לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

שאלה לגבי LG3
15/04/2015 | 17:28
3
63
כשאני מחבר את ה-LG3 למחשב בכבל USB , מופיע רק האיחסון הפנימי למרות שיש בו כרטיס איחסון SD . הכרטיס מותקן נכון כי הוא מופיע במכשיר עצמו, אבל במחשב לא? למה?
איך המכשיר מזדהה במחשב ?
15/04/2015 | 18:18
2
40
כהתקן DOK או אחרת ?
ניסיתי כעת לחבר G3 למחשב וקבלתי הן את הזיכרון הפנימי והן את החיצוני 
איזה כרטיס מותקן ומה יש עליו 
LG3
16/04/2015 | 10:01
1
30
הוא מופיע ............G3
יש בתוכו מיקרו SD ויש עליו תמונות.
אני רוצה לציין שבטלפון הקודם שלי סמסונג S3 הוא הופיע ללא בעיות.
יש לך קורא כרטיסים ?
16/04/2015 | 12:37
24
זה מאוד משונה כי אצלי הוא גם מזדהה כך ואני יכול לראות את הזיכרוןהפנימי והן את החיצוני 
העברה
15/04/2015 | 15:01
2
44
היי
אמנם פסח חלף אבל נשארתי עם קושיה או שלוש  

אפשר להעביר אפליקציות מאנדרואיד לאנדרואיד? ישן לחדש, לא שיופיע כהצעה להוריד מGoogle Play . ממש להעביר..
אפשר לשמור אפליקציות על המחשב ולהעבירן למכשיר החדש?
גיבוי של הישן בסמסונג קיס יעלה הכל למכשיר החדש? (הקיס גם מגבה אפליקציות?)

תודה ליודעים

אם המכשיר סונכרן אל גימייל
16/04/2015 | 06:18
1
27
אז כאשר יותקן במכשיר האחר אותו חשבון גימייל הוא יציע ויתקין בחדש את כל מה שהיה בישן ללא הזדקקות לגוגל פליי

זו הדרך הפשוטה והיעילה אם כי יש גם אחרות בעזרת אפליקציות יעודיות
סונכרן. תודה לך
16/04/2015 | 16:56
4
איך אני מעביר קבצי וידאו מגלקסי 3 למחשב?
15/04/2015 | 14:10
4
23
adb pull %PATH TO BE PULLED FROM% %PATH TO PLACE PULLED FILE
15/04/2015 | 14:45
3
20
אתה יודע שאף פעם זה לא עבד לי?
15/04/2015 | 14:55
2
17
לי זה עבד [חלקית ] אבל... אבל המסר לא מגיע אליך!
15/04/2015 | 15:06
1
14
שלחתי אליך - אולי זה יצליח כשזו תגובה
15/04/2015 | 15:18
28
אם לא מצליח אז שלח במייל. שם המשתמש שלי כרוכית outlook נקודה com.
איזה מכשיר עדיף ?
15/04/2015 | 07:59
6
69
שלום , אני רוצה לקנות מכשיר של 4 אינצ' לא יקר ומתמקד בטרנד פלוס ובגלקסי 3 מיני . איזה מהם עדיף ? ראיתי שיש גרסאות שונות לכל אחד מהם . חשוב לי סוללה מאריכה יותר ומהירות המעבד . אולי גם איכות מסך באור השמש . 
תודה למי שיודע .
מכשיר איכותי עם מסך 4 אינצ' זה רק אייפון
15/04/2015 | 08:14
55
כל מכשירי המיני של סמסונג (ובכלל רוב מכשירי המיני שמריצים אנדרואיד) הם די גרועים, ברמה שהם גורמים לך להתחרט שקנית סמארטפון .
מכשירי 4 אינצ' לא מיועדים למשתמשים כבדים
15/04/2015 | 09:59
4
50
לפחות לא מכשירי סמסונג שבגודל הזה.

יש את אסוס זנפון 4 בגודל הזה, אבל אני לא מכיר אישית את המכשיר וחובת ההוכחה עדיין חלה על אסוס שנכנסה לא מזמן לשוק.

למה לא מכשיר של 4.5 אינצ'?
לא כבד
15/04/2015 | 10:32
3
47
אני לא "משתמש כבד"  צריך מכשיר טלפון עם סוגי המסנג'ר השונים ושימושי gps רדיו ומוסיקה , אין לי צרכים אחרים . רוצה מכשיר של 4 אינצ' כי זה גודל המתאים לי מבחינת אחיזה ותפעול . המכשירים שציינתי עולים לדעתי על כל האחרים מבחינה עיצובית וארגונומית . לממליץ על אייפון , 4 ינצ' שלהם יעלה לפחות פי 3 , לא ?
המוטו גי הוא אמנם 4.5 אבל מאד קומפקטי ומכשיר מצויין
15/04/2015 | 13:09
1
18
תודה
15/04/2015 | 19:49
22
אבדוק אותו .
למכשירים בגודל הזה אין שוק היום ולכן הם פשוט 'בררה'
15/04/2015 | 20:37
32
כמעט ואין שוק לגודל מסך קטן. לכן כלל היצרניות (כולל אפל) לא מוציאות יותרהמכשירי דגל קטנים.
אפילו הZ3 Compact של סוני לא ממש קומפקט (4.6") ולא באמת זהה לאחיו הגדול.
תמונות בגודל מלא בחשבון גוגל
14/04/2015 | 22:08
1
36
בטעות כאשר התחלתי לעבוד עם אנדרואיד לפני x שנים גיבוי התמונות שלי היה בגודל מלא.
העניין הוא שזה סתם את החשבון.
ואני כל הזמן סביב תפוסה מלאה.
השאלה היא איך ניתן אם בכלל למצוא את אותן תמונות שמתמשות בנפח איחסון ולהחליט האם להשאיר או למחוק.....

ניסתי בגוגל פלוס לגלול להתחלה זה קרב אבוד מראש

כל רעיון יתקבל בברכה
ניסתם החשבון ,פתח אחד חדש.
16/04/2015 | 12:39
2
googel pley הפעולה הופסקה
14/04/2015 | 21:02
3
67
יש לי בעיה עם googel pley הפעולה הופסקה וזה רק בחיפוש זה גם משפיע על יוטיוב אני חוזר שוב אני יכול להיכנס אבל אני לוחץ חיפוש והוא עף ואומר ggoogel  pley הופסקה מה עושים אני ממש נואש
הכי טוב בלי googel pley
14/04/2015 | 21:19
34
תיכנס להגדרות ותעשה ניקוי נתונים לאפליקציה
15/04/2015 | 09:47
16
זה חלק מבסיס מע ההפעלה
15/04/2015 | 12:39
41
במידה ולא תצא מזה
גש למעבדה עמ שיתקינו את ערכת גוגל.
או גירסה מלאה של רום כולל גיבוי משיחזור
ננעל לי הטאבלט
14/04/2015 | 17:44
1
53
ננעל לי הטאבלט ואני רוצה להיכנס בלי לפרמט אותו ואני לא יכול לעשות גימל וסיסמה
תשחזר GMAIL במחשב
16/04/2015 | 12:41
35
ואם אין אפשרות אז אין ברירה ,צריך לפרמט.

לא מקבל צליל התרעה על הודעות נכנסות כאשר אני בזמן שיחה
14/04/2015 | 16:33
1
28
הי לכולם 

אשמח אם מישהו יכול לעזור לגבי הנקודה הבאה:

כאשר אני לא בשיחה יש כרגיל צליל התרעה לגבי SMS נכנס או הודעת ואצאפ נכנסת

אבל כאשר אני בשיחה אין אפילו צליל הכי קטן שמרמז שמשהו נכנס ורק כאשר אני מסיים את השיחה ומוריד את הטלפון מהאוזן אני רואה שהגיעה באמצע השיחה הודעה

באייפון שהיה לי היה שומעים חלש ברקע צליל התרעה גם בזמן שיחה ... לחבר שלי יש LG G3 והוא גם שומע ציפצוף קל בתור התראה

המכשיר שלי הוא MOTO G ויש עליו אנדרואיד 4.4.4

אשמח אם מישהו יכול להסביר איפה ההגדרות של התראות בזמן שיחה

תודה מראש

גבי

יש מישהו שיכול לעזור לגבי מה ששאלתי?
15/04/2015 | 12:48
4
בעיה בתצוגת שירים בנגן.
14/04/2015 | 15:42
2
34
יש לי מכשיר LG, שהבעיה שיש כמה שירים שמוצגים בצורה מעוותת. המאפיינים של השירים כתובים בצורה נורמלית ע"י תוכנה. ניסיתי גם לשים אותם מחדש בפלאפון, אך..

מצורפת תמונת מסך..
סליחה, התמונה..
14/04/2015 | 15:51
1
34
נסי להוריד את:
14/04/2015 | 20:07
19
אפליקציה בשם itag.
אפשר לערוך את השם של כל שיר ושיר ואז זה אמור להופיע בצורה תקינה.

הייתה לי גם פעם אפליקציה שעושה את זה על כל השירים באופן אוטומטי אבל אני לא זוכר את שמה כרגע...

אגב יש גם נגנים שאפשר לערוך מתוכם את השם שיר השיר כמו poweramp למשל.
שאלה לגבי אפליקציית רינגטונים AUDIKO
14/04/2015 | 11:13
11
81
שלום,
הורדתי היום את האפליקציה AUDIKO RINGTONES   התחלתי להוריד 3 רינגטונים ולצרף אותם לאנשי קשר
ופתאום בהורדה הרביעית הופיע לי : ANLOCK UNLIMITED SPACE 
ז"א הוא לא נותן לי להוריד ואם אני לוחצת על האופציה הזאת -->  ANLOCK UNLIMITED SPACE 
הוא רושם לי GET PREMIUM ז"א זה עולה כסף 6 ש"ח.
וממה שידוע לי האפליקצייה הזאת בחינם, חברה שלי משתמשת בה ללא עלות של הגבלה...
בבקשה מישהו יודע על מה מדובר ויכול לעזור לי? 

תודה

הסתכלתי בחנות האפליקציות, ויש הרבה תלונות לגבי זה
14/04/2015 | 11:51
8
59
כנראה שהם שינו את המודל העסקי שלהם ולא טרחו לשנות את שם/תיאור האפליקציה, או לעדכן את המשתמשים שלהם.
אז מה זה אומר?
14/04/2015 | 12:03
7
16
שהאפליקציה דה-פקטו כבר לא חינמית
14/04/2015 | 12:25
6
19
איזה באסה, אז יש אפליקציה אחרת במקום?!
14/04/2015 | 12:49
5
12
כנראה שיש. אני לא מכיר
14/04/2015 | 13:03
1
12
ממ הבנתי, תודה בכל זאת בובו (:
14/04/2015 | 13:04
6
תמיד קיימת האפשרות לשלם 6 שקלים... זה לא סכום אסטרונומי
14/04/2015 | 13:44
2
13
אין לי בעיה לשלם 6 ש"ח
15/04/2015 | 10:46
1
22
אבל הבנתי שזה לחודש אחד בלבד,
אז השאלה שלי , אחרי חודש מה קורה?
הרינגטונים נמחקים לי?! או שפשוט אנלא יכולה להוריד עוד?
בדיוק כפי ששלחת לי מסר, תפני למפתחים של היישום ותשאלי אותם
15/04/2015 | 12:06
13
לא מכיר את היישום, אין לי עניין להכיר את היישום.
חפשי בעמוד של היישום ב-Play אם יש תשובה לשאלה שלך, בתגובות השונות שיש ליישום, באתר של המפתח (במידה וקיים), לשלוח דוא"ל למפתח/ים של היישום וכו'.
אפשר גם לחפש יישום חלופי או לחפש באינטרנט איך אפשר ליצור רינגטונים באמצעות מחשב בייתי.
יש את ZEDGE כאתר להורדות כאלו ויש להם גם אפליקציה
14/04/2015 | 13:35
32
האתר מאפשר הורדות חינמיות ואת התוכנה באופן אישי לא יצא לי לבדוק עדיין ...
למה לא ליצור את הצלצול לבד?
14/04/2015 | 20:14
33
מהמכשיר תוך 3 דקות אפשר ליצור צלצול...
סמסונג גלקסיs6(רגיל) יגיע בזיכרון 128ג׳יגה בהמשך? חו״ד
13/04/2015 | 21:41
8
139
היום ראיתי את אדג׳ והרגיל
נמכר בזיכרון 32 ו 64 ג׳יגה וטוענים ש 128 ג׳יגה לא יימכר בארץ(אולי שקר שיווקי של מוכר בחנות)
הצבע הלבן בסדר אם נשים לו כיסוי מגן צבעוני.
וטוענים שצבע ״כחול טופז״ לא יגיע לארץ(אולי שקר שיווקי נוסף של מוכר בחנות). לפי קישור זה: צבע טופז עלול להיראות נשי לנושכי כריות בלבד. לא-רצוי.  אז לבן פשוט או לחכות לכחול? האם לחכות לזיכרון 128 אולי יגיע? ובכלל מה שווה הדגם הזה? ולדעתי אדג׳ לא כדאי.
אז מה דעת-מומחי הפורום ודעתה של הגולשת מפייסבוק...נוש האם זה האנדרואיד המומלץ עבור מי שאין לו מחשב? ( עבורי?  )

"נשי לנושכי כריות בלבד"? אתה פשוט אידיוט
13/04/2015 | 21:47
1
43
14/04/2015 | 21:48
4
אם שואלים לדעתי, ממש לא לקנות (לפחות לא כרגע)
13/04/2015 | 22:35
4
81
כי-
1. המחירים כרגע בשמיים. אין מכשיר סלולרי ששווה 3,500 ש"ח. ברגע שיתחיל לרוץ גם בחנויות פרטיות המחיר ירד.
2. המכשיר חדש מדי ועדיין לא ידועות מחלות ילדות שלו - אבל זה לא אומר שלא יתגלו בעתיד.
3. בזמן הקרוב מאוד LG, HUAWEI וסוני צפויים להכריז על מכשירי דגל. תן להם לריב עליך כצרכן.

נ.ב. גם אני לא אהבתי את ההערה על נושכי כריות.
המחיר שלו כרגע מסתכל על 3500 מלמעלה (ודי רחוק למעלה)
13/04/2015 | 23:03
2
27
באילת 3168 לפי זאפ
14/04/2015 | 10:21
1
16
אז לך לקנות מזאפ
14/04/2015 | 11:12
16
טוב, אז סליחה אם פגעתי במישהו אישית כאן. זה היה בהומור
07/05/2015 | 19:40
2
אנדרואיד לא יכול להחליף מחשב. לא עכשיו, לא לפני שנתיים
13/04/2015 | 23:06
66
ואני מוכן להמר שגם עוד עשור זה לא ישתנה (וגם זה תלוי בכך שגוגל לא תשמיד סופית את אנדרואיד עם השטויות שלה בשנים הקרובות).
איך לבטל בגלקסי S3 T9
13/04/2015 | 20:58
1
18

בהגדרות מקלדת, אולי זה בכל שפה בנפרד
13/04/2015 | 21:02
10
להעביר הודעות sms למייל
13/04/2015 | 20:18
1
25
בהצלחה
13/04/2015 | 21:06
9
Meizu M1 Note מושק בישראל ע"י רשת באג במחיר של 999 ש"ח
13/04/2015 | 20:01
20
129

מדובר בפאבלט עם מסך 5.5 אינצ'. המחיר תחרותי לדעתי.

מי התנסה במכשירי החברה הזו?

וסוני אקספריה E4 הושק אתמול באותו מחיר
13/04/2015 | 20:07
101
אבל עם מפרט הרבה פחות מרשים.

האמת שאני מחפש ולכן ראיתי ביקורת עליו
14/04/2015 | 07:51
13
89
סרטון יוטיוב די מושקע ומקצועי.
נראה לא רע בכלל למעט שני דברים שהפריעו לי מאוד:
1. כפתור הדלקה למעלה ולא נגיש בקלות עם האצבע. נכון שאפשר להדליק על ידי הקלקה כפולה על המסך ועדיין זה כפתור חשוב מידי מכדי שלא יהיה נגיש בצורה פשוטה.
2. כפתור ה BACK לא נמצא למטה בשורה של כפתור ה MENU הראשי. הוא מתווסף בתחתית כל אפליקציה בשורה נוספת שזה נראה די מעצבן ולא נוח.

לפי שאר הסקירה הטלפון טוב אבל לא מטורף מבחינת מצלמה והיו עוד דברים קטנים בסקירה שהציקו (כבר לא זוכר את הכל :)

בסה"כ נראה טוב והתלבטתי אבל כרגע, בעיקר בגלל כפתור ה BACK, אני מחכה לראות אם יהיה משהו אחר ברמה הבינונית ששווה את המחיר.
תקרא כאן
14/04/2015 | 08:01
12
106
יש התייחסות לשני הסעיפים שלך תחת חוויית משתמש
פשוט ואוו
14/04/2015 | 12:57
11
95
נראה שהכתב שוקל להתחתן עם המכשיר הזה ולעשות לו סלולריים קטנים

ביקורת מהללת לחלוטין ולפי מה שהוא אומר, זה באמת נראה מכשיר מושלם בשוק הגבוהה מינוס.

הנקודה המאכזבת היא וייז שלא עובד על זה יפה (אני משתמש בה די הרבה) והעובדה שאין רדיו (כן!! אני מאלו! תחיו עם זה ).

אגב, זה מה שבאג כותבים על בעיית הוויז:
הודעה למשתמשים באפליקציית Waze
לקוחות יקרים, בזמן ניווט עם Waze ו-M1 נוצר שיבוש בתצוגה של המפה בלבד, ניתן לנווט ולהשתמש באפליקציה, אבל זה עשוי לפגוע בחוויית השימוש. ניתן להשתמש באפליקציות ניווט חינמיות אחרות שעובדות באופן מלא ותקין עם ה-M1 כדוגמת אפליקציית הניווט של גוגל  .Google maps
הנושא נמצא בטיפול של באג, waze, Meizu ויצרן המעבד וצפוי להיפתר באחד מהעדכונים הקרובים שלWaze .

האחריות היא לשנה בלבד.

עדיין, אם יהיה לי זמן בערב אני אקפוץ לבאג ואקווה שיש אחד פתוח שאפשר להרגיש. זה נראה לי מכשיר טוב למחיר הזה...
"צפוי להיפתר באחד מהעדכונים..."
14/04/2015 | 13:47
10
64
לא קיימת ולו 'הבטחה' אחת על עדכוני תכנה בעולם האנדרואיד שעדיין לא מומשה.
כלומר, יש סבירות של 100% שזה אכן יקרה, מתישהי, עם צפי לעתיד.

(וגם קיים סיכוי שלא. או רק בעוד מי יודע כמה זמן).
כלומר, בגלל שאף פעם לא אמרו "לא יהיה" זה אומר שאולי יהיה?
14/04/2015 | 14:32
2
48
או שלא הבנתי אותך טוב?
אל תסבך אותי... אין לי כח לקרוא שוב את מה שכתבתי
14/04/2015 | 14:49
1
28
14/04/2015 | 15:41
5
:) לא כזה נורא
14/04/2015 | 14:36
6
52
אומנם אני מאוד מחבב את וויז ומשתמש בה הרבה אבל אם כל שאר הפרמטרים במכשיר טובים, הוויז בעצמו זו לא סיבה לוותר על מכשיר טוב (גם כי יש חלופות לא רעות לוויז וגם כי אני מאמין שזה באמת יתוקן וממה שקראתי היצרנית דווקא לא רעה בקטע של תמיכה ויש מצב שהם ידחפו לפתרון טוב). הרבה יותר יטריד אותי אם *INGRESS לא יעבוד על זה אבל אין לי רעיון איך לבדוק לפני...

(*משחק מציאות רבודה של גוגל).
אולי יהיה מכשיר בתצוגה ברשת באג...
14/04/2015 | 14:52
5
52
מצד שני, אני לא רואה זכות גדולה להיות כבול לרשת חנויות מסיימת בשביל לתקן את המכשיר. מי יודע אם עוד 3 שנים יהיה אפשר למצוא חלקים.
אם כבר סיני.. אז קונים ממוכר סיני. שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד בעד השוק הסיני במחירים של עד כ-$150 (לפני מיסים).
אז היה בתצוגה. עכשיו יש תצוגה אצלי בבית :)
14/04/2015 | 20:03
4
59
מכשיר לבן וסקסי. כרגע מחובר להטענה וימתין שיהיה לי קצת יותר זמן אליו יותר מאוחר.
אני יודע שזה לא הכי טוב שיש, גם לא ברמת מחירים הזו (+\- כמה שקלים) אבל מאחר והמסך ב גלקסי S2 שלי סדוק והמכשיר כבר בקושי מתפקד, הייתי צרילך מכשיר חדש וזה נראה לי עונה על הדרישות ובמחיר יפה (קיבלתי שקל עודף מאלף :)

בימים הקרובים נתחיל לחרוש עליו.

הדבר היחיד שחסר לי בפתיחה זה חוברת בעיברית. לפחות כמה מילים על הפונקציות הבסיסיות. מין quick start guide שכזה.

(אגב, לדעתי גם לפי החוק הם מחוייבים לספק משהו בעיברית, לא? אם כבר מייבאים, שיעשו עבודה עד הסוף).
תתחדש!
14/04/2015 | 20:12
3
50
נשמח אם תרשום עליו כאן חוות דעת לאחר כמה ימי שימוש.

מצד אחד יפה מבחינת באג ההודעה שהם מפרסמים על וויז.
השאלה היא האם גם המוכרים בחנות מציינים את זה.

האמת שזה קצת גורם לחשש...
מי מבטיח שבעוד חודש לא נגלה שיש עוד אפליקציות שהמכשיר לא יודע להתמודד איתם?
המוכרים דווקא ציינו, כמה פעמים
14/04/2015 | 20:19
1
54
כשהם מבצעים מכירה זה רושם להם במחשב בגדול להודיע שני דברים:
שיש בעיה עם תמיכה בוויז
ושאין תמיכה מלאה ברשת פלאפון ורמי לוי (כנראה שזה תומך רק בתדר אחד שלהם).
תתחדש! וכמובן, שאפו לבאג שהם מעדכנים את הלקוח בעניין
15/04/2015 | 12:13
30
בהזמנה ישירה מסין המכשיר עולה כ-$200 (לדגם ה-16GB שאני מניח שרכשת).
לשם הנוחות, נניח שהשער הוא 4 ש"ח ל-$.
עלות המכשיר בהזמנה ישירה מסין 800 ש"ח. מיסים - 285 ש"ח (35.7%).
המחיר של באג מצוין!

בנוגע ל-sim:
יש לך שתי אפשרויות.
הראשונה - להכנס לכל חנות סלולר ולבקש שיחתכו לך את ה-sim ל-Micro sim. הייתי נכנס ל-KSP אם יש סניף שלהם בסביבה. זו רשת שיש להם "מחירון קשיח" ולא חנות שהמוכר עושה מחיר לפי מה שנראה לו בעין. הייתי בסניף שלהם לפני כמה ימים והם עשו את זה בחינם (בתוספת חיוך) למישהו שנכנס וביקש.
השניה - לפנות למרכז שירות של סלקום ולבקש שיחליפו את ה-sim. העלות היא 10 שקלים, עשיתי זאת פעמיים בשלושת החודשים האחרונים. סים אחד נהרס מחום והסים אחר אבד. בשני המקרים קיבלתי מסלקום sim פריק, בדיוק כמו האחד של גולן טלקום.
דווקא הסים הראשי לא מתאים
14/04/2015 | 23:03
45
הסים השני שלי של גולן מתפרק למיקרו סים ונכנס. הסים הראשי של סלקום לא. אני משער שצריך להגיע למרכז שירות לקבל סים חדש :(

ממשחק ראשוני - אחלה מכשיר :)

לאחר קצת למידה, אעדכן על מסקנות וחויות.
עוד שאלה בינתיים על meizu m1 note
15/04/2015 | 07:38
3
73
מישהו יודע אם קיימת חוברת עבורו?

משהו שאפשר ללמוד ממנו קצת טיפים וטריקים לכל מיני דברים מעניינים (צילום מסך למשל)?

לא מצאתי ברשת ולא קיבלתי איתו כלום :(

אני משער שחלק גדול אגלה לבד אבל יש כל מיני מחוות מיוחדות שקשה לגלות (למשל מהביקורת שצירף ronengeles בשרשור למדתי על הטריק של כפתור ה BACK על ידי משיכה של כפתור ה MENU למעלה וזה הטריק כנראה הכי חשוב במכשיר!).

תודה.
תכנס לביקורת ותכתוב שאלה בתגובות למטה
15/04/2015 | 08:35
32
אני מניח שמישהו יענה לך שם.
חיפוש קליל הניב את התוצאה הבאה:
15/04/2015 | 12:19
1
58

כדי לשתף בקו המחשבה איך הגעתי לקישור, אולי תוכל למצוא בצורה דומה / חיפוש מעמיק יותר קישורים נוספים יעניינו אותך:
חברת Meizu פיתחה ממשק אנדרואיד שהיא מכנה Flyme OS [חיפשתי בגוגל meizu OS, הגעתי לעמוד הויקיפדיה של Meizu].
לאחר מכן חיפוש נוסף של Flyme OS tips הביא אותי לקישור לעיל.
מעולה. הייתי בכיוון אבל לזה לא הגעתי
15/04/2015 | 15:16
30
חיפשתי flyme guide, flyme manual, flyme tricks and tips.
אותם חיפושים גם עם שם המכשיר.
גם שלחתי מייל לבאג, למייזו העולמית ובקבוצת הפייסבוק של מייזו בארץ.

מוזר שאין להם מדריך מסודר אפילו באתר העולמי.

תודה על הקישור, אני רץ לנסות :)
הגיע גם לידי אחד כזה. למעשה שניים
15/04/2015 | 22:30
32
עושה רושם ראשוני נהדר.
מסך נפלא, מצלמה מעל למצופה (במיוחד מהירות הצילום), מהירות תגובה טובה, עיצוב ואיכות בנייה טובים מאוד.
לא אהבתי בדגמים קודמים ועדיין אינני אוהב את הוויתור על לחצן Back ייעודי, זה בעיני אחד החסרונות הגדולים בינתיים של המכשיר הזה. הסוללה עושה רושם של בסדר ולא יותר מזה, אבל מוקדם מדי לומר.

בסך הכל, קשה להאמין שהמכשיר הזה עולה 999 שקלים בלבד - התחושה היא VFM יוצא מן הכלל.
איך אני משחזר אנשי קשר בפלאפון סמסונג A5
13/04/2015 | 13:44
3
19
עפ"י הוראות יצרן
13/04/2015 | 19:29
2
5
אני רציתי לכתוב "כמו ששיחזרנו בפלאפון סמסונג S3"
13/04/2015 | 21:03
1
5
יותר מוצלח
13/04/2015 | 21:08
6
שאלה לגבי גלישה
13/04/2015 | 09:38
11
108
בוקר טוב!
יש לי שאלה- אם אני בחו"ל ויש לי חבילת גלישה של 1 גיגה (אין לי גישה ל WIFI),
לכמה זמן שיחות בוויבר זה מספיק?
תלוי באורך של כל שיחה
13/04/2015 | 10:51
10
68
עקרונית זה אמור להספיק לדי הרבה זמן.
מעבר לשעה וגם מעבר לשעתיים.
מתבסס על נסיון בשיחות סקייפ, לא ניסיתי את הוייבר.
תודה על התשובה! זאת אומרת ש...
13/04/2015 | 11:15
9
61
אם אני צריכה לדבר כשעה ביום למשך שבוע, חבילה של 1 גיגה לא תספיק לי?
בסביבות 15 מגה לשעת שיחה. (לא וידאו)
13/04/2015 | 13:16
57
ואפשר לבדוק באפליקציה כמה היא צרכה

האמת שלא ניסיתי.
13/04/2015 | 15:21
7
49
לדבר שעה ביום גומר אותי לפני שזה גומר את הסוללה בטלפון.
אבל כן, זה אמור להספיק אם אין יותר מדי שימושים נוספים.

תודה רבה על התשובות!
13/04/2015 | 19:15
6
21
רגע!!!!@@@@####
13/04/2015 | 19:28
5
68
אתה בטוח שמדובר בחבילה של 1GB לשימוש בחו"ל? או שזו החבילה הרגילה שאתה משתמש בה לגלישה בארץ?
הנפח לגלישה שבחבילה בארץ, לא רלוונטי לגלישה בחו"ל. אתה תגלוש ללא חבילה, בתעריף מזדמן שיכול להגיע למאות ואלפי שקלים.
13/04/2015 | 19:55
32
הוצאת לי את המילים מהפה
אני חי בחו"ל ומסתובב בכל מיני ח"ולים.
13/04/2015 | 23:42
37
מגה מספיק לי בהחלט.
מה שנכון, לבת הזוג זה לא מספיק, אבל היא מדברת 12 שעות ביממה,
מה שאני לא מסוגל לו.
חבילת גלישה לחו"ל, ברור! ��
14/04/2015 | 07:53
2
24
אז נסיעה טובה תהני
14/04/2015 | 08:24
1
15
תודה רבה! ��
14/04/2015 | 13:48
6
חיבור WAZE ליונדאי IX35 מולטימדיה
12/04/2015 | 22:45
47
שלום,

אני מקבל כל הזמן הודעה שלWAZE במערכת המולטימדיה אין חיבור רשת על אף שהרכב מחובר איפון דרך BLUETPOOTH
האם תוכלו לעזור?

תודה

חיים
אמאלה . גדלו לי האייקונים
12/04/2015 | 20:19
10
103
סמסונג s5 איך מקטינים אותם חזרה לגדלם המקורי ????
היום קוראים לזה אייקונים ?
12/04/2015 | 20:51
9
80
פעם קראו לזה הריון.......
עליזה (מארץ הפלאות) אכלה פטריות כדי לחזור להיות קטנה
12/04/2015 | 21:00
8
22
שובבה עליזה . אכלה פטריות ונכנסה להריון
12/04/2015 | 21:49
7
14
באמת איך מקטינים את גדל האיקונים
12/04/2015 | 21:53
6
17
אז זהו ש....... זה תלוי
12/04/2015 | 22:22
5
50
1. תלוי בלונצ'ר.
לא זוכר איך זה ב-TW, ב-Nova זה תחת הגדרות --> מראה ותחושה --> גודל סמלון.

2. בהנחה שהשואלת (?) לא התקינה לונצ'ר חליפי, יתכן שמדובר על "מצב בטוח".
כניסה למצב בטוח בסמסונג - כפתור התפריט + הדלקה.
יציאה ממצב בטוח בסמסונג - כפתור ההדלקה+מקש ווליום - כיבוי המכשיר והדלקה מחדש.

אצלי ב-S4 אין בכלל אפשרות לשנות את גודל האייקונים
12/04/2015 | 22:45
4
17
תהיה לך אפשרות
13/04/2015 | 15:26
3
29
אם תתקין לאונצ'ר חליפי.
לי יש, עדיין לא ברור לי למה זה טוב.
סתם, זה די נוח. שלי הוא APEX, הוא בסדר אני חושב.

אבל em28 רשם שיש אפשרות ב-TouchWiz
13/04/2015 | 15:47
2
26
ואגב, אני משתמש בנובה כבר די הרבה זמן, כך שתיאורטית (זה באפשרויות בתשלום) אני יכול לעשות את זה. אבל כמוך - לא ברור לי בכלל למה שמישהו ירצה לעשות את זה.
רשמתי שזה תלוי בלונצ'ר, לא יודע אם TW מאפשר
13/04/2015 | 15:58
1
9
אז עכשיו אתה יודע - הוא לא
13/04/2015 | 16:07
10
שלום חברים/ות, צריך המלצה לטאבלט אנדרואיד גדול (9-11 אינץ) ע
12/04/2015 | 12:13
6
63
שלום חברים/ות, צריך המלצה לטאבלט אנדרואיד גדול (9-11 אינץ) עד 1000 שח מקסימום.
מיועד בעיקר למשחקים לילדים בגילאי 5-8 ולגלישה באתרי חדשות, בפייסבוק וכו'. פחות חשובה איכות הצילום.
רצוי נפח איחסון גדול לאיחסון הרבה משחקים.
תמיכה מלאה בעברית.
אין צורך ב 3G אבל חשוב שיקלוט טוב רשת WIFI ביתית גם בכל חדרי הבית.
לא כזה שמתחמם מאד ועם הרבה בעיות.
תודה רבה מראש לעונים
מורדי
חברים ? מישהו? ראיתי את הדגם הבא בזאפ, ישרת את המטרות ?
12/04/2015 | 16:32
1
54
חברים ? מישהו? ראיתי את הדגם הבא בזאפ, ישרת את המטרות שרשמתי ?
טאבלט סמסונג GALAXY TAB4 T530 10.1'' 16GB
תודה
מורדי
לא התנסיתי אישית במכשיר
12/04/2015 | 17:41
48
אבל על פניו, עושה רושם שכן.
לא הייתי משלם עליו יותר מ-1200 ש"ח.
..
12/04/2015 | 16:56
2
47
בלי להתייחס למכשיר עצמו, לא הייתי קונה מהמוכר הזה
12/04/2015 | 17:08
1
56
הוא מכר רק 2 יחידות.

לגבי המכשיר עצמו אין לי מושג, ואין לי כוח להתעמק במפרט שלו.
הכוונה שיש לו רק 2 עסקאות בכלל, לא 2 יחידות מהמוצר הזה
12/04/2015 | 17:09
41
(למרות שבמקרה שלו זה אותו הדבר )
חברים, תודה על ההמלצות. לבסוף הזמנתי גלקסי טאב 4
15/04/2015 | 10:13
21
להזמין מחול נראה לי קצת בעייתי (מכס ? התקנת עברית ? אחריות ?...).
הזמנתי גלקסי טאב 4 מ  זול פור יו בזאפ.
נקווה שיהיו טובים ושהמכשיר יענה לדרישות.
עכשיו צריך המלצה ל XBOX אבל זה לא כאן
:)
תודה
מורדי
היכן אפשר ללמוד בסביבת נהריה
12/04/2015 | 17:41
2
47
Let me google that 4 u
12/04/2015 | 17:44
68
גן שרה בשד' הגעתון.
13/04/2015 | 10:52
11
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
אביעד מחשבים
אביעד מחשבים
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
18:25 | 03.09.15 כוכב עולה9
17:18 | 03.09.15 תמכור תמכור
14:50 | 03.09.15 שיח סלימאן
09:04 | 03.09.15 shoosh2607
14:53 | 02.09.15 קושקושית מתולתלת
09:41 | 02.09.15 אורחים בפורום
08:17 | 02.09.15 קושקושית מתולתלת
00:40 | 02.09.15 לוקסור435
12:33 | 01.09.15 Lady of the masks
01:36 | 01.09.15 מיט מיט 100
18:20 | 30.08.15 אסף אמיר1