בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים הוצאה לפועל. עצם הביטוי מפחיד את רוב האנשים. מעטים יודעים שגם ההוצאה לפועל עובדת על פי חוקים ברורים, המוכתבים לה ממערכת המשפט בישראל. בפורום הזה נשתדל לתת לכם הכוונה וייעוץ, כיצד לנהוג במקרים בהם נאלצתם להתמודד עם ההוצאה לפועל, או עם מקרים שבהם אתם עלולים להיתקל בהוצאה לפועל. יש לשים לב, שהעצות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי, או ייעוץ מקצועי, אלא בגדר המלצה בלבד. גלישה נעימה!

אודות מנהל הפורום: 

עורך דין ליאור כספי, בעל משרד בתל אביב שעוסק בתחום ההוצל"פ מספר רב של שנים. המשרד מנהל עבור מוסדות, ארגונים ופרטיים תיקים בהוצל"פ ובמקביל מסייע לחייבים מצידו השני של המתרס לפנות להליכי איחוד תיקים, פשיטת רגל והסדרי חובות.

הסדר בהוצאה לפועל
17/03/13 14:07
46צפיות
האם אפשר להגיע להסדר עם הוצאה לפועל בגין תיק שנפתח בלי לגשת למשרד עורכי דין ולהסתבך בהוצאות נוספות?
עקרונית כן
17/03/13 14:56
33צפיות
צריך להגיש בקשה לצו חיוב בתשלומים. את הטופס תמצאי באתר רשות האכיפה.
º
תודה רבה
17/03/13 18:16
12צפיות
הסדר בהוצל"פ
17/03/13 23:32
26צפיות
צו תשלומים בהוצל"פ או תשלום שוברי הוצל"פ אינו מבטיח אי נקיטת הליכי הוצל"פ כנגד החייב שכן אין הוא מכפיף את הזוכה אליו.
על מנת למנוע המשך נקיטת הליכים בהוצל"פ יש להסדיר זאת מול הזוכה בתיק ההוצל"פ בהסדר בכתב לפיו בהתאם לתשלום החוב בתשלומים לא ינקטו הליכים חדשים וההליכים הישנים יעוכבו.
ציוד שלי בחדר כושר שעוקל
16/03/13 22:35
26צפיות
חדר כושר שאני מנוי בו פשט רגל כרגע הוא נעול ויש שם תיק שלי עם ציוד בכמה מאות שקלים ולהרבה מנויים יש שם ציוד למי אפשר לפנות כדי לקבל אותו בחזרה
תגיש בקשה ללשכת ההוצל"פ
17/03/13 07:00
20צפיות
שאצלה מתנהל התיק.
ציוד שלי בחדר כושר שעוקל
55צפיות
חדר כושר שאני מנוי בו פשט רגל כרגע הוא נעול ויש שם תיק שלי עם ציוד בכמה מאות שקלים ולהרבה מנויים יש שם ציוד למי אפשר לפנות כדי לקבל אותו בחזרה
בקשת צד ג' בהוצל"פ
17/03/13 23:43
39צפיות
במידה ומדובר בעיקול בתיק הוצל"פ, יש להגיש בקשת צד ג' ולבקש לקבל את הציוד שלך.
פשיטת רגל
( לעסק שלי )
18/03/13 13:42
38צפיות
ידידי תבחין בין פשיטת רגל לבין קריסה של חדר הכושר
אם פשט את הרגל הרי שמונה לו נאמן מטעם בית המשפט
אם הוא סגר כי קרס אזי המפתחות עדיין נמצאים אצלו או אצל זה ששכר ממנו
בתודה
www.doronamit.co.il
ציוד שלי בחדר כושר שעוקל
9צפיות
האם ניתן להגיע להסדר חוב עם בנק?
16/03/13 22:12
140צפיות
מדובר בבנק קטן יחסית- בנק יה-ב .
יש לאחותי שם חוב של 30.000 שח קרן . והיא חיה מקצבת ביטוח לאומי (עקב בעיה רפואית איננה עובדת) וכמובן שאיננה יכולה לשלם את החוב מהקצבה שלה כאשר רק עם הריביות החוב הגיע כבר ליותר מ40 אלף.
אין לה שום רכוש ושום נכסים מלבד הקצבה מהביטוח לאומי שמוגנת מעיקול.

התיק בהוצל"פ נפתח לפני שנה ו10 חודשים.
היה לה עוד חוב לחברת אורנג' בהוצל"פ שהצלחתי לסגור אותו בתשלום חלק מהקרן במזומן.
אני רוצה להגיש הצעה להסדר החוב שבו אני יקח הלוואה של 20.000 שח מהבנק שלי וישלם את החוב במזומן ובכך לסגור את החוב, בתור צד ג'.
האם יש אפשרות להגיע להסדר כזה.
חשוב לציין שגם מצבי הבריאותי לא משהו ויש לי הרבה הוצאות אבל בגלל שהיא אחותי אני מנסה לעזור לה.
האם בגלל שזה בנק קטן ולא גדול אז אין טעם לנסות להגיע להסדר כי הם יסרבו.. ממה שמכיר?
אומנם קראתי על כל מיני בנקים שמוכנים להתחשב באנשים במצב קשה ולהגיע להסדר, אבל אלו היו רק הבנקים הגדולים..
תודה
ובה תרנגולת במחבת מלול שאינו שלך
17/03/13 10:04
71צפיות
הבנק יסכים להגיע להסדר שהצעת אם כי יתנהג כ'קשה להשגה'.
חבל שאחותך לא חייבת לבנק מיליארד......
אפשר להגיע להסדר
17/03/13 10:54
59צפיות
אבל אי אפשר לדעת מראש-איזה.
הסדר חוב מול בנק
17/03/13 23:41
62צפיות
גודל הבנק אינו קשור להסדר החוב מולם.
מה שמשפיע על ההסדר הוא גיל החוב, הפעולות שננקטו בהוצל"פ, הנכסים שנתפסו/עוקלו ומשרד העו"ד המייצג את הבנק.
עקרונית הבנק יסכים לקרן החוב + הוצאות + שכ"ט עו"ד.
יש מקרים בהם הבנק יסכים גם להפחית מקרן החוב עקב מצב בריאותי ו/או סןציואקונומי של החייב.
במקרים בהם החייב מבקש הסדר חוב נמוך מאוד הבקשה עוברת לועדה בינמשרדית שיש לה הסמכות לאשר זאת, במידה והיא לא מאשרת יתכן והבנק לא יוכל לאשר ההסדר שהוצע לפני הפניה לועדה הבינמשרדית.
תוספת קטנה
18/03/13 11:40
40צפיות
הוועדה הבינמשרדית הוקמה לפי חוק ההגנה על נוטלי הלוואות לדיור והיא רק בענייני משכנתאות.
לסגור חוב עם הבנק
( לעסק שלי )
18/03/13 13:38
54צפיות
שלום
בהחלט יש אפשרות לסגור חוב עם הבנק
יותר מזה יש בנקים שכבר קוראים לחוב חוב אבוד ועם את משלמת משהו כצד שלישי עדיף.
יותר מזה מאחר והבנק הוא לא שסוגר איתך את הסכום אלה עורכי דינו אזי שהם רואים כסף חי יש להם אינטרס לסגור את החוב גם ברבע מחיר
נסי לא תתאכזבי
דורון עמית
www.doronamit.co.il
אי עמידה בתשלומים...
16/03/13 09:03
91צפיות

היי,
אתחיל בסיפור מעשה ואגיע מיד לבעייתי...
לפני כשנה תבעתי אדם שלווה ממני סכום כסף רב.ניצחתי במשפט והוחלט על ידי השופט שהאדם יחזיר לי במהלך כל חודש 1000 ש״ח.
עד כה ראוי לציין האדם לא עמד בתשלומים.
פניתי להוצאה לפועל ופתחתי כנגדו תיק.
לאחר חודשים מספר קיבלתי מכתב מההוצאה לפועל ונאמר לי שם שנוספתי לרשימה של איחוד התיקים שנפתח נגד האדם.
גם אז לא ראיתי ממנו כסף.
לאחר תקופת מה,קיבלתי שוב מכתב מההוצאה לפועל ונאמר לי שם שהאיחוד תיקים שלו בוטל.
עדיין לא ראיתי ממנו כסף.
מה עליי לעשות על מנת להפעיל את פסק דין בית המשפט ולהתחיל לקבל ממנו כסף?

תודה.
º
עליך להפעיל את ההוצל"פ
16/03/13 16:47
40צפיות
עיקולים, הגבלות, נקיטת פעולות מבצעיות וכספיות
17/03/13 23:52
43צפיות
כמו שנאמר לך ע"י עו"ד פנדריך, תיק הוצל"פ אינו פועל מעצמו והכסף שמגיע לך לא יגיע במידה ולא תפעלי לגביתו.
צריך להגיש בקשות, לבצע עיקולים, הגבלות, מימושים, חקירות, בקשות מידע, צווי הבאה וכל מגוון ההליכים שהוצל"פ מציע.
לכל פעולה יש את העלות שלה. יש פעולות ללא עלות, יש פעולות שעלותן 3 ש"ח, פעולות שעלותן 9 ש"ח ופעולות שעלותן מאות ואלפי ש"ח. הכל בהתאם ליכולות הכספיות שלך.
לקבל כסף
( לעסק שלי )
18/03/13 13:40
35צפיות
סביר להניח כי החייב לא עמד בתשלום איחוד התיקים ולכן בוטל לו איחוד התיקים
אם הוא לא שילם לאיחוד התיקים כנראה שהוא או לא רוצה לשלם או לא יכול לשלם
אם אתה יודע על רכוש או כסף שיש לו אז שים שם עיקול עם לא חבל על הזמן שלך
www.doronamit.co.il
הגשת תביעה להוצלפ בגין אי תשלום הצמדת מדד
12/03/13 14:54
41צפיות
כיצד מגישים תביעה לאי תשלום הצמדת מדד לתשלום מזונות
של כמה שנים, לפי פסק דין של בית משפט לעניני משפחה?
הוצל"פ מזונות עבר
13/03/13 22:49
22צפיות
יש לפתוח תיק מזונות ויש להגיש גם בקשה להגדלה בגין הסכומים שלא שולמו (הצמדות). לבקשת ההגדלה יש לצרף תחשיב רו"ח מפורט.  
עיקול ברישום(דוח חניה) חובת ההליך
12/03/13 13:31
44צפיות
שלום רב,
עקב דוח חניה שלא ידעתי על קיומו ממאי 2011 ,יצוין של שיניתי את כתובתי
ביום 10/3 בשעה20:30 יצאתי לזרוק את האשפה ומצאתי ליד הדלת דוח עיקול ברישום מטעם עירייה באמצעות חברת גביה.
אם המנקה של חדר המדרגות הייתה מגיעה יתכן והייתה זורקת את הטופס.
הנני שואלת :מאחר והיינו בבית האם המעקל לא חייב להתדפק על דלתי לבצע את הרישום (בגינו אני בכל מצב מחויבת) בטרם זריקתו על רצפת חדר המדרגות?
מה החוק ואו התקנה אומרת?
בתודה
שרית
עייני בפקודת המסים (גביה)
12/03/13 14:52
36צפיות
על פניו התנהלות המעקל היא עבריינית.
º
תודה עו"ד פנדריך וחג שמח
13/03/13 09:19
10צפיות
האם כדאי להשתמש בשירותים של חברה
12/03/13 09:26
64צפיות
שמציעה לעזור- חברת י.ש.ש ?

התיק של כבר מסתבך לי לבד.
אני משלמת על פי הצו של חקירת יכולת ולמרות זאת הזוכה ממשיך להטיל עליי עיקולים בלי הפסקה.

האם מישהו יודע פרטים עליהם והאם הם אמינים?
º
למה לא לפנות לעו"ד?
12/03/13 10:29
30צפיות
את צריכה עורך דין
12/03/13 10:47
43צפיות
לא איזו "חברה"
בהצלחה
º
צודקים
12/03/13 10:50
29צפיות
הסגת גבול המקצוע
13/03/13 22:59
48צפיות
חברות המציעות שרותים משפטיים לאנשים פועלת מתוך הסגת גבול המקצוע (עריכת דין) לרוב חברות אלו לא מבצעות את העבודה המשפטית כנדרש והיות ואין המדובר בעורכי דין הרי שאין להם אחריות מקצועית על עבודתם.

בנוסף, אוסיף "ברחל בתך הקטנה" שלאחרונה הכיעה אליי גברת לייעוץ, אשר טופלה ע"י החברה שציינת את שמה ואשר התרשלה בטיפול בה ולאחר מכן לא רק שלא קבלה מענה לשאלותיה אלא אף טרקו לה את הטלפון בפנים (כך לטענת אותה פונה). מאז הטיפול של החברה היא מסובכת בהוצל"פ, ממשיכים לבצע לה עיקולים ו"ממררים לה את החיים".

אסיים ואומר, כי כאשר חולים הולכים לרופא ושצריך טיפול משפטי פונים לעו"ד, אם לא עושים זאת אח"כ בוכים לדורות.
º
כל מילה בסלע
14/03/13 13:16
16צפיות
מי משלם מזונות אם האב עצור?
11/03/13 18:24
51צפיות
התגרשתי לפני שנתיים, רק בשלושה חודשים הראשונים האב שילם את המזונות כמו שצריך ואז הפסיק, שילם הרבה פחות ומתי רצה, בארבעה החודשים האחרונים בכלל לא שילם.
פתחתי תיק בבית המשפט, שום עיקול לא עזר, הוא דאג להעלים את הכנסותיו, רכב רשם על שם מישהו אחר...
רק נותר צו מאסר.
עכשיו הוא עצור כי גם ככה לא היה מוכן לשלם.
אז למי עליי לפנות עכשיו?
אני אימא של שלושה קטינים, משתכרת מינימום, משלמת השכר דירה...
אין לי משפחה או תמיכה כלשהי.
מי משלם מזונות עכשיו שהוא עצור??

תודה על התשובות.
הוא נאסר כדי לכפות עליו תשלום מזונות
11/03/13 20:50
44צפיות
את יכולה גם לפתוח תק מזונות בביטוח הלאומי (במקום הוצל"פ).
הוצל"פ מזונות
11/03/13 22:35
41צפיות
בנוסף לתשובתו הנכונה של עו"ד פנדריך, אוסיף כי את יכולה לנסות לפנות לבית המשפט למשפחה בתביעת מזונות כנגד הוריו של הגרוש, ממליץ לך להתייעץ עם עו"ד לענייני משפחה בעניין זה.
המוסד לבטוח לאומי
12/03/13 08:11
36צפיות
משלמים מזונות
נסי שם
בהצלחה
סגירת תיק איחוד
11/03/13 02:25
69צפיות
אני בעל תיק איחוד שהיה עומד על 100.000שקל נשאר 35000שקל שמעתי שאפשר לסגור את זה לשלם השליש ממנו או לא יודע כמה באחוזים אם אני אקח הלוואה מאבא ואלך להוצאה לפועל יכול לעשות צעד כזה??
º
זה תברר שם כי החוב מפוזר בין כל נושיך.
11/03/13 10:30
28צפיות
הסדר חוב תיק איחוד
11/03/13 22:39
39צפיות
בתיק האיחוד לא תוכל להגיע להסדר חוב. הכוונה מאחורי מה שתארת הוא פנייה לכל אחד מהזוכים בתיק האיחוד (התיקים הפרטניים) ולהגיע איתם להסדרי צד ג' (גורם משלם) ואשר לאחר אישור כל ההסדרים עם כל הזוכים ניתן לבקש הוצאת התיקים הפרטניים מתיק האיחוד וסגירתם.
בעניין זה מומלץ להתייעץ עם עו"ד, על מנת להגיע להסדרים נכונים משפטית ושיקבלו אישור של רשם ההוצל"פ בתיק האיחוד.
רק זוכה נשאר
12/03/13 15:17
25צפיות
נשאר רק זוכה אחד כל החוב שלו בתיק איחוד אני יכול לפנות לזוכה לסגור את התיק איחוד אחרי שאני מגיע אליו להסרד?
|תפוז| נפתח פורום פרק ב'
10/03/13 18:09
6צפיות
אם אתם לפני, אחרי או תוך כדי הגירושין ופירוק החבילה ואתם מחפשים מקום לחלוק, לדון, להתלבט, לשתף ולקבל עצות ותמיכה- פורום פרק ב' נפתח במיוחד בשבילכם. הפורום מהווה בית חם לכל מי שרוצה לפתוח דף חדש בסיפור האישי שלו|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יציאה מהארץ שאלה דחופה
06/03/13 17:44
45צפיות
כמה שאלות. דחוף!

בהסכם שלי יש סעיף ערבות בתנאי שהחייב לא יימצא בארץ.
ידוע לי כי החייב יוצא מהארץ לעיתים קרובות (לא עבודה). כיצד אני אמורה לדעת מתי בדיוק הוא בארץ או לא? להתקשר מדי יום למשטרת הגבולות?
כיצד אני מוכיחה להוצאה לפועל שהחייב אינו בארץ? משטרת הגבולות מביאה לי איזשהו אישור?
כמו"כ מאחר והליכי הוצלפ לא מתרחשים בן לילה, אזי עד שיופעלו ההליכים נגד הערב החייב כבר הספיק לצאת ולחזור כמה פעמים
שלחתי לערב אזהרה אך הוא התנגד לקבלת האזהרה נגדו מאחר ובעת קבלת האזהרה החייב נכח בארץ
האם מצפים ממני להתקשר מדי יום למשטרת הגבולות לוודא זאת? איזו דרך אחרת יש לי להוכיח שהחייב אינו בארץ?
הדרך היחידה עבורי לוודא שוהא לא יוצא מהארץ היא להוציא כנגדו צו עיכוב יציאה. אם במצב הנתון אגיש בקשה לעיכוב יציאה מהארץ כנגד החייב, היא תאושר?
למרות שיש ערב?

אודה לכם על עזרתכם המהירה
עיכוב יציאה מהארץ
06/03/13 19:43
41צפיות
על מנת להוכיח יציאת חייב מהארץ יש לבקש מרשם ממשרד הפנים כניסות ויציאות.
על מנת לעכב יציאת חייב מהארץ יש להגיש בקשה בליווי תצהיר לפיו יש חשש שהחייב מתכוון לצאת מהארץ ולא לחזור.
לעניין ערב: כנ"ל כמו חייב רק במידה והוא גם חייב בתיק ההוצל"פ.
סיפור הזוי
06/03/13 12:39
81צפיות
חייבת תשובה....

באוגוסט האחרון הבנק החזיר לנו צ'ק של 200 שקל בגלל טעות  טכנית.
עוד באותו היום פניתי למוטב ושאלתי איך אפשר לשלם.
הם אמרו שהצ'ק עבר לגבייה והפנו אותי ל-ERN. התקשרתי מאז מספר פעמים ל-ERN כדי לברר אם הצ'ק הגיע וכדי להסדיר התשלום, אך בכל פעם נאמר לי שהצ'ק עדיין לא הגיע.
היום נאמר לי על-ידי הבנק שהוטל עיקול על החשבון על סך 1300 שקל. החוב תפח ביותר מפי 6.

התקשרתי למוטב, התקשרתי לעו"ד. הם לא מוכנים לבוא לקראתי ולהוריד את החוב לסכום של הקרן.

כמובן שמעולם לא קיבלתי שום פנייה, לא מהמוטב ולא מעורך הדין. מה אני עושה עם זה לעזאזל?
כנראה שנפתח תיק הוצל"פ
06/03/13 15:09
54צפיות
אי אפשר לנהל הליכי הוצל"פ בלי אישור מסירה.
אבל זו פעם ראשונה שפונים אלי בנושא
06/03/13 15:27
47צפיות
ואפילו על זה שעוקל החשבון, שמעתי מהבנק.
לא קיבלתי מהם שום פניה, שום מכתב, כלום. ואני בטוחה שאין להם חתימה שלי על שום מסמך כי לא קיבלתי שום דבר כזה.
האם זה אומר שהתיק נפתח בצורה שמפרה את הנהלים?
יתכן שכן.............
06/03/13 16:02
46צפיות
ממליץ לאתר את מס' התיק בהוצל"פ דרך צו העיקול.
תודה רבה.
06/03/13 16:13
42צפיות
הפקידה בבנק נתנה לי את מס' התיק ומס' ההליך. אני כמו שכתבתי לא קיבלתי שום מסמך לידי...
אלך מחר לרשם ההוצל"פ ואנסה לברר את העניין.
כספי סיעוד מחב' ביטוח
05/03/13 14:20
23צפיות
אדם עם איחוד תיקים כבר שנים, כיום חולה סרטן, סיעודי ודימנטי, בן 79

זכאי לכספי  הביטוח, האם רשאים המעקלים הנושים לעקל את כספי הסיעוד מחברת הביטוח??

האם יש חסינות לכספי הסיעוד בכל גובהה ואם בכלל
º
לשאלה זו כבר ניתן מענה
10/03/13 22:12
11צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום