לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום די לכפייה פסיכיאטרית
ברוכים הבאים לכל הגולשים , במדינת ישראל , על כל בעיות הבטחון שלה , זכויות האדם נדחקות לצד . וכאשר זכויות האדם `מככבות` על סדר היום הציבורי , מדובר בדרך כלל במאבק בכפיה דתית, זכויות נשים , הומוסקסואלים ולסביות , או מובטלים. מטריה אחת נדחקת לצד. אאמר את זה כך : אשפוז פסיכיאטרי כפוי ה י נ ו הצורה ה ב ו ט ה ביותר של הפרת זכויות אדם במדינות ``דמוקרטיות`` ו``נאורות``. מרבית האנשים המחשיבים את עצמם `נאורים` במדינינו, מתנגדים למשל , לכפיה דתית. אולם חשבו נא על כפיה פסיכיאטרית : צר לי אך כפיה דתית אינה מגיעה ל`קרסוליים` של כפיה פסיכיאטרית. בעוד הדתיים ``נכנסים לצלחת`` הפסיכיאטרים נ כ נ ס י ם לוריד . בהינף הגדרתו השרירותית לעיתים של אדם כ``חולה נפש`` הוא מוקע מכל הזכויות אשר חלות על `אדם` במדינה דמוקרטית : הזכות לחירות, הזכות לכבוד, הזכות לריבונות הגוף. בעוד שליגאל עמיר, ג`ון איוון דמיניוק ( רוצח נאצי ) או לבני סלע ( אנס סדרתי ) ישנה את הזכות ל ע מ ו ד לדין - זכות זו - ז כ ו ת ב ס י ס י ת במדינה דמוקרטית - נמנעת מאדם שמוגדר כ``חולה נפש``- די בכך שקרוביו ירימו טלפון לפסיכיאטר המחוזי כדי שהוא ימצא את עצמו כלוא , מבלי לדעת לכמה זמן , במה הוא ``מואשם``, מהן הראיות שבגינן נכלא, ומבלי שתהיה לו הזכות על גופו. בשנת 1979 עתרו אסירים השפוטים על רצח ועבירות סמים קשות לבג``ץ- בגין חוקן שנעשה בגופן לצורך מציאת סמים , שלא כדין לדעתם . בית המשפט קיבל את דעתם - ויש לנו כיום את ``בג``ץ קטלן נגד שירות בתי הסוהר``- יסוד משפטי מוסד לזכויות האדם . זכות האסיר לכבוד וזכותו על גופו. אך בעוד להרצל אביטן וחבריו ( העותרים) המורשעים על עבירות סמים כבדות ישנה את הזכות שלא יפלשו לגופם בניגוד לרצונם- לאנשים הכלואים במתקני כליאה פסיכיאטרים , ש ל א ב צ ע ו ש-ו-ם עבירות , אין את הזכות הזאת . המיתוס ``חולה נפש מסוכן לציבור`` הינו מיתוס שטופח על ידי הממסד הפסיכיאטרי כדי להצדיק את הפרת הזכויות הבוטה שנעשית באוכלוסיה חסרת ישע . אני מדגישה - חסרת ישע. המסוכנות , דעו לכם , מיוחסת לקבוצה חלשה וחסרת זכויות . אתם ואדי זוכרים את שיעורי ההיסטוריה : ``זקני ציון המאיימים להשתלט על העולם``- ``היהדות העולמית הזוממת להשתלט על העולם ולהרעיל את הגזע הארי``- לחלש ( למשל היהודי במרכז אירופה בתחילת המאה שעברה) מיוחסת מסוכנות . זאת הסיבה אגב, ששרפו מכשפות בימי הביניים. החלש ( האישה ) הוא ``המסוכן`` ( מכשפה). אתם מוזמנים , בפורום זה , להביע דיעות בכל הנוגע לזכויות אדם בקונטקסט של כפיה פסיכיאטרית ובכלל. אתם מוזמנים לדון כאן בפילוסופיה של פוקו , בפסקי דין , ביוזמות חקיקה , בזכויות סוציאליות , בקשר לפמיניזם ולגאווה ( הפסיכיאטרים תיגו בעבר את ההומוסקסואלים כ``חולי נפש`` ). אתם מוזמנים לשתף כאן בחוויות אישיות - באם נפגעתם מאשפוז כפוי- באם הנכם רוצים לדעת לאיזה גוף לפנות . אם אתם רוצים לדעת את הזכויות שלכם בחוק. מכיוון שאנשים מסוימים ישתפו אותנו כאן בחוויות אישיות בשם בדוי- חל א י ס ו ר ח מ ו ר ביותר לעשות אאוטינג - הן בפורום והן מחוצה לו . קרי - אדם שכתב בשם בדוי וחפץ להשאר כך - אין לחשוף את שמו - לא בפורום ו ל א מחוצה לו . אני מאחלת לכם גלישה נעימה, דיון פורה ומאתגר , ובעיקר - א נ ח נ ו י כ ו ל י ם ל ש נ ו ת .ניתן לפנות אלי בדואל hunky_dory@walla.co.ilגלישה נעימה (-:ענבל

אודות הפורום די לכפייה פסיכיאטרית

ברוכים הבאים לכל הגולשים , במדינת ישראל , על כל בעיות הבטחון שלה , זכויות האדם נדחקות לצד . וכאשר זכויות האדם `מככבות` על סדר היום הציבורי , מדובר בדרך כלל במאבק בכפיה דתית, זכויות נשים , הומוסקסואלים ולסביות , או מובטלים. מטריה אחת נדחקת לצד. אאמר את זה כך : אשפוז פסיכיאטרי כפוי ה י נ ו הצורה ה ב ו ט ה ביותר של הפרת זכויות אדם במדינות ``דמוקרטיות`` ו``נאורות``. מרבית האנשים המחשיבים את עצמם `נאורים` במדינינו, מתנגדים למשל , לכפיה דתית. אולם חשבו נא על כפיה פסיכיאטרית : צר לי אך כפיה דתית אינה מגיעה ל`קרסוליים` של כפיה פסיכיאטרית. בעוד הדתיים ``נכנסים לצלחת`` הפסיכיאטרים נ כ נ ס י ם לוריד . בהינף הגדרתו השרירותית לעיתים של אדם כ``חולה נפש`` הוא מוקע מכל הזכויות אשר חלות על `אדם` במדינה דמוקרטית : הזכות לחירות, הזכות לכבוד, הזכות לריבונות הגוף. בעוד שליגאל עמיר, ג`ון איוון דמיניוק ( רוצח נאצי ) או לבני סלע ( אנס סדרתי ) ישנה את הזכות ל ע מ ו ד לדין - זכות זו - ז כ ו ת ב ס י ס י ת במדינה דמוקרטית - נמנעת מאדם שמוגדר כ``חולה נפש``- די בכך שקרוביו ירימו טלפון לפסיכיאטר המחוזי כדי שהוא ימצא את עצמו כלוא , מבלי לדעת לכמה זמן , במה הוא ``מואשם``, מהן הראיות שבגינן נכלא, ומבלי שתהיה לו הזכות על גופו. בשנת 1979 עתרו אסירים השפוטים על רצח ועבירות סמים קשות לבג``ץ- בגין חוקן שנעשה בגופן לצורך מציאת סמים , שלא כדין לדעתם . בית המשפט קיבל את דעתם - ויש לנו כיום את ``בג``ץ קטלן נגד שירות בתי הסוהר``- יסוד משפטי מוסד לזכויות האדם . זכות האסיר לכבוד וזכותו על גופו. אך בעוד להרצל אביטן וחבריו ( העותרים) המורשעים על עבירות סמים כבדות ישנה את הזכות שלא יפלשו לגופם בניגוד לרצונם- לאנשים הכלואים במתקני כליאה פסיכיאטרים , ש ל א ב צ ע ו ש-ו-ם עבירות , אין את הזכות הזאת . המיתוס ``חולה נפש מסוכן לציבור`` הינו מיתוס שטופח על ידי הממסד הפסיכיאטרי כדי להצדיק את הפרת הזכויות הבוטה שנעשית באוכלוסיה חסרת ישע . אני מדגישה - חסרת ישע. המסוכנות , דעו לכם , מיוחסת לקבוצה חלשה וחסרת זכויות . אתם ואדי זוכרים את שיעורי ההיסטוריה : ``זקני ציון המאיימים להשתלט על העולם``- ``היהדות העולמית הזוממת להשתלט על העולם ולהרעיל את הגזע הארי``- לחלש ( למשל היהודי במרכז אירופה בתחילת המאה שעברה) מיוחסת מסוכנות . זאת הסיבה אגב, ששרפו מכשפות בימי הביניים. החלש ( האישה ) הוא ``המסוכן`` ( מכשפה). אתם מוזמנים , בפורום זה , להביע דיעות בכל הנוגע לזכויות אדם בקונטקסט של כפיה פסיכיאטרית ובכלל. אתם מוזמנים לדון כאן בפילוסופיה של פוקו , בפסקי דין , ביוזמות חקיקה , בזכויות סוציאליות , בקשר לפמיניזם ולגאווה ( הפסיכיאטרים תיגו בעבר את ההומוסקסואלים כ``חולי נפש`` ). אתם מוזמנים לשתף כאן בחוויות אישיות - באם נפגעתם מאשפוז כפוי- באם הנכם רוצים לדעת לאיזה גוף לפנות . אם אתם רוצים לדעת את הזכויות שלכם בחוק. מכיוון שאנשים מסוימים ישתפו אותנו כאן בחוויות אישיות בשם בדוי- חל א י ס ו ר ח מ ו ר ביותר לעשות אאוטינג - הן בפורום והן מחוצה לו . קרי - אדם שכתב בשם בדוי וחפץ להשאר כך - אין לחשוף את שמו - לא בפורום ו ל א מחוצה לו . אני מאחלת לכם גלישה נעימה, דיון פורה ומאתגר , ובעיקר - א נ ח נ ו י כ ו ל י ם ל ש נ ו ת .ניתן לפנות אלי בדואל hunky_dory@walla.co.ilגלישה נעימה (-:ענבל

"פחד מילדים" = איך קוראים למחלה הזאת????
14/06/2008 | 20:51
3
51
מישהו יודע איך קוראים למצב הזה .... כאשר מבוגרים מפחדים מילדים? אני חושבת שזה מסביר את כל התחום הזה של "פסיכיאטריית ילדים".
שלוקים בה פסיכיאטרים....
14/06/2008 | 20:51
12
בדיוק כתבתי הודעה על היחס בין מבוגרים לילדים
14/06/2008 | 21:07
20
אבל גם אני מפחד מילדים, קצת.

ומפסיכיאטרית אחת בשם יפעת ברנשטיין (אני לא בטוח, אבל בטוח שהיא הייתה  יפעת) שראיתי פני כמה שנים.
המצב הזה?
16/06/2008 | 15:21
11
זה מצב שבו יש פסיכיאטרים שבמהלך חייך איימו עליך שאם אתה מרביץ או מקיים יחסי מין עם ילדה, הם לוקחים אותך לכלא או למוסד לכל החיים שלך... ואז, אתה כל כך מפחד שלא תרצה יותר להתקרב לילדים...

פסיכיאטרים הם הורסי פרנסה... יכולתי להרצח רק בגלל שנאה שלי לערבים, רוסים ומיני סטיות שונות שפשוט יש לי... יכולתי להרצח גם בגלל התרופות שהייתי צריך לקחת כדי להעביר כביכול את השנאה/בעייה הזו, כי לא הייתי חלש מספיק להתמודד...
תרופות-פסיכיאטריות לילדים ....
14/06/2008 | 16:35
1
כבר סיפרתי את הסיפור הזה אם אינני טועה - לגבי ילד שהוזמן לבדיקה פסיכיאטרית בעקבות היעדרות מלימודים. בתום הבדיקה (שנערכה במרפאת-חוץ של מוסד פסיכיאטרי)....הילד הושאר לטיפול של כמה חודשי אישפוז. מאז הילד נוטל תרופות באופן קבוע  (הוא גם הועבר לחינוך המיוחד). והשאלה שלי היא... איך עוזרים לילד הזה "להיגמל" מהתרופות, לזכות בטיפול פסיכולוגי טוב - ו"ולשכוח" את הפרק הכאוב הזה של "המתקפה הפסיכיאטרית עליו". אנא - מאוד מאוד מבקשת עזרה בשבילו - יש כאן גם היבט של "סבתא" שבורה נפשית בגלל זה (מאוד קשורה אליו ושונאת פסיכיאטרים באופן אישי ולא קשור). תודה. תודה. תודה. תודה. תעשו משהו...
תרופות פסיכיאטריות
14/06/2008 | 19:00
כידוע, בדרך כלל הדבר האחרון שפסיכיאטר ינסה לעשות זה לגמול את המטופלים שלו מתרופות...

אם את לא מכירה את הקומונה "בריאות הנפש לכל", מצורף קישור לאחת ההודעות שפורסמה שם לגבי גמילה מתרופות: הקישור לידיעה.

הקומונה הזאת מנוהלת על ידי בעלת הניק דגנית54 שאני לא מכיר אישית, אבל כמוה גם אני בעד גמילה מתרופות אם זה אפשרי (וגם בעד גמילה מאלכוהול, ניקוטין, סמים וכו').

בקיצור, אני מציע לך לפנות לדגנית54.
כתובות אינטרנט מצורפות:
יש לי סיוטים בגלל האישפוז הכפוי שהיה
14/06/2008 | 10:41
5
4
אני כל כך מפחדת שיחטפו אותי לשם בחזרה.
עזבתי את הפסיכולוגית ואת הפסיכיאטרית אז הסיכון ירד כי עכשיו לא יהיה מי שישגיח עלי ויסיק כל מיני מסקנות לגבי
אך עדיין, כמו שאמרו לי במרפאה בפעם האחרונה שהייתי שם- "אמא שלך רק תתקשר לבית החולים ואז יבואו לקחת אותך לאישפוז".
אמא שלי יכולה בגלל כל התקף כעס שלי לקרוא למשטרה שתביא אותי בכוח למיון וכמובן כל הפסיכיאטרים שם ימהרו לקפו. על ההזדמנות ולאשפז אותי כי כולם שם כבר שמו לעצמם מטרה- לאשפז אותי. בכל פעם שדרכי דרכה באבארבנל תמיד הציעו לאשפז אותי והדביקו לי מחלה נפשית.
אני נזכרת במה שהיה באישפוז... הייתה שם אחות אחת שגרמה לי לסלוד ממנה..... זה מה ששמעתי ממנה:
" את לא רוצה להיות בחברת אנשים וללכת לבית הספר של הבית החולים אז את סכיזופרנית.. בן אדם שקשה לו להיות בחברת אנשים הוא סכיזופרן"
"בן אדם נורמלי שיודע שנשארו לו כמה ימים עד הועידה הפסיכיאטרית לא היה בוכה כמוך שהוא רוצה לצאת הביתה"

עד לפני כמה חודשים לא הכרתי את הכפייה הפסיכיאטרית ולא ידעתי כמה הפסיכיאריה מרושעת.
עכשיו חוויתי הכל על בשרי.
אמא שלך רוצה בת חולת נפש
14/06/2008 | 13:34
2
4
יש דבר כזה, גם אצלי זה ככה, מספרים כל מיני דברים כדי שאני אהיה באישפוז או בטיפול, כי ככה הם יכולים לשלוט יותר טוב, ואני כבר לא גרה איתם אז המצב יותר טוב, אבל גם עכשיו אם אני לא אעבוד הם ישר יבואו וימצאו סיבות לאשפז, משליטים טרור. רוצים לדעת כל הזמן מה אני עושה, אם זה לא מוצא חן בעינהם, מאשפזים. פשוט צריך להתרחק ממנה כמה שפחות לדבר איתה, כי אם מדברים איתם אז הם ממשיכים לאבחן, אז כמה שפחות להיות בקשר. ולא לכעוס ולא להתעצבן, כי זו עוד אבחנה שלהם.
ובן אדם נורמלי מבין שלא רוצים להיות בחברתו והוא לא מכריח מישהו לשתף איתו פעולה. זכותך לא לחכות אפילו יום אחד לועדה אם את לא רוצה להיות שם. ואחיות שם מרשות לעצמן לזרוק אבחנות כאילו הן רופאות, שזו עוד דרך להשתיק את המטופלים, לזרוק להם כל מיני אבחנות או הערות לא במקום, כדי שישתפו פעולה ויהיו שקטים ויעשו מה שאומרים להם.
ואני שמתי לב לעובדה שיותר קל לאשפז מישהו שיש לו קרובים שתומכים באישפוז, כי יש להם גיבוי, ואני יושבת שם עם פסיכולוגית וכל פעם שאני אומרת לה שאני לא חולה אז היא אומרת לי אבל אבא אמר....והיא משתמשת באבא שלי כדי להחזיק אותי באישפוז, כי מרצון לא הייתי מגיעה אליה או לאישפוז, ולא הייתי נשארת שם לישון מרצון, אז עכשיו אמרתי לאבא שלי שאני ממשיכה לקבל אצלה טיפול, לא סיפרתי לא שאני לא הולכת אליה (כמו שהיא רצתה), והוא חושב שאני בטיפול אצלה, וככה הוא עוזב אותי בשקט.

ולא כל הפסיכיאטריה היא מרושעת, הרשעים הם אלה שכופים את הטיפול בבתי חולים וזה לא רק הפסיכיאטרים, זה הפסיכולגים, האחים האחיות, עובדי הצוות, מנחים לדרמה, מרפאים בעיסוק כולם שם עובדים בכפייה. ויש פסיכיאטרים שלא עובדים שם, ועובדים בקופות חולים שם מגיעים רק אנשים מרצון, ויש כאלה שלא מוציאים צווי אישפוז, אז אי אפשר להאשים את כולם.
וכל אחת מכן היא אשה נפלאה.
16/06/2008 | 15:35
1
2
אשה או נערה שבילדותה הייתה אור לבית, וידעה מצויין והיתה מוכשרת, ואלו פשוט באו, וביזו וניסו לחסום הכל ולהסתיר... וזה דבר הגורם לי לחשוב שכל הזדונות שלי וכל המחדלים בכלל וכל כשלון הוא פירוש של החברה מלאת הכעס ותיעוב ערכי האדם הזו...

אחרי ההצלחה הזו של דגנית, כואב לי הלב להביע תרעומת... אני לא זוכר מה גרם לי להצטער על הכעס שלי בימים האחרונים חוץ מזה שכמה שקרים חברתיים רעים ומכוערים מאד נחשפו אל מול עיני...

אינני מבין מדוע אדם צריך לקפח כך את חייו ואת חיי האחר, בגלל חוקי התנהגות שאוסרים על גישה חיובית לחיים.
כך מדכאים כל אדם שיכול לקום ולתת, ושוברים אותו, וכך כל אחד והבדיחות דעת שלו תסכן אותי אם אחזיר באלימות, והסתירה והסכנה של חיי האחרים, וזה היה נראה לי כאילו הם ממש רוצים לעשות תאונות רכב או פגיעה באדם... קומו ועשו, כי אנחנו זקוקים לאנשים מאושרים!
סליחה... זו חנופה... אבל עשייה ניתנת בידינו!
16/06/2008 | 15:36
סליחה על הכותרת... אני לא מסוגל להחמיא... שיקרתי... זה היה רק כדי שלא יגרשו אותי מכאן... אבל באמת לא ממש נעים או יעיל להרים יד.
אני מצידי יכול להגיד לכם כמה מקרים שקראו איתי
14/06/2008 | 17:09
1
4
בזמן ששהיתי בבית חולים פסיכיאטרי. אחד מהם היה להפגש עם בן אדם בגיל 13 לערך שככל הנראה הובא למצב קריטי בזמן האשפוז, בו כל מה שהוא יכול לעשות זה לבעוט לעצמו בפנים ולירוק. אני יכול להגיד גם שעל היום הראשון הייתה לי תקרית עם אחד האחים המשגיחים, שבה הוא התייחס אליי בזלזול כשבאתי אליו לדבר על כך שאני הולך לעשות הצגת יחיד, מול כל המחלקה למשך זמן מאוד ממושך וכן תקרית נוספת עם אח אחר שלקח אותי בכוח דרך אולם האוכל של המחלקה אל מול שאר המטופלים והביא אותי לחדר אחר בו אני התלוננתי על רופא מסוים שקבע לי דיאגנוזה: סכיזופרני, ונתן לי תרופה שלא תאמה למצבי הבריאותי (שאסור היה לקחת אותה לכאלה בעלי היסטוריה רפואית משפחתית בעלת מוות מסכרת נרכשת). באחת הלילות שבאה אחר-כך רציתי לקבל כדור שינה מכיוון שממילה היה לי שם 30 יום להיות בכפיה ובמקום קיבלתי נזיפה קלה והבאה לחדר בכוח מאח ערבי מסויים. ומספר ימים לאחר מכן קיבלתי "שוחד", חטיף שוקולד, מאח נוסף שבמקרה הוא הודה בכך שהיה מוכרז פעם כפסיכוטי. הרגשתי שם כפושע, בין היתר, בגלל שהוזקתי במחלקה לפחות 12 יום בהיסתכלות מתוך 4 חודשים וחצי ששהיתי במקום תסיקו מסכנות לבד מי אשם בכך.

אגב פגשתי שם בין היתר מטופלים מאוד חכמים, שעוד יהפכו להיות מפורסמים, ואני סבור בכך מאוד.
והשתחררתי משם לפני שלושה שבועות בלבד...
14/06/2008 | 17:16
2
וכשחזרתי הביתה התברר שהטראומה שהמשפחה שלי עברה בגלל כך גרמה לכך שאימי כיום רוצה לעזוב את המשפחה. ואחי לא מסוגל לדבר איתי על שום נושא חוץ מאוכל ואפילו לא מחשב. ולדעתי זה בגלל שהוא מופחד מהמצב.

פרט נוסף הוא שבן דודי שלפני שנה לערך הגיע למעקב פסיכולוגי בקופת חולים התאבד כעבור חצי שנה שזה היה אגב אחד הנושאים לצחקוק במחלקה.
לא תאמינו
14/06/2008 | 10:30
3
עכשיו הפסיכיאטרים שלא כל כך יודעים להפעיל מחשב ולהקליד על מקלדת מעוניינים להמציא הפרעה חדשה ,

האם התמכרות לאינטרנט היא מחלת נפש? המחלוקת סביב הנושא מתנהלת מזה מספר שנים, ודעות המומחים לפסיכיאטריה אינן אחידות, אך אחד מהבכירים שבהם סבור שכן.

נראה שהסיבה לכך היא כניסה של פסיכיאטרים לפורומים הנוגדים את הפסיכיאטריה והמידע הנחשף בהם .

קראו את הכתבה והביעו עמדתכם .

כתובות אינטרנט מצורפות:
שיגידו ששיעמום זו מחלה וזהו.
14/06/2008 | 19:48
הפרעה כפייתית עלק,.זה סה"כ משהו להתעסק ולהעביר איתו את הזמן, יותר טוב מלשבת ולתפור (!) מילא היו מלמדים תפירה כמקצוע עם מכונה (מחשב, מחשב... היי, תראו|, יש מחשבים בתעשיית הטקסטיללאאאאא   ) , אבל לא, לשבת לתפור ביד כמו חורני. אפילו בצחוק לא הייתי מציע את זה לאף אחד.

בטח המצאתי את זה שקיימות מכונות תפירה ממחושבות כי אני סכיזופרן, מה אתה חושב
לא כל אחד מתמצא כל כך במחשבים, מה לעשות.
18/06/2008 | 11:25
1
הם למדו רפואה, ולא מחשבים אז הם קצת גמלוניים בכל מה שקשור להפעלת מחשב, את הבסיס הזה הם יודעים, ובכלל התנהגותם סבירה ודי נורמלית. הם יודעים לנהל את חייהם ולא נתקלים בקשיים להתמודד עם הזולת או נכנסים למיני דכאונות ותסכולים המפריעים להם בביצוע פעילויות היום-יום.

פסיכיאטריה מדברת על התנהגות בטווח של הנורמה בה האדם מתפקד בחברה הזו ללא קשיים המונעים אותו מכך, אדם אמור לדעת לתקשר גם באופן יעיל ושוטף עם אנשים אחרים בלי שיווצר איהו פגם, גילוע, סכסוך או קצר תקשורתי. וכאן, למטופלים יש בעיות מכיוון שהם אינם מסוגלים לתפקד בחברה או בקבוצה הדורשת יחסי אנוש.

לא באתי להיות עגלה נוסעת רתומה לסוס או לחמור. יש יותר מפרנסה על שכם או משמירה על לא-תעשה רע לאחרים, לאנשים כאלו אכן יש בעיות, והדבר הזה חוזר אליהם ולסובביהם.

אחוז גדול מהזמן האדם נמצא בחברה והוא לעיתים מטרד אם הוא אינו יכול לדעת כיצד להתנהג או לתפקד, זה גוזל זמן, זה פוגע ומטריד אחרים וזה מונע מהאדם להתפרנס כיאות.

אני מודה שיש לי בעיה, אני לא הייתי בסדר, אינני יודע איך להתנהג, וכנראה הייתי צריך לכנע ולהכריח את עצמי להתנהג נורמלי ולקבל את הטיפול שהציעו לי... מדובר בחברה שלמה שדורשת זאת ואינה מוכנה לקבל מעשים כפתרון.
באמת ?
18/06/2008 | 14:20
כך פסיכיאטר ושים אותו בקבוצה של אנשי הייטק , הם יגידו שהוא חריג וצריך לקבל טיפול ... מה הוא לא יודע ++C ?  הוא לא מסוגל להקליד ב 10 אצבעות , הם יראו בו דפוק כי הוא לא יכול לדבר בשפה שלהם ,במקום ללמד אותו את כל החומר מהתחלה ישתלו לו שבב של מחשב במוח  ... יעשו ניסוי לראות אם על ידי שתילת שבב הוא יתפקד כמוהם .

כך זה נראה מהצד השני .
אישה שלא נותנת - "פסיכית"
13/06/2008 | 23:58
1
אישה שאינה מותאמת ל"צרכי" בן זוגה ואין לה מספיק "תשוקה" מינית, מוגדרת בקודקס של הפסיכיאטריה כבעלת הפרעה פסיכיאטרית?  לקרוא ולא להאמין
http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-30159-00.html?tag=23-55-08

כתובות אינטרנט מצורפות:
אחלה של תורה מעניין מי כתב אותה נשים או גברים
14/06/2008 | 09:30
על פי הסעיפים שנכתבו ב-DSM סביר להניח שאותם אנשים אשר קוראים לעצמם "פסיכי" יאטרים  הם כנראה חולי הנפש האמיתיים .
פלוני לפסיכיאטר : אישתי אתמול לא רצתה לתת לי אז לקחתי אותה לאישפוז ... אולי ככה זה עובד ?
אין ספק שיש לחקור לעומק את המקצוע המטורף הזה השיטות ההזויות אשר באות לטפל בהפרעות הזויות פרי המצאתם של הפסיכיאטרים חייבים להחקר יסודית על ידי וועדה אשר תהיה מוגנת מפגיעה פסיכיאטרית .

שימו לב למה שכתבה שופטת על אינוס מטופלת ...
בהכרעת הדין אומרת השופטת אוסטרובסקי-כהן כי הנאשם, בהיותו איש מקצוע, ידע היטב כי הסכמת המטופלות למעלליו לא הסכמה היא. כתוצאה מלימודיו ומניסיונו הפרקטי ידע הנאשם, וחייב היה לדעת, כי יגיע הרגע בו יוכל לספק את תשוקתו המינית ללא התנגדות מצידן של מטופלות אלו. סביר להניח כי הנאשם הבין היטב אם ומתי ניתן לעבור לשלב אינטימי יותר אצל מטופלת זו או אחרת. המטופלות מצידן רומו על ידי המגעים הפיזיים, אשר הפכו עם הזמן ליותר ויותר ארוטיים. הן חיו באשליה כי מדובר בטיפול פסיכולוגי. "טיפול" זה הביא לתלות רגשית, לאהבה, אשר השפיע על רצונן החופשי, ולכן לא ניתן לראות בהסכמתן למעשים אלה הסכמה חופשית. באשר ליסוד המרמה הנדרש פסקה השופטת כי במרמה לגבי מהות המעשה ביצע הנאשם בשלב מסוים מגעים מסוג מעשים מגונים, כאשר המטופלות האמינו כי בטיפול פסיכולוגי המדובר. בשלב מסוים גם רימה הנאשם את המטופלות באשר למיהות העושה. נותר אצלן בלבול האם המדובר ברומן או בטיפול פסיכולוגי. הנאשם הביא אותן למצב בו הן מדמיינות שהוא אוהב אותן. תוך אמונה מוטעית ב"מיהותו" כמאהב הסכימו למעשים להם לא היו מסכימות בתנאים רגילים.

מצורף קישור למסמך המלא

כתובות אינטרנט מצורפות:
הם מבצעים ניסויים בחיות משל היו ללא תקנה.
13/06/2008 | 11:35
פורום או חברה שבה אנשים נחסמים או מנודים בו על קללות או על התנהגות לא ראוייה... היא חברה שבה לא יאמינו בישועת אדם, בהמה או חיה באותו יום שבו ימצא המפתח, והשער נצור על פי כלל.
פורומים חדשים בתפוז אנשים
12/06/2008 | 17:14

נמנה על המגזר החרדי? אוהב מחשבים וזקוק לתמיכה טכנית? דנים, מסייעים ומסתייעים בפורום מחשבים- חרדים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

פורום המהווה בית חם ליתומי צה"ל ומקום לדיונים על האבות, על היתמות ועל השכול - יתומי צהל-תמיכה וזכויות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
"רבע מהילדים שהותקפו מינית ינסו להתאבד"
12/06/2008 | 12:25
2
1
מנתונים שהוצגו בכנס שהתקיים בבית החולים בנהריה עולה תמונה קשה באשר לעתידם של ילדים ובני נוער שעברו התעללות מינית: 97% מהקורבנות נזקקים לטיפול פסיכולוגי, 58% נוטשים את הבית ו-6% משתמשים בסמים
כתובות אינטרנט מצורפות:
והתגובה של הפסיכיאטריה בצלם "שירותי בריאות...
15/06/2008 | 19:09
1
1
כללית" לפחות בעיר פתח-תקווה היא: לפי מיטב ידיעתי, 2 פלקטים מסכנים בבית חולים פסיכיאטרי מסוים בעיר, שאף אחד לא שם לב אליהם כי הם בכלל אפילו לא צבועים אלא כתובים בשחור לבן וגם הם נמצאים במקום שבו יש רק משוגעים+ ומשתגעים. ה"העיקר ששמנו" של ארגון הבריאות הנודע.
הקפצה................
15/06/2008 | 19:11
.......................................הקפצה............................................................................=-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
בי"ס "שחף" לחינוך מיוחד -שם נאה....
12/06/2008 | 10:51
1
53
מצאתי מידע על זה ברשת - לגבי הימצאם של 50 ילדים מאושפזים בתוך בית החולים הפסיכיאטרי "אברבנאל" (שמו של פרקליט מחוז ירושלים גם כן). לגבי אישפוז של ילדים עם מבוגרים - נדבר פעם אחרת. לגבי בי"ס בתוך בית חולים. נדברפעם אחרת. לגבי הימצאותם של "לקויי למידה" או ילדים אוטיסטים בתוך "בית חולים" - נדבר פעם אחרת. אני רוצה שנתמקד בשם "שחף". ועכשיו תראו את ההבדל הגדול  "ציפור חוף הים".... לבין ילדים "סגורים". ההבדל הזה - הוא מלאכתה של העיתונות - יחסי ציבור - טלוויזיה - וכו.
"אגם טאנה" - במיוחד לילדים של "שחף".....
12/06/2008 | 10:56
8
אני מבקשת מכם להשתתף  בסיור  וירטואלי ב"אגם טאנה" (תמצאו בויקיפדיה) שבאתיופיה. תסתכלו על התמונה של אגם טאנה - או שלחצו על "הקישור" שלמטה בויקיפדיה ותתבוננו בתמונות מהאגם הנ"ל (שעל פי אחת הסברות ארון-הברית נמצא בסביבתו)....תוך כדי התבוננות בתמונות - תברכו את הילדים ששוהים בבתי החולים הפסיכיאטריים ברחי העולם - תתנו להם חיבוקים וירטואליים ונשיקות וירטואליות - ולמי שיש נשמה יתרה - יגיד בהזדמנות זאת "תודה לפרה" על החלב שהיא נותנת לנו. ...... ועכשיו תודה לכם שהשתדלתם למען הילדים המאושפזים.
ההודעה על איש שרוצה לענוס ולרצוח נמחקה
12/06/2008 | 10:12
למה ההודעה על האיש שאומר שרוצה לענוס ולרצוח נשים וילדים נמחקה? כל המידע על האיש הוא כתב בעצמו בפורום בתפוז. ציתתי עם לינקים בתוך הפורום בתפוז "די כפיה פסיכיאטרית". בכל מקרה אני מקווה שתודיעו למשטרה את ה IP שלו.

ולפני שיענוס יהרוג או יפגע באחרים או בעצמו צריך להביאו בכוח לוועדה ואישפוז פסיכיאטרי.

ולמה לא שלחתם שום מסר או כתבתם בפורום למה ההודעה נמחקה?

נ.ב. בכל מקרה את ההודעה הזו לא צריך למחוק.
אין פה שום פרטים אישיים שכפישכבר אמרתי רק ציתתי מהודעות שלו בתפוז.
אבקש את סליחתכם, בסופו של דבר אינני אלוהים.
11/06/2008 | 09:39
14
נמצא, למעשה שבין האמונה היהודית של אמונה באל, וקיום המצוות באופן טקסי, פאנאטי וכפייתי יש דמיון רב לאמונה ולחיות האלוקית שקיימת אצל הפסיכיאטרים, זו הסיבה למעשה שבגינה אני מתנגד למעשה לשליטה האלוקית באדם, הגורמת לו לבצע מעשים מכורח הכרח בלי לנסות להבין את ההשלכות המעשיות ולאיזו הפרת זכויות מחייה בסיסיות או מניעת מחייה מאדם הדבר הזה יכול לגרום.

פסיכיאטרים למעשה הם אכן אנשי ה'.
תוכלו לראות את אותם מחזירים בתשובה מאלצים את האדם לבלוע את אותן גלולות מדי יום בכפיינות אשר מאפיינת את הממסד הדתי.
לדת אמונתם זהו הפתרון היחידי בעצם, וזה יאמר שלא נמצא שום דרך או פתרון מלבד טיפול תרופתי.
אותו הפסיכיאטר יסרב להסתמך על כל דבר שאינו מן הפסיכיאטריה, ז"א, תרפיה של דיקור, שיאצו, פאלון, או תזונה ראוייה... יחס מכבד והגון כלפי הזולת, היכולת לאהוב, לנגן או לשיר וליצור לא יהוו תחליף לאותה דת.

לא רק, אלא שפסיכ' יחליטו שדברים אחרים הם מנוגדים לדת שלהם, על אף ההבדל הגדול כאן, אני מעוניין להסביר שה', רבותי נמצא דווקא בכפייתיות הזה של נטילת תרופה פסיכיאטרית...

והרי מצב אירוני קטן:
סמים פסיכיאטריים=שקר=600 בתור ערך גימטרי
צורנית, הבטתי לפני כמה ימים על השמיים וראיתי בעננים צורה פונטלית של האות "ה" שהיא גם קיצור של שם "הויה"... אותו הפונט אם יכולתי להדגים נראה למעשה פחות או יותר כמו דמות ידועה ממשחק ידוע בשעת מעשה חשוד... כמו האות C עם ניקוד קטן בפנים... ניחשתם, פאק-מן... האות "ה" נראית בדיוק כמו ר המנסה לאכול י קטנה ממנה... כמו דמות עגולה המאיימת לאכול איזו נקודה... (ולא, אני אתעלם הפעם מהשמש הזו בפתיח של משחקי מחשב כמו To-Shin-Den, למרות שלא ארצה כי Shin זו אלוהות/שמימיות בדומה לרן-שן-פא... אם זכור לי?) למעשה האות ה' אכן נראית כאב הרוכן מעל בנו... אך בחברה הזו נראה יותר כי ה' ממש מתאווה יותר לאנוס את בניו ולהשתמש באותם סמים ותרופות שאנו נוטלים...

אם זהו עיוות הדין, ואם לא, פעמים ראיתי את שם הויה על לוחות והוא פשוט נראה לי כמו חתיכות של צואה... אם אביט על משחקי הווידאו ששיחקתי בהם ועל השריקות ברמות של זמרות ג'אז, פופ ובלוז מודרני, אני באמת שאלתי את עצמי למה לעזאזל אני רוצה לקיים יחסי מין כמעט עם כל אישה, נערה או ילדונת, עם גברים, עם רבנים, עם ה' בכבודו ובעצמו, ולמה המשחקים הזה של פאק-מן, מאריו, או גאלאקסייאנים נראים כמו אורגיה המונית? או כמו משחק תופסת כלשהיא בחלל? אותו משחק שאנו נהגנו לשחק באכזריות או בצורה שנכפתה עלינו בתור ילדים...? עונשים והפסדים שנכפו עלינו... אלו שקבעו לאחר מכן בבגרותינו תכונות של מנהיג או מובס, רופא, איש צבא, פקיד בנק, עורך דין, צייר, מובטל, עבריין, חולה נפש, מליין או בעל פוטנציאלי לנישואין... את אלו שהם מנצחים, את התבוסתנים, הטוב והרע, צדיקי עולם ורשעים... את העשיר והיפה והחכם כאדם טוב ואת הרשע כבעל אותן תכונות מהם אנו סולדים... ואם הנוי והכח והעושר והזקנה והשיבה והבנים וכו'... מפרקי אבות זה דבר כה נכון, זה מצדיק מאד שיופיעו סרטים של דיסני, ונכון ונאה לצדיקים לרכוש בובות בארבי, ללכת עם תיק עור ולאכול בסניפים(כשרים לפחות) של דומינוס ומקדונלדס.

הדבר הזה קובע גם מי יעשה סקס ומי לא... מי יאונן ומי לא, ומי יכפה עליך לאכול אוכל שאתה אוהב וללבוש בגד ממותג או לא, לשבט או לחסד... החברה הזו לא הפכה את ה' לפדופיל... הוא תמיד היה כך, רק שאם הוא היה אונס אותך, אני בספק אם באותו הזמן היה לך את הכח לקום ולהניח תפילין וכן, לשלם על גנבותיך שהוא ציווה אותך להמנע מהן, ולקרוא את השקרים או הדיבור הזה בתהילים שאינני מצליח להבין ואני בספק אם נכתבו הם על ידי אדם משכיל נבון והגיוני... אחרי הכל, מטרתינו הייתה לאנוס או להתאשפז על שטות כלשהיא לפי גחמה רגעית של איזהו בורא עליון וללא חוק ברור להאחז בו...

שילמתי על התוכנות שלי מעל ל5000 שקלים. זהו סכום לא מבוטל ולא נשאר לי יחסית הרבה בעו"ש שלי... אני מסוגל להרוויח.
לדפוק במכות את הפסיכיאטרים או פשוט לא לציית להם לא נראה לי משהו יותר הגיוני כאשר אתה חיי במדינה שאין בה הגיון כלל... משונה שהשבתי גזל, עתה אני בעליו החוקיים ובכל זאת, רע לי.

ביזבזתי 5 שנים בדת חסרת הגיון שאין בה דבר מלבד הבאת שנאה, סבל וייסורים מיותרים... שווה היה לי כבר לעסוק בסיינטולוגיה או להשתמש בדיאנטיקה שהציעה לי פתרון שלי נראה הגיוני בהרבה ונעשה מבחירתי האישית.
מה גם שאת הגנבות שלי החזרתי בעצה של פושע נתעב שלמד איתי באותם קורסים הקשורים לשימוש בתוכנות אלו וכן, בעצת החוברת: הדרך אל האושר, ואני בספק אם בכלל הייתי צריך להשתמש בתהילים האלו ובתיקון הכללי... עד כמה שלשלם על גנבות היתה עצה שימושית.

וכעת ה', אתה ומזמור ט"ו עם כל התורה והשקרים והזדון שלך, מחוסלים!!!
חתיכת אלוהים תאב בצע שלא מסוגל להכיר ולבחור בדרך שאין בה שפיכות דמים... כי, מה לעשות... חשבתי שאי אפשר לבוא לידי עולם הבא בלי להיות הגון ולהמנע מגניבת הזולת... לי אישית כיף מאד עם היושר הזה.

בוז לבורא עולם שאינני חפץ בסבל של נטילת אותם סמים, דרכי תורה מעוותות של שנאת אדם, כפייה ממסדית, וכל דבר אשר יבטיח לי את מחלבי ודבשי, ואת יחסי המין הנפלאים של גועל, איום ונוראי עם שדים נבזיים ובעילת אותיות קודש, נאות ומסוממות של עולם הבא...

למה אני צריך לגנוב אם גם ככה אני מת?!
פסיכיאטרים הם ממש ממש לא אנשי ה'
11/06/2008 | 17:57
13

איך הגעת לזה? ההיפך הגמור הוא הנכון, הפסיכיאטרים מחזיקים בעמדה מטריאליסטית, כלומר הכל חומר, ובהייויריסטית, מה שחשוב הוא ההתנהגות עצמה ולא המחשבות.

ההצדקה של התרופות ממש לא נובעת מאיזו טקסיות דתית, אלא מתוך תפיסה שהמוח של האדם, דהיינו החומר שממנו האדם מורכב, גורם לשינויים בתפיסה, שיש לפתור אותם על ידי שימוש בחומרים אחרים- מטריאליזם.

הבהיוויוריזם מתבטא באופן מאוד מובהק בכך, שפסיכיאטרים בשום אופן לא מנסים לשכנע את האדם באיזו אמונה, אלא מתייחסים להתנהגות שלו בלבד. בן אדם יכול להאמין בפיות, שהוא ישו, שהוא המשיח, ואף פסיכיאטר לא יחשוב שהוא חולה נפש במידה וההתנהגות שלו איננה יוצאת דופן במידה ניכרת.

פסיכיאטריה היא אנטי דתית באופן מאוד ברור- אולי בגלל זה הסיינטולוגיה כל-כך מתנגדת לה, ולהתנגדות מהפן הזה אני למשל ממש לא שותף.

ואגב, playtrip
11/06/2008 | 18:20
5

אהבתי את הסרטון שלך על השבלולים ומצעד הגאווה...
הדומות היא.
13/06/2008 | 11:31
4
שכמו אנשי דת, הם יסתמכו על חוק מסויים בעוורון נוקשה... בערך כמו האמונה בפסלי האלילים אשר עומדים מנגד, עינהם עצומות והם מסרבים להכיר בטיב האדמה שעליה כף רגליהם ניצבת.

במילים פשוטות: גם אם תנאי האדמה שלך שונים לגמרי והמציאות כלל לא קרובה לדבריהם, הם עדיין מתעקשים להחזיק באותה אמת ברזל שהם מאמינים בה.

זה כאילו שעליך יהיה לחצות באור אדום ולזבוח את עצמך או את יקירך רק מפני אתה סוגד לדמות העומדת בראש הרמזור, גם אם בפועל תדרס... מצד שני, אם השטן ירוק, החוק יהיה: "גווע ברעב מצידי, ואל תלך אפילו צעד!"
דוגמטיות איננה בהכרח דתית
13/06/2008 | 13:58

הי playtrip

לטעון שפסיכיאטריה איננה תחום מדעי אלא מערכת אמונות דוגמטית היא טענה שאפשר להתווכח עליה אם כי אני דווקא נוטה להסכים שזו טענה נכונה, ובכל מקרה טענה סבירה. אבל מערכת כזו איננה דתית בהכרח.

הם רואים מה שהם רוצים - עיוורון חלקי
13/06/2008 | 18:47
2
הם משכנעים את עצמם שקבוצה מסויימת של מטופלים הם חולים, ובמשך זמן שהקציבו הם יראו אותם כחולים לא משנה איך יתנהגו, מרגע שהוחלט שהם חולים הם צריכים לחכות את הזמן שקבעו להם עד שיודיעו להם שהם כביכול הבריאו. כמובן שאחר כך ינסו לתת טיפול מונע, אבל הם רואים את כל מי שנמצא בבית חולים פסיכיאטרי כחולה, ולדעתי הם לא מאמינים שהם חולים, פשוט עובדים שם, וזה מה שהם רוצים לראות. יש להם ראייה סלקטיבית. והם מביאים איזו פסיכולוגית בדרך כלל בעלת עודף משקל עם תיסכולים משל עצמה שתדבר עם החולה כביכול ותחליט אם הוא חולה או בריא, והיא כמובן מעדיפה לראות את המחלה, ומשכנעת את עצמה שזה שיושב מולה ומדבר הוא חולה, והיא לא חולה, אומרים לה שבזמן שיושבים שם ומקשקשים בחדר ממוזג יש 3 שבויים אצל הערבים ומדברים, ואז היא קוטעת באמצע ואומרת נגמר הזמן, כאילו לא משנה מה אומרים לה השעון מורה לה להפסיק לדבר עם החולה אז היא מפסיקה. רובוט עיוור.
והשמנים/ות שם הכי רעים/ות
13/06/2008 | 21:04
1
מוציאים את האנרגיות השליליות שלהן על המאושפזים. הספורט שלהם זה לקשור את המאושפזים ולצרוח במחלקה. במקום ללכת לחדר כושר או לבריכה ולהוציא אנרגיות הם מוציאים את הקיטור שלהם על מאושפזים. שאל אותי פסיכיאטר פעם אם אני יודעת מה אומר הפתגם אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו, אז אני ידעתי, אבל זה לא מסביר את העובדה שהשמנים שם הכי רעים, והכי אכזרים, גם אלו שבצוות שהם צועקים וגם קושרים וגם הפסיכולוגיות שמסרבות להסכים עם השחרור ומושכות את האישפוז יותר מידי, כי הן נהנות לראות שיש עוד אנשים שסובלים ועוד אנשים שרע להם כי לא משחררים אותם. והם לא דואגים לסנן מטפלים עם תסביכים, והמאושפזים סובלים.
והם מנצלים אנשים עניים.
13/06/2008 | 21:52
מנצלים את העובדה שאין לאן לשלוח אותם ונותנים להם תרופות, כי אין להם לאן ללכת, ומפנים אותם למרפאת חוץ או למרפאה ציבורית שימשיכו להשתמש בתרופות פסיכיאטריות, ואין להם ברירה, כי אין להם מקום אחר ללכת אליו בלי לקחת את התרופות, אז הם נשארים באישפוז או צריכים ללכת לדיור מוגן עם פיקוח רפואי. הופכים אותם לעבדים של המערכת, ואם אפשר לפקח על מישהו שיקח תרופות אז מפקחים עליו, מנצלים את העובדה שיש שם אנשים צעירים שעוד לא רכשו דירה ואין להם לאן ללכת ומנסים לפקח עליהם, להפוך אותם לעבדים של המערכת, והייתי רושמת את השמות של הנאצים האלה, אבל זה לא יעזור הם כופים את עצמם, ואם מישהו נופל לשם השם שלהם לא יעזור, הוא כבר יפגוש אותם בלית ברירה. אז הנה השמות בכל זאת
זהירות: יעל אבארבנל, מירה באר יעקב זהירות!!!!!! פסיכולוגיות מהשטן.
האדם הוא חומר
11/06/2008 | 19:49
4
אבל החומרים מהם מורכבת התרופה הפסיכיאטרית הם חומרים לא טובים למח של האדם. אם כל כך הרבה אנשים טוענים שהם לא יכולים לסבול את התרופות, אז החומרים הם לא טובים. צריך לתת למטפלים לקחת את התרופות האלה לפני שהם נותנים אותם למטופלים, יכול להיות שרק אז הם יבינו איך זה משפיע ואיך זה מרגיש עם התרופה. אז אם מנסים לפתור את הבעיות באמצעות חומרים אז צריך לדאוג לחומרים טובים ולא לחומרים שיש להם שלל של תופעות לוואי.
לדעתי הוא התכוון שפסיכיאטריה זה כמו דת, כי גם הדתיים לא אוהבים לקבל השקפות שונות משלהם ומנסים להגיד לאחרים איך לחיות את החיים שלהם, לו היתה להם את האפשרות לכפות עלינו לא ליסוע בשבת הם היו עושים זאת, ההבדל בינם לבין הפסיכיאטרים זה שהפסיכיאטרים לפי החוק יכולים לכפות את דעתם והדתיים לא אבל ההשקפה היא זהה, כפיית דעה ואורח חיים על אחר גם אם הוא מתנגד.
ופעם הם באמת לקחו.
14/06/2008 | 02:22
3
הפסיכיאטרים התנסו בLSD כאשר LSD הייתה תרופה פסיכיאטרית לכל מיני מחלות פסיכיאטריות שונות ומשונות. והאמת שאין לי נימה של ביקורת כי זה חומר שעושה נעים לגוף. אחרת אף אחד לא היה מעוניין לקחת את זה.

את חושבת שאם הם היו לוקחים ריספרידל, התגובה שלהם הייתה הרבה פחות חיובית? אני חושב שכן. כי התרופה גרמה לי לדיכאון ולתחושת ניתוק, ואלו נקראים "סימנים פסיכוטיים".
אם היו לוקחים ריספרדל
14/06/2008 | 13:45
2
היו כאלה שהיו מבינים למה התרופה גורמת. התרופה גורמת להרבה תופעות, הרגשה של סימום, עייפות, הדיכאון והניתוק באים לדעתי כתוצאה מתופעות הלוואי של התרופות וגם בגלל הכפייה, והם כמובן מעדיפים לייחס את תופעות הלוואי לסממנים של המחלה. וברור שהרגשה של סימום ועייפות גורמת לדיכאון. דבר נוסף, באישפוז אפשר לחיות עם התרופות כי לא עושים הרבה שם, כל היום טלויזיה או ריפוי בעיסוק, אז אפשר להסתדר שם עם התרופות, אבל בחיי היום-יום מחוץ לאישפוז, שצריך להתרכז, הן לא מאפשרות לחיות חיים נורמלים. והעבודה שלהם, של עובדי מערכת בריאות הנפש לא מצריכה הרבה ריכוז, אז יכול להיות שהם היו מסתדרים עם התרופה הזו, אי אפשר לדעת.
השאלה אם אפשר ללמוד עם תרופות כאלה או להתרכז בדברים אחרים כשצריך, כי כל עוד לא נדרש מבן אדם משהו שמצריך ריכוז או קצת מאמץ, לא ניתן לבדוק את התרופה.
הוא גרם לי לבכות
14/06/2008 | 19:16
1
חמוד
זה מה  שקורה לדעתי כשנותנים לאדם בריא (אפילו שמח) ריספרידל, אחרי שכל התסמינים כבר נעלמו (ולא היו לי  מי יודע מלכתכילה.) ואת צודקת, כשמשתחררים מהאשפוז אי אפשר לעשות כלום אם ממשיכים לקחת את הריספרידל. אבדה לי התחושה של האישיות, רק הכאב ותחושת ניתוק שאתה לא מבין עבר מה קורה איתך וסביבך.
עושה לי קווץ' בקיבה לראות
14/06/2008 | 21:04
שנותנים את זה לילדים עם אספרגר ו-PDD. זה מה שאכפת לכם, הורים, שהילד ישב בשקט בשביל זה הבאתם ילד מיוחד לעולם

אאוץ'.

מטפלים בבעיות התנהגות, בצייתנות של ילדים. אם ניקח כמה הורים ונהרוג אותם כבר לא יהיו להם "בעיות התנהגות". כבר לא אכפת לי מה אני אומר, זה פשוט עושה חשק לרצוח. חושבים טיפול בילדים זה לשלב אותם במסגרות ושתנהגו יפה גם אם זה לא טוב בעינהם.  עלק יש פילוסופיה, רוחניות, ופתיחות וקבלת האחר, החברה לא עושה כלום כשזה לא נוגע כל אחד לעצמו ולבעיות שלו. הורים רוצים רק שהילד יהיה רגוע ולא יפריע להם. בשביל זה אין אקטיביזם אפילו שיש פורום, אין תנועה לשחרר אנשים שלא בחרו בחיים האלה ובמסגרת המשפחתית לשחרר אותם. אני לא הוזה כי אני פשוט יודע שאין כזה דבר לא היה ולא יהיה כזה דבר.

די
די
די.

בא לי למות ולא לחיות בעולם הזה. זה שאכפת לי מהבעיות של העולם יותר מהבעיות של עצמי, זה גם פסיכוזה.
אני מסכים
11/06/2008 | 21:48
1
יש לאתיאיזם צדדים חיוביים וצדדים שליליים. הפסיכיאטריה היא אחד הצדדים הדוחים ביותר שלו לדעתי.
נכון מאוד
14/06/2008 | 03:14
זו הסיבה שאני מעדיף רוחניות (דגש על רוחניות, לא סיינטולוגיה) על פסיכולוגיה\פסיכיאטריה.
אתם אמרתם שהסנטולוגיה היא כת
10/06/2008 | 21:59
15
שימו לב לכת חדשה במדינת ישראל - כך קובע ח"כ עתניאל שנלר (קדימה)

רצ"ב קישור
כתובות אינטרנט מצורפות:
אלון, איך עוד הצדקת את זה?
11/06/2008 | 10:28
14
לא הצדקתי כלום
11/06/2008 | 12:50
13
1. אינני סנטולוג .
2. אני לא אמרתי אלא אחרים אמרו .
3. רק כדי שיראו דוגמה איך הופכים קבוצה של אנשים לכת ללא שום ממצא רק על פי שמועות  ודמיון מופרח .
אתה מכחיש שאתה סיינטולוג אבל
11/06/2008 | 16:04
12
האם אתה לומד סיינטולוגיה?

אני מתכוונת להגיד שגם אם יש כתות אחרות, סיינטולוגיה היא עדיין כת.

כנראה שלא הבהרתי את דברי מספיק ברור !
11/06/2008 | 17:29
11
אינני סנטולוג , ואינני מתימר להיות כזה (אינני מזדהה עם אף אחד מהצדדים - אני נטראלי פועל רק על פי ההגיון  )  
אך די היה לי לראות מה שנעשה שם שם בתוך בתי החולים הפסיכיאטרים כדי להבין שלא מדובר כנראה ברפואה . ולא רק לראות אלא לחקור משני כיוונים  אנשי צוות שעזבו את המקצוע ופוחדים לדבר רק לאחר חתימה על טופס סודיות ואי איזכור שמם ומקום הימצאם .  פשוט לא יאומן מה שהם מספרים ומדוע הם לא מוכנים לחזור ולעבוד במקצוע הזה וכמה שהם נרדפו ואוימו כדי שלא יספרו כלום .
אם מדברים על חרדות אין לכם מושג אילו חרדות יש לאנשי הצוות שהצליחו לעזוב את מקומות העבודה האלה .
כאשר הגענו אל כאלה הם מוכנים לעשות כל עבודה לפרנסה רק לא לחזור למקצוע הישן .

ומצד שני חקירות של מטופלים שהסכימו שנבדוק את כל החומר שנכתב עליהם .
לא מזמן ביקרתי באחד מבתי החולים הללו הכניסו שם ארגז בננות למטופלים  לא יאומן איך שהם קפצו ורבו על הבננות ממש כמו קופים .
זה החלק הקל שנחשפתי אליו .
אינני מעוניין לספר על מקרים נוספים - אסכם בשתי מילים - גועל נפש .

התנהגות שכנראה נובעת ממצב של כליאה זו לא ההתנהגות התרבותית של חלק מהאנשים  שהכרנו אותם לפני שנפלו לאישפוז כזה .
כששאלנו פסיכיאטרים אם הם היו מוכנים להיות מאושפזים במחלקות אותם הם מנהלים תגובתם היתה חד משמעית השתגעתם ? אתם מבינים אנחנו השתגענו ...

על פי תגובותיך ברור שאת פסיכולוגית ?
למה לא ענית לי על השאלה?
11/06/2008 | 18:56
10
שאלה פשוטה: למדת/לומד סיינטולוגיה?

ב. אני בעד המחאה נגד הפסיכיאטריה, אמנם זה נושא שאני לא כל כך בקיאה בו, אבל לדעתי דברים כמו אשפוז כפוי חייבים להיות תחת ביקורת קפדנית של בתי משפט, ולא להישאר בידיים פרטיות.

אבל - אני סיינטולוגית לשעבר. במשך שנים שטפו לי את המוח בכתבים, ספרים, סרטי תעמולה ולחץ חברתי, על כמה שפסיכיאטריה היא מסוכנת. (האברד, מייסד הסיינטולוגיה, טוען שהפסיכיאטרים הם אלו שהורסים את האנושות מזה מיליארדי שנה - ממש מדעי).

אז הבעיה שלי היא לא המאבק, הבעיה שלי היא אנשים כמו CCHR, שמקדמים אג'נדה סמויה (לקידום כת הסיינטולוגיה) תוך ניצול ציני ומחושב של אנשים תמימים.

בהזדמות זאת אני רוצה להתנצל בפני ענבל (האנקי דורי) מנהלת הפורום. את אכן לא סיינטולוגית במסווה, ואפילו הבלוג שלי מקושר לבלוג שלך. אני דווקא מורידה בפנייך את הכובע.

רק חשוב לא לתת לכת הסיינטולוגיה לקדם את הרעיונות ההזויים והמסוכנים שלה על חשבון נפגעי הפסיכיאטריה.

כנסו לבלוג שלי

אלון, אתה עונה לי על השאלה?

ביקורת של בית משפט ?
13/06/2008 | 11:34
9
שופטי מדינת ישראל ככל הנראה נפלו גם לידיהם המאימות של הפסיכיאטרים הם חוששים שהם עצמם יוכרזו כחולי נפש ולכן הם פוסקים את מה שטוב לפסיכיאטרים ומקדמים להם את הלקוחות שנשלחים אליהם , לא כולם כמובן אך  רובם יושבים בבתי הדין לענייני משפחה  במעמד בית המשפט השלום ..

שחרור אנסים ,רוצחים , פדופילים וכד למעצר בית או פסיקת עונש קל מהווה הפחדה על קובנותיהם אשר מרב חרדה לתקיפה משנית הם מגיעים לטיפולים פסיכיאטרים .

והינה מתגלה עוד קטע מהפאזל ,,, שוטרי משטרת ישראל העובדים קשה להביא ראיות לבתי המשפט כאשר הם בטוחים שהשופט הולך להכניס עונש מקסימאלי והחשוד מקבל עונש קל זה מוריד את המוטיבציה שלהם לעבוד  ולכן משטרת ישראל הפכה בשנים האחרונות למשטרת שוקולדה . מה שמעניין את השוטרים זו המשכורת בסוף החודש גם אם הם יעשו את העבודה וגם אם לא הם יקבלו אותה אז למה להתאמץ

ראינו מה עשו שופטים בעניין הנשיא קצב , אז על מי בדיוק יש לנו לסמוך חוץ מאלוהים שבשמיים .

רצב קישור לידיעה .

ועוד משהו , התקשורת שותפת לנו את המוח השיווק והפרסום המסיבים בכל הדרכים פועל בקלות על הציבור . החוכמה היא לעמוד מול הדברים הללו ולא ליפול להם להפעיל הגיון ושכל ישר , לדעת להפעיל מעצורים ולא ליפול לכל שועל שמטרתו להוציא את כספנו מכיסנו .

פשוט להשתמש במילים לא קונה , לא מעוניין , תודה ושלום ...

לסיכום :
מי שמנסה לשטוף לכם את המוח תתרחקו ממנו , זה הכל !  אבל הפסיכיאטריה כופה את שטיפת המוח  שלה במקביל לסימום וכדאי למצוא את הדרכים להתרחק ממנה גם , וזאת על סמך מבחן התוצאה ... שמרו על עצמכם ידידי .

כתובות אינטרנט מצורפות:
אלון, אתה בן אדם מסכן. אני מרחמת עלייך
13/06/2008 | 14:06

ואני מרחם על אותם קורבנות שהולכים לקבל טיפול
13/06/2008 | 16:45
7
אצל פסיכיאטרים שדרכם עוד ארוכה כדי לדעת איך עובד מוח האדם וכדי למלא את סקרנותם בשם המדע הם  מבצעים בהם כל מיני ניסויים כדי לגלות את סודות עבודתו של המוח .
אינני שולל טיפול פסיכולוגי אך גם כאן אנשי מקצוע בודדים יודעים לעשותו נכון ולהשיג תוצאות לפחות ..
כדי לגלות איך עובד מוח האדם יש לבצע ניסויים על מוח האדם כמובן   ולשם כך זקוקים לאנשים חיים "תחשבי על כל !
ולגבי המסכנות אני חושב אחרת לדעתי את המסכנה כי אם לאחר כל מה שכתבתי את עדיין חושבת שאת חיה במדינה מקסימה שהכל בה טוב נראה שאת משתמשת בסמים פסיכיאטרים  לכאורה שבעצם גורמים לראות את המציאות בצורה לא נכונה "הזויה " .
ולגבי תשובה לשאלתך לגבי לימודי סנטולוגיה התשובה היא לא אינני  .

אלון המסכן
עכשיו בואו נבדוק עוד פן בביתי המשפט
13/06/2008 | 17:24
וננסה לחשוב אם יש קשר כלשהו בין בתי המשפט לשיטות הפסיכיאטריות והניסויים על בני האדם , ועוד משהו : היכן פותחו השיטות בהן משתמש השב"כ ?

אני מצרף קישור למסמך ,,, מעניין . מבית המשפט המחוזי ירושלים , מה- 21/06/06

שימו לב לשורות 29 עד 31 .

שורה 34 : מי המציא את הטיפול הזה , איכן בוצעו ניסויים כדי למצוא את השיטה לפגוע בזיכרון האדם ?

בניגוד למה שנאמר לכאורה ע"י כבוד השופט  טימן על פי הכתוב במסמך המצורף בקישור , אינני סבור שחשיפה של פעילות כזו הינה פגיעה בבטחון המדינה , ההיפך הוא הנכון, השימוש בשיטות מסוג זה על ידי המדינה והפיתוח שלהם ,הניסויים על בני אדם במהלך הפיתוח הם הפגיעה בבטחון המדינה  וחמור ביותר אם ישנם בכירים במערכת המשפט אשר שומרים את הדברים האלה בסוד ומשתפים פעולה עם השיטה הזאת מבלי להבין שפיתוח שיטות כאלה בקלי קלות יכולים לזלוג ולהגיע לידיהם של אנשים שאיננו מעוניינים שידעו על כך כלל ,
הדבר דומה לפיתוח המצאה האמריקאית  "פצצת האטום " והינה השימוש היה מול יפן ולאחר שנים זלגה הטכנולוגיה הזאת לאירן  ועכשיו יש לכל העולם בעיה וגם לנו כמובן  .
אם כי לא נראה שהאירנים כל כך מטומטמים כי לאחר הטלת פצצה כזאת עלינו הם לא יוכלו להיכנס לכאן המון שנים כתוצאה מהקרינה מעבר לכך שיפגעו גם תושבים שאינם יהודים .

להזכירכם רק לאחר הטלת פצצת האטום האמריקאית על הירושימה ונגסקי התגלתה תופעת הלואי של הפצצה ,הקרינה והבעיות שגרמה לאוכלוסיה היפנית ולצאצאים שלה תקופה ארוכה עד היום ניתן למצוא נזקי קרינה בני אדם שנולדו כמה דורות לאחר מכן  .

כתובות אינטרנט מצורפות:
אתה מביא לי את החלסטרה!!!
14/06/2008 | 10:54
5
כל כך הרבה דמגוגיות!!! כל כך הרבה הטיות, עיוותים, מניפולציות, הקצנות. אם יש גרעין של אמת בטענותיך אתה מקצין אותן לרמות כאלו שזה כבר הופך להיות בדיחה! כן, יש שחיתות, כן הכפייה הפסיכיאטרית נוראית ואיומה אבל רב המרחק לתיאוריות הקונספירציה שטווית. אגב, שניים מחברי הטובים ביותר הם "אותם קורבנות שהולכים לטיפול", קרי מטופלים אצל פסיכיאטרים ונוטלים כדורים באופן קבוע! והם אחלה אנשי שיחה. והם תומכים תמיכה מלאה במאבקי בכפייה הפסיכיאטרית ומעודדים אותו, כי הם נגד כפייה, לא נגד הטיפול הפסיכיאטרי עצמו כשהוא נלקח מרצון. והם אנשים דעתנים (לא דמגוגים ושטופים כמוך בקיצוניות לצד השני), והם אחלה אנשים, וכן הם "קורבנות הפסיכיאטריה שהולכים לטיפול". אוף אוף אוף אוף אוף, כמה דמגוגיה בהודעה אחת! כמה הקצנות!!!
אנקי יקרה
14/06/2008 | 13:52
יצרן שמעוניין שירכשו את המוצרים שלו יעשה הכל כדי לגרום לאוכלוסיה לחשוב שהמוצרים עוזרים לבריאות , ושהם יכולים לאכול  או לישתות אותם ללא חשש .

למשל הפרסומות של סנו בטלויזיה , איך זה עובד יפה אבל רק בטלויזיה המטרה לגרום ללקוח לרכוש את המוצר בדרך שכנוע פסיכולוגי , קנית את מטלית הפלא באת הביתה זה לא עובד כמו בטלויזיה , נכון ?

והינה ציתות מכתבתו של פרופ' משה גופן מומחה למים  בנושא המים  : ... בעיתונות הכתובה .
למה אנשים לדעתך מעדיפים לשתות מים מבקבוקים סגורים ?
בגלל פסיכולוגיה ציבורית . הדוגמה הכי נחמדה שיש בסיפור הזה זה שישוב בצפון ליד הישוב הזה ישנו מעיין ,ממנו שואבת חברה ידועה מים , מכניסה אותם לבקבוקים ומוכרת לכל הארץ , חלק מהמים האלה מסופקים לתושבי אותו ישוב בברזים .אבל התושבים המקומיים מאזינים וכל הנאומים ולכל ההמלצות של משרד הבריאות ואומרים אוי מי הברז אינם טובים נקנה בקבוקים , אז במקום לשתות את המים מהברז הם קונים את אותם המים מבקבוקים ומשלמים פי 1000 יותר ממה שהם משלמים לאותם מים בברז , ומשלמים 5000 ש"ח למטר מעוקב מים כאשר החברה קונה את המים האלה במחיר של 2.5 עד 3.5 ש"ח לקוב .
לגבי הצנרת לא נוצר שום דבר שמצדיק קניית מים בבקבוקים הרשויות כל כך מפחידות את התושבים וזה נוצר מההפחדה שמפחידים את הרשויות המוניצפליות שהם מיד עושות שהן מיד עושות כלורינציה או ברומציה מעל ומעבר לנחוץ .המים עוברים כל כך הרבה בדיקות וטיפולים שאין מהם שום חשש ואתה עומד מאחרי הדברים שלך שואל העיתונאי , ב -100% ובאחריות מלאה הוא קובע בחיוך ולוגם ישירות ממי הברז .

אם תחקרו היטב תגלו שמדובר בעוד הרבה תחומים .
והממציאים של השיטות האלה הם ?

לרוויה ובתאבון .
מה זה נלקח מרצון ?
14/06/2008 | 14:01
3
אם המטופל לא יקח זה יכנס לו בכפיה ,,, על מה את מדברת ?

לא תאכל יבוא שוטר - זה בדיוק אותו הדבר . אבל בפסיכיאטריה השוטר כרי הבריונים מהצוות באמת באים .

את כותבת שאת מכירה שניי מטופלים אני מכיר עשרות אם לא מאות גם הם אחלה של בני אדם שהרסו להם את החיים .
ועוד כמה שאני מכיר שהחליטו לרדת מהתרופות בתהליך גמילה תחת פיקוח רפואי לא של פסיכיאטרים הם עוד יותר אחלה של בני אדם ממה שהם היו בתקופות הטיפול  את זה הפסיכיאטריה לא כל כך רוצה לפרסם .

אגב זהירות אל תשתמשי במילים כמו חלסטרה כי הפסיכיאטרים יוכלו להשתמש בהם כנגדך ...

ברב המקרים זה לא מרצון
14/06/2008 | 14:16
2
ויש מקרים מעטים שזה מרצון, התרופות לא מפריעות למישהו להיות איש שיחה, או אחלה בן אדם, הן מפריעות במישור הפיסי - לריכוז, למאמץ גופני למי שעושה ספורט, וכדי לבדוק האם לתרופה יש השפעה טובה על מי שנוטל אותה לא מספיק לדבר איתו, צריך לבדוק האם הוא יכול להתרכז, האם הוא ישן מספר שעות סביר, האם הוא יכול לעשות ספורט בלי שהיכולת הגופנית שלו יורדת. בגלל שכל הפרמטרים האלה לא נבדקים, והפרמטר היחיד שנבדק אצל פסיכיאטר או פסיכולוג הוא יכולת השיחה של המטופל זה לא מדד מספיק טוב כדי לדעת האם התרופה מועילה לבריאות או לא. לדעתי, אם יבדקו את כל הפרמטרים האלה אצל מטופלים שנוטלים תרופות התוצאות לא תהינה טובות.
גם תלוי אילו תרופות
14/06/2008 | 14:22
1
אני מתייחסת לתרופות אנטי פסיכוטיות כי זה מה שאני מכירה. יכול להיות שלבעיות אחרות יש תרופות אחרות ללא תופעות הלוואי של האנטי פסיכוטיות. לגבי האנטי פסיכוטיות קשה לי להאמין שמישהו נוטל אותם מרצון ואין לו תופעות לוואי או ירידה ביכולת הפיסית ויכולת הריכוז.
אפשר להגיד
14/06/2008 | 14:36
שהתרופות גורמות לנפש בריאה בגוף לא בריא. (במידה והן באמת פותרות את בעית הנפש ה"חולה").
שלום לכם! הייתי רוצה להבין כמה דברים...
10/06/2008 | 14:42
15
1
שלום,
נכנסתי לפורום הזה כי הנושא הזה קרוב לליבי.
גם אני אושפזתי בכפייה לפני מספר שנים ומאז החיים שלי התהפכו והמערכת הזאת לא יוצאת לי מהורידים. ובגלל שאני קטינה מבחינה חוקית, הרבה יותר קל להם לשלוט לי בחיים.
אבל יש דבר אחד שאני לא מבינה. שמתי לב שחלק גדול מהפורום הזה הוא נגד פסיכיאטריה בכלל ולא רק נגד כפייה פסיכיאטרית.
אני יודעת שאני מתנגדת לכפייה פסיכיאטרית, אבל על פסיכיאטריה באופן כללי עדיין לא לגמרי גיבשתי דעה.
אני מצטערת, אבל אני פשוט מתקשה להאמין שזה ארגון כ''כ מפוקפק. נכון, יש פסיכיאטרים חלאות, אבל בטוח יש גם הרבה פסיכיאטרים שעוסקים בתחום מכוונות טובות ושמאמינים במה שהם עושים. ואני לא מדברת על אלה שמאשפזים בכפייה בלי הבחנה.
אני אישית הכרתי פסיכיאטרית נפלאה. אני לא מאמינה בכל מה שהם עושים, אבל בטוח שהם עוסקים במקצוע מכוונות לעזור.

ועוד משהו... חלק מכם מתנגדים להגדרות כמו "סכיזופרניה", "פראנויה", מאניה דיפרסיה" ועוד ואומרים שאין כאלה מחלות ולא צריך לטפל בזה. שהכל זאת המצאה של הפסיכיאטרים.
אוקי, אולי זאת לא מחלה פיזית. אבל ברור לגמרי שזה סוג של הפרעה. זה מפריע לתפקוד נורמאלי בחיים. זה גורם סבל לבנאדם שלוקה בזה. לא צריך לטפל בזה? למה לא לקחת כדורים פסיכיאטרים אם זה מפחית או מעלים את התסמינים?
יש בני אדם שסובלים מדברים כאלה וזאת עובדה! אז איך אפשר להגיד שזה הכל המצאה של הפסיכיאטרים למטרות רווח?! או כדיי לשלוט בבני אדם..?
אז מה, להתעלם מזה? לתת לבנאדם לחיות לבד עם הקולות שלו?
את כל הטובים הם סילקו משם.
10/06/2008 | 15:19
7
1
מי שרוצה לעזור לך הוא "בוגד" בוודאי והפסיכיאטריה שלו אינה לשמה, ולכן, אם הוא ירצה להוריד לך ללא סיבה מוצדקת... ז"א, כדי שתהיי בריאה הוא יגורש על פי הממסד הפסיכיאטרי אשר חושב שבחירה כזו תהיה דבר המנוגד לחלוטין לעקרונות הטריפ-אידיוטים שלהם.

כי הם חסרי שכל ולכן גם לא ניתן לנתח אותם...
בדיוק כמו שסנאי זה בעצם שווה ערך לבליסטרעה.

ז"א, השיטה עצמה, האם היא באמת עובדת?
קחי שק, ותכניסי לתוכו מספר כלים שונים... לאחר מכן כאשר תוציאי את כל המכלול ותעבדי איתם, איך תקראי לזה? איך בכלל עושה סנאי?

נכון להיום, העיתון הזה נקרא עכבר העיר ולקראת הסוף, לפני העמוד האחרון יש טור בשם עכבר הכפר... הוא כולל בדיחה חמודה שקשורה לדבר הזה על "איך להכין פנס בעשרה שלבים פשוטים".
כן, אבל לא נראה לך שהם מאמינים במה שהם עושים?
10/06/2008 | 15:54
6
1
שהם עושים את זה כי הם באמת חושבים שזה עוזר לך?
הרי לא הגיוני שכ''כ הרבה אנשים רציונליים למדו שנים את התחום הזה רק כדיי לדפוק בני אדם בכוונה מודעת.
זה דפוק שפסיכיאטרים מסממים בלי הבחנה ויכולים על כלום לרשום לך כדור. אבל אני מאמינה שהם עושים את זה כי הם מאמינים שזה באמת עוזר לך. שזאת הדרך.
ולא חסרים גם פסיכיאטרים שלא ממהרים כל כך לרשום כדורים. ומאמינים שיש עוד דרכים לטפל בבעיה לפני שרושמים כדור.
נכון הם מאמינים במה שהחדירו להם לראש
10/06/2008 | 16:06
2
1
גם החיילים הנאצים האמינו שהם הולכים לשנות את העולם ולתת רק לגזע הארי להתקיים .. הם לא קמו ביום אחד .
הם גויסו עברו מחנות אימונים לימודים תרגולים כדי שהם יוכלו לבצע את התפקידים שהטילו עליהם .

לירות כדור באדם בשל היותו יהודי ( בן של אברהם אבינו הסכיזופרן לדבריהם  " חולה נפש " ) כבר עדיף כי הוא סובל פחות  בום וזהו ...

לתת לו כדורים (סמים כימים )  שיטרפו  את דעתו  לכלוא אותו ,לקשור אותו ,לגרום לו לשלל תופעות לואי והרס החיים וחיי משפחתו  עד כדי נסיונות אובדניים שהוא מפתח זו דרך יותר אכזרית ויותר מכאיבה ...

רבותי די להאמין לכך ,זו לא רפואה זה מקצוע שקרי . כל עוד הפסיכיאטריה לא יכולים להציג מטופל אחד שהצליחו לרפא אי אפשר לקרוא לפסיכיאטריה  רפואה . חד וחלק
למרות זאת הם יכולים להציג רבים ממטופליהם ששמו קץ לחייהם , התחרפנו , הפכו לזומבים זאת נראת לכם רפואה ?
תחשבו בהגיון רבותי .
.

איך אפשר להשוות?
10/06/2008 | 16:34
1
2
אי אפשר להשוות את הנאצים לפסיכיאטרים כי הנאצים היו חדורי שינאה והם פעלו מתוך שינאה.
פסיכיאטרים לא שונאים את המטופלים שלהם ולא רוצים שהם ימותו.
אני לא מסכימה עם חלק גדול מהשיטות שלהם, אבל איך אפשר להגיד שהם עושים את זה כדיי להזיק בכוונה?
כ''כ הרבה אנשים לומדים את את המקצוע הזה כדיי להזיק? זה פשוט לא הגיוני...
הם לא רוצים שהם ימותו
10/06/2008 | 19:34
1
בגלל זה הם קושרים אותם ומסממים אותם ? ? ? בטח שהם לא רוצים שהם ימותו הם משתמשים בהם למחקרים הדביליים שלהם ... ועל כל אחד מהם הם מרוויחים הן עתק .

כך זה נראה , קם בבקר צחצח שיניים לא רצה להתגלח , דיבר בפלאפון , לבש בגדים שהביאו לו מהבית מכנסי ג'ינס וחולצת טריקו לא התקלח בבקר , בשעה 10 היה בשיחה עם הרופא שונה לו מינון תרופתי ל ZZZZZZ.
קיבל את הטיפול לא עשה בעיות הלך לישון בשעה לא רצה לקרוא עיתון ולא להשתתף בקבוצה .... וכן הלאה .

אבל התוצאות מדברות בעד עצמם ,, 47,000 פטירות בתוך בתי החולים מקום המדינה ועד היום ואין אפילו דיווח אחד על סיבת המוות ממשרד הבריאות, לא עזרו הפגנות ולחצים  משרד הבריאות לא מוכן להעביר את הדוחות עדיין .
מעניין למה ?.

עכשיו תעני לי על השאלה הפשוטה שוטר אוהב את האזרח ? אם כן למה נתן לי אתמול רפורט ,,,, ???
דייג אוהב דגים ? אם כן למה מוציא אותם מהמיים והורג אותם ?
הגששים כבר דנו בסוגיה הזאת לפני שנים רבות  .
זהו אינו פורום סיינטולוגיה.
10/06/2008 | 17:52
2
1
רק סיינטולוג היה טוען שבני האדם האלו הם "אברטיבים". השבתי לך, אנחנו לא פורום של סיינטולוגיה, ובתור תשובה לא תקבל את מעשיהם כטעות. הם נולדו ככה ועליהם לההרג.

ד"א, גם להומואים אין תקנה, אין תרופה לזה, אין תרופה למחלות נפש ואין תרופה למחלה הזו שנקראת חיים, היטלר, סליחה, התכוונתי, אני, צדק בכל זאת.

איננו פורום סיינטולוגיה,
I AM GOD! U R ALL POWNED BY GOD
בברכה, יאיר "אלוהים" ישראל חרוץ.

או יהוה אלוהים בשבילך.
אני גם חתול, מיאו.
10/06/2008 | 17:53
1
וגם עץ דקל אם אתם אוהבים להצית דקלים.
אני יודעת שזה לא פורום סיינטולוגיה
10/06/2008 | 18:23
1
מה הקשר? ומזה "אברטיבים"?
ומי נולד ככה וצריך לההרג? הפסיכיאטרים? לא הבנתי אותך...
כן ככה זה בעולם
10/06/2008 | 15:58
6
1
מכירה את המושג ליקוי חמה ?

הירח משרה את צילו על כדור הארץ ,,, אז במקום לקרוא לזה" צל ירח" קוראים לזה ליקוי חמה החמה כמובן לא יודעת על כך מאום אך מאשימים אותה .  אפשר אולי לתת לה טיפול ולשלוח מטוסי כיבוי לכבות אותה לאחר שהיא לא תבער התופעה לא תהיה קיימת . תופעת ליקוי החמה נפטרה ומה על תופעות הלואי שיגרמו כאשר לא תהיה לנו שמש ?
כך חושביים שם בפסיכיאטריה . ומנסים לפתור תופעות טבעיות לחלוטין לאחר שמגדירים אותם כהפרעות .
הפרעת קשב וריכוז , וכן שלל הפרעות מטומטמות אחרות .

אותו הדבר לגבי הפסיכיאטריה , אדם שלא מתנהג כפי שהפסיכיאטריה רוצה שהוא יתנהג מוגדר כבעל ליקוי .... שקר וכזב """האדם הוא תבנית נוף מולדתו """ התנהגותו תהיה על פי מה שלמד מה שחונך והאזור בו הוא גדל .

אנשטיין , מוצרד, בטהובן ,נובל , ועוד רבים אחרים כן כן הם כולם היו בעלי ליקויים כי הם לא נורמאלים הם טובים יותר מהנורמה והקנאה הפסיכיאטרית לחקור את התופעה מתגברת עם מציאת התופעות הללו .

בקיצור הליקוי נמצא בראשם של הלומדים את המקצוע הזה והסיבה שהם הלכו ללמוד אותו , ואני לא מדבר על הפסיכיאטריה בלבד אלא שלל המקצועות של עוזרי הפסיכיאטריה , או במילים אחרות הקאפויים שלהם .
שברובם סף הקבלה ומעבר בחינות מנת משכל נמוכה ... תבדקו ותראו בעצמכם .
לא לגמרי מסכימה
10/06/2008 | 16:28
5
1
אוקי, בנוגע ל"הפרעות קשב וריכוז" אני מסכימה.
בקטע הזה הפסיכיאטריה ממהרת מדיי להגדיר משהו כהפרעה רק כי הוא שונה מהנורמה. זה מפריע למערכת, אז המערכת רוצה לשנות את הבנאדם כדיי שיהיה "נורמאלי" ו"כמו כולם".
אבל בנאדם שסובל מסכיזופרניה, מדיכאון קליני, מocd, זה מפריע לבנאדם עצמו!
תאר לך שמישהו סכיזופרן הולך לרצוח אנשים, לפגוע באחרים, רק כי הקולות אומרים לו לעשות את זה.
ולי יש ocd. אני לא מאובחנת בזה וזאת לא הסיבה לאישפוז שעברתי. אף אחד לא יודע שיש לי את זה כי אני יודעת שאם אני אספר זה עכשיו יכול לדפוק אותי בגלל שיש לי היסטוריה עם המוסד הזה יותר משזה יכול לדפוק בנאדם שהתיק הרפואי שלו "נקי".
אבל אני סובלת מזה. זה מפריע לי בחיים. אז פשוט לעזוב את זה?
יש הפרעות שכן צריך לטפל בהן. ולא כי הן לא "נורמאליות", אלא כי הן גורמות לסבל לבן אדם שלוקה בהן.
ואני ממש לא חושבת שזה שיש לי את זה זה טוב יותר מהנורמה. כי אם זה מפריע לי, איך זה יכול להיות טוב?
את מוכנה להתוודות שאת שומעת קולות ?
10/06/2008 | 19:48
4
1
כי אינני מכיר אדם שלא שומע קולות חוץ מבעלי מום שנקראים חרשים .

כולנו בעצם שומעים קולות , כמה פעמים חשבנו שהפלאפון שלנו מצלצל כי שמענו בדמיון את הקול בהמשך לרחש שהיה דומה למנגינתו .

כמה פעמים בתקופות מלחמה נבהלנו מאופנועים שנתנו גז וחשבנו שמדובר באזעקת אמת ... עד שוידינו שלא .

כמה פעמים נשאר לנו איזה שיר במוח שאותו כל הזמן שרנו או שרקנו , " שובי שוב ישובי לים " תזהרו זה מדבק .

כמה פעמים קמנו מחלום מבהיל בבהלה והבנו שמדובר בחלום אבל לא זכרנו על מה היה החלום ?

כמה פעמים שמענו את סירנה של אמבולנס וחשבנו שהאמבולנס מאחרינו ?

כמה פעמים כאשר לא הצלחנו ליצור קשר עם קרובי משפחתנו ילדנו הורנו חשבנו על כל האפשרויות שמשהו רע קרה להם ? ולבסוף הסתבר שלא קרה כלום .

וכן הלאה ,,, להזכירכם אברהם אבינו שמע את קול ה' שאמר לו קח את בנך יחידך ....וכן הלאה
אף אחד מלבדו לא יוכל להוכיח אם הוא שמע את קולות אלוהים יכול להיות שאת הסיפור בכלל המציאו מאוחר יותר עליו מבלי שהיה דבר כזה מעולם כדי להעשיר את הנכתב בסיפורים מופלעים ומפעירי פה אשר יהיו טובים בחינוך הדורות שנולדו מאוחר יותר .
אף אחד לא יכול לדעת , מה שכן על סיפור הבריאה אכן אפשר לראות שהיהדות ידעה לספר את הדברים שהתגלו מאוחר יותר על ידי המדע ביתר דיוק מאשר העמים האחרים .

הזיות נגרמות משימוש בסמים , רעלים כימים , שתיה חריפה , ותרופות פסיכיאטריות , לפעמים אנו מכניסים לפה רעלים שאנו רוכשים במזון שאנו קונים ללא ידיעתנו נראה שמכאן באות ההזיות ...
אל תכניסו כל דבר לפה נסו להגמל מחלב פרה  ולהכניס לפה מזון בריא ולא משומר ללא צבעי מאכל ומונעי חמצון  , לא תאמינו כמה שזה נכון .

גוף בריא יכול להיות רק כאשר המזון בריא ... מאוד פשוט

אבל סכיזופרנים שומעים קולות של ממש.
10/06/2008 | 23:33
3
1
אותו דבר כאילו מישהו מדבר אליהם. לא כמו שיר שנתקע בראש שאותו שומעים לא שומעים כזה...
ובמקרים רבים הקולות אומרים להם לעשות דברים שיכולים להזיק לעצמם או לאחרים...
להרוג, לפגוע... וקשה להתנגד לדברים כאלה...
ומה עם דיכאון קליני? כשבנאדם מרגיש שאין טעם לחיים, שהכל אפור, ששום דבר לא מסב לו הנאה... לא מתפקד, לא יוצא מהבית...

אם יש אלטרנטיבה לתרופות הפסיכיאטריות אז סבבה. אבל יש אלטרנטיבה מוכחת מעבר לכל ספק?
הרי ברור שעדיף דרכים טבעיות על חומרים כימיקליים. אבל לא תמיד יש דרכים טבעיות שמספיק טובות, אם בכלל.

ואפשר לשאול אותך משהו?
אתה חושב שהכוונה המודעת של הפסיכיאטריה היא לפגוע, או שהפסיכיאטריה מנסה לעזור, אבל הדרכים שלה לא נכונות?
פשוט מעניין אותי מה אתה חושב על הכוונה של הפסיכיאטריה, בלי קשר לתוצאות.
היי קאמילה....
11/06/2008 | 01:07
1

בגדול אינני מתנגד לפסיכיאטריה אלא רק לכפייה פסיכיאטרית כמוך, אבל רציתי קצת לאתגר את המחשבה שלך מכיוון אחר:

יהיה מאוד קשה ולא סביר לטעון שמחלות נפש הן המצאות של הפסיכיאטריה מפני שיש לנו הרבה מאוד עדויות מתקופות עתיקות מאוד לתופעות שהיום מכונות "מחלות נפש", קחי את אברהם אבינו- הוא שמע קול חזק מאלוהים שקורא לו לרצוח את הבן שלו. איך הוא שמע את הקול הזה? מה ההבדל בין הקול שהוא שמע לקולות מאלוהים ששומעים סכיזופרנים היום? איך היו מתייחסים היום למקרה דומה?

המקרא מלא בעדויות רבות לשמיעת קולות מהסוג הזה וגם להתנהגות שהיום הייתה מפורשת כמחלת נפש. תקראי על שאול המלך ותראי שיש שם מאפיינים שיכולים להזכיר מאניה דיפרסיה, (מצד אחד תקופה של אקסטזה, ומאוחר יותר תקופה של מלנכוליה או מרה שחורה).

אתאיסטים יכולים בהחלט לטעון שמה שהיה אז הוא אכן מחלת נפש, והיום אנחנו יכולים להבין את זה, אבל אנשים דתיים אשכרה מאמינים בסיפורים האלה כביטוי של אלוהים. למה הביטוי אז התקבל והיום נדחה בצורה כזו אלימה?

התופעות האלה היו קיימות לאורך כל ההיסטוריה! אבל ההתיחסות אליהם כאל בעיה רפואית התחילה רק לפני כשלוש מאות שנה, והפסיכיאטריה עצמה קיימת רק כחמישים שנה. אני לא חושב שהבחירה להתייחס לתופעות האלה שכמובן קיימות כבעיה רפואית היא בחירה טריוויאלית, מובנת מאליה, שלא ניתן בהחלט לפקפק עליה. אפשר לכתוב ולחשוב על התחום הזה הרבה, אבל אני מסכים איתך שהתפיסה הסיינטולוגית שיש לה נציגות מסוימת בפורום היא דמגוגית, שקרית ומטעה- כלומר התפיסה שהפסיכיאטרים הם איזה נציגי השטן על אדמות היא ממש לא משכנעת בעיקר למי שמכיר אותם.

אסביר לך מה זה דכאון קליני
11/06/2008 | 13:09
1
במדינת ישראל המון אנשים ויותר בתקופה האחרונה סובלים ממנו , ואכן דיכאון הוא לא מחלה הוא דרך טבעית של גוף האדם להתגבר על הטראומות שחווה אצל כל אחד זה לאורך תקופה שונה ולא תאמינו איך אנשים שחוו טראומות הצליחו לצאת מהם מחוסנים ומחושלים יותר בדרך הטבעית מאשר בשיטה הפסיכיאטרית שלא מאפשרת לחווה הטראומה לצאת ממנה . .

מדינה אשר מתפוצצים בה אוטובוסים מחבלים מתאבדים בה  טילים ורקטות מכונים ומתפוצצים על  אוכלוסיה אזרחית אין שום סיבה שלא יהיו בה אנשים שיסבלו מטראומות .
אנשים שלא ידעו מוות מעולם ולא ראו איך זה נראה במציאות גם על בעלי חיים  אט אט בילדותם ולא חונכו לכך שמוות הוא חלק מחיינו  כאשר יחשפו לכך בפעם הראשונה הם יהיו בטראומה במיוחד אם החשיפה תהיה של אדם קרוב אליהם .

הטראומות נפוצות יותר בחיים המודרניים ובין התושבים העירוניים כיוון שלהם אין מספיק מגע עם הטבע ....

לרב תושבי הכפריים , חקלאים , עובדי אדמה מגדלי בקר וצאן ,עובדי בתי הקברות רופאים במיוחד פסיכיאטרים   לא סובלים מטראומות ...במהלך הלימודים בונים אותם פסיכולוגית לעמוד בפני מראות כאלה .

האם אתם מסוגלים לקחת סכין מנתחים ולחתוך בבשר החי לצורך ניתוח ?
האם אתם מסוגלים להגיע להחלטה שיש לקטוע אבר לאדם בשל נמק ולבצע את המשימה ?
האם אתם מסוגלים לבצע ניתוח במוח להוצאת גידול סרטני ?
האם אתם מסוגלים לבצע ניתוח פלסטי באף שבור ?

האם אתם מסוגלים לזהות גופה של אדם שהיכרתם לשם קביעה שמדובר באדם העונה לפרטים הרשומים בתעודת הפטירה ?

האם אתם מסוגלים לזהות גופה לאחר שהושחתה ?

כדי לעמוד בתנאי עבודה כאלה יש לברור מהלומדים את האנשים המסוגלים לעמוד בכך , הם מעצמם כבר בוחרים את הענף שבו הם מסוגלים לעבוד , וכמובן שעוברים הכשרה לכך בלימודי אנטומיה כאשר הם מטפלים בגופות של אנשים שנתרמו למדע ... וגם שותפים בצפיה וגם פעילים בניתוחים על בני אדם חיים .

ומכאן שדיכאון הוא איננו מחלה .

אדם הסובל מדיכאון תמיד ינבע ממקרה או חשיפה שנחשף אליה כאשר לא היה מוכן ומיומן לכך , כדי לעזור לו לחזור למצב נורמאלי יש לתת לו חום אהבה ואף לשנות את מקום המגורים , לאחר שהתיצב מצבו יהיה ניתן לקחת אותו למקום בו היתה הטראומה אט אט ולא בלחץ רק בהסכמתו כך הוא יתחסן יותר .

אדם שנפצע בתאונת דרכים יחסיר פעימה בכל פעם שיעבור במקום התאונה .

נסו לשנות את כיוון החשיבה ולראות את הדברים בצורה הגיונית נסו להביט על הדברים מזויות אחרות לא תאמינו כמה דברים שלא העלתם על דעתכם פתאום יופיעו מול עינכם .
בסוף יגלו שזה התת-מודע מדבר אליהם,
14/06/2008 | 02:08
1
וזהו.  אני לא מבין מה הביג דיל. זה לא שונה ממחשבה שלך לעשות משהו למישהו, חוץ מהסטיגמה החברתית שמונעת כיום באמת לעזור להם. התפתחות הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה היא תלוית הלכי-רוח והלכי מחשבה זמניים כמו כל דבר אחר.
הפסיכיאטריה היא כת מרשעת
10/06/2008 | 11:56
8
10
אישפזו אותי בכפייה.
קשרו אותי.
הפשיטו אותי ונתנו לי זריקה
נתנו לי תרופות שגרמו לי לרצות לישון כל היום
כלאו אותי
הבכי שלי לא הזיז לאף אחד.... רק אמרו "חולה אחת"
יצאתי משם בועידה פסיכיאטרית.

הרשעים עדיין מנסים לאשפז אותי- הכוונה לאבארבנל ולפסיכולוגית ופסיכאטרית
הולכת להשתכר במועדונים? סימן: שיפוט לקוי!
לא רוצה לקחת תרופות? אישפוז!
משתכרת? לאישפוז!

הלכתי מהמרפאה.
יותר אני לא אחזור לשם.
הודעה זו בראש העמוד היא:
10/06/2008 | 14:54
4
5
1.יחצנות של אחד שחושב שהוא כוכב אדם.
2.נסיון להרוס ולקומם את הדוקטורים עוד יותר על ידי הצגת עדות רשעית
3.בלאגן וחרבוש ההודעות
4.נסיון לעשות סקס עם מישהי (אבל למה כאן...)
5. עוד דרך לבטא את עצמי בקשת הצבעים הרדיוהדית האופיינית ל"Hail to the thief" ובקרוב לא ישארו לי ממתקים לאכול, ז"א סליחה, אלו מעולם לא היו ממתקים אלא ביטים של תוכנת מחשב זדונית המאיימת להרוס את שארית חיי במבוך ווירטואלי של רשע וכוונות זדוניות... עושה רושם שמישהו דרך אגב אמר לאחים וושובסקי לפשל עם שני הסרטים הנותרים... כאילו נסיון מאולץ להכריח אותי להכיר בזה שמוחם הוא חמאת בוטנים מקולקלת שפג תוקפה ב11... 12... 13...

עצה שלי, פליז... בשבילי, תצרחי את מה שיש לך לומר עוד קצת כדי שכולם יראו את מה שיש לי להגיד?
אני אולי ספקולטור, או אולי "לא שלומי" אוקי?
סליחה, תמשיכו.
10/06/2008 | 15:06
3
3
וכדי להעלים ראיות שאני יחצן זדוני אצטט את לוסידנה פיין:

Lucidna Pain wrote:
"אישפזו אותי בכפייה.
קשרו אותי.
הפשיטו אותי ונתנו לי זריקה
נתנו לי תרופות שגרמו לי לרצות לישון כל היום
כלאו אותי
הבכי שלי לא הזיז לאף אחד.... רק אמרו "חולה אחת"
יצאתי משם בועידה פסיכיאטרית.

הרשעים עדיין מנסים לאשפז אותי- הכוונה לאבארבנל ולפסיכולוגית ופסיכאטרית
הולכת להשתכר במועדונים? סימן: שיפוט לקוי!
לא רוצה לקחת תרופות? אישפוז!
משתכרת? לאישפוז!

הלכתי מהמרפאה.
יותר אני לא אחזור לשם."

למען כולם יראו, ועוד משהו, אם אני נגיד סוטה מהדרך כשאני רואה מישהו מעדה לא שלי הולך לפני זה לא בגלל נימוס... זה בגלל שהוא מגעיל אותי ואני סולד ממנו ומפחד לחטוף
ועוד משהו שאני חייב לשפוך...
10/06/2008 | 15:09
2
2
אני די אומלל מזה שאם מישהו צריך לפנות לי את הדרך כשאני עובר אני כבר לא יודע אם זה בגלל שהוא מפחד ממני או עושה לי כבוד... בחברה כזו זה ממש לא נעים לחיות ואני פשוט יכול להחליט שלא לצאת יותר מביתי.

איזה אחלה חיים של טייק-אווי מצויין סידרתי לעצמי-כם. רבותי... יצאתי אשכרה תותח בן פגזים!
אפשר ללכת אל הארנבים וללמוד אצלם.
10/06/2008 | 15:30
1
1
ואז לגלות שהם באמת כאלו.
מה פתאום כולכם נהייתם פרוותיים כל כך פתאום?

הו-פילוסופיות פאנק של ארצ'י-קומיק ודוני דראקו?
מצאתי שכל כתום או כחול הוא שיטה בפני עצמה.
10/06/2008 | 15:46
מסקנותי מחקר האנושות בתפוז לגבי כתיבה בפורומים ואלו הן:
ישנן כמה דרכים לפרסם הודעות בפורום:

הראשית: פתיחת כתום חדש בכל פעם אשר יתרונותיה הם דחיקת הודעות אחרות של משתמשים באגרסיביות, הצגת הודעותך לכלל, ודחיקה של הודעות מבישות בפומבי... כמו באמפר קארז בסופר-דיסני...
2.פתיחת כתום ומתחתיו כחולים בהודעה אחת בלבד... כך מאנייק, תוודא שכל מה שאתה אומר יופיע תמיד בראש, ואיזה שיטטיות יש לי... רק צריך לדאוג שהצבע יהיה מספיק טרי כי לכל הודעה יש תאריך התיישנות... זה לא גאיה אונליין כאן.
3.פתיחת כמה כחולים והשתנצלות מתחת לכמה הודעות במחווה מתממת שככה הטרול עוזר לאחרים להשיג את מקומם על העמוד... מעין גרד את גבי ואני את גבך באופן מודרני
4.בילי-בילי אגרסיבי סטייל רחוב סומסום של פשוט לפזר ולהשאיר כחול בכל מקום, כך רואים רק את הודעותיך ולא את הודעות האחרים, עד כמה שאתה חסכוני בכתומים האלו, אתה לא מתבייש לא להסתיר את העובדה שכולנו אותו הדבר...

המסקנה: לא לכתוב בפורומים.
נחכה שתפוז יעשו משהו, כמו צמצום מספר ההודעות של כל משתמש לאחת כל 5-10 דקות, או נניח 4-5 לכל שעה בערך... 20 ליום, ו45 לאלו שביצעו תרומות לארגון או משהו כזה... פשוט לא בא לי טכנית להחסם כי יש לי הרבה מה לומר והכל זה זבל. סורי, אבל אני רציני.

עכשיו אני הולך לכתוב על כך פוסט... =(
הגרוע מכל- הם ניסו להדביק לי מחלת נפש
10/06/2008 | 19:53
2
5
הרשעים בועידה פסיכיאטרית המליצו: "ממליצים על המשך אישפוז- חולה במחלת נפש ומסוכנת לעצמה ביותר"
למזלי, הועידה הפסיכיאטרית לא הקשיבה להם.
הם הרסו אותי במשך שבועיים שלמים.
הגעתי למצב שבו כל פעם שאמא שלי מאיימת עלי שתשלח אותי חזרה לשם אני מתעצבנת ומרגישה חסרת אונים.
הגרוע מכל היא שאמא שלי משתפת איתם פעולה ומאמינה שאסור לי להפסיק את הטיפול התרופתי.
בתמימותה היא חושבת שהם יכולים לעזור לי כשבעצם הם רק הורסים אותי ומכניסים אותי למצב נפשי לא פשוט.

את התרופות הפסיכיאטריות- אני בחיים לא אקח יותר.
שום פסיכולוג או פסיכיאטר- אני בחיים לא אראה יותר.
רגלי לעולם לא תדרוך שוב באבארבנל.
בנוסף הם מעוותים את דברי המטופלים
10/06/2008 | 20:31
3
אני אמרתי "היו לי מחשבות אובדניות"
פירוש הפסיכולוגית והפסכיאטרית: "יש לך עכשיו מחשבות אובדניות ואת דיכאונית"

" אם לא תיקחי כדורים נאשפז אותך בכפייה"
- "אבל למה לאשפז אותי? אני לא פוגעת בעצמי ואני לא מתכוונת להתאבד"
- " את מנסה להתאבד...(ניסיתי לפני 3 חודשים)  את שותה ולכן את פוגעת בעצמך. לא מאמינים שלא תשתי יותר. לא סומכים עליך"
למה אני צריכה שאנשים זרים יסמכו עלי? מה עשיתי כבר שמגיע לי שיתערבו כך בחיי?
"את נמצאת בסיכון גבוה... סיכון גבוה מאוד..."
ובגלל שאני נמצאת בסיכון אני צריכה להתאשפז? אני צריכה להתאשפז ולהיכלא עוד לפני שעשיתי משהו רק בגלל שמכוח החוק הרשעים יכולים לאשפז אותי רק כי מוחם המעוות חושב שאני מסוכנת לעצמי?

נאנסתי ביום חמישי.. הרשעים רצו לאשפז אותי שוב.
"את לא שומרת על עצמך ולכן את צריכה להיות מאושפזת כאן כדי שישמרו עליך"

בכל הזדמנות הם רוצים לאשפז אותי.
אבארבנל בית חולים הכי גרוע
11/06/2008 | 19:33
4
הם חבורה של ברברים אלימים, ואני מקווה שהפסיכולוגית, זו ששוקלת 150 קילו כבר סיימה את ההתמחות שלה ולא היית צריכה לסבול אותה, אני הייתי נעולה איתה לפני כמה שנים, ממש לא נעים. אם את אחרי אישפוז מצבך טוב. אם אמך משתפת איתם פעולה, הפתרון הוא לשקר. תגידי שאת לוקחת טיפול, וגם רוצה לקבל טיפול, אחר כך קחי את התרופות לחדר, ואל תספרי שאת לא לוקחת. הפתרון הוא לא להתווכח, כי אז יכולים להציע לך גם תרופות לעצבנות, הפתרון הוא לשקר, להגיד שאת מרוצה מהטיפול ולוקחת אותו.
בכל מקרה אם את לא במצב אישפוז אז לא יכולים לאשפז אותך, תגרמי להם לסמוך עליך ולתת לך תרופות ותעשי מה שאת רוצה.
זמן בקשה
10/06/2008 | 03:33
1
לפעמים דרך פלא נפתחים השמיים בלי סיבה נראת לעין (האנושית)
הנשגב מוסר שעכשיו הוא זמן בקשה

כל אדם ואדם מוזמן לשלוח בקשה אחת אמיתית מהלב אל יוצרו, אל בוראו, אל האלוהים

אין זו שאלה של איך ומתי, כל אחד יודע להתכנס בתוך תוכו ולבקש משאלת לב.

עצה חשובה - לבקש עבור האחר מאשר עבור העצמי

אין צורך לשתף בהודעה ובמילים על מנת שהבקשה תעבור בקשר בן אדם לאלוהים  אבל יהיה זה עבור הקשר בן אדם לאדם.

אני מבקשת בשביל יצור חי הסובל מתייסר כואב על לא עוול בכפו אור של שלווה שמחה והקלה

מסר לסיום (שורה מתוך שיר של אהוד בנאי) : אבא לא מת הוא רק ישן קצת בעולם האמת.
אני מבקשת בשביל כל יצור חי
10/06/2008 | 03:36
אתם מודעים לזה שזה פורום סיינטולוגי בהסוואה?
09/06/2008 | 13:29
11
לא.
09/06/2008 | 14:11
כמו שהממשלה היא סוכנת של ה FBI
09/06/2008 | 14:25
4
מדינת ישראל היא בכלל שלוחה של ארצות הברית שקמה כדי לקיים את האינטרסים האימפריאליסטים של האימפריאליזם האמריקני במזרח התיכון..... קיומה של מדינת ישראל הוא מזימה....

שרית.... חבל עליך. קראתי את הבלוג שלך בעניין רב ואפילו ראיתי את התוכנית בהשתתפותך.....קראתי פוסט שלך שבו לדוגמא את לא שוללת *כל* מה שאמרו בסיינטולוגיה כדי לא להכנס לפאנטיות שלהם.....

הבעיה זה לא סיינטולוגיה. סיינטולוגיה זה רק ביטוי לפאנטיות ועיוורון. פאנטיות ועיוורון יכולים לקום גם ביצירת תיאוריות קונספירציה יש מאיין כמו שהפורום הזה, שהקמתי ממטרות חשובות ונעלות, הוא "סיינטולוגי" בלה בלה בלה.

יש פה עשרות הודעות שלי (נכון שיש בפורום חבר בשם אלון שקשור ל'מגן לזכויות אנוש' אבל הוא פה כי אני מאפשרת ביטוי לספקטרום של דיעות) שמשקפות תפיסה ליברלית, פרו זכויות אדם, שרחוקות מרחק רב מההשקפה הסיינטולוגית.

שרית! אפשר להוציא אדם מהסיינטולוגיה אבל האם אפשר להוציא את הסיינטולוגיה מן האדם? קרי האם את הפנטיות שקיבלת בסיינטולוגיה את יכולה להשיל ולראות פורום זה כפי שהוא, על מסריו ההומנים, ולא כ"סיינטולוגיה במסווה"?

אנו יכולים להלחם בכתות, הבלוג שלך חשוב מאין כמוהו.

אבל כיצד נלחם באותו אלמנט בחשיבה של אנשים פרטיים, שרואים קונספירציה בכל דבר?

שרית, מלחמתך בסיינטולוגיה לא נגמרה, כל עוד במוחך שאריות של חשיבה דוגמתית, של "החלטתי ש X ועל כן X וכל ממצא במציאות שסותר זאת, זה רק מוכיח עוד יותר את ה X שקבעתי לעצמי מראש הוא המציאות"....

שחררי...
חה חה חה חה
09/06/2008 | 22:09
1
אינני סנטולוג וגם לא מתיימר להיות אך פניתי לעמותה כדי לעזור למה שעיני ראו שם בתוך תוכי הקודשים של הפסיכיאטריה כאשר באתי לבקר את החברים שלי שלחמו לצידי ,הפגיעות שחברי הלוחמים ספגו שם הרס חייהם וסימומם זה לא מה שהיה מגיע להם .
לאור הממצאים ולאור ההתנגדות לשיטה הפסיכיאטרית הצלחנו להחזיר כמה מהלוחמים להתמודד עם פוסט הטראומה שעברו ללא תרופות פסיכיאטריות לאחר שגמלנו אותם על ידי רופאים אחרים , כמו שהם היו אריות בקרב הם היו אריות בגמילה ובשיקום והתוצאות מראות בבירור שהפסיכיאטריה היא איננה רפואה כלל וכלל ומטרתה לא לעזור לאנשים .
משהו מסריח מסתתר שם מתחת למקצוע הזה 1 . כסף 2. אך נראה שישנם עוד סיבות זו לא קונפירציה הדברים נחקרים ביסודיות כיום  .

אפשר לחיות לאחר טראומה ללא תרופות פסיכיאטריות ואישפוזים   , קשירות והתעלליות"עובדה".
אין שום סיבה לפגוע במי שנפגע כבר בטראומה ולהוסיף לו טראומה נוספת להתמודדות ובמקביל לשים לו אות קין על המצח ולהרוס לו את החיים .

כאשר מדברים על כת נראה שהכת האמיתית היא הפסיכיאטריה ולא הסנטולוגיה על פי הכרותי את הפעילים בשני התחומים כך זה נראה .

הכת האמיתית היא כל מערכת בריאות הנפש
09/06/2008 | 22:47
גם אותם עובדים שרק ממלאים הוראות כמו לקשור מאושפז, או לאלץ אותו לקחת תרופות, תוך שהם מצדיקים את פעולתם שזו ההוראה שהם קיבלו. בחלק גדול מהמקרים אנשים בטראומה מהטיפול הראשוני שהם קיבלו ולא ממשהו אחר. כי מאושפז שנכנס לאישפוז וישר קושרים אותו ומאלצים אותו לקחת תרופות מקבל טראומה מהטיפול הכפייתי הזה.
וכל העובדים שם דואגים שכל הזמן יהיו שם אנשים מאושפזים, אז אם יש מזל המחלקה מלאה ומשחררים מהר ואם אין מזל אז אין הרבה מטופלים וצריך למלא את המכסה, אז הם משאירים יותר. וברור שהמטרה היא כסף, למרות שיש שם עובדים שנראה לי שמרוויחים לא הרבה אבל לא יכולים לעשות משהו אחר, חוץ מלהכריח אנשים להתאשפז.  
לא צריך להסוות דברים אם הפורום היה שייך לסינטולוגיה אז היו כותבים שהוא שייך. הסינטולוגייה לא מסווה את עצמה, וגם באתר של עמותת מגן רשום שיש קשר לסינטולוגיה. אין הסוואה.
כן
10/06/2008 | 14:41
1
משל אני הייתי פורים באמצע של חודש ינואר...
אתה בא ושואל אם זה לונה פארק ולא יודע למה חושך עכשיו ואין כאן אפ-אחד... ברצינות, לא... חחח עד כמה שזה נשמע. אני פתטי ומפגר, פשוט תבעטו בי כי נולדי ככה, זה שלא יצא ממני כלום זו הוכחה מספקת.
זה היה מצחיק שכן אבל אני פוחד להחסם אז לא.
10/06/2008 | 14:45
זו תשובה ליברלית שתקבלו כולכם בפורום לא סיינטולוגי בעליל. ואני נטול כל כישרון של הומור. קחו זאת כאילו אני לא מתבדח, תתאמצו בבקשה, אני מאד מתאמץ ומישהו צריך להרוג אותי על זה.

לתשומת ליבך, פוצי ישקר לך כרגע וישאל אותך איך משיגים כאן עזרה לא להיות אתכם יותר בן-בליעל זדוני? אל תאמינו לי אבל אני לא מאד נהנה מזה... אני רק מאד מאד. בזזזזזזזזז...
מניין לך שענבל היא סיינטולוגית?
11/06/2008 | 21:00
4
את מכירה אותה?

אני יכול לטעון שאת לגליסטית, ושאת משקרת שאת לא כזאת.

ונניח אפילו, לצורך הדיון, שענבל היא סיינטולוגית. מה זה משנה? העיקר שאני מסכים עם עמדותיה בעניין הכפייה הפסיכיאטרית, והעיקר שאני מזדהה עם המאבק שלה בעניין זה.
אה, אתה צודק, ענבל היא מקסימה,
11/06/2008 | 21:36
3
בהודעה מאוחרת יותר התנצלתי.

מה שכן, וזה בדוק, יש כאן כמה סיינטולוגים אלון050 למשל, שמקדמים את האג'נדה הסיינטולוגית על חשבון קורבנות הפסיכיאטריה, וזה לא לעניין לדעתי.

אני מקפידה על חופש ביטוי בפורום
12/06/2008 | 06:46
2
סבורתני שאם ישנן דיעות לא הולמות (אני חושבת שדיעותיו של אלון מגמתיות ומקצינות מידי), הפתרון הוא לא מחיקה או חסימה (על אף שאיני אוהבת את דיעותיו של אלון), אלא הבאת עמדה נגדית. הפורום הוא במה פתוחה. כמו שלאלון יש את החופש לאמר את כל שהוא רוצה, כך גם לך. אם לטעמך אלון מקדם את הסיינטולוגיה, פשוט הגיבי לו ואמרי את עמדתך בנושא. אני לא מאמינה שיש להסתיר מהקוראים אינפורמציה. אני מאמינה שצריך להציף את כל האינפורמציה על פני השטח (נניח של אלון בעד הסיינטולוגיה ושלך נגד) ולאפשר להם לשפוט, שיפוט חופשי.

ענבל
שישה מליארד אנשים לא טעו.
13/06/2008 | 11:19
1
הם פשוט הסכימו לקחת את הסיכון, ואתם אכן רואים שאני לא מוכן לוותר לכם.
חוסר צ'אנס מוחלט
13/06/2008 | 11:23
100%, ואני בכל זאת מתאמץ למצוא תקנה.
האכזריות שלי משתלמת.

6,000 שנים של מין אנושי ורק תפוז אחד!
מצחיק שהיצור שאני הכי מזדהה איתו הוא הטי-רקס.
08/06/2008 | 17:20
1
1
לא סתם טי-רקס, אלא השילוב המכוער והפטתי בין יונה קטנה והדינוזאור הענקי והמסריח הזה... ליתר דיוק, כפי שראיתי באומנות דוויאנט, יש לי בעצם גוף קטן ופטתי ונוצתי של יונה ועליו ראש מאיים של טי-רקס וכן יש לי זנב של טי-רקס, וזאת מהסיבה שאני חתיכת אדם גאוותן ואגו-מאנייק... אם היתה חיה שמסמלת אותי, אני הקרוס אובר המגעיל הלזה הזה של יונה לבנה עם ראש מגודל של טי-רקס, ואני עוד חשבתי שאני בסך הכל דג מהלך...

אני מפלצההההההההההההההההתתתת - 'T/\/\T,
אתה מתכוון לזה?...
14/06/2008 | 02:25
1
אתה מתכוון לזה?...
חקר הפסיכיאטריה
08/06/2008 | 15:27
2
כדי להבין יותר לעומק את מקורות מקצוע פסיכיאטריה ועל איזה חומר מחקרי מדעי הוא מסתמך .

שימו לב לקישור המצורף מויקיפדיה על רופא שעשה מחקרים בתחום הפסיכיאטריה שעד היום מחקריו נלמדים במקצוע הפסיכיאטריה .

קרימנל דוקטור - כך קראו לו חבריו - וזה ככל הנראה המקור לשם המקצוע קרמינולוגיה שהוא : חקר הסטייה החברתית, סיבותיה ומאפייניה, ויחסי הגומלין בינה ובין שורת משתנים.

הוא למד רפואה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה , נושא עבודת הדוקטורט שלו באנתרופולוגיה באוניברסיטה מראה על הכיוון לו הקדיש את הקריירה שלו – "מחקר מורפולוגי של הלסת התחתונה בקרב ארבע קבוצות גזע". על כך  קיבל דוקטורט ברפואה.
נפצע בעת ששירת בצבא , והוכרז כבלתי כשיר לשירות קרבי.
הדר' המלומד השתמש בחומר המדעי שעמד לרשותו במסגרת תפקידיו הרשמיים, ובעבודתו תרם תרומה רבת ערך למדע האנתרופולוגיה".
בניגוד לרופאים אחרים, אהב מאוד לבצע את עבודתו מעל ומעבר לתורנות שלו דומה ביותר לאותם פסיכיאטרים שמעבר לשעות עבודתם בבית חולים ציבורי מפעילים קליניקות פרטיות .

בית הדין המינהלי ביטל את רישיון הרופא שלו .

מעולם לא הביע חרטה על פשעיו, וכאשר נפגש בפעם האחרונה עם בנו , אמר לו כי את ההחלטות בבית החולים קיבלו אחרים. עליו היה לסווג חולים לפי כשירותם ולמעשה יש לראות בו מציל חולים אשר הצביע עליהם ככשירים. הוא השיב לכתב אישום שהגישה נגדו התביעה במילים "מעולם לא הרגתי בעצמי איש, לא פצעתי איש, ולא הסבתי נזק גופני לאיש".

בקיצור ידיו של הפסיכיאטר לדבריו מעולם לא נגעו בדם אלא הוראותיו בוצעו על ידי אחרים . כך שהוא טוען שאיננו אשם .

את ההפתעה השארתי לכם בקישור , כנסו אליו ותראו במי מדובר .

כתובות אינטרנט מצורפות:
ולאחר שקראתם את הדברים הקשים
08/06/2008 | 15:44
1
הינה המלצה - ההמלצה איננה מהווה פרסום כל שהוא אך הפעילות הזאת באמת מרגיעה את הנפש הייתי שם .

לאחר שתצאו משם תוכלו לראות איזה מרגוע ושלווה זה נותן הרבה יותר טוב מפגישה עם פסיכולוג/ית שבמקום ללמד אותכם להתגבר על הפצעים הנפשים פותח אותם ומזהם אותם יותר .

אני מצרף קישור לאתר של המוסיקאי המדהים ניקו לוי אשר ישמח להזמינכם לשעת מרגוע בהררית בנוף גלילי מרהיב .

ניתן להוריד קבצי MP3 חינם להנאתכם .

כתובות אינטרנט מצורפות:
זה מדהים...
08/06/2008 | 18:25
1
לא, אבל משום מה זו פתאום הרגשה כיפית כזו של פריווילגיה שנאסרה עלי, זה כאילו שהבטיחו לעשות איתי סקס... טוב לא, אבל זה צליל רגוע שלפחות בדת לא נותנים לך לשמוע חופשי בכל יום... גם אם לך אישית יש משלך, הם אוסרים עליך את זאת כי זאת מוזיקה של גוי... יהדות כוללת לך סלסולים וצעקות אבוב של מוזיקה חסידית ויהה שמיא ראבוט... רבאוט מציואון... חייבים לשמוע את זה, מי ששומע משהו אחר הוא רשע איום ונורא ועליו להשלך אל עבר אש התופת הלוהטת של הגיהנום... מה גם שאם תהנה ממוזיקה חופשית תפגום בבריתך.

כל זה הרס לי מאד את ההנאה ממוזיקה ואלקטרוני ודיסקים של להקות בכלל... אני מרגיש שזו היתה בשבילי סטירה עצומה או לפחות ייבוש ודיכוי מאסיבי... אני לא נהנה ממוזיקה כמו בעבר, אני מרוקן ועלוב... תפילות לא נתנו לי כלום, הם השפילו אותי וכאשר ראית, ככה אני מרגיש... טי-רקס עם גוף של תרנגולת... איזה ברכה אחד שחושב שהוא איזה טי-רקס מאיים, אבל הוא תרנגול קטן עם ראש מפלצתי ומכוער... אשכרה, זה בגלל שממש, הייתי מלא גאווה וחשיבות עצמית כשהקשבתי לדו-איט אגאין של כמיקל בראדרס פיט' אלי-לאב... זה לא מצחיק בעצם... זה יכול להיות אדיר, אני מנסה לקחת את זה בקלות, אבל אישית, בי זה פגע... רע לי ואני לא אוהב יותר מוזיקת עולם, כאילו... כאילו שכל החיים אסרו עלי זאת, ולאחרים בעם ישראל כן הרשו וכן נתנו להם... בני ישראל, מזדיינים כפויי טובות שהורסים לך אם אתה נחמד... פעם אחת אמרתי להם את האמת, ואף אחד לא סובל אותי היום... לך תזדיין אתה עם המוסיקה ש'ך... אני לא צריך תזבל הזה בשדרות ובחורים שלי... אני פשוט שונא אתכם למה העמדתי פנים שאני אתם בכלל....
זהירות מדינת ישראל חוטפת ילדים
08/06/2008 | 10:31
4
אזרחים שעליהם מודבקת תווית פסיכיאטרית ויש להם ילדים אם הם לא יכחו את הטיפול על פי דרישת הרופאים העונש הוא הוצאת ילדיהם מחזקתם למשפחות אומנה ומה עושים לילדים שם ? , מסממים אותם בתרופות פסיכיאטריות כדי לשמור על השקט בבית משפחת האומנה .

מדינת ישראל 2008 לא יאומן כי יסופר

כתבה מערוץ 1 .

חובה לראות כדי להאמין וחובה להעביר את המידע לכל אזרח במדינת ישראל ...
כתובות אינטרנט מצורפות:
אין הנאה במצוות.
08/06/2008 | 11:22
2
אנא, על אף שחטיפת ילדים היא מהנה מאד, ראוי ביותר שהאנשים האלו יפסיקו... זה לא יעיל.
והפעם ברצינות, מדובר כאן במצב אבסורדי בו בעלי עסקים למשעי יכולים להפגע.

אתם מדברים עם אדם שרכש את התוכנות שלו באופן חוקי, ומדובר בתוכנות מאד יקרות.
ילדים, תינוקות ופעוטות הם לרוב סמל סטטוס המשמש גם לצרכי פרנסה. חטיפת אותם ילדים אינה מועילה בכלום לבעלי עסקים הקשורים בבידור ושעשועים, במיוחד כאשר עסקים אלו עשויים לתרום להתפתחותם של ילדים ובני נוער, במיוחד כאשר עסקים אלו נמנעים מפגיעה בבעלי חיים, ועל אף שאינם בהכרח בעלי תעודת כשרות אותנטית של הרבנות הראשית, כפי שכבר יצא לי לראות, הם עדיפים על פני מסעדות בשר מהיר כדוגמת ברגר-קינג ומקדונלדס, שהם אינם מתעללים בבע"ח, זהו נסיון חינוכי מאד ושימושי מאד, כן, גם עבור מוסדות השכלה תיכונית, אקדמאית וטכנולוגית צבאית, מכיוון שמדובר באזרחי העתיד אשר ישיבו כגמול לנו, לכן, אני מניח שעסק זה, גם אם אינו בעל כשרות רשומה ובדוקה יכול להתיר לעצמו לפעול בחפץ לב ואפילו תוך שימוש בכמה סניפים, בנקודות שונות בארץ מפני שהוא אינו בשרי ונוח בהרבה לגבי זכותם של בע"ח...

שימת ילדך וקרוביך במוסד פוגעת ביחסי אנוש כן, גם במקומות העבודה אשר אתה נמצא בהם, תוויות המייצגות ילדותיות ופיגור שכלי דובקות במעביד עצמו האמור לספק שירות עבור אותם צרכנים פוטנציאלים, כל אלו הם בני אדם אשר משלמים כסף מלא עבור תוצרת כך שאלטרנטיבה לקהל יעד מסוג זה היא בספק גמור וקרוב לוודאי שלא תתכן כשם שאיני יכול להתקיים על מלאי של כסף ותרופות על פני תזונה ושינה ראויים.

השימוש בילדים כך באופן הזה של אשפוז בכפייה הוא אם כן, ציני, מגעיל, ודוחה... יש כאן מצב של אבסורד גמור, ורבים מכם עשויים למצוא עצמם מקופחי פרנסה, או ללא השכלה יתרה על מנת להתפרנס ביושר, הדבר יוצר ניצול, פשיעה והתקיימות אומללה תוך שימוש בנרקוטיקה ומשכחי כאבים... לרוב השימוש ובחירה בדרך זו תגרום לקורבנות אלו נזק בלתי הפיך לאורך חייהם או שטיפול בהם יהיה מסובך בהרבה מאם לא הגיעו למערכת כזו, וכך תיווצר מסוכנות נוספת.

אנא מכם רבותי.
שמרו על אורך החיים הגון  ומספק שלכם ושל משפחותיכם משפחותיכם.
אם שוטר אכן לומר משחק זה כדי להגן על אזרחים.
08/06/2008 | 11:33
1
אדם המשחק איתך יהיה בדרך כלל ישיר וכנה בנוגע למעשיו, הוא יפעל באחריות ולא ישטה בך בגמלוניות אכזרית כשוטרים רפי שכל אלו, הוא הגון ודעותיו רשומות ומוכרות לציבור, על אדם זה אינן חלות העללות שווא הקשורות לפשיעה, וכמו לשרים השונים כגון וויצמן ובגין, יש לאותו אדם שם הגון ההולך לפניו ויושר ממשי ומעשי של שנים רבות לאחור.

מה שקורה במשטרה הוא פשע ומחדל רציני, הדבר יוצא מגדר משחק והוא למעשה רצח המבוצע על ידי מרמה ותחבולה. אם מדובר בעבירות, פושעים אלו המוחזקים כשוטרים אינם אמורים להיות שם ודינם להתבע על מעשיהם בפועל ועל הנזק העצום אשר אותו גרמו לציבור ביודעין ושאינו ביודעין.
אוכל להבטיח לך זאת מידיעה אישית ועל פי ממצאים ועל פי מה שאני זוכה לראות ולהודיע בכל יום, ואני מבקש מכם לחדול מכך בכל לשון של בקשה כי אתם מסכנים באופן ממשי ופעיל את חייכם.

אנשי פשע ומרמה ראויים למותם על גרימת כל העוולות אשר לא יתוקנו באף מעשה. אלו אינם שחקנים רבותי, אלו רוצחים תאבי בצע ושופכי דמים. קחו אחריות וטפלו בחייכם האישיים עוד היום.
זכרו בזאת, שדוגמאות לחשיבה קרימינלית הן רבות.
08/06/2008 | 11:40
מדובר בדבר אשר עשוי להמצא ברוב האנושות בשלב זה או אחר בחייהם מפני שפעולה הרסנית עלולה לשבש את אופי האדם ולהביאו לפעול בהרסנות.. אנשים אלו יראו לרוב כידידך אבל יפעלו במסווה לרעתך תוך הסתרה וכיסוי על פשעיהם במגוון דרכים שונות.

אלו היו בזאת, מגוון דוגמאות מוצגות לגבי אופי פשיעה וחשיבה קרימינלית ועויינת כאשר היא מופיעה באדם הלוקה בסטייה מדרך חשיבה הראויה לכלל אדם, אשר כאמור, היא מסוכנת ומעמידה את האזרח והפעיל הלוקה בה בצל התחייבות לגבי אורח חייו הכולל. חוסר תקנתו יהיה גורם ישיר או עקיף אל מותו.

אודה לכם בזאת על הקריאה, אנא קחו אחריות בכל זאת, במקרה שאכן היא אפשרית.
מאיפה לקחו את הרעיון להוציא ילדים מהוריהם
08/06/2008 | 15:59
את החשמל במוח לקחו מהחזירים , את זה כבר אנו יודעים
את ההפרדה של הילדים מאימם כנראה מהפרות , נכתב בקישור המצורף .

"פרה - ככל יונק ממין נקבה - מפיקה חלב רק לאחר המלטה",  "לאחר ההמלטה נלקח העגל מאמו – העגלים הזכרים נלקחים לתעשיית הבשר והנקבות לתעשיית החלב. ההפרדה בין העגל לאמו היא חוויה קשה לעגל היונק וגם לאם, שמביעה את מצוקתה באמצעות קריאות וגעיות במשך ימים לאחר שהוולד נלקח ממנה".

קטע מהמאמר שבקישור
כתובות אינטרנט מצורפות:
בני האדם הרסו אותי!
08/06/2008 | 10:39
6
בזמנו מאד נהנתי מכך והייתי די שליו ורגוע מן העובדה שאני רשע מאד, אבל הם עשו הכל כדי להוציא אותי משלוות דעתי והכניס בי זעם ואי נעימות מכל הנוחות הזו שהרגשתי בהיות אחד כזה...

אותו מין אנושי מנוול, אחד אחרי השני ברשימה העלובה הזו דירבן את כל המאמצים על מנת שלא אחייך עוד ואהנה מחיי כפי שהם, גרם לי להתבייש ולכעוס בכך שאני רשע ולהרים את ידי על האחרים... כל זאת במאמץ ניכר... מכיוון שעד היום הצלחתי להשאר עמוק ברעה שלי ולהנות מחיי גם אם העדפתי להזות בכך שאני זבל של בן אדם, קיא שבלולים מסריח וחולרע גמור אתכם... ז"א, יש משהו בפסיכיאטרים האלו, סליחה אתם על נשיכם וטפכם שאינו מצליח להשאר אדיש אל מול הבקשה הכה מוסרית והחוזרת ונשנה לבקש שאחוש צער כמוכם וחרפה וביזוי ודיכוי... אני מודה בכך ובחוסר האכפתיות שלי על אף שלא רציתי להודות והיה לי אינטרס עמוק להסתיר את תוכניותי הזדוניות מכם... עצוב, חארות, אבל דווקא פעל עלי ממש טוב באשפוזים האלו החוזרים ונשנים העובדה הפשוטה שאתם משקרים אותי, שכל מה שאתם אומרים אינו קללה אלא מעיד על מצב עוצמתי וחזק מאד... האמונה שהנאדים המסריחים שלי למשל הם כלי השרדותי יעיל כנגד אוייב ומצויין להרחקת מזיקים שונים, והעמדת פנים שאני נבלה או לחלופין, ההרגשה שאני מלאך עליון למרות זאת פשוט גרמה לתרופות או לכל הטיפול העלוב שלכם להיות די חסר ערך... היו מקרים שפשוט הרגשתי שלווה מופלאה בעודי מחבק את החולים ומדבר אליהם מילים שנשמעו טובות ורכות... חחח... הפראיירים האלו קנו את השיטה הזדונית הזו להשגת חיי אושר בעולם הזה... דבר היקנה להם גיהנום וייסורי עוה"ב... לי אישית אין מה להפסיד, ביום שארגיש רגוע ושליו מבוז הגיהנם שלכם ומן העלבונות שלכם אהיה חזק מאד וכמובן מסוכן... שכן, קשה לעצור אותי במצב ששוחד כמו חיי גן עדן ועולם הבא הם פרס ראוי ומספק...

התביישו לכם גמדים עלובים ומזוקנים שאתם מציעים לי את שכרכם הפעוט והמכוער תוך פריטה על רגשותי, אני נוקם בכם בכל עת, אתכם כולכם שפלים, נתעבים ובזויים, אין לכם תקנה וסיכוי, ומה גם שאתם סובלים מזה... הדבר מסכן אתכם בכל עת ומונע מכם את שלוותכם האישית ובריאותכם, וכך מצחיק אותי הדבר מאד שאתם נכנעים לתאוות המפגרות שלכם ולניונכם להתגדל כך כי אתם לא, וכל מה שיצרתם בחייכם עלוב ורעוע... כך רבותי, בעזרת מניפולציה רגשית קלה אוכל לסיים את מה שהתחילו התבוסתנים הפסיכיאטרים האלו במעשה... אינכם מבינים שנפלתם למלכודת שאני טומן לכם ואתם בחבילה אחת למרות שכל אחד מכם מרגיש כי הוא מתגבר על השאר!

מצחיק, אבל פעם אחת... רק פעם אחת תקבלו את תבוסתנותכם ונגיד... תביאו ביד, או תשחקו במחשב או תסתכלו על הטבע ותמנעו מדקירות סכין מכאיבות בחזה שלכם... תכנעו ותביאו על עצמיכם רעות רבות בקיום חוקי האנוש... עצה שלי לפני שאמשיך להביא עליכם רעות רבות מאלו, על אף הדרך והזהב בשביל אשר אותם הולכים בו... ישר כח מפגרים! תכנעו!!! תאכלו גלידה (ללא חומר משמר על מנת שלא תהיה פרנסה לזולתכם... חחח... מוות.)
מצעד הגאווה הוא שקר.
08/06/2008 | 11:03
5
אפתח זאת בכחול אכזרי, כשיטה מרושעת להשאיר את שאר הודעותכם המבישות בפורום למראית עיין בלי להטותן למטה... חשוב שנדע כמה המין האנושי הוא חסר תקנה, דוחה ועלוב, חיי או מת, יהיה אשר יהיה, ארורים.

מצעד הגאווה רבותי, הוא שקר! מדוע?
ובכן, לפי כתביו של מר ל.רון האבארד הנודע, נמצא האדם ההומוסקסואלי מקובע בתחום 1.1 בסולם הטונים המייצג עויינות סמוייה... הומוסקסואליות היא אברציה חמורה במיוחד... אישית אני מאמין שהיא אינה ניתנת לריפוי, מנסיון שלי עם סובבי, שכן קשה להתעלם מכמות כזו של ראיות... בכל אופן, המצעד הוא שקר, ואינו מאורגן כלל על ידי הומואים!

אסביר זאת בפשטות, כך שניתן לראות זאת אפילו לפי טבלת ההערכה האנושית של ל.רון האבארד: אלו המאפיינים של טון 1.1 בכל מה שקשור להוצאה לפועל:
מסוגל להוציא לפועל במידה מועטה
אחריות: גחמן, קל דעת, קפריזי, חסר אחריות
התמדה:
הססנות בכל מסלול, יכולת ריכוז גרועה, קל דעת.

מכאן משתמע שהומואים אינם מסוגלים למעשה לארגן מצעד כלשהוא, גם לא תהיה בידם היכולת לבוא לשם ולחגוג   גם אם הוא ברמה זו כפי שתוכל לראות בסרטוני הפליקס הממולצים בראשי, מכיוון שאנשים בעלי טון 1.1 הם כאמור חסרי יכולת, חסרי התמדה ומתאפיינים בשגעונות משונים, כמו ניהול או עבודה מזדמנת בבסיסים צבאיים טכנולוגיים מלחמתיים לייצור נשק המוני, במסווה של עובדי מסעדות מזון שכונתיות...

אני ואנוכי ואפסי דרך אגב לא אוכל לתת לכם תאור ישיר לגבי הנעשה כי אני בטוח בזה שהמצעד הוא שקר, לא טרחתי אפילו לבוא ולבדוק, אבל תהיו בטוחים שעל פי ממצאי הברורים המצעד הזה הוא שקרי באופן ברור, הומואים הם חלשים מדי, עלובים מדי וחסרי יכולת לארגן מצעד, והדוגמה הזו שהבאתי לכם לקוחה מספר שאופיו ומדעו רחוק שנים אחור בזמן ומקורו אינו בדיאנטיקה... הפליקס נמצא בעמוד הראשי של פליקס נכון לתאריך ושעה זו, אם אינני טועה...
רק לידע כללי
08/06/2008 | 16:38
4
רון ל. הבארד המדובר הוא מייסד כת הסיינטולוגיה. עוד עובדה: הבארד סיים את חייו בהתאבדות אחרי שנתפס על עבירות של הונאה ובצע כדי לגייס כסף לכת בכל דרך אפשרית.
עד היום יש המון אנשים שנפגעים מהכת הזאת ומשטיפות המוח שלה.
בקיצור, חבל להסתמך על הכתבים שלו או על כל מה שהוא אומר. לפעמים זה אפילו עלול להיות מסוכן.
חבל...
08/06/2008 | 16:45
אדם מחורבן אני מודה, אבל הוא דאג לפחות להמציא אלטרנטיבה טובה לסקס... נו, הדבר הזה שפסיכיאטרים מנסים למכור לנו בתור גלולות. ומסוכנת ככל שתהיה השיטה שלו, אינני מבין מדוע ספרים כמו "הסוד" "הקוד" "הסלמון" "הקיפון" "קהלת" התפשן בשדה השיפון, ומגזין כמו "הרולינג סטונז" נמכרים כך בהמוניהם, ולא רק אלא שבחלק מן העיתונים המחקים את הגלאמור הנכסף יש מודעות משונות של אורן זריף ולא נעשה בקשר לדבר הזה מאום... אני אישית לא מצאתי מדוע הפאנג שווי טוב יותר מפשוט לבלות את לילה או את השקיעה עם איזו בת לבנה על החוף סתם בלהתמזמז ולחיות חופשי את הרגע... אני לא מבין מדוע יש כל כך הרבה נשים, נערות, בחורות שמתנגדות לזה? האם זה בגלל שאני מוג'ו ויש לי זקן?
ממש לא נכון
09/06/2008 | 22:19
2
אנשים שהגיעו וביקשו מעמותת מגן לזכויות אנוש עזרה לצאת מהכפיה הפסיכיאטרית חלקם היו כבר מסוממים כל כך הרבה שנים בתרופות פסיכיאטריות שהדרך להצילם היתה כבר בלתי אפשרית האשמה שהטילו הפסיכיאטרים במוות של אנשים מחוץ לבתי החולים היא האשמה באנשים שניסו לעזור להם וזאת לאחר שהם היו אלה שפגעו בהם תחילה , ולכן העמותה שמה לעצמה מטרה לנסות ולעצור את הסימום הפסיכיאטרי עוד ביום האישפוז עצמו .
על כך חוקק חוק שלכל מתאשפז תהיה הזכות לקבל עו"ד על חשבון המדינה , גם כאן מצאו הפסיכיאטרים דרך לעקוף את עורכי הדין הם מסממים את המטופלים כדי שבוועדה הרפואית ידברו שטויות ויראו לא טוב כך הם בעצם יכולים ליצור סלקציה מי נשאר באישפוז ומי לא .
מי שלא יסכים לקבל תרופות יקבלם בכפיה לוריד , כך במעמד הוועדה הוא יתנהג כפי שהפסיכיאטר מעוניין ולא על פי התנהגותו המקורית .
לידיעתכם אם יחדירו לפסיכיאטרים עצמם את אותם החומרים באותו התזמון הם יתנהגו בדיוק אותו הדבר .

מה לגבי 47000 הנפטרים בתוך בתי החולים הפסיכיאטרים מקום המדינה ועד היום ?
משרד הבריאות עדיין מסרב לחשוף את סיבות המוות ...

אגב גם היטלר ימח שמו  התאבד , האם הוא היה סנטולוג ?< ? ? ?

על פי הערכה פסיכיאטרית הוא בוודאי חי.
10/06/2008 | 14:29
1
או שמא אמרו את זה חכמי היהודים בעודם סובבים סביב ארון בתנועות שספק כי הינן שגרתיות...
זה כמו לשאול אם אני בעצם הייתי ארנב כל הזמן, ובכן התרגום המקורי החליף בכלל בין המילה שפן למילה המייצגת אותה כיום ואני אכן משתפן להגיד שאני קורע את בשר חברי מעל עצמותיהם ונוגס בהם באכזריות בשעה שהם מונחים לפני... זה לא עושה את הסיפור המקסים הזה של ילדותינו לעלילת מונטי-פייתון סבוכה ושיעישיית?
איפה גרגמל והקוסם מארץ עוץ ד"א.
10/06/2008 | 14:31
לא שחשבתי שאני חיי באיזה סרט ועובד על איזו מציאות...
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
18:38 | 04.05.12 אורחים בפורום
19:46 | 21.03.10 A e r i a l
01:23 | 21.03.10 sha na na revol
22:08 | 20.03.10 FamilyThoughts
20:55 | 20.03.10 האנקי דורי
11:40 | 20.03.10 אלון050
09:57 | 20.03.10 אלון050
05:31 | 20.03.10 נידון לרצח
01:30 | 19.03.10 OdedIsNotAfraid
20:54 | 17.03.10 אני במלואי
19:49 | 17.03.10 sha na na revol