בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

thl w200 מאיביי, נשבר לו המסך
29/12/13 10:17
156צפיות
מישהו יכול לשלוח קישור מתאים לרכישת מסך? אני לא מוצאת...
לפנות למעבדה
30/12/13 07:50
57צפיות
למבינים באיביי, אשמח אם תצרפו לי קישור
29/12/13 09:22
101צפיות
לקניית כרטיס זיכרון מעל 8 ג'יגה לגלאקסי 4.

תודה
בבקשה
29/12/13 10:12
63צפיות
16 ג'יגה - http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=3...

32 ג'יגה - http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=3...

אני קניתי מהמוכר הזה הרבה כרטיסים, וכולם היו חדשים וטובים. אני מקווה שהלינקים יעבדו טוב, כי העתקתי אותם מהאפליקציה של איביי.
º
תודה
30/12/13 09:55
2צפיות
כרטיס זיכרון 16 או 32 או 64 G
01/01/14 11:00
6צפיות
הי,
אני ממליץ לך לבדוק לגבי גלקסי 4 מה הזיכרון המקסימלי שהו תומך בו כיוון שאני חושב שזה עד 32 G. אבל גם 16 ג'יגה יכולים לעשות את העבודה טוב.
כמו כן חשוב מאוד להתייחס למהירות של הכרטיס כיוון שאם אתה רוצה לשמור קייבצי וידאו או אפילו להקליט, חשוב שזה יהיה עם מהירות כתיבה גבוהה.
בכל אופן הייתי ממליץ על מהירות class 10 מינימום.
אתה יכול למצוא כרטיסים איכותיים מאוד גם בארץ בהספקה מהירה וביצועי מהירות גבוהים שמתאימים לגלקסי 4 או S4.

תבדוק בקישור הבא:
http://www.rbs-telecom.com/site/omainshop.asp?cid=...

כתובות אינטרנט מצורפות:
משהו חביב - איך מתבצע עידכון גירסת אנדרואיד
29/12/13 09:10
108צפיות
HTC העלתה אינפוגרפיקה שמתארת בצורה ויזואלית וחביבה את השלבים השונים של עידכון גירסת אנדרואיד. היא גם מבדילה בין גירסת Google Play, מכשיר "לא נעול", ומכשיר עם גירסא מותאמת למפעילה.

http://www.tgspot.co.il/htc-software-updates-infog...

אגב, באתר שלה, היא גם מפרטת באיזה שלב נמצאים העידכון ל-4.4 עבור ה-HTC One, כאשר למעט המפעילות, כל שאר הגירסאות כבר מוכנות.

http://www.htc.com/us/go/htc-software-updates/
תירוצים
29/12/13 09:53
62צפיות
גרף כזה משחררים אם העידכונים שלהם היו באים בזמן.
כשהם מושכים מעבר לחצי שנה בין שחרור הקוד של גוגל לעידכון הטלפון בפועל (אם בכלל), הם סתם ממציאים תירוצים.

ותכלס בתור לקוח משלם זה לא מעניין אותי מה הבעיות והעיכובים שקורים אצלם.
את הכסף הם קיבלו, אז שיזיזו את התחת.
אתה לוקח את זה למקום אחר ממה שהתכוונתי
29/12/13 10:03
58צפיות
שזה בסדר, פשוט אני מרגיש שאתה תוקף אותי על המחדלים של HTC .

הסיבה שהעליתי את הקישור היא כי הוא מסביר את השלבים של עידכון גירסא, ומיועד בעיקר למשתמשים שמבינים פחות.
סליחה
29/12/13 10:09
47צפיות
כמובן שלא התכוונתי לתקוף אותך אישית.
פשוט ראיתי כבר את התרשים הזה וממש התעצבנתי על המסכנות הזאת של החברות בנוגע לעידכונים.
º
היה לי ברור שאתה לא כועס עלי
29/12/13 10:13
17צפיות
בוקר טוב, כמה צריכה לעלות סוללה לא מקורית
29/12/13 08:33
71צפיות
לסמסונג גלאקסי 4, בארץ?
מקורית לדעתי תמיד עדיף
29/12/13 20:24
59צפיות
במיוחד שהמחירים ממש זולים-

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-battery&...
º
תודה
30/12/13 11:02
2צפיות
גוגל אפסס-נתקעתי עם דומיין למייל.כיצד מחלצים?
29/12/13 01:00
68צפיות
שלום,
רציתי כתובת דואל מותאמת לעסק חדש שלי. נכנסתי לגוגל אפסס רכשתי דומיין (הרכישה משם היא בעצם דרך גו דדי) וקיבלתי כתובת מותאמת.
מיד לאחר מכן הבנתי שיש לי תקופת ניסיון של כמה שבועות שאחריה אם אני לא משלם תשלום חודשי, אני ילא יכול להשתמש בשירות המייל הזה.
חשבתי שרכישת הדומיין תקנה לי שימוש במייל המותאם אישית אבל כנראה טעיתי.
בכל אופן כיוון שכבר בניתי אתר דרך הדומיין שרכשתי-ואני לא מעוניין לבטל אותו, רציתי לבדוק איך אני מבטל רק את כתובת המייל המותם אישית, כדי שאוכל לעשות אותו במקומות אחרים כמו אאוטלוק.
אני לא מצליח לעשות זאת ואני חושש שגוגל לא נותנים לי לשנות את השם משתמש איתו נרשמתי ועל כן לא משחררים לי את כתובת הדואל.
מישהו מכיר את העיב ואת הפיתרון לה?
קיבלת שם משתמש וסיסמא לגודדי? כי אם כן אז
29/12/13 13:32
45צפיות
אתה יכול לשנות דרך האתר של גודדי הכל.
גם אם לא אין מצב בעולם שאיגוד האינטרנט העולמי יתן לגוגל לנעול לקוחות בגלל שקנו את הדומיין דרכם.
תמיד יש דרך לעבור רשם.
בעיה עם תצודה של אנשי קשר בסמסונג s4
29/12/13 00:12
27צפיות
בלי שום התראה מוקדמת התצוגה של אנשי הקשר שלי השתבשה ,אייקונים נהיו גדולים ,המועדפים שלי נעלמו גם הכוכבית באיש קשר לא מופיעה
אשמח לייעוץ
lcdeal בפתח תקווה - חנות מומלצת?
28/12/13 23:56
38צפיות
יש להם ביטוח ואחריות של חברת יו.פי תקשורת בע"מ/

מכירים? מומלץ?
רום לS1 מיני
28/12/13 19:38
29צפיות
יש סטוק רום יותר טוב מICS? או שצריך רום של סיאנוגן או אחרים?
שאלה- יש הבדל באיכות הצילום בין גלקסי 3 ל-4?
28/12/13 18:35
32צפיות
האם יש הבדל גדול באיכות התמונה ובאיכות הוידאו בין גלקסי 3 לגלסקי 4?
אפשר פירוט?
תודה
התקנת google play
28/12/13 14:39
57צפיות
התקנתיגרסה 4.2.2 ל S1 עובד נפלא אבל אין לי google play או  google shop
º
אתה צריך להתקין גם Gapps מתאים
28/12/13 15:02
32צפיות
הרמקול מתנתק לי כל דקה
28/12/13 13:48
34צפיות
היי, אולי תוכלו לעזור.

יש לי סמסונג גלקסי s3 וכל פעם שאני מפעילה את הרמקול או האוזניה, זה מתנתק לי אחרי דקה / מס' דקות
ואני נאלצת להפעיל אותו שוב, ואז הוא שוב מתנתק. ואז גם המסך ננעל...

למה זה קורה?? איך אפשר לסדר את זה?
º
עושה רושם של בעיית חומרה
28/12/13 19:02
11צפיות
º
אוקיי. ומה כדאי לי לעשות? איך לפתור את זה?
28/12/13 19:14
9צפיות
º
מעבדה
28/12/13 23:23
6צפיות
שאלה
28/12/13 11:44
40צפיות
יש לי גלקסי 3, האם אזניות BEATS מתאימות?
ראיתי במספר מקומות שאומרים שלא טוב באנדרואיד למרות שהחיבור מתאים
קישור להתקנת רום
28/12/13 09:52
68צפיות
בשרשור לפני כמה ימים הומלץ לי להתקין רום cyanogen לגלקסי 1 שלי.
אשמח לקישור כיצד לעשות זאת אם אפשר משהו שיהיה מפורט ככל האפשר. אם אפשר אז גם אם תמונות והדגמות כיוון שזאת הפעם הראשונה שאני עושה את זה ואני לא רוצה לעשות טעויות.
2. האם להוריד מהטלפון או מהמחשב?
אני שואל כי בכמה מדריכים יש הורדות אבל לא הבנתי אם אני צריך להוריד למחשב ולהתקין או להיכנס למדריך ישר מהטלפון ולהוריד מהטלפון. בקיצור אני מאוד אשמח לקישור (או להסבר כאן) מפורט ככל האפשר.
תודה
בוקר טוב
28/12/13 10:38
65צפיות
לפני הכל - לגבות . אנשי קשר , תמונות וכל דבר אפשרי
ולעבודה :
אפשרות אחת באדיבות חברינו המלומדים מגיקטיים
http://www.geektime.co.il/jellybean-galaxy-s-1-2/
אפשרות שניה ( לדעתי ולנסיוני קלה יותר ) - במקרה ולא הזכרתי - מגבים .
אח"כ מכבים את המכשיר , מעלים אותו לריקברי ( יש במדריך הראשון ) ועובדים לפי מה שכתוב כאן
http://beta.download.cyanogenmod.org/install
מקפידים לעבוד לפי המדריך . אחרי +/- 15 דקות יש לך מכשיר עם גירסת ה CM הכי מתקדמת שמתאימה למכשיר .
בהצלחה
שאלת המשך - איך אפשר לודא שיש לך ביד
28/12/13 19:24
39צפיות
גרסא עם החיבור לרדיו (הסלולארי) הנכון? יצא לי לחרבש מכשיר ליומיים עד שמצאנו גרסא נכונה,, איך יודעים?
גדול עליי ... מבקש עזרה בתשלום
28/12/13 19:56
41צפיות
אני גר באזור השרון. אשמח לפניותכם
מתאם לתחנת עגינה של אייפון עבור סמסונג
28/12/13 09:40
71צפיות
היה ברשותי אייפון 4 עם תחנת עגינה למערכת שמע.
החלפתי טלפון לסמסונג 4S  , האם יש מתאם שיחבר בין הטלפון החדש לתחנת העגינה הקודמת?
אם כן , אשמח לקישור למוצר.

תודה
דדי
יש ?? אין ??
29/12/13 11:04
30צפיות
הקפצה

תודה
דדי
29/12/13 11:55
41צפיות
למיטב ידיעתי אין כזה דבר
29/12/13 13:05
37צפיות
יש כל מיני מתאמים מהחיבור הישן של אפל (30 פינים) למיקרו USB אבל שהמקסימום שזה יאפשר זה לטעון את המכשיר, זה לא יאפשר לך לנגן דרכו מוסיקה או משהו כזה.
º
תודה רבה לשניכם
29/12/13 16:06
13צפיות
לחבר אנדרואיד לתחנת עגינה של אייפון זה פשוט
30/12/13 12:10
32צפיות
(יחסית) -
http://www.ebay.com.au/bhp/bluetooth-adapter-ipod-...

מה שכן, זה לא מספק פיתרון לטעינת המכשיר, רק להשמעת מוסיקה.
ולא, אין לי מושג למה הקישור לEBAY אוסטריה...
30/12/13 12:12
23צפיות
מסתבר שיש כבל כזה
29/12/13 18:42
36צפיות
אם הוא יעבוד או לא זו שאלה אחרת
הביקורות די חלוקות:
http://www.amazon.com/CableJive-Connects-Smartphon...
בעיה טכנית מעצבנת עם אפליקצית פייסבוק
28/12/13 08:06
363צפיות
היי
לא יודע מה קרה אבל פתאום לא מצליח להיכנס לאפליקציה של פייסבוק.
אני לוחץ על האייקון מקבל את המסך הכחול ולאחר כמה שניות הוא מחזיר אותי חזרה למסך הקודם שהייתי בו.
החזרתי את המכשיר להגדרות היצרן בלי הגיבויים של גוגל וזה לא עזר.
אני מקבל לפעמים הודעת שגיאה - " כנס שוב בכניסה יחידה (SSO) "

הבעיה היא במכשיר ולא בהגדרות של הפייס כי אני מצליח להיכנס למכשיר אחר עם היוזר שלי ויוזר אחר לא מצליח להיכנס למכשיר שלי

יש למישהו רעיון??
ואני מקווה שבגלל שזה פורום אנדרואיד אף אחד לא יענה לי "קנה אייפון כבר" או משהו בסגנון תודה!
בהגדרת
28/12/13 08:15
153צפיות
מנהל יישומים ,פתח את facebook ומחק את הנתונים ואת המטמון אם יש .
בדוק במחשב שאתה בסדר עם שם המשמש והסיסמא
בדיוק אותה בעיה .כבר שלושה ימים .
28/12/13 15:10
131צפיות
אותה בעיה מעעידכון האחרון.
פירמתי את הטלפון  .מחקתי את המטמון ואת הנתונים .ועדיין אותה בעיה .אשמח לתשובה  כנ"ל
גם אצל זה ככה
28/12/13 17:18
93צפיות
עכשיו היה עוד עדכון והאפליקציה עדיין לא עובדת
לידיעה אתה
28/12/13 18:40
98צפיות
אתה יכול לגלוש בדפדפן לפייסבוק וזה סבבה רואים הכל . הבעיה שאי אפשר לשתף דברים  כי זה שולח ישר לאפליקציה שלא עובדת
גם לי יש את אותה בעיה
29/12/13 10:10
67צפיות
לאחר אחד העדכונים של האפליקציה הוא לא נותן לי להיכנס וכותב לי "כנס שוב בכניסה יחידה (sso)" מה זה אומר לעזעזל?
ניסיתי לשנות סיסמה, למחוק ניתונים, שחזור הגדות יצרן, מחיקת האפליקציה והתקנתה מחדש... כלום לא עוזר! זה כבר שבוע+ ככה.
º
אותה בעיה גם אצלי
29/12/13 10:29
53צפיות
הפתרון שלי עזר
29/12/13 10:37
165צפיות
https://www.dropbox.com/s/i21y7dfeu3jzm48/Facebook...

הורדתע את הגרסה שלפני העדכון הבעייתי - עובד פיקס
פיסבוק
30/12/13 19:28
74צפיות
לא מצליח להכנס לאפליקאציה של פיסבוק יש הודעה כל הזמן תנסה להכנס בכיסה יחידה מה עושים
פ
30/12/13 19:55
38צפיות
sso nv zv tunr מה עלי לעשות helpppppp
גם בגלאקסי 3 של אחי אותה בעיה
30/12/13 21:53
51צפיות
כל אלו שרשמו שהבעיה קיימת אצלהם - איזה מכשירים יש לכם?
כי אצלי היא לא קיימת אבל אצל אחי כן..

זה ממש מחדל מבחינת פייסבוק, וחבל שהם לא מוציאים גירסה מתוקנת של האפליקציה.
תקלה אחרי עדכון ה-FACEBOOK
31/12/13 18:42
230צפיות
לאחר עדכון האפליקציה בגלקסי 3 לא מצליח להכנס בכלל.
מקבל את ההודעה:
נסה להכנס בכניסה יחידה SSO שוב

מוכר למישהו ??
גם אני לא מצליח להיכנס ....
31/12/13 20:47
45צפיות
הסרתי והתקנתי מחדש את הפייס ועדיין לא עוזר
גם אצלי לא עובד.
31/12/13 22:32
77צפיות
לאחר עידכון הגירסה לפני כמעט שבוע האפליקציה פשוט לא עולה. כך גם לאחר 2 עדכונים נוספים (שזה בכלל קטע מוזר - יש לפחות 2 עד 3 עדכונים בשבוע לאפליקציית פייסבוק).
יש לי גלקסי 2 עם 4.1.2

האם ניתן לחזור ולהתקין גירסה קודמת של האפליקציה? איך עושים?
º
תודה ! הורדתי החלפתי בגרסה ישנה והכל עובד !!!
01/01/14 10:31
60צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום