לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום דיג
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

זיהוי של דג בבקשה
05/09/2011 | 21:50
6
14
דג ב.מ.
שניים כאלה נסחפו בשבוע שעבר לחוף אכזיב במרחק 200 מ' אחד מהשני. היה גם צלופח מורנה אחד צעיר לא רחוק.
אורך הדג כ 50 ס"מ.

תודה!
אבו נפחה דג רעיל ..זהירות
05/09/2011 | 21:52
5
8
תודה, אבל יש לך שם מדויק?
05/09/2011 | 22:07
4
4
לגינון נודד
05/09/2011 | 22:15
3
2
תודה רבה!
05/09/2011 | 22:44
2
2
אבו קקא
06/09/2011 | 00:23
1
2
במצב ריקבון-איכס
השם המוכר והלא מדעי הוא פוגו
06/09/2011 | 17:41
אני לא מבין את הדוחות על דיג מסירה..
05/09/2011 | 09:03
34
12
אני צופה בפורום הזה מידי פעם וכל הזמן רואה דוחות על דייג מסירה, מה ההגיון.. כל אחד יכול לקחת סירה, לשוט לאיזו נקודה ולהוציא אנטיאסים, מלכות ואו לוקוסים בג'יג ואו בפתיון, מספיק להכיר נקודה טובה זה הכל, ואת זה מוצאים עם הזמן ועם סונאר טוב.

אני הרבה יותר מעריך ומתחבר לדוחות על תפיסה של איזה חתיכה של 800 גרם ויותר מהחוף או מהריף. ולפעמים יש פה גם דוחות כאלה, זה הרבה יותר מיוחד מאשר לשוט לעומק עם סירה, לעמוד מתחת ללהקה שנקלטה בסונאר ולהתחיל לשחוט אותם אחד אחד, אין צורך בכלל בידע, מספיק להוריד את הג'יג או הפתיון ולהוציא.

בקיצור פורום דייג צריך להיות מורכב מדוחות של דייגים חובבניים\מקצועיים ולא דייג מסחרי.

מעבר לזה יש פה הרבה אנשים שיש מה ללמוד מהם ויש גם מאמרים מצויינים.

אז את השקיות שלכם תאספו ותזרקו בפח ואל תזרקו לים או שתשאירו בחוף ואז זה יגיע לים, כן זה נוח לא להסחב איתם לפח הקרוב אבל זה פוגע בים ובחיים בו.
תאמין לי שגם עם סירה זה לא פתרון קסם. אתה לא
05/09/2011 | 09:05
10
מגיע לנקודה והדגים מחכים רק לך שתוריד להם איזה ג'יג/פתיון.
הלוואי והיה ככה, אבל זה לא עובד. יש מלא פעמים שיוצאים ולא יוצא שום דבר.
כל אחד מתחבר רק לחלק שמעניין אותו , כמו שיש כאלו שאוהבים רק בוס, ואחרים רק פתיונות ועוד כמה שאוהבים את כל הסגנונות
בעיקרון אני מאוד מסכים איתך
05/09/2011 | 09:18
2
5
זה מעלה את הרף למקומות הזויים .וגורם לחברים לא להעלות דוחות על שלל חופי שבדרך כלל הוא היה זעיר לעומת דוח של סירה \קאיק .
ואל תרשמו לי כאן מכבדים כול דג שתופסים חחחח זה ידוע לי .

דוח אחרון של אלון מעיד על הבעיה בצורה הכי יפה שיש .  .

אם לפחות היה סממן של קתגוריה  דייג בסירה \ קאיק . חצי מהחברים אם לא יותר לא היו מגיבים שם ביכלל .
מי שכאן פעיל  בעיקר הם חבבנים של דייג ספורטיבי.
לי אישית אין בעיה לראות כול סוג של דוח. אבל בגדול הבחור מאוד צודק .
שרגא, אני לא חושב שהבחור התכוון
05/09/2011 | 09:52
1
רק לזה שאין צורך בידע וניסיון, אלא יותר על הדעה שזה פחות חובבני ויותר מסחרי, וזו גם הדעה שלי.
רמי במה הבחור צודק? יש מצב להסבר?
05/09/2011 | 14:37
1
מה בעיה בלהעלות את הרף? זה דווקא מעלה את הרמה למימדים יפים ואפשר להתמקצע עוד ועוד ולא להישאר תקוע

עם הבוס לנצח נצחים

שלא תבין לא נכון..אתה יודע טוב מאד כמה כיף לי עם דייג חוף בין אם זה בוס או ג'רג'ור

ובעניין של הסירה ..אתה רמי בעצמך כמה יציאות היו לך בסירה וחזרת עם שלל זניח?

התשובה שלך תהיה על בטוח שיצאת עם סקיפר לא מנוסה...והתשובה שלה לדבר כזה תהיה דווקא כאן ההתמקצעות

להכיר את השטח והנקודות הנכונות לאותה יציאה ואותו מצב ים ואותה עונה

בהצלחה גם לך
כמה שאתה טועה
05/09/2011 | 10:14
דוחות כאלו הינם דוחות נדירים ומראים על סופר מקצועיות
גם דייגים מקצועיים המתפרנסים מדייג היו מתפעלים קל וחומר חובבים

במצב הדגה של היום דג מכובד מהחוף די נדיר גם בגלל הדלדלות הדגים ובנוסף האבו נפחות אבל אפשרי

בכל מקרה תהנה ותעריך גם דוחות כאלה

כפי שכתבו עמיתי המלומדים...
05/09/2011 | 11:23
2
2
דיג מסירה איננו דיג פשוט כלל וכלל.
מדובר על התמקצעות והכרת מבנה הים ואופן הדיג בכל תצורה תת קרקעית (חול / סלע / חרף' וכו').
אני מבטיח לך שללא הכנה מתאימה, אם תצא לים לא תחזור עם שלל.

אני מציע שתבחן את עצמך:
האם כמות הדגים / משקלם היא המבחינה בין דיג חובבני למסחר?
האם תפיסה של 50-100 מושטים בכינרת (דבר אפשרי בהחלט) הופכת את הדיג לפחות מסחרי?
האם תפיסה מקרית של פלמוד של 40 קילו בטרולינג (גרירה מסירה) הופך להיות מסחרי?

יציאה שבה תפסו 5 דגים לא נחשבת בעיניי כדיג מסחרי.
דיג מסחרי בעיניי הוא דיג עקבי שמטרתו פרנסת הדייגים - כמקצוע. זה לא המקרה כאן.

בכל מקרה, בעיני דו"ח של 2 בורים בבוס לא פחות חשוב מדיג של 10 אינטיאסים בג'יג. בוודאי שדו"ח של אינטיאסים יותר מלהיב, ומעורר יותר תגובות, אבל בעיניי מה שחשוב זו ההנאה מדיג - בכל צורה שאבחר.

בנוסף ולא פחות חשוב. אמרתי זאת בעבר מספר פעמים, לא חייבים להגיב לכל דו"ח / הודעה. אפשר להתעלם או אפילו להגיב באופן פשוט ב

בהצלחה לכולם.
אין טריפ יותר טוב מפייט על הריף.
05/09/2011 | 13:18
1
3
יאלה עונת הריפים חוזרת סוף סוף.
עונת הריפים? אולי יואיל כבודו ויסביר לכולם מה
05/09/2011 | 14:45
9
זה עונת הריפים?

האמת בחיים לא שמעתי על זה   אני די חדש בענייני ריפים ועונות

מישהו שמע על עונת הריפים הזו?

מה תופסים?

איך?

איזה שיטת דייג?

מה זה בכלל  " עונת הריפים "
כמה כיף לחיות בסרט ..הרבה חלמו על סרט כזה
05/09/2011 | 14:27
17
1
ןכשהגיע זמן אמת פשוט התעוררו

דווקא יותר קשה בים הפתוח ..צריך לדעת למצוא סוגי דגים לפי עונה וזמן עומקים ותווי קרקעית וכל זה להתאים לו ציוד

מתאים ופתיון מתאים ...אם חשבת שזה כזה קל אתה מוזמן להיות איתנו בסירה ..מותר להביא קונטינר לדגים ותדאג לקירור טוב

ובאותה מידה להשאיר את הקונטינר בתור תקלה במרינה מה שמבטיח לך שלא תצליח לתפוס קשקש אם לא

תקבל הדרכה כמו שצריך מהמנוסים בעניין !!

אותה תשובה תוכל לקבל מכל החברה שהצטרפו ליציאות כאלה ..הם התשובה האמיתית שלך

חוץ מזה לא כדאי לקבוע עובדות בלי להתנסות בכלל בעניין !! אם חשבת רק להוריד ג'יג או פתיון ולהוציא טעית בגדול

הלואי וזה היה המצב של להוריד וישר להרים דגים

ואמת אמרת ..יש פה אנשים שיש מה ללמוד מהם ויש מאמרים מצויינים ..על זה אין וויכוח בכלל

חשוב יותר לראות מי אלה שאפשר ללמוד מהם ומהמאמרים שלהם לפני להתפרץ בצורה הזו

אתה מוזמן ליציאת נסיון אבל לא לשכוח את הקונטינר עם הקירור להחסנת הדגים
יש לי בנאדם ביפו שאנחנו יוצאים איתו בים שקט.
05/09/2011 | 14:46
16
לוקח 300 ש"ח לראש ומביא אותנו למקום הנכון, 6 שעות דייג באזור המרכז מביאים לוקוסים מלכות אנטיאסים פלמידות, זה ההבדל בין לשלם 120 שקל לראש ל 300 שקל לראש.

דווקא למדתי ממך בכל מה שקשור בז'ירז'ור.
אז ענית בעצמך שזה מחייב מקצוענות ..אחרת היית
05/09/2011 | 15:00
7
1
משלם אותם 120 לבנאדם ומוציא חופשי

אותו בנאדם שדורש 300 נראה ונשמע מקצוען ועל זה דורש יותר כי יש לו קבלות

וכאן מילת המפתח ..מקצוען שיודע מה ומו

בהצלחה
אמרתי שצריך להכיר נקודה טובה
05/09/2011 | 15:07
2
זה רק עניין של זמן למצוא נקודות טובות בדייג בסירה.
אוקי אם כבר " נקודה טובה "
05/09/2011 | 15:15
1
31
איך בכלל תזהה נקודה טובה?

לפי מה? ..עומק? קרקעית? מרחק מהחוף?  מנסה אותה נקודה שחשדת בה כטובה ורואה אם יש אכילות?

ואם אותו יום אותה נקודה לא עבדה? זה אומר פספסדת וחשבת לא טובה?

אם אותו יום הפתיון שלך לא עבד אז איך תדע בכלל שמדובר בנקודה טובה?

אם באותה שעה הדג החליט שלא יפתח את הפה אז הופכת לא טובה?

יכול להציג לך עוד מליון שאלות שאי אפשר לענות עליהם ...ותדע לך

בכלל למצוא נקוה טובה זה כמו למצוא  יהלום בודד בערימת גרגירי זכוכית

את הנקודות שלנו מצאנו לבד בלי שום עזרה ..יודעים מתיי לצאת ומה לתפוס באותו יום לפי מצב הים ומזג האוויר

היו יציאות של 5 סירות מסביב כאצלנו מלאי גדול של דגים ואצל כולם אין בכלל ..וזה קרה רק לפני כחודש

זה כבר לא מזל
בשביל זה אנחנו משלמים 1800 ש"ח לבנאדם.
05/09/2011 | 15:21
6
בשביל לאכול סטייק לא צריך לקנות פרה, פעם בחודש אוכלים סטייק.
מאמון מה נשמע
05/09/2011 | 15:09
3
1
בלי שום קשר לדיון אני אשמח לצאת איתכם!
רק תגידו מתי תאמין לי אני בא על קורקינט! הפעם האחרונה שיצאתי עם סירה הייתה לפני שנתיים עם תפיסה של שתי פלמידות של 4 ק"ג ופוטה אחת של4 וקצת.. תאמין לי- רק השאיר טעם של עוד... חחח
בקיצור אני אשמח. ה עלי...
בכיף אלדר..רק שכרגע מתחילים להוריד פרופיל
05/09/2011 | 15:20
2
3
מהסירות  ונפנה יותר לכיוון החוף

גם ראשון הזה וגם שבוע שעבר ביטלנו יציאה עם החברה מהפורום ( שרגא ..חמי..גקי..אסף ועוד ) בגלל התמעטות התפיסות

נחכה שהעניין שוב יזוז ונוכל לצאת בכיף...חשוב לי מאד שהחברה שיוצאים איתי יחזרו עם דגים
איפה אפשר ל
05/09/2011 | 17:17
אני מחפש מישהו שאפשר להצתרף אליו לדייג מסירה{אבא שלי גם כי בכל זאת אני רק בן 15..}. ליציאות של החברים מהפורום אני לא חושב שכדאי שאני יצתרף ליציאות כמו של חברים מהפורום כי אני בסך הכל מאד מתחיל בכל עניין הדייג עם דמויי. מה גם שסביר מאד שאין לי ציוד מתאים אבל כשתגיעה סירה נדבר על חכה. מישהו או מישהו עושה יציאות כאלה או יודע על יציאות כאלה?

כמה עולה?,איפה?,מתי?,עם מי אני צריך לדבר?.......

תודה
על הכיפאק מאמון
06/09/2011 | 09:05
5
סומך עליך! אני אשמח.
על איזה סיגנון אתה מדבר על גיג או בולוס
05/09/2011 | 16:05
7
1
בכל אופן אני יוצא מיפו באופן קבוע ולא שמעתי שייש איזה קוסם שאפשר לשלם לו300 שקל ולהוצי את המבחר שאתה מדבר עליו.בכל מקרא אם אתה רוצה אני מוכן לשלם 400(מה איכפת לך כך 100מתנה )בסוף הדייג כך לך את המלכות האינטיאסים והפלמידות ואני ישאיר לי כמה לוקוסים.אז מה אתה אומר?
דבר איציק מסבבה 5.
05/09/2011 | 16:32
6
1
החכם רושם מה שנוח לאוזן לשמוע ?
05/09/2011 | 18:11
5
2
ואני רושם רק אמת . הבוחר צודק נקודה . ומי שלא מבין בעיברית מה שרשמתי אני אתרגם לאנגלית .
בעיקרון התוכן הוא "הבחור צודק .. ואני יכול לראות כול דוח כאן באתר "

מה לא רשמתי .
א. לא רשמתי על מר מעמון חצי דבר בשלילה \ והוא כן רשם. למה אני ממש לא יודע ?
ב.לא רשמתי שאני ניתקע לנצח עם בולונז . עובדה אני מיצר פלייס ובתיכנון לדוג עם ציוד יעודי
ג.לא רשמתי שמי שדג בים אנו צריך תכניקה .או ידע בדייג עומק .או כול דבר שישתמע מזה .

למה לקחת דבר טוב ולהפוך  אותו לדבר רע ומכוער ?   האם יש לכם מניעים שפורום תפוז יראה לא מכובד ?
אני רק רשמתי את האמת.  וכאשר היא לא עולה בכנה אחד עם הדמיון שלכם ישר אני זה שלא בסדר ?

סמני השאלה הם רק בשבלי ולא היתי חפץ שתענו לי
תודה רמי
אחסוך לכם את תגובתי ודעתי
05/09/2011 | 19:46
3
2
למרבית התגובות , אך אומר לכם זאת ,

דייגים אמיתיים לא מקשקשים כל כך הרבה .פשוט דגים וחלאס ,בלי ויכוחים , פרשנויות , התקפות והצטדקויות . וזה בדיוק מה שקורה כאן.
זה נראה כאילו חבורת זקנות משועממות בבית קפה ולא כאנשים העוסקים בדייג . במקום לעסוק בדייג אתם עוסקים בפילוסופיה של הכוכבים . כל אחד כואב לו משהו ,לכו לרופא , תשאירו את זה לעצמכם , הבן אדם תפס דגים , בא לשתף אתכם , תלמדו ממנו , מה כל הויכוחים השטוטיים האלה ? לאן זה מוביל ?
לא בא לכם ללמוד ? לא מעניין אתכם ?  סבבה , תנו לאחרים שכן מעוניינים , ותשמרו את כל הקישקושי  סבתא לעת הזיקנה על ספסל בגן .
05/09/2011 | 20:29
פיראט שמור לי מקום בספסל בגן
05/09/2011 | 21:05
3
06/09/2011 | 17:25
2
לא מבין למה אתה ריגשי כזה רמי
05/09/2011 | 20:56
3
זה שרשמת ועירבת את השם שלי אומר שכן אענה לטענות שלך

מה לא בסדר בתגובה שלי? רק רציתי להראות שיש מקצוענות בדייג עומק ולא כמו שהבחור טען

שרק נכנסים עם סירה ומתחילים לשלוף דגים על ימין ושמאל

חוץ מזה מה רשמתי רע עליך. ? אני ארשום עליך דברים רעים ? מאיפה הבאת את זה בכלל ?

מניע להראות פורום תפוז להיראות רע? אני?  אוי ואבוי מה קורה כאן

רשמתי דוח דווקא שהפורום יראה טוב ולא יראה כפורום מת ..ואני זה שנתקפתי ולא ההפך

כמו תמיד אני מתגונן ..זה קרה בעבר וימשיך לקרות בעתיד ..כי בחיים לא אוותר בדברים שאני צודק

אז בלי תירוצים של להפוך את הפורום שיראה לא טוב ..לא אני חמוד !!

רמי ..לא חושב שיש בנאדם שהשקיע בפורום הזה יותר ממני ואם יש כאלה בבקשה שיקומו

כל שנה שהשקעתי כאן שווה ל 10 שנים להשקעה של אחרים . אז בבקשה אין צורך בסיפורים כאלה

אלה תירוצים של ילדים קטנים והתבכיינות של " הרביצו לי ..ודחפו אותי "

ואם הפורום התחיל להיראות רע אז בטוח לא בגללי ..יש אחראים לזה וכולם מכירים אותם

השקעתי המון כאן ואמשיך להשקיע ..אות זה עשיתי מכל הלב ולא מתחרט בכלל על זה

אני מוכן לנסות להסביר לך את נושא הדוחות מסירה
05/09/2011 | 22:06
2
1
דוחות מסירה הן כמו כל דוח אחר.
מגיע חבר מהפורום, חולק איתנו ניסיו, חוויה הצלחה וחיוך, נותן טיפים , המלצות ועצות...
בקיצור נהנה מהעשיה ומשתף , מבחינתי לזה הפורום קיים.
אתה... יכול להתעלם, לקרוא ולהגיב או לקרוא ולא להגיב, באמת, כל האחת מהאופציות זה סבבה.
כבד את הרצון של הבן אדם לחלוק, את המשותף שבינינו וזאת ההנאה מהדייג וקח מתוך המכלול את מה שמתאים לך ו...
שתף אותנו בדוחות שלך.

והכי חשוב בעולם, מסכים איתך, לכולם , לשמור על החוף נקי... אני אף פעם לא מצליח להבין איך יכול בן אדם ללכת לדוג, לשלב את ההנאה של הדייג
עם הסבלנות והמיומנות הנדרשת.... להשאיר אחריו ליכלוך.
אני רואה את זה שוב ושוב ושוב..... ותמיד זה מפליא ומדכא אותי.
ושוב רק לך מעמון פנים יש רק לפרצוף אחד .
05/09/2011 | 22:44
1
1
וזה התגובה שלי למה שרשמת  .כנראה נותר בי עוד פיסה של כבוד אליך . ואיני רואה שזה הדדי .
אתה רחוק יקרי מעולם של אמת .
רמי
אמת לא מבין מה רשמת ..נראה לי יש לי
05/09/2011 | 23:17
2
בעיה בהבנת הנקרא

בעברית קלה רמי מה אתה מנסה להגיד?

שיש לי שני פרצופים?

שלא נותן לך כבוד ואתה כן?

שאני לא אומר ולא חי את האמת?

לזה התכוונת. ?
מה אתה מקשקש
06/09/2011 | 10:19
2
יש לך מושג בכלל כמה חוכמה יש בסגנונות האלה? ניסית פעם? איזה ג'יג איזה משקל לאיזה עומק איזו חכה מתאימה לכל משקל איזה רולר, איזה חוט כמה ליברות איזה שוק לידר ואיפה איזה קשירות חזקות מהם הקרסים שתופסות חזק שהדג לא ישתחרר איך עובדים נכון עם ההקפצה של כל גי'ג ואין פה מקום לכל השאר. כמובן הכל בגדר ההשתדלות והניסיון מה יצא טוב עד היום ומה לא.
זה דייג הרבה יותר אקטיבי ומאמץ (הג'יג לפחות) אתה חוזר הבייתה תפוס כולך.
ובהתאמה גם הסיפוק שיש בשלל.
תפיסקו כבר להתעסק בבילבולי ביצים
06/09/2011 | 17:29
1
2
מתחילים לריב על שטויות.
כל סגנון לא משנה איזה עם הוא בדיג ספורטיבי עם חכה לדעתי הוא לגיטימי. ובזמנים כמו שאלו דורש מקצוענות וידע רב לשם תפיסת הדגים.
כל עוד זה מעלה לדייג חיוך על הפנים והוא נהנה ממה שהוא עושה, ואוהב את מה שהוא עושה. אין שום סיבה שמישהו יחנך אותו אחרת. כמובן בתנאי שהוא שומר כבוד לדגה ולים במיוחד כמו שמאמון עושה.
וואלה , לא רוצה לחשוב מה היה קורה
06/09/2011 | 18:12
1
אם  היו לוקחים את כולכם ושמים  אותכם על סירה אחת .
דגים בטח לא הייתם מביאים ,אבל מעניין מה היה קורה .
אני איתך ב100%
08/09/2011 | 20:23
אתה כותב שכל אחד יכול לקחת סירה ולשוט, בקטע הזה אני ממש לא מסכים כי לרוב מוחלט של הדייגים אין את האפשרות הזו(אלה אם אתה משלם לבעל סירה......)כך שכל הדוחות על דיג עם סירות כלל לא מדבר אליי מאחר והוא לא רלוונטי
לעומת זאת דוח של דיג בוס או רולר הרבה יותר מענין
דייג מסירה זה לא משחק ילדים
09/09/2011 | 17:34
3
דייג מסירה מצריף הרבה יותר מנקודה ב GPS + סירה
אם זה היה כך , לדעתי אף אחד לא היה יוצא לדוג בחוף .

נקודות למחשבה בשבילך :
תנסה לעלות על סירה כשהיה קצת גועש או בשפת הימיים "עובד" ,תעלה לשעה אחת , ואז תראה אם אתה בכלל מצליח לנשום? (ולא להקיא)
עכשיו תדמיין שהגעת לנקודת חלומותיך ב GPS ואין דגים
ובכדי להעביר לך את המסר , תדמיין שיש בנקודה הרבה דגים ,אבל היום הם לא רעבים ולא אוכלים ולא תוקפים .

מקווה שהצלחתי להסביר לך למה ,זה לא פשוט ,ומאחורי כל תמונה עם דגים ,מישהו השקיע והרבה

דייג תחביב בשבילי לפחות , תרפייה וניתוק מכאן העולם
הדג זה הצ'ופר בדייג

בהצלחה  לך

מלכות INN אינטיאסים AUT
04/09/2011 | 22:44
17
23
מלכות INN  אינטיאסים AUT
לפי דיווחים של יובש מוחלט מהמון סירות והמון חברה שיצאו לים לחפש אינטיאסים  הוחלט לא לשבור

תהראש וללכת על מלכות בבולוס עם פתיון גמברי וקלמרי

עומק מים נע בין 65-45 פאדום

מקולות של 300 גר" ובניות עם חוט 70 וקרס שאראק מס" 8

ים שקט לגמברי ובקושי יש דריפת

התוצאה 5 מלכות שמשקל כולל של 40 קילו + ל 3 אנשים

נסיון על חי לא העלה דבר והדגים חזרו חיים לחסקה

עוד יום מוצלח לצוות הנצרתים

בהצלחה לכולם
תמונה 1
04/09/2011 | 22:44
15
תמונה 1
תמונה 2
04/09/2011 | 22:45
10
תמונה 2
תמונה 3
04/09/2011 | 22:46
7
תמונה 3
ואחרונה עד ליציאה הבאה
04/09/2011 | 22:47
2
6
ואחרונה עד ליציאה הבאה
סחתיין על התפיסות מאמון...התמקדתם בתפיסת
05/09/2011 | 18:25
1
2
המלכות או שחיפשתם גם אינטיאסים?
אסף לא טרחנו לחפש יותר מדיי אינטיאסים
05/09/2011 | 21:03
5
רק סיבוב אחד או שניים ועברנו לדריפת ישירות

מה לעשות מסתמכים על המזל

ברגע שהאקשן יחזור אעדכן אותכם...כרגע די יבש
מאמאמיה..איזה פרצוף מכוער יש להן :) אפשר להפח
05/09/2011 | 08:18
1
מאמאמיה..איזה פרצוף מכוער יש להן :) אפשר להפחיד את השכן שלי (זה שעושה לי בעיות בקשר לבניה) עם מלכה כזו בלילה חחחח....
סחתיין חברים, אלופים, אין מילים. רק לראות ולקנא.
בתיאבון
מורדי
יפה מאד!
05/09/2011 | 08:34
1
2
אני בטוח שפייט של חיה כזו זה משהו מהסרטים...
ברכות על התפיסות היפות.
אלון המכה הראשונה די חלשה אבל כשהדג מרגיש
05/09/2011 | 14:40
4
תפוס הוא מתחיל להשתולל
תענוג של תפיסה, בטח נותנות פייט כמו שצריך
05/09/2011 | 09:03
בכזה גודל
דייג של כייף עם שלל נאה
05/09/2011 | 09:54
3
1
מזמן לא ראינו דוח של דייג בז'רז'ור של בייביז (אינטיאסים) או טרולוסים  באמצעות נוצה אצלכם בצפון, האם תוכל לעדכן בנושא זה?
תודה ובהצלחה ביציאות הבאות.
UD בקרוב נתחיל לחפש את הבייביז ..רק שלא יבואו
05/09/2011 | 14:42
2
6
שוב בטענות והפעם לרחם עליהם כי מדובר כולה בבייבי

האמת שיש כבר דיווחים יפים עם משקלים טובים דווקא של 1 קילו +
אחלה מלכות
06/09/2011 | 00:24
מברוק מאמון. איזה מלכות
06/09/2011 | 06:56
5
ולגבי הבייביז, גם אני הייתי דג ולא עושה חשבון אבל ביננו
מאמון שמת לב לגודל הדגים השנה? בשנים עברו נתפסו
דגים מעל 20 ואפילו מעל 30 קילו בהמוניהם. היום רוב
התפיסות הן בין 4 ל-8/9 קילו. בודדות התפיסות  מעל 15
קילו.זה נראה לי כתוצאה מדייג יתר ולא נותנים לדגים הקטנים
לגדול(ואינני מדבר עליך עליי ועל שכמותנו שדגים עם חכותפה
ושם כמה.ראיתי בשוק בעכו ארגזים של  בייביז נתפסו ברשתות.
טוב. לא צריך יותר. רק תגיד מתי ומהיכן יוצאים.
06/09/2011 | 02:00
2
music_@walla.co.il
)*_*(
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה שפע איזה שפע!
06/09/2011 | 17:40
2
לא יודע אם אצלנו בדרום יש בכלל יצור כזה שנקרא פרידה...
סחטיין עליכם!!
נראה לי אני עובר לצפון וזהו ;)
בשבילי אתה הגורו של הדייגים
09/09/2011 | 17:40
3
כל הכבוד על ההשקעה בדו"ח ,
בהצלחה בבאות
הסחף בים -כולם לקרוא!!!
03/09/2011 | 17:15
15
125
שלום, הנושא של הסחף בים, אולי לא קשור לנושא של הפורום{דייג} אבל הוא קשור לכולנו בכל זאת.

היום בחוף שונית{שדות ים} אני אבא שלי ואחי הלכנו לגלוש. בסוף יצא שבמקום גלישה אני אבי,ועוד שלושה אופנועי ים, הוצנו בסך הכל 20 איש במצבי טביעה שונים. מאפיסת כוחות ועד סתם בהלה. והכל בגלל שלא יודעים מה לעשות במרה שנסחפים לעומק.

הנה קישור לטקסט מידע על הסף עם תרשימים והסברים מפורטים מה לעשות כשנסחפים.

http://orenmada.net/archives/67634

אני יכול להוסיף שאם בכל זאת נסחפתם אתם חייבים להשאר רגועים,להשאיר את הראש מעל למיים ולעשות מה שאתם יכולים כדי שיראו אותכם.
גם שיש גלים אין סיבה לא להכנס למים. אבל להזהיר את מי שאפשר לאן לא להכנס ואם רואים מישהו שזקוק לעזרה לעשות מה שאפר כדי לעזור  אבל לא להתאבד עליו.או כמו שדני סנדרסון אומר טובעים השניים מן האחד...
אבל ברצינות,
בבקשה, תעבירו את המידע הזה למי שאתם יכולים כי זה פשוט חשוב מאד.
עלק הוצאנו 20 איש במצבי טביעה שונים חחחח
03/09/2011 | 17:33
5
4
תצחק תצחק
03/09/2011 | 17:42
4
5
תצחק כמה שאתה רוצה. אני הוצאתי 4,אבא שלי עם לונג בורד 6 והאופנועי ים הוצאי בערך 8 אנשים.17 איש. וחוץ מזה גם אם זה איש אחד זה הרבה. המספר זה לא העיקר. תקרא מה שיש בקישור ומפה לא אכפת לי מה דעתך על הנושא.
סליחה 18 איש לא 17
03/09/2011 | 17:43
3
6
וזה היה מול החומת סלעים שעל החוף בערך  קילומטר מול הארובות בחדרה
הבנתי סליחה
03/09/2011 | 18:45
2
6
באמת מצטער שלא לקחתי ברצינות אחי ואחלה מאמר
03/09/2011 | 18:52
1
3
הבאת נהנתי לקרוא וללמוד
אין בעיה:}
04/09/2011 | 07:23
1
תודה על האינפורמציה
03/09/2011 | 22:03
7
למדנו עוד משהו בפורום הזה.

עוד דרך ללמוד לקרוא את הים. חשוב לדיג וחשוב להשרדות.

שבוע טוב
כל הכבוד......
03/09/2011 | 22:30
3
2
קראתי את המאמר למדתי משהו חדש מאוד מאוד חשוב
תודה רבה
כל הכבוד לך לאבא ולאופנועי ים!
03/09/2011 | 23:25
1
אישית קרה לי שהים היה סוער ועם סחף חזק ניכנסתי למים עם מזרון מתנפח..אחרי לא שמתי לב שחתה בחורה צעירה שהיא ניקלעה בדיוק לזרמים בסחף והחלה להיסחף ולהילחץ פתאום שמעתי צרחות  וראיתי את הבחורה 5 מטר ממני בולעת מים ומנסה לשחות נגד הסחף  התחלתי לחתור אליה עם הידיים ותפסתי אותה מהשיער בדיוק שהיא כמעט נעלמה.. משכתי אותה אל המזרון וביחד חתרנו לחוף. בחוף היא נירגעה וממש לא ידעה איך להודות לי (בכלל כל האנשים בחוף שיבחו) בכל אופן זה ממש מלחיץ להיסחף ומה שטוסטי הביא זה בריא לכולנו לקרוא, דרך אגב באם אתם עם בוגי\גלשן\מזרן ים\ או כל דבר אחר הסחף לא הכי ישפיע עליכם ויהיה יותר קל לחזור לחוף
חשוב מאד
03/09/2011 | 23:50
1
5
שכולם יקראו.
עברתי חוויה כזו לפני כמה ימים, ולמרות שלא היה מדובר בזרם מאד חזק זה היה מלחיץ ו מ א ד לא נעים.
תודה על המידע החשוב.
תודה רבה,תעבירו את המידע לכמה שיותר אנשים...
04/09/2011 | 07:23
2
מידע חשוב מאוד
04/09/2011 | 08:32
1
6
יופי של מידע. חשוב ויותר
04/09/2011 | 11:29
3
04/09/2011 | 22:00
תודה על המידע
05/09/2011 | 08:43
2
חשוב מאוד
כמעט לוקוס
03/09/2011 | 01:23
3
10
יום שישי בבוקר מוקדם מגיע ליפו , בינתיים לא משנה הרגלים שרכשתי לאחרונה, הצטרפו אלי שני חברים, לפיכך היינו שלושה אנשים ושתי חכות אחת ז'ירזור אחת בוס 7 מטר. אחרי שעה וחצי בלי תקיפות ונסיונות של חבר שלי לדוג בבוס עם פיתיון של דמוי דג קטן פתאום משיכה חזקה ומתחיל המאבק, אני מגלגל אבל יש התנגדות חזקה. אני מצליח להביא את הדג מחוץ למים ליד הסלעים וזה לוקוס סלעים מכובד, אחד החברים מתחיל למשוך את החוט כדי להעלות אותו ואז לצערי הדג השתחרר ונפל למים. חבל, אבל אין דבר, היה בסך הכל שבוע מוצלח בדיג. בבוס הצלחתי לתפוס סרגוס חביב, ובערב שבת אכלנו מהלברק שנתפס יום קודם, היה טעים. שבת שלום ודיג מוצלח למי שיוצא לדוג.
יופי עוד בייבי לוקוס הרוויח את חייו
03/09/2011 | 11:09
2
4
זה בייבי זה
03/09/2011 | 14:52
1
4
לדעתי הוא היה בגיל נערות לפני צבא. בייבי בטוח שלא
לא נורא חבר זה חלק מהמשחק
03/09/2011 | 15:24
5
פותחים את הבוקר עם לוקוס בתיק
02/09/2011 | 09:51
7
19
פותחים את הבוקר עם לוקוס בתיק
קובע עם מואס ונדב חברים יקרים מזה זמן רב להפגש כבר בבוקר בגזרה.
הים קצת גבוה,גלים של עד מטר ולא מתאים לדייג טרכונים, ועקב כך
פותחים את מקלות הז'ירזור לעבודה נמרצת בזריחה. המטרה לוקוסים
עד שעה לאחר הזריחה והביתה.
מגיעים בחושך למים עם גלים גבוהים שמשפריצים לכל כיוון,אני קושר
שוק לידר למנוע קריעה מחיכוך סלעים, מחבר ג'יג הד עם סיליקון מסוג GRAB
וקדימה למים לתוך הגלים המערבולות והקצף. מבלה את החצי שעה הבאה
בזריקות אל תוך מעברי סלעים חריצים תעלות  בורות וזרמים חוזרים בתוך
כל הבלאגן. ואז.... באחת הזריקות זה מגיע !!!....פיצוץ עצבני למקל ולמרות
שהקלאצ' סגור יחסית טוב טוב יש לי יציאת חוט עצבנית. תופס את השפולה
שתפסיק כבר להסתובב ומפעיל לחץ חזק על הדג...מרגיש  חזק את הנגיחות
למטה. מרגיש את הלוקוס מנסה לחפש מסתור בסלע בכל כוחו...אבל כל עוד
אני מרגיש אותו נוגח זה אומר לי שהוא במצוקה ולא מצליח להגיע לסלע.
אחרי שניות ארוכות אפסו כוחותיו ואני מעלה אותו מעלה. על שפת המים הוא
דופק לי פרפור אחרון ונתקע בסלע. מואס ידידי היקר נחלץ לעזרתי,כמה שניות
נוספות והלוקוס בחוץ ואני מוצא עצמי רטוב כולי. אבל למי כבר אכפת  

לסיכום הבוקר 2 לוקוסים חביבים שסוף סוף אפשר לקחת ולא להחזיר למים,
גם נדב לא משאיר את התיק שלו ריק מדגים ומואס משאיר מאחור חוויה עם דג
שנלחם חזק ולבסוף ניצח והצליח להשאר במים.

עוד בוקר של כיף עם חברים מיוחדים
שיהיה שבת שלום לכולם ודייג מהנה  
יופי של דגים.אפשר
02/09/2011 | 10:35
6
אולי שתעלה תמונה של הדמוי?
מה היה ללוקוס בפה
02/09/2011 | 11:17
1
8
מה היה ללוקוס בפה
חח אחלה לוקוסים, בתמונה הם ניראים 60 קילו
02/09/2011 | 11:46
5
כל אחד חחחח
שלל מכובד ויפה מאד
02/09/2011 | 13:52
2
חבר יש מצב שתעלה את התמונה של הדימוי ובאיזה מקום ??
תודה האם הדימוי שיש באתר היא טובה   ללוקוסים?

http://www.dolfin.co.il/index.php?pids=548&theme=h...
יופי של זוג לוקוסים מכובד וטעים בתאבון
02/09/2011 | 14:55
3
וואו
02/09/2011 | 17:11
7
צמד חמד
יפה חברים. באין לחם, תאכלו עוגות ובאין טרכוני
02/09/2011 | 22:45
3
יפה חברים. באין לחם, תאכלו עוגות ובאין טרכונים...תאכלו לוקוסים.
בתיאבון
מורדי
מה אין תגובות לגבי הדג בכחול
01/09/2011 | 21:23
1
3
הדג הזה יותר מתאים
01/09/2011 | 22:46
2
שידוגו אותו בפורום חובקי המיכלים.(פורום אופנועים) במחיר שציינת ראיתי במוטו-רד V-STORM 650 יד 3
הדג מספר 1 שלי נכון להיום
01/09/2011 | 21:05
22
20
הדג מספר 1 שלי נכון להיום
זה הופך לאובססיה. קמתי שוב היום בבוקר, כבר שלושה ימים רצוף שאני עושה את זה שש וחצי בבוקר התייצבתי ביפו,פותח את החכה שם את הדמוי שהופך להיות המועדף עלי וממליץ עליו בחום כי הוא עושה את העבודה, לבן עם ראש אדום שלי זה של סטרייק פרו גודל בינוני ומתחיל בדיג. הים גלי עובד ואני מפנטז על לוקוס יותר גדול מזה שתפסתי אתמול, אבל לא היו תקיפות החלפתי לדמוי אחר וגם לדמוי סיליקון שזכה לתקיפה של לוקוס סלעים קטן, וגם "זכיתי" לאבד פופר בסלעים( כן פופר שצף לו על המים נתפס בסלע לידי ולא שמתי לב) אבל זה בינתיים היה האקשן. בערך ב 8 בבוקר החזרתי את הסטרייק פרו ראש אדום לחכה כי מהפעמים הקודמות שמתי לב שהלוקוסים תוקפים בשעות האלו. אחרי רבע שעה של נסיונות פתאום משיכה, ואני מרגיש שזה משהו גדול, חשבתי שזה לוקוס אבל אחרי פתאום ראיתי את הצללית של הדג במים וזה היה משהו אחר, כסוף. האמת שפנטזתי שיצא איזה סרגוס של חצי קילו אולי יותר, אבל המציאות היתה ורודה יותר: לברק יפהפה, הדג הכי גדול שהצלחתי להוציא בים בקריירת הדיג שלי שהתחילה בגיל 12 ביום שישראל תקפה את הכור בעירק. חייב לציין שזו אולי הפעם העשירית שאני מז'רזר ויש תוצאות. למרות שאני אוהב לדוג בבוס ובולונז יהיה קשה לחזור לזה אחרי תפיסות כאלה. מחר בלי נדר אני אנסה שוב, דייג מוצלח לכולם.  
מבקש הערכה
01/09/2011 | 21:13
9
מי בבקשה יוכל להעריך את המשקל של הדג לפי התמונה?
מברוק על הלברק המכובד . אם היית מצלם ליד
01/09/2011 | 22:11
2
8
מטר, היה יותר קל לתת הערכת משקל.
אפשרות נוספת לקנות משקל ב5$ ב EBAY לפעמים הבאות
02/09/2011 | 00:39
1
3
המחיר כולל את המשלוח?
כן רק זה 6$ סה"כ ולא 5$
02/09/2011 | 08:26
1
משקל לדגים
מברוק על הדג אמרתי לך אין כמו יפו
01/09/2011 | 22:42
1
4
אגב יצא בראש השבוע טונות קטנות משקל לידיעתך תנסה קצת יותר דרומית גם בראש אם אתה עם סיליקונים
נראה לפחות 1.5 קילו בתיאבון

בנוסף יש גם שפיצים ביפו נצפו השבוע קרוב מאוד לסלעים בדיוק איפה שתפסת את הדגים חמישים מטר ימינה
מסכים
02/09/2011 | 00:37
7
אכן אין כמו יפו, תמיד אהבתי לדוג ביפו, בבוס הייתי תופס בורים סרגוסים, כחילות, בתוך הנמל לכיוון הים
פשש..מה יהיה מחר?
01/09/2011 | 23:01
1
3
יפה מאוד.
אתה זז תוך כדי הדיג ממקום למקום או נשאר בנקודה אחת?
איך זה ביפו? עומדים על החוף, מזח או בתוך המים?
באיזה מקל (מבחינת משקלי הזריקה) ובאיזה חוט אתה משתמש?
תודה.
מקווה לטוב
01/09/2011 | 23:35
2
אתמול נשארתי באותה נקודה ולא זזתי ממנה, החלפתי דמויים וכמו שציינתי הדגים נמשכים לדמוי עם הראש האדום. ביפו יש המון נקודות יש מזח יש, סלעים, יש מי שאוהב לדוג בתוך המעגן של הנמל. המקל שלי הוא בעל משקלי זריקה של 5-18 גרם, חוט ניילון 0.30 כאשר הדמוי מחובר החוט 0.25
שלל מכובד וכל הכבוד לך
02/09/2011 | 00:18
3
4
היי חבר אני גם חדש בג'רגור עשיתי כמה נסיונות לא הלך לי ועקבתי אחריך כמה כותרות שאתה מצליח אשמח מאד לקבל מימך טיפים או שאלמד קצת לג'ירגור מעשית
אשמח מאד לקבל מימך תגובה...ואיך מגיעים למזבלה ליפו האם זה אחרי בני הדייג של פעם לכיוון דרומית שיש שם חניה גדולה ויש שם מזח בעמידה ככה זכור לי אז האם שם טוב לג'ירשור?
אבל זכור לי ששם יש מלא סלעי וקשה לעבוד שם....
תודה רבה ושבת שלום לך חבר
יפו
02/09/2011 | 00:34
2
5
תודה רבה, למען האמת לא חשבתי שתפיסות יגיעו יחסית מהר בז'רזור. תכלס אין לי ניסיון גדול בז'רז'ור ויש בפורום חברה עם ניסיון שבטח יש להם המון טיפים לתת, מה שאני מסיק מהניסיון הקטן שלי זה שהדגים אוהבים דמוי לבן עם ראש אדום. נכון לימים אלה השעות שבהן יש תקיפות זה בערך משבע וחצי  בבוקר. האיזור הוא זה שציינת ונכון שהוא סלעי, יחד עם זאת באיזורים כאלו נמצאים לוקוסים, סרגוסים, וגם לברקים ככל הנראה. דייג בולונז סיפר לי שהוא תפס שם שבוע שעבר טרחון גדול. מאחל לך בהצלחה בעתיד
האם הדימוי שיש לך הוא שוקע במים??
02/09/2011 | 13:47
1
3
שוקע
02/09/2011 | 17:01
7
הדמוי שוקע, אני מז'רזר באיטיות
אפשר בבקשה להעלות תמונה של הדמוי?
02/09/2011 | 10:45
6
3
תשמע בן אדם יחסית למתחיל יש לך תפיסות מרשימות
02/09/2011 | 11:48
1
5
ביותר!
בהצלחה בהמשך ואחלה של לברק
תודה
02/09/2011 | 17:07
2
הדמוי
02/09/2011 | 17:06
7
הדמוי
02/09/2011 | 17:08
2
4
זה
03/09/2011 | 10:41
1
2
זה הדמוי שתפסת איתו את כל הלוקוסים ביפו?
כן
03/09/2011 | 14:18
1
סחתיין על הלברק. בתיאבון.
02/09/2011 | 22:44
2
2
יופי של דג. גם הדוח 10
03/09/2011 | 11:39
1
3
03/09/2011 | 14:47
2
תודה
2 שאלות סקרניות ליודעי דבר
01/09/2011 | 14:00
4
4
שוטטתי לי ברחבי איביי וראיתי 2 דברים שאני לא מכיר
הראשון
Drennan groundbait feeders Small

והשני הוא
Maver In-line method feeder Small Frame 15g

מי יודע להגיד לי מה הדברים האלו עושים ?

שוב, רק סקרנות, אבל....

תודה

מתקנים לפיזור מזון לדגי מים מתוקים
01/09/2011 | 14:09
1
2
מדובע על מעין "קפיץ" feeder בלע"ז שמכניסים לתוכו בצק/תירס/תולעים שמתפזרים לאיטם בזמן הדיג באיזור בו מונחים הקרסים.

מיועד בעיקר לדיג קרפיון, Chub ואחרים.
תודה
01/09/2011 | 14:16
1
זה אומר שהקרסים כמו בקפיץ הם סביב המתקן הזה ?
הירוק לפחות נראה לי דיי סגור, מה הרעיון בזה ? שחרור איטי ?
ואם כבר אז עוד שאלה קטנה לגבי הערב
01/09/2011 | 14:10
1
2
החברים שלי מסרבים לבוס / בולונז בבריכה ברידינג (מה לעשות, הם לא מבינים כלום )
אז... בהתייחס למזג האויר , באיזור המרכז, מי ייתן לי רעיון היכל לזרוק רולר ?

תודה
לבת ולבן ולמי שמתעניין
02/09/2011 | 18:17
2
אז... החלוץ יצא לרידינג , תולעים רולר החוצה.... יבש.
חזר להרצליה, תחילת המזח שמקיף את המרינה, זריקה לכיוון דרום.... ישב.
הצטרפנו אליו, והמשכנו הלאה לכיוון מרכז המרינה, רולר פנימה (תולעים/גמברי/לבבות) ... יבש .
סובבנו את הפרצוף למערב (אחרי שעלינו למעלה) וזרקנו מעבר לדולוסים לכיוון מערב, שם יצא מרמיר אחד יפה לחבר שלי וכמה טלוויזיות מאוד נחמדות לכל אחד מאיתנו  ...
דרך אגב, תולעים וגמברי סבבה, בלבבות הם לא רצו לגעת.
בערך ב 01:00 חלה רגיעה ומייד אחרי שעה.... התקפלנו הביתה.
דו"ח בוס - רדינג
01/09/2011 | 10:56
10
48
יצאתי אתמול בלילה לדיג בוס ברדינג.

השעה היתה בערך 21:00 כשהגעתי לרחבת החניה המלאה שאילצה אותי לחנות ליד הבסיס.
הרוח הצפון מערבית החזקה (לפי הדיווח של שרגא) לא אפשרה דיג כלפי הים ולכן נכנסתי לאזור הבריכות - ממול לשובר המבוטן.
פתחתי חכה, התקנתי את הסטיקלייט והתחלתי לרסס.
בדייג, מיד בהתחלה התחילו נגיעות וחטיפות של בצק המסטיק (מים בצק ומעט סוכר) אבל ללא תפיסות.
התחלתי לדאוג שאולי שכחתי לדוג בבוס... ואז, לאחר מספר שקיעות יפות של המצוף שבהן לא נתפס כלום, עולה סרגוסון בגודל זרת...
הסרגוסונים הללו הציקו לי עד סוף הערב גם כשעברתי כמה מטרים, אבל לפחות לא היה משעמם.
במפתיע (ואכן מאשר דברים שסיפר לי דניאל שביקר במקום ערב קודם) הבורים אכלו דווקא קרוב מאד - 2-3 מ' מהרגליים, ובעיקר רק מיד לאחר ריסוס.
בסופו של יום (זזתי בסביבות 00:00) נתפסו (חוץ מהסרגוסונים) שני בורים בגודל של כ 15 ס"מ, ואקואק ובורי אחד יפה ברח לי לפני הרגליים.  כולם חזרו לאמא.
מאד נהניתי למרות שהייתי לבד. הדיג, השקט (פרט לנחיתות ה) והמים המרצדים פשוט גורמים לי להשתחרר ולהנות.

הציוד: מטאור קרבון 6 מ'
ראשי 0.20, תלאים 0.18
קרסים 10 ו 14
מצוף רגיל 1 ג'. (סטיקלייט סיני דק שנקנה בחבילה של 50 שקיות בכ 10$ ב ebay)
בצק מסטיק וריסוס.

מכיוון שאין לי פרטנר קבוע לדיג בבוס, מי שמעוניין (מאזור המרכז) שארים לו טלפון (בערב היציאה - לא מתוכנן מראש) שישלח מסר.
שמח שנהנת ותפסת שלווה בים אני תפסתי
01/09/2011 | 14:13
12
שלווה במיטה
אכן
01/09/2011 | 15:02
9
מקום שמביא את השלווה לנפש .
אני עדיין חושב שיש תמיד בורי רק צריך למצוא אותו ...
בפעם הבאה אנחנו ביחד !
זהו המקום האידיאלי לדייג על הרגש .
01/09/2011 | 19:04
5
16
בלי מצוף   רק  עופרת  אחת  2 גרם ,וכל נגיעה דג בדלי .

לא מעייף את העיניים על המצוף , לא צריך למדוד את העומק , העופרת מגיעה לבד  לסלון של הבורי , אין פיספוסים , ההנאה להביא אותו מהסלון באמצע הלילה , גדולה פי שניים , הזמן שלוקח להוציא אותו מהעומק ,הוא כמעט כפול ,וההרגשה שהבוס צולל ורץ ימינה שמאלה ,היא הרגשה מיוחדת ושונה מדייג בורי ביום בעומק של חצי מטר .
אם  אתה אוהב דייג בורי , אני ממליץ לך להחליף את השפיץ של הבוס הזה לשפיץ עוד יותר דק ורגיש במיוחד . פעם היה לי מטאור קרבון , אך ככל שאני זוכר הוא לא קל במיוחד וגם לא רגיש במיוחד . אמנם בוס קרבון ,אבל מהבסיסיים שיש .
גם לי אין משהו מהסרטים אבל השפיץ שהחלפתי לו  מפצה על כך בגדול . כל אכילה פשוט מסתיימת באסון מצד הקורבן . בין אם זה גדול או קטן . שום דג פשוט איננו ניצל  , והתחושה ,גם באכילה וגם במלחמה , חבל על הזמן .

שפיץ בזה לקוח מהחכות בוס  היפניות הקצרות בקיפול ,ולא ניתן להשיג אותם בחנויות הרגילות ,אלא אצל היבואן בלבד , וכמובן המחיר בהתאם . אך שווה .בעזרתו , אני מצליח להרגיש את הנישנוש הקטן והחלש ביותר ,של הדג הקטן ביותר שנוגע לי בבצק ,אך ללא מצוף , שלא לדבר על אכילה של בורי . בעזרתו אני יכול לזהות תוך זמן קצר  אם יש דייג ברדיוס הקרוב אלי , אם שווה להמשיך בנקודה הנוכחית או לחפש מקום חדש .הוא פשוט מתפקד כמו גלאי ,או חיישן ,לצורך ההמחשה .
ובקיצור ,המזח המבוטן ברידינג , מוכר לי מניסיון ארוך ,כמקום לא כל כך אטרקטיבי לדייג בורי .יוצאים פה ושם , אבל בלחץ , אחרי ששרפת חצי מהזמן שלך .

יפה
01/09/2011 | 21:17
4
10
אמרת פיראט , אני את השפיצים שלי לא החלפתי בבוס 7 מטר של אוקומה ואין לי בעיות מיוחדות, כמובן שבבולנז אין צורך להחליף .
אני לא בטוח שאנו מדברים על אותו מזח מבוטן אבל זו אחלה פינה לבורי גם בגדלים מרשימים
התפרצת לדלת פתוחה דניאל
01/09/2011 | 23:02
3
14
אין בכלל מה להשוות בין המטאור לאוקומה . אחד עגלה ,השני פנתר ,אבל היה סמוך ובטוח שאם הוא יחליף בעגלה שלו ,הפנתר שלך  ייפגר הרבה מאחור .  בדייג על רגש עם שפיץ כזה דק ורגיש , התוצאות ישתנו מהר מאד לטובה .

אחלה פינה ?
מהדוח של אלון זה לא נשמע בדיוק כאחלה פינה ,אבל אם יש לך תוצאות יותר טובות משם ,לא אתווכח .או שאני לא יודע לדוג בורי .

רוב
04/09/2011 | 07:43
2
12
האנשים לא יודעים לדוג על רגש בטח שלא בורי , הדג סוחב את הפתיון ולא נותן מכות כמו סרגוס ולכן די קשה להבין את האכילה .
בקשר למזח מבטון בשעות הערב\לילה לא קרה אפילו פעם אחת שלא חזרתי משם עם דגים.
כשאתה אומר "רוב האנשים לא יודעים לדוג על רגש
04/09/2011 | 17:45
1
20
אני מפרש את זה כך ,ובלי להכליל שום הכללות ,  שמי שעוסק בדייג הזה כמה שנים טובות  בדרך קבע , יודע מה זה דייג על רגש .ובלילה לא צריך להיות מומחה כדי להרגיש את האכילות . צריך פשוט רצון ,וידע לעשיית הפעולות הנכונות , וכמובן סבלנות בלי גבולות .

מי שמערבב והופך דייג למליקשייק ,שלא יתפלא .

מזח בטון או לא מזח בטון , דייג בורי טוב  יזכה תמיד בשלל דגים  כמעט מכל סוג כי בדייג הזה יש תמיד איזה משהו מכל שיטת דייג אחרת . וא יכול להחליט פתאום שעכשיו הוא רוצה כחילות , יהיו לו כחילות ,
הוא יכול להחליט פתאום שהוא הולך על סרגוסים ,ויהיו לו סרגוסים , ניסיון רב בדייג בורי ,פותח כמעט את כל האפשרויות בכל מקום , כי דייג בורי מיומן ניחן בכל התכונות  והמידות הדרושות לכל צורת דייג קיימת .
מזח כזה או מזח אחר ,זה רק עיניין של נוחות לא יותר מזה ,דייג טוב יצליח בכל אשר יילך .

וא=הוא
04/09/2011 | 17:47
7
סחתיין אלון. אפשר לפתוח עסק למחזיקי מפתחות :)
02/09/2011 | 22:48
12
כבוד על ההנאה מדגי זרת וכבוד על השחרורים.
מורדי
99.99% יוצא גם הערב לזירת הפשע.
05/09/2011 | 15:00
11
מי שמעוניין להצטרף שישאיר מסר.
עצה מחברי הפורום...
01/09/2011 | 10:37
2
1
שלום לכולם!
התחלתי לדוג לא מזמן (למי שזוכר שאלתי אך לפני חודש וקצת איזה ציוד לקנות, בסוף קיבלתי בהשאלה מחבר של אבא דייג מקצועי, בכדי לראות שאני באמת רציני בתחום ולא סתם לבזבז כסף).

ולהלן שאלותי:
אני יורד לאילת, האם כדאי להביא חכה? רק בשביל הקטע הספורטיבי... אהייה בבית מלון ואיני מתכוון לשמור את הדגים.

ידוע לכם האם עושים בעיות בעלייה למטוס עצמו עם החכה? (איני מפקיד מזוודות, מגיע עם תיק אחד בלבד, ולא רוצה להשאיר את החכה לבדה בבטן המטוס, שלא תיעלם ושלא תיפגע, וסליחה על הערבוב בין פוסידון לזאוס).

המלצה חמה...
01/09/2011 | 10:43
1
1

לשבת במזגןן!!!

תהנה!! נתגעגע...
הבנתי ת'רמז!
01/09/2011 | 15:09
1

תודה תודה...
suzuki intruder
01/09/2011 | 07:51
1
6
suzuki intruder
למכירה סוזוקי אינטרודר מבציר 95 צ"ופר מהמם עם המון תוספות מחיר מבוקש 26k    
0506215680
אחד הדגים הכי יפים שיש
01/09/2011 | 09:02
7
ולמה זה לא מציאותי חחח ? ואולי זה לא דג .
לוקוס שני בז'רזור
31/08/2011 | 21:09
5
19
עם האוכל בא התיאבון..., לאחר התפיסה הראשונה שלי בז'רז'ור בשבוע שעבר, הגעתי היום בבוקר שוב ל" זירת הפשע"... ביפו איזור המזבלה. הים היה גלי ועכור, התחלתי עם דמוי top water  לא היו תקיפות עברתי לדמוי קטן בשאיפה לתפוס סרגוסים וגם לא הלך ניסיתי דמוי גדול יחסית 21 גרם שקיבלתי מחבר שהיה בהונגריה, עלה לו שם רק 20 שקל, של סטרייק פרו, (הלואי מחירים כאלו אצלנו), הדמוי הזה היה כבד עבור החכה שלי והרגשתי איתו לא נוח, אז עברתי לדמוי שתפס את הלוקוס בשבוע שעבר, סטרייק פרו ראש אדום ואז התחילו תקיפות. באאת מהן זינק מהמים ליד הדמוי דג גדול ופספס, נראה לי שזה היה לוקוס. אז באחת הזריקות משיכה של החוט החכה מתקפלת אני מתחיל בקרב ומצליח להביא לוקוס חביב ל "חוף מבטחים"... היה כיף.
השלל...
31/08/2011 | 21:11
9
השלל...
כל הכבוד איש. יופי שי שלל- בהצלחה
31/08/2011 | 22:05
4
יפה מאוד הלוואי עלי דגים כאלה
31/08/2011 | 22:09
3
יפה..2 ברצף
01/09/2011 | 20:16
1
5
זאת כבר מגמה נחמדה.
גם אני ז'רזרתי אתמול בבוקר בין 6 ל 8 בשקמונה (חיפה).
רוח קרירה, שפריצים מהגלים וגשם (לא סתם טפטוף) ופתאום זה כבר לא כל כך הרגיש כמו תחילת עונה.
דגים לא תפסתי.
אז איך יצא המרק?
בעניין המרק..
01/09/2011 | 21:11
4
היי, מרק לא הוכן, אבל שלחתי דוח חדש עם תפיסה יותר מרשימה, המשימה להכנת הדג מוטלת על אמא שלי, מקווה שיצא טעים, בהצלחה לך לפעם הבאה.
תחזית לסופ"ש 31/08-03/09
31/08/2011 | 15:30
6
3
תחילת שנת לימודים מוצלחת לתלמידים

יום רביעי: הערב רוח צפון מערבית עד 12 קשר וים מבורבר עד 1 מ'.
בסביבות 21:00 הרוח נרגעת מעט ותיהיה צפון מערבית עד 7 קשר.
בסביבות חצות, הרוח נרגעת למערבית עד 4 קשר והים ירגע מעט ויהיו תנאים יותר נוחים לדיג עד הבוקר.

יום חמישי: הבוקר נפתח עם רוח מערבית עד 4 קשר במרכז ומערבית עד 6 קשר בצפון. הים עד 90 ס"מ.
בשעות הצהריים, הרוח תשתנה למערבית עד 12 קשר במרכז ועד 14 קשר בצפון, דבר שיברבר את הים ויעלה אותו ל 1 מ' +.
בשעות הערב, הרוח נרגעת מעט ותהיה צפון מערבית עד 11 קשר מצב מאוד לא נוח לדיג בחמישי אחה"צ/ערב.
בסביבות 21:00 הרוח נרגעת ותיהיה צפון מערבית עד 6 קשר, הים נשאר עד 1מ'.
במהלך הלילה, הרוח נרגעת יותר ותיהיה מערבית עד 3 קשר במרכז ועד 5 קשר בצפון. בשעות אלו, יהיה כבר יותר נעים וסימפטי בחוף

יום שישי: הבוקר נפתח עם רוח דרום מערבית קלה עד 3 קשר במרכז ודרום מערבית עד 6 קשר בצפון. הים נשאר באזור ה 1מ' וזאת בגלל הירידה בטמפרטורות.
בשעות הצהריים המאוחרות, הרוח תשתנה למערבית עד 13 קשר. הים יתברבר מעט ויעלה עד 1.1 מ' +.
בשעות הערב, הרוח נרגעת מעט ותהיה צפון מערבית עד 10 קשר. כאשר בסביבות 21:00 הרוח נופלת ותיהיה צפון מערבית עד 4 קשר במרכז ועד 3 קשר בצפון. הים יורד מעט לכיוון ה 90 ס"מ.
במהלך הלילה , הרוח תיהיה מערבית קלילה עד 2 קשר במרכז ודרום מערבית עד 3 קשר בצפון. הים ללא שינוי.

יום שבת: הבוקר נפתח עם רוח מערבית קלילה עד 1 קשר במרכז ודרומית עד 5 קשר בצפון. הים עד 90 ס"מ.
בשעות הצהריים המאוחרות, הרוח תשתנה לצפון מערבית עד 11 קשר. הים יתברבר מעט אבל ישאר באיזור ה 90 ס"מ..
בשעות הערב, הרוח תהיה צפון מערבית עד 9 קשר. כאשר בסביבות 21:00 הרוח נרגעת מעט ותיהיה צפונית עד 5 קשר. הים יורד ל80 ס"מ.
במהלך הלילה , הרוח תיהיה צפונית/צפון מערבית עד 2 קשר.

יום ראשון רוח צפון מערבית עד 3 קשר במרכז ומשתנית קלילה עד 1 קשר בצפון.הים עד 80 ס"מ במגמת ירידה
תודה על ההתמדה והתחזית המדוייקת
31/08/2011 | 16:31
תודה שרגא , חיבים לנעוץ ..
31/08/2011 | 20:04
2
2
והריי כרגע אין אפשרות , מקסימום נקפיץ את ההודעה לראש העמוד

תודה רבה
31/08/2011 | 20:48
1
שרגא כמו תמיד תודה רבה ..איך
01/09/2011 | 00:18
1
היית מגדיר את הסופש מתאים לדיג ???
שוב תודה רבה
תודה רבה
01/09/2011 | 01:23
1
תודה
01/09/2011 | 10:01
אחחחח אין כמו לחזור הבייתה!!
30/08/2011 | 19:10
4
11
חידקן
טוב אני מקווה שאתם עדיין זוכרים אותי חזרתי היום מאירופה מטיול של חודש וחצי ואני מת כבר לכתוב דוח על כל התפיסות שהיו לי שם, אבל אני מת מעייפות אז תקבלו טעימה קטנה בצורת תמונה
דו"ח מסודר עם תמונות וסרטונים בהמשך
ומצטער על הטיזר
נ.ב כמובן שהחידקן שוחרר
30/08/2011 | 19:18
3
1
בלי התנצלויות , מגיע יותר מטיזר
30/08/2011 | 19:58
1
1
אבל קח ת'זמן
אנחנו נחכה ( עם הלשון בחוץ ) בסבלנות
יו מה אתה חדש כאן בפורום חחחח
31/08/2011 | 06:39
2
משה ברוך הבא וילה פרגן בתמונות .
כמובן, למה?
11/09/2011 | 21:53
למה לא לקחת אותו הביתה? קופסאת קרטון כמו של הזיקית "שלך" לא היתה מתאימה להעברה במטוס?

כאן אתה משחק אותה אדם בעל ערכים ואכפתי אני מציע לחברים שלך כאן לראות את התגובות שלך בפורום זוחלים
רק בשביל שיכירו אותך קצת יותר.
גם אפס וגם צבוע.
ברכת חג שמח לחברינו המוסלמים
30/08/2011 | 10:24
11
164
חג עיד-אל-פיטר שמח לכל חברינו החוגגים.
לפי ויקיפדיה "עיד אל-פיטר הוא חג של מחילה, שלום, קהילתיות ואחווה. לכן במהלך החג המוסלמים מרבים לבקר את חבריהם וקרוביהם, וזוהי הזדמנות ליישוב ריבים ומחלוקות"

אינשאללה...
חג שמח לכל החברים החוגגים
30/08/2011 | 11:22
1
5
חג שמח
30/08/2011 | 12:12
1
לחברינו הוסלמים - עיד סעיד
30/08/2011 | 15:44
3
כל-עם ואנתום בחיר.
חג שמח
30/08/2011 | 17:08
3
מסרים מטרידים ממיקיטל
31/08/2011 | 09:16
מיקיטל הוא אחד הטרולים הוותיקים בפורום. בכל פעם שעולה נושא קשר יהודים-ערבים הוא מתיז את הרעל שלו.
אם קיבלתם ממנו מסר גזעני, אנא סמנו אותו כחסום מהמסרים שלכם.
חג שמח לבני הדודים
31/08/2011 | 11:21
1
3
חג שמח
31/08/2011 | 16:43
1
חג שמח לכל החוגגים .
31/08/2011 | 18:05
1
חג שמח לכל החוגגים .
31/08/2011 | 19:59
1
2
לא משנה איזה דת , חגים הם הדבר הכי יפה שיש .

בשמחות ...
תודה רבה לכל המברכים
02/09/2011 | 19:56
3
חג שמייח לכל החוגגים. עיד כרים.מורדי
02/09/2011 | 22:44
8
דייג מהחוף אתמל
29/08/2011 | 18:17
11
16
לוקוס
אמש יצאתי לשאוף אוויר ,

חכה + קלאמרי ,מיקום מעט רגלי צפונה ממרינה הרצליה .
הרעיון היה לטרגט טרכונים , השתמשתי ב 2 קרסים : אחת קנל והשנייה HAYABUSHA  
קרס 6 ,אחת מעל המשקולת והשניה מתחת למשקולת.

המים היום חמים , גלים קטנים הכו בחוף ,אור הירח היה חלש , שעה 2100
היו הרבה נישנושים של דגים קטנים ולכן הפתיון תמיד חזר ריק .

באחת הפעמים משכתי גלגלתי הרולר והרגשתי התנגדות חזקה ,כאילו אני מושך שקית ניילון ,למרות שלא ראיתי אכילה או כיפוף,
ולכן הייתי בטוח שזו שקית .

להפתעתי מגיע לו לוקוס קטן (350 גרם) ואני מושך אותו אלי למקום מבטחים
חשבתי בתחילה לשחרר אותו ,אבל אז חשבתי על המרק דגים של "אייל שני" , והחלטתי לקחת אותו

טרכונים לא היו שם לצערי

בהצלחה בבאות

לוקוס ממש יפה
29/08/2011 | 18:44
7
הפתיון היה טרי?
בתיאבון , בכל אופן לטרכון עדיף לנסות
29/08/2011 | 18:54
1
7
אור יום שמש , אך כמובן שאין חוקים
נכון מאוד הלוקוס יפה שהוא חופשי במיים
29/08/2011 | 19:13
8
ונכון למצב התמונה הוא כנראה יאבד דיי מהר את היופי שלו .
בהצלחה בהמשך עם גדולים יותר
רמי
אחלה של שאיפת אויר וניקוי ראש
29/08/2011 | 20:03
7
2
נקווה שבפעם הבאה יגיעו גם הטרחונים
בבקשה
30/08/2011 | 17:48
6
1
לפעם הבאה גדלים כאלו לשחרר בזהירות מהקרס ולהחזיר למים בעדינות,מצב הדגה בארץ קטסטרופה.אם אתה תיקח אחד כזה וההוא ייקח עוש שניים כאלו והשלישי גם ירצה והרביעי רק בשביל שזה הדג הראשון שלו וכן הלאה וכן הלאה-אנחנו נישאר בים עם מנדבושקה וריח של צואה שמרחף מעל המים.

צודק
30/08/2011 | 18:29
1
הדגה בארץ על הפנים. אם לפני שלושים שנה אבא שלי הלך לדוג והוציא דגים והרבה, והיום באותה שיטה ובאותו מקום לא מוציאים קלום ובצלילה רואים שאין קלום, זה אומר משהו לא טוב על המצב בארץ
הדגה לא על הפנים ,ולא על הגב .
01/09/2011 | 20:26
3
יש דגה ובשפע , ואם אתם ממשיכים להשוות את המצב ל39 שנה אחורה ,הגיעה הזמן שתבינו כבר מה ההבדל בין היום לבין אז .
ההבדל הוא לא הדגה , ההבדל הוא בראש שלכם . היום כבר אין דייגים כמו שהיו לפני 30 שנה . הדייגים של היום זה חומר אחר ,וזה זן אחר של דייגים . דייגים בכאילו . יודעים הכל , מבינים הכל ,מערבבים בין בשר וחלב , הכל על המקלדת של המחשב .
הדייגם של לפני 30 שנה , ידעו לדוג הלכה למעשה !  ולדוג זה לא רק ללכת לפתוח מקל ,אלא לדעת מתי ללכת , מתי לא ללכת , ולא היו מתבכינים על כל נאד קטן .
פשוט היו דייגים , נטו דייגים  מהנשמה , עם כל מה שהיה מתחייב מדייג .
לא צודק
01/09/2011 | 16:59
3
2
זה לא הורס את הדגה שבנאדם בא עם חכה ומוציא דג שניים...למה לשחרר? הוא תפס וזה שלו והוא יחליט מה לעשות עם זה...מה שהורס את הדגה זה דיג לא חוקי עם סירות ורשתות,דיג עם חכה ולא משנה איזה דגים אתה מוציא זה לא משפיע על הדגה.
אז באותה נשימה גם אתה לא צודק!
01/09/2011 | 17:37
2
4
לא הורס את הדגה שספינת טרול תבוא תסחוב את כל מה שעומד מאחוריה ותוציא מליוני דגיגים שבסוף יזרקו מתים בחזרה למים. ולמה שהם ישחררו את אותם דגים?? הם שלהם הם תפסו אותם והם יחליטו מה לעשות איתם!!

ועכשיו ברצינות-מה שהורס את הדגה אלה  אנשים  שחושבים שלהם מותר הכל ולאחרים אסור!! זה לא משנה אם סירת דיג תזרוק רשת או בחור עם 10 חכות על החוף שמוציא דגים בגודל ציפורן ולא מחזיר אותם למים.

סתם דוגמא: נניח שזאת הייתה נקבה שעדיין לא הגיעה לבגרות מינית-זה הפסד עצום ומכה כואבת לדגה!!  כי כל השרצה זה מאות לוקוסים שיבואו לשנים הבאות-נכון שרק כמה אחוזים ישרדו אבל בכל זאת עדיף את אותם אחוזים מאשר נאדה!! וזה לא רק מדובר על הלוקוסים אלא על כלל הדגה בארץ!
תישנו על זה
מה שהורס זה הזילזול
02/09/2011 | 10:43
1
אם זה בחוק,ואם זה בדגים. ברור שצריך לדוג עם רשת כדי להגיעה לכמות מסחרית יפה, אבל לעשות את זה באופן חוקי. ונכון שבן אדם תופש דג, זו זכותו לעשות איתו מה שהוא רוצה, אבל במידה והוא לא רוצה את הדג, זה כבר משהו אחר. לדעתי זה מחובתו {במידה והוא לא רוצה את הדג} להחזיר אותו למים ולא סתם להרוג אותו על הסלע.

נכון שדייג אחד לא פוגעה אבל אם כל מי שדג יחזיר את הדגים שאין לו כוונה לקחת איתו למיים זו כבר תיהיה כמות משמעותית.
צודק
02/09/2011 | 10:48
2
פתחתי קבוצה "מצב הגלים בים"
29/08/2011 | 15:23
3
כתובות אינטרנט מצורפות:
isf
28/08/2011 | 12:19
8
15
מה קורה  חברים לאיפה נעלם הפורום הזה ????????????????
הוא לא נעלם.....
28/08/2011 | 14:37
7
2
הוא לא נעלם חיי וקיים.
איפה??
28/08/2011 | 14:48
6
2
אז למה הוא לא מופיע בגוגל
כי גוגל מסנן אותו....
28/08/2011 | 15:09
5
3
בהחלט מופיע בגוגל + מתנה לחברי פורום תפוז
28/08/2011 | 23:05
4
2
*הפורום מופיע בגוגל ללא כל סינון ואפילו קיבל שם מקום מכובד-
מי שמקיש בגוגל "פורום הדיג הספורטיבי" רואה ישר את הפורום,
ודי להקיש "פורום הדיג" - ומתגלה מיד לעין "פורום הדיג הספורטיבי בישראל".
עד שיתוקנו נזקי ההאקרים מעזה-
אכן לא נכנס להכנס מהקישור דרך גוגל אלא דרך לשונית הכתובת בקישור ששם andreypa
נ.ב. - לכל הכועסים שבדרך, מגיב בלבד ולא יוזם...

*ולאלו שכועסים ואלו שלא, דווקא נכנסתי כדי לשתף אתכם בסרטון מרהיב,
אחד היפים שראיתי אי פעם אם לא היפה שבהם- חובה לכל מי שאוהב ים וטבע,
אז תתרווחו מול המחשב - עם או בלי סיגריה- ותהנו... (זה רק הולך ומשתבח...)
http://www.youtube.com/watch?v=rRbyZ3eD-9M
תיקון-
29/08/2011 | 01:03
1
2
הופיע בגוגל כפי שציינתי לפני פריצת ההאקרים מעזה.
בדקתי כרגע שוב- אכן לא מופיע בעמ' הראשון בגוגל,
כנראה שבהעדר "פרסומות גוגל" להקלקה- גוגל אכן "מסננים" אותו...
מה שלא מונע המשך הפעילות וההרשמות...
חבר אתה שוב חופר
29/08/2011 | 08:44
1
סרטון יפה מאוד
29/08/2011 | 12:06
מילה אחת על הסרטון מ ד ה י ם !
31/08/2011 | 17:52
1
מודיע בצער על פטירת אימו של החבר רמי האן
28/08/2011 | 20:01
32
24
ההלוויה מחר בשעה 1730 בכרכור יושבים שבעה בבית האח ביבנה
תתנחמו משמים
28/08/2011 | 20:42
5
משתתף בצערך חבר יקר
28/08/2011 | 21:01
5
שלא תדע עוד צער .
השם ינחם אותם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים
28/08/2011 | 21:37
5
רמי, משתתף בצערך,שלא תדע עוד צער,מורדי
28/08/2011 | 22:20
3
משתתף בצערך רמי
28/08/2011 | 22:22
1
יהי זכרה ברוך
29/08/2011 | 00:21
תהא נשמתה עדן, ושלא תדע עוד צער רמי...
29/08/2011 | 01:04
3
שלא תדע עוד צער
29/08/2011 | 12:00
1
רמי היקר,מי יתן ולא תדעו עוד צער,
29/08/2011 | 13:13
1
6
יהי זכרה ברוך ומהשמיים תנוחמו.......
יהי זכרה ברוך
29/08/2011 | 16:14
נחומים כנים ושלא תדעו עוד צער.
29/08/2011 | 16:17
1
רמי האן , תנחומיי .
29/08/2011 | 17:02
8
החיים שלנו נעים בין שמחות לאבל  .

שלא תדע עוד צער .  
רמי'תנוחם משמיים ושלא תדע עוד צער..
29/08/2011 | 17:21
9
רמי היקר,משתתף בצערך ושלא תדע עוד צער
29/08/2011 | 18:02
רמי תנחומיי שלא תדע עוד צער
29/08/2011 | 18:56
תנחומים משמיים משתתף בצערך .
29/08/2011 | 19:07
1
7
אני עוד יגיע לנחם אותך חבר
29/08/2011 | 19:15
5
תנוחם מין השמיים .
רמי
משתתף בצערך יהי זכרה ברוך
29/08/2011 | 19:27
2
3
משתתף בצערכם
29/08/2011 | 19:49
1
3
שלא תדעו עוד צער
רמי משתתף בצערך שלא תדע עוד צער
29/08/2011 | 19:52
2
29/08/2011 | 20:01
רמי איש יקר - משתתף באבלך, שלא תדע עוד צער.
29/08/2011 | 22:08
20
רמי, המקום ינחם אתכם ולא תדעו עוד צער.
30/08/2011 | 07:30
5
איש יקר,

אני ובני משפחתי משתתפים בצערך,

מי יתן ולא תדעו דאבה עוד.

שחר
משתתף בצערך
30/08/2011 | 10:11
1
3
שלא תדעו עוד צער
שלא תדע עוד צער
30/08/2011 | 12:05
2
תנחומים מהשמים ושלא תדעו עוד צער
30/08/2011 | 16:37
17
רמי משתתף בצערך על מות אמך
30/08/2011 | 21:53
1
4
שלא תדע עוד צער
מן השמיים תנוחמו,שלא תדעו עוד צער
30/08/2011 | 23:56
15
משתתף בצערכם.
משתתף בצערך
31/08/2011 | 16:05
תודה רבה לכל המנחמים והמבקרים
31/08/2011 | 23:10
2
16
חיממתם את לבי בשעה קשה.
זה רק יום אחד בלי אמא .והקושי רב עד מאוד
01/09/2011 | 09:12
8
למרות הכול. אין בעולם כמו אהבה של אמא .מאחל לך שתלמד לעקל שהחיים חיבים להמשיך וזה דרך העולם .
באהבה רמי  
באיחור ניכר, אבל בכל זאת שולח מכאן את תנחומיי
04/09/2011 | 21:56
8
איתך באבלך רמי, שלא תדעו עוד צער.

חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום תאילנד
פורום תאילנד
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
00:19 | 31.08.15 hdavid
15:36 | 26.08.15 shragam
20:22 | 20.08.15 shragam
19:06 | 20.08.15 hdavid
10:37 | 17.08.15 מיקימיקי10
16:44 | 12.08.15 shragam
09:52 | 09.08.15 alonps
19:14 | 05.08.15 shragam
14:45 | 02.08.15 mechku
מקרא סימנים
בעלת תוכן