לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג.
את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.

כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:
א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס.

ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).

ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.

ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.

ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.

ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.

ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה.

ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.

ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.

ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870

אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר.

זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

פלמידה לבנה 1.100 ק"ג
24/01/13 14:25
740צפיות
פלמידה לבנה 1.100 ק"ג
הגעתי ליפו בשבע בבוקר עם סט ז'ירז'ור וגם חכת בולונז,מתחיל קודם כל בז'ירזור עד שבאו שני דייגי פתיונות שחדרו לתחום המחייה שלי, החלטתי לעבור מקום, צעדתי לכיוון המזבלה והתמקמתי בנקודה שהאירה לי פניה בעבר, התחלתי גם לחפש סרגוסים בבולונז אבל חוץ מאחד קטן שלצערי כנראה החזיר נשמתו לבורא כי בלע את הקרס עד לקישקע שלו היה חלש. לאט לאט הרוחות התחילו להתחזק ואיתן פתאום שמתי לב לתקיפות על המים, אז מניח את הבולונז בצד ועובר לז'רז'ר, ואחרי מספר נסיונות על פופר יוזורי מאג 28 גרם מקבל תקיפה בערך 10 עד 15 מטר ממני, פייט נחמד, חשבתי שזה גומבר, אבל יצאה פלמידה לבנה, 1.100 ק"ג, פעם ראשונה שיצא לי לתפוס על פופר וזה קרה כשהים התחיל להתברבר והרוח גרמה לדמוי להזדקר מעט מעל פני המים. הסט: חכת מייג'ור קראפט קרוסטייג' משקלי הטלה 5-28 , רולר שימנו סונורה 4000 , חוט בד פאואר פרו 20 ליברה.
משקל דגים בשתיים וחצי דולר
24/01/13 14:31
481צפיות
משקל דגים בשתיים וחצי דולר
מקווה שמדייק
º
עוד תמונה
24/01/13 14:33
414צפיות
עוד תמונה
יופי של טונה .
24/01/13 14:49
198צפיות
אחד אם לא ה פייטר בזירזור ...

המשכת לנסות עוד !?

למה בחרת בדמוי הנ"ל ולא לדוגמא ניקלים או סיליקון קטן +  בומבט !?

היו רתיחות על פניי המים !?

סחתיין , בשורה טובה ומאחל לך עוד בהמשך .
יפה שלום האמת לא ברור למה פופר דווקא
24/01/13 16:46
150צפיות
שם מעולם לא ראיתי מישהו מוציא גומבר באיזור הנמל כן ! בריפים ! שם לא

בכל אופן עם ההצלחה אי אפשר להתווכח

נ.ב

המלצה רד משמעותי בעובי החוט זה יגדיל לך משמעותית את הטווח החוט הזה יביא גם כריש
|חיבוק,תודה על התיקון|
24/01/13 17:16
129צפיות
אכן טונית אטלנטית, ולא פלמידה. די דומים ממבט ראשון, מה גם שבלהט הקרב והמהירות שבה הכנסתי לשקית את הדג עוד יותר היה קשה לי להבדיל. ניסיתי עוד רבע שעה ולא היה משהו נוסף. היו תקיפות על המים, יש מצב שהיה יותר מדג אחד. בבומבט אני לא משתמש, ובחרתי בדמוי בגלל שהוא עף מספיק רחוק גם עם הרוח שהתחילה לנשב, וגם כי ראיתי שהתקיפות היו על פני המים  
וואהו הלוואי שזה סנונית ראשונה לשנה
24/01/13 17:23
97צפיות
אולי עוד נוציא אותם שם שניים שניים
º
נראה לי שהיתה שם להקה קטנה
24/01/13 17:48
78צפיות
מברוק!!!!!! שיחת אותה...
24/01/13 20:13
74צפיות
באמת חתיכה יפה!
כן ירבו...
º
יופי של תפיסה וניצול נכון של הרגע
24/01/13 22:12
46צפיות
תפיסה
27/01/13 16:10
26צפיות
משובחת ,
הלוחם האולטמטיבי , האמת הפתעת אותי עם הפופר הגדול אבל התברר לי ששנה שעברה נתפשו בצפון על פופר קטן 75 ממ צבע כסוף,כחול נקודות שחורות של איפריאל דגם מקספופ 75 כנראה זה עובד !
יאללה נתראה בחוף
יציאת דייג מסירה
24/01/13 11:12
801צפיות
יציאת דייג מסירה
אני יוצא עם סירה לדיג בולוס, טרולינג, ג'יגינג ופיתיון חי ...
הסירה עוגנת במרינה הרצליה
אם יש חברים שמעונינים להצטרף לדיג מסירה שלחו אלי SMS עם מספר הטלפון שלכם ולפני שאני יוצא
אשלח אליכם SMS המפרט את שעות הדיג ושיטת הדיג.
העלות - 100 ש"ח לדיג, בדרך כלל יוצאים לחמש שעות וחוזרים מסריחים מדגים - לא תמיד חוזרים מסריחים מדגים !!!
:)
º
מה הנייד שלך
26/01/13 07:07
140צפיות
הנייד שלי 054-6620300 וזה מיום ה' בערב
27/01/13 09:25
436צפיות
הנייד שלי 054-6620300 וזה מיום ה' בערב
פיתיונות קלמרי וגמברי
עומק 30 מטר מול רידינג
יפה
27/01/13 16:02
125צפיות
אודי ,
חוץ מהפרידות אני לא מצליח לזהות, מה זה שם ? ורדיות (ג'רבידות) ? כמה שוקלות הפרידות ? דריפט או עוגן ?
יאללה נשתמע
יש שם ג'רבידות יפות ומולי חמוד, הפרידות
28/01/13 11:56
131צפיות
סביבות חצי ק"ג ++
דיג בדריפט
בקרוב אצלך :)
º
תודה צריך להביא ציוד
29/01/13 04:57
70צפיות
º
כן אבל אם אין לך אז יש לי גם בשבילך.
29/01/13 08:53
79צפיות
תחזית לסופ"ש 23-26/01
23/01/13 16:09
461צפיות
* שיא הגאות:  
09:00 ו 21:00
* שיא השפל:
03:00 ו 15:00

יום רביעי: הערב רוח צפון מערבית קלילה עד 2 קשר במרכז ורוח דרום מערבית עד 4 קשר בצפון.
הים מושפע מסוואל בעומק ויהיה עד 1.3 מ'.
במשך הלילה הרוח תשתנה למזרחית עד 4 קשר במרכז ודרום מערבית עד 4 קשר בצפון.

יום חמישי: הבוקר נפתח עם רוח מזרחית עד 4 קשר במרכז ודרום מזרחית עד 3 קשר בצפון וים עד 1 מ' מעולה לחיפוש  לברקים בעיקר באזורים חוליים.
בשעות אחה"צ, הרוח תיהיה צפון מזרחית עד 4 קשר במרכז וצפונית עד 6 קשר בצפון.
בשעות הערב, הרוח תיהיה דרום מזרחית עד 3 קשר במרכז וצפון מזרחית עד 5 קשר בצפון.
במשך הלילה ולקראת הבוקר הרוח תיהיה דרום מזרחית עד 6 קשר במרכז ועד 9 קשר בצפון. הים יורד ל 60 ס"מ.  

יום שישי: הבוקר נפתח עם רוח דרומית עד 6 קשר במרכז ודרום מזרחית חזקה עד 10 קשר בצפון. הים עד 60 ס"מ בחוף וגלי בעומק בעיקר בצפון .
בשעות הצהריים הרוח תשתנה לדרום מערבית עד 13 קשר במרכז ודרומית/דרום מערבית עד 16 קשר בצפון. הים מתברבר מעט.
בשעות הערב, הרוח תרגע ותיהיה דרום מערבית קלילה עד 2 קשר במרכז ועד 5 קשר בצפון.
במשך הלילה ולקראת הבוקר הרוח תיהיה דרום מזרחית עד 4 קשר במרכז ועד 5 קשר בצפון. הים יתחיל שוב לעלות לקראת הבוקר מסוואל נוסף מהעומק.

יום שבת: הבוקר נפתח עם רוח דרום מזרחית עד 5 קשר והים עד 1 מ' במגמת עליה קלה.
עוד בוקר טוב לחיפוש לברקים .
בשעות אחה"צ הרוח תשתנה לדרומית עד 8 קשר במרכז ועד 6 קשר בצפון. הים עד 1.2 מ'.
במשך הערב והלילה, תיהיה רוח דרום מזרחית עד 6 קשר במרכז ועד 4 קשר בדרום.

יום ראשון רוח דרום מערבית עד 6 קשר במרכז ודרומית קלילה עד 2 קשר בצפון. הים עד 1.5 מ'
º
תודה רבה
23/01/13 19:56
46צפיות
º
תודה
24/01/13 16:10
27צפיות
º
תודה
25/01/13 07:04
18צפיות
שרגא
25/01/13 08:36
111צפיות
האם אנו צפויים לסערה בשלישי רביעי.... לכל אוהבי הדניסים
משהו אמר לי אולי שלג בירושלים ??
º
אין משהו רציני, סתם גשם ורוח
25/01/13 14:56
100צפיות
עדכון תחזית הים היום ישאר שקט ורגוע
26/01/13 12:33
95צפיות
ויתחיל לעלות במהלך הערב/לילה
º
יום א - ים עובד סוול גבוה מסודר וזרמים חזקים.
27/01/13 09:46
51צפיות
אין חדש תחת השמש (סלע)
22/01/13 15:03
828צפיות
אין חדש תחת השמש (סלע)
מנסה להתעורר היום מוקדם לא כל כך הולך, מגיע לים בדוחק בשש ועשרה רץ הולך במהירות לאורך המזח , חבריי דייגי הבוס שרואים אותי שואלים בתימהון מי המטומטם שהולך לדוג וממהר לאן שהוא , כאילו מחכה שם משהו.

מגיע למקום נו לא יכול להיות , אותו בחור אותו סלע שוב פעם הוא עליו , לא עוד פעם , מגיע אליו וואלה הבחור מחייך אלי מקבל אותי יפה , חסר רק שיגיש קפה ואיזה עוגיית חנק ליד.

שואל אותו אם הוא ישן פה מיום שישי , אמר שהיה פה כבר פעמיים מאז אבל לא ראה ולא הוציא כלום ובחצי שעה שהוא כאן אין כלום , אבל הוא שמח לראות אותי (שים לב אייל שלא תשים לי עצור , שמח לראות  אותי כי אני כנראה מביא מזל). אמרתי לו שגם אני לא ראיתי כלום מלמעלה אבל לפחות הודעתי להם שהגעתי.

שאלתי אותו אם כועס עלי על יום שישי אמר שכעס בדקות הראשונות אבל סלח לפחות חסכתי לחפש את הטלפון שלו לפני כיפור הבא.

זריקה הדמוי למיים ומבין שהים מפוצץ אבל מפוצץ ביזרי, אחרי עשר דקות עבודה עם דמוי רגיל מרגיש מכה לחכה ואז הבחור אומר שמשמאל לו יש רתיחה מטורפת , לא גומר את המשפט ואני אומר לו שאני נעול עם דג  שוב גומבר , מביא אותו אלי מקפיץ לאחור ויורד להוציא אותו , בינתיים גם הוא ננעל , הנוהל הרגיל מבקש ממני שאשאר שם לתפוס אותו וכמובן עוזר לו לשחרר את הדג חתיכה מכובדת יותר.

זהו קצר לעיניין בהמשך לא היה כלום מעניין בשמונה כבר בבית כולם בחופש ובהמשך אחזור איתם לים לשחק בחול.

שלום בית .
22/01/13 16:11
190צפיות

סחתיין , מקווה שתשאיר לי גומברים לקיץ ....

º
יופי של שגרה
22/01/13 20:31
100צפיות
רמי, ספר מעט על הציוד
22/01/13 22:21
109צפיות
איזה מקל, משקלי זריקה.
איזה חוט,  ניילון או בד, מה הקוטר?
אם בד, עובד עם לידר?
הי דני הציוד הוא כדלקמן
23/01/13 10:30
143צפיות
חכה של דיווה משקלים 7-28  אורך 2.7 מטר שני חלקים

רולר של דיווה  DAIWA CERTATE 3000HA SPINNING REEL REELS 5.6:1

חוט בד של Varivas P.E Line Seabass Premium 150m P.E 1.5 16lb

הבעייה אצלי כי הטבעות בחלק העליון של החכה מאוד צרות בקוטר שלהם ואז הפתרון הוא לקשור

שוק לידר חוט מוביל קצר בסוף החוט Seaguar 130 Fluorocarbon Leader Line 130m Size 6 25lb

צד אחד קושר לחוט בד (זהו קשר רק בליפופים אין לי קישור איך עושים אותו אבל חזק ומדהים) צד שני עושה ללואה ואז לאחר הרכבת החוט על החכה אני מוסיף לפי הצורך או סיכה או סביבל או כבל פלדה  7*7

רוב הזמן משתמש בדמויים מסוג minnow גדולים שוקעים , על זה כבר כתבתי בעבר
רמי רמי אש לונאק
24/01/13 13:56
68צפיות
גם אצלי קיימת "הבעיה"  של קוטר פנימי מזערי בטבעות  FUJI PE CONCEPT  במקלות היפניים שברשותי.
אני לא משתמש בלידר לא מוצא בזה הכרח.
עובד עם חוט בד.
את בעיית הסיכה שלא עוברת בטבעות המזעריות פתרתי ע"י יצירת  קשר לולאה(קטנה )  אני מקפל לשניים את חוט הבד וכורך סביבו בצורת צמה חוט בד מעט עבה יותר ומבצע ארבעה  סיבובים כדי ליצור לולאה חזקה
שהקשר שלו לא מחליש אותו . ללולאה אני בוחר כל סיכה שאני חפץ ואם יש צורך מחליף סיכה בזמן הדיג.
כשאני מפרק את המקל אני משחרר את הסיכה בקלות ומגלגל חזרה את שארית החוט לרולר.
אני מקווה שהבעתי נכון את הפעולות ושאתה מבין מה כוונתי.
דרך אגב סיכות אני מכין  במו ידיי מתיילי  נירוסטה ותיל המשמש לבניית קפיצים. התיל גמיש, חזק מאוד  ואמין.   
חגיגת גומברים אצלך רמי יופי של יציאת פיוס
23/01/13 08:22
136צפיות
עם הצלחה וחבר חדש
L מקבץ לברקים 2 .
21/01/13 23:05
639צפיות
L מקבץ לברקים 2 .
מצטער על כפל דוח ...התמונה לא עולה משום מה .

08:00 - 10:00  ים על גבול האפשר לאולטרא .

שוב דבר לא מכין אותך לבאות גם כשיש ניסיון ....בקצרה :

זריקה ראשונה לברק ...

זריקה שנייה לברק מפלצת ...משתחרר .

המשך מלווה בלוקוס לבן שלא יודע מאיפה בא לי , נאבקתי ככל שיכלתי והוא משתחרר ...חוסר מזל .

מתקפת לברקונים קטנים שמשוחררים ...

חיתוך סיליקון לשניים ...כנראה גומבר .

סה"כ מסיים עם ארבעה לברקים וחיוך של אושר על עוד יום מרתק .

סיליקונים שונים , גרירה איטית בעקר תוך ניצול הזרמים .

תשובות לגביי הרימות לניר - ברקלי , זה מה היה בחנות אבל עדיף ללכת על תולעים אדומות \ חומות ...זה עובד ודאי .

º
]פשש , דיג
22/01/13 08:24
103צפיות
º
וואי אלוף אתה ועם תמונה אז דייג אמיתי.
22/01/13 10:31
107צפיות
אחלה מקבץ לברקים מס' 2 אייל
22/01/13 11:24
121צפיות
מקווה שבהמשך השבוע יהיה גם לי קצת זמן לחפש אותם
רוצים טרילוגיה....
22/01/13 13:52
97צפיות
מקבץ לברקים 3, שיבת המלך
קבל חצי מקבץ מהיום
22/01/13 16:05
522צפיות
  קבל חצי מקבץ מהיום
07:00 - 09:00  הים ירד לפלטה טוטאלית מלווה ברוח דרום מזרחית מעצבנת ...

ללא ציפיות מיוחדות , אבל עם אמונה ...הגיעו זוג משמיים , זכר ונקבה נקודה .

הנקבה רשמה את הפייט הכי חזק שהיה לי עם לברק השבוע , פשוא לא רצתה לצאת !

שניהם על סיליקון תולעת בצבע חום כסוף .

נוקו ויהפכו לארוחת ערב , חייב לשחרר לחץ מהפריזר
º
ים ונקודה להיום ...
22/01/13 16:06
412צפיות
ים ונקודה להיום  ...
כל הכבוד על הדוחות
25/01/13 09:44
21צפיות
ממש תענוג לקרוא ,אמנם אני דג קבוע בנמל אבל אתה ממש עושה לי חשק להתחיל לז'רז'ר בחוף הים
002 licence to kill
22/01/13 19:43
94צפיות
זו אומנות לתפוס לברקים בים כ"כ רגוע.

שאפו כרגיל.
º
האקדמיה לאולטרא לייט
22/01/13 20:26
73צפיות
º
אבקשך להוציא לשנה הקרובה רישיון דייג
22/01/13 15:05
136צפיות
אין מילים ....
22/01/13 20:30
73צפיות
שפו בן אדם! אתה אומן
סורי שאלה נוספת
22/01/13 20:45
115צפיות
אם אני זוכר נכון אתה עובד עם חכה שהמשקל זריקה של 5-8 נכון?

חכה עם משקל זריקה כול כך נמוך לא בהכרך חלשה נגיד לגומבר מסיבי מעל 1.5 קג?

(שואל כי אני שוקל לקנות אחת)

שוב תודה מראש וסורי על ההטרדות
º
0.8 - 5 גרם , אפשרי ...הכל אפשרי .
23/01/13 20:53
68צפיות
º
כל הכבוד,כל תמונה וכל דו"ח בצבע
22/01/13 21:05
56צפיות
אני מכור לדוחות שלך
22/01/13 21:51
68צפיות
אני מכור לדוחות שלך  
בזכות הדוחות אני עדיין נכנס לפה
נגמרו לי המילים
23/01/13 19:31
44צפיות
ביקור קצר שלי היום באזור שקמונה/חוף הכרמל לא הניב דגים.
8-9:30. הים עלה מטר בערך ומבורבר. אבל כמעט בלי רוח אז היה נעים (עד שהתחיל טפטוף..)
סיליקונים קטנים וגדולים גם על החלק החולי וגם מעל הריפים- ללא סימני חיים במים.
איל, לראות אותך בפעולה זה גבוה ברשימת המשאלות שלי
º
כל הכבוד
23/01/13 19:59
23צפיות
חברים כמה שאלות ברשותכם
21/01/13 20:37
195צפיות
אני דייג לא מתחיל אבל גם לא מקצוען כמו החברים כאן דג בעיקר פיתיונות עם חכת חוף (בעיקר אשדוד) בעזרת השם נתחיל עוד מעט לזרזר אבל השאלות שלי בלי קשר

במקרים נדירות הוצאתי דג של 1 ק"ג השאלה ואני דג עם חוט 40 נליון ורוצה לעבור לחוט בד ,יש סיבה לעבור לחוט מעל 15 ליברה ?

שאלה שנייה מישהו כאן דג עם קרס יעודית לתולעים

שלישית איך עובדים עם קפיץ? לא מצאתי במאמרים ... לא התנסתי בדייג בורי עד היום קנית קפיץ פשוט מלפיפים בצק ומשגרים עם רולר? עם בומבט?

למי שהיה סבלנות לענות ולעזור אני מודה מקרב לב
אני דג פתיונות באשדוד כמעט כל יום שלישי
22/01/13 15:25
181צפיות
לא מבין למה אתה רוצה לעבור לחוט בד ודווקא שם עם כל זורקי המצופים למיניהם , מה רע בחוט ניילון, תרד בחוט לחוט טוב של 0.3 ניילון ,ייתן את אותו אפקט של מרחק זריקה , אגב בחוט 30 ניילון וגם ב 0.25 הוצאתי בזרזור דגים מעל קילו צריך רק לעבוד נכון ולעבוד עם קלאטש מכוון , זה חלק מהכיף להתאמץ קצת בהוצאת הדג .

חוט בד אוהב רולר טוב שיודע לגלגל ולשמור על החוט כמו שצריך קח בחשבון שברןלר פשוט יהיו לך אין סוף פלונטרין וקשרים מיותר וחבל על הכסף.

לגבי היתר אין לי מידע אבל אני דג המון עם תולעים מכל הסוגים, קנויים חיים, תולעי ים וסילקונים ולא רואה סיבה לקרס ייעודית
תודה על התגובה
22/01/13 20:29
65צפיות
מעבר לחוט בד רק בגלל מרחק הטלה יותר רחוק  נקודה ,בלי נסיון ורק מקריאת הדוחות כאן אני הבנתי שזה גם היתרון היחידי שלו

לגבי הקרסים אני שואל כי לאחרונה אני עושה הרבה נסיונות .. ( פעם האחרונה בח"ח באיזור נוראי של סלעים עבדתי עם קרס סיקרל - היה מצויין ולא נתפס לי בסלע , מצד שני גם דגים לא הצלחתי להוציא אז.....

אני אשמח לקפוץ לראות אותך פעם בח"ח  אולי המזל הידבק גם בי ונוציא דגים יותר גדולים מ 200 גרם( נכון רשמתי שהוצאתי מעל קג אבל... זה קרה פעמיים בשנים האחרונות...)
שאלה למומחים
21/01/13 20:30
282צפיות
בחכת חוף חלקים ( כלומר לולאות )
השאלה היא : אני רוצה מקל שלא יהיה גמיש
וגודלו לפחות 3 מטר .
השאלה היא אך אני יודע כמה חלקים צריך ?

בתודה מראש
לא הבנתי את השאלה
21/01/13 20:50
124צפיות
יש חכת חוף טלסקופית (חלק נכנס לתוך חלק)ויש חכת חוף חלקים בדר"כ 2 או 3 חלקים נפרדים שמרכיבים מקל לאיזה מהם אתה מתכוון?
אם תאמר לאיזה צורך אתה צריך את המקל? כך יהיה יותר קל לתת תשובה.
יחידה אחת
22/01/13 06:03
136צפיות
בכל מקל יש מס,חלקים, אני רוצה מקל שלא יהיה גמיש
המטרה דיג מהחוף, באינטרנט יש הרבה מאד דגמים
וקשה מאד להחליט על משהו,
שורה תחתונה אני מחפש מקל שגודלו יהיה 3 מּ
ושלא יהיה גמיש
השאלה כמה חלקים /לולאות צריך?
בתודה מראש
יש את המקלות של ליון צ'מפיון 2 חלקים לדייג חי
23/01/13 20:43
158צפיות
נראה לי שזה יתאים למה שאתה צריך. אם אתה מעוניין יש לי אחד כזה חדש למכירה, דבר איתי במסרים.
לא תודה
24/01/13 07:17
82צפיות
מחפש יחידה אחת
לא חושב שתמצא
24/01/13 09:30
85צפיות
מקל חלק אחד 3 מטר
גורר בעיית שינוע

לגבי קשיחות המקל
חפש פרמטר שנקרא Action
אתה מחפש Fast

לכל מקל יש גמישות מסויימת
לטובת הטלה של הריג
וספיגת השתוללות של דג
מקל קשיח מידי - ישבר
יש מקל מטאטא:) למה אתה צריך מקל לא גמיש?
26/01/13 22:17
33צפיות
לאיזה דייג פיתיונות בדיוק?
שאלון סקר בנושא פורומים למי שמעוניין
21/01/13 15:10
283צפיות
ביקשו את עזרתי ומצורף השאלון
שאלון למחקר
23/01/13 22:53
56צפיות
היי (:
אני זאת שאחראית על השאלונים...
אני סטודנטית לתקשורת באוניברסיטה הפתוחה, ועורכת מחקר שעוסק בפורומים.
אם אתם מגדירים את עצמכם כמשתתפים קבועים בפורום
אשמח אם תוכלו להקדיש מספר דקות על מנת לענות על השאלון.
תודה!
עינבל.
איפה אפשר להשיג קלמארי טרי באיזור נתניה???
21/01/13 12:54
195צפיות
הדגש על טרי

תודה לעונים
קלמרי טרי
21/01/13 16:12
194צפיות
ניתן למצוא במחיר סביר (לא זוכר) בטים טעם, אגב השרימפס הקפוא בשקית הוורודה גם כן מעולה (500 גרם 37 ש"ח)
לא נגמרו לכם שם הדניסים
22/01/13 15:17
202צפיות
ביום ראשון עברתי דרך טיב טעם בנתניה הלכתי לחפש קלאמרי , הבחור צחק עלי ואמר שהדייגים לקחו הכל אבל הכל , לקחתי קפוא , בחתיכות אבל זה על הפנים מתפורר , תיקח משם שרימפס קפוא של מזרע שלמים גדולים, זה עושה את העבודה יופי תאמין לי.
שווה להתאמץ
23/01/13 22:24
89צפיות
נסיעה של חצי שעה ליפו
רח' יפת
מרכז הדגים ופירות הים..
קלאמרי טרי - 40-50 ש"ח לקילו בתקופה הזו..
שרימפס,  המחיר כרגע יקר, מגיע ל 130 ש"ח לקילו  , בתקופות טובות סביב ה 60-80 ש"ח לקילו, תלוי בשעה..
סרדינים לפילוטה, , מתחיל ב 15 ש"ח ומגיע ל 70 ש"ח לקילו, כנ"ל תלוי בעונה
מה המצב ביפו?
21/01/13 09:35
113צפיות
שלום לכולם,
מישהו היה לאחרונה ביפו בדיג פיתיונות ויכול לספר מה המצב שם?
תודה מראש
יעקב.
שיגעון הבורי
20/01/13 19:05
453צפיות
כולם מגרדים דניס
גם לי יצא לגרד לא הרבה  ככה בעדינות
אבל הבורי מושך אותי חזק זאת אהבה חזקה
לאחר שראיתי בפלמחים נקודות מעניינות קובע בשבת ללכת על בורי
לוקח לגיבוי קלמר טרי לנסות על דניס וקדימה לריף
מתארגן לעלייה פיתיון רשת הרמה וכו ..
ומתחיל לגשש איפה הם יהיו הפעם
כעבור שעה מגיע הרגע -גדוד של בורים תקוע לי מול הפנים..זהו
הגלים שטפו אותי ככה טוב טוב  ואני עם השיניים על הריף מגרד אותם בזה אחר זה
דייג בורי על הריף זה אליפות -קשה מאוד אבל מתגמל ומאתגר ובשבילי זה הרבה
נהניתי מאוד  להנאתכם סרט
שבוע דניסים טוב
כתובות אינטרנט מצורפות:
יופי של בורי שי!
20/01/13 21:26
178צפיות
מה עומק המים?
שימוש במצוף?
ספר קצת על הדיג...
כל מה שרואים בסרטון הקצקצר
20/01/13 21:28
344צפיות
זה פתיחה וקיפול ציוד בהילוך מהיר , וכמה דגי בורי ,שלא בדיוק ברור לפי הסרטון מאיפה הגיעו ואיך .
יש גבול להערות שלך , חבר ...
21/01/13 17:51
251צפיות
שנים ארוכות אני פה בפורום שראה המון רב של טיפוסים , הכניסה פה חופשית וכמעט ללא תנאים .

הערות שלך , חוזרות ונישנות אבל תמיד עם טעם שלילי , מבקר , לועג .

אני מניח שציפית לתגובה , השתדלתי להתעלם ממך בעבר אבל לדעתי צריך מנהל הפורום ....

להעיף אותך קיבינימאט , כי עץ שצמח עקום לא מתיישר לעולם .
הכל באשמת מנהלים קודמים שהשתן עלה להם למוח
21/01/13 20:13
243צפיות
וחשבו שהם זה הפורום והפורום זה הם ואז הגיעו התמהונים והממורמרים וקיבלו דריסת רגל מבלי שהמנהלים שהיו עסוקים בלהאדיר את עצמם בכלל הבינו לאן המקום הזה שהיה פעם חלקת אלוהים קטנה הולך והוא בהחלט הלך פייפן
ואז זה כבר הפך למשכנם הקבוע של התמהונים שהפכו במהלך פרדוקסלי לאלילי התמהוניאדה שהמקום הזה הפך להיות
חלפו כבר שנים מאותם ימים רחוקים של כיף וצחוקים כאן והסוכנים התמהונים והממורמרים זה פחות או יותר כל מה שנשאר כאן
איש לא מסוגל ולא רוצה להטיס אותם קיבינימאט כי זה כבר סתם שממה ושיממון אחד גדול
היו ימים הייתה חברותא היו מפגשים היה דייג היו דייגים
היתה תמימות הייתה חברות באו תאבי ממון שהפכו תחביב למקצוע לכלכו השמיצו פגעו הפרידו ומשלו פיצלו והלכו פייפן
הלך הפורום הזה מזמן לעזאזל
התמהונים והממורמרים אנשי הסוכנות לפלמנקו דווקא מייצגים נאמנה את הזמן שחלף ואת מה שנותר ממה שפעם היה אחלה פורום שבעולם

אתה עלוב נפש
21/01/13 23:41
212צפיות
את מי אתה מאשים? אנשים שתרמו מזמנם כדי שהפורום הזה יגיע לשיאים?
מי לא היה כאן כאשר היה צריך את העזרה שלך? אולי אתה?

מדבר גבוהה גבוהה מבלי להבין את כלל השיקולים העומדים לפני מנהל.

להטיל רפש מאד קל, לעשות ולקדם קצת פחות.

מתחבא מאחורי כינוי  שהוא אפילו לא מקורי...
לך תתחבא, אולי מישהו ימצא אותך בסוף.
מלים קשות שלא משנות את העובדות
22/01/13 08:49
197צפיות
alonps אני מאשים בדיוק את מי שאשם בלעדית ואתה לא הכתובת במקרה הזה אבל אתה נפגע בשמם של אחרים וזה כבר לגמרי בעיה שלך
השיקולים שעומדים לפני מנהל לא אמורים לכלול טובות הנאה אישיות ולא האדרת שמו ולא להפוך אותו לעצם העניין
בדיוק ההיפך הוא משרתם של החברים לטוב ולרע אף אחד לא הכריח אף אחד להיות מנהל ומי שלקח על עצמו את התפקיד שלא יצפה שאחרים יעשו עבורו את העבודה השחורה ואחר כך יתבסם בהצלחה ויהלל את שמו כאילו מי יודע מה אז תרד מהעץ כי המשאית עם הפרסים כבר מזמן לא בדרך
מצחיק שאחרי כל כך הרבה שנים לא הבנת שבפורומים באינטרנט  לא מחייבים הזדהות בשם אמיתי אין כזה דבר כינוי מקורי הבנת את זה כל אחד ניהיה לי פה סוכן מכירות של ריקודי פלמנקו ואני מתחבא מאחורי הרקדנית הראשית במחזה הסהרורי הזה שנקרא פורום דיג בתפוז
עושה לך טוב לאגו להגיד עלוב נפש ולך תתחבא סבבה אבל את העובדות זה לא ישנה איפה היית כל השנים כשהדרעק השתלט על המקום הזה איפה
בשר טרי רק היום בשר טרי רק היום בשר טרי רק היום

קח אויר
22/01/13 09:04
144צפיות
אתה מתבטא כאילו וירדת עם משה מהר סיני ורק אתה יודע הכל ורק אתה צודק
לדעתי ,הפיראט צודק ובהחלט יש מקום לתגובתו(גם אם היא לא נראית לך)
הפיראט תמיד מתנסח יפה ובלי השמצות(בניגוד אליך במקרה זה)
זכותו להעביר ביקורת במקרה זה גם אני חושב כמוהו בדיוק,אז גם אני עץ עקום?
דע לך שהרבה כמוני מחפשים לקרוא קודם כל את דבריו(ברוב המקרים מאוד מעניינים)
קח את דבריי למקום חיובי ותחשוב שוב
נרגעתם ?תודה למתנגדי ולאוהבי כאחד
25/01/13 20:19
51צפיות
זה כמו בכנסת .

שבת שלום ושלווה .
שי, נהיית חולה בורי הגרודים מגיעים
20/01/13 22:21
268צפיות
מהדניסים אבל הבורי מגביר לך אותם ?
פששש שי
21/01/13 11:29
200צפיות
כל הכבוד על ההתמקצעות
תראה מה זה . כולה רצית לשתף, ומה נהייה
22/01/13 10:12
128צפיות
וואלה,  אנשים לפעמים מאבדים רסן וכותבים דברים שלא ממש מתכוונים אליהם.
בסך הכל הבנאדם רצה לשתף אותכם בחוויה שלו , אז נכון שלא כתב את כל הפרטים (הוא כתב אותם מליון פעם בדוחות הקודמים שלו , והם לא כל כך השתנו ).
ולאן גלשנו להשמצות וקטנוניות.
יאללה תתעוררו.
זה בסך הכל פורום אינטרנטי והוא הולך  עם הזרם. והזרם זה אתם. כולכם "הטובים".  "הרעים" . וכל אלה שאמצע...
הפורום הזה הולך לאן שאתם לוקחים אותו.
אז בבקשה לפני שלוחצים "שלח" תחשבו עוד פעם,

תתבטאו כמה שאתם רוצים, אבל כמו שאתם רוצים שלא יפגעו בכם אל תפגעו באחרים.

לכו להצביע  !!!  ואחר כך לדוג  נשארו עוד כמה דניסים בים...

בהצלחה
º
כל הכבוד באמת אליפות
22/01/13 15:06
56צפיות
בולוס\טרולינג
20/01/13 12:03
85צפיות
שלום לכולם,
אני סקיפר יחסית טרי ויוצא אחת לחודש בערך להפלגות.
ביום שלישי אני יוצא להפלגה עם מספר חברים ואנחנו רוצים לנסות קצת לדוג.
יש ברשותי ציוד טרולינג לא רע, אך רציתי לשאול לגבי הבולוס.
אנחנו יוצאים מהרצליה ל 3-4 שעות בשעות הצהריים.
באילו פתיונות כדאי להשתמש? גדלי קרסים?
אני מאמין שנהיה בערך 1-2 מייל מהחוף.

תודה ואחלה שבוע,
ינון.
לבולוס אתה צריך קרסים מס' 1-2 לדגים
20/01/13 12:39
82צפיות
בינוניים , לקטנים יותר (מולים) מספיק מס' 6.
לגדולים , השמיים הם הגבול.
פתיון גמברי קריסטל טרי ולפעמים גם קלמרי.
הכל תלוי במוזה של הדגים, דיג המטרה וכו'.
תחפש מקומות ליד הריפים בעומק או באיזור ה 40 מ' ושם כמעט בכל מקום יש מולים .
בהצלחה
איפה אפשר לקנות פיתיונות.
20/01/13 09:37
144צפיות
שלום,
איפה אפשר לקנות פיתיונות טריים באזור רחובות.
תודה.
יש לך בנס ציונה
20/01/13 12:04
108צפיות
אלמוג זו סנטר, נמצא בפאוור סנטר.
יש לו בימי שלישי משלוח תולעים שמגיע.
חוץ מזה יש לו כל מיני קפואים, קלמרי, גמברי וכו
º
טרי יש ביפו.-ת"א אין ברירה, צריך להשקיע
20/01/13 12:40
100צפיות
בהמשך לדברים של שרגא...
20/01/13 13:14
117צפיות
מהנסיון הארוך שלנו בסירה, לפעמים ההבדל בין יום דיג חלש (או אפילו 0 נגיעות) לבין יום שאתה כבר עייף מלהביא דגים הוא טריות הפתיון.
גדלים לרולר
19/01/13 19:59
111צפיות
שלום לכולם
אך ניתן לדעת אך עובד נושא הגדלים ברולר
אני רוצה לקנות רולר דרך האינטרנט וקצה קשה לדעת מה הגודל .
יש לי מקל 3.5 מטר
בתודה מראש
ראשית תגדיר לעצמך בשביל מה הרולר ישמש
19/01/13 20:10
90צפיות
בעיקר ל זרזור , פתיונות אולי בולונז

והמקל לאיזה משקלים הוא משמש קלים כבדים , אתה צריך לזרוק רחוק מאוד עם חוט עבה ומשקלים כבדים , או משקלים קלים וחוט דק יותר

אחרי שענית על כל זה ,תבחר מידה על כל רולר שקונים תראה כמה חוט נכנס לו לפי קוטר החוט

ואחרי כל זה נראה לי שכל רולר שתיקח במידה 4000 או 3500 יתאים לך כיון שאחרת היית יודע לבד מה מתאים לך
תודה
19/01/13 20:50
65צפיות
אוקי
אני רוצה למרחקים גדולים
למשקלים גדולים .
חוט בדרך כלל בד

אני רוצה להודות לך על התשובה .
תודה
אחלה אם חוט בד גם 3000 יעשה את העבודה מצויין
19/01/13 20:55
86צפיות
עד גודל 4000 כפי שאמרתי לך עדיף רולר לזרזור
כנראה כולם עזבו את הזרזור בגלל הדניסים
19/01/13 17:50
952צפיות
כנראה כולם עזבו את הזרזור בגלל הדניסים
מחליט יום שישי בבוקר לעזוב כבר את הדניסים , ומחליט ללכת לזרזר , מתעורר מאוחר מגיע לים 6:15 עדיין לפני אור ראשון בכמה דקות , על הסלע האהוב עלי עומד מישהו , מסתכל חצי דקה מלמעלה וקולט את הטירוף שם מכל הכיוונים , בלית ברירה מנסה להידחף שני מטר לידו , ולמרבית התימהון הבחור מתנגד ומתחיל להתווכח (אני יודע אני לא בסדר) , אני ככה כבר זורק זריקה ולפני שהדמוי במים אני אומר לו , אני נעול, הבחור לא מתייחס לנתון החשוב וממשיך להתווכח איתי שאני מפריע לו והופ הדג משתחרר!

מחזיר את הדמוי ,הויכוח חייב לציין מתבצע בצורה מתורבתת ונעימה לאוזן נעימות במין שיחת חולין,  ממשיך לזרוק  והופ שוב נעול פייט לא רע הגומבר למעלה ביד.

משחרר אותו מאוד לאט כי האמת אין תיק אין פלייר אין מספרים הכל בתיק השני של הפתיונות יחי הדניסים.

אני מרים את הראש ורוצה להמשיך אבל עכשיו הדייג לידי זועם כי הוא אומר שאיבד פלמידה בגללי  , הבנתי שזה עוד גומבר שנפל לו , האמת התבאסתי כבר מהקטע של הויכוח באמת ניסיתי להסביר לו שאנו הולכים להנות בעשר דקות הקרובות אז שישים הכל בצד כרגע, והסכמתי איתו סופית שאני יצאתי מניאק

עוד שתי מכות ושוב גומבר וגם הוא למעלה ביד , ונופל למים במקום לשקית חחח רגיל לזה כנראה בגלל הגיל,

הויכוח נגמר עכשיו זה שלידי מבין שאני אומר לו שאנו יושבים על להקה של גומברים וכל דקה חבל

שוב אני ננעל והופ גומבר שני מכובד בתיק,

איך שאני גומר לטפל בגומבר הוא אומר לי גם אני נעול , נשמתי לרווחה רק חסר לי שייצא מפה בלי דג אחרי התקרית , הודעתי לו שאני נשאר מאחור שיקפיץ אלי את הדג ואני אחזיק אותו עד שהוא יגיע לאחור
וכך היה , עכשיו אנו כבר חברים

עוד חצי נעילה והרתיחות נגמרו להם , עברתי מקום כמה מטרים ועוד גומבר 300 גרם שוחרר לגדול

אחלה בוקר מתקפל מוקדם הולך ליפו לראות מה שלום הבור , לא לדוג רק לראות , ויש שם שישה דייגים מוציאים פלטות יפות של דניסים זה היום הרביעי ברציפות זה לא בור זאת כספת. היום כבר ביבי הודיע שגם את הכספת הזאת שדדו היא הייתה ריקה בבוקר.

שיהיה אחלה שבוע
צמד חמד
19/01/13 18:58
176צפיות
חזרת למקורות... הגומברים בדיכאון...בזכות הדניסים היה להם קצת חופש ממך...
דוח יפה ואחלה תפיסות מרמיר
19/01/13 19:29
148צפיות
וטוב שאנחנו לקראת הסוף עם הדניסים וחזרה לדייג האמיתי.
זה לא
20/01/13 08:08
147צפיות
רק צמד חמד זה הכיף של ליפול עליהם בדיוק !
יופי של אקשן , שאלה קטנה , אם היית לוקח 10 מטר לא היית מקבל את התקיפות ? רק מנסה להבין לא להקניט .
שם אין אפשרות כמעט לעמוד ולזרוק
20/01/13 12:19
146צפיות
דמויים כיון שאין גישה נוחה לים , כל הסלעים באיזור חלקים מאוד

ואפשר לעמוד ממש שני מטר שמאלה או ימינה על שלושה סלעים בדיוק , ויש שם יציאה חזקה של זרם חוזר לכיוון הים ואם לא אז כמעט חמישים מטר משם

אגב לפעמים עשר מטר זה ההבדל בין דגים ליום בלי דגים

ראה לברקים , דניסים ווכלי

אגב זה לא מקניט שאלה לגיטימית ובעייתית
יופי של צמד אחד בתיק וצמד נוסף בים
20/01/13 08:13
118צפיות
כיף לקבל מנת אקשן בדיוק בזמן המתאים.
מברוק על הזוג היפה .
20/01/13 13:12
152צפיות
מני טיים בזירזור זה שיא האדרנלין , ללא ספק .

מצדיע על הסבלנות להגיע באור ראשון , אני מחכה להם בקיץ ולא מוצא אומץ או חשק בקור הנוכחי לטרגט אותם .

כתבת ולדעתי גם ביושר ענית , אין מצב שהייתי נדבק לאדם וגם במצב שלקחו לי מקום או נצמדו אלייי , הפסקתי לדוג ואף עברתי מקום .

בהצלחה ...

אייל כיף זה לא אבבוא לא נגזים זאת תל אביב
20/01/13 13:57
136צפיות
בוא לא נשכח שעל המזחים יש ימים שלא נכנסת סיכה כל שניים שלושה מטר זה סביר

אין פעם שאגיע כמעט ליפו למזח של המזבלה ולא נעמוד 5-6 מזרזרים
ואם לא תרצה לעמוד עם אנשים אתה יכול לזרזר לבד אבל לכיוון החול והכביש עד לטיילת לא לצד של הים
ואנו עומדים ככה בלית ברירה

אתה יודע קודם צריך למצוא בתל אביב חנייה קרוב לים ואז לצעוד על המזח

עדיין זה חינוכי ומקובל עלי ככל האפשר
סליחה ...
21/01/13 17:56
68צפיות
נלחץ לי האייקון הנ"ל בטעות , כנראה בתת מודע זה מה חשבתי ...

אגב , מקבץ כולל כדור לחימום הקנה ואחד בין מטרות ...אח"כ שלושה לראש

º
כל הכבוד
20/01/13 13:41
50צפיות
אחלה צמד
20/01/13 14:45
69צפיות
עם איזה דמוי. TW או משהו אחר?
הצפיפות הזאת של העיר הגדולה זה משהו שאני ממש לא מכיר מחופי חיפה.
כל החופים שאני דג בהם ממש דלילים בדייגים ומז'רז'רים פוגשים עוד פחות. מבחינתי הם גם דלילים מאוד בדגים
מעניין אם זה מעיד על החופים או על הדייגים באזור..
חחחח מרמירוס
21/01/13 08:24
143צפיות
אתה גדול אהבתי
חחחח מרמירוס
21/01/13 08:25
82צפיות
אתה גדול אהבתי
חחחח מרמירוס
21/01/13 08:27
56צפיות
אהבתי