בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבת
על אוהדים על טלוויזיה ועל עיתונים
מה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?
יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)

"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".
חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.
אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -
ובואו נדבר באמת על כדורגל!

ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות...

כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?
בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.

*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

איזו קבוצה יכולה לעצור את ברצלונה בדרך לגמר?
09/12/10 14:26
3צפיות
אני חושב שמנצ'סטר יונייטד וצ'לסי הן היחידות שיכולות להעיף את בארסה.
משחק הגנתי קשוח לא זר להן ... (בניגוד לריאל)
אין סיכוי
09/12/10 14:58
1צפיות
רק קבוצה איטלקית יכולה לתת תצוגה הגנתית כזו (ע"ע שנה שעברה).
אבל בכושר הנוכחי של בארסה....רק היא עצמה יכולה לעצור את עצמה.
שכחת מה צ'לסי עשתה לבארסה לפני שנתיים?
09/12/10 15:33
1צפיות
להזכירך, בשנה שבארסה לקחה את הצ'מפיונס ליג,  צ'לסי נתנה תצוגה הגנתית מדהימה בקאמפ נואו , ברמה של אינטר בשנה שעברה.

המשחק נגמר ב0-0,  ובארסה עלתה רק במזל משער של אינייסטה בדקה ה-90.
צ'לסי הפגינה עליונות על בארסה בסטמפורד ברידג',  והפכה את ההתקפה שלה לאימפוטנטית בקאמפ נואו.

קבוצה אנגלית ברמתה של צ'לסי בהחלט יכולה לעצור את בארסה
º
09/12/10 17:43
אבל כיום זה לא נראה לי אפשרי מצידה
09/12/10 18:51
גם כי ה"מיוחד" לא מאמן אותה וגם כי צ'לסי לא נראית טוב כרגע.

אבל מי יודע? אולי אני טועה?
º
זה לא היה בתקופת המיוחד, זה היה אחרי גרנט
09/12/10 18:54
º
זה היה עם אנצ'לוטי?
09/12/10 20:13
º
הידינק
10/12/10 14:21
2צפיות
אתה טועה כי זה כן אפשרי
09/12/10 19:51
1צפיות
אין ספק שהסיכויים לא גבוהים,אבל אני נאחז בזה שכשבארסה הגדולה של השנים האחרונות מקבלת קבוצות עם הגנה חזקה היא מתקשה מאוד,ראה המקרים של צ'לסי ואינטר,כן אפשר לעצור אותה.

צ'לסי לא נראית טוב אבל אולי היא תצא מזה עד אז,את אנצ'לוטי הביאו בשביל משימות כאלה.לבניטז היו במשך כל השנים בליברפול קבוצות בינוניות אבל בצ'מפיונס הוא הצליח. וכן,יש גם את ריאל, שיכולה לעצור אותה.
הקלאסיקו היה מדכא
09/12/10 20:16
2צפיות
הם קרעו את ריאל לחתיכות (ואניאוהד ריאל). זה ניראה כאילו לא ניתן לעצור אותם.
הלוואי ואני טועה אבל אני מתקשה להתאושש מהמשחק הזה. זו היתה דריסה והשמדה. הם נראים בלתי ניתנים להכנעה כשהם באים מפוקסים.
אבל אלה לא באמת הפערים
10/12/10 12:38
נתחיל מזה שבברנבאו ריאל יכולה לנצח.אנחנו מדברים פה על מוריניו,ששיחק בעבר בקאמפ נואו וידע לצאת משם עם תוצאות טובות.
לדעתי זו עונת ההפתעות
09/12/10 15:29
1צפיות
מאז 2004, כשמונאקו ופורטו נפגשו בגמר, לא הייתה לנו עונה מפתיעה. אני מקווה שהעונה זה ייקרה, ומהמר על טוטנהאם הוטספארס-אולימפיק ליון בגמר.
אני מהמר על סופר קלאסיקו בגמר
09/12/10 15:34
1צפיות
או ריאל נגד קבוצה אנגלית/ מילאן
עונה שעברה הייתה מפתיעה
10/12/10 10:16
בתחילתה לא דמיינתי שבאיירן מינכן תגיע לגמר ובדרך תדיח את יונייטד. לא האמנתי שאינטר הלוזרית שבשנתיים לפני כן נראיתה אימפוטנטית מול ליברפול ואח"כ מול יונייטד, תדיח את צ'לסי כפי שהדיחה. לא האמנתי שהגלקטיקוס החדשים של מדריד יודחו דווקא מרגלי ליון.
10/12/10 12:12
זה שברצלונה לא מגיעה לגמר לא הופך את כל העונה למפתיעה. כשמונאקו ופורטו נפגשות בגמר ודפורטיבו דה לה קורונה מגיעה עד חצי הגמר- זו עונה מפתיעה.
הא?
11/12/10 01:30
מישהו בכלל הזכיר את ברצלונה? מה אתה רוצה מהחיים שלי?

עד שאינטר לא הדיחה את צ'לסי, לא ספרתי אותה בכלל כמישהי שיכולה לעבור את שמינית הגמר. כשהיא הדיחה את צ'לסי, היא הוכיחה כבר אז שמקומה יכול להיות בכיף בגמר ליגת האלופות ובזכיה בה, לאו דווקא כשהיא הדיחה את ברצלונה.

ואם מה שהיה בעונה שעברה לא עשה עליך רושם (לפחות מה שרשמתי הודעה קודמת), אז אי אפשר כבר להפתיע אותך. צר לי.
עונה די מפתיעה בהחלט
12/12/10 16:22
זה שריאל עפו לא מפתיע..הם כבר 7 שנים בערך עפים בשמינית.
אבל זה שאינטר זרקה את צ'לסקי וברסה,זה הישג אדיר! הם לא סתם העיפו,הם ביטלו את היריבות לגמרי..
זו היתה בהחלט חותמת נוספת על זה שמוריניו הוא מאמן ווינר שמשנה קבוצות מקצה לקצה.

אבל 2004 זה יותר מפתיע..פורטו ומונאקו זה 2 קבוצות שאפילו שמינית היה הישג בשבילן וכנ"ל דפור..
טוטנהאם יכולה להפתיע ליון לא
10/12/10 14:55
1צפיות
ליון שנה שעברה הגיעה לשיא שלה היא לא תחזור עליו.. השנה היא קצת מגמגמת.. במקסימום תיקח אליפות בצרפת שהשנה הטבלה שם פתוחה לגמרי
כל קבוצה שתשחק בסגנון אינטר בשנה שעברה
09/12/10 16:08
1צפיות
לא יפה אבל יעיל וזה מה חשוב בסופו של דבר.
זה לא מבטיח כלום..
10/12/10 14:52
אם אתה מקבל שער מקרי אחד נגיד מהקרן אז איך תעצור את ברסה? ולא כל קבוצה יכולה לתת הגנה כמו אינטר שנה שעברה.. וכמובן שחובה לציין שבמשחק הראשון אינטר לא שיחקו בונקר ובשני הורחק להם שחקן..
אינטר אמנם זכתה בתואר
11/12/10 12:11
אבל לא הוסיפה לעצמה יותר מדי אוהדים עם המשחק הציני שלה

מיותר לציין שהם בחיים לא יגיעו לרמת הפופולריות של בארסה
רמת הפופולריות בקרב מי?
11/12/10 15:10
באיטליה אני בטוח שהם הרבה יותר פופולריים מבארסה ויש להם קהל אוהדים גדול (ואני באמת שלא יודע אם למילאנזית השנייה, ליובה או לרומא יש יותר אוהדים - אבל הם קבוצת צמרת עם הרבה מאוד אוהדים).

בכל העולם אני בטוח שיש מי שיתחבר אליהם, ובארצות כמו שלנו שמשום מה כולם דואגים ללקק לבארסה (על שום מה?) לא נראה לי שמזיז להם במיוחד מי אוהד אותם ומי לא.
מי שאוהד אותם
11/12/10 15:43
אהד אותם גם מקודם הזכיה הזאת בטח לא תוסיף להם אוהדים בעולם
מה יותר חשוב-לנצח ולזכות בתואר
11/12/10 16:20
או להוסיף יותר אוהדים?

עוד שנה אף אחד לא יזכור איך אינטר שיחקה בחצי גמר, אבל גם עוד 100 שנה יהיה רשום בדפי ההיסטוריה שאינטר היא אלופת אירופה לשנת 2010.
כמו שזה נראה
11/12/10 16:42
יקח להם עוד 100 שנה לזכות שוב
כל קבוצה שלא תפחד ממנה
10/12/10 10:27
2צפיות
ברגע שאתה מפחד מבארסה אתה מקבל בראש,בדיוק כמו ריאל..
ואם לא תפחד לא תפסיד לברסה?
10/12/10 14:49
1צפיות
אולי הפחד משפיע אבל לא משמעותי.. פשוט הקבוצה הכי טובה..
מה זה לא לפחד מבחינתך?
10/12/10 18:49
לבוא אליהם הביתה ולשחק פתוח? כי זאת התאבדות ואם יש משהו לא אפשרי- אז זה זה.
מה פתאום
10/12/10 20:22
להיות בדיוק כמו אינטר לפני שנה וצ'לסי לפני שנתיים-לשחק טקטי,לסגור נכון,לשמור צמוד לא לפחד להיות אגרסיביים, לעלות עם אש בעיניים ובתוך כל זה,לא לפחד לקחת סיכונים ולצאת קדימה.

ריאל לא עשתה עבירה אחת ב-22 הדקות הראשונות ב5-0 ,השחקנים שלהם נראו בהלם מוחלט.
אי אפשר היה בכלל להאמין שזאת קבוצה של מוריניו.
טיפה של אגרסיביות לא הייתה שום חוץ מהכיסוח המגעיל של סרחיו ראמוס בסוף.
יש לציין ש ...
10/12/10 23:04
אינטר ובארסה היו באותו בית בצ'מפיונס בשנה שעברה, ואינטר לא הייתה נראית בשלב הבתים כמו קבוצה שמסוגלת לתת פייט לבארסה.
אלו כאלה דברים שצריך לגבש ... וכנראה שגם לאלת המזל יש חלק בכך.
קודם כל ברמות האלה,הרבה קבוצות...
10/12/10 11:43
צריך לזכור,כדורגל הוא ספורט מאוד דינאמי,הכל יכול להשתנות בשניות.

בארסה גם יכולה תיאורטית להגיע למשחק נגד רומא,לקבל פנדל ואדום בדקה העשירית,להפסיד 0-2,ואז בונקר איטלקי בקמפ נואו...כבר היינו בסרט הזה.

אני לא חושב שמישהו באמת חשב שאינטר תנצח את בארסה 1-3 בכזאת תצוגה.

אז בסדר אפשר להגיד מוריניו וזה,אבל אין לי ספק שגם קבוצות פחות מוכשרות מאינטר של שנה שעברה מסוגלות להפתיע את בארסה.

בארסה של השנה היא כנראה הקבוצה הכי טובה בכל הזמנים.
אבל צריך לזכור שמספיק שאחד מהטריו הקטלני לא משחק,והיכולות של בארסה יורדת פלאים.

אז לכו תדעו,פציעה,הרחקה,הכל יכול לקרות.
אבל אם נסתכל על דברים כמו שהם,ולא נחפש כל מיני דברים לא שגרתיים.

אז כן,מנצ'סטר כרגע הגנתית נראת היחידה שיכולה להתמודד עם ברצלונה.

אולי גם צ'לסי אם הם יחזרו לכושר.

ולא הייתי מציע לזלזל באיטלקיות,לספרדיות בדרך כלל מאוד קשה עם האיטלקיות בגלל הסגנון ההגנתי והקשוח שלהן.
אם מילאן ואינטר מתעלות על עצמן,הן מסוגלות להדיח גם את ברצלונה.

אבל כרגע לפחות,ברצלונה נראת כמו המועמדת העיקרית לתואר.
זה לא משהו צפוי אתה יודע..
10/12/10 12:31
כמובן שברסה פייבוריטית אבל ב2 משחקים אני לא אתפלא אם מנצסטר או צלסי (כשהם בכושר לא כמו בזמן האחרון) יעמדו במשימה.. לא אתפלא אם נניח בחצי גמר ריאל תבוא נגיד לנקום בהם ואז זה קשה יותר.. תמיד גם צריך קצת מזל ככה שאי אפשר לדעת אבל כמובן שברצלונה היא מועמדת מספר אחת לתואר ואני חושב שההצגה שהם נתנו בקלאסיקו זה דבר שלא היה ולא יהיה מקבוצות אחרות והגרעין של ברסה מבחינתי זה צ`אבי..
º
שאלות\בקשות\תהיות
09/12/10 10:37
הופעה באולפן ליגת האלופות
08/12/10 09:29
4צפיות
מי הופיעה באולפן ליגת האלופות ביום שלישי של הגול הגדול לבית זהבי ?
º
מודי אמר שתהיה להקה בשם חלאס.
08/12/10 16:58
4צפיות
שמעתי
11/12/10 18:07
2צפיות
אחת הלקהות היותר גרועות בתכנית
שאלה בנוגע לנבדל
04/12/10 00:17
3צפיות
אני וחבר התווכחנו בנוגע לנבדל  פסיבי ואקטיבי.

הסיטואציה היא כזאת ,שחקן X נמצא בעמדת נבדל ושחקן Y לא בנבדל, שחקן Y קיבל את הכדור ואז מסר לשחקן X כששחקן X כבר יצא מעמדת נבדל (כל זה באותו מהלך ), האם ששחקן X קיבל את הכדור הוא הופך לנבדל אקטיבי?
מהלך חוקי
04/12/10 02:30
אם הבנתי נכון מהלך חוקי וכשר למהדרין.
צריך לראות את זה בשטח
04/12/10 23:01
כדי שנבדל יהיה עבירה, השחקן שנמצא בעמדת נבדל צריך:
1) להיות מעורב במשחק
2) להשפיע על מהלך המשחק
3) להשיג יתרון ממיקומו בעמדת נבדל

מצבים 1 ו2 עשויים להיות רלבנטיים למקרה כזה.
05/12/10 14:04
1צפיות
חסרים מספר פרטים בשאלה המקורית, כמו האם בזה שהוא היה בנבדל לפני שהוא קיבל כדור, עזר לו להשיג מיקום יותר טוב לאחר מכן.
לא צריך לראות את זה בשטח
06/12/10 01:29
1צפיות
ה"מהלך" מסתיים ברגע ששחקן אחר משתלט על הכדור... ולכן אין אופסייד כי במהלך שבו השחקן הזה היה באופסייד הוא לא היה מעורב.
אין נבדל
05/12/10 12:33
3צפיות
הגול של ואןניסטלרוי(0:28) מובקע בדיוק ממצב כזה ולשדר אין בכלל ספק שזה גול חוקי. בנוסף יש לי את העיתון מהמשחק הזה ולא מוזכר שם כלום בקשר לזה שזה לא אמור להיות גול.

http://www.youtube.com/watch?v=jjT51091lCY
למהלך כזה בידיוק התכוונתי
06/12/10 10:57
1צפיות
תודה
איצטדיון בלומפילד- מחדל מזג האויר
12/12/10 22:59
3צפיות
אני מקוה שרון חולדאי ראה מה קרה במשחק של בני יהודה נגד הפועל ת"א, ולא יחכה למשחק שגם מכבי תסבול בגלל מזג אויר ואז גם הצהובים יתעוררו- ויקים מתקן עם גג פלדה,ומערכת ניקוז ראויה כמו באירופה, שגם שלג לא יכול להפריע לקיום משחק..
בושה וחרפה מה שהלך היום בבלומפילד, אין דרך אחרת לתאר את זה..
עדכון המנהל: רונן נחסם לצמיתות מהפורום
09/12/10 10:26
1צפיות
כמו שאמרתי,אני לא מתכוון להודיע פה על כל חסימה,אבל זאת חסימה מאוד משמעותית.

אני מניח שאין משתמש שלא נתקל בכינוי smurf turf loyal

לרונן יש היסטוריה עשירה בפורום,היסטוריה של המון חסימות והמון אזהרות.
אני באמת ניסיתי לנקוט ביד הכי עדינה וחביבה שאני יכול,ואחרי אינספור בקשות והתכתבויות עם הבחור,וחסימת אזהרה של שבוע,לא נותר לי אלא לחסום את רונן לצמיתות.

לא אתחיל לפרוס בפניכם את מספר העבירות שרונן עבר עליהן,רק אגיד שהוא גדול.

אני מאוד מקווה שרונן לא יטריד אותנו יותר,ואני מאוד מקווה שזאת התחלה חדשה לפורום,עם הרבה פחות ריבים והצפות.

ועוד כמה עדכונים,נא לקרוא בבקשה
09/12/10 10:29
2צפיות
1)מחקתי המון הודעות שיצאו מכלל שליטה בשירשור של הפועל נגד ליון.
הנוגעים בדבר הוזהרו חריפות,בפעם הבאה תהיה חסימה והם מודעים לכך.

2)קצת נעלמתי בזמן האחרון,זאת תקופה קצת עמוסה בשבילי,אני בתהליכים של מעבר דירה,וזה לא פשוט בכלל,ייתכן ויהיו ימים שקצת אעלם עד המעבר,אבל לאחריו אהיה פה פול טיים ג'וב,אני מבטיח

3)המהפכה ממשיכה בכל הכוח,מומחים נוספים ימונו בימים הקרובים,והפורום ימשיך להיות מעניין ותוסס.

4)מקווה שאכלתם הרבה סופגניות ולביבות בחנוכה הזה
תודה
10/12/10 12:45
1צפיות
שאתה מקריב את עצמך,כי מעכשיו יהיו לך חיים לא קלים.ובאופן כללי,עברתי כאן כמה מנהלים,ואתה באמת מצוין במה שאתה עושה,כל הכבוד.
º
והמבין יבין!
11/12/10 07:06
º
אתה בדיחה
16/01/11 23:54
סיכוי של חצי אחוז שלא יהיה משחק גדול בשמינית!
09/12/10 08:02
8צפיות

לאחר סיומם של משחקי שלב הבתים בצ'מפיונס, הגיע הזמן לראות מי יכולה לשחק מול מי ולהבין איזה מפגשים גדולים צפויים לנו. על המוקד - אינטר, מילאן וארסנל האימפריות שסיימו רק שניות. תאורתית, אינטר יכולה לפגוש באלופת אוקראינה המפתיעה, שחטאר דונייצק, ולהימנע ממפגש עם הגדולות. באותה הגרלה מילאן גם יכולה לפגוש במשחק סופר מסקרן מול טוטנהאם וארסנל תשחק מול שאלקה. לפחות לגבי השניים האחרונים הם לא מפגשי אימפריות, אך מפגשים מעוררי תאבון. ההסתברות של שלושת התוצאות הללו יחד להתגשם ושלא יהיה לפחות קרב אימפריות בשמינית מוערך באחוז.

לארסנל צפוייה ההגרלה הקשה מכולן. היא תיסע לגרמניה או לספרד ANYWEY, אבל בימים אלו העדיפות של התותחנים היא כמובן למפגשים מול שאלקה או באיירן ולא מול בארסה או ריאל... (מעורר תאבון)

גם אינטר ומילאן עשויות לקבל משחקים קשים. מבט מדוקדק מראה שאם לדוגמא קופנהאגן תוגרל כבר בפתיחה מול שחטאר דונייצק למשל, אינטר תקווה מתוך 6 הנותרות לקבל את אחת הגרמניות ולא את האנגליות והספרדיות. גם כאן הולך להתפתח משהו גדול. למילאן, ששיחקה בבית הקודם מול ריאל, הוקל במעט אך צ'לסי, מנצ'סטר וברצלונה עדיין בגדר אופציה ריאלית.

בארסה לעומתן, בעלת סיכויים גבוהים מאוד לנסוע לאיטליה, למקום בו זכתה בפעם האחרונה בליגת האלופות, כשלא משנה מול איזה קבוצה תהיה פה פיקנטריה יפה (אינטר - א'טו, ההדחה בעונה שעברה, מילאן - זלאטן, רומא - האצטדיון בו זכתה הקבוצה). לקטלונים גם סיכויי טוב מאוד לנסוע לצרפת למפגשים לא פשוטים מול ליון או מארסיי וכמובן - המפגש מול ארסנל. אחת מה-6 הללו זכו להיכלל תחת השם "ברצלונה". הם גם כן יעדיפו נסיעה לצרפת כנראה.

מוריניו ינסה להימנע ממפגשים מול שניים מהמאמנים שהכי שונאים אותו עם הגלובוס - בניטז (כמנג'ר אינטר כמה אירוני יהיה משחק מול מוריניו בסן סירו) וארסן ונגר (מהימים באנגליה) ואז עלול לקבל הגרלה קלה (במדריד, בניגוד להפועל, מפחדים מהסטד ז'רלאן).

מבחינתי זאת ההגרלה הכי פיקנטית, הכי מלהיטה והכי דרמטית שיכולה להיות:

אינטר - ריאל מדריד
מילאן - ברצלונה
ארסנל - באיירן מינכן
ליון - טוטנהאם
רומא - צ'לסי
מארסיי - מנצ'סטר יונייטד
ולנסיה - שאלקה
קופנהאגן - שטחאר דונייצק

ולאפשרויות המלאות:

ראשי הבתים:

טוטנהאם: ליון, ולנסיה, קופנהאגן, רומא, מארסיי, מילאן.

שאלקה: אינטר, ולנסיה, קופנהאגן, רומא, מארסיי, מילאן, ארסנל.

מנצ'סטר יונייטד: אינטר, ליון, קופנהאגן, רומא, מארסיי, מילאן.

ברצלונה: אינטר, ליון, רומא, מארסיי, מילאן, ארסנל.

באיירן מינכן: אינטר, ליון, ולנסיה, קופנהאגן, מארסיי, מילאן.

צ'לסי: אינטר, ליון, ולנסיה, קופנהאגן, רומא, מילאן.

ריאל מדריד: אינטר, ליון, קופנהאגן, רומא, מארסיי, ארסנל.

שחטאר דונייצק: אינטר, ליון, ולנסיה, קופנהאגן, רומא, מארסיי, מילאן.

=============================================

סגניות הבתים:

אינטר: שאלקה, מנצ'סטר, ברצלונה, באיירן, צ'לסי, ריאל, שחטאר.

ליון: טוטנהאם, מנצ'סטר, ברצלונה, באיירן, צ'לסי, ריאל, שחטאר.

ולנסיה: טוטנהאם, שאלקה, באיירן, צ'לסי, שחטאר.

קופנהאגן: טוטנהאם, שאלקה, מנצ'סטר, באיירן, צ'לסי, ריאל, שחטאר.

רומא: טוטנהאם, שאלקה, מנצ'סטר, ברצלונה, צ'לסי, ריאל, שחטאר.

מארסיי: טוטנהאם, שאלקה, מנצ'סטר, ברצלונה, באיירן, ריאל, שחטאר.

מילאן: טוטנהאם, שאלקה, מנצ'סטר, ברצלונה, באיירן, צ'לסי, שחטאר.

ארסנל: שאלקה, ברצלונה, באיירן מינכן, ריאל מדריד.
º
תיקון להודעה - מוערך בחצי אחוז
09/12/10 08:04
ליגת האלופות מחזור 6 משחקי יום ד'
08/12/10 18:21
6צפיות
בית ה':

באיירן מינכן-פ.צ באזל
קלוז'-רומא (שידור ישיר בספורט 1)

בית ו':

מארסיי-צ'לסי (שידור ישיר בספורט 5+gold)
ז'ילינה-ספרטק מוסקבה

בית ז':

ריאל מדריד-אוקזר (שידור ישיר בספורט 5+)
מילאן-אייאקס

בית ח':

שחטיור-בראגה
ארנסל-פרטיזן בלגרד (שידור ישיר בספורט 5,ספורט 5HD ואתר ערוץ הספורט)

תהנו
95 אחוז מהאנשים יצפו באח הגדול
08/12/10 20:13
1צפיות
לא נראה לי שמישהו יתעניין בז'ילינה נגד ספרטק
מה??
08/12/10 20:27
4צפיות
מישהו באמת הולך להחמיץ של שחטיור נגד בראגה??
הבנתי שמישהו שמזוהה עם הפועל
08/12/10 20:49
1צפיות
יהיה בתוכנית.. מישהו די מוכר..
º
אריק איינשטיין
08/12/10 20:53
1צפיות
º
בסוף יש אוהד אדום אבל לא אחד מוכר..
08/12/10 21:39
1צפיות
אז מה מצפה לנו?
09/12/10 01:55
3צפיות
שלב בתים מייגע ומיותר במיוחד מאחורינו. מה מצפה לנו מיד אחרי הפגרה?
ועוד כמה דברים שיש לי להוסיף על מה שעברנו.

אינטר! 4/7 האפשרויות של אינטר הן סופר אטרקטיביות. 57% למפגש גדול זה לא רע בכלל.

ארסנל! בזכות כל מיני חוקים מטומטמים כאלה ואחרים של גופים פוליטים מטומטמים כאלה ואחרים עומדות בפני ארסנל רק 4 אפשרויות, 3 מהן משחקים גדולים.
75% במקרה הזה בכלל מצית את הדמיון, למרות שבעצם כבר ראינו איך זה מול ברצלונה.. אולי כדאי להוריד את זה מהחישוב?

8 ליגות בלבד שולחות נציגות ל-16 הגדולות.

כל הקבוצות מאנגליה, ספרד ואיטליה שהשתתפו בשלב הבתים העפילו.

מבין הקבוצות שסיימו במקום האחרון להפועל ת"א היה את מספר הנקודות הגבוה ביותר, יחד עם ורדר ברמן.

מאן יו ספגה רק שער אחד, גם הוא במחזור האחרון במשחק די חסר חשיבות.  הכי מעט במפעל.

ריאל מדריד סיימה עם יחס השערים הטוב ביותר ומספר הנקודות הרב ביותר.

ברצלונה, ריאל ומאן יו הן גם הקבוצות היחידות שלא הפסידו לאורך כל שלב הבתים.

קופנהאן ושחטאר עשויות להיפגש ולהבטיח לנו יופי של סינדרלה ברבע הגמר.

ולנסיה וטוטנהאם זה המפגש שהכי מצית לי את הדימיון...

מה נזכור? את האדומים של ריאל באמסטרדם ארינה.
כאוהד יונייטד אני בוחן את האופציות בהגרלה
09/12/10 10:19
1צפיות
ורץ לישון מרוב שעמום.

מילאן? שיחקנו נגדה בעונה שעברה. וגם ב-2007. וגם ב-2005; אינטר? לפני שנתיים; רומא? בעע, שאתחיל לספוג מפגשים? היו כל כך הרבה; ליון? Ditto; נגד פ.צ. קופנהאגן שיחקנו לפני ארבע שנים. מה שמשאיר בערך את מארסיי, עשר שנים אחרי המפגש הקודם אם לא שכחתי משהו...
אני מהמר על שחטאר-קופנהגן
09/12/10 10:57
1צפיות
תמיד יש בשמינית הגמר 4 משחקים שיכולים להיות הגמר ושאר המשחקים פשוט לא מעניינים.... נראה לי נשראה בארסה-ארסנל ושחטאייר-קופנהגן
יש לי הרגשה של אינטר-שחטיאר
09/12/10 12:29
1צפיות
ושהאוקראינים ימשיכו הלאה.
תפור על ראפה להפסיד שם.
º
יכול להיות שרפא עד אז לא יהיה באינטר
09/12/10 13:20
º
אם הוא לא זוכה בגביע ביניבשתי הוא עף הביתה
09/12/10 16:17
הסיכוי שיהיה שלום עם איראן
09/12/10 23:21
1צפיות
יותר גבוה מהסיכוי שאינטר לא תיקח את גביע העולם לקבוצות. זה מפעל בדיחה.
º
לגמרי בדיחה
09/12/10 23:37
2צפיות
º
זה וגביע הקונפדרציות בדיחה
10/12/10 12:02
1צפיות
לא יודע... בניטז מתחיל להזכיר לי את תקופת
09/12/10 23:39
1צפיות
הקטור קופר...
קופר אמנם נמוג אבל אל תעליב אותו
10/12/10 18:53
1צפיות
הוא הגיע אחרי שנים גרועות ואיכשהו התקרב,בניטז הגיע אחרי השיא ושוקע.
הוא תמיד התקרב
10/12/10 20:32
1צפיות
רק התקרב
בסופו של דבר גם מנצ'יני היה זקוק להתערבות
11/12/10 20:53
1צפיות
או שמא ייאמר התערבות של בכירים בקבוצות יריבות אצל השופטים, כדי לקחת את האליפות הראשונה. בוודאי שמשם זה נהיה קל יותר כי את האיכות לאינטר היתה תקופה ארוכה.
די כרגיל
09/12/10 14:36
3צפיות
כשהצ'מפיונס הולך והופך למועדון אקסלוסבי למספר מועדונים טבעי מאד שהמפגשים יחזרו על עצמם...

כנראה שמפגש מול מילאן הוא המסקרן ביותר. העובדה שגם בשמינית הגמר אנחנו עדיין לא יכולים לפגוש את ארסנל, מפגש שהיה יכול להיות האיכותי והמעניין ביותר לשלב זה מראה משהו על האידיוטיות שחוגגת במפעל..
אולימפיק ליון vs הפועל ת"א
60תגובות
07/12/10 19:59
3צפיות
21:45
סטאד דה ז'רלאן,ליון
שידור ישיר בספורט 5,ספורט 5HD ואתר ערוץ הספורט

אולימפיק ליון vs הפועל תל אביב

הרכב הפועל: אניימה,שיש,פרנסמן,דה סילבה,בונדר,אבוטבול,ידין,זהבי,ורמוט,שכטר,תמוז

דבר המנהל: קיוויתי שהפועל תגיע למשחק האחרון כשיש לה על מה לשחק,אבל לצערי זה נראה...

(המשך...)
21:45
סטאד דה ז'רלאן,ליון
שידור ישיר בספורט 5,ספורט 5HD ואתר ערוץ הספורט

אולימפיק ליון vs הפועל תל אביב

הרכב הפועל: אניימה,שיש,פרנסמן,דה סילבה,בונדר,אבוטבול,ידין,זהבי,ורמוט,שכטר,תמוז

דבר המנהל: קיוויתי שהפועל תגיע למשחק האחרון כשיש לה על מה לשחק,אבל לצערי זה נראה קלוש מדי,צריכים לקרות יותר מדי דברים בשביל שנצא עם משהו מוחשי מהערב הזה מלבד כבוד,בואו נקווה שהפועל לא תובס,תיתן משחק צמוד,ואם איכשהו תעשה את הבלתי אפשרי? נוריד בפניה את הכובע...

הימור: אין ניסים בחג החנוכה הזה,0-2 חלק לליון
ליגת האלופות מחזור 6 משחקי יום ג'
07/12/10 19:55
4צפיות
מחזור אחרון בבתים של ליגת האלופות: (שעת המשחקים ב21:45)

בית א':

1)טוטנהאם 10 נק'
2)אינטר 10 נק'
3)טוונטה 5 נק'
4)ורדר ברמן 2 נק'

טוונטה vs טוטנהאם (שידור ישיר בספורט 5+gold)
ברמן vs אינטר

מצב העניינים בבית: למעשה העניינים בבית די סגורים,טוטנהאם ואינטר עולות,טוונטה יורדת לליגה האירופית,ולברמן אין על מה לשחק מלבד הכבוד,כמובן שהקרב על המקום הראשון יוקרתי בהחלט,אף קבוצה לא תרצה לסיים דרג שני ולהגריל את אחת המעצמות מספרד למשל...

צפי: טוטנהאם לא תפשל ברגע האמת,ההולנדים החביבים לא יפריעו יותר מדי,וטוטנהאם תזרוק את אינטר לדרג השני ולמפגש ככל הנראה מאוד מעניין בשמינית הגמר.

בית ב':

1)שאלקה 10 נק'
2)ליון 9 נק'
3)בנפיקה 6 נק'
4)הפועל ת"א 4 נק'

ליון vs הפועל ת"א(שידור ישיר בספורט 5,ספורט 5HD ואתר ערוץ הספורט)
בנפיקה vs שאלקה (שידור ישיר בספורט 1)

מצב העניינים בבית: טוב באופן לא מפתיע הבית של הפועל הוא הבית הצמוד ביותר באלופות,הבית היחיד שבמחזור המשחקים האחרון יש לכל הקבוצות על מה לשחק,בנפיקה היא הקבוצה היחידה באלופות שיכולה לסיים את המחזור מצד אחד עם כרטיס לשמינית ומהצד השני אפילו בלי כרטיס לליגה האירופית.
אני לא אנתח עכשיו את כל האופציות כי הן רבות,אז מהזווית הישראלית,הפועל חייבת לנצח,והיא חייבת שבנפיקה לא תנצח את שאלקה,אם זה יקרה,הפועל תסיים שלישית ותמשיך לשחק במסגרת הליגה האירופית.

צפי: אומנם חנוכה וזה,אבל אני לא מאמין גדול בניסים בחנוכה הזה,הפועל תפסיד,בנפיקה תנצח והעולם יעמוד על קנו,ליון מובסת פעם אבל מסיימת ראשונה בעיקר בזכות הנצחון הכפול על הפועל,ובנפיקה משלמת את המחיר שאומנם ניצחה 3 פעמים בבית,אבל לא הוציאה אף נקודה בחוץ,הנקודה ששאלקה הוציאו בבלומפילד והיו מאוכזבים ממנה,העלתה אותם לשמינית על חשבון בנפיקה.
אם זה אכן יקרה,הפועל תהיה הקבוצה שלמעשה הכריעה את הבית,כאשר כל השלישיה הראשונה ניצחה אחת את השנייה בבית והפסידה בחוץ,וההבדלים בינייהם הן רק על פי התוצאות נגד הפועל.

בית ג':

1)מנצ'סטר 13
2)ולנסיה 10
3)ריינג'רס 5
4)בורסאספור 0

מנצ'סטר vs ולנסיה(שידור ישיר בספורט 2)
בורסאספור vs ריינג'רס

מצב העניינים בבית: כנראה הבית הכי פחות מעניין למחזור הסיום,המשחק בין ריינג'רס לבורסאספור הוא לפרוטוקול בלבד,וגם המשחק של מנצ'סטר נגד ולנסיה לא רחוק מזה,ולנסיה צריכה לנצח את מנצ'סטר בשביל לסיים ראשונה,וזה מאוד לא סביר בכושרן הנוכחי,מה גם שמנצ'סטר עוד לא ספגה שער בליגת האלופות,טוב,לפחות יהיה עניין מסוים,עדיף מכלום.

צפי: מנצ'סטר תסיים את שלב הבתים עם רשת נקייה,כנראה שגם תנצח,למשחק השני אין טעם להתייחס בכלל,למרות שלדעתי הטורקים ישיגו נקודה ראשונה ואחרונה במפעל.

בית ד':

1)ברצלונה 11 נק'
2)קופנהאגן 7 נק'
3)קאזאן 6 נק'
4)פנאתינאייקוס 2 נק'

ברצלונה vs קאזאן(שידור ישיר בספורט 5+)
קופנהאגן vs פנאתינייקוס

מצב העניינים בבית: שוב,לא מעניין,בארסה תסיים ראשונה בכל מקרה,וקאזאן חייבת להוציא נקודות בקמפ-נואו,מה שריאל לא הייתה קרובה לעשות,אין סיבה שקאזאן יעשו,את העקיצה של פעם ב50 שנה הם עשו שם שנה שעברה,השנה זה יהיה משחק במעמד צד אחד,קופנהאגן בכל מקרה תלויה בעצמה,ואם תנצח תעפיל בוודאות לשמינית הגמר.

צפי: גם כאן לא יקרו דברים מסעירים מדי,בארסה תנצח את קאזאן שתסיים שלישית ותרד לליגה האירופאית,קופנהאגן תחגוג בסטייל עליה היסטורית לשמינית,פייר? מגיע להם...

תהנו
בורסהספור הוציאה נקודה..
09/12/10 13:38
2צפיות
אבל במשך הטורניר אכלה תבוסות שלבטח היתה מוותרת על זה..
º
07/12/10 01:18
סרטים ואירועים ב-
06/12/10 10:36
2צפיות

התחרויות שלנו ממשיכות!

כרטיסים זוגיים ל"ארתור 3 - מלחמת שני העולמות"!
הורים יקרים: כולנו יודעים שלא קל לגדל את הילדים בלי לצאת מפרופורציות מדי פעם...
פורום להיות הורים מזמין אתכם לספר לו על פעם כזו ואולי לזכות בכרטיס זוגי לסרט!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מדוע החייזרים טרם ביקרו אותנו?
פורום מדע בדיוני ופנטזיה מזמין אתכם לספר לנו מה לדעתכם יהיה התירוץ של החייזרים לאי הגעתם אלינו עד עתה - ואולי לקבל כרטיס כניסה זוגי לכנס "מאורות 2010"!

רוצים כרטיסים ל"נרניה 3"?
דודה שלכם צובטת לכם בלחיים? האח הקטן מחטט לכם בדברים?
ספרו לנו בפורום שישיסטים על בן משפחה שמעצבן אתכם ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסרט החדש "נרניה – המסע בדורך השחר"!
פורום "אסון הכרמל" נפתח
04/12/10 20:44
2צפיות
גולשים יקרים,

בימים האחרונים צפינו כולנו בדיווחים אודות שריפת הענק בכרמל והתפללנו לנס חנוכה.
על מנת שתוכלו לקבל דיווחים על הנעשה בכרמל, לעדכן במראות מהשטח, לקבל סיוע ואוזן קשבת, להציע אירוח למפונים ולחלוק את התחושות בנושא, נפתח פורום אסון הכרמל.
אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורום, להתעדכן, לקבל סיוע ולתמוך.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

שלכם,
צוות הנהלת הפורומים
זוכים בספרים ב-
07/12/10 12:12
1צפיות

תחרות "חוויה משנת חיים" הוארכה
ספרו לנו בפורום יוצאים בשאלה על חוויה שגרמה לכם לעצור ולחשוב מה אתם רוצים לעשות בחייכם.
עשרה גולשים יקבלו מאיתנו את הספר "מה שנשאר" מאת אלי עמיר ובהוצאת "עם עובד":
הנסיך הקטן מגיע ל-
08/12/10 12:48
2צפיות

"הנסיך הקטן" מגיע למדף הספרים שלכם
הקלאסיקה הספרותית הוותיקה זוכה לתרגום חדש ואנחנו מזמינים אתכם לקבל אותה...
פורום ספרות לילדים ולנוער מזמין אתכם לספר לשתף אותנו בחוויה אישית שעברתם במהלך חייכם הקשורה לאינטראקציה חברתית שעברתם - ואולי לזכות בספר, בהוצאת "עם עובד":

רוצים לזכות בפאזל מולטימדיה מדליק?
כיצד אתם מבלים זמן איכות עם הילדים במהלך היום יום?
ספרו לנו על כך בפורום עולים לכיתה א' ואולי תקבלו מאיתנו פאזל מולטימדיה של כנעני שיווק:

איזה תוסף מומלץ לשלב עם איזו תרופה? מה לא מומלץ לשלב?
סרגיי רוזנשטרך M.Sc Pharm - רוקח ומנהל מחלקת הסברה רפואית ב"סולגאר ישראל" יתארח מחר בין השעות 10:00-12:00 בפורום תוספי תזונה ויענה על כל השאלות העוסקות בתחום.
מה תרצו לשאול אותו?
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

כל מה שרציתם לדעת על קמיעורים והצלחה בעסקים
רונית לב -  יועצת פאנג שוואי היוצרת "קמעיורים" (ציורים שהם קמעות לברכה והצלחה ע"פ הפאנג שוואי והקבלה) תתארח מחר בשעה 10:00-11:00 בפורום עבודה ועסקים מהבית.
הגולשים יבחרו קמע מתוך המבחר שיוצג ורונית תנתח את הבחירה ותמליץ מה צריך יותר בבית ובעסק על מנת להביא אור וניסים לחיים.
כולם מוזמנים!

האח הגדול בתפוז - גם בפייסבוק
הערב זה קורה: האח הגדול חוזר לחיינו בעונה שלישית, עם דיירים חדשים ובית אחד, שכל המדינה תעקוב אחריו.
רגע לפני שהטירוף מתחיל, אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן באופן יומי בכל מה שחם בנושא האח הגדול – בתוך אתר תפוז.
הקליקו ולייקקו כבר עכשיו את עמוד האח הגדול בתפוז
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/hh-hgdwl...

מטיילים עם הילדים וזוכים ב-
09/12/10 12:33

הפרעות קשב ותפקודי למידה אצל מתבגרים
בין השעות 21:00-23:00, יגיעו ד"ר גיל מאור ופנינה מאור - מנהלי מרכז "ד"ר קשב" המציע אבחון, טיפול והדרכה לסובלים מהפרעות קשב, למשפחותיהם ולצוותי הוראה לפורום הורים למתבגרים.
גיל ופנינה ישיבו על שאלות בנושא זיהוי קשיים אצל מתבגרים, אבחון נכון של הפרעות קשב, סוגי האבחונים, טיפול תרופתי ומשלים, הדרכה ותמיכה למשפחות, התמודדות עם המורים ועוד:

הורים, בואו לזכות במדריך לשביל ישראל!
פורום הורים מטיילים מזמין אתכם לקחת חלק בתחרות מקסימה ואולי לזכות בפרס שישדרג לכם את הטיולים הבאים!
העלו לפורום תמונות של הילדים שלכם בטיולים - ואולי תזכו בספר "שבילים ארוכים בישראל – המפות – השביל מדן ועד אילת" בהוצאת אשכול:

º
פרסומים כאלה ואחרים
07/12/10 01:16
2צפיות
אוי שווה צפייה דחוףףףףףףף!!! מצחיק ביותר!!!!!
05/12/10 09:44
5צפיות
ארבעה בעקבותיו של שלומי ארבייטמן, אנגלית ל'פנים!!!

http://idolandau195.tumblr.com/
האמת, לשמוע את ארבייטמן היה מביך
05/12/10 18:51
עדיף היה אם היה משתמש בשירותיו של מתורגמן. אין שום בושה בכך. שלומי נראה כאילו הוא מתאמץ למצוא מילים ולא מצליח.
אני דווקא מעריך אותו על זה
05/12/10 19:40
נכון, זה מצחיק שהוא עילג באנגלית אבל הבן אדם עמד מול הטלוויזיה ובמספר המילים המוגבל מאוד(מאוד מאוד) שיש לו הצליח לבטא את עצמו.
הוא עילג לא רק באנגלית...
05/12/10 20:49
4צפיות
גם בעברית אוצר המלים שלו לא עולה על 20...
אבל מה שחשוב שהבחור הבקיע שער וחזרתו לארץ תתעכב כנראה בעוד כמה שבועות... קיימת אפשרות שכיאל וקינן יחזרו אפילו לפניו...
דודו דהאן
06/12/10 00:16
2צפיות
אני באמת מתחיל לחשוד בכל העסק הזה של דודו דהאן והליגה הבלגית. לא יכול להיות שהוא מביא שחקנים גרועים אחד אחרי השני והמנהלים של הקבוצות הבלגיות ממשיכים לקנות שחקנים שלו. עד עתה רק שחקן אחד הצליח בבלגיה, אליניב ברדה. כל השאר נשארו מכסימום שנה.

מה קורה שם?דמי העברה שעוברים מתחת לשולחן? לא ברור.
אתה מדבר על תופעה עולמית
06/12/10 21:37
2צפיות
אבל בגלל שמדובר בישראלים שאתה מתמקד בהם ויודע מי מייצג אותם  אז אתה מחבר את הנקודות.העולם מלא בדודו דהאנים,כל הזרים בליגה שלנו הם של סוכנים שקונים מהם כל פעם מחדש ומשחררים בסוף את העגלות שלהם.
לתשומת לבכם
06/12/10 11:39
למי שמעוניין, אני עורך כעת פרוייקט של עשרת הכדורגלנים הגדולים בהיסטוריה של כל מועדון גדול.

עד עכשיו התפרסמו שתי כתבות:

עשרת הגדולים של מילאן - יש מספר צפיות מכובד, אבל עדיין אין טוקבקים

עשרת הגדולים של ברצלונה

המועדונים הנוספים שיתפרסמו בפרוייקט הם יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד, אינטר, ליברפול ובאיירן מינכן.

תודה.
ראשית, מפרגן
07/12/10 02:09
1צפיות
לא רע בכלל. עם זאת, בתור אוהד מילאן, קצת גדול על ג'יאני ריברה להיות במקום הראשון. אני משוחד כי מלדיני היה ויהיה השחקן האהוב עליי אי-פעם, אבל אם המדד הוא ההמשכיות אז ריברה לא צריך להיות לפני בארזי או מלדיני, ואם המדד הוא היכולת בעונות שהוא כן נתן - הוא לא צריך להיות לפני לידהולם או ואן באסטן...
עצם העובדה שהוא היה רוב הקריירה שלו שחקן מחליף בנבחרת איטליה כבר אומרת דרשני.
אגב, תיקון קטן - כתבת נורקופינג ועד כמה שאני יודע, מבטאים נורשופינג
תגובה לקיר קמט
09/12/10 20:54
1צפיות
ג'אני ריברה בהחלט היה המשכי - הוא שיחק במילאן לא פחות מ-19 שנה, כל הקריירה למעשה למעט ההתחלה באלסנדריה. גם הכישרון שלו בבניית המשחק וביצירת מצבים היה גדול לא פחות מזה של לידהולם, והוא כמובן הוביל את מילאן לשתי זכיות בגביע האלופות, דבר שלידהולם לא עשה.

לגבי היותו מחליף בנבחרת - זה לא בגלל שהוא לא היה מספיק טוב, אלא בגלל היריבות שלו עם מאצולה. כל מי שצפה בכדורגל באותה תקופה יגיד לך שריברה היה הרבה יותר כשרוני ממאצולה, כך שהבחירה של המאמן דווקא בשחקן אינטר היא תמוהה מאוד.
נהנתי לקרוא
07/12/10 20:40
אם כי אני חייב לציין שאני לא אוהב את כל הדירוגים האלה ובכלל,כל האופנה הזאת שצצה לאחרונה שבה מדרגים שחקנים  וקובעים מי יותר טוב או מי היה יותר "גדול" היא לא רצינית ותמיד תעשה עוול לשחקן זה או אחר.
יש כ"כ הרבה פקטורים,משתנים,עמדות שונות והשפעות שונות של שחקן על הקבוצה שלו בפרקי זמן שונים ונסיבות שונות שגורמות להשוואת ולדירוגים להיות די חסרי ערך ולא ממש רציניות.

הדירוג האמיתי
09/12/10 12:17
הוא הקונצזוס שנוצר סביב אותו שחקן.
נניח כך,יש קונצזוס חזק מאוד סביב פלה שהוא הכי גדול של ברזיל בכל הזמנים..
עכשיו אני אישית חושב שרונאלדו יותר ענק,אבל! לפלא יש יותר זכיות בגביע העולמי,הוא היה משמעותי בכל אחת ואחת מהן והוא פרץ בגיל ממש צעיר..
כל זה כמובן מתגמד ליד העובדה שרוב העולם פשוט מחזיק בדעה שפלה הוא הגדול ביותר ולכן בדירוג של השחקנים הכי גדולים של ברזיל בכל הזמנים,פלה יהיה ראשון.
אני מחכה לעשירייה של יובה :)
09/12/10 12:22
יהיה מעניין לראות את מי בחרת

אגב לגבי ברסה..אמנם הם לא שווים עשירייה כנראה אבל היה ראוי לציים באקסטרות גם את לואיס אנריקה ולואיס פיגו המצוינים שתרמו רבות לקבוצה.
ואם בחרת במסי וצ'אבי (כצ'אבי לדעתי אחרי הפרישה יחשב לאחד משלושת הגדולים של הקבוצה אי פעם) אז היה ראוי לציין את אינייסטה המדהים שתרומתו לקבוצה שווה לזו של צ'אבי בהחלט.

עוד שם שהיה חסר לי בעשירייה דווקא,הוא של שאנדור קוצ'יש המצוין ששיחק בברסה בתקופה שחברו לחוד ההונגרי החלומי,פרנץ פושקאש,שיחק בריאל מדריד.
קוצ'יש היה חתיכת חלוץ מטרה נדיר!
תגובה לפושקאש
09/12/10 22:38
יש עוד המון שחקנים שאפשר לציין מעבר לעשירייה, ולכן אני מגביל את זה לשישה בלבד. זה לא בהכרח אומר שהם במקומות 11-16, אני פשוט שם ברשימת ה"נוספים הראויים לציון" שחקן או שניים מייצגים מתקופות שונות בהיסטוריה.
מדינת ברצלונה! כמה עצוב!!! חובת צפייה!!!
03/12/10 12:11
2צפיות
אוהדי בארסה וריאל חובה לראות:

http://idolandau195.tumblr.com/
עצוב ומתסכל
04/12/10 13:56
אבל זה לא הזמן כרגע
נחשפת הסיבה לכך שהפועל תחטוף בראש!!
07/12/10 18:45
השמועות אומרות שהבחורה הזאת נמצאת איתם בליון!!
º
מה הקשר לכדורגל?
09/12/10 16:37
º
בסוף היא לא באה לליון?
09/12/10 23:07
רק להתענג על הביצועים של...
11/12/10 16:33
שחקן העונה... תהנו
שידורים להיום - ליגת העל חינם
11/12/10 17:07
18צפיות
לכל אוהדי הכדרוגל כנסו לכאן:

http://sportall4u.com/?page_id=14
מצאתי כאן שידור טוב

הוא יתעדכן כל הזמן , כך שגם אם זה מפסיק תחכו קצת ,תרעננו מידי פעם  ויעלה שידור חדש

כתובות אינטרנט מצורפות:
האירוע הביזארי של השבוע
04/12/10 15:27
2צפיות
בשבוע שעבר זה היה שוער ברזילאי שחושב שהכדור שנבעט אליו כבר יצא החוצה אבל מגלה שהכדור בכלל ברשת והשבוע האירוע הביזארי מגיע מיריבתה המרה של ברזיל-ארגנטינה.

משחק בליגה השלישית בין קומוניקסיונס לשוערי אקסוסו.
הקבוצה המארחת יוצאת למתפרצת בדקה ה-90 במצב של 1-1 ולפתע מגיח בריצה מאמן האורחים ג'יזרמו קרודו וחוטף מהשחקן את הכדור ובכך מונע ממנה סכמה לכיבוש שער ניצחון.
השחקנים הזועמים ניסו לפגוע בו אך הוא הצליח לחמוק מהם.המשחק נמשך והתוצאה נשמרה עד הסיום 1-1.לאחר המשחק הוא טען שנכנס למגרש בטענה ששמע שריקה וחשב שזוהי שריקת הסיום.הקבוצה שלו הובילה 0-1 ספגה שיויון בדקה ה-85 וכנראה שהוא פחד להפסיד אז עשה מה שעשה.
בעברו הוא אימן את הקבוצה המארחת והוא ביקש סליחה מהם לאחר המעשה.קבוצתו לא עברה בשתיקה על המעשה והוא הושעה לשבוע שלם ולא יקבל שכר על המשחק.

http://www.youtube.com/watch?v=DiYo3JXYNLs&feature...

סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 13
03/12/10 20:38
3צפיות
בצל האירועים הלא קלים של היומיים האחרונים ייערך מח' מספר 13 בליגת העל.

בשבת:

17:15

הפועל פ''ת-הפועל ת''א

19:00

בית''ר י-ם-הפועל אשקלון

בני סכנין-הפועל חיפה

מ.ס אשדוד-הפועל ר''ג

19:30

מכבי ת''א-בני יהודה

יום א'

20:00

מכבי פ''ת-מכבי נתניה

יום ב'

17:00

מכבי חיפה-הפועל עכו

20:45

הפועל ב''ש-עירוני ק''ש

הפועל פ''ת-הפועל ת''א
03/12/10 20:39
1צפיות
שמינייה לכבוד חנוכה?

בעונה שעברה הפועל ת''א רמסה 1-7 את הפועל פ''ת.נכון שחנוכה זה חג של מכבים,אבל אולי הפועל תיתן לפ''ת שמינייה כמספר הנרות בחנוכייה??
הפועל לא תשכח את שני מפגשיה אשתקד עם פ''ת.האחד נגמר בתוצאה 1-7 השני נגמר בתיקו 1-1 כשיא צרפתי בדקה ה-90 שלח פצצה לחיבורים של אניימה וקבע 1-1 שכל לעלות לאדומים מת''א באליפות.

הפועל ת''א מגיעה אחרי שבוע בו היא הפסידה 0-2 בבית לאשדוד כשלפני זה היא מנצחת את בנפיקה 0-3 ויוסי אבוקסיס מצהיר שזה המשחק הגדול אי פעם של קבוצה ישראלית באירופה.לאלי גוטמן וחניכיו יש עוד סיכוי באירופה כשביום שלישי הם יטוסו לארץ הבאגט למשחק בליון שניצחון אדום נגד הצרפתים שכבר עלו שלב יכול להביא לאדומים כרטיס לליגה האירופית.ההפסד לאשדוד מנע ממנה עלייה למקום הראשון.פ''ת שוב קרובה לקו האדום אחרי הפסד לבני יהודה.בעקבות ההפסד והניצחון של סכנין על הפועל ר''ג הקריב את סכנין לפ''ת.חניכיו של יובל נעים עלולים למצוא עצמם מתחת לקו האדום אם הם יפסידו להפועל ת''א וסכנין תנצח בדוחא את הפועל חיפה.גם בית''ר שמעל פ''ת בפער ל 2 נק' יכולה לברוח למלאבסים שיהיו במצב לא טוב והסערות שהיו שם עלולות לחזור.

הימור שלי: 0-3 לת''א.דה סילבה,תמוז ומרעי.

רגע של נוסטלגיה: מח' 12 של עונת 04/05,דקה 92,זאב חיימוביץ' כובש שער ניצחון לזכות הפועל פ''ת,0-1.

http://www.youtube.com/watch?v=S2jzvPPht5k
בית''ר י-ם-הפועל אשקלון
03/12/10 20:41
5צפיות
זו שיצאה ממשבר מול זו שנכנסה למשבר

בבית''ר י-ם שקט,3 משחקים ללא הפסד,מתוכם שני ניצחונות חשובים בהם חן עזריאל היה בולט.בית''ר ברחה במקצת מהתחתית אבל היא עדיין באזור המסכן כשהשאיפה היא פלייאוך אמצעי שכרגע רחוק ממנה ב-4 נק' פער שאפשר להדביק.לבית''ר יש הזדמנות גדולה לברוח מהתחתית עקב זה שבארבעת המחזורים הקרובים היא תשחק בטדי שלוש פעמים ואמנם היריבות לא יהיו קלות אבל בית''ר יכולה לנצח ולברוח כלפי מעלה.מחר זה אשקלון,אח''כ משחק חוץ נגד עכו,ואח''כ ק''ש ונתניה בטדי.בית''ר יכולה להשיג 9 נק' מ-12 אפשרויות,וביכולת שלה בחודש האחרון אין סיבה שלא.
אורי מלמליאן שבעונה שעברה העלה את אשקלון לליגת העל ממשיך להושיב ביציע את דריו פרננדס והשחקנים ויו''ר בית''ר איציק קורנפיין מקווים לשים סוף לפרשה ולסיים את הריב בין המאסטרו לארגנטינאי.עידן טל ימשיך לשבת בספסל ויראה את כריסטיאן אלברז וקובי מויאל ממשיכים בקישור האחורי כשבהתקפה במקום סמואל יבואה הפצוע ישחק סרג' איילי.

באשקלון הבלאגן חוגג עם 5 הפסדים רצופים בהם לא כבשה שער אחד והיא הדרדרה לתחתית והיא רק 2 נק' מעל הקו האדום.ערן לוי שעליו בנויה אשקלון נחוש לעזוב אחרי שנקנס בעקבות התנהגותו כשהוחלף נגד מכבי חיפה וחצי ליגה כבר בעקבותיו אחרי שהודיע שאין לו מה לחפש באשקלון.גם זוראב מנטאשוילי מושעה עקב האדום נגד חיפה.אשקלון תנסה להפתיע,מה גם שבשורותיה משחקים כמה אקסים בית''רים כדוגמת דניאל היידמן וחנן פדידה ורביד גזל שבקיץ התאמן בבית''ר והיה עימה במחנה האימונים אבל בעיות תקציביות ופיצוץ המשא ומתן הנחיתו אותו באשקלון כשגם המאמן גיא עזורי עם עבר ירושלמי.
את הצ'אנס הראשון שלו כמאמן ראשי קיבל גיא עזורי בבית''ר במח' ה-2 של עונת 05/06 אחרי שארקדי גאידמק הגיע הצהיר שהמאמן אלי אוחנה לא מנהיג,אוחנה נעלב,הלך הביתה ועזורי מונה למאמן זמני עד שהגיע טון קאנן ובהמשך הגיע מר סוכריה לואיס פרננדס.המשחק הראשון שלו היה ניצחון ענק 2-3 בחוץ על מכבי נתניה.מאז עזורי קיבל את המושכות במכבי פ''ת וכשל ובעונה שעברה פתח בהפועל ב''ש ונכשל וכרגע הוא באשקלון והמטרה שלו להשאיר אותה בליגה.

הימור שלי: 0-3 ירושלמי.כובשים: חן עזריאל,עמית בן שושן וכריסטיאן אלברז.

רגע של נוסטלגיה: עונת 97/98,בית''ר מנצחת את אשקלון 1-5

http://www.youtube.com/watch?v=1RswILSEQSc&playnex...
בני סכנין-הפועל חיפה
03/12/10 20:42
2צפיות
זכרונות מגמר גביע 03/04

ה-18.5.04 יהיה רגע בלתי נשכח במגזר הערבי.בני סכנין לעיני 40 אלף צופים בר''ג זוכה בגביע המדינה אחרי ניצחון 1-4 והופכת לקבוצה הראשונה מהמגזר הערבי שמניפה גביע.בני סכנין פגשה באותו גמר את הפועל חיפה שהייתה בלאומית ובשורותיה שיחק ילד צעיר בשם גילי ורמוט ששבע שנים אח''כ יהפוך לאחד משחקני הליגה הטובים בישראל.את חיפה אימנו רוני דורה וברוך ממן,שבנו חנן משחק כיום בקבוצה.חיפה האמינה ביכולתה להפתיע את חניכיו של אייל לחמן שהיו אז בעונת הבכורה שלהם בליגת העל.היא הדיחה בחצי הגמר את הפועל ת''א אחרי ששנה קודם הפועל ר''ג מהלאומית הייתה זו שהניפה גביע אחרי ניצחון בחצי על מכבי ת''א ובגמר על הפועל ב''ש מליגת העל.
המחצית הראשונה לא הייתה מעניינת ברובה עד ששי דהאן בתוספת הזמן קבע 0-1 לחיפה.במחצית השנייה סכנין עלתה בכל הכוח והפכה את התוצאה ל-1-4 ענק כשליאור אסולין כבש צמד ודריוס יאצקביץ ואבי דנן כובשים את השאר.

בשבת שתיהן ייפגשו למשחק חשוב.סכנין מעודדת מהניצחון החשוב על הפועל ר''ג שהקריב אותה להפועל פ''ת ואשקלון בתחתית והיא תשמח להשיג עוד ניצחון שיוכל לעלות אותה אל מעל לקו.חיפה מגיעה אחרי הפסד 0-2 לבית''ר בבית,והיא כרגע מקום 11 והפסד לסכנין וגם היא עלולה להסתבך בתחתית.

הימור שלי: 2-2

רגע של נוסטלגיה: גמר הגביע של 03/04
http://www.youtube.com/watch?v=Hu2G2lieJX4&feature...

מ.ס אשדוד-הפועל ר''ג
03/12/10 20:45
3צפיות
ניפגש בלאומית?

הפועל ר''ג בדרך ללאומית,ככה זה נראה.ההפסד הביתי הכואב לסכנין גרם לייאוש במועדון שמסתמך על דימטאר טלקיסקי שלא משחזר את ההופעות מימיו בהפועל ת''א.ר''ג כבר עם 8 הפסדים רצופים וצביקה צמח שהגיע לפני שני משחקים מאמין ביכולת שלו להשאיר את הקבוצה בליגה.לר''ג היו שני קרבות תחתית בשבועיים הללו והיא הפסידה בשניים והיא תקועה במקום האחרון כשהפכר מהמקום ה-14 של המבחנים הוא 8 נק'.הדבר האופטימי היחיד בר''ג הוא שיכול להיות שהקיזוז יהיה לטובתם וגם זה שעבר גם הפועל כפ''ס ובני יהודה היו עם רגל וחצי בליגה השנייה ושרדו בנס עם רצף ניצחונות מדהים במשחקי הסיום.אחרי הזכייה בגביע ב-02/03 פינטזו בר''ג על אינטר בוינטר.כנראה שבשנה הבאה לא נראה את אינטר בוינטר אבל כנראה שנראה את ג'ת אלהלי או הפועל הרצליה במשחק ליגה טיפוסי נגד ר''ג בלאומית.

באשדוד שקט כמו תמיד.ניצחון חוץ גדול בבלומפילד על הפועל ת''א כשמשה אוחיון ממשיך להיות האיש המוביל ומשחזר את ימיו הקסומים.אבל ג'ון גרגורי יודע שהפסד לר''ג והניצחון על הפועל ת''א שווה לכלום.

הימור שלי: 0-3 אשדוד.אוחיון בפנדל,מקרייב ועידן שדה.
מכבי ת''א-בני יהודה
03/12/10 20:47
1צפיות
כשאבי נימני פירק את בני יהודה בבלומפילד

יום שבת,ה-24.5.03,אצטדיון בלומפילד.מח' 32 ולפני אחרון,מכבי ת''א מארחת את בני יהודה כשהיא במירוץ משולש ומטורף על האליפות ביחד עם הפועל ת''א ומכבי חיפה כששלושתן עם אותו מס' נק' והפרש שערים צמוד,שכל שער הוא קריטי לאליפות.בני יהודה סיימה את העונה במקום ה-10  מתוך 12 קבוצות והגיעה למשחק הזה כשהיא רגועה ואין לה על מה לשחק.

מכבי הגיעה לחוצה ושבוע קודם לכן היא ניצחה בטדי את בית''ר י-ם 2-3 אחרי שפיגרה 0-2 ואבי נימני בצמד ענק בתוספת שער עצמי של הבלם הברזילאי אינדיו פאריירה הביאו לה ניצחון.ניר קלינגר ייבש זמן רב את נימני על הספסל מה שהביא למשבר ביניהם והעדיף לתת לברוך דגו את המושכות אבל בפתיחת הסיבוב השלישי דגו נפצע וגמר את העונה ונימני הוזעק להציל את המולדת.

המשחק היה שקול בהתחלה עד הדקה ה-38 שבה אבי נימני בעט כדור חופשי מ-20 מ' לחיבורים של אבי איבגי,0-1.קפטן בני יהודה חזי שירזי היה לא רגוע באותו משחק וקיבל צהוב על מילים מיותרות לשופט אייל צור.דקה 42 ג'ון פנטסיל ספק מפיל ברחבה את אסי בלדוט,צור לא שורק,שירזי רץ אליו באמוק לצור ומושך בחולצתו וצור מראה לו את האדום.מהרגע הזה בני יהודה התפרקה.דקה 44,נימני בבעיטה אדירה קבע 0-2.דקה 57,אלי ביטון שנכנס דקה קודם כמחליף הוכשל ברחבה,נימני כבש בפנדל,0-3,שלושער לנימני.דקה 72,ביטון כובש את הרביעי מבישול של נימני,דקה 79 אסף קריספיס הצעיר כובש שער בכורה וקובע 0-5.דקה לסיום ונימני מוחלף לקול תשואות הקהל ומי שנכנס במקומו הוא חלוץ צעיר ולא מוכר בשם רועי דיין,ששמונה שנים אח''כ יהפוך לאחד החלוצים הטובים בליגה.
בסיום המשחק קלינגר אמר למצלמות הטלוויזיה שאבי נימני הוא המלך.

שבוע אח''כ מכבי התארחה באצטדיון ר''ג אצל הפועל פ''ת כשהיא ומכבי חיפה עם אותו מס' נק' והאליפות עלולה להיות מוכרעת בהפרש שערים.חיפה יצאה לאשדוד,הובילה 0-5 במחצית כשבר''ג היה 0-0 אלא שאז מכבי ת''א במחצית השנייה החלה לשחק וכבשה שלוש פעמים,ניצחה 0-3 וזכתה באליפות כשחיפה מנצחת באשדוד 1-5 ועושה את הדרך הביתה בלי תואר.

בשבת,אבי נימני יהיה על הקווים כמנג'ר מכבי ת''א.במשחק הבית הקודם מכבי הפסידה 0-1 לק''ש ולא היה שקט בין מחנות האוהדים לנימני אבל ביום שני בקופסה נגד מכבי נתניה אלירן עטר הביא ניצחון והשקט חזר כשמכבי רק 3 נק' מהמקום הראשון.
בני יהודה עם 5 משחקים ללא הפסד ו-3 משחקים ללא ספיגה יהיה מעניין לראות אותה נגד החלוצים של מכבי שבראשם בן טיפוחיה אלירן עטר.

הימור שלי: 1-3 למכבי,עטר כובש צמד,בוזגלו את השלישי ולבני יהודה כובש פיני בלילי שיודע מה זה לכבוש נגד מכבי ת''א.

רגע של נוסטלגיה:

מכבי ת''א מפרקת את בני יהודה 0-5,מח' 32 ולפני אחרון של עונת 02/03

http://www.youtube.com/watch?v=352yZQ3QtOs
מכבי פ''ת-מכבי נתניה
03/12/10 20:48
2צפיות
'הקרב' על מקום טוב באמצע

שתי הקבוצות במרכז הטבלה.פ''ת שביעית,נתניה תשיעית כש-2 נק' מפרידות ביניהן.שתיהן נראות כמי שיסיימו בפלייאוף האמצעי וילכו לים הרבה לפני כולם.
נתניה קצת בנפילה עם נקודה בודדה בארבעת המשחקים האחרונים.פ''ת לא זכתה לניצחון ביתי בארבעת משחקי הבית האחרונים שלה ומקווים שאל הניצחון הביתי היחיד על בית''ר במח' ה-3 יצטרף ניצחון ביתי על נתניה.

הימור שלי: 0-2 פ''ת.טל בן חיים ועומר דמארי
º
דיי קרוב!
07/12/10 17:51
מכבי חיפה-הפועל עכו
03/12/10 20:50
אין אף אחד בבית

מכבי חיפה העונה בבית פשוט חלשה.4 משחקי בית רצופים שהיא לא ניצחה.משחק הבית הראשון היה נגד מכבי פ''ת והסתיים בניצחון ומאז ארבעה משחקי בית ללא ניצחון.נגד בית''ר י-ם היא ספגה שיויון בדקה ה-90,נגד מ.ס אשדוד זה נגמר בתיקו,אח''כ נגד הפועל ת''א זה נגמר בהפסד 0-2 כשהאדומים מת''א משחקים מהדקה ה-30 בעשרה שחקנים ובדרבי של הכרמל זה נגמר בתיקו משעמם חסר גולים.

אריק בנאדו חזר להרכב ומאז ההגנה טובה וחבל שהוא לא שותף מתחילת העונה.אדירן סילבה ואיגנסיו קאנוטו בדרך החוצה שכבר פורסם שהקשר סיידו יאיא סיכם בחיפה.חיפה ראשונה בצוותא עם ק''ש ותפגוש את הפועל עכו שאיבדה גובה בשבועיים האחרונים אבל היא עדיין מסוכנת.בעכו היו בעיות בין איברהים עבדול ראזק למאמן אלי כהן כשראזק טען שכהן לא סופר אותו,ראזאק הושעה ואמר שהוא יעזוב בינואר אבך התנצל והשניים עשו סולחה והלכו לנגב איזה חומוס טוב בעיר.עכו לא הפסידה עד כה לתל אביביות והיא בהחלט יכולה להפתיע את הירוקים ביום שני.

הימור שלי: 0-1 לחיפה,אייל משומר כובש.

רגע של נוסטלגיה: מח' הפתיחה של העונה שעברה,הפועל עכו העולה החדשה מתארחת אצל האלופה שנזקקת לשער ניצחון של שלומי ארבייטמן בדקה ה-89.נגמר 1-2.

השער של ארבייטמן:
http://www.youtube.com/watch?v=kHjkPTJ7w6w
הפועל ב''ש-עירוני ק''ש
03/12/10 20:51
חזונו של אבי לוזון מתגשם

כשיו''ר ההתאחדות אבי לוזון הגדיל את הליגה הוא אמר שהוא רוצה שיהיה כדורגל מק''ש ועד ב''ש וכולם הרימו גבה.אמרו שאין מספיק שחקנים ותקציבים ואצטדיונים שמתאימים לליגה א'.אז אמרו.
בינתיים חזונו התגשם ויש לנו כדורגל משובח מק''ש ועד ב''ש ואפילו הוא לא האמין שב''ש וק''ש יתמודדו במח' ה-13 לקרב צמרת כשק''ש ראשונה וב''ש חמישית.ב''ש בתקוםה טובה אחרי ניצחון חוץ על הפועל עכו כשליאור אסולין משחזר את ימיו היפים מלפני 7 שנים שכל הקבוצות הבכירות רדפו אחריו והוא לא החלוץ מלפני 3 שים בהפועל ת''א שזכה לקריאות 'מהמר'.בינתיים ב''ש הימרה עליו בעונה שעברה והימרה נכון.

מנגד ברק בדש היה שותפו של אסולין לחוד אשתקד בב''ש אבל זה לא צלח ובדש מצא עצמו בק''ש והוא זה שכבש את השער שהביא לק''ש 3 נק' נגד מכבי ת''א.
גם ניר קלינגר וגם רן בן שמעון יבואו לנצח.ק''ש רצתה רק להישאר בליגה והיא מצאה עצמה ראשונה,ניר קלינגר הכריז בקיץ שהמטרה שלו זה מקומות 6-1 ובינתיים ב''ש שם.

הימור שלי: 1-1 אסולין לב''ש,וויאם עמאשה לק''ש.
º
ההימור שלי: 3:1 לב"ש
04/12/10 02:10
º
תענוג לקרוא את הסיקורים והתחזיות שלך!
04/12/10 02:10
º
תודה רבה
04/12/10 06:14
והרי התחזית
04/12/10 04:11
2צפיות
אני נוהג להחשיב את עצמי אדם אופטימי, כנראה עד שזה מגיע להימורים ולכן אני ממעט להמר בקזינויים באופן כללי, וטוטו, ווינר ולוטו אני שולח באמת לעיתים נדירות.
ולכן גם הפעם אני מזהיר מראש את אוהדי הקבוצות שאני אלך איתן, צפו לאכזבה.

אבל בכל זאת תנו קצת להתלהב, ולמי שבכל זאת רוצה לקחת את זה כטיפ אז יש שיאמרו שעם תוצאות אי אפשר להתווכח.

7/8 בסה"כ בשבוע שעבר, לא רע בכלל!
תיקו בק"ש היה? היה.
ניצחון לבני יהודה על האפס היה? היה.
ניצחון של בני סכנין היה? היה.
ניצחון בשער לב"ש היה? היה.
ניצחון של בית"ר היה? היה.
ניצחון לאשדוד היה? היה גם היה!
ניצחון בשני שערים לזכות מכבי היה? היה.
ניצחון ביתי אחד במחזור שלם היה? היה ועוד איך היה.

אז השבוע:
מחזקית רצף האליפויות הארוך ביותר- הקבוצה שניצחה את בנפיקה 4-0
פ.צ. יפו מגיעה עצבנית אחרי שנקטע לה רצף 7 משחקים ללא הפסד, והפועל פ"ת מגיעה אחרי עוד הפסד. שכטר, ורמוט, טוטו, דה סילבה והחבר'ה רואים שינואר כבר ממש ממש קרוב וזה בדיוק הזמן לעשות רשמים אחרונים על הסקואטים.
1+1+1=3 תוסיפו עוד 1 שזכרתם בצד וקיבלתם את התוצאה...
בקיצור אין הרבה מה לדבר הפועל קבוצה הרבה יותר טובה שבאה במצב רוח של לתת בראש, אז הפתח תקוואים יקבלו בראש.

הקבוצה הצעירה ביותר בליגת ווינר- היחידה שזכתה בגביע המדינה בעודה קבוצה מליגת המשנה 1-1
האשדודים אומרים שהם רוצים לשחק כמו במחזור הקודם. באמת זה מה שהם רוצים? לעשות בונקר נגד נועלת הטבלה?!
בר"ג במצב כ"כ על הפנים שאפילו לסכנין הם הפסידו... באמת שקשה להמר לטובתם אבל איפשהו הם עוד יגרדו נקודות העונה.
אשדוד גם לא קבוצת בית כזאת מוצלחת, צברה רק 4 מ-15 נקודות אפשריות בבית.
ולכן ההרגשה היא שאשדוד הולכת ליפול ור"ג לא מסוגלת לנצח.

מחזיקת גביע המדינה 2004- פיינלסטית גביע המדינה 2004 0-1
כמה רעש עושים בקבוצה של יואב כץ מהפסד ביתי אחד לבית"ר ירושלים! וזה לא שהם שיחקו כ"כ רע, דווקא היו בסדר גמור. פשוט הפסידו, קורה.
אבל שם כבר המאמן מאשים את השחקנים, אלה בתגובה מלכלכים על המאמן והכל בלאגן. תוסיפו את כל עניין האסון הלאומי שממה שאני מבין משפיע אישית נורא על שחקנים בהפועל חיפה ויש פה פוטנציאל לניצחון ביתי ראשון העונה לסכנין.
סכנין מצידה עדיין קבוצת כדורגל נוראית שכואב להסתכל עליה, אבל 6נק' בשלושה משחקים האחרונים זה די מכובד, גם אם הושגו נגד נמושות הליגה בטח לא צריך לזלזל.
יותר מדי בלאגן ומעט מדי כדורגל בשבוע אחד כדי שהפועל חיפה תשיג משהו במשחק הזה לדעתי, למרות שמדובר בקבוצת כדורגל טובה הרבה יותר.

הקבוצה של אורי מלמיליאן- הקבוצה היחידה בארץ שבאצטדיון שלה עוד יש יציעי עמידה (כי מה עוד מיוחד בהפועל אשקלון?) 0-0
יותר מדי זחוחים שם נראה לי בבית וגן, בטוחים שהמשבר מאחורים ואם לפני רגע רק דיברו על להתקדם ממשחק למשחק ולצאת מהתחתית כי בסוף עוד ירדו ליגה, עכשיו מדברים על קבוצה ששווה לפחות פלייאוף עליון... ובמקום להמשיך עם מה שעובד אז פתאום ליאור ראובן הולך לפתוח כדי לא לסכן את דסה שכולה יש לו תפרים, ואיילי ודריו אולי ישחקו כי הם חייבים לשחק אם רוצים למכור אותם בינואר, ועידן טל נזרק מהאימון וחוזר לאימון ומשעלי שפגשתי אותו השבוע כ"כ בטוח בעצמו שהוא הבטיח לי שהשבוע הוא שם גול, ולעזאזל גונזאלס עדיין בהרכב, ובסה"כ יותר מדי דיבורים ושטויות בבית"ר ירושלים ולא כדורגל.
על אשקלון מנגד עבר שבוע סיוטי, והם באים בלי השחקן הכי טוב שלהם והם בכושר הכי גרוע בליגת העל.
אבל סופסוף קנסו אותם, ואם משהו שחקנים עוד מבינים זה דרך הכיס ככה שאני משער שנראה אותם רצים השבת בטדי. לדעתי זה יספיק לחלץ תיקו עם הרבה מזל, קורות ומשקופים.

באה מאותה אגודת ספורט של הקבוצה החמה באירופה, בכדורסל- קבוצת התימנים 1-2
משחק קשה מאד לחבורה של נימני, ולדעתי דווקא במבחן הזה הם יעמדו.
הניצחון של בני יהודה במחזור הקודם היה משכנע והפוטנציאל של הקבוצה הרבה יותר גבוה ממה שהשיגה עד עכשיו.
ורצף הנצחונות שלה עוד יגיע, אני משוכנע פשוט בנתיים את הנקודות היא תצטרך למצוא במקום אחר.
בני יהודה היא קבוצה שלא מצליחה להבקיע, רק ארבע האחרונות בטבלה הבקיעו פחות ממנה. למזלה ההגנה שלה חזקה רק ההגנה שמולה ספגה פחות.
אני סומך במקרה הזה על ההתקפה של מכבי שתעשה את שלה ותצליח להביך את ההגנה של הכתומים מספיק פעמים כדי לכבוש ולנצח את המשחק הזה ולהיכנס סופסוף לרצף טוב.

הקבוצה שמגמדוב עדיין משחק בה- נתניה ועוד חמש עשרה 3-1
מכבי נתניה בתקופה לא כ"כ טובה, לעומתה מכבי פ"ת הצליחה לעצור את שתי הלוהטות של הליגה ק"ש ועכו.
ובכל זאת! אני מאמין במכבי נתניה ונראה לי שדווקא במשחק חוץ קשה כמו זה תדע להתעלות על עצמה ולנצח.
חוץ מזה שנתניה קבוצת חוץ לא רעה בכלל, הפסידה העונה בחוץ רק למוליכת הטבלה.

קבוצת העשור- הקבוצה בעלת השחקן עם השם הכי מעצבן בליגה (עראפת! מה הם חשבו לעצמם?!) 0-1
פשוט מאד אחרי הנפילה הכואבת במחזור הקודם החלטתי שאני צריך לתת יותר קרדיט למכבי חיפה.
אז עם כל הכבוד להפועל עכו, ויש כבוד מכבי חיפה בבית עם גולסה, ורד, רפאלוב ושאר חבר'ה טובים ומוכשרים צריכה לנצח את המשחק הזה.
זה לא יהיה פשוט, כי הפועל עכו לא סתם נמצאת איפה שהיא נמצאת, לא הפסידה עוד לאף אחת מהטעונות לכתר.
ברם משחק מול מכבי חיפה בקריית אליעזר נראה לי בכל זאת עוד קצת גדול עליה עכשיו...

הקבוצה שבשנות ה-50 הושעתה מהליגה כי ההתאחדות החליטה שהיא רחוקה מדי- הקבוצה מהעיר הצפונית ביותר במדינתנו 2-2
שתי קבוצות די מלהיבות, טובות שיודעות לשחק כדורגל ובכלל לא סתם נבחר המשחק הזה למשחק המרכזי של המחזור.
ב"ש בתקופה מעולה, השיגה 10נק' מ12 אפשריות בארבעת המחזורים האחרונים כולל ניצחון מרשים ביותר על הפועל עכו. לק"ש לא חסר כלום והיא מוליכת הליגה.
הבעיה המרכזית היא שהנסיעה ארוכה כ"כ ששחקני ק"ש צפויים להגיע עייפים, פעם שעברה שהם נסעו לדרום זה נגמר ב2-2, למה לא גם הפעם?

שיהיה לכולנו אחלה של מחזור! ובמיוחד בשבוע כמו זה שהכדורגל יעשה את התפקיד שלו ויהיה מפלט מבדר מהמציאות.
º
צדקת לגבי ההפרש...5-1
04/12/10 19:31
3/5
05/12/10 02:17
סביר...
משהו שעדיין לא הבנתי
04/12/10 14:14
2צפיות
בכל משחק, עפ"י התקנון, חייבת להיות כבאית בהיכון. אתמול פרסמו שכל מערך הכבאות נמצא כרגע באיזור הצפון.

אז...?
º
לא כל הכבאיות , רוב הכבאיות בצפון
04/12/10 14:19
מקסימום יזמינו ביובית
04/12/10 14:41
1צפיות
כמו לפני 5 שנים במשחק גביע בין מכבי נתניה למכבי פ''ת
לא באמת נשמע לך הגיוני שאם יש עכשיו שריפה
04/12/10 17:21
באזור אחר בארץ אז אין כבאית לכבות אותה..
במדינה שלנו הכל נשמע לי הגיוני.
04/12/10 18:16
2צפיות
באותה המידה לא נראה לי הגיוני שלקפריסין יש מטוס כיבוי ולנו אין.
יש הרבה פחות מהרגיל, ולא סביר שיהיו מספיק
04/12/10 23:12
2צפיות
כבאיות פנויות למשחקי כדורגל...
באירופה יש כבאיות במשחקי כדורגל??
04/12/10 23:30
לא ראיתי מעולם כבאית בתחום מגרש כדורגל באירופה...

מישהו יודע מה הנוהל שם?? שם בוודאות יש יותר קהל מאשר בלוזון ליג
באירופה גם אין עמודי תאורה בפנים
05/12/10 00:56
9צפיות
בגלל שהמרחק בין הדשא ליציע מינימלי אז אין איפה להכניס כבאית ואמבולנס,לכן הם ככל הנראה בחוץ.באצטדיונים חדשים יש מערכת לכיבוי אש ולא צריך כבאית כלל.
Liga BBVA'- מחזור 14
03/12/10 12:04
3צפיות
מה נגיד?

כל כך מתבקש היה לכתוב איזו התחכמות על השקט שאחרי החמישייה. על זה שמעכשיו זו ליגה של קבוצה וחצי. ואז בא יום אתמול, והראה לנו, שוב, שיש דברים יותר גדולים, ובוודאי יותר בוערים, מקבוצת כדורגל. ובכל זאת, ננסה:

לבאנטה-אתלטיקו מדריד (סיוטאט דה ולנסיה, שבת, 19:00) פותח את המחזור. אתלטיקו חזרה להפסיד בבית, לבאנטה חזרה להפסיד בחוץ, והפעם? מי תחזור לנצח?
הכל אפשרי. אל תתפלאו אם לא יהיה תיקו. ובטח לא אם לבאנטה תנצח.

אוסאסונה-ברסלונה (ריינו דה נבארה, שבת, 21:00) המשחק שאחרי החלום. למזלה הרע של אוסאסונה בארסה כבר הספיקה להפסיד לאספניול באיזה טורניר, אז גם אפקט השאננות כבר לא ישפיע. לפני שבועיים חנוכייה, לפני שבוע חמישייה, שנלך על שתיים?

ריאל מדריד-ולנסיה (סנטיאגו ברנבאו, שבת, 23:00) המשחק שאחרי הסיוט. שום ניצחון לא יחזיר את הכבוד שהלך לאיבוד לפחות עד אפריל. אז הפעם, מוריניו ינצח. יופי ז'וזה. בראבו. חכם על ולנסיה.

מלאגה-רסינג סנטאנדר (לה רוסאלדה, ראשון, 18:00) אני בטוח שלהרבה מיושבי הפורום עוברת שאלה אחת בראש. "למי אכפת?" אז אכפת אולי לא, אבל לפחות לא חסר עניין. מלאגה חייבת להתחיל לנצל את הביתיות באופן עקבי יותר. מוטב מאוחר מאשר אף פעם.

אספניול-ספורטינג חיחון (קורנליה דל פראט, ראשון, 18:00) אספניול במקום הרביעי. כן כן, כמעט בלי ששמנו לב. אין סיבה שאחרי המשחק מול ספורטינג המידרדרת המגמה תשתנה.

חטאפה- מאיורקה (ראשון, 18:00) אחחח, הזכרונות. לפני שתי עונות, בדיוק בתקופה הזו, הייתי במשחק בדיוק כמו זה בין שתי הקבוצות. אז זה היה במחזור ה 13. נגמר 1:4 לחטאפה. היה ממש נחמד. הפעם לא תהיה רביעייה, כי בשער ניצב גיבור ישראל. מאיורקה חזרה לעניינים, וחטאפה לעומתה הפגיזה בסביליה. לכו על כפול של ניצחון לאחת מהן. תיקו לא יהיה.

אלמריה-סאראגוסה (אסטדיו דה לוס חואגוס מדיטרנאוס, ראשון, 18:00) שתי נועלות הטבלה נפגשות. אני מניח שכבר אפשר לקרוא לזה מפגש תחתית. יהיו עצבים, יהיה מעט כדורגל, והתחושה שלי היא דווקא על האורחת. לא יודע למה.

וייאריאל-סביליה (אל מדריגל, ראשון, 20:00) ויאריאל חזרה לנצח, סביליה הובכה פעמיים ברציפות בבית. מוקש. הצוללת פייבוריטית, אבל הייתי מחזק בתיקו.

ריאל סוסיאדד-אתלטיק בילבאו (אונואטה, ראשון, 22:00) או! סוף סוף משחק מרכזי כמו שצריך. עזבו אתכם מסי ורונאלדו. כאן יש דרבי אמיתי. הדרבי הגדול של חבל הבאסקים. הכל פתוח. שתיהן אחרי ניצחון. נלך על כפול עם עדיפות לבאסקית הביתית.

דפורטיבו-הרקולס (ריאסור, שני, 22:00) נועל את המחזור. בלי הרבה ציפיות. רק נגיד שדפור אמורה לחזור לנצח בבית את הרקולס הלא יציבה. שבת שלום.

אז למה נותר לצפות? לא יודע. בואו נסתפק בזה שלא יקרו לנו עוד אסונות. זו תהיה התחלה טובה.
אמן
03/12/10 12:16
באמת שממש אין ראש לכדורגל בסופ"ש הזה..
היום נוסף עוד הרוג לארוע הזה ועלינו כבר ל-41 גיבורים..כל כך חבל!
יכל להימנע עם המדינה היתה נערכת בהתאם..פשוט כואב הלב.
לא חושב שאני ממש אעקוב אחרי כדורגל בסופ"ש..נקרא כבר יום ראשון בעיתון מה ניהיה.
º
השריפה בכרמל
02/12/10 19:11
יום אבל לאומי
02/12/10 18:41
ביום כזה,הספורט ממש לא מעניין ורלוונטי.
בואו נקוה שזה האירוע האחרון
05/12/10 03:07
ושרעידת האדמה שכולם אומרים שתגיע בעשור הקרוב תתמהמה עוד איזה מילניום כי אם לא מה שהיה בכרמל זה משחק ילדים לעומת אלפי הקורבנות בחזון אפוקליפטי מאין זה
º
02/12/10 20:33
האיזור הכי יפה בארץ
02/12/10 20:52
יהי זכרם ברוך של ההרוגים

אהובה תומר כנראה ביניהם לפי הדלפות בפורומים שונים...

האנשים שהציתו את השריפה אני מאחל להם שהאש תגיע עד אליהם הביתה.
מי הצית את זה??? חשבתי שריפה טבעית
02/12/10 21:04
3צפיות
אלוקים אדירים.. פשוט מפחיד.. לא להאמין פשוט..
מזבלה פיראטית ליד עוספיא
02/12/10 21:08
8צפיות
וגם כן יונה יהב הדביל - "התופעה של מזבלות פיראטיות מוכרת לעירייה, זה היה עניין של זמן עד שיקרה אסון". אם ידעת שזה מה שהולך לקרות אז למה בתור האדם בעל ההשפעה הכי גדולה בעיר, אפשרת לתופעה הזאת להימשך??
מפחיד..
02/12/10 21:57
1צפיות
עוד מחדל זה שלא מזמן קיזזו מהתקציב של המכבי אש ואין להם כוח אדם מספיק..
לא רק שהוא לא קוזז
05/12/10 09:15
אלא שהשנה הוא אפילו גדל ב-100 מליון שקל לפי כתבה בכלכליסט.
וזה עדיין לא מספיק..
06/12/10 14:39
אני זוכר שהם התחננו לתקציבים ולא התייחסו אליהם והם עשו שביתה..
צריך יותר? כנראה
06/12/10 15:20
את זה אפשר לדעת רק עכשיו, אחרי שקרה מה שקרה.
כל מי שאומר "היה ברור שצריך יותר" עושה צחוק, כי אם היה ברור למה לא דיברו על זה לפני? (מעבר לאנשי השירות שכן דיברו).

אני רק אומר שלתקוף את הממשלה הנוכחית על המחסור בתקציב (ולא אומר שעשית את זה בעצמך) זה מטופש, להתחשב בעובדה שדווקא השנה התקציב היה גבוה מכל התקציבים מאז שהחל שירות הכבאות בישראל.
בזה אתה צודק ב100 אחוז..
06/12/10 22:01
3צפיות
כל העולם תוקף את אלי ישי כאילו הוא הצית את זה.. מה עם כל הממשלות לפני? בסך הכל עם כל הצער יש כאן גם סוג של חוסר מזל כלשהו..
מה חוסר מזל?!
07/12/10 18:41
אם כבר מזל שזה לא קרה עד עכשיו. אתה חושב שאם לא היו נהרגים 41 איש היו מרימים קול זעקה? לא ראינו כבר אינספור שריפות בגולן??? וזה שישראל מדינה יבשה זה חדש למישהו??? התנהלות כושלת ונפשעת. ושאלי ישי לא יבלבל את המח, אם הוא היה מפסיק להתעסק באמסלם ומתחיל להתעסק בנושאי הליבה של המשרד שלו, או פעם אחת היה מאיים לא להעביר תקציב בגלל מכבי אש ולא בגלל עוד 100 מיליון לטפילים, אין מצב שהיינו צריכים להתעורר לכזו קטסטרופה.
כמובן שיש פה מחדל
07/12/10 21:46
2צפיות
אבל לא הממשלה הנוכחית בהכרח אשמה.. כולם אשמים..
יתכן שאתה צודק
07/12/10 22:15
אבל בקליפורניה וגם באוסטרליה השתוללו שרפות במשך חודשים ואי אפשר לומר שאין להם הציוד הכי מתקדם
כתבת הרבה, אבל בעצם כלום
08/12/10 19:12
איפה ההתייחסות שלך, בהאשמות הישירות כלפי אלי ישי, לזה שתקציב ציוד הכבאים היה פי 10 (..) והתקציב הכולל היה ב-20% יותר מבשנים עברו?
ובמספרים, התקציב הכולל עד היום היה 500 מליון שקל שמתוכם בין 10 ל-20 מליון הלכו על ציוד - השנה התקציב היה 600 מליון שקל, כשכל ה-100 מליון הנוספים התווספו לתקציב על הציוד.

הוא לא היה צריך לאיים לא להעביר את התקציב בגלל מכבי האש, מכיוון שהתקציב הזה עבר.

למה אנשים מתעלמים באופן בוטה מהעובדות?
טיפה בים.
09/12/10 01:42
1צפיות
כשלים של 30 שנה אי אפשר להסתיר עם פלסטר.
אבל אתה לא מאשים 30 שנה אחורה
09/12/10 09:42
3צפיות
אלא רק שנתיים אחורה.
למה?

סוף סוף מישהו מנסה, אז הוא אשם?
הוא סתם מדבר
03/12/10 02:15
2צפיות
הוא ראש עירית חיפה ואין לו שום סמכות לגבי מזבלה בעיר הכרמל....
וחושדים שאולי זו
03/12/10 08:39
2צפיות
הצתה מכוונת.
ככל הניראה שריפת פסולת במיזבלה פיראטית
03/12/10 18:59
1צפיות
ליד עוספיה, שיצאה משליטה בגלל היובש, והרוחות המזרחיות החזקות.
זה מה שאמרו בהתחלה
04/12/10 18:54
1צפיות
אחרי שגילו מליארד מוקדים, ואחרי אתמול שכל אזור חיפה בער(ביאליק, עכו המוחרקה טבעון) זה כבר לא כ"כ בטוח שזו לא הצתה מכוונת..
שורה תחתונה
04/12/10 19:29
3צפיות
השריפה החלה מאש לא מבוקרת ורשלנות משפחה אחת מעוספייה ולא מהצתה מכוונת.
ההצתות האחרות בצפון נובעות מריגשים של  פירומנים שמקומם בכלא לכמה שנים טובות.
º
מקומם במוסד פסיכיאטרי, לא בכלא
04/12/10 22:49
2צפיות
º
בכלא.
05/12/10 13:28
º
ההבדל הוא כזה גדול, בארץ?
05/12/10 14:56
תלוי...
05/12/10 14:34
לעיתים לאדם מסוים יש הפרעה נפשית שמונעת ממנו שיקול דעת ואז הוא אינו אחראי למעשיו. במקרה כזה ממנה בית המשפט אפוטרופוס לרכושו ולגופו של אדם זה וסביר להניח שיהיה גם אשפוז כפוי.

במידה וחוות דעת פסיכיאטרית קובעת שאדם זה הינו אחראי למעשיו, הרי שהוא כשיר למשפט ומן הסתם ישב בכלא.
צריך לבטל את כל המשחקים של הליגה בשבת
02/12/10 21:19
2צפיות
בזמנים כאלה צריך להכריז על כמה ימי אבל לאומי ואת מי מעניין עכשיו כדורגל
משחק של חיפה צריך לדחות
02/12/10 21:54
2צפיות
כל השאר-לשחק כמתוכנן. חיים צריכים להימשך.
º
זה לא לעניין.. צריך לדחות מחזור אחד
02/12/10 21:59
3צפיות
º
03/12/10 08:38
º
03/12/10 15:59
1צפיות
אני דווקא חושב אחרת
03/12/10 20:29
1צפיות
מחזור כדורגל יכול להיות זמן פנאי ומעט יציאה מהשגרה עבור אנשים רבים.
מה שכן אפשר לעשות
- סרטים שחורים
- דקת דומיה
- הוזלה משמעותית על מנת לתת לכמה שיותר להנות מהכדורגל
זה נמשך בסך הכל יומיים
03/12/10 20:53
שגרה זה עדיין לא,אין ממה לצאת,המחזור צריך להדחות ליום שני,כל המשחקים בחמש-שש חוץ מהמרכזי.
05/12/10 09:17
מילא זה היה מאחורינו, אבל השריפה עדיין משתוללת ואפילו לא יודעים מתי יסיימו את פעולות הכיבוי.
אפילו בזמן עופרת יצוקה לא ביטלו את הליגה
05/12/10 10:36
אלא רק את המשחקים בדרום....
אני לא מבין מה מפריע לשחק כדורגל
05/12/10 15:01
דקת דומייה בהחלט מספיק.
כן אבל השריפה עדיין מתחוללת..
03/12/10 11:45
1צפיות
אחרי שזה יגמר אז נוכל להמשיך הלאה..
בהחלט יש מקום לבטל את המחזור הזה ולקיים אותו במועד אחר..
גם ככה הליגה חרא,זה לא שאנחנו מפסידים פה משהו גדול
סיקור המשחקים בסריה A
03/12/10 18:34
לא יתקיים מחר. לא נראה לי לעניין, והאמת היא שגם ממש אין לי חשק להכין אותו. אני 90% מהזמן מול המסך של הטלויזיה.

עמכם הסליחה, בתקווה שעד המחזור ה-16 באיטליה שייערך בשבוע הבא כל זה כבר יהיה מאחורינו.
ולחשוב שחלק מהכבאים
05/12/10 18:24
ששלושה יממות עובדים ומחרפים נפשם להשתלט על השריפה טרם קיבלו את המשכורת.
מקווה שהצליחו לכבות את השריפה זה פשוט אסון מה שקרה שם.ליבי עם 41 משפחות שאיבדו את יקירם.
º
הליגה האירופית מחזור 5
02/12/10 18:14
כדורגל כמו בשכונה
03/12/10 01:52
1צפיות
אין הרבה מה יותר מדי לצפות למחזור הבא... בכל זאת העולות בחצי מהבתים כבר סגורות, וגם מרבית הקבוצות שעוד מתמודדות על העליה לא מהמלהיבות שיש, בעיקר נראות כאלה שבמקרה הטוב ישרדו גם את השלב הבא.

מה כן היה לנו?
חורף, מזג אוויר נוראי לכדורגל והמון כיף.
קשה להסביר את זה, אבל לראות משטח כדורגל שמזכיר יותר מגרש הוקי קרח עושה לנו טוב, מכניס איזשהו עניין וריגוש חדש שאין בכל שבוע.
לראות את השחקנים המקצוענים המפונקים האלה משחקים במינוס 16 מעלות במגרש שגורם לאורווה להיראות כמו אצטדיון כדורגל ראוי עם כל הבוץ והמחפורות גם כן עושה די טוב על הנשמה, ולזכות כל הקבוצות שאני ראיתי אפשר להגיד שהן ניסו לשחק כדורגל גם בתנאים האלה ולא היו יותר מדי התבכיינויות (שאולי די צודקות אבל גם מוציאות את הכיף), ומה שבעיקר אפיין את שני הערבים האלה הייתה מלחמה בכל מגרש. כנראה שהקור מכריח אותך לרוץ.

רשמים כלליים:
* באלוטלי במשחק מעולה, כמה פוטנציאל!
* יש לי הרגשה שלך פונזאן האלה הולכים להיות הסוס השחור של המפעל. ימים יגידו.
* אתלטיקו חלשה או שאריס היא מאריות אירופה בלי ששמנו לב? בכל מקרה האלופה ממשיכה לעשות פאדיחות... 6 מ-7 הנקודות שלהם השיגו היוונים נגד הקולצ'נרוס.
* האיטלקיות ממשיכות לעשות שם רע לחלטורה.
יובה, פאלרמו וסמפדוריה כבר בחוץ! ועוד אומרים שבישראל לא יודעים לשלב בין הליגה לאירופה.. מדובר פה בקבוצות מצמרת הסריה א'.
אם מישהו מחפש ישועה קשה מאד למצוא אותה פה, גם נאפולי לא מלקקת דבש והיא עדיין ללא ניצחון. מזלה שמדובר באחד הבתים החלשים ביותר.
* גם לספרדיות האחרות הייתי נותן בראש על המחזור הזה וההופעה הכללית עד עכשיו, אבל באמת שאין טעם ברצלונה וריאל דואגות לזה כ"כ יפה בליגה.
* מאיוקה מיודענו עם צמד שמביא ניצחון, יאנג בוייז שכמעט והעפילה על חשבון התרנגולים לאלופות בשלב הבא, מה נגיד? שאפו.
* ואן וולפסווינקל, רק שתשימו לב בליגה ההולנדית יש לו כבר 11 שערים ב-16 מחזורים בקבוצת מרכז טבלה.
* הבאסה בשינוי של פלאטיני שקבוצות כמו ספורטינג, פורטו, דינמו קייב ואחרות רק מבזבזות פה את הזמן...
* לברקוזן ספגה עד כה רק שער אחד, בחוץ. שטוטגארט עד הערב ספגה שער אחד בלבד, הרביעיה היום הגיעה אחרי שכבר הבטיחה את העפלה.
דורטמונד ספגה רק במשחק אחד יותר משער, היא ניצחה את אותו משחק.
הגנות גרמניות זה משהו שעדיין כנראה, לא כדאי לזלזל בו.
העיקר שהקקרים האלה
16/01/11 23:50
אומרים שזו "הליגה הטובה בעולם" חחחחח
מונדיאל 2018 ברוסיה,ו2022 בקטאר
43תגובות
02/12/10 18:09
10צפיות
נו אז מה אתם אומרים על הבחירה של פיפ"א?
לא היעדים הכי אטרקטיבים שיש...

בואו נגיד שאם בא לכם לחוות חווית מונדיאל צבעונית בשנים הקרובות,כדאי שתעשו את זה בריו בברזיל 2014...

(המשך...)
נו אז מה אתם אומרים על הבחירה של פיפ"א?
לא היעדים הכי אטרקטיבים שיש...

בואו נגיד שאם בא לכם לחוות חווית מונדיאל צבעונית בשנים הקרובות,כדאי שתעשו את זה בריו בברזיל 2014...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום