לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טרנסג'נדרס וחברים
שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

סרט גמר!
24/01/2014 | 16:20
3
123
אני מחפשת דמות מעניינת עם סיפור אישי מעניין שמוכן להיחשף יחד עם הסיפור שלו בסרט דוקומנטרי קצר בן 15 דקות שאני צריכה לעשות לבגרות שלי בתקשורת. זה מאוד דחוף ואשמח מאוד לשיתוף פעולה, העניין לא דורש יותר מידי זמן פנוי מכם. תודה :)
אני חושבת שזה כן דורש יותר זמן פנוי ממה שיש
24/01/2014 | 20:33
2
75
"דמות מעניינת עם סיפור אישי מעניין" ניתן למצוא גם בפורום שעוסק בבורסה לדוגמה.
להשאיר הודעה כזו בפורום שלנו לא עושה חשק לשתף פעולה.
סליחה על הטון המשתמע, היו כבר בקשות יותר נעימות אבל גם הן לא לרוב לא במקומן כאן.
היא פנתה לכל הקהילה הגאה...
24/01/2014 | 20:41
1
37
מוכנה לתת לה משהו מעניין למשך יותר מרבע שעה..
26/01/2014 | 17:03
22
היי. חדשה-ישנה כאן.
24/01/2014 | 10:28
4
191
עכשיו, אפשר לתלוש כרטיס ולהמתין בתור שאגיע ואלחץ את היד לכל אחד\ת... אפשר לשבת לבינתיים על הכורסאות הכחולות המכוערות מצד ימין ליד העציצים הריחניים של הפורום ואני כבר מגיעה...  

"תודה בשם כל העדה הרומנית בישראל"
היי ברוכה הבאה
24/01/2014 | 16:19
38
ברוכה הבאה והשבה
24/01/2014 | 20:34
27
אממ, ברוכה השבה ואולי השווה?
26/01/2014 | 17:06
1
34
אומרים שאני שווה השאלה כמה?
26/01/2014 | 17:53
65
לדעתי, קצת יותר משקל תשעים כולל מע"מ, אבל איך אומרים? תלוי את מי שואלים
המלצה לאפילטורית
24/01/2014 | 08:59
4
78
היי, אני מחפשת מישהי מקצועית שיכולה לעזור עם אפילציה במקומות רגישים. אשמח לקבל המלצה.
תודה
באיזה איזור?
24/01/2014 | 20:35
3
33
איזור בארץ הכוונה
24/01/2014 | 20:35
2
32
אוף, הרסת לי את הבדיחה!
26/01/2014 | 17:13
1
26
26/01/2014 | 18:59
16
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2014 | 09:38
30
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
סוגי הקהילות
22/01/2014 | 18:45
3
122
ישנם אנשים שמתאהבים באנשים אחרים על סמך האופי והתכונות שלהם גם אם הם מאותו המין . שאלתי היא , איך נקראת הקהילה של אותם האנשים ? הם אינם שייכים לקהלת הביסקסואל .
פאנסקסואל או פוליסקסואל
23/01/2014 | 00:10
129
הומו/בי/הטרו-רומנטי למשיכה רומנטית בלבד.
23/01/2014 | 16:19
1
70
אבל אם הכוונה שלא משנה המין/מגדר אלא רק האופי אז זה יותר סאפיוסקסואל, ובכללי ניתן לומר ביסקסואל/פאנסקסואל, בהתאם לתפיסה שלך האם ביסקסואל עונה למשיכה שהיא לא של גבר/אישה ציסג'נדר(לא טרנס/אינטרסקס) או שצריך הרחבה של זה למונח של פאנסקסואל.
מחרה-מחזיקה אחרי קודמתי, ד"ר orald
25/01/2014 | 00:00
27
|*|נפתח פורום האישה הטובה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/01/2014 | 16:44
13
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של הפורום לסדרה המצליחה - האישה הטובה.
אם גם אתם צופים אדוקים, אתם מוזמנים לפורום להעביר חוויות מהעונה החדשה ולהתעדכן בכל מה שחשוב.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|אקשן|הקרנה מיוחדת של סרט משובח
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2014 | 16:13
25
|*|המבקרים ברחבי העולם כבר משבחים את הסרט עטור הפרסים ומועמדויות לאוסקר "מועדון הלקוחות של דאלאס" ולכם יש עכשיו הזדמנות לצפות בו לפני כולם בהקרנה מיוחדת רק לגולשי תפוז|!|
לפרטים והרשמה לחצו כאן
כאלף משתתפים בצעדה למען הקהילה הטרנסג'נדרית
18/01/2014 | 21:48
68
ההתרגשות עדיין פועמת בנו מההמונים שהגיעו ביום חמישי לצעדת המחאה והראו לכולנו ולכולם שביחד יש לנו הרבה עוצמה.
זו הייתה הפגנת כח ואחדות מעצימה ומרגשת. תודה!
תודה למי ששיתפו את הקהל בחוויות אישיות מהעבר ומההווה,
לתמר סטפני וליעל לביא מראשונות הטרנסיות בארץ וגם לפעילות פרוייקט גילה מרינה משל ולילך בן-דוד.
תודה לנורה גרינברג שמלווה את מאבקי הקהילה הטרנסית כבר שנים רבות.
תודה למהרטה ברוך ולאפרת טולקובסקי שהבטיחו לנו גב בעירייה ודלת פתוחה.
תודה לבית דרור שדואגים לקהילה הצעירה יום יום.
ותודה לפרנצ'סקה לה-טרסקה על השיר הסאטירי המקורי והנוקב. ולא.נשים ולאירגונים שעזרו מאחורי הקלעים.
עם הרוח הגבית הזו נמשיך לפעול ולשנות למען הקהילה הטרנסג'נדרית.

זו גם הזדמנות לעשות ל"פרויקט גילה להעצמה טרנסית" לייק בפייסבוק
מחר, טרנס חברתי הקבוצה לכל הטרנסג'נדרס
18/01/2014 | 14:41
58
טרנס חברתי

הקבוצה החברתית הפתוחה לכל הטרנסג'נדרים
יום ראשון, 19/1/14 מהשעה 20:00 במרכז הגאה בגן מאיר, תל אביב.

המפגשים פתוחים לטרנסג'נדרים בכל הגילאים ובכל שלב בחיים
כתובות אינטרנט מצורפות:
נכנסת לדיכאון בגלל מראה פנים שלא הצלחתי להשיג
17/01/2014 | 15:18
24
234
כל החיים שלי הציק שלי שאני שלא נראית כמו נערה.
שילמתי לניתוחי פנים אצל ד"ר טליסמן ולא הצלחתי להשיג נישוי פנים.  אני תמיד מסתכלת על תמונות בקטגוריה של TGIRL שם יש הרבה מאוד בנות מרחבי העולם שעשו ניתוחי נישוי פנים, וכולם הצליחו להשיג בעזרת ניתוחי נישוי פנים מראה של נערה צעירה מאוד שזה דווקא משאת חיי להשיג ודווקא אני שבאמת מגיע לי כי אני הקרבתי את כל הכספים ולקחתי הלוואות וסבלתי מיסורים ענקיים כדי להשיג את זה במשך עשרות שנים, דווקא אני לא הצלחתי להשיג מראה פנים כזה. בא לי פשוט למות !
שלום לך
17/01/2014 | 22:57
110
לא ברור האם עברת ניתוחים אצל טליסמן או לא ? ואם כן אילו ניתוחים עברת והאם הוא לא עידן אותך מספיק ? או לא עידן בכלל ?
זה לא ברור ממה שרשמת אשמח אם תפרטי יותר.
עוד פעם עם האידיאלים?
17/01/2014 | 23:38
3
122
אם אני לא טועה , tgirl זה בעצם קטגוריה בפורנו כמו shemales... רק שב tgirl יש גם טרנסיות מנותחות (הכוונה לניתוח תחתון).

א. רוב הבנות שמלוהקות בתעשייה הזאת נראות נשיות וכוסיות גם בלי שיצטרכו נישוי פנים. אני מאמינה שאחוז הבנות שעברו נישוי פנים הוא נמוך מאוד. יכול להיות שעשו קצת שפתיים וקצת לחיים.

ב. איפור, מלא איפור ופוטושופ.

אז יש נשים טרנסיות עם פנים מהממות, כוסיות ונשיות יותר מנשים ביולוגיות, שיהיה להן בכיף.
את זו את וכדאי שתתמקדי בעצמך ולא בנשים טרנסיות שעובדות בתעשייה שיטחית עם אידיאלים לא מציאותיים.

אם בכל זאת את מתעקשת לשנות את מראה הפנים שלך, תנסי את מזלך בתאילנד או קוריאה. יש שם את מנתחי הפנים (למטרות נישוי) מהטובים בעולם.
עשיתי אצל טליסמן ניתוח במצח
18/01/2014 | 14:31
1
117
אומרים לי שהוא עידן לי את העיניים יותר ממה שהיה לי לפני כן. כן אני מעוניינת לשנות את מראה הפנים שלי להיות יפה יותר מאישה ביולוגית וזה כל כך חשוב לי שאם לא אשיג את זה אני מעדיפה פשוט לא לחיות. אם לא אשיג את זה אני אכין לעצמי מה שצריך כדי לעשות לעצמי המתת חסד.
אני רוצה לעשות בתאילנד או בקוריאה אבל אין מי שילווה אותי. אין לי משפחה תומכת, למעשה המשפחה שלי לא קיימת ומנסה בכוח לכפות עלי זהות גברית. אני צריכה הדרכה איפה לעשות ניתוח, והאם ניתוח לסת וסנטר יספיקו כדי לשנות אותי והאם בתאילנד ובקוריאה יש מומחים לנישוי שעושים עבודה נפלאה לסנטר וללסת ?
עשית שיוף מצח ?
19/01/2014 | 02:45
119
עשית שיוף מצח + הורדת קו שיער ? או רק שיוף המצח ?
לא הבנתי את אומרת שאומרים לך אנשים שזה עידן אותך, אז זה כן עידן אבל לא מספיק או לא עידן בכלל ?

אם רצית ממש עידון רציני אולי היית גם צריכה להוסיף את הסנטר+לסת מדוע את הפרוצדרות האלה לא ביצעת אצלו שכבר עשית את המצח ?

אגב אני מזדהה איתך מאוד גם אני אוהבת מראה של נערה צעירה ופנים עדינות מאוד.
ואני עדיין מנסה להבין את הפנטזיה...
18/01/2014 | 17:59
93
של חלק מהאנשים שמבקרים פה, בייחוד אחד שכותב פה מפעם לפעם באובססיביות וקריפיות על להיראות כמו ילדה: האם זו פנטזיה פדופילית עצמית?
ומה לגבי מומחים בתמיכה נפשית
18/01/2014 | 20:43
18
90
הרי זה הדבר העיקרי שנחוץ לך כמו שאת כותבת - נכנסת לדיכאון כל הזמן.

ממליצה למצוא מטפל מתחום בריאות הנפש, שיהיה לך איפה לפרוק וגם לקבל תמיכה טיפולית. אל תישארי אצל מטפל שגורם לך להרגיש רע אבל אל תבטלי את התיאוריות שיציגו לך, הרבה פעמים התעמתות שלך עם מה שכנראה גורם לך לכל זה תוביל אותך לקבל את עצמך יותר או להתמודד עם דברים שונים בצורה טובה יותר.

בהצלחה
הם לא מתעמתים איתי
18/01/2014 | 21:29
17
78
הם מקבלים אותי כמו שאני. אני אומרת הכל שם, ואני מרגישה מאוד נוח ומתלבשת שם כמו שאני (נשית).
אבל המצוקה להשיג את המראה שאני רוצה היא גדולה, הם לא מצליחים לעזור לי בזה, במיוחד כי אני אומרת להם שאני יודעת שאי אפשר למנוע את הזיקנה.
אבל, ידיעה לחוד והרגשה לחוד, אני מאוד רוצה להיראות יפה.
כתבתי שאת צריכה להתעמט עם מה שעובר עלייך
18/01/2014 | 21:54
16
46
מה הכוונה ?
18/01/2014 | 21:56
37
אני שלמה במיליון אחוז עם התהליך שאני עוברת
18/01/2014 | 21:59
14
81
אחרת לא הייתי מוציאה את כל מה שחסכתי (וגם משלמת הלוואות) לניתוחים שעברתי, ולא הייתי לוקחת הורמונים גם לא הייתי מבקשת טיפול נפשי. הקרבתי כל כך הרבה סבל בעצמי כי אני שלמה עם התהליך הפיזי והסבל שאני עוברת. אבל, אני גם יודעת שזה לוקח זמן, והבעיה היא הזמן. יש גם בעיה עם המציאות כי טליסמן אמר לי שאי אפשר לעצור את הזיקנה ואצלי השנים חולפות ואני לא מקבלת את זה. אני חיה כדי להגיע בסופו של דבר למראה שאני רוצה.
את מודעת לזה שאנשים זוכרים הודעות קודמות שלך?
18/01/2014 | 22:04
10
71
אני לא מדברת איתך כאילו רק היום התחלת לכתוב בפורום, אני גם מתייחסת לדברים שכתבת לאחרונה בנוגע לטיפולים הנפשיים.

הרי את צריכה תמיכה וטיפול מהצד הנפשי יותר מאשר את זקוקה לעוד ועוד ניתוחים. קודם לקבל עזרה נפשית ואז לחשוב אם באמת נחוצים לך ניתוחים נוספים.

חייבת עוד ניתוחים
18/01/2014 | 22:26
9
86
אני כבר נמצאת בטיפול. ברגע שארגיש שיילחצו עלי לוותר על הניתוחים אז אפסיק בטיפול. הם מרוצים ממני במהלך הטיפול, אני מספרת להם הכל הכל, והם מודעים היטב לחשיבות שאני נותנת למראה שאני צריכה להתאים את הפנים שלי אליו כי המראה הזה הוא הזהות האמיתית שלי שאני חיה אותה. בנפשי אני צעירה מאוד ורכה מאוד ותמימה מאוד כי זו אני עצמי ואני אוהבת להעניק ולתת אהבה, ואני חיה כאן בעולם בשביל להתאים בכירורגיה את הפנים שלי לעצמי. עצבנות זו לא התכונה שלי, רק כשמעצבנים אותי נורא כמו שאוראד עושה, אבל העצבנות והנקמנות אלה תכונות גבריות שנוצרו בי בגלל שהמראה של הפנים שלי לא מתאים לעצמי האמיתי שלי. הנפש האמיתית שלי היא נפש צעירה מאוד, רכה ותמימה כי נוח לי איתה. כשאני עצבנית זה לא נוח לי ובגלל שיש אנשים שמוציאים אותי מהנוחות אז אני יש לי גם התפרצויות זעם. אבל כשאין מי שמעצבן אותי אז אני צעירה, יפיפיה, רכה, עושה לייקים לכולם וימי הולדת לכולם אני נסיכה אמיתית כמו הפיה הטובה. אני שונאת כשמנסים להוציא אותי מהנוחות שלי. בטיפול הנפשי מכירים אותי היטב ומבינים עד כמה אני צעירה ורכה בנפש. כמובן שאני יעשה ניתוחים, אבל בקיץ כי בחורף יש חיידקים ווירוסים ואני מפחדת. אם אני לא אצליח להיראות כמו שאני באמת, אז אין טעם שאחיה, עליתי על שולחן ניתוחים ואני ידועה כסובלת מחרדה וזה רק אומר שאני מוכנה בקלות גם למות בשביל המטרה שלי להשיג את המראה המושלם שהולם את העצמי שלי.

שבוע טוב
אני במקומך הייתי מחליפה מטפלים
18/01/2014 | 22:58
4
75
עם מטפלים כאלה, עדיף כבר לדבר עם הקיר.

כשאני הייתי אובדנית, דיכאונית ומאובחנת כאחת עם הפרעת אכילה בלתי רגילה כל מטפל לבריאות הנפש הפנה אותי לטיפול במחלקה לבריאות הנפש. בסוף זה מה שהיה. הייתי במחלקה פסיכוסומטית למשך 10 חודשים. כמובן שלא עזר בשיט, כנראה אני מקרה אבוד.

גם אני הייתי אובססיבית לגבי מראה. האמנתי שאם אני אהיה יפה מספיק אז זה יפצה על העובדה שאני טרנסית.
לפני כמה חודשים בערך קיבלתי כזאת סתירה לפנים (מטפורית) שהכניסה אותי לדיכאון ואובדנות שהיו אפילו יותר גרועים מבדרך כלל. פתאום הבנתי - שלא. אני לא אהיה יפה, ובטח שלא מספיק כדי לפצות על זה שנולדתי כזכר. מה לעשות? כנראה לא נועדתי לזה. באסה לי.

לקח לי זמן להבין שאני לא באמת רוצה להיות ׳יפה׳, אני פשוט רוצה להרגיש שייכת ואולי נאהבת במידה.
אני מעדיפה להשיג את זה בזכות עצמי.

גם את יכולה להיות מי שאת, גם אם את חושבת שאת לא נראת כמו מי שאת. נחשי מה, את גם לא היחידה. רוב האנשים בעולם, גם כאלה שלא עוברים שינוי מגדרי, לא מרוצים מהמראה שלהם במידה כזאת או אחרת.
את יכולה להיות ׳פיה טובה׳ או מה שזה לא יהיה, בלי קשר למראה שלך.
איזה תגובות מגעילות יש לכן
18/01/2014 | 23:25
3
72
אורלאד ואלונה במקום לעזור ולעודד אתן אומרות שהיא צריכה  פסיכולוג  שהיא מנסה להיראות כמו ילדה אתן לא מסוגלות להבין לרגע את גודל האכזבה שלה לנסות ולעזור לה רק רושמות הערות כאלה פוגעות זה ברור שהיא תיכנס לדיכאון כי התקווה שלה הייתה שסוף סוף היא תאכל להיראות הכי נשית שיש  ובידיוק כמו שהיא רצתה היא לא ידעה שטליסמן רק מלטף ולא משייף ועושה פרוצדורה מקצועית וטובה ומין הסתם אני יכולה להבין אותה למה היא ניכנסה לדיכאון מאמי חבל אים היה לך תכסף היית צריכה לעשות בחוייל אצל הכי מקצועיים שיש תאמיני לי שלא הייתי מיתחרטת על שום דבר אני עברתי נישוי פנים בתל השומר דרך הוועדה ואני מאוד מרוצה מהניתוח שעברתי שהוא סנטר לסת מצח עצם הגבות עצם ארובת העיניים מתיחת פנים כי ליפני זה אני תיאמתי איתם ציפיות אמרתי שאני רוצה שינוי משמעותי אמרתי והסברתי להם בידיוק איך  וכמה להוריד לשייף ולעשות ואת האמת הם הבינו אותי  מהרגע ה1 שניכנסתי אליהם ליעוץ אמרו לי בידיוק את אותו הדבר מה שאני אמרתי להם והגענו לתיאום ציפיות מושלם ובאמת כך היה אחרי הניתוח יכולתי להגיד ואווו אני מרוצה מאוד מאוד מאוד וכשהייתי אצל טליסמן הוא אמר לי שהוא ממש קצת יכול רק לשייף לי את הלסת יותר מיזה לא כי ככה הוא החליט ואמר שיותר  אי אפשר אמרתי לו על סמך מה אתה מחליט שאי אפשר לשייף את הלסת טוב כמו שאני רוצה אים עוד לא ראיתה אפילו תצילומים של הסיטי הפנים שלי הוא אמר ככה אני החלטתי וזה מה שצריך אז אמרתי לו אים ככה ואים אתה על דעת עצמך מחליט כמה אתה רוצה לשייף ואיך זה יראה אני לא יעבור אצלך את הניתוח אמרתי לו שלום ועזבתי את הקליניקה שלו כי מראש ידעתי שלא שווה לי לעבור כזה ניתוח אים התוצאות שלו לא יהיו משמעותיות וטובות כמו שאני רוצה ולא כמו דהוא רוצה לעשות חצי עבודה ואז עברתי את הניתוח בתל השומר דרך הוועדה ואני מאוד מאוד מרוצה מאמי אים יש לך כסף ואת רוצה לתקן ולשפר סעי לתאילנד תשפצי אל תישכחי שאת יכולה  וצריכה  אים את חושבת שאת צריכה לעבור גם ניתוח לסת וסנטר שמה אני ממליצה לך על תאילנד באמת נשמה ואל תידאגי את תיראי נשית  תעברי ניתוחים נוספים ותיראי הכי נשית שיש :) מי כמוני יודעת שיש לנו מטרה משיגים אותו בכול מחיר כמו שאני השגתי ורציתי בהצלחה מאמי  
אם מישהי מנסה להיראות כמו ילדה...
19/01/2014 | 14:17
2
65
ויש כאן מישהו שכותב מפעם לפעם על פנטזיות מעט קריפיות כאלו.

לשקר ולעודד שתוכלו לעשות כל מה שתרצו עם הפנים? לא. זה לא התחום שלי לשקר ולעודד סתם. אולי אם את חושבת שאת יוצאת טובה כשאת מפזרת הבטחות לשווא, שיהיה לך בכיף.
אורלאד אין לך הבנה וקליטה טובה אהה
20/01/2014 | 11:10
1
56
תיקראי טוב טוב מה רושמים לך היא לא מנסה להיראות ילדה בעזרת הניתוחים האלה היא רוצה להיראות נשית אישה בעזרת הניתוחים האלה ואת ביכלל אוכלת סרט  ונעולה על זה שהיא מנסה לראות ילדה  קצת הבנה  קליטה
"כמו נערה"... מי חסרת הבנה פה עכשיו, ילדתי?
20/01/2014 | 11:28
41
היי מוקה בננה
19/01/2014 | 17:16
3
81
עולה ממה שאת כותבת שגם אם היית נולדת במגדר הנכון, את עדיין היית מנסה להיראות צעירה יותר כי בעצם את מנסה להילחם בזיקנה. ואת יודעת מה, אני מבין את זה, כי אני רואה אנשים רבים שהם מבוגרים, ובנפשם הם כמו ילדים. הם מסתכלים על עצמם מזדקנים ומרגישים שהגוף שלהם הוא רק מעטפת למה שהם בפנים. זה נכון לכול בני-האדם. הגוף שלנו הוא רק מעטפת למה שאנחנו בפנים, אם זה לא היה כך, אף אחד מאיתנו לא היה כאן, ומנסה לשנות את החוץ (ולא את הפנים). אנחנו מנסים להתאים את החוץ לפנים כדי שאנשים יבינו מי אנחנו באמת, כי מה לעשות, בני-אדם שופטים על פי חיצוניות האחר, מבלי להסתכל על מה שבפנים. וכך כל התרבות שלנו מכתיבה לנו שהחיצוניות מעידה על הפנים מה שכלל לא נכון. מוקה בננה, אי-אפשר לא להזדקן. גם אם את תשיגי את המראה שאת רוצה, בסופו של דבר את תזדקני כמו כולם, ואת לא תחזיקי את המראה הזה לנצח. אני מאמין לך שבפנים את צעירה ורכה, אבל את התכונות האלה יכירו אנשים הקרובים לך ושאוהבים אותך (ומי שבעצם חשוב לך באמת), זה לא שאת לא מי שאת אם אין לך פנים שמשקפות את האישיות הפנימית שלך, כי האמת שלא משנה מה אנחנו נעשה תמיד יהיה משהו בגוף שלנו שלא ישקף את הפנימיות שלנו, כי הגוף שלנו זה משהו אחד והנפש שלנו היא משהו אחר. אני בטוח שהפנים שלך משקפות את הפנימיות שלך בדרך שלהן, גם אם את לא רואה את זה בעצמך, האנשים מסביבך שמשכילים להסתכל בתוכך ולא בגוף שלך רואים את זה. אין שום דבר מושלם בעולם הזה. החיצוני לא מעיד על מה שיש בפנים. ואת לא הגוף שלך, את לא החיצוניות שלך, אלא את מה שיש בתוך הגוף שלך, ומה שיש בתוכו זו את. זו הנפש שלך. "אל תסתכלי בקנקן אלא במה שיש בו" אומר הפתגם. אני מקווה שתחשבי על זה ותרגישי טוב יותר. בהצלחה.
חבל לך על הזמן
21/01/2014 | 12:46
2
66
גם אני דיברתי איתה על הנושאים האלה אבל היא בשלה, לא משנה מה אף אחד יגיד לה ובכמה הגיון הוא ישתמש. אבוד.
מה אתם מטיפים לה?
22/01/2014 | 01:53
1
59
שתבזבז את הכסף שלה על ניתוחים שלא יועילו.
בסופו של דבר היא תקלוט בדרך הקשה.
עוד נסיכת דיסני לאוסף.
ניסיתי לעזור
22/01/2014 | 16:02
48
אני מקווה שהכול יסתדר לה בסוף.
תישמעי מאמי זיקנה אי אפשר לעצור אין מה לעשות
27/01/2014 | 19:30
2
42
כלונו נגיע לגיל 80 אמן אמן ואמן שניזכה להגיע לגיל הזה והזמן הביולוגי שלנו כול הזמן מתקתק אין מה לעשות אבל עם הזמן אפשר לשמר כדי להיראות צעירים לטפח פילינגים וכו' אני הולכת לעבור פילינג עמוק בלייזר אני כבר בת 26 אוטוטו מיתקרבת לגיל  30 וכבר מתחילים טיפה להופיע לי קימטוטי הבעה מצח אז אני מעדיפה כבר מעכשיו לטפח לשמר ולעשות שבגיל 40  אני איראה ממש ממש טוב אבל אני לא מצפה להיראות כמו ילדה בת 13 כי אני יודעת שזה אבסורדי אפשר להיות  מבוגרים אבל אפשר גם להיראות טוב שמבוגרים לי העיניין של האסתטיקה מאוד מאוד מאוד חשוב וכול הזמן חשוב לי להיראות טוב שלא יהיו לי קמטים וכו' וניתוחים אבל צריך גם אחרי זה לתת לעצימנו לנוח כמה שנים 3 4 שנים לפחות להירגע ואז אחרי 3 4 שנים שיעברו אז לדעת מה צריך לשפר לתקן ואים ביכלל צריך ולא להיות אובססיבית לגבי זה
מיזנטרופית מצויה למה את חושבת שהניתוחים
27/01/2014 | 19:36
1
44
שהיא עשתה לא יועילו לה? חמודה שלי ניתוחים כאלה הם תמיד מועילים ותמיד משפרים ומי כמוני יודעת שעשתה  כבר את כול הניתוחים של הפנים  ניתוף אף ניתוח גורגרת וניתוחי פנים מלאים זה שאת ועוד כמה כאלה פה פורום יושבות ורושמות שהניתוחים שהיא עשתה ועוד תעשה לא יועילו לה  אתן יכולות  לחשוב ככה עד מחר מי שבאמת חשוב לה להיראות טוב וחשוב לה לעבור באמת בתור בחורה ולהשקיע בעצמה במיוחד ובמיוחד  טראנסיות כמונו תמיד יעשו ניתוחים פלסטיים בפנים ותמיד ישפרו אולי את ואחרות חושבות פה שהן לא צריכות לעשות כלום וזה לא יתרום להן כלום ובסדר גמור כול אחת וההרגשה שלה אבל אני תמיד בעד ניתוחים פלסטיים כמובן שלא להגזים אבל אים צריך לעשות ולשפר וזה יתרום יותר והרבה למראה הנשי שיהיה אחר כך אני תמיד בעד כי זה תורם ונותן שינוי עצום
אז שתעשה. חיים שלה.
30/01/2014 | 21:09
15
הכרויות לטרנסג'נדרס
17/01/2014 | 01:18
6
472
שלום,
מישהו\י מכיר\ה פורום הכרויות לטרנסג'נדרס?
להיכרות רצינית, שותפות לחיים או היכרות כחברים\ות למטרות שונות
לא לסקס זמין, חוויות מיניות.
היכרות - כמו כל פורום רגיל לפנויים פנויות או חיפוש שותפים.

אני טרנסג'נדר FtoM, עובד כמו כולם\ן, משכיל, בן 41.
מאז התהליך (והשינוי שכבר נראה), רוב חבריי וחברותיי ניתקו איתי קשר,
לא כיף לבד ... פשוט מחפש קשרים מחדש,
(וגם שותפות לחיים, אם יורשה לטרנסג'נדר כמוני לזכות).
תודה,
גרשון.
אני חושבת שאתה נמצא בפורום הנכון ....
17/01/2014 | 07:59
164
רק אני לא חושבת שזה פורום שמודגר לפנוים פניות אבל זה דרך דרך להכיר זוגיות בטעות
קודם כל לא מכיר
17/01/2014 | 16:59
2
146
אבל למה אתה צריך הכרויות לטרנסג'נדרים בלבד? תמצא בדרכים רגילות, אתה יודע להתחיל במקומות בילוי, אתרי הכרויות רגילים אם אתה מעוניין.
היו לי חברות, שהכרתי האמת כאן בתפוז, ואני עוד לא התחלתי תהליך אפילו. כך שהכל אפשרי

אני מצטער לשמוע שה"חברים" ניתקו איתך קשר, מקווה שתמצא חברים אמיתיים ולא כאלה מן זיופים.
היכרות מכל גווני הקשת
18/01/2014 | 07:35
1
116

ממש לא בעניין של 'טרנסג'נדרס' בלבד,
גם לפורום שכזה נכנסים וודאי א.נשים שאינם טרנסג'נדרים, לפחות כך ראיתי בפורומים
רק שפורום טרנסג'נדרס מציב מראש עובדה קיימת, בסיסית וחשובה לגבי ההיכרות.

אשמח מאוד גם להכרות שאיננה כוללת צד שבתהליך טרנסג'נדרי,
רק שזו אגב, הן בפורומים רגילים והן בבילויים, מאוד קשה מניסיוני למצוא
ובכלל לקבל... ועוד במצבי - בדיוק חצי-חצי, בהתחשב בכך שחדר כושר עוד לפני התהליך בתוספת הורמונים של
החודשים האחרונים ומתחת לבגדים אישה - קשה לא.נשים מהצד השני לתפוס, ואני מבין.

בהיכרויות עצמן, רובם נרתעים, ישנם כאלה, פשוט נוטשים באמצע ההיכרות הראשונה. ובבילוי מניסיוני,
לחשוף עובדה כזו מציבה אותי יושב לבד 'על הבר', מה שנקרא (כנ"ל אם אני מיידע בשיחה טלפונית ראשונה וכדומה).

מי שיפנה (או תפנה) לפורום שמוגדר מראש כהיכרות לטרנסג'נדרס - כבר מיידע את העובדה, ולא אצטרך להצדיק עצמי
ומה היותי... ואכן כך קורה. רק רק שבאלה, לצערי, אני מוצא היכרויות יותר על סטייל  'חוויות סקס' ואני,
מעוניין בהיכרות עמוקה יותר מכך, לא כאובייקט מיני - כקבלה הדדית והיכרות כבני\בנות אדם קודם כל.

בסך הכל, פתוח לכל ההצעות בוודאי שהצעות שבאות מהצד של א.נשים שאינם טרנסג'נדרס.
תודה לך,
גרשון.

דווקא שמתי לב שאני מתחברת יותר לאנשים...
18/01/2014 | 18:04
99
מהמטריה הטרנס-קווירית. האופי הרבה יותר נעים, ולא חסר גם בתחום ה"נוף" למי שזה מה שבעיקר חשוב לו.
הטרו-ציס' נהיו, ברובם, כל כך זרים, עויינים, משמימים ומנותקים בשבילי.
שלום גרשון, הפורום כאמור לא מיועד להיכרויות
18/01/2014 | 20:49
1
99
ולכן מודעות ותגובות היכרות ימחקו.
ההודעה שלך לא חפה לגמרי מהגדרה כמודעת היכרות אבל חשוב לי לענות שנכון להיום אין אתר/פורום/קבוצה וכו' להיכרויות שאני יכולה להמליץ עליה (שהיא גם פעילה וגם מכבדת את הכותבים/משתתפים).

היו נסיונות שונים, כולל אירועים לא וירטואלים, זה לא פשוט לתחזק את הדברים האלה לאורך זמן כי כמו שאנחנו רואים כרגע אין מענה לצורך שאתה מחפש.
היי יו איפה
20/01/2014 | 05:46
81
לא, לא התכוונתי כלל לתת מודעת היכרות (למרות, שמישהו\י כאן הטעה וטען שהגעתי למקום הנכון).
בכל מקרה, מהשיחות פה ראיתי שזה לא להיכרויות או משהו בסגנון.
להיפך, שאלתי איפה יש והצגתי מצב קיים שבו קשה למצוא פורום שכזה...

את מוזמנת למחוק את ההודעות שלי, אם זה רצונך...

לצערי, כמו שציינתי, טרנסג'נדרס נתפסים\ות כאובייקט מין יותר מאשר בני ובנות אדם רגילים בעלי אופי, תחביבים, שאיפות וכדומה,
ולכן אני מבין את הקושי בלתחזק פורום שכזה..
תודה רבה לך, ובוקר נפלא
גרשון.
האם הורמונים משנים תקול?
14/01/2014 | 15:38
10
98
לא
14/01/2014 | 16:20
42
אבל יש - כפי שמופיע כאן בפורום מידי פעם -
14/01/2014 | 20:41
8
107
2 אופציות לנישוי קול:
1. ניתוח.
(תסתכל\י בחיפוש בפורום "ניתוח לנישוי קול", וכמובן אלונה תוכל לתת לך מידע מפורט)
2. תרגילים אצל קלינאיות תקשורת טרנס-פרנדליות.

בהצלחה!!!
עברתי נישוי קול והשטחת גרגרת בתל השומר
15/01/2014 | 09:58
7
118
ואני מאוכזבת מהתוצאות של שניהם.

אני גם מאוכזבת מהמחלקה של אף-אוזן-גרון. הם לא יודעים להסביר על הניתוח, כל רופא שם מסביר משהו אחר.
באופן כללי ההתנהלות שלהם לא מקצועית במיוחד.

הם הורידו לי רק 5 מילימטר מהסחוס, אפילו הצלקת יותר ארוכה מזה.

מזל! מזל שהיה לי קול עובר גם לפני הניתוח. הקול שלי לא השתנה בכלל חוץ מהצרידות הזאת שאני מקווה שתיעלם.
אליאנוש מזל טוב
15/01/2014 | 15:06
6
74
הצרידות תעבור גם לי היא הייתה ועברה תאמת הצלקת עד עכשיו קצת נישארה לי איך את מרגישה  בימים ה1 של הניתוח קשה לאכול ולשתות דברים חמים וגם קצת כואב אבל אחרי שבוע בערך הרבה  יותר קל ואת כבר יכולה לישתותו דברים חמים ולאכול דברים חמים מתי עברת את הניתוח? גם אני עברתי ניתוח גורגרת בתל השומר בינואר 2013 החלמה מהירה נשמה שיהיה לך  
תודה :)
15/01/2014 | 16:21
5
79
עברתי ב 8.1.2014 שזה היה לפני כמה ימים.
ב 3 ימים הראשונים אכלתי רק מעדנים כל היום חחח אבל עכשיו כבר הורידו לי את כל התחבושות והפלסטרים אז הרבה יותר קל לשתות ולאכול. בימים הראשונים כאב לי לבלוע רוק, שמחה שהסיוט הזה עבר.

דרך אגב, תקני ג׳ל סיליקון לצלקת, זה ממש עוזר!
הורידו לך רק 5 מ''ל ולמרות הניתוח רואים
17/01/2014 | 02:59
2
81
רואים עדיין גרוגרת?
ואיך זה יכול להיות שניתוח לנישוי קול לא הצליח?
לא יודעת אם רואים
17/01/2014 | 23:18
1
59
אבל הרבה אמרו לי שאין שינוי ממש. הורידו לי את החלק הכי בולט, אז עכשיו זה בולט פחות.
לא השתנה לי הקול בכלל. יכול להיות בגלל שהיה לי קול גבוה מלכתחילה.

פשוט תליתי הרבה ציפיות בניתוח הזה. איך אומרים? כגודל הציפיה, גודל האכזבה?
תני לעוד זמן לעבור וספרי לנו אם יש שינוי
17/01/2014 | 23:37
33
החלמה מהירה
17/01/2014 | 23:39
1
25
18/01/2014 | 00:41
14
|*|נפתח פורום ביונסה|תו|
( לעמוד שלי בתפוז )
13/01/2014 | 15:40
2
12
זאת בהחלט תקופה מרגשת להיות מעריץ של ביונסה|!| הזמרת המצליחה שיחררה את אלבומה החמישי בדרך שהפתיעה את העולם כולו.
אם גם אתם מעריצים, פורום ביונסה הוא המקום לדבר ולהתעדכן בכל מה שקשור לזמרת האהובה.
דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
12/01/2014 | 17:06
10
התפקיד כולל:
- איתור תכנים מעניינים והפיכתם לאייטמים מושכים אשר יוצגו בעמודים  
   הראשיים באתר.
- יצירת הסכמי תוכן ושיתופי פעולה.
- ניהול שותפי תוכן, ניהול ערוצי הפצת תוכן כגון פייסבוק.

דרישות:
- ניסיון בתוכן האינטרנט, רצוי בתחום הווידאו והבידור.
- יכולת עריכה וכתיבה מעולים.
- ידע בצילום.
- שליטה בתוכנות פוטושופ, פרמייר, אופיס.
- הבנה מציינות של פייסבוק.
- יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל פה.
- יכולת עבודה עצמאית.

נא לשלוח קורות חיים למייל forums@tapuz.co.il בצירוף דרישות שכר

בהצלחה
|*|נפתח פורום Yelem תמיכה לנוער
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2014 | 16:00
17
פורום Yelem תמיכה לנוער מופעל ע"י עובדים ומתנדבים של עמותת עלם ומיועד לבני נוער וצעירים עד גיל 21.
המתנדבים נמצאים כאן במטרה להיות מקום חם ברשת, לשיתוף, התייעצות, תמיכה והקשבה. אתם מוזמנים לכתוב ולהתייעץ.
הפסקת רגישות בחזה=הפסקת צמיחה?
09/01/2014 | 09:05
3
98
היי
אני כ-7 שבועות על הורמונים. לפני כ-3.5 שבועות התחילה לי רגישות בחזה וכמובן בעקבותיה - צמיחה קטנה.
ביומיים האחרונים הרגישות הולכת ופוחתת, ועכשיון בצד ימין היא כבר לא קיימת, ובצד שמאל - כמעט לא קיימת
האם זה אומר שהפסיקה צמיחה? ואם כן, מה עושים בד"כ בכזה מקרה? מוסיפים מינון (כמובן בהתייעצות עם הרופאה)?
תודה!
כל מקרה לגופו
09/01/2014 | 21:05
2
79
ממה שזכור לי אצלי זה גם קרה. לי הרופא הוסיף אנדרוקור שעזר קצת לגדילה.
תעקבי ותראי, במידה ואת רואה שהוא כבר לא צומח יותר, תתייעצי עם הרופאה שלך לגבי הוספת מינון. בלי שום קשר למה שכתבת, אני לא חושבת שהחזה יכול לגדול לממדי ענק רק מנטילת הורמונים.

פעם הייתה כאן מישהי בפורום שטענה שהיא קיבלה זריקות פרוגסטרון שעזרו לה לפתח חזה גדול ונשי מבלי לעשות ניתוח להגדלת החזה (סיליקון). אני לא יודעת אם היא צודקת או לא, אבל אני כן יודעת שבפורום אנדוקרינולוגיה בתפוז, הרופאה אמרה לי שאלו שטויות. את יכולה להיכנס (במידה ותרצי), לשם משתמש שלי ולראות למטה את ההודעה (שאלה), שכתבתי שם.
אז כך...
10/01/2014 | 13:52
1
49
1.  לא דיברתי על ממדי ענק, כרגע ה"מימדים" שלו הוא כסנטימטר "גובה"....( אני מאוד מאוד רזה, אבל בכל מקרה אני לא מאמינה שאחרי 3 שבועות אמורה להפסיק צמיחה...)

2. שמתי לב שיש כן רגישות, אבל היא פחות ממה שהיתה (לפני כן היתה לי רגישות שהרגשתי אותה כל הזמן, וכשנגעתי במקום - זה ממש כאב, ואילו כעת, אם אני לא נוגעת - זה כמעט ולא מורגש\לא מורגש בכלל, ואילו כשאני נוגעת - רגישות מועטה
אם לא השתנה המינון אין סיבה שכבר תפסיק הצמיחה
10/01/2014 | 15:34
48
אולי הייתה לך הרגשה יותר חזקה של הרגישות ממש בהתחלה וזה לא אומר שכרגע הצמיחה ירדה, עדיין מדובר על התחלה של כל התהליך ותוך פחות מחודש לא הסתיים שום דבר.
אחרי שנה וחצי שנתיים הרגישות אמורה להיחלש או להיגמר אבל גם אם עיקר הצמיחה עבר זה לא אומר שהצמיחה נגמרה סופית, אל תשכחי שגם אצל נערות סיסג'נדריות צמיחת החזה יכולה להימשך מגיל 12 עד 20...
חינוך נגד להט"בפוביה
08/01/2014 | 14:59
1
58
שלום לכולם,
קוראים לי רועי ואני סטרייט וסיסג'נדר,אך גם לי כואבת הבעיה של הלה"טבפוביה בחברה שבה אנו חיים.
אני לא אחפור במילים,אז רק איידע אתכם שאני והקבוצה "נוער נגד להט"בפוביה" פתחנו עצומה (שכבר צברה מאות חתימות,וחתימת האלף נראית באופק) שקוראת להכניס את הנושא של הלה"טבפוביה למערכת החינוך,יענו להעביר שיעור אחד או כמה שנחוץ בנושאים של נזקי הלהט"בפוביה לחברה הישראלית.
לדעתי החינוך הוא הדרך הטובה ביותר לגרום לחברה הישראלית להיות טובה ונאורה יותר.נכון שחוקים כמו "ברית הזוגיות" הם חוקים מבורכים וחשובים,אך מה שחשוב באמת זה שהתופעה תיעלם מהחברה והדרך המרכזית שאפשר לעשות זאת היא דרך החינוך.
אני אשמח שתחתמו על העצומה ותפיצו אותה ברשתות החברתיות
רועי קדרון,מנהל הקבוצה "נוער נגד להט"בפוביה"
הקישור-
http://www.atzuma.co.il/lgbtschool
13/01/2014 | 22:39
6
למישהו\י יש המלצה על מקום לאפילציה בתלאביב?
08/01/2014 | 13:57
1
71
מירב יצחקי בחולון 0528523591
15/01/2014 | 17:40
116
טיפול אצלה יותר אפקטיבי ופחות כואב
אני כמעט 3 חודשים על אסטרוגן 1 מ"ג כל יום
08/01/2014 | 12:37
17
139
ועדיין לא התפתח אצלי חזה וזה מטריד אותי מאוד. עוד כמה זמן ייתפתח לי חזה ?
וחוסם טוטסטרון את לא לוקחת ?
08/01/2014 | 13:31
2
80
אני יודעת שיונה גרינמן אמרה לי שאסטרופם 1 מליגרם לא מספיק צריך לפחות 2
לקחתי עד לפני חודשיים אנדרוקור
08/01/2014 | 17:04
1
86
אבל מאז, אמרו לי להפסיק עם אנדרוקור (בגלל הכבד) ואז גם התחלתי באסטרופם 1 מ"ג, אבל יש לי גם כדורים של 2 מ"ג שהייתי לוקחת פעמיים בשבוע. שמתי לב שמרגע שמורידים טיפה במינון של האסטרופם כבר נוצר שיעור יתר גדול שגורם לטיפולי הסרת השיער להיות בלי אפקטיביות.
מתי ייצמחו לי שדיים ? האם עד לקיץ אוכל סוף סוף ללכת עם חזיה ?
יש לי באמת שאלה שממש קופצת לי
14/01/2014 | 20:43
38
הרי יש חוסמי T בזריקות, וכן אסטרוגנים במדבקות = שניהם ממש לא פוגעים בכבד,  ומבירור שערכתי הן ניתנות ללא קושי למי שיש לה בעיה בכבד, אז מדוע את לא לוקחת את זה??
בקשי מהרופאה שלך דיאנה
08/01/2014 | 20:33
11
82
היא יותר חזקה מאסטרופם. ככה גם תרוויחי אסטרוגן יותר פוטנטי וגם תקבלי 2 מ"ג של פרוגסטרון (אנדרוקור).

דיאנה פחות בריאה ואנדרוקור זה לא פרוגסטרון
08/01/2014 | 21:19
1
34
לי הרופא אמר שהוא פרוגסטרון
09/01/2014 | 20:49
39
ובכלל, בכל אתרי האינטרנט כתוב שאנדרוקור הוא אנטי אנדרוגן פרוגסטיני.
אני מטופלת אצל אנדוקרינולוגית מקומה 7 איכילוב
09/01/2014 | 01:01
3
45
זו מרפאת טרנסג'נדרס, עשתה לי לפני כן בדיקות דם גם לתפקודי כבד ואסור לי אנדרוקור, והיא אמרה לי שהיא נותנת לי אסטרופם ולא חוסם טסטוסטרון, והיא גם אמרה לי שהאסטרוגן בעצמו מהווה חומר שמוריד את תפקודי האשכים ובכך מוריד את הטסטוסטרון, ועשיתי אחר כך שוב פעם בדיקת דם שהיא נתנה לי לעשות ואכן הטסטוסטרון ירד מאוד בעקבות האסטרוגן (אסטרופם 2 מ"ג שלקחתי בשלבים הראשונים פעם בשבוע 2 מ"ג). העליה במינון תלויה בבדיקות דם בגלל הכבד, תפקודי קרישה ודברים מהסוג הזה.

אני נוטלת 2 מ"ג אסטרופם פעמיים בשבוע, שזה אומר 4 מ"ג לשבוע אחד. והשאלה היא עוד כמה זמן ייתפתח לי חזה
תוך כמה זמן מינון של 4 מ"ג אסטרופם בשבוע מצמיח שדיים לרמה כזו שאוכל לשים חזיה ?
למה פעמים בשבוע לא לוקחים כל יום ?
09/01/2014 | 10:12
1
33
בגלל שהרופאה אמרה לי בגלל הכבד
09/01/2014 | 20:00
24
אני חושבת שאת צריכה להתייעץ עם הרופאה
09/01/2014 | 20:43
34
שמטפלת בך לגבי שינוי מינון או טיפול תרופתי. אני מניחה שתפקודי הכבד שלך לא כל כך תקינים ובגלל זה המינון הנמוך שניתן לך?
אני לא יודעת אם במינון כזה החזה שלך יצמח. הפטמות לא כואבות לך? התפתחות הזה מורכבת גם מגנטיקה ולא תלויה רק באסטרוגן.
אני מטופלת אצל אנדוקרינולוגית מקומה 7 איכילוב
09/01/2014 | 01:05
41
זו מרפאת טרנסג'נדרס, עשתה לי לפני כן בדיקות דם גם לתפקודי כבד ואסור לי אנדרוקור, והיא אמרה לי שהיא נותנת לי אסטרופם ולא חוסם טסטוסטרון, והיא גם אמרה לי שהאסטרוגן בעצמו מהווה חומר שמוריד את תפקודי האשכים ובכך מוריד את הטסטוסטרון, ועשיתי אחר כך שוב פעם בדיקת דם שהיא נתנה לי לעשות ואכן הטסטוסטרון ירד מאוד בעקבות האסטרוגן (אסטרופם 2 מ"ג שלקחתי בשלבים הראשונים פעם בשבוע 2 מ"ג). העליה במינון תלויה בבדיקות דם בגלל הכבד, תפקודי קרישה ודברים מהסוג הזה.

אני נוטלת 2 מ"ג אסטרופם פעמיים בשבוע, שזה אומר 4 מ"ג לשבוע אחד. והשאלה היא עוד כמה זמן ייתפתח לי חזה
תוך כמה זמן מינון של 4 מ"ג אסטרופם בשבוע מצמיח שדיים לרמה כזו שאוכל לשים חזיה ?
גם אני חושבת שהדיאנה הרבה יותר חזקה ומשפיעה
12/01/2014 | 15:02
3
41
אסטרופם לא עזר לי בשיט היה כול כך חלש לא תרם שום דבר לשינוי שלי והיה לי מימנו הרבה תופעות לוואי לא נעימות אין מה לעשות זה ידוע שהסינטטי יותר חזק מהטיבעי ועליי הטיבעי לא משפיע בשיט ואלונה חמודה שלי אים משהוא לא משפיע ולא עוזר את לא צריכה  להגיד שהדיאנה היא לא בריאה היא לא בריאה  למי שמעשנות ושותות אלכוהול אבל מי שמעשנת ולא שותה אלכוהול כמוני היא בסדר גמור ואין מימנה שום תופעות לוואי אז תפסיקי להיות מקובעת על האסטרופם הזה שלך שאני שומעת מהרבה בנות שהוא לא תורם להן כלום ולא עוזר להן
רק שהמינון בדיאנה קצת נמוך אני מייבאת כדורים
12/01/2014 | 15:09
1
39
של פרוגינון סי שניקראים באנגלית progynon c שיש בהם את אותו האסטרוגן שיש בדיאנה שכול כדור הוא במינון של 25 mcg אז אני לוקחת שתיים ביום אחד בבוקר 25 mcg ואחד בערב 25 mcg ביחד 50 mcg מספיק בהחלט ומשפיע בהחלט אני לא לוקחת כבר דיאנה  כי אחרי שעברתי כריתת אשכים הפרוגסטרון שיש בדיאנה עשה לי תופעות לוואי לא טובות והפוכות כמו נשירת שיער וכו' וזה רק אחרי שעברתי כריתת אשכים ליפני זה  זה השפיע עליי ממש ממש ממש טוב ולא היה לי שום תופעות לוואי עכשיו פשוט  שאני אחרי הכריתת האשכים הפרוגסטרון שיש בדיאנה כבר לא עובד עליי טוב אז החלטתי לייבא את אותו סוג האסטרוגן שיש בדיאנה ורק אותו במינון של 25 mcg  ובלי כול השאר המרכיבים שיש  בגלולות למניעת הריון בלי הפרוגסטרונים וכו' ואנדרוקור  אני ממשיכה לקחת כמובן וזהוא
למה את ממשיכה עם האנדרוקור?
12/01/2014 | 19:42
25
לא כתבתי כלום על אסטרופם ודיאנה עדיין לא בריא
16/01/2014 | 21:28
29
כל סוג של אסטרוגן נעשה עוד יותר לא בריא למי שמעשנת ושותה אלכוהול גם מה שאת מייבאת לך מחו"ל. היתרון הוא שמי שלוקחת אסטרוגן בזריקה, ג/ל או מדבקות יש לה פחות סיכון ממי שלוקחת כדורים שעוברים דרך כמה מערכות בגוף לפני הגעה לדם.
ממה שכתבת בפתיל...
09/01/2014 | 11:51
1
50
המינון שלך ממש מזערי ממה שאני יודעת בכללי על מינונים שאני ואחרות מקבלות.
יש סיבה למינון הנמוך הזה?

בד"כ עמדת הפורום לגבי השוואות מינונים נכונה ועדיף לדבר עם איש מקצוע, אבל במקרה הזה המינון נמוך בצורה קיצונית וצריך לברר עם איש המקצוע למה נתן אותו.
על פניו זה אכן מינון שלא יצמיח כלום, ויתירה מ
10/01/2014 | 15:09
44
ויתירה מכך:
הרי טרנסים (FTM) לוקחים רק טסטוסטרון וזה עצמו מדכא את האסטרוגן (במינון "אמיתי") הטבעי שיש להם (כי הT) הרבה יותר דורסני מהאטסרוגן, ו"משתלט" עליו (בדיוק כמו בעולמנו - הזכרים על הנקבות... ),כך שכאן מדובר על מקרה שהאשכים ממשיכים לייצר T במלוא הקצב, ולעומת זאת לוקחים אסטרוגן במינוך מאוד נמוך - איך שזה ידכא את הT? הרי זה אמור להיות בדיוק הפוך (הT ידכא את האסטרוגן!)
וגם ניקח דוגמא מילדות בגיל ההתבגרות שמתחיל לצמוח להן חזה - הרי זה מתחיל לצמוח רק כשמינון האסטרוגן בגופן הרבה יותר מאשר של אחת נטולת רחם הנוטלת 4 מ"ג לשבוע.

ממש עכשיו ערוץ 8 "ילדים טרנסג'נדרים"
08/01/2014 | 00:35
1
91
בתקווה שמישהו רואה תהודעה הזו =)

לילה טוב.
בדיוק זיפזפתי ושמתי לב שכבר ראיתי את זה :)
08/01/2014 | 01:17
42
אני לא יודע מה לעשות
07/01/2014 | 12:47
1
123
האמת , רע לי מאוד ! אני הגעתי להשלמה אם מה שאני (אשה) העניין הוא שזה בא על חשבון אשתי שהיא כל כך טובה אליי כ״כ מנסה לשמר את חיינו ואני הרמתי ידיים
במקרה שלך אני ממלציה לראת את הסרט אבא שלי
07/01/2014 | 23:05
88
הוא אישה זה על שתי נשים טרנסיות שנשארו נשואות לנשים שלהן למרות השינוי
שאלה לגבי מדבקות
07/01/2014 | 18:01
1
85
הדבקתי באזור היריכיים. בזמן הליכה המדבקה קצת מתקפלת, אבל הרוב נשאר מודבק.
האם זה נורמלי או שהמדבקה צריכה להיות מודבקת במלואה?

בכל מקרה, באיזה אזור ואיך להדביק כדי שזה לא יתקפל בזמן תנועה?
אם זה מעט מתקפל זה לא נורא כל כך
08/01/2014 | 00:02
63
זה עלול לקרות בעיקר בגלל הבגדים  אבל מומלץ למצוא את המקום שבו העור נמתח הכי פחות בהליכה והתכופפות וכל מיני פעולות רגילות שעושות.
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
חיים חדשים – פונדקאות תמר וסיגל
מחפשים אם פונדקאית?
קומונות
קמונה זו באה על מנת לתת מקום לקהילת האינטרסקס.אנו שואפים לה...
קומונה לג´נדרקווירז: אנשים שהמילים "גבר" או "אישה" לא מתארו...
קומונה פתוחה לטרנסג´נדרס, ג´נדרקווירים וסיסג´נדרס. הקומונה...
עדכונים שוטפים
13:38 | 03.09.15 אורחים בפורום
22:37 | 02.09.15 אורחים בפורום
14:34 | 28.08.15 שונה במינה9
00:46 | 28.08.15 Searcher4love
18:12 | 27.08.15 mayan33
19:53 | 25.08.15 אורחים בפורום
16:01 | 25.08.15 אורחים בפורום
05:19 | 22.08.15 אורחים בפורום
18:53 | 20.08.15 אורחים בפורום
05:24 | 17.08.15 חושף הצחנות
מקרא סימנים