לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לכל הגולשים ,

במדינת ישראל , על כל בעיות הבטחון שלה , זכויות האדם נדחקות לצד . וכאשר זכויות האדם `מככבות` על סדר היום הציבורי , מדובר בדרך כלל במאבק בכפיה דתית, זכויות נשים , הומוסקסואלים ולסביות , או מובטלים. מטריה אחת נדחקת לצד. אאמר את זה כך : אשפוז פסיכיאטרי כפוי ה י נ ו הצורה ה ב ו ט ה ביותר של הפרת זכויות אדם במדינות ``דמוקרטיות`` ו``נאורות``. מרבית האנשים המחשיבים את עצמם `נאורים` במדינינו, מתנגדים למשל , לכפיה דתית. אולם חשבו נא על כפיה פסיכיאטרית : צר לי אך כפיה דתית אינה מגיעה ל`קרסוליים` של כפיה פסיכיאטרית. בעוד הדתיים ``נכנסים לצלחת`` הפסיכיאטרים נ כ נ ס י ם לוריד .

בהינף הגדרתו השרירותית לעיתים של אדם כ``חולה נפש`` הוא מוקע מכל הזכויות אשר חלות על `אדם` במדינה דמוקרטית : הזכות לחירות, הזכות לכבוד, הזכות לריבונות הגוף. בעוד שליגאל עמיר, ג`ון איוון דמיניוק ( רוצח נאצי ) או לבני סלע ( אנס סדרתי ) ישנה את הזכות ל ע מ ו ד לדין - זכות זו - ז כ ו ת ב ס י ס י ת במדינה דמוקרטית - נמנעת מאדם שמוגדר כ``חולה נפש``- די בכך שקרוביו ירימו טלפון לפסיכיאטר המחוזי כדי שהוא ימצא את עצמו כלוא , מבלי לדעת לכמה זמן , במה הוא ``מואשם``, מהן הראיות שבגינן נכלא, ומבלי שתהיה לו הזכות על גופו. בשנת 1979 עתרו אסירים השפוטים על רצח ועבירות סמים קשות לבג``ץ- בגין חוקן שנעשה בגופן לצורך מציאת סמים , שלא כדין לדעתם . בית המשפט קיבל את דעתם - ויש לנו כיום את ``בג``ץ קטלן נגד שירות בתי הסוהר``- יסוד משפטי מוסד לזכויות האדם . זכות האסיר לכבוד וזכותו על גופו. אך בעוד להרצל אביטן וחבריו ( העותרים) המורשעים על עבירות סמים כבדות ישנה את הזכות שלא יפלשו לגופם בניגוד לרצונם- לאנשים הכלואים במתקני כליאה פסיכיאטרים , ש ל א ב צ ע ו ש-ו-ם עבירות , אין את הזכות הזאת .

המיתוס ``חולה נפש מסוכן לציבור`` הינו מיתוס שטופח על ידי הממסד הפסיכיאטרי כדי להצדיק את הפרת הזכויות הבוטה שנעשית באוכלוסיה חסרת ישע . אני מדגישה - חסרת ישע. המסוכנות , דעו לכם , מיוחסת לקבוצה חלשה וחסרת זכויות . אתם ואדי זוכרים את שיעורי ההיסטוריה : ``זקני ציון המאיימים להשתלט על העולם``- ``היהדות העולמית הזוממת להשתלט על העולם ולהרעיל את הגזע הארי``- לחלש ( למשל היהודי במרכז אירופה בתחילת המאה שעברה) מיוחסת מסוכנות . זאת הסיבה אגב, ששרפו מכשפות בימי הביניים. החלש ( האישה ) הוא ``המסוכן`` ( מכשפה).

אתם מוזמנים , בפורום זה , להביע דיעות בכל הנוגע לזכויות אדם בקונטקסט של כפיה פסיכיאטרית ובכלל. אתם מוזמנים לדון כאן בפילוסופיה של פוקו , בפסקי דין , ביוזמות חקיקה , בזכויות סוציאליות , בקשר לפמיניזם ולגאווה ( הפסיכיאטרים תיגו בעבר את ההומוסקסואלים כ``חולי נפש`` ). אתם מוזמנים לשתף כאן בחוויות אישיות - באם נפגעתם מאשפוז כפוי- באם הנכם רוצים לדעת לאיזה גוף לפנות . אם אתם רוצים לדעת את הזכויות שלכם בחוק.

מכיוון שאנשים מסוימים ישתפו אותנו כאן בחוויות אישיות בשם בדוי- חל א י ס ו ר ח מ ו ר ביותר לעשות אאוטינג - הן בפורום והן מחוצה לו . קרי - אדם שכתב בשם בדוי וחפץ להשאר כך - אין לחשוף את שמו - לא בפורום ו ל א מחוצה לו .

אני מאחלת לכם גלישה נעימה, דיון פורה ומאתגר , ובעיקר - א נ ח נ ו י כ ו ל י ם ל ש נ ו ת .

ניתן לפנות אלי בדואל hunky_dory@walla.co.il

גלישה נעימה (-:

ענבל

בקשה לתיקונים והשלמות
26/12/08 01:55
אני רוצה לכתוב באנגלית את השאלה הבאה:

"נאמר שהמוכר היה הנאמן של הקונה לגבי החוזה הכתוב ביניהם.  המוכר (הנאמן) הפר את החוזה ומכחיש אותו.
המוכר גרם לנזק ראייתי לקונה בכך שהעלים את חוזה הנאמנות ואת חוזה המכר.  הקונה תובע את המוכר שלו לתשלום פיצוי עקב רשלנותו של המוכר. באיזה מקרים הנזק הנזק הראייתי שנגרם לקונה נגרם על ידי נכס שבשליטת המוכר וכתוצאה של חוסר הזהירות של המוכר ?"

אני לא הצלחתי לכתוב את כל השאלה (את השורה האחרונה של השאלה לחלוטין לא הצלחתי לתרגם).  אבל, לפחות ניסיתי לתרגם ורציתי אם תוכלו לבדוק לי את התרגום ולשדרג אותו להשלים את מה שלא הצלחתי לכתוב באנגלית.  אז הנה הניסיון שלי כאמור;
say that a seller was the trustee of the buyer about the written contract buyer.  The seller (trustee) breach the contract and deny it.
The seller has caused evidential damage for the buyer. The buyer sues his seller  to compensation due to negligence.
In which cases the evidential damage of buyer … ?
אני אנסה
26/12/08 02:51
It has been said, That the seller was the trustee of the buyer about the written contract between them, The seller (trustee) breached the contract and denies it.
The seller has caused evidential damage to the buyer by concealing both the fiduciary contract and the sales contract.
The buyer sues his seller for compensation due to negligence by the seller.
In which cases the evidential damage caused to the buyer, was caused by a property controlled by the seller and due to carelessness and irresponsibility of the seller.

הרבה תודה לך
26/12/08 09:39
אתה בחור מקסים, חג חנוכה שמח
יש פורום דיני חוזים וישנו פורום תרגום
26/12/08 08:44
כיצד זה מתקשר, אפילו בעקיפין, למאבק בתקיפה פסיכיאטרית?
קשור מאוד
26/12/08 09:38
אני אשאל אותך שאלה נוספת:
רוכב אופניים יוצא מבניין, ומתנגש במכונית חונה מול פתח הבניין ממנו יצא.  אם היה מסומן אדום לבן, אז החניה במקום אסור הופכת את הארוע לתאונת דרכים בגלל שזה נכנס לתוך ריבוי.  אבל לא מסומן אדום לבן ולא מסומן במדרכה כלום כי הדיירים שהודיעו לעירייה שזה פתח הבניין וביקשו מהעירייה לסמן את המדרכה באדום לבן ליד פתח הבניין נתקלו בסחבת בירוקרטית שכתוצאה מכך לא היה סימון של אדום לבן בפתח הבניין.
בקיצור, מדובר במאורע של תאונת דרכים או לא ? רוכב האופניים תובע את חברת הביטוח של הנהג (תאונת דרכים) או תובע על רשלנות ?  לכאורה, האירוע לא נחשב לתאונת דרכים וזאת מפני שהנהג חנה במקום שלא הוצב בו שלט/תמרור שאוסר זאת או בגלל שאין שם סימון אדום לבן על אבני שפת המדרכה.
חניה במקום אסור זה חייב להיות על ידי תמרור או סימון באדום לבן או שגם עצם העובדה שהחונה יכל להפעיל קצת את ההגיון שלו שהוא חוסם כניסה לבניין מהווה חניה אסורה אפילו שעדיין אין שלט/סימון פורמלי.  הנהג יכול להיתמם ולהגיד שמכיוון שאין שלט/סימון אדום לבן אז מותר להחנות ולחסום כניסה לבניין ?

לגבי השאלה איך זה מתקשר, אז זה מאוד מתקשר מפני שבמוסדות פסיכיאטרים יש בעל מקצועות בעלי סמכות לגרום לאישפוז רשלני (פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים וכו') ובדרך כלל הם פועלים תוך כדי היתממות.
זה התחיל בשומר מסך
25/12/08 23:48
1צפיות
עצורים נוספים בפרשה ,

בדקו היטב מי הם האנשים שמעוניינים לעזור לכם לפעמים יתר נחמדות צריך להדליק נורה אדומה !

ומה הוא העונש שאתם מציעים לבית המשפט להטיל עליהם ?
כתובות אינטרנט מצורפות:
ובזמן שהם מפרסמים את הכתבה הנ"ל
26/12/08 00:06
1צפיות
יש פרסומת לאיך לעשות כסף מהמשבר,
או במילים אחרות איך להרוויח על הגב של המפסידים
או להפסיד כסף אצל החברות האלו שמשקיעות לך בכל מיני משחקי מחשב עם קנייה מחירה
ולכן אני נותן לכם תזכורת ולינק לשיר ישן....

http://www.youtube.com/watch?v=x2BBfv9WK_w
פרסומת לסמים פסיכיאטרים
25/12/08 23:25
1צפיות
פרסומת לסמים פסיכיאטרים
שימו לב בסוף הוידאו מצולם בית חולים פסיכיאטרי.

http://www.youtube.com/watch?v=1avOYMjsxe0

מצורפת גם תמונה עם הוכחות חותכות שהתיאוריות הפסיכיאטריות נכונות
עמוק מתוך מידע שמסתירים הפסיכיאטרים מצאנו את הגרפים שלהם שמאשרים את כל התיאוריות שלהם

ועוד גרף שמפורסם בשעות אלו
26/12/08 02:27
2צפיות
פסיכיאטרים אחרים טוענים שהם יכולים להוכיח שיש כזה דבר מחלת נפש,
על פי הגרף הבא, הסבר איך בדיוק הם יכולים להוכיח עוד לא התקבל.

http://vernacularist.typepad.com/the_vernacularist...
אבחנו את המחלה הבאה.....
26/12/08 03:13
1צפיות
1. נטייה לא להסתרק ולא להתגלח.
2. נטייה התמכרותית לבירות וכרס גדולה.
3. נטייה לחיוכים מוזרים והתנהגות אינפנטילית אובססיבית.
4. נטייה להתחזות ולהתחפש.
5. ההתקפים חוזרים ונשנים בדרך כלל לפחות פעם אחת בשנה.

האבחנה מתועדת היטב בספר ה DSM , נחשו מה היא,

אם אתם לא מצליחים ליחצו על הלינק למטה

º
הלינק....
26/12/08 03:18
כתובות אינטרנט מצורפות:
אסור לשלול את כשירותו של הפרט ולמנות לו...
25/12/08 19:01
הוכחה נוספת לשחיתותם של אפוטרופוסים שנתמנו ע"י בית המשפט.
לא בכדי נאמר "אם אין אני לי מי לי" (פרקי אבות)
כתובות אינטרנט מצורפות:
הקישור לא עובד
25/12/08 20:03
אבל מצעתי קישור אחר שמראה כמה קל להונות אנשים שנמצאים  תחת טיפול פסיכיאטרי .
כתובות אינטרנט מצורפות:
חבל...
26/12/08 11:03
למעשה שלחתי את הידיעה הנ``ל מבלי לקרוא אותה מכיוון שהייתי בספריה והיא בדיוק נסגרה. אך נראה לי שמדובר בשני אנשים שניהלו חברה ל``שרותי אפוטרופסות`` ומעלו בסכום נכבד של חוסים חסרי ישע. כרגע אני בבית וגולשת מהסלולרי כך שאינני יכולה לחפש את הידיעה החשובה הזו באינטרנט. יתכן שניתן לאתר אותה ע``י הקשת המילים ``שרותי אפוטרופסות & בית המשפט``. לצערי אינני יכולה לפתוח את הלינק שצרפת, כמו את יתר הלינקים שמצרפים כלל המשתתפים הנכבדים מכיוון שאני גולשת מהסלולרי. את הלינקים המעניינים אני זוכה לקרוא רק כאשר אני מבקרת בספריה.
השלימו את האותיות
43תגובות
25/12/08 17:43
תמונה מצורפת

(המשך...)
השלימו את האותיות
תמונה מצורפת
מרתק
25/12/08 16:00

"קמפיין הליכוד נגוע בשוביניזם חזירי"

הקמפיין החדש של הליכוד נגד לבני - "זה גדול עליה" - מעורר סערה. בקדימה טוענים כי הסיסמה שוביניסטית. רונית תירוש: "גישתו של נתניהו, הנגועה בשוביניזם חזירי, מזכירה את המאצ'ו המצוי המתהדר במי גדול יותר ולמי יש..." (חדשות)

יופי של דמוקרטיה אין ספק............

עודד לאמפחד רוצה לציין עובדות פעוטות

לחזירים יש בולבול ספירלי......
האורגזמה החזירית נמשכת עד כ 30 דקות
חזרזריונים הם אדומים ואשכנזים או שחומים אם הם חזירי בר,
שיהיה בהצלחה,
אנחנו התרגלנו לא מדובר במערכת בחירות אלא ב...
WWF
שאלה לצביאל רופא אם יכנס לכאן
25/12/08 15:18
מי מינה את צביאל רופא לנציג צרכני בריאות הנפש ?
מדוע צביאל מוגדר כצרכן בקישור המצורף ?
של
הכינוס השנתי של המועצה הארצית
לשיקום נכי הנפש בקהילה
ימים חמישי-שישי, ו'-ז' בשבט, תשס"ג
9-10.1.2003 מלון "מעלה החמישה"

שימו לב כמה אנשים מתפרנסים מהצרכני בריאות הנפש במסמך המצורף .
צרכני בריאות הנפש לרב לא משלמים מכיסם על הטיפולים והמחקרים המבוצעים עליהם בלא ידיעתם ובלא ידיעת משפחותיהם - משלם המיסים משלם זאת מתקציב המדינה והס מלהזכיר את תקציבי הביטחון , צרכני הטיפול הפרטי משלמים ישירות שיהיו בריאים .
עכשיו אפשר להבין מדוע המיסים לכל אזרח בארץ גבוהים בהרבה מהמיסים של מקבילו בחו"ל - כמות גדולה של אנשים צריכים להתפרנס מהתאוריות שלהם על חשבון כל אזרחי המדינה להצדיק את פרנסתם בתירוץ של לימודיהם האקדמיים  .

ועוד נכתב "המטרה המרכזית של וועדה זו היא ללמוד ולנסח הבנות ותפיסות תיאורטיות בסיסיות של: "
שימו לב למילה תיאורטית  "בסיס תאורטי"  כמטרה מרכזית - כל המקצוע הזה הוא תיאורטי בעצם .

כנסו לקישור מס' 2 ותראו זאת .

כתובות אינטרנט מצורפות:
אלון וכל מי שקורא שימו לב
25/12/08 15:51
אני לחלוטין איתך בביקורת זאת, אך עלינו לאמץ ידידים במקום אוייבים, לכן דע לך צביאל רופא
שרגשותייך והאמת שלך יקרים לליבנו, ויש לך הרבה להציע אך אתה נמצא בתוך הונאה רב כיוונית
מולטי-מיליונרית, 5-7 בסולם ריכטר במקרה הטוב 10 בסולם דיכטר במקרה הרע.
ותאמין לי אבי דיכטר הוא עוד ילד טוב ליד אחרים הרבה גרועים ממנו.
אלון הוא איש אמיץ ויש לא לזלזל בדבריו ולהנות מההומור הנפלא שלו.

מדענים קובעים: לא ברור אם המחסור במים יגרום לרעידות אדמה או יציל אותנו מרעידות אדמה
25/12/08 14:59
ו....

הולך לארץ נהדרת על פרק נפלא, מחכים להמשך.........

"אישה בלי גבר היא כמו דג בלי אופניים"
"גבר בלי אישה הוא כמו דג באסלה"
"פסיכיאטר הוא כמו דג מלוח"
מסתבר ששוב, הכח בא מלתרום ולהיטיב.
25/12/08 13:55
תרמתי אתמול 25$ ל5 שבועות מזון למשפחה דרך הHunger site, והתאבון לעוד כסף עזר לי לקום ולנקות את המדרגות שבביתי על אף שהזריקו לי באותו היום.
לא יאמן כמה דאגה לזולת נותנת כח וכמה אנשים מבזבזים את חייהם לריק בלי לתרום ולשתף עם הזולת... בלי צדקה ומעשים טובים ומפסידים עולם ומלואו.

מסתבר שלתת נותן כח להשיג עוד ועבודה שהיא קשה נהיית קלה כאשר אתה זוכר את המטרה שלשמה אתה פועל... זה מדהים כמה כוחות נפש אתה מקבל על מנת לעזור לאחרים...!
º
תרמו בHunger Site!
25/12/08 13:58
אוני' חיפה "סל התרופות פוגע בזכויות חולי נפש"
25/12/08 10:42
אוי לנו אם כך רוצים להגן על זכויותינו
הם טוענים שקבלת תרופות מהדור החדש עם מעט תופעות לוואי מותנות באשפוז כפוי וכך מי שהולך לטיפול מרפאתי כפוי מקבל כדורים מהדור הישן מה שגורם לאשפוזו
כשבעצם ה"טיפול והאשפוז הכפוי" הם הפרת זכויות האדם האמיתית
כתובות אינטרנט מצורפות:
תגובה מהירה וחשובה!
25/12/08 10:55
אין ספק שבעת טיפול ראשוני בתרופה ללא תופעות לוואי משמעותיות שלוקחת את הפסיכוזה
בדר"כ בקלות ובמהירות, הטרואמה שתישאר מהטיפול תהיה קטנה יותר
הנזק יותר קטן והסיכוי להשתקמות ולהתגברות יהיה גבוה הרבה יותר עם הרבה פחות קשיים,

שימו לב למה אני זועק פה בפורום, שלמעשה יש תרופה טבעית ללא תופעות לוואי שהיא יעילה וטובה אף יותר
מרספרידל ואתם יכולים לגדל אותה בחינם בבית והמדינה יכולה לתת אותה חינם אין כסף כמעט שמה
CANNABIDIOL, CBD ובשילובים עם קנבינואידים נוספים יכולה להוות 10 תרופות שונות.

תבינו האחראיים הראשיים בבתי חולים האלו לא רוצים לעזור הם רוצים להתעלל.

שלא יתרצו את זה ב"אין תקציב" כי הנה יש CBD, וCBD זה לא הדבר היחידי שאפשר להפיק מצמחים שלוקח
את הפסיכוזה מרגיע ומרדים, ובחינם! כי לגדל צמח זה זול, לעומת RISPERDAL CONSTA שיעלה
אלפי שקלים בחלק מסוגי הטיפול כולל זריקות, סכום שיכול להישאר בצד עבור טיפולים אלטרנטיביים נפלאים,
אז שלא יתרצו את זה באין תקציב כי אותם רופאים לא דופקים על השולחן של הממשלה ובטח לא עושים מהומה
בתקשורת שישנו את הדברים האלו עבור המטופלים שלהם.

את הרופאים האלו יש להעמיד למשפט על פשעים נגד האנושות.

הקנביס עזר לי מאוד
25/12/08 11:05
הוא שיפר את איכות השינה , העלה את התיאבון שנעלם , הרגיע
הבעיה שאיכות הקנביס בישראל בתחתית שבתחתית ורק הכנסתו לחוק דבר שיאפשר לגדל צמחים בחצר ללא חשש ממשטרה ומכירתו באופן מסודר תשנה זאת
האבסורד שדווקא ל"חולי נפש" לא נותנים היתר לחוקי לשמוש בקנביס מטעמים רפואיים בתור מדיניות מקובעת שלא זזים ממנה
את המדיניות מוביל ד"ר יהודה ברוך האחראי על מתן היתרים לשימוש רפואי בקנביס שגם מנהל את "בי"ח" אברבנל
נכון מאוד!
25/12/08 11:19
אך שימו לב אני לא דיברתי על קנביס שמכיל THC אלא על קנבינואידים אחרים,

ללא ספק גם גראס רגיל איכותי יכול להועיל בטיפול ובהחזרת התוכן לראש ובשיקום מההתעללות הפסיכיאטרית,
והסמים המורעלים והנחותים שמסתובבים בישראל פשוט פוגעים באנשים במקום לתרום להם,

אני אתן דוגמא אחרת...

ישנה תוכנה ללימוד אנגלית, ישנה, שלהעתיק אותה באינטרנט של היום לוקח 10 דקות, היא כוללת את כל מה שאתה צריך
ומאוד פשוט לעבוד איתה וללמוד איתה, מה גם החברה שפיתחה אותה ויתרה על הזכויות ונותנת אותה חופשית,
עכשיו אתה בא להעתיק אותה באינטרנט ומגלה שלאן שאתה לא הולך ומנסה להוריד אותה היא באה עם וירוסים ותולעים
שהורסים לך את המחשב, עד שתצליח להוריד אותה כמו שצריך כבר נאלצת להתקין את המערכת שלך מחדש שלוש פעמים
ואחרי שעשית את כל זה גילית שקנו את החברה הזאת ואת התוכנה שלה והוא שוב לא חופשי ואתה מגלה מכתב תביעה בדואר
זמן רב אבד אתה מתוסכל בין השאר דפקת את הראש בקיר ומעכת את המסך של המחשב על הרצפה
לא היה לך ביטוח רפואי וההוצאות הרפואיות של חדר מיון ואישפוז אובדן המחשב והעבודה גרמו לך להתדרדרות והגעת שוב לחדר מיון הפעם לחדר מיון הפסיכיאטרי..
טוב זאת דוגמא הזויה לגמרי, ממש כמו מה שהם עושים לנו עם הקנאביס ונגזרותיו שחלקן הגדול בכלל לא פסיכוטרופיות הזוי לגמרי.
בעיני זה אפסורד שאוסרים בכלל לגדל צמח
25/12/08 13:29
בגלל שהוא עלול לשמש כסם.

ואני נגד שימוש בסמים. אבל זה נראה לי מגוכח האיסור לגדל צמח בגלל
שהוא עלול לשמש כסם.

מה זה תרופות דור חדש?
25/12/08 20:28
כמו הדור השלישי בפלאפון? יותר הזיות, יותר תופעות תופעות לוואי, כמו הקודמות, אבל עם שיפורים חדשניים.
הודעה שהקפצתי למען אלון שהפציר בי
24/12/08 21:21
15צפיות
לפרט את הטיפול התרופתי בגלל שטענתי שלא חוויתי תסמיני גמילה כול שהן מהפסקת הטיפול אז משום מה הוא התקשה להאמין!, ולא הספיק להגיב לי בגלל שהשרשור התחלף.. ולמען עודד ששאל אותי אלו תרופות אני נטלתי!!

להלן התרופות: ריספרידל 6 מיליגרם. טגריטול 50 מיליגרם. איטומין 40 מיליגרם.  וואליומים מעת לעת טיפול- ביינים! סרוקסט.  פנרגן 100 מיליגרם לפני שינה.. בהחלט העמיסו עליי בתרופות.. למשך שנתיים באופן רצוף שתיתי את הרעל הזה.. יום אחד קמתי והחלטתי שאני מפסיק את הטיפול התרופתי באופן חד משמעי- כתוצאה מהתופעות לוואי הארורות האלו!! הפסקתי בבת אחת הכול מהכול!! כשאני אומר בבת אחת אני מתכוון בבת אחת!! ולא! לא היו לי שום תסמיני גמילה! לא סחרחורות, לא כאבי ראש, לא הקאות, לא בילבול, ולא כלום!! להפך הרגשתי מצוין חודש לאחר הפסקת הטיפול- כול התופעות לוואי הארורות נעלמו כלא היו!! בדרך נס כול שהיא- כיום אני בריא לחלוטין!! אני ברוך ה' מרגיש מעולה בנפשי!! ללא דיכאון, ללא שום הפרעה נפשית, ללא דבר!! נורמלי לחלוטין כבר חמש שנים שלמות!!  שלא תטעו! לא הכדורים הם אלו שריפאו אותי- להפך! שהייתי תחת ההשפעה של התרופות הרגשתי חצי אדם! חולה ודיכאוני, מיואש ותשוש! ללא עבודה- מבולבל- מתבודד- בחרדות קשות- חצי מת..  שלא נדבר על התופעות לוואי הקשות שסבלתי מהם בכול שלבי הטיפול התרופתי.. רעידות , פירכוסים, קושי בהתלת שטן, הזעה מוגברת, ירידה בתפקוד המיני עד כדיי מצב של אימפוטנציה!! שינה מוגברת- פגיעה בערנות- ביעותי לילה וכו.' מאז שהפסקתי את הטיפול התרופתי- חיי השתנו מהקצה אל הקצה- התחלתי לעבוד, חיי החברה שלך חזרו למסלולם,] שמחת החיים שלי חזרה בהדרגה עד שהצליחה לחזור במלואה.. התארסתי לבחורה מדהימה ביופייה ובאופייה. ..  הכול כבדרך נס הסתדר על הצד הטוב ביותר.. התרופות והטיפולים הפסיכיאטרים הם המחלה!! כשיוצאים מהמעגל הזה מרגישים אחרת לגמרי- מחלימים!!
וכפי שאמרתי קודם לכן...
24/12/08 21:27
הסכנה היא לא להפסיק את הטיפול התרופתי, הסכנה היא ליטול אותו!! זאת הסכנה האמיתית.. להפסיק אותו זה מעולה לבריאות!!
ALNOR יקר
24/12/08 21:37
אם נטלת את התרופות האלה בו זמנית במינונים שרשמת ולא היו לך תופעות לואי אשרי לך אתה אחד מהיוצאים מהכלל .
האם לא היו לך כאבים לא ברורים  במרכז החזה ? תופעה שרבים מהנגמלים מרגישים אותה חלקם אומרים שמדובר בכאב חרדתי וישנם כאלה שמרגישים ממש כאב פיזי מבלי שהם מיחסים אותו לכאב חרדתי .

אתה מוכן לחשוף את המחלה בה איבחנו אותך ?

שנתים זה לא זמן ארוך - ככל הנראה הפסקת ממש בזמן - .
עם יד על הלב
24/12/08 21:44
לא סבלתי משום תופעת גמילה ולא סבלתי משום לחץ ברור בחזה.. אגב לגבי האבחנה אני אפרט לך בפרטי אם תרצה לא מפני שאני מתבייש או משהו, ממש לא, אינני יכול להתבייש במחלות שלא קיימות.. אלא מפני מניעת רדיפה פסיכיאטרית- מהפסיכיאטריה..
הפסקה עם תרופות - COLD TURKEY
24/12/08 21:53
להפסיק עם התרופות בבת אחת יכולה להיות אופציה נהדרת , אך היא לא תמיד תעבוד
אנשים שתלויים בתרופות שלהם עבור הירדמות וסובלים מבעיות אינסומניה להם יהיה קשה להפסיק בכזאת צורה
יש לבוא מוכנים עם טכניקות ועם עזרה מתאימה בשביל להתגבר על בעיות כאלו
כמו כן לא תמיד זה בא בקלות, לפעמים יש להפסיק בצורה מדורגת.

יש להיות מוכנים נפשית וחזקים ולהאמין בעצמך ולדעת שאתה יכול להתגבר על הבעיות הפנימיות ואתה כן רוצה להתמודד איתן יש לפנות לעזרה מתאימה לייעוץ הכוונה ומעקב של רופא אמיתי ומומחה בגמילה מחומרים.
לא להיות לבד ולהיות בקשר עם כמה בעלי מקצוע כולל מטפלים הוליסטיים נטורופתים והומאופטים ולעבור את הדרך
הזאת שיכולה להיות קלה וכייפית ולפעמים גם קשה מאוד בשלום ועל הצד הטוב ביותר.

יש אנשים שהפגיעה הפסיכיאטרית בהם כל כך גדולה שאפילו במגן לזכויות אנוש מודים שאין הרבה מה לעשות
והפסיכיאטרים צריכים לדאוג לאנשים כאלו, אני אישית ראיתי מצבים כאלו ועבור אנשים שמצויים בנתק מהסביבה
ראוי לתת מקום שקט עם תנאים טובים וחופש מהכימיקלים האלו במקום להתעלל בהם.
אתה צודק...
24/12/08 21:59
לכן גם אמרתי בדיון הקודם  שלא לכולם זה עשויי לעבוד בצורה טובה.. כול אחד מגיב אחרת לגמילה.. יש כאלו שלא מופיעים להם כלל או כלל תסמיני גמילה, ויש כאלו שהתסמיני גמילה מופיעים להם ב-  FULL TIME  לכן יש להיזהר ולבדוק לאיזה קטוגוריה אתה שייך..
אוקיי שיהיה להלן אבחנתי:
24/12/08 22:02
borderline personality disorder-  הפרעת אישיות גבולית
לפסיכיאטר שקבע לך את זה יש הפרעה איבחונית
24/12/08 22:09
שם לב לנכתב בויקיפדיה .

לסיכום כך נכתב :
"הפרעת אישיות גבולית היא בין ההפרעות הנפשיות הנפוצות יחסית. 2% מכלל האוכלוסייה סובלים מהפרעה זו, 10% מכלל מטופלי החוץ מקרב חולי הנפש, 20% מהמטופלים הפסיכיאטריים. 75% מהסובלים מן ההפרעה הם נשים.
75% מהסובלים עברו קודם לאבחנה התעללות מינית, גופנית או נפשית."

עכשיו נשאלת השאלה : אם הפסיכיאטריה טוענת שהלוקים במחלה הם אנשים שעברו התעללות מינית גופנית או נפשית , אז מדוע הפסיכיאטריה מפעילה את שלשת ההתעלליות האלה על מאושפזהה בבתי החולים הפסיכיאטרים - האם מטרתם להגביר את המחלה הדמיונית הזאת ?

כתובות אינטרנט מצורפות:
לא בהכרח
24/12/08 22:20
לא טוענים שכול מי שלוקה בהפרעת אישיות גבולית עבר התעללות מינית או נפשית.. למזלי הרב לא חוויתי שום התעללות מינית- מה שכן חוויתי או את מסכת היסורים והתעללויות של הפסיכיאטריה!! כול מטופל חווה אותם והופ נכנס לקטגוריה של לוקה בהפרעת אישיות גבולית מכיוון שהוא עבר התעללות.. התעללות פסיכיאטרית.. מטרתם לא להגביר את המחלה הדימיונית הזאת מטרתה היא ליצור את המחלה הדימיונית הזאת אצל המטופלים בנוסף לאבחנה הדימיונית הקודמת שלהם..
התכוונתי לומר מטרתם היא ליצור את
24/12/08 22:22
1צפיות
המחלה הדימיונית הזאת בנוסף לאבחנה ולמחלה הדימיונית הקודמת
ועוד שאלה
24/12/08 22:20
איך הפסיכיאטרים יודעים לקבוע את גבול המחלה ?

אני חושב שהם עברו כל גבול עם ההמצאות שלהם .
אנשים שקשה להם בחיים הכנסה לא משהו אישה מעצבנת או בעל מעצבן  נושים שמבקשים את חובותיהם - מה יותר קל מללכת לפסיכיאטר ולהגיד וואלה יש לי בעיה נפשית , הם לא יודעים לאיפה הם יכולים ליפול .
אספר לך את הבעיה
24/12/08 22:03
1צפיות
רבים מאילו שניסו להפסיק את הטיפול במכה אחת נכנסו להתקפי הזיות כל כך קשים שהפסיכיאטריה מיהרה לאשפזם בכפיה אי אפשר היה להחזיקם בבית - בשלב זה דחפו להם עוד תרופות וגררו אותם בעצם לגמילה חדשה ארוכה יותר בתוספת אלימות קשירות והשפלה .

אז השאלה שנשאלת מה עדיף ?
זה נשמע דיי מוזר...
24/12/08 22:12
הדיווח הזה על תופעות הגמילה... כלל לא ידעתי שקיימים תופעות גמילה כתוצאה מהפסקת הטיפול התרופתי- יכול בעצם להיות שאי הידיעה שלי כלפי הדבר חסמה טוטאלית את התופעות הגמילה בזמן שהפסקתי בבת אחת את הטיפול.. אבל אני דיי מאמין שגם אם אקח חלילה עוד שנתיים טיפול ואפסיק בבת אחת אני שוב לא יחווה תופעות גמילה כול שהן.. כפי שאמרתי יכול להיות כול אחד מגיב אחרת.. יש כאלו שלא חווים תופעות גמילה ויש כאלו שכן חווים תופעות גמילה.. למזלי אני לא חוויתי שום תופעת גמילה כתוצאה מהפסקת הטיפול..אגב אני מכיר חוץ ממני עוד שני אנשים לפחות שגם כן לא חוו שום תופעת גמילה בזמן שהם הפסיקו את הטיפול בבת אחת.. לדעתי הכול בראש... אם תאמין שלא יופיעו לך תופעות גמילה וכלל לא תחשוב על זה בעת הפסקת הטיפול זה לא יופיע!! כך אני נוטה לחשוב..  לא צריך בכלל לייחס לזה משמעות וחשיבות.. נראה לי הצרה היא שהמון נוטים לייחס לזה חשיבות וחוששים מיזה  ואז הם מקבלים בדיוק את אותו הדבר שהם חששו ממנו.. לרוב התופעות גמילה אלו תופעות פסיכולוגיות.. בולשיט!! אין תופעות גמילה במידה ותרצה שלא יהיו!! המטופלים שמפסיקים כנראה נכנסים לסרטים מיותרים בראשם-  מחפשים רופאי גמילה מהרפואה האלטרנטיבית מחפשים להם צמחים.. זה מה שגורם לתופעות הגמילה.. ההתעסקות המיותרת בזה..
אני חייב לציין עוד דבר
24/12/08 22:15
תאמינו או לא הייתה תקופה שלקחתי חצי שנה ברציפות יום אחרי יום וואליום 10 מיליגרם- גם את זה הפסקתי בבת אחת ולא מצאתי את עצמי במלחמת היגמלות..למרות שיש הטוענים שהוואליום נוטה להיות ממכר ממש!! לא זכור לי כלל שהיה לי תופעות גמילה גם מהוואליום..
שמע ידידי
24/12/08 22:26
קודם כל אני שמח בשמחתך - אבל תופעות גמילה יצא לי לראות בעיניים - הזיות של אדם שכל מי שהוא רואה הוא משווה למשהו שהוא מכיר כולל אנשים שנפטרו זאת הזייה .

כנראה שברשימת התרופות שקיבלת אין את אותן בעיות .

אני מדבר על בעיות גמילה מתרופות בשם : ליתיום , זפרקסה , הלידול , קלופיקסול , רדזין , גאודון ,
ככל הנראה משפחת התרופות הזאת קשה יותר .

יכול להיות..
24/12/08 22:34
אלו בהחלט תרופות קשות יותר.. קלופיקסול היא תרופה רצחנית.. הזריקו לי אותה פעם אחת במינון נמוך- והתופעות לוואי שלה רצחניות..  קשה להאמין שעדיין משתמשים בתרופה הזאת- התרופה הזאת גרועה הרבה יותר "מהמחלה"
ניגמלתי כבר פעמיים אבל הפסיכ' הרסו הכל
25/12/08 10:33
הם אשפזו אותי בכפיה פעמיים השנה נתנו לי הלידול וזיפרקסיה וגרמו להתמכרות
הפסיכ' שלי לא יודע שהפסקתי עם הזריקות הלידול שגרמו לי לישנוניות ולרעד ברגליים התרופות נגד תופעות לוואי היו איומות
קשה להפסיק אתמול היה לי אי שקט קיצוני אז לקחתי 20 מ"ג זיפרקסיה ולוטב ו2 אסיבל [וליום]
כשאני מפסיק יש אי שקט
קשה להגמל בפעם השלישית
אני לוקח כדורים כבר 22 שנה קשה להפסיק אחרי כ"כ הרבה זמן
לפני זה לקחתי לפונקס כדור איום ונורא שמרדים ומסבך את החיים ומשפיע על היכולת לחשוב בהיגיון לי זה גרם לקבל החלטות טיפשיות
לפני שנים רבות ניסיתי להפסיק אבל זה היה ממכר מאוד וגם גרם לי להראות משוגע כמו ילד שיכור בן 8
הרבה חשיש הייתי צריך לעשן כדי למצוא את הכוח להפסיק עכשיו אני מנסה להגמל מהכדורים בפעם השלישית השנה
ונבוב יקר
25/12/08 14:29
זה בדיוק מה שכתבתי כאן בעבר יש לבצע את הגמילה בצורה חכמה כי אם הם מקבלים מידע שאתה בגמילה הם יאשפזו אותך בכפיה ויזריקו לך בכוח את הטיפול החמור יותר והכל כדי שלא תוכל להיגמל .

ממש כמו חבורות הסמים - משתמש בסמים שנלכד על גמילה נתפס ובכוח מזריקים לו מחדש את הסם וכך בדקה אחת הורסים לו את כל תהליך הגמילה הארוך שלו .

אתה צריך לשחק את המשחק שלהם ללמוד את תופעות הלואי של התרופות שרשמו לך  ולהציג את תופעות הלואי  בפניהם - כך הם משוכנעים שאתה לוקח את הטיפול בעוד שאתה בעצם מצליח להערים עליהם - את תופעות הלואי של כל תרופה קל מאוד למצוא היום באינטרנט .

כל העולם הוא במה ואנחנו השחקנים .
גם אני הספקתי COLDTURKEY
24/12/08 23:43
אני חושבת שאם אין מחלת נפש או מצב פתולוגי אמיתי ואם התרופות הפסיכיאטריות לא גרמו למחלה כזו (כי הן בהחלט עלולות לגרום למחלה פסיכיאטרית ולשבושים בפעילות המוח) לא אמורה להיות בעיה בהפסקה פתאומית של התרופות. לי התרופות גרמו לתופעות לוואי קשות ופשוט הרגשתי נהדר שהפסקתי ליטול אותן. אך מכיוון שיש אנשים שכן חוו תופעות של גמילה ואף הזיות רצוי לדעתי להזהר. ברצוני להדגיש כי אמנם יש לי סממנים פזיולוגיים קלים של מתח נפשי וליקוי זעיר בתחום הקואורדנציה המוטורית אך אלו אינם עדיין בכלל מחלת נפש ונודע לי במשך השנים ממספר חברות שיש לחץ גדול לאשפז אותי ולעשות טפולים פולשניים מכיוון שנראה שיש במצב הקל הזה אלמנט תורשתי. ולכן לא פלא שקבלתי בציון - GAF בדף סכום המחלה ציון גבוה המעיד על תפקוד גבוה. כך שבמקרה שלי התרופות היו מיותרות ומזיקות ובתקופה מסוימת אף נזל לי ריר מהפה. לא לכל ממצא יש תרופה ובנוסף ברור שמתח סביבתי מגביר סממנים פזיולוגיים של מתח ולליקוי זעיר בקואורדנציה המוטורית אין תרופה כך שהלעטת אישה בסם פסיכיאטרי שאין בו להועיל ויש בו להזיק מאוד הוא פשע חמור. תיוג האישה כחולה אנושה כדי להשיג את רקמותיה למחקר הוא פשע נגד האנושות והליך פסול ואסור של אאוגניקה.
תיקון; גם אני הפסקתי COLDTURKEY
24/12/08 23:57
אני חושבת שאם אין מחלת נפש או מצב פתולוגי אמיתי ואם התרופות הפסיכיאטריות לא גרמו למחלה כזו (כי הן בהחלט עלולות לגרום למחלה פסיכיאטרית ולשבושים בפעילות המוח) לא אמורה להיות בעיה בהפסקה פתאומית של התרופות. לי התרופות גרמו לתופעות לוואי קשות ופשוט הרגשתי נהדר שהפסקתי ליטול אותן. אך מכיוון שיש אנשים שכן חוו תופעות של גמילה ואף הזיות רצוי לדעתי להזהר. ברצוני להדגיש כי אמנם יש לי סממנים פזיולוגיים קלים של מתח נפשי וליקוי זעיר בתחום הקואורדנציה המוטורית אך אלו אינם עדיין בכלל מחלת נפש ונודע לי במשך השנים ממספר חברות שיש לחץ גדול לאשפז אותי ולעשות טפולים פולשניים מכיוון שנראה שיש במצב הקל הזה אלמנט תורשתי. ולכן לא פלא שקבלתי בציון - GAF בדף סכום המחלה ציון גבוה המעיד על תפקוד גבוה. כך שבמקרה שלי התרופות היו מיותרות ומזיקות ובתקופה מסוימת אף נזל לי ריר מהפה. לא לכל ממצא יש תרופה ובנוסף ברור שמתח סביבתי מגביר סממנים פזיולוגיים של מתח ולליקוי זעיר בקואורדנציה המוטורית אין תרופה כך שהלעטת אישה בסם פסיכיאטרי שאין בו להועיל ויש בו להזיק מאוד הוא פשע חמור. תיוג האישה כחולה אנושה כדי להשיג את רקמותיה למחקר הוא פשע נגד האנושות והליך פסול ואסור של אאוגניקה.
קוראים לזה הברווזון המכוער.......
24/12/08 23:19
שימו לב, הברווזון היה שונה היה מכוער בעיני האחרים
כי היה ברווזון, היה מביט במראה ורואה את עצמו כמכוער
עד שגילה את האמת, והצטרף לחבריו הברווזונים בתור ברווזון חתיך ומאושר

כנ"ל במקרה הזה, משכנעים אותך שיש לך ככה וככה, הופכים את העכבר לפיל ואת הפיל להר
ואז אתה יושב ושואל את עצמך שאלות לא שפויות כמו האם ההר יבוא למוחמד או מוחמד להר
ויושב על הכיסא בלי יכולת לזוז (טוב זה בציניות)
בקצרה, מכניסים לך מחשבות לראש, ברגע הראשון שיופיע מצוקה קצת, קשיי שינה, כי סה"כ הלכת לישון
כמה חודשים עם תרופה שעושה אותך עייף ומרדימה אותך, פתאום כל מה שהכניסו לך לראש ירדוף אותך
אתה לא תירדם
לא תהיה מסוגל להירדם הלחץ יבוא החרדה, הזיכרונות מהימים של האישפוז הקשים והפחד מהאישפוז..
החרדה תעלה יחד עם רגשות וזכרונות וממילא החומרים שהשפיעו על המוח מתנקים וגם ככה באות תופעות לוואי
וזה רק יגביר אותם כמו תיבת תהודה...
בהחלט לא להיות מודע ולעשות את זה ללא חשש ומתוך בטחון עצמי בעצמך הרבה יותר קל,
ככה הפסקתי תמיד גם לתקופה של עד 8 חודשים COLD TURKEY בלי בעיה
בפעם האחרונה כל כך שטפו לי את המוח והפעילו עלי מכבש לחצים וטמטמו אותי עד שכבתי ביומן האישי שלי
שהייתי רוצה שאהוד אולמרט יקבל עוד צ'אנס (זה היה לפני שנה), אין הגיון שאני אכתוב כזה דבר!
בקצרה טמטמו אותי כל כך שאיבדתי את הביטחון הזה ועברה עלי גמילה קשה, רק כשהצלחתי להביס את התופעות לוואי ולהירדם עם עיניים אדומות אחרי לילה לבן וחרדות רבות, להתאמץ לשכב במיטה עם דפיקות לב וגם עם קוצר נשימה! בסוף אחרי שהתגברתי לילה אחרי לילה חזר הביטחון ואחרי חודש של גמילה המצב כבר היה הרבה יותר טוב
מה גם שירדתי במינון בהדרגה במשך חודש,
עכשיו אני נקי כבר 10 חודשים, בכל אופן עושה רושם שאני מחוסן נגד הפחדים האלו והמחשבות האלו , אני בשליטה מלאה כל הזמן וכמעט ללא חרדות ואפילו יושב פה וזורה מלח על הפצעים יומיומית שעות רבות ונאבק,
ועדיין אין שום צורך בכדורים פסיכיאטרים, אין שום סימפטומים של פסיכוזה, הכל שפוי והשינה רגילה לחלוטין.
שיקפצו לי הפסיכיאטרים האלו.
אכן
24/12/08 23:22
גמילה מזיפרקסה יכולה להיות קשה,
או מאוד קלה

אם היא מאוד קלה זה אומר שלא הסרת לחלוטין את ההשפעה שלה ממך , או במילים אחרות
הנתקים שהיא יצרה עדיין שם, בכל מקרה זה לאוו דווקא סיבה לדאגה אפשר להמשיך הלאה ולשכוח מהכל

להסיר את הזיפרקסה בצורה מוחלטת מהמערכת ולחבר בחזרה את החלקים שהיא נתקה זה תהליך כואב ולא פשוט
וזאת אני מדבר מנסיון רב,

לצערי מכל התרופות שלקחתי יש שתיים שהן הכי מפחידות אותי כיום , זיפרקסה והלדול.
ואז קפקא מתעורר לחיים
24/12/08 23:37
1צפיות
אתה מרגיש כמו מקק שהמציאות סוגרת עליו, בהתחלה אתה מסתיר את המצב מההורים
שפתאום מגלים שאתה מתנהג מוזר
ומתבוננים
ואז אתה מתבלבל והם שואלים שאלות
וקשה לך לענות כי אתה לא מרוכז,
ואז אתה הולך משם, ואתה מתחיל לחשוש, שוב מהמחלקה ואומר להם הכל בסדר יהיה טוב
ומנסה להירגע ,
אך הם מתחילים להיכנס לפאניקה
כי הלחיצו אותם המשפחיאטריה עוברת לכוננות צהובה, הנורות מהבהבות, שומעים את קולות המשפחיאטריה
המודאגת ברקע ואין לך שקט
וזה מחמיר את המצב, עולות בך המחשבות יש לי מחלה, זה לכל החיים פתאום אתה מרגיש מצוקה גדולה
לא היתה לך תובנה למצבך, עכשיו יש לך! אתה חולה! זה נורא! עכשיו הכל חוזר בגלים המחשבות התחושות
פארנויות, חרדות, מתח אי אפשר לישון הראש דלוק כמו על טריפ המשפחיאטריה ממשיכה לחקור
המציאות סוגרת עלייך ספרי קפקא נפתחים עלייך המקק אתה מרגיש כמו מקק, בחדר שם הדלת שמפרידה בינך
לבין ההורים כל כך קטנה ועדינה והם דופקים עליה בהיסטריה כי אתה לא עונה רוצה שיעזבו אותך בשקט,
אני מתקשרת לרופא....... וכו'
זה רק מחמיר ובסוף נגמר באישפוז השני שלי (ממזמן), אגב המשפחיאטריה שלי ממזמן נגמלה ולא מאמינה שיש לי מחלת נפש,
בכל אופן לא תיארתי הכל לפרטי פרטים אבל זה די משעשע בהנחה שאתה לא חוזר שוב לאישפוז ומתגבר על זה.
תמיד מפחידים אותך מהפסיכוזה השנייה! אם היא תחזור! היא יכולה לחזור! אתה חולה!
טוב בקיצור, רדו מזה, אפשר להתגבר צריך לעמוד מול המראה ולהתמודד , צריך לעמוד מול הפחדים ולנצח אותם
צריך לעמוד מול מה שאין לך תשובה אליו לקבל עליו תשובה או להפסיק להיות מוטרד ממנו,
הפחד מטפטף כמו רעל? אז שישספג כמו נשיקה, זה לא אני כתבתי את המשפט הזה,
קצת תשוקה יכולה גם לעזור , תנו לזה להיספג, אל תפחדו מהפחד.
טעות טועים טעינו
24/12/08 18:48
מה יש לכם להגיד על הכתבה שבקישור

נסו להשוות את הדברים לרפואה הפסיכיאטרית , בעונשים שמקבלים הרופאים על רשלנות .
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
פלאי הטכנולוגיה
24/12/08 19:19
כתובות אינטרנט מצורפות:
סודות החיים הטובים? דוקומנטרי מאלף!!
24/12/08 17:45
צפו כיצד אנשים מאריכים חיים ביפן ואת סודות אורח החיים שלהם , לימדו מהם,
אתם מוזמנים להנות מ 50 דקות של תיעוד נפלא ומאלף

http://theworld.nana10.co.il/Section/?SectionID=27...
º
ביחרו את הסרטון המאה ה21
24/12/08 17:46
קחו..............
24/12/08 14:34
הפסיכיאטר אלון נחמד ז"ל
24/12/08 11:29
66צפיות
טיפל בי במשך תקופה , הייתי בא אליו לפגישות פעם בחודש
עודד אותי והסכים איתי שייתכן שאין לי מחלה ושאני אוכל להפסיק עם הכדורים,
רק שאסור לי להמשיך עם סמים.

אלון נחמד נפטר והשאיר אותי ועוד רבים אחרים עצובים
האמת והכנות שבשיחות איתו היום זכורים לי ומעציבים אותי עד מאוד
חבל שאיבדנו אמת ויופי שכזה ובן אדם כזה.

אלון אני מבקש לא להכניס לכל הסיפור הזה תיאוריות קונספירציה.
יהיה זכרו ברוך
24/12/08 11:54
18צפיות
תנצב"ה
משתתף בצערך
24/12/08 13:34
18צפיות
מתי הוא נפטר?
לפני כמה שנים
24/12/08 15:45
19צפיות
אגב הוא לא הפסיכיאטר היחידי שאני הערכתי.
אך עושה הרושם שהטובים ביותר הולכים מאיתנו,
זה אכן נכון.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום