לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ימי הולדת ומתנות
לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,כל זה ביחד - בפורום אחדהפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ימי הולדת ומתנות

לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,כל זה ביחד - בפורום אחדהפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!

יומולדת 21 לחברה הכי טובה
14/10/2014 | 21:33
2
76
אני מחפשת לעשות משהו מיוחד לחברה (בהתרעה די קצרה, בעוד שישה ימים, ככה שסדנאות והפקות ענק וכו' מחוץ לתחום) במשך היום ורצוי בתל אביב \ אזור המרכז. בילוי לארבע חברות.
חשבתי שניקח אותה לפארק הירקון לפיקניק ולרכיבה על אופניים - אנחנו חיפאיות, אז בשבילנו זה די מיוחד, אני תוהה רק אם מספיק מיוחד.

רעיונות נוספים?
פארק הירקון זה מעולה
15/10/2014 | 10:01
27
בתוך פארק הירקון יש כמה גנים מגניבים (כרטיס סביבות 20 ש"ח נידמה לי) שאפשר לטייל בהם מלבד הפארק עצמו.
גן הקקטוס, גן הסלעים והגן הגזום. אני ממליץ בחום.

אתן יכולות להשכיר שם מעין "אוטו" כזה ממונע ולנסוע איתו ברחבי הפארק (אם תחלקו את המחיר בין ארבעתכם אז זה ייצא סביר ויש מקום לכמה אנשים).
ממול לפארק הירקון יש את גני התערוכה ככה ששווה לבדוק אם ביום הספציפי שאתן חוגגות תהיה תערוכה מעניינת.
גם הלונה פארק נמצא ממש מעבר לכביש אם אתן בעניין.
פארק היקרון וטיול אופניים זה רעיון לגמריי מגניב
18/10/2014 | 13:20
14
אפשרות נוספות שעלתה לי לראש, יום שופינג !
בתל אביב יש המון מקומות שווים וזולים לקניית בגדים, יש מסעדות קטנות שנותנות אווירה מגניבה וייחודית לתל אביב כמו ה"פסטה בסטה" בכניסה לשוק הכרמל

כדי להוסיף משהו מיוחד ואישי לכל היום הזה הייתי דואגת שכל אחת מהחברות תכתוב מכתב ותיתן מתנה קטנה וסימלית (שרשרת עדינה/ תחתון מדליק/ נר עם משמעות וכו' ), תבחרו רגע אחד בפיקניק שיוקדש לקריאת הברכות או שתיתנו לה אותן בנקודות שונות לאורך היום
מסיבת הפתעה
13/10/2014 | 19:43
3
47
אוקי אז יש לחברה שלנו יום הולדת היא תיהיה בת 14 אנחנו רוצות לחגוג לה 10 בנות אולי עוד טיפה יותר אנחנו רוצות לעשות לה שמח משהו מקורי נגיד חשבנו על מתנפחים או משהו כדי שלא ישעמם נגדי במסיבת התפתעה חבילה עוברת וכל אלה זה די משעמם.. אנחנו רוצות משהו מצחיק כיפי משהו שאפשר להשתולל כזה באמת להרגיש כיף ושמח לאותה ילדה וזה בעוד כמה ימים איזה רעיון ממש טוב תוכלו להביא לנו?
מה דעתך על יום הולדת ספא?
14/10/2014 | 12:18
36
תוכלי לארגן ספא ביתי, עם לקים ומסכות פנים, תוכלו לשכור סרט בנות ואם באלכן להשקיע במפעילה אפשר מניקוריסטית לכולן.

תבחרו בית של אחת החברות, תעצבו את הבית בסגנן ספא עם קטורת, נרות ואורות מעומעמים, תארגנו רשימת מוזיקה מתאימה

מה דעתכן על
14/10/2014 | 18:10
24
סדנת בישול?
סדנת איפור?
באולינג
סרט בסינמה סיטי
שאני חושב על גיל 14
15/10/2014 | 09:56
31
באולינג נשמע לי אחלה פעילות לכל החברים
היי:] חדשה בפורום, אשמח לעזרה עם מתנה ליום הולדת של בן הזוג
13/10/2014 | 17:56
3
56
היי:
מחפשת עזרה למתנה מקורית לחבר, אני רוצה לעשות משהו בסגנון של "30 מתנות" שחלקן יעלו וחלקן לא, וגם שלכל אחד יהיה משפט מתאים.
או לחלופין לעשות יומולדתב בנושא מסויים עם כמה מתנות שכל אחת מהן משפט [למשל בית מלון, ארוחה, מסאג ] וגם מתנות קטנות..
אשמח לעזרה!
בואי נתחיל מלהחליט מה מביניהם בא לך :)
14/10/2014 | 18:12
2
56
אני מכינה אותך מראש לזה ש30 מתנות יהיו עסק יקר גם אם חלקן יהיו קטנות וסמליות.

לכן הייתי הולכת על רעיון דומה אך שונה- ובוחרת ערכה כלשהי.
אפשר ערכת "חמשת החושים" (מתנה לכל חוש)
מתנה לפי אותיות השם שלו
או ערכת "משהו משהו" (משהו מתוק- שוקולד, משהו מעורר- כוס קפה, משהו מרגיע- שמן מסאז', משהו כיף- הזמנה להופעת סטנד אפ, משהו סקסי- בוקסר וכולי)

אם אחד מהם נשמע לך אשמח לעזור.
תודה:]
21/10/2014 | 18:51
1
20
אני רוצה שזה יהיה משהו ממש מגניב, אז אולי ערכת משהו משהו... אבל חייבת רעיונות מדליקים 
ואני כן רוצה לשלב משהו כמו צניחה חופשית, או טיול בירושליים [סאג ווי למשל] וכאלה ...
אז לכי על ערכת משהו משהו
21/10/2014 | 19:45
25
כי אפשר להכניס בה הכל...  

-משהו טעים- הזמנה למסעדה/ שוקולד
-משהו סקסי- בוקסר// אזיקים
-משהו מרגיע- קרם גוף/ שמן מסאז'/ הזמנה למסאז'
-משהו מצחיק- ספר מצחיק/ הזמנה למופע סטנד אפ
-משהו אקסטרים- צניחה חופשית
-משהו פטריוטי- טיול בירושלים
-מהו מרדים- כרית/ פיג'מה
-משהו באהבה- תמונה שלכם
-משהו למזל- חמסה/ כרטיסי גירוד של מפעל הפיס
-משהו לראש טוב- כוסית הקפצה/ בקבוק אלכוהול
-משהו שימושי- פריט שיוכל להשתמש בו- ארנק, פד לעכבר, רמקול, אוזניות...
-משהו שיעזור להתחיל את הבוקר- כוס קפה מעוצבת אישית/ פולי קפה משובחים/ תה איכותי/ מכונה להכנת קפה
-משהו מעורר- שעון מעורר או לחלופין אפשר לקחת את זה לכיוון של "משהו מעורר מינית" ואז תחשבי על משהו סקסי

יום נישואין ראשון❤️
13/10/2014 | 17:17
1
60
היי לכולן אני ובעלי החודש נחגוג יום נישואין ראשון... אשמח לעצות איזה מתנה כדאי לקנות לו ומה אפשר לעשות יחד ביום זה :) תודה מראש!!!
מזל טוב!
14/10/2014 | 18:13
44
אני מציעה במקום מתנה בילוי משותף
אולי ללכת למקום שאליו יצאתם בדייט הראשון, או לצאת למלון, ספא, סדנה משותפת וכולי.
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
13/10/2014 | 12:26
5
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יום הולדת 70 לאבא
12/10/2014 | 15:19
1
206
שלום לכולם,
אבא שלי חוגג יום הולדת 70, ואני מכינה לו אלבום דיגיטלי. רציתי לבקש רעיונות לשירים/טקסטים שאפשר לשלב בתוך האלבום..
אני ממש נואשת מלחפש בשירונט שירים מתאימים..אז אם מישהו יוכל לעזור..אני אשמח

תודה רבה
אממ
14/10/2014 | 18:14
32
"קח אותו לאט את הזמן, העולם עוד יחכה בחוץ"
"הכל פתוח עוד לא מאוחר..."
"כי בשבילה אתה מלך העולם"
"לאבא שלי יש סולם"
"ילד של אבא"/ מוקי

יום הולדת לילדים
12/10/2014 | 13:44
1
45

קצת לא קשור אבל אתם חייבים לשמוע!
אני רוצה להמליץ לכם על "יופי של טופי" – הייתי ביום הולדת של הבת של חברה ופשוט הופתעתי מהמקצועיות!
אני הכנתי לבת שלה את העוגה ליום הולדת ואפילו לעוגה נתנו את הכבוד הראוי! עשו טקס עוגה שהיה מהמם! וזה היה יום הולדת נסיכות, וללא ספק הם התנהגו לקטנה כמו נסיכה אמיתית!
היתה פינת יצירה של תיבת אוצר, כל ילד קיבל תיבה וצבע אותה וצייר עליה ובסופו של דבר הם קיבלו מטבעות שוקולד ושמו בתוך התיבה אחרי זה היתה הצגה עם שחקנית מוכשרת שפשוט היפנטה את הילדים ונתנה למבוגרים 45 דקות של שקט (וכולנו יודעים כמה זה נדיר.. חח ) ואחרי זה הייתה פינת איפור וקעקועי נצנצים והביאו כתר ושרביט לילדת היום הולדת ובאמת הכל התנהל בצורה מהממת גם המחיר, גם המקצועיות ( הגיעו לפני הזמן תיקתקו והכל סידרו אחריהם) וגם התוכן של ההצגה היה חינוכי! אה! וגם כל ילד קיבל דיסק עם שירי ילדים.
חברה שלי אומרת שעוד מהשיחה הראשונית הן היו מקסימות אליה, היא הבינה שזה צוות של בנות שמתפעלות את זה ושהן הציעו לה מלא מלא רעיונות בקשר לסדנאות ולהצגה וגם לאיפור וכו' והיא פשוט בחרה את מה שהיא אוהבת והן חיברו לה את זה לאיך שזה יצא ביום הולדת.
אפילו הציעו לה נגיד יום הולדת שלמה רק של בובספוג או של דורה..
בקיצור..!
בעזרת השם כשיהיו לי ילדים רק אותם אני אזמין!
אני רוצה לצרף לכם  תמונה של הפלייר שלהם כי חברה שלי היא אמא היסטרית ולא מעלה תמונות של הילדה לרשת (ובצדק חח ) אבל משום מה זה לא נותן לי להעלות אותה... /:
זה הטלפון שלהם – 0544825509 או להיכנס לפייסבוק או לאתר שלהם

איזה יופי!! נשמע שהכל היה נהדר, כיף לשמוע
12/10/2014 | 15:24
11
מתנה לבן זוג
10/10/2014 | 17:53
4
222
מחפשת מתנה יצירתית בנוסף למתנה חומרית שאני קונה, ראיתי פה קופוני אהבה וזה רעיון ממש חמוד ונחמד, איך אפשר לעשות את זה?
ואיזה עוד רעיונות יש?
היי
11/10/2014 | 12:55
2
130
בלינק הבא יש קובץ וורד מוכן של קופוני אהבה. ניתן לפתוח את הקובץ ולשנות את הכתוב לפי הצורך. מומלץ לעקוב אחר ההוראות בדף ולהתקין את הפונט שמצויין שם. לאחר מכן פשוט מדפיסים ומשדכים או שאפשר לעשות חורים ולקשור עם סרט.

רעיונות נוספים, לאגד מתנות קטנות לפי נושא מסויים למשל:
גוף האדם (מתנה לכל איבר בגוף)
מתנות לפי א"ב
שבעה חטאים
ערכת מזל
זו ניראה לי אחלה תוספת נחמדה..
11/10/2014 | 12:59
1
72
מה זה שבעת חטאים וערכת מזל?
הסברים תוכלי למצוא כאן
11/10/2014 | 16:44
79

שני שרשורים (אחד מהם של אשלי מנהלת הפורום) על מתנות לערכת מזל:

משוחד אבל צניחה חופשית
13/10/2014 | 16:15
42
ואם יש לך בעיה עם לקבוע תאריך שרירותי מראש, פשוט תקני <a href="http://www.xgiftcard.co.il/">;גיפט קארד </a> לצנחניה ותשתמשו בו כשתהיו מוכנים נפשית.
אין כמו מתנה שהיא חוויה, ומחקרים בפסיכולוגיה מוכיחים שאנשים מתאהבים יותר כשהם בסיטואציה מפחידה או מעוררת.
בהצלחה!
מתנה לבעלי עזרה בבקשה,
08/10/2014 | 15:43
2
74
הי לכולם, תמיד אני חוזרת לפורום המקסים והאהוב הזה בסוף...
לבעלי יש יומולדת 37 וכמובן שכל הרעיונות והמתנות מוצו כבר כי אנחנו יחד 12 שנה אבל...עלה בראשי רעיון לעשות לו מעיין
פנקס של שוברים וכל שובר הוא יכול "למצל" מתי שבא לו. למשל עיסוי של 30 דקות וכו..רציתי לבקש רעיונות למה אפשר לכתוב עוד 
על שובר כזה ואיך לעצב את זה...תודה
קופוני אהבה להדפסה
08/10/2014 | 17:46
86
היי הילה,
באתר שלנו יש עיצוב מוכן של קובץ וורד לקופוני אהבה להדפסה (מומלץ למלא אחר ההוראות ולהתקין פונט ספציפי לפני כן).
תוכלי להשתמש ברעיונות שכבר כתובים שם.
אם בכל זאת יהיו חסרים לך עוד רעיונות חזרי לכאן ונעזור לך לחשוב על עוד מתנות לקופונים.

קופונים הם תמיד רעיון מקורי, שימושי ומקסים
10/10/2014 | 11:58
36
הקישור של coolgift נהדר ומאוד יעיל, חשבי על דברים שהוא אוהב לעשות ולא תמיד מתאפשר לו או מטלות שהוא עושה בדרך כלל ותוכלי לקחת ממנו את האחריות מידי פעם, אם תזקקי לרעיונות נוספים כתבי ואשמח לעזור

תוספת מדליקה לשידרוג - ניתן להוסיף בתחילת חוברת הקופונים פתיחה מצחיקה כמו תנאי השתתפות ושימוש בקופונים:
* אין להעביר/ לצלם או לשכפל קופונים אלו.
* אין מדיניות החלפה או החזרה - ברגע שמשתמשים בקופונים ההחלטה היא סופית.
* כל קופון נועד לשימוש חד פעמי בלבד.
* תאריך פקיעת תוקף לקופונים.
* יש כפל מבצעים - ניתן לעשות שימוש במספר קופונים יחד.

צרי קופונים שמתאגדים יחד בסרט או משהו דומה שיוכל כל פעם לתת אחד ולממש אותו
מה אפשר לקנות ליום הולדת 16 ?
08/10/2014 | 09:52
1
62
היא חברה שלי בערך חמש שש שנים ורק בשנתיים האחרונות נהפכנו להיות החברות הכי טובות היא יודעת עלי הכל מהכל היא הבן אדם הכי קרוב אלי
שנה שעברה קניתי לה כרית עם תמונות שלנו וכתוב שם מזל טוב חצי שלי
והפעם אני רוצה להשקיע במשהו יותר מקורי השמח לשמוע הצעות תודה (:
איך את מתחברת לרעיון של ערכות??
10/10/2014 | 11:44
38
ערכת איך להשיג חבר ב10 ימים
ערכה לפי צבע
ערכה לפי המזל שלה
ערכת חמשת החושים

אשמח לפרט אם תתחברי לאחת מהן או לרעיון הכללי של ערכה
יום הולדת 25 לבן זוג
07/10/2014 | 11:55
5
124
היי, 
לבן זוגי יש בקרוב יום הולדת 25, וכבר תכננתי להפתיע אותו עם מתנה גדולה (נהיגת אקסטרים) באותו יום:)
אבל רציתי גם להביא לו משהו מוחשי, חשבתי אולי על רעיון של 25 מתנות ובאחרונה לשים לו שובר לנהיגת אקסטרים..
איזה מתנות קטנות אני יכולה לצרף למתנה הגדולה? (שלא יהיה יקר מידי, אני סטודנטית:)) או בכלל רעיון אחר.. אני ממש אשמח לעזרה! 
מתנות לבן זוג
07/10/2014 | 13:33
4
124
כמה רעיונות למתנות קטנות:
חולצה
בוקסר עם כיתוב מצחיק
ספל קפה מעוצב
ארנק
שעון יד
עניבה
מחזיק מפתחות עם תמונה
כלי לחליטת תה לחורף
כפפות
ספרון מצחיק
אביזר לסמארטפון (מגן/ רמקול/ מעמד)
ארגונית לשולחן לעבודה
תודה רבה!!
07/10/2014 | 19:09
3
59
אבל נראה לי שאני אוותר בסוף על 25 מתנות, כי המתנה "העיקרית" כבר עלתה לי הרבה כסף...
יש לך אולי רעיון איך אני יכולה להביא לו את זה בצורה יפה ומקורית? :) 
דווקא יש לי רעיון
07/10/2014 | 19:22
2
100
קחי 4 מעטפות.
במעטפה הראשונה תכתבי - השנה לכבוד יום ההולדת שלך קניתי לך משהו ממש מיוחד.
קני אוטו קטן צעצוע ותכניסי לתוך המעטפה השנייה.
במעטפה השלישית תכתבי עוד פתק משהו כמו: "סתאאאאם!, נראה לך שזה מה שהבאתי לך ליום הולדת? המשך למעטפה הבאה"
במעטפה הרביעית תכניסי את הכרטיס לנהיגת אקסטרים.

תמספרי את המעטפות ותחלקי לו אותן לאורך אותו יום, כל פעם אחת אחרת.
ואי מושלם! ממש תודה :)
07/10/2014 | 19:28
1
41
שמחתי לעזור
07/10/2014 | 19:55
22
רעיונות למתנת פרישה
06/10/2014 | 17:12
1
61
אהלן
בצער רב אני עוזבת את מקום עבודתי בשנתיים וחצי האחרונות עקב לימודים.
זה מקום שמאוד מאוד נקשרתי אליו, גם לעבודה עצמה וגם לאנשים. זה היה פחות או יותר כמו הבית השני שלי.
סה"כ עובדים איתי משהו כמו 40-50 אנשים, שעם רובם יש לי קשר די טוב.
המקום עצמו מחולק לשתי עמדות ראשיות, העמדה שלי שעובדות איתי בה עוד 6 בנות, והעמדה השניה, ששם עובדים ועוברים רוב האנשים (בעמדה הזאת יש גם מטבח והם אוהבים לבשל שם..). חוץ מזה יש לי חברה טובה שעובדת במשרד שאין לו ככ קשר לעמדות האלה.
ולעניין ההתלבטות-
יש שתי אופציות שחשבתי עליהן, או לקנות לכל אחד משהו קטן ולרשום לו כרטיס ברכה קטן, או לקנות שתי מתנות לכל עמדה + מתנה קטנה למשרד של החברה, ולרשום משהו לחברים הקרובים...
בגדול חשבתי על מכונת וופל בלגי לעמדה עם רוב האנשים, וערכת פדיקור מניקור או משהו בסגנון (עזרה?) לחברות שעובדות איתי בעמדה, ולחברה במשרד אני עדיין מתלבטת...
מה דעתכם? כל האנשים שסיימו לעבוד אצלנו עד עכשיו לא קנו כלום, אבל נראה לי מוזר לעזוב מקום שהיה כמו הבית השני שלי, בלי לקנות כלום... (אני עדיין תקועה במתנות של שתיית השחרור...)
בקיצור, אובדת עצות. אשמח לעזרה ולרעיונות נוספים!

תודה רבה

מתנות לעזיבה
06/10/2014 | 18:49
74
היי,
קודם כל אני חייב לציין שזה שאנשים שעזבו לפנייך את מקום העבודה ולא עשו שום מחווה לא אומר שום דבר לגבייך. זה לחלוטין תלוי בבנאדם ואם את מרגישה שהתחברת לאנשים שם אז אין סיבה שלא תעשי זאת ולהיפך, רק יזכרו אותך לטובה.

לדעתי לכתוב כרטיסי ברכה לקנות משהו לכל אחד יהיה קצת מייגע כיוון שמדובר בכמות לא קטנה של אנשים, עדיף לקנות משהו שישמש את כולם.
הרעיון של המכונת וופל בלגי ממש ממש מגניב
הלוואי שלי הייתה אפשרות להכין וופל בלגי בעבודה

אולי במקום ערכת פדיקור לבנות בעמדה שלך עדיף איזה כרית מסאג' או משהו מרגיע אחר כמו האמבטיות מסאג' לרגליים (סתם זורק רעיון).

לחברה הטובה את יכולה לקנות ארגונית לשולחן / חבילה מגניבה של דפי ממו מעוצבים / עט מעוצב / ספל קפה / אטבי נייר מגניבים.

שרשור מתנות לחג לבן זוג
06/10/2014 | 12:30
3
98
בשל החגים שבאים והולכים נתקלתי בשאלה מה נותנים מתנה לחג לבן הזוג?

אשמח לשמוע רעיונות לערכות, מתנות וסתם דברים קטנים לתשומת לב לקראת החגים
אני בעד ברכה משופצרת
07/10/2014 | 20:32
2
69
נגיד ברכה שמצמידים אליה ממתקים
לבבות שוקולד/ לבבות גומי וכולי

כי אי אפשר כל הזמן לקנות מתנות... נתרושש.
בדיוק מה שעשיתי
08/10/2014 | 08:00
50
ברכה עם קופסת עוגיות טעימות שאפיתי

מסכימה לגמרי עם נושאה לקנות כל הזמן
08/10/2014 | 17:40
20
אני בעד עוגה
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/10/2014 | 13:26
12
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

האזנה נעימה :)
מתנה לקורס קצינים
05/10/2014 | 11:26
1
167
מחפשת מתנה לאחיין שלי שמסיים ביום שלישי הקרוב קורס קצינים
תוכלי לפרט
05/10/2014 | 20:59
53
אם הוא קרבי או לא?
באיזה תחום הוא עוסק בצבא?
זה יכול לעזור עם רעיונות
יומולדת ארוחה פרטית
05/10/2014 | 00:12
3
78

שלום,
אני מעוניין לקחת את אישתי הצמחונית לארוחת ערב ליום הולדתה.
חשבתי על משהו אינטימי יותר ממסעדה,
ללכת לארוחה פרטית אצל מישהו או שמישהו יגיע אלינו הביתה.
מישהו מכיר משהו כזה ויכול להמליץ?
אנחנו גרים במרכז.

יומולדת ארוחה פרטית
05/10/2014 | 18:05
1
56
קצת שונה ממה שחשבת אבל הכי אינטימי שיש. ארוחת ים פרטית  על יאכטה בלב מפרץ עכו. רק במרחק של שעה ורבע. יש גם אפשרות ללון שם בים ( לא בנמל) מומלץ ביותר. חפשו את מניאנה חווית שייט ואירוח  ימי.
תודה :). שייט זה לא אנחנו :(.
06/10/2014 | 13:00
58
היי
( לעמוד שלי בתפוז )
06/10/2014 | 10:40
37
אני אוליי יכול לעזור לך עם שף עד הבית אבל אני צריך לדעת עוד פרטים
במקביל ניתן גם לעשות שיייט רומנטי ביאכטה במרכז כולל ארוחה לבחירה. עם קישוטים יין,צילום,ועוד 
מקום למסיבת הפתעה לגיל 30 לבעלי
04/10/2014 | 16:06
2
61
שלום לכולם, אני מחפשת מקום למסיבה לבעלי לגיל 30 שיכיל בערך 12-15 מוזמנים. אולי מישהו מכיר איזשהו לופט במחיר שפוי, אפה שיש אולי שולן סנוקר או מקום לשחק באולינג נחמד. מעדיפה שבמקום תהיה אופציה להזמין כיבוד או להביא משלי. תודה לעונים
אומנם אני לא כל כך מכירה, אבל כדי שיוכלו לעזור לך..
05/10/2014 | 09:16
1
43
יועיל אם תצייני איזור ואולי תקציב
מדובר בתקציב של 150 ש"ח לבן אדם - מספר מוזמנים 12-18
05/10/2014 | 09:25
32
אולי מישהו מכיר מקום טוב עם חדרי קריוקי? בא לי לשלב -גם כיבוד וגם אפשרות לרקוד/לשיר. במיוחד שזה נופל על סופ"ש...תודה מראש
היי :) מחפש מתנה לחונכת שליוותה אותי שנתיים
03/10/2014 | 02:03
31
היא מתחילה ללמוד בקרוב תואר שני בפסיכולוגיה, רקדה עד לא מזמן ריקודי בטן, בעלת רגישויות רבות בתחום האוכל ( חניכה שלה בעבר קנתה לה ספר מתכונים למאכלים ללא גלוטן), מתכוונת לקנות מחשב בקרוב, בעלת עניין מסויים בטיפולים וגישות אלטרנטיביות.
אני מאוד מתקשה למצוא רעיון. אשמח לכל עיצה. תודה!
חתונת כסף
02/10/2014 | 21:50
1
43
יש להורים שלי עוד מעט חתונת כסף, ואני צריך רעיון למשו שאפשר לעשות אבל פחות בסגנון של משו זוגי (ספא וכאלה) אלא יותר רעיון לאירוע משפחתי...
איזה כיף, המון מזל טוב!
05/10/2014 | 08:45
32
מה עם האופציה של חופשה משפחתית, מה התקציב?

אפשר לארגן אצל אחד מהילדים ערב מיוחד לכבודם, כולל מצגת תמונות וברכות, מה דעתך?

אפשרויות אחרות הן לצאת למסעדה/ בילוי על חוף הים כל בני המשפחה/ ערב באולינג
אודליה, מזל טוב ליום ההולדת
03/10/2014 | 00:20
1
50
50 ! היום, עכשיו, זה עתה נכנסת לעשור הבא עם יום ההולדת של פעם בחיים !

Once in the decade !
Once of the century!
Odelia, Happy 50th Birthday.
Happiness, Health and good life!

והשנה ראיתי את החומר של פגישת המחזור שהייתה ב 2012 , צילום אחד ועוד אחד ועוד, את בירוק לבן עם השעון השחור ואני מיד חיפשתי גם אני ללבוש ירוק בכוונה, אהבתי את  החיוך שלך, איך את נראת, כולך, ולא רק את שני צילומי הפנים בלבד שהיו לי ממך עד עתה ואת ספר המחזור של השכבה שנכתב מלפני 30 שנה. הייתי מופתע לשמוע שהיית חולת הגה אז, לפני 30 שנה עוד בתיכון ודיור שנכתב שם שהשארת כאילו מאחורך בכיתה, על זה אין לי פליאה - שאת מתאימה ללבוש את הטוב ביותר וגם היום אני חושב שמקפידה והגבעה זה יותר לישוב ששמך ושם בעלך נמצא בספר הטלפונים שלו ואולי גם העקב של נעלך מהפגישה... ועל כל זה כתבתי:
 Crazy, love and sometimes calm
 Someone she already found.
 Golden smile and higher wave,
 No need to wear the shining there.
 With Hills ,black watch, in green and white, she came to see her loving ones
 Choose one hill that called by spice with smile, ohhh what a smile.
 They wrote she loved to drived,
 Left behind, a, her, beauty clothes designer.
 And what I say, I stay with style, save within her thousands hills, her beauty and her smile.
והשירים שבזכות מילותיהם ובצירופך הם מקבלים משמעות :
The Carpenters ~ For All We Know:
http://youtu.be/KuglvdPZ-JU

וכן
I choose this song, think gives me the feeling that everything happening around is in circle, thoughts, feelings that no one can take . It remains within us for ever. The words as the feeling and the meaning is not really important, like feeling by drugs, like in a dream, like sung on a girl that born to the air signs group.
Other song delivered wonderfully, by lyrics that wrote Nathan Alterman, that Love -that feeling around us will stay within for ever, wraps us in a perpetual cycle and circles, can not be taken by any one that make us foorget what we needs to live, to believe.

This version of Windmills by the Colourfield is from the CD " voice of peace... somewere in the Mediterranean sea" that was my favorite radio station in the end of 70's & 80's.
זהבה בן - זמר שלוש התשובות:
אז אמר: "מה יהיה אם אגיד
 כי עליך לקום וללכת
 ולשכוח אותי ושנית
 לא לשוב כי לרחוב את מושלכת?"
היא רק רגע שתקה ותחייך
 אז דברה ופניה ככפור
"אם תאמר לי ללכת, אלך,
אם תאמר לא לחזור, לא אחזור.
אך דבר רק אחד אל תשאל
 אל תאמר לי אותך לשכוח
 כי את זאת אהובי לא אוכל
 בשביל זה לא יהיה לי כח.

והשיר היפה הזה... doris - flowers in the morning
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=avVJ0wcS4kY
שנחתם במילים מקסימות...
 I will bring you flowers, in the morning
 Wild roses, as the sun begins to shine
 Winter fruits and summer wine
 Sweet perfume and columbine
 If I thought you'd ever change your mind
 If I thought you'd ever change your mind
 ולא,בניגוד לשיר את לא חייבת לשנות את דעתך
 למה ?כי שנינו מאושרים היום עם בני זוגנו

והיה עוד יום הולדת למשהי השבוע:
This week, first, today, Happy birthday to Brigitte Bardot 80!
and end with- Happy birthday to... 50!
 I have that song and other of her on my phone & the CD.
 This song is the last from her album on CD called on her name. It is cute song.
 And I have a six film of her as an actor in my Dvd collection include "CONTEMPT" by Godart.
 Libra we said ?

זאת הפעם ה 11 שאני כותב כאן בפורם זה בדיוק באותו היום - 3.10 כבר מ2004 באותו היום כשהיית בת 40 ואני תמיד שמח לכתוב כאן

עזרתי לי הרבה כאשר אבא שלי שכב בטיפול נמרץ ולאחר מכן כאשר הייתי במחלקות איתו עד שיצא מבית החולים אחרי חודשים. היה לי קשה אבל עזרת לי מאוד בזה שיכולתי לחשוב עליך באותם הרגעים

שלחתי לשרון את הברכה שלי פה למעלה בתקווה שתמסור לך
חשבתי לגשת לשים בתיבה אבל אני לא יודע מה הייתה  יכולה להיות התגובה ובסוף שמחתי למתן זאת בזה שאולי שרון תעביר לך ( לא חובה.. מספיק שזה פה לנצח.... )

המשך נהדר מחר, בשבוע הקרוב ושנה הקרובה ב 50 השנים הבאות
הרבה בריאות, מה שחשוב הכי והרבה אושר בכל צעד שלך
ואל נא תחרדי, אני עדיין ביישן (-: למרות שגם אני בן 50 ורק, אפילו לא מסתכל עליך, רק חושב עליך, מצד

Happy Birthday Odelia
גיל.

With Heels ,black watch, <תיקון קטן
26/10/2014 | 11:24
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום טיולים בארה
פורום טיולים בארה"ב
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
מיקי קרן - חוויה בסגול
מיקי קרן - חוויה בסגול
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
16:42 | 04.09.15 שילת39
13:05 | 28.08.15 אורחים בפורום
23:30 | 23.08.15 שלומי555
08:17 | 19.08.15 ליאני המקורי
14:50 | 17.08.15 אמה 79
08:32 | 16.08.15 MICHAL20814
21:44 | 14.08.15 arielgoldstein4
13:26 | 12.08.15 זארה בסי
21:23 | 08.08.15 שקדיה 40
22:04 | 06.08.15 Maldini Girl
15:36 | 06.08.15 אורחים בפורום