לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבת
על אוהדים על טלוויזיה ועל עיתונים
מה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?
יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)

"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".
חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.
אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -
ובואו נדבר באמת על כדורגל!

ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות...

כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?
בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.

*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

ערוץ הטלוויזיה של ONE
22/04/11 14:22
7צפיות
אני חייבת לפרוק...ונראה לי שזה המקום המתאים.
לא מזמן קם ערוץ טלוויזיה (אפיק 50) של ONE.ערוץ הספורט נבהל והוסיף פרשנים ותוכניות מובחרות. לא ברור ממה נבהל ערוץ הספורט כי ערוץ ONE (גם בטלוויזיה וגם באינטרנט) הוא חובבני.

לא פעם אני קוראת כתבות ופרשנויות באתר האינטרנט של ONE...בחיים לא נתקלתי בכתבות כאלה חובבניות, בעד קבוצה מסוימת (תלוי בכותב).

ואותו דבר גם ערוץ הטלוויזיה של החובבנים. מה שיותר מרגיז שערוץ הטלוויזיה הזה שייך לשתי קבוצות: ריאל מדריד וצ'לסי. אם תשימו לב רוב התוכניות בערוץ הם על שתי הקבוצות הנ"ל. כן, מידי פעם יש משחקים של ריינג'רס, סלטיק ועוד כמה קבוצות מהליגה הסקוטית אבל מה עם שאר הקבוצות באירופה? מה עם מנצ'סטר יונייטד,ליברפול, בארסה,אינטר, מילאן ועוד?

דרך אגב גם אולפן הספורט שלהם הוא חובבני....

פשוט גועל נפש של ערוץ ( מקווה שיסגרו אותו בקרוב כי היחידים שצופים בו הם אוהדי ריאל מדריד,אוהדי צ'לסי והמשפחה של בירם כיאל)
אם כבר מדברים על העברת שידור
22/04/11 14:36
1צפיות
לדעתי האולפן של ערוץ 9 השבוע היה מצוין ואקי אבני הפתיע אותי לטובה. במשחק היו דמויות מוכרות מאיר איינשטיין שהוא גדול השדרנים (עד לא מזמן זה היה ארבל אבל הוא נפל גם ברמתו המקצועית וגם בהתבטאויות לא הולמות) ופרשן מוטה וגרוע בדמות ניר לוין שאני מבין שהוא אוהד ריאל אבל לא צריך להגזים בחוסר מקצועיות שבפרשנות.
הופתעתי לטובה מערוץ 9
22/04/11 15:05
היה שידור מעולה. גם כאשר אבד הקשר עם מאיר איינשטיין אז השדר באולפן (שכחתי את שמו) התעשת ושידר את המשחק עד שמאיר איינשטיין שב לשדר.

הפתיעו אותי ערוץ 9. כן ירבו ערבי שידור מעולים כאלו.

חבל שאי אפשר להעביר את חצי גמר ליגת האלופות מערוץ 22 לערוץ 9..אולי שנה הבאה
לא יודע מה הפתיע אותך כולכך
22/04/11 16:54
הרגשתי שאני צריך ללכת לקונת משקפיים כדי ללכת לראות את המשחק באיכות נורמלית.
איזה כיף היה שאבד הקשר
24/04/11 18:39
ראיתי את השידור בספורט 1 HD, וכשאבד הקשר אז פשוט שמעו את הקהל במסטאייה וזהו
אם זה ממש מוצא חן בעיניך
24/04/11 18:51
2צפיות
תראה משחקים שלהם מהצ'מפיונשיפ בערב שבת, הם לא שמים שדר.
º
אבל איכות התמונה הייתה נוראית!
22/04/11 15:21
º
ערוץ מיותר של אתר מיותר.
22/04/11 15:05
הערוץ מוקדש לריאל וצ'לסי
22/04/11 15:34
כי אלה 2 קבוצות שיש לו זכויות לשדר משחקים שלהם, הם מאוד היו רוצים לשדר משחקים של עוד קבוצות, אבל אין להם. גם לערוץ הספורט יש את הליגה הספרדית אבל אוהדי ריאל וברצלונה הם היחידים שצופים בה.

אני חושב שצרי לעשות הפרדה בין האתר (שאליו אסור להיכנס, שלא יופיע בהיסטוריה בכלל) לבין הערוץ שהוא דבר מבורך,הוא כלול בחבילת בסיס ומהווה אלטרנטיבה לערוצים בתשלום,עזבי אולפנים ופרשנויות (לפי ההיגין הזה גם הצ'מפיונס וערוץ הספורט לא שווים), מדובר בשידורים הישירים עצמם, השורה התחתונה היא שנכון להיום, את מקבלת ליגה סקוטית בחינם,והמטרה היא שבעתיד זה יתפתח. עוד יצאו מכרזים למונדיאלים וטורנירים, קבוצות ישראליות באירופה, אז את תצטרכי אותו.
אני מקווה שיום יבוא ואהנה להעביר לאפיק 50
22/04/11 16:03
1צפיות
לגבי הליגה הספרדית לא רק אוהדי ריאל וברצלונה צופים במשחקים וחוץ מזה משדרים עוד משחקים כמו של ולנסיה,אתלטיקו,מיורקה.. משחקים טובים ששווה לצפות בהם.

לדעתי הערוץ לא ממש מהווה אלטרנטיבה לערוצים בתשלום כמו 5+ לייב וספורט 1 ו-2. הליגה הסקוטית בד"כ משודרת בשעות הצהריים של יום ראשון וקשה לצפות במשחקים האלו בשעות האלה ככה שאי אפשר להנות מהליגה הזו (אם כבר נהנים זה מהמשחקים של בירם כיאל).

ברגע שישדרו משחקים יותר אטרקטיביים כמו שציינת בסוף התגובה שלך (קבוצות ישראליות באירופה,מונדיאלים ועוד) אז אפשר להגיד שלערוץ הזה יש זכות קיום..

מקווה שזה יקרה...וכמה שיותר מהר..
תתפלאי, אני בכלל לא צופה בו
22/04/11 16:19
וגם כשאצטרך להעביר אליו אני לא מצפה להנות ממנו בצורה יוצאת דופן, זה ערוץ לסגירת פינות, זאת הסיבה שנתנו לו אישור לקום, הרי ממש לא חסרים ערוצי ספורט בארץ.

גם ובמקרה הכי גרוע הוא לא ישדר משחקים טובים, למה שלא תהיה לו זכות קיום? מה מפריע לך שהוא קיים?את הרי לא משלמת עליו, והרייטינג שלו בכל מקרה מזערי ביותר, זה לא ערוץ 2 שמשחית את החברה עם ה-20% שלו.
אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם הערוץ הזה
23/04/11 00:42
שהוא תופס את המקום של ערוץ 50 שהיה שם שהראה בקטן את ספורט 1 ו-2 ואת 5+ לייב ואז היה אפשר לשמוע/לראות משחקים בערוצים האלה שאין לי...

אז טוב שהעלו את הערוץ כי אולי בגלל זה עלתה התוכניות המעולות בובה של לילה ומתמסרים עם קופמן אבל אחרי שזה קרה וערוץ ONE עשה את שלו הוא מוזמן לרדת :):)
קרציה
22/04/11 19:15
2צפיות
אפשר לחשוב שלא משדרים מספיק את ספרד איטליה ואנגליה בערוצים אחרים

טוב שהאולד פירם עבר לאכסניה אחרת רק חבל שבגלל בירם הם לא יכולים לשדר ביותר אובייקטיביות
22/04/11 16:46
טל את כתבת בדיוק את מה שהרבה אנשים חושבים.

באמת שאולפן הספורט שלהם זה בדיחה,יש שם איזו פינת טוקבקים ממש אבל ממש לא ראויה.הדבר היחידי שבאמת יפה שהם עשו זה תוכנית הראיונות של פיני גרשון שמנסה לחקות את דני ענבר אבל גרשון לא עיתונאי וענבר בזמנו עשה את זה חצי שעה עם שאלות מדויקות ואצל גרשון זה נמרח שעה.מפתיע שדווקא העליה של הערוץ הלחיצה את ערוץ הספורט שהעלה את בובה של לילה ואת מתמסרים עם הקוף שהם נהדרות ויכול להיות שאם לא עליית הערוץ ערוץ הספורט לא היה מעלה את אותן התוכניות....

אני מזמין אותך להיכנס לטור הביקורת הנהדר של שלמה מן מאתר העין השביעית שערך השוואה בין מהדורת הספורט של ONE לבין זו של ערוץ הספורט:
http://www.the7eye.org.il/Gatekeeper/Pages/130411_...

עיתונות בוכייה
76תגובות
21/04/11 21:55
4צפיות
פתחתי הערב את מדור הספורט של העיתון של המדינה, ובתוך מסגרת קטנה בצד קראתי הגיגים מופלאים של איש, אריק הניג, שלחובתי יאמר שהוא תמיד עורר בי דחייה וייחסתי לו חשיבות לא רבה יותר מכפי שאני מייחס לכל אוחז מקלדת ספורט אחר. בכל זאת, כמה מהגיגיו ראויים לציון תחת הכותרת "גוזלים נגזלים". לא אלאה אתכם...

(המשך...)
פתחתי הערב את מדור הספורט של העיתון של המדינה, ובתוך מסגרת קטנה בצד קראתי הגיגים מופלאים של איש, אריק הניג, שלחובתי יאמר שהוא תמיד עורר בי דחייה וייחסתי לו חשיבות לא רבה יותר מכפי שאני מייחס לכל אוחז מקלדת ספורט אחר. בכל זאת, כמה מהגיגיו ראויים לציון תחת הכותרת "גוזלים נגזלים". לא אלאה אתכם אלא רק אצטט משפט אחד מהגיגיו המופלאים המתייחסים לאירועים הבהמיים שהתרחשו בסוף המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל תל-אביב: "...ההתקפה על השופט הייתה מבהילה (מסכים אתך) התקפה שמכוונת ומודרכת על ידי אנשי תקשורת שכועסים על הצלחת האדומים בשנתיים האחרונות..." בהמשך מציע העיתונאי האובייקטיבי ושוחר טובת הספורט בכללותו, ש"כל איש תקשורת יחשוף מהיום והלאה את הקבוצה שהוא אוהד".... באמת שזה מה שהוא כתב, אתם יכולים לבדוק אותי (ד"א, באותו עיתון ישנה גם התייחסות "מומחה" לבעיות השיפוט של חכמון. מי המומחה?? כמובן - יצחק בן יצחק שמכל במה מודיע על אהדתו ל...הפועל "הגוזל הנגזל" תל-אביב)
מאחר ולמרות שהאיש נחשב בעיני ככבד במידה מועטה מקליפת השום, בכל זאת אולי שווה לעשות כמצוותו ולבדוק את מי אוהדים "אנשי התקשורת" בישראל. אם נבדוק זאת, אולי נגיע למסקנה שתזעזע את האדון הניג, שלפיה קרוב ל 90% מהם אוהדים את הפועל תל-אביב (ושאר ה 10% אחוז, אוהדים את היריבה הצהובה לתפארת מדינת תל-אביב):

עמנואל רוזן
אלי ישראלי
בן כספית
בני הזוג אילדיס (לא בא לי השם של אשתו שמשדרת חדשות באחד מערוצי הקניות 2 או 10...)
חנן קריסטל
רמי יצהר

זו כמובן רשימה חלקית ביותר

אליהם אפשר לצרף כמובן את רוב (אם לא כל) המצויים במוקדי העשייה התרבותית לגווניה השונים. אני מתקשה לספור על אצבעות של יד אחת את מספר אנשי המדיה שאוהדים את מכבי חיפה או את בית"ר ירושלים. אפילו למכבי תל-אביב קשה להשלים יד (אני יודע שדן מרגלית ויאיר לפיד... אני יודע!), אבל הפועל תל-אביב יכולה למלא את כל יציעי 1 בבלומפילד, ואולי גם את 2, בזמרים,שחקנים,רקדנים,במאים,מחזאים,משוררים,פזמונאים,פסלים,ציירים,ועוד ועוד ועוד.

עכשיו, אחרי שהקבוצה הזו מחזיקה בתחנת רדיו פרטית (גל"ץ), עיתונות כתובה בשליטה כמעט מלאה, ערוץ ספורט באחזקה לא קטנה, וכמעט כל ספקי התרבות (שאת רובם אני מעריך ואוהב בשל תרומתם התרבותית), שווה לשאול את מי שתרם לא מעט לדומיננטיות הזאת (לפחות בגל"צ), האם באמת אתה מכיר אנשי תקשורת אמתיים, כאלה שיש להם במה להביע את דעותיהם (כמו לך ולחבריך שצויינו למעלה), שמובילים מסע מכוון נגד הגוזלים הנגזלים של הפועל תל-אביב??

כאוהד מכבי חיפה אני אומר בלי בושה שאני חושב שנעשה עוול  לשופט חכמון. אני גם לא משוכנע שבית"ר שיחקה כל כך טוב עד שהניצחון הגיעה לה ולא להפועל תל-אביב. אני אפילו - רחמנא לצלן - חושב שהרמת הרגל של דסה - הגם שלא פגעה ביעד שכוונה אליו - שווה פנדל. הפועל תל-אביב היא קבוצה טובה יותר מבית"ר ירושלים ואין לי שום ויכוח על זה. אלמלא הייתה מתחרה עם מכבי חיפה על האליפות, אולי גם הייתי מחבב אותה, כפי שחיבבתי אותה כשהייתה ספונה בעולם הלוזרי עמוס ברחמים העצמיים מהשיר הנפלא של אריק איינשטיין - סע לאט (כמה מסכנים האוהדים) ועד הפתטיות של שייע פייגנבויים שבא להציל אותה מירידה. אפילו הייתי מסוגל ליהנות ממחזה תיאטראלי יפה שכתב שמואל הספרי על המסע המופלא של האדומים באירופה (גם אם הם קברו בדרך את המסעות של הקבוצה שאני אוהד כאילו לא היו ולא נבראו...). אני מוכן לאהוב ולחבק את הקבוצה הזאת (לעומת השכנה הצהובה שלה שעושה לי בחילה מאז שאני זוכר את עצמי, וזה די ממזמן...). אבל להחזיק גדודים של עיתונאים בכל כלי התקשורת; להשתמש בכל האמצעים כדי להפיץ את גדולתה של הקבוצה האדומה ואת צדקתה במאבקיה, ואחר-כך לטעון שהתקשורת נגדה???

אין לי יותר מלים... כל הכבוד לך אריק הניג... הצלחת לגרום לי לבלוע את הלשון... מזל שנשארה לי המקלדת...
עדכון המנהל
21/04/11 20:39
3צפיות
עדכון המנהל
איזה שבוע עבר עלינו,מלא כדורגל נהדר,משחקים נהדרים בכל רחבי הגלובוס וגם חג פסח שבו אכלנו מרור ושרנו אחד מי יודע.עיינתי בימים האחרונים בפורום והוא היה תוסס,מלא עניין,כן ירבו ימים כאלה.אנחנו נמצאים לקראת חודש מאי בו יקרו כל ההכרעות הדרמטיות מרחבי הליגות באירופה כולל בלוזון ליג.יש לי תחושה שהולך להיות חודש מרתק בפורום!!!!

כמה עניינים:

סיכומי עונה בלוזון ליג:
לא זכור לי שזה היה בשנים עברו אבל אני אשמח לעשות כאן סיכום עונה.ומה זה אומר? בחירת המאמן,השחקן הטוב,הזר הטוב,התגלית,השערורייה ושער העונה.זו לא תהיה תחרות הצבעות אבל אני אשמח אם כל אחד יחווה את דעתו בשרשור יומי שנפתח כאן בסוף העונה.אני בטוח שיהיה מי שיבחר במאמן X למאמן העונה ואחר יגיד שהוא בכלל בעד מאמן Y.
אשמח לשמוע דעותיכם.

קיץ בפורום:
הקיץ הזה הולך להיות די דל באירועים.מלבד הקופה אמריקה ו-900 משחקי ידידות בין קבוצות לא צפוי יותר מדי אקשן.אם למישהו יש הצעות מעניינות כדי להחיות את הפורום בקיץ אז הוא מוזמן לתאם איתי.אני יודע שרז מתכנן משהו נחמד וכל רעיון או ביצוע יתקבל בברכה.

''עברנו את פרעה נעבור גם את זה'':

שרשורי פסח היו די מעניינים עם כל הקושיות,אחד מי יודע וארבעת הבנים.גם ביום העצמאות ובשבועות אני מבטיח לפתוח שרשורים מעניינים.

מאחל לכם שבת שלום
º
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 31
86תגובות
21/04/11 19:32
4צפיות

(המשך...)
º
מ.כוערת מפרסמת
20/04/11 17:44
מ.כוערת מפרסמת
מקבלים את "מתכונספרה" ב-
20/04/11 12:52
1צפיות

רוצים עותק מספר המתכונים התפוזי הראשון - "מתכונספרה"?
המתכונספרה היא אוסף של 22 מתכונים מגוונים, טעימים ומקוריים שנבחרו בקפידה וכולם הם פרי יצירתם של מיטב בלוגרי האוכל בתפוז.
לכבוד החג, אנחנו רוצים לפנק אתכם בגרסה המודפסת של הספר באתר zooma ב-מ-ת-נ-ה!
הקליקו וגלו כיצד תקבלו אותו:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

חג הפסח מכנס אותנו בבית עם ילדינו והמשפחה המורחבת, ומדגיש את הבעיות המשפחתיות שהתמסמסו עד כה בין משימות השגרה מחוץ לבית.
איך להתמודד עם סירוב ילדנו להכין שעורי בית? איך ניישב מחלוקת בינינו, ההורים? האם ניתן להקל על הפרידה מילדנו בכניסה לגן?
זה הזמן להתייעץ עם ד"ר עומר לנס - יו"ר האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי ומנהל בית הספר לפסיכותרפיה במכון מגיד, האוניברסיטה העברית, אשר יגיע לפורום הפרעות קשב ADHD בין השעות 21:00-22:30:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

חדש בדף הבית הראשון במיוחד לחג הפסח!
דף הבית הראשון שלי מחלק לגולשיו בושם פלונטר מהמם:
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/disney/disne...
כמו כן: הטבה מיוחדת במנויים לעיתון "אצבעוני", בלעדי לגולשי האתר:
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/etzbeoni/ez1...
בעיטת פנדל כזו לא ראיתם מעולם!!!
20/04/11 18:02
ג'ונאס ג'קינו שחקן נבחרת פינלנד עד גיל 16 החליט לבעוט את הפנדל הבא בצורה די מרהיבה:

http://www.youtube.com/watch?v=lPedN0wTZpA&feature...

ראיתי כבר בעיטות פנדלים מרהיבות כולל זו של קרויף-http://www.youtube.com/watch?v=aFwdiIKdfkU אבל בעיטה כמו של השחקן הפיני לא זכיתי לראות!!!
מגניב רצח
20/04/11 18:10
אבל פייר יותר אהבתי את הזריקות חוץ תוך כדי סלטה...
º
נבחרת איסלנד עשתה את זה מול ישראל בבלומפילד.
20/04/11 23:06
1צפיות
º
אבל היא הוציאה כדורי חוץ עם סלטות
21/04/11 09:11
º
ילד מפגר
20/04/11 19:57
º
Beloney
20/04/11 20:15
1צפיות
º
גדול
21/04/11 02:51
טוטוגל
26/04/11 17:37
יש אתר חדש בשם טוטוגל ואפשר להוריד תוכנת צמצומים למשחקי הווינר וכו'
לא תבדקו??
º
לא.
26/04/11 17:46
כרטיסים ל"רוק עצמאות" ב-
27/04/11 12:17

רוצים לעשות דיאטה באופן הבריא ביותר? הגעתם למקום הנכון
איילת נדיב - דיאטנית קלינית M.Sc ומנהלת מחלקת הדיאטה ברשת סטודיו C, תגיע בשעה 18:00 לפורום דיאטות ואורח חיים בריא על מנת להשיב לשאלות בנושא דיאטה מבוקרת, תזונה נכונה, תהליכי שינוי והרגלי תזונה נכונים, התנהגויות אכילה, אכילה רגשית, ספורט בדיאטה ועוד.
העלו את שאלותיכם אליה כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

כרטיסים ל"רוק עצמאות" בתפוז!
מופע "רוק עצמאות 2011" הוא אירוע המוזיקה הגדול והחשוב של השנה המהווה תצוגת תכלית מרשימה של סצנת הרוק הפועלת בארץ.
פורום שמיניסטים, בשיתוף המון ווליום ובז'ה-וו הפקות, מזמינים אתכם לספר על שיר ישראלי שאתם אוהבים במיוחד ואולי לזכות בכרטיס זוגי ללילה לבן של מוסיקה והופעות משובחות:

בא לכם לראות את קרן אן בהופעה?
קרן אן, האמנית המוערכת שזכתה להצלחה בינלאומית מגיעה לסיבוב הופעות בישראל עם צאת אלבומה השישי - ואנחנו מזמינים אתכם להיות שם.
ספרו לנו בפורום זיהוי שירים על שיר המתאר את חייכם - ואולי תזכו בכרטיס זוגי להופעה שלה בהיכל התרבות, או בעותק מאלבומה החדש:
חדשים ודרושים ב- אנשים
27/04/11 15:25
1צפיות

הספר הראשון בסדרת הספרים "שיר של אש וקרח" הפך לסדרת טלוויזיה חדשה ומרתקת.
בפורום משחקי הכס תוכלו לדברים על הספרים, הסדרה וכל מה שקשור אליהם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

רוצים לקבל סיקורי חדשות ועידכונים חמים על כל סוגי המוזיקה שאתם מכירים ואוהבים?
פורום חדשות ועדכוני מוזיקה החדש פותח את שעריו וכולם מוזמנים:

לפורומים הבאים דרושים מנהלים:

מתים על ריאליטי ושולטים בתכניות השונות בז'אנר? בואו לנהל את פורום סדרות מציאות

בונים בית? בפורום בונים בית מספרים על החלום ואיך הוא הופך למציאות. אולי תרצו לנהל אותו?
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

פורום תקשור וריפוי עם ישויות אור הוא זירה לדיונים על סוגיות מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן. עתה הוא מחפש מנהל/ת:

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל ורוצים להגיש מועמדות?
הקליקו, מלאו את הטופס במלואו ואולי תופיעו בו בכחול:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

אירוח מתוק במיוחד ב-
28/04/11 12:16
1צפיות

כל מה שרציתם לדעת על מתוקים ולא העזתם לשאול
אורן בקר - הקונדיטור והבעלים של רשת Bleecker Bakery וקונדיטור החודש של מגזין מנטקה – אתר הקונדיטוריה הישראלי, יתארח ב-20:30 בפורום קינוחים ומנות אחרונות וישיב לשאלותיכם בנושא קונדיטוריה, קינוחים ועוד:

יש לך שאלות בנושא הנקה, שאיבה, אחסון חלב, גמילה, ועוד?
ענת בריסקין - מדריכת הנקה, מנהלת סטודיו Bmama ואם לשתי בנות יונקות לשעבר בעצמה תגיע בשעה 21:00 לפורום התפתחות תינוקות ופעוטות על מנת לתת טיפים, סיוע וייעוץ.
כולן מוזמנות:
º
אני רק שאלה
20/04/11 11:51
5צפיות
כרטיסים לגמר ליגת האלופות
20/04/11 02:04
4צפיות
שלום לכולם בחודשיים הקרובים אני אהיה בלונדון רציתי לדעת האם עוד ניתן לקנות כרטיסים לגמר וכמה זה אמור לעלות... תודה...
אם מישהו עוד לא שם לב-ערוץ 9
20/04/11 14:59
1צפיות
יש שחקן חדש בשוק שידורי הספורט, וזה עוד ערוץ חבילת בסיס, לא פחות. שיתוף הפעולה העסקי בין לבייב לאלי עזור גולש גם לתחום התקשורת, וצ'רלטון מעבירה משחקים לערוץ 9, הבולט שבהם יהיה המשחק בין ריאל לבארסה היום בערב.

המצב שבו לצ'רלטון אין ערוץ בסיס תמיד היה מעוות, והרבה נזקים נגרמו בגלל זה.נקווה שהיוזמה הזאת תימשך.
מהלך יפה שלהם
20/04/11 15:10
1צפיות
תשמע סלי בערב צ'רלטון משדרים ארסנל-טוטנהאם ומילאן-פלרמו והם לא רצו לשדר את הקלאסיקו ולוותר על אחד מהשידורים הללו אז לכן הם העבירו את הקלאסיקו לערוץ פתוח שכולם יראו.לערוץ הספורט יש 4 ערוצים שהוא יכול להשתמש בהם ואולי צ'רלטון צריכים ספורט 3 ביחד עם ספורט 1 וספורט 2
העברת שחקנים מקבוצה לקבוצה
21/04/11 19:06
שאלה בבקשה, לא הצלחתי למצוא תשובה ברשת.

האם בעת ביצוע עסקה של העברת שחקן מקבוצה לקבוצה - השחקן מקבל גם עמלה על ההעברה?
או שהוא מסתפק במשכורת בלבד?
בדרך כלל לא
21/04/11 20:14
1צפיות
שחקנים לא מקבלים עמלות על סכומי העברה, את זה מקבל הסוכן של השחקן.מה שכן יש דבר שנקרא "מענק חתימה" שזה סכום כסף שקבוצה נותנת לשחקן רק על זה שהסכים לעבור אליה, כמובן שהיא מבטיחה לו את זה מבעוד מועד כדי שיסכים ויש התמקחות על הסכום, וכמובן גם שהוא יכול לוותר על הכסף של המענק ולהוסיף אותו למשכורת. בעיקרון אלה סתם משחקים,מקשטים את ההצעה כדי שכולם יהיו מרוצים.
לפעמים שחקן מחזיק בחלק מהכרטיס שלו ואז מקבל
27/04/11 02:35
1צפיות
את האחוז מסכום ההעברה. (בלי קשר למענקי חתימה ובונוסים עתידיים)
מישהו יכול לתת לי אתר עם סטטיסטיקות
21/04/11 19:26
33צפיות
במיוחד למשחק של ברסה- ריאל אתמול.
‫שלום לכל חבריי הפורום ! יש לי שאלה..
21/04/11 21:36
השאלה היא כזאת :
אם חלוץ או כל שחקן אחר נוגח לשער מתוך תיבת ה-5 !!!
והוא נוגח בכדור לפני שהשוער מספיק להגיע לכדור ואז כתוצאה מההתרוממות של אותו שחקן הוא פוגע בשוער אחרי שהוא נגח כבר.

כלומר אם שחקן נותן גול מתוך רחבת ה-5 ואז אחרי שהוא הקדים את השוער ונגח בכדור הוא פוגע בשוער כתוצאה מהתנופה של המהלך.

עכשיו השאלה היא האם הגול הזה חוקי או לא?
הרי ידוע בכדורגל שאסור לגעת בשוער בתוך רחת ה-5 אבל האם בגלל שהשחקן נגע בכדור לפני השוער ורק אח"כ הוא נגע בו כתוצאה מהתנופה הגול הזה חוקי או שעדיין לא שייך ואסור בשום אופן לגעת בשוער??

תודה רבה לעוזרים ולעונים.. אני אשמח מאוד אם יעזרו לי זה מאוד חשוב לי !
ואני מאוד ישמח אם מישהו גם יוכל לתת לי תשובה מוכחת כלומר מקרה שקרה איפשהו בעולם או כתבה או אפילו קישור לאיזשהו אתר שיכול להוכיח לי תמקרה באמת.. כלומר שיהיו לי הוכחות :)
תודה רבה וחג שמח ! :)
בבקשה מהמנהלים להוריד את אחד ההודעות..
21/04/11 21:41
עקב תקלה יצאה לי הודעה כפולה !
לי יש
21/04/11 22:56
אמש הקלאסיקו בגמר הגביע הגיע להארכה והקבוצות לא החליפו צדדים בין סיום ה-90 לתחילתה
תמיד חשבתי שאת החלק ה-1 של ההארכה משחקים באותו צד כמו המחצית הראשונה של המשחק עצמו אבל אמש זה היה הפוך

לפי מה נקבע לאיזה צד ההארכה מתחילה?
כדורגל נשים
22/04/11 23:36
3צפיות
היי,
רציתי לדעת איפה אני יכולה לראות לוח משחקים של כדורגל נשים - בעיקר מכבי חולון..

מישהו מכיר אתר טוב?
יש לך באתר של ההתאחדות
23/04/11 07:17
1צפיות
כדורגל אירופאי באוקטובר
25/04/11 00:21
שלום,

איני איש של כדורגל, לא מבין ולא עוקב, אבל...משחקים מרכזיים המשודרים אני יכול לראות ולהינות.
ועכשיו השאלה:
אני מתכנן טיול בר מצווה עם בני באוקטובר.
האם יש משחקים בתקופה זו בספרד, אנגליה, או מקום אחר באירופה, שנוכל ללכת לראות יחדיו כחלק מהטיול ? אם כן, אשמח לקבל פרטים.

תודה
בכל מקום יש משחקי ליגה כחלק מהעונה הסדירה
25/04/11 00:25
19צפיות
ואני מניח שבערים מסוימות תוכל גם לצפות במפגשים אירופאים במפעלים השונים (ליגת האלופות, הליגה האירופית), שבהן יתמודדו קבוצות ממדינות שונות אחת מול השנייה.

עכשיו הכל תלוי באיזה ערים תהיו ובאיזה תאריכים..
מחפש כרטיס לשבוע הבא בקאמפנואו
26/04/11 14:25
אחי נוסע לנסיעת עבודה לברצלונה שבוע הבא, לפגישה שנקבעה מעכשיו לעכשיו, כך שיהיה בימים ג' וד' שם.
למי שיש כרטיס או רעיון לגבי דרך יצירתית להשיג אחד לגומלין של הסופר קלסיקו בצמפיונס, שיכתוב כאן הודעה.
תודה, אבי.
שאלה בנוגע למשחקים בספטמבר ..
27/04/11 12:06
שלום לכולם!

אני מתכננת לטוס לברצלונה בספטמבר [עדיין לא סופי] ורציתי לדעת האם יש משחקים בחודש זה של ברצלונה / ריאל ?
ואם לא אז מתי כן יש בסביבות ספטמבר?

תודה!
תשובה
27/04/11 12:14
אני טסתי ב-12 לספטמבר 2010 לברצלונה והיו משחקים. גם של ליגת האלופות וגם בליגה.

בעיקרון יש מחקים את רק צריכה לבדוק  לפני מתי את טסה ואם המשחק הוא בברצלונה.

מבטיחה לך שתהני!!!
הסתכלתי באתרים שמוכרים כרטיסים
27/04/11 15:44
1צפיות
למשחקים ואין כרגע מכירה למשחקים בספטמבר...
יש אתר מומלץ שבו אני יכולה לראות מתי יש משחקים עתידיים ו/או מכירת כרטיסים ?

הקרנת ברצלונה - ריאל היום בערב
27/04/11 16:13
1צפיות
באזור המרכז. רצוי עם סאונד. מישהו מכיר? תודה.
אילו מאמנים מהליגות הבכירות ב
28/04/11 18:32
אנגליה,ספרד,איטליה וגרמניה נכנסו לתפקיד מאז חודש פברואר 2011
º
28/04/11 19:04
º
28/04/11 19:39
קודם כל דבר ראשון
28/04/11 20:06
אין צורך להקפיץ כל שעה בערך, אם את רואה שעבר יום ולא קיבלת תשובה אז תעשי הקפצה.

לשאלתך כרגע מה שעולה לי בראש - ביירן מינכן פיטרה לאחרונה את לואיס ואן חאל ומינתה את אנדראס יונקר שהיה עוזרו של לואיס ואן חאל למאמן הקבוצה.
אוקי. אשמח אם מישהו יוכל להוסיף לתשובה
29/04/11 10:16
הזו.
כדורגל אירופי, טירוף סוף העונה
58תגובות
20/04/11 04:05
2צפיות
אז כדי להעלות הילוך וללחוץ עד הסוף את דבשת הגז רגע לפני סיום העונה מיטב הליגות באירופה דואגות לנו למחזורי גביע ומשחקי ליגה גם באמצע השבוע.

מה עברנו כמנה ראשונה:

אנגליה- מאן יו שוב לא כובשת. ניוקאסל במשחק על גבול ההירואי מבחינתה לדעתי עושה 0-0.
למרות שפרגי פתח בהרכב כמעט החזק...

(המשך...)
אז כדי להעלות הילוך וללחוץ עד הסוף את דבשת הגז רגע לפני סיום העונה מיטב הליגות באירופה דואגות לנו למחזורי גביע ומשחקי ליגה גם באמצע השבוע.

מה עברנו כמנה ראשונה:

אנגליה- מאן יו שוב לא כובשת. ניוקאסל במשחק על גבול ההירואי מבחינתה לדעתי עושה 0-0.
למרות שפרגי פתח בהרכב כמעט החזק ביותר שלו זה פשוט לא הלך לקבוצה שלו. מול השדים האדומים עמד יריב חזק ועקשן הפעם, כך או כך האלופה שבדרך טרם הצליחה לחבר שני ניצחונות חוץ רצופים העונה בפרמייר ליג.

איטליה- אינטר גברה 1-0 בחוץ על רומא. החלום על תואר אחד לפחות העונה עדיין קיים.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/golazo!-... איזה פאקינג גול של סטנקוביץ'!

צרפת- ליל מנצחת 2-0 את ניס ובשבילה חלום הדאבל עדיין בתוקף. ניצחון גדול למוליכה דווקא בתקופה קצת פחות טובה.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/nice-lil... הגול הראשון של האזרד פשוט מהמם, לאו דווקא בזכת הסיום אלא לא פחות המהלך הקבוצתי שקדם לו.

סקוטלנד- בדנדי לא מבינים על מה המהמות של בית"ר, הם סיימו את המשחק עם 8 שחקנים שגרר הפסד 4-0 לריינג'רס.

ומה מחכה לנו ברביעי למנה עיקרית:

אנגליה- הדרבי הלונדוני הכי לוהט שיש! ארסנל יכולה לצמצם את הפער ל-4 נק' בלבד או להוכיח סופית שמדובר בלוזרית הכי גדולה ברחבי תבל נכון להיום.
טוטנהאם חייבת להתחיל לצבור יותר נקודות אם היא עוד חולמת על מקום בצ'מפיונס ליג בעונה הבאה.

איטליה- מילאן ופאלרמו נפגשות למשחק חצי גמר רותח ומרתק במיוחד. מפגש ראשון מבין שניים, וההימור שלי שזה יהיה המשחק האיכותי של אמצע השבוע הזה.
מילאן רוצה להוכיח שהיא השליטה הבלעדית של איטליה, פאלרמו מצידה חולמת על לסיים את העונה היפה הזאת עם גביע שיהיה תואר ראשון לקבוצה אם לא מחשיבים (ואנחנו לא מחשיבים) אליפויות בליגת המשנה כתואר.
המאזן בניהן העונה עומד על 1-1 כשרק לפני חודש ניצחה פאלרמו את מילאן 0-1.

ספרד- עכשיו זה כבר נהיה קצת יותר מעניין, ואני אומר את זה כי פייר משחק הליגה לא כ"כ עניין אותי בגלל ההפרש הכ"כ משמעותי בטבלה.
נחמד מאד לראות סופסוף את שתי הקבוצות הבכירות בספרד מגיעות לגמר אחת מול השניה, דבר שלא קרה מאז 1990.
בליגה תיקו היה לא רע בשביל ברצלונה, ריאל ככה באה בעיקר לראות מה יחסי הכוחות בשלב הזה של העונה. בליגת האלופות יש חישובים של משחק ראשון ואז גומלין ואולי שערי חוץ ויש יתרון ביתיות וכאלה.
פה מדובר במשחק אחד על כל הקופה. פה יש לדעתי לריאל צ'אנס אמיתי לגבור על ברצלונה.

צרפת- כיאה לגביע הצרפתי יש לנו סינדרלה בשלבים הגבוהים באמת, הפעם זוהי אנז'ר מהליגה השניה שתמודדו נגד פ.ס.ז', למי ששכחת מחזיקת הגביע הצרפתי.

פורטוגל- בנפיקה מארחת את פורטו עם יתרון 2-0 מהמשחק הראשון. למרות יכולת באמת לא בשמיים בנפיקה עוד יכולה לסיים את העונה הזאת עם שני תארים.
אחרי כל מה שהיללתי את פורטו יהיה מעניין אם היא יכולה לעשות משהו באמת אדיר ולהפוך את התוצאה באצטדיון האור.

רבע גמר גביע המדינה
140תגובות
19/04/11 15:35
3צפיות
אחרי ששתינו יין,אכלנו את המרור והחרוסת הגיע הזמן להתכונן לקראת משחקי הערב ומחר ברבע גמר גביע המדינה.האם בבלומפילד הפועל ת''א תאכל מרור? ובחיפה הפועל חיפה שוב תהפוך לתמימה ותפסיד בדרבי? האם ברעננה בערב החג קראו את ההגדה או שמא קראו את האגדה על סינדרלה והם ימשיכו לחצי הגמר? ובקופסה בנתניה האם...

(המשך...)
אחרי ששתינו יין,אכלנו את המרור והחרוסת הגיע הזמן להתכונן לקראת משחקי הערב ומחר ברבע גמר גביע המדינה.האם בבלומפילד הפועל ת''א תאכל מרור? ובחיפה הפועל חיפה שוב תהפוך לתמימה ותפסיד בדרבי? האם ברעננה בערב החג קראו את ההגדה או שמא קראו את האגדה על סינדרלה והם ימשיכו לחצי הגמר? ובקופסה בנתניה האם נראה מכת ארבה או שמא נראה הרבה שערים??

הפועל ת''א-בית''ר י-ם

לא חשוב אם זה בליגה,בגביע,בגביע הטוטו,במשחק נוער,משחק אימון,משחק ותיקים,ילדים טרום ב',בגביע השוקו והטוסטים או בפוקר חיות,כשהפועל ת''א ובית''ר י-ם נפגשות זה תמיד חם ומעניין.
מפתיע לומר זאת אבל דווקא בית''ר מגיעה במומנטום טוב מהפועל עם שני ניצחונות שאמנם לא הספיקו לה לפלייאוף האמצעי אבל היא בכולת טובה.הפועל ת''א לעומתה בתקופה לא טובה,היא בקושי ניצחה בליגה את האחרונה הפועל ר''ג ובשבוע שעבר נכנעה לבני יהודה אבל הודות לשיטה 'הספורטיבית' של הקיזוז היא רק 2 נק' מהמוליכה מכבי חיפה.העונה הפועל ת''א לא ניצחה את בית''ר-תיקו ללא שערים בבלומפילד והפסד 0-1 בטדי.בהפועל ת''א איתמר ניצן ימשיך בשער במקום וינסנט אניימה הפצוע וגם גל שיש יפתח כמגן שמאלי במקום דדי בן דיין.מריו פצ'לקה פצוע וביוואן פרנסמן יהיה בהגנה יחד עם וואליד באדיר.אלרואי כהן יפתח כמגן ימני.
בבית''ר י-ם מאוד רוצים גביע למרות שהם עדיין לא נשארנו בליגה.נגד ק''ש בשבת רוני לוי העלה בחוד את משה בן לולו וסמואל יבואה.נראה שהפעם הוא יעלה עם 3 קשרים אחוריים-קובי מויאל,דן אייבינדר ומושיקו מישאלוף וחן עזריאל יפתח לבד בחוד.

ההימור שלי: משחק שקול שיוכרע בפנדלים אחרי 0-0.אריאל הרוש כבר הראה אשתקד מה הוא יודע בפנדלים נגד מכבי ת''א ואני מהמר שהערב אם המשחק יגיע לפנדלים הוא שוב יגנוב את ההצגה ויעלה את בית''ר לחצי הגמר.

הפועל רעענה-עירוני ק''ש

אייל לחמן מאמן רעננה כבר זכה בגביע בעבר וזה היה ב-03/04 כמאמן סכנין כשגבריאל לימה שמשחק אצלו בקבוצה היה שותף בכיר באותה זכייה.בשנים האחרונות הרבה קבוצות מהלאומית ומתחתיה הגיעו לחצי הגמר או הגמר ואף הניפו גביע-הפועל ר''ג,הפועל אשקלון,מכבי הרצליה,עירוני רמה''ש,בית''ר שמשון ת''א.רעננה תשמח להצטרף לרשימה הזו.עוד שחקן שזכה להניף גביע הוא השוער ניל אברבנל שב-06/07 עמד בשער הפועל ת''א ועצר פנדל מכריע נגד אשקלון.בעונה שעברה הוא זכה להניך עוד גביע אבל כשוער שני בהפועל ת''א.
בק''ש מאוד מאוכזבים משני ההפסדים האחרונים למכבי חיפה ובית''ר.ק''ש עושה עונה גדולה ואחרי שזכתה בגביע הטוטו הוא מאוד רוצה לזכות בגביע מדינה היסטורי.ק''ש חולמת על מקום 3 בליגה על מנת להגיע שנה שנייה לאירופה אבל גם זכייה בגביע או עלייה לגמר למפגש נגד הפועל ת''א או מכבי חיפה יבטיחו לה אירופה.

ההימור שלי: רעננה תבוא לשחק בונקר ולהעביר את הזמן לפנדלים,ק''ש תבוא לשחק התקפי כמו שהיא יודעת ותנצח 0-2

מכבי נתניה-מ.ס אשדוד

שנים רבות עברו מהגביע האחרון של מכבי נתניה והעונה הטובה שלה שהסתיימה בהגעה לפלייאוף העליון ואין סיומת טובה יותר מזכייה בגביע.אשדוד תציג את יוסי מזרחי על הקווים שחזר אחרי הכשלון של ג'ון גרגורי ואיציק עובדיה.אשדוד נלחמת על חייה והגביע לא בראש העניינים שלה,אבל היא לא תוותר על זה בקלות ולא תשמש כתפאורה.

ההימור שלי: ראובן עטר שהביא לבית''ר גביע כמאמן מול יוסי מזרחי שהביא לבית''ר אליפות כמאמן.אני מהמר על 0-2 של נתניה

הפועל חיפה-מכבי חיפה

הניצחון האחרון של הפועל בדרבי היה בגביע ב-04/05 בפנדלים.פני משחק הדרבי האחרון ביניהם בליגה יואב כץ הבעלים השמיע דברי יוהרה וגאוותנות שהודיע שהפועל תנצח.במכבי חיפה הבטיחו לדבר במגרש והם דיברו וניצחו כשליאור רפאלוב שבספק למשחק הערב מסר ד''ש ליואב כץ אחרי הניצחון הירוק.הירוקים איבדו נק' חשובות  לקראת מאבק האליפות אחרי תיקו בנתניה והודות לקיזוז הפער הצטמק ל-2 נק'.האדומים שאפו לפלייאוף עליון וניצחו את הפועל פ''ת אבל מכבי נתניה עשתה תיקו נגד היריבה העירונית ושלחה אותם לפלייאוף האמצעי.

ההימור שלי: יואב כץ הפעם שמר על שתיקה אבל גם הפעם הדרבי יהיה ירו עם 0-1 קטן גדול של מכבי חיפה

ומה אתם אומרים??

פסח שמח
54תגובות
17/04/11 16:16
2צפיות
לכל חבריי הפורום היקרים אני מאחל לכם חג שמח וכשר!!

גם אני הכשרתי את הפורום ולכן במהלך החג יעלו כאן שרשורים הקשורים לפסח.המסורת התחילה בפורים ועכשיו כדאי להמשיך אותה בפסח.אשמח לשיתוף פעולה.....

(המשך...)
פסח שמח
לכל חבריי הפורום היקרים אני מאחל לכם חג שמח וכשר!!

גם אני הכשרתי את הפורום ולכן במהלך החג יעלו כאן שרשורים הקשורים לפסח.המסורת התחילה בפורים ועכשיו כדאי להמשיך אותה בפסח.אשמח לשיתוף פעולה.....
º
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 30
120תגובות
15/04/11 15:14
1צפיות

(המשך...)
כדורגל עולמי
59תגובות
15/04/11 10:57
1צפיות
מלבד הקלאסיקו בין ריאל לברצלונה יש עוד משחקים בשאר העולם......

(המשך...)
מלבד הקלאסיקו בין ריאל לברצלונה יש עוד משחקים בשאר העולם......
ריאל מדריד-ברצלונה
15/04/11 10:51
10צפיות
ריאל מדריד-ברצלונה
ב-20 הימים הקרובים נזכה לראות לא פחות מ-4 פעמים את קרב הענקים בין ריאל מדריד לברצלונה.בשבת זה מתחיל בליגה,ביום רביעי זה בגמר הגביע הספרדי ואח''כ צמד מפגשים בחצי הגמר של הצ'מפיונס ליג.

מה יהיה? מה יקרה? מה מצפה? והאם כרגיל שגיא כהן ונדב יעקובי יאלצו אותו לראות את המשחק במיוט???

כל הפרשנויות,שאלות,חפירות,דעות והצעות כיצד לפנק את האישה כדי שלא תפריע לנו ב-4 המפגשים הקרובים אתם מוזמנים לעלות כאן ולא להיות חכמולוגים ולפתוח שרשורים לבד ולרשום 'מסיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי' כי מה לעשות תמיד יהיה מישהו שיעשה את זה.....

קאווטו קלאסיקו-הימורים, דעות ועוד
14/04/11 14:40
2צפיות
אז כפי שכמעט כולם יודעים ואחרי שאתמול זה נקבע באופן סופי, במוצ"ש הקרוב יתחילו 18 ימים מיוחדים בהם ריאל וברצלונה יפגשו בסופר קלאסיקו 4 פעמים ברציפות, מדובר ב 4 משחקים בשלוש זירות שונות (ליגה, גביע וליגת האלופות), זה לא קרה אף פעם בהיסטוריה!!! שהסופר קלאסיקו משוחק כל כך הרבה פעמים בכל כך זמן קצר, לכן זה הולך להיות קרב מאוד מעניין בין שני מאמנים גדולים, שני מועדנים גדולים ושני תפיסות עולם שונות, אז מי תהיה בסוף הקבוצה שתצא עם ידה על העליונה, האם זה יהיו הקטלונים מברצלונה או שמה הלבנים ממדריד, בכל מקרה זה הולכת להיות אחת מהתקופות היותר מעניינות שהכדורגל העולמי בכלל ואירופאי בפרט חווה בעשור אחרון.

אז כל הימור או דעה או כל דבר אחר שאתם רוצים לשתף בקשר ל 4 המשחקים הקרובים, זהו המקום לכך.

רואי.
יש לרצף מפגשים הזה פוטנציאל למוטט את ריאל
15/04/11 10:56
1צפיות
אני מאוד מקווה שאנחנו לא הולכים לצפות כאן ב-4 השפלות רצופות של ריאל מדריד,  זה יכול להיות משהו שיהדהד עוד הרבה שנים מבחינה מוראלית
ומצד שני הזדמנות בלתי חוזרת לריאל להוציא את
15/04/11 11:47
כל  הרוח ממפרשים של ברסה.
כן, אבל לצערי זו אופציה פחות ריאלית
15/04/11 12:52
ברסה קבוצה יותר טובה, אין מה להגיד ...
אבל אתה שוכח לריאל יש את מוריניו
15/04/11 15:54
2צפיות
ומוריניו הוא מאמן ביי פאר יותר טוב מפפ, ואחרי ה 0-5 מהמפגש הקודש מורינו רוצה נקמה, ובדרך כלל שמוריניו רוצה משהו בדרך כלל הוא גם משיג אותו.
אני מקווה מאוד!
15/04/11 17:42
אני בעד ריאל.
"ביי פאר"
16/04/11 01:22
טוב שלא עשית מגווארדיולה איזה אלישע לוי. למוריניו יש את היכולת לעשות קסמים, אבל בשביל סגל כמו של בארסה מספיק שיהיה מאמן שיודע לשלוט בקבוצה שלו ולזה פפ הוכיח שהוא מסוגל. הכל תלוי בו ובקבוצה שלו. אם ברצלונה תבוא לכל אחד מהמשחקים נגד ריאל כמו שהיא באה ל-5:0 האחרון, זה ייגמר עם 4 מ-4, גם מוריניו לא יעזור.
טוב שלא עשית מאלישע לוי איזה יוסי זוזוט
16/04/11 23:11
קצת כבוד לבחור בחייך..
ולגבי מה שהגבת עליו,אז מוריניו עדיף על פפ אבל כמו שאמרת,לא בענק כמו שהבחור ההוא אמר..
איזה תענוג!
15/04/11 11:59
1צפיות
בניגוד לעונה שהיתה לפני כמה שנים כשהיו 5 דרבים של ת"א בעונה,הפעם הרצף דווקא נחמד :)
בליגה זה לא רלוונטי ולדעתי גם לא ישפיע על המשחקים שלאחר מכן מבחינת ברסה,הסיכון הוא רק לריאל..
בגביע זה חימום ולולא היוקרה שבין 2 הקבוצוצת הללו,כנראה שהיינו רואים ברסה B נגד ריאל B..
ובליגת האלופות זה הדובדבן!
ריאל הפסידה את האליפות אבל אם תסיים עונה עם צ'מפיונס,זה ישכיח חלקית את הליגה..
לדעתי אחרי שהאבק יתפזר המצב יהיה כך:
ברסה אלופה
ריאל מחזיקת גביע
ריאל בגמר האלופות
לדעתי
15/04/11 15:07
2צפיות
ברסה לא הולכת לנצח את ארבעת המשחקים, גם את אלא שהיא תנצח זה לא יהיה ביותר מהפרש של 2 שערים, מקרים כמו ה5-0 של העונה שעברה בטח ובטח שלא יקרו באחד מארבעת המשחקים.
אני אוסיף ואומר שלדעתי ריאל תעבור את בארסה ותעלה לגמר ושם תפסיד למנצ'טסר, זה לא אומר שהיא תנצח את בארסה פעמיים, אבל היא תנצח בקושי בברנבאו ותחלץ תיקו בקאמפ נואו.

בנוגע למשחקים הימורים שלי:
מחר משחק ליגה בארסה מנצחת 3-1
יום רביעי גמר גביע בארסה מנצחת 1-0 (או שהיא תנצח בהארכה אחרי תיקו 1-1)
חצי גמר ליגת האלופות (בברנבאו) 2-1 ריאל
חצי גמר ליגת האלופות (קאמפנואו) 1-1

כמובן שאני אוהד בארסה ומקווה שלא זה יהיה המצב אבל זאת ההרגשה שלי, מכפישים את ריאל יותר מדי והיא אולי לא משחקת כדורגל יפה כמו של בארסה אבל היא לא ריאל של שנה שעברה, היא לא אותה לוזרית
º
ה5-0 היה העונה
15/04/11 16:34
º
זה מרגיש לי ממש מזמן
18/04/11 10:46
מורל וזהו
15/04/11 23:03
המשחק לדעתי חשוב לתוצאות המשחקים הבאים.
בליגה כמו שמוריניו כבר אמר הסיפור גמור.

אם ברצלונה תביס את ריאל גם הפעם ככל הנראה שהתוצאה תהיה דומה גם בגמר הגביע וגם בצ'מפיונס ליג...
לעומת זאת יש גם את האפשרויות ש:
* ריאל תשיג תיקו או ניצחון בלי כדורגל גדול אלא כדורגל של טקטי כמו שמוריניו יודע להוציא מהקבוצות שלו בחלקים המכריעים של העונה.
* ריאל תיתן הצגה ותנצח את ברצלונה (גם 2-1 יכולה להיות תוך כדי הצגה).
בשני המקרים זה יתן המון ביטחון לבלאנקוס ויאזן מאד את יחסי הכחות לקראת המשחקים הבאמת חשובים בחצי גמר הצ'מפיונס ליג.
לדעתי הפעם יהיה מפגש די פושר...
16/04/11 05:59
1-1 מאוד טקטי ודליל באירועים.

ריאל יבואו למלחמה,להציל את כבודם,צפו להרבה עבירות מכוערות,בעיקר על מסי...

ברביעי כבר נקבל משהו קצת יותר חביב,עם פוטנציאל להרבה שערים,הארכה,ואולי אפילו פנדלים

באלופות לדעתי בארסה תקח בקטן.
תיקו בברנבאו ונצחון דחוק בקמפ נואו...
º
איפה שגיא?
17/04/11 00:05
אתה באמת לא יודע?
17/04/11 01:19
במסגרת הפרסומות הסמויות הם קיבלו כסף כדי להרים שידור נפרד בתלת מימד וארבל ושגיא שידרו שם.
יאללה, אחד מאחורינו
17/04/11 01:04
שה-3 הבאים יהיו לא פחות חלשים, ונאמר אמן
יכולה לצאת מעודדת
17/04/11 01:13
אז כן הכל עדיין תלוי בברצלונה. אם היא ביכולת שיא אין לריאל כמו לכל קבוצה אחרת ברחבי הגלובוס מה לעשות נגד זה.
אבל ריאל כן הוכיחה היום לעצמה שהיא יכולה להתמודד, שנחישות זה מצרך שאין לו תחליף בכדורגל וריאל היום היו הכי נחושים שראיתי אותם (וזה לגמרי כי מוריניו הוא מוטיבטור ופסיכולוג בחסד) בשנים האחרונות.

בקיצור אם יש איזשהו מסר מהמפגש די חסר המשמעות הזה הוא:
יש לריאל סיכוי במפגשים בודדים (כרי גמר גביע וצמד משחקים בצ'מפיונס ליג).
ואוו איזה משחק! הדבר הכי חשוב -
17/04/11 01:15
1צפיות
ריאל הוכיחה לעצמה שהיא יכולה לשחק כשווה לבארסה, ואף להתעלות עליה ברגעים מסויימים. זה הדבר הכי חשוב שצריך לקחת למפגשים החשובים באמת.
המצבים של ריאל היו בעיקר מצבים נייחים
17/04/11 01:21
כך שקשה להגיד לדעתי שריאל השוותה לברסה (תראו גם את החזקת הכדור, את כמות המסירות והדיוק במסירות).
בגלל שיטת המשחק של בארסה
17/04/11 01:24
הפרמטרים האלה הם קצת מעוותים - שליטה בכדור, דיוק במסירות וכו' ...
יותר חשוב להסתכל על מצבים מסוכנים לשער, בעיטות וכו'
אבל כמעט כל המצבים של ריאל הם נייחים...
17/04/11 01:33
במצבים נייחים גם הפועל בלפוריה יכולה לכבוש
נכון, גם בלפוריה וגם ברסה שכבשה
17/04/11 09:36
רק ממצב נייח והגיעה לפחות מצבים מסוכנים מריאל נייחים או לא נייחים.
תנסה לשנות את הכותרת כי פעם 3 תצא מגוחך.
ריאל עגלות רצח עלק שווים לברסה
17/04/11 11:59
לפני המשחק הראשון מוריניו שיחק אותה גבר ואמר "אני לא משנה את השיטה שלי בשביל אף קבוצה,גם לא ברצלונה"
אז הוא עלה שחצן והתקפי כי הוא חשב שהקבוצה שלו ברמה של ברסה ואיך זה נגמר? 5 חתיכות לפנים..
אתמול הוא כמו ילדה קטנה העלה מערך בונקר ובא לשחק על 0-0..אלא שברסה שמה בסוף את הגול ואז מוריניו נהנה ממזל כשהשופט נתן לו פנדל שבחיים לא היה וסידר לו 1-1 "מרשים" שהוכיח בפעם המאה שריאל וברסה אלו 2 ליגות שונות..
º
קרצ, איפה כתבתי שריאל ובארסה היו שווים?
17/04/11 14:42
*שוות
17/04/11 17:12
ולשאלתך
הדבר הכי חשוב-ריאל הוכיחה לעצמה שהיא יכולה לשחק כשווה לבארסה
אוקיי, שרשרת את זה אלי ולא אני כתבתי את זה.
17/04/11 19:36
והוא צודק כי ב10 שחקנים היא היתה טובה יותר מבארסה שהלכה אחורה וגוננו כמו פחדנים על ה1-0 שלהם.
בארסה שמרה על הרגליים
17/04/11 01:48
ברצלונה שיחקה בהלוך שני, בעיקר הרגיעה את המשחק.
היא לא שיחקה כדי לנצח כי היא בכלל לא הייתה צריכה ניצחון.
לא להאמין איך קבוצה כמו ריאל פשוט מתבטלת מול בארסה ועוד בברנבאו.
היו לי חששות לפני המשחק שהפער בין הקבוצות הצטמצם, אז זהו שלא.
בארסה תנצח את שלושת המשחקים הבאים, לריאל פשוט אין מה למכור נגדה.
חרטטן
17/04/11 09:31
אם בארסה באה לשמור על הרגליים אז פפ לא היה משתף את פויול אחרי שהוא לא שיחק כמעט חודשיים ולא התאמן כל השבוע האחרון ויסכן אותו בפציעה חוזרת שגם קרתה.

הודעות כאלו תפרסם בפורום בארסה, שם יכולים להסכים איתך עוד ילדי בארסה כמוך.
º
תיקו שטוב לשתי הקבוצות
17/04/11 03:17
ושוב מוריניו מתבכיין על האדום שקיבל אלביול
17/04/11 08:06
המהלך שעשה אלבויל על וייה שייך לבושידו ולא לכדורגל והאדום הזה מוצדק......
º
חחח .... תכלס ....
17/04/11 11:18
סחתיין על מלר
17/04/11 13:20
טוב, אני כבר התרגלתי לזה שהוא גאון, אבל הוא עשה זאת שוב עם הניבוי: "המשחק ייגמר בתיקו, כשגם מסי ישבור את הבצורת מול מוריניו וגם רונאלדו ישבור את הבצורת מול ברצלונה".
לאנגלופילים יש את זה
22/04/11 19:20
היתר סתם ברברנים
º
והרי החדשות
285תגובות
15/04/11 01:37
2צפיות

(המשך...)
הליגה האירופאית - גומלין רבע הגמר
14/04/11 19:00
3צפיות
לא ראיתי שום הודעה בנושא לכן פתחתי שירשור חדש

הליגה האיברית

היום ייערך גומלין רבע הגמר הליגה האירופאית ולא יכולתי למצוא כותרת יותר מתאימה מכיוון שקיים סיכוי גבוה מאד שלחצי המגר יעפילו שלוש קבוצות מפורטוגל וקבוצה אחת מספרד.

בנפיקה ליסבון ואיינדהובן נפגשו בגמר גביע אירופה לאלופות ב 1988 ואז ניצחה איינדהובן בפנדלים, 23 שנים אחרי ובנפיקה קרובה לסגור חשבון ישן עם ההולנדים ולשלוח אותם הביתה ברבע הגמר אחרי שבנפיקה ניצחה במשחק הראשון 1-4, אמנם היו מקרים מעולם של קבוצות שניצחו בבית 1-4 והודחו בגומלין (למשל לה קורוניה ניצחה ב 2004 את מילאן 0-3 אחרי הפסד 1-4 במשחק הראשון ברבע גמר ליגת האלופות) אבל אני מאמין שבנפיקה מספיק חכמה כדי לא להיקלע לסיטואציה מביכה והיא תעלה לחצי הגמר.

יש עוד שני משחקים נוספים שמעשית כבר גמורים, ויאראל ופורטו יצאו למשחקי חוץ מול טוונטה וספרטק מוסקבה בהתאמה ושתיהן ניצחו בבית 1-5 וקשה להאמין שמישהי מהן תודח הערב.

המשחק היחיד בו עדיין אין הכרעה ברורה יהיה בין בראגה מפורטוגל (קבוצתו של אלי אוחנה מעונת 1990-91) ודינמו קייב, אחרי 1-1 במשחק הראשון באוקראינה יספיק לבראגה תיקו אפס בגומלין כדי לעלות לחצי הגמר ולהשלים עונה מדהימה עבור פורטוגל, שליחת 3 קבוצות לחצי הגמר הוא בהחלט יכול להיות הישג מרשים עבור פורטוגל.

זה בעצם המשחק היחיד שיכול להיות מעניין מכיוון שביתר המשחקים כבר למעשה נקבעו העולות.
נציגה אחת מפורטוגל תהיה בגמר זה בטוח
15/04/11 06:40
ולדעתי פורטו היא הפייבורטית אחרי שניצחה בסיכום שני המשחקים את ספרטק 3:10.להבקיע חמישייה פעמיים נגד קבוצה די מכובדת זה לא פשוט.בחצי הגמר היא נגד ויאריאל וזה יהיה משחק מעניין.....

בחצי גמר השני יהיו בנפיקה שסחטה 2-2 בהולנד נגד פ.ס.ו עם שער אדיר של לואיזאו ובראגה שעלתה הודות שער חוץ נגד דינמו קייב.בנפיקה מאוד תשמח להיות בגמר נגד פורטו ולנקום בה על כך שהיא זכתה באליפות וחגגה באצטדיון האור המגרש הביתי של בנפיקה.

פ.ס.ו נגד בנפיקה,אתם חייבים לראות את השער של לואיזאו:

http://www.youtube.com/watch?v=N6teBBdMNzY
רק אמרתי שבנפיקה
15/04/11 08:01
מספיק חכמה בשביל לא להיקלע לסיטואציה מביכה והיא נקלעה אתמול לפיגור מוקדם של 0-2 שבמצב כזה איינדהובן הייתה צריכה רק עוד שער אחד בלבד אבל בנפיקה ידעה לחזור למשחק ולהבקיע שני שערים ולחזור עם הכרטיס לחצי הגמר

בראגה ידעה לשמור על רשת נקייה ולעלות לחצי הגמר 0-0

עכשיו שהשולמה תמנות העולות לחצי הגמר אני מתלבט.
מצד אחד הייתי רוצה גמר כל פורטוגזי בין בנפיקה לפורטו גמר בין שתי קבצות הפאר הגדולות של פורטוגל, מצד שני אני ממש לא אצטער אם בראגה וויאראל ייפגשו בגמר ונראה גמר בין שתי קבוצות שמעולם לא הניפו שום גביע אירופאי

מה שבטוח יהיה מעניין, רק חבל שהמשחקים משודרים בערוץ בתשלום מה שמוריד מאד מהעניין של הרבה אנשים במפעל הזה ובצדק
המפעל הזה מה לעשות לא מרתק וזה לא רק פה
15/04/11 10:33
אין שם קבוצות מפוארות,הכסף והפרסום הולך לליגת האלופות אבל אין מה לעשות גם בכדורסל יש יורוליג ששם הכסף והפרסום ושם הקבוצות הגדולות ויש יול''ב קאפ ששם יש את הקבוצות הפחות גדולות.אף אחד לא יודע בכלל מי מחזיקה בתואר אלופת הליגה האירופית וגם אני שאני חובב נלהב של כדורגל ומחזיק מעצמי אחד שיודע הכל אין לי מושג מי זכתה בו.
º
מה השאלה? אתלטיקו מדריד
15/04/11 10:47
º
ומי הייתה היריבה?
15/04/11 10:52
º
נראה לי פולהאם
15/04/11 10:54
כן התחלתי להיזכר
15/04/11 10:59
נכון זו הייתה פולהאם עם הודגס'ון על הקווים
º
ה"אל קלאסיקו" של אירופה, ללא ספק
15/04/11 12:53
אולי "לא קלאסיקו"
15/04/11 18:14
1צפיות
º
16/04/11 18:16
קצת נעלם הקסם שהיה פעם...
16/04/11 05:56
החדשות הגדולות של המפעל הן שפורטוגל עשויה לעלות למקום ה5 באירופה...
אני לא יודע כמה בונוסים מקבלים על גמר ועל זכייה.
אבל אם נראה גמר פורטוגלי,בהחלט אפשרי שפורטוגל תעקוף את צרפת.

בלי להעליב את הקבוצות הפורטוגליות.
זה אומר משהו על מפעל ששיחקו בו קבוצות כמו ליברפול,יובנטוס,נאפולי,מנצ'סטר סיטי,אייאקס,לברקוזן,ריינג'רס,סביליה,אתלטיקו מדריד ועוד...

שפשוט רוב הקבוצות הגדולות או הכמעט גדולות שאיכשהו נקלעות למפעל הזה,לא ממש שמות עליו.

בפורטוגל פשוט האליפות נסגרה כבר בערך בינואר,כך שלבנפיקה ובראגה(ותאכלס גם פורטו) לא ממש היה מה לעשות חוץ מלהתרכז במשחקים באירופה,לעשות עוד קצת כסף,ולשפר את הדירוג לקראת ההופעות העתידיות באלופות...

שימו לב שבאופן שיטתי במפעל הזה מצליחות בעיקר מדינות שלא ממש מצליחות באלופות.
אוקראינה,רומניה,פורטוגל,רוסיה,הולנד וכו...

לצערנו גם אחרי שינוי השיטה,הליגה האירופאית לא מספיק אטרקטיבית.
פלאטיני צריך לחשוב על שיטה אחרת,כי זאת הנוכחית פשוט לא מספיק טובה...
בזריזות
16/04/11 11:19
אני קצת קצר בזמן עכשיו ובכל זאת אני רוצה להגיב לך בקטנה.

כל עוד בליגת האלופות יש 32 קבוצות שרובן בכלל לא באמת האלופות של הליגה שלהן המצב ישאר ככה.
הכסף הגדול בצ'מפיונס ליג ואיתו גם העניין...
החישוב בשביל קבוצה כמו נאפולי לדוגמא הוא פשוט שהשקעה בליגה שתניב לה מקום בצ'מפיונס בעונה הבאה עדיף על השקעה בליגה האירופית שאולי- אולי תניב תואר.

אם רוצים להשאיר את זה מפעל לקבוצות הקטנות, של הליגות הפחות מוכרות אז יש סיכוי כזה שהמפעל של פלאטיני אפילו שידרגה באיזשהו אופן את המפעל.
אם רוצים מפעל משני מכובד יותר שימשוך יותר עניין חובה לקצץ בכמות הקבוצות הגדולות שמשתתפות בצ'מפיונס ליג.
כרי או להחזיר את זה להיות מפעל לאלופות בלבד או לצמצם משמעותית במספר הנציגות של הליגות הגדולות.
לדוגמא אנגליה: 2 נציגות. ספרד: 2 נציגות. צרפת: נציגה אחת.
ברגע שנתחיל לראות על בסיס שנתי משחקים כמו מילאן- ולנסיה או ביירן- ארסנל בליגה האירופית זכויות השידור יעלו, העניין יגבר והעיר שושן שמחה וצהלה.
האם היעד הבא של הכדורגלן ישראלי הוא סקוטלנד??
13/04/11 14:40
7צפיות
לפני 3-4 שנים החל גל של כדורגלנים ישראליים לצאת לעבר הליגה הבלגית.לגלגו על הליגה השם,אמרו כבר שעדיף לשחק באורווה ובוסרמיל מאשר ללכת לליגה משממת ואם כבר אירופה אז אנגליה,ספרד,גרמניה ואיטליה אבל בלגיה??? מה אבד לנו שם.היה לנו שם את אלי אוחנה,רוני רוזנטל ושלום תקווה ושכחנו בכלל שהיא קיימת הליגה הזו.

אליניב ברדה,גילי ורמוט וסלים טועמה יצאו לשם והיינו בטוחים שכל אחד מהם יעבור משם לליגה בכירה יותר.ברדה עדיין שם אבל הוא באמת נחשב שם לשחק בכיר והוא גם משחק בקבוצה בכירה שרצה לאליפות ומשתתפת בגביעי אירופה.ורמוט היה ביציע רוב הזמן וטועמה פתח טוב בסטנדראד ליאז' עם 3 שערים ב-3 משחקים אבל אח''כ לא ספרו אותו והוא זכה עימה בדאבל אבל זה לא בדיוק זכייה כשרוב הזמן אתה ביציע.בתחילת העונה הוא אף נבחר לשחקן החודש ע'יי העיתונות אבל מי זוכר את זה???? בסיום העונה הא צוטט כשאמר שאם ליאז' תזכה באליפות הוא לא שם זין.משם טועמה התדרדר עד ללריסה מיוון והעונה שב הביתה להפועל ת''א.

שער של טועמה נגד ווסטרלו במדי ליאז':

http://www.youtube.com/watch?v=JnEtQvqXTJg

מקבץ שערים של ברדה בגנק:

http://www.youtube.com/watch?v=b0z5S8vSBfg

אח''כ הייתה לנו המושבה הישראלית בלוקרן שכללה את יואב זיו,עומר גולן ואבי סטרול.השלשייה הזו הייתה בטוחה שהנה גם הם עוברים הלאה מבלגיה בזריזות אבל אופס,נתקענו וחזרנו ארצה-וזה לא שבארץ הם מצליחים עכשיו,להיפך זיו וסטרול בעונה איומה במכבי ת''א,גולן לא אותו חלוץ כמו שהיה לפני המעבר ללוקרן.

אבי סטרול כובש שער מחצי מגרש-הדבר היחידי המועיל שהוא עשה בבלגיה:

http://www.youtube.com/watch?v=GSX2m-TrDDc&feature...

היה לנו את ברק יצחקי שאחרי חצי שנה התגעגע לאוכל של אמא וחזר הביתה ואיתן טיבי שהלך העונה לשרלרואה וחזר לארץ כשבינתיים דודו ביטון,מתן אוחיון ותמיר כחלון משחקים שם ונלחמים כנגד הירידה ויש את שלומי ארביטמן שעושה לנו בושות באנגלית ורמי גרשון שזה מדהים אבל הוא שיחק כבר בליגה האירופית והיה בסגל של הקבוצה שלו סטנדארד ליאז' שהיא הייתה בליגת האלופות והוא בלם הנבחרת אבל הופעה אחת בליגת העל אין לו.כיום הוא בלם בקורטייק ומדברים עליו כאל אחד שיתקדם הלאה.הלוואי....

ארבייטמן עושה בושות באנגלית:

http://www.youtube.com/watch?v=Uh3oy7cZFDU

רמי גרשון כובש בקרטייק:

http://www.youtube.com/watch?v=lX8OqgRG38w

ולמה אני מדבר על היעד הבא סקוטלנד?? כי עכשיו יש דיבורים על תומר חמד וליאור רפאלוב שהם נרשמו בפנקס של הסקאוט של גלזגו ריינגרס.האם אנחנו בדך למושבה ישראלית גם בסקוטלנד? בינתיים בירם כיאל עשה חיל שם ואתמול כבש שער בכורה שהיה גם שער ניצחון אבל האם אנחנו נזכה לראות שוב שחקנים שבקושי קרעו נעליים עוברים לשחק בליגה הסקוטית??

השער של כיאל אתמול:

http://www.youtube.com/watch?v=fQ91Ub2XkzM

אז מה אתם אומרים יהיה?? סקוטלנד הופכת לבלגיה 2 עבור הכדורגלן הישראלי?
מקווה שלא
13/04/11 16:31
1צפיות
כל החלומות האלו של להגיע מסקוטלנד לאנגליה,אלו חלומות ותו לא..
הליגה הסקוטית היא ליגה מאוד חלשה,היא לא הרבה מעל הרמה של הישראלית (אם בכלל) ואין יותר מדי עניין בליגה הזו,מחוץ למדינה עצמה כמובן.
בלגיה היא גם ליגה ככה ככה..אפשר להגיד עד מחר שלפחות האימונים שם מקצועיים יותר,המתקנים ברמה גבוהה ויש קהל וכו' וכו'..בשורה התחתונה מדובר בליגה בינונית להחריד שלא עולה בהרבה על הליגות האפורות של סקוטלנד ואוסטריה..
ישנן 6 ליגות שראוי ללכת אליהם ושיש סיכוי אמיתי להפוך לשחקן משמעותי דרכן או בהן: אנגליה,איטליה,ספרד,גרמניה,צרפת והולנד..
מעבר לזה מדובר בליגות דרדלה עם רמה ירודה וסיכוי נמוך עד לא קיים להתקדם לליגה בכירה..
לדעתי עדיף להישאר בישראל מאשר לשחק בסקוטלנד או בלגיה,אלא אם מדובר באמת בשחקן מצוין עם עתיד כמעט מובטח (כמו בירם למשל),ואז ההימור עשוי להשתלם.
ורמוט אגב גם לדעתי לקח הימור נכון כי הוא שווה רמות גבוהות,אבל אצלו כמו אצל 90 אחוז מהליגיונרים לאורך ההיסטוריה,יש בעית אופי וגעגוע לסירים של סבתא ואמא..
לא צריך מושבה בסקוטלנד,לא צריך שחקנים בסנט. ג'ונסטון או בדאנדי..עדיף לשחק באחת התל-אביביות או במכבי חיפה..
מסכים איתך
13/04/11 17:44
1צפיות
אם כי הייתי מצרף ל-6 הליגות האלה גם את פורטוגל בהחלט ליגה שאפשר להתקדם ממנה.

הליגה הסקוטית באמת חלשה ובשנים האחרונות גם נחלשת עוד יותר לפי ההישגים של הקבוצות הסקוטיות באירופה.
בכלל טבלת הדירוג של אופ"א נותנת מדד לרמת הליגות ככה ששעונה הבאה ישראל עוד מסוגלת לעקוף את סקוטלנד...
אמנם סט.ג'ונסטון וקילי לא הכי חזקות
13/04/11 18:23
3צפיות
אבל ליגה בהחלט אטרקטיבית יחסית לגודל אוכלוסיה עם שתי מעצמות על עם מיליוני אוהדים(ואין כמו שחקן ישראלי להידוק הקשר עם הנאמנים)וכן,הדרך מגלזגו ל-PL קרובה הרבה יותר מקייבו או טוונטה(ראו התעניינות בכיאל) וזה לא שלשחק בויגאן או סנדרלנד יותר במה מאולד פירם אם כבר אז הפוך להצליח באולד פירם=להצליח בגדול עם אפשרות לככב גם ב-CL עונה אח"כ
הבעיה היא
13/04/11 20:25
2צפיות
שרק בריינג'רס וסלטיק אפשר להנות מקצת זוהר ופופולאריות. שאר הקבוצות הן לא אטרקציה כזאת גדולה, ואני די בטוח שבקייבו או טוונטה אפשר להרוויח יותר מבדנדי.
כמה שחקנים עברו
14/04/11 00:26
1צפיות
מסלטיק וריינג'רס לפריימרליג בשנים האחרונות?
אולי כמה לא משמעותיים וגם הם לא עברו לקבוצות הגדולות..
זה הכל אגדה..זה לא שבאמת כוכב בסלטיק יגיע לאנגליה..
זה הכל תלוי ברמה שלהם
14/04/11 00:39
4צפיות
אם הם יהיו שחקנים מספיק טובים אז הם יעברו לפרמייר-ליג.

איידן מקגידי מסלטיק עבר לספרטק מוסקבה (אמנם לא אנגליה, אבל התקדמות) תמורת 12.5 מיליון יורו. מארק פורצ'ון עבר תמורת 3.5 מיליון יורו לווסט ברומביץ', השוער ארתור בורוץ' עבר לסריה א' לפיורנטינה, סקוט מקדונלנד עבר תמורת 3.5 מיליון יורו למידלסבורו.

מריינג'רס - קרלוס קויאר הגיע לאסטון וילה תמורת 9 מיליון יורו, בארי פרגוסון הספיק לשחק בפרמייר-ליג בין שתי קדנציות ארוכות מאוד, צ'ארלי אדם הגיע לבלקפול תמורת חצי מיליון פאונד ועכשיו הוא מועמד לשחקן העונה בפרמייר-ליג אחרי עונה באמת אדירה שלו, דני ווילסון בן ה-18 נמכר לליברפול תמורת 2 מיליון פאונד אחרי שזכה בתואר השחקן הצעיר הכי טוב בליגה הסקוטית בעונה הקודמת.

בקיצור, אם אתה שחקן טוב, האופציה הכי קרובה שיצפו בך ויקנו אותך זה הפרמייר-ליג. נכון שיש יוצאי דופן שהם באמת ברמה גבוהה, אבל אני לא בטוח שהכדורגלנים שלנו הם ברמה של להמכר תמורת 13 מיליון יורו לספרטק
הפספוס הגדול זה כמובן קני מילר
14/04/11 17:30
1צפיות
שבמקום לככב באחת ממעצמות ה-PL הוא נחת דווקא בבורסה טורקיה
מובן מאליו שאם הריינג'רס לא היו במשבר כלכלי הוא היה נשאר עוד ראיה מדוע הם חייבים להגיע ל-PL
היום כל כדורגלן נותן פס וחושב על יציאה לחו''ל
13/04/11 20:31
1צפיות
תומר חמד בהחלט בתקופה מצוינת אבל שכחו שמכבי חיפה זרקו אותו לאחי נצרת,מכבי הרצליה ובני יהודה ולא ספרו אותו ופתאום מכלן וריינג'רס בעקבותיו ועשו אותו מלך בחיפה.עדן בן בסט בהחלט בתקופה טובה אבל מה שטוב ללוזון ליג לא טוב למשנגלדבאך,אייל גולסה נתן כמה משחקים וחתם בלאציו ומאז יש נסיגה ביכולת שלו.הראש שלהם רק באיך לתת עונה אחת טובה ולעבור לאירופה ולא חשוב אם זה בלגיה או סקוטלנד.בהיסטוריה שלנו יש הרבה מקרים של כדורגלנים ישראליים שיצאו לאירופה וחתמו קבע בספסל:

אלון מזרחי ששיחק בקבוצת אם-בת של רומא באותו ציטוט מפורסם,אילן בכר שהמאמן שלו בסנטאנדר מנואל פרסיאדו אמר עליו אני שמח שהחתמנו את בניון והשחקן השני,איציק זוהר השחקן הגרוע בתולדות קריסטל פאלאס,דוד אמסלם שהיה איתו בפאלאס וראה את המשחקים מהיציע,נג'ואן גרייב שחתם בטוטנהאם הושאל לאסטון וילה של ג'ון גרגורי ובסוף חזר לארץ וחיסל לעצמו את הקריירה,קלמי סבן יצא לרומניה והנשיא ירד עליו,חיים מגרלשוילי שהוחלף פעמיים אחרי 15-18דק' של משחק ויניב קטן שהגיע לווסטהאם בקול תרועהע שב הביתה אבל למזלו הוא הציל לעצמו את הקריירה והיא לא דעכה כמו שקרה לרוב האנשים שציינתי.אני חושב שאם לצאת לאירופה אז רק לליגות הבכירות-אנגליה,ספרד,איטליה,גרמניה וצרפת ואם לא אז לקבוצות צמרת שם שמשחקות בגביעי אירופה כמו כיאל בסלטיק וברדה בגנק.

יש גם שחקנים ישראליים שמשחקים באירופה ואף אחד לא מתייחס אליהם-דקל קינן משחק בפרמיירשיפ בקבוצת צמרת ואוהד לויטה הוא שוער ראשון בהולנד נכון שלא באייאקס או פיינורד אבל עדיין שוער ראשון וזה יפה.הכדורגלן הישראלי חייב לעבוד קשה ולא לנוח להתבטל בחוף הים.

ולסיום כל פעם שאני רואה את הסרטון הזה אני פשוט מתבייש-הרגע שכולם יזכרו לחיים מגרלשוילי לא חשוב מה הוא יעשה בקריירה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=243754...
חח תאכלס מאמן קקה
14/04/11 00:30
1צפיות
זה מגעיל רצח כשמחליפים שחקן כל כך מהר ועוד יותר גרוע כשמעלים שחקן בחילוף וכמה דקות אחרי זה בועטים אותו לספסל חזרה..

אבל מה שכתבת נכון רק שהייתי מוסיף שגם גנק זו לא מציאה..הכדורגל הבלגי על הפנים וגם בליגה האירופאית לא מצליח במיוחד..
אני זוכר שגם עשו את זה לעמיר תורג'מן בארץ
14/04/11 01:58
5צפיות
שהוציאו אותו אחרי שהוא עלה כמחליף, ולא זוכר באיזה קבוצה הוא שיחק אז, אבל בטוח לא אשדוד..
בהפועל חיפה נגד בשיקטאש!!
14/04/11 16:18
6צפיות
גוטמן פתח עם סביליה, החליף אותו בתורג'י בדקה 60, ובדקה 90 הכניס את ניסים במקומו,זה היה בגלל שהם היו צריכים תיקו 0 לעלות אז גוטמן פחד בדקות האלה. מה שמצחיק זה שהמצלמה עוקבת אחרי תורג'י אחרי שהוא יוצא, כולו מבואס, הוא מגיע לספסל ועומד לידו, סביליה מנסה לנחם אותו אבל לתורג'י אין עצבים אליו, אז סביליה חצי מתעצבן עליו נותן לו מכות, וצועק בקול צווחני כזה "מה יש לך"?!

העלית פה אחלה קטע
יש סוג של ניגוד בדברים שלך
14/04/11 01:26
2צפיות
כי מצד אחד אתה אומר ששחקנים צריכים לצאת רק לליגות הבכירות או לקבוצות צמרת בליגות נחותות יותר. מצד שני אתה מחמיא ובצדק לשחקנים שמשחקים במקומות אחרים, כמו בצ'מפיונשיפ או ב"סתם" קבוצה בהולנד.

אני מניח שכל כדורגלן שיוצא לחו"ל חולם להגיע לליגה גדולה, לקבוצה גדולה. אבל אירופה לא נגמרת בזה. אם שחקן מגיע למקום אחר, מרגיש שם טוב, לא חש את הצורך לחזור לישראל, וזוכה לחיות את המקצוע שלו ברמה ובצורה שהוא לעולם לא יזכה לה בישראל, מה הבעיה בכך? זה נהדר בשבילו.
בישראל ניתן להמליץ רק על חיפה
15/04/11 06:32
2צפיות
אמנם הפועל זכתה בדאבל אבל הניהול שם מזכיר יותר סרט בורקס ממועדון גדול ועל מכבי ובית"ר אין מה לדבר בכלל
אי אפשר לשבת במדינת ישראל
14/04/11 01:21
1צפיות
ולקרוא לליגות בבלגיה ובסקוטלנד דרדל'ה. בלגיה היא אחת ממגדלות השחקנים המעניינות של השנים האחרונות ולא מעט שחקנים יוצאים וייצאו ממנה לליגות בכירות יותר ולקבוצות גדולות. זה יכול לקרות גם לישראלי שיופיע שם, אם הוא יהיה מספיק טוב.  למה זה לא קורה לישראלים ששם? פשוט, הם לא מספיק טובים... לוקאקו, ויטסל, דפור, יעשו את זה. ארבייטמן וביטון לא.

הליגה הסקוטית כמובן חלשה יותר, אבל בהיותה צמודה לאנגליה גיאוגרפית - היא בהחלט על מפת הסקאוטינג באופן חזק וגם היא יכולה להיות קרש קפיצה טוב. צריך אומץ ללכת לשם, גם בגלל שמדובר בליגה פיסית מאוד, אבל זו גם אפשרות להתחשל וללמוד דברים שלא מכירים בארץ. העולם לא מחזיק מהכדורגל הסקוטי, אבל עדיין מעריך את סקוטלנד יותר מאשר את ישראל ברמת המשחק.

ובין אם לשחקן יש שאיפות גדולות להתקדם לליגה ובכירה ובין אם לאו, מה רע אם הוא פשוט רוצה להרגיש אירופה ומקצוענות? מאמין שלא ישחק בספרד, אבל עדיין רוצה לשחק בבלגיה או בסקוטלנד
לומר על ה-SPL שזו ליגה חרא
15/04/11 06:16
1צפיות
זו גישה שטחית המתעלמת מעובדות יסוד בעיקר היסטוריות בייחוד שזה בא מישראלים שחושבים שקייבו יותר אטרקטיבית מהאולד פירם
כן זו ליגה חרא
16/04/11 10:25
1צפיות
הפועל ת"א ומכבי חיפה לא נופלות מסלטיק וריינג'רס במשחק נתון ומעבר לשני אלו כל הליגה ברמה של מ.ס. אשדוד..
חלאס עם הקשקושים שלך..הליגה הסקוטית היא שוות ערך לישראלית ולשבדית ולשאר הליגות גרביים של אירופה.
גם אם רמתה אינה גבוהה
16/04/11 11:10
1צפיות
היא זוכה להתייחסות פי כמה וכמה מהליגה הישראלית ומהליגה השבדית. רק בזכות זה שווה לשחקן שמחפש קרש קפיצה ללכת לשם.
אתה משווה את העבר של האולד פירם באירופה
16/04/11 23:23
1צפיות
להפועל וחיפה?
גם לפארמה יש עבר
17/04/11 22:45
1צפיות
ואף אחד לא רוצה לשחק שם היום...
עבר נשאר בעבר..תארים,הצלחה ויוקרה משיגים עם ההווה
ההווה בסקוטלנד הוא עגום מאוד
אבל הן עדיין עולות על הפועל וחיפה
18/04/11 09:43
1צפיות
ומי היתה בגמר אופ"א בעשור האחרון האולד פירם(שתיהן) או חיפה והבועל?
השורה האחרונה שלך
16/04/11 10:29
2צפיות
היא הדבר הנכון היחיד בכל מה שכתבת..
עוברים לסקוטלנד כי אין משהו אחר וכי רוצים טיפה מקצוענות..
אף אחד לא עובד לשם בשביל הרמה וזה שעוברים משם לאנגליה זה בולשיט...
בודדים עוברים וגם כך אני לא זוכר שמתישהוא מישהו עבר מסקוטלנד למנ' יונייטד,ארסנל,ליברפול,צ'לסי,טוטנאהם..
זה שתעבור מסקוטלנד לאיזה וויגן זה לא הישג גדול..
בניון דרך אגב הגיע לאנגליה דווקא דרך ספרד ולא דרך סקוטלנד..
אז ככה שאין חוקיות בקטע הזה..
דווקא הגדולות מביאות יותר שחקנים מספרד,צרפת ודרום אמריקה מאשר סקוטלנד..
לאו דווקא רק השורה האחרונה נכונה
16/04/11 15:43
1צפיות
אני מוכן להתחייב שוויטסל, דפור ולוקאקו יגיעו למועדונים באירופה, וארבייטמן וביטון לא... וכן, הגידולים תוצרת בלגיה שצומחים בשנים האחרונות הם מהאיכותיים שיש ויתבטאו בקרוב גם בנבחרת בלגיה, בהנחה שיהיה שם מאמן ראוי.

אתה בהחלט צודק בכך שאין חוקיות בשאלה מאיפה שחקנים מגיעים לאנגליה. הרבה פעמים זה תלוי גם במזל ולא רק ביכולת. לשחק בסקוטלנד לא מבטיח דבר, אבל כן יש לליגה הזאת את היתרון הקטן של המיקום. מצד שני, הרבה פעמים סקאוטים יראה שחקן בליגה הזו ויקבל רגליים קרות כי הוא לא יהיה בטוח שביכולתו לקחת את אותה יכולת לרמה הבאה. אבל עדיין אי אפשר לומר שמי שרוצה להתקדם ומחפש קרש קפיצה, עדיף כבר שיישאר בארץ מאשר שיעבור לסקוטלנד. אלא אם אתה משחק בקבוצה שמופיעה בליגת האלופות, עדיף גם לשחק בסט. ג'ונסטון.
תעזבו אתכם מהכל, ה-כ-ל
13/04/11 19:19
1צפיות
שחקן ישראלי לא יוצא לבלגיה כדי להתקדם, גם אם יגידו לו מראש שהוא לא משחק מחצית וחוזר אחרי שנה זה לא יעניין אותו, רק הכסף זה פקטור, כל מקום באירופה שיציע לו יותר-לשם הוא יילך, מליקסון הלך לפולניה.

אז בתשובה לשאלתך, אם בסקוטלנד יציעו לישראלים יותר מאשר בבלגיה- לשם הם יילכו. אין מה לחשוב הרבה.
אם כבר מדברים על זה... (רוסיה)
13/04/11 20:22
1צפיות
מה דעתכם על הליגה הרוסית? חיימוביץ טעה כשהלך לשם או לא? לדני בונדר הייתם מציעים לעבור לשם? יש שם כסף גדול מאוד, יותר מבלגיה וכו`... מה דעתכם על נאתכו ברובין קאזאן? היה לו כדאי לעבור?
ליגה מעולה, אבל קצת קשה להתקדם
13/04/11 20:27
1צפיות
יש שם כל כך הרבה כסף שאתם לא מתארים לעצמכם, אבל משום מה גם הקבוצות הגדולות עם תקציבים שנושקים למאה מיליון יורו לא מצליחים למשוך הרבה כוכבים. זו די תעלומה....

בונדר לפי מה שהבנתי הוא יוצא מדינות בריה"מ, ככה שלא תהיה לו בעיה להסתדר. אחלה הזדמנות לעשות כסף במקום שבו באמת צריך רק לקטוף אותו מהעצים.
אולי בגלל הקור כוכבים לא באים לשם
13/04/11 20:39
1צפיות
אגב, זה שבונדר יודע את השפה שלהם וכו` לא אומר שיהיה לו שם קל זה עדיין ללכת לבד לאיזה חור... זה שהוא היה שם ממש כילד לא אומר שהוא לבטח יסתדר שם כשחקן אבל הכסף שם הוא באמת גדול... מה שאלמוג כהן הרויח עד עתה בנירברג זה לא הרבה מעל מה שקבוצה בינונית שם מציעה לבונדר
למה שיבואו כוכבים לליגה הרוסית?
13/04/11 21:18
1צפיות
כוכבים מהדרג הראשון תמיד יעדיפו את אחת מארבע הליגות הגדולות, יש גבול למה שהכסף של רוסיה יכול למשוך.אבל הם עדיין מביאים לשם שחקנים מצוינים על אף הקור, שגם לו יש מחיר.

נכון שלבונדר לא יהיה קל, אבל יהיה לו פחות קשה מאשר מישהו שמגיע מברזיל ואין לו מושג מכלום.
אם הייתי שחקן, לא הייתי חושב פעמיים.
14/04/11 15:27
1צפיות
גם מלא כסף וגם מלא רוסיות. אחרי הכל, לא כולם חיים ברוסיה או בישראל אז רוסיות זה שיקול חשוב חח. למי אכפת מההתקדמות אם אתה לא שחקן עם פוטנציאל לרמות הגבוהות ביותר (כמו רוב השחקנים).
º
חחחחח ואם השחקן הוא נשוי? מה רוסיות עכשיו???
14/04/11 15:46
1צפיות
º
כמובן שהתכוונתי לשחקנים לא נשואים/נאמנים
14/04/11 16:42
1צפיות
נראה לי אם ווין רוני עובר לרוסיה הוא חוגג
15/04/11 06:42
1צפיות
רק שלא יילך עם קשישות
לא חושב שהסקוטים כאלה פראיירים...
16/04/11 06:07
1צפיות
כיאל הוא מסוג השחקנים שהבריטים אוהבים,קשר אחורי לוחמני שלא מפחד להקריב את עצמו ולעשות עבירות מכוערות.

טכניקה לא רעה,יכולת איום על השער,קשר אחורי אנגלי קלאסי.

ברקוביץ' כבר היה שם לפני שהגיע לסלטיק.
וכל השאר להוציא את בוני אולי לא ממש השאירו חותם בסקוטלנד.

בתאכלס,לא רואה איך הסקוטים לוקחים כל מיני חלוצים נמוכים וכחושים סטייל ארבייטמן ודודי ביטון.

מה גם שהכדורגלן הישראלי מעולם לא הצטיין תחת מזג אוויר סוער,גשמים,מגרשים בוציים וכו...

לדעתי דווקא היעד הבא אחרי בלגיה יהיה גרמניה.
מקום שמאוד מעריכים בו טכניקה,פוטנציאל ויכולות התקפיות,יותר מאשר שרירים,גובה ולחימה.
לא סתם אלמוג כהן מצליח שם,הוא ממש לא הגרזן האולטמטיבי.
לדעתי גם נאתכו היה יכול להצליח שם יפה.
אלברמן פוטנציאל מפוספס תאכלס,לדעתי הוא הגיע לגרמניה כבר קצת אחרי השיא,וגם לא ממש קיבל צ'אנס ראוי.

מה גם שהישראלי הממוצע יעדיף לשחק בגרמניה,ליגה בכירה,תנאים טובים,ארץ יפה,בחורות יפות,ואינספור אופציות של בילויים וכו.
מאשר מדינות משעממות כמו בלגיה,סקוטלנד ורוסיה,שהליגות אצלן זה לא בדיוק הטופ של הטופ של אירופה.

אגב גם הולנד יעד טוב לכדורגלן הישראלי,מוזר שלא ממש מגיעים לשם...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום