לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

מאפינס גזר- הפתעות כאלה אצל מאיר שם טוב
28/10/11 02:56
13צפיות
צ'מעו, אני ממש לא מאלה שכותבות על האוכל בהרקדות.. כבר דיברנו וסיפרנו ושוררנו.. אבל נורא כיף לראות מרקיד שמשקיע ככה בקטנה, בנימוס, בלבביות..
מעבר להרקדה שיגעון, בכל פעם יש הפתעה קטנה בתחום הקולינרי (ושוב- אני לא מעודדת ארוחות גורמה..)- אבל משהו בתשומת הלב הזו של מאיר שם טוב, לעשות נחמד לרקדנים מעבר לבייגלה ולבסקוויטים- הפעם אלה היו Cup Cakes בטעם עוגת גזר, או בעברית- מאפינס גזר.
אז כבר אני הודפת את כל אלה שיתקפוני וידברו על "למה אני מדברת על האוכל", אבל תשובתי היא: "ככה".
כי הכיבוד הזה נעשה בצורה עדינה, נחמדה, לא נדרשנו לשלם עוד 10 אחוז בכרטיס הכניסה, ואגלה לכם עוד סוד כייפי: אני רוקדת בהרבה הרקדות, אבל כאן, בגבעת חיים, קיבלנו בנוסף לקפה- גם מיץ.
איזה כיף!!!
וחוצמזה, היתה הרקדה משובחת.

נ.ב. אה ורק שתדעו שאני לא מקבלת אחוזים, סתם כיף לי.
נזכרתי עכשיו בחזרות למופע הפתיחה בכרמיאל
28/10/11 05:43
4צפיות
באותו יום שני שלפני יום הפתיחה הרשמי של הפסטיבל שבו התקיימו החזרות על הבמה באמפיתיאטרון בשמש הקופחת, החלטתי שלא לאכול ארוחת בוקר ולאכול ארוחת בוקר/צהריים באמפיתיאטרון בכרמיאל. הגעתי לאמפיתיאטרון בשעה 15:00 לערך, שלמה ממן היה על הבמה ביחד עם הלהקות במהלך החזרות על הריקוד הימים האחרים, היה חודש יולי, היה חם מאוד, הייתי רעב מאוד, הייתי חייב למצוא מקום מוצל שבו יהיה באפשרותי לצפות בחזרות וגם לאכול, והחשוב ביותר לא להפריע לאנשים אחרים במהלך עבודתם. החלטתי להתיישב על אחת האבנים שמתחת לאחד העצים ושם אכלתי את ארוחת הבוקר/צהריים תוך כדי צפייה בחזרות על הריקוד הימים האחרים של שלמה ממן, ולאחר מכן על הריקוד קרנבל בנח"ל של דדו קראוס ורן הירש. היה כל כך מהנה לאכול מתחת לעץ בטבע תוך כדי צפייה בחזרות השונות עד כדי כך שאני זוכר היטב את כל אותן החזרות. את האוכל רכשתי כמובן באחת החנויות בכרמיאל.

על יום שלישי, יום הפתיחה הרשמי של הפסטיבל החלטתי לוותר. אבל נאלצתי בכל זאת להגיע לכרמיאל ביום הפתיחה הרשמי עקב תקלה טכנית במטה הפסטיבל (התוכניה של הפסטיבל נשלחה לדפוס מאוחר והגיעה רק ביום שלישי). לאחר העיון בתוכניה של הפסטיבל שהגיעה מבית הדפוס בשעות הבוקר המוקדמות של יום שלישי, החלטתי שלא להגיע לפסטיבל ביום רביעי וביום חמישי להיות כל היום בפארק אופירה בחזרות ובמופע של להקות האפרוחים. המופע והחזרות של להקות האפרוחים היו חוויה בלתי נשכחת עם ליאת, זאביק, רן הירש, דדו קראוס, שלום כהן, אורן הללי, אלרון ראובני, ליאור תבורי, איציק כהן, עמוס קב, עינת לאור אטיק, ועוד...

כמובן שגם שלמה ממן היה שם, אבל הוא ברח לאחר שלהקת המחול שלו ("הדרי רחובות", צברים וניצנים) סיימה להופיעה בריקוד טיול בעולם, הוא הגיע לפתיחה על מנת לראות את להקת המחול שלו ("הדרי רחובות", נעורים וצברים) רוקדת את הריקוד הורה ברכה, ריקוד הפתיחה למופע להקות האפרוחים. הריקוד הורה ברכה חובר על ידי שלמה ממן לזכרה של ברכה דודאי ז"ל, יוזמת ומקימת להקת האפרוחים הראשונה, ומי שהפיקה את מופעי להקות האפרוחים בפסטיבל כרמיאל. את המוסיקה לריקוד הורה ברכה חיברה נורית הירש, את המילים כתב אבי קורן, הביצוע הוא של יהורם גאון ולהקת שיר.

מפיקת מופעי להקות האפרוחים בפסטיבל כרמיאל כיום היא הכוריאוגרפית הצעירה ליאת כץ-פרחן שמשמשת ככוריאוגרפית ומדריכת להקות המחול הדרי רחובות. ליאת החלה את דרכה בגיל 12 בלהקת הדרים ברחובות שפעלה אז במסגרת העמותה לקידום ועידוד המחול ברחובות. אתי כץ מנהלת להקות המחול הדרי רחובות היא אמא של ליאת, והיא ממייסדי להקות המחול הדרי רחובות שהוקמו בשנת 1993 בעקבות אי הסדרים בעמותה לקידום ועידוד המחול ברחובות בראשותו של רם שדה.

ודרך אגב, רם שדה מונה כמה שנים לאחר פירוק העמותה שלו ברחובות למנהל השיווק של להקת כרמון...

שניפגש בדברים הטובים...
כתובות אינטרנט מצורפות:
ונמשיך בחידון לסוף חודש אוקטובר 2011
28/10/11 13:00
7צפיות
שלמה ממן חיבר ריקוד (לבמה) לזכרה של פרופ' זיוה ברקוביץ-ילין ז"ל.

זיוה ברקוביץ-ילין היתה הרוח החיה בקרב קבוצת הורים* לרקדנים שיזמו והקימו את עמותת הדרי רחובות בשנת 1993 על רקע אי הסדרים בעמותה לקידום ועידוד המחול ברחובות בראשותו של רם שדה. זיוה היתה מדענית בכירה במכון ויצמן ברחובות ובמכון ע"ש מאקס פלאנק בגרמניה, ועבודות המחקר שהותירה אחריה הן רבות וחשובות.

* - אלה הם ההורים מייסדי עמותת הדרי רחובות שהוקמה בשנת 1993 על רקע אי הסדרים בעמותה לקידום ועידוד המחול ברחובות שפעלה עד אז:

1. משה חתוקה ז"ל - שימש בתחילת שנות השמונים כמנהל חברתי בפרויקט שיקום שכונות באשקלון, ממייסדי עמותת הורה אשקלון בשנת 1983, שם הכיר את הכוריאוגרף שלמה ממן.
2. זיוה ברקוביץ-ילין ז"ל
3. תמי צור
4. אתי כץ - אמא של הכוריאוגרפית ומדריכת הלהקות ליאת כץ-פרחן, אז היתה בת 15.
5. תקוה ג'רפי
6. אביה קופרברג
7. צילה ברן

מהו הריקוד שחיבר שלמה ממן לזכרה של זיוה ברקוביץ-ילין ?

לחן: שלמה ארצי
עיבוד מוסיקלי: ננסי ברנדס
חידון חדש מה מס' הפעמים הרב ביותר שהשם
30/10/11 00:40
4צפיות
ש ממן
הוזכר בהודעה אחת?
הפרס
30/10/11 00:46
4צפיות
כותר של מנגינות מקוריות ללא חיתוכים,בחותמת אקו"ם.
יוניון אני מתגעגע אלייך...
כבר הקבלה הייתה מתישה פחות,ומענינת יותר
יש לך כותר של מנגינות מקוריות ללא חיתוכים ?
30/10/11 03:26
3צפיות
תרשום בבקשה הזמנה מה אני רוצה שיהיה בתקליטור:

1. מחול הכרם מלא + צ'ייסר
2. בין השמשות + צ'ייסר
3. מחול השניים + צ'ייסר
4. טריו + צ'ייסר
5. ים תיכוני (מחרוזת הכל זהב - קימלמן) + צ'ייסר
6. פעמי המזרח + צ'ייסר
7. דייגים יואב אשריאל מלא + צ'ייסר
8. רד הלילה מלא (קווין גל קול) + צ'ייסר
9. שרקייה + צ'ייסר
10. חדוות נעורים + צ'ייסר
11. לדינו (אברהם אבינו) + צ'ייסר
12. לדינו (אוורה טו) + צ'ייסר
13. אורות הכפר + צ'ייסר
14. טוב ללכת בדרכים + צ'ייסר
15. דבקה עוז
16. טנגו (ננסי ברנדס גל קול) + צ'ייסר
17. מחול התוף + צ'ייסר
18. משחקים מהחיים + צ'ייסר
19. קציר + צ'ייסר
20. רועים + צ'ייסר
21. סופת מחול (איתן אלבז) + צ'ייסר
22. לחיי העם הזה (איתן אלבז) + צ'ייסר
23. קולאז' ישראלי (קווין גל קול) + צ'ייסר
24. פרחים מלא (ננסי ברנדס גל קול 1981) + צ'ייסר
25. מחרוזת ירושלים + צ'ייסר
26. מחרוזת פסטיבל דיז'ון 1993 בית ברבור + צ'ייסר
27. תופים (מנטה) + צ'ייסר

כמה אתה דורש על ההזמנה המיוחדת הזו ?

אתה מוציא לי חשבונית מס/קבלה ?
אוסף מגות מחול
31/10/11 13:33
7צפיות
מחול הכרם-http://www.youtube.com/watch?v=e13a2wYmFSk
מחול השניים-http://www.youtube.com/watch?v=kl-sn9kEEZA
טריו-http://www.youtube.com/watch?v=xEnUO89JZSs
הכל זהב-http://www.youtube.com/watch?v=Q6JPA8feTrw
יוסף ידיד מה דעתך ליצור אתר ביוטיוב להנצחת המחול העממי.
מחול השניים
31/10/11 15:03
21צפיות
מכל הקישורים שצרפת רק מחול השניים הוא של שלמה ממן.

הרקדנית שרוקדת את מחול השניים היא בת 45, היא מורה לבלט קלאסי וגם רכזת מגמת המחול בבית ספר תיכון בראשון לציון. היא מלמדת בלט קלאסי בבית ספר תיכון בנס ציונה, ובנוסף היא מלמדת בלט קלאסי וטכניקה גם את רקדני הלהקות הבוגרות בהדרי רחובות. היא רוקדת בלהקת הסטודנטים של תל אביב ומופיעה גם בפסטיבל כרמיאל, היא רקדה את הריקוד ימים טובים של הכוריאוגרפית הצעירה בת 25 לירן זכריה שהשתתף בתחרות הכוריאוגרפיה בפסטיבל כרמיאל 2011, ולסיום, היא חברה מאוד טובה של המורה השניה למחול שגם היא רכזת מגמת מחול בבית ספר תיכון ורקדה פעם אצל שלמה ממן בלהקת הסטודנטים וכיום היא עובדת עם שלמה.

הריקוד הכל זהב הוא של הכוריאוגרפית מעיין גלפרט יצחקי שהחלה את דרכה כרקדנית בלהקת המחול הורה פרדס חנה כרכור של הכוריאוגרף דדו קראוס. מאוחר יותר היא רקדה גם אצל שלמה ממן בלהקת המחול כרמל מנשה ושם הכירה את אביב יצחקי ז"ל שנהרג כמה שנים מאוחר יותר בעת עבודתו בחברת חשמל כשטיפס על עמוד מתח גבוה. לזכרו חיברה מעיין את הריקוד לבמה הורה לאביב, ושלמה ממן חיבר לזכרו את הריקוד הורה לאביב. מעיין למדה מחול באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.

לגבי הקישור הראשון, מדובר ביצירה מוסיקלית בשם מחול היין שיונתן כרמון חיבר לה ריקוד. לא מדובר במחול הכרם של שלמה ממן. הריקוד הורה יין של ממן הוא החלק הראשון של מחול הכרם.

לגבי יצירת אתר ביוטיוב,

שלמה ממן לא אוהב להעלות לאינטרנט את הריקודים שלו, הוא טוען שיש מדריכים שמורידים את המוסיקה מיוטיוב ומשתמשים בה והוא לא רוצה שהמוסיקה המיוחדת שלו תסתובב חופשי באינטרנט, אז יש קצת בעיה....

חבל שאדם משקיע ככ הרבה מאמץ ולא נותן להנות
31/10/11 15:42
6צפיות
מיצירותיו.
מענין שבריקודים זה לא מפריע לו.
רצונו כבודו.
לצערי סופו להשכח בהיסטוריה
חבל שנמחק השרשור שפתח יענקלה לוי/ישראל שבתאי
27/10/11 10:29
20צפיות
זכות הציבור לדעת מה הולך שם גם "בחלונות הגבוהים" ואם מישהו ביקש להסיר את ההודעה(כנראה מי שפתח השרשור) אפשר לעשות את זה בצורה אצילית כמו שידידנו יוסף שהתנצל בפומבי .

חל איסור מוחלט
27/10/11 11:26
5צפיות
לפרסם התכתבויות פרטיות בין אנשים בלי אישור מפורש של כל הצדדים, ולכן השרשור נמחק

מה היית חושב אם היו מפרסמים בפורום הודעות פרטיות שכתבת?
º
זה חוק תפוזי או ריקודי ?
27/10/11 13:47
2צפיות
תפוזי לפחות
27/10/11 15:50
3צפיות
אין לי מושג מה אומר החוק של מדינת ישראל בנושא, אבל תפוז לא מרשה
הייתי חושב שזה ממש לא בסדר אבל אני סתם
28/10/11 11:49
5צפיות
רוקד מן השורה,ואף אחד לא מפרסם סתם כך הודעות שלי בפומבי ללא סיבה מוצקה.
אני לא יענקלה לוי וישראל יעקובי  אילו לא סתם עוד רוקדים מן השורה.
זה מעניין שאפילו כאלו מרקידים ולא צעירים חסרי נסיון מגיעים לדבר כזה,לכן חשבתי שזכות הציבור לדעת.
FYI לידיעתך
28/10/11 14:22
4צפיות
ישראל הודיע בפורום "ריקוד" שהם

התפיםו, סלחו ונשארו חברים טובים.

אפשר לילמוד מהם דגמה.
בהצלחה
46תגובות
27/10/11 09:11
7צפיות
אני מאחל הצלחה ל-28 תלמידי קורס מדריכי ריקודי עם של אוניברסיטת תל אביב,הקורס נפתח מחר, יש עוד 2 מקומות אחרונים,מה דעתך?

(המשך...)
אני מאחל הצלחה ל-28 תלמידי קורס מדריכי ריקודי עם של אוניברסיטת תל אביב,הקורס נפתח מחר, יש עוד 2 מקומות אחרונים,מה דעתך?
חיתוך ועריכת מוסיקה והפיכתה למוצר שונה
27/10/11 04:26
11צפיות
כמה מיכם מכירים את המוסיקה לריקוד הורה מיכל ?

העיבוד המוסיקלי המקורי (לא הראשון) הוא של ננסי ברנדס והוקלט בתחילת שנות השמונים. עכשיו נשמע קטע מהורה מיכל שעבר חיתוכים ועריכה, האם אתם שמים לב לחיתוכים ולשינויים שבוצעו בקטע המוסיקלי בסוף הריקוד ?

הורה מיכל - להקת כנען רמלה הצעירה בהופעה בבולגריה, מנהל הלהקה: אבי ברנס, כוריאוגרף: שלום כהן, אסיסטנטית: דנה גוטרמן.

ועוד טיפ קטן:

כנען רמלה נשות הדייגים הופעה בבולגריה
ועוד טיפ קטן מלהקת המחול כנען רמלה
27/10/11 05:08
8צפיות
הרקדנית ספיר אברהם מלהקת המחול כנען רמלה בהופעה בבולגריה:

ספיר בהופעה בבולגריה
אוי ואבוי...
28/10/11 10:54
4צפיות
מתברר שגם כדי להרוס יצירות מוסיקליות צריך מידה לא מבוטלת של כישרון...

אני מקווה שספי אביב לא יודע על זה (למרות שמן הסתם פנו אליו כדי שיאשר את השימוש ביצירה).

עד כמה שאני זוכר, 'הורה מיכל' חובר לזכרה של רקדנית בלהקה של ספי בצפת, אי  שם בתחילת שנות השמונים, שנהרגה בתאונת דרכים.
במקור יש בה שלושה מחזורים והיא נכללת בתקליט שנקרא 'יש פרחים'.
למיטב ידיעתי אף אחד לא פונה לבעל הזכויות
28/10/11 11:19
4צפיות
על היצירה המוסיקלית לצורך שימוש בה ועריכת שינויים בה (חיתוכים, עריכה, הוספת קטע אחר, וכו...), וכך אפשר לראות איך נהרסים יצירות מוסיקליות.

יניב הופמן הבן של שוקי ושלומי הופמן (ודורית הופמן אישתו שאחראית על החיתוכים ועריכת השינויים) ממחולה ירושלים עשה את אותו הדבר עם סופה של שלמה ממן, ולדעתי זה נראה ממש מגעיל...

הריקוד הורה מיכל' אכן חובר לזכרה של רקדנית בלהקת המחול של ספי בצפת, בתחילת שנות השמונים שנהרגה בתאונת דרכים.
היא אכן נכללת בתקליט שנקרא 'יש פרחים' שיצא בשנת 1983 בחברת CBS (אן אם סי). העיבודים המוסיקליים לתקליט של ספי עובדו על ידי ננסי ברנדס והוקלטו באולפן ההקלטות גל קול של שמוליק אבוהב בבני ברק, אותו אולפן שבו מקליט גם שלמה ממן שזה אולפן שאהוב מאוד על ננסי ברנדס ושם הוקלטו כל הפלייבקים של ממן מתחילת שנות השמונים ועד היום. באולפן הקלטות זה גם נולדו רבים מריקודיו של ממן.
אני חושבת שגם על חיתוך ועריכה צריך לשלם
28/10/11 11:48
2צפיות
לבעל הזכויות
אני לא בטוחה ב-100%
הרקדת זוגות ,קרית ביאליק, בן עמי ניסים
26/10/11 23:39
12צפיות
אתמול יום שלישי שוב הרקדת זוגות אולמי חן קרית ביאליק, מרקידים בן עמי ניסים, וענת, כרגיל הרקדה, חברה, מזון, הכל נפלא, בתקופה האחרונה יש מספר יוצרים שיוצרים ריקודי עם זוגות משירים ישראלים יפים ביותר, כמו שובר שתיקה ועוד, אתמול למדנו ריקוד זוגות , ללכת,,, של גדי ביטון,קיצבי יפה קל ללימוד, נעים לאוזן, משטח ההרקדה היה עמוס ברוקדים מכל הגליל קריות ,חיפה, בן עמי תודה אוהבים אותך, ותודה לאישתו של ניסים על הביצוע, ותודה לכל היוצרים והמרקידים על העונג והשמחה, אברהם
האם כבר לא ניתן לראות מצגות של ירון מישר
26/10/11 21:11
2צפיות
שבוע שעבר היה ניתן להכנס לאתר של ירון ולצפות ב-3200 מצגות
, היום נכנסתי ,וראיתי שניתן לראות רק 20 שניות ראשונות של המצגת
בלבד. האם ירון חסם אפשרות זו או שאני עושה משהו לא נכון?
ירון לא חסם כלום
27/10/11 00:21
4צפיות
עליך להכנס עם שם המשתמש והסיסמה שלך.
בעתיד עדיף שתשלח אלי מסר ישירות דרך האתר שלי במקום לכתוב בדרך בה כתבת
תודה
º
http://www.youtube.com/watch?v=Q2TFgh49d9I
10/11/11 00:49
º
א
10/11/11 00:50
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
www.youtube.com/watch?v=g-gcNEvvTRU&fe
10/11/11 00:55
º
http://www.youtube.com/watch?v=os1H9x2siVg&fe
10/11/11 01:01
º
א
10/11/11 01:03
כתובות אינטרנט מצורפות:
הרקדת הבכורה של נורית גרינפלד בנתניה.
26/10/11 07:16
16צפיות
הוזמנתי לבוא להרקדה החדשה שפתחה נורית גרינפלד בביה"ס שי עגנון בנתניה.
מה אומר לכם, אילו הייתי מחליט היום להתחיל לרקוד - הייתי מתפלל שיתמזל מזלי להגיע לחוג מתחילים כזה שבו למדריכים יש כל כך הרבה כישרון, כל כך הרבה סבלנות וכל כך הרבה ידע. באמת זו הייתה פשוט חוויה לעמוד מהצד ולהתבונן כיצד נורית וליאור כהן מנסים ומצליחים להחדיר את חדוות הריקוד לרוקדים החדשים. במרכז המעגל רקדה מדריכה נפלאה - רותי גלבר - ממנה יכלו הרוקדים "להעתיק" ותאמינו לי שזה סיוע נהדר לרוקדים מתחילים. אני הייתי ממליץ בחום לכל מי שרוצה לנסות ולהצטרף למעגל הרוקדים - זהו המקום.
האולם נפלא, המשטח נוח, האקוסטיקה מושלמת ומזג האוויר - מפנק בזכות מערכת המיזוג נהדרת.
בהמשך היו גם ריקודי זוגות למתחילים, בינוניים ומתקדמים, שם למדנו גם ריקוד חדש לגמרי וגם רקדנו ריקודים ותיקים יותר.
בקיצור, חזרתי לביתי כשאנדרנלין אצלי בשמיים ותחושת התרוממות רוח ליוותה אותי עד שנרדמתי.  

אני מאחל לנורית בהצלחה וגם שאלה
26/10/11 13:15
1צפיות
בפלאייר ראיתי שכתוב גם אולם וגם סטודיו האם זה נכון? לפי מה שאני מבין ממך יש רק אולם. אני ראיתי את נורית רוקדת ומלמדת ריקודים ומסכים איתך במאת אחוזים.
את ליאור כהן אני לא מכיר אבל אם נורית לקחה אותו לעבוד איתה אני מאמין שהוא טוב.גם את רותי גלבר אני לא מכיר.הם בטח לא מהאזור שלנו. בכל אופן,שיהיה להם בהצלחה.
מאוהב בגשם תודה לך ותשובה.
26/10/11 14:18
3צפיות
ההרקדה היא בבית ספר שי עגנון באולם הספורט ובסטודיו הנמצא בתוך אותו המתחם של האולם.האולם והסטודיו צמודים אחד לשני.
כל מה שקראת במינשר ,נכון! בזמן שאני מלמדת מתחילים מעגלים באולם,ליאור בסטודיו מדריך זוגות ברמה בינונית משמונה עד תשע.בתשע זוגות המתחילים יורדים לליאור ובאולם הגדול אני מתחילה מעגלים עד רבע לעשר.ברבע לעשר עוברים לזוגות באולם הגדול ורותי גלבר מרקידה בסטודיו מעגלים .בעשר וחצי אנחנו ניפגשים כולם באולם הגדול לעוד חצי שעה מעגלים ואחר כך זוגות עד סוף הערב :)
שאלת על ליאור ורותי :)
ליאור כהן הוא מדריך לריקודי עם צעיר בגיל אבל מחונן ומאוד מקצועי.אגב,ליאור הוא גם המדריך הראשי בקורס להכשרת מדריכים לריקודי עם באוניברסיטת תל-אביב .
רותי גלבר,רקדנית להקת מחול ומדריכה לריקודי עם בהרקדת נשים בנתניה כ15 שנה.
איציק אכן צדק! אספתי לי צוות מדהים ואני מקווה שבשילוב האולם המעולה וההשקעה שלנו,ההרקדה תפרח וכמו שאומרת המעודית,יבואו מלנתלפים רוקדים.
אשמח אם תגיע בעצמך לדגום וסוף סוף אדע במי מדובר...
תודה תודה :) אתה גם מוסיף גוון ורק שתדע!
26/10/11 14:00
2צפיות
הבתזוג שרקדת איתה מאוד נהנתה :)
1צפיות
2 הודעות אפשר לשרשר
הרקדת אמצע הדרך בכפר המכביה-מוצ"ש הקרוב
25/10/11 22:42
16צפיות
הרקדת אמצע הדרך בכפר המכביה-מוצ"ש הקרוב
במוצ"ש הקרוב הרקדת אמצע הדרך בכפר המכביה.נשמח לראותכם

להתראות ברחבה
º
מישהו יכול להגדיל בדיוק מה זה אמצע הדרך?
27/10/11 19:28
º
להגדיר, לא להגדיל כמובן...
27/10/11 19:34
2צפיות
jokulsarlun אין הגדרה מדויקת יש מרווח כוונות
27/10/11 19:49
6צפיות
תחום הכוונות גמיש ותוכל למצוא דעות אחדות. בגדול מדובר על ריקודים שיוצרו בין שנת - 1980  לשנת - 2000  כאשר הישנים יותר נקראים
נוסטלגיה  והמאוחרים משנת - 2000  נחשבים לחדשים. על כן אלו נקראים ריקודי אמצע.
בפועל יש ערבוב לא קטן מאחר שתמיד משולבים גם ריקודים "חדשים"  וגם  "נוסטלגיים"  בהרקדות הנקראות "אמצע הדרך" שהם הדומיננטים.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
º
תודה אורי
27/10/11 20:19
1צפיות
אמצע הדרך - זה לא בהכרח קשור לתקופות
28/10/11 02:23
2צפיות
אלא לאופי ולסגנון של ריקודים.

בעיקרון אני מסכים לחלוקה של אורי גבעוני לגבי השנים, אבל צריך לזכור שכאשר מזכירים את המילים: "נוסטלגיה", "אמצע הדרך" "חדשים", צריך לקחת בחשבון שלא מדובר רק בתקופות, אלא גם בסגנון.

לפעמים מלמדים ריקוד חדש והוא מעביר מסר של ריקודנוסטלגי, בגלל השיר, המנגינה, הלחן, הכלים שבהם הוקלט השיר באולפן וכו'.והריקודמעביר תחושה שהוא ריקודנוסטלגי כשלמעשה הוא חובר ממש בזמן האחרון. וגם ההיפך, ריקוד שנלמד בהרקדות וחושבים שהוא חדש ומסתבר שהוא נכתב לפני שנים רבות.

לדוגמא:הריקודים "לפתע" ו "בשקט כזה" של גילה פז או "שתי עלמות"של אבנר נעים, מעניקים תחושה של ריקודים נוסטלגיים גם כשלמעשה הם חוברו רק לאחרונה.

סיכומו של דבר:

הגדרת הריקודים היא פונקציה של זמן ושל תחושה שמעביר הריקוד.
º
תודה, חידשת לי בהסברך
28/10/11 02:44
1צפיות
שמעון ידידי יש לי תחושה שקרל מרקס חי בתוכינו
28/10/11 12:23
2צפיות
הגדרת ריקודי אמצא הדרך היא פונקציה של זמן בלבד, תקופות בחיים. עובדה שלפני שנים ריקודי נוסטלגיה נחשבו לאילו שיוצרו עד - 1968, מאוחר יותר עד - 1972 ועלה ל - 1980 וימשיך לעלות כי הזמן עובר והשנים חולפות. לפני שנתיים התייחסו לריקודים חדשים ככאלו שיוצרו אחרי שנת - 2000  והיום כבר מדברים על - 2005. מעבר לכך כל מרקיד וההחלטות שלו !! אולם הפונקציה היא זמנים, תקופות, בלבד.
אני רוקד שלוש פעמים בשבוע, בעיקר ריקודי אמצע הדרך ועוד לא שמעתי שריקודייה המקסימים של גילה פז, "לפתע" או "בשקט כזה" הם
ריקודי אמצע הדרך. "שתי עלמות"  לעומתם הוא ריקוד אמצע הדרך לא בגלל שאתה מרגיש כך אלא בגלל שאבנר נעים יצר אותו ב - 1998 !!!
רגשות זה דבר נפלא, אפשר לפתח אותן "מכאן ועד הודעה חדשה"..... ולכל אחד מאיתנו את הרגשות שלו וליוצרים הרגשות שלהם, אולם אין   קשר לרגשות ולמועדי יצירות.
היום כשהציבור נקעה נפשו מהשתלטות ההון והשילטון על חיינו ויוצא להפגנות, נשמעים ונראים הדברים בשטח כאילו קרל מרקס חיי בתוכינו. זאת ההרגשה נפלאה, מהפכה, והלואי שתצלח !! אבל מה לעשות שמעון ידידי שהעובדות הן - קרל מרקס חי - "(5 במאי 1818 - 14 במרץ 1883), היה סוציולוג ופילוסוף יהודי גרמני, הוגה המרקסיזם ביחד עם פרידריך אנגלס". הוא יכול להוות סמל אבל לא לקבוע מועד חדש לחייו.
נהניתי מכך שאתה משתף אותנו ברגשות ובמסרים המעניינים אולם איני סבור שהם נוגעים לעניין. אולי בשירשור אחר ?
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני

אורי - המסרים בהחלט נוגעים לענין
28/10/11 19:00
אם תעיין בויקיפדיה בערך "נוסטלגיה" תגלה שמדובר בהתרפקות על העבר. ואם שיר / ריקוד מסויים מצליח לגרום לי להתרפק על העבר (גם מבלי שאני יודע את תאריך יצירתו של הריקוד) אזי הוא נחשב בעיני כריקוד נוסטלגי.

כפי שציינתי, התאריך הפורמאלי של יצירת הריקוד הוא לא הגורם היחידי הקובע את "נוסטלגיותו של הריקוד", הגורם הנוסף החשוב מאוד הוא המסר והתחושות המועברות ע"י הריקוד. ואם הוא מצליח לעורר בנו זכרונות מן העבר, אזי הוא ריקוד נוסטלגי.

זו דעתי.  

שמעון מה ערכים? נשאלנו מה הכוונה לריקודי אמצע
29/10/11 01:38
אין קשר בין הגדרות, כוונות תחושות, וערך בויקיפדיה, וגם לא מה דעתך מה נחשב בעינך, בעיני רק דן המבין הגדול או בעיני.. אלא ברפרטואר שמרקידים שעסקו ועוסקים בהרקדות נוסטלגיה ואמצע הדרך,שנים רבות, הביאו במשך השנים לרחבת הריקודים על פי הבנות שהיו ונקבעו חלקם באירגון המרקידים וחלקם ע"י מרקידים בשטח שנטו לסיגנון זה.
בשנים הטובות שלנו בגן נחום גם אתה אמצת סיגנון זה בחלק נכבד מההרקדה, בשילוב עם ריקודים חדשים וההצלחה הייתה גלויה לעין במספר ובהרכב הרוקדים שמלאו את האולם כל יום שלישי.
הדברים נקבעו עוד לפני שאני החלתי לרקוד, השתנו, ומשתנים עם חלוף השנים. אני נכנסתי אליהם, למדתי אותם וקבלתים כפי שהם.....
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
אותו דבר גם באופנה
28/10/11 19:23
1צפיות
אותו דבר גם באופנה
לא חשוב מתי נתפר הבגד
אבל במציאות
28/10/11 20:39
לכל תקופה הסטורית יש את הסיגנון שלה
מחר זה קורה!!!
25/10/11 16:31
חוג חדש בימי רביעי בנוה מונוסון
כן, מחר, יום רביעי ה-26.11.2011, מהשעה 20:00 (בכל יום רביעי לאחר מכן), יפתח החוג החדש בנוה מונוסון - בהדרכתי.
ראו זאת הזמנה אישית - ודאי אלה הרוצים להתחיל מהצעד הראשון ואלה המכירים חברים הרוצים להתחיל בצורה מסודרת.
בערב הפתיחה הכניסה ללא תשלום למי שידפיס ויביא את הכרוזון המצורף כאן.
נתראה במעגל
בהצלחה ירון
26/10/11 13:12
ואני מקווה שההרקדה תמשוך אליה רוקדים רבים.
תודה שמעון
27/10/11 12:54
1צפיות
חבר יקר
במוצא"ש בפ"ת - צידקי
26/10/11 06:29
7צפיות
על אף שהודעתי כי שוקי.

אם כן - השבוע 29/10 - צידקי...
בשבוע שלאחר מכן 5/11 - שוקי.

* בינתיים ממשיכים ב"הדר המושבות".
מרתון ר.חודש חשון מוצ"ש 29.10 לנשים בראש העין
27/10/11 11:52
3צפיות
מרתון ר.חודש חשון מוצ"ש 29.10 לנשים בראש העין
תזכורת: ממש בראש חודש חשון
במוצאי שבת הקרוב - זה מובן
סוףסוף שעון חורף - הגיע הזמן !!!
נתראה...29 באוקטובר...
                         ונשמח לראות את כולן !!!
היה מקסים!!!
30/10/11 10:12
1צפיות
היה מקסים
המון ריקודים יפים של אמצע הדרך
4 שעות משגעות של ריקודי מעגל ללא הפסק

באתי ראיתי הצצתי נכוותי

מומלץ לכולם
מועד המרתון הבא מוצ"ש26.11 -מצורף פלייר
30/10/11 13:16
1צפיות
מועד המרתון הבא מוצ"ש26.11 -מצורף פלייר
תיקון קל, עיתונש,... "מומלץ לכולן" עם דגש על נ סופית...
יש לי ניחוש שאת בודאי האלופה שצדה מיד את עיני.
בכל מקרה - תבורכי,
וליתר ביטחון - רשמי ביומן שאנו מחכות לך
במרתון ראש חודש כסלו
שעות 20:30 עד חצות
באולם הספורט המרווח וממוזג (ואם את נמנית על הרגישות לקור - קחי איתך את הסוודר...).
רפרטואר רחב-סגנונות ממתין לכן
בראש העין!

רשמתי ביומן
30/10/11 17:06
3צפיות
רחלי היקרה

צודקת לכולן עם דגש על הנון סופית
ותודה על המחמאות

רשמי ביומן ואתייצב גם במרתון הבא
עלי והצליחי
נגמרו החגים - חוזרים לריקודים
27/10/11 15:30
שלום לכולם,
כבכל חמישי בשעה 19:30 יתקיים חוג המתחילים בהדרכתי - במתנ"ס זכרון יעקב.
בשעה 20:30 נמשיך לחוג הבינוניים והערב נלמד את ריקודו המקסים של אבי לוי : "שיר תקווה".
שני החוגים הם חוגי מעגלים, באולם ממוזג - שתיה חמה וכיבוד קל ויחס אישי ומקצועי.
מצורף הפלייר - אשמח לראותכם
ליאור
º
מצ"ב פלייר : ריקודי עם בזכרון יעקב
27/10/11 15:32
2צפיות
מצ"ב פלייר : ריקודי עם בזכרון יעקב
º
זוגות ב-10 ש"ח מוצ"ש
27/10/11 13:44
3צפיות
זוגות ב-10 ש"ח מוצ"ש
º
פולני,זו הרקדה רגילה,לא זוגות.(ווליום גבוה)
29/10/11 00:13
1צפיות
הרקדה חינמית בספורטק ת"א - שבת בבוקר
28/10/11 11:08
1צפיות
שבת שלום.

בשבת הקרובה 29.10 ארקיד בספורטק ת"א, החל מ- 11:00
כולכם מוזמנים.
| בירושלים קב' חדשה לריקודי עם ועמים
29/10/11 20:18
4צפיות
| בירושלים קב' חדשה לריקודי עם ועמים

חוג מתחילים חדש לריקודי עם ועמים יפתח ב - 6.11.2011  בשעה 19:30

ב......    אולם הספורט , במתנ'ס פיליפ לאון  , רח' צ'ילה 8 , קרית היובל,  ירושלים

בשעה   -   19:30   -  חוג מתחילים  .
                         המשך חוג קיים
                                                 20:30   -  מעגלים
                                                 21:15   -  סדנת זוגות
                                                 21:45   - הרקדה ולימוד מתקדמים

פרטים נוספים בפלייר מצורף,

ל ה ת ר א ו ת     ב מ ע ג ל  !!!!  
תתנו לו צ'אנס...
25/10/11 22:58
1צפיות
לפני חודש הייתי בחוני המעגל שהיא הרקדת מעגלים בלבד... הייתה הרקדה נחמדה קטנה אינטימית.. סוף סוף יכולתי לרקוד שעות ברצף עם ריקודים יפים והרבה גם ישנים... כן נכון הרקדה של רק בנות...(עם שניים שלושה בנים). הרבה אנשים מההרקדה אמרו שרצו לבוא אך לא התאפשר להם... וגם הרבה חיכו להרקדה כזאת שמצ'פרת את אוהבי המעגלים (במקביל ובדומה לתיבת נח). אך לאחר ניסיון זה בוטל העניין... האם מפעם אחת למדים על הכלל? האם לא כדאי לתת צ'אנס נוסף? האם לא כדאי לבדוק עם האנשים בשטח מה הם רוצים?? או להשקיע חשיבה איך לכוונן את ההרקדה על מנת למשוך אליה קהל אנשים גדול יותר (לא שחסרו לי אנשים, אהבתי את הקטן והאינטימי...) או בקיצור לצאת קצת מהקיבעון והריבוע? אני ועוד רבים וטובים מצאו את הרעיון כמדליק ומאוד מאוד התאכזבנו שזה לא ממשיך במיוחד לאחר ניסיון יחיד ובודד...
º
אפשר פרטים על מרקיד/ה ומיקום?
25/10/11 23:34
2צפיות
ירון בן שמחון בפיליפ לאון בירושלים
25/10/11 23:35
2צפיות
זה היה ניסיון חד פעמי שחבל שלא נתנו לו עוד קצת צ'אנס...
מכתב התנצלות לירון מישר
25/10/11 10:01
33צפיות

אני מתנצל ומביע חרטה על כך שירון מישר נפגע מהדברים שכתבתי עליו בתום לב בפורום בתפוז. מעולם לא היתה לי כל כוונה לפגוע בירון מישר או במישהו אחר. מכיוון שאני מתעניין בכותרי מוסיקה כבר 27 שנים, הדברים נכתבו בתום לב בפורום בתפוז על מנת לדון בנושא, ולא חלילה בשביל לפגוע בירון מישר או במישהו אחר.
ירון הסביר לי כבר לפני פנייתו לבית המשפט, שהוא משלם לאקו"ם תמלוגים כחוק על כל התקליטורים שהוא מוכר על פי הסכם בינו לבין אקו"ם המאפשר לו תשלומים גלובליים, על הדיסקים הריקים עוד לפני שנצרבו, וזאת בשל הכמות הקטנה המיוצרת מכל סידרה ושאינה מצדיקה השקעת עבודה של אקו"ם ברישום וקיטלוג של תכולתו של כל תקליטור ותקליטור.
אני חוזר בי מהטענה שראיתי את ירון מוכר תקליטורים שאינם בקטלוג שלו. אני גם לא חושב שירון צריך לפרט את פעילותו העסקית בפורום או בכל מקום אחר.
לא ביקשתי מפיטר סמולש שיפרסם דברים בשמי בשום מקום ואני דורש ממנו לפרסם התנצלות זו כלשונה בכל המקומות בהם פרסם את מה שכתבתי בתפוז.

יוסי גורקה
יוסי כל הכבוד!
25/10/11 11:38
13צפיות
בן אדם שמבקש סליחה רק מעלה את הערך בעניי אנשים ולא להפך.

אני יודעת שלא היתה לך כוונה לפגוע בכבודו של ירון ומקווה שלמדת את הלקח לפעם הבאה :)  
אני מכבד ומעריך את יוסי גורקה על הצעד האציל
25/10/11 11:49
215צפיות
הזה
האם בהתנצלותך זו
25/10/11 12:07
20צפיות
בא העניין לסיומו, וסוכם כי תוסר התביעה המשפטית כלפיך ?
º
התביעה תוסר
25/10/11 12:11
11צפיות
ובא לציון גואל
25/10/11 13:29
5צפיות
תודה.
ירון, תודה על רוחב לב ובעיקר תבונה וליוסף....
25/10/11 14:15
5צפיות
אני מאמין שלא היית מודע לתהודה, ולהתנהלות שהתחילה בהעלאת נושא וקיבלה תאוצה כאשר מספר כותבים עולים על הגל ו"שוחרים לטרף",
כאילו מצאו משהו שישביע את התאבון. בשלב מסויים התאוצה הפכה למהירות שכבר קשה היה לעצור, ובמהירות גבוהה השליטה נפגמת.
נברך על כך שלא נגרמה תאונה קשה, נברך על כך שהתנצלת בפני ירון לאחר שהחליט בחכמה לבטל את ההליך המשפטי עם התנצלותך.
אבי היה אומר - "אדם חייב לחשוב על כל מה שהוא מדבר ולא לדבר על כל מה שהוא חושב". וכך גם בכתיבה, צריך בקרה בעיקר כאשר הנושא נוגע לאדם אחר.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני

ירון אני מעריכה את זה מאוד
26/10/11 08:27
5צפיות
ומבטיחה להמשיך להיות הלקוחה הקבועה שלך בעקבות הביטול.
אני שמחה שההדורים יושרו
25/10/11 13:23
5צפיות
ושהגעתם לעמק השווה
סוף מעשה במחשב תחילה ,,,, אמרו חכמנו ז"ל
25/10/11 19:09
4צפיות
אני לקחתי את היוזמה , ותרגמתי את מכתב ההתנצלות של יוסי לירון מישר כל מנת לישר את ההידורים ואת הנזק שניגרם לירון מישר בחו"ל
אני מקווה שהנושא הזה ניסגר , בנוסף בקשתי מפיטר סמולש שיעשה לעם ישראל טובה , ושיפסיק להוציא את הכביסה המלוכלכת בחו"ל , זה ממש מיותר ולא עוזר לאף אחד , זה רק גורם לנו בושות
תודה מראש , וחג שמח ישראל
יש לחדול מהטלת אשמה נצחית על ירון מישר
25/10/11 14:33
8צפיות
 יש לחדול מהטלת אשמה נצחית על ירון מישר
מְכַסֶּה פְשָׁעָיו לֹא יַצְלִיחַ;
וּמוֹדֶה וְעֹזֵב יְרֻחָם (משלי כ"ח)

מי שמודה בחטאיו ומתחרט עליהם,
ירחמו עליו והוא לא ייענש.

יש להפסיק לאלתר להשתמש בירון
מישר כשק חבטות לכל העיוולות
הקיימות בריקודי-עם. גם אם לא
מדובר בצדיק שטליתו צחורה כשלג
לבן בדולחי, יש לשופטו בתרומתו.

כל בר-בי-רב המיודע לריקודי-עם
מכיר את עבודתו ונהנה מהפירות.

ירון מישר,
אני מעריך, מכבד ומוקיר את מפעלך.
לא בוש לומר: אני אוהב אותך!
º
Big like
26/10/11 08:29
3צפיות
Why is my name mentioned here
25/10/11 21:28
2צפיות
I recall the posting I started in forum "Rikud" about "Stopping A bulldozer" regarding Yaron
Meishar's Bullying, and strong arming people into submission, here is a good
example of this.
ֲ
Yossi Gurka does not have the means nor the desire to become embroiled in a
useless court caseֲ with Yaron Meishar who started this frivolous legal action
without merit. Yosi is now recanting facts that he knows to be true just for the
sake of stopping the "bulldozer's" actions against him.
ֲ
The facts remain. Yaron has done much harm to the folk dancing community, his
contribution not withstanding, with the pretext that he is protecting the
royalty rights of the artists while he himself was and is the biggest culprit at
trampling those rights, including the song writers, composers, record companies,
ACUM who have sued him and confiscated his products, including the choreographers. Here is what Israel Yakovee
wrote about Yaron in posting
number:ֲ http://groups.yahoo.com/group/rikud/message/19247
in part as follows:
"in the past Yaron Meishar would tape himself teaching my dances (some time with
mistakes &
without style) and than produced DVDs and sale them without my permission , I
should be paid royalty for my creation and share of the profits. It never
happened. I gave my permission to Les to post any of my dances past , present or
future
. I did not gave that permission to Yaron Meishar" .
ֲ
Yaron, in his effort to establish a monopolistic stranglehold on the IFD
industry could not content himself with minding and growing his own business by
providing good products and services but he was hell bound determined to crush
everybody else who, like Les and Nissim, also wished to be involved as their own
life's projects.
ֲ
Peter.
ֲ
הדברים החשובים שכותב פיטר ראויים לתרגום
26/10/11 23:20
6צפיות
כדי שקהל גדול יותר יהיה חשוף לכל העובדות בפרשה הזאת.
ממש לא חשוב מה הוא כותב
27/10/11 17:56
6צפיות
פיטר מצא לא עץ לטפס עליו בשם ירון מישר , והוא לא יודע איך לרדת ממנו , הוא מצטט אותי במאמר שכתבתי לפני כמה שנים אחורה ,שהיום הם גם לא רלוונטים בכלל למציאות של היום .
אני אומנם התללונתי בזמנו על המצב הקיים שבו ירון מדגים ריקודים שלי אבל מאז לקחתי את היוזמה לידיים בעזרתו של ירון מישר וערכנו  ימי צילומים עם כל הריקודים שלי שאני אישית מדריך וגם רוקד אותם.
פיטר צריך לקחת את אחריות למעשיו ולכתוב מיכתב התנצלות לירון מישר , יוסי עשה את זה בגדול ובנוסף גם הרחיק את עצמו מפיטר שדאג להיות השופר שלו בחו"ל.
אין פה שום עובדות , אנחנו רק טוחנים מים .
תודות ללאון וליוסי
27/10/11 21:57
9צפיות
ברצוני להודות ללאון בלבן מקנדה (שמעולם לא ראיתיו, אך שוחחתי עימו בעבר רבות בטלפון), על היוזמה והנחישות למצוא פתרון יצירתי לבעיה בין יוסי וביני. הבעיה נפתרה תוך מספר לא גדול של אימיילים ובסוף אמרתי ללאון: "לאון אני מצדיע לך".
וליוסי:
אין לי ספק שיוסי כתב מה שכתב מתוך תמימות ולא בכוונה לפגוע בי אישית או במפעל החיים שלי. זאת בניגוד למספר אנשים אחרים, שבאותו שרשור רע מצאו הזדמנות להשמיץ אותי ולטפול עלי האשמות שווא שאין להן כל בסיס, תוך שהם עושים זאת ב"רמזים עבים" ולא עם שמי המפורש, מתוך כוונה שכולם יבינו אך הם יצאו "נקיים".
היה גם מי שניצל הזדמנות זו כדי להעתיק ולהפיץ "עובדות" שגויות אלה בפורמים בחו"ל והכל על מנת להשחיר את פני ולחבל במה שאני עושה. חבל שלא כולם יודעים גם להתנצל.
בכל מקרה, יוסי הבין את הטעות וחזר בו. מעבר לכך, יוסי נרתם לעזור לי באתר "רוקדים" בשני תחומים חשובים ביותר שהם גם קרובים לליבו ויכולים לבטא את היכולת הרבה שיש לו באיתור נתונים (אליה גם נחשפנו בפורום זה):
א. איתור המספרים הסידוריים של אקו"ם עבור כל הריקודים שבבסיס הנתונים באתר "רוקדים".
ב. הקמת מאגר נתונים של להקות מחול ישראלי בארץ ובעולם שיוכנס לאתר "רוקדים" ויאפשר איתורן לפי פרמטרים שונים.
אני תקוה שביחד נצליח לממש שתי מטרות אלה ושיוסי יהיה מרוצה מיכולתו לתרום בשטח זה.
מצטרף להצדעתך לליאון בלבן
28/10/11 08:46
10צפיות

גם אני מעולם לא ראיתי אישית את ליאון מקנדה,
אולם זכיתי לשוחח עימו פעמים אחדות בטלפון.

ליאון הוא איש נפלא, ואדם שתמיד מגייס את עצמו לסייע לעזור ולפתור כל ריב וסכסוך.
תרומתו לקהילה היהודית בקנדה בה הוא יושב, כך התרשמתי, היא עצומה.

על ליאון נאמר במזמור ט"ו פסוק א' בתהילים:

ה'... מי יגור באוהלך... מי ישכון בהר קודשך...

ומשיב בפסוק הבא:

הולך תמים ופועל צדק.... ודובר אמת בלבבו.

יפה מאד מצדכם-יוסי קיבל עבודות שרות .
28/10/11 09:44
7צפיות
זה "עונש" חינוכי .מעכשיו כל מי שפוגע/מעליב/ מעליל   ומתנצל , ישלם באיזה "עונש" קטן תרומה לחברה.
גם אני שקיבלתי דו"ח חניה ליד הסופר ,לא חניתי יותר שם.

(במקרה זה למרצה העונש זה כיף גדול ,לבאים אחריו העונש יהיה כבד יותר ).
º
ירון, נחמד מצדך.
29/10/11 11:26
3צפיות
תודה
29/10/11 11:46
3צפיות
לקבל ממך מילה טובה זה יותר טוב מימות המשיח...
הבהרה והבעת תודה לירון מישר ויוסף גורקה
28/10/11 09:05
12צפיות
קודם כל אני מודה לשניכם שקיבלתם את הצעתי לעזור למצוא פתרון מחוץ לכתלי בית המשפט ונעניתם במהירות ויעילות.

הגישה שלי הייתה להמנע מעימותים ומהחלטות מי צודק יותר או פחות ועם איזה צד אני מסכים או לא. חוץ מזה אין לי אפשרות לבדוק עובדות או פרטים כאשר אני גר בחו"ל.
כל המילים שנכתבו בפורום ע"י יוסי וירון, והמילים שהוסיפו חברי פורום שונים, בעד ונגד וגם המילים שנכתבו בכתב התביעה וההגנה, מיצגות "עמדות" או השקפות או "פוזות" של כל המעורבים. אך בל לנו לשכוח שמאחורי כל ה"פוזות" יש אנשים אמיתיים עם רגשות וצרכים חשובים שאינם תמיד משתקפים ב"עמדות". ניסיתי לפנות אל מה שירון ויוסי צריכים מהפשרה ולא אל מה שהעמדות מציגות.

הדגש שלי היה על דברים חיוביים קטנים לקידום ההסכם, והבהרה מה יהיה המחיר לשני הצדדים, גם בכסף ובמחיר בריאותי אם הפשרה לא תושג. לבסוף מצאנו מספיק מכנה משותף לשני הצדדים שבו כל אחד קיבל את רוב מה שהוא צריך (ולא מה שהוא דורש) במידה כזאת, שזה לא היה יותר מעשי או הגיוני להמשיך במשפטים. ובמילים אחרות, אני מקווה שגם ירון וגם יוסי ישיגו הרבה יותר בפשרה מאשר במלחמה משפטית.

אני מקווה שזה יהיה לטווח ארוך, ואני מקווה שכולנו נוכל ללמוד מהסיפור שגם אם יש מחלוקות או ביקורת לגבי כל נושא שהוא, אפשר וצריך לעשות זאת בצורה מכובדת ולא בוטה, בלי עלבונות ובלי התקפות אישיות.

ליאון בלבן  
תוצאה מספקת
28/10/11 13:07
7צפיות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

בשרשור הפתיח  בנושה מישר נ גורקה
19:58 15/10/11

פניתי בבקשה "לתרומה לתוצאה חיובית או לשכנע את ירון להוריד את התביטה"

אני מודה לכל אלה שנרתמו למטרה ועזרו לסיום האירוע.

במיוחד לליאון בלבן

אתם חבורה נהדרת.

פיטר
º
התביטה=התביעה
28/10/11 13:12
3צפיות
פורומים חדשים ב-
24/10/11 17:57

אחרי עונה ראשונה מותחת ומוצלחת, מגיעה אלינו המירוץ למיליון 2 - סדרת הריאליטי מבית היוצר של רשת בהנחיית רון שחר.
איזה זוג יגיע ראשון לקו הגמר וייקח את המיליון? בואו לפורום וגלו
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

בעונה הראשונה פגשנו אותם בירושלים בין שלדי אוטובוסים -  חבורת חסרי כל שנלחמה על ביתה. חצי שנה אחרי שאיבדה את איציק, יוצאת החבורה להרפתקה חדשה.
פורום עספור נפתח מחדש ואתם מוזמנים אליו לקראת העונה השנייה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
ההרקדה בהדרכת דובל'ה בפ"ת
24/10/11 14:51
3צפיות
תראו, "ירדתי" על חייו בכל הזדמנות.
פעם זה היה הווליום
פעם אחרת הריקודים "המיוחדים" שמוציאים חלק גדול מהרוקדים מהרחבה..
אבללל...כשצריך הנה אני מפרגנת.שים לב דובל'ה:

מוצ"ש האחרון התעלית על עצמך!

לחברים שלא הגיעו הנה דיווח - הרחבה היתה מלאה כ-ל הערב!!!
הרפרטואר, חבל"ז
בכל פעם שהווליום קפץ בשירים מסויימים, היית קשוב ומיהרת להנמיך...

זהו יקירי, נראה שעלית על הגל, למדת אותנו ,הרוקדים.
לא הספקתי להודות לך
אז הנה אני יודעת גם להעריך..
תודה על ערב מהנה.

עוד משו':  מעניין שהיו המונים בהרקדה ואף אחד לא הזכיר כאן כלום.
חהחה...ה, ככה זה כשאין כשהכל טוב?

הכל נכון,אשכרה
24/10/11 20:47
2צפיות
הייתי במוצאי שבת,ונהניתי מאוד,והתאור כל כך יפה שנכון שאני פשוט מסכים ומאשר כל מילה.סחתיין דוב.
RUTYAN-מעניין שהיו המונים בהרקדה ואף אחד לא
25/10/11 14:36
1צפיות
הזכיר כאן כלום.את באמת לא מבינה למה??
התשובה נמצאת בתוך "תראו, "ירדתי" על חייו בכל הזדמנות".

כשנתן ריקודים מיוחדים ומאתגרים  נכון שיצאו כמה מהרחבה אבל ההרקדה הייתה מעניינת ומאתגרת.(ירדתם עליו)
ואילו עכשו מה קרה,כולם ברחבה הריקודים ניהיו יותר בנאלים וצפוים ואין מה לספר לחברה.
סתם הרקדה רגילה ושגרתית. הרי זה מה שרצית לכן אף אחד לא מתלהב וכותב.
זה לא מוריד מאומה מזה שדב קשוב לרוקדיו ומנסה בכל כוחו (ודי מצליח)להשביע את כולנו.
כנראה שההמונים לא כותבים פה
25/10/11 14:51
זה שהיו בה המונים זה לא אומר כלום על ההרקדה.
הרקדה חינמית היא לא קנה מידה להערכה.
מה גם שאין נתונים לבי מס' החוצנים.
בקשר לבנאליות של ריקודים דוקא ההרקדה
הזאת (עם המרקיד הספציפי הזה)נותנת תשומת לב גם לריקודים נוסטלגים.

צעד פולני לא ירדת עד תום לסוף דעתי
25/10/11 16:48
1צפיות
מציע שתקרא שוב את הסיבות שהביאו לכך שהרפרטואר היה יותר עממי ומקובל,ופחות מדי ריקודים מיוחדים ומאתגרים.

אני אישית מעדיף להיות מאותגר וגם להעתיק מאחרים כשצריך ,ולא לעזוב את הרחבה בכניעה ובהפגנתיות,למגינת לבו הדואב
של המרקיד. (אני יודע שלדב מאד איכפת מכל רוקד ורוקד וזה חשוב לו)
º
גדי גם מדריכים אחרים לא זכו לתגובה
26/10/11 01:59
1צפיות
אכן, אכפת לי מאד
26/10/11 07:30
2צפיות

אכן, אכפת לי מאד שהרוקדים לאורך כל הערב ובסופו יהיו מרוצים ככל האפשר.

אולם אני יודע, כי הקהל שבא להרקדה גדולה זו, בא ממגוון גדול של חוגים וחלקו רוצה למצוא כבר באותו ערב את הריקוד "הזמני" שלמד השבוע בחוגו... וזה לא פשוט.

אני בא תמיד עם "תוכנית עבודה" מסודרת לכל הערב, ולכל סבב בנפרד, בינהם ריקודים יפים ומאתגרים מאד שמהנים קבוצה של רוקדים, אולם גם גורמת לקבוצה אחרת "להדבק" לקירות.

במהלך הערב אני משתדל לשלב גם ריקודים כאלה, שבזמנים אחרים לא הייתי נוגע בהם גם בכפפות של שוער כדורגל, אני מודע לכך שהריקודים הללו "עושים שמח" ומהנים חלק מהרוקדים, לכן אני משתדל לשלב גם אותם במהלך הערב

זה עיקר תפקידו של "נותן שרות", לדעת "לספק את הסחורה", להשתדל להיות מצד אחד צמוד לתוכנית עבודתך המקורית, ומאידך להיות קשוב ועירני כל הערב לבקשות הרוקדים.

לסיום - תודה רבה לפותחת השרשור ולמגיבים בהמשך.
ריקודי "מיוחדים, ומאתגרים," = התנשאות!!!
26/10/11 13:32
1צפיות
גדי יקירי,
אני בטוחה שאני רוקדת לא פחות טוב ממך גם כשאני בכלל לא מכירה לא את הריקוד ולא את השיר!
ריקודים "טחונים" למעשה שו מילה מכובסת לאהובים ומבוקשים בכל הרקדה בארץ ובעולם.

אני לעולם לא אבקש ממרקיד לשים ריקוד זה או אחר מכיוון שזאת חוצפה!
מכירה זוג כזה שמשגעים מרקיד לשים ריקוד שרק הם מכירים ומסכן המרקיד שרואה את הרחבה מתרוקנת...

רוצה אתגרים לך טפס על הרים. כל הקטע של "יקוד מאתגר" זה להראות שרק אתה יודע...
רוצה לשמוע מוזיקה ולרקוד אל תשגע את המרקיד בבקשות שלך.
רוב הרוקדים אוהבים את הריקודים "הבנליים, העממי, ..."

אם להעדיף 3 רוקדים  כמוך שמעדיפים  ריקודים "מאתגרים ומיוחדים" או 40 רוקדים אחרים אזזז....צא וחשוב שוב...
ודובל'ה יקר, הרוקדים מצביעים ברגליים ולא כאן בפורום!

עובדה: הרחבה היתה מפוצצצצצצצצת וכו--לם נהנו!
RUTYAN אבא של מישהו מהפורום אמר לו
26/10/11 14:24
2צפיות
"אדם חייב לחשוב על כל מה שהוא מדבר ולא לדבר על כל מה שהוא חושב".

ריקודי "מיוחדים, ומאתגרים," = התנשאות!!! אם את חושבת כך שיבושם לך.
את כותבת........

אם להעדיף 3 רוקדים  כמוך שמעדיפים  ריקודים "מאתגרים ומיוחדים" או 40 רוקדים אחרים אזזז....צא וחשוב שוב...

אני אישית מעדיף את ה- 3 ולא את כל האחרים ,אצל שמעון מרדכי וטוביה טישלר כמעט כולם כמו ה-3 שאת לא מעדיפה,לכן כל אחד מוצא את הרקדת הבית שלו.

נכון שאילו  הן לא הרקדות חינמיות או הרקדת חופים,אולי באמת זו לא דוגמה טובה.

גדי7 יקירי, אל תלך לאישי גלשנו לנושא חשוב
26/10/11 15:38
1צפיות
חשוב ביותר בריקודי עם.
ריקוד  ש"מאתגר ומיוחד "לפלוני - "טחון" לאלמוני.

ריקוד אהוב ביותר תקופה - יכול להיות פתאום מאוס ע"י מי מהרוקדים.
אכן זאת הזדמנות להעלות שוב את הנושא החשוב הזה.

אם הזכרת את טוביה טישלר. דגמתי את הרקדתו, היו שם כמה חברים שאמרו לנו לא להתיאש
שבוע הבא ואולי עוד שבועיים נקלוט...
ז"א שגם הוא חוזר על אותם ריקודים שוב ושוב. רק מההה?!
נראה שהוא שם ריקודים מסויימים שלא מרקידים אותם במקומות אחרים.

מי שרוקד אצלו או אצל גדי יוצא מתוסכל ביותר בהרקדות אחרות.
אנא תקן אם אם אני טועה.
º
טועה בגדול
26/10/11 17:38
1צפיות
נו באמתתתת..
27/10/11 01:12
אתה כותב:"את טועה ובגדול"

לפחות תגיד במה אני טועה..
אשמח להתעדכן. כי הדיון כאן באמת חשוב!

נראה שמרקידים מקפידים לקרוא כאן - הם מפרסמים את ההרקדות.

אני יודעת על הרבה הרקדות  במקומות טובים  עם מדריכים מעולים שנסגרו!
לא חבלל?!
RUTYAN הפעם אני מסכים איתך וכבר כתבתי
26/10/11 18:46
על הנושא של קיבוע רפרטואר להרקדה מסוימת.
כתבתי לאריאל אתמול בדיוק את מה שאת אומרת היום.

יקירתי RUTYAN אפשר ללבן חילוקי דעות בדרכי נועם בדיוק כפי שאנחנו עשינו בדיון קצר זה.

מרקיד שלא יודע לשלב גם וגם צפוי לכשלון
26/10/11 20:33
2צפיות
יש רוקדים שאוהבים לרקוד בכל שבוע את אותם ריקודים שהם אוהבים ומכירים ורוקדים מאז גן הילדים במושב, ויש אנשים שאוהבים קצת אתגר מבחינת הרחבת הרפרטואר כמה שאפשר, ריקודים מסובכים או ריקודים שאפילו מחברם כבר שכח מהם

ויש הרבה אנשים שנמצאים בין לבין, המרקיד צריך בראש ובראשונה להכיר את הקהל ובכל מקרה לאפשר לכולם להנות
בכל מקרה לריקודים נדירים, מסובכים וכאלה יש זמן ומקום, בד"כ בשעות היותר מאוחרות, או בהפסקה אחרי ריקודי הזוגות
אף אחד לא הגיב???
29/10/11 14:21
1צפיות
גדי,צד מי שאמר שיתכן שרוקדים רבים הנהנים בהרקדות אינם מגיבים ומפרגנים כי פשוט הם לא נמצאים פה!!!
אחת מהן -זו אני שלא נוהגת לבקר כאן,
היום ,במקרה, "ביקרתי " בפורום ומשראיתי את תגובתך בחרתי להגיב ולהצטרף לנכתב של רותי.
ההרקדה במוצ"ש 22.10.11 בהנחייתו של דובלה -היתה מעולה!!!דובלה הולך ומשתבח ,קשוב לסביבתו ומכין "שעורי בית" טרם הגיעו לרחבה.
יקירי,התוצאה מעידה על הנעשה!
האולם היה גדוש ברוקדים,האווירה היתה נעימה ורפרטואר הריקודים  הנבחר על ידו היה אהוב.(מיוחד?,נדוש?,אתגרי?עכשווי?נוסטלגי?-מה הקשקוש????-הקהל אהב והריע ברגליו!)
היית צריך לראות כמה אנשים נגשו אל דובלה במהלך ההרקדה ובסופה כדי לשבח,לפרגן ולהוקיר.
הייי...'ישנה צדיקה אחת בסדום?!'
29/10/11 15:18
5צפיות
סוף סוף מישהי הגיבה...
והכי חשוב פירגנה!

אשמח אם תזדהי במוצ"ש הקרוב.
אמנם הפעם לא נכחתי בהרקדה המדוברת
26/10/11 14:33
1צפיות
אבל בפעמים הרבות האחרות שנכחתי בהרקדות של דובלה  גם  בהיכל הספורט  וגם  בתעשיה  האווירית הן כולן היו  משובחות  מבחינת בחירת הרפרטאור הן במעגלים והן בזוגות
הרקדות חינמיות צריכות להיות עממיות.....
26/10/11 17:30
7צפיות
אבל.....עם 'נגיעות' של ריקודים מעט אחרים...זאת דעתי  :)
בזכות הרקדות כאלה נחשפתי לריקודים יפים ומיוחדים
ועד היום אני זוכרת את אותן הרקדות לטובה. target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...

אני חושבת שהנאה מהרקדה נובעת גם ממכלול של סיבות
שעושות את הערב למוצלח:
רפרטואר מגוון, מרקיד קשוב, חברותא נעימה,
ובל נשכח מצב רוח טוב   target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
בדיוק כמו תבשיל שהתבלינים מדודים בו בכמות הנכונה target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...

אמנם בהרקדה המדוברת לא ביקרתי
אבל אני יכולה רק לומר ישר כוח לפותחת השרשור
על הפירגון וההערכה.
ביטוי של הכרת תודה היא מעלה חשובה
העושה טוב הן לאומרה והן לשומעה   target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/...
º
סורי על הג'יבריש, אלו הסמיילים החביבים :))
26/10/11 17:33
וואוווווווווווווווווווווווווווו
26/10/11 18:31
וואו כמה זמן לא כתבתי פה בפורום ,אהממממ
ובכן בנושא דנן ,,,,
יש לנו נטיה לבקר , להתלונן , לרצות , להסכים או לא וכוווווווווווווו
יש לנו נטיה להתחבר לרפרטואר שאנו אוהבים
יש לנו הסתייגויות מרפרטואר מסויים
יש לנו נטיות רבות
קשה מאוד להכיל את כל מה שאנו רוצים !!!!!!!!!!
אני מכירה את דבל'ה , הבחור המקסים הזה
רוצה מאוד לרצות את כולם , יחד עם זאת המסוגלות
בזמן כה קצר לא מאפשרת למרקיד לתת רפרטואר שיתאים לכולם
אין מושלמות , יהיו כאלה שיצאו מסופקים ואחרים מאוכזבים
אין מה לעשותתתתתתתתתתת
לא קל , פשוט לא קל , הייתי מציעה לכל רוקד שלא מרוצה להיות
מרקיד ליום אחד כדי שיחוש את התחושה הזו ואז יבין שצריך לזרום עם הרפרטואר
התגעגעתי להרקדות מוצש ,
בקרוב אשוב

ידידת נפש באהבההההה
הרקדת מוצ"ש בפ"ת של דב אורבך
26/10/11 21:22
2צפיות
הייתי ביום שישי האחרון בהרקדה הנ"ל. הרקדה נחמדה ביותר. תמהיל רקודים נכון. קהל מקסים.
ווליום נכון.

שפו
הכל נכון אודי... ותודה
27/10/11 07:34
1צפיות
פרט לזה שהרקדת מוצ"ש נערכת בדרך כלל במוצאי שבת ולא ביום שישי.
תודה לך שהואלת לכתוב.
השתלמות רקודי ילדים -נוסטלגיה או חדשנות
24/10/11 02:09
8צפיות
ראשית כל הכבוד לירון מישר ושלמה ממן על היוזמה. היה מרתק מהנה ומעשיר. מרגש לחשוב על הנחלת רקודי העם כבר מהגיל הרך ביותר - זה דור העתיד.
סוגיות שעלו שם: האם השירים והצעדים צריכים להיות שורשיים - ראה רעיה ספיבק או שיש מקום לחדשנות - תנועות גלגולי ידיים שלא בהכרח ישראליים ותנות 'לוקו'...האם אנו צריכים להעניק בגן ובבתי ספר בסיס ערכי שהילךדים לא נחשפים אליו בשאר שעות היום?
כמו-כן לא כל השירים רשומים. שושנת יעקב של פורים למשל... מה שהביא את רעיה לכעוס בפרהסיה על יוצר ששיכפל את ריקודה. חיפשתי בגוגל ואכן לא מצתאתי זכר לריקוד אלא אם כן הקשתי מפורשות רעיה ספיבק.
מהרצאה של ד"ר חנה ניצן , למדתי רבות והכנתי סיכום הרצאה למי שמעונין.
גם ההדגמה של שלמה ממן לגבי כוריאוגרפיה בטקסים(מבנים, קנון וכו') היתה מועילה.
מפעם לפגוש אנשים שהחינוך בכלל והחינוך המיוחד בפרט(אוטיסטים) הוא שליחות חייהם והריקוד ככלי חינוכי משמעותי מבחינת מסרים,רגש,קוגניציה,חיברות ועוד.
באהבת חינם
אורנה-נט

שאלה לגי נעלי דאנסניקרס
23/10/11 08:37
284צפיות
אלהן, התחלתי לרקוד סלסה ורגע אני חוזר הביתה עם כאבי גב ורגלים. יש לי בעיות בגב אבל אני חושב שהכאבים מוגזמים.
יש למישהו רעיון איפה אני קונה נעליים מסוג דאנסניקרס  ועד כמה הם באמת יעילות?
והם טובות רק לריקוד או גם בכלליות ללכת איתם ביום יום, תודה מראש.
דאנסניקרס -
23/10/11 18:09
46צפיות
מנסיון אישי, דאנסניקרס באמת יעילות.  אך היעילות תלויה בהתאמה טובה למשקל ומבנה הרוקד וסוג הריקוד. אתה מדבר על סלסה, ואכן רקדתי סלסה ולי זה היה מאד נוח ואפילו עזר בחלק מהצעדים בגלל הגמישות. מצד שני מבחינת הופעה, זה היה שונה מהכלל, כי בסלסה בדרך כלל לגברים, נהוג לנעול נעל שחורה מעור (וזאת יכולה להיות נעל ריקוד בעלת סוליה דקה) נשים נועלות בד"כ נעלי עקב מכל ציני צבעם וסוגים. בחוג שבו השתתפתי, מעולם לא ראיתי אישה עם דאנסניקרס. כך שאם אתה מתכוון לרקוד בעיקר סלסה, יתאים לקנות דאנסניקרס בצבע שחור. כפי שתראה בקישור זה.

דאנסניקרס גם טובות לריקודי-עם ולפי הערכתי לפחות חצי מהרוקדים שם משתמשים בדאנסניקרס, לפחות בחוגים בהם הייתי.

מציע לך לקנות בחנות בה יש אפשרות להחליף את הדאנסניקרס מכיוון שהנעל יכולה להיות מאד נוחה בזמן המדידה בחנות, אך בזמן הרקדה יתגלו חסרונות או בעיות.

חפש כאן בפורום ותמצא עוד הרבה הודעות על דאנסניקרס. יש מספר יצרנים ידועים כמו בלוך, סנשה, קפזיו, ואפילו נייק. לכל יצרך יש דגמים פופולרים ותשמע דעות שזה יותר טוב מזה. לדעתי אין נעל "הכי טובה" צריך לנסות לבד ולראות מה מתאים לך.

עשה חיפוש בגוגל על דאנסניקרס ותמצא עשרות חנויות.

לשאלה שלך "והם טובות רק לריקוד או גם בכלליות ללכת איתם ביום יום" - לדעתי בהחלט לא - בירידה במדרגות הן אפילו מסוכנות, בגלל הסוליה המפוצלת אפשר בקלות להתקל או להתחלק, ביחוד על מדרגות מתכת נעות. זה קרה לי מספר פעמים ובמזל לא קרה לי משהו רציני. גם הסוליה מידי רכה להליכה ברחוב והיא תבלה מהר מאד.

ליאון ב'

אני מציעה לך בראש ובראשונה
23/10/11 18:20
19צפיות
לקבוע בדיקה אצל רופא אורתופד כדי לאבחן את הבעיה שלך כדי שלא תחמירי אותה חס וחלילה

נעלי דאנס סניקרס הן לא ממש נעלי נוחות
בראש עמוד האינטרנט
24/10/11 11:58
21צפיות
של רוקדים ישנם "באנרים". אחד מהם (השמאלי התחתון) היו של חברה המשווקת מוצרי מחול בכלל (שיווק ישיר - הזמנה באינטרנט) וכמובן גם של נעלי ריקוד מגוונות.
לחץ על ה"באנר" ותגיע לאתר שלהם.
הרקדה חוף קרית חיים
23/10/11 01:37
4צפיות
מוצאי שבת, הרקדת חוף קרית חיים, מרקיד בשן יואב, יואב נחשב לאחד המרקידים הותיקים והטובים, הרקדה נפלאה מיטב הריקודים היפים, במעגלים ובזוגות, הפעם חידש ונתן ריקודי דבקות, משטח ההרקדה היה עמוס ברוקדים שמחים ומרוצים, רוב הזמן המרקידים יואב בשן, אוסנת ליכטמן , אילן בנדיקט ואישתו, רועי, רקדו במעגל הפנימי, המרקיד רועי רקד זוגות, כוכב, היה ניפלא, רועי התלהבנו ממך, תודה לכל המרקידים באשר הם על העונג והשימחה, תודה למח התרבות עירית חיפה והעומד בראש העיר , על תמיכתם בהרקדות, אברהם
הרקדה בנעמן,מרקיד אמסלם אבי
24/10/11 16:08
85צפיות
יום א בערב, הרקדה בהיכל הספורט בנעמן, מרקיד אבי אמסלם, שהוא אחד היוצרים, והמרקידים הותיקים והניפלאים,האולם ממוזג וקריר,ריצפת עץ[פרפקט] מיטב הריקודים מכל הזמנים, זוגות ,מעגלים, דבקות, מישטח ריקודים ענק גדוש ברוקדים, אבי ואשתו הדוגמנית, רזתה מתאים לה, לימדו ריקוד זוגות חדש, שהוא יצר , ריקוד טנגו יפה, בקרוב בכל הארץ, 25 שנה אני רוקד אצלו ונהנה מכל הרקדה, המזון, שתיה ,וכל הזמן מילאו צלחות בעוגיות טעימות ויקרות, מסך טלוויזיה גדול בחדר השתיה, לקריתים ולחיפאים שקשה להם להגיע ביגלל שיפוץ כביש חיפה עכו, נסענו מתחילת מוצקין דרך כביש קרית ים ברבע שעה, ולכל המרקידים תודה על העונג והשמחה, אברהם
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום