בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

שאלה לגבי גלאקסי 4 ועדכון קיט קאט
04/06/14 22:52
47צפיות
שלום,
ברשות בני מכשיר גלאקסי 4 בן שנה שמור מאוד מאוד, נרכש ביבוא מקביל.
היום הוא ניסה לשדרג את מערכת ההפעלה לראשונה ישירות מהמכשיר,
לאחר 3 קבצי עדכון עד לקבלת מערכת קיט קאט הכל עבד קשורה אבל בסיום
ההתקנה הבחנו במספר ליקויים כגון שהמכשיר לא קיבל את חשבון הגוגל שלו והיו
מספר חוסרים של של אפקליציות אפילו גולגל פליי לא היה.
ביצענו שיחזור הגדרות יצרן והוא התחיל לשחזר את הנתונים האישיים מגוגל וכו..
תוך כדי העבודה המכשיר הפסיק לפעול, כל הדלקה מסתיימת בכיבוי עצמי תוך מספר שניות.
אשמח לשמוע על אפשרויות לטיפול בבעיה.
האחריות על המכשיר נסתיימה.
תודה,
יובל
איפה נמצאות המפות השמורות של Gmaps באפליקציה
04/06/14 19:02
43צפיות
יצרתי מפה אישית דרך Gmaps במחשב שלי ושמרתי אותה תחת my costume maps,
כאשר נכנסתי, תחת אותו חשבון, ל Gmaps בסלולר - לא הצלחתי למצא את המפות השמורות שלי. ליתר דיוק - לא מצאתי שם אופציה כזו

הוורסיה שיש לי על המכשיר היא ורסיה 8

ניסיתי לחפש בעזרה שלהם אבל ללא הצלחה
יש דוגמא מעשית
04/06/14 20:21
55צפיות
והחשוב ביותר סעיף 6 ensure that location services are turned on
לודא ששרותי המיקום במצב ON
הנה
הדוגמא לא מתאימה לצרכי
05/06/14 13:33
23צפיות
אני מחפש את המיקום של My custom Google Maps בעוד שהמאמר מכוון לסינכרון של חיפושים אחרונים

במכשיר שיש לי בו וורסיה ישנה של האפליקציה (GNEX) יש תיקיה של My Places ושם נמצאות המפות האישיות

המכשיר שבו אני מחפש הוא נקסוס 7 והוורסיה של האפליקציה היא וורסיה 8

זה לא קיים באפליקציה הניידת
05/06/14 18:38
14צפיות
זה היה קיים בגרסאות ישנות, כשעוד קראו לזה My Maps. יתכן שהיכולת הזו תוחזר לאפליקציה הניידת כמו שהחזירו את terrain mode. בנתיים, ניתן לראןת את המפות האישיות דרך הדפדפן.
אוףףף קיוויתי לפיתרון, ובכל זאת...
05/06/14 18:52
11צפיות
האם יש דרך לשנמך את הגירסא לגירסא שיש בה את האפשרות הזו?
מלבד הסרת האפליקציה של וואלה
04/06/14 18:40
89צפיות
האם יש דרך למנוע מוואלה להציף אותי בהודעות/חדשות כל הזמן?
לפני הרבה זמן, התקנתי על הגלקסי 4 של אפליקציה של וואלה. כל הודעת חדשות באתר שלהם מופיע לי על המסך בלי שאני רוצה בכך. האם הדרך היחידה שלי להימנע מכך, זו הסרת האפליקציה?
תנסה ותראה
04/06/14 20:29
51צפיות
פרסומות זה מקובל ביישומים חינמיים.
לו זה היה פרסומת צסחרית, הייתי מבין
04/06/14 20:34
49צפיות
ופרסומת, פרסומת מסחרית בכל אתר כזה, זה רק ברגע שנכנסים.
איזו פירסומת זה מביא להם, סתם שותלים לי שורת הודעת חדשות כל כמה דקות.
לא זוכר בבטחון, אני חושב, שזה גם כשאני בחול עם סים אמריקאי באמצע הלילה.
תיכנס להגדרות - עוד - מנהל היישומים
04/06/14 21:49
46צפיות
תלחץ על האפליקציה של וואלה, ושם תבטל את האפשרות של הצגת התראות.
º
תודה, נראה שזה עובד
05/06/14 07:30
12צפיות
תודה
05/06/14 16:17
21צפיות
חשבתי שרק מתוך אפליקציה צריכה להיות אופציה של ביטול התראות (אך יש אפליקציות שאין להם את האופציה, במכוון).

אפליקציית "רשת" הפריעה לי בנקסוס 7 ועכשיו ביצעתי כמו שרשמת- תודה.
זה שינוי שגוגל הכניסו ב-4.1 אאל"ט
05/06/14 16:19
26צפיות
שבמידה מסוימת מייתר את הצורך באפליקציות בסגנון air push detector. אני אומר שזה רק במידה מסוימת כי אם אפליקציה כלשהי לא מכבדת אותך ומספימה את הטלפון, אולי היא לא מכבדת אותך גם בהיבטים אחרים.
Samsung Galaxy S3
04/06/14 18:20
80צפיות
עם אנדרואיד בגרסא 4.3. התקבלה הודעה בזו הלשון : עדכון קושחה חדש זמין. להוריד עדכון חדש כעת ?
פרט עדכון: גודל 12.88 MB
ניתן לבחור בין  ״הורד״, ״(שינוי) הגדרות  ״Wi-Fi״ ו- אח״כ
להוריד ולהתקין ? מישהו כבר הוריד ויודע ?

תודה, גדי
בספק אם מישהו יידע בדיוק מה קיבלת
05/06/14 00:54
51צפיות
כי יש כל כך הרבה גרסאות שונות.
לפי הגודל - זה כנראה עידכון אבטחה או תיקוני באגים קטנים.

תוכנת גיבוי לגלאקסי 3
04/06/14 15:46
36צפיות
שלום,
אני מחפש תוכנת גיבוי לסמסונג גלאקסי S3 מיני ל-windows 7 (לגיבוי של תכני הטלפון, ובפרט אנשי קשר ותמונות).

אשמח לקבל המלצה על תוכנה טובה ואמינה לצורך זה.

בתודה מראש!
כך
04/06/14 17:45
36צפיות
אם הטלפון מזוהה ע"י המחשב בעת חיבור כבל נתונים ,אז בכרטיס SD של הטלפון תיקיית DCIM תמצא את כל התמונות שצולמו במחשב.
פשוט לסמן ולהעתיק.
לגבי אנשי קשר ,יש לפתוח חשבון GMAIL בטלפון הסלולרי שזהה לאותו חשבון שיש במחשב ולבצע סינכרון .אפשר להעזר בתוכנה kies של סמסונג
או coolmaster .
דרייבר לגלאקסי
º
תודה רבה!
05/06/14 00:55
4צפיות
לא ניתן להתקין אפליקציות
04/06/14 15:09
52צפיות
בהורדת אפליקציה מתקבלת  הערת שגיאה"לא ניתן להתקין באחסון USB או כרטיס SD
ניסית לפנות מקום בזיכרון הפנימי או בכרטיס
04/06/14 16:38
28צפיות
החיצוני?
בנוסף לפינוי מקום בזכרון
04/06/14 20:51
32צפיות
ע"י הסרת יישומים מיותרים ,ניתן למחוק את זכרונות המטמון של כל הישומים
אפשר ע"י יישום כמו זה ורצוי באופן ישיר במסך הגדרות > ישומים .
בעייה מוזרה בVOICE
04/06/14 12:36
66צפיות
שלום,

יש לי גלקסי 2 אנדרואיד 4.1 נדמה לי. יום אחד המכשיר החליט שהוא מודיע לי בקול על כל SMS נכנס וגם מקריא לי את המספר טלפון ממנו הגיעה ההודעה. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך לבטל את זה. בהגדרות של VOICE לא מצאתי משהו שקשור לSMS. הבעיה היא רק בSMS ולא בוואצאפ וכו.

מישהו יודע איך לבטל את זה?

תודה מראש
זה שרות מצב נהיגה
04/06/14 21:18
44צפיות
במסך הבית לחיצה כפולה על כפתור הבית > להשלים פעולה באמצעות voice talk ,פעם אחת > ושם חפש
(אין אצלי ) דרך לנטרל שרות זה.(driving mode)

º
תודה רבה!!
04/06/14 23:12
16צפיות
מה לבחור ? עזרה דחופה בבקשה
03/06/14 15:31
137צפיות
מבקשת את עזרתכם איזה פלאפון לבחור :
LG G2 16G D802
או
GALAXY S4 I9500 16GB
אשמח לשמוע הצעות קונקרטיות .
תודה רבה
מצרפת קישור לטבלת השוואה :
03/06/14 15:40
70צפיות
תוכלו להיעזר בהשוואה כאן :
http://www.zap.co.il/compare.aspx?sog=e-cellphone&...
º
lg g2. מכשיר יותר איכותי
03/06/14 15:54
37צפיות
G2
03/06/14 16:32
67צפיות
הוא קצת יותר מהגלקסי בכל היבט (סוללה, מסך, מעבד), וככל הנראה הממשק שלו פחות עמוס, מה שאומר שאפליקציות יעלו מהר יותר (אצלי ב-S4 לוקח לאפליקציית ההודעות או לחייגן כמה שניות לעלות). כנראה שגם יהיה יותר מקום פנוי להשתמש - ב-S4 יש פחות מ-9 ג'יגה פנוי, לפני שאפילו מגדירים כלום.
בכלל לא תחרות. G2.
03/06/14 16:39
97צפיות
אגב גם אם זה S5 או G2- עדיין G2 מבחינתי.
שמתם לב ש....
03/06/14 17:12
79צפיות
אין לו כרטיס זיכרון ואין בו רדיו (-:  ?
זה לא בעייתי ?
גם ל-S4 אין רדיו
03/06/14 17:37
70צפיות
ולגבי כרטיס הזיכרון - מקסימום קונים את הדגם עם 32 ג'יגה.
º
לG2 יש רדיו...
03/06/14 17:42
30צפיות
לפי זאפ
03/06/14 17:54
68צפיות
אין רדיו ב- LG אבל זה פחות מפריע לי .
הכרטיס זיכרון יותר משמעותי ואני צריכה לבחור אחד משני הפלאפונים האלה בלבד .
השאלה היא : אם יש תקלה בפלאפון שלא יימחקו לי הדברים - עם כרטיס זיכרון , אני יכולה להעביר את הנתונים למחשב או לפלאפון אחר .
מתנצלת - העליתי מזאפ...
03/06/14 18:05
59צפיות
בטעות את ה-LG 32 GB במקום ה-16GB .
הנה הקישור הנכון : http://www.zap.co.il/compare.aspx?sog=e-cellphone&...
האם עדיין אתם חושבים שה- LG עדיף ?
תודה וסליחה
º
כן
03/06/14 18:12
23צפיות
דווקא לא מסכים
03/06/14 23:39
76צפיות
הG2 עדיף כמעט מכל בחינה, אם מדובר על דגם ה32GB, אבל אם מדובר על ה16 הייתי הולך על הSGS4. אני משתמש כרגע בנקסוס 4 16GB וזה ס-י-ו-ט. (עבורי. יכול להיות שיש אנשים שלא שומעים מוסיקה, לא רואים סרטים ולא מצלמים תמונות והם לא צריכים יותר נפח איכסון מ8GB...).
בg2 בוודאי שיש רדיו
04/06/14 01:43
60צפיות
יש משהו במה שאומר amitp.

עם נפח של 16 גיגה וללא יכולת הרחבת זיכרון את די מגבילה את עצמך.
ללא ספק עדיף ה32, גם מבחינת מחיר.

אבל איך שלא תהפכי את זה, ה-g2 פשוט יותר טוב.
לא בטוח..
04/06/14 13:24
43צפיות
אני עם S3 16GB ללא כרטיס זיכרון וזה בהחלט מספיק לי..
מוזיקה באמת אין לי יותר מידי  (600MB בערך).
תמונות - מגובות אוטומטית לשירותי ענן, אז כאשר אני מגיע  ל1.5-2GB -אני פשוט מוחק את כולן
הכרטיס זכרון רלוונטי בעיקר
03/06/14 18:28
65צפיות
לתמונות, שירים וקבצים אחרים (מסמכים לדוג').
לא לאנשי קשר, לא לSMS ולא לאפליקציות.

אם תהיה תקלה כלשהי בעתיד למכשיר, צריך לדאוג לגיבוי. לא לדאוג בגלל כרטיס זכרון (מה הוא יעזור במקרה והמכשיר יאבד?):

אנשי קשר - מסנכרנים אוטומטית עם חשבון הגוגל שלך, כך שגם למכשיר שיבוא אח"כ, ברגע שתגדירי את חשבון המייל, הם יופיעו מיד באופן אוטומטי.

SMS - אפשר להשתמש ב SMS Backup & Restore ולשלוח את הקובץ במייל
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

שירים - הם ממילא במחשב (ואם לא, להעתיק..)
תמונות - יש המון שירותי ענן (אפילו בחינם) שיגבו אוטומטית את התמונות בלי צורך להתעסק בזה בכלל (Dropbox, Copy, Google+ ועוד...)
º
03/06/14 18:51
9צפיות
גלקסי 3 , נשאלנו אם מעוניינים לעדכן תוכנה מאת
03/06/14 15:08
44צפיות

בטעות הבת שלי לחצה כן, ואז מגיעה בקשה לפתוח "וויפיי" לעדכון, ואנחנו לא מעוניינים לעדכן, איך נפטרים מזה????

º
למה לא לעדכן בעצם, אם מותר לשאול?
04/06/14 01:49
17צפיות
תוכנה שמגבה SMS - גלקסי 2S
03/06/14 14:52
19צפיות
היי לכולם

יש לי סמסונג גלקסי S   2   
אני צריכה לעשות עדכון גירסה והחברת סלולר שלי לא מגבה תכנים של SMS
רק אנשי קשר

יש לכם רעיון.?
מכירים תוכנה שמגבה SMS?

תודה..........
4.4.3 שוחרר רשמית
03/06/14 13:49
206צפיות
אישית, אני עם 4.4.2 ו - 4.4.3 גב לגב כרגע, אם לא יצוצו בעיות ביום-יומיים הקרובים, אפטר מה - 4.4.2. ההתרשמות המיידית היחידה והמאוד שטחית שלי לבינתיים, זה שה DIALER שונה קצת. ה SPEED DIAL נראה טוב, אינטואיטיבי ויעיל יותר, כמו כן הושתל כפתור (סוף סוף) ALL CONTACTS ישירות מה DIALER.
º
איך זה מגיע למי שביצע Root ?
03/06/14 14:21
54צפיות
תגובה מקוצרת
03/06/14 16:06
137צפיות
העדכון עצמו, כלומר ההתראה, ההורדה ו(ניסיון) ההתקנה מגיעים ללא קשר לרוט. ההתקנה, כמובן, לא תעבור, מכיוון שה INTEGRITY CHECK לא יעבור (יש אמנם סייגים, אבל הם יחסית שוליים, ולכן לא נכנס אליהם).

בגדול, האפשרות המהירה ביותר זה הפלשה של אימג'ים הבאים: SYSTEM, BOOTLOADER, RADIO, BOOT (במקרה זה אין צורך בבוטלואדר, מכיוון שהוא נשאר זהה מ - 4.4.1 דרך 4.4.2). דרך זו הכי דומה לשדרוג רום - כלומר, הגרסא משתדרגת כמעט כמו ב OTA. אם השתמשת בקרנל מקוסטם, יש להפליש גם אותו.

דרך נוספת, קלה מאוד גם כן, זה פשוט להוריד ZIP מוכן להפלשה (יש כבר כמה גרסאות) ולהפליש מעל 4.4.2. החסרון בשיטה זו, הוא שבעוד גם כאן לא מאבדים מידע וקונפיגורציה, בדומה ל OTA, חלק מסוים מההגרדות מתאפס. בנוסף, אם העפת בעבר אפליקציות המוגדרות כ SYSTEM (אני נוהג להסיר כל מה שלא רלוונטי לי, בעיקר דברים הקשורים ל FRAMEWORK של גוגל) - אז יהיה צורך להסירן שוב. גם כאן יש צורך להפליש שוב קרנל מקוסטם, אם היה כזה.

אפשרות נוספת, היא שימוש ב MULTIROM. כאן, בנוסף ליכולת ליישם את שתי הדרכים הנ"ל, ניתן להפליש ZIP של 4.4.3 בצורה "נקיה", כלומר, להתחיל מהתחלה. היתרון הוא שמקבלים מערכת טרייה. את המעבר ניתן לזרז בגיבוי מקדים של הגדרות ואפליקציות אשר ב 4.4.2 (או כל גרסא אחרת ממנה אתה מגיע) בעזרת TITANIUM או ROM TOOLBOX ודומיהם.
בדקתי "מה קורה אם?"
03/06/14 17:32
95צפיות
אם ביצעת root ונשארת על ה stock rom אז אתה מקבל עידכון ב OTA אבל זה יבטל את ה ROOT .
מה שנישאר לעשות זה שוב תהליך ROOT.
ראה ביצוע ROOT כאן .
שאלות ותשובות שם
קלי קלות.
אני מבין שמי שצרב רום מקוסטם תהיה לו בעיה והוא צריך לבצע את העידכון כפי שצרב רום מקוסטם.
הנה כל האפשרויות...
03/06/14 18:50
100צפיות
...אם רוצים שהעדכון יעבור בצורה ה"רשמית". מושאל מ XDA, ומקוצר:

1. סטוק ללא כל מודיפיקציה, בוטלואדר נעול/פתוח, ללא רוט, ללא ריקוברי מקוסטם
פעולות: או OTA רשמי אם וכאשר מגיע, או ADB SIDELOAD ל OTA.ZIP

2. סטוק ללא כל מודיפיקציה, רוט, ריקוברי מקוסטם
פעולות: הפלשה של OTA.ZIP מתוף הריקוברי המקוסטם

3. סטוק ללא כל מודיפיקציה, רוט, XPOSED מותקן
פעולות: הסרה של XPOSED, משם קפיצה ל-1 אם אין ריקוברי מקוסטם או ל-2 אם יש כזה

4. סטוק, קרנל מקוסטם ו/או RADIO ישן
פעולות: הפלשה של BOOT.IMG ו/או RADIO.IMG מתוך העדכון במצב FASTBOOT. בחלק מהקרנלים, ייתכן ויהיה צורך בהפלשה של SYSTEM.IMG

5. סטוק עם מודיפיקציות ל SYSTEM/, כולל אפליקציות מערכת שהוסרו וקרנל מקוסטם
פעולות: הפלשה של הקרנל המקורי. אם אין, אז BOOT.IMG מתוך FASTBOOT. החזרה של אפליקציות מערכת (התקנה מחדש, או מתוך גיבוי). אם אין, הפלשה של SYSTEM.IMG מתוך FASTBOOT.

6. רום מקוסטם
פעולות: הפלשה של 4.4.2 סטוק.

זה, כאמור, אם רוצים להתקין רק את הדלתא האחרונה בין הבילד הנוכחי לחדש (4.4.2 -> 4.4.3). יותר קל, כפי שכבר כתבתי, להוריד את 4.4.3 סטוק כ ZIP מוכן להפלשה, ויש כבר כמה גרסאות של זה, כולל כזה שכולל רוט, ואז או DIRTY FLASH על ה 4.4.2, או הפלשה כרום משני בעזרת MULTIROM (אפשר להפוך ל INTERNAL מאוחר יותר, יש אפשרות לבצע SWAP PARTITIONS, עובד מצוין).
לעשות פשוט
03/06/14 19:14
65צפיות
אני מאד מעריך את הידע שלך ,ברם ,אנשים פשוטים לא יכולים לעקוב,על כן ראה
הבחור שנתן דרך לroot בחר בדרך ממש אוטומטית ,ראה Chainfire’s CF-Auto-Root for the Nexus 5
ולאחר הroot כאשר הכל פתוח מציע להתקין מה שמחייב root כגון TWRP ו titanium
אני הוספתי Xposed .
מדוע אני לא יכול לעשות הכל ברוורס, להסיר Xposed עם המודולים שלו להסיר TWRP .
לתת ל OTA לבצע את שלו ואז שוב לפי המאמר המקורי לבצע root וחוזר חלילה.
מבחינת ההבנה זה יותר נוח.
כל עוד...
03/06/14 21:53
50צפיות
...לא שינית שום דבר במבנה של המערכת (בפשטות: אם *רק* הפלשת ריקוברי מקוסטם וביצעת רוט), אזי עליך או לחכות עד שהעדכון ינחת אצלך באופן אוטומטי, או להוריד אותו כבר עכשיו בתצורת ZIP מוכן להפלשה ולהפליש. לפני הפעולה הזו, יש לבצע UNINSTALL ל XPOSED - את זה ניתן לבצע מתוך ה XPOSED עצמו. כלומר, אתה לא מסיר את האפליקציה, אלא רק משחרר את ה HOOKS שהיא יצרה בעת התקנתה. הדבר היחיד שיקרה אחרי התקנת העידכון, זה שהרוט בהכרח לא ישרוד אותו - אבל בזה מטפלים ממש בקלות ע"י כך שמכינים מראש ZIP של SUPERSU האחרון (מאת CHAINFIRE ידידינו), ומפלישם בריקוברי. לאחר מכן, מאקטבים חזרה את XPOSED, והתהליך נגמר. כך ש, כן, פחות או יותר צעדי רוורס למה שאני מבין מהתיאור שלך שעשית.
כלומר עדיף
04/06/14 16:17
31צפיות
להסיר מראש SU וכל יישום אחר שדרש ROOT בכדי שלא יהיו בעיות אחר כך.
את XPOSE הסרתי ,ממילא יש את קובץ ה APK שלו בכרטיס (downloads ) .  ו CERBERUS  ניתן בקלות להסרה והתקנה מחדש
השאלה הגדולה היא האם השיטה של CHAINFIRE תעבוד גם בגירסה המשודרגת 4.4.3
לדעתי זה הליך הפשוט ביותר לביצוע  פתיחת ה LOADER ואח"כ ROOT הכל בקליק אחד.
למזלי לא ביצעתי TWRP כמומלץ.
תיקונים
04/06/14 18:06
40צפיות
1. אין צורך להסיר את אפליקציית ה SU (במקרה שלי, SUPERSU של CHAINFIRE).

2. אין צורך להסיר את ההתקנה של XPOSED (כלומר, ה APK), מספיק לבחור ב UNINSTALL מתוך ממשק XPOSED עצמו. זה רק מסיר את ה FRAMEWORK, אך לא את האפליקציה עצמה.

3. על אותו משקל, אין נקודה בהסרה של אפליקציות שזקוקות לרוט לפעולה.

4. הבוטלואדר אינו מושפע מעידכוני גרסאות במקרה הספציפי הזה, מכיוון שזה אותו הבוטלואדר בדיוק בגרסא החדשה כמו בקודמת. כלומר, אם הוא פתוח, הוא יישאר כך.

5. לא מבין מה הכוונה ב"לא ביצעתי TWRP".

6. מדגיש שוב, שהדרך הקלה ביותר בהנחה ולא שינית או הסרת רכיבים במערכת (אין הכוונה לשימוש באפליקציות רוט, או רוט עצמו, או כל מה שנוגע לבוטלואדר, או נוכחות של ריקוברי מקוסטם) היא להוריד את קובץ ה ZIP להפלשה של הדלתא (העדכון עצמו) ולהפליש על המערכת הקיימת. אחר כך, להפליש SUPERSU, ולהעניק לכל האפליקציות שתלויות בו הרשאות מחדש, זהו.
מאיפה אני מוריד את הדלתא
04/06/14 19:25
32צפיות
מרוב גירסאות ברשת ,וכל אחד בשיטה אחרת,אני כבר מבולבל.
אם אפשר מדריך קצר עם לינקיפ.
אני מאמין שיחש הרבה בעלי NEXUS 5 באותו מצב.
לינק רשמי לקובץ העדכון
05/06/14 08:40
26צפיות
º
אין ריקוברי מקוסטם -TWRP
04/06/14 19:31
16צפיות
התבלבלתי לגמרי....
05/06/14 10:13
32צפיות
1. יש לבעלי NEXUS 5 בלי ROOT  - הוא יכול להתקין את הגירסה בלי חשש? שום דבר לא ידפק?
2. יש לי NEXUS 4 עם ROOT - אבל עם הרום המקורי. קיבלתי נוטיפיקיישן שיש עדכון שמחכה. אני יכולה להוריד? ואז אני אצטרך לעשות ROOT מחדש?
3. שאלה שלא קשורה אבל על הדרך. כמו שכתבתי יש לי ROOT (ויש לי SuperUser) - אבל אני לא רואה אפשרות לעשות uninstall לתוכנות שהגיעו עם המכשיר. הROOT לא אמור לאפשר לי את זה?
תשובות
05/06/14 10:19
33צפיות
1. האופציה האופטימלית במקרה הזה - פשוט לחכות לעדכון האוטומטי. הכל צריך לעבור כשורה ללא בעיות.

2. ניתן לעדכן ללא חשש. הרוט יוסר, יהיה צורך לבצע שוב.

3. דרושה אפליקציה שבעזרתה יתאפשר להסיר אפליקציות מערכת, למשל ROM TOOLBOX.
תודה!
05/06/14 10:33
16צפיות
הוא אכן כבר קיבל עדכון..
יש לי בעיה בחיבור adb
05/06/14 12:19
23צפיות
adb מזהה את הטלפון בפקודת adb devices
כאשר אני נכנס ל recovery>apply update from ADB המחשב פתאום לא מזהה דרייבר ל nexus 5
adb לא מוצא את המכשיר (גם במנהל ההתקנים מופיע עם סימן קריאה) זה משהו שקשור ל 64 סיביות
נראה שהדרייבר לא מתאים (דרייבר גנרי ,מה SDK מכל מקום)
האם ניגזר עלי לעבוד על מחשב XP בעל 32 סיביות או יש תיקון?
תשובה
05/06/14 12:35
18צפיות
אני רואה שתי אפשרויות:

1. להתקין ריקובי מקוסם, TWRP, ולהפליש את ה ZIP של העדכון כבר מתוכו. אם הפקודה:

FASTBOOT DEVICES

כאשר המכשיר נמצא במצב FASTBOOT ומחובר למחשב, מגלה את המכשיר שלך, תוכל להמשיך. כפי שציינת, יש לך רוט, כלומר להבנתי, הבוטלואדר שלך פתוח. לכן, כל מה שנותר לעשות זה:

FASTBOOT FLASH RECOVERY RECOVERY.IMG

כאשר, כמובן, את "RECOVERY.IMG" תחליף בשם הקוב. האמיתי אותו אתה מפליש. את TWRP הרשמי עבור המכשיר תוכל להוריד כאן:

http://techerrata.com/browse/twrp2/hammerhead

2. ייתכן, ויש תקלה כלשהי בדרייברים של ADB. הדרך המהירה ביותר לנקות/להתקין מחדש תהיה בעזרת WUGFRESH TOOLKIT, אותו תוכל להוריד מכאן:

http://www.wugfresh.com

הכלי מציע ניקוי יסודי לדרייבים קיימים של ADB במחשב והתקנתם מחדש. מעבר לפונקציונליות הזו, הכלי גם יודע להפליש ריקוברי, לבצע רוט ודברים נוספים, אם כי, אני תמיד ממליץ לבצע הכל ידנית - כך גם רוכשים הבנה בתהליכים המתבצעים וכמו כן הם הופכים להיות שקופים יותר.
הבעיה היא בדרייבר לא טוב של LG
05/06/14 14:43
15צפיות
וגם הדרייבר הגנרי של win 7 לא מספיק טוב.
אני לא יחיד שיש לו הביה
הנה
זה ענין של מחשב 64 ביט
אנסה על 32
קצת מוזר
05/06/14 15:00
13צפיות
כלומר, אני מקבל את זה שיש לרבים, כך מצטייר, בעיה עם הדרייבר ב WIN7 X64, אך זו בדיוק המערכת בה אני משתמש, ולא זכורות לי בעיות מיוחדות מהפעמים הבודדות שהשתמשתי ב ADB. למכר היתה איזו תקלה פעם, והשתמשתי ב WUG TOOLKIT על מנת לנקות/להתקין מחדש את הדרייבר, וזכור לי שהתרשמתי לטובה מהפונקציונליות הזו.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.
ככל שחופרים יותר
05/06/14 17:16
14צפיות
גוגל עשו בלאגן עם הדרייבר
ראה דיון
הבעיה שמשתמשים בדרייבר לא טוב.,מזהה החומרה לא תואם ואי אפשר להתקין מ android_winusb.inf
אולי אפשר לקבל הקובץ מוכן או לפחות לקבל רשימת שינויי.
עידכון
05/06/14 23:18
11צפיות
במחשב XP 32 סיביות ,אין בעיה.
עידכון עבור win 7-64
06/06/14 08:06
8צפיות
דרייבר שעובד זה ה naked
ברם לצערי העידכון נכשל.
º
אז לעדכן או לא N4...
05/06/14 11:33
22צפיות
למה לא?
05/06/14 12:37
67צפיות
בגדול, מדובר בתיקוני באגים, עיקרים מכוונים למצלה (כולל ה WAKELOCK התקוע שהיא גרמה לו לפעמים) ולבלוטות'. שינוי הממשק היחידי בו אני אישית מבחין, זה ה DIALER. לטעמי, השינוי יעיל.
º
05/06/14 12:42
7צפיות
º
כי הדיאלר החדש אפילו יותר מעצבן מהקודם
05/06/14 14:14
22צפיות
אני מניח שלא ממש התעמקת...
05/06/14 14:24
52צפיות
...בקריאת ההודעה שלי אליה הגבת, והגבת מהמותן.

אישית, אני מוצא את ה DIALER יותר יעיל מהקודם. שים לב למינוח - יעיל, לא יפה פחות או יותר, זה אמנם משחק תפקיד, אך משני יותר.

אתה, לעומת זאת, רק זורק הצהרה לאויר, שכל תוכנה היא שה DIALER "מעצבן", ומותיר לכל קורא לפרש לבד למה התכוון המשורר בדמותך. אבל אתה יודע מה - נלך עם הלוגיקה שלך. נניח שה DIALER המחודש הוא האפליקציה הגרועה ביותר בתולדות הסמארטפונים. האם העובדה שניתן להחליף אותו בכל DIALER אחר, כולל בגרסאות קודמות שלו עצמו, עדיין תוביל אותך לקביעה החד-משמעית ש"ה DIALER מעצבן, לא לעדכן!"? כלומר, רכיב אחד שלא ברור מה "מעצבן" בו, מפיל עדכון שלם שבו עידכוני באגים די טובים; אחלה לוגיקה.

האם בכלל עדכנת ל 4.4.3, או שהתרשמת מתמונות ברשת?
ממש לקחת את זה אישית...
05/06/14 14:44
46צפיות
בסה"כ הפנתי את תשומת הלב לכך שהדיאלר שהיה מאד עלוב בגירסה הקודמת נשאר עלוב ואף פחות יעיל בגרסה הנוכחית.
זה השנוי העיצובי היחיד בכל העדכון הזה, כל השאר זה תיקוני באגים, ולכן זה משמעותי.
בכל מקרה כל אחד יכול לראות ולהחליט, רק הסבתי את תשומת לב השואלים.
ולשאלתך,כן עדכנתי.
אני לא מתייחס לקוד אישית
05/06/14 14:57
40צפיות
מה שכן, ניסיתי לדחוף אותך לספק נימוקים כלשהם לקביעת ה"מעצבן", וזאת עשית. בכך, אכן, הסבתי את תשומת ליבם של הקוראים לבעיה פוטנציאלית עבור חלקם.

מה מעצבן אותך בחייגן?
הכל (אני אפרט) ועכשיו שמתי לב שגם אנשי הקשר
05/06/14 15:15
47צפיות
עברו את השנוי העיצובי המעצבן.
1. רשימת אנשי הקשר הנפוצה עברה לשני טורים - לא נוח.
2. הוספת האות הראשונה בגדול ובצבע בולט לכל מתקשר שאין לו תמונה - סתם מבלבל את העיין ולא תורם כלום.
3. הוספת האות הראשונה באופן דומה גם לרשימת אנשי הקשר הכללית.
4. כשעוברים לאנשי קשר מתוך הדיאלר הוא מציג את כל מספרי הטלפון של כל איש קשר בנפרד, זה מתיש ומקשה על הדיפדוף.
5. אין שום אפשרות בהגדרות לשנות משהו בתצוגה של הדיאלר  - עלוב ביותר.
6. בלוג של השיחות אי אפשר לעשות מיונים, אי אפשר להראות רק שיחות יוצאות, אי אפשר לעשות כלום חוץ מלמחוק את הלוג.
7. ויש עוד אבל נראה לי שזה מספיק.

בקיצור זו אפליקצית הדיאלר העלובה ביותר שנתקלתי בה.

עכשיו הבנתי את הבעיה
05/06/14 17:02
41צפיות
ישנו פער (אדיר) בין הציפיות שלך מהחייגן של גוגל לבין מה שמסופק בפועל. כעת, גוגל שואפים לאחדות חזותית של כל האפליקציות השותפות בתשתית שלהם, כאשר הקו המנחה הוא מינימליזם תוך כדי שמירה על נוחות ואינטואיטיביות השימוש. אישית, אני בעד גישה כזו ב UX באופן כללי, בלי שום קשר לגוגל - אותי, למשל, נורא מעייפות אפליקצית עמוסות. ואם לוקחים את הנאמר בחשבון, אז כל איטרציה חדשה של האפליקציות שלהם דווקא מיישמת יופי את חזונם. באנדרואיד אחד הדברים היפים הוא שאתה יכול לשנות כל רכיב במערכת, כפי שבוודאי ידוע לך. מכאן, האנרגיה המושקעת בלרדת על פיצ'רים שחסרים/לא נראים לטעמך יכולה במקום להיות מושקעת באיתור חייגן אשר יענה על מירב, או כל, צרכיך, כאשר אם תמצא כזה, תודיע על קיומו גם לנו.

בהתייחס לרשימה שלך:

1. לא מסכים. ה BAR האופקי הקודם יכל לאכלס 3 אנשי קשר נפוצים במבט מהיר. עכשיו יש אפשרות לראות יותר מזה במבט חטוף, וה"קלפים" גדולים יותר.
2. אני אמנם לא רואה את זה באופן הזה (משתמש במודיפיקציה מסוימת, מקבל אייקונים סטייל GIT עבור אנשי קשר נטולי טמונה), אבל השינוי היה די צפוי (ג'ימייליפיקציה, אני קורא לו), ולא ממש ברור לי מדוע אתה מתרשם שאינו נוח - באיזה אופן אות ראשונה צבעונית גרועה יותר מתמונה אפורה ואחידה לכולם? להיפך, זה מיד תופס את העין ומקל על הדפדוף.
3. ראה 2.
4. לא ממש הבנתי למה הכוונה ב"מציג את כל מספרי הטלפון של כל איש קשר בנפרד". אני מניח שהכוונה היא לאם ישנו איש קשר עם יותר ממספר אחד שמשויך, אז כל מספר כזה מופיע כרשומה נפרדת. נכון, זה סוג של בחירה שעשו בגוגל, היה אפשר לאפשר לבחור באפשרויות את אופן התצוגה - אם כי, אני גם מבין את הרציונל מאחורי אופן התצוגה הנוכחי. אגב, היכולת לעבור לכל אנשי הקשר ישירות מתוך החייגן מאוד חסרה לי.
5. אין שום אפשרות בשום אפליקציה של גוגל לשנות משהו באופן התצוגה - מה חדש בזה?
6. על משקל סעיף 4, ייתכן והיה מקום לאפשר TOGGLE קטן לסוגי מיון, אבל לא סוף העולם.
...
7. מתאימים ציפיות - לא מתאכזבים
אז תחליף
05/06/14 17:40
37צפיות
אנחנו עם אנדרואיד לא לחינם
לחובבי הקרנל של פרנקו
05/06/14 17:55
46צפיות
לפי פוסטים ב-XDA
מי שינסה להתקין בנקסוס 4 את הקרנל העדכני (208) על גירסה 4.4.3 יגלה שה-WIFI מגממגגם..

בטח יסודר בהמשך, אבל בינתיים לא עובד.
מעניין
05/06/14 18:01
30צפיות
אני משתמש בפרנקו על גבי הנקסוס 7 2012 גרסת וויפיי. הטאבלט על 4.4.3, וגרסת פרקנו אחרונה (R79), לא נצפו בעיות מיוחדות. עושה רושם שהבעיה ייחודית (לכל הפחות) לנקסוס 4, נקווה שיישאר כך, ושהבעיה תפטר במהרה.

באותה הזדמנות, אמליץ על הקרנל החביב עלי עבור נקסוס 5 - BRICKED:

http://bit.ly/1kBPOJc
שיחזור תמונות מטלפון
03/06/14 13:14
23צפיות
מכירים אפלקציה לשיחזור תמונות שנימחקו מהנייד
לצורך העניין יש לי SONY XPERIA S
בטעות מחקתי כמה תמונות ואני  מחפש אפלקציה שייכולה לשחזר לי אותם
º
יידוע למישהו על אפליקציה כזו??
03/06/14 14:05
9צפיות
יוטיוב חסום...
03/06/14 12:51
44צפיות
יש טאבלט עם אנדרואיד 4.0.
כבר כמה זמן שיוטיוב חסום, אי אפשר לצפות בסרטונים.
ביצעתי שיחזור יצרן וזה לא עזר.
מישהו מכיר?
אולי הוא חושב שאתה בסין
03/06/14 14:39
33צפיות
ובסין ה youtube חסום .
בדוק הגדרות מיקום שלך .בהגדרות חשבון google

הספיקר של גלקסי 4 הפסיק לעבוד בשיחות טל
03/06/14 12:50
15צפיות
לפתע הפסקתי לשמוע את הספיקר בעת שיחת טלפון גם כשאני לוחץ על אייכון הרמקול בעת השיחה המכשיר לא מגביר את הווליום .
האם למישהו יש מושג כיצד מחזירים את הרמקול לתפקד בשיחה (לציין שבשמיעת שירים אין בעיה ושומעים חזק) תודה גיורא
העברת הווטסאפ למכשיר אחר
02/06/14 22:55
117צפיות
יש אפשרות להעביר את הווטסאפ, על הודעותיו, לנייד החדש?
המספר הוא אותו מספר אך הסים הוחלף.
לא
02/06/14 23:42
87צפיות
עד כמה שאני יודע ניתן רק לגבות את ההודעות כקובץ חיצוני - אבל לא "להלביש" אותם באפליקציה עצמה במכשיר החדש.

אבל,, אולי אפשר ואני לא יודע. נמתין לעוד תשובות
אם אני זוכר נכון
02/06/14 23:44
66צפיות
לאחר הגיבוי אפשר לבצע שיחזור. אפשר לבדוק בעזרה של ווטסאפ
בדקתי בשאלות הנפוצות בווטסאפ
03/06/14 07:20
53צפיות
יש שם המוני שאלות, אבל אין התייחסות למעבר לטלפון אחר או החלפת סים.
º
אין קשר לסים, רק מכשיר משנה
03/06/14 07:22
25צפיות
נסה לבדוק
03/06/14 09:04
30צפיות
על גיבוי ושיחזור או משהו כזה
למה לא ?
02/06/14 23:55
46צפיות

מקרה שנתקלתי בו לאחרונה - לאחיינית שלי היה גלקסי S2, שמת בטרם עת. היה מוגדר לה חשבון ג'ימייל בטלפון, וזהו, אפילו בלי פייסבוק ושאר ירקות.
נתתי לה אייפון 4 כתחליף, והגדרתי לה את אותו חשבון ג'ימייל.
כשהתקנתי לה את הוואטסאפ להפתעתי כל השיחות שלה שוחזרו לאייפון, אין לי מושג מאיפה, אבל זה מה שקרה.
אני מניח שאם זה עובר מאנדרואיד לאייפון, זה בטוח יכול לעבור מאנדרואיד לאנדרואיד.
אני מקווה שזה יקרה גם אצלי
03/06/14 07:18
31צפיות
אני מחכה לניוד המספר (הם פועלים רק החל משמונה בבוקר).

אדווח. תודה!
להעתיק את ספריית התוכנה למכשיר החדש
46צפיות
ולאחר מכן לבצע התקנה, הוא יגיד שמצא גיבוי וישאל אם לשחזר
º
איך מבצעים זאת?
18צפיות
באמצעות מנהל קבצים כלשהו
03/06/14 07:23
27צפיות
תשתמשי בזה שמותקן לך. או באמצעות תתוכנה לגיבוי דרך המחשב.
איזה מכשירים מדובר?
º
מגלאקסי s1 ל lg g2
03/06/14 07:28
12צפיות
אין בעיה להעביר בין אנדרואידים. מצב הוראות :
03/06/14 08:18
38צפיות
שים לב שזה לה מספיק להעתיק את התקייה
03/06/14 08:29
32צפיות
-צריך קודם לעשות גבוי בתוכנה עצמה במכשיר הישן.
-להעתיק את התקייה למכשיר החדש.
-להתקין את הווטסאפ במכשיר החדש (אסור להתקין לפהי העתקת התקייה כי אז זה לא יעבוד)
- במהלך ההתקנה הוא ישאל אם ליבא נתונים מגבוי

להעתק התקיה ניתן להשתמש ב ES EXPLORER
ואז להעביר דרך כרטיס זכרון חיצוני או דרך רשת WIFI
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
º
לה=לא
03/06/14 08:36
4צפיות
גיביתי, אבל אין לי כרטיס זיכרון חיצוני
03/06/14 08:47
25צפיות
אין לי אפשרות להעביר את הקבצים בעצם.
לא חייבים כרטיס. אפשר פשוט לחבר עם USB
03/06/14 08:56
25צפיות
למחשב ולהעתיק את התקיה למחשב ומשם חזרה לטלפון החדש.
הכל באמצעות התוכנה שהצעתי.
אם יש לך רשת WIFI בבית אז אפשר לעשות את זה עם WIFI במקום ה USB
בחיבור למחשב אפשר להעתיק גם דרך הווינדוז
03/06/14 08:58
21צפיות
ואז לא צריך להתקין את התוכנה בטלפון.
º
אני אנסה, עכשיו נשמע לי פשוט יותר. תודה רבה!
03/06/14 09:11
14צפיות
º
גיביתי,שמרתי,העברתי- לא שמר כלום בסוף
03/06/14 12:06
13צפיות
בשלב ההתקנה הוא צריך לשאול אותך אם להעלות
03/06/14 12:26
24צפיות
את הגבוי.
את בטחה שהתקנת את הווטסאפ רק לאחר להעברת את התקייה ?
וכן שהעברת אותה למקום הנכון?
את עדיין יכולה לעשות UNINSTALL ו INSTALL מחדש.
לא צריך לעשות העברה מחדש.
רק לוודא שהתקייה נמצאת במקום הנכון.
אני עשיתי זאת הרבה פעמים וזה תמיד עובד
את התקיה צריך לשתול לא ב ROOT אלא ב INTERNAL STORAGE או תחת SDCARD
האפליקציה עצמה היתה מותקנת
03/06/14 15:42
20צפיות
אך ללא הפעלה עדיין. זה משנה? אם אסיר אותה לגמרי אז לאיפה אעביר את הקבצים?
אוקי זו הטעות. פשוט תעשי UNINSTALL ואחרכם
03/06/14 15:54
19צפיות
INSTALL מחדש
והכל יסתדר.
לא צריך לעשות חוץ מזה כלום. התקיה לא תמחק.
מבטיח .....
שאלה קטנה-
03/06/14 17:18
13צפיות
בחיפוש במנהל קבצים של ה LG, הוואטסאפ נמצא תחת אחסון פנימי ובכלל אין שם אחסון חיצוני.

בנוסף, התקייה שאני מעתיקה- אני מעתיקה רק את ה database נכון? ואיפה אני שותלת בתוך הווטטסאפ- בתקיית הdatabase שלו?
º
בתקיה של ווטאסאפ, במקום תיקיית הDB הקיימת
03/06/14 17:32
10צפיות
אין שום צורך להתעסק בקבצים בתוך התקיה
03/06/14 17:59
17צפיות
העתקת כל התקיה הקודמת עושה את כל העבודה.
פשוט תעשי הסרה ותתקני מחדש.
בצע את זה:
03/06/14 12:47
24צפיות
1.  בLG תתקין את Whatsapp ותמחק  (כך שתישאר במנהל הקבצים תיקייה של Whatsapp.
2. תעביר מהגלקסי S למחשב את תיקיית Database של Whatsapp (נמצאת במנהל הקבצים > Whatsapp > database).
3. תעביר את התיקייה של הDB מהמחשב לLG (תדביק תחת התיקייה של Whatsapp שיש).
4. תתקין את WT מחדש, תאקטב את המספר שלך, האפליקציה תרשום שמצאה XXX הודעות שניתן לשחזר - תאשר את השחזור וזהו... .
אוקיי- כשאתה אומר בסעיף 4
03/06/14 15:46
16צפיות
להתקין מחדש את הווטסאפ- אתה מתכוון להוריד מחדש מהפליי סטור נכון?

ובסעיף 1- בגלל שכבר הפעלתי את הווטסאפ עם המספר, איך למחוק כעת. אולי אני אעשה הסרה, אתקין שוב ואז אמחק?
וכשמוחקים- אתה מתכוון פשוט לזרוק את הקיצור דרך לסל אשפה? כי האופציה האחרת היא רק ״הסר התקנה״.
נכון, להתקין רגיל מהפלייסטור
03/06/14 15:52
19צפיות
ולמחוק = להסיר התקנה.
LZ88 ו YsMan1
03/06/14 16:23
16צפיות
אעשה לפי עצתכם כשאגיע בערב למחשב כדי לוודא שהקבצים במקום הנכון. אדווח. תודה!
º
הצלחתי! תודה רבה לכם!!
03/06/14 23:50
14צפיות
º
תהני!
04/06/14 06:58
6צפיות
º
04/06/14 12:00
4צפיות
בחזרה לפורום