לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.

חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.

~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.

~בלי פרסומות.

~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.

~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.

~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.

~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.

~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.

~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.

~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

יחס בין האצבעות ומגדר
24/11/13 15:52
284צפיות
יחס בין האצבעות ומגדר
קראתי משהו על אורך האצבעות בידיים שאולי יעניין אתכן.

מדובר בהפרש הגדלים בין האצבע המורה (האצבע שמצביעים איתה) והקמיצה (האצבע שעונדים עליה טבעת נישואין).

ההנחה היא כזאת- ככל שהקמיצה (אצבע הטבעת) ארוכה יותר ביחס לאצבע המורה כך הייתה יותר חשיפה לטסטוסטרון בזמן ההתפתחות ברחם.

הנחה נוספת היא שאצל גברים הקמיצה יותר ארוכה מהאצבע המורה (בגלל החשיפה לטסטוסטרון). אצל נשים הקמיצה והאצבע המורה באותו אורך או שהאצבע המורה ארוכה יותר.

יש הנחה נוספת שאצל גברים הומואים יש יחס אצבעות שיותר אופייני לנשים (המורה והקמיצה באותו אורך או שהמורה ארוכה יותר) ולנשים לסביות אורך אצבעות שיותר אופייני לגברים (הקמיצה ארוכה יותר).

יש עוד תאוריות שקשורות לנושא ורובן מתרכזות סביב הרעיון שהאורך/יחס מעיד על התנהגות גברית או נשית [אנשים עם קמיצה ארוכה יותר (יותר טסטוסטרון ברחם) - יותר אגרסביים, אתלטיים וכו׳].

מויקיפדיה:
http://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%97%D7%A1_...

מאתרים באנגלית:
http://discovermagazine.com/2013/may/04-finger-len...

http://www.viewzone.com/fingers.html

כמה תמונות:

http://www.handresearch.com/news/Menu_bestanden/ha...

http://italiots.files.wordpress.com/2013/01/untitl...

------------------------

אצלי האצבע המורה קצת יותר ארוכה מהקמיצה (אבל ממש בקצת - 3 מילימטר), זה יחס אצבעות שמאפיין יותר נשים.

מה יחס האצבעות אצלכן?

דרך אגב, ל FTM הבודדים שנכנסים לפה מדי פעם. מה יחס האצבעות אצלכם?

האמנם יש קשר בין רמת הטסטוסטרון בזמן ההתפתחות ברחם לבין מגדר?
גם אני קראתי את זה איפשהו...
24/11/13 16:04
67צפיות
והבנתי שזה דיי בולשיט שלהמון חברות שלי יש ידיים של "גברים"...
ולי יש באותו האורך...
אבל אולי יש בזה אמת אם מסתכלים על הרוב...
נשמע לי כל כך בדוחק,
24/11/13 17:15
61צפיות
ולא יעיל.

לא מתה על מחקרים כאלה.... הספקטרום של גבריות ונשיות והסממנים הגבריות והנשיים הן הפנימיים והן החיצוניים הוא כל כך רחב, שלהתעסק עם מאפיין פיזי כלשהו בודד.. נשמע לי לא יעיל.

אני מאמינה במכלול ובשונות...

כמו שהיו פעם את המחקרים שהראו שרוב ההומואים הם שמאליים (אגב, אני שמאלית : ) .. אבל מה זה אומר ? שכל בן אדם שהוא שמאלי הוא גיי ? כל גיי הוא שמאלי ? ואם יש גיי שהוא ימני ?

הדברים האלה נחמדים לתאוריה אבל נשמע כאילו אנשים מחפשים בהם פתרון למשהו.

האם הומוסקסואליות היא מההורים או מהחברה ? מדוע זה כל כך חשוב ? כדי שיהיה לנו את מי "להאשים" ?  מחקרים נותנים ידע והבנה, אבל לפעמים נתפסים למחקר מסויים בצורה חסרת פרופורציה לגודל ה"תגלית".
זו מחשבתי, לאו דווקא בהקשר שאת רשמת
מסכים איתך
24/11/13 19:58
40צפיות
גם לדעתי זה לא אומר שום דבר
זה מעיד על החשיפה ל טסטוסטרון ברחם
24/11/13 22:11
58צפיות
ראיתי גם תוכנית או 2 שהציגה מחקר בנושא וגם הראתה שהחשיפה ליותר טסטוסטרון ברחם מתבטאת בעוד כל מיני דברים. אבל חוץ מזה לא היה שם משהו שמעיד על כך שזה משפיע על זהות/ תפיסת המגדר האישית.

אצלי האצבע המורה יותר ארוכה
25/11/13 09:26
47צפיות
אני ftm... אבל מה זה משנה חח
לא יודע ,נראה שזה שטות
25/11/13 18:39
36צפיות
אצלי זה אותו אורך ! וחוץ מזה מה זה אומר עלינו?
לא יודע ,נראה שזה שטות
25/11/13 18:39
25צפיות
אצלי זה אותו אורך ! וחוץ מזה מה זה אומר עלינו?
º
למה תמיד זה כותב אותה תגובה פעמיים?
25/11/13 18:45
167צפיות
אצלי זה שונה בשתי הידיים
29/11/13 00:11
35צפיות
ביד ימין הקמיצה ארוכה מהמורה וביד שמאל הקמיצה קצרה מהמורה...
אני סיס, אבל אולי זה מסביר את הבי-סקסואליות שלי :)
היי
05/12/13 12:03
18צפיות
אצלי ימין הקמיצה גבוהה מהמורה בשמאל הם שוות
היי
24/11/13 15:45
93צפיות
נעלמתי לדי הרבה זמן. במיוחד בגלל שלא היה לי עוד הרבה על מה לדבר או לשאול וגם בגלל שהמחשב שלי הלך פארש והייתי חייבת לפרמט ולהתקין ווינדוס 7
אבל בשבוע הקודם הייתה לי תקופה ממש קשה ורציתי לשאול את הרופא שלי כמה שאלות שאת חלקן אני רוצה לשאול גם כאן
אני עכשיו כבר 3 חודשים כמעט 4 כבר על הורמונים[הזמן טס משהו חבל על הזמן] ואני פשוט רוצה כמו שחבר טוב שלי אמר "להוסיף עוד חלק ממני לחיים שלי כרגע" אבל בנתיים אני לא רואה איך אני יכולה לעשות משהו בנידון. אז רציתי בסופו של דבר לשאול את הרופא שלי בפגישה הבאה שלנו בין השאר על הוועדה שצריכים לעבור[ אני יודעת שדי מוקדם לזה עדיין אבל לפי מה שאני שומעת מהרבה אנשים הוועדה הזאת אוהבת למרוח את הזמן.. אז בין השאר גם רציתי לדעת האם הזמן שהוועדה מורחת שווה את זה להישאר בוועדה? או שכבר עדיף לעשות את הניתוח בסופו של דבר כשיגיע זמני בחוץ לארץ.?
גם בחול יש מגוון של מנתחים ולכו תדעו עוד מה ופה בקושי יש אחד ...
יש הרבה דברים לעשות בשביל עצמך מעבר לועדה
26/11/13 00:25
53צפיות
יש סיבה אחת להתחיל את הועדה והיא ניתוח/ים והמימון שלהם על ידי קופת החולים.

נכון להיום אין ניתוחים לשינוי איבר המין כי אין כרגע מנתח, כשהוא עוד היה זה לא היה המנתח בעל הניסיון הרצוי והתוצאות הלא עקביות הן חלק מהעדות לכך.

מי שתתחיל את הועדה היום אולי תגיע לסופה כשיהיה מנתח חדש ובתקווה גם שיהיה בעל הכשרה מספקת. עד אז יש גם ניתוחים אחרים שניתן לעבור במסגרת הועדה אם את מעוניינת.

הדרך בה עובדת הועדה וכל הנוהל שנותן לה את הסמכות הוא מיושן והוא ראוי להיות מוחלף בנוהל מתקדם ועכשוי.
היום הייתה פגישה של נציגים מהקהילה הטרנסית עם שרת הבריאות יעל גרמן במטרה להתחיל לפעול לשינוי הנוהל הקיים שיהיה מתקדם בהרבה אבל יכול לשנות את מה שכרגע ניתן לקבל דרך הועדה, אני מקווה שהדבר הראשון שלא נקבל יותר מהועדה זה יחס טרנספובי ומתנשא.

שורה תחתונה שלי - אם יש לך אפשרות לחסוך (לי זה לקח כמה שנים וגם הפיקדון מהצבא) עדיף לך לראות כמה אופציות נהדרות ומוצלחות יש לך בארצות אחרות ולבחור את המתאימה לך ביותר.
אני חוסכת
26/11/13 14:16
46צפיות
אני כרגע בשירות לאומי עוד מעט מסיימת את השנה הראשונה וכבר חסכתי כמה אלפים.
אני ממשיכה לחסוך עבור תקופה שאני אצתרך כמות טובה של כסף
הלכתי השבוע להתייעץ עם מנתח פלסטי מפורסם
23/11/13 12:58
182צפיות
הלכתי השבוע להתייעץ עם מנתח פלסטי מפורסם
לגבי מה שמטריד אותי the most אצלי בפנים (וחפרתי עליו כן)...
נתתי צילום כלשהו לדוגמא שמראה (צילום לא שלי) - לגבי הלסת שלי, הלסת שלי יש בה משהו שפיצי ומחודד (ובעיניי ממש ממש ממש לא נשי ולא יפה) כמו של הדוגמא בתמונה (כמובן שזה עניין של טעם) , אצלי גם הפנים פחות מאורכות אלא יותר נמשכות אחורה ושפיציות כאלה.
נורא רוצה לעדן, לעגל את קו הלסת השפיצי הזה....
המנתח אמר לי לא לגעת בזה (ואולי בצדק) שכל נגיעה באזורים האלה זה ניתוחים מסוכנים ,  שעושים רק במקרים של עיוותי פנים וכו'.
אולי הוא צודק ובאמת באזור רגיש עם עצבים כמו הפה והפנים - מסוכן לגעת , אבל עדיין - מוזר שהם לא מתייחסים לפן האסטטי. למרות שאמרתי לו שארצה בעתיד לעבור תהליך נישוי וכו'..
כאילו אין למנתחים בארץ את ההבנה הזו לגבי אסטטיקה של הפנים - הכל רק לצרכים רפואים.
כמובן שעל הייעוץ של משהו כמו 5 דקות שילמתי 700 ש"ח שעליהם לא ויתרו לי.
(המנתח סה"כ היה אדם נחמד אבל עדיין...)

זה יהיה לך קשה להשיג מה שאת רוצה
23/11/13 14:02
72צפיות
אם את לא אומרת שאת טרנסית. לדעתי, אל תתביישי בעצמך כשאת פונה לרופא שמתעסק בנישוי עצמות הפנים. לכי אליו שוב פעם, הפעם כאישה, ואם תשאלי רק על לסת אז כנראה שתקבלי סירוב, אבל אם תשאלי על שני ניתוחים לסת + סנטר, אז הוא יעשה לך נישוי בסנטר ובלסת ויתנו לך הצעת מחיר. מבטיחה לך שהכל יהיה בסדר, אבל תבטיחי שתלכי אליו כאישה ותדברי בלשון נקבה. אין מה להתבייש בזה כי אנחנו נשים.
מה זה קשור
23/11/13 15:24
67צפיות
עוד פעם ללכת ולשלם 700 שקל כדי לשמוע אותו דבר?

אין בארץ נישוי פנים, יש רופאים בודדים שעוסקים בזה אבל ברמה מאוד חובבנית לדעתי.

אם באמת רוצים נישוי פנים מומלץ לטוס לתאילנד או קוריאה, שם זה מאוד נפוץ, אפילו בקרב נשים ביולוגיות.

אני לא מבינה למה בנות ממשיכות לחפש נישוי פנים בארץ. המקסימום שתמצאו פה זה רופא שיסכים להוריד חצי מילימטר ב 15,000 שקל לאזור (או בחינם דרך הוועדה, אבל זה עדיין יהיה חצי מילימטר).

יש ניתוחים שפשוט עדיף להשקיע קצת ולטוס לחו״ל בישבילם...
אם במרכז הגאה היו מתנדבים ומתנדבות
23/11/13 15:43
40צפיות
בהדרכה, יצירת קשר באנגלית וקביעת התור לניתוח בחו"ל, אזי שזה היה חוסך את הסבל. כדאי לפתוח יוזמה כזאת, מי שיודעת אנגלית ומוכנה להתנדב זה יהיה מקסים בעיני. לדעתי את צודקת.
את צודקת, אני כן מכבדת את הרופאים בארץ
23/11/13 23:41
26צפיות
במובן הזה (ואמרו לי את זה בעבר כמה רופאים) -

יש את הניתוחים הסטנדרטיים - שעושים דרך קבע.

אני מכירה אישית את תחום ניתוחי הלסת וכו' - יש בהם הרבה סיכון , ואני לא מדברת על סיכונים אסטטים. אזור הלסת והשיניים שבו משייפים - הוא האזור הכי מעוצבב בגוף - כלומר יש בו הכי הרבה עצבים,
חלילה יפגעו לך בעצב את תישארי עם כאבים , ועוד פגמים רבים.
מכירה ומעריכה מצד אחד רופאים שאומרים לי "חלילה אל תגעי במקום". אני יודעת שיש הרבה מנתחים לכל דבר.. אבל בניתוח צריכים להיות שקולים... אז גם מקשיבה לרופאים.

מאידך - נכון - התחום בחו"ל נראה לגמרי אחרת. כרגע חו"ל מבחינתי זו לא אופציה. רק הלכתי בארץ לגשש כרגע אחרי אפשרויות.

תודה.
אמרתי לו שאני מתכוונת לעבור
23/11/13 23:36
30צפיות
תהליך נישוי , שזה לא משהו שיהיה מיידי, אבל זו הכוונה אולי , ושייתייחס לפנים שלי בצורה נשית.

אני מבינה גם למה הוא לא רצה לגעת בפנים, מכל מיני סיבות (אחת מהן - זה נכון - יש הרבה סוגי פנים נשיות בעולם ,ויש גם דוגמניות-על עם פנים מחודדות) - ובכל זאת - לא הרגשתי שהרופאים ערים לצרכים של נישוי בכלל.

סנטר אני לא צריכה נישוי לפי מה שאמרו לי, אצלי זו יותר בעיה ייחודית כנראה שאין פה הרבה בארץ של אזור הלסת , רוצה משהו עדין יותר.

תודה בכל אופן.

ואני לא בטוחה לגבי כולנו נשים , אולי יש דברים באמצע :)
זה מה שמטריד אותך??
23/11/13 18:43
38צפיות
עשי טובה, קפצי לחנויות של MAC (האיפור, לא המחשבים), ותבקשי שיראו לך קטלוגים של סגנונות איפור ותסתכלי על הלסת והסנטר של הציור בסגנונות...

הנה רמז - כמו שלך!
לא מסכימה כל כך -
23/11/13 23:48
28צפיות
נכון שיש נשים , ואף דוגמניות-על מחודדות לגמרי....

אצלי , ולא אכנס לפרטים , הייתה בעיה רפואית לא קלה שקשורה לאזור הלסת ששינתה/עיוותה לי את מבנה הפנים בצד אחד.
העיוות לא ברמה דרמטית שהיה בכלל מקום להתערבות כירורגית , אבל על נפשי זה האפיל :)

עכשיו - לגבי מה שכתבת... זה שיש סגנונות נשים בכל צורה - זה עדיין לא אומר שהמראה של פניי נעים בעיניי.

זה כמו שאת, מלכה CD , לא מוכנה לצאת כאישה כל עוד את גברית בעינייך.
אני יכולה להגיד לך שיש אצלי אישה בעבודה שהיא אישה מאוד גברית (סממנים נשיים - שיער ארוך , וכו') אבל אין מה לעשות יש לה פנים של גבר.
והיא עדיין אישה.
האם זה אומר שהיא אידיאל הנשיות אמורה להיות ?
יש נשים בכל הצורות , לפי תאוריה זו כל אחת מאיתנו אמורה להשלים עם מה שהיא.  מדוע בכלל אנחנו עושות ניתוחים כלשהן ?
בואו נגדיר עצמנו כנשים , אחת עם לסת גדולה, ואחת עם אף גדול ועבה (יש גם נשים כאלו) ונגמור את הסיפור.

א.  אני לא רוצה להיות תלויה באיפור.   נכון שאיפור יכול לשנות דרמטית מראה של כל אחת .  אבל רוצה להרגיש שלמה עם עצמי כשאני קמה בבוקר בלי איפור. בלי תלות במשהו.ב
ב.זה הכי חשוב .  זה עניין של ההנאה שלי. אם משהו מפריע בבן אדם למשהו - למה שלא יתקן אותו ? לדעתי, תוי פניי היו עד לפני כמה שנים נעימים והרמונים , על הבן (אני לא מדברת כרגע לנישוי בכלל) והם השתנו לרגע, וזה מפריע לי.
בלי קשר ללתקן את זה באיפור או לא.

ג. לדוגמא אנג'לינה ג'ולי - שנחשבת "היפה בנשים" , לדעתי אם היה לי מבנה פנים "גברי" ,לסתות גדולות כמו שלה ,  אני אישית , היה לי רע עם זה , לא הייתי אוהבת להסתכל על זה במראה.
בעיניי זה לא יפה ולא נשי.  ואם בן אדם לא אוהב את עצמו במראה.. לא משנה אם יגדירו אותו כמלך היופי , או יגידו לו ש"יש הרבה דוגמניות כאלה" (אגב הפלסטיקאי שהתייעצתי איתו אמר לי מחמאה (שלא סיפקה אותי ) אמר לי לא לגעת בכלום בפנים שלי , שאני יפה על הגבר, ושאני אהיה גם אישה יפה אם אעשה תהליך .  
אבל זה לא מספק עד שהבן אדם לא רואה את זה בעצמו.

º
אבל למה תמונה מפורנו, למה? למה להפיץ אונס?
23/11/13 19:01
53צפיות
מצטערת. רציתי להגיב בצורה יותר חדה
23/11/13 23:38
43צפיות
אבל אתעלם.
אי אפשר כל שרשור בפורום להפוך לשלילי.
אנסה להמשיך חיובית.

תגיבי מה שתרצי, לא יכלתי למצוא תמונת פנים...
23/11/13 23:59
40צפיות
שלא לקוחה בבירור מפורנו כלשהו? פנים, לא איברי מין. לא קשה למצוא תמונות פנים...חוץ ממדינות מוסלמיות נוקשות במיוחד זה הדבר הכי גלוי וקל להצגה.

תמשיכי בחיוביות, אבל תקחי את הכל ממקור חיובי, לא מאונס, כי תעשיית המין היא אונס.
באמת מוזר שהם מתייחסים יותר לפן הרפואי מאשר ה
24/11/13 03:28
40צפיות
לפן האסטטי...
הרי איך יכול להיות ששיתוק חצי פנים שיכול להיגרם עקב ניתוח ידאיג אותם יותר מזה שהסנטר שלך יראה טוב יותר?!
בושה וכלימה...
הפורום הזה רעיל. - ובואי אני אגיד לך משהו חבי
24/11/13 06:46
56צפיות
חביביתי,

עברתי בשנים האחרונות את אחת המחלות הקשות ביותר שקיימות, תאמיני לי - אף אחד לא יכול להטיף לי בענייני בריאות,
לפיכך אני מכירה היטב את הרפואה ובתי החולים.
ומה שציינתי זה רק שאין רפואת אסטטיקה בארץ מבחינת נישוי הפנים - כלומר - יעזרו לך בשינוים דרמטיים רק כאשר מדובר במקרים באמת כמו עיוותיםו כו'.. לא גחמות של אנשים ץ

ובכלל - למה את חייבת להראות אישה ? תהיי אישה בגוף של גבר ו תצפצפי על העולם .   תהיי אישה בפנים ,וגבר בחוץ ותצפצפי על העולם. למה את צריכה בכלל הורומונםי וציצים ואת הפינוק הזה ?

תחשבי על זה שיש אנשים שקמים בבוקר עם עיוותים בפנים עיוויתם קשים - והצרות שלך זה שאת לא יכולה להיות אישה עם ציצים ?

עזבו. יאללה , כל אחד יכול להיות ציני ועוקצני .

הפורום הזה הוא אחד הרעילים הלא חביבים והביקורתיים

טוב, לא פלא שרוב האנשים פה באו מקהילת האוחצ'ות (וואו.. איזה כיף , גם לי כיף וקל להיות עוקצנית .אני יכולה לעסוק בזה 24 שעות ביממה).

אולי בעצם זה ההורמונים. חחח וחיחיחי

מה הצרות?
24/11/13 08:58
47צפיות
לא אין צרות בכלל - רק דיכאון קליני, 40% התאבדויות, הקהילה שנרצחת הכי הרבה על רקע פוביה, קושי למצוא עבודה, קושי למצוא בן-זוג, נידוי חברתי, נידוי מהמשפחה, קשיים כלכליים...

נשמע מקסים.

נכון שלא חסר צרות ומחלות בעולם אבל זה לא סיבה לזלזל בכאב של אחרים. במיוחד כאב כזה שנמשך שנים על גבי שנים ואפילו בזמן השינוי ואחרי השינוי - כי להיות טרנסית אף פעם לא נגמר.

ולא כולן עוברות את אלפי מדורי הגיהנום האלה בשביל לקבל אישור מהחברה, הרוב עושות את זה בשביל עצמן.

אז מישהי כתבה לך הערה צינית, למה את מתנפחת כמו אבו נפחא על קהילה שלמה?
אם תעשי שם ניתוח ותפגעי בעצב שלא ניתן לתקן
24/11/13 11:10
34צפיות
את תהיי עם עיווטים בפנים כל החיים... ואז זו לא תהיה רק הלסת ש"דפוקה" אלא חצי פרצוף.
הם אומרים לך כל הזמן שזה שינוי מזערי שבקושי ישימו לב אליו, בנוסף לזה שמגובר בניתוח מסוכן, ובמקום לקבל את החלק הספציפי הזה בך כי הוא לא בר שינוי לפחות עכשיו, את מתלוננת בלי הרף.
הזכרת את הלסת שלך לפחות 20 פעם בהודעות ואני לא מגזימה.
זה לא חזה או ניתוח אף... אלה ניתוחים ברי ביצוע בקלות וללא סיכון ממשי... אלה חלקים שעוד אפשר לא להשלים איתם ופשוט לשנות...
אבל רופאים מקצועיים ממני הסבירו לך שזה ניתוח מסוכן. תקבלי את הלסת שלך ותמשיכי בחייך.
ואגב, זה לא ציניות אלא סרקזם P:
אוקי. .זו תשובה קצת יותר לענין ופחות מזלזלת
24/11/13 16:43
23צפיות
אני הראשונה שמעריכה עקיצות והומור.. אבל אפשר גם לכבד.

ואכן , אני בעצמי כתבתי ו"הגנתי" על הרופא/ים ומעריכה אותם שלא רוצים ישר "לחתוך" אלא מזהירים אותי וכו'. שיקול דעת כלשהו יש לי.
יום טוב לכולם
שמעתי בתוכנית רדיו מידע שקשור אלינו
23/11/13 10:13
81צפיות
אבל אני לא זוכרת פרטים ולא זוכרת אם הבנתי נכון. ממה שהבנתי אז עשו מחקר על אבולוציה של עצמות שועלים ומצאו שבמשך הזמן מבנה עצמות הפנים של הזכרים נהפכו לחמודים יותר (לסת צרה, קצרה ועגולה יותר, ונוצר מרווח גדול יותר בין העיניים למצח דבר שמקנה לזכרים מצח גבוה) והעצמות פנים של הזכרים עברו עידון. מה שלא הבנתי הוא איך זה קשור לסרוטונין כי הקריין הזכיר את המילה סרוטונין, אז לא הבנתי אם החומר הזה (סרוטונין הוא חומר הידוע כקשור למצבי רוח, בעיקר לדיכאון כשהוא בחסר, ולמאניה כשהוא בעודף) בכלל קשור לעידון העצמות; ואם קשור אז האם סרוטונין בעודף עושה את העידון של העצמות הפנים או שלהיפך (להיפך - שסרוטונין נמוך מעדן את העצמות ולא עודף בסרוטונין). אם ידוע לכם משהו על המחקר הזה, אשמח להבין מה הולך פה.

שבת שלום 
סרוטונין קשור למחזור השינה ולעייפות, ולכן גם
23/11/13 19:09
27צפיות
למצבי רוח שנובעים מהם.
איך להקטין את מראה הפה ?
23/11/13 04:32
46צפיות
הפה שלי נראה גדול, יש לי שפתיים דקות שאני צריכה לעשות להם מילוי עם חומצה הילוארינית, אבל הפה נראה גדול בגלל שהוא רחב. אם מסירים חלקים מרקמת עור ומסירים שרירים בצידי השפתיים, אז זה יכול להצר את הפה ולהקנות לפה מראה קטן יותר ?
אני אמורה לעשות מילוי שפתיים, וכיוון שהשפתיים רחבות לצדדים (פה גדול) אז רציתי לדעת איזה פרוצדורות אפשר לעשות כדי לתת לפה מראה צר וקטן יותר ?
ראשון 24/11, מפגש 'טרנס חברתי' במרכז הגאה ת"א
22/11/13 22:03
60צפיות
ראשון 24/11, מפגש 'טרנס חברתי' במרכז הגאה ת"א
טרנס חברתי

הקבוצה החברתית הפתוחה לכל הטרנסג'נדרים, ג'נדרקוויריים/יות וחברים.
יום ראשון, כמו בכל שבועיים, מהשעה 20:00, המרכז הגאה, גן מאיר תל-אביב.

התמונה המצורפת, כמו שאר התמונות שצורפו להודעות על המפגשים האחרונים, צוירה על ידי ניקי שמנחה את הקבוצה מתחילת השנה הזאת.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני בטוחה שמתגעגעים אליך במפגשים, אלונה.
23/11/13 09:55
29צפיות
אני אבוא, כהרגלי בקודש.
º
תתכונני, עוד שבועיים אני כן מגיעה :)
23/11/13 18:00
15צפיות
º
23/11/13 19:07
6צפיות
חבר שלי מהדור הישן מאוד מצואיסט ופוגע בי
22/11/13 16:52
239צפיות
שלום לבנות הפורום
אני טרנסגנדר כבר הרבה שנים חיפשתי בן זוג ממש כמעט והתייאשתי
לפני כ 4 חודשים מצאתי בחור מאוד לטעמי ומאז אנחנו ביחד הבעיה שהוא מאוד עתיק בדעותיו
הוא פשוט משפיט אותי ,איך שהוא נכנס הבייתה ,"שימי מים לקפה" מה יש לאכול-וישר מתיישב וצופה בערוץ הספורט לא שואל מה איתי איך עבר היום
הוא טוען שמקום האישה במטבח ותפקידה לגדל ילדים-אמרתי לו שאיתי זה קצת שונה כי אני טרנס ולא בטוח שיהיו לנו ילדים אז הוא צעק "שבי בשקט" וזרק עלי שלט של טלויזיה לפנים
בנוסף הוא רוצה שארד במשקל שאעשה ניתוחים שאיבת שומן והגדלת חזה כי הוא טועןשאי אפשר לעשות פרפר עם החזה שלי,ועוד כל מיני
בסקס הוא שולט דומיננטי ואלים מכה אותי וצועק ומקלל ואומר שתפקיד האישה לשעשע את הגבר
אני באמת לא יודעת מה לעשות מצד אחד שנים חיפשתי חבר מצד שני אולי יהיה אפשר להרגיע אותו והוא ישתנה
גאווה ללכת איתו ברחוב הוא חתיך מאוד אז לכן מאוד מתלבטת
מה אתן מציאות
מה גאווה בזה
22/11/13 18:11
118צפיות
אם לא מתאים לך, אז אל תייהי איתו.
אנשים כמוהו לא משתנים בין רגע וזה יכול לקחת שנים/חודשים עד שהוא בכלל יסכים לשנות משהו בישבילך, אם הוא בכלל ישאר איתך עד אז. גברים כאלה בדרך כלל גם בוגדים אז תיקחי את זה בחשבון.

ומה גאווה ללכת עם אחד כזה ברחוב? יום יבוא והשלט שהוא זורק עלייך יפגע לך בעין וישאיר סימן ואז לא תרצי לצאת לרחוב בכלל.

אני לא הייתי מתפשרת על אחד כזה גם אם הוא היה הכי חתיך שיש. הוא נשמע כמו אלה שאחרי כמה שנים יש עליהם כתבה בעיתון תחת הכותרת ״רצח את אישתו כי החביתה לא הייתה טעימה״.
º
רצח את אשתו כי הייתה שטוחה מדי ל"פרפר"...
23/11/13 09:56
63צפיות
איכשהו
29/11/13 00:15
43צפיות
תמיד דימיינתי שזאת תיהיה כותרת לכתבה עליך
רק בהתחלה "רצחה"
היי, לא פייר, חזה ממש לא פקטור בשבילי.
29/11/13 00:49
33צפיות
אני אוהבת כל מיני סוגי חזה, וכרגע בזוגיות עם בעלי/ות חזה בארבע קטגוריות שונות(אגב, באופן מעניין כל ארבעת בני/ות הזוג "ממוצא נקבי" שלי הם ג'נדרקווירס כרגע, אז רגשותיהם/ן שלהם/ן לגבי החזה מורכב בעצמו).

אני לא מתנגדת לחזה, אבל כמו שמישהי פה יודעת, אני לא מאבדת עניין גם מול חזה שטוח לחלוטין.

אני ארצח בגלל דברים אחרים לחלוטין, ביניהם כי זה פשוט יהיה כיף.
מצחיק
03/12/13 14:02
18צפיות
NOT!
אני הייתי עוזבת אותו..
22/11/13 18:34
68צפיות
יש גברים שהם ההיפך ממנו עדינים יותר ומתחשבים ומראים אהבה אמיתית, גם אם לא מצאת אחד כזה עדיף לא להיות עם אחד אלים שמתנהג ככה..
ברכותיי
22/11/13 20:37
78צפיות
מצאת גבר שדווקא רוב הבנות לא היו רוצות, גם אם הוא חתיך.

הוא מחפש לעצמו סמרטוט, הוא יתייחס אלייך כמו סמרטוט, הוא ירביץ לך ויתן לך יחס של אשה מוכה, ואת תצאי כמו איך שאמרה כאן מישהי - עם פנסים בעיניים.

נכון, לא ממש קל למצוא גבר (ולא יהיה לך קל להיפרד ממנו, חכי תראי מה הוא יעשה שתנסי להיפרד ממנו!), אבל זה לא אומר שצריך להישאר עם כל אדיוט שעושה ממך סמרטוט.
המלכה CD
23/11/13 11:54
58צפיות
קראתי את כל הבלוג שלך ואעקוב אחריו, ישר כח אני מסכימה עם מאה אחוז מהדברים שרשמת..
רק שאצלי במקרה שלי זה הפוך, אני כבר עובדת ועוברת את השינוי בחברת הייטק ולא צריכה לנסות להתקבל לשם אחרכך כבת,  אני אהיה מאוד מאוד זהירה
וכמו שרשמת, עד שהתהליך לא יושלם במאה אחוז עדיין אתלבש כמו גבר.
מה הוא כן אוהב בך?
22/11/13 20:55
71צפיות
עם כל הדברים שכתבת שהוא רוצה שתעשי ותשני בעצמך, מה הוא אוהב בך? איך הוא אוהב אותך?
על מה מבוסס הקשר? את חושבת שהוא חתיך והוא צריך מישהי שתבשל לו?

אני בטוחה שידעת טוב מאוד אלו פרטים את מספרת לנו, זה שכתבת בסוף דבר אחד חיובי שזה להיות זאת שיוצאת איתו לרחוב לא מכפר על שאר הדברים הקשים שסיפרת.
לי נשמע שאת מאוד אוהבת שהוא שולט עליך
22/11/13 21:41
72צפיות
רק את משחקת אותה סובלת כי את לא יכולה להודות בזה  ומחפשת לדבר על זה.
אחרת אין לי הסבר למה את איתו אם לא אוהבת את זה
º
נועה, קוראים לזה "אישה מוכה".
23/11/13 09:58
33צפיות
תגובה חשוכה, שובניסטית וקדומה.
03/12/13 13:50
16צפיות
אולי הגיע הזמן שדעות קדומות על נשים מוכות ועוד יעלמו מין העולם, לא?
ברכותיי, פגשת את רוצחך לעתיד.
23/11/13 10:03
74צפיות
ובנימה רצינית יותר, תצאי משם כמה שיותר מהר, וכמו שאמרו, תתכונני שהוא לא יוותר על החורים שלך בכזו קלות(מה חורים? למה, מה בדיקו חשבת שאת בשבילו עם כזה יחס?), וגם אני בטוחה שהוא לא מוצא כל יום יצור אנושי שמוכן לחיות בהשפלה ואלימות כמוך, אז זו גם נקודה, קצת קשה למצוא קורבנות מרצון והוא לא ישמח לגלות שהקורבן הבינה את מהותה בשבילו ופיתחה רצון עצמאי.

אגב, אחרי האלימות, ולפני האלימות, ובין לבין באלימות(הוא יעשה את זה בשלבים, כל פעם דיבורים ואז אלימות ואז דיבורים שוב) הוא ינסה לשכנע אותך שהוא אוהב אותך והוא ישתנה ויתחשב בך יותר, זו טקטיקה ידועה של בני זוג כוחניים ושתלטניים, בייחוד גברים מכים.
תתעלמי מגילויי האהבה וההבטחות שלו, הן שוות פחות מהבטחות לפני הבחירות של פוליטיקאים.
אורלד
23/11/13 18:36
62צפיות
שכחת את ההודעות הקודמות של רוקדת טרנסים (ולדוגמא - זו האחרונה . ותראי שם לדוגמא גם את התגובה של אליאן)?
ובכן, יש לנו כעת שוב הודעה (עם סיפור כנראה פנטיונזי) ש - איך לא - מעורב בו סקס וכו' וכו'. (את לא שמה לב כמה הסיפור הזה גם מוקצן, סאדו, וכו'?)
עם כל הכבוד, קרוב לוודאי שמדובר בסיפור מצוץ...
טעות בקישורים, אצרף שוב
23/11/13 18:59
49צפיות
קישור 1
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
קישור 2
והתגובה שלך אורלד

והנה הודעה של רוקדת רק מלפני חודש(!) (בו לפי ההודעה הנוכחית שלה כבר היה לה בן זוג סטרייט )

ואין לי זמן לחפש הודעות נוספות שלה...
תכל'ס, אני באמת אני לא מבינה איך החברות כאן שוכחות את שלל ההודעות של רוקדת!
אני לא ממש עוקבת אחרי רוב הניקים פה, מודה.
23/11/13 19:02
62צפיות
זכרתי רק שמדובר במתלבש כלשהו.
יש פה הצפה של מתלבשים שכבר קשה לעקוב...
23/11/13 19:06
59צפיות
וחלקם משנים ניקים/כותבים משניים(נראה לי "מוקה בננה" עם עוד כינוי).

אני לא הכי מרוכזת בזמן האחרון בפורום, עומס בחיים הפרטיים...קורה עם 4 קשרים ו-5 אנשים בחיים שלי בו זמנית.
ת'אמת שגם אני לא ממש
23/11/13 20:03
48צפיות
זוכרת בדיוק כל ניק, אבל ספציפית את "רוקדת טרנסים" אני כן זוכרת, כי יש לו היסטוריה של הודעות שעצבנו אותי (ועמו הסליחה)
ואם את עמוסה מסיבות טובות - שרק ימשיך ככה
אם לא יודעים מי זה אז לא כותבים
26/11/13 07:39
23צפיות
אני לא יכולה לעצור דמיונות שיש לאנשים אחרים, אבל גם התגובה שלך שמייחסת לי חשד כאילו אני רוקדת או מישהי אחרת שאני לא, היא תגובה מאוד מעליבה. אם לא יודעים על בן אדם משהו, אז לא צריך לנחש עליו. גם הסביבה לא יודעת עליך כבחורה טרנסית, והסביבה חושבת עליך שאת בן אדם מסוכן ומייחסת לך הרבה מאוד אישומים, האם זה לא מפריע לך ?
מפריע ובגלל זה את כאן ולא בחוץ, אז אל תהיו מכאן ותתחילו להרוס גם את המקום שאתן נמצאות בו עם אישומי שווא. אם כדורים יעזרו נגד חשדות שווא אז תקחי כי חבל סתם להרוס לעצמך מקום שמשרת אותך. ואני בטוחה שהדברים שכתבתי נכונים לעוד מקומות בחיים שהיו לכם בחיים וקשרים עם אנשים שתמכו בכן עד שהמוח שלכן (אתן לא אשמות כי זה המוח שלכן) התחיל לדמיין עליהם דברים שקריים, הם הרגישו בזה איכשהו ואז פשוט התרחקו ממכן. תלמדו ממני, אני בחיים לא אפתח דמיונות שווא נגד מישהו. 
º
לא אמרתי שאתה רוקדת טרנסים. רק סתם הזוי.
27/11/13 22:15
15צפיות
תברחי משם
25/11/13 09:29
34צפיות
זאת לא מערכת יחסים! זה לא בריא ולא מגיע לך יחס כזה. אני מבין שאת רוצה אהבה, אבל מגיעה לך אהבה אמיתית ובריאה ולא בחור שיתעלל בך.
אני קצת בשוק
29/11/13 00:14
30צפיות
תגידי את מסתלבטת נכון? הפוסט הזה נשמע לי כמו משהו מופרח לחלוטין.
לזרוק\למעוך\להעיף מהחלון
02/12/13 16:00
22צפיות
את האדם הזה.

זה שאת ממש רוצה מישהו לא אומר שמגיע לך יחס כזה-
זה מעבר ל"עתיק בדעותיו"- מדובר בהתעללות מינית ופיזית
לכל דבר ועניין. ואני באמת מהלב מציאה לך לפנות לאירגון סיוע
ולטפל בביטחון העצמי הנמוך שגורם לך להישאר איתו רק כי חיפשת
בן זוג שנים ואת התייאשת.
לא מגיע לך חלאה כזאת! לאף אחת לא.
תתפלאי, כשתביני שיש לך ערך ואת לא תיכנסי לנעליים של "האישה הקטנה"
ותהיי בטוחה בעצמך את תמצאי בחורים איכותיים שירגישו את מה שאת משדרת
ויהיו איתך כי הם רוצים אותך ולטובתך ולא לרעתך.

זה אפשרי! את עוד תראי- רק תזרקי אותו ותקבלי סיוע ותביני שזאת התעללות
ואת תחת ההגדרה "אישה מוכה" ולצאת ממערכת יחסים אלימה כזאת תידרש
לך סיוע שהומצא לנשים כמוך, שיהיה לך כל טוב ותמצאי את דרכך החוצפה .
מאחלת לך רק טוב וכבוד
אני לא חושבת שהיא סובלת היא סדיסטית שאוהבת...
02/12/13 22:37
15צפיות
שגבר שולט עליה ולבכות לאנשים אחר כך , זה הסטיה שלה רק היא לא תודע בזה
º
מזוכיסטית, אם כבר.
03/12/13 01:41
10צפיות
די לדוש ב"סיפור" הזה!
03/12/13 09:21
19צפיות
בקצב הזה גם אני אתחיל לשלוח פוסטים הזויים כיד הדמיון הטובה עלי, (ושהכי חשוב - כוללים סקס וסאדו וכדומה...) ואהנה איך כולן נופלות בבור...

אני שוב מזכירה איך בהודעות הקודמות של רוקדת, היא\הוא מתלבט\ת בין האם להיות קרוס\מתלבשת, לבין האם להיות הומו, ובאיזה צורה משיגים יותר סקס..... אז בבקשה...די לתמימות!
מבחינתי ההגדרה שכתבת לא קיימת
03/12/13 13:00
16צפיות
אין אנשים שנהנים להיות מוכים או סובלים.

יש חברה פטריאכלית שתחזק (בעיקר לנשים ולאלו המחזיקות נשיות)
את ה"מזוכיזם" ע"י הסללה חברתית של המושג נשיות וזה גם נעשה
בדרך בה כולכן מבטלות את מה שפותחת השירשור כותבת כ"היא נהנת מזה,זו סטייה...",
ל"מצאתי דברים לא אמינים בהודעות אחרות שלה אז גם כאן זה לא אמין".

אמיתי או לא, אני פונה אלייכן שתפסיקו לבטל את רגשותייה- כי אם זה אמיתי או לא-
זה קורה, זה קיים וזה כן יכול לקרות לה ולכולן והשיפוט המהיר הזה פשוט נשמע רע מאוד.

באשר אלייך, איכס! איזה מזעזע זה לטעון שנשים כמוהה נהנות מלהיות מוכות ושזו סטייה. פשוט בושה.
היום עברתי דרך גן ילדים ליד הבית שלי
21/11/13 13:32
136צפיות
וראיתי ילדים קטנים משחקים אז עברתי וילד אחד חמוד בתוך הגן  עושה לי רוצה להיות חברה שלי אז אמרתי לו אתה יודע שפעם אני היתיי בגילך כזאות קטנה וגם שחיקתי בחול והיה לי חברים קטנים כמוך גם ותוך כדי זה ירדו לי דמעות לא יודעת למה זה כול כך ריגש אותי לראות ילדים כאלה קטנים מקסימים ועוד ילד חמוד שאומר לי אים אני רוצה להיות חברה שלו ולשחק איתו וגם החזיר אותי אחורה לתקופה שאני הייתי כמוהם קטנה משחקת בגן בחול ששום דבר לא הדאיג אותי שכול יום הייתי באה לגן ומשחקת עם חברים קטנים כמוהם ירדו לי דמעות כול כך רציתי לחזור לתקופה הזאות אבל אמרתי לעצמי את עברת את זה היית בגילם שיחקת כמוהם עכשיו זה תורם ואולי כשהם יגדלו ויהיו בגילי הם יזכרו את זה כמוני
במיוחד שאני רוצה ילדים משלי כאלה קטנים כמוהם
21/11/13 13:41
57צפיות
שקודם יהיו תינוקים אחרי זה ילכו לגן לדעת שיש מישהוא שאוהב אותי חוץ מאמא שלי שמחכה לי שמחבק אותי שאומר לי שהוא אוהב אותי זה קשה לראות  ולדעת שלאחרים יש כאלה ילדים שהם שמחים ומאושרים ולי אין אותם אבל בסדר יהיה לי עם הזמן הזמן יעשה את שלו אני יודעת שאני אזכה לזה ולא רק אני אלה כול אחת ואחד שירצה בכך
הלוואי ויהיה לך!
21/11/13 14:21
43צפיות
מכול הלב אני מאחלת שהלוואי ותקימי משפחה לתפארת!
º
גם לך אני מאחלת נשמה שלי :)
21/11/13 14:35
34צפיות
º
כולנו נקים בית נאמן בישראל.
22/11/13 15:19
34צפיות
º
מאחלת לך שיתגשמו לך כל המשאלות !!!
21/11/13 20:19
19צפיות
צפה בך רגש האימהות
23/11/13 05:01
41צפיות
אז נכון שהבחנתי שלא אצל כולן כאן בפורום צפה רגש האימהות, אבל תדעי שאת לא היחידה. עם הירידה בטסטוסטרון, אפילו ולא כל כך בהשפעת האסטרוגן, אלא כנראה המוח יש לו חוקים משלו שאין טסטוסטרון שמפריע לנו יש לנו את הצורך להגן על חסרי ישע, ומי שנראה לנו חלש. זו הסיבה שבכית, כל הרגש של האימהות. תזהרי העולם הוא מאוד רע כי לא יבינו את האמפטיה שלך כפי שהיא, אלא בצורה מעוותת, ולרגש אמפטי אימהי זה ייכאב מאוד ויביא אותך להיפוך תגובה של עודף בטחון עצמי בהבעת אמפטיה ואז שוב פגיעה בך ואז דיכאון חריף ביותר ולזעם נרציסטי כלפי העולם. קבלי תמיכה של הקהילה במרכז הגאה. המסר שלמדתי הוא לא לתלות את האושר והבטחון העצמי שלי בחסרי ישע רק בגלל הצורך להציל שנובע מתוך רגש האמפטי האימהי. שמרי על האימהות שלך שהעולם לא ייפגע בך, העולם רואה בה כחולשה ויינצל אותה לרעה. לעולם לא מגיע אהבה כמו שזה כרגע נראה לך. אל תתני לעולם לפגוע בך כדי להבין שאמפטיה אימהית מנשים כמונו מסוכנת לנו (אפילו מהקהילה שלנו). שימי לב לתמימות שלך שנובעת מתוך אימהות שאנשים אחרים לא מבינים אותה. שבת מקסימה ותרגישי טוב.
תודה לכם על המילות עידוד נשמות שלי
24/11/13 15:11
24צפיות
תודה רבה לכם נשמות  יפות שלי :)
מישהי פה מחפשת שותפה באזור השפלה?
21/11/13 12:51
55צפיות
מחפשת לשכור דירה עם מישהי באותו מצב כמוני....אולי ככה להוריד קצת עלויות ושנוכל לחיות כמו שאנחנו רוצות...(עוד לא התחלתי תהליך)
מקשרת לך את צוות הדיור של פרויקט גילה
22/11/13 21:50
36צפיות
האתר: http://www.gila-project.com/
דרכם תוכלי לבדוק אם יש מישהי שמחפשת גם באיזור דומה או הצעה להיכנס כשותפה וכן הלאה -
לפרוייקט הדיור: לילך 054-2021825
ניתן גם ליצור קשר באתר או בדף הפייסבוק:
https://www.facebook.com/ProjectGilaTrans

בהצלחה
שאלה דחופה - אסטרופם ומוקסיפן
20/11/13 21:48
56צפיות
האם מישהי יודעת אם יש בעיה בין-תרופתית בנטילת מוקסיפן יחד עם אסטרופם? (כי בעלון לצרכן של מוקסיפן רשום שיש בעיה בנטילתו יחד עם גלולות למניעת הריון)
תודה!
חשוב לבדוק מול איזה מרכיב יש בעיה.
21/11/13 10:33
26צפיות
יש גלולות נגד הריון שיש בהן גם את אותו מרכיב של האנדרוקור, וההורמונים בגלולות הם לא לגמרי כמו מה שיש באסטרופם...
בקיצור, חשוב לדעת מה בעייתי מול מה.
למה את לוקחת אנטיביוטיקה מה קרה?
21/11/13 13:05
32צפיות
תופעות לוואי של אסטרופם משהוא כזה? אני יודעת  שאנטיביוטיקה מורידה מהיעילות של הגלולות למניעת הריון אבל לא מאסטרופם ככה שאת יכולה להיות רגועה
º
דלקת אוזניים...
21/11/13 20:15
17צפיות
בבקשה עזרה
20/11/13 21:34
77צפיות
היכן עושים פיתוח קול בצפון או בת"א כדי לשנות קצת את הקול לנשי
תודה רבה
הי, אני אשמח לעזור בנושא באיזור חיפה
21/11/13 10:29
36צפיות
התכנון הגדול הוא ליצור מפגשים קבועים, כמו שהיו בתל אביב בשנים האחרונות.

הקבוצה לאימון קול נשי בתל אביב לא פעילה מהקיץ בגלל שאין לי אפשרות להגיע ולא דאגתי למחליפה...
סופסוף
20/11/13 19:06
151צפיות
אחרי 4 חודשי המתנה...התחלתי היום דרך חדשה (10 ימים מוקדם מהצפוי...)
היום הראשון להורמונים = אסטרופם+זריקה חוסמת T..
מקווה שהכול יילך בקלות ובהצלחה
º
זה רק יכול להצליח:) מזל טוב!
21/11/13 06:39
31צפיות
º
מזל טוב
21/11/13 10:24
23צפיות
מזל טוף.. ^___^
21/11/13 10:31
22צפיות
מזל טוף.. ^___^
º
על איזה זריקה בסוף הלכת?
21/11/13 13:06
32צפיות
º
בהצלחה מאמי ובשעה טובה :)
21/11/13 13:07
24צפיות
דקפפטיל...
21/11/13 20:15
50צפיות
וכבר ארגנתי על זה אישור מקופ"ח מראש- עוד לפני התור אצל האנדו' - בכדי שאוכל להתחיל עם זה מיידית ללא צורך בהמתנה נוספת..
כך שקיבלתי את זה חינם
ו
º
בהצלחה לך..
22/11/13 14:05
20צפיות
תודה:) ומקווה שגם אתה תתחיל להגשים את רצונותי
22/11/13 14:23
23צפיות
רצונותיך בקרוב
גם אני מאוד מקווה
22/11/13 15:14
23צפיות
תודה לך (:
238 רציחות של א/נשים טרנסג'נדרים דווחו השנה
20/11/13 02:07
82צפיות
238 רציחות של א/נשים טרנסג'נדרים דווחו השנה
(הנתון מתייחס לכלל הדיווחים בעולם)

כמו כל שנה ב20 לנובמבר, בקהילות טרנסג'נדריות ברחבי העולם מציינים את יום הזיכרון הטרנסג'נדרי.
ליום הזה יש המון משמעויות, החל מההגדרה שלנו כקהילה ולא רק אינדיבידואלים דרך העלאת המודעות למי שאנחנו ועד הצד העצוב בו אנו מראות את אחד הצדדים הקיצוניים של הטרנספוביה. חוסר הבנה, חוסר הכלה, חוסר קבלה וכן הלאה - זה אף פעם לא יתפס בעיניי איך זה מוביל עד לרצח של א/נשים רק בגלל מי שהן או מי שהם - מי שאנחנו.

לצד העליה בניראות שלנו כיחידים וכאוכלוסיה הצרכים שלנו כאוכלוסיה וכיחידים לא מקבלים את המענה הנחוץ ועדיין רחוקים מלהיות ראויים אם זה סתם "ברחוב" ואם זה מול החוק.

אני לא אצליח לסיים את הנקודה שלי בשעה הזאת ולכן אשמח לשתף את דבריה של עתליה בקישור הזה:
מורשת של אלימות, מורשת של העצמה. על גאווה טרנסית ויום הזיכרון הטרנסג'נדרי
http://feminism.wp.sapir.ac.il/2013/11/19/%D7%9E%D...

וגם כתבה קצרה שמתמצטת נתונים מ"פרוייקט המעקב אחר רצח טרנסג'נדרים" של "טרנסג'נדר אירופה":
http://gogay.co.il/item.php?id=17298
º
השבוע, יום הזיכרון הטרנסג'נדרי ושלל אירועים
16/11/13 12:17
35צפיות
אירועים ליום הזיכרון הטרנסג'נדרי הבינלאומי|נר
13/11/13 09:47
102צפיות
אירועים ליום הזיכרון הטרנסג'נדרי הבינלאומי|נר
אודות יום הזיכרון הטרנסג'נדרי:

מדי שנה נרצחות ברחבי העולם מאות נשים על רקע היותן טרנסג'נדריות, וטרנסג'נדרים רבים מספור סובלים וסובלות מאלימות, רדיפה, קיפוח ודחייה.
יום הזכרון הטרנסג'נדרי נקבע לזכרה של ריטה הסטר, אשר רציחתה בנובמבר 1998 הניעה את יוזמת הפרוייקט "לזכור את מתינו" (Remembering Our Dead), שצויין במשמרת נרות בסן פרנסיסקו ב-1999. מאז הלך והתרחב מספרן של הערים שהצטרפו לפרוייקט, וכעת הוא מצויין במאות ערים בעולם. מאז 2001 מצויין יום הזכרון הטרנסג'נדרי גם בישראל. יום זה הוא האירוע הפומבי החשוב ביותר של הקהילה הטרנסג'נדרית בארץ ובעולם, המוקדש לסולידריות טרנסג'נדרית, להצהרה בדבר ערך חייהן של נשים טרנסג'נדריות ושל אנשים טרנסג'נדרים, בזכותנו לחיות על פי רגשות הזהות שלנו, ולציון המאבק בטרנספוביה והומופוביה.
נשים טרנסג'נדריות רבות משלמות מחיר יקר על רצונן לחיות בהתאם לרגשות הזהות שלהן, אנשים טרנסג'נדרים רבים סובלים מהתנכרות מצד משפחותיהם, מתקשים למצוא עבודה ופרנסה, נתקלות ביחס משפיל במשרדי ממשלה, נתונים לפגיעה בזכויות בסיסיות וליחס מתנשא ומזלזל, מוצגות בתקשורת בצורה מתנשאת, מבזה ומסולפת ועוד.
האלימות הפיזית איננה הפורענות היחידה המאיימת על נשים טרנסג'נדריות ואנשים טרנסג'נדרים. לא פחות גרועה ממנה היא האלימות ממנה סובל, בצורה זו או אחרת, כל אדם טרנסג'נדר: ההדרה, הסטיגמה, שלילת הלגיטימיות של הזהות הטרנסג'נדרית. אלימות סמויה זו היא לא פחות קטלנית, לא פחות בלתי אנושית, וביטוייה רבים: דחיה, אפליה, עוינות, ביזוי, שלילת צלם אנוש, דחיקה לשוליים, מחיקה.

יום הזיכרון הזה מאחד את כל הא/נשים הסובלות\ים דחייה, רדיפה ואלימות בשל היותםן טרנסג'נדרימות. ציבור המתייחד עם מתיו והמזדהה עם נרדפיו איננו עוד ציבור חסר צורה וקול. זאת קהילה, גם אם היא חלשה וקטנה, גם אם היא ברובה נמנעת מחשיפה.
קורבנות האלימות הטרנספובית אינם אלמונים, גם אם שמן של חלק מהן אינו ידוע, כי יש מי שזוכר אותן. מותן הטרגי והמיותר לא יהיה לשווא, אם הוא יצליח לעורר בבני אדם זיק של אמפתיה והבנה כלפי מי שכל מבוקשם הוא לחיות את חייהם על פי רגשות הזהות שלהם.

(הטקסט נלקח מפרסומים של שנים קודמות)
כתובות אינטרנט מצורפות:
אומנות טרנסג'נדרית: תערוכה שתיפתח ביום שישי
13/11/13 10:07
53צפיות
אומנות טרנסג'נדרית: תערוכה שתיפתח ביום שישי
אומנות טרנסג'נדרית
רגע לפני טקס יום הזיכרון הטרנסג'נדרי, אנחנו מזמינות אתכם לתערוכה שכולה אומנות פלסטית של יוצריםות מהקהילה הטרנסג'דרית, ממגוון גילאים, מגדרים וסגנונות.
בואו לראות סיפורים של קהילה דרך תצלומים, ציורים ופסלים של א.נשים שיוצרים אותה.

התערוכה תוצג במרכז הגאה בגן מאיר תל אביב.
פתיחת התערוכה בחדר הסטודיו:
15.11 - יום שישי
בין השעות 10:00-17:00
16.11 - יום שבת
בין השעות 9:00-19:00

17-20.11
התערוכה תהיה מוצגת ברחבי המרכז הגאה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
20/11 האירוע המרכזי לקהילה הטרנסית-קוקסינלית
13/11/13 10:37
112צפיות
20/11 האירוע המרכזי לקהילה הטרנסית-קוקסינלית
יום הזכרון ואבני הדרך של הקהילה הטרנסית והקוקסינלית 2013‏

ב20/11 קהילות טרנסיות ברחבי העולם מציינות את יום הזכרון הבינלאומי לקורבנות השנאה הטרנספובית. בארבעת החודשים הראשונים של שנת 2013 דווחו 75 מקרי של רצח של אנשים טרנסג'נדרים במקומות שונים בעולם, רוב הנרצחות הן נשים טרנסיות, וחלק גדול מהן בזנות.

אנחנו רוצות להזמינכםן לאירוע יום הזכרון ואבני הדרך הטרנס-
קוקס שיתקיים ב20.11.13 בשעה 18:00 במרכז הגאה, גן מאיר,תל אביב.

השנה צוות ההפקה של אירוע יום הזכרון מורכב מנשים ונערות מהקהילה הקוקסינלית, כאשר הערב יעסוק בהעצמה ויצירת קהילתיות, ויתמקד בנושאים של זנות, אלימות וסמים בקרב הקהילה במטרה להביא את הנושאים החשובים הללו בדרך מכובדת, נגישה ואמיתית.
כתובות אינטרנט מצורפות:
21.11 שולחנות עגולות: מעגלי שיח קהילתיים
13/11/13 11:00
33צפיות
21.11 שולחנות עגולות: מעגלי שיח קהילתיים
בואו להשמיע קול!
יום הזכרון הינו האירוע הפומבי החשוב ביותר של הקהילות הטרנסיות בארץ ובעולם. יום זה עלול להעלות אצלנו זכרונות ורגשות קשים בעקבות אפליה, אלימות, שלילת לגיטימציה, מחיקה ולעג למי שאנחנו ולבחירות שלנו, הן מתוך הקהילה והן מחוצה לה. אך עם כל הקושי, יום זה מוקדש בראש ובראשונה לסולידריות טרנסג'נדרית, להכרה בערך החיים של כל אחת ואחד מאיתנו.

אנו מתכבדות ומתכבדים להזמינכםן לאירוע מיוחד בו תוכלו להשמיע את קולכן/ם, במטרה ליצור שיח מגוון, פתוח, אינטימי ואמיתי הנותן מקום למירב הקולות והזהויות בקהילות שלנו. ביחד נוכל ליצור שינוי חיובי בחיים שלנו, בקהילה שלנו, ובעולם סביבנו.

מה יהיו נושאי הדיון? מה שתבחרו! יש נושא שמעניין אתכם/ן? כיתבו אותו כאן - בדף האירוע. נושאים שיזכו בלייקים מרובים יעלו לדיון במעגל שיח.
מי מנחה מעגל? עדיין נותרו מספר מקומות בודדים להנחייה של המעגלים! בבקשה שילחו לנו את פרטי הקשר שלכםן, שם, טלפון, מייל, וכותרת לנושא הדיון בשולחן שלכםן - למייל: elisha@gaycenter.org.il.
כתובות אינטרנט מצורפות:
20/11 פעילות חוש"ן במכללת תל-חי
13/11/13 23:40
30צפיות
20/11 פעילות חוש"ן במכללת תל-חי
יום הזכרון לטרנסג'נדרים מצויין ברחבי העולם ב-20.11. גם אנחנו במכללת תל חי, נקיים אירוע שמטרתו להכיר יותר את הקהילה הטרנסג'נדרית ולהעלות למודעות את האפליה והאלימות ממנה סובלים חברי הקהילה.

גאוות תל חי מזמינה אתכם/ן,
ביום רביעי, ה-20.11 בשעה 12:30 (החלון האקדמי), בכיתה 2108.

בתכנית:
12:30-14:30- סיפורו האישי המרתק של עמית גפנר .
ובנוסף יחד עם מיכל סטולר שלנו יעבירו הרצאה.

עמית גפנר הוא מתנדב חוש"ן, חבר בקהילה טרנסג'נדרית, מייסד אתר הקהילה הטרנסג'נדרית בארץ "גוטרנס" (בשיתוף עם אתר "go gay"), פעיל בפרוייקט גילה להעצמה טרנסית ומעורב בהעצמת להט"ב במקומות עבודה דרך חברת "יבמ" בה עובד.

מיכל סטולר היא פעילה בתא גאוות תל חי, מתנדבת בחוש"ן, פעילה בקהילה הלהט"בית בכלל, והטרנסג'נדרית בפרט.

תגיעו, אנחנו שם! :)

יום רביעי, ה-20.11 בשעה 12:30 (החלון האקדמי), בכיתה 2108.
כתובות אינטרנט מצורפות:
'טרנס מיטינג' מפגש לכל הטרנסג'נדרים בירושלים
16/11/13 12:34
36צפיות
'טרנס מיטינג' מפגש לכל הטרנסג'נדרים בירושלים
יום שלישי הקרוב, ה-19.11,  טרנס-מיטינג
ניפגש בבית הפתוח בירושלים לפגישה בנושא יום הזיכרון הטרנסג'נדרי.
ניפגש כרגיל, 19:30.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מזעזע! יש אנשים בורים ומוגבלים
19/11/13 23:35
42צפיות
בלתי נתפס
22/11/13 14:06
23צפיות
אני מניח כי הסביבה האישית שלי כזאת תומכת וכל כך מחבקת, קשה לי לתפוס שככה מתייחסים לאנשים כמונו בחלקים מסויימים בעולם.
נוראי..
כמה עולה טיפול הורמוני ל mtf
20/11/13 01:15
74צפיות
שלום..

רציתי לדעת במידה ואני מתכוון לשנות את מיני..
במה מתחילים בעצם?למי פונים?
מרגע הפנייה תוך כמה זמן מתחילים לקבל טיפול הורמונלי,
והאם ביטוח לאומי או קופת חולים משלמים על כל העסק?..

אשמח לתגובות, תודה..
הי, אנסה לתת תשובה מקיפה בערב
20/11/13 08:29
62צפיות
אפשר למצוא הרבה מהתשובות בפורום, למי פונים והמלצות שונות.

לגבי עלויות, זה לא משהו שמכביד על הכיס
בקצרה
20/11/13 12:01
72צפיות
רצוי להתחיל מלשתף את רופא המשפחה, מפני שהוא זה שהולך ללוות אותך בתהליך עם מרשמים, הפניות, בדיקות דם, טפסי 17 וכו׳...

את התהליך ההורמונלי מתחילים עם אנדוקרינולוג. בפגישה הראשונה צריך לבוא עם בדיקות דם עדכניות ואישור ממומחה לבריאות הנפש (פסיכולוג, פסיכיאטר, עובד סוציאלי) שאת טרנסג׳נדרית צלולה בדעתך ומוכנה לשינויים.

אז אחרי שאת משתפת את רופא המשפחה מומלץ להתחיל לחפש מומחה לבריאות הנפש (עדיף מומחה שמבין במגדר).

ההורמונים עצמם לא עולים הרבה. מהנסיון שלי הם עולים בסביבות ה 15-20 שקל לקופסא (קופסת אוורל - 15, קופסת אנדרוקור ל 15 ימים - 15, קופסת אסטרופם - 15). העלות החודשית כמובן משתנה לפי המינון שלך.
בדרך כלל זה בסביבות ה 60 שקלים.

קופת חולים משלמת חלקית על מספר דברים
אם את הולכת לפסיכיאטר שעובד עם קופת החולים שלך אז יש מימון חלקי
אם את הולכת לאנדוקרינולוג מחוץ לקופה אז דרך טפסי 17 יש מימון.
דברים די סטנדרטיים.
מבחינת ניתוחים, אם את עוברת את התהליך דרך הוועדה לשינוי מין בתל-השומר אז קופת החולים מממנת ניתוחים כמו נישוי פנים, חזה וניתוח תחתון (למרות שכרגע אין מנתח).

ביטוח לאומי לא כל-כך קשור לנושא של שינוי מין. רק אם את מחוסרת עבודה בגלל התהליך אז אפשר לפנות לביטוח לאומי ולבקש סיוע.
חריגות הורמונליות לפני נטילת הורמונים - למישה
17/11/13 21:03
88צפיות
למישהי יש מושג (מנסיון אישי וכדומה) מה עושים עם זה?

אני אוטוטו מתחילה הורמונים.. ובבדיקות שלפני יצאו לי חריגות הורמונליות  כדלהלן:

Androstenedione=  5.9 (
(המקסימום התקין הוא 2.9!)
פרולקטין 590 (המקסימום התקין לגברים הוא 370!)
קורטיזול 8 = 710 (המקסימום התקין הוא 615!)
אסטרדיול 175 (המקסימום התקין לגברים הוא 146!

מה זה אומר? מחלת קושינג או מה?
אודה לתשובתכם!
לא מכירה את ההקשר בין התוצאות למחלה שהזכרת
17/11/13 23:06
43צפיות
בשביל זה צריך לחפור קצת באינטרנט ובכלל לשאול את הרופאים.

לגבי האסטרדיול והפרולקטין, אני לא חושבת שזה בעייתי מידי (שוב מזכירה שאני לא רופאה ודברי הם לא תשובה מוסמכת). ספציפית לגבי הפרולקטין, האם הבדיקה נעשתה לפחות שעתיים לאחר שקמת? אם זה היה פחות משעתיים זה יכול להראות רמות גבוהות מהרגיל וגם אם עשית מאמץ לפני הבדיקה  כמו לרוץ בשביל לא לאחר וכדומה.

מתי את אצל הרופא/ת משפחה שלך או האנדוקרינולוגית?
התור לד"ר יעל סופר יהיה (סופסוף..)בעוד שבועיי
17/11/13 23:40
34צפיות
שבועיים (אחרי 4 חודשי המתנה...)
ואכן - הבדיקה נעשתה בתוך שעתיים
17/11/13 23:41
37צפיות
לאחר הקימה, וגם אחרי מאמץ (ריצה)..
בקיצור, אפשר לעשות בדיקה חוזרת
18/11/13 00:54
35צפיות
אם יש לך אפשרות תבקשי כבר בימים הקרובים בדיקת דם חוזרת, אולי מספיק רק חלק מההורמונים ותזכרי שחשוב שיהיה לך לפחות שעתיים מהקימה ועד הבדיקה ואז גם אפשר לנצל את הזמן הזה להגיע ברוגע לבדיקה ואפילו לנוח עוד קצת לפני הכניסה לאחות. מקווה שיש לך את האפשרות.אני יודעת שאני חוזרת על עצמי כי בחודש האחרון לפחות פעמים נשאלו שאלות לגבי הבדיקות וספציפית הפרולקטין והזכרתי כבר שפעם אחת שקמתי מאוחר וגם מיהרתי לבדיקה גרמה לכך שתוצאת הפרולקטין הייתה הרבה מעל ה2000...
º
אוקיי אלונה, ממש תודה
18/11/13 08:36
12צפיות
º
צדקתעשיתי שוב והכול תקין...
20/11/13 12:20
9צפיות
º
מצוין, תודה על העדכון :)
21/11/13 10:25
13צפיות