בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.

חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.

~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.

~בלי פרסומות.

~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.

~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.

~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.

~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.

~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.

~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.

~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

ערב זך וצח - שאלה על מפגשים
12/08/13 20:24
47צפיות
אתמול סימנתי V על משהו די חשוב  - מכתב מהפסיכולוגית להתחלת טיפול הורמונלי (לאיכילוב בשבוע הבא).

בעצה של חברתי, רציתי לשאול האם יש מפגשים בירושלים\ת"א (עדיפות לירושלים - שם מקום עבודתי) בהם אוכל לדבר עם מישהי שעשתה את התהליך לגבי...הכל, נראה לי
איך מתחילים, מה עושים, מלא דברים.

תודה מראש ושבוע מעולה!
יש בירושלים את ה''טרנס מיטינג''
13/08/13 01:39
34צפיות
אלו מפגשים שבועיים בבית הפתוח בירושלים, אבל נדמה שהם כרגע בפגרת קיץ
הנה הדף בפייס:
https://www.facebook.com/pages/%D7%98%D7%A8%D7%A0%...

אולי אפשרי ליצור קשר בכל מקרה על הוול של הדף או במסר ולהתעניין לגבי מפגש חברתי אישי או קבוצתי על אף הפגרה הרשמית.

בהצלחה
ליין הטרנס נייטס שלנו ממשיך גם השבוע בחמישי
12/08/13 20:01
81צפיות
ליין הטרנס נייטס שלנו ממשיך גם השבוע בחמישי
החל מ21:00 בלילנבלום 23 ת"א, הסטופפר בר.

יהיה חם...
13/08/13 23:35
45צפיות
אה, כפרה שלי?
fucking tease :P
14/08/13 01:17
35צפיות
את וההבטחות שלך
אני גם מקיימת...
17/08/13 14:00
24צפיות
ועל כך יעידו יותר מדי בחורות חמודות.

את זו שרוצה בלעדיות ושאר שטויות משעממות בסגנון.
º
15/08/13 16:39
5צפיות
כל הזמן מתביישת וחוששת, זו הבעיה.
18/08/13 10:51
20צפיות
*עושה אוחצ'ה* תשתחררי קצת, מאמי! תרימי!

ובסוף היה חם, גם בלעדיך, אה? מה לעשות שאני מגנט ללסביות.
ד"ר פריצ'ה בתאילנד
11/08/13 16:14
109צפיות
היי בנות, ובעיקר אלונה(כי אם אני לא טועה התנתחת אצלו נכון ?)
האם יש לך איזשהו קישור שניתן לשלוח לו מייל ? או להתקשר אליו ? מכיוון שאני לא מצליחה למצוא ניסיתי באתר שלו אבל זה לא עובד.
אלונה את עשית אצלו ניתוח תחתון אם אני לא טועה נכון ?
והאם ממליצה עליו בניתוחי פנים (שיופים). תודה.
º
עכשיו תאילנד? חח מתי את טסה לתאילנד?
13/08/13 07:23
32צפיות
כן, חח שאני אקבל יותר מידע.
13/08/13 14:01
30צפיות
.
אלונה יכולה לענות לי בבקשה?
14/08/13 13:56
16צפיות
.
אין לי שום ידע על ניתוחי הפנים אצל פריצ'ה
15/08/13 12:40
28צפיות
והמרפאה שלו גם לא ידועה לדעתי כמומלצת יותר מאחרות.

זו כתובת האתר:
http://pai.co.th/

בלשונית  "צרי קשר" יש אופציה של "ייעוץ" שם את מכניסה את הפרטים שלך והמייל שאליו יחזרו אלייך עם תשובה לשאלות שתישאלי.
http://pai.co.th/contact-consult/

תודה רבה אלונה, האם אצלו את
15/08/13 14:27
13צפיות
את עשית ניתוח תחתון ? נדמה לי שככה רשמת או שאני טועה?
אגב
15/08/13 14:28
12צפיות
המחירים אצלו נמוכים בצורה משמעותית משאר המנתחים בתאילנד בכל פרוצדורה, מעניין אם זה כך גם בניתוח תחתון...
תגידו למה החסימות האלה? מה עושים???
11/08/13 03:30
108צפיות
שוב נושא הצאטים ושוב מקבלים חסימות איך שנכנסים לחדר
יש לי חברה טרנסג'נדרית ערביה שמעוניינת להכיר גבר ,היא נכנסת לחדר ערבים בנענע ישר משהים אותה היא אפילו לא רושמת כלום בכללי ישר חסימה
סיפרתי לכם בעבר על כל זה, אבל זה לא משתפר,עדיין כנראה לא אוהבים או מקבלים אותנו אולי חושבים שאנחנו מציעות סקס בכסף,דימוי נוראי
בנות תעזרו לי להילחם בתופעה הזאת???
º
אלונה חייבים להילחם בתופעה הזאת!!!
11/08/13 03:31
26צפיות
º
שאלה יהיו הבעיות שלך בחיים...
11/08/13 03:32
35צפיות
זה לא נכון,זה מראה על הפליה וחוסר שיויון
11/08/13 03:37
38צפיות
זה לא נכון מה שרשמת ,זה נעים להיכנס לצט ולראות איך חוסמים לך חדרים רק בגלל היותך טרנסגנדרית???
לי זה לא נעים
ועוד המקרה שסיפרתי על חברתי הערביה שאין לה דרך אחרת להכיר וזאת הדרך העיקרית שלה אז זה כן בעיה ולא צחוק
למי אכפת מהפליה בצאטים?!
11/08/13 04:15
50צפיות
צאי לעולם האמיתי...
נתקלתם ברופאים שעושים עם זריקת הרדמה?
10/08/13 19:56
101צפיות
אמנם יש משחת "אמלה" לשיכוך כאבים. אבל, מה לעשות שיש אנשים שהמשחות האלה לא עוזרות להם. האם יש כאן מישהו או מישהו שנתקלו במודעת פרסומת על טיפול הסרת שיער בלייזר עם זריקת הרדמה (זריקת הרדמה מקומית או הרדמה כללית) ?
º
*מישהי או מישהו
10/08/13 19:57
29צפיות
זה לא יהיה יעיל כיוון
10/08/13 23:01
48צפיות
שהמטפל שואל את המטופל אם זה כואב או לא וכך בעצם מכוון את המכשיר לפי תגובת המטופל.. אם המטופל יהיה רדום אזי המטפל יכול בלי כוונה לעבוד עם עוצמה גבוהה מדי והמטופל כמובן לא יוכל להגיב ואז יכול להתעורר לתוך סיוט של כוויות ושלפוחיות ואת זה אנחנו לא רוצים.. זו הסיבה שאני ממליץ על מכשיר me שהוא ההמצאה הכי גדולה בעולם ולא מצריך יציאה מהבית כלל או מריחה של חומר מגעיל על הגוף או בושה לומר למטפל לעבור שוב על החלק שאולי פספס..אשמח לעזור למי שרוצה להשיג אותו בהנחה..שלחו לי פרטי
º
יש לי את המכשיר והוא לא עוזר
10/08/13 23:12
27צפיות
הוא עוזר מוקה הנה כמה עצות
10/08/13 23:26
41צפיות
ראשית תשתמשו באפילטור שמוציא מ ה ש ו ר ש לפני הטיפול בהבזקים...הפעולה של המריטה מהשורש עושה שטף דם מיקרוסקופי בקצה השורש ואז ההבזק פשוט חונק את השערה..תנסו להתרגל לחזור על הפעולה פעם בשבוע למשך חודשיים ואל תחפפו...ואין טעם לעשות שני הבזקים באותו מקום כדי לנסות לקצר את זמן הטיפול..זוהי טכנולוגיה שיש במכוני יופי מהמתקדמים בעולם..
עשיתי כל שבועיים בפנים
11/08/13 10:01
27צפיות
עברתי על הפנים 3 פעמים במשך 20 דקות כל טיפול. יש לי את המכשיר הזה כבר שנתיים.
כמו שציינתי צריך אפילטור בשביל תוצאות
11/08/13 10:57
28צפיות
אופטימליות..במקרה בחרת את האיזור הכי הורמונלי בגוף..על שאר הגוף התוצאות מטריפות..לא בגילוח רק באפילטור שמוציא מהשורש..ההורמונים שאת לוקחת גם אמורים לעזור בדילול האזור
אפילטור לא במקרה תולש את השערות כך ש...
11/08/13 12:09
24צפיות
אין למכשירי הלייזר על מה לפעול(כי אין שורשי שערות), ובו זמנית את מתפעלת מכמה חלקה נהיית כי, את יודעת, תלשת את השערות ללא קשר ללייזר?
ההבזקים מחלישים את השורש.. התוצאות הרבה יותר
11/08/13 12:24
22צפיות
טובות ממכון ״מקצועי״..
איזה שורש? לפני רגע אמרת שתלשת את השיער...
11/08/13 12:26
21צפיות
מהשורש באפילטור **לפני** שהבזקת על עור ריק משורשי שיער.
את משתמשת על עור "נקי" אחרי שעשית את כל העבודה באפילטור.
השורש קיים גם אחרי תלישה מהבסיס שלו..
11/08/13 13:26
24צפיות
ההבזקים קרובים בצורה הכי קרובה לתחילת השורש ולכן נותנים זבנג לשורש השערה.. אסור להשתזף שבועיים אחרי הטיפול שלא יופיעו כתמים..אוראלד תיכנסי לסופרפארם עם שתי ידיים אחרי אפילטור ותבקשי טיפול בעוצמה שתבחרי מתוך 3...אני עושה על הכי גבוה כי יש לי עור שחום אבל זה אינדיבידואלי..תעשי טיפול על יד אחת בלבד ותעקבי אחרי הצמיחה בשתי הידיים ואז תראי למה כוונתי
º
כמה טיפולים כבר עשית עם המכשיר?
11/08/13 23:55
14צפיות
אני לא ממש צריכה בידיים.
12/08/13 10:31
21צפיות
וכל הפואנטה של מריטת שיער היא שהשורש נתלש עם שאר השערה, אלא אם עושים את זה בצורה שגויה.
נכון אבל אחרי שהוא נתלש ההבזק של המכשיר
12/08/13 12:42
20צפיות
שולח גלי אינפרה משולבות ipl וקוטל את השערה..זה בדוק אוראלד..לא מדובר בעוד יצרן מפוקפק שהחליט לעשות כסף קל אלא על חברת סינרון שמוכרת מכשירים למכונים מקצועיים עם אותה הטכנולוגיה..זה לא כואב באותה העוצמה כמו במכונים ולא צריך לעצום את העיניים לפני כל בזיק
טוב...
12/08/13 16:15
23צפיות
השיערה בנויה משורש, זקיק וכיס שבו היא גדלה עד שהיא יוצאת מחוץ לעור.

לייזר ואיפרא אדום יכולים להרוס את הכיס ואת השורש. אם אין שורש, רק הכיס יהרס.
הלייזר והאינפרא שורפים הכל - אם לא גילחת ויש קצת שיער גם זקיק השיערה יהרס.

IPL ו 4MP עובדות על פיגמנטים כהים. בגלל זה השיטות מומלצות לבהירי עור עם שיער כהה.
אם אין שורש -> אין פיגמנט -> טיפול לא יעיל.
IPL ו 4MP יכולות לשרוף את זקיק השיער, אבל לא את הכיס.
º
בנוסף לאמלה תקררי את האיזור המטופל עם קרח
12/08/13 02:49
13צפיות
היום הייתי אצל המרדים בבית חולים תל השומר
08/08/13 16:22
64צפיות
ליפני הניתוח איזה צחוקים היה שמה בקבלה של התור אימ'לה לא הפסקתי לצחוק חחחחחחחחח היה שמה איזה אחד שרוט  בן 50 הורס את הבריאות  כמה הוא הצחיק אותנו בשטויות שלו בקיצור ניכנסתי  למרדים הוא שאל אותי שאלות ראה את כול הבדיקות דם צילומים בלה בלה בלה עוד שבועייים  אני מיתנתחת תאחלו לי בהצלחה בננות שלי :) ואני מתה מתה מתה כבר לחזור להורמונים אבל אני אחזור אליהם אחרי הניתוח פנים שלי זה בארורררררררררר חח :)
שלום לכולם
08/08/13 15:21
80צפיות
איך אוכל לקבל טופס 17 בלי שהמזכירה בקופת חולים תראה את זה רק רופא המשפחה יכול לראות את זה ומי שמאשר אותם
º
לא נראה לי
08/08/13 23:39
24צפיות
בעקבות כתבה על גיוס קרוב של נערה טרנסג'נדרית:
08/08/13 11:42
154צפיות
כנראה כש"וואלה" לא יוצאים טרנספובים גדולים בעצמם זה בגלל שהם מצטטים טרנספוב אחר.
גורם בכיר באגף כוח האדם בצה"ל החליט לשתף את וואלה בכך שנערה טרנסג'נדרית עומדת להתגייס לצה"ל כשהיא כבר מוגדרת במגדר ובמין הנכונים לה.
אותו גורם גם מספר שעד היום לא גויסו מי שהצהירו שהן טרנסיות לא רק בגלל שהצבא לא ידע איך להתאים אותן למערכת שלו אלא בעיקר בגלל סיבות רפואיות ובשל רקע פלילי...
"הגורם הבכיר באכ"א אמר כי אין ברצונו להכליל, אך חלק מהפונים לא בהכרח היו במצב נפשי יציב שאפשר להם להתגייס לשירות סדיר... כמו כן, ציין הגורם כי חלק מהמבקשים ביצעו עבירות פליליות כדי לממן את הניתוח והטיפולים שלאחר מכן."

לא רוצה להכליל הוא אומר...

ולסיום כשמביאים את תגובת דובר צה"ל מבינים שהוא בכלל לא יודע על מה מדובר וטוען שאנשים טרנסג'נדרים מתגייסים לצבא כמו כולם, הוא לא יודע כמה משוחררים מהשירות, הוא לא יודע כמה לא יכולים להרשות לעצמןם להצהיר שהםן טרנסג'נדרים ו"סובלים בשקט עד שייגמר" והמעט אנשים טרנסג'נדרים שהתחילו את השינוי שלהם במהלך השירות יוצרים את השינוי בתפיסה לאט לאט אבל כל מקרה לבדו כי גם אם אגף כח אדם הבין שיש מי שיכולים להתגייס כשברור מראש שהם טרנסג'נדרים אין עדיין שום נוהל איך לטפל באדם טרנסג'נדר במהלך השירות שלו או שלה.
לא שזה שונה ממה שקורה מחוץ לצה"ל אבל כל אדם טרנסג'נדר הוא פורץ דרך ולא פעם מדובר על דרכים שצריך לפרוץ שוב ושוב ושוב.

http://news.walla.co.il/?w=/2689/2667414
º
רקע פלילי? :-\
08/08/13 18:33
28צפיות
היי, היי, הרקע הפלילי הגיע אצלי *אחרי* הצבא!
08/08/13 19:32
58צפיות
טוב, אז אין רקע פלילי, אבל נשמעתי מגניבה לרגע.

ואגב "רקע פלילי" למימון ניתוחים? סליחה, לא ידעתי שהוציאו זנות מחוץ לחוק, כי זה ה"רקע" היחיד שהם יכולים לקשור אותו לגורמים פליליים כלשהם שטרנסיות נגררות אליו בעל כורחן.
º
בגלל זה קראתי לו טרנספוב
08/08/13 22:48
25צפיות
כ''כ דוחה שזה אפילו לא נכון
09/08/13 14:40
57צפיות
אני הצהרתי על עצמי כטראנסקסואלית, והפסיכולוגית שלי שלחה בקשה בשביל שידחו לי את הגיוס, אבל הצבא שם עלי פס, וכפה עלי להתגייס כגבר, כל כך מרתיח העניין הזה, וגם כשביקשתי לצאת מהצבא מאחר והמערכת לא מתאימה לי המשיכו לשים עלי, ועדיין ממשיכים לשים עלי פס.

פשוט מגעיל שאומרים לתקשורת מה שררוצים לשמוע, ולא מה שבאמת הולך בפועל.
אני מכירה עוד טראנסג'נדרס בצבא, והוא לא בא לקרת אף אחת\אחד... ובטח שלא שחרר אותנו....
לא קראתי את ההיסטוריה ואת סיפורך בפורום
12/08/13 20:54
23צפיות
אבל איך באמת את כרגע מתנהלת בצבא ? כגבר ? אישה?  איך זה משתלב ביחד ?
טופס 29?
08/08/13 09:06
96צפיות
הלכתי מקודם לבית מרקחת לקבל את הכדורים ואמרו לי שצריך טופס 29 כי עדיין כתוב לי ז בתעודת זהות היא אמרה שיקח עד יום שני להוציא לי את הטופס ובנתיים אני יכולה לקנות את ההורמונים בסופרפארם...? מה ההבדל ? מהזה טופס 29 והאם מותר ואפשרי לקנות אותם בסופרפארם בחודש הראשון?
ובמקרה
08/08/13 09:49
42צפיות
ובמקרה שאני אקבל אותם זה משנה באיזה שעה אני לוקחת אותם? הרופא אמר לי פעם ביום אבל לא אמר שעות ספציפיות
הי, הנה כמה תשובות
08/08/13 11:28
54צפיות
הרוקחת היתה מאוד נחמדה, היא הסבירה לך שבזמן שהיא עובדת תחת נוהל אידיוטי ולא יכולה לנפק לך תרופה שמיועדת לנקבות בעוד את רשומה עדיין כזכר יש מקום שממש לא מתעסק בשטויות האלה ושם כנראה לא יתנו לנוהל הזה להפריע לנפק לך את התרופה.
שימי לב שיש גם סופר-פארמים וניו-פארמים ובתי מרקחת פרטיים (שימי לב שהם עובדים עם קופת החולים שלך) שיכול להיות שהרוקחים שם יעבדו לפי הנוהל ואותו סיפור יחזור אבל שווה לנסות בפארם הקרוב אלייך.

מה שברור הוא שלא משנה איזה מרשם יש לך את לא מחוייבת לקנות את התרופה דוקא בבית מרקחת של הקופה, בשביל זה יש לך את מגוון בתי המרקחת לבחור מהם.

לטופס 29ג' יש כמה שימושים, במקרה הזה הוא נדרש בשביל לקבל אישור לנפק אותו לצורך מעט או יותר שונה מההתוויה המקורית. כלומר - ההגדרה של התרופה לפי משרד הבריאות לפעילות התרופה שונה מהשימוש שהולך להיעשות בה. זה שקיים טופס לזה רק מראה שידוע שיש תרופות שמשמשות ליותר מצורך אחד.

לגבי שעת נטילת ההורמונים, את צריכה שעה קבועה ביום כדי ליצור את הרצף הקבוע של ההורמונים בגוף.
אם נהיה יותר ספציפיות - כתבת שחוסם הטסטוסטרון שקיבלת הוא אנדרוקור. אם תקראי בעלון למשתמשת תראי שיש צורך לקחת את הכדור לאחר אוכל.
לגבי האסטרופם, אם את צריכה לקחת רק כדור אחד ביום אפשר לצרף אותו לזמן בו את לוקחת אנדרוקור, אם את צריכה לקחת 2 כדורים אפשר לחלק את זה כך שכל 12 שעות תקחי אחד (למשל 8 בבוקר ו8 בערב).

לא להיבהל אם איחרת את השעה פה ושם, זה קורה. אם ממש פספסת לקחת באחת הפעמים חשוב פשוט להמשיך כרגיל ולא לקחת מנה כפולה - זה לא עובד בצורה כזאת שצריך 'להשלים' את החוסר.
תודה רבה
08/08/13 13:04
30צפיות
כרגע אין לי עוד מדריך למשתמשת כי רק אחרי העבודה(עוד שעה וחצי) ואני אלך לסופרפארם בדרך הביתה ומישהי הסבירה לי כבר שלא כדאי לנסות למלא את החסר אלה פשוט להמשיך הלאה אבל תודה באמת תודה על התשובות
מי אמר לך שטות כזאות שבישביל הורומנים
08/08/13 16:25
46צפיות
צריך טופס 29ג? מהם אהבלים מטומטמים? את לא מבייאה תרופות מחוייל  הורמונים כמוני את האסטרופם ואנדרוקור את יכולה לקנות בכול בית מירקחת פרטי ואין להם שום זכות להגיד לך שאת צריכה טופס 29ג מה שהם עושים זאות עברה על החוק שהם לא נותנתים לך תמירשמים שהרופא רשם  לך יש לך מירשם של רופא זה צריך להפסיק להם לא יותר מידי ואים הם ישאלו כול מיני שאלות תגידי שאת בתהליך של שינוי מין מזכר לנקבה וזהוא בואנה בא לי להרוג אותם באמא שלי נבלות חלאות איך הם אוהבים להכשיל אנשים שרק בתחילת הדרך לעשות להם ברוקרטיה נבלות שמעי כמו שאמרתי לך יש לך מירשם מרופא וזה אמור להספיק להם את לא צריכה שום טופס 29ג תידרשי שהם יביאו לך מה שרשום במירשם שהרופא  מזה זה הם חייבים לתת לך יש לך מירשם
לרוקחות אין שום זכות לסרב לך ולא משנה
08/08/13 16:28
29צפיות
תחת איזה נוהל ברגע שיש לך מירשם מהרופא משפחה שלך הם חייבים לספק לך את ההורמונים שלך  ולא משנה מה ואין לך שום קשר לטופס 29ג ואת לא צריכה אותו אני בחיים בחיים אבל בחיים לא אמרו לי שאני צריכה טופס 29ג אני קיבלתי את ההורמונים שלי במירשמים מרופאת המישפחה שלי ועליהם היה רשום שינוי מין בסל וחותמת של הרופא זה הכול זה גם מה שהרופא שלך צריך לעשות  להוציא לך את המירשמים ולכתוב עליהם שינוי מין בסל כמו שלי אל תתני להם סתם לטרטר אותך ותאמיני לשטויות שלהם נשמה את ביכלל אבל ביכלל לא צריכה טופס 29 ג
תהורמונים שלך את קונה בקופת חולים שאליה
08/08/13 16:36
37צפיות
את שייכת פשוט הרופא צריך לרשום על המירשמים שהוא מביא לך שינוי מין בסל ולחתום על זה עם החותמת שלו וזהוא  את לא צריכה ללכת לסופר פארם ולקנות את ההורמונים שלך במחיר יותר גבוה אין שום סיבה את ההורמונים שלך את קונה בקופת חולים שאת שייכת אליה בבית מירקחת של הקופת חולים שלך
º
08/08/13 19:19
14צפיות
ובכן
08/08/13 19:22
36צפיות
לכי תגידי את זה לאנשים עם חליפה לבנה[שתחלס גם אני יכולה לקבל במסגרת העבודה שלי] שעומדים מאחורי דלפק עם חוטם למעלה כאילו מה אכפת להם מחיי אדם
בגללם  במקום עכשיו להיות ביום ההורמונים הראשון שלי
דוחים לי את זה כנראה ליום שני[שהרוקחת אמרה שהיא יכולה לבקש מהמנהלת שלה להנפיק לי את הטופס אבל נו באמת?]
º
טליצ'קה חיה בסרט משלה.
08/08/13 19:28
33צפיות
וכמו תמיד את חייבת להגיב לי
09/08/13 08:01
32צפיות
עם עוד שטות שלך תגידי זה כול כך  חשוב לך להגיב הרי גם ככה אין לך משהוא חכם  להגיד ולעזור לאחרות פה אז מה את מגיבה? אני חיה בסרט?  חח העיקר שאת חיה במציאות מאוד אבסורדית ומצחיקה חחחחח מי שמדברת חיה בסרט עלק חחח
לא אני פשוט בשוק בחיים אבל בחיים
09/08/13 08:05
34צפיות
לא היה לי דבר כזה שביקשו מימני טופס 29ג הרופאת משפחה שלי שידעה כבר שאני בתהליך סיפקה לי את ההורמונים עם המירשמים שלה ועילהם היה רשום  שינוי מין בסל והייתי קונה בבית המירקחת של הקופת חולים שלי את ההורמונים שלי שמעי את צריכה לעשות להם שמה בלאגן גדול ולעמוד על שלך ברגע שהם ידעו שהם לא יכולים לעבוד עלייך ולטרטר אותך סתם ולהגיד לך כאילו את צריכה  טופס 29ג אז את תיקני את  ההורמונים שלך בבית מירקחת שלך או שהרופא שלך ירשום להם מיכתב שאת בתהליך של שינוי מין ואת המיכתב תביאי לבית מירקחת שלך עם החתימה שלו אני בשוק טופס 29ג חח טופס 29ג זה אני מילאתי כדי שיספקו לי אסטרוגן מחוייל שמזריקים שאין את התרופה הזאות בארץ אבל בישביל מה את צריכה טופס 29ג אני לא מבינה
וגברת אורלאד וביגלל כמו שאת אומרת
09/08/13 08:29
26צפיות
שאני "חיה בסרט" אני קניתי את ההורמונים שלי בקופת חולים של הבית מירקחת שאליה אני שייכת ולא נתתי להם לטרטר אותי ולעבוד עליי והצלחתי  להשיג מה שאני רוצה תוך כדי צדק הוכחתי לכול הקופת חולים שלי שעלינו על טראנסיות כמוני אי אפשר לעבוד ולטרטר אותנו עם השטויות שהן ממציאים זה ביגלל שאני חיה בסרט כן?  הצלחתי לייבא הורמונים מחוייל זריקות אסטרוגן שאין אותם בארץ עם טופס שהרופא מילא לי זה גם ביגלל שאני חיה בסרט כן? הלוואי שאת ואחרות יחיו בסרט שאני חיה בו הלוואי ככה יהיה לכם יותר קל לחיות בחיים מבלי שיטרטרו  אותכן סתם ויעבדו עליכן  
ואלו שחיות במציאות כמוך אורלאד
09/08/13 08:31
23צפיות
הולכות וקונות את ההורמונים שלהם בסופר פארם במחיר מלא בלי הנחה ואחרי זה  את באה לפה בפורום ורושמת לי שאני חיה בסרט חחחחח
להילחם
09/08/13 13:05
21צפיות
זה מה שאני עושה כבר מתחילת התהליך הנפשי.. אני רק מעדיפה את הדרך הפחות קשה ולנסות למצוא אופצייה יותר קלה ומהירה..
אני מרוויחה ביושר 700 שקל בחודש במסגרת השירות שלי. למרות שעוד 5 חודשים אני מקבלת מענק שחרור של כמה אלפי שקלים אם אני מפסיקה את ההתנדבות[אני לא אני עושה שנתיים כדי להכפיל אותו]
אני לא מוציאה הרבה בחודש בכלל[בדרך כלל כלום זה מצתבר] אבל גם אם כן אין לי הרבה
טלי, לקנות בס. פארם זה לא לקנות במחיר מלא
10/08/13 00:07
29צפיות
בבית המרקחת הפרטי או בסופר פארם או בניו פארם ואולי יש עוד אפשרויות, כל עוד הם עובדים עם קופת החולים שלך את יכולה לקנות את מה שיש לך במרשם של הקופה במחיר המסובסד של הקופה.
מעולם לא דרשו ממני טופס 29ג'.
10/08/13 14:05
21צפיות
ומעולם לא שילמתי מחיר מלא. בעניין המחיר יצא לי להתעקש, ועדיין כל פעם מחדש זו אפשרות לא נעימה שיהיה לי ויכוח מחודש.

אבל זה הניסיון שלי, אישית, לא הניסיון של הרבה טרנסיות אחרות שכן נקראות להשיג טפסים ולשלם מחירים מופקעים.

אבל תמשיכי להתלהם בשל חוסר הבנה כרוני.
º
אם היית קוראת קצת יותר לא היית צריכה להתלהם
10/08/13 01:34
19צפיות
לפחות הרופה שלך נתנה לך מרשמים
10/08/13 19:36
26צפיות
לפחות הרופה שלך נתנה לך מרשמים , הרופה שלי מיסרבת לתת לי מרשמים בלי אישור של תופס 29ג ואני לא יודעת ממש מה לעשות .. כי גם בקופה לא עוזרים לי..
וגם היתי במרפאה בגן מאיר וגם שם לא ממש רצו לעזור לי חוץ מלינסות ליגרום לי לעבור לקופה שם שזה ממש לא לעזור כי אני גרה רחוק משם..
כנירה שהכסף במרפאה בגן מאיר יותר חשוב להם.. שזה בכלל היצבן אותי.. אני באותה קופה והוא היה יכול לירשום מירשם באותה מידה בלי שאני שייחת אלב...
º
את עדיין בלי מרשמים?
11/08/13 00:01
23צפיות
למה לא רצו לעזור לך במירפאת גן מאיר?
11/08/13 07:21
26צפיות
זה נישמע לי מוזר אני גם לא גרה בתל אביב אבל הצוות שמה כמו שאני יודעת עוזר למה לך לא רצו לעזור? ולמה הרופא המשפחה שלך לא רוצה גם לעזור לך ?
הרופה שם בגן מאיר היתקשר שאני יעבור למירפה
11/08/13 23:26
18צפיות
הרופה שם בגן מאיר היתקשר שאני יעבור למירפה, וזה בעיה לעבור למירפה שלהם.. כי אני גרה רחוק ואני לא יבוא לשם בכול בעיה.. ואם הוא במאת רוצה לעזור הוא יכול לירשום לי מירשמים לפי ההמלצה והוא סתם חיאטט אותי ואמאר שהוא יכול לירשום רק אם אני שייחת אלב למירפה שזה בולשיט אחד גדול.
כן עדיין אין לי מרשמים של הקופת חולים שלי.
11/08/13 23:24
19צפיות
כן עדיין אין לי מרשמים של הקופת חולים שלי.
איפה את גרה באיזה עיר?
12/08/13 07:14
20צפיות
ולמה הרופא המישפחה שלך לא רוצה לתת לך מירשמים להורמונים ? מה הבעיה את שיתפת אותו בזה שאת רוצה להתחיל תהליך של שינוי מין.?
כן שתפתי אותה עוד לפני שהיתי אצל האנדוקרינולו
12/08/13 23:29
15צפיות
כן שתפתי אותה עוד לפני שהיתי אצל האנדוקרינולוגית.. אין לי מושג למה היא עושה את זה.. וזה סתם מיתסקל אותי..
ואני גרה באזור השרון.
את לא צריכה לוותר אין לה שום זכות
13/08/13 07:22
13צפיות
לסרב לירשום לך הורמונים תידרשי כול פעם ותעמדי על שלך גועל נפש של רופאים כאלה רופאים אני פשוט לא סובלת  שצריך לעבור 7 מדורי גיהנום אצלם כדי לקבל מירשמים להורמונים גועל נפש אבל את את תוותרי ותראי להם מאיפה  הדג משתין היא אמרה לך מה הסיבה שהיא לא יכולה לרשום לך את ההורמונים ?
היי בנות התעייצות בנוגע לשיוף מצח בח"ול
07/08/13 18:40
72צפיות
האם מישהי עברה שיוף מצח בח"ול ויוכלה להמליץ? האם מישהי בארץ עברה אצל רן טליסמן ויכולה לתת לי חוות דעת?
תודה :)
º
(זו לא התעלמות, אין הרבה שיוכלו לענות לך)
10/08/13 01:43
28צפיות
הצטרפתי!
07/08/13 17:32
80צפיות
וכן לא התכוונתי לזה שהצטרפתי לפורום אלה
הצטרפתי לשורות ההורמונים! היום קיבלתי את המרשם מחר אני מתחילה!

מאושרת לגמרי ובשמיים מרוב שמחה

endrocur ו estrofem
º
שיהיה לך בהצלחה נשמה :)
07/08/13 18:50
14צפיות
º
תתחדשי וברוכה הבאה למועדון :)
07/08/13 20:40
16צפיות
ראיתי את הסרט המלא של נמס בגשם
07/08/13 09:31
105צפיות
וינקס שלחה  לי קישור לסרט כמו שהבטיחה פה ולא יכולתי שלא לבכות לפחות חצי שעה זה היה כול כך מרגש ועצוב זלגו לי פשוט דמעות כמו גשם הבנתי הרבה מהסרט הזה הבנתי לא משנה כמה הורים יכולים להיות קשים כמו קרשים ולא לקבל אותנו בתור מי שאנחנו אבל בסופו של דבר כול הורה בסוף ישלים עם זה ויקבל את זה לא משנה כמה מיכשולים יהיו בדרך
אני חושבת שהסרט מדבר על הרבה מעבר
08/08/13 12:25
43צפיות
אני אוהבת את העובדה שהסרט מכסה הרבה מאוד שטחים ב"קבלה" במספר מצומצם של סיפורים.
אחד הדברים שהכי אהבתי זה שם זה שהסרט יוצא נגד חוסר קבלה בשם מישהו אחר.
אני אסביר, נניח הטענה: אתה מבייש את ההורים שלנו! ואז לא מקבלים אח/ות בגלל טענה שהיא בכלל לא אישית שלנו...

סרט חזק
מומלץ
אני ממש אשמח לקבל קישור לסרט בהודעה פרטית
08/08/13 15:26
42צפיות
אם אי אפשר על גבי הפורום.

תודה
דופסטון או אוטרוגסטן במקום אנדרוקור ודומיו
06/08/13 11:57
57צפיות
רציתי לשאול מבעלות נסיון:
1. האם נטילת דופסטון או אוטרוגסטן במקום אנדרוקור אכן יעילה להורדת הטסטוטסרון? והאם יש לזה אכן פחות תופעות לוואי מאנדרוקור וכדומה?
2. שמעתי ממישהי שלא נותנים זאת לטרנס' כי זה "עושה זיכור". מה הכוונה? והאם אכן לא ניתן לקבל זאת ?
3. ראיתי גם בהודעה ישנה כאן בפורום שלכאלו עם זוגיות נטילת פרוגסטרון עדיף מאנדרוקור וכדומה כי זה לא מחסל לגמרי את החשק, אלא הופך אותו ליותר נשי (עוררות איטית וכו')- האם מישהי שמעה על כך?

המון תודה:)
בישביל מה לנסות כול מיני דברים אחרים
06/08/13 14:35
30צפיות
שהםא לא אנטי אנדרוגנים? אז אני יענה לשאלתך לא ממליצה לך לקחת אוטרוגסטן וגם לא דוספטון אים את רוצה תחליף אנדרוקור בזריקה יש זולדקס  אבל בטח שלא פרוגסטרונים
״בעלות ניסיון״
06/08/13 17:27
42צפיות
אני לא בעלת ניסיון, אבל אני אענה לך בכל זאת, כי כל מה שכתבת שגוי.

דופסטון וביפאסטון הם כדורים שמכילים DYDROGESTERONE שהוא נגזרת של פרוגסטרון.
ההורמון הזה לא משפיע על כלום: לא על האסטרוגן ולא על הטסטוסטרון. נוטים להביא את ההורמון הזה לנשים לקראת הריון/בזמן הריון.
הוא לא יוריד לך את רמות הטסטוסטרון בגוף.

אוטרוגסטן זה אותו הורמון רק בצורת פנינה לנרתיק.

ההורמון הזה גם מגיע בזריקות (גסטון).

ובקשר לעניין תופעות הלוואי - לכל דבר שתיטלי יהיו תופעות לוואי.
תופעת הלוואי הכי חמורה היא נזק לכבד - שנגרם גם אם תיקחי אקמול, גם אם תיקחי אנדרוקור וגם אם תיקחי דופסטון/ביפאסטון.
אם את רוצה לצמצם תופעות לוואי - תיקחי את התרופה בזריקה, מדבקה או ג׳ל...

ועוד משהו, תופעות הלוואי של האנדרוקור נובעות בעיקר מהירידה ברמת הטסטוסטרון בגוף ולא מהאנדרוקור עצמו...

2. פרוגסטרון הופך לטסטוסטרון בשלב כלשהו. פרוגסטרון -> אנדרוסטנדיון -> טסטוסטרון = זיכור.

3. שטויות.
º
תודה!
06/08/13 17:37
17צפיות
שלום לכולם
06/08/13 01:12
130צפיות
הייתי לפני שבוע בפגישה ראשונה עם דליה גלבוע הסברתי לה שאני מעוניין לשנות את המין לגבר לא רק מבחינה הרמונלית אלא גם ניתוחים היא לא התעקשה והכל היה בסדר אז כך היא הסבירה לי שאת הטיפול ההרמונאלי אני חייב לעבור אותו בתל השומר על מנת שיתנו לי אישור לניתוחים אבל יש בחור שאמר לי שקבלת ההרמונים בבית חולים איכילוב יותר טוב שאלתי דליה והיא אמרה לי שאין הבדל ... רציתי לדעת מה זה משנה קבלת ההרמונים בתל השומר מזו שבאיכילוב האם יש הבדל .. כלומר האם זה לא אותו דבר ... ואם באיכילוב זה יותר טוב לי אז מה לעשות אם אני חייב לקבל את זה בתל השומר על מנת להשיג את האישור בסוף ... ( אני עדיין לא קבלתי את ההרמונים ואני מת לקבל אותם שאתחיל כבר ) ועוד שאלה עד מתי אני אפסיק לקבל הרמונים כלומר מתי זה מתחיל לשנות לי את המראה ואת הקול ומתי אני אפסיק כמה זמן זה לוקח . תודה ומצטער שאני חופר בדברים
בוקר טוב, עולם.
06/08/13 09:44
74צפיות
אנסה לעשות לך סדר בדברים.
כשהומלץ לך לק ל את הטיפול ההורמונלי  מהרופאות המומלצות באיכילוב זה בגלל הנסיון שלהן והטיפול המצוין שהן נותנות.
האם כבר קבעת תור לאיכילוב?

לגבי הטיפול שניתן על ידי הרופאה האנדוקרינולוגית של הועדה בתל השומר, הוא לאו דווקא פחות טוב, יכול ל יות שתקבל את אותו טיפול אבל מדובר על רופאה עם נסיון מועט יותר וזה יכול להתבטא בטיפול, יש לי פחות מידע לגבי חוויות של גברים טרנסים שהתחילו את הועדה בשנים האחרונות.

שורה תחתונה, כחלק מהרופאים שרואים בועדה אתה בכל מקרה תגיע לאנדוקרינולוגית בתל השומר. אם התחלת טיפול הורמונלי במקום אחר לפני חשוב שתביא סיכום של הטיפול כדי שירשם אצל הרופאה בתל השומר. אפשר להמשיך לקבל את המעקב הרפואי אצל מי שהתחלת אצלו ואפשר לעבור לרופאה בתל השומר - לפי ההרגשה שלך מה נעים או מה נוח נותר ואיפה התורים יותר זמינים ומתאימים לך - למרות שאת עיקר המעקב הרפואי עוברים עם רופא המשפחה גם ככה.
המשך:
06/08/13 09:56
55צפיות
את הטיפול ההורמונלי לא אמורים להפסיק כשמגיעים לנקודה מסוימת. הגוף לא מייצר אצלך את הטסטוסטרון ברמה שנחוצה לשמור על הגוף בצורתו הגברית ולכן כל עוד אתה רוצה לשמר את השינוי שיתרחש אתה תצטרך להמשיך ולקחת את הטסטוסטרון.
הלוואי שלי היו שחלות אין ניתוח כזה
07/08/13 07:56
51צפיות
שעושים השתלת שחלות חחחחחחח?
º
לא, אבל הייתה השתלת רחם בטורקיה...
07/08/13 11:23
40צפיות
נכון, מתקדמים שלב שלב, יש הרבה גורמים שקשורים
07/08/13 12:27
48צפיות
במקביל להתקדמות והצלחות שמתחילות לגבי השתלת רחם יש התקדמויות שונות ב'הצמחת' איברים לפי מסגרת מסוימת על בסיס תאים שילקחו מהגוף שלנו - מה שמקטין טו יעלים לגמרי את הסיכון לגחיה של האיבר על ידי הגוף.
נכון אבל לא אפקטיבי עבורינו.
07/08/13 19:21
42צפיות
מסיבה פשוטה, הם לוקחים תאים מתוך הגוף שלך על מנת לבנות איברים.
אין אפשרות ליצור איבר, שלא תואם את הגוף שלך, זה תהליך מסובך, זה כמו שיבוט רק של איבר ולא גוף שלם, ככה שהאיברים שיכולים ליצור לנו בגוף הם כאלה שנכון לעכשיו יש לנו, ובשלב מאוחר יותר, היו לנו.

לצערי אין אפשרות לעשות משהו אחר.
אבל להבדיל, מאחר וההורים שלנו נושאים 50% מהגנים, אפשר ליצור איבר שיתאים לנו לגוף דרך האם/האבא, ובמידה וגם הם מתאימים לפי סוג דם, מאחר שהם [ואחים/אחיות שלנו נוסף] יקבלו 'ציון' יותר גבוה מבחינת ההתאמה.

כך או כך, עדיין אין ניסיון ואין שום עדויות להצלחה של התהליך הזה, מאחר והוא מאוד מורכב, ועדיין אין את הטכנולוגיה, אולי עוד עשור או שלוש זה כבר יהיה יותר רלוונטי
ביאסת את החיים
07/08/13 20:07
34צפיות
סתם, זה ברור שהשתלת רחם ועוד אצל זכרים, לא הולך להיות קל.

בנוסף לקשיים הפיזיולוגים, יהיו גם קשיים אתיים: ״זה נגד הטבע״, ״זה נגד רצון האל״ וכל השטויות האלה.

לדוגמא, בשנים האחרונות עובדים על הליך שיאפשר לזוג חד-מיני תינוק ביולוגי שיהיה שייך גנטית לשני/שתי בני/בנות הזוג.

הנה הקישור (באנגלית)

http://www.explorestemcells.co.uk/stem-cells-same-...

בסוף המאמר כתוב:

Unfortunately, the pathway to realistically providing the techniques to support same-sex reproduction is a complicated one in terms of political, religious and ethical controversy

מה שהם כותבים זה שהקשיים האמיתיים הם עם הפוליטיקה, הדת והאתיקה.

אז תחשבו איזה קשיים אתיים/פוליטיים/דתיים יהיו בנושא השתלות רחם בזכרים...
לא באה לבאס
08/08/13 12:11
26צפיות
להפך אני בעד כל התפתחות טכנולוגית שתקדם אנשים קדימה, אבל דבר אחד לא ברור לי:
אוקיי השתלת רחם אני יכולה להבין איך היא אפשרית, אבל בתהליך הלידה צוואר הרחם הוא צינור גמיש שנועד להתרחב ולהצר.
בעוד שהעור שממנו יוצרים צואר רחם בשחזור איבר מין איננו מיועד לתנאים שכאלה, ולדעתי זאת בעיה העיקרית שצריך להתגבר עליה.
כי בסופו של דבר עם שמירת זרע והשתלת רחם, כל אישה טרנסית יכולה לשאת ילד ביולוגי שלה (רק מזרע ולא מבייצית).
או שגם חברה שלי שהיא ביולוגית סיפרה לי שמצאו דרך להוציא חומר גנטי מבייציות (כלומר תשאר רק מעטפת ביצית) אז תאורתית אם אפשר ליהיה להחדיר לביצית ריקה חומר גנטי מזרע,
כאשר הזרעון נושא כרומוזום X אז אפשר לעשות הפריה בין שני זרעונים.

לגבי כל הטענות של נגד הדת והטבע...
אם הטבע והדת היו נגד הם לא היו נותנים לנו את המוח להגיע לפתרונות כאלה.
לאתיקה אין קשר
10/08/13 20:59
19צפיות
להפך, עם האירוניה פה, המדע יברך ניסויים כאלה, מאחר וזה צעד ענק.
לפוליטיקה אין קשר לזה, מה שיש לו קשר, זה הדת.
אבל היום יותר ויותר אנשים נעשים אתאיסטים/חילוניים, ומתנתקים מהדת.
הדת כבר לא רלוונטית למאה שאנחנו חיים בה, ואני מקווה שגם תעלם, בעבר היא היתה נחוצה על מנת להסביר תופעות טבע שלאדם לא היה מושג כיצד הם התרחשו, וגם על מנת לתת לו אמונה, שיש משהו מעל, ומעבר.

אולי 99% מהמדענים טוענים שהם מאמינים באלוהים, אבל זה בעיקר משום שהדת שולטת בעולם עדיין, והם יודעים שברגע שיגידו שלא, הם יקבלו מכתב פיטורים, ויפסידו מיליוני דולרים למימון פרוייקטים.

אז כשתבוא הטכנולוגיה הזאת, אני מקווה שהדת לא תהייה משהו שעדיין ישלוט בפוליטיקה ובמדע.

ועם הזמן את יכולה לראות גם את זה שהדת מאבדת מהכוח שלה עם השנים, נקווה שבכלל תתאדה מהעולם לגמרי, מאחר והיא כבר לא שימושית
יש ברבורים באגם?
07/08/13 20:56
40צפיות
עם כזה פתיח, הייתי חייבת להשלים.

איכס, אבל זה שיר על אונס.
לפעמים אני מרגיש פתאום בת בגלל איזה שיר
05/08/13 19:55
113צפיות
וזה לא חייב שאני צריך איפור כדי להרגיש בת למשל בשיר הזה תמיד כשאני שומע אני מרגיש בת
https://www.youtube.com/watch?v=x6xzllOTCC8
º
:) הרגשה לא תמיד צריכה ביטוי חיצוני
06/08/13 10:01
32צפיות
º
משפט יפה
06/08/13 19:34
22צפיות
בארור מי לא רוצה להיות סמנטה פוקס
07/08/13 07:55
43צפיות
היא הורסת מעפלת מדהימה ויפה :) גם אני הייתי רוצה להיות סמנטה פוקס חחח :)
אני לא רוצה להיות היא
07/08/13 15:43
36צפיות
והיא בעיניי לא הביטוי ליופי
כשאני שומע תשיר זה גורם לי להרגיש בת
אני הבנתי אותך אני אמרתי את זה בצחוק
07/08/13 16:05
22צפיות
חחחחח
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום