בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

למתעניינים: הסתיימה השביתה בדואר.
01/05/14 20:59
66צפיות
it's about time..
01/05/14 21:20
66צפיות
אז זה אומר שביום ראשון מקבלים הרבה פתקים ואחרי יום העצמאות מביאים הרבה חבילות?
הלוואי
01/05/14 21:34
53צפיות
לדעתי זה אומר שביום רביעי הם יתנפלו על מה שהצטבר ויחלקו את הפתקים
וביום שישי יהיו תורים ארוכים ( לא מחר)
וכי איך יהיו תורים והסניף שלי בכלל לא פתוח
01/05/14 23:18
47צפיות
בימי שישי? רק באמצע השבוע ורק בשעות העבודה.
סיפור מעניין ששמעתי היום
01/05/14 20:47
244צפיות

שלום,
מכרה שלי סיפרה לי היום על מקרה מאוד מעניין שקרה (ויתכן שאף עדיין קורה) באחת מחברות הסלולר.

הסיפור מתחיל לפני חודשיים בערך בסניף שירות של חברה סלולרית במרכז הארץ.
מכרה שלי, שנקרא לה בשם בדוי שושנה, מגיעה לסניף כדי למסור את המכשיר שלה לתיקון (גלאקסי 3).
נציגת השירות אומרת לה שלא כדאי לה לתקנו, אלא לשדרג לגלאקסי 4. בתמורה, מבטיחה הנציגה- החברה תזכה אותה ב-1000 ₪ בגין המכשיר הישן, כאשר זה יתפרס ל-5 תשלומים והיא תראה זאת בחשבוניות של החיוב.
שושנה מסכימה לדיל, לקחה מכשיר גלאקסי 4 ומסמך בכתב ידה של הנציגה המבטיח לה זיכוי של 1000 ₪ בגין המכשיר הישן שמסרה (כן, כאן כבר היו צריכות להידלק נורות אדומות- מה זה בכתב יד?  למה לא על מסמך רשמי שיוצא מהמחשב של החברה הסלולרית??).

הגיעה חשבונית ראשונה. אין זיכוי ואין כלום. הגיעה חשבונית שנייה. גם אין זיכוי. החליטה שושנה לפנות בטלפון לשירות הלקוחות של החברה ולתהות מדוע אין זיכויים כמובטח.
בשירות הלקוחות נמסר לה באופן מפתיע שכלל לא מופיע אצלהם שהיא החזירה לחברה את מכשירה הישן ושלא הובטח זיכוי כלל - ושמופיע רק שהיא קנתה מהם מכשיר חדש.
כמובן שהיא הייתה בהלם- איפה הזיכוי שהבטחתם? אין תיעוד?? וגרוע מכך, איפה המכשיר הישן שלי??
נכון להיום הנושא שלה עדיין נמצא בבדיקה של חברת הסלולר, שמתמהמהת בטיפול, ואולי יש להם סיבה טובה לכך.

אבל, עד כמה שזה מבאס ולא הוגן- זה לא משהו חריג. מקרים דומים לאלה הם עניין שבשיגרה.

הקטע המעניין מגיע עכשיו.
קרובת משפחה של שושנה (נקרא לה רבקה) פונה לפני שבועיים לאותו סניף של אותה חברת סלולר לגבי נושא אחר ובמעמד קבלת השירות מהנציג מקבלת הצעה לשידרוג המכשיר (שידרוג לגלאקסי 5 אגב), כשמובטח לה זיכוי של 1100 ₪ בגין החזרת המכשיר הישן. מכיוון שהיא כבר מכירה את המקרה של שושנה, היא מסרבת בכל תוקף.
הנציג לא מוותר ומציע לה הצעה חדשה (כאן כדאי לציין שכל ההתנהלות מצד הנציג שירות לגבי הזיכוי על המכשיר הישן מתבצעת בכתב ידו על פתק ולא בעל פה כמקובל בשירות פרונטלי. למי שאינו יודע, עם ובלי קשר, אספר ששיחותיהם של הנציגים מוקלטות גם בשירות פרונטלי).
הוא מציע לה, בכתב כאמור, לקבל את הזיכוי במזומן. רבקה מסכימה לדיל ובאופן מפתיע- מורה לה הנציג לצאת מהסניף, ומדריך אותה שמחוץ לסניף תחכה לה "מישהי מתולתלת" שתתן לה את הכסף במזומן.
רבקה יוצאת מהסניף, פוגשת את הבחורה המתולתלת, מוסרת לה את המכשיר ומקבלת את הכסף במזומן.

נכון להיום טענותיה של שושנה נמצאות בבדיקה של החברה הסלולרית והיא אף שוקלת הגשת תלונה במשטרה.

אני שמעתי את המקרה ולא יכולתי להישאר אדיש אליו.
האם יכול להיות שיש כאן רשת של נוכלים (לכאורה) שפועלת "בתוך"  החברה הסלולרית?  לוקחים מכשירים מלקוחות, נותנים להם זיכוי בעל פה שלא קיים בפועל או במזומן ולא מתועד בשום מקום ומוכרים אותו בחוץ ברווח?

מה דעתכם?
º
WOW..בנקומטים ...הזוי
01/05/14 21:01
71צפיות
אותי מעניין
01/05/14 22:02
149צפיות
אם רבקה פנתה לאותה חברה סלולרית עם הסיפור הזה?
עד כמה שאני יודע, לא
01/05/14 23:00
138צפיות
מצד אחד היא קיבלה את שלה (האמת שאפשר למכור גלקסי 4 ביותר מ-1100 ₪, כך שאני לא חושב שזה הכי משתלם).

מצד שני זה מעשה מאוד חמור, כמובן גובל בפלילים בהנחה שאני מבין את הסיטואציה נכון
גובל בפלילים מצידה? למה?
01/05/14 23:06
110צפיות
האמת שכל הסיפור הזה נשמע הזוי לחלוטין.
אם זו רשת אני מאמינה שמישהו כבר מזמן היה עולה על זה ואם זה רק עובד אחד אז לא נראה לי שהוא היה יוצא מגדרו בשביל הקומבינה הזו.
לא יודעת.. אולי...
ברור שלא מצידה...
02/05/14 00:12
97צפיות
אלא מצד הנציגים שלוקחים את המכשירים.

ברור שלאורך זמן זה מתגלה, אין ברירה - אבל אי אפשר לדעת כמה זמן זה נמשך. אולי זה די טרי ולא נמשך כל כך הרבה זמן כדי "לתפוס" את זה עדיין.

והאמת שזה די מתוחכם כשחושבים על זה.
מבטיחים זיכוי, לא נותנים, זה לא חדש בחברות הסלולריות... וגם אם מצאת את הנציג שאיתו דיברת- זה מילה כנגד מילה.
אני לא בטוחה
02/05/14 12:37
69צפיות
שגם היא יוצאת בסדר מהסיפור הזה.
תראה, זה שהבטיחו זיכוי ולא נתנו - מוכר. כולנו היינו בסרט הזה בשלב זה או אחר.
אבל "אני אתן לך מזומן. תצא מהסניף ובחוץ יחכה לך מישהו"? זה נשמע מאד פישי. אתה היית מוכן לזה?
עם העובדות אי אפשר להתווכח..
02/05/14 12:55
63צפיות
היא יצאה מהסניף ושם חיכתה לה מישהי עם מזומן.

האמת שלא כל כך הבנתי את הנקודה שלך.
לא מתווכחת עם העובדות
02/05/14 13:14
62צפיות
אני אומרת מנקודת המבט שלי - אם אני הייתי במקומה כל הסיפור הזה של תצאי החוצה ויחכה לך שם מישהו היה נראה לי מוזר ולא הייתי מסכימה. ממתי חברה שמכבדת את עצמה עובדת ככה? זה מתאים למישהו שמוכן לעבוד בשחור. תשלם לי בלי מע״מ וכאלה. לא לחברה סלולרית.
מצד שני, אני לא מכירה את הנפשות הפועלות - אולי מדובר באשה מבוגרת שזה לא נראה לה מוזר. גם יכול להיות. אני הייתי מפחדת לעשות דבר כזה.
º
זה נראה סופר חשוד
02/05/14 15:13
34צפיות
אם זה לא היה חשוד אז ההודעה הזאת לא היתה
02/05/14 19:32
52צפיות
פה, מן הסתם
קיצרתי את התגובה שלי יותר מדי
02/05/14 22:08
52צפיות
הכוונה שלי הייתה שאני מסכים עם שוש, ושאני לא הייתי מסכים לעסקה כזו.
º
אני בעיקר הייתי מפחדת מזה
02/05/14 22:28
13צפיות
נשמע כמו גניבה
01/05/14 23:34
89צפיות
הנציגה הראשונה כנראה גנבה את המכשיר, אם לעצמה או לטובת הסניף המפוקפק.
היא מקבלת זיכוי של 1000 שקל על מכשיר שביד 2 נמכר בזמנו ב1200-1500 (מדבר על ה S3)

כנ"ל לגבי ה S4 קבלת זיכוי של 1100 כשיכלה למכור ב 1800.

מישהו שם עושה כסף טוב על מכשירים יד 2.
והאנשים ממשיכים להיות דפוקים (ללא ידיעה) ולהסכים לדילים האלה.

יותר מצחיק שבזמנו סאני הוציאה מבצע של להחזיר מכשיר לקבל זיכוי על ה S4, אבל מה.. המכשיר אחרי זיכוי עדיין עלה יותר מייבוא מקביל.
זה פשוט מפגר.
יוזמות פרטיות של אנשי שטח
02/05/14 12:10
76צפיות
זה משהו שלא יעלה על הדעת. לרוב זה נעשה ללא ידיעת הנהלת החברה.
לקוחה שלי קיבלה זימון לשימוע ממשרת התמ"ת על עבירות בנושא שכר באחד הסניפים של החברה שלה. היא פנתה אלי וביקשה שאעשה בדיקה לפני שהיא מגיעה לשימוע. ערכתי את הבדיקה ומצאתי שכל הנתונים שהועברו דווחו כנדרש ותלושי השכר משקפים אותם עפ"י החוק.
בשימוע שלפו אנשי התמ"ת דיווחי שעות של העובדים והראו שהם אינם תואמים לתלושי השכר והאכילו את הלקוחה בקנס מארץ הקנסות.
בדיקה לעומק העלתה שמנהל הסניף עשה מסחרה בשעות. קיצץ שעות לעובדים כדי לעמוד בתקן עבודה של 12 שעות ליום למרות שבפועל העובדים עבדו יותר, הוסיף שעות לעובדים אחרים שעבדו פחות שעות כדי שיעבירו את הכסף לעובדים אחרים ועוד כל מיני שטיקים. אחד העובדים שפוטר רשם את השעות שלו והתלונן בתמ"ת שהתלוש לא משקף את השעות בפועל.
מדובר כמובן בעבירה פלילית וברגע שזה התגלה הוא עף מיידית מהעבודה אבל החברה ניזוקה. גם קנס, גם היא על הכוונת של התמ"ת.
ממליץ לחברה הסלולרית להתייחס לטענות של שושנה בכובד ראש ולחקור לעומק את הנושא כי יכול להיות שזה קצה של קרחון שאי אפשר לדעת כמה עמוק הוא מגיע.
נוכלים שתופסים טרמפ על מוניטין גרוע
02/05/14 19:56
61צפיות
שמילא של חברה של נוכלים - גאוני!

האם "הגונב מגנב - פטור" תופס איכשהו במקרה הזה?
hangout ו sms
01/05/14 20:35
116צפיות
היי
Hangout משמשת אותי גם לsms.
השמות של אנשי הקשר מופעים בהתאם לשם שהם קבעו ולא לפי השם שרשמתי בספר הטלפונים שלי.
איך ניתן להגדיר שהשמות יהיו כמו שקבעתי?
בשאר האפליקציות אין את הבעיה הזו.
נקסוס4 אנדרואיד 4.4.2
למיטב ידיעתי אין אפשרות כזו, גוגל קבעו
01/05/14 23:35
84צפיות
שמי שנרשם לגוגל פלוס שם המשתמש שלו שם מופיע אצל כולם ככה בהנגאאוטס. זה ממש מעצבן, כי לי למשל יש חלק מהאנשים שכתבו בגוגל פלוס את השם בעברית, חלק באנגלית באותיות גדולות, חלק באנגלית באותיות קטנות, חלק בכלל לא כתבו את השם האמיתי אלא שם חלקי כלשהו, וזה בכלל לא מסתדר טוב עם ה-OCD שלי. חיפשתי מלא איך אפשר לשנות את זה אבל אי אפשר. הפיתרון היחיד הוא לבקש מאנשים להחליף את שם המשתמש שלהם בגוגל פלוס. אלא אם כן מישהו מצא פיתרון אחר ויכול להאיר את עיני, אשמח מאוד, מאוד מאוד מאוד.
תודה
02/05/14 14:43
40צפיות
כנראה שזה מה יש
מתקינים HANDCENT ומשתחררים מהעריצות של גוגל
03/05/14 09:31
62צפיות
תוכנה מצויינת ל  SMS עובדת משולב לחלוטין בטלפון.
הרבה יותר נוחה לטעמי מהנגאוט.
גוגל מתחילים להרוג בשקט את הגוגל+
03/05/14 09:48
61צפיות
אז בכלל אין סיבה להשתמש במוצרים שדורשים רישום לגוגל פלוס מראש.
HANDCENT SMS הרבה יותר גמישה ונוחה לקיסטום.
º
לא כזה בשקט, אם כבר כמעט כולם יודעים
03/05/14 11:25
34צפיות
Samsung Mini S3 או LG – L9?
01/05/14 19:06
60צפיות
שלום,

יש לי אפשרות לבחור את אחד משני המכשירים האלו.
בעבר היה לי סמסונג ACE שהתייאשתי ממנו טוטאלי (נתקע כל הזמן, מעט זיכרון וכו'). לאחר מכן שידרגתי לאייפון 5, שגם ממנו אני די מיואש (שירי MP3 מתנגנים באופן רנדומלי ולא הצלחתי להתגבר על זה.)

כעת, יש לי אפשרות לעבור לאחד משני המכשירים האלו. מה מומלץ משניהם?
צרכים עיקריים:
מצלמת סטילס טובה (כמו האייפון5). מצלמת וידאו טובה (כמו האייפון5)
ניגון MP3 ישירות מהמכשיר לדיבורית ברכב
WAZE
אפשרות להתקנת ORUXMAPS לצפיה במפות סמ"ש (בעבר היה לי את זה על ה ACE המעפן...)
מעט גלישה וקריאת מיילים (אני עושה זאת באיפון, אבל המסך קטן מדי)

מה מומלץ משניהם?

תודה
יש גולשת שכותבת שהיא מאוכזבת
01/05/14 20:42
54צפיות
מהמצלמה של ה S3MINI, זו של ה S4 MINI דווקא די בסדר וזו של ה S3 הרגיל
עוד יותר בסדר.
את ה LG אני לא מכיר.
שני המכשירים רחוקים שנות אור מהאייפון 5
01/05/14 23:14
50צפיות
עדיף לך להישאר עם האייפון, הנפילה למכשירים הללו תהיה כואבת.
תודה: למה רחוקים שנות דור? מה ז'תומרת נפילה?
02/05/14 08:14
30צפיות
אשמח להרחבה בנושא...
החומרה של המכשירים הללו חלשה יחסית
02/05/14 08:28
39צפיות
החומרה של האייפון הרבה יותר חזקה.
חלק מהבעיות שאת מתארת עם ה-ACE נובעות מכך שמדובר במכשיר חלש.
המכשירים המדוברים היו מיושנים כבר שיצאו בפעם הראשונה (משהו בין הגלקסי S ל-S2),
האייפון 5 כשיצא היה מכשיר דגל שיישר קו עם המכשירים המובילים.

אפליקציה לזיהוי מספרים חסויים.
01/05/14 18:36
77צפיות
האם יש אפליקציה טובה לזיהוי מספרים חסויים ? לLG'G2.
כן, לשב"כ ולמוסד יש כאלה
01/05/14 20:51
76צפיות
וברצינות, לא שמעתי על כאלה ואני בספק אם יש
לצ'א נוריס יש כזו אבל הוא לא צריך אותה
01/05/14 23:07
48צפיות
הוא עושה את זה בלי אפליקציה!
º
צ'א = צ'אק כמובןץ (-:
01/05/14 23:09
12צפיות
חלון התראות
01/05/14 15:57
45צפיות
איך אני משנה את ההגדרות כך שבחלון ההתראות לא יראו את מה שכתוב בהודעה חדשה ששלחו לי בוואצאפ? אלא רק יראו שיש הודעה חדשה.
יש לי גלקסי 5 אם זה משנה.
תודה.
אפליקציית צבע אדום בגלקסי 3
01/05/14 14:39
86צפיות
שלום
קיבלתי אתמול הודעה דרך האפליקציה של צבע אדום לרשום כתגובה את המספר 102
כשניסיתי להגיב התקבלה הודעה שאין לי שם משתמש
נפתח חלון לרשום שם משתמש אבל זה לא נותן לי ללחוץ אנטר או לאשר
וכתוצאה מכך אני לא מצליח להתחבר עם שם משתמש
איך אני מכניס את שם המשתמש בבקשה?
º
סליחה על הבורות,מה זה אפליקציית צבע אדום
02/05/14 08:20
19צפיות
זו אפליקציה שילד בן 15 הכין
02/05/14 08:47
95צפיות
והיא פשוט גאונית בפשטותה, שולחת התראות צבע אדום לישובי הדרום.
אני לא מכיר ספציפית אז לא יודע איך לפתור את הבעיה.
מה גאוני בה?
02/05/14 09:38
75צפיות
ברגע שמישהו רושם צבע אדום או אזעקה באתר רוטר, האפליקציה מעתיקה משם ושולחת לאנשים.
הרבה פעמים זה לא שולח בזמן, והרבה פעמים זה שולח התרעות סתם, רק כי דיברו על אזעקה...
רשמתי גאונית בפשטותה
02/05/14 09:42
76צפיות
שזו אפליקציה מאוד פשוטה אבל יעילה.
לפי מה שהבנתי הם היו מקבלים את ההתראות ישירות מצה"ל..
גלקסי נוט 3
01/05/14 14:22
81צפיות
קניתי לפני חודש וחצי עם קרוב משפחה שהגיע מארה"ב מכשיר international unlock, אבל מסתבר שעם הנעילה של סמסונג לאיזורים, אי אפשר להשתמש בו בישראל...

מישהו נתקל בבעיה ופתר אותה? (או מצא מישהו שיודע לטפל בה?) יודע שבגלקסי 4 יש את אותה בעיה אבל שם היא פתירה יותר בקלות, לכן אם מישהו נתקל בנוט 3 ספציפית ומצא פתרון.

תודה!!

º
מצורף פרינט סקרין של ההודעה בפתיחה
01/05/14 14:23
70צפיות
מצורף פרינט סקרין של ההודעה בפתיחה
אהמממ....
01/05/14 16:01
63צפיות
קרא טוב מאד ועל אחריותך למה אתה נכנס לפני הביצוע.
נדרש root למכשיר על כל המשתמע
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2...
ניסיתי בעבר ולא הצלחתי
02/05/14 00:45
33צפיות
עקבתי בדיוק אחרי ההוראות, הראה לי שהצלחתי ובשורה התחתונה לא עשה רוט, אני חושב שבגלל שלדגם הספציפי שלי אין רוט... בכל מקרה פתרתי בעזרת אתר אינטרנט... (ראה למטה)
אם היה מדבר
01/05/14 16:20
64צפיות
מעל 5 ד' עם סים אמריקאי לא הייתה נתקל בזאת
אתה יכול גם לבקש יפה מחנות שרות של סקיילקס  שתסדר זאת בעלות כמובן
º
הם באמת יעשו את זה?
01/05/14 21:54
19צפיות
הובטח כמדומני
02/05/14 08:08
20צפיות
על ידיי סמסונג העולמית כי מי שיגש אליהם הם יטפלו בזאת
השאלה הנשאלת האם סקילקס - היבואן של מוצרי סמסונג  תרצה לעשות עבורך זאת
בכל מקרה כנראה זה ילווה בתשלום כל שהוא מן הסתם
גוגל
01/05/14 23:57
50צפיות
יש מספיק אתרים ושירותים בתשלום שיפתרו את הבעיה. גגל את ההודעה.
וזה בדיוק מה שעשיתי... וזה עבד!
02/05/14 00:43
43צפיות
זה האתר, שירות מעולה. 120 שקל וחצי שעה...
http://www.cellfservices.com/store/

תודה לכולם!
שאלה על שינוי שם של תיקיה
01/05/14 12:50
52צפיות
שלום.
הורדתי קישור שנשלח אלי ממקום עבודתי ובהתקנתו נתתי לתקיה שמופיעה על מסך הבית שם מסויים.
כיצד ניתן לשנות את שם התיקיה?
המכשיר הוא נקסוס 5 אנדרואיד 4.4.2
תודה.
תיקיה?
01/05/14 16:03
33צפיות
לחיצה קצרה על התיקיה, היא נפתחת עם כל הקבצים ובתחתית יש את השם. לחיצה עליו נותנת לשנות.
אולי לא הבהרתי את עצמי בדיוק
01/05/14 16:31
33צפיות
שלחו לי מהעבודה לינק.
פתחתי אותו ואז נכנסתי להגדרות וביקשתי שיופיע במסך הבית.
בזמן ההתקנה הוא שאל אותי איזה שם ארצה לתיקיה(זו בעצם אולי אפליקציה/קישור שמיוחד רק למקום העבודה?).
לאחר שרשמתי מופיע לי תקיה/אפליקציה/קישור עם השם שנבחר.
כיצד ניתן לשנות אותו?
תודה
אולי דרך חיבור המכשיר
02/05/14 08:15
16צפיות
למחשב ואז לשנות את השם דרך המחשב ?
בעיות מצלמה בגלאקסי 2
01/05/14 09:31
26צפיות
שלום לכולם.
מזה כשבוע יש לי בעיות עם המצלמה בגלאקסי 2 שלי.
לפעמים הוא לא מראה תמונה (המצלמה נדלקת ויש מסך שחור).
לפעמים זה עם כמה פסים צבעוניים מטושטשים.
לפעמים הפלאש דולק והוא לא עושה פלאש.

מה אפשר לעשות?
תודה מראש!
º
שלום, איפה נמצא הסים בפאבלט של Xpower
30/04/14 17:46
41צפיות
º
RTFM!
30/04/14 22:26
21צפיות
º
?
01/05/14 09:30
11צפיות
מסך שחור באנשי קשר בגלקסי 2
30/04/14 14:56
42צפיות

מסך אנשי קשר כל כמה שניות נעלם והופך למסך שחור...

מישהו יודע איך פותרים את זה? התקשרתי לאורנג', הם פתרו את זה ואחרי 10 דקות שוב זה נעלם וככה זה מהבוקר.

תתקשרי אליהם שוב, תשאלי מה הם עשו
30/04/14 14:59
29צפיות
ותרשמי את זה למקרה שזה קורה עוד פעם.
שלום לגולשי הפורום פעם ראשנה כאן שאלה קטנה
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
30/04/14 13:56
128צפיות
יש לי גלקסי  3 אין אני מחבר אותו פיזית למחשב כדי שאוכל לראות את שולחן העבודה שלו על צג מחשב
וכל פעולה שאבצא בשולחן הטלפון אראה במחשב
ואם יש אופיה להקיש על שולחן העבודה במחשב יעשה זאת בטלפון
אני מדגיש חיבור חוטי ללא אינטרנט
תודה
כבל USB
30/04/14 14:03
60צפיות
זה כבל הטעינה שלך.
לשלוט על הטלפון אפשרי בוודאות, לראות את הצג שלו לא ניסיתי.
תודה לך את הפעולה הראשונה ידעתי העניין
30/04/14 14:13
49צפיות
אמור להיות מחובר למקרן כך שזה לצורכי הדגמה  האם עם  כבל (הומדי )זה אפשרי
º
אין לי מושג, חכה לתשובות מאחרים.
30/04/14 14:20
22צפיות
אפליקציה בשם MyPhoneExplorer
30/04/14 14:19
75צפיות
אתה מתקין את האפליקציה על המכשיר, מתקין תוכנה על המחשב, ואז אתה יכול לשלוט במכשיר מהמחשב. זה עובד רק כאשר המכשיר מחובר פיזית למחשב. האפליקציה מאפשרת גם לגבות נתונים מהמכשיר, ואת זה אפשר לעשות גם כאשר המכשיר והמחשב נמצאים באותה רשת אלחוטית.
תודה איש יקר רק קטנה אחת האם שם התוכנה
30/04/14 14:24
49צפיות
גם על המחשב וגם על הסמארט השם זהה לא כל כך היה ברור מדבריך
יורם
השם הוא זהה
30/04/14 14:26
44צפיות
למעשה האפליקציה והתוכנה הם שני חלקים של אותו כלי - אף אחד מהם כשלעצמו לא שימושי במיוחד .
חה חה חה הבנתי אך אחדד את השאלה בקשר
30/04/14 14:34
41צפיות
להתקנה  האם אני מתקין את האפליקצייה על הסמארט שהוא מחובר למחשב
ואז הוא שולח לי קישור להתקנת התוכנה בלפטופ ??
סליחה על הבורות
האמת שאני לא זוכר
30/04/14 14:51
33צפיות
אני חושב שאתה צריך להיכנס בעצמך לאתר ולהוריד את התוכנה למחשב, אבל התקנתי את זה לפני די הרבה זמן, כך שאני לא בטוח האם הוא שולח לינק לאנשהו או לא.
יש כבל שמתאם בין הטלפון ל HDMI
30/04/14 18:58
55צפיות
נשמע בדיוק מהשאתה צריך
שים לב שאתה צריך לחבר גם מטען כדי שיעבוד - יש שקע בכבל
צודק זו הדרך הכי טובה
01/05/14 00:34
33צפיות
תודה לכל העונים וקטנה אחת נוספת האם לכבל הזה
01/05/14 11:15
28צפיות
הוסיף את המתח של המטען או לחבר את הטלפון למטען שלו?
יורם
המתאם של סמסונג לא אוניברסלי
01/05/14 15:31
23צפיות
http://blog.clove.co.uk/2012/06/08/samsung-galaxy-...

תזהר מזיופיים, באלי אקספרס אפשר לקנות "מקורי" ב5$ בערך.
גלאקסי 4
30/04/14 09:50
185צפיות
איך ניתן לפרוץ אותו?
האם בזמן הפריצה הוא מאבד את כל הנתונים שעליו?

תודה
עברת מאייפון, נכון?
30/04/14 10:00
159צפיות
לא צריך "לפרוץ" את המכשיר, מקסימום לעשות רוט (Root), שהיא הרשאת מנהל מערכת. הדרך הקצרה והפשוטה ביותר מוסברת כאן - http://iandroid.co.il/forum/topic126370.html . מה שחשוב מאוד לשים לב אליו זה שאם יש לך אנדרואיד בגירסא 4.3 ומעלה (ואולי גם חלק מגירסאות 4.2.2 אם המכשיר נקנה מחנות פרטית), אז זה יסמן שבוצעה פעולה "אסורה" וכנראה שתאבד את האחריות על המכשיר. תעשה חיפוש על Knox בהקשר הזה (יש גם בפורום שקישרתי אליו כמה הסברים מעמיקים בנושא).

בכל מקרה, מכיוון שאתה לא מכיר טוב את המונחים, אני מציע שתחקור ותבין קודם מה זה רוט, מה זה נותן, למה עושים את זה, ומה הסכנות/בעיות שעלולות לקרות, לפני שאתה עושה משהו.
נכון מאוד
30/04/14 10:16
127צפיות
אבל לא הבנתי כלום מהסינית שם
יש משהו קצר יותר וברור יותר?
*זה* היה הקצר והברור
30/04/14 10:22
123צפיות
בסמסונג זה אכן קצת מורכב יותר מחלק מהמכשירים (אבל מצד שני זה גם פשוט יותר ממכשירים אחרים). מה בדיוק לא הבנת?
אני ממש
30/04/14 12:09
94צפיות
בור בדברים הללו..
קודם כל להעביר קבצים למחשב ואז לפון, קצת מסובך לי..
לא צריך להעביר דברים לטלפון
30/04/14 12:18
94צפיות
קודם אתה מתקין את הדרייברים למחשב. לחילופין אפשר להתקין את Kies (תוכנת הסינכרון של סמסונג - סוג של מקבילה חלקית ל-iTunes). אם התקנת את Kies אז צריך לוודא שהוא סגור, כי אחרת הוא עושה בעיות.
אחר כך אתה מוריד את התוכנה מהקישור שהביאו. שים לב שיש שני דגמים, וחשוב מאוד להוריד לדגם הנכון. את הדגם אתה יכול לראות כאשר אתה נכנס ל"אודות המכשיר" - הגדרות - עוד - אודות המכשיר - מספר דגם. יהיה רשום GT-I9500 או GT-I9505. אם רשום משהו אחר אז אל תעשה כלום.

יש את הוראות הצריבה, ושם רשום מה עושים במכשיר (צריך להפעיל אותו במצב מסוים - רשום איך) ומה עושים על המחשב.

בכל מקרה, אני שוב חוזר לשאלה - למה אתה צריך רוט? איזו פונקציונליות אתה רוצה שאתה חושב שאין לך כיום? יכול להיות שאתה "רגיל" לכל מיני מגבלות של האייפון שפשוט אין באנדרואיד, ומה שאתה רוצה לעשות אתה יכול עם אפליקציה פשוטה. אמנם רוט זה מאוד פשוט, אבל אני לא חושב שצריך לעשות את זה בלי סיבה, כי תמיד יש את שבריר הסיכוי שמשהו ישתבש, שלא לדבר על אובדן אפשרי של אחריות על המכשיר.
מנראה לי שכדאי להתחיל בשאלה - מה מטרת
01/05/14 06:44
80צפיות
ה"פריצה"?
מה אתה רוצה לעשות בטלפון שעבורו אתה מעוניין "לפרוץ" אותו?
בכדי
01/05/14 06:57
90צפיות
לבדוק את כל שהילד כותב ומקבל ומיקומו
בלי להיכנס להטפות (בבקשה גם מאחרים)
01/05/14 19:39
81צפיות
אפליקציות למעקב/מיקום שלא צריך לבצע ROOT ("פריצה") עבורן יש בשפע
לגבי אפליקציות ש"מקליטות" כל מה שהקלידו במכשיר, נתקלת באפליקציה שדורשת ROOT?
הוא לא יודע מה זה Root
01/05/14 23:54
60צפיות
ואתה ממשיך לשאול אותו בעניין.
בובו הסביר מה זה ROOT בתגובה הראשונה..
02/05/14 01:09
54צפיות
ואם עדיין לא מובן, הנסיך מוזמן לשאול ואני בטוח שיקבל הסבר נוסף
בוקר טוב
03/05/14 09:07
42צפיות
הסבירו לי שROOT מאפשר לאפליקציות נוספות "מעקב" וזה מעיין פריצה
אשמח אם תאירו את עיניי,  אני לא איש מחשבים או סמארטפונים..
זה לא תמיד נכון
03/05/14 11:24
41צפיות
בלי לסבך, יש אפליקציות שדורשות גישה "מלאה" יותר למערכת ההפעלה, ולשם כך נדרש ROOT
עם זאת, יש הרבה אפליקציות שלא דורשות, ועושות אותו הדבר.
לגבי אפליקציות שמאפשרות לבצע מעקב פיזי של הטלפון (היכן נמצא בכל רגע) יש כאלו שלא דורשות ROOT
לגבי אפליקציה ש"עוקבת" אחרי מה שהקלידו בטלפון - אני לא מכיר כזאת. אם מצאת אפליקציה כזו אז בדרך כלל יהיה רשום בפירוט שלה אם נדרש ROOT עבורה או לא
ספיקר לא עובד בגלקסי 5
30/04/14 08:34
83צפיות
היי, קניתי השבוע גלקסי 5 מסאני תקשורת, יום למחרת דיברתי עם המכשיר ושמתי את השיחה על רמקול וראיתי שלא שומעים אותי בצד השני (אני שמעתי היטב את הצד השני), עשיתי כמה בדיקת כאלה וראיתי שהצד השני לא שומע כלום, רק רעשים לא ברורים. סאני אומרים לי שאני חייבת להגיע לחנות על מנת לתקן, זה לוקח עד 7 ימים ונותנים לי טלפון חלופי, מיותר לציין כמה זה מבאס אותי... מכשיר חדש שכ"כ חיכיתי לו וקיבלתי אותו לא תקין.
מישהו יודע אם יש משהו לעשות? אולי יש אפשרות לתקן את זה בלי להגיע לשם, אולי זה עניין של הגדרות?
אני חושב שאת צריכה לדרוש מכשיר חדש
30/04/14 08:38
62צפיות
זה לא שמדובר במכשיר שעשית בו שימוש של חודשיים ואז התגלתה תקלה. כדאי שתשאלי גם בפורום צרכנות (מספר 66) מה החוק/תקנות אומרים במקרה כזה.
סאני לא נותנים מכשיר חדש
30/04/14 21:11
71צפיות
גם אם גילית תקלה במכשיר שעה אחרי.

הם קשים מאוד בדברים האלה, ואם מישהו יצליח לכופף אותם אני יותר מאשמח.

האמת שגם לקנות גלאקסי 5 מסאני זה קצת להיכנס לבור עמוק מדי בלי סולם...
יש בארץ ייבוא מקביל לגלקסי 5?
30/04/14 22:36
64צפיות
נכנסתי לאתרים של חנויות יבוא מקביל שאני מכיר וכולם מוכרים עם אחריות של סאני..
אני מניח שהם מוכרים את המכשירים של סאני ולא ממש ייבוא מקביל
לדעתי זה בגלל הנעילה האזורית
º
כנראה שבסופו של דבר אנחנו כן נכנעים לטרור
30/04/14 23:32
25צפיות
הנהירה הזו מזכירה לי מה שקורה עם אייפון
01/05/14 00:15
46צפיות
אני בכל אופן לא מתכוון להמשיך עם סמסונג כל עוד המדיניות הזו נמשכת
º
אולי ארז יסדר לה את הבעיה עם סאני ?