לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום כדורגל
"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

אם היו אומרים לכם לפני חודש...
05/07/2010 | 11:26
10
5
שאיטליה וצרפת, הפינאליסטיות של המונדיאל הקודם יסיימו שתיהן במקום האחרון בשלב הבתים?

שאפילו ניו זילנד תקדים את איטליה, ואף תסיים בלי הפסד במונדיאל??

ואם כבר, שניו זילנד הקטנה תהיה רחוקה 0:1 קטן על פרגוואי מהמקום הראשון בבית??!!

שרונאלדו, קאקה, רוני ומסי יבקיעו ב-י-ח-ד רק שער אחד??

שמסי יהיה מצויין ככל יכולתו, ועדיין ייתקל באניימה ובקורות, וכל מה שיישאר לו זה בישול מסכן לשער שגם הוא הובקע מנבדל?

שאף אחד, לא קאקה, לא רונאלדו, לא רוני ולא מסי לא יגיע אפילו לחצי הגמר? ושהכי קרוב להגדרה של סופרסטאר שנמצא שם יהיה בכלל אריאן רובן? דווקא הוא מכולם?

שהנבחרת הדרום אמריקאית בחצי הגמר תהיה דווקא אורוגוואי? שאבראו יקפיץ כדור כמו באימון בפנדל המכריע, כי כזה הוא?

שאסיה (דרום קוריאה ויפן) תהיה קרובה לרבע הגמר לא פחות מכל השאר?

שג'יאן מגאנה יחמיץ פנדל בדקה ה 120?

שיהיו רק 25 שערים בסיבוב הראשון של השלב המוקדם?

ושבשמינית הגמר לבדה יהיו 22 (7 יותר מבגרמניה 2006) ?

שאם כבר מדברים עליה, גרמניה תבקיע 3 רביעיות (שיא מאז 1970, מזכיר קצת יד בפוקר) ?

ובתווך גם תפסיד לסרביה, וגם תחמיץ פנדל?

ששתיים מאלו שספגו רביעיות מגרמניה הן אלופות עולם לשעבר?

שגרמניה תהיה ברזיל? שהולנד תהיה גרמניה?

שברזיל תתמוטט אחרי שער שהוא כולה שער שוויון, ועוד עצמי בפעם הראשונה בהיסטוריה?

שגרמניה תבקיע 13 עוד לפני החצי?

שוייה יבקיע 5, אבל ספרד כולה, רק 6?

ושספרד, שאמורה להיות כמו ברצלונה הקטנה, תיראה בערך כמו ברצלונה שהוציאו לה את הבטריות, או אם לדייק יותר...

שלראות את ספרד במונדיאל הזה ייראה בערך כמו לראות את דל בוסקה שוחה שחיית גב בבריכת גורדון עם מצופים ב 6 בבוקר?...

אם היו אומרים לכם את זה?

מה אתם הייתם עושים?

שולחים את הבנאדם לאישפוז? צוחקים עליו עם חברים שלכם? או סתם אומרים, "עזבי סבתא, אל תשחקי אותה מכשפה, כדורגל זה לא בשבילך"

:))

צ"ל כמובן...מה א-ת-ם...הייתם עושים?
05/07/2010 | 11:31
1
ואז בגמר הגביע, בדיוק לפני הטקס, יוצא חיים הכט מהטלויזיה ואומר: "כל הכבוד, זרמתם עם הסיפור המבויים. עכשיו נראה לכם מה באמת קרה במונדיאל. תסתכלו למצלמה מצד שמאל..."
תענוג לקרוא תודה
05/07/2010 | 13:17
1
1
תודה לך :)
05/07/2010 | 14:54
7
מעניין איך זה ייגמר ואם יהיה עוד נתון סטטיסטי לאוסף.

05/07/2010 | 19:39
2
LIKE
הבלוג שלי
05/07/2010 | 23:20
3
וואו
05/07/2010 | 23:39
1
וואו אחת ההודעות הגדולות שקראתי לאחרונה  תודה
יפה...
06/07/2010 | 10:44
3
טוב, לגבי הסעיף הראשון,
06/07/2010 | 11:25
2
3
אז כל מה שאני זוכרת מהגמר לפני 4 שנים זו הנגיחה של זידאן (ולא בכדור). אני שונאת את שתי הנבחרות - גם איטליה וגם צרפת - ותמיד ידעתי שהצדק ינצח, והנה, הוא ניצח.
טגב, בטח שמתם לב...
06/07/2010 | 14:49
1
2
ששלוש דקות לפני שנגח במטראצי נגח זידאן באופן חיובי כדור נפלא לחיבורים, אבל בופון הציל. אני הצטערתי כי כבר העדפתי שככה זידאן יזכה, כמעט סטייל פאולו רוסי ב 82.ושהפעם זה יהיה גביע על שמו ולא הבלחה מקרית כמו ב 98. אם הנגיחה הזו הייתה נכנסת, סביר להניח שלא היה צורך בנגיחה האחרת..כמה חבל...
לא היה צורך בנגיחה הזאת בלי קשר...
06/07/2010 | 15:18
1
כמעט דפק לו את הקריירה
בשעה טובה חזרתי לפורום
05/07/2010 | 06:12
5
1
תקלת אינטרנט די אכזרית והזויה היתה באיזור המגורים שלי בימים האחרונים.
בכל יום התקשרתי,ובכל יום אמרו לי "מחר בבוקר מחר בבוקר"
לא חשבתי שבזק כאלה חאפרים,אבל מה לעשות...

אתמול בלילה חזר לי האינטרנט,וכשקלטתי כמה עבודה מצפה לי כאן,העדפתי לשמור את הסדר לזמן שבו אהיה יותר צלול ודרוך.

בכל מקרה אני שמח לדעת שהסתדרתם בלעדיי,היו כאן דיונים פוריים,מעט מאוד ריבים וקללות(מלבד כמה טרולים ידועים שיטופלו במהרה)

סופ"ש האחרון היה כמובן סופ"ש של כדורגל ענק.
ולא מעט דמעות(ברזיל )

אבל העיקר שאנחנו בדרך לסמן V ענק על המונדיאל ההזוי הזה,שאחרי השבוע הראשון שחשבנו שיותר גרוע לא יכול להיות.
ובינתיים הוא רק הולך ומשתבח.
אולי בדרך לסיום הכי גדול שראינו במונדיאלים האחרונים(צריך להודות,הרבה זמן לא ראינו חצאי גמר+גמר מטורפים)
נקווה שאכן כך יהיה.

שמח לחזור.
רן
חזרת בזמן טוב
05/07/2010 | 19:28
1
זה דומה לקליטה גרועה בזמן משחק
05/07/2010 | 19:32
בלווין
ברוך שובך אני חדש פה דרך אגב אחלה פורום
05/07/2010 | 21:40
ברוך שובך אני חדש פה דרך אגב אחלה פורום!
לא שכחתי מהמנצח בתחרות!
06/07/2010 | 05:58
1
ואני עדיין מחכה לבחירה של "ה מרקיז" שמשום מה נעלם כלא היה.

בסיטואציה אחרת הייתי פשוט מוותר על הבחירה שלו.
אבל אנחנו בתיקו עצבני,ובלי הבחירה שלו,לא יהיה לנו מנצח :\

אני אתן לו עוד כמה ימים,ואם לא יגיח,עכשיו על פיתרון אחר :)
ברוך שובך לפורום, טוב שחזרת
06/07/2010 | 06:16
1
סוארז - חלאה או גיבור?
04/07/2010 | 23:07
40
6
לדעתי מה שהוא עשה פשוט ביזיון לכדורגל והתנהגות מכוערת ולא ספורטיבית ,.
אין לאורגוואי במה להיות גאים  הם מנעו היסטוריה במו ידיו של סוארז  שלדעתי צריך להרחיק אותו למונדיאל שלם וכאשר אורגוואי תעבור את המוקדמות ב2014
האם סוארז אשם שג'יאן לא הבקיע?
04/07/2010 | 23:11
12
2
אם השופט לא היה רואה ואורוגוואי היתה מנצחת בגלל מעשה רמיה נוסח מרדונה, אתה צודק.
אבל סוארז נענש וקבוצתו נענשה בפנדל בשניה האחרונה של המשחק.
אני במקום השופט הייתי מאשר שער, אבל זה בניגוד לחוקי פיפ"א.
ג'יאן יכל לצעוד עוד צעד שניים אחורה ולבעוט פס לפינה השניה במקום להפציץ למשקוף.

אם זה היה נעשה בדקה ה 60, אף אחד לא היה זוכר את זה.
צריך להיות כמו בכדורסל
04/07/2010 | 23:18
3
2
כך שאם שחקן  בכוונה ועוד בצורה כל כך בולטת  חוסם את הכדור עם היד  אז השער נחשב.
כולנו ראינו אותו עומד בשער  , לפחות חצי דקה  , זאת ממש לא הייתה החלטה של רגע  , באותה חצי דקה הוא עמד  עם הידיים פרוסות לרווחה  (עוד לפני שבעטו שוב!)  והכין את עצמו להדיפה כמו שוער ואותי אישית זה ממש הגעיל .
פשוט לא מגיע לאורגוואי וכואב הלב על גאנה
לפחות חצי דקה?!
04/07/2010 | 23:22
1
1
מההגבה של פנטסיל עד נגיעת היד עברו פחות מ-8 שניות.
כואב לך הלב על גאנה, אבל אין מה לעשות, היא יכלה לנצח כי היא קיבלה פנדל ויכלה גם לנצח בדו-קרב הפנדלים. צריך לדעת גם להפסיד בכבוד.
איזה שטויות
05/07/2010 | 10:57
1
הוא יכול היה גם לעמוד שם שעה, ולהציל את השער עם הראש.. מה הקשר?
גיבור! האיש גיבור אמיתי. קפץ על הרימון
כמו שכתבתי בשרשור הקודם (היה חייב עוד אחד?)
05/07/2010 | 11:52
3
ההשוואה מגוכחת.
בכדורסל המצב שונה לגמרי. אם החוק לא היה קיים, היו הרבה פחות סלים, בטח לא היינו שלשות בכלל. כל קבוצה היתה שמה שחקן אחד שלה מתחת לסל וכל קליעה השחקן היה קופץ ומוציא את הכדור מהחישוק. זה לא הגיוני...

אגב, בכדורסל השחקן שמוציא את הכדור מהחישוק לא נענש בשום צורה שהיא, הסל פשוט נחשב.

בכדורגל אין משהו דומה לזה בכלל.. בטח שלא עצירה של הכדור ביד.

העליהום הבכייני הזה יוצא מכל החורים. זה הכדורגל, זו החוקה. כשסוארז שלח את ידו (אולי אינסטנקטיבית, לעולם לא נדע), הוא עשה את זה כשהחוקים היו כאלה שאיפשרו לו את זה תמורת המחיר של הרחקה ופנדל. כל מי שלוקח את זה רחוק יותר הוא בכיין שפוגע ברוח הספורט.

ולעזאזל, בכל משחק שני יש דברים שבאמת מנוגדים לרוח הספורט והכדורגל (שחקנים שמבזבזים זמן על קו הקרן, שוערים שמתמזמזים עם הכדור כדי להעביר זמן, שחקנים שעושים פאולים מכוערים וכו'), אז מה פתאום כל הקצף יצא נגד שחקן שעשה את מה שמתבקש ממנו? קצת פרופורציות...
מסכים אתך ולדעתי גיבור
04/07/2010 | 23:45
2
אני פשוט לא מבין את ההשוואות. חוקי המשחק כאן הם מאוד פשוטים:

גול יש רק אם הכדור עבר במלוא היקפו את קו השער אם לא אין לשופט שום שיקול דעת בעניין.

נגיעת יד היא כמו כל עבירה, אם נעשתה במקרה יש בעיטת עונשין, במתכוון חייב כרטיס צהוב. ברחבה משמעותה בעיטת 11 והמקום היחידי של שיקול דעת לשופט כאן להחליט האם הנגיעה משפיעה (יד צמודה) והאם במתכוון או בדרך לשער שאז בנוסף לפנדל יש הרחקה.

אז אין בעצם הבדל בין הכשלה ברחבה לבין מה שעשה סוארז. המצב היה כזה שהוא ידע שאין סיכוי שהשופט  יטעה ובכל זאת הוא ביצע פעולה שהרבה פרשנים בפרוטה קוראים לה "פאול חכם". בכל מקרה הוא קיבל את העונש, הרחקה, והעמדה לדין משמעתי שהרחיק אותו למשחק אחד. וגאנה קיבלה את הצ'אנס שלה. זה היתה בפירוש פעולת ייאוש, אבל העובדה שהיא לבסוף הצליחה נותנת לאורוגואי הופעה בעוד שני משחקים (לפחות המשחק על המקום השלישי. לא ראיתי שמישהו יכעס כך על פאול ברחבה שבמקרה הציל את הקבוצה (ראה למשל פיקה מספרד) כאשר בההבדל שנגיעת יד לא פוגעת בגופם של היריבים.

זו תהיה יד האלוהים רק אם אורוגואי תזכה בגביע, מה שנראה כרגע מופרך לחלוטין.
סווארז לא נענש והקבוצה שלו לא נענשה
05/07/2010 | 06:54
6
4
צאו כבר מהסרט הזה. הם לא היו צריכים לעלות בכלל, כל דבר אחר חוץ מהדחה זה פרס עבורו ועבור הקבוצה וזה לא ספורטיבי ומגעיל.
פנדל+כרטיס אדום לא נחשב בשבילך עונש?
05/07/2010 | 11:04
2
1
אני מסכים שזה עונש חמור, אבל לא מספיק
05/07/2010 | 13:21
1
2
במקרים כאלה זה לא מספיק. לקבוצה היריבה לא עוזר שמרחיקים שחקן יריב בדקה ה-120, כך שחצי מהעונש לא רלוונטי בכלל.
ואם האירוע היה קורה בדקה השלישית?
05/07/2010 | 14:00
2
ובטח שלקבוצה היריבה זה היה עוזר...נניח שהמורחק הוא בועט פנדלים מצוין, וכעת הוא חסר. זה גם יתרון בדו-קרב הפנדלים.

אתה לא יכול לחוקק חוקים שונים לאותה עבירה, רק לפי הדקה בה היא מתבצעת. אי אפשר לתת עונש על עבירה מסוימת בדקה 50, ועונש אחר לגמרי על אותה עבירה בדקה 85, ועונש אחר לגמרי על אותה עברה בדקה האחרונה של תוספת הזמן.
אם הוא היה עושה עבירה רגילה ברחבה,
05/07/2010 | 12:56
2
5
כדי למנוע גול (מה שקורה בלא מעט משחקים), אז זה היה בסדר? מה ההבדל, שהפעם הכדור היה בדרך לשער?
ואם תהיה הרמה של כדור לעבר הרחבה ושחקן ירים את ידו ויהדוף אותו גם אז הוא צריך לקבל אדום, וצריך לאשר גול(??) ולצלוב את השחקן?
ואיפה יעבור הגבול בדיוק בין הדברים?
מתי זה כל כך חמור שצריך לאשר שער (למרות שאין שער)?
ומתי זה סתם נגיעת יד שדורשת פנדל פשוט?

למשחק יש חוקים, תפנימו את זה. ועל פי החוקים לסוארז לא מגיע שום עונש מעבר להרחקה ולפנדל. זה המשחק. אלו החוקים, וזה מה יש.
אני מדבר על המקרה הספציפי הזה
05/07/2010 | 13:25
1
3
אפשר לחשוב על הרבה דרכים לשנות את ספר החוקים כדי לטפל במקרים כמו שציינת, אבל במקרה הזה העונש פשוט לא מספיק וזה מאד קריטי. רבאק, הוא ראה שהכדור הולך להיכנס אז הוא פשוט העיף אותו עם היד, ועוד מקו השער! איזה מן דבר זה? איך בכלל מגיע להם לעלות אחרי דבר כזה?
לדבר הזה קוראים חוקת הכדורגל.
05/07/2010 | 16:15
12
וחוקת הכדורגל מתירה את זה תמורת תשלום של כרטיס אדום ופנדל.
פשוט כמו שזה נשמע.

אין דבר כזה לדון על מקרה ספציפי. לא מחוקקים חוקים למקרים ספציפיים. זה לא עובד ככה. די עם הבכיינות הזו.

אני בעד לצלוב אותו בכיכר העיר
04/07/2010 | 23:20
1
2
הוא לא גיבור כי הוא בסה"כ עשה צעד די מתבקש, אבל חלאה? מי שחושב ככה צריך ללכת לטיפול, דחוף.

זכותכם לאהוד את גאנה, תלמדו להפסיד בכבוד, קיבלתם אפשרות לנצח וגם אחרי ההחמצה יכלתם לנצח בפנדלים. אין מה לבכות.
אני תומך בהולנד במונדיאל הזה
04/07/2010 | 23:39
3
וממש לא היה אכפת לי מי תנצח אבל לדעתי זה היה פשוט לא ספורטיבי
ממש נסחפת !!!
04/07/2010 | 23:53
4
אולי נעמיד אותו מול כיתת יורים? מה דעתך?
להרחיק אותו ממונדיאל שלם ???
גיבור. אין על כך שום ויכוח
05/07/2010 | 00:00
5
1
הקריב את עצמו כדי למנוע הפסד לנבחרת שלו. ובסופו של דבר היא עלתה לחצי הגמר , ויריבתה הולכת הביתה.

ואם אורוגוואי תעלה לגמר - הוא ישחק. הוא הושעה רק ממשחק אחד.

הוא בפירוש גיבור.
מה הקריב את עצמו?
05/07/2010 | 03:38
4
3
הוא נותן לכדור להיכנס, אורוגוואי בחוץ, הוא בחוץ, נוסעים הביתה. ככה אורוגוואי בחצי ויש לו סיכוי לשחק בגמר...

הוא עשה מה שכל כדורגלן היה עושה. גיבור הוא לא, והקריב את עצמו הוא לא. סתם כדורגלן, כמו כל הכדורגלנים.
מסכים שהוא לא הקריב את עצמו באמת
05/07/2010 | 04:53
2
1
אבל לדעתי הגדולה במעשה (כמובן שיהיו כאן כאלה שיחלקו עליי) היא שבמקום לעשות מה שהרבה מאוד שחקנים עושים ולנסות להגיע לכדור עם הראש בצורה בלתי אפשרית, הוא הבין ברבע שנייה שהוא צריך לעצור את זה עם היד, מה שמנוגד לחוקי המשחק ותאמין לי שרוב הכדורגלנים לא היו עושים את זה.
ראית את השחקן שלפניו? הוא עשה סלטה מטורפת באוויר וכמעט הוציא את הצוואר מהמקום בניסיון להגיע לכדור הזה, אבל זה היה חסר סיכוי. למה הוא לא נגע ביד? כנראה שהוא פחות "גיבור" מסוארז.
יהיו גם שיגידו שעם הזמן לחשיבה שהיה להם
05/07/2010 | 10:37
1
2
מדובר באינסטינקט, וזה שהאינסטינקט של סוארס הוא לגעת ביד לא ממש מקרין עליו לחיוב...

אני לא חושב שמדובר לא בזה ולא בזה. לא גיבור, לא רמאי. לא כלום. לא גדולה, לא בושה.
אני חושב שהאינסטינקט הבסיסי של כדורגלן בזמן
05/07/2010 | 14:37
3
משחק הוא דווקא לא לגעת ביד. אני יודע שככה זה אצלי כשאני משחק כדורגל (לא מקצועי ), מקרה כמו של סוארז קרה לי פעם אחת והאינסטינקט אמר לי ללכת לכדור עם הראש אבל לא היה לי סיכוי אז ברבע שנייה הבנתי שאני שולח אליו את הידיים.
05/07/2010 | 11:05
4
אני לא מבין את כל אלו שקוראים לו חלאה
05/07/2010 | 00:20
1
אין שום רמאות במה שהוא עשה, חוקי פיפ"א במקרה הנ"ל הינם כרטיס אדום לשחקן ופנדל לקבוצה היריבה
זה לא שסוארז כבש גול לא חוקי כמו שכבש מארדונה מול אנגליה ב 1986 או השער של טוליו מברזיל מול ארגנטינה בחצי גמר קופה אמריקה ב 1995 או השער של הנרי מול אירלנד במוקדמות המונדיאל האחרון.

המקרה של סוארז איננו רמאות, סוארז הקריב את עצמו למען הנבחרת וזה השתלם לו ובגדול.

כל אלו שקוראים למה שהוא עשה רמאות נסחפו יותר מדי.
איזה שטויות זה כל הדיבורים על התנהגות מכוערת
05/07/2010 | 02:44
6
סוארז עשה מהלך כדורגל גדול, נתן לקבוצה שלו סיכוי נוסף ובזכות זה היא נשארה בחיים, מותר לעשות עבירות בכדורגל, זה פתטי ובכייני לבוא לסוארז בטענות של רמאות, בחייאת זה לא רציני!
צריך לתת לשופט סמכות לאשר שער במקרה כזה
05/07/2010 | 03:10
2
2
ואז לא יהיו דברים כאלה. וודאי שמשתלם לסוארז לעצור עם היד, מה יש לו להפסיד? אחרת הנבחרת שלו עפה. והעובדה היא שהפנדל לא נכנס. פנדל זה לא 100 אחוז גול, לדעתי גם לא 90- יותר באזור ה 75 אחוז. יש פה אי הוגנות ספורטיבית.
75 אחוז? הגזמת קצת
05/07/2010 | 04:57
1
5
כן יש במונדיאל הזה לא מעט החמצות של פנדלים, אבל אם ניקח, סתם לדוגמא, את שלושת דו קרבי הפנדלים האחרונים שאני זוכר טוב: איטליה-צרפת, פרגוואי-יפן ואורוגוואי-גאנה, נבעטו בהם 27 פנדלים. מתוכם 22 נכנסו. זה כמעט 90%.
05/07/2010 | 19:04
1
עם הזמן לומדים להבין שבפנדלים אין דבר כזה שוער טוב,יש רק בועט רע..
יש כמה סוגי בעיטות שאף שוער לא יכול לעצור בשום מצב,
לעומת זאת אין דבר כזה שוער שפיתח שיטה שמחסנת אותו אפילו ב-40 אחוז מספיגה..
שוער יכול להמר על צד נכון ולזנק טוב ומהר אבל אם הבעיטה חדה ולמקומות הנכונים אז לא יעזור לו כלום

סוארז מנע גול של 100 אחוז אבל נתן לגאנה הזדמנות לכבוש ממצב שבו הכל תלוי בבועט נטו..
בעיה של גאנה שהיא החמיצה..
חלאה? איך זאת בכלל אפשרות?
05/07/2010 | 04:47
1
"מנע היסטוריה"? נראה לך שזה מה שהוא חשב עליו? אתה יודע, אתה מסתכל בתור צופה נייטרלי שכנראה רצה שתהיה היסטוריה ושנבחרת אפריקאית תגיע לחצי הגמר, אבל סוארז בכלל לא חשב על העניין של ההיסטוריה, מבחינתו היסטוריה באמת זה שהנבחרת שהוא חלק ממנה תהיה בחצי הגמר. והוא עשה מה שהוא היה צריך לעשות בשביל לקבל את זה, בלי לעבור על אף חוק (קיבל את העונש שהגיע לו ולא התלונן). זה השתלם לו. לדעתי גיבור.
מסכים
05/07/2010 | 06:51
2
3
התנהגות בלתי ספורטיבית ומגעילה שמנעה מגאנה עליה חוקית. לא יודע אם אפשר לקרוא לו חלאה, הוא עשה מה שהיה צריך בשביל הקבוצה, אבל הוא בטח לא 'גיבור'. מה שבטוח זה שאין שום כבוד או גאווה במעשה כזה.
טוב אני מודה שהגזמתי , בכל זאת לדעתי התשלום
05/07/2010 | 12:19
1
1
על דבר כזה צריך להיות יותר גבוהה , לפחות הרחקה לכל המונדיאל (למרות שזה לא משנה כי אין מצב שאורגוואי תנצח את הולנד) .

אלא אם כן פיפא תועיל בטובה לשנות את החוקים כך שבמקרים חריגים(כמו המקרה הזה)  שער כזה נחשב  והשחקן מקבל רק כרטיס צהוב .  
התשלום צריך להיות גבוה, רק אם החוקים
05/07/2010 | 12:27
1
יוגדרו מראש. ואז השחקן יוכל להחליט אם הוא מוכן לשלם אותו או לא.
להשעות אותו למשך שנה במשחקים בינ"ל
05/07/2010 | 07:05
3
3
אתה לא יכול לשנות את החוקים
05/07/2010 | 10:39
2
1
כרצונך בדיעבד. עונש על נגיעת יד שמונעת שעה היא פנדל וכרטיס אדום. אתה לא יכול להוסיף לה עכשיו לשחקן שכבר ביצע את העבירה, "אה, ושנה השעייה".
היו תקדימים להשעיה בנוסף לאדום
05/07/2010 | 10:57
1
1
זה פיפ"א שמחליטה אחרי המשחק
קודם כל, פיפ"א משאירה לעצמה פתח
05/07/2010 | 12:25
2
כדי להעניש באופן חמור יותר שחקנים שביצעו עבירות אלימות במיוחד. לא כדי לומר לשחקן "אה, עשית משהו שבכל מקום בעולם ובכל תחרות בעולם שווה הרחקה ממשחק, וגם כאן הוא היה שווה הרחקה ממשחק, אבל זה היה בדקה ה-120 וגאנה החמיצה את הפנדל, אז ניכנס בך חזק יותר".

וגם אם עונש חריף יותר, שנה בחוץ?! זה חסר כל פרופורציה והיגיון. דבר כזה אפשר לקחת לבית משפט אזרחי והוא נכנס באם-אמא של פיפ"א. יש למשחק חוקים, הם קובעים מה העונש על נגיעת יד. חושבים שזה לא מספיק, שישנו את החוקים. הוא עלה למגרש כשהוא יודע מה אפשר, מה אסור, ומה יקרה אם יעשה כך וכך. אי אפשר לפגוע בו אחר כך כי "בא לנו".
רעיון: 2 פנדלים וכרטיס אדום.
05/07/2010 | 13:03
1
1
עונש כזה גם יעמיד את סיכויי הקבוצה הנפגעת לקבל את השער שמגיע לה על כמעט 100 אחוז: מי מחטיא 2 פנדלים?.. וגם יכפיל את התוצאה , מה שיקשה מאוד על היריבה לחזור למשחק.
כל זה במקרה שהשחקן מנע שער ברור בכוונה תחילה עם היד, ולא במקרה שזה פגע לו ביד בטעות [מה אגב החוקה במקרה זה? גם פנדל?]
ואתה באמת סבור שלהכריע משחק בתכל'ס
05/07/2010 | 13:25
2
על סמך שיקול הדעת של השופט, זה מה שעולם הכדורגל צריך? סיבוכים זה הדבר האחרון שהשופטים צריכים.
וואי די עם השטויות
05/07/2010 | 19:30
2
הוא לא הראשון ולא אחרון שעשה ויעשה את זה... העונש של פנדל ואדום הוא חמור די, וזהו מספיק.
לגאנה היתה את האפשרות להבקיע. אנשים שוכחים שסוארס שחקן חשוב שלא ישחק מול הולנד, מה שיקל מאוד על ההגנה שלה. זאת ההקרבה שהוא הקריב על מנת שהם בכלל יגיעו למעמד של חצי גמר.
להרחיק אותו למונדיאל שלם???
05/07/2010 | 20:06
3
אתה מגזים-הוא לא קילל שופט,לא בעט בשחקן,לא דרך על השופט כמו שעשה השוער הבוליבאני החדש של מכבי נתניה,ולא את מה שעשה רוברטו רוחאס שוער נבחרת צ'ילה במוקדמות מונדיאל 90 שנזרק עליו חזיז מהיציע של ברזיל והוא שיחק אותה פצוע למרות שהחזיז כלל לא פגע בו והוא חתך את עצמו..... התרמית נתגלתה וצ'ילה הושעתה ממוקדמות מונדיאל 94'.....

ואם כבר רמאויות במונדיאל אז ריבלדו צריך להיכנס להיסטוריית הרמאיות בעולם במשחק נגד טורקיה ב-2002 כשניגש לבעוט קרן ושחקן טורקי בעט עליו לבטן והוא תפס את הפנים והשופט הרחיק את הטורקי,וסימאונה הארגנטינאי ב-98 כשגרם להרחקה לא מוצדקת של דיוויד בקהאם....ושלא נדבר על מרדונה ב-86' והנרי נגד אירלנד

כל אלה רמאים גדולים!!!!

והנה תזכורות לרמאים הללו:

רוברטו רוחאס 'נפגע' מחזיז:

http://www.youtube.com/watch?v=8Kru6KwnYYU&feature...

סימאונה גורם להרחקה של בקהאם:

http://www.youtube.com/watch?v=RlMy7S04qGs&feature...

ריבלדו חוטף 'פצצה לפנים':

http://www.youtube.com/watch?v=UgfRCa71Kmw&feature...

יד האלוהים של מארדונה:

http://www.youtube.com/watch?v=DbbsytHDp2o

היד של הנרי:

http://www.youtube.com/watch?v=3ZBW5MoMpPU&feature...

צאו מהסרט
06/07/2010 | 19:23
5
סוארז ביצע מעשה. בספר החוקים המעשה הזה מוגדר כעבירה ומוגדר גם העונש בצידה. סוארז נתפס ונענש.
התנהגות לא ספורטיבית? אולי. אבל בוא נגיד שגאנה הם לא אלו שיכולים להתלונן על כך, רק להזכירכם את בזבוזי הזמן בהארכה מול ארה"ב.
סוארז מנע שער של 100% ובתמורה גאנה קיבלה פנדל (80-90% סיכויי הבקעה) וסוארז הורחק (ולא יכל לבעוט פנדל בדו קרב הפנדלים שזה עוד חסרון לאורוגוואי).
אז גאנה קיבלה צ'אנס הוגן במקום השער שסוארז הציל, סוארז נענש כי יפספס את חצי הגמר. אני לא מבין מה הבעיה.
בואו נגיד את זה ככה, אם הייתי צריך לתקן את הבעיות שיש בכדורגל כיום שפוגעות בספורט הזה, כל העניין של "קביעת ענישה הולמת כנגד מי שנגע ביד על הקו בדקה ה-120 במצב שוויון" היה נמצא נמוך מאוד בסולם העדיפויות.
סתם דוגמא: בשנה שעברה מנצ'סטר יונייטד הגיעה למשחק חוץ נגד פולהאם. בדקה ה-18 פול סקולס הרחיק כדור ביד מהקו, סקולס הורחק ופולהאם קיבלה פנדל. במקרה ההוא מה שקרה היה שדני מרפי כבש את הפנדל ופולהאם גם נהנתה מיתרון וגם נהנתה מ-70 דקות ביתרון מספרי. במקרה שלנו גאנה לא נהנתה מיתרון מספרי וגם לא כבשה שער. אבל העבירה היא אותה עבירה, רק הסיטואציה שונה. אם נחליט על ענישה שונה בסיטואציות שונות, אז העניין הולך להסתבך יותר ממה שאנשים חושבים. סתם דוגמא: אם נקבע שנגיעת יד על הקו בדקה ה-120 היא גול + אדום ובדקה ה-20 זה פנדל ואדום. אז מה יהיה על נגיעת יד על הקו בדקה ה-65?
אם ההצעה היא להחמיר את הענישה על האקט הזה, אז בסדר, אבל סוארז פעל במסגרת החוק. זה כמו לטעון שהגול של גילי לנדאו במדי הפועל ת"א מול מכבי חיפה לא היה באופסייד כי יאני היה בנבדל פאסיבי. זה נכון להיום אבל לפי חוקי שנות ה-80 לא היה נבדל פאסיבי....
מי הנביא? איזה נבחרות בגמר?
04/07/2010 | 18:42
9
5

התחזית שלי (שיכולה להתבדות בדיוק כמו שבוני גנצבורג חזה גמר ברזיל ארגנטינה):

הולנד נגד גרמניה

למה הולנד: כי אורוגואי מגיעה  (לצערי הרב מאוד) ללא הגנה: לוגאנו פצוע, גודין פצוע, ופוסילי (פוצ'ילי?) מוצהב. ובהתקפה אין סוארז. וקואנו (מס' 7) הוא סתם טיפש שמתרוצץ.

אם הולנד לא תעלה נפוחה ותבעט בדלי, אז הולנד בגמר.

למה גרמניה?

במובן מסוים שתי הנבחרות דומות, השחקנים ברובם המכריע משחק בליגה של המדינה, בשתיים שלוש הקבוצות המובילות (מינכן בגרמניה, ברצלונה וריאל מדריד בספרד).

ההבדל הוא שבעוד שהגרמני לב עבד עם השחקנים שלו ורואים שהם מאומנים לשחק ביחד, כולל הכנה מדוקדקת למצבים נייחים, ולמתפרצות רצחניות, ולתיאום מדהים בין החלוצים, ואין אצלו עצלן שנשאר לבד למעלה, בוסקה התבסס על ברצלונה, אבל השחקנים שהוא בחר להשלים כמעט כולם, פשוט לא למדו לשחק ביחד. כך שכל הזמן רואים את החריקות. בכלל טורס נורא מזכיר את איברהימוביץ בסוף העונה, כאשר הוא אף פעם לא יהיה אפילו איברהימוביץ.

שלמה שרף צדק בדבר אחד אין שום קשר במשחקים הללו בין דוד ויה לטורס, כל אחד בפלנטה אחרת. בכלל לא רואים שהמאמן ניסה לתרגל איתם עבודת צוות. אז אולי אין לגרמניה ויה, אבל איזה קבוצה! אני מתפלל לנס, אבל אין ניסים בכדורגל כאשר ממול יש מקצועיות, קפדנות ועבודה קשה.

הבא נשמע אם יש למישהו תחזיות יותר מוצלחות, מאוד הייתי רוצה לטעות.
אני אלך על ספרד - הולנד
04/07/2010 | 19:31
הולנד מהסיבות שאתה ציינת

ספרד מעצם העובדה שאני חושב שמה שעבד מול ארגנטינה ואנגליה לא יעבוד מול ספרד..

גם אני ד"א, מקווה להתבדות
הימור משוגע לגמר: גרמניה - אורוגוואי
04/07/2010 | 20:39
2
4
אורוגוואי - הולנד
1 -1 בתום 120 דקות.
רובן כובש להולנד בדקה ה - 27 , פורלאן מאזן בדקה ה - 49.

הפנדלים:
אורוגוואי 0-1
הולנד 1-1

אורוגוואי 1-2
הולנד 2-2

אורוגוואי 2-3
הולנד מחמיצה , הדיפה של שוער אורוגוואי. עדיין 2-3 לאורוגוואי

אורוגוואי 2-4
הולנד כובשת. 3-4 לאורוגוואי

אורוגוואי כובשת ומנצחת 3-5 בדו קרב הפנדלים.
אורוגוואי בגמר

חצי הגמר השני

גרמניה - ספרד : 1-3
לגרמניה:
קלוזה 35 , 68
שווינשטייגר 83

לספרד:
דוד וייה , 51

גרמניה בגמר
נחמד אבל למה הפירוט המוגזם
04/07/2010 | 23:27
1
2
גם כך לא ניתן לחזות התפתחות של משחק

אבל לפרט דקות וסדר הבקעות, לדעתי זה לא רציני, זה נחמד בתור בדיחה או מדע דמיוני.

לצערי הולנד קרובה יותר לשחזר מה שעשתה לאורוגוואי ב- 74 עם קרויף.
אני לא מודאג בקשר להולנד
04/07/2010 | 23:42
היא תחטוף בגמר  , לא משנה אם זו תהיה גרמניה או ספרד.
חח.ח.ח. שמתי 200 שח
04/07/2010 | 22:16
1
1
בווינר טופ שגרמניה זוכה. 1800 שח זכייה
אני שמתי 30 ש"ח שקלוזה יהיה מלך השערים
05/07/2010 | 00:09
יביא לי 750 ש"ח , מקווה שידביק את וייה ויסיים כמלך השערים.

נתנו לו יחס מטורף 25 כמו ב2006 אז גם שמתי עליו ושמתי 70 ש"ח וגם יצא קופה יפה
לדעתי גרמניה-הולנד
05/07/2010 | 00:14
להולנד אין אתגר אמיתי   מול נבחרת שלא עברה שום נבחרת ברמות  הגבוהות.

ספרד מאוד יבשים ובקושי ניצחו את פרגוואי שבקושי שרדה את יפן  ,ואילו  גרמניה הביסה / השפילה את ארגנטינה אחת הפייבוריטיות .

בוודאי אנחנו נראה  גרמניה-הולנד ולצערי הרב הולנד תפסיד ,  הכל על סמך ההצגה שהם נתנו מול ברזיל , כן דווקא בגלל זה!

נבחרת  שמובילה 2:1    וכל כך משתדלת למנוע שער של הקבוצה השניה  עד כדי כך  שלא משקיעה להבקיע  את שער נוסף (כולנו ראינו איזה זלזול מכוער היה ב10 דקות האחרונות כשהיה אמור להיות שער בטוח )
וצועקת לשופט  לסיים את המשחק ,  בגלל שהם משקשקים , היא פשוט נבחרת שמשחקת בפחד ולא יכולה לשמר יתרון מול מעצמה כמו גרמניה.

גרמניה תיקח וזה בטוח
הלב אומר אורוגוואי-לאאכפתלי, הראש אומר הולנד-
05/07/2010 | 04:33
1
2
גרמניה, כשהולנד לוקחת.
כל הפרשנים מזכירים את 74 שגרמניה
06/07/2010 | 00:46
האפורה נצחה את הולנד הנוצצת. ומדברים על הולנד האפורה וגרמניה המבריקה ב- 2010

אבל יש גם הקבלה אחרת ונראה מחר אם היא תמשיך:

באליפות 54, המועמדת הייתה הונגריה שהעיפה ברבע הגמר את ברזיל 2:4

ובחצי הגמר את אורוגואי (אז האלופה היוצאת) גם 2:4 לאחר הארכה, לאחר שהוליכה 0:2 במחצית ובמחצית השניה שחקן שלא הבקיע עד אז השווה ל 2:2 שמו HOHBERG

בגמר ההוא גרמניה הלכה שלב נוסף בנצחון מדהים 2:3 לאחר פיגור 0:2 בדקה ה- 18, אפשר היה היום לראות זאת היום בהוט בסרט "הנס של ברן". (ברן - בירת שוויץ)
עזרה בנושא אתרי ספורט
04/07/2010 | 16:03
הי חברים ,
אני אשמח אם תעזרו לי בסקר קטן שאני עורכת על אתרי ספורט.
זה לוקח 2 דקות ומאוד מאוד יעזור לי!
אם הוא יבקש מכם קוד לחצו 112233
לחצו כאן לכניסה לסקר
תודה!
מישהו מוכן בבקשה לעדכן
04/07/2010 | 15:52
4
3
לצערי לא הייתי במצב שיכולתי לעקוב אחרי המונדיאל בימים האחרונים
מי עלה לרבע הגמר?
מי ישחק נגד מי ברבע הגמר?
מתי בדיוק המשחקים של רבע הגמר?

תודה
אתה קצת באיחור:
04/07/2010 | 15:57
3
1
משחקי הרבע גמר כבר שוחקו ביום שישי ושבת
פספסתם את זה שגרמניה ניצחה את ארגנטינה
ספרד ניצחה את פרגוואי
הולנד ניצחה את ברזיל
אורגוואי ניצחה את גאנה

לכן בחצי הגמר ישוחקו המשחקים: גרמניה - ספרד
הולנד - אורגוואי

המשחקים יהיו ביום שלישי ורביעי ב9 וחצי בערב (בשלישי הולנד)
תודה רבה
04/07/2010 | 16:23
מתי הגמר?
04/07/2010 | 16:24
1
1
ב-11.07
04/07/2010 | 16:31
1
ציפורי לילה מכדררות בגל"צ עם אריה מליניאק
04/07/2010 | 14:14
12
איפה אפשר למצוא קישור לשתי התכניות בשבועיים האחרונים?

גלי צהל מקליטים בדרך כלל את התכניות, אבל לא מצאתי.

תודה.
עזרה בנושא אתרי ספורט
04/07/2010 | 11:50
1
הי חברים ,
אני אשמח אם תעזרו לי בסקר קטן שאני עורכת על אתרי ספורט.
זה לוקח 2 דקות ומאוד מאוד יעזור לי!
אם הוא יבקש מכם קוד לחצו 112233
לחצו כאן לכניסה לסקר
תודה!
מה שלום פויול?
04/07/2010 | 11:56
8
האם פויול נפצע? איפה אוכל לדעת עוד מידע כמו פציעות, כרטיסים ומי לא ישחק במשחקים הבאים במונדיאל?
באתר של פיפא לא מצאתי.
סיכומים מעניינים למשחקי סוף השבוע
04/07/2010 | 10:27
1
גרמניה- ארגנטינה:יש גרמניה אחרת

הולנד- ברזיל:ממונטום וטעויות

אורגוואי-גאנה: בשם ההקרבה
כתובות אינטרנט מצורפות:
כמה הערות משלי
04/07/2010 | 08:54
4
8
(מעין "בטח שמתם לב" מורחב)

מבין ארבעת המאמנים שעלו לחצי גמר המונדיאל, אין אף מאמן "גדול". לא קאפלו, לא ליפי, לא קיירוש, לא אריקסון, ואחרי רבע הגמר גם לא מראדונה ודונגה (שני כוכבים שהם לא ממש מאמנים). מי כן עלו? לאב, ואן-מרוויק, דל-בוסקה וטבארס - ארבעה מאמנים צנועים, לא מאוד מוכרים, שנמצאים עם הנבחרות שלהם תקופה, עברו איתן דרך ובנו תלכיד מנצח. אולי ההוכחה מספר אחת שאין תחליף לעבודה קשה וצניעות. טיפ לאנגליה, אהובתי, שרוצה להביא את דיוויד בקהאם כמאמן נבחרת, למרות שלא אימן יום בחייו.

אחרי שהוספד, ברור שהכדורגל האירופי מנצח בענק שוב. במונדיאל הקודם הגיעו לחצי הגמר ארבע אירופאיות, הפעם הגיעו רק שלוש - המגמה ברורה. עם כל הכבוד לכדורגל הדרום-אמריקני רווי הסטארים, כנראה שבאירופה יודעים לשחק את זה טוב יותר.

רשמתי קודם את הבעיה התרבותית הפנימית שלי עם ניצחון הגרמנים (נדמה לי שאתמול רמי ויץ קרא לה "אימפרית הכיבושים"... אמר ולא ידע מה אמר...). אבל יש לי גם בעיה מקצועית שמרגיזה אותי: הקטע של סיכול ממוקד על שחקן. בעיניי זה בעייתי בכל הקשור לרמה הספורטיבית; אם הדרך שלך להאבק ביריבה טובה היא לא לשחק יותר טוב, אלא לתסכל את השחקן מס' 1 שלהם, לעצבן אותו, ולעשות עליו עבירות קטנות אבל תכופות מהדקה הראשונה, זה לא אומר עליך משהו טוב. יכול להיות שזה לגיטימי, אבל יש בזה משהו שפוגם באינטרס של המשחק - האינטרס שיהיו שתי קבוצות שישחקו בתנאים שווים, ושהטובה ביותר תנצח.

אני לא יודע מה רוצים מלואיס סוארז. חוץ מזה שאני אוהב אותו מאוד, הוא לא התחזה, הוא לא הבקיע שער לא חוקי - הוא עצר כדור על הקו עם היד בדקה ה-120 ושילם על כך את מלוא המחיר. אם כבר, מדובר כאן בהקרבה יוצאת דופן. לא באיזה כתם מוסרי, סטייל יד האלוהים.

הצעה: לדעתי הפיתרון הכי טוב לעניין התערבות טכנולוגית בכדורגל הוא "צ'אלנג'ים" סטייל הטניס. כלומר - לכל מאמן יהיו שתי הזדמנויות בכל המשחק לערער על החלטה של שופט. אם הוא צודק, לא נלקח ממנו הצ'אלנג'. אם הוא לא צודק, הוא מפסיד חילוף. כך נוכל לוודא שהמאמנים לא יקחו צ'אלנג'ים סתם, אלא יעשו את זה רק כשהם בטוחים ב-300% שהשופט טעה. זה יוריד את הטענות מצד השחקנים והמאמנים על השיפוט - הרי יכולתם לערער; זה גם יחזיר את הכבוד לשופטים - כי לדעתי, בסוף בסוף, הם ינצחו ברוב הצ'אלנג'ים וזה גם יעשה צדק וימנע שגיאות קשות, כפי שראינו במונדיאל הזה. דעתכם?
הצ'אלנג'ים זה לא דבר שמתאים לכדורגל
04/07/2010 | 13:02
1
1
מאמן יכול בקליק אחד של מירס ממישהו שיושב מול טלוויזיה לדעת בדיוק מתי לקחת או לא לקחת צ'אלנג'
דבר שכבר מבטל את כל הרעיון הזה של צ'אלנג'

אבל גם בלי שום קשר לזה, למה שלקבוצה תהיה רק כמות מוגבלת של פעמים לעשות עמה צדק ושכל השאר יהיה נתון לחסדי עיני השופט?
לא מבין את זה

אין שום בעיה- מגדירים פרק זמן מוגבל
04/07/2010 | 13:53
להכרזת צ'אלנג', שהוא פרק הזמן המיידי ביותר בגבולות ההיגיון. אם מאמן לא לקח צ'אלנג' 10 שניות אחרי שהאירוע הסתיים (בשריקה או סימון של השופט / שער/ כדור שיצא החוצה), ההזדמנות לצ'אלנג' הלכה לאיבוד. ההחלטה צריכה להיות מהירה, ע"י המאמן בלבד.

בעיקרון, זה הפיתרון הטוב ביותר שאפשר לחשוב עליו- אני רק לא מסכים עם ההצעה של RunNGun שזה יפחית מכמות החילופים שעומדים לרשותו של המאמן. אני לא רואה קשר בין הדברים. ברגע שמגבילים את כמות הצ'אלנג'ים ל-2 במשחק, זה כבר גורם למאמן לשקול היטב מתי ואם בכלל הוא מכריז צ'אלנג'.
מראדונה לא מאמן. דונגה דווקא כן
04/07/2010 | 14:47
2
זה שברזיל לא עברה את רבע הגמר, ביג דיל. זה היה משחק שדי התפקשש לה. ראו היטב את טביעות האצבע של דונגה בנבחרת - גם אם הפיוריסטים הברזילאים שחושבים שאנחנו ב-82 לא אוהבים אותן - וזה מצביע על מאמן שעשה עבודה טובה. הוא יצר נבחרת עוצמתית מאוד. בסופו של דבר, גם ברזיל של פריירה המוכח ב-2006 נתקעה ברבע הגמר. זה הכדורגל. לעזאזל, דומאנק היה בגמר הקודם.

הניצחון של הכדורגל האירופי בסוף השבוע (רק שלא נסיים עם אורוגוואי אלופה...) שימח אותי מאוד. לא כי היתה לי בעיה כלשהי עם ההצלחה של הנבחרות הדרום אמריקאיות, אלא כי היתה לי בעיה עם ההצהרות שזה מראה משהו. זה לא הראה כלום. כמה נבחרות אירופיות סבלו מבעיות שכולנו ידענו עליהן מראש (איטליה עם חילופי הדורות, צרפת עם האין מאמן), וזהו. מה, בתוך ארבע שנים - מאז חצי הגמר הכל אירופי ב-2006 - חל כזה מהפך? ברור שלא. אבל כולם מנתחים וכולם חכמים. עד שהם שותקים.
רעיון ענק לדעתי..
05/07/2010 | 15:44
כולנו תומכים בהולנד ידידת ישראל
04/07/2010 | 03:10
31
2
למי שלא יודע הולנד היא ידידה מושבעת של ישראל לרפטים נוספים כנסו

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

או שהצטרפו לקבוצה בפייסבוק

http://www.facebook.com/group.php?gid=139694249381...
מה גם שנצחון הולנדי
04/07/2010 | 03:27
2
יבטיח שלראשונה בהיסטוריה נבחרת אירופית תזכה בגביע על אדמת ניכר

הולנד נחשבת ידידת ישראל אבל כמה קב' אוהדים בייחוד פיינורד דן האג ואוטרכט נוהגים לשיר שירים עם גוון אנטישמי מובהק

רק כדי להעמיד דברים על דיוקם
בכל מדינה יש את הקבוצה של האנשים שתשנא אותנו
04/07/2010 | 03:56
1
2
אבל בוא נסתכל על ראשי הממשלות של המדינות האחרות לעומת הולנד זאת הכוונה הם היחידים שמבינים אותנו
לא היחידים
06/07/2010 | 02:16
אבל בהחלט מהיותר צדיקים ביבשת
אין ספק שאחד השיקולים המכריעים לתמוך בהולנד זה ששם כמעט לא היו הפגנות נגד ישראל או "המשטר הציוני" בעוד שספרד מוצפת המוסלמים היתה גדושה בכאלה
לזה קוראים פרטים נוספים? חחח
04/07/2010 | 08:54
4
לזה קוראים ספאם...

הולנד היא לא ידידת ישראל יותר מגרמניה. גרמניה היא כיום הידידה הגדולה ביותר של ישראל באירופה, כן, כנראה שבגלל ההיסטוריה העגומה. אבל זה המצב וזו האמת.
גרמניה מנסה להתיפיף ולא פעם הייתה בעד
05/07/2010 | 18:16
3
4
הפלסטינים ודרשה מישראל להפסיק את הבנייה בירושלים , לך תלמד קצת היסטוריה ותחזור אלי

וכנראה אתה צריך ללכת ללמוד גם מה זה ספאם

יפישר
כשאתה אומר "לפרטים נוספים כנסו"
05/07/2010 | 18:38
2
1
כדאי שתספק פרטים נוספים, ולא תכתוב את אותו הדבר גם במקום אחר.

גרמניה דרשה מישראל להפסיק את הבניה בירושלים? וואו, זה ממש משכנע. פעם אחרונה שבדקתי, גם ארה"ב דורשת את זה, ובערך כל המדינות בעולם. זה לא הופך אותן לאנטישמיות, וזה בטח לא הופך אותי למי שצריך ללמוד קצת היסטוריה.

גרמניה היא כיום הידידה הגדולה ביותר של ישראל באירופה. נקודה. זה בכלל לא עומד בסימן שאלה, זו עובדה.

זכותך לא לאהוד את גרמניה, זכותך לא לסלוח, זכותך אפילו לנסות לשכנע אחרים לחשוב כמוך, אבל אנא, אל תזלזל באינטלגנציה של הקוראים.
לזלזל? לידיעתך הולנד
05/07/2010 | 21:04
1
2
תמיד הצדיקה אותנו

ומן הסתם שכרגע יושב בארצות הברית נשיא שהוא לא בדיוק הידיד הכי טוב שלנו שהוא במקור ממוצא מוסלמי וזה עושה את שלו.

המזל היחיד שיש לנו זה הלובי היהודי בארצות הברית שהוא די חזק

אם מקיין היה נבחר במקום הגימיק הזה
06/07/2010 | 02:12
3
כל המצב היה שונה
יחסה לישראל ממש לא רלוונטי בכדורגל
05/07/2010 | 18:51
1
אני ממש לא תומכת בהולנד
05/07/2010 | 20:28
2
2
ולא משנה ההיסטוריה המשפחתית שלי

גרמניה היא ה-כ-י טובה המונדיאל הזה, ואחת מהנבחרות הטובות אי פעם
ואם למישהו מגיע לזכות בגביע זה להם
זכותך לחשוב כך
05/07/2010 | 21:02
06/07/2010 | 11:18
1
לא כולם צריכים לתמוך בהולנד, ובטח לא בגלל
06/07/2010 | 00:35
10
1
שהיא ידידת ישראל. גם גרמניה היא ידידת ישראל, הרבה יותר מההולנדים, אהמ, אהמ.

זה לא אומר שאני לא אוהב את הולנד, אבל ליחסים בין מדינות אין קשר לזה בכלל. תהיו אתם ילדים בני 9 ביורו 88' בלי להתאהב באוראנז'...
בטח שיש
06/07/2010 | 02:17
8
2
מי שטוען אחרת משלה עצמו
יש מוחות מעוותים
06/07/2010 | 02:26
7
2
שאהדת כדורגל מוכתבת אצלם בהתאם לפוליטיקה והיסטוריה.

ויש כאלה שלא, ואין פה שום אשליה.
לשיטתך
06/07/2010 | 10:58
6
1
אתה צ"ל אוהד ברסה כמו כל הילדונים פה כי הם משחקים "הכי יפה"

זה פשוט לא עובד כך בעולם וטוב שכך
לשיטתי, תהיה אוהד לפי מה שאתה רוצה
06/07/2010 | 12:55
5
1
תאהד קבוצה/נבחרת בגלל שאתה מת על צורת המשחק שלך. תאהב קבוצה/נבחרת בגלל שאתה פשוט מאוהב במסורת שלה, בין אם היא מתבטאת בקבוצה הנוכחית או לא. ואם אתה רוצה, תאהד קבוצה/נבחרת בגלל עניינים פוליטיים או היסטוריים, זה גם בסדר גמור. אבל אל תטיף לאחרים ותחשוב שזו הדרך היחידה ושכולם צריכים להיות כמוך.

גם ה"שיטה" שלך לא עובדת כך בעולם וטוב שכך.
פשוט הגישה הזאת של לאהוד את מי שמצליח
06/07/2010 | 23:31
4
2
בלי לקחת בחשבון דברים אחרים מטריפה אותי כי היא אופיינית לישראלים
והגישה לבחור קבוצה או נבחרת
07/07/2010 | 00:52
3
2
בגלל תמיכתה או תמיכת המדינה שלה בישראל וכו', זה לא אופייני לישראלים? עובדה, אתה.
הלוואי שזה היה נכון ברמות
07/07/2010 | 03:18
2
1
אחרת לא היו לך כ"כ הרבה ילדי ברסה כאן

אני יוצא דופן בקטע הזה אלי סהר אמר את זה ביציע אבל הוא עוף נדיר
על מכמבי כדורז"ל שמעת?
07/07/2010 | 13:40
1
1
מכבי קבוצה ישראלית
07/07/2010 | 17:53
2
ואני כן מוצא טעם לפגם בכל שאוהדי חיפה בית"ר ואפילו כמה אדומים אוהדי מכבי סל ושונאים אותה ב-
אני הייתי בת 12,
06/07/2010 | 11:20
2
ובברית המועצות, ועדיין התאהבתי, למרות ההפסד. מאז אני אוהדת הולנד.
שהולנד ילכו לחפש. הייל שווינשטייגר !
06/07/2010 | 00:50
5
2
ועכשיו ברצינות

מי שבוחר את קבוצת הכדורגל שלו לפי דעות פוליטיות, שלא יראה כדורגל.

ברזיל מתנגדים לסנקציות על איראן, אז עכשיו לא לעודד אותם ?
לצערנו, בכל מדינה בעולם ובכל קבוצת כדורגל כנראה יש אוהדים שהם שונאים את ישראל .. כן כן .. גם בארה"ב .. ואפילו בהולנד.

ואם הולכים לפי הטמטום הזה ..
קנצלרית גרמניה .. תומכת בישראל הרבה הרבה יותר מראש ממשלת הולנד (מי זה בכלל) וגם מאורוגוואי .. ושלא נדבר על ספרד בכלל שאחראית על הרבה מאוד חרמים על מדינת ישראל.

לסיכום ..
גם ככה הפוליטיקה מקיפה אותנו מכל עבר.
תהנו מהכדורגל ותשתקו.
הבעיה עם ספרד
06/07/2010 | 02:24
1
2
שגם מהכדורגל שלה אי אפשר להנות יותר מדי

אגב בעולם הרחב כמעט ולא תשמע משפטים כמו סיכומך זה ברור שהסרבים יהיו בעד אחיהם האורתודוקסים מיוון נגד טורקיה והאירים בעד אחיהם הקתולים מקרואטיה לא משנה כמה יוון משחקת מגעיל וטורקיה יפה וככה זה בכל העולם הישראלים דווקא הם היוצאי דופן בקטע הזה
לא אכפת לי מכל העולם
06/07/2010 | 15:30
אכפת לי מה אני חושב.
בגלל שיש כמה טיפשים
06/07/2010 | 18:52
1
שלא אוהבים אותנו להיות נגד נבחרת?
תלוי כמה
06/07/2010 | 23:32
אבל זה בדיוק כך
07/07/2010 | 18:46
בגלל הנשיא שלהם שמחתי שהם עפו
מבחינת כדורגל ברור שמגיע לגרמניה
07/07/2010 | 02:46
אבל הולנד חייבת לקחת, "טו סמולר דה היסטוריק עוול"
האמת היא שבדיעבד
07/07/2010 | 07:58
2
אני קצת מתחרט על ההתפרצות שלי אחרי הרביעייה (הדי כואבת) של גרמניה על האהבה השניה שלי במונדיאל הזה, ארגנטינה... עדיין אני חושב שההתלהבות מהגרמנים (בעיקר של הפרשנים) היא קצת צבועה, אבל אני בהחלט יכול להבין את מי שאוהב את הנבחרת הזאת.

מה גם שבעיניי, מי שאוהד את הולנד בגלל חירט וילדרס (שהוא גזען, גם אם הגזענות היא לטובתנו) אוהד אותה מהסיבות הלא נכונות.

אני בחצי הגמר עם ספרד, בגלל אינייסטה, צ'אבי, ססק, וייה - ומעל כולם קסיאס. אבל אם גרמניה תעבור גם אותם, בעיניי היא הכי ראויה לקחת את המונדיאל הזה.
שאלה לגבי חסויות לנבחרות
03/07/2010 | 23:54
3
חברים,
שמתי לב:
במשחק ברדיל הולנד - שתי הנבחרות עם מדים של נייק,
במשחק גאנה אורוגוואי - שתיהן עם מדי פומה,
גרמניה ארגנטינה - שתיהן אדידס,
ובמשחק פאראגאואי ספרד - שתיהן אדידס.

מקריות מוזרה?
או שיש הסבר אחר?
ספרד - פרגוואי
03/07/2010 | 23:14
35
2
1-0 לספרד דקה 85
אני חייב לציין שלספרד פשוט לא מגיע לעלות לחצי גמר, איזה משחק משעמם ומגעיל.. זה לא שלפרווגאי מגיע יותר, היא שיחקה בונקר והייתה חלשה מאוד אבל מפרגוואי לא מצפים כמו שמצפים מספרד

זה, בטוח לא יספיק נגד גרמניה, כדאי לספרד להתאפס על עצמה ומהר..

מעניין מה יקרה לטורס במהלך העונה הבאה אחרי המונדיאל המאכזב הזה
משחק משעמם, אבל היו כמה רגעי מתח מרוכזים
03/07/2010 | 23:24
2
3 הפנדלים באמצע המחצית השנייה והגול של ספרד ב85 והכמעט גול של פרגוואי ב88... נקווה למשחקים עדיפים בהמשך, ספרד מעצבנים אותי אני מקווה שהם לא יזכו...
לא הבנתי למה לא החשיבו
03/07/2010 | 23:24
6
את הפנדל שספרד כבשה?
כי שחקני ספרד פרצו לרחבה לפני הבעיטה
03/07/2010 | 23:25
5
2
השופט יצא ענק בהחלטה הזאת!! לא הרבה שורקים.
04/07/2010 | 00:35
4
1
כל כך שנאתי את השריקה הזאת
04/07/2010 | 01:47
3
1
הקטע עם החוק הזה מייצג את כל מה שאני שונא בכדורגל - חוסר עקביות כרוני. החוק קיים, צריך לאכוף אותו, אבל כמעט אף אחד לא שורק לעבירה כזאת אף פעם. והנה, השופט החליט שהוא כן ישרוק, ודווקא בפנדל של ספרד (אחרי שהשחקנים שלה נכנסו לרחבה גם בפנדל המוחמץ של פראגוואי). פשוט זוועה לכדורגל. שמישהו בפיפ"א כבר יחליט מה עושים, אי אפשר לשרוק לעבירה הזו לפי מצבי רוח.
מה אתה מציע?
04/07/2010 | 02:02
2
שלא ישרקו אף פעם על כניסת שחקנים לרחבה, בגלל שברוב המקרים השופטים לא מיישמים את החוקה?
אני רוצה שפיפ"א תנחית אגרוף על השולחן
04/07/2010 | 02:30
1
ותודיע שפנדלים ייבדקו ושופטים שלא אכפו את החוק יחטפו בראש. כן, על זה אני מוכן להשעות חוקים. על נבדלים שפוספסו או דברים שהשופט לא ראה אני מוכן להמשיך הלאה.לא ראה, לא ראה, לא זיהה, לא זיהה. אבל לראות ולהחליק זה מבחינתי הפתח לרוב הבעיות של השיפוט בכדורגל. זה לא הטעויות, זה חוסר העקביות. לא רק בעניינים כאלה, כמובן - גם בעונשים לעבירות, כרטיסים וכו'.

פתאום בא לך שופט ומחליט שהוא אוכף את החוק הזה. אין לי שום בעיה איתו, ללכת לפי החוק הכתוב זה הדבר הנכון לעשות. רק כך תהיה עקביות. זה כמו השופט בדרבי של מנצ'סטר בשנה שעברה שהחליט שהוא הולך לפי ההנחיות ומוסיף אחרי תוספת הזמן את העיכובים במשחק במהלך תוספת הזמן עצמה (שער שהובקע, חילוף). אחרי המשחק קרעו לו את הצורה, גם אם הוא לא עשה דבר שהוא לא אמור. אבל הוא עשה שונה ממה שכולם עושים וחוסר העקביות הזה גורם לבעיות.
הבעיה היא שגם הוא לא אכף את החוק באופן אחיד..
04/07/2010 | 03:09
3
בפנדל של פרגוואי 2 שחקנים ספרדים היו 2 מטר בתוך הרחבה... ועל זה השופט לא נתן בעיטה חוזרת...
פראגוואי לא שיחקה בונקר
03/07/2010 | 23:26
1
הם שיחקנו הגנתי, אבל כשהכדור היה אצלם, היו לפחות חמישה שחקנים בחצי של ספרד.
בכל מקרה, ספרד היתה טובה יותר, אבל שוב משחק חלש שלה. יהיה מעניין מול גרמניה. ויאה בלתי נדלה.
תת שרשור הפינה לשיפוטכם.
03/07/2010 | 23:28
13
2
1. ההחמצה של פרגוואי. בעיטה חוזרת!!!!
03/07/2010 | 23:30
1
5
פנדל היה ללא ספק. פיקה תופס בשני ידיים ברחבה.
ההחמצה של פרגוואי...
היה צריך להישרק בעיטה חוזרת.
להלן התמונה.

רונקו
בדיוק מה שאמרתי מתחתיך
03/07/2010 | 23:32
1
2. השער שנפסל לספרד
03/07/2010 | 23:33
6
2
אופסייד ברור לחלוטין!
מהתמונה אפשר לראות שמספר 7 בנבדל ברור.
מספר 18 לא בנבדל מכיוון שהיד לא נכללת בהגדרת הנבדל.
אבל מספר 7 היה מעורב במהלך ועל כן נשרק נבדל.

לא ברור לי מה זה ה"הוראה לאשר שערים כאלה" מועדת השיפוט של פיפ"א, כפי שרמי וויץ אמר במחצית.

רונקו
אתה מתכוון שנפסל לפרגוואי
03/07/2010 | 23:38
4
1
והאמת שאני כנראה לא בקיא מספיק בחוקה כי אני לא מבין למה זה נבדל
מספר 7 לא נגע בכדור, הבנתי שהשדר אמר שהוא היה מעורב במהלך אבל סך הכל הוא לא נגע בכדור אפילו לא שפשוף קל אז זה לא אמור להיות מהלך שבו 7 לא נכלל בנבדל..?
פירוש חוקת פיפ"א לעניין הנבדל:
04/07/2010 | 00:28
3
4
1. השחקן שעובר עבירת נבדל צריך להיות בזמן המסירה קרוב יותר לשער מאשר השחקן הלפני אחרון של הקבוצה היריבה

2. השחקן שעובר עבירת נבדל צריך להיות לפני הכדור בזמן המסירה.

3. השחקן צריך להיות מעורב במהלך.

שלושת התנאים צריכים להתקיים על מנת לשרוק עבירת נבדל.
השחקן אמנם לא נגע בכדור אך היה חלק אקטיבי מהמהלך ועל כן הנבדל.

רונקו
לסעיף 3 יש 3 סעיפי משנה...
04/07/2010 | 01:21
2
2
1. השחקן היה מעורב במשחק
2. השחקן השפיע על המשחק
3. השחקן השיג יתרון מעמדתו

המקרה הנ"ל שייך לסעיף 2. השחקן אמנם לא שיחק בכדור, אבל הוא עשה תנועה ברורה לכיוון הכדור.
למה אנחנו לא שופטים שם?
04/07/2010 | 01:36
1
2
זה לא חוכמה להיות "שופטי כורסא"...
04/07/2010 | 02:06
2
יושבים בנוח בבית, לא צריכים לרוץ כל הזמן, יש הילוכים חוזרים מ-100 זויות...

אני בטוח שהשופטים במונדיאל יודעים בע"פ כל מילה בחוקה... אם הם היו רואים את המשחק כמונו, מספר הטעויות היה שואף ל-0...
אבל הוא השתתף במהלך...
03/07/2010 | 23:48
1
כאילו זאת הטענה.
3. פנדל נוסף בבעיטה של ספרד1
03/07/2010 | 23:37
1
אחרי הפנדל של ספרד שהשוער הדף, השוער הכשיל את שחקן ספרד והיה צריך להישרק עוד פנדל. ראו בהילוך החוזר בבירור את ההכשלה.
מה גם שאם היה פנדל, מן הראוי היה להישלף כרטיס אדום מכיוון שהשחקן המכשיל היה השחקן האחרון בדרך לשער.

רונקו
מסכים
בהחלט היה פה מקום לפנדל נוסף
4. פנדל חוזר לספרד
1
1
השער שנפסל בפנדל נפסל בצדק על כניסה מוקדמת לרחבה.
את ההילוך החוזר הזה לא הספקתי לתפוס בזמן לצערי.

רונקו
השחקן הספרדי היה חצי מטר בתוך הרחבה
04/07/2010 | 01:27
1
השופט צודק במקרה הזה, אבל 2 דקות קודם הוא התעלם מכניסה הרבה יותר ברורה של 2 שחקנים ספרדים לרחבה בפנדל של פרגוואי.
השריקה לפנדל של ספרד היתה די מפוקפקת... ספק אם היתה עבירה שמצדיקה בעיטה בלתי ישירה...
לטעמי פרגוואי מקופחת
03/07/2010 | 23:32
5
לא יודע אם שמתם לב אבל בהילוך חוזר לפנדל של פרגוואי היו 2 שחקנים ספרדים בתוך הרחבה של ה16 לפני הבעיטה.. (או שהחוק מדבר על כניסה מוקדמת רק של שחקני הקבוצה הבועטת?)
חלאס עם זה
3
בכל פנדל בעולם השחקנים נכנסים לפני הבעיטה.
אתה יודע מה, אתה צודק!
03/07/2010 | 23:40
2
חלאס עם זה באמת,
מעכשיו עבירות כמו של פיקה על שחקנים במצבים נייחים לא צריכות להיות פנדל, הרי "בכל משחק בעולם השחקנים עושים את זה"

שכנעת אותי.
מצחיק
04/07/2010 | 00:25
1
1
זה חוק כמו ה3 שניות בכדורסל, שרק שופט שרוצה לגנוב את ההצגה שורק.
ומה שהכי אבסורד, שמורים על בעיטה חוזרת רק כשהכדור נכנס ואז זה באמת לא משנה כמה שחקנים נכנסו לרחבה לפני ולעומת זאת כשהכדור מוחמץ ושחקן של הקבוצה התוקפת נכנס מוקדם ויכול להשיג מזה יתרון אז זה בכלל לא הגיוני לשרוק על בעיטה חוזרת.
זה לא נכון מה שאתה אומר.
04/07/2010 | 00:35
2
1. שורקים ל3 שניות. אין שום קשר ל"גניבת הצגה".
יש חוק, הוא מאוד ברור והגיוני וכשצריך, שורקים!

2. בעיטה חוזרת צריכה להישרק במצבים האלה:
  א. שחקן התקפה נכנס לפני הבעיטה והבעיטה נכנסת
  ב. שחקן הגנה נכנס לפני הבעיטה והבעיטה מוחמצת ואין מצב וודאי
      לכיבוש שער מכדור חוזר (הדיפה של השוער או קורה/משקוף).

אם שחקן הגנה נכנס לפני הבעיטה ויש שער - זה שער!
אם שחקן התקפה נכנס לפני הבעיטה ואין שער - ממשיכים לשחק, בהנחה והוא לא מעורב במהלך.

רונקו
אכן, החוקים מעט מבלבלים
04/07/2010 | 00:48
2
אבל לפי חוקת פיפ"א:

אם במהלך פנדל, שחקנים של הקבוצה ה"מגינה" רצים לתוך תיבת ה-16 לפני ביצוע הבעיטה, ובמידה והפנדל הובקע, השער נחשב. במידה והפנדל לא הובקע, יש לחזור על הבעיטה.

אם במהלך פנדל, שחקנים של הקבוצה ה"מתקיפה" רצים לתוך תיבת ה-16 לפני ביצוע הבעיטה, ובמידה והפנדל הובקע, יש לחזור על הבעיטה. במידה והפנדל לא הובקע, אין לחזור על הבעיטה.

אותו דבר תקף לגבי תזוזת השוער מהקו לפני הבעיטה. אם הפנדל הובקע, הוא ייחשב. במידה והפנדל לא הובקע, יש לחזור על הבעיטה.

זה בסופו של דבר חוק היתרון בגרסה טיפה מורחבת.
לשם שינוי מילה טובה על המשחק
03/07/2010 | 23:36
אני לא יודע למה זה קרה אבל היה נראה כאילו במהלך המשחק 2 הקבוצות נתנו כבוד אחת לשניה מבחינת עבירות.
הסבר כמובן מתבקש. שמתי לב שגם כשהיו עבירות הם לא היו מכוונות, ז"א לא היו עבירות מכוערות וכל שחקן באמת שניסה ללכת לכדור (למעט הפנדל של פיקה), ומבחינת השחקנים שעליהם בוצעה העבירה, הם לא עשו אקרובטיקה מיותרת ולא ניסו לגרום לשופט להוציא כרטיס לשחקן שעשה את העבירה על ידי הצגה..זה די הפליא אותי אני חייב לציין במיוחד שזה לא הגיע משחקנים כמו ראמוס שהוא ידוע להיות השחקן הכי מגזימן בכדורגל - מצד אחד פאוליסט בטירוף ומצד שני שעושים עליו עבירה, דופק איזה 7 גלגלונים כאילו הוא רקדנית בלט..
היחידי שעוד כן עשה הצגה היה בוסקטס אבל מה באמת שאני לא מתפלא, שחקן חולירע
התיאום של הנבחרת הספרדית מדהים
4
2
שחקן נופל (לא מופל) ועוד לפני שהוא נוחת על הדשא, ארבעה שחקנים סוגרים את השופט ודורשים שיתן לפחות כרטיס אדום.
03/07/2010 | 23:40
2
1
לא כתבת מעליו את ההפך?
04/07/2010 | 01:16
1
1
או שזאת הייתה ציניות?
זאת לא הייתה ציניות
04/07/2010 | 08:50
ובאמת שהודעה מעליו כתבתי את ההפך

זה פשוט הצחיק אותי לקרוא את הכותרת שלו כאשר אני מצפה לתוכן מסויים ומקבל תוכן אחר לגמרי, התוכן פשוט הצחיק אותי אז סימנתי , אני לא משנה את דעתי בנוגע למה שרשמתי מעליו אני באמת חושב שהמשחק היה הוגן..

כנראה שרשמתי את מה שרשמתי "פרחו מזכרוני" 3 הפנדלים כששחקני הקבוצות היריבות שעטו על השופט כאילו הוא פושע מלחמה אבל זה עדיין לא נוגד את מה שרשמתי, שהמשחק היה נקי מבחינת הצגות ומבחינת עבירות מכוערות
לפי המשחק זה התרגיל היחיד שהם מתאמנים עליו
04/07/2010 | 00:06
1
האם שחקן שדה יכול להיכנס כשוער ולהפך?
03/07/2010 | 21:21
11
10
שחקן שדה יכול להיכנס כשוער
03/07/2010 | 21:36
10
7
אם השוער שעמד בשער הורחק והקבוצה ניצלה את מכסת שלושת החילופים שלה (או אם לקבוצה אין שוער מחליף על הספסל וזכור לי מקרה כזה בליגה שלנו)
שחקן שדה יכול להחליף את השוער בכל זמן ובכל
03/07/2010 | 22:11
9
6
מצב... אין שום הגבלה על כך בחוקה, ומבחינה תיאורטית ניתן לעשות חילוף כזה בכל עצירה של המשחק.

מעשית, זה קורה רק כאשר אין ברירה אחרת... כאשר השוער מורחק, או נפצע ולא יכול להמשיך לשחק, ולא ניתן להכניס שוער מחליף במקומו.
זה יכול לקרות אך ורק אם התנאים הבאים יקרו
04/07/2010 | 00:43
8
8
או
1. שוער קיבל אדום ואין שוער מחליף.
או (OR)
2. שוער נפצע ומכסת החילופים נוצלה.
ובלבד, שמיידעים את השופט מי שוער ע"י כך שצבע חולצתו שונה מצבעי החולצות של שחקני השדה של שתי הקבוצות והשוער של הקבוצה השניה.

רונקו
הוספה
04/07/2010 | 00:45
5
וזה בלבד שמיידעים את השופט
והשינוי כמובן יכול להתבצע רק בהפסקת המשחק הבאה.
אי אפשר כמובן להחליף שוער בזמן שהמשחק חי.

רונקו
יש לך אסמכתא לכך?
04/07/2010 | 00:57
2
4
אני לא מצליח להכנס לנוסח החוקה באתר פיפ"א...

למיטב ידיעתי, החוקה לא מציינת באיזה מקרים מותר להחליף את השוער בשחקן שדה, ורק מציינת שנחוץ אישור של השופט.
החובה שתלבושת השוער תהיה שונה מאלה של שחקני השדה (גם של קבוצתו וגם של הקבוצה היריבה) לא קשורה להחלפת השוער.
חוקת פיפ"א
04/07/2010 | 01:05
1
5
http://www.fifa.com/mm/document/affederation/gener...

אני כרגע מעיין בה.

רונקו
סעיפי החוקה
04/07/2010 | 01:19
6
עמוד 16
Changing the goalkeeper
Any of the other players may change places with the goalkeeper, provided that
• the referee is informed before the change is made
• the change is made during a stoppage in the match
אין פה שום הגבלה לגבי שחקן שדה/שחקן מחליף ומספר החילופים שאפשר לעשות בין השחקנים על השדה.

עמוד 18
Each goalkeeper must wear colours that distinguish him from the other
players, the referee and the assistant referees

עמוד 63 (טעות שלי ממה שנאמר קודם)
If the jerseys of the two goalkeepers are the same colour and neither has
another jersey to change into, the referee allows play to begin
לפי הנוסח העברי (באתר ההתאחדות שלנו)
04/07/2010 | 01:04
3
4
כל אחד מהשחקנים האחרים רשאי להחליף את השוער, בהתאם לתנאים הבאים:
1. יש ליידע את השוער טרם ביצוע החילוף.
2. החילוף יבוצע במהלך הפסקת משחק.

ראה כאן, בתחתית עמוד 13:
http://football.org.il/Game%20Constitution/3.pdf
אופס... טעות
04/07/2010 | 01:05
2
2
1. יש ליידע את השופט וכו'...
חחחחחחחחח
04/07/2010 | 01:33
1
2
אני כבר רואה את זה, "למה אתה לוקח לי את המדים?!"  - "לא מגלה!"
04/07/2010 | 09:57
היכן ניתן לראות תקציר של המשחק-
03/07/2010 | 20:59
3
עקב השבת לא ראיתי את המשחק, האם יש תקציר באיזה מקום? לינק? גרמניה-ארגנטינה כמובן. תודה
אז , המונדיאל עד עכשיו
03/07/2010 | 20:51
12
2
המונדיאל נפתח בצורה איומה ונוראה, עם שבוע ראשון הכי גרוע בתולדות המונדיאלים, אבל לדעתי אחרי ה1:0 של שוויץ על ספרד משהו השתחרר. כן, עוד ראינו מדי פעם פרגוואי-יפןים למיניהם, אבל בסך הכול יש מונדיאל מפוצץ בהפתעות, הטרנדים משתנים כל הזמן (מונדיאל של הדרום-אמריקאיות, פתאום משתנה למונדיאל של האירופאיות, המונדיאל של מראדונה ומסי פתאום הופך למונדיאל של הטוטאל פוטבול גרסת גרמניה), ויש הרגשה שפתאום יש רגעים שייזכרו מהמונדיאל הזה.
את ההדחה הדרמטית של איטליה יזכרו, את התבוסות שגרמניה הנחילה לאנגליה וארגנטינה יזכרו, את טעויות השופטים יזכרו (לא בהכרח דבר טוב, אבל כן יזכרו אותו), את הבלגן הגדול בנבחרת צרפת יזכרו, את הדקה האחרונה של גאנה-אורוגוואי יזכרו.
באיזה דעה אתם, מונדיאל טוב או מונדיאל רע?
אחלה לגמרי
03/07/2010 | 20:58
2
למרות שהנבחרת שלי נראתה כמו פח זבל המונדיאל מספק אחלה הפתעות (סלובקיה ,גאנה ,הולנד ואורוגוואי) ומעל הכל נבחרת גרמנית שהיא פשוט תענוג לעיניים.

אני מרוצה בסה"כ.
מונדיאל מצויין!
03/07/2010 | 20:59
1
אני, אישית, נהנית מכל דקה וחבל שזה עוד מעט נגמר...
אני חלוק בדעתי
03/07/2010 | 21:18
1
מצד אחד תענוג לראות נבחרת כמו גרמניה ומצד שני אני מאוכזב מכל כך הרבה נבחרות ככה שלדעתי המונדיאל הזה הוא בסדר

אמרתי פעם אחת ואני אגיד זאת שוב, אחרי היורו ב2008 קשה להגיע לאותה רמה ככה שכנראה ל-פיק של חיי הכדורגל שלי בתור צופה אני כבר הגעתי..
מונדיאל יהיה של האירופאיות תמיד
04/07/2010 | 02:18
3
כי הן הכי רבות בטורניר וגם יש שם כמות של 6-7 נבחרות שיכולות להגיע לחצי גמר,אם אחת מפשלת השנייה עולה במקומה,ובינינו,דרום אמריקה זה 2 נבחרות,אורוגוואי עכשיו זה מקרה יוצא מן הכלל.
הרבה יותר טוב מהשניים הקודמים, זה בטוח
04/07/2010 | 14:12
1
1
דווקא ממש אהבתי את 2006
04/07/2010 | 14:51
2
היו בו כל כך הרבה רגעים שנחקקו לי בזיכרון.. אולי זה קשור לזה שזה המונדיאל הראשון שבאמת ראיתי ברצינות (את 2002 ראיתי ברפרוף ובלי להבין הרבה, במבט לאחור הוא היה מעפן ביותר). זה כנראה גם קשור לזה שהפייבוריטית שלי זכתה. אולי לא היה כדורגל מדהים אבל ההצגות של זידאן, הנגיחה במטראצי, המשחק האלים ביותר בתולדות המונדיאל של פורטוגל והולנד, הפתקים של למאן בפנדלים מול ארגנטינה, הסיפור עם הדרישות של רונאלדו לשופט לתת אדום לרוני, שלושה שערים עוצרי נשימה של ג'ו קול, מקסי רודריגז וקמביאסו (מה שעוד לא היה לנו במונדיאל הזה), כמובן שער 26 המסירות של ארגנטינה, ובראש ובראשונה שתי הדקות האחרונות של ההארכה בין איטליה לגרמניה.
במונדיאל הזה יש יותר כדורגל, לדעתי קצת פחות רגעים זכורים.
מונדיאל מצוין
04/07/2010 | 15:23
1
3
איך זוכרים מונדיאל? לפי כמות הרגעים הבלתי נשכחים שיש ממנו. עד היום אני שומע סיפורים על 1970 ועל ברזיל ההיא,של פלה והחבורה, 78' - בגלל ארגנטינה, לטוב ולרע; זוכרים את 82' זוכרים בגלל ברזיל הגדולה ואיטליה של פאולו רוסי, את 86' זוכרים בגלל "יד האלוהים" (והגול הפנטסטי שבא אחריו), את 98 בגלל הצמד של זידאן בגמר והחגיגות ביום הבסטיליה, את 2002 בגלל הקאמבק של רונאלדו והחגיגות של קוריאה וכו'. בכוונה לא הזכרתי את 90, 94 ו-2006. כי לא היו שם סיפורים (שקשורים ישירות לכדורגל, ההרחקה של מראדונה והנגיחה של זידאן במטראצי לא כלולים בקטגוריה הזו לדעתי)

וב-2010? רק לבחור: השקיעה של צרפת, הנבחרת הגרמנית - במיוחד שני הקונצרטים נגד אנגליה וארגנטינה, הפנדל של ג'יאן אסמואה בדקה ה-120, הפתעות כמו הניצחון של סלובקיה על אלופת העולם, הולנד שחוזרת לימיה הגדולים אחרי הרבה שנים יבשות, ואפילו ברזיל וארגנטינה - למרות העובדה ששתיהן הודחו - שסיפקו המון צבע והמון משחקים שובי עין בטורניר הזה. יש המון דברים שניקח הלאה, והטורניר הזה אפילו לא נגמר.
נראה כמה מהדברים האלה תזכור בעוד עשר שנים...
04/07/2010 | 18:05
1
לא הזכרת שזה הראשון ביבשת השחורה/מה
04/07/2010 | 16:45
2
הרבה נבחרות מאפריקה וציפיתי לראות אחת בחצי הגמר שלא נגמר , המונדיאל עדיין לא נגמר , גם אותי הפתיעה המהפך של דרום אמריקאיות לאירופיאות , עדיין הכרורגל האירופאי הוא השלט בעולם , בין ארבעת הפיינלסטיות תזכה בגביע , מייחל זכיה רביעית לגרמניה בגמר מול הולנד .. שכחת את הרעש הנוראי מהוו זובי בולות סליחה לא יכול להתאפק מהרעש הזה שדומה לזבובים למשך שעה וחצי .. מונדיאל טוב ומפתיע מי אמר שאין הפתעות במונידאל ?
לא משנה מה יקרה כבר אני יכול לסכם
04/07/2010 | 19:23
2
2
את מונדיאל 2010 במילה אחת:
גרמניה
04/07/2010 | 20:50
1
04/07/2010 | 22:44
מה קורה עכשיו עם מסי? הוא חוזר לברצלונה?
03/07/2010 | 20:44
5
4
לא,הוא הולך לבית"ר..
03/07/2010 | 20:48
4
2
נו בבקשה תענו לי?
03/07/2010 | 20:49
3
הוא לא חוזר לברצלונה, הוא פשוט נשאר שם
03/07/2010 | 20:52
2
1
למה שהוא עושה עם הנבחרת הלאומית שלו אין שום קשר למה שהוא עושה עם הקבוצה שבה הוא משחק.
התכוונתי לאחר שהמונדיאל מסתיים?
03/07/2010 | 20:57
1
כן..תיאורטית כבר מחר
03/07/2010 | 21:19
1
הוא טס לספרד וחוזר להתאמן בשורות הקבוצה שלו

למרות שאני מאמין שהוא ישאר בדרום אפריקה עד אחרי הגמר..
שאלה חשובה
03/07/2010 | 20:29
2
מה קורה עכשיו עם מסי הוא חוזר לברצלונה או מה?
טוב הרשו לי
03/07/2010 | 19:00
1
1
אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

כך התמכרתי למונדיאל
03/07/2010 | 20:04
1
רשמים מבחורה שממש לא ראתה כדורגל לפני - ועכשיו היא מכורה רשמית.
תהנו.

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

(אגב - אחלה פורום...)
מזל טוב לגרמניה - אבל פה זה נגמר
03/07/2010 | 19:43
78
6
חזיתי עוד לפני המשחק שהם יעברו את ארגנטינה, אני חשבתי שזה רק תלוי באחוזי ההבקעה שלהם שהיו הרבה מעבר למה שציפיתי

הבעיה היא שנגד ספרד זה לא יספיק.

ארגנטינה היא -בלוף אחד גדול-, נבחרת שמושתתת כולה על שחקן אחד, שום נבחרת/קבוצה בעולם לא יכולה להצליח בצורה הזאת לאורך זמן, זה עבד בשלב הבתים ופה...
המשך>>
חזיתי עוד לפני המשחק שהם יעברו את ארגנטינה, אני חשבתי שזה רק תלוי באחוזי ההבקעה שלהם שהיו הרבה מעבר למה שציפיתי

הבעיה היא שנגד ספרד זה לא יספיק.

ארגנטינה היא -בלוף אחד גדול-, נבחרת שמושתתת כולה על שחקן אחד, שום נבחרת/קבוצה בעולם לא יכולה להצליח בצורה הזאת לאורך זמן, זה עבד בשלב הבתים ופה זה נגמר. גם נגד מקסיקו ראו ניצוצות של בעיות.

זה פשוט דהים היה לראות במשחק הזה איך כל נבחרת מראה את האופי האמיתי שלה:

גרמניה - משחק קבוצתי ברמות הכי גבוהות שראיתי בחיים שלי (וראיתי -לא מעט משחקים-)

ארגנטינה - משחק סופר אגואיסטי, שחקנים שאמורים לעשות דאבל-פסים ולשחק כדורגל בנגיעה מתחילים להתמזמז עם הכדור כאילו זה חברה שלהם,
מגיע להם להפסיד, באמת, זאת קבוצה שלא ראויה להיות אלופת העולם.

מגיע לגרמניה הכי שבעולם הניצחון הזה, בחיים לא ציפיתי/פינטזתי לראות תבוסה אבל זה באמת היה מה שצריך לקרות, הבלוף הארגנטינאי מתגלה לו, אי-אפשר-לשחק-כדורגל-בלי-הגנה, נקודה.

אי אפשר לשחק כדורגל במערך 4-5-1 נגד קבוצה כמו גרמניה.

אי אפשר.

מראדונה צריך לעוף כמה שיותר מהר מהנבחרת הזאת ועם מאמן עם קצת יותר שכל אולי גם ארגנטינה תגיע רחוק במונדיאל הבא (סך הכל השחקנים הגדולים שלה לא זקנים ויש להם לפחות עוד מונדיאל אחד לתת)

---------------------------------------------------------

עכשיו לבעיה.. גרמניה לא יכולה לנצח את ספרד, פשוט לא יכולה. עם כל כמה שהיא נבחרת מדהימה ספרד יותר טובה ממנה בכל קנה מידה אפשרי.. הסיכוי היחידי שלה לנצח את ספרד הוא אם טורס ימשיך להציג יכולת כל כך עלובה כמו שהוא מציג עד עכשיו והכדורים ילכו בעיקר אליו במקום ללכת לוייה  או שכמובן אם וייה יפצע (מה שכנראה לא יקרה).
בניגוד לארגנטינה לספרד יש הגנה ממש חזקה שלא תתן להפקרות כזאת ובנוסף להגנת ברזל עם השוער המדהים שיש להם בין הקורות יש להם גם את הקישור הכי טוב בעולם.

כנראה שנראה גמר של ספרד - הולנד, ממש לא הייתי מנחש את זה טרום המונדיאל, אני בכל ההתערבויות שהיו לי לפני המונדיאל כבר נפלתי, עכשיו אני מקווה לראות גמר איכותי, חצי ממה שהיה במשחק היום של גרמניה מספיק לי.
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
חברת
חברת "קראפן"
ספא כפר הים
ספא כפר הים
מועדון איילות- אירגון מירוצים
הכונו הכונו...
קומונות
61שנה היא אדומה, והיא תהיה כאן לפחות לעוד 60 - עד 121 הפועל...
כדורגל נשים בארץ.. אולי בזכות הקמונה תיהיי יותר מודעות לנו...
הקומונה של הקבוצה מספר אחת בעיר "מכבי קריית גת"אתר הקבוצה:...
עדכונים שוטפים
07:13 | 03.09.15 - מבזקי ספורט -
21:05 | 02.09.15 רז 1978
21:01 | 02.09.15 רז 1978
22:23 | 28.08.15 רז 1978
18:14 | 28.08.15 GentlePunter
15:03 | 28.08.15 DRORIKO8
19:38 | 27.08.15 עופר דואק
18:00 | 27.08.15 רז 1978
17:38 | 21.08.15 רז 1978
מקרא סימנים
בעלת תוכן