לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום מנגה ואנימה

אתם עומדים להיכנס לעולם של האנימציה והקומיקס היפני.
לפי שנתחיל רק נזכיר שלקומיקס היפני קוראים מנגה ולאנימציה היפנית קוראים אנימה.
ועכשיו כשאנחנו סגורים על שתי המושגים הבסיסיים של העולם שלנו, אתם מוזמנים להיכנס ולהנות מכל רגע.
בפורום תוכלו להציג את ציורי המנגה שלכם, להביע את דעתכם על כל סדרה\סרט\מנגה שראיתם או קראתם, לבקש המלצות לדברים חדשים וכמובן להכיר עוד אנשים בעלי תחביבים דומים לשלכם.
שימרו על שפה נאותה בפורום, כבדו את דעות חבריכם, והימנעו מלפרסם תמונות וקישורים בעלי תכנים פורנוגרפיים (הנטאי או yaoi\yuri בוטה מדי) כמו כן, אין לדבר על מקורות הורדה לא חוקיים בפורום.

שתהיה לכם גלישה נעימה בעולם שלנו!

לכל שאלה או בעייה אתם מוזמנים אליי במסר אישי.

מנהלת פורום מנגה ואנימה

אודות הפורום מנגה ואנימה

אתם עומדים להיכנס לעולם של האנימציה והקומיקס היפני.
לפי שנתחיל רק נזכיר שלקומיקס היפני קוראים מנגה ולאנימציה היפנית קוראים אנימה.
ועכשיו כשאנחנו סגורים על שתי המושגים הבסיסיים של העולם שלנו, אתם מוזמנים להיכנס ולהנות מכל רגע.
בפורום תוכלו להציג את ציורי המנגה שלכם, להביע את דעתכם על כל סדרה\סרט\מנגה שראיתם או קראתם, לבקש המלצות לדברים חדשים וכמובן להכיר עוד אנשים בעלי תחביבים דומים לשלכם.
שימרו על שפה נאותה בפורום, כבדו את דעות חבריכם, והימנעו מלפרסם תמונות וקישורים בעלי תכנים פורנוגרפיים (הנטאי או yaoi\yuri בוטה מדי) כמו כן, אין לדבר על מקורות הורדה לא חוקיים בפורום.

שתהיה לכם גלישה נעימה בעולם שלנו!

לכל שאלה או בעייה אתם מוזמנים אליי במסר אישי.

מנהלת פורום מנגה ואנימה

אנימה לפי שנה: 2009
07/07/2013 | 07:04
8
69
מה האנימה האהובה עליכם משנה זו?

איזה עוד אנימות ראיתם משנה זו?

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם?

מה אתם חושבים על שנה זו באנימה בכלליות?
בואי נראה...
07/07/2013 | 12:00
92
סאקי, חד משמעית. אהבתי את הדמויות (במיוחד את סאקי), נהנתי מהמאג'ונג (למרות שלא ידעתי כלום, אבל למדתי בעקבות הסדרה), ופאנסרביס לסבי מכל מיני גוונים. הפקה באיכות ממש ממש טובה, קאסט מדובבות מעולה. מחכה בכליון עיניים לעונה השניה.
קצת אחריה יש את באקמונוגטרי, עם מקום של כבוד. העובדה שהיו שם עוד ארקים, של הבנות האחרות, שלדעתי היו פחות מוצלחים, די הורידו לי ממנה, אבל הסיפור הכללי והרמונטיקה של אראראגי וסנג'וגאהארה היו מאוד מוצלחים, כשהשיא כמובן היה בסוף, לפני שהם דחפו את הארק של החתולה. חבל שניסמונוגטרי היתה כזו זבל לעומת זה, ואני מקווה שעכשיו שיוצאת עונה שניה, היא תחזור קצת לרמה.

מאריה+הוליק - בגדול היא מאוד שיעשעה אותי, אבל לפעמים היתה מציקה וקצת חבל לי כשסדרות כאלה מדשדשות במקום וממחזרות את עצמן.
מינאמי קה אוקארי - טוב, העונה השלישית היא שיפור לעומת החרטא של העונה השניה, אבל עדין חלש לעומת הראשונה...
האג'ימה נו איפו 2 - אחלה בגדול, אבל לא הצליחה ממש לשחזר את הניצוץ של הראשונה.
ריידבק - סדרה די סבבה. היה לה רעיון מגניב והמון פוטנציאל, אבל איפשהו במהלך הדרך היא הלכה לכיוון של דרמה פוליטית כבדה, והכל הרגיש נורא לא מלוטש. אהבתי בגדול.
היגוראשי ריי - הם ממש, אבל ממש היו צריכים להפסיק אחרי קאי.
סנגוקו באסרה - חמודה בגדול, אבל לא השתגעתי.
קיי און! - לול אני זוכרת שלפני שזה יצא, הייתי בטוחה שזה מהסטודיו של קאנאגי, כי הסגנון ציור של קיי-און נראה כמו חיקוי של זה. סדרה חמודה ומשעשעת, ונפלא שבעונה השניה היה שיפור משמעותי.
סוזומיה הארוהי 2 - הרבה יותר חלשה מהעונה הראשונה, ואני מהאנשים שנהנו מאנדלס אייט. אולי זה משהו באיכות הפקה באופן כללי שהרגיש סוג ב, לא בטוחה. החלק הכי טוב שלה נמצא בארק האחרון, שלצערי זוכה להתעלמות בגלל שהוא בא אחרי אנדלס אייט.
קרוס גיים - ממש אחלה סדרה! גם בייסבול, גם קצת רומנטיקה. חבל רק שהכניסו לשם רעיונות מפגרים לפעמים.
סנג'ו נו ואלקיריה - די טוב בכללי, אבל למיטב זכרוני זה קצת הולך לאיבוד בנקודה מסויימת.
סאקי - לקחה את המאג'ונג לרמות חדשות! משחק של זקנים + ילדות לסביות, יצא שילוב די מוצלח, במיוחד עם כתיבה ממש טובה ומעמיקה (במשחק ) והפקה ברמה גבוהה.
ריסטורנטה פארדיסו - שינוי אווירה לסדרה שעוסקת באנשים בוגרים, רגועה ונחמדה מאוד.
עדן מהמזרח - אני זוכרת שזה היה די טוב, אבל היו דברים שדי הפריעו לי... נחמד.
האצוקוי לימיטד - סדרת רומנטיקה עם פאנסרביס מעודן. די אהבתי את איך שעשו את סיפורי אהבה שם. מוצלח.
גורן לאגן - הקליפ הזה של יוקו - משעשע
מינאמי קה בצובארה - OVA נחמד.
אאוי האנה - שוג'ו איי באיכות הפקה גבוהה, היה עשוי די טוב ומרגש תכלס, אבל קצת הרגיש לי חסר...
אומינקו נו נאקו קורו ני - חביב בגדול, אבל קצת יותר מדי בלבולי מוח שלדעתי איבדו טעם טוב, וקצת QUALITY.
באקמונוגטרי - מוצלח מאוד(!), למרות שהיו חלקים שהיו מיותרים לדעתי, פשוט כי הם לא מעניינים אותי בסיפור. הקונקלוז'ן של הפן הרומנטי היה מדהים!
טאישו יאקיו מוסומה - ילדות שמחליטות שהן משחקות בייסבול ויהי מה, ב1925, זה לא עניין של מה בכך. אהבתי מאוד.
כנען - היה די מגניב, וכנען היתה דמות די סבבה, אבל היה חסר ליטוש והסוף היה קצת... מה.
זאן סאיונרה זטסובו סנסיי - אני ממש לא זוכרת כל זטסובו סנסיי בנפרד
קאנהממו - היה די משעשע. קומדיה עם הרבה לסביות, צחוקים.
גייג'וצוקה ארט דיזיין קלאס - אומנות, רגוע וחמוד~
סורה נו מאני מאני - החלק של האסטרונומיה היה די נחמד, למרות שאולי היה עדיף לתת לו יותר במה. הדמויות היו בסדר, אבל חצי כח... בגדול נהנתי סה"כ.
זאב ותבלין 2 - אנימה שעוסקת בכלכלה זה נחמד אחרי הכל. אני לא זוכרת איך העונה השניה היתה בהשוואה לראשונה, אבל בגדול זה די טוב.
טוקיו מאגניטוד - סדרה מעולה, אבל השאיר עלי רושם מאוד חזק הקשקוש שהיה בסוף. אני לא אשכח להם את זה, וזה מוריד לי מהסדרה הזו ברמות.
סנקורול - היה נחמד, אבל לא הצדיק את כל ההייפ שהיה סביב זה.
סאמר וורס - חביב, אבל לא מגיע לרמה של הנערה שקפצה בזמן.
ריילגאן - מצד אחד, חבל שזה הלך על הצד של סלייס אוף לייף, עם עלילה שהם המציאו בשביל הסוף. מצד שני, נהנתי מסלייס אוף לייף של החבורה הזאת, ועו מיסאקה מיקוטו זה תמיד טוב.
קימי ני טודוקה - קצת איטי מדי לפעמים, ושני אלה טמבלים רצח, אבל זה היה אחלה של רומנטיקה בגדול.
סאסאמקי קוטו - עוד סדרה על לסביות, נע בין קומדיה לדרמה. אני לא כל כך זוכרת מה היה הסיפור, אבל זה היה יחסית חלש, וההפקה לא היתה ברמה משהו. נחמד כזה...
דארקר ת'ן בלאק 2 - מבחינה עלילתית הם עשו שם יותר מדי בלאגן, וזה לא מגיע לרמה השווה שהיתה בעונה הראשונה, אבל אני כל כך אוהבת את הדמות של סואו, שלא כל כך עניין אותי.
טרפז - סגנון מגניב, קייסים פסיכולוגיים מגניבים. היה מעולה.
עדן מהמזרח - הסרט הראשון - אני לא זוכרת ממנו כלום, חוץ מזה שהיו שם משאיות, ושאקירה מלך.
בונגאקו שוג'ו (OVA של פרק 1) - ממש ממש אהבתי. אני צריכה מתישהו לראות את יתר הבונגאקו שוג'ו שיצא.

אולי בירדי, נאצומה יוג'ינצ'ו וקמונו נו סוג'ה ארין...

עכשיו כשאני עוברת על כל מה שיצא השנה, מבחינתי לפחות השנה התחילה די חלש, ורק בקיץ אני רואה שיצאו די הרבה סדרות שנהנתי מהן.
ככה ככה.
Diabolus: Kikoku
07/07/2013 | 18:41
39
ועכשיו ברצינות, ההתרחקות שלי מאנימה הייתה בשיאה באותה שנה ומסתבר שכמעט שום אנימה לא ראיתי ממנה.
הדבר היחיד שראיתי (דווקא לאחרונה) היה ההנטאי Diabolus: Kikoku, שלמעשה היה דווקא מעניין, אבל הרבה פחות טוב משהיה יכול להיות.
ציון: 3+ מתוך 10

Hyakujitsu no Bara אני רק זוכר שזה התמקד הרבה-יותר-מדי בסצינות סקס ודחק כל עלילה הצידה. 3 מתוך 10.

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם? בסדר יורד:
1. Needless אחד העיצובים המדליקים שראיתי, מת לנסות.
2. Hanasakeru Seishounen לא אוהב את העיצוב אבל שמעתי שיש עלילה סבוכה וזה רומנטי ושוג'ו.
3. Higashi no Eden לא עניין אותי עד שגיליתי שג'וסיי.
4. Gokujou!! Mecha Mote Iinchou נראה שוג'ו קלאסי ממש חמוד.
5. Jewelpet רק כדי להכיר את הפרנצ'ייז, דווקא עונות מתקדמות יותר מעניינות אותי מזו, מתכנן לראות כמה פרקים ואז להתקדם כנראה.
6. Yume-iro Patissiere כי זה שוג'ו ועיצוב הדמויות, עלילתית נשמע מפגר לחלוטין.
7. Chrome Shelled Regios אוהב את הארט והז'אנרים.. מקווה שגם רומנטי באיזו רמה.
8. Sora o Miageru Shoujo no Hitomi ni Utsuru Sekai האובה MUNDO עניינה אותי כבר הרבה זמן וזו גרסאת הטלוויזיה שלה.
9. Shinkyoku Soukai Polyphonica: Crimson S גיליתי דרך הכתיבה. נראה יפה, תוהה אם להתחיל מזה או מהסדרה הקודמת, שבאה עלילתית אחרי אבל בכל מקרה של סטודיו נפרד.
10. Tailenders עיצוב מדליק
11. Buddha Saitan אין לי מושג מה זה, פשוט עיצוב יפיפה ו-רומאנס.
12. Fairy Tail אוהב את עיצוב הדמויות והז'אנר, אם זאת מספר הפרקים מאיים עלי. שמעתי שהסוף יחסית מספק.
13. Kobato. אוהב את עיצוב הגיבורה
14. Princess Lover! הארם שדווקא מסקרן אותי יותר בגלל עיצוב הבנות שלו מאשר הבן.
15. Nyan Koi! כי קונספט מצחיק ואני אוהב את עיצוב הזוג הראשי.
16. Phantom: Requiem for the Phantom קונספט נחמד ופעם ראיתי פרק מהאובה וחיבבתי.
17. Hatsukoi Limited למרות שהז'אנר לא לטעמי אני מחבב את הארט.
18. Tears to Tiara אוהב פנטזיית הרפתקאות.
19. Seitokaichou ni Chuukoku כי שונן איי
20. Cencoroll קונספט מעניין ובגלל שזה קצר.
21. Kimi ni Todoke נראה מעפן, אבל שוג'ו.
22. Isekai no Seikishi Monogatari עיצוב וז'אנר לטעמי, דווקא הקישור לטנצ'י מויו מוריד לי מאשר מעלה לי.
23. Genji Monogatari Sennenki רק בשביל הרקורד, לא מצפה להרבה.
24. Pandora Hearts סקפטי, אבל בגלל ביקורות טובות.
25. Umi Monogatari: Anata ga Ite Kureta Koto מאוד אוהב את העיצוב ואת הארט אבל מאוד מפריע לי שאין בן ראשי ולכן ייתכן שבכלל לא אנסה את זה.
26. Dogs: Bullets & Carnage עיצוב נראה מעניין.
27. Redline נראה מדליק אבל מצפה שיהיה שטחי.
28. 07-Ghost נראה נורא, רק כדי להציץ ברמיזות שונן איי.
29. Maria Holic זה נראה לי טוב אבל לא ברשימת הצפייה בכלל משום מה, לא מעניין אותי מספיק.
30. Slap Up Party: Arad Senki לא סגור על זה בכלל, מצד אחד נראה נחמד מצד שני נראה לא-רומנטי בעליל. קליפ סגירה מקסים.
31. Dragon Ball Kai כי עוד אף פעם לא ראיתי דרגון בול.

אני יכול להאשים אותה בזה שהיא לא הצליחה לסקרן אותי מספיק כדי לחזור לאנימה!

וואו, מאיפה להתחיל...@_@
08/07/2013 | 00:08
3
78
העונה השניה של בירדי - Tetsuwan Birdy Decode:02. אחת האנימות הכי טובות שיצא לי לראות, ואחת הבודדות שהן מבחינתי 10/10. מבאס שהעונה הראשונה רק נחמדה, אז הרבה לא מגיעים לעונה השניה... וחבל, כי היא ממש ממש מעולה. פרסמתי עליה המלצה, שהיא החפירה הכי ארוכה שלי בפורום אבל אני באמת חושבת שהסדרה אדירה. לכו לראות אם לא ראיתם.

Zoku Natsume Yuujinchou - העונה השניה של נטסומה. משובח כמו כל עונה של נאטסומה, ואפילו יותר מהשלישית והרביעית. אני צריכה ריוואצ'.
Kemono no Souja Erin - סדרה טובה יחסית לקהל היעד שהיא פונה אליו, אבל טיפה מלאה.
Munto - כמה אובות שקיואני הוסיפו להם עוד כמה פרקים ושחררו כסדרה. מאוד אהבתי, למרות שרואים שה"פרקים" הראשונים ישנים.
Sengoku Basara - כיף טהור! אחת הסדרות הכי מגוכחות (בצורה טובה) שיצא לי לראות. כי אין דבר יותר מגניב מלעמוד על סוס דוהר במעלה חומה
Basquash! - היה מקורי, אבל מהאמצע זה היה נראה שמי שעבד על זה עישן סמים.
K-On! - לא הז'אנר האהוב עליי, אבל חמוד
Pandora Hearts - סאונדטרק מדהים, אנימה נחמדה אבל פחות טובה משמעותית מהמנגה שעליה היא מבוססת.
Phantom: Requiem for the Phantom - סדרה טובה, אבל מה זה הסוף הזה
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (2009) - הא. נטשתי ב Endless Eight, אולי עוד אחזור לזה יום אחד.
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - מעולה, אחד השוננים הטובים שיצא לי לראות. בונז במיטבם.
Shangri-La - נטשתי באמצע. מהמוזרים של גונזו.
07-Ghost - אין לי מושג איך שרדתי עד הסוף של זה. אולי כי אני ואחותי הרצנו על זה צחוקים.
Higashi no Eden - המון פוטנציאל לא ממומש, אבל עדיין סדרה טובה.
Lagann-hen - הסרט השני של גורן לאגאן. מעולה, ובאמת הוסיפו קטעים על מה שראו באנימה. עיבוד נהדר לסדרה, מומלץ.
Dogs - כגודל הציפיה כך גודל האכזבה. איפה זה ואיפה המנגה שעליה זה מבוסס
הסרטון של יוקו - חמוד.
Umi Monogatari - התחיל חביב, נהיה קצת חלש באמצע, והסתיים יותר טוב ממה שחשבתי.
Bakemonogatari - מוזר, לא כל כך לטעמי.
Sora no Manimani - סדרה ממוצעת חביבה.
Tetsuwan Birdy Decode: The Cipher - האובה של בירדי. חמוד
Cencoroll - סרט מעט פסיכי אבל עם אנימציה מהממת. חבל שלא עשו מזה סדרה או משהו.
Summer Wars - פחות טוב מהנערה שקפצה בזמן, אבל עדיין סרט ממש ממש טוב.
Redline - אני חושבת שזה הסרט המצוייר הכי מושקע שיצא לי לראות. העלילה לא שיא המקורית, אבל באמת ששווה לראות בשביל האנימציה. זה משהו פסיכי, באמת שאין דברים כאלה @_@
Tonari no 801-chan R - למה ביטלו לזה את האנימה המתוכננת
Toaru Kagaku no Railgun - פחות טוב מאינדקס, אבל אני יותר סלחנית כלפי זה כי העונה השניה מעולה.
Kimi ni Todoke - שוג'ו מקסים!!!!! ממש מקסים.
Darker Than Black: Ryuusei no Gemini - מאכזב לעומת העונה הראשונה.
Fairy Tail - נטשתי בשלב מסויים (אני עדיין עוקבת אחרי המנגה). שונן ממוצע.
Shakugan no Shana S - משעמם.
Higashi no Eden: Gekijouban I - The King of Eden - ככה
Kowarekake no Orgel - מוזר

אין איזה משהו שתפס לי את העין

טובה, ממש טובה. נחמד גם לראות שהיו סדרות מעולות במגוון של תחומים - שונן, שוג'ו, סיינן... שכל שנה תהיה ככה.
מזכיר לי.. באמת לא הגעתי לעונה 2 של בירדי :(
08/07/2013 | 00:18
2
17
אף אחד לא מגיע אליה ;__;
08/07/2013 | 00:20
22
כנל
09/07/2013 | 16:57
23
אם הייתי נזכר בזה בעונה הקודמת כמעט בוודאות שהייתי משלים,
אבל עושה רושם שהעונה הזו הרבה פחות בעייתית אז יהיו לי מספיק אנימות..
2009
09/07/2013 | 14:05
1
46
Aoi Bungaku – מתוך מה שראיתי את זה הכי אהבתי למרות שזה גם לא היה כזה משהו. זה מורכב מחמישה סיפורים נפרדים, כל אחד נעשה על ידי צוות שונה. הסיפורים היו נחמדים אבל אף אחד מהם לא ממש תפס אותי, חוץ מפרק 5 שמאוד אוהבתי. סך הכל זה נחמד בתור משהו שהוא שונה מהאנימה הרגילה. ציון: 5/10.

07Ghost - הפסקתי לצפות בזה אחרי 14 פרקים כי זה שיעמם אותי. אולי אם הייתי יודעת שהולך להיות רומנטיקה בהמשך אז הייתי מנסה להמשיך עוד. 3/10.
11Eyes – זה לא היה משהו למרות שזה כן היה יחסית טוב להארם-אצ'י, והיו שם רעיונות מעניינים. 4/10

Aoi Hana – רומנטי, קצר, ומקבל ביקורות טובות.
Cencoroll – מעניין כי הבמאי יצר את זה כמעט לבדו, וזה רק 25 דקות.
Dragon Ball Kai – מעניין אותי בעיקר בשביל הנוסטלגיה. דרגון בול זי היא אחת הסדרות שהכניסו אותי לאנימה ובמילא עניין אותי לצפות בכמה פרקים שוב, אז אם כבר אני אצפה בגרסה הזאת.
Fairy Tail – העיצוב נראה נחמד. ואולי רומנטי?
Fullmetal Alchemist: Brotherhood – אהבתי מאוד את הסדרה המקורית.
Genji Monogatari Sennenki – ג'וסאיי רומנטי
Gokujou!! Mecha Mote Iinchou – שוג'ו רומנטי.
Guin Saga – הספרים שהסדרה הזאת מבוססת עליהם, מאוד נחשבים ביפאן, אז נראה לי מעניין לנסות את הסדרה. גם נראה לי יש רומנטיקה.
Hanasakeru Seishounen – שוג'ו רומנטי.
Higashi no Eden – שוג'ו רומנטי, מקבל ביקורות מאוד טובות, קצר, וגם בעבר ראיתי את הפרק הראשון והיה מעניין.
Jewelpet – שוג'ו רומנטי.
Kemono no Souja Erin – מקבל ביקורות מאוד טובות ואולי רומנטי, לא ממש הבנתי.
Kimi ni Todoke – שוג'ו רומנטי.
Kobato – רומנטי ומקבל ביקורות טובות.
Kuuchuu Buranko – אמור להיות מיוחד מבחינת בימוי וויזואליות וגם הבנתי שמתעסק בבעיות פסיכולוגיות אז נשמע מעניין.
Pandora Hearts – מקבל ביקורות טובות.
Phantom: Requiem for the Phantom – רומנטי וקראתי על זה ביקורות טובות.
Redline – מקבל ביקורות טובות.
Ristorante Paradiso – ג'וסיי רומנטי.
Tokyo Magnitude 8.0 – מקבל ביקורות טובות.
Yume-iro Patissiere – שוג'ו רומנטי.

נראית שנה מעניינת. אני מקווה לא להתאזב.
Hanasakeru Seishounen זה ממש נחמד
11/07/2013 | 22:32
21
וכן, בהחלט רומנטי (: אם את רואה את זה, אני מציעה לך לא לפרוש אחרי הפרק הראשון הנוראי... מפרק 3 זה נהיה ממש אחרת.

לגבי פנדורה הארטס, לדעתי כדאי לך לקרוא את המנגה בלי לראות את האנימה... חוץ ממדבבים נהדרים ופס קול נהדר, היא מיותרת.
שרשור קריאה\צפיה שבועי!
05/07/2013 | 00:16
40
87

נו, מה אתם אומרים על FREE?
השבוע כן ראיתי אנימה!
05/07/2013 | 02:39
65
התחלתי לצפות השבוע ב-Fate\Zero.
יש לי אותה ב-1080P, ואני מבסוט על עצמי.
ראיתי 4 פרקים בנתיים. ההתקדמות שם היא די איטית, אבל אני מניח שזה פשוט בגלל שהם מכינים את הקרקע מבחינת מתן רקע על הדמויות. היו בנתיים המון דיבורים ומעט מאוד מעשים.
מה שכן, האנימציה מדהימה. ממש. אני מחכה כבר לקרבות.

חוץ מזה, ראיתי היום את הפרק הראשון של Free. סקרן אותי לדעת מה יעשו מסדרה שהתחילה כפאנסרביס האולטימטיבי.
ות'אמת? זה נחמד! זה קליל, זה מרענן, וזה משעשע לראות שהדמויות שם פשוט מחפשות סיבה להוריד בגדים. ועוד באיזו מהירות הם עושים את זה!
אין לי שום ציפיות ממנה להיות משהו מופתי, וגם לא נראה שהיא הולכת בכיוון.
אני מתכנן בנתיים לשחות איתה ולראות לאיפה היא מובילה. נקווה שהיא לא תהיה שטחית מדי, כי יש לה את הפוטנציאל...
זה מה שיש לי לבינתיים
05/07/2013 | 02:42
47

Inu to Hasami wa Tsukaiyou - לא רע אבל גם שום דבר טוב במיוחד לבינתיים.

Brothers Conflict - הארם רק בשביל נשים? לא עשה רושם שזה אמור להכיל עלילה מעבר לבחורה בבית עם מלא "אחים" חורגים מסוגים שונים שיש לה, פלוס תפלצת שאמורה להיות סנאי אולי..

Senyuu. 2 - עונה ראשונה שווה ממש, הפרק הראשון לא הפציץ כמו שאני זוכר את העונה הראשונה אבל יש עוד זמן.

Gifuu Doudou!! Kanetsugu to Keiji- מכוער אש, נראה שניסו לצייר את החברה שם בצורה "מרשימה" אבל בגלל הרמת הפקה זה פשוט נראה איום, לא עוזר שהסיפור גם לא מעניין בעליל.

Free! - גיי אש , וחבל כי נראה שזה מנסה לשלב קטעי ספורט, והם דווקא מבוצעים לא רע, לרוע המזל התחושה שמתקבלת שהם סתם תירוץ ולא מעבר. אני מתכנן לתת לזה עוד איזה כמה פרקים ואני מקווה שזה יעלה את המינון של הספורט ביחס לסרביס בחורים בבגדי ים..
חייבת לראות כבר סימפוגיר :I!
05/07/2013 | 08:29
2
65
אוצ'ו קיודאי פרק 64 -איזה מלכה סריקה-סאן.
גארגנטיה פרק 13 - חרטוטים בפיתה. אמנם צ'ימבר יצא אח לחלוטין, אבל הסדרה בכלליות הסתיימה meh. היו שם כמה וכמה דברים שהם יכלו לעשות עם העלילה, והם בחרו את המסלול הכי מעפן. בראבו אורובוצ'י :| היה עדיף שישאירו את זה סלייס אוף לייף מאשר זה.
קיוג'ין פרק 13 - נגמר התקציב. לכו הביתה. גם כן חארטות.
ריילגאן S פרקים 11-12 -  מסכנה מיסאקה איזה יאוש משביז זה בטח...
צ'יהאיהפורו 2 25 - פרק חמוד מאוד קצת הזדהתי עם צ'יהאיה למשמע הבעיה החמורה והנדירה שיש לה, אבל לפחות זה נתן לה זמן לכתוב שירה נהדרת~
פרי! פרק 1 - די אהבתי. זה היה חצי סלייס אוף לייף לכיוון עלילה כלשהי (?), שמעוטר בפאנסרביס גברי מסוגנן, מה שכביכול אמור להיות סתמי, אבל זה היה כל כך מושקע, ובמיוחד המים, שתכלס היה די יפה ומשעשע.
טאמאיורה - יותר אגרסיבית פרק 1 - ממשיך בדיוק כמו הטאמאיורה הקודם, מתוק ומרגיע :}
קיטאקובו פרק 1 - היה משעשע ודי חביב, אבל לא הכי העיף אותי. אחכה לעוד פרקים כדי להחליט.

עשיתי גם (בפעם הרביעית) מרתון על תוך הלילה של העונה הראשונה של סימפוגיר, כהכנה לעונה השניה (שעדין לא צפיתי בפרק שלה, אחרי שהוא יצא אתמול בלילה בraw ;[), והסדרה הזאת רק הופכת לטובה יותר ויותר עם כל צפיה.
*אל תוך
05/07/2013 | 08:34
22
עדכון קל
07/07/2013 | 00:49
39
Symphogear G פרק 1 - היה די סבבה, אבל פחות טוב מהפרק המקביל בעונה הראשונה. אני משערת שזה בגלל שהם היו צריכים גם להראות לנו שוב את החבר'ה, וגם לדחוף פנימה את תחילת העלילה של העונה השניה, אז זה חצי כח כזה... אני מחכה שהעונה תתפוס תאוצה D:
C3 פרק 1 - מגניב לאללה. דחוף שיבוא כבר שבוע הבא. תיכוניסטיות שעורכות קרבות רובי אוויר, עם מוזיקת ג'אז ברקע, זה שילוב מוצלח ביותר.
Love Lab פרק 1 - חמוד מאוד בגדול, הצמד הראשי מוצלח ביחד.
Servant x Service פרק 1 - טוב, זה מהמנגקה של וורקינג ואותו סטודיו עושה את זה, אז זה די הרגיש דומה לוורקינג רק טיפונת יותר מבוגר. אהבתי.
Kitakubu פרק 1 - ככה ככה. נראה איך זה יהיה בשבוע הבא.
FREE!
05/07/2013 | 13:22
4
59
באמת "מרענן" ותכלס זה לא נורא כל כך ברגע שאתה מודע לזה שזה בנוי מ-99.9% פאנסרביס.

הפרק הראשון גם היה עשוי טוב, מצד שני יש את תסמונת ה"פרק ראשון נראה מצוין ושאר הפרקים נראים גרוע"

אני לא חושבת שאסיים אותה, נראה כמה נמשיך סתם בשביל הכיף.
נראה לי שכן תסיימי אותה
05/07/2013 | 16:57
1
41
פפפט
05/07/2013 | 17:50
35
אני בקושי מסיימת סדרות שאני -כן- רוצה לראות P:
דנגן רונפה!!!
05/07/2013 | 17:54
1
59

האנימה, פרק 1:

ממש אחד לאחד המשחק @_@ הקטע בהתחלה, האירועים, איך שהדמויות מתנהגות, הדיבוב, אומייגאד, זו חתיכת אדפטציה. אני מתה לראות איך המשפטים יראו!
הדבר היחיד שמרגיש לי מוזר זה לראות פתאום את מאקוטו, כשאני רגילה לראות דברים מנקודת המבט שלו.

המשחק, שני צ'פטרים וכניסה לצ'פטר 3

ולחשוב שכשנכנסתי למשחק הזה בכלל לא ידעתי שזה די משחק של "כולם ימותו".... המשחקיות ממש נחמדה, הדמויות בהתחלה היו קצת סתמיות אבל הן הולכות ומשתפרות (למרות שבצורה מאוד אוביאס שראיתי כבר במליון מקומות) והסוף של צ'פטר 2 קצת שבר לי את הלב..

עכשיו אני מתחרפנת קצת מאז שמצאתי את התמונה ההיא על הרצפה. מה זה אומררררררר$#@^

אגב ידעתי על פוג'יסאקי מהשניה ששמעו אותה.
אגב סאקורה היא העיצוב דמות הכי גאוני בעולם.
אגב הקייסים ממש ממש ממש קלים בנתיים. כאילו. בקייס הראשון. הכיתוב על הקיר. טוב שלא.
סאקורה מושלמת
08/07/2013 | 01:28
12
סדר צפייה
05/07/2013 | 23:49
3
56
בעיקרון פחות רואה עונתי אבל הסדר צפייה הנוכחי שלי זה פחות או יותר
Kamen Rider V3 -> Fushigi Yuugi -> Kyojin no Hoshi  -> Kyojin no Hoshi

Kamen Rider V3  אני ממש נהנה מהעלילה הרצינית אבל עם הרבה דברים שבדיעבד מטופשים +TELEPORT זה תמיד טוב ואני ממש מתגעגע לHONGO, יש גם הרבה יותר ואריציה בקרבות ואין הרבה קרבות של פרק ביינתים

Fushigi Yuugi חמוד ויזואלית והרבה יותר טוב מהרבה דברים בתקופה שזה יצא אבל עדיין מוקדם מדי בשביל לשפוט.

Kyojin no Hoshi כרגע אני לקראת סיום, זה היה די ארוך וטיפה מטיש אבל בסהכ אני ממש נהנה, כל הפיתוח דמות של HOSHI נעשה מעולה במיוחד הכניסה שלו לליגה המקצועית שמה הוא הגיע מהתחתית וכל משחק מלא מתח
זה יכול ליהיות טיפה דרמטי מדי אבל בסה"כ זה עשוי טוב.
איזה פרק של פושיגי?
05/07/2013 | 23:59
1
45
מה הכוונה טוב יותר מדברים אחרים בתקופה שזה יצא? כמה כבר ביקורת יכולה להיות לך לשנות ה-90 כשאתה רואה אנימות של שנות ה-70?? XDD

פרק 2
06/07/2013 | 00:34
36
זה שעכשיו אני רואה משהו משנות  ה-70 לא אומר שלא ראיתי דברים משנות ה90, היו הפקות בתקופה ואחרי שהיו ברמה יותר נמוכה במיוחד אם מדברים על סדרת טלוויזיה.
היי דניאל! B:
06/07/2013 | 12:10
23
מה ראיתי/קראתי
06/07/2013 | 19:33
16
73
Surprise appearance

ראיתי השבוע:
Kamen Rider Wizard - כרגיל, לא משהו למרות שבפרקים הספציפים שראיתי לפחות היו כמה קטעים משעשעים
Kamen Rider W Forever: A to Z/The Gaia Memories of Fate - סרט טוב, גרם לצמרמורות בגוף
Lion Maru G - אני ממש נהנה מהסדרה הזאת, הם מצליחים להפתיע אותי כל פעם מחדש
Kamen Rider × Kamen Rider OOO & Double feat. Skull: Movie War Core - החלק הראשון לא משהו אבל החלק של W והחלק האחרון היו טובים
Girls und Panzer - היה משעמם, מאוד. עשיתי לזה DROP אחרי הפרק הראשון
Sakurasou no Pet na Kanojo - אני רק ממשיך לראות את זה כדי שיהיה לי מה לעשות בזמן שאני אוכל (יש VOD חינם עם כמה אנימות בו, זה בינהם). זה דיי מיצג בצורה מדויקת את רוב האנשים שצופים באנימה כי 90% מהקאסט סובלים מפיגור שכלי.
Btooom! - דיי מהנה כרגע (3 פרקים ראשונים). זה לא איזה יצירת מופת או משהו אבל זה משהו מהנה לראות בזמן שאני אוכל.
OOO, Den-O, All Riders: Let's Go Kamen Riders - מהנה ברובו, חוץ מזה שאנק היה הרבה יותר מדי jerk
Kamen Rider OOO Wonderful the Movie: The Shogun and the 21 Core Medals - סרט מהנה. עשו הופעה ראשונה לפורזה כמו שצריך כי אפילו ב5 דקות האלה התרגשתי.
Kamen Rider × Kamen Rider Fourze & OOO: Movie War Mega Max - בנתיים הסרט קרוסאובר האהוב עלי. גנטארו היה מתוק להפליא והזכיר לי למה אני מת על פורזה.

קראתי:
Onepunch Man - עוד פרק ממש קצר שבקושי קידם משהו (אבל ציורים מדהימים כרגיל)
Berserk - אני צריך בהקדם לקנות עוד כרגכים של זה. אני תמיד לוקח הפסקות של כמה שנים בין כרכים של ברסרק אבל זה נראה שאני בנקודה שזה קשה לעשות את זה בה.
Lucifer and the Biscuit Hammer - המנגה הזאת ממש מהנה. אני אף פעם לא יודע מה יקרה בהמשך וזה יכול להיות גם משעשע וגם טרגדי כשצריך.

אני חושב שזה דיי מסכם את השבוע שלי, אני בטח אראה עוד סרט קאמן ריידר היום ואמשיך לקרוא מנגה
עוד צופי קאמן ריידר בפורום נאקו שמחה
06/07/2013 | 20:02
35
חבל שהדרפת אחרי הפרק הראשון
07/07/2013 | 00:55
14
48
את בנות וטנקים, כי הוא סתם חלש וזה רק תופס תאוצה משם.
ניסיתי
07/07/2013 | 05:08
13
37
ניסיתי עוד מהפרק השני
באופן לא מפתיע בכלל, זה עדיין משעמם
הז'אנר של "בנות עושות דברים חמודים" זה לא אחד שאני אוהב, גם כשמוסיפים לו טנקים
בפרק 2
07/07/2013 | 10:45
12
34
הן רק אוספות את הטנקים שלהן, מן הסתם כל הבלאגן עוד לא מתחיל.
גם אני לא חושבת שזהנופל ל"ז'אנר" הזה, אבל שיהיה.
חבל, הפסד שלך
*רציתי להוסיף ש -
07/07/2013 | 10:48
26
אני בעצמי לא נגעתי בסדרה הזו אחרי שצפיתי בפרק הראשון כשהוא שודר, מתוך תחושה שזה באמת לא היה שווה כלום.
רק אחרי חצי שנה החלטתי לתת לזה עוד הזדמנות, וכשהן מתחילות לצאת לקרבות טנקים זה כבר עשה את  שלו.
אמרת שזה תופס תאוצה אחרי הפרק הראשון
07/07/2013 | 19:45
10
26
אני לא מהאנשים האלה שהולכים לראות 5 פרקים של סדרה לפני שהיא משתפרת, זה בזבוז זמן
תופס תאוצה,
07/07/2013 | 19:53
9
28
ל מ-0 ל-100 בשתי שניות.

בפרק 2 הן מתחילות לאסוף את הטנקים, וזה כבר מתחיל להכנס לעניין.
אותי זה תפס בקרב הידידות נגד ה"בריטיות" בפרקים 3-4 (אם אני זוכרת נכון, יכול להיות שזה היה 4-5).

אין לי מה להפסיד מזה שאתה לא צופה בזה, סה"כ, פשוט זה הרבה יותר מהרושם הראשוני.
*לא מ-* בלאכס.
07/07/2013 | 19:53
16
אה, עכשיו אני זוכרת.
07/07/2013 | 20:06
7
32
[המערכת של תפוז מאלצת להספים, איזה כיף]
בפרק 3 יש את האימונים שלהן עצמן עם התנקים החדשים שהן השיגו, וזה כבר עורר בי עניין.
רק רציתי לדייק.
Sigh
07/07/2013 | 21:24
6
37
אז אני אנסה עוד פרק אחרי זה אבל אם בפרק 3 זה לא משתפר אין פואנטה
מחכים לעדכונים..
07/07/2013 | 23:20
4
14
קשה לי להאמין
08/07/2013 | 00:59
3
30
שזו סדרה שאיכשהו אתה תאהב
חח ברור, פשוט היה דיון משעשע ביניכם..
08/07/2013 | 01:00
2
30
מסקרן אם בסופו של דבר הוא יצליח להתחבר אליה... כבר יצא לי לראות סדרות שהתחילו על הפנים וכשהתאמצתי ממש להחזיק את עצמי בפרקים הראשונים בסוף מצאתי משהו שחיבבתי ואפילו יותר...

קרה לי לדוגמא עם שינסקאי יורי אגב.. (התחלתי לחבב רק בפרק 3)
אני מאשימה את תפוז בדיון המשעשע!
08/07/2013 | 01:04
1
29
זה לא לעניין שאי אפשר לערוך פה כלום, ואם אני מקלידה בטעות "תנקים" ושולחת, אני צריכה להוסיף עוד הודעה. ואם אני נזכרת בעוד פרטים (כי באמת, עברו איזה חודשיים מאז הפעם השלישי תשצפיתי בזה), אז אני צריכה להוסיף עוד הודעה...

אין לי ספק שמן הסתם לא כולם נהנים מאותן סדרות, אבל פשוט אני זוכרת איך בפרק הראשון ממש התבאסתי מזה, ורק אחרי... כמה זמן עבר? חצי שנה? החלטתי לנסות את זה שוב, ורק כשהן נכנסו לטנקים והתחילו לירות אחת על השניה, זה עלה רמה.
תכלס חבל לי אם הייתי מפספסת סדרה כזו, כי הטקטיקות בקרבות שלה כתובים ממש טוב, וזה בעיה עם הרושם הראשוני שלה...
גם צר לי כשמסווגים אותה תחת "בנות חמודות עושות דברים חמודים", כשהיא יותר שייכת ל"בנות (חמודות) עושות מלחמה" שהוא הרבה יותר כוס התה של (אבל זה משהו אחר).
I will give credit where credit is due
08/07/2013 | 23:50
24
זה כן משתפר
זה נראה שככל שהסדרה מתקדמת זה יותר מתרכז בטנקים מאשר אספקטים של מואה למינהם
אז אני אמשיך - גם ככה אין לי הרבה מה לעשות כשאני אוכל
יחי ההבדל הקטן
08/07/2013 | 00:58
27
בין איכות הסדרה, לזה שהיא משעממת אותך או לא
טיטאנים 47
07/07/2013 | 03:38
5
57
זה מסתורי מדי בשביל מנגה שיוצאת אחת לחודש. חוץ מזה, ארן עדיין טמבל ומצחיק לראות מעריצים שעושים פליק פלאק לאחור כדי לשכנע את עצמם שיימיר סטרייטית.
ועוד קצת
07/07/2013 | 16:09
35
דאנגנרונפה 1 - איזה עיצוב דמויות מכוער אלוהים שישמור. חוץ מזה היה די סבבה. אם סאיאקה לא תתגלה כפסיכופטית תחמנית אני ממש אתאכזב.

רוזן מיידן 1 - זה נראה מהמם! העלילה פחות. סתם פרק ריקאפ שנועד לצאת לידי חובה ולהזכיר לצופים ותיקים מי נגד מי. כנראה שפרק הבא הסיפור האמיתי יתחיל. ואני כבר אוהבת את קיראקישו כי

היא חיסלה את הינה-איצ'יגו המעצבנת הזו. איזה כיף שנפטרנו מהיצור הצווחני הזה על ההתחלה, מספיק הפריעה בעונות הקודמות.
07/07/2013 | 20:19
3
45
מה שמעניין אותם זה אם היא סטרייטית? עכשיו שגילינו שהיא קוגרית
07/07/2013 | 23:49
2
28
תכל'ס. היא הדמות הכי מעניינת במנגה הזו. וכמובן שארן היה חייב להתעלף שנייה אחרי שהיא אמרה את זה
מעניין אם הוא יזכור את זה בכלל
08/07/2013 | 14:19
1
15
הוא לא עד כדי כך טיפש... אני מקווה.
08/07/2013 | 19:44
11
Free!
07/07/2013 | 23:30
1
45
חביב בנתיים למרות שאין לי ממש ציפיות. מקווה שיראו קצת סגנונות שחיה בהמשך (I watch for the "plot"). נחמד לראות את יואי בתור מורה.

שיר הסיום ממש הצחיק אותי.
I watch for the "plot"
08/07/2013 | 01:06
14
זה היה שבוע מנגה
08/07/2013 | 14:16
32
הספוילרים בהודעה הזו יהיו תחומים בשורות של "##########"
טיטאנים אחרון-

################ מגודר#####################
ממש כמו Moondust מעלי. אני מסוגלת לתלוש לעצמי שיער מרוב שהכל לא ברור. אני יכולה לצטט משהו שארן אמר בפרק- "בסופו של דבר לא גיליתי כלום", אני תוהה אם זה הוכנס בכוונה כדי שהקוראים יזדהוו, כי באמת בפרק הקודם התחילה ממש שיחה עם כל שאר הטיטאנים, והייתה תחושה כזו שהכל עומד להתגלות (או לפחות הרבה דברים גדולים) ובסוף ברדהולט וריינר סתמו תפה ועל הדרך השתיקו גם את יימיר.
קריסטה הרגה אותי ממש בפרק הזה
"יימיר!!!11 את בסד-  רגע, אוכלים אותי?"
################ סוף #####################

קליימור אחרון-

################ מגודר#####################
סוף הפרק ביאס אותי ממש. אבל ממש. כ"כ אהבתי את מיני ריפול. היא כ"כ הזכירה לי את ריפול האמיתית (שגם מתה )
לא שזה היה בלתי צפוי, מן הסתם לא ציפיתי שהביג באד של הסדרה תמות בקרב נגד מישהו אחר. אבל איך שהיא ניצחה אותה, זה הרגיש כאילו משכו את זה מהתחת של מישהו ("אני אלחם בך כמו קליימור D:")
###################סוף ####################

למה כל המנגות שאני קוראת יוצאות פעם בחודש או נמצאות בהייטוס אינסופי?
כנראה בדיוק מהסיבה הזו, קראתי את (כל) Hot Gimmick
שם הולם. לא ממש ברור לי איך"סדגש| זה קרה, אבל הגעתי למצב שאני ממש בעד הזיווג החולני הראשי. אולי זה קשור לזה שכל האלטרנטיבות לא באמת פחות גרועות
כאילו אם היא לא הייתה רוצה אותו עמוק בלב, אז זה פשוט היה יוצא אינסוף נסיונות לאונס. אבל איך שזה הוצג, היא סתם התנגדה מביישנות/ספקות/וואטאבר
הוא מתייחס אליה חרא וכל הזמן מצאתי את עצמי חושבת "אוווווו אבל הוא כ"כ אוהב אותה. בדרכו"
היה בכל הסיפור הזה זוג נורמלי אחד ויחיד- אחותה הקטנה, והשכן שלהם.שהיו נורא חמודים. אבל ליד כל הדרמה הראשית כבר מתתי שידלגו על הסצינות שלהם
טיטאנים פרק 13
30/06/2013 | 15:36
14
113
SIE SIND DAS ESSEN UND WIR SIND DIE JAGER
01/07/2013 | 00:49
50
אני מקלידה רשמים תוך כדי צפייה:

- ז'אן הוא הדמות הכי טובה בסדרה אחרי סשה.
- אחרי שכולם רואים שארן סוחב את הסלע ארמין מגיע כדי להודיע להם שארן סוחב את הסלע. ילד, להיות captain obvious זה לא מה שיגרום לך להביא תועלת. אתה אמור להיות הכי חכם שם.
- יכול להיות שהייתי יותר מתרשמת מהקליימקס אם הוא היה קורה לפני שני פרקים. כל הסלואו מושן והמוזיקה הבומבסטית בעולם לא יעזרו כשכל מה שאני רוצה זה שקו העלילה הזה ייגמר כבר. דפדפו.
- אלוהים ישמור חצי פרק עבר והוא לא סתם את הפרצה המזדיינת הזו, יאללה כבר!
- ארמין, סתום, הוא יכול ללכת גם בלי שתצרח עליו כאילו הוא הפוקימון שלך
- הללויה סגר את החרא הזה
- הפרצופים של הטיטאנים נהיים מטופשים יותר מפרק לפרק, הם כבר עושים את זה בכוונה כדי לרכוב על הפופולריות של ה-kawaii titan
- לא מבינה למה מיקאסה כל כך מפחדת שיחתכו את ארן, ממילא הוא מתרפא
- ליווי!!! זהו, הנה ההיי לייט של הפרק, אפשר לסגור
- הו הטיטאנים השבויים נראים כה שמחים
- הפרצוף של הגוויה של מרקו יראה טוב על טיטאן
- סשהההה אוקיי טעיתי, עכשיו באמת אפשר לסגור את הפרק
- אני אוהבת את הפרצופים הכועסים של ארן

היה סביר.
סוף סוף קרה משהו
01/07/2013 | 01:11
45
אם היו דוחפים את 3 הפרקים האחרונים לפרק אחד, זה היה פרק מעולה. אבל אחרי כזו מריחה, היה קשה להתלהב אפילו שהיה פרק סבבה.
הייתי עצובה על זה שמרקו מת... אם הייתי זוכרת מי הוא בכלל רק אחרי שסיימתי את הפרק והסתובבתי באינטרנט נזכרתי מי הוא ולמה זה היה אמור להיות עצוב שהוא מת. אופס?

לוי מתחבב עליי יותר ויותר. גוש קטן ועצבני שכמותו. ואני אוהבת את ארן עם טירוף בעיניים.

קיצר, נהנתי. רק בבקשה שימשיכו עם קצב נורמאלי אחרי הפרק ריקאפ? פליז?
מזל טוב באמת
01/07/2013 | 12:50
5
57
שסוף סוף קורה שם משהו, אבל חבל שזה בא אחרי מריחה לא מהעולם הזה, וגם הפרק עצמו היה מרוח פצצות.
בנוסף, ההפקה עושה שם דברים ממש מסריחים - זה כאילו ציירו שם סצנות בהן יש סטיל אחד שעוברים לאורכו באיטיות, והדבר היחיד שמונפש הם המנצנצים/הגיצים האקראיים האלה, שגם ככה אמורים להיות באיזשהו slow motion, ואז לקחו את האנימציה הגמורה, ואז עושה גם לה slow motion, והכל נראה מקרטע ומכוער. ממש על הפנים.
שלא לדבר על הלבנים/מרצפות הסגולות.

בתכלס, לוי ממש מגניב כי הוא סוס, אבל הוא פשוט מתנהג כמו ילד כאפה עם אגו בוסט בגלל התפקיד שהוא נמצא בו (ניניני הוא משקר, ניניני אני אהרוג אותו מיד וכו'), ועוד עם המבטים העקומים שהוא עושה, שאני לא יכולה לחבב אותו.

זה היה כמעט מספיק כדי לפצות על השיעמום בפרקים הקודמים.
בנוסף
01/07/2013 | 12:56
1
47
המחזור המוגזם בטירוף של אנימציות של ארן (גם כש"מצלמים" אותו נושא את הסלע, וגם האנימציה של הפנים שלו מסתכל קדימה ואז למטה), והעובדה שתקעו שם פריים שאין בו שום תזוזה (גם של הגיצים ההם) של מיקאסה וארמין, עשו את הכל לממש מעפן.
*הפריים של מיקאסה וארמין
01/07/2013 | 12:58
40
היה תקוע שם למשך 3 שניות שלמות, זו הבעיה איתו.
הא הנה!
01/07/2013 | 23:27
2
37
ידעתי שאני לא היחידה שהסלואומושן הזה ממש הציק לה
זה נראה כמו קידוד גרוע
01/07/2013 | 23:56
1
39
או בעיה קשה ביותר של המחשב,
אבל לא~ זה סתם הפקה גרועה.
בדיוק XDDDDDD
02/07/2013 | 10:51
28
נרגעתי, באמת התחלתי לחשוב שהמחשב שלי מתחרפן.
*~פרק הב זה ריקאפ~*
01/07/2013 | 23:25
4
44
אל תגידו לא ידעתם!

ועכשיו על הפרק,

זה רק אני או שהיו שם שוטים ממש מוזרים פתאום? כאילו ניסו לחסוך לי באנימציה עם קטעי סלואומושן גרועים. זה עיצבן אותי בעין\גרם לי לחשוב שהקובץ פרק שלי דפוק \:

וכמובן שאחרי הקטע הממש אופטימי בחצי הראשון של הפרק, כשהבנתי שעבר רק חצי פרק חשבתי "אוי שיט בטח יקרה משהו ממש נוראי עכשיו"

טעיתי וצדקתי, ארן רק התקדם יותר בלהיות דמות חשובה וטובה, והעלילה מאוד התקדמה,

אבל מרקו )X פעם ראשונה בסדרה הזו שבכיתי ): אמנם מהשניה שהראו אותו ידעתי שהוא הולך למות ממש בקרוב, אבל המוות הזה היה כמו לתקוע לי מזלג בלב ולסובב. מסכן ג'אן, וגם סשה, ואנני.... ילדים מסכנים ):
וארג הייתי ממש אופטימית לגבי מרקו דווקא בפרק הזה, רק מראה שהיוצרים האלה יודעים להטעות אותי עם תקוות שווא!

עכשיו לשרוד שבועיים עד שחוזרים לעלילה, לפחות לא היה קליפהאנגר פסיכי הפעם!
רק שאלה קטנה
01/07/2013 | 23:59
3
49
מי זה מרקו, מה הוא עשה קודם, ולמה היה אמור להיות לי אכפת?

ברצינות.
02/07/2013 | 00:20
2
49
חבר של ז'אן. הוא אמר שז'אן יהיה מנהיג טוב בגלל שהוא לא חזק או מוכשר בצורה יוצאת דופן, ולכן הוא מבין איך רוב החיילים מרגישים ויחשוב על אסטרטגיות של מינימום אבידות. או משהו. הוא לא חשוב בזכות עצמו - הוא מיצה את תפקידו בנאום הזה שממש השפיע על ז'אן, ומת כדי שז'אן יוכל להיות נורא עצוב ולהתפתח כדמות.
אה, אוקי.
02/07/2013 | 00:42
19
02/07/2013 | 10:36
30
ומההתחלה היה ברור שהוא קיים רק כדי לתת לג'אן בעיטה בתחת XD
הרצתי את כל הפרק בהילוך מהיר
02/07/2013 | 14:53
50
It's time to stop watching. מניחה שאת ההמשך כבר אשמע מטאמבלר. לא מתחברת לסדרה הזו.
שק"צ שבועי
28/06/2013 | 21:05
13
82
הרבה זמן לא היה.
נשאר עוד פרק אחד ל aku no hana
29/06/2013 | 08:40
8
71
עם כל פרק אני מעריכה את הסדרה הזאת יותר, מכל כך הרבה בחינות. והרבה זמן  לא נתקלתי במשהו שתפס אותי כהוגן כמוה. אבל אני חופרת עליה מספיק בחיי האישיים אז אני לא הולכת לחפור יותר מידי כאן, אשתדל

לאחרונה לא יכולתי להתאפק( כאפה עלי) וקראתי את המנגה עד איפה שהיא נמצאת עכשיו. מהבחינה של מקום השונה בחברה ומה היא דרך המוצא(שלא קיימת) לכאלו שקשה להם לשרוד בחברה היפנית ההומוגנית והם כאילו "הפסיכים", המנגה אחלה, יופי של קו.  אבל ,באמת ובתמים, האנימה פשוט לקחה את זה ושיפרה הכל.
ומעולם לא הבנתי את הטענות שזה נראה מכוער. ממש לא ברור לי. בעיקר כשאנשים מביאים תמונות שבמכוון נלקחו מתוך מאית חלקי השניה של תזוזה, מיצמוץ, משהו שהיה נראה הרבה יותר off בכל אנימה אחרת. מיצמוצים אגב יש הרבה יותר ברוטוסקופינג מבאנימציה מסוג אחר. אז כאילו... מה אנחנו בגן? אישית, כל פרק מצאתי את עצמי מצלמת מסך כמה פעמים כי זה פשוט כל כך יפהפה. ההדגשות האלו על ההבעות, קווים עווים למסגר את העיניים או רק את האישונים, תזוזות מובלטות של הפה. כל מיני דברים שממש לא תמצאו בלייב אקשן וזה היה שם מההתחלה.
וכמובן יש גם את הרגעים האלו שהם סופר סוראליסטיים( תמונה) וכל הסביבה משתנה לאיזה משהו נורא רחוק מאותה השכונה ה"נורמלית" בה הכל מתרחש. שאגב אני מתה על איך דואגים היטב לגרום לנו כצופים להרגיש כמה שהשכונה הזו משעממת ו"נורמלית". ועושים את זה בעיקר באמצעות חזרה של רקעים , איזורים של השכונה הזו בזמנים שונים של היום, בצבעים שונים. כך שגם לנו הכל נראה מוכר מאוד כאילו חיינו שם שנים. ואז ברגעים הסוראליסטים כמו זה שהשכונה "נשרפת", הניגוד ל"נורמלי" כל כך חזק ומרענן.

חוץ מהויזואלז הסדרה הזו נהדרת מבחינת דמויות. חפירונת מתומצתת(כולל קצת ים ) על 3 החבר'ה הראשיים. ויש לי כל כך הרבה מה לומר עליהם.$%. מתוסבכים קטנים שלי

קאסוגה- אז הוא עלול להיות בלתי נסבל בהתחלה כי הוא לפלף של ממש ובלה בלה. אבל אני מחבבת אותו כי אני מוצאת את עצמי נורא מזדהה איתו כל הזמן. גם אם ממש ממש לא בא לי על זה או על לראות את הפרצוף המיוזע שלו. הדמות שלו פשוט כל כך כנה שזה כיף. בעיקר כשהוא מזיל ריר מרוב מבוכה ותיסכול, וברוטוסקופינג זה ריר של ממש. ובוכה ורועד מהתרגשות על "שטויות",  וכל מה שהם עושים עם ההבעות שלו זה נהדר. אבל מה שאני באמת אוהבת  בקאסוגה זה שבהתחלה הוא הדמות הכי משעממת ורגילה אבל הקטע שלו זה דווקא שהוא כל כך נואש להיות שונה מכל שאר השכונה המשעממת שלו. נורא נורא נואש. ולוקח לו זמן להודות בזה בפני עצמו למרות שזה ברור לו ולצופים מהפרק הראשון.  

נאקאמורה- נהדרת. אבל אין לי כוח לחפור עליה כי אני צריכה לישון. אבל דבר אחד אני רוצה לציין וזה שוב קשור לעיצוב של האנימה. אני נורא נורא אוהבת שבאנימה היא נראת "רגיל". היא לא יפה בכלל(ניגוד מוחלט למנגה. ניגוד מבורך). קצת שמנמונת. משקפופרית, ואפילו גבוהה יחסית לילדה בחטיבת ביניים? היא מכשפה כזאת רוב הזמן אבל זה נהדר איך שלאט לאט גורמים לה להיראות יפה בלי לשנות כמעט כלום. וזה משהו שהרוטוסקופינג מאפשר ונותן לו המון חיים. בשילוב של צבעים והבלטה של איזורים מסוימים בפנים בהתאם לרגשות וכאלו.  כרגע אני כבר בטוחה שנאקמורה היא יפהפיה.

סאקי- סאקי היא המקרה הטראגי של הסדרה מבחינתי. היא הכי פחות חביבה עלי ואפילו מפריעה לי רוב הזמן.   היא "משעממת" והיא יודעת את זה וזה למה היא עצובה. כי היא יודעת שהיא לא יכולה להיות מעבר לילדה הנורמלית עם הציונים הטובים.  אז בזמן שקאסוגה ונאקמורה מנסים למצוא את פתח החירום כדי להימלט מכל הנורמלי שמסביב היא תמיד תשאר בתוך הכלוב הנורמלי כי היא לא מסוגלת לדמיין שום דבר מעבר. אבל! זה שהיא מודעת לזה הופך אותה לסוג של מיוחדת אפילו עם זה ייחוד מאוד מדכא.

אוי אוי
29/06/2013 | 08:45
59
איך יכולתי לשכוח תמונות???
29/06/2013 | 22:51
6
38
שבוע שעבר התחלתי את הסדרה הזו וגם נשאבתי אליה (אחרי הרבה זמן שלא נגעתי באנימה בכלל. מקווה שיתרגמו את הפרק האחרון בקרוב). אהבתי לקרוא את מה שכתבת על קאסוגה, אפילו קצת כאב לי לראות אותו מודה שהוא סתם בחור רגיל.

קראתי איפשהו שהדמות של סאקי מאוד שונה במנגה, היא לא? אני פשוט תוהה אם כדאי לתת לזה צ'אנס אחרי שהסדרה תגמר, למרות שחלק מההתלהבות שלי מהסדרה עצמה היא המראה שלה, וכל הרוטוסקופ הזה.
אבל הוא בכל זאת לא רגיל
30/06/2013 | 03:21
5
52
תודות לתעוזה לצאת מהמסגרת. כל מה שהוא צריך זה להגיע להבנה שלמה שנאקאמורה היא הבנאדם שיעזור לו לעשות את זה! כי אולי לdeviants אין באמת איזשהו מקום אלטרנטיבי ללכת אליו, אבל לפחות יש להם אחד את השניה והוא בדרך הנכונה. כל עוד הוא לא נמצא ב "אוי מי אני בכלל" mood. חוצמזה קאסוגה הוא בן...14? 15?  שקרא הרבה יותר מידי ספרים מעוותי מוח בעודו יושב בכיתה היפנית המתוקתקת לסדר שווה בשורות שורות. לדעתי הם עשו עבודת מופת עם הדמות שלו, הוא כזה מהנה לצפיה. אבל אני יודעת שזה עשוי לא להיות המקרה לכל אחד..

וגם איך שכולם מתנהגים כל כך יפני. זה ממש לא משהו שרואים כל יום. בעיקר כשהקונספט של הסדרה הוא לשבור את אותו קוד ההתנהגות היפני. הרוטוסקופינג יושב מעולה עם כל זה.
עוד בקשר לסאקי זה איך שקאסוגה רואה אותה. היא בהתחלה ה"מיוז" שלו. מושלמת. פרי הדימיון האולטמטיבי של כל נער מתבגר. זה שהוא אשכרה מצליח להתקרב אליה מפחיד אותו כל כך כי היא בעצם בכלל לא הדמות הזו שהוא יצר לעצמו בראש. עכשיו הבעיה עם המנגה(או ה"שוני" מהאנימה לפחות) זה שהסגנון ציור הוא כזה נורא קאוואי והכל. אז הבנות מלוטשות ועדינות כמו יהלום לאורך כל הדרך.. באנימה לעומת זאת סאקי יצאה הרבה יותר מורכבת מזה. כך שהמסר לגביה עובר הרבה יותר חזק וחריף. כי היא באמת נראת לנו כמו בנאדם עם הרבה אישיות משל עצמה ולא כמו אותה המיוז המושלמת שהייתה לקאסוגה בפאנטזיות. וזה הרבה יותר קשה להעביר עם המנגה.

מה שקורה איתה במנגה ואני לא יודעת אם הם יספיקו להכניס , או לפחות להכניס במידה שווה,

זה שהיא completely lost it. קאסוגה הצליח למקם את עצמו כחשוב לה מאוד בגלל אותה הכנות שלו. וההתלהבות שלו מ"דברים שונים". והיא נהיית מתוסכלת מאוד מהמערכת יחסים העמוקה והמוזרה הזו שנרקמת בינו לבין נאקמורה  כי היא מבינה היטב שאין לי שום מקום שם.  

באסה לי שהסדרה קצרה כל כך. מצד שני אני מאוד סומכת על הבמאי, וכעיקרון, הוא כבר ניצח מבחינתי , אז לא מאוד משנה לי מה הוא יעשה עם הפרק האחרון.  
מה חשבת על הפרק האחרון?
02/07/2013 | 14:54
4
14
הייתי מופתעת
02/07/2013 | 23:32
3
44
מהאפשרות לחלק 2. ! כי כל העבודה הקשה הזאת לא משתלמת להם כלכלית. ובכל זאת הבמאי ממש רוצה לעבוד על חלק 2.... כפרה עליו
ולפרק עצמו

נהנתי ממנו מאוד. לפי מה שהבנתי כמה מאוהדי הסדרה התאכזבו שלא היה שם איזה מגה הפתעה או משהו. אבל הם לא היו צריכים כזו. כי השאיפה למקום אלטרנטיבי, " other side", זו פאנטזיה. ליוצאי החברה יש אחד את השני וכל מה שהם יכולים לעשות זה להישאר כאן. והפרק התעסק בזה. או יותר נכון, בהערכה מחודשת של נאקאמורה וכל הדברים שהדמות שלה מייצגת. מבחינת קאסוגה והצופים.

אני מאוד אוהבת את הקצב של הסדרה. ה 10 דקות האלו בהן קאסוגה מסתובב לנאקאמורה בחדר, מתבונן, מריח, מעריך אותה מחדש, וקורא את המחברת שלה היו יפהפיות מעבר למה שציפיתי. הייתי מאוד קרובה להיות עם הבעה כמו שלו כשהיא נכנסה לחדר... וההתפרצות רגשות של נאקאמורה שנבנתה לאט לאט ובחוכמה לאורך כל הסדרה, איך שמיצור מפחיד וחסר רגש כביכול היא נהפכה לבחורה המאוכזבת והנבגדת שהיא בפרק האחרון( עדיין מפחידה זה בטוח )
שלא נדבר על זה שצייצתי כשקאסוגה כולו באטרף חסר מעצורים, נלחם בהתפרצות הזו שלה, כי היא עכשיו חייבת ליצור איתו חוזה אחרת הוא פשוט יתאדה מן העולם.  מראה עד כמה הוא התפתח לאורך הסדרה. והוא מאוד מאוד התפתח. זו הייתה סגירת מעגל שסיפקה אותי כהוגן. וגם גרמה לי לגוזבבז כהוגן.........

לסאקי יש עיניינים זה נכון, אבל באמת שמבחינתי היא הרבה פחות משמעותית מהשניים האחרים וזה לא מפריע לי שהזיזו אותה הצידה.  
יהיה לי עצוב אם לא יהיה חלק 2.  וחלקי פרומו שהחדירו לתוך הפרק היו בטח מבלבלים כהוגן לכל מי שלא קרא את המנגה אבל אותי הם הלהיבו אז לא היה לי איכפת   אבל אני אשרוד גם בלי חלק 2, בגלל שהחלק הזה היה מעולה+.
החלקים שהוסיפו לקראת הסוף
04/07/2013 | 13:54
2
27
באמת השאירו אותי מבולבלת לחלוטין, אבל אם באמת יהיה חלק נוסף לסדרה (אני מקווה), לא חושבת שיש לי טעם לקרוא את המנגה.

בקשר לזה שהם סוחבים דקות בפרקים (כמו הקטעים שקאסוגה בבית של נאקאמורה) - גם אני אוהבת, אחרי הטירוף של פרק 7 למשל חצי (אם לא יותר) מפרק 8 היה מוקדש להליכה איטית ברחוב. זה נשמע מצחיק כשכותבים את זה, אבל הם באמת היו צריכים להרגע קצת ממה שקרה בפרק קודם, אהבתי.

אהבת את נאקאמורה מההתחלה? כי בפרקים הראשונים די רציתי להעיף עליה משהו, ורציתי לראות את קאסוגה מתמודד עם סאקי, כי זה מה שהוא רצה אז. אבל לאט לאט גם אני מצאתי אותה משעממת, במיוחד בהשוואה לנאקאמורה (אני מנסה לחשוב איך הסדרה הייתה נראית בלעדיה)..
אומנם לא אהבתי אותה מההתחלה
04/07/2013 | 21:19
1
21
אבל היא סיקרנה אותי מספיק כדי שאני לא ארצה את קאסוגה עם סאקי אוטומטית. בגלל שהסדרה די לוחצת על כך שהאופציה הזו היא wrong.

ב3-4 הפרקים הראשונים הייתי מבולבלת לגבי נאקאמורה והסדרה בכלליות. העיצוב שלה מאוד משך אותי אבל לא היו לי ציפיות ממנה. אני חושבת שזה היה בסביבות הדייט של סאקי עם קאסוגה שהבנתי שנאקאמורה היה הדבר הכי חשוב שהלך שם בזמן שהיא עוקבת אחריהם ונהיית יותר ויותר לא מאושרת לגבי העיניין.  ה"דייט" הזה היה רחוק מלהיות סצנה רומנטית, או סצנה מתוך high school drama . גם קאסוגה וגם סאקי היו שניהם מזוייפים\ מפוחדים\ חוששים. וכל המפגש בניהם שחה באווירה טעונה וקודרת (נורא) שבמכוון התנגשה עם הקונספט של "דייט".

כשנאקאמורה שופכת עליו דלי מים ושמה מעצור לכל ה awkwardness באינטרקציה שלהם הרגשתי הרבה יותר הבנה למעשה הזה מאשר כעס על זה שהיא הרסה לו את הדייט. למרות שעדיין הייתי מבולבלת לגבי מה הקטע שלה שם בעצם. האם היא מקנאה בסאקי? כי זה לא היה נראה בדיוק זה..

פרק 7 היה לחלוטין הפירצה בה התאהבתי בה. אני חושבת שנאקאמורה נואשת הרבה יותר מקאסוגה בסופו של דבר. היא תמיד אומרת שהיא תשבור את החומות שלו ושהיא יודעת מי הוא ומה הוא באמת. אבל גם לה יש חומות. אפילו החדר שלה, שאמור להיות איפה שנערה מתבגרת יכולה להשתחרר ולבנות לעצמה פינה משלה, הוא ריק כמעט לחלוטין. פלוס חורים שהיא עשתה בקיר כי היא שבויה גם בתוך החדר שלה. החומות שלה כל כך חזקות שגם מעצמה היא בונה חומה. לשבור את החומות של קאסוגה שימש כדרך עבורה להוריד מעצמה את החומות. ובאמת קאסוגה היה שביב של אושר בכל העולם המזויף הזה שהיא שונאת. ומבחינתה זה היה הדדי.

זה נראה שהיא מתעללת בו כהוגן רוב הזמן אבל בעצם קאסוגה צריך את ה"טיפול" האגרסיבי הזה כי מה שהוא באמת רוצה זו לא סאקי. ורק נאקאמורה יכולה לעזור לו עם זה. ואם היא לא תהיה היא הוא פשוט לא יקלוט ולא יזוז. כי הוא קאסוגה...

בסוף פרק 7 שניהם נורא נורא נורא מאושרים. קשה לי לחשוב על איזשהי סצנה, איפשהו, שמביעה כל כך הרבה שיחרור ואושר ושם הבנתי שנאקאמורה מבורכת.
ראיתי את זה קצת אחרת,
07/07/2013 | 23:25
17
הדייט של סאקי וקאסוגה הרגיש לא "נכון" בגלל נאקאמורה, לא בגללם. דווקא אהבתי שסאקי התעניינה בו, ושהוא התעניין בה, זה נראה כמו התחלה של קשר נורמלי (ומשעמם). הם שניהם התביישו וחששו אחד מהשניה אבל לפחות הם ניסו להכיר. זה לא היה מתקתק וזה גם לא היה אמור להיות. I don't know, אולי פספסתי משהו או שאני לא זוכרת נכון, אבל נאקאמורה באותו פרק הייתה העננה השחורה שריחפה מעל "הדייט המושלם" שהיה בראש של קאסוגה, לטעמי.

מה שכן, רואים בהמשך שהרבה יותר קל לו להתמודד עם נאקאמורה, ושהוא הרבה יותר "חופשי" איתה, אז אני יכולה להבין למה את אומרת שהקשר בין סאקי לקאסוגה wrong (במיוחד אחרי האובססיה שיש לה עליו בפרקים המאוחרים).

בכל מקרה אני מסכימה איתך על פרק 7, באותו רגע גם אני למדתי לחבב אותה.
השבוע...
29/06/2013 | 12:20
1
66
צ'יהאיהפורו 2 פרקים 23-24 - פרקים נחמדים, אבל חבל שמושכים כל כך הרבה זמן על דברים קטנים... מזל טוב לזוכים אני רוצה יותר צ'יהאיה.
שינגקי נו קיוג'ין פרק 12 - מרוח פצצות. הסדרה הזאת הפכה לבזבוז זמן.
אוצ'ו קיודאי פרקים 62-63 - אוהו, עכשיו מתחילים עם דרמה רפואית...
יאהארי אורה נו סיישון בלה בלה בלה פרקים 10-12 - פרקי פסטיבל בית ספר... חמוד, אבל די סתמי.
גארגנטיה פרק 12 - זה כאילו מישהו ממש מתאמץ לעשות את הסדרה הזאת נדושה וחלולה. היה עדיף שימשיכו עם הסלייס אוף לייף, לפחות זה לא היה מרגיש כמו זלזול באינטלגנציה.
ואלברייב פרקים 1-9 - התחלתי לצפות בזה רק בשביל דמות אחת. המשכתי לצפות בזה רק בשביל דמות אחת, אבל מסתבר שזה די נחמד בגדול - סאנרייז והחירטוטים שלהם. אווירה שמזכירה את קוד גיאס, אבל הרבה פחות מעפן.
יויושיקי פרק 12 - היה חמוד מאוד ומשעשע, הייתי שמחה לעוד, אבל נגמר
האטאראקו מאו-סאמה פרק 13 - התחיל מלא פוטנציאל ומאוד מצחיק, אבל איפשהו מאמצע הסדרה הזאת, זה התחיל להיות ממש מעפן - הוספה של דמויות מיותרות ועלובות, ואלשיאל תמיד חולה - גרוע. מאכזב, בגדול.
בנות וטנקים OVA 5-6 - משעשע מאוד, במיוחד התחרות כשרונות.
עדכון קל
30/06/2013 | 00:33
40
פרקים 10 ו-11 של וולברייב - לא היו לי מלכתחילה ציפיות, אבל עם האירועים של שני הפרקים האלה - וואו! איזה יופי של הקתרזיס.
מאז הפעם האחרונה שכתבתי:
29/06/2013 | 21:56
40
Mobile Suit Zeta Gundam פרקים 33-38. יש קטעים יפים מאוד ויש קטעים משעממים. סך הכל זה נחמד אבל אני מרגישה שכבר די מיציתי את הדמויות האלו ואני רוצה לראות מה קורה איתם בסוף ולעבור כבר ל- Double Zeta.
Arcana Famiglia פרקים 9-12. דווקא פרקים 9 עד 11 היו מעניינים יחסית אבל פרק 12 סגר הכל בצורה ממש גרועה.
Itsuka Tenma no Kuro Usagi פרקים 9-12. מקרה דומה לארקנה פמליה. גם כאן פרק 9 ו-10 היו נחמדים אבל פרק 11 סיים את הכל בצורה ממש גרועה, ופרק 12 היה בכלל פילר.
Kamichama Karin פרקים 17-20. סדרה טובה סך הכל, אבל בשלב הזה היא די מאכזבת אותי. היא יותר מדי נמרחת, והיא הפכה לפחות מצחיקה ומרגשת.
Kurozuka פרקים 1-4. ממש גרוע ומטופש.
Clannad: After Story פרקים 1-4. שני פרקים ראשונים היו לא משהו בכלל, ואיכזבו אותי. פרק 3-4 היו שיפור ומזכירים את הרמה של העונה הראשונה. יש שם הרבה קטעים מטופשים אבל הבימוי טוב ואני אוהבת את הדרמה בין הדמויות.
Aa! Megami-sama! TV פרקים 1-4. מאכזב. פחות טוב מה-OVA, לפחות ממה שזכור לי. הציורים מכוערים, הבימוי ממש סתמי, ההומור ממש לא מצחיק וההתרחשויות לא מעניינות. פרק 4 הראה קצת שיפור אז אני מקווה שישתפר.
Amnesia פרק ראשון. היה מטופש, אבל היו גם כמה רעיונות מאוד מעניינים, ואני אוהבת את האווירה והציורים, אז נראה איך זה התקדם.
Air הסרט. היה יותר טוב מהסדרה. במהלך הצפייה נהנתי והיה מעניין, והייתי בטוחה שאני מבינה לאן הסיפור הולך, אבל אז הגיע הסוף, והוא היה ממש לא הגיוני ויצר חורי עלילה. חבל.
טוב.
30/06/2013 | 01:42
42
Railgun S 10-11 - פרנדה נורא הצחיקה אותי, וקצת מפריע לי שלא רואים בכלל את שאר הקאסט, מילא, נסתפק בטומה בינתיים.
Gargantia 12 - זה היה טוויסט מוזר, אבל אני די נהנה.
Maou Sama 13 - אני תוהה אם זה היה רעיון טוב לספסל את אשיה לכל כך הרבה פרקים, לפחות נתנו לזה תירוץ. סבבה בסה"כ.
Aiura 12 - כבר נגמר? היה קצר וקולע, שלוש הדקות הכי כיפיות במהלך השבוע.
RDG 10-12 - הסדרה הזאת הותירה אותי בעיקר מבולבל.

נ.ב.
סופסוף יצא הפסקול של Shingeki no Kyojin.
אנימה לפי שנה: 2010
28/06/2013 | 21:04
9
84

2010~
29/06/2013 | 19:01
3
87
כל כך, כל כך קשה לי להחליט...
בין סורה נו אוטו, מייד סאמה, סייטוקאי יאקוין דומו וסטרייק ויצ'ס 2... אני באמת לא בטוחה

ליידיס ורסס באטלרס - נהנתי מזה קצת בצורה של גילטי פלז'ר, אבל זה לא היה רע.
סורה נו אוטו - אהבתי מאוד!! היו כמה נקודות חלשות, אבל בגדול זו היתה סדרה מקסימה.
דורהרהרה - היה יותר פוטנציאל, והיה גם את הצל של האחות הגדולה באקאנה... בגדול היה נחמד, אבל קצת חלש.
הידאמארי סקץ' 3 - נהדר כמו כל הידאמארי~
האנאמארו יוצ'יאן - מתוק!!! גאינקס כל כך שיחקו אותה פה!
נודאמה קאנטבילה: פינאלה - מתעלה על העונה השניה שהיתה קצת חלשה, וחוזר להיות נהדר. אין כמו נודאמה
קאטאנאגאטארי - אחת הסדרות שיותר נהנתי ממנה ב2010, במיוחד אור העובדה שהיא מתפרשת לאורך כל השנה... קצת חפירות מילוליות לעיתים, אבל היה מעולה.
ההיעלמות של סוזומיה הארוהי - מאוד נהנתי מהסרט. גם לצפות בו בקולנוע ביפן היתה אחלה של חוויה..
איב נו ג'יקאן - ממש לא התרשמתי, ולאור ההייפ שיצא לי לשמוע על הסרט, די התאכזבתי.
וורקינג! - סדרה פצצה!!! תענוג של קומדיה.
B גאטה H קיי - חביב, אבל חצי כח.
קאיצ'ו ווא מייד סאמה - סוף סוף שוג'ו רומנטי שהגיבור לאט לאט "מכניע" את הצונדרה שמתאהבת בו לאט לאט, ויש קונקלוז'ן
אוקיקו פוריקאבוטה 2 - בהתאם לעונה הראשונה - סדרה מעולה!!!!
ג'יאנט קילינג - סדרת כדורגל מזווית קצת שונה. אהבתי מאוד.
ארקאווה אנדר דה ברידג' - הומור אקראי, די משעשע אבל לפעמים סתם התייבשתי.
קיי און 2 - עולה על העונה הראשונה, נהנתי מאוד.
גורן לאגן פרלל וורקס - סרטונים קצרים אבל ממש טובים.
בלאק לאגון - רוברטה - התגעגעתי לבלאן לאגון, אבל אני ממש לא אוהבת את רוברטה, אז...
סייטוקאי יאקואין דומו - סדרה נהדרת. נהדרת! ההומור המיני די קרע אותי, ואני חושבת ששינו היא אחת הדמויות הכי איכותיות שיש.
סטרייק וי'צס 2 - קצת חלש לעומת העונה הראשונה, אבל אני לעולם לא אגיד "לא" לעוד סטרייק ויצ'ס!
הייסקול אוף דה דד - לעיתים רחוקות היה נחמד, אבל די יותר.
אוקאמי-סאן טו שיצ'ינין נו נאקאמה טאצ'י - חמוד, נורא נהנתי.
קורנאי OVA - רק עשה לי להתגעגע לסדרה
אוקאלט גאקוין - לא התרשמתי יותר מדי, למרות שזה לא היה רע.
סנגוקו באסרה 2 - לא כוס התה שלי.
קט שיט וואן - חביב.
הן סמי OVA - מוזר, מוזר...
טאמאיורה OVA - טאמאיורה זה טאמאיורה, חמוד ונהדר. כמו שנבות אמר - טיקטק עונה שניה~
ריילגאן OVA - אני לא זוכרת יותר מדי מה קרה שם, רק שזה קרע אותי מצחוק ברמות אחרות.
סטאר דרייבר - היה אחלה בגדול, אבל היו לזה רגעים די חלשים.
פאנטי אנד סטוקינג - מסביבות פרק 6 בערך, כשמציגים את האחיות השדות, זה עולה בכמה רמות.
אורה נו אימוטו גא קונאני קאוואי ואקה גא נאי - נחמד קצת, אבל היה עינוי לצפות בזה.
ארקאווה אנדר דה ברידג' 2 - ע"ע עונה ראשונה
מגאנה נא קאנוג'ו - סתם נחמד...
סורדמו מאצ'י וא מאוואטה אירו - די טוב לפעמים, אבל קצת היה חסר אימפקט, לטעמי.
קוראגה הימה - מעולה~ צריך באמת עוד מזה.
קואה דה אושיגוטו - סדרה על מדובבת הנטאי, נו... מה כבר אפשר להגיד על זה

היו עוד הרבה דברים שהתחלתי והדרפתי, למשל אנג'ל ביטס, ועוד דברים שהתחלתי ורציתי להמשיך אבל זה עוד לא קרה, למשל טאטאמי גלקסי.

נראה לי שבונגאקו שוג'ו למשל, כן, רציתי לראות את זה.

שנה מדהימה O_O
כל כך הרבה דברים שהיו פשוט טובים
ככה
29/06/2013 | 19:22
2
64
סטאר דרייבר! האירה לי את הגלקסיה.

אראקאווה מתחת לגשר על שתי עונותיה - מצחיק מאוד.
דורארארא - התחיל טוב ונגמר משעמם. באקאנו זה לא.
נודאמה קאנטבילה: פינאלה - מעולה!
פאנטי אנד סטוקינג - מגניב וכיפי. הדיבוב האמריקאי הרבה יותר טוב מהמקור.
סורה נו אוטו - לא אחיד, התנדנד בין חביב מינוס למדהים.

אגדת הגיבורים האגדתיים (שם טיפשי)
שיקי

אחלה שנה.
השרשור הקלוקל הראשון שלי מאז 2004. אני מתרגשת
29/06/2013 | 19:23
1
22
אני כנראה מגנט לשרשורים קלוקלים לאחרונה
29/06/2013 | 19:27
11
2010
29/06/2013 | 22:02
52
B Gata H Kei – סדרת האצ'י הכי טובה שראיתי. מצחיקה ורומנטית. 7/10.

Kyou, Koi o Hajimemasu - אחרי שראיתי את Mitsu x Mitsu Drops, ציפית שזה יהיה מטופש באותה המידה כי שניהם מבוססים על מגנות של אותה מנגקה. אבל הפרק הראשון היה עשוי ממש טוב, רומנטי ומרגש. הפרק השני לעומת זאת היה סתם קשקוש. 6/10.
Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru – היו רעיונות מעניינים אבל זה לא התקדם לשום מקום ולא קרה שום דבר משמעותי בסופו של דבר. 4/10.

Arakawa Under the Bridge – נראה לי יש לזה בימוי מעניין, וזה אמור להיות רומנטי.
Bungaku Shoujo – אמור להיות רומנטי ומקבל ביקורות טובות.
Dance in the Vampire Bund – אמור להיות רומנטי, קצר ומקבל ביקורות סבבה.
Eve no Jikan – סרט שמקבל ביקורות מאוד טובות ואמור להיות רומנטי.
High School of the Dead- אמור להיות אימה ורומנטי, הבמאי מעניין אותי, זה קצר, וראיתי כמה דקות ראשונות של הפרק הראשון וזה היה נחמד.
Kaichou wa Maid-sama – שוג'ו רומנטי וגם מקבל ביקורות טובות.
Karigurashi no Arrietty – סרט פנטזיה של סטודיו גיבלי, והתסריט של מיאזאקי.
Katanagatari – אמור להיות רומנטי, הפורמט של פרקים ארוכים של 50 דקות נשמע מעניין, מקבל ביקורות טובות, סגנון הציור נראה חמוד.
Kuragehime – ג'וסאיי שמקבל ביקורות טובות ואמור להיות רומנטי.
Omae Umasou da na – סרט שנראה חמוד וגם קראתי עליו ביקורות טובות.
Otome Youkai Zakuro – אמור להיות רומנטי, קצר, וקראתי עליו ביקורות יחסית טובות.
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin– לא בטוחה לגבי זה. הוא די לא נראה הטעם שלי אבל קראתי עליו ביקורות טובות אז ננסה.
Seikimatsu Occult Gakuin – אמור להיות רומנטי, נראה מיוחד, ומקבל ביקורות יחסית טובות.
Shiki – אימה ומקבל ביקורות יחסית טובות.
Star Driver – מהבמאי של נדג'ה ואוסט קלאב, שמעניין אותי לנסות כל דבר שהוא מוציא. אולי רומנטי? וגם מקבל ביקורות יחסית טובות.
Yojouhan Shinwa Taikei – עוד סדרה של במאי שמעניין אותי לנסות כל דבר שהוא מוציא. גם מקבל ביקורות מאוד טובות, וגם אמור להיות רומנטי.

אין מספיק שוג'ו!!
הממ...2010
30/06/2013 | 00:55
53
השנה שבה התחלתי בכלל לראות אנימה.

K-On!! - יש סיבה שהשירים שלה עדיין אצלי בפלייליסט.

Angel Beats! - ראיתי את זה בעיקר בגלל השיר פתיחה, די נהניתי בזמנו, אבל במבט לאחור היא נראית לי קצת סתמית.
Arakawa Under the Bridge - נורא אהבתי את העונה הראשונה, השנייה קצת עייפה אותי.
Index 2 - כרגיל, כל רגע של מיסאקה או אקסלרייטור שווים זהב, כל השאר די מחורבן.
Durarara!! - לא רעה בכלל, אבל קצת מתפזרת בחצי השני שלה.
Giant Killing! - מצוינת, הלוואי והיתה לה עונה שניה.
High School of the Dead - די טראשית, אבל לא הצלחתי להפסיק.
Oreimo - חביבה, אבל עם דמות ראשית כמעט בלתי נסבלת.
Panty and Stocking - כיפית, מבריקה, מופרעת לגמרי.
Shinryaku! Ika Musume - קלילה ומשעשעת.
Star Driver - אחלה סדרה, מהסדרות האלה שממש כיף לראות בשידור שבועי ביחד עם כל האינטרנט.
TWGOK - קצת שטחי, אבל נורא חמוד ומצחיק.
Working!! - קומדיה מצוינת.

קורגהימה, קאטאנגארי וטאטאמי גלקסי בעיקר.

סבבה לגמרי.
אין אנימה אהובה...
30/06/2013 | 17:45
64
אני חושב שהכי טוב שראיתי היה B Gata H Kei אבל ראיתי רק שני פרקים  ולכן אני לא מחשיב את זה.

איזה עוד אנימות ראיתם משנה זו? לפי סדר אהבה יורד
Sex Pistols פרק ראשון ממש יפה, פרק שני ממש סתמי.
Shounen Maid Curo-kun: Tenshi no Uta הנטאי יאוי חמודה, חבל שלא הייתה סדרה באורך מלא. אהבתי את עיצוב הדמויות והייצוגים.
Kyou, Koi o Hajimemasu פרק ראשון ממש טוב פרק שני ממש מפגר.
Robotica * Robotics התרגום לא היה משהו אז הרבה לא הבנתי, אבל זה בכל מקרה מרגיש פשוט כמו תרגיל לקראת הסרטונים היותר ארוכים של היוצרת.
Ichirin-sha הגעתי דרך החיפוש לפוסט וראיתי הרגע בלי תרגום (רק 7 דקות), ארט ממש ממש יפה, חבל שזו לא סדרה.
Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru ראיתי משהו כמו 14 פרקים ואז קפצתי לפרק האחרון. זה היה פשוט נוראי איך שהם שיחקו בקטע הזה של ה"כן שונן איי לא שונן איי", העלילה הכללית הייתה מטומטמת והסוף היה פתוח. אז מזל שדילגתי וביי.
Togainu no Chi ראיתי רק שניים או שלושה פרקים וזה היה ממש מטומטם וגם קראתי שזה לא באמת שונן איי ושהסוף פתוח אז הפסקתי.
Arakawa Under the Bridge רק פרק ראשון ולא התלהבתי.

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם? לפי סדר עניין יורד
Hyakka Ryouran: Samurai Girls העיצובים והייצוגים נראים לי מעניינים.
Shukufuku no Campanella עיצוב דמויות ממש יפה
Kuragehime המלצות ששמעתי ואחלה ארט.
Ore-sama Kingdom נראה ממש חמוד אני לא מבין למה זה לא תורגם.
Kaichou wa Maid-sama האמת שבהתחלה זה היה נראה ממש משעמם אבל אז גיליתי שזה שוג'ו אז אנסה.
Star Driver: Kagayaki no Takuto בגלל הבמאי וההייפ שהיה לזה בזמנו.
Shinrei Tantei Yakumo עיצוב דמויות ממש יפה וגם.. זה שוג'ו? הא??
Kachou no Koi כי שונן איי
Angel Beats השלישיה הראשית נראית סבבה ונראה כמו משהו שאני יכול להנות ממנו.
Katanagatari הארט, עיצוב הזוג הראשי, והעובדה שכל פרק 50 דקות זה מה שמושך אותי אל הסדרה הזו.
Baka to Test to Shoukanjuu שמעתי שיש דמות טראפ בתפקיד מאוד מרכזי.
Break Blade ארט סטייל מאוד לטעמי
KissXSis כי השלישיה הראשית חמודים ואני מתעניין באינססט.
The Secret World of Arrietty נראה חמוד.
Hiyokoi כי שוג'ו.
Fortune Arterial: Akai Yakusoku נראה חמוד, ציפיות נמוכות.
Densetsu no Yuusha no Densetsu מאוד סקפטי אבל אנסה בגלל ההצלחה בקרב חברי הפורום.
Hime Gal Paradise: Love and Beauty שוב, ארט יפה, אף אחד לא תרגם, אין לי מושג מה זה.
Dance in the Vampire Bund נראה לי ממש מפגר וגרוע אבל הדליק אותי שזה ילדה קטנה עם איש זאב אז מתכנן לבדוק.
Koisuru Boukun לא אוהב את הארט, אבל בכל זאת שונן איי, אז אולי יום אחד.
Shiki עיצוב סבבה ושמעתי המלצה למי שאהב שינסקאי יורי. ציפיות נמוכות ביותר.
Otome Youkai Zakuro נראה לי מוזר בקטע רע אבל העיצוב יפה.

2010, הממ.
01/07/2013 | 01:04
76
Omae Umasou da na. זה סרט מקסים מקסים מקסים. אפילו כתבתי לו המלצה בזמנו.

Sora no Oto - אחד המקרים הנדירים שהפורום העלה לי את הציפיות לסדרה, ומאוד לא אהבתי את התוצאה הסופית
Durarara!! - כייפי ברמות. איפה העונה השניה?!
Nodame Cantabile: Finale - סוף מעט אנטי קלימטי, אבל אני חושבת שהיה יותר מוצלח מהעונה השניה.
Katanagatari - מעט איטי בהתחלה, הסוף מאוד הפתיע אותי לטובה. והארט היה ממש יפה
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu - סרט מושלם. לדעתי הוא טוב בהרבה מהסדרה המקורית, וגם היא היתה טובה, אז...
Higashi no Eden: Gekijouban II - Paradise Lost - קצת לא הבנתי מה הסרט הזה רוצה ממני ;_;
Working!! - קומדיה חמודה
Angel Beats! - מתיימר להיות עמוק יותר ממה שזה בפועל, אבל עדיין נהנתי מאוד.
K-On!! - ריגש אותי יותר משציפיתי
Yojouhan Shinwa Taikei - מאוד יוצא דופן. צריכה עוד לסיים.
Gurren Lagann Parallel Works 2 - עוד גורן לאגאןןןןן. Kiyal`s Magical Time היה חמוד במיוחד.
Densetsu no Yuusha no Densetsu - למרות השם הדבילי, הסדרה מוצלחת ביותר. והסוף ממש מעולה (למרות שהוא פתוח)
Nurarihyon no Mago - ראיתי עד האמצע. חביב, המנגה טובה יותר.
Sengoku Basara Ni - העונה הראשונה יותר טובה, אבל זה עדיין כייפי לצפיה. יוקימורה!!! אויאקאטאסאמההההה!!!!
Cat Shit One: The Animated Series - למה, למה לא עשו לזה עוד פרקים?!
Colorful - סרט מעט מדכא (בחלקים מסויימים שלו), אבל לדעתי מאוד שווה צפיה.
הסרט של גאנדם 00 - זבל מהנה ביותר
Toaru Kagaku no Railgun OVA - לא מועיל, לא מזיק
Star Driver - כיף כיף כיף! ואנימציה מהממת. אני צריכה ריוואצ' דחוף.
Kami nomi zo Shiru Sekai - לא משהו
Bakuman.- גם לא משהו
Shinrei Tantei Yakumo - סדרה סבבה, נהנתי יותר משציפיתי
Toaru Majutsu no Index II - היו בעיות בקצב של העלילה, אבל היה הרבה אקסלרייטור ומיסאקה מיסאקה, אז אני מרוצה.
Yozakura Quartet: Hoshi no Umi - אני כל כך שמחה שהם הולכים לעשות סדרה שלמה (חדשה) של זה.
Kuragehime - כולם עיצבנו אותי שם חוץ מקורנוסקה. ציפיתי להינות מהסדרה הזו יותר
3 אובות של Air Gear - המנגה יותר טובה
.hack//Quantum - גם 3 אובות. יחסית לעולם של hack//. זה היה ממש נחמד
האובה של Mirai Nikki - לא משהו, אבל אם זה מה שעזר להם להחליט לעשות את הסדרה אז אני מניחה שזה עשה את העבודה.

אין משהו שתפס לי את העין

היו סדרות הייפ (דורארארארא, סטאר דריבר, קורגהימה) אבל לא זכורה לי סדרה ברמה של הטופ של 2011 לדוג'. מצד שני, היו סרטים טובים מאוד, וגם מבחר יפה של סדרות טובות מעל לממוצע. אז הייתי אומרת שזו היתה שנה טובה מאוד. פחות מ2011, אבל עדיין מוצלחת.
2010
06/07/2013 | 19:53
32
אהובה:
Durarara!! - פשוט סדרה מהנה (לא כמו Baccano! אבל עדיין ממש טובה)

עוד ממה שראיתי:
Ookami Kakushi - אכזבה. אני אוהב את ריוקישי ואני אוהב את פיץ' פיט אבל ביחד זה פשוט יצא נורא.
Hanamaru Youchien - היה ממש טוב באופן מפתיע.
Angel Beats! - הרבה פוטנציאל מבוזבז
Kaichou wa Maid-sama! - היה דיי טוב, יותר ממה שציפיתי שזה יהיה. חבל שהרומנס לא היה מפותח בשיט.
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - היה לי קשה להחליט בין זה לDRRR, ראינבו ממש סדרה טובה.
K-On!! - פחות טובה מהעונה הראשונה
Densetsu no Yuusha no Densetsu - כשזה רציני זה מעולה וגובל בגאוניות. הבעיה הרצינית זה ה"קומדיה" המאוד מאוד משעממת שמחליטים לדחוף לכל מקום
Sengoku Basara Ni - פחות זכורה לי מהעונה הראשונה
Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai - קירינו דמות נוראית שכמעט הורסת את כל האנימה
Toaru Majutsu no Index II - אני נהנה מכל סדרות הToaru וזה נכנס בזה

מה מעניין ולא ראיתי:
Suzumiya Haruhi no Shoushitsu - ממש שמעתי הרבה מחמאות על הסרט.
Arakawa Under the Bridge - נראה טוב ושמעתי הרבה דברים טובים.
Star Driver: Kagayaki no Takuto - נראה כמו משהו שידבר אלי אבל שמעתי ביקורות קרירות מכמה אנשים שמכירים אותי טוב אז אני לא יודע.

סך הכל השנה הזאת הייתה דיי טובה בשבילי, רוב מה שראיתי היה מהנה לפחות אז אני לא יכול להתלונן יותר מדי.
שאלה בקשר למנגה של פיירי טייל
28/06/2013 | 14:22
2
51
ספויילרים מהפרק האחרון והפרקים הקודמים.

אוקיי אז הנה השאלה, נאטסו הרס את השער שהביא את הדרקונים, ובעקבות זה רוג לא יכל בעתיד להשתמש בשער ולכן כל הקטע עם הדרקונים כאילו לא קרע ולכן כולם נעלמו וחזרו לעבר, השאלה שלי היא למה אולטיר שמתה בפרקים הקודמים לא שבה לחיים כשזה קרע, למי ההגיון עם הדרקונים כאילו לא היו פה, אז לאולטיר לא הייתה סיבה להקריב את החיים שלה, ולכן היא הייתה אמורה להיות חיה, אבל בכל זאת לא אמרו כלום לגביה, לפי דעתי זה חור גדוטל בעלילה.
אף אחד?
29/06/2013 | 20:41
1
24
מקפיץ למקרה שלא ראו.
לפי ההגיון של המנגה
06/07/2013 | 19:59
15
אי אפשר להשפיע על העבר אלא רק על העתיד, כלומר מרגע שהשער נהרס זה לא שהדרקונים מעולם לא הגיעו להווה וגרמו להרס אלא רק מאותו רגע הם הפסיקו להתקיים באותו קו זמן. כנ"ל לגבי הלוסי מהעתיד שחזרה לקו הזמן שלה שתוקן בעקבות מה שקרה.
כמו שבטח ראית כל החורבן שהם גרמו לו נשאר. ובקשר למה שקרה לאולטיר גם ראינו השבוע. עצוב לי שהיא לא תהיה יותר, היא הייתה אחת הדמויות האהובות עליי אבל היא קיבלה סיום יפה.

אני לא יודע אם ההגיון הזה נכון או לא כי בכל זאת מדובר במסע בזמן ואין לנו שום דרך לדעת מה הגיוני ומה לא במצב כזה, אבל אם הייתה השפעה על העבר הם היו נכנסים לפרדוקס כי אם השער נהרס בהווה ורוג לא מגיע מהעתיד ולא מביא את הדרקונים השער לא היה נהרס
עונת קיץ 2013
27/06/2013 | 13:38
24
138
מה אתם מתכננים לראות?

קישור בחסות גוגל
סימפוגיר וסילבר ספון
27/06/2013 | 14:53
52
ססס.......
אבל אין זמן :(
27/06/2013 | 15:41
52
כנראה רק
Rozen maiden כי...כבוד.
ואולי Kamisama no inai nihciyoubi
אבל יש לי תחושת בטן שזה לא יהיה להיט
brothers conflict ו-סיילור מון...
27/06/2013 | 16:47
2
56
בשלוף
free אבל עם ציפיות נמוכות
28/06/2013 | 01:39
1
29
ו-Devils and Realist....
29/06/2013 | 21:47
19
קודם כל, סימפוגיר!
27/06/2013 | 17:06
3
78
גרסה מעודכנת של הטבלה:
http://atxpieces.files.wordpress.com/2013/06/summe...

אחר כך...
טאמאיורה 2
ההמשך של באקמונוגטרי (בתקווה שלא יהיה מעפן כמו ניסמונוגטרי)
גנשיקן 2
סטלה
פרי
ואטאשי גא מוטנאי בלה בלה בלה

חוץ מזה יש כל מיני דברים שנראים נחמדים:
סרבנט סרביס
גניי או קאקרו טאיו
רנאיי לב
כפית כסף
קיטאקובו
כלב ומספריים

אני מקווה להצליח לבדוק גם את היתר, אולי משהו מהם יהיה גם אחלה.
בלוד לאד בטוח
27/06/2013 | 21:28
47
כי קראתי את המנגה ומסקרן אותי איך זה יהיה בתור אנימה.

עוד דברים שמעניינים אותי:
genei wo kakeru taiyou - הטריילר לא רע, והארט של הסדרה נראה ממש יפה (גם הדמויות וגם הקלפי טארוט)
danganronpa - טמבלר קצת חופר על זה, אני רוצה לראות על מה המהומה

ו..זהו. בעיקרון יש עוד סדרות עם פוטנציאל, אבל בהם אני כבר אחכה לחוות דעת של אחרים
|עצלנות|
...שרשרתי לא נכון ;_____;
27/06/2013 | 21:28
1
33
זה בחיים לא קרה לי ;__________;

|הולכת לבכות בפינה|
לא נורא, קורה לכולם
27/06/2013 | 22:42
22
Free ו-גנשיקן.
27/06/2013 | 19:09
23
בוא נראה
28/06/2013 | 12:54
1
53
בטוח:
סימפוגיר (עם שם אפילו יותר מופרך מהעונה הקודמת).
סילבר ספון - הירומו אראקווה, בכל זאת.
פרי!
TWGOK 3

סיכוי טוב:
גאטצ'מן
בלאד לאד
דאנגאנרונפה
אוצ'וטן קאזוקו

50/50:
כלב ומספריים
סטלה
סרוונט סרוויס
וואטאשי גא מוטנאי...

הממ....
28/06/2013 | 15:01
35
Senki Zesshou Symphogear: Meteoroid-Falling, Burning, and Disappear, Then...
Senki Zesshou Symphogear G: In the Distance, That Day, When the Star Became Music...

רק בקצת!!
ככה
28/06/2013 | 14:40
44
גנשיקן - כי גנשיקן
רוזן מיידן - כי אני זוכרת לה חסד נעורים למרות שלא אהבתי את טרויימנד
סטלה - נשמע מגניב.
אוטצ'ן קאיזוקו-  נשמע חמוד.
קאמיסאמה נו משהו משהו - נשמע מעניין
כפית כסף - הירומו אראקאווה, צריך לבדוק
דאנגאנרונפה - יש כזה הייפ סביב זה, נראה על מה המהומה
סרט של אנו האנה!!!!!!!!!
28/06/2013 | 18:22
1
18
!!
01/07/2013 | 17:17
11
Sunday without God נשמע מעניין
28/06/2013 | 18:49
38
ואולי גם Silver Spoon
אני רואה משהו של הירומו ארקווה?! +____+
29/06/2013 | 15:44
3
47

אני בהחלט הולכת לנסות את זה.

כמו כן דנגן רונפה, רק שאני מעדיפה לסיים את המשחק קודם |רק התחילה|

וכמובןןןן הסרט של אנו האנה והחדש של ג'יבלי, רק שלהם צריך לחכות עוד איזה חצי שנה...
וגם ננסה FREE
29/06/2013 | 15:46
2
37
כי זה סביר להניח יהיה ההומור החסר משמעות של הקיץ.

ואיפה יש משהו של גנשיקן? אני לא מוצאת 0:<
בטבלה העדכנית יותר
29/06/2013 | 17:33
1
36
הו הו הו!
29/06/2013 | 18:29
31
אני עלולה. למרות שאני תכלס מעדיפה לקרוא את המנגה קודם...
מסתבר שsilver spoon של באמת של הירומו ארקאווה
29/06/2013 | 16:48
46
ולכן אני איאלץ בלית ברירה לראות את זה
וגם את הסרט של אנו האנה(!!!) ואת הסרט החדש של ג'יבלי. אני די מבואסת שכבר המון זמן לא יצאה עונה חדשה של נאטסומה.
בעיקר השוג'ו
29/06/2013 | 19:04
2
73
Brothers Conflict – כשקראתי על זה לראשונה, חשבתי ישר שזה מבוסס על משחק אוטומה, אבל מסתבר שזה מבוסס על סדרת ספרים ועוד על אחת שסיימה לצאת, אז זה כבר הרבה יותר מעניין. למרות שאני בספק שזה יהיה יותר מדי רציני, אם קאסט כל כך גדול של בנים. וגם זה קיבל עיבוד למשחק אוטומה, ועיבודים של משחקי אוטומה לאנימה הם לא משהו, אז אני מקווה שזה יהיה יותר מושפע מהספרים מאשר מהמשחק. בכל מקרה שוג'ו רומנטי, אז אני כנראה אראה.
Free! – מעניין רק קצת. נראה מה יהיו ביקורות ולאיזה כיוון הם יקחו את העלילה.
Hal - הבנתי שזה סרט קולנוע. והוא מבוסס על מנגת שוג'ו ורומנטי. קיצר נשמע מאוד מעניין.
Kaze Tachinu – החדש של מיאזאקי. אני שמחה שהוא ממשיך להוציא סרטים, אפילו בגיל 72! הוא במאי שאני מאוד מעריכה ומעניין לראות איך הסרט החדש שלו.
Makai Ouji: Devils and Realist – מבוסס על מנגת שוג'ו, אבל לא נראה לי יהיה רומנטי. כנראה אני אחכה לביקורת ולפי זה אחליט אם לראות או לא.
את אופטימית
29/06/2013 | 22:48
1
45
אם את מאמינה של-free תהיה עלילה
29/06/2013 | 23:08
12
דרושים לאתר תרגום פאנסאב בעברית
26/06/2013 | 20:22
56
אנחנו,
אתר:http://www.bw-sub.net/ bw-subאתר המתרגם את האנימות:קרניבל,וולברייב,האנטרxהאנטר, וטוריקו לציבור בחינם ללא רווח אישי , רוצים אותך !!!
אנחנו זקוקים ל:
מתרגמים בעלי ידע באנגלית.
מקרייקים.(כאלה שעושים פתיח וסיום)
מקודדים.
ועורכים לשוניים(לבדוק שגיאות כתיב בפרק הנבחר)
מי שרוצה ומעוניין להיבחן:
שיפנה אל
עידן:
Email: Idan1397@yahoo.com

או דויד:
Email: dlolzorx@yahoo.com

או שישאיר את את הסקייפ שלו ואנחנו ניצור איתו קשר .
לא בטוחה אם זה המקום המתאים, שאלת זיהוי אנימה
26/06/2013 | 15:56
2
97
לא יודעת אם זה המקום המתאים, אבל בגלל שזה פורום מנגה ואנימה, וזאת אנימה, אז חשבתי לשאול פה...
אנימה, דיי ישנה, ששודרה פעם ביס אנימה (נראה לי)
הסגנון (ציור) נראה קצת כמו ב"הלב".
אני לא זוכרת יותר מידי פרטים עליה כי ראיתי אותה ממש מזמן. (וחיפשתי, אבל לא מצאתי איזו אנימה זו)
באנימה זה ילד שמחפש את אבא שלו עם עוד חבורה של אנשים (ואני לא בטוחה, אבל חושבת שבחבורה היה גם איש-פח) ותמיד יש חבורה של אנשים 'רעים' שהם אלה שלוקחים את אבא שלו, והוא מחפש אחריו.
אני זוכרת שבסוף האנימה, הילד מתעורר (מסתבר שהדבר הזה היה חלום) ומוצא את אבא שלו יושב מול האח, ורואה שהוא כתב ספר. ובספר מתוארות הרפתקאות, כמו מה שהילד חלם עליו, עם אותן הדמויות וכו'.
לא צפיתי בערוץ אז אני לא ממש יכולה לעזור לך,
26/06/2013 | 19:02
1
76
אבל בערך שלו בויקיפדיה יש רשימה של הסדרות ששודרו, אולי זה יעזור
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7...
תודה, אולי היא לא שודרה שם
26/06/2013 | 20:49
62
אני לא בטוחה איפה היא שודרה, חשבתי שאולי שם, אבל עכשיו שעברתי על התוכניות, לא מצאתי אותה (ואנימה אחת לא הצלחתי למצוא בכלל, 'משימתו של ג'ים' אין עליה תוצאות שיגידו מה היא באינטרנט)
המלחמה בטיטאנים 12
23/06/2013 | 21:49
8
79
תכלס אני דואגת לג'אן הרבה יותר מלארן @_____@

וארמין רק הולך ומשתפר בעיניי D:

אגב מה בעצם הייתה הבעיה...? שארן היה יותר מדי במוטבציה על לגרום למיקאסה להפסיק לדאוג לו אז בתור טיטאן הוא התחיל לתקוף אותה...?
(אם זה מתבהר יותר מאוחר וזה ספוילר למנגה אל תגידו לי.)
נראה לי שפשוט
24/06/2013 | 00:15
52
הפעם הוא לא הצליח "לשלוט" בעצמו בתור טיטאן, כי הוא לא היה בקריזה כל כך כמו בפעם קודמת.
ואני כותבת לשלוט במרכאות כי לדעתי זה לא שהוא שלט בעצמו אז, ותקף במודע ענקים כדי לסייע לאנושות, אלא שפשוט במקרה המטרה שלו חפפה לשל החיילים.
אז הפעם הוא פחות היה מכוון על לפרק את הענקים לחתיכות כך שזה השפיע עליו תת הכרתית, אז הוא סתם עשה דברים רנדומלים, כמו לתקוף את הבת אנוש  הזאת שעומדת לו על האף ומתנדנדת לו מהשיער.
הפסקתי לצפות בפרק ה-10, זה נמרח יותר מדי
24/06/2013 | 07:39
54
כמובן זה לא אשמתם של יוצרי האנימה, ככה זה במנגה המקורית, שלא ממש התקדמה יותר מדי בעלילה גם במצבה הנוכחי הרבה מעל מה שהאנימה תגיע אי פעם.

הבסיס של הסיפור מאוד נחמד, ההתחלה טובה וקצבית, אבל נדמה שחסר למחברת "בשר" לעלילה והיא לא ממש יודעת מה לעשות. בכל מקרה מבחינת האיכות הגרפית והסאונד אין ספק שהאנימה מצוינת וכמובן עולה על המקור.
כ"כ מרוח...
24/06/2013 | 14:51
3
78
אני לא מאמינה שהם גוררים את הענייןהזה עוד פרק.
כ"כ הרבה זמן מוקדש לדיבורים בניחותא שכבר נהיה קשה להאמין שהם בסכנת חיים בכלל.
"אוי לא!!! מגיע טיטאן בגובה 13 מטר!!"
" שיט!!! מה נעשה???"
"המ..."
-כעבור שעה-
"טוב, סגרנו????"
"כן, איפה הטיטאן??""
"שיט!! הוא כבר ממש קרוב!#!@!"
וסבבה הבנו שבני האדם פחדנים וזה טבעי במצב כזה טראומתי ובסוף הם יזיזו תתחת ויעשו מה שצריך... לפני איזה 7 פרקים....
24/06/2013 | 15:19
10
24/06/2013 | 18:15
7
שיעממון. אין לי מושג למה אני עדיין צופה.
24/06/2013 | 20:38
22
מה שכולכם אמרתם
24/06/2013 | 20:21
17
זה כאילו הם מושכים את זה בכוונה
25/06/2013 | 20:06
44
רק כדי שהפרק הבא יגמר בקליפהאנגר מטורף, ואז כולנו נקלל אותם כי פרק 14 הוא ריקאפ |:
אנימה לפי שנה: 2011
21/06/2013 | 19:25
33
92

No.6
22/06/2013 | 02:29
94

No. 6 זו האנימה הטובה ביותר שבנתיים ראיתי מ-2011, אבל אין לה יותר מדי מתחרים.
בחצי הראשון שלה היוצרים הצליחו להכניס אקספוזיציה בקצב טוב ושומר סקרנות, כל פעם עם הפתעה חדשה אחרת. בחצי השני לעומת זאת הרבה גילויים גדולים קיבלו ביצוע מגומגם ומאותגר דרמתית שהוביל לשעמום עד סבל. הפרק האחרון דווקא מצליח לסגור את העלילה בכבוד ומוכיח שלסדרה קיים ארגון סיפורי מוצלח. הסיפור אמנם פשוט יחסית אבל מעביר את הדמויות חוויות חזקות והן הצד החזק של הסדרה הזו. אגב, את הארט אני מוצא משעמם להחריד, הנה דוגמא לאיך הארט היה יכול להראות. למרות הבדלי הנאה קיצוניים בין הפרקים אני ממליץ על הסדרה.
ציון: 6.5 מתוך 10

איזה עוד אנימות ראיתם משנה זו? לפי סדר האהבה שלי
Hourou Musuko שראיתי את הפרק הראשון ממנו בזמן ההפסקה שלי מאנימה. אין ספק שאני צריך לתת לסדרה צ'אנס נוסף כיום, כי הפרק היה מעולה.
Kono Danshi, Uchuujin to Tatakaemasu. אובה ספק-שונן איי של פרק אחד. הסיפור היה נחמד אבל קצת מרומז מידי (הרבה דברים לא מובנים), הבימוי היה נחמד אבל קצת מלודרמטי מידי (לא קניתי את ההתרגשות העצומה), עדיין מורגש שמוח מעניין עומד מאחורי היצירה. חמוד.
Un-Go ראיתי משהו כמו 9 פרקים מתוך 11? אני כבר לא זוכר, זה התחיל ממש מעניין אבל הדרדר ככל שהמשיך וכלל לא התעסק בדברים החשובים ובאמת מעניינים בסדרה הזו. או שממש לא הבנתי מה רוצים ממני.
Mawaru Penguindrum רק את הפרק הראשון - מעניין רק כי הבמאי של אוטנה.
Mahou Shoujo Madoka Magica רק פרק ראשון בנתיים, לא מוצא את הכוח להמשיך, ממש לא אהבתי את זה.
Itsuka Tenma no Kuro Usagi נוראאא! כל כך מטומטם ולא מעניין. הפסקתי בפרק 6, זה היה 5 פרקים מאוחר מידי.
Asa kara Zusshiri Milk Pot הנטאי שחשבתי שיהיה קצת מעניין אבל הוא לא היה. לגיבורה שלו יש איבר מין גברי בגוף נשי והיא שוכבת עם גברים אז זה סקרן אותי.

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם? לפי סדר העניין שלי
Sacred Seven ממש אוהב את עיצוב הזוג הראשי, מספר הפרקים והאווירה.
Pretty Rhythm: Aurora Dream כי שוג'ו.
Fate/Zero בגלל הביקורות וכי נראה לטעמי מהז'אנר.
C כי עיצוב דמויות מעניין
Blood-C כי בן זוגי הזדעזע מהגור שם ומסקרן אותי לראות למה, חוצמזה העיצוב יחסית יפה, זה קצר, עם גיבורה אישה ומקווה שיהיה רומנטיקה.
Astarotte no Omocha! כי אני אוהב את הצבעים, הקונספט, ועיצוב הדמויות מסקרן.
Sengoku Paradise: Kiwami כי עיצוב יפיפה, חבל שרק 3 דקות לפרק....
Yumekui Merry אוהב את העיצוב דמויות.
Toaru Hikuushi e no Tsuioku כי עלילה ופוסטר נחמדים אבל סקפטי מאוד.
Kidou Senshi Gundam AGE כי ראיתי כמה פתיחות והשינויים העלילתיים שנרמזו שם נראו דרסטיים. נוסף לכך נראה לי שינוי אווירה מרענן מהגאנדאם המקובל ומסקרן אותי לבחון.
Towa no Quon גיליתי דרך החיפוש להודעה. אוהב את האווירה שהפוסטר מעביר.
Dog Days כי פנטזיה ונראה רומנטי. ייתכן שאנטוש אחר פרק (תלוי בדמויות).
Dororon Enma-kun: Meeramera אני מתעניין בגו נגאי.
Chihayafuru רק לבדוק, כי זה ג'וסיי, אז אולי.
Uta no Prince-sama: Maji Love 1000% רק אם אשמע שסיום הסדרה רומנטי. למרות שבכל מקרה אסכים לנסות כשכל העונות יסתיימו.

אין סדרות מעניינות מידי.

הערה קטנה קודם כל -
22/06/2013 | 18:00
17
137
אולי כדאי לרווח קצת את הפינה, משהו כמו פעם בחודש?

לענייננו:
לא יכולה לבחור בין מאדוקה, שטיינס גייט, וצ'יהאיהפורו. פשוט לא.

דרגון קריסיס - די נחמד, אבל סתם
גוסיק - יחסית חצי כח, אבל מאוד אהבתי
מאדוקה מאגיקה - אני שייכת למחנה שחושב שהיא מעולה, למרות שיש משהו בסוף שטיפונת off
יומהקוי מרי - סדרה די מגניבה, חבל שבשלב מסויים הם הלכו על פילר בתור סוף, ולא צמוד למנגה.
אוני-צ'אן נו קוטו נאנקה זנזן סוקי ג'אנאינדאקארה נה - סתם כזה, משעשע לפרקים.
קורה וא זומבי דסו קה? - חמוד מאוד, משעשע
לבל אי - אחד הדברים היותר מכוערים שאי פעם בזבזתי עליהם את הזמן. איכס.
קימי ני טודוקה עונה 2 - קטעים הרבה יותר מציקים מבעונה הראשונה, אבל עדין די טוב.
פרקטל - יחסית מצא חן בעיני, אבל חצי כח...
הורו מוסקו - מאוד טובה!
הוקאגו נו פילאדס - סתם נחמד.
שטיינס;גייט - מעולה!!! צריך כבר לראות את הסרט!
האנאסאקו אירוהא - די חביב, אבל קצת צולע...
ניצ'יג'ו - חמוד מאוד, אבל לפעמים חורש קטע מסויים לרמה מציקה
סנגוקו אוטומה - לא משהו מיוחד, אבל מאוד שיעשע אותי :)
A-צ'אנל - חמוד ומצחיק :)
הן סמי - עוסק בפאטישים כאלה ואחרים... מענין ומטריד קצת בו זמנית.
מאריה הוליק עונה 2 - שאפט והשטויות שלהם
סופטני - מוזר וחמוד... אבל חצי כח.
אסטלוטה נו אומוצ'ה - לכאורה סדרת פדופיליה-אצ'י, אבל בפועל סדרה חמודה מאוד שעוסקת בערכי משפחה. אהבתי מאוד והיא עזרה לי בדיוק בתקופה קשה :)
אנו האנה - יחסית נחמד, אבל עשו את זה כל כך דרמטי, במיוחד הסוף, שזה דחה אותי מאוד.
סייטוקאי יאקוין דומו (עוד OVA של זה) - סוטה וקורע, כרגיל
מושידורה - סדרה שהיתה די מעניינת, ויחסית נחמדה, אבל קצת מפוספסת. קונספט מאוד טוב אבל ,לדעתי.
קונג פו קוקינג גירלס - אמנם זה רק סרטון קצר, אבל היה די מגניב וכדאי לנסות :)
פינגוין דראם - התחיל יחסית מעניין ומבטיח, אבל לאט לאט הלך לאיבוד בבלבול מוח של עצמו, ונורא אכזב אותי.
יורו יורי - מעולה! אחד הדברים המצחיקים
מספר 6 - חביב, אבל ממש חלש.
איידולמאסטר - חשבתי שזה יהיה סתם מעפן, אבל מאוד מאוד נהנתי ממנה. אהבתי את הדמויות והאינטרקציה, והם עשו את החלקים המרגשים ממש טוב.
אוסאגי דרופ - ממש יפה. חבל אבל שהמנגה לוקחת כיוון אחר...
וורקינג עונה 2 - חמוד ומצחיק, כמוהעונה הראשונה :)
טאמאיורה היטוטוסה - הצוות שעשה את אריה עבד עליה, והיא נחמדה ומרגיעה, פשוט כיף...
קימי טו בוקו - בנים חמודים עושים דברים חמודים. די נחמד, אבל העונה השניה יותר טובה :)
צ'יהאיהפורו - שוג'ו ספורט זה בד"כ טוב, וצ'יהאיה מעולה מכל כך הרבה בחינות~

היו כמובן גם המון סדרות שהתחלתי אבל לא המשכתי סתם מחוסר זמן, או סדרות שפשוט יצאו טינופת, כמו דד-מן וונדרלנד, מיראי ניקי או באקומן

המממ לא היו יותר מדי כאלה, אבל אני עדין רוצה לנסות את "אין לי הרבה חברים" למשל...

למרות שהיו כמה פלופים, השנה הזאת טובה + מבחינתי: גם דברים שהם סבבה+, וגם דברים מעולים.
איך כותבים הן סמי?
22/06/2013 | 19:19
6
55
ובאותה נשימה אני חייב לשאול מאיפה ההרגל לכתוב את השמות בתעתיקים עבריים??

באנגלית - hen semi
22/06/2013 | 19:53
5
54
ולשאלתך - אני שואלת - למה בתעתיקים אנגליים?
או יפנית או עברית, אני מעדיפה. מדובר פה בפורום בעברית ואני לא רואה הרבה סיבה לעשות דרך ארוכה.
או zemi, אני כבר לא זוכרת, אמור להיות "סמינר"
22/06/2013 | 19:54
23
כי זו השפה שמחפשים בגוגל
22/06/2013 | 20:54
3
46
אם רוצים למצוא חומר קריאה שיתאים לשפות המדוברות בישראל... (כי בעברית לא תמצאי)

וכשאני רושמת רשימה של מה ראיתי
22/06/2013 | 21:15
2
52
(בשונה מהמלצה למשל)
זה אמור לעניין אותי כי...?
בכל זאת, את מפרסמת את זה בפורום הרי.......
23/06/2013 | 02:43
1
27
אני כותבת איך שנוח לי לכתוב,
23/06/2013 | 11:54
48
ואין לי שום כוונה לשנות את איך שנוח לי לכתוב כדי שאתה תוכל לחפש בגוגל.
אם מעניינת אותך אחת הסדרות, אתה יכול לשאול מה שמה בדיוק כמו שעשית, בלי לדרוש ממני לשתנות.
זה לא מסובך
על אוסאגי דרופ...
22/06/2013 | 19:28
3
85
אני דווקא מרגיש אחרת.. נראה לי שיש הרבה אנימות על יחסי הורה וילדה (אין לי שמות, לא ז'אנר שמעניין אותי) אבל כששמעתי שבמנגה זה גם נהיה רומנטי ביניהם כל כך ביאס אותי שבאנימה זה לא ככה.. (וזו הסיבה שזה לא ברשימת הצפייה שלי לשנה זו חח)

וגם איך כותבים סופטאני??

softenni
22/06/2013 | 19:54
43
ואשריך שביאס אותך שזה לא ככה באנימה, אבל לי זה גרם לרצות להקיא.
אולי זה נראה לך אבל מחיפוש שעשיתי נראה שלא...
23/06/2013 | 00:14
26
על אוסאגי
23/06/2013 | 20:14
37
חוץ מהבדל הגילאים, אני כל כך שמח שהאנימה חסכה מאיתנו את ההמצאה הזו של רומנטיקה בניהם כי זה כבר שינוי ענק של אופי הסיפור. זה לוקח את האופי של גידול ילדים, הורות, וכו', והופך את זה למשהו כל כך שונה.
אני לא בעד לרווח את הפינה
23/06/2013 | 02:39
3
48
פעם בשבוע זה אחלה מינון, גם ככה אין פה יותר מידיי שרשורים
אין הרבה שרשורים אז גם חבל סתם לבזבז נושאים
23/06/2013 | 09:16
1
41
הרי זה דיי ברור שמעבר ל2000 ומשהו תגיעו לנקודה שלכל אחד יהיו 2-3 סדרות במקרה הטוב.
וכרגע יש 3 נושאים בעמוד הראשי, וה2 הקודמים סביר להניח יקבלו פחות התייחסות עכשיו שיש נושא חדש כבר..
מצטער, גם אני נגד...
23/06/2013 | 10:05
41
זה ששלושת שרשורי השנים עוד בעמוד הראשי נובע רק מזה שהפורום מת... השאלה היא אם שבוע זה זמן מספיק כדי להגיב לשרשור בתפוז ואין ספק שכן ואפילו יכול לגרום להפריית הפורום, מה שאחת לחודש לדעתי לא יעשה.

אמנם אוטוטו יצוץ פה השרשור
23/06/2013 | 11:57
45
של שינגקי, אבל נראה כאילו זה המית את שרשור הצפיה קריאה השבועי.

אני לא חושבת שזו בעיה מבחינת מינון וכמות שרשורים, פשוט טיקטק זה יגמר, והייתי רוצה שזה יקח קצת יותר זמן
ומה שנחמד זה
23/06/2013 | 19:55
1
43
שביולי יש עונה חדשה D:
>>
זה אכן מאוד משמח
23/06/2013 | 21:03
30
אבל כרגע אני יכולה לראות רק סימפוגיר 2 באופק~
וזה מחר D:
איזו שנה...
23/06/2013 | 03:30
4
105
אנו האנה. אחת הסדרות המעולות

Madoka Magica - סדרה נהדרת, הייתי בוחרת בה כסדרת השנה אם הייתי מתחברת טיפה יותר לדמויות
Yumekui Merry - חביב, המנגה עדיפה בעיניי
Kimi ni Todoke 2nd Season - טיפה פחות מוצלח מהעונה הראשונה, אבל עדיין שוג'ו מצויין
Norageki! - אובה מוזרה
Houkago no Pleiades - חמוד, חבל שכל כך קצר
Steins;Gate - מעולה ממש, ברמה של אנו האנה ומאדוקה
Tiger & Bunny - מפתיע לטובה, הרבה יותר מוצלח ממה שחשבתי
Kami nomi zo Shiru Sekai II - לא משהו
C - לא עמד בציפיות (ולא שהיו יותר מידיי)
Ao no Exorcist - עיבוד דיי מוצלח למנגת שונן מאוד חביבה, נטשתי בפרק 15 כשהתחיל להתפצל מהמקור
Mawaru Penguindrum - איכותי אבל לא לטעמי
Natsume Yuujinchou San - נאטסומה זה תמיד משובח
Usagi Drop - אחת האנימות הכי מקסימות שיצא לי לראות
Dantalian no Shoka - מבאס ממש ממש שלא היו יותר פרקים ולא הסבירו את הכל
Hotarubi no Mori e - סרט מהיוצרת של נאטסומה. קצת עצוב אבל יפה
Last Exile עונה שניה - הרבה פחות טוב מהעונה הראשונה
Working`!! - משעשע, ברמה של העונה הראשונה
Fate/Zero - כמו העונה השניה, גם פה אני חושבת שזו סדרה טובה, אבל אני לא מבינה את כמות ההייפ
Mirai Nikki - גילטי פלז'ר. שווה צפיה ולו בגלל יונו
Un-Go - מאוד מאוד אהבתי. יש לאנימה הזו סטייל לטעמי
Un-Go: Inga-ron - סוגר מעולה את הסדרה
Kyousougiga - צבעוני ועם אנימציה מהממת. צריך סדרה באורך מלא לדבר הזה, בחיי.

העונה השניה של קאיג'י, אין לי מושג איך זה התפספס לי

כמות הסדרות הטובות שיצאו מהשנה הזו פסיכית לגמרי. אחת השנים המעולות.
תמונה מדהימה!!! קנית אותי.
23/06/2013 | 04:03
1
69
ואת יכולה קצת לפרט על הסוף של און גו? מה קורה בו, מה מעניין בו.. מוזמנת לספיילר..

הממ... ?
25/06/2013 | 19:59
26
הסוף של הסדרה עצמה פשוט סגר נחמד את העלילה עם האלה השניה שהתווספה. היה שם הרבה מניפולציות של מידע, שזה משהו שאני מאוד אוהבת.
אם התכוונת בשאלה ל-Un-Go: Inga-ron, לדעתי שווה לך לראות אותו בעצמך. זה מתאר איך אינגה פגש את שינג'ירו, ואיך הכל התחיל. כרונולוגית זה בא לפני העלילה של הסדרה, אבל לדעתי באמת יותר 'כיף' לראות את זה אחרי שמכירים כבר את כל הדמויות האחרות. אם מחשיבים אותו בתור עוד פרק בסדרה, לדעתי הוא אחד המוצלחים אם לא ההכי מוצלח מבינהם. הסצנה במערה (שבעצם פותחת את הסדרה המקורית, וכאן רואים סוף סוף מה הלך שם) היא אחת המעולות בעיניי.
קיצר, אם ראית כמעט את כל הסדרה, שווה לנסות לראות את זה.
תמונה באמת יפה.
24/06/2013 | 11:35
1
38
בא לי לראות את זה שוב >:
גם לי
25/06/2013 | 20:02
30
אבל מצד שני זה היה אחד העצובים, לא יודעת אם בא לי על כל הרגשות האלה

אבל אמור לצאת סרט של זה בקרוב, לא? משהו שהפעם כל העלילה מנקודת המבט של מנמה. נראה לי שאני אחכה כבר שהוא יצא <:
2011
23/06/2013 | 19:48
54
תיקו מוחלט בין  אנוהאנה ואוסאגי דרופ.
אנו-האנה - שווה כל רגע. פנינה אמיתית.
אוסאגי דרופ - אם אנו האנה הייתה פנינה, אוסאגי זה כבר קרן שמש ביום גשום. נהדר.
Blood - C - הודרפ אחרי כמה פרקים מטעמי טמטום.
Horizon in the Middle of bla bla bla - הודרפ אחרי פרק אחד מטעמי חפירה מטומטמת.
גילטי קראון - בשביל העלילה!!11אחדאחד. בתכלס - אחת ההפקות המבוזבזות בהיסטוריה, ואחת הדמויות המבובזות גם כן.
העונה השנייה של פייט זירו - ככה מנצלים תקציב הפקה!
נאטסומה סאן - נאטסומה וכל מילה מיותרת.
טאמאיורה - חכם, מהורהר, מקסים.
הורו מוסאקו - עצוב, רגיש, יפה מאוד. כדאי.

מי זוכר..
שנה מוצלחת ביותר. :)
2011
23/06/2013 | 20:20
6
79

Hotarubi no Mori e
פרק OVA של 40 דקות ושוג'ו!!! ממש ממש חמוד ויפה.
ציון: 8/10

Itsuka Tenma no Kuro Usagi
סידרה ממש מטופשת. היא עניינה אותי בגלל העיצובים, וגם בגלל שזה היה נראה כמו מין לולי גור מוזר כזה, אבל בפעול זה היה די רע. הפרקים הראשונים התמקדו בעלילה והיו די מטופשים ומשעממים, למרות ויזואליות מעניינת, אבל בערך מפרק 5 זה פתאום עובר להתעסק בדמיות ורומנטיקה ואז זה נעשה נחמד, אבל פרק 11 שמסיים את הסדרה היה ממש מפגר ולא סגר שום קונפליקט שהיה בסדרה, ולכן זה לא משהו בכלל. חוץ מזה שהיה מלא אצ'י מיותר.
ציון 3/10

Kono Danshi, Uchuujin to Tatakaemasu
OVA ראשון מתוך שניים שנוצרו על ידי אותה יוצרת. זה הפחות טוב מבין השניים, אבל עדיין מאוד מעניין. הפרק מציג רעיונות ובימוי מעניינים וזה גם מאוד יפה לראות מה היוצרת הצליחה לעשות במעט אנימציה שיש לה, אבל מצד שני זה גם מאוד מסורבל, הרקע של הסיפור לא כל כך ברור וזה פוגע באימפקט. בכל זאת זה נחמד.
ציון 5/10

Oji-san no Lamp
פרק OVA קצר של 24 דקות. סך הכל זה היה נחמד. אני חושבת שזה פחות לטעמי כי נראה שזה יותר רצה להתעסק בעלילה ולהעביר איזה מסר מאשר בדמויות, אבל בכל זאת זה היה נחמד. סגנון הציור לא לטעמי אבל האנימציה הייתה סבבה, והיו להם גם רעיונות ויזואליים מעניינים.
5/10

Anohana –מקבל ביקורות ממש טובות, ואמור להיות רומנטי. זה גם רק 11 פרקים.
Astarotte no Omocha! – סדרה רומנטית, שמתרחשת בעולם פנטזיה וגם הבנתי שמשלבת נוסעים מעוררי מחלוקת וגם היא רק 12 פרקים, אז נראה שווה לנסות.
C The Money of Soul and Possibility Control – העיצובים נחמדים, קראתי על זה ביקורות טובות, אמור להיות טיפה רומנטי ורק 11 פרקים.
Chihayafuru – ג'וסאיי רומנטי, מקבל ביקורות מאוד טובות.
Gosick – מעניין אותי קצת. זה יחסית ארוך, 24 פרקים. אבל זה אמור להיות רומנטי, ושמעתי על זה דברים יחסית טובים, ובת ראשית, אולי זה יהיה נחמד.
Mahou Shoujo Madoka Magica – משווים את זה המון לטוטו ואוטנה, שניים מתוך שלוש הסדרות האוהבות עליי. גם מקבל ביקורות ממש טובות וגם אמור להיות בימוי מעניין. וזה רק 12 פרקים. חבל שזה סיינן ולא שוג'ו..
Mawaru Penguindrum – שוג'ו והבמאי של אוטנה.
Mirai Nikki – אומר להיות רומנטי במידה מסוימת, וגם משלב מתח או אימה או משהו כזה. נראה לי שווה לתת לזה צ'אנס.
No.6 – אמור להיות סוג של שוג'ו או ג'וסאי או משהו כזה והבנתי שגם רומנטי וגם קצר, אז ננסה.
Steins;Gate – מקבל ביקורות ממש טובות, וכרגע מדורג שלישי בTop Anime, של MAL, אז מעניין מה הופך את זה לכזה פופולרי. חוץ מזה הבנתי שזה עוסק בנסיעה בזמן שזה נשמע רעיון מעניין וגם העיצובים נחמדים.
Tezuka Osamu no Buddha – סרט שמבוסס על מנגה מאוד נחשבת של אוסאמו טזוקה. העיצובים נראים יפים, וגם קראתי על זה ביקורות טובות. האמת שגם המנגה עניינה אותי, אז אחרי שאראה את הסרט אני אחליט אם כדאי גם לקרוא את המנגה.
Tiger & Bunny – מקבל ביקורות טובות, עיצובים נחמדים, ואני אוהבת גיבורי על.
Usagi Drop – ג'וסאיי שמקבל ביקורות טובות. זה בכלל מעניין אותי מאז ששמעתי על הרומנטיקה במנגה. אז אם אוהב את האנימה יש מצב טוב שאמשיך למנגה.
Uta no Prince-sama: Maji Love 1000% - שוג'ו רומנטי. הבנתי שכרגע זה עוד לא ממש רומנטי, אבל העונה השנייה נראה לי רק סיימה עכשיו, ואולי יעשו עונה שלישית אז נראה לגבי זה.

אין מספיק שוג'ו.
Chihayafuru
23/06/2013 | 23:07
5
43
בזמן שיש בזה רומנטיקה, זה לא כאילו זה העיקר.
בלב שלה צ'יהאיהפורו זו סדרת ספורט.
רוב הדברים שאני רושמת עליהם רומנטים
23/06/2013 | 23:11
3
43
זה לא העיקר בהם. אבל זה לא מפריע לי
אם יש רומנטיקה זה פשוט מעלה את הסיכוי שזאת תהיה סידרה שתהיה הטעם שלי.
אז יש משהו שכדאי לך לדעת על שטיינס;גייט...
24/06/2013 | 00:10
2
80
שדווקא עליה לא כתבת
יש בזה רומנטיקה?
24/06/2013 | 11:29
1
43
ראיתי שלושה או ארבעה פרקים, דווקא קשה לי להאמין שהמדען המטורף שמאמורו מיאנו מדבב יתאהב במישהי, למרות שאני די מתארת לעצמי במי.
בלי קשר לרומנטיקה שאני גם מאוד אוהבת לראות באנימות שלי ובכללי, כדאי להמשיך את זה אחרי שהשתעממתי משלושה-ארבעה פרקים?...
כן, כדאי.
24/06/2013 | 13:26
37
בסביבות פרק 8 זה תופס את התאוצה שלו.
אם עד אז לא השתכנעת, אז אוקי
גם לוטה נו אומוצ'ה די לא בכיוון @_@
24/06/2013 | 00:06
23
2011
23/06/2013 | 22:53
54
Nichijou - הזויה, מופרעת, רנדומלית ברמות. היו סדרות טובות ממנה באותה שנה, אבל לאף סדרה אחרת אין כל כך הרבה אנרגיות שמתפרצות מכל פריים.

Ben-To - קונספט מהסוג שיכול לעבוד רק באנימה, קרבות מצוינים, עלילה קלושה.
Beelzebub - קומדית שונן נהדרת, אם תינוקות ערומים הם לא בעיה בשבילכם.
Ao no Exorcist - לא רע עד האמצע, משם נפילה חופשית.
Chihayafuru - מעולה, צריך להתחיל לראות כבר את העונה השניה.
Mirai Nikki - טוויסטים במקום עלילה, אבל הם בד"כ היו מספיק מופרכים כך שאף פעם לא איבדתי עניין.
Gosick - אוירה ויקטוריאנית ותעלומות לא רעות, יש מצב שבכיתי בסוף.
Guilty Crown - הודרפה אחרי שאיבדתי תקווה שיצא ממנה משהו.
Hanasaku Iroha - קצת ארוכה מדי, אבל יש לה דמויות מצוינות, והמון רגעים מעולים.
Hunter x Hunter - לוקח לה קצת זמן להתניע, אבל ברגע שהיא לוחצת על הגז היא לא מורידה את הרגל לרגע. הארק הנוכחי בכלל שובר שיאים חדשים של טירוף.
Idolm@ster - לא סיימתי, אבל ממה שראיתי די מוצלח.
Level E - שלוש פרקים ראשונים מצוינים, משם והלאה כמעט בלתי ניתנת לצפייה.
Madoka - קרובה לשלימות.
SKET Dance - מצחיקה כשצריך, מרגשת שצריך, הרבה יותר מוצלחת בעיניי מאחותה הרוחנית.
Steins;Gate - מצוינת, אבל מתחילה קצת לאט.
TWGOK 2 - לא טובה כמו העונה הראשונה, אבל עדיין כיפית.
Un-Go - עולם והנחות יסוד שלא עושים הנחות לצופה, לפעמים מסובכת יותר מדי.
Usagi Drop - .מקסימה, מחכה למצב הרוח המתאים כדי לסיים אותה.

Ano Hana ,No.6, Fate/Zero.

מעולה, המון סדרות טובות.
Asura's Wrath
18/06/2013 | 23:42
7
73
מישהו שיחק בזה?

זה משחק יפני שמתנהל כמו סדרת אנימה.

לדעתי הוא ממש מגניב, מישהו שם את כל ה-Cut Scenes שלו ביוטיוב ואפשר לראות את זה כמו סרט, אם בא לכם:

http://www.youtube.com/watch?v=Zb74QqLfdxw

שתפו את דעתכם על זה.
עשית חשק לפלייסטיישן........
19/06/2013 | 01:45
5
52
הפס3 שלי נהרס לפני כמה חודשים ובדיוק הייתי באמצע ה-JRPG המעולה enchanted arms.

לגבי המשחק ששמת.. לא הכרתי אותו, דווקא ארט נחמד אבל אני פשוט לא אוהב ביט אם אפ, ואני בטח לא אתיישב לראות צילום משחק של 5 שעות!!!

מקווה שלפס4 ייצאו JRTPGיים מהר כדי שיהיה טעם לקנות אותו.. כל כך מעצבן ומטומטם שהוא לא קורא משחקים של פס3.

כמו שאמרתי
19/06/2013 | 01:53
4
38
זה יותר כמו לצפות בסדרת אנימה שלמה בבת אחת מאשר לצפות במשחק.
כן אבל זה משחק..
19/06/2013 | 03:43
3
47
אם העלילה הייתה כל כך מעניינת אותי שהייתי יושב מול יוטוב את כולו הייתי כבר מתמודד עם העובדה שהוא ביט אם אפ והולך לשחק את כולו.. אני פשוט סקפטי שהיא כל כך מעניינת חח

אתה מזלזל במדיום?
19/06/2013 | 03:48
2
42
למשחקים היום יש עלילות טובות יותר והם כותבים טוב יותר ממרבית הסרטים ההוליוודים אם אתה שואל אותי.

That said העלילה של המשחק היא טובה, לא מדהימה אבל יש שם סצינות אפיות סטייל דרגון בול Z שרק בגללן שווה לראות את זה.
להפך, אני מכבד אותו..
19/06/2013 | 04:16
1
24
21/06/2013 | 19:19
24
אם הסיפור מעניין מספיק all the more reason לשחק...
משחק לא משהו
21/06/2013 | 19:47
59
העלילה סבירה, למי שאוהב את הסגנון של דרגון בול.
המשחק עצמו מלא אקשן טריגר מעצבנים ומחיצת כפתורים. תוך כדי המשחק הסצינות מעבר מייגעות ממש.

יש משחקים שמתנהלים הרבה יותר כמו אנימה
הנה דוגמה לאחד שאם מוציאים ממנו את קטעי המשחק זה עושה לו רק טוב
http://www.youtube.com/watch?v=hI-gzzfhJgk
משחק פוקימון ישראלי - חדש.
17/06/2013 | 01:32
46
קישור לאתר:
www.Pokemon-Battle.net

שלום לכולם,
וברוכים הבאים לאשכול הרשמי של המשחק Pokemon-Battle - משחק דפדפן ישראלי חדש !
תמיד חלמתם להיות מאמן פוקימונים?
הצטרפו עכשיו לפוקימון באטל ותהיו מאמני פוקימון! תלכדו פוקימונים, תביסו מאמנים אחרים, ותהיו המאמנים הטובים ביותר בליגה!
- תלכדו מעל ל-600 פוקימונים שונים!
- הביסו מאמנים אחרים בזירה!
- עלו בדירוג ותחשפו אפשרויות חדשות במשחק!
- השתתפו בטורנירים על פרסים שווים!
- הפכו להיות המאמן הטוב ביותר בזירה ובליגת הפוקימונים!

אז למה אתם מחכים? הצטרפו עוד היום פוקימון באטל - משחק דפדפן ישראלי !

קישור לאתר:
www.Pokemon-Battle.net
כתובות אינטרנט מצורפות:
|*|מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix
( לעמוד שלי בתפוז )
16/06/2013 | 16:29
11
אוהבים לצחוק ולהצחיק?
רוצים לזכות בפרסים שווים?

בואו להיות שגרירי הצחוק של אתר Flix|!|

הירשמו לתכנית השגרירים של Flix
שתפו סרטונים מצחיקים ב-Facebook
צברו נקודות - וקבלו פרסים!

אתר Flix רוצה לתת לכם מתנות. |שי|
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לתכנית השגרירים שלנו ולהתחיל לשתף בפייסבוק את הסרטונים הכי קורעים מצחוק.|ליצן|

ככל שיותר אנשים יראו את הסרטון בעקבות השיתוף שלכם, תקבלו יותר מטבעות.|כסף|
אתם מוזמנים גם לצרף עוד אנשים לתכנית שגרירי הצחוק שלנו, ולקבל כמות כפולה של מטבעות!

עם המטבעות שתצברו, תוכלו לקנות מתנות שוות בחנות הפרסים שלנו:
כרטיסים להופעות, סוף שבוע בצימר, ספרים רבי-מכר, כרטיסים לקולנוע ועוד!

שגרירים:
היכון, הכן, צא|!|
טיטאנים פרק 11
16/06/2013 | 01:55
13
95
יצא מוקדם הפעם...
16/06/2013 | 01:59
43
הפרק הרגיש לי פחות מרוח מהפרק הקודם, שזה טוב. אם כי זה היה בעיקר הכנה לפרק הבא והמון נאומי מוטיבציה... אבל הולי שיט, העסק ממש נדפק בסוף ם_ם

חבל שצריך לחכות עוד שבוע
הנאום של
16/06/2013 | 23:42
2
79
מה שמה שרצה איתם על החומה, היה כל כך מיותר.
הוא אולי חשוב לצופה בן 15 שחי על אי ולא מבין מהחיים שלו מעבר למה שהוא עצמו חווה, אבל כשמבחינת הסדרה ארן הוא הקהל של הנאום הזה, זה ממש ממש מיותר.
היא לא צריכה לספר לארן שאלה בני אדם ולכל איש יש שם, ושהם לא סתם חיילים על לוח שח. הוא עשה איתם טירונות והתאמן איתם כמה שנים טובות, הוא יודע בדיוק מה הם.
דברים כאלה סתם יוצרים אווירה דבילית, לטעמי.

בגדול הפרק היה חמוד והמפקד הזה בסדר גמור, רק חבל באמת שהם הסתמכו כל כך על ארן, והסוף הצחיק אותי
ממש מצחיק שאת אומרת את זה
17/06/2013 | 00:52
1
62
מיני לפרק המקביל במנגה

זה היה החלק היחידי בפרק שהיה פילר
טיפוסי
17/06/2013 | 01:04
45
להעליב את האינטלגנציה ככה.
הממ
17/06/2013 | 00:58
3
60

לקח לי בערך יומיים לראות את כל הפרקים שיצאו ואז לקרוא את כל המנגה
פרק ביניים כזה... מקווה שיקפלו כבר תארק הזה בפרק הבא.

מה שאני לא מבינה אבל, זה איך מיקאסה יוצאת להם יפה כ"כ. בד"כ כל הבנות באנימות יפות באופן גנרי במידה פחות או יותר שווה.
אבל איתה כל פעם שהיא בפוקוס אני חושבת "וואו"...
ובשיר סיום בכלל
בקשר למיקאסה
17/06/2013 | 01:13
59
אני חושבת שזה קשור לטרנד שיש בשנים האחרונות עם סגנון ציור שמעניק קצת יותר תשומת לב לפרטי פנים, כמו הריסים, השפתיים, שיער וכדומה, במיוחד אצל דמויות נשיות.
גם לדעתי מיקאסה יוצאת להם בחורה ממש יפה.
צ'יהאיה היא לדעתי דוגמה נוספת למישהי שהסגנון ציור פשוט גורם לה... להראות טוב.
מה שאני אוהבת בעיצוב של מיקאסה
17/06/2013 | 13:49
1
55
זה שהיא שרירית ולא איזה פרח עדין.

אני גם אוהבת את האף היווני של אנני. זה מיוחד.
האף של אנני
17/06/2013 | 17:33
43
יותר יהודי מיווני
meh
17/06/2013 | 13:27
41
כל העסק הרגיש מרוח. אולי סתם אין לי סבלנות לחכות לקטעים שיותר אהבתי במנגה.
זה מדהים איך כל הפרק חשבתי
17/06/2013 | 15:17
2
54

"האהאהא התוכנית הזו הולכת להכשל והכל יהיה נורא."

ואז השניה האחרונה בפרק, אוי XP

אגב משהו שלא הבנתי, איפה נמצאים ליביי והחבר'ה שלו כרגע? כנראה פספסתי את העניין.
17/06/2013 | 17:21
1
39
ממה שהבנתי, לוי (הא ) וחבורתו יצאו מהחומה בשביל להשיג מצרכים? או דברים שאפשר להשיג מחוץ לחומה, ועכשיו כשהם שמעו מה הולך שם הם בדרך חזרה.

בטח הם יצוצו מתישהו כשהעסק יהיה ממש על הפנים
אני חשבתי
18/06/2013 | 10:55
37
שהכל עוד ילך בסדר ואז הם יבואו ויעשו צרות לארן כי הם לא מעודכנים.

נראה XD
משעמם.
18/06/2013 | 00:27
17
אנימה לפי שנה: 2012
15/06/2013 | 18:03
33
98
אז למי שפספס, זאת פינה חדשה שהצגתי כאן.

והפעם שנת 2012.

נושאים לדיון:

2012....
16/06/2013 | 02:04
76
Shinsekai yori
אמנם נשארו לי עוד 5 פרקים לסיום, ושלושת הפרקים האחרונים שראיתי היו מהיותר חלשים של הסדרה, אבל אין מה להשוות בכלל לאנימות האחרות שראיתי מבחינת הרמה. מ-2012 או בכלל. סדרה ממש מרשימה עם בימוי נועז, חדשני שכל הזמן מוצא דרכים חדשות להפתיע ולשחק עם הצופה ותסריט הדוק ומעניין עמוס בעלילה.

איזה עוד אנימות ראיתם משנה זו? לפי אהבה, בסדר יורד
Kono Danshi, Ningyo Hiroimashita הקצר והחמוד
Brave 10 שהתחיל כל כך טוב אבל הדרדר דרסטית
Please Rape Me! שדווקא הפתיע אותי בקצב, עלילה ותסריט של הפרק הראשון שלו. הפרק השני משום מה היה הנטאי סתמי ורגיל לכל דבר.
Jinrui wa Suitai Shimashita שכלל לא נהנתי ממנו אבל לפחות היו בו כמה רעיונות מעניינים
Ai no Kusabi שגם היה לו זוג ראשי נורא, עלילה לא מעניינת וסוף קטוע. אז מה יש לחפש פה?
Arcana Famiglia שעשיתי לו דרופ באיזור האמצע, ממש סדרה גרועה ומשעממת.
Hiiro no Kakera שעשיתי לו דרופ כמעט מיידית.

מה מעניין אתכם ועוד לא ראיתם? לפי עניין, בסדר יורד
Hanayaka Nari, Waga Ichizoku: Kinetograph נשמע שוג'ו חמוד ופשוט לא ברור לי למה לא מסיימים לתרגם אותו.
Hagure Yuusha no Estetica ממה שהבנתי הגיבור והכימיה שלו עם הסובבים אותו נשמעת לי מרתקת. אני גם מחבב את העיצוב.
Zetman עיצוב ממש מעניין שמזכיר לי את דווילמאן. הבנים מצליחים להיות סקסיים אפילו שסגנון הציור קשה איתם.
Aquarion Evol נראה יפה עיצובית. בשביל העונה הזו כנראה אנסה את העונה הראשונה.
Chouyaku Hyakuninisshu: Uta Koi ארט סטייל נראה מרשים.
Berserk: The Golden Age Arc הסרטים
Ixion Saga: Dimension Transfer בגלל דמות הטראפ
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse הגעתי לזה דרך מחקר לפוסט הזה ונראה מסקרן בגלל עיצוב הגיבור וצבעי הפוסטר הכהים.
Tonari no Kaibutsu-kun כי זה שוג'ו למרות שזה לא נראה לי כזה משהו.
Kami-sama Hajimemashita כנ"ל.
Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna כי פתיחה מדהימה
Jojo`s Bizarre Adventure בגלל העיצוב
Inu x Boku SS סקפטי, אבל הזוג הראשי נראה מעניין.
Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru! הגעתי דרך המחקר לפוסט זה, אהבתי את עיצוב הגיבור והקונספט העלילתי אבל בתכלס סקפטי.
Sankarea כי הכימיה בין הזוג הראשי נראית מעניינת
Ozma כי ארט יפה
Zetsuen no Tempest כי יש הרבה רעש עליו, ציפיותיי נמוכות.
Saint Seiya Omega פשוט ארט מאוד יפה אבל לא הבנתי איך הוא קשור לשאר הפרנצ'ייז שמעולם לא ראיתי.
Thermae Romae סקפטי כי מזכיר את humanity has declined אבל נראה סגנון ציור מעניין.
Otome Nadeshiko Koi Techou כי שוג'ו
Nagareboshi Lens כי שוג'ו
Ijime כי שוג'ו
Computer Kakumei כי שוג'ו
Ai wa KAT-TUN למרות שכל פרק דקה (וואט)
ואולי אולי Mouretsu Pirates כי אולי שוג'ו איי

כמו בכל שנה - נדרש עוד שוג'ו ושונן איי. אפילו הרבה מהשוג'ו שכן שמתי פה הם סדרות של פרק אחד של 10 דקות ומטה.

מיפ
16/06/2013 | 02:53
62
Natsume Yuujinchou Shi. אני לא חושבת שהיה משהו ברמה של זה מבחינתי.

Another - היה דיי מדמם, סדרת אימה סבבה כזאת.
Ano Natsu de Matteru - שוב, סדרה בסדר.
Inu x Boku - נהנתי מזה הרבה יותר ממה שהייתי אמורה. השיר פתיחה אחד האהובים עליי.
Fate/Zero - לא התלהבתי כמו כולם, אבל היה בהחלט לא רע.
Tsuritama - סדרה מקסימה ממש, מאוד מומלץ למי שלא ראה.
Sakamichi no Apollon - לא עמד בציפיות שזה פיתח אצלי, אבל עדיין מהנה.
Kuroko no Baske - תקועה בפרק 5, צריכה להמשיך.
Eureka Seven Ao - נחמד, פחות טוב מהסדרה המקורית.
Jinrui wa Suitai Shimashita - גם צריכה להמשיך.
Kyousougiga - וגם את זה אני צריכה להמשיך. הלוואי שיעשו לזה סדרה ארוכה כמו שצריך, העולם שהם בנו שם מהמם בעיניי.
Kami-sama Hajimemashita - וגם את זה אני צריכה להמשיך.
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - ....וגם את זה. רואים שזו השנה שהתחיל להימאס לי קצת מאנימות ;__;

Moyashimon Returns - זה מויאשימון, בכל זאת.
Natsuyuki Rendezvous - מחכה למצברוח המתאים.

היא בסדר, אבל לא זכור לי שהיה איזה להיט תורן שזה לא סימן טוב. אולי Fate/Zero עונה על ההגדרה, אבל גם זה וגם נאטסומה היו המשכים של סדרות קודמות, אז אני לא באמת מחשיבה אותם בפני עצמם. קיצר, לדעתי עונה לא מוצלחת במיוחד.
2012~
16/06/2013 | 20:10
5
73
תחרות קשה בין בנות וטנקים לסימפוגיר, אבל סימפוגיר לוקח.
לדעתי, שתיהן באמת עשויות בצורה מדהימה. בנות וטנקים מבחינת ביצוע ריגשה אותי קצת יותר, אבל משהו בסימפוגיר פשוט עשה לי את זה כל כך...

רינה נו לגרנג'ה - היה נראה כאילו לעונה הראשונה היה הרבה פוטנציאל אבל...
סימפוגיר - כל כך נהנתי מהסדרה הזו, ועוד שבוע מתחילה העונה השניה!
מורצו פיירטס - היה די חמוד בגדול. היו יכולים לקחת את זה לכיוון הרבה יותר מגניב.
ניסמונוגטרי - די דוחה, במיוחד לעומת באקמונוגטרי הנהדרת.
דאנשי קוקוסיי נו ניצ'יג'ו - משעשע ביותר :)
תרמאה רומאה - בגדול עשוי די טוב, למרות שזה עשוי פלאש... מעניין אותי לראות את הסרט קצת.
הסרט של סטרייק ויצ'ס - קצת ריקני מתוכן וקיים רק כדי להיות קיים, אבל ה"המשך יבוא" בסופו מבשרים על בוא העונה השלישית...
אוצ'ו קיודאי - נהדררררר ועדיין רץ.
גינגה אה קיקאוף - חמוד מאוד. באמת שנהנתי מהכדורגל ילדים הזה, למרות שלפעמים היו להם יציאות מעפנות.
קימי טו בוקו 2 - הרבה יותר טוב מהעונה הראשונה.
מדאקה בוקס - חמוד, אהבתי את מדאקה במיוחד.
סאקאמיצ'י נו אפולו - היה לזה המון המוווון פונציאל וערכי הפקה מכאן עד הודעה חדשה. חבל שהתסריט והכתיבה מסריחים, וזה התפנצ'ר לחלוטין.
צוריטאמה (או שיט עכשיו נזכרתי שלא סיימתי את זה)
אופוטה - היו לי ציפיות יחסית, במיוחד לאור הסטרייק ויצ'ס, אבל בפועל היה חלש.
נאזו נו קאנוג'ו X - עוקב אחד לאחד אחרי המנגה. נחמד בגדול.
סאקי אצ'יגה - לא מגיע לקרסוליים של סאקי :]
יורמונגאנד - סדרה מגניבה לחלוטין, אהבתי.
סייטוקאי יאקוין דומו (הOVA שיוצאות) - הפורמט הזה של להוציא OVA כל כמה זמן במקום ללכת מכות על להוציא עונה 2 הוא די מוצלח.
רינה נו לאגראנג'ה עונה 2 - המשיך לאבד את הפוטנציאל מאז העונה הראשונה, ובסוף היה איזשהו גרבוב מגורבב. חבל.
ילדי הזאב - סרט חמוד ביותר, כדאי למי שעוד לא ראה.
נאצויוקי ראנדבו - היה מאוד מעניין, אבל החלק השני של הסדרה היה ממש מעיק, עם כל העניין של הרוח של הבעל שמשתלטת על הבחור...
טארי טארי - מעולה. הסדרה לא שאפה יותר מדי גבוה, והצליחה לבצע את מה שהיא ניסתה בצורה מעולה!
אוטא-קוי - אהבתי ההיאקונין אישיו מאוד מרגיש לדעתי, ואהבתי את העיבוד שלהם לפרקי אנימה. רק חימם לי את המנוע לצ'יהאיהפורו 2.
יורו יורי 2 - הברקה. שבר אותי מצחוק. למרות שהעונה הראשונה היתה מוצלחת יותר.
בינבוגאמי גה - משעשע בגדול, אבל לא משהו יותר מדי מיוחד.
ג'ושיראקו - קומדיה נחמדה. לא יותר מדי העיפה אותי.
קוקורו קונקט - היה מעניין ומרגש, אבל היו דברים שיכלו לבצע הרבה יותר טוב.
וואן אוף - חבל שזה רק 4 פרקיייייייים! צריך עוד.
קאמי-סאמה האג'יממאשיטה - סדרה מאוד נחמדה, אבל היו דברים שלא אהבתי.
טונארי נו קאיבוצו קון - היה עשוי די נחמד, וממש אהבתי את שיזוקו, סאסאיאן ונאצומה, רק חבל שהיו קטעים מפגרים, ושהסדרה היא בעיקר טיזר למנגה.
הידאמארי סקץ' 4 - המשיך את הקו הנהדר של הידאמארי סקץ'.
מינאמי קה 4 - חזר לאיכויות של העונה הראשונה, שזה חשוב אחרי העונה השניה המבאסת.
בנות וטנקים - עשוי מצויין!!! לקחו את הקונספט הזה של "בנות שעושות משהו שבעולם שלנו שייך לגברים" והוציאו אותו לפועל בצורה אמינה מאוד. הקרבות גם הם היו כתובים בצורה טובה ממש, וגרמו לי לרייר "קצת" על טנקים. אהבתי, ואפילו קצת חפרתי.
סאקוראסו נו פט נא קאנוג'ו - היה די חמוד. הפקה טובה והיה תענוג לעיניים לטעמי, אבל חבל שהסיפור של הנובל המקורי צולע.
יורמונגאנד 2 - אם העונה הראשונה היתה טובה, העונה השניה עולה מדרגה. נהנתי מאוד.
מדאקה בוקס 2 - פחות נהנתי מהעונה השניה. יש פחות פוקוס על עלילות מדאקה ויותר פוקוס על שונן מעפן ודמויות שלא מעניינות אותי אפילו קצת.
פסיכופס - בא לי להקיא רק מלהזכר בדבר הזה. אני רוצה את הזמן שלי בחזרה.
רובוטיקס;נוץ - מה לעזאזל ראיתי? אני רוצה את הזמן שלי בחזרה.

היו עוד כל מיני סדרות שהתחלתי ושכחתי להמשיך, ואחרות שהדרפתי אחרי כמה פרקים...

אני לא כל כך זוכרת, אבל קיוסוגיגה למשל....

היו המון סדרות שראיתי ונורא אהבתי,
היו הרבה סדרות שרציתי לראות ובסוף לא הצלחתי לעקוב אחריהן...
מצאתי מספר סדרות שממש התאהבתי בהן,
כנראה זה סימן לזה שהשנה היתה די טובה!
One off
17/06/2013 | 02:42
4
47
אם עשו לטמאיורה סדרה, גם לזה אפשרי.
זה נכון
17/06/2013 | 09:44
3
40
חבל שהם מביאים לנו את תחילת, אמצא, וסוף הביקור של סינתיה בחבילה סגורה...
*אמצע - בוקר
17/06/2013 | 09:45
20
כן יכלו לקחת
17/06/2013 | 16:23
1
20
את הביקור הזה ולעשות איתו הרבה יותר..
אבל הסיום של האובה הראשונה הראה כאילו את הארונו נוסעת לבקר את סינת'יה באוסטרליה... הלוואי וזה יהיה נושא לסדרה...
17/06/2013 | 17:35
50
האנימה האהובה
16/06/2013 | 21:11
46
שינסאקי יורי!

סדרה מדהימה, כבר הרבה זמן שסדרת אנימה לא גרמה לי לחשוב ככה, לערער על דברים, ולרתק אותי כל כך עם הסיפור שלה.

מה שכן, היא מדכאת רצח, ראו אוזהרתם למי שמתכוון לצפות בה.
2012
17/06/2013 | 00:22
70
טוב, הלכתי לפי הדף בוויקי.

Hyouka - דרמת סלייס אוף לייף עם נגיעות בלשיות (או להיפך), כמה דמויות ממש חזקות וכתיבה מצוינת שמובילה ללא מעט שיאים רגשיים.   

Accel World - לא מאוד טובה, אבל עדיפה על אחותה הגדולה.
Zetsuen no Tempest - חצי ראשון קודר ובומבסטי, חצי שני קליל ומרגש, אינטראקציה מצוינת בין הדמויות הראשיות וכמה רגעים מעולים.
Moretsu Pirates - עולם מוזר קצת, אבל היא נורא כיפית ואפילו הרבה יותר מד"בית ממה שציפיתי.
Binbougami-Ga - משעשעת למדי.
Brave 10 - לא משהו, בכלל.
Daily Lives of High School Boys - קומדיה די מוצלחת, כמה סגמנטים מבריקים, כמעט כמו לחזור לתיכון.
Dusk Maiden of Amnesia - כמה גימיקים מוצלחים שלא מצליחים להחזיק סדרה די בינונית.
Shinsekai Yori - מצוינת, לא דומה כמעט לשום דבר אחר שראיתי.
Ginga e Kikoff - נהדרת, סדרה לילדים שלוקחת את הקהל שלה ברצינות.
Jinrui wa Suitaishimashita - צבעונית, ביזארית, מתוחכמת (לפעמים יותר מדי), עם הומור ציני בעיקר.
Jormungand - אקשן לא רע ודמויות מגניבות, סוף קצת שנוי במחלוקת.
Joshiraku - סף כניסה גבוה יחסית, אבל הקצב שלה כל כך מהיר שהיא עדיין מהנה גם אם לא מבינים את כל (או את רוב) הבדיחות.
Kill me Baby - קצת מטופשת, אבל זה לא הפריע לי להנות ממנה.
Kokoro Connect - הרמה שלה לא כל כך אחידה, אבל ההתחלה והסוף מצוינים ויש לה לא מעט רעיונות טובים.
Kuroko no Basket - שונן הספורט החביב עליי כרגע.
Chūnibyō Demo Koi ga Shitai! - לפעמים משעשעת, לפעמים מעצבנת, חלק מהסיטואציות כל כך מוכרות שזה  מפחיד.
Rinne no Lagrange - לא סיימתי את החלק השני, אבל די אהבתי את החלק הראשון.
Magi - עולם מעניין, אבל אחת הדמויות הראשיות סובלת מעודף אנגסט שזה הופך להיות מתיש.
Medaka Box - הייתה די כיפית בתור סדרת בית ספר, בתור סדרת אקשן קצת פחות, מדאקה נהדרת.
Moyashimon Returns - מאכזבת למדי.
Mysterious Girlfriend X - לא שגרתית, יש בה מין אוירה של חלום שאין בהרבה סדרות אחרות.
Natsueiro Kiseki - מקסימה.
Psycho-Pass - קונספט די מגניב שמוביל לכמה רגעים מצוינים לצד כמה רגעים תמוהים למדי, מנסה להעמיד פנים שהיא חכמה יותר ממה שהיא באמת.
Robotics;Notes - מתפרקת לגמרי בשליש האחרון, אבל אני עדיין זוכר אותה בחיבה.
Sankarea - קצת פחות פאנסרביס לא היה מזיק, אבל היא עדיין די מוצלחת.
Symphogear - חן של פיל, אבל אישיות כובשת.
SAO - כמה קרבות טובים, אבל דמויות עם אישיות של NPC, וקונספט שלא בהכרח מצדיק את עצמו.
Sakamichi no Apollon - קטעי נגינה מצוינים, כל המסביב לא תמיד באותה רמה.
Tari Tari - מעולה, כיף טהור.
Tsuritama - נורא צבעונית, נורא חמודה ובדיוק באורך המתאים.

Space Brothers - שמעתי עליה המון דברים טובים, אבל הפרקים הראשונים שלה נורא איטיים.
Natsuyuki Rendezvous - אני תקוע באמצע איפה שהוא.
וגם - Jojo, Girls und Panzer,Sakura-sō no Pet na Kanojo,

מצוינת, הרבה יותר טובה מ-2013 בינתיים.

כבר קישרתי ל - AMV הזה, אבל הוא נורא מתאים לשרשור (וחוץ מזה אני יכול לראות אותו אלף פעם בערך בלי שיימאס לי).
2012
17/06/2013 | 02:28
5
77
- פסיכו פס. לא הדבר הכי מלוטש בעולם, אבל וואלה, עבד בשבילי. הסגנון האווירה והדמויות עשו את שלהם.

פייט זירו - ערכי הפקה נהדרים, קרבות פיצוץ, וריידר. אז למי אכפת שהשכל והרצף העלילתי כבר לא גרים פה.
סקאמיצ'י נו אפולון - לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, אבל תמים ויפה.
ONE OFF - לרגעים הונדה נסחפו שם עם הפרסומות לדגמי 2012 שלהם, אבל אם מתעלמים לרגעים ספורים אלה- יש פה אובה נהדרת לכולם ואנימת חובה לאופנוענים. תופק סדרה לאלתר!
טמפסט שנשארו לי פרקים בודדים לסיום - נע ונד כמו מטוטלת בין מייגע, מצחיק, עצוב, ועשוי כהלכה.
Natsume Yuujinchou Shi - כנראה שתמיד העונה הראשונה תהיה הכי בשבילי, אבל נאטסומה זה תמיד מצויין.
הסרט הראשון של ברסרק - מעולה בהרבה מאוד בחינות.

בטוח היו, קשה לזכור..

היו חזקות ממנה הרבה בשבילי, אבל ממה שראיתי לא התאכזבתי ולא הדרפתי. שנה סולידית. :)
האם כדאי לראות את פייט סטיי לפני זירו?
17/06/2013 | 03:17
4
50
(אני יודע שזירו פריקוול עלילתי לפייט סטיי. עדיין אני שואל. לא ראיתי אף פרק מהסדרה ולא שיחקתי במשחק\ים.)

ממש אין צורך.
17/06/2013 | 03:58
2
38
אגב, בניגוד למה שקורניליוס אומר,לדעתי פייט זירו היא אחת הסדרות היותר חכמות שהיו השנה, אותה רמה כמו שינסאקי יורי, אם לא יותר.
תודה ואשמח לפירוט חסר ספויילרי.....
17/06/2013 | 04:10
1
39
לגבי סדר הצפייה המומלץ וסיבותיו..

פייט זירו, וזהו.
17/06/2013 | 04:15
39
העיבודים האחרים שיצאו לא עשו צדק למקור. בגלל סטודיו DEEN הגרועים שהיו אחראים עליהם.

אומרים שאולי מתישהו יופטבול שעשו את זירו יעשו רימייק לפייט סטיי נייט, אני מקווה שזה נכון אבל זה בטח יקח כמה שנים עד שזה יצא.

לכן עדיף לראות פייט זירו ואז לשחק בויז'ואל נובל...
הדרפתי את סטיי נייט
17/06/2013 | 16:30
46
אחרי כמה פרקים של בזבוז זמן, ככה שבאתי לפייט זירו עם ידע אפסי.
זה פריקוול מוחלט, אין שום צורך בפייט סטיי נייט גם לדעתי. ודואגים שם להרבה הסברים ודיאלוגים ארוכים על הסטינג, תתכונן לפרק ראשון כפול וחופר..
2012
17/06/2013 | 11:00
13
126

Kono Danshi, Ningyo Hiroimashita
השני מתוך שני OVA שונן איי קצרים שנעשו על ידי אותה יוצרת. מאוד יפה ומאוד מרגש. מדהים שנעשה על ידי מישהי אחת. תסריט שמצליח להיות מותח, עצוב ומצחיק. ציורים יפים שמצליחים לעביר המון רגשות עם מעט אנימציה. אהבתי את העיצוב שלה דמויות. מאוד מאוד מומלץ!
ציון 8/10

Arcana Famiglia
מאוד מאכזב. לטובת הסדרה היו פה רעיונות מעניינים שבזכותם לא השתעממתי,  אבל לא באמת עשו איתם משהו. בכלל זאת סדרה פשוט מסורבלת, מטופשת, לא רומנטית, ואפילו אין ציורים יפים.
ציון: 3/10

Aikatsu! – שוג'ו, ויש מצב שרומנטי. כרגע עדיין משודר. כשזה יסתיים אני אבדוק אם זה באמת רומנטי ואם כן אז אצפה בזה בטוח.
Another – ז'אנר האימה מעניין אותי, וזאת סידרת אימה-מסתורין קצרה. רק 12 פרקים, אז נראה לי שווה לנסות אותה.
Berserk הסרטים – מאוד אהבתי את הסדרה של ברזרק, אז מאוד מעניין אותי לראות את הסרטים.
Brave 10 – סדרה רומנטית קצרה שGK_FF המליץ עליה, אז נראה לי שווה לנסות.
Btooom! – עוד סידרה קצרה שאמורה להיות רומנטית במידה מסוימת, ונראית מעניינת.
Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi – הבנתי שזאת אנתולוגיה של סיפורי אהבה, וזה ג'וסיי וקצר אז נראה שווה לנסות.
Chuunibyou demo Koi ga Shitai! – עוד שונן רומנס קצר עם ביקורות יחסית חיוביות. אתן לזה צ'אנס.
Hanayaka Nari, Waga Ichizoku: Kinetograph – עוד שוג'ו רומנטי. לצערי רק הפרק הראשון מתוך שניים תורגם. אני אמשיך לחכות.
Hiiro no Kakera – עוד שוג'ו רומנטי.
Inu x Boku SS – סדרה רומנטית קצרה שקיבלה ביקורות יחסית טובות. מה שבעיקר מעניין אותי בה, ששמעתי שהיא מכוונת במידה יחסית שווה גם לבנות וגם לבנים.
Jinrui wa Suitai Shimashita – מקבלת ביקורות טובות, קצרה, ונראה לי שיש לה ויזואליות מעניינת.
Kami-sama Hajimemashita – עוד שוג'ו רומנטי.
Kokoro Connect – עוד סידרה רומנטית קצרה שקיבלה ביקורות יחסית טובות.
Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna – קליפ הפתחה מאוד יפה. אבל הייתי רוצה לראות לפחות כמה פרקים של לופין המקורי לפני שאני רואה את זה.
Natsuyuki Rendezvous – ג'וסיי רומנטי.
Nazo no Kanojo X – עוד שונן רומנס קצר שקיבל ביקורות יחסית חיוביות. אתן לזה צ'אנס.
Oda Nobuna no Yabou – סדרת אקשן רומנטית קצרה, שקיבלה ביקורות יחסית סבבה. נראה לי שווה לנסות.
Sakamichi no Apollon – גם ג'וסאיי רומנטי וגם מהבמאי של Cowboy Bebop ו-Samurai Champloo.
Sankarea – קצת מתלבטת לגבי הסדרה הזאת. אבל היא אימה רומנטית וקצרה אז נראה לי שווה לתת לה צ'אנס.
Shinsekai yori – עוד סידרה רומנטית שמקבלת ביקורות מאוד טובות.
Sukitte Ii na yo – עוד סדרת שוג'ו רונטית.
Tonari no Kaibutsu-kun – עוד שוג'ו רומנטי!
Uchuu Senkan Yamato 2199 – רימייק לאנימה Space Battleship Yamato הישנה, ומקבל ביקורות ממש טובות. אבל הייתי רוצה לנסות לפחות כמה פרקים מהסדרה המקורית לפני שאני צופה בזאת.
Zetman – עוד סדרת אימה רומנטית קצרה.
Zetsuen no Tempest – סדרת פנטזיה רומנטית שמקבלת ביקורות טובות.

כל כך הרבה סדרות מעניינות אותי אבל אף אחת לא ממש תופסת אותי ונראית לי שבטוח תהיה מעולה. אז בינתיים לא נראית שנה ממש מבטיחה, אבל אני מקווה להיות מופתעת לטובה.
17/06/2013 | 17:52
6
65
"אז בינתיים לא נראית שנה ממש מבטיחה,"
קביעה קצת... בעייתית, אחרי שלפי מה שאת כותבת, ראית רק שתי סדרות, לא?
דווקא בגלל זה "לא מבטיחה" ולא "לא טובה"..
17/06/2013 | 20:51
3
17
מה הקשר?
17/06/2013 | 20:58
2
15
הבטחה היא על ציפיה...
17/06/2013 | 21:03
1
19
לא יודעת מה איתך
17/06/2013 | 21:26
41
אבל אישית אני מעדיפה לשמוע את התשובה של הבחורה שהגבתי לה, על מה שהיא עצמה כתבה.
לא הבנתי מה הבעיה
17/06/2013 | 23:06
1
51
מבטיחה זה מדבר על הציפיות שלי ממנה.
אולי הבעיה היא
17/06/2013 | 23:54
38
שמההודעות האלה קשה להבין איזה מהסדרות ניסית תכלס, אם את אומרת שהן לא תופסת אותך.
כי בלי לנסות אני לא מצליחה להבין איך נותנים מדד למבטיחה או לא.
shinsekai yori
17/06/2013 | 20:08
5
43
היא לא סדרה רומנטית. זה נע יותר בכיוון supernatural, sci-fi, עולם אפוקליפטי, עם נגיעות של פלוקלור יפני.
אז איך תקרא לסדרה שמכילה
17/06/2013 | 21:01
4
37
קשר רומנטי מתפתח בין דמויותיו?
הממ..רגע,
17/06/2013 | 21:21
3
31
אתה מתכוון לפרק 8, ו/או להתפתחות מערכת היחסים בין saki ל-satoru?
ספויילר.......
17/06/2013 | 21:28
2
35
נא לא לספיילר לי מעבר לפרק 20. :)

ואני התכוונתי לשני הדברים שאמרת

אוקיי, אז ללא ספוילרים מעבר לפרק 20
17/06/2013 | 21:57
1
27
אז ככה,
נקודת המבט שלי על הסדרה מושפעת מכך שאני יודע שהיא מבוססת על רומן.
קיימת רומנטיקה בסדרה, אך היא מוטמעת בתוך העלילה, והיא לא אחד מה-themes שלה. לפחות כך אני מרגיש, או לפחות כך אני מסתכל על הרומנטיקה בסדרה.
אתה יכול להכליל את זה כחלק מה-theme, אין לי בעיה עם זה. נהופוכו, הרומנטיקה בסדרה אוצרת בתוכה נקודות חשובות במהלך הסדרה.

אני פשוט חושב שאני מסתכל על הרומנטיקה בסדרה באופן קצת אחר. יותר כחלק מבניית העולם של העלילה.
למשל, בעולם בו האנושות חיה, בד.נ.א של בנה"א מוטמע ד.נ.א של bonobos, שהם קופים מאוד מאוד מאוד מיניים. המטרה של ההטמעה היא לגרום לכך שבנה"א יוכלו להירגע באמצעות פורקן מיני. ולכן, מקובל שילדים בגיל יחסית צעיר פעילים מאוד מינית. כמו כן, מקובל שבגילאי העשרה, הפורקן המיני יופנה כלפיי בני-זוג מאותו מין. וכך, מערכות יחסים חד-מיניות בגיל צעיר יותר מקובלות.

ממה שהבנתי, ברומן נמתחה על כך ביקורת, כיוון שאמנם המנגנון הנ"ל נועד לכך שלא יהיה איזה cantus leakage, אולם, זה עלול לעקב אנשים במצבי מצוקה.
למשל, כש-saki ו-satoru נתפסים בידי השבט הברברי של ה-bakenezumi, סאקי מתחילה to fondle satoru. היא מפסיקה כשהיא מבינה כשאחד מה-"עכברים המגודלים" צופה בהם, ואז היא מבקרת את המנגנון הזה, שלא איפשר לה לחשוב על דרכי מילוט עם סאטורו קודם.

כמו כן, אני חושב שעצם זה ש-mamoru לא הצליח להשיג בן זוג בגיל 14, היווה גורם נוסף לכך שרצו להעלים אותו.
אהבתי את זה שמאמורו
18/06/2013 | 01:48
27
שהוא הכי הומו סטראוטיפי מכל החבורה, הוא *היחיד* שם שהיה סטרייט גמור. הוא היה כל כך מאוהב במאריה שלא היה לו רצון לצאת עם שום בן.

אני חושב שהרומנטיקה משחקת תפקיד מאוד חשוב בסדרה, הרגשות של סאקי וסאטורו לשון משחקות תפקיד גדול. זה שהיה קשה להם להתגבר עליו כי הזכרונות שלהם ממנו נלקחו מהם, וכך במשך 12 שנה הם לא יכלו להיות מאושרים אחד עם השנייה למרות שהיה להם רגשות גם אחד כלפי השנייה בגלל שהרגשות לשון לא נתנו להם להמשיך הלאה.

וכן גם מערכת היחסים בין סאקי לסאטורו שהיא במרכז הסדרה היתה מאוד מעניינת, בעיקר בגלל הרומן הכל כך לא שגרתי הזה ביניהם...
איך לעזאזל אתם מספיקים לצפות בכ"כ הרבה סדרות?
17/06/2013 | 21:18
2
66
בד"כ אני מסתכל בקטלוג של כל עונת אנימה לפני שהיא מתחילה. אני מסמן לעצמי את הסדרות שנראות לי. מחכה שאנשים אחרים יתחילו לראות את הסדרות שבחרתי מראש, מתרשם מהתגובות, ואז מחליט האם להתחיל לצפות או לא.

בד"כ, יוצא שכל עונה (עונה=3 חודשים) אני צופה באנימה אחת או שתיים.

מה האנימה האהובה עליי משנה זו?
shinsekai yori. אהבתי את המורכבות של העלילה, את בניית העולם, את הטוויסטים ואת האווירה של המקום בו הדמויות חיות.
אני חייב לציין שגם אהבתי שהדמויות לא התנהגו לפי סטראוטיפים וטייפקאסטים מקובלים באנימה.

איזו עוד אנימות ראיתם משנה זו?
fate/zero- נהניתי מהסדרה. הבימוי טוב. ראיתי לפני כן את fate stay night ולא זכור לי שכ"כ נהניתי. אם חושבים על כך, ל-fate/zero אין באמת איזו עלילה מורכבת ומסורבלת, אך אני כן חושב שהבימוי של הסדרה הוביל אותה להיות מעניינת, וגם הקרבות היו נחמדים :).
הגרפיקה++++.

hyouka- גם מהסדרה הזו נהניתי. הסדרה היא slice of life כאשר הרעיון מאחוריה הוא פתרון של בעיות בילוש מחיי היומיום. ישנם misteries נחמדים, עם פתרונות לא רעים בכלל. גם אם יש כמה פרקי פילר/פרקי מעבר, זה עדיין שומר על רמה.
הציורים מרהיבים, כמצופה מסוטדיו kyoani. וה-moe במידה.

sakamichi no apollon- דרמה על שני תלמידי תיכון (+תלמידה) בשנות ה-60 של יפן. השניים מתחילים לנגן יחדיו במהלך העלילה.
עלילת ג'וסיי דרמה סטנדרטית למדיי.
היה בסדר, אם כי, דרמה זה פחות הקטע שלי (או יותר נכון, העלילה לא הייתה הכי הכי, אבל סטנדרטית).
המוזיקה הייתה טובה, וגם האנימציה.

natsuyuki rendezvous- עוד דרמת ג'וסיי. החלטתי לצפות בה באופן ספונטני לחלוטין. ראיתי איזה GIF בטאמבלר של השיר הפתיחה, וה-GIF נראה לי יפה. העלילה סובבת סביב מוכרת פרחים צעירה אך אלמנה. סטודנט שעובר ליד החנות מתחיל להתאהב בה, הוא מתחיל לעבוד במקום במטרה להתחיל לצאת איתה. אלא שבחנות הפרחים שוכנת גם הרוח של בעלה המנוח של המוכרת, את הרוח רק הסטודנט יכול לראות.
זה סביר, אבל לא בדיוק ....  אבל העלילה לא הייתה מעניינת במיוחד.
כן בכיתי אבל.

sword art online- התחלתי לצפות בסדרה בעקבות אחד האנשים שאני עוקב אחריהם בטאמבלר. אהבתי את הקונספט של להיות תקוע בתוך משחק מחשב, תוך סיכון אמיתי של החיים של האנשים המשחקים.
בהתחלה, לא אהבתי את קפיצות הזמן הגדולות בעלילה, אך הבנתי שזה הרעיון של הסדרה, וקיבלתי את זה.
אהבתי את ה-arc הראשון של הסדרה, את ה-arc השני קצת פחות. היה טאץ' של הארם בסדרה, וזה משהו שאני לא אוהב (שוב פעם ה-imouto, שוב פעם ה-loli, שוב פעם דמויות טסונדרה בלה בלה בלה).
סה"כ נהניתי מהסדרה,
ברם,
פרק 24 היה קשה לי לצפייה משום משהו מאוד מסויים. משהו פרטי שלא כ"כ קשור לאנשים אחרים. הפרט הקטן הזה הוריד לי מהסדרה קצת :(.

tonari no kaubutsu kun- שוג'ו קלאסי. החלטתי לצפות בסדרה אחרי מישהו שצפה בפרקים הראשונים ומאוד התלהב.
צפיתי, אבל לא נהניתי במיוחד, כיוון ששוב, היו את אותם אלמנטים שקראתי אלפי פעמים בשוג'ו.

tsuritama- רציתי לצפות בסדרה כיוון שהיא נראתה לי צבעונית עם סגנון צביעה יחסית מקורי.
אבל....
לא הצלחתי להתקדם מעבר לפרק 6. זה פשוט שעמם אותי. הבנתי שאנשים שסיימו את הסדרה אומרים שהיא חמודה, אז אולי אתן לה עוד צ'אנס.

nisemonogatari- הרעיון היה לצפות ביחד עם עוד חברים שלי מהאוניברסיטה בסדרת אנימה. אחד מהם הוא שבחר את nisemonogatari. אחד החברים שלי לא כ"כ רגיל לכך שאנימה כוללת די לא מעט אצ'י, והפרצוף שלו היה כ"כ אדום. ראו שהיה לו מאוד לא נוח. זה הוביל אח"כ לדרמה קטנה, אבל לא משנה.
הפסקנו לצפות בסדרה באמצע.
מכיוון שאצ'י זה לא בדיוק הז'אנר שלי, לא המשכתי עם הסדרה.

ילדי הזאב- HNNNNGGG. אם לא היו אנשים שישבו מסביבי בזמן הצפייה, הייתי ככל הנראה מתחיל לבכות.

אהה, כן, ו-kiki the witch הזכירה לי שגם צפיתי ב-kono danshi ningyo hiroimashita.

מה מעניין אותי ועוד לא ראיתי?

another- אימה. יאפ.

kuroku no basket- איך שהוא, אנימה על ספורט תמיד סוחפות אותי.

magi- ארצה לקרוא את המנגה.

natusme yuujin chou- אני עדיין בעונה שלישית. זה כ"כ מרגיע~.

psycho-pass- כרגע קראתי תגובות של אנשים והבנתי שזו סדרה שמנסה להתחכם לחינם. בכל מקרה ארצה לנסות את הסדרה.

uchuu kyoudai- לא ידעתי אם יהיה כדאי לצפות בזה או לא, ולכן חיכיתי עם התגובות. אחרי chris hadfield, אני חייב לצפות בסדרה על אסטרונאוטים.

מה אני חושב על שנה זו באנימה בכלליות?
בעיקרון, אני תמיד אומר לעצמי כך- בכל שנה בממוצע, תהיינה לפחות 2-3 סדרות שהן טובות, מעבר לכך, אני לא מצפה ליותר מדיי. רוב הסיכויים שתהיינה סדרות שיגרמו לי להנאה.
אם כי, אני חושב ששנת 2011 באנימה הייתה יותר טובה.
מספיקים זה עניין של סדר עדיפויות
18/06/2013 | 00:00
65
אגב, לדעתי יש הרבה יותר סיכוי ליפול על סדרה שתאהב/תהנה ממנה, אם לא מסמנים מראש סדרות ש'נראות' ואז מחכים לשמוע מה יש לאנשים אחרים לומר עליהן.
זה די שילוב של "אל תסתכל בקנקן" יחד עם להסתמך על טעם של אנשים, שלאו דווקא בא בהתאמה מושלמת לשלך...
הסיווג הראשוני כבר מצמצם את המאגר, והצמצום השני לא מבטיח הנאה מהמאגר המצומצם.

כאילו, לא חושבת שיש משהו רע בלסמן מראש איזה סדרות נראה לך שיהיו אחלה, כי זה תמיד כיף, וגם אין שום דבר רע בלהסתמך על מה שאחרים אומרים, אבל אני אישית מעדיפה לדגום בעצמי את הסדרות שיוצאות, רובן (עם סינון של סדרות שנראות לעוללים, וסדרות שנראות יחסית רחוקות ממני ומהמצב רוח שיש לי), ואז להחליט עד כמה בא לי להמשיך לנסות.
גיליתי ככה המון סדרות שהפתיעו אותי לטובה.

סתם חפירה :X
פרק אנימה ממוצע הוא באורך של 20 דקות נטו
18/06/2013 | 19:45
45
בהנחה שמישהו צופה ב15 סדרות בעונה כלשהי זה מסתכם בכ5 שעות בשבוע.
רוב האנשים כאן להערכתי הם לא מנתחים עם 50 משמרות בשבוע אז לא נשמע לי כזה מוזר שאנשים יוכלו לפנות 5 שעות בשבוע לתחביב P:
ו15 סדרות בעונה זה באמת בעונה יוצאת דופן, בדרך כלל זה יותר באיזור ה10 סדרות במקרה הטוב. מה שמסתכם בקצת יותר מחצי שעה ביום.

בדוגמא שנתת על 2 סדרות לאורך 3 חודשים שאתה צופה זה מסתכם בפלוס מינוס 40 דקות בשבוע ממוצע, או בערך 5 דקות ביום.
מה שאם כבר נשמע לי יחסית נמוך, במיוחד בהתחשבות באורך ההודעה שלך שסביר להניח לקח לך לרשום בערך 10-15 דקות מה שאם היית מעביר במקום בכתיבת ההודעה בצפיה בפרק אנימה היה מעלה את הזמן שהשקעת באנימה באותו שבוע לבערך 140 אחוז מהמצב כרגע.

אז כמו שאמרה פוקגירל בהודעה למטה, זה בעיקר עניין של סדרי עדיפויות.

ובהתייחסות להודעה שלך על ניסמונוגטרי, למה הראית את הסדרה הזו למישהו חדש כשזו בכלל עונה שניה?
למכירה מספר מנגות
12/06/2013 | 22:51
11
117
ראשית, אני מצטער אם יש לכם איסור על שרשורי מכירה בפורום הזה.
במידה ואין, אני אשמח ךפרסם פה את המכירה שלי-

מנגות-
Death Note Vol 12
Black Cat Vol 3-7
One Piece Vol 1-2-3 ספר אחד עבה אשר מכיל את ווליוםמי 1 2 3

מגזינים:
Shonen Jump May 2009
Shonen Jump July 2006 פאקינג דרגון בול זי!

פיגרים:
שני פיגרים קטנים בגודל מחזיקי מפתחות (אני מניח שלמעשה מחזיקי מפתחות לול) שלא נפתחו, אחד של דיאדארה ואחד של זטסו
פיגר קטן של גרין לנטרן שאני בשמחה אתן מתנה לראשון שיקנה משהו

מסכה של טובי

מחירון-
מנגה-
וואן פיס- 50 שח.
בלאק קאט ודת' נוט- 25 שח.
מגזינים:
שונן ג'אמפ- 15 שח.
פיגרים-
אני מניח שאף אחד לא יבוא במיוחד בשביל פיגר בשקלים בודדים, אז אם מישהו יבוא ויקנה משהו אני אשמח לתת אותם מתנה

מסכה של טובי- 10 שח.

אפשר ליצור איתי קשר פה או בטלפון 0548-108167, אני מרעננה
תמונות-
http://up380.siz.co.il/up2/znmyjgj1njow.jpg
http://up380.siz.co.il/up3/mywywy3n2nzy.jpg
http://up380.siz.co.il/up1/n44qwumw0duo.jpg
http://up380.siz.co.il/up2/yc2ltzf4jjyg.jpg
http://up380.siz.co.il/up3/mmywngzt3gmu.jpg
http://up380.siz.co.il/up3/yxdmykmd2wmm.jpg
http://up380.siz.co.il/up3/utbz2md5gmym.jpg

(מה שיש בתמונות ולא מתואר בפוסט גם למכירה [למעשה יש לי עוד דברים למכירה] אבל לא רלוונטי לפורום זה)

תודה על ההתעניינות!
דבר נוסף
12/06/2013 | 22:54
45
שוב, מתנצל עם זה עובר על חוקי הפורום
יש כאן לינק לאשכול המכירה המלאה שלי, לפורום אחר.
אם זה עובר על החוקים אתם מוזמנים למחוק את ההודעה, סליחה.
http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=315386...
2 שאלות בקשר לוואן פיס
13/06/2013 | 00:01
3
45
1. המחיר זה לוליום אחד או לכל השלושה?
2. הכותרים הם באנגלית או יפנית?
תשובות (:
13/06/2013 | 00:49
2
34
1. המחיר זה לספר השלם, כלומר כל שלושת הווליומים
2. כל המנגות באנגלית
ערב טוב =)
אז עוד שאלה אחת
13/06/2013 | 19:46
1
36
איפה אתה גר? או איפה אפשר להיפגש ולקנות את הספר?
אני גר ברעננה
13/06/2013 | 23:38
33
אין בעיה להיפגש ברעננה, אני מאמין שאני יכול להגיע להרצליה או תל אביב אם זה עוזר לך
בנוגע לשונן ג'אמפ
16/06/2013 | 17:17
3
38
אני מעוניינת בקניית המגזין של שונן ג'אמפ 2009 - 15 שח.
יהיה אפשרות להיפגש איתך בתל אביב?
כן, אבל לא השבוע
16/06/2013 | 21:22
2
28
יש לי 2 מבחנים גדולים השבוע ואני עובד בשארית הזמן
אני אשמח להיפגש איתך בשבוע הבא :)
מעולה אין לי בעיה לחכות :)
17/06/2013 | 13:19
1
22
אין שום בעיה העיקר שנשמור על קשר איכשהו :)
אני פנוי
26/06/2013 | 01:50
10
אם את\ה רוצה לשלוח לי מספר טלפון בהודעה נוכל לדבר ולתאם
וואן פיס והפיגרים נמכרו
21/06/2013 | 13:07
37
בקפצה! (:
22/09/2013 | 19:53
7
|טבעת|נפתח פורום "הרווק" בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2013 | 16:38
14
הערב תעלה לשידור העונה השנייה של התכנית המצליחה "הרווק".
הפעם ינסו למצוא שידוך מתאים לאחד הרווקים הכי מפורסמים ומבוקשים במדינה - דודו אהרון!
|לב|האם יזכה דודו למצוא את בחירת ליבו בין כל עלמות החן שיגיעו במיוחד כדי לכבוש את ליבו|?|
|שמש|אתם מוזמנים לדבר על תכנית הרווקים שתלהיט לנו את הקיץ בפורום הרשמי של תכנית "הרווק"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|אקשן|אתם מוזמנים לסרט "האשליה"
( לעמוד שלי בתפוז )
09/06/2013 | 16:09
18
אתם מוזמנים להרשם להקרנה מיוחדת לגולשי תפוז של הסרט האשליה|!|

ארבעה קוסמים מדהימים את הקהל שלהם על הבמה בלאס וגאס כאשר הם פורצים וירטואלית לבנק פריזאי ושודדים אותו מתכולתו. כה גדול ובלתי ייאמן ההישג שלהם, שחוקרי ה-FBI נאלצים לעכב אותם לחקירה בכדי לנסות ולהבין כיצד הם ביצעו את הבלתי אפשרי.

בין השחקנים בקאסט המרשים תוכלו למצוא את ג'סי אייזנברג (הרשת החברתית), מייקל קיין, מארק רופלו (הנוקמים) , וודי הרלסון ומורגן פרימן.

לפרטים נוספים והרשמה
|כריש|מזמינים אתכם לסרט יצאת כריש 2
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2013 | 13:30
10
|שמש|חם! ומה עושים כשחם? הולכים לים! אבל מה עושים כשחם מדי אפילו מכדי ללכת לים?
הולכים לסרט שעוסק בים|!| ככה גם נשארים קרובים למזגן וגם נהנים מלהתבונן במים הקרירים ובדגים היפהפיים. זה הזמן לקחת את הילדים ולפתוח את החופש הגדול בבילוי דגי במיוחד.|דג|

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה לגולשי תפוז של הסרט יצאת כריש 2.

פרטים על הסרט, מועד ההקרנה וטופס הרשמה תוכלו למצוא כאן
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונת פרוטס עוסקת באופנת רחוב יפנית וקוספליי!בואו לכאן לדב...
הקומונה מיועדת לאנשים היקרים שבמשך 7 וחצי שנים פורום דיג´ימ...
עדכונים שוטפים
04:00 | 28.04.14 dr jekyl and MR hyde
13:29 | 24.04.14 beatlebug
20:04 | 20.04.14 DawnPo
03:42 | 18.04.14 מאנגמוס
01:35 | 29.03.14 son100
01:35 | 29.03.14 son100
22:39 | 21.03.14 מיסטר חאן
06:54 | 19.03.14 כריכרכה2
05:53 | 15.03.14 נפרדנו כך1
מקרא סימנים
בעלת תוכן