בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

נקסוס7 או נקסוס10?
23/12/13 10:17
49צפיות
יש לי אפשרות לקבל מתנה מקרוב (ללא תשלום)

נקסוס7 או נקסוס 10.

על איזה מהם היית ממליצים?

אני משתמש בעיקר לקריאת מסמכים וגלישה. אבל אולי אתן גם לאחרים שלי לכמה משחקים.

אני אוהב מסכים גדולים - כך שחשבתי על ה10
אבל שמעתי מבחינת מעבדים (4 בנקסוס7 מול 2 בנקסוס10)
ומעבד גרפי חזק יותר ב7

למי מהם מלצמה טובה יותר?

אני כיום משתמש כפאבלט בגלאקסי נוט2 ומאוד מרוצה.

אשמח לטיפים ועיצות
לי יש נקסוס 7 ואני מאוד מרוצה
23/12/13 11:46
61צפיות
קורא בו חדשות, קורא בו ספרים, משחקים, יוטיוב והכל.

אני יכול לחשוב על שני דברים שבהם הנקסוס 10 יהיה טוב יותר:

1. גלישה ברשת באתרים לא מותאמים (או אם אתה כמוני עובד עם דולפין + מזהה את עצמך כ-PC). זה נכון, עד גבול מסוים. גם בנקסוס 7 זה עובד, פשוט במסך 10 אינץ' עובד טוב יותר .
2. קריאה של PDFים. יש כאלו שמניחים מסך מספיק רחב ובמסך של 7 אינץ' זה עלול קצת להיות לא נוח. שוב, תלוי בספר/מסמך. יש דברים שבהם זה בכלל לא מפריע ויש מצבים שכן. אני עדיין מעדיף את ה-7 למרות זאת.

דבר נוסף ששווה לשקול - גרסת הנקסוס 7. אם מדובר על הדור הראשון (2012) אז אין לו מצלמה אחורית לצילום תמונות. לא יודע אם זה חשוב לך. יותר חשוב מזה - רזולוצית המסך שלו היא HD אומנם אבל לא מתקרבת לנקסוס 10.
בנקסוס 10 יש רזולוציה של 2560 על 1600 - הרזולוציה הכי גבוהה לטאבלט 10 אינץ' שיש היום.
אם מדובר בנקסוס 7 חדש (2013) אז הוא מכיל שיפורים על כל החסרונות של הדגם הקודם - מצלמה אחורית, רזולוצית FULL HD 1920 על 1080 וכד'. הוא גם קל יותר אבל לדעתי עיצובית גרסת 2012 יפה ונוחה יותר. אני מניח שזה
סובייקטיבי לגמרי.

המעבדים פחות חשובים. גם בנקסוס 10 הכל רץ חלק לחלוטין, כולל אתרים בדפדפן עם FLASH, במידה וזה רלוונטי לך. המעבד הגרפי משפיע על משחקים כך שיכולים להיות הבדלים במשחקים כבדים אבל לא בחנתי את זה לעומק אני מוכרח לציין. במשחקים רגילים כמו candy crush או angry birds לא תראה הבדל כמובן..
תודה
23/12/13 12:12
36צפיות
יש גירסא מחודשת רק לנקסוס7 ?

צפויה לנקסוס10 בקרוב?
דבר נוסף
23/12/13 13:50
36צפיות
לנקסוס 7 יש אפשרות לדגם עם סים.
לנקסוס 10 אין.
לא יודעת אם זה חשוב לך.
לי זה גרם לרדת מעניין הנקסוס בכלל (7 קטן לי).
גם אני מאוד מרוצה מהנקסוס 7 2013
23/12/13 12:53
45צפיות
אני מניח (אין לי את ה 10, אז לא יודע בוודאות) ששני המכשירים יתנו לך ביצועים מעולים. לדעתי תבחר לפי הגודל/משקל המועדף. מסך יותר גדול = גודל ומשקל גדולים יותר וזה כבר עניין של העדפה לא של איכות.
יש גם יתרון בסוללה
23/12/13 14:18
33צפיות
מן הסתם בגלל שהטאבלט גדול יותר. נדמה לי שבנקסוס 10 הסוללה היא 9000 מיליאמפר שעה.
נקודת מבט נוספת...
23/12/13 14:07
57צפיות
אני קניתי נקסוס 7 (2012) לצורך שימוש בנסיעות לחו"ל. נראה לי שמכשיר גדול יותר מתחיל להיות מסורבל יותר, תופס יותר מקום ומתחיל להפריע. גודל של 7" נראה לי בדיוק נוח ומתאים.
אבל זה נתון כמובן לשיקול אישי.
מעולה
23/12/13 14:18
41צפיות
וגם נכנס היטב בתיק קטן
יש לי note2
23/12/13 14:42
40צפיות
זה יוזר נוסף שלי. זה די דומה בגודל..

של מי המלצמה טובה יותר? 7 או 10?
אזהרה מוירוס שמסתובב בפליי סטור
23/12/13 08:51
205צפיות

בוקר טוב
היזהרו מאפליקציה השם pixer.
האפליקציה היא וירוס שעושה בשמכם פעולות ושולחת בשמכם הודעות.

אצרף לינק כדי שלא יהיה ספק-
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

אם יש כבר כאלה שהתקינו אותה -ההמלצה היא למחוק מייד.

אם קיבלתם הודעה מאיש קשר שלכם עם לינק להורדת האפליקציה- התעלמו.
שוב זה עניין של מעבר על רשימת ההרשאות
23/12/13 08:56
131צפיות
וחשיבה של "האם הרשאה X הגיונית/סבירה עבור האפליקציה הזו". אפליקציה של שיתוף תמונות (ודירוג? מה היא בכלל אמורה לעשות?) לא צריכה הרשאה לשלוח הודעות סמס/MMS, או לקרוא את הכרטיס האישי של המשתמש. לגבי גישה לאנשי קשר, חשבונות ומיקום מדויק אפשר להתווכח (כאשר מדובר באפליקציות "לגיטימיות", אבל גם זה קצת בעייתי בעיני.
נכון אבל
23/12/13 09:04
105צפיות
יש אפליקציות שמבקשות הרשאות ולא עושות משהו זדוני, לפחות לא נראה לעין.

כאן מדובר באפליקציה שבלי בושה מפיצה את עצמה בסמסים לכל אנשי הקשר שלך ואלוהים יודע מה עוד, מעלה תמונות בשמך לפייסבוק ועוד
אז צריך להיות כמו ילדה בשמלה אדומה ושתי צמות
23/12/13 09:26
95צפיות
ולשאול "למה?" .

"למה האפליקציה הזו מבקשת הרבה הרשאות?"
"למה אין תיאור של האפליקציה, ומה היא עושה"?
"למה צריך הרשאה של שליחת סמסים?"
"למה צריך מיקום מדויק שלי?"

אני מסכים שיש אפליקציות לגיטימות שצריכות "הרבה" הרשאות, אבל אם אנשים היו לוקחים חמש עשרה שניות (לא צריך הרבה יותר) לעצור ולחשוב, אז הם לא היו נכנסים לצרה הזו. אם האפליקציה הזו עושה דברים שהיא לא אמורה (ואגב, העלאת תמונות לפייסבוק זה לא בהכרח משהו שהיא לא אמורה לעשות), אז באמת "אין מה לעשות" כנגד זה. לגבי שליחת סמסים לאנשי הקשר ולפרסם, אז מאוד יכול להיות שבאפליקציה יש הגדרה שאומרת "תודיע לכל אנשי הקשר שלי שאני משתמש באפליקציה הזו" ושזה opt-out במקום opt-in.
º
Anyway, ראיתי לנכון להזהיר
23/12/13 09:54
27צפיות
זה באמת טוב להזהיר
23/12/13 10:28
71צפיות
פשוט בהרבה מקרים קל מאוד לדעת מראש שאפליקציה מסוימת עלולה להיות בעייתית. למשל האפליקציה של המשחק בלונים ש"גונבת" את השיחות של וואטסאפ דרשה הרשאות מופרזות באופן קיצוני.
האם בקשה להרשאת גישה לחשבונות בנייד
24/12/13 10:15
37צפיות
הגיונית וסבירה?

הורדתי משחק והוא ביקש גישה לחשבונות בנייד

במצב כזה מאשרים או לא?
לטעמי לא, אבל זה עניין אישי
24/12/13 11:14
31צפיות
כי באופן כללי - משחק רגיל לא יבקש דבר כזה.
מצד שני, היום יש הרבה משחקים חברתיים באופי. משחקים שמאפשרים לך לראות את ההתקדמות של חברים או לעשות איתם תחרות. נניח, ע"י כניסה לחשבון הפייסבוק. קנדי קראש הוא משחק כזה, גם subway surfers לדוגמא.
לא חייבים להזין פרטי פייסבוק או לנצל את היכולת הזו בכלל במשחק אבל את ההרשאה המשחק מבקש, כך שזה תלוי במשחק עצמו.
זה באמת משחק כזה מול אנשים, נראה לי
24/12/13 11:22
23צפיות
תודה על המענה
º
תודה
23/12/13 13:10
12צפיות
º
תודה על האזהרה!!!!
23/12/13 13:53
16צפיות
º
תודה רבה.
24/12/13 11:52
5צפיות
hangout
22/12/13 23:26
182צפיות
היי אנשים, לפני כמה זמן המכשיר ביצע עדכונים ולפתע הופיעה לי התוכנה הזו hangout והודעות SMS, שפעם הייתי מקבל עם צליל שקבעתי והיה מודיע לי בקולי קולות שהגיעה הודעה, לפתע מתקבלים על ידי התוכנה הזו שמבצעת צליל קטן ביותר ומהיר. אני לא רוצה להשתמש בתוכנה הזו, אבל אני לא מוצא אותה בכלל במכשיר על מנת להסיר אותה, מה עושים?.
אם כבר אנחנו מדברים על חיפושים, אז יש כל מיני יישומים במכשיר שאני לא מוצא, למשל "רשמקול" (פעם מצאתי אותו וכעת לא, רציתי לשים קיצור שלו ביישומים) וגם למשל יש במכשיר את האופציה של "תזכיר פעולה" (נפתח מעין פתק שאפשר לכתוב מה שרוצים), אבל אחרי השמירה אני לא יודע איפה זה נשמר ואיך להגיע לאותם פתקים ששמרתי.
מצטרף למישהו פה ששאל לגבי אפליקציית תזכורות יותר טובה ממה שיש במכשיר, כלומר אם אני קובע משהו שהתזכורת תמשיך לנדנד עד שאני אפסיק אותה.
המכשיר הוא note 3.
תודה
גם לי זה קרה בnote 3
23/12/13 14:43
92צפיות
נכנסתי להגדרות התראות בתוכנה והורדתי את התראת הצליל והופעת sms
אממ
24/12/13 12:35
44צפיות
לא הבנתי מה לעשות :)
להשבית את hangout
24/12/13 13:35
107צפיות
לך אל מסך היישומים, אתר את hangout, כנס לפרטי היישום ו-ה-ש-ב-ת- אותו.
ושבו בנים לגבולם ו-SMS לציפצופם.
איך לא חשבתי על זה?
24/12/13 13:54
85צפיות
אבל אני לא מ-ו-צ-א את התוכנה :)
hangout סודר, לגבי השאר?
24/12/13 20:01
74צפיות
די מוזר, בחיפושים במכשיר התוכנה hangout פשוט לא נמצאה! ואז מישהו שלח לי SMS ונכנסתי אליה ונטרלתי אותה, תודה.
לגבי החיפושים כמו שכתבתי בהודעה הראשונה, יש לכם תשובה?
מישהו?
25/12/13 14:14
26צפיות
ואם אפשר לדעת גם איך אפשר להחזיר את המקלדת בכתיבת הודעות או גלישה, היא "נעלמה" לי.
:)
תשובות?
26/12/13 13:05
3צפיות
:)
יש?
26/12/13 13:06
1צפיות
אם יש למישהו תשובות אז תודה רבה
הודעת שגיאה בחיפוש קולי
22/12/13 22:01
52צפיות
חברים סוני Z משבית כל פעם מחדש את החיפוש הקולי.
זה משפיע על וייז ואל ANYDO

נותן הודעת שגיעה גם בחיבור נתונים וגם ב-ווי פיי : לא ניתן לתקשר עם GOOGLE כרגע.
כיבוי והדלקה עוזרים למעט ואז זה חוזר.

למי הפיתרון? תודה מראש.
מישהו כאן מכיר בלוטוס ברמה של פקודות AT?
22/12/13 20:52
43צפיות
אני מנסה לחבר את הטלפון שלי למגן של בלוטוס שיושב על ארדוינו. זה רכיב BLE ולכן אני מבין שהוא יכול לעבוד רק עם אנדוריד 4.3 ולי יש 4.2
האם זה בכלל אפשרי לחבר אותם?
בכל מקרה אני לא מצליח לעבוד עם המגן הזה ויש לי שניים. רציתי לחבר אותם זה לזה ולא מצליח, אז כל מי שיש לו ידע בבלוטוס אשמח להעזר בו
זו רשימת הפקודות של המגן, ובעזרתה אני אמור לקנפג אותו שיתחבר למכשיר אחר
https://www.dropbox.com/s/gk8ncrlpt1cobq9/DS_IM130...
לאיזה מכשיר אתה מנסה להתחבר?
23/12/13 09:53
15צפיות
לרוב המכשירים גם אילו שתומכים ב-4.0 אין תמיכה ב-BLE
מחפש המלצה לאפליקציה לניגון מוזיקה?
22/12/13 20:11
57צפיות
חשוב שזה לא יהיה גוגל מיוזיק, אלא נגן מוזיקה חיצוני. שידע לנגן לפי תיקיות ולא רק לפי TAGS.
אשמח להמלצות בבקשה לכמה אופציות.
POWERAMP
22/12/13 21:27
65צפיות
לא בטוח לגבי מה שרשמת אם הוא יודע לנגן לפי תיקיות - אבל זה נגן מעולה..

יש גירסה חינמית שפגה אחרי איזה שבוע.

שווה כל שקל
מצטרף להמלצה.
23/12/13 11:20
42צפיות
נאלצתי לקנות את האפליקציה הזאת כשהיה לי את הממשק ואנילה (נקסוס) המזעזע הנקי של גוגל כי כמו רוב האפליקציות המובנות של גוגל - נגן המוזיקה המובנה היה חרא, וזאת הקניה הטובה (והיחידה אגב) שעשיתי ושאני ממשיך להשתמש בה גם היום, למרות כשחזרתי ל-TOUCH WIZ שיש בו נגן מוזיקה משובח.
ממליץ מאוד, שווה את ה-15 שקל וניתן לשלם ישירות באתר מבלי לתת לגוגל את כרטיס האשראי.
יש בpoweramp אפשרות לקבוע שהנגן ייכבה מעצמו ל
23/12/13 18:13
34צפיות
לאחר זמן מסוים? האופציה הזאת מאד חסרה לי בgoogle play...
אני חושב שכן
24/12/13 08:01
15צפיות
אבל לא בטוח ולא מול המכשיר הרגע.

אני ממליץ להוריד את הגירסה החינמית ופשוט להתרשם
º
תודה! הורדתי את הנגן ואכן יש שם אופציה לטיימר
24/12/13 21:27
3צפיות
2 שאלות על אנדרויד ו-LG G2
22/12/13 18:40
28צפיות
1. יש לי את תוכנת המסנג'ר (הצ'אט של הפייסבוק). איך אני יכולה להראות שאני לא זמינה דרך התוכנה ולא דרך הפייסבוק עצמו?

2. האם יש דרך להשתיק את הווליום של המכשיר ועדיין שיצלצל לי הטלפון מאנשים נבחרים? (באייפון יש אנשי קשר מועדפים)

שאלתי גם בפורום סלולארי
PHONEPAD
22/12/13 17:26
51צפיות
שיחת וידאו.?
º
אולי?
22/12/13 22:47
14צפיות
º
ומצד שני ...
23/12/13 11:36
7צפיות
נקסוס 5 - שאלה
22/12/13 15:07
88צפיות
שלום,
שבוע שעבר התחדשתי בנקסוס 5.
כעת אני מנסה להתקשר למספר טלפון *3555 ויש ניתוק מיידי של השיחה.
כמו כן, שמתי לב שאני כלל לא יכולה להוציא שיחות למספרי טלפון עם כוכביות.
מה יכולה להיות הסיבה? ואיך מסדרים זאת?
תודה!!!
לא יודע איך לסדר - מעולם לא נתכלתי בבעיה שכזו
22/12/13 16:28
73צפיות
אבל יכול להציע פתרון חלופי
חיוג ל1222 + ספרות שאחרי הכוכבית.

לדוגמה: אם את רוצה לחייג ל*3555 חייגי 12223555.
º
מעולה!! תודה זה עבד לי!!
22/12/13 17:57
25צפיות
מי הספק תקשורת שלך?
22/12/13 17:26
44צפיות
אולי יש חסימה כלשהיא מהצד שלהם.
הייתי מציע בנוסף לבדוק סים של חברה אחרת.
גולן טלקום הספק
22/12/13 17:58
38צפיות
וכן, היתה בעיה איתם. שכבר טופלה.
המון תודה
מחפש אפליקציה לתזכורות
22/12/13 15:03
70צפיות
קודם כל אני חדש בכל עניין הסמארטפונים. קניתי גלקסי 3.
אפליקציות מורידים מ-play.google.com?
אני מחפש ספציפית אפליקציה של תזכורות בעברית כי אני לא מרוצה ממערכת התזכורות בגלקסי.
אני קובע אירוע או משימה. כשמגיע המועד של האירוע/משימה יש רק צפצוף קצר.
אני מעוניין שהוא יצפצף כמה פעמים עד שאלחץ על משהו כדי להשתיק אותו.
מישהו מכיר אפליקציה בסגנון הזה?
הבנתי, מורידים מהאפליקציה מהמכשיר.
22/12/13 15:27
53צפיות
אבל מי יכול להמליץ על אפליקציה לתזכורות שם, ובעברית?
מה שאני מחפש זה
22/12/13 18:43
37צפיות
אותה מערכת תזכורות כמו בגלקסי 3, רק שהצפצוף יהיה מתמשך כשמגיע מועד של תזכורת.
אולי אפשר להגדיר את זה במכשיר?
2 רעיונות
22/12/13 23:15
40צפיות
לגבי תזכורות קופצות - יש את ANYDO.

אני באופן אישי ממש ממש לא אוהב אותה והיא כבר מזמן לא במכשיר שלי אבל הביקורות עליה מעולות וכנראה שאני לא התחברתי בעוד הרבה אחרים כן. המפתחים אגב ישראליים.

אם אתה מעוניין באפליקציה טובה של פתקים אז יש את COLOR NOTE שהיא מעולה..מושלמת..יש בה הכל..אין יום שאני לא מנהל משם דברים
מערכת התזכורות בגלקסי 3 טובה
23/12/13 10:07
25צפיות
רק מפריע לי שאין צפצוף מתמשך כשמגיע מועד האירוע.
יש אפשרות לשנות את זה מצפצוף קצר לצפצוף מתמשך?
פשוט תשתמש בקובץ קול ארוך עבור צליל ההתראה
23/12/13 10:58
24צפיות
לא?
ניתקע לי הפאלפון LG
22/12/13 13:14
34צפיות
ניסיתי להדקו את הפאלפון שלי LG P970H והוא ניתקע על מסך שכתוב עליו s\w upgrade מה לעשות ? :(
לחובבי QUESTים של פעם - Hiversaires
22/12/13 11:23
47צפיות
הורדתי את המשחק בעקבות המלצה בטוויטר. הופתעתי לטובה מהאוירה והרעיון. קשה קשה אבל מתאים למי שאוהבים QUESTים של פעם שצריך גם לרשום או לצייר מפה. מומלץ!
º
ננסה :)
22/12/13 15:59
6צפיות
מחפשת אפליקציה שמיישרת מסמכי טקסט ימינה
22/12/13 10:32
45צפיות
שלום לכולם

יש לי גלקסי S2+ עם JB4.0.1 בעברית, אבל כל מסמך טקסט שאני פותחת מתיישר שמאלה ולא ימינה.
אז באנגלית זה בסדר, אבל בטקסטים בעברית זו בעיה. ולכן אני מחפשת אפליקציה של פתיחת מסמכי טקסט שמיישרת את הטקסט ימינה.

אז בבקשה אם מישהו מכם מכיר כזו אפליקציה (עדיף חינמית) שימליץ לי עליה.

תודה מראש לכל מי שיענה.
אם הבנתי אותך נכון
22/12/13 10:52
42צפיות
Kingsoft Office תעזור (אני משתמש בה)
https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.w...
תודה, אך אני לא מחפשת מעבד תמלילים
22/12/13 14:16
34צפיות
אני מחפשת מציג ועורך טקסט פשוט שיכול להציג מסמך טקסט פשוט עם יישור לימין, כמו פנקס הרשימות של חלונות
תפתחי את המסמך באמצעותה
22/12/13 14:23
37צפיות
היא תומכת ביישור לימין.
אין לך משהו יותר לייט? האפליקציה הזאת כבדה
23/12/13 15:57
20צפיות
ואוכלת הרבה זיכרון. אני צריכה אפליקציה יותר קלה שלא אוכלת הרבה זיכרון.
º
בכל אופן, תודה
23/12/13 16:02
7צפיות
שאלה אולי מטופשת.... יש לי גלקסי S3 גרסה
22/12/13 09:05
54צפיות
4.1.2  שמעתי שיש עדכונים עד 4.3 אבל המכשיר לא מעדכן אוטומטי.
לא מבינה ברומים או כדומה.
מתי יוצא עדכון אוטומטי לסלולרי?
לפי מה שאני זוכר, העידכון ל-4.3 נעצר
22/12/13 09:29
52צפיות
כי התגלו יותר מדי בעיות, או בעיות חמורות מדי. בינתיים תחכי, והעידכון כנראה יגיע אליך בהמשך. לחילופין, אפשר לנסות לחפש באופן יזום על ידי כניסה להגדרות - אודות המכשיר - עידכון גירסא - עדכן. אפשרות נוספת היא להפעיל את Kies, לחבר את המכשיר למחשב, ולראות אם הוא מוצא עידכון. אישית הייתי מנסה להימנע מכך כי זו תוכנה גרועה במיוחד, וכשעשיתי עידכון לגלקסי S4 שלי אז הייתי צריך להשקיע המון זמן (בערך 4-5 שעות) של להסיר את התוכנה, להתקין מחדש, להפעיל מחדש את המחשב והטלפון, ובכלל להתעסק יותר מדי זמן עם זה. המזל הוא שהייתי אז חולה בבית, אז היה לי זמן לזה .
סמסונג שיחררו עדכון בטא גרוע ל-4.3
22/12/13 09:50
53צפיות
כשהתברר גודל הברוך עם משכו אותו חזרה.
העדכון אמור לכלול את הנעילות החדשות של סמסונג (KNOX ונעילה אזורית).
בשבוע האחרון אני שומע שהם שחררו עוד עדכון, הייתי נזהר לעדכן.
בבחינת מי שנכווה ברותחין......

º
תודה רבה
22/12/13 10:01
16צפיות
מיילים, אנטי וירוס ושיחות וידאו
22/12/13 02:39
30צפיות
בימים האחרונים שמתי לב שאני לא מקבל מיילים, משתמש באפליקציית האי-מייל שהגיעה עם הגלקסי 3. כשאני נכנס למסך של הגדרות הסינכרון רשום לי - master sync has been disabled, מה זה המסטר הזה? איך אני משנה את ההגדרות שלו?

כנראה קצת מהיסטריה יש לי כמה אפליקציות אנטיוירוס, עד היום (טפו טפו טפו) לא הרגשתי שיש עם זה בעייה. יש לי את avg & avast & bitdefender האם אמורה/יכולה להיות בעייה בשילוב הזה? אם כן מה הכי מומלץ לשמור?

ושאלה חשובה בעניין שימוש בtango, האם המידע שעובר בשיחות הוידאו נשמר איפשהוא.....מבין שיכולים לצותת (NSA) שכנגדם אין מה לעשות.
אם אני משוחח עם אשתי ונניח משחקים ב.....האם יכולים אחרים לראות? מבינים את הרעיון, נכון?

תודה רבה מראש
כמה תשובות
22/12/13 09:24
24צפיות
האפשרות הראשית של סינכרון קצת "מוחבאת" . תגלול את וילון ההתראות ותחפש שם אפשרות שנקראת "סינכרון". היא נראית כמו שני חצים שיוצרים צורת עיגול. אם אין שם (אני חושב שב- S3 זה באמת מוחבא), אז תיכנס להגדרות - שימוש בנתונים - כפתור "תפריט", ושם תסמן את "סינכרון נתונים אוטומטי".

לדעתי אם יש לך נותר מאנטיוירוס אחד זה מיותר במקרה הטוב, ופוגע בביצועי המכשיר במקרה הרע. תחשוב שכל האפליקציות הללו צריכות לרוץ במקביל, מה שלוקח משאבים וגומר את הסוללה מהר יותר. בנוסף, כאשר אתה עושה משהו שגורם לאנטיוירוס להתריע, אז יכול להיות שתהיה התנגשות בין האפליקציות השונות. אם אתה "חייב" אנטיוירוס, אז תבחר אחד ותסיר את השאר. אני לא משתמש באנטיוירוס אז אין לי המלצה לגבי מה להשאיר ומה להסיר.

אני לא מכיר את Tango, אבל בגדול כל מידע שעובר דרך שרת צד ג' "חשוף" לציטוט של המפעילים/האחראים על השרת. צריך לראות מה מדיניות הפרטיות של השירות ותנאי השימוש, כדי לוודא שלמפעיל השירות אין זכויות יתר עם המידע שלך.
בלי קשר, אם אתה חושש מ"זליגת מידע" אז פשוט אל "תפרסם" אותו באינטרנט. במקרה של שיחות, הכוונה היא שאל תגיד משהו שעלול לפגוע בך אם הוא יתפרסם, כמו שלא תכתוב מיילים עם דברים רגישים מדי.
º
תודה
23/12/13 00:34
2צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום