לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

גלקסי 3 מיני נעלמה העברית
21/08/14 10:28
28צפיות
שיניתי את שפת המערכת לאנגלית כי ניסיתי למצוא משהו בתפריט וחשבתי שזה יעזור לי.
עכשיו אני רוצה להחזיר לעברית אבל אין עברית ברשימה.
מה אני עושה? איך אני מחזירה את העברית?
מוריד מהפליי את MORELOCALE2
21/08/14 12:38
26צפיות
המסך של גלקסי 2 נשבר לי
21/08/14 07:30
35צפיות
כמה עולה להחליף אותו ? ואיך אני מוודא שלו דוחפים לי מסך מזוייף ?
אנסה לעזור לך
21/08/14 07:33
38צפיות
לדעתי זאת הדרך הנכונה להתחיל.
שיהיה בהצלחה, ואם לא תבין אתה מוזמן בברכה לשאול שוב.
רגע...
21/08/14 07:36
32צפיות
סליחה, טעיתי בדגם. הנה יותר עדכני לשאלתך, אם כי העיקרון גם בתשובה הקודמת הינו אותו העיקרון.
סתם המלצה, כ
21/08/14 07:39
37צפיות
זאת הגירסה העברית, למי שמעוניין לעזור בחיפושים...

גלקסי 4 - widget לישומים נבחרים
21/08/14 00:22
43צפיות
שלום
קניתי galaxi S4  ואני מעוניין להוסיף לו widget שעליו יהיו ישומים נבחרים (כמו שקיים ב גלקסי - 3) - זה בעצם טבלה מובלטת שאליהה מצרפים אייקונים של הישומים הרלוונטים
משום מה לא מצאתי דבר כזה ל S4  ( יש כזה דבר preffered contacts - אבל לא מצאתי preffered applications)

אולי מישהו מכיר ישום כזה ל S4

תודה
אברום

למה לא לשים פשוט קיצורי דרך לאפליקציות הרלוונטיות?
21/08/14 00:31
21צפיות
מה נותן הווידג'ט?
ה widget מבליט את הדף ..כאשר יש הרבה אפליקציות (הרבה דפים לד
21/08/14 00:46
24צפיות
ה widget מבליט את הדף ..כאשר יש הרבה אפליקציות (הרבה דפים לדפדף) יש משמעות לדף אחד שהוא בולט בצורה ניכרת לעין ועליו לשים את האפליקציות השכיחות ביותר - יש לי את זה ב S3 וזה מאוד נוח 
זה גם מאוד מעמיס
21/08/14 07:30
26צפיות
וגם גוזל זכרון יותר מאשר "סתם" קיצור דרך.
תודה על העצה - אבל עדיין מחפש פיתרון UI
21/08/14 08:56
18צפיות
תודה על העצה - אבל עדיין מחפש פיתרון  UI סי
חבר יקר, כל אחד מחליט מה מתאים לו. בהצלחה
21/08/14 09:07
21צפיות
וצר לי שאין ביכולתי לעזור בבקשתך.
לפי מה שאני רואה אצלי ב-S4, יש אפליקציה בשם Favourite Apps
21/08/14 09:09
25צפיות
אבל היא לא עושה כלום ואי אפשר להפעיל אותה באופן יזום .

אני קראתי על אפליקציה בשם Hangar שמציגה את האפליקציות שלך לפי מידת השימוש שלהם, אבל לא התקנתי אותה אז אני לא יודע מה בדיוק היא עושה.
º
תודה לכולם
22/08/14 10:45
4צפיות
המכשיר מודיע לי על התנתקות של יוזרים במחשב הביתי??
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 23:52
89צפיות
עכשיו באתי לכבות את המחשב ועל הצג של הסלולרי אני רואה פתאום שהמכשיר הודיע לי שה-users במחשב התנתקו (צירפתי צילומי מסך, הוא הודיע לי ברצף ש2 יוזרים התנתקו- בן (יוזר של  אחי) ויוזר בשם גיבוי (גיבוי שלנו).

מאיפה זה מגיע? מישהו מכיר?

יכול להיות שתמיד היה לי ורק עכשיו שמתי לב? מה שמוזר זה שהיוזרים האלה בכלל לא הופעלו היום, כך שלא ברור למה המכשיר מודיע דווקא עליהם למשל, ולא על היוזר שלי שנותק על ידי זה עתה.

עריכה- וואו למה התמונות יצאו כל כך גדולות?? העלתי מהנייד...תסלחו לי 

º
שיר משובח
21/08/14 00:14
16צפיות
מה שעולה לי לראש זה אפליקציה שמקשרת בין המחשב לטלפון
21/08/14 00:28
46צפיות
משהו בסגנון של Kies/iTunes/AirDroid. יש ל-LG משהו מקביל?

עריכה - אין מה לעשות לגבי גודל התמונות. אני ניסיתי להקטין את הגודל של תמונות לפני שהעליתי וזה לא עזר. זה משהו שנכנס בעקבות הפיצ'רים החדשים של העורך.
אפשר להתמודד עם ה"גאונות" של תפוז
הודעה זו מכילה תמונות
21/08/14 02:02
54צפיות
מצד אחד אני מקטין תמונה, אז תפוז מחליט "להקטין" לי את הטקסט. עלתה תגובה חסרת תוכן!
פותחים את התמונה באמצעות paint.
לוחצים על Ctrl+w (קיצור ל-resize).
שומרים את התמונה.
מעלים לתפוז.
התמונות בהודעה הפותחת את הדיון הן 1080x1920, התמונה שאני העליתי היא 227x404 פיקסלים.
ברור שאפשר להסתדר, פשוט צריך להקטין מאוד
21/08/14 06:18
33צפיות
ואם אתה מעלה מהנייד אז לא תמיד אתה יודע האם הקטנת מספיק או לא.
אין לי אף אחת מאלה..
21/08/14 07:20
31צפיות
או משהו דומה
חיפוש קצר הניב את זה
21/08/14 08:20
33צפיות

אולי זה יקרב אותך להבנת הבעיה.
סטלוס יקירי
21/08/14 07:29
44צפיות
בעניין ההתנתקות טרם הצלחתי להגיע לתובנה כלשהי, מצטער.
אבל בעניין התמונות וגודלן הגעתי גם הגעתי לתובנה:
מאז ה"שידרוג" במערכת אין הרי "תמונונת" שברצונך תגדיל אותה וברצונך תסתפק בה או תתעלם ממנה אם איננה מעניינת.
מה שיש זה שאתה רואה בדיוק את מה שאתה מעלה.
יש בכך יתרונות בצד חסרונות.
אמנם הייתי מעדיף שתישאר השיטה הקודמת עם ה"תמונונת", אך בהיעדרה אני דווקא רואה יתרון בגודל על פני חיסרון, כי התמונות יוצאות ככה ברורות.
כמובן שיש מקרים שבהם זה מיותר, כמו במקרה של צילום מסך כזה, ולשם כך אני משתמש [במחשב] בתוכנה חופשית נהדרת בשם IrfanView שתוכל לראות אותה כאן:
האור במכשיר נדלק אוטומטית
20/08/14 23:17
29צפיות

יש לי גלקסי פוקט. בזמן האחרון, אפילו שאני מכבה את המסך, המכשיר נדלק אוטומטית (האור שלו נדלק)
והוא לא נכבה, עד שאני מכבה ולוחץ על מקש הכיבוי..
מה זה יכול להיות?

תודה
google+photos מישהו מכיר?
20/08/14 22:16
62צפיות
שלום,
היינו כמה חברים באיזה מסיבה, וחבר אחד צילם בטלפון שלו סרטונים של האירוע,
איך שהוא הוא ערך את את זה ויצא משהו יפה של סרט של דקה וחצי אם מוסקיה ואפקטים מגניבים
בסוף הסרטון יש לוגול בשם
google+photos

השאלה היא איך עושים גם דבר כזה?
האם זה רק לאנדרואיד?
האם אפשר לעשות את זה גם במחשב האישי?
יש את זה באפל?
ואיך ביכלל עושים סרטון שכזה . כמה שניסיתי לא הצלחתי..

תודה רבה
אני מניח שיש כל מיני אפליקציות
20/08/14 23:32
46צפיות
אני מכיר את זאת-

אבל עד כמה שאני יודע, היא לקוחת תמונות ועושה מהם סרטון *ולא* קטעי וידאו.
קיים גם לאייפון.

לכל מי שיש google+
21/08/14 19:47
58צפיות
לפעמים מקבלים הצעות ל story לפעמים מקבלים הצעות ל awsome איזה אפקט מיוחד לתמונה.
זה מגיע לבד אוטומטית והרשות לשתף היא של בעל החשבון

º
אני לא יכול לעשות דבר כזה יזום בלי להמתין להצעה של גוגל
22/08/14 04:00
22צפיות
לא נסיתי
22/08/14 07:57
41צפיות
גיבוי תמונות
20/08/14 19:29
18צפיות
מה הדרך הכי טובה לגבות את התמונות שלי בענן?
בזמנו גיבתי את התמונות בגוגל+ אך מסיבה זו ואחרת מחקתי אותם מהענן, כעת אני רוצה לגבות שוב את התמונות אך האפליקציה מגבה לי רק תמונות שלא גובו עדיין והתמונות שמחקתי לא מגובות לי, האם יש דרך להעלות שוב תמונות לגוגל+?
כמו כן יש לי מכשיר nexus galaxy וכל פעם כשאני מבצעת שיחה המשך נכבה (שזה טוב לחיסכון בבטרייה) אך לפעמיים אני צריכה את המסך תוך כדי שיחה ואין לי מושג איך אני פותחת שוב את המשך בלי לנתק את השיחה, כשאני לוחצת על כפתור ההפעלה בצד ימין המסך נדלק לי אך השיחה מתנתקת, האם יש דרך להגדיר שאני אוכל להדליק את המסך בזמן השיחה?
הגדרות גוגל+
20/08/14 23:13
10צפיות
לדעתי הגיבוי של גוגל+ הוא הטוב ביותר.
כדי לגבות שוב תמונות שהועלו כבר למכשיר צריך להיכנס לגוגל+, לחיצה על ה-3 נקודות להגדרות ושם לבחור גיבוי אוטומטי
בגיבוי אוטומטי לסמן גיבוי תיקיות מקומיות אם את רוצה לגבות גם את הוווטסאפ וכו' ולבחור "צור גיבוי להכל" כדי להעלות תמונות שכבר נרשם שגובו בעבר.
כמו כן, שימי לב שאת מבצעת את הפעולה הזאת כשאת מחוברת לאינטרנט אלחוטי יציב אחרת אם את מגבה הרבה תמונות זה יכול לשתות לך את חבילת הגלישה דיי מהר.

היי, מה ההבדל בין S4+ לבין הרגיל?
20/08/14 17:58
28צפיות
9506 מול S4 רגיל?
הרגיל כמובן ה9500
20/08/14 18:53
15צפיות
ובנוסף מה ההבדל בין ה9505 ?
יש הבדל במעבדים ובצ'יפסט
20/08/14 18:55
20צפיות
ברם ההבדל החשוב הוא של S4 הרגיל אין דור 4 .
וה 9505 יש.

º
אז מה עם ה9505?
20/08/14 18:56
11צפיות
סליחה ה9506? מה בינו לבין ה9505?
20/08/14 18:57
15צפיות
יש עוד שינוי פיזי בגב המכשיר?
ל-I9506 יש מעבד קצת יותר חזק
20/08/14 20:04
20צפיות
ותמיכה ב-LTE Advanced (מה שסלקום מפרסמת בתור "דור 4.5"). בתכלס - לא שווה להשקיע.
רומים מומלצים לגלקסי 4 i9505??
20/08/14 16:53
20צפיות
בלי יותר מידי שיט... הכי מומלצים ומוכרים שאתם מכירים.. אני עם גרסה 442 אם זה משנה אני לא באמת מבין. תודה לעוזרים! (אם אפשר גם פירוט על הרום שאתם ממליצים לא חובה)
נסה פה:
20/08/14 16:59
27צפיות
מחפש חוות דעת על הLG2 ושאלות ייבוא
20/08/14 15:30
61צפיות
שלום לכם,
לאחר חיפוש בנבכי הרשת, הLG2 נראה כמכשיר שמתאים לי מבחינה תקציבית.
האם אתם ממליצים עליו?

אני חושב לייבא את  המכשיר מארצות הברית.
איזה דגם עובד בישראל?
איך עובד התקנת העברית עליו?

האם המכשיר הזה יעבוד בישראל?
http://www.amazon.com/LG-G2-Factory-Unlocked-Inter...
Nexus Guy קונה את החיקוי היקר של הנקסוס ?
20/08/14 15:32
71צפיות
למה לא ללכת על המקור ?

כי ה"חיקוי" עוקף את הנקסוס בסיבוב
20/08/14 18:00
71צפיות
לפחות לדעתי.

בכל מקרה, אני לא ממליץ להביא מחו"ל ולשלם מכס / קנס / אם תצטרך משהו לא ממש יהיה לך למי לפנות בארץ...

עדיף להוסיף 400 ש"ח (1700 סה"כ) ולקנות בארץ את דגם ה-32.

אגב, אני כלל לא בטוח שהנקסוס 5 יצא יותר זול.
º
איפה מצאת את המכשיר במחיר כזה?
20/08/14 20:25
15צפיות
º
zap
20/08/14 21:43
12צפיות
מחיר LG G2
20/08/14 23:20
44צפיות
אני קניתי את המכשיר לפני שבוע באיליין במחיר קרוב למחיר הרשום פה. שים לב שהרבה חנויות שרשומות בזאפ במחיר נמוך מחזיקות שני סוגים של מכשירים
אחד במחיר הנמוך המצויין בזאפ והשני עם אחריות יבואן רשמי שעליה הם מבקשים עוד 250-350 ש"ח תוספת. 
משום מה כשבאים לקנות אף פעם אין במלאי את המכשירים במחיר הנמוך אלא רק עם אחריות יבואן רשמי...
רק באיליין תל אביב מצאתי במחיר הנמוך ללא אחריות יבואן רשמי.
והערה נוספת - טבלת התשלומים באי ליין ממש לא משתלמת. אם אתה רוצה לקנות מכשיר ביותר מ-3 תשלומים הם גובים ריבית מאוד גבוהה. מה שאני עשיתי זה לשלם לאיליין בתשלום אחד ואחר כך פרשתי את התשלום מול חברת האשראי (קרדיט). כתוצאה מכך הריבית ששילמתי הייתה כ 30 ש"ח מעבר למחיר המכשיר במקום יותר מ 100 אם הייתי עושה עסקה בתשלומים דרך איליין.

20/08/14 23:25
29צפיות
גם אני עשיתי בדיוק כך.

לא קניתי באיליין, אבל הרעיון ברוב החנויות דומה.

לגבי מה קיים במלאי- פשוט תתקשר לחנות לפני שאתה מגיע.
ברור שהתקשרתי לפני
20/08/14 23:30
30צפיות
כשאמרו לי שיש מכשיר במחיר הרצוי ביקשתי שישמרו אותו עד שאגיע.
בחנות אחרת ביצעתי הזמנה דרך האינטרנט שאושרה (בלי למסור את פרטי כרטיס האשראי כדי שיחזרו אלי לצורך החיוב) ולמחרת הם התקשרו להגיד שאין במלאי ואולי אני רוצה להוסיף כסף עבור האחריות. 
יש סיבה אחת לפחות למה לקחת עם אחריות יבואן רשמי
20/08/14 23:35
46צפיות
אתה יכול להיות בטוח שלא "ישחטו" את הערכה ויחליפו לך את המטען באיזה זבל סיני בשנקל, או יוציאו את האוזניות ויגבו עליהם עוד כמה גרושים.
ערכה
20/08/14 23:46
33צפיות
בערכה של איליין היה מטען של סמסונג 2A (זו לא הייתה הפתעה, זה היה מצויין במפורש באתר שלהם)
לגבי האוזניות - היו אוזניות מקוריות של LG עם לוגו וכבל שטוח (למניעת הסתבכות הכבל) כפי שהיה מתואר באתר סקירות שקראתי, כך שאני מניח שקיבלתי את האוזניות המקוריות.
בכל מקרה, אני משתמש בכל כך הרבה מטענים, בבית, בעבודה וברכב כך שמטענים לא חסרים לי
ובאוזניות אני כמעט לא משתמש וגם אם כן יש לי כמה זוגות.
ונראה לי קצת מופרז להוסיף עוד 250 ש"ח עבור מטען וזוג אוזניות שבמקרה הגרוע אני יכול להזמין מאיביי ב 50 ש"ח. 
לנושא האחריות אני בכלל לא מתייחס כי ברור לי שגם אצל היבואן הרשמי וגם בחנות במקרה של תקלה לא יהיה כיסוי לאחריות ואני אצטרך לשלם.

אולי ב-LG לא הייתה בעיה
21/08/14 00:23
31צפיות
אבל קראתי שהם (איליין) מחליפים את המטען 2 אמפר של ה-S4 במטען של 0.7-1 אמפר. ברור שלא שווה להוסיף על זה 250 ש"ח, אבל גם לא הייתי רוצה לקנות במקום ששוחט את הערכה, אפילו אם אני לא משתמש בדברים שבה .
אצלי הכל מקורי
21/08/14 00:26
37צפיות
קניתי בחנות בשם סמארטפון ברמת גן.
המכשיר ה3 שאני קונה שם.

רצו לתת לי מטען של 1 אמפר או 1.2 של lg.
אמרתי להם ללא מטען מקורי בקופסה סגורה לא ארכוש.
הם עוד ניסו להגיד אבל במכס מוציאים!

בסוף הם נכנעו.

לגבי אוזניות לא שמעתי שמוציאים מהערכות. האוזניות המקוריות  ממש לא הכי טובות כך שזה לא קריטי.
מתאים לארץ
20/08/14 16:05
51צפיות
אתה יכול לקנות מכאן

אותו מחיר, אבל עם 32GB

איך אתה מתכוון להביא אותו לארץ?
פרסום אפליקציה חדשה להתראות על אזעקות בזמן אמת
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 15:01
107צפיות

היי לכולם :)
אני רוצה לעדכן אתכם על אפליקציה חדשה ומהירה ביותר לעדכונים על צבע אדום.
האפליקציה מתעדכנת אוטומטית אל מול פיקוד העורף, ופועלת תמיד ברקע של המכשיר.
האפליקציה מתריאה על אזעקות צבע אדום- לעיתים עוד לפני שהאזעקה נשמעת בכלל!
האפליקציה מלאה באפשרויות להגדרות ובנוסף יש בה אפשרות לבדוק אם בני המשפחה או החברים שלכם בסדר לאחר שנשמעת אזעקה באיזור שלהם.
האפליקציה היא רק לאנדרואיד והיא כמובן חינמית, משתלם מאוד להוריד:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

º
אופס... משהו פה כנראה לא בסדר...
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 16:50
73צפיות
קישור מתוקן
20/08/14 20:16
47צפיות
מצטער על השגיאה :)
וליתר ביטחון אפשר ללחוץ כאן וזה יעביר לקישור
הלינק שבור
20/08/14 16:50
68צפיות
אבל גם לפני שאני אראה את האפליקציה, אני רוצה לדעת משהו - מה מייחד את האפליקציה הזו משאר אפליקציות צבע אדום שכבר קיימות?
אצלי הוא נשבר קודם
20/08/14 16:54
74צפיות
דרך אגב, אני לא יודע למה צריכים כל כך הרבה אפליקציות כאלה, במיוחד אחרי שהתברר בצורה ברורה שהאפליקציה של אריק וייצמן היא הטובה מכל שאר האפלי'ציות.
אבל אולי יש פה משהו עוד יותר טוב...
º
מי בירר שהאפליקציה הזאת הכי טובה?
20/08/14 17:56
25צפיות
בדקתי את כל האפליקציות שהיו עד היום.
20/08/14 18:55
62צפיות
אינני רוצה מפאת כבודם של האחרים לתת לאחרים ציונים מטוב עד רע,  כל אחד כבודו במקומו מונח, מספיק אם תבדקו תגובות של משתמשים לאפליקציות השונות בגוגל פליי.
באפליקציה שציינתי לא היה אף פספוס למיטב ידיעתי, אפילו קרה מספר פעמים שבמקום מגורי נשמעה האזעקה באפליקציה הזאת שניה-שתיים לפני שנשמעה בחוץ.
בני משפחתי האחרים שהתקינו אפליקציות אחרות טענו בפני על שיבושים שונים.
לכן אני מרשה לעצמי לתת לאפליקציה הנ''ל את הציון המושלם 10, מה גם שהיא מתעדכנת כמעט מידי יום, ולעיתים מספר פעמים ביום.
זאת בכל אופן דעתי, ויודגש שאינני יודע מי זה הממציא שלה בכלל. הכל באובייקטיביות מלאה.
בשורה התחתונה
20/08/14 19:47
59צפיות
יש כאן יותר מדי אפליקציות על אותו דבר...
נכון
20/08/14 19:49
55צפיות
לפני שבועיים נסעתי באוטובוס מרעננה לתל אביב.
תנסה לנחש כמה אזעקות וכמה סוגים של אזעקות שמעתי במהלך אותה נסיעה שארכה 55 דקות.
אני מתכוון לאזעקות שונות ומשונות ששמעתי ממכשירים סלולאריים של נוסעים אחרים באוטובוס, כאשר באף אחד מהמקרים לא היתה אזעקה באזור שבו עבר האוטובוס.
אה, סליחה, שכחתי...
20/08/14 19:53
53צפיות
שכחתי לציין שבמכשיר שלי פעלה האפליקציה שהמלצתי לעיל, כאשר בכל מעבר של האוטובוס מאזור לאזור שיניתי בהגדרות את המיקום.
[מצטער, באג בתפוז, אני עדיין לא יכול לערוך הודעות]
מסכים איתך לגמרי. זו אכן האפליקציה הטובה ביותר גם לדעתי
20/08/14 19:48
57צפיות
ניסיתי שתיים נוספות, האחת - ההתראות הגיעו הרבה אחרי האזעקה בפועל.
השניה זללה סוללה בקצב לא פרופורציונלי.

באשר לזו - היא גם צורכת סוללה יותר משימוש ללא התוכנה, אך עדיין ברמה סבירה..
גם אצלי לא נתכלתי בפספוסי התראות או משהו בסגנון, והיא שמשה אותי נאמנה במילואים בעוטף עזה בשטח הכינוס, כשלא הייתה מערכת אזעקה פעילה. ושניה לאחר ההתראה בטלפון הגיעה האזעקה החלשה מהישובים הסמוכים...
היי
20/08/14 20:21
44צפיות
יש מספר יתרונות לאפליקציה הזו.
קודם כל, רמת האמינות הגבוהה שלה. היא מתעדכנת ישירות אל מול פיקוד העורף, ישירות מהמכשיר שלך. כך שאם יש לך חיבור אינטרנט זמין אתה אמור לקבל התראות ממש באותו רגע שהן מתקבלות על ידי פיקוד העורף, וברוב הפעמים אף לפני הסירנות שנשמעות.
בנוסף יש לך את האפשרות לקבוע בעצמך את הפרשי הסנכרון של האפליקציה- כך שאם אתה מעדיף חיסכון בסוללה על פני דיוק, יש לך גם את האופציה הזאת.
הממשק מעוצב ונוח.
יש לך אפשרות לראות את מיקומי ההתראות על גבי מפה, בלחיצה עליהן. בנוסף, יש לך אפשרות להציג על גבי המפה את כל האזעקות שנשמעו במהלך היום.
כאשר מתקבלת התראה אתה יכול לבחור להציג אותה גם על גבי חלון קופץ כך שתוכל לדעת באותו רגע היכן יש אזעקה.
אתה יכול לבחור שלא לקבל התראות בזמן הלילה, כאשר אתה מדליק מצב שינה, וכך גם אין בזבוז של סוללה במהלך הלילה.

אני מודע לכך שיש לא מעט אפליקציות להתראות על אזעקות אבל יש לא מעט יתרונות על פני האפליקציות האחרות באפליקציה שהצגתי, ובנוסף היא מתעדכנת 24/7 כך שאם מתגלה באג הוא מיד מתוקן וכמעט תמיד יש שיפורים ותוספות.
אני ממליץ לכם לפחות לנסות את האפליקציה ולראות שהיא באמת מדייקת ומהירה יותר מכמעט כל אפליקציה אחרת:
סליחה, אבל לא *כל* האפליקציות מתעדכנות מול פיקוד העורף?
20/08/14 20:32
44צפיות
אחרת מאיפה יש להן את המידע?

תודה על הפירוט. אני אישית לא מתקין אפליקציות כאלה אז אני לא אוכל להשוות בין זו לבין אחרות, אבל ניסיתי להבין.
אני משתמש באחרת (לכולן יש את אותו השם כמעט) ולטעמי היא
21/08/14 12:44
34צפיות
º
גם אני משתמש בה, אבל לא ניסיתי אחרות
21/08/14 16:15
16צפיות
לא כולן מתעדכנות מפיקוד העורף (לפחות לא בתחילת דרכן)
21/08/14 17:31
29צפיות
האפליקציה הראשונה שיצאה - לא התעדכנה ישירות אלא הסתמכה על עדכוני חדשות ועדכוני משתמשים.
במקרים של אזעקה בה - הייתי מקבל בהתחלה את ההתראה מספר דקות לאחר האזעקה בפועל..

עכשיו - אחרי שכבר נפרץ הסכר של העדכונים ישירות מפיקוד העורף - אני מניח שגם היא כבר מעודכנת ישירות מהם.
אז טעיתי,היא עדיין לא מתעדכנת מפיקוד העורף (ראה הערות המפתח)
21/08/14 17:47
23צפיות
חבל שאין אפליקציה שמתעדכנת מול החמאס
21/08/14 16:17
33צפיות
זו בעיה, איפה יהיו חוות השרתים שלהם? במנהרות?
21/08/14 16:33
29צפיות
זה מזכיר לי שבזמן שירותי הצבאי היה לנו גיבוי בשם "נודד" שהיינו מעבירים לבסיס אחר (והם היו מעבירים אלינו) למקרה שהבסיס (או לפחות חדר המחשבים) מושמד לחלוטין.
º
בבית חולים שיפא. קומת המרתף
21/08/14 21:24
10צפיות
עדכון לאפליקציה: מיקום GPS
26/08/14 15:20
3צפיות
היי רציתי לעדכן אתכם שיש מספר עדכונים לאפליקציה, כמו צלילים חדשים, מספר שינויי עיצוב, ממשק בחירת ערים יותר נוח, וכמובן שינוי מרכזי:
איתור לפי מיקום GPS כך שבאם תשמע אזעקה באיזור שאתם נמצאים בו גם אם הוא לא מופיע ברשימת איזורי ההתראה, האפליקציה תשמיע התראה מיוחדת
מומלץ להוריד ולעדכן!
המדיה בגלקסי S4 עושה פעיות
20/08/14 14:29
34צפיות
למה לא מצליח לקבל ולשלוח תמונה בווטסאף יש לי גלקסי S4
תוודא שאתה מחובר לגלישה סלולרית/רשת אלחוטית
20/08/14 16:07
13צפיות
תוודא שאתה לא נמצא במצב "חיסכון בסוללה". תנסה לשלוח ישירות מהאפליקציה ולא מהגלריה. אם זה לא עוזר, תירשם ותסביר יותר בפירוט מה עשית ומה לא עובד.
º
המההה דיה פועה?
20/08/14 17:55
7צפיות
LG G2 D802
20/08/14 14:01
152צפיות
עשיתי עידכון רום דרך התוכנה LG PC SUITE מה שלצערי היה טעות איומה.
כרגע המסך תקוע על הלוגו של LG
גם שניסיתי לעבור לDOWNLOAD MODE יאני מקבל הודעת EROR
איך אני מחזיר את הטלפון למצב הקודם?!?!?!
º
???
21/08/14 01:34
5צפיות
עזרה בייעול וקיצור תהליכים בבקשה...
20/08/14 13:43
106צפיות
כשאני רוצה לשים לי שיר בטלפון התהליך שלי כרגע הוא :
למצוא את השיר ביוטיוב (אל תטיפו לי על החוקיות)
להעתיק את הכתובת לאתר שממיר וידאו לMP3 (ואז ממירה אותו)
להוריד את הקובץ המומר למחשב
לשלוח לעצמי מייל עם השירים הרצויים כקובץ מצורף
ואז להיכנס למייל מהנייד ולהוריד את השיר
בחודש האחרון השיר יורד אוטומטית, לפני זה הוא גם היה שואל אותי איך ולאן להוריד.

השאלה אם אני יכולה לחסוך לי את כל ההתעסקות, או חלק כלשהו מהדרך הזו.

תנסי את double twist
20/08/14 17:40
58צפיות
זו אפליקציית נגן לסלולר + תוכנה למחשב שמזכירה מאוד את מה שעושה אייטונס.
היא שואבת את כל המוזיקה מהמחשב, את יכולה לסדר שם רשימות השמעה וכדומה. הגרסה הבסיסית היא חינמית ואני לא מצאתי סיבה לשדרג לpro.
יש לה תוסף שנקרא AirSync שמתחבר לרשת הביתית ומעביר את מה ששמת בתוכנה במחשב לתוך המכשיר, כולל רשימות השמעה והכל. האפליקציה הזו עלתה לי סכום מסוים, לא זוכר כמה, אבל זה לא היה מטורף ומבחינתי זה היה שווה את זה כי זה חוסך בלאגן.
תחסכי לגמרי את החלק של המחשב
20/08/14 17:53
64צפיות
תגלשי דרך הדפדפן בתצורת דסקטופ. תפתחי לשונית יוטיוב ולשונית של אתה ההמרה
הקובץ ירד לתיקיית download  בנייד ואת יכולה להעביר אותו דרך מנהל תיקיות כלשהו לתיקיית השירים שלך.
º
מה זה תצורת דסקטופ?
20/08/14 18:20
13צפיות
תצורת דסקטופ
20/08/14 21:09
31צפיות
זה מצב בו הדפדפן מדמה שהוא פועל על המחשב הנייח בבית ולא בטלפון ניד/טאבלט.
בדפדפן כרום יש ללחוץ על שלוש הנקודות בצד ולבחור בבקש אתר לשולחן העבודה. בדפדפנים אחרים צריך להסתכל בהגדרות. אם לא תמצאי תרשמי באיזה דפדפן את גולשת וננסה לעזור.
אין לי מושג באיזה דפדפן אני גולשת בנייד
20/08/14 22:28
28צפיות
איך בודקים?
בדרך כלל כתוב
20/08/14 22:39
23צפיות
אבל אם את לא בטוחה תעלי צילום מסך עם האייקון שלו.
º
יש לי את התחושה שזה הדפדפן המובנה (סביר להניח של סמסונג)
20/08/14 22:41
12צפיות
º
נראה לי שהיא לא רשמה באיזה מכשיר היא משתמשת
20/08/14 22:46
6צפיות
º
זו הייתה השערה לא מבוססת. טעות, טועים, טעינו
20/08/14 23:17
8צפיות
אייקון של מה? אני מתחילה להרגיש מה זה אהבלה עכשיו...
הודעה זו מכילה תמונות
20/08/14 22:52
46צפיות
בכל אופן מצ"ב צילום מסך.
אני מקווה שלזה התכוונת.

הטלפון שלי הוא htc sensation xl (ישן, אני יודעת).
זה נראה באמת כמו הדפדפן המובנה
20/08/14 22:57
27צפיות
אצלי בדפדפן כשאני לוחץ על מקש התפריט (שלושת הפסים שליד לחצן הבית) עולה לי תפריט ממנו אפשר לבחור בתצורת דסקטופ
תבדקי אם זה ככה אצלך ואם לא, אז אולי מישהו אחר יוכל לעזור לך
זה לא ככה אצלי (טלפון ישן כבר אמרנו?)
20/08/14 23:01
19צפיות
מה שעולה לי כשאני לוחצת על התפריט בדפדפדן זה רק שני דברים:
עזרה, ו"חפש בהגדרות", שמשמעו הגדרות חיפוש בגוגל. שום קשר לתצוגה או תצורת דפדפן....
על מה את לוחצת כדי להפעיל את זה?
20/08/14 23:18
25צפיות
לי זה נראה בכלל Google Search, לא דפדפן.
כן, זה חיפוש של גוגל
הודעה זו מכילה תמונות
21/08/14 12:47
29צפיות
זה מה שעולה לי אוטומטית. אני לא מכירה אופציה אחרת להיכנס לאינטרנט.
זו הברירת מחדל של האנדרואיד, לא? כי זה שייך לגוגל?

הצילום שצירפתי זה של החיפוש המובנה האוטומטי מתוך אחד ממסכי הבית.
מצ"ב צילום מסך של איך אני נכנסת. זה אחד ממסכי הבית, כאמור 

אבל גם כשאני מקישה על אפליקציה של אינטרנט כללי, הוא מיד נכנס לגוגל.

בכל מקרה זה מה שקורה כשנכנסים לאינטרנט- גם במחשב. עולה מיד דף הבית שלך, לא הלוגו של מערכת ההפעלה....
מסך הבית שמכניס לגוגל
עצם זה שגם מהדפדפן הרגיל הוא נכנס לגוגל לא אומר כלום
21/08/14 13:53
18צפיות
זה פשוט אומר ש"דף הבית" בדפדפן הוא גוגל. בכל מקרה, תנסי להפעיל את הדפדפן ולא את חיפוש גוגל, ושם להיכנס להגדרות. לא בטוח שיש אפשרות כזו בדפדפן של המכשיר שלך, אבל שווה לנסות ולבדוק.
º
כאמור, אין לי מושג איך מפעילים את הדפדפן לא דרך גוגל...
21/08/14 16:05
5צפיות
תחפשי ברשימת האפליקציות שלך משהו בשם אינטרנט או דפדפן
21/08/14 16:30
18צפיות
כנראה עם ציור של כדור הארץ בצבע כחול.
כמו שרשמתי, גם כשאני נכנסת דרך האפליקציה
21/08/14 20:45
13צפיות
הזו (ציור של כדור הארץ), עדיין, הוא מכניס אותי ישירות לגוגל.
wow, אפילו באייטונס יותר קצר
20/08/14 17:54
51צפיות
הורדת השיר מיוטיוב- אפשר מהדפדפן במכשיר, בדיוק באותה הדרך שאת עושה במחשב. הקובץ יורד למכשיר.

אבל כשאני נכנסת ליוטיוב בנייד
20/08/14 18:35
33צפיות
אני לא רואה את הכתובת של השיר, וצריכה להתחיל לעשות שמיניות בנייד (על משקל שמיניות באוויר...) כדי לראות אותה.

ואחרי שכבר הצלחתי, הוא רושם לי שהכתובת בכלל לא תקפה (invalid URL)

אז מה עושים?
כדי להשיג את הכתובת ביוטיוב במהירות
20/08/14 19:50
29צפיות
פשוט כנסי ליוטיוב מהדפדפן ולא מהאפליקציה עצמה.

אם בכל זאת נכנסת מהאפליקציה אפשר לעשות על הסרטון share, להדביק את הכתובת בכל מקום שתחפצי (למשל, כתזכורת באפליקציית פתקים) ואז להעתיק אותה
אני נכנסת מהדפדפן
20/08/14 20:41
24צפיות
פעם אחת נכנסתי מהאפליקציה וזה היה כל כך לא נוח שלא עשיתי את זה יותר.
חפשי יישום בשם TubeMate
20/08/14 20:05
44צפיות
לפני ההתקנה - עייני ברשימת ההרשאות שלה, אינני יודע מהי.
שמעתי על היישום בעבר, מצורף סרטון הדגמה: https://www.youtube.com/watch?v=ko_aE7z3AFE
אנשי הקשר סנכרון לחשבון Gmail חדש
20/08/14 13:39
23צפיות
אנשי הקשר שלי בסלולרי מסונכרנים לחשבון Gmail ישן שלי, הוספתי למכשיר את חשבון ה-gmail  החדש שלי ואני רוצה שכל אנשי הקשר יהיו מסונכרנים אליו, האם ניתן ? איך ?
הוא לא נותן לי למחוק את החשבון הישן.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום