בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
השמנה ובמיוחד השמנת יתר כרונית, מפריעה לכל אחד הסובל ממנה. הדרכים לרדת במשקל הינן רבות, בינהן דיאטות ואף ניתוחים לקיצור קיבה, במקרים המתאימים. קהילה זו באה לעזור לכם להבין מהו משקל עודף, מהי השמנת יתר ומהי השמנת יתר כרונית. מי מאיתנו מתאים לניתוח ומי לא וכיצד ניתן לעבור ניתוח שכזה ובמה הוא כרוך. במרכז הרפואי ת"א קיים מרכז ייחודי לטיפול בסובלים מהשמנת יתר כרונית ובו צוות רופאים מומחים מתחומים שונים: כירורגים, אנדוקרינולוגים, מומחים לתזונה ועוד, זאת על מנת לאפשר למטופל לקבל את המידע והאפשרויות העומדות בפניו, בצורה הטובה ביותר. במסגרת הקהילה ישתתפו אנשי צוות המרכז, על מנת שנוכל לענות לשאלותיכם בצורה המקצועית ביותר. הערות, הארות והצעות יתקבלו בברכה ד"ר שי אלדר מרון, המערך הכירורגי, המרכז הרפואי ת"א.

ניתוח טבעת
10/05/12 17:58
112צפיות
שלום,
יש לי היום פגישת יעוץ עם ד"ר אבינח,
הבנתי שהתהליך עד הניתוח הוא ארוך,
האם יש דרך לקצר אותו אם ניגשים באופן פרטי? כמה זה עולה?
תהליך הניתוח
10/05/12 19:03
85צפיות
היי יפית,

אני אישית (במכבי) ריכזתי את כל הבדיקות אולטרסאוד ורנטגן + אקג ביום אחד במקום אחד .וחשוב שתקבעי תור לועדה כי זהו זמן ההמתנה המשמעותי ובמקביל לניתוח .אני יכולה לומר שהתהליך וההמתנה בערך שלושה חודשים אולי קצת פחות עם יש ועדה .  זה לפחות מניסיוני .
לי יש תור לשב וע הבא לניתוח אני כבר מצפה

ניתוח טבעת פרטי עולה עשרות אלפי שקלים
10/05/12 22:19
92צפיות
אבל קופ"ח מממנת את הניתוח גם בבי"ח פרטי, ולא חייבים בבי"ח ציבורי.
בבי"ח פרטי התורים קצרים יותר יחסית. כמו כן אפשר להיות ברשימת המתנה, להתקשר כל שבוע למזכירה, ולזכות בהקדמת תור על בסיס ביטול של מישהו.
º
לא כדי לקצר תהליכים !
12/05/12 10:02
63צפיות
המלצה על כירורג
09/05/12 13:33
133צפיות
אבקש לשמוע המלצות על ד"ר נאסר סקרן או דוד גוייטן

אני ובתי מעוניינות לעשות ניתוח שרוול ורצינו לקבל חוות דעת על ד"ר נאסר סקרן או דוד גוייטן

התורים  לגוייטן קצת ארוכים ולכן המליצו על סקרן  במרכז בלבי

תוד
º
רופאים מצויינים
12/05/12 10:14
65צפיות
אני חייבת תשובה דחופהה..~
08/05/12 16:58
114צפיות
מחר יש לי תור לפסיכולוגית...חייב לקבל אישור מפסיכאיאטר לניתוח? או שאפשר גם מפסיכולוגית? אני רוצה לדעת עם לבטל או לא!!??
ואם מישהו יודע כמה עולה ללכת לפסיכיאטר פרטי...?
ויש לכם פסיכיאטרים טובים שאישרו לכם לעשות את ניתוח באיזור רחובות והסביבה ואתם ממליצים עליו?עם כין תגידו לי בבקשה זה מאוד חשוב לי! תודה רבה
תלוי איזה קופת חולים את
09/05/12 13:32
46צפיות
יש קופות חולים שמחייבים אישור פסיכיאטרי.תבררי.
ייעוץ פסיכיאטרי
12/05/12 10:16
50צפיות
לכל קופה יש דרישות משלה , תבררי בקופה שלך אם ייעוץ פסיכולוגי מספיק
עזרה דחופה!!
08/05/12 13:41
127צפיות
אני נותחתי ע"י ד"ר אבינוח בחודש נובמבר וכיום חודש מאי ירדתי רק 11 ק"ג וסגורה 9 סמ"ק
רוב הזמן המשקל שלי תקוע ונע לפה או לפה 400-500 גרם בקושי... אני מיואשת לא יודעת מה לעשות כדי לרדת מהר יותר
ולהזיז את המשקל..
בבקשה עזרה
תודה
מוזמנת לייעוץ טלפוני חינמי
09/05/12 21:35
78צפיות
כדי להבין את המצב שבו את נמצאת, צריך לשאול אותך המון שאלות - גיל, היסטורית השמנה, מה ה-BMI לפני הניתוח, מה הגובה, איך היו הסגירות עד כה ב-6 החודשים, מתי התחילה להתפתח הגבלה, איך התפתחה הירידה במשקל של 11 ק"ג, כמה זמן שהמשקל תקוע (אם בכלל), מה ההגבלה שלך כרגע, מה את אוכלת נכון להיום ואיזו פעילות גופנית.

באופן זה, אפשר ללמוד למה אינך יורדת במשקל, וכאשר יודעים למה, אפשר לדעת איך לתקן את הבעיה הזו ע"י שינוי התנהגות.

אמנם אפשר לשאול את השאלות הללו בהתכתבות, אבל אני מעדיפה שיחת טלפון.
טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת, בשעות הערב, להשאיר הודעה עם מס' טלפון באין מענה.
ירידה במשקל אחרי ניתוח טבעת
12/05/12 10:09
69צפיות
הנפח בטבעת אינו מענין .
חשוב מה נפח הארוחות ומה את אוכלת .במידה ונפח הארוחות גדול עדיין יש לשקול הצרה נוספת
,במידה והכלכלה על בסיס עתיר שומן יש מקום לייעוץ דיאטנית
מה קורה במצב של סירוב מוועדה?
08/05/12 11:50
104צפיות
למרות שאני בעה כן יקבל אישור אבל במידה והם אינם מאשרים? מה עושים הלאה?
º
1.מגישים ערעור. 2.מגישים בקשה חוזרת לאחר זמן
09/05/12 07:57
48צפיות
השאלה למה לא מאשרים ?
12/05/12 10:16
64צפיות
סיבה רפואית  ? העדר התאמה ?
שוקלת קיצור/מעקף קיבה
08/05/12 09:42
121צפיות
שלום רב,
אני בת 31, שוקלת כ- 116 ק"ג על גובה 1.60
יתר לחץ דם שמטופל ב- 3 סוגי תרופות שונים וכעת יציב.
סוכר גבולי.

אמא לבת 3 שנולדה בקיסרי חירום לפני הזמן.

עברתי לפני 10 שנים פחות או יותר ניתוח טבעת. ירדתי הרבה בזמנו, אבל הכל עלה חזרה.
שנה אחרי הטבעת - עברתי תאונת דרכים שגרמה ללחץ על הבטן והתחלתי להקיא יום אחרי התאונה - ואז פתחו לי את הטבעת ומאז לא סגרתי.
גסטרוסקופיה הראתה תנודה של הטבעת ומאז אני לא נוגעת בה.. והמשקל הלך ועלה.

שנתיים אחרי גם עברתי ניתוח להוצאת כיס המרה.

אני חייבת לרזות. אני לא מצליחה בצורות אחרות.
אני לא אוכלת הרבה, אבל אני אוהבת מתוק. ואוכלת בעיקר לא נכון.

מה הסיכונים של ניתוח מעקף/קיצור קיבה, אחרי הניתוחים הקודמים?

תודה מראש.
לשם מה ניתוח חוזר, גדול ומסוכן?
09/05/12 21:14
66צפיות
יש לך טבעת, ובגלל פחד את לא נוגעת בה.
ומניתוח חוזר את לא מפחדת? מעקף זה ניתוח רדיקלי, ומקרי המוות שהסטטיסטיקה מצביעה עליהם מתרחשים בעיקר בניתוחים החוזרים.

לא יותר כדאי להשתמש קודם נכון בטבעת, ורק אם מתברר שאין דרך - רק אז לעשות ניתוח מסוכן, גדול ובלתי הפיך?

לפני 9 שנים עברת תאונת דרכים, פתחו את הטבעת (הכל?) ומאז לא סגרת. למה היום את לא מנסה לעבוד עם הטבעת? כבר החלמת מתאונת הדרכים. גסטרוסקופיה אינה מלמדת הכל, ולא ניסית לבדוק מה עם הטבעת. אולי התנודה מזערית ולא משמעותית כלל מבחינה אפקטיבית? אולי לפני 9 שנים לא ידעו לתרגם נכון את התוצאה? אם לא מנסים, לא יודעים.

כאשר יש בעיה עם הטבעת לא צריך לפתוח את כל הטבעת. אפשר לפתוח חלקי. גם בלי תאונת דרכים, במשך השנים אנשים היו צריכים לפתוח באופן חלקי את הטבעת, כי המעבר נהיה צר יותר עם הזמן, עם ההרזיה וכו'.
אז אם פתחו לך את כל הטבעת, אין סיבה להמשיך להשמין. תתחילי לסגור בצורה הדרגתית, איטית, ותראי מה קורה.
אצל מי נותחת?

אני ממליצה לך מאוד להתקשר לייעוץ פרטני חינמי. אני בעלת ניסיון רב שנים, ומייעצת להתנהלות נכונה עם טבעת והצלחה מכסימלית עם ניתוח זה, בפורום "קיצורי קיבה". אנשים שקיבלו את הייעוץ מדווחים על שינוי קיצוני באיכות חייהם ובהצלחתם לרזות. וזו בעצם המוטיבציה שלי לייעץ - למנוע מאנשים סבל של איכות חיים גרועה עקב חוסר ידע, וסכנות עקב ניתוחים חוזרים מסוכנים וללא צורך.
הטלפון
09/05/12 21:15
38צפיות
03-5781855, אופירה, לא בשבת, בשעות הערב, להשאיר הודעה עם מס' טלפון באין מענה.
סיכונים בניתוח חוזר
12/05/12 10:13
53צפיות
לניתוח חוזר יש יותר סיכונים  בעיקר דלף מקו הסיכות או ההשקות היצרות או דמם
לפני ההחלטה על ניתוח נוסף רצוי להתייעץ עם דיאטנית ולבצע גסטרוסקופיה
הריוו עם טבעת
07/05/12 19:25
63צפיות
היי לכולם, אני מנותחת טבעת אצל אבינוח לפני שנתיים ובשעה טובה נכנסתי להריון, רציתי לשמוע חוויות על מנותחות שילדו, האם הלידה עברה בשלום? האם יש איזה טיפים מיוחדים שאני צריכה לדעת לגבי הטבעת והתנהלות בהריון? כל תגובה תעזור לי מאוד...
שיהיה בשעה טובה - יש הרבה טיפים
09/05/12 21:30
48צפיות
חשוב מאוד לא לפתוח את כל הטבעת בלי צורך. האינדיקציה לפתוח את הטבעת היא יכולת האכילה. כל עוד את אוכלת תפריט בריא ובכמות קלוריות מספקת להריון תקין - אין צורך לפתוח את הטבעת. אין שום מצווה להשמין בהריון מעבר לנחוץ - 7-12 ק"ג.
מנגד, אי אפשר לנצל את הטבעת כדי לרזות בהריון, ולפגוע בתזונת העובר ובפוטנציאל ההתפתחות והבריאות שלו.
תוכלי להתייעץ עם דיאטנית בדבר התזונה שלך, ולוודא שהיא מתאימה לתקופה הקרובה.

ברגע שיכולת האכילה פוחתת ולו במעט, או שיש לחץ של הבטן ותחושת כאב - יש לפתוח את הטבעת בהדרגה רבה, ולפי הצורך. אם אין צורך גדול, אז לא צריך לפתוח יותר מ-1/2CC כל פעם.
המודעות לצורך לפתוח חשובה מאוד. צריך להיות מודעת לכך, שהרבה פעמים הנשים מפחדות לפתוח, כי הן מפחדות להשמין. אבל זו גישה לא נכונה, כי הן גורמות לעצמן נזק בריאותי בעיכוב הפתיחה הזה. וזו הסיבה שהרבה מנתחים לא סומכים על האשה, ומעדיפים לפתוח את כל הטבעת לאשה בהריון, כדי לא לקחת סיכון. אבל אז האשה תעלה 30 קילו בהריון (במקרה הטוב), וזה גם מאוד מאוד לא בריא. אז חבל שזה מה שקורה בגלל טפשות וחוסר אחריות.

את מוזמנת לחלוק ולקרוא בפורום התמיכה "קיצורי קיבה", שם תמצאי מנותחות שעברו הריון ולידה עם טבעת. אני לא עברתי לידה, אבל עברתי הריון ולידה של חברה שלי עם טבעת, ולכל אורך ההריון נתתי לה הוראות מה לעשות, וצרחתי עליה כשהיא סירבה לפתוח (כי צרחות משפיעות עליה, ב"ה). היא עלתה 5 קילו כל ההריון הזה, ובסופו של דבר יצאה מהלידה רזה יותר ממה שהיתה לפני ההריון. כנראה שלא צרחתי עליה מספיק. בכל אופן, התינוק - מקסים קטן.
הריון וטבעת
12/05/12 10:11
30צפיות
קודם כל מזל טוב
חשוב מאד לודא שאת שותה ואוכלת בכמות סבירה אחרת יש לשקול פתיחת הטבעת
לגבי הלידה - הטבעת אינה אמורה לשנות את צורת הלידה
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
06/05/12 18:32
23צפיות
פורומים חדשים בתפוז בסימן טלוויזיה |טי-וי|:

|*| כולנו יודעים שהכי טוב להגיש אותה קרה, אבל אמילי ואן קאמפ נותנת למונח "נקמה" פן שעוד לא ראיתם מעולם. בואו לדבר על סדרת הטלוויזיה המרתקת בפורום נקמה - http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| עם מנחים חדשים ורעננים ונבחרת צבעונית ומעניינת - העונה החדשה של רוקדים עם כוכבים מעולם לא נראתה מבטיחה יותר|!| בואו לדבר על הפרקים, המתמודדים והריקודים בפורום -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| הסדרה ששינתה את כל מה שחשבנו על דרמות תקופתיות חוזרת בעונה חמישית וזה הזמן להביא את שדרות מדיסון לתפוז|!| בואו לנתח את הפרקים ולגלות רבדים חדשים שלא הכרתם בסדרה מד מן -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
רוצים לקבל מוצרים להתנסות|?||*|
05/05/12 20:44
32צפיות
תפוז מזמינה אתכם להצטרף לקהילת הגולשים המשפיעים |חיבוק|

רוצים לקבל הביתה מוצרים שמעניינים אתכם במיוחד|?| מוצרים לתינוק או לילד|מוצץ|, נשנושים|שוקולד|, כלי בית, מאכלים שונים ועוד מגוון מוצרים של המותגים המובילים בארץ|כן|

החברים בקהילת המשפיעים של תפוז נהנים מקבלת מוצרים המותאמים אליהם אישית אשר מגיעים אליהם ישירות הביתה וכמו גם מוזמנים לאירועי השקה מפנקים ואקסקלוסיביים |*|
לאחר ההתנסות כל שצריך לעשות הוא לכתוב ביקורת אישית וכנה על המוצר|V|

|שמאל|רוצים להצטרף|?|
כל שעליכם לעשות הוא להירשם בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...
אל דאגה - פרטיכם יהיו חשופים אך ורק לצוות תפוז ולא יועברו לאף גורם אחר.
האים יש דרך להוכיח שאין הפרעת אכילה?
05/05/12 20:42
80צפיות
רשמתי פה מקודם ושוב אני רומשת..שהפסיכיאטרית שבדקה אותי קבעה שיש לי הפרעות אכילה..מכיוון שדיברתי איתה פתוח מידיי מההתרגשות..דגיברתי איתה בסלנג...(אני בת 17)
וראיתי באינטרנט מזה הפרעות אכילה ואין לי את זה!!בחיים שלי לא התנפלתי על אוכל..לא קבמתי בלילה בשביל לאכול ואני לא אוכלת כמויות ענקיות..אני באמת לא יודעת מה לעשות
ואני רוצה לעשות ניתוח טבעת וזה לא מאפשר לי את זה...יש דרך להוכיח שאין לי הפרעת אכילה??ולא רק על ידי מילים?!
אני חייבת לעשות את הניתוח הזה עוד שנה אני מתגייסת..ולא יאשרו לי להתגייס בגלל זה..:\
שבוע טוב
06/05/12 07:41
60צפיות
אני זוכרת שבאחת ההודעות הראשונות שלך כתבת שהפסיכיאטרית המליצה ללכת למרפאה להפרעות אכילה.
למה שלא תלכי? תראי שאת עושה מאמץ ושזה חשוב לך ושאת רוצה את זה, גם אם אין לך הפרעות אכילה כמו שכתבת גם אם הפסיכיאטרית פשוט לא הבינה אותך, תגיעי למרפאה תראי להם שאין לך הפרעות אכילה ואז הם יוכלו לתת לך המלצה ואז אולי כשהפסיכיאטרית שהפנתה אותך תראה את זה היא תשנה את חוו"ד הראשונה שלה.
ניווט בתוך נבכי הבירוקרטיה והפגישות בין הרופאים השונים והדיאטניות וכל הבדיקות הוא מעייף ומתיש, אל תתייאשי פשוט תנסי ותראי למי שצריך שאת לא מוותרת ושאת מוכנה ויכולה לעשות מה שצריך.

בהצלחה

תודה רבה,אבל
06/05/12 20:21
43צפיות
אבל שהולכים למרפאה להפרעות אכילה זה טיפול של תקופה לא?
אין מצב שהם יכולים לאבחן אותי ב-2 פגישות או משהו?
לא. יש פגישת היכרות
06/05/12 22:53
45צפיות
ובה מאשרים אם התקבלת או לא.
אם התקבלת, את לא חייבת ללכת.
אם לא התקבלת - מה הבעיה? קחי את המכתב ותתני אותו לכל פסיכיאטר.
כמו שאופירה כתבה לך
07/05/12 08:50
33צפיות
יש פגישת היכרות
וחוצמזה הדרך ההכי טובה שבה תוכלי לדעת מה קורה ושבה תוכלי לקדם את העיניינים זה פשוט להתקשר אליהם וללכת לשם ולראות איך את ממשיכה הלאה.
הפרעת אכילה
12/05/12 10:19
42צפיות
הפרעת אכילה אינה מהווה מניעה מביצוע הניתוח ,
למרבית המועמדים לניתוח בריאטרי יש הפרעת אכילה
יש לברר מה הסיבה האמיתית שבגללה לא קיבלת אישור לניתוח
תודה רבה
04/05/12 19:06
45צפיות
תודה רבה על החוברת היא עזרה לי כבר.  עדיין מי שמכיר דיאטאנית בתחום הביראטרי באיזור חולון, בת ים ראשון ,אשמח לעזרה.    תודה ,עדי
º
בהצלחה
12/05/12 10:20
9צפיות
|רמקול| שינויים בממשק הפורומים
03/05/12 13:40
22צפיות
גולשים יקרים,

ממשק הפורומים החדש, שכבר מככב בפורומים שמספרם 1-700 ;-) יעלה בימים הקרובים לכל יתר הפורומים|!|

העלייה תתבצע בשני שלבים:
|שמאל| היום בבוקר עולה הממשק החדש לפורומים שמספרם 701-1500.
|שמאל| במהלך השבוע הבא יעלה הממשק החדש לכל יתר הפורומים

השינויים העיקריים בממשק החדש הם:
|*| קו כתום המחבר בין ההודעות לתגובות ועוזר להתמצאות בתוך השרשור
|*| הצגת מספר הצפיות בכל הודעה (נמצא מימין לתאריך ההודעה, עין קטנה ולידה מספר הצפיות)
את שני התוספים ניתן להסתיר על ידי שינוי הגדרות אופן התצוגה

אם יש לכם שאלות, הערות או הארות - אתם מוזמנים לכתוב לנו בפורום תפוז משוב |חיבוק|

המשך גלישה נעימה ב-|תפוז|
הקאות בצבע קפה, ד"ר סובחי כתבת...
02/05/12 22:08
140צפיות
שלום ד"ר סובחי, כתבת שזה דורש התייחסות מיידית
למי לפנות? לרופא? לשחרר טבעת ולעשות צילום ושט-קיבה-טרסריון
לגסטרו? התייחסות של מי??? אודה לתגובתך
אגב אני מנותחת טבעת, תשע שנים אחריי. הטבעת לא סגורה מדי. 8.5 סמ"ק הכל עובר , לרוב.
מה שבטוח - דבר ראשון צריך לפתוח 1/2CC
02/05/12 23:30
78צפיות
בנוסף, אם צילום או לא - שהרופא יגיד לך מה דעתו. מקווה שד"ר סובחי יגיד לך מה נכון.

הסיכוי הוא שהבעיה תיפתר, ואחרי חודש תוכלי ללכת לסגור 1/4CC (לא כדאי לסגור את כל ה-1/2 בחזרה, רק אם יש צורך, ובשלבים).
º
לפניות למיון ולפתוח את הטבעת ולצלם
12/05/12 10:22
31צפיות
מתעניינת בניתוח טבעת
02/05/12 03:33
104צפיות

היי
אשמח לדעת איזה רופאים בתל אביב עובדים עם קופח?
דר סובחי   ואו דר אבינוח

תודה!
היי
04/05/12 21:25
41צפיות
אני בקופת חולים מאוחדת עומדת לניתוח טבעת אצל אבינוח בעוד כחודש...
ושיהיה לך גם בהצלחה...
º
כדי לברר בקופה שלך
12/05/12 10:20
21צפיות
ניתוח קיצור קיבה וכניסה להריון
01/05/12 21:26
96צפיות
שלום,

אני 10 חוד אחרי לידה העלתי המון במשקל ואני לא מרוצה בכלל מאיך שאני נראת
ניסיתי דיאטות התעמלות יש לציין שכל החיים הייתי שמנה הצלחתי לרדת פעם אחת במשקל אבל בהריון העלתי הכל ואני מאוד מותשת ומרימה ידיים מדיאטות

שאלתי האם אוכל לגשת לניתוח גובהי הוא 1.60 ומשקלי 94 ושנית אם אני מתכננת כניסה להריון בשנה הקרובה האם ניתוח יכול לפגוע או לגרום לעיקוב של
כניסה להריון. (כלומר האם זמן החלמה מהניתוח ארוך ודורש דחיית תוכניות?)

אודה לתשובתכם.
BMI36.7.
06/05/12 22:55
58צפיות
אם אין מחלות נלוות להשמנה לא תהיי זכאית לניתוח.
º
בהעדר מחלות הקשורת להשמנה - לא יאשרו לך
12/05/12 10:24
33צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום