בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
לא צריך להיות יצירתי או חית מסיבות,
כדי להיכנס לפורום "ימי הולדת ומתנות".

כל מי שרוצה להתייעץ ומחפש רעיון,
כל מי שרוצה לתרום עיצות כיד הדמיון.

כל מי שרוצה לתרום מהניסיון האישי ולשתף בחוויה,
כל מי שחגג יום הולדת, או עשה מסיבת הפתעה.

מחפשים רעיון מקורי ורומנטי?רוצה לפנק את האישה?
רוצה להראות לבחור שלך מה את מרגישה?

הנכם מוזמנים ללא הבדלי גזע, דת או מין.
בואו לראות במו עיניכם ותתחילו להאמין!!

מידי פעם נפתח כאן שרשור משחקים,
חידונים, שאלות, מתנות ואירועים.

בואו לחגוג, ליהנות ולתת יד,
כל זה ביחד - בפורום אחד

הפורום פתוח 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה,
בכל חג, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה!

מחפשת המלצה לקוסם ליומולדת 5 באזור השרון
07/04/14 01:03
16צפיות
שיהיה חמוד, משעשע, מקורי ועם הופעה מגניבה!
למי יש המלצות? מי מכיר?
מכיר
07/04/14 13:45
57צפיות
יש לי חברה של מפעילים בניהם קוסמים.
ההופעה כיפיית, מצחיקה ומקורית.

אתה מוזמן להיכנס לאתר שלי razyomuledet.co.il
או להתקשר 050-6491725
קוראים לי רזיומולדת
נפתחת קבוצת פסיכודרמה ביוני/יולי בגבעתים
05/04/14 07:44
9צפיות
מה עושים בקבוצת פסיכודרמה?
אנחנו משחזרים על הבמה הפסיכו-דרמטית את מערכות היחסים שלנו, את הפחדים והמשאלות שלנו, נוכל להיפגש שם עם דמויות מחיינו ולהעניק צורה וממשות לקונפליקטים ולהתלבטויות בתוכנו.
הקבוצה תעסוק בנושאים הקשורים במשפחה, הורות, זוגיות, דימוי עצמי, קשיים בתקשורת במטרה ליצור שינוי ולשפר את איכות החיים.
הקבוצה מיועדת לאוכלוסייה הכללית, בכל גיל, גברים ונשים, נערים ונערות.
הקבוצה היא הזדמנות לבחון את מערכות היחסים שלנו והתפקידים שאנו לוקחים על עצמנו,  או שמוטלים עלינו, עם בני המשפחה, חברים לחיים וחברים לעבודה. אין צורך בנסיון קודם.

את הקבוצה מנחה מטפלת בפסיכודרמה ועובדת סוציאלית עם נסיון של 9 שנים בהנחיית קבוצות והדרכות הורים.

לפרטים נוספים ניתן לשלוח מסר - ולציין כתובת אימייל.

יום קסום
בן 82 .. דברים מחשביים שאפשר להדפיס שמות?
05/04/14 02:29
53צפיות
בעלי הדירה שלי, איש עשיר. הוא זקוק בעיקר לתשומת לב קטנה
הוא אוהב מאוד דברים מחשביים/אלקטרוניים / חדשניים  - וחשבתי לקנות משהו קטן באתרי כמו XD או EBAY , שאפשר להדפיס על זה את שמו.
הוא מאוד אוהב דברים עם השם שלו..

האם יש לכם רעיונות  (מתנה שלא יותר מ 40 שח)
הוא בן 82

תודה רבה
כנסי לאתרי הגאדג'טים באינטרנט
05/04/14 11:09
40צפיות
אולי תמצאי שם השראה :)
מתנה למחלקה בצבא
04/04/14 20:28
171צפיות
למישהו יש רעיון מה לקנות מתנת פרידה למחלקה בצבא?

הם בערך 14 איש. במחלקה יש כבר שעון ומלא תמונות ולוח שעם ומראה ומערכת רמקולים שמתחברת לאייפוד וכל מה שאפשר לחשוב עליו. אני באמת רוצה לקנות משהו שישתמשו בו. רעיונות?
אולי
05/04/14 11:09
82צפיות
חולצה עם הדפסה של בדיחות אישיות/ משפטים שמאפיינים את היחידה שלכם.
או עציץ למשרד עם עשבים לתה- עשב לימון, נענע, לואיזה וכו'?
מתנות למשרד?
05/04/14 16:18
81צפיות
ארגונית לשולחן
מחזיק כוסות שמתחבר לשולחן
פתקי ממו מעוצבים
כשאני השתחררתי
10/04/14 19:05
65צפיות
נתתי לכל אחד אלבום תמונות קטן (כ-15 עמודים) ובו תמונות עם כל הרגעים המצחיקים והמרגשים שהיו לנו יחד, עם כל מיני הסברים משעשעים לצד התמונות (אבל כתבת שתמונות כבר יש, אז לא  כזה מועיל...) וגם קופסאת מלאה ממתקים כדי להמתיק את השירות לאלו שנשארים בצבא.
חולצות או רצועות
22/04/14 00:06
40צפיות
בס"ד
אני עשיתי להם רצועות לנשק של המחלקה עם הסמל שלה ואז זה עבר מדור לדור אחרי כמה שנים ראיתי את הרצועה שהכנתי עדיין במחלקה
או לחילופין שנגד שלי עזב אותנו עשה לנו חולצה עם משפט שאפיין אותו
מקווה שזה לא מאוחר מידי ועזרתי
עזרה בסיעור מוחות לכבוד בן זוגי
02/04/14 20:23
133צפיות
אז ככה, אמנם יש עוד חודש וחצי, אבל אין לי כיוון בכלל ואני צריכה לעשות סיעור מוחות על משהו ליומולדת של חבר שלי.

קצת מידע- הוא יהיה בן 22, אנחנו נהיה יחד חצי שנה, מכירים כבר שנתיים וחצי וחברים הכי טובים קרוב לשנתיים.
הוא משוחרר כחצי שנה, מסיים אוטוטו ללמוד בישול, אבל עוד לא ממש עובד בתחום.
מאז שנהיינו זוג כבר יצאנו לסופ"ש במלון בירושלים, ואני לא פוסלת את האופציה לנסוע לסופ"ש במלון שוב אבל סופ"ש אחרי היומולדת שלו אני טסה לחו"ל לחופשה של 4 ימים במלון (ככה שחו"ל ירד מעל הפרק)
למסעדות אנחנו יוצאים די הרבה ככה שזה לא יהיה משהו מאד מיוחד מבחינתנו.

הוא ואני לא טיפוסי אקסטרים, ככה שאין טעם לתת לו חווית צניחה/רכיבה/ קיר טיפוס וכו'.
ציוד למטבח- כל מה שהוא צריך הוא קונה ומה שהוא צריך ולא קנה יקר בטירוף ומעבר ליכולות שלי.
ספרים הוא קורא אבל לא משתגע.
הוא לא קיטשי, וגם אני לא.

חשבתי לקנות מתנה ולהוסיף לזה שוקולדים איכותיים, אבל השוקולדים צריכים להיות תוספת ולא העיקר. ואין לי טיפה של כיוון. התקציב? אני מניחה שאני יכולה לתת עד 500-600 ש"ח אבל מעדיפה לא להגיע לסכומים האלה.
יש רעיונות?
מנסה לעזור
03/04/14 12:18
118צפיות
יש מין מגש כזה שמגישים עליו אוכל שיש לו מכסה קעור גבוה (אין לי מושג איך קוראים לזה אבל תמיד רואים את זה בסרטים), אולי זה יתאים בתור מתנה ותוכלי להגיש לו את השוקולדים בפנים?
האמת שזה רעיון די מגניב
03/04/14 15:08
73צפיות
אני אברר את הנושא:-) אשמח בכ״מ לעוד רעיונות.
יום הולדת 30 טיול קצר בארץ ומתנה מהתינוקת
02/04/14 10:09
104צפיות
מדהים לגלות שיש פורום כזה, כל הכבוד לכם.

לבן זוגי יום הולדת 30 בסוף החודש ואני מחפשת רעיון מקורי לחגיגה. אין לו תחביבים מיוחדים. הוא אוהב מכוניות ולנהוג אבל כבר עשיתי את החויות בארץ וכרגע לא מתאים לטוס.

אשמח לכל הצעה אבל בנתיים חשבתי על איזשהו טיול (משהו בקטנה כי אני דיי פדלאה) ולפי הרעיונות אולי אבקש מחברים לפגוש אותנו שם. מה פינות הקסם שלכם בארץ? אולי טיול לילי הכל הולך.

בנוסף יש לנו תינוקת אז רעיונות מה היא יכולה לתת לאבא שלה? אם משהו עם כיתוב, איפה מדפיסים?

רק שתבינו אותי ,מעבר לעובדה שאני רוצה לפרגן לו בענק, את יום הולדת 30 שלי חגגנו בצניחה חופשית בניו זילנד...

המון תודה לרעיונות והמחשבות שלכם :)
שלום מיכל
02/04/14 15:22
51צפיות
אולי טיול לילי בספארי? שמעתי שזו חוויה טובה אבל אני לא יכול להמליץ מנסיון.
רעיון נוסף שלא ידרוש ממך הרבה הליכה זה טיול בגנים השונים שיש לפארק הירקון להציע(הטרופי, הסלעים, הקקטוסים, הגן הגזום).

אולי גם תקחי אותו לעשות מצנח רחיפה ממונע - זה משהו בין צניחה חופשית (שעשית) לבין טיסה (שאולי תעשו בעתיד).
באזור ים המלך
02/04/14 20:16
45צפיות
ועין גדי יש מסלולים מדהימים. שווה לבדוק שם באזור.

בנוגע למתנה מהתינוקת, את צריכה לחשוב האם הוא יאהב את זה. כי זה בדר"כ יוצא קיטש נורא.
הייתי הולכת על משהו שימושי יחסית- כוס שתייה (ספל קפה) עם כיתוב אישי ותמונה שלו ושלה או משהו כזה.
º
תודה לכם. האם ההצעות מתאימות לטיול לילה?
03/04/14 19:29
18צפיות
º
הטיול בעין גדי הוא בוודאות טיול לילה
03/04/14 20:42
18צפיות
הגנים בפארק הירקון
03/04/14 21:00
31צפיות
פתוחים רק בשעות ספציפיות ביום, כך שזה לא מתאים ללילה
יש לי רעיון לחלק של המתנה כאילו מהתינוקת
17/04/14 15:55
27צפיות
יש חברות כאלה שעושות פאזלים מתמונה שאת מביאה. אני אישית מכיר את פיקפאז שעושים פאזלים גדולים עם הרבה חלקים. אם זה נשמע לך משהו שהוא יאהב אז סבבה אם חבל לך לעשות משהו עם הרבה חלקים אני מבטוח שיש עוד מקומות שעושים עם מעט חלקים.
תשלחי להם תמונה שלו עם התינוקת ועם איזה כיתוב של "אבא שלי בן 30" או משהו כזה.
לדעתי ממש רעיון מקורי ומרגש.

רעיון נוסף זה כמובן חולצה או בוקסר או משהו כזה אבל זה בנאלי
מתנה ליום הולדת של החבר
31/03/14 11:14
152צפיות
חבר שלי חוגג בקרוב יום הולדת [28] ואין לי שום מושג מה לתת לו כמתנה.
מה שיש באתרים כמתנות לגברים זה לא הוא.
מצד אחד אני רוצה להשקיע ושזה יהיה אישי ומצד שני שלא יהיה קיטשי.
יש רעיונות?

ואני לא אהיה איתו ביום הולדת עצמו, את המתנההוא יקבל אחרי, אבל אני רוצה לשלוח לו משהו ביום הולדת. יש רעיונות למשהו שאפשר לשלוח [עם שליח] שהוא לא זר פרחים?

תודה מראש :)
שלום טלטל
31/03/14 11:25
134צפיות
את יכולה לאגד כמה מתנות תחת נושא. נושאים נפוצים: יום הולדת סובב עולם, מתנה לכל תכונה, חמשת החושים, מתנות לפי חלקי גוף.
האם זאת ההגדרה שלך לקיטשי?
אם לא אז תבחרי נושא ונעזור לך לפתח אותו.
מה התחביבים של החבר?

לגבי יום ההולדת עצמו - יש חנויות שמאפשרות לשלוח זרים של שוקולדים או ממתקים.
היי
31/03/14 11:35
91צפיות
אז זה ההגדרה שלי לקיטש אבל חשבתי אולי על ערכה של "זכיתי בך" ומחפשת דרך לפתח אותה מעבר למטבעות שוקולד וכרטיס גירוד.

הוא אוהב מחשבים [גם לומד ועובד בזה], את הסדרה "חברים"- הוא יודע לצטט כל משפט מכל פרק בסדרה [יש משחק מגניב לזה שמוכרים באיביי אבל הוא אמר שאין לו עם מי לשחק אז זה סתם יהיה מיותר, אני גרועה במשחק וחברים שלו לא מכורים כמונו]- אפשר משהו שקשור לזה אבל אין לי רעיון בינתיים, ואוהב את מאסטר שף [לראות, לא להכין P:]- חשבתי לנסות להכין לו משהו משם אם אני אמצא מתכון שיאהב ולא מסובך להכנה.
אוהב לצאת עם חברים.
ואוהב אותי

ושוקולדים כבר נתתי לו כמה פעמים. שומרת את זה כאופציה אבל יש רעיון למשהו אחר שאפשר לשלוח לו?
המשך
31/03/14 12:28
85צפיות
מתכונים ממאסטר שף נידמה לי שתוכלי למצוא כאן:
https://www.mako.co.il/food-recipes/recipes_column...

אני חושב שתוכלי למצוא גם גאדג'ט מגניב למחשב שהוא יאהב (אולי עכבר או פד לעכבר מעוצבים למחשב או מפצל USB שמגיע בהרבה צורות).
יש ארנק לגברים שהבחוץ שלו זה עיצוב של שטרות דולרים שיכול להתאים לערכת זכיתי בך (כסף).
אני מצרף לך לינק לשרשור על "ערכת מזל" רלוונטי לנושא http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

רק אוסיף שאם את קצת אוהבת להכין דברים לבד, תוכלי להוסיף גם גלגל מזל שתכיני מעיגול של קרטון ותדביקי עליו בריסטול מחולק ל-6 או 8 עם שמות פריטים שאפשר לזכות בהם. באמצע של הקרטון עושים חור ומחברים מחוג של שעון בעזרת סיכה מתפצלת. אולי תוכלי לשלב באחד מן הפרסים בגלגל המזל צפיית מרתון בסדרה חברים.
תודה
31/03/14 12:38
47צפיות
יש רעיונות למה אפשר לשים בגלגל המזל?
31/03/14 13:12
37צפיות
לשים בגלגל המזל את המתנות שאת מתכוונת לקנות לו, חוץ מזה אפשר לכתוב שם גם מתנות ליום יום כמו "שטיפת כלים חינם אחרי האוכל" או "מסאג' רגליים אחרי יום עבודה קשה" וכו'.
º
תודה :)
31/03/14 14:04
17צפיות
מתנות לבנים לגיל 20
30/03/14 14:51
131צפיות
לא מצאתי לבן דוד שלי מתנה בתפוז בבקשה תעזרו לי!
מתנות לגברים
30/03/14 15:46
81צפיות
חולצה עם הדפס מצחיק
ארנק מעוצב
ספר בדיחות לשרותים
ספל בעיצוב מגניב
º
בושם?בגדים?
30/03/14 19:35
18צפיות
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/14 11:24
15צפיות
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חבילה עוברת
28/03/14 11:29
111צפיות
אני צריכה משימות לחבילה עוברת לכיתה שלמה משימות מצחיקות בשביל טיול שנתי
כמה משימות משעשעות:
30/03/14 12:49
74צפיות
לרקוד ריקוד מצחיק, אותו כולם צריכים לחקות.
לעשות הפרצוף הכי מצחיק ומסובך שאתה מעלה בדעתך, בקש מכולם לחקות אותך, זה שיצליח (לדעתך) הכי טוב במשימה יקבל את החבילה.
להחליף בגדים עם בן המין השני.

ועוד כמה רעיונות כאן.
עזרה בעיצוב אלבום
26/03/14 23:07
51צפיות
יש לי שאלה שקשורה לאיכות
אני מתלבטת בין 2 אתרים שבהם מדפיסים אלבומים
(ולא יעזרו לי אתרים אחרים כי אני צריכה אלבום עם דפים עבים של כ-300 גרם ולא 190 וכמה שידוע לי רק בשני המקומות האלה זה אפשרי)

atarpic
ו- my album

מישהי עבדה איתם ויכולה להמליץ? (או לא להמליץ?)

my album
30/03/14 22:58
32צפיות
עבדתי עם  כמה פעמים וגם מכירה את המקום אישית,
ממליצה בחום
ברכה לכלתי ולבן שלי שהתחתנו
26/03/14 12:20
151צפיות
יש שבעה ברכות ואני רוצה להביא להם ספר ורוצה לכתוב ברכה מיוחדת תעזרו לי בבקשה ותודה
אתר הברכות הישראלי
26/03/14 12:22
79צפיות
מאמין שתמצאי שם דברים שיעזרו
http://brachot.net/
עוד קישור
30/03/14 12:51
17צפיות
עיצוב חדש-קופוני אהבה להדפסה
25/03/14 08:59
83צפיות
היי חברים,
העלנו עיצוב חדש של קופוני אהבה להדפסה בקובץ וורד. ניתן לשנות את הטקסט ואת תאריך התפוגה של כל קופון ע"פ הצורך.
מומלץ לקרוא את הכתוב לפני שמורידים את הקובץ.
קופוני אהבה להדפסה
º
30/03/14 12:51
2צפיות
האתר שעושה חישוב כמה כסף להביא לחתונה
24/03/14 09:03
109צפיות
.
האתר הזה שעושה חישוב כמה כסף להביא לחתונה
אמר לי להביא 500 ש"ח מתנה אם אני מוגדרת כחברה קרובה
ומרוויחה 1000 ש"ח בחודש

אז אני שואלת אתכם
זה חברות זה ?
להשאיר אותי בלי אוכל ?
אתר - "חוגגים כמה כסף"
24/03/14 09:06
68צפיות
º
24/03/14 11:55
14צפיות
מהההה?!?!?!?! אל תאמיני לו!!! זה שוד לאור
07/04/14 01:01
37צפיות
היום!!!
יום נישואין 40 להורים - לא יודע מה לעשות!
23/03/14 11:00
72צפיות
שלום לכולם,
יום חמישי יש להורי יום נישואין 40 ואין לי מושג מה לקנות להם...

אני ממש עובד עצות, אמרו לי הרבה על לוח שנה או קולג'\סרטון של חייהם אבל לאמא שלי היה שנה שעברה יומולדת 60 ועשינו לה את זה כבר, חשבנו לעשות משחק של רמזים שיוביל למקום שנפגשו- דירה ראשונה ועוד אבל עשינו את הטעות של לספר על זה לבן דוד שלי והוא הלך ועשה את זה להורים שלו ביום נישואין שלהם לפני חודשיים ועכשיו אי אפשר לעשות...

אני ממש לא יודע מה לעשות ... אמרו לי ש40 זה אבן אודם- זה משהו שתופס בארץ או רק בחו"ל?
אני ממש עובד עצות, יש לי רק כמה ימים ואני לא יודע מה אפשר לעשות!!
לא שמעתי על אבן אודם אבל
26/03/14 18:32
32צפיות
למה לא לתת להם שובר ליום פינוק או לפינוק מסוים-
ספא, קולנוע, תיאטרון (אפשר גם מנוי), למסעדה, או אפילו לצימר.
רעיון
26/03/14 23:01
34צפיות
יש חברה שעושה יום-הפעלה רק לאדם (או זוג) החוגג, בלי כל המשפחה
(אתם יכולים לפגוש אותם בסוף היום)
הם שואלים אותך כל מיני שאלות עליהם ומארגנים יום בו הם לוקחים אותם לכל מיני מקומות שקשורים לעבר שלהם
כולל פגישות עם אנשים מהעבר
הבנתי שזה ממש מעולה
אם זה מעניין אותך אני יכולה לנסות לברר את שם החברה (חברה שלי עשתה את זה ליום הולדת)
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום