לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבת
על אוהדים על טלוויזיה ועל עיתונים
מה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?
יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)

"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".
חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.
אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -
ובואו נדבר באמת על כדורגל!

ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות...

כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?
בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.

*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

º
פורים שמח
93תגובות
19/03/11 08:16
44צפיות

(המשך...)
º
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 27
72תגובות
18/03/11 14:49
3צפיות

(המשך...)
ציונים זה הכל,סיכום שמינית גמר האלופות!
17/03/11 15:33
1צפיות
אחרי שסיימנו את שמינית גמר האלופות,הגיע הזמן לסכם,אז הנה הציונים שלי והסיכום שלי,אתם מוזמנים להגיב ולסכם בעצמכם:

טוטנהאם מדהימה את מילאן (טוטנהאם מנצחת 0-1 בסיכום שני המשחקים)

ציון: 7

למה: בעיקר בגלל ההפתעה,שני המשחקים לא התעלו לרמה גבוהה,לא יצרו הרבה מצבים ליד השערים,ובטח שלא גולים,וזה מפגש שציפו ממנו לחגיגת שערים,אבל ברגע האמת,האנגלים שיחקו טקטי כמו שהם יודעים,האיטלקים שיחקו אגרסיבי כמו שהם יודעים,ובסופו של דבר,יצא מפגש די אפור.

שחטיור בועטת ברומא (2-6 לשחטיור בסיכום שני המשחקים)

ציון: 8

למה: כי המשחק הראשון היה מטורף,שחטיור הדהימו את כל אירופה,הרבה גולים,הרבה תהפוכות,ותוצאה שעוד השאירה לרומא סיכוי מסוים,אבל במשחק השני זה היה פשוט קונצרט במעמד צד אחד,אז אוקי,זה לא היה המשחק הכי אטרקטיבי בעולם,וירים את היד זה שראה את המפגש הזה,ולא את ברצלונה נגד ארסנל ששודר במקביל,ובכל זאת,למרות שהמפגש הזה היה יחסית נסתר,הוא היה וואחד מפגש

אינטר עוקצת את באיירן (3-3 בסיכום שני המשחקים,אינטר עולה בזכות שערי חוץ)

ציון: 8.5

למה: לא קיבל יותר בגלל שהמשחק הראשון עד הדקה ה90 היה כדור שינה,ובמשחק השני אי אפשר היה לקום לפיפי,אין ספק שאלופת אירופה וסגניתה אירגנו לנו דרמה שלא מהעולם הזה,אבל מה לעשות שקוראים להן אינטר ובאיירן,ולא מילאן וברצלונה,ולמרות זאת,ממפגש שהיה צפוי להיות די טקטי ומשעמם,במשחק השני קיבלנו ראן אנד בלגאן,מהפך כפול,ושער דרמטי שהשאיר את הגרמנים המומים ומוכים,ובכלל,לראות את אינטר האפורה כובשת שלושה שערי חוץ בגרמניה והופכת פיגור ביתי במשחק הראשון לעליה? מטורף.

מנצ'סטר מדלגת מעל מארסיי (1-2 בסיכום שני המשחקים)

ציון: 6

למה: כי המשחק הראשון היה זריקת הרדמה,וגם המשחק השני לא בדיוק היה סוער ומרתק,מנצ'סטר נתנה את הגולים שלה,ספגה גול אומלל בניגוד למהלך המשחק,ובסופו של דבר דרמה גדולה לא הייתה שם,הקבוצה היותר טובה ניצחה,ובלי להציג יותר מדי יכולת,מפגש שלא הבטיח יותר מדי,וגם לא קיים יותר מדי,פרווה...

ריאל נוקמת בליון (1-4 בסיכום שני המשחקים)

ציון: 7.5

למה: כי ריאל עדיין לא הבריקה כמו שאנחנו מצפים מקבוצה כזאת להבריק,במשחק הראשון ריאל הייתה די בינונית,והתוצאה שיקפה את הלך הרוח של המשחק,במשחק השני ריאל הייתה טובה,אבל לא דורסנית,וגם הגולים היו קצת מקריים וקצת עם מזל,אז בסדר,צריך לזכור שריאל לא עברה את שלב שמינית הגמר כבר כמה וכמה שנים,ועל הדרך היא גם נקמה בזאת שהדהימה אותה בשנה שעברה בשלב הזה,ועדיין,אנחנו מצפים ליותר מריאל מדריד,אולי ברבע הגמר נקבל את זה.

צ'לסי שולחת הבייתה את הסינדרלה מקופנהאגן (0-2 בסיכום שני המשחקים)

ציון: 5.5

למה: ככה זה כשהמפגש ננעל כבר במשחק הראשון,ודווקא בגלל זה ציפינו לצ'לסי יותר משוחררת במשחק השני,אבל בסופו של דבר לא קיבלנו כלום במשחק השני,ולמען האמת,גם לא יותר מדי במשחק הראשון,צ'לסי עשתה את שלה בצורה היעילה והצ'לסילאית המוכרת,ותאכלס? מצ'לסי של השנה אתה לא באמת מצפה להרבה יותר מזה,כל שלב שהיא עוברת זה הישג מבחינתה,צ'לסי כבר מזמן לא בליגה של הגדולים באמת,ואם היא תגריל קבוצה גדולה ברבע,סביר להניח שהיא תלך הבייתה,קופנהאגן...עשתה את שלה עצם ההעפלה מהבתים,וצריך לזכור שהליגה שם נגמרה מזמן,אולי אם קופנהאגן הייתה בשיא,היינו רואים מפגש מעט יותר מעניין ושקול,אבל בשורה התחתונה,זה היה המפגש החלש והמשעמם ביותר בשלב שמינית הגמר...

שאלקה מדיחה את ולנסיה (2-4 בסיכום שני המשחקים)

ציון: 6.5

למה: כי המפגש הזה לא ממש עניין יותר מדי אנשים,שתי קבוצות מהדרג השני של ארצן,כאשר די ברור שאף אחת מהן לא בדיוק תאיים על הגביע,או על קבוצה גדולה,ואולי דווקא בגלל זה קיבלנו כדורגל יותר משוחרר ופחות טקטי,גם במשחק הראשון ובעיקר במשחק השני,כשולנסיה הייתה זאת שרדפה,ושאלקה ניצלה את זה לרוץ קדימה,סך הכל מפגש שלא הבטיח הרבה,ודווקא קיים לא מעט,אבל אין מה לעשות,כשאתה ההצגה המשנית באותו ערב,קשה לקבל יותר מדי מאור הזרקורים,וכשקבוצה שנלחמת על חייה בליגה עולה לרבע הגמר? זה בכלל מצחיק...

ברצלונה עוברת בשיניים את ארסנל (3-4 בסיכום שני המפגשים)

ציון: 9

למה: ותסלחו לי שאני כל כך צפוי,אני לא חלק מ"מדינת ברצלונה" שהפכנו להיות,ובכל זאת אני לא יכול להתעלם מהכדורגל הטוב והיפה בעולם,אז נכון שברצלונה לא הייתה בשיאה בשני המשחקים,ונכון שהשופט עם ההחלטה הגרועה שלו עזר להטות את הכף במשחק השני,ובכל זאת בארסה שיחקה יפה ופתוח בשני המשחקים,והשיגה מה שהיא צריכה בלי לחכות לנס או לדקה ה90,ופייר? עם יד על הלב,בארסה גם הייתה עוברת בלי האדום לואן פרסי,את השני היא הייתה משיגה בכל מקרה עד הדקה ה90,ואם לא הייתה כובשת את השלישי אחרי 90 דקות,היא הייתה כובשת את השלישי ואולי גם את הרביעי בההארכה,כשארנסל כבר הייתה נופלת מהרגליים...אז בסיכומו של דבר,ארנסל נתנו מה שהם יכולים,וקישטו לנו את המפגש הזה בצבעים שלא היינו בטוחים שנראה,בארסה הייתה בארסה,והפתעה בסופו של דבר לא הייתה,אבל אני אישית שמח לראות את בארסה בשלבים המאוחרים,מגיע לה...

ציון כולל לשמינית הגמר: 8

למה: כי למרות ההפתעות והדרמות,הכדורגל עדיין לא במיטבו,הקבוצות הגדולות עדיין משחקות על הילוך שני(ועדיין עוברות),ואני אישית ציפיתי לקצת יותר,אבל בסדר,זה רק השמינית ומודע לכך,אבל זה רק מגביר את הלחץ על רבע הגמר,שם כבר הציפיות יהיו בשמיים.
בואו נתחיל בהגרלה אטרקטיבית,ונראה לאן נמשיך משם
אל תשכח את אפקט ברנטנר
18/03/11 15:44
אם הדני בועט בנגיעה הראשונה כדור חזק לפינה, ארסנל היתה עכשיו מריצה קלטות של שחטייאר דונייצק.
אף פעם אין לדעת...
21/03/11 16:53
1צפיות
אל תשכח שבכל משחק יש לפחות 3-4 אמים כאלה.
(ובמשחקים של ברצלונה בדרך כלל יש הרבה יותר)

אל תשכח את ההחמצות הנוראיות של ברצלונה באמרויות.
למסי היו איזה 3 הזדמנויות של גול בטוח לעשות 0-2 ולסגור את המפגש כבר במחצית הראשונה של המשחק הראשון.

בשורה התחתונה,לברצלונה יותר הגיע,עזוב שופט ועזוב ברנטנר.
זה שבכדורגל לא תמיד מגיע ובכל זאת דברים קורים...זה כבר משהו אחר...
º
וזה הקסם במשחק הזה...
22/03/11 00:38
הימור שלכם על הגרלת האלופות!
17/03/11 14:55
2צפיות
תהמרו מה נראה לכם שיקרה.

ואם אתם רוצים,אתם יכולים גם להגיד את ההגרלה שהייתם רוצים שתקרה!

מי שיהמר על ההגרלה בדיוק יזכה בזוג כרטיסים למשחק המסקרן מחר בטדי בין הפועל קטמון לאורטודוכסים לוד! (לא באמת,אבל תאכלס תבואו,כיף בטדי בימי שישי)
הימור שלי:
17/03/11 14:59
1צפיות
הימור שלי למתרחש מחר:

טוטנהאם-שחטיור
מנצ'סטר-שאלקה
ריאל-אינטר
ברצלונה-צ'לסי

חצאי הגמר:

ריאל\אינטר-מנצ'סטר\שאלקה
ברצלונה\צ'לסי-טוטנהאם\שחטיור

ומה שהייתי רוצה:

ריאל-שאלקה
ברצלונה-שחטיור
צ'לסי-טוטנהאם
מנצ'סטר-אינטר

חצי גמר:

ריאל-צ'לסי
ברצלונה-מנצ'סטר
בתקווה
17/03/11 15:12
2צפיות
ברצלונה-יונייטד
ריאל-צ'לסי
שחטיאר-שאלקה
אינטר-טוטנאהם

חצאי גמר:

ברסה/יונייטד-שחטיור/שאלקה
ריאל/צ'לסי-אינטר/טוטנאהם

והכל בשביל סופר קלאסיקו בגמר :)
º
לא משנה לי ההגרלה העיקר שברצלונה תעוף!
17/03/11 16:12
1צפיות
ההימור שלי:
17/03/11 18:36
אינטרנאציונאלה מילאנו-ברצלונה
טוטנהאם הוטספארס- מנצ'סטר
ריאל מדריד-צ'לסי
שאחטאר דונצק-שאלקה
ההימור שלי
17/03/11 19:05
שחטיור דונצייק - ברצלונה
מנצ'סטר יונייטד - ריאל מדריד
צ'לסי - אינטר
טוטנהאם - שאלקה

חצי הגמר
שחטיור/ברצלונה - טוטנהאם/שאלקה
מנצ'סטר יונייטד/ריאל מדריד - צ'לסי/אינטר

ההימורים שלי
17/03/11 21:39
שאלקה-ריאל מדריד
ברצלונה-מנצסטר יוניטד
טוטנהאם-שחטאיור
אינטר-צ'לסי
הימור פרוע
17/03/11 21:54
ברצלונה - שחטאר
צ'לסי - שאלקה
ריאל - טוטנהאם
מנ'צסטר - אינטר
º
חצי: 1-4, 2-3
18/03/11 11:30
º
לא רע
18/03/11 17:11
?
17/03/11 22:10
בארסה - טוטנהאם
שאלקה - שחטיור
מאניו - צ'לסי
ריאל - אינטר
הניחוש שלי
17/03/11 23:49
בארסה - שחטאר
אינטר - צ'לסי
יונייטד - שאלקה
ריאל - טוטנאהם

רוצה:
בארסה - יונייטד
אינטר - שאלקה
צ'לסי - שחטאר
ריאל - טוטנאהם
הגרלת רבעי הגמר של ליגת האלופות
17/03/11 14:53
5צפיות
האמת שזאת הגרלת רבעי וחצאי הגמר של ליגת האלופות(פשוט לא היה לי מקום לשים את זה בכותרת,וגם לא רציתי לבלבל)

אם כן,מחר(שישי) בשעה 13:00 בעיר ניון שבשוויץ(שידור ישיר בספורט 5) תערך ההגרלה האחרונה המשמעותית לשנת 2011,הגרלת רבעי וחצאי גמר ליגת האלופות.

8 הקבוצות הבאות:

ברצלונה
ריאל מדריד
אינטר מילאנו
מנצ'סטר יונייטד
צ'לסי
טוטנהאם
שאלקה
שחטיור דונייצק

יוגרלו ל4 משחקי רבע הגמר,ולאחר מכן תערך הגרלה שתקבע אילו שני מפגשים יהיו בכל חצי של ההגרלה,כך שנוכל לדעת אילו קבוצות עשויות להפגש בחצי,ואילו קבוצות לא יפגשו עד הגמר...

תזכורת: בניגוד להגרלות בשלב הבתים ובשלב שמינית הגמר,בהגרלה הזאת אין שום הגבלות,כולן יכולות להפגש עם כולן,בלי קשר למיקום ממנו הם עלו מהבית,לדירוג שלהן באירופה,ולעובדה שהן באות מאותה מדינה.

וכן,יש סיכוי מסוים(לא גבוה) שנראה את הסופר קלאסיקו כבר ברבע הגמר...

מה שבטוח,יהיה מעניין
º
טוטנהאם יעיפו את בארסה!
17/03/11 14:54
7צפיות
º
והמחיר של גארת' בייל יוכפל
17/03/11 14:55
2צפיות
אם בארסה וריאל יפגשו
17/03/11 20:58
נזכה לראות ארבעה משחקי סופר קלאסיקו בשבועיים!!!!

2 באלופות,אחד בליגה ואחד בגמר הגביע הספרדי
במקרה כזה ...
18/03/11 01:13
שיוסיפו עוד מפגש ויעשו הטוב מ-5
במידה וטוטנהאם/שחטאר לא יפריעו...
18/03/11 13:43
במידה וטוטנהאם את שחטאר לא ירצו לעשות יותר מידי בעיות...

17/04/11: ריאל מדריד - ברצלונה (משחק ליגה, ברנבאו)
20/04/11: ברצלונה - ריאל מדריד (גמר הגביע, מסטאייה)
27/04/11: ריאל מדריד - ברצלונה (חצי גמר האלופות, ברנבאו)
03/05/11: ברצלונה - ריאל מדריד (חצי גמר האלופות, ברנבאו)
º
תיקון - הגומלין בקאמפ נואו
מה שאומר: כדאי לאכול הרבה בפסח (17-18/04)
18/03/11 14:28
כדי שיישאר עלינו קצת יותר מעור ועצמות אחרי שנמלא את דליי ההקאה
אלוהים אדירים
18/03/11 17:24
טוטנהאם, בבקשה... |אייקון של מתפלל|
תוצאות ההגרלה
18/03/11 13:24
1. ריאל מדריד - טוטנהאם
2. צ'לסי - מנצ'סטר יונייטד
3. ברצלונה - שחטאר דונייצק
4. אינטר - שאלקה

חצי גמר: אינטר/שאלקה - צ'לסי/מנצ'סטר
חצי גמר: ריאל/טוטנהאם - ברסה/שחטאר

אם אתם שואלים אותי, הגרלה...... בסדר.
נראה לי שכולם מקווים שריאל וברסה יעברו וחצי הגמר יהיה משחק הגמר... לא?

רונקו
ברסה רצו לקבל את אינטר כדי לנקום
עכשיו זה יוכל לקרות רק בגמר
יאללה שחטאר!!!
18/03/11 14:25
זו ההזדמנות להשתדרג ולהיות אחת מהגדולות באמת
בגלל שזה יהיה בחצי הגמר, לעולם לא נדע אם זה
18/03/11 14:26
"הגמר". בהנחה שזה אכן יהיה בחצי הגמר (ואגב, שתי הספרדיות קיבלו יריבות יחסית פחות מאיימות, על הנייר כמובן). באופן אישי אני שמח שלא יהיה דרבי (שתי קבוצות מאותה מדינה) בגמר, אני תמיד לא אוהב את זה (אולד פאשיינד). מה שבולט בעיניי השנה הוא שיש שתי קבוצות אוקראיניות ברבעי הגמר של המפעלים, ו-3 פורטוגזיות ברבע גמר הליגה האירופית. האנגליות שיקמו את המוניטין שלהן אחרי העונה שעברה ויש להן 3 נציגות ברבע +ארסנל שהודחה מול בארסה קוטלת האנגליות (וכל דבר שזז).
ובקשר לשורה האחרונה אני תמיד בעד הפתעות. יהיה מבאס להיפרד משחטייאר חח...
מסמפט את טוטנאהם
18/03/11 19:57
אבל רוצה קלאסיקו בחצי,
אז אני רוצה את הבלאנקוס,את היונייטד,את לוס קטלונייס ואת אינטר בחצי.
משם שיהיה מה שיהיה :)
לא טוב.
18/03/11 16:14
בגזרת הפייבוריטיות - מילאן כבר הודחה, צ'לסי קיבלה הגרלה נוראית וריאל הגרלה סבירה, אבל היא כנראה תעוף בחצי.
בגזרת ה"מתי בארסה כבר תעוף" המצב רע הרבה יותר, שלושת הקבוצות שיכולות להדיח אותה (אינטר, צ'לסי, יונייטד) - יכולות לפגוש אותה רק בגמר.
למה אתה כ"כ רוצה שהיא תעוף?
23/03/11 16:42
אני מת להבין את הדבר הזה. מאיפה כל השנאה הנוראית הזאת? למה לא להתרכז בקבוצה, בשחקני, במאמן, בדרך המשחק? למה כן להתרכז בדברים לא רלוונטיים שגורמים לך לשנוא אוטומטית בצורה כזאת עיוורת?

נמאס מהילדותיות כאן.
מה ילדותי פה?
23/03/11 18:11
לא אוהב את הקבוצה, לא אוהב את השחקנים, חושב שכוכב הקבוצה אוברייטד, לא אוהב לראות משחקים שלה ועוד זוכר את ההדחה של צ'לסי מלפני שנתיים.

זכותי לאהוב קבוצות, וזכותי לא לאהוב קבוצות. השנאה שלי למנצ'סטר ואינטר גם היא ילדותית?
º
והס מלהזכיר את מאמן תומך הטרור שלהם
23/03/11 19:58
לא אתפלא אם שחטאר תעיף את ברצלונה
18/03/11 16:45
למען האמת, אני מהמר שזה יקרה. אני מקווה למען כל חובבי הכדורגל באשר הם, בעיקר בישראל, ניפטר מהיהירות הקטאלונית, גם בספרד וגם בארץ. פורצה לוצ'סקו.

ופורצה אינטר.
in order to b the best
18/03/11 19:56
you must defeat the best

לייחל שברסה תעוף זה לא רציני..למרות הזכייה של אינטר אשתקד,עדיין לברסה יש את השם של הקבוצה הכי גדולה ביבשת,
חובה לסמן V על ברסה בדרך לזכייה בשביל להיות הכי גדול ברמת הקונצזוס.
זה שווה רק בשביל לראות את פרצופי ה-ט' באב
19/03/11 14:16
בערוץ קטלוניה
אוי שתוק כבר.
23/03/11 16:41
על איזו יהירות קטלונית אתה מדבר? למה זה קשור בכלל? בגלל ספורט 5 והרבה אוהדי הצלחות אתה שונא קבוצה שלמה שמשחקת כדורגל נהדר?

תתבגרו כבר, תתחילו לעזאזל להתייחס לקבוצה ולא למה שמסביב. שנאה פשוט עיוורת שלא קשורה לכלום.
קבוצה שלמה שמשחקת כדורגל נהדר
23/03/11 18:41
ולא מייצגת אותי פאק דאם אול
ת'אמת הגרלה רעה
18/03/11 17:05
זה יישמע קצת מוגזם אבל אולי אפילו מהרעות שהיו יכולות לצאת במצב הנוכחי. יש 5 קבוצות אטרקטיביות, מתוכן שתיים שלדעתי קצת פחות מעניינות- מנצ'סטר וצ'לסי, שהשנה מתפקדות באופן קבוצתי ויעיל ביותר ואין להם איזה סופרסטאר עוצר נשימה השנה (כמו רונאלדו בריאל, מסי בבארסה או אטו באינטר).
ובסוף המשחק היחיד בין "גדולות" שקיבלנו זה צ'לסי-מנצ'סטר, המשחק הכי פחות טוב (לדעתי, הכול לדעתי) שיכל לצאת בהגרלות האלה. חבל.
מהצד השני, החצי גמר צפוי להיות פצצתי
והימורים להמשך
18/03/11 17:06
(לא צופה יותר מדי הפתעות):
ריאל- בארסה
אינטר- מנצ'סטר

אינטר-בארסה

בארסה
באמת הגרלה רעה
18/03/11 18:45
אמנם רציתי שיהיו התאמות כדי שהאנדרדוג יעוף, אבל זה באמת יצא גרוע.
אולי ההגרלה הכי גרועה שיכולתי לדמיין...
19/03/11 16:32
2צפיות
הקבוצה היחידה שאני אוהב מ8 האחרונות היא הגדולה היחידה שהגרילה קבוצה גדולה אחרת(טוב גם צ'לסי,אבל הבנתם את הראש)

אינטר-שאלקה: לא אטרקטיבי מספיק

ריאל טוטנהאם-גם לא כזה,יש לי הרגשה שטוטנהאם יסגרו את שני המשחקים ונראה את ריאל עוברת בקטן ומשעמם

בארסה-שחטיור: אם כבר ההגרלה לא אטרקטיבית אז לפחות שבארסה תגריל איזה משהו אקזוטי,אבל גם כאן אני לא צופה משחקים כאלה מעניינים

צ'לסי-מנצ'סטר: לא יודע,אבל גם פה יש לי הרגשה שלא נלקק את השפתיים,ובכל זאת,אני אוהד מנצ'סטר,אז לפחות אזיע קצת בשלב הזה...
º
17 שנה למותו של ניקולאי קודרצקי
17/03/11 07:58
6צפיות
17 שנה למותו של ניקולאי קודרצקי
היום לפני 17 שנים נהרג ניקולאי קודריצקי
16/03/11 21:45
37צפיות
בתאונת דרכים

היום לפני 17 שנים 16.03.1994 איבד הכדורגל הישראלי את אחד הזרים הטובים ביותר ששיחקו בארץ באותה תקופה
הייתי אז נער בן 15.5 זאת הייתה התקופה שממש לפני תחילת חופשת הפסח (החגים אז יצאו מוקדם) לעולם לא אשכח את הרגע שהתבשרתי על כך בבית הספר, ההלם הגדול ותחושת העצב הגדולה נחרטו בזיכרוני זמן רב.

יום לפני מותו נערך משחק ידידות בין נבחרת ישראל לנבחרת אוקראינה בקריית אליעזר, אחרי המשחק נערך מסיבה בה השתתפו השחקנים האוקראינים ששיחקו בארץ ושחקני נבחרת אוקראינה, אחד משחקני הפועל חיפה באותה עונה (נדמה לי ואדים טישנקו) ביקש מקוריצקי שיישאר לישון אצלו ולא יעשה את כל הדרך לת"א בשעת הלילה המאוחרת אך קוריצקי לא ענה לבקשתו והתעקש לנסוע כל הדרך למרכז, הוא נהרג בשעה 4:00 לפנות בוקר לאחר שאיבד שליטה על רכבו ולאחר שנסע במהירות מופרזת

ארבעה ימים לפני מותו הוא כבש שני שערים במשחק האחרון בחייו ובני יהודה ניצחה את צפרירים חולון 1-3 כאשר לאחר אותו משחק היו לו 20 שערים מתוך 29 שערים שבני יהודה כבשה.

יצא לי במקרה להקליט את משחק השבת באותו מחזור ושחזרתי מבית הספר יצא לי שוב ושוב להסתכל על קלטת סיקור המשחק של בני יהודה, תפסתי את הראש ולא האמנתי שהוא נהרג לא האמנתי שהוא איננו.

אין לי ספק שאילמלא מותו הוא היה יכול לשדרג את אצמו בגדול ולהיגע לאחת הקבוצות הגדולות אצלינו בסיום אותה עונה

הוא היה בן 31.5 בלבד במותו
אין ספק אבידה גדולה לכדורגל שלנו.
באמת אחד הגדולים שהיו פה
17/03/11 08:01
2צפיות
לצערי הרב בתחרות הזרים הגדולים של הכדורגל הישראלי הוא לא נבחר לעשירייה אבל לדעתי הוא בין עשרת הגדולים שהיו פה....

קורות חייו:

קודרצקי נולד ב-6 באוקטובר 1962 בנקפול באוקראינה.

לישראל הגיע ב-1991. משחקו הראשון של קודריצקי התקיים ב-16 בנובמבר 1991 במשחק גביע הטוטו נגד מכבי נתניה.

הוא היה זר מדהים ביכולתו וחלוץ מרהיב ומלהיב שאוהדי בני יהודה התאהבו בו והוא היה שותף לעונות הטובות של הקבוצה בתחילת שנות ה-90 כאשר היא רצה בצמרת.הוא זכה לכינוי הצאר ניקולאי וזכה להיות קפטן הקבוצה.הוא כבש 51 שערים ב-85 הופעות.ב-15.3.94 נהרג בתאונת דרכים מחרידה.באותו יום ישראל ערכה משחק ידידות נגד אוקריאנה בחיפה.לאחר המשחק ערכה הנבחרת האורקאינית מסיבה והזמינה אליה בין היתר את החלוץ.בדרך חזרה לת''א בשעה 4 לפנות בוקר ליד רעננה הוא איבד שליטה על רכבו אחרי שנסע במהירות של 160 קמ''ש התנגש בגדר ההפרדה והתהפך.הוא לא חגר חגורת בטיחות ונהרג במקום.
אוהדי בני יהודה ואוהדי הכדורגל הישראלי היו המומים עקב הטרגדיה וארונו הוצב באצטדיון שכונת התקווה למשך מספר שעות לפני שטס להיקבר באוקראינה ו-10,000 אוהדי כדורגל באו לכבד את זכרו.

עדות מצולמת:

המשחק הכי גדול של קודרצקי היה ב-20.2.93 נגד בית''ר י-ם.45 אלף צופים גדשו את איצטדיון ר''ג כדי לחזות בהצגה כפולה של ארבעת המוליכות.במשחק הראשון אירחה בני יהודה שהייתה במקום ה-3 את בית''ר י-ם הראשונה.במשחק השני אירחה מכבי ת''א השנייה את מכבי חיפה הרביעית.קודרצקי נתן הצגה וכבש שלושער מרהיב בדרך לניצחון 1-3 על בית''ר.

http://www.youtube.com/watch?v=WX4bOp4bzo4&feature...
שחקן גדול !
17/03/11 20:52
מהשחקנים שאתה לא יכול שלא לאהוב למרות שהם משחקים בקבוצה אחרת.
חבל שהלך בטרם עת ובצורה טראגית כזו, יכל לתת עוד 3-4 עונות בשקט ולהמשיך להיות מודל לחלוצים ולשחקנים צעירים.

פייי 17 שנה עברו, אני מזדקן.
באמת שחקן גדול...
21/03/11 16:33
1צפיות
עוד הוכחה לכך שתאונות דרכים הן דבר מיותר וקטלני.

אני לא אשכח את המשחק ההוא בעונת האליפות השנייה של ביתר.
קודריצקי כבש שלושער ובני יהודה ניצחה אותנו 2-4 ברמת גן.
נראה לי 1-3
22/03/11 01:27
3צפיות
במסגרת הצגה כפולה לעיני 46K בר"ג בשני מכבי סיימה ב-1-1 עם חיפה(שיוויון של זוהר למכבי יתרון של ברקו)
אכן כן
24/03/11 19:50
1צפיות
בני יהודה ניצחה 1-3 והמשחק השני נגמר ב 1-1
אני הייתי באיצטדיון ר"ג בההצגה הכפולה הזאת וזאת הייתה חוויה אחת גדולה אפילו שאני לא אוהד אף אחת מ 4 הקבוצות

אין ספק שהיום ההצגות הכפולות שהיה תופעה נפוצה בתקופת נעוריי חסרה קצת לטעמי וחבל שהיא נעלמה לה בעשור האחרון.
איפה הימים שכל שבת שניה היתה כזו בבלומפי
24/03/11 20:49
1צפיות
ושאר המשחקים התקיימו באותה שעה ולא אחד ב-2 אחד ב-3 ואחד ב-5 וחצי
º
מ.כוערת מפרסמת
16/03/11 13:07
1צפיות
מ.כוערת מפרסמת
כרטיסים זוגיים לבוםבמלה ב-
16/03/11 12:15
1צפיות

יש לכם בעיות בתחום האינטימי?
בין השעות 21:00-22:00, יתארח עידן מילצ'ר - סקסולוג ומטפל זוגי במרפאה לטיפול מיני בביה"ח ליס בפורום זוגיות וישיב על שאלותיכם בנושא מיניות, סקס, יחסים אינטימיים ובעיות בתחום המיני:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

צילמתם תמונת רכיבה על אופניים במזג אוויר סוער?
העלו לפורום אופניים תמונות של חווית הרכיבה ובהן אלמנטים מיוחדים של מזג האוויר ואולי תזכו במנעולי אופניים יוקרתיים, מתנת KRYPTONITE:

קבלו מאיתנו כרטיסים זוגיים לבוםבמלה
אוהבים טבע, ים והופעות טובות?
פורום עשרים פלוס מזמין אתכם לספר לנו מהו החיבור שלכם לטבע ואולי לזכות לזכות בכרטיס זוגי לפסטיבל בוםבמלה השנתי, שייערך בחוה"מ פסח!

פסנתרנים: לו הייתה לכם את הבחירה לבחור במקצוע אחר, במה הייתם בוחרים?
פורום פסנתר ופסנתרנים מזמין אתכם לספר לנו ואולי לזכות בספר "בית קברות לפסנתרים", מאת ז'וזה לואיז פיישוטו ובהוצאת "זמורה ביתן":

תחרויות נמשכות:

רוצים לקבל את הספר החדש של אהרוני?
ספרו לנו בפורום יהודי עיראק על מאכל מיוחד שמזכיר לכם את השורשים שלכם - ואולי תזכו בעותק  של הספר "אהרוני פותח שולחן 2" מאת ישראל אהרוני ובהוצאת כנרת:

מספרים על חוויה פרסית - וזוכים בפרס
ספרו לנו בפורום תרבות פרס על חוויה אישית שלכם הקשורה לתרבות פרס - ואולי תזכו בספר "אחרי טהראן – חיי החדשים" מאת מרינה נעמת ובהוצאת דביר:
16/03/11 15:26
הרגת אותי עם הטייטל!
º
זה נראה לי יהפוך למסורת
16/03/11 20:29
זוכים במוצרי איפור שווים ב-
17/03/11 11:53
14צפיות

לכבוד פורים: זוכים במוצרי איפור שווים
פורום איפור וציור גוף בתפוז בשיתוף פליקס שטיין מזמינים אתכם להשוויץ באיפורי הפורים שלכם ואולי לזכות בפרסים מדהימים.
העלו תמונה של איפור פנים וגוף שיצרתם לכבוד פורים - ואולי תזכו בערכת Felix Shtein essence of beauty בשווי אלפי שקלים!
חולצות כדורגל של המועדונים והנבחרות המובילים!
17/03/11 20:13
38צפיות
שלום לכולם

חולצות כדורגל באיכות הטובה ביותר של המועדונים והנבחרות המובילים בעולם!

חולצות קצרות וארוכות, הדפסים של כל השחקנים או הדפסים אישיים, מגוון הפאצ'ים לבחירה ועוד!

ושירותים מיוחדים רק אצלנו: משלוחים עד הדלת לכל אזור המרכז, ותשלום מאובטח דרך אתר PayPal!

פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו:
http://www.facebook.com/SoccerJerseysISR
גלאטסראיי-פנרבחצ'ה
18/03/11 21:42
אחלה משחק יש הלילה, כבר דקה 40 וגלא מובילה 0-1 בניסיון לדפוק לפנר את האליפות, אם מישהו מעוניין הנה לינקים לצפייה

http://livetv.ru/en/eventinfo/69432_galatasaray_fe...
נגמר 1-2 לפנרבחצ'ה
19/03/11 08:11
לי עוז כהן מגיע ל-
20/03/11 12:43
3צפיות

לי עוז כהן מגיע להתארח ב-!
הוא היה אחד הדיירים האהובים בבית, הוא טיפח חברות אמת עם אלעד והוא הצחיק את כולנו עם סטנד אפ בלתי פוסק.
האם הקהל בבית "פספס" אותו? איך הוא מסכם את החוויה? ואיך זה מרגיש לצאת רגע לפני הסיום?
בשעה 16:00 יגיע לי עוז כהן, המודח ה-15 מבית האח הגדול לפורום הרשמי בתפוז כדי להשיב לשאלותיכם אליו.
אל תפספסו!

כיצד מתמודדים עם... פחד קהל?
אבינעם הדס, מבכירי מאמני התקשורת בישראל שפיתח את שיטת ICU לטיפול בפחד קהל, יתארח מחר בין השעות 10:00-22:00 בפורום אימון אישי וישיב לשאלותיכם בנושא:

כרטיסים להופעה של ג'ילברטו ג'יל בישראל!
ג'ילברטו ג'יל, הלב והנשמה של המוזיקה הברזילאית, מגיע להופעה אחת בישראל. רוצים להיות שם על חשבוננו?
ספרו לנו בפורום תרבות ומוזיקה ברזילאית מהי ההופעה הברזילאית הטובה ביותר שהייתם בה:

שלל פעילויות במיוחד לפורים ב''דף הבית הראשון שלי''!
לכבוד החג, העלינו הדרכות איפור, דפי צביעה, מלכים ונסיכות, סיפור האגדה, סרטונים ועוד המון הפעלות כיפיות לילדים. הקליקו:
http://www.myfirsthomepage.co.il/hagim/purim.htm

ובנוסף: הקליקו וצפו בקליפ המחווה ל''כמעט מלאכים'', שהופק ע''י אוהדים גולשי דף הבית הראשון שלי. הקליפ שודר אמש בהיכל נוקיה בהופעה של "כמעט מלאכים"!
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/stars/teen-a...

חג פורים שמח!

כרטיסים ל"זהות לא ידועה" ב-
21/03/11 11:59

תכנית חבצלות היא תכנית מצוינות התנדבותית, שמטרתה היא להכשיר קבוצה מצומצמת ואיכותית מעילית הנוער בישראל להיות קציני המודיעין המובילים של המחר.
בין השעות 18:00-19:00 יתארחו בפורום עתודה רב-סרן תומר ברקוביץ' - מפקד חבצלות, וסרן רותם קליין - קצינת השיווק של הפרויקט.
ברקוביץ' וקליין ישיבו לשאלות בכל הנושאים הקשורים לקורס - החל מההכשרה, למידת התואר הראשון, קורס הקצינים ועד לשיבוץ, המימון ואופי התפקיד:

רוצים כרטיסים לסרט "זהות לא ידועה"?
מה היה קורה אילו ידעתם, עמוק בפנים, מי אתם באמת, אבל לא יכולתם להוכיח זאת? ומה אם מישהו אחר – שאינכם מכירים – טוען שהוא אתם וכולם מאמינים לו?
הסרט החדש "זהות לא ידועה", חוקר בדיוק את השאלה הזאת ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו!
ספרו לנו בפורום נשואים טריים על תכונה שאנשים אחרים לא יודעים שקיימת בכם - ואולי תזכו בכרטיס זוגי:

איזו תחפושת תפרתם השנה?
בסימן חג פורים, פורום אומנות הטכסטיל והליבוד מזמין אתכם לספר ולהראות את התחפושת המשגעת שהכנתם ואולי תזכו בשוברי קנייה לאתר Netanella.com - חומרי יצירה ומוזה:

הגיע הזמן להצביע לאיפור המנצח!
לאחר שגולשי פורום איפור וציור גוף העלו תמונות של איפורי פורים נפלאים שיצרו אנו מזמינים אתכם לבחור את "חביב הקהל", אשר יזכה בפרס בשווי של 500 שקלים ממוצריו של Felix Shtein essence of beauty:
כרטיסים לשלמה ארצי ב-
22/03/11 12:06

תנו לנו לעזור לכם למצוא עבודה
מחפשים עבודה כבר מלא זמן, אבל לא מפסיקים לעשות פאדיחות בראיונות?
ספרו לנו בפורום מחפשי עבודה על פאדיחה גדולה שעשיתם במהלך ראיון עבודה ואולי תזכו בפרסים שווים מתנת AllJobs, שימנעו מכם לעשות את הטעות הבאה בדרך למציאת עבודה:

כרטיסים זוגיים למופע המיוחד של שלמה ארצי בקיסריה!
רוצים לראות את שלמה ארצי, האיש והאגדה, בהופעה חיה?
ספרו בפורום שלמה ארצי על התחלה חדשה בחייכם ואולי תהיו שם על חשבוננו!
כרטיסים זוגיים לרוקפור ב-
23/03/11 12:10

מה תרצו לשאול את הפרקליטות הצבאית?
בין השעות 17:00-18:00 יתארחו בפורום עתודה נציגי הפרקליטות הצבאית, אשר יענו על שאלותיכם בנושא עתודה במשפטים:

רוצה תכשיטים בעיצוב אישי לחתונה?
העלי לפורום חתונות תמונה של התכשיט האהוב עלייך – כשבעלך המיועד עונד אותו.
חמש גולשות יזכו בתכשיטים בשווי אלפי שקלים, מתנת סטודיו שלומית אופיר:

רוצים לראות את רוקפור בהופעה?
ספרו לנו בפורום האוניברסיטה הפתוחה על פאדיחה שקרתה לכם בזמן הלימודים באוניברסיטה הפתוחה - ואולי תזכו בכרטיס זוגי למופע החדש של רוקפור בבארבי תל אביב!

אירוח של המכון הטכנולוגי חולון
ד"ר מיכל סלע, מנהלת מדור רווחת הסטודנטים, תתארח בפורום כבדי שמיעה וחירשים מחר בין השעות 12:00-16:00 ותשמח לענות על כל שאלה אודות המכון הטכנולוגי חולון ומערך הנגישות ללקויי שמיעה במכון:

תחרות סיפורי הזמן הוארכה!
נושא הזמן העסיק סופרים רבים במהלך השנים והפך לאחד המוטיבים המרכזיים באומנות בכלל ובספרות בפרט.
פורום כותבי מד"ב ופנטזיה מזמין אתכם להעלות סיפור מדע בדיוני או סיפור פנטזיה הקשור לזמן ואולי לזכות בספרים מדהימים, מתנת הוצאת "אופוס":
עוברים את הגירושין בשלום ב-
24/03/11 13:42
מהם הטרנדים החדשים בתחום הקונדיטוריה? אילו טיפים הכי חשובים לאפייה מוצלחת?
בשעה 20:30 תגיע אסטלה - שף-קונדיטור ושוקולטיירית  לפורום קינוחים ומנות אחרונות, על מנת להשיב לשאלותיכם בתחומי עיסוקה.
אסטלה היא קונדיטור החודש בגיליון מרץ של מגזין "מנטקה", באתר הקונדיטוריה הישראלי.
כולם מוזמנים לאירוח מתוק במיוחד:

עיצוב פנים הבית כדי להקל על התפקוד - עם מעצב הפנים שמואל פרחי
איך מגדילים את הבית מבלי לשבור קירות? איך לגרום לכל החפצים להסתדר במקומם ולהשאיר לנו מקום?
שמואל פרחי, מעצב פנים, ייעץ בנושא עיצוב פנים הבית, בדגש על הקלה על תפקודם של ילדים, מבוגרים ומשפחות בין השעות 21:00-22:30 בפורום הפרעות קשב ADHD.
העלו את שאלותיכם כבר עכשיו:

כיצד עוברים את הגירושין ונשארים בחיים?
לקראת התכנית החדשה של מיכל דליות –"תמיד נישאר אבא ואמא", בה הורים גרושים יוכלו לקבל ייעוץ, פורום משפחות מורכבות יארח בשעה 22:00 את איריס בר און נאמן - פסיכולוגית ויועצת בצוות של מיכל דליות.
אתם מוזמנים להעלות לה שאלות כבר עכשיו:

רוצים מאות שקלים לרכישת חומרי יצירה מדהימים?
אם אתם אוהבים לעצב אלבומי תמונות מושקעים ודפי האלבום שלכם משמרים את הזיכרונות ולא רק את האירועים – התחרות הבאה היא בשבילכם.
פורום עיצוב אלבומים וכרטיסים, בשיתוף החנות "מסטיקים", מזמינים אתכם לעצב עמוד אלבום פורימי מיוחד - ואולי לזכות!

רוצים לזכות ב-DVD חדש לילדים?
פורום תאומים ושלישיות מזמין אתכם לתחרות נושאת פרסים!
מתי בפעם אחרונה צילמתם את הילד שלכם וקיבלתם בתמורה DVD מקסים?
שתפו אותנו בתמונה של הילד שמתאימה לאחד משירי הילדים המופיעים ב-DVD החדש "שירי משחק ויום הולדת" ו"שירים לפעוטות" של NMC ותוכלו לזכות בו!

מי יזכה בכרטיס זוגי להופעה של ג'ילברטו ג'יל בישראל?
לאחר שגולשים סיפרו בפורום תרבות ומוזיקה ברזילאית על ההופעה הברזילאית הכי טובה בה היו, הגיע תורכם להצביע לסיפורים הכי מוצלחים ולעזור לנו לבחור:

תחרויות נמשכות:

רוצים כרטיסים לסרט "זהות לא ידועה"?
מה היה קורה אילו ידעתם, עמוק בפנים, מי אתם באמת, אבל לא יכולתם להוכיח זאת? ומה אם מישהו אחר – שאינכם מכירים – טוען שהוא אתם וכולם מאמינים לו?
הסרט החדש "זהות לא ידועה", חוקר בדיוק את השאלה הזאת ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו!
ספרו לנו בפורום נשואים טריים על תכונה שאנשים אחרים לא יודעים שקיימת בכם - ואולי תזכו בכרטיס זוגי:

איזו תחפושת תפרתם השנה?
בסימן חג פורים, פורום אומנות הטכסטיל והליבוד מזמין אתכם לספר ולהראות את התחפושת המשגעת שהכנתם ואולי תזכו בשוברי קנייה לאתר Netanella.com - חומרי יצירה ומוזה:
בואו להתנסות במוצרים חדשים
25/03/11 13:12
גולשים יקרים,

אנשים שמחה להזמין אתכם להצטרף למאגר הגולשים המשפיעים שלנו, לקבל מאיתנו במתנה מוצרים חדשים והזמנות לאירועים שווים

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
למלא את הפרטים המבוקשים ולאשר את תהליך ההרשמה במייל שיילח אליכם. פשוט וקל.
מאותו רגע, תתחילו לקבל מאיתנו הצעות למוצרים חדשים בהם נציע לכם להתנסות תמורת כתיבת חוות דעת עליהם.

שימו : על מנת שנוכל להציע לכם מוצרים ואירועים רלוונטיים, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים הנדרשים. אל דאגה, פרטיכם יישמרו במערכת.

תתחדשו
זוכים בחומרי יצירה ב-
27/03/11 12:30
4צפיות

רוצים מאות שקלים לרכישת חומרי יצירה מדהימים?
אם אתם אוהבים לעצב אלבומי תמונות מושקעים ודפי האלבום שלכם משמרים את הזיכרונות ולא רק את האירועים – התחרות הבאה היא בשבילכם.
פורום עיצוב אלבומים וכרטיסים, בשיתוף חנות "מסטיקים", מזמינים אתכם לעצב עמוד אלבום פורימי מיוחד – ואולי לזכות!
בחירת הזר הגדול בכדורגל הישראלי-תוצאות הגמר
15/03/11 20:06
105צפיות
בחירת הזר  הגדול בכדורגל הישראלי-תוצאות הגמר
לכל מי שהצביע אני רוצה לומר תודה.לצערי הרב חברנו לוחם חופש לא שלח לי את הצבעתו ואינני יודע איפה הוא ולכן החלטתי שמכיוון שהוא איננו עונה למסרים אישיים,הוא לצערי לא ישתתף בגמר.

אני חייב לציין שהתוצאות צמודות ובעיניי מפתיעות....

אז קדימה!!!!!

מקום 10-אישטוואן פישונט
15/03/11 20:07
24צפיות
מקום 10-אישטוואן פישונט
הקשר ההונגרי זכה ל-600 נק'
מקום 9-מוראד מגמדוב
15/03/11 20:09
13צפיות
מקום 9-מוראד מגמדוב
הבלם הבלתי מתכלה של מכבי פ''ת זכה ל-640 נק'
מקום 8-סרגיי טרטיאק
15/03/11 20:11
18צפיות
מקום 8-סרגיי טרטיאק
אחד מגדולי הבלמים בתולדות בית''ר י-ם זכה ל-650 נק'
מקום 7-סטפן שאלוי
15/03/11 20:13
17צפיות
מקום 7-סטפן שאלוי
החלוץ ההונגרי זכה ל-660 נק'
מקום 6-סרגיי קנדאורוב
15/03/11 20:15
22צפיות
מקום 6-סרגיי קנדאורוב
קשרה לשעבר של מכבי חיפה ומ.ס אשדוד זכה ל-800 נק'
מקום 5-ריימונדס ז'וטאטאס
15/03/11 20:17
16צפיות
מקום 5-ריימונדס ז'וטאטאס
הקשר האחורי מליטא זכה ל-830 נק'
מקום רביעי-וינסנט אניימה
15/03/11 20:18
12צפיות
מקום רביעי-וינסנט אניימה
שוערה הניגרי של הפועל ת''א זכה ל-950 נק'
מקום 3-אלכסנדר אובארוב
15/03/11 20:19
19צפיות
מקום 3-אלכסנדר אובארוב
השוער הזר הכי גדול ששיחק בישראל זכה ל-1160 נק'
מקום 2-ג'ובאני רוסו
15/03/11 20:21
20צפיות
מקום 2-ג'ובאני רוסו
הקשר הקרואטי קיבל 1250 נק'
ובמקום הראשון-יעקובו איגיביני
15/03/11 20:24
24צפיות
ובמקום הראשון-יעקובו איגיביני
החלוץ הניגרי הוא הזר הכי גדול ששיחק בישראל לפי בחירת חברי פורום כדורגל!!!!!!!

הוא הקדים את ג'ובאני רוסו רק ב-10 נק' וזכה ל-1260 נק'
º
מפתיע, הייתי בטוח שרוסו ייקח.
16/03/11 00:22
4צפיות
º
16/03/11 00:37
למען האמת, זה היה צפוי שזה יהיה
15/03/11 23:34
13צפיות
בין רוסו לאיגיביני - למרות שפאונד פור פאונד, אניימה לא רואה כאן אפאחד ממטר..אבל שוער בדרך כלל הוא תפקיד כפוי טובה ולא פלשי כמו החלק הקדמי בכדורגל
צפוי ומעליב
15/03/11 23:51
11צפיות
השחקן הנבחר בסופו של דבר רק השתמש בנו כמקפצה ואף השליך מעליו את דגל ישראל אחרי ה-3ער שכבש מול אולימ' בדרך לאנגליה ואילו רוסו ושורה למדו עברית וחיים בארץ עד היום חבל שזה לא מדבר אל אנשים פה וזה לא שיעקובו מי יודע מה מצליח שם
רונן
16/03/11 00:58
10צפיות
זה היה סקר על כשרון - לא פטריוטיות (יש מילה כזאת? )
כפי שאמרו לפני
16/03/11 01:23
6צפיות
אי אפשר להשוות תפוחים לעגבניות כך אי אפשר להשוות חלוץ לשוער או בלם לקשר  כבר הבעתי את דעתי שהסקר הזה לא במקום
דווקא יצא טוב בסוף
16/03/11 02:49
7צפיות
חלוצים/התקפה:
יעקובו
רוסו

שוערים:
אובארוב
אניימה

קשרים:
ז'וטא
קנדאורוב

בלמים:
טרטיאק
מגאמדוב

ז"א שה11 של הזרים היה נראה בערך כך...
16/03/11 19:14
6צפיות
שוער : אובארוב
בלמים: טרטיאק ומגמאדוב
מגנים: פנסטיל ומסיללה ( למרות שלא הועלה כאופציה לבחירה )
קשרים : ז'וטאוטאס, קנדאורוב, פישונט, רוסו.
חלוצים :שאלוי ויעקובו.
לא מסכים,אניימה קיבל ממני נסיבות מקלות
15/03/11 23:59
10צפיות
ולדעתי הוא קיבל מקום ריאלי.

איגביני הוא הזר הטוב ביותר שהיה פה, וסתם תזכורת, אצלנו רוסו היה בצל של חלילוביץ'...
זה בסדר, כל אחד ודעתו....
16/03/11 00:45
7צפיות
אגב, פרט לעובדה שאניימה הוא האתלט הטוב ביותר מכל הרשימה - יש לו מקום לדעתי מקום בכל הקבוצות בארץ גם בתור שחקן שדה - שלא לדבר על ביצועיו בתור בועט פנדלים משובח...
אבל hey, אפילו אני לא הצבעתי בשבילו בגלל שהוא 'רק' שוער  
º
אתה לא מגזים בכלל
16/03/11 12:09
2צפיות
ההצבעות שלי:
15/03/11 23:58
7צפיות
קבוצה 1:

1.ז'וטא.
2.שאלואי.
3.אובארוב.

קבוצה 2:

1.לרואה.
2.מגמאדוב.
3.פישונט

קבוצה 3:

1.איגביני.
2.קנדאורוב.
3.רוסו.

סופי:

10.טרטיאק
9.אובארוב
8.פישונט
7.אניימה
6.קנדאורוב
5.מגמאדוב
4.רוסו
3.שאלוי
2.ז'וטא
1.איגביני
איזה חוסר עקביות
16/03/11 09:44
4צפיות
בקבוצה 3 דירגת את קנדאורוב לפני רוסו  ובסופי דירגת את רוסו לפני קנדאורוב
גם אותי התוצאות הפתיעו
16/03/11 10:24
3צפיות
אבל זה המשחק
איציק המון המון תודה
16/03/11 21:32
11צפיות
תודה על הפרוייקט הנהדר הזה.

אגב 4 הראשונים היו גם 4 הזרים שדירגתי ב 4 המקומות הראשונים אצלי אך בסדר שונה (רוסו ראשון, אניימה שני, איגבני שלישי ואובראוב רביעי)

בהחלט פרוייקט יפה, כן ירבו פרוייקטים שכאלו

אני מאד שמח על הרביעייה הראשונה בהחלט 4 הזרים איכותיים שהגיע להם לסיים ברבעייה הראשונה

הדבר היחיד שאני מצטער עליו זה שניקולאיי קודריצקי לא הגיע לשלב הגמר

זר מדהים שאי אפשר לשכוח אותו
º
17/03/11 07:46
2צפיות
º
17/03/11 09:48
1צפיות
º
17/03/11 09:55
1צפיות
º
17/03/11 14:40
4צפיות
אבל זה לא פייר ששורה לא נבחר
17/03/11 15:23
5צפיות
ושאחד שבקושי שיחק כאן שנתיים בליגת העל נבחר על חשבונו
º
17/03/11 17:26
1צפיות
שמינית גמר ליגת האלופות יום שלישי
15/03/11 19:47
2צפיות
באיירן מינכן vs אינטר מילאנו

0-1 לבאיירן מינכן במשחק הראשון באיטליה

אליאנץ ארנה
21:45
שידור חי בערוץ ספורט 5+ ובאתר ערוץ הספורט

דבר המנהל: שתי קבוצות לא יציבות,באיירן אומנם פחות יציבה מאינטר,אך היא מגיעה אחרי נצחון גדול על המבורג,היא מארחת,והיא עם יתרון גדול מהמשחק הראשון,אלא אם אינטר יעלו במערך סופר התקפי בניסיון להבקיע גול מהיר,באיירן תיתן בסופו של דבר את הגול שלה ותסגור את הסיפור...

הימור: אינטר יתקפו,באיירן יעקצו,וזה יסתיים בתוצאה שהגרמנים כל כך אוהבים,0-1 קטן גדול.

מנצ'סטר יונייטד vs אולימפיק מארסיי

0-0 במשחק הראשון בצרפת

אולד טראפורד
21:45
שידור חי בערוץ ספורט 5 וספורט 5HD

דבר המנהל: מנצ'סטר לא משחקת מדהים אבל מנצחת את כל המשחקים החשובים שלה,זאת הגדולה שלה,ובבית נגד קבוצה בינונית+ במושגי ליגת האלופות,מנצ'סטר צפויה לנצח,לא בטוח שזה יבוא לה בקלות,אבל הסיכויים להפתעה לא גדולים.

הימור: יונייטד לא יעשו במכנסיים שנה שנייה ברציפות לעיניי הקהל הבייתי,לפחות לא בשלב כזה נגד קבוצה כזאת,יונייטד תשלוט במשחק ותנצח 0-2,לא בטוח שבקלילות אבל בצורה חלקה.
º
שמח בשביל פאנדב
16/03/11 00:06
היה דווקא די חלש במהלך המשחק הזה, חוץ מהשער
16/03/11 02:15
1צפיות
קמביאסו וראנוקיה נתנו משחק ענק פשוט בשביל אינטר...

ואן בויטן כל כך כבד שזה כואב.
איזה חלש?הבנאדם כבש ובישל
16/03/11 10:24
מה עוד רצית?שיסגור את גומז?
יותר מדי פעמים לא דייק במסירה
16/03/11 22:07
ויותר גרוע מזה, יותר מדי פעמים איחר במסירה. שזה היה מחלה של כל החלק הקדמי של אינטר אתמול...
לצד פעולות גדולות
16/03/11 19:47
ראנוקיה גם עשה לא מעט שטויות.

שונא אותו!!!
16/03/11 17:36
1צפיות
תמיד דופק אותי בפרו אבולושן 2011
חחחחחחחחחח חזקקקק!!!
16/03/11 22:51
הוא עושה לך בעיות?קנה אותו,את זה למדתי לראשונה עם סניורי בפיפא 97...
אז ככה...
22/03/11 17:22
עברתי לשחק עם אינטר ואני כעת נוקם בו כשרוב הזמן הוא בספסל... נחמד לא?
הפינה לשיפוטכם1
16/03/11 00:12
הפינה לשיפוטכם1
באיירן-אינטר.
נבדל או לא?
לטעמי - נבדל של הכתף.

להזכיר לכם, חוק הנבדל לא חל על הזרוע.

רונקו
הפינה לשיפוטכם2
16/03/11 00:17
הפינה לשיפוטכם2
דנו במעבר בין המשחקים לגבי השער הראשון של מנצ'סטר...
נבדל? ממש לא!

ובמקרה של הפנדל, ממש לא היה.

רונקו
º
נבדל ברור
16/03/11 11:58
אפילו לא קו אחד (כלומר, אין נבדל)
16/03/11 15:27
יותר מאוחר אביא תמונה שמוכיחה את העניין, קצה הרגל של שחקן ההגנה של באיירן הוא הדבר שהכי קרוב לשער של באיירן.
º
איפה התמונה?
17/03/11 00:07
בבקשה
17/03/11 01:07
1צפיות
בבקשה
אמנם היד שלו עוברת את הקו, אבל כל חלק מהכתף והלאה לא נחשב.
º
את לא רואה שהיד שלו עוברת את הפס?
17/03/11 09:58
הידיים לא נחשבות בנבדל
17/03/11 11:02
5צפיות
אני לא יכול להגדיל את התמונה כך שאני לא יכול לראות אם רק הידיים מעבר לשחקן ההגנה, אבל בכל מקרה הידיים לא נחשבות בקביעת נבדל.
כאמור, כל חלק של הזרוע לא נחשב
17/03/11 14:10
(כי אי אפשר להשתמש בו). הכתף שלו נמצאת לפני הקו.
אני לא בטוח...
17/03/11 14:37
אני לא משוכנע שאם אתה מסובב את התמונה הכתף לא עוברת את הקו ונמצאת בנבדל.

רונקו
תקצירים רבותיי!!!
16/03/11 01:03
מנצ'סטר - מארסיי
http://www.facebook.com/v/10150107974573445

באיירן מינכן - אינטר
http://www.facebook.com/v/10150107969283445

תבלו!

רונקו
איזו הקלה..
16/03/11 10:44
השם של איטליה ניצל קצת השנה.
האמת שבתור אוהד יובה,התייחסתי תמיד לאינטר בנייטרליות,אבל אולי זה כי הם לא היו מזיקים כל השנים..
בכל מקרה,זה חשוב לאיטליה..חייבים את הניקוד הזה.

כל הכבוד לאינטר שהוכיחה שאת אלופת אירופה אסור בחיים להספיד.
היה משחק פנטסטי. אבל חבל לי על ביירן
16/03/11 10:53
הגיע להם להגיע רחוק יותר מהשמינית.
º
כדורגל זה משחק אכזרי ...
16/03/11 12:08
מסכנים
16/03/11 12:12
אחרי הגמר שהפסידו לאינטר שנה שעברה,הם היו בטוחים אחרי הניצחון בג'וספה שהם נוקמים..בסוף יצאו לוזרים
שערי חוץ
16/03/11 12:33
האם לדעתכם יש מקום לקונספט של שערי חוץ בשלב הנוק אאוט של ליגת האלופות?

התחושה שלי היא שזה גורם לכך שבמשחק הראשון הקבוצות הביתיות משחקות מאוד סגור מחשש לספוג, מה שפוגם בהנאת המשחק.
אני לא חושב שזה גורם לקבוצות ביתיות להסתגר
16/03/11 14:35
האפקט אמור להיות הפוך.  הידיעה שהמשחק הבא הוא בחוץ, אמור לגרום לקבוצה להכריע את ההתמודדות מוקדם כשיתרון הביתיות לצידה.
אני דווקא בעד שער החוץ
16/03/11 21:25
מאז שאני זוכר את עצמי תמיד התמודדות נוק אאוט במקרה של שיוויון מוכרעת בשערי חוץ ואין סיבה לשנותה.

מי לדעתכם תזכה בצ'מפיונס?
16/03/11 11:58
אני הולך על הימור לא פשוט: מנצ'סטר יונייטד.
º
טוטנהאם הוטספארס
16/03/11 23:48
ליגת האלופות, יום רביעי/ריאל-ליון
17/03/11 00:09
1צפיות
תסלחו לי, אבל מה שהיה בסתם-פורד ברידג' לא היה הכי אטרקטיבי אז תסחכו ממני את התקציר.

לעומת זאת, ריאל-ליון היה משחק לא רע בכלל!
תקציר מאוחר יותר.

רונקו
מה רוצה מוריניו?!?! מלחמת גירסאות
17/03/11 02:24
3צפיות
מה רוצה מוריניו?!?! מלחמת גירסאות
"בפינה הימנית" - ספורט5
"בפינה השמאלית" - ONE.

*גונג*!!!!

רונקו
לינקים למקור
17/03/11 02:25
3צפיות
הפינה לשיפוטכם: פנדל של רונאלדו. חוקי או לא?
17/03/11 04:56
21צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=LwwwONWVmNE
חוקי/לא חוקי והאם צריך לשרוק בעיטה חוזרת?

רונקו
17/03/11 14:38
תקציר ריאל ליון
http://www.facebook.com/v/10150108926283445

רונקו
בושה מה שקורה בהפועל אשקלון
15/03/11 11:41
5צפיות
בושה מה שקורה בהפועל אשקלון
עד העונה הזו לא שמעתי מעולם את השם פרוספר אזגי והאמת במהלך כל העונה לא שמעתי בכלל עליו אבל בתקופה האחרונה כל יום אני שומע את שמו בהקשרים לא טובים ומה שהוא עושה כעת למאמנו גיא עזורי זה בושה וחרפה.....

זה התחיל בזה שהוא תקף שחקנים כדוגמת ליאור ז'אן מהפועל ב''ש ועומרי אפק מבני יהודה על כך שבחלון ההעברות לא רצו להגיע לקבוצה שלו:

"לשחקנים האלה אין כבוד לאגודה שמשלמת להם את הסכומים האלה... חוצפנים ממדרגה ראשונה. בארבעה חודשים האלה ז'אן עולה לבאר שבע 260 אלף שקל, תוסיף לזה מס עלות וזה יוצא 300 אלף שקל ולא משתמשים בו.... את השחקנים האלה צריך להוקיע מהכדורגל, בושה וחרפה של שחקנים, הם צריכים לאכול קש".

זכותו של אזגי לדבר נגדם אבל יש דרך,צורה.לא פלא שליאור ז'אן תובע אותו על הוצאת לשון הרע.האמת היא שטוב שז'אן ואפק לא הצטרפו לאשקלון כי עם התנהלות כזו עדיף להם לשבת על הספסל בקבוצות שלהם ולא לשחק בקבוצה שהבעלים שלה מתנהל בצורה לא מכובדת וזוהי נורת אזהרה לשחקנים אחרים שבעתיד לא ירצו להגיע לקבוצה.

אח''כ הגיע המשחק מול מכבי ת''א שאזגי מנע מעיתונאי מעריב איתו הוא מסוכסך להיכנס ליציע הכבוד והתעמת עם משקיף ההתאחדות.ובאותה שבת לפני המשחק הוא הואשם בנהיגה בשיכרות ודריסת שוטר.על העימות עם העיתונאי הוא נקנס ב-2000 ש''ח וגם בשבת האחרונה מול הפועל ב''ש חזר הסיפור על עצמו.
מה שאותי אפתיע היה זה שאלי אוחנה שאין לי מושג אם הוא מכיר את אזגי אישית היה בעד המהלך של אזגי ושיבח אותו ביציע העיתונות.צריך לזכור שאוחנה הוא עובד התאחדות ולמי שלא יודע אז לאוחנה יש סכסוך עם אותו עיתונאי אז לכן אין פלא שאוחנה מגבה את אזגי.

ואתמול זה כבר עבר כל גבול.אזגי מנע ממאמנו גיא עזורי להעביר את האימון ואמר שעזורי הבטיח לו שאם אשקלון מפסידה לב''ש המאמן מתפטר והולך הביתה.אשקלון הפסידה,עזורי החליט שהוא נשאר ואזגי מנע ממנו להעביר את האימון.אזגי דרש ממנו להתפטר,עזורי סירב ואזגי הודיע לשחקנים שבקרוב הוא ימנה סמכות מקצועית מעל עזורי.אזגי אמר שלא נהוג אצלו לפטר מאמנים.

אין ספק שזו זכותו המלאה לעשות בקבוצה כרצונו וזכותו להביא מאמן אחר לצידו של עזורי או מעליו בדיוק כמו שיואב כץ עשה אשתקד בהפועל חיפה אבל יש דרך,צורה,התנהגות.למנוע ממאמן שלך להעביר את האימון?? פשוט בדיחה.

לא ראיתי אתמול יציע העיתונות אבל אני מאוד אשמח לשמוע את התגובה של אוחנה למהלך.עזורי ואוחנה חברים ועבדו יחד בבני יהודה ובבית''ר ויהיה מעניין לדעת מה תגובתו.אני בטוח שאם אוחנה היה במקום עזורי הוא היה קם והולך.זה יהיה מאוד אומלל אם אוחנה יגבה את אזגי גם כאן.

אמנון רז יו''ר ארגון המאמנים כבר עומד לצידו של עזורי ובאמת כל הכבוד לו.

בינתיים,רק שייע פיינגבוים שאימן בעבר את הקבוצה הסכים להגיע אליה אבל אני מאוד מקווה בשבילו שהוא יעשה את זה רק לאחר שהעניינים עם עזורי יפתרו.בינתיים גם אלי השריף כהן,גיא לוי,גילי לנדאו ומישל דיין סירבו להגיע לקבוצה ובצדק.

הם לא ראויים לאמן בקבוצה שהבעלים שלהם מתנהל בצורה לא מכובדת.

אני מקווה שהעניינים עם עזורי יפתרו על הצד היפה ושעזורי לא ייכנע ויתפטר.אם אזגי רוצה שיפטר אותו ויישא בתוצאות.

כשל תגובה בחדשות הספורט
15/03/11 01:37
1צפיות
כשל תגובה בחדשות הספורט
בתגובה למה שהיה עם עזורי באשקלון,
יו"ר ארגון המאמנים הגיב.
הבעיה היא שבחדשות הספורט עשו טעות קריטית בכיתוב בסוף התגובה.

מה יהיה?!
זה מתחיל להיות כמו טעויות ההגהה של וואלה בזמן האחרון...

רונקו
למיטב הבנתי
15/03/11 12:14
הקשר היחיד של אוחנה למקרה אזגי ואלמוג שריד הוא רק הסכסוך בין אוחנה לשריד. אני לא רואה שום סיבה שאוחנה יגבה את אזגי גם בפארסה הנוכחית.

ושייע פייגנבוים יסכים לאמן גם את קבוצת הילדים שאחי הקטן משחק בה. האיש מבין שאין לו עתיד בכדורגל ואין לו בעיה להפר הוראה של אמנון רז בשביל ריצה אחת אחרונה (שמן הסתם תסתיים בירידת ליגה).
אני בטוח שאוחנה ואזגי שמחים שמעריב בנפילה
15/03/11 13:05
העיתון שהם נגדו החל לפטר עיתונאים,לבטל מוספים ולאחד את מוסף הספורט לתוך העיתון הראשי.

אוחנה מגבה את אזגי רק כי ה"אויב" משותף
18/03/11 15:06
כאוהד אוחנה גדול, די התעצבתי לשמוח אותו מגבה את אזגי בשבוע שעבר על ההחלטה לא להכניס את העיתונאי למשחק הקבוצה בעקבות מה שהאחרון כתב.

דני ענבר נזף באזגי על ההחלטה הזו, כפי שצריך, ולפתע אזגי מקבל תמיכה מאוחנה, שהתנער (במפורש) מהיותו על תקן עיתונאי וגיבה את החלטת אזגי.

עצוב לי שאוחנה לא מצליח לראות את הבושה בהחלטה הזו.

עדכון
15/03/11 23:49
על פי חדשות הספורט של עכשיו,
יש "הבנות" לכאורה, שעזורי ישאר בעמדת המאמן
אבל הוא(!!) יבחר מי יהיה המאמן הנוסף שיהיה מי שיקח את ההחלטות. ממש עושים צחוק באשקלון!

זה כמו להשבית עובד שביתה איטלקית.
מה זה להגיע למקום העבודה ולהשבית את העובד????
זה לא הרעה בתנאים?!

אני לא עו"ד, אבל זה פשוט נראה לי מגוחך כל הסיפור הזה.

רונקו
º
מגוחך להחריד, וההתנהלות של אמנון רז בדיחה
18/03/11 15:04
נכנסים לישורת האחרונה באירופה!
13/03/11 19:19
2צפיות
מתחילים להריח את הסוף,ומלבד הליגות בספרד(בארסה) וגרמניה(דורטמונד),שאר הליגות פתוחות וצמודות,ברובן האלופה תקבע ממש ברגע האחרון...

כמו גם קרבות תחתית מרתקים(בכל הליגות ללא יוצא מן הכלל!)

בואו נצא לדרך...
גרמניה
13/03/11 19:22
1צפיות
גרמניה

מחזור 26(מתוך 34):

צמרת:

1)דורטמונד 61 נק'
2)לברקוזן 52 נק'
3)האנובר 47 נק'
4)באיירן מינכן 45 נק'
5)מיינץ 43 נק'
6)נירנברג 42 נק'

אז בגרמניה העסק נראה די סגור,לברקוזן אומנם צמצמה את הפער ל9 נקודות אחרי שדורטמונד נוצחה במפתיע בהופנהיים.
אבל רק משבר אדיר בדורמטונד בתוספת לריצה מדהימה של לברקוזן עשויה לפתוח את המאבק,אבל לא נראה שזה יקרה העונה.
למעשה בשני המחזורים הקרובים הסיפור אמור להסגר,דורטמונד תארח שני משחקי בית רצופים נגד מיינץ והאנובר מהצמרת,ובהנחה שתשיג לפחות 4 נקודות היא תסגור סופית את הסיפור,לברקוזן מצידה תארח את שאלקה למשחק לא פשוט בכלל מול הקבוצה החמה בגרמניה בחודש האחרון,לאחר מכן תצא למשחק חוץ קשה נגד קייזרסלאוטרן.
חוץ מזה שגם אחרי שני המחזורים האלה הלוח של דורטמונד נראה עדיף על של לברקוזן,דורטמונד עד הסיום תשחק רק נגד קבוצות מרכז טבלה ומטה.
בעוד לברקוזן עוד תצטרך לנסוע לאליאנץ ארנה למפגש קשה מאוד מול באיירן.
באיירן למעשה סיימה את קרבות האליפות שלה,וגם בגביע חוותה הדחה כואבת מול שאלקה,כך שהיא תוכל להתרכז בליגת האלופות,ובליגה היא תקווה לסיום טוב כאשר המטרה כמובן היא לסיים במקום ה2 או השלישי שיובילו אותה לליגת האלופות גם בשנה הבאה.
המפגש נגד לברקוזן בבית עוד 3 מחזורים יהיה מכריע במיוחד לגבי מקום בליגת האלופות...
הצמרת בגרמניה השנה מפתיעה במיוחד,ומעבר לדריסה שדורטמונד מבצעת,קבוצות קטנות יחסית כמו האנובר,מיינץ ונירנברג מוצאות את עצמן גבוה במאבקים על הכרטיסים לאירופה.
איפה שהתרגלנו לראות בעיקר את שאלקה,המבורג,ורדר ברמן ואפילו וולפסבורג ושטוטגרט שמוצאות את עצמן נלחמות זו בזו על ירידה לליגה השנייה.

תחתית:

10)שאלקה 33 נק'
11)קלן 32 נק'
12)ורדר ברמן 29 נק'
13)קייזרסלאוטרן 28 נק'
14)פרקפורט 28 נק'
15)סנט פאולי 28 נק'
16)וולפסבורג 26 נק'
17)שטוטגרט 25 נק'
18)מנשנגלדבאך 23 נק'

התחתית בגרמניה היא מהצפופות והמרתקות בליגות של אירופה.
לא רק שלא פחות מ8 קבוצות נלחמות על הירידה,אפשר למצוא בין הקבוצות האלה כמה מעצמות של ממש כמו שאלקה שרק לפני כמה ימים עלתה לרבע גמר ליגת האלופות(ותודו שמוזר שקבוצה שברבע גמר ליגת האלופות נלחמת על ירידה...)
ורדר ברמן שגם היא הייתה השנה בליגת האלופות...
שטוטגרט שבשנים האחרונות בילתה בצמרת ובליגת האלופות ועכשיו היא ממש בסכנת ירידה מוחשית.
ואפילו וולפסבורג שאומנם לא נחשבת קבוצה גדולה,אבל רק לפני שנה וחצי חגגה אליפות היסטורית והופעה בבתים של ליגת האלופות...
אז שאלקה וקלן טיפה רחוקות,והעובדה שהעסק כל כך צפוף,יכול לתת להן כדור הרגעה אם יצברו נצחון או שניים במחזורים הקרובים...
גם לברמן יש את הכלים והאמצעים לברוח משם בקרוב...
אבל כל השאר נראה שילחמו עד זוב דם ועד ממש המחזור האחרון.
קשה לנתח לוחות משחקים של 8 קבוצות.
אף אחד מהם לא קל,במיוחד לא כשמדובר בקבוצות תחתית,ובמיוחד כשיש רק 3 קבוצות בבטן הטבלה שגמרו את העונה,כל השאר נלחמות או בתחתית או בצמרת.
רק נגיד שלשאלקה דווקא יש את הלוח הקשה ביותר: לברקוזן(ח),סנט פאולי(ח),וולפסבורג(ב),ברמן(ח),קייזרסלאוטרן(ב),באיירן(ח),מיינץ(ב),קלן(ח)
8 משחקים נגד קבוצות שנלחמות או בצמרת או בתחתית כולל שניים ראשונים קשים בחוץ,שאם היא לא תנצח באחד מהם לפחות,היא תשאב למאבקי תחתית קשים אם תרצה ואם לא.
צריך לזכור שבין כל המשחקים האלה לשאלקה יהיו עוד 2 משחקים לפחות בליגת האלופות ברבע הגמר,וגם גמר הגביע הגרמני שיהיה ההזדמנות היחידה של שאלקה להבטיח אירופה גם בשנה הבאה(בהנחה סבירה למדי ששאלקה לא תקח את ליגת האלופות...)
ובעוד רוב קבוצות התחתית יערכו אימונים מלאים או כמעט מלאים בפגרת הנבחרות,אצל שאלקה רוב הקבוצה תעדר.
כך שאם שאלקה לא רוצה להגרר עמוק לתחתית,כדאי לה לנצח 2 מ3 המשחקים הראשונים שלה,ולהגיע לליגת האלופות ולגמר הגביע בראש שקט...
רק אוסיף שאת הלוח המשוגע ביותר יש לוופסבורג,שב7 המשחקים הקרובים שלה תפגוש למעשה את כל התחתית!
רק במשחק ה8 והאחרון שלה היא תארח את הופנהיים ממרכז הטבלה(שרחוקה רק 3 נקודות משאלקה,אם היא תקלע למשבר היא עשויה גם היא להפוך לקבוצת תחתית)
אז אומנם לוח קשה,אבל לפחות היא יודעת שגורלה בידה,וכל נצחון שלה הוא הפסד לקבוצת תחתית אחרת.
וגם לה יש כנראה את המשחק הכי נוח במחזור האחרון,נגד קבוצה שכנראה כבר תהיה עם הראש בשנה הבאה...

מה שבטוח,אולי קרבות אליפות אין בגרמניה.
אבל יש את כל השאר,ובגדול
התחתית של בנודוסליגה הכי מטורפת באירופה
13/03/11 19:36
2צפיות
תראו לי אתם איזה תחתית של ליגה באירופה מורכבת מכ"כ הרבה קבוצות פאר וקבוצות צמרת?

כבר כתבתי את זה פעמיים בעבר ואני אומר את זה פעם שלישית - אני לא מעכל את זה ששטוטגארט מתחת לקוו האדום ואלי תרד ליגה.
אני מאד אצטער אם הקבוצה הזאת תרד ליגה.

גם ורדר ברמן ושאלקה הם קבוצות צמרת בעבר הלא רחוק (שאלקה כאמור היא נציגת גרמניה ברבע גמר ליגת האלופות אולי אולי יחד עם ביירן).

אני לא מכיר עוד ליגה באירופה שבה התחתית מורכבת מכ"כ הרבה קבוצות צמרת לשעבר חלקן אלופות בעשור הקודם.
º
קבוצות צמרת לשעבר (תיקון לשורה הראשונה)
13/03/11 20:16
ספרד
13/03/11 20:00
4צפיות
ספרד

מחזור 28(מתוך 38)

צמרת:

1)ברצלונה 74 נק'
2)ריאל מדריד 70 נק' (משחק עודף)
3)ולנסיה 54 נק' (משחק עודף)
4)ויאריאל 50 נק'
5)בילבאו 41 נק'
6)אספניול 40 נק'
7)אתלטיקו 39 נק' (משחק עודף)
8)סביליה 38 נק'

טוב אז יש שיגידו שקרב האליפות בספרד כבר הוכרע מזמן,ואין סיכוי שברצלונה תשמיט כל כך הרבה נקודות עד לסיום העונה.
מעשית כרגע זה רק 4,ובכלל לא בטוח שברצלונה תנצח הלילה בסביליה ותחזיר את זה ל7.
דבר אחד בטוח,אם ריאל רוצה איכשהו לתת פייט על האליפות,אסור לה להשמיט אף נקודה עד הסופר קלאסיקו בעוד 4 מחזורים,והיא צריכה לדאוג שהפער לא יהיה יותר מ7.
וכמובן,לנצח את הקלאסיקו,אם זה אכן יקרה,והפער אחרי הקלאסיקו יהיה 2-4 נק' לבארסה,הקרב בהחלט יהיה פתוח...
לריאל לוח קצת יותר קשה מלבארסה,יש לה דרבי בוויסנטה קלדרון במחזור הבא,כאשר מלבד העובדה שזה דרבי,אתלטיקו חזקה והיא נלחמת על כרטיס לאירופה.
אחר כך משחק נוח מול גיחון בבית,ואז עוד משחק חוץ לא קל בבילבאו שגם היא נלחמת על כרטיס לאירופה.
אחר כך קלאסיקו,ומיד אחריו משחק חוץ קשה בסביליה שנלחמת על כרטיס לאלופות.
משחק בית נוח מול חטאפה,ולאחריו עוד משחק חוץ קשה נגד ויאריאל שנלחמת גם היא על כרטיס לאלופות.
במחזור האחרון היא תארח את אלמריה,ובשביל שזה יהיה משחק על אליפות,ריאל תצטרך מאזן כמעט מושלם עד הסיום,ועם כל כך הרבה מוקשים,מאוד קשה לי לראות את זה קורה.
לבארסה לוח משחקים קצת יותר קל,ובניגוד לריאל המבחנים האמיתיים שלה יהיו עד הקלאסיקו,היום בלילה בסביליה,ובעוד 2 מחזורים עם משחק חוץ קשה בויאריאל.
אחרי הקלאסיקו יש לבארסה משחקים די נוחים,כאשר המוקשים יכולים להיות הדרבי מול אספניול בבית,ומשחק החוץ מול סוסיאדד.
המשחק האחרון של בארסה יהיה בחוץ נגד מלאגה שכרגע במקום האחרון,בארסה בוודאי תרצה לסגור את זה עוד לפני,כאשר משחק הבית מול לה קורוניה בהחלט יכול להיות משחק האליפות שלה.

חוץ מהשתיים האלה יש עוד ליגה(מסתבר)
הקרב על שני המקומות הנוספים באלופות נראה די סגור,ויאריאל וולנסיה מובילות בפער די מבטיח על שאר קבוצות הצמרת הלא ממש יציבות.
ובכל מקרה גם אם לא יצטרפו עוד קבוצות למאבק,גם בינייהן צפוי מאבק,כאשר לפי החוקים החדשים של בלאטר,3 קבוצות מבטיחות את מקומן בבתים ורק אחת הולכת למוקדמות,אחרי שראינו מה קרה לחברתן סביליה בפלייאוף נגד בראגה,אף אחת מהן לא תרצה לשחק בפלייאוף,ושתייהן ילחמו על המקום השלישי המרגיע...
ולנסיה עפה מהאלופות ויש לה ראש נקי להתרכז בליגה.
מי שעשויה להסתבך היא ויאריאל שעדיין משחקת בליגה האירופאית.
ובנוסף יהיו לה שני משחקי בית נגד בארסה וריאל שאותם היא לא צפויה לנצח,כך בהחלט קיימת אופציה שהצוללת הצהובה תצלול למטה,ותמצא את עצמה בקרב עם כמה וכמה קבוצות על הכרטיס היוקרתי.

על שאר הכרטיסים לליגה האירופאית צפויה להיות מלחמה שערה.
העובדה שבארסה וריאל נפגשות בגמר הגביע הספרדי,מפנה למעשה עוד כרטיס לליגה,כך שמקומות 5-7 יזכו בכרטיסים.
בנוסף ל4 הקבוצות שנמצאות במקומות 5-8 ובין החמישית לשמינית מפרידות 3 נקודות בלבד.
יש כמה קבוצות עם 2-3 נצחונות רצופים יכולות להצטרף למאבק(סוסיאדד,מאיורקה,חטאפה)
עוד מוקדם לנתח מה יקרה עם קבוצות כאלה 10 מחזורים לסיום.
אבל כשנהיה 4-5 מחזורים לסיום,התמונה תהיה מעט יותר ברורה...

תחתית:

9)סוסיאדד 35 נק'
10)מאיורקה 34 נק'
11)חטאפה 33 נק'
12)לבאנטה 31 נק'
13)לה קורוניה 31 נק'
14)סראגוסה 30 נק' (משחק עודף)
15)סנטאנדר 30 נק'
16)אוסאסונה 29 נק'
17)ספורטינג גיחון 28 נק'
18)אלמריה 26 נק' (משחק עודף)
19)הרקולס 26 נק' (משחק עודף)
20)מלאגה 23 נק'

התחתית בספרד כל כך צפופה,כשגם קבוצות שנמצאות מרחק 4-5 נקודות מכרטיס לאירופה,פוזלות לתחתית כי היא לא כל כך רחוקה מהן,ומשבר קטן של כמה משחקים ללא נצחון ופתאום התחתית בוערת להן מתחת לרגליים.
גם כן כמו בקרבות על הכרטיס לאירופה,מוקדם לעשות הערכות.
10 מחזורים לסיום זה המון.
בעוד כמה מחזורים כמה קבוצות יברחו ממאבקי התחתית,ואז יהיה יותר קל לעשות חישובים.
מה שבטוח,מלאגה במצב קשה ביותר,ואם לא תנצח בקרוב יהיה אפשר לקבוע יורדת אחת מוקדם מהצפוי...
לדעתי התחתית בספרד תהייה פחות מטורפת
13/03/11 20:29
2צפיות
אני מאמין שיהיו כמה קבוצות שיברחו מהתחתית ולא יהיו במאבקי התחתית לקראת סיום העונה.

אגב לחובבי הדרמות - הרקלוס וספורטינג גיחון ייפגשו במחזור הסיום, אולי קרב ראש בראש נגד הירידה?

לפני שנתיים במחזור הסיום של הליגה הספרדית נפגשו בטיס וויאדוליד לקרב ראש בראש נגד הירידה במגרשה של בטיס שהייתה חייבת ניצחון כדי להישאר בליגה הספרדית הראשונה, המשחק הסתיים ב 1-1 ובטיס נשרה לליגה השנייה.

אולי גם השנה נחזה בדרמה דומה?

בהחלט ייתכן שכן
פורטוגל
13/03/11 20:25
4צפיות
פורטוגל

צמרת:

1)פורטו 62 נק' (משחק חסר)
2)בנפיקה 51 נק' (משחק חסר)
3)ספורטינג 37 נק'
4)פאקוס 33 נק'
5)גיאמראש 33 נק'
6)בראגה 31 נק'
.....
11)ריו אבה 27 נק'

כמו בגרמניה,גם בפורטוגל כבר אפשר לקרר את השמפניות.
פורטו השנה ברמה אחת מעל בנפיקה לפחות בכל הנוגע לליגה,וב5 רמות מעל שאר הליגה.
פורטו למעשה היא הקבוצה היחידה יחד עם ברצלונה שהבטיחה את הכרטיס לליגת האלופות לעונת 2011\2012
זאת עקב פער של 25 נקודות מהשלישית ספורטינג,וזה עוד עם משחק חסר...
גם 11 נקודות הפרש בנפיקה צריכות להספיק לה בשביל אליפות,כך שאחרי העדרות של שנה,נראה את פורטו בבתים של האלופות.
בנפיקה תסתפק בכרטיס לפלייאוף.
אגב,בנפיקה השיגה מיני נקמה בכך שניצחו בחצי גמר הגביע 0-2 בחוץ את פורטו במשחק הראשון מבין שניים,אם לא יקרה הבלתי צפוי,בנפיקה תעלה לגמר ותפגוש שם קבוצה קטנה עד בינונית,וככל הנראה תזכה לפחות בתואר הזה.
הקרב על שאר הכרטיסים לאירופה יהיה מותח,לספורטינג יתרון בריא של 6 נקודות על המקום ה6 שלא מוביל לאירופה,והיא כנראה תהיה בשנה הבאה בליגה האירופית.
אבל בין פאקוס דה פריירה במקום ה4 לבין ריו אבה שבמקום ה11 מפרידות 6 נקודות בלבד,ולא פחות מ6 קבוצות,כך שיהיה שמח.
בראגה שהייתה הקבוצה הפורטוגלית המצליחה ביותר השנה באירופה תקווה גם היא להשתחל לאירופה עוד שנה.

אגב עוד פרט פיקנטי לגבי הפורטוגליות ואירופה.
אומנם פורטוגל לא שלחה אף נציגה לשמינית גמר ליגת האלופות.
אבל בשמינית גמר הליגה האירופית יש לה לא פחות מ3 נציגות! (הכי הרבה יחד עם רוסיה שגם לה 3)
ויתרה מכך,שלושת הקבוצות הללו(פורטו,בנפיקה ובראגה) ניצחו במפגש הראשון,ושלושתן בדרך לרבע הגמר! (הגדילה ועשתה בראגה בכך שניצחה 0-1 את ליברפול)
פורטוגל מדורגת השנה רביעית באירופה בהישגי הקבוצות שלה! (לפני איטליה וצרפת!)
והיא עלתה זמנית מהמקום ה9 באירופה למקום ה6.
אין לה סיכוי ריאלי לעקוף את צרפת שבמקום ה5,אבל כמו שזה נראה כרגע,רוסיה ואוקראינה לא יעקפו אותה,ובעונת 2012\2013 פורטוגל תשלח 3 נציגות לליגת האלופות!

ללא ספק הכדורגל הפורטוגלי עשה התקדמות גדולה בשנים האחרונות,לא רק הנבחרת שלו,גם הליגה על קבוצותיה...

(את התחתית לא סיקרתי מחוסר עניין לציבור)
יכול להיות שהכדורגל הפורטוגלי התקדם
14/03/11 07:24
2צפיות
אבל עדיין שחקנים גדולים לא באים לשם וזו ליגה של שחקנים שמשחקים שם ומקווים שאיזה סקאוט מאנגליה/ספרד/איטליה/גרמניה יתרשם מהם והם יברחו משם.ב-2004 כולם דיברו על פורטוגל כנבחרת שסוף סוף תזכה במשהו אחרי שפורטו ניצחה את מונאקו בליגת האלופות אבל פורטוגל הייתה ותישאר לוזרית ואני חושב שאם פורטו ובנפיקה שראינו אותה נגד הפועל ת''א העונה וגם ספורטינג היו משחקות בפרמייר ליג הן היו נמצאות במקומות 5-10 ואולי קצת פחות מזה
ממתי הפרמייר-ליג זה קנה מידה?
14/03/11 14:00
1צפיות
אני מקווה שברור לך שמכבי חיפה והפועל ת"א היו יורדות ליגה בפרמייר ליג, נכון? אבל זה דיון תאורטי לגמרי....
º
ברור שהיו יורדות
14/03/11 14:41
לייריה-0 פורטו-2 סיום
15/03/11 00:18
1צפיות
נראה שאם פורטו לא תיקח זה יהיה הקאמבק הגדול בהיסטוריה אפשר בשקט לברך הדרקונים מעיר הנמל
º
מרתק. תודה.
15/03/11 12:20
2צפיות
º
והרי החדשות
280תגובות
13/03/11 18:32
3צפיות

(המשך...)
עדכון המנהל
13/03/11 10:31
4צפיות
שבוע חדש לפנינו,שבוע שמתחיל לצערנו הרב בתחושת עצב וכאב.מחבלים,שהם הזבל של האנושות וחלאות אדם רצחו 2 הורים ו-3 ילדים קטנים,חסרי אונים על לא עוול בכפם.קשה לדבר על כדורגל ו/או על דברים אחרים היום אבל החיים ממשיכים.אנחנו חיים במדינה שאין בה רגע דל של שקט,ולכן אנחנו צריכים להמשיך בשגרת חיינו.

יהי זכרם ברוך ואני מקווה שהמחבלים הארורים ייתפסו ויבואו על עונשם.

וכן,האסון ביפן גם מדליק לך נורה אדומה שהטבע כמה שהוא יפה ומרגיע יכול להיות הרסני ובשנייה אחת אתה יכול לאבד את חייך.נקווה שביפן יתגברו על האסון הנורא.אני לא זוכר כבר הרבה זמן שפתחתי את השבוע בתחושת עצב ומועקה.

נקווה לימים טובים של שקט,רוגע,אהבה,אושר

מקדיש לכם את השיר של שלומי שבת שיר שגדלתי עליו-'תנו לגדול בשקט':

http://www.youtube.com/watch?v=eqNnaDNjF6M

ולענייני הפורום:

-הזר הגדול ששיחק בכדורגל הישראלי: נשארו מס' מועט של חברים שלא הצביעו ואני מקווה שעד יום שלישי הם יצביעו ואז ברביעי אפתח כאן שרשור מיוחד.לכל מי שהצביע ואמר לי תודה וכל הכבוד על היוזמה במסרים אישיים אז באמת אני מודה לכם,ואני מבקש מכם להמשיך להיות חלק בלתי נפרד מהפורום שבזמן האחרון עמוס בנושאים ואירועים ואני שמח על כך......

-פורים בפורום כדורגל: פורים בא אלינו לטובה ולא אני לא מתכנן לפתוח כאן שרשור למה התחפשנו בילדות אבל אני אפתח כאן שרשור מעניין שקשור לפורים ולכדורגל,חכו להפתעה ואני אשמח לשיתוף פעולה שלכם.השקעתי כאן כמו שהשקעתי בתחרות הזר הגדול ששיחק בכדורגל הישראלי ואני אשמח אם תשתתפו בזה אני בטוח שיהיה לכם מה להגיב......

-מבזקי הספורט: אני לא אוהב את מבזקי הספורט ויודע שגם חלק מהחברים פה לא אוהב אבל לצערי לא נוכל לבטל את זה עקב שיתוף פעולה של הפורום עם ערוץ הספורט.

זהו,חברים.שבוע טוב.
כנראה שהגיע הזמן שיחוקקו בישראל
13/03/11 19:51
עונש מוות (ביסורים כמובן, לא זריקת הרדמה) לרוצחים.. הכונה היא לרוצחי ילדים כעיקרון.. גם אתם חושבים ככה?
13/03/11 19:58
1צפיות
כולנו יודעים מה יקרה אם ייתפסו המחבלים
החמאס יודיע שהוא דורש את שיחרורם בתמורה לשיחרורו של גלעד שליט

אם היה לנו חוק עונש מוות למחבלים לא היה חמאס בשביל מה לחטוף חיילים.

אה ושכחתי גם אם ייתפסו את המחבלים הם יישבו אמנם בכלא אבל יקבלו בית הבראה כי תנאי כליאתם של המחבלים הוא בית הבראה לעומת תנאי השבי והסבל של גלעד שליט.

אני בעד עונש מוות למחבלים!

13/03/11 20:03
1צפיות
מה גם שאת שליט אנחנו לא רואים גם ככה 4 שנים
איך אומר מלווה בריבית?
13/03/11 22:59
"אל תהרוג אותו, מתים לא יכולים להחזיר כסף".
איך אומר הטבח?
13/03/11 23:48
צריך לשים רעל באורז של החלאות האדם האלה
º
13/03/11 20:48
º
13/03/11 20:59
º
נימוק?!
13/03/11 23:50
קיים עונש שכזה
14/03/11 09:52
יש עונש מוות בישראל, פשוט במקרים מאוד מסויימים, של בגידה במדינה או\ו עשיית פשע נגד העם היהודי (לרוב נאצים, אך לא רק).

בנוסף, בית המשפט הצבאי רשאי לגזור עונש מוות על מחבלים ואף עשה זאת יותר מפעם אחת, אך גזר דין זה לעולם לא בוצע.
וכיום, מתוך מחשבה שעדיף להשתמש במחבלים כקלפי מיקוח בעת הצורך,
פעם אחרונה שהתביעה הצבאית דרשה עונש מוות היה ב-1972.
אייכמן היה היחיד בישראל זכה לעונש מוות
14/03/11 11:18
ובתקופת המנדט הבריטי הבריטים הוצאו להורג אנשי מחתרת מהאצ''ל והלח''י והם זכו אח''כ לשם 'עולי הגרדום'
רק במקרה שלו העונש בוצע
14/03/11 11:41
1צפיות
אבל לא רק עליו העונש נגזר.
גם על איוואן דמיאניוק ויחזקאל אינגסטר נגזר עונש מוות, אבל בשני המקרים העונש שונה (אצל איוואן ערעורו התקבל ואצל יחזקאל העונש הומתק).
בנוסף היו מספר מחבלים שנגזר עליהם עונש מוות, אבל בסוף העונש לא בוצע והם נכלאו במקום.
הקטע הזה של עונשי מוות הזכיר לי מערכון מצחיק
14/03/11 12:00
בקומדי סטור שאסף אשתר מוצא להורג ורובי דואניס אומר לו זה הכי בנאלי ואשתר שחלק מדמויתיו היו דמויות של בן אדם שמקפיד על השפה העברית וחידודי לשון ולא הבין-''זה הכי בנאלי או אחי בנה לי?''

http://www.youtube.com/watch?v=8-vlihD7z_A
אני עקרונית נגד עונש מוות
14/03/11 14:27
ואת המחבלים הללו רצוי שיהרגו בפעולה צבאית ולא שיתפסו אותם ויושיבו בכלא על חשבון משלם המיסים.

עדיף להרוג אותם תאמין לי
14/03/11 14:40
בכלא הישראלי הם מקבלים עיתונים,רואים טלוויזיה,זוכים לבקר את המשפחה,יש להם תנאים של בית מלון.....

אני יכול לספר שבשירותי הצבאי שירתתי במחסומים כאלה ואחרים והיו באים ילדים בני 15 עם סכין ונתפסים ואז שואלים אותם למה באתם עם סכין אתם רוצים לדקור חייל???

אז הם אומרים שהם רוצים ללכת לכלא לקבל תנאים טובים כי בבית אין להם כלום ואבא מרביץ וכדומה והם מעדיפים להיות בכלא
אני לא בקלות מצדד בהרג
14/03/11 20:25
אבל במקרים כאלה, כשיש לצבא אפשרות ללכוד אנים בחיים או לירות בהם במהלך נסיון לכידה, הייתי מעדיף את האופציה השניה.
אני שולל מכל וכל רצח בדם קר. ולכן ירי באנשים כפותים או ישנים במיטתם הוא לא לגיטימי בעיני. הסיבה היא שוב, שברגע שהמחסום מורד, אין שום הגבלה אתית ומוסרית והזרזיף יהפוך לשיטפון.

אנו חייבים לשמור על הציויליזציה שלנו ולהתנהג כבני תרבות. כי ברגע שנגיב על רצח מחריד ברצח מחריד, כאן תחל הדרך שלנו כחברה בעלת נורמות מוסריות ואתיות וכחברה תרבותית, למטה אל הברבריות.
לכן פעולות תג מחיר של המתנחלים אינן מקובלות בעיני כי הן כוללות את לקיחת החוק לידיים ועשיית דין בעיני עצמך. ברגע שאתה השוטר,השופט והתליין, אתה מאבד כל לגיטימציה מוסרית.

אני יכול להבין תגובה מהבטן, אבל פעולה אלימה בדם קר היא הסכנה הגדולה ביותר בעיני לקוד המוסרי שלנו כחברה.
הודעה מוזרה
14/03/11 18:37
'נגד עונש מוות' - אבל בעד רצח בדם קר?  
כי אם מוצאים את המחבלים ישנים במיטתם - ואסור לתפוס אותם, אז צריך לירות בהם במקום, לא?
יש הבדל
14/03/11 20:17
בוא נאמר, יש מידע מודיעיני על המחבלים הללו.
יש שתי אופציות: צלפים מורידים אותם כשהם הולכים ברחוב או ששולחים חולית מסתערבים לתפוס אותם בחיים ולעצור אותם.
אני אעדיף את הצלפים. זה לא רצח בדם קר.זו פעולה מלחמתית. כמו פעולות המוסד כנגד מבצעי ומתכנני טבח הספורטאים במינכן.

כמובן, שאם תופסים את המחבלים במיטה אסור לירות בהם, אבל למה לא לשים מטען נפץ עם השהיה ולהסתלק מהבית?

בכל אופן, המסר צריך להחות ברור- מי שיבצע רצח מחריד שכזה, שלא יצפה להתארח במתקני הכליאה הישראלים ולהשלים בגרות או משהו כזה.

לגבי עונש מוות- אני לא מאמין בו. אבל זו כבר שאלה פילוסופית לגבי מהות השהיה בבתי כלא. האם הכלא הוא מוסד ענישה או שיקום? מה ניתן להשיג בעונש מוות? היכן שמים את הגבול לאיזה רוצח מגיע עונש מוות ולאיזה לא. ומה עם מקרים כמו זדורוב (הרצח בקצרין) שהלבישו עליו תיק והוא בכלל לא עשה זאת? תוציא להורג אנשים שהצליחו להוציא מהם הודאה שקרית? ומה יקרה אחרי שיתברר שהוצאת להורג אדם חף מפשע?

סחתיין, הצלחת לסבך את העניין לגמרי
15/03/11 02:49
1צפיות
אם "יש מידע מודיעיני על המחבלים הללו"  - שיורידו להם ת'ראש באמצע שיעור יוגה מצידי
º
אני רק שאלה
11/03/11 22:31
9צפיות
המקרה המפורסם של רובי פאולר מ-96/97
11/03/11 22:33
152צפיות
ישבתי וראיתי תוכנית באחד מערוצי הספורט על ליברפול והראו שם את רובי פאולר,אחד החלוצים החביבים עליי בתקופה שהייתי ילד בביה''ס יסודי למרות שלא הייתי אוהד ליברפול.מיד נזכרתי שפעם ניסיתי לחפש את המקרה שלו שאני זוכר בוודאות נגד ארסנל מעונת 96/97.

את המשחק ההוא אני זוכר היטב.צפיתי בו בשידור חי בתקופה היפה שערוץ הספורט,ערוץ 5 בממיר האנלוגי שידר את הליגה האנגלית.רובי פאולר חלוץ ליברפול ואנגליה נשלח לכדור ברחבה,דיוויד סימן שוער ארסנל וחברו לנבחרת ספק הכשיל אותו,פאולר נפל והשופט שרק לפנדל כשמיד פאולר מודה שלא היה שום פנדל וסימן לא נגע בו.השופט נשאר בשלו ופאולר ניגש לבעוט את הפנדל.פאולר בעט את הפנדל,סימן הדף אבל ג'ייסון מקאטייר בעט את הריבאונד פנימה-אני לא זוכר כמה נגמר אותו משחק אבל אני זוכר היטב את פאולר מסמן שלא היה פנדל.

מיד רצתי ונכנסתי לויקפדיה וליוטיוב ומצאתי את הסרטון שחיפשתי תקופה ארוכה ובויקפדיה של השחקן נכתב שבסיום אותה עונה אופ''א העניקה לו פרס על משחק הוגן ושאחרי אותו משחק
העיד פאולר כי לא החטיא את אותה בעיטה בכוונה, על אף שהיא נפסקה בניגוד לרצונו.לפי מה שביררתי המשחק הזה נערך ב-24 במרץ 1997,וליברפול ניצחה 1-2

http://www.youtube.com/watch?v=ZUrcX6kpkU0

מישהו עוד זוכר את המקרה הזה??
º
מדהים
12/03/11 01:20
12צפיות
ואני רק מנסה לדמיין מצב כזה בארץ
12/03/11 18:21
8צפיות
יההה רייט
º
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 26