לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

moto g ובעיה משונה בבטריה שלו.
12/05/14 12:25
36צפיות
לפני כמה דקות, חיברתי את הטלפון כנקודה חמה למחשב נייח(בעזרת כבל USB).
לאחר שהסרתי את ה- USB וחיברתי בחזרה את כבל הרשת אל המחשב הנייח, לפתע אני רואה שהבטרייה(שהייתה מלאה לחלוטין!) עומדת על 1 אחוז, עם סימן קריאה בתוך הסמל של הבטריה, כפי שאפשר לראות בתמונה הזו:
http://4.bp.blogspot.com/-d3UIrIF5jGE/UmU_AevhF4I/...

המכשיר הוא עם המערכת האחרונה של גוגל(4.4.2).
המכשיר הוא google play edition ולא עם המעטפת של מוטורולה.

כרגע המכשיר מחובר למטען וסימן הקריאה האדום נעלם, כאשר הוא מוטען.
אם אני מנתק את המטען, סימן הקריאה חוזר.

שוב, הבטרייה הייתה מלאה לחלוטין ועכשיו היא כאילו ריקה לחלוטין, כך שיש כאן איזו בעיה.

אשמח לעזרה.

טוב, יש עדכון:
ממש לפני ששלחתי את ההודעה, הלכתי לראות מה קורה עם המכשיר, האם שוב כשאני מנתק אותו מהמטען, אני מקבל את סימן הקריאה האדום, אבל עכשיו, לאחר שהיה מחובר בערך 4 דקות למטען, לפתע הבטרייה נראית כמלאה.
גם כאשר אני מנתק את המכשיר מהמטען, הבטרייה נשארת מלאה והכל חזר להיות בסדר.

בכל אופן, הייתה כאן תקלה ויכול להיות שזה יחזור.
אם מישהו יודע מה זה הדבר הזה, אשמח לדעת גם כן.

תראה אם אתה מוצא
12/05/14 18:50
18צפיות
את התשובה תבדוק כאן
º
תודה על הקישור :)
13/05/14 12:47
3צפיות
כמה שאלות לגבי G2
12/05/14 11:05
82צפיות
קודם כל רציתי לשאול מה ההבדל בין   D801 ל D802.

שנית, הבנתי שהיו עיכובים עם קבלת עדכון למכשיר הזה, אך בסופו של דבר הוא קיבל עדכון. האם ישנה בעייתיות איתו מבחינת קבלת עדכונים?

ושאלה שלישית קצת דבילית ותסלחו לי על זה- הזמנתי מאיי ביי אתמול מגן לטלפון ( לפני הקנייה של המכשיר כי מן הסתם לוקח זמן להגיע ובסך הכל ארבעה שקלים..). רק שבטעות הזמנתי ל לאופטימוס....  יש מצב שהם ממש זהים?
אעזור במה שאני יכול
12/05/14 20:45
54צפיות
לגבי מגן- המכשירים ממש לא דומים. כמובן שההבדל הכי גדול במבנה המכשירים זה שב-G2 הכפתורים הפיזיים שלו נמצאים בגב המכשיר והמגנים מותאמים בדיוק לזה. באופטימוס לא כך המצב ומגן שלו לא יתאים ל-G2 ולהפך.
אבל כמו שאמרת, 4 שקלים תזמין עוד אחד.

לגבי עידכונים- ה"בעיה" הייתה בעצם למי שרכש דרך יבואן רשמי- העידכון של גירסת הקיטקט 4.4 איחרה לבוא ויש המדווחים שעד לרגע זה לא קיבלו אותה.

לי באופן אישי יש את המכשיר לא דרך יבואן רשמי (רום סינגפורי) וקיבלתי את עידכון הגירסה לפני כחודשיים כבר.
א-ב-ל וזה אבל גדול- עידכון הגירסה הוא לא משהו שבלעדיו המכשיר לא יכול לתפקד. המכשיר טס ברמות מטורפות וממש אין כל שינוי בגירסאות מהבחינה הזאת.
להפך, יש דיווחים פה ושם על אורך סוללה קצר יותר בגירסה החדשה ועוד באגים קטנים.
בקיצור, היום עם המכשירים החדשים אני לא חושב שזה בכלל קריטי לרדוף אחרי הגירסה הכי חדשה, במיוחד כאשר המכשיר עובד היטב.

D802- גירסת המכשיר הבינלאומית שנמכרת בארץ (בלי חריץ MICROSD ועם סוללה של 3000MAH וגב המכשיר לא ניתן להסרה).
D801- גירסת המכשיר שמיועדת לארה"ב (T MOBILE) ויכול להיות שנמכרת פה ושם גם בישראל, באופן אישי לא נתקלתי.
º
תודה רבה, עזרת מאד!
12/05/14 22:54
10צפיות
שיפור איכות שמע בהתקן Bluetooth
12/05/14 09:57
81צפיות
האם ישנה אפליקציה כלשהי שיכולה לשפר את איכות השמע באוזניית BT ?
אני משתמש במכשיר לנובו עם אוזניה של Bluedio. לא מותג על אבל בטלפון הקודם (גם סיני) האיכות היתה הרבה יותר טובה.
תודה
טוב, אז לאחר מחקר מקיף בפורומים בארץ ובחו"ל
13/05/14 21:32
61צפיות
אני מקבל את הרושם שזו בעיה ידועה באנדרואיד 4 ומעלה. קיימת גם בטלפונים של סמסונג. באמת הטלפון הישן שלי עם אנדרואיד 2.3 ושם האיכות סבבה.
אבל טרם מצאתי פתרון :(
שאלה - בדקת את האוזניה עם טלפון אחר להשוואה?
13/05/14 21:53
37צפיות
ואת הטלפון הנוכחי עם אוזניה אחרת?
כפי שכתבתי השתמשתי באוזניה עם הטלפון הקודם
13/05/14 22:00
43צפיות
ושם היה בסדר גמור. זה היה טלפון עם אנדרואיד 2.
מחר אנסה גם עם סמסונג יותר חדש של חבר.
לא בדקתי עם אוזניה אחרת.
בדיוק לזה התכוונתי, לנסות עם אנדרואיד 4+
13/05/14 22:10
37צפיות
למזלי עוד לא יצא לי להיתקל בבעיות סאונד באוזניות (סמסונג ופלנטרוניקס) או דיבוריות, גם ב-2.3 למיניהם וגם לא ב4+
º
תודה. אני אבדוק מחר
13/05/14 22:12
11צפיות
מצטרף
13/05/14 22:24
32צפיות
גלקסי4 כרגע . נקסוס 4 עד לפני חודש . שניהם עם 4.4.2 . אוזניה פלנטרוניקס ודיבורית מוטורולה - לא נתקלתי בבעיות סאונד .
º
שאני אבין. הנקסוס כבר לא אצלך?
13/05/14 22:29
16צפיות
º
הנקסוס אחרי החלפה ל CM מתאושש זמנית במגירה .
14/05/14 09:07
19צפיות
º
למה הוא צריך להתאושש? מפונק
14/05/14 09:10
15צפיות
זאת חוויה טראומטית ..
14/05/14 11:14
34צפיות
פתאום צריך לעבוד מהר ויעיל.. קיבל דגימה של כמה ימי עבודה בשביל שיבין ויפנים . בקרוב נמצא לו תקן חדש .
אתה טוען שהסטוק רום של הנקסוס הוא איטי?
14/05/14 13:55
27צפיות
כי אתה בטח לא משווה אותו ל-TW, נכון?
חס וחסה..
14/05/14 14:30
29צפיות
זה לא שהוא איטי . זה ה CM מהיר .
* טוב נו .. CM עם כמה סוכריות של XPOSED .. אבל לא צריך להתקטנן ..
מה שמת ב-Xposed? מסקרן אותי
14/05/14 14:42
33צפיות
בינתיים יש לי רק כמה קטנים, ועל ה-S4 גם לא כולם עובדים, כולל כאלה שמיועדים רק לסמסונג .
ב XPOSED של נקסוס 5
14/05/14 21:28
27צפיות
הולך אצלי ה
1 fullscreen callerid for kitkat שזה באג רציני בקיטקט
2. gravitybox שזה המשפצר של הקיטקט.
º
אצלי גם BootManager
14/05/14 21:31
11צפיות
º
מה זה עושה?
14/05/14 22:11
11צפיות
זה קובע
14/05/14 22:28
15צפיות
איזה יישומים יעלו ב startup לאחר הדלקה
לדוגמא ,אתה לא מעונין שאפליקציית aliexpress תעלה בהדלקה.
º
אז זה מקביל קצת ל-Greenify, רק מהכיוון השני?
14/05/14 22:52
11צפיות
הראשון לא מעניין אותי, את השני אני מכיר
14/05/14 22:13
15צפיות
אבל תודה .
המלצות XPOSED
15/05/14 12:07
28צפיות
כן, אבל... FULLSCREEN CALLER כבר קיים בתוך GRAVITY. למעשה, המפתח של המודול מודה שהוא מתבסס על הקוד של GRAVITY. בלי להשוות קוד, יש לי תחושה שהוא פשוט לקח את החלק הרלוונטי מתוך GRAVITY וקימפל למודול נפרד, הדברים האלה קורים הרבה.

בכל מקרה, מעבר ל GRAVITY, שמהווה אולר שוויצרי, ממליץ על הבאים:

1. APPOPSXPOSED - חושף את APPOPS כרשומה ב SETTINGS.
2. CRAPPALINKS - מעיף LINK MASKING מהרבה מקומות.
3. DISABLE LOCATION CONSENT - מבטל את ה POPUP המעצבן.
4. XPRIVACY - לא מבין אנשים עם XPOSED ובלי זה. אם לבחור דבר אחד לאבטחה באנדרויד - אז זה זה.
5. XPOSED CALL BLOCKER - חוסם שיחות הכי LOW LEVEL שישנו, כולל חסימת חסויים ושיחות יוצאות.
6. STATUS BAR SCROLL TO TOP - לחיצה במרכז ה STATUS BAR תגלול רשומה למעלה עד הסוף, בדומה למקש HOME במחשב.
7. XPOSED PREFERENCE INJECTOR - מזריק את כל המודולים שיש להם ממשק אל תוך ה SETTINGS, מקצר ומנגיש מאוד.

קצת קוסמטיקה:

1. BURNT TOAST - מוסיף אייקון של האפליקציה ששלחה הודעת TOAST, אל תוך ההודעה.
2. IDENTICONIZER - מחליף את התמונות האפורות המשעממות של אנשי קשר נטולי תמונה בצורות גאומטריות חמודות, משהו דומה ל GIT.
3. SMOOTH SYSTEM PROGRESS BARS - האנימציה הדיפולטית שלהם מקוטעת. לא עוד, וגם ניתן לשנות צבע ופרמטרים נוספים.
4. OVERFLOW MOD - הופך את ה-3 נקודות שמסמלות תפריט, ממרובעות ולמעוגלות ואסטתיות יותר
5. TINTED STATUS BAR - צובע את ה STATUS BAR בצבע זהה לאלמנט ה UI שצמוד לו מלמטה.
º
15/05/14 12:24
5צפיות
כל המלצה שלך זה יום לימודים ארוך
15/05/14 13:10
9צפיות
לא צריך שיהיה AppOps "פעיל" במכשיר לצורך כך? כלומר זה יעבוד רק על 4.3-4.4, אבל לא לפני (כי עוד לא היה) ולא אחרי (כי גוגל הסירה)?

מה הכוונה של "Link Masking"?

ה-Preference injector נשמע מגניב ביותר. אני כבר הולך להתקין. כרגע זה די מנג'ס שצריך להיכנס ל-Xposed, ואז למודולים, ואז למודול הרצוי (או ישירות לאפליקציה של המודול, אבל על מסך הבית אני מנסה לא לשים עשרות קיצורי דרך - זה גורם לכך שאני לא נכנס לכלום).

הקוסמטיקה לא מעניין אותי במיוחד, במיוחד שה-Overflow mod לא רלוונטי למי שיש לו מקש תפריט "פיזי" (נניח, סמסונגים).
באסה, ה-Preference injector לא עובד על ה-S4
15/05/14 13:19
8צפיות
למה סמסונג היו חייבים "להתחכם" ולפצל את ההגדרות ללשוניות?
מתנצל, לא אמליץ שוב
15/05/14 14:08
7צפיות
1. APPOPS אמור להיות קיים במערכת עצמה, נכון. אם קיים, נוספת רשומה רלוונטית ל SETTINGS. נקי, מהיר, אלגנטי.

2. אפליקתיות מסוימות גורמות ל REDIRECTION של לינקים חיצוניים ישר לשרתים שלהם. כלומר, לינק של יוטיוב במקום להפתח שאפליקציית יוטיוב, כפי שהיית מצפה, יפתח באיזה שרת צדדי, ואז עוד יופיע לך פופ-אפ של בחירת אפליקציה לפענוח הלינק. מסורבל ומגעיל. המודול הזה מדלג על כל שלבי הביניים, ובנוסף גם עושה UNSHORTEN ללינקים מקוצרים למיניהם, כך שגם הם נפתחים ישירות באפליקציות ייעודיות.

3. ה PREFERENCE INJECTOR אכן חוסף המון זמן בכך שהוא מאפשר גישה ישירה למודולים רלוונטיים וגם ל FRAMEWORK עצמו, ישירות מה SETTINGS.

4. אולי הייתי קורא לזה "פחות רלוונטי", כי לא כל האפליקציות שם בחוץ יודעות לזהות את זה שקיימים מקשים פיזיים, ובכל זאת מציגות את האייקון של התפריט. דרך GRAVITY, אגב, אפשר להשיג פונקציונליות הפוכה - כלומר, גם אם ישנם מקשים פיזיים, כל האפליקציות יחשבו שהם אינם, ויציגו את אייקון התפריט.
חלילה וחס
15/05/14 14:13
5צפיות
ה-Injector היה יכול להיות מאוד נחמד, אבל לצערי לא עובד על ה-S4. בערב אני אנסה אותו על הנקסוס 7.
אה חשבתי שהוא..איך אתה אומר
14/05/14 10:48
30צפיות
"הועבר הלאה"...
משהו התחרבש בהחלפת רום? למה התאוששות?
זה כמו ניתוח , צך קצת מנוחה אחורי
14/05/14 11:16
23צפיות
כרגע כולם מסודרים , אז הוא נח
אתה מספר לי..עידכון הcm הרג את ה s3 שלנו
14/05/14 11:26
27צפיות
גם כן מכשיר דפוק
חו"ח הרס..
14/05/14 11:54
24צפיות
עשה רק טוב גם לנקסוס 4 וגם לגלקסי 3 שהיה אצלי .
אני יודעת שלרוב זה עושה טוב למכשיר
14/05/14 12:04
26צפיות
אבל למה להחליף רום לנקסוס? הוא מהיר ועדכני  הרי
את רק חושבת שהוא מהיר
14/05/14 12:20
24צפיות
חכי שתראי איך הוא מתנהג עם CM ..
º
אתה מגרה אותי..ועוד בנקסוס זה קל להחליף רום
14/05/14 12:22
14צפיות
º
11 דקות כולל קפה באמצע ..
14/05/14 13:15
14צפיות
אז נגיד יקח לי חצי שעה..
14/05/14 13:20
24צפיות
טוב, כשהוא יפסיק לקבל עידכונים אחליף
º
מי נותן לנקסוס שלו לשתות קפה? זה לא לומיה
14/05/14 13:57
14צפיות
ששש.. בשקט שהוא לא ישמע..
14/05/14 14:20
26צפיות
בניגוד ללומיה הוא קיבל אספרסו משובח .
לא קשור לגרסת האנדרויד
14/05/14 10:34
35צפיות
קשור לשני דברים, בעיקר:

1. איכות החומרה
2. הדרייבר שיש לך במערכת עבור אותה חומרה.
להעביר לחבר את המיקום שלי
12/05/14 00:10
65צפיות

יש אפליקציה חינמית לשתף את המיקום עם חברים ומשפחה ?

רק רשימת שיחות שלא נענו
12/05/14 00:12
48צפיות

מחפש אפליקציה שתציג לי רק שיחות שלא נענו
באנדרואיד זה מציג לי הכל יחד
לשיתוף מיקום תסתכל על Glympse
12/05/14 06:17
37צפיות
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
לא ניסיתי אותה, ובמבט ראשון נראה שרשימת ההרשאות קצת מוגזמת, אבל אולי יש סיבה לכך.

לגבי שיחות שלא נענו, תבדוק האם בחייגן יש אפשרות להציג רק את השיחות שלא נענו. זו לא הגדרה שתישמר כאשר תצא ותיכנס לחייגן, אבל עדיין זה יותר טוב מאשר לחפש אפליקציה שאולי בכלל לא קיימת. אם בחייגן שלך אין את האפשרות הזו אז אני ממליץ על אפליקציית חייגן חלופית בשם exDialer.
º
waze
12/05/14 08:01
10צפיות
גוגל +
12/05/14 08:58
43צפיות
יש שם אפשרות שיתוף מיקום
או ברמת עיר או ברמת מיקום מדוייק
אתה מחליט מי מקבל איזה הרשאה.
לא תמיד זה מדוייק אבל מספיק טוב
והיתרון הגדול הוא שאתה לא צריך לתת הרשאות לאפ' צד ג' - גוגל ממילא יודע עליך הכל...
לא עדיף שגוגל לא ידע את המיקום?
12/05/14 09:04
42צפיות
שפוט לחסום את האפשרות של אפליקציות גוגל למיקום.
אתה באמת מאמין בזה?
12/05/14 09:22
39צפיות
אם חסמת את הגישה למיקום אתה חושב שגוגל לא תדע איפה אתה?
אני דיי בטוח שזה נשמר איפשהו גם אם זה לא נגיש.
אם זה היה אחרת כבר היו מוצאים את זה
12/05/14 09:24
36צפיות
והייתה קמה מאומה על חדירה לפרטיות
אני חושב אחרת
12/05/14 09:48
29צפיות
לדעתי, המכשיר יודע את מיקומך בכל מקרה. ע"י זיהוי מיקום תאים סלולריים אפשר לדעת את מיקומו של כל מכשיר, חכם או טיפש.
יש אפליקציות שיודעות לנצל את זה ולהציג לך מיקום או נתונים מבוססי מיקום, אבל בכל מקרה, עם אפליקציה או בלי אפליקציה הנתון הזה זמין במערכת.
מכיוון שטלפון אנדרואיד מכיל מערכת הפעלה של גוגל אני מניח שהם שולטים על הפרמטרים ויכולים לשלוף את הנתונים האלה כרצונם. יכול להיות שאם זיהוי המיקום כבוי הוא לא ישדר את המיקום לגוגל מיידית אבל הנתונים קיימים.
יכול להיות שהם גם לא משתמשים בזה כעת אבל יוכלו לשנות את מדיניות הפרטיות שלהם בכל עת. תרצה, תקבל. לא תרצה, זרוק את הטלפון שלך.
וכמה אנשים לדעתך מודעים לזה ומכבים את שירותי המיקום בטלפון?
המכשיר יודע את המיקום
12/05/14 09:52
28צפיות
ובהחלט יש אפליקציות שמשמשות במיקום.
אני פשוט לא מאמין שצריך לשתף את גוגל במיקום הזה.

ההמלצה שלי היא לחסום את גוגל בגישה לזה.

ואני לא מאמין שאם אני חוסם אותם. הם יעקפו את זה, בעיקר בהתחשב בזה שמדובר על קוד פתוח וכל אחד יכול לסקור את הקוד ולמצוא דברים כאלה.

עדיף לדעתי לתת לאפליקציות אחרות גישה למידע הזה ולהשתמש בהן, במקום לרכז את כל המידע עליך בחברה בודדת.
כמה דברים
12/05/14 10:53
36צפיות
קודם כל, לא הכל כתוב בקוד פתוח. אפליקציות גוגל, למשל.
שנית, גם אם אתה רואה ב-GOOGLE CODE את כל הקוד של אנדרויד AOSP זה עדיין לא אומר שה-IMAGE עם ה-ROM שהגיע למכשיר שלך לא מכיל דברים נוספים. לא ברור לי למה אתה נותן אמון במובן הזה.
האם אתה קימפלת את המערכת בעצמך שאתה יכול להגיד מה נכנס ומה לא ? כמובן שלא.

having said that - לגוגל יש מדיניות פרטיות שתקפה כשאנשים משתמשים בשירותים שלה. אם היא מפרה את מדיניות הפרטיות היא חשופה לצרות. זה הדבר היחיד שמחזיק.

הטלפון עצמו תמיד יודע את המיקום שלו או ששומר את המיקום הטוב האחרון. הוא זה שמספק לאפליקציות השונות את המידע כשהן מבקשות אותו (לאותן אפליקציות עם הרשאות).
º
לא הכי פשוט בוואטס אפ?
12/05/14 20:49
10צפיות
בעיית אימות בהתחברות לWIFI NEXUS 5
12/05/14 00:06
37צפיות
לא מצליח לאמת נתונים
לכידת וידאו מהאנדרואיד
11/05/14 21:00
31צפיות
אם אני רוצה לעשות פרזנטציה לגבי פעולות מסויימות שאני עושה על אפליקציה באנדרואיד - איך אני עושה לכידה של הוידאו? יש מדריך לזה?

ואם אני רוצה להציג את המסך של האנדרואיד על מסך גדול לפרזנטציה "חיה", יש אפשרות כזו?

תודה!
הצגת תמונות מגלקסי 5 למחשב
11/05/14 12:56
79צפיות
כשאני מחבר גלקסי 5 למחשב באמצעות USB , אני רואה את התמונות שבסלולרי אבל לא מצליח לסובב את התמונה או לשמור אותה בקליק ימני . רק כשאני מעתיק את התמונות למחשב אני יכול לסובב ולהעתיק בקליק ימני . זה נראה משהו כמו הרשאות בסלולרי . יש למישהו כיוון ?
º
אין כיוון - ככה זה אמור לפעול
11/05/14 13:02
29צפיות
בגלקסי 2 ו 3 ו 4 זה לא ככה .
11/05/14 13:37
49צפיות
בגלקסי 2 ו 3 ו 4 זה לא ככה . אני בטוח שיש לזה פיתרון.
º
ב-S4 זה מאוד ככה - בדקתי לפני שעניתי
11/05/14 14:35
30צפיות
איפושהו במעבר מאנדרואיד 2 ל-4
12/05/14 04:42
20צפיות
המכשירים הפסיקו להתחבר למחשב תוך אמולציית DOK וכעת הם מתחברים כמכשיר מדיה. לכן לא ניתן לבצע את כל הפעולות הללו על הקבצים באופן ישיר כשהם מאוכסנים על המכשיר הנייד וצריך להעתיק אותם קודם למחשב. זו גם הסיבה שזה כן היה אפשרי בSGS2 בעבר.
º
ידעתי שמשהו השתנה, אבל לא זכרתי מה בדיוק
12/05/14 06:18
13צפיות
יש לי S3 ואני מעתיקה ל-PC ואז מסובבת
12/05/14 15:18
17צפיות
אין צורך לשנות את התמונות בתוך המכשיר.
מישהו יודע מה גרסת הקיאקט המומלצת ל S3
11/05/14 07:58
84צפיות
והאם היא תומכת ביציאת הטלויזה
לא הבנתי את השאלה
11/05/14 08:49
66צפיות
אבל יש לי S3 וקנו לי בחול כזה כבל
מקורי של סמסונג, שהיה אמור להעביר מהמקרו USB
לHDMI..
אצלי זה לא עבד על ההתחלה...
בלי קשר למערכת ההפעלה
11/05/14 13:12
60צפיות
º
יש ענין של דרורים שלא עובד ברום חילופי
12/05/14 04:19
10צפיות
דרור זה הבן דוד של הפשוש?
12/05/14 07:45
28צפיות
בכל אופן ה kitkat מתוכנן לבצע הגירה ל galaxy s3 ,הכל תלוי ברצונות סמסונג.
ברם מכיון שביצעת פלאש לרום חלופי זה לא יגיע אוטומטית בכל אופן.
º
DRIVER
12/05/14 23:28
1צפיות
גיבוי מכשיר שלא מגיב למגע
10/05/14 23:07
120צפיות
אז ככה- ישנו מכשיר THL W200 עם מסך שבור. המכשיר נדלק ועובד אבל לא מגיב למגע. בחיבור המכשיר למחשב, הוא לא מזוהה ע"י המחשב, אבל רשום שהמכשיר מחובר כ USB STORAGE. השאלה,איך אפשר לפתוח את הקבצים שיש במכשיר, לעשות גיבוי לוואטסאפ,ועוד..?
לאף אחד אין רעיון..? :(
12/05/14 06:43
52צפיות
אולי בכל זאת ההקפצה תעזור?
ענית לעצמך-אחרי שתתחבר למחשב
12/05/14 08:55
61צפיות
אתה יכול מהמחשב לראות את כל התיקיות בטלפון ולהעתיק את מה שאתה רוצה.
תצטרך לשוטט בו בעצמך משום שאני לא מכיר תוכנה שעושה את זה באופן אוטומטי.
אם תרצה להיות בטוח ואין לך בעיית נפח דיסק תעתיק את הכל ואם לא תצליח להחליף את המסך תוכל להשתמש בגיבוי לטלפון חדש.
זהו, שלא, כי הוא רשם שהמכשיר לא מזוהה ע"י
12/05/14 20:27
30צפיות
המחשב, למרות מה שהוא מודיע
אכן. בטלפון רשום שהמכשיר מחובר,אבל
12/05/14 20:59
23צפיות
צריך לבחור את אופן החיבור-ואת זה אני לא יכול לעשות ללא המסך.
לפני שאני בוחר את אופן החיבור,המחשב לא רואה את הטלפון בכלל.
אם יש לך מתאם USB OTG
12/05/14 21:39
24צפיות
תנסה לחבר בעזרתו עכבר למכשיר - אולי זה יעבוד ויאפשר לך לשלוט עליו.
בדיוק חשבתי על OTG. מכשיר חדש תומך בזה,
13/05/14 00:29
22צפיות
איזה מתאם בדיוק אני צריך לזה? לא כבל USB לUSB רגיל?
אני חושב שמשהו בחיווט מוצלב
13/05/14 00:38
21צפיות
בכל מקרה, מדובר על מתאם שעולה בערך דולר, שבצד אחד יש לו תקע מיקרו USB, ובצד השני יש לו שקע USB רגיל. האם תומך? אולי, לא בטוח. למשל הנקסוס 4 לא תומך בזה (לפחות לא בצורה טובה).

הנה קצת הסבר על זה (לא קראתי אלא רפרפתי וזה נראה מפורט): http://www.androidpit.com/usb-otg-what-it-means-an... .
תבדוק את זה
12/05/14 09:12
76צפיות
נראה מעניין
12/05/14 20:28
28צפיות
אשמח לשמוע אם זה עזר
º
תכף אנסה)
12/05/14 21:02
12צפיות
גם פה צריך ללחוץ פיזית על המסך לאישור ובחירה-
13/05/14 00:24
25צפיות
לא אפשרי מבחינתי.. :(
נזכרתי בנסיון אחרון לפני שמרים ידים
13/05/14 01:01
95צפיות
http://www.fosshub.com/MyPhoneExplorer.html
תתקין למחשב.
לוקח קצת זמן עד שמזהה את המכשיר שאתה מחבר אחרי ההתקנה ל USB
התחבר. ממבט ראשון יש אפשרות לראות רק את
13/05/14 02:00
34צפיות
הדברים הבסיסיים,כגון ספר טלפונים (שמגובה אצלי גם ככה דרך גוגל), הודעות (אגב,מעניין אם אפשר להעביר אותן למכשיר חדש),שיחות ועוד.
קובץ גיבוי של ואטסאפ שאותו רציתי בגדול לא קיים.. בינתיים יצרתי גיבוי,מחר אנסה לחפור יותר לעומק.
תודה!
אגב,יש אפשרות למחוק את כל המידע דרך התוכנה? מאין שחזור הגדרות יצרן?
º
צריכה להיות למטה אפשרות של אחסון/קבצים
13/05/14 06:25
16צפיות
CM11 i9100
10/05/14 18:12
61צפיות
התקנתי לפני כחצי שנה רום של סיאנוג'ן 4.4 לS2 שלי. האם יש גרסה חדשה (4.4.2) אני לא מחפש nightly רק גרסה יציבה. יש?
טרם
10/05/14 18:22
41צפיות
אבל יש לך גרסת SNAPSHOT (כבר השישית) שזו גרסה חודשית.
הגיסרה הלילית עובדת בצורה די יציבה
10/05/14 18:33
47צפיות
וכאמור עדדיין אין גירסא יציבה, לא לS2 ולא לאף מכשיר אחר
º
תודה לשניכם
10/05/14 18:35
19צפיות
הודעות דואר נכנס נעלמו בגלקסי S3 לאחר שנקראו
10/05/14 14:37
33צפיות
שלום רב אודה לעזרתכם, הודעות דואר נכנס נעלמות לי. לאחר שאני קוראת אותן.
באיזו אפליקציה את משתמשת? ייעודית של
10/05/14 16:26
25צפיות
תיבת הדואר (GMAIL, YMAIL וכדומה) או יישום דוא"ל של הטלפון?
ואיפה הן נעלמות, מהטלפון או מהמחשב?
מסך שבור בגלאקסי 3
10/05/14 00:07
97צפיות
יש לי גלאקסי 3 של סמסונג, עקב תאונה המסך נסדק לגמרי.
יש לי כמה שאלות:
האם יש הבדל בין המסך לבין מסך המגע?
אלו שני דברים שמחליפים בנפרד?
כמה זה אמור לעלות?
מישהו מכיר מעבדות טובות באיזור עפולה או הוד השרון?

תודה!
לגבי המעבדה
10/05/14 00:42
94צפיות
קיבלתי המלצות חמות על חנות בעפולה בקניון. אני לא זוכרת את שם החנות אבל היא ממוקמת ליד גראס.
חברה שלי תיקנה כבר פעמיים מסך שנשבר אצלם.
º
לא עדיף שחברה שלך תשקיע בקייס טוב?
10/05/14 08:14
41צפיות
היו קייסים טובים
10/05/14 10:56
62צפיות
אחד אפילו אני קניתי שעלה לי 200 ש"ח
זה של הבן שלה - זה מה שקורה עם ילדים מסתבר.
ואתה יודע כמה עולה להחליף כל פעם מסך לאייפון 5???
האמת, שבצניחה של מכשיר "על הפנים" שום קייס לא עוזר....
º
חודש עם טלפון טיפש, ילמד אותו לא לשבור.
10/05/14 11:07
19צפיות
למה?
10/05/14 11:33
46צפיות
אתה חושב שהוא שובר בכוונה?
טלפון טיפש פשוט לא נשבר כל כך מהר
בכוונה או במחדל, עדיין ילמד
10/05/14 11:34
45צפיות
גם אם תמיד בטעות נופל לו מהיד, הוא ילמד להיזהר יותר
אני לא חושבת
10/05/14 11:46
42צפיות
גם אני כבר שברתי דברים בחיים שלי ואני לא בת 14
אבל זה לא הילד שלי ואני לא צריכה לחנך אותו. זו כבר החלטה של ההורים שלו. אני רק מצאתי את המעבדה
את מבוגרת ואין מה לחנך אותך
10/05/14 20:14
34צפיות
על מה שאת שוברת את משלמת בעצמך.
מה שילד שובר, הוא לא מרגיש את הנזק אלא אם לא משלמים ומתקנים לו בשקט.
אני לא כזאת מבוגרת
10/05/14 20:16
27צפיות
הכל נכון אבל אני לא מרגישה צורך לחנך ילדים של אחרים.
תאמין לי, שדווקא במקרה הזה, הילד משלם מחיר אבל כמו שאמרתי, לא רלוונטי.
באה חברה, ביקשה עזרה במציאת מעבדה וקיבלה. פה התפקיד שלי נגמר
דווקא נפילה על הפנים על משטח שטוח
10/05/14 12:57
42צפיות
זה יחסית בטוח, כי לקייס טוב יש "שפה" שמונעת מגע ישיר בין הטלפון לקרקע.
נכון
10/05/14 13:30
37צפיות
אבל כנראה שיש דברים שקייס לא מונע, טוב ככל שיהיה
º
אז לוקחים קייס לא טוב
10/05/14 16:12
10צפיות
לגבי מחירי תיקון
10/05/14 07:59
62צפיות
כן יש הבדל בין המסך LCD לזכוכית מגע Digitizer
10/05/14 10:29
54צפיות
אם מה שניזוק זאת רק הזכוכית, אז ניתן להזמין מאיביי זכוכית מקורית באיזור ה50 שקל או זכוכית חליפית בעלות 15-20 שקל.

אם ניזוק המסך, אז מחליפים מסך יחד עם הזכוכית שעליו (כמעט בלתי אפשרי לפרק את הזכוכית מהמסך בלי לשבור אותה).
במקרה הזה ניתן להזמין מאיביי מקורי באיזור ה600₪ או חליפי ב400₪

בקשר למעבדות בארץ... לא יודע מחירים, אני משתדל להחליף לבד
אוקיי...
10/05/14 12:43
32צפיות
אז המצב כרגע הוא שהמסך סדוק לגמרי אבל הטאץ׳ עובד כרגיל, זה אינדיקציה לאחת האפשרויות?
בטח שאי אפשר לדעת רק מתיאור בלי לראות
10/05/14 15:28
33צפיות
האם הסדקים הם גם במסך עצמו או רק בזכוכית? יש כתמים שמתמכים מהסדק לצדדים?
אם התשובות שליליות לשתי השאלות אז לרוב זה רק הזכוכית. אבל שוב, אי אפשר לדעת בלי לראות פיזית את המכשיר
אז בגדול...
10/05/14 16:58
32צפיות
זה אפשרי להחליף רק את הזכוכית?
בגדול ובקטן ובאמצע כן
10/05/14 18:37
29צפיות
מעבדות לתיקון גלקסי
10/05/14 13:52
76צפיות
תנסה לחפש באתר הזה, תקבל אותן כבר עם המלצות
http://www.tme.co.il/
מומלץ בחום:)
º
אתר על הפנים נראה כנסיון לפרסומת
10/05/14 23:11
14צפיות
º
המשתמש נרשם לא מזמן לתפוז...
10/05/14 23:58
12צפיות
גיבוי הסלולאר
09/05/14 23:11
70צפיות
Kies הפסיק לעבוד. לאחר מספר נסיונות התחברות החלטתי למחוק את האפליקציה ולהורידה שוב.
אבל אני לא מוצאת אותה בחנות? יש למשהו הסבר?
איך אתם מגבים את הנייד?
תודה
דרופבוקס, גוגל+ וסמסונג
09/05/14 23:27
54צפיות
זה הגיבויים שלי למכשיר..
לא מוצאת את האפליקציה בחנות
11/05/14 11:43
27צפיות
משהו יכול לשלוח לי קישור או הסבר למה לא מוצאת?
מחקתי את האפליקציה מאחר ולא עבדה כמו שצריך ולא בדקתי שאכן היא נמצאת החנות
תודה
kies זו לא אפליקציה אלא תוכנה למחשב
11/05/14 21:59
24צפיות
º
כמה שאני זוכר אצלי זה גם באפליקציה וגם במחשב
14/05/14 01:09
2צפיות
galaxy s5 ו bsplayer
09/05/14 21:24
35צפיות
שלום,
מישהו יודע למה bsplayer לא עובד בגלקסי? כשאני בוחר סרט להפעלה זה כותב: Bsplayer free עצר  
זה קורה לי גם עם vlc
המכשיר חדש מה יכולה להיות הסיבה?
תודה
פרילנסרים ישראל
09/05/14 13:39
79צפיות
פרילנסרים יקרים (מתאים גם לאנשים שמחפשים פרילנסרים),
לאחרונה כפרילנסר בעצמי נתקלתי בבעיה שאני מאמין שהרבה מכם גם נתקלים בה, וזה מציאת עבודה.
אתרי הפרילנס בישראל לא עושים את העבודה כמו שצריך, פעם בחודש מתפרסמת מודעה, וגם כשאחת מתפרסמת, בד"כ היא לא מתאימה לאותם היכולות שלי (כמתכנת, אם זה קריינות ואם זה שיווק).
החלטתי להקים קבוצת פייסבוק חדשה שתקבץ את כל הפרילנסרים בישראל ותאפשר למחפשי פרילנס למצוא את כולם בקבוצה אחת. ובכך גם לעזור לפרילנסרים עצמם וגם לבעלי הפרויקטים המעוניינים בפרילנסרים שיעשו את העבודה.
אבל בשביל שהמיזם יצליח, אנחנו צריכים כל פרילנסר שיצטרף לקבוצה, כנ"ל לגבי אנשים המחפשים פרילנסרים.
ההצטרפות פשוטה מאוד והאישור לוקח כמה דקות. כרגע יש כמה הצעות עבודה, אתם מוזמנים להציע את עצמכם ו/או לפרסם מודעה בעצמכם (בין אם אתם פרילנסרים או אם אתם מחפשים פרילנסרים).

זה הקישור לקבוצה:
https://www.facebook.com/groups/freelancerim/

שימו לב שהקבוצה נועדה למטרה אחת וזה פרילנסרים ומחפשי פרילנסרים. הקבוצה לא נוסדה לפרסומים שונים ולא למטרות רווח אישי.
º
09/05/14 14:00
9צפיות
נכנסתי לקבוצה
14/05/14 22:41
3צפיות
והשאלה הראשונה שקפצה לראשי
למה רק דמויות גבריות בתמונת הנושא של הקבוצה
מאוד משמח אותי היה
אם תוכל לשנות את התמונה...

תודה
ויום טופ