לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

מחפשת מטען נייד שמתאים לגלקסי 5.
02/08/14 11:00
1צפיות
מחפשת מטען נייד שמתאים לגלקסי 5. יש לי כבר שלושה מטענים ניידים בבית אך אף אלד לא מתאים למכשיר שברשותי.
אשמח לעצה בעניין
לא ברור מה זאת אומרת "לא מתאים". בסך הכל
02/08/14 21:14
1צפיות
סוללה שמוציאה מתח. הטלפון לא יכול להבדיל בינה לבין שנאי שמחובר לקיר - אלא אם היא תקולה.
מחיקת תמונות מאוטו בק אפ בגלקסי
02/08/14 09:12
4צפיות
לא מצליחה לפתוח את התמונות וגם למחוק אותן
שאלה של מתחילים לגלקסי 3
02/08/14 08:03
1צפיות
העלתי אפליקציית RUN KEEPER שמרתי מסלול שעשיתי והגעתי עד לשלב של סימון מסלול (כמובן שהGPS עבד לצורך כך).
בשלב זה אני מעוניינת להעלות את המסלול לדף הפייסבוק שלי כלומר לעשות שיתוף.

אשמח לקבל כיוון.

תודה
welcome ל-RunKeeper
הודעה זו מכילה תמונות
02/08/14 08:45
1צפיות
לדעתי, אפליקציית מעקב הספורט הטובה ביותר.
ב-RunKeeper ניתן לשתף את הפעילויות עצמן תוך שמגדירים את החברים שלך באפליקציה,
או שהאפליקציה משדכת לך את אלו שעושים פעילויות בסביבתך.

ניתן גם לשתף דרך מייל, וואטאפ, פייסבוק ואחרים,הדרך לעשות זאת, בהנחה והפעילות נשמרה לפני כן:
Me ואז --> Activities --> לבחור את הפעילות המבוקשת --> להקליק על סימון השיתוף (המסומן בתמונה) ולבחור בפייסבוק.

º
מצטרף להמלצה
02/08/14 11:08
º
תודה על התמיכה המהירה. אנסה לבצע.
02/08/14 16:37
איך לגרום לנקסוס שלי להבין פקודות בעברית
02/08/14 07:26
2צפיות
הגדרתי את הנקסוס באנגלית
את ok google הוא מכיר ומפעיל, עכשיו אני רוצה להשתמש גם בעברית וגם באנגלית.

זה אפשרי?
ניסיתי עם tasker + plugin אבל זה לא כל כך עובד.
החיפוש הקולי של גוגל עובד רק בשפה אחת
03/08/14 16:11
4צפיות
למיטב ידיעתי, בכל אופן.

בהכתבה זה כבר משהו אחר. בהגדרות language and input אפשר ב-voice input לקבוע כמה שפות.
אומנם לא נקסוס
03/08/14 20:31
2צפיות
אבל חיפוש גוגל רגיל עובד אצלי בשתי שפות בלי ששיניתי כלום.
קושי בסינכרון אמשי קשר ולוח שנה
02/08/14 00:20
1צפיות
בעיה בסינכרון אנשי קשר לוח שנה ופרטי אנשים. אין בעיה עם סינכרון גימייל ודרייב
שמירת אנשי קשר כברירת מחדל בטלפון
01/08/14 23:53
4צפיות
שלום,

אנדרואיד 4.1.2 (LG): איך מגדירים שכל איש קשר חדש שנוצר - ישמר בטלפון, ולא יתווסף ל SIM / חשבון GMAIL?

תודה.
מדוע לשמור בטלפון? לא עדיף לשמור בgmail
02/08/14 02:07
3צפיות
שכשתעבור מכשיר תוכל לסנכרנם ללא כל בעיה?
או לחילופין - שיהיה גיבוי אם הטלפון אובד?
בעבר שמרתי ב GMAIL אבל התייאשתי: נוצרו
02/08/14 11:26
3צפיות
כפילויות / אנשי קשר התווספו (אפילו אם שלחתי מייל לאחד הנמענים פעם אחת - הוא התוסף) / חלק מאנשי הקשר שהקמתי פתאום הופיעו פעם אחת עם מייל ללא טלפון ופעם אחת עם טלפון ללא מייל וכו'.

בקיצור - התייאשתי מהגיבוי המובנה של GMAIL. גיבוי - אני עושה באופן חודשי לקובץ VCD.

בשורה התחתונה: איך מגדירים שאנשי הקשר יתווספו לטלפון?
כשאת יוצרת איש קשר חדש
02/08/14 11:32
3צפיות
אמורה להיות לך אפשרות לבחור על איזה חשבון ליצור את אנשי הקשר, כאשר אחת מהאפשרויות צריכה להיות "התקן" (באנגלית זה Device).
זה נכון, אבל אני רוצה שתמיד הוא ישמר על מכשיר
02/08/14 19:33
1צפיות
הסלולרי, מבלי להישאל על כך בכל פעם מחדש
עקרונית זה אמור לזכור את האפשרות האחרונה
02/08/14 20:34
3צפיות
שנבחרה, ולכן צריך פשוט פעם אחת לשנות את זה.
בגרסאות האחרונות (מ-ICS) לא ניתן
02/08/14 12:00
1צפיות
לא ניתן לשמור אנשי קשר לא בסים ולא על המכשיר.
אפילו אפשרויות היצוא הוגבלו ולא ניתן עוד ליצא את אנשי הקשר לסים אלא רק לאמצעי אכסון.

הסנכרון לג'ימל הפך לסטנדרט, זו הדרך של גוגל לגרום לכך שתחשוב פעמיים אם לעבור לפלטפורמה אחרת.

צריך לדעת לעבוד עם גיבוי גוגל, אבל כשמגדירים אותו כראוי הוא אחלה גיבוי.
הגדרות בחייגן המובנה של אנדרואיד 4.4.4:
1. כנס לחייגן --> שלוש נקודות --> אנשי קשר להצגה --> התאם אישית --> בחר את החשבון --> סמן רק את הקבוצה הרצויה.
ממליץ לסמן רק את שתי הקבוצות הראשונות.
ובעיקר חשוב שלא יסומן "כל אנשי הקשר האחרים" - אילו המיילים של מי שאי פעם שלחת לו מייל או קיבלת ממנו ספאם.

2. כנס לחייגן --> שלוש נקודות --> חשבונות --> בחר את החשבון --> הורד הסימון מ- --> פרטי אנשים.

3. ממליץ לעשות סדר באנשי הקשר בג'ימל דרך המחשב.
יש שם כלי טוב לאיתור וביטול כפילויות.

רק ב-AOSP אי אפשר לשמור על המכשיר עצמו
02/08/14 12:44
1צפיות
אבל בממשקי יצרניות עדיין אפשר, בהנחה שהן איפשרו את זה. למרות כל המגרעות של TouchWiz, לפחות אפשר להרחיק את הטלפיים של גוגל מ(חלק) מאנשי הקשר שלך .
רגע, רגע, רגע: יותר מדי מושגים לא מוכרים:
02/08/14 14:24
1צפיות
מהו חייגן?
לי יש גירסה 4.1.2. מהי גירסא ICS?
מה זה AOSP?
מה זה TouchWiz?
ביאור מושגים וקיצורים
02/08/14 14:58
1צפיות
- ICS - קיצור ל-Ice Cream Sanwich (קסטה בלעז) - גרסת אנדרואיד 4.0.
במקרה שלך מדובר בגרסה 4.1.2 הידועה כ-Jelly Bean (עדשים) או JB בקיצור.

- AOSP - זו גרסת אנדרואיד נקיה או גרסאות של רומים מבוססי גוגל בניגוד לרומים מבוססי היצרניות.

- TouchWiz - הממשק היחודי של סמסונג הידוע לשמצה, לא רלוונטי למכשיר שלך.

ולעניין המכשיר שלך שלא פרטת מהו:
LG לא מקלקלת את גרסת האנדרואיד כמו סמסונג, צריך לבדוק במכשיר שלך אם שמירה למכשיר אפשרית.
לא עדשים, סוכריות גומי
02/08/14 15:18
1צפיות
מספיק קרוב
02/08/14 15:22
1צפיות
והאמת, כל אחד מהבאים גם מספיק קרוב בשבילי:
º
תודה: ומהו חייגן?
02/08/14 19:32
אפליקציית הטלפון, נקראת בשמות שונים
02/08/14 20:04
"טלפון", "אנשים", "חייגן" ויש גם תחליפים לא רעים שאינם מעניינינו בנושא זה.
אני דווקא הייתי אומר
03/08/14 00:42
שזאת הדרך של גוגל להכריח אנשים להתנהג נכון יותר לגבי ספר הכתובות שלהם.
בהתחשב בעובדה שאין שום בעיה לייצא לשלל פורמטים את הספר טלפונים מתוך ממשק ה WEB של gmail.

אצלי בסוני עם גרסת 4.4.2 אין בעיה לשמור
03/08/14 02:44
לא על הסים ולא על הטלפון בלבד.
לא זוכר איך זה ב S3, הוא לא לידי עכשיו.
עוד שאלה: איפה שומרים MP3?
02/08/14 14:52
חיברתי את המכשיר למחשב, לצורך העתקת קבצי ה MP3 שלי.

ישנן 2 תיקיות:
Internal Storage - מקום פנוי 1.56GB
SD Card - מקום פנוי 1.24GB

האם זה כל מקום האיחסון שקיים בסלולרי שלי?
לאיפה מעתיקים את קבצי ה MP3 שלי?

(אגב, בקושי יש לי חומר כל המכשיר: מעט מאד תמונות, אפליקצייה WAZE ופנס...)

תודה
SD card

את קבצי המוזיקה שומרים לכרטיס זיכרון חיצוני
02/08/14 20:12
1צפיות
לא אמרת איזה מכשיר יש לך, אבל בהנחה שיש בו מקום לכרטיס זיכרון חיצוני,
זה המקום להעתיק אליו את קבצי המוזיקה שלך.

ה-Internal Storage הוא זכרון העבודה של המכשיר, מאוד רצוי לא לבזבז אותו על מוזיקה.
ה-SD Card זהו כנראה שטח האכסון הפנימי, ואם נשאר לך קצת יותר מג'יגה זה אומר שהוא סתום.

הכרטיס החיצוני נקרא לרוב בשם External SD-Card
º
תודה
02/08/14 21:44
ערב טוב צריך עזרה
01/08/14 22:32
2צפיות
יש לי גלקסי במכשיר בספר הטלפונים שלי מופיע כל איש קשר כ 8 פעמים
העניין הוא שלמרבה הפלא אנימעוניין שיופיע אך ורק אחד 
איך עושים זאת??

תודה מראש 

עידו
º
חפש אופציה של - איחוד-
01/08/14 22:53
1צפיות
הכר את האפליקציה PCGalaxy - IsraeliGamers (סיקור ע"י PCGalax
הודעה זו מכילה תמונות
01/08/14 18:42
1צפיות
הכר את האפליקציה PCGalaxy - IsraeliGamers (סיקור ע"י PCGalaxy ועל ידי )
הכנסו לקישור הזה כדי לקרוא את הסיקור :
http://pcgalaxy.co.il/get-2-know-the-app-israeligamers/
מוזמנים על הדרך להוריד :)
IsraeliGamers
מה דעתך חוץ מלינק לתת גם קצת מידע?
01/08/14 21:59
1צפיות
להגיע לפורום ורק לתת לינק למקום אחר זה חצוף בערך כמו להכנס למסעדה עם צידנית ולהגיד "אני מסודר, רק תביאו לי צלחת וסכו"מ".
טיזר קטן לפני שאתם נכנסים וקוראים את הסיקור :)
02/08/14 00:49
3צפיות
כמדי שבוע אנחנו מסקרים לכם אפליקציות מומלצות שקשורות בעקיפין לאתר, הפעם החלטנו לסקר אפליקציה שכל כך קשורה לאתר, אפליקציית גיימינג טהורה. המשיכו לקרוא כדי להבין מה יש בתוך האפליקציה
*למען הסר ספק- אוהד טל כותב האפליקציה IsraeliGamers עזר בכתיבת סיקור זה.
נתחיל בכך שנגיד לכם למה כדאי לכם להוריד את IsraeliGamers:
אם אתה גיימר או אחד שאוהב את תחום המחשבים,  האפליקציה הזאת מושלמת בשבילך, באפליקציה IsraelGamers תוכל להתעדכן בכל חדשות הגיימינג באמצעות שליפת RSS מהאתר שלנו – PCGalaxy. כמו כן תוכלו להתעדכן בדברים שונים בעזרת קבוצת הפייסבוק – IsraeliGamers.
אחד הפיצרים היותר מעניינים שעליהם נרחיב בהמשך, תוכלו להתעדכן בסרטוני היוטיוברים מהגדולים בעולם כדוגמת PewDiePie ו- LevelCapGaming, כמו כן תינתן אפשרות לצפות בסרטוני גיימינג של גולשים.
לא מספיק משכנע? תורידו ולא תצטערו. מוזמנים לדרג 5 כוכבים גם.
סרטון טריילר לאפליקציה:
ניהול זיכרון במכשיר LG e400f
01/08/14 13:54
1צפיות
יש למכשיר 1 גיגה זיכרון מוגדר. הודרנו וואטסאפ.

שטח כולל פנוי 554 מגה ביט.

כרטיס SD שטח כולל 1.78 ג'יגה, פנוי 1.34 ג'יגה.

זיכרון מערכת פנוי 0.96 מגה ביט .

הבעיה : איך אני מנגיש את הזכרון הפנוי כזיכרון נגיש למערכת?

תודה מראש,

מיקי
הגדרת נגן וידאו
01/08/14 11:44
5צפיות
בטלפון חדש שקניתי לאשתי (xiaomi) כשאני מנסה לנגן וידאו מתוך הגלריה הוא מודיע לי שאין אפשרות להפעיל את הקובץ. הורדתי נגן mx player. מתוך הנגן אין בעיה לצפות בקבצים אבל עדיין לא ניתן לצפות ישירות מהגלריה. ניסיתי להגדיר את הנגן כתוכנת ברירת מחדל לסרטים אבל זה לא עזר. יש רעיון ?
º
מקפיץ
03/08/14 09:54
2צפיות
בעיית מיקרופון בשיחת וידאו גאלקסי 5
01/08/14 10:19
8צפיות
שלום לכולם.יש לי גאלקסי 5 ובעת שיחת וידאו המיקרופון שלי לא עובד.(וזה לא על השתק)יש לציין שבשיחה רגילה עובד כמו שצריך..מה יכולה להיות הבעיה..
º
מישהו??
02/08/14 13:41
2צפיות
מסנן ספאם טוב לאנדרואיד?
01/08/14 07:35
2צפיות
שלום לכולם,
אשמח לקבל המלצה למסנן דואר ספאם.
תודה רבה.
לדעתי האישית בלבד
01/08/14 15:56
2צפיות
העיניים שלנו.
ואסביר למה:
רוב מסנני הספאם שולחים לתיקיית הזבל לא אחת ולא שתיים גם דואר נקי לחלוטין שמשום מה החיישנים זיהו אותו כספאם.
אני מקבל ביום בממוצע בין 10 ל-20 מיילים של ספאם מהימים שטרם החכמתי שאסור להירשם עם הדואר האמיתי שלך בכל מיני אתרים, + מטעות נפוצה של חברים ששולחים הודעה חשובה לנמענים רבים ומכניסים את כל הנמענים בצורה גלויה במקום ב-BCC כלומר נמענים נסתרים.
"רגלנים" רבים שואבים בדרך הזאת את הכתובות ושולחים אליהם את כל הדרעק...
מצד שני כבר קניתי כמה דברים טובים ומוצלחים בזכות חלק מדואר הספאם.
לכן אני מעדיף לבדוק במו עיני כל דבר דואר שנשלח אלי.
אבל זאת רק דעתי שכמובן מותר לחלוק עליה.

בברכת מיעוט ספאם... ושיהיה סוף שבוע רגוע ושקט עד כמה שאפשר ושבת שלום.
º
תודה רבה ארזS
01/08/14 16:33
2צפיות
º
על לא דבר, שמח לעזור כשיכול.
03/08/14 08:39
אצל כל ספק דואר רציני (כמו גוגל או מיקרוספט)
03/08/14 03:55
2צפיות
יש מסנן ספאם ברמת השרת. לסינון בשרת יש מספר יתרונות:

1. לא מעמיס משאבים על הלקוח
2. בסיס נתונים שמתעדכן כל הזמן מנסיונם של משתמשים אחרים בשירות
אם היית יודע...
03/08/14 06:36
1צפיות
כמה מיילים שאתה שלחת לאנשים נתקע בגלל המסננים היעילים והמתעדכנים הללו היית חושב אחרת. בוודאות גמורה אני אומר את הדברים, מתוך נסיון שלי ושל אנים שונים נוספים ברחבי העולם.
ורק למען יובנו הדברים:
אינני מתכוון דווקא למיילים שאתה אישית שלחת, אלא למיילים אמיתיים ומכובדים ששולחים אנשים רציניים ושלא כוללים שום ספאם בתוכם, אך אותם מסנני ספאם ברמת השרת תוקעים אותם והלקוח לא מקבלם.

במשך שנים, מדי חודש בערך אני עובר על
03/08/14 08:17
2צפיות
תיקיית הSPAM שלי בGMAIL. מתוך מאות ואולי אלפי הודעות שהושלכו לשם, אני יכול לספור על פחות מאצבעות יד אחת את מספר ההודעות שלא אמורות היו להגיע לשם (וגם במקרה הזה, לא הייתה אחת שזה באמת הפריע לי שהגיעה לשם).

אני מאוד מרוצה מרמת הסינון של GMAIL (לגבי המחיר שאני משלם כדי לקבל את השירות הזה, זה כבר סיפור אחר...).
אוקיי, רק מה?
03/08/14 08:33
1. השאלה שנשאלה היתה כללית לגבי ספאם במייל.
2. כל מה שכתבתי היה מנסיוני הדל במשך.... מתי התחיל העניין הזה של האינטרנט והמייל? באמת שכחתי כבר...
3. בהתחלה השתמשתי אך ורק בשרות המייל של ספק האינטרנט שלי, כאשר בתקופה הכי טובה לדעתי השתמשתי באאוטלוק אקספרס, שלדעתי האישית [וניתן כמובן לחלוק עלי] היה "לקוח" האימייל הכי טוב, עלה עשרות מונים בהרבה פרמטרים על "אחיו הגדול" האאוטלוק [כאמור לצרכי מייל, לא מדבר על דברים אחרים], עד היום המייל הראשי שלי [כבר 20 שנה פלוס, אולי שלושים, לא זוכר כבר] הוא אותו המייל, ללא כל סינון [שרק התחיל בשנים האחרונות].
כשהספק הציע לי את השרות בחינם אמרתי תודה והסכמתי, עד ששמתי לב שמיילים לא מגיעים אלי.
הם הציעו לי להכנס לשרות דרך הדפדפן בכתובת מיוחדת, ונדהמתי לראות את כמות הספאם שנכנסה לשם.
כמובן שלא הספק אשם אלא החיישנים של התוכנה, אי לכך ויתרתי מיד על ה"תענוג" ואני מעדיף לראות בעיניים את כל המיילים [והם רבים מאוד] שאני מקבל בכל יום.
במשך הזמן ניסיתי את אינקריידי מייל ועוד "תוכנות לקוח" מהסוגים האלה, אף אחת לא משתווה [לדעתי, כן?] לאאוטלוק אקספרס ז''ל.
במשך השנים הוספתי לעצמי גם מייל בהוטמייל וגם בג'ימייל, ובעוונותי הרבים גם בוואלה שהוא שרות הדואר הגרוע ביותר שיש [מאלה שאני מכיר, אולי יש יותר גרועים], בהם השתמשתי לצורך רישומים באתרים שונים, לא XXX חס וחלילה ...
ותמיד אחרי רישום באיזה אתר שלא יהיה התחילה הפצצת ספאם.
אבל מה? גם את זה נהגתי לבדוק בעיניים לעיתים קרובות, ועודני מעדיף לבדוק בעיניים, אך בכל מקרה לא אשים עוד שרות סינון ספאם ברמת הספק, לא באינטרנט הביתי ולא בסלולרי.
זאת דעתי, וכמובן שמותר לחלוק עליה.
העיקר שיהיה לכולנו שבוע רגוע ונעים.
ועוד משהו חשוב למי שלא יודע
03/08/14 08:36
עשאתם מקבלים ספאם ומציעים לכם ללחוץ על "בטל" [או משהו דומה] כדי "להימחק" מהשרות, דעו לכם שבמקרים רבים מאוד התוצאה הינה הפוכה לחלוטין, זה מאשר לספאמריסטים שהכתובת שלכם נכונה, ואת התוצאות תרגישו מיד...
סליחה, לא מצליח לערוך למרות ה"שידרוג" של תפוז
03/08/14 08:37
הכוונה בתחילת התגובה הקודמת:
אם אתם מקבלים [וכו'].
עריכה אפשרית
04/08/14 17:48
רק תוך 15 דקות מכתיבת ההודעה
ולגבי בקשת מחיקה, אם השולח משתמש בשירות כגון רב מסר, שלח מסר וכדומה, בקשת ההסרה באמת מסירה את המייל מהרשימה.
לגבי ספאמים מחו"ל, אני לא יודע
תודה רבה על הרצון לעזור
הודעה זו מכילה תמונות
04/08/14 17:54
אבל עיניך הרואות שרציתי לערוך אחרי פחות מדקה...
כמו שאומרים : יש כלל ויש יוצא מהכלל, ואני כנראה היוצא מהכלל עם בעייה מהרגע הראשון שעלתה המערכת החדשה שאינני יכול לערוך הודעות והעיגול הנחמד שרואים כשמנסים לערוך הודעות [כאילו שעון חול כזה] עד שההודעה עולה, אצלי הוא עיגול תקוע ולא נחמד שלא מאפשר לי לערוך, אבל אני מסתדר עם זה מצויין...
גיבוי תמונות ומחיקת תמונות מגוגל+
01/08/14 07:26
5צפיות
כבר כמה ימים אני מקבלת הודעות שלא ניתן לעשות גיבוי לתמונות שלי - למה זה?
איך אני מוחקת תמונות מגוגל+? לא מצאתי שם. מצאתי רק מחיקת אלבום אני רוצה לבחור איזה תמונות למחוק ואיזה להשאיר
האם גוגל+ מוגבל במקום לתמונות?
כל חשבון google
01/08/14 08:25
4צפיות
וזה כולל הדואר הפלוס והדרייב ,מוגבלים ל 15G זכרון .
צריך לבדוק שלא הגעת לגבול.
להיכנס ללינק ולבדוק

17% - 2.63 ג'יגה
01/08/14 15:47
5צפיות
אז למה לא עושה לי גיבוי?
בעיה מוזרה בוואטסאפ
31/07/14 20:32
7צפיות
שלום,
יש לי וואטסאפ במכשיר אנדרואיד.
משום מה לאחרונה יש בעיה בהקלטת הודעות. כשאני לוחץ על סמל ההקלטה ליד תיבת העריכה ומנסה להקליט הודעה אני מקבל הודעת שגיאה שלא ניתן להקליט מדייה בשלב זה.
ניסיתי גם להוסיף מדייה מוקלטת מתוך סמל השיתוף המאפשר להקליט הודעות - אבל גם שם מתקבלת אותה הודעת שגיאה.
ניסיתי להסיר את האפליקציה ולהתקין מחדש.
ניסיתי לאפס נתונים
ניסיתי להסיר ולהתקין את האפליקציה מבלי לשחזר קובץ גיבוי של הודעות
כלום לא עוזר.
במכשיר כן ניתן להקליט באמצעות אפליקציות של הקלטה ואין שום בעיה בהשמעת צליל או מוזיקה או הודעות קוליות המגיעות מחברים בוואטסאפ.
אודה על כל עזרה.

30 אפליקציות בחינם בחנות האפליקציות של אמזון
31/07/14 18:13
1צפיות
30 אפליקציות, חלקן יקרות מאוד, מוצעות בחינם בחנות האפליקציות של אמזון. אלו בעיקר כלים, כמו המילון של אוקספורד (שעולה 29.99$ בימים רגילים ), ורק מעט משחקים. המבצע מוגבל לזמן, אבל לא ראיתי בדיוק לכמה זמן.

º
תודה
01/08/14 11:35
º
יש שם משהו מומלץ?
01/08/14 15:21
1צפיות
התקנתי את CalenGoo
01/08/14 16:18
2צפיות
ובמבט חטוף היא נראית קצת יותר נוחה מ-Business Calendar שלקחתי בסבב קודם. אין לי כוח להגדיר אותה עכשיו ולבדוק, אבל התצוגה השבועית מחולקת למשבצות ולא לעמודות, מה שאומר שיותר קל לקרוא את מה שיש. גם "קניתי" את האפליקציה של מילון אוקספורד כי אני יהודי ולא אומר "לא" לכסף .
º
essential anatomy 3
02/08/14 20:48
1צפיות
º
זה רלוונטי גם למי שלא לומד רפואה?
02/08/14 20:50
אגב, בחנות של אמזון יש אפליקציה בחינם כל יום
01/08/14 16:19
אז שווה להציץ מפעם לפעם.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום