לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

היכן ההגדרות לתיקון שגיאות אוטומטי באנדרואיד
16/01/2015 | 10:32
1
21
היכן ההגדרות לתיקון שגיאות אוטומטי באנדרואיד, שכולל תצוגה של האופציות/ההמלצות לתיקון (כי לפעמים התיקון הוא קלקול)
בהגדרות המקלדת
16/01/2015 | 12:44
7
שיאומי חשפה היום 2 פאבלטים חדשים וחזקים
15/01/2015 | 22:38
1
56
החבר'ה האלה הולכים חזק מאוד ראש בראש עם כל היצרניות ה"גדולות".
מפרטים מאוד מרשימים ב-2 המכשירים החדשים.

יאללה, עכשיו רק חסר יבואן שיביא את המכשירים האלה לארץ ויגבה עליהם מחיר מופקע 

16/01/2015 | 00:30
4
סאני משיקה בישראל את ה-GALAXY A5 ואחיו הקטן ה-A3
15/01/2015 | 22:31
3
49

המחיר של ה-A5 לפי האתר של סאני- 2,400 ש"ח.
מחיר שערוריתי לדעתי.
אפשר לקנות במחיר הזה מכשירים טובים יותר, לפחות על הנייד, ובחלקם גם ישאר עודף מ- 2400.

ה-S4 עולה "רק" 2000 ש"ח והוא יותר טוב מה-A5
15/01/2015 | 22:44
2
25
ולא רק הוא
15/01/2015 | 22:50
1
45
למשל, LG G3 32 GIGA עולה 2137 לפי זאפ.
וגם הוא יותר טוב
התכוונתי שלא צריך ללכת רחוק בשביל למצוא מכשיר יותר טוב
16/01/2015 | 00:34
17
מדוע הנדידה אינה עובדת ב note3 ?
15/01/2015 | 17:18
16
78
ביצעתי את השלבים הבאים :
> הגדרות
> חיבורים
>רשתות נוספות
> רשתות תקשרות סלולרית
סימנתי :
^ נתונים בנייד .
^נדידת נתונים

ועדיין כאשר עוזב את סביבת wifi איני יכול לגלוש או לשלוח הודעות בוואטסאפ
( מקבל הודעת מערכת בגלישה שאיני מקוון )
מכיוון שלא מוגדר נקודות גישה
15/01/2015 | 17:55
1
45
עליך להעזר במדריך של ספק השרות שלך ,בשאלה כיצד להתחבר לאינטרנט.

היי בחור צעיר עדיין לא עובד .......
17/01/2015 | 14:31
28
ראשית תודה על המאמץ שהשקעת עד עתה , ועתה לסיפור :
נכנסתי לחשבון שלי בגולן ופתחתי ( העברתי לסטטוס פעיל מסטטוס חסום )  את הפרמטרים הבאים :
  • גלישה סלולרית .
  • שימוש בחו"ל ( רומינג ) .
  • גלישה סלולרית בחו"ל .
ועדיין בגלישה , כאשר הפסקתי את ה wifi , קיבלתי הודעה " אתה במצב לא מקוון " .
יתכן שיש פרמטרים נוספים שצריך להפעיל באתר גולן או ב note3 ? 
מתקן את השאלה - אינטרנט עובד רק בסביבת wifi
15/01/2015 | 18:08
4
30
לא עובד כאשר עוזב את סביבת wifi
ראה תשובתי הקודמת
15/01/2015 | 18:15
3
27
הגדרות ב הגדרת רשתות סלולריות > שמות נקודות גישה ,
וזה שונה מספק שרות אחד לשני .
השאלה היא איך מגדירים בצורה המהירה ביותר .
זה תלוי בוורסיית מערכת ההפעלה .
אם זה פחות מאנדרואיד 4 אז ניתן להשתמש ביישום APN Israel
ואם יותר גבוה אז יש באתר המפעיל הסלולרי שלך מדריכים להגדרות ,אפילו הם מוכנים לשלוח SMS 
שפתיחתו מסדרת את ההגדרות , בגולן זה עובד דרך המחשב.

תודה , אנסה
15/01/2015 | 18:24
1
25
אוקיי , תודה , רק עתה הבנתי למה התכוון המשורר - מאחר ואני גם בגולן אנסה
גולן זה קלי קלות
15/01/2015 | 18:27
46
רק לפתוח את ה SMS 

מצד שני, אם הוא בנדידה, משמע חו"ל. יכול להיות שלא עובד
15/01/2015 | 18:46
31
כי ישנה חסימה של חברת הסלולר על גלישה בנדידה... על מנת לאפשר גלישה בחו"ל יש לפנות לחברת הסלולר, חשוב לדעת כי זה כרוך בעלויות מאוד גבוהות!!!
קלי קלות, אבל
15/01/2015 | 18:33
4
45
אתה משוחח עם בחורצ'יק בן 70 זה כל כך קל עד שלא הצלחתי למצוא .היכן לחפש בחשבון שלי ?
אני אכן צעיר יותר
15/01/2015 | 18:42
3
52
אבל 5 דקות לפני פירסמתי תמונה .
לא מספיק להיכנס לאתר גולן ,צריך להיכנס לחשבון שלך ואז קווי הטלפון שלי ,מסמנים את המספר ועוברים לשינויים .

עדיין לא עובד ........
17/01/2015 | 14:50
2
18
היי , מקווה שהודעה זו לא תופיע פעמיים - שלחתי פעם אחת ומשום מה לא הופיע בפורום .
נכנסתי לחשבון שלי בגולן טלקום וסימנתי כפתוח ( בניגוד לחסום ) את הפרמטרים הבאים : 
  • גלישה סלולרית .
  • שימוש בחו"ל ( רומינג ) .
  • גלישה סלולרית בחו"ל .
עדיין כאשר מנסה לגלוש , כאשר wifi כבוי , מקבל הודעה שאיני במצב מקוון .
יתכן שפספסתי משהוא באתר או בnote3  ? 
אולי תמונתי לא היית ברורה
17/01/2015 | 15:05
1
30
באתר גולן > כניסה לחשבון > קווי הטלפון שלי > מקליקים על קו הטלפון שמתאים ל note3 > שינויים ופעולות (מופיע באדום )
ואז לא חשובה הטבלה ,להסתכל בצד שמאל שלח הגדרות אינטרנט ו MMS   זה ישלח הודעת SMS לטלפון.
פותחים את ההודעה וזהו.
נסה לפתוח דפדפן אינטרנט בטלפון וגלוש (לא ב wi-fi)
כל זה מותנה שיש לך תוכנית הכוללת גלישה ובאתר מסומן גלישה בארץ
ממש כמעט הצליח......אבל
17/01/2015 | 16:01
19
אכן , הפעם ההסבר תאם את רמת תפישתי ......
לחצתי וצצה הודעה " נשלח אליך ......" ואכן הטלפון הוציא קולות שהודעה הגיעה ( כנראה היו גניחות ולא פירשתי נכון  ) ו ..... שום הודעה לא הגיעה . כמובן שניסיתי מספר פעמים התופעה חזרה על עצמה . בהודעה צוינה אלטרנטיבה "......ולא קיבלת הודעה......לחץ כאן " ( אלטרנטיבה ידנית ?) הבעיה שהמכשיר note3 לא הופיע ברשימת המכשירים . ונותרו  שתי שאלות :
* מוכרת התופעה שיש אינדיקציה קולית לקבלת הודעה אבל הודעה לא מתקבלת ?
* האם ברשימת המכשירים , תחת הכותרת בקלות , יש מכשיר שתואם את note3 ויכול לשמש אותי לצורך " הנדידה " ?
סוף טוב לספור עם שאלה אחת שנותרה
17/01/2015 | 16:55
3
30
היי , לא ברור לי כיצד אבל בחיפוש חופשי באינטרנט מצאתי אתר שמשוייך מפלגתית לגולן ואכן הצלחתי . 
השאלהב שנותרה : כיצד אתר של גולן שלח הודעה , המכשיר שלי צייץ ( בשביעות רצון ? ) אבל שום הודעה לא התקבלה . ממאות שנות ניסיון שיש לי עם מכשירים תופעה דומה לזו לא מכיר . יש הסבר ??
תודה על המאמץ 
מכשיר צייץ אז הודעה התקבלה
17/01/2015 | 18:48
2
26
השאלה היא האם אתה יודע באיזה אפליקציה משתמש המכשיר לקבלת הודעות ,אני אישית מכיר מספר יישומים.
messenger,hangouts,handset
יתכן וברירת המחדל היא א' ואתה משתמש בב' .
שלח SMS ממכשיר אחר לטלפון שלך ובדוק 
לשם שינוי מקבל הודעות ב.....
17/01/2015 | 19:06
1
23
את המכשיר קיבלתי מחבר ( כך שאת השם המקורי של האפליקציה איני יודע ) את כל ההודעות מקבל בוואטסאפ או באפליקציה שאצלי רשום בעברית " הודעות " . רציתי לזהות את האפלקציה לפי האייקון ( ציור >מעטפה לבנה ומתוכה משתרבב דף צהוב  ) , פתחתי את מנהל היישומים ולהפתעתי האייקון הזה אינו מופיע שם ( חשבתי ששם אמורים להופיע כל היישומים ) - למיטב הבנתי בכל מקרה גם אם ההודעה מגיעה ליישום שאינו מוכר לי אני אמור לראות את העיגול האדום ובתוכו רשום מספר ההודעות שהתקבלו . יתכן שאפליקציה שאינה פעילה ( אינה מופיעה על המסך ) קיבלה את ההודעה ?
זה היישום הפנימי של סמסונג למכשיר זה
17/01/2015 | 19:50
18
כאשר נכנסת הודעה על אייקון המעטפה שבחלון הבית מתווסף מספר וקליק עליו פותח חלון מרכזי של קבלת המסרים.
מעבר לזה כאשר אתה מושך מלמעלה את הוילון כלפי מטה הוא יופיע בהודעות המערכת .

איך מגיעים ליישום "המרת טקסט לדיבור"(בעברית)של גוגל לאנדרויד
15/01/2015 | 14:54
10
107
שלום!
אני מחפש את היישום הזה, שכבר בא מותקן במכשיר, אבל לא מצליח למצוא אותו במכשיר.
אם מתקתקים ב"חנות" - "המרת טקסט לדיבור" זאת האפשרות הראשונה שעולה, עם לוגו של מרכאות כפולות,  ומצוין שזה כבר מותקן במכשיר.

אשמח לעזרה!
תודה
פאנור75
בהגדרות > שפה וכניסה
15/01/2015 | 15:17
9
49
עליך לסמן google voice typing
הוא כבר מסומן
15/01/2015 | 15:39
8
33
תודה על התגובה

"הקלדה קולית של GOOGLE"  כבר היה מסומן כברירת מחדל
אבל אני לא יודע איך להגיע ליישום הזה. אם הבנתי נכון הוא אמור לאפשר לנו להפוך טקסט לקובץ שמע? גם בעברית
או שזה רק יישום בסיסי של המכשיר שלא נועד לשימוש?

עליך לבחור במקלדת google בלבד
15/01/2015 | 17:46
7
29
ואז כאשר אתה ,נניח רוצה לשלוח הודעה ,יש במקלדת אייקון של מיקרופון ואתה מכתיב.
שימוש במקלדת אחרת ,אין לו מיקרופון
לא יודע אם זה תומך בעברית

בדקתי,אצלי באנגלית זה עובד
15/01/2015 | 17:52
6
34
ראה תמונה 
המטרה שלי
15/01/2015 | 18:04
5
54
היא להפוך טקסט שלם לקובץ קולי, של סיפור. אמור להיות ובעברית בטלפון, אם הטכנולוגיה קיימת אין סיבה שזה לא יהיה קיים גם במחשב או בתור יישום נפרד לטלפון. אבל לא תמיד הדברים הם כך.

אנסה לראות אם אפשר לעשות עם זה משהו
אני מודה לך התגובה!

מכשירי הכתבה זה החלום הרטוב של כל ממציא
15/01/2015 | 18:08
4
33
טרם הגענו ליעד .

דו שיח חירשים...
16/01/2015 | 02:27
3
46
הוא שואל לגבי אפשרות המרת טקסט (מוקלד כבר לתוך המכשיר) לדיבור - כך שהמכשיר יקריא בקול טקסט כתוב, ואילו אתה עונה לו לגבי המרת קול לטקסט - ז"א הכתבה קולית...

לשואל המקורי - מנוע הTEXT TO SPEECH של גוגל לא תומך בעברית בינתיים. יכול להיות שיש אחרים שכן, לא חיפשתי אבל אפשר לנסות לגגל משהו בסגנון ANDORID TEXT TO SPEECH IN HEBREW.
צדקת
16/01/2015 | 08:33
12
לגבי המרה של הקלדה לדיבור יש את google translate
16/01/2015 | 08:36
1
30
כתוב משפט ובקש את הדיבור.
יש גם מילונים קטנים שמיועדים לתייר המצוי ,כתוב משפט באנגלית והוא יבטא אותו ביפנית ,על מנת שתזמין את המנה הנכונה במסעדה בטוקיו.

גוגל טרנסלייט לא מדבר בעברית
16/01/2015 | 16:00
27
(לפחות באפליקצייה - כי הוא משתמש במנוע הtts של גוגל...)
גיבוי LG G3 גיבוי מלא (אפליקציות וואצאפ וכו...).
15/01/2015 | 13:52
3
711
איזו תוכנה מומלצת?

אם יש רוט - Titanium Backup. אם אין - Helium
15/01/2015 | 14:23
2
164
וואטסאפ לא צריך אפליקציה לצורך הגיבוי, מספיק להעתיק את התיקייה/תיקיות הרלוונטית/יות למקום אחר ואחר כך להעתיק בחזרה.
כן, אבל
15/01/2015 | 15:27
1
126
רצוי להיכנס להגדרות של WHATSAPP לבצע BACKUP. ככה לא מפסידים את השיחות של היום (כי התוכנה מגבה ב-4 לפנות בוקר בד"כ).
צודק
15/01/2015 | 15:28
59
אנשי קשר
15/01/2015 | 13:51
1
29
במסך לא עובד אך הטלפון מתחבר למחשב. איפה אני מוצא את קובץ אנשי קשר כדי לשמור אותם? זה גלקסי 4S
מוצא אותם במחשב
15/01/2015 | 15:30
13
gmail אנשי קשר

שלום לכם, גאלקסי 4, לא שומעת צלצול כשמתקשרים אלי,
15/01/2015 | 12:57
1
14
בדקתי והטלפון לא מוגדר על שקט או רטט.

תודה ענת
תוודאי שלא הפעלת בטעות "מצב חסימה"
15/01/2015 | 14:28
8
הורדת שירים ל-LG G3
15/01/2015 | 12:06
4
4536
שלום
אתמול התחדשתי במכשיר LG G3 חדש ואני לא זוכרת איך מורידים שירים (עבר הרבה מאוד זמן מאז הפעם האחרונה שעשיתי זאת ).
אשמח להסברים איך אני מורידה שירים למכשיר- כולל שירים ישראלים  (אפליקציות מומלצות וקלות לתפעול) וכמו כן איך אני הופכת שיר שהורדתי לרינגטון .

תודה רבה ויום נפלא
מה הכונה להוריד שירים?
15/01/2015 | 13:05
3
1195
שירים בדרך כלל מוגנים בזכויות יוצרים ואין אפשרות חוקית להוריד העתק מהאינטרנט למדיה פרטית .
אם ברשותך במחשב אוסף שירים ממקור כלשהו ניתן להעתיק אותו לזכרון הטלפון לתיקיית ברירת המחדל (לא חובה) 
בשם Music (חיבור כבל USB )
תודה.
15/01/2015 | 13:14
2
448
אני יודעת שיש אופציה להמיר שירים מיו טיוב ל- MP3 כך שאוכל לשמור אותם בנייד ולשמוע אותם מספריית המוזיקה. זה חוקי או גם הבעייתי?
איך אני עושה את זה?

תודה רבה
יש אתר שמבצע לך את השרות
15/01/2015 | 13:51
1
1122
תודה. ננסה ונקווה שנצליח.
15/01/2015 | 16:08
379
החלפת שפה
15/01/2015 | 09:30
1
52
החלפת שפה לעברית במקלדת אלחוטית  XTREAMER באנדרואיד
נכון.
15/01/2015 | 09:44
11
זוכרםת השאלה שלי לגבי קליפסים?
15/01/2015 | 01:14
4
90
ולמי שלא זוכר הנה תזכורת:
אז בינתיים מצאתי את זה:
נראה שזה בדיוק מה שאני מחפשת.
אני רק תוהה האם ניתן להלביש את זה גם על אוזניות סיליקון או רק דגמים כמו שראיתי בסרטון. אני לא בטוחה שאלה אוזניות IN EAR מה שראיתי...
מה אם אומרים?
יהיה גם נוח לשעה כושר? או שעדיף למצוא משהו רך?
אתמול במקרה נתקלתי במשהו מעניין
15/01/2015 | 08:40
3
98

אני לא יודע אם זה נוח או לא, וזה יחסית יקר בהשוואה למה שהבאת, אבל אולי כדאי לנסות לקרוא על זה ביקורות.
אז ככה
15/01/2015 | 16:20
2
41
לגבי מה שמצאת....
מצא כחלק מן הערכה/חבילה/אריזה שמגיעה עם ה
NEW Jabra Sport Pulse wireless bluetooth headset black with heart monitor
המד דופק האמת לא כזה הכרחי מבחינתי למרות שזה נחמד.
נראה ל שבגלל מבנה האוזניות הזהה אני יכולה להפוך את שמאל לימין והפוך לפני שאני מלבישה את התפסן כך שהמקרופון והשליטה יהיו בצד שמאל. וכך יהיה נוח-נראה קשת אחורית רכה ונוחה.
לפי הביקורות אני מבינה שהן גם טובות להזעה וכו'. וכמובן שאם החברה בסרטונים מראים שלל תנוחות והאוזניות עדיין בפנים יש סיכוי שגם במקרה שלי על אופני הכושר והליכה יום יומית זה יחזיק טוב.
מה דעתך על האוזניות עצמן? מבחינת איכות שמע שימוש וכו'.?
מצאתי גם א הדבר הזה:
נראה טוב, לא? כמו שחיפשתי. אני מניחה שאפשר להלביש את זה על כל אוזניות סיליקון פשוטות כולל הסיליקון של האוזניה עצמה.
דעתך?
אוזניות ב-170$ נראה לי מוגזם בעליל
15/01/2015 | 16:43
1
68
לגבי החלק השני - אני לא יודע. יכול להיות שזה מה שאת מחפשת.
15/01/2015 | 16:58
5
איך יוצרים קיצור דרך של אנשי קשר
14/01/2015 | 21:50
1
48
יש לי סמארטפון של AEG דגם SQ-45E83C GO NGRF עם מערכת הפעלה אנדרואיד.
איך יוצרים קיצורי דרך של אנשי קשר על שולחן העבודה של הסמארטפון?
לא מכיר ספציפית
14/01/2015 | 22:43
33
ברם השיטה הכללית היא לחיצה ארוכה במסך הבית במקום פנוי ,נפתח לך מסך הוספת ישומים או וידג'טים .
בחר ביישומים  ושם במבחר שיש בחר אנשי קשר ,אתה נועל אותו ומפיל אותו על מסך הבית.

סקר מסכי בית
14/01/2015 | 20:49
93
425
1. כמה מסכים בית יש לכם?
2. בא לכם לעשות פרינט סקרין ולהראות לנו? (תרגישו חופשיים לצנזר דברים אישיים במידה וזה מפריע לכם)
המשך>>
1. כמה מסכים בית יש לכם?
2. בא לכם לעשות פרינט סקרין ולהראות לנו? (תרגישו חופשיים לצנזר דברים אישיים במידה וזה מפריע לכם)
מה קורה כשזמן פעילות המערכת עובר 999 שעות ?
14/01/2015 | 17:22
3
53
בהגדרות -> אודות טלפון -> סטאטוס -> זמן פעילות 
מה קורה כשמונה השעות עובר 999 שעות ? 
האם הוא מתאפס או שעולה ל 1000 שעות ? 
תודה

אני מניח שקורה אותו הדבר שקורה
14/01/2015 | 18:33
2
54
כשהוא עובר 99 שעות...

למה?
אני לא בטוח. אני חושב שב-S3 של זוגתי זה "נתקע" על 999
14/01/2015 | 18:45
1
53
אבל שאלה יותר חשובה היא - "מה זה משנה?" .
14/01/2015 | 18:48
7
מערכת הפעלה/לאונצ'ר
14/01/2015 | 16:20
4
35
האם מומלץ להחליף את מערכת ההפעלה של גלקסי 4?
קראתי שזה משפר ביצועים ועוזר לחסוך סוללה אבל לא מכירה בסביבתי מישהו שבאמת החליף.

אם כן- יש לכם המלצה לאפליקציה טובה ולא מסובכת? אני לא מחפשת משהו מתוחכם מידי אבל שתהיה נוחה לעבודה.
אם אחליט להסיר אותה- זה יפגע במערכת המובנית באיזו שהיא דרך?
תודה
איך נדע איזה מערכת הפעלה יש לך עכשו?
14/01/2015 | 16:31
23
לאונצ'ר רק רק ענין של מראה ותפריטים,לא משפיע על ביצועים .
לגופו של ענין לא מומלץ לשנות דבר ,אם יש לך בעיה של סוללה,צריך לבדוק מדוע .
לא יודעים מה אופן השימוש שלך ומה פרק הזמן בין טעינה לטעינה .אולי זה נורמלי.

נובה לאונצ'ר נותן את רוב היכולות של הלאונצ'ר של ה-S4
14/01/2015 | 16:52
2
29
והוא קצת יותר "קל". אבל הבעיה של ה-S4 היא שחוץ מהלאונצ'ר יש עוד עשרות אפליקציות מיותרות שרצות ברקע ומאטות את המכשיר.

אם התכוונת ב"להחיף את מערכת ההפעלה" ל-"לצרוב רום חלופי", אז זה תלוי בדגם של המכשיר שיש לך. אם הוא I9500 (דגם בלי תמיכה בדור 4), אז אין רומים "נקיים" (כלומר מבוססים הקוד הנקי של אנדרואיד, במקום הזבל המרוכז של סמסונג) שאין להם בעיות שהופכות את הסמארטפון ליותר סמארט אבל פחות פון (למשל, קראתי במקום מסוים שעוצמת הצליל בשיחות היא "אקראית" ). אם יש לך את הדגם I9505 אז יש יותר רומים נקיים. חשוב לציין שצריבת רום חלופי ככל הנראה תבטל את האחריות על המכשיר. את הדגם המדויק אפשר לראות תחת הגדרות - עוד - אודות המכשיר - מספר דגם.
תודה לשניכם
14/01/2015 | 17:23
1
17
מה שיש לי עכשיו זה המערכת המובנית של גלקסי. יכול להיות שהשימוש שלי בסוללה הוא סטנדרטי אבל חשבתי שהלאונצ'ר משפר עוד יותר.

לגבי רום- חשבתי על זה פעם אבל לא בא לי להתעסק עם זה.

אם אני מורידה מערכת כלשהי לנסיון, אפשר להסיר אותה אחר כך כמו כל אפליקציה, נכון? וזה יחזיר את הטלפון למצבו הקודם?
לונצ'ר כן (כמו כל אפליקציה), רום לא (יהיה צורך לצרוב חדש)
14/01/2015 | 17:40
9
נפתחו פורומים פוסט טראומה וגמילה מעישון
14/01/2015 | 13:49
5
|חיבוק| מעכשיו אתם לא לבד!
מציאות החיים בכלל והמציאות הישראלית בפרט עלולות להעמיד אותנו בפני אירועים המהווים איום על חיינו, גופנו או על אלו של האנשים הקרובים לנו, כמו תאונות דרכים, פיגועים, תאונות עבודה, תקיפות מיניות ועוד.
לכן פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום פוסט טראומה.

פורום זה מיועד לאנשים אשר הם עצמם או יקיריהם חוו אירועים טראומטיים, ומכוון לתת מענה לשאלות הנוגעות להתמודדות, מניעת התפתחותה של הפרעה פוסט טראומטית, ליווי בן משפחה אשר עבר טראומה ועוד.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סיגריה| ידוע שהרבה מעשנים רוצים להפסיק לעשן אך לא סומכים על עצמם שאכן יצליחו. יש מעשנים שהפסיקו וחזרו לעשן ויש מעשנים לשעבר שמידי פעם רוצים לעשן סיגריה אבל יודעים שזה עלול להסתיים בעישון החפיסה כולה ולכן פשוט לא מעשנים.
אתם רוצים להפסיק לעשן, אך קשה לעשות זאת לבד?

מוזמנים להיכנס לפורום גמילה מעישון וננסה לתת לכם עצות, רעיונות, סיוע ומידע בכל הקשור לעישון ולהפסקת עישון.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מי יודע ? בעיה בהודעות נכנסות
14/01/2015 | 12:59
1
30
שלום,

כאשר נכנס סמס או הודעת ווטסאפ ההודעה אינה ראשונה ברשימה ויש צורך לחפש אותה בין כל אנשי הקשר.

כאמור, הבעיה חוזרת גם בסמס וגם בווטסאפ. לכן אני חושב שזו הגדרת מערכת הפעלה.

ניסיתי לעבור לסמס עם גוגל האנגאטוט
אך הבעיה נמשכת.
מה ז"א "ההודעה אינה ראשונה ברשימה"
14/01/2015 | 18:34
13
באיזו רשימה?? לא הבנתי למה הכוונה ב"יש צורך לחפש אותה בין כל אנשי הקשר".
תוכל להעלות צילום מסך?
בעייה בניגון וידאו
14/01/2015 | 10:21
8
36
בוקר טוב,
פתאום התעוררה לה בעייה בניגון סרטונים מאתרים כמו live leak לדוגמא
בלחיצה על הסרטון תמיד הייתי נשאל על השלמת פעולה באמצעות...
היום פתאום זה לא קופץ יותר והדפדפן מנסה לנגן את הסרטון ללא הצלחה ..יש מסך שחור, רק שומעים אודיו.
אני משתמש בפיירפוקס.
גם הנגן הקיים במערכת עם אותה הבעייה.
למישהו יש מושג מה קורה??

תודה

תודה מראש
יכול להיות שהגדרת ברירת מחדל לניגון וידאו
14/01/2015 | 10:30
7
23
צריך לאפס את הגדרת ברירת המחדל, אבל היא תחול על כל המקומות שבהם הגדרת לפיירפוקס להיות אפליקציית ברירת המחדל.

תיכנס למנהל היישומים (תלוי במכשיר, זה יהיה כנראה תחת הגדרות - יישומים/מנהל יישומים), תחפש את האפליקציה של פיירפוקס, ותגלול קצת למטה. יהיה כפתור בשם "נקה ברירות מחדל" - תלחץ עליו.

רק לפני כן, מה בדיוק הכוונה "גם הנגן הקיים במערכת עם אותה הבעייה"? גם בנגן לא מנוגנים הסרטים, או שגם מהנגן זה פותח לך את הקבצים בפיירפוקס?
תודהת אין שם שום בררית מחדל מוגדרת.
14/01/2015 | 13:23
6
12
הכל ריק שם

בטעות רשמתי נגן, התכוונתי  לדפדפן שמגיע עם הטלפון.
אתמול עוד היה בסדר, היום בבוקר פתאום לא מנגן כלום..

תודה

מה גירסת מערכת ההפעלה? האם עשית עידכון שלה?
14/01/2015 | 13:28
5
9
4.2.2
14/01/2015 | 13:35
4
11
ניסיתי לעשות עדכון כן, אבל אומר שהכל מעודכן ככה שלא בוצע כלום .
יכול להיות שצריך להתקין Adobe Flash בשביל לראות את הסרטים
14/01/2015 | 13:40
3
14
אתה יודע אם היה לך לפני כן?

אגב, יכול להיות שמשהו השתנה מהצד של השרת, ולכן יש אצלך בעיה.
אני לא התקנתי פלאש.
14/01/2015 | 16:08
2
12
הסתפקתי במה שפיירפוקס נותן.. והיה בסדר .

אבל שוב, הלחיצה על הווידאו היה פותח משהו חיצוני ! לא מנגן דרך הדפדפן..
( במקרה שלי היית משתשמש באפליקציית ES, שהייתה מנגנת גם ווידאו)

האם השתנה משהו בצד השרת?  הכל יכול להיות.. אין לי מושג
אבל אז,  למה הוא מנגן רק את האודיו ?  הווידאו נשאר מוחשך.

אני לא יודע מה עוד יכול להיות, סורי
14/01/2015 | 20:14
1
12
תודה על הניסיון לעזרה :)
14/01/2015 | 21:40
8
מקווקה שאולי באחד העידכונים זה יפתר ...

רום "ערום" מומלץ לנוט 2?
14/01/2015 | 09:42
17
שלום לכולם,
אחרי די הרבה זמן, החלטתי סופית שנמאס לי מה- TouchWiz. המכשיר יותר מדי פעמים נתקע או מאיט, ואני גם ככה לא משתמש כמעט ביישומים המקוריים של סמסונג (קצת ב- S note, אבל בטח יש לו תחליף טוב).
למישהו יש המלצה עם רום מקוסטם מומלץ, קל ומהיר, עם תמיכה טובה בעברית?

יש לציין שהמכשיר כרגע ללא רוט ועם הרום המקורי, לא עשיתי עליו פעולות "פולשניות" אף פעם אבל לא מפחד לנסות.
תודה :)
למה אני לא יכול לגלוש באינטרנט באנדרואיד 4.2
14/01/2015 | 10:01
3
23
כותרת מאמר ללא תוכן; מחכה שתסביר למה אתה לא יכול לגלוש
14/01/2015 | 10:07
7
בגלל שלא שמרת שבת
14/01/2015 | 10:48
8
לגלוש בים באנדרואיד 4.2 אתה מצליח?
14/01/2015 | 12:09
13
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
אביעד מחשבים
אביעד מחשבים
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
11:22 | 29.08.15 roni64
22:38 | 28.08.15 דניאל אביב10
19:17 | 28.08.15 STELLA8
15:16 | 28.08.15 shir3001
15:16 | 28.08.15 The new me9
15:09 | 28.08.15 חולמת שאיפות
21:42 | 27.08.15 אורח בפורום3
17:41 | 27.08.15 ladybug4NLP
17:23 | 27.08.15 אורחים בפורום
17:19 | 27.08.15 עוגת תפוזים
14:01 | 27.08.15 דני11612