לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

מטען נייד לגלקסי 5
16/07/14 22:02
34צפיות
היי אני מחפשת מטען נייד אשמח לשמוע המלצות מה כדי לקנות ואיפה
מה זה מטען נייד?
16/07/14 22:29
34צפיות
יש רשת חנויות samsung בקניונים ,קנה מקורי בלבד.
הכוונה למטען בלי חשמל
16/07/14 22:35
39צפיות
נגיד איזה חוזק צריך? הבנתי שיש כאלו שלא שווים כלום

ואני בת:)
את מתכוונת למנואלה?
16/07/14 22:48
115צפיות
או שאולי למארז של סוללות שמשמש מטען בשטח בעת חרום (power bank )? כאשר הוא עצמו חייב להיות טעון.
משהו כמו המוצר הנ"ל
º
הכוונה לסוללה חיצונית
17/07/14 05:29
15צפיות
לאיזו גרסא הייתם ממליצים לשדרג את הגלקסי 3?
16/07/14 16:25
119צפיות
היי.. יש לי בעיה, הפלאפון נהיה איטי ולעיתים מכבה את עצמו לבד.
ברצוני לעדכן גרסא, דבר בו מעולם לא התנסיתי אך לפי מדריכים באינטרנט אני מבין שזה לא כזה מסובך.
לכן, אשמח לקבל המלצה על רום וגרסא טובים לגלקסי 3.
אגב, האם יש גרסאות שמתעדכנות באופן אוטומטי? כמו הנקסוסים למיניהם?
תודה לעוזרים .
עדיף לבצע wipe data-factory reset
16/07/14 21:52
80צפיות
והוא יחזור לנעוריו.
º
אכן פתרון מומלץ.
17/07/14 00:32
34צפיות
שכחתי לציין שיש עליו "גרסא מקוסטמת"
17/07/14 01:45
54צפיות
אחד החברים שלי שיחק איתו בעבר וצרב לי גירסא מקוסטמת בעברית (משהו כזה)
האם עדיין אם אעשה את מה שכתבתם זה יחזור להגדרות היצרן?
שאלה נוספת, איך אוכל לעדכן באופן אוטומטי לגרסא חדשה יותר?(יש לי כמה חברים שקנו את הפלאפון מחברת סלקום והם כל כמה זמן בודקים עדכונים ובמידה ויש הם מורידים ומתקינים דרך "הגדרות"-> עדכוני תוכנה ?? )
תודה על העזרה!
הוא יחזור לגירסה המקוסמטת
17/07/14 08:21
56צפיות
זה מבחינת המכשיר הגדרות יצרן .אין חזרה אחורה לגירסה לפני לפני .
פעולה זו תימחק זבלה שיש במכשיר שכנראה גורם לו לפעול לאט.
זה אומר למחוק הכל ולהתחיל מחדש?
17/07/14 09:55
33צפיות
אם אעדכן גרסה לאחר מכן אוטומטי - יעדכן שוב ל-4.3?
אני עדכנתי ל סינוגן
17/07/14 04:01
58צפיות
זה לא רום של סמסונג ומאבדים כמה דברים כגון HDMIOUT
יש רומים משופצרים של סמסונג כגון   HDROM  צריך לזכור שעדכון עלול להרוס את הטלפון , נוסף לכל בחלק מהרומים המקוריים הרקוברי מקורי  מוחזר לאחר בוט בגלל
שיש סריפט שמחזיר אותו ולכן צריך רוט ושיכתוב הסקריפט  וכמו כן חייבים ריקוברי מתאים
לגרסה המותקנת סנגוגן מתעדכן ידני אבל זה כל הרום בכל אופן צריך רום שחוסם את תופעת המוות הפתאומי בכל אופן רום מקורי זה עד גרסא 4.1.2 בערך לא מקורי זה עד
4.4.4  נוסף לכל בדרך כלל צריך להתקין ולעדכן בסינוגן את אפליקציות גוגל בנפרד
בהתאם לגירסא המותקנת
בתור התחלה צריך להתקין אודין , ולבדוק האם הטלפון מכיר אותו , בדאונלוד
אם לא לנסות להחליף כבל
º
S3 יש עדכון רום מקורי עד 4.3 לא 4.1.2
17/07/14 09:57
25צפיות
גם אצלי התחיל לפני שבוע. מעניין מה זה.
17/07/14 09:53
58צפיות
חשבתי שרק אצלי.
נכתב כאן כבר מה זה,
17/07/14 15:25
51צפיות
הצטברות זבל במערכת ההפעלה.
לי זה קרה לפני חודשיים שלושה, ניצלתי את ההזדמנות וקניתי מכשיר חדש,
את ה S3 העברתי לבת הזוג לאחר ריסט למצב יצרן, עובד כמו חדש.
אוקיי אז צריך אודין ומאיפה מורידים גרסת אנדרו
18/07/14 02:54
24צפיות
גרסת אנדרואיד?
אני מתכוון לגרסא מקורית של סמסונג בכדיי שהמכשיר יהיה כמה שיותר מהיר ובלי לכבות עצמו כל כמה זמן...
נראה שלא קראת את מה שכתבתי.
18/07/14 06:46
22צפיות
אתה לא צריך כלום.
גבה את הנתונים שלך ואפס את הטלפון להגדרות יצרן, זה הכל.
אם זה לא יעבוד לך כמו בהתחלה חשוב על אפשרויות אחרות.
דחוף דחוף אפסתי את המכשיר S3 ואומר לבחור
18/07/14 10:40
33צפיות
שפה ואין עברית. מה לעשות?
º
מה קניתי אחרי ה-S3?
18/07/14 09:59
15צפיות
את הסוני Z2
18/07/14 12:12
27צפיות
אבל אני חייב להודות שבמחירי ישראל כיום לא הייתי מרשה לעצמי לקנות אותו.
מה עשית בסוף? אני מחקתי הכל ועדכנתי חדש 4.3
21/07/14 07:02
6צפיות
כמו שהיה לי אבל הפעם נקי כי החזרתי להגדרת יצרן.
הוא עדכן ל 4.3 של ינואר 2014 ולי היה 4.3 לפי עדכונים של 2013.
אפליקציה חדשה ==> LineitApp (מובן יותר )
16/07/14 13:36
601צפיות
תמונה1
                                                                                אפליקציה חדשה ושימושית!

הרעיון של האפליקציה

סמנו קו על המפה ומתי שתחצו אותו הפלאפון יעשה מה שתבחרו.

כאשר תחצו את הקו שסימנתם תוכלו לבחור שהפלאפון שלכם:

* ייפתח את השער החשמלי בצורה אוטומטית (פועל באמצעות חיוג)

* יחייג אוטומטית לכל איש קשר עם דיבורית/רמקול בזמן שאתם בנסיעה

* יעביר את עצמו למצב לרטט ( שימושי ללימודים / לעבודה (לכל אלו ששוכחים כמוני  ))

* יצלם SELFIE אוטומטי - לאחר שהאפליקציה תצלם SELFIE היא אוטומטית תפתח לכם את רשימת החברים שלכם בוואטסאפ ותוכלו לשלוח את התמונה לכל מי שתרצו בלחיצת כפתור מתי שתרצו בשביל הכייף

* יצלם וידאו של 10 שניות בצורה אוטומטית בצמתים מסוכנים לפי בחירתכם .

==>תוכלו בנוסף, ללא צורך לסמן קו בכלל, למצוא מיקום של כל איש קשר שיש ברשותו את האפליקציה גם כן (לדוגמה להורים שרוצים לדעת היכן ילדיהם ).

==> תוכלו לסמן קו על המפה ולשלוח אותו לכל איש קשר שיש ברשותו את האפליקציה, וכאשר אותו איש קשר יחצה את הקו ששלחתם לו, תקבלו הודעה ישירות לפלאפון שלכם!

מאיפה בא הרעיון?
כמה פעמים יצא לכם שחיכיתם לחבר/ה והם איחרו לכם ?
כמה פעמים שכחתם להעביר את הפלאפון לשקט ?
האם יצא לכם לנסוע לאסוף חבר כלשהו וכשהגעתם אליו תכננתם לשלוח לו הודעה או לחייג אליו כדי להודיע שאתם אצלו?
כמה פעמים יצא לכם לשבת בפאב/בית קפה או כל מקום אחר ולחכות לחבריכם שיגיעו ??
נמאס לכם לחכות למונית/אוטובוס?
נמאס לכם לחכות לטכנאי?

להורדה ופרטים נוספים לחצו כאן : https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
אחלה כלי ריגול :)
16/07/14 13:57
138צפיות
android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION
android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.CALL_PHONE
android.permission.CAMERA
android.permission.DISABLE_KEYGUARD
android.permission.GET_ACCOUNTS
android.permission.INTERNET
android.permission.MODIFY_AUDIO_SETTINGS
android.permission.READ_CONTACTS
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.READ_PHONE_STATE
android.permission.READ_SMS
android.permission.RECEIVE_BOOT_COMPLETED
android.permission.RECEIVE_SMS
android.permission.RECORD_AUDIO
android.permission.RECORD_VIDEO
android.permission.SEND_SMS
android.permission.VIBRATE
android.permission.WAKE_LOCK
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.WRITE_SMS
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
com.google.android.providers.gsf.permission.READ_GSERVICES
com.mynavy.lineitapp.permission.C2D_MESSAGE

ובמילה אחת: TASKER.
יש לך אפליקציה/כלי ש"פורס" את ההרשאות?
16/07/14 15:02
106צפיות
או שאתה עושה את זה בצורה ידנית?

אגב, בהנחה שאתה סומך על כותבי האפליקציה (אי אפשר לחיות כל הזמן בפחד), אז ההרשאות הללו אכן מתאימות לשימושים של האפליקציה.

אפרופו הרשאות, משהו מצחיק שקרה לי היום. היה עידכון לאפליקציית המקלדת TouchPal שאני משתמש בה בטלפון, אז עידכנתי. מכיוון שהיא שייכת לעדת ה-Swiftkey/Google keyboard ושולחת את כל מה שאני רושם לאתרים לצורך "ניבוי טוב יותר" ביטלתי לה את כל ההרשאות לגשת לאינטרנט בעזרת Xprivacy (אפליקציה נחוצה, אבל לא קלה לשימוש). משום מה, לאחר העידכון, היה גם עידכון לשפות והייתי צריך לעדכן אותן (למעשה להתקין מחדש), כאשר אחת מהשפות היא כמובן עברית. אני גיליתי את זה כאשר מישהו שלח לי הודעה בוואטסאפ, ולא יכלתי לענות לו, כי יש לי רק אנגלית במקלדת. לקח לי רבע שעה של משחק עם ההרשאות שביטלתי עד שסופסוף האפליקציה הצליחה להוריד מחדש את השפות. בזמן הזה נאלצתי לחזור להשתמש במקלדת סמסונג. מה אני אגיד - אתה לא יודע מה יש לך עד שזה נעלם .
תגובה
16/07/14 15:06
89צפיות
RACCOON:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2...

| אגב, בהנחה שאתה סומך על כותבי האפליקציה (אי אפשר לחיות כל הזמן בפחד),

לא פחד, הגיון סביר.

| אז ההרשאות הללו אכן מתאימות לשימושים של האפליקציה.

או, האירוניה :)

| בעזרת Xprivacy (אפליקציה נחוצה, אבל לא קלה לשימוש)

זה: https://github.com/M66B/XPrivacy?mobile=0#frequent...
וגם זה: https://crowd.xprivacy.eu
אז ככה...
16/07/14 15:22
70צפיות
תודה על הלינק, ואני מבין את הצורך, אבל אני כמעט ולא מפעיל את המחשב כשאני בבית, אז נוותר .

צודק, פחד זו לא המילה המתאימה.

לא הבנתי למה אירוניה. אם האפליקציה אכן עושה רק את מה שהיא אומרת, אז בשביל כלי אוטומציה צריך את ההרשאות הללו. השאלה היא כמה אתה מוכן "לסבול" כתוצאה מהיעדר אוטומציה כדי להגן על המידע שלך.

אני קראתי את זה (חלקית, כמובן), אבל זה לא משנה את העובדה שכאשר אני מגיע למצב שבו פונקציונליות מסוימת של אפליקציה לא עובדת כתוצאה ממשהו שאני עשיתי (ואני לא מצטער על ההגבלות שקבעתי לאפליקציה) אז לא תמיד זה קל להבין איזו הרשאה צריך לאפשר מחדש כדי לפתור את הבעיה. במקרה שלי לא היה מספיק להסתכל על ה-Usage data, אלא הייתי צריך להשתמש בהיגיון (זה היה עוד לפני ארוחת הצהריים, אז עוד הייתי מסוגל לזה ) כדי לפתור את הבעיה.
תגובה
16/07/14 16:09
57צפיות
אני תמיד משתדל להשיג ממערכת ההפעלה (מה שהיא לא תהיה, אנדרואיד במקרה זה) את המיטב תוך שימוש בכליה הפנימיים. פה ושם יוצא לי להיתקל באפליקציה עם פונקציוליות מעניינת, ובעקבות כך אני שואל את עצמי האם ניתן לקבל/לדמות/לסמלץ התהנגות זהה או דומה תוך שימוש בכלי המערכת הקיימים. בהרבה מקרים, אני מופתע לטובה מקלות הדרך (או מספר דרכים) בה אכן ניתן לקבל את ההתנהגות הרצויה. ברור שמעורבים בזה כיפופי ידיים למערכת ההפעלה, במידה זו או אחרת, ובהרבה הזדמנויות מתבצע שימוש בכלים צדדים שמאפשרים את הכיפופים הללו; הכלים האלה תמיד בקוד פתוח.

היום, אחרי שכבר חזינו במספר רב מאוד של מפתחים, ולעיתים אף חברות שלמות, מציגים הנהגות פתלתלה וחמקמקה, וזאת תוך כדי סירוב מוחלט לחשוף חלקי קוד רלוונטיים (המוטיב הפיסקאלי ברור, לפחות בחלק מהמקרים) או להוכיח חד משמעית (כי להגיד "אנחנו לא שומרים אינפורמציה" או "אנחנו הכי מאובטחים בשוק" - JUST DOESN'T CUT IT ANYMORE) שהפיתוחים שלהם אכן מה שהם מתיימרים להיות - אז לדעתי, במצב של היום, חובת ההוכחה היא על המפתח, ופי מונים ככה בקוד שאינו פתוח.

לגבי המשתמשים - כפי שאמרתי, יש להפעיל תמיד שיקול דעת, היום זה חשוב מאוד. במציאות בה אפליקציית פנס אוגרת ומוכרת אינפורמציה, "חוסמי טראקרים" מוכרים אינפורציה לבעלים של אותם הטראקרים אודות החסימות, "חוסם פרסומות" מגיע עם WHITELIST מובנה... ואפשר להמשיך, כמובן - אז במציאות כזו, אני אישית, נוטה להתרחק מאפליקציות עם שילוב הרשאות מנצח, מיקום-אינטרנט-טלפון-הודעות-מצלמה-אודיו.
אני מסכים שחובת ההוכחה היא על המפתח
16/07/14 20:04
38צפיות
וכמובן שזכותך להגיד "ההרשאה הזו/שילוב ההרשאות הזה לא מתאימים לי", או להשתמש בכלים (מובנים או חיצוניים) כדי לקבוע "גבולות גזרה" לאפליקציה - זה מה שקרה לי עם אפליקציית המקלדת .

לגבי אפליקציית הפנס הידועה לשמצה - אמנם יוצרי האפליקציה הם די נוכלים/נכלוליים, אבל אי אפשר להתעלם לחלוטין מה"רשלנות התורמת" של המשתמשים, אשר ראו רשימה ענקית של הרשאות אבל חשבו לעצמם (או, יותר סביר לא חשבו בכלל) שזה סביר/הגיוני/לגיטימי.

אגב, בגלל החשש שלי מאפליקציות עם "רשימת מכולת" של הרשאות, אני שוקל לכתוב אפליקציית אוטומציה מבוססת תגיות NFC (בטח יש לזה שם יותר טוב) שתהיה מודולרית, כלומר ניתן יהיה להתקין plugins נפרדים בהתאם להרשאות שמוכנים לתת לה. אם וכאשר אני אכתוב אותה אני מבטיח שאפרסם כאן .
אני לא זוכר אם התייחסת לטענה שלי
17/07/14 11:35
35צפיות
לפני איזה כמה זמן, לא זכור לי בדיוק מתי, לגבי קוד פתוח. זה נכון שקוד פתוח יותר טוב מקוד סגור. מצד שני, אף אחד לא הבטיח לך שהגרסא הבינארית שהורדת למכשיר לא כוללת בתוכה "תוספות" ע"ג מה שאתה יודע שיש בקוד הפתוח.
כשבונים את ה-APK של אפליקציה מסוימת, או אפילו אם נקצין את כל אנדרויד מ-AOSP - תמיד אפשר להוסיף דברים ב-BUILD. תמיד אפשר לבצע FORK ולבנות עם תוספות שלנו.

הדרך היחידה לדעת שאפליקציה לא מכילה דברים שהיא לא אמורה היא לבצע reverse code engineering. אני מוכרח לציין שלפחות ב-JAVA זה קל יותר בכמה וכמה מונים מאשר ב-NATIVE CODE כמובן
חוסמי טראקרים מוכרים מידע לבעלי הטראקרים?
20/07/14 14:21
13צפיות
כולם כאלה?
לא מזמן התקנתי כזה על המחשב (תוסף לפיירפוקס).....אאוץ'
לא, לא כולם
20/07/14 14:54
11צפיות
אבל יש מספיק שכן, והם כמובן עושים את זה בשקט.

GHOSTERY:
http://www.technologyreview.com/news/516156/a-popu...
http://www.techspot.com/news/52948-cookie-blocking...

ADBLOCKER PRO:
http://techcrunch.com/2013/10/07/adblock-plus-whit...

אם כבר גלשנו קצת מהנושא, אז אמליץ על התוספים הבאים לפיירפוקס בתחום האבטחה:
NOSCRIPT, REQUEST POLICY, DISCONNECT, ADBLOCK EDGE, CLEANLINKS

בנוסף, זה אף פעם לא מזיק להשתמש בקובץ ה HOSTS שמסופק כאן:
http://winhelp2002.mvps.org/hosts.htm
תודה רבה על המידע המקיף
20/07/14 22:15
5צפיות
אבדוק אותו לעומק בקרוב.
התוסף שאני התקנתי נקרא - do not track me ומציע גם מיסוך של כתובת המייל ומס' כרטיס האשראי אבל עם מספר כרטיס האשראי אני לא סומכת עליו אז מכבה אותו לפני שאני מקלידה את המספר (מקווה שזה מספיק).

אני גם צריכה למצוא private vpn חופשי חדש כי זה שעבדתי איתו בעבר (Cyber Ghost) הפסיק לעבוד לי על המחשב בגרסה החדשה שלו.

תודה שוב!
ממש אבל ממש לא..
16/07/14 15:19
105צפיות
אין פה קשר לריגול כלל וכלל .
האפליקציה מאוד ידידותית וההרשאות נועדו על מנת לבצע את הפעולות האוטמטיות.
TASKER היא בדיוק ההפך מ LineitApp .
ב- LineitApp אתה כולה מסמן קו ובוחר מה ברצונך לעשות כשתחצה אותו. אין פה שום סיבוך מבחינת זמנים /תאריכים וכו' .
וחוץ מזה LineitApp היא לגמרי חינמית .
דבר נוסף הוא , שיש לא מעט אנשים שכבר הורידו את האפליקציה והביקורות טובות .
אין פה שום צורך בריגול וזה ממש לא אפליקציית ריגול.
תגובה
16/07/14 16:22
64צפיות
תוכן התגובה שלך אלי היה די צפוי, כמובן. אמנם "ריגול" נאמר בהלצה מסוימת על-ידי, והכוונה לא היתה לפגוע, אבל אתה מוכרח להבין ש*חובת ההוכחה היא עליך*, כאשר מדובר על אפליקציה עם אוסף כזה של הרשאות. ברור לך, כך אני מקווה, ש"אין פה צורך בריגול... לא אפליקציית ריגול" לא באמת עובד, נכון? הקשר לכמות ההורדות/דירוגים במרקט אינו רלוונטי - בוודאי ידוע לך על אפליקציית הפנס שלה היו מעל 5 מיליון הורדות ודירוג שמדגדג 5 - ואיך זה נגמר. ממליץ לקרוא את התגובה שלי לבובו למעלה, בה אני מתייחס לזה בהרחבה נוספת.

תראה, אני מאמין בכנותך, *נכון לעכשיו*. אבל מה יקרה מחר, כאשר תקבל עסקה שלא תוכל לסרב לה מאיזה מפרסם, נניח? באם תסכים, האם תשתף את משתמשי האפליקציה בהחלטתך? זה לא תסריט בלתי מציאותי, אתה יודע. ואם אתה אלטרואיסט גמור, אז כמו שאמרתי בפתיחה - חובת ההוכחה בכל מקרה עליך.
ואגב TASKER
16/07/14 16:27
63צפיות
אז אפשר לקבל התהנגויות זהות/דומות כאשר משתמשים בו. TASKER אינו רק אסופה פשוטה של פרופילים בסיסיים מבוססי איוונטים דוגמת LLAMA או AUTOMATE IT; זה כלי אוטומציה סופר-חזק, שבעזרתו אפשר להשיג VIRTUALLY כל מה שאתה יכול לחשוב עליו.
תגובה
16/07/14 16:43
63צפיות
בוא נסתכל על שאר אפליקציות הניווט שקיימות היום בשוק ... לא אתחיל לנקוב בשמות אבל הן בהחלט משתמשות בהרשאות של מיקום .
זה שהתחלת את הדיון על ריגול רומז לזה שנרתעת (כנראה ) מהרשאות של מיקום .

אין בעיה , כל אחד יעשה כרצונו ואין טעם לפתוח על זה דיון סתמי.
אני פיתחתי את האפליקציה הזאת רק כדי לעזור ולא להוות תחליף ל TASKER או אפליקציות דומות .

אני לא חושבת שהבנת את הרעיון של LineitApp.
אבל בכל מקרה אני רק יחדד שהאפליקציה הזאת באה יותר למנוע מאשר לבצע אוטומציות :
ובמיוחד:
*למנוע תאונות דרכים - חיוג אוטומטי בזמן נהיגה עם דיבורית/רמקול.

לא באתי כאן להתחיל לפרסם את האפליקציה כדי לקבל כמות הורדות גדולה.
סך הכל , רציתי ליידע את האנשים שקיימת אפליקציה נוספת פשוטה שאני משתמש בה המון , שיכולה לעזור .

אם יש שאלות בנוגע לאפליקציה אשמח לענות.
תגובה
16/07/14 19:36
49צפיות
| בוא נסתכל על שאר אפליקציות הניווט שקיימות היום בשוק ... לא אתחיל לנקוב בשמות אבל הן בהחלט משתמשות בהרשאות של מיקום .

והנקודה היא? בוודאי שאפליקציות ניווט משתמשות במיקום. אגב, מפות אופליין, כמו אלו שאני משתמש בהן, לא זקוקות למיקום ואינטרנט יחדיו - מורידים את המפות הרלוונטיות מראש, וסוגרים את הרשאת האינטרנט, או את האינטרנט במכשיר.

| זה שהתחלת את הדיון על ריגול רומז לזה שנרתעת (כנראה ) מהרשאות של מיקום

זה דווקא מהדברים שפחות מפריעים לי. גם לאפליקציית מזג האויר האהובה עלי יש גישה למיקום, מן הסתם - רק שאני בוחר לא להשתמש באפשרות הזו, אלא להגדיר מיקומים ידועים מראש. הבעייתיות מתחילה בשילוב של מיקום עם הרשאות נוספות, במיוחד אינטרנט; כל שאר ה"ירקות" זה רק הבונוס - ובאפליקציה שלך יש "בונוסים" בעייתים מאוד - מצלמה, אודיו, גישה לשיחות והודעות.

| אין בעיה , כל אחד יעשה כרצונו

נכון, אבל עם זאת...

| ואין טעם לפתוח על זה דיון סתמי.

...אני לא מרגיש שדיון באפליקציה שלה אוסף של הרשאות בעייתיות הוא סתמי.

| אני פיתחתי את האפליקציה הזאת רק כדי לעזור ולא להוות תחליף ל TASKER או אפליקציות דומות .

לא טענתי לרגע. הסברתי את העדפותיי להכפיף את המערכת הקיימת לצרכיי, תוך שימוש בכלים כמו TASKER.

| אני לא חושבת שהבנת את הרעיון של LineitApp

דווקא די ברור לי.

| למנוע תאונות דרכים - חיוג אוטומטי בזמן נהיגה עם דיבורית/רמקול.

אממ, יש לאנדרואיד זיהוי קולי? אפשר להגיד "התקשר ל <שם של איש קשר>", למשל. אפשר לשלב את זה באוטומציה כתלות במיקום, או חציה של רף גאוגרפי מסוים בעזרת TASKER.

| לא באתי כאן להתחיל לפרסם את האפליקציה כדי לקבל כמות הורדות גדולה.

בין אם זו היתה המטרה או לא, לא רואה פסול בלפרסם את עבודתך.

| סך הכל , רציתי ליידע את האנשים שקיימת אפליקציה נוספת פשוטה שאני משתמש בה המון , שיכולה לעזור .

ואת זה עשית בפורום, כלומר, די ציפית לקבל תגובות. אחת התגובות, שלי, מתייחסת לבעייתיות, כך בעיני, באוסף ההרשאות שהאפליקציה מבקשת.

בכל מקרה, אני מאחל לך בהצלחה :)
תגובה
16/07/14 21:56
46צפיות
תודה על ההתייחסות !

רציתי להדגיש שזה ממש לא "אוסף של הרשאות בעייתיות".
ובכדי לחדד את העניין , כל האפליקציה מבוססת על אישורים הדדיים .

זאת אומרת , אם אדם X רוצה לדעת היכן אדם Y האפליקציה תשלח לאדם Y הודעה שאדם X רוצה לדעת היכן הוא נמצא במידה ואדם Y יאשר זאת האפליקציה מהצד שלו תשלח את המיקום לאדם X .
וכנ"ל לגביי שליחת קו .
בגלל זה אמרתי שלא הבנת את הרעיון של האפליקציה.
אין פה שום מעקב או "ריגול " .. הכל  מתוזמן על פי אישורים מ 2 הצדדים כך שלא נוצר פה מצב של "הרשאות בעייתיות".

לגבי זיהוי קולי ... תכונה מאוד בעייתית במיוחד במערכת אנדרואיד ומשתנה ממדינה למדינה על פי המבטא .
ככה שאתה יכול למצוא את עצמך במהלך נהיגה , מנסה שהפלאפון יזהה את קולך ובסוף מתקשר לאיש קשר אחר ( מניסיון , קורה המון! ) .

זה ממש פשוט לסמן קו ולבחור איש קשר ולא צריך לזכור לדבר אל הפלאפון באם בכלל הוא יחייג.

אגב, שכחתי לציין בנוסף , שהאפליקציה שומרת את הקו על המפה , כך שלא צריך לסמן את אותו קו עשרות פעמים אלה מספיק פעם אחת.

תודה רבה. :)
נשמע מגניב ביותר!
16/07/14 23:50
57צפיות
בטח ינוסה בהמשך
תודה ...
16/07/14 23:58
48צפיות
שמח שאהבת ! :)
שימו לב!
23/07/14 14:59
4צפיות

בוצע עדכון גרסה:
* תוקן באג בשיחה אוטומטית
* נוסף סרטון פתיחה
* שינוי עיצוב
* תיקון באגים בקבלת מבצעים מבעלי חנויות בקניונים
ירידת גירסת אנדרויד
16/07/14 12:15
67צפיות
יש לי סמסונג גלקסי i9070 עם התקנה של גירסה 4.1.2 שנעשתה בחנות ביום הקנייה.
החלטתי לרדת לגירסה המקורית 2.3.6
והשאלה שלי האם הגיבויים שאצור בגירסה 4.1.2 לנתוני אנשי הקשר ורשומות לוח השנה,
יתאימו ללא איבוד או שיבוש מידע כשאשחזר לתוך גירסה 2.3.6 ?
(מדובר בגירסה עברית בשני המקרים)
תלוי איפה תגבה
16/07/14 13:33
36צפיות
אם תגבה לחשבון גוגל - אין בעיה. אם תעשה גיבוי באמצעות אפליקציה אחרת, אז צריך לוודא שהאפליקציה מסוגלת לפעול בגירסת אנדרואיד המיושנת. גם שים לב שלפני גירסא 4 לא הייה תמיכה מלאה ביישור לימין של טקסטים משולבים (עברית + ספרות), מה שאומר שתיאלץ למצוא גירסא של סאני (היבואנית) או של אחת המפעילות (לא מומלץ - יהיו הרבה אפליקציות זבל שיאטו את המכשיר עוד יותר) או רום (ROM) "מבושל" של יוצר ישראלי (או אולי ערבי או פרסי - גם הם סובלים מבעיות של יישור לימין).
מה בקשר לגירסה 2.3.6 בלי הממשק העיברי ..
16/07/14 15:08
30צפיות
אני לא חייב שהתפריטים ושמות הקיצורים יהיו בעברית.
האם אחרי התקנה של גירסה "נקייה" של סמסונג באנגלית
תהיה לי אפשרות להוריד מקלדת עברית
ולכתוב ולקרא עברית במכשיר ?
לכתוב כן, לקרוא לא בטוח
16/07/14 15:27
21צפיות
מקלדת אפשר להתקין גם אם המובנית לא תומכת בעברית, ואת הפונטים יש. אם לא תתקין גירסא שיש בה יישור לימין אז כנראה יהיו לך כל מיני בעיות: למשל אם תקבל ממישהו סמס שכולל מספר, אז הוא יגיע הפוך. כלומר במקום 0501234567 יגיע לך 7654321050 (במלל, לא בהכרח במספר הטלפון שממנו הגיעה ההודעה). כנ"ל סמסים על מבצעים והנחות - "%02 הנחה בקניות ברשת גולף" למשל.
º
אוקיי, תודה!
16/07/14 15:38
7צפיות
חשבון מייל בסלולרי
16/07/14 09:44
63צפיות
המכשיר note3.
הוספתי למכשיר את חשבון ה netvision  שלי  דרך email.
האם אפשר להוסיף תיקיות  לארגון המיילים לחשבון מייל הזה ? ואם כן איך? ניסיתי דרך האתר של נטוויז'ן להוסיף תיקיה , אך היא איננה מופיעה בסלולרי.
אם אי אפשר האם ישנן אפליקציות אחרות שאפשר לעשות זאת?
תודה
סינכרון דו כיווני (כולל תיקיות) מחייב IMAP
16/07/14 09:53
33צפיות
תבדוק האם אתה יכול לגשת למיילים של נטוויז'ן באמצעות IMAP (זה פרוטוקול תקשורת אחר, ששונה מ-POP3), דרך ההגדרות באתר או אולי דרך שירות הלקוחות. מניסיון שלי עם חשבון בבזק בינלאומי, אין אפשרות כזו. בלי קשר, האם העלות של תיבת הדואר הזו (גם אם היא "בחינם" בגלל שאתה לקוח של נטוויז'ן) באמת משתלמת? לא עדיף לעבור לחשבון אינטרנטי חינמי כלשהו?
תודה ועוד..
16/07/14 10:01
22צפיות
1. אם אני לא רוצה סינכרון דו כיווני , רק לסדר בתיקיות את המיילים שמתקבלים בסלולרי , כיצד אני יכול לייצר תיקיות ?
2. הבעיה שלי עם החשבון הזה היא שיש לי כל הרבה מיילים בו ( אלפים ) יש דרך יעילה להעביר את זה כמו שזה על התיקיות לgmail?
לייצר תיקיות - אולי אפשר עם אפליקציה אחרת
16/07/14 11:05
22צפיות
אני לא משתמש במייל כזה, אז אין לי המלצות ספציפיות. יש את K9, ולפני כמה ימים הייתה המלצה על אפליקציה נוספת (שאני לא זוכר את שמה).

העברת מיילים לג'ימייל זה משהו אפשרי, אבל יכול להיות מסובך. כשהעברתי את המייל של זוגתי מבזק בינלאומי לג'ימייל אז השתמשתי במנגנון המובנה של ג'ימייל לשלוף את המיילים מהתיבה, אבל לא יכלתי לשלוף את המיילים שנשלחו. מה שעשיתי זה העתקתי אותם מתיקיית דואר נשלח לדואר נכנס, חיכיתי שהם יישלפו בג'ימייל, ואז העברתי אותם לתיקיית הדואר הנשלח בג'ימייל. אגב, אם יש לך את המיילים על תוכנה במחשב (למשל Outlook Express או Thunderbird) אז זה יותר קל. הסינכרון הדו-כיווני שקיים בג'ימייל (צריך רק לאפשר אותו בהגדרות) אומר שאתה יכול גם להכניס מיילים אל תוך הג'ימייל, גם אם הם לא נשלחו אליו במקור. פשוט מגדירים בתוכנה הרלוונטית את חשבון הג'ימייל ומעתיקים את המיילים מהתיקיות שקשורות לחשבון של נטוויז'ן לתיקיות שקשורות לג'ימייל. את זה אני עשיתי כאשר עברו בעבודה שלי ממייל מבוסס שרת קיקיוני כלשהו ל-Google Apps. זה הרבה עבודה, במיוחד אם יש הרבה תיקיות, אבל זו דרך טובה לדאוג לגיבוי של המיילים.
העברות לגימייל
16/07/14 11:18
24צפיות
את  הדבר הזה כבר יש לי, אבל אין לי את הגיבוי שהצעת לגבי מיילים שנשלחו...
אבדוק את ה   K-9 אולי שם אפשר יהיה לייצר תיקיות.
תדוה
מישהו שמתמצא ב K9
16/07/14 11:48
26צפיות
הורדתי האפליקציה , הגדרתי imap ומצליח להתחבר לכל התיקיות שנמצאות בoutlook ,ממש כפי שרציתי .
אלא מה , אינני מצליח להוציא מיילים מהסלולרי... משהו בהגדרות???     
º
תבדוק הגדרות של דואר יוצא, הן כנראה ב-SMTP
16/07/14 11:56
14צפיות
º
כלומר, ההגדרות צריכות להיות SMTP
16/07/14 11:56
13צפיות
הצלחתי!
16/07/14 12:01
20צפיות
נעזרתי ביוטיוב, עשיתי הגדרה אוטומטית , הדבר היחיד שהיה צריך לשנות זה את הport לרשום 25 במקום 581( משהו כזה).
והפלא ופלא , זה עובד!!!
תודה
עכשיו תתחיל להודיע לגורמים הרלוונטיים
16/07/14 12:08
33צפיות
על המייל של ג'ימייל, ותראה האם עדיין משתלם לך להחזיק במייל אצל ספקית האינטרנט שלך.
דרך אגב
17/07/14 21:25
17צפיות
אתה יכול להגדיר כלל במייל של ספקית האינטרנט שלך שכל מייל יועבר אוטומטית לג'ימייל.
בדוק עם שירות הלקוחות שלהם כיצד לעשות זאת.
תודה , אבל מה שהתכוונתי
18/07/14 10:40
16צפיות
זה לא להעביר את המיילים אלא כיצד אני יכול בצורה יעילה להעביר אלפי כתובות מייל (חלקן בעברית) מהמייקרוסופט אאוטלוג לגימייל.
איך מכבים את האוטוקורקט בנקסוס 5?
15/07/14 16:09
34צפיות
אנרואיד 4.4.4.

מקלדת רגילה + swiftKey

תודה
Note screen morroring
15/07/14 14:57
45צפיות
יש ברשותי טלפון נוט 2 וטאבלט נוט 8.
האם יש דרך לשלוט בטלפון ואפליקציות בו דרך הטאבלט ולהפך?
בעזרת TeamViewer
15/07/14 15:05
38צפיות
יש אפליקציה בשם TeamViewer שדרכה שולטים על מכשירים/מחשבים, ואפליקציה אחרת בשם TeamViewer QS (ר"ת של Quick Support) שמאפשרת להשתלט על מכשירי האנדרואיד השונים. לא כל המכשירים נתמכים, אבל מניסיוני ה-S3 נתמך, כך שסביר להניח שגם הנוט ייתמכו.
º
סליחה, S4, לא S3
15/07/14 15:05
13צפיות
בחלק מהמכשירים צפיה במסך מצריכה רוט,
15/07/14 20:41
30צפיות
דוגמת נקסוס 4, שעל מנת לאפשר לQS לעבוד צריך שתהיה הרשאת רוט לתוכנה.
כשיש כזו - עובד בצורה נהדרת!
מסך שחור עם קבלת שיחה
15/07/14 11:04
57צפיות
עם קבלת שיחה המסך כבה ולא ניתן לבצע כל פעולה כולל להשיב לשיחה. גם כיבוי והדלקה לא עוזרים.
חיישן קרבה דפוק
15/07/14 12:08
54צפיות
ככל הנראה חיישן הקרבה (Proximity), זה שמסייע בחסכון בסוללה בזמן שיחת טלפון, נדפק. נסה לבטל אותו דרך התפריטים; זה אפשרי בחלק מגרסאות האנדרואיד.
תפקידו של חיישן הקירבה
16/07/14 09:25
46צפיות
למנוע לחיצות אקראיות במהלך שיחה בגלל המגע של המסך עם האוזן/לחי/פנים...
אולי ניתן לבטל אותו אך זה בהחלט יכול ל'שגע' תוך כדי שיחה.

האם יש על הנייד מגן מסך ו/או case וייתכן שהוא מטעה את החיישן?
איזה מכשיר והאם מותקנים מגן מסך ו/או case?

אלי
קרה לי דבר דומה
16/07/14 19:54
29צפיות
במכשיר Samsung Galaxy S ששהה מספר דקות בסביבה מימית (:
כתוצאה מקורוזיה החיישן "השתגע" ולא היה ניתן לנתק אותו דרך מערכת ההפעלה. המצב הפך בלתי נסבל עד כדי כך שהייתי צריך להחליף טלפון (אף מעבדה לא רצתה להתעסק עם זה בגלל הקורוזיה).
חיבור מקלדת ועכבר פול סייז לאנדרואיד ולפטופ
15/07/14 10:20
28צפיות
אלחוטי כמובן....
אשמח להמלצות לדגם טוב זול ואיכותי,,,,
שייתחבר לגלקסי S5 וגם ללפטופ...
חשוב שיהיה בגודל מלא (נוחות - שהכפתורים יהיו במיקום הגיוני), שלא ייטחן סוללות ושירגיש טוב ביד - שלא יהיה זול ושביר.....

תודה מראש,
אפשר לקנות מוצרים שמתחברים בבלוטות'
15/07/14 10:27
20צפיות
ואז לא צריך גם את הדונגל הקטן שיכול ללכת לאיבוד.
יש לי בעבודה Logitech K260
15/07/14 10:37
19צפיות
המקלדת מוצאת חן בעיניי...
יש לה דונגל- לא הצלחתי למצוא איך אני מקשר אותה לאנדרואיד....
ברשת יש הסברים על מקלדות אחרות שיש להן כפתור "connect" אצלה אין....
מחברים עם כבל USB OTG
15/07/14 10:48
22צפיות
קונים באיביי בדולר או פחות. אם המכשיר תומך ב-USB Host אז לא צריך לעשות כלום, אבל יש מכשירים (למשל הנקסוס 4) שמחייבים התעסקות טכנית כלשהי. ל-S5 לא אמורה להיות בעיה (ב-S4 שלי אין בעיה).
תודה על התגובות- נראה לי שאקנה עריסה לS5
15/07/14 11:25
20צפיות
היא כוללת כבר כמה חיבורי USB+HDMI
טאבלט אסוס תקוע
14/07/14 23:26
34צפיות
נתקע עם מסך פתוח חציו המקלדת ועוד.לא מגיב כלל ?
גיבוי תמונות |מצלמה
14/07/14 23:17
129צפיות
גלקסי 1
CM10

יש תמונות חדשות שצילמתי
מבקשת לעשות גיבוי אוטומטי (לגוגל +)
ולא מתעדכן

יכולים לתת לי כיוון - מה לא תקין

תודה
וימים שקטים
º
14/07/14 23:18
20צפיות
אולי מישו
15/07/14 15:42
40צפיות
תובנות
מחשבות
כיוונים...

תודה
גיבוי אוטומטי
15/07/14 17:53
69צפיות
יש כמה דברים שאת צריכה לוודא שהם מסומנים.
הגדרות
חשבונות וסינכרון
תבחרי את חשבון ה gmail שלך ובתוכו יש תת קטגוריות. תראי שתמונות גוגל+ מסומן

מקום נוסף
הגדרות גוגל+ (אייקון אפור עם האות g וגלגל שיניים)
לבחור גוגל +
גיבוי אוטומטי
ושם יש לך אפשרויות לבחור מתי הגיבוי יתבצע (תמיד, דרך wifi בלבד, רק עם חיבור למטען)

דבר נוסף שאת צריכה לבדוק זה האם את משתמשת באפליקצית הצילום המקורית או באפליקציה אחרת.
אם את משתמשת באפליקציית צד ג' שהורדת ומיקום הקבצים שונה מברירת המחדל את צריכה לוודא שבאפשרויות גוגל + מסומן גיבוי תיקיות מקומיות, ואז יתבצע לך גם גיבוי תמונות מ whatsapp וכו'.

תודה - אנסה ,אפעלפי ש...
16/07/14 09:18
22צפיות
לא את כל המקומות שציינת מצליחה למצוא ...

בכל מקרה
אנסה
ואספר אם ואיך התקדם..

תודה
יכול להיות שהתפריטים מעט שונים
16/07/14 09:40
15צפיות
אין לי את המכשיר שלך ואצלי התפריטים באנגלית אז יכול להיות שיש קצת שינוי בשמות
אבל זה הכיוון
בהצלחה.
אני ממליץ להשתמש בדרופבוקס
16/07/14 09:18
29צפיות
עובד פיקס!
תדרי דור 4 ארה"ב-ישראל
14/07/14 22:20
63צפיות
עמדתי לקנות באמאזון גלקסי S5, unlocked-International version
כשמישהו אמר לי שלא בטוח שהוא יעבוד בארץ בLTE (דור 4) כי יהיה הבדל בין תדרי LTE שמשווקים בארה"ב לבין אלו שבארץ.

מישהו יכול להסביר/לאמת אמירה זו?

תודה רבה
קרא את הדיון הזה ואת הקישורים שבתוכו
14/07/14 22:23
48צפיות
אלא אם יש לך גם סים אמריקאי
14/07/14 22:32
44צפיות
אל תקנה אחת הגלקסי מאמזון. תעשה חיפוש בפורום הזה ובפורום סלולר (מספר 117) על "נעילה איזורית" של סמסונג.
נקסוס 4 .קושי בחיבור עכבר ומקלדת BLOutth
14/07/14 21:51
46צפיות
היי.אין לי אפשרות לחבר את הטלפון למכשירים הנ"ל   דרך  OTG .יש הצעות?
º
אם זה בלוטות', למה צריך לחבר עם OTG?
14/07/14 22:10
16צפיות
בלוטות לא מצליח
15/07/14 03:45
25צפיות
למצוא אותו.אז ניסיתי בOTG
אבל מה חיברת לכבל USB OTG?
15/07/14 05:28
23צפיות
אם אלו רכיבים שהם בלוטות' בלבד, איך יש להם בכלל דונגל לחבר?
º
(בלי קשר, N4 לא תומך בOTG בלי הרבה התעסקות)
15/07/14 07:56
15צפיות
º
נכון! אני כל הזמן שוכח את זה
15/07/14 08:11
11צפיות
אם
15/07/14 13:42
16צפיות
נקסוס 4 לא תומך .למרות גרסה מעודכנת 444 .אז אין טעם.
עדיין לא לגמרי ירדתי
15/07/14 15:23
28צפיות
דאא
לסוף דעתך , אבל
גגל על מוצר בשם Rii Touch 330
מתיחבר BT לנקסוס 4 אצלי ועובד נהדר
º
איזה נקסוס 4 "אצלי"? הוא לא הועבר הלאה?
15/07/14 15:42
10צפיות
º
פחות משבוע .. מי סופר
15/07/14 15:58
8צפיות
אפה רכשת אותו9
? אפה רכשת אותו
15/07/14 17:07
17צפיות
תתתתתגיד
חיפוש קצקצר
15/07/14 17:10
18צפיות
הניב את זה בתור דוגמה
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-keyboard&am...
אם
15/07/14 14:01
11צפיות
נקסוס 4 לא תומך .למרות גרסה מעודכנת 444 .אז אין טעם.
חברתי
15/07/14 13:40
13צפיות
את המתאם לעכבר,דונגל
N9005 SWV4.4.2
14/07/14 15:44
44צפיות
שלום לכולם!
יש לי מכשיר נוט 3 (N9005) שהתעדכן FOTA לפני כמה ימים ומאז כל מיני פיצ'רים לא עובדים.
בנוסף צריך לציין שהמכשיר בשימוש KNOX בנוסף (אבל זה לא אמור להפריע לפעילות הסטנדרטית של המכשיר נכון?)
1. אין אפשרות לבטל נעילה של המכשיר (היתה אפשרות של "ללא נעילה" ועכשיו יש רק את הרגילות של "החלק" וכו')
2. S voice  לא עובד (אלא אם לוחצים על הכפתור בית פעמיים)
יש למישהו רעיונות איך לפתור את הבעיות האלה? עוד מישהו סובל מזה?
כמה תשובות (ושאלות)
14/07/14 16:05
35צפיות
קודם השתמשת ב-KNOX או לא? אם לא, אז יכול להיות שחלק מהמגבלות הגיעו ביחד איתו, למשל חיוב של נעילה כלשהי. אני לא יודע אם אפשר לבטל את ה-KNOX, אבל אם זה אפשרי, אז כנראה שזה יפתור את הבעיה של 1.

לגבי 2 - איך זה היה קודם? אצלי ב-S4 ה-S Voice עבד רק בלחיצה כפולה על מקש הבית. ביטלתי אותו כי זה זבל של דבר, אבל זה אני .
תשובות
14/07/14 16:08
25צפיות
1.נוקס עבד גם קודם ולא חייב נעילה במצב רגיל אלא רק בכניסה למצב נוקס
2. עד לפני העדכון (אני מניח שבערך אז) הייתי יכול להגיד "hi Galaxy" מכל מסך וה S voice היה נפתח.
דר"א אני עובד עם Smart luancher אבל עבדתי איתו גם לפני כן וזה עבד בסדר גמור.
מכיוון שאני לא משתמש ב-KNOX
14/07/14 16:15
30צפיות
אז אני לא יודע מה אפשר לעשות לגביו. אם אין בו הגדרות שמאפשרות לבטל את הנעילה אז אולי היה עידכון של האפליקציה שלא מאפשר יותר לבטל נעילה לחלוטין. לדעתי זה לא נכון שלא תהיה בכלל סיסמא (אפילו צורה) על המכשיר, אבל אם לפחות "החלקה" פעיל אז זה הכי פחות "מפריע".

לגבי ה-S Voice תבדוק את ההגדרות. יכול להיות שמשהו השתנה בהן. מכיוון שאני לא משתמש בזה אני לא יכול לעזור יותר.
מכשיר שני
14/07/14 15:11
75צפיות
שלום!
מקווה שאני בפורום הנכון. יש לי (בשעה טובה) samsung s4 mini. הצרכים לא מרובים ולא רציתי מסך גדול ולכן בחרתי במכשיר זה. יחד עם המכשיר עולה הצורך לרכוש מכשיר נוסף שישמש גיבוי לי (חמסה חמסה) וגם לשאר בני המשפחה וחברים שנתקעו כבר לא פעם עם בעייה של מכשיר סלולארי שהתקלקל ואז קשה לתפקד בצורה נורמלית.
המטרה היא להשיג מכשיר שיוכל לעשות את הצרכים המינימליים - שיחות, אולי קצת לצלם, waze, whatsapp, אתרי חדשות, פנס, יוטיוב. התקציב מאוד דל - 400 ש"ח.
כאשר חיפשתי מכשיר סביב צרכים אלו נאמר לי שהציפיות שלי גבוהות מדי ולרוב מכשירים סביב תקציב (מחודשים, משומשים או חדשים) זה באים עם עם 512 מגה זכרון ראם מה שלא יאפשר ל waze לעבוד בצורה נורמלית - דבר די קריטי עבורי ועבור שאר בני המשפחה.
אני מוכן לרכוש מכשיר יד שנייה אבל עדיין לא מצאתי מכשיר עם זכרון מספק.
האם אני טועה בדרישה לזכרון של 1 גיגה ומעבד של 1 גיגה כדי שה waze יעבוד לי ללא בעיות? האם אני צריך להגדיל את התקציב לאור הצרכים?
האם למשל samsung mini s2 או young יוכלו לספק לי את הצרכים הללו?
תודה לעונים.
גילוי נאות
14/07/14 15:12
59צפיות
שאלתי את אותה שאלה בפורום סלולאר
נצל"ש
14/07/14 15:16
44צפיות
אם אני כבר כאן - יש סרטונים ביוטיוב שאני לא מצליח לראות כי הפורמט אינו נתמך. מה עלי להתקין כדי שהפורמט כן יתמך וכן אוכל לראות? איזה פלאש? אם כן איזה פלאש להתקין?
תודה לעונים!
הייתי הולך על זה בתור מכשיר שני/גיבוי
14/07/14 21:19
36צפיות
נתונים מצויינים למחיר .

http://www.doogeemobile.com/doogee-dg800-android-4...

מותג סיני באותה רמה של THL ומרעיו. עושה את העבודה. לא צריך יותר והמחיר מצויין. בסביבות 350 שקל אתה מקבל אחלה מכשיר בלי שידחפו לך מכשירים מחודשים ודגמים ישנים.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום