בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

צילום וידאו ארוך מסתיים בסביבות חצי שעה לבד?
24/12/13 12:20
51צפיות
מבלי שאגע במצלמה ,והסוללה הגיעה לחצי שלה, מה יכולה להיות הסיבה לכך? המכשיר סמסונג גלקסי  2פלוס ,משתמש באפליקציית מצלמה המקורית שבאה עם המכשיר.
כרטיס זיכרון SD 32G  ריק ומפורמט.
כיוונתי שיכניס את הוידאו לכרטיס הזיכרון
ניתן לשמור קבצים עד 4GB ב-FAT32
24/12/13 12:45
51צפיות
שזה הפורמט יש לך על הכרטיס (כניראה)
http://he.wikipedia.org/wiki/File_Allocation_Table...

תנסה פרמט ל-exFAT -- אם כי לא בטוח שהטלפון תומך (S3/4 תומכים לדוגמא).
http://he.wikipedia.org/wiki/File_Allocation_Table...

אני לא בטוח שזה יעזור
24/12/13 13:21
39צפיות
לפני כמה חודשים בפורום סלולר כמה אנשים ניסו לבדוק האם הם מצליחים להקליט סרטים ארוכים יותר, ולא הצליחו, גם כאשר כרטיסי הזיכרון היו מפורמטים ל-exFAT. נדמה לי שמישהו ניסה גם על אייפון 5S (עם מעבד 64 ביט, לא שזה בהכרח מה שיעזור), אבל אני לא בטוח.
º
כמובן צריך גם שהאפליקציה תתמוך...
24/12/13 13:37
15צפיות
º
זה נכון גם במסרטות וידאו עם כרטיס זיכרון SD ?
24/12/13 15:41
12צפיות
כן, לפי דעתי במסרטות וידאו
24/12/13 16:28
28צפיות
מפרמטים ל-EXFAT
לדעתי זה קשור לחוק באירופה
24/12/13 16:20
49צפיות
כל מכשיר שמצלם מעל חצי שעה וידאו ברציפות מוגדר כמצלמת וידאו לצרכי מס.
המיסוי על מכשירים כאלה גבוה יותר.
לכן היצרנים מגבילים בתוכנה את מקסימום הוידאו לקצת פחות מחצי שעה.
לא זכרון, לא כרטיס ולא דובים  - פוליטיקה של חרקים
זה מזכיר לי בדיחות איך אנשים שונים צדים פילים
24/12/13 16:37
51צפיות
ובמיוחד השתיים הללו:
אנשי מכירות – הם אינם צדים פילים, אלא מוכרים פילים שאחרים צדו, תוך הבטחת הספקה יומיים לפני תחילת העונה.
אנשי מכירות מנוסים – הם מוכרים בשיא העונה כל חיה שהם מצליחים לצוד, ומוציאים תעודת משלוח וחשבונית על פיל.

http://www.bdihot.co.il/%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%94%...
º
הארנב הזה הוא . הוא הודה
24/12/13 16:40
9צפיות
º
גדול!
24/12/13 16:44
8צפיות
WIFI לא נכבה אף פעם
24/12/13 12:18
70צפיות
יש הגדרה שאמורה לכבות את הWIFI כאשר המסך כבוי והמכשיר נכנס למצב שינה.
אצלי ברום סמסונג 4.3 למרות שהגדרתי כך, אני רואה בנתוני שימוש סוללה (אפליקציית BBS)
שהWIFI מופעל 100% מהזמן.  יש למישהו הסבר ?
איפה ההגדרה ?
24/12/13 18:03
35צפיות
ואגב ,כיבוי מסך אתה מגדיר כמצב שינה?
ההגדרה
24/12/13 18:23
30צפיות
נמצאת תחת ADVANCED כאשר נכנסים להגדרות הWIFI.
מצב שינה נקרא DEEP SLEEP.
בנתוני הסוללה מופיע למשל 70% במצב שינה עמוקה, ו100%
הWIFI פעיל.
משהו גורם לWIFI להישאר פעיל כל הזמן.
º
תתקין traffic monitor plus ותבדוק
24/12/13 21:23
11צפיות
הודעות פרסומיות שקופצות במכשירי אנדרואיד
24/12/13 11:32
36צפיות
בזמן האחרון מתקבלות הודעות קופצות בטאבלט וגם ב S3 על "זכיות" שונות.
האם זה קשור לאפליקציות מסוימות?
האם ניתן להיפטר מהודעות אלו?
זה קרה לי גם ולעוד מישהו פה לפני כמה ימים.
24/12/13 11:54
48צפיות
ההמלצה היא להתקין Airpush Detector ודומיו ולסרוק. לי זה לא עזר.
המלצה אחרת היא להסיר אפליקציות שהותקנו לאחרונה. אני הסרתי 2 אפליקציות של עיבוד תמונה וזה עזר או לפחות בנתיים לא הופיעו עוד פירסומות כאלה.
אתה זוכר במקרה אילו אפליקציות עיבוד תמונה
24/12/13 14:30
18צפיות
הסרת?
סיבוב מקלדת בביטול סיבוב מסך כללי
24/12/13 10:39
29צפיות
יש לי גלקסי S. ביטלתי את הסיבוב מסך כי גיליתי שזה גורם לטלפון להיות יותר איטי.
בכל זאת, הייתי רוצה שתהיה לי אפשרות לסובב את המקלדת כדי שאוכל להקליד יותר בנוחות.
האם יש אפשרות "לפתוח" רק את האפשרות הזו?
אני מאד אוהבת את המקלדת הזו (Perfect Keyboard). לא שאני מכירה אחרות.....

אז אשמח לעצות/המלצות.

תודה,
אין ברירה. צריך לאפשר את הסיבוב
24/12/13 11:32
22צפיות
כשמקלידים, ולבטל אותה כשמסיימים. אם אין גישה מהירה להגדרות דרך וילון ההתראות (בגלילה מלמעלה) אז צריך להתקין אפליקציה של Toggles שתעשה את זה. אני השתמשתי ב-Power Toggles ומאוד אוהב אותה, אבל יש עוד הרבה.
º
באסוש, תודה
25/12/13 10:01
1צפיות
בעיה קלה - אני מדליק את האנדרואיד- וזה נכבה
24/12/13 08:39
41צפיות
כעבור כ- 10 שניות, אם אני לא מפעיל אותו.

איך אני מאריך את זמן ההדלקה שיכבה לאחר 30 שניות למשל?

לאיזה הגדרות אני צריך להיכנס.

תודה רבה מראש.
תיכנס להגדרות תצוגה - כיבוי מסך אוטומטי
24/12/13 08:51
69צפיות
אני לא בטוח לגבי השם, אבל זה כנראה יהיה שם.
כן - זה בהגדרות- תצוגה- שינה- בחרתי 1 דקה
24/12/13 08:57
19צפיות
האם מספיק 30 שניות?

אשחק עם זה ואחליט.

בכל אופן תודה רבה.
"מספיק" זה מאוד סובייקטיבי
24/12/13 09:11
23צפיות
כל עוד אתה יודע איפה ההגדרה נמצאת, אתה יכול לשחק איתה כמה שאתה רוצה .
BobboVilla - היה לי IdeaDesktop על שולחן
24/12/13 09:35
19צפיות
העבודה של האנדרואיד. פתאום זה הפסיק לעבוד ואז לא היה לי גישה

לאייקונים על שולחן העבודה.

אז הורדתי דרך המחשב הנייח בבית את מפענח (מציג )  שולחן העבודה -- GO .

ואז הכל עובד לפי GO .

עכשיו אני רואה אייקונים לפי GO שזה גם חינמי.

אבל התרגלתי ל -  IdeaDesktop .

האם ניתן להוריד את זה בחינם שנית.

מדובר על לנובו A820 .

תודה רבה מראש.
תבדוק האם האפליקציה נמצאת לך
24/12/13 09:54
15צפיות
ברשימת האפליקציות המותקנות. כנראה שזה יהיה תחת הגדרות - יישומים - הכל. אם כן, אז זה אומר שהאפליקציה עדיין מותקנת על המכשיר.
תנסה לעשות ניקוי של הנתונים של האפליקציה - לחיצה עליה ובחירה באפשרות "ניקוי נתונים". רק שים לב שזה ימחק לך את כל האייקונים שהיו לך. מצד שני, אם זה ממילא לא עובד כרגע, אז אין לך מה להפסיד.
אחר כך צריך לגרום למכשיר לנסות לחפש מחדש את הלאונצ'ר (האפליקציה שאחראית על מסכי הבית ומגירת האפליקציות). אני לא יודע אם יש אפשרות בהגדרות של Go Launcher לעשות הגדרה של לאונצ'ר ברירת מחדל (אם יש אז זה כנראה יהיה תחת קטגוריה של Setup או Initial Setup או משהו בסגנון). אם אין, אז צריך לנקות ברירות מחדל של הלאונצ'ר (נכנסים לרשימת האפליקציות כמו למעלה). לאחר מכן לחיצה על מקש הבית תפתח לך אפשרות בחירה של לאונצ'ר ברירת מחדל. תבחר ב-IdeaDesktop, אבל אל תסמן שזו תהיה אפליקציית ברירת המחדל, ותראה אם היא עובדת. אם היא עובדת, אז בפעם הבאה שאתה לוחץ על מקש הבית ונפתחת לך החלונית עם רשימת הלאונצ'רים, פשוט תגדיר את IdeaDesktop בתור ברירת מחדל.

אני לא יודע אם אפשר להוריד את IdeaDesktop ממקום אחר. אם Go פחות נוח לך אז יש עוד אפליקציות. תעשה חיפוש של Launcher בגוגל פליי ותראה. אולי בעצם עדיף שלא, כי אתה תמצא יותר מדי ותלך לאיבוד . מקסימום תנסה את Nova או Apex ותראה אם הן נוחות לך יותר.
º
תודה רבה רבה.
24/12/13 16:14
2צפיות
בעיית אחזור מידע מהשרת- ניסיתי הכל
24/12/13 00:08
79צפיות
היי לכולם
יש לי בעייה שאני לא יכול להוריד/לעדכן אפליקציות אני מקבל הודעה שיש בעייה באחזור מידע מהשרת  [rpc:s-3]
ניסיתי לאלץ עצירה ולמחוק נתונים מהגוגל פליי ומהגוגל פריימורק לכבות את המכשיר וזה לא עבד
ניסיתי גם להתקין מחדש את הגוגל פליי גם לא עבד

למישהו יש רעיון אחר?
יכול להיות שאיפוס להגדרות יצרן
24/12/13 07:59
31צפיות
כלומר, זה סביר להניח יעזור, אבל אולי תמתין לעוד תשובות שיחסכו ממך את זה.

בכל מקרה, באיזה מכשיר מדובר?
זכור לך משהו שעשית במכשיר לפני שזה התחיל?  (רוט למשל)
מדובר באקסטרימר
24/12/13 09:23
31צפיות
לא יודע מה זה רוט

כדי לחסוך זכרון פנימי בצעתי "אלץ עצירה" חלק מהאפליקציות כולל כאלה שאני לא מכיר, אולי זה קשור?
ודאי שזה יכול להיות קשור
26/12/13 08:39
12צפיות
אם אתה "מאלץ עצירה" שירותי מערכת מסויימים אתה צפוי לקבל את השגיאה המתוארת, מן הסתם. נסה לאתחל את המכשיר ולנסות שוב.
בד"כ במצבים האלה
24/12/13 11:18
32צפיות
שאי אפשר לעדכון אפליקציות או להוריד דברים מ-PLAY זה נובע ממחיצת CACHE מלאה. זו מחיצה פנימית במערכת שאין אליה גישה באופן רגיל. צריך ROOT.

מה שכן, אם אתה משתמש כבד של אימיילים או דפדפן אז תנסה למחוק CACHE ונתונים עבור האפליקציות האלה כדי לפנות מקום. בד"כ הן ממלאות את מחיצת ה-CACHE בדברים וסותמות את המכשיר. רק תזכור שכשאתה מנקה נתונים לאפליקצית האימייל הרגילה (לא ג'ימייל) אז זה מוחק את הקישור שלה לחשבון המייל שלך (אם מוגדר).

בד"כ CHROME הוא מועמד טוב לניקוי CACHE, כמו כל שאר הדפדפנים..
עדיין לא עוזר
25/12/13 17:25
17צפיות
אין לי כרום בטלפון ניקיתי נתונים מדפדפן ברירה המחדל כמו גם מהג'ימייל ושירותי הדואר
עדיין אותה בעייה

מה זה רווט? איך כן ניתן להגיע למחיצה הזאת? זה משהו שאני יכול לעשות (הידע שלי מאוד מוגבר ואני מפחד להרוס)

שוב תודה
לירן
הרשאת רוט
25/12/13 19:35
18צפיות
מאפשרת לשחק בכל חלקי המערכת ולעשות דברים שבאופן רגיל אתה לא מסוגל לעשות. אתה גם יכול לגרום לנזק. זו הסיבה שהיא לא מאופשרת למשתמשי הקצה הרגילים. משתמשים שמבינים יותר לעומק בד"כ כן עושים ROOT כי יש להם צרכים מיוחדים יותר.
אם ככה..
26/12/13 21:13
11צפיות
איך אני יכול לפתור את הבעייה שלי בלי לגעת ברוט?
כיצד אני שומר קובץ שמצורף להודעה בגימייל ?
23/12/13 23:23
56צפיות
כאשר אני נכנס לג'ימייל במכשיר הטלפון ופותח קובץ מצורף למשל pdf או word , אין לי בעייה לפתוח את הקובץ אבל כיצד אני יכול לשמור אותו בטלפון  ? האם הוא נשמר אוטומטית באיזה תיקייה שאני לא מודע אליה ?
ברשותי מכשיר מדגם LGG2
תודה מראש
אצלי קיימת כזאת אופציה
24/12/13 10:14
42צפיות
על יד הקובץ מצד שמאל שלו יש סימן של דיסקט שמציע לך לשמור את הקבצים
או בצד ימין אם זה באפליקציית gmail עצמה
24/12/13 10:15
35צפיות
התגובה הקודמת הייתה לגבי אפליציית "דוא"ל"
תודה , באפליקציה הבנתי ומצאתי, אבל לא הבנתי
24/12/13 12:12
26צפיות
אם זה לא באפליקציה של גוגל
תודה מראש
דפדף למטה עד סוף המייל
24/12/13 23:29
22צפיות
למטה בקובץ המצורף יש אפשרות מצד ימין שלו לשמור את הקובץ.

ככה זה אצלי לפחות
שמות קבצים בנגן של אנדרואיד מופעים בג'יבריש
23/12/13 22:55
54צפיות
יש לי במחשב ספרייה של קבצי מוסיקה MP3
שמות הקבצים הם באנגלית
אני מעתיק את הספרייה לסמארטפון (אנדרואיד)

כשאני פותח את הנגן אני רואה שחלק משמות הקבצים מופיעים בג'יבריש

למה זה קורה?
º
הורד את ID3Fixer, הפעל ובחר בקידוד windows-12
23/12/13 23:26
42צפיות
º
windows-1255
23/12/13 23:27
30צפיות
ועברית?
24/12/13 09:55
34צפיות
יש אפליקציה שעושה את התיקון בעברית?
אותה אפליקציה
24/12/13 10:12
37צפיות
אותה אפליקציה רק יש גם קידוד לעברית-חפש שם
º
תודה!
24/12/13 11:04
9צפיות
תודה רבה!
24/12/13 12:35
24צפיות
עובד מעולה.

אגב, האם יש דרך לבצע את זה על קצבים בספרייה במחשב?
אצלי כל קבצי המוסיקה יושבים בספרייה במחשב שמגובה גם ב GOOGLE DRIVE
כאשר אני מוריד מוסיקה - אני מוריד למחשב ואז מעתיק את הכל לטלפון.
את הקידוד מחדש אפשר לעשות כמובן על הטלפון אבל אשמח לדעת אם יש דרך לבצע את זה גם על המחשב
התחברות לרשת wifi גורמת ל restart בסמסונג
23/12/13 21:41
50צפיות
התחברות לרשת wifi גורמת לפעמים ל restart בסמסונג גלקסי 3. מה הסיבה?
כל רשת wifi? או ספציפית?
24/12/13 10:21
50צפיות
אם זאת ספציפית נסה להתנתק ממנה לגמרי ולהתחבר מחדש (בדרך כלל האופציה נקראת שכח רשת זו או משהו דומה).

א ב ל אני גם לא פוסל את האפשרות שזה משהו חמור יותר. כאופציה אחרונה אפשר לעשות שחזור הגדרות יצרן
תודה על התשובה.
24/12/13 22:01
41צפיות
זה קורה בכל רשת.  האם צריך לשחזר הגדרות יצרן?  המשמעות היא שהכל נמחק ושאני צריכה להגדיר הכל מחדש?
תנסי את הפתרונות בסוף הלינק
25/12/13 06:14
37צפיות
אייקון hangouts לא מופיע
23/12/13 20:53
33צפיות
היי. נדמה לי ששאלתי פה לפני חודשים ולא הייתה תשובה. אני מנסה שוב אולי מישהו נתקל בבעיה.

יש לי hangouts מותקן במכשיר (סמסונג S2 עם אנדרואיד 4.1.2).

הבעיה: האייקון של ההנגאאוט לא מופיע לי בכלל. לא ברשימת האפליקציות ולא ברשימת הווידג'טים.

אם אני נכנס לחיפוש של גוגל במכשיר ומחפש hangouts זה מוצא לי את האייקון ואפשר להפעיל את האפליקציה.
אם שולחים לי הודעה זה מקפיץ לי את האייקון בשורת המשימות למעלה ואפשר להפעיל את ההודעה.
כשנכנסים ל PLAY ומחפשים HANGOUTS זה מראה שזה מותקן אצלי.

כלומר זה בוודאות מותקן ועובד אבל אין לי את האייקון כדי להפעיל את זה בצורה פשוטה. רק דרך חיפוש או כתגובה להודעהשאחרים שולחים לי.

הסרתי והתקנתי מלא פעמים. לא עזר.

מישהו מכיר כזה באג? יש רעיונות? דרך יצירתית אחרת להתגבר על זה?
עזרה דחופה עם מקלדת והעט בנוט 3
23/12/13 20:25
136צפיות
טוב, הסתבכתי קצת
לא יודעת מה עשיתי בדיוק אבל משום מה אני לא מצליחה לחזור למקלדת ם תצוגת אותיות סטנדרטית ובמקום זה מופיע לי לוח הכתיבה של הנוט 3 עם העט.
אגב, איכות זיהוי הכתב - למי שיש כתב יד ברור פחות או יותר מאוד מאוד טובה גם בעברית.
אבל בכל זאת אני אני משתחררת מהמקלדת הזו?
ניסיתי את כל הכפתורים למעלה ולא מצאתי דרך מילוט.
הלכתי גם להגדרות מקלדת ולא מצאתי פתרון אז עשיתי שחזור הגדרות וגם זה לא עוזר.
אודה לעוזרים
מנסה לעזור
24/12/13 09:16
24צפיות
כשנפתחת המקלדת לכתיבה מופיע אייקון קטן של מיקלדת  , לחיצה עליו מחזירה המקלדת. מקווה שעזרתי ואם לא אז אולי תפרטי עוד קצת על הבעיה .
אם עדיין לא פתרת את הבעיה הזו
28/12/13 22:18
14צפיות
גשי ל"הגדרות"-"פקדים"-"שפה ומקלדת" ותבטלי את הסימון ב"הקלטה קולית של גוגל" והמקלדת תחזור
:)
28/12/13 22:19
3צפיות
גשי ל"הגדרות"-"פקדים"-"שפה ומקלדת" ותבטלי את הסימון ב"הקלטה קולית של גוגל" והמקלדת תחזור
ביטול סנכרון אלבומים במכשיר סמסונג S3LTE
23/12/13 19:12
22צפיות
כיצד מבטלים סנכרון אלבומים במכשיר סמסונג S3LTE, גם אלבומים מפיקסה וגם מפייסבוק?
כיצד מוחקים את התמונות מהמכשיר על מנת לפנות מקום בכרטיס הזכרון או זכרון המכשיר?
קבוצה באנשי קשר בגימל - גלקסי
23/12/13 18:06
18צפיות

כאשרי רוצה לשלוח מייל לכמה מכותבים בו זמנית, בעזרת רשימת שם הקבוצה מתוך "רשימת התפוצה" / "קבוצה" שיש לי בג'ימייל, אז דרך המחשב הביתי הרגיל, בשורת ה"אל" אני פשוט רושם כמה אותיות מתחילת שם הקבוצה, ואז באופן אוטומטי, מתחת למילה מופיעה לי הקבוצה הרצויה בשביל שאבחר אותה.

אך בגלקסי 4 שיש לי, מותקנת האפליקציה של הג'ימייל, ושם, כשאני עושה את אותה הפעולה בשביל לשלוח מייל לרשימת התפוצה, אז הרשימה שהיתה נפתחת לי אוטומטית במחשב, כאן בגלקסי היא לא.
למי יש רעיון?
הפליי סטור
23/12/13 16:54
44צפיות
התקתי מוד לפלאפון ונמחק לי הפליי סטור איך אני יכול להחזיר אותו  
מספרים כפולים באנשי הקשר
23/12/13 16:34
49צפיות
שלום.

לאחרונה שמתי לב משום מה שבכל אנשי הקשר שלי מופיע מספר הטלפון שלהם כפול:
פעם אחת כך:

(05x)xxxxxxx

ופעם שניה כך:

05xxxxxxxx

בקונטקטס בג'ימייל במחשב מופיע רק מספר אחד ולא כפול.
מישהו יודע למה זה קרה ואיך לפתור את זה?

תודה רבה.
תבדוק באנשי קשר להצגה
23/12/13 17:58
29צפיות
אולי גם ה וואטס אפ או תוכנות אחרות מופיעות שמה....
אצלי מוגדר שרק הגימייל יופיע
תודה. לא עזר. עשיתי מספר ניסיונות עם
23/12/13 18:06
40צפיות
הצגת אנשי הקשר (כולל Gmail בלבד) ובכל פעם הופיעו הכפילויות שתיארתי.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום