לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים הוצאה לפועל. עצם הביטוי מפחיד את רוב האנשים. מעטים יודעים שגם ההוצאה לפועל עובדת על פי חוקים ברורים, המוכתבים לה ממערכת המשפט בישראל. בפורום הזה נשתדל לתת לכם הכוונה וייעוץ, כיצד לנהוג במקרים בהם נאלצתם להתמודד עם ההוצאה לפועל, או עם מקרים שבהם אתם עלולים להיתקל בהוצאה לפועל. יש לשים לב, שהעצות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי, או ייעוץ מקצועי, אלא בגדר המלצה בלבד. גלישה נעימה!

אודות מנהל הפורום: 

עורך דין ליאור כספי, בעל משרד בתל אביב שעוסק בתחום ההוצל"פ מספר רב של שנים. המשרד מנהל עבור מוסדות, ארגונים ופרטיים תיקים בהוצל"פ ובמקביל מסייע לחייבים מצידו השני של המתרס לפנות להליכי איחוד תיקים, פשיטת רגל והסדרי חובות.

מעקלים
10/07/13 19:41
69צפיות
האם מהוצאה לפועל יכולים להגיע באמצע הלילה ולעקל דברים?! יש לי חוב של 4,500 לחברת כרטיס אשראי וזה עבר כבר לעו"ד. אני מנסה להגיע להסדר אבל הם לא רוצים. הם רוצים שאני ישלם את כל הסכום במזומן. ואין לי אפשרות. הם עיקלו ללי את חשבון הבנק והרכב שגם ככה הוא משעובדאת חשבון הבנק והרכב שגם ככה הוא משעובד. ויש לי פחד שהם יבואו בלילה . אני לא ישנה טוב בגלל זה. תודה.
תשובה
10/07/13 20:12
48צפיות
הוצאה לפועל לא יגיעו באמצע הלילה כדי להוציא לך דברים מהבית. לפני הוצאת המיטלטלין מהבית ישנו הליך שנקרא רישום עיקול שבו מגיעים אלייך הביתה בשעות אחר הצהריים מהוצאה לפועל ורושמים את תכולת הבית. וזה רק רושמים.. ההליך אחרי הרישום הוא הוצאת המיטלטלין . אין מצב שיוציאו לך מיטלטלין מהבית מבלי שיגיעו לפני כן ויבצעו רישום כך שאת יכולה לההרגע
לגבי החוב , באם את לא יכולה להגיע להסדר עם הזוכה, את יכולה לפנות ללשכת הוצל"פ ולבקש פריסת החוב לתשלומים לפי יכולתך הכלכלית . בהצלחה!!
לגבי הרכב באם הוא מעוקל במשרד הרישוי ,יש מצב שיבצעו תפיסת רכב, רק אם זה רכב משנת 2000 ומעלה.
תשובה
10/07/13 21:08
35צפיות
תודה. הרגעת אותי בקשר לזה שהם לא יבואו בלילה. לגבי הרכב, העו"ד עשה את העיקול ורשום שהודעה הועברה למשרד הרישוי.אם משטרת התנועה תעשה לי בדיקה היא תוכל לראות שיש עיקול?
תשובה
11/07/13 05:29
30צפיות
עיקול רכב לא קשור למשטרת התנועה , זה קשור לכך שלא תוכלי למכור את הרכב כי הוא מעוקל במשרד הרישוי. וגם יש אפשרות שיבצעו תפיסת רכב שזה אומר שיבואו ויקחו לך את הרכב.
משטרת התנועה קשורה רק עם ביצעו לך הגבלת רישיון נהיגה , ואת זה הם רואים במחשב שלהם. כי אם יש לך הגבלה זה כאילו שאת נוסעת בשלילה.
בהצלחה
תשובה+שאלה
11/07/13 22:04
18צפיות
אוקיי. תודה על העזרה. יש לי עוד שאלה.. הם עיקלו לי את חשבון הבנק. ובחשבון הבנק יש מינוס די גדול. אמרו לי שאם יש מינוס לא מעקלים. האם זה נכון?! במידה וכן מה אפשר לעשות כדי להסיר את העיקול. תודה
עיקולים בהוצל"פ
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
12/07/13 00:52
33צפיות
כל התשובות שקבלת מרונה נכונות.
אוסיף רק מספר הערות:
1) יש מצבים בהם ניתן לבצע עיקול מיטלטלין + הוצאה, בדרך כלל זה חריג ולא תמיר רשם ההוצל"פ יאשר זאת כי זה מצריך נסיבות מיוחדות.
2) לגבי עיקול הבנק, לרוב לא ניתן לעקל מינוס בחשבון הבנק, יש מקרים נדירים שניתן לעקל את מסגרת האשראי.
3) את יכולה לבקש חקירת יכולת במגרתה תבקשי עיכוב הליכים וביטול הליך העיקול על חשבון הבנק.
עיקול ללא רישום - בדידי הוה עובדה
02/08/13 00:16
4צפיות
לפני כמה שנים באו מעקלים עם משאית והעמיסו ללא כל ביקור קודם וללא רישום.
האם זה היה בלתי חוקי ואני יכול לטעון משהו נגדם או נגד הוצל"פ?
עיקולים בהוצל"פ
03/08/13 16:19
4צפיות
ראשית: לא קראת את תשובתי המלוא תשומת הלב,
שנית: מה שהיה לפני מספר שנים תלוי במה שהיו הוראות החוק והתקנות לפני שנים ולכן לא ניתן לייעץ לך בנושא זהכי לא ידוע על מתי מדובר.
שלישית: טענתך שלא בוצע רישום מקדים להוצאה טעונה בדיקה מקדימה. היות וגם מצב בו לא היית בנכס שעוקלו בו המיטלטלין ו/או לא פתחת הדלת אזי ביצוע הדבקת צו העיקול על הדלת מהווה עיקול ברישום.
הזמנתי תיקון דוד שמש שסוכם על 500ש''ח,
10/07/13 13:32
29צפיות
במהלך העבודה , יורד ואומר שיש עוד צינור להחליף , אמרתי שיחליף....
בסוף העבודה דרש 1200 ש''ח  על הצינור הנוסף וקידוח נוסף(שלא נעשה באמת - ממה שראיתי על הגג)... אבי שילם לו בצ'ק אחד לעוד שבוע.
(אני לתומי חשבתי לתשלום של עוד  30- 40 ש''ח.)
האם יש אפשרות לביטול הצ'ק???
תשובה
10/07/13 20:15
102צפיות
למיטב ידיעתי ויתקנו אותי המומחים. באם השיק הוא למוטב בלבד והוא לפקודת בעל המקצוע בלבד יש מצב לבטל את השיק ואם הוא יתבע אותך תפגשו בבית המשפט.
באם השיק פתוח, אל תבטל אותו כי יש מצב שהוא יעביר אותו לצד ג', שיכול לתבוע אותך על שיק חוזר.
שהשיק יפרע ואז תתבע את בעל המקצוע בתביעות קטנות
בהצלחה
º
תודה
10/07/13 20:40
11צפיות
º
תביעות קטנות - בתשלום???
11/07/13 07:11
17צפיות
ביטול שיק
12/07/13 01:10
19צפיות
על פי פקודת השטרות לא ניתן לבטל שיק אלא אם יש סיבה מוצדקת לכך מבחינה משפטית סוגיית השיקים והשטרות היא סוגיה מורכבת האם השיק הוא בין צדדים קרובים (בינך לביןמקבל השיק) או בין צדדים רחוקים (בינך לבין צד שלישי שקיבל את השיק).
כאשר מדובר בצדדים קרובים תוכל לטעון כטענת הגנה טובה לכשלון תמורה מלא (לא קיבלת כלל תמורה בגין השיק. כאשר מדובר על טיב העבודה או על חלק מהעבודה מדובר בכשלון תמורה חלקי ואז מדובר על סכום קצוב.

בכל מקרה כמו שאמרה רונה במידה ותבטל ותתבע בהוצל"פתוכל להגיש התנגדות תוך 30 יום ואז המקרה יגיע לבית המשפט. יש לקחת בחשבון שגם במקרה זה יש עלויות כגון אובדן ימי עבודה (הכנת ההתנגדות, הגשתה להוצל"פ ימי דיונים ועוד) שכ"ט עו"ד במידה ותצטרך ייצוג של עו"ד, וכמובן שאם תפסיד בסוף ההליך תצטרך לשלם לזוכה הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד אם הוא מיוצג.
º
מתי כן אפשר לבטל צ'ק???
10/07/13 13:05
36צפיות
º
שאלה רחבה מדי
10/07/13 18:40
33צפיות
דף חשבון
10/07/13 12:54
34צפיות
רציתי לדעת האם העובדה שביקשתי במוקד ההוצל"פ לשלוח בפקס דף חשבון בתיק, יש חיוב כספי?
אם כן, מאיזה חשבון החיוב נלקח אוטומטית ?
תשובה
11/07/13 05:37
17צפיות
דף חשבון עולה 4 שקלים
דף חשבון הוצל"פ
12/07/13 00:58
15צפיות
דף חשבון הנשלח ממרכז המידע של הוצל"פ אינו עולה כסף.
דף חשבון המודפס בלשכת הוצל"פ עולה 4 ש"ח. אולם יש פסיקה המורה כי בשנתיים הקרובות עקב חיובי יתר בנושא זה יופקו דפים אלו ללא עלות.
תגידו לי אם זה נשמע הגיוני...
10/07/13 09:48
54צפיות
שבן אדם לא נולד בארץ, התחתן עם מטומטמת והביא ילד לעולם בישראל, בתהליכי גירושין, משלם מזונות קבוע,
ועכשיו יש לו צו עיכוב יציאה מהארץ, אבא שלו גוסס בחו"ל, לא ראה את המשפחה שלו 4 שנים, אין לו פה חברים או משפחה שיוכלו לחתום לו ערבות,
זה הגיוני שאין לו שום אפשרות לצאת מהארץ???? להספיק לראות את אבא שלו...?
וכל זה בגלל אישה מטומטמת?
מה אפשר לעשות לפני שתהיה פה התאבדות ?!
עיכוב יציאה מהארץ בתיק מזונות הוצל"פ
12/07/13 01:14
28צפיות
מבחינת החוק והפסיקה עיכוב יציאה מהארץ ינתן אם יופקדו ערבויות טובות או יומצאו ערבים.
הבקשה ליציאה לחו"ל במקרה שתארת מוצדקת וסביר שיאשרו אותה אבל בכל זאת תצטרך להמציא אחת משתיים ערבות או 2 ערבים בעלי תלושי שכר נטו של 6,000 ש"ח כל אחד.
תרופות כנגד פושט רגל
10/07/13 07:41
33צפיות
שלום רב
1.ישנו נכס הרשום בפנקס הזכיות לשכת רישום מקרקעין תל אביב על שם אדם שנפטר !
2.בעיריית תל אביב רשום אדם אחר כמחזיק בנכס !
3.בנכס הנ"ל נעשו עבודות בניה ללא היתר עיריית תל אביב , כולל בניה על הגדר המשותפת שלי ללא אישורי ! (חלק מהבניה נהרסה לאחר ערעור בבית המשפט לעניינים מקומיים, אך לא הבניה על הגדר המשותפת)
4.תבעתי אני את הרשום בעיריית תל אביב כמחזיק בנכס , אל הוא לא הופיע למשפט , וזכיתי בפסיקתא   ! (שהנתבע יחזיר המצב לקדמותו , יהרוס את הבניה הבלתי חוקית , וישלם את הנתבע בכתב התביעה)
5.לאחר קבלת הפסיקתא התברר בי האדם הנתבע נמצא תחת הגנת כונס הנכסים , (יתכן וגם זוהי הסיבה שהנ"ל לא הופיע לדיון בביהמ"ש) , והוגשה בקשה מיוחדת  לכונס הנכסים להצטרף לשאר נושיו !
6.בברור שנעשה במשרדי לשכת רישום מקרקעין תל אביב  , העלה כי על הנכס נרשמה הערת אזהרה לטובת אדם שלישי שכפי הנראה הוא האחראי לבניה הבלתי חוקית !
7.שאלתי אלו תרופות עומדות לרשותי בכדי לאכוף את הפסיקתא , אולי לפעול ישירות כנגד הנכס בצו סגירה ?
אודה
שאלה על בדיקת יכולת בהחזר חוב לנכה
09/07/13 18:54
44צפיות
שלום רב
יש לי שאלה, אם במהלך השנים האחרונות שקעתי בחובות של כ 10000 שקל בגלל קשיים במצב הנפשי שלי,
ובזמן הקרוב יאשרו לי נכות, 65 אחוז בוודאות עם סיכוי קל ל 75 אחוז.
האם יש דרך בה יורידו לי מעט מהחובות?
או יתנו סיוע בהחזר החובות?

הקטע הוא שאני משכיר דירה ומרוויח מינימום,
ביחד עם הוצאות על אוכל ושכר שדירה אני לא מצליח לגמור את החודש,
ואני מצליח להחזיר רק 500 שקל בחובות מדי חודש.

האם יש דרך בה יוכלו להוריד לי מהחובות או להוריד את החובות לחלוטין?

האם אוכל להכריז על פשיטת רגל ואיך זה עובד?
הסדר חובות
12/07/13 01:19
28צפיות
בגין חוב של 10,000 ש"ח אין מה לגשת להליך פש"ר על פי פקודת פשיטת הרגל אינך מתאים להליך.
מה שאתה יכול לעשות זה לפנות לזוכה ולבקש הסדר בכתב, בעקבות הנכות ומצבך הכלכלי יתכן ויפחיתו מהחוב ויפרסו לתשלומים.
לזוכה? כלומר למי שאני חייב?
12/07/13 09:38
16צפיות
מדובר בבנק
אתה חושב שהבנק יאשר דבר כזה?
הסדר חובות
14/07/13 19:35
16צפיות
הכל תלוי בכושר המיקוח ונהלי הבנק
עיקול משכורת... מה השכום המינימאלי?
09/07/13 11:23
43צפיות
שלום לכולם. דחוף לי לקבל עזרה נכונה ומקצועית. אם יש לי עיקול על המשכורת, ואני מרוויח 5.500 שח נטו, כמה הסכום שניתן לעשות עיקול? יש מינימום? יש סכום מקסימלי? אני חייב לדעת סכומים בבקשה. תודה מראש לכל מי שיענה.
עיקול משכורת וחוק הגנת השכר
09/07/13 15:32
50צפיות
ראשית: אומר כי לא נתת את מלוא הפרטים על מנת לעשות חישוב היות והשכר המוגן תלוי במספר פרמטרים ובסוג החוב למשל:
1) חייב מזונות אינו מוגן על פי חוק הגנת השכר וכל סכום המשכורת יעוקל.
2) יש הבדל בין שכר חודשי לשכר יומי.
3) השכר המוגן תלוי במצב המשפחתי החייב: ברווק / נשוי / גרוש / אלמן
4) השכר המוגן תלוי במספר הילדים שיש לחייב.

שנית: סעיף 8 לחוק הגנת השכר שמפנה לטור ג' בטבלה בתוספת השניה בחוק הבטחת הכנסה קובע מה הוא השכר המוגן (שלא ניתן לעקל ממנו). לפיכך כאשר יש לך את מלוא הנתונים תוכל לעשות את החישוב בנקל.

שלישית: המינימום המותר לעיקול הוא 20% מהשכר.

מצ"ב הטבלה וסעיף החוק

בהצלחה

בקשר לפרטים שלי....
10/07/13 20:42
29צפיות
תודה לפרטים שנתת לי. בגלל שאני עולה לא ותיק... אשמח אסבר מפורט יותר או סכומים יותר נקודתים. החוב זה לבנק בגלל הלוואה שלא הוחזר בזמן. השכר שלי חודשי על בסיס שעתי. אני נשוי +1 בן 37... ונראה לי שמנצלים את החוסר ידע או חוסר אמצעים ועובדים אליי. אין לי אפשרות לקחת עו"ד שיבדוק את התיק ולהבין האם לוחצים אותי בצורה חוקית או לא והאם הסכומים שמבקשים ממני נכונים. הסטודנטים שיש בכניסה לבית משפט בתל אביב עזרו לי עםכמה שאלות.... אבל ממשכורת נטו של 5400 אם לוקחים ממני 2000 כל חודש להחזר הלוואה אחרת ותיהיה לי עיקול של 2000 רק ישאר 1600 שח למחייה משותפת עם הילד... כמובן שלאישה יש משכורת מינימום שלה. זה נשמע היגיוני? תודה לעזרה.
תיאום בין תאגידי מים
09/07/13 10:22
42צפיות
עד כמה מתואמים בינהם תאגידי המים של הרשויות המקומיות השונות?

אחותי עברה לת"א. שינתה את הכתובת בת"ז.
היא רוצה לעדכן שבדירה השכורה שלה גרים 3 שותפים.

העניין הוא שהיא חוששת שיגבו רטרואקטיבית תשלום מההורים שלי
שהיא כבר לא גרה בביתם שנתיים, אבל רק החודש שינתה את ת"ז.

יש ממה לחשוש?

פנוה לפורום הזה בעקבות המלצה של עונה :
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
שאלה אחרת
09/07/13 10:23
17צפיות
איפה ומתי (בסביבת תל אביב או אשדוד) יש מכירות פומביות של ציוד שנגנז ע"י הוצאה לפועל?
מחסני הוצל"פ
12/07/13 01:37
9צפיות
מצ"ב לינק לאתר הוצל"פ רשימת מחסני הוצל"פ

http://www.eca.gov.il/index2.php?id=61
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
המון תודה. מה הזמנים קל המכירות אגב?
12/07/13 02:10
9צפיות
תשובה
12/07/13 01:24
5צפיות
לא נראה שתאגידי המים מתואמים ביניהם.
מרגע שינוי הכתובת בת.ז. היא תחוייב לפי מקום מגוריה החדש.
במידה והיא רוצה לעדכן כי 3 השותפים גרים בדירה היא צריכה להביא את הסכם השכירות עליו הם כולם חתומים לעירה ולדאוג שכולם ירשמו בחיובי הארונה והמים.
בואו לעבוד ב|תפוז| אנשים
08/07/13 14:09
6צפיות
|*| אחראי/ת קשרי קהילות לפורומים
צוות הנהלת הפורומים מחפש אנשי/נשות צוות נוספים/ות לתפקיד מעניין. התפקיד כולל טיפול וקשר עם מנהלי הפורומים (מערך מתנדבים), מענה שוטף לפניות הגולשים, שיווק ויצירת תחרויות ושיתופי פעולה.
סביבת העבודה צעירה, מאתגרת ודינאמית.
דרישות:
* הכרות עם עולם הפורומים הישראלי ? חובה.
* נכונות למשרה מלאה ? חובה.
* יכולת ביטוי ורמת כתיבה גבוהה ? חובה.
* ניסיון של שנתיים בשירות לקוחות - יתרון.
* יחסי אנוש מצויינים, שירותיות גבוהה, כושר שכנוע ואסרטיביות, יצירתיות.
נא לשלוח קורות חיים בצירוף ציפיות שכר למייל forums@tapuz.co.il

|*| מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי
דרוש/ה מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי/ת במיוחד למשרה מלאה, בעל/ת מוטיבציה גבוהה ואחריות, עם חיבור לעולם האינטרנט והרשתות החברתיות.
ניסיון בכתיבה וקופירייטינג- יתרון.
פרטים נוספים וקו"ח- hadasa@tapuz.co.il

קבלת פיצויים לפושט רגל
07/07/13 23:31
47צפיות
שלום,

אני רציתי לברר האם אני כשכיר אשר מוגדר בעצמי כפושט רגל בחיי הפרטיים זכאי לקבל פיצויי פיטורין עקב פיטורין ממקום העבודה שלי. אני יודע כי קרן הפנסיה שלי מעוקלת לפש"ר אבל מה קורה עם הפיצויים במקרה שכזה? האם ניתנים למשיכה או רק לאחר הפשיטה?

אודה לתשובה

בתודה מראש
עיקול בתיק מזונות שאלה
07/07/13 21:24
51צפיות
שלום רב לכם

אני משלם מזונות 2870 שח בחודש  לאחרונה הצטבר חוב בתיק על סך 6840 שח וזאת בעקבות הוצאות לא שיגרתיות כגון תפילין לילד בר מצווה וגם לא עבדתי תקופה

לאחרונה התחלתי עבודה חדשה וגרושתי ביקשה לעשות לי עיקול על המשכורת שלי ואני מפחד שדבר זה יגרום לי נזק בעבודה בפרט שאני רוצה לשלם את החוב במלואו
ניתן לציין כי החודש איך שקיבלתי משכורת הפקדתי כבר  3000 ₪

והשאלה שלי איך אני מונע מהוצל"פ לעשות לי עיקול על המשכורת

ושאלה שניה : האם אפשר לעקל לי את כל המשכורת?  ממה אחיה ??  מה אני הולך עכשיו להסתבך?

בקיצור האם יש אפשרות לבקש מהוצלפ  לתת לי את הצאנס  לשלם ולסיים עם זה

תודה
עיקול משכורת בתיק מזונות
08/07/13 19:51
37צפיות
ראשית: חייב מזונות אינו מוגן על פי חוק הגנת השכר לכן כל משכורתו ניתנת לעיקול.
שנית: רצוי שתבדוק האם הגדלות החוב ה"לא שגרתיות" שתיארת מבוצעות על פי פסק הדין (במידה ולא תגיש בקשה להפחיתן).
שלישית: ניתן להגיש בקשה לעיכוב הליכים ולציין את מה שאמרת (הסיבות להצטברות חוב העבר הנ"ל) ולבקש את עיכוב ההליכים עד סיום תשלום חוב העבר שנצבר.
רביעית: אתה יכול לפנות לגרושה ולבקש שלא תפעל נגדך עד שתשלם את חוב העבר (במידה  וניתן לשכנע אותה).
בקשה לעיכוב הליכים
08/07/13 21:48
31צפיות
אודה אם תאמר לי איך מבקשים בקשה לעיכוב הליכים

ושנית עד כמה לדעתך זה יכול לעזור?
בפרט שיש לי כמה תיקים בהסדר עם הוצאה לפועל ואם תעקל לי את כל המשכורת
לא אוכל לשלם להסדרים אחרים והכל יתמוטט
במקום לתת לי לשלם את המזונות כסידרן   ולפרוס את שאר החוב ?
עיכוב הליך
09/07/13 15:14
21צפיות
יש למלא טופס חייב 1, לסמן סעד 61 לרשום את מספר ההליך אותו רוצים לעכב.

במלל התחתית הבקשה יש לרשום את כל הטענות שאמרת ואם אין מקום יכול לצרף עמ' נוסף. יש למלא תצהיר ולהחתים עו"ד (בלשכה בעלות 47 ₪) ולצרף מסמכים התומכים בבקשתך.

להזיק זה לא יכול ולכן זה יכול להועיל. השאלה היא מה הסיכוי שתקבל החלטה חיובית זאת לא ניתן לנבא, על פניו למרות שחוב מזונות קודם לכל חוב אחר יתכן ותקבל החלטה חיובית לפחות לתקופה קצרה וקצובה במיוחד עם תשלם את דמי המזונות החודשיים ללא עיכוב ובמועד.
חייב לאחר פסק דין חלוט
07/07/13 14:15
41צפיות
יש לי פסק דין חלוט לא הצלחתי לאתר את החייב פניתי להוצאה לפועל וחוייב בהעדר ב-1000 ₪ לחודש,אינני מוצא את החייב .
מה אתם מציעים
איתור חייב
07/07/13 20:29
29צפיות
ניתן להיעזר בשרותי משרדי חקריה או משרדי מסירה של מסירות משפטיות.
לעמניין מסירת אזהרה ניתן לבצע גם תחליף המצאה
האים יש אפשרות לדעת לפי כתובת אם קיים תיק הוצ
05/07/13 15:25
48צפיות
האים יש אפשרות לדעת לפי כתובת אם קיים תיק הוצאעה לפועל על אותה כתובת?
תודה
בעקרון לא
07/07/13 20:27
19צפיות
אלא אם יש לך מספר תיק הוצל"פ או שקבלת אזהרה או מסמך אחר מהוצל"פ
חוב לבנק שתפח לחוב גדול
04/07/13 19:41
62צפיות
שלום רב לאנשי הפורום  אני היה לי     אובר בבנק בני  היה חולה ונפגע בצבא  החוב תפח ויש לי הסכם תשלומים עם הוצלפ  שלמתי  כ 10 שנים ופתאום  עורכת הדין של הבנק  עשתה לי כינוס על הבית  יש לצין כי כבר נעשה לי כינוס עי אותה עורכת דין  פעם שלישית  שילמתי תמיד  כ 10 שנים  מדוע נעשה לי כינוס  מה ניתן  לעשות  להסרת הכינוס  ולהמשך  הסדר של תשלומים  הנני אלמנה אישה חולה החיה אך ןרק על קצבת שאירים  מבקשת תשובות בדחיפות  תודה רבה
הסדר תשלומים
07/07/13 20:36
35צפיות
מול עוה"ד המייצג את הבנק לפיו כל עוד את עומדת בהסדר לא ינקטו הליכים כנגדך.
אופציה נוספת היא הליכי פש"ר.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום