בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

החלפת מטפלת
06/12/13 18:50
126צפיות
שבת שלום לחברי הפורום
יש לי מטפלת, עובדת זרה, שעקב ההתנהגות שלה (צועקת, עצלנית) אין לי ברירה אלא להחליף אותה.
חברת ההשמה איתרה עבורי עובדת אחרת בחו"ל ותהליך ההבאה שלה לארץ התחיל.
המטפלת אמורה לקבל ביום ראשון הודעה רשמית מחברת ההשמה על סיום עבודתה.
בעקבות זה תשתרר בבית אווירה עוד פחות נעימה ממה שיש עכשו. האם יש לכם עצה איך אפשר לאתר עובדת זמנית שאוכל לשכור רק עבור תקופת הביניים.
אני אשמח לכל מידע שיעזור לי בשיפור איכות החיים.

תחומי עניין רלוונטים:
לא פשוט
06/12/13 22:37
92צפיות
בגלל שינוי במדיניות קבלת אשרות, משרד הפנים יחד עם מוסדות ההגירה "הלבינו" כביכול, אשרות לעובדים זרים שנאלצו להפסיק עבודתם בגלל מוות המעסיק. והם מקבלים ויזה חדשה מיד עם מציאת מעסיק חדש. בכל מקרה אם אתה מכיר עובדת זרה אחרת, בקש ממנה שתחפש עבורך. או שאל בחברת כח האדם. לפעמים הם יכולים לעזור

חובתה של חברת הסיעוד
07/12/13 20:15
69צפיות
לדאוג לעובדת זמנית. אך יש לקחת בחשבון שעובדת זמנית מבקשת משכורת גדולה הרבה יותר (עד לכדי 50% יותר!) ממשכורת עובדת קבועה וזאת משום שהיא זמנית ואפשרויותיה להשתכר בתום תקופת עבודתה אצלך אינה ודאית תמיד.
העובדות הזמניות הן בד"כ ללא אשרת עבודה חוקית מפני שהעובדות עם רשיון עבודה חוקית, מעדיפות לעבוד במקום עבודה קבוע עם משכורת חודשית שזורמת בקביעות לחשבון הבנק שלה.

מקווה שעזרתי.

שבוע טוב

איך מוצאים מטפלת זמנית?
08/12/13 10:43
61צפיות
בחברת הסיעוד טוענים שאין להם עובדות לתקופה קצרה. אם יש עובדות - הן לא רוצות לעבוד אצל משפחה אלא אצל קשיש בודד.

תחומי עניין רלוונטים:
זוהי חוצפה שאין כמוה
12/12/13 16:17
24צפיות
החברה תקבל הון תועפות מהמטפלת החדשה על הבאתה ארצה!.
החברה תקבל 2000.00 ש"ח ממך דמי השמה של המטפלת החדשה !
והיא אינה מוכנה לעשות מאמץ קטן ולסדר לך עובדת זמנית?
אמת קשה למצוא מטפלת זמנית אבל נסה לדרוש זאת מהחברה.
אם לא ילך, כל האפשרויות  שהוצאו לך פה הן גם טובות

החלפת מטפלת
07/12/13 15:35
83צפיות
נסה להכנס לאתר isavta.co.il לפעמים אפשר למצוא שם מטפלות שמעוניינות בעבודה זמנית

תנסו דרך עובדות זרות אחרות
08/12/13 14:00
49צפיות
אפשר פשוט להסתובב ברחוב בין השעות 2-4 כאשר הן יוצאות להפסקה ולראות מטפלות זרות (את הפיליפיניות ניתן לזהות, כמובן, בקלות) ולשאול אותן. כמו כן אפשר להגיע לקופות חולים, בתי חולים ומוסדות דומים שם מקבלים קשישים טיפול ולדבר עם מטפלת זרה. אפשר גם לשאול במרכזי יום לקשישים את הטלפון של המטפלת של הקשיש ודרכה לנסות להגיע למטפלת זרה המוכרת לה.

גם חברת הסיעוד יכולה לספק טלפונים של עובדות הקשורות איתה וניתן לשאול אותן (בעצם החברות היו צריכות לעשות זאת בעצמן אבל הן לא עושות).

אכן, צריך לזכור שבדרך כלל מדובר בעובדת לא חוקית. החוקיות מעדיפות עבודה קבועה ולכן לא ניתן להסתמך עליהן. אפילו כאשר החוקיות מוכנות לקבל עבודה זמנית הן יכולות פתאום להשתמט (אפילו בלי להודיע!) וללכת לעבודה קבועה שהזדמנה להן.

אין עובדות זרות אל תשחררי אותה
16/12/13 10:53
7צפיות
אני מחפשת לאמא שלי עובדת כבר חודש ! אין עובדות ! והמעט שיש  מתפנקות

אובדן סמל הזכויות העולמי - נלסון מנדלה
06/12/13 15:08
62צפיות
אובדן סמל הזכויות העולמי - נלסון מנדלה
יהי זכרו ברוך ! http://bit.ly/1gccpec

עבורי הוא היה טרוריסט אנטי ציוני שלחם נגד המד
06/12/13 17:15
68צפיות
ינה שלי...

אין זה המקום לכבד אותו.

שאלה בנוגע למכירת רכב בבעלות נכה
06/12/13 13:30
128צפיות
שלום לכולם,

למיטב הבנתי, באינטרנט כתוב שבמידה ואני מוכר רכב (ואני בעל תו נכה) , אני פטור מעמלת העברת בעלות, במידה והעברת הבעלות נעשית במשרד הרישוי.
שאלתי היא-
מכיוון שכנכה, אני משלם אגרת רישוי מופחתת (ולא את 1000 ומשהו הש"ח שזה עולה בדרך כלל), האם יהיה עליי לשלם עם מכירת הרכב עלות נוספת כלשהי עקב הזמן שצפוי לעבור בין תוקף הרישיון והיום ?

תודה לעוזרים !

תחומי עניין רלוונטים:
כן אתה צריך לשלם השלמת אגרה
06/12/13 13:42
97צפיות
האם מצויין ברשיון שהעברת בעלות רק במשרד הרישוי?....אם תוריד את השיעבוד של ביטוח לאומי והרכב ללא איבזור תוכל להעביר בעלות בכל סניף דואר.

לא כתוב
06/12/13 17:13
79צפיות
ברישיון... ואני גם לא נכה של ביטוח לאומי...רק בעל תו נכה של משרד הרישוי.
מה שכתוב באינטרנט הוא שהעברת בעלות במידה ונעשית במשרד הרישוי, פוטרת אותי מתשלום העמלה הכרוכה בכך.
שאלתי היא- האם עליי לשלם את הפרש הסכומים שבין אגרת הרישוי לשנה שלמה ובין החודשים שנותרו עד לסיום התוקף של רישיון הרכב הנוכחי שלי ? (נניח ואני צריך לחדש רישיון רכב ביוני, והיום דצמבר, האם יהיה עליי לשלם אגרה מלאה עבור החודשים ינואר,פברואר,מרץ,אפריל,מאי ויוני בעת מכירת הרכב?)

תודה

אגרת רישיון רכב לנכה
06/12/13 20:25
76צפיות
אני מניח שאתה רוכש רכב אחר חלף הרכב שתמכור.
יש לך אגרה מופחתת על רכב אחד בבעלותך.אז אם רכשת רכב תקבל עליו אגרה מופחתת ועל הרכב שתמכור עליך לשלם הפרשי אגרה עד מועד הטסט של הרכב.
בדרך כלל רוכש הרכב הוא זה שמשלם את אגרת העברת הבעלות וקונה רכב רגיל שהאגרה עליו משולמת.

º
תודה רבה
09/12/13 22:36
14צפיות

משרות פתוחות לאנשים עם מוגבלויות באל על
06/12/13 11:50
120צפיות
משרות פתוחות לאנשים עם מוגבלויות באל על
משרות פתוחות לאנשים עם מוגבלויות באלעל
רוצים להשתלב כעובדים בחברת אל על?? עכשיו יש לכם הזדמנות! אל על פותחת קורס ייחודי לנציגי שירות המתמודדים עם מוגבלויות. לפרטים על הקורס כנסו: www.mat.co.il/e83 לפרטים על משרה פתוחה באל על כנסו: www.mat.co.il/e83

איתור אנשים עם מוגבלות למשרות ו/או קורסים ראוי שיעשה בהתאם ליכולות שלהם(ולא בהתאם למוגבלות) ובהתאם לנכונות של הארגון המעביר את ההכשרה לבצע התאמות הנדרשות להפוך את סביבת העבודה לנגישה. חברת אל על פועלת לפי אמות מידה אלה ונכונה לקלוט אנשים עם מוגבלות לשירותיה. מנסיוננו והיכרותינו הנרחבת עם תחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות כל משרה(מאתגרת ככל שתהייה) בסביבת עבודה נגישה יכולה להיות מאוישת על ידי אדם עם מוגבלות בהתאם לרצונותיו, כישוריו והנכונות שלו להשקיע.

תחומי עניין רלוונטים:
כתובות אינטרנט מצורפות:
מבקש המלצה לכורסאות חשמלית
05/12/13 18:16
61צפיות
עם מנגנון לקימה מישיבה לעמידה
תודה

תחומי עניין רלוונטים:
תבדוק בחברות
05/12/13 18:56
43צפיות
קוסמטרייד ועמינח לשתיהן אתר אינטרנט

אין הרבה מיבחר אבל
05/12/13 20:32
40צפיות
בזמנו לפני שרכשתי עשיתי סקר שוק. מצאתי שלקנות את הכורסא בחנות אורטופדית כמו שטיינר וכו' זול יותר מאשר בחברות רהיטים כמו דר' גב או הולנדיה.
בפועל יש שני סוגי כורסאות. הכורסא הקלה וכורסאת טלויזיה. אם לא נותנים לילדים להשתולל בכורסא זה לאורך שנים. שלי כבר בת מעל 10 שנים

יש שני סוגי כורסאות היום בשוק
06/12/13 07:01
46צפיות
האחד שהרמת הרגליים והשכבת המשענת נעשים בסינכרון, לא ניתן לשלוט על כל אחד לחוד, והן מתרוממות לכמעט עמידה.
השני עם שני מנועים שהאחד שולט על הדום הרגליים שגם מרים את הכורסא והשני על המשענת. בנוסף יש שם שני כפתורים המאפשרים שכיבה ועמידה בסינכרון.
מהסוג הראשון יש אמריקאיות וסיניות מהסוג השני פגשתי רק את ד"ר גב ואת זו של אמריקן קומפורט.
לפני יומיים קנינו לחמותי כורסא של אמריקן קומפורט במבצע בעלות 6990 ש"ח בחברת נגיש בר"ג אותו מחיר ניתן להשיג בחנויות רשת אמריקן קומפורט.
אותה כורסא קניתי לעצמי לפני שנה ואני מורצה מאד. כשאני עשיתי סקר שוק הכורסאות של ד"ר גב היו יקרות יותר וגם לדעתי מסורבלות יותר חיצונית.

שברולט סאוונה
05/12/13 18:15
74צפיות
אנחנו בתהליך של קבלת אישור להלוואה עומדת ורכישת רכב ראשון מאובזר
זכור לי שהרכב הזה היה מאוד פופולרי בקרב המשתמשים בכ״ג ממונע וכעת
כמעט ואיני רואה אותו על הכביש
מה הסיבה?

|*|מזמינים אתכם לחגוג בסרט
05/12/13 17:18
15צפיות
מסיבת יום ההולדת של תפוז ממשיכה והפעם אנו מזמינים אתכם לסרט המצויין חייו הסודיים של וולטר מיטי.

אף אחד לא יודע את כוחם של החלומות שיש לנו בראש... עד שהם מתחילים להתגשם במציאות. זה מה שקרה בעיבוד המודרני של בן סטילר לאחד מסיפורי הפנטזיה המשפיעים בכל הזמנים ? האגדה המופתית על הפיתוי שבפנטזיות: ?חייו הסודיים של וולטר מיטי" מאת ג'יימס ת'רבר. סטילר לוקח את הקלאסיקה בת שניים וחצי העמודים מ-1939 ומפיח בה חיים במאה ה-21 כסרט קומי על אדם שמגלה שחייו האמיתיים עומדים להעיף את הדמיון שלו מעבר לעננים.

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן

עמידון
05/12/13 16:26
70צפיות
מהי תדירות העמידון המומלצת ולמשך כמה זמן ?

אינדבדואלי
05/12/13 18:58
43צפיות
בהתאם להמלצת אורטופד\ רופא מטפל מומחה

היום שביתה מלא בביטוח לאומי|עצור
05/12/13 09:43
103צפיות
לא תתקיים קבלת קהל ולא יתקיימו ועדות רפואיות

º
מה עכשיו? התה לא מספיק חם? לא די רטוב?????
05/12/13 12:59
47צפיות

עזרה בבקשה
05/12/13 09:32
75צפיות
האם נכה שמקבל קצבת נכות יציבה
מקבל באופן אוטומטי קצבה נוספת עבור ילדיו?
או שזה מותנה במשהו כמו שכר אישתו או משהו כדומה?
איך נקראת קצבה זו?
תודה רבה

אסביר לך....
05/12/13 09:42
56צפיות
נכה מקבל קיצבת תלויים עד ל 2 ילדים בסך 919 ש"ח לילד וכן עבור אשה וזאת באם האשה משתכרת לא יותר מ 5,200 ש"ח ברוטו לחודש....וכי אין כל הכנסות פיננסיות כמו משכ"ד, ריבית, מניות...

שום קיצבה או תוספת לא ניתנים אוטומטית יש לתבוע...ואם אתה עומד בקריטריונים שציינתי תתבע

השאלה עבור הילדים בלבד
05/12/13 14:07
38צפיות
בהנחה שהאישה מרוויחה 5200 שח
אני זכאי לקצבה עבור הילדים?
תודה מראש

º
כן עד גיל 18 עבור 2 ילדים
05/12/13 14:30
26צפיות

הפקדת מזומן- קיזוז מהקצבה?!
05/12/13 06:19
122צפיות
שלום שוב,
קבלתי כסף מהמשפחה (מתנת יומולדת) וגם הרבה פעמים אני מוציאה בשביל ההורים שלי כסף מהחשבון והם מחזירים לי, חוץ מזה גם אני צריכה להפקיד צ'ק של ביטול עסקה.

ואז הבנתי שאולי ביטוח לאומי מקזז את ז מהקצבה שלי?! אני לא צריכה להסביר את האבסורדיות. במיוחד אם זה כסף שלוויתי להוריי או החזר כספי מחנות.

כשהסתכלתי אחורה ראיתי שבאמת בחודש אחד (לפני שהתחלתי לעבוד) הפקדתי 1500 ש"ח וקיזזו לי מהקצבה ובזמנו לא הבנתי למה.
מה אני יכולה לעשות/לברר? זה פשוט מגוחך!

שאלה נוספת:
האם מקליטים את השיחות בבטל? כלומר אם אני אתקשר לשאול או מתקשרת הרבה בשביל בירורים אז הם מכניסים אותי על הכוונת שלהם או משהו כזה?

תודה רבה,
(מבוהלת בירוקרטית)

לביטוח לאומי אין אפשרות להיכנס לחשבונך
05/12/13 08:51
98צפיות
אלא רק בצו בית משפט...כדי שיבדוק את חשבונותייך את צריכה להמציא לו דפי בנק....ומוסר השכל..תעבדי במזומן אז לא תצטרכי למסור דין וחשבון לאף אחד....

המוקד של ביטוח לאומי מאוייש על ידי חברת כח אדם שזכתה במכרז...אם מוקלטות שיחות זה לצורך שיפור השירות....לביטוח לאומי יש מחלקת חקירות..העוקבת אחרי אנשים שמנסים לרמות את ביטוח לאומי.

אינך צריכה להיות מבוהלת...השקר הכי נכון הוא האמת...אם את עם האמת אין לך מה לפחד.

יואל תודה רבה
05/12/13 12:17
56צפיות
עדיין, גם זה שהורידו לי בחודש שלא עבדתי אבל הפקדתי מזומן וגם בגוגל סיפורים על אנשים שרצו לבטל להם את הקצבה בגלל שהם מקבלים כסף מהמשפחה... אבל אני מקווה שאתה צודק.
אם אפקיד 2000 שח פלוס משכורת ויקזזו לי יותר מדי אוכל להתקשר אליהם והם יטפלו בזה?

יש אפשרות להכנס לחשבון והם עושים את זה
05/12/13 13:58
76צפיות
אינני יודע איך הם עושים את זה אבל הם בהחלט בודקים את החשבונות של מקבלי הקצבאות ואם יש הכנסה חשודה הם מורידים את הקצבה. הדבר קרה גם לאם חד הורית שאני מכיר המקבלת קצבה והורידו לה לאחר שמצאו 100 שקל הכנסה לחשבון ודרשו לדעת מאיפה זה בא.

אין אפשרות רק באישור בית המשפט....
05/12/13 14:29
66צפיות
לאף אחד אין זכות להיכנס לחשבון הבנק של אזרח ללא אישור בית המשפט...אבלי האזנה בטלפון של גורם ממשלתי זקוק לאישור שופט.....
הדבר היחידי שהם יכולים לעשות זה לאמת שאכן זה חשבון הבנק שלך וכמה חשבונות בנק יש לך ובאיזה בנקים.

º
נתונים מדאיגים שלפחות בחלקם,
05/12/13 02:17
52צפיות
עזרה בדירה
04/12/13 20:53
84צפיות
היי, אני בת 32 נכה יושבת בכיסא גלגלים עקב קטיעה..
אני כבר חושבת על לגור לבדי.. אני לא יודעת איך להתחיל, לאן לפנות ומה לעשות.. (אני כרגע לא עובדת)לאן לפנות? למג"ר? משרד השיכון? עמידר?? הגעתי לביטוח לאומי אמרו לי שהם לא עוסקים בזה שאצטרך לפנות לבנק למשכנתאות (?!) הגיוני? מה אני עושה? לאן אני פונה??

אכן ביטוח לאומי לא מטפל בנושא זה....
05/12/13 09:05
46צפיות
מי שמטפל בנושא זה זה משרד השיכון דרך מספר חברות שזכו במכרז כמו עמידר, מגער, ומתן חן.....

תיכנסי כאן לסרגל הכלים והמידע>הודעות נבחרות> ושם תחפשי השתתפות בשכר דירה במשרד השיכון.

נוסף לזה כתבתי בלוג מקיף בנושא זה בכתובת: www.yoelbeker.com תיכנסי לבלוג תחפשי את הנושא..שם תקבלי את כל האינפורמציה מי זכאי, איך להגיש תביעה...
אם יהיו לך שאלות נוספות תוכלי לפנות אלי במסר, או בטלפון המצויין כאן בחתימה.

הנכים: ניאבק בשינויים של הביטוח הלאומי
04/12/13 20:33
131צפיות
ניאבק בשינויים של הביטוח הלאומי
ספר הליקויים שמגדיר מי זכאי לקצבת נכות ומאיזה סוג, עומד להשתנות בעקבות שינויים של ביטוח לאומי באישור שר הרווחה. הנכים חוששים: "פגיעה בכ-80% מאיתנו". בביטוח הלאומי מכחישים: השינוי לא יכלול הנכים הקיימים
כל הזכויות ל- ynet

כתובות אינטרנט מצורפות:
מישהו יודע אילו שינויים רוצים להכניס?
05/12/13 02:18
70צפיות
אולי יואל?

ספר הליקויים החדש...
05/12/13 09:09
109צפיות
ספר הליקויים כבר קיים ומוכן...מי שמעוניין לעיין בו הוא נמצא בבלוג שלי בכתובת: www.yoelbeker.com

º
06/12/13 15:41
2צפיות

יש למכון לכשירות נהיגה טלפון? אפשר בבקשה?
04/12/13 12:49
26צפיות
רוצה לברר הם אם יזמנו אותי, נתתי את כל מה שצריך, אמרו לי צריך לנדנד להם לפעמים
יש להם טלפון שאתקשר לשאול אם אני ברישומים או נפלתי בין הכיסאות וצריך לתת מחדש את המסמכים? יש דברים כאלה במדינה שלנו
אשמח לקבל טלפון של מענה אנושי או דיגיטלי שייתן לי את התשובה

תחומי עניין רלוונטים:
º
05/12/13 16:09
3צפיות

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום