לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

מכשירי אנדרואיד זולים - המלצות
20/08/14 12:34
55צפיות
אני מחפש מכשיר אנדרואיד זול עד 1000 ש"ח. (אם יש בפחות גם טוב)

הדרישות הם פשוטות גם:
מייל (GMAIL מספיק)
ווטסאפ
WAZE (או google maps)
מצלמה באיכות נורמלית 
מסך ברזולוציה ובאיכות סבירה (לא מגורענת)

ראיתי בזאפ כמה מכשירים:
על פי הנתונים היבשים הם נראים מתאימים (צפיפות פיקסלים מעל 230, מעבד נורמלי, אפשרות לכרטיס זיכרון, לחלקם אפילו מצלמה באיכות נורמלית)

מישהו מכיר את אחד המכשירים, או שיש לו המלצה למכשיר דומה?

º
MOTO G LTE
20/08/14 12:51
38צפיות
º
יותר יקר מהמכשירים ברשימה, אבל גם יותר טוב
20/08/14 13:16
23צפיות
שימוש בנקודה חמה כתיירת בארה"ב עם האנדרואיד
20/08/14 11:07
26צפיות
אני מעוניינת לקחת איתי את הסמארטפון שלי (סמסונג אייס פלוס S7500) ולהשתמש בו בניו יורק סיטי כנקודה חמה. וכן כמובן גלישה בדרכים, וויז וכד'
ראיתי שיש אפשרות לקנות סים ל30 יום לארה"ב, אבל גם ראיתי שיש הרבה אזהרות לגבי זה שלא ניתן להפוך את הסים לנקודה חמה.

1. האם יש פה מישהו שקנה והשתמש ויכול להמליץ מניסיון על חברה שמספקת סים לארה"ב שניתן להפוך לנקודה חמה?
2. זה המידע שמצאתי על הדגם של הטלפון שלי:
2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 2100
האם זה אומר שאני חייבת לקחת תוכנית ברשת 2G או שאני יכולה לקחת ברשות 3/4 אבל זה לא ישתמש במלוא הפוטנציאל?

3. אני שוקלת בארה"ב להשאיר את הטלפון שלי במתנה למקומי שם ולקנות לעצמי טלפון אחר,
א. האם הדגם שלי יהיה טוב ונוח למקומיים שם?
ב. אני מעוניינת בטלפון דומה לשלי, אולי קצת יותר מהיר בגלישה ועם מסך קצת יותר גדול. האם תוכלו להמליץ לי על דגמים לבדוק?

תודה :)

אני מציע שתעשי חיפוש בפורום סלולר (117) - יש שם יותר מידע
20/08/14 11:11
27צפיות
לגבי המכשיר עצמו, עד כמה שאני יודע, התדרים שלו בדור 3 לא רלוונטיים בכלל לארצות הברית, מה שאומר שתוכלי להשתמש בו רק בדור 2, ונקודה חמה בדור 2 (בהנחה שאפשרי בכלל אצל המפעילות האמריקאיות) זה ממש לא שוס.

מבחינת מכשיר, אז רוב האנדרואידים עם מסכים קטנים הם גם חלשים במפרט, ולרוב מגיעים רק עם חלק מהתדרים בדור 3, מה שאומר שמכשיר שיתאים לארצות הברית כנראה שלא יתאים לארץ.
קודם כל תודה על התגובה המהירה! :)))
20/08/14 11:34
16צפיות
כשאני משתמשת בטלפון שלי היום כנקודה חמה בישראל, הוא גולש לי בעצם ב2 או ב3? (אני בגולן טלקום)
(אני שואלת כדי שיהיה לי נקודה להשוואה למה לצפות בארה"ב)

והאם הבנתי נכון? אני חייבת לקנות מכשיר גדול יותר אם אני רוצה שהוא יתאים גם לישראל?
מה אני צריכה לבדוק במכשיר שם לפני הקניה כדי לדעת שהוא יעבוד לי בישראל?
רוב הזמן את בדור 3, אחרת זה יהיה לך מאוד איטי
20/08/14 11:37
17צפיות
בנוסף, בדור 2 אי אפשר לנהל שיחה ולגלוש בו זמנית, אז אם את מחוברת לדור 2 ובזמן שאת משתפת את האינטרנט את מקבלת שיחה, המכשיר מפסיק לשתף את הגלישה.

זה לא שבהכרח את חייבת מכשיר גדול יותר, אלא שאת צריכה מכשיר איכותי יותר, והם במידה ניכרת גם גדולים יותר. גם המכשירים עם מסכים "קטנים" הם עדיין עם מסך של 4.3 אינצ' (למשל Xperia Z1 Compact, שהוא לא ממש קטן פיזית).
מוסיקה מהאייפון באמצעות כניסת AUX ברכב
20/08/14 11:03
49צפיות
חיברתי את הכבל בין האייפון לשקע אבל לא היתה כל תגובה. יש לי  מערכת מולטי מדיה ברכב  JVC. אולי צריך להגדיר משהו
º
צריך להבין שאייפון זה לא אנדרואיד
20/08/14 11:07
20צפיות
יציאת האוזניה באייפון מתחברת ללא שום בעיה לכל AUX, אין שום
20/08/14 12:54
24צפיות
צורך להגדיר כלום.

האמת שלא באמת קראתי מה השאלה
20/08/14 13:14
26צפיות
אני פשוט לא מבין אנשים שכותבים בפורום אנדרואיד שאלות לגבי אייפון.
אני דווקא מבין
20/08/14 18:10
22צפיות
אני חושב שעל כל בעיה באייפון ששואלים כאן (ושניתנת לפיתרון באנדרואיד) אנחנו צריכים לענות- באנדרואיד זה לא היה קורה

לפותח השרשור- חיבור AUX לא צריך להגדיר- הרי זה לא באמת משנה אם זה אייפון / נגן MP3 או סתם כל מכשיר אחר.
צריך להגיע במערכת ברכב לאופציה שמנגנת AUX, ולדעתי מכאן נובעת הבעיה ש"אין תגובה" כמו שרשמת.
º
זה יותר מדי לינוקס - "בלינוקס זה לא היה קורה"
20/08/14 20:01
8צפיות
חסימת מספרים ספציפיים בסמסונג גלקסי 3
20/08/14 10:14
43צפיות
הכנסתי לרשימת דחייה כמה מספרים שאני לא רוצה שישובו ויתקשרו אלי יותר, כמו ספאמים למשל, 
אבל למרות שהם נמצאים ברשימת דחייה עדיין אני רואה על הצג שהם ממשיכים להתקשר ויש סימן של חסימה לידם. 
האם זו הדרך לחסום מספרים לא רצויים או שיש דרך אחרת? 

באיזה דרך חסמת?
20/08/14 18:15
39צפיות
כלומר , מה בדיוק עשית בהגדרות?

כשחוסמים מספר - הוא לא אמור להתקשר כלל- זה הרעיון..
ביומן השיחות הוא יופיע
20/08/14 18:21
38צפיות
כשיחה דחויה לפעמים 
תשובה
23/08/14 00:04
33צפיות
ביומן השיחות לחצתי לחיצה ארוכה יחסית על מספר מסוים, נפתח תפריט ובו יש אפשרות לבחור 'הוסף לרשימת דחייה', 
לחצתי ועדיין אותם מספרים דחויים מתקשרים ומופיעים לי ביומן השיחות.  

ממה שאני מבינה רק עכשיו.. רשימת דחייה זו לא חסימה של מספרים בלתי רצויים שלא יוכלו להתקשר כלל.
השאלה היא איך ניתן לחסום מספרים בגלקסי 3 כך שלא יוכלו להתקשר כלל?
למה נועדה אם כך רשימת הדחייה?

תנסי ככה
23/08/14 00:35
34צפיות
תכנסי לטלפון וההגדרות שיחה.
אמורה להיות שם האופציה שאת מחפשת
ניתן גם להתקין ישום "רשימה שחורה כלשהו
23/08/14 10:15
21צפיות

אני משתמש בו כבר שנים והוא עושה את העבודה מצויין(על הדרך חוסם גם SMSים).
º
לא הכרתי, תודה על ההמלצה, הורדתי ואנסה את זה.
23/08/14 20:31
5צפיות
º
איך מאפסים סיסמה בטבלט KAYA לאחר חסימה?
20/08/14 01:00
21צפיות
KIA זה מכונית
20/08/14 08:09
30צפיות
KAYA זה מידבקה .
מי יודע איפה קנית ? יש להם שרות?
בדרך כלל השיטה ,אם זה אנדרואיד : לכבות ,להדליק כאשר כפתור ה volume כלפי מטה .
מקבלים תפריט recovery ,זזים באמצעות ה volume לשורה wipe data -factory default ומאשרים בכפתור ההדלקה.

º
רק תסביר שזה מוחק את כל מה שיש על המכשיר, לא רק את הסיסמא
20/08/14 08:22
12צפיות
קניית סמסונג S3 בגרסת i9305
19/08/14 23:08
29צפיות
אז הבנתי שהגרסא הנ"ל יותר טובה מגרסת ה-i9300 מבחינת נתונים כמו RAM ותמיכה בדור 4.
אבל האם יש הבדלים אחרים כמו אחריות, עברית מלאה, או כל דבר אחר שבגללו גרסת i9300 יותר עדיפה?
ומה קורה אם אני מביא את המכשיר מחו"ל, כל אחד מהם, האם תהיה לי בעיה עם העברית ואני אצטרך לעשות כל מיני bootrom-ים למיניהם?

תודה רבה לעונים
צחי
אפליקציה להגברת הקול בשיחות
19/08/14 22:39
34צפיות
היי,
לאבא שלי יש יונידן פריים 500. המכשיר ממש סבבה תמורת המחיר, אבל שמתי לב לבעיה מעצבנת - השמע בשיחות ממש נמוך. בקושי שומעים את הצד השני, גם כשהווליום על הכי גבוה. בשאר הזמן השמע בסדר, רק בשיחות הוא בעייתי.
מישהו מכיר אפליקציה להגברת הקול בזמן שיחה?

תודה :)
גיבוי דרך LG BACKUP
19/08/14 21:58
21צפיות
היי
יש לי מכשיר LG G2
אני רוצה לעשות גיבוי לכל הדברים במכשיר! לפניי שאני שולחת אותו לתיקון
האם גיבוי דרך האפליקציה שבאה עם המכשיר- LG BACKIP מספיקה לכך?
יש המלצות נוספות?

תודה רבה!!
אני לא יודע מה בדיוק האפליקציה מגבה
19/08/14 22:29
20צפיות
אבל תעשי חיפוש כאן על אפליקציה בשם הליום (או אולי באנגלית Helium) - יש תשובה מפורטת של G Gabi לגבי השימוש בה, ועל הדרך גם קישור להסבר על גיבוי של וואטסאפ. אני עייף מדי לחפש בעצמי .
שאבין משהו...
20/08/14 00:15
20צפיות
בשעות הבוקר אתה מתלונן שלא התעוררת.
בשעות הצהריים אתה מנמנם.
בלילה אתה אומר שאתה עייף מידי.

קישור לתגובה שהזכרת:
º
תודה רבה לכם!
20/08/14 00:18
7צפיות
מכיר את "עשרת הדיברות של העצלנים"?
20/08/14 05:55
15צפיות
אז בעיקר 1 ו-4 .

חוצמזה שהיה לי אתמול יום מייגע, אז הייתי עייף מוקדם. יש לך בעיה עם זה?
שוב שאלה לגבי התקנת רום בגלקסי 1
19/08/14 19:24
18צפיות
מצטער שאני פותח שוב שרשור, אבל לאחר שענו לי שאלתי שוב, וראיתי שזה כבר נדחק למטה והתעלמו מזה:)

קודם כל תודה רבה לעונים על התשובות המפורטות!!

אני אסביר בדיוק מה איני מבין.
הרום הראשון שהתקנתי הוא צונאמי מבוסס AOKP . אחרי שהתחיל לעשות בעיות החלפתי לVORTEX מבוסס CM 10.1 (עשיתי וויפ מלא ופשוט התקנתי ישירות את הזיפ של הוורטקס . זה סבבה אבל גם קצת איטי)
מה שאני לא מבין זה, קודם כל, האם זה בסדר מה שעשיתי. כי הרי הרום הראשון AOKP והשני CM אז זה בסדר רק לעשות וויפ ואז ישר להתקין מהריקוברי כמו שעשיתי? ואם כן, ונניח ועכשיו אני רוצה לעדכן ל CM 10.2 או 11 זה אפשרי ישירות?

בנוסף, נניח שעכשיו אני רוצה לנסות רום אחר נניח סלים או קיטקט כפי שהצעתם. איך בדיוק אני יודע האם הקרנל שיש לי מתאים? ואיך אני יודע האם אני פשוט רק מתקין את קובץ הזיפ שלו מהריקוברי (חוץ מהוויפ ההמלא) או שצריך לעשות מעבר לזה?
שאלה אחרונה:) וויפ מלא שמתי לב שלא מוחק תמונות, שירים וארכיון ווטס אפ שאפשר לשחזר בהתקנה מחדש של ווטס אפ. אבל האם מה שהצעת (ניקוי טוטאלי. צורב רום סטוק 3 חלקים) מוחק גם את מה שציינתי קודם? מהה הבדל ביניהם?
צריבת רום סטוק זה כמו קרנל חדש? לא ברור לי ההבדל (אגב כרגע יש לי קרנל CYANCOREׂ)

סליחה על עומס השאלות ותודה מראש!!

מבצעים רכישות דרך האנדרואיד? משתמשים בפנגו או גט טקסי?
19/08/14 14:25
94צפיות
אהלן חבר'ה, אני עורך סמינר מעניין בתחום הטכנולוגי בנושא שאנו נתקלים בו כמעט כל יום - העברת תשלומים דרך הסלולר.
אשמח שתענו על השאלון שחיברתי. השאלון קצר, ואת האמת - אפילו מעניין.
אפרסם את ממצאי המחקר בסוף הכתיבה - אני מאמין שזה יעניין אתכם בתור אנשי אנדרואיד מכורים.
תודה רבה!!
*יש כמה הפתעות בפנים לחדי העין :)
º
19/08/14 20:34
11צפיות
º
אני לא חד עין?
19/08/14 21:22
25צפיות
º
נכון, באמת שכחתי מזה . גם אני לא ראיתי כלום
19/08/14 21:56
14צפיות
גם אני לא
19/08/14 22:23
38צפיות
ובאמת התכוונתי לשאול אותך אם ראית משהו...
מסתתר שם נושא מסוים שטרם קיבל התייחסות בפרהסיה... :)
20/08/14 01:08
30צפיות
מקווה שבקרוב יפורסם
לא מצאתי
20/08/14 01:13
23צפיות
מקווה שתגלה לנו בסוף
שאלה לגבי אפליקציה והרשאות (NOKNOK)
19/08/14 14:18
72צפיות
יש את האפליקציה NOKNOK שבעיקרון היא נועדה לזהות מי מתקשר אליך.
לאפליקציה יש הרבה הרשאות.. איך אפשר לדעת אם מסוכן להתקין אותה?
להשוואה יש את האפליקציות של פייסבוק וווטסאפ עם אותן הרשאות בערך.. 

רשימת ההרשאו:

In-app purchases
Allows the user to make purchases from within this app
Device & app history
Allows the app to view one or more of: information about activity on the device, which apps are running, browsing history and bookmarks
Identity
Uses one or more of: accounts on the device, profile data
Contacts/Calendar
Uses one or more of: calendar, contact information
SMS
Uses one or more of: SMS, MMS. Charges may apply.
Phone
Uses one or more of: phone, call log. Charges may apply.
Photos/Media/Files
Uses one or more of: files on the device such as images, videos, or audio, the device's external storage
Wi-Fi connection information
Allows the app to view information about Wi-Fi networking, such as whether Wi-Fi is enabled and names of connected Wi-Fi devices
Device ID & call information
Allows the app to determine the phone number and device IDs, whether a call is active, and the remote number connected by a call

השאלה היא לא ההרשאות עצמן, אלא מה עושים איתן
19/08/14 15:55
36צפיות
אתה צריך לחשוב האם אתה סומך על האדם/גוף שכתב את האפליקציה. ספציפית על נוקנוק אני פחות סומך, כי הם התחילו בתור אפליקציה של שיחות בחינם בחו"ל, ועכשיו הם פשוט מינפו את בסיס הנתונים שלהם לצורך אחר.

דבר שני, אתה מסתכל על הקטגוריות הכלליות, בעוד שאתה צריך להסתכל על ההרשאות הפרטניות. למשל תחת SMS יש את ההרשאה הפרטנית של קבלת/קריאת סמס (אני לא זוכר את השם המדויק והטלפון רחוק מדי ממני עכשיו ), ואת ההרשאה הפרטנית של שליחת סמס, וזה לא אותו דבר מן הסתם. אם אתה מסתכל באפליקציית גוגל פליי אז בתחתית יש את רשימת ההרשאות הפרטניות. תסתכל עליהן ואז תוכל לשקול יותר טוב.
º
תודה
19/08/14 17:49
6צפיות
הילד מסנן את השיחות שלכם? הנה האפליקציה שתכריח אותו לענות !
19/08/14 11:40
53צפיות
הורים רבים מכירים את המצב שבו הילד יוצא לבלות – ומסנן אותם כשהם רוצים לדרוש בשלומו, או להגיד לחזור הביתה.
לשרון סטנפילד, אמא לנער מתבגר בארה"ב נמאס מזה, אז היא פיתחה את אפליקציית Ignore No More שאמורה להכריח את הבן שלה לענות לשיחה.

ההיגיון מאחורי האפליקציה הזו פשוט מאוד: אם הילד לא עונה לטלפון, ההורה יכול פשוט לנעול את המכשיר מרחוק.
באתר האינטרנט של האפליקציה נכתב כי "כשאתה נועל את הטלפון של הילד בעזרת Ignore No More,
יש לו בעצם שתי אופציות: הוא או היא יכולים לצלצל אליך בחזרה או לשירותי חירום.
בלי שיחות לחברים, בלי הודעות טקסט, בלי משחקים – כלום עד שהוא יצלצל חזרה.
כשהילד יצלצל, אתם יכולים לבחור לשחרר את המכשיר. מה דעתכם על זה כשליטה הורית?"

מעניין מה ההרשאות שהאפליקציה הזו דורשת, והאם הילד יכול להסיר אותה.
הרשאות יחסית סבירות
19/08/14 11:52
40צפיות
גישה לאנשי קשר, ביצוע שיחות, גישה לחשבונות המוגדרים במכשיר, אינטרנט, ביטול נעילה, שינוי הגדרות מכשיר. לפי מה שרשום, הילד לא יכול להסיר את האפליקציה, אבל לך תדע . ראיתי בלוג שינויים שיש התייחסות למכשירים עם רוט, אז אולי יש דברים בגו.

האפליקציה עולה 1.99$ לכל מכשיר, וצריך לפחות מכשיר אחד של הורה.
לפי ה-FAQ באתר, זה נראה משעשע (עבור ההורה, לא הילד)
19/08/14 11:58
39צפיות
כדי שאי אפשר יהיה להסביר את האפליקציה אז היא מוגדרת בתור Device Administrator. כאשר הילד מנסה לבטל את הסימון אז המכשיר ננעל, ונשלח מייל להורה שאומר "WARNING CHILD TAMPERING WITH IGNORE NO MORE!". צריך לשלוח קוד שיחרור מהמכשיר של ההורה כדי לשחרר אותו.
נקסוס 5 "גיבוי אוטומטי" בגלריה-שאלה
19/08/14 10:30
155צפיות
שלום
בגלריה יש תיקיה הנקראת "גיבוי אוטומטי"
זה לא גוגל+ ולא שום אפליקציית גיבוי שהורדתי...
יש שם המון תמונות שצולמו ואי אפשר למחוק אותן (אפשר למחוק תמונות מה"מצלמה" מה"וואטצאפ")
ניסיתי לחבר את המכשיר למחשב ולא מצאתי את התיקייה הזאת
איך מוחקים את התמונות משם?
תודה
ערן
אתה *בטוח* שזה לא גוגל+? בדקת באתר של גוגל+?
19/08/14 10:46
27צפיות
אם זה לא זה, אז זה איחסון ענן כלשהו, אולי Dropbox.
גיבוי אוטומטי זה גוגל+ בדרך כלל
19/08/14 11:16
31צפיות
תחפש אייקון אפור עם האות g וגלגל שיניים שנקרא הגדרות גוגל+ ותבדוק אם הגיבוי האוטומטי מופעל שם.
כדי למחוק את התמונות צריך להיכנס לגוגל+ דרך המחשב בבית ולמחוק משם את התמונות (הכי פשוט)

אז התמונות למעשה לא בטלפון?
19/08/14 12:19
18צפיות
אני בודק את גוגל +, עדיין טוען את התמונות במחשב...
הגיבוי בגוגל+ היה פעיל ואכן גיבה הרבה אבל ביטלתי אותו לפני כחודש
אם אכן זה גיבוי של גוגל+ , כל התמונות לא נמצאות בזיכרון הפנימי של הטלפון נכון?
תודה
ערן
התמונות שאתה רואה נמצאות בענן של גוגל
19/08/14 12:32
19צפיות
אתה רואה תמונות מכל המכשירים שמקושרים לחשבון הזה (במידה ויש יותר ממכשיר אחד).
גם אם מחקת אותן, הן עדיין יופיעו כי זו מהות הגיבוי.
נסה לבדוק אם יש אפשרות בהגדרות לא להציג את התמונות הללו.
לא מפריע לי לראות אותן
19/08/14 12:37
21צפיות
כל עוד הן לא תופסות מקום בטלפון...
אני לא מצליח לראות אותן בגוגל+ במחשב- זה טוען כבר 10 דקות ולא עולה אף תמונה...
אני יודע שהיתה תקופה שהגיבוי עבד וכמעט חיסל את חבילת הגלישה של אשתי...ואז ביטלתי אותו
תודה
ערן
איך נפטרים מחיזוי תוצאות מקלדת?
הודעה זו מכילה תמונות
19/08/14 08:45
37צפיות
ניסיתי ב Language & Input, LG Keyboard, Word suggestion, Prediction, אבל אין שם סימון...

עוד רעינות?

תודה.
זה חייב להיות באיזור הכללי ההוא
19/08/14 08:49
36צפיות
אם אין, אז אין מנוס מלהשתמש במקלדת אחרת.
הסרת מידע (טמפרטורה, ניווט לעבודה וכו') בגוגל
הודעה זו מכילה תמונות
19/08/14 08:38
43צפיות
שלום,

בהקשה ארוכה על כפתור הגלישה (כפתור ימני ב LG L9 עם 4.1.2), מקבלים את המסך הזה של גוגל.
ברצוני להסיר את הדברים האלו. האם ניתן?

(בהקשה על 3 הנקודות מימין ציפיתי לראות אפשרות להוספה והסרה של פריטי מידע, אבל זה לא קיים)

תודה
אני חושב שזה חלק מ-Google Now
19/08/14 08:47
38צפיות
שזה או הדבר הטוב ביותר בעולם, או ההוכחה שאנחנו מוכנים למכור את הפרטיות שלנו תמורת "עדשי קסם".

אני לא משתמש בזה, אז אין לי מושג איך לבטל.
ביטול Google Now:
19/08/14 09:02
49צפיות
כנס לחיפוש גוגל הרגיל --> שלוש נקודות (או מקש שמאלי, לפי המכשיר) --> הגדרות --> כיבוי גוגל NOW.
באותה הזדמנות כדאי לעבור גם על ההגדרות באפליקציית הגדרות גוגל.
אצלי האפליקציות של חיפוש גוגל מבוטלות לחלוטין
19/08/14 09:05
34צפיות
וכך גם כל מה שיכולתי בהגדרות גוגל.
º
תודה רבה!
19/08/14 16:02
6צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום