בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

שאלת תמיכה בעברית של מכשיר Crown CR10A20
23/04/14 00:28
80צפיות
שלום חברים

אני מעוניין לקנות טאבלט אך ורק למטרת קריאה נוחה של מסמכים (PDF ו-DOCX בעיקר).
מצאתי טאבלט כלשהו בשם Crown CR10A20
( http://www.wallashops.co.il/%D7%98%D7%90%D7%91%D7%... ).
מערכת ההפעלה שלו היא Google Android 4.2.
רציתי לדעת אם ייתכנו בעיות בהצגת עברית: אותיות משובשות, שמאל-ימין במקום ימין-שמאל וכ'ו, לפני שאני קונה אותו.

מישהו יכול להאיר את הנושא?

תודה רבה מראש
שני דברים לשיקולך
23/04/14 03:42
51צפיות
אמנם הגיוני לחשוב שקריאה של מסמכים היא דבר טריוויאלי אבל דווקא כאן מומלץ ללכת על טאבלט עם מסך טוב מאד (רצוי עם רזולוציה גבוהה) כדי לא לעייף את העיניים. כמו כן - אם ה- PDFים כוללים גרפיקה ותמונות, כדאי גם שלטאבלט יהיה מעבד סביר כדי שלא תצטרך להמתין כשאתה מדפדף.
אין לי תשובה לגבי השאלה שלך. חכה למומחים.
º
אין בעיה של עברית
23/04/14 07:36
36צפיות
לגבי מעבד -
23/04/14 08:19
45צפיות
Boxchip a20 Dual
עם זיכרון של 1GB
ורזולוציה 1024 x 600
ככה שזה נשמע לי סבבה.. כן?לא? אני ככ חסר אונים בנושא הזה..
זו כבר שאלה טכנית
23/04/14 09:31
38צפיות
הכלל אומר שמה שזול הוא גם נראה זול וגם הביצועים שלו זולים.
נקודת התורפה היא המסך שהוא על הפנים.
º
ותודה רבה על סגירת עניין העברית
23/04/14 08:21
14צפיות
ל-PDF באופן ספצפי יכולה להיות בעיה של עברית
23/04/14 09:37
40צפיות
אם ה-READER שלו (שהוא לא חלק מהאנדרואיד) לא מותאם לזה.

תנסה לקרוא קבצים ב-PDF  בטבלט אנדרואיד אחר... ותראה אם זה עובד.

יש לי קצת נסיון בבעיות של עברית ו-PDF (מלינוקס)...
למה לעשות מהומה
23/04/14 09:47
40צפיות
אין בעיה ב PDF ,יש Quickoffice.
ב-DOCX אני משער שאין בעיה, אבל ב-PDF
23/04/14 09:55
32צפיות
בגלל שהוא מסמך ויזואלי ולא לוגי, יכולה להיות בעיה עם מסמכים מסוימים בעברית.

האם בדקת את התמיכה של Quickoffice ב-PDF בעברית?
יש גם
23/04/14 13:19
34צפיות
את KINGSOFT  שניתן לקרא מסמכי וורד וPDF בעברית
º
23/04/14 20:31
3צפיות
הפוך, גוטה, הפוך
24/04/14 07:21
37צפיות
דוקא בגלל שפורמט PDF הוא ויזואלי יש פחות סיכוי לתקלות בתצוגה.
אני קורא ספרים על מכשירים כבר הרבה שנים
23/04/14 12:19
62צפיות
רזולוציה:
עד היום לא היתה לי בעיה כמעט בשום מכשיר, אפילו נוקיה ישן עם מסך קטן ורזולוציה נמוכה.
אם הפונט טוב, האותיות נראות טוב מספיק לקריאה גם במסך של 100X100 פיקסלים, בלי להגזים, אז כל מה שתקבל היום מהבחינה הזאת זה מעל ומעבר.

לגבי עברית:
אתה יכול לקחת 3-4 קבצים ען תוכן בעברית ולנסות אצל כמעט כל אחד שיש לו מכשיר אנדרואיד.
זה לא חייב להיות טבלט (כמובן שבטבלט זה יותר נוח, אבל כדי לבדוק האם העברית עובדת, ואיך, אפשר לנסות כל טלפון רגיל מבוסס אנדוראיד).

לגבי PDF:
PDF הוא פורמט ממש גרוע !  הבעיה היא שכל קובץ PDF נערך עבור גודל מסך או (גודל דף) ספציפי מאד, ובכל מכשיר אחר צריך לעשות האתמות, זום, שבירת שורות, או המרה...
אז צפה לבעיות ב-PDF - אבל בכל שפה, לא רק בעברית.  
השאלה המרכזית שצריך לברר זה - איזה אפליקציה תומכת בשבירת שורות (reflow) בעברית.
(אישית אני לא קורא כמעט בעברית, אז אין לי תשובה מהמותן).

לגבי קבצי HTML, טקסט פשוט, יש הרבה אפליקציות שעושות את זה.

לגבי EPUB ופורמטים אחרים של ספרים אלקטרוניים
- תתקין גרסה עדכנים של קורא ספרים כלשהו (למשל FBREADER) ותנסה לצפות בתוכן עברי.

ב-95% מהתכנים - מנסיון - לא תהיה בעיה באנדרואיד מודרני.
זכור שאם אתה צריך מילון (למשל אנגלי עברי) זאת שאלה אחרת לגמרי.

PDF לא תומך בשבירת שורות by design
24/04/14 07:23
30צפיות
זה פורמט ויזואלי שנועד להציג את המסמך במדוייק ללא תלות בדברים כמו גודל המסך.
נכון, ואח"כ אמרת משהו דו משמעי
24/04/14 18:29
18צפיות
דווקא בגלל שהוא נועד להציג את המסמך במדוייק,
הוא לא יציג אותו טוב במסך שהוא לא תוכנן אליו.

למשל אם הוא תוכנן לדף A4 אנכי,
אז הוא לא יתאים למסך בגודל 3 אינץ' שחייב להיות אופקי.

נכון, ואח"כ אמרת משהו דו משמעי
24/04/14 18:30
9צפיות
דווקא בגלל שהוא נועד להציג את המסמך במדוייק,
הוא לא יציג אותו טוב במסך שהוא לא תוכנן אליו.

למשל אם הוא תוכנן לדף A4 אנכי,
אז הוא לא יתאים למסך בגודל 3 אינץ' שחייב להיות אופקי.

Google now וסוללה
22/04/14 20:12
106צפיות
היי,
עד כמה הפעלה של עדכוני מזג אויר בgooge now משפיעים על צריכת הסוללה?
אני עם נקסוס 4 ונקסוס7 -2013
תודה מראש

אסף
חפש הודעות שלי בנושא
23/04/14 01:59
78צפיות
מילות חיפוש - network location.
לפי מה שהבנתי
23/04/14 23:20
44צפיות
מה הודעות שלך הוא גורם ל"טחינת" הסוללה. אז כיביתי את האפשרות הזו.
הבנתי נכון?
ו.....תודה
אם אתה לא צריך את הפונקציונליות
23/04/14 23:46
44צפיות
אז בהחלט כן, לבטל GOOGLE NOW. אני עדיין רץ איתו, בינתיים..
רק לי יש טלפון
24/04/14 07:18
34צפיות
שהסוללה שלו לא מתרגשת מדברים כאלו? אצלי בגלקסי נקסוס (עם הסוללה המקורית) מופעלים GPS/WiFi/BT/Google Now/Skype באופן קבוע ובכל זאת בשימוש קל אני הטלפון יכול להחזיק מעל 24 שעות ללא טעינה.
לא התכוונתי שהוא לא מחזיק 24 שעות
24/04/14 12:49
23צפיות
רציתי רק לדעת מה הצריכה של דיווחי מזג אוויר באופן קבוע כי בכל מקרה הטלפון צריך לפנות כל כמה זמן או אולי כל הזמן לאינטרנט כיד להתעדכן.
תודה על ההארות
העברת קבצים מגלקסי אייס +למחשב ביי
22/04/14 20:05
20צפיות
איך מבצעים
,תתקין תוכנת סנכרון של סמסונג
22/04/14 21:21
11צפיות
ועל הדרך הוא מתקין גם דרייבר לטלפון.
kies
עזרה! חשבון גוגל באנדרואיד לא עובד
22/04/14 19:44
48צפיות
שלום לכולם! לבני יש סוני אריקסון אקספיריה מיני וחיברתי אותו לאינטרנט. אכן דרך הדפדפן אני מצליחה להכנס לכל אתר שאני רוצה, דרך האייקון של המייל אני מתחברת לחשבון המייל שלי שהוא ג׳ימייל, אך::: לא מצליחה להכנס לי וטיוב, או למרקט או לאייקון של הג׳ימייל. הוא כותב לי שאין לי אינטרנט שמקשר אותי לשרתי גוגל. הייתכן? כי יש אינטרנט! ניסיתי להוסיף חשבון חדש וגם זה לא נותן. מישהו?? עזרה???
אפשר לרענן או
22/04/14 21:22
37צפיות
להתחבר ב wi-fi אם נמצאים בבית ויש רשת אלחוטית,זה יעזור
זה מכשיר חדש?
23/04/14 17:16
18צפיות
חדש - הכוונה שהיה אצל מישהו אחר ועכשיו עובר לבן שלך? או שהוא נמצא אצלו כבר כמה זמן ופתאום התחילה הבעיה?
היה לי מקרה דומה עם סוני w8 שמישהו קיבל מהבן שלו ורצה להגדיר את החשבון שלו.
עשיתי לו שיחזור הגדרות יצרן והגדרתי הכל מחדש ומאז הכל עובד בלי בעיה.
טאבלט אסוס
22/04/14 19:17
30צפיות
ברשותי טאבלט אסוס. כאשר אני מקבל דאר עם קבצים PTT איני מצליח לפתוח את הקובץ. גם קליפים מסוימים אני מקבל הודעה להוריד ADOBE PLAYER אך כאשר אני מנסה להוריד אני מקבל הודעה שלמכשיר הזה לא ניתן להוריד.
עוד שאלה האם ניתן להוריד מפות מהאינטרנט ולהשמש אתם OFF LINE בשלב מאוחר יותר.
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:38
9צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
כמה מיסים משלמים על מכשיר זה בדואר?
22/04/14 17:48
47צפיות
º
35.7%
22/04/14 19:23
10צפיות
תקלת טעינה בגלקסי 4
22/04/14 14:21
24צפיות
מחברים את המכשיר למטען והוא מראה שהוא במצב טעינה אבל בפועל לא טוען ואחוז הסוללה יורד.

הוצלבו מטענים ונשללה האפשרות שמדובר בבעיית מטען.

הוצאנו הסוללה, ספרנו עד עשר, פרטנו במה עוסקות אמו ואחותו של המכשיר, ספרנו שוב עד עשר והחזרנו סוללה, המכשיר חזר לתפקד ולטעון כרגיל.

אחרי מספר ימים התופעה חוזרת.

יש למישהו רעיון איזו מן תקלה זו ומה הפתרון ?
בדקת שהסוללה תקינה?
22/04/14 14:33
24צפיות
ל-S4 הייתה סדרה/אצווה שלמה של סוללות דפוקות, כל מה שהמספר הסריאלי מתחיל ב-BD. כדי לבדוק תניח את הסוללה על משטח שטוח ותראה אם היא נפוחה/מתנדנדת. לחילופין, יכול להיות שיש מגע רופף בשקע הטעינה.
גלקסי 3 תמונות WHATSUP
22/04/14 12:20
135צפיות
בנסיון לפתוח תמונות אני מקבל הודעה "מצטערים קובץ המדיה הזה לא קיים בכרטיס הזיכרון שלך."
יכול להיות שמחקת את התמונות
22/04/14 21:58
52צפיות
תמונות שאתה מקבל בוואטס אפ נשמרות במכשיר / כרטיס זיכרון.

אם עברת על התמונות במכשיר ומחקת את חלקן - התמונות לא יוצגו לך בוואטס אפ יותר, היות ואין לו מאיפה לקחת אותם.

אני לא רואה סיבה אחרת שזה יכול לקרות.
עדכון ל-hangsout, כנראה סוף סוף ראויה לשימוש
22/04/14 00:23
131צפיות
רשימת השינויים:

Merged SMS/Hangout conversations: SMS and Hangout conversations with the same recipient are now combined into a single conversation. You can control whether you want to send a message via Hangouts or SMS with the flip of a switch, and different message types will be easy to tell apart in the conversation. Of course, you can always merge and unmerge conversations if you’d like
   Highlighted outgoing Hangout messages
   Simplified contact list: now there’s two main sections in contacts — People you Hangout With, and Phone Contacts — making it simpler to navigate, and easier to use for SMS
   More Prominent Presence Status (on call, moods, etc)
   New Notification sound
   Separate voice and video call tones
   Performance improvements: today’s update includes better quality video calls, as well as improved SMS and MMS reliability
   Home screen widget: add the Hangouts widget to your homescreen for quick access to your recent conversations
   Long press on images to save media
º
תודה, נשמע חיובי
22/04/14 00:45
30צפיות
תרגום:
22/04/14 01:05
90צפיות
-    שיחות SMS / Hangout ממוזגות: שיחות SMS וHangout עם אותו הנמען משולבות כעת בשיחה אחת.

-    אפשרות לקבוע אם ברצונך לשלוח הודעה דרך Hangouts או SMS עם הסטת מתג, הודעות Hangout יוצאות מודגשות.

-    רשימת אנשי קשר פשוטה: עכשיו יש שני חלקים עיקריים באנשי קשר:
אנשים שאתה מתקשר איתם דרך Hangout, וטלפונים - מה שהופך את זה פשוט לניווט, וקל יותר לשימוש עבור SMS.

-    סטטוס בולט יותר בנוכחות (בשיחה, מצבי רוח, וכו ') - באמת הגיע הזמן.

-     צליל הודעה חדש

-    צלילי קול ושיחת וידאו נפרדים

-    שיפורי ביצועים: העדכון של היום כולל שיחות באיכות טובות יותר של וידאו, כמו גם SMS השתפר ואמינות MMS.

-    יישומון במסך בית: להוסיף את יישומון Hangouts למסך הבית שלך לגישה מהירה לשיחות האחרונות שלך.

-    לחץ לחיצה ארוכה על תמונות כדי לשמור.

º
נשמע מעניין, מתי זה יהיה זמין?
22/04/14 15:27
15צפיות
º
זה כבר זמין ,למי שטורח לעדכן מדי פעם
22/04/14 16:49
16צפיות
זו מגמה שהחלה לאחרונה, קניית סלולרי באילת?
21/04/14 22:18
150צפיות
איזה חנויות פופולריות יש באילת בתחום?
כן...החניות שם די מלאות
21/04/14 22:39
148צפיות
יצא לי להיות באייבורי ויש שם אפילו 2 סניפים היה עמוס בקונים לסלולר.
יש גם את KSP והיה תור של קונים.
כנראה שהפרשי המע"מ עושים את שלהם
מה אני צריך לעשות כדי לדעת מחירי סלולר באילת?
21/04/14 22:56
105צפיות
פשוט נכנס לאתר של אייבורי לדוגמא ומחשב 18% מע"מ ?
אייבורי וKSP מפרסמות את המחיר
22/04/14 20:40
88צפיות
הסניף ממוקם באזור התחנה המרכזית
http://eilat.ivory.co.il/
לKSP יש שני סניפים ואפשר לבדוק את המלאי והמחירים באתר.
זו גם הזדמנות לא רעה לרכוש מוצרי מחשוב בזול.

במול הים יש,בין היתר, חנות של סמסונג ואיי דיגיטל.
אל תתפה לקנות שם בלי השוואת מחירים.
באופן אישי...
22/04/14 21:47
102צפיות
הייתי חושב כמה פעמים לפני שהייתי קונה ברשתות כמו KSP ו-IVORY, גם עם המחיר 18% פחות- ובמיוחד טלפון יקר, כלומר 2000 ש"ח וצפונה.

אם בכל זאת מחפשים באילת, אפשר לנסות כאן-
http://www.camera-eilat.co.il/

(אני לא מכיר את החנות, אבל אפשר לראות שהמבחר שם די דליל).
כל מקרה לגופו
22/04/14 22:16
71צפיות
את השירות או האין שירות מקבלים בד"כ ישירות מהיבואן.
בכל מקרה, השירות לקוחות של אייבורי מעולה.

לא בעיה להציג מחיר נמוך , השאלה מה הוא כולל או לא- לדג' קופסא פתוחה ללא מטען מקורי, מכשיר בייבוא מזוודה,מכשיר מזוייף ועוד.
וחוץ מזה ש...
22/04/14 21:50
106צפיות
גם אם זה אילת - זה לא תמיד הכי זול.

קחו למשל את ה-LG G2 32 GIGA-
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=858781

באילת נמכר ב-KSP ו-IVORY ב-2,331 ו-2,030 (בהתאמה) בעוד יש לפחות 10 חנויות במרכז שמוכרות בפחות מ-2,100.
גם אלו מחנויות הרשתות שמוכרות
22/04/14 22:57
60צפיות
בזול יותר באילת, ברבות ההפרש קטן משמעותית מ-18%
איך ניתן להעביר איקוני אפליקצייה...
21/04/14 18:24
37צפיות
ממגירת האפליקציות לעמוד הבית, באנדרואיד 4.2?
תודה
כך
21/04/14 19:45
25צפיות
לחיצה ארוכה עד שהוא ננעל ,לא לשחרר! למשוך לצד (ימינה בעברית )עד שעולה על מסכי הבית ושם משחררים
כשאני עושה סינכרון בין S3 מיני והמחשב
21/04/14 17:58
66צפיות
, דרך תוכנת KIES , היכן נשמר הסינכרון?
אני לא מוצא את התיקיה הזו במחשב.
כאן
21/04/14 19:54
31צפיות
מופיע בהעדפות של התוכנה C:\Users\USERNAME\Documents\samsung\Kies\PIMS
USERNAME שם המשתמש שלך.
תודה! בסוף זה היה בתיקיה gt-18190 נראה
21/04/14 23:16
15צפיות
שזה גיבה הכל.
היי אני חדשה ויש שאלה דומה...
21/04/14 20:13
30צפיות
איך אני שומרת את הCONTACTS שלי בGOOGLE +? רק איימייל אחד מופיע לי. אני רוצה לשמור DATA ומספרי טלפון. יש דרך?
השאלה היותר מעורכבת זה כך: אני נוסעת לתאילנד לחודש ובעלי לחודשיים ואני רוצה סימ קארד ,תאילנדי אבל לא רוצה לעבד את כל הדברים שלי בגלקסי... ואותו דבר עבורו. (יש לו שלוש שפות וכל מני דברים שאני לא יודעת איך להחזיר אחרי החזרה)...
יש דרך לשמור את כל זה ON LINE איך שהוא?
גוגל פלוס זה גוגל פלוס
21/04/14 21:57
31צפיות
לא תלוי במספר הטלפון ולא קשור לסים קארט.
זה חשבון גוגל.
בכל מקום בעולם.
רק לסבר את האוזן,נניח שיש לך בסלולר חשבון גוגל פלוס ,עכשו את מחליפה סים למפעיל סלולרי אחר ,הגוגל פלוס נשאר ללא שינוי .
מעניין למי שנחסם בגלל ישראל.
21/04/14 15:29
120צפיות
º
נדרש להתקין משהו או מבוסס דפדפן?
21/04/14 17:29
28צפיות
º
התקנתי ישר לדפדפן. יש גם לאנדרואיד.
22/04/14 06:42
12צפיות
שתי שאלות על גלקסי נוט 3
21/04/14 15:27
116צפיות
היי כולם.

1. האם מישהו יודע כיצד אפשר למחוק את התיקייה המעצבנת "camera upload"? יש בה את כל תכולת התמונות שהעליתי לגלקסי + כל התמונות שצילמתי במצלמה של הגלקסי עצמו. הוא לא נותן לי אופציה למחוק דרך הגלריה, אז נכנסתי דרך "הקבצים שלי" וזה הראה כאילו נותן לי למחוק, אבל בתכלס לא מחק כלום. אני רוצה למחוק לפחות חלק מהקבצים, כי צילמתי שם תמונות מפגרות לצורך התנסות במצלמה של הנוט וחוץ מזה זה בטח תופס לי סתם מקום בזיכרון. הייתי רוצה לדעת איך מעיפים את הדבר הזה.

2. איך אפשר לעשות שהשורה העליונה במסך, היכן שמופיע אחוז הסוללה, השעון וכו', תהיה צבעונית? כעת זה באפור/לבן מכוער כזה...

תודה.
ועוד שאלה
21/04/14 16:07
30צפיות
למה אפליקציות כמו הוט VOD, וואלה סרטים וכו' קורסות לי קצת אחרי שאני מפעילה אותן? בהוט זה נותן לי את הסרט בגודל של 1 ס"מ X 1 1 ס"מ, ובשאר (רשת, מאקו, וואלה) זה בכלל לא נפתח וישר קורס. האם זה קשור לקיטקט? איך מתקנים את זה?
הצלחתי להיפטר מתיקיית המצלמה
21/04/14 16:28
25צפיות
מתברר שזה היה מקושר לדרופבוקס, אז העפתי את זה דרך שם...

אז אשמח לעצות לגבי הדברים האחרים. ט'נקס
אם אני כבר כאן...
21/04/14 16:42
28צפיות
למה אני לא מצליחה להגדיר תמונה מהגלריה כרקע לוואטסאפ? זה כותב לי כל פעם שהטעינה נכשלה ואז אי אפשר בכלל להיכנס לגלריה...

אם אני נכנסת מהוואטסאפ עצמו ובחירת דרכו רקע אין בעיה, אבל אני ראו רוצה
אבל אני רוצה*
21/04/14 16:42
23צפיות
שזה יהיה גם דרך הגלריה...
עכשיו בכלל
21/04/14 18:20
29צפיות
הוא לא נותן לי לפתוח גם את תיקיית "הקבצים שלי". נתקע על אותה תמונה כמו בגלריה שלא נותן לי לפתוח. עשיתי כיבוי והדלקה, ניסיתי לבחור תמונה אחרת אחרי הריסטרט, לא עוזר כלום.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום