בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.
הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.
הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.

לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.
במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.
בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים.

בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*.
לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.

בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.

אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.
גלישה נעימה!

טיול בלפלנד- מידע באתר ישראלי חדש
26/10/13 23:58
49צפיות
אפשר להמליץ על טיול בלפלנד?
קיים אתר ישראלי המרכז מידע על טיולים וכפרי נופש בלפלנד.מומלץ

www.lapland.co.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
טיסות למונדיאל בברזיל- י
26/10/13 20:59
103צפיות
שלום לכולם,

אני מחפש טיסות לריו דה ז'ניירו בחודשים יוני-יולי 2014- התקופה בה יתקיים בברזיל גביע העולם בכדורגל.
המחירים פשוט מטורפים, ראיתי טיסות של אלעל ב-3000$ ושל חברות כמו איבריה, לופטהנזה וק.ל.מ. ב-2500$ צפונה.
זאת כשבימי שגרה הטיסה עולה בין 1200$ ל-1300$ אם מזמינים מספיק זמן מראש.
נראה שכל החברות רוצות לעשות קופה במונדיאל ולנצל את האוהדים שסה"כ רוצים להגשים חלום ולראות משחקים באיצטדיון המראקנה.

השאלה שלי היא כזו: מהניסיון שלכם המחירים רק יילכו ויעלו ובהמשך אף לא יהיו טיסות?
או שיש מצב שחברות משחררות לאט-לאט עוד כרטיסים במחלקות מוזלות או שאפילו מוסיפות עוד טיסות?

אני מתלבט אם להתפשר על תאריכים לא נוחים ולקחת מה שיש או להמתין בתקווה שיהיו עוד כרטיסים מוזלים או טיסות נוספות (בכל זאת יש עוד 8 חודשים).

אשמח אם תתרמו מהניסיון וידע שלכם בטיסות, במיוחד סביב אירועים מיוחדים.

המון תודה.
לדעתי, לא מדבר מנסיון
27/10/13 01:09
61צפיות
המחירים שציינת פה הם משוגעים, ברמה שלמרות החוויה בהנחה שאתה לא רוטשילד והכסף גדל על העצים שלך בחצר הייתי מוותר.
במקומך הייתי מחכה לדילים של טיסה+מלון+כרטיס למשחק כלשהו..במקרים כאלה יכולים לגלם מחיר טיסה נמוך יותר וכו... כלומר בגלל שזה חבילה הם יכולים להוזיל חלקים גדולים מהמרכיבים של הטיול וליצור מחיר סופי נמוך יותר מאשר כל חלק בנפרד (טיסה,מלון וכרטיס כל אחד בנפרד)
אבל זאת רק המלצה שלי :)
לא יודעת איפה עשית את החיפוש
27/10/13 06:19
52צפיות
וגם לא על אילו תאריכים מדוייקים אתה מדבר, אבל כשאני בודקת באתר KAYAK, אני רואה המון טיסות זולות משמעותית מן המחירים שנקבת.
כך למשל אני רואה טיסה עם אליטליה, יציאה ב-23.6 וחזרה ב-8.7, במחיר של $1384. אם רוצים טיסות קצת יותר נוחות, עם פחות שעות המתנה בקונקשן, אני רואה עבור אותם תאריכים, באותה חברת תעופה, מחיר של $1484.
ב-KLM אני רואה טיסות בכ-$1800.

שווה לך להציץ שם.
לא יודע איזה תאריכים את מחפשת
27/10/13 09:04
43צפיות
אבל לתאריכים המדוייקים של המונדיאל יש טיסות באיזור 1500-1700, ולדעתי אפשר למצוא גם יותר זול מזה, אולי לנסות לחפש דרך יעדי איזיג'ט מהארץ והמשך נניח מלונדון לברזיל, אולי יצא יותר זול.
תנסי לבדוק דרך אתיופיין יש להם טיסות זולות
27/10/13 15:48
16צפיות
לריו
הסעה משדה התעופה בברצלונה לעיר. היש שאטלים?או
26/10/13 18:35
90צפיות
דרך מומלצת אחרת ?תודה.
הנה קישור...לשאטל. וחלק והמלונות גם יש
26/10/13 18:50
69צפיות
bonotaxi
26/10/13 19:03
44צפיות
http://www.bonotaxi.com/ השתמשנו תמיד בברצלונה וגם במדריד. תמיד בזמן . תמיד היה טוב
אנחנו נסענו ב-Aerobus לכיכר קטלוניה
26/10/13 19:22
56צפיות
והיה יעיל ונוח. רק צריך להביא בחשבון שאין לו הרבה תחנות הורדה/איסוף בין הכיכר לטרמינלים (פרטים באתר).
כתובות אינטרנט מצורפות:
יש אוטובוס שמגיע עד כיכר קטולינה ישירות משדה
26/10/13 22:20
43צפיות
התעופה
אם אתם זוג או יותר
27/10/13 07:43
43צפיות
מונית עולה כ35 יורו

שטל יהיה טוב אם אתה לבד
סיורי שוקולד עם טעימות - בעולם
26/10/13 18:25
160צפיות
לינק נחמד - אני אוהבת שוקולד
26/10/13 18:41
91צפיות
אז בשבילי סיור במפעל זה אטרקטיבי
הייתי, (מספר פעמים) במפעל של THEO שמוזכר שם, בסיאטל והוא באמת נהדר לדעתי. הוא קטן אז הסיור קצר אבל ההסברים מענינים ויש הרבה טעימות והחנות מפעל שלהם היא בכלל משהו מדהים - המון טעימות של חלק גדול מטבלאות השוקולד שלהם. השוקולד שלהם מאוד איכותי, אורגני ואין בו כלום מלבד סוכר וקקאו. הם לא מכניסים סויה לציטין.

תודה על הלינק...
מעניין איך הם מצליחים לקשור מים ושומן בלי
27/10/13 09:21
79צפיות
לציטין, שהוא חומר חשוב מאוד.
º
אולי עם סודה קאוסטית
27/10/13 10:31
10צפיות
º
סודה כזו משמשת לציפוי פרעצל. אבל בשוקולד?
27/10/13 10:31
14צפיות
כן ברור
27/10/13 11:43
59צפיות
סודה לשתיה היא בסיס, יחד עם חומצות השומן של השוקולד (כמובן צריך להשאיר קצת שומן בשביל הטעם)
מעדיף להשאיר הרבה שומן בשביל הבריאות ואני ממש
27/10/13 11:55
38צפיות
לא מתבדח.
סודה כאוסטית*
27/10/13 11:59
51צפיות

סודה לשתיה התוצר של בסיס וחומצה
º
NaOH? אני ממש מקווה שלא
27/10/13 13:30
18צפיות
למה לא?
27/10/13 15:42
44צפיות
חומר מאכל מהדרגה הגרועה ביותר
27/10/13 16:17
45צפיות
http://www.sciencelab.com/msds.php?msdsId=9924997
אני חושב שהשימוש הביתי הנפוץ ביותר הוא פתיחת סתימות במערכות ביוב.
Acute Potential Health Effects: Skin: May be harmful if absorbed through skin. Causes severe skin irritation and burns. May
cause deep penetrating ulcers of the skin. Eyes: Causes severe eye irritation and burns. May cause chemical conjunctivitis
and corneal damage. Inhalation: Harmful if inhaled. Causes severe irritation of the respiratory tract and mucous membranes
with coughing, burns, breathing difficulty, and possible coma. Irritation may lead the chemical pneumonitis and pulmonary
edema. Causes chemical burns to the respiratory tract and mucous membranes. Ingestion: May be fatal if swallowed. May
cause severe and permanent damage to the digestive tract. Causes severe gastrointestinal tract irritation and burns. May
cause perforation of the digestive tract. Causes severe pain, nausea, vomiting, diarrhea, and shock. May cause corrosion and
permanent destruction of the esophagus and digestive tract.
ידוע. נמכר בכל טמבוריה בדחילו ורחימו.
27/10/13 16:28
42צפיות
או לפחות בקופסה.
27/10/13 16:51
38צפיות
סיפור נוראי בקישור,
אוי ואבוי אם מישהו יתבלבל בין סודה לשתיה לסודה קאוסטית
http://nayman0.blogspot.co.il/2013/10/blog-post.ht...
התוצאה תהיה קשה.
מי שהסיפור נגע בליבו מוזמן לתרום, יהיה לו חלק בסוף שמח לסיפור עצוב (יש קישור מתאים בפנים).
אין לי כוח לחפש באיטנטרנט כרגע, מהזיכרון
27/10/13 19:52
29צפיות
שלי, מה שאני יודעת זה שהלציטין פשוט מחיש תהליכים באופן כימי. ואילו הם נותנים לריאקציה זמן (הרבה שעות, אולי כמה ימים אפילו) להתרחש בלי הלציטין. הם הסבירו את זה בהרצאה, אבל זה היה לפני 3, 4 שנים כבר ואני לא זוכרת.
בגלל הזמן שלוקח, השימוש בסויה לציטין מוריד מאוד את העלויות כמובן.

למעשה, אני קונה כיום רק שוקולד בלי סויה לציטין. יש יצרן שאני מאוד אוהבת (יותר מאשר את השוקולד של תיאו) ומייצר גם הוא בלי חומרים. הוא מאוד טעים, למעשה אני תמיד מביאה לאמא שלי ואחי מארה"ב כשאני מגיעה לישראל. כי קשה למצוא בארץ שוקולד שמיוצר ללא זוי לציטין.
האם המסלול הזה הגיוני?
26/10/13 17:19
84צפיות
אני ואשתי מתכננים לנסוע לקובה בפברואר ואנחנו חושבים או להצטרף לטיול מאורגן או לבנות טיול מאורגן אישי כך שיועץ תיירות יתפור לנו מסלול לפי ימי טיול ויזמין לנו טיסות, בתי מלון, הדרכה מקומית וכל מה שצריך. רצינו להתייעץ עם מי שהיה בקובה אם זה מקום ידידותי לטיול עצמאי כשהמקסימום שנוכל לדבר זה באנגלית או שכדאי להצטרף למאורגן? הנה מסלול של טיול לקובה וקוסטה ריקה ל-21 יום שיש אליו מקומות פנויים לתאריך שרצינו. האם המסלול נראה הגיוני ולא עמוס מידי? על פני השטח הוא כולל המון דברים אבל ככה זה במאורגן. מה שחשוב לנו שזה לא יהיה מירוץ כנגד הזמן כי בכל זאת המטרה היא להתאוורר ולנוח קצת

יש בטיול הזה רק 6 ימים בקובה
26/10/13 18:20
45צפיות
בטיול מהסוג הזה אין זמן לנוח...
כמה רעיונות לגבי מה לקחת לנסיעות לחו"ל/טיסות
26/10/13 15:54
106צפיות
כל כמה שבועות האתר הזה מפרסם עצות לנוסעים לחו"ל לגבי נמלי תעופה, בגדים
ללבישה, אריזה, אוכל וכד'. בדרך כלל רוב הדברים ידועים לרובנו ואין בהם חדש אבל הפעם
מצאתי כמה רעיונות מוצלחים (חלק מהדברים לא ניתן לרכוש בארץ לצערי), למשל בגדים תחתונים
עם רוכסן

http://tinyurl.com/pp6kcft

ועוד אחד

http://tinyurl.com/ogc5vhr
אירופה בחורף
26/10/13 14:17
189צפיות
היי לכם,

יש לנו הזדמנות לנסוע לשבוע של חנוכה לאירופה.
כרגע מתלבטים בין ברלין ולונדון, בהן טרם ביקרנו לבין פריז, בה ביקרנו אך נשמח לחזור.
מצד אחד, קצת חוששים בגלל מזג האוויר... האם לגמרי בזבוז של זמן?
מצד שני, חשבנו לעשות טיול תרבות-אוכל-פינוקים, שממילא מתרחש רובו בדלתיים סגורות (חוצמזה שלסתיו-חורף יש את היופי שלו).

אשמח לשמוע המלצות ודעות לכאן או לכאן.

תודה!
קסם של חורף בתוספת אוירת כריסמס
26/10/13 16:52
148צפיות
תלוי בתקציב שלכם. לונדון מאוד יקרה ברלין הרבה יותר זולה.
בשתיהן תמצאו אוירת חג נהדרת. מוזיאונים לבלות בהם , ממש לא חסר.
לא הייתי חוזרת לפאריז אם לא הייתם בלונדון וברלין. לשתי הערים יש הרבה מה להציע ובשלושתן הייתי בתקופה המדוברת בשנים שונות. לגבי מזג אויר, לא כזה נורא. תמיד יש בתי קפה להתחמם בשתיה חמה.
תודה
26/10/13 18:39
76צפיות
איזה כיף, ממש עודדת אותנו לגביי מזג האוויר!

כנראה שנלך על ברלין.
תחפשי בפורום יש שירשור מלונות מומלצים בברלין
26/10/13 19:13
72צפיות
ממליצה גם על סיורים בעברית של נדב. תחפשי בגוגל.
שוקי כריסמס בברלין נהדריםםםם.  עברנו מאחד לאחד ושתינו יין חם.
º
ברלין!!!!!!!!!!
27/10/13 05:46
34צפיות
אני אישית (כמה מפתיע) הייתי נוסעת ללונדון
27/10/13 08:00
100צפיות
מעבר לתערוכות השוות (כרגיל), בעונה הזאת יש תאורה חגיגית ברחובות, שוקי כריסטמס (אומנם פחות "נחשבים" מאלה של מרכז אירופה), רחבות החלקה על קרח במיקומים אסטרטגיים ועוד. בשנה שעברה טיילנו בלונדון בתחילת דצמבר, היה קר-ר (בסביבות ה-0, לא משהו שזכרתי מביקורים קודמים)  אך יבש, עניין של מזל.
אבל אותו דבר (פלוס-מינוס) אולי יגידו לך גם מי שמכירים יותר טוב ממני את ברלין. וקשה להתווכח עם העובדה שהיא בסך הכול יותר זולה מלונדון.
אני מטייל כמו שאוכלים פירות ים
27/10/13 14:32
79צפיות
רק בחודשים עם האות "ר" בשמם. אני אפילו מחמיר ולא כולל את ספטמבר. באופן נדיר ביותר נסענו השנה לחו"ל גם ביוני כדי לחגוג אירוע. אבל זה היה היוצא מן הכלל.

לונדון לא קרה במיוחד ופחות צפופה בחורף. אבל תמיד יפה, תוססת ומרתקת.
יורוטריפ
26/10/13 12:50
333צפיות
אני ועוד 2 חברים מתכננים לעשות יורו טריפ בספטמבר 2014, אנחנו מנסים לתכנן אותו מעכשיו בגלל טיסות זולות מכאן (איזיג'ט).

אנחנו מתכננים טיול של משהו כמו 21 יום ורוצים לעבור ב5מדינות:

מדינות חובה
אנגליה (ל5 ימים, כולם בלונדון שביום אחד ניסע למשחק במנצ'סטר)
ספרד (יומיים בלבד במדריד, גם למשחק)
הולנד (אמסטרדם בלבד, 4-5 ימים)

בשאר אנחנו קצת מתלבטים בין ברלין/פראג/רומא או אולי אפילו סקוטלנד

כמה שאלות לי אליכם:
* אנחנו 3 אנשים כל אחד עם תקציב שנע בין 13000-17000 אלף ואנחנו כנראה נישן בחדר אחד במלון או בדירה, מה מהשניים יותר זול? אתרים מומלצים לבדיקת דירות?
* מהמדינות שציינתי שבינהם אנחנו מתלבטים, איזה מדינה יותר זולה?
* מה הדרך הכי זולה לעבור ממדינה למדינה? רכבת/מעבורת או טיסה? באיזה אתר רואים מחירים של כרטיסים לרכבת
* אם מישהו כאן עשה יורו טריפ, אשמח לשמוע קצת חוויות

תודה מראש=)

איך תזמינו טיסות אם עוד לא נקבע לוח המשחקים?
26/10/13 13:04
124צפיות
אני משער שאתם רוצים לראות משחקים באולד טראפורד וסנטיאגו ברנבאו.... לא תוכלו לדעת באיזה תאריכים יש משחקים לפני יולי...
אני אסביר
26/10/13 13:36
134צפיות
טיסה לשבוע אחד לאנגליה באיזור ה12 נגיד עד ה17 תיתן לנו שבוע של מחזור ליגה וליגת האלופות, רק חוסר מזל גדול (מה שיכול לקרות) יגרום לנו לא לראות משחק, אבל את הטיסה הראשונה מהארץ לאירופה (שזו גם הטיסה היקרה) אנחנו רוצים לסגור מראש.

מתי נגיע למדריד? את זה נוכל לתאם כבר אחרי לוח המשחקים שכן מעבר ממדינה למדינה באירופה הוא זול בהרבה
יש לכם הרבה נסיעות והן לא כל כך זולות
26/10/13 15:09
98צפיות
הסכום המצטבר של 5 נסיעות באירופה הוא לא פחות מטיסה מישראל ללונדון...
אז יש לך המלצה על מבנה הטיול
26/10/13 15:53
72צפיות
באופן שיהיה הכי זול?

לצורך העניין בוא נדבר על מצב שבו אנחנו עושים את
לונדון-מדריד-ברלין-אמסטרדם ורומא, באיזה סדר הכי כדאי לעשות זאת?

יש רק 120 אפשרויות...
26/10/13 18:11
75צפיות
המקומות שבחרת לא נמצאים על קו ליניארי כמו המסלול מפריז לשבדיה.
מחירי נסיעות הם דבר דינמי שעשוי להשתנות מיום ליום ומשעה לשעה, אז ממש בלתי אפשרי לתת תשובה חד משמעית... אני כמעט בטוח שעוד אין נתונים על מחירים בעוד כמעט שנה שאתה יכול לעשות תכנון כזה.
º
לונדון, אמסטרדם ברלין מדריד רומא.
27/10/13 11:29
18צפיות
לגבי כדורגל באנגליה
27/10/13 11:28
34צפיות
אני גם רציתי בזמנות ללכת למשחק בפריימר ליג שלהם,
יכול להיות שזה השתנה...
אבל הסברתי שלא אוכל לרכוש כרטיס הואיל וכל הכרטיסים כבר נרכשו שנה מראש ושייכים לחברי המועדונים שמציפים את האיצטדיונים מקצה לקצה, כך שאם אתה משיג כרטיס יש לך מזל, וזה גם יעלה לך כנראה לפחות 70 לירות שטרלינג, בהצלחה!
לו"ז צפוף. ברוב הזמן תהיו בדרכים.
26/10/13 13:44
79צפיות
המרחקים ענקיים וכל יעד שקבעתם נמצא בקצה אחר של אירופה.
לגבי השאלות: דירה יותר זולה ממלון. יש המון אתרים להשכרת דירות, למשל airbnb. ספרד הכי זולה מבין השלוש, אם כי גם בה לא זול בטירוף.
רכבות ומעבורות כנראה יותר זולות מטיסות למעט אולי יורוסטאר, אבל לוקחות הרבה יותר זמן. אם מקלידים בגוגל את שם המדינה ו-train אפשר להגיע בקלות לאתרי רכבות ולראות שעות ומחירים.
בקשר לצפיפות
26/10/13 13:48
66צפיות
כמה זמן את חושבת שצריך בשביל שהטיול לא יהיה כ"כ צפופ?
שנה?
26/10/13 13:58
59צפיות
ועכשיו ברצינות - הזמן בסדר, אבל במקום להגיע לפראג ורומא ולא להספיק לראות כלום, להתמקד באזורים שיחסית קרובים ללונדון, מדריד ואמסטרדם. לדוגמה: המרחק מלונדון לאדינבורג בסקוטלנד 500-600 ק"מ, תלוי איזה אתר שואלים, וגם בסקוטלנד עצמה המרחקים עצומים. במקום זה אולי לרדת דרומה מלונדון או לכיוון דרום-מערב ולחפש מה יש מעניין בסביבה.
יורוטריפ
26/10/13 15:17
121צפיות
לפני שנתיים בעלי ואני עשינו יורוטריפ במשך 5 שבועות.
התחלנו בצרפת (שבוע בפריז) והגענו לשוודיה (שבוע אצל חברים בעיירות שונות), כשבדרך עברנו גם בהולנד (ארבעה ימים באמסטרדם), גרמניה (שבוע שבו עברנו מקלן להמבורג, דרך שמורות טבע, מסלולים וגם כנס משחקי מחשב אחד) וגם 24 שעות יקרות להחריד אך מדהימות בקופנהגן, דמנרק
הדבר היחידי שתכננו היה הטיסה והמעברים בין המדינות, שהזמנו מראש.
נסענו ברכבות והכרטיסים כללו גם נסיעות באמצעי תחבורה כמו מעבורת. שלושה חודשים מראש מקבלים את התעריף הכי זול, למיטב זיכרוני זה היה כ-30 יורו לנסיעה מפריז לאמסטרדם.
תראה אם משתלם לכם לקנות כרטיס משולב לכמה מדינות:
http://www.eurail.com/

אנחנו כתבנו להם מייל עם תיאור המסלול והם השיבו לנו שדווקא לא משתלם ועדיף לקנות כרטיסים לכל יעד.

לינה: לינה לפריז, אמסטרדם וקופנהגן הזמנו מהארץ. ישנו בהוסטלים והשתמשנו באתר:
http://www.hostelworld.com/

בגרמניה ישנו יומיים אצל זוג מקסים שהשאיר לנו את הדירה שלו (couchsurrfing). כיוון שהמסלול תוכנן במקום ולא ידענו מראש לאן ניסע, השתמשנו בשאר הזמן באפליקציה של הזמנת הוסטלים בנייד (רכשנו סים מקומי עם גלישה). לא זוכרת את השם, אבל השימוש היה קל, נוח ומהיר ולא היו לנו תקלות גם כשהזמנו חדר שעה לפני שהגענו אליו...
הפעם היחידה שבה לנו במלון של ממש ולא בהוסטל הייתה בהמבורג, כיוון שרק שם היה מקום פנוי.
באופן כללי, לא רואה צורך לישון במלונות, הוסטלים עם ביקורות טובות ואמינות הם נהדרים ולגמרי מספיקים (ולדעתי האווירה יותר).

תחבורה: בכל המדינות מלבד גרמניה קנינו כרטיס חופשי-יומי או חופשי-שבועי, בהתאם לזמן ששהינו באזור. לדעתי זה היה מאוד משתלם ולא ראינו צרוך לעשות את הכרטיסים התיירותיים, אני לא זוכרת את שמם.
התחבורה הציבורית באירופה מדהימה, לא צריך יותר.
באמסטרדם שכרנו אופניים ליומיים והיה נהדר, שירת אותנו נאמנה והתניידנו בקלות בכל רחבי העיר.
בגרמניה שכרנו רכב כיוון ששם ביקרנו יותר במסלולים ושמורות טבע ורצינו לעצור בכל מיני עיירות קטנות בדרך.

מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה ותהנו!

º
אוי כמה שגיאות
26/10/13 15:19
29צפיות
עזרת מאוד תןדה!
26/10/13 15:43
62צפיות
רק שאלה: כמה עלו לכם בערך כל המעברים+הטיסות ממדינה למדינה בטוטאל?
כל הטיול עלה 18K לשנינו
26/10/13 17:55
63צפיות
בשוודיה כמעט ולא היו לנו הוצאות (התארחנו אצל חברים), בגרמניה חסכנו קצת בלינה בעזרת קאוצ' סרפינג ובאופן כללי לא הלכנו להרבה אטרקציות תיירותיות שעולות כסף, אז הצלחנו לחסוך בעלויות...
18K לשניכם ביחד?
26/10/13 22:11
51צפיות
אני יכול להיות אופטימי אם ככה
תיקון לאתר של הרכבות:
26/10/13 19:00
58צפיות
http://www.raileurope.com/european-trains/deutsche...

הקודם זה האתר של הרכבת המהירה, יקר יותר..
לדעתי אתם מגזימים עם 5 מדינות בשלושה שבועות
26/10/13 23:21
70צפיות
אם תורידו את זה לשלוש מדינות, ז"א שבוע בכל מדינה(זכרו שבכל מדינה יש הרבה ערים ומקומות מעניינים), לדעתי תהנו יותר.

אשמח לעזור, אפשר לשאול משהו?
27/10/13 11:26
66צפיות
מה זאת אומרת "מדינות חובה"?
שאתם עושים טיול באירופה, מה אתם מחפשים לראות, לחוות לעשות?
אתם תעשו טיול רגוע או מואץ?
טיול מוזל?

בחרתם באנגליה, למה דווקא 5 ימים לונדון?
אני מבין שאתם חובבי כדורגל מושבעים, יפה.
הייתי בסקוטלנד, אם תגיד לי מה אתם מעוניינים לראות בסקוטלנד, זה יעזור לי להמליץ או לא להמליץ לך להיות שם...
לרוב הכי זול רכבות בין המדינות, אבל זה לא תמיד, מומלץ לעשות השוואות עם טיסות של חברות זולות...
וכן עשיתי יורו טריפ...
ככה
27/10/13 11:47
54צפיות
סקוטלנד חשבנו קצת בגלל הנופים ואיך שהמדינה נראית אבל אני לא באמת מכיר את המדינה, הטירות נראות מדהימות.

מדריד חובה בגלל הכדורגל
לונדון זו עיר גדולה באירופה שלא יצא לי לנו לראות, אנחנו רוצים לראות את המקומות המפורסמים והבנתי שחיי הלילה שם גם לא רעים בכלל.
אמסטרדם מדהימה, יצא לי להיות שם 7 ימים ונשארתי עם טעם של עוד.
שאר המדינות אנחנו יותר גמישים, חשוב לנו אוכל טוב, נופים יפים וחיי לילה.

5 ימים בלונדון כי פחות נראה לנו מעט מדי ובפועל בעצם זה 4, כי יום אחד אנחנו נהיה במנצ'סטר.
אם כך
27/10/13 13:05
29צפיות
אז כדי לכם לטייל בסקוטלנד היא מדהימה מבחינת הנופים....
אגב, בכל היורו טריפ הזה, תבדקו אפשרות שלקחת טיול מאורגן...
מדריד... יש כדורגל גם בברצלונה, גם אני מניח במינכן, גם רומא....

למה אתם רוצים להיות בלונדון, מה לראות מה לחוות?
חיי לילה, כן יש שם חיי לילה טובים...בעיקר סופי שבוע...
אבל יש עוד מקומות עם חיי לילה טובים...
הולנד ואמסטרדם אכן, מדינה מדהימה, אהובה עלי... הייתי 6 ימים... בנתניה גדלתי, באמסטרדם התבגרתי...
באיים הבריטים אין אוכל טוב מהבחינה של המטבח המקומי...
מטבח מקומי טוב, יש בבלגיה,צרפת,איטליה, הונגריה, יוון...
וזה גם תלוי!! על אוכל טוב פעמים רבות צריך לשלם יותר...
לונדון זה משהו ענק, 4 ימים בה, (תלוי מה אתה מחפש לראות), זה בקושי לטעום ממנה...
תהנו!
כדורגל מחוץ למדריד ויונייטד
27/10/13 13:13
24צפיות
אחד מאיתנו אוהד מנצ'סטר ואני אוהד ריאל, השלישי ברצלונה אבל הוא היה.

השאר לא מעניין בכדורגל.

בקשר ללונדון זו בתפיסה עיר שיש מה לעשות בה, מה גם שיש משפחה לאחד מאיתנו ככה שזה יכול לחסוך לנו כסף לטיול.

איפה כדאי לבקר בסקוטלנד?

נסיון לרבע את המעגל
27/10/13 14:01
27צפיות
אני מבין שמבחינתכם משחק כל מנצ'סטר ומשחק של ריאל הם חובה.
האם חובה ששני המשחקים יהיו בבית? אולי איזה משחק חוץ יסתדר לכם טוב יותר מבחינת גאוגרפיה?
לונדון
27/10/13 14:23
27צפיות
זה שיש מה לעשות בה זה נכון,
גם בחיפה יש מה לעשות

השאלה היא מה אתה רוצה לעשות בלונדון?
איפה מתגוררים הקרובים בלונדון?
סקוטלנד, מבחינה עירונית אדינברו היא יהלום
מבחינת נופים, כמה בכל מקום
יש את ההילנד שזה מדהים, לוך נס,האי לואיס והריס, הברדים חיצוניים,
האי סקאי, האי הוי...
האם קיים מצב בו רכבת יותר זולה?
28/10/13 16:52
27צפיות
מכל הבדיקות שעשיתי עכשיו זה מה שאני רואה... הגיוני?
* טיסה יותר זולה מהרכבת*
28/10/13 16:53
22צפיות

התבלבלתי שם למעלה חח
כן
28/10/13 17:32
24צפיות
לי למשל יצא זול יותר מהולנד לגרמניה טיסה זולה יותר
עזרה במלון בוינה
26/10/13 10:23
158צפיות
שלום לכולם
אני נוסע בסוף נובמבר לוינה ל5 לילות ורוצה את המלצתכם על מלוןבמיקום טוב בעלות עד 2500 ש""ח
מצאתי את הבתי המלון הבאים
Hotel Erzherzog Rainer
Ibis Wien Mariahilf
Hotel Adlon
Hotel Capri
אשמח להמלצתכם על אחד מהמלונות האלה או כל מלון אחר בסדר גודל עד 2500 ש"ח ל5 לילות
אבי
כל המלונות שניתנו לי בשרשור הקודם או מלאים או יקרים מידי ליכולתי הכספית
יתכן שיש לי רעיון בשבילך, אני מבררת אצל חבר
26/10/13 10:29
120צפיות
שחזר השבוע, נראה לי שלפחות המחיר יתאים, והוא אהב מאוד את המלון הממוקם מצויין. אחזור עם פרטים.
או, זה ממש אקספרס:
26/10/13 10:34
152צפיות
הוא אומר כך: מלון גרבן
http://www.booking.com/hotel/at/graben-wien-1010.h...
שילם קצת פחות מ-100 יורו ללילה, בשער של היום זה אמור לקלוע לתעריפך, מיקום מצויין, שתי דקות מסן סטפן. מלון שקט. אהב את היחס של הצוות, ארוחת בוקר גדולה, מיני בר בחדר. תענוג. הוא קיבל את ההמלצה מחבר אחר וממליץ על המלון. אם ההזמנה בבוקינג עולה יותר נסה אולי למצוא אתר הזמנות אחר, או שאשאל אותו איך הזמין וקיבל כזה מחיר.
וינה מלון
26/10/13 11:21
391צפיות
תודה לאורלנדה על התשובה המהירה.
הקישור שנתת הוא לבוקינג וינה כדי למצוא את המלון צריך את השם באנגלית
מצורף קישור למלון שהומלץ לי על ידי חבר שחזר בשבוע שעבר מוינה
http://www.booking.com/hotel/at/ibis-wien-mariahil...

איך המיקום של המלון ביחס לנאשמרקט ןלאיזורים אחרים בוינה
המחיר דרך אתר החברה הוא רק 1630 ש"ח במקום 2320 בבוקינג כך שאני רוצה לסגור מהר על המלון
כן ידוע לי שהמחיר ללא ארוחת בוקר
אבי
לא כל כך הבנתי את הערתך
26/10/13 11:29
94צפיות
בכל מקרה, זה האתר הרשמי של המלון:
http://www.kremslehnerhotels.at/en/hotel-graben-vi...
מלון גראבן
26/10/13 11:43
94צפיות
נמצא ממש בלב העיר. ממש בצומת של קרטנט שטאסה והגראבן. יש תחנת מטרו ממש ביציאה מהרחוב. כמה צעדים מצד שמאל  נמצא "עמוד המגיפה". מצד ימין סן סטפן.

הנאש מרקט הרבה יותר מרוחק משם אם כי עדיין במרכז והכל במרחק הליכה.
מלון גראבן
26/10/13 15:26
68צפיות
תודה על הקישור למלון אבל לצערי אין מקום לא דרך אתר המלון ולא דרך בוקינג

תודה
היינו במלון הזה לפני שנתיים היה מצויין
26/10/13 20:45
50צפיות
והמיקום מעולה!
כיוון שהזכרת את ibis Mariahilf -
26/10/13 11:51
94צפיות
לפני קצת יותר מחודש התאכסנו לילה אחד במלון (בעצם מוטל) באותה סביבה, Motel One Wien Westbahnhof. הוא שייך לרשת מוטלים עירוניים שפועלת בעיקר בגרמניה ושוכן ממש במתחם ה-Westbahnhof (תחנת רכבת + מרכז קניות + תחנת רכבת תחתית מעבר לכביש). כדי להגיע ל-Stephansplatz (הצנטרום של הצנטרום) צריך לנסוע כמה תחנות ברכבת התחתית.
תוכל לבדוק אם זה מתאים לתאריכים / תקציב / רמת הציפיות שלך.  
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מיכל תודה גם לך אבל גם כאן אין מקום
26/10/13 15:30
38צפיות
מוזר, כי יש שם המון חדרים
26/10/13 16:11
64צפיות
הבנתי שאתה בכל מקרה כבר די "סגור" על מלון אחר - בהצלחה!
אגב, אנחנו לא התלהבנו מהנשמרקט, אבל לא כולם חייבים לאהוב אותו דבר.
תנסה את זה
26/10/13 16:30
60צפיות
סגרתי מלון בוינה
27/10/13 09:09
46צפיות
שלום לכולם
מאחר וכל בתי המלון שהצעתם או שהיו יקרים מידי או שכבר היו מלאים לגמרי ולאחר שבדקתי את מחיר המלון של IBIS והוא גם העלה את המחיר ב100 ש"ח וקיבלתי עליו 2 המלצות מאנשים שונים החלטתי אתמול בערב לסגור את המלון בעלות של 470 דולר ל5 לילות ללא ארוחת בוקר אם נרצה נאכל במלון בעלות של 30 דולר לזוג לארוחה.
למיכל לא כל הטיול מבוסס על הנשמרקט לא ידעתי על קיומו עד שלא נכנסתי קצת לקבל חומר על וינה
תודה לכולם על התשובות המהירות נתראה בעוד שבוע כאשר אתחיל לבנות את מסלול הטיול
אבי
וילנה ליטא. חוץממה שכתוב בגוגל. יש איזה משהו
26/10/13 00:22
51צפיות
מדהים שאני צריכה לדעת ???
ויש חו"ד לעיניני הטרקלין שם?
מזדמנת לכמה שעות
תודה מראש.
התלבטות ביחס לרכב שכור
43תגובות
25/10/13 20:39
275צפיות
על איזה רכב הייתם ממליצים ל-5 נוסעים בוגרים (+ 5 מזוודות) לטיול באירופה? מתוכנן לנסוע כ-150 ק"מ בממוצע ליום?

(המשך...)
על איזה רכב הייתם ממליצים ל-5 נוסעים בוגרים (+ 5 מזוודות) לטיול באירופה? מתוכנן לנסוע כ-150 ק"מ בממוצע ליום?
המלצות למסלול בברמן גרמניה.
25/10/13 19:11
50צפיות
ערב טוב לכולם ושבת שלום  

בתחילת דצמבר אהיה בברמן שלשה ימים. יש למישהו המלצה במקרה לאן ללכת ומה לעשות?

תודה מראש.
המלצות למסלול בברמן גרמניה
25/10/13 21:16
42צפיות
הייתי ממליץ לחפש בגוגל מידע על ברמן.

ולמקרה שגוגל יאכזב, מה שתייר מזדמן עושה זה לגשת לדלפק בית המלון ולשאול שם על טיולים יומיים ברחבי ברמן.
גם בויקיפדיה יש מידע על אטרקציות בברמן.
כמה זה 70 יורו?
25/10/13 18:34
145צפיות
יורו
º
70 יורו זה 70 יורו
25/10/13 18:36
52צפיות
º
ואחרי עמלה?
25/10/13 19:11
45צפיות
º
תלוי בויטמין.
26/10/13 10:29
19צפיות
מהי הדרך הזולה לרכוש טיסה לפריז בקיץ?
25/10/13 15:21
135צפיות
משפחה = 3 ילדים.

חודשים יולי או אוגוסט 2014.
אין לי בעיה על לואו קוסט / צ'רטר / רגע אחרון / הרבה מבעוד מועד וכו'.

תודה.
מה הבעיה לבדוק כבר עכשיו ולקנות?
25/10/13 15:47
119צפיות
פריז זה קו מבוקש מאוד וקשה למצוא משהו זול ככל שמתקרבים למועד.
אבל גם לונדון, וג'נבה מבוקשים - ושם מצאתי
25/10/13 15:52
124צפיות
לואו קוסט.

מה נחשב למחיר זול לפריז?
º
לואו קוסט = כ 400$ לנוסע, כולל מזוודה וכו'
25/10/13 15:53
56צפיות
אני רכשתי שנה מראש באפריל השנה.
25/10/13 15:54
132צפיות
404 דולר לאדם.
לא הבנתי: האם הכוונה שהזמנת ב אפריל 2013
25/10/13 15:56
107צפיות
לטיסה של אפריל 2014?

אני רוצה לטוס בקיץ, אז אני מניח שהמחירים יהיו גבוהים יותר.

איך הזמנת, ובאיזו חברת טיסה?
תעקבי אחרי מבצעים ב Air France
25/10/13 16:38
118צפיות
קניתי לאשתי טיסה לפריז בחגים, תקופה יקרה בערך כמו הקיץ, ב $412 דולר. הזמנתי בערך חצי שנה מראש במסגרת מבצע. צריך לחפש את המבצעים שלהם כי הם לא מפרסמים בצורה פרועה כמו Austrian.
זה בדיוק מה שעשיתי. חיפשתי ב-kayak
25/10/13 17:19
116צפיות
ואני טס עם החברה הצ'כית.
רגע: האם הטיסה ישירה?
26/10/13 22:09
98צפיות
רגע: האם הטיסה ישירה?
בטיסה עם קונקשון יש החל מ 430$.
בטיסה ישירה - החל מ 830$. איזה מחיר סביר ניתן
26/10/13 22:11
94צפיות
בטיסה ישירה - החל מ 830$. איזה מחיר סביר ניתן
לצפות לחודשי הקיץ לטיסות ישירות? האם יש סיכוי ל סביב 400$?
בדקת באתר של אייר פראנס?
27/10/13 12:31
31צפיות
לא מזמן הסתכלתי וראיתי מחירים נמוכים בהרבה לתאריכים נבחרים ביולי, אולי הם עלו מאז (או שהתאריכים שלך אחרים).
אייר פראנס ביולי $500
27/10/13 14:26
32צפיות
הכי ישיר שיכול להיות. למה אנשים מסתבכים עם אתרים מוזרים ולא הולכים ישירות למקור, קרי אתר אייר פרנס?
º
עם קונקשן ודרך פראג.
26/10/13 22:55
38צפיות
אההה. זה מסביר הכל. מה לגבי טיסות ישירות?
26/10/13 23:01
56צפיות
לכמה לצפות למחיר טוב ומתי להזמין?
טיסות ישירות יותר יקרות וככל שממתינים יותר
27/10/13 07:32
54צפיות
בקו פריז המחיר ממריא.
רכשתי למרץ, בטיסה ישירה ב 434$
27/10/13 11:56
68צפיות
רכשתי בחודש ספטמבר לחודש מרץ
תודה: מי חברת התעופה ודרך איפה
27/10/13 12:36
53צפיות
הזמנת?

תודה.
º
זה אייר פראנס, ורחמנא ליצלן הזמנתי דרך סוכנת
27/10/13 21:44
18צפיות
לונדון
25/10/13 13:26
112צפיות
היי לכולם,
זקוקה לעזרתכם בנושא תחבורה בלונדון-
LONDON PASS+ TRAVEL
לעומת
TRAVEL CARD

אני יודעת שבאופציה הראשונה יש הנחות, האם שווה את המחיר?
ועוד דבר, נכנסתי לאתר
http://www.londonpass.com/london-attractions/londo...
רשום שניתן לחסוך 22 לישט, כשכרטיס עולה 22.8.. מה אני מפספסת?

תודה!!!
אם אין לך כוונות לבקר בהרבה מוזיאונים,
25/10/13 13:49
69צפיות
אין שום טעם לקנות את הלונדון פס. הוא מאוד יקר ולא משתלם. ובפרט עם הנסיעות. עלות "חופשי-יומי" אינה גבוהה במיוחד ולכן ההשקעה ב"פס" לא שווה אם אין לך כוונה לבקר במוזיאונים רבים.
התשובה לשאלה השנייה היא
25/10/13 14:11
94צפיות
שמי שרכש את ה-London Pass נכנס גן החיות חינם (כלומר ללא תשלום נוסף, הפאס עצמו ממש לא חינם) וחוסך את מחיר הכרטיס.
כדי להחליט אם יש סיכוי שהכרטיס ישתלם לך תבדקי באילו מהאטרקציות הכלולות בו את רוצה לבקר, לכמה ימים מתאים לך לחלק את הביקורים באטרקציות האלה (אין טעם לדחוס הרבה אטרקציות "כבדות" ליום אחד), ומה מחיר הפאס לאותו מספר ימים.
בהמשך תבדקי מה מתוך האטרקציות האלה (אם בכלל) כלול במבצעי 2 במחיר 1 של חברת הרכבות (לזה התכוונת כששאלת על travelcard?) ותעשי את החשבון.
יש עוד כל מיני פרטים שחשוב לדעת בהקשר הזה, במיוחד בנוגע ל-2for1, אין לי כל כך זמן עכשיו... תחפשי בדיונים קודמים בפורום או אולי מישה אחר כאן יפרט.
º
אופס - נכנס *לגן* החיות
25/10/13 14:14
14צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום