לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

שאלה בנושא הלוואה עומדת לניידות
14/05/14 08:20
134צפיות
קבילתי אישור להלוווה עומדת לקניית רכב ללא מיסים. בינתיים, בגלל שעלי להוסיף מעל 50 אלף שח לרכב החדש, התחלתי לשקול להתחרט ולוותר על הקנייה עכשיו ולהישאר עם האוטו שיש לי עוד כשנה. השאלה היא : האם להחזיר את הטפסים של האישור לביטוח לאומי ? או פשוט לתת לתוקף הלואה לחלוף מבלי להודיע להם כלום?
ואז מה - האם אצטרך למלא שוב את כל טופסולוגית הבקשה להלוואה בעוד כשנה?
מישהו יודע משהו לגבי התחרטות בעניין החלפת רכב?
לדעתי אין צורך להודיע
14/05/14 10:27
83צפיות
לדעתי אין צורך להודיע
אבל אני הייתי מודיע אחרת בטח יתחילו לשלוח מכתבים מה קורה
בעוד שנה תצטרך להתחיל את התהליך מחדש כולל למלא טפסים
רכב
14/05/14 12:33
79צפיות
אי שימוש באישור למיטב ידיעתי פג אחרי חצי שנה  ומחייב מילוי טפסים מחדש
ממילא אחרי שנה צריך למלא בקשה מחדש
15/05/14 08:06
48צפיות
אם במשך השנה לא השתמשת בוואוצ'ר...אינך חייב להודיע כלום לאף אחד. אחרי חצי  פג תוקף האישור ואם לא תבקש לחדש לא יחודש.
שאלה בנושא אחוזי נכות
13/05/14 20:09
119צפיות
נקבעו לי מזמן% 89 נכות רפואית ו75% אבדן כושר. אמרו לי שמכיון שמקבלת מקסימום קצבה אני לא יכולה לערער או להגיש שוב לצורך העלאת אחוזי הרפואית או האובדן כושר.
לא ברור לי למה אי אפשר.
הרי רפואית יש עד 100 % וכנ גם אבדן הכושר.
מישהו יודע?
קיבלת את המקסימום
13/05/14 20:52
93צפיות
80% זה כמו 100% ואי כושר מעל 75% מקבלים בעיקר נכי נפש וקוגנטיבים.
º
תודה ריט'לה
13/05/14 21:01
36צפיות
הנחה לנכים ,,
13/05/14 08:29
146צפיות
האם אנשים נכים בדרגת 70% , הינם זכאים להנחה בחשבון המים ?
ואם כן ,האם ביטוח לאומי מדווח על כך לחברת המים,
והאם זה אמור להיות מצויין בחשבון המים ?

אשמח לתגובותיכם בנושא.

בתודה מראש,
 שרון
הזכאות לבעלי נכות רפואית של 70% ומעלה
13/05/14 08:40
104צפיות
התוספת היא 3.5 קוב במחיר נמוך. וכן ביטוח לאומי מעביר קובץ זכאים לתאגידי המים\רשויות מקומיות.
אם אתה זכאי ולא מקבל את ההנחה, תמציא אישור לתאגיד.

בחשבון המים שלי מצויינת ההנחה.
º
ת ו ד ה !
13/05/14 16:19
20צפיות
אנא גלגל הצלה- חברת סיעוד
12/05/14 12:19
96צפיות
אנא גלגל הצלה-
1. האם חברת הסיעוד שהמעסיק והעובד רשומים בה, ולה משלמים 840 ש"ח/שנה,
חייבת לספק מחליף בעת חופשת מולדת?
2. איפה ניתן למצוא פירוט מחוייבויות רשמית של חברת הסיעוד (לא חתמתי)?
3. אנא פירוט פרוצדורת החלפת חברת סיעוד
תודה על תשומת הלב!
ענת
אפילו אם תשלמי את ה 840 שח
12/05/14 12:35
76צפיות
אפילו אם תשלמי את ה 840 שח
ב 90 אחוז מהמקרים אין להם מחליפים
אבל אם לא שלמת אז מה את באה בדרישות את חייבת לשלם
זכותך לעבור לחברה אחרת תלכי ותרשמי בחברה אחרת לא ניראה לי בעיה
הנה קישור לאתר קו למעסיק
12/05/14 14:14
46צפיות
יש שם את זכויות המעסיק בנושא עובדים זרים בסיעוד: http://www.kav-lamaasik.co.il/
הם חייבים - בדרך כלל לא מקיימים.
12/05/14 17:20
42צפיות
אכן לפי החוק הם חייבים לספק מחליף. כאשר הם נותנים אישור למשרד הפנים לתת וויזה לכניסה חוזרת הם כותבים במפורש שהם לא סיפקו מחליפה כי המשפחה מצאה בכוחות עצמה מחליפה...

הם טוענים שהם קיבלו פטור מן החובה הזאת מאחר והם, פשוט, לא מסוגלים למצוא מחליפים. הפקידה בלשכת משרד הפנים אישרה לי שזה נכון. הם לא אוכפים את החובה הזאת מאחר והם יודעים שהחברה לא מסוגלת למצוא מחליפות כי לא נותנים אישורים לעובדות זרות אלא במשורה ולכן אין עובדות חסרות עבודה.

גם כאשר הם מוצאים מחליפה, שהיא בדרך כלל פנויה מאחר והיא עזבה מעסיק אחד ועדיין לא קיבלה מעסיק אחר, לא ניתן לסמוך עליה. הן מעדיפות עבודה קבועה ולכן יתכן שהיא "תעשה ברז" ותעלם ממש ברגע האחרון מאחר וקיבלה עבודה קבועה. פעמים רבות היא אפילו לא תטרח להודיע על כך ואת תישארי עם הלשון בחוץ כאשר המטפלת הקבועה בדרך לחופשת המולדת ושום מחליפה לא באה...

מה שכולם עושים זה למצוא מחליפה "לא חוקית", כלומר כזאת שנשארה בארץ לאחר שהסתיימה לה הוויזה. דבר כזה קורה לאחר שעברו חמש שנים והיא נותרה ללא מעסיק. יש אלפים כאלה (אולי עשרות אלפים). בדרך כלל אלה הם המחליפות. נראה לי שיש העלמת עין מסויימת במשרד הפנים מן המחליפות האלה. גם הם יודעים שאחרת כל המערכת תתממוטט. מחיר של מחליפה כזאת יותר יקר.

כדי להגיע למחליפה כזאת צריך להיעזר בעובדות הקבועות. יש להן, בדרך כלל, קשר למחליפות כאלה או לעובדת אחרת שיש לה קשר למחליפה כזאת. גם לחברות הסיעוד עצמן יש טלפונים של המחליפות האלה.

החלפת חברת סיעוד לא תעזור הרבה. כולם באותו המצב.

בכל אופן הפרוצדורה פשוטה מאוד. תיפני לחברת סיעוד אחרת והם כבר ידריכו אותך.
בדיוק כמו שJOS45 כתב
12/05/14 20:15
44צפיות
כשהמטפל שלי נסע לחופשת מולדת, הוא זה שמצא לי מחליפה מקרב מכרותיו, ויותר מזה, הוא זה ששילם לה את שכרה.
רק לעובדים הזרים יש מידע מי פנוי להחלפה ולמי אין ויזה. חברות כח אדם אינם מסוגלות למצוא.
הרווח שגוזרות חברות הביטוח על ביטוחי הבריאות
12/05/14 10:38
67צפיות
הכול תלוי בעצם אם יאשרו לקופות חולים...
12/05/14 11:16
48צפיות
הכול תלוי בעצם אם יאשרו לקופות חולים לבטח את העובדים הזרים. זה ללא עלות למדינה רק כמה אישורים להנפיק  לקופות חולים
לכן אני קורא לכולם לבקש לשרת הבריאות יעל גרמן בדחיפות שתיתן אפשרות לקופות חולים לבטח את העובדים הזרים ישירות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
יש בעיה אחת חשובה...
12/05/14 18:05
33צפיות
קופת חולים, לא יכולה לממן הטסת גופה במקרה של מוות. בכיסוי מורחב, חברת הביטוח יכולה לעשות זאת.
הם בעקבות החמרת מצב עלי למלא מחדש בקשת נכות?
12/05/14 10:05
53צפיות
לפני כשנה נקבעה לי נכות תמידית כתוצאה ממספר בעיות. לפני כחודשיים חלה החמרה במצבי ונותחתי פעם נוספת במקום נסף בחוליות עמוד השדרה.
כיצד אני דורש את זכויותי? האם עלי להתחיל מחדש את הבקשה לנכות כללית או שיש איזשהו טופס או דרך להודיע על החמרת מצבי.

תודה מראש,
תלוי כמה אחוזים נקבעו לך...
12/05/14 10:17
58צפיות
אם נקבע לך מקסימום אין צורך לרוץ שוב, אם לא יש למלא שוב תפסים, לצרף אישורים רפואיים ולציין החמרה
תשלום ביטוח לאומי
12/05/14 00:23
126צפיות
אימא שלי מקבלת קצבאות ביטוח לאומי נכות 100 ושר"ם 175
וקיבלתי בדואר מכתב מב"ל שהיא חייבת לביטוח לאומי 160 שקל על זה שלא עבדה במאי (דה, הוצאתי אותה לפנסיה!! היא איבדה את כושר העבודה שלה...היא לא יודעת בכלל איך קוראים לה)ן

אני מה זה מקווה שזו סתם בדיחה גרועה. זה כמו שאני אעזור לזקנה לחצות את הכביש ואני אשים לה רגל באמצע...

נראה לכם שיש פה טעות? שהם סתם לא מתואמים?

הם לא מעודכנים
12/05/14 10:48
61צפיות
תשלחי להם את ההודעה עם צילום תלוש הפנסיה
כרטיסים להופעות
11/05/14 19:15
111צפיות
משום מה למעט תיאטרון הקאמרי (בתיאטרון עצמו), לא יודע האמת מה קורה בהבימה, אין הנחות לנכים!!!!
כל קופות הכרטיסים מוכרות כרטיסים לנכים במחיר רגיל, במיוחד קופת בראבו שלא מבינים בכלל למה צריך לתת הנחה לנכים בכלל גם אם הם יושבים במעבר ולא תופסים כסא.
ישנה קופה אחת צדיקה קופת עונות חיפה שמוכרים כרטיס לנכה עם מלווה במחיר כרטיס אחד, נכון שהמחיר הוא 400 ש"ח לכרטיס, אבל בסופו של דבר זה יוצא 200 ש"ח לאדם.
הייתי בחול במספר הופעות תמיד יש הנחות כאלו או אחרות לנכים או כרטיס חינם בכלל.
אני בקופת בראבו לא קונה יותר!!!
כל אלה שציינת הם עסקים פרטיים,
12/05/14 09:22
63צפיות
כנכה אתה מקבל הנחה על לחם? קולה? חלב?
בחו"ל יש תקנות להנחות...פה זה רצונו הטוב של העסק, מעולם לא ביקשתי הנחה כנכה...בשבילי לקבל הנחה כנכה זה "הנחת מסכן"...ואת זה לא מוכן לקבל!!!
תגדיר את עצמך איך שבא לך
12/05/14 10:45
58צפיות
אבל נכה כללי שאין לו שרם או ניידות ולא עובד בגלל הנכות

אז הוא מיסכן לפי כול הגדרה וכן זקוק להנחה על מופע סרט וכדומה
וגם לחלב, לחם קוטג' וכו....
12/05/14 10:49
50צפיות
תבין יש הנחות וזכויות המוקנות בחוק!!!!! ויש הנחות שהן מטוב ליבו של בעל העסק.

אם אתה חושב שנכה זקוק להנחה הופעות וסרטים, תפעיל לובי להתקנת תקנה שההנחות יהיו בחוק...

נכון להיום זו "הנחת מסכן"
נכון שיש דברים יותר חשובים
12/05/14 11:07
44צפיות
וכול הנחה היא הנחת מיסכן גם לקבל קיצבה זה הנחת מיסכן מה ההבדל
מבחינתי כול הנחה היא מבורכת שיהיה קל לנכה לחיות יותר בנוח
וכן בלי ההנחה למופעים הרבה נכים לא יכולים ללכת ועם ההנחה תעודד
נכים לצאת למופעים אז מצידי תגדיר אותה כהנחת מיסכן
וכן צריך לשנות את החוק
קיצבה אינה הנחה אלא קיצבת מחיה
12/05/14 11:34
51צפיות
גם בלי נגישות הנכים לא יכולים היום ליהנות ממתחם שרונה ומעשרות מתחמים חנויות ומסעדות. אגב תבקש שגם במסעדה יקבל הנכה הנחה....ובהרבה בתי קולנוע ואולמות אין נגישות לנכים.

מעניין היכן היית ב 4 השנים האחרונות כשדנו לפחות פעם בשבוע בחוק הנגישות,

הנה מהיום יש מושב חדש בכנסת, בוא תוביל מאבק לביטול הנחת מסכן וחקיקת חוק הנחה בנכנסת, אני הראשון שאתמוך בך ואצטרף....
לפי ההגדרות שלך להנחת מיסכן
12/05/14 11:40
46צפיות
לפי ההגדרות שלך להנחת מיסכן
גם מי שמקבל קצבה הוא מיסכן כי אחרת לא יכול להתקיים
ולשאלתך איפה הייתי
לשמחתי עבדתי כול חיי וגם כעת אני עובד
ודבר שני אני לא מתאים למאבקים יש יותר מתאימים ממני
בואו נפריד בין הדברים
12/05/14 12:18
55צפיות
גם אני כמו יואל, אעדיף לוותר ובלבד שלא אזדקק לרחמים או להחשב מסכנה.
לעומת זאת, נכים המרותקים לכסא גלגלים, ומלווים ע"י מטפל, זו עוולה ונוקשות לב לדרוש שישלם עבור 2 כרטיסים, בעוד שעל פי רוב הנכה יושב במעבר או בצד ולא משתמש בכסאות האולם. נדמה לי שאושרה הצעת חוק בנושא זה.
אכן אושרה אבל.....
12/05/14 12:24
55צפיות
אם איני טועה יש בעיה בחוק...בחוק כתוב נכות בלתי נראית כשצריך להראות תעודת נכה מעודכנת של ביטוח לאומי, ריטה את ואני אנו נכים מראים....כבר מעל שנה שנציב זכויות לאנשים עם מוגבלות הבטיח לשנות את החוק...אז הבטיח...הרי אין לנו "אבא" שידאג.
אין קשר למסכן או לא מסכן
13/05/14 05:52
38צפיות
אני עובד ומרוויח לפרנסתי, לא צריך טובות מאף אחד, אבל כשאני יושב במעבר ולא בכסא אולם ורק אשתי תופסת כסא באולם נכון היה לתת הנחה לכרטיס הנחה.
לא בגרמניה ולא באוסטריה לא שאלו אותי כמה קצבה אני מקבל ואם אני עובד ונכנסתי חינם גם למקומות פרטיים לא רק לממשלתיים, גם לזה אין קשר.
נכה בכסא גלגלים שאינו עובר לכסא האולם אלא יושב במעבר מגיע לו הנחה ורק בשל עובדה זו.
מה הקשר בין הנחה במסעדה או בילוי במתחם שרונה, אני מדבר על אולמות בהן יש מופעים והצגות.
בקיץ אני הולך לאופרה במצדה, קיבלתי כרטיס במחיר המוזל כשאני אמור לשבת במקומות של ה-VIP, כלומר על כסאות רגילים ולא בטריבונה שם כרטיס עולה כפול 3 לערך וגם אשתי יושבת לצידי. כך צריך לנהוג
ערן כל שכתבת נכון..אבל....
13/05/14 07:55
42צפיות
כל עוד אין תקנה על מתן הנחה, כל הנחה שאני מקבל על היותי נכה בעיניי היא "הנחת מסכן", כמובן שהייתי מקבל את ההנחה בכיף אם הייתה מעוגנת בחוק כמו במדינות שציינת.
ז הלכ ענין תרבותי, כמו שפותחים לנכה
14/05/14 03:59
30צפיות
את הדלת ולא טורקים לו בפרצוף או עוברים לו מעל הרגליים כשהוא ישוב בכסא, כך גם עניין הנגישות וההנחה לכניסה לכל מיני מקומות.
כל שכתבת צודק...
15/05/14 08:07
16צפיות
זו הסיבה שממעט ללכת להצגות וסרטים בגלל חוסר הנוחות..כבר לא מדבר על הנגישות.
נכות
11/05/14 17:32
72צפיות
פטרו אתאמא שלי מעבודה בגיל 60 עקב אי תפקוד תקין (הם לא רשמו את זה בפיטורים אבל זה המצב )
היא עבדה במסרה חלקית תמיד .. וב3 שנים האחרונית חצי מסרה חלקית שהיא בערך 1500 שלק+-
הלכתי להסתדרות אמרתי להם שפטרו את אמא שלי שנתיים לפני אמר אין הרבה מה לעשות ..
אמרתי לו שעשו לאמא שלי חשבון של הפנסייה של 24 שנה לחלק 3 שנים האחרונות ואז יצא לה פנסיה סביב ה1000 שקל בחודש אמרתי לו בגלל שעשו לה חשבון של ה3 שנים האחרונות אז זה פגע לה בפנסיה מאוד
אז הוא אמר לי לא בדיוק זה כמה מאות בודדים ואין הרבה מה לעשות...
כי למשל אמא שלי ב3 שנים האחרונות קיבלה ממוצע של 1800 ברוטו ולפני 3 שנים ממוצע של 3000 ברוטו ...
אבל בתאכלס  כמה מאות שקלים בשבילה זה המון  יחסית למשכורת שהיא מקבלת ... בקיצור הוא אמר לי אם הייתה מתיי שהורידו לה תמשכורת אז אולי הייה אפשר לעשות משהו .... אבלעכשיו זה בעיה וגם ככה אין הפרש גדול כולכך ... ואמרתי לו אם הייו מפטרים את אמא שלי בגיל 62 וגם ולא הייו מורידים לה בשעות אז המשכורת שלה הייתה משמעותית יותר קיצר בלאגן .

מצד שני
אמא שלי לא מתפקדת הכי טוב  אבל היא יוכל לעבוד כמה שעות ויוכלה לזוז ...
מצד שני היא לא מתפקדת מספיק טוב וזו הסיבה שפטרו אותה והיא הרבה פעמיים נופלת
והיא גם פסיכולוגית לא הכי בסדר  (כנרא בגלל הגיל )
והרבה פעמים צריך להחזיק לה תיד שהיא עולה או יורדת במדרגות ..
היא חלשה מאוד מאוד מאוד .. היא הולכת מאוד לאט .
בקיצורר היא הלכה לכמה רופאים כמו נירלוג שאמר הכול בסדר ועוד איזה רופא
ורופא תעסוקתית אמרה שהיא רואה שמשהו לא בסדר ואמא שלי צריכה מטפלת בעצמה ולא להפך ...
אבל היא אמרה שהיא לא יוכלה לעשות כלום כי צריך תרופא המתאים
השאלה מה עושים  בכזה מצב ?  לאיזה עוד רופאים כדאי לשלוח אותה ?
וועדה בינמישרדית בנושא נכויות
10/05/14 18:49
309צפיות
ועדה בינמשרדית תפעל להסדרת שירותי הרווחה לאנשים עם מוגבלויות

שר הרווחה מאיר כהן מינה את  מנכ"ל  משרד המשפטים היוצא , הד"ר גיא רוטקופף, לעמוד בראש ועדה שתסדיר מתן שירותי רווחה לאנשים עם מוגבלויות, בועדה ישתתפו נציגי משרדי הרווחה, האוצר, הכלכלה, החינוך, הבריאות, הביטוח לאומי, המשפטים והשלטון המקומי. בשבועות הקרובים יפורסם "קול קורא" אשר יאפשר לציבור לשלוח ניירות עמדה ולבקש להופיע בפני הוועדה.  

הקמת הוועדה היא במקביל לקידום תזכיר חוק ממשלתי מטעם משרד הרווחה וביוזמת השר אשר מסדירה את שירותי הרווחה לכלל אוכלוסיית הנכים. החוק מצטרף לחקיקה קיימת המסדירה זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות שכלית, במטרה  לגבש חקיקה סדירה הכוללת את מכלול המענים לאוכלוסיות השונות בהתאם לצרכיהם ורמת תפקודם.

הזכויות לזוית השלישית 14\5\5
כוונתך לידיעה האחרונה שפורסמה כאן?
10/05/14 19:41
121צפיות
https://www.facebook.com/Shituf.Gov

ועדת השרים אישרה את הצעת החוק לרווחת אנשים עם מוגבלויות. כיום אין אסדרה חוקית מלאה לזכותם של אנשים עם מוגבלות בקבלת שירותי רווחה. החוק יאפשר השתתפות שוויונית בחברה, מיצוי יכולתם לחיים עצמאיים וקבלת מענה הולם לצרכיהם.

לקריאת טיוטת החוק:
http://www.molsa.gov.il/Dover/Documents/טיוטת%20חוק%20%20שירותי%20רווחה%20לאנשים%20עם%20מוגבלות%201%205%2014.doc

בכלל, זה עמוד פייסבוק טוב להתעדכן, כדאי להרשם
10/05/14 19:42
82צפיות
אליו בכדי להישאר מעודכן בידיעות חדשות
מצטערת, לא הבנתי כלום...
11/05/14 17:37
72צפיות
כל פעם כותבים איזה טיוטה, או איזה חוק, שלא מובן רק בשביל להתיש אותנו.

זו טיוטה רק לאוטיסטים?
אפשר לקבל את פרטי החוק
13/05/14 12:53
44צפיות
בקצרה?
תודה מראש.
º
החוק זה לאוטיסטים לא לנכי גוף
13/05/14 15:28
35צפיות
º
לא רק. לכל בעלי נכות שאינה נראית
13/05/14 16:26
35צפיות
ריטה זו הכוונה אבל הייתה טעות בחקיקה...
13/05/14 17:30
34צפיות
כך זה כשיש מאות ארגוני נכים ואף ארגון אמיתי אחד שייצג את הנכים כמו שצריך
º
מה איתנו נכים כללים נכי גוף
13/05/14 18:41
22צפיות
אנחנו נושאים את התעודה בגופינו
13/05/14 20:55
38צפיות
נכי גפיים ממש לא צריכים תעודת נכות. אם תרצה או לא תרצה רואים עלינו. ההטבות כוללות גם את נכי הגפיים.
º
גם נכים בכסא גלגלים ומונשמים? ובמה יעזור החוק
14/05/14 08:34
19צפיות
עובדת זרה
10/05/14 13:20
91צפיות
זקוק לעובדת זרה לעבודות בבית ללא לינה , פעמיים או שלוש פעמים בשבוע , בירושלים.
קח עובד/ת ישראלי/ת
10/05/14 14:42
97צפיות
איך תשיג אישור להחזיק עובדת זרה במישרה חלקית? תוכל לקחת רק כאלה שנמצאים לא חוקית בארץ. או לקחת עובדים ישראלים. תיכנס לאתר "עוזרת" או "מטפלת".
עובדת זרה
10/05/14 15:36
79צפיות
תודה
אגרת פתוחה לראש הממשלה
10/05/14 04:10
111צפיות
לראש הממשלה חה"כ  בנימין נתניהו הנכבד.,

אין עיני צרה בטיולך ליפן 1000000$ ויותר, באמת שלא.
גם המטוס המיוחד עבורך בסך 70,000,000 ₪, לבריאות שיהיה לך.
תוכל לחוש בו כמו בבית.

האנגלים אומרים   "ביתך  מבצרך"  והבית שהולכים לבנות עבורך, או יורשך, הולך לכרות בור תקציבי ניכר כפול 10 מעלות המטוס "ישראל אחד"  - דהיינו, 700,000,000 ₪ [בעברית פשוטה: שבע מאות מיליון שקל חדש טבין ותקילין.]
רק עניין אחד קטן או שניים, עוצר לי במורד הלוע וממש קשה לי לבלוע ואף לא להקיא  [ביידיש זה היה נשמע הרבה יותר טוב... טאָן ניט שלינגען און ברעכן - מניט ין און אויס] ..
עצרת שתי הצעות חוק בוועדת השרים לחקיקה, אתה ושריך, לטובת נכים החיים בקהילה:
1. טיפולי שיניים לנכי שיתוק מוחין בקהילה
2. מתן קלנועיות למתקשיי הליכה והזקוקים נואשות לעזרה בניידות.
שתי הצעות הללו עלותן לאוצר ולמערכת הבריאות כ-10,000,000 ש"ח  לשנה. כסף קטן לעומת תקציב הון עתק המוזכר למעלה.
ויש לציין ששתי הצעות החוק הללו באות לתקן אפליה ועוול משווע. כמו כן, הצעות אלו באות למנוע נזקים בריאותיים מצטברים ובסופו של יום, יביאו לחיסכון בתקציב המדינה.
אין עיני צרה. ברם, מוריי, רבניי ורבותיי, אמרו לי ש- "עניי עירך קודמים"... אבל עד כמה שדעתי מגעת, אין היא תקפה לתקופתנו ובוודאי לא לראשי ממשלה בעידן הנוכחי.
מי שלמעלה מקבל מלוא הטנא ומי שלמטה ייחזק את היסודות .... ואני תוהה מה יקרה כאשר יקרסו היסודות-אלוהים ישמור !

שלך בכאב.,

אויש... אין לך על מי להוציא את האנרגיה?
10/05/14 11:59
73צפיות
אתה חושב שאנחנו מעניינים?

תן לו טיולים עם המשפחה, מלונות פאר, מסעדות גורמה, מטוס עם מיטה מפוארת ודירות יוקרה.

בן-בליעל הנתניהו הזה !

אחר כך מתפלאים למה יש גירעון בקופה.
הפורום להכרה בקלנועית ככלי רפואי
10/05/14 16:38
71צפיות
https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%A4%D7%95%...
כתובות אינטרנט מצורפות:
מקום טוב בארץ שמכין סדים לרגלים?
09/05/14 20:08
84צפיות
יש לי מחלה נירולוגית בשם שרקו, אני מחפש מקום טוב שיודע ומבין במחלות נירולוגיות שיודע להכין סדים לרגלים?
מישהו מכיר בבקשה?
סדים לרגליים
10/05/14 06:41
62צפיות
ביהוד מופיע ברשימה של משרד הבריאות בהמשך היום אתן פרטים יותר מדויקים
סדים לרגליים
10/05/14 07:27
60צפיות
יהוד רחוב מוהליבר 2 קומה 1 טל 036321318  אגפים אורטופדיה יצרו עבורי סד מעולה מיקצועיים
º
תודה רבה
10/05/14 08:22
28צפיות
אתה צריך אישור השתתפות משרד הבריאות
10/05/14 18:36
41צפיות
למשרד הבריאות יש רשימת מומחים לסדים המאושרים על ידם, כשתקבל את הרשימה ממשרד הבריאות תחפש על מי שמעניין אותך בגוגל, תמצא מי טוב, מי אמין, מי נותן שרות אחרי ההתקנה, זמן ההתקנה...עצתי לך לעשות מכרז בין אלה שתבחר בהם.
סדים יואל נכון שהוא צריך אישור משרד הבריאות נ
10/05/14 19:25
42צפיות
נתתי לו המלצה מנסיון אחרי שבדקתי בכמה מקומות ביצעו עבורי סד מעולה יחס ,מקצועיות,זמן עבודה היו מהירים מי שמעקב זה משרד הבריאות ומכון לואיס ואין לי אחוזים בהמלצה ואני לא קשור אליהם סתם נכה מהשורה שהיה מרוצה מאוד מהסד ומעוניין לעזור דרך אגב בדקתי הרבה מקומות אחרים ובקשתי לראות דוגמאות של עבודות שלהם בהצלחה
לא כתבתי נגד הצעתך..הצעתי בגדול מה צריך לבדוק
10/05/14 20:21
36צפיות
מקווה שעוד חברים יגיבו כך שתהיה לחברנו תמונה מלאה להחליט
כן שאלה חשובה..אני מקבל כל שנתיים נעלים לפי
11/05/14 14:52
31צפיות
מידה, עכשיו יום רביעי הקרוב אני הולך לרופא על מנת לקבל אישור מחדש.
האם ניתן לדרוש מדרסים במקום נעליים?
בעבר הוא אותו רופא הפנה אותי למדרסים ואז לנעליים.
אני מתכוון לפרפוסור עטר בבית חולים סורוקה.
כלומר זה לשיקול החלטתו?
תודה.
עובדת זרה
09/05/14 17:08
106צפיות
מעוניין בעובדת זרה לעבודה שוטפת בבית לפעמיים או שלוש בשבוע

ללא לינה
באיזה אזור כמה שעות תפרט
09/05/14 17:31
88צפיות
באיזה אזור כמה שעות תפרט
אם אין לך אישור זה פלילי
10/05/14 18:41
71צפיות
לאחר קבלת אישור פני לחברת כ"א, לעובד זר אסור לעבוד ללא ויזה, ולאזרח ישראלי אסור להעסיק אותו ללא אישור.
עובד / עובדת
11/05/14 13:22
50צפיות
יואל למי אני יכול לפנות בעניין זה בירושלים
אם אתה מקבל שר"מ אתה זכאי לעובד זר
11/05/14 14:39
59צפיות
ואז לך לחברת כח אדם שיוציאו לך רשיון....אם אין לך שר"מ שום דבר לא יעזור גם לא בירושלים
תודה
11/05/14 20:01
31צפיות
תודה יואל
שאלה
12/05/14 20:10
24צפיות
למי שיש שר"מ 50 אחוז מגיע לו עובד זר ??
איך בכלל מתחילים את כול ההליך הזה ???
כן אם אתה מתחת לגיל 67
12/05/14 23:02
32צפיות
מתחת לגיל 67 אפשר לקבל רשיון לעובד זר עם שר"מ 50%. מ-67 רק עם שר"מ 105%. כלומר מי שהיה לו כבר שר"מ לפני 67 ימשיך איתו אחרי 67. ואם השר"מ היה כבר 105% יוכל לקבל רשיון לעובד זר. אם היה מתחת ל-105% יוכל לבקש החמרה אם החמיר מצבו ואז יקבל רשיון.

ניתן לפנות לחברת כוח אדם לעובדי סיעוד זרים והיא תדריך. ניתן לעשות זאת גם לבד. צריך להוריד טופס מתאים ממשרד הפנים (לא בדקתי את הקישור) למלא אותו ולשלוח אותו, עם האישור של השר"מ לכתובת המתאימה. צריך לשלם גם אגרה מסויימת שניתן לשלם גם באינטרנט ולצרף את הקבלה.
גמלת סיעוד בכסף במקום שירותים
09/05/14 12:57
205צפיות
זכאי לגמלת סיעוד המעוניין להעסיק מטפל צמוד, יוכל, בתנאים מסוימים, לבחור אם לקבל את גמלת הסיעוד בכסף לחשבון הבנק שלו, ולהעסיק באופן בלעדי את המטפל, ללא תיווך של חברת סיעוד

להוראות ביצוע בקישור: http://www.btl.gov.il/benefits/Long_Term_Care/siud...
מידע נוסף
09/05/14 16:10
66צפיות
מידע נוסף בהערה שלי בפורום הזה:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום