לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

גלאקסי 19105P
13/06/14 10:19
25צפיות
מכשיר נקנה עם מערכת הפעלה בעברית, פתאום נעלמה העברית ממערכת ההפעלה וקיימת רק במקלדת. ניסיתי ואין את השפה העברית באפשרויות  ההפעלה, אבקש לדעת אם תוכלו להפנות אותי לאתר להתקנת הפעלה בעברית משהו קל כי אינני מתמחה בתחום מצאתי בגוגל אך כשהורדתי הAVG חוסם בתואנה שיש ווירוס. תודה רבה
באיזו תוכנה לניווט בשטח אתם משתמשים?
12/06/14 21:20
80צפיות
מוזמנים להשתתף בסקר בפורום ניווט
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

ואתר e-vrit מחלק את הספר "אביגיל" של
12/06/14 21:34
86צפיות
אמנון ז'קונט ללא תשלום
לבעלי אייפדים וטאבלטים עם אנדרואיד
http://www.e-vrit.co.il/%D7%90%D7%91%D7%99%D7%92%D...

וגם זה עשוי לעניין בעלי אנדרואיד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הקישור הראשון שגוי כנראה
12/06/14 22:20
53צפיות
º
תודה
13/06/14 09:58
9צפיות
º
איילת זה לא בחינם אלא בהנחה
13/06/14 12:35
18צפיות
º
כשפרסמתי אתמול זה היה בחינם...
13/06/14 12:39
16צפיות
היות וזה נעוץ היום
13/06/14 12:42
36צפיות
אזי צריך לעדכן זאת
לו רק היה אפשר לעדכן הודעות בפורומים של תפוז
13/06/14 12:56
34צפיות
אתה צודק
13/06/14 13:31
30צפיות
והנה אתה הרי נעצת זאת כנראה היום
אכן נעצתי, אבל כנראה שאתה טועה
13/06/14 13:35
32צפיות
אגב, אני לא רואה למה זה בכלל משנה אם זה אקטואלי עדיין או לא. כשהיא פירסמה, זה היה. כרגע - זה לא.
º
כפי שאמרתי , אתה צודק
13/06/14 13:36
12צפיות
º
טועה לגבי מתי זה ננעץ
13/06/14 14:44
8צפיות
יש לי עשרות אפליקציות שהתקנתי ואני רוצה להעתיקן
42תגובות
12/06/14 20:27
110צפיות
לגלקסי 5 אחר.
איך איך איך?

(המשך...)
לגלקסי 5 אחר.
איך איך איך?
עזרה בבחירת מכשיר
12/06/14 16:24
63צפיות
שלום.
אני מעונינת לרכוש עבור ביתי טלפון חכם פשוט (שלא יכאב הלב יותר מדי אם יאבד) שיכול להכיל את אפליקציית הוואטסאפ.
גיליתי שלחלק מהמכשירים אין מספיק זיכרון על מנת להוריד את האפליקציה.
יש המלצות?
בתודה מראש
מה התקציב?
12/06/14 18:04
43צפיות
יש עוד דרישות מלבד מה שהזכרת?
זה עבור ילדה בת 10...
12/06/14 18:26
66צפיות
לא צריך יותר מדי... שתוכל לטלפן, לסמס,  ןלקשקש עם החברה בווטסאפ....
אולי לשמוע קצת מוסיקה ולצלם קצת.
אני לא יודעת מה המחירים, אבל אני מחפשת משהו צנוע, יחסית.
הנה אחד ב 800 ש"ח
13/06/14 01:21
81צפיות
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=876847
הוא טלפון טוב עם צליל ברור, מריץ ווייז יפה בלי הפסקה או תקלה, מצלם לא רע  תמונות ברזולוציה בינונית, משתתף בווטסאפ, מעלה מה שאני מחפש בגוגל (גם בחיפוש קולי), מתקן לי שגיאות הקלדה בעברית ובאנגלית, מעיר אותי כשאני מבקשר, מתחבר יפה לג'י מייל ולגוגל+ שלי, מראה לי מתי החשמלית האוטובוס הבא יגיע ועוד כמה שאחריו, גוגל מאפ עובד יפה ובמהירות. ניתן להוסיף לו זיכרון, אבל בינתיים לא מצאתי צורך לכך.
הוא נוח לנשיאה, קטן למדיי. המסך 4" ברור ובהיר גם בשמש.

מה עוד אבקש?
מחיר מופקע למכשיר ענתיקה
13/06/14 10:59
82צפיות
משהו שבין הגלקסי S לגלקסי S פלוס.
גם השם האמיתי שלו (Samsung Galaxy S Duos 2) מרמז שהוא שריד לדינוזאורים שנכחדו לפני כ-4 שנים.
סמסונג השתמשה ב-DNA של הטי-רקס (I9000) כדי ליצור משפחה של עשרות מכשירים.

ב-800 ש"ח אפשר כבר לקנות נקסוס 4 או גלקסי S3 מהלוחות.

אבל לילדה בת 10 מה שהכי מתאים זה מכשיר סינישקר כלשהו ב-200-300 ש"ח.
º
מאיזה לוחות?
13/06/14 18:30
20צפיות
מה מחיר סביר למכשיר הזה חדש מהניילון עם אחריו
13/06/14 18:44
40צפיות
ת יצרן לשנתיים?
לדעתי, אין למכשיר הזה מחיר וגם אין לא אחריות
13/06/14 20:06
40צפיות
כשהגלקסי S קשישא ומחליפו ה-S2 כבר לא נמכרים, כשה-S3 עושה את צעדיו האחרונים בשוק,
וכשסינים מרובעי ליבות נמכרים בכמה מאות שקלים, לא חושב שיש מחיר "סביר" למכשיר כזה.

אחריות יצרן אין בארץ, ואחריות יבואן שווה לת*ת - למעשה, אין בארץ אחריות למכשירים סלולרים.

הבנתי, אז הם שיקרו לי בדיוטי פרי בנתב"ג
14/06/14 20:51
36צפיות
הם אמרו שיש לי אחריות יצרן לשנתיים. מקווה שלא יתקלקל בקרוב.
בכל זאת, אני מסתכל על החבר שלי עם האייפון החדש שלו, ולא רואה הבדל ממשי בביצועים ובשימושים שלו  לעומת הביצועים והשימושים של הגלקסי טרנד. אני כנראה מפספס משהו.

תודה על התגובות. אשמח לעוד המלצות או כיוונים.
13/06/14 20:22
27צפיות
מישהו ציין, לוחות - איך אדע מה אמין? שאני לא קונה חתול בשק?
תודה רבה לכם
לא המלצתי על הלוחות, המכשירים לא מתאימים
13/06/14 20:47
36צפיות
ה-S3 וה-N4 "טובים" מדי לילדה בת 10.
מדובר במכשירים מצויינים, אבל עם מסך גדול (ושביר), גוף עדין (ושביר),
והם הרבה מעל מה שילדה צריכה (והם שבירים).

לעניות דעתי, מכשיר סיני בסגנון ה-F1 שמומלץ בפורום המקביל ב-250 ש"ח
הוא יופי של פשרה לילדה.
º
הזמנה מסין ב250₪ מתאימה?
13/06/14 06:45
28צפיות
התלבטות בין מכשירים
12/06/14 12:27
72צפיות
לאחר מותו-ללא-עת של האייפון שלי (שנה וחמישה חודשים), החלטתי לעבור לאנדרואיד. אני זקוקה למסך גדול (עקב מגבלות ראיה) והטלפון נועד בראש וראשונה לעבודה אינטנסיבית, ולא למשחקים/סרטים וכו'. אבל יהיה נחמד עם המצלמה תהיה טובה. אני מתלבטת בין הנוט 3, לבין אולי רכישת טלפון מדור קודם (נניח htc one הקודם או g2  ובמקביל לרכוש טאבלט סביר+ . בכל מקרה, אני לא רוצה לחרוג מגבול ה-3,500 ש"ח להכל. אגב, יש לי אולטרבוק של סמסונג שעליו אני עובדת ביומיומי, וגם לוקחת אותו איתי לנסיעות וישיבות, אבל אולי טאבלט יהיה יותר קומפקטי? או שזה מיותר לגמרי?
12/06/14 18:13
36צפיות
טוב, הנוט הוא לא רק גדול - אלא ממש גדול.
לפני שתרכשי אותו אני ממליץ להחזיק אותו ביד ולשחק איתו קצת ולראות אם הגודל מתאים לך. אני לא יודע איך אנשים מכניסים אותו לכיס למשל.

ה-G2 מכשיר מעולה ועולה היום בחנויות פרטיות פחות מ-2000 ש"ח. בתחילת יולי צפוי לצאת בארץ ה-G3 וסביר להניח שהמחירים ימשיכו לרדת.
אבל, יש טלפונים עם מצלמה טובה יותר.
אני באופן אישי מרוצה מהמצלמה, אבל אני לא מצלם כל כך הרבה ולא בלילה.

3500 ש"ח זה תקציב גבוה ויכול להכיל כל מכשיר סלולרי שנמכר כיום.

לגבי טאבלט/נייד - השאלה היא מה השימושים שלך במחשב הנייד? אם למשל עיקר העבודה היא הקלדת מסמכים - טאבלט לא נוח כמו מחשב נייד.
אם עיקר השימושים הוא גלישה באינטרנט / משחקים - יכול להיות שטאבלט יהיה עדיף מבחינת השימוש.
מבחינת הגודל (לעיניים), g2 עונה על הדרישות?
12/06/14 18:13
50צפיות
אם כן, הייתי הולך עליו, ולא בוחר בנוט
כן, כנראה שאלך על ה-G2
12/06/14 19:21
43צפיות
אבל אחכה עד שיגיע ה-G3 והמחירים יירדו.
הייתי הולכת על הנוט 3
12/06/14 20:23
54צפיות
מכשיר נהדר וחזק במיוחד. נורא נוח לעבוד בו ולגלוש הודות למסך הגדול. אני לא יכולתי להפסיק לשחק עם העט
º
גם אני. למרות סמסונג
12/06/14 20:25
26צפיות
וזה לא גדול מדי להחזיק בזמן שיחות?
12/06/14 22:02
35צפיות
או שיותר נוח להשתמש עם אוזניות?
מניסיון הנוט 3 מכשיר נהדר
12/06/14 22:30
45צפיות
המסך שלו גדול ומרשים והעבודה עם העט ממש ממכרת, נורא תענוג, אני לא משתמש כמעט במקלדת לכתיבה, זיהוי המילים הוא די מעולה לאחר שמתרגלים לכתוב עם העט.
המצלמה שלו פשוט מעולה, לפי דעתי מעל ומעבר למכשיר סלולארי, למרות שברור שיש יותר טובות.
לגבי שיחות, אני כמעט ולא מדבר איתו כשהוא צמוד לאוזן, אלא דרך מיקרופון, כי זה יותר נוח, אבל תמיד את יכולה להשתמש באוזניות, להצמיד אותו לאוזן זה גם אפשרי, אבל לא לשיחות קצרות, לא ארוכות מדי.
אה והסוללה שלו ממש מצויינת והמכשיר מתפקד בסדר אחרי עדכון 4.4.3 דרך kies.
בכל מקרה בהצלחה במה שתבחרי.
צילום מסך גלקסי 2
12/06/14 12:15
33צפיות
יש ברשותי גלקסי 2. לאחרונה הוא היה בטיפול שבמהלכו עדכנו גרסה. לפני העידכון הייתי מצלם מסך ע"י לחיצה בו"ז על מקש הבית ומקש הנעילה. אך מאז העידכון זה לא עובד לי.
מי יודע איך עושים זאת?
º
תנסה מקש כיבוי ומקש ווליום למטה בו זמנית
12/06/14 12:19
14צפיות
º
לא עובד
12/06/14 12:21
6צפיות
איזו גירסת אנדרואיד יש לך עכשיו?
12/06/14 12:28
9צפיות
הגדרות - אודות המכשיר.
º
4.1.2
12/06/14 12:31
5צפיות
בעצם התבלבלתי, בסמסונג זה אמור להיות מקש בית
12/06/14 12:37
24צפיות
ומקש כיבוי. אם זה לא עובד אז אין לי רעיון, סורי.
למיטב זכרוני זה עובד אבל...
12/06/14 13:13
35צפיות
צריך לכוון מאד בדייקנות לא ללחוץ זמן ארוך מדי וגם לא קצר מדי וכן הלאה.
בקיצור -מעצבן לאללה
עדכון אנדרואיד - גלקסי אס. 3
12/06/14 12:00
62צפיות
עדכון אנדרואיד - גלקסי אס. 3
היי,
לפני כשנה קניתי מכשיר גלקסי אס. 3 מיד שנייה.למעלה בצד שמאל יש אייקון קבוע של "עדכון תוכנה" (מצ"ב צ. מסך)
המוכר אמר לי לא לעדכן כי אאבד את העברית.
מה זה לאבד?? זה לא אנדרואיד? אם מאבדים א"א למצוא אותה? חחח מה המשמעות?

בקיצור עברה שנה הטלפון קצת איטי ומעצבן ואני רוצה לפרמט ולעשות עדכון.שאלתי המון אנשים.התשובה מתחלקת לשניים : חלק אומרים תעדכן חופשי אין בעיה וחלק אמרו לי תהיה בעיה עם העברית.
אפשר בבקשה לקבל תשובה ברורה על העניין? כרגע יש לי גרסה 4.2.1

תודה מראש
עידכונים יש כל הזמן
12/06/14 13:17
43צפיות
אני לא משוכנע שמדובר בעידכון מערכת ההפעלה .
כנס ותיראה .
ומלבד זאת בגירסה 4.2.1 ניתן להחזיר עברית די בקלות.
הגירסה החדשה היא 4.3 ,עדיף לודא בתפריטים > הגדרות > אודות > גירסת תוכנה (רצוי תמונת מסך)
עדכון מערכת הפעלה?
12/06/14 13:30
47צפיות
עדכון מערכת הפעלה?
איך אני יודע אם זה עדכון מערכת הפעלה? מצ"ב צ מסך
כרגע יש לי 4.2.1
כן זה עידכון תוכנה
12/06/14 14:25
33צפיות
רצוי לבצע .
לא מאמין שיפגע במשהו בטלפון ,הכל ישאר כמות שהיה .
רק לטובה.
ודא שהטלפון טעון מספיק ,זה לוקח כ 10 דקות,
רצוי ב WI-FI

º
ל-S3 לא היה 4.2.1 רשמי, אולי 4.1.2
12/06/14 14:27
23צפיות
º
אבל קיבל OTA ,מה זה אומר?
12/06/14 16:10
12צפיות
º
שהוא התבלבל, והיה לו 4.1.2
12/06/14 16:13
9צפיות
מאמר מעניין לגבי השינוי בהרשאות בגוגל פליי
12/06/14 11:22
128צפיות
http://www.xda-developers.com/android/play-store-p...

אולי לא כולם עדיין קיבלו את העידכון לגוגל פליי, אבל מי שכן כנראה שם לב שעכשיו אישור ההרשאות נראה שונה לחלוטין. במקום שתהיה רשימה של כל ההרשאות הפרטניות, יש כותרת כללית ולא מפורטת מספיק, ושם מצוין גם ש"האפליקציה יכולה להוסיף הרשאות לקבוצה מבלי להודיע". במאמר שהבאתי למעלה מ-XDA מפתח הצליח לשנות את ההרשאות של אפליקציה מאפליקציה "תמימה" לאפליקציה שיכולה לעשות נזקים אדירים למשתמש ולמידע שלו. המצב כל כך חמור בעיני כותב המאמר, שהוא אפילו מציין לטובה את הגדרות הפרטיות של אפל .

בגדול, ההמלצה היא לבטל עידכונים אוטומטיים של אפליקציות, ולבחון טוב טוב איזה הרשאות נוספו לאפליקציה מבלי שקיבלנו על כך חיווי מספק. אגב, בתחתית דף האפליקציה יש אפשרות להציג ממש את רשימת ההרשאות, ושם יהיו רשומות ההרשאות החדשות.
ואני טענתי וממשיך לטעון
12/06/14 12:25
99צפיות
שמי שבמינימום לא משתמש בכלי כמו XPRIVACY, שהוא הטוב ביותר בתחומו, מתאבד. מעבר ללהגיד את זה, כבר אין כוחי לי להתדיין שוב במה אפליקציות בסגנון של פייסבוק/וואטסאפ/כל משחק פופולארי ודומות עושות במכשירים שלכם.. אם כי, אני משתעשע ברעיון של לצרף לכאן את הרשימה ה***מלאה*** וה***אמיתית***, כזו שמשתמש מן השורה אינו חשוף לה, של הרשאות של, נניח, פייסבוק...

** טוב. זה באמת ישעשע. הנה רשימת ההרשאות המלאה של פייסבוק מפורמטת לצפייתכם הנוחה:

android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION
android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.ACCESS_WIFI_STATE
android.permission.AUTHENTICATE_ACCOUNTS
android.permission.BATTERY_STATS
android.permission.BROADCAST_STICKY
android.permission.CALL_PHONE
android.permission.CAMERA
android.permission.CHANGE_NETWORK_STATE
android.permission.CHANGE_WIFI_STATE
android.permission.DOWNLOAD_WITHOUT_NOTIFICATION
android.permission.EXPAND_STATUS_BAR
android.permission.GET_ACCOUNTS
android.permission.GET_TASKS
android.permission.INTERNET
android.permission.MANAGE_ACCOUNTS
android.permission.MODIFY_AUDIO_SETTINGS
android.permission.READ_CALENDAR
android.permission.READ_CALL_LOG
android.permission.READ_CONTACTS
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.READ_PROFILE
android.permission.READ_SMS
android.permission.READ_SYNC_SETTINGS
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.permission.RECORD_AUDIO
android.permission.REORDER_TASKS
android.permission.SET_WALLPAPER
android.permission.SET_WALLPAPER_HINTS
android.permission.SYSTEM_ALERT_WINDOW
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_CALENDAR
android.permission.WRITE_CALL_LOG
android.permission.WRITE_CONTACTS
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.WRITE_SYNC_SETTINGS
com.amazon.device.messaging.permission.RECEIVE
com.android.launcher.permission.INSTALL_SHORTCUT
com.facebook.home.permission.WRITE_BADGES
com.facebook.katana.permission.C2D_MESSAGE
com.facebook.katana.permission.CROSS_PROCESS_BROADCAST_MANAGER
com.facebook.katana.permission.RECEIVE_ADM_MESSAGE
com.facebook.katana.provider.ACCESS
com.facebook.orca.provider.ACCESS
com.facebook.pages.app.provider.ACCESS
com.facebook.permission.debug.SYSTEM_COMMUNICATION
com.facebook.permission.prod.FB_APP_COMMUNICATION
com.facebook.receiver.permission.ACCESS
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.providers.gsf.permission.READ_GSERVICES
com.htc.launcher.permission.READ_SETTINGS
com.htc.launcher.permission.UPDATE_SHORTCUT
com.nokia.pushnotifications.permission.RECEIVE
com.sec.android.provider.badge.permission.READ
com.sec.android.provider.badge.permission.WRITE
com.sonyericsson.home.permission.BROADCAST_BADGE

...ואם זה לא מזעזע אתכם, אנחנו לא חיים על אותה הפלנטה כנראה...
יפה שיש להם התייחסות ללאונצ'רים של יצרניות
12/06/14 12:35
79צפיות
שונות, כדי שהם יוכלו לרגל על כולם בצורה שווה . מה שכן, חלק מההרשאות הן הרשאות פייסבוק "בלבד", וכנראה שמשמשות לצורך תקשורת בין אפליקציות פייסבוק שונות. אגב, לגבי פייסבוק יש עכשיו מחאה בגלל שהיא מאזינה למוזיקה שאתה שומע ומזהה את השיר, כדי שכאשר תכתוב סטטוס אז יהיה רשום גם לאיזה מוזיקה אתה מקשיב. אבל היא טוענת שהיא עושה את זה מבלי לגשת לרשת .

עכשיו לעניין Xprivacy - אני באופן אישי מסכים איתך, ואני אכן משתמש בכלי הזה, ברמה שקודם כל אני חוסם הכל, ורק אם האפליקציה לא עובדת כמו שצריך אני מאפשר את ההרשאות הרלוונטיות. אבל הסיבה שהעליתי את הקישור למאמר (שאגב נכתב על ידי אותו כותב שכתב את סידרת Sayonara Google), היא שרוב האנשים לא עושים רוט, וגם אלו שעשו רוט לא בהכרח מתקינים את Xposed Framework.
אם כל מה שגוגל עושים לאחרונה
12/06/14 12:41
68צפיות
כלומר, הקושי העתידי הצפוי בהשגת רוט, הקושי במימושו אחרי השגתו (הכל בשם, הגביע הקדוש שנקרא "SECURITY", כמובן), הדחיקה האלימה של כל דבר שזז לענן, התשלום ההולך והגובר של המשתמש בפרטיותו תמורת אוסף אפליקציות חינמיות.. אני חושב שבקרוב מאוד עוד עלולה להופיע סדרת כתבות בשם SAYONARA ANDROID. אבל... ההמון קנה וימשיך לקנות, לא רק בתחום הסלולאר - הרי ככל שהמסך והמספר שכביכול מתאר את המגהפיקסלים במצלמה גבוהים יותר - אז הכל סבבה. זה ש 1984 הופך להיות נבואי יותר ויותר - מה זה משנה. הרי מי שמדבר על זה הוא המוזר...
אפרופו Swiftkey - קראתם את רשימת ההרשאות
12/06/14 16:06
71צפיות
אצלי אף יישום לא מתעדכן אוטומטי
13/06/14 15:07
42צפיות
ולפני עדכונים אני בודקת אם יש שינוי בהרשאות ואם לא מוצא חן בעיניי לא מעדכנת (אגב, אם עדכנתי גרסה אפשר לחזור לאחור או שזה אבוד? מאז שמורפיקס עברו מסגול לכחול [מזמן, אני יודעת] היישום שלהם סתם כבד ומכיל פונקציות מיותרות מאוד מבחינתי). האם עכשיו לא ניתן יהיה לבדוק את הגישה להרשאות מראש או שהבדיקה פשוט תהיה מסובכת יותר?
כדי להתקין גירסא ישנה, צריך את קובץ ה-APK
14/06/14 00:34
29צפיות
וזה לא בהכרח משהו שאפשר למצוא בקלות.

את רשימת ההרשאות של האפליקציות ניתן לראות או בתחתית הדף בגוגל פליי, או כאשר את מסתכלת במנהל היישומים.
באסה. ממש חבל שעדכנתי אותה. עדכון לרעה.
14/06/14 00:51
31צפיות
אם הם רק הזיזו את רשימת ההרשאות לתחתית הדף זה לא נורא. עד עכשיו לא ראיתי אותן אף פעם בדף, רק כשלחצתי על כפתור ההתקנה הן הופיעו כדי שאאשר אותן; אז אני מבינה שכרגע לא נדרש אישור אלא פשוט להסתכל בתחתית הדף?
תיאורטית נדרש אישור
14/06/14 00:55
27צפיות
אבל מכיוון שגוגל התחילו להתייחס למשתמשים כמו אל ילדים מפגרים שלא מבינים כלום, אז רשימת ההרשאות שיש כאשר לוחצים על התקנה/עידכון היא רק בראשי פרקים, ולא רשום האם הרשאת "אנשי קשר ויומן" היא לאנשי הקשר, ליומן, או לשניהם. אני כבר לא מסתכל על הרשימה בעת ההתקנה אלא רק למטה.
עיקוב בשליחת הודעות SMS
12/06/14 11:06
42צפיות
שלום לכולם,

יש לי Samsung Galaxy S III המריץ Android 4.3
הטלפון מחובר לגולן

בזמן האחרון עוברות מספר דקות מהרגע שאני שולח הודעת SMS עד שמתקבל אישור שההודעה נשלחה (הכיתוב Sending הופך לשעת השליחה).

האם מישהו מכיר בעיה כזאת, והאם יש פתרון?
האם זו בעיה בטלפון או במפעילה?
ניסיתי להשתמש עם ב-Google Hangouts כדי לשלוח הודעות, והבעיה קוראת גם שם.

תודה
גדי
בעיה של המפעיל הסלולרי
13/06/14 15:56
25צפיות
אפשר להפסיק לקבל אישורים אז זה לא יטריד אותך.
התלבטות בין גלקסי s2+ לs3
12/06/14 10:38
36צפיות
* רציתי לדעת מה ההבדלים בינהם?
* עד כמה המסך של s3 גדול משמעותית מהs2+ (עד כה היה לי נוקיה x3-02 שאני רגילה להכניס אותו לכיס וכו')
* אם s2+ רשום שיצא ב2013 והs3 ב2012 זה לא אומר שהs2+  יותר טוב?
* מה זה אחריות משווק רשמי? באמת יש אחריות? על מה בדיוק?

אני לא מבינה יותר מידי בפלאפונים.
אשמח לקבל תשובות...
פיצול הודעות סמס באנדרואיד 4.2.2 ועוד שאלה...
11/06/14 22:05
62צפיות
למה זה בלונים?
שלום לתותחי האנדרואיד,
קיבלתי בשעה טובה את ה-JIAYU F1W שהזמנתי מסין שמותקנת בו אנדרואיד 4.2.2 ואני ממש מרוצה לעת עתה מכל התפקודים, אבל יש 2 סוגיות שאני לא מצליח לפתור בעצמי:

1. הודעות סמס מרובות מגיעות במפוצל ולא מתאחדות לכדי "בלון" אחד של הודעה. כך, אם מישהו שלח הודעה שמורכבת מ-4 הודעות, אני נאלץ לקרוא אותה ב-4 "בלונים", כשלפעמים המילים עצמן נחלקות ביניהם. די לא נוח... ואני משתמש כבד בסמס... ראו צילום מסך...

2. לא מוצא איפה אפשר להגדיר שלקבוצת אנשי קשר יהיה פרופיל שמע מוגדר - כדי שאוכל להשתיק את כל השיחות הנכנסות, למעט מאותם אנשי קשר (כמו שהיה לי בנוקיה הפשוט זצ"ל)

אשמח להכוונה - אני די חדש באנדרואיד...
הקישור יצא שבור. סליחה. הנה המתוקן:
11/06/14 22:08
31צפיות
לגבי 1, אני לא יודע
11/06/14 22:15
64צפיות
יכול להיות שזו בעיה של המפעילה (של השולח או שלך). האם במקרה השולח נמצא בגולן? לי יש בעיה מוזרה שכאשר אני שולח לזוגתי (באורנג') הודעה ארוכה, אז היא לפעמים מגיעה שלא בסדר הנכון, ולוקח זמן עד שכל החלקים מתחברים נכון. יכול להיות שאצלך במכשיר הוא פשוט לא יודע איך להתמודד עם החיבור מחדש של כל ההודעות.

לגבי 2, אני חושב שאתה צריך לעשות משהו בסגנון של Whitelist, כלומר להגדיר מצב של "לא להפריע", למעט אנשי קשר מסוימים שעבורם כן יצלצל הטלפון. הכוונה היא שזה יהיה זמני, נכון? כלומר אתה לא רוצה להשתיק באופן קבוע את הצלצול מאנשים מסוימים, אלא רק בשעות מסוימות (נניח בזמן העבודה/שינה).
קראת לי? בכל אופן, *בנוגע* ל-1
11/06/14 22:31
47צפיות
ייתכן ומדובר באפליקציית המסרונים. בדוק בהגדרות האפליקציה / נסה אפליקציה אחרת ותראה אם זה קורה גם שם.
אתה לא תעיר על העברית שלי
11/06/14 22:35
40צפיות
את הבגרות בלשון עשיתי לפני 18 שנה פחות חודש, thank you very much .
אם אתה מעלה את העניין, הבגרות בלשון - מחר...
11/06/14 22:44
38צפיות
וזו לא הייתה הערה. כתבת שבנוגע ל-1 אין לך רעיון. משמע שהפתיח של ההודעה שלך, פנה אלי. לא?
נודניק
11/06/14 23:53
56צפיות
אגב, אם אתה גבי 1, מי זה גבי 2?
גבי יש רק 1
12/06/14 07:48
27צפיות
כמו שאריה יש רק 1
º
אבל נודניקים - לפחות שניים
12/06/14 13:08
7צפיות
º
שלושה
12/06/14 14:57
3צפיות
עדכנתי S3 לסינוגן CM11
11/06/14 21:51
39צפיות
מה שקורה אם אתה מחייג למספר כל שהוא ורוצה לחייג 1
( למשל לעברית חייג אחד ) וחלק מ 2   לוח המקשים עובד.
כאילו יש אזור חסום מישהו נתקל בזה
יותר חשוב מ-4.4.3: Swiftkey עוברת למודל חינמי
61תגובות
11/06/14 21:19
258צפיות
המקלדת מככבת כבר שנים ברשימת עשרת האפליקציות בתשלום הטובות ביותר.
עד היום, הציעו המפתחים גירסה חינמית המשלבת יכולות בסיסיות, כמו גם גירסה בתשלום (3.99 דולרים),
עם אפשרויות רבות, כולל "לימוד" מילים מהרשתות החברתיות-דוא"ל-סמס,
דרך שירות ענן, כך שגם אם תחליפו או תרכשו מכשיר אנדרואידי...

(המשך...)
המקלדת מככבת כבר שנים ברשימת עשרת האפליקציות בתשלום הטובות ביותר.
עד היום, הציעו המפתחים גירסה חינמית המשלבת יכולות בסיסיות, כמו גם גירסה בתשלום (3.99 דולרים),
עם אפשרויות רבות, כולל "לימוד" מילים מהרשתות החברתיות-דוא"ל-סמס,
דרך שירות ענן, כך שגם אם תחליפו או תרכשו מכשיר אנדרואידי חדש, המקלדת בעצם "מכירה" אתכם.

היום השיקו המפתחים את הגירסה החמישית למקלדת הנפלאה, והיא יוצאת מקטגוריית האפליקציות בתשלום,
ומוצעת חינם לכל דורש, עם שלל האפשרויות שהפכו אותה ללהיט בחנות הגוגל פליי האנדרואידית.

מאיפה הכסף? אחד החידושים העיקריים בגירסה החדשה היא חנות ערכות נושא, שבה תוכלו לרכוש,
בתמורה לכמה שקלים בודדים, ערכות נושא צבעוניות בסגנונות שונים, על מנת להתאים אישית את מראה המקלדת לטעמכם האישי.

למי שכבר שילם, המפתחים יתנו 10 ערכות נושא "פרימיום" לפי בחירה.
אבל הגירסה החדשה מציגה עוד כמה שינויים מבורכים:
ראשית, SwiftKey משלבת לראשונה emjoi - אותם סמיילים וסימנים צבעוניים שונים שהיו חסרים מאוד בגירסאות הקודמות (תמיכה מאנדרואיד 4.1 ומעלה).
בגירסה החדשה תוכלו גם לשלב שורת מספרים ייעודית בחלקה העליון של המקלדת,
דבר נוסף שהיה חסר מאוד בעבר, ולאור הבקשות החוזרות ונישנות של המשתמשים, הואילו בטובם המפתחים לשלב זאת הפעם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4529244,00...

להורדה:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
גיבוי אוטמטי של תמונות
11/06/14 21:13
23צפיות
אבקש לשאול  2 שאלות  שמשום מה לא נענו     במכשיר שלי  בנוסף  לגלריה  בה מאוחסנים התמונות שצילמתי  קיים גיבוי אוטומטי google  מה  זה בדיוק ?  שאלה נוספת האם   ריבוי התמונות במכשיר מעיק על  ביצועין /על זכרון  והאם ניתן וכיצד להעתיק את התמונות הללו מהמכשיר אל דיסק און קי ?תודה רבה רבה  כל מי שיטרח להשיב
גיבוי אוטומטי של תמונות ב סמרטפון lg9
11/06/14 21:07
21צפיות

tברשותכם  אבקש לשאול עוד  2 שאלות  בנוגע  למכשיר הנל שברשותי -  ראיתי  שבנוסף  לגלריה בה מאוחסנים התמונות שצילמתי הוא מעביר  לגיבוי אוטומטי,  ל gogle  מה זה בדיוק האם זה נשאר בזכרון של הטלפון  ואם כן  האם זה מעיק  על ביצועיו ? לחלופין  כיצד ניתן  להעתיק את  כל התמונות  הללו לדיסק און קי ?  אני מודה  מראש על תשובתכם
עדי
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום