בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבת
על אוהדים על טלוויזיה ועל עיתונים
מה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?
יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)

"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".
חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.
אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -
ובואו נדבר באמת על כדורגל!

ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות...

כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?
בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.

*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

קצת עזרה בלהכנס חזרה..
10/07/10 23:50
1צפיות
שבוע טוב לכולם.

אני צריך קצת עזרה (לא לצחוק עלי) בלהכנס חזרה לעסקי המשחקים.. (אני מדבר על הליגה האנגלית אז כל מי שמבין אני אשמח לתגובות).
לפני כ 9 שנים או משהו כזה הייתי צופה מושבע של הליגה האנגלית - אוהד מנצ'סטר יונייטד.
הפסקתי לראות משחקי כדורגל ונכנסתי חזק יותר לכדורסל איבדתי ענין בכדורגל..
העונה האחרונה שבא צפיתי, היא אותה עונה בה מנצ'סטר זכתה בטריפל בעשור הקודם, אני לא זוכר בדיוק כמה שנים זה..
בתקופה בה שמייקל עוד היה השוער הדגול, בקהאם המדהים סובב בעיטות עונשין, וויין רוני היה רק בן איזה 16 או משהו לא יודע איזה שם מצפה לו..

איבדתי ענין במשחק אחרי שהתחלתי לראות יותר כדורגל ישראלי.
אני לא אוהב את השחקנים את צורת המשחק והניהול.. ובגלל שצפיתי בו איבדתי כל רגש למשחק והפסקתי לראות כל משחק כדורגל שהוא..

עכשיו אחרי המונדיאל ההזוי והמדהים שבצער רב הולך להגמר מחר עם משחק מרתק ביותר,
ההתלהבות שלי מהמשחק חזרה ובגדול.. צפיתי בכל המשחקים מתחילת התחרות ונהינתי מכל רגע.. חוץ מבהפסד של אנגליה וארגנטינה..גרמנים מעצבנים.

ובכן עכשיו אני רוצה לחזור לראות את משחקי הליגה האנגלית כמו פעם, כל כך הרבה התרגשות (כמובן שזה כולל גם את ליגת האלופות - בהנחה שמנצ'סטר תעלה)
יחסרו לי כמובן קולות הוובוזלה שהטרידה רבים כל כך במשחקים הראשונים, וזכתה לכינויים של זבובים ודבורים.
אך מי מאיתנו לא יתגעגע לקולותיה הצורמים שאנו רגילים כל כך לשמוע במהלך משחק יפה כל כך כמו משחקי המונדיאל ההזוי שעבר עלינו.
מי היה מאמין שברזיל תיפול ככה, מגיע להם על שהשאירו מאחור את רונלדינהו, פורטוגל שאיכזבה, מגיעה לרונאלדו על שעזב את מנצ'סטר לטובת הליגה הספרדית, צ'ילה שבכלל לא הורגשה, וארגנטינה DONT CRY FOR ME ARGENTINA שבכלל לא הגיע לה להפסיד כככה לגרמניה בצורה כל כך מזוויעה.
ארגנטינה - הנבחרת ששיחקה עם הכי הרבה רגש הכי הרבה דמעות על המגרש, ומאמן שבצורה כל כך מחממת את הלב, לא מסוגל היה להפתר מהרגלי המשחק שלו בזמן צפייה בשחקניו היפים, אך גם לא יכל להתמודד עם הנפילה..ובצער רב עזב.
עצוב מאוד לראות אותם ככה, מגיע להם הרבה יותר!!

ועכשיו אני שואל אתכם, האם תוכלו לעזור לי לחזור למשחק המרגש עד דמעות?
אני לא זוכר את מבנה הליגות והתחרויות השונות של אירופה, והייתי שמח לקבל קצת מידע בנושא.
כיצד מתנהלת עונה בליגה האנגלית מתי מתחילה איך מסתיימת. באילו עוד תחרויות אירופאיות ישחקו הקבוצות, אני אפילו לא זוכר איך מתנהלת ליגת האלופות.

תודה לכל עונה.
תהנו מהמשחק של מחר!!
º
10/07/10 23:58
1צפיות
חווית הכדורגל שלך אמורה להיראות בערך ככה
11/07/10 01:16
1צפיות
בכל שבת וראשון יש משחקים מכל הליגות בעולם, הליגות שכנראה יעניינו אותך הן שלושת הליגות הבכירות: האנגלית, הספרדית והאיטלקית. שים לב שבשביל לראות את האנגלית תצטרך להזמין בטלוויזיה את ערוצים 53 ו54. במקרה של האיטלקית מדי פעם יש שידורים גם בספורט 5 שכנראה יש לך.
בכל מקרה, בדרך כלל המשחקים המעניינים הם אלה שמשודרים, כלומר של ארסנל/ליברפול/מנצ'סטר/צ'לסי (שלאחרונה זכתה בדאבל, ואתה כנראה לא יודע כמה היא טובה וכמה היא נהייתה אימפריה בעשור האחרון) באנגליה, ברצלונה/ריאל מדריד בספרד, ואינטר/מילאן/רומא באיטליה.
הליגה עובדת במתכונת כזאת: 20 קבוצות, שמשחקות אחת נגד השנייה פעמיים, פעם אחת באיצטדיון הביתי שלהן ופעם אחת באיצטדיון הביתי של היריבה. כלומר 38 משחקים לכל קבוצה, 38 מחזורים.
כל כמה שבועות, לפעמים בהפרשים קטנים יותר ולפעמים גם בהפרשים של חודשים, יש בימי שלישי ורביעי את ליגת האלופות. בדרך כלל משודרים הרבה משחקים במקביל, אתה יכול פשוט לזפזפ בין הערוצים. המתכונת של ליגת האלופות היא שלב בתים סטייל המונדיאל בהתחלה רק פי 2 משחקים (ליגת האלופות נמשכת כל השנה והיא לא נערכת במקום ספציפי), ואז יש שלב פלייאוף, כששוב יש שני משחקים בכל השלבים חוץ מבשלב הגמר.

את רוב הכוכבים הגדולים אתה כבר מכיר מהמונדיאל, כנראה שתוך כמה שבועות כבר תבין מה מצב העניינים ותוכל להיכנס לזה. שיהיה בכיף
:)
11/07/10 01:40
1צפיות
תודה רבה לך
רק מלקרוא את התגובה שלך אני כבר מצפה להתחיל לחזור.
בהחלט לא ידעתי שצ'לסי עלתה כל כך.. זה מצחיק הפסקתי כנראה בימים האחרונים של מנצ'סטר ונשארתי עם הענן שהיא מבין החזקות ביותר בליגה,
ובזמן שלא ראיתי מישהי אחרת השתלטה. אברם גרנט עוד שם?

איך נבחרות הקבוצות לליגת האלופות?

תודה רבה לך.
אל תדאג, מנצסטר עדיין אימפריה
11/07/10 04:38
1צפיות
היא זכתה בשלוש אליפויות רצופות ב2007-2008-2008 וב2008 היא גם זכתה שוב בליגת האלופות. פשוט השנה עזב הכוכב הגדול שלהם (כריסטיאנו רונאלדו) והכוכב החדש שלהם (ויין רוני) נפצע בשלבים המכריעים של העונה.
º
*2007-2008-2009
11/07/10 04:39
נצל"ש צפייה אונליין
11/07/10 10:59
1צפיות
אין איפשהו אתרים שמשדרים את הליגות?
אני מתכוונת לאו דווקא אתרים ישראלים (לא כזה מזיז לי אם זה לא משודר בעברית).
עדיף אפילו לא בעברית
11/07/10 13:00
1צפיות
מצפייה במונדיאל,
יש רק איזה לנו שדרן אחד מעניין וכל השאר ממש הורסים את המשחק,
לא יכלתי לסבול את שלמה שרף במשחקים הוא ממש אינווליד.
השניים ששידרו את המשחק על מקום שלישי אתמול, חחח זה נשמע כאילו הם בכלל לא אוהבים כדורגל ונתנו להם לדשר אותו כעונש..

טוב לשמוע על מנצ'סטר שהם עוד על המפה, רונאלדו המניאק, מגיע לו על שהפסידו לספרד.. בטח מכר להם את המשחק כי הוא בליגה שלהם.
איך נבחרות הקבוצות לליגת האלופות?
איפה אתם רואים את המונדיאל?
10/07/10 20:40
1צפיות
אני מחפש מקום לראות באיזור ר"ג (אפשר גם ת"א) עם חבורה של 10 אנשים..
יש המלצות?
אתם זוכרים את ההולנדי ג'ון דה וולף
10/07/10 20:00
37צפיות
 אתם זוכרים את ההולנדי ג'ון דה וולף
ששיחק בישראל בעונת 1997/8
º
כן בלם הפועל אשקלון לשעבר
10/07/10 20:50
16צפיות
האם הוא ההולנדי היחידי ששיחק אי פעם
11/07/10 11:23
9צפיות
 האם הוא ההולנדי היחידי ששיחק אי פעם
בישראל
יש עוד הולנדי וחצי
11/07/10 12:26
7צפיות
אריק חרוליקן, שיחק במכבי חיפה ב-1989/90 וכמובן דניאל דה רידר, שנחשב בזמנו לזר.
º
על המידע
11/07/10 22:06
5צפיות
מחר זה ניגמר
10/07/10 17:35
2צפיות
אחרי שחיכינו ארבע שנים בציפה למונדיאל מחר החגיגה ניגמרת ניפרדנו מאיטליה וצרפת מוקדם ואחרי זה נפלו ברזיל וארגנטינה אבל תודה להולנד גרמניה וספרד האלופה  שהשאירו לנו טעם של עוד....
אז מה עושים ממחר  מה רואים עד שמתחילו הליגות, וכמובן הליגה קטנה והצנוע שלנו תשעמם אבל תמיד נקנה בליגה הספרדית איזה ליגה תיהיה לנו השנה עם ברצלונה מסי ושאר החברים מול ריאל ומוריניו.
ועכשיו שהחגיגה ניגמרת ניספור מחדש ארבע שנים לברזיל 2014 או ליורו 2012 העיקר זה להנות.
º
או לגביע הטוטו
10/07/10 18:11
1צפיות
º
יש את הקופה אמריקה בשנה הבאה , ביולי
11/07/10 00:51
מה אתם אומרים על ההצעות של פיפ''א לקראת מונדי
10/07/10 17:07
3צפיות
שתי הצעות חדשות מונחות על השולחן של פיפ''א הקשורות בשיפוט ומציאת פתרון לבעיית טעויות השיפוט שכרגיל לא פסחו גם על המונדיאל הזה.

ההצעה הראשונה היא להוסיף עוד שני שופטים,אחד מכל שער כמו שנעשה בשנה החולפת בליגה האירופית ע''י אופ''א ויימשך גם בליגת האלופות וביורו 2012.השופטים הללו אמורים לסייע לשופט הראשי במהלך מחלוקות כמו פנדלים,תפיסות ברחבה וכדומה.לפי מה שראיתי בליגה האירופית לא זכור לי משחק בו נקבעה החלטה גורלית בעזרתם מלבד אולי עזרה בעניין אם הכדור עבר את קו החוץ או נגיעה אחרונה של שחקן.ייאמר לזכותם שהם לא מזיקים אך גם לא כאלה מועילים.

ההצעה השנייה היא בנושא שחקן שעוצר את הכדור על קו השער בידו וזאת לאחר המקרה של לואיס סוארס מאורגוואי נגד גאנה.הא הורחק,גאנה קיבלה פנדל שיכל לעלות אותה לחצי הגמר אך היא החמיצה ומיד אח''כ בדו קרב הפנדלים אורגוואי הייתה זו שעלתה.יש שטוענים שמה שעשה סוארס עשה היה רמאות אך חלק טענו שזה חוקי,או כפי שנאמר 'כשר אבל מסריח'.פרשנים ואנשי כדורגל טענו שסוארס הורחק וגאנה קיבלה פנדל ואם היא לא הייתה מחמיצה אותו אז הנושא הזה לא היה עולה לדיון.ההצעה היא שאם שחקן ימנע בעזרת ידו מהכדור להיכנס לשער,הוא יורחק והבעיטה תיחשב כשער,למרות שהכדור לא עבר את הקו.בעניין זה הדעות חלוקות כי יש מקרים שהכדור פוגע ביד בלי כוונה,כמו המקרה הקלאסי שקרא להארי קיואל האוסטרלי נגד גאנה שעמד על קו השער ובעיטה אדירה של שחקן גנאי פגעה בידו למרות שלא התכוון לכך.הוא הורחק וגאנה קיבלה פנדל.

המקרה של סוארס:

http://www.youtube.com/watch?v=wn_oYeugGiw&feature...

המקרה של קיואל:

http://www.youtube.com/watch?v=0Y4fHzmMaWw&feature...

ואני שואל מה דעתכם?

לדעתי,לגבי הוספת שני שופטים זה יכול לעזור.לגבי נגיעת היד אני חושב שלא צריך לשנות את החוקה.הרי מה יקרה אם שחקן שימנע שער בידו הכדור ייחשב שער והוא יורחק וכעבור כמה דקות שחקן ימנע מסירה במרכז המגרש וישלח את ידו לכדור.הוא יקבל צהוב,אך הוא גם מנע מהכדור  להגיע אל השחקן השני.אני טוען שצריך להשאיר את זה ככה.
בעד אישור השער ואדום
10/07/10 17:24
3צפיות
תהיה צודק ולא חכם. לגבי שופטים נוספים אני לא מבין כל הטרטור הזה ? אפילו לא אגזים אם יוותרו על שני הקוונים, אנחנו בעידן ההיטק מחשבים טלויזיה עמאיאת למה לא נעזרים בהם ונשארים עם חוקים מתקופת האבן , חסר תעסוקה לשופטים בקוים? וזו דעתי
אז בוא נחדד את העניין עם הנגיעת יד
10/07/10 19:01
3צפיות
משחק הגמר מחר,הולנד-ספרד,התוצאה 1-1,דקה 120 בהארכה. סניידר מגביה כדור,קסיאס עולה לגובה ומפספס,ואן פרסי מוצא עצמו לבד מול השער הריק,ג'רדארד פיקה מושך אותו בחולצה ומונע ממנו לכבוש בוודאות.הארד ווב שורק לפנדל,אדום לפיקה.סניידר מחמיץ את הפנדל.עכשיו האם במקרה הזה מה שעושה פיקה זה אותו מקרה שעשה סוארס מאורגוואי? ואם יאשרו את ההצעה של אישור השער ואדום,האם פיקה יזכה מן ההפקר?
לדעתי
10/07/10 20:39
1צפיות
1. חייבים להשתמש במצלמות. רק במחירים סופר חריגים, ולא יותר מפעם-פעמיים במשחק (שהמשחק יזרום ולא יעצר או משהו כזה). עוד שופטים לא יפתרו את הבעיה!

2. אין צורך לעשות שינוי בחוקה. זה כמו שבכדורסל שחקן מעיף כדור על שחקן אחר רק כדי להציל אותו מהחוץ. או קטעים מסריחים שיש בכל ספורט. אין מה לעשות - זה חלק מהמשחק. סוארס הקריב את עצמו והוא קיבל אדום ולא יכל לשחק בחצי הגמר. בסופו של דבר אם זה היה קורה בדקה יותר מוקדמת אורוגוואי הייתה משחקת עם 10 שחקנים.. זה פחות שחקן.. בנוסף הם קיבלו פנדל שזה סיכוי גבוה מאוד להבקיע גול. לדעתי אסור לשנות את החוק.
ומעניין אותי למה רק עכשיו המאמן של גאנה מקטר
10/07/10 20:46
2צפיות
שבוע אחרי המשחק מאמן גאנה כינה את היד של סוארס ''יד השטן'' אני טוען ששחקן גדול צריך להקריב את עצמו למען הקבוצה וה מה שעשה סוארס אני חותם על זה שלא כל שחקן שהיה עומד על הקו היה הודף את הכדור ביד....
על מי באמת הימר פול התמנון בגמר המונדיאל חחחח
10/07/10 04:15
2צפיות
איךךךךךך איךךך גרמניה הפסידווווו
10/07/10 03:00
2צפיות
עדיין לא ברור לי, אני בדיכאון כבר יומיים!

º
10/07/10 15:47
2צפיות
גם אני...
10/07/10 17:27
1צפיות
לא יודע איך הם הפסידו. לא שזה כל כך מטריד אותי, אני מה- 31 אחוז שהצביעו להולנד....
10/07/10 17:39
1צפיות
זה למה
10/07/10 18:14
1צפיות
http://www.guardian.co.uk/sport/blog/2010/jul/09/w...

הפרשנות הטובה ביותר קראתי.
פשש... איזה ניתוח מעולה
11/07/10 09:34
1צפיות
הג'ונתן הזה צודק בכל מילה
האמת, גם אבי מלר כתב על גרמניה אותו דבר לפני המשחק עם ספרד
שאם לא נותנים להם מרחב למתפרצות שלהם - הם עושים מעט מאד
אל תהיה בדיכאון,
11/07/10 16:24
4צפיות
אני מטורף על הקבוצה הזאת ואובססיבי לגביה, וגם אני התבאסתי מאוד שהיא לא הגיעה לגמר.
אבל אין לנו מה להתבייש בה, היא שיחקה כמה רמות מעל שאר הקבוצות לכל אורך המונדיאל, משחק קצבי, מדהים, מהפנט, שולטים על הכדור יוצא מן הכלל ויודעים מה הם עושים בכל רגע נתון.

וכל עוד היא שיחקה טוב, אני מרוצה וגאה להיות איתה כל אורך הדרך. ואם מה שמפריד בינה ובין אלופת אירופה זה בסך הכל גול אחד, ועוד ממצב נייח, אז מצבה מעולה
שוויני, פולדי, אוזיל, קלוסה, מולר וחבריהם המהגרים התותחים הם הגיבורים החדשים שלי, ותהיה בטוח שבעונות ההבאות של הליגות המקומיות אתה תראה אותם מככבים במועדונים הבחירים בעולם ומחכה להם קריירות נהדרות.
קיצר, ממש אין מה להיות בדיכאון, קבוצה נהדרת, כפרע עליהם, אחד אחד.
סרטון מהתרשמות בויאדוליד
09/07/10 20:35
1צפיות
מחשבות על מונדיאל 2018 ...
09/07/10 19:12
4צפיות
ברזיל תארח ב-3 שנים את שלושת אירועי הספורט הגדולים מבחינתה: אליפות העולם בכדורגל (2014), אליפות דרום אמריקה בכדורגל (2015) והאולימפיאדה (2016). צרפת נבחרה זה עתה לארח את היורו בעוד 6 שנים, ועכשיו מתחיל המאבק על אירוח משחקי הגביע העולמי ב-2018 וב-2022.

כן, זה נשמע מאוד מאוד רחוק, אך לא חסר היגיון. בכוונת פיפ"א בדצמבר להכריז על שתי המדינות שיארחו את הטורנירים.
כמעט בוודאות שהמונדיאל אחרי ברזיל יחזור לאירופה, שכן שני מונדיאלים מחוץ ליבשת הן פקטור מספק בשביל שהטורניר הגדול הזה יחזור לאירופה.

כרגע מדובר על מספר הצעות למונדיאל ב-2018:

א. ארה"ב
ב. רוסיה
ג. אנגליה
ד. הולנד ובלגיה (במשותף)
ה. ספרד ופורטוגל (במשותף)

אנגליה, ההצעה המשותפת של הולנד ובלגיה וכן פורטוגל, אירחו את שלושת טורנירי היורו האחרונים עד לטורניר בשוויץ'. מתי הרוסים אירחו טורניר גדול? צריך לחזור לימי ברה"מ כדי לדעת את התשובה... אולי ב-80' את האולימפיאדה.

לארה"ב, שאירחה את המונדיאל לפני 16 שנה, עדיין סיכוי לא רע לארח אותו בשנית ולהצטרף לאיטליה, צרפת, מקסיקו ובקרוב אף לברזיל. גם אם האנגלים או הספרדים יצליחו לזכות הם יארחו את הטורניר בפעם השנייה בתולדותיהם.

זכייה של ההצעה ההולנדית-בלגית תיצור בעייה שכן כיום רוב האצטדיונים בבלגיה (וגם בהולנד) מכילים בממוצא 20 אלף מקומות ופחות. זה לא רציני שממוצא של מונדיאל הוא 50 אלף ...
מה שבטוח שטורניר יהיה באירופה
09/07/10 21:35
1צפיות
וככל הנראה באנגליה..
הולנד-בלגיה
10/07/10 01:46
1צפיות
כבר ארחו יורו ב-2000 אז בטוח שהן יכולות להסתדר עם מונדיאל בקלות..
אבל בינתיים בלגיה בבלאגן אז לא יודע עד כמה יקפצו לתת להם אירוח..

אנגליה לא ראויה לכלום..סתם מדינה משעממת..שיבואו כאורחים.

פורטוגל וספרד נשמע מעולה! מדינות עם צבע,שמחת חיים וכדורגל טוב ואטרקטיבי..בנוסף חופים ושמש שיביאו הרבה תיירים שיהנו :)
הם המועמדות הכי טובות לדעתי..מה גם שזה יבטיח את ההשתפות של שניהן במונדיאל שזה גם טוב וחשוב.

ארה"ב? לא תודה..מונדיאל אחד עם הגמר הכי רקוב אי פעם הספיק לי..שיארחו פוטבול והוקי..
איזה זקנים נהיה במונדיאל הזה....
10/07/10 01:49
3צפיות
גם אני חושב שאנגליה תארח....אם אכן המדינות שרשמת הן המועמדות היחידות לאירוח

וומבלי החדש. האמירויות שהוקם לפני מס' שנים, החדש של הסיטי, בנוסף גם ליברפול וצלסי מדברים על להתרחב ולהקים איצטדיונים חדשים..בקיצור אם אחרי ברזיל המונדיאל חוזר לאירופה אז אנגליה לדעתי תארח אותו(הרבה תלוי גם ברושם שיווצר מהתנהלות האנגלים אחרי אולימפיאדת לונדון 2012)...

רחמים על השחקנים המסכנים שירכיבו את הסגל האנגלי במונדיאל הזה, אם באפריקה ובאסיה הנבחרת סובלת מהתקשורת ומהציפיות מה יקרה כשהטורניר יערך אצלם בבית?.....יצטרכו להתאמן בתוך בונקר ולישון בתוך שטח צבאי סגור
אני בעד רוסיה
10/07/10 01:53
5צפיות
גם התחרות כהרגלה תחזור לאירופה, אבל לא אירופה הרגילה, אירופה אחרת, שזקוקה להתקדמות הזאת ומסוגלת לאירוע בסדר גודל כזה. ואם ברזיל,סין, ודרום אפריקה הצליחו, אין סיבה שרוסיה לא.
סין לא אירחה מעולם
10/07/10 12:42
2צפיות
וגם לא ניראה לי תארח חח..

אלא אם אתה מדבר על אולימפיקס ואז הם כן ארחו.
למה שסין לא תארח?
10/07/10 23:40
2צפיות
ועם כל הכבוד למונדיאל האוליפמיאדה הרבההה יותר קשה לאירוח וסין עברה את זה די בכבוד ממה שזכור לי
אני מהמר על ספרד ופורטוגל
10/07/10 13:15
3צפיות
אנגליה אמנם מארחת את האולימפיאדה הקרובה ויש לה את המתקנים לארח מונדיאל, אבל גם לספרד יש את האפשרות לעשות זאת והגיע הזמן שהיא תקבל מתנה, בייחוד לאחר הזכיה הקרובה שלה במונדיאל הנוכחי :)
º
הייתי רוצה שזה יתקיים באנגליה
10/07/10 13:37
º
10/07/10 15:46
1צפיות
אם זו אנגליה - אלו המגרשים...
10/07/10 20:47
1צפיות
וומבלי (לונדון) - 90,00
האצטדיון האולימפי (לונדון) - 80,000
אולד טראפורד (מנצ'סטר) - 76,000
סטנלי פארק (ליברפול) - 73,000
סיטי אוף מנצ'סטר (מנצ'סטר) - 70,000
אצטדיון האור (סנדרלנד) - 64,000
אצטדיון האמרויות (לונדון) - 61,000
סט. גימסס פארק (ניוקאסל) - 60,000
אילנד רואד (לידס) - 52,000
ניו נוטיגהאם פורסט (נוטינגהאם) - 50,000
וילה פארק (בימינגהאם) - 50,000
מילטון קיינס (מיילטון קיינס) - 46,000
הילסבורו (שפילד) - 45,000
לא נראה לי ש-US זאת אופציה
10/07/10 22:12
מונדיאל 2014 מתקיים בברזיל ולפי מה שהבנתי אי אפשר שמונדיאל יתקיים פעמיים רצוף באותה היבשת. אלא אם כן יש הפרדה בין צפון אמריקה לדרום אמריקה, מה שלא נראה לי...
קונקקאפ ודרום אמריקה הן קונפדרציות נפרדות
11/07/10 00:34
3צפיות
אז אין מניעה חוקית שהמונדיאל ב-2018 יהיה בארה"ב...

אבל כמעט בטוח ש-2018 יהיה באירופה, והמועמדת המובילה היא אנגליה.
אני מקווה שאנגליה תזכה באירוח
10/07/10 23:48
הם בהחלט ראויים ומגיע להם לקבל את אירוח המונדיאל זה.
אני לא מתלהב ממונדיאל הנערך בשתי מדינות במקביל ולכן אני מקווה שההצעה המשותפת של הולנד/בליגה ו ספרד/פורטוגל לא תתקבל.

רוסיה? לא תודה אין לי שום דבר נגדם אבל לא הייתי רוצה מונדיאל במדינה הזאת בגלל האקלים שם.

לגבי מונדיאל 2022 הייתי שמח אם ארה"ב תזכה באירוח, אני זוכר שששנה בערך לפני המונדיאל הזה היו המון אמריקאים שבכלל לא ידעו שאליפות העולם בכדורגל תיערך אצלם וחלקם לא ידעו אפילו מה זה , החששות מארגון המשחקים ע"י ארה"ב היו גדולים מאחר והאמריקאים נוטים לקיים מפעלים אותם הם מארחים בגדול ורבים הזהירו כי הפער בין הציפיות לבין המציאות יעורר גיחוך, עם תום המונדיאל של שנת 1994 התברר שההימור על ארה"ב היה מוצלח מאד ומספר הצופים הכולל ומומצע הצופים בכל המשחקים שברו את כל השיאים.

בהחלט מגיע לארה"ב לארח פעם שנייה מונדיאל הם ידעו לארח את זה כמו שצריך.
º
איזה בעיה יש עם האקלים ברוסיה ביוני/יולי?
11/07/10 00:36
ב2022 הכי מגיע להם לארח זה אוסטרליה
11/07/10 16:32
אני מקווה שהם יזכו ב2022 למרות שזה חרא שעות אבל גם ככה כנראה ב2022 יהיה חרא שעות לא משנה איפה, אז אם כבר מגיע לאוסטרליה לארח שיהיה פעם ראשונה גם באוקיאניה.

ויש לי הרגשה טובה שם יקבלו לארח ב2022 ואנגליה ב2018
º
אוסטרליה שייכת לאסיה... לפחות בכדורגל
11/07/10 17:34
הימורים
11/07/10 00:59
1צפיות
ההצעה של רוסיה היא בעלת הסיכויים הקלושים ביותר. גם ההצעה של הולנד ובלגיה לא תתקבל , האיצטדיונים קטנים מדי למאירוע כמו מונדיאל.
ההצעה של ספרד ופורטוגל בעלת סיכויים לא רעים.  אבל בסופו של דבר נראה שאנגליה היא הפייבוריטית  לקבל את אירוח מונדיאל 2018.
על המונדיאל לאחר מכן אני מהמר על ארצות הברית. המונדיאל שנערך שם בשנת 1994 נחשב להצלחה גדולה ומסחררת , וכמות הצופים שם שברה שיאים.

ייתכן בהחלט שסדר האירוח יהיה שונה , אבל לא סביר שאירופה תחכה 16 שנה עד לאירוח נוסף , כך שכנראה המונדיאל בשנת 2018 ייערך באירופה , ולאחריו הוא יעבור לארצות הברית.

מונדיאל 2018 - אנגליה
מונדיאל 2022 - ארצות הברית

חלומות המונדיאל של הולנד וספרד..
09/07/10 18:24
3צפיות
שתי המדינות המערב אירופאיות עם הטמפרמנט שכל כך שונה עד שמגיעים למגרשי הכדורגל חולמים על הזכייה הראשונה של אחת מהן במונדיאל. אבל חוץ ממונדיאל 2010 שכבר מסתיים, הן כבר חולמות גם על מונדיאל 2018 שפיפ"א כבר הצהיר שיתקיים באירופה. נכון שהסיכוי שלהן לזכות במונדיאל הנוכחי (בגדול אחד לשניים) גדול יותר מהסיכוי לזכות באירוח המונדיאל אחרי ברזיל מול מתמודדות אירופיות קצת יותר חזקות כמו אנגליה ורוסיה. שתי המדינות שמככבות בגמר המונדיאל הנוכחי לא לקחו בחשבון את המשברים הכלכליים (של ספרד ופורטוגל שהציעו מועמדות משותפת למונדיאל 2018) והפוליטיים (של בלגיה, השותפה להצעה של הולנד לאותו מונדיאל הסובלת ממשבר זהות פנימי..וגם מתשתיות כדורגל לא מספקות למרות אירוח יורו 2000). מצד שני גם אנגליה לא נמצאת במצב כלכלי מזהיר.
אז תחזיקו אצבעות כפולות לנבחרת שאתם אוהדים כדי שתתבשרו על הנפת הגביע בפעם הראשונה בתולדותיה ומי יודע.. אולי בעוד 8 שנים תזכו לראות את אותו גביע מונף גם באמסטרדם או מדריד במקום לונדות או מוסקבה..

בהצלחה  
דרושים בחורים צעירים לעבודה מהבית בתחום ספורט
09/07/10 16:12
66צפיות
שלום רב,

דרושים בחורים צעירים לעבודה מהבית לעידכון תוצאות ספורט באתר אינטרנט מוביל בישראל.
נא לשלוח ק"וח לכתובת:

melocoil@gmail.com

פול התמנון חוזה - ספרד אלופת העולם - שידור חי
09/07/10 14:11
9צפיות
פול התמנון ניבא שנבחרת הכדורגל של ספרד תהיה מחזיקת גביע העולם לשנת 2010. לפי התחזיות, נבחרת הולנד תיאלץ להסתפק במקום השני. מוקדם יותר ניבא פול כי גרמניה תגבר על יריבתה מאורוגוואי ותזכה במקום השלישי בגביע העולם לשנת 2010. בחירותיו של פול שודרו בשידור ישיר בתחנות טלוויזיה ברחבי אירופה.

עד כה הצליח התמנון מאוברהאוזן לדייק בתחזיותיו לגבי כל משחקיה של גרמניה במונדיאל השנה, כולל ב-1:0 בחצי הגמר מול ספרד.

שידור ישיר ממשחקי המונדיאל - לחצו כאן - בחסות קומונת החדשות של 'תפוז'

במוצ"ש: גרמניה נגד אורוגוואי - מתמודדות על המקום השלישי.

ביום א': הולנד נגד ספרד - מתמודדות על תואר 'אלופת העולם בכדורגל'.
אחרי הנצחון על גרמניה
09/07/10 17:00
4צפיות
הביע ראש ממשלת ספרד מגורלו של פול , ממה שמוגדר נקמת הגרמנים לתמנון , ראש הממשלה הציע להגן על התמנון שהפך לכוכב על בדרום אפריקה , הצעתו משתקפת בשליחת אנשי ביטחון שיגננו על החיה שבאקווריום בגרמניה. והידיעה זו קדמה לתחזית שהביא פותח האשכול .. ועוד חדשות מהמונדיאל באתרי הרשת העולמית , נשיא ברזיל המבקר באפריקה יפספס את הגמר שבין ספרד להולנד , ... התאחדות הכדורגל הגרמנית מביעה תמיכה מלאה במאמן יהויקים ולוחצת עליו להשאר בתפקיד .. שוינשטינגר קשרה של נבחרת גרמניה אחרי המשחק שהובסה בו נבחרתו מרכין ראש לספרדים ואומר שנבחרת ספרד היא הנבחרת החזקה ביותר בעולם !!! . עוד על התוצאה שחזה פול התמנון , באחת מכותרות העיתונות הגרמנית הובא תמונתו של פול ולידה כתוב "בוגד" .. באחת מאתרי האניטרנט ההולנדית נעשה פוטושוף לתמונת התמנון ומראה שפול נכנס לתא האוכל של הולנד .. זה מה שקראתי וכותב מראש , תהנו חברה
סרטון: פול התמנון חוזה את אלופת העולם
09/07/10 17:00
7צפיות
לצפייה בסרטון המתעד את פול התמנון חוזה - ספרד אלופת העולם - לחצו כאן.

אופן החיזוי: לאקווריום שבו שוכן פול הוכנסו שתי קופסאות מלאות במזון - האחת עם דגל ספרד והשניה עם דגל הולנד. הקופסא הראשונה אותה הוא פותח - היא המנצחת.
לא קצת מטומטם
09/07/10 19:51
1צפיות
כל הקטע הזה עם פול התמנון?

כאילו ואן-מרוויק ודל-בוסקה יושבים מול המסך, כוססים ציפורניים לראות מה יעשה התמנון - אם הוא ייגע בדגל של הולנד או של ספרד? אני רואה את ואן-מרוויק רואה את זה ואומר "או, הוא הלך על ספרד! שיט! הלך הסיכוי לגביע!!! אני אגיד לסניידר לא להתאמץ.. חבל, יש לו עונה עוד מעט, ורצינו לקחת - אבל היי, התמנון אמר שלא ניקח, אז..."

מה קרה לכם?
מה שלא מעניין את דל בוסקה
09/07/10 19:56
אמור לא לעניין גם את אנשי העם?ההשוואה שלך לא קשורה.

התמנון החביב פשוט פוגע בול בכל משחק,אז זה מעניין לראות מה הוא יגיד עד שהוא יטעה,זה הכל.
לא, באמת סלי
09/07/10 20:01
1צפיות
אתה בנאדם רציונלי. זה לא נראה לך קצת טיפשי, כל העסק הזה?

אני מרגיש כאילו - כל הפרשנים איכזבו, זה אמר ברזיל והוא אמר ארגנטינה וההוא אמר אנגליה, אז בכדי לדעת מה יקרה לעתיד אנחנו פונים לתמנון.

בעצם, אתה יודע מה? לא אכפת לי שאנשים אשכרה חושבים שהתמנון ישנה משהו. מה שמדאיג אותי עוד יותר זה היחס התקשורתי לכל זה. לא עדיף לפנות לאנשים שגם ניחשו נכון, וגם ממש מבינים את העסק? אבי מלר נניח?
אבי מלר קיבל פי 5 יותר חשיפה
09/07/10 21:30
2צפיות
אני חושב שאתה זה שמפריז בערך של התמנון בהפוך על הפוך,כולה אומרים לך מה הוא בחר,בסך הכל מדובר בתופעה חמודה ומעניינת,וחשוב מכל גם מדהימה,אבל אף אחד לא עושה מהלכים עסקיים לפי מוצא פיו.אם יש אוהד הולנדי שקורע בגדים בגללו רק אז זה עובר את גבול הטעם הטוב.

הכל אירוני,אבי מלר הוא מהפרשנים שפחות מבינים בכדורגל לטעמי ובכל זאת הוא פגע בול לפרטי פרטים.שגיא הכי תותח ולא פגע בשום דבר,אבל ב-2002 לארגנטינה הייתה נבחרת מ'ס 1 בעולם והוא אמר שהיא הפייבוריטית שלו לזכות בגביע אבל הוא לא בטוח שהיא עוברת את הבתים.ב-2006 כולם אמרו ברזיל חוץ מאמיר אפרת שאמר איטליה,זה תמיד משתנה,אין שום דבר קבוע ואף אחד לא מניה בטוחה,מה שבטוח זה שככל שהשנים עוברות יותר אמצעי תקשורת טוחנים את הנושא ונותנים במה לאינספור אנשים שבאמת באמת לא מבינים כלום.עדיף לשים באולפן אקווריום עם תמנון ולתת לו לבחור תשובות למגוון שאלות.

מה שכן,אני שם לב למשהו אחר שקשור לנושא וזאת האובססיה להימורים על תוצאות (ולא מדובר על באנקרים לווינר או משהו),בזמן האחרון זה החמיר,ואשכרה הפך למלחמה אסטרטגית של כל ליצן שלא רוצה "לצאת פארש" כהגדרתו .אין משחק במסגרת כלשהי שהצוות באולפן והשדרים במשחק לא לקוחים הימור לפני המשחק ואחר כך בודקים מה יצא- "טעית!  "אמרתי לך? צדקתי!" כאילו שזה תורם משהו,זה באמת סתם קטע של תינוקות.
חייב להגיד על הסוף
09/07/10 22:13
4צפיות
(מסכים גם עם שאר ההודעה בכלליות)

איבחנת במדויק משהו שאני גם מרגיש בו לאחרונה - אופנת ה"אמרתי לך".
אוקי, סבבה, זה קיים מאז ומתמיד (אולי רק אצלי ובסביבה הקרובה לי זה השתנה. לא יודע, לא עשיתי מחקר), אבל בשנה האחרונה (גם בליגת האלופות וגם במונדיאל) כל שיחה עם חבר מתחילה :
"כמו שאמרתי, ארגנטינה לא יעברו את הרבע"
"אמרתי לכם, ספרד תגיע לגמר"
"אתם רואים, אמרתי לכם שמסי לא שחקן"
וכו' וכו', מה לעזאזל הקטע בזה?
א. ברוב המקרים זה לא נכון.
ב. חוץ מהימורים שאנחנו רושמים מראש (כמו לפני המונדיאל נניח) אין שום דרך לדעת שמישהו באמת אמר את זה.
ג. מה אני צריך לזכור כל פיפס ומאית אימרה שבן אדם אמר ? כאילו שלהמר על ספרד בגמר לפני המונדיאל היה איזה תחזית אגדית מטורפת. אם מישהו היה אומר לי - "אמרתי לך שדרום קוריאה יפתיעו ויגיעו לחצי" - אז הייתי מכבד אותו. אבל דברים בנאליים??

בקיצור, זה אופנה מציקה (שוב, חדש לפחות אצלנו) ומציק לשמוע אנשים שמדברים ככה.
לא כזה חוכמה
10/07/10 12:40
התמנון פשוט איכשהוא תמיד יודע להמר על הנבחרת שמראש יותר חזקה..אז יש לו סיכוי גבוה לפגוע..
למרות שהוא שיחק אותה עם סרביה..
ידוע שתמנונים אלו חיות סופר אינטלגנטיות שיודעות למצוא אוכל שסגור בקופסה או צנצנת ולהיכנס פנימה ועוד כל מיני דברים..
אבל מכיוון שאני מניח שהוא לא מתעניין בספורט,אז די ברור שמעורב פה איזשהוא אינסטינקט כלשהוא שאין לבני אדם..
וואלאק אני צריך אותו כשאני ממלא ווינר..תוך כמה חודשים אני עשיר אש!
עד עכשיו
09/07/10 20:14
8צפיות
הוא תמיד הלך על הקבוצה בצד ימין, זאת אומרת שהוא פשוט הולך למה שקרוב אליו
ועובדה שכל קבוצה שקרובה אליו מנצחת
09/07/10 20:46
1צפיות
מה שאומר שמי שמכניס לו את הקופסאות לאקווריום גם יודע משהו.
שורה תחתונה - הוא עושה את זה לפני המשחק
09/07/10 22:24
2צפיות
גם אם המאמן/ווטאבר שלו מכניס במתכוון קופסא אחת קרובה יותר לקיר, או שהוא עושה לפי צבעים, זה עדיין מדהים - 5/6 ביורו ובינתיים 6/6 במונדיאל. מדהים! אין על פול
מה מדהים פה?
09/07/10 22:40
2צפיות
מכתיבים לו במה לבחור, הוא -תמיד- בוחר בצד ימין, מן הסתם אם יהיה ברזיל נגד הונדורס ישימו את ברזיל בצד ימין כי הוא יבחר בצד ימין, אם ישימו את הונדורס בצד ימין הוא יפסיד, מסכים איתי..?

אין פה שום קטע מדהים סתם טמטום
לכן כתבתי
09/07/10 22:45
2צפיות
שלא משנה אם זה המאמן/ווטאבר שלו, כלומר = לא משנה אם זה מישהו אחר שמנחש ופול הוא רק המוציא לפו(ע)ל.
גם לבן אדם רגיל, אנושי וחביב, לנחש 11/12 משחקים, זה די מדהים, אתה לא חושב?
כשהוא ניבא ניצחון גרמני על אנגליה
09/07/10 22:48
5צפיות
דווקא הקופסה הגרמנית היתה בשמאל.

די, למה לזלזל. הבחור גאון!
º
לא חלמתי שאתה תפרגן ל...תמנון.
10/07/10 00:47
5צפיות
עם הישגים לא מתווכחים
10/07/10 09:24
2צפיות
כמו בבדיחה הישנה נושנה על בעל שחוזר הביתה ומוצא את אשתו במיטה עם עטלף. מילא לבגוד בי, הוא אומר, אבל עם המכוער הזה? אשתו משיבה: מכוער, מכוער, אבל טייס!
º
משחקים של גרמניה... מדובר על הולנד וספרד
09/07/10 22:53
מה זה משנה עם זה תמנון או גלגל רולטה?
10/07/10 02:35
הסיכוי הוא 50:50 וזה 6 הימורים...אין פה משהו יוצא דופן
שידורי ספורט חינם ברשת!
09/07/10 12:57
10צפיות
לאחר שבחנתי מקרוב אתרים של ספורט,גיליתי שיש דבר באינטרנט המשדר לך את המשחקים המשודרים בערוצי הספורט שבתשלום.
למשל האתר : www.dribel.co.il
אתם תוכלו לראות את המשחקים בשידור חי בחינם!!!
כנסו ותראו ותהנו בידיוק כמו שאני נהנה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
09/07/10 04:00
1צפיות
מתנה מטורפת אם הולנד זוכים במונדיאל!
08/07/10 17:00
2צפיות
כוכבת הפורנו ההולנדית בובי עדן החליטה לתת מתנה מיוחדת למעריציה אם הולנד תזכה במונדיאל. היא תרד לכל אחד שעוקב אחריה בטוויטר!!

http://www.zalame.com/blog/2010/07/08/gift_for_hol...

יאללה להולנד :)

כתובות אינטרנט מצורפות:
דרוש: איש תוכן מומחה בכדורגל עולמי
08/07/10 17:39
2צפיות
לחברת אינטרנט בתל אביב, המפעילה מספר אתרי ספורט דרוש איש תוכן בתחום הכדורגל. דרישות: אנגלית ברמת שפת אם. יכולת התנסחות ברמה גבוהה. ידע נרחב בחדשות עולם הכדורגל. היכרות עם עולם האינטרנט. ידע בתחומי ספורט נוספים (יתרון).

את הקורות חיים יש לשלוח למייל:

itaiarbel@10rank.com

תודה רבה!
איפה אפשר למצוא את הקטע המצחיק שעשו על בקהאם?
08/07/10 22:36
1צפיות

ראיתי את זה בערוץ 1.
בקטע רואים מישהו מחקה את בקהאם ואיך הוא "תורם" לנבחרת האנגלית..
שאלה קצת מצחיקה
08/07/10 21:17
1צפיות
בעלי רוצה לצפות בגמר המונדיאל ויש לנו אירוע משפחתי באותו יום.
אנחנו מנסים למצוא פשרה - איזה חלק יראה ואיזה לא..(:
כתוב שהמשחק מתחיל ב9 וחצי..
באיזה שעה בפועל זה מתחיל? אחרי כל הבלה בלה בלה?
תודה רבה!
המשחק מתחיל ב-21:30
08/07/10 21:50
1צפיות
כל הבלה בלה זה לפני
מי עושה אירוע משפחתי על גמר המונדיאל??
08/07/10 22:23
3צפיות
חוסר התחשבות בציבור!
שאלה בקשר למונולוג מסויים מתוך ספר
08/07/10 01:19
בעיתון מעריב ביום המשחק בין הפועל ת"א לבין מכבי חיפה היה על השער ציטוט של מונולוג מסויים  מתוך ספר ישראלי על כדורגל נדמה לי (סיכוי נמוך שהוא היה מהספר "אהבה על הדשא") שבו המצטט מדבר על כך שאין לזלזל ברגשותיו של האוהד כלפי המשחק והקבוצה למשהו יש מושג מאיזה ספר הציטוט ?
תודה
סתם כי זה ממש ממש מסקרן אותי
07/07/10 23:39
2צפיות
כמה עולה כרטיס לגמר?
עזרה במציאת כתבה ששודרה אתמול בערוץ 5+
07/07/10 19:33
2צפיות
היכן ניתן למצוא כתבה אשר שודרה אתמול בערוץ 5+ אחרי המשחק (הולנד-אורוגוואי)?
הכתבה עוסקת ב 400 אוהדים אשר צפו במשחק ב"פיצה סלסטה" אשר ברחוב סוקולוב בהרצליה.
כרטיסים למשחק של ברצלונה....
07/07/10 15:48
1צפיות
מישהו יודע איפה אפשר למצוא? למשחק ליגה בקאמפ נואו בשבוע האחרון של ספטמבר....
עוד דקות ספורות לברון עומד להודיע
09/07/10 04:21
2צפיות
היכן ישחק בעונה הבאה

נא להחזיק כולם אצבעות שזה לא במיאמי
of course....
09/07/10 04:33
אחרי זה מספרים לנו שזו ליגה שויונית....
שאלת השאלות ==למבינים בלבד!!
08/07/10 21:59
1צפיות
שמעתי ישנה אמונה טפלה ששוערים לא לובשים לבן [זה מביא מזל רע]
עדות לכך שאין שוערים שלובשים לבן [למעט שוער אורוגאי בחצי הגמר] שקיבל שלישיה
האם מישהו שמע את זה?
ויכול לאמת את זה,התווכחתי עם חבר ואני חייב הוכחה
לא יודע כמה זה שייך
08/07/10 22:12
1צפיות
אבל הבריטים עשו מחקר וגילו ששוער שלובש אדום עוצר הכי הרבה  פנדלים ההסבר היה שאדום צבע מרתיע
תגובה לפמיליה
08/07/10 22:29
אח שלי צר לי לבאס אותך אבל התבלבלת בצבעים של הכדורים!!
שאלתי אולי 50 אנשים שמבינים בכדורגל ולא איזה חאפרים ואף אחד לא שמע!!
אז אני מציע שתדליק סיגריה תמזוג כוסית וויסקי טובה ותנוח!!!
למרות השטויות שהכנסת לי לראש אני עדיין אוהב אותך!!!
אם למישהו יש דעה עניינית ורצינית שיכולה להפריח או לאמת נא לעזור!!!
תודה ולילה טובבבבבבבב!!
תשובה
09/07/10 00:12
אח יקר גם אני אוהב אותך....
אבל יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע....
תמתין כמה ימים ואם לא יהיה אף אחד שיחזק את העניין הנ"ל אני אפנה לאבי מלר
º
לה פמיליה..
09/07/10 00:48
2צפיות
גולן מלול שיחק בלבן וחטף חמישייה
09/07/10 03:32
1צפיות
נגד הפועל ת"א בעונת הדאבל של קשטן,אבל אז אני שמעתי בבירור שלשוער אסור לשחק בלבן כי יש חוק כלשהו והשופט במשחק עשה טעות.בחיים לא שמעתי על איזושהי אמונה טפלה.

אם השוער של אורוגוואי שיחק בלבן כנראה שזה בסדר.אבל יש משהו בקטע הזה.
הייתי במשחק הזה
09/07/10 18:39
אבל לנוכח היוזר של פותח השרשור תהיתי אם כדאי להעלות את העניין
º
חחחחחחחחחחחחחחחחחח.
10/07/10 23:56
1צפיות
אתה צודק גם אני זוכר את זה
10/07/10 21:27
כל חיפושיי אחרי תימוכין עלו בתוהו

שמעתי את זה פעם רשונה במונדיאל 1974 כשיונגבלאד השוער של הולנד לבש אפודה לבנה.

אם אני לא טועה גם השוער של יובנטוס לבש במשך שנים...
תודה על התגובות אבל....
11/07/10 00:04
לא יתכן שאף אחד לא יודע/שמע משהו בנידון
הרי צבע לבן אחד מהצבעים השכיחים ביותר מעולם תלבושות הכדורגל
ואתם עדים לכך שישנם שוערים בודדים בהיסטוריה שלבשו לבן!!!!
אל תתייאשו אני חייב לסגור את הסוגיה הזאת
התלבושת של השוער חייבת להיות שונה משל יתר
11/07/10 00:31
השחקנים. אם לאחת הקבוצות יש תלבושת לבנה אז אסור לשוערים ללבוש אותו צבע.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום