בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

שאלה לגבי הוצאת רישיון על אופנוע
03/02/14 12:12
91צפיות
שלום

שואל בשביל חבר

יש לו 60% נכות והוא קיבל לאחרונה תו נכה והוא רוצה להוציא רישיון על אופנוע האם זה אפשרי או שיכולים לעשות לו בעיות עם התו נכה?
מקפיץ
03/02/14 19:46
48צפיות
מישהו יכול לענות??
º
נראה שכולם התעלפו מהשאלה
03/02/14 19:50
49צפיות
הוצאת רישיון על אופנוע
03/02/14 20:37
71צפיות
אני מוגבל ניידות ב 82 אחוז המקבל פטור מלא ממס על רכב  1800 סמק.
ברשותי רישיון על אופנוע 500 סמק ואני נוהג גם בקטנוע כל הזמן.
אני לא רואה כל בעיה בהוצאת רישיון לאופנוע בתנאי שבנהיגה ברכב אין מגבלות של אביזרים מיוחדים.
מוגבל ניידות שמתקשה בהליכה ולא זקוק לכביים או לכיסא גלגלים יכול לדעתי לרכוב על אופנוע.
קורס הסמכת טכנאי PC רשתות לנכים מוגבלויות:
03/02/14 02:46
87צפיות
שלום!

כנכה 100% (הן שיקום, הן אי כושר), עולה בי מחשבה כבר זמן מה להתמקצע.

אני מאד מחובר לתחום המחשוב ומפידבקים שקיבלתי - אני מרגיש שזהו התחום בו אני מביא עצמי לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.

העניין הוא כזה: יש לי בעיית זיכרון לטווח קצר.
הניסיון מוכיח כי אם ניתן לי הזמן והקצב למידה הנכון - אני מתגבר על הבעיה.

השאלה: האם ישנם קורסי הסמכת טכנאי IT לנכים, בדגש על אופן העברת החומר, חלוקת זמנים, זמן באופן כללי?
האם קיים מימון מצד השיקום בביטוח לאומי?

אודה לכל פרט ופרט ....

המשך שבוע טוב!
תפנה לעובדת השיקום בביטוח לאומי
03/02/14 09:31
47צפיות
שבמחלקת הנכות המטפלת בך....תעבור איבחון ואם תתאים ביטוח לאומי יממן וילווה אותך בכל מה שצריך. במקביל תוכל גם לפנות לנציבות שויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ותספר להם את סיפורך. גם בית הגלגלים בהרצליה עוזר במקרים כשלך...
מה במידה ואני מטופל בכללית?
03/02/14 11:11
40צפיות
מרגע שסיימתי שיקום - העבירו אותי לכללית.
אין כבר קשר עם שיקום.

תודה.
º
אז תפנה לשיקום בכללית
03/02/14 11:30
32צפיות
אה, חידשת לי (: לא ידעתי שיש שיקום גם בכללית
03/02/14 11:56
39צפיות
כשהייתי שייך לשיקום - היתה לי עובדת שיקום קבועה אליה פניתי בכל...איך הנוהל בשיקום של נכות כללית?

תודה!
האם פשוט להגיש 270 - תביעה למתן שיקום מקצועי?
03/02/14 12:08
39צפיות
יואל שלום,

האם יש צורך בגישה פיזית לסניף נכות כללית ושם לדבר עם עובדת הבט"ל?
או שפשוט למלא "טפסי 270" ולשגר אליהם?

שוב, תודה!
º
עדיף שתפנה אישית
03/02/14 12:39
31צפיות
º
03/02/14 15:02
7צפיות
שלום רב, בעניין תו חניה עבור ילד נכה שזכאי לו
02/02/14 22:21
43צפיות
האם לרשום בטופס המיוחד בשם הילד בעל המוגבלות או בשם בעל הרכב מהמשפחה של הילד?  תודה מראש
º
בשם הילד
02/02/14 23:30
23צפיות
לא מובן...
03/02/14 09:34
31צפיות
אתה האפוטרופוס שלו...תגיש את הבקשה בשמך עבור הילד,  תו החניה תמיד יהיה על שם בעל הרכב
ביבי בנט ולפיד מפעילים מחדש את ויסקונסין
02/02/14 22:01
66צפיות
החייאת והפעלת תוכנית ויסקונסין, או בשמה החדש "מעגלי תעסוקה" שפגעה קשות בזכויותיהם של נכים, חולים ומוגבלים, ועקב כך נסגרה ע" ועדת העבודה והרווחה של הכנסת, היא בניגוד גמור להחלטת וועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת מלפני 3 שבועות. במקביל החל ממחר עיצומים ושביתות בכל לשכות התעסוקה בארץ. ואליהם יצטרפו גם עובדים ממשרדי ציבור נוספים.

ביבי בכוח רוצה לרסק את המדינה ולפגוע באזרחיה. והוא אפילו מוכן לעקוף את הכנסת בכדי לעשות זאת. השאלה איך לפיד כשר אוצר אינו מתבייש לתת לזה יד?

ממחר: כל לשכות שירות התעסוקה יהיו סגורות
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4483607,00...
יואל שלום
02/02/14 23:30
51צפיות
בקרתי במשרדי זברה  וזה למעשה לב מנוע שנותן את ביטוח ההמשך
נאמר לי שהם יתנו שרותים כמו ממסי  ושגריר
בקשתי את התנאים לנכים נאמר שבהמשך יקבלו זאת בדואר
אני תקווה שהם ההיו טובים לפחות יותר ממסי
מנגנון יד
02/02/14 13:37
93צפיות
שלום חברים
מישהו מכיר את כל ההגבלות שמתווספות לרישיןן
לאחר אישור נהיגה עם מנגון יד
אני הגשתי בקשה למנגנון , אני כל הזמן נופל בין הכסאות בין משרד הרישוי לבריאות

אשמח לשמוע מכם
לא אתה מחליט
02/02/14 15:54
58צפיות
אתה צריך להיבדק בסימולטור במכון לבטיחות והם ורק הם מחליטים על איבזור....לאחר האישור תתוסף ההגבלה ברשיונך והרשיון יהיה בר תוקף רק כשתנהג בהתאם למיגבלה.
את הבקשה להיבדק במכון תוכל להגיש בכל משרד רישוי בארץ וגם דרך ביטוח לאומי...איך זה בדיוק מסתדר עם משרד הבריאות.
מנגנון
02/02/14 16:09
49צפיות
אז ככה
הגשתי את הבקשה במשרד הרישוי , הייתי בבדיקה במכון לבטיחות בדרכים (לא נבדקתי בסימולטר) כי אני נוהג נכון להיום על אוטומטי רגיל ורק הגשתי החמרה
המכון לבטיחות בדרכים שייך למשרד הבריאות , הם נסחבו עם התיק שלי בכל מיני טענות מופרכות כי בדיקת העייינים שהבאתי לא תקינה
לבסוף עבר התיק למשרד הרישוי.
שם הייתי בשבוע שעבר אבל לא מוכנים לתת לי את ההחלטה כי המכון לבטיחות בדרכים לא כתב שאני צריך מבחן מעשי
אבל ראיתי את ההחלטה ויש שם שורה ארוכה של הגבלות
אני מחפש מישהו שעבר את אותו תהליך כמוני מאוטומטי רגיל למנגנון יד
ואילו החרגות שמו לב , האם זה ישנה את סוג הרכב? האם יקחו לי את האישור לאוטומטי רגיל
מה עוד יכול להיות
מיד כשיש הגבלה הרשיון הקודם בטל....
02/02/14 16:50
53צפיות
למנגנון אין צורך בדרך כלל במבחן שליטה...כל החלטה של המכון עוברת למשרד הרישוי...זה לוקח זמן, גש למשרד הרישוי אולי יש לך כבר את הרישיון החדש עם ההגבלות.
מנגנון
02/02/14 17:02
52צפיות
תודה
תתפלא יש צורך גם בשיעורי נהיגה וגם במבחן מעשי
אני אלך למשרד הרישוי שוב
תודה
לא מתפלא, ולא תמיד, תלוי במצבך הגופני
03/02/14 09:35
45צפיות
וכושר הנהיגה שלך.
בד"כ ממעבר אוטומט רגיל לנהיגה עם
04/02/14 06:10
30צפיות
מנגנון נהיגה צריך לעבור מבחן כשירות נהיגה, קרי טסט לאחר לקיחת מס שיעורים אצל מורה נהיגה מוסמך. ניתן לנהוג עם מנגנון נהיגה מכאני ברכב רגיל
חברה למנגנונים
03/02/14 17:47
53צפיות
היי
יש לך המלצה על חברה להתקנת מנגנון יד שמאלי עם פונקציות
מנגנון משמאל זה ה"סטנדרט",הימני יותר יקר.
03/02/14 19:54
37צפיות
אני בתהליך שנה ארוכה.
קבלת רק את זה,או שאת "הרשימה"?
º
גש לחברות האיבזור
04/02/14 06:11
29צפיות
מנסיון עם (כמעט) כל החברות...
04/02/14 14:32
42צפיות
אני ממליץ על שחר מנגנוני נהיגה
מעליות גשר עד הלום -תחנת רכבת אשדוד
02/02/14 13:34
39צפיות
שלום,
בעקבות פנייה שלי לרכבת ישראל ועיריית אשדוד הייתי מעוניינת לדעת האם ישנו גוף שניתן לפנות אליו שמאגד את הזכויות של נכים בישראל שאולי יוכל לטפל בנושא הבא:
לרכבת ישראל בתחנת אשדוד ישנו גשר עד הלום שמחבר את באי הרכבת שלא מגיעים מתוך אשדוד, אולם על מנת לעבור את הגשר ישנם רק מדרגות בגובה קומה 2 והמעליות במקום פשוט לא פועלות! פניתי לרכבת ישראל ועיריית אשדוד ונאמר לי כי הנושא בטיפול. מבדיקה שלי נראה כי הנושא בטיפול משנת 2010... על כן אשמח אם תוכלו להפנות אותי לארגון שיוכל לטפל ביתר תשומת לב לנושא על כן שאין גישה כיום לנכים, ילדים זקנים ונשים בהריון ללא פעילות של המעליות בגשר.

תודה
º
תפני לנגישות ישראל
02/02/14 14:32
17צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
אחוזי נכות לסבא
01/02/14 23:03
72צפיות
שלום,

הגשנו בקשה להכיר באחוזי נכות של סבא שלי.

הכירו לסבא ב 93% אחוזי נכות אבל רק מהיום שהגשנו את הבקשה.
לפני כן טוענים שהיו לו רק 89.8%.

אנחנו מנסים לברר איך לערער ולהגדיל את אחוז הנכות גם לפני כן
שהרי בעיות ראיה קשות זיכו אותו באחוזים, והם לא התחילו ביום אחד.

יש לנו מסמך רפואי משנת 2011 שמראה שכבר אז הראיה שלו הייתה לקויה באופן חריף.

אבי ביקש ממני להתייעץ בפורומים פה, כדי להבין איך כדאי להגיש ערעור:

============בקשה מאבא =============
מצ"ב סיכום ועדה רפואית בטוח לאומי עם טבלאות של אחוזים וכן החוו"ד בירוק של רופאת עינים שהצמידה תאריך של 8/12 כתאריך הליקוי

רוצה לדעת אם אציג המסמך הנוסף לבדיקות של סבא מהבדיקת עיניים מ 2011 האם זה יביא ל 90% כבר ב 2011
מעל 90% זה פטור ממס

אשמח שתבדוק עבורי בפורום כי הכירו לו בנכות מעל 90% רק מה 8/12 וזו חוצפה

בכל מקרה חדות ראיה זה 25% ויתכן שמהבדיקה ב 2011 ובלי ריסים בעיניים שכתבה הרופא ב 8/12 שזה 10% כבר עובר ה 90% נדרשים לנכות וכדאי להגיש ערעור

המסמכים של סבא: שמורים פה בענן:

https://drive.google.com/folderview?id=0B9MTRSZbpW...

מודה לעונים
השאלה אם זו וועדה במס הכנסה
02/02/14 08:19
35צפיות
האם אלה אחוזי נכות רפואית או אי כושר...
כי במס הכנסה כדי לקבל פטור צריך 89.1% (נדמה לי).
אם הסבא משתכר אז כן כדאי להיאבק, אם לא משתכר יש פטור מהכנסות פיננסיות עד כ 70,000 ש"ח. אם פנסיונר ויש לו הכנסות פיננסיות ממילא קטנה קיצבת הביטוח הלאומי...

כדי להגיש ערעור יש ראשית לקבל את הפרוטוקול ולתקוף את החלטת הוועדה, אי אפשר בדרך כלל להמציא מסמכים נוספים אלא רק על סמך המסמכים שהיו בפני הוועדה בעת ההחלטה.

לערער תמיד כדאי אם יש נימוקים טובים.

אגב לא תמיד כדאי להתייחס לאחוזים שאומרכים רופאים חיצוניים, להם אין את האחריות שיש לרופאי הוועדה.
מה ההליך לקבלת פטור מס בקניית רכב עבור נכה?
01/02/14 19:12
63צפיות
תודה
השאלה אם נוהג בעצמו או מוסע.
02/02/14 08:24
45צפיות
אם נוהג בעצמו, שיגיש תביעה לוועדה לניידות במשרד הבריאות כדי לקבוע אחוזי ניידות. את טופסי התביעה אפשר להוריד מאתר הביטוח הלאומי. אחרי הוועדה יוזמן לוועדה במכון לבטיחות בדרכים לבדיקת כישוי הנהיגה שלו בסימולטור המדמה נהיגה וייקבו אביזרי עזר אם צריך....אחר כך יצטרך להוציא טופס ירוק ממשרד הרישוי...לימודי נהיגה (אם מרותק יקבל שיעורי נהיגה על ידי ביטוח לאומי) ואז חזרה לוועדה לגודל רכב שתקבע את הרכב המתאים לו וזהו.רכישה....
אם מוסע, שוב וועדה רפואית בניידות, וועדה לגודל רכב לקביעת הרכב המתאים ואיבזור אם אצריך (מעלון וכו...) וזהו רכישה.
אם הנוהג בעצמו
04/02/14 12:26
31צפיות
הוציא רשיון, בעבר הרחוק, נקבעו לו אחוזי נכות ע"י משרד הבריאות. הוא רוצה לנסות שוב, כי הוא חושב שעלו לו האחוזים.
ובאותו עניין, האם רק נכות בגפיים מהווה את השיקלול לאחוזי נכות לקבל הנחה?
לצורך הדוג': אם אדם נפגע בעבודה/עב רתאונת דרכים, נקבעו לו אחוזי נכות שלא משפיעים כל כושר הנהיגה: לדוג' בעיות זכרון, האם זה גם נחשב?

תודה
% הניידות רק לנכי גפיים תחתונות
04/02/14 13:13
44צפיות
לפי רשימת ליקויים המצורפת לתביעה
º
תודה רבה :)
05/02/14 18:30
5צפיות
הנפקת תו חניה,המשך לתו קיים שפג תוקפו
01/02/14 15:41
87צפיות
ברשותי תו חניה שהונפק לפני שנתיים ותוקפו עומד לפוג בעוד שבוע.ברצוני להדגיש כי ועדה של משרד הבריאות קבעה לי ליקוי בשיעור של 80% יציבה וכי אני צריך להשתמש בכסא גלגלים.כלומר על התו שהונפק יש סמל של כסא גלגלים.בנוסף אושרה לי קיצבת ניידות נכות ושרותים מיוחדים.
לפני חודש שלחתי בקשה לחידוש התו ועדיין לא קיבלתי אותו כשפניתי טלפונית נאמר לי כי הייתי צריך להתחיל את ההליכים לפני 3 חודשים כי גם כעת הבקשה תטופל כאילו אני מגיש אותה מחדש ,ועלי שוב להציג חוות דעת רפואיות ופרוטוקול הועדה מלפני שנתיים לא מספיק.
האם נכון דבר ומה עושים כדי לזרז את העניינים,יש לי צורך דחוף בתו הזה לנוכח הטיפולים הרבים שאני עובר.
מוזר, מנסיוני תו חדש נשלח אוטומטית
02/02/14 08:26
53צפיות
הרי העסק ממוחשב, אלא ם יש תקלה....
במכתב שמצורף לתו כתוב שהתו נשלח אוטומטית אם
02/02/14 09:15
61צפיות
הועדה קבעה שאחוז הליקוי הוא לצמיתות.לא נאמר במכתב מה קורה כאשר הועדה קובעת שאחוז הליקוי שניתן הוא יציב .
במקרה שלי הועדה קבעה 80% יציב.
כנראה שיגיע בקרוב...
02/02/14 09:46
53צפיות
אגב בכל מסופון של  פקח\שוטר מצויין אם רכב הוא רכב רפואי בבעל תו חניה גם אם אין תו חניה.
ועוד דבר....יש החלטת בית המשפט המחוזי בירושלים שנכה לא חייב לשים תו חניה בחנית נכים, תוכל למצוא את פסק הדין באינטרנט, התובע היה עו"ד דוד רותם (היום ח"כ)
יואל האם יש הבדל בין קביעה לצמיתות או קביעה
02/02/14 16:06
49צפיות
יציב בהחלטות ועדות ניידות. וועדת רפואית של משרד הבריאות קבע 79% וועדת ערר
קבעה 79% יציבה ,וועדת הערר התעלמה מהחלטת הוועדה המחוזית והשאירה את אחוזי הנכות.
יש לציין שעו"ד ייצג אותי .ושוב מרגיזה ההחלטה לא לעלות את האחוזים ל80%.
המילה לצמיתות מסמנת את נכותך בלבד....
02/02/14 16:53
54צפיות
על אחוזי נכות אין לצמיתות כי תמיד רשאי המוסד לביטוח לאומי לזמן לוועדות חוזרות.

לא יודע איך תמיד יוצא להם החישוב  1% אחוז פחות, אותו אחוז המשפר את מצב הנכה...
דיון בוועדת הרווחה והבריאות
01/02/14 12:13
130צפיות
ביום שני הקרוב ...בתאריך 2014- 02- 03  ועדת העבודה הרווחה והבריאות בראשותו של ח"כ חיים כץ תקיים דיון בעניין {תקנות הביטוח לאומי -ביטוח נכות}.

(בדיקה מחדש ותביעה חדשה) התשע"ב 2012 .

שווה  לעקוב ולצפות בשידור החי אשר יהיה מהוועדה......הדיון לשעה 12:30 .
מה שווה בדיוק..הרי זה קיים גם קיום
02/02/14 08:28
69צפיות
ביטוח לאומי רשאי לזמן לוועדות רפואיות בכל עת.
העובדים הזרים בסיעוד - אין לנו על מי לסמוך
01/02/14 11:50
103צפיות
אחרי כמה שנים של טיפול, החליטה ח., לפטר את העובדת שלה מפני שהיא התנהגה אליה עד רמה של התעללות וחוצפה.
ח. הזמינה מטפלת חדשה מחו"ל שרשומה על שמה. לגב' מטפלת, כבר ביום השני, היו דרישות והיא הודיעה לח., שהיא עוזבת.

ח. התקשרה למשרד שדרכו היא הגיעה וסיפרה להם את הסיפור. במשרד אמרו לה מטפלת שהיא לא יכולה לעזוב אבל לא היה איכפת לה.

ח., שלחה מכתבים לח"כ שלא טרחו לענות וברשות ההגירה אמרו לה: "אין מה לעשות". הם דואגים רק לעובדים הזרים ולא למי שזקוק להם.

עכשיו יש לח. מטפלת אחרת והפחד לא מרפה ממנה.

אני שואלת את ממשלת ישראל, הארגונים לזכויות אדם יפי הנפש, שדואגים לכל המסתננים... איפה אנחנו הנכים והקשישים? אתם חושבים שבזה שאתם מביאים עובדים זרים, אתם עושים לנו טובה? אתם מגלגלים הרבה כסף על הגב שלנו והורגים אותנו לאט לאט.

אם אף אחד לא תומך בנו, אז מוטב שתירו בנו ודי !

מנוולים ! ! !
שמישהו יפנה בשמה, עם מלוא הסיפור, דרך
01/02/14 17:12
58צפיות
הפייסבוק

יש בזה כוחות גדולים להגיע לתקשורת ואפילו יותר מזה

לחפש בגוגל למשל "צינור לילה עמוד פייסבוק" ואז לפנות אליהם לשלוח הודעה או לכתוב על הקיר בעמוד שלהם.

אותו הדבר לחפש בגוגל "סטטוסים מצייצים עמוד פייסבוק" וגם להם לרשום.

היום הכל הולך דרך הפייסבוק.

אם פעם היו כותבים מכתבים רשומים / מיילים / מתקשרים לעיתונאים

היום הפייסבוק החליף את כל זה
אנשים שהיא מכירה או אפילו מי שיש לו גישה ויכולת במחשב כמוך, שיפרסמו בפייסבוק
שבת שלום יואל ואחרים
31/01/14 22:35
99צפיות
אני לא יודעת/מבינה שום דבר במענק ,שמקבלים עולם אן חלקם ,שיש להם קיצבת שרותים.

נורית ההדיוטית לא אידיוטית בכלל אבל פשוט לא יודעת

היו פה הודעות שתשלום ישולם בפברואר למי לא מפורט כמה לא היה כתוב כך ,שלא יודעת

אודה על כל עזרה בנושא

נורית
אנסה להסביר...
01/02/14 10:09
71צפיות
המענק החד אושר ב 2011!!!!!!  בגובה 30.8% (אם איני טועה) מקיצבת השר"מ החודשית לכל מקבלי השר"מ. הפעם האחרונה ששוב אושר המענק היה ביוני 2013 שישולם תוך 4 חודשים.. רנחנו כרב 9 חודשים אחרי....נקווה שבאמת החודש ישולם.
שאלה בנוגע להחלטה שעברה בכנסת-
31/01/14 10:19
191צפיות
http://main.knesset.gov.il/News/PressReleases/Page...

האם הקצבה הנוספת תשולם גם לנכים הזכאים לנכות מלאה (75% ומעלה)? אני שואלת, בגלל שהם זכאים לק.ח.ן, אז אני תוהה אם הסכום יצטרף לק.ח.ן, או שאינו רלוונטי למי שזכאי לק.ח.ן.
תודה לכל העונים.
הסכום הוא רק לבעלי 40%
31/01/14 12:06
149צפיות
ק.ח.ן עד עתה קיבל בעל נכות רפואית של 50% ומעלה, כעת שינו את הדרגה
יואל תגיד אם הבנתי נכון
31/01/14 15:07
107צפיות
עד היום בעלי נכות רפואית, לא נפשית, רפואית, מעל 50% היו מקבלים תוספת של קצבה הנקראת ק.ח.ן.

מהיום או ממתי שהחוק יכנס לתוקף
יקבלו גם בעלי נכות נפשית קצבה כמו ק.ח.ן נכון?

אז בסדר
בעלי נכות לא נפשית מעל 50% מקבלים תוספת של כמה מאות
אז גם בעלי נכות נפשית מעל 40% יקבלו כמה מאות

מקווה שיעזור לכל האנשים שמקבלים
º
נעים בעלי נכות נפשית מתחת ל 50% יקבלו ק.ח.ן
01/02/14 10:10
66צפיות
וועדה לאישור למידת נהיגה (תסמונת cp ביד שמאל)
30/01/14 22:12
59צפיות
שלום ,אני כותב כדי לקבל הצעות מה לעשות במצב הנתון אותו אפרט כאן: אני נולדתי עם תסמונת cp ביד שמאל מלידה אך לעולם לא הרגשתי שונה מאף אחד, ההפך הרגשתי כשווה. ההרגשה הזאת שררה אצלי עד גיל 16-17 בערך שזה הגיל בו לומדים נהיגה. התחלתי ללמוד ונאמר לי שאני צריך להוציא תפוח על מנת לנהוג. ולמרות שאני מרגיש שאני יכול להסתדר היטב ללא כלי עזר זה, וקבלת אישור לכלי עזר זה יכול לקחת הרבה זמן. שתקתי וחיכיתי . הגיע היום המרגש ונסעתי לרחוב הארבעה בתל אביב כדי לקבל אישור. אך לרוע צערי התברר לי שאני צריך לעבור פגישה עם פסיכולוג. דבר אשר הרגיז אותי כי אין אני רואה קשר בין אישור לתפוח שפקיד אמור לחתום עליו לפגישה עם פסיכולוג.  ואני כמו מרבית האנשים נכנסתי ללחץ מסוים בגלל דבר זה . עשיתי את הפגישה  ונאלצתי לחכות כ3 חודשים עד לקבלת תשובה . נכשלתי בבדיקה . הסיבות לא היו מפורטות, ונאלצתי להגיש ערעור כמובן. שכרתי עורך דין כדי שיעזור לי בדבר זה. יום הערעור הגיע ועמדתי שוב בפני וועדה. אך למרבה הפתעתי עורכת הדין שלי לא יכלה להיכנס . למה? ככה. ובבדיקה זו נלחצתי עקב 4 אנשים שישבו מסביבי והסתכלו עליי ובחנו כל תנועה שלי. לאחר מכן נאמר לי שגם בבדיקה זו נכשלתי  ושאני מסוכן לנהיגה בכביש. וכעת אחד הסיכויים האחרונים שלי הוא לגשת לסדרת מבחנים כדי להוציא אישור לתפוח מסכן. האמינו לי עד עכשיו אני לא מבין למה הייתי צריך לעבור את כל זה(תוך כדי הרגשה שישנו זלזול כבד בכבודי ובאינטליגנציה שלי)  . ובעוד אנשים רבים אשר חיים ללא מוגבלות , אך כמובן שגם הם נלחצים ומתרגשים באירועים מכוננים כמו מבחן לא צריכים לעבור שום ועדה.

אשמח לשמוע דעות בנושא.
בדיקות במרב"ד לצורך קבלת רשיון נהיגה
31/01/14 01:13
50צפיות
שלום לך,
אני מבין את תסכולך מהתארכות התהליך.
1. כל מי שאחת מהתשובות בטופס הירוק שלו בחלק הרפואי הינה חיובית. מוזמן למרב"ד לצורך בדיקת כשירות נהיגה והתהליך כולל מבחנים פסיכולוגיים ופסיכוטכניים. אין פטור מהתהליך הזה ואתה צריך לקבלו בהבנה.
2. גם אם ה-CP שיש לך מתבטא חיצונית בבעיה ביד, יתכן שיש עוד בעיות שאינך מודע להן.
3. לדעתי זכותך לקבל פירוט הסיבות מדוע המכון קבע שאינך מסוגל לנהוג.
4. זכותך להגיע לוועדה מלווה בעו"ד, אם העו"ד שלך נשארה בחוץ היא אמורה לדעת כיצד לערער על זה.
מחפש /אהבה אמיתית
30/01/14 20:06
78צפיות
מחפש /אהבה אמיתית
היי  , שמי דודי , אני בן 40, בחור  חם, לבבי ובעל מודעות עצמית וצורך בקשר אמיתי ועמוק.

אני מחפש קשר רציני רומנטי ורגיש עם בחורה המתגוררת באזור המרכז, בגילאי 25-45, המתפקדת בצורה חופשית והמעוניינת בקשר דומה. בחורה שאוהבת לטייל בלילה זרוע כוכבים על שפת הים, בחול הרטוב, מרגישה את הגלים ומתעלמת, עם רגליים יחפות, תיק ביד ושמחה בלב.

לבת הזוג שלי אני תמיד נותן, מקשיב ומעריך - בראש וראשונה כפי שאת באמת. אני סולד מצביעות ומשחקים.

קצת על עצמי:

תקופה מסוימת לאחר לידתי, הובחן אצלי שיתוק קל. הרופאים לא ניבאו לי הצלחה יתרה, אבל אני נלחמתי והוכחתי להם כי אני מסוגל לתפקד בצורה חופשית לגמרי.

בגיל הרך הייתי בכיתה עם ילדים שסובלים ממוגבלויות, שם סיגלתי לי מיומנויות אין ספור ועד מהרה עברתי לכיתה רגילה כולל תיכון ותעודת הבגרות.

כשכל חברי הלכו לצבא וצה"ל העניק לי פטור, פניתי לוועדה מיוחדת בבקשה להתגייס, לאחר מאבק עיקש התקבלתי לשורות חיל האוויר, שם סיימתי את השירות על הצד הטוב ביותר.

אני גורר מעט את רגל ימין ומוגבל ביד ימין אך מהלך בצורה רגילה לחלוטין.

אהבתי הגדולה מגיל צעיר הייתה להתגייס למשטרת ישראל.

לבקשתי להתגייס קיבלתי תשובה שלילית. לא ציפיתי אחרת....לאחר פניות חוזרות ונשנות הצלחתי להתקבל ואני משרת כיום שוטר במשטרת ישראל .

במקום עבודתי אני זוכה לאהדה רבה מכל הסובבים, משתדל לעזור לכולם ובעיקר לאזרחים הפונים למשטרה בכל הזדמנות.

אני מאד רומנטי וכינה והייתי רוצה כי זוגתי תהיה דומה, שנדע להקשיב ולשתף גם בטוב וגם בפחות טוב, ושנמעט להסתיר אחד מהשני דברים, שנדע שבראש ובראשונה אנחנו ידידי אמת, השואפים לאושר אמיתי ללא יומרנות.

אני מאמין ומיישם:

שאין דבר העומד בפני הרצון.

אם נדע לתת ללא תנאי במוקדם ובמאוחר גם נקבל יותר משציפינו.

אני מקווה שנתתי לך מספיק חומר למחשבה, ומבטיח לך המשך קשר כן ואמיתי

ה- E-MAIL שלי הוא : alti26@bezeqint.net

שיהיה לך המשך יום מקסים ובשורות טובים מצפה לתגובה חיובית   .

דודי

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום