לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבת
על אוהדים על טלוויזיה ועל עיתונים
מה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?
יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)

"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".
חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.
אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -
ובואו נדבר באמת על כדורגל!

ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות...

כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?
בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.

*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

מי לדעתכם צריך לאמן את מכבי ת"א?
08/01/11 04:55
21צפיות
מוטי איווניר? רוני לוי?
או בכלל מישהו אחר...?
התפקיד הכי קשה והכי מאתגר שיש היום בכדורגל
08/01/11 12:41
20צפיות
הישראלי
º
באמת מאתגר לרצות כזה קהל..
08/01/11 21:36
2צפיות
º
אם תמשיכו להחמיא לעצמכם זה לא מה שיעזור לכם
09/01/11 00:10
5צפיות
גיא לוי.
08/01/11 13:05
7צפיות
ואם לא הוא אז מוטי איווניר, הבנאדם התחל מלמטה, אימן בכל מקום ולא התברבר, סכסוך עם נימני מנע ממנו להתקב למכבי עד היום, הגיע הזמן שלו.
08/01/11 14:14
הבעייה שעם רף הציפיות, הלחץ והקהל שדורש תמיד טריפל גם אם רמת הסגל שואפת יותר למקום חמישי, גם אלכס פרגוסון לא יביא אותם לכלום.

אבל לפחות אין נמני, זה כבר שיפור ענק.
חוס הידינק
08/01/11 15:22
1צפיות
או ביליץ' הקרואטי.

למה? כי בארץ אין מאמנים רציניים שבאמת מסוגלים לעשות דברים שרב"ש ויוסי מזרחי לא עשו..
אם מכבי רוצה להתקדם אז לא מספיק להשקיע 100 מ' שקל בסגל,צריך גם על הקווים מישהו שיוכל לסחוב אותם למעלה.
להשקיע על הידינק מיליון וחצי יורו לעונה זה יהיה מעשה חכם מאוד..
כנ"ל ביליץ' אגב וגם דל בוסקה הוא אופציה..
אני יודע שעכשיו יקפצו ויגידו לי "אבל יש להם ביקוש בטורקיה ורוסיה אז למה להם לבוא לפה"
אז למה לבוא? קודם כל כי פה אפשר לשלם להם אפילו 2 וחצי מ' יורו לעונה שזה שכר שבשום מקום הם לא יקבלו,
דבר שני כי יש בוס שמוכן לארגן להם מעל 20 מ' יורו תקציב רכש ומשכורות מה שיבטיח שלפחות 3 זרים ברמה גבוהה מאוד יבואו..
וגם כי מכבי ת"א היא קבוצה עם הרבה קהל ויש לה את הפרסום שלה אז בשביל מאמן אירופאי זה לא רע בכלל.
אז אמנם חבר'ה כמו ונגר,פרגוסון,בניטז,מוריניו ומאנצ'יני לא יבואו כי הם בכל זאת ברמה אחרת..
אבל ספאלטי שנקבר באיזה חור,דל בוסקה,ביליץ' והידינק הם אופציות מעולות..
ברגע שרמת המאמן תיישר קו עם רמת הסגל,אז ורק אז גולדאהר יתחיל לראות תועלת בכסף שהוא שם..
אחרת זה יהיה פשוט מקרה של אליפות מדי פעם,גביע מדי פעם ופעם בכמה עונות הבלחה באירופה..לא מעבר..
º
מה לקחת?
08/01/11 16:50
4צפיות
גישה ישראלית טיפוסית..
08/01/11 22:08
2צפיות
חושבים שהעולם כל כך גדול..
הידינק כולה בן אדם שתמורת הסכום הנכון יבוא לפה
"להשקיע על הידינק מיליון וחצי יורו לעונה"
08/01/11 23:01
13צפיות
למה נראה לך שמיליון וחצי עלובים לעונה יספיקו בשביל להביא מאמן כזה?
בכל זאת יש גבול גם לכמה שאפשר להשקיע בקבוצה ישראלית.
יש גבול?
09/01/11 01:17
1צפיות
איפה הגבול נמצא? ב-40 מ' שקל ששחר השקיע לפני כמה שנים וזה היה נחשב למהפכני?
או שאולי ה-100 מיליון ומעלה שגאידמק ומיץ' השקיעו?
תבין שאין דבר כזה גבול..תמיד יהיה מישהו חדש שידהים בתקציב גבוה בצורה הזויה..
אז אם כבר גולדהאר שם 100-110 מ' שקל על מכבי..אז לא ישים עוד 10 מ' שקל בשביל מאמן רציני שיוכל לעשות משהו עם הסגל הזה?
אני חושב שזה לא כזה מטורף כמו שאתה חושב..
כבר שילמו פה לזרים מיליון וחצי יורו לעונה ויותר..אז בשביל מאמן,שהוא האיש הכי חשוב בקבוצה,לא ישקיעו מיליון וחצי-שני מיליון יורו?
ואגב..כל מאמן שלא נמצא באחת הגדולות,יבוא תמורת הכסף הנכון..
אז הידינק לדעתי תמורת 1.5-2 מ' יורו לעונה יבוא כמו גדול ועל אחת כמה וכמה ביליץ' שאני בספק אם מרוויח סכומים כאלו,יבוא תמורת כסף כזה..
הם לא ירקו לכיוונך גם תמורת 2 מיליון יורו,
09/01/11 07:23
2צפיות
שזה אגב סכום שמעולם לא שולם בספורט הישראלי, והוא גבוה בערך פי 2.5 מהסכום הכי גבוה ששולם בכדורגל הישראלי.

דבר שני...זה לא שלהידינק חסר כסף. מה יש לו להיות תקוע בישראל, כשיש בעיות עם השכנים מסביב, כשיש קיץ 10 חודשים בשנה, לנסות לזכות באליפות בליגה הישראלית זה האתגר היחיד, כשבמילא באירופה מבחינת תקציב מכבי ת"א תהיה כמעט תמיד נחותה יותר (גם בשלב הבתים בליגת האלופות היא תהיה בערך 26-27 מתוך 32 מבחינת תקציב).

אז לג'ון גרגורי היה פטיש על כנסיות והוא אהב את כל האווירה של נצרת, אז הוא בא. אבל שום מאמן שיכבד את עצמו לא יגיע לעבוד פה באופן רציני. זה לא יעד אטרקטיבי מצד אחד, וגם אין בו הרבה כסף מצד שני. כל מה שתיתן לו - קבוצה מקטאר/איחוד האמירויות תציע לו פי 4 יותר - יש לך ספק באיזה חור במזה"ת הוא יבחר?
אני לא מסכים
09/01/11 11:45
ריצ'ארד נילסן הוביל את דנמרק לזכיה באליפות אירופה ב-92 ובא לאמן בו..
דושאן אוהרין לקח סגנות באליפות אירופה ב-96 עם צ'כיה ובא לפה מיד אחרי כמעט.
וכמו שאמרת גרגורי בא לפה ועוד לקבוצות מעפנות..

הכל אפשרי תמורת כסף,והמוניטין של ישראל כנראה מספיק.
על איזה מוניטין אתה מדבר?
13/01/11 21:54
1צפיות
של לא להגיע למונדיאל 40 שנה?
08/01/11 17:31
צא מהסרט.
ביליץ' לא ישתין לכיוונך או לכיוון כל דבר בארץ, כמו שראינו כשהוא היה מועמד לנבחרת.
הידינק יתן לך לנגב לו את הישבן תמורת התקציב והשכר שגולדהאר יכול לתת לו. כנ"ל דל בוסקה.
ספאלטי נחשב כדבר הכי גדול בדור הבא של המאמנים האיטלקיים, יש לו תקציב ושכר גדול פי 5 בזניט והוא מקושר בערך לכל קבוצה שמחפשת/תחפש מאמן צעיר עם פוטנציאל לעתיד לבנות קבוצה לטווח ארוך.

בקיצור...איפה מגדלים את החומר הזה שעישנת?
שמעתי שמוריניו מחפש אתגר חדש
09/01/11 09:15
מאמן זר איכותי יכול להתאים בול למכבי תל אביב, אבל לא בלבל שהבאת.
מאמנים כאלו לא יבואו בתקציבים כאלו, ולא מדובר רק על המשכורת שלו, אלא על תקציב הקבוצה.
אלא אם כן גולדהאר יסכים להעלות את תקציב הקבוצה ל-250 מליון שקל, מאמנים ברמות האלו לא יגיעו לפה גם אם הם יקבלו 5 מליון יורו.

אילו מאמנים זרים כן?
כאלו שהעלו קבוצות ליגה באנגליה\איטליה\גרמניה, או מאמני מרכז טבלה באנגליה\איטליה\גרמניה\ספרד.
לא חושב שזה קשור לסגל
09/01/11 12:50
מה גם שעם 110 מיליון שקל אפשר בכיף להביא 5 זרים ברמה של בואטנג ולרואה ואז יש לך קבוצה שיכולה להגיע כל שנה לליגת האלופות.
כסף זה לא הכל והוא לא תמיד ערובה להצלחה,אבל כן צריך סכום מסוים ומעל 100 מיליון שקל זה יפה מאוד.
אם אוהרין וגרגורי לקחו פה קבוצות ובתקציבים של גרושים אפשר להגיד ונילסן לקח נבחרת עגלה אז אני חושב שהכל אפשרי..
נילסן בזמנו נחשב היה ללא פחות גדול מהידינק כיום ובטח שנחשב היה ליותר גדול ממה שביליץ' היום..
º
נבחרת היא לא קבוצה
09/01/11 13:13
4צפיות
נשלח בלי ההודעה, מסתבר
09/01/11 13:22
מאמנים כאלו יסכימו להגיע לכאן ולאמן קבוצה (לא נבחרת) ב-2 תנאים בלבד.
א. תקציב גבוה ויכולת להביא שחקנים אירופאים בכירים.
ב. תחושה של שליחות (כמו גרגורי).

במקרים אחרים לא ישראל.
נבחרת זה יותר גרוע מקבוצה
09/01/11 13:57
כי נבחרת אתה לא יכול לחזק עם זרים..והתקציב לא קיים..
ומה זה שחקנים אירופיים בכירים? למה אצל דל בוסקה משחקים היום בטורקיה שחקנים בכירים? ואצל ספאלטי ברוסיה?
שחקני שורה ראשונה לא יבואו בחיים כשהם בשיאם לליגות שהם לא איטליה,ספרד או אנגליה ולפעמים גרמניה..
אבל יודע מה? שחקנים כמו בואטנג,לרואה,יעקובו (גם יעקובו של היום)..
אפשר להביא אחלה שחקנים בכסף הנכון.
נבחרת היא מקפצה למאמנים
09/01/11 14:22
1צפיות
כך שגם נבחרת שולית זה דבר טוב למאמנים רבים.

הליגות בטורקיה וברוסיה בכירות מאוד לעומת הליגה שלנו.
שתי הליגות הללו בדרג השני באירופה, ושחקנים\מאמנים יסכימו ללכת לשם, מהאפשרות להתקדם הלאה לקבוצות גדולות יותר.

לפ יהיה קשה להביא שחקנים רציניים.
היחידים שכן יסכימו לבוא במצב הנוכחי אלו שחקנים אפריקאים שיציעו להם הרבה כסף ושחקנים אירופאים בעלי אופי בעייתי שקשה להם למצוא קבוצה בכירה שתקח אותם.

מה שכן, עניין השחקנים והמאמנים הוא גלגל - ברגע שיבואו לפה 2-3 שחקנים איכותיים לקבוצה מסויימת (נגיד במקרה הזה מכבי תל אביב), לקבוצות אחרות (למשל הפועל תל אביב ומכבי חיפה) יהיה יותר קל להביא שחקנים בדרג הזה.
לא חושב ככה
09/01/11 14:32
2צפיות
נילסן לא חיפש קידום כשהוא בא לפה וגם לא אוהרין וגם לא גרגורי..הם כבר היו בטופ ובאו לפה בשביל האתגר ובשביל הכסף כנראה.
דל בוסקה כבר היה בטופ עם ריאל ועם נבחרת ספרד והג'וב שלו כיום הוא ללא שום ספק כלכלי בלבד..
כנ"ל ספאלטי שכבר היה ברומא והיה מאמן מצליח בקייבו והיום רוסיה בשבילו זו ירידה ברמה אחרי רומא..
אז מאמנים כאלו שכבר היו בטופ והראו שהם מוכנים לרדת ברמה בשביל כסף ואתגר,אלו המאמנים אליהם צריך לכוון..
בגלל זה נתתי את השמות האלו.
אבל בינתיים הבאת נבחרות וליגות בכירות יחסית
09/01/11 15:11
1צפיות
הדוגמאות למאמנים רציניים שהלכו לליגות בדרג הרביעי באירופה (כמו ישראל) כמעט ולא קיימות.
המקרים היחידים (מחוץ לאירופה) שדברים כאלו קורים בהם, אלו נסיכויות כאלו ואחרות שיכולות לשלם לשחקנים מעבר לשיא כמה וכמה מליוני דולרים לעונה.

אני איתך בדעה שרק כשמאמנים כאלו יגיעו לישראל הרמה הכללית תעלה בדיוק כמו שרמת הכדורגלן הישראלי עלתה (במידה מה) כאשר התחילו לבוא לפה שחקנים זרים איכותיים (וירדה כשעיקר הזרים היו חלשים מהמקומיים), ההבדל היחידי בנינו היא שקשה לי לראות מצב שבו מאמן בדרג הבכיר (או השני) יבוא לישראל.

אולי הדרג הקצת יותר נמוך, כמו אלו שציינתי שעלו ליגות או נמצאים במרכז טבלה בליגות הבכירות באירופה, יסכימו להגיע לפה ולהבריא קצת את מצב הכדורגל בישראל, ואחריהם בעתיד הדרג הגבוה יותר.
פושקאש יקירי
11/01/11 20:34
אני רואה שאתה ממש חזק בתוך הקטע של החוס הידינק. מאמן יבוא לכן כשאין לו ברירה, משמע, מאמן שלא נמצא בטופ, ולכן אין לו ברירה אלא להגיע לכאן.נילסן היה כזה,אוהרין היה כזה,ופרננדז היה כזה בשתי הפעמים,זה לא משנה מה היו ההישגים שלהם לפני כן,אלא המצב שהם נמצאים בו באותה נקודה (איפה יש לי פרנסה עכשיו, פשוט).גם לא היה סיכוי שהקטור קופר יבוא לכן כשהיה באינטר וולנסיה ועכשיו כל קבוצה גדולה יכולה להביא אותו.

נכון שלהכל יש מחיר, בגלל זה שחקנים הולכים לשחק בקטאר ואוזבקיסטן, בגלל זה ספאלטי ירד ברמה כפי שאמרת, והלך לחור ברוסיה- כדי לקבל הרבה כסף. אבל אם אתה חושב שבמידה ויש לך עשרות מיליונים עדיף להשקיע אותם בשם עולמי מאשר בשחקנים טובים,אז אתה טועה.מה קרה לך?כולה מכבי עם התקציב הכי גדול בליגה,ויקו חדד יכול לקחת איתם אליפות.
מכבי חסרת מחץ ברמות
11/01/11 21:22
2צפיות
לא נראה שמאמן זו הבעיה אלא חוד חד
למכבי יש הרבה בעיות
11/01/11 22:10
אבל הבעיה העיקרית שלה הלכה הביתה.
השרלטן הזה החתים שחקנים שלא שיחקו שנה שלמה על משכורות ענק, קנה 4-5 שחקנים לשתי עמדות, והימר על שחקן אחד עם רקורד משמעת בעייתי לתפקיד הכי חשוב (מדוניאנין). הפוליטיקה בגרוש שלו והצורה בה הוא מקרב ומרחיק שחקנים ואנשי צוות אימון בסגנון "הפרד ומשול" הביא לגל חורבות בקבוצה זו. שחקנים שהיו אמורים להיות שחקני מפתח נזרקו לקצה הספסל ואפילו לא הושאלו לקבוצות אחרות (אבידור למשל). הגרוע ביותר היה בהגנה- הובאו 3 שחקני הגנה ישראלים בסכומים גבוהים מאוד והם לא שווים הרבה. הזרים נראים עצבניים מאוד ומרבים לקבל כרטיסים בשני הצבעים (ולעיתים, בחסדי השופטים, ניצלים מהרחקות).

בכל אופן, בפיסקה הזו חבויות גם הבעיות האחרות של מכבי ת"א. וכעת, מה אנחנו קוראים בעיתון? מכבי שוקלת להביא את אלרואי כהן ודמארי. אין מספיק חלוצים וקשרים קדמיים? אף אחד לא חושב שצריך שחקני הגנה? קשר מרכזי ? למה למלא את העמדות התפוסות בלאו הכי בעוד שני שחקנים, שסביר עיעלו לא מעט במונחים ישראלים וגם יזכו למשכורות גבוהות. אלא אם הם מתכוננים להיפטר מחלק ניכר מהחלוצים ושחקני האגף שלהם? (ולמי בדיוק?).

הפירסומים על הרכישות העתידיות גורמות לי לחשוב שההנהלה שלהם לא הבינה דבר ושראשיה (אינגלידיס? שעיה? ואולי השחמטאי\דובר\עתונאי בושינסקי עוד בוחש בקדרה?) אינם מבינים בדיוק מה הבעיות שלהם. ואני לא ממש חושב שמאמן שבא לחצי עונה יצליח לבסס אוטוריטה איתם. ומה? הוא יזרוק את אלברמן או קולאוטי לספסל? אז 450,000 יורו ישב על הספסל? לא ניראה לי.
כרגע לא משנה
08/01/11 17:12
3צפיות
אבל לקיץ הייתי מחזיר את קלינגר היחיד שלקח אליפות עם המועדון הזה
מביניהם, איווניר. רוני לוי לא מתאים להם.
08/01/11 18:36
2צפיות
לדעתי, איווניר או ניר לוין.
שניהם מאמנים מעולים ואופציות מצוינות
08/01/11 23:49
1צפיות
גם גיא לוי שהוזכר פה.

לא רואה איזה יתרון של אחד על פני אחר מהשלושה האלה.
להוסיף
09/01/11 00:07
1צפיות
לדעתי במשחק הקרוב מול ביתר כבר אחד מהם יעמוד על הקווים.

מבחינת גולדהאר ההעדפה היא לרוני לוי, מבחינת הקהל שלהם ההעדפה היא לאיווניר.
אני חושש מאוד משניהם. שניהם מאמנים תותחים מאוד לדעתי, מחזיק מאוד מהם. גם מבחינת העניין, יהיה מעניין לראות את גיא לוי וביחוד את מוטי איווניר בקבוצה גדולה, ביחוד איווניר שהוא מכביסט וסמל באגודה הזאת.
לרוני לוי יש רצון לגמול לחיפה על הסיום הצורם שלו שם ואני מחזיק ממנו תותח רציני, אחד משלושת המאמנים הכי טובים בארץ יחד עם גוטמן וגיא לוי לדעתי. ככה שמבחינת העניין שהם יכולים לעשות בליגה איווניר ורוני לוי הם האופציות המועדפות עליי.
מה שבטוח, עכשיו יהיה הרבה יותר מעניין וכיף מאשר שהמכבים היו עם נימני ונושאי כליו.
רוני לוי *facepalm*
09/01/11 09:08
1צפיות
למה אין אייקון כזה?

קיבל קבוצה מצויינת שבנו בשבילו, כשלא היתה תחרות בליגה, ופתאום בטוחים שהוא מאמן מצויין.
וכאילו הוא מעולם לא אימן את מכבי פתח תקווה.
בחרו באיווניר
09/01/11 23:08
להבנתי אין להם ממש מבחר, בטח לאור הזמן הקצר.

מדהים איך אדם כל כך מוכשר, גלודהאר, לא הכין תוכנית מגירה למצב כזה לפני הפיטורים של נמני. חובבני ולא מתאים. לדעתי לקראת העונה הבאה הוא הולך להביא מאמן עם שם מפוצץ וישים טונות של כסף כדי להצליח אלא אם איווניר יחולל ניסים. כידוע במדינה שלנו אנחנו לא מחכים לניסים אלא ממש בונים עליהם.

הבחירה באיווניר לדעתי היא רק בגלל שהוא הסכים לקחת את הג'וב לכמה חודשים בלי התחייבות לשנה הבאה ובלי שום התחייבות לחילופי שחקנים (זה לא אומר שלא יהיו, אולי, אבל בטוח שאין התחייבות).

למה איווניר הסכים זו סוגייה מעניינת.

ראשית כל יש להניח שהשכר הוא מצויין מעבר לשכר בהתאחדות פלוס מה שהוא קיבל כפרשן ואולי יש לו אפילו הסכמה בשתיקה עם ההתאחדות שיוכל לחזור אם יהיה חייב בגלל שלא ימצא קבוצה אחרת לעונה הבאה.

שנית, אני מעריך שהוא מת לחזור לליגה ולחזור עם הקבוצה מספר 1 בארץ (למרות וכו') זו התחלה נהדרת ומדהימה בהתחשב היכן הוא אימן עד כה.

אין לו הרבה מה להפסיד. מכבי לא קבוצה כל כך גרועה כך שיש להניח שבכל מצב היא תתמודד למעלה עד הסוף. אם תהיה הצלחה כגון אליפות או גביע הוא יחשב לאלוהים ויקבל חוזה לשנה הבאה וצ'ק פתוח לשינויים. אם לא תהיה הצלחה הוא יחזיק בכל מקרה ברקורד שלו את הזמן הזה ויוכל הרבה יותר בקלות למצוא קבוצה מדרג שני או שלישי לשנה הבאה כגון בני יהודה, מכבי פ"ת, נתניה, אשדוד, ק"ש, ב"ש, בית"ר, הפו' חיפה ועכו. זה לא אומר שיהיה תפקיד פנוי אבל אם יהיה אז הוא יחשב כמועמד רלוונטי. במקרה הכי גרוע יש להניח שלוזון ימצא לו תפקיד.

בנוסף יש להניח שהוא ממש מתגעגע לאור הזרקורים ומי טובה כמו מכבי להביא אותו חזרה לפרונט.

הסיפורים במדיה על אי הבחירה של רוני לוי בגלל האופי שלו ו/או הכן בחירה באיווניר בגלל 'מכביותו' הם לא יותר מספינים תקשורתיים. אם רוני היה מסכים לחוזה רק להשנה הג'וב היה שלו.

הסיכון של איווניר הוא קטן. אם רוני היה מסכים לתנאי הבסיסי הסיכון שלו היה גדול יותר.
לא יודע
10/01/11 03:45
2צפיות
אם חוזה יפול על חוסר הסכמה בנוגע להבאת עוד שחקנים העונה.
זה בהחלט מובן מצד רוני לוי לא להסכים לסעיף כזה, ואם אתה צודק זה דבר מטופש מצד הנהלת מכבי.
לגבי הסעיף של העונה הבאה, לא חושב שיש פה סיכון גדול.
הוא בטח לא היה עושה בושות עם מכבי, אז לא יודע לאיזה סיכון אתה מתכוון. אם על זה נפל החוזה אז לדעתי זאת טעות שלו. הפסיד המון כסף ויושב בבית.
לא להתלהב
12/01/11 06:56
2צפיות
אל תתלהבו מכבי חיפה זה גוב חלומי הרבה יותר
זה לא אתגר
13/01/11 21:28
מכבי זה אתגר אמיתי
º
משחקי סוף השבוע בעולם
08/01/11 04:53
2צפיות
גביע אנגלי
08/01/11 17:02
לידס יונייטד שאשתקד הממה את האלופה הבאה מאנ U סחטה 1-1 באמירויות ומשחק חוזר עוד 11 יום באלנד רואד

עכשיו מתחילים רוב המשחקים בשעה הראשית בממלכה
סנדרלנד-0 נוץ קאונטי-1
08/01/11 17:52
דונקסטר-2 וולבס-1
סנסציה
08/01/11 19:15
פרט לנצחון של נוץ בסנדרלנד כמובן,ג'יימס אלכסנדר גורדון סוף סוף טעה בתוצאה(הוריד ללידס גול באמירויות)
סטיבאנג'-2 ניוקאסל-0
08/01/11 21:04
1צפיות
והקב' שהביכה את אברם רק השבוע מאבדת את ג'ואי בארטון בכרטיס אדום
0-1 לשופט באולד טראפורד
09/01/11 15:47
מפנדל של גיגס דקה 1'
ושוב הרחקה לא מוצדקת של ג'רארד
09/01/11 16:07
שרה שרה שיר שמח
שרה שרה שיר שמח
ואיזה מפגש פיקנטי נקבל בסיבוב הרביעי בגביע
10/01/11 00:17
1צפיות
מנצ'סטר יוניטד תתארח אצל סאתהמפטון,אותה סאותהממפטון שאייל ברקוביץ' שיחק בה בעונת 96/97 ובמשחק הבכורה שלו בבית נגד מנצ'סטר יוניטד כבש צמד ובישל שלושה שערים בדרך לניצחון ענק 3-6.

http://www.youtube.com/watch?v=rWTaJOQaj08

אני כמעט בטוח שבאנגליה לפני המשחק יזכרו במשחק הענק הזה.

אני חושב שרק אתה
10/01/11 01:00
רואה בזה משהו פיקנטי חח..
סאות' המפטון הפכו מאז לעיי חורבות ויריבות גדולה לא היתה להם אף פעם עם MAN U
היה לנו משהו פיקנטי עם סאות'המפטון
10/01/11 14:45
3צפיות
כשהפסדנו שלוש פעמים רצופות ב"דל" בסוף שנות ה-90', כולל המשחק ההוא. מאז הדל איננו, סט. מארי לא ביתי כמוהו, ואיפה לעזאזל סאות'המפטון... אולי לאוהדים הישראלים זה משחק פיקנטי...
º
אני מבטיח לשניכם שפרגוסון ידבר על המשחק ההוא
10/01/11 16:07
1צפיות
אני בטוח שפרגסון היחיד שעוד זוכר את המשחק ההו
10/01/11 21:20
2צפיות
14 שנים עברו מאז ולא נראה לי שהתקשורת האנגלית תיזכר יותר מדי במשחק ההוא
מה שכן כמה מפתיע לראות איך סאותהמפטון הידרדרה מאז עד לליג 1 (הליגה השלישית)
עד לפני 6 שנים זאת הייתה קבוצה שהייתה חלק בלתי נפרד מהפרמייר ליג
טוב אולי השנה הם יחזרו לליגת המשנה

º
ההו=ההוא
10/01/11 21:20
2צפיות
לפני שלוש שנים שיחקנו נגד סאות'המפטון בגביע..
10/01/11 23:02
ולא זכור לי שהוא אמר משהו על המשחק הזה.

לא שהוא לא זוכר אותו, כמובן שכן, זה משחק שחקוק היטב בפולקלור של סאות'המפטון ובלתי נשכח גם בהקשר של יונייטד, אבל נדמה לי שבלי ברקוביץ' אפילו לא היית חושב עליו....
והיום הקדושים ב-0-6 באולדהאם
11/01/11 23:35
3שער לריקי לאמברט החסר כ"כ לקבוצה ממנה בא
מפגש אולד פירם בשמינית הגמר
11/01/11 21:43
כל השאר מתגמד
אירן-2 עירק-1
11/01/11 20:09
1צפיות
כמו במפגש המפורסם בבגדד איראן הפכה פיגור לנצחון יוקרתי וחומייני מתמוגג בקיברו
ירדן-סוריה-1-1 דקה 57
17/01/11 16:32
3צפיות
בעוד שאני מדבר ירדן עולה ל-1-2
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 17
07/01/11 20:32
3צפיות
שבת:

בני יהודה - הפועל ב"ש (17:10)

הפועל חיפה - הפועל ר"ג (19:00)

הפועל עכו - הפועל פ"ת (19:00)

הפועל קרית שמונה - מ.ס אשדוד (19:00)

מכבי נתניה - בני סכנין (19:00)

הפועל אשקלון - הפועל ת"א (19:30)

ראשון:

מכבי פ"ת - מכבי חיפה ( 20:00)

שני:

מכבי ת"א - בית"ר ירושלים20:45)
בני יהודה-הפועל ב''ש
07/01/11 20:34
7צפיות
כשאלון מזרחי הישווה את שיא הכיבושים בכל הזמנים

ב-22.3.04 נפל דבר בכדורגל הישראלי.אלון מזרחי הישווה את שיא כיבושים בכל הזמנים של עודד מכנס עם 196 שערים.הוא עשה את זה במגרש בו גדל,שכונת התקווה מול הקבוצה בה גדל-בני יהודה.וזה לא היה סתם משחק,זה היה משחק בלתי נשכח.
ב''ש השפילה את בני יהודה 1-6 כשמזרחי כובש פעמיים ומבשל פעמיים.מאטה בטורינה קבע אחרי 7 דקות 0-1 לבני יהודה.ארבע דקות אח''כ מזרחי קבע 1-1.דקה 17 ירמיק יז'רסקי כובש,1-2.שלוש דקות אח''כ כפיר אודי מורחק,בני יהודה ב-10 שחקנים.דקה 29,רמי אליהו קבע 1-3.דקה 62 מזרחי מבשל לאופיר חיים,1-4.דקה 65 יז'רסקי כובש צמד,1-5 מבישול של מזרחי.דקה 82 מזרחי שהחל בחגיגה סיים אותה עם שער והישווה את שיאו של מכנס ל-196 שערים.אחרי המשחק הוא אמר:
"זה מרגש שהגעתי לשיא הקריירה, דווקא במגרש שבו גדלתי והיו לי הרבה רגעים יפים בו.אני נרגש, דמעות זלגו מעיני. אני מודה לכל השחקנים והמאמנים שליוו אותי לאורך הקריירה, ולקהל של באר שבע ובני יהודה שזכר לי חסד נעורים. חוץ משני השערים שכבשתי גם בישלתי שניים, וכשאתה מבשל אלוהים שולח לך מתנה בחזרה".עונה אח''כ הוא פרש כשבמאזנו יותר מ-200 שערים וקשה לדעת מתי שיאו ישבר.
יכול להיות שמזרחי היה יכול לעזור היום לבי יהודה שסובלת ממחסור חמור בכיבושים ומחמיצה ללא הפסקה.היא מגיעה אחרי תיקו מאכזב מול הפועל ר''ג והיא הפסידה בחצי גמר גביע הטוטו אחרי שהוליכה 0-1 על ק''ש אבל ספגה שיויון בדקה ה-94,בהארכה החמיצה פנדל ובדו קרב הפנדלים נכנעה לק''ש.הבעלים חזי מגן הודיע שיעזוב בסוף העונה עקב קללות האוהדים.מגן טוען שהקש ששבר את גב הגמל היה האיחולים של האוהדים למוות של בני משפחתו בתאונת דרכים וממחלת הסרטן.האוהדים דורשים שדרור קשטן יילך הביתה וככל הנראה אם מחר בני יהודה לא תנצח בבית את ב''ש,קשטן באמת יצטרך ללכת הביתה ויפסיק את הביזיון.את ב''ש זה לא מעניין,היא מגיעה אחרי ניצחון 1-2 על מכבי פ''ת ורוצה עוד ניצחון כדי לבסס את מקומה בצמרת.

הימור שלי: 0-3 לב''ש משערים של ליאור אסולין,מאור מליקסון ועודד גביש

רגע של נוסטלגיה:

http://www.youtube.com/watch?v=fV8jBk1VRqI

עונת 91/92,בני יהודה מפרקת את ב''ש 0-4 בשכונת התקווה.
והמשחק ההוא משנת 2004
07/01/11 21:40
3צפיות
היה גם הפעם האחרונה שהפועל ב"ש ניצחה בחוץ את בני יהודה.
רק שמצד שני היה גם לב"ש גם 4 שנים של העידרות מליגת העל

והמשפט של גוטמן אחרי המשחק:
08/01/11 00:25
2צפיות
"נו, מה תגיד, 6 שערים בשביל מאמן הגנתי..."

עזוב 0-3, תן לי אחד ואני מרוצה
זה היה משחק ביזיוני
08/01/11 23:06
1צפיות
שרק הוכיח שהכדורגל שלנו הולך אחורה,צפיתי ברוב המשחק ולא ראיתי יותר מ-3 מסירות רצופות,מלא איבודי כדור,מלא מסירות מטומטמות,והשיפוט גרוע-היה מצב ששחקן ב''ש מסר לשוער שלו אוהד כהן שתפס ביד והשופט הצעיר ריינשייבר התעלם,איפה הקוון?? גם הוא לא ראה?? או שהם אינם מכירים את החוקה.
והיה נגיעת יד ברורה של שחקן ב''ש ברחבה והגיע פנדל ברור לבני יהודה.

בני יהודה במצב קטסטרופה,זה היה התיקו 0-0 החמישי של בני יהודה העונה!!! איך קשטן עדיין נשאר שם ומתבזה? למזלה של בני יהודה יש קבוצות חלשות ממנה אז היא עדיין במצב סביר אבל בקצב הזה היא עלולה להצטער על  מצבה ולהגיע למאבקים נגד הירידה
הפועל חיפה-הפועל ר''ג
07/01/11 20:35
1צפיות
זקוקים לניצחון

אם הפועל ר''ג עוד מאמינה בסיכויים להישאר בליגה,היא חייבת ניצחון.היא תקועה במקום האחרון עם 4 נק' וכל יריבותיה בתחתית בורחות לה.אם היא לא תתחיל לנצח במשחקים הקרובים,בעונה הבאה היא תמצא עצמה בליגה הלאומית.צביקה צמח וחניכיו מגיעים לקריית אליעזר אחרי תיקו ביתי נגד בני יהודה שלא נתן להם כלום.
חיפה של ניצן שירזי מגיעה אחרי תבוסה 0-5 להפועל ת''א בחוץ,ויש לה בעיה בהתקפה.עדן בן בסט לא יכול לבד,סאשה סטוינביץ' שהובא במקום ערן לוי לא תורם ויואב כץ הבעלים מאוד רצה לראות את ערן לוי חוזר לקרית חיים אבל ניצן שירזי התעקש שלא ולוי חתם בב''ש.חיפה,שמי זוכר בכלל שהיא הוליכה את הטבלה בתחילת העונה שואפת לפלייאוף עליון.ניצחון ביתי על הקבוצה החלשה בליגה והפלייאוך העליון שוב מתקרב.

הימור שלי: 1-1

לחיפה רן אבוקרט לר''ג עידן סרור

רגע של נוסטלגיה:

עונה שעברה,הפועל חיפה והפועל ר''ג נפרדות בתיקו 1-1

http://www.youtube.com/watch?v=pMKaexj-P0A
לי דווקא יש זיכרונות אחרים מלפני שנתיים
07/01/11 21:21
חודש ינואר 2009  שתי הקבוצות שיחקו בליגה הלאומית והיו בדרכן לליגת העל  מזג האוויר חורפי קידם את שתי הקבוצות, מישהו בחיפה שכח יום קודם לכן להפעיל את מערכת הניקוז התווצאה היא כר הדשא לא עמד בכמות הגשמים הרבה שירדה באותו יום, המגרש היה מוצף והמשחק לא נערך חזרנו את כל הדרך חזרה למרכז וחזרנו כעבור שלושה ימים לקרית אליעזר לקיים את המשחק החוזר שהסתיים ב 0-0

כמה שזה היה מעצבן לעשות יותר מ  200 ק"מ הלוך ושוב לחינם , לא כולם יכלו לבוא למשחק החוזר ואילו שקנו כרטיס ולא באו למשחק החוזר הפסידו את כספם

גם מחר צפוי להיות גשום כמו במשחק ההוא שלא נערך, מעניין אם מישהו בחיפה דאג לפחות לפתוח את מערכת הניקוז כדי שלא יחזור על עצמו המקרה של לפני שנתיים, ממש לא בא לי לנסוע גם מחר וגם ביום שלישי פעמיים למעלה מ 200 ק"מ הלום ושוב.

אני לא יהמר על התוצאה הפעם לא שאני לא אופטימי, בכל מקרה עלו לי מחשבות גם לא לנסוע ולא בגלל שאני לא מאמין פשוט כל פעם שאני נוסע למשחק חוץ נגד הפועל חיפה קורה לי משהו רע לפני שנתיים כאמור זאת הייתה נסיעה לחינם במוצא"ש חורפית ואשתקד בסיבוב הראשון בליגת העל (מחזור 11 המשחק נגמר ב 1-1) התקלקלה לי המצלמה הדיגטלית שלי שכדור שנבעט מהמגרש פגעה במצלמה שלי וכתוצאה מכך הייתי בלי מצלמה קצת יותר מחודש עד שזאת חזרה מתיקון

סביר להניח שאני אסע בכל זאת רק שאני אוודא קודם כל שפתחו את מערכת הניקוז לפני שאקנה כרטיס
וכמובן שאדאג לשמור על המצלמה שלי טוב יותר
מסתבר שבן בסט יכול לבד
09/01/11 17:50
1צפיות
אבל אתה צודק, חיפה זקוקה לחלוץ דחוף.
למרות השמחה על הניצחון שלנו מאוד עצוב לי על הפועל רמת גן. קבוצה סימפטית שמקומה לא בתחתית.
אני מקווה שהם יתחילו לנצח ויעשו "בית שאן סיפור מלחמה" נוסח ר"ג.
תודה ענת
10/01/11 21:24
1צפיות
אני באמת מקווה לראות את הקבוצה שלי מנצחת מתישהוא

חיי בתור אוהד של ר"ג נעים בין ייאוש לתקווה
מצד אחד החתמנו 4 שחקנים חדשים שישחקו ביום שבת הקרוב, אולי סוף סוף נצא לדרך חדשה.

מצד שני הפער שלנו מהמקום ה 14 הוא עצום

אנשים אומרים לי יש קיזוז אבל למרות הקיזוז איך נעשה את הבלתי ייאמן אם אנחנו לא מנצחים?

אגב ביום רביעי הקרוב תהייה פגישה של אוהדים של הפועל ר"ג עם המאמן שלנו בה נוכל לשוחח איתו ולעלות את טענותינו.
מה שאני אוהבת בכדורגל שהכל אפשרי
15/01/11 22:51
1צפיות
עדין יש מספיק נקודות וניתן לעשות הרבה. וכן , גם אחרי תבוסה ביתית לאשקלון עוד לא מאוחר. מחזיקה לכם אצבעות.
º
או שיתאחדו עם הכח ועמידר
14/01/11 15:44
2צפיות
הפועל עכו-הפועל פ''ת
07/01/11 20:37
1צפיות
המאמן שהביא להפועל ר''ג גביע היסטורי vs  המאמן שהעלה את הפועל ר''ג לליגת העל אחרי כמעט 20 שנה

אלי כהן חתום על ההישג של הפועל ר''ג ב-02/03 עם גביע מדינה היסטורי.היום הוא בהפועל עכו והוא מוליך אותה למקום טוב בצמרת.בשבוע שעבר עכו שלו שיחקה טוב באשדוד אבל נכנעה 1-3 אחרי שהייתה ב-10 שחקנים.כהן שמע את היו''ר שלו ציון ויצמן מקלל אותו אחרי המשחק ואומר לו ''מרוקאי פרימטיבי''.כהן ההמום מודיע שהוא שוקל להתפטר אבל ביום שני נערכת סולחה בינו לבין וייצמן בלשכת ראש העיר והוא מודיע שהמועדון מעל הכל.באמת חבל שבגלל הפסד לא מחוייב מהמציאות העונה הדי יפה של עכו תיהרס בגלל מילים פוגעניות וגזעניות שאין להם מקום בלי קשר לכדורגל.מול עכו תתייצב הפועל פ''ת של יובל נעים,אחד מכוכבי הפועל ר''ג שהחזיר אותה לליגה הבכירה אחרי כמעט 20 שנות גלות בליגות הנמוכות.פ''ת מגיעה אחרי הפסד 0-2 לאשקלון שהוריד אותה למקום ה-14 שמוביל למבחנים.נעים היה במבחנים בעונה שעברה עם ר''ג והוא מאוד לא רוצה להיות שם שנה שנייה ברציפות.הוא וחניכיו ינסו להפתיע את עכו אבלח זה יהיה קשה כי הוא יחסר את דודו ביטון שהצטרף לנועלת הטבלה בליגה הבלגית-שרלרואה.

הימור שלי: 0-1 לעכו משער של מהראן ראדי
כותרת יפה מאד איציק
07/01/11 21:22
אהבתי אותה מאד.
עירוני ק''ש-מ.ס אשדוד
07/01/11 20:39
2צפיות
זלאטן איברהמוביץ' הישראלי מחכה כבר לפרוץ

עונת 04/05 הייתה העונה בה הכדורגל הישראלי הכיר את ברק בדש.במהלך העונה ערכה הפועל ת''א של שייע פיינגבוים משחק אימון מול עירוני רמת עמידר מהארצית,הליגה השלישית בזמנו.הפועל הייתה אז בקשיים תקציביים ופיינגבוים,חלוץ עבר נפלא בעברו וסמל אדום התרשם מהיכולות של בדש והחתים אותו כשאוהדי הפועל לא האמינו איך בקלות שחקן מליגה שלישית שאף אחד לא מכיר מצטרף לאחד המועדונים הגדולים בארץ.
בדש היה אז בן 22 וחצי ושמח על ההזדמנות להצטרף לאדומים.הוא שותף ב-14 משחקים ומתוכם כבש רק פעמיים והתגלה כאכזבה גדולה אבל הודות להפועל ת''א הוא הפך לשחקן מוכר ובעונה אח''כ חבר לבני יהודה ושיתף פעולה עם ליאור אסולין וראובן עובד.בני יהודה הגיעה אז לגמר הגביע ונכנעה להפועל ת''א,אבל ברוב הזמן בדש ישב על הספסל.הוא שיחק שנתיים במועדון בהם כבש רק 3 שערים.חבריו בקבוצה כינו אותו מלך השערים של האימונים מסיבה אחת פשוטה-באימונים הוא היה מבקיע בצרורות אך בליגה לא מצא את הרשת.הוא עזב לליגה הלאומית להכח עמידר ר''ג ואחרי עזיבתו התייחס לכשלון בבני יהודה ואמר  "איך אני יכול להבקיע כשאני בקושי משחק? ''

הפרשנים היו בטוחים שהוא גמר את הקריירה בליגת העל אבל הוא הצליח להעלות את הכח עמידר ר''ג ליגה וחזר לקדמת הבמה.בעונת 08/09 תחת אימונו של דודו דהאן בדש ביחד עם עידן וייצמן היו הכוכבים הראשיים וג'קי בן זקן הודיע כבר בינואר 2009 שהוא החתים את השניים לעונה הבאה אצלו במועדון ספורט אשדוד.הכח ירדה ליגה רק לאחר הפסד במשחקי המבחן לאחי נצרת והגיעה אז לחצי גמר גביע המדינה כשהיא כמעט מעיפה את בית''ר י-ם הגדולה ובדש החמיץ בלי הפסקה כולל מצב אדיר בדקה ה-90 באחד על אחד מול טברטקו קאלה כשהתוצאה הייתה 1-1 ומיד אחרי ההחמצה האחרונה ברק יצחקי כבש לבית''ר שניצחה.בסה''כ בהכח הוא נתן 58 משחקים בהם כבש 18 שערים.הוא היה בטוח שב-09/10 הוא יפרוץ באשדוד אבל משום מה יוסי מזרחי לא ספר אותו ובפתיחת חלון ההעברות עבר להפועל ב''ש אבל גם שם לא תרם יותר מדי והתאכזב שוב.

בקיץ האחרון פנה אליו רן בן שמעון להצטרף לעירני ק''ש ובדש נענה לבקשה וק''ש ביחד איתו נותנת עונה טובה.עד כה יש לו שני שערים ב-10 הופעות כשהוא זה שבעצם כבש את שער הניצחון האחרון של ק''ש וזה היה בניצחון 0-1 על מכבי ת''א בבלומפילד.מאז ק''ש כאמור לא ניצחה.בדש מאוד מקווה שהעונה הוא יפרוץ ולא יתאכזב כמו בעבר.וויאם עמאשה החלוץ הבכיר פצוע ובדש מתמודד על מקום בהרכב עם תומר סוויסה,זוראן בלודבלייב ושלומי אביסדריס והוא בהחלט ראוי לחולצת ההרכב הראשון.הכינוי שהודבק לו הוא זלאטן איברהמוביץ' הישראלי,אבל איפה הוא ואיפה החלוץ השבדי.

בשבת אשדוד עולה צפונה.בשבוע שעבר אשדוד ניצחה את עכו בזכות שערים בדקות הסיום,החניכים של ג'ון גרגורי הוכיחו השנה שכל תוצאה אפשרית כשמדובר במשחק שלהם ואי אפשר לדעת איזה קבוצה תקבל.זו שניצחה בבלומפילד את הפועל ת''א או זה שהפסידה בבית להפועל פ''ת.ק''ש מגיעה לא ניצחה מאז הניצחון על מכבי ת''א במח' ה-11 ומגיעה אחרי הפסד בדוחא לסכנין.ביום רביעי בחצי גמר גביע הטוטו היא השותה בדקה ה-94 נגד בני יהודה וניצחה בפנדלים ואולי העייפות תשפיע לרעה.

הימור שלי: 1-2 לאשדוד. לאשדוד: בו מזרחי ומשה אוחיון לק''ש תומר סוויסה.

רגע של נוסטלגיה:

עונת 08/09,הקבוצות נפרדות בתיקו 1-1

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=297956...
מכבי נתניה-בני סכנין
07/01/11 20:40
1צפיות
אחמד כבר מזמן לא מערבב את הטיח

אהוד בנאי שר על הפועל הערבי אחמד שמערבב את הטיח.אבל אחמד הוא כבר מזמן לא פועל,הוא התקדם להיות כדורגלן.
אחמד סבע הוא המוציא לפועל של מכבי נתניה וכשהוא לא כובש נתניה בבעיה.ראובן עטר מעוניין בחלוץ נוסף לצידו של סבע כי עם חלוץ אחד קשה להבקיע שערים.סבע ונתניה פתחו היטב את העונה אבל אח''כ הגיעה הנפילה ונתניה כרגע במקום שמוביל לפלייאוף האמצעי אבל היא בהחלט יכולה למצוא עצמה בפלייאוף התחתון.בשבוע שעבר נגד בית''ר בטדי סבע היה יכול להביא לנתניה 3 נק' אבל אריאל הרוש והמשקוף מנעו ממנו את זה.
מול נתניה תתייצב סכנין שמגיעה מעודדת אחרי ניצחון ביתי ראשון העונה על ק''ש ניצחון שקירב אותה 2 נק' מהמקום ה-14 של המבחנים.הניצחון הזה החזיר לסכנין את האמונה שהיא יכולה להישאר בליגה והיא מאמינה שהיא יכולה לנצח את נתניה בחוץ.

הימור שלי: 0-0

רגע של נוסטלגיה:

עונת 07/08,סכנין מנצחת בנתניה 1-2

http://www.youtube.com/watch?v=0S2a8xJCt6M
הפועל אשקלון-הפועל ת''א
07/01/11 20:41
1צפיות
זכרונות מגמר הגביע של 06/07

גמר הגביע 06/07 הפגיש את הפועל ת''א של ניר לוין מול הפועל אשקלון של מירו בן שמעון.אשקלון הייתה בליגה הלאומית וקיוותה לשחזר את ההישג של הפועל ר''ג ב-02/03.אלפי אשקלונים עשו את הדרך לר''ג והאמינו שאפשר להפתיע את הפועל ת''א.דקה שביעית ותדהמה בר''ג.ניר נחום מכניע את ניל אברבנל,0-1 לאשקלון.אברבנל עמד בשער במקום שביט אלימלך שיצא נגד ההנהלה אחרי תבוסה בליגה 1-4 למכבי הרצליה והוא נזרק מהמועדון בטונות צורמים.אשקלון לא נפלה ביכולת וגסטון סנגוי הגיע למצבים קורצים אבל עד השריקה למחצית התוצאה נשארה 0-1.אשקלון נלחמה על מנת לשמור על התוצאה אבל בדקה ה-75 לואסינו דה ברונו הישווה,1-1.המשחק נגרר להארכה ואז לפנדלים.ארבעת הפנדלים הראשונים של כל קבוצה נכנסו לרשת ואז הגיעה הפנדל החמישי.מאור זוהר בעט,אברבנל הדף.חאבייר פאס ניגש לבעוט את הפנדל המכריע והוא כבש,4-5 להפועל ת''א שזוכה בגביע שנה שנייה ברציפות.אוהדי אשקלון עשו את הדרך חזרה בוכיים ובתחושה של אכזבה.באותה עונה אשקלון ירדה לליגה הארצית אבל מאז הספיקה לחזור לליגת העל.

מחר הפועל ת''א מגיעה לאשקלון אחרי חמישייה גדולה על הפועל חיפה ועם וינסט אניימה בשער שחזר מחתונת אחיו.אשקלון מגיעה אחרי ניצחון חשוב על הפועל פ''ת 0-2 ועלתה במקומה למקום ה-13 והיא עם 16 נק'.ניצחון של הפועל ת''א והיא ראשונה עד למשחק בין מכבי פ''ת למכבי חיפה.

הימור שלי: 0-3 לת''א משערים של בן סהר,טוטו תמוז וגילי ורמוט.

רגע של נוסטלגיה: גמר הגביע הדרמטי של 06/07

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=244682...
מכבי פ"ת - מכבי חיפה
07/01/11 20:43
1צפיות
כשגיא יצחק קטע למכבי חיפה את חלום הדאבל

כשמכבי חיפה ומכבי פ''ת נפגשות בר''ג,הקבוצה של אן המושבות מתעלה על עצמה ומנצחת.
בעונת 00/01 מכבי חיפה של אברהם גרנט רצה לאליפות וחלמה על דאבל.היא העפילה לחצי הגמר ביחד עם מכבי ת''א,הפועל ת''א ומכבי פ''ת.כולם רצו לקבל את פ''ת וחיפה זכתה והאוהדים צהלו ושמחו והיו בטוחים בניצחון חוץ מאברהם גרנט ושחקניו שחששו.פ''ת חלמה על גמר גביע ראשון מזה 49 שנה והגיעה למשחק הזה כאנדרדוג אבל עם יוסי מזרחי על הקווים,אחד שזכה בגביע כמה פעמים כשוער בית''ר י-ם ואחד שיודע שבגביע הכל יכול לקרות.פ''ת הגיעה למשחק הזה אחרי שבליגה היא הובסה 1-6 בנתניה ואוהדי חיפה זילזלו עוד יותר והיו בטוחים בניצחון.

איתן תבריזי הוציא את המשחק לדרכו ב-9 במאי 2001.פ''ת פתחה טוב את המשחק והפתיעה ובדקה ה-25 תבריזי הרחיק את בלם חיפה אנדריי אוסטרובסקי שהכשיל את דרגאן טאדיץ' שהיה האחרון בדרכו לשער.חיפה פתחה את המשחק עם שני חלוצים-סרגיי קלשנקו ורפי כהן ועקב ההרחקה רפי כהן הוחלף ונכנס המגן הימני אבישי ז'אנו וחיפה שיחקה עם חלוץ בודד.דקה 56 קלשנקו הוחלף ביעקבו איגיביני והניגרי בנגיעה הראשונה שלו בכדור קבע 0-1.חמש דקות חלפו וננאד פראליה ירה טיל לחיבורים של גולן מלול,0-2 לחיפה.אף אחד לא האמין שפ''ת תצליח לחזור מזה אפילו שחקני פ''ת לא האמינו.דקה 86,שי הולצמן מצמק,דקה 89 מגיע רגע השיא בקריירה של איתן פריינטה.הוא בעט כדור חזק שפגע ברגלו של רדואסלב מיכאלסקי החיפאי, עשה קשת קצרה ונחת ברשתו של דוידוביץ שלא יכול היה להושיע - 2:2 מדהים.המשחק נכנס להארכה וחיפה חיפשה דרכים להעביר את החצי שעה האחרונה לקראת הפנדלים.לגיא יצחק היו תוכניות אחרות.דקה 114-יצחק מתנהל עם הכדור בחופשיות ומ-20 מ' שולח כדור נפלא לרשת,קובע מהפך ענק ובסיום 2-3 לפ''ת.פ''ת עולה לגמר ראשון אחרי 49 שנה ומולה מתייצבת מכבי ת''א.פ''ת מובסת בגמר אבל אף אחד לא יישכח לה את המשחק נגד חיפה.

אבל זה לא היה הניצחון הגדול ביותר של פ''ת על הירוקים.שנה לפני כן,15.2.00,גמר גביע הטוטו בר''ג,השופט הוא שוב איתן תבריזי.כבר אחרי 8 דקות אוהדי חיפה נכנסו להלם כשפ''ת עלתה ליתרון 0-2 משערים של עידן מליחי ואיסמעיל עמר.דקה 35 רפי כהן צימק וחיפה חזרה למשחק.כמה דקות אח''כ הגיאורגי של חיפה גיורגי גחוקדיזה שהגיע אליה בהשאלה מאיינדהובן ההולנדית גלש בפראות לרגלי צחי שמריהו,הוסיף יריקה ונגיחה וקיבל אדום.דקה 42 מליחי כבש את שערו השני במשחק,1-3 לפ''ת,דקה 58 שמריהו שהתאושש מהבומבה שקיבל קבע 1-4 וזוהי הייתה תוצאת הסיום.

ביום ראשון הם שוב בר''ג הפעם במסגרת הליגה.חיפה ראשונה אבל ככל הנראה תגיע למשחק הזה מהמקום השני כי קשה להאמין שהפועל ת''א שאחריה תאבד נקודות באשקלון.חיפה מגיעה אחרי תצוגת שיא מול מכבי ת''א 0-3 ואלישע לוי מפחד שחניכיו יגיעו עם הראש בעננים ויחטפו מפ''ת שהיא מגיעה אחרי שבחצי גמר גביע הטוטו היא לא ריחמה על מכבי ת''א וניצחה 1-4.בשבת הקודמת פ''ת חזרה מב''ש עם הפסד בדקה ה-93 והיא רוצה לחזור למסלול הניצחונות.

הימור שלי: 1-2 לחיפה.לחיפה: דאבשוילי וגולסה לפ''ת מיכאל זנדברג.

רגע של נוסטלגיה: שער הניצחון של גיא יצחק בדקה ה-115,מכבי פ''ת מנצחת ועולה לגמר הגביע.

http://www.youtube.com/watch?v=GszJB2ye4H0
אני זוכר את המשחק הזה כאילו היה אתמול...
08/01/11 10:31
5צפיות
היינו אולי 500 אוהדים בין אלפי אוהדים של 3 הקבוצות הגדולות..
איזו צמרמורת היה לי בגול.

אגב גיא יצחק, שחקן גדול שאלמלא פציעות חוזרות היה יכול לדעתי, להגיע מאוד רחוק
מכבי ת''א-בית''ר י-ם
07/01/11 20:45
כשמלמליאן הביא לבית''ר גביע היסטורי

גמר הגביע עונת 75/76 נערך ארבעה ימים לאחר שבית"ר ירושלים הפסידה את ההזדמנות לזכות בתואר האליפות הראשון שלה בהיסטוריה. במשחק שנעל את העונה נפגשה בית"ר ירושלים מול אותה מכבי ת"א והייתה זקוקה לניצחון בבלומפילד ובמקביל לניצחון של מכבי יפו על הראשונה הפועל באר-שבע בשביל לזכות באליפות. יפו עשתה את העבודה עם ניצחון 0-1, אך בית"ר ירושלים נכנעה בבלומפילד והפסידה 0-2.

בגמר הגביע של 1976 מלמליאן היה ילד בן 19,היריבה הייתה אותה היריבה שהוא יפגוש במחזור הקרוב.דני נוימן העלה את בית''ר ליתרון,ויקי פרץ הישווה.בהארכה מלמליאן החמיץ פנדל והרגיש שהוא חייב לכפר על הטעות וככה הוא עשה.דקה 114,בעיטה חופשית מ-35 מ'. מלמליאן בועט בעיטה אדירה לחיבורים של מכבי ת''א,1-2 לבית''ר והוא ויוסי מזרחי חוגגים תואר ראשון בקריירה שלהם ונוקמים על ההפסד לאותה מכבי מלפני 4 ימים.

ביום שני מלמליאן פוגש את מכבי הפעם כמאמן וזה לא יהיה משחק קל.מכבי מגיעה אחרי ההפסד 0-3 למכבי חיפה שהביא לרעידת אדמה כשנימני פוטר בטלפון ויוסי מזרחי עזב בעקבותיו ונכון לעכשיו איציק עובדיה שגם הוא הגיש את התפטרותו ינהל את המשחק עד שיימצא מאמן.גיא לוזון היה המועמד המוביל אבל הוא הודיע שלא יפר את חוזהו בנבחרת הצעירה וישמח בעתיד להגיע לאמן במכבי ת''א.יצחק שום ודרור קשטן ששמותיהם עלו כאופציה כנראה ישארו כל אחד בקבוצתו והדו קרב הוא בין רוני לוי ולמוטי איויניר שבורסת ההימורים קובעת שהסיכויים הם 60 אחוז לרוני לוי,40 אחוז למוטי איוניר.בחצי גמר גביע הטוטו השבוע הפסידו הצהובים 1-4 למכבי פ''ת במשחק עלוב מצידם.

את מלמליאן הצרות של הצהובים לא מעניינות הוא מתרכז בבית''ר שמה לעשות עדיין לא נראית טוב,ובשבת האחרונה כמעט והפסידה בבית לנתניה אך למזלה אריאל הרוש והמשקוף הצילו אותה.מלמליאן רוצה 3 נק' שיקרבו את בית''ר לפלייאוף האמצעי.מכבי ת''א תרצה לצאת לדרך חדשה לא חשוב מי המאמן.היא כרגע 8 נק' מהמקום הראשון ועוד לא אבדה תקוותם לאליפות אבל במכבי אף אחד לא מדבר על אליפות,הם רק רוצים לחזור ולהיות קבוצה מאיימת.גל אלברמן ויואב זיו שהיו כוכבים באליפויות של בית''ר ב-06/07 וב-07/08 לא משחזרים את היכולת ההיא ואולי דווקא נגד האקסית הם יתעלו על עצמם.מנגד,מושיקו מישאלוף,שגדל כמכביסט ישחק לראשונה בקריירה נגד המועדון בו גדל אבל הוא ישים את הכל בצד ויתרכז בהבאת 3 נק' חשובות לבית''ר.

הימור שלי: 0-1 לבית''ר,סמואל יבואה כובש.

רגע של נוסטלגיה:

גמר הגביע של 75/76.בית''ר מנצחת את מכבי ת''א וזוכה לראשונה בגביע.

http://www.youtube.com/watch?v=So5DhqDW01k&feature...
נכניס את זה לכאן
08/01/11 14:39
2צפיות
פז חסדאי בטור ענק:

http://sports.walla.co.il/?w=/3782/1777190
º
08/01/11 21:42
2צפיות
זה נוהל קבוע אצלה
09/01/11 17:41
1צפיות
היא מודעת לכך שתכנית הרדיו שלה נשמעת (ואני מודה שגם אני מקשיב לה לפעמים, כי אחרת איך אוכל לתדלק את העצבים שלי...) בכל הארץ ושהאתר שלה נקרא מאד - אפילו יותר מאתר ערוץ הספורט (שהוא מבורדק ומבולבל) שבמקום לייחד את עצמו, הולך בעקבותיה עם פינות צהובות משלו...
היא מנצלת את קשריה עם דמויות מאד מסויימות בעולם הספורט הישראלי כדי לקדם את האתר ותכנית הרדיו שלה. היא מתחברת בד"כ לכסף, כח, זוהר ומה שמתלווה לכך זו גם בהמיות איומה ופסיחה על כל הסעיפים של האתיקה העיתונאית.
כך היא מקדמת באופן בוטה את מועדון מכבי תל-אביב על כל ענפיו - ויחסיה עם אבי נמני הם כנראה חלק מהעניין הזה (מעניין לאן זה ילך עכשיו); כך היא מריצה את איל ברקוביץ' למאמן הנחרת ואת אישתו לדרגת מעצבת על שנופלת רק מגוצ'י ודולצ' גבאנה (לא מבין בזה כלום ואולי היא באמת כזאת, אבל הרושם שלי שהיא עושה זאת בגלל בעלה ולא בגללה - סוג של תשלום מס לשוצף הצווחן שלה מדניה); היא מקדמת את סוכנות הדוגמנות רוברטו, את מנפח השדיים ד"ר משהו (שכחתי את שמו לשמחתי); מעריצה  מגאלומנים קרימינאלים כמו גיידמק, שחקני כדורגל מגוכחים כמו אלאן מסודי או ליאור אסולין, סלבריטאים סוג ז כמו אריק בנאדו ואחרים.
יש שחקנים, מאמנים או עסקנים שלא יזכו לראות אור יום באתרים ובכתבות המשודרות שלה ולעומתם יש כאלה שיחגגו איתה את כל הדרך אל התהילה.
אבי נמני הוא יקיר אישי שלה. הוא ומקורביו (יהיו אשר יהיו). זה מה יש וזה - לצערנו - מה שמכתיב לא מעט את סדר היום הספורטיבי ברחובות שלנו (וגם במשרדי המועדונים)
אתר אינטרסנטי
13/01/11 22:21
3צפיות
מה שמעלה מחשבות נוגות למה יש אנטישמיות
נגיעת יד ברורה של קולאוטי בשער
11/01/11 14:01
בקושי הילוך חוזר אחד של הגול,שום ציוץ באתרי האינטרנט השונים ובעיתונות הספורט (די בושה לקרוא להם כך,אבל נגיד)-תקשורת תל אביבית במיטבה.

אויי אם היה מדובר שם בחן עזריאל\עמית בן שושן,סמואל יבואה\כל שחקן בית"ר אחר.
די לקטר
11/01/11 23:33
אני מתבייש בשבילכם איך שנראיתם אמש
מכבי ת''א-בית''ר י-ם
07/01/11 20:45
2צפיות
כשמלמליאן הביא לבית''ר גביע היסטורי

גמר הגביע עונת 75/76 נערך ארבעה ימים לאחר שבית"ר ירושלים הפסידה את ההזדמנות לזכות בתואר האליפות הראשון שלה בהיסטוריה. במשחק שנעל את העונה נפגשה בית"ר ירושלים מול אותה מכבי ת"א והייתה זקוקה לניצחון בבלומפילד ובמקביל לניצחון של מכבי יפו על הראשונה הפועל באר-שבע בשביל לזכות באליפות. יפו עשתה את העבודה עם ניצחון 0-1, אך בית"ר ירושלים נכנעה בבלומפילד והפסידה 0-2.

בגמר הגביע של 1976 מלמליאן היה ילד בן 19,היריבה הייתה אותה היריבה שהוא יפגוש במחזור הקרוב.דני נוימן העלה את בית''ר ליתרון,ויקי פרץ הישווה.בהארכה מלמליאן החמיץ פנדל והרגיש שהוא חייב לכפר על הטעות וככה הוא עשה.דקה 114,בעיטה חופשית מ-35 מ'. מלמליאן בועט בעיטה אדירה לחיבורים של מכבי ת''א,1-2 לבית''ר והוא ויוסי מזרחי חוגגים תואר ראשון בקריירה שלהם ונוקמים על ההפסד לאותה מכבי מלפני 4 ימים.

ביום שני מלמליאן פוגש את מכבי הפעם כמאמן וזה לא יהיה משחק קל.מכבי מגיעה אחרי ההפסד 0-3 למכבי חיפה שהביא לרעידת אדמה כשנימני פוטר בטלפון ויוסי מזרחי עזב בעקבותיו ונכון לעכשיו איציק עובדיה שגם הוא הגיש את התפטרותו ינהל את המשחק עד שיימצא מאמן.גיא לוזון היה המועמד המוביל אבל הוא הודיע שלא יפר את חוזהו בנבחרת הצעירה וישמח בעתיד להגיע לאמן במכבי ת''א.יצחק שום ודרור קשטן ששמותיהם עלו כאופציה כנראה ישארו כל אחד בקבוצתו והדו קרב הוא בין רוני לוי ולמוטי איויניר שבורסת ההימורים קובעת שהסיכויים הם 60 אחוז לרוני לוי,40 אחוז למוטי איוניר.בחצי גמר גביע הטוטו השבוע הפסידו הצהובים 1-4 למכבי פ''ת במשחק עלוב מצידם.

את מלמליאן הצרות של הצהובים לא מעניינות הוא מתרכז בבית''ר שמה לעשות עדיין לא נראית טוב,ובשבת האחרונה כמעט והפסידה בבית לנתניה אך למזלה אריאל הרוש והמשקוף הצילו אותה.מלמליאן רוצה 3 נק' שיקרבו את בית''ר לפלייאוף האמצעי.מכבי ת''א תרצה לצאת לדרך חדשה לא חשוב מי המאמן.היא כרגע 8 נק' מהמקום הראשון ועוד לא אבדה תקוותם לאליפות אבל במכבי אף אחד לא מדבר על אליפות,הם רק רוצים לחזור ולהיות קבוצה מאיימת.גל אלברמן ויואב זיו שהיו כוכבים באליפויות של בית''ר ב-06/07 וב-07/08 לא משחזרים את היכולת ההיא ואולי דווקא נגד האקסית הם יתעלו על עצמם.מנגד,מושיקו מישאלוף,שגדל כמכביסט ישחק לראשונה בקריירה נגד המועדון בו גדל אבל הוא ישים את הכל בצד ויתרכז בהבאת 3 נק' חשובות לבית''ר.

הימור שלי: 0-1 לבית''ר,סמואל יבואה כובש.

רגע של נוסטלגיה:

גמר הגביע של 75/76.בית''ר מנצחת את מכבי ת''א וזוכה לראשונה בגביע.

http://www.youtube.com/watch?v=So5DhqDW01k&feature...
כל החיבורים פרי עטך ?
07/01/11 21:39
1צפיות
כיף גדול לקרוא
º
כן,תודה רבה תבוא כל שבוע ותהנה
08/01/11 07:04
º
אני בהחלט נהנה בכל שבוע!
08/01/11 11:45
2צפיות
º
08/01/11 11:52
איציק תודה.. אני נהנה כל שבוע..
11/01/11 20:00
1צפיות
פעם כתבתי לך תודה תודה ובדיוק נתקעי לי האינטרנט (-:
משחקי גביע אסיה יוצאים היום לדרך
07/01/11 10:46
10צפיות
לא הרבה יודעים שהיום יוצאת לדרך אליפות אסיה,אליפות שבה מזמן מזמן,ב-1964 זכתה נבחרת ישראל כשהיא אירחה את הטורניר,אם בכלל אפשר לקרוא לזה טורניר.שיחקו אז בשיטת ליגה-ישראל,הודו,הונג קונג ודרום קוריאה.ניצחנו אז את שלושת המשחקים וזכינו בתואר.

היום יוצא לדרך גביע אסיה 2011 בקטאר ובו משתתפות הרבה נבחרות,שאפשר להגדיר אותן כציר הרשע....

בית א':

אוזביקסטאן
קטאר
סין
כווית

בית ב':

ירדן
יפן
סוריה
ערב סעודית

בית ג':
אוסטרליה
בחריין
הודו
דרום קוריאה

בית ד':
איחוד האימרויות
איראן
עיראק-אלופת אסיה מ-2007
צפון קוריאה

כמה מהמשחקים ישודרו בשידור חי ביורוספורט 2
אליפות אפריקה 2?
07/01/11 11:47
1צפיות
אליפות אפריקה זה משהו שתקוע לקבוצות האירופאיות כמו עצם בגרון, באמצע העונה באים ולוקחים להן את השחקנים הכי טובים שלהן בשביל אליפות שלא גוררת עניין רב ואפילו אם הנציג של הקבוצה באליפות יצליח זה לא אמור להשפיע על שיווק הקבוצה בשווקים הגדולים, אז בכלל מיותר לשלוח לשם שחקנים...

אליפות אסיה עד כה לא עניינה יותר מדי את האירופאים צריך להגיד את האמת, השחקנים מהמזרח לא הגיעו לרמות הגבוהות ואף אחד לא הצטער שאיזה שחקן שולי בסגל של קבוצת תחתית עזב לחודש וחצי.
האסייתים אולי מתחיל באיזשהו תהליך השתלבות באירופה בדיוק כמו האפריקאים. כשזה יושלם אליפות אסיה תהיה "אליפות אפריקה 2" שהקבוצה ינסו למנוע מהשחקנים להשתתף בהן, יפעילו לחץ להעביר אותה תאריך, ויאשימו אותה בחוסר ההצלחה של הקבוצה בסיכום העונה.

עצם זה שפתאום שומעים על אליפות אסיה מראה את המגמה החיובית שהכדורגל מהמזרח נמצא בה, פתאום אלכס פרגוסון, יורגן קלופ, לאוניד סולצקי, אואן קוייל ואחרים מתלוננים עליה, מסבים את תשומת הלב אליה.

הרבה מים יעברו עד שהכדורגל שנראה באליפות אסיה יהיה כזה שווה לפתוח טלוויזיה בשבילו, אבל יש ניצוצות של שחקני על ויש אינטריגות פוליטיקיוןת די מטורפות שיוצרות עניין, ככה שבכל זאת כן יש פה משהו שיכול לשבור לנו את השיגרה קצת מהכדורגל האירופי שאנחנו רואים כל השנה.
אתה יודע מה עורר את העניין באליפות הזאת?
07/01/11 11:52
1צפיות
זה שהזיזו אותה לאמצע העונה, כי עד כה היה נהוג לקייים אותה ביוני. פתאום אתה רואה את אברטון מאבדת את קייהיל ופולהאם את שוורצר וכו', אז יש עניין.
לא כזה קריטי..
07/01/11 13:05
1צפיות
אין היום כוכבים אסיאתים גדולים..
דורטמונד מאבדת את היפני שלה שזו אבידה..
אבל זה באמת בקטנה..זה לא כמו אליפות אפריקה שיש קבוצות שמאבדות חצי סגל.
ברצלונה לא תאבד אף אחד
07/01/11 13:29
1צפיות
אם בזה אתה מתכוון ללא קריטי.
יש קבוצות שזה כן יכול להתברר כקריטי עבורן, למשל ה-2 שציינתי וזאת שאתה ציינת.
יש מספיק פציעות במהלך העונה, לא צריך להשלים גם עם קיומו של טורניר שגורם לשחקני מפתח להעדר יותר מחודש.
אחרי הטורניר השחקן חוזר תשוש ועד שאתה מקבל ממנו את מה שקיבלת לפני הטורניר יכולים לעבור עוד כמה שבועות בנוסף להכל.
כמובן שאני נגד
07/01/11 13:45
1צפיות
הטורנירים האלו באמצע העונה..זה די מגוחך..
להגיד לך את האמת? אני כללית נגד כל הטורנירים של הנבחרות מלבד במונדיאל..
מבחינתי שיבטלו מחר את את כל האליפויות היבשתיות כולל היורו..זה סתם מעמסה מיותרת.
ומה אכפת לי מברסה? עם זאת קבוצה גדולה יכולה להסתדר בלי שחקן אחד לתקופה קצרה..
אז יונייטד תיהיה בלי פארק,דורטמונד בלי קגאווה,אברטון ופולאהם יחיו בלי שחקן אחד כל אחת..
וזהו בערך..ליברפול לא מאבדת אף אחד,ארסנל גם כן לא מאבדת אף אחד,אינטר,יובה ומילאן גם לא מאבדות אף שחקן..
בקיצור,האליפות הזו גם ככה מביאה שחקנים בעיקר מליגות מקומיות שלהם,מליגות זניחות באירופה ומקבוצות בינוניות וקטנות בליגות הבכירות..
יונייטד ודורטמונד אלו הקבוצות הכי בכירות שמאבדות שחקן וגם זה שחקן אחד סה"כ..

אני נגד האליפויות היבשתיות אבל ספציפית אליפות אסיה היא באמת חצי צרה..במיוחד אל מול הנזקים שאליפות אפריקה והקופה אמריקה יוצרות.
להעביר הכל לקיץ
07/01/11 13:58
גם מוקדמות וגם טורנירים, כמו בכדורסל. ככה גם נקבל גביע עולם ויורו איכותיים יותר ממה שיש היום כשהשחקנים חוזרים מעונה של 55-60 משחקי קבוצות ישר לטורניר. בנוסף לזה כל הקטע הזה של שחקנים שחוזרים עייפים מהטיסות לקבוצות שלהם לא יהיה רלוונטי.
אתה אומר שפולהאם תסתדר, אבל אם היא תרד ליגה אז פיפא תשלם לה את הפערים בחוזי הטלוויזיה בין הפרמייר ליג לצ'מפיונשיפ? שוורצר אמנם לא שוער מדהים אבל זה יכול להיות בעייתי, אני מקווה שסטוקדייל יעשה את העבודה כמו שצריך רק בשביל ההוגנות.
דווקא בגלל מה שציינת זה יותר בעייתי
07/01/11 14:54
1צפיות
מדובר בעיקר בשחקנים של קבוצות מהדרג השני, שם כל שחקן ברמה טובה יכול להיות באמת משמעותי. אם מנצ'סטר יונייטד תאבד שחקן עדיין יהיו לה שלושה ברמה סבירה שיכולים להחליף אותו. לקבוצות בינונית אין את הלוקסוס הזה.
צ"ל מונדיאל כל שנתייים
07/01/11 15:34
1צפיות
במקום יורו אםריקה ואסיה
למה כל העולם צריך להתיישר לפי האינטרסים של
07/01/11 14:26
2צפיות
אירופה?
כי כולם רוצים לשחק באירופה
07/01/11 15:18
1צפיות
אז כנראה שיש קונצזוס בקרב כל העולם שאירופה זו היבשת הנכונה לשחק בה וזו היבשת הבכירה..
אז צריכים להתחשב בה.
וכי מי שמשלם לשחקנים האלה את המשכורת
07/01/11 15:26
2צפיות
אלה המועדונים באירופה.
אני הייתי מייעץ לאופ"א ולכל המועדונים להחתים את השחקנים על חוזה שהם לא יוצאים לטורנירי אליפות אפריקה ואסיה במהלך העונה, אם הם לא רוצים, שיישארו לשחק באסיה/אפריקה. ואז נראה אם כולם יתיישרו לפי אירופה או לא.
אופ"א לא תחליט דבר כזה באופן חד-צדדי אלא אם
08/01/11 01:33
3צפיות
היא רוצה להתנתק מפיפ"א והכדורגל העולמי.
התנתקות כזו משמעותה שנבחרות וקבוצות מאירופה לא ישתתפו בתחרויות שפיפ"א מארגנת, ושחקנים לא יוכלו לעבור לקבוצות מאירופה.
השחקנים לא יכולים לחתום על חוזה כזה בלי אישור של ההתאחדות שלהם, שהם לא יקבלו מן הסתם. בלי שחרור בינלאומי אף שחקן לא יכול לעבור לקבוצה במדינה אחרת.
מעבר של שחקנים ממדינה למדינה הוא בשליטה של פיפ"א, והיא יכולה לאסור על קבוצות להחתים שחקנים חדשים.
היוזמה החדשה של ספ בלאטר
07/01/11 09:44
3צפיות
היוזמה החדשה של ספ בלאטר
יש עוד זמן למונדיאל אבל כבר עכשיו ספ בלאטר חושב על מהלכים לקראת המונדיאל בברזיל:

-להחזיר את שער הזהב כמו שקרה ביורו 96 ומונדיאל 98

-שינוי שיטת הניקוד

-הוא התייחס גם לכמות המשחקים בעונה של הכדורגלנים וטוען שאח''כ הם נפצעים ומגיעים עיפים ותשושים לתחרויות הגדולות ובעלי המועדונים לא אוהבים את העניין ומתחיל בלאגן ביניהם לבין הנבחרות

אותי מעניין שהוא לא הזכיר את בעיות השיפוט והאמצעים הטכנולוגיים,את הכנסתם והשימוש בהם כי במונדיאל האחרון מה שנזכור זה השיפוט השערורייתי.

אני חושב ששער הזהב זה סתם מיותר,גם ככה בהארכה הקבוצות מעבירות זמן בשביל להגיע לפנדלים,אז גם עכשיו כשיעשו שער זהב אני לא רואה נבחרות רצות להבקיע ולגמור את המשחק.צריך לבטל את ההארכה לתמיד ולעבור ישר לפנדלים

לגבי שיטת הניקוד אני הייתי מציע הצעה שעלתה במוחי ואני בטוח שהרבה חושבים ככה:

בשלב הבתים הראשן אנחנו עדים שהמחזור הראשון הוא בעיקר מחזור של תיקו.הקבוצות מסתגרות ולא רוצות לכבוש ומסתפקות בתיקו כי הפסד כבר במשחק הפתיחה והסיכויים לעלות שלב מוקטנים בהרבה.תיקו והכל פתוח.

צריך לעשות ככה-משחק בשלב הבתים הראשון שנגמר בתיקו יגיע ישר לפנדלים.המנצחת תקבל עוד נקודה.משמע:

אם ברזיל ואנגליה נפרדות בתיקו.שתיהן מקבלות נקודה.המנצחת בפנדלים,תקבל עוד נקודה ויהיו לה 2 נקודות,המפסידה תישאר עם הנקודה הבודדה שלה.

אם המשחק יסתיים בהכרעה אז 3 נק' למנצחת ו-0 נק' למפסידה כמו שתמיד היה.

ככה יהיה יותר מעניין בעיניי.

מה אתם חושבים?? יש הצעות אחרות?
יש הצעה אחרת
07/01/11 10:41
4צפיות
תיקו לא מביא נ"ק,אבל כמו שאמרת הולכים לפנדלים
אבל לא סתם פנדלים,אלא בשיטה האמריקאית,שהשחקן לוקח את הכדור מהחצי ורץ כדי להכניע את השוער..
מי שמנצחת בפנדלים לוקחת את הנקודה של התיקו והמפסידה דינה ככל מפסידה אחרת ב-90 דקות והיא לא מקבלת כלום.
זה כבר ידחוף קבוצות לתת ת'נשמה 90 דקות ולא לחפש תיקו..

גם אני תומך בביטול הארכה,זה סתם מתיש ומיותר בשביל שחקנים שגם ככה מגיעים סחוטים אחרי עונה קשה.
ומן הסתם אם אין הארכה אז אין גם שער זהב או שער כסף או כל הנפצה אחרת.

עוד רעיון שלי הוא שבשנה של מונדיאל בליגות המקומיות יהיה רק סיבוב 1 במקום 2 ובליגות שבהם משחקים בגביע בית וחוץ (ספרד ואיטליה למשל),יבטלו את אחד המשחקים ויעשו כמו באנגליה משחק אחד על כל הקופה.
זה יחסוך לכל הכוכבים המון משחקים בשנה,זה יגמור את העונה עד מרץ לכל היותר וזה יביא שחקנים כשירים ורעננים למונדיאל.
אין מצב שהקבוצות יסכימו לזה
07/01/11 14:33
1צפיות
ולפיפא אין סמכות להחליט על דבר כזה.
אוקיי
07/01/11 15:17
רוב הסיכויים שפיפ"א לא יסכימו לשום דבר שיכתב בשרשור הזה..
אבל סה"כ מעלים הצעות בשביל עצמנו..ומה שאמרתי הוא ריאלי והגיוני מאוד.
אם לפיפא אין
07/01/11 15:29
למי יש?
מבנה הליגה והגביע במדינות הוא בסמכות ההתאחדות
08/01/11 01:12
המקומית או מנהלת הליגה במדינות שקיים גוף כזה.
אם קראתי נכון
08/01/11 01:24
מדובר על שינויים במונדיאל 2014
מדובר על ההצעה של פושקאש לצמצם את המשחקים
08/01/11 01:40
בליגה ובגביע. זה לא בסמכות של אף גורם מחוץ למדינה.

אגב... שער זהב היה גם ביורו 2000 ו-2004 ובמונדיאל 2002.
מה רע בתיקו מביא 0 נקודות וזהו?
07/01/11 15:03
1צפיות
לדעתי לא צריך להכניס אלמנט אקראי ומלאכותי של פנדלים, רגילים או אמריקאיים.
כי לפעמים
07/01/11 15:16
יש משחקים סופר פתוחים אבל אין גולים..או שיש הרבה גולים..אז קבוצות יענשו על 2-2 או 3-3 ולא יקבלו ניקוד?
אז אולי ...
07/01/11 15:20
יש להציב בכל משחק ועדת שופטים שתורכב מאוהדי כדורגל  שתקבע אם המשחק היה פתוח או סגור ...
למה להעניש קבוצות שההגנה שלהן יותר טובה
07/01/11 16:26
3צפיות
מההתקפה שלהן? מה זה השטויות האלו? ברגע שנקבעו כללי המשחק, והם נקבעו, זכותה של כל קבוצה, ושוב, כל קבוצה, לשחק במסגרת החוקים האלו באיזו צורה שהיא רוצה על מנת להשיג את הנצחון.
במדינת קטלוניה שלנו כבר הספיקו לשכוח שכדורגל זה לא רק טיקי-טאקה ולא כולם יכולים לעשות טיקי-טאקה. חלק יכולים לעשות קטנאציו שמפרק את הטיקי-טאקה, זה לא אומר שלא מגיע לו לנצח.
לא אוהב את כל השטויות האלו.
ומי קבע שתיקו 0-0 זה בגלל ששתי הקבוצות ויתרו מראש על המשחק?
זה לא קשור לקטלוניה
07/01/11 16:44
1צפיות
הייתי במשחק נבא ביום הכריסטמס בניו יורק.
איזה חגיגה, איזה שואו.
הופכים את המאורע לחגיגה שלמה, שואו מטורף.

כדורגל, שהוא אולי משחק הכדור הפופולארי בעולם, הופך לפחות ופחות אטרקטיבי. כמות המשחקים המשעממים, שנגמרים ב 0:0 משמים כל הזמן עולה. לפחות זו התחושה שלי כצופה כבר בערך 20 שנה בכדורגל (ואולי זה הגיל שהופך אותי לפחות סבלני למשחקים גרועים).

השורה התחתונה היא שהכדורגל חייב להתקדם. נכון שבעבר נקבעו חוקים ותקנות, אבל העולם משתנה, הדרישות משתנות, והכדורגל חייב ללכת קדימה.
אני לא יודע אם צריך לתת 0 נקודות על תיקו (חושב שלא האמת), אבל בהחלט אפשר לתת 0 נקודות על 0:0. זה יעודד את הקבוצות להבקיע.
לאף אחד לא ישתלם להחזיק משחקים על 0:0.
בטוח שיש בעיות גם ברעיון כזה, לכן אני לא אומר שחייבים לאמץ את הרעיון, אבל אם דברים הזוים כמו שיטת הקיזוז  קרו בליגות אעלק מתוקנות כמו הליגה הישראלית, אפשר לפחות לשקול את הצעת ה 0:0.

הענף חייב לעבור רפורמה משמעותית, שתחזיר את הענין (ע"ע ליגת האלופות שהפכה לשעמומון גדול מאוד בשלב הבתים), האמינות (קידום שימוש בעזרים מתקדמים לשיפוט), הערך הספורטיבי, ובעיקר, תגדיל את השואו, כי כדורגל, זה לפני הכל, שואו.
ואגב, אני מעדיף כדורגל על פני כדורסל בכל יום
07/01/11 16:45
1צפיות
ובכל שעה.

כדורגל בבסיס הוא המשחק שאני הכי אוהב והכי מתחבר אליו, זה לא אומר שאי אפשר לבקר את ההתנהלות של הענף ושאין צורך בחיפוש הדרך לשיפור מצבו...
בכל זאת
12/01/11 04:31
1צפיות
היית מציע להחרים את המונדיאל ב-2022
אם הזכרת את הכדורסל
07/01/11 22:54
ושתי שורות אחר כך דיברת על הירידה ברמת הכדורגל, ובכן, אני רק אציין שמהכדורסל נישארה רק המעטפת. האמריקאים הם אלופי העולם בשיווק, ובגלל זה הם בערך המדינה היחידה שמצליחה לשווק את הכדורסל למרות שהרמה בכדורסל באופן כללי במגמת ירידה דרסטית (אגב, דווקא בגלל החשיפה והשואו - כי כל מה שזוכרים זה את אותם אתלטים מרהיבים שמסוגלים להטביע מהעונשין אבל לא מסוגלים לקלוע מהעונשין גם אם חייהם יהיו תלויים בכך.).
המעטפת היא לא מה שחשוב. הרמה בכדורגל העולמי, אם תשאל אותי, רק עולה ועולה, כי יכולות האימון משתפרות, כי אין קיצורי דרך, וכי החשיפה הגלובאלית של המותג - שהיא החשיפה הכי רחבה שישנה לענף ספורט כלשהו - מגדילה את מאגר הכשרונות. הכדורגל לא ברגרסיה בשום אופן.

לעשות טרגדיה ממשחקי כדורגל שאינם משחקים מצד לצד (מי אמר שזה טוב? אולי קצת הנעת כדור שכלתנית ומדודה היא הדרך הנכונה דווקא, וזו שתמנע מאתלטי-העל לפתח יכולות עדיפות על השחקנים החכמים יותר?), זה שורש הבעיה. להקשיב למדיה שכל הזמן מטפטפת שכדורגל צריך להיות משוחק בצורה אחת בלבד, זה חלק מהבעיה. מגוון זה בסדר גמור, ומותר למשחקי כדורגל אפילו להיגמר בשיוויון. אם כדורסל, שהוא משחק בו  פערי הרמות אמורים לבוא לידי ביטוי יותר בגלל הסבירות הגבוהה לקלוע, יכול להיגמר בשיוויון (שיימשך להארכה), גם לכדורגל מותר להיגמר בשיוויון.
בלאטר לא ידבר על אמצעים טכנולוגיים
07/01/11 20:34
2צפיות
כי זה רק יעלה את הנושא לכותרות, ולא משנה מה הוא יאמר. עדיף לתת לזה להתמסמס, כפי שבוודאי עוד יקרה בהנהלת הכדורגל הבינלאומית שעוסקת בענייני החוקה ומתכננת לדון גם בכך.

האמת, אני חי בשלום עם המשחק ועם חוקיו (אם כי בהחלט יש מקום להתחיל להיעזר בטכנולוגיה). אותי מרגיזה הרבה יותר העובדה שבלאטר מדבר עכשיו על גביע עולם 2022 שייערך באמצע העונה, בינואר, כעובדה כמעט מוגמרת וברורה ביותר. הלו, אתה לא חושב שאם היתה תוכנית כזו, היא היתה צריכה להיכלל בביד הקטארי ולהוות פקטור בהצבעה? אי אפשר להצביע על קטאר בעקבות הבטחה שיהיה מיזוג בכל האיצטדיונים והכל יהיה בסדר, ואז להחליט שבעצם התוכנית הקטארית אינה מספיק טובה, אז צריך לבלגן את כל לוח הכדורגל רק כדי שהקטארים יארחו את הטורניר. אם זה לא מתאים, זה לא מתאים!

עוד פיסה קטנה לתיק השחיתות המתהווה, שלעולם כנראה לא ייחקר באמת. אה, סליחה, פיפ"א מקימה ועדה למלחמה בשחיתות. גיחי גיחי, ספ.
אני מאד מקווה ששער הזהב לא יחזור
07/01/11 21:31
ממש לא אהבתי את השיטה הזאת

שער הזהב גרם לקבוצות לשחק בהארכה בפחד מפני ספיגה, בהארכה רגילה אם ספגת תמיד אפשר לתקן אבל כאן לא אם ספגת הפסדת ועפת.
אמנם מעטים הם המשחקים בהארכות עד היום שהניבו לנו הארכות מרובות שערים ונכון שהיו מלא קבוצות ששיחקו בהארכה סגור בשביל להגיע לפנדלים אבל עדיין אני חושב ששער הזהב היא שיטה אכזרית מאד ושמחתי מאד שביטלו אותה ואני מאד מקווה שהיא לא תחזור.
ובינתיים רוצים שהמונדיאל בקטאר ייערך בינואר
08/01/11 11:54
2צפיות
נכון יש עוד 11 שנה עד אז,אבל נראה לכם הגיוני שהמונדיאל ייערך בינואר???
מה שכן
08/01/11 15:40
זה נותן תקוה שבלאטר יתפגר עד אז
ממש לא נשמע לי הגיוני
08/01/11 15:42
מונדיאל צריך להיות בחודש יוני אחרי שהליגות הסתיימו, אחת הסיבות שממש לא רציתי שקטאר תזכה באירוח המונדיאל של 2018 או 2022 הייתה בגלל הסיבה הזאת.
אני לא מאמין שהמונדיאל בקטאר יהיה בקיץ ולצערי הוא ייערך בחורף

לפני שמעבירים מונדיאל לחורף
08/01/11 15:53
יש כאן עימות לא פשוט בכלל עם אופ"א, עם המועדונים, עם הספונסרים. מדובר בשינוי גדול מאוד ובהרבה מאוד כסף.

כך או כך, זאת חוצפה אדירה מצד בלאטר ופיפ"א. הרעיון של מונדיאל בינואר היה צריך להיות חלק מהביד הקטארי וחלק מההצבעה.  להצביע למונדיאל בקטאר מתוך הבטחה שעם המיזוג והכל זה יהיה בסדר למרות החום הכבד, רק כדי שכעבור חודש יחליטו שבעצם זה בלתי אפשרי וצריך לשגע את כל העולם כדי שהקטארים בכל זאת יוכלו לארח, זה מגוחך. ובתחומים אחרים בחיים, בלתי חוקי.
º
08/01/11 16:00
חלולים,הרגנו את הרגש,חלולים...
06/01/11 00:45
4צפיות
חלולים,הרגנו את הרגש,חלולים...
רציתי לשתף אתכם במשהו חצי אישי חצי ציבורי...

בטח רובכם שמעתם ביממה האחרונה על הנער שהתאבד עקב התעללות של "חבריו" לכיתה. (ואם לא אז קחו לינק: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4009394,00...

הנער הזה היה מהכפר שגרתי בו 25 שנה(עד השבוע)
ואפילו הכרתי אותו ויצא לי להחליף איתו מספר מילים...

אני לא מחפש לעשות כאן שירשור זיכרון מלא נרות,כי תאכלס אני יכול להניח שאף אחד כאן לא הכיר אותו,ורק הזדעזע מהמקרה.

שאלתי את עצמי ביממה האחרונה...האם יכול להיות שהגענו לתחתית? האם יכול להיות שהחברה סופית איבדה כל צלם אנוש?

וזה גרם לי לשאול את עצמי שאלות מטרידות עוד יותר...האם אני אהיה מסוגל בעוד 10-15 שנה לשלוח את הילדים שלי לבתי הספר? לתיכונים?

האם עברנו את נקודת האל חזור?

מה אתם אומרים...יש תקווה...או שהחברה החלולה שלנו גזרה סופית את הדין...
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני אגיד דבר פשוט
06/01/11 00:53
4צפיות
תמיד זה היה ככה! ילדים תמיד היו ותמיד יהיו עם אכזר ללא גבולות..
פשוט היום כשיש מדיה מפותחת ואינטרנט מתקדם עם מיליון ואחד אתרים אז כל סיפור כזה מגיע לכותרות..
אבל ילדים תמיד סבלו מהתעללות פיזית או נפשית,מהעלבות,מחרם (משהו שהיה מאוד נפוץ גם כשאני הייתי ביסודי לפני 17 שנה בערך) ומעוד דברים..
פשוט היום יש אינטרנט ופלאפון אז יש יותר גישה לילדים הפגועים,כך שהחארות שמתעללים יכולים להפעיל יותר לחץ..
אבל האכזריות והגועל נפש תמיד היו שם..

עדיין כמובן המקרה הזה מזעזע מאוד,אבל לא ביקשת להתייחס אליו אלא נטו להתנהגות של הילדים בבית ספר שלו..
אני אומר שדפוסי התנהגות כאלו תמיד היו קיימים..אולי במימדים קטנים יותר ואכזריים מעט פחות,אבל תמיד היו אלו שסבלו ואלו שהתעללו.
להאשים את הפייסבוק,
06/01/11 13:09
זה כמו להאשים בחורה שהיא הלכה ברחוב בשעה חשוכה ואז אנסו אותה. זה שם, זה בטח לא מה שאחראי על החינוך של הילדים האלו או על המצוקות של הילד.
לא אמרתי שכן
06/01/11 13:48
2צפיות
אמרתי שגם פעם תופעות כאלו היו נפוצות,תמיד ילדים היו אכזריים והיו עושים את המוות לאחרים כולל חרם שכבתי או כיתתי..
הפייסבוק הוא חלק מפיתוח המדיה של העשור האחרון והוא פשוט עוד כלי להתעלל באותם ילדים..
אם פעם הילדים האלו היו סופגים העלבות רק בבית ספר,אז היום אפשר לפגוע בהם מילולית ונפשית גם כשהם בבית,דרך הפייסבוק/מקושרים או כל צ'ט ואתר חברתי אחר..
פייסבוק הוא עוד כלי,אבל לא הסיבה המרכזית כמובן..בעיות כאלו היו לפני האינטרנט ויהיו גם בעתיד.
מה שמעורר מחשבות נוגות
13/01/11 23:11
על קיומו של האל
לצערנו הרב-זה תמיד היה כך מאז ומתמיד!
06/01/11 06:58
1צפיות
פייסבוק בכלל ביחד עם הפח הגדול ושאר זיהומים זה כמו סרטן בלב האומה! תרבות כזו חלולה וריקה מתוכן, אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לאמריקה, ושם תאמינו או לא התרבות פי מיליון יותר גרועה, (אם אפשר לכנות אותה בכלל "תרבות") שמענו כבר על בני נוער שהתאבדו עקב התעללות של חבריהם לכיתה, ואפילו ילדים. שם זה יותר גדול יותר ענק, וגם יותר מפחיד ומפלצתי.

בגלל זה שמענו על בני נוער שנכנסו לבתי ספר וירו לכל עבר רצחו את אותם  מתעללים שמיררו את חייהם. הרגע הזה לצערי קרוב, עולה ובא.
אני יודע שאני נשמע קלישאתי, ונאמר כבר הכול, לפעמים הקלישאות אומרות הכול נכון וישר.
אנחנו בתחתית של התחתית של התחתית, ותמיד היינו. אני לא חושב שהיום זה יותר גרוע, היום כפי שאמרו זה פשוט יותר משוכלל, ויותר נגיש טיפה... ההתעללויות האלה ממשיכות רק שעד שלא קורה דבר קיצוני כמו לצערנו הרב התאבדות של הקורבנות! או מסע ירי רצחני ברחבי בית הספר. אף אחד לא עושה כלום, ולא נוקף אצבע. גם אחרי, לא עושים הרבה רק מצקצקים בלשונות, אומרים "מזעזע" כלאחר יד ולחוזרים לשגרה כעבור יומיים.

קריאה לעזרה של ילדים/ובני נוער לפעמים רק זקוקה לאוזן קשבת, רק להקשיב! להקשיב, ולנסות לתמוך לא יודע עד כמה המורים או הביה"ס יכלו לעזור אבל הם לא חפים מאשמה לדעתי. יש עוד אלפי נערים/ילדים כאלה ברחבי הארץ שרק מחכים לעזרה, ותמיכה רגשית.

אני לא אתפלא אם בעקבות זאת, יבוא גל של "קריאות לעזרה" קיצוניות.
אנחנו בהחלט בשפל, והחברה שלנו היא בור ביבים-אך יש עוד סיכוי לא להגיע לפשיטת הרגל של ארה"ב, למרות שאנחנו עוד מעט שם, ממש עוד מעט.
אין לי אלא לרחם על אותו נער ועל הוריו! להתפלל (אם יש למי) שמישהו מהמבוגרים "האחראים" ילמדו להקשיב לפתוח את העיניים סביבם, וגם לחנך את הילדים שלהם בצורה יותר נורמלית.
אולי כך זה ימנע בעתיד הרחוק דברים דומים. זה באמת עצוב!
האמת שרוב האנשים האלה נרתעים
06/01/11 18:00
מלחסל אחרים רק בגלל שהם לא רוצים לבלות את שארית חייהם בכלא וחלק מהפחד מהגיהנום אם יעשו כן לא בגלל ערכי מוסר ברור שיש אנשים שהעולם היה מקום הרבה יותר טוב בלעדיהם אין ספק בכלל

בגלל זה אגב ארגוני הטרור משתמשים בדת כדי להצדיק מעשי טבח
לא בטוח שהבנתי את הנקודה שלך...
07/01/11 07:39
במקרה של המסע רצח בבתי ספר בארה"ב וגם בפינלנד היורים נכנסו ירו רצחו עשרות והתאבדו. לא מתיימר לשפוט פחד לא פחד... אבל הם שמו קץ לחייהם לא הגיעו לכלא, ואני גם לא בטוח שלגיהנום! (גם את זה אני לא מתיימר לקבוע)

כך שאל תיהיה כזה בטוח בתזה שלך. אתה מדבר על ערכי מוסר של הקורבנות או של המתעללים? כי זה איכשהוא די נבזי לדבר על מוסר של הקורבנות בעיניי, זה כמו להאשים מישהי שאנסו אותה. מי שמתנהג כמו חיה ומפלצת אין טעם לדבר על מוסר, כי ברור שאין לו.

לא בטוח שהבנתי למי אתה מתכוון באומרך "יש אנשים שהעולם היה מקום הרבה יותר טוב בלעדיהם"  אישית אני יכול להסכים לזה, רק שאני חושב על נערים כמו אלה שגרמו (כם גרמו) לנער הזה להתאבד! ואלה ששכבו עם בת 12 שפגשו דרך הפייסבוק וכו' וכו' וכו'.

מה זה קשור לארגוני טרור נשגב מבינתי. אולי תסביר לי את האקסיומה הזו.
ברור שהתכוונתי לקרבנות
07/01/11 15:45
ארגוני טרור רוצחים חפים מפשע ולעתים קרובות מצדיקים זאת באידיאולוגיה או דת
אז אתה מאשים את הקורבנות במעשים שעשו להם?
10/01/11 02:11
2צפיות
ואתה חושב שה"אידאולוגיה" של הקורבנות זה להצדיק את ה"מעשים" שלהם (על אילו מעשים אתה מדבר התאבדות?) ואתה עוד משווה לארגוני טרור? כמה עיוות!

תקן אותי אם אני טועה. אם אני לא טועה, אל תטרח כי לא אגיב לך!
לא
10/01/11 11:18
כתבת שחלקם נוקמים בכך שהם יורים בהם ואני חושב שיש עוד הרבה מקרים שהם נרתעים בגלל החשש מבית סוהר או גהנום
תמיד היה ותמיד יהיה
06/01/11 13:01
1צפיות
אלימות מכל הסוגים ככלל היא חלק אינטגרלי מכל חברה ולכן מה שנותר לנו לעשות זה למזער אותה עד כמה שניתן, אם כי אף פעם לא נגיע ל-100%.
שום תמיד היה
06/01/11 17:56
2צפיות
מי שלא שם לב שבשנים האחרונות יש החמרה חולנית במה שהולך כאן נמצא בבעיה גדולה מאוד.המצב הזה תואם את מה שהולך בתנ"ך בכל פעם לפני שהעם עובר גלות,אבל לא כדאי להתחיל עם זה עכשיו כי התנ"ך מזכיר לנו חרדים והם מעצבנים אותנו וזאת בטח גם תהיה כפייה דתית אז נעזוב את זה..

יש מ'ס גורמים שתורמים למצב האיום, כמו הזבל האינפנטילי שיש בטלוויזיה הארצית שמשחית את דור העתיד. הזנחת החינוך וסמרטוט מעמד המורה, אך מעל הכל הזנחת ההורים שככל שהשנים עוברות עסוקים פחות בלחנך ויותר בלעשות חיים.
06/01/11 18:03
3צפיות
התנ"ך מוכיח שתמיד היו מקרי התעללות ועקדת יוסף הוא החזק ביניהם
עקדת יוסף?
07/01/11 07:49
1צפיות
ואני לתומי חשבתי שזו עקדת יצחק... אולי אתה מתכוון למקרה הבור המפורסם שאחיו שליוסף זרקו אותו אליו שהיה שורץ נחשים ועקרבים...

אבל איזו עקדה?
כמובן יוסף
07/01/11 15:42
שזרקו לבור אותם אחים יקרים שע"ש נקראו שבטי ישראל
º
נראה לי שנרדמת בשעורי תנ"ך...
10/01/11 02:20
2צפיות
זה נכון
10/01/11 11:10
אחיו השליכוהו לבור וסיפרו לאביו יעקב שהוא נטרף

לא סיפור שיש להתגאות בו
תמיד היה, אבל הכמות זינקה בצורה מפחידה
07/01/11 01:09
הבעיה כיום היא התקשורת. ואני לא אומר את זה בטון מאשים בכלל כי זה לא בהכרח דבר שהיא עושה רע - זה פשוט עצם קיומה. הכל זמין, הכל נגיש, כולם שומעים על כל דבר שקורה בכל מקום, כולם מחוברים ומקושרים. ובעיקר, מושפעים. בדיוק כפי שאנשים מושפעים מתוכניות ריאליטי - שלא גוררות אלימות, רק טמטמת - כך גם לשמוע על מעשי אלימות, בארץ או בעולם, משפיעים עליהם ומעלים אצלם רעיונות. תכנים מיניים שנמצאים בכל מקום נכנסים לראש של ילדים בגיל הרבה יותר צעיר מפעם ואולי הרבה יותר מוקדם מכפי שהם מסוגלים להתמודד איתם, וכך מקבלים כל כך הרבה פרשיות אונס איומות של קבוצות ילדים.
אין חדש תחת השמש
06/01/11 17:01
כך אמר קוהלת וצדק. הרוע והאכזריות הם מנת חלקו של הקיום האנושי כמו גם חמלה וטוב. כמי שחיה בעולם הזה הרבה שנים כבר נחשפתי למקרים אכזריים כאלה. גם בקרב ילדים ובני נוער. ולצערי המקרה הזה לא האחרון. תראה אני מאמינה שהחברה שלנו , מזמן צריכה לעשות חשבון נפש ולהתחיל לפעול לשיפור הרבה מאוד דברים, להחזיר את סדרי העדיפויות הציבוריים ( וגם האישיים ) לסדר הנכון.
יחד עם זה אני מאמינה שמחשבה כמו, לא לשלוח את הילדים העתידיים שלך לבתי ספר קצת הרחיקה לכת. אי אפשר לגדול ולגדל משפחה מתוך התבלות וחשש מהרע ביותר.
התעללות נפשית עלולה לגרום
06/01/11 17:54
4צפיות
לנזקים בל ישוערו לקורבן כמעט כמו פיזית אומרים ילדים זאת שמחה אבל ילדים זה עם אכזר ולעתים גם חסר רחמים
הבעייה במדינה שלנו
06/01/11 18:56
3צפיות
היא שזכויות של אסירים ושל אנשים כמו הנ"ל שוות לזכויות של אנשים נורמטיבים. הכל בשם הדמוקרטיה.

ככה זה כשזכויות אדם יותר חשובות מחיי אדם. במדינה שבה יש לגיטימציה לרוצחים וטרוריסטים ללמוד לתואר ברפואה, אל לנו להתפלא שדברים כאלה קורים. הכלא פשוט לא מפחיד כבר אף אחד.

כשתהיה פה הרתעה אמיתית, התופעות האלה יתחילו לרדת בהדרגה.

אני לא מדבר רק על המקרה הספציפי הזה, דווקא פה היו רק הקנטות ובאמת שהנער הגזים במעשה שלו. אני מדבר יותר על מקרים של אונס ילדות קטנות וכל הסיגריות שנכבות על העור של ילדים בגילאים האלה ע"י אנשים סאדיסטים.
אל תנסה לשפוט את אותו נער...
07/01/11 07:45
6צפיות
זה ממש לא מקומך! ולא מקום של אף אחד.
להגיד שהוא "הגזים"! זה ביקורת מאוד לא במקום בלשון המעטה.

מדבריך עוד אפשר לחשוב ש"רק הקנטות" זה בסדר.
בינינו,
07/01/11 12:01
מי מאיתנו לא ספג הקנטות/הקניט בעצמו כשהיה ילד?
לא אומר שזה בסדר, אבל ככה זה ילדים. אין חוק שאוסר לקלל.

לא בא לבקר אותו אבל במצב שלו נמצאים אלפי, אם לא עשרות אלפי ילדים, הוא בחר בדרך הלא נכונה להתמודד עם זה (אתה מסכים איתי שזו לא הדרך הנכונה?)
הילד התאבד.
07/01/11 21:56
2צפיות
תפסיק לדבר על דרך לא נכונה שהוא בחר, זה לא עושה לך צמרמורת?

לא כל ההקנטות אותו דבר, יש כאלה שנוגעות לנקודות חלשות שנמצאות אצל הילד, שמשפיעות שבעתיים מאשר דברים אחרים, בטח ובטח כשזה נעשה בזדון וברבים ונמשך לאורך זמן. מתפתחות צלקות נפשיות, עד שהמציאות בלתי נסבלת.

אני מאוד מקווה שכשיהיה לך ילד, אם במקרה תשמע שהוא מקניט ילד אחר יום יום לגבי מגבלה מסוימת שיש לו אז תכעס ותתבע ממנו להפסיק.זה מה שקורה בדרך כלל וגורם לעשרות אלפי הילדים האחרים לא להגיע למצב דומה, גורם מסוים בסביבה שם לב למצוקה ומטפל בבעיה.
אלוהים שישמור
07/01/11 22:04
2צפיות
על מה אתה מתווכח איתי? אתה טוען שכן היה עליו להתאבד? ברור שזה עושה לי צמרמורת, וברור שחבל עליו, אבל עדיין, הדבר הכי חשוב הוא להעביר מסר לילדים בגילו שלא משנה כמה מציקים לך, ולא משנה באיזו נקודה פוגעים בך (בכל ילד מחפשים את הפאקים כדי שיהיה על מה לצחוק, זאת טקטיקה מוכרת אצל הילדים הסוררים. גם עליי צחקו בנקודות הרגישות, מה נראה לך?), לתלות את עצמך זה לא הפיתרון בשום מצב!

ותאמין לי, רק מהפחד שיהיה לי ילד כמו שאתה מתאר, אני אחשוב 1000 פעם אם בכלל להביא ילד לעולם. זה פשוט כישלון בחינוך.
אז לא, יש ילדים
07/01/11 22:47
1צפיות
שאצלם הפאקים בולטים ומשמעותיים הרבה יותר מאשר אצל ילדים אחרים, ולכן הם נפגעים בצורה יותר גדולה. כמובן שהפוגעים יודעים זאת ולכן מכוונים אליהם, זה לא שכל הילדים נפגעים בצורה שווה, יש פגועים יותר ופחות.

באמת שיהיה לי חבל אם לא תביא ילדים בגללי. אני רק אומר שהנימוק של "ילדים הם ילדים" לא יכול להוות בסיס לקבלת דברים שגויים באופן טבעי,צריך להשתדל למנוע עד כמה שניתן.
חחח תרגע אחי, זה בטוח לא בגללך
08/01/11 14:21
3צפיות
זו מחשבה שמלווה אותי כבר שנים על גבי שנים.
ברור שיש ילדים שלוקחים את זה קשה יותר ונעלבים, וזה בסדר, ומצד שני יש ילדים שזה לא מזיז להם. אני בסך הכל אומר שלא משנה עד כמה הפגיעה כואבת, יש קווים אדומים שלא חוצים.
º
עדיף שילוו אותך מחשבות אחרות.
08/01/11 21:17
5צפיות
דווקא לא
08/01/11 23:20
הלוואי שעוד הרבה אנשים יחשבו 20 פעם לפני שהם עושים צעד כזה. יחסוך לנו הרבה סיפורים כואבים.
אם אתה עוצר בכלל לחשוב
09/01/11 16:15
אז זה מספיק.
אתה מפספס את הנקודה לגמרי...
10/01/11 02:25
אין פה עניין של הצדקה למעשה, הרי עצם המילה "הצדקה" היא מכורה מראש, ומוכוונת מראש למטרה אחת. הרי הצדקה זו מילה שבאה לתאר חיפוי על אשמה של מישהו, כיסוי של מעשה נפשע.

מה עשה אותו נער? את אותן חיצים צריך להפנות למתעללים שגרמו לו למצוקה נפשית כל כך גדולה. אותם לשפוט ולא אותו! אני מבין מאוד את התחושה של מישהו שמרגיש מצוקה ואין לו אף אחד אפילו לשתף, להיתמך, זו תחושה קשה מאוד שלא ניתנת להבנה אצל מישהו שלא חווה את זה ולא רגיש בעצמו.

חוץ מזה נראה לי שגם אנשים שמחשיבים עצמם ,"חזקים" היו קורסים תחת התעללות ממושכת.
מה זה " הדרך הלא נכונה"?
10/01/11 02:18
1צפיות
מי שָמֲך?  מי אתה שתשפוט אותו בכלל?  יש לך מושג בכלל איך הוא הרגיש? מה הוא חווה באותם רגעים ובזמן שהתעללו בו?

אתה מבקר אותו, ושופט אותו וזה נורא לא במקום, ומבזה את זכרו. וזה שנמצאים במצבו אלפי ילדים ובני נוער, לא מצביעים על שום דבר, מלבד העובדה העצובה שאנחנו חברה מטונפת ומגעילה שלא מקבלת שום אדם שלא נראה לנו! לנו זה לאלה שנחשבים "חזקים" ולא משנה אם נפשית או פיזית.

כל אדם מגיב באופן אחר לאותה התנהגות, אז ילדים אחרים יוכלו להתמודד עם זה ולהדוף התקפות עליהם,ואחרים לא יוכלו להתמודד ויסבלו ואף יגיעו למצב של חוסר אונים מוחלט עד כדי התאבדות!

אין פה עניין של הגזמה או לא, וכל אחד מגיב לפי מסוגלותו, ורואים שאינך מבין הרהב בנפש האדם, שכן עם רגשות קשה מאוד להתווכח, שלא לדבר על אי אפשר בכלל.
לכן-עזוב את השיפוטיות, ותתרכז בעיקר וזה השינוי שאמור לבוא אחרת נגיע להתאבדויות ורצח חדשות לבקרים.
מה שמפריע לי
13/01/11 23:47
2צפיות
זה שמי שפתח בשרשור הזה בעצמו מתעלל נפשית בבנאדם כך שדמעות התנין שלו לא עושות עלי שום רושם
כשאומרים נורמטיבים
08/01/11 17:36
1צפיות
צריך גם לזכור שהנורמות משתנות ולא תמיד לטובה
º
עניינים קטנים כגדולים
06/01/11 00:33
2צפיות
הפועל קרית שמונה 4-5 בני יהודה בפנדלים אחרי
05/01/11 20:10
1צפיות
1-1.
אתמול היו משחקי גביע
05/01/11 15:45
2צפיות
נתיבות
אתמול היתה כתבת צבע של 2 עמודים על הבוס הצבעוני של רמת השרון כדורגל, מוליכת הליגה הלאומית ומי שמסתמנת כעולה לליגת על.

לקראת הסיום הבוס הבטיח שהוא ינסה להביא בשנית את קבוצתו למעמד חצי גמר הגביע כדי לתת כבוד גם לראש העיר שמככב אף הוא בכתבה.

אתמול היה סיבוב ז' של משחקי הגביע. רמת השרון הוגרלה לשחק בביתה במשחק קל מול קבוצה מליגה נמוכה יותר.

התוצאה:
רמת השרון לא ממשיכה בגביע.
עירוני נתיבות, הקבוצה של סתיו אלימלך, ממשיכה לאחר נצחון על רמת השרון. שלא תגידו שלקחה את המשחק בפוקס של פנדלים או בגלל הארכה שגרמה לשחקני רמת השרון להיות עייפים מול סוסי הנגב. התוצאה נקבעה בתוך 90 דקות.

חיים ומות בידי הלשון (מטאפורית).
ורק לזכור ששנה שעברה
06/01/11 20:37
1צפיות
רמת השרון הגיעה עד החצי גמר הגביע שבדרכה היא מדיחה את הפועל ב"ש ומכבי פ"ת מליגת העל
הפעם היא מוצאת את עצמה מודחת מהגביע ע"י קבוצה מליגה נמוכה יותר.

רמת השרון טרם נוצחה בליגה וזה היה הפסדה השני בלבד העונה בכל המסגרות (היה להם הפסד אחד בשלב הבתים של גביע הטוטו לקבוצות ליגה לאומית שלא מנע מהם לעלות לרבע הגמר ולעשות את כל הדרך עד לזכייה במפעל)

משחק צדקה
05/01/11 13:36
1צפיות
הי, אני מתנדב במתנס קהילתי כלשהו בדרום ת"א ואנחנו מנסים לגייס כספים בדרך יצירתית. החלטנו לעשות משחק כדורגל וממש כבר ביררנו על מכירת כרטיסים מסודרת והכל, רציתי לדעת בתור אוהדי כדורגל אם הייתם מגיעים לראות משהו כזה, אמנם אנחנו לא משחקים ברמה גובהה כל כך אבל ככה לעשות איזה מעשה טוב על הדרך.מה אתם אומרים?
כתבה מעניינת, מהמקלדת של כדורגלן
06/01/11 15:55
1צפיות
.
בקישור למטה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מהו השער שהובקע מהמרחק הכי גדול
06/01/11 15:40
6צפיות
  מהו השער שהובקע מהמרחק הכי גדול
בנגיחה בארץ בכל הזמנים (רק ב-2 הליגות הראשונות)
אמנם לא בליגה, אבל בנבחרת
06/01/11 15:46
2צפיות
אני זוכר שאבי יחיאל הבקיע נגיחה לאחור מבערך 15 מ' בדאבלין במשחק נגד אירלנד שבו ניצחנו 1:1 אחרי לחץ אדיר שלהם בדקות האחרונות (כשדודו אוואט סיים את המשחק עם צמר גפן באף כדי למנוע דימום), בקמפיין של אברם למונדיאל 2006.
תיקון: נגמר 2:2, והנה הוידיאו
06/01/11 15:49
1צפיות
האירים יורדים עלינו חזק בתגובות שם.
06/01/11 23:49
3צפיות
כל אירופה יודעת שאנחנו אפסים.
º
עוד שמאלן עם רגשי נחיתות
07/01/11 00:04
חח שמאלן.
07/01/11 00:08
1צפיות
דיברתי על כדורגל ובזה אין ספק שאנחנו אפסים, לא משנה אם אתה ימני או שמאלי. כנראה שאתה לא מבין אנגלית ולא הבנת מה הם כותבים שם או שבכלל לא טרחת לקרוא. בכל מקרה, קבל ח"ח על תגובה אינטיליגנטית!
לא מעניין אותי מה הם כותבים
07/01/11 00:38
פשוט יש לי הרגשה שאתה אוהב אותם בגלל שהם פרו פלסטינים
אז טעית.
07/01/11 00:41
1צפיות
אני לא אוהב אותם, אני מתעניין במה שיש להם להגיד. והם דיברו על כדורגל, כמו שאמרתי, ואמרו שהיה לנו מלא מזל במשחק ושהם לא מבינים איך הם לא ניצחו את ישראל.
º
מזל זה חלק מהמשחק
07/01/11 00:56
1צפיות
תאכלס הם באמת יצאו טונות
07/01/11 00:58
1צפיות
ישראל נבחרת על הפנים,הם יכלו לנצח אותנו בכיף..
גם אני אם הייתי אוהד שלהם ועגלה כמו יחיאל היה דופק דווקא עליי את הגול היחיד שלו בנבחרת (ועוד בנגיחה הזויה מ-15 מטר עם סיכוי של 1 ל-1000 להיכנס),הייתי מקטר ולא מבין איך לא ניצחנו חח
º
אפשר לומר שהיה לנו irish luck.
07/01/11 01:05
עם המזל הזה
08/01/11 17:29
לא נגיע רחוק
º
07/01/11 10:13
לפי ה-5 דקות האחרונות בוידיאו
07/01/11 06:54
3צפיות
באמת קשה להבין איך לא הפסדנו שם.
בתקופת גרנט היה לנבחרת הרבה הרבה מזל
07/01/11 12:52
עובדה שלא הפסדנו בכל הקמפיין
º
זהו השער היחידי של אבי יחיאל במדי הנבחרת.
06/01/11 15:55
2צפיות
שער חשוב שמובן הזה
08/01/11 17:34
1צפיות
שהוא מנע מהחלאות להגיע למונדיאל
אין ספק
13/01/11 21:33
1צפיות
יותר חשוב להם להגיע למונדיאל מזופת מלמחות על התעללות מינית בילדים רכים בכנסיות שלהם פשוט עם דוחה
º
14/01/11 17:12
בשנת 1990 מוריס ז'אנו (הפועל ת"א) הבקיע
08/01/11 18:29
בשנת 1990 מוריס ז'אנו (הפועל ת"א) הבקיע
שער בנגיחה מ-16 מטר במשחק העלייה המפורסם נגד רמת-עמידר (כשהפועל ת"א עלו לשחק עם "סטופקס" ניצחו 0-6 ועלו ליגה,באותו משחק מוריס ז'אנו כבש שלישייה).
זכור לי את שאלוי במדי הרצליה מול בית"ר
07/01/11 14:04
5צפיות
אם אני לא טועה בעונת 98/99 שנגמר 1-1 במחזור השני שאלוי הבקיע בנגיחה מה-16, אבל אני זוכר את זה רק מתיאור בעיתון כך שאולי זה באמת מ12 מטר או משהו כזה.
º
השער הזה היה מ-12 מטר.
08/01/11 16:34
Serie A - Giornata 18
05/01/11 20:48
2צפיות
הסריה A חוזרת אלינו מפגרת חג המולד, עבדכם הנאמן חזר מאבט"ש, והנה המשחקים הבולטים במחזור ה-18:

יובנטוס – פארמה (מחר ב-13:30)
בפרקים הקודמים: מספרת אדירה של קוואליארלה לא הספיקה ליובנטוס שחטפה את השיוויון בתוספת הזמן בתיקו מאכזב מאוד נגד קייבו, בין לבין אמרה שלום לליגה האירופית. פארמה מסובכת עמוק בתחתית והיא מגיעה למשחק מהמקום ה-16 לאחר תיקו ביתי עם בולוניה.

יובה חוזרת מהפגרה לראשונה אחרי המון זמן עם סגל כמעט מלא, כאשר ג'יג'י בופון ככל הנראה יהיה על הספסל וגם אמאורי החלים מהפציעה שלו. מי שיחסרו הם דה צ'ליה, יאקווינטה ומרטינז – לא בדיוק שחקנים שיובה לא תוכל להסתדר בלעדיהם. דל פיירו כנראה יפתח בחוד לצידו של קוואליארלה.

פארמה (או בשמה הפחות רשמי – יובנטוס ב') מסובכת חזק בתחתית ונמצאת רק 4 נקודות מעל לקו האדום כשהיא מגיעה לטורינו עם 4 ניצחונות בלבד העונה ב-17 משחקים. שישה שחקני יובנטוס לשעבר נמצאים בסגל פארמה ושלושה מהם צפויים לפתוח מחר: השוער אנטוניו מיראנטה, הקשר אנטוניו קנדרבה והקיצוני המוכשר סבסטיאן ג'יובינקו שכרטיסו שייך ליובה.

קשה לראות איך פארמה, שבמשחקיה נגד קבוצות ממקומות 7 ומעלה הוציאה רק 2 נקודות בלבד העונה (שתיהן בבית) מסוגלת להוציא משהו מהמשחק הזה. ההימור היא ניצחון קל ליובה. ספורט 1 ישדרו לנו את המשחק.

קליארי – מילאן (מחר ב-16:00)
בפרקים הקודמים: משחק כל כך חלש היה בסן סירו במפגש הצמרת בו מילאן הפסידה בפעם השלישית בלבד העונה, לרומא, ונעצרה אחרי תקופה נהדרת בליגה כאשר דווקא מרקו בוריילו היה זה שהוריד את הרוסונרי מנוצחים. קליארי המשיכה את הזיגזג כאשר ניצחה בשני משחקי הבית האחרונים שלה והפסידה בשני משחקי החוץ.

שתי הקבוצות פעילות בחלון ההעברות של ינואר, לפחות מבחינת שמועות שעולות לאוויר. בזמן שבקליארי דיברו על לא אחר מאשר מאור בוזגלו, במילאן הציפו את התקשורת עם שמות: קסאנו כבר צורף ועשוי לערוך את הופעת הבכורה שלו מחר, רונאלדיניו עשה בשעה טובה את הדרך הביתה לגרמיו ושמו של פדריקו מאקדה ממנצ'סטר עלה לאוויר אולי בדרך לעסקת השאלה. חוץ מהם עלו לאוויר שמות של כל מיני "צעירים" כמו מארק ואן בומל ולוקה טוני.

מילאן מגיעה בסגל חסר כאשר השם הבולט בהיעדרו הוא זלאטן איברהימוביץ' שייעדר בגלל צהובים. החדשות הטובות הן שפאטו שחוזר מפציעה יפתח במקומו לצידו של רוביניו. מי שיעדרו בנוסף לזלאטן הם פרינס בואטנג, מתיה פלאמיני, אלסנדרו נסטה ואנדראה פירלו הפצועים. רודני סטראסר צפוי לערוך בכורה בהרכב עקב כך כאשר יפתח בקישור לצידם של אמברוסיני, גאטוסו וסיידורף.

קשה להמר על תוצאה כאן עקב ריבוי הפציעות בצד האדום שחור והמאזן הטוב של קליארי בבית לאחרונה. נלך בכל זאת עם הלב. הימור: 2. אם ספורט 5 לא יעשו איזה משהו ספונטני, לא יהיה לנו שידור מחר.

אינטר – נאפולי (מחר ב-21:45)
המשחק המרכזי של המחזור ה-18 בין השנייה לשביעית ובניגוד למה שהתרגלנו, דווקא נאפולי היא זו שמגיעה למשחק הזה כשהיא רואה את הנראזורי מלמעלה.

בפרקים הקודמים: אדינסון קאבאני, מלך השערים של הליגה ממשיך להפציץ בלי הכרה בדקות מכריעות ולאחר שהעלה את נאפולי שלב בליגה האירופית בתוספת הזמן, עשה את אותו הדבר גם ללצ'ה עם שער אדיר בתוספת הזמן שנתן לדרומיים ניצחון 1-0 שלישי ברצף ומקום שני בטבלה. אינטר הורידה מעצמה קצת עצבים עם גביע העולם לקבוצות ובעיקר את המאמן הכושל רפא בניטז, ומינתה במקומו מאמן כושל לא פחות (לאונרדו) שיערוך הערב את הופעת הבכורה שלו.

ההחתמה הגדולה של חלון ההעברות בינואר שייכת לאינטר שהביאה מגנואה את אנדראה ראנוקיה הנפלא, שצפוי לסתום את החור הענק שהותיר אחריו וולטר סמואל שגמר את העונה. לא עוד קורדובה ומטראצי. חוץ ממנו, אינספור שמות נקשרו לאינטר בינואר, ביניהם אלכסיס סנצ'ז מאודינזה, ריקארדו מונטוליבו מפיורנטינה, קאקה מריאל מדריד, נורי שאהין מדורטמונד, כריסטיאן זקארדו מפארמה ועוד רבים וטובים שאת שמם נחסוך מכם. כמו כן שוב נקשר שמו של מאייקון לריאל, אולי בטרייד עם קאקה. הפרזיטים מנסיני, מונטארי וסואזו ממשיכים לינוק משכורות שמנות וישארו כנראה עד סוף העונה.

עם כל הכבוד לאינטר, נאפולי העונה לא פחות מעניינת. רק 3 נקודות מפרידות אותה ממילאן המוליכה. וולטר מאצארי בנה שם קבוצה נהדרת עם שחקנים מעולים כמעט בכל עמדה ואל תתפלאו אם החבר'ה מעיר הנמל ידהימו את העולם עם סקודטו בסוף העונה. מעל כולם כמובן צמד החלוצים הצעיר והקטלני ביותר בסריה A – אדינסון קאבאני (10 שערים) ואסקייל לאבצי (6 בישולים, רביעי בליגה) וחוץ מהם ניתן למצוא הגנה מנוסה, שוער מצוין ואת מארק המשיק בקישור. אבל המבחן הגדול יגיע ב-2 המחזורים הקרובים: נאפולי מתארחת בסן סירו אצל אינטר ותארח במחזור הבא את יובנטוס. נקודות בשני המשחקים ואפשר להגיד כמעט בודאות שנאפולי היא מועמדת לסקודטו.

לא אגזים אם אומר שנאפולי פייבוריטית במשחק הזה, אבל ראנוקיה במרכז ההגנה והרענון בעמדת המאמן בהחלט עשויים להוציא את האלופה לדרך חדשה. הימור: 1, בשיניים. שידור: ספורט 2.

שאר המשחקים:
לצ'ה – בארי
פאלרמו – סמפדוריה
רומא – קטאניה
אודינזה – קייבו
ברשיה – צ'זנה
בולוניה – פיורנטינה
גנואה – לאציו

תעשו חיים!
מאקדה יגיע לסמפדוריה
06/01/11 13:15
ומילאן כמובן הולכים על הפופוליסטי. באמת מה שמילאן צריכה זה עוד שחקן עם אופי בעייתי, כי רונאלדיניו לא פיצץ מספיק שחקנים באימונים עד עכשיו
קאסנו הוא מקצוען על המגרש
06/01/11 22:01
בניגוד לרונאלדיניו.

לאורך כל התקופה שאני עוקב אחרי מילאן לא זכור לי מקרה של שחקן שעשה בעיות משמעת כמו שקאסנו נוהג לעשות,והיו כאן אגומניקים.
מילאן זה מועדון שבדרך כלל מיישר שחקנים ואני מאמין שקאסנו לא יעשה כאן שטויות (מה גם וזה באמת ההזדמנות האחרונה בהחלט שלו לעשות משהו עם הקרירה שלו).

לא חושב שזה פופליסטי.
מילאן חייבת פליימיקר,כסף רב לפאסטורה או גאנסו אין-זה מה יש.
מה עדיף,להישאר עם סיידורף?
יום שחור..
06/01/11 18:09
מלו הדביל הורחק בדקה 17 (למה הוא עדיין משחק כדורגל? הוא כזה גרוע וחסר שכל) ויובה קיבלה 4-1 בבית מפארמה..באסה של יום..
רומא שהיא קבוצה שאני מחבב מאוד ניצחו 4-2 את קטאניה.

ובכלל מחזור עם הרבה שערים,23 שערים בינתיים.
רודני סטראסר!
06/01/11 18:47
איזה כיף שסוף סוף מתחילים לראות שחקני בית בקבוצה הזאת. אני מקווה שאלגרי ראה את מרקל וסטראסר והבין שלא חייבים תמיד ללכת עם הראש בקיר כשרוביניו, פירלו, גאטוסו ואחרים מסריחים את המגרש.
הפאול של פליפה מלו
06/01/11 20:38
2צפיות
מבחינתי, להרחיק לכל החיים. עלוב נפש. הדבר הראשון שעלה לי בראש זה הכיסוח שטיאגו דוטרה הביא לו אשתקד, בדיעבד - בצדק. למי שלא ראה...

http://www.youtube.com/watch?v=F3uOOxBmSTs
אידיוט ידוע
06/01/11 21:32
2צפיות
לפרוטוקול רק אציין שטיאגו דוטרה החליק בגשם ולא ממש התכוון לפגוע במלו, שלא ממש הצליח לקום אחרי זה...
משחק גרוע של מילאן
06/01/11 21:55
אבל כנראה שלליגה האיטלקית של היום גם זה עשוי להספיק לסקודטו.

צריך להתחשב כמובן החיסורים הרבים אבל גם בהרכב שני אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעשות כל כך הרבה שטויות בהגנה.
אהבתי את השיתוף של סטראסר ומרקל,מרקל לא הרשים יותר מדי אבל הוא צריך עוד להשתפשף וללמוד אבל דבר אחד נראה בטוח לגבי אלגרי-הוא את ההזדמנות לשחקני הבית ייתן,השאלה אם הם ידעו לקחת וסטראסר לקח בנתיים בשתי ידיים.

איזה פס של קאסנו

הפועל תל-אביב ז"ל
05/01/11 10:06
2צפיות
היום פורסם שאלי טביב יקנה את חלקו של מוני הראל בהפועל ת"א תמורת 18 מ' שקל ובכך יהפוך לבוס היחיד והבלעדי של הפועל ת"א.
גבי קצרה יחזור לתפקיד המנכ"ל על חשבונו של משה הראל שמן הסתם יעזוב גם ובזאת הפועל ת"א רשמית עוברת לידיים של הכפר סבא בויז.
מי שעקב אחרי השתלשלות האירועים בהפועל כ"ס בימי טביב יודע שעתיד של הפועל הוא לא ורוד במיוחד..
כל כך חבל על המועדון הזה שתוך כמה שנים לדעתי הולך לרדת למטה למטה..
אחרי אניימה,שכטר,ורמוט וידין הכל יגמר..
חשש אמיתי יש לי שהפועל תגמור כמו כ"ס אותה השאיר טביב בלי שקל בכיס ועם מקום חמים ונעים במרכז טבלת הליגה השנייה..

מה אומרים? איך ההרגשה של אוהדי הפועל פה בפורום שכבר היו בטוחים בדיוק כמוני שהראל יהיה זה שיקנה את חלקו של טביב?
לחוצים? מרוצים? אולי רואים בטביב משהו שאני לא רואה?

קישור לידיעה:
http://www.one.co.il/Article/171965.html
º
בוואלה כתוב הפוך שהראל ירכוש את חלקו של טביב
05/01/11 11:13
ועוד פרשה שמתפוצצת: סחיטת דה סילבה
05/01/11 12:59
לירון זרקו,הישראלי הראשון ולדעתי גם האחרון שזכה לשחק בליגה הסינית נעצר ביחד עם אביו בחשד לסחיטת הבלם הברזילאי דאגלאס דה סילבה שעימו הוא שיחק בהפועל כפר סבא.

החשד הוא שהשניים דרשו מהברזילאי מאות אלפי דולרים ואיימו עליו שאם לא ייעתר לדרישתם, יפיצו בתקשורת תמונות שלו עם בחורות-דה סילבה הוא נשוי.

השניים גם איימו על דה סילבה שיחשפו שמכר משחקים כששיחק בהפועל כפר סבא ובהפועל תל אביב. לפנות הבוקר, נעצרו שני החשודים בבתיהם ובהמשך היום יובאו להארכת מעצר בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון.  

זרקו בנאדם שקרן,וכנראה שגם מגעיל
05/01/11 16:09
לגבי השקרן זה הובן לפני כמה ימים כשעשו עליו כתבה בערוץ הספורט על הליגה הסינית,הוא אמר שם דברים מאוד חיוביים יחסית לראיון שהוא נתן רק  לפני שנה בשבעה ימים של ידיעות, איזו שכונה שהוא תיאר שהולכת שם,גם לכלך על דוארטה.

אנ מקווה שישלם על כל מה שעשה.
º
05/01/11 18:44
ואלי אוחנה פותח ת'פה
05/01/11 19:42
הוא תופס טרמפ על המקרה ואומר:

''אני אומר בוודאות שאנחנו ירדנו ליגה לא בגלל יכולת ספורטיבית. ירדנו למרות כמות נקודות עצומה שהייתה לנו. זה היה בלתי נתפס. את מי יכולנו לשאול? לבוא לשחקנים ולשאול אם הם מכרו משחקים? תוך כדי משחקים אתה אומר לעצמך באירוניה ´אולי מוכרים אותי´. אני זוכר גולים שקיבלנו ואמרתי לעוזרים שלי ´אנחנו מתאמנים לא טוב? מה קרה פתאום?´. ב-11 משחקים הפסדנו 7 פעמים, ועוד הפסדים בבית עם שערים עצמיים, שלישיות ורביעיות ופנדלים מוחמצים".

"אם המשטרה תצא עם שמות אני אתקוף אותם.  גם אז היו לי תהיות בראש. אני מאמן ג´נטלמן ורוצה להאמין שדברים נעשו מתוך טעות כי לפעמים מבקיעים שערים עצמיים ומחמיצים פנדל. לדעתי בסיבוב השלישי החמצנו 3 מ-4 פנדלים בסיבוב השלישי. אנחנו יודעים שההוכחות יקבעו".

"אם באמת היו דברים אני מקווה שינקטו צעדים קשים נגד כל מי שמעורב. אני רוצה שכל מי שמעורב ישלם על כך ביוקר. אני מדבר מתוך כאב אישי כי מה שנעשה זה לגמור קריירה למאמן. הם כמעט עשו את זה. בקלות הייתי יכול לגמור קריירה כמאמן על לא עוול בכפי".

אדון אוחנה,אני לא זוכר שאחרי ירידת הליגה דיברת ככה.בני יהודה הייתה בתחילת הסיבוב השלישי תקועה במקום האחרון ועשתה קאמבק מדהים ושרדה בניגוד לכפר סבא.עדיף היה לך לא לדבר ולא להוסיף שמן למדורה.כמו שאמרו שאושרי לוי מכר משחק והכל התברר כבלוף נראה לי שגם במקרה הזה לא יצא כלום.כנראה זרקו רוצה כסף מהעסקה של דה סילבה וזלצבורג וחיכה לעיתוי המתאים ודה סילבה פנה למשטרה.
צדק אלי אוחנה
05/01/11 20:12
צדק אלי אוחנה
פשוט דוחה לשמוע את אוחנה
05/01/11 20:57
1צפיות
עם סגל שחקנים כמו שהיה לו, עדיף באמת לו היה סותם את הפה ונעלם ממפת המאמנים בארץ.
ממש לא טרמפ,אוחנה הוא קורבן
05/01/11 22:06
התקופה שלו בכפר סבא הייתה טובה, הוא עשה עם קבוצה קטנה עונה טובה במרכז טבלה, עונה אחר כך הוא היה במשך חצי עונה באותו מיקום בערך, כשפתאום ומשום מקום הקבוצה התחילה לצנוח. אושרי לוי חטף שם גולים הזויים, הוא הלך לפוליגרף ונמצא דובר שקר, לכן חוזהו הותר. נכון שלא נמצאה הוכחה משפטית נגדו, אבל גם נגד שחקני בית שאן וישראל כהן זה לא היה, ולאף אחד אין ספק לגבי מה שהלך שם.

זכותך המלאה להאמין רק לעובדות חלקות, אבל אם לא נראה לך חשוד שקבוצה שנמצאת במשך חצי עונה במרכז טבלה פתאום מתדרדרת ויורדת, כשבמהלכה השוער נחשד כמוכר משחקים,ועכשיו הבלם והקשר האחורי נחשדים ככאלה, אז זה קצת מפתיע. אבל לאוחנה בטח ובטח יש זכות לדבר על מה שהיה, כי אם לא הדברים האלה, הקריירה שלו אולי הייתה הולכת למקומות אחרים.
אושרי לוי נחשד במכירות ב-06/07
06/01/11 07:28
המששחק המפורסם נגד מכבי חיפה היה ב-06/07 שנגמר 3-3.באותה עונה כפ''ס הייתה בעונה דה סבירה.אחרי אותו משחק התעורר החשד לגבי אושרי לוי ואוהד לויטה החליף אותו בשער ולוי שוחרר מכפ''ס

עונה אח''כ הם היו יחסית אחרי שני סיבובים טובים ואז בסיבוב ה-3 הכל צנח והם התחילו לזייף ולמרות שניצחו את הפועל ת''א בבלומפילד במח' הסיום זה לא עזר להם והם ירדו חזרה ליגה.

הוא דיבר ככה עוד בעונה ההיא
06/01/11 10:38
לקראת סיום העונה, כשהפועל כפר סבא איבדה גובה ונכנסה לסחרור, הוא דיבר על זה שלא הגיוני שקבוצה שבשני סיבובים ראשונים מציגה כדורגל טוב פתאום לא מפסיקה להפסיד.

ודה סילבה לא פנה למשטרה - המשטרה הגיעה לדה סילבה אחרי שקיבלה ידיעה ש"סוחטים שחקן בכיר".
בכל מקרה זה אחד השבועות הסוערים שהיו
06/01/11 10:47
בשנים האחרונות בכדורגל הישראלי.

ביום ראשון-אלי כהן מקבל הערות גזעניות מהבוס שלו שהוא מרוקאי פרמטיבי ועוד כמה מילים 'יפות'.

יום שלישי-גולדהאר מפטר את נימני,מזרחי הולך בעקבותיו ואפילו איציק עובדיה אומר שלום ולא להתראות ומכבי ת''א בעוד עונה שככל הנראה תיכנס לאחת הגרועות בתולדותיה.

יום רביעי-באתר אחד כותבים שטביב קנה את החלק של הראל והוא הביג בוס של הפועל ת''א,באתר שני אומרים ההיפך......
כמה שעות אח''כ הכדורגלן הישראלי הראשון והאחרון שייצג אותנו בסין נעצר ביחד עם אביו בחשד לסחיטת דאגלאס דה סילבה שלטענתם הם יודעים שהוא מכר כמה משחקים בהפועל כפ''ס.

מה הפרשה הבאה שתתגלה לנו?
יש לי הרגשה שנמשיך להתעסק בהפועל כפר סבא
06/01/11 11:29
אני מקווה שזה לא יתפרס יותר מידי וייעצר פה, אבל זה לא נראה שזה יקרה.
º
06/01/11 20:21
אתה יכול לבסס את דבריך
05/01/11 19:06
2צפיות
שטביב השאיר את כפר-סבא ללא שקל (האם היה לה שקל לפניו?) והעובדה שכפר סבא כרגע בליגה השנייה היא באשמתו - לפי מיטב זכרוני כפר סבא תמיד נלחמה בתחתית
לא ממש
06/01/11 00:56
1צפיות
כ"ס היו מועדון מכובד סה"כ כל זמן שהם היו בידיים של האגודה..
העסקנים הפרטיים פירקו אותם ובראשם טביב שמכר את כל הסגל כשנמאס לו ואז הלך בעצמו ולקח את קצרה בתיק..
זה ידוע שהאיש חי על קריזות..
אפרופו הפועל ת"א, זהבי ופושקאש
06/01/11 16:19
1צפיות
אז כשפיפ"א פרסמה את רשימת 10 השערים היפים של השנה החולפת (הפרס על השער הכי יפה הוא על שמו של שחקן העבר האגדי פרנץ פושקאש), חלק הרימו גבה כשהשער של זהבי מול ליון במספרת לא נכנס לרשימה.

אז כנראה שברשימות אלטרנטיביות של אתרים אחרים הוא הצליח להכנס לרשימה, וגם למקום די מכובד

http://www.caughtoffside.com/2011/01/06/best-goals...
נשבע לך
06/01/11 19:08
שהשערים ברשימה הזאת פי 5 יותר יפים מה-10 שאופ"א בחרה, אולי למעט 2-3 בודדים...
º
השער של נאסרי ענק
06/01/11 21:12
בעזרת השם הלוואי הלוואי אמן אמן אמן
09/01/11 04:20
כן יהי רצון ועוד שלל משפטי תפילה למיניהם.
º
רונקו טיוי
04/01/11 15:50
2צפיות
זהירות! שלמה שרף באקט מזעזע פוטנציאלי.
04/01/11 00:36
2צפיות
http://www.facebook.com/v/478567308444
החל מ2:50...

רונקו
לא הפוטנציאלי הוא המזעזע.
04/01/11 01:10
שיש איש שמרשה לעצמו להתנהג באופן כזה קטנוני וילדותי בטלויזיה ומספר שנותיו קרוב יותר ל-3 ספרות מאשר לספרה אחת, זה מזעזע.
אני אוהב את שליימה
04/01/11 10:55
אבל משגע אותי שהוא כל כך לא אובייקטיבי..זה חבל..
תאכלס גרנט מספק בעיקר רגעים מביכים,אז לשליימה לא חסר מתי לרדת עליו..
אבל עד שיש לגרנט איזה פעמיים בעונה רגעים של מיני הצלחה,גם לזה שרף לא מפרגן...

עם זאת זכור לי הציטוט הקורע של שרף מלפני שנה נדמה לי כשפופמי שיחקו בגמר גביע הליגה נגד היונייטד (או גמר הגביע האנגלי,וואלה לא זוכר),אז הם אמרו לו באולפן (לשליימה) "הנה גרנט בגמר גביע,יש סיכוי שיקח גביע השנה ויהיה לו תואר אדז מה יש לך להגיד?"
שליימה אמר "גביע? איזה גביע..מקסימום גביע של לבן הוא יקח" חחחחח
בסוף גרנט הפסיד כצפוי אבל הציטוט של שליימה זה הוצא מהקשרו קלאסי!
º
הייתי מת לראות את שליימ מאמן באנגליה
08/01/11 17:19
חדשות הספורט בכשל איות מביך!!!
27/12/10 23:16
1צפיות
חדשות הספורט בכשל איות מביך!!!
כל מילה מיותרת.
האמת שזה לא כ"כ רחוק מהמציאות
28/12/10 07:13
אחרי כל הפסד אנו שומעים הספד בליגה הזאת ממילא
º
"כשל איות מביך" - העיקר שלא הגזמת.
28/12/10 10:34
קלטתי זאת אתמול בשדור וצחקתי
28/12/10 15:44
אולי יש במ.ס. אשדוד הספדים על הפסדים.
מיטב הכשלים והשוסים בספורט לשנת 2010
25/12/10 01:06
1צפיות
כדורגל, אופניים, סקי, טניס, שחיה...

טייק 1
http://www.facebook.com/v/472750723444

טייק 2
http://www.facebook.com/v/472757283444

מה שלושת האהובים עליכם מתוך העשרות שיש פה?

רונקו
תיקון ללינקים + לינקים נוספים
26/12/10 05:14
תודה רבה לאונרדו מחמיא לי מאוד
05/01/11 02:18
2צפיות

תודה רבה!!

רונקו
אבי נמני פוטר ממכבי ת"א
51תגובות
04/01/11 13:29
5צפיות
עפ"י NRG ואללה ואתר הכיכולים ומסיבות

(המשך...)
עפ"י NRG ואללה ואתר הכיכולים ומסיבות
מכבי חיפה - ת"א 3 - 0
41תגובות
03/01/11 23:00
1צפיות
קבוצה של 35 מיליון עם 7 שחקני בית בהרכב עשתה בי"ס לקבוצה של 120 מיליון.
שוב מכבי חיפה השתינה על התקשורת התל אביבית שהכריזה שמכבי ת"א היא הפייבוריטית במשחק הזה, באה למשחק ונתנה כדורגל מהנה ולחימה ללא פשרות למרות חסרון של 3 שחקנים משמעותיים בהרכב.
ו2 שאלות:
האם גם הפעם הפועל ת"א...

(המשך...)
קבוצה של 35 מיליון עם 7 שחקני בית בהרכב עשתה בי"ס לקבוצה של 120 מיליון.
שוב מכבי חיפה השתינה על התקשורת התל אביבית שהכריזה שמכבי ת"א היא הפייבוריטית במשחק הזה, באה למשחק ונתנה כדורגל מהנה ולחימה ללא פשרות למרות חסרון של 3 שחקנים משמעותיים בהרכב.
ו2 שאלות:
האם גם הפעם הפועל ת"א תבכה שמכבי ת"א פתחה רגליים?
בשביל מה יש מומחה מכבי חיפה בפורום אם הוא לא פותח שרשור על משחק כזה?
Liga BBVA- מחזור 17
02/01/11 12:34
1צפיות
שנה חדשה התחילה. מה יקרה לנו השנה? מי יודע? אולי, רק אולי, מישהי תצליח סוף סוף לדגדג את בארסה? בעצם, עזבו בארסה, את שתי הגדולות? אולי מישהי תתקרב לצמרת? בעצם, עזבו צמרת, בואו נתחיל מהפסד, מ 90 דקות מורטות עצבים. רק בואו נתחיל ממשהו. למען השם.

אתלטיק בילבאו-דפורטיבו (סן מאמס, ראשון, 17:00) פותח. משחק שבשנים קודמות יכול היה להישמע טוב יותר. האמת שדפור בתקופה אפורה יותר מגפילטע. תיקו בבית עם ספורטינג? נו באמת. נלך על הבאסקים. הם בתנופה. הם בבית. הם ינצחו.

ברסלונה-לבאנטה(קאמפ נואו, ראשון, 19:00) עוד עולה חדשה מגיעה לקאמפ נואו, אבל כנראה שהרקולס יש רק אחת. נקסט.

ספורטינג חיחון-מלאגה (אל מולינון, ראשון, 19:00) ספורטינג מעודדת מהתיקו בחוץ, עד כמה שאפשר להיות מעודדים מתיקו. מלאגה מתעודדת מהסיבות שלה, למשל בפטיסטה ודמיקליס שהגיעו. אם זה יתחבר בזמן יש לה סיכוי לצאת מהמשחק הזה עם משהו ואולי עם הכל.

סביליה-אוסאסונה(סאנצ'ס פיסחואן, ראשון, 21:00) השבוע סוף סוף סוף קרה דבר טוב לסביליה. היא לא הפסידה. טוב, האמת שהיא גם לא שיחקה, אבל בואו לא נהיה קטנוניים ועוכרי שמחות. וברוח אופטימית זו, הפעם היא תנצח, במשחק כדורגל אמיתי.

ולנסיה-אספניול (מסטאייה, ראשון, 23:00) אחלה משחק. הכל יכול להיות. הימור? ולנסיה. עם כל הצער על החמישייה שאספניול קיבלה בדרבי. ואנחנו ניסינו לשדר אופטימיות, באמת שניסינו.

מאיורקה-הרקולס (איברוסטאר, שני, 21:00) אז במשחק הביתי הקודם של מאיורקה נגד ראסינג קרה פאנצ'ר. אז קרה. הפעם לא. 1 בטופס.

סאראגוסה-ריאל סוסיאדד (לה רומארדה, שני 21:00) או שהחבר'ה שם בסאראגוסה נהנים כשהטבלה על הגב שלהם, או אני לא יודע מה. יש קבוצות עם סטיות, לכו תדעו. הנה הזדמנות לצאת משם, אבל יכול להיות גם תיקו.

אתלטיקו מדריד-רסינג סנטאנדר (ויסנטה קלדרון, שני 21:00) שני נצחונות רצופים??  אתם רציניים?? יאללה, קחו קרדיט לעוד אחד, אלא שהפעם נחזק בתיקו. כי אצל אתלטיקו  הרי הכל יכול להיות.

ויאריאל-אלמריה (אל מדריגל, שני, 21:00) עוד ניצחון ביתי נראה באופק, אם כי אלמריה יכולה פתאום לעשות חיים קשים. יותר מזה? לא נראה לי.

חטאפה-ריאל מדריד (קוליסאו אלפונסו פרס, שני, 23:00) הדרבי הקטן של מדריד סוגר את הבאסטה של המחזור. הלבנים יכולים בהחלט לאבד נקודות, אלא אם כן רונאלדו שוב יתפוצץ כאן כמו בעונה שעברה וכמו בכל העונה הזו בערך. הימור? ניצחון דרמטי ללבנים שימשיכו הלאה במרדף האבוד אחרי הגמדים מקטאלוניה.

שתהיה שנה של הגשמה, אהבה וכדורגל טוב, והצלחה לנציגות הישראליות. שיהיו הרבה גולים יפים, לפחות עד כמה שבת הזוג התורנית תאפשר לנו לראות...

על מה השמחה לאיד של מוריניו?
01/01/11 21:19
º
02/01/11 08:44
º
עם כל הצער מה זה קשור לשאלתי?
02/01/11 09:05
מה שמוזר זה שמוריניו מאמן פורטוגלי
02/01/11 20:55
ובונקריסט ואילו אנג'לוטי איטלקי ומשחק פתוח
הברדק שהיה בהגנה של צ'לסי היום בחיים לא קורה אצל מוריניו
איפה בדיוק הקשר למורניו
03/01/11 14:43
מה זה קשור למורניו
למרבה הפלא ברסה עבדה קשה..
03/01/11 11:03
אותה לבאנטה שחטפה שמינייה ממדריד נטולת החלוצים,בגביע,עכשיו מוכיחה שכשהיא רוצה היא מסוגלת להוות יריב לכל אחת.
אגב..מה יש לברסה עם עולות חדשות? את ריאל הם שחטו,את אספניול שהיתה עם 100 אחוזי הצלחה בבית,הם שחטו..
אבל להרקולס הם הפסידו ואתמול הם בקושי ניצחו את לבאנטה..
יש להם קטע עם עולות חדשות אה?

נ.ב.:
פדרו פשוט צומח להיות חלוץ ברמה עולמית! ניראה לי שתוך שנתיים הוא יוגדר החלוץ הכי טוב בעולם או לפחות בטופ 3.
כמה נגמר המשחק?
03/01/11 14:45
מה היתה התוצאה?
º
2-1 לברסה אחרי 0-0 במחצית
03/01/11 16:26
זה לא משנה
03/01/11 16:36
1-2 ו-0-8 זה בדיוק אותו דבר אלא אם ריאל תנצח 0-5 בדיוק בגומלין
ה-3:2 של ריאל על חטאפה
04/01/11 22:52
היה הניצחון המדרידאי הטיפוסי.

שער מפנדל, שניים ממתפרצות - אחד מטעות שוער מוזרה, אחד כשהקבוצה השניה מצפה לחוץ שלא קיבלה

כשרונאלדו שם שניים וכל זה בא יחד עם כדורגל די ירוד לאורך כל המשחק, זה ניצחון ריאל מדרידי טיפוסי בשנתיים האחרונות.

די דומים למכבי ת"א, אצלנו, רק שמכבי מפרקת בערך 5 ומטה ומפורקת ע"י 3 ומעלה, ואילו ריאל מפרקת 3 ומטה ומתפרקת רק מול 1.

באופן כללי, ליגה לא משהו. אם ויאריאל תתעלה על עצמה ובכל זאת ברסה וריאל יאבדו נקודות קצת, אולי יהיה עוד מעניין.
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 15
76תגובות
31/12/10 14:10
משחקי המחזור:

שבת:

17:10

הפועל ת''א-הפועל חיפה

19:00

הפועל ר''ג-בני יהודה

מועדון ספורט אשדוד-הפועל עכו

בני סכנין-עירוני ק''ש

הפועל ב''ש-מכבי פ''ת

19:30

בית''ר י-ם-מכבי נתניה

יום...

(המשך...)
משחקי המחזור:

שבת:

17:10

הפועל ת''א-הפועל חיפה

19:00

הפועל ר''ג-בני יהודה

מועדון ספורט אשדוד-הפועל עכו

בני סכנין-עירוני ק''ש

הפועל ב''ש-מכבי פ''ת

19:30

בית''ר י-ם-מכבי נתניה

יום א':

20:10

הפועל פ''ת-הפועל אשקלון

יום ב':

20:45

מכבי חיפה-מכבי ת''א
אבי כהן ז"ל. זכרונות. מתוך חדשות הספורט
29/12/10 01:28
1צפיות
הפתיח של חדשות הספורט 29.12.10
http://www.facebook.com/v/475299898444

התחנות בקריירה.
http://www.facebook.com/v/475318618444

יהי זכרו ברוך!

רונקו
אסון גדול ויום אבל
29/12/10 10:01
האמת שאתמול כשאמרו בחדשות שהוא הלך אז הרגשתי מן צביטה לא נעימה בלב..
הרגשתי את הבטן טיפה מתהפכת וזזתי במקום באי נוחות..
למרות שבערך מהיום השני ידעתי שרוב הסיכויים שהוא לא יצא מזה,עדיין השורה לא נעימה..
אדם חביב,ספורטאי גדול,איש שתרם לספורט גם אחרי הפרישה וכמובן בן אדם ואיש משפחה בישראל..
כואב מאוד וחבל מאוד,ליבי ליבי עם המשפחה.

אבל כהן תנוח על משכבך בשלום ת.נ.צ.ב.ה
º
בשורה לא נעימה** אבי כהן תנוח**
29/12/10 10:02
וכל הכבוד לליברפול על המחווה המרגשת
30/12/10 15:18
 וכל הכבוד לליברפול על המחווה המרגשת
והמכובדת לפני פתיחת המשחק אתמול נגד וולבס

ישבתי מול הטלויזיה ולא הפסקתי לבכות מהתרגשות למראה עיני :

ביציע ה"קופ" האגדי הניפו אוהדי ליברפול כרזה לזיכרו של אבי כהן ז"ל וביציע שרו את "לעולם לא תצעד לבד" בלהט המוכר.השחקנים לחצו ידיים, התפזרו על המגרש ואז התכנסו סביב עיגול האמצע.עוד לפני שהכרוז עלה על הדשא, החלו האוהדים לקום ממקומותיהם.אנפילד דמם והכרוז תיאר את הקריירה של אבי כהן וביל ג'ונס, שחקן עבר משנות ה-40 שמת השבוע בשיבה טובה (בגיל 90).שחקן ישראלי ושחקן אנגלי ושניהם בני הקבוצה לנצח הכרוז תיאר את הפרק הליברפולי של אבי כהן ז"ל :"הוא הצטרף למועדון ב-1979 ותרם את חלקו בזכייה בגביע אירופה,באליפות ובגביע הליגה."המועדון מביע את תנחומיו הכנים למשפלותיהם של אבי כהן וביל ג'ונס".

כתובות אינטרנט מצורפות:
בהחלט מחווה מרגשת
31/12/10 14:40
גם אני בכיתי מול המרקע. מהתרגשות ומצער על אבי. יהי זכרו ברוך ותנחומים למשפחתו, לחבריו, ולבית מכבי תל אביב.
º
29/12/10 12:39
º
29/12/10 13:02
1צפיות
º
29/12/10 12:40
º
29/12/10 12:43
º
29/12/10 15:20
משדר מיוחד לזכר אבי כהן , 23:40
29/12/10 18:00
שידור יהיה כאן: http://mygol.net/showthread.php?t=2457
29/12/10 19:21
2צפיות
אבי כהן יהי זכרו ברוך
ת.נ.צ.ב.ה

האיש הזה יחסר לכולם ללא ספק
אני עדיין לא מאמין שהוא איננו ומתקשה לדבר עליו בלשון עבר
כתבה מחדשות10 של הערב 29.12.10
29/12/10 23:15
הכתבה מחדשות10 על אבי כהן ז"ל.
http://www.facebook.com/v/475746318444

רונקו
º
יהי זכרו ברוך
30/12/10 10:13
º
יהי זכרו ברוך
30/12/10 14:40
אני מנסה לברוח מכל זה.. כואב הלב..
31/12/10 14:14
וזה כואב לא כי הוא היה שחקן ולא כי הבן שלו שחקן.. פשוט זאת מכה שנחתה על משפחה שלמה ועל הרבה מאוהביו ומכריו ותמיד מקרים כאלה מצערים.. אני שונא שמספידים אדם כשאומרים ש"הוא היה שחקן גדול" אבל כשאומרים ש"הוא היה אדם גדול" זה עושה לי את זה והדוגמא הכי טובה זה שהוא היה יו"ר איגוד השחקנים ודאג שיהיה מוסר תשלומים ופנסיה וכו`.. בזה צריך להספיד אותו.. ובפן האישי אני לא קורא את כל הכתבות ולא נכנס לשידורים על זה.. א.כי אני מעדיף להדחיק/לברוח/לא לשמוע על דברים כאלה אז אני ככה קורא כותרות בעיקר ככה מלמעלה.. ב.זה אמור להיות משפחתי יותר ולא ציבורי.. זה פשוט מגעיל ודוחה לשמוע ולקרוא לדוגמא כשמדברים על אברים של בנאדם וכל זה.. זה חוצפה שזה נהיה נחלת הכלל.. לעניין:חפרתי, זה מקרה מצער כמובן והסיקור התקשורתי (וסתם אנשים ברשת) מגעיל ודוחה אותי.. שיהיו בשורות טובות.. יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה.
שום חפרת
31/12/10 15:23
אתה צודק במיליון אחוז היו מגיבים בויינט שכבר ספרו לו איברים הישראלים המכוערים נחשפו במלוא כיעורם
אלי מקויסט:"אבי היה בחור יהלום"
01/01/11 02:55
מחמאות מאגדת הריינג'רס

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/194/527.html?hp...
האמת? היה מרגש.
02/01/11 00:30
1צפיות
אני מדבר על חוסר דקת הדומיה.
הייתי הערב במשחק ב-וסרמיל, ולבקשת משפחת כהן במקום לדמום במשך דקה,
אצטדיון שלם מחא כפיים במשך דקה לזיכרו.
במקום לשמוע פעם אחר פעם את השדרנים בטלביזיה מתלוננים על חוסר הכבוד
כשילד בן 15 (או אולי 30) מחליט לצעוק משהו בדקת הדומיה, אולי נמחא כפיים במקום?
הרבה יותר מרגש, מכבד, ויש פחות מקום לטעויות של חוסר כבוד.
מה אתם אומרים?
בהחלט עדיף
02/01/11 02:18
אני לגמרי בעד השיטה האנגלית, מחיאות כפיים כשמדובר באנשים זה הרבה יותר מכבד.

מרוויחים באיזשהו מקום משני הכיוונים, גם הכבוד לדעתי מורגש יותר כי מחיאות כפיים מראות הרבה יותר על הערכה מאשר דממה, וגם לא משאירים כמעט מקום לחוליגנים ולתתי אדם.

ככה שכל שזה נוגע לאנשים עדיפות מחיאות הכפיים לדעתי, כמובן שזה שונה מבין ציון מאורע היסטורי כללי...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום