בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

חוג ריקודי עם לעיוורים בראשל'צ
16/09/11 13:10
11צפיות
החוג לעיוורים פועל בהדרכתי מעל ל 9 שנים ,אנחנו צריכים בחוג עוד כמה ידים לעזרה ותמיכה אז מי שיודע לרקוד ומוכן להגיע  שיצור איתי קשר. תודה
הי דני
16/09/11 13:14
אתה יכול לתת פרטים לגבי היום ושעות הפעילות של החוג.
ריקודי עם לעיוורים
16/09/11 14:42
3צפיות
בכל יום שני מ 17:30 עד 19:00 במועדון העיוור ראשל'צ רחוב בן אליעזר
פרטי התקשרות, מפת הגעה ומידע נוסף
17/09/11 14:13
מצ"ב קישור להרקדה באתר ארגון הרוקדים.

מרקידים וקודים בכלל שימו לב -
הנכם יכולים לתת קישור להרקדה שלכם באתר ארגון הרוקדים ע"י חיפוש ההרקדה והעתקת הקישור שלה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
האם למרקידים יש טריטוריות
16/09/11 08:54
1צפיות
יש לדעתכם הסכם בילתי כתוב שמרקידים לא חורגים מאיזור מגוריהם ?
ריקודים לכבוד ראש השנה
15/09/11 16:18
22צפיות
ממש לא מה שחשבתם
http://www.aish.co.il/v/ch/129713378.html
הרקדה במכונית ליד הים
15/09/11 12:38
2צפיות
את הריקוד במכונית ליד הים רקדנו תקופה ארוכה בהרקדה של אבי אמסלם בנעמן,שליד קיבוץ עין המיפרץ לפני עכו, מדי פעם הוא נותן תזכורת שלא נשכח, אברהם
ביקור בחוג של מושיקו הלוי וחברים בבית דני
15/09/11 10:12
93צפיות
השבוע נסעתי לבקר בהרקדה של מושיקו הלוי וחברים בבית דני וכמו תמיד – נהניתי מאוד.
את הערב הנחה תמיר שלו בצורה נעימה ועם ריקודים מקסימים ;
מקרוב, זינגואלה, בוקר, בוקרה, דבקה אלון, הצל ואני, בן בנימין, אפרים, זכרונות (גם של טוביה טישלר וגם של שלמה בכר), אבא שמעון, רכב אש, מים מפי הבאר, אליהו הנביא, דבקה מיכל, נשקיני נא, שדמתי, נדוניה, מוכר הפרחים, שיר ההפלגה, לבד יושבת, עפ"י תנועת הרכבות, יהושע, כשהטל נוצץ, אברהם אבינו, אל המים ועוד רבים וטובים.
כמובן שהערב היה מתובל בריקודיו המקסימים של מושיקו –
דבקה אוריה, ארץ אהובה (עם החליל המקסים של דורית !), פרח זהב (בשירתו של מושיקו), בוקי דללה, גלי המזרח, יקיר מנחם, לך, דבקה כנען, שחקי שחקי, צנעה, ואלס אביבי, יפו, נינה ובשורות – אולו, הלו ועוד..
על הרחבה נצפו רוקדים ומדריכים רבים – אתי מעודה, מיכל בכר (מזל שיש את ההרקדה מושיקו – לפחות נפגשנו..- שמחתי מאוד !!) , חיים צמח (איתו רקדנו את "ימינה ושמאלה"), אייל קרבלניק, אורית המקסימה ועוזיאל שעאר (איתו רקדנו את "תני לי סימן"), מיכל פלח, מירב גבע והחיוך הענק עם הפסיפלורות, אולה – בשבילה ההרקדה הזו היא הרקדת הבית, דנה ותמיר כמובן ואם שכחתי מישהו.. איתכם הסליחה (אני חזק יותר בשמות של ריקודים מאשר בשמות של אנשים..)
במהלך הערב הצטרף היוצר יניב זעירי ולימד את ריקודו המקסים "אם יפול גורלך" – שהתקבל באהבה רבה ונרקד בהמשך הערב שוב.
יניב, ברוך שובך לרחבת הריקודים אחרי שנים רבות של הפסקה, מחכים לראות ריקודים חדשים נוספים מבית היוצר.
תמיר – היה קשוב לאורך כל הערב לבקשות הרוקדים, רקד איתנו במעגל והעביר ערב כייפי מאוד !
אם אינני טועה - מיכל בכר תרקיד בשבוע הבא – וגם נרים כוסית לראש השנה (היות ושבוע אח"כ ברביעי זה כבר ערב ראש השנה).
תודה למיכל ולמושיקו על קבלת הפנים החמה, לתמיר - על הרפרטואר הלא שגרתי והמגוון, בהצלחה ליניב זעירי ברחבת הריקודים – ולמי שפנוי ברביעי בערב ומחפש "משהו אחר, שונה ומשפחתי" – בואו להרקדה הזו, אני בטוח שתיהנו.
סופשבוע רגוע וטוב לכולנו.
כמובן שפספסתי..
15/09/11 10:33
2צפיות
כמובן אחרי שאני מפרסם הודעה אני נזכר בשמות של עוד רקדנים ורקדניות שניצפו ברחבה כמו ברברה וחיים (ברברה - היה נעים להכיר - אהבתי איך שאת לא מוותרת לכולם : "קדימה, בואו לרקוד - עכשיו לא ישנים !!"), רוח ים והוד גלים (הרבה זמן לא נפגשנו - היה כייף להיפגש שוב !), להתראות בפעם הבאה
ערב קסום.
15/09/11 16:08
כבר בכניסה לאולם הגלגיליות של בית דני מרגישים באווירה המשפחתית הנעימה והמחבקת.
מיכל ומושיקו מקבלים בברכה את הרוקדים הנאמנים והחדשים עם חיוך רחב שממלא את הלב.
הרחבה והריקודים כבר עושים את השאר.
בכל פעם שאני מגיעה להרקדה הזו (ולצערי, זה לא יום שאני יכולה לצאת בו, אז זה לא יוצא הרבה).
אני חוזרת להיות "מתחילה" ונפגשת עם ריקודים מיוחדים וקסומים, לצד מבחר ריקודים מוכרים.
אני נפגשת עם אותם ריקודים, שלא יוצא לי לרקוד אותם בהרקדות אחרות. (אולי רק במרתונים מסוימים)- הזמנתו של יניב זעירי היא  דוגמה לכך,
הריקוד "ואם יפול גורלך" משנת 1994, התקבל באהבה רבה בקרב הרוקדים.
ריקוד נוסף,שנלמד לאחרונה אצל מושיקו ותופס תאוצה הוא- הריקוד שכבש אותי מהשנייה הראשונה שראיתי אותו (נרקד אתמול לבקשת הקהל פעמיים)
היה הריקוד גובלין של תמיר.
הבמה שמושיקו נותן ליוצרים חדשים צעירים ולמרקידים הנוספים במקום מעוררת המון כבוד.
חזרתי עייפה ומרוצה.

כיף שבאתם
15/09/11 22:23
פינת החמד הזו שלנו מתפתחת משבוע לשבוע. עם המיגוון של המרקידים שמתחלפים ביניהם ועם האורחים המתרבים משבוע לשבוע, זו ללא ספק גולת הכותרת של הרקדות המעגלים שאפשר היה רק לדמיין והיא התגשמה לנו. נכון להיום, מעבר לריקודי מושיקו שמכסים עשרות שנים של יצירה וסיגנונות מגוונים, זה המקום שבו נרקדים כל ריקודי המעגל המשובחים שנוצרו אי פעם. והקונצנזוס על הגדרת "משובחים".. ממש מפתיע במוחלטות שבו. פרט לאחוזים בודדים של אי הסכמה, האהבה לרפרטואר מקיפה את כל המשתתפים. בהרקדה הזו, אין צורך בכל סופרמרקט הדעות והויכוחים על טעם, איכות או כמות. האיכות נשמרת מאליה.

מאחלת למושיקו רק בריאות ועוד בריאות. שרק נמשיך ליהנות ממך ומההרקדה הנפלאה הזו עוד ועוד. ו...רק-דן, לפני שתשים פה עוד תמונה של ניטים..גם את זה כבר מיחזרת. יאללה, תן לנו להשתפך קצת. כן, חסר זוגות. צודק. מצד שני.. אתה יודע איזה כיף זה ללבוש את הג'ינס הישן ולצאת להרקדה בלי טלפונים, בלי להסתכל על השעון, בלי מתח.. בלי עצבים. יוצאים מהבית בכיף, מתי שמתחשק, בהרקדה תמיד נקבל חיבוקים, אהבה, קפה, עוגות, חברים וחברות, ריקודים ששורפים קלוריות ומעלים את האדרנלין.. יש יתרונות גדולים לריקודי עם בלי המתחים של ה"זוגיות" המחייבת והפשרות המתחייבות..
כמה אנשים היו בהרקדה?
15/09/11 23:02
יותר מ100?חשוב לי לדעת.
פיל ,כמה אנשים היו?..על בטוח יותר מ3,........
16/09/11 11:43
2צפיות
אבל אומרים שזו הרקדה איכותית..אז כמות הרוקדים ,ממש לא מדד להצלחה,לא רק בהרקדה הזו....אתמול הייתי באונברסיטה,שם זה הפוך...הרבה כמות  ועדיף שלא נדבר על האיכות
בהרקדה הזו יש בין 30-40 איש
16/09/11 21:23
1צפיות
כך שאם אתה מחפש הרקדה שיש בה מעל 100 איש, סורי, אך זה לא המקום....
ומה שווה הרקדה זו אם הפצת ריקודים שלו נעשית
16/09/11 21:37
2צפיות
בהרקדה קטנה של 35 רוקדים
ולא בהפצה מוצלחת יותר כמו ההפצה הטובה ביותר
שהיא באתר רוקדים בוידאו של ירון מישר שמפיק אותה
בהצלחה רבה ובאיכות מצויינת.
בצורה זו מושיקו קובר עמוק את ריקודיו
וזה לא לטובת הרוקדים ריקודי עם ,
אלא אך ורק לפרנסה אישית,
בדרישה כספית מירון מישר
שלא מוכן לשלם כל מחיר שמושיקו מבקש ממנו לשלם לו
עבור ההפצה בוידאו רוקדים.
עוד כמה שנים הויכוח הזה ביניהם ימשך?
עוד 40 שנים?
והמבין יבין,
כי לא הכל בחיים זה רק כסף
ולא בכל גיל.
עזרא!!! אתה כותב "עובדות" מהרהורי ליבך
18/09/11 23:55
1צפיות
אני מודה לך על הפרגון, אבל מה שאתה כותב תלוש לגמרי מהמציאות.
אנא ממך הנח למושיקו ולי וחזור לעיניניך שלך
º
בסדר. פשוט ככה הבנתי ממושיקו עצמו לפני שנה
19/09/11 18:26
1צפיות
רק רציתי לדעת כמה אנשים בהרקדה הזותי
17/09/11 08:57
1צפיות
אבל אם יש 30-40 זה לא אומר יענו כלום.כאילו כל הכבוד לכם.מה שכן יש הרבה כותבים בפורום באהרקדה הזותי.
תשובה לשניכם, עזרא והפיל החכם..
17/09/11 11:03
1צפיות
אנחנו כותבים על הרקדה קטנה וייחודית שבה בין 30 ל 40 אנשים שברובם הגדול הם רוקדים עם אופי מאוד מיוחד ולכן מתחברים לחומר ריקודי מיוחד ואכן, חלק מהם כותבים בפורום. לא מתווכחים עם העובדות. גם לא עם העובדה שמטרידה אותך עזרא, על הפצת ריקודי מושיקו שלא דרך ירון מישר דווקא...

אנחנו בהחלט מתווכחים על הפרשנות שלכם לעובדות. בינתיים.. אנחנו מדברים על הנאה. על כיף. על משפחתיות. על חברות. על ריקודי מעגל שיתופיים, עלכ כוריאוגרפיה של הטובים ביוצרי ריקודי העם.  בין הקוראים, אולי יש שניים שלושה, שירגישו שההרקדה הזו מעניינת אותם ותתרום להם לחוויה האישית שלהם. גם בשבילם אנחנו כותבים. ואתם, ביחד עם הטענות שלכם, גם כן, רק שני אנשים. זה אפילו פחות מ 30-40.

תשובה לרוח ים והוד גלים
17/09/11 11:16
1צפיות
רק רציתי לדעת כמה רוקדים יש בהרקדה הזותי.
ויכול להיות שאני יבוא שמה,כי אני מבין שזה הרקדה מיוחדת עם שירים וריקודים על הכיפק.
אני לא כתבתי שום טענה,דוקא יש לי הרבה כבוד להרקדה ולריקודים שיש שמה.בעוד שבועיים יכול להיות שאני יבוא,ואם אני לא ידע חלק מהריקודים אז אני יעתיק.
פיל יקר
17/09/11 13:17
1צפיות
אתה תמיד מוזמן!.
לא מומלץ...
17/09/11 14:36
3צפיות
להזמין לחנות חרסינה
חחחחחחחח (:
17/09/11 22:07
1צפיות
אהבתי דב'לה.
פיל, אתה מוזמן
17/09/11 14:18
1צפיות
מה יש לך להפסיד? מקסימום תאמר לעצמך "חד פעמי". ואולי, אם ריקודים מיוחדים מעניינים אותך, תוסיף את יום הרביעי לימי הריקוד שלך.
אגב, יש כוונה להכניס גם ריקודי זוגות, נדירים. אם יהיו מספיק רוקדים שרוצים זאת.
אני מתאמן באגרוף ביום רביעי
17/09/11 16:03
1צפיות
רוצה יעני לבוא בעוד שבועיים,כי אולי יענו יבטלו את האימון.אבל לא כאילו קבוע,האיגרוף זה החיים והנשמה שלי.
כמתאגרף ההרקדה באוניברסיטה תתאים לך יותר
17/09/11 16:19
2צפיות
אבל באונברסיטה אין חוקים,ואפילו מתאגרף בסיכון
17/09/11 16:38
4צפיות
לאחרונה יש שם איזה1שקופץ ומשתולל במרכז המעגל...
יוניון תופעת הקופצים מתפשטת
18/09/11 14:21
1צפיות
הקופץ מהאוניברסיטה נצפה בחוף בת ים
ובראשון יש אפילו קוץ יותר מיקצועי ממנו
פולני,אני מחכה לתופעת הרוקדות המתפשטות ......
18/09/11 22:15
1צפיות
שבוע אחרי ראש השנה,ההרקדה בחוף גורדון תעבור לבוקר...מתגעגע לאלה שבאות עם חוטיני לקנות גלידה....מה שמדאיג אותי,יותר מהקפצן מבת-ים(בחוף גורדון המאבטח,היה מוציא לו כרטיס אדום..בבת-ים ובראשון  אין) הן בנות זוג לשעבר שעד שאני לא מאיים עליהן בתלונה במשטרה,לא יורדות ממני....כולל הפסיכולוגית עם התואר השני
צריך להודות לו
18/09/11 14:41
1צפיות
(לקופץ) שהוא איננו רוקד זוגות...
לאחרונה ישנה תופעה
18/09/11 22:37
1צפיות
של אנשים שלא זזים כמו זקנים הם רוקדים .
אולי צריך לעשות ריקודים רק לפנסיונרים
זה יכול לנבוע מפציעה
18/09/11 23:12
לפני כמה שנים היתה לי החמרה בפציעה בברך, ואחרי חודש וחצי של מנוחה וצליעה כשהיה שיפור ניסיתי לרקוד
אני חושבת שבמשך יותר מחודש היה לי ממש קשה לעמוד בקצב, איבדתי את "קלות הרגליים" ועד היום זה לא חזר אליי לגמרי

יש לי הרבה הערכה למי שממשיכים לרקוד למרות הכאבים והמגבלה
מענין למה דוקא בשרשור על ההרקדה של מושיקו
18/09/11 23:44
7צפיות
מוזכרים נכים(אני),פצועים וזקנים....אתמול הזמינה אותי לרקוד חתיכה פצועה בקרסול ודי נהנתי...היא סיפרה לי על1הכותבים פה,מוכר לכולם,שהתנהג אליה בגסות..בכוונה לא כותב באיזה הקשר,כי תיכף יבינו על מי מדובר..אז בכדי לא להדליק פה אש,אני פורש
לרוץ למיליון נק מבט אישית
19/09/11 15:52
גם אני מכיר לפחות שניים כאלה לדעתי קצת סלחנות לא תזיק במקרה הזה.
יש אחד בבית דני שעבר את גיל השיבעים ומגיע להרקדות
ופשוט אפשר לעקוף.
קודם כל רחבת הריקודים זו לא מסלול ריצה ולא
20/09/11 02:46
1צפיות
זירת קרב.
דבר שני ,הריקודים החדשים משעממים ולא מעניינים,
אז רוקדים איזי.
דבר שלישי,לך לרקוד בהרקדה צעירה.
ספק אם תמצא אחת כזו בריקודי עם,
גם לא באוניברסיטה שחציה כבר לא צעירים בכלל.
אני מאוד מקווה....
17/09/11 22:09
שלא יהיו מספיק אנשים שירצו!.
אחד הדברים שאני אוהבת בהרקדה הזו היא שאין בה ריקודי זוגות
רוח ים.מה שכתבת נכון,אבל אני לא מדבר אישית רק
17/09/11 16:41
לי.
אני חושב שריקודיו של מושיקו צריכים להיות מופצים בכל ההרקדות.
הדרך הטובה ביותר היא דרך ירון מישר.
מה שירון מישר מפיץ בחנות שלו,
ההפצה עוברת לאלפי אנשים בעולם
ואילו מושיקו קובר את ריקודיו בהרקדה קטנה
וגם פה ושם בהרקדות קטנות בחו"ל
וכל זה בגלל כסף.
נכון שירון מישר גם הוא מתעקש על פחות כסף ,
אבל מה שעושה מושיקו אנחנו הרוקדים מפסידים.
אני בטוח שאם ירון מישר היה מסכים לדרישות של מושיקו,אז החנות שלו היתה בהפסד כלכלי
וירון לא יהיה מוכן להפסיד ולסגור את העסק הקטן שלו.
לא יהיה מוכן למכור את הסחורה של מושיקו במחיר הפסד.
ירון זקוק לרווח כספי בכדי להתקיים ולא בכדי להתעשר.
מה שאני יודע,ירון לא גר בוילה מפוארת ואין לו מרצדס חדשה.
אז בינתיים שניהם מופסדים כלכלית
וגם אלפי הרוקדים מופסדים .
מה שטוען מושיקו,שירון לא יתעשר,או לא יתפרנס על חשבון הגב שלו.
הרי בסופו של דבר כולנו נגיע למעלה לעולם הבא
ואז בעוד כמה שנים טובות גם ריקודים אלה יעלמו בגלל ויכוחים על כסף.
מזלנו שפעם ריקודיו של מושיקו נרשמו כרשומי צעדים
ואז יש לנו כמה ריקודים יפים מריקודיו,
כמו בתף ובצליל,געגועים ועוד.....
עזרא,
17/09/11 21:33
מושיקו הוא "גורו" בשבילי.. ואין לי הרבה כאלו בחיים. כמה שאני מכירה יותר אותו ואת יצירתו, אני רק יותר מתפעלת מהאדם ומכישרונו הענקי. ואני האחרונה בעולם שאעביר ביקורת על הדרך שבה אדם בוחר להפיץ את יצירתו. זו היא זכותו המלאה.  
עוגה עוגה במעגל בית דני נחוגה
17/09/11 23:59
עוגה עוגה במעגל בית דני נחוגה
הפינוקים המוקדמים שלי בריקודים,  התחילו עוד שהיינו בגן הילדים רק 3 בנים ו- 12 בנות, חבל על הזמן שחלף מאז.  איך שלא היתי מסתדר  "במעגל נחוגה" הסיכוי שלי היה אחד לארבע לתת ידיים לבנות הגן החמודות, אחת מימיני ואחת לשמאלי.  היום לך תחפש מקום כזה של עודפים, אני לא מכיר כזותי הרקדה, כל ההרקדות  נהיו יבשות "תיבת נח", בקושי תמצא אחת שווה "גלגל רזרבי".
כבר אז רק דן המקשן הקטן, שאל את צילה הגננת עם הקונצרטינה, האם  ריקוד  ה-"עוגה עוגה לשבת ולקום "  נכלל בקטגוריה של ריקוד עם ?  או שיש בעית התאמה גילית מוקטנת, בהגדרת ריקודי העם והעמים.  
בגיל   20,  30, 40, 50,שנים ועוד קצת, לא הופכת אוטומטית  את רוקדי מושיקו הלוי הבוגרים  ואת הרקדתם בבית דני, לריקודי עם.
רק דן מתמיד אוהב לפרגן מכל הלב ולעשות הנחות לרוחי, בואו נשכח מגן הילדים,  בנתיים נתקדם לטרכטנברג, כידוע בהתאם להוראות משרד החינוך כיתה תקנית מונה 40 תלמידים !     35 תלמדים בממוצע בהרקדת "המעגל נחוגה" ברביעי בבית דני, זו נחשבת לכיתה בחסר, מספר שמתקרב לתקן O.E.C.D.  אולי מוטב לכם להרגע, להצטנע ולהסתפק בטוב ביותר שיש, בנישה איזוטרית בריקודי העם שלכם בהחלט.

אלא  באם יוכרז ב-23 בחודש זה, על "בית דני" כמדינה עצמאית והרוקדים שם יוכרו כעם רוקד
תקן O.E.C.D המדוייק והמעודכן עבור רקדן
18/09/11 11:51
הכיתות בישראל הן לא רק מהצפופות ביותר בעולם, אלא שבעשור האחרון הצפיפות בהן רק עלתה - בעוד שמדינות רבות החברות ב-OECD פעלו כדי לצמצם את מספר התלמידים בכיתה.

לפי נתוני הארגון, בכיתה בבית ספר יסודי בישראל לומדים בממוצע 27.4 תלמידים, לעומת 21.4 תלמידים בכיתה בממוצע מדינות OECD. הנתונים האלה כוללים גם את הכיתות בחינוך המיוחד שמספר התלמידים בהן נמוך. לכן, הכיתות בישראל צפופות הרבה יותר בפועל.

מספר התלמידים הממוצע בכיתה בחטיבות הביניים בישראל הוא 32.3, גבוה משמעותית ממספר התלמידים במוצע בכיתות במדינות המערביות - 23.7 בלבד.
º
גדי תודה ז"א שברביעי בבית דני ממש צפוף
18/09/11 14:20
ובאמת מושיקו מוכשר מאד בתחום המחול והמוסיקה
18/09/11 00:29
1צפיות
וכולנו אוהבים את ריקודיו הנרקדים בהרקדות רבות,
אבל למה להתקמצן.
הרי בין כה וכה ירון לא ישלם לו את מבוקשו.
לכן מי שצריך לוותר זה רק מושיקו.
וזה רק לטובת הרוקדים
ולא לטובתו האישית של ירון מישר.
אפשר גם אחרת
18/09/11 03:43
1צפיות
גדי נותן עם כל הלב

http://www.youtube.com/user/gadibittondances#g/u
הם נכנסו להיסטוריה.
18/09/11 03:07
היו בארץ  רק 48 ביל"ויימניקים.
פיט לשמחתנו ההיסטוריה לא חוזרת
18/09/11 10:11
הם היו רק 48 עוד מלפני שנת 48 ומאז הגענו במדינה למעלה מ- 7 מיליון תושבים.

מתוך עשרות אלפי רוקדים ריקודי עם שיש היום בישראל ובעולם.    עם כל הכבוד שיש למושיקו הלוי, אין כל סיכוי שהבשורה החדשה תצא דוקא מ-30 רוקדים ועוד קצת בבית דני,   שמשם נגיע בעזרת השם ל- 100.000 רוקדים ריקודי עם ישראלים.

"אחד הדברים שאני אוהבת בהרקדה הזו היא שאין בה ריקודי זוגות."

עוד לא שמעתי שממשהו מתנשא בפרינציפ,    א נ ט י / ד ו ק א,   יכול לצאת משהו חיובי.
רוחי זה כבר פעם שניה השבוע
16/09/11 08:58
2צפיות
שאני מסכימה איתך
ליאור היקר והמקסים!!!
17/09/11 01:10
1צפיות
קודם כל תודה על התיאור היפה והמחמאות
שנית, אני חייב להגיד לך שאתה מוסיף הרבה חן להרקדה הזו, אז בוא אלינו תמיד.... (כשמתאפשר כמובן...)
אוריתי, שוב תודה
רוחי, תמיד כותבת יפה...

ההרקדה הזו מיועדת בעיקר למי שרקד או רוקד הרבה בהרקדות הגדולות, ומתחשק לו קצת לגוון... או מי שרואה ריקודים לא שכיחים ושואל את עצמו "איפה אפשר ללמוד אותם?"... נכון שרוקדים אלו הם מעטים, אך טוב לדעת שיש מקום כזה בשבילם. כמובן שמושיקו הלוי וריקודיו הם חלק בלתי נפרד מההרקדה הזו.
אני לא אוהב להשתמש במשפט "הרקדה איכותית", אני כן אוהב שבהרקדה הזו אפשר לרקוד הכל! וזה בעיניי מאוד מיוחד.

העיקר שנמשיך לרקוד ולהנות...
מה חדש?
14/09/11 20:54
נעדרתי כשלוש שנים מהארץ, אינני מעודכנת במי מה מו.הייתי אצל משפחתי באיסטנבול היפהפיה המקסימה והאהובה שלי. אז קדימה מי התחתן מי התגרש וקצת רכילות כדי שאני אדע מה קרה בהיעדרי, מה פיספסתי ומה אינני יודעת חלילה (בצחוק,בצחוק). אשמח לראות תמונות, ולשמוע חוויות.
º
מיריקלס - ביבי וארדואן התגרשו
17/09/11 14:29
4צפיות
תיבת נח - מצא את ההבדלים...
14/09/11 14:54
16צפיות
כשרק התחילה תיבת נח הייתי מגיעה לשם באופן די קבוע והיה מהנה למדי... היו כמות נכבדה של רוקדים לימדו כל פעם ריקוד בשל אילוצים שונים תקופה ארוכה לא הגעתי אך לפני חודש (כלומר לא זאת של אתמול זאת שלפני חודש) באתי כמות האנשים ירדה לפחות ממחצית היה משעמם אווירה מאוד רדומה, אותם ריקודים קבועים מההרקדות של שני ורביעי, שום ייחוד ושום כלום, לא לימדו משהו, כמעט ולא שמו ריקודים מיוחדים ושונים ... אני מצפה במשהו שהוגדר כמפגש זוגות מכל הזמנים - שיהיה ייצוג מכובד גם לריקודי העבר, וגם שילמדו ריקודים... מה שלא קורה... והבנתי מחברים שהיו שם אתמול שהמצב בכי רע .. לא היו כמעט אנשים, שהיה משעמם, שניכרה עייפות על המרקיד כי לא היו אנשים...
גם ביום רביעי...
15/09/11 10:32
1צפיות
כאשר ירון שינה את לוח השעות בהרקדה בימי רביעי הוא הבטיח שבשעה הראשונה ילמדו ריקוד ישן (יענו מין סדנה שכזאת) ובסבב השני ריקוד חדש, וגם ריקודים מאתגרים במעגלים... דבר זה החזיק מעמד אולי חודש חודשיים. עד לפני חודש אני יכולה לומר שירון בקושי לימד ריקודים בהרקדה בזמן האחרון לא ישנים ולא מן החדשים (ויש רבים ויפים הן בישנים והן בחדשים כמו ריקודים של רפי זיו, אבי לוי, הריקוד שתי עלמות של אבנר בזוגות והריקודים שהיו בתחרות בכרמיאל) מדוע לא להעשיר את רפטואר הריקודים של הרוקדים בריקודים יפים וטובים כפי שקורה בהרקדות האחרות וכפי שירון עצמו הבטיח שיקרה בהרקדות??
אני את מקומי מצאתי כעת בהרקדה של בועז בבית הנוער. ההרקדה נפתחה שם בקול תרועה רמה השבוע והיה מקסים... לדעתי קמה כאן אלטרנטיבה ראויה ולא רחוק היום שרבים ימצאו את מקומם בחלופה זאת...
אני בשוק!!חח
15/09/11 16:24
2צפיות
בדיוק שוחחתי אתמול בטלפון עם חבר שהוא רקדן מהטובים ביותר והוא אמר לי שהפסדתי תיבת נח שלא נשמעה כמוה מזמן!! שכל ריקוד שנתבקש ירון שם בלי לחשוב פעמיים ובלי לדאוג מה ימלא ומה ירוקן את הרחבה והיום דיברתי עם חבר שרוקד בקביעות בירושלים והוא אמר לי שאתמול היתה הרקדה אחת מהטובות ושהאנרגיות של ירון היו בשמים ושהוא הדביק את כל הרוקדים :)
ואלה..על טעם וריח...
º
מה את בשוק? גמני אוהב הרקדות ללא צפיפות.
15/09/11 18:18
אשר צטערת אבל לא הבנתי אותך
15/09/11 21:01
2צפיות
אמרתי שאני בשוק בגלל ההבדל בתגובות בין אלה שכתבו לפני לבין מה ששמעתי.. חוצמזה,ירון צריך לדעתי להתאמץ מאוד מאוד מאוד בשביל שתצא לו הרקדה לא מוצלחת. לא זוכרת שאי פעם היתי בהרקדה של ירון ויצאתי מאוכזבת. אני אוהבת את ההרקדות שלו,את המרתונים שלו וכפי שכתבתי פה כבר פעם בעבר ושוב,קטלו אותי..חח את התיבות נח שלו
נורית גם אשתי לא מבינה אותי
15/09/11 21:51
1צפיות
כפי שכולנו יודעים, לכל אחד יש את ההעדפות שלו, ולכן הרקדה טובה לאחד, יכולה להיות אסון לשני.
באופן אישי ציינתי את העדפתי להרקדות ללא משתתפים רבים, למרות שאז אני מסתכן בכך שאני אהיה בשוק (כואבת).
ואני שמעתי אחרת על תיבת נח מכמה שהיו שם
15/09/11 19:09
1צפיות
שהיה רדום ומשעמם.... כמעט ולא שם ריקודים מיוחדים, וכמה ריקודים שהיו רשומים בפינת הבקשות ממש לא הושמו אז לא כל דבר שביקשו שמו.... ולא היה צריך לדאוג מחשש מה ירוקן את הרחבה כי גם ככה היא הייתה ריקה... וזה שהוא שם בקשות לאנשים זה כדי להשאיר את מי שכבר נמצא שלא יברחו מה שיש... מה גם שתיבת נח נמצאת בירידה רצינית זה כבר תקופה לא קצרה... ונראה לי שמישהו צריך לעשות חושבים... (ושוב אני מדברת על תיבת נח רק לפי השמועות של חברים שלי מההרקדה שהולכים לשם, הרקדה כזאת היא לא ממש בשבילי) אבל לגבי אתמול אני יכולה לומר שבהחלט היא הייתה אחת הטובות מזה הרבה זמן.... הנוכחות של ירון הייתה משמעותית מאוד ומשמחת והוא אף ירד לרקוד כמה ריקודים יפים יפים.... ואם ירון קורא את מה שכתוב כאן אז היה ריקוד ששמת של מירי מסיקה (משהו 'הייתי בגנים וארמונות' לא יודעת איך קוראים לשיר אבל הקול זיהיתי שזה מירי מסיקה) אם יהיה אפשר ללמד אותו בחוגים שלך השיר מקסים והריקוד נראה נהדר תודה!
אליך סיגל; לו"ז חדשי של מרקידי חוף דדו ובכלל
14/09/11 01:05
5צפיות
בהרקדות חוף ובכלל, בהן קיימת רוטציה לפי סבב מרקידים לסרוגין,
מוטב לרוקדים לדעת מי מרקיד, איפה, מתי...?????

אפשר שקיים לו"ז חדשי מפורט באינטרנט ואייני יודעת על כך.

אשמח להמליץ ו/או להתעדכן, שהרי כ"א מהמרקידים יודע/ים ללא סוד את הסידור החדשי

ברגשי תודה
קמי.
ריכוז המידע בדבר "מי מרקיד השבת" אצלנו באתר
14/09/11 02:04
2צפיות
מדי שבוע דואגת "גבעה תלולה" לברר תור מי להרקיד הפעם בכל ההרקדות החינמיות.

את המידע שהיא אוספת עבורנו אנו מפרסמים בטבלה מיוחדת כשירות חינם ובהתנדבות עבור ציבור הרוקדים.

בבקשה: http://www.harokdim.org/site/markid.html

בילוי נעים!  
תודה ענקית "לארגון הרוקדים" הלו"ז יעזור בעתיד
15/09/11 08:38
2צפיות
לכל הרוקדים, שתהיה לכולנו שנת מחול ועונג להיפגש, לרקוד וליהנות יחדיו כל ימות השנה.

בברכה
קמי
ותחשבו על זה!!
74תגובות
13/09/11 18:54
7צפיות
בהתחלה בהתחלה, היה לנו את רבקה שטורמן,שרה לוי תנאי,גורית קדמן....,ואחר כך בא יואב אשריאל יענקלה לוי,אליהו גמליאל,בנצי תירם...,אחר כך באו שלמה ממן,חיים שריון,טוביה טישלר , מרקו בן שמעון , איציק סעדה,שמוליק גוב ארי.... אחר כך בא אבי פרץ,ויקטור גבאי,נפתלי קדוש, אבי אמסלם,,אבנר נעים, אחר כך בא רפי זיו,גדי...

(המשך...)
בהתחלה בהתחלה, היה לנו את רבקה שטורמן,שרה לוי תנאי,גורית קדמן....,ואחר כך בא יואב אשריאל יענקלה לוי,אליהו גמליאל,בנצי תירם...,אחר כך באו שלמה ממן,חיים שריון,טוביה טישלר , מרקו בן שמעון , איציק סעדה,שמוליק גוב ארי.... אחר כך בא אבי פרץ,ויקטור גבאי,נפתלי קדוש, אבי אמסלם,,אבנר נעים, אחר כך בא רפי זיו,גדי ביטון,אבי לוי,ירון בן שמחון,דודו ברזילי , ירון מליחי.... פתאום צצים עוד ינוקות בשטח.. אוהד עטיא,אלעד שטמר,גילה פז,נורית גרינפלד.... כן חברים, הגלגל מסתובב וכל אחד מאיתנו אוהב ומרגיש בדיוק את מה שהמייסדים הרגישו בזמנו.הכמיהה ליצור את מה שהכי אוהבים וכך לשמר את ריקודי העם!! האם אתם המעריצים ללא עוררין של תקופה מסויימת חשבתם מה היותר ותיקים חשבו עליהם? מה המקום שלנו בעולם הזה בדיוק אם רק נשמר ואש היצירה והעשיה לא תשרוף בעצמותינו? אם לא נטפח ונחדש את ה"בסטה"? אז באמת אפשר לסגור את הבסטה וללכת מכאן!!
הסעה זמנית
13/09/11 17:38
3צפיות
האם מישהו מגיע לחוג החדש של ירון מישר בנוה מונוסון? אני בשלילה שלושה חודשים ואני מחפשת מישהו שמגיע לחוג הזה. אשמח לשמוע משהו טוב.
מומלץ לציין מהיכן את מחפשת הסעה
13/09/11 18:25
1צפיות
לא צריך רחוב ומספר בית, אבל מומלץ לציין איזור כללי
טרמפ לחוג של ירון מישר בנוה מונוסון
14/09/11 20:50
1צפיות
צודקת סיגל. אני צריכה טרמפ ממרכז רמת גן אבל כמובן גם בחזרה. תודה מראש.
החוג המיוחד והמעניין של טוביה טישלר
13/09/11 12:56
8צפיות
אהבתם את היחודיות של "בוקר של שושנים"- את הרפרטואר המעניין והלא שיגרתי שקיבלנו שם?

אז נגלה לכם שיש לנו כל שני בשבוע, קרוב לפריפריה, בעצם ברעננה העיר- בתיכון אביב,
נחבאת  הרקדה בעלת אופי מיוחד,שפועלת בשקט יפה ובלי הרבה פרסום.
והמדריך,... בעצם רקדן, ועוד איזה רקדן, וגם יוצר,,,,,אוהווו  איזה יוצר, אילו יצירות,,,,,,מוכשר ביותר, גם חביב חייכן נעים ואף מצחיק,,,,,שאינו מתפשר על איכותם של הריקודים, וכל הרפרטואר שלו מתחילת הערב ועד סופו, מורכב מריקודים מיוחדים כאלו. אם חיפשתם זאת, וצמאתם לכך, אצל טוביה טישלר תוכלו להנות מכך, ורק לראות את טוביה רוקד, כבר סיבה טובה לפקוד את החוג.  המיוחד בחוג זה הינו,כשכל שבוע רפרטואר שונה,   והמתכון להנות ולשלוט היטב בריקודים-  הינו ההתמדה,
היום גיליתי אותו מחדש, אחרי זמן רב שלא פקדתי את החוג, הגעתי כדי להזכיר לעצמי מדוע אני אוהבת את ההרקדה הזאת, על אף שאינה רועשת אלא שקטה...... איכותית ומיוחדת.
כמה מהריקודים שרקדנו הערב- נחל תנינים, ג'לוסי, אסופים,זה בזו נביט, מרוב אהבה, מאין תבואה שירי, יללת הרוח, זר שירים, נערה ושמה כינרת, גוזו לי,ועוד כמה ריקודים אינני מכירה את שמותיהם,
וכך גם במעגלים.
רפרטואר מגוון ומעניין.
ממליצה בחום
איריס חמודתי יש בעינייך הרקדות שאינן מיוחדות
13/09/11 14:26
3צפיות
אני בהחלט מזדהה עם כל שכתבת אודות ההרקדה של טוביה טישלר. מה שצרם את אוזני וגרם לי קצת מצמוץ בעיניים הוא שהכתבה באה מיד
לאחר - "אבנר נעים וגדי הרכב מנצח". וחשבתי בליבי שזה בדיוק המרחק בין מזרח למערב, בין ריקודים ומוזיקה באיכות ושמיעה ערבה לאוזן,
אצל טוביה לבין צרמוניה מחרישת אוזניים בקצב מהיר אצל גדי ביטון. זה המרחק בין ריקודי עבר ואמצע בעיקר לבין ריקדים חדשים וריקודי עתיד.
מרחק בין שמירה על המסורת - ריקודי עם לבין הפיכתה למחול ישראלי.
איריס יקרה, את באמת כותבת יפה לדעתי, ממצה, ומכיל פרטים רבים שקהל הקוראים אוהב. אולם כל הכתבות מלווות בתוספת - היותם טובות,
נפלאות, מצויינות.
לא יצא לך אף פעם להיות בהרקדה פחות טובה, או לחשוב שיש כזאת ?
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
אורי היקר,נכון,מרחק מזרח למערב-אך שתיהן טובות
13/09/11 15:45
3צפיות
רפרטואר די שונה בין ההרקדות,  אך שתיהן מוצלחות,
אך  אורי מדוע אתה קושר עניין אחר , דוקא לגבי ההרקדה של טוביה.
אך אם העלית נושא זה אענה לך-
מי קבע שרפרטואר  ישן טוב יותר מחדש או להיפך? הכל עניין של טעם.
הנכון הוא לשלב בין שני הקטבים ומה שביניהם.
אם כי טוביה שנוהג להרקיד רפרטואר מיוחד, נוהג לשים לא מעט את יצירותיהם של אבנר נעים וגדי ביטון, וכך גם נוהגים אבנר נעים וגדי ביטון לשלב ישן מול חדש.
אופי ההרקדה הינה עניין של טעם, ומה שקורה בשטח כיום מוכיח שהרקדות סוערות יותר, מביאות רוקדים רבים יותר.

ואגב אורי לגבי דיווח על הרקדות פחות טובות, אשיב לך-כשיש לי ביקורת במהלך ההרקדה, אשתף את המדריך בתחושותי וייתכן שהמצב ישתנה מייד, אך לא אתן למצב שיימשך כך, רק כדי "לרוץ ולספר לחבר'ה". תמיד אפשר  לשוחח עם המרקיד ולשפר את המצב.
אם הרקדה לא "טובה" לטעמי, לא אהיה שם, אני נמצאת רק היכן שטוב לי.
ואגב קרה לי לפני מספר שנים שכתבתי את אשר חשבתי על אופי ההרקדות / המרתון, וזה עלה לי מאד ביוקר, מאז אני נמנעת.
ואגב לא ראיתי חבר פורום  שהניק ניים שלו מוכר, שיכתוב  ביקורות רעות על הרקדה, כל ה"גיבורים"- שכן כותבים ומבקרים ,מופיעים בשמות בדויים.
ולגבי הרקדות טובות- צריך לכתוב לשבח ולהודות , כי המרקידים השתדלו והתייחסו, ולכן הם ראויים לכך.
º
איריס יצאת גדולה
13/09/11 17:29
2צפיות
איריס יקירתי
13/09/11 18:33

ראשית אני מפרגן לך (כידוע לך מאז ומתמיד) שאת יודעת לבקר בחוגים כה רבים ובשלל הרקדות ואת טורחת ומשתפת בחוויותייך את הפורום.
על כך תבורכי.... וכל הכבוד !

אני מבקש רק הבהרה לגבי המשפט הזה: (ציטוט)

כמה מהריקודים שרקדנו הערב- נחל תנינים, ג'לוסי, אסופים,זה בזו נביט, מרוב אהבה, מאין תבואה שירי, יללת הרוח, זר שירים, נערה ושמה כינרת, גוזו לי,ועוד כמה ריקודים אינני מכירה את שמותיהם,

שמות הריקודים שציינת הם:
נחל התנינים משנת 90.
ג'לוסי משנת 90.
אסופים משנת 2007 שכמעט נעלם מרחבות הריקודים.
זה בזו נביט משנת 89.
מרוב אהבה שנת 2004 - טרם זכיתי לראות אותו בהרקדה כלשהי.
מאין תבואה שירי שנת 83.
יללת הרוח שנת 76.
זר שירים שנת 76.
נערה ושמה כנרת - התכוונת כנראה לכנרת שלי של יוני קאר משנת 98.
גוזי לי משנת 57.

האם לא נרקדים אצל טוביה גם ריקודים שחוברו ב-5 השנים האחרונות ? ואם כן - מדוע לא טרחת לציינם ?
איך את איריס שמבקרת בכל כך הרבה הרקדות (שתהיי בריאה) לא זוכרת, או לא מכירה כדברייך, שמות של ריקודים אחרים פרט לנוסטלגיים ?

ושוב... תודה לך על המידע שאת מביאה לנו.
דב היקר
14/09/11 03:42
תודה לך על הפירגון,  אני משתדלת להביא את רשמי ולחשוף הרקדות מיוחדות.
ולשאלותיך-
הריקוד- "נערה ושמה כינרת"- ריקוד של שמוליק גוב-ארי משנת 85- ריקוד מאד יפה,
אינני מציינת את כל הרפרטואר אלא את המעניינים שבהם - ודאי שהיו ריקודים של החמש שנים האחרונות ,ואף של השנה האחרונה- אך את היפים שבהם- כמו בדרך אלייך, סודך, ועוד כמה....
ואלו שלא ידעתי את שמם, אלו ריקודים לדעתי גם של השנה האחרונה-ריקודים יפים שאינם נרקדים בהרקדות השונות-שיר אחד  מבצע אמנון ברנזון והשני , לא מכירה אף את השיר, וישנם עוד כאלו.
ולכן טענתי שהרפרטואר אצל טוביה מיוחד ומעניין, ואינו חוזר על עצמו.
איריס יקרה מפרגן לך תמיד וגם מתקן כשצריך
14/09/11 18:17
1צפיות
את הריקוד "נערה ושמה כנרת" של שמוליק גוב ארי מ - 1985 טוביה לא רק שלא שם ביום שני אלא גם לא מכיר ולא זוכר ששמע עליו.
גם כשכתבת חוות דעת על ההרקדה של משה אורון טעית מאחר שהריקוד שנרקד שם היה "כנרת שלי" של יוני קאר ששמו המקורי הוא
(נערה ושמה כנרת) והוא ריקוד זוגות משנת 1998 שנרקד אצל טוביה לעתים.
למרות שלא הייתי אצל טוביה ידוע לי שביום שני השבוע לא נרקד שם גם "כנרת שלי" אז אולי את בלבלת עם ריקוד המעגל "את כינרת" של
רוני סימן טוב משנת - 2000  שהכן נרקד ביום שני באביב רעננה.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
אורי היקר,מה עקרוני איזו ריקוד על כנרת מדובר
14/09/11 22:38
4צפיות
לשם מה נכנסת לפינה מה שמו של הריקוד- ואם הוא כן נרקד או לא נרקד.
הרעיון כאן אינו לבדוק את בקיאותי בלזכור את  הריקודים,אלא את אופי החוג המיוחד של טוביה .
איריס מכיוון שאת מכירה את הנפשות הפועלות
15/09/11 00:39
1צפיות
בפורום הזה.. היתי בטוחה שתצפי לכאלה תגובות..לא להתרגש יתר על המידה
איריס כותבת לא קוראת ולא סופרת אותי
15/09/11 02:13
איריס חביבתי נעלבתי קשות, בשביל מה אני עמל בליכלוכים יפים וטובים כל השנים, שאפילו את "המעופפת" בין ההרקדות, מתעלמת מהגיגי והביקורת המפרגנת שלי, בשביל מי אם לא בשבילך, סבלתי את מחיקותיהם של ירוני מישר, רויטל דיאלנה שלנו, והפרפריתה בצהוב. מההטרדות הנון סקסואליות של ה"ברירת מחדל" הזמנית.  כמה שאני מנסה להתפרסם לא הולך לי, אפילו ששמי האמיתי גלוי וידוע ותמונתיי התפרסמו חופשי חופשי בפורם, היתי בטוח שבשבילך אני אחד מגיבורי התרבות של הפורום, אמנם לא ברמה הגבוהה של משהאל'ה ודובל'ה, כאילו בסוף הוצאת אותי סתם פחדן אחד, למה נשמה ?
אפילו הניק שלי "רק דן" לא עושה לך את זה ?   בחיאת איריס, מה עוד אני צריך לעשות בשבילך, שתכירי בזכויותי הביקורתיות.
זהו הסוף שלי,  הגיע הזמן להחליף ניק ולהסתתר בחזרה.

ואגב לא ראיתי חבר פורום  שהניק ניים שלו מוכר, שיכתוב  ביקורות רעות על הרקדה, כל ה"גיבורים"- שכן כותבים ומבקרים ,מופיעים בשמות בדויים.
רק דן עם ככ הרבה רוע צריך עוד
15/09/11 12:01
1צפיות
תראה איך רוקדת מקסימה יושבת ומספרת רשמים ואז עטים עליה כוכבי הפורום.
כן יודעת תשם לא יודעת תשם.
תאמיני לי הם לא זוכרים מה ששכחת.
רק דן שעוסקים בפרנסה של אנשים צריכים להיות זהירים שבעתיים.
רקדן מתי אתה בא לחלץ עצמות באוניברסיטה,
º
צעד הרוע שלי מוכר, 'הטוב' שלך העלמת מס
15/09/11 13:04
רקדן קוראים לזה תכנון מס
16/09/11 09:17
ולמה שאנשים ינהגו שונה מכל ענף אחר ?
אני מניח שאתה נהנה לשלם מעל 50 % מס
נורית יקרה את מכירה את הנפשות הפועלות ??
15/09/11 13:50
1צפיות
שמעריפים עליך מחמאות כל הזמן נכון?. מה לא בסדר?
סך הכל נכנסת לפינה קשה שאת לא יודעת איך לצאת ממנה ,עם הכותרת תחשבו על זה ששמת עצמך באותה כפיפה עם רבקה שטורמן יואב אשריאל וכל דור הנפילים,אז קיבלת קצת על הראש אז מה?? זו ביקורת אפילו  ביקורת בונה  קבלי זאת בהבנה בדיוק כמו שאת מקבלת כאן את כל המחמאות.

וזה לא יפה מצדך את מה שכתבת לאיריס בכותרת , עלהנפשות הפועלות  בפורום  כי אותם נפשות גם מחמיאים לך כשצריך.
º
יפה כתבת !
15/09/11 15:32
יפה מאוד!
16/09/11 15:30
2צפיות
כשמחמיאים לה , היא עונה במתק שפתיים.אבל כשזה לא נעים לה, אז זה "הנפשות הפועלות"
גדי יקר "נפשות פועלות" זה דבר שלילי?חח
15/09/11 15:50
1צפיות
"נפשות פועלות" זו פשוט עובדה! וכנראה שלא הבנתם אם זאת התגובה שלך. רוב המגיבים כאן בפורום,לפני שיכתבו מילה,אני כבר יכולה להגיד לך מה תיהיה תגובתם כי הם אחידים בהתבטאויות שלהם.לדוגמא,דבלה היקר שסימן לך הרגע וי, אני יודעת שזה בעוכריו הצורך להביא פרטים ולפזר הבהרות.סבבה,זה דבלה. משהא תמיד יגיד מה שיגיד אבל יחשוב איך לרכך את המכה ולהביע הכל עם חיוך וערך מוסף. רק דני..טוב זה לא פייר!! אני מכורה לו ולתגובות שלו ואוהבת אותו כאדם וחושבת שהוא שנון להפליא ובכל זאת!אין לו דין ודיין וגם התגובות שלו כאן זה התגובות שצפויות להגיע ממנו. חנן קפזיו הוא נביא הזעם התמידי..חח ויש עוד ועוד ועוד כוכבי פורום דוגמת ראפי המצטט השרמנטי ואיריס העיתונאית ו.. רק שלא יגידו גם כאן שפספסתי את זה וזה...חח הקיצר,הכוונה שלי היתה סך הכל להגיד לאיריס שהיא מכירה את הנפשות הפועלות ובמה הן מתמקמות ומה תיהיה תגובתן אז שלא תתפלא כי ככה הגיבו..
אהה,דרך אגב..חחחח אני קיבלתי על הראש?? למה? אין לך מושג כמה אני שמחה שפתחתי את השרשור ובדיוק בנוסח הזה וכמה שאני שמחה על התגובות .. ואםהצלחתי ולו בטיפה לשנות את ההשקפה שיש לכל הרוקדים ליוצרים החדשים ולריקודים החדשים ולהבין שסך הכל מדובר פה באנשים שנכון,עדיין לא הוכיחו את עצמם אבל תחשוב על זה שגם רבקה שטורמן כשהיתה בתחילת דרכה מי בכלל חשב מי היא תיהיה וכמה מוערכת ואיזה דריסת רגל היא תשאיר..אבל זה כבר שייך לשרשור אחר...
הוי כנרת ההיית או חלמתי חלום
15/09/11 12:11
2צפיות
משהא ידידי איפה אפשר לראות את הריקודים האלה????
פה הבעיה אולי תעלה מצגות שלהם.
כי אחרת 80 % מהרוקדים לא ידעו על מה מדובר
ומאז הפייס התמעטו הכניסות גם לכאן
צעד מאחר שגם תגובתך למבקרים היא חוסר הבנה
15/09/11 14:02
3צפיות
אנסה להסביר לך את שניהם אך קודם אציין שאיריס ונורית הן חברות שאני מאד מעריך ואוהב באופן אישי וכיף להיות במקום שהן רוקדית.
כמובן שלכל אחת ואחד יש את ההעדפות שלו גם בבחירת הריקודים וגם בהעדפת יצור ריקודים והבאתם להרקדות.
על כן נשארות שאלות של מהות ועל כך יש לא רק ויכוח אלא כמעט מלחמה בין אסכולות. מאחר שהרבה אגו כסף ויוקרה מסתובבים בשוק זה,
יש המנסים לחקות את הנעשה בתעשיית הזמר המזרחי ש"כל דאלים גבר", אך בעיקר ששוכחים שיש עבר ומסורת לעם כמו בכל העמים
(ביקרתי בחיי בארבע יבשות וב - 21  מדינות ובכולם ראיתי פולקלור ריקודים). ומנסים אפילו את השם לשנות ל "מחול ישראלי" על מנת ליצור  "עסק" מכניס במקום מחול לכל, ריקודי עם לעם. לגיטימי להגן על כך ואני מעדיף להתדיין עם חברים.
באשר ל - "נערה ושמה כנרת" או כמו שהוא מוכר ורשום "כנרת שלי".  
אני אספן ריקודי עם, כל שם של ריקוד שמופיע במקום כל שהוא מיד נרשם, נבדק אם יש לי ואם אין מיד מתחיל מבצע חיפוש בכל מקום
ובכל דרך. עליתי על הטעות של איריס בגלל שחיפשתי את הריקוד של שמוליק גוב ארי 1983 (של יוני קאר 1998 יש לי) קודם אצל משה
אורון ואין לו, ואחר כך אצל טוביה שגם לו אין. לא היה כאן משהו נגד איריס חברתי חלילה.
כל עוד אין רשות איני מפרסם מצגות. אני מאחל לך שתמשיך לפרסם לטובת הרוקדים, זו מצווה, ושלא יגיע יום שתצטער על כך.
כאשר אפשר יהיה לפרסם מצגות של ריקודים כל האוסף שלי וכל ההשקעה יועמד לרשות אתר ארגון הרוקדים שכל רוקד יוכל להכנס ולצפות.

זו שאיפת חיי ותקוותי שאזכה לראות זאת בעיני.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
משהא רעיון
16/09/11 09:20
1צפיות
מכיון שאני מניח שהכל אצלך ממוין ומקוטלג אולי כדאי לשקול שיתוף פעולה עם אירגון המרקידים.
כדי שהאוצר הזה יגיע יום אחד לידיים הנכונות.
צעד פולני לא ארגון ולא רעיון, רק הייתר פרסום
17/09/11 00:36
4צפיות
ברגע שיהיה הסדר כל שהוא ושאפשר יהיה לראות את המצגות, כולם יראו גם המרקידים.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
זה כנראה לא יקרה בגלל מסחריות
17/09/11 12:34
ולא נוסיף.
º
נכון, מי צריך לקרוא את ה"תובנות בשקל" שלך
16/09/11 15:31
1צפיות
º
לא צריך אל תקרא..י
17/09/11 12:36
איריס את בהחלט יודעת לשלב חדש וישן
13/09/11 18:33
ורואים כשאת רוקדת שהטעם שלך בריקודים ובמוזיקה מאוד מגוון, אני חושבת שזה צריך לשמש דוגמא לרוקדים שמתלוננים על ריקודי אינתיפאדה, ריקודים ישנים לזקנים, ריקודים מהירים, ריקודים איטיים
º
14/09/11 03:44
בטח
16/09/11 15:32
2צפיות
שהיא יודעת.
מי שרוקד כל כך הרבה איך לא יידע?
º
ומה רע בכך בדיוק שצריך לעשות כזה פרצוף?
17/09/11 21:47
אורי, המרחק בין הצדדים
14/09/11 22:01
1צפיות
(אם נרצה) מאוד צפוף
אם מזרח נמצא בגב
מערב מול הפרצוף

במרווח הזה הצר
בין "אחור" ו"הפנים"
יש כאלה ששורדים
בזכות "אויר בתחתונים"

חנן
º
לא הבנתי. אפשר הסבר?
16/09/11 15:35
1צפיות
במסגרת המחאה החברתית
19/09/11 02:45
2צפיות
דובר (גם) על עליית מחיר הבייצים (תרתי משמע)
ולזה אין ולא יכול להיות הסבר הגיוני (רק פוליטי)
יש כאלה שמסתדרים היטב, בזכות היותם בלי בייצים
ולזה דווקא יש הסבר
(רק שלדעתי הוא מיותר)

חנן
משהא אני והביקורת
17/09/11 12:52
2צפיות
תראה כמה ציניות יש כאן ?
למה צריכה להיות הנאה שונה.
הריקוד והמחול אלה דברים שמשתנים ומתפתחים עם הזמן.
ולא עומדים בסתירה.
אני אישית שמח לשמוע את הביקורת החיובית של איריס ולא
פעם היא הכירה לי דרך הכתיבה הרקדות
שאחכ ביקרתי בהן.
ואותי יותר מסקרן עוד דבר
שהתחלתי לכתוב כאן רובכם רקדתם אצל שמעון עשור
והיה לכם מדי פעם ביקורת.
אני מבין שהמרקיד הדנדש חף מטעויות?
וזאת ההרקדה האןלטימטיבית............
או שתתקן אותי.
נ ב לפחות השנה למדתי שלושה ריקודים
של רפי זיו,ולא בהרקדות שלו.
ואתם ?
שבת שלום ידידי
וכל כתיבה שלך ללא סיפור טוב או מעשיה,
מחמיצה לי.
דש לזוגתך לריקודים
איפה רוקדים במנהטן?
13/09/11 10:49
9צפיות
למעשה, אני מעדיף הרקדה בעיירה צפונית למנהטן בשם:    great neck,

אבל אם אין הרקדה בעיירה הזאת, אז אשמח לרקוד במנהטן.

בתודה מראש על המידע.
עיירה מדהימה מלאה יהודים עשירים כקורח
13/09/11 12:02
2צפיות
הוי לונג איילנד החביב..

לא צריך לדעת אנגלית- אפשר לדבר עברית כמעט כולם מבינים

ברוב החנויות מוכרים ישראליים

המון רכבי רולס רויס ברחובות -רובם של יהודים ממוצא פרסי שהשכילו לברוח בשלהי תקופת השאה מאירן עם מזוודות מלאות בכסף

יש המון מופעים עם צביון יהודי  בקהילה היהודית ( כלייזמרים וכו)

לא יודעת ספציפית לגבי הרקדות אבל זה יחסית קרוב למנהטן והתחבורה נוחה  
שירה, יש שם כלות פרסיות?
13/09/11 12:57
4צפיות
יש לי בבית שני בנים רווקים, והם די קרובים גם לעדה הפרסית...
העשירים מאוד- סנובים בטירוף
13/09/11 13:27
3צפיות
בקושי מסתכלים על ה"עמך" - בד"כ דרך חלון הרולס בדרך אל/מ האחוזה הפרטית

אגב- גרייט נק- על שם צורת האיזור שהזכיר כנראה למישהו צוואר גדול

אם הבנים שלך יתפסו כלה כזו-ויעברו את כל מבחני הקבלה בהצלחה-
זה סגנון חיים שאני לא מכירה מקרוב
יש בימי שני קרוב מאד
13/09/11 12:42
2צפיות
באדיבות אתר רוקדים
ליטל נאק עוזיאל דני  718-6337539 Temple Torah 54-27 Little Neck Parkway
º
מידע מעולה, תודה יענקלה
13/09/11 12:56
2צפיות
אליק = יוסי
13/09/11 15:21
9צפיות
אמנם כתבת להחרים בהרקדות את מי שכותב לך כעת אבל עדיין תוכל להשתמש באופן חופשי באתר "רוקדים" (בלי קשר למי שעומד מאחוריו ואני גם לא אדע שאתה משתמש) ולראות את כל המידע שיש לגבי חוגים בחוץ לארץ כולל ארצות הברית וגם לחפש לפי החתכים המוצאים שם. אם תהיה בחוג שיענקלה הציג לך - אנא מסור ד"ש לדני עוזיאל וספר לו כיצד הגעת למקום.
הוא יסביר לך כמה דברים מאוד מענינים על מה שהוא ואני עושים יחדיו.
תוכל גם לצפות בכל המצגות שלנו  - יותר מ-3200 והכל בחינם אין כסף - חופשי חופשי!!!! - כמו שאתה אוהב...
מבטיח שלא אגלה אם תשמשת בזה...
º
5צפיות
הרקדה חינמית בצפון !!!!!!!!!!!!!!!
12/09/11 20:22
3צפיות
בערב שישי 16.09.11 הרקדה חינמית עם המרקידים בר גיל ועופר אלפסי
בחדר האוכל בראש הנקרה החל משעה 22
מרתון בשישי 16.9.11 בתל חי
12/09/11 22:32
8צפיות
מרתון בשישי 16.9.11 בתל חי
הפתעה של הרגע האחרון: הזמר מיכה ביטון מצטרף לסופ"ש בתל חי, ישיר לנו משיריו במרתון בשישי בערב ולמחרת נתענג על הופעתו האחרונה "משדרות לירושלים"... מי מפסיד דבר כזה?!
הולך להיות סופ"ש מרגש במיוחד עם המון
14/09/11 13:33
1צפיות
סף ההתרגשות עולה ככל שמתקרבים לתאריך... איזו תוכנית יש לנו... חבל על הזמן!!!
טיולים עוד בדרך לתל חי עם עצירות לארוחת בוקר בשטח ומאוחר יותר "על האש" בשטח+הרקדה.
בתל חי מתוכנן לנו שירה בציבור וקבלת שבת חגיגית+ארוחת ערב ואחר כך המרתון האגדי עד הבוקר עם מיכה ביטון וכל המרקידים שארגנו את הסופ"ש: מאיר שם טוב, שלומי מרדכי, יוסי נקב וירון מליחי (ואפילו אני ארקיד ) וכמובן עם כל המרקידים האורחים...
לאורך המרתון כיבוד של פירות, עוגות ועוגיות ושתייה חופשי ובלילה ארוחת לילה קלילה
למחרת מצפים לנו סדנאות ריקוד שונות: האחת קלאסיקה עם שלמה ממן והשנייה: ריקודים חדשים.
במקביל למי שרוצה יוצאים לטיול באיזור.
אחרי ארוחת הצהריים מתכנסים להרקדה לכולם של להיטים ובקשות הקהל
והפינאלה הופעה של הזמר המוכשר מיכה ביטון: "משדרות לירושלים".
מיכה גם ישהה איתנו לאורך כל הסופ"ש ויטייל איתנו כאחד הרוקדים. איזה כיף!!!

מי שעדייו רוצה להצטרף לסופ"ש מוזמן ליצור קשר איתי או עם אחד המרקידים המארגנים. הגר: 054-5983515
מי שמעוניין להגיע רק למרתון שמתחיל בשעה 21:30 עלות כניסה לכל המרתון כולל כיבוד: 40 ש"ח.
נשמח לראותכם במעגל הסוער בתל חי
מי אוהב עוגת דבש?....
13/09/11 01:18
מי אוהב עוגת דבש?....
אבל גם מי שלא אוהב-מוזמן!....

ביום שני הקרוב  19/9-גלגלדאנס פותח את השנה , כרגיל בדרכו שלו...(-:

מסיבת מחול, מופע של אורן ברייאר שהוא האחד והיחיד בתחום, כיבוד ו...עוגות דבש...

ריקודים -אורחים-מפגש חברים-לא לפספס, אח"כ תצטערו לא חבל?

רשמו לפניכם-יום שני 19/9 החל משמונה בערב ברחבה בחוץ
רח' רוקח 123 רמת גן,מרכז הספורט לנכים ע"ש ספיבק

אני אהיה שם ואחכה ל...כולכם!

בואו לעשות ש-מ-ח
מאיה
ריקודי עם באשדוד 29.6.2011 עם ארז טובול
13/09/11 02:00
141צפיות
מתחילים לרקוד ללא גבול עכשיו גם באשדוד!! 29.6.2011 !!!
כל יום שני בשבוע רוקדים עם ארז באופן קבוע!
באולם הספורט החדש בבית ספר חזון יעקב, רחוב טשרנחובסקי 1, אשדוד!
ממש מול קניון לב אשדוד! חניה בשפע!
20:00 מתחילים מצעד ראשון
21:00 בינוניים ומתקדמים
מיזוג, חניה חינם, כיבוד, שתיה חמה חופשי!
בערב הפתיחה שי לכל רוקד!
פרטים נוספים
ארז 0524858876
ereztu@walla.com
חפשו אותי בפייסבוק erez tubul
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
תיקון טעות - התאריך 26.9.2011 יום שני!
13/09/11 02:02
16צפיות
º
אני מגיע לפרגן ב ה צ ל ח ה
17/09/11 15:10
1צפיות
º
תודה רבה
18/09/11 21:31
2צפיות
הרקדות ברעננה עם יענקל'ה זיו
14/09/11 02:11
6צפיות
כל שבוע ברעננה היכל אביב רח' הפרחים 1 עם יענקל'ה זיו
ימי רביעי 20:15 סדנת זוגות ולאחר מכן הרקדה
ובמוצ"ש באותו אולם החל מהשעה 21:00  10 שקלים בלבד!!!
פרקט, אולם גדול וממוזג
הערב הרקדה חוף קרית ים
14/09/11 19:24
הערב יום רביעי הרקדה חוך קרית  ים , מרקיד איציק בן עמי והבן, חזרה והדגמה של ריקודים ישנים וחדשים, רוח ים קרירה תנשוב מהים, והכל בחינם ללא תשלום,  קריתים לצאת מהבית הממוזג  ולהגיע להרקדה מובטח רוח קרירה , אברהם
שבת זוגות ברמת השרון - 24/9/2011
14/09/11 23:27
שבת זוגות רמה"ש
בואו להינות בחוויה החודשית שהפכה כבר למסורת.

שבת זוגות ברמת השרון
עם ירדנה ליב ועופר אלפסי.

ב- 24.9.2011
באולם הספורט הממוזג "אוסישקין".
רחוב אוסישקין 65 רמת השרון.  (ככר העיריה).

החל מ- 10:30 בבוקר. (עד 16:00)

ארוחת בוקר קלה.

כולם מוזמנים ושיהיה לכולנו בוקר/צהריים של כיף.

מחיר כניסה 35 ש"ח

לפרטים נוספים:
ירדנה - 052-2597241
עופר  - 052-8886900

רצ"ב פלייר
הרמת כוסית לקראת ראש השנה בספורטן חיפה
15/09/11 00:24
פלייר - ראש השנה בספורטן חיפה
גם השנה נמשיך במסורת קבלת השנה החדשה בספורטן חיפה

והפעם נארח את המרקיד והיוצר אבנר נעים!

ביום שישי 23/9 משעה 16:30

פרטים בפלייר המצ"ב...

נתראה!!

אלעד שטמר
יום מיוחד
15/09/11 07:39
3צפיות
היום יום מיוחד להרשמה לקורס מדריכי ריקודי עם באוניברסיטת תל אביב.
יש הנחה של 50% בדמי רישום ועוד הנחות נוספות.
לפרטים נוספים טריקי יגאל 050-2452825
הערב במשגב חוגגים 14 שנים להרקדה..
15/09/11 13:29
1צפיות
הערב במשגב חוגגים 14 שנים להרקדה..
הערב במשגב
חוגגים 14 שנים להרקדה,

נארח את הכוכבת הנולדת חגית יאסו..

ריקודים, כיבודים ואורחים מכל הארץ.

מ 20:00 ועד 02:00

נתראה במעגל

ירון כרמל
הרקדה חוף ים עכו, שבת בוקר
15/09/11 18:49
9צפיות
השבת הקרובה הרקדה בבוקר בחוף ים עכו, מרקידה מלכת המרקידות תמי דביר, כשתמי מרקידה לא נחים לרגע,מיטב הריקודים ישן וגם חדש,נצלו את הימים האחרונים של הקיץ, באותו כרטיס כניסה 5שח לגימלאים , היתר 10 שח? מקבלים הרקדה , קילר ברזיה למיים קרים, חדרי הלבשה הכל צמוד למי שרוצה להיכנס לים, מי שלוקח כדור ויטמיןd די, שהוא כימי, אפשר לקבל אותו בחשיפה לשמש במידה, בערב הרקדה נוספת בחוף קרית חיים, נדמה לי שזה התור של המרקיד הניפלא יואב בשן,  איזו שבת נפלאה וגדושה בפעילות, ותודה לכל המרקידים על העונג והשמחה ,אברהם
רבה
15/09/11 19:46
החל מ11:00 הרקדה כיפית "פותחים את השנה"
במוצ"ש הקרוב נוסטלגיה באלונים
16/09/11 08:43
והפעם בסימן ראש השנה עם הרמת כוסית להתראות זאב
הערב הרקדה חינמית בבית הארחה ראש הנקרה
16/09/11 06:25
3צפיות
תושבי הגליל המערבי הערב הרקדה עם צמד המרקידים עופר אלפסי וד"ר לוי בר גיל
ההרקדה סוערת ותוססת עד 2 לפנות בוקר .
חוג חדש בנוה מונוסון
16/09/11 07:58
8צפיות
חוג חדש בנוה מונוסון
יום ראשון הקרוב 09\18 פתיחה חגיגית לחוג חדש בהדרכתי בהשתתפןת מדריכים ואורחים , החל מ20:00 ועד ....תגיעו יהיה כדאי !
בהצלחה לדני בחוג ה -
16/09/11 11:03
1צפיות
עוד חוג חדש מצטרף בשעה טובה
לשלל החוגים הקיימים :)

שלא תגידו לא ידענו  
מוצ"ש ברעננה 10 ש"ח בלבד
16/09/11 23:23
4צפיות
מוצ"ש ברעננה היכל אביב רחוב הפרחם 1 עם יענקל'ה זיו
מחיר כניסה 10 שקלים בלבד
רצפת פרקט אולם ממוזג
מי מרקיד היום בפתח תקוה?
17/09/11 14:32
28צפיות
תודה
º
צידקי
17/09/11 18:48
3צפיות
רוצה לשתף אתכם בתופעה מדהימה בשם פנינה אברהם
13/09/11 01:09
7צפיות
זה מספר שנים שאני מלא התפעלות בכל יום ראשון בגבעת ברנר ובשבתות זוגות כאשר אני רואה את פנינה אברהם רוקדת. אציין כאן שלפנינה יש לב זהב
המוכן תמיד לעזור ולתמוך, בעלת קסם אישי שיודעת ושולטת הייטב בכל ריקוד שנרקד, לומדת וקולטת מהר ריקוד חדש  ומובילה תמיד במרכז למען יראו ויעתיקו.
ועל כל אילו היא מסוגלת לרקוד בזוגות גם את תפקיד הבת וגם את תפקיד הבן בצורה מושלמת וגם להוביל וללמד. אתמול בפעם הראשונה קיבלתי אישור
מפנינה לכתוב כאן. זאת לאחר שהתפעלתי במיוחד מכך שפנינה לימדה ריקוד זוגות עם שמעון ומיד לאחר מכן בתפקיד בן !! למדה בת זוג שבקשה ממנה.
באותו סבב היא הליפה כמה פעמים תפקידי בן ותפקידי בת בצורה מושלמת ומעוררת התפעלות. אצל רפי זיו בנס ציונה יש צעירה שגם רוקדת את שני התפקידים אבל לא במבחר רפרטואר ובידע כה נרחב.
אני לא מכיר עוד מישהו כזה אולי אתם מכירים ?  
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
אורי ידידי, שמח שהעלית את הנושא. פנינה אברהם
13/09/11 19:53
2צפיות
( אחותו של המרקיד מאילת ראובן אברהם),
היא דמות ייחודית בעולם הריקודים שלנו,
היאו קודם כל אישיות צנועה, נדיבה, אצילית
היא מוכשרת ברמות, כמו שמשהא כתב:

למה פנינה ידועה כמי שרוקדת את שני התפקידים? בן ובת?
כי אכן היא לרוב רוקדת עם בנות זוג,

אבל הגיעה לאזניי שמועה
שרוקד,  (די חכם אם אתם שואלים אותי) פנה אל פנינה וביקש לרקוד איתה בזוגות,
לתומו סבר שאם יציע לה לרקוד איתו, היא מיד תסכים,
אך לא פנינה, פנינה הודיעה לרוקד, שקודם כל היא צריכה שבת הזוג שלה תמצא בן זוג גבר, ורק אחר כך היא תתפנה לרקוד עם הבחור המציע.
אליק ידידי שתי הפתעות
14/09/11 15:31
1צפיות
הראשונה - פנינה היא אשפית בכל קנה מידה והידע שלה בריקודים הוא ענק אבל יש לנו גם את טלי ביום שלישי בנס ציונה שרוקדת בהחלפות
גם כבת וגם כבן, מובילה נפלא ורוקדת כהלכה. היא צעירה יחסית מפנינה אבל ניתן לב קרידיט.
השניה - לפני כעשר שנים פנינה אברהם שימשה לי כבת זוג בגבעת ברנר לתקופה של מספר חודשים והייתה לי למורה מלווה פעם בשבוע..
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
פנינה אברהם
16/09/11 13:07
2צפיות
אכן אורי ואליק פנינה היא באמת יחידת סגולה ,כל מה שכתבתם פה הוא אפילו לא קצהו של חוט בקשר לפנינה
תופעה ושמה פנינה
17/09/11 15:20
1צפיות
לפעמים אני פוקד את ההרקדה בגבעת ברנר וגם אני מתפעל מהידע והצניעות של פנינה
פנינה לא לבד תמיד מצטרפים למעגל הפנימי חברה אחת מהם  שרה ועושה שמח נעלמה לאחרונה מתי תגיע שוב?
חשיבות התמיכה, גילוי החיבה והעידוד בהרקדות
13/09/11 00:33
חשיבות התמיכה, גילוי החיבה והעידוד בהרקדות
ההנאות שלנו מהריקודים הן רבות:

1. הנאה מיכולת ההבעה בתנועה.
2. קורת הרוח מהלחן והמוזיקה.
3. המתיקות של המילים והליריקה.
4. העינוג לשמוע זמר/להקה אהוד.
5. הסיפוק מיחס מיוחד של מדריך.
6. נחת המפגש עם מכירים וידידים.
7. שביעות הרצון מהתנאים והמזון.
8. העצמה השגית של כשרונינו במחול