לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
גולשים וגולשות יקרים

התכנית כלבוטק חוזרת בקרוב לעונה נוספת!
אתם מוזמנים להמשיך לכתוב בפורום על כל בעיה שמציקה (כל עוד התחשבות בכללי הפורום כמובן ) לכם.

לפניות-כלבוטק 5090* מכל מכשיר טלפון
או לפקס 5090*
.

יום מקסים לכולם

הישראלי המכוער
07/03/06 21:54
2צפיות
אין ויכוח שאותו דוד הוא עבריין שצריך להתבייש במעשיו, בכיפה שעל ראשו ומקומו מאחורי סורג ובריח, אבל ההשפלה המכוערת שעשו לו בכלבוטק, הוא מעשה מכוער ואפילו מסוכן. האיש ניסה בשקרים את מזלו ודי בהעמדתו לדין.
לבייש אותו ולהדביק לו אות קלון ברבים, הוא מעשה מכוער שעלול אפילו להביא להתאבדותו בתא המעצר ועליכם יוטל אות קלון ואפילו דרישה להעמידכם לדין. ואני לא מצדיק לרגע את מעשיו. כולנו עבריינים בצורה כזו או אחרת.
חניה בחניית נכים כבר אמרנו???
שאלה על כולבוטק!
07/03/06 21:43
2צפיות
מדוע כל הקורבנות נקראות "ג.נ" שמתם לב שבכל תוכנית יש לפחות ג.נ אחת?!
תחקיר כולבוטק
07/03/06 21:36
3צפיות
ערב טוב
אני בטוח שאתם מזועזעים מהתחקיר ,אני כבעל 3 כלבים לדעתי יש להכניס את המשטרה לתמונה ,פניתי בדוא"ל לתנו לחיות לחיות כדי שמשהו יפעל להפסיק את המראות האלה
קופת חולים כללית הרעת תנאים
07/03/06 21:35
מבקש לבדוק את השינוי שעשו בקופת חולים כללית ביטוח מושלם .שינו את האפשרות לייעוץ עם רופא מומחה ומבקשים מה שלא היה פעם ,שכל פעןם שרוצים ללכת לרופא מומחה כהתייעצות על פי כללי הרפואה במושלם חייבים להתקשר למוקד להגיד את שם הרופא והם מסתכלים ברשימות שקיימות רק אצלם ולא מוכנים לשלוח אותם האם ניתן לבקר על חשבון המושלם לרופא מומחה יועץ .וראה אבסורד פרופסורים מסוימים לא מופיעים ואחרים כן והכי חמור זאת הרעה בתנאים קודם יכולתי ללכת שלוש פעמים בשנה לכל מנהל מחלקה או סגן מנהל מחלקה .כמו כן פגיעה בזכויות יסוד הרשימה סודית ולא מוכנים שתהיה באינטרנט או לשלוח אותה בפקס.רוצה ללכת לרופא יועץ -עכשו אתה חייב אישור לבדיקה אם הוא ברשימה או לא .והרשימה סודית לא שולחים אותה אליך
התעללות בבעלי חיים עדות ממטה בנימין
07/03/06 21:28
שמי יואב (אני רק משתמש בשם המשתמש של אישתי)
אני חובב בעלי חיים כל חיי
רציתי לספר שלפני כ 15 שנה בעודי עומד מול החלון בבית הורי שבישוב הר אדר (באותה תקןפה חלק מן המועצה האיזורית מטה בינימין)
חזיתי באירוע אשר זעזע אותי עמוקות במהלכו נעצר ברחוב ממול הבית  טנדר אמקיאי ממנו ירד (כנראה) הוטרינר של המועצה ולאור יום ירה למוות סתם כך בשני כלבים ללא כל סיבה נראית לעיין.
האירוע זיעזע אותי בצורה יוצאת דופן (בכי כמובן). וגרם לנו  (להורי - אני הייתי ילד צעיר) לשאול שאלות נוקבות את מזכיר עמותת הישוב דאז.
צפיה בתחקיר שלכם גרמה לי לאושר גדול (מהול בכאב ובזעם!!!)
כולי תקווה כי התחקיר יביא לעשייית צדק עם אדם זה, ובכל אופן עצם חשיפת מעשיו ופרצופו בציבור היא בעני דבר משמח מאוד, נכון וצודק!!
תודה רבה לכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שתשרפו בגיהנום! רוצחים!
07/03/06 21:50
אני מאחלת לכל רוצחי בעלי החיים באשר הם לחזור הנה בגלגול הבא בתור כלב חסר אונים, הלוואי שיתעללו בכם כמו שאתם מתעללים בחסרי הישע במסווה של " הגנה על הציבור". יש למצות עם הרוצחים את הדין! ואם לא הייתה זו מדינת חוק הייתי יורה בכם ומשאירה אתכם לגסוס במזבלה! הלוואי שתמותו!
תצניחו אותם בלב עזה אצל ההמון שם
07/03/06 22:31
בס"ד

הם ידאגו להם יפה. ושישמו עליהם שלט על המ שהם עשו לחיות.
מטה בנימין  תדעו לכם דבר כזה נשמתכם ב"ה בקף הקלח חולי נפש!!!

בויטרינר הראשי  דומה לקצין אס אס  גרמני שדורש בעיטות לפנים.
ראיתם איך הוא נראה? מי שם אותו ויטרינר ראשי בכלל?
הנאצי הזה. לכו תדעו כמה הם הרגו :( הלב שלי נקרעעעע.

אם הוא היה בא אליי לקחת לי את הכלבים. את העין היתי מוציא לנאצי הזה!~!

כל טוב
לידיעתך - מי שמגיע להיות וטרינר
08/03/06 20:08
עירוני / רשותי / מועצתי... הוא אדם קר ונפשע. זו עבודה מסריחה של לבדוק בשר ולהרוג בע"ח. זה לא וטרינר שרואה שליחות במקצועו , הוא לא מציל חיים, הוא למד בשביל להרוג!
אז תבין לבד מי מקבל את התפקיד הזה...זה ידוע שמי שמסוגל להיות וטרינר עירוני זה חרא של בנאדם.
לא כולם -
08/03/06 22:57
יש בתל אביב את גלין האחד והיחיד!!!
הופה נגעת בנקודה רגישה...
08/03/06 23:26
אז ראשית ציינתי ואמרתי "רוב" הוטרינרים.
יש גם בדימונה וטרינרית מדהימה שכולה נתונה למען הכלבים, היא נלחמת להצלתם ולא מחכה לתקוע בהם את זריקת המוות!

עכשיו לגבי גלין - יש לי בעיה איתו. הוא מתחמק מלענות לי ולחברתי למיילים. זה ברור למה כי יש בעיה שם. חברתי התלוננה על כלבים שמוחזקים בתת תנאים וגלין שלח פקחים לשם ומאז נעלמו עקבות הכלבים. אנחנו מנסים לברר מה קרה להם. הוא יכול לפתור את זה בשנייה אבל הוא מתחמק וזה מצביע על משהו מסריח לא?!... כואב לנו על הכלבים, חברתי מאשימה את עצמה שהיא התלוננה בכלל. היא רצתה לשפר את חייהם וזה מה שקרה?!?!
הדבר היחיד הוטב שעשה לדעתי זה שאסר על מכירת בע"ח בת"א, אבל מי אוכףך את זה? מכירה בת"א חנויות שמוכרות....
אגב עשו שיפוץ של הכלבייה בת"א, איך לומר.. שיפוץ עקום... כל החורף הכלבים הוצפו שם במי גשם! לא הכל כזה טוב ונחמד וורוד....
חבל שהוא מתעלם.
מהניסין שהיה לי איתו לאחרונה
09/03/06 15:27
נתקלתי באדם רגיש, מתחשב, ומוכן ללכת עם האמת שלו ולעמוד בכל הלחצים שהופנו נגדו, כולל האשמות שוא.
לצערי הוא מתעלם מהעניין שלנו....
09/03/06 17:13
יכול להיות שדברים לא כשרים הולכים שם?!
וואוו, נכנסתי לאתר שבחתימה שלך
08/03/06 23:32
לא ידעתי שיש דבר כשזה בישראל, זה מרגש מאוד ואנסה לארגן דברים לתרומות.
אני מבינה שמי שהגיע אליכם הוא מי שהתמזל מזלו בסופו של דבר...
זה מרתק הנושא הזה.
איך אפשר להביא משם את הכל הקופים מחוות מזור??
אכן כך, מי שכבר מגיע אלינו
09/03/06 15:24
הוא על המסלול הטוב. הקופים עוברים שיקום גם פיזי וגם נפשי. רבים מהם לא חיו בחברת קופים- כשם שקופים אמורים לחיות, כך שקודם כל שצריך להחיות להם את תהליך הסוציאליזציה , ורק אחרי שאפשר ליצור קבוצות קטנות, יכולים לחפש להם מקום קבע, בדרך כלל בעולם בפארקים מוגנים וכו'.
תודה על הרצון לאסוך דברים לתרומות

וווטרינרים עירוניים
11/03/06 10:43
כמו ד'ר משה בושמיץ, הווטרינר של הוד השרון ואחד משלושת בעלי חוות מזור-
חווה לייצור קופים לניסויים!
לדאבוני הרב, אפשר לספור על כף יד
11/03/06 11:01
אחת את הוטרינרים העירוניים שמנסים לעשות שינוי ולהציל כלבים ולא להרוג אותם בקצב מסחרר!!!
איפה השליחות פה?? למה הם למדו כ"כ הרבה? בשביל לרצוח?
רוצחים
07/03/06 21:21
מה זה????????? תעשו משהו!!!!!!!!!!!

אני לא מוכנה לתת לאדון עמוס שימות, להמשיך לעבוד ולהתפרנס מהדבר הזה.
ושהכסף שהוא מרוויח ילך לו לתרופות אמן!!!!!!!!!!!!!
רוצחים!!!
07/03/06 21:08
1צפיות
נבלות!!!!!!!!!!!!!
רוצחים ,אנשים רעים,איך אפשר פשוט לרצוח כלבים וחתולים????????
אנשים חולים!!!!!
להכניס אותם לכלא מייד!!!!!!!!!!!
אתם מוזמנים לפורום 360 בעקבות הכתבה
07/03/06 21:16
1צפיות
על הכלבים - פורום זכויות בעלי חיים.
בברכה,
מנשה
צריכה שמות
07/03/06 21:20
1צפיות
של המוערבים בפרשה.
דגנית בן דוב ה"מפקחת "...
07/03/06 21:30
מצדיקה הכל. איך היא מעזה? שטן בהתגלמות.
הוטרינר הדתי ששר,הוא אדם לא שפוי.
צריך לפטר אותם,את כל המנוולים החלאות האלה,שהם ימותו ברעב לא הכלבים והחתולים!!!!!!!!
בואו לפורום זכויות בעלי חיים יש שם דיון
זאת דגנית בן דב
07/03/06 21:58
http://news.walla.co.il/?w=/0/251403

עכשיו מה הפלא שהיא מגיבה בסלחנות ותרוצים

כל הכבוד לרפי גינת שאמר כלבת שמלבת, איזה תירוץ עלוב להתעללות בבעלי חיים בניגוד לחוק.

מאחלת לכל המוערבים לגסוס ברעב 4 ימים בלי מים ואוכל בכלוב קטן ואחר כך לקבל ירייה.
דגנית בן דוב ה"מפקחת "...
07/03/06 21:36
1צפיות
מצדיקה הכל. איך היא מעזה? שטן בהתגלמות.
הוטרינר הדתי ששר,הוא אדם לא שפוי.
צריך לפטר אותם,את כל המנוולים החלאות האלה,שהם ימותו ברעב לא הכלבים והחתולים!!!!!!!!
בואו לפורום זכויות בעלי חיים יש שם דיון
תישמרי רק על הפה
07/03/06 22:18
1צפיות
על תתחילי עם קריאות כמו שטן וכו', כי אז תהיה סיבה להגיד שמי שלא בסדר זה את, ובעצם אנחנו כהכללה

אנחנו צריכים להיות עניינים, החוק לצידנו, ואין צורך במילות גנאי והכרזות את מצבים פסיכיאטרים של שפיות
זעם של רגע את יודעת..
08/03/06 03:32
חוץ מזה,ששטן זה בלשון המעטה בשבילם.
no she didn't
08/03/06 09:25
What she did and said was justified and responsible. She made rafi ginat look foolish and taught him a little about his job. She told us to wait, she told us to follow procedure and she told us that not everything is always as it seems, it is easy to jump to conclusions and maybe we should follow proper legal procedure in checking the truth...Oh wait a minute, that is what being a country ruled by law is all about. Some of the guys posting here belong in the dark ages, out at night with the torches burning people on hearsay to the screams of witch, witch, witch.
מה יש לחכות ולראות
08/03/06 09:38
איזה קשקוש- כולם ראו בעיניהם מה התרחש שם ונסיונות הפלפולים המשפטיים המגוחכים של דגנית בן דב הראו בעיקר את מה שהיא באמת- אשה שהרגה במו ידיה עשרות כלבים וחתולים.
הכי הצחיקה כשביקשה לבחון אם יש "תשתית ראייתית" כל מיני מילות סרק דביליות שאפילו משפטנים גחכו כשראו אותה.
kishkush!
08/03/06 10:58
what!
What do you mean what is there to wait and see. Because you watched on television something that you believed you saw. Do you understand what it is you are saying, you are saying to hell with the law, to hell with a trial and to hell with justice. That woman put rafi ginat in his place, she told him exactly what she thought and made him look silly. I am telling you this forum is like something from christian europe 500 years ago. You are all out at night with the torches burning down the witches house, and putting her to the stake. All I say is what she said, that we have a criminal justice system that must be allowed to work, and nobody , and that means nobody, has the right to fast forward the process or ignore it, not you, and not ginat. He may be guilty and I hope he burns in hell if he is found guilty. But none of us, is above the law, not you, not me and not ginat, You scare me, it is like a lynch mob, and I stand with the courts, where do you stand, in what year and following what particular system. Kishkush you say, I say you belong in a different time period, and it isn't a forward thinking one....
לידיעתך אני עורכת דין
08/03/06 11:15
ושוב אומר קשקוש קשקוש
ועכשיו לך תלמד עברית ותפסיק גם לקשקש.
and?
08/03/06 11:25
Ha that is so funny. you are a lawyer, firstly, as you a lawyer knows, English is a legal language in this country, and I see no reason not to write in my native tongue. Secondly seeing as you spend so much of your time on forums in the busy court mornings, it seems that you are perhaps a lawyer who isn't very good at his job. Finally if you could in some way understand the import of legal practice, and the meaning of guilty and innocent the  world would not just be  a better place, but you might find that by learning a little about the law you'd be a little busier and have less time to post such nonsense on the foruums
גם אם היית כותבת באמהרית,עדיין
08/03/06 12:52
קשקשת מצטדקת אחת גדולה.
אם התחת שלך היה בתוך הכלוב רעב וצמא ארבעה ימים רצוף בלי יכולת תנועה בקושי ועשיית צרכים,ופחד מוות מתמשך-אז לא היית מדברת ככה.
you are wrong.
08/03/06 13:13
When a man has his family murdered, when a parent has their daughter raped, when a person has his whole life stolen from him, when  someone is brutally attacked and crippled...yeah yeah...nobody needs the law ever.....The law is the law, and that is that, and nobody, but nobody has the right to walk away from it, or to ignore it. It is there for all of us and each and every one of us is bound by it. Your talk is all very nice, but it doesn't matter whether someone locked me up for 4 hours, 4 days or 4 months, I am not a judge, I am not a jury and the suspect must be tried BEFORE anyone calls him guilty.....
גברת אנגלית...תקראי את זה
08/03/06 12:46
חבל על הזמן שאת מבזבזת בכתיבת ההודעות הארוכות האלה,השורה התחתונה היא שזה בול אחד גדול!
ממש לא שווה קריאה אם לומר לך תאמת
lady hebrew..read this too....
08/03/06 13:32
Strange, most of my replies have been less than 40 words but if that is all too much for your massive presedential intellect then i apolgise. Firstly I am mad about animals, hate and I mean hate their abusers but will not be drawn under any circumstances into a lynch mob. The only difference between what I believe and those posting here believes is that in my world men are found guilty before being hanged, and in yours you don't seem to give a damn if your actions take out good guys as well as the bad....
השמות
07/03/06 21:45
galer@binyamin.org.il יוסי גלר, מנהל מחלקת תברואה
וטרינר אפרים קרן
עמוס ומשה
07/03/06 21:48
הם הטלפונים החשובים לי יותר. אבל תודה בכל אופן..
צריך להצניח אותם בלב עזה בלי רחמים!
07/03/06 22:24
בס"ד

מה רע בכך? אפילו הערבים בכתבה כאב להם הלב על מה שהם עשו לחיות!
מה שאני היתי עושה  לוקח את כל הצוות של האס אס הגרמני הזה.
מעלה אותו  על  מטוס ומצניח אותם בלב עזה.
תאמינו לי  שמה שהיו עושים להם שם  זה משהו אחר לגמרי...
גם הפוסטמה שהתראיינה  אצל רפי גינת. מפגרת במח.

איזה חלאות אדם בחיי. הויטרינר הראשי דפוק במח !~!~

יאלה תציחנו אותם מעל עזה שם יתנו להם אירוח 4 כוכבים!~

כל טוב
נא לשמור על הפה
07/03/06 22:25
שמא יגידו שאכפת לכך מכלבים וחתולים, אך לא מבני אדם

תוקף בני אדם בקללות גסות ורמות (ועוד חושב את עצמך למלך)
לחתולי אשפתות אתה לא מתייחס בסדר

חשוב שיהיה פה ברור מי הבסדר, ומי הלא בסדר
ושזה לא עניין של 'תלונות הדדיות',
אלא צד שבסדר, שומר על הפה ועל החוק (בתנאי שנקפיד על זה)
וצד שלא שומר על החוק, ולא על האצבע על ההדק
פקסים ומיילים מרוכזים
07/03/06 22:28
למי לכתוב

אנחנו מבקשים את עזרתכם בכתיבת מכתבים לראש הממשלה, מר אהוד אולמרט, ולשר החקלאות, מר זאב בוים:
eulmert@knesset.gov.il
zaevb@knesset.gov.il
בבקשה כיתבו להם את דעתכם על מה שראו עיניכם ודרשו מהם לפעול לפיטורי צמרת השירותים הווטרינריים, להעברת תפקיד הממונה על חוק צב"ח למשרד לאיכות הסביבה, וכמובן לדאוג להבאתם לדין של כל הגורמים שנחשפו בתחקיר.
למנהל השירותים הווטרינרים-ד"ר משה חיימוביץ': פקס- 03-9681746
כדאי לשלוח מיילים (מנומסים וענינים) עם תלונות על ההתנהגות שלהם.
> מרכזיה    
  מויש פומרנץ: 029977111
פקס : 029977129

> לשכת יו"ר המועצה    
  יו"ר המועצה - פנחס ולרשטיין : 029977200
מנהלת לשכה - דנית יזדי: 029977178, 029977225 danit1@binyamin.org.il

> סגני יו"ר המועצה
אבי רואה - 029977105; avir@binyamin.org.il
מזכירה - שוש עוזרי: shosh@binyamin.org.il

רפי בן בשט - 02-9977225; raffi@binyamin.org.il

מזכירה - ולרי חיון: valerie1@binyamin.org.il

אורנה מקוב - 02-9977178; ornam@binyamin.org.il

מזכירה - דנית יזדי: danit1@binyamin.org.il  

> לשכת מזכיר    

מזכיר - בני כהן : 02-9977105; benny@binyamin.org.il
עוזרת מזכיר - שוש עוזרי- shosh@binyamin.org.il

תברואה      
מנהל מחלקה - יוסי גלר : 029977110; galer@binyamin.org.il
מזכירה - שושי צוברי : 029977209; shosi@binyamin.org.il

הוט גונבים מלקוחות
06/03/06 22:06
רישיון לגנוב

לאחרונה נתקלתי  במדיניות מרגיזה ומקוממת של חברת הכבלים "הוט".
זאת לאחר שנלקחו ממני 250 שקלים עבור חודש פברואר למרות שהחלטתי להתנתק מהכבלים.

המדיניות של חברת הוט שנתקלתי בה לאחרונה היא די מרגיזה לטעמי.
לאחר חישובי כדאיות החלטתי להתנתק מהכבלים מאחר והמחיר גבוה מדי עבור תוכן מועט מדי.
הודעתי לחברת הכבלים על הניתוק הקרב שבוע ימים לפני סוף החודש.
חברת הכבלים לא טרחה אפילו לשכנע אותי להשאר אצלה,למרות שאני לקוח ותיק של 12 שנים .
ונאמנות של לקוח לא יכולה להמדד בכסף.
ביום האחרון בחודש הגיע אלי נציג של הכבלים,הוא ניתק את הכבלים מביתי באדישות ובאי אכפתיות מוחלטת,
כאילו אני סתם עוד לקוח קטן ולא חשוב.
בסוף החודש הקודם בדקתי את חשבונותיי וגיליתי להפתעתי ששילמתי עבור חודש פברואר,כאשר אני מזכיר לכם,
אני כבר לא מנוי של חברת הכבלים והתנתקתי עוד בסוף ינואר.
התקשרתי לשירות הלקוחות של הכבלים,הם תרצו גניבה זו בכך שזו המדיניות שלהם.
הם קובעים ב28 לחודש ממי לגבות כסף  ומכוון שהדבר נעשה לאחר מכן הם גבו כסף עבור החודש הבא.
עבר כבר חודש מזמן גביית התשלום ועדיין לא  קיבלתי את כספי בחזרה,
זאת למרות  שכספי הובטח לי  תוך תקופה של שבוע ימים.
אני בטוח שאני לא הלקוח הראשון שנכווה מהוט והמדיניות המזלזלת בלקוח ,שמבחינתם לא חשוב,
הרי יש להם  500,000 לקוחות, למה שיהיה אכפת להם מלקוח אחד בודד.

לאחר הפניה החוזרת אליהם ,הם כרגיל אמרו שהכסף יגיע אלי בשבוע הבא,
אולי עוד שבועיים,משום מה נראה לי שלא אקבל את  הכסף בחיים.
אני למדתי בחיים שכשאדם לוקח כסף ללא רשות ומסרב להחזיר זו גנבה, משום מה הוט עושים את זה לפי המדיניות שלהם,
ממש "רישיון לגנוב" .
תקיפת ילדים ע"י הגננת בגן ילדים
05/03/06 17:01
3צפיות
שלום רב
בבקשה צרו איתי קשר בנוגע לגננת שע"פ החשד מכה ילדים בגן מענישה בעונשים פיזיים משפילה את הילדים ועוד
מדובר בגן עירייה בעיר אשדוד
לפרטים נוספים נא ליצור קשר
054-6644434 רוני.
תודה
º
בישביל זה יש מישטרה . ולא כול בוטק
05/03/06 22:35
צריכה עזרה דחוף
05/03/06 15:44
צריכה עזרה דחוף
אם מישהו יודע במקרה מה כתובת האימייל של כלבוטק בבקשה תשאירו את הכתובת בפורום למקרה דחוף ביותר
תודה רבה
º
kolbotek@zahav.net.il
08/03/06 14:37
בעיה רצינית של הוט
04/03/06 20:23
חברת הכבלים "הוט" מטרידה את משפחתי מזה שנה על כך שיש, כך היא טוענת, לנו מינוי שלה ואנחנו לא משלמים, למרות שיש לנו קבהלת החזר של הממירים ויש לנו "יס" בבית מזה כשנתיים לערך ושוב ושוב אנחנו מתקשרים, שולחים מכתבים, והם שוב ושוב אומרים לנו שהם יסדרו ומצטערים על התקלה ושוב שולחים לאחר שבועיים מכתב שאנחנו חייבים כסף על תקופה שבכלל יש לנו מינוי על "יס"י. למרות שדיברנו גם על מנהל הלקוחות, פנינו בכתב ובטלפון לעו"ד...
אנחנו הולכים איתם למשפט כנראה, על חוסר תקשורת...
האם יש מצב או אם בכלל הפורום הזה קשור למערכת כולבוטק בטלוויזיה ?
להראות לכ עם ישראל על הפאק הזה ?
אשמח לשמוע תגובה
הפאב בחיפה ?
03/03/06 08:15
4צפיות
שמעתי ששידרו תכנית על פאב בחיפה שבו מנצלים את המלצריות, חברה שלי עובדת בפאב אני מעוניין לדעת באיזה פאב מדובר. והאם ננקטו צעדים נגד בעל הפאב?
פאב "דרגסטור 24"
04/03/06 12:33
4צפיות
אם זכרוני אינו מטעה אותי הפאב נמצא בקרן הרחובות צפת וירושליים בעיר.
נגד הפאב הוצא צו סגירה מנהלי.

יום טוב.
בחיפה, בשכונת הדר.
06/03/06 17:12
4צפיות

הפאב נמצא בקרן הרחובות צפת ועמק הזיתים.
בעיה בקשר לאחריות על מכשיר DVD
02/03/06 17:28
לפני כשנה קניתי באלוף מחשבים בנתניה , מכשיר DVD DIVX של XORO ב850 שקל .
הסיבה שקניתי את המכשיר זה כי חיפשתי משו טוב לא זול ועם אחריות , אלוף מחשבים פירסמו בעיתונים שהם מביאים 3 שנים אחריות בקנית המכשיר !
ישר קניתי את המכשיר לפני שהמבצע יגמר ..כאשר ביקשתי תעודת אחריות .. נענתי שאין ואני יקבל חשבונית מס עם כל הפרטים והסכמתי לכך.

הישתמשתי במכשיר במשך השנה כפעמים בחודש גג .
לאחר כשנה המכשיר הפסיק לקרוא דיסקים , לקחתי אותו לאלוף מחשבים ..הם מהר חיפפו אותי שהם לא קשורים יש חנות שמטפלת בזה ושהם רק מכרו לי את המכשיר . לקחתי את המכשיר למעבדה שמטפלת בזה, הטכנאי אמר לי 350 שקל תיקון אחרי שהסברתי לו שיש לי אחריות הוא אמר לי האחריות לא תקפה על חלקים פנימים  והתחיל לסבן אותי ודרש כסף .
יום למחרת הלכתי לאלוף מחשבים והם פשוט צעקו עלי ואמרו לי מה אתה רוצה מאיתנו ? אנחנו לא מבינים ? אנחנו רק מכרנו לך את המכשיר !והעבירו אותי לשרות לקוחות של XORO -ששם גם הפנו אותי בחזרה לחנות ואמרו לי שזאת החנות אשמה שלא הביאה לי תעודת אחריות ולא צינה שאין אחריות על העיינית.

אחרי בירורים רבים מה שקרה זה כך :
*חברת XORO לא! העבירה תעודות אחריות לאלוף מחשבים בנתניה
*בתעודת אחריות "כנראה" כתוב שאין אחריות על העיינית(מה שקרה אצלי)
*אם היתי יודע שאין אחריות על העיינית לא היתי קונה את המכשיר!

זה היה פשוט תרגיל עוקץ לרמות את הלקוח ולהסתיר ממנו את תעודת האחריות.

אני עכשיו בצבא אני מתוסכל ולאדע מה לעשות :(
בבקשה עזרה .

תודה רבה
פורומים חדשים בתפוז אנשים
02/03/06 16:09
הנקתן, מניקות או תניקו תאומים? פורום הנקת תאומים - תמיכה
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

מה אם היו הופכים אתכם לכוכב מהשורה? פורום לתכנית החדשה ללכת עד הסוף

מי ייתן את השואו של חייו? מדברים על זה בפורום דה שואו- The Show

הכל על הצעות לפעילויות, תנאי העסקה, רעיונות ועוד בפורום מטפלות

ארזתם את הילדים ולא יודעים לאן לטייל? מתיעצים בפורום הורים מטיילים

מי אמר שיש משהו רע ברווקות? פורום רווקים ורווקות בלבד

אכפת לכם מהטיפול בנושאי הסביבה במדינת ישראל? - פורום מפלגת הירוקים

"זה לא על אהבה" אבל זה פורום על הזמרת ציפי משהיד

מדברים על אחת מטרילוגיות הפנטזיה האהובות והמצליחות ביותר בפורום חומריו האפלים

בית חם ותומך לחולי דיאליזה ולמושתלי כבד. פורום דיאליזה ומושתלי כבד

כל מה שרציתם לדעת אך לא העזתם לשאול על הצ'אטTV בתפוז

פורום לתכנית השידוכים החדשה של המדינה- ארבעים ושמונה שעות

מדברים על התפתחות הבלוגספירה והפיכתה לתופעה בפורום בלוגים

המשך גלישה נעימה בתפוזאנשים
ב15.3 אתם קובעים
03/03/06 09:49
ב15.3 אתם קובעים
ב15.3 אתם קובעים

http://www.diamondz-2006.coo.co.il/
לבדוק את המכרזים שבאינטרנט
02/03/06 04:39
2צפיות
כל המכרזים ניראים לכאורה סגורים מראש על מחיר סופי.
אין מציאות
תמיד אבל תמיד המחיר הוא מחיר שוק
מה חשבת?
06/03/06 21:35
לרוב יש אנשים שבאמת רוצים לקנות את המוצר, ככה שאין להם שום סיבה לא לקנות במכרז ב-200 ש"ח (לדוגמא) פחות מאשר בחנות רגילה. אין להם מה להפסיד, מבין?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום