לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.

החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.

יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.

האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!

נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.

במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.

להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,
ארנון

לובה שלום, בקשר לחיפוש אחר יופה סלומון ולדימירוביץ
17/10/14 14:25
128צפיות
בזמנו, איתרת כתובת ומספר טלפון של לב יופה ולדימירוביץ, וצרפת קישור. הבת לא הצליחה ליצור קשר, כי לא היה מענה. תוכלי לאתר מספר נוסף שלו?
הקישור         

לפי ספר כתובות בסנקט פטרבורג יש שני אנשים בשם משפחה YOFE ושם האב SOLOMONOVICH
יש סיכוי שזה בנים של סולומון יופה. אצל אחד מהם (לב) יש טלפון כדי להתקשר.

IOFFE LEV SOLOMONOVICH

Phone number:

+7 
(812) 
592-38-30

Region and city:
Russia, Leningradskaya oblast, Sankt-Peterburg

Home address:
Lunacharskogo Pr., bld. 7/21, appt. 273

????? ???? ??????????? ???? ??????? ??. 19 ?? 312

בהצלחה!!!!!!!

לצערי זה מה שיש
18/10/14 00:27
66צפיות
ב2002 הוא עדיין מופיע בכתובת הזאת.
אולי כדי לכתוב מכתב???
שבוע טוב לובה:))
18/10/14 19:42
46צפיות
ותודה רבה.
יש אפילו מס' ת.ז.שלו...
18/10/14 20:35
53צפיות
אינפורמציה מ 2002
º
לובה, היכן אני מוצאת ת.ז. שלו? תודה.
19/10/14 10:18
22צפיות
מס. ת.ז.שברוסיה
19/10/14 11:33
56צפיות
באתר מסויים ברוסיה.הוא נולד 1936. יכול להיות?

http://rusinf.info/pgts.php#1
º
תודה רבה:))
19/10/14 12:54
22צפיות
הזמנה למפגש של העמותה לחקר שורשי המשפחה ב-3/11/14
17/10/14 00:04
133צפיות

העמותה הישראלית לחקר שורשי המשפחה, סניף ראשון לציון והסביבה ומוזאון ראשון לציון מזמינים למפגש שיתקיים ביום שני 3/11/14 י חשון תשע"ה במוזאון ראשון לציון, רחוב אחד העם 2, ראשון לציון
בתוכנית:
אלף ומאתיים שנים של שרשרת דורות משפחתית
ממשולם מלוקה במאה השמינית ועד לאלי אשד במאה העשרים ואחת
מרצה: אלי אשד
מנועי חיפוש על נושא גנאלוגיה באינטרנט
 בהנחיית דניאל הורוביץ
הגנאלוג הראשי של חברת מיי-הריטאג'
על ההרצאה
משפחתו של אלי אשד היא צאצאית ישירה של הגאון מווילנה ועוסקת מזה דורות בחקר הגנאלוגיה המשפחתית שלה  ובכתיבת ספרים וחוברות על כך. פריצת הדרך במחקר הגנאלוגי של השנים האחרונות פתחה אופקים חדשים שאפשרו לחקור את השתרגות שורשי המשפחה עד למאה השמינית לספירה. בן המשפחה אלי אשד יחשוף בפנינו את השלבים בחקר הגנאלוגיה המשפחתית שעל בניה הידועים נמנים הגאון מווילנה במאה ה- 18 ומשפחת קלונימוס במאה השמינית לספירה. ההרצאה תעסוק גם בדיון האם יש סיכוי למחקר הגנאלוגי להרחיק לכת גם מעבר לכך, אולי אפילו עד למאות הראשונות לספירה?
על אלי אשד
אלי אשד הוא עיתונאי ותחקירן ישראלי, פרסם ספרים אחדים ועשרות מאמרים העוסקים ברובם בחקר התרבות הפופולרית בישראל.  הוא מגדיר עצמו בתואר "בלש תרבות", דור שלישי לחוקרי שורשים משפחתיים. אשד זכה לתואר "סופר השנה" לשנת תשס"ב מטעם העיתון מעריב.
לוח זמנים
                          18:30 התכנסות, רישום והרשמה לסניף, כיבוד קל 
                              19:00 מנועי חיפוש על נושא הגנאלוגיה באינטרנט – בהדרכת דניאל הורוביץ
                                  19:30 הרצאה של אלי אשד
דמי כניסה לאורחים (שאינם חברים בעמותה) 25 ₪
דמי חבר 180 ₪ לנרשמים לשנת תשע"ה
ניתן להתקשר בענייני הסניף, הרשמה לעמותה וסדרי המפגש
 לחנה שטרנשוס, 054-6728678  hana.st14@gmail.com
המפגש הבא יתקיים ביום שני, 8 בדצמבר, במוזיאון ראשון לציון שבו יספר לנו המשורר והסופר דר' גלעד המאירי על קורות משפחתו, על אמו שאומצה ע"י משפחה נוצרית בתקופת השואה וחיפושיו אחר שורשיה ועל משפחת אביו שעלתה ארצה מסוריה ב- 1929.

º
מי יכול לעזור לי בתוכנת GENI ?
16/10/14 23:39
105צפיות
מחפש דרך לאתר את משפחתה של קלרה וכסמן
15/10/14 00:44
116צפיות
פונה לעזרת חברי הפורום,
{רקע: מצאתי דף עד שמילאה מישהי בשם קלרה וכסמן על סבתה נחה גונזבה (Necha Gonzwa), נחה זו היא סבתא של סבתי וכך גיליתי שסבתי גרה באותה שכונה בה התגוררה בת דודה שלה מקירבה ראשונה אך ככל הידוע לי הן לא נפגשו ולא הכירו זו את זו.}
כעת אני מנסה לאתר את אותה קלרה וכסמן או את משפחתה כדי ללמוד עוד על ענף זה של המשפחה, הפרטים היחידים הידועים לי מתוך דפי העד שמסרה:
קלרה וכסמן, התגוררה בשנת 1957 ברחוב לוחמי גליפולי 56 תל אביב, שם הנעורים בוכמן. שם ההורים אברהם יצחק ורחל.
כיון שאחיה נולד ב1904 (נספה בשואה) אני מעריך שהיא לא בין החיים.
חיפשתי בגוגל, ב144, ברשם הירושות, ובחברה קדישא תל אביב.
האם מישהו מכיר או מצליח לאתר ?
תודה רבה

FamilySearch -שליחת-הודעה
14/10/14 22:04
234צפיות
לפני למעלה מ-3 חודשים שלחתי הזמנה של 4 תעודות-חיים ל-FamilySearch. מכיוון שלא נעניתי עד כה, שלחתי בתחילת-השבוע שעבר תזכורת. חיפשתי באתר כתובת ליצירת-קשר, אך לא מצאתי כתובת דוא"ל. הדבר היחיד שמצאתי היה האפשרות לשלוח מסר דרך האתר. שלחתי מסר דרך האתר, וקיבלתי הודעה, שהמסר שלי נשלח בהצלחה. מיידית הופיע מספר, שאותו אני אמורה לציין בפניות נוספות אליהם. לצערי, אפילו לא הספקתי להעתיק את המספר הזה, כי משום מה הוא נעלם מיידית, והופיע דף ריק, בו ניתן לרשום הודעה חדשה. 

בפנייה אליהם בעבר אחרי שלא קיבלתי את הזמנתי נעניתי מיידית, אם כי את ההזמנה עצמה לקח עוד חודש לקבל (למרות שהובטח שתוך יום יומיים אקבל אותה). מכיוון שהפעם אפילו מענה לתזכורת שלי לא קיבלתי, התחלתי לחשוד, שמא הם כלל לא קיבלו את המסר שלי לאור ההיעלמות של הדף עם המספר הרלוונטי של ההודעה שלי. נכנסתי הערב לאתר, וניסיתי תחילה לחפש כתובת דוא"ל רלוונטית. משלא מצאתי, ניסיתי לשלוח שנית מסר, אך לא הצלחתי. הדף כאילו "תקוע" ולא נשלח. 

האם יש איזו כתובת דוא"ל רלוונטית, אליה ניתן לשלוח את ההודעה שלי מבלי להיתקע עם המסרים דרך האתר? משום מה לא מצאתי כזו באתר, ואם מישהו גילה כתובת דוא"ל, אשמח לדעת אותה ואף לדעת היכן היא מופיעה באתר.

תנסי Photoduplication@familysearch.org
15/10/14 00:29
101צפיות
It is showing in the questions section of this page
FamilySearch - תמיכה טכנית
15/10/14 10:26
126צפיות
תנסי דרך המייל הזה - support@familysearch.org

הם שולחים את כל התכתובות דרך המייל הזה
º
תודה לשתיכן, בהחלט אנסה.
15/10/14 12:48
35צפיות
אגב, באיזה דפדפן את משתמשת?
16/10/14 23:11
46צפיות
אני משתמשת בכרום ואפילו את מספר הבקשה אני לא רואה.
הם ענו לי תוך חודש.
משתמשת בעיקר בכרום
17/10/14 09:01
46צפיות
בינתיים פניתי אליהם לכתובת שענת הציעה, וקיבלתי מענה מיידי. הם טענו שהתעודות נשלחו אלי כבר ב-12 באוגוסט, והציעו שאבדוק את תיקיית-הספאם שלי. הבהרתי שאני בודקת את תיקיית-הספאם שלי על בסיס קבוע, כך שזה בוודאות לא שם.

ביקשתי שישלחו לי מחדש את התעודות. גם הפעם קיבלתי מענה מיידי. הובהר לי שההזמנה שלי נפתחה שנית, אך יקח זמן עד שאקבלה. פשוט התחלנו את כל הסיפור מחדש.
תודה. רק כדי לוודא שלא ילך לאיבוד פעם נוספת --
17/10/14 10:59
43צפיות
תקלת האימייל ביניכם העלתה במוחי רעיון:
תבדקי אם כתובת המייל בפרופיל שלך אצלם תקינה וזהה לחלוטין לכתובת ממנה התכתבת איתם כעת. כל זאת מאחר שאת המסמכים הם שולחים לפי הכתובת הרשומה בפרופיל שלך. אם יש שם טעות קטנה באיות, או כתובת ישנה, שוב לא תקבלי מהם כלום.
אם הכתובת זהה - לפחות וידאת הכל.  
בהצלחה.
הכתובת זהה לחלוטין ולא השתנתה
17/10/14 12:23
46צפיות
עם אותה הכתובת זה עבד היטב בפעם הקודמת. בנוסף, כאשר ביצעתי את ההזמנה המקורית, ראיתי שיש אפשרות להדפיס העתק של ההזמנה לצורך שמירה אצלי, כך שבתכתובת כעת צירפתי העתק של ההזמנה המקורית ליתר בטחון. 

פרטים על משפחת קאלאך בצפת
14/10/14 21:32
126צפיות
פרטים על משפחת קאלאך בצפת
קאלאך
15/10/14 01:21
109צפיות
שלום,

לא הבנתי האם יש לך כבר פרטים או האם את\ה מחפש\ת פרטים?

אני גם מעוניין.

גרשון לעהרער
בלגיה
משפחת קאלאך מצפת
18/10/14 20:19
40צפיות
שלום, אני מכירה את משפחת קאלאך מצפת.
הסב היה צורף אחד מבניו קבלן בנייה ושני שופט.
האם זו המשפחה שאליה התכוונת?
איזה מידע נחוץ לך וכיצד אתה קשור למשפחה?

אילנה גושן-כהן
צפת
º
היום הם קליך
19/10/14 21:30
15צפיות
משפחת קליך מצפת
20/10/14 08:23
16צפיות
אפשר יותר פרטים?
האם קשורים לקליך, חבר העירייה כיום?
לא ניתן לעזור עם מידע כל-כך מועט.
יש לי מידע רב על משפחות עם שורשים בצפת לאורך מאתיים שנים, אך אוכל לעזור עם יותר מיקוד ומידע את מי אתם בדיוק מחפשים ובאיזו תקופה חיו בצפת.
בברכה,
אילנה גושן-כהן
צפת
חנניה ונחום
13/10/14 19:18
100צפיות
גיליתי פרטי-קבורתו של מישהו, שבארה"ב שינה שמו לפרנק. במקור שמו העברי היה חנניה, אלא שע"ג המצבה רשום נחום. 

האם יתכן שחנניה ונחום חד הם, או שהשמות הללו מופיעים לעיתים בצמידות?
לא נתקלתי בצמד השמות חנניה-נחום או להיפך.
13/10/14 19:45
60צפיות
אם הצלבת בדיקות על פרטים נוספים מלבד השם וכן תאריך פטירה מדויק זהה ואולי גם בנוגע לאשה הקבורה בסמוך לו -
אזי עשית מה שנקרא "וידוא הריגה גנאלוגי"...
כדאי לנסות לברר עם בית העלמין, אולי יש להם פרטים נוספים על הנפטר.
בין תעודת לידה למצבה
13/10/14 21:30
55צפיות
מעולם לא שמעתי על קשר בין חנניה לנחום.
מכיוון שהצליל דומה במקצת, ייתכן שמדובר בטעות, כאן או כאן.
אם העדות על גבי המצבה היא חד-פעמית, נראה לי שהטעות היא במצבה, במיוחד אם האיש האריך ימים, וקובריו לא הכירו אותו מנעוריו.
מהגרים יהודים רבים אימצו שם זר, וקרוביהם לא היו מודעים כלל לשמם העברי המקורי. השימוש בשם העברי נשאר בגבולות בית הכנסת, ומי שלא הלכו לבית הכנסת, לא ידעו. 
אישית, אני סומך יותר על שם עברי על גבי מצבה
13/10/14 22:20
52צפיות
השם היהודי / העברי תועד אולי בפנקסו של המוהל (אם שרד, נוגע לזכרים בלבד), או בספרי הקהילה.
בתעודת לידה נטו לתת שם לועזי.
במעבר ממדינה למדינה נטו לשנות שמות, וגם במדינה החדשה שינו שמות בחפשיות.
המצבה מהווה "חזרה למקורות" מבחינה זו (מותנה בכך שהאדם ומשפחתו שמרו על קירבה מסוימת למסורת היהודית).
לי אישית לקח 5 שנים להוכיח חד-משמעית כי אחיו של אבי סבי, שנקרא נפתלי יורגראו, שינה את שמו הרשמי בארה"ב לנתן יורגראו - וזאת באמצעות מצבתו בלבד. רק ע"ג המצבה הופיעו יחד שמו המקורי באותיות עבריות ושמו החדש באותיות לועזיות. כאן מדובר על שינוי משם עברי אחד לשם עברי שני, כאשר השם השני "מצלצל" היטב גם באזני לא-יהודים. קל יותר לזהות שינויי שם עברי / יהודי לשם לועזי כמו הרש => Harry, משה / מוזס => Moe, אך מנסיוני ההוכחה החותכת נמצאת ע"ג מצבה.
יוסי יגור
יוסי יגור
תודה למגיבים
13/10/14 22:41
47צפיות
זה ענף שטרם התחלתי לטפל בו. אני מניחה שניתן יהיה לאתר צאצאים, ואז אולי תהינה תובנות ברורות יותר באם המדובר באותו אדם.

הבעיה היא שבמסמכים של אליס אילנד הוא מופיע כ-Chonanie, אך בהמשך גיליתי, שבארה"ב קרא לעצמו Frank Chananie. לפתע צץ צילום של מצבה, ושם מופיע השם הפרטי נחום. ע"ג המצבה נרשם גם שם-האב, דוד, אך אין זה מסייע לי בשלב זה, משום שאיני יודעת מהו שם-אביו של CHONANIE.

כך או כך, עדיין צריכה לאתר עוד נתונים, משום שאיני בטוחה עדיין שהאיש רלוונטי עבורי. ימים יגידו. 

שוב תודה!

היי שרי,
18/10/14 20:24
18צפיות
ראי כאן:

המשפט האחרון בכתבה מלמד אולי על חילוף של מנחם\נחום, אז אולי המקרה שלך (חנניה\נחום) והמקרה הנזכר בכתבה - מלמדים על אפשרות של שינויי שמות בעקבות אותיות דומות בשם הפרטי.
תודה!
18/10/14 21:27
12צפיות
כך או כך, אשוב אל הדברים כשאתחיל לטפל באותם ענפים (מעטים מאד, למרבה הצער), שהיגרו בשלב מוקדם לארה"ב. אז אצטרך להידרש קודם כל לסוגיה, אם האיש הוא בכלל ברד"ש אותנטי.
שורשים - משפחה במזרח אירופה
13/10/14 16:29
124צפיות
במרח אירופה - באיזור לבוב ובוברויסק.
איך מוצאים ת. לידה לנולד בקובאן רוסיה בשנת 1946
13/10/14 15:31
83צפיות
מחפשת דרך למצוא ת.לידה של בעלי.נולד בשנת 19.2.1946 באזור Kuban Krasnodar .
אם יש למישהו רעיון כלשהו אשמח לקבל אותו.תודה.ציפי
לאתר כתובת מייל וטלפון
13/10/14 16:05
70צפיות
של משרד רישום הלידות בעיר. או משרד הפנים או עיריה.
ניסיתי kuban krasnodar city hall וקבלתי קישורים לבתי מלון
באזור העיריה.......לא צלחתי.
צריך לבדוק
14/10/14 06:43
74צפיות
להתקשר ל zags загс.
ולשאול העם רישומי לידה עדיין שם או שעברו לארכיב מקומי.מצ"ב דרכי קשר:

350010, Краснодар, ул. Офицерская, 47
Тел./факс: 8 (861) 210-64-64, 210-64-63
Электронная почта: uz@krasnodar.ru
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:26
14צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
איתור בברזיל
13/10/14 09:20
187צפיות
מועדים לשמחה:))
אני מבקשת עזרה באיתור סילביה שון, ילידת 1936, ביתם של חיים ואנטה שלימה, ילידי רומניה, שהיגרו מישראל לברזיל בשנות החמישים.
סילביה נישאה וגרה בקנדה, ונולדו לה תאומות, אנדרי ופמלה בנות 50+.
בשלב מסויים הם התגרשו. שם הגרוש- ג'וני שון.
תודה על כל עזרה.

J Shon
13/10/14 10:47
148צפיות
בספר הטלפונים של קנדה מופיע J Shon, אפשר לנסות להתקשר אליו.
תודה ענת:))
13/10/14 11:41
77צפיות
אבל לא מצאתי. התכוונת לקישור הזה? http://www.whitepages.ca/name/jony-shon/canada
ספר הטלפונים של קנדה
13/10/14 11:36
148צפיות
http://www.canada411.ca/

יש מספר אפשרויות חיפוש באתר - חיפוש "הפוך" לפי מספר טלפון, חיפוש לפי כתובת ועוד...

º
תודה ענת:))
13/10/14 11:51
44צפיות
אולי מישהו יודע
13/10/14 15:39
79צפיות
איך אני יכולה לאתר את מקום קבורתם של חיים ואנטה שלימה מברזיל? חיים שלימה יליד 1909, ואנטה שלימה ילידת 1910. שניהם ילידי רומניה.

º
איך מאייתים את שם-המשפחה בלועזית?
13/10/14 16:44
44צפיות
שרי, מצאתי תעודת הגירה
13/10/14 16:50
94צפיות
לברזיל, ריו דה ז'נרו, על שם schlima aneta.אז נראה לי שכך מאייתים את שם המשפחה.
אני מניחה שאת מתכוונת לתעודות ב-FamilySearch
הודעה זו מכילה תמונות
13/10/14 19:02
109צפיות
יש שם מספר תעודות, ומנסיוני, כדאי לבחון את כולן, כי יש לעיתים הבדלים קטנים (לעיתים גם בכתיב של השמות) ותוספות של מידע, שנותנות מידע שלם יותר. כך או כך, יש שם תעודות של הבת, סילביה, הן כרווקה והן כנשואה (שם-המשפחה נראה כ-סון - Sohn). 

את השם חיים לא מצאתי, אך מהתעודות של סילביה עולה, ששם-אביה קרול, כך שכדאי לחפש בין הרישומים את הרישום/ים של האב תחת השם קרול. 

צירפתי דוגמת-רישום של הבת, סילביה, כשכבר היתה נשואה ואמא. 
מדהים מה שמצאת שרי:))
13/10/14 22:30
87צפיות
אני מצאתי תעודת הגירה זו http://www.myheritage.co.il/research?action=query&... נראה לי כשהיתה רווקה. אני מבינה ששם משפחתה נכתב sohn ולא shon. תודה רבה שרי על המידע:))
אכן, השם הוא סון - Sohn
13/10/14 22:49
74צפיות
לפחות ע"פ המסמך שהצגתי קודם לכן. אני מבינה שלא נתקלת עד כה בכרטיסי-ההגירה, שמצויים באתר FamilySearch.

האם את מכירה את האתר של FamilySearch? המשפחה כולה נמצאת שם, וכדאי, כאמור, לעבור על כל הכרטיסים. אם תחפשי Schlima ותסמני כתיב מדויק, תתקבלנה תוצאות לא רבות כל כך, וחלקן קשורות לאנטה, קרול וביתם סילביה. מנסה לקשר ישירות לדף-החיפוש:

שרי, אכן ע"פ המסמך שהצגת,
14/10/14 00:43
72צפיות
גיליתי, ששם המשפחה הוא sohn. וגם את השמות הנוספים של התאומות, ושם אחד שלא הגיתי נכון. תודה גם על הקישור בו אני אנסה לאתר את יתר בני המשפחה. ידעתי שהוא קיים, אבל מחוסר נסיון, לא ידעתי ששם אוכל למצוא פרטים עליהם. שוב תודה:))
מעטפה מקהל עדת ישורון - נובי סאד
הודעה זו מכילה תמונות
13/10/14 01:42
134צפיות
אשמח לעזרה אם מישהו מבין למי נשלחה המעטפה, וכן תאריך השליחה ופרטים נוספים אם ישנם... 
תודה..
משה
ניסיון
13/10/14 09:14
92צפיות
הנמען הוא ד''ר איגנאץ פאפ. תאריך המשלוח 3.6.26
נובי סאד היא
13/10/14 11:42
83צפיות
העיר השניה בגודלה בסרביה של היום. ולפי חותמות הדואר המעטפה שמשקלה 20 גרם נשלחה משם בדואר רשום. בסרביה משתמשים באלף-בית הקירילי ולכן שם המקבל לפי הכתוב בחזית המעטפה הוא האדון ד"ר ראפ. לגבי התאריך אין לי הערות.
עוד משהו לגבי הנמען
24/10/14 09:32
8צפיות
הוא נמצא בעיר טפליץ (Teplice) שבאזור טרנצ'ין (Trencin), צ'כוסלובקיה (היום סלובקיה).
מפקדים בג'ואישגן
12/10/14 18:47
185צפיות
חג שמח חברים יקרים
רציתי לדעת היכן אני יכולה למצוא מפקד משנת 1821 ששייך לעיר SZLATINA במחוז SZIGETH MARAMAROS

כניסה למערכת
12/10/14 15:18
106צפיות
שלום  ארנון.
בעת  האחרונה  ניסיתי  להכנס  למערכת  מספר  פעמים  וכל  פעם   נזרקתי  החוצה
בטענה  שהסיסמא  שגויה.  החלפתי  פעמיים  סיסמא  ונכנסתי.  אבל  כאשר  ניסתי  למחרת
להיכנס  שוב  לא  הצלחתי. 
אנא  בדיקתך.
תודה  וחג  שמח

יצחק
יצחק, אם הבעיה חוזרת גם מדפדפנים אחרים
12/10/14 16:57
74צפיות
אני מציע לך לפנות לפורום "תמיכה בתפוז" (פורום מס' 10).
חוקר לשורשי משפחה
12/10/14 09:45
272צפיות
אני מחפש חוקר שיוכל לסייע בידי בהכנת מצגת על שורשי המשפחתיים.
האם יש למישהו המלצה על איש מהימן?
נשמע שאתה צריך אדם שיודע להכין מצגות, לא לחקור שורשים
12/10/14 10:49
107צפיות
אנשים ששוכרים חוקרים גניאולוגים מבקשים לקבל מידע חדש על ידי נבירה למשל בארכיונים.
שורשים
12/10/14 11:03
127צפיות
מרים,
ממש לא. אני מחפש מישהו שיעזור בחקר שורשים.
אם הוא\היא  יכולים לסייע גם בהכנת מצגת - מה טוב
היכן? בישראל? במזרח אירופה?
12/10/14 11:12
107צפיות
באתר של JewishGen יש דף עם רשימת חוקרים שניתן למיין לפי ארצות שהומלצו על ידי משתמשי JewishGen.
מצרפת לינק.
חוקר לשורשי משפחה
13/10/14 16:36
93צפיות
במזרח אירופה - באיזור לבוב ובוברויסק
ראה לינק לחוקרים בתגובה קודמת שלי וגם
13/10/14 20:14
79צפיות
רשימת חוקרים מקצועיים מתוך אתר איגוד חוקרי גניאולוגיה

מצרפת קובץ שיצרתי עם סיכום השיקולים, שאלות לחוקר ומידע אחר שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים חוקר. 
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום