בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג.
את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.

כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:
א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס.

ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).

ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.

ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.

ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.

ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.

ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה.

ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.

ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.

ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870

אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר.

זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

דף המרכז מידע על vertical-jigging...
30/10/11 21:34
11צפיות
שרגא
30/10/11 19:14
1צפיות
תנחומיי שלא תדע עוד צער
חזרנו לכאן בכיף
30/10/11 17:49
3צפיות
שלום לכולם..משתתף בצערך שרגא איש יקר
º
ברוך השב סאמר
30/10/11 18:23
1צפיות
שרגא היקר - משתתף בצערך
76תגובות
29/10/11 20:25
9צפיות
ברצוני להשתתף בצערך על מות אביך יעקב.
אדם יקר שהכרתי מאז היותי ילד.

חזי

(המשך...)
ברצוני להשתתף בצערך על מות אביך יעקב.
אדם יקר שהכרתי מאז היותי ילד.

חזי
מועדון דייג חדש באשדוד
29/10/11 10:53
6צפיות
מנוי לדייג מסירה באשדוד יציאות לכל סוגי הדייג לפרטים צרו קשר במייל או באתר
º
זהירות פרסומת !
29/10/11 11:44
4צפיות
º
תוריד תמחיר ל 150 ויש על מה לדבר
30/10/11 12:39
2צפיות
דייג מסירה באשדוד טרולינג
29/10/11 10:38
161צפיות
יצאתי לדייג מסירה באשדוד בבוקר מוקדם שלוש מקלות דייג של פן סנטור 114 שלושה דמויים של רפלה מול מרינה אשדוד ומול נמל אשדוד שלוש שעות 15 מייל עברתי בעומק מתאים אפילו לא משיכה אחת המקום הזמן הציוד הכל מתאים לסוג הדייג הזה זה גם התקופה המתאימה מישהו יצא לדייג במקרה ותפס
www.galigal.net
בחיאט דינק
29/10/11 10:47
28צפיות
מה זה פרסומת סמויה??
º
סמויה?
29/10/11 18:08
14צפיות
º
30/10/11 23:57
1צפיות
לכל מי שחשב שבורי 500 גרם זה גדול
29/10/11 10:01
7צפיות
הנה סרטון של תפיסת בורי בדנמרק במשקל 5 קילו!!!(לא שלי כמובן )
http://www.youtube.com/watch?v=wkDjA5BLYrw&feature...
חמוד,עם מצב הדגה אצלנו בארץ בורי של 250 זה
29/10/11 10:15
3צפיות
גדוווולללללל
מעדיף לתפוס 10 של 500 גרם ,מאשר
30/10/11 20:54
2צפיות
אחד של 5 קילו . רק שיבואו.
מפגש חוג פלמחים + "אורח"
29/10/11 00:16
4צפיות
יום חמישי המיוחל מגיע וחברי חוג פלמחים נפגשים שוב בחוף הבית.
ברכות חמות בין החברים לחיצות ידיים ומתחילים בשלב הפריסה.
שולחן הפרלמנט נפתח ועליו מועמסים מכל טוב בניצוחו של יענק'לה "הקולינר".
שתייה קלה וחריפה, חמוצים תוצרת בית, פיתות, טחינה תוצרת בית,סלט ירקות מדהים ומדוגם, ועוד.
פותחים כ-7 חכות ,מסדרים ריגים מחמשים בסבידה מטיסים לים ומתחילים בסבב הראשון של האוכל.
במהלך המנה הראשונה פותחים בקבוק אוזו ושותים לחיים לכבוד יום ההולדת של היו"ר "טכנאי השיניים".
אז בהזדמנות זו – מזל טוב לנתי – הרבה בריאות אושר וחיים טובים.
"האורח" שנמצא איתנו היום הוא "Wind b" , מומחה (בעיניי) לענייני דיג בפיתיונות מהחוף בכלל ודיג
גומברים בפרט.
אין לי הכירות מוקדמת עם "Wind b" אלא מעל דפי הפורום, פגשתי בן-אדם מדהים וחובב דיג מושבע
את זאת ניתן לראות על פי "החמל" שהוא פתח, שולחן עבודה מסודר ועליו פיתיונות מסוגים שונים, ארגז
דייג מדוגם, 5 חכות מתוקתקות ובעיקר המון אהבה לתחביב (כמו שזה נראה רק Laptop היה חסר).
לשמחתי "Wind b" החליט "לאמץ" אותי במפגש ונתן לי המון הסברים וידע מניסיונו האישי
הוא גילה המון סבלנות ורוחב לב לשאלותיי ולסקרנותי.
במהלך הערב שמתי לב לתופעה יוצאת דופן שמעוררת את החשיבה , כל החכות של "Wind b" "ניגנו"
במהלך הערב (ולא בכדי) בעוד שהחכות שלנו נשארו יחסית מיותמות, פרט לכמה סרגוסים וסרטנים
(שייט כחול) לא הייתה פעילות של ממש מכיוון החכות שלנו (טוב אצלנו הדגים הם הבונוס...),
לעומת זאת החכות של"Wind b" הוציאו לאוויר כמה טרולוסים, צ'יפורה, סרטנים ואפילו אבו-נפחא
שביצע עבורנו הדגמה לעוצמת שיניו כל דבר שהוכנס לפיו נחצה לשנים כהרף עין (הדג כמובן לא הוחזר
למים) – לצערי אין צילומים.
הערב התקדם לו בנעימים וזמן הארוחה העיקרית הגיע (איך לא??), יענק'לה פינק אותנו בדניס על האש.
השילוב של הדניס עם רוטב הצ'ימיצורי של יענק'לה הינו שילוב מנצח, לקינוח הוגש קפה מהביל עם
עוגת יום הולדת שהוכנה במיוחד עבור היו"ר.

לסיום ,קצת בנימה אישית – עקב אילוצים (טובים) אני נאלץ להיפרד באופן זמני מה"חוג" למשך מספר
חודשים. אני רוצה להודות להם על שקיבלוני ל"חוג", על היחס החם, ועל המפגשים הנהדרים שביליתי
איתם ומצפה לחזרה.

תודה מיוחדת גם ל"Wind b" על השיעור הפרטי ועל נכונותו לשתף וללמד.

שיהיה לכולם סוף שבוע נעים ובעיקר חוטים מתוחים ( על בטן מלאה כמובן )
חיים הוא מרצה מקצועי לדייג
29/10/11 13:54
2צפיות
אפשר ללמוד ממנו הרבה
חיים טובים בחוג פלמחים
29/10/11 18:02
1צפיות
אין ספק שלא יוצאים רעבים משהות עם חוג פלמחים.
חיים הוא בחור לעניין ודיג מעולה. קיבלת שיעור מצויין ומקדם מקצועית.

מזל טוב ליו"ר החוג! נתי ידידי, המון מזל טוב, ורק שתהיה לך שנה רצופה בריאות ואושר.
מזל טוב נתי
30/10/11 17:46
אתם מוכנים להזכיר לי מה זה ים
º
תודה תודה
31/10/11 17:13
דעתכם על הרולר החדשה שלי ?
28/10/11 19:02
9צפיות
רולר
שבת שלום לכולם

רכשתי היום חכה+רולר ,לאחר חיפושים רבים בתל אביב מצאתי את החנות שמבחינתי השירות והאיכות היו ברמה גבוה .

ביקשתי חכה שתשמש אותי בעתיד אם ארצה להחליף את הרולר ובנוסף רולר כרגע לרמה של מתחיל-בינוני.

המוכר המליץ לי על החכה בתמונה המצורפת ,הדיג שלי בעקר דיג חוף ומהמזח.

רציתי לדעת את דעתכם על החכה ??על הרולר ?? ביצועים של החכה ואפשרויות דיג נוספות שאפשר לעשות עם החכה ??

תודה מראש

תומר
תמונה של החכה
28/10/11 19:04
5צפיות
חכה
חכה
וזאת תמונה של הרולר+החכה
28/10/11 19:05
6צפיות
רולר+חכה
רולר +חכה
לא מכיר את החכה אבל אם תצטרך חלקים ,
28/10/11 19:29
4צפיות
יש לי חכה זהה , שננטשה על אחד המזחים  עם ידית אחיזה שבורה ל2 .  מצבה לא משהו ,אבל לחלקי חילוף כדאי לשמור .
תתחדש שיהיה בהצלחה
28/10/11 20:11
2צפיות
סט התחתי ואידיאלי לדיג ...

צא לדרך בלי חששות .

שיהיה בהצלחה !!!
את הרולר לא מכיר אבל המקל פיצצצצוץ
30/10/11 13:31
3צפיות
מקל טוב חבל על הזמן
בקשת עזרה דחופה !
28/10/11 14:03
10צפיות
אני זקוק לקרס משולשת קטנה כדי לפתוח סתימה של סמרטוט בצנרת בשירותים... ברעננה, אודה לעזרה במהירות האפשרית ממישהו בסביבה
טלפון: 054-5643308
º
גש לחנות דיג או שתקח מסמר ותכופף אותו
28/10/11 15:25
5צפיות
באזור תעשיה כפר סבא יש חנות דיג
28/10/11 17:39
22צפיות
גש אליו ותבקש יפה
במשך השנים שאני חבר בפורום הזה
28/10/11 20:14
6צפיות
היו פה לא מעט הזיות של גולשים וחלקן הזיות מצחיקות ואמיתיות

זאת הכי הזויה ומצחיקה שהייתה פה ...

מקווה שהצלחת לפתוח את הסתימה
סיפתח לסירה באשדוד
28/10/11 12:38
8צפיות
פלמוד
לפני מס' חודשים רכשנו (צוות א"ש) סירה שעוגנת בנמל אשדוד. לאחר מס' חודשים שבה דאגנו שתהיה אופרטיבית ובטוחה - כולל טיפולים במנועים, החלפת תאי עץ שנרקבו וכו' החלטנו לצאת ליציאת טרולינג באור יום לשם "טסט"  ובדיקה שהסירה אכן לא עושה בעיות. [הסירה בהרצליה עומדת למכירה, לכל המעוניין]

החלטנו לצאת הבוקר משום שהים היה די נוח אך לא פלטה על מנת לבדוק את ביצועי הסירה בים מעט עובד, וגם לאתר נקודות דייג מתאימות.

כשהגענו למרינה, חשכו עינינו. כבל הטעינה של המצברים בסירה המחובר לרציף, נחתך באמצעות קאטר והשאירו לנו רק את החיבור הפנימי שלנו. אני מקווה שה #$-*^%@ שעשה את זה יתחשמל...

בכל מקרה מניעים את הסירה, ויוצאים לדרך. ביציאה מהמרינה התחלנו להוציא את החוטים כאשר הדמוי השוקע פחות נמצא כ70-80 מאחור , ושתי החכות עם הדמויים השוקעים לעומק יותר נמצאות יותר קרוב (כ40-50 מ') מעט רחוק ממערבולת הבועות שפולט המנוע. מיקום החכות בירכתי הסירה חשוב מאד על מנת שלא לגרום לסיבוכים בעת סיבובים.

אני עבדתי עם שתי חכות, האחת לינאפה מליבו  עם שימנו ביומאסטר 8000 PG שעליה חוט 0.5 וחומשה בראפאלה מגנום 11 ס"מ בצבע RH - אדום לבן, והשניה (הסט הכבד יותר) לינאפה קרבו-טרול עם שימנו TLD 25 חוט 0.6 ולה חובר ראפלה X-RAP 30 אדום לבן מבריק. שרגא גם עבד עם הסט של ה TLD וגם עם מגנום אדום לבן.

לשמחתינו, הסירה התמודדה יפה מאד עם הגלים שעלו עם הרוח הצפונית, וגם הנקודות שחלקן קיבלנו וחלקן גילינו בעצמינו הראו סימני פוריות.

קצת אחרי השעה 7, המקל  שלי  שמחובר למגנום מתחיל להראות סימני כיפוף וחוט מתחיל לצאת מהשפולה. מיד רצתי לחכה כאשר שרגא במקביל מפחית מעט ממהירות הסירה, הוצאתי מהסטנד ונתתי הוקסט קטן. מהצד השני קיבתי משיכה זועמת וטלטולי ראש שהראו לי שיש משהו עצבני בצד השני. לאט לאט, וכתוצאה מנסיון העבר שבו איבדתי פלמודים, הבאתי את הדג לירכתיים כאשר הוא מתנגד מדי פעם ולהנאתי הרבה גם מוציא קצת חוט. שרגא שהיה מוכן עם הגאנץ' העלה אותו לסירה.
הדג מתגלה כפלמוד יפיוף, שנתפס היטב בפה ובזימים ובהשתוללות שלו בסירה פיזר לא מעט דם עלי ובסירה.
הדג שקל 2.7 קילו - נשקל בסירה.

בדרך חזרה למרינה לא היו הפתעות מיוחדות אבל פשוט נהנינו מביצועי הסירה שלא התרגשה מהגלים.  

אני מקווה שהסיפתח הנחמד הזה הינו יריית הפתיחה לסירה "שתסריח" מדגים
מברוק לך על הספתח בסירה החדשה נקווה
28/10/11 15:25
שנזכה לראות עוד הרבה דם וריח של דגים בסירה.
בתאבון לארוחת שישי עם הפלמידה.
º
מזל טוב על הסירה ואחלה ספתח
28/10/11 16:03
כל הכבוד! ושאלה קטנה..
28/10/11 17:12
1צפיות
איזה מהירות אתם מפליגים?
באיזה תדירות אתם מחליפים את הקרסים של הדמויים?
חוץ מהראפאלות, מה אתם גוררים?

תודה ובהצלחה!

מהירות 8-10 קמ"ש. קרסים מחליפים פעם בהרבה
28/10/11 17:16
1צפיות
זמן ורק אם ממש צריך (חלודות ולא חדות בכלל)
בד"כ דמויים ולפעמים רתמה עם דג
החלפת קרסים
30/10/11 14:08
היי מתופף
הבלאי של הקרסים נוצר מחשמל סטטי שכל גוף מתכתי שנע במים יוצר
(זו הסיבה ששמים לבני אבץ על גוף,מנוע ולוח ההגה של הספינה).לכן משך זמן גרירת הדמויים במים הוא שיגרום לבלאי נמוך או גבוה על הקרסים.
אלון אתה חייב להסתפר ...
28/10/11 20:09
מברוק על הפלמודון החמודון ...

בוא ונקווה שמי שחתך לכם את הכבל יקבל זיק ב

יופי של דג מאחל לכם עוד רבים שכאלו .
אלון,סחתיין על הדג, מברוק על הסירה, וכמו שביר
28/10/11 21:27
אלון,סחתיין על הדג, מברוק על הסירה, וכמו שבירכת: שתסריח מדגין, אמן!!!
בתיאבון
מורדי
המרינה מרושתת כולה
29/10/11 08:13
במצלמות אבטחה,תבקש מהנהלת המרינה לעבור על ההקלטות ולבדוק מי הנבלה.
מזל טוב על הסיפתח באמת הגיע הזמן .
29/10/11 08:36

בהצלחה בהמשך .

עדי
צריך בשביל זה ללכת למשטרה באשדוד ולהגיש דו"ח
29/10/11 18:05
עם היעילות של הנהלת המרינה הזו... אני מוותר.
זו כבר הגניבה השניה שלנו באשדוד. פעם שעברה פרצו את הדלת וגנבו שתי חכות ורולרים שוכבים שקיבלנו מהמוכר (ג"ג) .
אנשים אני ממש שמח בשבילכם
29/10/11 10:37
3צפיות
בלי עיין הרע, ה - האיר לכם פנים כבר ביציאה הראשונה...!

נקווה שכך ימשיך עם הסירה הנ"ל!

ואפילו חלוקת הדגים אופטימלית, שרגא הוציא אינטיאס וגומבר - ועכשיו תורו של אלון

אני רק מקווה שעשית את הדג באותו יום  - ולא שלחת את המסכן למקפיא!
נעשה אתמול ונאכל בחלקו היום וחלקו להמשך השבוע
29/10/11 18:06
מעט ייבשתי אותו (פרוסות) מדי אבל עדיין טעיםםםםם

תודה אודי!
בשעה טובה
29/10/11 13:39
שרק תהינו מהסירה והיא תביא לכם כל יציאה את אהבת הים

אל תתנו לארועים קטנים להרוס לכם את החוויה (הכבל) , תשתדלו לנעול כל דבר שניתן
º
על הסרגל
29/10/11 19:04
4צפיות
פלמוד
º
אחלה דג שבעולם...!
29/10/11 19:41
2צפיות
º
אחד הדגים הטעימים! בתאבון!
30/10/11 08:58
זה סיפתח מוצלח ביותר (-:
30/10/11 12:20
אלון, ברכות על הסירה החדשה
וכמובן על הסיפתח והמרגש !
אין כמו סיפתח שכזה לעשות חשק לצאת עוד ועוד לבדוק את ביצועי הסירה והדייגים שעליה בים הפתוח.
שתסריח לכם הסירה מדגים (-:

בהצלחה !
אלון & שרגא , תתחדשו .
30/10/11 13:45
1צפיות
מברוק על הספתח , שיישפך דם ...של דגים בלבד , על הסירה .

חלאות יש בכל מקום , מקווה שזה לא משהו אישי ונקמני על רקע הפורומים .

שנה מוצלחת ...
º
מזל טוב לצוות א"ש
30/10/11 17:40
º
מברוק על הסיפתח! כן ירבו
30/10/11 20:19
º
מזל טוב על הסיפתח!
31/10/11 00:01
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
28/10/11 09:32
אם את/ה מתאפיינים באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף את/ה חיית אינטרנט-

אם את/ה רוצה להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים –
אנו מציעים לך מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים.

סהר – סיוע והקשבה ברשת - היא עמותה המעניקה תמיכה נפשית ראשונית לאנשים במצוקה, הפונים דרך רשת האינטרנט.

פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר.

תודה,
צוות סהר

כתובות אינטרנט מצורפות:
ילדים זה "שמחה" זהירות הורים. מבקש להפנים
28/10/11 08:59
2צפיות
ליום כזה טוב לא היתי מיחל עצב כזה .
אתמול לאחר זמן שאני לא מתראה עם יעקוב אותם מפגש דייג ואני יעקוב ורמי . נקודה נחמדה או בעיברית הנקודה של יעקוב {החזן} נפגשים בשעה שמונה וחצי ולאחר דיבור קצר מתחיל הדייג לא חסרו סרגוסים וארסים גדולים . בנקודה הזו חייב רסה לחם אין אופצאי אחרת אם מעונינים בדייג הסרגוסים . רמי עובד על רגש וחולב דיגים ואנחנו עים מצופים .
בשעה תשע וחצי הסרגוסים הפסיקו לאכול ויעקוב אומר לי בשעה אחד עשרה תראה מה זה סרגוסים . ממשיכים לדוג ופשוט זה יותר אמיתי כמו שעון שוצרי אכויתי הם מתחילים לאכול. נשארים עד שתיים וחצי ואני אישית מפורק עם כאבים בכול חלק בגוף . ילה יעקוב הולכים ? כן ובעיין אחת אני רואה קבוצה עים ילדים שהגיעו לדייג מתארגנים המון שמחה באויר זריקה עם בוס ופתאום נתקע לבחור "אבא". אני לשניה לא מבין איך ניתקע לו שמאחור רק חול . ולפתע צעקות לשמיים של הילדה ואני מבין {אלוקים אחד ויחיד} הקרס ביד של הילדה והילדה מפסיקה לבכות .האבא נילחץ בטירוף וזורק את הבוס תכף הוא קורא לי ואני מהלחץ מפיל את המקל ורץ לעזור לילדה הכי גיבור בעולם "אם זה היה ניתקע לי בייד היתי בוכה 7 שעות לפחות ". אומר לילדה לסובב רואש מוצאי פלייר ובמשיכה אחת הקרס בחוץ .שוב הילדה בוכה ואני קורא ליעקוב שיבוא לראות איך נראה לו הנזק והוא אומר ברוך ה הכול נראה טוב . אחרי טיפול בילדה האבא אומר לי לסדר לו את הבוס על מנת שיוכל להמשיך הת היום שהתחיל ברע . גם בזה עזרנו ואמרתי לאבא אם הוא רואה נפיחות או כול דבר חריג אחר יכח אותה ישר לרופה .עד שעלינו למעלה הילדה שחקה עם החברים כאילו לא היה דבר .
וזה הפואנת של העניין.... אני רושם את זה מיתוך כאב גדול מאוד . אם לוקחים ילדים לדייג יש צורך לשמור בשבע עניים "ילדים זה לא שפנ נסיון של אף אחד "
כרגע אני כותב ועדיין מאוד כואב לי על הילדה הכי גיבורה בעולם .
מאחל לה רפואה שלימה
רמי
º
בהחלט חשוב לשמור על בטיחות
29/10/11 14:48
מבקש המלצות על חכה ורולר
28/10/11 02:24
6צפיות
שלום חברים

אני מחפש חכה ארוכה, 4 מטר בערך, שתהיה קלה,  חלק 1, וממש חשוב לי שהיא תהיה כמה שיותר קצרה במצב סגור (ראיתי חכות שבמצב מקופל הם פחות מחצי מטר.)ץ השימוש העיקרי זה דייג מהחוף (שוברי גלים.)  אני יכול להשקיע 400 בערך.

רציתי לדעת אם יש רולר מיוחד לזריקות ארוכות. אאל"ט ראיתי ביוטיוב דייגים שזורקים חכה בלי לתפוס את החוט של הרולר (יכול להיות??)
ואשמח לשמוע המלצות על רולרים עד 400 שקל

תודה מראש.
קניתי חקה לא מזמן
28/10/11 03:44
3צפיות
ארבע מטר ועשרים לא זוכר חברה בשעה זאת של הלילה בדיוק חוזר מדיג לילה חקה מעולה טווח זריקה מדויק וארוך קרבנן שלושה שלבים כי כמה שיש יותר שלבים אני חושב שזה יותר מזמין צרות וסיבוכים ותיקונים עלתה שלושה מאות שקל ורולר אוקומה ב ארבע מאות חמישים ממליץ בחום קניתי בחנות בקלנסוה ליד כפר יונה
דיג טונה ולוקוסים.
28/10/11 01:47
4צפיות
שלום לכולם,
אני בתחילת דרכי בעולם הדיג, דגתי בעבר בארה"ב, מעולם לא בארץ.
מה המרחק מהחוף בו ניתן לדוג לוקוסים וטונה?
באיזה חכה תמליצו לי להשתמש והיכן ניתן לרוכשה?

תודה מראש.
לוקוסים
28/10/11 08:28
2צפיות
אפשר גם על ריפים וכאלה.....לא חובה עמוק מאד... טונה אני לא יודע,למרות שראיתי פעם מישהו מוציא חתיכה ממש קטנה על ריף שמתחתיו העומק הוא 2-3 מטר
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום