לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים ל- "פורום צופים תפוז"
זה המקום של כל הצופיפניקים בארץ כאן אפשר לדבר על הכל: הפעולה שהייתה אתמול, הטיול המגניב שבפתח, יום הצופה, מחנה הקיץ ועל מה לא

אצלנו בפורום יש קהילה עצומה בגודלה, שחוץ מלדבר בפורום, יוצאת גם למפגשי פורום, מוציאה חולצות (כיאה לתנועת הצופים) ועושה ת'פאנן של החיים

ואתם יודעים מה אתם מוזמנים להצטרף אלינו, עכשיו

מחפשים עזרה
נתקעתם בלי פעולה
צריכים להתייעץ
מחפשים מידע
רוצים להכיר הנהגות ושבטים מכל הארץ (ומארה"ב- הנהגת "צבר")
רוצים להיות חלק מקבוצה מגובשת ושולטת

זה המקום שלכם

וכל זאת, במערכת תפוז המאגניבה, שמאפשרת לנו לשהתמש ב: , ב- ואיך אי אפשר בלי (חברו הטוב של האדם)

אזה למה אתם מחכים, הקליקו על הכותרת "פורום" ותתחילו לגלוש ולהינות .

לרשותכם עומדות אפשרויות אחרות בפורום כמו:

מרכז הדרכה ומאמרים מדהים, שמכיל בחובו, עשרות פעולות, טיפים, מסמכים הקשורים בהדרכה, משחקים ומה לא (אבל באמת מה לא...)

טאג-ליינס- כל מיני קישורים לדברים ממש חמודים שקשורים לצופים ולפורום (כמו למשל: רשימת האיי סי קיו של הפורום)

סקרים

לוח אירועים של תנועת הצופים, ואירועי הפורום.

גלריות- ושוב: של מה לא

שלכם בהמון
יוגב והדר
מנהלי הפורום !

שמיניסטים...
05/06/08 08:38
8צפיות
אז לקראת המחנה והפרידה מהשמיניסטים,
אני אשמח אם כל אחד יכתוב מה עושים בשבט שלו בפרידה...
מה השכב"ג מכין, איזו מתנה השמיניסטים מקבלים מהשבט?
האם הם מכינים משהו לשבט ואם כן מה?
ואיזה דברים מגניבים אתם זוכרים שעשו לשמיניסטים אצלכם בשבט במהלך המחנה...

תודה רבה!
יש פרידה בכמה רמות...
05/06/08 11:26
16צפיות
ברמה ההנהגתית-
יש ערב שמיניסטים הנהגתי במהלך המחנה

ברמה השבטית-
בפסטיבל יש שיר שמיניסטים, ביום צופה יש כתובת שמיניות, ביום פעילות אחרון השמיניסטים שרים שיר פרידה מהשבט, במסדר סיום כולם נצבעים באותה צורה, כל השמיניסטים...

ברמה השכב"גית-
יש ערב שהשביעיסטים עושים לצחוק על השמיניסטים,
מסדר דמעות אצלנו הוא שכב"גי בגלל הכמות שכב"ג שיש במחנה (200 בערך), במסדר הזה השמיניסטים שרים שיר פרידה מהשכב"ג, ואז השביעיסטים שרים שיר פרידה מהשמיניסטים, בדר"כ כלל גם החמישיות שרים שיר פרידה כי השמיניסטים זה השכבה המאמצת שלהם...
כל שמיניסט מקבל מתנה מהשבט, וכל שמיניסט שעושה ש"ש גם מקבל מתנה מהשבט...אז יהיו לי 2 מתנות...
למרות שאני לא שמיניסטית..
05/06/08 11:53
43צפיות
אצלנו בפסטיבל השבטי השמיניסטים עולים ושרים שיר פרידה...
ובמחנה קיץ יש משהו בסגנון מסדר דמעות, רק שבטי, והשמיניסטים מקבלים עניבה של השבט (אדומה עם פס שחור) שזה אחד המגניבים.. מסורת שלנו שכל שאר השבטים בהנהגה אמצו...
השביעיסטים עושים ערב ואח"כ יש מסיבת שמיניסטים עד הבוקר בים
אממממממ...
05/06/08 12:58
6צפיות
אצנלו בשבט יש ערב שמיניסטים שעליו אחראים השישיסטים ובערב הזה יש שני חלקים:חלק ראשון הוא: עושים כזה מין מסכת ומזמינים כל גדוד לעלות לשיר לכבוד השמיניסטים שהדריכו אותם פעם ראשגדו וכו'... ובחלק הזה השמיניסטים עולים ושרים שיר פרידה.
החלק השני הוא:החניכים הולכים ונשארים החמשושים באים בוגרים משפחות וכו'... בחלק השני זה חלק של פתיחות על השמיניסטים ויש שיר שביעיסטים ושיר חמשושים ושיר הורים ושיר בנים  ושיר בנות של השמיניסטים ויש שיר שישיסטים ויש שיר שמיניות שהם פותחים על השכב"ג.
ומיד אחריי זה כל פעם השמיניסטים עושים משהו אחר.
במחנה קיץ ביום הורים כל השבט במפקד ואז מחלקים להם מתנות ועניבת בוגר,ואז כולם בוכים ומחבקים את השמיניסטים וזהו.
השישיסטים של בת-ים!
05/06/08 18:49
4צפיות
אימפריה!

איכס שביעיסט
אצלנו...
05/06/08 14:42
3צפיות
ברמה הנהגתית- ערב שמיניות במחנ"ק וכל שמיניסט מקבל עניבת צוג"ר (צופה בוגר) מההנהגה וחולצה של שמיניות הנהגתי.
ברמה השבטית- בפסטיעד השמיניסטים שרים שיר פרידה מהשבט, יש ערב שמיניסטים שעליו אחראים השביעיסטים והם עושים אותו לערב הזה מוזמן כל השכב"ג והורי השכבה. כמו כן ההורים מארגנים לשמיניסטים הפתעות וכאלה....
במסדר סיום במחנ"ק כל שמיניסט מקבל מגן הוקרה (בשנה אחת אפילו הביאו עניבות כחול ירוק בצבע השבט).

וזהו.... ממש ממש עצוב לחשוב שעוד חודשיים הולך להסתיים פרק של 9 שנים מהחיים שלי... הצופים כחניך... שנה הבאה כש"ש....זה יהיה מוזר...
אצלנו יש 2 דברים..
05/06/08 18:38
8צפיות
לפני המחנק מסיבת שמיניסטים..
זה רק החמשושים והשכב"ג באים ועושים ממש מסיבה כזאת מפוארת שכולם עם שמלות וזה משו ממש מכובד ויש את החלק של המסיבה ויש חלק תמיד שעושים משו לשמיניסטים מצגת או מביאים הורים או מסריטים הורים כל שנה משהו אחר כזה בשבילם.. והם מקבלים גם מגנים מהשבט..נראהלי זה פה או שזה במחנ"ק לא זוכרת.. ונראהלי גם מקבלים מתנה מהשבט גם לא סגורה על זה חחח

ובמחנ"ק בערב האחרון של המחנה כשהחניכים עדיין שם אז יש ערב שמיניסטים..
שזה כל גדוד כותב שיר לשמיניסטים ואז החמשושים עושים מסכת לכל אורך הערב ומזמינים כל פעם גדוד אחר לעלות ולשיר ד' ד' ה' ה' ו'...... עד השביעיסטים ואחריהם השמיניסטים עולים ושרים שיר לשבט כאילו גם אחד מומצא וגם שיר אחד מסורתי שעובר כבר כמה שנים בשבט.. וכמו שעמית מיעד אמר מקבלים עניבת צוג"ר וכאלה..
אצלינו
05/06/08 19:25
2צפיות
הנהגה
במפקד סיום עם הפרסים והכל אז יש שיר שמיניסטים הנהגתי כזה שכל שכבת שמיניות של כל שבט במעגל וצופי ת"א שרים שיר מרגש

שבט
בפסטיבל יש שיר שישיסטים-שביעיסטים פרידה מהשמיניסטים ושיר שמיניסטים פרידה
וכזה לפני שעולים למפקד סיום אז בוכים וזה וכמו אצל ענבל גם אצלינו מקבלים עניבה עם הצבעים של השבט ויש גלימות לכל השמיניסטים

שכבג
בערב לפני אחרון אחרי המפקד סיום אחרי הכל שהחניכים ישנים יש ערב שמיניסטים שכזה כל שמיניסט מדבר מרגש כזה על כל מה שהיה
ואחכ מביאים את ההורים של השמיניסטים ויש ערב שרק השמיניסטים וההורים שלהם שם !
היי...
04/06/08 23:16
4צפיות
אני לא כותבת כאן אבל קוראת ככה לפעמים...
אז ככה, אני רשגדית בשבט חדשדש מאוד (שנה שנייה של פעילות עם חניכים). ויש לי צוות... אפשר לומר בעייתי. הדרכתי בכיתה ט' שנה שעברה ועכשיו בי' אני מרשגדת את הבנות מהשכבה שלי שעוד לא הדריכו. היו בעיות מתחילת השנה עם חבר צוות שבסוף הוציאו מהצוות אבל עדיין יש בעיות עם הבנות שנשארו. אני מאוד לא מסתדרת איתם כרגע ובגלל שכולנו בכיתה י' ובתקופת היסטוריה-לשון קצת מתעלמים מזה ופשוט מעבירים את הפעולות איכשהו (גם בקושי יש ישיבות). בכללי זאת התחושה ברוב הצוותים בשבט וגם בתוך השכבג.
(מקווה שהייתי ברורה עד כאן ולא מבולגנת מדי P:)
עכשיו תהליך הקיץ והמחנה... הכל נראה קרוב מתמיד ובהסתכלות לאחור אני מרגישה שכל כך פישלתי... זה ממש לא קל להסתדר עם זה שכל הבנות בצוות איתי בשכבה ואני מרגישה שפוטש הכל התפרק. גם היה לנו ריב ענק לפני טיולי פסח שהכל התפוצץ ומאז לא חזר להיות טוב כמו שהיה לפני כמה חודשים. אני מרגישה שאני חייבת לעשות משהו, בצוות מן הסתם וגם אולי בשכבג.
אבל כל פעם שמתחשק לי להכין צ'ופר, פעולת צוות וכו' או שמתפקשש או שהן מאכזבות אותי בגדול עם תאריכי הגשה של פעולות או שפשוט אני חסרת כוח וזמן (חוץ מהצופים אני ממש ממש ממש עסוקה!)
יש לי פשוט הרגשה שנמאס לי ואולי אני פשוט אעזוב שנה הבאה כי 4 שנים בשכבג זה ממש לא כיף עד עכשיו ועברתי רק חצי... פשוט נעלמה לי כל ההנאה.
מישהו מבין? או יש לו עצה מבחוץ? כי בשבט ומהמרכזים שלי אני מרגישה שאני לא מקבלת את זה והייתי חייבת לפרוק.
אני פשוט סוגדת למי שקרא עד עכשיו את החפירה הענקית הזאת!
בואי נתחיל מזה ש....
05/06/08 00:48
3צפיות
שחפירה זאת לא....
עכשיו, זה לא כ"כ קל לראשג"ד...שלא נדבר על לקחת תפקיד כזה בכיתה י' ועוד עם אנשים בשכבה.....
כן, אני מבין אותך...בשנה שהשבט שלי נסגר השכב"ג בקושי תפקד והייתה תחושב של חוסר אונים...לא ידעתי כבר מה לעשות....
אני הייתי חושב על כיוון של פתיחת קלפים, זה יכול לשחרר ואולי אפילו לסדר כל מני אי הבנות כאלו ואחרות....

אני לא יודע מה איתך אבל השנה וחצי שלי בשכב"כ הייתה התקופה הכי טובה בחיים שלי, בכל מובן....
נכון, זה לא פושט וזה לא קל....זה גם לא יהיה כזה אבל אני יכול לומר לך שזה משהו שמאוד חסר לי..
הישיבות, החוסר זמן, הצחוקים של השכב"ג...פשוט חסר...
אל תעזבי בגלל תקופה קצת רעה, חבל שתעשי את זה.....

בקיצור, אל תרגישי שפישלת..קורים דברים ולא הכל בשליטתנו....
נסי לגמור את השנה הזאתת בצורה הכי טובה שאת יכולה!
הייתי מציע לך ללכת לאחד המרכזים ולדבר איתו באופן אישי...שיחה כזאת...אני בטוח שתקבלי את המענה שלך...

דרך אגב, מאיזה שבט את?
וכמובן, ברוכה הבאה לפורום!
שלום...
05/06/08 08:51
1צפיות
קודם כל אני אומר שאני מאוד מבינה לליבך...
גם אני הייתי ראשג"דית, ואפילו שאני מגיעה משבט קצת יותר ותיק משלך, גם לי היו בעיות :)
היה לי צוות מאוד בעייתי שהקשה עלי, ככה שאני ממש מבינה אותך.

לדעתי, עם כל הבאסה והעצבים, את צריכה להשתדל מאוד ולהתאמץ -כן- להכין לצוות שלך פעולה, צ'ופר או כל דבר אחר. כי זה בסופו של דבר מה שיגרום להם להרגיש יותר טוב ויותר כיף וככה המוטיבציה שלהן תעלה.
אין מה לעשות, הרבה פעמים בצוות הראשג"ד הוא זה שאוכל את רוב החרא (סליחה על הביטוי) - גם מהחניכים, גם מהצוות וגם מהמרכזים, וצריכים להיות מאוד חזקים כדי להיות ראשג"דים טובים, אבל לפי מה שאת מתארת באמת איכפת לך ואת באמת אחראית ומחויבת ולכן אני מאמינה שתצליחי למצוא את הכוחות לעשות דברים כיפיים לצוות שלך ותאמיני לי שזה ישתלם לך.
לגבי כל העניין של הלחץ עם הבגרויות וזה שיש בקושי ישיבות - אני חושבת שאת צריכה להקפיד על זה מאוד!!! חבל לפספס שנה שלמה בסוף שנה. תעשי ישיבת צוות קבועה פעם בשבוע (לפחות) - לא משנה מה... יציבות זה דבר מאוד חשוב וזה גם משהו שיעזור לצוות שלך לעמוד על הרגליים.

אל תרגישי שפספסת ופישלת - לפעמים אנחנו רואים רק את הדברים הרעים אבל אני בטוחה שאם תחשבי קצת יותר חזק תזכרי בהמון שיאים שהיו לך במהלך השנה - גם עם הצוות וגם עם הגדוד ותראי שהכל היה שווה את זה. בסה"כ, תהליך זה לא קו ישר כלפי מעלה, זה עליות וירידות. וכולם עושים טעויות! כבר כתבתי שאת נשמעת רצינית, אין מצב שהיית עד כדי כך גרועה :) אז תתעודדי ותחשבי קדימה...

ובנימה קצת יותר אישית - אל תעזבי את הצופים פשוט לא!!!
גם אני כל שנה הייתי אומרת אין מצב, שנה הבאה בחיים אני לא לוקחת על עצמי תפקיד רציני ובסופו של דבר הייתי מדריכה, ראשג"דית ומרכזת...וממבט לאחור (אני כבר אחרי יב') אין דבר יותר טוב מזה שהיה לי במהלך התיכון...
השנים בשכב"ג והעבודה עם חניכים פשוט היו עיקר החיים שלי בשנים האלה - כשאני מסתכלת מהצד על אנשים מהשכבה שלי - גם עכשיו וגם כשהיינו בשכב"ג אני רואה כמה היה לי הרבה יותר מהם...
אפשר לשלב את הצופים עם עוד דברים, ואת גם לא חייבת לקחת על עצמך תפקידים כ"כ מרכזיים אם זה קשה לך.
אבל בחיים אל תעזבי!!!

ובאופטימיות אני אסיים ואאחל לך בהצלחה! בתהליך הקיץ ובמחנה...
אל תשכחי ליהנות :)
נההה
05/06/08 10:48
אני מבין על מה את מדברת (ואפילו נראה לי שאני יודע מי את, אם אנחנו מאותו השבט P:), הצוות שלי עושה לי את זה כל הזמן.
אז נכון, אנחנו פעילים ואנחנו צוות יחסי ציבור והכל, אבל הם מבריזים לי באופן קבוע "למה לא באת היום?" "עוד שבועיים יש לי מתכונת בהיסטוריה", זה מסוג התירוצים שאני מקבל מהם כל הזמן, ושמעי, גם לי נשבר מהצוות שלי ואני עכשיו עושה (או לפחות מנסה) לעשות את כל העבודה שלו.

מה שאת יכולה לעשות זה ערב גיבוש צוותי, סתם להזמין אותך אלייך או סתם לצאת איתם ,ורק איתם, לגרום להם להבין שהם חשובים לך וגם אחד לשני תגרמי להם להרגיש שכל הקטע הזה של להדריך ולעזור ולבוא זה חשוב והכי חשוב, תגרמי להם להבין שכל מי בא מקבל משהו בנוסף "להרגשה הטובה" שבהדרכה, תני להם צ'ופרים למי שבא או למי שמוסר מערך בזמן, תני להם הרגשה טובה, תפלי אותם לטובה, יש הרבה דברים שאפשר לעשות... זה מזכיר קצת אילוף כלבים אבל זה אמור לעבוד .
את מסהר?
05/06/08 10:58
ותכלס נראה לי שדיי ענו לך,
שוב, לראשגד זה אחד הקשים, ובטח שבשישית, ובטח שילדים מהשכבה.
זה הכי לא אידאלי, אבל כבר סופשנה וגם אם היית הראשגדית הכי טובה ועם הצוות הכי טוב בעולם- היה קשה.
תהליך קיץ זה אחד הדברים הקשים, המתישים נפשית ופיזית, אבל במבט לאחור לא תאמיני שחשבת לוותר על זה.
זה הכי שווה את זה,
כשהמערך מוכן ככה עם הכריכה והכל,
וכשהחניכים מגיעים למחנה ומתחילים לעבוד..

זה פשוט הכי כיף בעולם!!

ואם את מרגישה שאין לך עם מי לדבר בשבט שלך, את יכולה לדבר עם ראשגדים משבטים אחרים (=
אם את מהנהגת החוף אז בכלל (: חח
לא קראתי תגובות של אחרים...
05/06/08 11:22
אז מצטער עם חוזר על דברים...

דבר ראשון, בגלל שהן איתך בשכבה הייתי ממליץ לפתוח הכל איתן...
בצוות יש לכן עוד חודשיים שלושה אבל בשכבה עוד שנתיים ומשהו...

לעשות שיחת צוות לפתוח הכל, גם מצידך גם מצידן, הן איתך בשכבה אז הן יודעות שלך יותר לחוץ מלהן, כי חוץ ממה שהן עושות את גם רשג"דית.

אפשר גם להביא מישהו מקצועי לישיבת צוות, זה די מגניב לעשות כזה 'ישיבת בטיפול' ולתקן ככה את הצוות...
אני מגיבה לעצמי כי זה ממש קשה להגיב לכולם
05/06/08 12:39
2צפיות
וואי תודה רבה על כל התגובות שאני קוראת בזמן שאני קבורה בדפי ההיסטוריה!
אז ככה, ליוגב קודם כל- השבט רק התחיל בעצם את הפעילות, אנחנו עומדים לסיים שנה שנייה ולכל כך הרבה אנשים נמאס (שאני אחת מהם, באמת לצערי). בעצם זו הייתה השנה הראשונה שתפקדנו באופן מלא אבל בלי מרכזים צעירים ז"א שאני והרשגדיות אנחנו הרשגדיות הראשונות ואני מצטערת אבל-אנחנו באמת חוטפות בראש על כל דבר בעיני וזה עוד משהו שמוריד לי את המוטיבציה.
חוץ מהבחינה של מה שיש לעשות בצוות אני פשוט עברתי שינוי עצום מהיחס שלי מתחילת השנה עד עכשיו ואני מודעת אליו לגמרי. התחלתי חדורת מוטיבציה ומשקיעה וכו' וכו'  ועכשיו הצוות מתפרק ואני עומדת בצד ומסתכלת... אני כבר לא מרגישה חלק ממנו ואני באמת מרגישה שקלקלתי את היחסים עם הבנות.
שיחה עם המרכזים כבר עשיתי אולי אלף פעמים חפרתי להם, מילאתי את הדואר הנכנס בסמסים והתקשרתי מיליון פעמים. עדיין לא מצאתי מהם שום מענה שעזר לי.
אפילו עשינו שיחה עם המרכזת בישיבת צוות אחת אבל לטווח הרחוק זה לא עזר בשום דבר... כמעט כל דבר שניסיתי לא עזר לצוות וכרגע למרות שכל הגדודים נעים בימי פעילות בין ה20 ל30 אנחנו עדיין נחשבים הגדוד הקטן עוד מלפני כמה חודשים למרות שאני יודעת שהן יכולות לעשות יותר!
אני מתה לחזור להיות מורעלת ולאהוב את השבט ולהשקיע בצוות אני לא יודעת לאן הכל נעלם אבל זה גורם לי להרגיש ממש רע...
אני מרגישה שכמעט לא היו רגעים שהרגשתי מסופקת מהתפקיד, מהצוות ועכשיו לקראת סוף השנה יש מין חשבון נפש כזה ואני ממש מרגישה שהשנה הזאת התפספסה.
(כן אני מסהר, היי שקד וממש לא קשה לנחש מי אני מארבעת הבנות אה?)
º
מה השם שלך?!
05/06/08 13:30
היי
05/06/08 20:26
לא, לא קשה לנחש מי את מהארבע.
קצת קשה לי להגיב לך ככה, בכמה משפטים מה לעשות.
אני באמת חושבת שלפתוח ביחד עם כולם את כל הקלפים זה רעיון טוב, אבל צריך לדעת איך לעשות את זה כדי שזה לא יסתיים בריב מכוער.
אני מקווה שלא ישמע מאוד מתנסה, אבל אם את רוצה אני גם יכולה לנסות לעזור לך אישית. לשמוע אישית ממך ומשאר הצוות מה הם חושבים ולנסות לתרום מנסיוני [הוא תכלס בדיוק כמו שלך, אבל עדיין, אני קצת יותר אובייקטיבית].
בקיצור, אם בא לך, את תמיד יכולה לפנות אליי בשבט ואני תמיד שמחה לספק תמיכה נפשית, שזה בעיקר ממש חשוב לפני המחנה.
אה, וחוץ מזה...
05/06/08 20:35
אני ממש שמחה לשמוע שבאמת אכפת למישהו מהמצב ושאת רוצה לשנות אותו :]
שירשור עזרה שקופץ?
04/06/08 18:06
5צפיות
כי הקודם כבר לא ממש..

(מקווה שזה בסדר שפתחתי.)
קרח!
04/06/08 18:07
2צפיות
אני חייבת משחקים עם קרח.
אפילו סתם משחקים שאפשר לשלב בהם קרח..
לא חובה משחקים ש'היעוד' שלהם זה להיות משחקי קרח.

הרעיונות נעלמו מראשי ואני זקוקה לעזרה באופן דחוף.
תודה מראש.
מסירות עם שקית מים קפואה
04/06/08 19:15
1צפיות
אחד המשעשעים, מניסיון
רעיון
04/06/08 19:16
"שיפ" / "רואים לך ת'שיניים"
(אותו המשחק עם 2 שמות שונים)
יש לי מלא משחקים שאפשר... מפעולת שבירת קרח(:
04/06/08 20:22
1צפיות
הנה:

מסירות עם קוביית קרח גדולה.(21..)

שלב א'- מחלקים את הקבוצה ל-2 קבוצות.
השלב הראשון הוא להכניס כמה שיותר קרח לפה ולענות על השאלה- כמה אחים יש לך?".
הקבוצה הראשונה שכל החניכים בקבוצה שלה סיימו- מנצחת. (10 דק')

שלב ב'- בוחרים נציג מכל קבוצה שיעמוד בתוך קערת קרח. (10 דק')

שלב ג'- להעביר קרח מקערה מלאה לקערה ריקה בעזרת קש  (10 דק')

שלב ד'- תחרות בניית איגלו מקוביות קרח. (10 דק')

שלב ה'- הגמד הענק המכשף. כל פעם שמישהו מנצח, הקבוצה שלו מקבלת קוביית קרח. הקבוצה עם הכי הרבה קוביות קרח בסוף המשחק- מנצחת. (10 דק')

שלב ו'- תחרות סקי עם סנדות וחבלים. (10 דק')

שלב ז'-  תחרות הקפצת קרח על כפית\כף. (5 דק')

שלב ח'- למצוא כמה שיותר מילים עם האותיות ק' , ר' , ח' . (10 דק')

שלב ט'- הכנת ברד לקבוצה. (10 דק')
צריכה עזרה-די בדחיפות..
04/06/08 19:18
היי חברה, אמשח לקבל מכם רעיונות לפעולה משחררת, כייפית, מגבשת ומהנה.
ז"א, משחקים ומתודות שיכולים להתאים לחניכים בכית ה', שיגרמו להם ללילה מצחיק ובלתי נשכח.

זה ממש חשוב,
תודה מראש :)
מתודות על ארצות בעולם....
04/06/08 21:26
4צפיות
פעולת מסביב לעולם....
אז ככה
04/06/08 21:32
איטליה - משחק עם נעליים (לא חסרים)
ספרד - תחרות ריקודים
גרמניה - תחרות שתיה
ישראל - פיסול בבמבה, ביסלי ובייגלה
תימן - ריקודי עם (צעד תימני)
צרפת - הכנת קוראסון שוקולד במדורה
גרמניה-תחרות שתיה?!
04/06/08 21:45
1.מילא רוסיה.
2.NOT...

חחח לא נראה לי רעיון טוב..
אפשר לעשות תחרות שתיה במצרים כי זה ארץ חמהP:
זו התרבות שם...
04/06/08 21:51
עשיתי את זה לחניכים עם סיידא מוגז, היה מצחיק...
04/06/08 21:57
מה יגידו ההורים..><
º
אנטרטיקה 6:6!
07/06/08 21:03
עזרה
05/06/08 20:33
אני פרוייקטורית במחנה השנה, ייאי לי.
אני עושה מחר ישיבה ראשונה עם הצוות ורציתי לשמוע אם לכם רעיונות מגניבים להציע לי.
בעיקר אני רוצה להציג את הנושא [גיבורי על], לדבר על ציפיות וכאלה, להסביר על מה אנחנו תכלס עושים [כן, לא כולם באמת יודעים] [אנחנו בונים את התורן] ובכללי להתחיל את העבודת צוות במצב רוח טוב.
אם יש לכם הצעות מעניינות, אני יותר מאשמח לשמוע.
תודה!
06/06/08 12:57
ששלללווםםםם....חייב עזרה!
04/06/08 02:25
4צפיות
נכנסתי זה עתה לרישגו"ד במקום מישהו שטס למשלחת.
אני רוצה לעשות להם איזו הפעלה נחמדה שמטרתה העיקרית היא הכרות כצוות(הם מכירים אותי מן הסתם...) ופתיחה טובה שלנו כצוות עם רשג"ד חדש.
משהו קליל ונחמד שיענה על המטרות
אמה מה? ראשי ריק מרעיונות...חחח אז אם יש לכם רעיון זה יהיה מקסיםםםם
הקפצה :(:(:(:(
04/06/08 18:44
נמנמנמ
04/06/08 21:29
1צפיות
ליאן (לא שהשם הזה אומר לך הרבה ) העלתה לפה פעולה נחמדה...
אתה יכול להשתמש בזה!

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...
º
תודה :)
05/06/08 01:12
רעיון...
05/06/08 08:35
1צפיות
אתה יכול לעשות כדור שמורכב מקרח, פירות וקצפת עטוף במלא עיתונים ומשחקים איתו כל מיני משחקים...
כמו - שמות, 21 וכו'...ואז כל פעם שזה נופל - מי שנפל לו צריך לענות על שאלה על עצמו וככה אתה משיג את המטרה של הכרות.
בקשר לכדור - ככל שהוא משתקשק יותר נהיה בפנים סוג של גלידה או יותר נכון מילקשייק וזה ממש מגניב בסוף לפתוח ולאכול...

אתה יכול גם לפני הישיבה לשאול אותם מלא שאלות על עצמם ואז בישיבה לעשות להם מעין חידון כזה - מי אמר שהחלום שלו זה לחלוב פרות?! מי רוצה לגור בניו יורק כשיהיה גדול? וכו'...ככל שזה יותר הזוי ומפתיע זה יותר מצחיק...

זה עובד יותר טוב כשיש צוות גדול יחסית...לא ציינת כמה הם אז אני מקווה שזה יעזור איך שהוא

בהצלחה
החלום של מי זה לחלוב פרות? ומי הולך להגשים?!
05/06/08 20:51
1צפיות
את חייבת לבוא כבר!
יהיה כייף כיופה!
חחחח בעזרת השם בטיול קומונה!
05/06/08 20:59
1צפיות
אני כבר אהיה איתך בקשר לגבי זה :)
º
סבבה חופשי.
06/06/08 14:48
תודה! הם 5...
06/06/08 01:16
1צפיות
אשמח לעוד רעיונות
רעיון מטורף
04/06/08 01:52
1צפיות
http://www.klikot.co.il/SignUp.aspx?advertiser_id=287835
שלישישישישי:)
03/06/08 21:11

שם / כינוי:
שבט:
הנהגה:
תפקיד:
שכבה גילאית:
שם השכבה:
שעת הגעה לשבט:
שעת חזרה מהשבט:
כמה חניכים הגיעו?
איך היה?
מה היה?
מה לבשת מתחת לחאקי?
היית בבית ספר היום?
איך היה?
מה היה?
ומה לבשת בבית ספר?
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום:
וסתם משהו מעניין שקרה היום:
האיש שעשה לך את היום:
למה?
מסר לאיש שמעלך:
מסר לאיש שלמטה:
אייקון שמתאר את היום בכלל:
אייקון שמתאר את יום הלימודים בבית ספר:
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי:
מסקנה יומית:
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא?
למשקיענים - תמונת היום:

שלישייי
03/06/08 21:24
שם / כינוי:יעל
שבט:שורק
הנהגה:חוף
תפקיד:ראשג"דית ה'
שכבה גילאית:י"א
שם השכבה:איתן
שעת הגעה לשבט:15:15
שעת חזרה מהשבט:20:30..?
כמה חניכים הגיעו?מחר אגיד לכם כי חצי גדוד עובר מחר..
איך היה?אחלה
מה היה?פעולת פתיחת מערך
מה לבשת מתחת לחאקי?חולצת מחנ"ק 2007
היית בבית ספר היום?כן
איך היה?משעמם
מה היה?שחרור ב12:30 במקום ב-15:00
ומה לבשת בבית ספר?ג'ינס קצר וחולצה כחול כהה
וסתם משהו מעניין שקרה היום:לפעולה באנו עם נעלי בית בגלל הנושא אז היה מצחיק..וממש נוח אגב
האיש שעשה לך את היום:לאדעת
למה?ככה
מסר לאיש שמעלך:היי
מסר לאיש שלמטה:ביי
מסקנה יומית:אין עליה
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא?לא
למשקיענים - תמונת היום:לא
שוב..
03/06/08 21:39
1צפיות
שם / כינוי: הדר/הדרי ברי /הדרדסית
שבט: לפיד
הנהגה: איילון
תפקיד: מדריכת ה'
שכבה גילאית: שישיות
שם השכבה: סהר
שעת הגעה לשבט: 16:00 וזה היה לאמפי
שעת חזרה מהשבט: 21:15
כמה חניכים הגיעו? לא הגיעו לי היהה פסטישבט  (לפידודוס)והן לא רצו להופיע..
איך היה? מצחיק ועצוב...
מה היה? שירים ריקודים צחוקים
מה לבשת מתחת לחאקי? חולצת השרדות של יומייצופה
היית בבית ספר היום? כן
איך היה? נוראי ...לאמדברים על זה
מה היה? בגורת בעיצוב
ומה לבשת בבית ספר?חולצת בצפר
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: בפסטישבט שלנו הקרינו תמונות מהשנה והיה מוזיקה ואיך שראיתי את זה זה סימל לי כאילו השנה כבר נגמרה וזה היה ממש עצוב
וסתם משהו מעניין שקרה היום: יומאחרי היומולדת...לא יהה מעניין..
האיש שעשה לך את היום: לא יודעת
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי:
מסקנה יומית: בלה בלה בלה[
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? ברור...
למשקיענים - תמונת היום:
שלייי
03/06/08 22:26
שלייי
שם / כינוי:דניאלוצ'קה
שבט: דן בת-ים
הנהגה:החוף משפחה!
תפקיד:לא מוגדר
שכבה גילאית: ה=שישיסטים
שם השכבה:אופק
שעת הגעה לשבט:15:00
שעת חזרה מהשבט:21:30
כמה חניכים הגיעו?לא הדרכתי היום.. היה במחסן..
איך היה? היה לחוץ אבל טוב
מה היה?הרבה ציוד
מה לבשת מתחת לחאקי? חולצה צהובה של המחנ"ק
היית בבית ספר היום? האהא
איך היה? חופר!! ומצחיק
מה היה?התחלתי שעת אפס שתעיים היסטוריה שעה מת' ואז 3 וחצי שעות של תולדות האומנות(היסטוריה בקיצור)
ומה לבשת בבית ספר? י'נס וחולצה צהובה
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: המורה מכתיבה לנו על תפיסת חלל וכל מיני כאלו ואז היא אומרת שטי..(יענו תשלימו אותי) ואחת הבנות עונה לה וערב..XD בעצם המילה היא שטיחות..
וסתם משהו מעניין שקרה היום: שיחה עם המרכז הדרכה צעירה בשבט שלי....
האיש שעשה לך את היום: ספירי ובו..
למה? כי הן כ"כ שמנוווות!
מסר לאיש שמעלך: שיהיה לך ערב טוב :)
מסר לאיש שלמטה: אממ שיהיה לך לילה טוב :)
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי:להיות עדיפות שניה או אחרונה זה אותו דבר..
מסקנה יומית: לא למהר להפסיק דברים מטובים
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? אממ בדרך כלל כן..
למשקיענים - תמונת היום:
03/06/08 23:19
אז מסיבות כאלו ואחרות אני לא עונה על מה שהיה היום

אבל-השכבה מעל הכל!
והמבין יבין

ותודה על הכל
º
ביטלו את הפעולה
03/06/08 23:27
2צפיות
למה ביטלו לכם?
03/06/08 23:53
ראיתיא ת יאסמין ומורל מאחרות ביחד לפעולה ><
גמלנו ביטלו .. אף אחד לא בא [אהמאהמ אני] חחח ההיתי בדיוק בעירXD
יווו עכשיו בא לי חלב בגללך!
04/06/08 01:16
שם / כינוי: ליאור
שבט: עוגן
הנהגה: דר"ג
תפקיד: מדריכת ו'
שכבה גילאית: י', שישיות, מה שתרצו...
שם השכבה: להב
שעת הגעה לשבט: 15:00
שעת חזרה מהשבט: 22:30!!!
כמה חניכים הגיעו? 8 מהקבוצה שלי
איך היה? אחלה
מה היה? חזרות ארוווכות לגדוד לפסטיעוגן, הצגת המחרוזת למרכזים, להכין שלט ענק לגדוד, חזרות לשכבה, הצגת המחרוזת של השכבה, לחזור להכין שלט לגדוד... עד המוות!!
מה לבשת מתחת לחאקי? חולצה וורודה שכזו
היית בבית ספר היום? לא.. חופשת מתכונת. היסטוריייהההההההה
איך היה?
מה היה?
ומה לבשת בבית ספר?
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: זה הפסטיעוגן הכי חאווה שראיתי בחיים!! לחץץץץ
וסתם משהו מעניין שקרה היום: שאני תמיד דופקת לעצמי תלימודים ונשארת בצופים
האיש שעשה לך את היום: מאי... חניכה חדשה שנרשמה היום.. פשוט מלכה! ((:
למה? כי היא מתה על השבט וממש אוהבת את החזרות והכל.. והיא משקיעה ובאה לפעולות ומשתתפת והיא נרשמה היום ואני אוהבת אותה
מסר לאיש שמעלך: גם ככה
מסר לאיש שלמטה: הוא לא יקרא את זה!
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי: "תגידי למיטל שתשים אותי בשורה ראשונה באמצע טוב?" חחחחח הרגה אותי
מסקנה יומית: יוויואי איזה באסה שלא סיימתי עם מושמושים למחנה עוד בחופשת פסח =\
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? בעיקרון רצוי שכן אבל זה פשוט לא אנושי. לא הייתה כבר השאלה הזו?!
למשקיענים - תמונת היום:
שלישי
04/06/08 12:13
שם / כינוי: yas12345
שבט:פסגות
הנהגה:ירושלים
תפקיד:פעילה
שכבה גילאית:י'
שעת הגעה לשבט:15:00
שעת חזרה מהשבט:19:00
כמה חניכים הגיעו?מעט כי כולם היו בצעדה
איך היה?חם
מה היה?ערסים שזורקים אבנים
מה לבשת מתחת לחאקי?גופייה שחורה
היית בבית ספר היום?כן
איך היה?חרא
מה היה?מיני מתכונת
ומה לבשת בבית ספר?גופייה וג'ינס
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום:שומדבר
וסתם משהו מעניין שקרה היום:שומדבר
האיש שעשה לך את היום:אחותי
למה?סתם
מסר לאיש שמעלך:היי
מסר לאיש שלמטה:היי
אייקון שמתאר את היום בכלל: (:
אייקון שמתאר את יום הלימודים בבית ספר:):
אייקון שמתאר את הפעולה: לא מדריכה
ציטוט יומי:לראות את האס אם אסים של ראשי השבט
מסקנה יומית: ראה ציטוט
תרומת שיער-לילדים חולי סרטן איך
03/06/08 18:42
אם זה משהו שעשויי לעניין אתכם אירגון זכרון מנחם נעזר בתרומות ומכין פאות לילדים שם האירגון או תרומת שיער בגוגל וביו טיוב תרומת שיער או עידו מסתפר כדי לראות כיצד כל טוב יהושוע
זהות ומיניות ב אנשים
02/06/08 11:05
1צפיות
פורום זהות מינית, שינה את שמו וייעודו להתלבטות ומיניות ואתם מוזמנים להיות חלק מדרכו החדשה!
כמו כן, אתם מוזמנים להשתתף  בחידון הגאווה 2008, ואולי תוכלו לזכות בפרסים מדליקים. פרטים בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

פורום פוריות מחפש לוגו חדש - ואתם מוזמנים לסייע לו.
אתם מוזמנים לפרסם את הלוגו שעיצבתם ואולי תזכו בעותק מהספר פוריות מאלף ועד טף, מאת איתי בר חוה וענת שינקמן בן זאב, מתנת הוצאת ידיעות ספרים
הקליקו כאן:

בין השעות 21:00-23:00 תתארח בפורום מירי קובלסקי, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מת.ל.מ ירושלים (המרכז לטיפול פסיכולוגי, יעוץ ואבחון) בפורום גרושים צעירים ותשיב לשאלות בנושא יצירת זוגיות חדשה לאחר גירושין, התמודדות עם תגובות המשפחה המורחבת לגירושין, האופן והעיתוי בו רצוי לספר לילדים על הפרידה ועוד.
הקליקו כאן:

פורום ימי הולדת ומתנות נותן לכם מתנה מושלמת!
רוצים לקבל אותה? השתתפו בתחרות ותוכלו לזכות בספר בהוצאת "מטר":

לקראת מופע "עבודה עברית בפארק" שיתקיים השבוע, בפורום פופ ישראלי
מחלקים לכם שלל סינגלים מתוך האוסף עבודה עברית. השתתפו בפעילות המתקיימת בפורום:

מי שעדיין רוצה לזכות בסינגל של אמיר פרי וג'וני שועלי "איפה הכיף" ולא הספיק אתמול לענות על החידון שנערך בפורום,
הנה הזדמנות שנייה ואחרונה לזכות בסינגל בפורום רוק ישראלי

הרכב KNOB משחרר סינגל חדש מאלבום הבכורה ומאפשר לכם להוריד אותו! הקליקו כאן:

02/06/08 13:55
"הדר... אני יודע שאת פנויה...() את לא יכולה להתחמק ממני. יו...את כלכך כוסית! מה הייתי עושה לך, אם את רוצה לצאת איתי(ואת רוצה)אני מחכה לך ברחוב בלה בלה מספר 27\ב ביום שלישי 17:30.. כבר מחכה, א'"

שמו את זה לשכנה שלי בדוארXDXDXD
חחחח מעניין מה הצוות זומם היום

הערה לצוות:שמתם את המכתב בבית הלא נכון! חחח מזל שאמא עברה שם וראתה
סקר חדש
02/06/08 19:53
ענו בהמוניכם
התפקדות יוני!
45תגובות
01/06/08 22:58
שם:
הנהגה:
שם השכבה:
תפקיד:
כיתה:
מקום מגורים:
מסנג'ר/איסקייו/אמצעי תקשורת אחרים:
משהו שעשה לכם את מאי:
משהו שהרס לכם את מאי:
משהו שאתם מצפים לו יוני:
משהו שאתם פחות...

(המשך...)
שם:
הנהגה:
שם השכבה:
תפקיד:
כיתה:
מקום מגורים:
מסנג'ר/איסקייו/אמצעי תקשורת אחרים:
משהו שעשה לכם את מאי:
משהו שהרס לכם את מאי:
משהו שאתם מצפים לו יוני:
משהו שאתם פחות מצפים לו יוני:
מסר לאומה:
תמונה שלכם(חובה):
ההאדמה השבועית!
01/06/08 01:28
אז ככה,
כולנו מכירים את האדומים שיש בכל פורום נכון?
כולם רוצים ליהיות אדומים נכון?

מהיום כל שבוע מישהו אחר יקבל את הצבע הנחשק

כל שעליכם לעשות הוא לענות על השאלה שאבחר

והשאלה הראשונה היא-
כמה גרעינים של ש"ש יש לתנועת הצופים?
º
אם אני אענה על זה אני אהפוך לסגולה?
01/06/08 01:29
אני יודע אני יודע
01/06/08 01:44
מוחעעעע אבל לא בא לי לענות על זה!!!

וכן הצבע האדום הצבע הכי נחשקקקקק
מתקנת אותך-הכחול הכי נחשק..(:
01/06/08 01:53
למי שלא הבין שבט דן של עוז אדום ושבט שורק שלי כחול..(=
ותכלס בפורום הצבע הכחול יותר נחשק ונחשב
º
לדעתי אדום...
01/06/08 13:55
º
צודק!!!
01/06/08 13:57
לא זה ולא זה..
03/06/08 23:51
הכי מגניב שזה שני צבעים [אהמאהמכחולירוקאהמאהמ]
אני יודע =]
01/06/08 12:29
1צפיות
יש 11

אנ"ת
אתגר הנהגתי
במדבר
המרכז הארצי לצופיות
כפר הש’’ש
נח"ל
עתיד
פנימיות
קקל - צופים
רעים (מסילות זה נחשב בתוך רעים נכון?)
תמורה
לשמיניסטים אסור לענות...
01/06/08 13:42
זה לא יהיה פייר לפעורים של הפורום...
פחחחחחחחחחחחחחחח
01/06/08 13:51
אני שביעיסט ואני יודע!!!!!!!!
הוא לא שמיניסטP:
01/06/08 14:02
הוא שבעייסטP:
º
גם לכאלה לעתיד!
01/06/08 14:51
º
אמר "מנהל" הפורום בכבודו ובעצמו
01/06/08 15:26
º
מייזל טוב
01/06/08 14:26
º
תודה =]
02/06/08 22:58
איזו העתקה יפה מהאתר התנועתי
03/06/08 10:34
1צפיות
אפילו לפי הסדר של ה-א'-ב'
יפה יפה!

אני מאוד מקווה שאחריי זה תעשה ש"ש!!!

אלללללללללללללללה רעים צפון 2008-2009!
אללה צפון (:
03/06/08 15:17
2צפיות
חחח
כבר חילקו אתכם לקומונות?
לא ואני משתגעעעעת!!! הפירסום קומונות הוא ב23
03/06/08 15:49
2צפיות
בא לי כ"כ כבר להתחילללללל!
כי צפון זה הכי שווה
03/06/08 21:17
3צפיות
שיהיה מלא מלא בהצלחה!!! (:
חחח שנה הבאה ניפגש במפעלים הנהגתיים
כבר השנה אנחנו באים לבקר במחנה שלכם!!!!
04/06/08 11:10
2צפיות
תודה.
º
דרום יותר טוב!!!
03/06/08 17:02
º
פיכס לא!
03/06/08 17:15
2צפיות
שקט שניכם!
03/06/08 23:21
1צפיות
מרכז אמפריה!
חחחחח זה היה מבדר!
04/06/08 11:08
3צפיות
הכי קרובים ללבנון רק רק רעים צפון!
אוכלים המון מלפפון רק רק רעים צפון!
מפריחים מלא בלון רק רק רעים צפון!
מריחים פרחיי סביון רק רק רעים צפון!
עושים שטויות ושרים המון רק רק רעים צפון!
לא גרים בתוך קרטון רק רק רעים צפון!
בקיצורררררררררר.......
אללללהללההההה רעים צפוןןןןןןןן!

ב23.06 ביום של הבגרות במתמטיקה - פירסום קומונות של רעים צפוןןןןןן!
סוגרים שבטים כל יום ראשון
04/06/08 19:45
2צפיות
ומי דוחף את הטמפון?? הנהגתת צפון
º
חחחחחח תיהי לי בריאה!
04/06/08 20:48
2צפיות
הכל עשוי כאן מקרטון
05/06/08 08:05
2צפיות
למי אין כסף לעיתון? הנהגת צפון ^_^
התגעגעתם?-העדכון השבועי-
01/06/08 01:20
2צפיות
וואו, כמה זמן לא עשיתי את זה....שנים על גבי שנים בערך....
אז מה קורה איתכם?
איך עבר השבוע?
מקווה שכולם יצאו ממנו בריאים ושלמים

אני מקווה שהחלודה שהעלתי לא תעצור אותי או משהו

תגידו, מישהו זוכר שכתבתי באחד העדכונים שאני במיונים לטייס??
כי אם כן אז השבוע הייתי בירפ"א ב' ועברתי
עכשיו נשאר רק גיבוש וקורס טייס היר איי קאם!
היה דווקא ממש נחמד (למרות שכמו תמיד הצבא דאג שנייבש שם....)....כמו בכל מקום היו שם 2 צופיפניקים וכמו שקורה תמיד ש-2 צופיפניקים אות יותר נפגשים פיתחנו לנו שיחת צופים שכזאת....
אחר כך הסתבר שיש איתי עוד 2 שמכירים מישהי משבט שורק שגם אני במקרה מכיר (דנה בן ברק אם זה אומר משהו למישהו...)..
אם אלו האנשים שיהיו איתי בקורס בע"ה |דתי| יהיה פאנן...
חוץ מזה גיליתי גם שהצבא חושב שאני צריך משקפיים ושיש לי ריאות ממש ממש גדולות!
יש איזו בדיקה כזאת שצריך לנשוף לתוך צינור כזה ולעבור רף מסוים...כולם עוברים אותו רק בניסיון הרביעי חמישי ומשיגים בערך 8.....(התוצאה של הבדיקה)
אני הצלחתי בניסיון הראשון והוצאתי 11 הכי גבוה ממי שהיה שם!
בהחלט ממצאים מעניינים!
הלוואי וכל ביקור באיזה דבר כזה של הצבא היה עובר כמו הבדיקה הזאת....יהיה תענוג..!
אבל עזבו אתכם משטויות!
השיא של אותו יום ושל השבוע בכלל היה הפגישה עם רוני אהובתי הנצחית! וגם את פרנסיס בדרך
ואז מה אם זה היה רק ל-40 דקות!
ואז מה אם באמצע היא בכלל ברחה לי קצת!
בהזדמנות אני אבוא לביקור קצת יותר ארוך (ובאותה הזדמנות גם עם תספורת נורמאלית ובלי כל הזקן שיש עלי)
אחרי הביקור הקצר משהו נסעתי לתחנה המרכזית בת"א...פעם ראשונה שיוצא לי ליהיות שם...(כן כן...מוזמנים לרדת עלי...) מקום די מגעיל...
משם נסעתי לעזריאלי לאכול איזה המבורגר ברוסטי בורגר (אחלה דבר! מומלץ ביותר!) ומשם לתחנת רכבת והביתה...
נראה לי שזו הייתה הנסיעה הכי ארוכה בחיים שלי! היא נמשכה נצח!! חשבתי שאני הולך למות שם, באמת.
הגעתי למצפה רק ב-10 בערך ובמקום ללכת להתקלח ואז לישון כמו בנאדם נורמאלי יצאתי עם האוטו >_<"
טוב נו, אמא ואבא נוסעים והאוטו נשאר בחניה...מה אתם מצפים שאני אעשה?
המלווה נגמר רק לפני שבועיים ואבא כבר הספיק לצעוק עלי על זה שאני יותר מדי עם האוטו
לאט לאט אני לומד לחבב את הפונטו המציקה שיש לנו....(למרות שהייתי מחליף אותה בכיף תמורת חיפושית!)

השבוע היו לי 9387603765378 מתכונות בערך....טוב שלא נכשלתי בפיסיקה ובמתמטיקה...
אני טובע בים של מבחנים
כל מי שאני מכיר ב-יב' מגיע פעם בשבוע לעשות מבחן והולך הביתה לשבוע חופש חוץ  ממני :-\
שלא נדבר על המתכונות שיש לי השבוע....ועוד בגרות בפיכסיקה....ממש אושר גדול
באמת שכבר נמאס לי..
נמאס לי משיעורי פיסיקה עד 5 בערב
נמאס לי מהחומר המציק במתמטיקה
נמאס לי מהמורה האדישה לספרות
נמאס לי מהחיבורים בהבעה
נמאס לי מהטקסטים המציקים באנגלית
נמאס לי מהשיעורים הארוכים והחופרים באזרחות
נמאס לי נמאס לי נמאס לי
כן, זהו בערך עם הנמאס לי
ני יתן שנגמור עם הבגרויות אחת ולתמיד ונאמר אמן.

השבוע נודע לי שבשבועות המשפחה שלי (מצומצמת+מורחבת) מתכנת טיול לצפון עם קאמפינג....הם חושבים שהם בצופים
זה הולך ליהיות משעשע.
נראה אותם מסתדרים לילה אחד בלי הדבר הגדול והמוזר הזה שנוהגים לקרוא לו מיטה ועם השירותים ובלי הדבר השירותים המוזרים האלו בלי הכחול בפנים...
שלא נדבר על מקלחת נורמאלית...
אני פשוט הולך לשבת שם ולצחוק
רק לא לשכוח את הגיטרה ואת הערכת קפה שלי ויש לי בידור מושלם ליומיים! (כי מה יותר מצחיק מלראות את אבא שלך מסתבך עם הרכבה של אוהל איגלו בזמן שיוצא לו קיטור מהאוזניים שבכלל יכולה להקים כבר ארמון מסנאדות וחבלים ועוד לדאוג בדרך למתקן שיעשה לך אוויר!?)

אבל הדבר הבאמת חשוב זו המסעדה שנלך אליה בחזרה הביתה- "בת יער" או במילים אחרות משוש חיי (אחרי רוני כמובן)
חצי קילו סטייק הנה אני בא!
אני כ"כ הולך להנות טוב שזו לא המסעדה המדהימה בעולם!
אני מתרגש

שבוע שעבר הייתי בסמינר גרעין...היה ממש נחמד!
סוף סוף הזדמנות לשים חאקי ועניבה....אני בטוח שכמעט לכולם זה נראה משהו נורמאלי לחלוטין אבל לא בשבילי לצערי
בארוחת שישי כל 2-3 ילדים הלכו לאכול אצל משפחה אחרת מהשכונה של הקומונה שהתארחנו בה ואני ועוד 2 מהשכבה שלי (אנחנו 3 מהשכבה שעושים ש"ש וכולנו באותו מרחב, אהוי!) היינו אצל משפחה דתיה / מסורתית או איך שלא תקראו לזה....
היה ממש מיוחד! זה היה שונה לגמרי מכל מה שהכרתי! אווירה ממש ממש ממש מיוחדת...לא משהו שאפשר להסביר....
הם הסבירו על כל דבר ולמה עושים ככה ולמה עושים ככה והם אפילו הביאו לנו זמירונים כדי שנוכל לשיר איתם שירים לכבוד שבת!
הם כ"כ דאגו לנו וקיבלו אותנו יפה למרות שהם ידעו שאנחנו לא הכי צדיקים בעולם ושברגע שאנחנו נצא מהבית שלהם וניפרד לשלום נדליק את הפלאפונים ונתקשר להורים...
ישבנו אצלהם מ-8 ועד 11!!!
אני בספק אם יצא לי ליהיות אצל משפחה כזאת בזמן הקרוב....אין דברים כאלו פשוט....

טוב, זהו בערך...
אני יודע שהוא יחסית קצר אבל נסכים שגם אחרי 4 חודשים שלא עשיתי את זה צריך להיכנס לכושר?
המשך לא יהיה כי אתם יודעים...הפורום קצת....יבש......*משתעל מרוב יובש*
בכל מקרה, אני פותח בתוכנית להצפת הפורום
יהיה טוב
חפשו את העדכון הבא
חיייייים שלייי
01/06/08 11:50
הייהיי! אין לך זכות דיבור בכלל
החניכים מעל הכל, לא?

איים ג'סט קידינג
01/06/08 14:29
1צפיות
ברור שהחניכים מעל הכל
במיוחד כשהם בגדוד יוגב|כאפייה|
אפשר לסכם הכל במילה אחת:
01/06/08 11:53
גרצל!
ואי,
01/06/08 14:34
בערך משעברתי מהעולם לא היה עידכו שבועי.
כייף לחזור למסורת

שבוע טוב
תראו מי חזרה
01/06/08 14:36
דרך אגב, אני צריך לדבר איתך
אתה מכיר את דנה ב"ב?
01/06/08 16:17
היא הייתה המדריכה שלי בשנה שעברה!!!
דנההההההההההההההההההההה
01/06/08 21:27
אהובת ליבי
מכיר מכיר
01/06/08 23:01
היא הייתה איתי באחווה בסמינר גרעין
יא זונה!
03/06/08 01:41
1צפיות
איך אל אמרת לי שעברת ירפ"א ב'..?!?! כל הכבוד, אני ממש גאה בך {וגם באריכוסית..}
אני עדיין זוכרת משהו על ביקור שהובטח לי... *אהמ* *אהמ*

התחנה המרכזית לא מגעילה...! רק צריך לדעת עם מי להסתובב שם ומה בדיוק אתה מחפש ואז אתה מוצא את זה ובזול {רק בדרך צריך להיזהר מזונות וסרסורים ופושעים וסמים <שלצערי יצא לי להיתקל בכולם בתחנה..>}. אבל תכלס, עם באים עם מטרה בד"כ מגשימים אותה {במיוחד אם באים איתי לקניות.. אני טובה בלמצו דברים זולים במקומות נידחים, כישרון מולד..}

ונכון התלוננת על כמה שהנסיעה מת"א הביתה הייתה ארוכה...? תחשוב על בארי שעשתה את הנסיעה הזאת מלאמלאמלאמלא פעמים... ותמיד אני זאת שבידרתי אותה בערך שעה בטלפון בשעות מטורפות של נסיעה לחור שלכם....  {לא הכי קשור, אבל הרגשתי צורך לשתף..}

יואו איך אני אוהבת קמפינג משפחתי.. זה מטורף... אנחנו משפחה מטיילת מאוד ויש לנו אוהבל מגניב כזה {איגלו זה לא לרמה שלנו..} הוא אוהל ענקי, עם חלוקה לשני חדרים ומרפסת קטנה {כן, כן...} הו אומנם ממש ישן וכבר לא ייצרים כאלה {כי לוקח בערך יום להרכיב אותו XD} אבל הוא אוהל מדהים והוא מעולה לקמפינגים... {שוב לא קשור, אבל התחשק לי לשתף, מה תעשה לי?!?!}

וקח את הכל בקלות, לימודים זה סתם לימודים... אל תתיאש מזה, עוד חודשיים של פוש אחרון ונגמר! וצבא... אז יאללה, חיוך ולא להתלונן יותר על לימודים, זה מטופש.

ד"א, אני מתגייסת ב6.10..! צה"ל החליט להקדים לי הגיוס במלא זמן {חודשיים} כי הם לא יכולים לחכות לבואי חובה להיפגש...!!!!!
תהרגי אותי וזהו =|
03/06/08 08:13
כנראה שלא יצא לי לדבר איתך מאז שעברתי....
ואם כן זה ממש ברח לי מהראש >_<"
ותגידי שלא חיפשתי אותך כבר כמה פעמים במסן

אין לי בעיה עם נסיעות ארוכות.
נסיעות לת"א הפכו להרגל אצלי....
כמעט כל שישי-שבת אני נוסע לראשון ואם לא זה סביר להניח שתמצאי אותי נוסע לאיזה סמינר או משהו אחר באזור המרכז...
התכוונתי לנסיעה הזאת ספציפית, היא נמשכה נצח

נראה אותך לא מתייאשת אחרי חודש וחצי של ללמוד מ-8 ועד 5 בביה"ס כשרוב השעות זה פיכסיקה...

ואני זוכר שאמרת שאת צריה לראות מתי את פנויה
כשאני אדע את זה אני אתאים את עצמי אלייך....
שלום,צריכה את עזרתכם
31/05/08 23:08
אני בונה משחק בסגנון סולמות ונחשים לשכבת גיל בוגרת,ומחפשת משימות נחמדות וקלילות,לא כבדות מדי שניתן לתת במשחק שכזה.

תודה מראש לעוזרים!
אולי לספר דברים...
31/05/08 23:15
1צפיות
פאדיחות, בדיחות, סיפורים, לשיר משהו... דברים בסגנון הזה..
מה קרה הפורום הזה מת? סכמ"ש
31/05/08 22:22
השבוע שהיה :
- שיר השבוע:
- האדם שעשה לכם את השבוע:
- משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר..):
-מעשה השבוע:
- מאכל השבוע:
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע:
- משהו שהרס את השבוע:
- דבר שהשגתם השבוע:
-ומילה אחרונה של השבוע:

השבוע החדש שבפתח :
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
- משהו שאתם מצפים לו השבוע:

ובהצלחה לכל מי שיש לו מתכונות בגרויות

תמונה השבוע או סתם תמונה =]
שלי (=
31/05/08 22:30
4צפיות
שלי (=
השבוע שהיה :
- שיר השבוע: איך לאהוב אותך - אביב גפן& אלכס
- האדם שעשה לכם את השבוע: בבצ'וקית -> 3>
- משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר..): ככל שהשיער שלי ניהיה יותר בלונדיני יש חששות לחוכמה שלי
-מעשה השבוע:  אממ טעם העיר פעמיים (=
- מאכל השבוע: רביולי
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע:ים(=
- משהו שהרס את השבוע: אממ לא עולה לי..
- דבר שהשגתם השבוע: אממ להיות אדומה בגלל הים נחשב?
-ומילה אחרונה של השבוע: שבוע טוב וטוב שהיה

השבוע החדש שבפתח :
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שזה יתחיייל!!
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: דודה שלי שנוחת אחרי יותר מ6 וחצי שנים שלא ראיתי אותה!!
- משהו שאתם מצפים לו השבוע: במתכונת מחר ועבודה עיברייית :)

חזרתי מהצימר'ס
31/05/08 22:46

השבוע שהיה :
- שיר השבוע: קח לך אישה ובנה לה בית.... חחח זה מה שקורה שאמא אוהבת ישראלית ויש דיסקים באוטו..
- האדם שעשה לכם את השבוע:....לא לפה
- משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר..):אין ספיציצי אבל ידידות שלי מהצפון ממש קרעו אותי!
-מעשה השבוע:יציאה לפאב עם ידידות מהצפון בזמן הצימרים,קייאקים,טיול סליקים מפגר,כל החומוסיות בדרךXD
- מאכל השבוע:חומוס! ובמבה נוגט
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע:הנסיעה... והקטע שאתה פותח את החלון בבוקר ורואה הרים רחוקים כאלה, ובלילה הם מלאים אורות!!!
- משהו שהרס את השבוע:רגעים שחשבתי יותר מדי...
- דבר שהשגתם השבוע:ג'ינס מלי קופר,שהוכתר כצופי ביום עבודה(כתם גואש פצפון על הכיס שמאלי)
-ומילה אחרונה של השבוע:"שיואואואואואואווווו"

השבוע החדש שבפתח :
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שהמבחנים ייגמרו, שהימי עבודה יגמרו(ויתחילו אחרים<<),דמי כיסD:
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:....
- משהו שאתם מצפים לו השבוע:ללכת לעבודה עברית, ולסרט סקס והעיר הגדולה

ובהצלחה לכל מי שיש לו מתכונות בגרויות,תודה אבל לאP:

מסכמת(:
31/05/08 23:02
השבוע שהיה :
- שיר השבוע:אקדח-אביתר בנאי
- האדם שעשה לכם את השבוע:מלא
-מעשה השבוע:ישיבת צוות בספרייה של הבצפר שלי
- מאכל השבוע:לואקר
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע:מליון דברים
- משהו שהרס את השבוע:חניך מהשבט נפטר\=
- דבר שהשגתם השבוע:מלא ידע על תנ"ך ומתמטיקה

השבוע החדש שבפתח :
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:הנאה
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:מליון
- משהו שאתם מצפים לו השבוע:כל השבוע!ממש!
"אם יש גן עדן"
31/05/08 23:16
1צפיות
השבוע שהיה :
- שיר השבוע:ניו סול-יעל נעים
- האדם שעשה לכם את השבוע:הרבה אנשיםםםם
- משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר..)::אני מנסה לתפוס מונית עם 3 מקבצי נדבות ואחד שבקול הים ועוד אחד ורק לי ולחן יש כסף"
-מעשה השבוע:לא הבנתי
- מאכל השבוע:כל האוכל מטעם העיר
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע:טעם העיר
- משהו שהרס את השבוע:כלום
- דבר שהשגתם השבוע:סיימתי לקרוא את הספר"אם יש גן עדן"
-ומילה אחרונה של השבוע:שבוע טוב

השבוע החדש שבפתח :
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:אמממ שיהיה טוב!
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:הרבהההה
- משהו שאתם מצפים לו השבוע:פורומים,עבודה עברית,טיול שבועות וכו'...

º
תמונה
31/05/08 23:37
2צפיות
תמונה
בא לי להשקיע הפעם (=
31/05/08 23:36
3צפיות
בא לי להשקיע הפעם (=
השבוע שהיה
- שיר השבוע: שפויים / שלמה ארצי (זאת אחת מהפעמים היחידות שבהן יש באמת שיר אחד!)
- האדם שעשה לכם את השבוע: רועיקוש
- משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר..): לגחהנלאינסבה (תדמיינו שזה בסינית עם מבטא סיני)
- מעשה השבוע: יציאות למיניהן. אחד השבועות המהנים ביותר
- מאכל השבוע: בורקסים חחחחחח
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע: כמה דברים:
1. מסיבת יאכטה אחת הטובות
2. רועיקוש בא לארץ
3. סיימתי עם המגן בהיסטוריה
4. התנחלות אצל ספיר עם כל ק"א
- משהו שהרס את השבוע: לא היה משהו מיוחד ממש...
- דבר שהשגתם השבוע: אין לי מושג חח
- ומילה אחרונה של השבוע: כיף!

השבוע החדש שבפתח
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אצליח מחר במגן ב005 ובשישי במגן בהיסטוריה מורחב
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אין מישהו מיוחד. להיות הרבה עם אנשים קרובים, כמו שצריך
- משהו שאתם מצפים לו השבוע: חתונה (:

ובהצלחה לכל מי שיש לו מתכונות בגרויות- תודה, אמן.

ותמונה... >
לא ידעתי שיש כ"כ הרבה יפיות באור יהודה
01/06/08 00:24
1צפיות
פרנסיס
º
*יפיפיות
01/06/08 00:25
מה יפה בה?@!?#@?&
01/06/08 01:32
1צפיות
סתם
º
יום שני מכות בפורום (:
01/06/08 07:13
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
01/06/08 07:12
2צפיות
איך זכרת את זה?! חח
חניך טיפש חחחח

מסכמת
01/06/08 00:47
השבוע שהיה
שיר השבוע: באוויר / היהודים.
האדם שעשה לכם את השבוע: חברות טובות וה-יוגב שבא לבקר
משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר..): לא עולה לי, אבל בטח משהו מהיום.
מעשה השבוע: ללמוד להיסטוריה?
  מאכל השבוע:  כריות קרמל, אפרשזיף / נקטרינה.
משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע: היוםםם
משהו שהרס את השבוע: אכזבה בטעם העיר): והיסטוריהההההה!!!!
דבר שהשגתם השבוע: בע"ה יש מצב 100 בבגרות בערבית
ומילה אחרונה של השבוע: הנוטריםהיושוטריםיהודיםשגויסוע"יהצבאהבריטי.גויסוכ-3000יהודים,שלטוןהמנדטנתןלהםנשקומבדיםשילםמשכורתואימןאותם.מטרתםהייתהלשמורעלהסדרוהביטחוןבא"י!!!

השבוע החדש שבפתח
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:  לעבור את המגן בהיסטוריה בשלום.
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:  חניכות שלי בטיול שבועות?
משהו שאתם מצפים לו השבוע:  ישב"צ ראשונה, לילהלבן? טיול שבועות!
º
תמונה
01/06/08 00:52
2צפיות
טיול שנתי
º
פשוט יפה!
01/06/08 01:29
אנא
01/06/08 14:43
השבוע שהיה :
- שיר השבוע:מממ.. "יומן מסע" - אביב גפן
- האדם שעשה לכם את השבוע:הרצים בשבוע הספרD:
- משפט השבוע(מצחיק\פליטת פה או כל דבר:
11:30 בלילה-
אני:"אלעד, זה לךא פייר! קהל היעד של הספרים שלי כבר הלך לישון!"[אני מוכרת בספרי נוער, אלעד בספרי היסטוריה ופסיכולוגיה] אלעד:"מה את בוכה? קהל היעד של הספרים שלי מת לפני 40 שנה!#"

-מעשה השבוע:עזרתי לרותם ונוי ללמוד ללשון
- מאכל השבוע:כל דבר שאפשר למצוא בארומה סניף אבן גבירול
- משהו(מקרה) שעשה לכם את השבוע:שפוע הספפפפפפפפפפר והעובדה שאני יוצאת לשבועות
- משהו שהרס את השבוע:משווים
- דבר שהשגתם השבוע:חברים חדשים?D:
-ומילה אחרונה של השבוע:"אהה..מה קורה שם עם יונתן גפן..?"

השבוע החדש שבפתח :
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:הרבה כסף מהגן^^
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:סבתו'ש ואת דודה שלי יולדתD:
- משהו שאתם מצפים לו השבוע:טיול שבועות!@#$%^

שבוע טוב לכולם
help!
30/05/08 00:08
1צפיות
שרשרו לפה את כל בקשות העזרה שלכם כמו שאני עושהP:
חולצות
29/05/08 22:01
3צפיות
היי הצוות שלי רוצה להוציא חולצות אמריקאיתו עם גלופה..
איפה הכי זול ואיכותי להוציא חולצות אמריקאיות? ובאיזה צבעים יש?

תודה לעוזרים
אדיב
29/05/08 23:28
1צפיות
הכי איכותי שאני מכיר...מחירים די סבירים....לא יקר בכלל....

בעקרון הגוף בצבע לבן ואת השרוולים אתם בוחרים...
עזרה בפעולה
29/05/08 18:09
2צפיות
היי, אני מדריכת ד, ויש לי בקבוצה 11 חניכות.
אנחנו עכשיו פתחנו מערך סובב עולם, ויש לי פעולת סין ביום שישי (מחר)
הפעולה צריכה לעסוק בכבוד במשפחה, משמעת, ויכול להתקשר איך שהוא לניצול ילדים שיש שם..
אני ממש מרוקנת מרעיונות וממוטיבציה להמשיך השנה,
ואשמח לשמוע אם למישהו יש רעיון בשבילי למס' מתודות לפעולה

תודה מראש!!
º
תודה בכל מקרה, בסוף הסתדרתי
29/05/08 20:55
1צפיות
דחוף ממשששש
29/05/08 15:19
2צפיות
אני צריכה עזרה.
אני יור' מבנה לקראת המחנה קיץ, ואני צריכה להעביר מחר פעילות של 40 דק' ככה לצוות בניה שלי
(סביבות ה10 אנשים) הפעילות צריכה להיות בנושא גיבוש והכרות, זה פעם ראשונה שהם נפגשים בתור צוות.
ובגלל שזה לשכבגיסטים אז אני רוצה שהיא תהיה ממש מפוצצת ומגניבה.
יש לכם אולי רעיונות?
יום ירוק - ז' או ח'
27/05/08 06:45
2צפיות
אני מתלבטת מה לבקש ליום ירוק, מה כדאי מה ההבדלים
כי זה די ישפיע לי על הבחירה לשנה הבאה אז זה חשוב.. (:

תודה
אצלינו יום ירוק
27/05/08 10:21
8צפיות
זה כיתות ד'-ה'-ו'...

בכל מקרה נראה לי שלהדריך ח' זה ממש כיף:)
שינו את זה השנה שכולםםם מחליפים תפקידים
27/05/08 15:52
2צפיות
שזה די גרוע כי ציפיתי לפחות פעולה אחת..

אני חושבת יותר לכיוון ז' למרות שאני אבקש גם ח', אבל ז' יהיה בעדיפות ראשונה..
לא להדריך ח' ביום ירוק!!!!!
27/05/08 23:04
1צפיות
טעות חייכם! להדריך מישהו שרק שנה מתחתיך זו פשוט טעות! ח' אפשר להדריך רק עם שלוש שנים הפרש לדעתתי..
ליום ירוק אני הייתי ממליצה לך ז'.
זה לא נכון!
28/05/08 14:42
1צפיות
מזה השטויות האלו?
ומה עם מרכזת צעירה שמעבירה פעולות לשכב"ג זה לא טעות?
זה רק פעולה אחת וזה לא לנצח. חוץ מזה לפעמים ההפרש הוא רק בא לחזק.
לפי דעתי זאת טעות!
זה לא כזה טעות
28/05/08 14:51
1צפיות
זה רק יום אחד
אם זה מדריך לכל השנה אז באמת זה טעות
אבל יום אחד לא מזיק לאף אחד..
יום ירוק
27/05/08 19:33
אצלינו הוא במתכונת לגמריי אחרת מאצלכם מסתבר.

קודם כל אני אענה על שאלתך- כל גיל הוא מדהים בפניי עצמו. לדעתי שבי קצת עם מדריך של ז' ומדריך של ח' ותשאלי אותם קצת שאלות על הדרכת ז'\ח' והגדודים הספציפיים שבשבט שלך.
אף אחד לא יוכל להגיד לך תשובה כנה, למה? כי אין תשובה אחת. אחד יותר מיצה את עצמו עם חניכים בכיתה ז' ואחד מיצה את עצמו עם חניכים בכיתה ח', וגם כל אחד והאופי שלו. והשכבת גיל שמתאים לו להתעסק איתם.
שיבוצים תלויים בהרבה גורמים. אל תשכחי ששכבת ח' וז' בכל שבט זו שכבה אחרת, עם אנשים אחרים, עם מאפיינים משלה. אפילו בשבט שלי כל שנה שכבת ז' היא לא מה שהיא הייתה קודם.
התשובה הכי אמינה (וגם לא אמינה כל כך) שאת יכולה לקבל זה כשתשאלי מדריך ז' ומדריך ח' לשעבר שמכיר אותך טוב טוב מה מתאים לך.
ושוב התשובה עדיין לא תהיה מושלמת כי זה תלוי בהמון גורמים.

ולגביי היום ירוק. אצלינו זה מופרד. יש יום התנסויות לקורס שבהם הקורס הדרכה אצלינו מחליף את כל המדריכים בשבט וכך מתנסה בהדרכה, ויש יום ירוק שבאותו יום כל המדריכים של כל הקבוצות בוחרים חניך אחד מהקבוצה שיהיה מדריך ליום אחד, וכל הראשג"דים בוחרים חניך אחד מהגדוד שיחליף אותו, וכל המרכזים בוחרים מכל השבט חניך שיחליף אותם.
זה מפתח אצל החניכים מנהיגות, זה מעמיד את החניכים בצד השני והם מבינים איך זה להתמודד עם הקבוצה, וזה גם אחלה גיוסים, שתדעו. יש אצלינו קבוצות שהשתנו מקצה לקצה אחריי היום ירוק של שנה שעברה.

טוב בהצלחה.[=
אני הדרכתי ח' ביום ירוק...
28/05/08 07:21
וזאת באמת הייתה חוויה מעולה! מומלץ!
גמני הדרכתי את שכבת ח' ביום ירוק
28/05/08 14:40
והיה לי ממש אחלה.

אז מה בחירה שלך?
רק ז'!
31/05/08 16:08
היה לנו יום ירוק אתמול,והדרכתי ז'..
ואו.
באמת שהדבר הכי כיף בעולםם!
אז גמאני צריכה עזרה לפעמים...
30/05/08 00:24
1צפיות
ואם אתם יכולים לעזור כמה שיותר קרוב לעכשיו[מחר אני יוצאת לצימרים בצפון] אז יותר טוב
יש לנו עוד יום ירוק שאני מדריכה בו לבד, אני מדריכה קבוצה שהם בעיקרון 2 חניכים, בן ובת שמגיעים על חאקי, אוהבים צופיות(יודעים מרובעת ומוצלבת), אוהבים לשאול אנשים דברים אבל לא יותר מדי, ושקטים או היפרים תלוי במצב הרוח-כלומר לא להושיב אותם יותר מדי ולא להריץ אותם יותר מדי, ויש גם סיכוי שיגיעו איתם עוד חניך או 2 ככה.

יש רעיון משותף לי ולמדריכה שהוא- איך שאלוהים ברא את העולם ב7 ימים, וכל יום זה מתודה אחרת שקשורה ואפשר לשלב בזה הכל, גם צופיות וגם לשאול אנשים וכו'. מתודה לכל יום של בריאה:)

למישהו יש רעיונות, מה לעשות בכל יום וכו?
רק כדי להזכיר אני מצרפת פה מה אלוהים ברא בכל יום:
א'-השמיים ואת הארץ
ב'-ים ויבשה וגם את הצומח-עצי פירות ועשב וכו'
ג'-את המאורות(הכוכבים והשמש והירח וכו)
ד'-את החיות שבים ובאוויר[עופות ודגים למתקשים שביננו]
ה'-את החיות שביבשה-בהמות וכו'
ו'-את האדם.
ש'-יום המנוחה:)

*מקווה שלא טעיתי פה, פשוט שכחתי הכל וכתבתי לפי ספר תנך שמצאתי פה וזה לא מי יודע מה ברור..
בכל מקרה כל רעיונצ'יק יתקבל בברכה!
את האמת שאת יכולה לעשות פעולה כיפית כזו
03/06/08 00:59
1צפיות
בלי יותר מידי מתודות ושטויות.. פשוט משחק כיפי לכל יום ואחר כך להכין איתם את משקה האלים- נקטר(:
זתומרת זה יום ירוק לא? הכי כיף בעולם.
נגיד ליום ב' לשחק איתם ים יבשה.. ליום שבת מדיטציה או דמיון מודרך
אין לי יותר מידי רעיונות כרגע כי מאוחר לי כבר.. אבל אם בא לך אני אעזור לך עם הפעולה הזו אבל דברי איתי אחרי חמישי כי יש לי מתכונת בהיסטוריה =\
בקשה לעזרה
31/05/08 13:23
אני זקוקה לעזרתכם -

אני נוסעת למחנה קיץ בארה"ב , וצריכה להעביר פעולות בנושא מחנאות/ בישולי שדה לילדים מגיל 5 - 9  ואין לי שום רעיון שיכול להתאים לגילאים האלו...

מי שיש לו רעיון - בבקשה שיעזור לי כי אני כבר ממש אובדת עצות....

תודה מראש,

:)
כנסי למרכז הדרכה באתר התנועתי...
31/05/08 14:01
בטוח יש שם משהו!
יש פה קורסניקים מאזור המרכז ? =]]
30/05/08 18:34
1צפיות
אם כן שלחו לי מסר אישי .. אני צכה לשלוח לכם משו :)
תודה ויום טוב :)
זה כבר כאן.... שלישישי!!!
27/05/08 22:20
8צפיות
שם / כינוי:
שבט:
הנהגה:
תפקיד:
שכבה גילאית:
שם השכבה:
שעת הגעה לשבט:
שעת חזרה מהשבט:
כמה חניכים הגיעו?
איך היה?
מה היה?
מה לבשת מתחת לחאקי?
היית בבית ספר היום?
איך היה?
מה היה?
ומה לבשת בבית ספר?
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום:
וסתם משהו מעניין שקרה היום:
האיש שעשה לך את היום:
למה?
מסר לאיש שמעלך:
מסר לאיש שלמטה:
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי:
מסקנה יומית:
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא?
למשקיענים - תמונת היום:
שלישיי-יומירוק(:
27/05/08 22:38
1צפיות
שם / כינוי:יעל
שבט:שורק
הנהגה:חוף
תפקיד:ראשג"דית ה'
שכבה גילאית:י"א
שעת הגעה לשבט:16:15
שעת חזרה מהשבט:וואלה לא שמתי לב..שמונה וחצי ככה..
כמה חניכים הגיעו?בואו נגיד שבמגמת ירידה
איך היה?אחלה
מה היה?יומירוק
מה לבשת מתחת לחאקי?חולצת בצפר
היית בבית ספר היום?כןכן
איך היה?כרגיל
מה היה?משעמם..ומצחיק בהיסטוריה
ומה לבשת בבית ספר?ג'ינס ארוך אפור, וחולצת בצפר אפורה
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום:מה לא
וסתם משהו מעניין שקרה היום:מלא
האיש שעשה לך את היום:כלמיני
למה?ככה
מסר לאיש שמעלך:כל הכבוד על פתיחת הפינה.?
מסר לאיש שלמטה:מי אתה? רביעי שלום(:
ציטוט יומי:אני הולך הביתה אני לא עובר פעולה עם הקופה הזאת..אאוץ' לגמרי אבל יציאה מצחיקה
מסקנה יומית:מתה עליהם
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא?לאלאלא
למשקיענים - תמונת היום:לא צילמתי היום(:
יש מצב שיהיה פה מוזרות יתר..
27/05/08 22:46
4צפיות
חח אייס ונטורהXD
לא בטוח><

שם / כינוי:הדר
שבט:און
הנהגה:דר"ג
תפקיד:קורסניקית שכבגיס"טית
שכבה גילאית:ט'
שעת הגעה לשבט:טיפה לפני4
שעת חזרה מהשבט:מהיום נוער-2100 ככה
כמה חניכים הגיעו?תעזבו...
איך היה?בכללי היה טוב...
מה היה?יומולדת ללימוראני שמחה שהכל הסתדר לי איתה... באנו לפעולה 15 ובסוף הפעולה באו 2 בנים שרשומים ובקושי באים וממש מזלזלים והם ממש חצופים!לא יודעת למה הם באו בכלל... ובלי קשר- אתם מכירים את זה שנקשרים למישהו... סתם ככה אפילו? לא יודעת.. זה קורה לי בערך כל שנה.. זה כמו אהבה אבל זה לא... וזה בדרך כלל גם לא הגיוני.. לא משנה.. אני פשוט לא יודעת אם זה קורה רק לי... כאילו גם שמדברים עליו עם מישהו זה מרגש כזה.. ושרואים אותו הלב נופל למכנסיים.. אבל שוב, זו לא אהבה... זה משהו אחר שאני לא יודעת להסביר. עזבו...
מה לבשת מתחת לחאקי?חולצה בצבע ירוק זית מפול אנד בר..
היית בבית ספר היום?לא
איך היה?לא הייתי
מה היה?מבחן בספרותXD
ומה לבשת בבית ספר?כלום
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום:גיליתי שאין לי זמן לקחת נשימה ארוכה ולחשוב...
וסתם משהו מעניין שקרה היום:יום הולדת ללימור, יום תנועות נוער וחיות אחרות
האיש שעשה לך את היום:מאיססססססססס, וגם נופר-לא בצופים-
למה?מאי[ס] פשוט כי היא עצמה... והיא עזרה לי ואני עזרתי לה.. ונופצי כי היא פשוט הבן אדם הכי טוב בפלנטה בערך(L)
מסר לאיש שמעלך:בתקווה שזו לא אני[יה רייט],יום טוב!
מסר לאיש שלמטה:יום טוב גם לך
אייקון שמתאר את היום בכלל:|בלבול|
אייקון שמתאר את יום הלימודים בבית ספר:X
אייקון שמתאר את הפעולה::-\ לגבי הקורס, לגבי המשימות בפעולהXD
ציטוט יומי:האבאנרה!! לאמור אסט אוסיו רבל...חחח תומר גולובנר הזה><"
מסקנה יומית:אני מקווה שהמשפחה שלי תחזור להיות בריאה..
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא?כן..!
למשקיענים - תמונת היום:
שלייי =)
27/05/08 23:08
3צפיות
שלייי =)
שם / כינוי:דניאל/דול
שבט:דן בת-ים
הנהגה: החוף
תפקיד:לא מוגדר כ"כ...
שכבה גילאית:שישיסטית
שם השכבה: אווופק
שעת הגעה לשבט: רבע ל3
שעת חזרה מהשבט: 9
כמה חניכים הגיעו? 7
איך היה? היה טוב
מה היה? פעולת פתיחת מערך של מערך אולימפיאדה
מה לבשת מתחת לחאקי?חולצה צהובה של המחנ"ק
היית בבית ספר היום? ברור
איך היה? היה מצחיק
מה היה? היה לנו קורס מד"א והמדריכה שלנו כזאת טובה ומצחיקה!
ומה לבשת בבית ספר? חולצה של הלשון וג'ינס
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: ישב"צ עם רכז פרויקט+אחראית צעירה היה מצחייק(קצת אחרת)
וסתם משהו מעניין שקרה היום: אממ קרעתי 4 בנים שחשבו שהם יותר טובים ממני בדוראק!!
האיש שעשה לך את היום: בול&חני
למה? לכל אחת סיבה משלה 3>
מסר לאיש שמעלך: מה קורההה??
מסר לאיש שלמטה:היי (=
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי: "לאהוב או לא לאהוב זאת השאלה.."
מסקנה יומית: אם אתם רוצים למות אל תעשו את זה לידי :P
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? כן
למשקיענים - תמונת היום:
:)
27/05/08 23:22
1צפיות

שם / כינוי: טל
שבט: דן בת-ים :)
הנהגה: חוף
תפקיד: מדריכת ד' בנות
שכבה גילאית: שישיות
שם השכבה:  אופק (!)
שעת הגעה לשבט: 14:00
שעת חזרה מהשבט: 20:30
כמה חניכים הגיעו? אממ..
איך היה? אחלה
מה היה? פעולת 10 דברות הצופה..
מה לבשת מתחת לחאקי? חולצת בצפר
היית בבית ספר היום? כן
איך היה? סביר..
מה היה? לשון, מתמטיקה ואז 4 שעות חופרות במיוחד של סדנת אהבה וזוגיות :Q כמה בולשיט במקום אחד.!
ומה לבשת בבית ספר?  חולצת בצפר שחורה, מתחתיה גופיה ירוקה, וג'ינס
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: אסיפת הורים :Q
וסתם משהו מעניין שקרה היום: אסיפת הורים.. נדפקתי. שוב. המורה לאנגלית. איכסה.
האיש שעשה לך את היום: עוזה ונטע
למה? כי באתי, והם היו באמצע משהו, ואז גיליתי אותו, אז אני עוזרת :) טוב נו, דניאל פה
מסר לאיש שמעלך: דני, אני חולה עלייך!
מסר לאיש שלמטה: יום מושלם!
אייקון שמתאר את היום בכלל: :?
אייקון שמתאר את יום הלימודים בבית ספר: :///
אייקון שמתאר את הפעולה: :)
ציטוט יומי: "מה היא חושבת לעצמה כשהיא קוראת לי ישראלית ממוצעת? מזיקה לסביבה, אה?!!?!"
מסקנה יומית: מורות לאנגלית זה חרא.
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? לא חובה.
למשקיענים - תמונת היום: אין אין..
חצופה!!
27/05/08 23:35
אני אוהבת אותך P:
אללה פעולת ניקיון מטורפת!!
28/05/08 09:19

שם / כינוי: גלי
שבט: עידן
הנהגה: צפון
תפקיד: מדריכת ה' בנים [תותחי על :)] ומרכזת צעירה
שכבה גילאית: י"א
שם השכבה: אלמוג
שעת הגעה לשבט: 12...ישיבת חפרנים :X
שעת חזרה מהשבט: ממ 9 וקצת, אבל הלכתי לענבל לאיזה שעתייםD:
כמה חניכים הגיעו? לא מדברים על זה.
איך היה? מטורף!!
מה היה? פעולת ניקיון מטורפת - כל קבוצה קיבלה חדר והייתה תחרות ניקיון לפנים :) החניכים נהנו בטירוף ובסוף כולם קיבלו פיצה, והחלק הכי חשוב - החניכים שלי ניצחו ^^ פשושוני ביצות.
מה לבשת מתחת לחאקי? חולצה של של"ח וגופייה
היית בבית ספר היום? כן
איך היה? חביב
מה היה? ספורט
ומה לבשת בבית ספר? חולצת בי"ס
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: קיבלתי 100 בסכסוךD: אלוהים יודע איך
וסתם משהו מעניין שקרה היום: נמנמ
האיש שעשה לך את היום: ממ קושקו
למה? כי הוא קוקיD:
מסר לאיש שמעלך: שיהיה המשך שבוע נעים :)
מסר לאיש שלמטה: פררר
אייקון שמתאר את יום הלימודים בבית ספר: |ספורט| [אין לי כוח למצוא משהו נורמלי]
אייקון שמתאר את הפעולה: !! |מגב|
ציטוט יומי: "אפשר להמשיך לנקות בשבוע הבא?" חמודיםם
מסקנה יומית: פעולות ניקיון זה טוב!
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? לי אישית זה לא ממש נוח, אבל בכללי כן
למשקיענים - תמונת היום:
me tooo
28/05/08 14:41
שם / כינוי: אלכס
שבט: יהודה
הנהגה: החוף
תפקיד: ראשגדית ד'
שכבה גילאית: שביעיסטית
שם השכבה: נחשול
שעת הגעה לשבט: 16:15
שעת חזרה מהשבט: לא חזרתי הביתה מהשבט...אבל בסוף הגעתי הביתה ב23:30
כמה חניכים הגיעו? 40 בערך \:
איך היה? סבבוש... ה-יוגב בא לבקר חחחחח
מה היה? פעולת ועדות לטיולי שבועות
מה לבשת מתחת לחאקי? גופיה
היית בבית ספר היום? אתמול כאילו? רק לשעתיים תגבורים במתמטיקה ושעתיים תגבורים בצרפתית
איך היה? בסיידר
מה היה?-
ומה לבשת בבית ספר? רגיל כזה חח
מקרה מביך/ מצחיק/ עצוב שקרה היום: היה אחד הימים המצחיקייייייים הייתי אחכ בק"א (: וראיתי ידיד שלא ראיתי כמה חודשים טובים
וסתם משהו מעניין שקרה היום: -
האיש שעשה לך את היום: רועיי!!
למה? כי התגעגעתי אליוו
מסר לאיש שמעלך: יומטוב
מסר לאיש שלמטה: יומטוב
אייקון שמתאר את הפעולה:
ציטוט יומי: -
מסקנה יומית: -
השאלה היומית - למדריכים-חאקי במכנסיים כן או לא? כן
למשקיענים - תמונת היום: -