לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

לא מצליחה להוריד תמונות מהמכשיר למחשב?
07/07/14 21:56
25צפיות

האם זה המקום הנכון לבעיה שלי יש ברשותי מכשיר samsung galaxy 3 miny   הופיעה לי הודעה על מסך המכשיר שאני צריכה להוריד תוכנת kies  מהאתר של samsung כדי שמהחשב יזהה את המכשיר התקנתי את התוכנה אבל הבעיה לא נפתרת לא נפתח לי  במחשב החלון עם שם ההתקן ואפשרויות בחירה כמו להעביר תמונות ולסנכרן מוזיקה.איפה הבעיה והאם אני במקום הנכון? אשמח לתשובות תודה מראש
אפליקציית תזכורת בעברית לגלקסי 3
07/07/14 17:44
90צפיות
איזו אפליקציה אפשר להוריד
קנה באופיס דיפו הקרוב לביתך חבילת Post it זה
07/07/14 21:05
73צפיות
אמור לעשות את העבודה!

כמובן שאם היה פירוט רב יותר כלפי הדרישות מהתוכנה זה היה מקבל תגובה מועילה יותר, כמו גם אם יכולת להגיב בחזרה...
º
אל תאמר "Post it", אמור "דבקיות"
07/07/14 21:12
30צפיות
º
סליחה, צודק! טעות שלי
07/07/14 21:18
22צפיות
º
זה בסדר, לא התכוונתי להישמע תוקפני
07/07/14 21:30
20צפיות
ניסיתי הרבה
08/07/14 14:08
44צפיות
עברתי לאחרונה מ- iPhone 4 לאנדרואיד וחיפשתי משהו שיתחרה ב- alarmed המצוין.
אחרי ניסיונות רבים נותרתי עם "To Do Reminder".
היתרונות מבחינתי: קל לקבוע תזכורת ע"פ תאריך ושעה, קל לבצע snooze לפרק זמן קבוע מראש או להיכנס ולקבו מועד תזכורת חדש, ישנה אפשרות לתזכורות חוזרות, וממשק נוח יחסית. יתרון גדול על any.do המצויינת היא עובדת היותה חינמית (אני לא מהסס לרכוש אפליקציות טובות במחיר הוגן, אבל ל- any.do מחיר מוגזם לטעמי, כמעט 100ש"ח לשנה).
עדיין חסרות בו האפשרות לקבוע תזכורות חוזרות לימים ספציפיים (כלומר תזכורת שתחזור על עצמה כל יום ב' ג' ו- ה' למשל או כל יום חמישי האחרון בחודש), האפשרות להצמיד לתזכורת איש קשר ולחייג אליו ישירות, widget ממסך הבית ישירות ל"תזכורת חדשה", אפשרות לתזכורות קוליות, ועוד כל מיני.

בכל מקרה, לטעמי זו כרגע האופציה המתאימה ביותר שמצאתי (לצרכים שלי).
T100S - לא מצליחה להתחבר לאינטרנט (סלקום)
07/07/14 15:57
28צפיות
שלום,
אתמול קיבלתי את המכשיר, עם עברית, אך ללא אפלקציית קיצור לגלישה (גוגל או אקספלורר). הגדרתי (גם מול סלקום) נקודת גישה - מבחינתם הכל תקין ונראה שעובד, אך אני עדיין לא יכולה לגלוש, או אפילו להיכנס לחנות PLAY.
על סף ייאוש.
מי יכול לעזור??
אחרי ההגדרה הפעלת מחדש את המכשיר?
07/07/14 16:17
18צפיות
ווידאת שנקודת הגישה לא רק מוגדרת, אלא גם מסומנת כפעילה?
חיבור סמסונג מיני למחשב WIN7 64
07/07/14 15:14
23צפיות
החליפו לי מחשב בעבודה, ל 64BIT, כן את הטלפון עוד לא החליפו.

והזיהוי בין המחשב לנייד, להעברת קבצים כבר לא עובד.

אך אפשר לפתור את זה ?

תודה מראש
אותיות בעברית על גבי החייגן
07/07/14 14:00
71צפיות
אותיות בעברית על גבי החייגן
שלום.

מישהו יודע איך אפשר להציג אותיות בעברית על גבי החייגן, במקום אותיות באנגלית?
תמונת מסך מצורפת.

תודה.
להחליף חייגן? אני משתמש ב-exDialer
07/07/14 14:32
61צפיות
שאפשר להגדיר בו שתי שפות בו זמנית.
ספאם פרסומי במכשיר
07/07/14 12:36
85צפיות
ספאם פרסומי במכשיר
היי,
היום בעודי עובר בין מסכי האפליקציות, קפצה לי פתאום הודעה פרסומית על המכשיר (מצורפת תמונה).

איך יודעים מי גורם לזה?
יש תוכנה מומלצת לבדיקה?

תודה.
סביר להניח שהתקנת יישום כלשהו לאחרונה
07/07/14 13:01
45צפיות
והוא שגורם לפרסומת החביבה הזו.
הסר את היישום הסורר וייעלמו הפרסומות...
תנסה אפליקציה בשם Airpush detector
07/07/14 13:16
55צפיות
אם היא לא מוצאת כלום אז תסתכל בין האפליקציות שהתקנת לאחרונה את ההרשאה "Draw over other applications", ותתחיל להסיר עד שנפתרת הבעיה.
º
יש דרך לראות את האפליקציות לפי סדר התקנה?
07/07/14 13:18
14צפיות
אם כולן הותקנו מגוגל פליי
07/07/14 13:20
46צפיות
אז תיכנס לשם, ללשונית כל האפליקציות, ושם הם מסודרות פחות או יותר לפי סדר ההתקנה. מעבר לכך אני לא מכיר דרך.
תודה. באסה לי :(
07/07/14 13:35
43צפיות
ה AIRPUSH לא מצא כלום ועברתי על מה שנראה לי האפליקציות האחרונות ואין שם שהו עם הרשאת Draw over other applications :(

תודה על העיצות
אז אולי תתחיל להסיר בלי קשר להרשאה הזו?
07/07/14 13:38
31צפיות
יכול להיות שזו לא ההרשאה היחידה שמאפשרת לאפליקציה לעשות קונצים כאלה.
אפשרי. אני מנסה לחפש עוד תוכנות מומלצות
07/07/14 13:43
26צפיות
שיודעות לסרוק. נחפור קצת בפורומים.

אם אמצא משהו אני אעדכן. תודה:)
תנסה גם את זה:
07/07/14 13:59
34צפיות
Google Settings (אייקון בצבע אפור או ירוק) > ads:
תלחץ על Reset advertising I
ותסמן בV את האופציה Opt out interest-based ads
אתה יכול לנסות בעזרת permission explorer
07/07/14 14:52
23צפיות
היא מציגה את ההרשאות עבור כל תוכנה בצורה מסודרת. אולי תצליח ככה לאתר את האפליקציה הסוררת.
º
זה של אפליקציה BLACKMART
07/07/14 13:47
18צפיות
GoogleServicvesFramework עוד פעם טוחן לי DATA
07/07/14 10:18
27צפיות
היי חבר'ה. אני עם ParanoidAndroid על גרסא 4.2.2, עדיין . היה שם קטע שהמערכת ניסתה להוריד עדכוני מערכת (וכמובן נכשלה בבדיקת החתימה) ובגלל שהרום לא מקורי אז הטלפון מנסה להוריד שוב ושוב ושוב את העדכון. גומר לי את ה-DATA.

בפעם הקודמת השתמתי ב-Autorun Manager כדי לבטל את ה-receiverים הרלוונטיים שציינו שם. פתאום העניין הזה התחיל שוב, לאחרונה אני רואה כל הזמן קפיצות של 200MB כל איזה יום-יומיים.

מישהו יודע איך לטפל בחרא הזה אחת ולתמיד??
סורי, זה Google Play Services
07/07/14 10:19
30צפיות
התבלבלות קצרה...
גלקסי טאב 1 איטי וקורס
07/07/14 10:09
24צפיות
שלום לכולם.

יש לי טאבלט סמסונג גלקסי טאב 1, GT-P7500, אנדרואיד 3.2. לאחרונה הוא איטי מאוד ואפליקציות קורסות כל הזמן. התקנתי אפליקציית ניקוי, אבל זה לא עוזר. מה מומלץ לעשות? איך אפשר לעשות משהו שמקביל לפרמוט? האם יעזור להחזיר להגדרות יצרן? ואם זה לא יעזור, איך אפשר לעדכן גרסה מ-3.2 לגרסה מתקדמת יותר והאם זה יעזור?
שחזור הגדרות אכן מקביל לפירמוט
07/07/14 10:22
23צפיות
ועם זה הייתי מתחיל.
לא נראה לי שיש גרסה מתקדמת יותר למכשיר הזה, הוא ישן וסמסונג לא ממש דואגת למכשירים הישנים שלה.
º
תודה רבה!
07/07/14 10:32
9צפיות
במקרה קראתי אתמול על אפליקציה בשם QuickClick
07/07/14 07:54
121צפיות
שעושה משהו דומה תוך שימוש במקשי הווליום בחינם - http://www.xda-developers.com/android/android-app-... . לא ניסיתי אותה (אין לי צורך בזה), ומכיוון שרץ תהליך במערכת אז תהיה צריכת סוללה מוגברת, אבל זו חלופה נוספת לפונקציונליות. אגב, לא בטוח שגם לפרסי (ותהרגו אותי איך ישראלי חשב שהוא יכול לתת שם למוצר שייראה ככה בעברית ) אין איזה תהליך שרץ ברקע כדי "להקשיב" ללחיצות.
אני הזמנתי את זה...
07/07/14 07:58
104צפיות
http://www.tinydeal.com/35mm-klick-quick-button-du...
יש לחבר בעבודה וזה עובד אצלו טוב, נראה לי שווה 4 שקלים...
אתה שמת לב לרשימת ההרשאות המופרעת
07/07/14 08:15
92צפיות
של האפליקציה הראשונה? מעבר לגישה לכל המידע שיש לך במכשיר, וגישה לאינטרנט, יש לה הרשאה למיקום המדויק, כולל הרשאה שראיתי בשימוש (לגיטימי) רק באפליקציות ניווט פרופר.

גם השנייה (בלינק השלישי, כי הלינק השני מוביל לדף שגיאה בסינית) זו של Xiaomi לא מי יודע מה, אבל לפחות שם אין כל כך הרבה הרשאות לא סבירות.

אז לשאלתך - לא, זה לא נראה לי שכל המידע שלי שווה 4 שקלים ...
קודם כל לא שאלתי אם שווה...
07/07/14 08:35
61צפיות
כתבתי שזה מה שנראה לי
לא שמתי לב כי עדיין לא התקנתי את האפליקציה, כשאתקין אבדוק... מקסימום סיכנתי 4 שקלים.
אוקי, אז גם בלי לשאול - אני חושב שזה לא שווה
07/07/14 08:49
54צפיות

האמת? הדבר הראשון שעשיתי זה לחפש את האפליקציות ולראות את ההרשאות, אבל זה אני .
אז אני קודם כל מזמין
07/07/14 08:51
48צפיות
זה שילוב של חבל לפספס את המחיר הטוב וקושי גדול בדחיית סיפוקים
מכיר את הביטוי "מי שמשלם בזול - משלם ביוקר"?
07/07/14 08:56
47צפיות
אז לדעתי זה בא לידי ביטוי במוצר הזה בצורה ממש מדויקת . אגב, אני לא יודע אם לאפליקציה של פרסי אין גם כן הרשאות נרחבות מדי (לטעמי). טוב, מצאתי - לא יכול להגיד שאני מרוצה מהן (יש הרשאה למיקום מדויק), אבל שם יש כביכול סיבה מוצדקת לכך.
האמת אני לא חרד למידע שיש לי על הסלולרי
07/07/14 09:16
47צפיות
עד כדי כך... כאילו יש לי שם דברים חשובים אבל לא כאלה שאם ידלפו לרשת יגרמו לי לנזק או משהו.
בכל מקרה אני נזהר בכל אפליקציה שאני מתקין כמובן.

אגב, מכיר את הביטוי
º
אמרו לע שלא יעבוד ללא קוד תוכנה.
07/07/14 13:53
19צפיות
יש לזה אפליקציה שצריכים להתקין
07/07/14 14:17
41צפיות
אבל תיזהרי כי היא לא באה טוב לבובו בכלל...
היא דורשת יותר מידי הרשאות... באופן כללי תמיד צריך לשים לב למה מתקינים ואיזה הרשאות דורשת כל התקנה.
אני לא היחיד שהיא "באה לו לא טוב"
07/07/14 14:34
45צפיות
אני פשוט קולני יותר מרוב האנשים בפורום בנושא ההרשאות באנדרואיד .
º
כן, שומעים אותך פה בכל המסדרונות...
07/07/14 14:37
14צפיות
אלה סתם הצעקות שלי על הקוריאנים
07/07/14 14:47
32צפיות
הם שמו לאפליקציית השעון המעורר הרשאות (בין השאר) של מיקום מדויק (GPS), קבלת רשימת האפליקציות הרצות ברקע והקלטת אודיו, ובגלל שביטלתי לה חלק מההרשאות הללו (ובצדק, אגב ), אז היא קורסת אחרי שאני יוצא ממנה. עם כל יום שעובר אני אוהב את המכשיר שלי פחות, ברמה כזו שאני מחפש רום מתקדם יציב ל-Desire שלי, כדי שאני אוכל להפוך את ה-S4 למכשיר מדיה, ולהשתמש בטלפון שעובד כמו שצריך לשם שינוי. אני אפילו משתעשע ברעיון של לקנות Desire HD או Desire S (מכשירים שיש להם את השם Desire לפני ש-HTC החליטה שזה השם של המכשירים שיתחרו בפוקט וג'יו) כדי שיהיה לי מסך יותר גדול ויותר זיכרון RAM .
לא חשבת אולי להתקין אפליקציית שעון אחרת...?
07/07/14 14:55
36צפיות
או לעבור לאיזה M8 חתיך כזה...?
אני בכל מקרה לא רואה את עצמי נפרד מהנוט3 בזמן הקרוב, אני קשור אליו רגשית... ה"בעיה" היא שאין מתחרים אמיתיים למכשירים החזקים של סמסונג.
הדבר היחיד שאין לו מתחרה זה הסטיילוס של הנוט
07/07/14 14:59
38צפיות
כל השאר יש בהרבה מכשירים, כולל בסיניים האיכותיים (למשל Oppo Find 7).
לא רק...
07/07/14 15:24
25צפיות
מסך 5.7, 3GB RAM, מכשיר שעובד מצוין באופן כללי עם קהילה מאד גדול של מפתחים ותומכים גם בארץ וגם בחו"ל, מגוון מאד גדול של אביזרים ועוד דברים שלא עוברים לי בראש כרגע...
אהמ...
07/07/14 15:42
32צפיות
אביזרים - http://arstechnica.com/gadgets/2014/01/note-3-user...
מסך 5.7 ומעלה עם 3 ג'יגה זיכרון RAM - http://www.gsmarena.com/lg_g_pro_2-6052.php
קהילת מפתחים - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=462... . שכחת את ה-Knox?
ממש לא שכחתי... זה חרוט אצלי לתמיד
07/07/14 15:54
21צפיות
אני מדבר על זה שבגלל שהמכשיר כזה נפוץ אז יש מבחר מאד גדול של אביזרים כמו כיסויים, מטענים, מתאמים וכד', גם מגוון מאד גדול וגם בזול.
זה נכון של- G-Pro יש חומרה דומה אבל הוא לא כזה נפוץ כמו הנוט3 ובגלל זה אין לו קהילה כ"כ גדולה, בטח שלא בארץ.
סתם לדוגמה, לנוט3 יש קבוצה של באמת תותחים בפייסבוק (קבוצה ישראלית כמובן) שגם כותבים לו רומים, אנשים באמת מומחים שגם מאד אוהבים לעזור אחד לשני, פשוט תענוג.
לא מאמין של- G-Pro יש משהו דומה, בטח שלא בארץ.
ממש לא שכחתי את ה-Knox וזה באמת סוג של קוץ בישבן אבל לי אין בעיה כי אני לא צריך רוט וזה גם סוג של פשרה... אם הוא יהיה מושלם מכל הבחינות אז כ-ו-ל-ם ירוצו לקנות אותו ולא יהיה במלאי
ד"א, לתקופה מסוימת באמת לא היה ניתן להשיג אותו בארץ... אני מדבר על דגם ה-N9005
סתם לקחתי את ה-G Pro כדוגמא אקראית
07/07/14 16:16
22צפיות
כי עשיתי חיפוש על מכשיר עם מסך 5.7 אינצ' ומעלה עם 3 ג'יגה RAM, אבל יכול להיות שמכשיר עם ממשק יצרנית פחות מסורבל (כלומר - כל יצרנית אחרת ) לא חייב 3 ג'יגה זיכרון RAM. אם אתה "מתפשר" על מסך ומוכן לקבל גם 5.5 אינצ' אז יש את Oppo Find 7 ואת OnePlus One, וכמובן שאת ה-LG G3, ואם אתה "מתפשר" על 2 ג'יגה RAM אז יש בגודל הזה ומעלה את ה-Oppo N1, Xperia Z Ultra או HTC One Max (ואת ה-LG G Flex, אבל מכיוון שהרזולוציה שלו היא "רק" HD ולא Full HD אז לא כללתי אותו).

לגבי אביזרים - קראת את הלינק הראשון? כי זה אומר שכיסויי ה-S View הזולים, כלומר אלו שלא יוצרו על ידי סמסונג, לא יעבדו עם הנוט 3 בעקבות עדכון גירסא של סמסונג. אגב, זה נכון לא רק לזבל הסיני בשנקל, אלא גם למוצרים של יצרניות גדולות ומוכרות כמו Nillkin.

לגבי "כולם יקנו" - זה לא מדד לכלום למעט להצלחת המיתוג/פרסום של המוצר. זה כמו שחברות מפרסמות בגאווה שהם זכו במקום הראשון בסקר דעת קהל .

הזכרת קהילת פיתוח, אבל זה רק לחצי מהמכשיר. אם קונים את הדגם מבוסס המעבד של סמסונג, אז כמות הפיתוחים היא מועטה ביותר, וכמובן שאין שם שום דבר שקרוב ל-AOSP, אפילו גירסאות לא יציבות - http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/gala... .
צודק ובכל זאת...
07/07/14 16:27
17צפיות
המכשירים האלה לא נפוצים כמו הנוט3 בדגם ה-N9005
במקרה שלי ה-S-View לא מעניין אותי, כמובן שהמכשיר לא מושלם והסיבה העיקרית היא היצרנית אבל כחבילה לדעתי הוא נותן הכי הרבה.
אין לי בעיה לסגור על זה שזה המכשיר שהכי מתאים לי... אבל בוא נודה באמת, הנוט3 הוא הכי טוב שיש
ד"א, יש מצב שהמכשיר הבא שלי לא יהיה סמסונג... כרגע אני לא רואה לו תחליף אמיתי.
שאלה - מה היו האנדרואידים הקודמים שלך?
07/07/14 19:29
18צפיות
או במילים אחרות, האם אתה "מגן" על סמסונג בגלל שלא היה לך אנדרואיד אחר?
אז ככה...
07/07/14 19:49
20צפיות
הראשון היה HTC Desire, אחריו גלקסי 2, אח"כ HTC OneX, אח"כ נוט2 ועכשיו נוט3
אני מאד מאד אוהב את הממשק של HTC אבל חומרתית הם תמיד צעד אחד או חצי צעד אחורה... וגם כשחיפשתי לקנות כיסוי טוב אז לא היה מבחר וזה עצבן אותי.
אולי החומרה של HTC הייתה חלשה יותר
07/07/14 20:42
49צפיות
אבל תסתכל על ה-M7 לעומת ה-S4, או M8 לעומת S5. וכמובן שבשנה-שנתיים האחרונות יש גם מכשירים טובים של LG וסוני, וסיניים איכותיים יותר. סמסונג היא ממש לא הכי טובה.
לא כתבתי שסמסונג הכי טובה
08/07/14 09:16
10צפיות
כתבתי שהנוט3 הכי טוב ושהמכשירים המובילים של סמסונג הם הכי נפוצים.
ה- M7 וה-M8 לא מחדשים כלום בתכל'ס... גם המסך שלהם קטן מידי בשבילי. אם ל-M8 היו 3GB RAM אז הוא באמת היה שווה, עדיין אני מעדיף פאבלט.
ה-G3 של LG נראה דווקא מעולה ואם הייתי קונה היום אז יש מצב שהייתי שוקל אותו אבל לנוט3 מסך גדול יותר ומבחינתי זה רק יתרון.
אז גם הנוט 3 הוא לא הכי טוב, למעט ה-S Pen
08/07/14 10:50
12צפיות
ה-G3 הוא קצת יותר טוב מבחינת החומרה (בדגם של ה-3 ג'יגה RAM), ום ה-OnePlus One וה-Oppo Find 7. ה-G Pro 2 משתווה לו מבחינת החומרה, למעט מסך גדול יותר.

המכשיר (החדש) הבא שאני אקנה לא יהיה יותר אנדרואיד, אבל אם הייתי צריך להתלבט בין מכשיר עם מסך בגודל 5.5 אינצ' ומעלה, הנוט 3 בכלל לא היה נכנס לרשימה.
כרגע לא מוצא תחליף לאנדרואיד
08/07/14 10:57
9צפיות
אני כמובן לא נעול על יצרן ו/או כזה או אחר, אני עושה את כל הבדיקות לפני שאני קונה ומקבל החלטה מושכלת... נראה מה יהיה במכשיר הבא.
אתה חייב להפסיק לשים את הפוקט וג'יו
07/07/14 19:57
32צפיות
באותו משפט
חוץ מנפח האיחסון (יתרון לפוקט)
07/07/14 20:25
31צפיות
וגודל המסך (יתרון, קטן ככל שיהיה, לג'יו), אין ביניהם כמעט הבדל: www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4612&id... .
אוקיי אוקיי! לא צריך לשים לי את זה
07/07/14 20:34
27צפיות
מול העיניים!
º
אז אל תתחילי איתי - את לא יכולה לחסום אותי
07/07/14 20:43
12צפיות
º
07/07/14 20:45
6צפיות
º
אגב, גם לפרסי צריך אפליקציה
07/07/14 14:35
19צפיות
º
לחוצוני בעברית. (או שילוח. על שם השחקן)
07/07/14 15:43
9צפיות
º
07/07/14 15:44
4צפיות
ערב טוב, מיקסר לניהול הצלילים במכשיר
06/07/14 21:17
26צפיות
הרי במכשיר יש כמה שירותי צליל, ולכל אחד מהם יש את הווליום שלו,
האם יש מיקסר שמאפשר לנהל את כולם בצורה נגישה?
תודה וערב מצויין ושקט ובטוח לכולם.
בעיית השמעת קבצים בטאבלט ASUS
06/07/14 20:23
26צפיות
שלום לכולם!
אמש, הורדתי תוכן של שני דיסקים למדיה פלאייר. משם, סינכרנתי אותם היישר לטאבלט שברשותי. הקבצים אכן מופיעים ב-File Manager של המכשיר, ואולם תכנת הנגן המותקנת בו (play music) מסרבת להציג אותם, ואי אפשר לנגן אותם ישירות מה-File manager. מופיעה הודעה שלא ניתן לנגן את הקבצים. ואני שואל: למה ומדוע? מה עשיתי לא בסדר?

לתשובתכם המהירה אודה!
טל.
באיזה פורמט הקבצים?
07/07/14 05:22
14צפיות
יכול להיות שהם בWMA עם DRM, בטעות?
º
אכן, WMA. מה זה אומר? ואיך מתקנים?
07/07/14 23:15
1צפיות
שאלה דחופה לגבי גלקסי 3: כאשר אני מחייגת או מ
06/07/14 20:08
62צפיות
חייגים אלי, אין צליל חיוג וכשעונים לשיחה לא שומעים משני הצדדים (לא אני ולא הצד השני) - בשני המקרים - גם כאשר אני מתקשרת וגם כאשר הצד השני מתקשר אלי. יש לציין כי לצד השני מופיע על הצג שאני מתקשרת וגם אצלי מופיע על הצג כשמישהו מתקשר אלי. חוץ מזה, המכשיר עובד מעולה - אינטרנט, ווטס אפ, כל האפליקציות, וויז וכדומה. מה יכולה להיות הבעיה? והאם ניתן לתקן?
האם יש צלילים במקומות אחרים?
06/07/14 20:16
19צפיות
יוטיוב, סרטים, מוזיקה וכו'?
º
כן. הבעיה רק במה שכתבתי לעיל
06/07/14 20:17
10צפיות
תנסי לשים אוזניות
06/07/14 20:21
18צפיות
אולי יש לכלוך בשקע האוזניות שגורם למכשיר לחשוב שיש דיבורית מחוברת, והקול (והכל ) עובר דרכה.
ניסיתי. לא הלך. מישהו אמר לי שיכול להיות שיש
06/07/14 20:29
22צפיות
תקלה במערכת השמע או האודיו. האם זה הגיוני?
יכול להיות שיש בעיית חומרה
06/07/14 20:31
22צפיות
אבל אם זו אכן הבעיה אז אני לא יודע מה אפשר לעשות חוץ מאשר ללכת למעבדה ולבדוק. ולפני שאת שואלת - אין לי המלצה למעבדה .
º
תודה
06/07/14 20:35
5צפיות
º
גם בוייז שומעים
06/07/14 20:18
9צפיות
אם למישהו כאן הייתה בעיה דומה - אשמח לשמוע כי
06/07/14 20:35
23צפיות
צד פתר אותה...
קודם כל לוודא הגדרות ווליום -
07/07/14 05:13
9צפיות
1. למכשיר יש הגדרות נפרדות לווליום עבור מדייה (מוסיקה, סרטים, וייז) ווליום בזמן שיחה. אפשרות א' היא לנסות להגביר את הווליום _בזמן שיחה פעילה_, ולוודא תוך כדי שהאייקון שמופיע הוא של שפורפרת טלפון ולא משהו אחר. אני משתמש בNOTIFICATION TOGGLES, ובשינוי עוצמת השמע דרכה מקבלים אפשרות ספציפית לשלוט בנפרד על כל סוג שמע.

2. במידה ולא עוזר, לבדוק שאין לכלוך בשקע האוזניות (פחות סביר, כי אז לא היית שומעת גם מוסיקה) ושלא חיברתם בטעות דיבורית BT או משהו דומה (הייתי מכבה בכלל BT).

3. לבצע ריסט למכשיר - כיבי והדלקה מחדש.
תנסי לפנות לספק הקן
07/07/14 01:44
17צפיות
אורנג פלאפון או חברה אחרת אולי הבעיה אצלם
לא הייתי ממהר לקבוע שמדובר
07/07/14 08:58
14צפיות
בבעית חומרה ויש לגשת לתיקון, ישנם סיכויים טובים שהבעיה היא בתוכנה או בהגדרות.
מציע קודם כל לעבור על כל ההגדרות אחת אחת ומתן תשומת לב כמובן להגדרות הקול
והטלפון למינהן.
אם לא מצאת שם כלום, להוריד אפל' חייגן אחרת ולראות מה קורה איתה.
עדיין ישנה בעיה? איפוס להגדות יצרן. לאחר גיבוי כמובן.
רק אם כל אלה לא עזרו לגשת למעבדה.
GOOGEL
06/07/14 19:10
61צפיות
לא ניתן להתחבר עם GOOGEL כרגע
כאשר אני מנסה חיפוש קולי זה מה שאני מקבל מי יכול לעזור
º
לקרוא תהילים?
06/07/14 19:56
13צפיות
מכשיר גלקסי מיני, שכל הזמן נכבה ונדלק מעצמו.
06/07/14 17:45
101צפיות
יש לי מכשיר גלקסי מיני של סמסונג. חדש יחסית
הכול טוב עד לאחרונה שהוא התחיל סתם ככה להתחרפן: במצב רגיל אם אני לא נוגע ולא לוחץ על כלום. הכול בסדר
מהרגע שאני פותח אפליקציה כלשהיא. לא משנה מה, אפילו ווטסאפ או כל אפליקציה אחרת במכשיר מלבד לטלפן...
המכישר מכבה את עצמו ונדלק מחדש וחוזר חלילה. וזה יכול להמשך שעות על גבי שעות ! כמעט כל היום, ובנתיים גם הסוללה אוזלת
וכל מי שמתקשר אלי כמובן מגיע לתא קולי, אני עצמי לא יכול להתקשר לאף אחד, אי אפשר לתפקד עם זה, כל הזמן המכשיר נכבה ונדלק מעצמו
בדקתי כבר הכול - החלפתי כרטיס סים. לא עזר
החלפתי סוללה
לא עזר
פרמטתי את המכשיר לגמרי, מחקתי את הכול, את כל המידע. החזרתי להגדרות יצרן. נאדא כלום לא עוזר

מישהו יודע מה הסיפור כאן ומה לעשות ? (חוץ מללכת למעבדה וזלרוק כמה מאות שקלים לפח ?) האם אי אפשר לעשות או לבדוק משהו בעצמי לפני ?

תודה מראש
אין גם טעם לתקן.
06/07/14 17:55
80צפיות
תגדיר ת'קציב וננסה להתאים משהו.
לא מבין את התשובה המוזרה הזאת...
06/07/14 21:43
64צפיות
לא באתי לכאן כדי לזרוק כסף מיותר על מכשיר חדש. אין גם שום סיבה טובה לכך
בקשתי לברר כיצד ניתן לתקן או לבדוק איפה הבעיה ומה אפשר לעשות. אם יש כאן אנשים עם חוש טכני ונסיון בתקלות מעין אלה
ממתי זורקים מכשיר על כל תקלה ?

כששיש לך בעיה טכנית עם המכונת כביסה בבית אתה ישר זורק והולך לקנות חדשה ?
כשיש בעיה במקרר בבית אתה ישר זורק והולך לקנות חדש ?

לא
אתה קודם כל מברר אפשרות לתקן  

תודה

אם יש כאן מישהו שיודע מה אפשר לעשות במקרה של מכשיר שנדלק ונכבה כל הזמן
אודה לו מאוד

תודה

עניין של עלות-תועלת
06/07/14 22:19
59צפיות
להשקיע במכשיר ששוויו מגרד בקושי את ה-150 שקלים (אישית לא הייתי משלם עבורו 50 ש"ח) זה עניין לא כדאי.
נכון, כתבת שהוא יחסית חדש ואני משער ששלמת עליו יותר מכפול מהסכום שהזכרתי. במידה והוא נרכש לפני פחות משנה, פנה לחנות למימוש אחריות.

הדברים שאתה מתאר, ייתכן ונובעים בעקבות שיתוק (קורוזיה) או בעיית חומרה אחרת. ייתכן כי הסוללה פגומה. אם מדובר בבעיית חומרה, השקעת הזמן והכסף במעבדה לענ"ד לא שווה את הכסף.
מהדברים שאתה כותב - שללת את עניין בעיית התוכנה (אא"כ מותקן ROM שמשום מה גורם לבעיות האלו). לא ציינת אם הבעיות האלו היו מאז ומעולם. כתבת שעשית לו איפוס מלא - כיצד עשית זאת?
אז ככה:
06/07/14 22:27
64צפיות
מדובר במכשיר דור שלישי מיני גלקסי שעלה קרוב ל 1200 ש"ח לפני כשנה וחצי.
ככה שאחריות אין, ולהשקיע כמה מאות שקלים כן שווה לי. אם זה לא הרבה
איפוס עשיתי בצורה מאוד פשוטה: יש אפשרות למחיקת כל המידע שעל כרטיס הסים. ואת זה עשיתי. כמו כן שחזרתי להגדרות יצרן. וזה לא עוזר.
החלפתי סוללה. לא עוזר
לא ראיתי שום בעית קורוזיה. הכול נראה חדש ותקין. לפחות כלפי חוץ....
הסכום ששולם איננו רלוונטי
06/07/14 22:37
57צפיות
אני משער שמדובר במכשיר Samsung Galaxy Mini S5570 ולפי אתר השוואות המחירים zap, לפני שנה מחירו עמד על פחות מ-500 שקלים.
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=796288 (בטווח המחירים יש סמליל של גרף).

בסכום של 250 ש"ח (ואפילו תשאר עם עודף) תוכל לרכוש ישירות מסין מכשיר שמתעלה בכל פרמטר על המכשיר הזה.

אתה מסתכל על הסכום ששילמת על המכשיר ביחס לעלות התיקון שלו ולענ"ד זו טעות. עליך להסתכל על ה-Present value של המכשיר ביחס לעלות התיקון שלו. כמובן שמומלץ להכניס למשוואה עלות של מכשיר חדש שאינו פוחת מביצועי המכשיר הקיים כאשר היה תקין.

אפס דרך התפריטים:
הגדרות -->פרטיות --> שחזור הגדרות (או משהו כזה. אני כותב מהזכרון).

בעיות קורוזיה לא רואים מחוץ למכשיר. רק אם תפרק את המכשיר תוכל לראות וזאת במידה וזה קיים (במידה ומדובר במכשיר שהזכרתי, ישנם 4 ברגים עם ראש פיליפס, לאחר מכן מפרידים בין שני חלקי המכשיר, יש שני חיבורים שצריך לשחרר ואז להפריד את לוח המכשיר מהמסך ו-4 ברגים נוספים).
נראה לי שהוא מתכוון לגלקסי S3 מיני
06/07/14 23:13
65צפיות
שהוא המכשיר הראשון שכולל את השם "מיני" של סמסונג שהוא לא זבל מוחלט (ונעזוב בצד את הקשר הקלוש שלו ל-S3 הרגיל ).
שגם הוא מקביל בערך לגלקסי S ושווה אולי 400 שח
07/07/14 07:02
42צפיות
מגדירמחדש, אני מתנצל אם תשובתי היתה בוטה,
אבל מכשיר בשווי כל כך נמוך עם תקלה שאינה טריויאלית עלול לדרוש ממך לשלם את מחירו בתיקונים.
במחיר של מאות ש"ח בודדים אפשר לקנות סינישקר כלשהוא שיהיה מתקדם בהרבה מהמיני דנן.

שיהיה ברור, גם מכשירים יותר מתקדמים ויותר יקרים מגיעים לשלב בו לא כדאי לתקן אותם.
במכשירי סדרת המיני למיניהם זה פשוט מגיע מהר יותר בגלל שווים הנמוך.
º
07/07/14 07:37
4צפיות
אני בספק... ה-S3 mini יצא לשוק בנובמר 2012
07/07/14 11:57
33צפיות
כלומר, לפני כ-20 חודשים המכשירים הראשנים הגיעו לשווקים לפי gsmarena. הוא רכש את המכשיר לפני שנה וחצי.
בעת ההשקה בישראל, מחיפוש מהיר ברשת מחירו עמד על (ההדגשה אינה במקור):
"תוכלו למצוא את הגלקסי S3 מיני ברשת החנויות של סמסונג ב-2,299 עם אחריות של סאני, באורנג' הוא יתחיל להמכר ביום חמישי במחיר 1,899 שקל, ובחנויות הפרטיות הוא מתחיל ב-1,520 שקל עם אחריות של החנות ממנה רכשתם."
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4341228,00...
שים לב שהכתבה מפברואר 2013, ונכתב בתחילתה: "סמסונג השיקה בחודש שעבר בישראל".

בכל מקרה, לפני שנה וחצי, המחיר לא היה 1200 ש"ח. לפחות לפי הכתבה הזו...
שכחתי עם מי אני מדבר
07/07/14 12:06
32צפיות
למרות שיכול להיות שב-ynet לא ידעו באמת מה המחיר בחנויות הפרטיות. בכל מקרה, כמו שרשמת למעלה - הסכום ששולם הוא לא רלוונטי, וצריך לשקול את הערך (כספי וטכני) של המכשיר כיום ולשקול מאיזה סכום עלות התיקון היא גבוהה מדי.
וואלה נכון אתה לא זורק מכונת כביסה שיש תקלה
07/07/14 09:06
47צפיות
אבל תלוי מה העלות של התיקון.
ריסטרטים במכשירי אנדרואיד זה דבר שקורה הרבה לא אמור לעלות הרבה כדי לסדר למה זה קורה בשביל זה צריך טכנאי
אז זהו, שמכונת כביסה לא עולה 200-300 ש"ח
07/07/14 09:29
41צפיות
ותיקון של מכונת כביסה כשהוא עובר את הכמה מאות שקלים מעמיד בספק את כדאיות התיקון.
איתור מיילים שנתקבלו במכשיר גלקסי
06/07/14 15:56
27צפיות
מישהו יכול לעזור לי איך אני מאתרת מיילים שהתקבלו במכשיר גלקסי 4.  החיפוש לפי קטגוריות ובכלל, לא מניב שום תוצאה.
תודה
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום