לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

thl t100s
13/05/14 23:25
43צפיות
יש למישהו דעה/נסיון איתו?
פתיחת נעילת טאבלט אקאי
13/05/14 18:50
67צפיות
שלום לכם
אשמח אם תוכלו לעזור
יש טאבלט מסוג אקאי ,  הילדים שחקו איתו והגדירו סיסמא בגוגל
וכנראה שכחו אותה .
עכשו הטאבלט ננעל על סיסמא ואין אפשרות לעבוד איתו הוא תקוע ומבקש סיסמא
האם יש אפשרות לבטל/לעדכן/לשחרר ....
אודה לכם על עזרתכם
תודה
איזה דגם?
13/05/14 21:13
26צפיות
HARD RESET בא בחשבון?
צריך להכנס לחשבון הגוגל ממחשב
14/05/14 01:58
38צפיות
ויש לשחזר את הסיסמה
גלקסי אדוונס
13/05/14 16:07
115צפיות
היי,

יש לי גלקסי אדוונס גרסה 2.3.6 כשנה וחצי ולפעמים כאשר מתקשרים אלי- 2 הצדדים לא שומעים והטיימר של השיחה ממשיך לרוץ כיאלו השיחה לא התנתקה והטלפון ניתקע. אם מנסים להתקשר אלי שוב אני רואה על המסך שמתקשרים, אי אפשר לענות ואין צלצול כיאלו מישהו שם את הצלצול על השתק. הבעיה מסתדרת רק כאשר אני מכבה את המכשיר.
המכשיר היה מס' פעמים בתיקון אצל היבואן הרמקול היה תקין והתקינו לי את התוכנה שוב מכיוון, שלא יצא עדכון למכשיר זה וזה לא עזר.
למישהו יש רעיון איך אפשר לפתור את הבעיה המעצבנת הזו?
תתקין עליו קיטקט
14/05/14 06:46
46צפיות
אולי זה יפתור את הבעיה
איזה קיטקאט, לא בטוח שיש JB למכשיר
14/05/14 08:04
42צפיות
מדובר על מכשיר בסגנון עדות הגלקסי S קשישא.

אם המכשיר כבר היה בתיקון, הייתי מוותר - קונים נקסוס 4 ב-800 ש"ח ושוכחים מהאדוונס.
יש JB, פשוט לקח שנה עד שיצאה הגירסא
14/05/14 08:15
33צפיות
לדעתי צריך לחפש אולי רום AOSP מבוסס GB עם תמיכה בעברית, כי זכור לי שאנשים כאן כתבו שאחרי העידכון המכשיר לא סוחב.
יש CM11 למכשיר ..
14/05/14 08:20
31צפיות
יש קיטקט, של CM וגם של אחרים
14/05/14 09:39
28צפיות
אני ממליץ על CM
מפליא
14/05/14 21:32
38צפיות
אצלי קיבל 4.1.2 דרך ה kies
כנראה היבואן תקע לך גירסת עברית שלא ניתנת לשידרוג.
אז במטותא בקש ממנו לשדרג ל 4.1.2 זו אשמתו .
בגלקסי אדוונס?!
15/05/14 11:29
25צפיות
בקייס לא עולה לי גרסה חדשה לשדרוג.
אמרתי
15/05/14 14:37
23צפיות
קנית גירסה מבושלת מהיבואן ,לא סטוק רום,רצית עברית וזו הסיבה.
אני קניתי בלי עברית ,איך שהגיע הבקופסאה ויש לי עידכון
º
תודה
20/05/14 12:18
3צפיות
יבוא סמס לאנדרואיד מקובץ CSV
13/05/14 15:57
43צפיות
ישנם פתרונות שאינם דורשים ROOT?
אפשר לנסות בצורה עקיפה
13/05/14 16:55
41צפיות
עם אפליקציית גיבוי סמסים כלשהי, ששומרת לקובץ ומשחזרת ממנו. מה שכן, ראיתי אפליקציה (SMS Backup and Restore) ששומרת את זה כקובץ XML, מה שאומר שאולי תצטרכי לעשות גיבוי, לראות איך הקובץ נראה, ואז לכתוב את קובץ ה-CSV כקובץ XML בפורמט שהאפליקציה תבין.
עברית לגלקסי 4
13/05/14 13:28
55צפיות
קניתי מכשיר UNLOCKED בארה"ב.
איך בצורה פשוטה ומובנת , מתקינים לו מקלדת עברית?
ארכיון הפורום...
13/05/14 14:09
44צפיות
מתקינים אפליקציית מקלדת חלופית
13/05/14 14:11
37צפיות
לא חסרות אפליקציות כאלה. השתמשתי בעבר ב-Smart Keyboard (גם קניתי את הגירסא המלאה וללא הניג'וסים), יש לי Kii Keyboard על הטאבלט ו-TouchPal X על הטלפון, אבל יש עוד הרבה (Anysoft keyboard, AI Type ועוד).
צילצול שונה בין הקבוצות בווטסאפ ?
13/05/14 11:30
50צפיות
יש אפשרות לשנות רק לקבוצה אחת את הצליל של ההתראות? יש לי גלקסי 2
º
לדעתי אין אפשרות, רק לאנשי קשר בודדים
13/05/14 21:10
16צפיות
צילצול לקבוצה בווטסאפ
14/05/14 16:37
26צפיות
לאנשי קשר בודדים יש אפשרות להשתמש לפי הלצלצול בפון
אבל אתה לא יכול לבחור בנפרד בווטסאפ עצמו
º
יש למישהו JIG? מרכז-שרון-שפלה-ירושלים...
13/05/14 11:27
45צפיות
הצילו!
13/05/14 09:58
92צפיות
יש לי גלקסי 3 שפרמטתי אותו להגדרות יצרן לפני 3 ימים כי הוא כל הזמן נתקע.
אחרי שפרמטתי אותו, הוא המשיך להיתקע וכל פעם הייתי מוציאה בטריה ומחזירה וזה היה מסתדר.
אתמול הלכתי לישון כשהבטריה חצי מלאה והפלאפון עובד וקמתי כשהפלאפון תקוע על מסך הפתיחה ולא מעלה את מערכת ההפעלה....
אני מצליחה להגיע למצב download mode אבל זה לא מצליח להוריד לי את הגרסא (נתקע על מסך הורדה).
מישהו יודע מה עושים?
º
קיים דיון 'פעיל' בפורום 117
13/05/14 10:33
31צפיות
העברת קבוצת BOOKMARKS מהמחשב
13/05/14 07:49
38צפיות
לטלפון (נקסוס 4).
איך עושים את זה

אם אתה משתמש בכרום - יש אפשרות סינכרון
13/05/14 08:51
26צפיות
כאשר אתה נרשם בכרום במחשב עם המייל של ג'ימייל.
º
המועדפים האלה הם ב- FF....
13/05/14 09:03
12צפיות
אז יש Firefox Sync
13/05/14 09:15
25צפיות
כמובן שזה יעבוד רק על פיירפוקס בטלפון, אבל גם זה משהו .

אפשרות אחרת (וזו שאני משתמש בה) היא שירות כמו Xmarks ששומר לך ברשת את המועדפים, ואז אפשר לסנכרן אותם לכל מכשיר ומחשב. מה שכן, סינכרון למכשירים ניידים עולה 1$ לחודש, ומשלמים על שנה שלמה. אני משתמש בשירות הזה כבר שנים, עוד מאז שהוא נקרא Foxmarks (או משהו דומה) וחינמי, אבל מבחינתי זה שווה את הכמה גרושים בחודש. יכול להיות שיש שירותים אחרים, פשוט לא טרחתי לחפש.
צריך רק קבוצת מועדפים לטיול חו"ל
13/05/14 10:02
22צפיות
אולי אעתיק את הקישורים למסמך (וורד? PDF?)ומשם אדלה אותם...
הכי פשוט - תשלח מייל לעצמך עם הקישורים
13/05/14 10:58
27צפיות
תבנה את זה בצורה ברורה:

תיאור/שם אתר
קישור

תיאור/שם אתר
קישור

.
.
.

אם זה משהו חד פעמי אז באמת שלא צריך להסתבך יותר מדי.
צודק. רעיון.
13/05/14 11:03
23צפיות
רגע, אבל בעצם אני מסנן את עצמי

שחרור מחסימה
12/05/14 20:08
49צפיות
הי,
יש אפליקציה, או משהו במכשיר, שמאפשר לי לדעת מתי מישהו שחרר אותי מחסימה?
נגיד מישהו חסם אותי משיחות ואחרי יומיים שחרר את החסימה. יש דרך שהטלפון יידע אותי ששוחררתי?
תודה
º
מה הכוונה חסם משיחות? שם אותך בבלק ליסט?
12/05/14 20:15
13צפיות
או בלק ליסט
12/05/14 20:17
21צפיות
או דרך המכשיר עצמו
לא מכיר, ולא מאמין שיש (אשמח להתבדות)
12/05/14 20:30
19צפיות
אבל להתקשר דרך מספר אחר, כנראה יתן לך את התשובה אם חסמו או לא
אלא אם שמו על accept only list / white list
המטרה שלי הפוכה
12/05/14 20:44
17צפיות
אני חסמתי מישהו ואיך ששיחררתי הוא התקשר. רציתי לדעת אם זה סתם צירוף מקרים. תודה
º
אולי הוא שם אפליקציה של "נודניק"
12/05/14 20:51
13צפיות
º
מעניין אם יש כזו
12/05/14 20:52
8צפיות
נתקלתי בעבר באפ' שטוענת שהיא עושה את זה
12/05/14 20:54
23צפיות
לא בדקתי
º
מעניין. תודה
12/05/14 20:56
7צפיות
º
זה גם מה שאני חשבתי
12/05/14 21:38
9צפיות
שאלה על טלפון נעול
12/05/14 20:07
58צפיות
שלום רב.
לבן שלי יש גלקסי Y.
הוא נעל את הטלפון עם קוד ולא זוכר אותו.
לאחר מס' נסיונות הטלפון ננעל ומציג אפשרות לשיחות חירום בלבד.
יש צורך ברישום מייל.
גם את המייל אינו זוכר ולכן לא ניתן כלל להפעיל את הטלפון.
ניסיתי לכבותו, לשחק עם הסים , להוציא את ה SD קארד וכלום.
אנא עזרתכם.
תודה
אלעד
בנוסף
12/05/14 20:10
46צפיות
בנוסף לכך מופיעה ההודעה : "יותר מדי נסיונות שרטוטר דוגמה"
מה זה אומר?
תודה
אלעד
ניסית לפתוח אותו עם שירטוט/קוד
13/05/14 10:25
38צפיות
יותר מדי פעמים טעית ולכן הוא ננעל ומוכן להיפתח רק ע"י סיסמת GMAIL. אם אין לו את הססמא אין ממש מה לעשות. צריך לעשות FACTORY RESET דרך ריקברי. כמובן שהכל יימחק במקרה שכזה.
אפשר לנסות קודם לשנות את הסיסמא של חשבון גוגל
13/05/14 10:59
40צפיות
כמובן שצריך שהמכשיר יהיה מחובר לרשת (סלולרית או אלחוטית) כדי שהסיסמא החדשה "תתפוס".
º
תודה בסוף הצלחתי למצוא את הסיסמה למייל
13/05/14 19:55
11צפיות
סינכרון מכשיר נוט 2 למחשב
12/05/14 19:20
17צפיות
היי  אני מחבר את המכשיר למחשב הוא פותח לי את האפשרות להוריד תמונות   אך כשאני רוצה להעביר מוסיקה הוא ואני פותח את המדיה פלייר רשום לי לחבר את המכשיר אף על פי שהוא מחובר
שאלה לגבי אפליקציות באנדרואיד
12/05/14 18:58
75צפיות
שלום רב,
אם יש לי מספר משתמשים בגוגל (אחד בשביל דואר ואחד בשביל הכונן וכו'...) ואני רוכש טאבלט עם אנדרואיד,
אני יכול להגדיר את זה ככה שאפליקציית הג'ימייל תהיה לחשבון אחד ואפליקציית הגוגל-דרייב תהיה לחשבון אחר?

ועוד שאלה,
האם ישנה אפליקציה (אולי מובנית) שבה אני אוכל יקבל מיילים ממספר כתובות וגם להשיב לאותן מאותן כתובות? (כלומר, אם קיבלתי מייל לחשבון X אז אני גם אענה ממנו ולא מחשבון ראשי אחר).

תודה רבה!
אני לא בטוח שהבנתי את הכוונה
12/05/14 20:15
31צפיות
אבל אם כן אז עבור חשבון גוגל מסוים אפשר להתקין בכל מכשיר גם את הדרייב וגם את הג'ימייל, או להתקין רק חלק מהם, כלומר על מכשיר אחד את הדרייב ועל השני את הג'ימייל
אם לא זאת הכוונה, נא לחדד..

לגבי השאלה השנייה, אם המיילים הם של אותו ספק (נגיד רק של גוגל, או רק של יאהוו), אז אפשר לעבור חשבון באמצעות האפליקציה עצמה
אם מגדירים אותם (מיילים שונים) באפליקציית המייל הבסיסית, אז לא ניסיתי, אבל אני מאמין שגם שם יש אפשרות לעבור בין חשבונות
תודה, אבל הכוונה היא בדיוק ההפך....
12/05/14 20:22
31צפיות
[לגבי השאלה הראשונה].

נניח ויש לי מכשיר *אחד* עם אנדרואיד, אבל שני חשבונות בגוגל -
אחד לאימייל ואחד לכונן.
אני יכול שאפליקציית הגימייל תעבוד עבור חשבון אחד ואפליקצית הכונן עבור החשבון השני?
(אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור...).

תודה רבה
º
*תעבוד עבור = תעבוד עם.
12/05/14 20:23
9צפיות
º
אז כן, כמובן שאפשר
12/05/14 20:28
11צפיות
תודה רבה , אגב...
12/05/14 20:50
20צפיות
רק שאני אבין -
אם אני רוכש טאבלט אם אנדרויד אני לא חייב שיהיה לי חשבון גוגל כדי לפתוח אותו (כלומר כדי שהוא יהיה אקטיבי), נכון?

ואם אני לא חייב, אז איך אני מוריד את האפליקציות הנ"ל?
הרי בגוגל-פליי אני אהיה חייב חשבון (של גוגל) כדי להוריד את האפליקציות השונות, לא?
(אז אני יכול להוריד אפליקציה בגוגל-פליי עם חשבון אחד ולהשתמש בה עבור חשבון אחר?)

תודה רבה
וסליחה על כל השאלות....
עקרונית נראה לי באמת שלא חייבים לקשר אותו
12/05/14 20:54
23צפיות
לחשבון גוגל (אבל לא סגור על זה..)
אבל במקרה כזה אי אפשר להתקין מהחנות של גוגל, אבל כן אפשר להוריד ממקורות זרים שמסתובבים באינטרנט, או חנויות אחרות (חלקן "פיראטיות" וחלקן רשמיות, כמו זו של סמסונג למשל). אבל אל תצפה לאותו מבחר אפליקציות.
אבל, אם נחזור לנושא המקורי, אני לא חושב שאפשר להפעיל חשבון מייל או חשבון דרייב בלי לקשר את המכשיר לחשבון הגוגל עצמו
אני יכול לומר שזאת בעצם השאלה שלי...
12/05/14 20:55
16צפיות
נניח והחברתי לגוגל-פליי דרך חשבון א' של גוגל.
אני יכול להוריד את אפליקציית הכונן מגוגל-פליי אבל להשתמש בה עבור חשבון ב' של גוגל?

תודה!
נראה לי שיש חסר הבנה בסיסית (או שלך או שלי)
12/05/14 21:05
16צפיות
צריך חשבון גוגל כדי להוריד אפליקציות. נגיד חשבון A (החשבון הראשי של המכשיר)
רוב האפליקציות אדישות לאיזה חשבונות מוגדרים לך במכשיר
אבל יש אפליקציות (למשל דרייב, ג'ימייל ועוד) שנדרש להגדיר להן חשבון כלשהו, אחרת לא יוכלו לעבוד.
נניח תוריד בעזרת חשבון A את האפליקציה של ג'ימייל וגם של דרייב, ובהגדרות של ג'ימייל תקשר אליה את חשבון B ובדרייב תקשר את חשבון C. אז זה אפשרי.
יש מקרי דוגמת אפליקציה שניתן להוריד בתשלום מהחנות. אם קנית אותה ויש לה רשיון תחת חשבון X, אז כדי שיהיה אפשר להוריד אותה ללא תשלום נוסף למכשיר, נדרש להגדיר עליו את אותו חשבון X
ענית לי השאלה (אני חושב)....
12/05/14 21:16
13צפיות
רק כדי לראות שהבנתי:
אני יכול שהחשבון הראשי של המכשיר, שאיתו אני אוריד אפלקציות, יהיה חשבון A.
ודרך אותו חשבון A אני אוריד את אפליקציות הג'ימייל, הכונן והיומן [של גוגל] (נניח).
אבל לאפליקציית ג'יימיל אני אשתמש בחשבון B,
לכונן בחשבון C,
וליומן בחשבון D.

הבנתי נכון?
המון המון תודה!

לגבי המשפט האחרון -
"יש מקרי דוגמת אפליקציה שניתן להוריד בתשלום מהחנות. אם קנית אותה ויש לה רשיון תחת חשבון X, אז כדי שיהיה אפשר להוריד אותה ללא תשלום נוסף למכשיר, נדרש להגדיר עליו את אותו חשבון X".

תודה על המידע!
אבל כרגע אני מתייחס בעיקר לשירותים החינמיים של גוגל...
שזה יהיה רלוונטי אני אשאל...

המון המון תודה .
º
12/05/14 22:25
1צפיות
עקרונית אפשר להעתיק את קבצי ה-APK
12/05/14 23:00
15צפיות
ממכשיר שבו האפליקציות הותקנו דרך גוגל פליי, אבל לפי מה שראיתי כנראה שצריך רוט כדי לגשת לתיקייה שבה הם נמצאים, ובכל מקרה זה פיתרון עקום ולא הגיוני.
º
או כאמור "מקורות אחרים" שאינם גוגל פליי
12/05/14 23:36
4צפיות
º
כמובן
12/05/14 23:41
3צפיות
שלום לכם, אני מנסה להוריד את freedom
12/05/14 18:39
75צפיות
אבל מופיעה לי הודעה שהמכשיר חסוםכי ההורדה לא מהאתר של אנדרואיד.

האם להמשיך להוריד?

תודה
אם את סומכת על המקור שממנו הורדת את קובץ
12/05/14 20:17
51צפיות
ההתקנה, אז בטח, למה לא
איך אני יודעת אם לסמוך עליו?
13/05/14 08:19
31צפיות
קיבלתי לינק מחברה שאני סומכת עליה.

תודה

בכל מקרה, אני מתבקשת גם לרוט, מה זה אומר?

תודה ענת
אם זה צריך רוט - תעזבי
13/05/14 08:49
40צפיות
רוט זה "גישת מנהל מערכת", וזה משהו שלא נחוץ לרוב המשתמשים הרגילים. אני ניסיתי למצוא את האפליקציה שציינת, וראיתי שיש אפליקציה בשם Freedom שנמצאת בגוגל פליי - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... . האם זו האפליקציה שאת רוצה להתקין? אם לא, אז תביאי לינק בבקשה. בכל מקרה, לפני שאת מתקינה אפליקציה, גם ממקור חיצוני, את עדיין צריכה לאשר את רשימת ההרשאות, אז את יכולה לדעת בערך מה האפליקציה רוצה, ולשקול האם זה נראה לך סביר.
תודה, זה הלינק שקיבלתי
13/05/14 08:58
45צפיות
זה *בדיוק* סוג האתרים שממנו *לא* מורידים
13/05/14 09:02
41צפיות
אתרים רוסים, שמפיצים גירסאות לא ברורות של אפליקציות. במקרה הזה אז גם האפליקציה עצמה היא לא חוקית, ואין סיכוי שאני הייתי מסכים שאפליקציית צד ג' כלשהי תדמה את ה-In App Purchase של גוגל. אני מציע לחברה שלך לבדוק טוב טוב את החיובים באשראי, ולהעיף את האפליקציה הזו קיבינימט, ויפה שעה אחת קודם.
תודה, ואיך אני מוודאת שהצלחתי להעיף אותה
13/05/14 09:10
28צפיות
לקיבינימט?

נכנסתי להגדות-ישומים ומחקתי אותה. זה מספיק?

תודה ענת
זה כנראה מספיק. אני לא מכיר אפליקציות
13/05/14 09:11
30צפיות
שמתקינות עוד אפליקציה, ואני לא חושב שזה בכלל אפשרי - זה לא כמו במחשב.
º
תודה
13/05/14 09:19
6צפיות
º
זו הההודעה שמופיעה לי, למטה בקטן
13/05/14 08:46
41צפיות
זו הההודעה שמופיעה לי, למטה בקטן
טבלאט VSOUND 10 לא ניתן לגלוש
12/05/14 16:44
20צפיות