בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.

חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.

~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.

~בלי פרסומות.

~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.

~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.

~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.

~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.

~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.

~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.

~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

|*|נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"
25/09/13 16:00
10צפיות
אחרי ששרדנו את גיל ההתבגרות של הילדים, יש לנו עסק עם בוגרים. סטודנטים, עובדים, בזוגיות כזו או אחרת, בוגרים.לפעמים הם חברים טובים שלנו. לפעמים נשארו ילדים.
פורום הורים לילדים בוגרים הוא המקום לשתף, לצחוק, לקטר ולהנות מכך שהם כבר גדולים אבל תמיד הילדים שלנו|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מישהו מכיר את פרופ' אייל וינקלר - לניתוחים פל
24/09/13 18:39
116צפיות
פלסטיים ? בעיקר בתחום הפנים איך הוא ולגבי פרינדליות לנושא ?
הבנתי שהיה מנהל בתל השומר, אז בטח יש לו גם נגיעה לנושא.

קיבלתי החלטה לנסות לעדן את הפנים שלי (עצמות הלסת הגדולות).. לצערי זה אחד התחומים שפשוט קשה למצוא אנשים בתחום (בניגוד לניתוחי אף וחזה ומתיחות פנים  - שזה יש בשפע)

הלכתי לרן טליסמן בעבר - אבל הוא הציע שיוף מינימלי קל קל קל בלבד של כמה מילימטרים שזה לא נראה לי בכלל מספיק.

הוא ראש המחלקה הפלסטית בתל השומר
25/09/13 21:17
68צפיות
וכרגע הוא משמש כיושב ראש הועדה לשינוי מין, תפקיד שהיה של המנתח חיים קפלן שעזב/פרש/וואטאוור...

האם נתקלת במשהו לגביו בנושא של נישוי פנים? או שסתם נתקלת בשם שלו? כי אני לא שמעתי עליו בנושא של נישוי פנים.
אה. תודה אלונה,
26/09/13 15:43
47צפיות
אני קראתי באינטרנט עליו שהוא "היה" מנהל המחלקה האסטטית-פלסטית בתל השומר. לא ידעתי על תפקידו הנוכחי , חידשת לי.

הנחתי שבשל תפקידו בתל השומר הוא נתקל ב-כל סוגי המקרים ולכן אולי רציתי ללכת אליו פרטי להתייעץ לגבי נישוי פנים,
כי באמת בארץ הנושא הזה די דל.  
קראתי מאמר לגבי רן טליסמן (שאצלו הייתי בייעוץ) , שהוא הולך להיכנס לנושא הזה של FFS .. אבל שוב - יש הבדל בין מומחה שמכיר את הנושא, לבין רופא שנכנס לנושא הזה רק בשנתיים האחרונות.

יושב ראש הועדה לשינוי מין - (אגב, רק לי זה נשמע כזה כוחני ? כאילו ועדה, של שופט עם פטיש שקובעת מי לחסד ומי לשבט)  - לא ידעתי שהוא בזה.
אבל אני מניחה שזה אומר שהוא מתמצא בנושא, ואולי יוכל לכוון אותי לאנשים שמתעסקים.
כאמור , לדעתי, הכי נכון שאנשים שיתעסקו בעצמות הפנים (אני לא מדברת על אף ומצח) ,אלא באזור של הפה והלסת - הם רופאי פה ולסת , (שגם מתעסקים בבעיות שיניים) שכן מי שמכיר את האנטומיה של האזור הזה - יכול הכי טוב לעזור. אבל - דווקא רופאי פה ולסת - לא מתעסקים בנושאים אסטטים יותר מדי - אלא אם כן מדובר באנשים עם עיוותים רציניים בפנים.
אבל שוב - הידע שלי הוא אפסי יחסית לבנות שממש עברו את התהליכים והניתוחים בעצמן.

תודה אלונה. בהחלט כל העניין הזה מראה כמה אנחנו עדיין בחוסר במקצוענים בתחום הזה בארץ.
אני רוצה להסביר,
26/09/13 15:56
49צפיות
כיוון שאני לא רואה את עצמי (בטח לא בשלב זה) הולכת לעבור תהליך של שינוי, או שינוי מין... אבל כן - מתחילה להיות סגורה על עצמי.. שאני רואה את עצמי לא כ"גבר"... ומה שחשוב לי יותר מציצים למשל, או איבר מין נשי, זה פנים נשיות , או לפחות אנגרוגניות ,כמו למשל שהיו לי בשנות ה 20 . .המראה שהולך על קו האמצע - זה יותר תואם את ההרגשה הפנימית שלי.

לכן - אני לא חושבת שיקבלו אותי במסגרת ועדה לשינוי מין בתל השומר - לכן מנסה לעשות את הכל פרטי.
ומקווה שאצליח להסביר את עצמי לרופא שינסה לעזור לי להבין מה אני רוצה.
כי כשהלכתי לייעוץ אצל טליסמן - כיוון שלא אמרתי שאני מתכוונת לעבור שינוי מין - הוא התייחס אליי כגבר (על אף המראה היחסית עדין שלי) , וככזה , טען שאין הרבה מה לשנות בפנים שלי - כי "לסת מרובעת" מתאימה לגבר.
והרגשתי חוסר תיאום מצד שנינו.
את עדיין יכולה לקבוע ייעוץ אצלו
26/09/13 16:11
38צפיות
אולי זה יהיה תור רחוק או שבצורה פרטית תוכלי לעשות את זה מהר יותר, אבל אם נדמה לך ששווה לקבל ייעוץ אצלו אז תרגישי חופשיה :)
אומר לך משהו שאמרתי לאחרות
26/09/13 17:40
53צפיות
משחקי האנדרוגינוס, בבוקר להיות בחור ובערב להיראות סקסית יפה, אפשריים בגילאי העשרה, עד ה-20+ בערך, אצל כל אחת זה כמובן שונה, אבל בשלב מסויים ההורמונים (טסטוסטרון) מתחילים להשפיע יותר ויותר עד שיש מראה גברי ושמלה ומייקאפ כדי להיראות יפהפיה - won't cut it. כאן זו בדיוק הנקודה שרבים מהאנדרוגינוס צריכים להחליט מה הם עושים בנידון. חלק לא קטן מהם מתחיל לעבור את התהליך של להיראות אשה (להיראות, לא להיות במובן הטכני, כלומר איבר המין למטה לא הולך להיות מנותח)

כאן, לעניות דעתי, זו הנקודה שאת צריכה להחליט מה לעשות. הטסטוסטרון יעשה את שלו ויקבע לך את הפנים בצורה מסויימת. את מדברת על לעשות ניתוח לעצמות ליד האוזניים אם הבנתי נכון (דבר שניתן להסתיר בקלות ע"י מייק-אפ, כך שמעתי ממישהי שמבינה באיפור), אז תצטרכי לחשוב יותר לעומק לאיזה כיוון את הולכת
מצטערת. לא מסכימה איתך -
26/09/13 20:04
85צפיות
מצטערת. לא מסכימה איתך -
התחום הזה הוא רחב ונרחב.

אין לי צורך לשים שימלה - זה לא היה אף פעם MY CUP OF TEA

אני חושבת שאת יוצאת מנק' הנחה שאני לא עושה תהליך בשל פחד כלשהו . THIS IS NOT THE CASE.

אני לא בטוחה מה איתי.  יכול להיות ש"רק" לא משלים עם תהליך ההתבגרות שלי וזה הכל (כמו הרבה הומואים אגב  "כשאתה מעל 30 יצאת מהמשחק " כך אומרים.  האם זה אומר שכל הומו מעל שלושים - כדי להשיג גברים - צריך לעשות ניתוח שינוי מין ?  )

יש המון מטרוסקסואלים שרוצים להישאר צעירים ויפים , והמון אנשים , (אפילו כולם) שחשוב להם המראה החיצוני.

אצלי באמת המראה החיצוני חשוב לי שישאר מתאים לפנימיות שאני מרגיש , עדין וכן - לא "גבר גבר" .  אני לא גבר גבר , ולא אחי.

כשהייתי בשנות ה 20-30- והייתי בחור עדין, אולי מעט אנדרוגני (לא לגמרי, אבל יחסית) , הרגשתי שהחיצוניות מתאימה לפנימיות (גם אז היו לי דברים שרציתי לשפר ולשנות, כמו כל אחד.. ).

כתבת את המשפט -
" כאן זו בדיוק הנקודה שרבים מהאנדרוגינוס צריכים להחליט מה הם עושים בנידון. חלק לא קטן מהם מתחיל לעבור את התהליך של להיראות אשה (להיראות, לא להיות במובן הטכני, כלומר איבר המין למטה לא הולך להיות מנותח)"
אני באמת לא כל כך מבינה.
את בעצם נותנת פה אספקט אחר לביצוע שינוי מין. כלומר - לא מתוך ה"צורך הפנימי להיות אישה" .. .אלא - רק להראות כאישה...
אני מודה שעד שנכנסתי לפורום ועד התקופה של השנה שנתיים האחרונות - לא ממש חשבתי על "שינוי מין" כי מבחינתי - אנשים ששינו את מינם - זה בכלל עולם אחר משלי - זה אנשים שיש בהם צורך וברור להם מאליו שהם נולדו אישה בגוף של גבר.  .. אבל אני למדה שטעיתי , או שמתגלה לי עולם רחב יותר.

בכל מקרה , אגב לגבי הניתוח שאני רוצה - דווקא לא הבנת אותי נכון : )
אני מנסה לתת דוגמא, דמייני את הלסתות המרובעות של אנג'לינה גו'לי - או אשטון קוצר (שאומנם נחשב גבר נאה) אבל לדעתי מאוד לא אוהבת את מבנה הפנים שלו.
צירפתי בכוונה תמונה שאולי קצת תדגים.

אני מדבר על העצמות והחלק של הלסת בתחתית הפנים דווקא. ולא צמוד לאוזניים. רואה את הלסת המרובעת, זויתית חדה שלו ?  בעיניי זה ההפך מנשי... אני יותר עדינה בפנים , אבל את העצם הזו אצלי רוצה לשנות.
מה שאצלי קרה, גם בשל בעייה רפואית שחויתי בעבר הלא רחוק ,  נוצר לי שינוי בעצם הפנים בצד אחד והפנים התעוותו לתקופה .. ופחות חזרו לעצמם . מכל זה החל השינוי במבנה הפנים העדין שלי.
ולכן גם אני מכירה הרבה רופאי פה ולסת , לצורך העניינים הרפואים שעברתי בעבר.

זהו.
אז אתקן את עצמי
27/09/13 20:05
33צפיות
הבנתי שאת לא עושה רוצה לעשות שינוי וזה לא מתוך פחד. OK.

את לא משלימה עם תהליך ההתבגרות שלך, אבל אין לזה קשר להומואים. הומו שעבר את גיל 30 יחפש לעצמו מישהו בגילאים שהוא אוהב, ויש לא מעט הומואים בני 30+ ללא קשר לשום שינוי אסטתי. לא טענתי את זה בכלל, אבל אני לא מכירה גיי אחד שרוצה להישאר גבר שרץ לחפש לעשות ניתוחים בפרצוף בגלל איבוד מראה אנדרוגני. פה ושם ניתוחי אף, יש גם כאלו שהולכים רחוק (לדעתי) ושותלים סיליקון שיהיה חזה מידה A שיראה כאילו הוא עשה המון כושר וככה יראה לו חזה בשיא הכושר וגברי.

נכון, יש המון מטרוסקסואליים שרוצים להישאר צעירים ויפים ושחשוב להם בהחלט מראה חיצוני, אבל כפי שציינתי לעיל - יש מרחק בין מה שאת מדברת לבין מטרוסקסואליים גייז.

לגבי המשפט שכתבתי - דיברתי על אלו שרוצים לצאת פעם כאשה, פעם כגבר ונהנים מיתרון האנדרוגניות שמעניק להם המצב של טסטוסטרון יחסית נמוך (שהוא עדיין לא משפיע). כן, יש כאלו שרוצים להיראות אשה ולא לעבור את הניתוח למטה. פה בארץ אין הרבה כאלו (למיטב ידיעתי) אבל באירופה ובסן פרנסיסקו - יש המון, המון כאלו. בכלל, כשאני ליויתי כמה MTF מהתחלת התהליך ועד לועדה, פגשתי בזמנו (זה היה לפנ יותר מעשור) כל מיני פסיכיאטרים שמעדיפים לשמוע את סיפורי ה"כשהייתי ילד קטן שיחקתי בשמלות ובאיפור של אמא ותמיד הרגשתי אשה כלואה בגוף של גבר". דברים כמו "התבגרתי, ואני לא מעוניינת לחיות כגבר לגמרי אלא כאשה אבל אני לא רוצה לנתח למטה" - קשה להם לקבל (שוב, אולי היום הם כן מקבלים).

לגבי הניתוח לא כל כך הבנתי. אנג'לינה ג'ולי נראית אידיאל היופי בפני רבים. זה רע להיראות כמוה מבחינת פנים ולסת כמו שלה? לא ממש מבינה.
היי :) - על יופי -
27/09/13 21:01
31צפיות
קראתי בעניין.... מה שברור לי גם מהכתיבה שלך.. שלכל אחד יש את הדרך שלו.. וגם לך יש את הדברים שחשובים לך .. שאולי לאחרים ייראו אחרת.
מה שברור כבר שיש כל מיני פנים לתהליך הזה של שינוי.

כמו שכתבת - אם לך מתאים להישאר עם איבר מין גברי - יש כאלה שיסתכלו על זה בזעזוע אולי .. או כמשהו לא מובן.

ואגב, דווקא אני , חלק גדול מהניראות מבחינתי של טרנסיות בתקשורת ובכלל - הייתה דווקא של כאלה של-א עברו את הניתוח התחתון ככה שדווקא זה לא נראה לי בכלל חריג, ולא ממש שמעתי שזה נתפס כחריג בקהילות רפואיות או פסיכיאטריות.

כאמור - אני גם לא מבינה את הצורך בניתוח חזה לגברים - כדי שיראה חזה שרירי , או אפילו לא מבינה צורך בניתוחי ישבן - אבל כל אחד והפטיש שלו - וכל אחד גם בצורך שנובע מדברים שחסרים לו בגוף שלו.
וזה מובן.

ולסוגיית אנג'לינה ג'ולי -  נכון - אידיאל היופי בעיני רבים . בעיני לא . לא מבינה מה מוצאים בה. אני כן מודה , שיש בה אופי spicy כזה שתורם לאפיליות שלה.
כנ"ל לגבי אשטון קוצר שצרפתי תמונה שלו - לא לי לשפוט .. הוא כמובן נחשב גבר נאה, והוא נאה, רק ציינתי שבעייני - לסת גברית כמו שלו - לא הייתי רוצה . בעיני זה לא יפה לא לגבר ולא לאישה.

ובכלל יש הרבה כאלה שנחשבים אידיאל יופי - זה לא אומר שום דבר לגביהן. או לגביהם.

אני לא רואה משהו מיוחד דווקא ביהודה לוי, או בליאונרדו די קפריו,

בכלל - אני חושבת שהדור של היום , או של השנים האחרונות , הוא פשוט דור יפה , אני רואה ברחוב המון בחורים שנראים יפהפים ,וגם הבנות.. המון אנשים פנים יפות , שיער שופע בריא, גוף יפה,  ...לא  חסר אנשים יפים.. ככה שלקבוע , נגיד שג'ניפר אניסטון היא אידיאל יופי - יותר מאשר בחורות יפהפיות אחרות ברחוב ...מממ... לא יודעת
זה לא רק דור יפה
27/09/13 23:35
28צפיות
זה דור ש"מקדש" את היופי ונותן לו עדיפות הרבה יותר גבוהה מבעבר (מראה הצבר הוא פאסה..). כיום זה כבר שגרתי למצוא גברים שהולכים לקוסמטיקאית לטיפולי פנים (הוצאת שחורים וכו') ומבחינת ריחות/דיאודורנטים לגברים - יש הרבה יותר מבחר מאשר מה שהיה בעבר ("TABAC" המגעיל!). גם נשים משקיעות הרבה יותר ביופי מבעבר. קחי לדוגמא את כל עניין האינטרנט שנכנס ב-15 שנה האחרונות לארץ ואיך זה השפיע על יופי: פעם מה שהיו מביאים לכאן (וגובים מחיר מופקע!) זה מה שהיה לקנות (אלא אם נוסעת הרבה לחו"ל), כיום אני מכירה מספיק בחורות (וקצת, מעט טרנסיות משום מה) שמשקיעות שעות באתרים כמו eBay ואחרים ומייבאות לעצמן (וגם לחברות) בגדים, תכשיטים ודברים אחרים. גם הצעירות משקיעות עוד מגיל צעיר מאוד באופנה, בניגוד למצב בעבר שליפסטיק היה עולה על צעירה אולי בכיתות ט'-י' ומעלה, לדוגמא.

אישית, לי עדיין אין שום מודל יופי. ישנן כאלו שאני ממש חושבת שהן יפות (איילת זורר) ויש כאלו שאני ממש אוהבת את המראה והתנהגות (דונה מ-Suits).
כן - זה שילוב -
28/09/13 16:02
24צפיות
הדור הזה (וגם זה שלפניו לדעתי) יפים גם גנטית , (כמובן וברור לכולם שאני מכלילה - יש מכאן ומכאן)   - תוי פנים פרופורציונלים , עצמות לחיים גבוהות ,גון פנים יפה, חלק, שיער יפה, שופע , גוף יפה ,וכו' וכו',
+ עניין הטיפוח לגברים שאפילו הפך כבר לפאסה - בין אם זה מכוני יופי, הסרות שיער, וקרמים לפנים , גם אצל "סטרייטים" ...

אני רואה גם אצל נשים , גם אצל גברים - תוי פנים יפים וכו'.

אם בעבר, בדור שלי , היו בכל כיתה, את השניים , שלושה יפים , שהיו "מלכי הכיתה" ולכל השאר היו את הבעיות שלהם עם המראה, זו/זה שמן, וזאת מחוצ'קנת, וזה עם פנים ככה, וזה עם פנים ככה, וזה עם שיעור יתר וכו'.
היום רואים את הדור הצעיר - 90 אחוז בכיתה יפים גנטיתת + מבחינת טיפוח.

אין לי ספק שאנשים יקראו את השרשור הזה פה ויגידו שאני יותר מדי אובססיבית ליופי, בכולנו יש פגמים וכו' וכו' .. כמובן . אני מדברת בהכללה ובהשוואה יחסית.

אגב , ה TABAC של אז זה ה 1 MILLION המאוס של היום  

לגבי SUITS  - לא הצלחתי לשרוד מעבר לחצי פרק ראשון - נראה לי די משעמם ורגיל.   אני אבדוק ב IMDB מי זו דונה :)

לגבי איילת זורר - דווקא הלוק שלה מאוד משעמם בעיניי . לא אוהבת.
שוב - חס וחלילה היא לא מכוערת ולא כלום , אבל בתויי פניה משהו שאני מתקנאה בו. :)

º
זו דונה
28/09/13 16:36
58צפיות
זו דונה
תיקון טעות - לגבי איילת זורר
28/09/13 19:43
29צפיות
נשמטה מילה חשובה - התכוונתי להגיד שאין שום דבר בתוי פניה שאני מתקנאה בה :)

וכן - ראיתי מי זו דונה :)

כן, החוסר עדיין עצום
26/09/13 16:08
56צפיות
החוויה שלך בחיפוש מומחים מתאימים לא שמורה רק לך, כאן לא מדובר רק על חוסר נגישות למידע לגבי רופאים מוןמחים אלא ממש על חוסר בכאלו. וזה דומה בכל התחומים שסובבים את נושא שינוי מין החל מטיפולים הורמונלים ועד ניתוחים לשינוי מין ובנושאים יותר "אסטטים".

ולגבי התואר "יושב ראש הועדה" זה לא תפקיד מלא תוכן וממה שידוע לי אין ליושב ראש הועדה יותר חשיבות בהחלטות לעומת שאר הרופאים בוועדה.

וציטוט מחיפוש פשוט על שמו של אייל וינקלר:
"פרופסור אייל וינקלר מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בית החולים שיבא‚ תל השומר. יו"ר איגוד המנתחים הפלסטים משנת 2004-2012 מומחה בניתוחים פלסטיים וקוסמטיים."
תודה
26/09/13 16:50
29צפיות
משום מה קראתי לא נכון באתר שלו והבנתי שהוא היה המנהל בתל השומר עד 2009.
ובאתר שלו לא מצויין תפקידו כיו"ר הועדה לשינוי מין (אולי כדי לא להרתיע  :)) , אז זה חידש לי.

הוא יושב ראש רק בגלל שהקודם עזב
26/09/13 17:21
34צפיות
והם לא עשו שום תוכניות מראש איך להתמודד עם העזיבה של הקודם...
שאלה שקצת מביך אותי לשאול
24/09/13 16:41
167צפיות
אבל קצת נימאס לי לשבור את הראש, אין לי חברים טרנסג׳נדרים כך שמבקשת את עזרתכן בנות. איך להגיע למצב שאני יכולה לשים תחתון של בגד ים מבלי שכל מיני דברים לא רצויים יבלטו? ממש ממש אודה על מידע בנושא
בקרוב בקולקציה של רנואר - Gaff
24/09/13 17:18
144צפיות
1. זה בהכרח את חייבת לקנות מהמקום הזה - זו רק דוגמא

2.חפשי ביוטיוב How to tuck for drag למשל...

בהצלחה

º
Thanks
24/09/13 20:12
46צפיות
סליחה. טעיתי- בשורה הראשונה התכוונתי לכתוב -
24/09/13 20:25
87צפיות
"את ל-א בהכרח חייבת לקנות מהמקום הזה"... אפשר לרכוש GAFF מכל מיני מקומות ברשת. פשוט נתתי דוגמא כמובן.
gaff
28/09/13 23:12
30צפיות
אפשר לקנות באינטרנט,
אפשר להכין לפי סרטונים ביוטיוב
יש אופציות להדבקה עם סלוטייפ
עיצוב פאה קיימת והדבקתה עם קרטין
24/09/13 12:10
69צפיות
קניתי בזמנו פאה שעלתה לי הרבה כסף. בטלוויזיה דיברו על הדבקת פאות ועיצוב פאה, שם התארחה נציגה של הייר סנטר בבן יהודה 215 בת"א, אבל ביררתי שם והם לא עושים עיצוב לפאה קיימת אלא עושים הדבקת פאות, וגם לא לפאות קיימות אלא לתוספות שיער שהם בעצמם מכינים.
רציתי לשאול אם אתם מכירים מקום שעושים בו עיצוב פאה והדבקת פאה עם קרטין שמקבלים הביתה עם חומרי המסת הקרטין שאפשר בבית להדביק פאה קיימת לשיער קיים ואז גם להוריד בבית לפי הצורך. אני מחפשת מקום שיעשו לי גם תספורת ועיצוב לפאה שיש לי.
אם אתם יודעים עלמקום כזה באיזור תל אביב והסביבה הקרובה לתל אביב אשמח אם תגידו לי כי לא מצאתי באינטרנט.
עם קרטין???
24/09/13 20:10
37צפיות
קרטין "אוכל" שיער, כך שזה נשמע לי מוזר....
בכל מקרה ההמלצה של רוב המקצועניות
24/09/13 20:11
41צפיות
היא בפירוש לא להדבקות.
אני רוצה לעשות תור לקלנאית תקשרות על אימון..
24/09/13 09:20
78צפיות
קול , אני רוצה להזמין תור דרך הקופת חולים אבל אני לא יודעת למי לפנות ואם צריך לזה התחייבות או למי אני פונה בקופה לגבי קלנאית תקשרות,
מה שכן אני מקווה שיש נסיון לקלנאית תקשרות על נישוי הקול ואם היא תדע לעבוד איתי על זה ,

אז מי שהיא יודעת איך אני פונה לקלנאית תקשרות דרך הקופה ?
לא קשור אבל
24/09/13 13:28
65צפיות
שמחתי לקרוא כאן לפני כמה זמן שכתבת שבדיקת הרופא לגבי החשש שלך למשהו בשד - יצאה בסדר והכל בסדר.

ולמה ששאלת - אולי במרפאת מאיר ידעו לעזור לך עם שמות ? בטח יש להם ניסיון בתחום הזה
º
אני במכבי לא בכללית
24/09/13 18:07
24צפיות
התכוונתי,
24/09/13 18:32
28צפיות
אם אני לא טועה יש שם נגיד "ערבי" טרנסים או מדי פעם חוגים לטרנסים .. אני לא ממש מתמצאת ממש לא מכירה את המרכז הזה.
אבל אפשר אם מרימים טלפון למרכז למקום שלא קשור לקופ"ח... לא לרופאים שם, אלא להתייעצות , הבנתי שיש שם התייעצויות של טרנס בלי קשר לנושאים רפואיים ,אז אולי הם יידעו ומכירים שמות . אם יש מישהו שמכיר זה אנשים שמתעסקים בנושא.
המלצה על פסיכיאטר פרטי?
23/09/13 21:15
127צפיות
היי,
הייתי אצל האינדו הנחמדה והיא נתנה לי מספר טלפון של פסיכיאטרית מומלצת. הבעיה: יש התנגשות בין שעות העבודה שלי למיקום של אותה פסיכיאטרית.

האם מישהי מכירה פסיכיאטרית פרטית (לשם קבלת אישור) בתל אביב? אשמח לקבל פרטים בהודעה פרטית בבקשה
לפעמים עדיף
24/09/13 18:14
67צפיות
לקחת אפילו יום חופש וללכת לפסיכיאטר מומלץ מאשר ללכת לפסיכיאטר אחר כברירת מחדל.
יש פסיכיאטרים שיכולים למשוך (לפעמים בכוונה) את כמות הפגישות עד ל׳אישור׳ המיוחל.

לא עדיף לסדר משהו עם העבודה, לנסוע לאחד הפסיכיאטרים המומלצים ולסיים עם זה?
ד"ר רבינוביץ מרמב"ם (חיפה) נותן אישור אחרי ==
24/09/13 19:56
67צפיות
מפגש בודד.
לדעתי עדיף לפנות חצי יום וליסוע אליו ולקבל אישור מיידי, מאשר לסחוב פגישות במקום "קרוב".
º
24/09/13 22:35
10צפיות
אפשר גם ד"ר צחי בן ציון בת"א / עומר
26/09/13 13:12
40צפיות
הוא נותן אישור בלי למשוך יותר מידי
מלכת שכבה טרנסג'נדרית
23/09/13 09:33
163צפיות
באל.איי טיימס פירסמו כתבה על נערה טרנסג'נדרית שזכתה בכתר מלכת השכבה

http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-transg...
תודה. נחמד. נראה שככל שעושים את השינוי
23/09/13 20:22
58צפיות
בגיל צעיר יותר , השינוי הפיזי בגוף עובר חלק יותר, המראה ממש נשי.
(כושר הביטוי שלי - עילג לגמרי לאחרונה : )
כן, זה באמת כך
23/09/13 21:16
47צפיות
בגיל העשרה אם עושים שינוי, השינוי נראה מהמם. בגילאים 30-40, המנתח נהיה שותף לחשבון הבנק שלך :)
פרסמו את זה בכל כך הרבה כלי תקשורת ואתרים...
24/09/13 02:26
48צפיות
וזה נחמד שזה עושה כאלו גלים מצד אחד אבל מצד שני חבל שזה עדיין חדשות.
וגם הקטע שנותנים לזה כותרות כמו "הראשונה שהוכתרה למלכה" וכו'.

רק בשנה האחרונה התפרסמו 2 צעירות טרנסיות שהוכתרו למלכות הנשף/השכבה וגם לפחות גבר טרנס אחד שהוכתר כמלך הנשף.

אני שמחה שזה לפחות מראה את המגמה החשובה של הקבלה בגילאי התיכון והאפשרויות הגודלות להתחיל שינוי בגילאים האלו וכמובן שאנשים טרנסג'נדרים פשוט נמצאים בכל מקום ויכולים לבלוט בכל תחום.
אוסף כתבות ווידאו
24/09/13 09:30
34צפיות
פוסט חדש: על החיים בפחד משינוי מין
21/09/13 23:07
122צפיות
כתבתי פוסט על הנושא וניסיתי לענות על כל סיטואציה שחשבתי עליה.
אשמח לתגובות:

http://go-tgirl.info/?p=16
אה..
22/09/13 23:49
50צפיות
1. זה לא כזה קל לעבור לגור לבד, במיוחד אם אין לך עבודה רווחית וקבועה...
אפשר לעבור לגור בפרוורים, אבל למצוא שם מקום עבודה שיקבל טרנסית זה כמעט בלתי אפשרי.
האופציה השניה היא לגור במרכז ששם יש יותר סיכוי למצוא עבודה, אבל יקר שם מאוד.
האופציה השלישית היא לגור עם שותפים במרכז, עכשיו הבעיה היא למצוא שותפים נורמליים...

יש לקחת בחשבון שצריך לשים כסף בצד ללימודים, לניתוחים ולמחייה בכללי...
לא כולן טרנסיות בנות 30+ עם השכלה ונסיון שיש להן אפשרות לכלכל את עצמן בכזאת קלות.

ממש עשית מזה כאילו זה פיקניק לעבור לגור לבד/עם שותפים וכו'.

2. חברים אמיתיים נשארים עד הסוף. כל השאר לא היו באמת חברים ואפשר להחליפם.

3. הבעיה היא שיש גברים שלא מכירים בטרנסיות כנשים אלא כגברים. ועל פי ההגיון שלך  - אם גברים מרביצים לגברים אחרים + ישנם גברים שמכירים בטרנסיות כגברים ("גבר עם סיליקון", "גבר על הורמונים", "גבר מסורס" וכו'...) אז = גברים אלה ירביצו גם לטרנסיות.

על כל השאר אין לי כל-כך מה להגיד.

יש בהודעות שלך מן הרגשה כזאת שאת חושבת שאם טרנסית היא כוסית-על עם "מיקרו-מיני", עקבים וסיליקון ענק אז החיים שלה יהיו יותר קלים...
גם אני חשבתי ככה פעם והבנתי שזה לא נכון, כמו שכל בחורה אחרת מבינה בשלב כלשהו בחייה.
מראה חיצוני הוא משהו זמני וכך גם כל הדברים שמתלווים אליו (העבודה כברמנית לוהטת והמחזרים - הכל יהיה זמני ויחלוף).
וגם אם תיהי כוסית-על עם מיני ועקבים, את לא היחידה.

וסתם משהו שרציתי לכתוב לך כבר הרבה זמן - הורמונים זה לא שיקוי קסמים שירזה אותך ותוך כדי ישנה לך את המותניים ואז יפתור את הסיכסוך הישראלי-פלסטינאי. צריך לקחת בחשבון גנים, מבנה גוף התחלתי, גיל ודברים אחרים. לא לכולן מתפזר השומן בגוף, כמו שלא לכולן החזה גודל מעבר למידה A וזה תקף גם לגבי נשים ביולוגיות, לא כולן דוגמניות נשיות ומושלמות. הורמונים משפיעים שונה על כל אחת וצריך לקחת את זה בחשבון ולתאם ציפיות.

הכוס חצי מלאה, אבל צריך להיזהר שאין שם רעל.

אממ, תרשי לי להגיב
23/09/13 00:14
51צפיות
1. לרגע לא טענתי שזה קל בכל מובן לגור לבד. במיוחד לצעירים וצעירות שזה עתה השתחררו מהצבא/חזרו מחו"ל. במקרים כאלו - שותפים (גיי פרנדלי לדוגמא) היא האופציה היותר מועדפת.

2. נכון, לא כולן טרנסיות בנות 30+ עם השכלה ונסיון, ובגלל זה אני דוגלת בשיטה של שינויים לפני יציאה כנשים (ראי הפוסט האחרון שפירסמתי היום). כך אפשר גם לעבוד עבודה רגילה ולקחת את הזמן עם התהליך.

3. לגבי חברים - מסכימה בהחלט איתך.

4. בעניין אלימות, כמו שכתבתי - זה מאוד תלוי היכן את מסתובבת. נכון, תמיד ברחוב יכולים לקרות מצבים שיזרקו הערות (ככל שמצפינים או מדרימים מהמרכז - כמות ההערות גודלת, לצערי), אך למיטב ידיעתי ההערות ברוב המקרים לא גולשות לאלימות, והרבה מזה תלוי בתגובה של הטרנסית למשמע ההערות של הפוגע/ת.

5. כן, לכוסית-על יש חיים יותר קלים במובן של "לעבור" כאשה מאשר טרנסית אחרת שהמראה שלה לא כל כך עובר. כמובן שיש סיטואציות רבות שמראה כזה לא עוזר.

6. ידוע לי בהחלט שהורמונים אינם שיקוי קסמים, ואני לא מצפה להפוך תוך שנתיים, שלוש, ארבע בגלל הורמונים להפוך לחתיכה עולמית (או משהו באזור חיוג הזה), אבל הם חלק שעוזר מאוד. אחרי שהם עושים את הפעולה המירבית שלהם (שנים ראשונות), אפשר להחליט אם ללכת למנתח ולשנות הלאה.

אישית אני לא מחפשת להיראות דוגמנית על. אני כן רוצה להיראות אשה מושכת כמה שאפשר, מבלי לעשות "רמונט כללי" ועשרות ניתוחים ולהיהפך ל"בובת פלסטיק".
º
את ניסיון הרצח שלי דווקא עברתי בת"א, לא בצפון
23/09/13 22:54
35צפיות
º
רצח???
23/09/13 23:04
25צפיות
ועוד פוסט שהבטחתי לפרסם
22/09/13 23:26
71צפיות
כתשובה למישהי כאן ששאלה אותי בפרטי, אז הנה הפוסט

http://go-tgirl.info/?p=18
כתיבה יפה
23/09/13 02:49
41צפיות
ולגבי הפוסט עצמו, אני לא יודעת עד כמה הדרך הזו רלוונטית לכולן.
אני התחלתי לחיות כאישה שנה לפני ההורמונים... ואף אחד לא ממש "קלט" עלי
בנוסף יש אנשים שהארון המגדרי כבר חונק אותם...
לא יודעת עד כמה כל שיטה עדיפה על האחרת, אבל שאני התחלתי את התהליך, שאלתי את עצמי את אותה שאלה בדיוק, בכיתה י' שקלתי להתחיל לקחת הורמונים ולשמור על המגדר שלי בסוד עד סוף התיכון... שזה אומר לחיות בסבל עד אז, או פשוט לפרוץ החוצה לסבול כמה חודשים לסיים עם הדבר הזה ולסיים תיכון כבחורה, היה לי חלום לבוא לנשף הסיום עם השימלה הכי מהממת בשיכבה.. בסוף הברזתי, זה סתם שטויות.
בכל אופן פשוט קפצתי למים... רק רציתי לסיים עם זה וזהו.
היא לא רלוונטית לכולן
23/09/13 04:00
37צפיות
בדיוק ראיתי את תמונתך, הלוואי עליי גוף כזה

במקרה שלך זה בהחלט מתאים לך לצאת כי יש לך גוף ומראה מאוד נשי כבר כך.

כל הכבוד שקפצת, מחזיקה לך אצבעות.
פוסט על ניתוח איבר המין
23/09/13 14:00
74צפיות
הנה משהו שחשבתי לגביו בעקבות שיחה עם כמה טרנסיות..

http://go-tgirl.info/?p=22
צירפתי קישור לניתוח חדש למיתרי הקול. מכירות?
21/09/13 19:24
87צפיות
הבנתי מדיונים במספר פורומים שהוא לא פולשני, בטוח יותר ויש לו מעל 80% אחוזי הצלחה ושביעות רצון
מבוצע בדרום קוריאה ובפורטלנד בארה"ב
אולי שווה לברר עם פרופסור וולף בתל השומר אם הוא מסוגל לבצע ניתוח כזה במיתרי הקול?

http://www.susans.org/forums/index.php/topic,13943...

http://www.medicaltourismmag.com/article/changing-...
יש בארץ כבר ניתוחים כאלו
21/09/13 20:20
60צפיות
אבל המחיר בשמיים - יותר יקר מאשר השתלת סיליקון גדול בחזה !
אבל....
21/09/13 20:43
44צפיות
קודם כל - רופאים רבים לא ממש בעד הניתוח הזה וממליצים על אימוני קול.

דבר שני - זה ניתוח לאלו שסגורות על עצמן שהן משנות את מינן והן כבר יוצאות כנשים, אחרי ניתוח כזה אי אפשר לחזור לדבר בקול גברי לחברים ישנים בטלפון לדוגמא וניתוח שינוי בחזרה הוא הרבה יותר מורכב (ויקר יותר).
איפה זה מבוצע בארץ ומה המחיר ?
21/09/13 21:11
39צפיות
אם זה פחות מסוכן אז הייתי עושה את זה , כי אני סגורה שאני רוצה קול נשי
כל מיני מקומות
21/09/13 21:19
48צפיות
אסותא תל אביב
מדיקל סנטר

המחיר: 20,000 שקל לעבודה של שעתיים (מישהו ממש ניפח את זה כי העבודה היא בד"כ לא יותר ממחצית השעה, לפחות בחו"ל).
במקומות שכתבת זה נעשה בשיטה שאסאס הזכירה?
24/09/13 02:00
27צפיות
כי ניתוח למתיחת מיתרי הקול במטרה ליצור קול נשי מבצעים גם במחלקת אף אוזן גרון בבית החולים שיבא בתל השומר.
את יודעת שבמקומות שהזכרת זה נעשה בשיטה אחרת משם או שפשוט התכוונת שמבצעים שם ניתוחים במיתרי הקול...?
התכוונתי שמבצעים שם גם
24/09/13 02:05
31צפיות
ואם מישהי מכירה מקום שמנתח בפחות מ-10K או דרך קופת חולים, תיבת המסרים שלי תשמח לשמוע על כך
בתל השומר זה יכול להיכלל כחלק מהניתוחים בועדה
24/09/13 02:37
31צפיות
כלומר, כחלק מהניתוחים שמוגדרים בכותרת "שינוי ין" וכך מי שהתחילה את התהליך של הועדה לשינוי מין יכולה לעבור את הניתוחים הנכללים בזה במימון מלא של קופת החולים.
כיצד קונים פאה בלי להתפדח
21/09/13 18:29
136צפיות
במיוחד שהחנות קרובה למקום עבודתי ואולי הבעלים מכיר אותי כסטרייט גמור ועכשיו אחרי שאכנס לנסות פאות הוא יחשוב לעצמו שהנה עוד קוקסינל מתחיל..ונניח שתציעו לי ללכת למקום אחר איך גבר מודד פאה ?? לא מדובר על חולצה או מכנס וגם לא תחפושת לפורים
תרשי לי לאמר לך כמה דברים
21/09/13 18:41
113צפיות
דווקא על הקטע הזה עשיתי חתיכת "מחקר"..

אז ככה - רוב הפאות שנמכרים בארץ ב-100-300 שקל, אלו הפאות שאת מוצאת ב-eBay ב-10 דולר (בסביבות). אז אם את רוצה, קני משם, ובגלל שהמחיר נמוך - את יכולה לקנות כמה ומה שלא יתאים לך לתרום לקרוסיות אחרות או לזרוק.

אני קניתי מאתר findwig (קישור: http://findwig.com/ ) ולמרות שהפאות שלהם מתחילות ב-75 דולר ומעלה, הן שוות בהחלט. הזמנתי אחת מהן (את זו: http://goo.gl/wdpz8N ) ואני ממש מרוצה מהאיכות (אני רק צריכה למצוא מישהו/י שיספר אותה קצת כי היא ממש ארוכה בשיער).

אם יש לך מצח גבוה, או שאת מקריחה - אז חשוב שתבחרי (ולא חשוב היכן את קונה) פאות שהן נקראות Lace Front שיודעות להסתיר חלק מהמצח בצורה שלא מבליטה את ההסתרה.

בהצלחה
באמת יש פיאות למשל באזור תחנה מרכזית
21/09/13 19:26
78צפיות
בת"א.. .ב 100-300 ש"ח... הם חלקות בהתחלה, ואז נהיות ג'יפה.
לא ידעתי שהפיאות ב 10 דולר מחו"ל אלא אותם פיאות.

תודה על האתרים !
האתר השני עם תמונת הפיאה שבחרת - לא עולה/לא תקין.. אשמח אם תשלחי שוב שנראה.

אגב, אני מקריחה , וה FRONT LACE WIG קניתי פעם בטעות כזו פיאה (שלא ידעתי שהיא כזו).. וממש המקדימה שלה ממש חסר. .וזה נראה מגוחך ללבוש אותה.. כאילו יש לי שיער רק מחצי ראש.
אבל למדתי כמה דברים עכשיו בעקבות ההודעה שלך כשבדקתי על FRONT LACE WIGS. תודה.

דברים שונים
21/09/13 19:41
63צפיות
אני לא מדברת על הפאות שחסר להן חלק קדמי. Front lace יש לה בהחלט חלק קדמי ויש אפילו חלק לגזור של תחרה. הפאות ללא חלק קדמי הן פאות שמיועדות לשילוב עם השיער הרגיל שלך.

בדקתי כרגע לגבי הלינקים, עולה בסדר חוץ מהלינק של הפאה שקניתי, תנסי את זה: http://hetz.me/h567i
אחלה פיאה. יפה...שאלת תם
21/09/13 19:46
47צפיות
מקדימה - היא נצמדת לראש ? כל הפיאות האלה , נראה לי שבלי הדבקה כל קפיצה הן פשוט יכולות ליפול.. לא ?
או שרק הסרט מאחורה והתופסנים תופסים אותן ?
לא ראיתי הדבקה מקדימה
21/09/13 19:52
38צפיות
אבל יש פתרונות הרבה יותר פשוטים - קשת אופנתית או משקפי שמש שיתפסו אותה ונגמר העניין....

או שאת מחפשת פאה שתעמוד בטורנדו?
פיאה שתעמוד בסקס פרטי ומשיכת שיער בסקס
21/09/13 19:53
56צפיות
need i say more ?

כן, 2 אפשרויות
21/09/13 19:58
49צפיות
1 - לשים רשת צמודה לפני שאת שמה פאה.
2 - תוספת שיער במקום פאה. כך לא יראו שום דבר.

ופתרון פשוט לסקס פארטי - גומיה, בלי רשת, קוקו גבוה. גם אם הבחור ימשוך, הוא ימשוך בשיער הרגיל שלך (שהוא יחד עם הפאה, ואז עדיף כמובן פאה בצבע השיער)
לגבי הרשת לא הבנתי..
21/09/13 20:03
44צפיות
אם אשים רשת.. איך זה יחזיק את הפיאה מעל  ? אגב, בפיאות היום יש הרי רשת משלהן..
רשת מחזיקה את השיער שלך
21/09/13 20:19
41צפיות
ושהשיער כולו אסוף, אז יש המון שיער במקום אחד, מה שמבטיח שקליפסים שתכניסי בתוכו כדי להצמיד את הפאה, לא יכאיבו וכן יתפסו את הפאה. את לא חייבת לרכוש רשת, את יכולה לקחת גרביון ישן, לחתוך את החלק התחתון ולהשתמש בזה.
º
תודה !
21/09/13 21:12
17צפיות
מי שמעזה למשוך לי בשיער
02/11/13 14:28
3צפיות
חוטפת בעיטה ואני הולכת באותו רגע :P
לא פשוט
24/10/13 04:13
25צפיות
צריך לדעת איך להשתמש ב-LACE FRONT ולדעת איזו לקנות לאיזה צורך. לקח לי מלא זמן ללמוד בדיוק איך ללבוש אותה כך שהתחרה תשב צמוד לקרקפת. צריך לדעת גם לחתוך את התחרה. כמו כן יש פאות שהתסרוקת שלהן היא כזו שמושכת את התחרה למעלה ואז חייבים דבק עבורן.

הפאה בקישור שהיא נתנה היא חלקה ומסורקת חלקית אחורנית ולכן תרים את התחרה ללא הדבקה.

תסרוקות שבהן השיער מקדימה נופל למטה לא ימשכו את התחרה למעלה ואם לובשים אותן וגוזרים אותן נכון, אפשר להתחמק איתן בלי דבק כל עוד אף אחת\אחד לא תשחק לך עם הפאה. בנוסף לכך, יש את שיטת התקנת הגומי האלסטי שמקנה עוד קצת יציבות לפאה ללא דבק. משהו שאפשר לנסות לפני שנכנסים לכל הסיפור המעצבן של הדבקת פאות וכן הסרת דבק פאות מהקרקפת והפאה. (צריך דבק פאות ומסיר דבק פאות טוב, גם אותם אפשר להשיג באליאקספרס)
אה.. שאלה - אני רואה ש
21/09/13 19:32
43צפיות
שבפיאות "פרונט לייס" יש מקדימה מין פיסת בד תמיד שיוצאת מהפיאה, מן הסתם "להדביק אותה לראש"..אבל האם הפיסה הזו היא בלתי נראית ? כי בהרבה תמונות שאני רואה - מבחינים בה.

שאלה נוספת - האם יש דרכים לחזק פיאה באופן זמני ? כלומר לאנשים שמורידים כל יום את הפיאה?
אם אני ביום יום כגבר, ובלילה כאישה ?
לא, זה לגזירה
21/09/13 19:42
35צפיות
זה יכול לשמש לך כאינדיקטור בהתחלה, אבל אחרי זה פשוט גוזרים את זה.

לפאה שקניתי ושאר פאות מאותו חנות, בתוך הפאה יש קליפסים להצמיד לשיער הרגיל שלך ויש גם מאחורה תופסן גומי כזה, שלא כל רוח תעיף את זה.
זה לא מספיק.. הסרט הזה מאחורה..
21/09/13 19:44
30צפיות
(שני התופסנים לשיערות - תופסים ומכאיבים בשיערות) .. והסרט מאחורה.. החזיק מעמד בהתחלה- ואח"כ הכל משתחרר ולא הדוק.
ככה היה אצלי

מכאיבים???
21/09/13 19:46
24צפיות
איך הכנסת אותם, עם מזלג?

(לי יש שיער קצר ובזמנו שקניתי אותה עשיתי תספורת של 4 מ"מ ולא השתמשתי בתופסנים).
זהו. .שלי יש שיער ארוך וחלק
21/09/13 19:48
33צפיות
אם כי - כן - במרכז הראש ממש קרחות גדולות כבר - ככה שלגדל זו לא אופציה -

אגב - שמעתי על הארכות שיער.. שזירות אבל לא יודעת איך זה יתפוס אם אין לי כמעט שיער למעלה.. השיער בצדדים יפה חלק וארוך - אבל זה לא עוזר.

בכל מקרה, בגלל השיער הארוך התופסנים ממש משכו והכאיבו עם כל תזוזה של השיער.
תדמייני שיש לך שיער ארוך ותופסים ומושכים.
it's bad.

אלא אם כן את בקטע הקינקי הזה
ממ.. אני רואה באתר שפיאות סינטטיות
21/09/13 19:39
34צפיות
עולות 75 דולר... הסינטטיות  , אם אני לא טועה ומטעה, הן אלה שיש לי.. והן מתבלות אחרי כמה שימושים לצערי

בהתחלה חלקות כמו משי, ואחרי כמו שימושים, נהייות ליפה.

זו הסיבה שפיאות אמיתיות נמכרות כנראה באלפי שקלים - כי הן מספקות משהו שפיאות אחרות לא נותנות.

יש סינטטי ויש סינטטי
21/09/13 19:44
36צפיות
הפאות שקניתי ב-10 דולר באמת היו גרועות, זו דווקא טובה.

לא צריך לרוץ לאלפי שקלים, יש גם פאות בכמה מאות דולרים שהן מעורב סינטטי עם שיער יפני או סיני או הודי.

תתחילי עם משהו ואחר כך אחרי שתצברי נסיון תקני את היותר יקרות.
º
תודה
21/09/13 19:45
10צפיות
סינטטיות מול אמיתיות
24/10/13 04:04
24צפיות
פאות משיער אמיתי דורשות *יותר* תחזוקה ועבודה מאשר פאות סינטטיות כי הן עשויות משיער אמיתי שצריך טיפול מתמיד כמו שיער אמיתי ושהתסרוקת לא מחזיקה ללא טיפול מתמיד.

פאות סינטטיות הרבה יותר ידידותיות. איך מאריכים את החיים שלהן?

בגלל שהתסרוקת של סינטטיות יחסית מחזיקה, אין בעיה להבריש אותן. אחרי שאת מורידה או לפני שאת לובשת - הברישי את הפאה. בגלל שזה סינטטי תאבדי הרבה שערות, אבל הן באות מראש עם עודף שערות (150 אחוז מה שיש בממוצע לנשים עם שיער אמיתי) כך שזה לא נורא אם את מברישה נכון. הברשה נכונה זה להבריש מלמעלה למטה אבל בגושים קטנים מהתחתית למעלה. כלומר אני מתחילה מלהבריש 10 ס"מ תחתונים. ואז עולה עוד 20 ס"מ מברישה למטה. ואז עולה אל 30 ס"מ מברישה למטה. ממשיכה כך עד שמברישה את כל הפאה ומסלקת עודפי שיער מהמברשת. מברישה את שני הצדדים - גם הפנימי וגם החיצוני. אז כבר הצלחת לשמור את הצורה של הפאה עבור 10-20 לבישות בהנחה שלא הזעת באופן רציני בתוכה. אם הזעת אז היא תהיה ג'יפה יותר מהר ותגרד.

אוקי אז אחרי 5-20 לבישות, בהתאם לכמה הברשת וכמה הזעת בתוך הפאה, זה הזמן לשטוף אותה. אפשר לקנות מאלי אקספרס שמפו וקונדישינר מיוחדים עדינים עבור פאות שיכולים לרכך, לרענן ולנקות אותה ושוב בגלל שהיא סינטטית - התספורת תחזיק פחות או יותר.

בשביל זה רצוי שתהיה לך יותר מפאה אחת, כדי שתוכלי ללבוש אחת בזמן שהאחרת מתייבשת.

עכשיו גם עם כל הטיפים האלה, הפאות הסינטטיות נשחקות ולא נראות טוב כמו בהתחלה. מזל שהן עולות 20-70 דולר שאפשר לקנות חדשות!

פאות משיער אמיתי צריך לשטוף כמו כל פאה מדי פעם, והשטיפה בדרך כלל מפרקת לגמרי את התלתלים וצריך להתחיל איתה מההתחלה ולעצב הכל מההתחלה... תאמיני לי שאין לי מושג איך עושים את זה והחיים שלי הרבה יותר פשוטים כשהחלטתי לעזוב שיער אמיתי ולהנות ממגוון עצום של תסרוקות וצבעים של סינטטיות זולות סבירות. מגוון סביר של פאות ותחזוקה מינימלית זו הן יכולות להחזיק מלא זמן... יקח לך שנה עד שתצטרכי לזרוק פאה ככה גם אם את לובשת אותה לעיתים קרובות... אבל זה בעצם יוצא נגיד שיש לך 5 פאות שהזמנת לאורך חצי שנה, אז כל פאה משמשת אותך נגיד חודשיים מתוך השנה הזו (פרוש, לא רצוף). אז אם נגיד את קונה פאה כל חודשיים זה יוצא גג 35 דולר לחודש.

בקיצור, שיער אמיתי זה נהדר אם יש לך כסף בכמויות ומעצבי שיער כמו הכוכבות הגדולות, אך עם שימוש נכון ופחות טירחה ופחות כסף אפשר להשיג תוצאות מעולות לדעתי עם סינטטיות.
סינטטיות מאליאקספרס
24/10/13 03:43
32צפיות
אני אישית קונה פאות מאתר aliexpress. משלוח מסין חינם, לוקח 2-4 שבועות למוצרים להגיע. לעיתים נדירות 5 שבועות. אף פעם לא קרה שמוצר לא הגיע, ועשיתי משם בשנה האחרונה יותר מ-30 הזמנות.

קודם כל, כל פאה שאת קונה מהאתר הזה אוטומטית עולה לפחות פי חמש אם לא פי עשר פחות מאשר אם את קונה בישראל.

קניתי פאה משיער אמיתי ב-220 דולר. לא הסתדרתי איתה. כל התלתלים נהרסו אחרי השטיפה הראשונה והאחידות של השיער הלכה פייפן. אין לי מושג איך לשחזר את המצב שלה כשקיבלתי אותה. אם את רוצה לקנות אותה ממני ב-100 דולר את מוזמנת בכיף.

אני אישית מסתמכת על פאות סינטטיות ופשוט קונה הרבה מהן כי הן זולות. אני קונה בעיקר מתולתלות כרגע שאני לפני הורמונים וצריכה כל דבר שאני יכולה לעשות כדי לשבור את הזכריות של הפנים שלי. יש שני סוגי פאות סינטטיות שאני קונה בטווחי מחירים שונים:

א. פאה סינטטית עם "כובע" רגיל. פאות כאלו באות בדרך כלל עם פוני, לעיתים קרובות עם פוני ארוך מדי כדי שיהיה מה לגזור ולעצב את הפוני כרצוננו. הסיבה שצריך פוני היא שאין שום דבר שיוצר חיבור שנראה טבעי עבור הגבול בין הפאה לקרקפת. לכן צריך לכסות את החיבור עם שיער. אלה עולות בין 15-30 דולר באליאקספרס.

ב. פאה סינטטית עם "כובע" שמורכב חלקית או באופן מלא עם תחרה, אני מתמקדת בעיקר ב-LACE FRONT, כאלה שיש תחרה רק מקדימה כי הן יותר זולות. אלה עולות בין 50-70 דולר ובמחיר הזה אני מקבלת משלוח ב-DHL או ARAMEX (עדיף ארמקס, היה משלוח DHL שהתעכב כמו משלוח רגיל) שהוא יותר מהיר. בין שבוע לשבועיים.

היתרון של הפאות האלה הוא שיש תחרה מקדימה שעליה תפורות השערות הקדמיות ולכן לא חייבים פוני, כל עוד לובשים את הפאה באופן כזה שהתחרה יושבת צמודה לעור. עם חלק מהפאות שלי אני מצליחה לעשות את זה בלי דבק. יש גם טכניקה של התקנת גומי אלסטי בתוך הפאה שעוזרת למשוך אותה צמוד לקרקפת בלי דבק לפעמים מלמעלה, אבל לא מספקת פתרון לצדדים שעדיין יכולים להתנפנף אם מרימים אותם, למשל אם רוצים למשוך את השיער בסקסיות (ואז במקום זה לחשוף תחתית פאה) או אם יש רוח חזקה מול הפנים... שזה מצד אחד כיף כי חם בפאה אבל מצד שני לא כיף אם התחתית של הפאה מתנפנפת ונחשפת.

בנוסף לכך, מגבלה נוספת של שיטת הגומי האלסטי זה שלפעמים יש קפלים קטנים בתחרה שמונעים בעדה לשבת צמוד גם עם הפעלת כוח, דבר ששוב שובר את אשליית החיבור של הפאה לקרקפת.

כמו כן, אם רוצות לעשות תסרוקת עם שיער חלק שחלקו מסורק אחורנית, הסירוק מרים את הפאה ללא כוח שמושך אותה למטה ובשביל זה חייבים דבק.

החסרונות של דבק הם שהוא לא מחזיק ללא חידוש שכבת הדבק, הסרת הפאה גורר גם הסרת שאריות דבק כדי שההדבקה הבאה תשב טוב... ולהסיר שאריות דבק זה מסובך. דבר שמגביל את אורך החיים של הפאה, שכאמור יותר יקרה בגלל התחרה.
----

אז מה אני עושה?

אני צברתי מגוון של פאות שדורשות רמות מגוונות של טירחה סביבן. רוב הזמן אני לובשת פאות מתולתלות עם תחרה מקדימה (פשוט מעצם זה שהן פאות איכותיות יותר ככלל) שיושבות לי טוב על הקרקפת בלי דבק ואפילו בלי גומי אלסטי ושנראות יפות עלי גם כשאני נותנת לשיער להדלדל חופשי - מתולתלות ארוכות. בקיץ זה חם רצח אבל עכשיו זה ממש נעים.

כשבא לי לגוון או להשקיע עבור ארוע מיוחד אני מדביקה פאה, בין אם חלקה או מתולתלת ואוספת אותה בצורה מדליקה. עצם זה שאני משתמשת בה לעיתים רחוקות יותר ולא עבור השיגרה מאריך את חייה ומגדיל את הסיפוק שלי ממנה. הפאה הכי טובה לא מרגיש כזו טובה אם משתמשים בה כללללל הזמן. זה כיף לגוון!

ויש לי גם כמה פאות מצועצעות יותר מהסוג הראשון שאני אוהבת להסתובב איתן. לאחרונה קניתי פאה עם קוקיות, והפאה עצמה לא משהו אבל הקוקיות משתלבות אחל'ה עם פאה יותר רצינית שלי מתחרה, והשילוב נראה ככה:
http://ruthpeleg.com/gallery/2013-10/20131021_1713...

לקח לי זמן לצבור אותן. זה עולה לא מעט כסף בכל זאת. פשוט לקחתי לעצמי תקציב פאות. כל חודש קונה פאה חדשה עד שיש לי את המגוון הדרוש.

הנה תמונות שלי עם הפאות מהחודש האחרון... רובן מהסוג השני אבל יש אחת קצרה מהסוג הראשון.
http://ruthpeleg.com/gallery/2013-10/

מקווה שזה עוזר. לגבי איסוף שיער קיים, אין לי נסיון עם זה. "התמזל" מזלי להיות דלילת שיער קרקפת אז אני פשוט מגלחת כי השיער שלי נראה מצחיק וכי זה עוזר להוריד את חום הגוף שהוא די גבוה עבורי עם פאה. אם את לא רוצה לגלח ויש לך, אז יש רשתות שלפעמים מגיעות עם פאות, או שאפשר לקנות בנפרד, או שזמנית אפשר לשים גרביון על הראש (חם רצח עבורי אישית).
2 שאלות
21/09/13 17:18
104צפיות
חוות דעת אובייקטיבית לגבי ניתוחים - יש חיה כזו?

הרי אם אלך למנתח א' ואומר לו "דוקטור, אני הולכת להיות אשה, מה הניתוחים שאני צריכה כדי להיראות טוב בתור אשה"? הוא יתן לי רשימה של 4-5 ניתוחים (לדוגמא) ומנתח ב' יתחיל לפנטז על קומה שלישית לבית שלו עם ג'קוזי מפואר (בחסות הכנסות מניתוחים עליי) - ויתן לי רשימה של 20 ניתוחים שאני פשוט "חייבת" לעבור.

עד כה לא נתקלתי בשום מקום או אתר או רופא/מנתח שיכול לאמר לי "את צריכה ניתוח X, Y, Z וכל השאר ממש מיותרים".

יש דבר כזה?

עוד שאלה לגבי מותניים. אני לא שמנה ולא מלאה, אבל כשאני מסתכלת במראה לגבי מותניים... לא ממש רואה אותם. באופן עקרוני, ההורמונים עוזרים "ליצור" מותניים בצורה רצינית או שזה רק מנתח? (ראיתי אצל כל מיני טרנסיות שלקחו את זה ממש לקצה והורידו צלע)
אאוץ
21/09/13 17:41
51צפיות
וואו. להוריד צלע... ראיתי הרבה עם מותנים ממש צרות .. הייתי בטוחה שזה טבעי.
כי יש גם הרבה בנים היום שהם עור ועצמות.. .ככה שזה הגיוני לי.

לגבי ניתוחים - לדעתי - וזו רק דעתי - זה לא הולך לפי הרופא. אלא זה הולך לפי מה שאת מרגישה.
לא כולן
21/09/13 18:01
39צפיות
יש פה ושם, במיוחד טרנסיות כוכבות פורנו...
אני לא מחפשת לפי איך שאני מרגישה (ידוע שהורמונים משנים הרגשות, במיוחד דכאון וכו') אלא משהו יותר מקצועי. אני מודעת שיש פה לא מעט בעד הגישה "פולואו יור קפריזה", אבל בככל זאת...

אה, משהו קטן בשבילך: למעלה מימין יש אייקון של מעטפה, תסתכלי עליו
את המותן מקבלות מההשפעה של האסטרוגן על השומן
21/09/13 17:59
39צפיות
חלוקת השומן בגוף נהית יותר נשית והמותן תהיה יותר מודגשת כשבאגן ובירכיים יהיה יותר שומן ממה שעכשיו.

לגבי ניתוחים, זה כל כך אינדיבידואלי, הרי את כבר עכשיו נחשפת לכל מיני ניתוחים שאפשר לעבור (נחוצים או לא זו הרגשה אישית) אבל בטח לא ניתן לקבוע לך מראש מה נחוץ לך ומה לא. כתבת בעצמך כבר על ההבדלים בין התפיסות שנתקלת בהן בפורום לגבי ניתוחים.

קשה להיות אוביקטיביות גם כאן בפורום.
אז במילים אחרות
21/09/13 18:04
31צפיות
חדל רכישת חצאיות (בגלל השומן שירד לכיוון מטה..)

סוחרי EBAY עוד יפרצו בדמעות
לא חדל אבל הגוף אמור לקבל יותר קימורים
21/09/13 18:24
32צפיות
בזמן שגוף גברי מאופיין בחוסר מותן משווע - קו ישר כמעט בין בית השחי לרגליים...
צלקות אקנה
20/09/13 17:46
86צפיות
שלום לכולם, אני חדשה בפורום המקסים שלכם ומקווה שתוכלו לעזור לי בנושא די כואב..
יש לי צלקות אקנה שקצת מכערות את הפנים, ורציתי לדעת אם יש טיפולים שיכולים לעזור ואם כן מה האופציות?

תודה מראש וחג שמח!
היי .. כמה דברים -
20/09/13 18:08
61צפיות
א. יש גם את פורום יופי וטיפוח  - שאולי שם יהיו עוד רעיונות למוצרים לעזור.

ב. צלקות אקנה - זה עניין אסטטי שלא פשוט בכלל להתגבר עליו. אבל יש כל מיני פרוצדורות לפחות לשפר את המצב.
תלוי גם בסוג הצלקת או הכתם.. האם זו צלקת שקועה, האם "כתם אדום" שנשאר מפצעים ?

בגדול - תכשירים עם חומצה סיליצילית (בריכוז 2 אחוז.. ויש גם חומרים מקצועיים עם יותר) מיועדים לטיפול בזה.

כמו כן שילוב של חומצה אזלאית , עם רטין A - שאלה דברים שנרשמים ע"י רופא/ת עור.

פילינג עמוק - דווקא נועד יותר לטפל בכתמים חומים, כגון נמשים וכו'.. ככה שפחות מתאים לצלקות אקנה (ויש כאלה שאומרים שיכול להחריפן).

יש טיפולים בלייזר - שיכולים לעזור במקרה של צלקות שקועות.. יש , למשל בתל השומר מחלקה אסטטית  שמתעסקת בזה.

תכשירים או סרומים עם ויטמין C יכולים לטשטש את האדמומיות מצלקות.

הטיפולים בצלקות אקנה הם לא זבנג וגמרנו והם טיפול מתמשך של חודשים של מריחות תכשירים , והגנה מהשמש.

בנוסף - יש לך תמיד את הפריווילגיה לעשות את מה שכולן עושות .... לכסות :)  באיפור . :)

תודה רבה על התגובה
20/09/13 18:50
45צפיות
אני משתמשת ברטין A וניסיתי פילינג שיטחי שעזר מעט.
הייתי גם בתל השומר ושם המליצו לי לעשות פילינג עמוק...
שמעתי שיש טיפול חדש של גלי רדיו ותהיתי אם מישהי כאן ניסתה את זה בעבר. כי לצערי יש המון רופאים שמבטיחים הרים אבל בעיקר שמעתי על אנשים מאוכזבים ועוד לא קרה ששמעתי על מישהו שעשה טיפול והיה מרוצה, אז קיוויתי למצא אנשים שכן טיפלו והיו מרוצים מהתוצאה כאן.

אם למישהי מכאן יש המלצה לרופא שכדאי לפנות אליו בנושא, אשמח לשמוע!
סופ"ש נפלא בנתיים.
אז אני רואה שבאמת קלעתי-
20/09/13 19:06
32צפיות
ואת הולכת בכיוון הנכון. (אכן בתל השומר מבצעים כל מיני פילינגים עמוקים למיניהם) , ואכן רטין A היא משחה טובה.

לגבי פילינג עמוק - שוב , אני יכולה להגיד לך - אני לא בטוחה שזה יעזור לצלקות אקנה.
אולי לא יזיק לנסות .מצד שני - יש כאלה שטוענים שזה כן יכול להעמיק צלקות !

כמו שאמרתי , מאוד מאוד קשה להעלים צלקות אקנה, אם בכלל "להעלים" זה המילה, כי זה יותר לרכך אותם,
וצריך ללכת על התותחים הכבדים.. אולי הרבה פילינגים של חומצות אלפא הידרוקסיות .. או בטא הידרוקסיות.. ועל העור ה"מתחדש" לשים סרומים של ויטמין C.
יש בחו"ל לרכוש מוצר של SKINBIOLOGY המכיל COPPER PEPTIDE שמאוד מפורסם ומתיימר לרכך מאוד צלקות אקנה ... אפשר לרכוש דרך הרשת ולנסות תקופה של כמה שבועות /חודשים.
יש שם כמה מוצרים שממש נועדו למרוח רק על הצלקת ועומקה אמור להתרדד.
בעבר הרחוק ניסיתי מוצרים אלו.. יש להם אפקט - אבל לא בטוחה שלהעלים צלקות - הם עושים את זה.
מאידך - אני מודה זה לא שהתמדתי תקופה ארוכה.

לגבי גלי רדיו - שמעתי על זה, נשמע באמת מבטיח, מעניין וכו' - אין לי שום ידע או ניסיון בנושא הזה.

אגב, גיליתי שבעיות עור, שהטרידו אותי מאוד בעבר (היו לי תוי פנים מאוד עדינים ויפים , ועור לא אחיד) .. התחלפו - אחרי עשור.. כיום הפנים שלי התבגרו וממש לא עדינות כבר.. ובעיית העור כאילו "נפתרה" מעצמה והעור יותר אחיד.
דברים משתנים.
במקרה שלי בעיות העור רק החמירו עם השנים
21/09/13 07:13
26צפיות
ויש לי גם עור יחסית רגיש שבטח לא תורם למצב.
ד"ר דן רגב
20/09/13 20:08
96צפיות
שיטת e-matrix (גלי רדיו)

ייעוץ עולה 250 שקל ומתקזז מהמחיר של הטיפול אחר כך

כל טיפול עולה 600 שקל לאזור

צריך בין 3 ל-4 טיפולים

לא היה לי צלקות אקנה אבל הייתה לי צלקת אחרת ואני מאוד מרוצה מהתוצאות.
אפשר לשאול אם זאת צלקת שהייתה בפנים?
21/09/13 07:11
44צפיות
והאם היא הייתה שקועה?
כן וכן
21/09/13 15:00
34צפיות
גלי-רדיו או לייזר co2 מניבים תוצאות ממש טובות באזור הפנים.

החיסרון היחיד הוא שיש ריח של עוף שרוף אחרי טיפול (שעובר אחרי כמה דקות)
22/09/13 01:22
14צפיות
ממש עזרת לי! תודה רבה לך :)
יש משחות לטיפול לאורך זמן בצלקות כאלה ואחרות
20/09/13 19:00
34צפיות
ברוכה הבאה
מכירה שם של אחת אבל בטוחה שיש יותר מידע אצל אחרות - ספציפית מי שמתעסקות בנושא קוסמטיקה. או פורום שזה הנושא שלו
זה תלוי בחומרת המצב
20/09/13 19:41
34צפיות
צלקות קטנות:

* מיקרודרמבריישן (אפשר להזמין מכשיר ביתי שעולה בערך 800 שקל)

* פילינגים שיטחיים בטווח של שבועיים בין טיפול לטיפול

* פילינג יהלום

* משחות עם retin-a

* מסג' מיוחד לפנים

* מזותרפיה

צלקות גדולות:

* לייזר co2

* לייזר אולטרסאונד/גלי רדיו

* שיוף בלייזר

* פילינג בינוני

* הזרקות למילוי שקעים

אני ממש לא ממליצה להתקרב לפילינג עמוק. פילינג עמוק מיועד לאנשים בני 50+ שכבר באמת זה האופציה האחרונה שלהם.

כמובן הכי חשוב תמיד לשמור על פנים נקיות ומקדם הגנה 30 SPF+!!
מסכימה עם הקביעה שלך
21/09/13 07:11
21צפיות
אכן פילינג עמוק זה כמו לשפוך את התינוק עם המים..
וכמו שרשמת יש כל כך הרבה אופציות, זה רק מבלבל יותר ולכן אני מעדיפה לשמוע מנסיונם של אחרים
פילינג עמוק הוא רק קילוף הדרמיס והאפידרמיס
21/09/13 11:05
32צפיות
זה הכל. זה לא משהו כזה נורא. אם הייתי יכולה לעשות פילינג עמוק בגיל 20 הייתי עושה את זה. זה בסך הכל בריא, מנקה את שאריות של תאי עור שהפכו לליכלוך במשך השנים, ואז בעור החדש נותנים קרמים מבוססי רטין (ויטמין A) לעזור להצמחת עור יפה וחדש. זה דבר שאני מאוד שואפת לעשות.
לא מדויק
21/09/13 12:51
26צפיות
מסירים שכבה עברה של עור ובמקומה צומחת שכבה דקה יותר. זה סוג של נזק לכל החיים, רק שה"נזק" הזה נראה טוב.
ראשון, סקס עם טרנסיות: סדנא כיפית על הנושא
20/09/13 17:28
218צפיות
ראשון, סקס עם טרנסיות: סדנא כיפית על הנושא
יום ראשון ה22/9 ב21:00, במסגרת כנס הסקס Do It במרכז הגאה בתל אביב,
תתקים הסדנא שמעבירה לילך בן דוד -
"סקס עם טרנסיות: סדנא כיפית על נושא מסובך"

מתוך תיאור הסדנא:

טרנסיות זה לוהט. למה להתכחש לזה? וסקס עם טרנסיות יכול להיות מאוד כיף, אבל גם מורכב.

כשאנחנו נכנסות למיטה, אנחנו מביאות איתנו מטען קיים של מגדר, חוויות מיניות, אברי מין, פנטזיות, פטישים ושאר ירקות. עבור טרנסיות והפרטנרים והפרטנריות שלנו, המטען הזה יכול בקלות להיות נפיץ, הן בגלל מורכבויות שנוגעות לתפיסות המגדר שלנו, והן בגלל הפטישיזציה של נשים טרנסיות והניצול שלנו בתעשיית המין.

בסדנא נפתח את המורכבויות והקשיים לשיחה כנה, וננסה ללמוד אחד מהשניה על הפתרונות שאנחנו מייצרות לעצמנו ולפרטנריות שלנו. נדבר על סקס לפני, אחרי, ובלי ניתוחים, על אוננות, על חדירה, על סקס ומגדר והבלאגן שהם יכולים לעשות לכולנו בראש, וגם על איך להמנע מבני זוג פטישיסטיים ונצלניים.

הסדנא מיועדת להיות מרחב בטוח ככל הניתן לכל מי שמזדהה על הקשת הטרנסית הנשית (MtF), ולפרטנרים ופרטנריות שלנו בהווה, בעבר או בעתיד. אנא קחו את זה בחשבון ואל תגיעו אם אתם לא חלק מהקבוצות האלה. צ'ייסרים שלא יכבדו את המרחב ימצאו את עצמם בחוץ.

כניסה לכל הערב (2 הרצאות שונות) בעלות של 25 ש"ח.
להרשמה: 03-5252896
או במייל gaycenteroffice1@gmail.com\ a_viola2212@yahoo.com
במשלוח מייל, יש לציין שם וטלפון לחזרה.

הכנס עצמו כולל את ערב יום ראשון וערב יום שני ומלא בהרצאות בנושא סקס גאה.
פרטים, נוספים בקישור הזה:
http://gaycenter.org.il/do-it/
כתובות אינטרנט מצורפות:
אלונה , יש סמל בינלאומי
22/09/13 18:36
59צפיות
לטרנסיות ?
כמו הסמלים הבינלאומיים של זכר ונקבה ?

נשמעת מה זה הרצאה לעניין.  אם לא הייתה לי פוביה חברתית - הייתי הולכת
º
אווקי- מצאתי לבד-
22/09/13 18:57
70צפיות
אווקי- מצאתי לבד-
º
תפוז גם פירגנו לנו באייקון טרנסי
24/09/13 02:39
22צפיות
האם ידוע לכם על מישהי שעשתה
19/09/13 23:04
119צפיות
שיוף לסת לנישוי אצל רופא מישראל ? אם כן, אצל איזה רופא ?
גם אני חיפשתי רופא שמתעסק בזה -
19/09/13 23:28
54צפיות
אני בכלל הייתי נעולה על דברים דרמטיים.

אני מניחה שכשאת אומרת "שיוף לסת" את מתכוונת לקו בין האוזן ללסת , ולא לשיוף סנטר (שזה דווקא יש הרבה).

לא כל כך שמעתי בארץ על רופאים שעושים את זה לצערי.
התעניינתי אישית פעם אצל ד"ר רן טליסמן , והוא כ-ן עושה את זה , אבל התרשמתי ממנו שהוא מאוד איך נקרא לזה... "זהיר" .. כלומר אמר לי שהוא יכול לשייף בטיפ טיפ טיפ טיפ טיפטיפה את הלסת , וזה לא יהיה משהו מורגש.
אני צריכה מישהו אמיץ יותר  (פרוצדורות כמו שצירפתי בתמונה המצורפת למשל)

לדעתי מי שמומחה בזה שיכול לבצע דברים כאלה זה רופאים שמתמחים בפה ולסת (האזור של הפה והלסת מאוד מסוכן להתעסק איתו - רק חסר שיפגעו שם באיזה עצב !)

בארץ מספרות פה הבנות שיש את ד"ר רן יהלום.. אני מכירה אותו אישית בשל צורך רפואי שעזר לי בעבר.. ייתכן וגם יסכים לקבל לצורך ניתוח אסטטי.

º
והתמונה -
19/09/13 23:29
93צפיות
והתמונה -
אני אנסה לשאול אותו
19/09/13 23:36
37צפיות
המון תודה ובהצלחה לך בכל התהליך. תודה רבה על האינפורמציה
היי חברות עזרה בבקשה !♥
19/09/13 06:05
105צפיות
אני מעוניינת לעבור ניתוח להשטחת הגרוגרת ואין פרטים באינטרנט על זה לא ביוטיוב ולא בגוגל , אולי לא כתבתי נכון באנגלית אין לי מושג בקיצור ראיתי באיזה וידאו יחיד שמצאתי שעושים צלקת ארוכה , זה עדיין ככה ?? ואם כן זה נשאר ככה צלקת או שהעור של הצוואר תופס פחות צלקות? יש למישהי תמונה של לפני ואחרי
מפחידה אותי הצלקת מאוד ! ):
מצאתי תמונות של לפני ואחרי
19/09/13 07:43
90צפיות
באתרים מחו"ל:
כאן
פה
ושם

אני לא מעוניינת בניתוח כי יש חשיבות גדולה לרוחב הצוואר כך שגם אם עושים את הניתוח הזה, אז אם יש צוואר רחבה ועבה אז אין אפקט לניתוח לטעמי.
היי
19/09/13 16:34
28צפיות
לא הבנתי.. יש לי צוואר מאוד רזה וארוך
ואני לא מצליחה לפתוח את הלינקים משום מה ..
תודה על התמונות
19/09/13 16:55
25צפיות
בדיוק בדקתי אצלי - החדשות הטובות: לא צריכה ניתוח

החדשות הלא טובות... קוסמטיקאית שתטפל בי תרצח אותי על המצב בפרצוף שלי.. יש למישהי המלצות על קוסמטיקאית טובה בתל אביב? (טרנס פרנדלי...)
החיתוך נעשה באחד מקפלי הצוואר
19/09/13 18:06
81צפיות
החיתוך נעשה באחד מקפלי הצוואר
ומנתח מנוסה בשילוב מטופלת שעושה את כל מה שצריך להחלמה טובה מובילים לצלקת שתהיה כמעט בלתי נראית עם הזמן.

באנגלית הניתוח הזה נקרא trachea shave

התמונה נלקחה מהאתר facialfeminization.eu
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום