לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום משמר אזרחי
שלום לכם וברוכים הבאיםלאחרונה נשמעות קריאות רבות המעודדות וקוראות לאזרחי המדינהלתת כתף ולסייע בידי אנשי המשטרה הכורעים תחת נטל העבודה הקשה,ואכן בימים טרופים אלו משימות המשטרה התרבו ובמקום לפקח על הסדר הציבורי ובמניעת הפשיעה בערים ובפריפריהנאלצת המשטרה להקצות חלק נכבד מכח האדם שברשותה על מנת לאבטח מקומות ציבוריים ולמנוע פיגועי טרור,ולכן מתבקשים אזרחי המדינה לבוא ולתרום מזמנם למען סיוע במטלות השוטפות של המשטרה.פורום זה נועד לכל הגולשים והגולשות אשר רוצים לשאול, לשוחח, לדעת, וסתם לדבר על המשמר האזרחי.כאן תוכלו לספר את החויות שעברתם בפעילותכם במשמר האזרחי, לענות לשאלות הגולשים, להעלות רעיונותוגם לקטר אם ראיתם או אם נעשה לכם דבר שאינכם מרוצים ממנו.אנא הקפידו על דיבור הולם ולשון נקיה.הקפידו לא לכתוב כאן פרטים ומידע על מבצעים שטרם בוצעו ושעומדים להתבצע, כי כל מידע שתכתבו בפורוםעלול להיות זמין גם למי שאינו מוסמך לראותו.חל איסור מוחלט לכתוב בפורום קודים, או את מספר הגל של התחנה, ומבצעים שאמורים להתבצע או שהתבצעו. ** להזכירכם כללי הפורום: **- אין לכתוב קודי קשר משטרתיים בפורום.- אין לכתוב שמות ופרטים מלאים ומזהים של מתנדבים ושוטרים.- הזהרו מחיקויים - לא כל מי שמציג עצמו בפורום בתפקיד מסויים - הינו בעל אותו תפקיד. השיחה והפגישה איתו היא על אחריותכם בלבד.- שיחות פרטיות יעשו אך ורק דרך תיבת המסרים- אין להשמיץ, לקלל, לחשוף, ולפגוע באף גולש או ציבור או אוכלוסיה בשום דרך שהיא.בברכההמתנדב, שלום30

אודות הפורום משמר אזרחי

שלום לכם וברוכים הבאיםלאחרונה נשמעות קריאות רבות המעודדות וקוראות לאזרחי המדינהלתת כתף ולסייע בידי אנשי המשטרה הכורעים תחת נטל העבודה הקשה,ואכן בימים טרופים אלו משימות המשטרה התרבו ובמקום לפקח על הסדר הציבורי ובמניעת הפשיעה בערים ובפריפריהנאלצת המשטרה להקצות חלק נכבד מכח האדם שברשותה על מנת לאבטח מקומות ציבוריים ולמנוע פיגועי טרור,ולכן מתבקשים אזרחי המדינה לבוא ולתרום מזמנם למען סיוע במטלות השוטפות של המשטרה.פורום זה נועד לכל הגולשים והגולשות אשר רוצים לשאול, לשוחח, לדעת, וסתם לדבר על המשמר האזרחי.כאן תוכלו לספר את החויות שעברתם בפעילותכם במשמר האזרחי, לענות לשאלות הגולשים, להעלות רעיונותוגם לקטר אם ראיתם או אם נעשה לכם דבר שאינכם מרוצים ממנו.אנא הקפידו על דיבור הולם ולשון נקיה.הקפידו לא לכתוב כאן פרטים ומידע על מבצעים שטרם בוצעו ושעומדים להתבצע, כי כל מידע שתכתבו בפורוםעלול להיות זמין גם למי שאינו מוסמך לראותו.חל איסור מוחלט לכתוב בפורום קודים, או את מספר הגל של התחנה, ומבצעים שאמורים להתבצע או שהתבצעו. ** להזכירכם כללי הפורום: **- אין לכתוב קודי קשר משטרתיים בפורום.- אין לכתוב שמות ופרטים מלאים ומזהים של מתנדבים ושוטרים.- הזהרו מחיקויים - לא כל מי שמציג עצמו בפורום בתפקיד מסויים - הינו בעל אותו תפקיד. השיחה והפגישה איתו היא על אחריותכם בלבד.- שיחות פרטיות יעשו אך ורק דרך תיבת המסרים- אין להשמיץ, לקלל, לחשוף, ולפגוע באף גולש או ציבור או אוכלוסיה בשום דרך שהיא.בברכההמתנדב, שלום30

שלום לכולם אני מבקש את עזרתכם!
03/12/2007 | 00:27
2
5
תמיד הייתה לי אהבה למשטרה אבל בגלל העובדה שאני מנהל עסק לא יצא לי להכנס לזה באופן מעמיק...

בזמן האחרון אני שוקל אם להתגייס למשמר אזרחי ואני מתלבט מ-2 סיבות עיקריות:

1.  האם יש מישהו מנסיונו שיכול להעיד איך השפיעה עליו התקופה שהוא במשטרה ומה זה תרם לו יותר ממה שהוא יכל לתרום?

2. הסיבה השניה היא שאני מנהל את העסק שלי בשכונה הכי עבריינית בעיר ואין כמעט אחד שלא מכיר אותי באזור.
   החשש שלי הוא שאם מישהו ישמע על כך שהתגייסתי.. או לחלופין יצא לי להיות באירוע שבו מעורב מישהו שאני מכיר... ינסו להתנכל לי..

על עצמי אני פחות פוחד אבל יש לי עסק לנהל...

תודה לכל מי שיגיב אני צריך מידע
שמור על עצמך - ושב בבית...
03/12/2007 | 09:35
1
1
ב"ה

אם יש לך עסק (וסביר להניח משפחה) לטפל ולנהל, שב בבית ואל תעשה כלום.

גם אם נצא מתוך נקודת הנחה, שמישהו חלילה איים עליך, המשטרה כן הועילה בטובה לתת לך גב. יבוא שופט רחמן בן רחמן, וישחרר את החשוד הביתה.

והנה מקרה שדוברות המשטרה הוציאה רק היום בביפרים: שוטרי תחנת זכרון ביצעו חיפוש בביתו של חשוד שלא היה בבית בעת החיפוש. הצעיר שנודע לו על כך איתר סלולרי של אחד השוטרים שהיו בדירה, התקשר ואיים עליו כי "יחסל אותו". בפעילות מאומצת של המשטרה אותר המאיים בירושלים, נעצר והובא בפני שופט בבית משפט השלום בחדרה. השופט הורה לשחרר את החשוד מידית! ואפילו לא למעצר בית.

המדינה פשטה את הרגל, אין זרוע חוק או רשות מחוקקת שמתפקדת פה. רק רשות המיסים יודעת לעמוד על שלה. כל השאר? חרטה. שמור על עצמך ועל הרכוש שלך - שב בבית... הפשע המשתולל בדרום, לא שווה את זה...

אינך חייב להתנדב בעיר בה אתה עובד
03/12/2007 | 23:38
2
ברוך הבא וח"ח על הרצון להתנדב.

יש מספיק מקומות בהם אפשר להתנדב ביח"מ מבלי שתפגוש אנשים שאתה מכיר.

אני פוגש לעתים רחוקות "קליינטים" מהמשמרת, על אף שהאינני גר בעיר בה אני מתנדב (בסיור). יחס טוב במשמרת תורם ליחס טוב אחרי המשמרת. כמו כן אני גם עצמאי. בעלות על עסק ורשת ענפה של קשרים אינן חייבות בהכרח להוות התוויה נגד התנדבות ביח"מ.

בהצלחה.
חפש את יודית אפריים בנרות
02/12/2007 | 13:46
5
אני צריך את יודית אפריים בדחיפות ושיחה בצורת התכתבות באינטרנט אינה מספיקה. מישהו ממכם יודע איך אוכל לפנות אלייה בצורה ישירה יותר?
כן
02/12/2007 | 16:57
2
מכיוון שאתה כן יודע שהיא נמצאת כאן בפורום, אתה יכול להשאיר לה בקשה עם פרטי ההתקשרות איתך
או לחליפין לשלוח לה הודעה פרטית כאן או בפורום המקביל.
התכתבתי איתה לפני שבוע כאן
02/12/2007 | 18:15
1
1. היא קשובה לנו.
2. היא על הכיפאק.

בהצלחה.
1. תודה על החיזוקים והדאגה.
03/12/2007 | 00:24
2. ניתן להוריד רמת כוננות. אני כאן.
3. הנושא מטופל ובשליטה.
לילה טוב
אחי לכבוד חנוכה אומרים בחנוכיות
04/12/2007 | 10:49
1
הא ואני חשבתי שאומרים ב"בחברווות"
04/12/2007 | 15:02
(מפלטי פלטפוס)
מתנדבים השתתפו במבצע אכיפה בעיר גבעתיים
01/12/2007 | 22:48
4
במהלך מבצע אכיפה שנערך אתמול על ידי שוטרי ומתנדבי לשכת התנועה של משטרת מרחב דן בתחומי העיר גבעתיים נרשמו 134 דוח''ות. העבירות הבולטות בגינן נרשמו הדוחות היו – התנהגות הולכי רגל, נסיעה במהירות מעל המותר וסטייה מנתיב לנתיב.
כתובות אינטרנט מצורפות:
ערב פרידה ממתנדבים ותיקים באק''מ דן
01/12/2007 | 22:52
1
הערב התקיים לכבוד 80 מתנדבי המשמר האזרחי הפורשים מפעילות בשל הגעה לגיל גבורות.
במהלך הערב נפרד מרחב דן מהמתנדבים הפורשים שזכו לתשורת מזכרת, כן הוענקו דרגות לשוטרים בסגל האק"מ  ותעודות הוקרה למתנדבים מיוחדים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
גיוס אטרקטיבי לסטודנטים -כשוטרים בתפקיד מיוחד
01/12/2007 | 22:58
גיוס אטרקטיבי לסטודנטים - כשוטרים בתפקיד מיוחד באגף התנועה
הגיוס במעמד שוטר מיוחד בהיקף משרה חלקית (1/2 או 3/4 משרה בלבד).
* העבודה במשמרות ומתאימה לסטודנטים, כולל שבתות וחגים (מינימום 8 שעות
   עבודה למשמרת).
מקום שירות:  
מרכז הארץ  
כתובות אינטרנט מצורפות:
שאלה
01/12/2007 | 23:01
1
מתי יתקיים מבצע אכיפה בגבעתיים רמת גן ותל אביב כנגד רוכבי קטנועים המסכנים את החיים של כולם בכבישים ובמדרכות ?
כשמשהו יעיז לתת למיתנדבים קטנועים
02/12/2007 | 17:00
אחרת אתה בכלל לא יכו ללעצור אותם, תשאל את יחידת הקטנועים של ת"א....
האם יש לך יכולת הקשבה ורצון לסייע?
01/12/2007 | 22:00
1
אשנב - אנשים למען שימוש נבון באינטרנט מחפשים מתנדבים, בני 18 ומעלה, עם ראש גדול ורצון טוב, עם נכונות לתרום ולהושיט יד לעזרה, אנשים שאוהבים אדם ושוחים ברשת.
לרגל הרחבת הפעילות של העמותה אנו מכשירים מתנדבים לפיתוח קו תמיכה אינטרנטי, שיתמקד בסיוע ובהכוונה לאנשים שנפגעו בדרך זו או אחרת ברשת.  
ההתנדבות תיעשה בעיקר מהבית ותדרוש מינימום של  4-5 שעות שבועיות (10 שעות בתקופת ההכשרה).
המתנדבים יעברו הכשרה של 12 מפגשים עם אנשי מקצוע בתחומי החוק והמשפט, פסיכולוגיה ועוד, כמו גם לימוד מעשי של תמיכה באינטרנט.
הקורס הקרוב יתחיל ב-17 בדצמבר 2007 ויתקיים בימי שני אחר הצהריים.
אם ברצונך להצטרף לקבוצה המובילה, יש למלא את הטופס שבאתר ולשגרו אלינו בדוא"ל לכתובת kav@eshnav.org.il

פורומים חדשים בתפוז אנשים
29/11/2007 | 11:59

העלאת נושא ההורות על סדר היום הציבורי, החברתי והחינוכי. פורום המועצה הציבורית להורים מזמינה אתכם להצטרף להעצמת ההורים בישראל!
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?f...

הם חוזרים - חזקים ונחושים מאי פעם להציל את היקום מידי כוחות האופל הנוראים. מתמכרים לקסם בפורום הרשמי לעונה החדשה של פאווור ריינג'רס
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

הללויה, סוף סוף נפתח פורום למוזיקאי המנוח ג'ף באקלי. כולם מוזמנים

בישראל האדמה רעדה וכולנו הזדעזענו. פורום אסונות ואיתני טבע מזמין אתכם להכיר מקרוב את האסונות ואיתני הטבע בתפארתם
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?f...

פורום כבדי ראיה ועיוורים - הבית החם לכל מי שסובל מליקוי ראיה קל ועד לעיוורון

סדרה קומית חדשה על חיי משפחה ערבית בישראל, המתארת אותה, אותנו ואת החברה שלנו בכלל. פורום עבודה ערבית - הסדרה מברך אתכם באהלן וסהלן

הפקת מקור דוקומנטרית של ערוץ ניקלודיאון, המלווה את התפתחותן של Dטורה והברינקX, שתי להקות המנסות להגשים את החלום. בואו לדבר על זה בפורום הופעת בכורה
מתכונים בשריים ב אנשים
29/11/2007 | 11:43
איך חיים עם איידס? כיצד פועלות התרופות ואיך מנהלים אורח חיים שגרתי?
דר´דן טורנר, מנהל מרכז האיידס בבית החולים איכילוב, יתארח בפורום חיים עם איידס בין השעות 15.00-17.00 וישיב על שאלות הגולשים
הקליקו כאן:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

עמי לביא, עובד סוציאלי ומנתח התנהגות. עובד באלו"ט ומתמחה בטיפול באוטיסטים ומשפחותיהם יתארח בפורום אוטיזם ואספרגר pdd בין השעות 21.00-22.00 וישיב לשאלות בנושא אחים ואחיות של ילדים אוטיסטים
אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:

תחרות מתכונים בשריים לחורף
העלו לפורום קרניבוריםאת המתכון הכי מחמם שלכם לחורף ותוכלו לזכות בספר בישול.
לפרטים נוספים, הקליקו כאן:

פרוייקט הצילום של פורום אופנה אלטרנטיבית יוצא לדרך!
אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפרוייקט ייחודי של פורום אופנה אלטרנטיבית ב-, כחלק משיתוף פעולה עם הצלם המקצועי והמורה לצילום אלדד מאסטרו, אשר יצלם את חברי הפורום בהפקה מקצועית ייחודית.
הכנסו לשרשור לפרטים נוספים:

גם הציפורניים שלנו חוגגות את חג החנוכה!
פורום ציפורניים - בנייה וטיפוח מזמין אתכן להעלות לפורום צילומים של הציפורניים המטופחות שלכן בצבעים חמים, לכבוד חג החנוכה הבא עלינו לטובה. יש גם פרס!
עוד פרטים בפורום:

ביום שבת הקרוב יתארח איציק, מומחה ב"תורת הפרצוף" הקבלית בפורום עולם המיסטיקה ויענה לגולשים על כל השאלות הקשורות לתחום.
הנכם מוזמנים לשרשר לו שאלות כבר מעכשיו:

כלבלב או בידי בם בם
ביום ראשון הקרוב, ה-2/12/07 בשעה 11.00 פורום כלבים יארח את רעות, ממספרת 'הו בידי בם בם' ותענה לשאלות הגולשים בנושאי טיפוח כלבים בעונת החורף ובכלל.
אתם מוזמנים לשאול שאלות בפורום:

תתעוררו נכתב ע"י בלש מהשטח חובה לקרוא ולהפיץ
28/11/2007 | 16:54
3
7
אזרחים יקרים תתעוררו...נכתב על ידי בלש מהשטח...חובה לקרוא ולהפיץ...

מספיק עם הכותרות של "עבריינים במדים" , "המחתרת נחשפת" וכו' וכדאי לכל אדם שרוצה לחיות בכבוד ובביטחון במדינה הזו שישאל את השאלה המתבקשת והיא למה? , למה? ושוב למה ? , איך שוטרים במדינת ישראל מגיעים למצב שהם צריכים לנקוט צעד מעין זה ?
אז התשובה לכך היא ארוכה ומורכבת ולכן אזרחים יקרים...אנסה להמחיש לכם על קצה המזלג את ההתרחשות בשטח.
אזרחים יקרים...זה נכון שרובכם מנותקים לחלוטין מהעולם הפלילי ומושגיו , אבל רצוי שתתחילו להבין ולהפנים שזה פשוט עניין של זמן עד שזה ייגע בכל אחד ואחת, בנושא תאונות הדרכים כבר נוכחנו לדעת שאין אדם במדינה זו שלא נפגע או לא מכיר משהו קרוב לו שנפגע מנגע זה.
בקצב בו הפשיעה גואה בחסות בתי משפט עקרים ומספר עורכי דין תאווי בצע שהתנהלותם על גבול הפלילי וחלקם אף פליליים ובמקביל משטרה חסרת כוח אדם ואמצעים מוגבלים , השילוב הזה הוא  חולי שהתפרץ ופוגע בביטחונו של כל אזרח , זכרו כי אף אחד לא מוגן.
היום זה רק החלון ששברו לך ברכב והרדיו דיסק שנגנב , לא נורא קצת טרטור ומסדרים נזק על סך 500 ₪ - נסבל ?! ,  נסבל !!! , מחר זה הילדים שלכם בבית הספר שנפגעים קשות על ידי אלימות חסרת רסן מצד ילדים אחרים שימשיכו להגיע לביית הספר ולהשליט שררה בעוד שילדכם מפחד מסרב לחזור ללימודים- נסבל ?! , מחר זו הסבתא שלכם שתחזור עם הביטוח הלאומי שלה בעוד עבריין שחשק בכספה לא יבחל בשום אמצעי להשיגו גם אם יצטרך לגרור אותה על הכביש ולבעוט בראשה עד אובדן הכרה , אבל גלו רחמים נסו לשקם את אותו עבריין יש לו סך הכל 40 עבירות רכוש קודמות, במקרה הטוב הוא יישב שנתיים בכלא וישוחרר , נסבל ?! , מחר זו הילדה שלכם שחזרה מהחוג ונאנסה באכזריות על ידי פדופיל מופרע ולגביה חייה תמו , ולגביו ינסו לשקמו הוא יישב בכלא במקרה הטוב 5 שנים ישוחרר ויחפש את הקורבן הבא(יש שופט שמאמין כי זה לא צפוי??) , נסבל?! ,מחר זה ביתכם שייפרץ ולפרטיותכם יחדרו ואותה כספת שהכילה פריטים בעלי ערך סנטימנטאלי תיגנב על ידי חבורה של עושקים שלא עבדו יום בחייהם לגביכם אפילו אין ערך כספי לנזק שבלב , לגביהם פשוט ישמרו על זכות השתיקה , ישכרו עורכי דין שכבר ידאגו לעשות צחוק מכבוד ביית המשפט ולשחרר את לקוחותיהם אבל עם עוד קצת מזומנים בכיסם וכל זאת תאוות בצע שלא בוחלת בשום אמצעי להשאיר את האזרח חשוף לפשיעה ובאמתלה של שמירה על  כבוד האדם וזכויות הפרט  והכל במימון האזרח הפשוט , נסבל ?! , מחר על דלת  העסק שבניתם בעמל של שנים ידפקו מספר בחורים שמכירים את דרך האלימות בלבד ויודיעו לכם שהם השותפים החדשים שלכם ושהם מקווים שאתם מבינים אותם, זה לא מתאים לכם? , תספגו רימונים , מטענים ואולי אף תשלמו בחייכם והם ימשיכו להתעשר, נסבל ?!
רבותיי...אף דוגמה מהקומץ שהועלו כאן לא דמיונית וזה רק על קצה המזלג  הכל לקוח מאירועים שאנו כאנשי שטח נתקלים בשגרה היומית,  בחלק זה כבר פגע וזה רק הולך ומחמיר , אל תהיו אדישים...תתעוררו !!!
עליכם להבין שהמשטרה עושה כמיטב יכולתה בכוח האדם ובאמצעים שעומדים לרשותה...אך האם לא נמאס לכם מהתירוצים  , מה שאתם רוצים זו משטרה חזקה ואיכות חיים, יקומו יפי הנפש ויאמרו "מדינת משטרה " אך אל להם לחשוב שהם מחוסנים ולא פגיעים גם אחרי שהם סוגרים את השער החשמלי ונחבאים " בטירותיהם" נאיבים , אטומים  ומנותקים מהשטח.
עבריינים רצידיביסטים שמגיעים לבתי המשפט שמים לצחוק וללעג את בתי המשפט ביודעין כי הפשע מבחינתם  משתלם , כואב לומר זאת אבל ילד בן 13 שמביט בבחור צעיר משכונתו שגדל בדיוק באותם תנאים שהוא גדל וכעבור זמן קצר החל להסתובב ב- B.M.W חדשה ועבר להתגורר במגדלי יוקרה וכו' רואה בו מודל לחיקוי ורואה בעולם הפשע מפלט ראוי , משהו מסוגל לשכנע אותו אחרת ??
אם כך היכן ההרתעה ?, עד מתי העבריינים ילעגו לענישה הקלה ? עד מתי ההפקרות הזאת ?
אזרחים יקרים...נכון שהאישומים לכאורה נגד אותם שוטרים חמורים , ובנוסף גם כך קשה לנו לאנשי השטח שהפיקוד הבכיר בחר לשפוט אותם טרם התנהל משפטם , וקשה עוד יותר שקבוצה של אנשים עבי כרס שחלקם כנראה אף פעם לא רץ אחר פורץ או ראה מנת סם או נלחם בפשיעה בדרך כלשהי , בחר לנהוג כך ולהפקיר את שוטריו.  לכן הבקשה שלי ממכם שלא תמהרו לשפוט אותם וזכרו כי לא מדובר פה בשוטרים שסרחו גנבו, שדדו , סחרו בסמים או יצרו קשרים פסולים עם עבריינים אלא מדובר בקבוצה של שוטרים איכותיים  ששנים רבות שרתו בנאמנות ובמקצועיות במשטרת ישראל , ואני מדגיש בכאב ובצער כאשר הועמדו עם הגב לקיר ללא כל גיבוי מערכתי בחרו בצעד זה.
אזרחים יקרים...זכרו שאלה חברים שלנו ואנו אוהבים אותם מאד נכבד אותם , נתמוך בהם ונגן עליהם בכל עת , כי דרכינו וערכינו הם לא להפקיר חברים .
בידיכם כאזרחים יש את הכוח לדרוש משטרה חזקה ורפורמה בענישה שתגביל שופטים לעונשי מינימום על מנת שבתי המשפט ירחיקו עבריינים רצידיביסטים מהחברה ויפסיקו ולנסות לשקמם על חשבון החברה שמדי יום משלמת ותשלם מחיר גבוה.
בכאב רב              
ובתקווה לשינוי      
הבלש האלמוני      

כל מילה בסלע
29/11/2007 | 07:26
2
כל מילה כאן במקומה.
כל מילה כאן נכונה.
כל מילה כאן מדוייקת.
כל מילה כאן כואבת.
כל מילה כאן חייבת להדליק אצל כולנו נורה אדומה ענקית.

שוטר כואב.
עצוב וכואב מאוד שזה המציאות המרה ויש לי עוד מ
29/11/2007 | 08:42
1
מייל מחבר שקיבלתי אחפש אותו ואפרסם אותו גם סיפור מעציב מאוד..
מצאתי את זה אמיתי לחלוטין..
29/11/2007 | 08:47
1
כואב.. תראו מזה שוטר שמדבר מהלב !!!  "אמיתי לחלוטין"

לא יאומן.
בתור שוטר לשעבר, שהחל דרכו עם שכר של 3900 ש"ח, עברתי 7 חודשים של לינה מחוץ לבית במהלך קורסים והכשרות (ללא תיגמול מיוחד) והועסקתי במהלך הקורס בהפעלות ותיגבורים בכל מקום שנדרשתי מתוך תחושת שליחות, וסיפוק אישי בידיעה כי אני מבצע משימות חשובות, למרות שהתגמול הכספי אינו גבוה.
לאחר סיום הקורס הוצבתי ביחידת סיור למשך מס' שנים - עבדתי משמרות ימים כלילות, לפעמים 17 שעות ביום ללא תוספות שכר (הידעתם ? המושג שעות נוספות אינו קיים.).
רדפתי אחרי גנבים אשר ניגחו אותי במהירות גבוהה לתוך מעקה בטיחות במהלך המרדף, נפצעתי במהלך המרדף ובסופו של דבר אף הבאנו למעצר הגנבים.
פיצוי כלשהו על פציעתי לא קיבלתי ולא ביקשתי, הדבר היחידי שקיבלתי הינו פרצוף חמוץ ממפקדי בשל ימי ההיעדרות הרבים בזמן ההחלמה.
אמרתם כסף ? לאחר כמעט 5 שנות שירות במשטרה קודמתי לדרגה אשר מאפשרת לי לקבל תוספת גמול השתלמות, למדתי 400 שעות במשך חצי שנה בקורסי ערב וימים מרוכזים על חשבוני בכדי לגרוף תוספת 1200 ש"ח במשכורת.
קידום מהיר אמרתם ? כשהצעתי מועמדותי ליציאה לקורס קצינים נאלצתי להמתין שנה, שנה נוספת ביליתי בין ועדות (תחנה, מרחב, מחוז), מבחן "כשרים חשיבתיים" (שהקשר בינו לבין המציאות בכלל וקורס קצינים בפרט הינו מקרי לחלוטין), וגיבוש.
לא עברתי כי לא באתי מיחידה נחשבת מספיק, ומדוע יוקרת היחידה נחשבת אתם שואלים ? מאחר ואין מספיק הקצאות לקצינים, מעדיפים להקצות את מה שיש ליחידות מחוזיות (הונאה, ימ"ר וכו').
קידום דרגות מטורף אמרתם ? חבריי שסיימו קורס קצינים לפני הרבה שנים נתקעו בדרגת "פקד" (מקביל לסרן צה"לי) בשל קיצוץ תקנים (כסף כסף כסף...), בניגוד לצה"ל - במשטרה אין תוכנית או הסכם "אופק" - כאשר אתה מסיים את תפקידך הנוכחי, תפקידך הבא יקבע ע"פ הקשרים וההיכרות שלך ולא ע"פ כישורייך בשל ריבוי מתמודדים (במשטרת ישראל ישנם 800 רפ"קים אשר אינם בעלי תקן רפ"ק בשל קיצוצי שכר, יותר מ 1000 קצינים בדרגת פקד לא יתקדמו עד שלא ימצאו תקנים מתאימים לרפ"קים).
השוואת שכר ותנאים בין צה"ל למשטרה ? היכן ראיתם קצין צה"ל בדרגת רב סרן נוסע בתחבורה ציבורית ? אין צורך להוסיף .
חברים הסתכלו לצדדים - משטרת ישראל היא משטרה ענייה, לא חסרים שוטרים אשר עובדים כבר שנים ללא ימי "פגרה (מנוחה) כי הם עובדים בשכר בשעות \ לא שעות בשביל להוסיף 1000-1500 ש"ח למשכורת.
בסופו של דבר השוטרים עושים את עבודתם נאמנה לרוב, אם לא היו שופטים את השוטרים על כל עבירת תנועה שעשו במהלך מרדף חוקי לחלוטין אחר גנבי רכב בכדי לספק את האזרח שהתלונן - אני מבטיח לכם שהיו הרבה יותר מרדפים והרבה רכבים היו מוחזרים לבעליהם.
אם היו מספקים כלים מתאימים לעבודה ולחימה בפשיעה, הפשיעה הייתה יורדת. (ניסיתם לעקוב אחרי עבריין הנוהג בג'יפ ב.מ.וו כאשר אתם ברכב שעבר 375 אלף ק"מ ?).
טיפול באירועים וסיוע לאזרחים היה איכותי יותר אם כמות השוטרים תעלה, לדוגמא : ניידת סיור שקיבלה 3 משימות לטיפול במקביל בשל חוסר ניידת צריכה להספיק להגיע לכל אירוע תוך 15 דקות. מה היא האיכות המתקבלת ?.
אגב - במידה ולא מגיעים תוך 15 דקות - נשפטים דין משמעתי.
אז לא פלא שהשוטרים שלנו שחוקים וכואבים, לא פלא שהאזרחים כועסים ושונאים את המשטרה.
אבל תבינו - הדרישה להגדלת המשטרה ושיפור האיכות תלוי באזרח, שיזעק למשטרה חזקה ומתוקצבת יותר.
וזה היה קצת על קצה המזלג...לידיעתכם,כיום עברתי לצד השני של המתרס בלית ברירה והפכתי להיות למאבטח הראשי של אחד מראשי הכנופייה הירושלמית בעד סכום סמלי של 11000  (שחור) לחודש לא כולל נסיעות.... .
אירוע נדיר אתמול בערב שוטר משתולל בניידת :
28/11/2007 | 09:55
22
2
אתמול זה היה 20:30 לערך בערב אשתי ואני יצאנו במכונית מפתח תקווה לכיוון כביש 5 דרך אם המושבות או מה שידוע כמחלף התקווה .

כשיוצאים לכיוון מזרח קרי הוד השרון ראש העין ולשטחים על כביש 5 במחלף התקווה אז כביש האצה מתחיל כשני מסלולים ואחר כך מתמזג למסלול אחד ואז צריך להשתלב בתנועה שנוסעת על כביש 5 .

אנחנו נכנסים לכביש האצה הזה בכוונה להשתלב בתנועה כשלפתע 7-8 מכוניות לפנינו מאיטות בפתאומיות כמעט עוצרות ופתאום אני שומע צרחות ברמקול !
לא מגזים פשוט צרחות היסטריות ברמקול .

אני פותח את החלון ורואה מקדימה ניידת משטרה את האורות שלך ושוטר צורח מבפנים על כולם : " אתם לא עוקפים אותי ".
הניידת על 15-20 קמ"ש לא יותר .

והוא ממשיך כל 3-4 שניות לצרוח : " לא עוקפים אותי שלא תעיזו לנסות לעקוף " .

כול השיירה על 15-20 קמ"ש צרכים להשתלב ככה לכביש 5 שם נוסעים מכוניות 90-100 קמ"ש לפחות שלא מבינים מה מי מו .
אשתי ואני יושבים באוטו על 15-20 קמ"ש המומים פשוט בשוק .

מצליחים עם כולם להשתלשב להיכנס לכביש 5 וגם על כביש 5 למשך 500 מטר על 15 קמ"ש השוטר בניידת צורח : " לא עוקפים אותי אף אחד לא עוקף אותי " .

כולם על כביש 5 נוסעים 15-20 קמ"ש בראש ניידת אחת במסלול האמצעי מתוך שלושה נשבע לכם כמעט בכיתי בחיים לא בכל העולם לא שמעתי על דבר כזה .
הייתי בטוח שקרה משהו לשוטר בניידת חטף שב. השתגע משהו .

אחרי 500 מטר ככה פתאום הוא שובר למסלול הימני וכולם נוסעים רגיל .

שמישהו יסביר לי מה היה פה ?! הערכה שלי במסלול האצה לתוך כביש 5 כשעוד היו שני מסלולים מישהו ניסה לעקוף את הניידת והשוטר בפנים התעצבן והחליט פשוט להעניש קולקטיבית את כולם .

אני נשבע לכם בחיים לא שמעתי או ראיתי כזה דבר .

שוטר באמצע כביש אחד הראשיים שיש רק בגלל שהוא עצבני מחליט לנסוע 15-20 קמ"ש וצועק ברמקול כל 3-4 שניות לא לעקוף אותו .
אני אומר לכם הייתי בחו"ל עשרות פעמים בעשרות מקומות ובחיים לא הייתי במצב כל כך מוזר ומפחיד .

השוטר לקח על עצמו את החוק לידיים ניצל את הניידת ומעמדו וסיכן מאות נהגים בכביש שעל 15-20 קמ"ש היו צרכים להשתלב לתוך כביש בו נסעו 90-120 קמ"ש . והכל למה ? כי מישהו עיצבן אותו .

אני עד עכשיו בהלם ונרגש מהאירוע .
חובה - מיספר ניידת שעה תאריך = תלונה
28/11/2007 | 10:21
1
שהמישטרה תיבדוק האם זה היה במיסגרת מילוי תפקידו או יש לטפל מינהלית.
לא כאן המקום לדיון בנושא, כי אין בידי אף אחד כאן פרטים או יכולת ליבדוק ארוע כזה.
כל הפירסום כאן מיותר
כל מקרה לגופו....
28/11/2007 | 10:55
2
1
ב"ה

אני לא יודע מה היה שם בדיוק, ומה השוטר בניידת עשה ומסתמך רק על מה שאתה כותב פה.

מהנסיון שלי, באתי גם לעקוף ניידת משטרה על כביש 1 ממחלף שפירים לירושלים (היה לפני המון זמן),
השוטר כרז: "אף אחד לא עוקף אותי" ונסע איטי מאוד. היה פקק גדול - הייתי ממש אחרי הניידת ואכן, איש לא עקף.

בדקתי באמצעות המירס על מה ולמה. והסתבר ששיירה של קונדליסה רייס עברה כעת לנתב"ג, והשוטר נותן "מרווח" ביטחון. עד שיכנסו לנתב"ג... ואכן אחרי נתב"ג התנועה זרמה לה יופי.

אי אפשר לדעת אם עבר שם אישית כל שהיא, או בחיי שלא יודע. כמו כן יתכן בהחלט שמדובר בשוטר שסתם תפס פוזה...

לא שווה לא לבכות, ולא להתעצבן. קח את הכל בקלילות ובחיוך : )

יום טוב.
בטח היה ארוע על 5
28/11/2007 | 13:08
1
1
והשוטר ביצע האטה בתנועה על מנת לאפשר כניסה בניגוד לכיוון ,
היה לנו ארוע שם אמש
לא יודע מה היה אבל בטח לא "משתולל"-
28/11/2007 | 17:11
1
ערב טוב
ע"פ מה שנכתב בראש האשכול הניידת נסעה לאט, מאד לאט, אם אני מבין את הכתוב אזי הרכב היה המצב הפוך מהשתוללות-
הוא נסע לאט, יתכן ויש סיבה אמיתית לכך, קשה לי לקבל כי נהג הניידת נהג כך בכוונה ע"מ להציק לציבור הנהגים,
להיפך- אני מאמין כי קיבל הוראה. יש סיבה לכך.
העניין הוא על כך שלנהג הישראלי הממוצע אין סבלנות בגרוש, הכל במיידי, עכשיו ואם אפשר אתמול.
אירוע לא נדיר בכלל
28/11/2007 | 23:09
1
וגם לא בטוח שהוא השתולל.
השוטר לא לקח לעצמו את החוק לידיים.
במקרים רבים מאיטים תנועה על כביש על מנת לאפשר לטפל באירוע כזה או אחר, טוב או רע. האטה נעשית על מנת למנוע עצירה במקום, דבר שלבטח יוביל לתאונות שרשרת רבות.
יוצא לי לא אחת להאט תנועה בכביש ראשי (כביש 1, כביש 40) ואף לעצור אותה בעת הצורך במקרים כאלו. לרוב המשתוללים, הם חלק מנהגים שצופרים לחינם, ומנסים בכל זאת לעקוף.
מאחר ושוטר או מתנדב הם בני אדם כמו כל אחד אחר, ייתכן ונראה לך שהוא היה אגרסיבי.

בברכה,
אורן
ומהצד השני
29/11/2007 | 01:37
תחשוב שאתה כרגע הפוך עם רכבך במחלף ירקון מכיוון מחלף התקווה.
אתה מת שיגיע כיבוי לחלץ אותך, כי אתה מאבד דם.
היא צריכה לעבור דרך מחלף התקווה, נכון?
היית מת שיעצרו את כל התנועה בשביל לאפשר לה לעבור.
או שהשוטר פשוט חסם את התנועה בשביל להעביר רכבים מתאונה בנתיב השמאלי ימינה, ולכן יש צורך "לחסום" את הכביש (להאט)

לא צריך ישר לקפוץ.
הבעיה שלי עם התנהגות השוטר בניידת היה יכול :
29/11/2007 | 13:36
7
להסביר .
באותה מידה שהוא צרח לא אמר אלא צרח על כולם ברמקול לא לעקוף אותו היה יכול גם להוסיף יש אירוע כלשהו . שתי מילים שהיו מרגיעים את כולם .
לא צריך לפרט רק להגיד ישנו אירוע כלשהו בבקשה לא לעקוף אותי .

בפועל מה שהיה זה שוטר שצורח ברמקול לא לעקוף אותי ואם מישהו התקרב קצת לניידת הוא צרח עליו לא להתקרב אליי אמרתי לא להתקרב ככה כל שניה .
הראייה שלי טובה מאוד ולמרות החושך יש פנסי תאורה שם בצדדים ולא היה שום דבר מקדימה שהצריך האטה כזו .

גם אני לצערי הייתי נוכח בתאונות דרכים כולל חסימות כבישים בגלל זה כולל מחסומים נגד פיגועים כולל שיירות שעברו וכמו במקרה הזה גם בכל יתר המקרים הייתה לי סבלנות ובמקרה הזה אף אחד לא צפר לניידת כלום . כולם היו ממושמעים .

אבל גם בן אדם שנוסע 20 קמ"ש על כביש 5 ואיזה שוטר צורח כל שניה בניידת צורח לא אומר אלא צורח לא לעקוף אותי אמרתי לא לעקוף אותי לא להתקרב אליי . זה מלחיץ מאוד לא היה מזיק אם השוטר היה נותן הסבר או משהו לאירוע .

אני הרבה פעמים עמדתי במחסומים גם שעות . אני פשוט לא רגיל ששוטר באמצע הכביש צורח עליי ללא סיבה ברמקול עליי ועל עוד מאות אנשים ללא סיבה .
ואם יש סיבה אפשר להסביר ולא להמשיך לצרוח כמו משוגע . מצטער אבל הוא צרח ברמקול כמו משוגע .

ועובדה אחרי 300 מטר משהו כזה פתאום הוא סטה ימינה לשוליים וכולם נסעו רגיל ולא היה כלום ולא זכר לשום דבר .

ואני לא מתלהם ולא מתעצבן רק מנסה להבין מה גורם לשוטר בניידת להאט את התנועה ולצרוח על כולם כל שניה . לדעתי קצת תמוהה ומוזר . גם אם הוא מדבר ברמקול ומזהיר אפשר לעשות את זה בטון רגוע יותר . ולא כל שתי שניות בממוצע לצרוח על כולם .

אני הסתכלתי על נהגים אחרים לידי הם היו אחוזי פלצות לבנים כולם .
אני אומר לכם אני על הכבש כמעט 20 שנה ושמעתי לא פעם שוטרים מדברים ברמקול של הניידת . פה זה היה שונה הוא לא דיבר לא הזהיר לא הסביר לא ביקש הוא פשוט היה מעוצבן באופן מפחיד מאוד ופשוט צרח על כולם .

יש אירוע ? יש תאונה ? עוברת שיירה ? תאט את התנועה תגיד פעם פעמיים ברמקול לא לעקוף אותך מצידי תצרח גם אבל אחר כך גם תסביר מה קרה מה היה . השוטר היה בהתקפת אמוק אני לא מגזים ולא אומר סתם הוא פשוט קיבל קריזה ואני לא יודע על מה .

קצת התחשבות גם בנהגים האחרים מאות מכוניות נוסעות אחרי הניידת על 20 קמ"ש כמו מפגרים בלי להבין למה מה מי והוא מקדימה כל שניה צורח לא לעקוף אותי אל תעקוף אותי לא להתקרב אליי אמרתי לא לעקוף אותי ... אני לא מעוצבן ולא התעצבנתי גם בזמן המקרה אני פשוט מפוחד . אשתי ישבה על ידי והייתה בהלם . הצורה שהוא צעק והתעצבן תאמינו לי זה לא רגיל .

אין לי בעיה עם אירועים תאונות מחבלים שיירות כשצריך לחסום כביש להאט תנועה בבקשה יש לי סבלנות תמיד .
אבל כשזה נעשה פתאום ככה עם צרחות מוזרות כל שניה בלי להסביר כלום זה פשוט מפחיד .
מישהו היה יכול לחטוף שם התקף לב .

שוטר לא צריך להסביר לך
29/11/2007 | 16:20
5
2
תתפלא, שוטר צריך כן להסביר!
29/11/2007 | 23:41
4
1
ב"ה

שוטר לא יכול לצרוח עלי ברמקול, ולא לחשוב שהוא בוס. הוא צריך לעשות את תפקידו בנימוס ובדרך-ארץ.
שוטר שמתנהג בגסות רוח, יקבל אח"כ גסות-רוח מאזרח.

"כמים הפנים אל הפנים" - תתנהג יפה, תשרת את הציבור - תקבל יחס מהציבור. תהיה שחצן, תאלץ לסבול.
אתה צודק, אבל זה עובד בשני הכיוונים
30/11/2007 | 20:43
אני נחשב לאדם סבלן ואדיב מעל הממוצע, אבל גם לי (לצערי) נגמרת הסבלנות לפעמים (נדירות) כשאני צריך להתווכח עם אזרחים שלא מוכנים לקבל הוראה של שוטר בלי "אבל". עשרת הראשונים מקבלים הסבר, שמתקצר ביחס ישר לכמות הסרבנים.

איך תגיב אם אתה עומד ומכוון את התנועה בצומת של 4-5 נתיבים לכל כיוון אחרי ששיכור דרס את הרמזור,, ומשהו מנסה לבצע פניית פרסה שני מטר ממך, אחרי שסימנת לו לעמוד? אין לי זמן להסביר לכל אחד מה קורה ולמה. יש לי בדיוק 5 שניות לכל רכב בתחילת התור כדי לוודא שהוא עוצר ולא דורס אותי או מתנגש בתנועה חוצה.
זה ממש לא אישי.
אבל בתנאי לחץ יש צורך לפעיל משמעת חמורה כדי למנוע תאונה / לכוון תנועה / אחר.

אז למה לצרוח על נהגים? כי
א) אחרת הם מצפצפים על הוראות שוטר
ב) אין זמן להסביר
ג) הסבלנות אזלה
ד) "כשאתה מפחד שמשהו רע יקרה, תפחיד אחרים שלא ינסו"

זה מנומס? אופטימלי? תרבותי? ממש לא.
אבל יש לך רעיון אחר איך לכפות משמעת?
שיטה טובה יותר ל"טירונות והכשרה למשמעת ב15 שניות"?
אני ממש אשמח לשמוע.
לא תמיד השוטר יכול להסביר באמצע הבלגן
01/12/2007 | 16:04
1
1
ואם הסיבה לעיכוב היא סודית אז הוא לא יכול להסביר
קשה להסביר להרבה אנשים ברכבים באמצע נסיעה כי כל הזמן מגיעים עוד רכבים חדשים וגם לא יבינו את מה שהשוטר מדבר
ויותר מזה
02/12/2007 | 13:52
1
יותר מפעם אחת נתקלתי ב"מתחכמים"- בזמן שמסביר (בנימוס) לאזרח אחד, השני, ששמע ההסבר לפני רבע דקה, מנסה לעבור מצד הגב שלי...
או שכאשר מעמיד ניידת לרוחב הכביש, "מבינים" שהמרווח בינה לבין אי התנועה מיועד למעבר... (ומה לעשות, דוקא ביציאה מצומת מרומזר- שם הכביש הוא הרחב ביותר...ואיך שלא תציב הניידת- תמיד ישאר מעבר לרכב. ולהציבה יותר רחוק- לא תמיד היתן. וגם אם כן- "יילכדו" בקטע הזה נהגים שנכנסו בתום-לב.)
לא הייתה במצב הזה, אני הייתי הרבה פעמים,
02/12/2007 | 16:22
גם על 5 גם על 20, הצרחות המדוברות הן רמקול+קול תקיף - אין לך מושג כמה אחריות יש אלך לעכב תנועה כשאר בהמשך הדרך תאונה/רכב תקוע והחברים שלך למישמרת מיסתובבים על הכביש, מספיק אדיוט אחד שיחמוק בשביל לדרוס אותם !!!!

תחשוב לפני שאתה מדבר
יש הבדל בין לעמוד במחסום לבין תנועה זורמת
02/12/2007 | 16:40
אני מידנדב במתנ"א ת"א כבר שלוש שנים, ולא פעם ולא פעמיים הייתי צריך לעצור/לעכב תנועה על כבישים מהירים
כשאתה עומד במחסום הרכבים רואים אותך ומאיטים, כאשר שוטר מקבל הוראה לעכב תנועה שזורמת במהירות של 90-120 קמש או יותר הוא חייב לקחת את צומת הלב של האנשים בסביבהץ סביר להניח שזה היה שוטר יחיד בניידת. הדבר היחיד שהוא יכול לעשות הוא להישתמש בכריזה ולהוריד מהירות.

לא פעם ולא פעמיים קטנועים וסתם חכמולוגים חושבים שלא רואים אותם ומנסים לגנוב את הניידת, ובכך לסכן מאד את אלא שנימצאים בהמשך הדרך וסומכים שאין תנועה.

השוטר במיקרה הזה עיכב את התנועה, ואמר מיקי69 שהיה שם ארוע שהצריך נסיעה בניגוד לכיוון - ולכן היה צריך עיכוב ולא עצירת תנועה, ולכן ברגע שהיתאפשר הוא ירד ימינה ופתח את התנועה.

יש הבדל לא קטן בין הזרמת תנועה בכבישים מהירים לתנועה מרחבית - האכיפה היא אחרת וההיתנהגות היא אחרת - וגם הסכנות הן בהתאם.

אתמול פינינו אני והשותף שלי רכב שעצר בשול השמאלי בנתיבי איילון לפני רוקח, והיתחיל להחליף גלגל בצד השמאלי של הרכב - על פניו כשאתה מעמיד את הרכב שלך ברחוב בצורה כזו אתה חושב שאתה מוגן - במיקרה של כביש מהיר, רכב חולף יתנגש ברכב שלך ויצמיד אותו לקיר - לא יהיה לך סיכויי שלא לדבר על מה שיקרה לרכב הפוגע.
אם היית מצלם ומקליט עם הסלולרי זה היה פשוט נס
01/12/2007 | 19:37
7
לראות ולשמוע דבר כזה
בעבר צילמו מקרה דומה לזה
01/12/2007 | 23:00
6
1
באתר youtube פירסמו לא מזמן לפני מספר חודשים סרטון כזה אני אנסה לחפש אותו ולהביא קישור לפה.
זה אותו הדבר בערך על מה שהוא דיבר בערך אותו מקרה
הנ הסרטון המדובר
01/12/2007 | 23:05
5
2
זה סירטון שאני לא יודע מי צילם אותו בפלאפון שלו באמצע נתיבי איילון אבל זה משהו גם כן בסגנון של מה שמתואר פה בסיפור
http://youtube.com/watch?v=dq79IMRjFto
קרדיט למי שצילם את הסרטון הזה
זו דוגמא לכאלה שחושבים שלא רואים אותם
02/12/2007 | 16:59
3
1
ואין לאף אחד הסבר למה היא והוא עשו ככה ?
07/12/2007 | 16:05
2
1
אף ידע מהסיבה להאטת הנוסעים לא מגיע למתנדבים ?
מהכרות רבבת שנים עם השוטרים
09/12/2007 | 17:31
1
1
והשוטרות, הם מעדיפים לשון באיזה שהוא מקום ואם אפשר לא לעשות כלום - אם זה קרה כניראה הייתה סיבה
מסכים איתך ב 100%
10/12/2007 | 18:39
יאווו איזה קטע ענק מהחיים לראות את זה בסירטון
06/12/2007 | 16:19
2
זה ממש כמו שהוא סיפר שהשוטר לא הרשה לאחרים לעקוף אותו
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מה דעתכם על מפגש פורום?
27/11/2007 | 16:37
11
נכיר קצת ת'חבר'ה שכותבים פה???
רועי אתה יודע שזה כבר נוסה
28/11/2007 | 06:59
10
נו אולי בכול זאת?
28/11/2007 | 15:26
9
לי דווקא מתאים
01/12/2007 | 16:20
8
הוו הינה אחת עם ביצים (ביציות)
01/12/2007 | 17:59
7
חח יאללה הגיע הזמן שגם אתם תזיזו את עצמכם.
מירב/רונן- תשאירו מייל-מסנג'ר ICQ על מנת שנדבר ונתאם
תגיד מה עובר עליך עם הדיבורים האלה
01/12/2007 | 19:35
6
בגלל זה אף אחד לא רוצה לבוא למפגש
לא עובר עלי כלום
01/12/2007 | 19:58
5
ותאמין לי שהיא כבר מכירה אותי כמה שנים ויודעת שזה בצחוק
וזה לא אומר שאתה צריך לדבר על ה...שלי
06/12/2007 | 16:22
4
יש לי כבוד וכדאי שגם לך יהיה כבוד לכבוד שלי
טוב אימא ...
07/12/2007 | 16:21
3
ובלי להעליב- את מזה חסןויה את מכחרה אותי כמה שנים טובות דרך המחשב אולי תני מסנג'ר
טוב רועי...
07/12/2007 | 20:37
2
אתה סתם מדבר ונתתי לך את האימיל שלי ולא שלחת לי כלום
ושתדע...
אני על המחשב לא כל היום בכלל
אבל בכיף בסבבה
תראי מסרים
08/12/2007 | 16:03
1
עניתי לך
08/12/2007 | 20:48
יחפ"צ - פשוט מילה אחת: "תודה"..
26/11/2007 | 21:04
5
5
יחפ"צ - פשוט מילה אחת: "תודה"..
ב"ה

יחפ"צ - יחידת פינוי צירים. להצדיע ולהגיד תודה!

http://www.hnn.co.il/index.php?module=albums;task=view;id=3631
תודה ,בסמקנו, מעל 200 פלוס ארועים בחודש
26/11/2007 | 21:25
2
להזכירכם מחפשים אנשים רציניים(או נשים) לעבודה מעניינת מגוונת לא שיגרתית ,
בעלי רכבי שטח
וגם מחפשים מנהלן +מומחה לרכב כבד לא חייבים להיות בעלי רכב שטח
miki69@walla.co.il
בעל הרכב הכבד צריך להיות נייד?
26/11/2007 | 21:27
1
ב"ה

יש אדם חביב, מבוגר כבן 60 לערך, מוסכניק בעברו, בעל לב זהב שמומחה למנופים וציוד מכני כבד.
כדאי שאנסה לשוחח איתו? או שאתם צריכים אדם 'נייד'?

הוא תושב פתח תקווה.
חייב להתנייד, אפילו עם רכב פרטי אבל חייב
28/11/2007 | 08:37
המפכ"ל משנה גישה... בגלל? טוקבוקים : )
27/11/2007 | 10:24
1
ב"ה

המפכ"ל אדם חכם, כשהבין שרוח הציבור תומכת בשוטרים שנעשה להם עוול נוראי, החליט לא להלחם על דעת הקהל. ואם אתה לא יכול לו, הצטרף אליו. במקום להלחם שינה גישה...

מעניין אה?

כיף לדעת, שגם פה בפורום הזה - יש אנשים עם מעט ראש שהצדיקו את השוטרים האומללים האלו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3476006,00.html
איציק יקירי
27/11/2007 | 16:35
השוטרים האלו עשו מעשה גרוע הם השפילו את המשטרה אבל אני מאמין שהם גם שמרו על המשפחות שלהם
לדעתי הם היו צרכים לעשות אתזה בדרךאחרך ולא בדרך של הטמנת פצצות או אמל"חים כלשהם
מי רצה "שוקר" ולא קיבל ? (טל)
26/11/2007 | 19:30
6
בעיתון ידיעות של היום במוסף החדשות-בעמוד 22
מופיעה כתבה על אחד מקנדה שקיבל זפטה מאקדח חשמלי, קיבל ונהפך לשעבר וחבל,
אז מי שרוצה לקנות - בבקשה.....
באמת רציתי גם לכתוב את זה
27/11/2007 | 16:42
5
אתם לא מבינים איך אתם יכולים להסתבך על שטויות ותאמת אני לא מבין בשביל מה אתם מוציאים הרבה כסף על זה על כל מני ציודים למינהם???
אוקי אולי בגלל הדאווין להסתובב עם ציוד- אבל מי שעובד עם הסיור צריך להסתובב עם זה ודבר שני אני לא מבין למה להביא למתנדבי קאלסי אזיקים? אין לו  סמכות לעצור רק לעכב (שלא תחשבו שלא הייתי קאלסי) אבל גם לי  היו אזיקים הייתי מקפיד על הנושא הזה מאוד מאוד.

אני מאמין שחלק ממכם יודעים לכתוב את כל הדוחות הרלוונטים. אם אתם תכתבו תכתבו מההיה איך היה כל הפרטים הכי מדוייקים כי אחרת אם זה יגיע לבימ"ש אתם עלולים להסתבך
אכן לא מומלץ להתעסק עם כל החפצים האלה
28/11/2007 | 00:06
4
ובטח לא במסגרת ההתנדבות.
הסטטיסטיקה מראה ש 99.99 אחוז מהאזרחים ומהמתנדבים שהצטיידו באקדחים וכלי נשק למינהם - לא נעשה באותם כלי נשק שום שימוש להגנה עצמית אלא להיפך, הנשק שימש לפעולות שסיבכו את בעל הנשק בשל שיכול דעת מטעה ופזיזות בהפעלת הנשק.
כלומר הנשק נתן לבעליו הרגשה מוטעית שהנה כביכול מתקרבים אליו מצבים המצריכים שימוש בנשק... ובעל הנשק "חיפש" סיבה להשתמש בנשק תוך כדי עיוות ההגיון הבריא והשתקתו על ידי הרגשה מדומית שהמצב הנוכחי מחייב שימוש באמצעי ההגנה אותו הוא נושא.
לדעתי מי שלא יסחוב עליו את כל הפריטים כמו שוקר\גז\אלה וכו'.. לא ימצא סיבות להשתמש בהם. (גם מכיון שלא ירגיש עליונות שהוא נמצא כביכול "בעמדת כח", ולא יכנס בזחיחות הדעת למצבים לא נעימים, כמו רוב האזרחים שימנעו מכניסה למצבים ולמקומות בהם יש סיכון וסיכוי לבעיות)
הדברים לא נוגעים בשוטרים ובשאר אנשי ביטחון.
אני כבר 6 שנים, לא מצאתי שימוש מעולם לנשק
03/12/2007 | 13:25
3
רק לצורך הרתעה, אולי ....
וזה דבר מבוטל (ההרתעה)?
03/12/2007 | 19:10
2
מה שכן- כשלא בתפקיד מעדיף שלא להסתובב עם נשק גלוי. שלא יהווה בעצמו גורם לפרובוקציה ("לא מפחד", או "נראה אם תעז להשתמש בו", וכו'), או במקרה של סכסוך- מקור לטענת "איום" (ויש חברים שאכן היו צריכים להתמודד עם טענות כאלו).
הרתעה וכלי ירייה
06/12/2007 | 05:25
1
לאלה מאתנו שנושאים כלי ירייה שלא בתפקיד, הסלקת אקדח היא דרך שמונעת מאדם סביר לדעת מי חמוש ומי לא ונותנת אפוא הגנה (חלקית כיום) גם לאנשים שאינם חמושים. אני לא אומר שהאלימות בישראל היא בשפל, אלא שאם מחר היו נעלמים כל כלי הירייה החוקיים שבידי הציבור, האלימות במדינה הייתה מזנקת בעשרות אם לא במאות אחוזים.

שלא נדע מצרות
06/12/2007 | 16:21
חנוכה שמח לכולכם
מעריב 26.11.07 - פרשת ה"עבריניים במדים".
26/11/2007 | 08:42
7
מעריב 26.11.07 - פרשת ה"עבריניים במדים".
ב"ה

לקרוא ולא להאמין - הלב נצבט. שוטר שהציל חיים, נלחם על בטחון המדינה ונזרק לכלבים.

בעמוד 13 בידיעה קטנה ולא ממש חשובה - שוב נהריה, ועוד רימון.

המשטרה עושה משהו נגד העבריינים? או יודעת להלחם נגד רובין-הוד שמנסה להגן על החלשים?!

מפכ"ל, מישהו? הלו יש מישהו בבית?!
המשך הכתבה במעריב....
26/11/2007 | 08:42
6
המשך הכתבה במעריב....
ממ"ז צפון חייב ללכת הביתה
26/11/2007 | 10:50
5
הפשע משתולל במלוא עוזו בצפון, רימונים מתעופפים בנהריה כאילו היתה זו בגדד ביום רע, מטענים מתפוצצים על ימין ועל שמאל, אזרחים תמימים נפגעים, שוטרים חוששים לחייהם וכתוצאה מכך מערכת אכיפת החוק משותקת.
מפקד שכל האמור לעיל מתרחש בתחום אחריותו וגיזרתו - כשל !!!
מפקד משטרה שהפשע הוא השולט האמיתי במחוזו צריך ללכת הביתה.
מפקד משטרה שאינו מסוגל לגבות את שוטריו בעבודתם צריך ללכת הביתה.
מפקד משטרה שמתנער משוטרים שהוא עצמו במחדליו הביא לדבר עבירה צריך ללכת הביתה.
שמעון קורן מפקד המחוז הצפוני צריך ללכת הביתה !!!
(ויעשה טוב אם ייקח איתו את המפכ"ל ואת השר)

איציק, תודה רבה על הכתבה.
חוכמה קטנה זה להסתכל מהצדד
26/11/2007 | 11:35
4
כאשר מאיימים עליך ,
זורקים עליך רימונים ,
מאיימים על ילדייך ,

לא תיקח את החוק ליידיך ותנקוט פעולת נגד??
מה אתה כבש מובל לשחיטה??

לא שאני מצדיק פעולות עבריניות, אבל בהחלט ניתן להבין אותם ,

עד שהמשטרה לא תנקה את עצמה ותפעל ביד קשה ביותר נגד עבריינים לא  נוכל לחיות כאן ,

רק תנסה לאיים על שוטר או בני משפחתו בארה"ב ,

אתה משול למת מהלך!!!!
מיקי לעולם המשטרה שלנו לא תהיה כמו ארה"ב
27/11/2007 | 16:47
2
אני מקווה שרמת הפשיעה כאן לא תהיה כמו בארה"ב
27/11/2007 | 23:43
1
נהיינו כמו ארה"ס לצערי שלום
28/11/2007 | 00:56
גם לצערי אין לנו כל כך משטרה חזקה ותאמת זה די חורה  ומעצבן אותי- אם היינו משטרה חזקה לא היה כל כך עבריינות ברחוב
זה, לדעתי, שורש הבעיה.
02/12/2007 | 14:22
הפכו את "בלעדיות מערכת המשפט" למשהו דומה ל"עגל זהב", כשכל התגוננות ע"י הקורבן היא "נטילת החוק לידים", אשר מאיימת על "קדושתו" של אותו עגל.
כמי שמאמין בזכויות הפרט, עד גבול האנרכיה, אני מודע, ומכיר, בצורך באיזון בין זכיות הפרט, (גם העבריין), לבין "כח" המשטרה.
אבל מה לגבי המרווח שבין התקלות האזרח באיום, לבין הגעה והגנה (בפועל, או הצפויה) של המשטרה?
כל בעלי התפקידים (בפועל, או בגמלאות) "מקפידים" שלא להתיחס לזה. (לגבי ההתיחסות היחידה בה נתקלתי- כבר כתבתי, בעניין ה"קצין והמפתחות", למי שזוכר).
אז אני לא מספיק בקיא בתחום, כדי להעלות טענות לגבי דיני הראיות, או פסקי בתי המשפט. אבל מקרה זה רק מוכיח את טענתי לגבי הבעייתיות של אותו מרווח- בו המשטרה אינה מסוגלת לספק הגנה אפקטיבית, אבל עדיין לקרבן אסור להתגונן בצורה אפקטיבית, כי זה מהווה "נטילת החוק לידים", דבר שמהווה איום על "קדושת" אותו "עגל זהב" ("בלעדיות מערכות החוק").
שלום לכולם מישהו זוכר אותי???
25/11/2007 | 20:10
13
שלום לכולם הרבה זמן שלא כתבתי פה (למרות שראיתי את הפורום לא היה לי זמן כל כך לרשום) גם את האמת לא הייתי פעיל בתקופה האחרונה במשא"ז (אין מה לעשות הצבא לוקח את הזמן של כולם).
מקווה שעכשיו יהיה לי יותר זמן גם במיוחד כשיש לי עכשיו רישיון משטרתי חחחחח
אז מה חדש מה קורה כולם?
אהלן אני בטח זוכר אותך
25/11/2007 | 21:01
1
מה קורה ?? איפה אתה בסוף משרת
עשית את הרישיון דרך המשטרה במסגרת שחם ?
בסוף לא הצלחתי להיכנס לשח"ם לצערי
25/11/2007 | 21:20
ולא משנה כמה פרוטקציות הופעלו (כולל ממ"ר) בגלל שהיה כבר מעל התקן בכל המרחב באותה תקופה של שח"ם אז לא הצליחו (וגם הפרופיל שהיה 72)
בכל אופן את הרשיון עשיתי דרך (עכשיו זה הדבר המצחיק יותר יהיה) תחנת נהריה ששם אפשר להגיד שאני גם כן עובד קצת (הרמק"מ שם פשוט בא ולקח אותי איתו להיות שם כיא ני מכיר אותו הרבה זמן עוד מהתקופה של המפקדות נוער שהיו אצלנו פורחות)
ככה שבקרוב אתחיל להוציא את המשמרות בתור הנהג ולא בתור הסייר...
מה גילללללללללל
26/11/2007 | 06:53
4
מה המצב אחויה??? איפה אתה בצבא???
בן מה קורה???
26/11/2007 | 21:45
3
זוכר שאתה עדיין חייב לי משהו וכל הזמן התחמקת?! חחחחח
אני אפשר להגיד יותר בבית מאשר בבסיס... חחחח
אתה רוצה תשלח לי הודעה ל MSN כשאתה תהיה מחובר...
ממצב גיל?
27/11/2007 | 16:36
2
מעולה מה שלומך??
27/11/2007 | 20:12
1
אצלי הכל מצוין
27/11/2007 | 21:18
עובדים בטיולים בקושי בבית ובאמת שמתי לב שנעלמת.
מה איתך מה אתה עושה בימים אלו?
השרשור הזה מעלה זכרונות נשכחים...
04/12/2007 | 17:01
5
כן כן גם אני פה....
הו שלום- יא בוגד
05/12/2007 | 01:54
4
עזבת את האק"מ ונהיית שוטר הא יא כחול?
ממצב אחי? איך הולך לך??
מתגעגע... ולא מבין לאן הלב שלי נוסע....
06/12/2007 | 00:20
3
חזרתי ובגדול, אחרי 3 שנות שירות במשטרה השתחררתי ב 10/10
אני עכשיו מתנדב במתמי"ד גלילות ועובד בעיריית רמה"ש בשיטור המשולב
עברתי לצד של הטובים!!!
מה איתכם?
איפה כל החברה של פעם, בן רועי ב' איציק מירב כולם?
עדין כל החבר'ה הטובים פה
06/12/2007 | 07:29
2
אני עובד כמאבטח טיולם- ומגיש עזרה ראשונה מתנדב במתמי"ד בירקון וביפת"ח
ושהו- חוצמזה הכל רגיל חיים נושמים
אנחנו מהותיקים כאן כבר כמה שנים טובות
06/12/2007 | 16:23
1
עד 120 חחח
יאפ אכן- כן מן הותיקים ונמשיך לכתוב
07/12/2007 | 16:23
ואף אחד לא יעצור אותנו מכתיבה פה (אחלה סיסמה לבחירות לא?).
אז אם כבר הותיקים צרכים לארגן מיני מפגשות כזה- עם המנהלים (אהמ אהמ )
להיות שוטר סיור בשכר?
24/11/2007 | 15:24
19
מהם התנאים להתקבל?
בגרות מלאה? 12 שנות לימוד?
ככה
25/11/2007 | 10:51
18
בגרות מלאה - היום זאת כבר דרישה
12 שנות לימוד
יכולת לבצע תפקיד שטח (פרופיל צבאי נמוך בעקבות בעיה בריאותית וכו')
אלו התנאים הראשונים לגיוס..

אחר"כ יש לך את המבחנים בממד"א , ראיוניות לשכת גיוס וכו'..
היי ליטל
27/11/2007 | 12:35
8
רציתי לדעת.. התחלתי עכשיו גם את תהליכי הגיוס, כרגע אני לא מיועד ליחידה/תחנה ספציפית כלשהי
אתמול עשיתי את המבחני אופי... דפ"ר אני לא צריך כי יש לי מהשירות

מה השלב הבא?

וזה נכון שמי שלא עובר את הגיבוש שוטרים פסול מגיוס למשטרה/מג"ב במשך שנתיים-שלוש??
G COP יש חדש לגבי מה ששאלת
27/11/2007 | 16:43
3
לגבי העבודה?
הייתי אצלכם בראיון יום שישי שעבר:)
27/11/2007 | 23:35
2
אמרו לי שאני צריך לעשות מטווחים יום שישי הזה... כשהתקשרתי למטווחים אמרו לי שאין מטווח בכלל יום שישי! מוזר..

בכל מקרה האישור נשק המזורגג הזה של משרד הפנים לא הגיע הגיע עדיין..
בסדר זה לוקח זמן
28/11/2007 | 00:51
1
אבל זה שווה לחכות- איפה אתה גר?
בראשון..
28/11/2007 | 09:08
ובחברה הקודמת של התחום שהתכוונתי להתחיל לעבוד ("ארי" אם אתה מכיר) חיכיתי חודשיים וחצי לאישור הזה, ולמרות שעד לפני שבועיים הייתי מתקשר אליהם כל שבוע ושואל אותם מה נסגר עם זה-אין תשובה. ככה שלדעתי חיכיתי מספיק :)

אבל נראה..
אם אני לא טועה אז אם לא עברת גיבוש
27/11/2007 | 17:46
3
אתה רשאי לעבור גיבוש אחרי שנה ,
אחרי המבחני דפ"ר אתה תשובץ כמועמד עתידי ליחידה מסויימת באחד מהמחוזות להם אתה גוייסת , תקבל זימון לגיבוש הקרוב שיפתח , אחרי שתעבור את הגיבוש ב"ה תגיע ליחידה שלך תעבור ראיון קצר עם הקצין יחידה שלך ו.. בהצלחה. משם קורס שוטרים , קורס מגזרי.. ובלה בלה בלה .. .. ..
...אז.. את אומרת
27/11/2007 | 23:37
2
שממש בימים אלה יכולים כבר לשבץ אותי באח תהתחנות, ואני אתחיל לפעול שם במאין מתכונת של חפיפה עד שאני אשלח לגיבוש+קורס?

או שאני עדיין לא אתחיל לפעול עד אחרי הגיבוש? (במידה ואני אעבור כמובן)
לא ,אני אומרת שאחרי הגיבוש
28/11/2007 | 21:00
1
אתה תחשב כשוטר מן המניין במשטרת ישראל ורק אז תעבור ליחידה שאליה שיבצו אותך ,
אתה תעבור ראיון עם מפקד היחידה או ראש מחלק . בהצלחה!
הבנתי.. תודה!
29/11/2007 | 18:03
ליטל- את מהנקודה מבית דגן לא?
27/11/2007 | 16:44
8
לא -
27/11/2007 | 17:49
7
הא אז איפה?
27/11/2007 | 18:21
6
אם היא תגלה לך- היא תיאלץ להרוג אותך
30/11/2007 | 21:14
5
ב ח י י ך
30/11/2007 | 21:19
4
(מני?)
נכון
01/12/2007 | 16:56
3
טל אמר לך?

:)
ממ- דבר איתי במסנג'ר
01/12/2007 | 17:54
2
royga@zahav.net.il

לא על גבי הפורום-
וחיובי לגבי שאלתך
חח מה כבר אמרנו שהוא לא לגבי פורם?
01/12/2007 | 22:46
1
ואני ממתין לאישור שלך שם
חח- אני יסביר לך במסנג'ר
02/12/2007 | 00:08
פרשת "העבריינים במדים" - הם צודקים!!!
22/11/2007 | 17:43
13
ב"ה

פרשת "העבריינים במדים" אותה טרחו לכנות בתקשורת, פורסמה ברעש ענק. צו-איסור פרסום הוטל, בוקי נאה דיבר אמש ב-103 FM והתלקק עם ניסים משעל כאילו שניהם יודעים את סודות הגרעין (הלבן) של מדינת ישראל.

הודעות דובר מחוז צפון, מסיבת עיתונאים שתערך... סיכום מסיבת העיתונאים ובלה בלה בלה בלה...

מה באמת היה בבלון הנפוח הזה? מה באמת היה פה?

לעובדות: קבוצת עבריינים באו לרכז מודיעין ולשוטרי ימ"ר, וניסו "לסחוט אותם". העבריינים רצו מידע על פשיטות צפויות על מועדוני הימורים, ועוד כהנה וכהנה מידעים שיש לעברינים מה לעשות איתם. השוטרים, כאנשי חוק טובים סירבו לסחיטה הזו. או אז חייהם הפכו לסיוט מתמשך.

רימונים שנזרקו על ביתו של אחד מהם, איומים ועוד ועוד (חלק מהדברים לא פורסם היות וזה "לא סקסי" ולא מוכר עיתונאים של שבת).

השוטרים שהתלוננו על כך כי חייהם הפקר פשוטו כמשמעו, והם דואגים לאישה והילדים שבבית, נענו ע"י הגוף בו הם עובדים ב"לא לדאוג יהיה פ'סדר". אך מה לעשות וששוטר אומר לך לא לדאוג, אני כאזרח נכנס לפאניקה? גם הם - כעובדים במערכת שאמרו להם "אל תדאגו" - התחילו כמו כל אזרח רגיל לדאוג. והנה, הייתה סיבה טובה לדאגה, רימון שנזרק על ביתו של אחד מהם, איומים שקיבל שוטר נוסף וכו'.

וכמו במגילת אסתר: "נקהלו השוטרים לעמוד על נפשם" - וכאמונים על "ונשמרתם לנפשותיכם" - הם לקחו את הרעיון של העבריינים הסחטניים והחלו להחזיר. שוטר חטף רימון? העבריינים הסוחטים חטפו 2 רימונים. - גם כאן לקחו השוטרים את האמרות הידועות לנו ממאמרי חז"ל: "מי שספג רימון מחזיר 2". הבטיחו לעצמם והחזירו. כשהגיעו מים עד גועל נפש, וצמרת הפיקוד המשטרתית הייתה עסוקה בעוד כל מיני דברים לא חשובים, כדוגמת פינוי נאמני ארץ ישראל מחורבות חומש, או כל מיני דברים שבאמת לא מעניקים ביטחון לציבור, החליטו חבורת ה"גיבורים במדים" לעשות מעשה: הם הצמידו מטען חבלה לרכבו של אחד החשודים מבחינתם בסחיטות.

או אז, המטען אותר: (כידוע לעבריינים יש תשע נשמות כלחתול) והחלה חקירה - כאן משום מה, פתאום למשטרע (הטעות במקור) יש את כל הכלים להתמודד, ישם להם איך לבדוק. ואופס... ה"גיבורים במדים" אותרו, נתפסו, נעצרו ונכלאו. צו איסור פרסום הוטל וכל הגלגל החל להסתובב בלי שאף אחד טרח לתקוע בו תריז או מקל ולנסות להאט את הקצב.

ושלא תבינו לא נכון, לא מדובר פה בפרשת פריניאן, לא בדובר בשיתוף פעולה עם עבריינים, גם לא בפרשת השוטר הרוצח צחי בן-אור. מדובר בסך הכל, בשוטרים שהגנו על חייהם וחיי ילדיהם.

לסיכום: משטרת ישראל נתפסה שוב כגוף מסריח מהראש עד לזנב, במקום לתת גב לשוטרים שנסחטים, לתת לילידהם הגנה הם מופקרים (דבר שאנו המתנדבים מכירים לא מהיום) וכעת כתבי אישום עם עבירות חמורות מאוד.

איפה היו אותם שוטרים שהתפוצץ מטען על רקע פלילי בתל אביב וקיפח את חייהם של שלושה עוברי אורח?
איפה היו אותה משטרע כשעבריינים מנסים לחסל עבריינים אחרים ובדרך מורידים חפים מפשע?
מה פתאום המשטרע יוצאת להגן על עבריינים שערך חיי אדם עבורם זה כקליפת השום?

"גיבורים במדים" שלי, התקשורת תמשיך לכנות אותם כעבריינים, המפכ"ל דודי כהן, עם כל הכבוד והערכה שיש כלפיו, ימשיך לזרוק אותכם מהמערכת ולדבר... בשבילי כחלק מאזרחי מדינת ישראל אתם אנשים עשר. פעלתם מה שכל אחד אחר היה פועל. עשיתם את מה שחתולה תעשה כשתתקל בכלב שיבוא לטרוף את גוריה הקטנים.

חיזקו ואימצו - אל תשברו העם אוהב אותם ומחבק אותכם. תקראו לכשתשתחררו ממעצר את הטוקבוקים בכל האתרים הגדולים במדינה ותראו כמה הציבור מבין אתכם, סולח, מוחל ומצטער שלא הצלחתם לחסל כמה חלאות.

אחי, גיבורים אתם. שאו ברכה והצלחה!!!
22/11/2007 | 23:59
צודק בכל מילה ומילה!!!!
23/11/2007 | 00:22
הדיבר האחד עשר: "לא תיתפס"
23/11/2007 | 07:44
הכשל כאן הוא של המשטרה כארגון.
23/11/2007 | 13:22
3
יום אחרי שנזרק רימון הרסס לביתו של השוטר ממ"ז צפון היה צריך בעצמו להתייצב בתחנת נהריה יחד עם כל שוטר פנוי ולהתחיל לרדת לכנופייה הזו לחיים.
אני זוכר מקרה בו אקדח של שוטר נחטף בפרדס כץ.
ממ"ר דן בזמנו, רז, הודיעו ששכונת פרדס כץ לא תנום ולא תישן עד שהאקדח הזה חוזר ואכן מאותו החלו באמת לרדת לבדוקאים בשכונה הזו לחיים: דוחות תנועה על כל שטות, כולל דוחות להולכי רגל, 3 חיפושים ביום, מעצרים על כל שטות קטנה, חיפושים על גוף באמצע הרחוב כל 10 דקות, רישוי עסקים ביטלו מחצית מרשיונות העסק, כל היס"מ וסמ"ג 1 הסתובבו רק בשכונה הזו, כלבנים, בלשים ועוד ועוד ועוד. שום תיק לא נסגר מחוסר עניין לציבור ובמשך שבועיים העיפו שם יותר העמדות לדין מאשר בשנה שלמה.

אחרי שבועיים הבינו שם טוב מאוד שיש דברים שלא עושים. במקרה של נהרייה מדובר בכמה עבריינים ולא בשכונה שלמה. זה אמור להיות עוד יותר קל.

עצם העובדה ששוטרים הגיעו למצב של חרדה קיומית והמערכת השלימה עם זה בלי לנקוט אמצעי דרסטי, צריכה לגרום לחריש עמוק במחוז הצפוני.
וזה עוד בלי לדבר על העסקת טיעון!!!
23/11/2007 | 13:45
1
ב"ה

המשטרה הולכת מדחי לדחי - זה מתחיל באי מתן הגנה לשוטרים הזקוקים לזה. וממשיך בעסקת טיעון מפוקפקת ביותר עם אחד השוטרים המעורבים בפרשה.

נמאס כבר - נמאס!

אכתוב על העסקה הזו במועד אחר.
לא היה שום הסדר טיעון עדיין
23/11/2007 | 19:47
אף משפט לא התחיל בכלל
כל זה כי אין לעברינים פחד מהמשטרה
24/11/2007 | 10:11
וכולם חסרי אונים ולוקחים את החוק לידים
ואסור שיתרחשו דברים כאלה  ב כ ל ל
כולם אשמים פה
גם המשטרה וגם השוטרים האלה
הם עבריינים במדים, בשום אופן לא גיבורים
23/11/2007 | 16:13
1
לכל היותר הם קריקטורה עלובה של שוטרים שחושבים שהם מעל החוק
ומותר להם לפגוע באנשים שבהם הם חושדים שעשו משהו.

הלמו,
24/11/2007 | 20:00
ב"ה

הלמו יקירי, זה שלך יש חשבון ענק עם שוטרי עכו-נהריה וכו', זה לא מהיום.
ברוב המקרים עד כמה שקראתי ועקבתי אחריך - (בכל מיני אתרים שעשית) אתה צודק.

במקרה הזה אתה טועה, לקחו שוטר עבריין (והסיפורים שכולם עבריינים שהרביצו וכו' וקיבלו 'תזכורת' מה זה לא קונה את זה). וחתמו איתו הסכם - זה נבזות.

החרימו לך דיסק-קשיח, מחשב, התעללו בך וכן, התעללו בך סתם ממניעים אישיים ולא הגיוניים. תהיה קצת הוגן ותנסה לחשוב מה היית עושה לוּ זרקו עליך רימונים? תהיה עם יד על הדופק...

שבוע טוב : )
איציק - קבל ח"ח!
25/11/2007 | 14:55
3
אינני נוהג להגיב כאן, בייחוד לאחר שפרשתי או יותר נכון "הופרשתי" מהמשטרה לפני כך וכך זמן... אבל אתה מכיר אותי ממקומות אחרים.

כל מילה שלך בסלע! לצערי הרב, המשטרה אינה יודעת ואינה מעוניינת לגבות את אנשיה שלה. חוויתי את זה על בשרי, חוו את זה חברים רבים שלי, חוו את זה שוטרים מעולים נוספים שאני מכיר.

עלה התאנה והצביעות שהמשטרה מתכסה בהם הם לא דבר חדש, אבל מיום ליום אני מאבד את ההערכה והכבוד לה רחשתי בעבר לפיקוד הבכיר וחבל. אם מתנדב לשעבר, שנתן קרוב ל-7 שנות התנדבות אינטנסיבית אומר כך, מה יגידו האזרחים?
קשה היום לדעת מי שוטר הגון ומי לא
25/11/2007 | 21:04
2
רק בסוף מתבררים הדברים
ושמעתי שהחברים של השוטרים שנעצרו אוספים עבורם כסף לממן להם את המשפט וכל מיני הוצאות
טוב מאוד!
26/11/2007 | 00:36
אם זה מנחם מישהו- לדעתי הסיפור הזה יגמר
28/11/2007 | 10:09
בעיסקת טיעון מגוכחת או שהמדינה תחזור בה מכתב האישום. התיק הזה הוא סיוט לכל פרקליט.
פורומים חדשים בתפוז אנשים
22/11/2007 | 13:36

תוהים על קנקנם של ציטוטים ופתגמים בפורום, וגם עוזרים למצוא את המשפט המתאים לסיטואציה המתאימה בפורום ציטוטים ופתגמים

הגיע הזמן לשלומי שבן - אחרי 6 שנים הוא חוזר ל"עיר" עם אלבום חדש. בואו לדבר על זה בפורום

אהבתם את "השיר שלנו"? בטח תאהבו את דני הוליווד, סדרה ישראלית יומית וחדשה שתעלה בקרוב בלווין. הצטרפו כבר עכשיו לפורום

ביואנרגיה מעשית - שיטה טכנית לאבחון וריפוי הגוף והנפש. בואו ללמוד, ללמד, להתיעץ ולייעץ בפורום

אירגון ה-MMA הגדול ומרגש בעולם מגיע לתפוז. היכנסו לכלוב ודברו על הכוכבים בפורום ארגון UFC

מחנון המשרד ועד המנהל המטורלל - חייהם של עובדי חברת נייר מעולם לא נראו מצחיקים יותר. מדברים על הסדרה המצליחה המשרד בפורום

המקום לאוהבי כדוריד באשר הם - חוויות מאימונים, טיפים ועוד ניתן למצוא בפורום כדוריד  

קרה לכם משהו טוב היום? משהו או מישהו חימם לכם את הלב? בואו לספר על זה בפורום הדבר הטוב של היום
דרושים עובדים לאבטחת טיולים ומועדונים
22/11/2007 | 11:30
דרושים/ות לעבודה מיידית מאבטחים/ות חובשים/ות ומגישי/ות עזרה ראשונה לליווי בתי ספר.
שכר גבוה. הטבות לחיילים/ות משוחררים/ות הכשרה תינתן למתאימים/ות .עבודה מאתגרת
ומהנה לבעלי/ות כושר הליכה ואוהבי אטרקציות. מעומדים/ות מכל ערי המרכז.
העבודה מתאימה לסטודנטים/ות
דרושים מאבטחים חסונים לעבודה מיידית לאבטחת מעדונים

ניתן ליצור קשר
פלאפון 0546962001
טלפון משרד- 039562202
מייל talkupi@012.net.il
מישהו יודע עם בארץ מוכרים "אקדח שוקר"?
20/11/2007 | 21:53
17
385
מישהו יודע עם בקרץ מוכרים אקדח שוקר ני חיפשתי  באינטרנט ולא מצאתי עם מישהו יודע אשמח לתשובה (:
בין אם מוכרים ובין אם לא.
20/11/2007 | 23:23
16
158
בחיים אל תשתמש בו במהלך משמרת, או בכלל.
אתה לא יכול לדעת מה תגרום בלחיצה הכי קטנה ובשחרור מס' זעום של וולט.
לא מומלץ
כן יוני צודק
20/11/2007 | 23:48
15
106
בנוסף לכך אתה לא צריך את זה, אם כבר אז תשתמש בגז פלפל. גם זה לא מומלץ אלא אם כן ממש חייבים...
בכל אופן...
21/11/2007 | 11:39
14
93
מאחר שלא ביקשת עצות אני לא אצטרף לכל הנבונים שהזהירו אותך (למרות שאני חושב בדיוק כמוהם). אז אם אתה בכל אופן מחפש, יש חברה שמייבאת את זה. פנה אליי בפרטי לצורך פרטים.
בשבוע שעבר מת תייר משימוש בשוקר כזה + וידאו
21/11/2007 | 12:51
6
113
אזרח פולני בן 40 איבד את עשתונותיו בשדה התעופה בוונקובר, והחל להשליך חפצים לעבר המאבטחים.
שוטרים ניסו לנטרל אותו בעזרת שוקר חשמלי ואחרי 2 מכות חשמל הוא פירפר על הרצפה ומת לעיני המצלמות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
זאת הפעם השניה שמישהו מת מהדבר הזה.
21/11/2007 | 14:13
5
58
מה רצית שהוא ירקוד "הורה"???
21/11/2007 | 15:33
4
40
שוקר חשמלי- מי צריך ? עדיף ג'ודו:
21/11/2007 | 17:44
3
65
ערב טוב,
קיימים כמה סוגים, דגמים שונים מיצרנים שונים,
העיקרון בכולם זהה- להמם את החשוד,ע"י הצמדת השוקר לגוף האדם,
אבל קיים דגם שנקרא "אקדח חשמלי" ומתברר כי בשימוש רגיל בארה"ב היו לא מעט מקרי מוות,לכן הדגם הזה לא מומלץ,
בנוסף אם כבר מתקרבים לטווח מגע עם חשוד אז ניתן לנטרל אותו בדרכים אחרות...
בכל מקרה השימוש מאד מסוכן היות והמוצא שלו הוא של עשרות אלפי וולטוהיו מיקרים שמבוגרים שקיבלו את המכה פשוט מתו.
חברים, בארצנו החופשית...
21/11/2007 | 18:05
2
80
מותר לבן אדם לקנות דברים גם כשהוא לא צריך אותם.
לקנות מותר-להשתמש לא כדאי.
21/11/2007 | 18:11
1
70
האקדח מעיף אלקטרודות שפוגעות בגוף של החשוד
21/11/2007 | 20:47
77
כמו חוטים שעפים מהאקדח ומחשמלים את מי שירית עליו
simha10 איזה חברה מיבאת את ה"אקדח שוקר"?
22/11/2007 | 13:56
6
82
ני מחפש את האקדח שוקר לא בשבילי ,בשביל חבר טוב שאיתי במשטרה לכן אני אשמח לדעת איזה חברה מיבאת ואיפה מוכרים.
אין לי מושג אבל למה להסתבך?
22/11/2007 | 15:54
53
איזה חברה מיבאת את האקדח החשמלי (שוקר)
22/11/2007 | 14:02
4
78
איזה חברה מיבאת את האקדח החשמלי (שוקר) ואיפה ניתן לירכוש אותו אני מחפש את זה בשביל חבר טוב שאיתי במשטרה אני גם לא ממליץ על זה אבל הוא מחפש ום מישהוא יודע אשמח לתשובה.
בואנה אתה לא מבין שאתה יכול להסתבך?
22/11/2007 | 16:08
86
על שטויות
אם אתה כ"כ רוצה,
22/11/2007 | 18:56
2
100
פנה לשמחה הזה בפרטי, כמו שהוא אמר לך.
כמה עולה שוקר כזה ???
24/11/2007 | 10:04
95
שואלת רק מסקרנות כי אני לא חושבת לקנות דברים כאלה
זה לא נעים שקוראים לי השמחה הזה....
27/11/2007 | 16:22
83
יג"מ ?
16/11/2007 | 00:31
2
אני מתנדב בקלאסי באזור י-ם ואני שומע מידי פעם בקשר שקוראים ל-יג"מ-

מה  זה יג"מ ?
220:)
16/11/2007 | 09:39
-יחידת ג'יפים מתנדבים
18/11/2007 | 10:03
מתנדבים לסה"ר ומצילים חיים
19/11/2007 | 19:01
אולי כל הקיום האנושי הוא מאבק על אוזן קשבת

רוצה להציל חיים?
להיות עזר לאנשים במצוקותיהם?

סה"ר – סיוע והקשבה ברשת הוא פרויקט אינטרנטי התנדבותי שייעודו להגיש הקשבה ותמיכה לאנשים הנמצאים במצוקה נפשית. התמיכה ניתנת באמצעות שיחות תמיכה אישיות, ובתמיכה קבוצתית בארבעת פורומי התמיכה של סה"ר.

הכשרת הסייעים הקרובה תיפתח ב- 13/12/2007.
ההכשרה תיערך באזור המרכז, מידי שבוע בימי חמישי בין 17:00 – 21:00 ותימשך כשלושה חודשים.

אם את/ה מעל גיל 21 , ומעוניין/ת להצטרף לצוות המתנדבים שלנו ו/או להכיר אותנו יותר מקרוב, את/ה מוזמן/ת לבקר באתר סה"ר ולמלא את טופס ההרשמה למתנדבים חדשים.

נשמח להיענותך לאתגר!
סה"ר.

כתובות אינטרנט מצורפות:
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?
קומונות
ברוכים הבאים לכולם:הגעתם לקומונה בנושא אוטובוסים.בקומונה יו...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
""היש עם בעמים, אשר בניו הגיעו לסילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל...
עדכונים שוטפים
12:39 | 16.05.12 אורחים בפורום
18:29 | 07.05.12 אורחים בפורום
21:14 | 19.11.11 שלום30
21:36 | 06.11.11 llivny
23:53 | 05.11.11 שלום30
15:35 | 03.11.11 שלום30
22:41 | 31.10.11 קרבינוש
16:44 | 18.10.11 קרבינוש
23:11 | 13.10.11 שלום30
21:28 | 06.10.11 קרבינוש
מקרא סימנים