לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבת
על אוהדים על טלוויזיה ועל עיתונים
מה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?
יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)

"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".
חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.
אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -
ובואו נדבר באמת על כדורגל!

ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות...

כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?
בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.

*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הגרלת שמינית גמר גביע המדינה
08/02/11 12:38
1צפיות
היום ב-19:00 תיערך הגרלת שמינית גמר גביע המדינה

המשחקים יתקיימו בתאריכים 1.3-2.3

הימורים שלי לתוצאות ההגרלה:

מכבי נתניה-הפועל י-ם
הפועל רעננה-בית''ר י-ם
הפועל פ''ת-מכבי חיפה
מ.ס אשדוד-עירוני ג'ת אלאהלי
הפועל אשקלון-מכבי הרצליה
הפועל חיפה-עירוני ק''ש
הפועל ת''א-הפועל ב''ש
נס ציונה-הפועל ראשון לציון

ההימור שלי להגרלת שמינית-גמר גביע-המדינ
08/02/11 17:33
3צפיות
ההימור שלי להגרלת שמינית-גמר גביע-המדינ

הפועל אשקלון- הפועל ירושלים

הפועל ת"א - מכבי חיפה

בית"ר ירושלים - מכבי נתניה

קרית-שמונה - הפועל ב"ש

מ.ס.אשדוד - הפועל חיפה

הפועל פ"ת - הפועל רעננה

נס-ציונה - מכבי הרצליה

עירוני ראשל"צ - ג'ת אלהאלי

וזאת ההגרלה שתהיה בפועל
º
1 מ8...וואלה קלעת בומבה.
08/02/11 20:46
3צפיות
º
לא זכורה לי מעולם הגרלה כולכך משעממת
09/02/11 10:13
מה שמעצבן אותי זה אבי לוזון
09/02/11 11:29
הוא היה שמח מאוד ומאושר כי אותו מעניין שבחצי הגמר ר''ג יהיה מלא והקבוצות הגדולות עם הקהל יגיעו בהמוניהם ולפי מה שאני מסיק מדבריו הוא יתהאס עם רעננה,אשדוד,ראשון לציון וק''ש יעפילו לחצי הגמר

לדעתי מה שיפה בגביע זה שהקבוצות הקטנות מגיעות ומדיחות ת'גדולות ובשנם האחרונות מאז 02/03 ואני די בטוח בזה למעמד חצי הגמר ולגמר הגיעו קבוצות קטנות ואף זכו כדוגמת הפועל ר''ג והן הגיעו וראינו פייט נהדר כדוגמת אשקלון והפועל ת''א כשכל אשקלון הגיעו למשחק הזה בהמוניהם ודחפו לניצחון

לדעתי,את לוזון מעניין רק הכסף הוא יודע שהגדולות יביאו לו הכנסות ועוד כסף לקופת ההתאחדות וזה מה שמעניין אותו

אצל רוב האנשם זה ככה
09/02/11 12:14
רוב האנשים מעדיפים שהגדולות יגיעו לשלבים המכריעים,סינדרלות פה ושם זה נהדר ויפה לגביע אבל לא יותר מזה.זאת גם הסיבה שהצ'מפיונס ב-2004 היה איום ונורא.

אבל לוזון אמור לשמור על נייטרליות בגלל שהוא יו"ר התאחדות.
º
אני לא זוכר שאיצ'ה וגברי דיברו ככה
09/02/11 12:37
כל מה שגברי עשה היה לדבר
09/02/11 16:58
אבל אמרתי,לוזון צריך לשמור על אובייקטיביות,ובכל מקרה לא נגרם נזק.
גברי לוי לאוהד הפועל פ"ת: נאד נפוח ופרימטיבי
09/02/11 18:01
1צפיות
גברי,אתה חסר לנו בנוף הכדורגל התרבותי של ישראל

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/210/162.html
בכל זאת היה עדיף
09/02/11 16:33
על הסיוט שנה קודם
º
מפעל הגביע איבד מיוקרתו זה מכבר
16/02/11 20:51
מן הסתם
10/02/11 10:23
זה מה שקורה כשמלכת הזכיות נעדרת
º
אסור לזלזל בטקטיקן לחמן והגנת הברזל שלו
10/02/11 00:08
1צפיות
הגרלה טובה...בעיקר להתאחדות...
10/02/11 10:17
אחרי שאיבדו את הקהל של מכבי ת"א בהתאחדות פחדו מאוד לאבד עוד קהל גדול.

כך שבהגרלה יצא ששלושת הגדולות שנשארו(מכבי חיפה,הפועל ת"א וביתר ירושלים) לא רק שישחקו בבית,ישחקו נגד 3 יריבות מהנוחות שהגיעו לשמינית הגמר.

וזה מבטיח לנו ששלושתן יהיו גם ברבע הגמר,וסיכוי טוב ששתיים מהן לפחות יהיו בחצי(מה שיבטיח ר"ג מלא)
אל תזלזל ידידי!!!!
10/02/11 10:27
לפני 4 שנים חיפה קיבלה את הפועל ר''ג במכתש שר''ג הייתה בליגה ארצית השלישית בזמנו ור''ג הדיחה אותה,הפועל י-ם היום היא בליגה א' השלישית בטיבה אבל היא בהחלט קבוצה עם סגל שחקנים עדיף על לפחות 4-5 קבוצות מהלאומית.

גם הקבוצה שלי ושלך בית''ר י-ם לא הייתי אומר שעלינו בטוח-ראשל''צ קבוצה מצויינת,שבעברה הייתה קבוצה ליגטימית בליגת העל ואף עשתה לנו צרות וכמעט הורידה אותנו ליגה וקל זה לא יהיה.זה מזכיר לי איך ב-05/06 שמחנו וצהלנו כשקיבלנו את הכח ר''ג מהלאומית בטדי והפסדנו 0-1 בדקה ה-89 משער של מור גולן

לכן,הכל פתוח
º
פינת החידה של סלי חמיצר סבג
08/02/11 09:59
6צפיות
חידה. מאיזה משחק התמונה...
08/02/11 01:08
2צפיות
חידה. מאיזה משחק התמונה...
הזאת
בנוסף
08/02/11 01:09
מבקש פירוט, להיות גברים ולא לעשות גוגל.
אחרי שעשיתי גוגל, אני אשתוק
08/02/11 02:04
אבל הזכרת זמנים יפים... כשמילאן באמת הייתה הטובה בעיר. עצוב.
הימים האלה לא יחזרו
08/02/11 10:06
אפילו העונה כשאינטר מקרטעת, רוב הסיכויים שהיא תקח את האליפות שישית ברציפות (שיא חדש) ולא מילאן.
הם יחזרו
08/02/11 17:17
כמו שלפני כמה שנים נראה שהימים הטובים של אינטר לא יחזרו, ככה לצערי גם הימים הטובים של איכסי מילאן יחזרו, השנה, עוד 3 שנים, עוד 10, זה יגיע, כי זה טבעו של הכדורגל.
הרבה שנים הם היו למעלה ואנחנו למטה, בשנים האחרונות זה להיפך, נקווה שזה ימשך, אבל סביר מאד להניח שהימים היפים של מילאן לא נגמרו.
מה גם שמבחינה כלכלית
08/02/11 19:27
המצב שלכם לא כל כך מזהיר וזה רק עניין של זמן עד שמוראטי יפסיק לממן את הקבוצה מכיסו נוכח ההפסדים הרבים של הקבוצה.
הא?
08/02/11 19:54
אילו הפסדים? מוראטי כבר שנים שלא משקיע סכומי עתק ברכש (הרבה פחות ממילאן לדוגמא) ויש הישגים, למה נראה לך שאינטר לא מרוויחה לפחות כמו מילאן אם לא יותר בשנים האחרונות?

מעבר לזה, גם אם מוראטי ילך, הוא ימכור את המניות, יבוא מישהו אחר, אינטר מנוהלת כמו חברה, לא כמו קריזה של איש אחד וכמו שהיא זכתה באליפויות לפני מוראטי, היא תמשיך גם אחריו...
ולנסיה-אינטר ב2003
08/02/11 14:55
אינטר הגיעה מהמשחק הראשון עם יתרון 1-0, ויירי כבש 1-0 במסטאייה אבל נפצע (עד הפציעה הוא היה בכושר הטוב בקריירה עם מאזן גולים מטורף, למרות הפציעה והעובדה ששיחק באותה עונה רק 20-25 משחקים סיים כמלך השערים של הסריה א)

מאותו רגע זה הפך לולנסיה נגד טולדו, שנתן משחק אולי יותר גדול ממה שהוא נתן נגד הולנד ביורו 2000...

התמונה הזאת קצת מטעה מפני שזה היה טולדו שהתנפל וחנק את די ביאג'ו שעשה טעות בהגנה שהובילה לעוד מצב שטולדו היה צריך להציל...  

בסופו של דבר טולדו היה הסיבה היחידה שהמשחק ההוא נגמר 2-1 לולנסיה (אינטר עולה משערי חוץ) ולא משהו כמו 5-1...
נכוווווון
08/02/11 15:39
כל הכבוד,הגחת בזמן ונתת פירוט מצוין. בסן סירו ולנסיה שיחקה עם חולצות כתומות, הכי זרחניות שראיתי.המשחק השני היה גדול,ואם אני לא טועה הייתה לאינטר גם הרחקה.

המפגש בין שתיהן אחרי שנתיים ב-2005 (שבו נגמר 5, פסים על החולצות לרוחב...) מחק את צמד המשחקים האלה לדעתי,אנשים פשוט שכחו מהם בגלל שהעימות הזה עשה הרבה יותר רעש.
ועוד דבר,טולדו לא חנק בכלל
08/02/11 15:45
הוא פשוט התנפל עליו בצעקות ותנועות ידיים ממרחק ממש קרוב וזאת הייתה התגובה של די ביאג'יו,מין ניסיון לסתום לו את הפה.
ומהתמונה הזאת
08/02/11 15:58
1צפיות
טולדו פרש, די ביאג'יו פרש, קפיטנו עדיין בתחילת הקריירה
º
אין ספק אגדה.
08/02/11 16:59
אוקיי, סתם חידת טריוויה קטנה
10/02/11 18:43
1צפיות
שבמקרה נתקלתי בזה ויהיה מעניין לראות אם מישהו פה יודע :)

מי השחקן היחידי שזכה באליפות בשלוש הליגות הבכירות של סקנדינביה - נורווגיה, שוודיה ודנמרק? :)

אני אתן רמז - אם מישהו במקרה היה משחק בצ'מפיונשיפ מנג'ר, אני לא זוכר אם ב99 או ב00, אבל היה שם שלב שהם באמת האמינו בו. המנג'ר שבו כל שחקן משוודיה היה שווה את משקלו בזהב ומחירו היה פחות או יותר בעופרת....
מצאתי אחד שזכה בשתיים :(
10/02/11 19:30
אבל אני מתאר לעצמי שזה לא כ"כ נדיר.
טוב, לקח לי קצת זמן עם גוגל אבל מצאתי
10/02/11 19:37
לא נהרוס למי שינסה :)
º
ג'אן דרק סורנסן?
10/02/11 20:09
שלילי
10/02/11 20:19
הוא לא שיחק בכלל בשבדיה ודנמרק...
חידה
16/02/11 17:54
מאיזה משחק השדר אמר את המשפט האלמותי:
GOL DEL MACCABI DEL TEL AVIV
חדשים ודרושים ב-
07/02/11 17:27
2צפיות

הורים, אל תתמודדו לבד: פורום הורים לילדים לקויי שמיעה נפתח ובו תוכלו להתייעץ, לייעץ, לשתף, לקבל מידע ולהיות חלק מקהילה של הורים אחרים כמוכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כמו כן, לפורומים הבאים דרוש/ה מנהל/ת:

עזרה בלימודים ושיעורי בית - מתקשים במתמטיקה? לא מבינים את המטאפורה בספרות? המקום לתלמידים הרוצים לסייע ולקבל סיוע בחומר הלימודי

אוניברסיטת בר אילן - סטודנטים בעבר, הווה ועתיד, מורים, מתרגלים וכל מי שמתעניין במתרחש באוניברסיטה מגיע לכאן

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל?
הקליקו על הקישור, מלאו את הטופס במלואו ואולי תהיו המנהל/ת הבא/ה שלו:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
בהצלחה
יואב מאור מגיע ל-
07/02/11 12:56
2צפיות

המודח יואב מאור מגיע ל-!
לאחר שהודח מבית האח הגדול בליל שבת והתנהלותו לאחר היציאה מהבית עוררה הדים, יגיע יואב מאור להתארח בפורום הרשמי בתפוז ב-16:00 ולהשיב לשאלות שלכם אליו.
למי הוא הכי יתגעגע? האם הוא מרגיש שהשתנה בעת שהותו בבית והאם הוא מתחרט על הראיון לאחר ההדחה?
בואו לשאול אותו את כל זאת ועוד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מתי בפעם האחרונה התאהבתם ב... קמפוס?
תקופת הלימודים מזמנת אל חיינו אנשים חדשים - ולפעמים אפילו אהבה.
לכבוד הוולנטיינ'ז המתקרב, ספרו לנו בפורום סטודנטים על סיפור אהבה שחוויתם במסגרת הלימודים ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסרטם החדש של ג'ניפר אניסטון ואדם סנדלר "לזרום עם זה":

צילמתם את הגשם, הברד או הברקים? הראו לנו
בסימן עונת החורף הבאה עלינו לטובה, אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו בתמונות חורפיות שצילמתם בפורום העולם החרדי – ואולי לזכות בעותק מאלבומו החדש של אסף נווה שלום "תחנות":

חייל, הכן את קיבתך... לעוגיות!
כולנו יודעים שחיילים הם עם רעב - ואין כמו משלוח מתוק בשביל לחמם את הלב בימים הקרים שעוברים עליהם בשטח.
פורום הורים לחיילים מזמין אתכם להעלות את מתכון העוגיות המנצח שלכם ואולי לזכות בתלושי קנייה יקרי ערך בחנות "סו-שף":
עתי שולברג מגיע ל-
08/02/11 12:20

עתי שולברג יגיע להתארח ב-!
השרמנטיות שלו כבשה את לבבות הנשים, הרומן שלו עם ליהיא עורר מחלוקת קשה ושיחת הפיוס שלו עם אבירם לא תשכח במהרה.
בשעה 16:00 יגיע עתי שולברג, המודח האחרון מבית האח הגדול להתארח בפורום הרשמי כדי להשיב לשאלותיכם.
האם הוא מתחרט על בחירותיו בתכנית? האם הוא אותו אדם שהיה כאשר נכנס לבית? והאם הוא פנוי להצעות?
העלו שאלות לעתי כאן כבר עכשיו:

הפכה את החלום - למציאות
יעל רגב - בלוגרית אופנה, אשר הפכה ליועצת הקריאטיבית החדשה של חברת ml בזכות קמפיין שניהלה בפייסבוק תגיע לפורום אופנה מלאה בשעה 19:00 כדי להשיב לשאלות בנושא דעותיה, הקו האופנתי של החברה ואופנה בכלל:
º
אני רק שאלה
06/02/11 13:47
2צפיות
כרטיסים לכדורגל בחו''ל
06/02/11 02:00
1צפיות
למישהו יש מושג אם ניתן להשיג כרטיסים למשחק ארסנל נגד ברצלונה במחיר סביר ?

הכי זול שמצאתי היה 400 פאונד באתר "טוס-טוס" www.tus-tus.co.il .

מישהו מכיר משהו יותר זול ?
יותר זול עולה ביוקר
06/02/11 07:23
אם אתה מוצא יותר זול, באתרים מחו"ל, סביר להניח שזה אתר מפוקפק ולא כל כך בטוח שתראה את הכרטיסים שלך. אולי כבר עדיף, ואני אומר את זה ברצינות, לטוס ללונדון ולחפש שם כרטיס. יש המון סוכנויות כרטיסים בלונדון, הם מתעסקים גם בזה.
º
מתי מסתיים מועד ההעברות בארץ ובעולם
06/02/11 21:25
24צפיות
בארץ - מחר
06/02/11 23:05
1צפיות
בעולם הנורמלי לפני שבוע..
º
לפני שבוע זאת אומרת ב-31.1.2011 ?
07/02/11 12:36
1צפיות
שאלה לגבי ברצלונה
07/02/11 21:53
2צפיות
שלום, רציתי לדעת, בסוף ברצלונה חתמו עם הספונסר הזה של השייח ששונא יהודים וכו'? הם בכלל מסתכלים על הדברים האלה או שזה לא מעניין אותם מי הספונסר והעיקר הכסף הגדול?
אין להתפלא
07/02/11 22:40
אחרי שפפ אמר שהלחימה נגד החמאס מיותרת ואחרי היחס שמכבי סל זוכה לו שם כל ביקור עם שלל דגלי אש"ף אין מנוס ממסקנה מרחיקת לכת שהם פשוט לא חברים שלנו כדאי לקרוא מה שעיתונאית קטלונית ראולה פילאר כותבת על עירה שהתאסלמה
פרוייקט בחירת הזר הטוב ביותר ששיחק בישראל
06/02/11 11:11
43צפיות
בשבוע האחרון שמתם לב שאני מריץ כאן פרוייקט בחירת הזר הטוב ביותר ששיחק בישראל

אני זוכר שערוץ הספורט ב-2001 ערך תחרות דומה ומי שנבחר היה ג'ובני רוסו אבל מאז קרו הרבה דברים ונחתו בארץ הקודש הרבה זרים טובים שראויים להיות הזר הטוב ביותר וגם נחתו הרבה זרים מוזרים או איך ששלמה שרף אוהב לכנות אותם-פיסחים ועילגים......

איך התחרות הולכת להתבצע??? מי ישתתף??? כל הפרטים:

במשך כל השבוע האחרון ישבתי וערכתי רשימה של 50 זרים טובים ששיחקו בישראל,צימצמתי את הרשימה ל-30 הטובים ומתוך ה-30 הללו ייבחר הזר הטוב ביותר.

אני מודע לכך שאנשים פה יגידו איך זר X לא ברשימה אבל זר Y כן???!!!!!

חברים,אני יכול להבטיח לכם שברשימה הזו נמצאים 30 הזרים הטובים ביותר שאני בטוח ב-99.9999 אחוז שאם הייתי נותן לכם לערוך רשימה של 30 זרים גם הם היו נמצאים ברשימה.

ההצבעה לתחרות היא בהרשמה חינם אין כסף עד יום שישי-מי שמעוניין שישלח לה מסר אישי או יגיב על ההודעה הזו וירשום אני.....   כרגע יש כמות די מכובדת של אנשים שנרשמו אצלי,אני עורך את רשימת המצביעים מסיבה אחת פשוטה:

לא רוצה שפתאום אנשים שלא הצביעו בשלב הראשון יצביעו בשני אבל אם אתם מכירים אנשים שהם לא חברים בפורום אבל כן חברים בפורומים אחרים שקשורים לספורט-בית''ר,מכבי חיפה,הפועל ת''א,מכבי ת''א,צפרירים חולון והאטריק או אפילו מסתם פורומים כאן בתפוז אין בעיה שתביאו אותם אבל הם צריכים להירשם אצלי...... ביום שישי תיסגר ארשימת המצביעים ואז לא יהיה ניתן להירשם אצלי.אני גם מודיע עוד משהו אם בן אדם נרשם ולא יצביע(יהיה לכם שבוע שלם להצביע) הוא יימחק מרשימת ההצבעה ולא יצביע בשלבים הבאים.....

שלב ראשון:

את 30 הזרים חילקתי באופן אקראי ל-3 קבוצות.כל קבוצה מונה 10 זרים.בכל שבוע אני אפרסם את שמותיהם ופרטים עליהם כי אני משער שלא כולם זוכרים אותם ומי הם.בכל שבוע יהיה עליכם לבחור 3 זרים מכל קבוצה ולשלוח לי במסר אישי ולא על גבי הפורום את בחירתכם....

מקום שלישי- 10 נק'

מקום שני- 20 נק'

מקום ראשון-30 נק'

בתום שבוע ההצבעה אני אשקלל את הנקודות ושלושת הזרים בעל הניקוד הגבוה ביותר יעלו לשלב הגמר

זה אומר שמכל קבוצה יעלו 3 זרים ואז לשלב הגמר יגיעו 9 זרים מהשלב הראשון

שלב שני: גלגל הצלה

מתוך 21 הזרים שלא נבחרו נערוך שלב גלגל הצלה,תצטרכו לבחור שוב 3 זרים מתוך 21 שלא צלחו את השלב הראשון לפי ההליך של השלב הראשון.זו ההזדמנות להגיד שהניקוד בשלב זה מתחיל מ-0 ואין ניקוד מצטבר

אם למשל פאביו ג'וניור(הוא לא בתחרות את זה אני כבר מודיע לכם) קיבל בשלב הראשון 40 נק' ולא העפיל לשלב הגמר אז בגלגל ההצלה הוא יתחיל מ-0.

הזר שיקבל את מירב הקולות בגלגל ההצלה יעפיל לשלב הגמר ויצטרף לתשיעייה מהשלב הראשון וככה יהיה לנו עשיריית גמר.

שלב הגמר:

דירוג 10 הזרים יתבצע כך-תיתנו לכל זר דירוג,הבחירה תהיה קשה אבל אין מה לעשות:

מקום 10- 10 נק'

מקום 9- 20 נק'

מקום 8- 30 נק'

מקום 7- 40 נק'

מקום 6- 50 נק'

מקום 5- 60 נק'

מקום 4- 70 נק'

מקום 3- 80 נק'

מקום 2- 90 נק'

מקום 1- 100 נק'

גם כאן,כל הדירוגים יתחילו מ-0 נק',וחשוב לציין שאין כאן שיטת קיזוז  

במקרה של תיקו באחד השלבים ניכנס להארכה ואז לפנדלים חחחח סתם אם נניח שני הזרים קיבלו אותו ניקוד ושניהם במקום ה-3 נעשה ראש בראש בין שניהם או בגלגל ההצלה מקום ראשון עם אותו ניקוד או בגמר נערוך ראש בראש

עד כאן

להצעות,שאלות,הארות,הערות ולהרשמה לתחרות אתם מוזמנים לשלוח לי מסר אישי או לכתוב הודעה בשרשור זה.
º
אני כמובן בפנים
06/02/11 11:52
אני בפנים
06/02/11 13:04
2צפיות
והצעת ייעול קטנה בשבילך,
לא יותר פשוט בשבילך לחלק נקודות בודדות  מאחד עד עשר
מאשר עשר עד מאה?
זה רק בגמר 10-100
06/02/11 13:38
2צפיות
ואני לא חושב שזה מסובך
בסופו של דבר
06/02/11 14:31
1צפיות
אתה צריך לעשות את החישובים,
בעיה שלך
º
נסתדר אל דאגה
06/02/11 15:05
3צפיות
º
בפנים
06/02/11 13:20
º
טוב
06/02/11 13:35
º
יש לך איזו הצעת ייעול?
06/02/11 13:40
לא כרגע
06/02/11 13:51
2צפיות
אני רק פוחד מכאלו שיבחרו שחקנים לפי אהדה\שנאה, ולא לפי יכולת השחקן, אבל אי אפשר להגן כלפי זה.
אין מה לעשות בעניין
06/02/11 13:55
4צפיות
אין בעיה שיהיו בו ויכוחים שעות על גבי שעות אבל בסופו של דבר ההצבעה נשלחת אליי ואני לא יפרסם מי הצביע מה אבל עם נגיד במהלך הדיונים אנשים יחליטו לומר מה הצביעו זכותם המלאה
º
אני בפנים, בתקווה שיהיה לי זמן להשתתף
06/02/11 19:07
2צפיות
º
06/02/11 19:12
אני בפנים
06/02/11 19:54
1צפיות
כל עוד זמן ההצבעה בכל סיבוב הוא יומיים לפחות.
אחרת, לא יהיה לי זמן למבחן
יהיה לכם שבוע שלם להצביע!!!
06/02/11 19:58
4צפיות
אני יודע שאנשים כאן עסוקים,יהיה לכם שבוע שלם בין סיבוב לסיבוב,אני בטוח שתמצאו זמן

שומו ו-TheOrion אני מוסיף אתכם לרשימה ועכשיו יש לנו 16 מצביעים ואני מקווה שיהיו עוד.....
º
06/02/11 20:52
º
משתתף
06/02/11 21:56
משתתף +הערה קטנה
07/02/11 01:00
3צפיות
אני חושב שצריך לשים דגש גם מה הזר הזה תרם.. לדוגמא ג`רום לרואה שהיה בביט"ר היה שחקן ענק בכל קנה מידה אבל אני הייתי מדרג את רוסו (פייבוריט גדול) לדוגמא מעליו כי רוסו עשה פה קריירה לעומת לרואה שרק ביקר פה.. תודה, פרוייקט גדול ובהצלחה..
כל אחד יבחר את מה שהוא חושב
07/02/11 07:18
2צפיות
אתה חושב שרוסו יותר גדול מלרואה ויבוא מוישלה זוכימר ויגיד שלרואה יותר גדול מרוסו....

אני מבטיח לתת כמה שיותר פרטים ונתונים על הקריירות של השחקנים שברשימה,יש שחקנים זרים שהגיעו לכאן אחרי רפורטאר בקבוצות גדולות ומוכרות כמו אבראו למשל אבל הוא שיחק 2 משחקים וחצי ועזב ולכן הוא לא ברשימה.יש את אגנסו שגדל בריאל שיחק בסנטאנדר ובבית''ר נתן חצי עונה פושרת ולכן הוא לא ראוי לרשימה הזו.

אני הכנסתי זרים שתרמו לכדורגל שלנו,חלקם אף הגיעו לישראל ואף אחד לא שמע עליהם ואז מישראל הם עברו לאנגליה למשל

זרים שנתנו כאן ביצועים מרשימים ויש גם חלוצים,גם קשרים,גם בלמים וגם שוערים ולכן בעיניי התחרות הזו הולכת להיות מעניינת.ביום שני הבא אני מתחיל הכל
אני בפנים
07/02/11 09:26
יוזמה ברוכה.
º
אני רוצה
07/02/11 11:52
º
מצטרף
08/02/11 16:12
אני מניח שטומיסלב ארצג לא ברשימה...
08/02/11 20:42
למרות שהוא אחד החלוצים הטובים ביותר שהגיעו לפה

דוגמא ראשונה

דוגמא שניה
º
נכון,אולי ארצג יהיה ואולי לא
08/02/11 20:45
1צפיות
אחח
09/02/11 20:04
יש לך את הגול נגד חיפה בקריה?
º
לא חשוב, ראיתי אותו
09/02/11 20:23
º
גם אני בפנים
08/02/11 21:18
º
אני בפנים
09/02/11 03:26
נרשמתי רק בשביל להיות בפנים !
09/02/11 18:37
כל הכבוד על יוזמה.
שיחקת אותה . מחכה שיתחיל ....
º
יום שני זה מתחיל בע''ה
09/02/11 20:13
5צפיות
10/02/11 16:01
3צפיות
הבנתי שרצית לבדוק כמה אנשים מתכוונים להשתתף כדי לא להשקיע לחינם, לא מבין למה החוקים צריכים להיות כאלה נוקשים.
לא רק בגלל אנשים כמוני שיש להם בעיות זמינות כאלה ואחרות (עם כל הכבוד לאלה שבטוחים ששבוע זה המון זמן) אלא כי אני לא מצליח מה פוסל בנאדם מלהצביע אם הוא לא השתתף בסיבוב הקודם.
מה הוא לא יודע מספיק על אותו זר? מה אנחנו בכדורגל בשכונה והוא נכנס בלי לחכות לפי התור.. דבילי לחלוטין.

החלוקה ל-3 קבוצות היא לא גאונית כי שחקנים יכולים להיפגע ממנה עקב היותם משובצים בקבוצה חזקה יותר מלכתחילה.
שלב גלגל ההצלה אמנם מפצה על זה אבל רק חלקית לטעמי...
אם אנחנו מחפשים את הזר הטוב ביותר בלבד אז צודק ההשפעה תהיה מינורית, אם העשיריה הגדולה למשל כן מעניינת אותנו והיא לא רק שלב בדרך אז אנחנו מפסידים פה משהו.

עוד דבר, הייתי שמח אם תסגור אותי אם ההצבעה עצמה היא על גבי הפורום או במסר פרטי אליך.
לא נראה לי הגיוני שכל התחרות תהיה במסרים, כי אז חוץ מזה שתהיה מוצף במסרים לא השגנו יותר מדי ובכל זאת משום מה אני טיפה מבולבל לגבי דרך ההצעה אחרי שקראתי את ההודעה שלך פעמיים.

לסיכום אין צורך לכלול אותי בהצבעות, גם אם אחווה את דעתי אין לי כוונה להשתתף בתחרות אלא רק להוסיף לדיון.
ואסיים בנימה חיובית בכל זאת שכל יוזמה שתפרה את הפורום מבורכת, וכל הכבוד על ההשקעה!
אל תתחיל עם כ"כ הרבה מרץ והשקעה, לא ישאר לך כח לזמנים הקשים יותר..
ראשית כל אני שמח שאתה מדבר בכנות
10/02/11 16:58
4צפיות
אני יגיד לך למה אני רוצה שזה יהיה במסר אישי(אין לי בעיה שהתיבה שלי תהיה מוצפת):

-ככה ההצבעות יהיו חשאיות והתוצאות לא יהיו גלויות ולא ישפיעו.יכול להיות ש-7 אנשים יצביעו על גבי הפורום לזר X ואז מישהו יושפע מזה ויילך אחרי העדר ויצביע גם.אין לי בעיה שבשרשור השבועי של הנושא הזה ידונו המצביעים אחד עם השני למה להצביע ל-X או ל-Y או ל-Z אני רוצה שכל אחד יצביע לפי דעתו

-לגביי החלוקה לקבוצות לא מבין אותך.זה הכי הגיוני שיש.בגלל זה עשיתי גלגל הצלה.כל האנשים שהתייעצתי איתם לגבי התחרות אמרו לי שזה רעיון יפה ותחרות יפה ואני הייתי בטוח שלא ירצו להצביע ולשמחתי טעיתי ועברתי את רף המצביעים שהצבתי לעצמי.

לגבי ההשקעה שלי-תודה רבה וכן יכול להיות שיבואו ימים קשים,אני מקווה שנעבור אותם בשלום
לא מתפספסת פה הפואנטה?
10/02/11 23:35
2צפיות
יכול להיות שאני לא מבין מה המטרה של כל זה.
אני חושב שמעל יוזמות כאלה הן כדי לעורר עניין בפורום. ליצור חיות בדף הראשי ולהינות מהדיונים.

מוקדם עוד להגיד, יכול להיות שגם בהצבעה חשאית אצלך בפרטי יווצר דיון נהדר על גבי הפורום.
אני פשוט חושב שלא כך יהיה המצב, ואם יהיה אז אני לפחות אוכל רק לפנטז מה היה קורה אילו ההצבעה הייתה פתוחה בפני הפורום. זה כן יצור עוד דיונים ועוד ריגוש, אז מה אם זה ישפיע על הבחירות של אנשים. בסופו של דבר לא עושים שום דבר עם הבחירה הזאת, היא לא משפיעה על שום דבר והולכת ישירות להיסטוריית פורום כדורגל, לא יותר מזה.

אני אתן לך דוגמא למה שיטה של קבוצות כמו שאתה עשית היא בעייתית.
בחירת השחקן הגדול בכל הזמנים של מכבי ת"א בכדורסל שיזמה ידיעות אחרונות.:
הם הלכו על שיטת בתים התחלתית שהופכת לנוק אאוט בין המנצחים בכל בית.
זה יצר מצב שווילי סימס למשל יכול להיכנס ל-8 הגדולים כי היה בבית קל יותר עם שפר, שארפ וצ'ורה ואילו שחקן כמו אולסי פרי נישאר בחוץ כי היה בבית קשה עם קטש, בורשטיין ובאסטון.

ושוב שיהיה בהצלחה עם זה..!
נכון שאולי היא לא משפיעה
11/02/11 07:20
2צפיות
אבל גם בפורומם אחרים שעורכים תחרויות זה לא משפיע אבל עדיי יש שם תחרויות והצבעות וזה הולך שם נהדר אז למה לא לנסות פה

החלוקה לקבוצות שעשיתי יכלה להיות בעייתית נכון,אבל עשיתי גלגל הצלה וזה אומר שאח''כ לכל הזרים שפספסו עלייה לגמר יש סיכוי לחזור

אני בטוח שאנשים גם אלה שיצביעו ואלה שלא ינהלו כאן ויכוחים ודיונים וזו המטרה הגדולה שלי.לא אכפת לי אם זר X יזכה או זר Y יזכה המטרה שלי להחיות את הדיונים פה ובינתיים אני מקבל פידבקים טובים על העשייה.אולי זה מהתלהבות,אולי זה בגלל שיש לי המון זמן להיות על מחשב ואולי כי באמת אני רוצה וכן אני מכין את עצמי לימים של בצורת ומדבריות....

שלום,אשמח
16/02/11 18:35
1צפיות
להשתתף

כל הכבוד על היוזמה

א ר ז
º
הצעות/דעות/פירסומים
05/02/11 14:06
כדורגל באמת
05/02/11 03:59
3צפיות
לא מעט זמן עובדים שם בערוץ הספורט על אגף חדש שמיועד כולו לליגות הנמוכות בישראל.
אז נכון שיש את דאבל פס הנפלא, ועדיין כל הכבוד לספורט5 על היוזמה. מגיעה לשורשים של הכדורגל להיות חלק מאתר הספורט המרכזי.

לאנשים כמוני שקצת עייפו בכדורגל הישראלי הבכיר, בקהלים ובאוהדים תענוג לראות מפגש בין הפועל ירושלים לקביליו יפו.
טעם של פעם, וטעם טעים במיוחד. עם אוהדים אמיתיים, בלי מריבות, סכסוכים ושאר שטויות מאוסות. פשוט באים לעודד, והקבוצות פשוט באות להילחם ולשחק כדורגל.
חבל שזו לא הייתה הפועל קטמון כי אז החגיגה הייתה גדולה כפליים, ובכל זאת זה מספיק טוב.
חוץ מזה שכדורגל בשישי בצהריים בטדי זה איזשהו ניחום קטן לפספוס הגדול שבאי הנסיעה שלי לאילת לחגיגת הפדרציה.
האמת שלא הרבה מתעניינים בליגות האלה
05/02/11 14:04
ועצוב לומר שלקטמון,יפו והפועל י-ם ועוד כמה קבוצות בליגות הנמכות יש יותר קהל מלקבוצות כמו הפועל עכו

יוזמה מבורכת של ערוץ הספורט שכנראה נבהל מכניסתו של ערוץ one לשוק ורוצה לשווק ולמתג את עצמו מחדש
שמואל חאייק מנבא תוצאת משחק מכבי חיפה...מדהים
03/02/11 02:04
22צפיות
קישור
כתובות אינטרנט מצורפות:
כרטיסים ל-"כמעט מלאכים" ב
06/02/11 12:15

אירוח מאויר עם רותו מודן
הסופרת והמאיירת בעלת השם העולמי רותו מודן תגיע בשעה 18:00 לפורום ספרות לילדים ולנוער כדי לענות על שאלותיכם בנושא תחום עיסוקה.
כולם מוזמנים!

המתים המהלכים מגיעים ל-
לרגל עליית סדרת הטלוויזיה עתירת השבחים "המתים המהלכים" ל- yesVOD, תחרות "סוף העולם" יוצאת לדרך ואתם יכולים לזכות בפרסים!
ספרו לנו בפורום מדע בדיוני ופנטזיה איך אתם מדמיינים את סוף העולם.
20 גולשים יזכו במרצ'נדייז ייחודי ובלעדי של "המתים המהלכים".
הגולש עם הרעיון המקורי ביותר יזכה בנוסף בחוברת הקומיקס המקורית של "המתים המהלכים" חתומה בידי יוצר הקומיקס!

אהבה לא בוחרים - היא בוחרת בנו
ספרו לנו בפורום אהבה ורומנטיקה על פעם שבה התאהבתם באדם שלעולם לא חשבתם שתתאהבו בו - ואולי תזכו בעותק של הספר "גברים קשוחים" בהוצאת "זמורה ביתן":

רוצים להגיע להופעה של "כמעט מלאכים" ולהופיע בהיכל נוקיה?
דף הבית הראשון שלי מזמין אתכם להופיע בקליפ ייחודי שיופיע על מסכי נוקיה בהופעה של "כמעט מלאכים"!
רוצים להופיע? לחצו על הקישור לפרטים המלאים:
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/stars/teen-a...
ובנוסף: בואו לבנות את האתר הכי מקסים שיש ל"כמעט מלאכים" ואולי תזכו בכרטיס זוגי להופעה!
כל הפרטים בקישור הבא:
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/stars/teen-a...
º
כדורגל עולמי
05/02/11 09:20
2צפיות
סופ"ש של כדורגל אירופאי
05/02/11 03:50
3צפיות
שישי
דרמות בפורטוגל ובטורקיה.
ספורטינג ליסבון אמנם הבטיחה את המקום השלישי לפחות לעוד מחזור אחד בעקבות התיקו הזה.
ובכל זאת מקבוצה כמו ספורטינג מצפים לקצת יותר מאשר תיקו ביתי בשיניים, שמושג בדקות הסיום מול נועלת הטבלה.
ובכל זאת עם משחק של 3-3 תענוג לפתוח מחזור!

בטורקיה בורסאספור מנצחת בדקות הסיום משער של קני מילר הנפלא! לא יוצא לי לראות יותר מדי אבל נראה שהכסף מחזיר מהקסם לליגה הטורקית שמאד מאד נחלשה בשניםה אחרונות, ויש סיכוי שכן נחזור לראות קבוצות טורקיות עושות משהו בזירה האירופית.
הניצחון הדרמטי הזה מקפיץ את בורסאספור לראש הטבלה, לפחות עד למשחקה של טרבזונספור הדולקת בעקבותיה.

דורטמונד עם תיקו ביתי שני ברציפות. מי שלא ראה את המשחק יכול לדבר על משבר, ואולי אפילו לחלק מחמאות להגנה של שאלקה.
אך האמת היא שדורטמונד כרגיל שיחקה מצויין ולקבוצה של מגאת' היה הרבה יותר מזל משכל.
אם דורטמונד תמשיך להציג יכולת כזאת אין לה מה לדאוג בכלל...
לא יודע מה עושים שם בשאלקה, אבל מרכז שדה פשוט אין להם!

שבת
בפרמייר ליג:
* ניוקאסל מארחת את ארסנל לאחד המשחקים המסקרנים של המחזור.
מעניין מאד יהיה לראות איך ניוקאסל מסתדרת עם העזיבה של קארול. ההימור שלי שהיא תסתדר יותר טוב ממה שליברפול תסתדר עם הרכישה...
העונה המאגפייז הספיקו לרשום תוצאות תיקו בסנט ג'יימס'ס פארק נגד הלונדוניות צ'לסי וטוטנהאם, ובסיבוב הקודם באמרויות המפגש הוכרח לטובת הזברות משער ניצחון של מי אם לא אנדי קארול.
יש מצב לקונצרט של ארסנל, ומנגד כפי שכבר הבהרתי אסור לזלזל בניוקאסל. שווה לעקוב.
* טוטנהאם מארחת את בולטון שמאבדת גובה לאחרונה, שתי קבוצות מאד איכותיות שנותנות עונה סה"כ טובה.
אין סיבה שהקבוצות לא יבואו לשחק פתוח. כנראה המשחק של המחזור להוציא את צ'לסי- ליברפול.
התרנגולים בעיקר ירצו להוכיח לשלמה שרף שמקומם בכל זאת בטופ 5, למרות שזה אמר שלפטישים יש סגל טוב יותר והם אלה שצריכים להיות במקום המעניק כרטיס מובטח לליגה האירופית.

* נירנברג של אלמוג כהן שנמצאת בתקופה טובה תנסה להקשות על לברקוזן שמצדה תנסה לשמור על המקום השני.
מעניין יהיה לראות בעיקר איך באלאק חוזר בפעם הזאת מהפציעה. ואיך נירנברג ממשיכה את התנופה, שני נצחונות ותיקו בארבעת המשחק האחרונים. כמובן שמול לברקוזן זה לא יהיה פשוט.
* שטוטגארט ומנשנגלדבאך בקרב תחתית לוהט!
ניצחון לא יעלה אף אחת מהן מעל הקו האדום אבל לפחות יקרב אותן.
למי שיש את האפשרות שווה לראות לפחות חלקים מהמשחק, משחקים כאלה בין קבוצות התחתית וקבוצות מרכז הטבלה מראים את החוסן והעומק שיש בבונדסליגה.
גם משחק לחוץ בין שתיים מהקבוצות הגרועות בליגה צפוי לספק לנו כדורגל ברמה גבוהה והרבה מצבים.

* ראן אחרי המכה האנושה שספגה מסושו במחזור האחרון תנסה להתאושש בבית מול פ.ס.ז'
קרב צמרת, משחק ישיר על המקום השני.
הפריזאים שלאחרונה מבקיעים שני שערים כמעט מדי משחק ינסו לפרוץ את ההגנה החזקה של ראן.
למעשה אפשר לומר לדעתי שעל ההגנה של ראן תקום ותיפול ההתמודדות הזאת, אם ראן שנמצאת בתקופה נוראית תחזור לעצמה בהחלט יש סיכוי לניצחון מבחינתם.
* מונפלייה וסנט אטיין במפגש צמוד- צמוד. המטרה הסופית של כל אחת מאלה היא מקום בצ'מפיונס ליג בעונה מטורפת שכזו בצרפת.

שתהיה לכולנו שבת כדורגל מהנה..!
נתראה בסיכום השבת
מקרה של פייר פליי בליגה ה-6 באנגליה
05/02/11 09:54
בליגת השישית באנגליה, במשחק בין בורהאם ווד והבאנט. במצב של 0:1 לטובת הבאנט, נפצע אחד משחקניה והכדור הוצא החוצה.

לאחר שהסתיים הטיפול בפצוע ניסה שחקן בורהאם, מאריו נוטו, להחזיר את הכדור לשוער האורחת, ארון האו, אלא שהבעיטה שלו היתה חזקה מכפי שתיכנן,ונכנס לרשת.

איאן אלינסון, שחקן עבר של ארסנל ומאמן בורהאם הורה לחניכיו לאפשר לאורחת להבקיע ולהחזיר לעצמה את היתרון 1:2. בסופו של דבר, זו גם היתה תוצאת הסיום, מה שריגש את המנג'ר של האורחת, שון גייל. "זו היתה מחווה נפלאה", אמר גייל, "זוהי בעצם המהות של הכדורגל ההוגן".

http://www.youtube.com/watch?v=CO0DnjQN4es&feature...

איטליה מחזור 24
05/02/11 10:51
3צפיות
בלי לחפור יותר מידי, נתחיל:

קליארי – יובנטוס (היום ב-21:45, שידור ישיר בספורט 1)
כזה משבר אוהדי יובה לא זוכרים כבר הרבה הרבה הרבה חודשים . בשבעת המשחקים האחרונים שלה צברה הזברה, תחזיקו חזק – 5 נקודות. זה אומר ניצחון בודד, שני תוצאות תיקו וארבעה הפסדים, וזה לא כולל את ההדחה מהגביע. בצעד של ייאוש יובנטוס החתימה חלוץ בסופו של דבר, העונה לשם אלסאנדרו מאטרי והוא ישחק הערב נגד קבוצתו לשעבר. 15 מיליון עלה ה"תענוג", והוא יפתח הערב לצידו של אלכס דל פיירו וינסה לחלץ את יובנטוס מהמקום השמיני.

מי שתרצה לעלות אל המקום השמיני ולהוריד את יובה עוד מקום אחד היא קליארי, שנמצאת בתקופה טובה בהרבה מיריבתה. בחמשת משחקיה האחרונים היא ניצחה ארבעה והפסידה רק באולימפיקו לרומא. בהיעדרו של מאטרי ינסה חלוץ איטלקי מוכשר אחר, רוברט אקווהפרסקה, לחגוג על ההגנה חסרת האונים של האורחת שחטפה 29 שערים העונה. כדי להבין כמה המאזן הזה מחריד נספר לכם שצ'זנה, המדורגת במקום ה-18, ספגה את אותה הכמות.

הרכבים:
קליארי (4-3-1-2): אגאצי; פיסאנו, קאניני, אסטורי, אגוסטיני; ביונדיני, קונטי, ניינגולאן; קוסו; אקווהפרסקה וננה.
יובנטוס (4-4-2): בופון; סאליהאמידז'יץ' (גריגרה), ברצאלי, קייליני, בונוצ'י; קראסיץ', אקווילאני, פליפה מלו, מארקיזיו; מאטרי ודל פיירו (מרטינז).

גנואה – מילאן (מחר ב-16:00)
אוי, איזה משחק נוראי מחכה לנו. אם לא מספיק שגנואה היא מלכת ה-0:0 של הליגה ומילאן מגיעה אחרי 0-0 משלה, נספר לכם שבאופן מאוד לא מפתיע מדובר בשתי ההגנות המצטיינות של הליגה. מילאן ממשיכה לא להרשים ולהיעזר בפאשלות של יריבותיה לצמרת כדי להגדיל את הפער, ובעיקר להחליף תורנויות אצל רופאי הקבוצה: גאטוסו וסיידורף חוזרים לסגל, לגרוטלייה יתאושש בביתו מהבומבה שחטף נגד לאציו. בגזרת פאטו כבר ישנן שמועות על מכירה אפשרית בקיץ, והחלוץ שעובר תקופה קשה מאוד צפוי לפתוח על הספסל עקב המשחק הגרוע שלו ביום שלישי.

גנואה היא אולי האכזבה הכי גדולה העונה בליגה. עם הרכש שהביאה בתחילת העונה חשבתי שהיא תהיה הסוס השחור של הליגה אולי בדרך לכרטיס לליגת האלופות בסיום העונה. כל השחקנים החדשים לא התאקלמו בקבוצה, ושני שמות בולטים הם ראפיניה שהגיע משאלקה ומיגל ולוסו שהגיע מספורטינג – שניהם יפתחו הערב על הספסל. גנואה ממוקמת בצוותא עם יריבתה העירונית במקום ה-12 והפסד שלה הערב יכול באפן תיאורטי להוריד אותה שלושה מקומות ולהכניס אותה לסכנת ירידה ממשית.

הרכבים:
גנואה (4-4-2): אדוארדו; מסטו, קלאדזה, דאינלי, קרישיטו; קונקו, מילאנטו, קוקה, רוסי; פלורו פלורס ופאלאסיו.
מילאן (4-3-1-2): אביאטי; בונרה, טיאגו סילבה, ייפס, אנטוניני; גאטוסו, ואן-בומל, מרקל (פלאמיני); רוביניו; קאסאנו (פאטו) וזלאטן.

אינטר – רומא (מחר ב-21:45, שידור ישיר בספורט 1)
המשחק הזה צפוי להיות טוב בהרבה. אינטר התקרבה עוד קצת למילאן והפער עומד על 7 נקודות + משחק חסר אחרי הניצחון הלא-כל-כך קליל נגד בארי האחרונה. מי שנכנס מצוין לעניינים הוא ג'יאמפאולו פאציני שכבש שלושה שערים בשני המשחקים הראשונים שלו במדי הנראזורי ומוכיח ששחקן איטלקי דווקא כן יכול להצליח במיאצה. בינתיים הוא זרק לספסל את דייגו מיליטו המאכזב ותפס את מקומו בהרכב. אבל כל זה מחוויר לעומת החזרה הצפויה של בכיר שוערי תבל, ז'וליו סזאר, אל בין הקורות של אינטר, בנוסף לקאמבק של סניידר שצפוי לפתוח היום לראשונה מאז פתיחת העונה. דווקא בחולית ההגנה אינטר רחוקה ממצבה מלאה – לוסיו נפצע וייעדר ובנוסף אליו ייעדר גם כריסטיאן קיבו שהורחק לארבעה משחקים עקב האגרוף המכוער שהעניק למרקו רוסי. את מקומם בהגנה יתפסו איבן קורדובה והרכש היפני מצ'זנה, יוטו נאגאמוטו.

רומא היא ללא ספק המאוכזבת הכי גדולה מהמחזור האחרון. דווקא אחרי תקופה נפלאה שכללה 5 ניצחונות מ-6 משחקים ודווקא בבית נגד ברשיה הלפני אחרונה בטבלה, הקבוצה של ראניירי איבדה 2 נקודות יקרות. רומא טיפחה לעצמה מנהג בשנים האחרונות לפתוח רע את העונה, לקבל תנופה במהלכה ובסוף העונה להצטער על הפתיחה הגרועה שמונעת ממנה אליפות. גם העונה קיבלנו את אותו התסריט. על כל פנים, רודריגו טאדיי מועדף בהרכב על פני ג'רמי מנז ובחוד ההתקפה ימשיכו לרוץ הצמד חמד מרקו ומירקו. גם לרומא יש מורחק משלה – פיליפ מקסס שפיתח לעצמו העונה הרגל להעליב שופטים. הוא ייעדר גם מהמשחק הבא של קבוצתו. ניצחון רומאי יגרום להחלפת מקומות בין הקבוצות כאשר לשתיהן משחק חסר.

הרכבים:
אינטר (4-3-1-2): ז'וליו סזאר; מאיקון, ראנוקיה, קורדובה, נאגאמוטו; זאנטי, קמביאסו; טיאגו מוטה; סניידר; פאציני ואטו.
רומא (4-4-2): ז'וליו סרג'יו; קאסטי, ז'ואן, בורדיסו, ריסה; טאדיי, פרוטה, דה רוסי, סימפליסיו; בוריילו ו-ווצ'יניץ'.

שאר המשחקים
אודינזה – סמפדוריה
בולוניה – קטאניה
נאפולי – צ'זנה
פארמה – פיורנטינה
לצ'ה – פאלרמו
ברשיה – בארי
לאציו – קייבו
מזל טוב לאנטוניו די נטאלה
05/02/11 22:32
4צפיות
שכבש את שער הליגה ה-100 שלו במדי אודינזה. כבר שנתיים שהוא בכושר יוצא מן הכלל, שמח בשבילו שזכה לחגוג את זה בפריולי, עם הקהל שלו
(רונן, לפני הכל, תן לי להבהיר - לא אכפת לי ממה שאתה חושב)
אנדרייטד
05/02/11 22:38
1צפיות
אמנם פרץ בגיל די מאוחר אבל מהחלוצים היותר טובים בשנים האחרונות
לא אמרתי שהוא שחקן לא טוב
06/02/11 22:59
1צפיות
פשוט מותר לי לא לאהוב את הליגה שהוא מככב בה ובייחוד את קבוצתו הנוכחית(שאל את רוני רוזנטל)
פתיחה טובה בסן סירו
06/02/11 22:05
1צפיות
שני שערים תוך רבע שעה בתיקו 1, שער ענק של סניידר.
אינטר 5 - 3 רומא
06/02/11 23:52
אין מילים, אם רומא הייתה משווה ל4-4 זה היה משחק מושלם מכל בחינה, אבל יו קנט האב איט אול.
36 בעיטות לשער, 24 למסגרת. מטורף.
Liga BBVA- מחזור 22
05/02/11 15:48
3צפיות
יאללה, אין זמן, אז ברשותכם נדלג על הפתיח השנון המסורתי:

חטאפה-דפורטיבו (קוליסאו אלפונסו פרס, שבת, 19:00) חטאפה במשבר. כן, אפשר לקרוא לשלושה הפסדים רצופים משבר, נראה לי. דפור הלהיבה עם 3:3 בסביליה. 1X

אתלטיק בילבאו-ספורטינג חיחון (סן מאמס, שבת 19:00) לעומת חטאפה עם 3 הפסדים, לספורטינג יש אותו דבר רק בנצחונות, ואחרי הצגה במאיורקה. עם זאת, אתלטיק בבית לא פראיירית, בלשון המעטה. 1.

סאראגוסה-רסינג סנטאנדר (לה רומארדה, שבת, 19:00) סאראגוסה גם היא עפה כרגע עם שלושה נצחונות. רסינג שקצת הידרדרה לתחתית נמצאת נקודה מאחוריה וכבר הוציאה נקודות בחוץ. לא נזלזל. 1X

אוסאסונה-מאיורקה (ריינו דה נבארה, שבת, 19:00) אוסאסונה עמדה בתחזיות שלנו ושלחה את מוריניו לים. העבודה שלה עצמה עוד לא נגמרה והיא שקועה בתחתית. מאיורקה חטפה רביעייה בבית וגם היא לא תוותר . 1X

אלמריה-אספניול (אסטדיו דה לוס חואגוס מדיטרנאוס, שבת, 19:00) אלמריה, למרות כמה תוצאות יפות, עדיין במקום הלפני אחרון, אספניול, למרות ההפסד לויאריאל, עדיין למעלה. 12

ויאריאל-לבאנטה (אל מדריגל, שבת 19:00) נעשה את זה בחרוזים. שבת במדריגל, ללבאנטה לא יהיה קל, ומי שתנצח- זו ויאריאל

ברסלונה-אתלטיקו מדריד (קאמפ נואו, שבת 23:00) בנסיבות אחרות, היה אפשר לקרוא לזה מוקש. עם ההגנה של אתלטיקו מדריד, זה אפילו לא מסטיק שנדבק לנעל. נקסט.

סביליה-מלאגה (סנצ'ס פיסחואן, ראשון, 18:00) סוג של דרבי דרומי. מלאגה, על אף הרכש, עדיין אחרונה בטבלה, אבל מכיוון שבסביליה עסקינן, הכל פתוח. 12

ריאל מדריד-ריאל סוסיאדד (סנטיאגו ברנבאו, ראשון, 20:00) טוב, אולי לא חמישייה כמו שחטפו הבאסקים בקאמפ נואו, אבל ריאל מדריד תתאושש בנציחון ביתי לא ממש משכנע. למי אכפת.

ולנסיה-הרקולס (מסטאייה, ראשון, 22:00) נועל את המחזור. ולנסיה חייבת להמשיך ולשמור על המקום בצ'מפיונס. הרקולס תנסה להפריע. אולי יצליח לה. 1X

זהו. תהיו טובים, אל תבלעו זבובים. שבת שלום.

|
כל הכבוד על הדיוק...
05/02/11 23:57
ההגנה של אתלטיקו זה פשוט הדבר הכי מצחיק שראיתי...
משחקים מטורפים באנגליה
05/02/11 18:57
סנדרלנד הובילה 2:1 כד הדקה ה-80 בסטוק אבל מפסידה בסופו של דבר 3:2 (שער הנצחון של סטוק בדקה 93).

בלקפול הובילה 3:2 באברטון עד הדקה 75, אבל סופגת שלישיה ברבע שעה האחרונה ומפסידה 5:3.

ארסנל הובילה 4:0 בניקאסל הדקה ה-69 אבל סופגת רביעיה ב-20 דקות אחרונות ומשחק מסתיים בתיקו 4 .

ויגן מנצחת 4:3 בבית את בלקבורן אחרי שכבר היתה בפיגור 1:0.
מחזור מטורף באנגליה
05/02/11 23:26
מתי נזכה לדבר כזה בישראל???

אני אומר- אף פעם!!!!!!!!!!!!!!!!

הצחיק אותי שבספורט 1 או ספורט 2 שידרו את הפועל ב''ש-אשדוד ואמרו פריצות לארסנל וניוקאסל
זה לא אמור להיות ההיפך?????

אחחח ניוקאסל ניוקאסל,הייתי מאוהב בקבוצה הזו פעם רק בגלל אספרייה הקולומביאני

אגב,אני זוכר שפעם ניוקאסל הובילה 0-3 על היוניטד ב-2003 והיוניטד חזרו למשחק וכבשו חמישייה אני כמעט בטוח שזו הייתה ניוקאסל
יש לי תמיד פינה חמה בלב לעורבים
06/02/11 00:20
בעיקר בזכות אלן שירר
המחזור הכי אדיר בהיסטוריה כנראה
05/02/11 19:03
1צפיות
38 שערים ב-7 משחקים, ונותר וולבס-יונייטד הערב ומחר קרב תחתית לוהט בין ווסטהאם לבירמינגהאם וקרב אדיר בין צ'לסי לליברפול.

על אף שהשופטים מככבים לא מעט (ג'ון קארוו מסטוק כבש צמד לא חוקי - מנבדל ומנגיעת יד ; גם ארסנל קופחה קצת) - זאת הוכחה מוחצת איזו ליגה היא הטובה בעולם.
אני עדיין בהלם....המגפייז עם קאמבק מהסרטים!
לא יעזור לאף אחד, אין על הליגה הזאת
06/02/11 00:14
1צפיות
אני עוד לא מבין את השטות של ערוץ הספורט עם הסיכום הספרדי החדש הזה. מילא תעשו סיכום לליגה הזאת של השתי קבוצות וכל היתר, אבל מה עם תוכנית סיכום לליגה הכי טובה בעולם ?

ויש באמת מישהו שחושב שיותר מעניין עכשיו לראות את ברסה מפרקת את (הכנס שם אקראי) אתלטיקו מאשר את המשחק המפתיע בין וולבס ליונייטד או התיקו 4 המדהים בין הזברות לפטישים ?

מזל שיש תקצירים...
מה לעשות שאין להם כסף
06/02/11 00:43
3צפיות
ערוץ הספורט משתדל להשקיע כסף בתוכן שיש לו (אני אומר משתדל, כי מה שהם עושים עם הליגה האיטלקית, שיש להם את הזכויות שלה, זה די בושה וחרפה), אז נשאר פחות כסף לזכויות של הליגה שלפני הכל, היא הליגה היקרה בעולם (היי, מישהו צריך לממן את אנדי קרול....)
אני לא חושב שיש הבדל כזה גדול
06/02/11 01:21
בין הזכויות על שידור משחק מהפריימר ליג פעם בשבוע לשידור של הלה ליגה פעם בשבוע.

אני חושב שרוב האנשים היו מעדיפים לראות ליגה אנגלית מאשר הליגה של 2 וכל השאר
תגדיר רוב האנשים.
06/02/11 07:15
1צפיות
לרוב האנשים מסעות התעמולה של ערוץ הספורט בזכות הליגה הספרדית שינו משהו. לאנשים שכבר 15-20 שנה רואים ליגות אחרות זה יזיז את הביצה השמאלית, אבל לדור הצעיר יותר, שלדעתי אלו רוב האנשים שבכלל צופים בכדורגל על בסיס קבוע כי להם יש אשכרה זמן להיות בבית בשעות כאלו, אני די בטוח שיש העדפות שניזונות ממה שהתקשורת פמפמה לו דרך הוריד.
º
צודק כנראה, וחבל שכך
06/02/11 11:21
כתבת את זה לפני שוולבס ניצחה את היוניטד
06/02/11 09:57
מחזור אחד המשוגעים....

עכשיו לגבי השער של ג'ון קארו מנבדל,500 פעם יסבירו לי את החוק הזה שאם השחקן מאחורי השוער ואין בינו לבין השער שני שחקנים אז הוא בנבדל,לא הבנתי ואני כנראה לעולם לא יבין.נתקלתי בדבר הזה במונדיאל האחרון במשחק הפתיחה בין מקסיקו לדרום אפריקה שפסלו לדרום אפריקה שער בגלל הדבר הזה

קוראים לחוק "נבדל",הוא דווקא לא חדש במיוחד
06/02/11 10:13
וברצינות, החוק היבש מדבר על כך שהשחקן ההתקפי בעמדת נבדל כאשר הוא יותר קרוב לשער מאשר שחקן ההגנה השני.
באופן אוטומטי כולם חושבים על שחקן ההגנה האחרון לפני השוער, אבל כאמור זה לא משנה אם מדובר בשוער ושחקן, שחקן ושוער או שני שחקנים.
º
ווסטהאם הם לוזרים ברמות מטורפות
06/02/11 23:02
אדיר!
05/02/11 21:53
4צפיות
איזה יום משחקים מטורף! בכל רחבי היבשת, וכן גם בישראל...

לחשוב שלפנינו עוד הדרבי התל אביבי, מחזור שלם באיטליה (הכולל אינטר- רומא), המורג- סנט פאולי, השלמות מצרפת, צ'לסי- ליברפול אחרי המעבר של טורס וקרב תחתית לוהט-לוהט של אברם מול ברמינגהאם.

טירוף..!
אולד פירם מישהו?
06/02/11 00:52
יום של דרבים מחר זה מתחיל עם האולד פירם נמשך עם סוונזי-קרדיף הדרבי של דרום ויילס ונגמר עם הדרבי שתוצאתו הכי צפויה בבלומפילד
כמובן שב-1 בלילה מתחיל הדבר האמיתי בדמות הסופרבול
אכן יום מטורף
לא שמתי לב
06/02/11 02:08
האמת נעלם מעיניי שיש גם דרבי בגלאזגו מחר בגביע...

לגבי דרבי הוולשיות בהחלט משחק גדול. ההרגשה שלי שזה פשוט מעורר פחות עניין אצלנו, ובכל זאת אתה צודק זה בהחלט היה ראוי לאיזכור.
הבעיה בדרבי הזה
06/02/11 02:21
שעדיף להפסיד מתיקו שיגרור משחק חוזר ועם המשחקים החסרים וההשתתפות ביורופהליג נראה שהסגל השברירי גם כך לא יעמוד בלחץ
כמובן
06/02/11 16:16
2-2 בסיום אחרי שהובלנו פעמיים עם יתרון מספרי לא פלא שסלטיק שמחו בסוף כאילו זכו בגביע חבל אבל בפעם הראשונה בהיסטוריה יהיו 7 מפגשי אולד פירם בעונה
זו כמובן חגיגה לחובבי האולד פירם הנייטרלים
06/02/11 16:23
אבל סיוט לקבוצה עם סגל קצר כמו ריינג'רס שעוד "תקועה" באירופה עם משחקי השלמה בליגה
אמרתי בהתחלה שעדיף הפסד מתיקו ומשחק חוזר בפארקהד אבל להפסיד בבית אחרי שהובלת פעמיים עם יתרון מספרי(הרחקה של שוער+פנדל מומר של ויטאקר)זה לא עסק ואגב זה לא היה רחוק מזה אחרי עצירה פנומנלית של מקגרגור
שימו לב כמה קאמבקים ביום אחד
05/02/11 22:19
2צפיות
שטוטגארט וקלן הפכו פיגור 2:0 לניצחון 3:2 נגד מנשנגלדבך (קרב תחתית בין שתי נועלות הטבלה) ובאיירן בהתאמה
הפועל פ"ת עשתה אותו דבר בדרבי
וניוקאסל חזרה ממינוס 4

הרבה זמן לא ראיתי דבר כזה
ביום כזה אתה תוהה
06/02/11 16:48
אם אולי בכל זאת למצב הכוכבים בשמיים יש חלק בזה כי זה פשוט הזוי
רונן!! זה אתה??
06/02/11 19:15
הייתי בטוח שתעיר לי אם אני תוהה איך בסריה A הלא מעניינת לא קרה דבר כזה אתמול!
הסריה מחוץ לתחום
06/02/11 19:42
ברצינות יתכן שהייתי מציץ פה ושם על אינטר-רומא הערב אם לא הייתי צריך לצבור שעות שינה לקראת הסופרבול וזה רלוונטי כי מילאן איבדה נק'
אינטר בדרך לניצחון
06/02/11 23:07
2:1
3-5?
07/02/11 00:33
נראה שבכל זאת יש רחמי שמיים
בשביל סופ"שים כאלה אנחנו חיים
06/02/11 03:19
1צפיות
שבת כזאת אפשר להגדיר כדי שגרתית, כמה משחקים מעוררי עניין לא משהו יוצא דופן. עוד שבת של כדורגל אירופי שיכלה לעבור עלינו בשלום.
ולפתע בלי שום התראה מוקדמת, שהשיא אמור בכלל להגיע ביום ראשון נחת עלינו יום מטורף ומענג במיוחד. אני לפחות כמו שאולי אפשר לשים לב עוד לא יצאתי מהאקסטזה.

פרמייר ליג: וואו
מאיפה מתחילים בכלל במחזור עם ממוצע שערים של 5 למשחק??
- נלך על הקאמבק המטורף של ניוקאסל. 4-4 זו לא תוצאה שרואים כל יום, חזרה מ4-0 ל4-4 בטח שלא. בטח ובטח כשהמובילה היא אחת מהטוענות לכתר.
אם אתה לא אוהד ארסנל אי אפשר שלא לחייך למראה התמונות האלה http://www.101greatgoals.com/videodisplay/tiote-ar...
ד"א, אף אחד לא יזכור את זה, אבל מישהו הצליח לקלוט אם היה או לא היה אופסייד של ואן פרסי בתוספת הזמן? כי יש לי תחושה שנמנע ממנו גול יפה ומאיתנו סיום דרמתי עוד יותר למשחק.
- ביום כזה קאמבק כזה נראה שגרתי, אבל סטוק סיטי התקאמבקה לה מ2-1 ל3-2 מול החתולים השחורים. ועוד עם גול בדקה ה-90 של רוברט הוט' (היו זמנים שחשבו שהוא ברמה של צ'לסי וריאל מדריד) אותו הוט' שעד אותו שער היה הגיבור הטראגי של המשחק ששחקני סנדרלנד עשו ממנו פורפרה...
סיפור די מדהים! ומשחק אנגלי טיפוסי ומענג לצפיה.
סטוק היא קבוצה מאד מלהיבה במשחקי הבית שלה. ממליץ לכל מי שמבקר באנגליה לעבור גם בבריטניה סטדיום.
עוד בקטנה ג'ונס וקוו בקבוצה עם דלאפ זה שילוב קטלני!
- וילה נגד פולהאם 2-2? סתם משחק... כולה ארבעה שערים.
לג'ון פנסטיל יכולת התקפיות מעולות. אולי כדאי לשקול להעביר אותו לשחק קצת יותר קדימה. היום הייתה הפעם השלישית בה הבקיעה שער עצמי, העונה! http://www.101greatgoals.com/videodisplay/john-pan...
- בבלקפול חשבו שהנה בא לו ניצחון ראשון ללא דקל קינן. אבל אז באה רבע שעה האחרונה והזכירה לכולנו למה בתחילת העונה דיברו על בלקפול כיורדת בטוחה שאולי עוד תשבור את השיא השלילי של דרבי קאונטי...
לואיס סאהה הזכיר איזה חלוץ גדול הוא כאשר הוא כשיר. 5-3 אני לא חושב שצריך להוסיף הרבה על זה
- טוטהנאם ובולטון סיפקו דרמה אבל קצת איכזבו מבחינת כמות השערים. גם הן מתחת לממוצע.
האמת היא שכנראה מבחינת כדורגל באופן לא מפתיע מדובר במשחק האיכותי ביותר ששוחק היום בפרמייר ליג. עם כל הכבוד למשחקי רבי שערים אלו בד"כ קומדיות של טעויות, פה ראינו שתי קבוצות איכותיות משחקות פתוח ומציגות משחק ראווה לכל מי שרוצה לרדת על קבוצות הדרג השני באנגליה.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/tottenha... אפשר להתלהב מהפצצה בסיום שמעניקה ניצחון. אותי הקסים דווקא השער הקבוצתי הנפלאה של בולטון.
- אני לא יודע מה יעלה בגורלה של וויגאן בסיום העונה, והאמת היא שאת התקציר של ה4-3 שלה מול הרוברס עדיין לא ראיתי.
אבל רודייגה הזה הוא שחקן- שחקן, שווה לעקוב כי הוא לא ישאר שם להרבה זמן.
- הקבוצה במקום האחרון עושה מהפך ומנצחת את מוליכת הטבלה שטרם הפסידה ערב המשחק. מחזור משוגע כבר אמרנו.

בונסליגה: לא נשארים חייבים
אם בפרמייר ליג נותנים מחזור מטורף אז מה חשבנו לעצמנו שהבונדסליגה תישאר חייבת?
קבוצות הליגה הגרמנית בדמות נלבנדיאן, שחקן הטניס שמתחיל לשחק רק כשהוא בפיגור 2 מערכות.
- הופנהיים וקייזרסלאוטרן  סיפקו הצגה גדולה. 2 להופנהיים, קייזרסלאוטרן  נזכרת להתחיל לשחק ומשווה את התוצאה. ואז מגיע שחקן חצי העונה ומלך שערי החורף בבונדסליגה אשתקד איבסביץ' ומבקיע שער ניצחון.
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/hoffenhe...
- קלן חזרה מהמתים לניצחון על ביירן, הפסד של האלופה זה אולי דבר שבשיגרה העונה (לא לאחרונה) ובכל זאת כשביירן מובילה 2-0 אתה לא מצפה לדבר כזה.
בעצם בשבת כזאת אולי אתה דווקא כן...
נובקוביץ' http://www.youtube.com/watch?v=OKIzGVmKrnU זה שחקן שגיליתי רק אחרי הצמד היום. בקליפ אפשר לראות שבקלן יש קצת יותר מאשר לוקאס פודולסקי.
- נירנברג מנצחת את לברקוזן שפיספסה הזדמנות לצמק את הפער מדורטמונד, אינגלר עם הספק מרשים של שער ניצחון, ואחריו באו שני צהובים תוך 4דק' שזיכו אותו בכרטיס  אדום. אין ספק שהבחור הותיר את חותמו על המשחק.
- קלאודיו פיזארו דואג מדי פעם להזכיר לעולם שהוא קיים. הפעם הוא עשה את זה עם שער שוויון בדקה ה-90 נגד מיינץ.
התוצאות כבר לא ממש באות, אבל היכולת והכדורגל של מיינץ הוא מהמרתקים באירופה ללא כל צל של ספק, לפעמים זה עולה בספיגה בדקות הסיום.
- גלדבאך ושטוטגארט גם הן במשחק מטורף! גלדבאך במשחק ביתי מובילה 2-0 הכל רגוע וטוב, ואז בא לו מהפך ו3-2 לשטוטגארט ממעמקי התחתית.
איך שהם נראים שם בתקופה האחרונה בהחלט יש סיכוי להינצל.
ופתאום אני שם לב שדאנטה גם הוא הבקיע את השער הראשון במשחק ואח"כ קיבל שני צהובים שמשמעותם אדום. כמעט כמו איגלר, חבל שפה לא מדובר בשער ניצחון והאדום הסתבר הרבה יותר משמעותי...

שער בכורה לדודו ביטון בשרלואה, שאפו!
וד"ש קטן ממאיוקה, אקס מכבי תל אביב שלקח חלק פעיל ביותר בחגיגה של היאנג בוייז, נצחון 5-1.

כדאי לציין שהשופטים היו כוכבי היום באנגליה,
06/02/11 07:09
אמנם כרגיל כל הקבוצות מתלוננות שהשופטים הם של מנצ'סטר יונייטד/ארסנל/צ'לסי/ליברפול/טוטנהאם/אסטון וילה/קווינס פארק ריינג'רס, אבל עדיין היום השופטים גנבו לא מעט מההצגה:

בסנט ג'יימסס פארק מחצית שנייה מעזעזת של השופט שהולך לגמרי נגד ארסנל, במצב 4:0 להאשים אותו בלעדית זה לא בסדר, אבל אדום מוגזם, לא הגיב לאלימות של שחקני ניוקאסל, שרק שני פנדלים מאוד מאוד מפוקפקים וכנראה פסל שער חוקי של ואן פרסי במצב של 4:4.
גם במוליניו היונייטד קופחו כשנגיעת יד ברחבה שהשופט ראה ובחר לא לשרוק בדקה ה-88, אבל מצד שני השופט מיד אח"כ לא הרחיק את סקולס וגיגס שאיבדו לגמרי את העשתונות והיו צריכים להיות מורחקים ולראות את הדרבי מהיציע.
השיא כנראה בבריטניה, כשג'ון קארוו כובש את שני הראשונים של סטוק מנבדל ומנגיעת יד, משווה ל2:2 לפני שרוברט הות' דוחק פנימה שער חוקי ומנצח לפוטרס את המשחק
עכשיו גם ה5-3 בין אינטר לרומא
06/02/11 23:56
ללא ספק השבוע הגדול של השנה.
היום יום שלם של משחקים מעניינים
06/02/11 13:38
הדרבי של המבורג- המבורג-סט. פאולי שזה משחק שאותי באופן אישי מעניין מאוד נדחה, ועדיין נשארו:

הדרבי הגדול שלנו, אני חושב שזה אחד הדרבים שאני הכי לחוץ לקראתם מזה שנתיים.
הדרבי של גלזגו בגביע שמתחיל עוד פחות משעה
מחזור איטלקי מותח ובמיוחד אינטר-רומא
וליברפול-צ'לסי בפריימר ליג.

כל משחק פיצוץ.

בספרד הדבר היחיד המעניין שנשאר לפתור עד סוף
06/02/11 23:01
שנה - מי יהיה מלך השערים- רונאלדו או מסי...
סופ''ש של כדורגל ישראלי-מח' 21
67תגובות
04/02/11 13:12
6צפיות

מכבי חיפה
בני סכנין
(17:00, שבת) קרית אליעזר

הפועל ב"ש
מ.ס. אשדוד
(17:00, שבת) וסרמיל

מכבי נתניה
הפועל ר"ג
(19:00, שבת) נתניה

מכבי פ"ת
הפועל פ"ת
(19:00, שבת) אצטדיון ר"ג

הפועל עכו
הפועל אשקלון
(19:00, שבת) גרין

עירוני...

(המשך...)

מכבי חיפה
בני סכנין
(17:00, שבת) קרית אליעזר

הפועל ב"ש
מ.ס. אשדוד
(17:00, שבת) וסרמיל

מכבי נתניה
הפועל ר"ג
(19:00, שבת) נתניה

מכבי פ"ת
הפועל פ"ת
(19:00, שבת) אצטדיון ר"ג

הפועל עכו
הפועל אשקלון
(19:00, שבת) גרין

עירוני ק"ש
הפועל חיפה
(19:00, שבת) ק"ש

בית"ר ירושלים
בני יהודה
(19:10, שבת) טדי

מכבי ת"א
הפועל ת"א
(20:45, ראשון) בלומפילד
º
אשת תקשורת הספורט היפה
84תגובות
04/02/11 07:28
106צפיות

(המשך...)
º
2 אוהדי הפועל ת''א קראו קריאות נגד אהובה תומר
251תגובות
03/02/11 14:53
5צפיות

(המשך...)
עדכון המנהל-הודעה חשובה!!!
03/02/11 12:59
1צפיות
משחקי הגביע מאחורינו,בשבת ליגה וכמו בכל שבוע שרשור סופ''ש של כדורגל ישראלי עם ניתוחים והימורים יעלה הערב בע''ה

-מאחורי הקלעים: במסגרת כניסתי לתפקיד המנהל אני רוקם מעין פרוייקט בחירת הזר הגדול ביותר ששיחק בכדורגל הישראלי,הכנתי כבר רשימה של 30 זרים ששיחקו כאן.לא אפרט עכשיו איך זה יתבצע אבל זה יקבע בהצבעה בין חברי הפורום ובגלל זה אני מפרסם את ההודעה הזו אני רוצה כמה שיותר חברים שיצביעו ויכריעו ולא 7-8 אנשים אלא לפחות 15 כי אז כל הפרוייקט הזה יהיה לא רלוונטי,אם מישהו רוצה לעזור אז אני אשמח עם תביאו אנשים חדשים או תביאו אנשים מהפורומים של בית''ר,מכבי חיפה והפועל ומכבי ת''א שיצביעו,אשמח אם תודיעו לי מה דעתכם ואם אתם מתכוונים להשתתף

-הצעות,הערות,הארות,בקשות וחפירות על הרעש שעושים לכם השכנים ב-4 בבוקר אתם מוזמנים לשלוח לי בפרטי

רק משהו קטן
04/02/11 16:32
לא עדיף שחברי הפורום הם אלה שיבחרו את המתמודדים, ככה התוצאות יהיו הרבה יותר אמינות, לשמל את יכול להגיד שכל אחד בוחר 10 שחקנים זרים, ורק אותם השחקנים שקיבלו את מירב הקולות יעלו להתמודד בתחרות (אתה יכול לעשות אחוז חסימה, לדוגמא שכדי שחקן יעלה לתחרות הוא צריך שלושה חברי פורום שונים יבחרו בו וכו').
דבר אפילו קטן יותר
04/02/11 18:30
1צפיות
חבל על הזמן בכלל
לרואה של בית'ר לא רואה אף אחד ממטר!
הכשרון הכי גדול נטו ששיחק אי פעם בליגה בי פאר
גם אני סבור כך.
04/02/11 21:16
1צפיות
היה השחקן הכי שלם מבין כל הזרים שדרכו פה.
º
שורה אוברוב
04/02/11 21:17
אחח, שורה.
04/02/11 23:04
1צפיות
כל פעם מחדש מדהים אותי שאנשים מנסים להשוות את אניימה אליו.
כנראה שהבעיה נעוצה במה שאמרתי מקודם ל-Puskas, שאנשים נוטים לחשוב שהשחקנים שהם רואים הם הכי טובים, בלי לחשוב על מי שהיה שם קודם.
והאמת זה מוזר, הרי "פעם היה טוב יותר".
אניימה זה באמת הדבר הכי קרוב
06/02/11 12:58
2צפיות
הפועל חייבת לו המון
הכי קרוב, אבל לא קרוב
06/02/11 13:13
2צפיות
כמה רמות מעל אניימה, שנמצא כמה רמות מעל שאר השוערים ששיחקו בישראל.
לא יודע
06/02/11 16:46
אחמד סבהא מנתניה קרא לו סופרמן אולי בכל זאת יש בו משו
כישרון גדול
05/02/11 10:49
2צפיות
ומה עם מספר 4 בקבוצה היריבה?
ראוי להיות ברשימה לדעתך?
מגאמדוב היה שחקן פנטסטי ללא ספק פעם
05/02/11 22:21
3צפיות
אבל בת'אכלס, הצרפתי מאפיל על כל הזרים ששיחקו בארץ לעניות דעתי
º
מה עם יעקובו?
05/02/11 23:57
יש רשימה מוכנה
04/02/11 22:36
2צפיות
יש בה זרים מתחילת שנות ה-90 דרך שנות ה-2000 ועד התקופה כיום

אני מציע לכם להתאזר בסבלנות,אני כמובן הולך לפרט על כל זר וזר כמה שיותר והולך להפוך את זה לפרוייקט יפה

אני בטוח שיהיו אנשים שיגידו איך זר X נכנס לרשימה וזר Y לא....

אם אני ייצא שחצן אני מתנצל אבל אני מארגן את זה לבד אף אחד חוץ ממני לא יודע את הרשימה אבל אתם מוזמנים לשער

איך תהליך הבחירה יתבצע אני יפרסם ביום ראשון או שני אני רק צריך מכם דבר אחד:

מי שמעוניין להצביע שיכתוב לי הודעה במסר אישי או יכתוב כאן כי אני מכין רשימה
אשתתף בשמחה..
05/02/11 19:27
רק למה אתה רוצה שמי שרוצה להשתתף יכתוב מראש? אני מאמין ש99% מהפורום ישתתפו אבל לא כולם רושמים שהם ישתתפו..
º
05/02/11 22:16
2צפיות
אני אסביר לך
05/02/11 23:34
אני לא רוצה להשקיע מעצמי ואז לפתוח פה שרשור ואז אף אחד חוץ מ-3 אנשים יצביעו

כרגע יש 10 אנשים בערך אולי יותר וזה טוב אני רוצה עוד לכן בשבוע הקרוב אני אסגור ת'הצבעה מי יצביע ומי לא כי יש כמה וכמה הצבעות

מחר אני אסביר איך תערך התחרות והכל
º
06/02/11 05:55
תפתחו יומנים: ב-17 וב-20 באפריל יש קלאסיקו
03/02/11 12:00
איזה כיף לשמוע....

בארסה וריאל העפילו אמש לגמר הגביע הספרדי-ריאל ניצחה 0-2 את סביליה,בארסה ניצחה 0-3 את אלמריה ובגמר הן ייפגשו וזה הולך להיות שבוע נהדר לכל אוהדי הכדורגל

ב-17 באפריל הן ייפגשו הן ייפגשו בברנבאו למשחק במח' ה-32,ב-20 באפריל בגמר הגביע.כשעדיין לא ידוע באיזה אצטדיון ייערך הגמר

הפעם האחרונה שהן נפגשו בגמר הגביע הייתה ב-1990 במסטאייה כשאז בארסה ניצחה 0-2
ואם יש עוד 2 קלאסיקו באופק
03/02/11 16:30
עם פוטנציאל ל-4(עוד 2 ב-CL) אזי בדרבי הגדול בתבל האולד פירם כמובן צפויים להיערך עוד 4 מפגשים כשכבר בסאנדיי הן נפגשות באייברוקס למפגש בשמינית גמר הגביע עם פוטנציאל למשחק חוזר כששבועיים לאחר מכן הן תיפגשנה למשחק ליגה בפארקהד וחודש לאחר מכן בהמפדן פארק בגמר גביע הליגה ועוד מפגש ייערך לאחר הפיצול לקראת סיום הליגה כששניים כבר מאחורינו עם 1-3 ענק לג'רס בפארקהד ועוד 0-2 מאכזב ל"הופס" במבצר
שוב במסטייה
06/02/11 19:38
לא מבשר טובות
אני רק שאלה
02/02/11 15:38
2צפיות
יש לכם שאלה שאתם רוצים לשאול???

זה המקום

מתי ערך פאולו מלדיני את הופעת הבכורה שלו במילאן?

מי מאמן את נבחרת קניה?

באיזה קבוצות ישראליות שיחק רומן פיליפצ'וק??

הערת המנהל: אני בטוח שיש לכם שאלות יותר רציניות
מתי תתקיים הגרלת שמינית-גמר גביע
02/02/11 15:04
6צפיות
המדינה בכדורגל (ובאיזה ערוץ היא תשודר)
º
02/02/11 15:42
1צפיות
º
02/02/11 17:02
º
03/02/11 09:07
1צפיות
º
יום שלישי הקרוב ב-22:30
03/02/11 10:21
1צפיות
º
באיזה ערוץ הגרלת הגביע תשודר
03/02/11 15:09
11צפיות
º
אני די בטוח שבערוץ הספורט
04/02/11 08:49
1צפיות
איפה תתקיים ההגרלה ומי ירים את
04/02/11 09:30
4צפיות
איפה תתקיים ההגרלה  ומי ירים את
הפתקים

האם זה יהיה מישהו מפורסם (כמו בהגרלות של אופ"א )
כנס לכאן ואולי תמצא תשובות
04/02/11 10:03
2צפיות
º
הקישור הזה מלפני שנה
04/02/11 12:46
1צפיות
º
חחח טעות שלי מצטער
04/02/11 13:01
מיקום משחק הגמר של הגביע הספרדי
04/02/11 10:46
1צפיות
מישהו כאן שאל בפורום לפני שבוע היכן ייערך גמר הגביע הספרדי (לא זוכר מי שאל את זה)
אז הנה יש לי תשובה כאן
הגמר ייערך השנה בולנסיה

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/208/319.html?hp...
מחפש אמא ששלושת ילדיה משחקים כדורגל
02/02/11 13:01
4צפיות
לסדרת טלוויזיה חדשה, אני מחפש אמא שיש לה שלושה ילדים שמתאמנים ומשחקים כדורגל
אמא פעילה ומעורבת- שמקפיצה אותם לאימון, נמצאת איתם במגרש, מחזירה אותם וכו'...

אשמח אם תחזרו אלי לפרטים:

מאיר אליאל
052.4868998
meireliel@gmail.com

האימא של בוזגלו , שני הבנים משחקים כדורגל
02/02/11 13:10
נדמה לי שעוד בן קטן משחק

מחפש אנשים לא מפורסמים
02/02/11 13:19
6צפיות
מישהי עם 3 ילדים או נערים בגילאי בי"ס יסודי או תיכון...
º
והרי החדשות
159תגובות
01/02/11 09:04
1צפיות

(המשך...)
אני רק שאלה
01/02/11 08:58
1צפיות
יש לכם שאלה בענייני כדורגל ואתם לא מוצאים תשובה???

מסקרן אותכם לדעת מי היה השופט בגמר גביע אסיה כשישראל זכתה בו??

מי אימן את הפועל טייבה בעונתה היחידה בליגת העל??

מי הבעלים של דה חרשרחרפ ההולנדית???

זה המקום

הערת המנהל: אני מאוד מקווה שיש לכם שאלות יותר רציניות ממה שהצגתי כאן
מישהו יודע מה יקרה עם שידורי הרדיו בשבת?
30/01/11 15:12
16צפיות
אתמול הייתה התכנית האחרונה של "שבת של כדורגל" ברדיו ירושלים. בעיות תקציב ככל הנראה...חבל, כי זה היה לא רע בכלל

מעכשיו הם ישדרו רק את משחקי הבית של בית"ר

האם זה אומר שב"שירים ושערים" יקבלו היתר לשדר מהמגרשים? או שאולי תכנית חדשה?

מי יודע?
אתה מחדש לי,וטוב שהתכנית נפלה
30/01/11 16:04
3צפיות
זה צריך להיות בתחנה ארצית.אין לי ספק ששירים ושערים יקבךו אישור לפחות עד שייגש מישהו אחר,במקרה הכי גרוע לא תהיה תכנית שבת אחת אנשים יתלוננו ואז יימצא פיתרון.
לדעתי תם עידן שידורי משחקים ברדיו
30/01/11 19:22
5צפיות
היום עם הטכנולוגיות שיש אתה נכנס תוך שנייה וחצי דרך הפלאפון ובודק תוצאות פעם עד שנות ה-90 לא היה את זה והדרך להתעדכן הייתה שירים ושערים

היום אם אתה לא בבית כשיש משחק אתה נכנס דרך הפלאפון לאינטרנט בודק כמה כמה וזהו.

אבל השידורים הם לא רק תוצאות
30/01/11 21:28
4צפיות
זה שידור חי של משחק,איתותים ממגרשים אחרים,יש פה משהו מיוחד. אין ספק שבכללי אתה צודק,מה שהרג בכלל את שירים ושערים היה צ'רלטון עוד ב-2004,ועם האמצעים של היום כבר אין מה לדבר.אבל לשידורים האלה עדיין יש ערך,משום שכמו הרבה דברים אחרים בתקשורת,הם נחלתו של הדור המבוגר וחובבי הנוסטלגיה.אני יכול להגיד לך שאם הם מקבלים אישור לשדר מהמגרשים ודני דבורין עף מהתכנית אני מאזין לה גם כשאני בבית.ואם מאיר איינשטיין ואבי רצון חוזרים,עוד רבסים וטובים יחזרו להאזין לה.

מה שכן,הדברים שלך כן מצביעים על זה שהשידורים האלה חסרי ערך מסחרי,צריך לשכוח מהאפשרות של להרוויח כסף,עובדה שתחנה מסחרית שילמה ונפלה,אף אחד כבר לא יעשה את זה.שיתנו את הזכויות לרשת ב' וכל אחד יוכל להאזין מכל מקום בארץ,אלה השידורים הכי נגישים והכי בחינם שיש.
רק אם כל המשחקים יהיו בשידור חי
31/01/11 13:46
3צפיות
אז יהיה אפשר להוריד את שידור הרדיו.

אי אפשר להשוות בין איתות חי מהמגרש לעדכון אינטרנטי.
אני ממש מקווה שתהיה תוכנית רדיו שתעדכן חי מהמגרשים.
שאלה (ותשובה) בקשר לדירוג ישראל לטורניר ב2013
31/01/11 23:25
4צפיות
לאור מה שהיה במונדיאל האחרון בדרום אפריקה,
צצה בי השאלה מה יהיה הדירוג של ישראל לפני ההגרלה.
במונדיאל, דרום אפריקה הייתה מדורגת ראשונה כי היא המדינה המארחת
ותהיתי אם גם באופ"א מתנהלים ככה.

אחרי שיטוט קליל בתקנון אופ"א, ישראל תהיה מדורגת.
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regul...
עמוד 14 בסוף ועמוד 15.

רונקו
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום