בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג.
את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.

כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:
א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס.

ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).

ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.

ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.

ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.

ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.

ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה.

ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.

ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.

ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870

אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר.

זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

First Time
14/11/10 22:17
6צפיות
Since there are no conditions for fishing Karasim, I joined , today, Rami )(Iso Game) for fishing TVs. I
It was my first time in 'zirzor' for TVs. I
I used a fly rig prepared by Rami ( 3  small flies arranged in a sabiki style).  My rig was with a heavier sinker than Rami's as my rod is 3-25 gr, while he uses UL rod. I
The catch was unbelievable. We caught very large amount of fish. I
I was surprised to catch also, with the same rig, a few Marmirim of reasonable size. I
Unfortunately , my camera decided that it a good time to go on retirement, so no pictures. I
All in all, a very enjoyable day, with nice catch, and another fishing style added to the arsenal
תרגום למען חברינו שלא הבינו..
14/11/10 23:09
2צפיות
מאחר ואין תנאים לדיג קרסים הצטרפתי היום לרמי לדיג טלויזיות.
בשבילי זאת הפעם הראשונה בזרזור טלויזיות.
אצלי 3 דמויים דמוי זבובים (סטייל סיביקי) עם משקולת למטה בסוף הריג.
החכה שלי היא UL בעוד רמי עם 3-25 .
השיטה הזאת זה לא יאומן . תפסנו כמות גדולה של דגים . הופתעתי לתפוס גם מרמירים בגודל סביר.
למרבה הצער המצלמה שלי החליטה לשבוק חיים ולכן אין תמונות.
היה לי בסה"כ יום מהנה עם שלל נחמד ועוד בסגנון דיג נוסך בארסנל.

** עד כאן התרגום **

ברכות על הסגנון החדש.
אין ספק שהיכולות של רמי בחודשים האחרונים והסגנון החדש מוכיחים את עצמם
ומאמין שבקרוב מאוד יתפסו חלק חשוב מאוד בשיטות הדיג המובילות בארץ.
כל הכבוד.

I am happy for you
15/11/10 08:20
1צפיות
כנראה אין מנוס וכולנו נצטרף בסופו של דבר לבאבא רמי הראשון
º
נחמד מאוד לפחות נהנים ויוצאים דגים
15/11/10 12:40
2צפיות
פורומים חדשים ב-
14/11/10 16:51
1צפיות

הם שווים, מבריקים ובעיקר - יודעים לשים לב לפרטים הקטנים. המנטליסט ובניחוש חוקר, שתי הסדרות המצליחות מתאגדות לפורום אחד מאתגר במיוחד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מתעניינים במכשירי GPS - תוכנת הניווט ששדרגה את חיינו? פורום ניווט ו-GPS הוא המקום לשאול, לענות ולשתף את הידע שלכם בנושא
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

פנסיה, ביטוח לאומי, רווחה, זכויות וחובות - נושאים עליהם כל גימלאי צריך לדעת. לצורך כך הוקם פורום זכויות גמלאים וכולם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

11 חנונים ו-11 יפהפיות הוצמדו בזוגות לגור יחד. מי ילמד את מי ואיך זה יגמר? גלו כל זאת ועוד בפורום העונה השנייה של היפה והחנון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
רוצים לנהל את הפורום? הקליקו כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
מדהים צילומים תת ימיים
14/11/10 12:20
15צפיות
º
יופי של תמונות. תודה על הקישור
14/11/10 14:54
4צפיות
עכשיו זה רשמי - אסור לדוג בכנרת:(
14/11/10 16:30
39צפיות
השבתת הדיג בכנרת יוצאת לדרך. משרד החקלאות הודיע היום (ראשון) על אי חידוש רישיונות דיג בכנרת באופן מוחלט בשנתיים הקרובות. מתחילת ינואר הקרוב ועד סוף דצמבר 2012 תיאסר פעילות דיג מכל סוג שהוא בכנרת באופן מוחלט בכל הכנרת, בנהר הירדן בקטע ובכל נחלים הנשפכים לאגם. במקביל לאיסור הדיג, יתבצעו פעולות אכלוס יזום של דגים באגם.

מקור:וואלה חדשות
כבר עלה כאן
14/11/10 17:23
9צפיות
º
רשמית איסור דייג בכנרת
14/11/10 18:39
163צפיות
כל הכבוד ! אלוואי שהמצב ישתפר ושפעם נחזור
14/11/10 18:50
6צפיות
לדוג שם.
דייג בחכות בכנרת -מותר
15/11/10 08:48
31צפיות
אחרי שיחה עם גברת דפנה יוריסטה במשרד החקלאות
נאמר במפורש שהחוק תופס לגבי דייגים עם סירה בכנרת בעלי רשיונות
אין חוק שאוסר דייג בכנרת בחכות נכון לעכשיו
אז דייגי מים מתוקים-הדייג בכנרת עם חכות -מותר
מי שרוצה לברר בעצמו מוזמן להתקשר למשרד החקלאות ולבקש את גברת יורסטה מפניות הציבור
שמחתי לעזור:)
תודה על העדכון
15/11/10 13:12
6צפיות
נקווה שהדגה תתאושש מהר.
בוטל המס- לחץ ציבורי
15/11/10 11:57
8צפיות
באיביי
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
15/11/10 12:42
לא מדויק, הם מטעים את הצרכנים
15/11/10 14:31
13צפיות
לא ברור בכלל מה הקריטריונים לפיהם דבר דואר ישויך ל"לצרורות" או לכל שם אחר מתקופת המנדט שהדואר בוחר לתת לשירותים שלו...איך נדע מראש אם הפריט שאנחנו מזמינים ייכנס לקטגוריה המתאימה, ומה מבטיח שלא נופתע בעמלה כשיגיע הזמן לקבל את החבילה?

הלחץ הציבורי אכן עוזר, וצריך להמשיך ללחוץ, רק כך נקבל פתרון אמיתי ולא מכבסת מילים שמשאירה לעושקים פתח מילוט - שינוי שם למס לא הופך אותו לצודק...

פעם אחת הייתי רוצה שמי שעומד מאחורי הגזרות האלה ייקח אחריות - על הדברים הפופולריים כולם לוקחים אחריות, ורק על הגזרות המעצבנות האלו אין אף אחראי - תמיד זה "רשות המיסים" או "האוצר", והרי ברור שתמיד קיים מישהו שהרעיון הזה עלה בראשו והוא היוזם...
נכון, לא ברור
15/11/10 15:13
3צפיות
כמי שבא מהתחום ומבין המונחים והתהליכים, לא ברור לי מה הדואר בעצם אומר...
איזה משלוחים הם ימשיכו לשחרר בבית הדואר לבד או כמו היום בעזרת נציגות מכס שיושבת בבית דואר חבילות
ואילו משלוחים יועברו להליך מכס רגיל שעליו הם מתכוננים לגבות דמי טיפול.

לפי התגובות שמתפרסמות, רק דברי דפוס וביגוד יטופלו על ידם, לגבי כל היתר , הם אומרים"סבלנות"
חמישי באשדוד
14/11/10 08:34
6צפיות
כדי שידידי רמי הראשון לא יעלב, להלן דוח מפורט יותר
התייצבות ים חבר בחמישי בשש בבוקר, רמי הגיע כשעה לאחר מכן חמוש בפילוטה. מאוחר יותר הגיע גיטרו להגיד שלום.
פירוק המחנה בערך ב אחת עשרה.
השלל:
3 סרטנים כחולים גדולים
2 שפיצים
7 מרמירים
7 ארסים
2 טרולסים בינונים
2 טרולובים קטנים יותר
4 סרגוסים בגודל כף יד
2 סרגוסים קטנים יותר
כ 20 טלוויזיות, רובן קטנות.

ציוד:
מקל ליון+רולר דיווא אמקסט+חוט סופיקס
מקל מיה+רולר דיווא אמקסט+חוט סופיקס
מקל טיקה פרו + רולר טיקה ליברה + חוט פליין(pline
מקל hr + רולר אמקסט + חוט כנ"ל

פתיון כמברי קריסטל טרי במיוחד שנקנה יום קודם לכבוד האירוע החגיגי

רמי כהרגלו מקל קרוסטאז ןרולר ואן סטאל וחוט בד 6 ליברה חמוש בפילוטה

בדרך חזרה הביתה מחזה מדהים ששווה התייחסות נפרדת. על קו הגבול שבין איזטר התעשיה לחולות עמד עופר צעיר "במבי"
במרחק 15 מטר מהרכב שלנו והתבוננן בנו באדישות ללא שום פחד. מרהיב ביופיו. טבע ישראלי במיטבו.

לאחר מכן , עצירה קלה בביתו של רמי, שלום למירב היקרה שהצטרפה לסריטה שלנו, נשיקה לסרדינים החדשים והביתה.

אתמול שבת, תל ברוך, המשך בכ 40 דגי חוף.
מרשים ביותר
14/11/10 09:00
1צפיות
שפו
שלל מכובד לחבורה. את הצבאים באזור התעשיה
14/11/10 09:17
1צפיות
לכיוון ח"ח אני זוכר עוד משחר ילדותי באיזור כשהייתי מדווש על אופניים מהעיר לח"ח.
º
שלל קרב בתאבון
14/11/10 09:21
כוס מים קרים עזרה לי מאוד חחח
14/11/10 15:08
1צפיות
זה דוח של גברים ולא של דיגים נעלמים . אם אתה עוד הפעם לא עונה לי בנייד .ונותן לי לחשוב לאן נעלמתה .אל תתפלא שאני נעלב .
תקלה טכנית.
14/11/10 16:11
כשאני בדייג, הטלפון, הארנק והמפתחות נמצאים בתיק הציוד בשקית אטומה למיים. ואז יש לי תירוץ לאישתי "לא שמעתי". מדי פעם פשוט בודק מי חיפש אותי.

היא לא נעלבת ואתה לא צריך להיעלב מפני שזה האמת.

חוץ מזה, הדו שיח שלך עם חברי בנושא הדיג היה מאוד משעשע
דוראדו WOW
13/11/10 22:09
17צפיות
דוראדו WOW
שבוע טוב  

ראשית כל , תודות  

תודה ל : צוות WOW כמובן    , לשגיב ערבה (על הסבלנות והידע שאני שואב ממנו בכל שיחה ויציאה)   , נדב ומור (שהייתה חסרה היום, ועל הרשת )   , לדודו ערבה (שבשלושת הפעמים שיצאתי איתו תפסתי משהו , היום סוף סוף משהו אכיל)   , לחסדייה (פלאפון צריכה לשלוח לי זר פרחים עם כל חשבונית)   ולסאלח (מהבנדנות , על הטיפים במהלך השבוע)   , וכמובן לכל מי ששיגעתי אותו בתקופה האחרונה מאז שהפכתי לקיאקיסט מין המיניין ..  

ומעל הכל , לאישתי והילד הקטן שלי שמבינים אותי ונותנים לי את הספייס הכה חשוב לי  

ולהיום , כל השבוע עוקב בתשומת לב אחרי התחזית ומקווה מאו שהתחזיות אכן יתממשו ונקבל את ה"פלטה" שכל כך ציפיתי לה   . הצוות כבר במים ואני מגיע לחוף באיחור כפי שנקבע מראש ומתחיל לחתור לכחול ב 5:30 כשהנקודה ידועה מראש והמטרה גם ! דוראדו  

עד הנקודה גורר ללא תוצאות או כל התעניינות , מה שלא כל כך הפריע לי כשמסביב הכל רגוע ושקט והקיאק חותך את המים בשלווה ובסימטריות שכבר מספקת וממלאת את הגוף באנרגיות טובות  

מגיע לנקודה ונפגש עם החבר'ה , מנסה כמה סגנונות ללא כל התעניינות חוץ משל האבו נאחסות שלקחו לי את הקרסים מהמדאי החדש   .

ואז מגיע הקריאה של שגיב .. דוראדו במים  

חותר מהר לנקודה , לוקח את המקל זרזור שלי שהגיע איתי רק בשביל המטרה הזאת , חוט וקרס ללא משקולת וללא כלום , מחמש ברצועת קלאמרי משחרר חוט ומתחיל לגרור..  פחות מדקה והראשון ננעל !!   נותן לו לקחת חוט ובהפסקה הראשונה נותן הוקסט מהלב ! והוא יושב , כמה סלטות באויר והאנדרנליןבשמיים   , 3 מטר מהקיאק  , עוד סלטה וירטואוזית והראשון להיום משתחרר   ..

אוסף את החוט , בודק פיתיון , מוריד את הקרס לצד הקיאק ומתכונן לפתוח קשת , לא הספקתי ודוראדו חותף את הקלאמר ועף קדימה !   , נותן לו לקחת ואז נותן הוקסט טוב , ועוד אחד למען הסר ספק , והוא לוקח חוט ורץ וקופץ ומשתולל ואני נהנה כמו שהרבה זמן לא נהנתי , זה מקל זרזור , הרולר צועק ! אני בעננים , משחק איתו לאט לאט ומביא אותו אלי לאט לאט , נדב מתקרב אלי עם הרשת ולאחר מספר ניסיונות הוא בפנים , שחרור קרסים ולבן הקיאק , תיפוף של דוראדו של נשמע טוב  

נדב משאיר לי את הרשת ואני מחמש שוב ומוריד , סיבוב קטן והרולר צועק שוב   , שוב נותן לו לקחת ואז נועל ! ועוד מלחמה מתחילה , הפעם אני לבד עם הרשת , ועם אחד קצת יותר גדול ! תענוג . משחק איתו עד הקיאק ומזהה שהקרס אי שם בין הלבלב לזנב (עמוק עמוק בבטן) , משאיר אותו ומשחק איתו בכדי שיקרא לחבר'ה שלו שיתקרבו , משחרר אותו ושם אותו ליד חברו שכבר התעייף לתופף , אבל המחליף שלו היה טוב ממנו ,   , עוד חימוש קלאמרי ועוד סיבוב ויש עוד אחד   ..

אחרי משיכת חוט ארוכה ארוכה וכמה סלטות באויר הצליח להשתחרר ולחזור למשפחתו.  

עוד כמה סיבובים ומבין שדי נרגע מסביב ומנסה עוד כמה סגנונות , מידי פעם סירה לידי הוציאה גם אחד ועוד קיאקיסט אחד הפציץ בחמוד. ועוד אחד , הפציץ ב 2 חמורים של 80 ס"מ כל אחד  !!!  

אני מחליט שזהו להיום , מסובב חרטום לכיוון היציאה וקדימה הביתה שמח וטוב לב  

סיפתח על הקיאק !

מלחמה ירוקה ומלאת אנרגיות טובות לתחילת השבוע..  

בהזדמנות זו נאחל שמחר יהיה יום צהוב שחור עם 2-1 והכל יהיה מושלם  

שבוע טוב.
º
עוד..
13/11/10 22:11
5צפיות
עוד..
º
דורדואים יפים!
13/11/10 22:58
1צפיות
º
נהנתי לקרוא ויופי של חוויה ודוראדו
14/11/10 09:15
יופי של דו"ח עם אנרגיות
14/11/10 09:16
מברוק על הירוקים!
איזה פייט הם נותנים... אני בטוח שנהנית.

בהצלחה בהמשך עם הקיאק.
בהזדמנות זאת..
14/11/10 09:40
איזה אהבל אני

תודה מכל הלב לשרגא , על התחזיות הכל כך מדוייקות ועל התרומה הענקית שלו לפורום.
לאלון , שנתן לי את הטיפ של השבוע (חצי כדור עושה עבודה יפה יותר מאחד שלם )
למאמון , על הסבלנות והשיתוף בדברים הקטנים כגדולים.

ולכם חברים שבוע טוב.

** אלון , הפייט שלהם זה משהו אדיר , הבזזזזזזזזזזזזזזזז שלא נגמר , הקפיצות באויר , חוויה !!
אני נהנתי , כמו תמיד , אפילו אם לא יוצאים דגים אבל אם יש אז הרי זה משובח..
º
שמח בשבילך
14/11/10 10:31
º
כמו שאומרים הדגים הם רק בונוס (:
14/11/10 14:12
סחה עליך!
14/11/10 19:34
דגים יפים, פרגן להם בתמונה יפה מחוץ לכיור. הרבה זמן אני גם רוצה קייאק, נראה לי חוויה לא נורמאלית- גם קצת כושר וגם פוטנציאל לתפוס בהמות. תהנה, לבריאות.
חשבתי על זה כבר בים אבל..
14/11/10 20:33
תודה על הפירגון , כל סגנון והחוויה שלו.

קיאק זו חוויה עוצמתית אבל גם בזרזור וגם דיג חופי..

אני נהנה ומשתדל להנות מהכל.

על צילום עם השלל חשבתי כבר בחתירה החוצה אבל כשהגעתי לחוף כל מי שעבר היה לו
פוטנציאל לברוח לי עם הפלאפון אז ויתרתי. בבית אחרי כל הפירוק של הרכב והקיאק.
שתיפה של הציוד ואירגון מחדש כבר הספקתי לשכוח לצלם.
ואז נזכרתי רגע לפני מקלחת.
אז עם תחתונים זה לא נעים.

פעם הבאה מקווה לצאת לחוף ולפגוש מישהו עם פרצוף נחמד
º
שטיפה = שתיפה.
14/11/10 20:34
º
מזל טוב על הסיפתח ובהצלחה בהמשך
14/11/10 21:24
גאוות יחידה!!!
15/11/10 12:51
כל הכבוד ידידי המכובד, אט אט אתה נכנס לעניינים......
ואת האמת היום בדקתי מחירי קייקים......:)
עשה לי משהו הדו"ח......
ברכות על הפעם הראשונה כן ירבו!!!!
בורי קופץ
13/11/10 20:32
7צפיות
שלום חברים .

למרות כל הנסיונות בדמויים רגלו ופלי...

הם פשוט קופצים רודפים ושום דבר לא הולך..

אם למישהו יש את הדרך???

ובבקשה ללא מלכודות ובצק זה לא חוכמה..
גירום בורסים קופצים בשיבל הכייף שלהם
14/11/10 05:22
18צפיות
וממש לא ביגלל יש טורף באיזור .פטרון  או צלילה או רשת גרף {ממש לא חוקי} או משולשת חטיפה {ממש לא חוקי}
הי התופעה הזאת אכן קיימת ואני
14/11/10 08:15
3צפיות
ראיתי לא מעט פעמים בורים רצים אחרי הטופווטר שלי ואז עוזבים , בעיקר בזרם באשדוד!! מצד צפון לו!! בדוק!!!

בכל אופן באתר של mepps אם אתה קורא את המאמרים שלהם הם טוענים שהדג תוקף משני סיבות רעב ואגרסיביות , תוקפנות כלפי דג אחר . אגב יש להם לטענתם כמובן ספינר לכל סוג דג כולל לקרפיון הרי הם אלופים של מים מתוקים.

בכל אופן קראתי דרך האתר שלהם שספינר מסויים גרם לבורים לתקוף והיתפס בזרזור , אמנם בורי של מים מתוקים אבל זה אותו בורי שיש בארץ

כשהספינר הזה מסתובב זה נראה כמו גוק שרץ במים ,!! תקרא תראה
http://www.mepps.com/information/thunder-bug-dressed-treble/140#description

אגב עכשיו תשאל בורי צמחוני אז איך, כנראה שזה לא מדוייג כי בורי גדול אוכל גם חרקים גדולים, נתפס על פילוטה ותולעים

שווה פעם לנסות!!!
זה הקישור לבורי
14/11/10 08:16
2צפיות
רמי מה הסקיצה שלך מאוד מרשימה אבל
14/11/10 15:44
1צפיות
כמה דוחות יש על דייג בורסים על פטיון או בגירגור  ? אולי על יד אחת
וזה אומר שצריך ללמוד את הדג ומה הוא אוכל ואז להכין לו שלל מעדנים לטעימה . איל טוען ובצדק שהוא חופר מיתחת לאצות ואוכל תולעים ורכיככות . ואני ראיתי אותו חופר כך בדיוק שאני צולל .

עניין של זמן ואני אתחיל לעבוד על זה .כרגע אין לי זמן לנשום .
אם תולעת חוף עז...
14/11/10 19:59
3צפיות
טוב נתחיל לבדוק אולי דמוי של מים מתוקים...

או רגלו טולעת.

זה ג'רום.
אם תמשיך לזרזר להם צעצועים
14/11/10 21:59
3צפיות
סביר להניח שתראה מעט מאד בורים בשקית, אבל אם אתה נהנה לשחק , מי אני .

אצלי הם קופצים 40 שנה רק על הבוס , לא מכיר דרך אחרת .

מסכים עם הפירוט הפעם
14/11/10 23:10
למה לנסות לזרזר לבורים כשיש דרך הרבה יותר טובה לתפיסתם-עם בוס ובצק, אני בטוח שהשיטה הזאת תביא הרבה יותר תוצאות מאשר בזירזור.
יש מספיק דגים שאפשר לתפוס בזירזור, ובורי לדעתי לא שייך לקטגוריה הזו, אפילו אם יש פה ושם תפיסה.
º
*הפיראט
14/11/10 23:12
עוד לא ירד לכם האסימון אני מבין
15/11/10 05:46
בורסים זנב צהוב לא אוכלים בצק .רק בשרי . אז נתחיל כך
פלמידות נפרוס רשטות בכול הים בעונה כמו שצדים טונה כמחולה.
מרמיר נצוד עם עיין 24 אבמבטן על החופים של ארץ הקודש
וכמובן שלא נשכח להקחיד את הכול פירות הים .

ושנה אחרי שנגמור את כול הדגים מה נעשה ? נרד כולם לדוג 30 מטר מרמירים ?
לא כולנו באם לים בשביל לעבוד 99 אחוז באים בשביל תחביב . ומה זה משנה כמה נצליח לצוד דגים ובאיזה דרך .
האסימון שלי בסדר ,שלך כנראה החליד ונתקע בדרך
15/11/10 21:31
ככל שאתה ממציא שיטות חדשות , כך נולדים אצלך שינויים באופי הדגים ,וההסברים מותאמים להמצאות . אז אתה תביא את הבורסים שלך איך שבא לך ,אני את שלי אביא על בוס ובצק כמו תמיד , כמו כל דייג בוס .

בהצלחה איש יקר .
זה כל העניין
15/11/10 20:37
אני מאוד מקוה שאמצה פטרון מעניין אם הייה תדה יש המון דייג ואני פה ללמוד.
גרום יש מלא מאמרים בפורומים של דיג
15/11/10 21:32
על נושא של לדוג בורים ודגים אחרים על פליי , אחד הפתרונות המצויינים שם הם , פלי שמדמה לחם צף , בדיוק כמו שהבורים והכחילות ואפילו השפיצים והבננות אוהבים, ראה קשור ,

http://www.google.co.il/imgres?imgurl=http://www.troutflies.com.au/store/images/uploads/breadfly1.jpg&imgrefurl=http://www.troutflies.com.au/store/index.php%3Fact%3DviewProd%26productId%3D558&h=292&w=390&sz=21&tbnid=JWYwDvo3EtP8jM:&tbnh=92&tbnw=123&prev=/images%3Fq%3Dbread%2Bfly&zoom=1&q=bread+fly&usg=__16a-CnwYUs5FlSScGV7Zs4rXchY=&sa=X&ei=t4nhTJC6D82FhQe3upj9DA&ved=0CBoQ9QEwAw
º
תודה אפשר שוב את הלינק הוא לא עובד...
16/11/10 07:04
הקישור עובד יש מצב שזה יעבוד גם על כחילות
16/11/10 09:27
º
אכן לבורי יש נטיות נימיות לדמויים....
15/11/10 23:07
º
נימיות = מיניות
17/11/10 15:44
WOW היום יצאתי עם הקיאק וזכיתי לביקור
13/11/10 16:51
32צפיות
של אורח לא צפוי בכלל...

אז הכל התחיל שיצאתי מהחוף של עכו ליד הבצפר של קציני ים במטרה לגרור דמויים מאחורי הקיאק.. אני לפעמיים מתעצל לחתור אז הרכבתי מאחור תושבת עם מנוע שזה עוזר פלאים!!  אז לאחר התארגנות קצרה אני מוריד הקיאק למים ומתחיל לחתור לכיוון צפון (נהריה) לאחר שעה כמעט של חתירה וגרירה של דמוי של סטורם צהוב גדול ונוצץ  וחולשה בידיים קצת החלטתי להפעיל קצת את המנוע ולשייט עם דמוי  בורי גדול של סטרייק פרו שניגרר 40 מטר אחרי הקיאק...וכאן אחרי חצי שעה הגיעה ההפתעה שבחיים לא ציפיתי לפגוש כ500 מטר מקו המים של הנמל של עכו אני מבחין בצללית בסמוך לקיאק.. אני חשבתי שזה דולפין והפסקתי את המנוע  הצללית התקרבה אל הקיאק ומהר מאוד התברר לי שזה בכלל כריש והוא בגודל של 2 או שתיים וחצי מטר והוא ממש סקרן  לא נילחצתי אלא פשוט הרמתי רגליים מהמים ואיבטחתי את כל הציוד למיקרה שהוא יהפוך את הקיאק אז שהכל לא יתחיל להתפזר בכל אופן הכריש נגע עם החוטם שלו בצדי הקיאק מספר פעמיים ונעלם משם בצלילה עמוקה מתחתיי..ממה שהבחנתי זה שהיו לו את אותם הסימנים שיש לעמלץ לבן (עניים שחורות שהוא נוגע עם האף והוא היה בצבע אפור בגב ובצדדים ובאיזור הבטן לבן) הוא ניראה מאוד צעיר יחסית ואני מקווה שהוא יגיע לבגרות בלי שיסתבך ברשתות של דייגים או שארקים...
בכל אופן דגים לא היו היום אבל את החוויה הזו אני לא אשכח עוד המון זמן..
אבל האם באמת קיימים במימי הים שלנו כרישים לבנים? זאת מחשבה שמעבירה בי חלחלה שכרישים ענקיים כאלו שוחים לצידנו אבל אין לאף אחד רשות לטבוח בחיות האלה כי הם מוגנות והדייגים בעכו לא פעם יוצאים באמתחתם עם כריש או מספר כרשים שניראים צעירים!!!
למרות המיפגש  במקום להיות היסטרי אני ממש התחלתי להתעניין בכרישים האלו ולנסות להעביר מודעות שכריש למרות השם שלו הוא חיה אצילית ולא מכונת אכילה...
שבוע טוב!!
º
אחלה חוויה אבל אני מעדיף לפגוש דולפין
13/11/10 20:26
5צפיות
הים מלא בחיות ..וכל יציאה
13/11/10 21:44
7צפיות
מלווה באנדרנלין חדש
בררר... כריש...
14/11/10 09:17
7צפיות
דיג מוצלח בהמשך
בוקר טוב חברים יקרים כמה טוב לחזור ובגדול
13/11/10 08:37
10צפיות
שוב בוקר טוב לכולם
אחרי תקופה כו יבשה יחסית  שלא יצא לי לצאת לים כמו בימים הטובים שעברו
אתמול בשעות הצהוריים מקבל פון מאחיין שנדבק בחיידק הדייג לא מזמן הייתה שיחה קצרה וכמובן הסכמה מהירה
עלק מי יכול לסרב להצעה שכזאת על כל פנים אני מתחיל באירגונים מכין ציוד כבד קפה מים וכמה דברים ואבזרים שחסרים לציוד
וקדימה יצאנו לדרך בערך בשעה 00_4 אחה"צ לכיוון חוף דור ומטרה קלמארי טרי ועסיסי בתקווה שנחזור עם ד"ס והראשון לעונה
אחרי שעתיים עבודה יצאו 9 חתיכות יפות לנשום אויר בדיוק אני מסיים שיחה עם חברי יאסו2 שהיה אמור לפגוש אותי בחוף יותר מאוחר איך זה לא התממש היה לי טלפון מהבית שהייתי חייב לחזור הביתה לפתור איזה בעיה קטנה וזה ממש לא לקח לי הרבה זמן עד שהשתחררתי שוב פעם קופץ לרכב לטסים כיוון צפון הארץ נסיעה של שעה ואנחנו בנקודה כמובן לא חסר דייגים במדינה שלנו ובטח לא מטורפים כמוניפורס 3 חכות מוכנות ללא פתיון השעה כבר00_12 חצות מי לא יודע כמה שזה מעצבן לשבת ככה בלי לעשות כלום עד לשעה המיוחלת הזמן עבר מהר יחסית תופר את הפתיונות ומתחיל לשגר כיוון קפרסין שתי חכות בשניות היו כבר במים והשלשית לא איחרה יצאה עם בלון עד למרחק 100 מטר בערך משחרר ולסטנד אני גם משתחרר לוגם לי כוס קפה סגריתה עובר שעה ואין כלום חוץ מנגיעות של אבו נחס שמשטלת על חופי ישראל טוב אני מדי פעם מחדש פתיון הלכו לי כבר 6 חתיכות של קלמארי ואני בלחץ כי כל זה קורה ועדיין לא אור ראשון לרגע אני מסתכל על המקל שיצא על בלון מזהה נגיעה מתקרב איך ללא שום היסוס אני לוקח את המקל לידיים ומחכה כמה רגעים ופתאום אני מרגיש מתיחת חוט מסיבית שרומזת ומבשרת לאכילת אינטיאס מחכה שניה שתיים ואני עם כל הכח נותן הוקסט והדג נעול ....עלק נעול מה זה נעילה במיוחד שיש לו עסק עם קרסים של אוניר
תאמינו לי חברים החוויה הזאת קשה מאוד לתאר ההתרגשות הרגשת הנגיחות של הדג ממש ממש הנאה בלי סוף
טוב הדג נוגח לוקח חוט כמו מטורף פעמיים שלוש מתעלף מעייפות ואני לא פחות הייתי על סף לא עובר הרבה זמן אני מפמפם אותו וצלילית הלבנה צפה לי מול העיניים מקרב אותו בעדינות והגנץ' עם האחיין מושך אותו החוצה דג יפה שמחים שבעי רצון קצת שמחה בקרבת הכחול הגדול לא יזיק פעם בבבב מתקבלים והביתה שבים שלמים בראיםאגב הדג נשקל 19.250
תמונות בהמשך היום אני חייב מנוחה ביי ותודה לכולם מקווה ש30+לא יאחר לי
º
לא להתייחס חברים לטעויות כתיבה
13/11/10 08:42
5צפיות
חחחח
13/11/10 12:57
7צפיות
קוראים לזה דרקון שדי לא דרקון שדיים יא חרמן חחח
שפו
13/11/10 08:59
4צפיות
והנאות לאחיין שלך :)
תמונה תמונה תמונה
תן לנו גם אנו להתלהב
º
סחטיין על הסיפתח , דג מכובד מאוד .
13/11/10 09:33
4צפיות
מרזוק,הכרזת רשמית על פתיחת עונת האינטיאסים מה
13/11/10 09:35
4צפיות
מרזוק,הכרזת רשמית על פתיחת עונת האינטיאסים מהחוף !!!
פתיחה עם אינטיאס של 20 קילו ....מי יכול לבקש יותר !
מברוק וטוב לראות אותך כאן גבר.
אני עוד זוכר את האינטיאסים והדוראדויים שהוצאתם לפני 3-4 שנים באכזיב, אתה והצוות המנצח: יאסו 2 (יאסין) וסלים5.
אח....לאיפה נעלמו כל החבר'ה הטובים של פעם מהפורום...?
שו ימעאלם ???
מורדי
º
מדהים ,איזה כייף
13/11/10 09:42
2צפיות
º
תמונה לזכר הימים ההם, מי שמזהה מקבל פרס!
15/11/10 07:20
9צפיות
תמונה לזכר הימים ההם, מי שמזהה מקבל פרס!
איזה יופי של תמונה במיוחד שהרקע נקי והריפ ->
15/11/10 19:56
6צפיות
נראה יותר יפה אם כל אחד מאיתנו משקיע קצת זמן מזמנו הפנוי ואוסף את שאריות השקיות הניילונים ושאריות פתיון וכו
חברים יקרים אין לנו ארץ אחרת נשבע לכם מה שהולך על הריפים והבלגן והזבל שמשארים אחרינו בכל פעם שהולכים לדוג ממש לא תורם להנאתינו אז בבקשה בואו יחד נשמור על החוף נקי ויפה
º
הנה תמונות איך שהבטחתי להנאתכם
13/11/10 10:32
8צפיות
הראשון לעונה
º
תותח!
13/11/10 11:15
1צפיות
מברוק מרזוק אחלה תפיסה
14/11/10 09:41
3צפיות
ספתח מעולה
יופי של דוח מרזוק אינטיאס מכובד מאוד
13/11/10 11:37
1צפיות
מהחוף .
חבל שגם שאר החברים שתופסים דגים בצפון לא משתפים אותנו בחוויות שלהם
שרגא, צודק. אני אישית יודע על תפישות אינטיאסי
15/11/10 07:10
2צפיות
שרגא, צודק. אני אישית יודע על תפישות אינטיאסים בצפון (ממקור ראשון), והחברים פוחדים לפרסם דוח כדי שלא יגיעו אחרים בהמוניהם.
חבל.
הים מספיק גדול ויש מקום לכולם.
יום טוב לכולם
מורדי
כל הכבוד
13/11/10 12:04
ופי של דוח
ממש נהנתי לקרוא כל מילה...
מברוק על פתיחת העונה
תמשיך ככה
סחתין מרזוק...אחרי השקעה כזו התפסה מתוקה
13/11/10 13:08
3צפיות
בהצלחה בבאות
כבוד על האנטיאס מגיע לך הראשון המחוף בגודל
13/11/10 13:16
הזה אם אני לא טועה מחכה לראות יותר גדולים שחקו אותה.
מברוק מרזוק!
13/11/10 16:06
3צפיות
איזה יופי של פתיחת עונה!
º
יופי של דג מרזוק. שמח שחזרת לכושר
14/11/10 09:25
1צפיות
º
כל הכבוד. דג מדהים
14/11/10 14:08
2צפיות
ואוו
14/11/10 14:44
איזה תמונה !!!
יאללה איזה כיף של ספתח !!!
עם איזה ציוד השתמשם ?

מברוק ובקרוב דו"ס של 30 קילו
º
זיהוי דג נתפס בחח"י חדרב
13/11/10 08:08
8צפיות
זיהוי דג נתפס בחח"י חדרב
אני חושב שזה דרקון שדיים...
13/11/10 12:47
8צפיות
וכניראה שהוא מסוכן אחי תיזהר לא לגעת בדג בידיים חשופות..
חחחחחח
13/11/10 12:59
5צפיות
קוראים לזה דרקון שדי לא שדיים יא חרמן xD
º
ככה אנחנו קוראים אותו ..שבוע טוב!
13/11/10 16:32
5צפיות
לפי האמונה של הדייגים במקצוע חובה להחזיר
13/11/10 13:12
8צפיות
דגים אלה

מאמינים שאם מוציאים אותם מביאים נחס חזק לעונה

זה לא חייב להיות נכון  אבל כך נהוג !!
º
זיהוי דג נתפס בחח"י חדרב
13/11/10 08:06
15צפיות
זיהוי דג נתפס בחח"י חדרב
שישי בוקר דו"חון
13/11/10 00:11
8צפיות
שעה5 בבוקר עקיצה של ברקודה צנועה  נתפסה על דמוי נבארון במזח במרכז
מברוק, מאחל לך שתבוא אחת מפלצת
13/11/10 10:30
3צפיות
אני וכמה חברה היום עם בוקר של אכזבות מפלמידות, אחת נתפסה אצל חבר וחתכה את החוט ולקחה את הדמוי, אחת אצל חבר אחר שנתפסה לכמה שניות והשתחררה, ואחת אצלי על גיג מצופה גומי שתקפה ולא ננעלה וכל מה שנשאר היה שימני השיניים על הגיג...
אבל עדיין היה צחוקים וכיף D:
º
שימני = סימני
13/11/10 10:31
1צפיות
º
תודה בינתיים מסרבות להגיע מפלצות
13/11/10 18:02
2צפיות
סתם שאלה שמעניינת אותי
12/11/10 22:44
7צפיות
כידוע לכולנו בטבע ישנם צבעי אזהרה ליצורים מסויימים כדי להזהיר יצורים אחרים מפני טריפתם כי הם מכילים רעל או פשוט לא טעימים.
למה אם כן בזירזור נתפסים דיגם טורפים גם על דמויים צבעוניים וססגוניים שבעצם מזכירים דגים קטנים וארסיים?
O:
מה אתם חושבים?
זה בדיוק כמו בחיים
12/11/10 22:53
4צפיות
אישה יפה מגונדרת  תכבוש כל גבר למרות שהיא ארסית(ערסית)
או כדוגמא שניה:תמיד פרח צבעוני ויפה נרצה לקטוף למרות שהוא יכול להיות רעיל ומסוכן
הצבעוני והמושך זה בעיקר בבעלי החיים לחיזור אני חושב
זו דעתי הצנועה
הטעות שלך היא בהנחה
13/11/10 20:51
2צפיות
שבני האדם והדגים רואים את הצבעים אותו דבר. עם זואת הצבעים
שאתה רואה מחוץ למים נראים שונים לגמרי בתוך המים בעומקים שונים.
למשל הצבע האדום כאילו הופך למעין ירוק בעומק  של 3 מ' ויותר, אל תשכח שככול שאתה מעמיק
כמות האור שחודרת הולכת ופוחתת משמעותית ולכן צבעים גם נראים אחרת מאשר מחוץ למים.
אני מניח גם שאתה יודע שצבע של עצמים שונים מאוד תלוי בצבע הסביבה בה הם נמצאים ומהתאורה שיש או אין באותה סביבה.  בקיצור יש כמה כללים בצבעי דמויים ובאופן השימוש, הסיכוי שתתפוס דג עם דמוי בצבע זרחני ולא טבעי
בים צלול לגמרי נמוך מאוד מאשר הסיכוי לתפוס דג כאשר תשתמש בדמוי בעל מראה טבעי .
בקיצור - צריך לדעת מתי להשתמש בצבעים כאלו או אחרים לפי צלילות/עכירות המים וכמות התאורה באיזור הדיג.
ד"א הכלל הנ"ל לא כ"כ תופס על גומברים - אלו לא יהססו לתקוף גם גזר עם משולשות אם הם בסביבה ובמצב תקיפה.
אותי דווקא מפחיד
13/11/10 21:08
2צפיות
החלק שהדגים שאנחנו דגים ואוכלים, אכלו (אולי) דגים ארסיים....
דעתי המקוצרת בנושא הזה
13/11/10 22:44
2צפיות
בגדול  יש 2- 3 ציבעי קצה שאפקטיבים  בזמנים  ומצבי ים שונים  
צבעים בהירים , צבעים כהים ,  ושקופים כמעט נטולי צבע.

רוב רמת הצבעים שהם באמצע  כגון  , זהוב , ירוק, אדום  ועוד המון וריאציות  שונות   נועדו יותר  לדוג את הדייג עצמו  ע"מ שיקנה את המוצר.

אם יש דג  רעב הוא יתקוף בובה בצבע כסף באותה מידה אם היתה בצבע גב וורוד וגוף לבן.

לגבי ציבעי " אזהרה"
אל תשכח שאנו דגים  את הדגים שטורפים  שאפילו אם הבובה שלך תהייה בציבעי אזהרה  מאד מאד' בולטים  הטורף יתעלם מזה
הרי איזה לוקוס או גומבר  ופלמידה יחששו לתקוף  בובה שמדמה בורי  או מרמיר?
התשובה פשוטה מאוד
13/11/10 22:47
2צפיות
הבובות נועדו לתפוס דייגים ולא דגים
ינשוף
13/11/10 22:59
3צפיות
אבל הרי יש דגים ארסיים למשל באילת שמשתמשים בצבעי אזהרה, אם התורפים יתעלמו הם לא יורעלו?
º
*הטורפים
13/11/10 22:59
2צפיות
כן נכון אך
13/11/10 23:05
2צפיות
תחשוב איך דג יודע שזה צבע רע? רק אם הוא נוגס מקבל טעם מר בפה ואז פולט ואז הלאה בחיו זה נרשם אצלו כצבע רע, אך יכול להיות שונה קטן ברושם מצבע לצבע , יכול להיות קומפנציה שונה, גם העקרון של הגרגור הוא התנועה המשוגעת של הבובה שגורמת לדג לרדוף לבדוק ואם יש תנועה נכונה גם לתקוף ובנוסף אתה מנסה לנתח דג עם זיכרון של 30 שניות מול בנאדם
באילת האקוססיסטם לא זהה לים תיכון
13/11/10 23:12
4צפיות
הדגים הטורפים מתנהגים שם שונה  לעומת הדגים בים תיכון  
יש לציין גם  שכל דג טורף " יודע"  שבורי/מרמיר/ביזרי  לא יכולים להיות רעילים  אפילו אם ינפחו חזה ויחליפו צבעים.. חחח
זה לא יעזור להם    

זה ע"ס מאמרים שקראתי והשכלתי,  אפשר לומר גם מניסיון לא קצר.

stren sonic braid צריך עזרה
12/11/10 19:13
4צפיות
רוצה לקנות חוט בד  מתנה לחבר  יומולדת   הוא אוהב קטרים דקים עד 0.18 גג  אז חשבתי לקנות  לו
חוט של 20  ליברות    בדקתי לגבי PP   ויש כמה גרסאות
באתר  האירופאי של PP  כתוב שחוזק 20 ליברה - 0.15 MM
אבל באתר באס פרו  כתוב 20 ליברות - 0.23 MM   ורוב המקומות  הצביעו  על התוצאה של באס פרו

לגבי סטרן סוניק ברייד  עוד יותר מעצבן ולא ברור בכלל  !
באתר היצרן  http://www.stren-fishing.ru/catalogue/lines,748/su...

הקוטר של הסטרן  24 ליברות - 0.12 MM   !!!  Huh

ובאתר אחר  אותו סטרן אותו חוט  כתוב בפירוש : 20lb Diameter - 0.21mm (6lb test dia)

את אחד החוטים האלה אני אקנה  אבל מה ואיזה?  הקוטר חייב להיות מתחת ל 0.18 ממ  וחוזק של 7 קילו לפחות
או 20 ליברות !

למי יש סטרן סוניק ברייד 29 ליברות  שיכול לתאר בערך מה הקוטר חוט  ואם זה דק מאד?
האם אתרי היצרנים מגזימים מידי  בקוטר חוט מול חוזק?!  אוףף..

תודה  יצאתי מבולבללל **^^$$#

עכשיו אם למישהו יש סטרן סוניק ברייד 20 ליברות  אשמח אם יגיב כאן ויכתוב מה העובי שלו  במילימטרים
או לפי העין אם הוא דק מספיק

תודה לעוזרים
º
מקפיץץץץץץץ
13/11/10 12:00
1צפיות
לוקוס לא מזוהה
12/11/10 17:32
75צפיות
לוקוס לא מזוהה
ים רגוע, אם כי באופן מוזר (בעומק רגוע, ליד החוף גלים, והרוח בכלל מזרחית קלילה מה שהיה אמור לגרום למצב הפוך), מאפשר לי לצאת עם הקיאק.

יורד בעכו, בשעה 6:00 במים. הFISHFINDER מתריא פה ושם על דגים, אבל רובם ככולם קטנים. מזהה מדרגות קטנות (נראה לי בכל אופן, דיי חדש לי כל העסק הזה) בקרקעית, ומוריד באיזור ריג סביקי עם חתיכות זרועות קלאמרי על הקרסים בנוסף לנוצות.
בעומק של כ-17 מ' נתפס הברנש שבתמונה. מעולם לא תפסתי לוקוס כזה, והמדריך דגים לא נמצא אצלי כרגע כך שאין לי מושג אם זה זמן מקומי או עוד פולש (אם כי, לוקוס בתור פולש עשוי להיות מבורך).
לא רואים בתמונה, אך איזור הראש מקושט בפסים עקומים בגוון אדמדם מבריק - דג יפיפה!
ניסיתי לשחרר אותו, אך שכחתי פרט שולי, שבעומק הזה הם מתנפחים שהם יוצאים ולא מצליחים לצלול חזרה. אספתי אותו בחזרה, ניסיתי לחורר את הבטן עם קרס אך פחדתי לקרוע אותו, אז השארתי אותו (למקרה שגם מדובר אכן בזן שלא מוכר או נדיר באיזורנו).
ממשיך, בעמוקים יותר לא היו תוצאות, אז יורד חזרה לכיוון ה-15 מ' ושם חגיגה, רק חבל שחגיגה לא אכילה
דגי "תוכי" כתומים בשלל גדלים, בקצב מפתיע, לעיתים גם 3 ביחד עם הסביקי, ואני עם דג עם מקל ז'ירז'ור מדיום-לייט (7-15) ומתענג - למרות שדגים לא אכילים, הם נלחמים לא רע! כולם משוחררים, וחייב לציין, לראות אותם שוחים לחופשי היה תענוג! הם פשוט צוללים חזרה באלגנטיות, בתנועות זנב איטיות, ממש כאילו מסמנים לי "פחחח...זה כל מה שאתה מסוגל?".

בשלב מסויים הFF מצפצף מספר פעמים ברצף ומסמן דגים קטנים צמודים לקרקעית. מוריד מהר את הסביקי, וננעל תוך שנייה. מי אם לא חברינו האבונפחות ימח שמם וזכרם.

ניסיתי גם גרירה של ראש של קלאמרי מאחורי הקיאק / הורדה של הראש מאחורי הקיאק בזמן העבודה עם הסביקי - מיותר לציין שלא חזר ראש ולא חזר הקרס.
גרירה של דמויים במעבר בין הנקודות לא הניבה כלום.

סה"כ יום נחמד, גם ללא דגים אכילים - והבטן שלי בהחלט מתרגלת לים, כבר פעמיים שלא מרגיש כמעט כלום בעגינה (חוץ מקצת סחרחורת אם אני מוריד את הראש ליותר ממספר שניות שהקיאק מתנדנד).
הים מבחינת דגים היה מאוד רדום היום
12/11/10 18:12
11צפיות
כאילו הדגים עשו שביתה איטלקית
רון, דו"ח יפה וחווית בוקר מענגת.
12/11/10 20:31
10צפיות
לגבי הבחילות בים, זה קורה גם אצלי עדיין בעיקר כשמתכופפים לכיוון המים/לקשור קרס או כשיוצאים לים עייפים ואז זה משפיע יותר
בכל מקרה בכל פעם מתרגלים קצת יותר אבל עדיין יש פעמים טובות יותר ופעמים פחות
העייפות בהחלט משפיעה לרעה!
13/11/10 16:05
3צפיות
יצאתי מספר פעמים אחרי שינה קצרה, והרגשתי לא טוב. ביציאות האחרונות מקפיד על 6-7 שעות שינה וההרגשה שונה לחלוטין!
יש כל מיני זנים של לוקוסים פולשים
12/11/10 20:45
16צפיות
זה לא תמיד טוב. הים התיכון (וכל ים באופן כללי) מאוזן בצורה מאוד ספציפית ונכונה. לא מספיק שאנחנו שופכים כימיקלים, דגים יותר מדי דגים, גם דגים פולשים יכולים להוות בעיה ולדחוק החוצה זנים מקומיים. תן לי לוקוסים ים תיכוניים ואני מבסוט

שמח לראות שיש לך קיאק ואתה יוצא לים. זה כייף גדול. אם יש דגים זה בכלל בונוס.

לגבי בחילות אל תדאג, זה עובר אם לא חושבים על זה. תחשוב שבסך הכול מדובר בתחושת חוסר איזון שנובעת ממנגנון פנימי בגוף שלך שמתבלבל ויוצר שרשרת של תגובות רפלקסיביות. אפשר לשלוט בזה בכוח המחשבה והשכנוע העצמי. אל תחשוב על זה, אל תכנה את זה "מחלה" ותתעלם מהקיום של זה לגמרי. ברגע שתהיה  מרוכז בדברים חשובים יותר תשים לב לפתע שאתה מרגיש בסדר גמור. כשרק התחלתי לצאת לים ממש פחדתי מזה (כי יש לי נטייה טבעית לבחילות), אז לקחתי טרבמין ואז אחרי כמה פעמים גיליתי שאני יכול גם בלי. אתה על קיאק אז זה פחות רלוונטי, אבל באופן כללי אם אתה על סירה אז תתרחק כמה שאפשר מהמנוע כי הריח של הדלק הוא מעודד ההקאה מספר 1. מעודד הקאה מספר 2 הוא אם מישהו מקיא לידך. נראה לי שיהיה לך קל להמנע משני הדברים האלה אם אתה לבד על קיאק באמצע הים

איזה שם שכיף לראות פה
13/11/10 16:03
3צפיות
כמובן שעניין הלוקוסים הפולשים היה בהומור, אני ממש לא בעד להפר איזון אקולוגי של מערכות (דוגמה להרס הולך ומתגבר הוא האבונפחות ימח שמם).

הקיאק הוא בהחלט תענוג צרוף, והתרופה הכי טובה להרגשה לא טובה היא פשוט לתפוס דג האנדרנלין שמציף את הגוף שהמקל מכופף ואין לי שמץ מה מחכה שם למטה הוא נוגד הבחילה מספר 1!

מתי רואים אותך בצפון לאיזה סשן דיג פרידה סימן 3?
דוח יפה דדון ..לגבי הדג זה מה שנקרא
12/11/10 22:25
12צפיות
" אבו נוח " בשפצת הדייגים בצפון או " לוקוס אמריקאי"

דג זה נתפס כבר עשרות שנים אני לא בטוח שזה דג פולש

הדג מגיע לכ 20 ס"מ והיופי שלו בכתם הכחול הזוהר בבטן בזמן שיוצא מהמים

מה שידוע וזה באמת נכון .....איפה שהדג הזה נמצא לא תמצא עוד דגים

ועל זה אומרים הדייגים  בעכו " אם יצא אבו נוח פשוט " רוח "= תתקפל
ואני כבר חשבתי שמצאתי דג נדיר + סירטון
13/11/10 16:00
9צפיות
האמת שבאותו איזור שהוא נתפס לא נתפס שום דג נוסף בכלל (גם לא עוד אחד מאותו הסוג).

מצורף גם סרטון קצרצר של היציאה:
http://www.youtube.com/watch?v=8VJQELABgU4
אחלה סרטון אהבתי
14/11/10 17:06
1צפיות
תן לנו עוד כאלה בכל הזדמנות
אבו נוח=רוח מין הון
13/11/10 21:27
5צפיות
אמת ויציב מאמון האבו נוח אוכל =אין דגים!!!!
דג יפה האמתתתת
º
נראה ממוגטאו סובל מרדיואקטביות
13/11/10 22:45
3צפיות
יופי של סרטון רון
14/11/10 09:24
2צפיות
אם לא היו גלים וכרישים, אולי גם הייתי מצטרף
לוקוס יפהפה
אתמול גיחה לים באזור המרכז
12/11/10 16:29
16צפיות
אתמול גיחה לים באזור המרכז
שיטת העבודה מלכודת קרסים עם פיתה טריה מאבו סאלח בכניסה לטייבה :)
זריקה עם מצוף של 5 גרם לשם שלא ישקעו הקרסים שנגמר הלחם מהם , היה רגוע ותענוג ...
חקה MARINER 100-200
רולר TICA 4000
10 קרסים DIWA על ריג
לחם פיתות חמות אבו סאלח
היום גיחה נוספת לגרגור בבוקר
12/11/10 16:32
12צפיות
היום גיחה נוספת לגרגור בבוקר
אחרי הגרגור עם השלל חזרנו אני והדוד , שתפס את מרבית הכמות 31 חתיכות יפות, לעומתי עם 7 בלבד , חזרנו לאותה נקודה שהייתי בה אתמול  , עם אותו מקל אך פיתיון שונה יצא הדג היפה הזה
º
והתרכון החמוד
12/11/10 16:34
9צפיות
והתרכון החמוד
º
שלל דיג מכובד
12/11/10 16:52
5צפיות
סחתיין מאמון, אחלה גיחות ואחלה תוצאות, בתיאבו
13/11/10 10:12
3צפיות
סחתיין מאמון, אחלה גיחות ואחלה תוצאות, בתיאבון, מורדי.
תוצאות יפות במיוחד הקלמרי !!
13/11/10 13:13
3צפיות
הקלמרי לשימוש אישי או לפתיון?

בהצלחה בבאות
שניהם
13/11/10 23:07
2צפיות
המנוקים הם לאכילה , כל מה שנופל מהניקוי , ראש זרועות ושני החלקים החיצוניים הולכים לפתיון..
שמעתי מאמון כבר על התבשילים של אשתך עם הקלאמרי הממולה אני מחפש את המתכון כבר ימים באינטרנט
º
אתה דג הרבה עם מלכודות ?
13/11/10 20:28
4צפיות
לא
13/11/10 23:09
2צפיות
בדרך כלל אני לא מחבב את השיטה הזו, עוד שהיא עובדת ובכמויות רוב הזמן..
אך אני לא רואה בה הנאה מרובה , כי אם השיטה היא לתפוס כמה שיותר דגים אז יש רשת ויש חנות של דגים שאפשר לתפוס שם את הכמות שרוצים בדיוק.
אך ביום שני הייתי בים בקיסריה והיה יבש מוות רק תוקים, משם עזבתי לכיוון חדרה ואותו יובש אז החלטי לחזור ביום חמישי עם מלכודת ולנסות את מזלי ...
º
מלכודת לימי היובש . יפה שזה עובד.
14/11/10 01:22
3צפיות
לא להאמין אבל בסוף זה קרה
12/11/10 16:08
15צפיות
לא להאמין אבל בסוף זה קרה
חמש בבוקר , איזו גיים ( בעלי התותח), אומר לי קומי הולכים לשקופים. מחשבה ראשונה אוף עוד פעם הוא הולך לייבש אותי על הציידנית חמש שעות.
מתקרבים לדלת הוא מביא לי חכה קטנה ואומר לי תחזיקי תעשי כאילו את זורקת ואללה מגניב טוב מה עכשיו.
לאחר הסבר קצר מחברת את הריג שאיזו גיים הכין לי, מתקרבים לקו החוף , זריקה ראשונה, ו.... שקוף , טוב זה רק מזל של מתחילים.
ממשיכים לאורך כל החוף , כיף לא נורמלי . הוצאתי מלא שקופים (לבד לבד ), היו גם מרמירים אבל שחררתי אותם.
השאלה היא למה חיכיתי כל כך הרבה זמן להתחיל לדוג.
מחכה לכתוב דוח נוסף.
לשעבר עוזרת הדייג , היום דייגת מתחילה
מי הולך לנקות את כל הדגים האלה?
12/11/10 16:18
8צפיות
מזל טוב ותכתבי יותר
יפה לאשת הדייג ... מאמון
12/11/10 22:32
6צפיות
קל מאד לנקות אותם ולא משנה מה הכמות

עם לחץ מים הכל יורד בקלות ואת הבטן עם הבוהן

תנסה תראה כמה קל
ממאמון למאמון
13/11/10 11:14
3צפיות
אין בפק דאין עמו לדוג את האוכל שלך לנקות אותו במו ידיך לטגן ולאכול
º
מברוק על הקידום מעוזרת לדייגת בתאבון
12/11/10 16:49
3צפיות
לצידו של כל בעל תותח עומדת אישה תותחית ....
12/11/10 19:18
6צפיות
איזה יופי של דייג לראות ולקנא
כל הכבוד
12/11/10 19:41
1צפיות
קיבלת את המורה הכי טוב בארץ!!!
התקבלת בטוח
12/11/10 20:01
1צפיות
אם הצלחתה להדליק את האשה זה גדול...איזה  חוף.
צר לי שלא יכלתי לדבר איתך יותר פשוט יום הולדת לבן...

כל הכבוד למירב עוד נפגש.
גרום אז השבוע עושים לחיים על קבלתי לצוות
13/11/10 17:29
1צפיות
אצלנו בבית, רמי אומר גם כולל הליצן השני
בכיף נתאם גם איתו.....
13/11/10 20:22
1צפיות
הבוקר הייתי ויבש לגמרי חוץ מהבורי הכופץ...
º
סחטיין מירב.אחלה דו"ח בתיאבון.
13/11/10 01:47
1צפיות
סחתיין, עם אשה כזו הייתי מתחתן פעמיים, איזה פ
13/11/10 10:02
סחתיין, עם אשה כזו הייתי מתחתן פעמיים, איזה פירגון
ותוצאות בכלל לא רעות לפעם ראשונה.
יאללה, רוצים עוד דוחות.
מורדי
תודה לכולם על הפירגון
13/11/10 17:27
בדוחות הבאים אני אפרט יותר פרטים רלוונטים
מירב
שלא יתן לך לסחוב את הצידנית !
13/11/10 20:47
  מי שושב עליה סוחב ...

סחתיין לכם , תמשיכו להינות ביחד .

ד"ש לרמי  , הבן ספר לי מנה של 120 יחידות בשלוש שעות של טירוף טלויזיות היום בבוקר .

מקווה לראות עוד הפתעות כגון סרגוסים , דניסים ואוליי לבטים ... אני בטוח אנסה .

שבוע טוב .
מברוק עליכם
13/11/10 20:59
רמי באמת תותח ויותר מזה אחלה גבר שבגברים!
מדו"ח לדו"ח אני מאבד את הסבלנות ורוצה לבדוק את האיזור הנ"ל גם עם האולטרלייט.
אין על הTV בשרן עסיסי ונהדר בטיגון , לבריאות!

יש לך בעל
º
יפה מירב
13/11/10 21:34
כבוד לדייגת ולמדריך הרוחני
14/11/10 09:22
יופי של דו"ח וקערה
ואם כבר אז המתכון הבלתי סודי של רמי לשקופים
14/11/10 18:51
1צפיות
רמי העביר אליי את המתכון (מהיום הבלתי סודי בעליל שלו) לטלוויזיות ש... אינו כולל טיגון.
אז קודם כל, תודה לרמי על המתכון ועל האישור להעלותו לפורום.
דבר שני , למה תנור, פשוט בעוונותי הרבים, עניין של פחות קלוריות , לי ולזוגתי היקרה.
דבר אחרון לפני המתכון , אני עוד לא ניסיתי, אבל מי שמנסה ראשון מבטיח לדווח !

המתכון  :
- לפני הכול להלין את הדגים לילה אחד עם מלח גס בפריזר.
- לשים את הדגים בקערה ולהוסיף : פלפל שחור .פפריקה מתוקה, שום כתוש, טיפה סחוג (אם אני אשים אין מצב שאישתי תטעם מזה) ושמן זית.
- לערבב הכול ביחד ולסדר במגש על ניר פרגמנט.
- מעל זה לפזר פירורי לחם בלי תבלין "נקי" עד שכול אחד מהדגים מצופה טוב .
- לתנור 220 מעלות לחצי שעה .
טיפ : איך תדע שזה מוכן סופית - צבע פירורי הלחם הופך לחום זהב .

אז יאללה , מי מנסה ראשון ומדווח ?
אני צריך קודם להגיע לים לאסוף טלוויזיות כדי לנסות.

שוב תודה.
השמ תודה אין לך צורך לאסוף אותם
14/11/10 20:23
2צפיות
פשוט בוא אלי הפריזרים שלי מפוצצים .בונוס קפה ועוגה .
אלפי תודות על ההזמנה (-:
16/11/10 08:16
בהזדמנות אשמח.
ביי
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום