לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג.
את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.

כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:
א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס.

ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).

ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.

ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.

ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.

ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.

ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה.

ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.

ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.

ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870

אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר.

זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

המשך שגעון הדניסים
17/12/10 14:52
13צפיות
המשך שגעון הדניסים
אחרי יום הדיג של אתמול, קבענו לנסות לחפש את הדניסים הגדולים יותר, קצת יותר צפונה לפי קצב ההתקדמות הידוע שלהם צפונה.
מגיעים למקום באור ראשון וכבר יש דייגים פרושים השטח, אנחנו מתמקמים, מחכים שיעיר יותר אבל עד שעה 7:30, לא היו דניסים.
בשיחה עם השכנים מתעדכנים שדווקא הדניסים הקדימו והיו במקום אתמול .  עקב המצב, מחליטים להתקפל ולזוז קצת יותר דרומה למקום שיש סיכוי שעדיין נשארו בו דניסים מאתמול.
מגיעים למקום, מתחילים לחפש בורות מעניינים לדניסים ובסוף מוצאים מקום מעניין שבו מתחילה חגיגה .
אני אומר לאלון שיש אכילות ואלון מוציא זוג חביב, בהמשך זזים מעט הצידה ושם גם אני מתקיף עם חתיכות של 200-300  גרם שנותנות פייט תענוג.
בהמשך מצטרפים עוד חברים למקום שגם שולפים דניסים.
בשעה 11:0 נאלץ לזוז בכלל מחויבויות משפחתיות.
סה"כ 10 דניסים מכובדים ששקלו ביחד 2.25 ק"ג

הנה תמונה של העשירייה בכיור

הציוד שהשתמשתי בו:
מקל: Browning Syntec Tradition Lure באורך 3מ' 10-40 גרם
רולר: שימנו אולטגרה 4000
חוט: PowerPro 20LB
תלאי 0.25 נילון באורך 20 ס"מ
קרסים: קריסטל 6
פתיון: קלמרי
º
יפה אלו חתיכות , יהיו פה עוד המון זמן
17/12/10 15:03
1צפיות
º
איזו חוויה ,איזה טעם
17/12/10 15:54
1צפיות
º
מברוק שרגא אתה תותח
17/12/10 22:15
אני רואה שהמשכת להכות גם אחרי שהלכתי
18/12/10 23:49
1צפיות
יפה מאד, יופי של דגים.
אצלי נשארו 4 דניסים לאחר שחיפשנו אותם כל הבוקר.
בתאבון
כל זה קורה דווקא בזמן אשפוז? !! סחתין
19/12/10 17:04
שרגא

אני רואה שכולם חוגגים ..גם אצלנו בצפון המון תפיסות באותם גדלים

אפילו לנהריה ולצפון הרחוק כבר הגיעו

היום דווח על תפיסות יפות ממקור אמין

יפה שרגא

בהצלחה בבאות
יפה שרגא תן להם קצת מנוחה
20/12/10 16:14
איזה מספר קרסים אתה משתמש
אמש ברידינג
17/12/10 12:51
6צפיות
יפ פלטה ,ראות מדהימה ,ורוח שהחלה רק ב 0100 בלילה
היו שם אכילות מטורפות של ארסים בגודל של  200-350 גרם ,ואכילות בלי סוף
לקראת 0230 חתכתי הביתה מאושר

אין כמו הים בלילה
ארס 350 גרם הוא ענק וחי בדרך כלל בעומק .
17/12/10 13:02
5צפיות
זה דייג נדיר מה שעבר עליך אתמול .
בהצלחה רמי
הם נתנו מכות לחכה צורה חריגה מאוד
17/12/10 13:16
3צפיות
זה היה בעיקול ,איפה שהשלט השני לכיוון הים
אחלה דג טעים מאד
17/12/10 13:26
1צפיות
לא היתי מתביש להעלות תמונה של החברים החדשים חחח . גדלים מרשימים מאוד .
º
תענוג של לילה ברידינג
17/12/10 14:24
2צפיות
פשוט נמאס מדייגים עבריינים
17/12/10 12:34
7צפיות
אחד חוצפן אתמול 10-20  מטר מאיפה שאנשים זורקים חכות הוא מוריד רשתות והולך ואחרי שאיזה 20 איש מעירים לו וצועקים עליו הוא מקלל ולא יודע שזה אסור....נאלצנו לשנות מיקום...ודיי התבאסנו.
ואפילו הטלפון של אגף פיקוח הדג לא שווה כלום.
17/12/10 14:16
2צפיות
זה סה"כ שרות הודעות , השארתי אתמול פעמיים הודעה שיחזרו אלי לגבי דיג רשתות לא חוקי ואף אחד לא יצר איתי קשר
דווקא התקשרתי באותו רגע
17/12/10 14:47
1צפיות
ענתה בחורה שאמרה שתבדוק אם זה לא חוקי לקחה את המספר שלי ולא חזרה אליי...זה סתם מוקד להרגיע אנשים לא באמת עושים עם זה משהו.
º
בדיוק כמוני
17/12/10 14:52
1צפיות
אנשים עזרה דחופההההה אבא שלי מחר נוסע לסין
17/12/10 12:33
9צפיות
אנשים מחר אבא שלי נוסע לסין ואני חייב לסנג'ר אותו שיביא לי משהו ... עם אתם יכולים להמליץ על מה זול ומה כדאי לקנות שם אני ישמח ... תודה
הכל אבל הכל!!צעצועים אלקטרוניקה איזו מין שאלה
17/12/10 16:29
1צפיות
תגיד מה אתה מחפש
º
הוא יכול להביא איתו את האקס בוקס החדש?
17/12/10 16:40
1צפיות
אני מתכוון בתחום הדיג
17/12/10 19:17
1צפיות
רק כדי להבהיר התכוונתי למשהו שקשור לדיג
טוב אז ככה תעשה סדר:
17/12/10 19:51
1צפיות
תברר לאן אביך נוסע , מדינה ענקית עם מעל 1.5 מליארד איש אלפי ערים עם מיליוני אנשים,

לאחר מכן כנס לאינטרנט מצא חנות או ספק דייג למקום שאביך נוסע

לאחר מכן דבר עם עצמך ושאל איך אתה רוצה  לדוג , מסירה , צלילה עם רובה , דייג מהחוף עם בוס , רולר

לאחר מכן הכן של רשימה של דברים בסייסיים שאביך יביא , זוהי ההמלצה שלי ודאג שיביא לך את הדברים הבסייסים אם אין לך כלום אז חכה טלסקופית פשוטה 6 מטר + חכת רולר , חוטים , קרסים , מצופים , משקולות , רולר , אם זה גם לזרזור אז גם דמויים

עדיין אם תרצה עצה תראה לנו את הרשימה שהחלטת שאתה צריך ולאחר מכן נשתדל לענות, אבל תפעיל קצת היגיון יש מאות אלפי מוצרים וסוגים בתחום הדייג  י סגנונות דייג שונים שלכל סגנון כמעט ציוד ייעודי שמתאים רק לו, איך נמליץ לך סתם?

צודק מאה אחוז הכוונה שלי היא לציוד ז'ירז'ור
18/12/10 01:34
יש לי חכה DAM NATURAL WAVE 2"80 7-28
רולר טוב של טיקה לא זוכר את הדגם
יפה התקדמנו עכשיו תמשיך לבד מפה אתה
18/12/10 11:19
צריך למצוא לאבא שלך חנות דייג קרוב למקום בו הוא נמצא , לשלוח אותו לשם ולקנות לך חוט בד של 300- 500 מטר שיהיה לך לשנתיים , 15- 20 ליברות, כמה דמויים מסוגים שונים ניקלים ספינרים , וציוד קצה כגון סביבלים  סיכות וכול'

אם עדיין אתה רוצה שירות להזמנה , אז תן איזו עיר אבא שלך נמצא נחפש באינטרנט מה המצב שם , תזדרז אני ביום טוב היום
הוא נוחת בשנחאי והוא יהיה שם יום
18/12/10 14:18
ואז הוא נוסע לאיזה חור בגדול צריך למצוא את זה במרכז שנחאי
חלש מאוד הם טוביםבמים מתוקים
18/12/10 20:13

--------------------------------------------------------------------------------

To the best of my knowledge, there is hardly any tackle shops around that sell the kind of tackle that we have in singapore.

I did see some fishing tackle section in my departmental stores. You can try this big sports departmental store opposite Loyang Subway Station (on line 2, 2nd last station). I can't remember the name of the store but it is situated besides Metro Supermarket and beside BBQ furniture store. But i think you will be disappointed because they only sell pole fishing stuff....

--------------------------------------------------------------------------------

אל תהיה אופטימי
18/12/10 22:09
שנגחאי זו העיר הכי מאוכלסת בסין עם קרוב ל-20 מיליון איש.
לחצות אותה לוקח המון זמן ולמצוא שם משהו ספציפי זה סיפור מההפטרה...
בפעם האחרונה שהייתי שם חיפשתי חנות לציוד דיג ולבסוף מה שמצאתי והיה שם משהו היה חנות של רשת "דקת'לון" הצרפתית.
החנות היתה לציוד ספורט בעיקר וקצת מחנאות ובפינה היו כמה מדפים עם ציוד שרובו היה מיועד לדיג במים מתוקים.
קניתי שם חכה טלסקופית 3 מטר עם רולר וחוט שאליהם הוצמדה טיובה עם כמה תאים ובתוכם כמה דמויי סיליקון ושלושה דמויים קשיחים.
המחיר - כ-80 ש"ח... אחלה סט לילד.
נשבע לך שחיפשתי בכוח לקנות משהו בגלל המחירים אבל בסופו של דבר לא היה שם שום דבר שווה.
את החכה לז'ירז'ור לייט עם הרולר ועוד כמה פיצ'פקסים מעניינים קניתי בסופו של דבר באיזו עיר "קטנה" בשם אישינג...
אתה צריך להבין שקשה מאד למצוא את הזמן לחפש חנויות ומוצרים כאלו כשאתה נמצא שם למטרות עבודה ועל אחת כמה וכמה כשאתה שם רק יום אחד...
אם יתמזל מזלך וליד המלון שאבא שלך ישהה בו יש חנות דיג , אולי תראה משהו מהנסיעה הזו.
אם לא,תנסה להינות מהשוקולדים מהדיוטי פרי...

דרך אגב,איפה ה"חור" שאליו הוא נוסע אחרי שנגחאי?
יש מצב ששם יהיה משהו יותר זמין...
תיארתי לעצמי שזה המצב...
18/12/10 22:46
גם אבא שלי אמר לי שלא יהיה לו יותר מידי זמן כי הם נוסעים לשבוע בלבד לבדוק מכונה כלשהי למפעל בו הוא עובד... בכל מקרה נתתי לו רשימה של מספר דמויים יפנים ואמרתי לו שאם יצא לו להיתקל בהם שייקנא לי ואם לא יש תוכנית גיבוי ... שיביא PS3 :)
ייקנא=יקנה
18/12/10 22:47
יצאתי דיסלקט
נסיעה לסין
18/12/10 18:52
1צפיות
אחי נוסע לסין- הונג קונג השבוע ורציתי לשאול אם למשהו יש מושג האם גם שם ניתן למצוא דמויים יפניים

הכוונה שלי לחברות ZIP BAITS,TACKLE HOUSE,IMA ,MARIA YAMASHITA

האם החברות הללו משווקות גם שם? מה המחירים שם לעומת הארץ?

אשמח לתשובה של בעל ניסיון

שבוע טוב וחמים
אין לי ניסיון אבל יש פורומים בכל העולם ראה
18/12/10 20:02
1צפיות
לינק להמלצות שלהם ממליצים על :

חנות ראשונה
One mentioned above is OK, I think that the Pokee Fishing shop on Hiller road, close to Sheung Wan subway station (last station of the Island Line) is better.

Remember, if you pay cash ask for a discount.

חנות אחרת
The staff that work at the store I visited were professional and very knowledgeable.  They can assist you in choosing the right tackle to use in Hong Kong, where to fish, help you book a charter boat, and much more.  Also if you're in the New Territory you can also visit Big Fish Hunter located in Tsuen Wan.

http://www.fishingtackle.com.hk/index_topic.php?did=43389&didpath=/43389

חנות שלישית הכי גדולה במזרח הרחוק
Triton is the largest fishing tackle chain store in Hong Kong, established since 1993, 7 shops located in Wan Chai, To Kwa Wan, Jordon, Kwai Fong, Sha Tin, Tseung Kwan O and Tuen Mun. Wan Chai is the largest shop in Southeast Asia (750m2) and have over 15000 different products

Triton
19/12/10 14:10
1צפיות
אני ביקרתי ב - Triton
שים לב יש שתי חנויות, אחת קטנה
אני ביקרתי בקטנה בגלל שהיתה קרובה למלון שלי
לא להתבייש לבקש הנחה, שם לב שהמחירים בדולר הונג קונג
בהצלחה
הונג קונג
19/12/10 13:37
יש יופי של חנויות, אני רכשתי שם מספר דברים יפים
מה שחשוב שיש מותגים במחירים זולים
חפש באינטרנט, והדפס על ניר את הכתובות, במלון תבקש שיתרגמו לך את הכתובת של החנות לסינית
קח מונית לחנות, אל תדאג מחיר המוניות זול מאד
תיאלנד
19/12/10 10:29
אח שלי יהיה בתאילד מחר.הוא יהיה בבנקוק וקוסמוי.
יש מה להביא משם ששוה לקנות חכה,רולר ?
מה שווה לקנות שם?
מחפש סרבל דייגים טרמי טוב...
17/12/10 09:39
77צפיות
או מגפיים מעל! הברכיים משהו אבל מסוג טוב אולי אפילו באיזור הצפון?
יש סרבלי נאופארן טובים בקיבוץ מעגן מיכאל
17/12/10 14:18
46צפיות
חברת מדן סחר
אחלה סרבלים אבל
18/12/10 19:22
22צפיות
הם קצת מעל התקציב שלי, אני מחפש משהו בכיוןן ה 300 - 400 ש"ח
תודה
סרבלי ניאופרן
18/12/10 20:26
19צפיות
הם שווים את ההשקעה אם מחפשים סרבל איכותי

במידה ואתה יוצא לדוג הרבה ונמצא הרבה בקירבת ריפים מרבית מהדיג

שווה להשקיע בסרבל שכזה ....

יש ל DAIWA גם סרבל איכותי אבל לא זוכר את מחירו .

בנוסך הייתי ממליץ לך לבדוק באתר של קבלאס CABELAS ולעשות הזמנה מחול .

יש להם הרבה ציוד תואם שלא מגיע ארצה ומאוד איכותי ושווה .
שווה להשקיע עוד 150 ש"ח לסרבל איכותי
18/12/10 20:53
19צפיות
לאורך ימים
שאלה
16/12/10 20:55
מבחינת מזג אוויר, אפשרי לצאת ביום שבת בבוקר (ואם כן אז מאיזו שעה)  לדייג פתיונות?

איזו משקולת : סחף , קונוס, ...

תודה מראש עומצי
º
הים יהיה גבוה, עדיף מוצ"ש
16/12/10 22:25
ספינות טבועות.גשרים מנופצים..ומצנחים
16/12/10 20:34
17צפיות
נופלים מהשמימה.... זה הזמן לכתוב דוחות.???..כןןן!!!!

אז היום התחלתי את היום בקניית גמברי (על הפנים) מהחנות בנמל יפו ואז התמקמתי לי במזבלה ליד הקרקע הסלעית שם...פתחתי ציוד והתחלתי להמתין...לאחר כחצי שעה מרוב שיעמום מהמשחקים של האיפון קמתי לבדוק מה המצב...והמצב היה בטטה הריג ניתפס בסלע והכל ניקרע....מסדר את הכל מחדש בצורה שונה שישנה קרס למטה וקרס מעל העופרת (העופרת במשקל 80 גרם והקרסים מס' 6) בכל אופן מחדש פתיון ומשליך המימה...אחרי 5 דק' אני שומע קול של מנוע ואני מזנק כדי לגלגל את החוט כי העפתי רחוק מאוד את הריג אבל הרעש היה בכלל מעליי ואז חשבתי לעצמי מה הדייגים פיתחו סירות מעופפות? ואיך שאני מסיט את המבט  אני קולט את הברנש שבתמונה מרחף מעליי בשיא האדישות שלי אני חוזר למשחקים באיפוון...ולאחר חצי שעה נוספת אני משנה מקום ליד אחד המזח שהסערה שברה והעיפה את כל הקורות עץ שהיו בו...גם שם אני שוהה עוד חצי שעה ואז באחת הזריקות יש כיפוף רציני על המקל..נותן הוקסט ויש התנגדות  חזקה ואחרי כמה גלגולים הדג משתחרר..כמה קללות וצעקה של תסכול ומחמש עוד ריג וזורק לאותו מקום...אני משער שזה היה סרגוס גדול או לוקוס כי זה היה ממש בצמוד לסלעים..אבל אין לדעת..בכל אופן נותן עוד כמה זריקות ושוב יש עוד מכה על המקל אבל הפעם ממש חלשה...מחליט לבדוק מי בדלת...ובייבי סרגוס של מאה גרם קורא אני....2 צילומים נשיקה והבטחה שניתראה שהוא יהיה בעל משפחה ויסבול מעודף משקל...בכל אופן מצלם את המזח כמה תמונות שאני יעלה בהמשך ומתוודא לכוחו העצום של הטבע....הערב יורד על נמל יפו ואתו בא החשק לזרזר בתיק היה לי דמוי של סטורם דמוי סרדין כחול גדול...אבל הדגים לא שיתפו פעולה...והחלפתי לדמוי של קלאמרים...בתקווה לאיזה קלאמר חמוד שיתפתה...אבל גם הקלאמרים שבקו חיים היום...אז קיפלתי את הציוד העמסתי הכל על הקטנוע ושמתי פעמיי לכיוון היציאה..לפני שהספקתי לצאת שמתי לב שישנה התקהלות בסמוך לצופי ים ולא הבנתי על מה..כשהתקרבתי הבנתי מה גודל ה''אטרקציה'' ספינת טרול התהפכה ונישברה ושקעה לה בנמל ואיזה מנוף ניסה ביחד עם סירה אחרת למשוט אותה מהמים ללא הצלחה...נותן כמה תמונות...מודה על יום קצת מוזר וחוזר הבייתה למקלחת חמה....ועכשיו התמונות....שתהיה לכולנו שבת של דייג פורה...
תמונה 1
16/12/10 20:41
7צפיות
תמונה 1
הברנש עם המצנח
º
השובר
16/12/10 20:52
6צפיות
השובר
º
kiss and good bye
16/12/10 20:56
4צפיות
kiss and good bye
ספינת הטרול שטבעה...
16/12/10 21:00
7צפיות
ספינת הטרול שטבעה...
וזהו היה יום נחמד...
יא אללא חשבתי זאני היחידי שמשחק בסלולר או
16/12/10 21:33
1צפיות
כל סוג של גיים בוי
כולם להצטרף לקבוצת התמיחה
16/12/10 21:34
אלקטרוניקה בזמן דייג! חח
טרול
17/12/10 11:05
אני מקווה שעוד ספינות טרול יטבעו הנזקים שהם גורמות  הם בלתי יתואר!!!!
פייי... המקום ממש מרוסק
16/12/10 21:45
בכל אופן, נראה שתפסת כמה שעות של רגיעה...

ואגב, יש סיכוי שהדג שברח היה דניס גדול
כן היה כיף..למרות שלא היו דגים
17/12/10 04:59
והלוואי מהפה שלך שהדניסים הגיעו לתל אביב. מחר אם יהיה ים שמאפשר דייג אני יהיה בנמל תל אביב על השובר עץ...

ולאיב בדרך כלל אני מרוכז בדייג...רק בגלל ששידרגתי לאחרונה לאייפון 4 אז זאת ההתלהבות הראשונה...
זוהי הנקודה הפחות אהובה עלי ביפו אבל אם
17/12/10 10:15
אתה כבר שם,תנסה לגוון עזוב משקולת 80 גרם  , אתמול היה מצב לשפיצים ואולי חניתנים משם ויכול להיות דייג מהנה , וכן אם אתה יורד למטה משמאל במרכז המפרץ יש שם בורים גדולים, שמאלה משם (צפון) בראש בים קצת עובד צמוד לסלעים יש סרגוסים עכשיו צריכים להיות גדולים , עזוב משקולת של 80 גרם בשביל להוציא סרגוסים גדולים אתה יכול לזרוק צמוד לסלעים ממש צמוד (כרגע עדיין לא התחילו משום מה לאכול הסרגוסים הגדולים ממש,)אבל שווה לך לנסות עם גמברי או פילוטה בים עובד לזרוק מתחת לרגליים , ואגב האזור הזה הוא מקום קשה לדייג חוף כיון שהמפרץ מלא סלעים, במיוחד אתמול היה גם סחף מה שתוקע את המשקולת כל שנייה מתחת  לסלע.

דוח דניסים
16/12/10 20:02
8צפיות
לאחר השמועות על הדניסים יצאנו שרגא אלון ואנוכי לחפש אותם...
שרגא ואלון התחילו מוקדם בבוקר בנקודה א' ואני מאוחר בבוקר בנקודה ב'
לאחר התעדכנות טלפונית אצלהם לא יצא כלום ואצלי רק דניסים קטנים ומרגיזים.

לקראת השעה 11:00 חובר אליהם (יותר נכון לשרגא, אלון כבר חתך)

מנסים עוד קצת בנקודה א' וכלום...

לאחר מכן מחליטים לחתוך לנקודה ג'
מגיעים לנקודה ג' ומייד מקבלים מכות של דניסים קטנים...
מרוב האכזבה החלטנו לקחת אותם ככה כל אחד איזה 30-40 חתיכות של דניסים קטנים (גודל קופסאת סיגריות+).

אך הדובדבן של הקצפת היה אצלי. לקראת הערב זרקתי זריקה ממש עמוקה בשאיפה לאיזה שינוי.
מרגיש משהו במקל נותן הוקסט ומרגיש התנגדות עצבנית של דג נוגח...

לאחר דקה עולה לברק יפיפה של איזה קילו בערך....

לאור המצב החדש מחליטים  להיפטר מהפתיונות ולשים דמויים על המקלות... משאיל לשרגא דמוי ומתחילים לעבוד.

לאחר כ 10 דקות יש תקיפה ונעילה על הדמוי של שרגא.  הוא מקרב אותו עד החוף וברגע האחרון הוא משתחרר. באסה.

לאחר עוד כמה נסיונות מחליטים לפרוש להיום לאחר מספר לא מבוטל של שעות בים (שרגא 12 ואני 9)

היה נחמד רק חבל שלא מצאנו את הדניסים הגדולים.... היה קצת אכזבה בקטע הזה.

תמונות יותר מאוחר

º
מה שכן הם עדיין לא באיזור המרכז
16/12/10 20:07
1צפיות
º
כנראה שלא היית בים
16/12/10 22:23
1צפיות
לא נורא תתנחמו בעובדה שגדולים לא היו ולא נצפו
16/12/10 20:09
1צפיות
הגדולים שיצאו היו באיזור 200-250 גרם והקטנים מחזיקי מפתחות, לדעתי לא התחררו בכלל דניסים של 500- 600 גרם

חוצמזה יש לברק לא?

250 גרם מתאים לי...
16/12/10 20:37
1צפיות
שאמרתי גדולים התכוונתי ל 250-350 גרם

ואני יודע שאנשים *כן* הוציאו אותם, ולכן האכזבה.

אבל כמו שאמרת, לפחות יש לברק
רמי גרמי לכח 20 דג של 600 גרם
17/12/10 00:37
1צפיות
בדיוק איפו שאתה דגתה מחזיקי מפתחות . זה הכול עניין של תזמון ומזל .
רמי לך לא מתאים לזרוק משקלים אה
17/12/10 10:30
1צפיות
אני דגתי שם 200 גרם ואתה יודע שדג של 200 גרם זה לא מחזיק מפתחות!!! , ואתה יודע מה זה דג של 600 גרם זה בקבוק קוקה קולה גדול זה הגודל !!!! אז תן בדיקה על משקל לפני שאתה זורק 20 דג של 600 גרם , זה 12 ק"ג דגים , אפילו הצידנית שלך ביום טוב של שנינו ביחד כשמנסים למלא אותה לא מגיעה למשקל הזה !!! הפלמידות והברקודות והגומברים שאנו מוציאים היום בים זה המשקל שלהם,
רמי לי יש חברים והם לא שקרנים חביבי .
17/12/10 12:42
אם גרומי אמר 600 גרם הוא לא עובד על אף אחד . והוא גם יכל לבחור בדרך אחרת שלא לגלות לנו את הנקודה .

תן כבוד כבוד לגרומי זה מגיע לבחור .
רמי
רמי אני לא אמרתי את המילה שקרנים !!!! אני
17/12/10 14:26
מודע לכך שאנשים לא מודעים למשקל של דג , עכשיו אני עדיין טוען לא משנה אם חברים או לא, לא יצאו אתמול דניסים של 600 גרם !!!!!!!!!!!!!!

אני אומר אתה רוצה לציין משקל , תשקול , אם הדייג אומר שקלתי אני לא מתווכח עם הכתוב אם הוא רק מעריך , אז אני מכבד אותו ואני מעריך שזה חצי מהמשקל זכותי ! ותכבד אותי על כך

בלי קשר אתה יודע רמי כבוד אני נותן לכל אחד!! בטח לחברים שלך ובטח לכאלה שהולכים לים וגם אם לא היו דגים אפילו דג אחד

עכשיו אני לא צריך שהוא יודיע לך ואתה תודיע לי , ביקשתי ממנו ישר להודיע לי

יאללא שבת שלום תסגור את המחשב !! דבר איתי בראשון ותתחיל לחשוב על מה שביקשתי
תמונה
16/12/10 20:32
5צפיות
לברק על קלמאר
הדניסים ניתנו  להורי אישתי - אין תמונה
והלברק צולם לאחר ניקוי עמכם הסליחה
אגב, זאת הפעם הראשונה בחיי שהוצאתי לברק בוגר
16/12/10 20:40
1צפיות
על פתיונות.

נו טוב, תמיד יש פעם ראשונה
º
יפה! אפשר להכריז על תחילת העונה ?
17/12/10 10:59
אפשר קצת מידע
17/12/10 12:39
איזה קרס, ציוד,סוג של מיקום,פתיון שלם/חי..
אכן ברחו דניסים ואפילו מצאנו אותם בסוף
16/12/10 22:23
7צפיות
אכן ברחו דניסים ואפילו מצאנו אותם בסוף
כמו שאודי רשם, החלטנו הבוקר לפצל כוחות לאיתור הדניסים וברגע שימצאו, אז קוראים לשני.
הקיצר, בנקודה א', היו רק אכילות של דניסים קטנים ומעצבנים ולקראת 12:00 החלטנו לנסוע לנקודה ג' שבה סוף סוף היה קצת אקשן.
כבר בזריקה הראשונה, אני מוציא דניס נחמד של 200 גרם ובטוח שאוטוטו, אני ממלא ככה את הדלי, דבר שהתברר כשגוי. הדניסים הגדולים (עד 350 גרם) יצאו בעיקר אצל השכנים שלנו ואנחנו היינו בשולי הלהקה, דבר שמובל בד"כ לאין דגים.
למזלנו, קלטתי בבריכה הקטנה שבקו החוף, דניסים בינוניים, שמטיילים בה, ואז התחלנו לחגוג איתם . דניסים נחמדים נלקחו והקטנים שוחררו.
באיזה שהוא שלב, אפילו הוצאתי דניס של 200 גרם בבריכה (אבל זה היה מקרה חריג).
בהמשך לאחר שהדגים בבריכה נגמרו/עברו מקום, זזנו לאיזור אחר ושם הוצאתי עוד דניס אחד של 250 גרם וזהו.
אודי כמובן עשה את הפתעת היום עם הלברק החתיך שלו בפתיונות.

הנה התמונה של הדגים בכיור., סה"כ יצא לי מעל 2 ק"ג דגים. יש דגים מטוגנים לשישי .

הציוד שהשתמשתי בו:
מקל: Browning Syntec Tradition Lure באורך 3מ' 10-40 גרם
רולר: שימנו אולטגרה 4000
חוט: PowerPro 20LB
משקולת של 20 גרם.
תלאי 0.25 נילון באורך 20 ס"מ
קרסים: קריסטל 6
פתיון: קלמרי
איך אתה מבשל אותם?
17/12/10 00:16
יוצא לי לא מעט פעמים לתפוס כמות יפה של דגים בגודל הזה ואני אשמח אם תוכל להגיד לי איך אתה מטגן אותם ומה לגבי הניקוי שלהם?
ממליח, מצפה בקמח מצה ומטגן בשמן
17/12/10 14:21
ניקוי רגיל, פתיחת בטן ונקיון החלל.
כמו מרמיריים וכו'
חחח, מסכנים הדניסים
17/12/10 11:51
כל החיים שלהם הם חיו בתוך כלובים, ועד שסוף סוף הם השתחררו, שרגא תופס פיקוד...

כל הכבוד,

באיזה חוף הם נתפסו ושעות בערך?  פתיון?  

מצטער אל השאלות המציקות...
º
נתפסו במרכז לאורך כל שעות היום עד השקיעה
17/12/10 14:22
על זה נאמר
17/12/10 15:55
הסובלנות משתלמת , איזה כייף לכם
צוות קרחנה חוגג
18/12/10 20:31
כמות מכובדת של דניסים לצוות המנצח

עכשיו רק צריך לארגן ארוחת צוות
חיפשת אתונות ומצאת מלוכה
18/12/10 23:45
אודי, ברכות על הלברק.
שרגא מחכה ללברקים בסיבוב, עוד נראה דוחות שלו החורף...
איזה כיף לראות כאלה תפיסות
19/12/10 17:06
מברוק על הדניסים והלברק

תמשיכו לחגוג

בהצלחה בבאות
שגעון הדניסים ואני משתגע בעבודה מגעגועים לים
20/12/10 07:37
בתיאבון חברים
מורדי
דייגים חובבנים בדרום
16/12/10 17:42
2צפיות
שלום לכולם,
האם ידוע לכם על איזשהי ברכת דגים באיזור הדרום (נגב צפוני או שפלה דרומית) שניתן להגיע אליה לדוג?

אם אין שום בריכה מסחרית כזאת, אשמח גם להמלצות על אתרים נוחים לדייג בים באיזור אשקלון והסביבה

תודה מראש
º
זיקים מקום ממש נחמד עד ניצנים
16/12/10 19:44
מחפש שותף לג'ירג'ור בצפון
16/12/10 16:50
5צפיות
קניתי את כל הציוד הנדרש לג'רג'ור ואחרי הרבה פעמים שהלכנו ולא תפסנו כלום מחפשים שותף מנוסה שיצטרף לעזור בדיג בצפון
צפון? חיפה טבריה או צפונה יותר?
17/12/10 09:35
???
כל הצפון
17/12/10 12:49
כל הצפון
לך לים עם הציוד של בשעת הזריחה
17/12/10 13:34
3צפיות
ותאמין לי בפחות 5 דקות תמצא כמה חברים חדשים \ ישנים . וזה הפיטרון הכי טוב בשבילך .
?
22/12/10 11:54
1צפיות
?
בעניין הדניסים
16/12/10 14:22
לא יודע מה אתכם אך ממש חגיגה נחמדה עשיתי היום אם אבא שלי במקרא הוא בא איתי לאחר שנים שהוא לא הייה בדייג ואיך שהוא זורק הדניס יוצא וכך שעתיים ובכיף .
חכות חוף משכולת בינונית כרסים 5 .

לפחות 20 חתיכות ועוד זעטותים.
צר לי אך אין תמונה בעיות מיחשוב.
גזרת חדרה מהזרם ועד חוף הדייגים 3 קטנים בערך
16/12/10 15:18
150 גרם אולי בכלל לא קשורים לכלובים
מהומה על מאומה בינתיים
דניסים
16/12/10 15:20
שמח בשמחתך.
מתחילים לראות אותם בכל מיני מקומות בארץ.
קיבלתי דיווח מהימן כמו ערבות בנקאית שהבוקר נתפסו במרכז הארץ
º
כן נראה לי שהם פשוט בכל מקום ....
16/12/10 15:42
גומי שלא יחשבו שאתה ילד קטן חחח
16/12/10 16:51
זה ארוחה לכול הצוות .אה רגע אבא שלך החרים לך את הדגים ? חחחח
לבריאות ובתיאבון לצערי הייתי על הסלע שלך
16/12/10 17:24
בבוקר אך זזתי שלוש מאות מטר דרומה , לאחר שדווח לי בצהריים שתפסת חזרנו לשם והוצאנו מספר בודד של חתיכות יפות, היה לנו ים קשה בטירוף אבדנו איזה חמישים משקולות סחף חזק ורוח  , פעם הבאה תתקשר אל תשאיר את כל העבודה לרמי ,

רמי מחר אני מצפה שתפרק אותם על בולנז אם הם שם!!!
דיג בז'רז'ור
16/12/10 13:48
35צפיות
הדמויים
לפני כמה ימים הצטיידתי בציוד ז'רז'ור חדש בפעם הראשונה מהמוכר קיבלתי כמובן טיפים על דמויים שנקנו וגם על שיטות אך אשמח לשמוע חוות דעה על איזה דמוי כדאי לי להשתמש בדיג בימים הקרובים (שישי\שבת) איפה ומתי
תודה מראש לעוזרים
הציוד:
מקל 2.4 מטר 2 חלקים משקלי זריקה 5-15
רולר MONTANA 440FD
והדמויים
damiki bait lexus (לא מצליח למצוא את הדגם אני אעלה תמונה)
babbule walker 80
ודמויי סיליקון ירוקים
החכה
16/12/10 13:50
11צפיות
החכה
בתמונה החלקים נמצאים בנפרד ולא מחוברים...
מי מכר לך את הזבל הזה?
16/12/10 14:11
12צפיות
למה אתם לא באים להתייעץ לפני הקנייה?
באתי להתייעץ
16/12/10 14:20
8צפיות
ולא זכור לי שאתה עזרת אז אמרתי שנקשיב למוכר בחנות שאפשר לסמוך עליו קצת יותר מחברה באינטרנט שאחרי זה מתלוננים למה לא התייעצת אז בבקשה אם אין ללך טיפ לתת לי בנושא המבוקש(באיזה דמוי להשתמש וכיצד) אז על תגיב תודה
טיפ
16/12/10 14:26
7צפיות
תתחיל וא הזמן תלמד כידי אולי שתהייה אם מישהו שמבין
אשמח לעזור מאיפה אתה???
סליחה אני חדש פה לא ראיתי שהתייעצת פה
16/12/10 14:32
3צפיות
לפני.
ברוך הבא
16/12/10 16:04
3צפיות
עזוב את כל מה שאומרים על הציוד.

צא לים עכשיו (15:56) עד לחצי שעה אחרי החושך. יש ים נפלא שיכול לפנק אותך בתפיסה ראשונה. הייתי מתמקד בדמוי ראש אדום ופחות בפופר (דורש מיומנות מסויימת). תחזיר במהירות בינונית ותזהר מסלעים. אני ממליץ על המזח של נמל יפו. תתמקם בנקודה נוחה (בלי שפריצים והתנפצות לא נוחה של הגלים) ותתחיל לדוג.

עזוב את כל השאר.

תדווח לנו מה מסקנותיך ובאילו קשיים נתקלת וננסה לעזור.
ציוד לא מוכר אינו בהכרח לא טוב
16/12/10 14:46
6צפיות
בעבר השתמשנו בדמוי שאינו "מהשמות הגדולים" והדמוי הזה תפס לא אחת לברקים, ברקודות גומברים ועוד...
אתה יכול להשתמש בשני הדמויים באותה יציאה.

נהוג להשתמש בTW (הפופר שלך למשל) בעיקר בים רגוע, אבל זה ממש לא מחייב.

עם הדמוי השני תוכל להשתמש בכל ים (בכפוף לעמידותו בגלים).

לא ראיתי את הסיליקונים, אבל אני מניח שתצטרך אמצעי הטלה כמו בומבט או משקולת קליע

אינני מכיר את הציוד שקנית, אני מניח שמדובר בתוצרת סינית כלשהי.
לפני שקונים מציגים פה את ההצעה שקיבלת ועל זה תקבל תגובות רלוונטיות יותר.

בכל מקרה, שיהיה , ואל תצפה שעל היום הראשון תתחיל לתפוס דגים. מדובר בתהליך למידה ארוך, וכמובן המון מזל.
לא דיברתי על הדמויים אלון.
16/12/10 15:00
8צפיות
דיברתי על הרולר והחכה.
למכור מקל 2.40 עם משקלי זריקה כל כל נמוכים למזרזר מתחיל, זה פשוט בושה לבעל חנות.
לא הבנתי מה הקשר
16/12/10 18:57
5צפיות
משקלי זריקה 5 - 15 יכולים להיות מצויינים , אני לא מחזיק אף דמוי אחד מעל 18 גרם למעט ניקלים  כך שבמקל כזה כול הדמויים הטובים של 130 מ"מ מתאימים, כדי לדעת אם מקל טוב לא חייבים להסתכל רק על פירמה , שותפי היקר לזרזור בעונה זאת , מחזיק מקל סיני בעלות של 160 ש"ח , שני דמויים בארסנל , חוט ניילון "מאפן" 0.25 , רולר סיני עלוב בעלות של  100 ש"ח , אני מאחל לכולם כולל לי להוציא את הדגים שהוא כבר הוציא העונה (חודשיים).

º
אהבתי
16/12/10 20:22
4צפיות
משה הבחור הזה הוא אתה חחח
17/12/10 00:20
5צפיות
קרעת את הים דיי חחח
מחזק את דברייך
16/12/10 22:02
5צפיות
מכיר אישית אדם שעובד עם ציוד מצ'וקמק ומוציא דגים בזרזור שאנשים רק יכולים לחלום
וזה בסה"כ אומר שאחרי הכל הציוד לא כזה מצ'וקמק...

וגם אני לפני שקניתי ציוד זרזור יעודי הייתי מזרזר עם מקל פתיונות טלסקופי 3.5 מטר וחוט ניילון 0.35
עם תלאי ניילון 0.40 לדמויים... ורולר אוקומה eclipz ez-60

ותפסתי פלמידה לבנה אחת, ברקודות, לברקים, לוקוסים, וטרכונים.... עד שהגיל עשה את שלו והתחלתי לקבל כאבי גב.

אגב... עד היום עוד לא תפסתי שוב פלמידה בזרזור.

אחלה דמויים עם האדום תביא לברקים ומליטות
16/12/10 15:19
21צפיות
עם השני  צפה לגומברים   תתחדש
קראתי תודה לכולם עם הטיפים
16/12/10 19:05
3צפיות
וכשהבנתי שזהו הוא לא רולר מוכראו איך שלא תקראו לזה חיפשתי בגוגל ולא מצאתי תמונה...
בדקתי שוב וזה MONTANA 4400FD יש שם עוד 0 זה מצא תמונה למתעניינים
http://www.google.co.il/images?hl=iw&q=MONTANA%204400FD&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
אלה דמויים זולים
16/12/10 19:31
5צפיות
אל תצפה שיהיו בעלי תנועה טובה או שמנגנון הזריקה שלהם יתן להם מרחק זריקה שמגיע אפילו לחצי משל היפנים.
ממליץ לך לקנות לפחות שני דמויים יפנים אם אתה רוצה להיות מזרזר רציני..דעתי לפחות
המזרזרים הגדולים דגו עם כפית!!!!
16/12/10 20:20
5צפיות
ולאחר כן השתדרגו לניקל , עד היום אתה תמצא מלא מזרזרים שתחלום לתפוס את הדגים שהם מוציאים , אך ורק עם סיליקון או ניקלים פשוטים, עכשיו תסתכל על הדוחות בפורום לפני חמש שנים תראה שאת כל הדגים הוציאו על דמויים שעולים היום 10 שקלים, 70% מהעניין הוא שיווק , אנו קונים וחושבים שזה טוב בגלל שמשכנעים אותנו שזה הכי טוב ובכי יפה והדג מת על זה,

אם כולם דגים עם zip baits 139  נקוד  אז ברור שהוא ייתן הכי הרבה תפיסות, ואם כולם דגים פלמידות עם tackle house node  גב צהוב אז ברור שזה יהיה "דמוי תותח".

מעבר לכך זה נכון שיש להם מנגנוני זריקה ושחייה טובים , עדיין כשיש דג רעב באזור זה ממש לא מעניין אותו , מה הצבע ואם הדמוי יפני או כורדי הוא פשוט תוקף !!!! הרבה המתקיפות קורות מיד לאחר נחיתת הדמוי מים עם הגלגול הראשון השני , נראה לך שהדג עוצר להתייעצות עם עצמו אם הדמוי כשר או לא?
למרמיר בלי קשר למה שהדג אוהב או לא אוהב..
16/12/10 22:32
4צפיות
דמויים איכותיים ויקרים(יפנים) יכולים לשפר בהרבה את אחוזי התפיסה שלך. אתה תמיד חייב לשלול את דעתי??
דיפולת אל תקח את רמי ברצינות יתרה
17/12/10 00:27
3צפיות
אני מסכים איתך במאה אחוז . על תכנולוגיה משלמים . ומה שרמי מנסה לרמוז או לצעוק . זה עניין שלו האישי עם עצמו .לכול גרגרן יש בעיה אחת ברואש והיא "למה אני צריך לשלם על דמוי 150 שקל " ובצדק .
רמי

"אם נמשיך כך המחירים יגעו לרקיע בלי שום בעיה "
צודק מאה אחוז רמי אבל אפשר פשוט
17/12/10 03:55
5צפיות
לקנות שני דמויים יפנים במאתיים ומשהו שקל וזה עדיף נגיד על 8 דמויים זולים (; ומרמיר אני מדבר מניסיון גם אני התחלתי עם דמויים זולים של30-50 שקל, ואז החלטתי להשקיע וקניתי חוט בד ודמויים יפנים וזה שיפר לי מרחקי זריקה בהמון, אחוזי תפיסות וגם כיף לזרזר עם דמוי שיודע לעוף וגם יודע מה הוא עושה במים ולא סוטה לך ימינה ושמאלה, והצבע לא מתקלף בשניה. ככה זה אצלי, ככה אני אוהב את זה D;
º
אתה צודק !!! תמשיך להשקיע!!!!
17/12/10 07:01
5צפיות
מה דעתך לרדת לו מהגב רמי ?
17/12/10 12:49
12צפיות
תן לו לחילת מה טוב בישבילו . בנתיים אני לא רואה שום פסול בדרך הוא עובד בא היום .

אני לא מתערב בדרך כלל אבל . ששני חברים נגחים אחד את השני זה מעצבן אותי .
חברה קודם כל לא צריך לריב
17/12/10 13:15
11צפיות
חברה קודם כל לא צריך לריב
דבר שני בחיפוש בדברים ישנים מצאתי את הבאים ואין לי עליהם מידע לכן הנחתי לידם את הדמוי שכבר ראיתם שאורכו 8 סנטימטר ומשקלו 14 גרם
אז יש גם את אלה וגם שחכתי לציין שהמוכר אמר לי שזו חכה שעשוייה מ"פיבר"(אני חא יודע מהו החומר אולי פיברגלס?)
ושאני יכול לזרוק איתה גם עד 20 גרם בלי בעיה אז אם זה משנה משהו אשמח לשמוע יש לציין שהדמוי החדש שמצאתי עם הראש האדום שוקל הרבה יותר מהפופר אך אני לא יודע כמה יותר...
יש מצב שזה הדמוי
17/12/10 20:51
3צפיות
יש לו שני משקלים  19 גרם  ו- 43 גרם

http://www.lovec-rapy.com/?p=productsMore&iProduct=20&sName=#

אם קניתי את הציוד ברמת גן אז גם אותו מוכר הוא זה שמייבא את המוצר הזה , אגב אם זה הדמוי אז הוא מתאים יותר למים מתוקים

º
לא
17/12/10 21:09
3צפיות
בשורה תחתונה שניכם צודקים, וזאת הבעיה
18/12/10 22:34
7צפיות
אתה צודק כי טכנולוגיה עולה כסף, כמו שכבר אמרו לפני, ובאמת יש דמויים שעפים טוב יותר ושוחים טוב יותר מאחרים. רמי צודק כי האופנה גורמת לעליות מחירים לא הגיוניות, וזה באמת לא הגיוני לשלם מאתיים שקל על שני דמויים. בוא נגיד שאפשר לקנות מינימום ארבעה דמויים סבירים בכסף הזה, שלא לדבר על זה שמלאי סביר של דמויים יעלה לך כמו החכה והרולר בסופו של דבר.
בתכל'ס, כל כמה חודשים יצרן אחר תופס את הכותרות וכולם משתמשים בדמויים האלה; היתה תקופה של יו-זורי, אחר כך אימה, עכשיו זיפ בייטס ומריה...אין לזה סוף, אבל ראיתי במו עיני לא מעט דגים נתפסים על סטרייק פרו (הרבה יותר זול) והכי הרבה על ניקלים חיקוי של קאסטמאסטר, ואלה עולים גג 30 ומשהו שקלים. היתה תקופה שאחד מחברי הפורום היה משגר דו"חות מדהימים על סיליקונים בלבד, ואלה לא עוברים את ה-20 שקל...אז כל אחד יחליט מה טוב לו, וכמה הוא מוכן להשקיע.

מה שכן, לחבר חדש, שרק מתחיל, לא הייתי ממליץ לקנות דמויים יקרים. בסופו של דבר דמויים נשארים בים, גם לחברים וותיקים ומנוסים, וחבל לאכזב דייג מתחיל עם אובדן של דמויים יקרים.
לגבי הדוגמה האישית שלך - חוט בד הוא בהחלט שדרוג, אבל הוא ישפר מרחקי זריקה גם בדמויים זולים.
ים של פרסים שווים ב-
16/12/10 12:30

התחרויות השוות נמשכות!

איך אתן משלבות נעליים עם מה שאתן לובשות?
פורום אופנה מזמין אותך להעלות תמונת לוק מנצח, שמדגים כיצד הנעליים משתלבות עם הבגדים שבחרת.
שלוש גולשות שיעלו את התמונה הכי שיקית ומעוצבת, יקבלו מאיתנו שוברים בשווי מאות שקלים לקנייה בחברת ההנעלה בי יוניק!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

כרטיסים זוגיים לסרט החדש "פעילות על טבעית 2"
אחרי מי הכי בא לכם לעקוב?...
ספרו בפורום סרטים וקולנוע היכן הייתם מציבים מצלמת מעקב - ולמה ואולי תזכו בכרטיס זוגי פתוח לסרט החדש והמצמרר!

רוצים ללמוד על הרגלי אכילה נכונים ולקבל מתכונים שווים שילדים אוהבים?
ספרו לנו בפורום בישול לילדים על הרגלי אכילה משונים ומשעשעים של ילדכם ואולי תזכו בספר "ארוחות ילדים" מאת מיכל וקסמן ובהוצאת ידיעות אחרונות:

תמיד חלמתם להיות ערפד או איש זאב?
פורום דמדומים מזמין אתכם לבחור איזה טיפוס של דמות הכי הייתם רוצים להיות ואולי לזכות בספר "רעד" מאת מגי סטיווטר, בהוצאת איגואנה הוצאה לאור וכנרת זב"מ:
º
ים של פרסים? או ים של עיראקים?
16/12/10 22:06
חחחחחחחחחחחח
17/12/10 03:46
הרגת אותי חחחחח
כמה שאלות בקשר לדניסים
15/12/10 20:29
6צפיות
הי חברה הבנתי שכלובי הדניסים נפרצו ועוד מעט תתחיל החגיגה אז השאלה זה איך מטרגטים אותם? כמו סרגוסים(הכוונה בבוס)
גם הם נימצאים ליד שוברים או בחוף חולי?
האם הם יגיעו גם למרכז(הילטון, רידינג)?
תודה (:
º
לך תדע , אולי יעצרו להפסקת תה ובגט באבולעפיה
15/12/10 21:40
1צפיות
כמה טיפים
15/12/10 22:13
1צפיות
חפש אותם באזור התעלה שליד החוף, בפרט אם התעלה עמוקה.
אני משתמש ברולר ז'רז'ור שלי עם משקולת 20 ג' ושני קרסים 6.

הטל את החכה, תן למשקולת לשקוע, ובעדינות גרור את הפתיון  (קלמארי/ גמברי) על הקרקעית.
רצוי אזור מעורב (יותר) חול וסלע.

אם אחרי 5-6 הטלות לא קיבלת תגובה, עבור למיקום אחר.

בהצלחה.
כנסו כנסו דניסים מהכלובים!!!!!!!
16/12/10 09:31
4צפיות
אז ככה , רצים שמועות על דניסים בהמוניהם שמשוטטים להם בחופי אשדוד אז כך היה הדבר:

אתמול "אירגנתי" לעצמי כמה פגישות באיזור ת"א  ( אני מבאר שבע) וזה מאחר כי לפי התחזיות שבת הולך להיות ים קשה לדייג.
בסביבות השעה 18:00 אני מסייםאת הפגישות ואז אני קבל שיחה מחברי שותפי לדיי גיא (guy55) והוא מבשר לי שניפרצו 3 כלובים של דניסים ויש חגיגות באשדוד, אני מתמלא אדרנלין ושם פעמיי לכיוון אשדוד.
עצירה ראשונה בטיב טעם ומתחמש לי בגמברי טרי טרי
עצירה שניה בריקושט ומצטייד בסטיק לייט וקרסים מספר 5
עצירה שלישית ח"ח אשדוד מימין לבמה, פורש לי חכה אחת  ואת השניה אני פותח ומכין אותה למקרה שיהיו חגיגות.

הים עדין גבוה , גלים בערך 1.60 שבאים בהתקפות פתאומיות ומאיימים לחטוף לי את הציוד פנימה אל המעמקים
אני זורק את החכה , עם 2 קרסים 5 ופיתיון גמברי טרי וממתין לחגיגות...........
אז ככה חבר'ה, לא חגיגות ולא נעליים אלא רק כמה סרגוסים נחמדים ששניים מהם חטף לי שועל ערמומי כאשרלא עמדתי על המשמר חחחחחחח

אבל איך שהשמועה על הכלובים רצה באשדוד זה טירוף , בחניה עמדו עשרות מכוניות , על קו החוף עמדו עשרות דייגים שמשוועים לאיזה דניס אבל כלום.
כאשר ראיתי שלא דניס ולא  יער החלטתי לקפל הציוד ולעשותסיבובבין הדיגים ולראות מה קורה
כל דייג שעברתי דרכו אומר לי איזה דניסים ואיזה נעליים כלום גורנישט כולם עם חכות במים ודניסים איין.

אז חברה שמועות לחוד ומציאות לחוד ותחשבו על זההההההה
מציאות
16/12/10 14:31
מצאתי אותם הבוקר אך הייתי בקמה מקומות גם אני חשבתי שזה איזה בלוף אך הבוקר הייה לי ממש כיף יש דוח בנוסף...

שמועות על דניסים יש אחרי כל סערה...
16/12/10 18:31
באופן אישי אני עושה הפוך, מחכה שבוע שכולם יירגעו ויחזרו לחופים שלהם, ואז הולך...שיחגגו לבריאות, אני לא נהנה לעמוד במקום שיש בו חכה כל חצי מטר, זה הורס לי את כל הכיף.
אתה פועל בדרך הנכונה ביותר
17/12/10 00:33
זה גם הדרך שלי .אני מוצאי על פילוטה חודשים אחרי שאף אחד לא יודע שי עדיין . אבל צריך ללכת המון ברגל על מנת למצוא אותם . "הם מפוזרים בלהקות קטנות "
מה שנכון נכון ברגל ???
17/12/10 14:18
רמי לה ברגל בשמחה אני איתך רק ללכת.
רק תגיד מתי אתה יוצא לטיול כזה
18/12/10 22:26
ואני בא איתך, גם אם לא יהיה דניס אחד
בזמן האחרון כמעת כול יום ופעם בשבוע טיול ארוך
18/12/10 22:42
זה בשביל הספוט ופחות השביל לדוג דגים .
אשדוד מים חמים
17/12/10 15:56
50-100 צפונה על הסלעים ,בקרוב
שים ריג של 3 קרסים ותוציא אותם בשלישיות
בהצלחה
דוח קטן מגיזרת תל ברוך
15/12/10 15:53
9צפיות
דוח קטן מגיזרת תל ברוך
התלבטות לאן ללכת לדוג עקב הים הגבוה והעכור ,   חברים הזמינו אותי לדיג באשדוד ואחרים לפלמחים .
אבל מחליט בסופו של דבר לא להדרים יותר מידיי ודווקא להישאר באיזור המרכז ,
דייג פיתיונות קלאמרי וגמברי ,
יצאו כ 10 סרגוסים ויפיופית אחת (נקבת ) חדד במישקל 934 גר' .
הסרגוסים נתרמו לשכנים לשבת , כך שאין תמונה .
מצרף תמונה של היפיופית .

עדי .
היו היה דייג חחח
15/12/10 15:56
אחלה יום .
º
אהההה יא ממזר!!! למה לא על תולעים????
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
15/12/10 16:34
כבוד !!!אחלה חדד
15/12/10 16:48
אני ורמי ניסינו בגזרת ירושליים , לא יצא אפילו דג אחד , ננסה מחר באשדוד אולי המצב ישתפר
מברוק עדי!
15/12/10 17:48
1צפיות
חתיכת חדדפלצת תפסת שם.
איפה הימים של התולעים...
חדדית מדושנת
15/12/10 18:57
וטעימה... לבריאות איש!
º
סחטיין על הדגים והחדד המכובד
15/12/10 19:06
בחזרה לפורום