לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 

אודות הפורום צביעת הבית

0

|*|פורום השמינייה חוזר ובגדול
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2013 | 15:57
8
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום השמינייה לקראת חזרתה של הסדרה האהובה בעונה חדשה|!|
אם גם אתם מעריצים ומכורים, זה המקום בשבילכם לדבר על הסדרה, השחקנים והפרקים החדשים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
2 קירות דומיננטיים צמודים ?!
27/09/2013 | 23:05
1
157
פינת אוכל בבריקים דונימננטיים ,מופרדים ע"י מסדרון לקיר טלויזיה. האם אפשרי גם לצבוע דקורטיבית את קיר הטלויזיה?
בבחינת התנגשות בין 2 דומיננטיים...
בתמונה סוויד מטאלי שכבה ראשונה צבע מעין פטרול(עירבוב)
צביעת קיר הטלויזייה
30/09/2013 | 10:21
59
הי, שתי אפשרויות לפנייך, האחת לצבוע באפקט דקורטיבי רגוע יחסית, במראה טבעי שיהווה תוספת יפה לצד הבריקים. ממליצה על צבע טיח-שזה אפקט דקורטיבי של צבע אקרילי במראה של טיח טיבעי. ניתן לגוונו בכל המניפה של נירלט. אפשרות נוספת היא להעניק לקיר גוון עוצמתי יותר. להתאים לקיר ולשאר סקאלת הגוונים של החלל גוון שיבלוט ויתן דגש עיצובי יפה לקיר ולאיזור הזה בכלל. מה נראה לך? אם תרצי אסייע בבחירת הגוון הספציפי מהמניפה.
תודה,איטה
שלום ! בכיור של המטבח של חברה שלי יש כתמים
26/09/2013 | 13:19
1
66
גדולים שחורים שנראים כמו כתמי עובש אבל כשנוגעים בהם המרקם הוא כמו של
הכיור. אין בליטות.

מה צריך לעשות ? האם צריך לנקות ואח"כ לצבוע ? ואם כן - איך עושים את זה ?
כיור המטבח
30/09/2013 | 10:29
48
שלום, לצערי אין באפשרותי לעזור. מניחה שיש חומר ניקוי אינטנסיבי. אין צבע המיועד לצביעת כיור..
בהצלחה,איטה
|*|נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2013 | 16:04
11
אחרי ששרדנו את גיל ההתבגרות של הילדים, יש לנו עסק עם בוגרים. סטודנטים, עובדים, בזוגיות כזו או אחרת, בוגרים.לפעמים הם חברים טובים שלנו. לפעמים נשארו ילדים.
פורום הורים לילדים בוגרים הוא המקום לשתף, לצחוק, לקטר ולהנות מכך שהם כבר גדולים אבל תמיד הילדים שלנו|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
צביעת הבית במרסס צבע
22/09/2013 | 21:13
3
162
שלום לכולם,
אני מתכנן לעזור להורים בלצבוע את הבית שלהם,
המלאכה רבה , זמן קצר וסבלנות עוד פחות.
חשבתי על לצבוע עם מרסס צבע.
מה אתם אומרים ?
בעד ? נגד ? איזה מרסס ? למשך כמה זמן הם מחזיקים בריסוס יחיד ?
זה אמין ? אפשר לצבוע גם את התקרה במרסס ?
הרבה שאלות ואי אפשר לסמוך על המוכרים בחנויות שרק רוצים למכור
אז תודה על כל תשובה,
אברהם.
:)
צביעה במרסס צבע
23/09/2013 | 09:09
121
שלום אברהם, אני לא ממליצה לצבוע במרסס צבע, מאוד קשה לשלוט על הפיזור של הצבע כך, הוא יכול להתפזר לאזורים בהם אינך מעוניין שהצבע ייגע. כמו כן קשה לשלוט על אחידות, לרב במרסס צבע צובעים רהיטים וגם זה נהוג לעשות ב"חדר צבע" המחופה ביריעות פלסטיק על מנת שהספריי לא יגיע למקומות לא רצויים. בתחושתי בסוף תצטרך לעלות עם שכבה נוספת ברולר רגיל.
בהצלחה,איטה
אולי שווה להתייעץ עם צבעי מקצוען ?
23/09/2013 | 09:27
59
אני יודע שבפייסבוק של המקצוענים אפשר לעלות שאלות כאלו והם עונים ממש מהר
ממש לא נוח
26/09/2013 | 16:27
56
תצטרך להשקיע הרבה זמן במיסוך (כיסוי שקעים, פנלים ומשקופים) ואיך תגיע לאיזורים גבוהים? זה טוב לרהיטים, למשטחים גדולים הרבה פחות
צביעה של ארונות פורמיקה
22/09/2013 | 13:05
6
124
ש לי ארונות פורמייקה משרדיים שאני רוצה להפוך לארונות איחסון לחדר ילדים על ידי צביעה והחלפת הידיות.
התחלתי אתמול עם הארון הראשון. צבעתי בפריימר לפורמיקה של יעקובי, ועליו צבעתי בצבע טמבור. השתמשתי בגלגלת למשטחים הגדולים, ובמכחול לפינות והזוויות.
הפריימר תפס ממש טוב, וגם הצבע. אבל התוצאה לא חלקה. כלומר, הצבע מכסה היטב את הארון, אבל כשנוגעים במשטח הוא לא חלק. כאילו נתפסו ליכלוכים על הצבע.
לפני שאני עוברת לשני הארונות הבאים - מישהו יש רעיון למה זה קרה?
צביעת ארונות פורמייקה
23/09/2013 | 09:21
5
136
שלום, לעיתים בצביעה עם רולר, המראה אחיד וחלק אך נוצרות גבשושיות מתוך הטקסטורה של הספוג של הרולר. אם מדובר בהרבה גבשושיות, יש לשייף את את הארון על מנת להחליקו מחדש, לצבוע שכבה דקה עם הרולר, להמתין לייבוש מלא, שכבה נוספת וז שוב ייבוש מלא. לבסוף, את יכולה למרוח לכה שקופה מעל בגימור מבריק או מט שתעניק מראה חלק ונעים למגע.
בהצלחה, איטה
איטה, המון תודה!
23/09/2013 | 09:27
4
64
יש סוג של רולר שאת ממליצה לעבוד איתו כדי שלא תווצרנה הגבשושיות הללו?
רולר ספוג רגיל, חדש ונקי יעשה את העבודה:)
23/09/2013 | 09:58
3
47
בדיוק כפי שהציעה איטה
23/09/2013 | 10:36
2
61
אפשר בהחלט ללטש מעט לפני שכבת פוליאור נוספת. אני בד"כ לא מסיימת עם לכה, אבל אם מפריעה לך הטקסטורה, את בהחלט יכולה.
רציתי להגיד לכן תודה
27/09/2013 | 23:18
1
42
עשיתי כהצעתכן (גם עם הרולר וגם עם הצביעה) והארון השני נראה הרבה יותר טוב, עד כדי כך שיכולתי לוותר על הלכה.
תודה על העיצה.
שמחה לשמוע..בכיף!
30/09/2013 | 10:31
16
|חדש|פורום הכוכב הבא ואקס פקטור
( לעמוד שלי בתפוז )
18/09/2013 | 13:18
15
|תו| המסך כבר עלה על הפורמט החדש ואתם מוזמנים לפורום החדש של הכוכב הבא שם תוכלו לדבר על כל מה שקורה בתוכנית|!| אייל גולן, ריטה, צביקה הדר, רני רהב ואסי עזר כבר מחכים לשמוע מה יש לכם לומר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|מיקרופון| בקרוב תעלה הגירסה הישראלית של התכנית המצליחה האקס פקטור בהנחיית לא אחרת מאשר דוגמנית העל, בר רפאלי. בואו לדבר על התוכנית בפורום שנפתח מחדש
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
צבע קרניז מיזוג בסלון
17/09/2013 | 14:55
4
353
האם נהוג לצבוע אותו יחד עם צבע הקיר כולו? או פס בצבע אחר?
צבע הקיר יהיה נניח אפור לבן
תוספת -בקשה להצעת צבעים פרטנית
19/09/2013 | 19:39
2
205
נבקש מאד את הצעתכם הפרטנית שלכם למספרי צבעים לצביעת דירה חדשה,בלי לתפוס אתכם במילה כמו שאומרים:
מטבח לבן,שיש שמנת,קרמיקה לבנה,קיר שמנת.
פינת אוכל-בריקים.
סלון קיר טלויזיה צבע דקורטיבי. ספה אפורה קהה צמודה לקיר- שיהיה אפור בהיר- צבע עיקרי בדירה.
חדר אחד עם ארון שמנת .חדר נערה 16.
חדר אחר עם ארון אפור.חדר נערה.17.
חדר שינה הורים-מיטה וקומודה צבע וונגה וריפוד לבן.
החדרים האחרים 2 בנים 22,23 אין עדיין רהיטים.
משפחה רגילה ללא דרישות צבע מיוחדות.די שמרנים. אישית אני אוהב תכלת וירקרק בהירים.מצב תוכנית.
זה מה שקיבלתי לפחות מחב' צבעים המקבילה
22/09/2013 | 22:01
88
מטבח:0025p Toast and Butter
קיר טלויזיה סלון:אפקט סהרה בגוון DP111
חדר נערה:1275P Lilac Glaze
חדר שינה הורים:1514P Tears from a Star
חדרי בנים:0827P Hint White
המלצת גוונים פרטנית
23/09/2013 | 09:57
170
הגוונים מתוך מניפת COLOR IS של נירלט:
מטבח IS 0011 sugar dust
חדר נערה ארון שמנת-IS 1308 stardust ballroom
חדר נערה-ארון אפור IS 0433 Grassy Glade
חדר שינה הורים-IS 0019 Mystic fog
חדר בן נוסף- IS 0503 water droplet
חדר בן נוסף- IS 0440 pale loden
קיר טלוויזיה -אפקט הקטיפה LK22 אפור קלאסי של נירלט
בהצלחה ואשמח להמשיך לסייע, איטה
צביעת קרניז מיזוג
23/09/2013 | 09:25
62
שלום, קרניז המיזוג במראה הוא ממש חלק מהקיר, וכדאי שייתמזג ככל הניתן עם קירות החלל. על כן אני ממליצה לצבוע אותו בגוון הכללי של החלל בו הוא נמצא.
בהצלחה, איטה
צביעת קיר באדום
12/09/2013 | 15:29
1
88
צבעתי קיר אחד בחדר באדום ואחרי שהתייבש שמתי לב שהצבע לא נראה אחיד על הקיר ורואים את משיכת הרול על הקיר.

איך אפשר לצבוע את הקיר כך שהצבע יהיה אחיד על הקיר.

תודה רבה על העזרה
צביעת הקיר באדום
15/09/2013 | 09:42
92
הי מעיין, כמה שכבות צבע צבעת? האם דיללת את הצבע במים? איזה סוג צבע זה בדיוק (מה כתוב על האריזה), על גבי מה צבעת את זה-קיר לבן רגיל? קיר עם צבע כלשהו? קיר פגום? תראי, בעקרון צבע כהה כמו אדום רצוי לצבוע בשתיים-שלוש שכבות לקבלת כיסוי מלא (בנירוקריל EXTRA שתי שכבות). אין צורך לדלל את הצבע כי הוא לרב על בסיס מים וניתן לשימוש מיידי. יש לצבוע שכבה ראשונה, להמתין כשעתיים ולצבוע שכבה שנייה. ייבוש מלא וסופי לוקח 24 שעות.
בעקרון, כנראה פשוט תצטרכי ליישם שכבה נוספת ואז הקיר ייראה אחיד ומהמם!
בהצלחה,איטה
מתלבטטטטת
10/09/2013 | 14:28
3
99
משפצים בית.
בחרנו צבע כללי NWC030 של נירלט
התכנון הוא לצבוע קיר אחד (עליו חלון ויטרינה לחצר) בגוון 0237.
רצפה בגוון אפור כהה, מטבח (באזור הוויטרינה) בצבע פנינה מבריק, שיש אפור בהיר. מתכוונת לשלב אי עם בוצ'ר עץ אלון טבעי.
האם זהו שילוב הנכון? האם כדאי בכלל לצבוע קיר אחד בצבע שונה? האם לא כהה מדי?

מקווה שאקבל תשובה במהרה
תודה
וגמר חתימה טובה
ליאת
צביעת הקיר
10/09/2013 | 15:17
2
73
הי ליאת,
הגוונים שבחרת עבור כל חומרי הבית נשמעים ניפלא. אני לא בטוחה לגבי IS 0237 לדעתי אפשר למצוא גוון מוצלח יותר. NWC030 הוא לבן עם נגיעת מוקה, ואילו הגוון שאת בחרת הוא חום-כתמתם שלא ממש מגיע ממשפחת המוקות. היות ואני רואה כי את שומרת על גוונים טבעיים ועדינים על סקאלה שבין מוקה בהירה-פנינה ואפור, הייתי משלבת קיר נוסף יותר בולט, אך נשיארת סביב מוקה אפרפרה. מציעה לך מספר גוונים לעיונך, ואגב זה ממש לא ייצא כהה מדי..אל דאגה. להלן מספר אופציות: 0217,0211,0203,0196,
בהצלחה, איטה
היי איטה
10/09/2013 | 15:34
1
41
תודה רבה על תשובתך (בול בזמן...אנחנו רגל בתוך החנות)
בחרתי 0217
אני רוצה גם להוסיף מדבקת קיר מאחורי הספה (על הקיר שצבוע בצבע הכללי)
הסלון אינו גדול, תקרה נמוכה.  יווצר מצב של קיר 1 עם מדבקה וקיר 1 צבוע בגוון שונה.
האם עמוס מדי לטעמך?

תודה על התייחסותך
ליאת
הוספת המדבקה
11/09/2013 | 09:33
44
הי ליאת , תראי זה ממש לא בהכרח עמוס מדי. אני רק מציעה מדבקה שלא תשתלט על כל הקיר וגם שתהיה חלק מסקלאת הצבעים של החלל. על איזו מדבקה חשבת? שלחי תמונה אם אפשרי, כך שהתשובה שלי תהיה מדוייקת יותר..איטה.
יש עדיפות לחברה מסוימת בצביעת תקרות?
10/09/2013 | 10:39
4
53
אני מעונינת בחידוש צביעת הבית. מתחילה עם תקרות (זה הכי בוער כרגע - כיון שיתכן שיש התחלה של עובש.) על מה אני צריכה לשים דגש? יש צבעים מיוחדים לתקרה? האם יש עדיפות לטמבור או ניר לט? תודה.
אישית מעדיף טמבור
10/09/2013 | 10:44
1
58
פוליסיד של טמבור לתקרה
במקומות שישנו עובש יש לנקות אותו ולאחר מכן אקרינול של טמבור כנ''ל גם בחדרי רחצה
מצטרפת להמלצה על אקרינול לחדרים לחים
11/09/2013 | 11:06
64
לגבי תקרה- פולסיד, גמרסיד וכיו"ב, הואיל ותקרה אמורה "לנשום"- הדעות חלוקות בעניין הזה. אנחנו צבענו בבית את חדר האמבטיה באקרינול והוא מוכיח עצמו יפה זה 5 שנים, אין זכר לעובש/ פטריות. שיהיה בשעה טובה.
צביעת תקרה
10/09/2013 | 11:02
75
הי, אני ממליצה עקב התחלת העובש לצבוע בהיפרסיד של נירלט או בנירלט לאמבט. שניהם מצויינים נגש עובש. אם התקרה צבועה כרגע בסיד אז הייתי ממליצה על ההיפרסיד. אם צבועה באקרילי אז נירלט לאמבט יהיה מצויין.
בהצלחה, איטה
צבע נגד עובש
16/07/2014 | 11:00
8
לאחר שנשללה חדירת מים עובש בתקרה נוצר בשל רטיבות הנוצרת מתוך הבית , כאשר האויר מתקרר מטמפ' נתונה הוא פולט אדי לחות שהופכים לטיפות מים (עיבוי) ונספגים בקירות.
צבע נגד עובש מבוסס על רעלנים שמתקיפים את הפטרייה אבל התיקרות עדיין סופגות את מי העיבוי ,כאשר הרעלנים שבצבע יתכלו הפטריה תחזור להופיע על גבי התקרה ועלולה אף להחמיר, כל עוד התקרות  סופגות את מי העיבוי משמע- התיקרות רטובות! וזה רק עניין של זמן עד שהעובש יחזור! יש בארץ רק חברה אחת שיודעת לפתור את הבעיה. חפשי באתר המקצוענים טיפול בעובש.
בהצלחה :)
שאלה-צביעה מחדש של קיר
08/09/2013 | 20:57
1
227
שלום לכולם,

ברשותינו קיר יחיד שנצבע בעבר בסופקריל 2000 צבע חום בהיר ועליו צבע "פנטזיה" שנותן אפקט פנינה.
ברצוני לצבוע את הקיר בצבע אחר כנראה אפור בהיר.
איך צובעים קיר שיש עליו אפקט כזה? צריך לשייף או לשים צבע בסיס?

מצ"ב תמונה של הקיר הצבוע, אשמח לעצות.

תודה מראש לעונים
צביעה מחדש של קיר
10/09/2013 | 11:05
92
הי, יש לשייף היטב את הקיר ואז אין שום בעייה לעות עליו בצבע אקרילי בכל גוון שתרצה. במידה ואתה לא משייף את הקיר או משייף מעט, אז אכן מומלץ לעלות קודם עליו עם פריימר S של נירלט ולאחר מכן בצבע האקרילי.
בהצלחה,איטה
|*|נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2013 | 15:31
24
הסדרה המצליחה והמדוברת, כתום זה השחור החדש, מגיעה לתפוז.
אם גם אתם לא יכולים להפסיק לעקוב אחר מעלליהן של פייפר צ'פמן וחברותיה לכלא, אז הפורום החדש הוא בדיוק המקום בשבילכם|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
איך מתכננים צביעת דירה חדשה 5 חדר?
28/08/2013 | 20:24
7
141
יש עקרונות? פרינציפים? כללים?
נודה לפירוט. דירה חדשה טרם רכשנו רהיטים...
תכנון צביעת דירה
01/09/2013 | 10:06
6
133
הי, שבוע טוב.
כאשר מתכננים צביעת דירה, יש לחשוב על מספר דברים. האם אנו רוצים לבחור גוון אחיד לכל הדירה ואז להחליט איזה לבן נכון לכם. האם לבן עם נגיעת מוקה, נגיעת אפור, נגיעת שמנת או אולי פשוט לבן נקי וצח. זכרו שגם ללבן השבור השפעה על האוירה בחלל. התחשבו בגוון הריצוף שבחרתם. באור הטבעי של הדירה, בגוון המטבח ובכלל בסגנון שמדבר אליכם. למשל לבן בנגיעת מוקה בהירה מעניקה מראה אלגנטי וחמים ומתאימם לריצפת אבן בגוון אפור חם כהה.
כיוון שני בצביעת הדירה הוא עיצוב בצבע, כלומר האם אתם רוצים לשלב גוונים נוספים בחללים המשותפים או רק בחדרים. כאן בהחלט צריך ליצור סקאלת גוונים שתעבוד טוב ביחד גם אם מדובר בחדרים נפרדים היות ולרב הבית שלנו אינו ענק..אנחנו חובים את כל החללים בו זמנית, לעיתים גם אם מדובר רק בזוית העין.בחרו גוון מוביל, לרב יהיה זה הגוון הבהיר ביותר ואיתו ישתלבו גוונים נוספים  כעת כמובן שכל הגוונים צריכים לעבוד עם הריצוף ועם הרהיטים העתידיים. השאלה מה קודם,במידה ואתם יודעים את המיקום של כל הרהיטים ניתן לתכנן את האיזורים בהם אתם רוצים לשלב גוונים חזקים יותר ולצבוע הכל מראש. אך לעיתים עדיף לצבוע את כל הדירה, ולאחר קניית הרהיטים ניתן לדעת טוב יותר מה הם הגוונים הנוספים שישתלבו והיכן הכי נכון למקם אותם.
ניתן גם לשלב אפקטים דקורטיביים שתמיד מכניסים נוכחות מרשימה לקירות וממש מהווים רהיט נוסף ומעניין...
אני בכל מקרה ממליצה מאוד להשאיר את התקרה לבנה לגמרי. דבר נוסף, במידה ואתם משלבים גוונים נוספים, ודאו כי הם כהים יותר מן הגוון הכללי לפחות בשתי קוביות צבע בסטריפ המניפה, על מנת שיבלטו ולא יראו כמו גוון מתחרה או טעות בבחירת הגוון...
אנא ידעו אותי כיצד מתקדם ואם אוכל לעזור במשהו נוסף.
בהצלחה,איטה
תודה רבה ואיזה צבע/סוג דקורטיבי ויוקרתי יתחרה
01/09/2013 | 13:01
5
63
בקיר עם בריקים, למשל ?
מה הכי הולך היום? לא נדוש כמו נצנץ...
דקורטיבי שהולך עם בריקים
01/09/2013 | 13:10
4
97
הי, אני ממליצה על צבע טיח שיכול להתאים לצד בריקים. צבע טיח זהו אפקט דקורטיבי הנותן מראה  של טיח טבעי. ניתן לגוון אותו בכל גווני המניפה. זה ייתן לקיר מראה קצת מחוספס ומהוה, שיכול להשתלב נפלא לצד בריקים. אם בעל מקצוע מיישם את האפקט הדקורטיבי אנא ודאי שהוא יודע לעבוד עם החומר, או שיתעדכן בסרטון ההדרכה שלנו
באתר נירלט.
איטה.
תודה והתכוונתי דקורטיבי מרשים שיחליף בריקים
02/09/2013 | 10:27
3
51
יהיה מספיק אפקטיבי...
יש מצב?!
אפקט במקום הבריקים
10/09/2013 | 11:10
2
64
הבנתי..תראי זה בכל מקרה מעניק מראה שונה..קונספט עיצובי אחר. מעבר לטקסטורה של הצבע טיח את גם יכולה לתת פה את הכח העיצובי בזכות הגוון שתבחרי. גוון עוצמתי יותר ייתן נוכחות מאוד מרשימה.
מעבר לכך אני רוצה להמליץ גם על קיר דקורטיבי המחופה בטיח ווגה, שזהו טיח מינראלי המגיע בסקאלת גוונים מיוחדת רק לו ויש לו גימורים מאוד יפים..ממליצה לך לקפוץ למרכז נירלט ולראות קירות מחופים בווגה מאוד מאוד יפים..יש שם גם אופציות לטייחים נוספים שיכולים להוות מתחרה הולם לבריקים. במידה ותחליטי ללכת על מראה הטיח (בין אם באפקט ובין אם מדובר בטיח אמיתי), אנא ודאי כי איש המקצוע שלך מכיר ועבד עם החומרים הנ"ל לתוצאה הטובה ביותר.
בהצלחה, איטה
תודה . שנעשה סדר?!
10/09/2013 | 11:57
1
35
מה ההבדל בינו לשליכט?
האם יתכן שלטמבור ונירלט יש בעניין דקורטיבי שמות אחרים לכמעט אותו דבר?!
בלי להקניט חלילה,,   שנדע...כי השמות רק מבלבלים...אודה לתמצית קלה של הסוגים/שמות ב 2 החברות , למרות שאת נציגת נירלט בלבד.
הבדלים בין שליכט, לאפקט, לטיח
11/09/2013 | 09:43
37
הי ליטל..סליחה אם סיבכתי אותך, תראי ישנם אפקטים דקורטיביים רבים לשתי החברות ובעיניין זה האתרים גם של שתיהן מספקים תשובות והסברים מדוייקים על מגוון האפקטים ושמותיהם. הבדלים ויזואליים בין אפקטים אלה או אחרים תמיד יהיו על אף שעוסקים שניהם באותו נושא, למשל במראה טבעי או לחילופין במראה מנצנץ.
לעיניינינו: ישנו שליכט אקרילי שזהו ציפויי חיצוני לבתים/ביניינים הנותן חוזק מבני, הגנה ומראה מאוד יפה וניתן לגוון בכל המניפה-אמנם משתמשים לציפוי חיצוני לבית אך הוא יכול להראות מדהים גם בפנים הבית וזוהי בכל מקרה עבודה לבעל מקצוע. כנ"ל לגבי טיח ווגה שזהו טיח מינראלי המעניק מראה טבעי ומגיע בסקאלת גוונים ייחודית רק לו, גם כאן משתמשים כציפוי חיצוני אך בהחלט גם בפנים הבית ואפילו בחדרים רטובים!
הדבר הנוסף שדיברתי עליו ואולי בעצם הכל התחיל משם..זה אפקט דקורטיבי הנקרא "צבע טיח" שזה צבע אקרילי הנותן אפקט דקורטיבי של מראה כמו של טיח, מחוספס עם מעט עובי ומרקם טבעי. הוא אינו מתאים לחוץ הבית כלל, רק לפנים הבית. ניתן גם ליישם אותו לבד, אך אם יש בעל מקצוע שמכיר ויודע בהחלט כדאי.
לסיכום כל האינפורמציה נמצאת באתר נירלט, או במרכז נירלט, או בקו 1-700-500-004
תודה,איטה
שולחן מעץ מלא בצבע וונגה - רוצה לשנות צבע
28/08/2013 | 13:04
107
האם וכיצד ניתן?

מוונגה ..... לשמנת ותורכיז
28/08/2013 | 11:03
2
189
מה דעתכם על המהפך שעשיתי במו ידי? כולל ריפוד באופן עצמי
יפה! שימי לב להודעתי למעלה....
28/08/2013 | 13:05
1
123
איך עשית?

תודה!
אופן העבודה
28/08/2013 | 13:21
110
תחילה פרקתי את המושבים (שלא יתלכלכו בצבע וגם כדי שאחליף את הריפוד )
שייפתי קלות בנייר לטש עדין, ניקיתי היטב את המשטח, צבעתי שתי שכבות של צבע בסיס של טמבור בהבדל של כ 5 שעות בניהם
למחרת שייפתי קלות שוב. וצבעתי פעמיים בשמנת על בסיס מיים פוליאור.
רצוי מאוד לצבוע בשכבות דקות ועם גלגלת קטנה מאוד ופחות עם מיברשת כך אין סימני נזילה של הצבע וחוסר אחידות בגוון.
בהצלחה
הכי פופולרי?. הצבע המנצח.
27/08/2013 | 15:02
4
179
לפני כמה שנים היה קרם שמנת  קרם ow11p  תשעים 90% מהקירות.אכן צבע מצויין לכל הדעות.

והיום? מה הכי נמכר/ים?

בהכללה גסה ...
בפרט בדקורטיביים
27/08/2013 | 23:26
71
את מתייחסת לצבעי טמבור
28/08/2013 | 11:50
2
152
גם אצלי בבית ה- ow211p מככב בסלון, היום לדעתי 1513p עשוי ללכת חזק, לאלה שלא רוצים צהבהבות בקירות...
תודה, כאמור חשוב לי יותר הדקורטיביים
28/08/2013 | 12:18
1
48
את מתכוונת לאפקטים בצבע?
29/08/2013 | 13:36
85
אם כן, נראה לי שהסוויד והקשמיר תפסו די חזק. יצא לי כבר ליישם לא מעט קירות באפקטים הללו. אבל יש הרבה, הכי טוב לעשות חיפוש באינטרנט ולהגיע פיזית להתרשם.
|*|אפליקציה חדשה לאייפון|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2013 | 16:38
16
אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.

|נורה| מה חדש באפליקציה?
|קדימה| שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש!
כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה.
בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי. |נייד|

|קדימה| האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו. |שבלול|

|קדימה|  ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...|בועה|

|קדימה| עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון) |מצלמה|

|קדימה| ממשק מסרים חדש.|עפרון|

|קדימה|  בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה. |אייפד|

את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן:
https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336...

גלישה נעימה|4U|
מחפש רעיונות לצביעת לובי הבניין המשעמם שלנו
12/08/2013 | 22:03
2
205
שלום , אני מחפש לצבוע את הקיר הזה בצבע מעניין אולי אפילו בשפכטל צבעוני אני מחפש רעיונות + לשים שם איזה עד מקרמיקה יפה או אפילו 2 ועציצים מלכותיים אנא עזרו לי למצוא רעיונות תודה מראש
אולי תביא לך אמן שמצייר על קירות?
21/08/2013 | 10:40
68
אני מציעה ציור על כל הקיר, משהו כמו ים וסירות, או ציור של
אקווריום עם דגים וצמחי ים.

או שתצבע בלבן ותקשט בתמונות יפות.

בקשר לעציצים, יש עציצים גדולים שנטועים בהם עצי דקל ננסיים. זה יפה מאד ומקשט
היטב את המבואה.
צביעת הלובי
27/08/2013 | 20:20
59
הי, ישנן מספר אופציות בחידוש הלובי:
1. בחירת גוון עם נוכחות יעשה בהחלט שינוי משמעותי, איזה כחול מעושן וחזק או אדום-כתמתם "בריק" למשל..
2. ניתן ליישם אפקט דקורטיבי כמו אפקט הקטיפה של נירלט הנותן מראה קטיפתי ומגיע ב 28 גוונים יפים
3. גם טיח המיועד לחוץ כמו שליכט אקרילי יכול להיראות נפלא בעיצוב פנים ואף ניתן לגוונו בכל גווני המניפה
בקיצור ספר על הכיוון אותו בחרתם ואתן ייעוץ פרטני יותר
בהצלחה, איטה
שתי תחרויות לאנשים יצירתיים
18/08/2013 | 20:58
156
המכללה הישראלית לאנימציה שמחה להכריז על שתי תחרויות חדשות, לציירים, מעצבים, קומיקסאים, אנימטורים ואמני תלת-מימד.
פרסים ומלגות בסך 50000 ש"ח והזדמנות להופיע בתערוכות שיתקיימו בסוכות בסינמטק ת"א ובסינמה-סיטי גלילות.

Lord of the Games - תחרות יצירות בהשראת משחקי מחשב וסרטי קולנוע.
יורד מהחוטים - תחרות יצירות בהשראת הסרט פינוקיו.

לפרטים לחצו כאן:
http://www.ani-mator.com/iac-50000/
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
14:33 | 04.02.15 עוגית לחגית
13:21 | 27.01.15 אורחים בפורום
10:58 | 27.01.15 ronitza3
10:21 | 26.01.15 ניר מנירלט
12:43 | 20.01.15 ניר מנירלט
18:08 | 11.01.15 ניר מנירלט
10:42 | 05.01.15 ניר מנירלט
17:20 | 28.12.14 ניר מנירלט
16:42 | 28.12.14 אורחים בפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן