בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

הוספת שדות לאנשי קשר
28/12/13 07:39
174צפיות
שבת שלום

אני מנסה להוסיף שדות כמו מספר טלפון נוסף לאיש קשר קיים אבל אין לי אפשרות כזו . השמירה היא על הסים .

אבל אם אני שומר בטלפון יש אפשרות להוסיף אבל אני מעדיף לשמור על הסים למקרה שהטלפון ישבר או שתגמר הסוללה וכו'  

2.גרסת הקושחה שלי היא 2.3.3 ויש עדכון חדש יותר . שאני בודק אם קיים עדכון הוא כותב שאין עדכון זמין . למה ?

תודה מראש לעוזרים
חזרנו לימי הביניים?
28/12/13 08:01
166צפיות
שמירה על הסים מגבילה ,גם בשדות וגם במספר אנשי הקשר .
מקובל היום לשמור אנשי קשר במכשיר ולגבות אותם בחשבון google במחשב .
כאשר יש חיבור לרשת יבצע סינכרון בין המחשב לטלפון .
לגבי עידכונים ,לא ציינת איזה מכשיר ,ברם הסיבה המקובלת היא שיש על הטלפון גירסת תוכנה מקוסמטת (customized ),
כלומר לא מקורית של יצרן הטלפון וזה לא מקבל עידכונים.
תודה על המענה המהיר
28/12/13 09:51
106צפיות
מקבל את ההערה שלך ואשמור על הטלפון .
לגבי המכשיר , מדובר בסמסונג גלקסי S2 אבל איך אדע אם הגרבה מקורית או מקוסטמת ?
כך
28/12/13 16:00
111צפיות
מתקינים תוכנת kies של סמסונג ,מחברים המכשיר ומיד לאחר חיבור התוכנה מודיע באם יש לך עידכון או לחליפין אין אפשרות להתקין עידכון .
חזרנו לימי הביניים?
28/12/13 19:02
101צפיות
ל-S2 יש עדכון "רשמי" ל-4.1.2, ורומים המבוססים על הרום של גוגל עד ל-4.4.2 העדכני.

בהנחה שהמכשיר מריץ רום של אחת המפעילות (כי מי מתקין על S2 אנדרואיד 2.3.3 ?)
יש לבצע כמה פעולות מקדימות שיסירו את האחריות, ימחקו את הזכרון ועלולים להפוך את המכשיר למעצור דלת משובח.

אז אם אתה בעניין תתחיל לגבות את המכשיר, ותודיע לנו לתת לך לינקים למדריכים.
אם ההוא ימי ביניים אז זה בטח העת העתיקה
29/12/13 12:00
89צפיות
איך מעבירים את אנשי הקשר מהסים למכשיר ואיך מגבים אותם אחר כך בחשבון גוגל במחשב? :) (נוט 3)
?
30/12/13 14:06
26צפיות
מישהו?
?
30/12/13 14:07
16צפיות
שכחתי שצריך עשרה תווים
באפליקציית אנשי הקשר תלחץ על כפתור "Menu"
30/12/13 14:41
45צפיות
צריכה להיות שם אפשרות של ייבוא/ייצוא. תבחר ייבוא מהסים, בתור חשבון יעד תבחר את חשבון הגוגל הרלוונטי, וכל אנשי הקשר יעברו ישר לחשבון גוגל, בלי "לעצור" קודם במכשיר.
העברתי גם מכרטיס הסים אל המכשיר
30/12/13 21:26
25צפיות
ולחשוב שתכננתי לעשות את זה ידנית, תודה בובו :)
אז עכשיו זה "אצל" גוגל, מה זה אומר, איפה אני יכול לראות את רשימת אנשי הקשר?
ועוד שאלה טיפשית,כשעונים לשיחה, צריך להחליק את האצבע ימינה כדי לענות ושמאלה כדי לדחות שיחה, יש אפשרות לעשות שאוכל ללחוץ במקום להחליק עם האצבע?
כאן:
30/12/13 21:59
20צפיות
את אנשי הקשר אפשר למצוא בחשבון ה-GMAIL שלך.

כנס במחשב (עדיף) ל-GMAIL. בצד ימין למעלה איפה שרשום GMAIL- אתה יכול לשנות ל"אנשי קשר" ולראות את כל האנשי קשר שלך.
כמובן שמה שתשנה במחשב- יתעדכן גם במכשיר לאחר סינכרון.

לגבי החלקה עם האצבע כמענה לשיחה - לדעתי זה ככה כדי שלא תענה בטעות לשיחה כשהמכשיר בכיס או בכלל ע"י לחיצה בטעות (החלקה עם האצבע קשה לעשות בטעות).
א-ב-ל אני כמעט בטוח שיש אפליקציות חיצוניות שיוכלו לעשות את זה. אני אישית לא מכיר, אך אולי אחד החברים כאן ידע.
תיכנס מהמחשב לג'ימייל שלך
30/12/13 22:11
22צפיות
מצד שמאל (אם הממשק באנגלית, אחרת זה יהיה מימין), תלחץ על Mail, ושם תהיה אפשרות להגיע ל-Contacts.
הם לא מופיעים
30/12/13 22:36
21צפיות
נכנסתי לג'מייל, הוא באנגלית, בצד שמאל אין לי mail אז שיניתי את ה GMAIL לcontacts ולא מופיע שם כלום
תראה, זו התיאוריה
30/12/13 22:50
23צפיות
מכיוון שאני לא מסנכרן את אנשי הקשר לגוגל אני לא יכול לעזור יותר. תסתכל אולי אם אנשי הקשר מופיעים תחת "Other contacts".
אה, צריך לסנכרן?
30/12/13 23:38
21צפיות
חחח, אז מישהו יודע איך עושים את זה?
הפלאפון שלך מחובר לאינטרנט?
30/12/13 23:42
20צפיות
ומחובר לחשבון הג'ימייל שלך?
אני לא בדיוק יודע
30/12/13 23:59
22צפיות

כלומר, הוא מחובר לאינטרנט כשאני מתחבר דרך החבילה של הסלולארי
יופי
31/12/13 07:38
14צפיות
בעיקרון הסנכרון אמור להתבצע אוטומטית. אם לא - כנס להגדרות >
תגלול למטה ותראה Accounts / חשבונות
ותראה שם חשבון google
תלחץ עליו, וכשתכנס לבפנים יהיה שם  עיגול עם ציור של שני חיצים בתוכו. הוא אמור להיות ירוק וכתוב מתי הפעם האחרונה שהוא סונכרן.
תלחץ על זה ותגיע לרשימה של דברים שאפשר לסנכרן. תבדוק שהכל מסומן בV.
אם "אנשי הקשר" / contacts כבר מסומן בV - תבטל את הV ותבחר מחדש שוב, ואז הוא אמור לסנכרן לך, ותבדוק שהוא מסנכרן ולא נותן הודעת שגיאה.
לא חשוב איך
31/12/13 09:53
18צפיות
לא חשוב איך
אפשר גם בחיבור wi-fi
התנאי הוא שמוגדר בטלפון חשבון Gmail זהה לזה שישנו במחשב
ושם אם תקליק על החשבון ,יופיעו סעיפים שבם נעשה סינכרון ועוד ניתן להגדיר לבצע סינכרון מידי.
תודה רבה אנשים
31/12/13 10:50
23צפיות
נכנסתי להגדרות-חשבונות-חשבון גוגל וביצעתי סינכרון ואנשי הקשר מופיעים בחשבון הג'מייל.
אז פשוט כדי לדעת, אני בגדול יכול למחוק את כל אנשי הקשר מהמכשיר ומהסים והם ישארו בחשבון הג'מייל ומשם אני יכול להחזיר אותם למכשיר ולסים?, נגמרו הימים של גיבוי המספרים על סים כדי שלא יאבדו?
שוב, רב תודות לכולכם
והאם אפשר לשמור את אנשי הקשר
31/12/13 11:05
10צפיות
מחשבון המייל באיזה קובץ כלשהו שאם יקרה משהו לחשבון?
במחשב
31/12/13 17:02
10צפיות
חשבון GMAIL > אנשי קשר > עוד > יצוא
יש שלוש אפשריות ליצוא
31/12/13 21:20
11צפיות
Google CSV format- אחרי שמירה נפתח קובץ excel יחסית סביר עם שמות וטלפונים, אבל חלק בג'יבריש
Outlook CSV format- אחרי שמירה נפתח קובץ excel עם שמות נכונים, אבל במספרים יש משהו מוזר
vCard format- נפתח וורד ומשהו לא מובן
ויש גם המון כפילויות עם המספרים.
CSV בסדר
31/12/13 21:25
6צפיות
ואם יש בלגן אז הוא ברשימה שלך .
יש אנשי קשר ויש אנשי קשר אנדרואיד ,
כל איש קשר יש לו קבוצה שאתה צריך להגדיר .
אסתדר עם זה
31/12/13 21:41
9צפיות
תודה רבה :)
חיוג כיס (Pocket dialing)
27/12/13 23:20
149צפיות
האם ידוע לכם על תופעת 'חיוג כיס' (חיוג לא רצוני כשהמכשיר נמצא בכיס) בטלפונים ניידים מבוססים אנדרואיד 2.3.6?  
סביר ,איך כאשר המסך נעול
28/12/13 08:11
107צפיות
תהיה הפעלה לא רצונית
אלא אם כן יש תקלה במכשיר
חיוג כיס (Pocket dialing) - המלצה לפתרון
29/12/13 06:28
90צפיות
כדאי לייצר תיקייה ולהכניס את החייגן לתיקיה
כך גם תישלל האפשרות שאיכשהו בגלל נגיעה שלא שמים לב אליה הטלפון מחייג
או לבטל שיחרור נעילה בהחלקה
29/12/13 07:28
78צפיות
כי כל הרעיון של מסך בית זה לחסוך זמן כשאתה רוצה להפעיל את האפליקציות שאתה עושה בהם הכי הרבה שימוש. לשים את החייגן בתיקייה מוסיף לך עוד לחיצה, שאולי זה לא הרבה זמן כשלעצמו, אבל כאשר תכפיל את זה בשבוע/חודש זה כבר נהיה זמן מבוזבז משמעותי.
המידע לצורך תביעה
29/12/13 19:08
77צפיות
בקרואטיה הנייד שלי, אורנג' אינפיניטי בגרסת אנדרואיד 2.3.6 ביצע חיוג סרק בעודו בתוך הכיס שלי. השיחה נמשכה שעה ושלוש דקות עד שמישהו ניתק אותה. אורנג' גבו ממני קרוב ל-1,600 ש"ח בגין השיחה ותבעתי אותם לדין על כך. עתה אני זקוק למידע על תדירות הוצאת שיחות הסרק במערכת הפעלה אנדרויד 2.3.6. אודה לכל מי שיפנה אותי למידע בנושא.
סרק מבחינתך
29/12/13 22:57
51צפיות
אבל השיחה חוייגה מהטלפון שלך .
לא אשמת אורנג' .
טלפון נעול לא מחייג.
תגיד שנכנס לך גמד סיני לכיס
30/12/13 10:04
34צפיות
ובמקום להצמד לתפקיד המקורי שלו, להיות בקרבת אורז ולייבש בלילה טלפונים סלולריים שנפלו לאסלות - הסורר הזה ביצע חיוג סרק בכיס שלך.
מבקש המלצה למטען לרכב 2 AM
27/12/13 18:43
29צפיות
שלום
הLG G2 שברשותי מלבד היותו אחלה התגלה כטלפון "מפונק" למדי -מטענים רגילים הוא מדווח על טעינה איטית (שלמעשה לא מתקדמת)
האם יש למשהו המלצה למטען לרכב "חזק" הבנתי שצריך משהו כמו 2 אמפר
מטען של Pleomax עם שתי כניסות
27/12/13 20:26
24צפיות
זו חברת בת של סמסונג, מספק 2A, תיאורטית בו זמנית לשתי הכניסות. לא בדקתי את זה, אבל כן ראיתי שהוא מספק את זה למכשיר אחד כאשר יש עוד מכשיר (נגן MP3 פשוט) מחובר לכניסה השנייה. קניתי באיביי בסביבות 12-13$.
º
תודה על ההמלצה
28/12/13 10:00
7צפיות
מקרה של מוכר איביי גרוע+מסקנות+שאלות
27/12/13 16:37
163צפיות
ערב טוב לכולם..
אספר לכם את סיפורי,ואשמח לשמוע את דעתכם.
הזמנתי לפני תקופה מכשיר THL W200 מאיביי. תקשורת טובה עם המוכר,הגיע בזמן. לאחר כמה ימים הופיע פיקסל שרוף על המסך,ויצרתי קשר עם המוכר למימוש אחריות. פתחתי דיספיוט שהמכשיר לא היה לשביעות רצוני. אחרי כמה מיילים החלטנו שאני שולח את המכשיר התקול,והוא שולח לי מכשיר חדש. ביקשתי ממנו שישלח לי במיידית,שלא אחכה עד שהמכשיר יגיע לסין,ואז חזרה- המוכר ביקש לראות מספר מעקב שלי קודם, שבאמת שלחתי-דבר לגיטימי בעיני.
אז שלחתי,נתתי מספר מעקב-וקיבלתי אחד ממנו. לאחר חודש כשמכשיר לא הגיע,ביקש לחכות עוד טיפה,ועוד כמה ימים. חיכיתי,מה,קורה.. לאחר חודש וחצי, שוב מייל למוכר,שעליו הוא אמר אין בעיה,כנראה הלך לאיבוד. אני שולח לך מכשיר נוסף,אז אם תקבל 2-תחזיר לי אחד. עד כאן הכל מעולה.. ואז הגיע המכשיר. יותר נכון רק מעטפה. ריקה. קטנה (לא יכולה להכיל מכשיר עם הקופסה שלו).
כמובן מייל זועם למוכר(הקייס באיביי כבר נסגר ). תשובתו-כנראה טעות של מחלקת אריזה,בלה בלה בלה,תצלם,תשלח. אבל יש לך עוד מכשיר בדרך,אז אל תדאג,הכל טוב.
היום קיבלתי הודעה שהמכשיר הגיע. הגעתי לדואר,(הפעם שילמתי גם 211 שקלים למדינה ),פותח את החבילה,ומה אני רואה? את המכשיר הישן שלי,באותה האריזה. חשבתי שאולי לפחות החליפו מסך-אבל לא,הכל הגיע בדיוק באותה צורה בה נשלח..

עכשיו אשמח לדעתכם,מה אני יכול לעשות פה? האם יש לי אפשרות לקבל את הכסף שלי חזרה? משהו? להעניש את הנוכל בצורה כלשהי?
אודה לכם עם כל פיסת מידע.

נ.ב: מפרסם את ההודעה הזאת בעוד פורומים רלוונטיים.

נ.נ.ב: זהו המוכר,תזהרו לא לעשות איתו עסקים.
º
מרגיז.. מקווה שבפורום איביי ידעו לעזור
27/12/13 16:52
70צפיות
לי זה נראה באמת טעות כלשהי
28/12/13 11:28
109צפיות
זה שאתה הקורבן פה זה לא אומר שהמוכר נוכל ונראה לי שבקרוב תקבל את המכשיר השני.
ולפי הלינק שצרפת יש לו מעל 2000 פידבקים חיוביים
בקשר ל25 השליליים אז תמיד ימצאו כאלה(גם לי ביב לא בא טוב )

איך בדיוק? אסביר שוב
28/12/13 19:03
74צפיות
חבילה ראשונה עם מספר מעקב שהמוכר נתן-מעטפה קטנה וריקה. נגיד,טעות(לא ריאלי,אבל ניחא).
חבילה שניה עם מספר מעקב שהמוכר נתן- מכשיר ישן שלי. באריזה חדשה, שנפתח ונארז מחדש. אין משהו אחר שאמור להגיע.
זהו? אין לאף אחד מושג?
30/12/13 04:15
37צפיות
אפ אפ אפ אפ אפ אפ אפ אפ
אם סגרת את הקייס - הלך.
30/12/13 10:02
32צפיות
מיצית את קווי ההגנה שלך.
נסגר לבד,לאחר מספר ימים קבוע
30/12/13 17:08
8צפיות
אני חיכיתי למכשיר,לא יכלתי להגיד שאני לא מרוצה מהפתרון
לבדוק מהירות של מטען
27/12/13 14:51
54צפיות
היי
יש לי שני טלפונים.
גלקסי נקסוס עם רום 4.2.2 מקורי של גוגל בלי רוט.
התקנתי אליו את האפליקציה הזאת -
https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc7...
אני לא מבין איך בודקים מה מהירות המטען באפליקציה. מישהו מכיר ויכול אולי לשתף איפה לבדוק את זה? אולי אפילו לצלם מסך?

יש לי גם גלקסי 2 ניסיתי עם רום סטוק גרמני בלי רוט וגם רום של FIREFDS עם רוט את האפליקציה הזאת
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
עשיתי את זה בשני טלפונים שונים וזה לא הראה לי את מהירות המטען. ניסיתי כמה מטענים.

יש למישהו אולי רעיון?
תודה!
היישומון לא בודק את המטען
27/12/13 16:08
25צפיות
הוא בודק את צריכת הזרם של הישומים השונים,מי גומר לך את הסוללה.
האפליקציה השנייה עובדת חלקית בלבד
27/12/13 19:56
22צפיות
כלומר היא עובדת רק על חלק מהמכשירים.
קניתי נקסוס 5 וצריך עזרה
27/12/13 13:48
137צפיות
עברתי מאייפון 4 לנקסוס 5 ויש לי מספר שאלות.
איך עושים קופי פייסט ? בכללי
נגן מוזיקה מומלץ שיש בתוכו גם אקולייזר ? ( כרגע יש לי WINAMP)
מצב שאוכל לראות התראות כמו באייפון על המסך פתיחה ועל האייקונים עצמם? .
תוכנה לשיחות טלפון יותר טובה ונוחה?

ובכלל בכללי אשמח לשמוע דברים נחמדים אבל זה העיקר והכי חשוב .
עוזר במה שאני יכול...
27/12/13 15:17
67צפיות
קופי פייסט של טקסט?
אם כן- אתה לוחץ לחיצה ארוכה על טקסט ואז זה יתן לך לבחור חלק מהטקסט או את כולו ותוכל להעתיק, לגזור, להדביק וכו'.

נגן מוזיקה מומלץ- POWERAMP. הגירזה המלאה עולה כסף. ממליץ להתנסות בגירסה החינמית ואחר כך להחליט.

התראות על האייקונים עצמם כמו באייפון - לא קיים באנדרואיד. זה קשה בהתחלה לעיכול. קשה להתרגל. גם אני עברתי לפני 3 שנים מאייפון וזה היה נראה לי כל כך נוח התראות על האייקונים עצמם...אבל  באנדרואיד יש לך את "מרכז ההתראות" ששם מרוכזות כל ההתראות שלך.

לא הבנתי למה כוונתך תוכנה לשיחות טלפון...

תתחדש. בסך הכל עשית צעד מושכל
התראות ע"ג אייקונים - קיים גם קיים באנדרואיד
27/12/13 15:42
63צפיות
רק שצריך לזכור שבניגוד לאייפון, שם קיימת רק אפשרות אחת לLAUNCHER, באנדרואיד זה תלוי בבחירת המשתמש. חלק מהם (כמו למשל GO LAUNCHER) מאפשרים התראות כאלה, אחרים לא.
קניית LG G2 בארה"ב הברית
27/12/13 12:07
172צפיות
היי, שאלה, אולי טיפשית למדי אבל משום מה לא הצלחתי למצוא לה תשובה בעצמי. אני מעוניין לקנות G2 כאמור בארה"ב. חשוב לי שיהיה מדובר על דגם מקומי (D801 של TMOBILE או D800 של ATT, מעדיף TMOBILE) ושיהיה SIM FREE וללא חוזה, או מפעיל שיהיה מוכן לשחרר את הנעילה לאחר חודש חודשיים (אני כרגע מרוצה עם TMOBILE אבל אין לי מושג מה יהיה עוד שנה).
הCATCH - לא רוצה לקנות מEBAY למיניהם אלא מחנות (פיסית או וירטואלית) אמיתית, כזאת שגם נותנת קבלה ושאר מותרות. לדעתי קנייה מחברות הסלולאר תהייה נעולה ואין לי מושג אם TMOBILE יפתחו את הנעילה (בפעם שעברה שביררתי הם לא היו מוכנים למכור מכשיר בתשלום אחד בכלל, למרות שעם שינוי התנאים שלהם לאחרונה יכול להיות שכבר כן), ובNEWEGG ושות' יש בעיקר D802 וגם זה רק בMARKETPLACE.

בקיצור - מישהו יודע איפה אפשר פשוט לשלם ולקנות מכשיר SIMFREE?
לפי מה שאני רואה אתה יכול להיכנס לאתר של LG
27/12/13 12:36
107צפיות
ולחפש לפי האיזור שאתה נמצא. ניסית?
http://www.lg.com/us/products/wtb?modelName=D801

בכל מקרה, יש את negri electronics. אולי תוכל למצוא שם את המכשיר כפי שאתה רוצה. ראיתי שיש אותו פתוח ומתאים גם לT-MOBILE.
http://negrielectronics.com/catalogsearch/result/?...
º
לדעתי אפשר לקנות UNLOCK ברשת BEST BUY
27/12/13 13:07
54צפיות
חיפוש באתר של LG שולח אותי לקנות בT-MOBILE.
27/12/13 13:23
69צפיות
בעמודי המכשירים בNEGRICARE שמצויינים כTMOBILE (לפחות אלו שלא מצויין לגביהם OPEN BOX) מופיעה אזהרה מפורשת שהם מיועדים לשימוש בינלאומי בלבד, מה שגורם לי להאמין שהם מכשירים שTMOBILE חסמה והם פרצו (BAD ESN, נפוץ למדי בEBAY ולכן גם הרתיעה שלי מקנייה שם). בBEST BUY מוכרים מכשירים פתוחים (ב740$!!!...) אבל לא מצויין שם בשום מקום על איזה דגם מדובר או באילו תדרי LTE הוא תומך. אנסה להתקשר, אבל יש לי תחושה, לא מבוססת בינתיים, שD800 ו-D801 מיוצרים רק כמכשירים נעולים למפעילות במקור.

בכל מקרה המון תודה על הנסיון
ESN זה ברשתות CDMA
27/12/13 17:30
64צפיות
ברשתות GSM/UMTS.LTE יש IMEI. רלו כנראה מכשירים שסומנו כגנובים ונחשמו מהרשתות בארה"ב אבל יפעלו מחוץ לארה"ב בגלל שאין כיום שיתוף פעולה בינ"ל בחסימת מכשירים. אני לא הייתי נוגע בכאלו נכשירים גם עם מקל. דרך אגב, למה לקנות G2 ביוקר שאפשר לקנות N5, בעל חומרה כמעט זהה בזול?
נכון, התכוונתי ל|ME|
27/12/13 18:12
53צפיות
לגבי ההסבר - זה גם מה שאני חושב, וזו בדיוק הסיבה שאין לי שום כוונה לקנות אחד כזה.

הסיבה לG2 היא בעיקר הסוללה, וגם טיפה הממשק. אני כרגע עם N4 וזמן הסוללה שלו הוא סיוט. ב5 זה שופר אבל לא בצורה משמעותית. בנוסף למרות שהתאמתי את הממשק בצורה לא רעה בכלל, זה עדיין לא זורם בצורה אחידה ומאורגנת כמו בLG (לטעמי).
השיפור בסוללה מה 4 ל5 הוא מאד משמעותי
28/12/13 01:45
56צפיות
עדיין ברור שה G2 יחזיק יותר
THL W100S חוות דעת ראשונית והמלצות לאפליקציות
27/12/13 09:33
271צפיות

אז יש לי את המכשיר, שנקנה בארה"ב לשימוש של אמא שלי. התחלתי להתעסק איתו קצת, להתקין דברים בסיסיים והגדרות כלליות.
הגיע בקופסה עם כל מה שצריך - אזניות, מטען, קייס איכותי למדי (פלסטיק שקוף), ועוד קייס ארנק דמוי עור, מדבקת מגן מסך מודבקת כבר, ועוד אחת ספייר, וסוללה חלופית.
המכשיר עובד יפה מאד לטעמי, מהיר גם במשחקים גם בגלישה וגם באפליקציות רגילות. הטאצ' רגיש במידה, המסך מצויין, עברית בלי בעיות (4.2.2).
התקנתי WAZE, הGPS עובד מצויין , ננעל תוך כמה שניות בלי שום התעסקות מיוחדת. יש אפשרות לשני סימים וכרטיס זכרון להרחבה (4GB פנימי, 1GB RAM).
יש כפתורים פיזיים עם פידבק של רטט, עובדים מצויין, כולם מאירים.
באמת שאני לא רואה איזה סיבה יש לשלם פי 4 על סמסונגים למיניהם, מה חסר למכשיר הזה ? (למי שרוצה מכשיר אנדרואיד ולא אייפון..).

שאלות :

- איזה אפליקציות כדאי להתקין שיקלו על השימוש לאישה מבוגרת ולא טכנולוגית במיוחד ?
- אפליקציות מומלצות שיכולות לעניין אישה בגילה ? (בישול, לייף סטייל, בריאות, למשל).
- איזה אפליקציות להתקין שיאפשרו לי לפתור לה בעיות מרחוק ?
אני רואה שיש לו תדרים 850 ו-2100
27/12/13 12:17
156צפיות
זה לא עלול לעשו בעיות למי שרוכב על הרשת של אורנג'?
מעבר לזה, נשמע ממש אחלה! תהיתי מתי נראה מכשירים סיניים שכבר מספקים חוויה איכותית מכל הבחינות. לפי מה שאתה מתאר זה בדיוק המצב.
איזה בעיות ?
27/12/13 19:05
145צפיות

זה דווקא יתרון כי תדר 850 לא נתמך בכל מכשיר, ונמצא בשימוש ברשת פלאפון (וכל אלה שרוכבים עליה).
כן אבל
28/12/13 17:05
85צפיות
אורנג' עובדים על 900 ו-2100...
אין שום בעיה
28/12/13 20:05
69צפיות

GSM:
אורנג: 900/1800
סלקום: 1800
פלאפון: אין.

UMTS (דור3 או WCDMA) :
אורנג: 2100
סלקום ופלאפון: 850/2100

המכשיר תומך :
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/2100MHz

אז הכל מכוסה.

אורנג' משתמשים גם בתדר 900 בUMTS
28/12/13 20:08
133צפיות
באזורים מסויימים הם משתמשים רק בתדר 900 בדור 3.
צודק, טעות שלי
28/12/13 20:10
73צפיות

הנה מידע רשמי על התדרים :
http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/0/3050.pdf

אז הוא פחות מתאים לאורנג' אם ככה. מה המצב עם שאר הסינים המומלצים ?
בעיה ראשונה
28/12/13 20:08
108צפיות

טענתי את המכשיר ל-100%, השארתי אותו ללא פעילות, כל האפליקציות סגורות, WIFI מחובר, סים בפנים עם קליטה טובה. אחרי 12 שעות הסוללה על 58%.
נשמע לי לא משהו בכלל (לפחות לעומת האייפון שבמצב המתנה מאבד אולי 10% ב-12 שעות).
אחד הapps שמותקן
28/12/13 20:24
100צפיות
מונע מהמכשיר להכנס לשינה עמוקה (שבה אמור לצרוך 1-2% לשעה , לא יותר)
כעת נשאר לך לתחקר מי האפ הסורר
או בניסוי וטעייה (למחוק אחד אחד)
או עם אפליקציה ייעודית , חפש משהו עם הביטוי wake lock
אתה יכול להסביר מעט יותר....
29/12/13 08:38
71צפיות
על תפעול wake lock
זה מחפש הפרעות או מונע הפרעות "שינה"
השלמת שם משתמש
27/12/13 05:07
33צפיות
מכשיר  Galaxy S 2.
מערכת הפעלה  Android,  גירסה  2.3.6.

יש במכשיר חיבור ל-  Excahnge.
כאשר אני רוצה לשלוח מייל, אז הקלדה של אות ראשונה אינה מציגה לי את ההשלמה האוטומטית של אנשי קשר מתאימים.
אגב, במכשירים אחרים שגם כן מחוברים ל-  Exchange  ועם אותה גירסת מערכת אנדרואיד, כן מתבצעת ההשלמה האוטומטית של שמות אנשי קשר.
האם ניתן להתקין גרסה רשמית של סאני
26/12/13 22:17
76צפיות
קניתי גלאקסי  s4 בחול אני לא מקבל עדכונים
תודה עמי
לא
27/12/13 07:03
42צפיות
וכדי לנהל כאן דיון של שאלות ותשובות אתה חייב להיות משתמש רשום בתפוז.
תלוי איזה דגם קנית בדיוק
27/12/13 07:38
42צפיות
אם זה I9500 אז אפשר, פשוט צריך לצרוב גירסא "נקייה", מה שמוחק את כל מה שיש על המכשיר. אם זה דגם אחר - I9502/I9505/I9506 או דגם של מפעילה אמריקאית כלשהי אז אי אפשר.
מה זה חשבון סמסונג SGS2 ערב טוב
26/12/13 21:35
101צפיות
ערב טוב

אני רוצה לבדוק עדכון תוכנה אבל נדרש להזין חשבון סמסונג .

מה הרעיון ולמה אני לא יכול להזין את חשבון הגימל שלי ?

למישהו יש  פתרון ?

כרגע גרסת הקושחה היא 2.3.3 כך שבטוח יש גרסה חדשה

תודה מראש לכל העונים
זה חשבון שאמורים לפתוח בהפעלה ראשונית
26/12/13 21:38
56צפיות
של סמארטפון מתוצרת סמסונג. שם המשתמש והסיסמא אינם קשורים לחשבון הגוגל.

אני בזמנו לאחר עדכון רום שכחתי את פרטי החשבון שלי ולא הצלחתי לשחזר דרך המכשיר אז שלחתי להם מייל והם עזרו לי לשחזר.
שלום ותודה
27/12/13 11:37
32צפיות
למי בדיוק אני מפנה מייל ?
ליבואנית סמסונג או לספק התקשרות ?
אני פניתי לסמסונג העולמית
27/12/13 11:42
27צפיות
דרך כאן והם השיבו לי במייל.
דרך אגב
27/12/13 11:45
26צפיות
הסתכלתי עכשיו במייל שלהם, וה- samsung account id שלי היה חשבון הג'ימייל שמשמש כחשבון שהמכשיר היה מקושר אליו בגוגל פליי - אולי זה ככה גם אצלך.

בהצלחה
לא צריך
27/12/13 09:33
39צפיות
אתה צריך להשתמש במחשב לצורכי עידכון .
תקין תוכנת kies של סמסונג ,חבר את הטלפון למחשב ולאחר שיתחבר תדע אם יש עידכון ,או לחליפין לא ניתן להתקין עידכונים (מה שסביר לחלוטין)
האם יש אפליקציה חינמית להורדת שירים
26/12/13 21:27
34צפיות
לאנדרואיד?

תודה רבה מראש.
להוריד שירים מאיפה? לאיזה צורך?
26/12/13 21:35
32צפיות
אני אישית מורידה שירים מיוטיוב למחשב (יוטיוב זה של גוגל אז אי אפשר להוריד ישירות למכשיר שמריץ אנדרואיד מטבע הדברים) ואז מעבירה לטלפון.

אם הכוונה לשירים בשביל צלצולים וכו' אז יש מבחר עצום באפליקציה בשם - zedge שכנראה אין אף סמארטפון של טינאייג'ר (כך נראה) שהיא אינה מותקנת עליו.
הורדתי מפה חינם.
26/12/13 21:59
48צפיות
Music Maniac - Mp3 Downloader

בהצלחה.
פריצת מכשיר htc wildfire s
26/12/13 20:58
20צפיות
שלום רב,
אני מתלבטת האם מכשיר שברשותי - htc wildfire S מתאים לעבור פריצה ועדכון של גרסת האנדרואיד מ2.3 לגרסה האחרונה 4.2. האם החומרה של המכשיר תוכל להתמודד עם הגרסה הזו? האם מישהו ניסה לשדרג גרסה בדגם הזה? אם המכשיר מתאים היכן מומלץ לבצע את הפריצה במקצועיות? כמה אמור לעלות? לציין שאין כבר אחריות על המכשיר. השאלה היא האם אחרי הפריצה המכשיר יהיה שמיש.
עיברית לגאלקסי דיוס
26/12/13 20:49
29צפיות
איך מורידים עיברית לגאלקסי DUOS  שניקנה בחו"ל

תודה
אין עברית
27/12/13 11:41
21צפיות
יש רק תמיכה בעברית .
אם תתקין מיקלדת שמכילה עברית כמו anysoftkeyboard וחבילת עברית (שניהם ב google play )
ותשתמש במקלדת אז תוכל להקליד עברית .
נציין שבמערכת ההפעלה זו הספרות וכותרות gmail העברית הפוכה .
בעיית מצלמה
26/12/13 14:42
45צפיות
מכשיר חדש lg g2 לא מצליח להתחבר למצלמה, מקבל הודעה "שגיאת חיבור למצלמה". הופיעה פתאום ללא כל סיבה חיצונית. למה זה קורה? איך פותרים?
תודה
צעד ראשון זה לעשות ריסטרט למכשיר
26/12/13 18:08
23צפיות
כי אין סיבה שזה יקרה אחרי הכל.
נסה ותגיד לנו.
אחרי הריסטרט שווה לנסות
26/12/13 18:54
25צפיות
אפליקציית מצלמה אחרת . משהוא כמו FOCAL
https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.x...
זה לבדוק אם הבעיה חומרתית או באפליקציית המצלמה של LG .
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום