בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג.
את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.

כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:
א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס.

ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).

ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.

ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.

ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.

ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.

ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה.

ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.

ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.

ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870

אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר.

זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

קשירת חוטים
02/12/12 15:53
189צפיות
ברצוני להשלים חוט לרלר שנקרע במתכוון ע"י סירה החוט הוא בעובי 0.80. מבקש המלצה לקשירה מומלצת. בברכה דוד
יש כמה סוגי קשרים לחיבור חוטים.
04/12/12 09:34
122צפיות
יש קשר uni שאני בד"כ משתמש בו
לקשור חוט 80 זה יוצר קשר עבה ומפריע בד"כ להטלות.
עדיף כבר לזרוק ולשים חדש. המחיר ממש לא יקר .
בהצלחה ובפעם הבאה כשמגיעה סירה תגלגל החוצה מספיק מוקדם או אל תיגע בכלל כי חוט נילון שוקע ואין בעיה שהסירה תעבור מעל.
חוד החניתן...
02/12/12 13:21
548צפיות
חוד החניתן...
נתפס היום בבוקר ביפו על דמוי לבן מינו של סטרייק פרו 8 גרם, היו המון כמוהו מקפצים על המים , ניסיתי לפתות אותם גם עם פופר קטן והם התפתו לעקוב אבל לא לתקוף
º
יפה מאד, מה היעד הסופי?
02/12/12 14:08
166צפיות
אלון , כוונתך האם הוא לאכילה !?
02/12/12 18:17
208צפיות
עניין של טעם , מעולם לא טעמתי וכנראה לא אטעם .

הבנתי שיש כאלה שטוחנים לקציצות , או לחלופין מבתרים לטובת דיג על חי .

אחד הדגים שקל לתפוס או קשה להמנע ממנו ( תלוי איך מסתכלים על זה ...) , הכי אפקטיבי זה סיליקונים בגרירה איטית , ניקלים .

לא כדאי לסכן דמויים יקרים , הקפיצות והפיתולים של החניתן גוררים נזקים לחוט , קריעות ואבדנים .

בכל מצב , סחתיין ומקווה שנתן לך פייט .
למבינים באתר EBAY... צריך עזרה..
02/12/12 10:51
355צפיות
קודם כל ראיתי שיש אתר כמו EBAY גם בעברית.. (ISHUK) משהו כזו..
ראיתי שם מלא בובות ניקלים וכאלה במחירים שנראים לי תמוהים- שקל או שניים, האם זה יכול להיות?
או חוט בד שב40 ש"ח... האם זה הגיוני??
לא כ"כ הצלחתי למצוא מה שאני מחפש..
אם מישהו יכול לשלוח לי לינק לחכת זרזור טובה בערך באורך 2.5 משקל זריקה 10-30 של חברה טובה +רולר עמיד לא מכיר משהו ספציפי שהוא טוב +חוט בד 35...
ראיתי בחנות באשדוד את כל זה ב830 ש"ח, איזה דייג בחוף אמר לי שבאתר אני אוכל למצוא איפלו יותר טוב ב500-600 ש"ח...

אשמח לעזרה...
האתר הזה נראה כמו מעטפת מוזרה ל EBAY
02/12/12 11:46
290צפיות
הקניה בכל מקרה מבוצעת ב EBAY כך שלדעתי עדיף לעשות הכל שם ולא דרך ממשקים/עטיפות שונות.
לגבי החוט בד, יש סחורה סינית זולה ופשוטה שאלו המחירים (לא הייתי קונה את זה).
אתה צריך לחפש דגם מסויים של ציוד שאתה מעוניין ואז לבדוק כה יעלה בחו"ל+ משלוח

ebay
02/12/12 11:55
245צפיות
הדמויים הזולים שראית הם חיקויים סיניים, הקרסים שם יחלידו מהר מאוד ואיכותם באופן כללי ירודה, חוט בד ב 40 ש"ח מן הסתם לא מהמותגים המוכרים, ולא באיכות שלהם. רולר וחוט בד לדעתי שווה להביא מ אי ביי, לגבי מקל הייתי חושב פעמיים, לך תדע איך יארזו אותו והמשלוח שלהם במקרים רבים יקר.: הנה לינקיםhttp://www.ebay.com/itm/NEW-SHIMANO-SEDONA-4000FD-... , אני מחכה לרולר שימנו סונורה שהוצאתי לפני כשבוע במכירה פומבית ב אי ביי ב 49 דולר כולל משלוח, הסידונה הוא רולר מעט יותר יקר. לגבי חוט בדhttp://www.ebay.com/itm/POWER-PRO-BRAID-FISHING-LI... , מקווה שעזרתי במשהו
קודם כל תודה על העזרה...
02/12/12 18:17
111צפיות
האמת היא שהאתר הזה נראה לי קצת מסובך...
יש לי אנגלית בסיסית אבל אני לא מצליח להגיע למה שאני מחפש...

בקיצור אני משדרג ציוד, רוצה להביא חכה לזרזור קומפלט, שאצליח לזרוק למרחק גדול מאד ושתהיה חזק דיו בשביל דגים של שגם מעל 2-3 ק"ג...

יצא לי לראות אחד לידי עם חכה פשוטה מאד שהביא לוקוס מכובד עד קרוב לחוף ואז נשברה החכה... (גרם לי לרצות להוציא מהכיס כמה מאות שקלים בגלל זה)

בקיצור שאלה פשוטה האם יש פער גדול במחיר בין חנות ממוצעת של דייג בארץ לבין האתר??
אם זה משמעותי אני מוכן להזמין אפילו היום מקל רולרוחוט בד, תנו לי המלצה עפ"י הנסיון הגדוש שלכם....
לגבי חוט בד
02/12/12 19:07
135צפיות
הקישור שהעברתי לך אני מאמין שאין מצב שיש חנות בארץ שתתקרב למחיר הזה, גם ברולר רוב הסיכויים שזה ככה, http://www.ebay.com/itm/SHIMANO-SONORA-4000FB-FISH... . הקישור הנ"ל זה רולר שאני הזמנתי, 50 דולר בערך, לא יקר לרולר מבית שימנו. הסט שאתה מחפש, הוא לז'ירז'ור קל, בינוני, כבד, אולטרא לייט? לפי זה יוכלו לכוון אותך טוב יותר
לא יודע אם זה קל בינוני או כבד..
02/12/12 19:25
117צפיות
אני מחפש לזרוק בעיקר ניקלים של 30 גרם, סיליקונים עם בומבט ומדיי פעם בובות על אותו משקל...
נוו אתה יודע מה שכולם עושים בכדיי לתפוס לברקים גומברים טרולוסים פלמידות לוקוסים...
אז המתחיל במצווה אומרים לו גמור... אני נראה לי אלך על הרולר והחוט שהצעת, חפש לי מקל משהו טוב!
תודה...

ד.א יש בעיה לקנות דרך כרטיס אשראי רגיל של "ויזה"?
pay pal
02/12/12 22:07
130צפיות
הדרך העדיפה לשלם ב אי ביי זה להירשם ב pay pal . לגבי מקל, אולי עדיף שתחפש בחנויות בארצנו הקטנטונת, הייתי ממליץ על משקלי זריקה של 5-28 גרם,זה נותן אופציה גם לדמויים קטנים,
º
מזה PAY PAL..?
03/12/12 09:53
90צפיות
בבקשה
03/12/12 10:13
122צפיות
https://www.paypal.com/il/cgi-bin/webscr?cmd=_home... , אתה נרשם לשם מקבל שם משתמש וסיסמא, הם חברת בת של אי ביי והתשלום דרכם עדיף כי אתה לא צריך להציג את הכרטיס מחדש כל פעם,כל המוכרים באי ביי מקבלים צורת תשלום זו ויש חלק שלא יקבלו כלום מלבד זה
PayPal
03/12/12 11:16
110צפיות
https://www.paypal.com/

פייפאל הינו אתר או יותר נכון מנגנון שמאפשר לבצע קנייה בטוחה באינטרנט - ללא חשיפת כרטיס האשראי האמיתי שלך.

לאחר שאתה נרשם לאתר באמצעות צירוף כרטיס האשראי האמיתי שלך, בכל אתר שמאפשר רכישה באמצעות פייפאל, אתה מזדהה לפייפאל ונותן אישור להשתמש בחשבונך.

על מנת להרשם נגבה סכום מסוים (כ1 דולר אם איני טועה) מכרטיס האשראי על מנת לוודא שאכן הכרטיס פעיל וזכאי לביצוע פעולות. סכום זה מוחזר אח"כ.

באופן כללי זהו אמצעי הקנייה המועדף באתרים רבים ובראשם EBAY.

יש בתפוז פורומים העוסקים במסחר ב EBAY. תוכל לקרוא במאמרים שלהם עוד.

קנייה נבונה.
º
הבנתי, תודה!!!
03/12/12 17:51
43צפיות
עכשיו נרשמתי והכל טוב ויפה...
03/12/12 19:35
80צפיות
איך אני קונה????
נכנסתי ללינק של הרולר ושל החוט הבד אין לי אופציה של קניה דרך הפייפל...
וואי השתגעתי כבר!
לא צריך להשתגע
03/12/12 20:18
110צפיות
נרשמת גם לאי ביי?, אם אתה לא מסתדר תוכל להעביר לי את הטלפון שלך דרך תיבת המסר ואני אנסה לעזור טלפונית  
פוזה שים לב אתה צריך להירשם גם לאיבי
03/12/12 20:26
94צפיות
תהליך לא קצר דרוש ידע באנגלית,לאחר כל תהליך ההרשמה שמך יופיע על גבי דף האינטרנט של איבי.דבר חשוב לא להתפטות ולתת מיספר סודי או סיסמה לאף מוכר,דבר נוסף לבדוק לפני קנייה אם יש מישלוח לישראל.
לא מבין באיביי אבל אולי זה יעזור
04/12/12 15:05
112צפיות
לפני כמה שנים היתחלתי לז'רז'ר בהתחלה לא היה לי מושג בכלום ראיתי מחירים שאמרתי אין מצב שאני קונה את זה אז גרתי באילת יום אחד הלכתי לאיזה חנות של איש ישר מאוד בעל ידע וניסיון רב וקניתי אצלו סט רולר של shimano hyperloop 6000fa וחכה של okouma סליאל לא בטוח שאני מבטא את הדגם נכון כל הסט כולל חוט של אותני עלה לי 400 שח תפסתי בו הרבה דגים מכל הסוגים אבל את הלברק של 5 ק"ג אני לא אשכח הרולר עבד מעולה וגם החכה אז מה שאני אומר אל תקפוץ למחירים כאלה.
מצא לי את הצדיק שמוכר...
04/12/12 16:38
122צפיות
אם אחכה למציאות כאלה אני יכול לחכות כמה שנים טובות..
מציאה?
04/12/12 19:14
126צפיות
זה המחיר של הסט המוזכר גם היום פחות או יותר: הנה קישור לרולר באי ביי http://www.ebay.com/itm/Shimano-Hyperloop-rear-dra... , גם מקל של אוקומה סלילו נמכר בחנויות בארץ באיזור 250 ש"ח .סט בסיסי
זה ממש לא הדגם אבל לא משנה
05/12/12 17:02
64צפיות
פוזה מאיפה אתה?????????????
בית שמש (קוראים לי אלירן...)
05/12/12 17:29
65צפיות
הכינוי הזה מגיל 12 בערך כשפתחתי מייל ומאז אני תקוע איתו
שלום לכולם חכיתם הרבה אז בבקשה
01/12/12 16:53
1157צפיות
שלום לכולם חכיתם הרבה אז בבקשה
שלום חברים
אכן אני לא כותב כאן הרבה פשוט מאד לא היה משהו מעניין ששווה דוח

אבל היום זה מגיע ובגדול
אז ככה זה מתחיל אני מארגן ציוד המיועד לדייג כבד ביום חמישי אחרי יום עבודה מהר מהר
15-30 כבר לרכב ונסיעה של 45 דקות אני בחוף דור לחיפוש הקלמרי
טוב הכל עדיין נשמע בסדר עד שמתברר לי שמחכה לילה קשה ומעייף כבר חלפה לה שעה ואין קלמרי עוד שעה ועדיין המצב לא בסדר אני חייב פתיונות אחרת אין מצב להוציא פתיונות בצפון המצב שם מאוד קשה אין כלום
בקיצור בשעה 20-00 אני מצליח לארגן לי 6 פתיונות מתקבל וילא לרכב  ב 21-15 אני מגיע לריף מארגן את המקלות מכין אותם למצב המתנה ומתחיל שוב פעם לטרגת קלמרי הזמן חולף מהר אני מפורק מעייפות מותש אני בי כוח הרי כל זה אחרי יום עבודה לא קל השעה כבר 4-00 לפנות בוקר המזרחיות ערות איך לא חזקות מהזרם הזרם צפוני מדאיג ומלחיץ ישבתי לכמה דקות כוס קפה מחשבות רצות בראש ללא הפסקה מה צריך לעשות בכדי להתגבר על הבעיה של הזרם
עלה לי בראש לזררוק את המקלות בזריקה
טוב תופר פתיונות על 4 המקלות השעה כבר 4-45 וילא משגר 4 טילים לכיוון הים הפתוח
המקלות במים קפה חם סגריה וממתין בסבלנות
הזמן עובר המתח גובר אני מרגיש שהולך להיות יום מעניין ומה שהיה מנחם אותי ומחזק רוחי זה שאין אבו נפחה לא היה שום סימן שהוא נמצא בגזרה טוב השעה מתקתקת אני מחכה ופתאום אני מזהה נשנושים קטנים על אחד המקלות קמתי ונצמדתי למקל פחדתי שאבו נפחה מתעורר .
אבל לפתע זה הפסיק עבר למקל שליד אני ניגש למקל השני אך גם שם הפסיק אני נרגע לרגע ופתאום אני רואה את המקל מתקופף בעדינות מתכונן ומתקרב למקל חששבתי לרגע שהקיפוף העצבני בשלב הבא איך זה ממשיך רץ לוקח את המקל לידיים תולש מהסטנד שחרור קצת חוט התיצבות והוקסט שהיה מיותר לדעתי והדג בפנים רריצה מטורפת של 40 מטר ועצירה אני רגוע יש מספיק חוט מנער אותו שירוץ לו עוד סיבות איך הוא לא נענה לבקשתי רוצה לשמור על כוחו מחליט להביא אותו מצליח לקחת ממנו כ20 מטר חוט ואז היצור נזכר שיש לו בעיה עם יצור יותר משוכלל ממנו ומחליט ללחם על חיו אין בעיה ריצה עצבנית לא ארוכת טווח ועוד פעם עוצר לנשום שוב אני מביא אותו איך הפעם יש סמני עייפות מהצד שלו אט אט אני מקרב אותו והוא לא מתנגד ובזהירות אני מקרב אותו לריף נעיצת גנץ' והיפיוף בחוץ שמחה בריף אני יחד עם כל החברה שהיו בקרבתי חיוכים .
אני רוצה להודות לתושבי הצפון שיודעים לכבד ולאריח אורחים
ומאחל לכל הדייגים הצלחה
מקווה שיצא לי לכתוב כאן עוד דוח אחד לפחות לעונה הזו תודה לכולם
אגב הציוד שהיה
ליוןצ'מפיון 330
רולר אוקומה אוזול 90
חוט בד סופקס P80
שוקלידר ION70

מברוק על האינטיאס המכובד לפתיחת העונה
01/12/12 17:18
242צפיות
שלך .
אשמח לעוד דוחות מוצלחים ומהנים שלך.
כמה  שקל החמוד שלך?
º
מאברוק. אחלה דג ואחלה דו"ח
01/12/12 18:35
124צפיות
מברוק , מקצוען חוף אמיתי .
01/12/12 19:06
179צפיות
כל פעם שרואים את דייגי האנטיאס מהחוף זה מדהים מחדש .

מאחל לך עוד בהמשך , כולל דוחות לברקים כמו בעבר

שבוע טוב .
º
כל הכבוד חתיכת מיפלצת
01/12/12 19:51
100צפיות
º
wow, איזה יופי של דג,כל הכבוד
01/12/12 20:51
89צפיות
º
ברוק השב, יופי של תפיסה!
02/12/12 00:08
70צפיות
נראה אינטיאס של 20 ק"ג+
02/12/12 09:44
157צפיות
תן דיווח מורחב בבקשה :)
º
מדהים הלוואי תקבל כל שבוע אחד כזה
02/12/12 12:54
82צפיות
מברוק יא-ראמי
02/12/12 15:58
129צפיות
הטעם של הקפה מהפעם הקודמת עוד אצלי בפה...

והכייף איתך על הריף בקור שובר העצמות, עדיין נראה בצילום הרנטגן...

נשתמע אם יהיה מצב ליציאה...
להת'.

נ.ב.
בטח גם מורדי כבר מדגדג את האצבעות ומנקה את הציוד..שעוד לא מכר
יוסי ידידי, דברים זזים בחיפה, כנס...
04/12/12 13:39
95צפיות
יוסי ידידי, מורדי כבר מכר את הציוד, תנחש למי ?.....
ניחשת נכון, למרזוק....
אפילו יש מצב שאחד מ 3 הסטים שמכרתי למרזוק (מקל ליון + רולר אוקומה אזול 90) הוא שעשה את העבודה...
ולא תאמין, מורדי קנה בינתיים שני סטים חדשים של ליון צמפיון עם טיקה גי.גי. 100.
ויש מצב שאני אקנה את הסט שמכרת לשלומי (זוכר)....
מתי רואים את כבודו ?
מורדי
חחחחח היו סטים והיו ימים
06/12/12 07:39
36צפיות
לדעתי, הסט עם הגיגי 100 הוא הטוב ביותר ברמת המחירים של 500-700.

בכל מקרה, מסתבר שהמוח רוצה לצאת לבננה לבצע כמה קילופים, אבל הגוף משדר מסרים נוגדים.

אולי הגב, אולי הלב, ואולי הגילללללל

מקוווה לתכנן איזו יציאה, זה לא פשוט.

שיהיה לכם רק כייף והרבה בריאות טובה
מרזוק ימרזוק...תהרוג אותי בבת אחת! למה כל פעם
04/12/12 13:38
86צפיות
מרזוק ימרזוק...תהרוג אותי בבת אחת! למה כל פעם קצת ? מוש חראם...
כבוד למקצוענים
מורדי
º
כבוד על הנחישות , דג חלומי ללא ספק !
04/12/12 16:04
39צפיות
º
אנטיאס יפה! סחתיין
04/12/12 19:04
37צפיות
מבקש המלצה
01/12/12 09:58
97צפיות
שלום לחברי הפורום

מבקש המלצות למקל + רולר לדייג פיתיונות.

תקציב בסביבות 1000 ₪.

דבר נוסף, הבנתי שכדאי להזמין ב Ebay רולר אבל לגבי מקל האם המחיר כדאי? נראה לי שמחיר המשלוח של מקל מייקר מאד את העסקה.

תודה מראש

רובי
לא יודע לתת המלצות (לא מתמצא יותר מדי) אבל
01/12/12 10:21
79צפיות
רולר בהחלט יש טעם להזמין מחו"ל. בכל מקרה תבדוק כמה עולה בארץ וכמה בחו"ל+ משלוח + מעמ (תלוי במחיר הרולר).
בהפרש עד 20%+- עדיין שווה לקנות כאן מעבר לזה להזמין מחו"ל
חוף דור הבוקר
30/11/12 13:46
198צפיות
ים פלטה, רוח כיוון ועוצמה כמו ששרגא כתב.

באתי לנסות מזלי על בצק מסטיק לטובת דגי חוף קטנים, פחות מ- 2.5 ק"ג.

בסה"כ, מ-07:30 עד 11:30 נתפסו כ- 10 יחידות סרגוס / ארס ראויות לניקיון ומאכל, השאר חזרו לגדול.

בכל קוו העיין לא נצפה ולו דייג אחד. לא נדדתי בן ריפים, טיילתי על גזרה של כ- 100 מטר, באותו ריף.

במיים היו זוג קיאקיסטים, וכשיצאו, אמרו, כלום. מת.

היו גם רשתות גם סירות דייגים וגם צוללנים.

נראה לי שאבדוק את המקום בחושך לטובת קלמרים וסבידות.

שבת שלום
שלל נחמד ובתאבון. אכן כדאי לנצל את הזמן
30/11/12 15:30
88צפיות
לחיפוש קלמרי /סבידות. החופים האלו מתאימים ושופעים בד"כ
יוסי, למה אתה לא זורק סט לאינטיאס, שיהיה במים
04/12/12 13:47
26צפיות
מה כבר יכול להזיק ?
עוד יציאה של בוקר מוצלחת.
30/11/12 12:24
150צפיות
6 בבוקר יום אתמול מגיע לים לובש חליפה ,שמסתבר לאחר מכן שיש בה חור ממש מתחת לברך רגל שמאל,לפחות איזה 200 מל" חדרו פנימה,עולה על ריף כמעט לחלוטין יבש,מזרזר עם דמוי שוקע של יוזורי דמוי מדליק אך ללא תוצאות,אור יום עולה ים פלטה,מחליף לסיליקון עם בומבט 20גר",יש לציין סיליקון פשוט של 1שח".בקצה החוט הלבשתי עופרת קטנה שמעט ישקע,השמש מתחילה לעלות והזמן מתקרב להתקפל.זירזור בצמוד לריף מקבל תקיפה ותפיסה 15 שניות עולה לברק חמוד של 650 גר".הספיק לי להיום התקפלות לעבודה.
º
לברק חמוד
30/11/12 12:38
293צפיות
לברק חמוד
º
יפה יפה שלומי יש לך מקום במקרר
30/11/12 13:59
38צפיות
עוד לברק לאוסף השבועי שלך
30/11/12 15:28
37צפיות
בתאבון
º
30/11/12 20:21
6צפיות
דוח קצר
30/11/12 12:00
671צפיות
דוח קצר
מי שעוקב קצת ראה שבדוח הקודם כתבתי מכה ראשונה ברקודה , אז כמובן השכמה מוקדמת התארגנות קצרה ושוב נסיעה היום לחפש פלמידות צעדה יחסית ארוכה והגעה בחמש ועשרה לים , עדיין חושך מוחלט וזה טוב

מכה ראשונה , שלוש נקישות עוצר ויש ברקודה !!! למה חיוך כי מכאן הכל דבש , הכל יותר רגוע ונעים

ממשיך לעבוד עם דמוי שוקע גדול צבע בהיר , השיטה גלגול ממש איטי אבל ממש איטי , שלושה גלגולים איטיים של הרולר ועצירה ושוב

וכך עולות להם עוד שלוש ברקודות אחת יפה מאוד שנתנה גם פייט נחמד (התוכן אחת מליטה שעלתה עם אור ראשון), פלמידות אין , משפחה יש , רצים הבייתה ומבטיחים לאישה שאין יותר דייג בשבת

למרות למרות שנוסעים לצפון וישנים בקו המים  , הציוד נשאר בבית !!

שבת שלום
º
הלוחש לברקודות
30/11/12 14:01
101צפיות
º
ולגומברים
30/11/12 14:02
98צפיות
º
יופי של תפיסת צינורות , בתאבון
30/11/12 15:29
76צפיות
מתנה לשבת ממרמיר
30/11/12 17:09
103צפיות
תודה רבה לאיש טוב שנתן לי את הברקודה
ואת המליטה לארוחת שבת ואילו אצלי מבחינת דייג
בננות קטנות ובורים מיניאטורים
שבת שלום לכולם
º
יופי של שלל
30/11/12 17:31
46צפיות
איזה מקבץ צינורות מרשים .
01/12/12 19:26
73צפיות
" למרות שנוסעים לצפון וישנים בקו המים  , הציוד נשאר בבית !!"

אין מצב , אני לא הגעתי לשליטה עצמית כמוך

אין לי דוח ספציפי אז רק אעדכן שהיו המון המון טלוויזיות ומרמירים על הבלייד , ממש ממכר וטעים .

פלמידות אצלי זה קריעת חוט מיידית , פעם שלישית ספרתי כבר ואני מחכה לפרייארית שתתפס על פלאורו עדין בלי כבל

יש לא מעט לברקונים קטנים בכל מיניי גדלים , סימן טוב בד"כ .

שבוע טוב וסחתיין על הנקישות
נהיית שרברב במשרה מלאה
02/12/12 00:08
43צפיות
מברוק!
º
תפיסות יפות, נראה לי שאני חוזר לזרזר...
04/12/12 19:14
25צפיות
תמונת הלוקוס מהלילה
30/11/12 10:29
880צפיות
תמונת הלוקוס מהלילה
תיכף יגיע דו"ח שלם של מה שעבר עלינו אתמול בלילה בסירה, אבל עקב קוצר הזמן שלי בינתיים רק תמונת הלוקוס שלי.
נתפס על קרס מס' 1, בלי לשים לב וכמעט בלי פייט.

הלוקוס שוחרר כמובן (מתחת לקילו).

נמתין לדוחות של אודי, עדי ושרגא.

שרגא - אנא שרשר את התמונה תחת הדו"ח הראשי.
º
מגיע לך צלש" על השיחרור הלוואי ככה כולם.
30/11/12 11:36
130צפיות
º
איזה לב ענק יש לך יפה מאוד
30/11/12 13:56
109צפיות
לילה מהנה , מעט דגים , מזג אויר מעולה ,
30/11/12 20:39
197צפיות
וים בהזמנה , נשאיר את הדוח המפורט לשרגא ידידי , בינתיים נשתף אותכם בשלל שלי ובתמונת בוקר מהממת שצילמתי .
שבת שלום לכולם .

פיתיונות : קלמארי , וגמברי קריסטל .
קרסים מס, 1
תמונות בהמשך תהנו

עדי.
השלל , נאכלו לא מזמן בארוחת ערב שבת
30/11/12 21:11
591צפיות
השלל , נאכלו לא מזמן בארוחת ערב שבת
טעימים משהו .
תמונת הנוף מהבוקר
30/11/12 21:14
558צפיות
תמונת הנוף מהבוקר
תהנו .
זאת חתיכת תמונה מהסרטים
01/12/12 22:12
91צפיות
פשוט למסגר ולתלות על הקיר
... ובמציאות זה היה יותר יפה
עדי, אמרנו שאתה רושם את הדוח הארוך, אצלך
01/12/12 10:17
130צפיות
היה רוב האקשן
לאט לאט רואים אקשן מהסירה שלכם .
01/12/12 19:15
86צפיות
אני מאמין שעוד יהיו דוחות והפתעות , העקר שיוצאים בטיימינג חלומי ונהנים .

לא הבנתי למה לשחרר מנה יומית הגונה וצנועה , 5 קילו זה אומר יותר טוב !?

יש עוד סירות , קיאקים , צוללנים ...דייגי החוף , אני לא רואה עתיד מזהיר ללוקוס .

שבוע טוב ...וריח דגים חריף מהסירה .
º
שלל מכובד עדי בטוח נהנתם מה עם השאר.
01/12/12 19:58
52צפיות
היה לילה נחמד מאוד!
01/12/12 19:58
127צפיות
והפעם, בניגוד לפעם שעברה, הצטיידתי בחרמונית ככה שמבחינת קור אני מסודר.

יוצאים מהמרינה בסביבות השעה 21:15 לנקודה שבפעם שעברה הניבה מגוון יפה של דגים...

לאחר רבע שעה של הפלגה מערכת ההתראה של המנוע עושה צליל אזעקה מטריד ומייד עוצרים הסירה כדי לא לגרום נזק למנוע....

נכנסים לדכאון עמוק... הנה הלכה היציאת דייג קיבינימט, כיוון שההמלצה שקיבלנו היא לחזור  מייד עם מנוע העזר למרינה כדי לא לסכן את המנוע.

לאחר סיעור מוחות מגיעים למסקנה שההתראה היא לגבי מיים שהצטברו בכוסית מפריד הדלק שבמנוע... ומבדיקה מהירה באמת רואים שחדרו מיים רבים לטנק הדלק....

מתניעים מנוע עזר, חוזרים למרינה, מנקים ומרוקנים את מפריד הדלק הפנימי שבמנוע, מביאים דלק חדש במיכל חיצוני, מחברים, והכל עובד כמו שצריך, בלי אזעקות, ברוך השם.

השעה כבר 23:00 ורק עכשיו יוצאים לדייג חחחחח

מגיעים לנקודה של התכנון המקורי ועושים דריפט ארוך עם תיקונים בכל האזור הסלעי הזה.
יש אקשן, עולים סרגוסים, ברקנים, לוקוס, כמה קווה קווה..

אני באופן  אישי לא מחפש את הדגים האלה. אלא אם כן הסרגוסים היו מגיעים ממש גדולים - ולא כך היה המצב.
אני יותר חיכיתי לאיזה לוקוס מכובד או פארידה יפה, או כל הפתעה נעימה אחרת.

לאחר שהריג שלי מתחיל להטריד אותי בגלל פלונטרים מרגיזים בין 2 הקרסים, עובר לקרס אחת בלבד קשורה בחוט ארוך..., והמצב משתפר פלאים וגם קצב התפיסות.

.....ואז מגיעה המכה המיוחלת ופארידה יפיפיה עולה לסיפון! חחח מבסוט מאוד אני את שלי עשיתי.

לקראת הבוקר שרגא ואלון "מורידים" אותנו באזור הסנפנים והולכים לישון.... גם שם אני ועדי מוציאים סנפנים  בקצב אבל רובם קטנים ואני שומר רק חתיכה אחת דיי גדולה.

שרגא ואלון מתעוררים ואז מחברים מקלות טרולינג לסיבוב של שעתיים. אני הולך לישון חחח מה יש לי לעשות להסתכל על המקלות??????

מעירים אותי כשמגיעים למרינה.... ונאמר שבטרולינג לא נגע...  

היה אחלה ערב שהתחיל בצורה פסימית ונגמר לא רע בכלל!
מקווה לעוד המון כאלה בע"ה

º
והנה הנסיכה שלי
01/12/12 20:01
470צפיות
והנה הנסיכה שלי
º
יפה אודי ישנתה טוב מקווה תכין את עצמך לביקור.
01/12/12 20:02
100צפיות
º
לאחר ניקוי
01/12/12 20:02
382צפיות
לאחר ניקוי
º
שוב
01/12/12 20:04
283צפיות
שוב
הפעם מחליט לעשות הדג בגריל!
01/12/12 20:16
407צפיות
לפני
לא מזמן התחדשתי בגריל גז שעד עכשיו נתן תוצאות מעולות עם בשר!
מחליט לנסות העניין עם הפארידה.

קוטף עלי בזיליקום מהאדנית,

ומכניס לבלנדר עם:
כפית סוכר, חצי כפית מלח, חצי כפית חרדל דיזון, כמה הזלפות של חומץ בלסמי, ושמן זית.

מורח את הדג מבפנים, ומעט מבחוץ ומקפיד בתוך החריצים.

גורם לגריל לרתוח 250  מעלות, ואז משמן הרשת הרותחת עם נייר סופג טבול בשמן, ומניח הדג.

מנמיך החום לרמה בינונית. (200 מעלות)
9-10 דקות כל צד....

תקשיבו יצא אחד הטעימים שאכלתי בחיי, ברמה של מסעדה!
אחלה דג !
º
אחרי
01/12/12 20:18
300צפיות
אחרי
אלון, בסוף אתה נהיית הדו"ח הראשי ולחלק שלי
01/12/12 20:49
105צפיות
התכנון היה שחזור היציאה המוצלחת הקודמת.
הבעיה הקטנה וקצת מבהילה במנוע קצת ביאסה אותנו, אבל התגברנו בכוחות ושותפים וחזרנו במהרה לים.
לדודי על התיקון של מנוע העזר שבלעדיו לא היינו יכולים לחזור למרינה.
אצלי הפעם הדגים המעניינים לא שיתפו פעולה ובאו רק ברקנים, סרגוסים ואבו נפחות שחתכו ריגים .
החוט החדש שקניתי לקשירת הקרסים (אמנזיה 20 ליברות) אכן הוכיח את עצמו ולא התלפף והסתובב כמו החוט הקודם .
מחכה ליציאה הבאה לאחר הסערה
כנראה דפק לך חיוך שלא עמדת בפניו
02/12/12 14:19
65צפיות
האמת אני מתקשה לשחרר דגים ,ואם אני עושה זאת לפעמים אז בדרך כלל בלוקוסים  כנראה יש משהו במראה שלהם

אז כל הכבוד על שכזה דג כמעט של קילו

אגב לי אין בעיייה עם גודל הדג בדרך כלל לי כואב נורא כשאני פותח אותו בכיור ומגלה שהוא מלא ביצים

נראה לי לצאת איתכם חוויה והנאה מושלמת

בשלב הזה אני עדיין מחזיק מעמד ומעדיף סלע מוצק

נשלח מה-iPhone שלי
שאלה
29/11/12 10:20
273צפיות
אני צריך מידע לגבי קניה של ציוד באיביי מאנשים שקנו אם זה בכלל כדאי ובככל כל מידע יתקבל בברכה תודה מראש.
כדאי בהחלט וזול ברוב הפעמים
29/11/12 15:42
192צפיות
יש דברים שלא משתלם, אבל הרוב כן.
אי ביי
30/11/12 07:56
151צפיות
מומלץ להשתמש רק בכרטיס ביל נטען מהדאר
כן זה ברור
01/12/12 09:49
117צפיות
רציתי לדעת קצת יותר פרטים אם אני מקבל באמת את מה שאני מזמין? כמה זמן לוקח עד שמגיע? כל פרט יעזור
אי ביי
01/12/12 12:15
114צפיות
מנסיוני אז מקבלים מה שמזמינים. פעם אחת היה פקשושון קטן כשהזמנתי שני פנסי ראש והגיע רק אחד, אבל הם שלחו אחר כך את השני והתנצלו. ישנם דברים שמגיעים תוך שבוע עד 10 ימים בד"כ אם זה מגיע  מארצות הברית(usps) יש דברים שמגיעים בין שבועיים לחודש בד"כ מסין ואוסטרליה.
דוח יום שלישי באיחור
28/11/12 22:03
581צפיות
דוח יום שלישי באיחור
האמת היו שבועיים די עמוסים בעבודה , ולא היה זמן ככה לשבת לכתוב

אם כי גם שבוע שעבר היה פורה מאוד בדגים מאוד מכובדים אבל פספסנו את הכתיבה, אולי אכתוב אותו בדיעבד ולכן נישאר עם דוח אתמול , יום הדייג הקבוע

קם בבוקר כרגיל 4:15 , מתארגן יש הרבה הכנות , להעמיס לצידנית קרח לדגים שאתפוס (מקווה) פתיונות שונים , ארוחת בוקר , צהריים , עוגת גבינה ביתית , שתייה .

מגיע לים , יורד מהאוטו והגשם מטפטף חזק ומעצבן , עושה חצי דקך לאוטו וחוזר אליו כי אין איפה להתחבא , חשבתי יום קיץ לא מספיק מוכן לגשם , מחכה קצת ורואה שזה גשם לונדוני , אין סיכוי שיפסיק

מתחיל להיות עצבני ומחליט גשם טוב לדיג, יוצא שוב לכיוון הים עד  שהגעתי למים אני רטוב עד העצמות.

מכה ראשונה אבל ראשונה הדמוי נוחת במים שתי גלגולים איטיים וברקודה עולה על החכה , מביא אותה עד היד , והופ משתחררת , אני מרגיש מסורבל עם הגשם

לאחר עשר דקות עדיין חושך מוחלט עוד מכה ושוב ברקודה כמה נקירות למי שמכיר את המכה שלה , סופר עד שלוש עוצר מתפלל והיא הלכה לדרכה

לאחר כשעה שאני קופא למוות פיצוץ לחכה ולוקוס עצבני לוקח חוט מתיישב לו מתחת לסלע ואס משתחרר לפחות חזר הדמוי הכבל פלדה נהרס.

זהו אני כבר אומר היום מנחוס , האור עלה קבעתי עם ביבי שאבוא לאסוף אותו ישר מהעבודה , מודיע לו שאין מצב שילך הבייתה ואני יאסוף אותו מהבית

ממשיך לעבוד והגשם הגשם החליט לא להפסיק אבל אז בום פיצוץ , לפי החוט והמשיכה יודע ישר מי עולה כרגיל גומבר מכובד מכובד הפעם הקפצה מהירה ישר לאחור והוא נכנס לצידנית אחר כבוד

זהו הודעה לביבי אני בדרך אליך, נכנס לאוטו רטוב עד העצמות מוריד בגדים נשאר עם תחתונים וחולצה קצרה חימום בכל הכח חייב לייבש בגדים יש את כל היום  , מגיע אליו לחולון אוסף וממשיכים לאשדוד,

עוצרים בעיר קונים גם גמברי שיהיה גם , עוצר במנטה קונה קפה .

בדרך עוצר הבטחתי להגיד שלום לרמי בזרם רק רואה אותו ואת החיוך שלו מבין שהיום מדובר בחגיגה , מסביב אף אחד לא מעלה דג ואני והוא מפציצים דגים לסירוגין פילוטה ובצק מבושל 4 פעמים פילוטה

פעם בצק , וחגיגת ים תיכונית , טרולוסים כחילות סרגוסים בננות ארסים, שעתיים עבודה ואז הפסקה לקפה מבושל במקום עם עוגה ושוב עבודה בולונז מצוף קרסים 8 9

לוקח כמה דגים מובחרים סרגוס של חצי קילו ועוד 3 גדולים שהוצאתי 2 כחילות יפות 3 בננות מכובדות והיתר מחולקים.

שאר הפתיונות לא עבדו אותו יום
º
שלל יומי
28/11/12 22:04
134צפיות
º
שלל יומי פספסתי מי אמר אין דגים בים
28/11/12 22:05
494צפיות
שלל יומי פספסתי מי אמר אין דגים בים
עזבו בכל תראו איזה בננות
28/11/12 22:09
433צפיות
עזבו בכל תראו איזה בננות
יותר ויותר רואים אותם בחופים מעדן
אתה עובד טוב!!
29/11/12 14:10
102צפיות
על מה נתפס הגדול??
שלל מכובד בהחלט
29/11/12 00:08
110צפיות
הבננות דרך אגב אפילו זריזות יותר מהאראסים, מגיעות ראשונות לפיתיון, רק שאצלי הן יוצאות מיניאטוריות וחוזרות ישר לים
º
יפה מאוד , אחלה שבוע פורה
29/11/12 07:16
60צפיות
איזה יופי של שלל ודיג פורה
29/11/12 12:50
70צפיות
רק לחשוב אחכ על לנקות את הכמות הזו מבאס אותי, אבל סחטיין ובתאבון
º
מכובד מאוד כל הכבוד על ההתמדה.
29/11/12 19:05
36צפיות
התחביב נהפך לטירוף ?
29/11/12 23:20
75צפיות
בגשם ,בקור ,להרטב עד העצמות ? מה קרה ? בשביל מה ?

איך מצדיעים אינטרנטית ?
30/11/12 07:16
51צפיות

כל הכבוד !
תחזית לסופ"ש 28/11-01/12
28/11/12 15:43
451צפיות
* שיא הגאות:  
06:00 ו 18:00
* שיא השפל:
00:00 ו 12:00

תנצלו את סוף השבוע השקט והנפלא שיש לנו. מיום שני אחה"צ מתחילה  סערת חורף חדשה .

הערבים/לילות טובים לחיפוש קלמרי/סבידות והקרים להכנסת בלונים.

יום רביעי: בשעות הערב המאוחרות רוח צפון מזרחית עד 4 קשר במרכז ועד 8 קשר בצפון. הים רגוע עד 40 ס"מ.
במהלך הלילה הרוח תיהיה מזרחית עד 5 קשר במרכז ועד 9 קשר בצפון, הים רגוע ושקט בחוף, מבורבר בעומק בעיקר בצפון

יום חמישי: הבוקר נפתח עם רוח מזרחית עד 6 קשר במרכז ועד 9 קשר בצפון. הים עד 30 ס"מ. בוקר מתאים להכניס בלונים לאינטיאסים שמתחילים להגיע .
בשעות אחה"צ, הרוח תרגע ותיהיה צפון מזרחית עד 3 קשר במרכז ומזרחית עד 2 קשר בצפון.
בשעות הערב, הרוח תיהיה צפון מזרחית עד 3 קשר במרכז ועד 5 קשר בצפון.
במשך הלילה ולקראת הבוקר הרוח תיהיה מזרחית עד 5 קשר במרכז ועד 8 קשר בצפון. הים מבורבר בעומק בעיקר בצפון .

יום שישי: הבוקר נפתח עם רוח מזרחית עד 5 קשר במרכז ועד 8 קשר בצפון. הים פלטה בחוף ומבורבר בעומק בעיקר בצפון . עוד בוקר מתאים להכניס בלונים לאינטיאסים .
בשעות הצהריים, הרוח תרגע מעט ותיהיה צפון מזרחית עד 3 קשר במרכז וצפונית עד 5 קשר בצפון.
בשעות הערב והלילה הרוח תיהיה מזרחית עד 4 קשר במרכז ועד 7 קשר בצפון.

יום שבת: הבוקר נפתח עם רוח מזרחית עד 4 קשר במרכז ועד 8 קשר בצפון. הים פלטה בחוף ומבורבר בעומק בעיקר בצפון . עוד בוקר מתאים להכניס בלונים לאינטיאסים .
בשעות הצהריים המאוחרות , הרוח תרגע מעט ותיהיה צפון מזרחית עד 3 קשר במרכז וצפונית עד 5 קשר בצפון.
בשעות הערב הרוח תיהיה צפון מזרחית עד 4 קשר במרכז וצפונית עד 7 קשר בצפון.
במשך הלילה ולקראת הבוקר הרוח תיהיה מזרחית עד 3 קשר במרכז ודרום מזרחית עד 4 קשר בצפון.

יום ראשון רוח מזרחית עד 4 קשר במרכז ועד 6 קשר בצפון. הים עד שקט ורגוע בחוף

º
תודה שרגא. סוף שבוע נעים לכולם.
28/11/12 16:27
68צפיות
º
תודה על העדכון
28/11/12 17:23
69צפיות
תודה
28/11/12 19:34
60צפיות
אגב, אתמול בלילה גיחה קצרה כשעתיים בין חוף הצוק לחוף תל ברוך נתפסו הרבה סרגוסים בינוניים עד קטנים (שוחררו כולם לגדול), פיתיון תולעים, חכת ג'רג'ור משקולת קטנה ממש קרוב לסלעים.
נסיונות בדרך חזרה לקלמארי או זבידות עלו בתוהו.
שיהיה סוף שבוע מגניב ומהנה לכולם.
המשך התחזית
29/11/12 00:28
203צפיות
ראשית תודה על ההתמדה בתחזיות
ואם אתה יכול לדווח יותר על הסערה המתקרבת אלינו לטובה
כרגע נדחתה ללילה בין שני לשלישי
29/11/12 12:52
187צפיות
נקווה לתוזוה בים
º
תודה
29/11/12 06:43
44צפיות
תודה רבה שרגא
29/11/12 19:43
53צפיות
אם לא קשה לך המשך לדווח מתי הים יזוז כבר ושוב תודה
תודה על התחזית
30/11/12 07:00
38צפיות
לצערי התכניות של אתמול בערב והתכנית של הבוקר לדוג... שניהן התבדו

באסה
קטן לסערה
30/11/12 15:43
148צפיות
הים מתחיל לעלות בלילה בין שני לשלישי.
יום רביעי צפי לים עד 7 מ'
º
תודה רבה
30/11/12 17:28
24צפיות
שרגא, סליחה על ההתקצצות-
30/11/12 17:57
96צפיות
איך הים  אמור להיות בימים א ו-ב' אחר הצהריים?

תודה
ושבת שלום לכולם

ראשון אחלה ים, שני יתחילו רוחות דרומיות
30/11/12 18:18
112צפיות
שלאט לאט יעלו קצת את ים
º
תודה ושבת טובה
30/11/12 18:35
41צפיות
º
אני קורא נכון 7 מטר
30/11/12 19:50
88צפיות
º
זה מה שכרגע התחזית. יש סיכוי לדניסים
30/11/12 20:24
112צפיות
חדש לסערה
01/12/12 10:32
127צפיות
הסערה נחלשה מעט, נדחתה לשלישי בבוקר  וזזה יותר צפונה.
לכן הים כרגע יתחיל לעלות רק בשלישי בבוקר ויהיה רק עד 5 מ'
º
גם טוב רק שיזוז מהתרדמת
01/12/12 17:56
45צפיות
מבחינתי שלא יגמר הקיץ
01/12/12 19:11
65צפיות
מה שקרה בזמן הטילים והשבוע האחרון זאת מתנה אחת גדולה לנשמה .

ים כמו בקריביים , מכנס קצר ושלווה .

שרגא , תודה מקרב לב על הפינה הכי חשובה בדף הפורום

שבוע טוב .
דו"ח חניתן (סוףסוף בזרזור)
27/11/12 21:55
811צפיות
דו"ח חניתן (סוףסוף בזרזור)
היום אמרתי נעזוב קצת את גיזרת הטרולוסים בבריכה וננסה קצת עם רולרים בצד ימין של הזרימה של המים החמים בח"ח באשדוד..
שמתי תועלת גמברי ושניצל ורק ארסים אכלו וניחסו, ראיתי לידי בחור שמזרזר עם ניקל והציא חניתן נחמד...
לקראת הצהריים הגיע בחור שהוציא איזה 5-6 כאלה עם גומיה קטנה ורודה זוהרת, אמרתי ננסה גם אני, בהתחלה שמתי צינורית קטנה כמו של הבחור ולא הלך, אח"כ ניסתי עם סילקון ואז הגיע חניתן נחמד של בערך 70 ס"מ... אחרי חצי שעה תפסתי אחד קטן יותר על תולעת...

ואיזה קפיצות מרהיבות יש להם בעומק, אבל של כאלה בגדול של מטר+...

בקיצור זה לא היה הדבר החשוב ביום הזה...
לידי הגיע בחור בשם יוסי, נראה כמקצוען לפי הציוד וטכניקת הדייג... סיפר שהוציא כמה חתיכות יפות בימים האחרונים...
בעודו מדבר ובוםםם אבל מזה בום?!?!? משהו נדיר פיצץ לו את החכה... (מקווה שאוסיף קישור ליוטיוב אם אצליח להעלות את הסרטון)... מלחמה של כמה דק' ובסוף משתחררת המפלצת, נותר לנחש רק מה היה בצד השני... לדעתי האישית טונה של לפחות 7-8 ק"ג...

לפחות ראיתי אקשן חי, דבר שמזמן לא קרה!

זו התקופה ה"חמה" ביותר השנה (נובמבר) -צאו לדוג!!!
º
עוד תמונה עם הסיליקון
27/11/12 22:07
553צפיות
עוד תמונה עם הסיליקון
סרט
27/11/12 22:48
273צפיות
מברוק על הראשון בז'רז'ור
28/11/12 08:15
153צפיות
החניתן נותן פייט נחמד, אבל הבשר שלו ממש לא משהו.
הוא טוב לפתיון לגומברים ואחרים
כן, הציעו לי לתפור אותו..
28/11/12 09:47
180צפיות
לא היה לי כבל פלדה, אז לא שייך...
יפה מאוד אגב השיטה הטובה ביותר להוציא אותם
28/11/12 18:08
198צפיות
מעבר לזרזור עם ניקל או סילקונים למינהם הוא כמובן עם תולעת או גמברי ובשיטת הקשת הפתוחה ראה מאמר של מאמון נדמה לי

הקשת הפתוחה בעיקרון הכוונה לתת להם כל הזמן חוט חופשי שלא ירגישו מתיחה ואז סיכויי ההיתפסות שלהם גדלים

אתמול אכן היו עשרות חתיכות בחוף שם

לגבי הדג שהשתחרר לבחור ככל הנראה פלמידה , לגבי בגודל חולק עליך מאוד , ראיתי אותו והוא פשוט נראה שמשחק איתה עם קלאטש פתוח ולכן נראתה מלחמה אין סופית

בכל אופן גם 2 קילו זה כיף לא נורמאלי, אגב רק הוא יכול להעריך מה הגודל האמיתי לפי ה יד והחכה ומצב הקלאטש

אהה זה אתה היית עם הסרבל הירוק??
28/11/12 20:47
140צפיות
חחח אבל לצערי אתה טועה..
בשעה 16:25 בדיוק שקיפלתי את הציוד לאוטו מיודענו הוציא טונה לבנה של 2.5 ק"ג...
המלחמה הייתה הרבה יותר פשוטה מאשר מה שהיה לפני כן... הקלאטש שהוא פתח היה מינימאלי ביותר... ללא קלטש קצת טיפה פתוח אין אפשרות להוציא חיה כזאת מהמים כפי שאתה יודע...
אם הייתי במהלך כל האירוע היית שם לב שגם עם הקלטש פתוח הדג משך אותו מטר וחצי קדימה... היה חסר עוד קצת כדיי שהוא יהיה ממש במים..
בוא נגיד שפחות מ5-6 ק"ג זה בטוח לא היה, אפילו יכול להיות 9-10...
º
ייתכן שאתה צודק אולי אינטיאס
29/11/12 11:01
79צפיות
הסרט.. (של הבריחה)
28/11/12 22:23
174צפיות
כמה אפשר ללמוד מהסרט !
30/11/12 10:20
116צפיות
לא הבנתי מי הנפשות הפועלות , מצדיע לבחור על הסבלנות .....לסבול את הברברת  .

ריכוז זה הדבר אוליי הכי חשוב בזירזור , זה ההבדל הקטן בין דג בחוף לדג שוחה בים .

סחתיין לך על החניתן הראשון ובהצלחה בהמשך .
נו טוב אייל איזור הזרם באשדוד הוא
30/11/12 11:45
103צפיות
לא האיזור המועדף עליך , זה כנראה אחד החסרונות של המקום כמות האנשים הדייגים המטיילים

אבל יש לו גם יתרונות נגיש קרוב למרכז וכשחברת חשמל לא מזהמת ומוציאה עשן מזוהם לאויר ופסולת לים הוא גם יפה!
חחח הנפשות הפועלות..
30/11/12 14:41
84צפיות
הבחור שם דייג טוב הוא יודע להוציא אותם בד"כ, אבל אתה יודע גם בריחות יש לפעמים (אצלך אולי לא, כי כבר אמרתי פעם שאתה זן נדיר)

בכל מקרה אני לעיתים רחוקות רואה תקיפה כזו אז החלטתי לצלם...

זה לא בדיוק הראשון אלא השלישי
סרגוסי שבת בבוקר
27/11/12 20:57
306צפיות
הסרגוסים הנ"ל נתפסו בחוף דור בשבת בבוקר.
דייג בוס עם פילוטה.
º
תמונת הדגים
28/11/12 07:33
461צפיות
תמונת הדגים
º
יופי של ארוחה נחמדה. בתאבון
28/11/12 08:13
52צפיות
יופי של סרגוסים
28/11/12 15:47
57צפיות
פילוטה קנויה או מעשה ידיך?
º
אח תענוג
28/11/12 17:58
42צפיות
את זה תאכלו מכול במים ולאשר לו סנפיר וקשקשת
27/11/12 15:54
377צפיות
במים ובנחלים אותם תאכלו.
ספר ויקרא פרק יא" פסוק ט".

עוד יציאה מוצלחת ותפיסות יום שלישי שעת בוקר מוקדמת.
º
1.2קג"
27/11/12 16:06
564צפיות
1.2קג"
º
1.2קג"
27/11/12 16:06
366צפיות
1.2קג"
º
ועוד אחד