בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.
הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.
הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.

לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.
במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.
בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים.

בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*.
לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.

בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.

אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.
גלישה נעימה!

שאלה לגבי מנועי השוואת טיסות
13/07/14 09:29
181צפיות

היי,
שאלה כללית לגבי קייאק או מנוע השוואתי אחר אפרופו הכתבה במוסף ממון השבת : לאחר שסגרתי טיסה מול איזה ספק אני מתנהל?
כלומר אם יש לי שאלה\תובנה או בקשה להושבה...איך זה מתבצע?
תודה

º
לא קורא עיתונים. מה היה כתוב שם?
13/07/14 09:45
55צפיות
מה שהיה כתוב
13/07/14 09:58
138צפיות
הייתה כתבה שסקרה את כל האפליקציות הקיימות להשוואת מחירי טיסות כגון סקיי סקאנר, קייאק וכו' וכו'
השאלה שלי היא לא על הכתבה אלא באופן כללי.
קיאק
13/07/14 10:05
123צפיות
קיאק מציגים מחירים של ספקים שונים, אתה בוחר ממי לקנות והם מעבירים אותך לאתר של המוכר ושם אתה קונה. לדעתי מכאן והלאה אתה מדבר בכל ענין מול המוכר.
אגב, ראיתי פה ושם במקרים לא רבים שגם קיאק עצמם מוכרים כרטיסים ואז אם אתה בוחר לקנות מהם אז כמובן שהם הכתובת להמשך הקשר.

גילוי נאות: למיטב זכרוני מעולם לא קניתי דרך קיאק.
קניתי דרך קיאק
13/07/14 11:20
122צפיות
מפנה ל- TRAVELOCITY, או ORBITZ, או EXPEDIA.
אין שום בעיה.

יותר מזה, לפני כמה חודשים ניסיתי להזמין כרטיסים דרך האתר של אוסטריאן, משהו נתקע שם ועברתי לקיאק ששלח אותי ל-TRAVELOCITY שם ביצעתי את הרכישה באותם תנאים. פרטי הטיסה נמסרו לי כולל מספר ההזמנה ומאותו רגע התממשקתי מול אוסטריאן באתר שלהם (ארוחות, CHECKIN וכו').
תשובה ועוד.
14/07/14 11:55
97צפיות
שלום לך
בעיקרון כל החברות בעולם נותנות שרות נפלא
רק למי שחשוב השירות האישי. ואני לא מזלזל בו. שווה כמה שקלים יותר

יש לי קישור של סורק 660 חברות תעופה באופן ישיר ולא לסוכני נסיעות. כך שתוכל לקבל מספר קומבינציות הגבוהה ביותר
וגם...........
יש לך את הגוף הרשמי להתלונן במקרה הצורך

ומניסיון אישי
דרך אתר בריטיש אירוויס מצאתי את העיסקאות הכי טובות בחמש השנים האחרונות
שם המשחק הוא ניוד בימים. ואז אתה יכול לחסוך מאות דולרים לכרטיס אחד
לדוגמא: את הטיול האחרון לארצות הברית מצאתי ב-1800 דולר לכרטיס. ובמשחקי הימים כפי שהסברתי לך מצאתי בבריטיש ב-930 דולר לכרטיס
הסוכן שלי רצה על הכרטיס 1500 דולר. ושהראתי לו את המחיר
הוא השיג לי ב-970 דולר הכרטיס. וקניתי אצלו. כ בשביל 40 דולר שווה לי
אך אם היה נשאר בעמדתה שלו היייתי מזמין ב-930 דולר ישירות

מקווה שעזרתי לך

יאיר טיולים
º
למה המחירים בש"ח? איך משנים לדולר?
14/07/14 12:08
27צפיות
מנוע חיפוש הטיסות על הפנים
15/07/14 12:14
66צפיות
הרצתי חיפוש טיסה לבוסטון, המנוע שלך לא מכיר חברות כמו יונייטד או לופטהנזה שנותנות עסקאות הרבה יותר טובות מאלו שהמנוע שלך הציע.

אני לא מבין למה אתה נדבק לסוכן כל כך לא מקצועי שמציע לך טיסה ביותר מ 50% יותר מהמחיר שכל אחד יכול להשיג באינטרנט, אבל הסוכן הוא עניין שלך, להמליץ על מנוע חיפוש לא טוב עניין של כלל קוראי הפורום.
המלצה על טיול יום בסנטוריני?
13/07/14 09:15
67צפיות
שלום לחברי הפורום,
במסגרת שיט יש לנו ירידה לסנטוריני לכ-9 שעות.
נא המליצו לי על טיול בסנטוריני. (גילאי 4 עד 50)
תודה
FIRA זה המרכז
15/07/14 00:09
48צפיות
יש שם בתים לבנים/כחולים ואווירה מיוחדת.
לקראת שקיעה - כולם עולים לאיה. מקום מאוד מיוחד,
אבל אם יותר מעניין אותך טבע - אז יש גם את הר הגעש [קצת יותר מסובך להגיע] ולחופים - יש את החוף האדום.
איך ניתן להגיע לאיה?
15/07/14 08:00
33צפיות
מסגרת הזמן שיש בסנטוריני היא 10 בבוקר עד 6 בערב. הר הגעש והחוף האדום כנראה רחוקים מדי.
יש אוטובוס לאיה? מונית?
תודה רבה!
יש אוטובוסים
15/07/14 09:50
33צפיות
אבל אני לא זוכרת מאיפה לאיפה ומתי..
יש לכם מספיק זמן לפירה+איה, אז אל תפספסו

º
תודה!
15/07/14 11:03
6צפיות
אויה OIA
15/07/14 09:51
36צפיות
יש אפשרות לקבל אקסטרה ימי שהייה בשנגאן בגלל המצב בארץ?
13/07/14 01:14
160צפיות
יש אפשרות לקבל תוספת של כ14-21 ימים לשהייה באזור שנגאן עקב המצב בישראל?
אני אמור לטוס עוד כשלושה שבועות לספרד ויוצא לי כרגע בידיוק 90 ימים מתוך 183.
עכשיו אני חושב להקדים את הטיסה בגלל כל הבלאגן הזה בישראל עכשיו, אבל תצא לי חריגה של שבועיים-שלושה תלוי מתי אני אטוס. אפשר לבקש מעמד של פליט לתקופה הזאת? או דרך אחרת שיאשרו את החריגה החד פעמית הזאת?

תודה לעוזרים.
פליט?
13/07/14 06:47
140צפיות
קשה לי להאמין שיתנו לך ויזה של פליט אבל תקרא כאן ואולי תבין מה הן הדרישות

או שתפנה לשגרירות ספרד ותברר. אני לא חושבת שיש למישהו בפורום את המידע.
אני מציע
13/07/14 07:26
135צפיות
שתפנה ישירות לאו"ם. תקבל דרכון בינלאומי לחודש.
אפשר לשלוח באותה הזדמנות כמה סודאנים
13/07/14 10:53
98צפיות
מדרום תל אביב בתור פליטים לאירופה?
אני חושב שעלית על סטארט אפ ענק.
ביטוח נסיעות לחול
12/07/14 19:02
105צפיות
היי,

רציתי לשאול דרך מי מומלץ לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל? דרך חברת כרטיסי אשראי? קופ"ח ? או משהו? ובאופן כללי, מה הם מכסים?

* מדובר על ביטוח נסיעות לחופשה שקטה ביוון עבור 2 אנשים בני 24.
יש חמש חברות ביטוח
12/07/14 19:49
110צפיות
חברות כרטיסי האשראי, קופות החולים וסוכני נסיעות מהווים סוכנים בלבד של אחת מחמש חברות הביטוח. אם אתם בני 24 בריאים ללא סייגים בריאותיים או תרופות שלוקחים באופן קבוע, זה לא כל כך משנה דרך מי עושים את הביטוח. ההבדל יכול להתבטא בכמה דולרים בין חברה אחת לשניה. מומלץ להכנס לאתרים של החברות ולקרוא את הפוליסה ולבדוק אם זה מתאים לכם.
דרך חברות האשראי הכי יקר
12/07/14 21:51
86צפיות
ניצול של תרגיל פסיכולוגי מלוכלך. אפשר להפעיל את ביטוח החינם שלהם, ההרחבה שלהם יכולה לעלות פי ארבעה מאשר לקנות את אותו ביטוח בדיוק ישירות מחברת הביטוח.
וההסבר: הם נותנים לך את הביטוח הבסיסי "חינם", מכאן שאתה מניח שאם אתה משדרג אותו לביטוח ה"טוב", אתה משלם רק על ההפרש ובעצם מנצל את החלק ה"חינם" שכבר קיבלת. אז זהו שלא...
השוואתי ביטוח של ישראכרט מול ביטוח של כללית (שניהם של חברת כלל והכיסויים נראים לי כמעט זהים). בכללית עלה 70 ש"ח, בישראכרט קרוב ל-300...
לא בדקתי את המצב בכרטיסי אשראי אחרים, אך יש לי תחושת בטן טובה שהמצב זהה...
אני ראיתי שביטוח מורחב עולה כמו הרחבת
12/07/14 22:16
78צפיות
ביטוח דרך חברת האשראי.
אז אם אני רוצה מורחב אני קונה ביטוח חדש ובכל מקרה מפעיל את החינמי.
וכשנוסעים עם ילדים, דרך מי הכי טוב לבטח?
12/07/14 23:34
63צפיות
ביטוח סטנדרטי, ללא בעיות בריאות מיוחדות לאף אחד, אבל חשוב לנו שיהיה ביטוח כמו שצריך על כל צרה שלא תבוא (חו"ח, חמסה חמסה)
אין שום דבר מיוחד בזה
13/07/14 00:59
71צפיות
"ביטוח כמו שצריך" לנסיעות לחו"ל אף אחד לא מוכר.
הביטוחים הנמכרים בארץ עלובים ביותר, ומלאים במאות סייגים חסרי פשר המחריגים חלקים נרחבים מאוד של האוכלוסיה ומצבים רפואיים רבים מאוד (גם כאשר מדובר באנשים בריאים לגמרי).
היה פה סיפור של מישהו שחברת הביטוח ניסתה להתחמק מטיפול בילדה שלו ששיחקה על קורקינט בגינה בחו"ל בטענה שמדובר בספורט אתגרי שלא נרכשה עבורו הרחבה מתאימה (ולא רק זה, מסתבר שהנ"ל עוד רכש את ההרחבה לכל צרה שלא תבוא).
אז??? אני מחפשת המלצות פרקטיות. זה הביטוח
13/07/14 06:33
68צפיות
שמוכרים בארץ. אז מה הרע במיעוטו?
לפי משרד האוצר בממוצע AIG שילמו הכי מהר
13/07/14 11:01
57צפיות
אני כמעט תמיד לוקח עם כיסוי אתגרי, אולי יתחשק לנו לרכב על אופניים, לשיקולך.

מעבר לכך לא בראש שלך לבדוק את הפוליסה, לא בראש של מישהו אחר לעשות את הבדיקה בשבילך, נקווה שלא תצטרכי את הביטוח ואז לא תצטרכי לבדוק אם באמת יש או אין כיסוי.
התופעה נקראת "שוק של לימונים" (מישהו קיבל על זה נובל) ובמקרה כזה כשאין מידע על טיב הסחורה פשוט קונים את הזול ביותר.
ההבדלים בין הביטוחים זניחים
13/07/14 13:11
47צפיות
בהתחשב בעובדה שאין לך שום דרך לדעת אם מה שצפוי לך בחו"ל הוא אירוע לב, תאונה שתצריך טיפול אורטופדי, או היריון לא צפוי (והרי אם היית יודעת מה יקרה, כנראה לא היית עושה ביטוח בכלל) - קשה מאוד להגיד שיש פוליסה מוצלחת יותר ופוליסה מוצלחת פחות.
אם כבר, ההבדלים הבולטים לעין בפוליסות השונות קשורות להיקף הביטוח של המטען, תנאי ביטול נסיעה המזכים בהחזר, גובה החזר כזה וכו'. לפחות בתחומים האלה - רצוי להשוות ולוודא שיש כיסוי מניח את הדעת (אני אומר "מניח את הדעת" כי כיסוי אמיתי ומספק אין בשום חברה, ואני מדבר מניסיון).
אני חושב שאני סיפרתי את סיפור הקורקינט
13/07/14 10:56
75צפיות
לא עלי, על מכרים שלי.
לא בגינה אלא טרוטיבייק במתחם שבחורף משמש לסקי.

נכון, חברת הביטוח נסתה להתחמק בטענה שמדובר בספורט אתגרי, אפילו לא שמו לב לכך שבמקרה המשפחה קנתה ביטוח לספורט אתגרי.
דרך אגב, אחרי שהובהר סוג הפוליסה חברת הביטוח שילמה.
רק לסבר את הדעת, איך נראה Trotti Biking
13/07/14 12:04
68צפיות
º
תלוי עבור מי ומה כולל הביטוח.
13/07/14 00:08
35צפיות
בטיחות ילדים בנסיעה - רודוס
12/07/14 18:46
171צפיות
מישהו יודע מהן דרישות הבטיחות בנסיעה ברכב פרטי ברודוס, לילדים?
בוסטר - עד איזה גיל חובה לפי חוק?
לפי החוק היווני
12/07/14 19:32
170צפיות
עד גיל 12 או עד גובה 150 סנטימטר  מושב בטיחות חובה.
מזל שאני 1:53
12/07/14 20:17
115צפיות
אחרת הייתי צריכה לנסוע ביוון רתומה לבוסטר בגילי המתקדם...
º
12/07/14 20:26
8צפיות
º
תודה
12/07/14 23:32
20צפיות
כלל אצבע
12/07/14 20:05
126צפיות
החוקים בארץ מספיק מחמירים בנושא הזה, אז אפשר להתנהל בחו"ל כמו בארץ.
מה הקשר לארץ?
12/07/14 20:38
85צפיות
בכל מקום נאכף החוק המקומי.
הסברתי בדיוק מה הקשר
12/07/14 22:42
77צפיות
החוקים בארץ הם בין המחמירים, לכן אם מתנהלים כמו בארץ אז זה גם מקיים את החוקים המקומיים.
הסתייגות: הרי לא באמת מכיר את החוקים בכל ארץ וארץ, אבל ממדגם של מדינות באירופה, זה תמיד היה נכון.
אני חושב שהעתקנו את החוקים הנפוצים בארה"ב, ואולי אף החמרנו. למשל, בארץ אסור לשבת במושב הקדמי עד גיל 14.

אם אתה יורה באפלה
12/07/14 22:46
70צפיות
אז אולי תפגע.
עדיף ללכת על בטוח,במיוחד בעניני בטיחות וחוקים.
עדיף ללכת על בטוח בעינייני בטיחות, נקודה.
13/07/14 01:52
51צפיות
החוקים פה זה דבר משני בחשיבותו.
ואם בארץ מסוימת לא מחייבים כסאות בטיחות, בוסטרים או חגורות, אז לא נשתמש בהם ?
ואם בישראל לא מחייבים איזה אמצעי, אז זן סיבה להשתמש בו רק בחו"ל?

העתקנו לכאורה גם את הרשיון הנהיגה האירו
13/07/14 01:24
62צפיות
העתקנו לכאורה גם את רישיון הנהיגה האירופאי על מנת להשתלב באירופה עם רשיון הנהיגה הישראלי, אבל כולנו יודעים כמה הוא שווה 
מתברר שמשרד התחבורע בנוסף למגרעות שלו גם לא יודע להעתיק. שום מדגם אירופאי לא מייצג כלום כאשר מדובר בבטיחות שלך ושל ילדיך.
איך נאמר "ברומא התנהג כרומאי" מבחינת חוקי התעבורה, וכל המוסיף הרי זה משובח.
אתה טוען דבר והיפוכו
13/07/14 01:49
55צפיות
מצד אחד "מדובר בבטיחות שלך ושל ילדיך" ומצד שני "ברומא התנהג כרומאי".

בעיניין כזה, בטיחות הילדים היא מה שבאמת מענינת אותי, וקיום הוראות החוק בנושא היא משנית. מטרת האחרון הוא כמובן למען הראשון, אבל אם במדינה אחת יש חוקים יותר מתירניים מאשר באחרת, כהורה הייתי הולך לפי החמור יותר.
אני מניח שהורה ישראלי סביר נוהג בארץ כמוני (שזה גם אומר לנהוג לפי החוקים בארץ שהם לא מקילים בנושא).
ההבדלים האמיתיים בין ארצות (לפחות אירופאיות) הם לא בחוקים, אלא באכיפה שלהם, ועוד יותר, בתרבות של הנהגים , כלומר כמה האנשים שומרים עליהם, בלי קשר לאכיפה מצד הרשויות.

לא ברורה לי המוטיבציה של השואלת המקורית - האם לא תיקח בוסטר במקרה שברודוס מקילים יותר מאשר בארץ?
את התשובה הישירה לשאלה שנשאלה איני יודע, אבל כלל האצבע הוא לנהוג כמו בארץ - והעיקר כמובן, לשמור על בטיחות הילדים.

אענה לך: בארץ, בני בן ה- 9 כבר לא זקוק לבוסטר
13/07/14 06:32
80צפיות
בגרמניה כן. יש חוקים שונים בארצות שונות. אני רוצה לנהוג לפי מה שהמקום דורש ולכן השאלה. לא שווה לי להקנס בהתאם לחוקי המקום למשל, כי בן ה-9 היה ללא בוסטר.
º
13/07/14 07:51
7צפיות
כמו שכתבתי, אני הייתי יותר מוטרד
13/07/14 10:44
62צפיות
ממה יותר בטוח לבני מאשר עיניין הקנסות.
קחי בוסטר ואת מסודרת.
מה יותר בטוח לבני....הוא ילד גבוה כך שאין
13/07/14 14:12
47צפיות
בעיה לשבת רק עם חגורת הבטיחות מבלי שהיא תנעץ חלילה בצווארו. במצב נתון זה חשוב לי לדעת מה החוק.
את הדאגה לבטיחות בני תשאיר לי בבקשה.
סביר שאין לך את הכלים
13/07/14 07:49
67צפיות
שהיו למחוקק שהחליט את מה שהחליט,לכן אל תטיף לאנארכיה.
בכל מקום יש לפעול לפי החוק המקומי.
אתה לא שם לב לסתירה בדבריך?
13/07/14 10:54
44צפיות
למחוקק יש יותר כלים אך לנהוג לפי החוק המקומי?  העולם היחידי שבו הגישה הזו הגיונית היא עולם שבו במדינות שונות
יש סיכונים שונים לילדים שנקלעים בתאונת דרכים. אבל המכוניות הן אותן מכוניות והילדים אותם ילדים.
המציאות פשוט אחרת. מומחים שונים מגיעים למסקנות שונות, או יותר נכון, קובעים את הגבולות במספרים אחרים (גובה וגילאים).

נכון שלי אין הכלים, לכן אני מנסה ללכת לפי המחמירים, ופועל יוצא מזה הוא שאני גם מקיים את החוק, רק שזו לא המטרה העיקרית.
איך הגעת לכך שאני "מטיף לאנרכיה" ?
אתה מטיף לאי ציות לחוק
13/07/14 11:19
40צפיות
"החוקים פה זה דבר משני בחשיבותו"
אף אחד לא נתן לך אפשרות לשיקול דעת,אתה לא כשיר להחליט.

יש חוק ולו צריך לציית.
אבל אני מסכים שצריך לציית לו
13/07/14 11:25
38צפיות
האם אתה קורא ומנסה להבין את מה שכתבתי?

החוקים בהחלט משניים בחשיבותם.   בני אדם מחוקקים חוקים כדי לשרת את האדם. החוקים עצמם זו לא המטרה. במקרה דנן
המטרה היא בטיחות ילדים במכוניות.  אם תגיע למדינה בה לא מחייבים בכלל אמצעי ישיבה לילדים, אז לא תשתמש בהם?
ואם במדינה דימיונית יאסרו שימוש באמצעי בטיחות, תנהג לפי החוק או למען ילדיך?  (כמובן אין מדינה כזו, זה רק לחדד מה הוא משני ומה לא משני).

מכיוון שאני אומר להחמיר, אז אני בהחלט יציית לחוקים, כי אין למיטב ידיעתי חוקים שמונעים ממישהו להחמיר.

כולם כותבים סתירות, ואו דבר והיפוכו
13/07/14 18:40
28צפיות
ע"פ מה שאתה כותב : כולם  לא בסדר ולא מנסים להבין את מה שאתה כותב,  כולם כותבים סתירות , וכולם כותבים דבר והיפוכו.
באם נקודת ההנחה שלך,  שרק אתה צודק ואף אחד לא מבין אותך, אפשר להסתפק בזה ולהמשיך הלאה. 
הבעיה הפוכה אני חושב.  רק חפש במילון המושגים מה משמעות המשפט "ברומא התנהג כרומאי", באם נחדד יותר למקרה הרלבנטי
"ברודוס התנהג כיווני" ואו את המשפט: "כל המוסיף הרי זה משובח" בהקשר לאמצעי בטיחות בנסיעה במכונית באם זה לא מובן.
אם יש לך כוח, תקרא את כל השרשור
13/07/14 20:15
25צפיות
השיא היה בהאשמה שאני קורא לאי ציות לחוק ולאנרכיה.
אני בעיקר רואה פה בעיות בהבנת הנקרא.
התייאשתי.
פורש מהדיון.
משפט הפתיחה שלך הכריע את הכף
13/07/14 23:15
21צפיות
ציטוט למה שכתבת "אז אפשר להתנהל בחו"ל כמו בארץ."  זה אומר, אי ציות לחוק של המדינה בה אתה מטייל !!  אי ציות=אנרכיה.
תכף תכתוב שאפשר לנסוע בצד ימין בקפריסין או באנגליה , הרי זה "חו"ל כמו בארץ" . מנסים להסביר לך אבל...... כולם טועים לטענתך.
לילה טוב ושקט.

החוקים בארץ דווקא פחות מחמירים
13/07/14 17:47
38צפיות
בארץ חובה לשבת בבוסטר רק עד גיל 9
בחו"ל בדרך כלל מדברים על הגבלת גובה, 1.35 עד 1.45 תלוי במדינה.
זה אומר גיל 11-12 בד"כ.
המלצה למלון בלוס אנג'לס?
12/07/14 16:01
65צפיות
שלום,
אני מגיע בסוף אוקטובר ללוס אנג'לס ליומיים לפני הטיסה בחזרה לארץ. יש לי רק 48 שעות בעיר, ורק יום אחד מלא (בשני הימים האחרים אני אסע מהשדה ולשדה). יש למישהו המלצות איפה לישון בנסיבות האלה? אני לא רוצה לשכור רכב ביומיים האלה, חשבתי על אזור סנטה מוניקה שנמצא במרחק של כמה תחנות אוטובוס משדה התעופה ומשם אפשר לנסוע יחסית בנוחות לשאר העיר, אבל המלונות באזור מאוד יקרים. VENICE קצת יותר זולה, אבל אני מפחד שהמקום יהיה לא נגיש בכלל למי שאין לו רכב. יש המלצות?
אין לי תשובה ספציפית למלון
12/07/14 20:07
40צפיות
אך מאוד ממליץ לא להיתקע בלי רכב בל.א.
זה מאוד מאוד לא נוח.
אני לנתי לילה במלון לא רחוק מהשדה
12/07/14 20:33
44צפיות
לקחנו מלון עם שאטל כי לא היה לנו רכב. יצאנו בערב לאכול, הלכנו ברגל
למסעדה לא רחוקה (ילפ עזר לנו בבחירה). לדעתי אם תקח מלון עם שאטל תוכל לנסוע לשדה ומשם לקחת תחבורה ציבורית לאן שתרצה לטייל ביום האחד. אפשרות נוספת היא לקחת מונית אם הכוונה לטייל באזור מסוים ולא יותר. אם הכוונה לעשות ממש sightseeing בל.א. אולי להצטרף לטיול מאורגן או לשכור רכב ליום אחד.
באזור שדה התעופה
12/07/14 21:12
34צפיות
יש מספר מוטלים לא יקרים יחסית. זה יאפשר לך גם להגיע בקלות למוזיאון התחבורה שליד השדה.
אבל אני מצטרף לאלה שחושבים שצריך רכב בל.א.
אני ממליץ לקחת מלון בשדה התעופה
14/07/14 14:22
27צפיות
יש להם שאטלים חינם לשדה וחזרה.
זה מאוד לא נוח להיות בל.א בלי רכב.
יש גם המון חברות השכרה בשדה ואפילו בלובי של המלונות, כשהרכב מחכה בחניית המלון.
אם אתה לא רוצה רכב שכור כדי לצאת מהעיר לקניות באאוטלטים למשל, אז ביום הפנוי ניתן לקחת טיול סובב לוס אנג'לס שאוספים אותך בלובי ומחזירים ללובי. הטיולים הם ליום שלם או חצי יום או רק בערב.

נסיעה לבריטניה בחודש אוקטובר
12/07/14 11:57
87צפיות
שלום,
אני מאוד מעוניינת לנסוע לטיול של כשבוע וחצי בבריטניה בחודש אוקטובר. ביקרתי בלונדון מספר פעמים ואני אוהבת אותה מאוד, והייתי רוצה לטייל שוב בלונדון, ובנוסף בערים נוספות באנגליה, אירלנד או וויילס (אני יוצאת מנקודת הנחה שבסקוטלנד עלול כבר להיות קר מדי). הבעייה היא שאני לא יודעת אפילו איפה להתחיל. איך יודעים אילו עוד ערים מעניינות לביקור? אני מאוד אוהבת ערים עם ארכיטקטורה יפה, תרבות ומוזיאונים, אבל גם עם שופינג וחיי לילה מהנים.
האם למישהו יש המלצה עבורי על יעדים ספציפיים, או על אתר/אפליקציה שיוכלו לעזור לי למצוא את היעדים המתאימים עבורי?

תודה!
נועיה.
אוקספורד, באת', סטרטפורד
12/07/14 14:06
76צפיות
הן אפילו לא רחוקות מדי זו מזו, כך שהן נכנסות בנוחות לטיול של שבוע וחצי עם בסיס יציאה מלונדון.
שאלה על טיולי משפחות לחול
12/07/14 09:57
119צפיות
טיולי משפחות בחול נותנים אפשרות להרשמה לזוג הורים ושני ילדים.
מה עושים כשרוצים להרשם עם 3 ילדים????

בתקווה שיהיו ימים טובים יותר (ותכנון טיולים אצלי הוא תרופת הרגעה נגד טילים) 

יהודית

למה שלא תשאלי אצל מי שמשווק את הטיולים
12/07/14 10:27
70צפיות
אני בטוחה שתהיה להם תשובה בשבילך...הם אלה שירצו למכור לך את הטיול.
טיול משפחות לחול
12/07/14 14:33
80צפיות
שלום,
על שני הילדים הראשונים משלמים כזוג מבוגרים ועל הילד השלישי מחיר ילד בחדר הורים או שעל השלישי משלמים כיחיד בחדר ללכת על האופציה הזולה יותר
תגלי כמה אופציות
12/07/14 20:43
47צפיות
1. שיש מלונות שיש להם חדרי משפחה גדולים ואז אין בעיה ואילו המחיר פר מאדם יכול לרדת במעט 
2. תגלי שאת זקוקה לשני חדרים צמודים - מה שוגרם למחיר החופשה לזנק למעלה למעלה . 
3. רןב החושות שלך כבר לו יהיו במלונות מפנקיםפ אילה בקלאבים המיועדים למשפחות עם רעש ובלאגן  או בכפרי נופש /צימרים וחוות בחול אז תמצאי את עצמך עומלת כל בוקר על ארוחת הבוקר. 
התייעצות בקשר לנסיעה לחו"ל...
11/07/14 23:47
122צפיות
היי חברים !
אני רוצה לנסוע עם בעלי בחודש אוקטובר לחו"ל ואין לנו כל כך מושג לאיזה יעד.... (לא רוצים מקומות כמו תאילנד, הודו וסגנון כזה)
אשמח שתייעצו לי איזה מקום מתאים לדעתכם לזוגות ?...
הצעות ייתקבלו בברכההה תודה ושבת שלוםם
מה מעניין אותכם לראות/לעשות?
12/07/14 07:22
60צפיות
[מוזיאונים/מנוחה/הליכה..]
איזה נופים מושכים אתכם? [חופים/הרים/בניינים]
איזה מזג אוויר? [חם/קר]
מה התקציב?
לכמה זמן?
º
מוסיפה שאלה: איפה כבר הייתם?
13/07/14 21:27
4צפיות
השכרת רכב + מוטלים / קראוון
11/07/14 18:24
72צפיות
אהלן אני מתכנן לעשות טיול עם אחותי ברחבי ארה"ב והתכנון הוא לשכור קראוון ולטייל איתו, הבעיה היא שאני לא מוצא תשובות ברורות לגבי טווח המחירים. האם מישהו עשה את זה בעבר ?
והאם יותר משתלם פשוט לשכור שם רכב ולישון במוטלים ? למרות שהקראוון זה חלק ענק מהחוויה.  
תודה מראש :)

נ.ב אני מכיר בעובדה שאי אפשר לחנות עם הקראוון פשוט בצד הכביש ויש חניונים מיוחדים לזה.

אני יודע שאסור לפרסם פה שמות של חברות אז מי שמכיר ומוכן לשלוח לי חוות דעת על חברה כזו או אחרת שמשכירה קראוונים אשמח לקבל במייל
danielshaal@gmail.com
חברות לקראוונים
12/07/14 15:14
52צפיות
תנסה בארהב את מוטוריס
ובישראל את מוטורהום ובנדנה ( בדכ אין יתרון כלכלי לשכור ישירות אצל הספק)
אם אתם הולכים על אופציית הקראוון, תקפידו שיתחייבו על קראוון חדש ולא קרוע
יד אופצייה בארהב לחנות בחלק מחניוני הוולמרט ללא תשלום : חייבים רק לוודא עם הסניף ולחנות בחניון המיועד
מבחינת מחיר; אין יתרון מובהק לעומת שכירת רכב ומוטלים, מפחית מאד את הגמישות
תודה רבה
12/07/14 20:14
27צפיות
וואו תודה עזרת לי מאוד, ביררתי עם עוד כמה אנשים וחברות השכרה וכנראה שנלך על השכרת רכב כדי לחסוך קצת בעלויות, ההפרש די משמעותי ולא משתלם לשכור קראוון בשביל שבועיים.
המלצה לנוסעים ולחוזרים..להתעדכן כל העת
11/07/14 18:12
95צפיות
כמה זמן איחור יש ולהערך בהתאם.
למשל הערב יש לי מכר שחוזר מאיטליה..היגיע לשדה ורק שם גילה שזה מתאחר לאחרי חצות בהרבה..
למי שגר קרוב תבדקו פני שיצאתם.. ומי שיש קונקשיין קצר ...תתארגנו על חלופות ובעיקר על בגדים בתיק יד וכלי רחצה אם תצטרכו ללון באיזה טרמינל...

תכנון חופשה בצפון איטליה
11/07/14 17:07
149צפיות
היי :)
אני ובן זוגי נוסעים לורונה לחמישה ימים בסוף אוגוסט. אנחנו גם שוכרים רכב.
אשמח לקבל המלצות איפה אפשר לטייל והאם כדאי גם לשלב את הדולמיטים?
הזנתם כבר לינה בוורונה?
11/07/14 17:21
106צפיות
או רק טיסה?
אם הזמנתם כבר לינה - אתם מוגבלים לטיול כוכב. אם לא, אתם יותר גמישים. אבל האמת היא שחמישה ימים בוורונה עם רכב אפשר למלא בלי בעיה גם בטיול כוכב.
היעדים העיקריים בסביבה:
1) העיר ורונה עצמה שהיא מקסימה. אפשר לבלות בה לפחות יום-יומיים
2) אגם גארדה - מטיול יום מרוכז ועד שלושה ארבעה ימים אפשר לטייל שם בלי בעיה. העיירות סירמיונה, גארדה, לימונה, ריבה דל גארדה ופארק גארדה-לנד הם האתרים המומלצים העיקריים בסביבת האגם, אבל יש עוד הרבה. גם שיט בסירת מנוע קטנה על האגם מומלץ מאוד.
3) ונציה - יש קצת נסיעה (כשעה פלוס לכיוון, ומאוד לא מומלץ להגיע עם רכב). בוונציה אפשר לטייל החל מיום ועד ארבעה-חמישה ימים לטיול שכולל את המוזיאונים ואת האיים המרוחקים יותר
4) הדולומיטים - תלוי מה ואיפה, אבל זה קצת יותר רחוק ונסיעה קצת יותר מאתגרת שלוקחת יותר זמן. נראה לי שעדיף לוותר ולהקצות לכך טיול נפרד

טים לגבי ונציה
11/07/14 17:43
76צפיות
מחנים את הרכב בתחנת הרכבת של העיריה MESTRE  ומגיעים ברכבת לונציה . 
כן הזמנו לינה בורונה
13/07/14 17:29
73צפיות
כן הזמנו כבר לינה ב-vilafranca de verona ליד ורונה. 
 בקשר לונציה למה לא מומלץ להגיע עם רכב? בגלל החניון היקר? יש לך מושג כמה הוא עולה?
תודה רבה על הפירוט :)

החניון יקר ומוגבל בזמן
13/07/14 18:00
62צפיות
האופציה של הרכבת נהדרת כי היא מביאה תוך רבע שעה בדיוק למרכז ונציה ומקלה על ההתנהלות 
לא יודע ממש לגבי ונציה
13/07/14 18:59
56צפיות
לא ניסיתי, אבל אני יודע שהמחיר גבוה מאוד.
מה שאני כן יודע זה שהחניונים נמצאים בפיאצלה רומא, ואילו הרכבת מגיעה למקום יותר מרכזי ואין עוד הליכה אחרי זה.
התחנה נקראת סנטה לוצ'יה. תחנות אחרות העונות לשם "ונציה" לא נמצאות על האי.
בלי לחץ חברים יש המון מה לראות בורונה
14/07/14 14:17
46צפיות
ממליץ לחוות את האטרקציות של ורונה בלי לחץ להספיק לבלוע כמה שיותר שהרי מדובר באחת הערים הרומנטיות בעולם חברים,יש את הקולוסאום שהוא אתר חובה בביקור בעיר,את הבית של יוליה(ההיא מרומאו ויוליה)עם המרפסת המפורסמת והרומנטית, וכמובן ורונה היא עיר של מוזיקה עם המון מועדנים בסגנונות שונים,קחו זמן לנשום את העיר הזאת,אם אתם הולכים גם על הדולמיטים חשוב מאוד לשכור רכב ממקום אמין שלא ימרח אתכם במחיר,לנו היה נסיון טוב עם אלבר שהיו גם הוגנים במחיר(28 יורו ליום),נסיעה טובה,כיף בטוח יהיה לכם(:
המרפסת של יוליה
14/07/14 18:36
29צפיות
המרפסת של יוליה, עם כל הכבוד, זה מקום שאפשר לבלות בו מקסימום רבע שעה. 
רואים את המרפסת. רואים פסל של אישה. רואים קיר מלא במסטיקים (זה איזה מן קטע כזה).
מי שרוצה יכולה לשלם, להכנס למבנה ולהצטלם כשהיא במרפסת.
זהו.
העיר עצמה יפה ואפשר לטייל בה לאורך החומות.
º
זה נכון לגבי הרבה מאוד אתרים...
14/07/14 20:41
14צפיות
תודה רבה :))
20/07/14 19:30
11צפיות
אמרת שיש המון מועדונים בורונה, יש לך שמות של מקומות ספציפים? עדיף יותר ברים. כי בקושי כותבים על החיי לילה באיזור. תודה!:)
היי שני
14/07/14 14:45
32צפיות
אכפת לך לעדכן אותנו במחירים...? יעזור מאוד :)
איזה מחירים אתה רוצה לדעת?
20/07/14 19:32
12צפיות
של המלון? הרכב?
עוד שאלות על אגם גארדה
14/07/14 18:53
32צפיות
הזמנתי טיסות למילאנו לתחילת ספטמבר, ל-8 לילות.
אנו 5 נפשות: 2 מבוגרים, בת 18, בת 14 ובן 9.

1. באיזה חלק של האגם כדאי ללון בהנחה שעושים טיול כוכב? מתכננים להגיע לגארדהלנד ושו"ת, ורונה, סירמיונה ושאר עיירות נחמדות.
2. איזה חופים מומלצים לרחצה?
3. שייט באגם - מומלץ?
2. אם נרצה להגיע לונציה: עדיף ברכב עד Mestre ומשם רכבת, או רכבת מאזור האגם? איפה יש תחנת רכבת שממנה יוצאות רכבות לונציה?
3. במידה ונרצה לשלב את הדולומיטים, האם עדיף לפצל לשני אזורי לינה או שאפשר להספיק משהו גם ביום אחד, נניח את החלק הדרומי. הבנתי שהאזור יפהפה, אבל אני די חוששת מהכבישים הפתלתלים, למרות שלא אני אנהג.

תודה!
טיול עם רכב
16/07/14 17:27
17צפיות
היי
יש המון מה לעשות באיזור, כזוג וכמשפחה.
1. אתגרי - פארק חבלים, מגלשות אלפיניות, טיול אופניים
2. סיורים - ורונה, סירימיונה, לציזה ועוד...
3. נוף - רכבל למנטה באלדו, דולומיטים הקרובים (3 שעות נסיעה לכיוון)
4. קניות  - קניונים, אאוטלט

תבלו!!
לארי (גיאורגיה)
11/07/14 15:44
50צפיות
להחליף פה בארץ רק לדולרים, או לחפש מקום ולהחליף ישר למטבע של גיאורגיה?
המרת מטבע בגיאורגיה
11/07/14 19:26
36צפיות
הכי כדאי להחליף בנמל איבילסי או בטומי אתה מקבל את השער הטוב ביותר.

º
אתה יכול בכל מקום בגיאורגיה,הכל כמעט אותו המחיר.
12/07/14 17:19
6צפיות
ביטול מלון ברומא בגלל המצב הבטחוני
11/07/14 14:06
278צפיות
שלום רב. לפני שלושה חודשים הזמנתי מלון ברומא ללא אפשרות ביטול. היום בגלל המצב הביטחוני (אני מאשדוד) איני יכול לטוס ביום ראשון ומבקש מהמלון לדחות את הגעתי בשבועיים. הם לא מסכימים.
כיצד אני יכול להתמודד איתם שידחו בשבועיים או יתנו זיכוי כדי שאזמין מלון אחר לעוד שבועיים?

תודה!
זו הבעיה בהזמנת חדר non-refundable
11/07/14 14:20
214צפיות
כולנו רוצים לחסוך ואחת הדרכים היא להזמין חדר במלון שהוא -non-refundable, ואז קורה מה שאימי המנוחה היתה
אומרת "רצית בזול? שלמת ביוקר". אין דרך לאלץ אץ המלון להחזיר לך כסף או לדחות את ההזמנה. יש רשתות מכובדות
או בתי מלון יוקרתיים שיודעים ששם טוב ונאמנות לקוחות הם דבר חשוב, והיו באים לקראתך, אבל כנראה לא במקרה הזה.
אני מציעה שתפנה לסוכן הביטוח או החברה המבטחת (אני יוצאת מתוך הנחה שעשית ביטוח נסיעות לחו"ל) ותברר אתם מה הסיכוי
שיחזירו לך כספים. להבא אל תקנה בזול, שווה להשקיע עוד כמה דולרים/יורו/יינים ולקחת מלון שביטול לא מחייב תשלום.
אם הזמנת דרך בוקינג אולי שווה לפנות אילהם
11/07/14 17:02
173צפיות
בבקשה לתווך . אי אפשר לאלץ את המלון לבטל את ההזמנהא בל אפשר לצור לחץ פיסי מתון לדוגמא אם יש להם דף פייס בוק לפרסם זאת בדף הפייס בוק שלהם 
תחשבו מה עלולות להיות ההשלכות של זה על כולנו
12/07/14 12:27
175צפיות
אם מלונות יראו שישראלים מבטלים Non-refundables בגלל מצבים בטחוניים ואז מפעילים על המלון לחץ ציבורי (כמו בפייסבוק) בדרישה לקבל החזר שלא מגיע להם לפי התנאים,
הם עלולים ללמוד מזה שאנו "לקוחות בסיכון" ולסרב למכור לנו כרטיסים כאלו, או להעלות לנו את מחירם.
בצדק.
12/07/14 15:07
112צפיות
אילו העובדות.אכן סיכון ולא מהיום.
º
סיכון שלנו, אין להם סיבה לקחת אותו על עצמם.
12/07/14 16:06
45צפיות
לא נכון.
12/07/14 16:57
108צפיות
עם לקוח בסיכון מתנהלים אחרת,עובדה.
איפה העובדה? אני רואה שהמלון לא מתנהל אחרת.
12/07/14 17:26
99צפיות
ואיזה סיבה יש לו להתנהל אחרת? למה להם להפסיד עלינו?
הסיבה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה זה תחרות על הלקוח הישראלי, כאשר שאר המלונות היו מסרבים למכור לנו "ללא ביטול" או מעלים לנו מחירים, אבל אני לא רואה בינתיים שקורה אף אחד מהדברים (אולי תאיר את עיני).

זה מה שאמרת
12/07/14 17:44
68צפיות

"אם מלונות יראו שישראלים מבטלים Non-refundables בגלל מצבים בטחוניים ואז מפעילים על המלון לחץ ציבורי (כמו בפייסבוק) בדרישה לקבל החזר שלא מגיע להם לפי התנאים,
הם עלולים ללמוד מזה שאנו "לקוחות בסיכון" ולסרב למכור לנו כרטיסים כאלו, או להעלות לנו את מחירם."

אני מסכים,על מה ברצונך להתווכח?

אז על מה כתבת "לא נכון"?
12/07/14 18:16
71צפיות
אז אתה מסכים שאין למלונות סיבה לקחת את הסיכון על עצמם, כלומר אם אנו נתחיל לדרוש ביטולים על כרטיסים "בלי ביטול" - יפסיקו למכור לנו אותם מראש.
לכן הפואנטה שלי היא שעדיף לנו לא להתחיל לבוא בדרישות כאלו, כדי שלא נגיע למצב זה, וכך שהבחירה אם לקחת את סיכון הביטול או לא - תשאר בידינו כלקוחות.

כן.
12/07/14 19:21
47צפיות
אני התכוונתי לסיכון כהגדרת הלקוח,אתה לסיכון להרעת הסיווג של הצרכן הישראלי.
יכולים לדרוש עד שבוע הבא, אז מה?
13/07/14 12:01
48צפיות
היום התפרסם בעיתונות על תיירים מארה"ב שרצו לבטל חופשה NON REFUNDABLE בים המלח עוד בזמן החטיפה, לפני התקפות הרקטות.
אז מה? תיירים מארה"ב הוגדרו כסיכון?

התייר מוסר פרטי כרטיס אשראי, בית העסק "תופס" מסגרת ומאותו הרגע התייר כבר איננו סיכון.
העסק ביטח את עצמו והכל בסדר.
לכתוב בפסקנות "לא נכון" ו"עובדה"
12/07/14 17:42
67צפיות
לא עושה אותך צודק.

בפרט שלא ברור אפילו מה אתה בכלל טוען.

מה לא ברור?
12/07/14 17:47
59צפיות
שעם לקוח בסיכון מתנהלים אחרת?
תקרא טוב טוב את תנאי השימוש שלהם (אלה שהיו
11/07/14 19:16
146צפיות
תקפים כשביצעת את העסקה במידת האפשר).
גם אני הזמנתי מלון ללא אפשרות החזרה לא מזמן, אבל באתר כתוב שאפשר לבטל כנגד "קרדיט" - כלומר, הם לא מחזירים את הכסף אלא הם "שומרים" את הכסף ששולם (בניכוי דמי ביטול) ואפשר לנצל אותו לשהיה באותה רשת ב-6 החודשים שאח"כ.

קשה לענות בלי שנתת פרטים
13/07/14 11:04
65צפיות
כמו האם הזמנת ישירות מהמלון או דרך סוכן.

אם הכסף חשוב לך כדאי שתמצא דרך להוסיף פרטים.
º
תבדוק עם הביטוח שלך.
13/07/14 22:40
10צפיות
עצות כיפיות (לא כאפות ולא כפיות) לשמח לבכן/ם
11/07/14 14:05
324צפיות
חשבתי שחבל שגם אתן ואתם לא תהנו מכמה עצמות פשוטות ומועילות.
העצה הראשונה אגב, התבררה לי מזמן כנכונה. אמנם לא תיירות אבל אנטי וירוס
שהיה במחיר מציאה של 24 דולר ומאז נכנסתי עוד כמה פעמים והמחיר הזה נעלם כלא היה,
עכשיו מובן מדוע.

º
תודה
12/07/14 00:40
23צפיות
12/07/14 08:46
61צפיות
עצות טובות בהחלט.
º
לא בטוח, צריך לנסות כדי לדעת...
12/07/14 22:14
20צפיות
בהנחה שהמפרסם רוצה למכור
12/07/14 09:42
118צפיות
מה ההיגיון העסקי בהצגת מחיר יותר גבוה למי שנכנס לביקור חוזר באתר? כלומר, אם נתקלתי במחיר אטרקטיבי בביקור הראשון ובכל זאת היססתי (מסיבה זו או אחרת, יש כל מיני סיבות), דווקא ״עונש״ בצורת התייקרות יעשה את העבודה?
זה ההגיון שלך ושלי
12/07/14 09:51
97צפיות
אבל מסתבר שאם את מאד רוצה דוקא את הטיסה הזו (או המוצר הזה) יש סיכוי גבוה (כנראה לפי מחקרים שנעשו) שתקני במחיר היותר גבוה.
אני חושבת שזה הרציונל מאחורי זה אבל אני לא חקרתי את הנושא לעומת אחרים שכן חקרו אבל לא הסבירו מדוע. הסבר נוסף יכול להיות שכאשר כמה אנשים מתעניינים באותן טיסות למשל, זה הזמן להעלות מחירים כי הטיסה המסויימת אטרקטיבית למספר גדול של נוסעים. תחשבי על גבר או אשה שהפכו מהיותם אנשים לא מחוזרים פתאום יש להם המון מחזרים. מסתבר שהם לא הופכים להיות יותר נגישים אלא פחות. איך זה בתור הסבר? חחחחח
יפה ההסבר השני שלך, לא חשבתי עליו
12/07/14 10:24
71צפיות
אם כי כשאני מנסה להיזכר איך הגבתי לקפיצת מחיר פתאומית ולא מוסברת, אז אפשרות א': התבאסתי והלכתי לחפש אצל המתחרים. אפשרות ב': הנחתי ש(בגילי המופלג) בטח שכחתי איזה אתר כן הציג מחירים אטרקטיביים והלכתי לחפש אצל המתחרים...
ברור שכל זה נכון לגבי התייקרות מלאכותית, שלא קיימת באתרים מתחרים (קראתי שלא כולם באמת מתחרים ביניהם). לא מצפה מחברת תעופה, מלון וכו' להקפיא ספיישל בשבילי מחיר שראיתי לפני שבוע.
חלק אני מתכוון לנסות
12/07/14 22:00
60צפיות
כמו אריזת כבלים בנרתיק משקפיים.

דרך אגב אני לא נתקלתי בתופעה של מחיר עולה באתר שאני חוזר אליו. לפעמים עולה, לפעמים יורד, לפעמים יציב, לא ראיתי חוקיות
חלק אני כבר מנסה
14/07/14 08:07
34צפיות
לדוגמא - עניין בקבוק המים הריק. אצלי הוא חצי ריק לקראת הטיסה ובדרך כלל עובר בסדר. רק פעם אחת הכריחו אותי לזרוק אותו.

לגבי הבדיקה הבטחונית - בטיסה האחרונה זרזו אותנו לגייט בהיסטריה הרבה לפני העליה למטוס. כשהגענו נתקענו - כי יושבים באקווריום ולא יוצאים. נדרשתי לצאת לשירותים וכשחזרתי חלצתי את הסנדלים מראש והנחתי אותם על המסוע...

כך שחלק מהעצות נראות מתאימות מאוד ונכונות. העצות בעניני אריזה ינוסו בעוד חודשיים.
הם רואים את חצי הכוס המלאה, חצי ריק = מלא
14/07/14 15:04
13צפיות
רק ריק לגמרי הוא ריק, כנראה שמהסיבה הזו הכריחו אותך לזרוק את הבקבוק.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום