה, חמוד ונהדר. כמו שנבות אמר - טיקטק עונה שניה~
ריילגאן OVA - אני לא זוכרת יותר מדי מה קרה שם, רק שזה קרע אותי מצחוק ברמות אחרות.
סטאר דרייבר - היה אחלה בגדול, אבל היו לזה רגעים די חלשים.
פאנטי אנד סטוקינג - מסביבות פרק 6 בערך, כשמציגים את האחיות השדות, זה עולה בכמה רמות.
אורה נו אימוטו גא קונאני קאוואי ואקה גא נאי - נחמד קצת, אבל היה עינוי לצפות בזה.
ארקאווה אנדר דה ברידג' 2 - ע"ע עונה ראשונה
מגאנה נא קאנוג'ו - סתם נחמד...
סורדמו מאצ'י וא מאוואטה אירו - די טוב לפעמים, אבל קצת היה חסר אימפקט, לטעמי.
קוראגה הימה - מעולה~ צריך באמת עוד מזה.
קואה דה אושיגוטו - סדרה על מדובבת הנטאי, נו... מה כבר אפשר להגיד על זה

היו עוד הרבה דברים שהתחלתי והדרפתי, למשל אנג'ל ביטס, ועוד דברים שהתחלתי ורציתי להמשיך אבל זה עוד לא קרה, למשל טאטאמי גלקסי.

נראה לי שבונגאקו שוג'ו למשל, כן, רציתי לראות את זה.

שנה מדהימה O_O
כל כך הרבה דברים שהיו פשוט טובים
ככה
29/06/13 19:22
59צפיות
סטאר דרייבר! האירה לי את הגלקסיה.

אראקאווה מתחת לגשר על שתי עונותיה - מצחיק מאוד.
דורארארא - התחיל טוב ונגמר משעמם. באקאנו זה לא.
נודאמה קאנטבילה: פינאלה - מעולה!
פאנטי אנד סטוקינג - מגניב וכיפי. הדיבוב האמריקאי הרבה יותר טוב מהמקור.
סורה נו אוטו - לא אחיד, התנדנד בין חביב מינוס למדהים.

אגדת הגיבורים האגדתיים (שם טיפשי)
שיקי

אחלה שנה.
º
השרשור הקלוקל הראשון שלי מאז 2004. אני מתרגשת
29/06/13 19:23
20צפיות
º
אני כנראה מגנט לשרשורים קלוקלים לאחרונה
29/06/13 19:27
10צפיות
2010
29/06/13 22:02
52צפיות
B Gata H Kei – סדרת האצ'י הכי טובה שראיתי. מצחיקה ורומנטית. 7/10.

Kyou, Koi o Hajimemasu - אחרי שראיתי את Mitsu x Mitsu Drops, ציפית שזה יהיה מטופש באותה המידה כי שניהם מבוססים על מגנות של אותה מנגקה. אבל הפרק הראשון היה עשוי ממש טוב, רומנטי ומרגש. הפרק השני לעומת זאת היה סתם קשקוש. 6/10.
Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru – היו רעיונות מעניינים אבל זה לא התקדם לשום מקום ולא קרה שום דבר משמעותי בסופו של דבר. 4/10.

Arakawa Under the Bridge – נראה לי יש לזה בימוי מעניין, וזה אמור להיות רומנטי.
Bungaku Shoujo – אמור להיות רומנטי ומקבל ביקורות טובות.
Dance in the Vampire Bund – אמור להיות רומנטי, קצר ומקבל ביקורות סבבה.
Eve no Jikan – סרט שמקבל ביקורות מאוד טובות ואמור להיות רומנטי.
High School of the Dead- אמור להיות אימה ורומנטי, הבמאי מעניין אותי, זה קצר, וראיתי כמה דקות ראשונות של הפרק הראשון וזה היה נחמד.
Kaichou wa Maid-sama – שוג'ו רומנטי וגם מקבל ביקורות טובות.
Karigurashi no Arrietty – סרט פנטזיה של סטודיו גיבלי, והתסריט של מיאזאקי.
Katanagatari – אמור להיות רומנטי, הפורמט של פרקים ארוכים של 50 דקות נשמע מעניין, מקבל ביקורות טובות, סגנון הציור נראה חמוד.
Kuragehime – ג'וסאיי שמקבל ביקורות טובות ואמור להיות רומנטי.
Omae Umasou da na – סרט שנראה חמוד וגם קראתי עליו ביקורות טובות.
Otome Youkai Zakuro – אמור להיות רומנטי, קצר, וקראתי עליו ביקורות יחסית טובות.
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin– לא בטוחה לגבי זה. הוא די לא נראה הטעם שלי אבל קראתי עליו ביקורות טובות אז ננסה.
Seikimatsu Occult Gakuin – אמור להיות רומנטי, נראה מיוחד, ומקבל ביקורות יחסית טובות.
Shiki – אימה ומקבל ביקורות יחסית טובות.
Star Driver – מהבמאי של נדג'ה ואוסט קלאב, שמעניין אותי לנסות כל דבר שהוא מוציא. אולי רומנטי? וגם מקבל ביקורות יחסית טובות.
Yojouhan Shinwa Taikei – עוד סדרה של במאי שמעניין אותי לנסות כל דבר שהוא מוציא. גם מקבל ביקורות מאוד טובות, וגם אמור להיות רומנטי.

אין מספיק שוג'ו!!
הממ...2010
30/06/13 00:55
51צפיות
הממ...2010
השנה שבה התחלתי בכלל לראות אנימה.

K-On!! - יש סיבה שהשירים שלה עדיין אצלי בפלייליסט.

Angel Beats! - ראיתי את זה בעיקר בגלל השיר פתיחה, די נהניתי בזמנו, אבל במבט לאחור היא נראית לי קצת סתמית.
Arakawa Under the Bridge - נורא אהבתי את העונה הראשונה, השנייה קצת עייפה אותי.
Index 2 - כרגיל, כל רגע של מיסאקה או אקסלרייטור שווים זהב, כל השאר די מחורבן.
Durarara!! - לא רעה בכלל, אבל קצת מתפזרת בחצי השני שלה.
Giant Killing! - מצוינת, הלוואי והיתה לה עונה שניה.
High School of the Dead - די טראשית, אבל לא הצלחתי להפסיק.
Oreimo - חביבה, אבל עם דמות ראשית כמעט בלתי נסבלת.
Panty and Stocking - כיפית, מבריקה, מופרעת לגמרי.
Shinryaku! Ika Musume - קלילה ומשעשעת.
Star Driver - אחלה סדרה, מהסדרות האלה שממש כיף לראות בשידור שבועי ביחד עם כל האינטרנט.
TWGOK - קצת שטחי, אבל נורא חמוד ומצחיק.
Working!! - קומדיה מצוינת.

קורגהימה, קאטאנגארי וטאטאמי גלקסי בעיקר.

סבבה לגמרי.
אין אנימה אהובה...
30/06/13 17:45
59צפיות
אני חושב שהכי טוב שראיתי היה B Gata H Kei אבל ראיתי רק שני פרקים  ולכן אני לא מחשיב את זה.

איזה עוד אנימות ראיתם משנה זו? לפי סדר אהבה יורד
Sex Pistols פרק ראשון ממש יפה, פרק שני ממש סתמי.
Shounen Maid Curo-kun: Tenshi no Uta הנטאי יאוי חמודה, חבל שלא הייתה סדרה באורך מלא. אהבתי את עיצוב הדמויות והייצוגים.
Kyou, Koi o Hajimemasu פרק ראשון ממש טוב פרק שני ממש מפגר.
Robotica * Robotics התרגום לא היה משהו אז הרבה לא הבנתי, אבל זה בכל מקרה מרגיש פשוט כמו תרגיל לקראת הסרטונים היותר ארוכים של היוצרת.
Ichirin-sha הגעתי דרך החיפוש לפוסט וראיתי הרגע בלי תרגום (רק 7 דקות), ארט ממש ממש יפה, חבל שזו לא סדרה.
Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru ראיתי משהו כמו 14 פרקים ואז קפצתי לפרק האחרון. זה היה פשוט נוראי איך שהם שיחקו בקטע הזה של ה"כן שונן איי לא שונן איי", העלילה הכללית הייתה מטומטמת והסוף היה פתוח. אז מזל שדילגתי וביי.
Togainu no Chi ראיתי רק שניים או שלושה פרקים וזה היה ממש מטומטם וגם קראתי שזה לא באמת שונן איי ושהסוף פתוח אז הפסקתי.
Arakawa Under the Bridge רק פרק ראשון ולא התלהבתי.

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם? לפי סדר עניין יורד
Hyakka Ryouran: Samurai Girls העיצובים והייצוגים נראים לי מעניינים.
Shukufuku no Campanella עיצוב דמויות ממש יפה
Kuragehime המלצות ששמעתי ואחלה ארט.
Ore-sama Kingdom נראה ממש חמוד אני לא מבין למה זה לא תורגם.
Kaichou wa Maid-sama האמת שבהתחלה זה היה נראה ממש משעמם אבל אז גיליתי שזה שוג'ו אז אנסה.
Star Driver: Kagayaki no Takuto בגלל הבמאי וההייפ שהיה לזה בזמנו.
Shinrei Tantei Yakumo עיצוב דמויות ממש יפה וגם.. זה שוג'ו? הא??
Kachou no Koi כי שונן איי
Angel Beats השלישיה הראשית נראית סבבה ונראה כמו משהו שאני יכול להנות ממנו.
Katanagatari הארט, עיצוב הזוג הראשי, והעובדה שכל פרק 50 דקות זה מה שמושך אותי אל הסדרה הזו.
Baka to Test to Shoukanjuu שמעתי שיש דמות טראפ בתפקיד מאוד מרכזי.
Break Blade ארט סטייל מאוד לטעמי
KissXSis כי השלישיה הראשית חמודים ואני מתעניין באינססט.
The Secret World of Arrietty נראה חמוד.
Hiyokoi כי שוג'ו.
Fortune Arterial: Akai Yakusoku נראה חמוד, ציפיות נמוכות.
Densetsu no Yuusha no Densetsu מאוד סקפטי אבל אנסה בגלל ההצלחה בקרב חברי הפורום.
Hime Gal Paradise: Love and Beauty שוב, ארט יפה, אף אחד לא תרגם, אין לי מושג מה זה.
Dance in the Vampire Bund נראה לי ממש מפגר וגרוע אבל הדליק אותי שזה ילדה קטנה עם איש זאב אז מתכנן לבדוק.
Koisuru Boukun לא אוהב את הארט, אבל בכל זאת שונן איי, אז אולי יום אחד.
Shiki עיצוב סבבה ושמעתי המלצה למי שאהב שינסקאי יורי. ציפיות נמוכות ביותר.
Otome Youkai Zakuro נראה לי מוזר בקטע רע אבל העיצוב יפה.

2010, הממ.
01/07/13 01:04
70צפיות
2010, הממ.
Omae Umasou da na. זה סרט מקסים מקסים מקסים. אפילו כתבתי לו המלצה בזמנו.

Sora no Oto - אחד המקרים הנדירים שהפורום העלה לי את הציפיות לסדרה, ומאוד לא אהבתי את התוצאה הסופית
Durarara!! - כייפי ברמות. איפה העונה השניה?!
Nodame Cantabile: Finale - סוף מעט אנטי קלימטי, אבל אני חושבת שהיה יותר מוצלח מהעונה השניה.
Katanagatari - מעט איטי בהתחלה, הסוף מאוד הפתיע אותי לטובה. והארט היה ממש יפה
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu - סרט מושלם. לדעתי הוא טוב בהרבה מהסדרה המקורית, וגם היא היתה טובה, אז...
Higashi no Eden: Gekijouban II - Paradise Lost - קצת לא הבנתי מה הסרט הזה רוצה ממני ;_;
Working!! - קומדיה חמודה
Angel Beats! - מתיימר להיות עמוק יותר ממה שזה בפועל, אבל עדיין נהנתי מאוד.
K-On!! - ריגש אותי יותר משציפיתי
Yojouhan Shinwa Taikei - מאוד יוצא דופן. צריכה עוד לסיים.
Gurren Lagann Parallel Works 2 - עוד גורן לאגאןןןןן. Kiyal`s Magical Time היה חמוד במיוחד.
Densetsu no Yuusha no Densetsu - למרות השם הדבילי, הסדרה מוצלחת ביותר. והסוף ממש מעולה (למרות שהוא פתוח)
Nurarihyon no Mago - ראיתי עד האמצע. חביב, המנגה טובה יותר.
Sengoku Basara Ni - העונה הראשונה יותר טובה, אבל זה עדיין כייפי לצפיה. יוקימורה!!! אויאקאטאסאמההההה!!!!
Cat Shit One: The Animated Series - למה, למה לא עשו לזה עוד פרקים?!
Colorful - סרט מעט מדכא (בחלקים מסויימים שלו), אבל לדעתי מאוד שווה צפיה.
הסרט של גאנדם 00 - זבל מהנה ביותר
Toaru Kagaku no Railgun OVA - לא מועיל, לא מזיק
Star Driver - כיף כיף כיף! ואנימציה מהממת. אני צריכה ריוואצ' דחוף.
Kami nomi zo Shiru Sekai - לא משהו
Bakuman.- גם לא משהו
Shinrei Tantei Yakumo - סדרה סבבה, נהנתי יותר משציפיתי
Toaru Majutsu no Index II - היו בעיות בקצב של העלילה, אבל היה הרבה אקסלרייטור ומיסאקה מיסאקה, אז אני מרוצה.
Yozakura Quartet: Hoshi no Umi - אני כל כך שמחה שהם הולכים לעשות סדרה שלמה (חדשה) של זה.
Kuragehime - כולם עיצבנו אותי שם חוץ מקורנוסקה. ציפיתי להינות מהסדרה הזו יותר
3 אובות של Air Gear - המנגה יותר טובה
.hack//Quantum - גם 3 אובות. יחסית לעולם של hack//. זה היה ממש נחמד
האובה של Mirai Nikki - לא משהו, אבל אם זה מה שעזר להם להחליט לעשות את הסדרה אז אני מניחה שזה עשה את העבודה.

אין משהו שתפס לי את העין

היו סדרות הייפ (דורארארארא, סטאר דריבר, קורגהימה) אבל לא זכורה לי סדרה ברמה של הטופ של 2011 לדוג'. מצד שני, היו סרטים טובים מאוד, וגם מבחר יפה של סדרות טובות מעל לממוצע. אז הייתי אומרת שזו היתה שנה טובה מאוד. פחות מ2011, אבל עדיין מוצלחת.
2010
06/07/13 19:53
30צפיות
אהובה:
Durarara!! - פשוט סדרה מהנה (לא כמו Baccano! אבל עדיין ממש טובה)

עוד ממה שראיתי:
Ookami Kakushi - אכזבה. אני אוהב את ריוקישי ואני אוהב את פיץ' פיט אבל ביחד זה פשוט יצא נורא.
Hanamaru Youchien - היה ממש טוב באופן מפתיע.
Angel Beats! - הרבה פוטנציאל מבוזבז
Kaichou wa Maid-sama! - היה דיי טוב, יותר ממה שציפיתי שזה יהיה. חבל שהרומנס לא היה מפותח בשיט.
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - היה לי קשה להחליט בין זה לDRRR, ראינבו ממש סדרה טובה.
K-On!! - פחות טובה מהעונה הראשונה
Densetsu no Yuusha no Densetsu - כשזה רציני זה מעולה וגובל בגאוניות. הבעיה הרצינית זה ה"קומדיה" המאוד מאוד משעממת שמחליטים לדחוף לכל מקום
Sengoku Basara Ni - פחות זכורה לי מהעונה הראשונה
Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai - קירינו דמות נוראית שכמעט הורסת את כל האנימה
Toaru Majutsu no Index II - אני נהנה מכל סדרות הToaru וזה נכנס בזה

מה מעניין ולא ראיתי:
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu - ממש שמעתי הרבה מחמאות על הסרט.
Arakawa Under the Bridge - נראה טוב ושמעתי הרבה דברים טובים.
Star Driver: Kagayaki no Takuto - נראה כמו משהו שידבר אלי אבל שמעתי ביקורות קרירות מכמה אנשים שמכירים אותי טוב אז אני לא יודע.

סך הכל השנה הזאת הייתה דיי טובה בשבילי, רוב מה שראיתי היה מהנה לפחות אז אני לא יכול להתלונן יותר מדי.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום