לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

ווליום מעצבן בהקלדה -
11/09/14 20:57
32צפיות
שלום. בימים האחרונים אני נתקל בבעייה מאד מעצבנת: כשאני מקליד משהו, לא משנה אם זה בוואטסאפ, הודעות, דפדפן או כל מקום אחר במכשיר - הסאונד של ההקלדה מתחיל מאד חזק ולאחר כמה מילים נחלש לווליום הרגיל שלו. מדובר ב-Note3 ובמקלדת SwiftKey. הסרתי  את המקלדת והתקנתי שוב ללא הועיל. אשמח לעזרה. תודה רבה!
º
בדקת בהגדרות הסאונד של המכשיר עצמו?
11/09/14 21:12
13צפיות
מה לבדוק?
11/09/14 21:17
33צפיות
הגדרתי את הווליום של ההקלדה לבינוני, דרך הגדרות המקלדת.
האם אני אמור לעשות זאת גם דרך המכשיר עצמו?
ובכל מקרה, האם הגיוני שזה יתחיל חזק ואח"כ ייחלש?
עדכון בעניין רומים לגלקסי י9100ג למבוגרים
11/09/14 19:12
86צפיות
שלום רב,
לאחר קבלתי המלצה על רום YOELSD
וגילתי שלרום הזה בסהכ טוב אך יש כמה חסרונות
1. אין גודל גופן לבחירה - משהו בסיסי
2. צריך להתקין באופן עצמאי מקלדת בעברית.
3. יותר מדי יישומונים

אז חיפשתי לי רום אחר והתקנתי על CM 10.2 
מרגיש ההבדל גדול, הרבה פחות יישומונים
כשרוצים להתקין את הרום הזה צריך להתקין גם את כל מה שקשור לגוגל GApps

ולדעתי כל מי שרוצה להתקין את זה בשביל מבוגרים - המלצה בחום את רום CM ולאונצ'ר BIG

רק רציתי לעדכן.
ותודה לכולם!
בנוגע ל-BIG
11/09/14 22:36
54צפיות
מסכים שהוא מומלץ למי שלא מחפש יותר מדי, אבל לפי דעתי יותר מדי בסיסי (אולי מתאים תלוי במשתמש כמובן) לי יש ניסיון טוב עם Nova Launcher Prime בחירה של האייקונים בגודל הגדול ביותר + הסתרה של הכפתור שמכניס לכל האפליקציות (כפתור הבית ? אין לי מושג איך השם / כינוי שלו).
אוקי, אוסיף את הלאונצ'ר ואגדיר בהתאם
12/09/14 00:37
45צפיות
ואתן לו לבחור מה יותר נוח לו.
מחר אשב איתו למשך שעה ואסביר לו איך לתפעל.
יש המלצות על מקלדת גדולה יחסית.
לדעתי כרגע יש מקלדת קטנה עבורו (מקלדת מובנה)

פעם מצאתי מקלדת ממש גדולה
12/09/14 00:49
47צפיות
לא זוכר את השם שלה משהו בסגנון של BigKeyboard אבל בשביל מישהו אחר והיא לא הייתה נראת ממש נוחה (עדין הרוחב של המסך הוא אותו רוחב מין הסתם).
כרגע ההמלצה שלי היא ללכת עם הברירת מחדל ולהראות שאם מזיזים את המכשיר 90 מעלות אז המקלדת הופכת להיות גדולה יותר. מנסיון שלי בסוף מתרגלים למקלדת מבלי להזיז את המכשיר.
תודה רבה ! בסוף הוא בחר
13/09/14 21:19
41צפיות
בלאונצ'ר BIG
ובעניין המקלדת בינתיים הוא משתמש כמו שאמרת
לסובב ל90 מעלות.

מקווה שהוא יהנה מהמכשיר :)
הכי חשוב סבלנות
14/09/14 10:45
17צפיות
גם מהצד שלך וגם מהצד שלו :)
º
מנסה לחייג 05 ואז הודעה "אנשי הקשר עצר" ?
11/09/14 18:18
38צפיות
º
לא.
11/09/14 22:40
13צפיות
º
אני מניח שאחד מאנשי הקשר משובש
13/09/14 16:35
8צפיות
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:32
7צפיות
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שאלה בגלל היותי בורה....מה זה ה"ענן" הזה שכולם מדברים עליו
11/09/14 16:26
47צפיות
והאם גם למי שיש מכשירי אנדרויד יש את זה? (היה לי סמסונג ACE ועכשיו יש לי LG L9).
מישהו יכול להסביר לי מה זה והאם תמונות שצילמתי עם המכשירים יכולות להגיע לאינטרנט?
(לא תמונות מעניינות במיוחד,אבל יש לי תמונות גם של האחיינים שלי ואנחנו משתדלים בבית לא לפרסם תמונות שלהם בפייסבוק/אינסטגרם וכו' עד שיגיעו לגיל מסוים...)

תודה מראש וסליחה על הבורות ^_^
"ענן" זה שם כללי למחשבים מרוחקים שמאחסנים תוכן שלך
11/09/14 16:50
52צפיות
דמייני שאת התמונות/קבצים/מיילים שלך משגרים "לעננים" שמרחפים מעלייך וכך תוכלי לגשת אליהם מכל מקום.
לדוגמא, ג'ימייל זה שירות ענן (הרי אפשר לגשת אליו מכל מקום, נכון?) ולמעשה האינטרנט זה ענן אחד גדול. וגם פייסבוק/אינסטגרם נמצאים בענן.

שירותי ענן הפכו מאוד פופולאריים כי הם בד"כ חינמיים והם מאוד פשוטים לתפעול. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט וזהו. היתרונות שלהם נהדרים כמו גישה מכל מקום וגיבוי מרוחק (למשל, במקרה של פריצה הביתה או שריפה הקבצים מוגנים).
החיסרון העיקרי הוא שהקבצים לא נמצאים ברשותך וזה אומר שלמרות הגדרות פרטיות תמיד יש את האפשרות שמישהו יפרוץ לענן ויגנוב את הקבצים.
בתיאוריה, את אמורה להפעיל מרצון את ההגדרה שמעלה תמונות לענן. במציאות, יותר ויותר טלפונים "עוזרים" לנו ומגדירים אוטומטית שכל התמונות יעלו לענן באמתלה שזה גיבוי מוגן ופרטי.

ספציפית אליך, תבדקי בתוכנות Dropbox, Copy, Google+, Photos שהן החשודות העיקריות האם יש הגדרה בסגנון Auto Backup או PhotoCopy.
בוקר טוב, כשרכשתי את המכשיר עזרתם
11/09/14 09:04
57צפיות
לי להזין קוד, ועכשיו אני רוצה לבטל אותו.

איך אני מבטלת?

תודה ענת
קוד נעילה? הגדרות - ההתקן שלי - מסך נעילה - נעילת מסך
11/09/14 09:18
38צפיות
שם תבחרי ללא או החלקה.
º
תודה
11/09/14 13:10
9צפיות
רוט לגלקסי מיני s 5570i (מספר שאלות תם)
10/09/14 23:42
51צפיות
שלום לכולם.אני מתוודה שאני "אפל״-יסט כבר כמה שנים, אך היום נפל לידי סמסונג s5570i והחלטתי לנסות את האנדרואיד. ( גם אם ישנה במקצת...). לאחר שחזור הגדרות ניסיתי להוריד מגוגל פליי waze וקיבלתי הודעה כי ״ לא ניתן להתקין על אחסון USB או כרטיס sd". חיפשתי בפורומים השונים והבנתי שבגדול זה העניין של נפח הזיכרון של המכשיר ושלא ניתן לבצע התקנת אפליקציות על הsd, אלא אם אני אעשה רוט.שאלותי:1. האם הבנתי נכון?2. היכן ניתן למצוא מדריך לביצוע רוט לדגם זה? האם אצטרך אח״כ גם רום אחר? לא מעניינת אותי האחריות...3. האם זוהי הדרך היחידה להתקנת אפליקציות? קיבלתי את ההודעה בכל ניסיונות ההורדה של מספר אפליקציות.תודה מראש לכל העונים וכמו כן תודה על ההבנה....
חבל על המאמץ
10/09/14 23:51
65צפיות
מדובר על מכשיר עם 160MB זיכרון הפעלה - זה כלום ושום דבר.
רק לשם השוואה, מכשירים מודרניים מגיעים עם לפחות 2GB זכרון.

את רוב האפליקציות (ובטח שאת WAZE) לא ניתן להתקין על כרטיס זיכרון אלא רק בזיכרון האכסון הפנימי,
אלא שגם זה קטנציק - 384MB בעוד מכשירים מודרניים מגיעים עם 16-32GB.

גם אם תמצא רוט זה יהיה רום שמריץ גרסה מאד ישנה של אנדרואיד.

סיכום:
עזוב, המכשיר הזה טוב לשיחות, SMS, ו..................זהו.

יש עוד משהו שהמכשיר הזה טוב בשבילו! למכור באיביי
11/09/14 00:09
58צפיות
מכרתי s5570b שנרכש מרשת פלאפון עם שקע טעינה פגום.
ניסיתי להחליף את שקע הטעינה, אבל הניתוח לא צלח, כל האזור היה שרוף מקפיצת מתח.
המכשיר היה תקין לחלוטין למעט שקע הטעינה (השתמשו בו חצי שנה ע"י טעינה הסוללה במטען חיצוני / מכשיר אחר). פועל יוצא - היה תקוע עם הרום של פלאפון.... לא היה אפשר להחליף רום.
העליתי למכירה פומבית, 31 ומשהו דולר.
עבור מכשיר תקין כזה לא הייתי משלם 20$.

לפותח הדיון -
אם אתה "אפל"יסט, להתחיל את חווית האנדרואיד עם מכשיר כזה יגרור שיש סיכוי שלעולם לא תפזול שוב לכיוון.
תודה על המענה, אבל העניין שהוא לא מתקין גם אפליקציות קטנות
12/09/14 00:51
28צפיות
העניין הוא שיש אפליקציות שהוא מתקין (וואטסאפ לדוג׳) ואחרות שהן קטנות מאוד, כמו תפילון, לא מותקנות ומופיעה לי ההודעה שציינתי למעלה... על אף שיש לי כ 100mb פנויים במכשיר.
יש לזה פיתרון?
אגב, קיבלתי את המכשיר ממישהו מהמשפחה עם וייז, אבל איפסתי הכל וזה נמחק...
קישורים:
11/09/14 01:05
40צפיות
אני מקווה שהקבצים זמינים להורדה, לא בדקתי.

אפשרות נוספת, להתקין רום "מבושל" הכולל root.
היתרון באפשרות הזו שאתה מקבל רום נקי מכל מיני יישומים של מפעיל הסלולר שמכר את המכשיר (במידה וזה קיים ברום הנוכחי).
קישור - http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?t=73682 [שים לב שאתה בוחר את המכשיר הנכון].
מנין התובנה ש root
11/09/14 07:57
45צפיות
עשוי לאפשר התקנת יישומים על זכרון חיצוני ?
אני לא שמעתי ,נשמח להשכיל.

Folder Mount
11/09/14 08:34
41צפיות
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2192122 - לא ניסיתי את זה ולא לוקח אחריות.

גם על הרומים המבושלים עבור ה-Desire שלי היו סקריפטים שונים שמאפשרים להשתמש באיחסון החיצוני בתור איחסון פנימי.

אבל זה לא לגמרי משנה. כמו ש-em28 רשם, זה מכשיר חלש ועלוב, וגם אם יהיה עוד מקום להתקין אפליקציות, לא בטוח שאפשר יהיה להריץ אותן בצורה סבירה.
אפליקציה למעקב התעמלות?
10/09/14 23:38
27צפיות
אני מחפש אפליקציה שתלווה אותי
כלומר, יש רבות אבל הייתי רוצה אחת שתדע לעקוב לא רק כמה זמן התעמלתי אלא לשבור את זה ולתעד כל פעילות
למשל:
עשיתי X מחזורים של Y כפיפות סמיכה
באותו יום עשיתי גם A מחזורים של B משכיבה לישיבה

כך שאוכל לעקוב ולדעת איפו אני עומד, כמה להתקדם כדי להשתפר וכד'
חשבתי על פנקס פשוט או גליון אלקטרוני
אבל אולי יש אפליקציות שיודעות לעשות את זה?

תודה
לאפליקציית S Health של ה-S4 יש את זה
11/09/14 06:18
24צפיות
אבל זה נראה לי קצת מגוחך לקנות מכשיר חדש בשביל אפליקציה איזוטרית למדי .
ראשית, תודה
11/09/14 08:37
19צפיות
שנית, מאחר ולא סביר שסמסונג פיתחו את הדבר הזה לעצמם, די סביר שהם קנו את זה ממישהו
יש פרטים אולי ב about של האפליקציה?
השקעתי, והוצאתי את האפליקציה מהקפאה בשבילך
הודעה זו מכילה תמונות
11/09/14 08:49
39צפיות
אבל מצטער, לפי מה שאני רואה זה של סמסונג. זה גם הגיוני, כי זה מתבסס על חיישנים שסמסונג שמה ב-S4 (ברומטר, מד טמפרטורה).
º
איך משנים את המעלות מפרנהייט לצלזיוס
10/09/14 20:55
40צפיות
10/09/14 20:59
47צפיות
°F to °C- Deduct 32, then multiply by 5, then divide by 9
º
"You do the hocky pocky, and then you turn around"
10/09/14 21:07
11צפיות
כותבים C במקום F ואז המספר הנקוב מציין את המעלות לפי סולם C
10/09/14 21:02
37צפיות
לחלופין:
או המשוואה הבאה :
F to C Deduct 32, then multiply by 5, then divide by 9
התכוונת למשהו אחר? (עכשיו "תגלה/י" שיש צורך להירשם לתפוז בשביל להגיב...)
º
תלוי באיזה עיר אתה נמצא
הודעה זו מכילה תמונות
11/09/14 06:08
29צפיות
חדש לגמרי באנדרואיד ומקווה שלא קניתי אשליה.
10/09/14 20:18
83צפיות
קניתי ב-אל"מ טאבלט LG מסדרת G-PAD עם מסך 10.1 ומערכת הפעלה שהוגדרה כ-4.4.
שמח וטוב לב מילאתי כרטיס זכרון בכמה שירים בפורמט MP3 ועוד כמה סרטונים בפורמט MP4 ו- FLV. הכנסתי אותו לטאבלט, אבל, הטאבלט הגיב . הוא לא יודע לנגן את הקבצים.
יש באמת מכשיר שלא יודע לנגן MP3 ?
זה אני או הטאבלט?
כל עזרה תועיל.
יוסי
צריך להוריד נגן מוזיקה/וידאו מה-PLAY
10/09/14 20:41
60צפיות
האם ברום של LG אין נגנים מובנים ? לא יודע.
תוריד את
הודעה זו מכילה תמונות
10/09/14 21:08
66צפיות
זה מה שיש בקיט קט

המלצה על טאבלט אנדרואיד באזור ה-10 אינץ' עם סוללה חזקה?
10/09/14 18:04
53צפיות
נדרש בעיקר עבור מיילים וגלישה באינטרנט
לדעתי עדיף טאבלט בגודל 7, אבל מבקשת הטאבלט מעדיפה גדול יותר
º
נקסוס 10? קראתי גם המלצות על לנובו S6000
10/09/14 18:21
25צפיות
אני זוכר שכשהנקסוס 10 יצא, הוא די הושמץ ברחבי האינטרנט
10/09/14 18:26
49צפיות
בעיקר בנושאי בעיות חומרה
למה לא איזה סמסונג נפוץ?

אגב, כמובן שרצוי טאבלט שהוא לא נישתי מדי ואין לאף אחד (ובמקרה של צורך בתיקון כנראה גם לא יהיו הרבה מעבדות שיסכימו לטפל בו)

תראה, טאבלט 10 אינצ' איכותי אני מכיר רק אחד
10/09/14 20:23
63צפיות
אבל במחיר שלו אפשר לקנות שני נקסוס 7 ולשים אחד ליד השני .
כאמור הבקשה היא לא אייפד
10/09/14 21:16
51צפיות
אלא אנדרואיד כזה או אחר
כבר ביקשו ממני המלצות לטאבלט 10 אינצ' - אין לי יותר מדי מושג
10/09/14 22:12
51צפיות
'צטער .
שאלה ב- WAZE
10/09/14 17:23
52צפיות
לאחרונה עברתי למכשיר LG2 עם קיטקט. שמתי לב שתוכנת הניווט מדברת דרך הרמקול של המכשיר בקול מאד שקט למרות שכל ההגדרות על מקסימום. ניסיתי קצת לשחק עם תוכנות שמגבירות את הרמקול וללא הצלחה. כמו כן לא הצלחתי להבין דרך איזה ערוץ קול משדר הוויז לרמקול היות ולא משנה לאיזה עוצמה מכוונים במכשיר הגדרות עוצמת הקול השונות (מדיה, צילצול, התראות וכו') עוצמת הקול של הוויז נשארת אותו דבר. מישהו נתקל בזה ומצא פתרון?
כיוון עוצמה של waze
10/09/14 18:10
35צפיות
אפשר לכוון אותה תחת הגדרות צליל של מוזיקה, וידאו משחקים וכו'.

תראה אולי יש לך אפליקציית car home שמנמיכה את הצליל אוטומטית.

מה שמוזר הוא ששינוי ההגדרה של צליל מוזיקה וידאו ומשחקים
10/09/14 18:14
26צפיות
ואף הנמכתו לאפס או הגברתו למקסימום לא משנה את העוצמה של ה-WAZE.
לכן חשבתי שאולי ה-WAZE משדר לערוץ אאודיו אחר אשר טיבו אינו ברור לי...
בגלל זה אני חושב שיש אפליקציה אחרת
10/09/14 18:17
23צפיות
שמשתלטת על הגדרות הקול

אין לי אפליקציה אחרת וגם אם היתה
10/09/14 18:25
22צפיות
התופעה הזו קורית רק ב-WAZE כל שאר סוגי הצלילים, הסרטים והמנגינות נשמעים היטב...
º
יש באפליקציה עצמה הגדרה של עוצמת קול - תבדוק שם
10/09/14 20:25
20צפיות
יש פרטים על ה NEXUS X, מתי הוא יוצא?
10/09/14 16:48
74צפיות
מי מייצר אותו וכו"?
Motorola
10/09/14 21:25
72צפיות
איך אני יכולה להוציא את עצמי מקבוצת ווטסאפ?
10/09/14 15:51
38צפיות
איך אני יכולה להוציא את עצמי מקבוצת ווטסאפ?
בקלי קלות
10/09/14 16:22
63צפיות
ללחוץ חזק עם האצבע על שם הקבוצה בדף הראשי [לא תוך כדי שיחה אלא לפני שיחה] ואז מתקבלות כמה אפשרויות שאחת מהן היא מחיקה ויציאה מהקבוצה.

לא מצליחה להיכנס לפייסבוק מהנייד
10/09/14 15:23
47צפיות
לא מצליחה להיכנס לפייסבוק דרך הטלפון הנייד. מקבלת הודעת שגיאה למרות שממחשב נייח אני נכנסת בקלות. מה יכולה להיות הבעיה?
זו כנראה תקלה במשתמשת
10/09/14 21:42
38צפיות
תירשמי לתפוז ותחזרי עם יותר פרטים... מכשיר, מערכת הפעלה... וננסה לעזור
כדאי להסיר את התוכנה ואז להתקין מחדש
11/09/14 19:24
27צפיות
כדאי למחוק את תוכנה, שום דבר לא נמחק בפייסבוק עצמו, רק התוכנה. ואז, נרשמים מחדש ומקפידים על כל הפרטים שיהיו הכי מדוייקים.
חייב לעבוד.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום