בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
0

|גביע| מי הזוכים בתפוח הזהב?
03/06/13 10:32
8צפיות
ביום חמישי האחרון (30.5), וואהל סנטר-בית לאירועים וכנסים התמלא במבחר מנהלי הפורומים המוכשרים של תפוז מרחבי האשכולות והתחומים השונים בפרדס. אותם המנהלים שביום יום הם הלב והנשמה של תפוז. המנהלים בתפוז הם הרבה מעבר לאנשים אקראיים שנמצאים שם בשביל למחוק לשרשר ולחסום. המנהלים הללו תורמים ממיטב יכולותיהם ומזמנם בשביל כלל גולשי האתר. פותחים שרשורים ופעילויות, עונים, מגיבים, יוזמים ומטפחים קהילה חיה ותוססת, כל אחד בתחומו.

ערב זה נועד בשביל דבר אחד עיקרי, להגיד לאותם המנהלים מילה אחת חשובה ? תודה!

אז לאחר מינגלינג מהנה, ובמיוחד טעים הודות למטעמים הנפלאים של חברת הקייטרינג "מתוקה" התכנסנו כולם באולם ושם הוכרזו תוצאות "תפוח הזהב" לשנת 2013, אותן תוצאות שאתם הגולשים הצבעתם ובחרתם. להלן התוצאות:

|*| הפורום החברתי:
פורום הורים לפעוטות

|*| הפורום המקצועי:
פורום עיצוב פנים

|*| פורום שעות הפנאי:
פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

|*| הפורום התומך:
פורום פוריות

|*| הפורום שמשנה חיים:
פורום נשים בספורט

|*| פרס המעורבות בקהילה:
מנהלי פורום תחבורה ציבורית

|*| פרס יקיר הקהילה:
מנהלות פורום האנטומיה של גריי - כמו אהבה של אמא  ו- ellendili
מנהלת פורום ניהול בית ? בתיה דורון
מנהלת פורום יפן תרבות ושפה - Herouth
מנהלת פורום צמחונות וטבעונות- האלזה

|*| פרס המנהל המבטיח:
מנהל פורום הכרויות לגילאי 30+  צלשלספק
מנהל פורום זכויות ומגבלות (נכים) - Yoelbeker
מנהלות פורום חתונות - דניאל ואורן ו- Ronitvas

|*| פרס מפעל חיים:
מנהל פורום אופנועים ? מיצו
מנהלת פורום תאומים ושלישיות- mishmish04
מנהל פורום משפט האינטרנט והיי טק - עו"ד זיסו

הזוכים קיבלו כל אחד את פסלון "תפוח הזהב" היוקרתי, אוזניות ספורט מיוחדות, וגם את ספר "העוגיות של מרתה סטיוארט" בהוצאת כנרת זמורה ביתן.

|כתר| ברכות לכל הזוכים ? אין ספק שמגיע להם!

זאת גם הזדמנות להודות לצלם המוכשר, ליאור רושטטיין,  שצילם את הרגעים הקסומים במהלך כל הערב.

|!| תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר, ונתראה בתפוח הזהב 2014!

תמונות ומידע נוסף תוכלו למצוא כאן
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2554386
|דגל|נפתח פורום חוזרים לארץ
30/05/13 15:25
4צפיות
אחרי שנים ארוכות בחו"ל החלטתם לעשות שינוי ולחזור לארץ? נגמרה תקופת הרי-לוקיישן? בין אם אתם רק חושבים על האופציה, או העמסתם מכולה, או כבר מרגישים "ותיקים" בארץ, אתם מוזמנים לחלוק מהידע שלכם ומהחוויות.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
צביעה על פוליאור על בסיס שמן
29/05/13 19:04
106צפיות
אני מעוניין לצבוע דירה שכל הקירות הינם פוליאור על בסיס שמן

מעדיף לעבור לצבע אקרילי על בסיס מים או כל פתרון יותר קל ליישום.

האם יש למישהו המלצה לגבי סוג צבע מתאים?, אולי אפילו יישום פריימר.
הכי חשוב שניתן יהיה לצבוע בקלות ורצוי עם גלגלת

צבע ע"ב שמן
03/06/13 16:32
49צפיות
זיו שלום! אין שום בעיה ליישם צביעה אקרילית ע"ב מים על שמן.משתמשים בפריימר S ע"ב מים של נירלט.אחרי שהפריימר מתייבש צובעים בצבע ע"ב מים ממשפחת הנירוקריל EXSTRA מגוון בגוון הרצויי.
וזו הדרך הקלה ביותר להמיר קיר שמן למים.בהצלחה!איטה
שאלה בנוגע לקיר מקורצף
27/05/13 12:48
55צפיות
היי, קוראים לי מורן ואני גרה בבית שכור,
כל הבית צבוע בלבן אבל הקיר אינו חלק,הוא מקורצף (אני אפילו לא יודעת איך לתאר את זה, זה קיים בעיקר בבתים ישנים, כנראה שזו הייתה האופנה)
אני רוצה להוריד את הקירצוף הזה, בעלת הבית אמרה שהיא אינה מסכימה..
חשבתי לפחות לעשות זאת בחדר שלי כדי לשנות את צבע החדר.
איך אני עושה את זה?
אשמח לעזרתכם..
מצטרפת לשאלתך
27/05/13 14:34
25צפיות
אשמח גם לתשובה בשאלה של מורן
קיר מקורצף
27/05/13 15:50
46צפיות
מורן שלום,מהתאור שלך זה נראה כמו קיר שפריץ של פעם.האפשרות הקלה ביותר זה פשוט לחדש את הגוון בגוון הרצוי לך.אפשרות היותר מסובכת?זה להלביש שפכטל אמריקאי על השפריץ אשר מחייב להעשות ע"י איש מקצוע על מנת שהקירות יראו חלקות ויפות .מכל מקום אין צורך לגרד את הקירות.(אולי כדאי להציע לבעל הדירה חצי חצי).בהצלחה! איטה
הדגשת קלאפות
27/05/13 10:19
205צפיות
הדגשת קלאפות
מצ"ב תמונה של מטבח שעיצבנו.
בניגוד למצופה הקלאפות יצאו לבנות מדי והם נבלעות בקיר שמאחוריהן. (בחנות הזכוכית נראה בעלת צבע אחר, כנראה בשל תאורה או צבעים אחרים שהיו לידה).
אודה לקבלת עיצה כיצד להדגיש את הקלאפה.
האם כדאי לצבוע את הקיר שמאחור?
האםכדאי  לצבוע רק את דפנות הקלאפה?
איזה צבעים יכולים להתאים?
יצויין שעדיין יש להתקין קרמיקה בצבע שמנת עם דקור בצבעי ירוק בהיר.
תודה
תומר

הדגשות קלאפות
27/05/13 15:59
131צפיות
תומר שלום,אחרי שתתקינו את האריחים אפשר לצבוע את הקירות בגוון:0204 גוון אפור/חום רך מאוד ואלגנטי.0272 גוון רך של חאקי זית.ואפשר ללכת גם על ירוקים עדינים אך קודם אני אצטרך לראות את הגוון של הדקור.בהצלחה! איטה
º
תודה רבה
27/05/13 23:41
28צפיות
שלום
26/05/13 12:56
35צפיות
רציתי להבין מה זה שליכט מינרלי ?  המטרה שלי לצבוע איתו חדרי אמבטיה במקום חיפוי. האם הוא מתאים למטרה זו ? אולי חומר אחר מתאים יותר ?  תודה
טיח מינרלי
27/05/13 15:27
58צפיות
היי,הווגה(טיח מינרלי) זו אבקה הכי טבעית שקיימת,מינרל מגוון.את הטיח מורחים ולא צובעים ואין לו שום בעיה להיות חיפוי מקסים בחדרים רטובים.בשנים האחרונות בעיצובים , הטייחים והשליכטים קיבלו מקום של כבוד .בהצלחה!איטה
בוקר טוב
28/05/13 09:11
20צפיות
תודה עבור התשובה ,
אני מבינה שבאזורים הרטובים יש צורך בחיפוי של קרמיקה.
אני מתקשה לדמין כיצד זה יראה , האם יש לך דוגמאות לכזה עיצוב ?
תודה רבה
צביעת שולחן - עץ+מתכת
19/05/13 11:54
169צפיות
שולחן
שלום רב,
יש ברשותי שולחן עבודה מעץ, עם רגלי מתכת.
ברצוני לצבוע את השולחן עצמו בצבע בגוון לבן/שמנת, ובמידה ואפשר לשמור על מראה ה"עץ" שלו. כפי שניתן לראות בתמונה, יש עליו (לדעתי) שכבה של לקה.
אשמח לדעת מה הדרך הטובה ביותר לצבוע אותו.
לגבי רגלי המתכת, הן בצבע שחור, האם ישנה דרך לצבוע גם אותן בלבן/שמנת?

אשמח גם לשמוע על סוגי צבעים וסדר גודל של מחירים.

תודה רבה.
צביעת ארון עץ בצבע בוק הצבוע בלכה
18/05/13 09:23
171צפיות
בוקר טוב, אשמח אם מישהו יכול לעזור..

אנו נכנסים לדירה חדשה והבת שלי רוצה חדר בגווני לבן סגול.
בחדר יש ארון קיר בצבע בוק.
אנו מתכננים לרכוש שולחן כתיבה לבן עם כוננית לבנה וכסא תואם. ולצבוע את החדר, קיר אחד בסגול כהה (או לחילופין להדביק טפט) ושאר הקירות בלילך.
שאלתי היא: האם ניתן לצבוע את הארון בצבע לבן כדי שיתאים לשאר הרהיטים? ואם כן איך עושים זאת?

אם לא.. האם יש למישהו פתרון יצירתי כדי שלא יווצר דיס הרמוניה של צבעים.

בחדר יש פרקט בצבע בוק.

תודה מראש!
תודה על השאלה! אני בדיוק עם אותה בעיה. אצלי
19/05/13 09:03
88צפיות
הארון מפורמייקה. איזה צבע יישאר על זה? חשבתי לצבוע מראש עם פריימר ואח"כ אוניאור על בסיס שמן. יעבוד? משהו אחר עדיף?
ארון מפורמייקה
19/05/13 17:26
81צפיות
היי! ממש תהליך נכון מה שכתבתה,רק שתשנה את האוניאור,במקום שמן מים.יותר קל לעבודה ויותר ידידותי.בהצלחה! איטה
תודה! פעם המליצו לי דווקא על אוניאור על בסיס
19/05/13 20:50
57צפיות
שמן, אמרו שיותר עמיד. זה לא נכון?
ארון בוק
19/05/13 17:24
68צפיות
שלום,השאלה ? אם הארון הוא ארון עץ בוק אמיתי? או דמוי בוק פורמייקה?עץ מלא אין שום בעיה לצבוע.הוא נספג קל יותר והכננתו לביצוע העבודה יותר קל.שיוף עם נייר זכוכית 0 או 1 ,ניקוי ולצבוע בגוון הרצוי בצבע מסידרת אוניאור ע"ב מים.אם לא רוצים לשייף?ניתן למרוח את הדלתות בפריימר שנקרא "כל יסוד אפוקסי זו שכבת יסוד שמקשרת בין הישן לצבע שרוצים לצבוע.בהצלחה.איטה
צביעת חדר של ילדה
13/05/13 13:52
67צפיות
שלום

אנחנו רוצים קצת לחדש את החדר של הבת שלנו (בת 10). מיטה לבנה, כונניות לבנות, שידה עם פס ורוד, חלון גדול שנשים עליו וילון מקושט חביב

החדר מאד קטן, בקושי רואים קירות. אני הייתי פשוט צובעת בצבע בהיר כזה או אחר, או אולי רק קיר אחד כך והשאר לבן. היא לא התלהבה. יש רעיונות או המלצות, בייחוד לחדרים קטנים?

תודה

צביעת חדר
17/05/13 09:10
57צפיות
בתיה שלום! אין שום בעיה לצבוע גם חדרים קטנים וזה יצא מקסים.אם היא רוצה ורוד? ניתן לצבוע קיר אחד בהיר:1105 ,1127 ואת יתר הקירות בשמנת טיפה חמה 0007 או לבן יותר 0011 .ואם היא מעונינת בסגולים?אפשר ללכת סגול קצת מעושן בקיר אחד:1281 או 1282 והיתר 0011 .ואפשר גם בכחולים/אפרפרים,אבל כל הקירות:0503 0629 .או קיר אחד 0631 והיתר ב 0011 .בהצלחה! איטה
תודה, מה לגבי שבלונות בחדר קטן ככ? אני נגד,
19/05/13 08:59
31צפיות
הילדה בעד :)
שבלונות
19/05/13 17:09
37צפיות
אני מוצאית ששבלונות זה יכול להיות כייף לא רגיל.או אולי תשכנעי אותה למדבקות מדליקות.יש הרבה ומכל מיני צבעים,רקעים ודוגמאות.
טוב, תודה, בינתיים מקלפים קירות משכבות צבע של
19/05/13 20:51
28צפיות
50 שנה שמתקלפות מהטיח...
לחדש חדר לילדים ללא עלות גדולה
04/06/13 10:17
96צפיות
לחדש חדר לילדים ללא עלות גדולה
יש אפשרות לחדש חדר לילדים ללא עלות גדולה .
אפשר לשים על הקיר פסים בורדר שאפשר גם ללמוד מהם מספרים או אותיות באנגלית .
אפשר לחדש גם את הדלת עם מדבקה תואמת לפסים במגוון צבעים .
היי
09/05/13 14:54
130צפיות
היי,
עברתי לדירה שכורה, והחדר שינה + חדר אמבטיה נראים נוראי...
אבל זה דירה שאני מתכוון לגור שם הרבה זמן מצד אחד
מצב שני לא הייתי רוצה להשקיע סכומים גדולים בריצוף האמבטיה, כדי שתראה נורמאלי...כי בסופו של היום זה לא דירה שלי...
השאלה שלי היא כזאתי.
יש איזה עצות שאתם ממליצים אולי לצביעה ל השרותים הפיצים שהם יראו יפה ? באיזה מחיר יחסית נמוך ?
(כמו כל הישראלים אני רוצה את הכל.. ולשלם כמה שפחוט...)
וועוד עצה
איך הופכים את האמבטיה הזאתי ליפה ומרשימה עם מינימום מאמץ ?

אני מעלה תמונות ...

º
תמונה ראשונה
09/05/13 14:55
209צפיות
1
º
תמונה שנייה
09/05/13 14:56
145צפיות
2
º
תמונה שלישית
09/05/13 14:56
115צפיות
3
שרותים ואמבטיה
12/05/13 12:38
130צפיות
מריו שלום! לשלם פחות ?! ענין יחסי ובכל זאת אני אנסה לעזור לך.
על מנת שהשירותים יראו קצת יותר נורמליים?יש עבודה קצת שזיפית אבל פשוטה ולא יקרה.וזה נקרא לשייף את הקירות.למה? כי הקירות נראים צבועים שכבה על שכבה על שכבה.ברגע שהקירות יהיו משויפים אפשר יהיה לצבוע אותן עם גוון מקסים וכבר הם יראו נחמדים.
הצבע שיש בשירותים הוא שמן?אם כן העבודה קצת יותר קשה וכדאי להשאיל משייפת מחברים.את הסטיקרים שבאמבטיה אפשר להוריד עם חימום פן וסקוץ.ועכשיו לצביעה:ניתן לשדרג ולצבוע אריחים ,אבל ברמה הפרקטית לא ממליצה.לגבי גוונים?:0271 ,0293 ממשפחת החרדל החום.0503 , 0510 ,ממשפחת הכחלחלים אפורים.0012 ,0011 שמנתיים בהירים.אם תרצה עוד הנחיות,תכתוב לי בבקשה.בהצלחה!איטה
פורומים חדשים ב|תפוז|
07/05/13 13:50
6צפיות
|מטוס| לקראת העונה החדשה של המירוץ למיליון ורגע לפני שהישראלים חוזרים ליפול על כל העולם, פורום המירוץ למיליון נפתח מחדש. לא לשכוח דרכונים!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תיק| המעושרות חוזרות והן נוצצות מתמיד! העונה החדשה של תוכנית הקאלט כבר פה ואם גם אתם רוצים שיהיה לכם פאן פאן פאן, פורום מעושרות מחכה במיוחד לכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

צביעת פנים
05/05/13 21:46
117צפיות
ראיתי פרסום לצביעה באמצעות סוג של מרססת.
נראה שימוש פשוט.

לא ברור לי איך נמנעים מלצבוע חלקים שלא מעונינים שיגיע אליהם צבע, תקרה למשל.

אשמח לקבל חוות דעת

תודה
גדי
צביעה ב"מרססת"?
07/05/13 17:36
75צפיות
אתה מדבר על עבודה שתעשה בעצמך באמצעות כלי שתרכוש (מניח שראית את המוצר בערוץ הקניות - ואם כן תרד מהרעיון) או על בעל מקצוע שיבצע את העבודה עם כלי מקצועי (איירליס)?
הכוונה לבצע בעצמי
07/05/13 18:21
57צפיות
האמת נראנ לי בעייתי איך מונעים מהצבע להגיע למקומות לא רצויים.
º
מסקינטייפ וזהירות
08/05/13 07:52
184צפיות
מרססת
09/05/13 13:52
48צפיות
גדי שלום! אם מדובר על המרססת שנמכרת לאחרונה בערוץ הקניות?
אז דוקא אני מכירה אותה,חביבה וידידותית למשתמש.כן קצת מלכלכת,אך אם מתארגנים בהתאם נהנים מהתוצאה.לא מזמן צבעתי עם המרססת רהיטי חדר שינה איכותיים ביותר ורציתי קצת לחדש מבלי להחליפן.מרחתי פריימר מתאים לעץ,הוצאתי את המערכת למרפסת,לא לפני שכיסיתי את הריצפה בניילון וגב מניילון,ומשם העסק היה מאוד קל.עומדים בערך כ-40 סמ עד 50 סמ' מהרהיט תלוי מה רוצים לצבוע ומתיזים.יש לדאוג לשטוף טוב טוב את הדיזות שלא ייתייבשו.בהצלחה! איטה
|*|חדש בפורומים, התראות על תגובות
05/05/13 14:12
13צפיות
גולשים יקרים,
לאור הביקוש הרב, אנו שמחים להציג את מערכת ההתראות החדשה. המערכת מדווחת ונותנת התראות בזמן אמת על תגובות להודעות שלכם באתר.  

ההתראות ממוקמות בסרגל הכלים העליון של הפורום (סימן של לוגו תפוז ליד תיבת המסרים).

|קדימה| באמצעות המערכת החדשה תוכלו להישאר מעודכנים ולקבל תזכורת לשלל ההודעות שפרסמתם בפורומים ולתגובות אליהן בזמן אמת בעת הגלישה שלכם בפורומים אחרים באתר.
|קדימה| המערכת תדווח לכם על כל תגובה להודעה שלכם ועל תגובות נוספות להודעה שאליה הגבתם בשרשור.
|תפוז|ערוץ אוכל חדש בתפוז|!|
24/04/13 17:15
9צפיות
אם ספרי הבישול שלכם מעלים אבק אבל על המקלדת שלכם יש שאריות של קמח,
אם בתכנון מטבח החלומות שלכם אתם משאירים מקום מיוחד גם למחשב,
אם כשאתם רעבים במקום לפתוח את המקרר אתם פותחים דפדפן,
אז יש לנו חדשות משמחות בשבילכם|!|

אנו שמחים להציג את ערוץ האוכל החדש של תפוז
http://www.tapuz.co.il/food/

10 פורומים של אוכל ומתכונים, 2,000 בלוגים, אלפי מתכונים מנצחים, טיפים מעולים, תמונות שנותנות מוטיבציה לקום ולבשל והכל מרוכז עכשיו בערוץ האוכל החדש שלנו.

|קדימה|מה עוד בערוץ האוכל החדש?

|אוכל| מדורי מתכונים: בשר, דגים, עוף, לחם ומאפים, סלטים, מרקים, קינוחים, אוכל חלבי, אוכל ללא גלוטן ועוד...
|גבינצ| מדור ביקורת מסעדות.
|יין| מדור יין ומשקאות
|פיצה| מתכוני וידאו
|מלחפלפל| בלוגים מומלצים
ועוד...

מומלץ להיכנס רעבים :-)
ריח צבע חזק
23/04/13 00:33
128צפיות
לפני שבועיים צבעו את הרביטים של ביתי בצבע של חברת "ראל".
א. עדיין יש צבע חזק בחדר האם יש משהו סופג ריחות קראתי כאן איפשהו ולא מצאתי בשלוש חנויות לחומרי בניין שהייתי(חבוש, טמבור).
ב. רציתי לדעת אם החומר על בסיס שמן או מים.
ג. האם זה רעיל?
ד. האם זה מסוכן לפוריות הגבר או האשה.
אני מאוד מודאגת אנא שילחו לי תשובה היכן אוכל להשיד מכשיר סופג ריחות זה.
תודה רבה.
ריח חריף של צבע
25/04/13 23:06
95צפיות
קודם כל ראל זו מערכת גוונים ולא סוג של צבע.
פנייה לחברה או לצבעי שביצע את העבודה תעזור בגילוי שם המוצר ומשם קל לאתר את החברה המייצרת ולשאול אם הדבר אופייני.
מחוזק הריח שאת מתארת אני מניח שהשתמשו בצבע על בסיס סולבנטים - צבע 'שמן'. אם היו משתמשים בצבע על בסיס מים לא היו נותרים ריחות כאלו חזקים ובטח שלא לאורך כל כך הרבה זמן.
בואי נתחיל מזה שהריח נשאר שבועיים. זה לא תקין... ייתכן שהחלל לא מאוורר מספיק?
כל צבעי השמן מכילים סולבנטים אשר רובם מתאדים מרגע יישום הצבע, מהם נובע עיקר הריח החריף. בגדול החל מכמה שעות לאחר היישום כבר אין חשש בריאותי. שמעתי והתנסתי בצבעים עם ריח יותר עיקש, במיוחד צבעי לכה או שמנים למניהם לעץ אבל על ריח שנשאר שבועיים עוד לא שמעתי.
שווה בדיקה.
בקשר לעניין הפוריות,  אני לא רופא ולא מומחה לכימיקלים אך לא נשמע לי סביר בכלל שיכול להיות קשר בין שאריות ריח של צבע לפוריות.

בהצלחה!
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום