בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

"אירעה שגיאה במהלך העימות" בחיבור לwifi
08/02/14 18:43
33צפיות
היי, יש לי גלקסי נוט2 ולפני כמה ימים קיבלתי אותו חזרה מתיקון שכלל פירמוט והכל...
מאז אני לא מצליחה להתחבר לווייפיי בשום מקום, עם ססמא ובלי ססמא, כל פעם הוא אומר לי אירעה שגיאה במהלך העימות.
מישה מכיר את הבעיה? האם אני צריכה לפנות למעפילה (גולן) או למי שתיקן לי את המכשיר?

אשמח לתשובות,
תודה רבה :]

º
יש לציין שהאינטרנט הסלולרי עובד כרגיל.
08/02/14 18:44
15צפיות

דבר ראשון את מתכוונת כנראה לאימות ולא לעימות.
08/02/14 19:10
31צפיות
דבר שני Wifi לא קשור למפעילה סלולרית ואפשר לגלוש עם Wifi גם למי שאין לו בכלל קו סלולרי, זה רק לצורך הידיעה שלך.

אם יש בעיית אימות אז יתכן שמשהו בסיסמא שאת מקלידה לא נכון. רק יתכן.
האם המכשיר מתחבר ל-Wifi חופשי ?
אם כן, אז הבעייה היא כנראה באמת בסיסמא.
אם לא מתחבר ל-Wifi חופשי אז הבעייה היא במכשיר ככל הנראה.

זהו הפרטים של הטלפון שאי אפשר לעשות
08/02/14 14:04
144צפיות
זהו הפרטים של הטלפון שאי אפשר לעשות
עדכון ל4.3 דרך KIES.
יש משהו לא תקין?

עוד לא הצלחנו להגיע לנות בתל אביב? נסיעה
09/02/14 06:56
54צפיות
ארוכה בשביל עדכון גרסה שהשתבש.

º
לחנות
09/02/14 06:56
13צפיות

העברת אפליקציות עם קלין מסטר
08/02/14 12:46
125צפיות
היא מראה לי שאפשר להעביר אותם לכרטיס ושאני לוחץ העבר
זה מעביר אותי לפרטי ישום
ושם יש לי אופציות להסר התקנה / אלץ עצירה /נקה נתונים -- אבל לא רשום העבר לכרטיס הזיכרון
ממש מוזר
הנייד הקודם שהיה לי ( גלאקסי ג'יו ) היתה לי אפשרות דרך הישום
ללחוץ על העבר לכרטיס וזה היה מעביר ישר

הודעה הזאת בהמשך להודעה שלי מלפני כמה ימים פשוט שהגבתי שם זה לא הקפיץ להתחלה

יש כרטיס זיכרון ?!?
08/02/14 13:21
77צפיות
קח בחשבון שלא כל אפליקציה ניתן להעביר לכרטיס,
חלק מאלו שיעברו לו יתפקדו כמו שצריך, חלקן יואטו באופן ניכר.
ומה שעובר לכרטיס הוא לא האפליקציה עצמה אלא הדאטה שלה.

קלין מאסטר ודומותיה מתערבות בניהול האנדרואיד ומשבשות אותו.
ממליץ לא להתקין אפליקציות שחושבות שהן יודעות יותר טוב מגוגל איך לנהל את האנדרואיד.

º
למה משבשות ? אשמח לקבל הסבר. תודה.
08/02/14 18:28
25צפיות

ניהול הזיכרון באנדרואיד שונה מהמוכר מחלונות
08/02/14 19:57
62צפיות
בחלונות אנחנו רגילים שכדאי שהזיכרון יהיה פנוי ככל האפשר.
באנדואיד זה אחרת - באנדרואיד דווקא ככל שהזיכרון מלא (עד גבול מסויים) מערכת ההפעלה יעילה יותר.
אנדרואיד מחליט לבד מה צריך להיות בזכרון ואת מה להוריד מהזכרון.

ננסה לתת דוגמאות פשטניות (זה הרבה יותר מורכב):
- אנדרואיד מזהה שכשאתה מבצע פעולה מסויימת, נניח שיחה, יש סיכוי של 17.4% שתבצע בסיומה פעולה נוספת, נניח צילום.
אז אנדרואיד יעביר לזכרון את אפליקציית המצלמה, כך שכשתפעיל אותה היא תופעל כבר מהזכרון.
- אנדרואיד לומד שבימי חול בין השעות 7:00-9:00 ובין 16:00-18:00 יש סיכוי לא רע שתרצה לנווט, האפליקציות כבר יהיו שם.
- אנדרואיד מבין שזה שיצאת מאפליקציה לא אומר שלא תרצה להכנס אליה שוב בעוד דקה, אז אולי כדאי להשאיר אותה בזכרון ?

הגישה לאפליקציות שנמצאות בזכרון הרבה יותר מהירה והן לא מפריעות לאנדרואיד במשימות אחרות.
אם הוא צריך עוד זיכרון הוא יודע לנפנף אותן החוצה.

כשאפליקציות לניהול זיכרון מתחילות "לנקות" את הזיכרון מתרחש דו קרב בין אנדרואיד והאפליקציה - שניהם אומרים כולה שלי.
במכשירים עם זיכרון מספיק ה"קרב" הזה לא משפיע על הביצועים,
במכשירים חלשים המכשיר עסוק בהעלאת והורדת אפליקציות מהזיכרון.

ההסבר הזה מאד פשטני, אבל זו רוח הדברים.

תודה על ההסבר.
08/02/14 20:02
37צפיות
מכל מלמדי השכלתי.

קלין מסטר
08/02/14 23:46
53צפיות
מתערבת אכן באופן בוטה בניהול הזיכרון.

אבל יש לה גם דברים טובים- היא מאתרת קצבי זבל ושאריות שהשאירו כל מיני אפליקציות - אני דווקא משתמש בזה די הרבה ומנקה כל שבוע כמה מאות מגה.

האם ניתן לאשר מה התוכנה תנקה ומה תשאיר?
09/02/14 01:43
37צפיות
או שזה אוטומטי לחלוטין.

כמו כן האם התוכנה פועלת לפי בקשה או באופן עצמאי מחליטה מתי לנקות (בדומה לעדכונים אוטומטיים

תודה

º
אתה מחליט מה ומתי לנקות
09/02/14 08:20
22צפיות

º
היה לי קלין מסטר ומחקתי. נראה לי שאתקין מחדש
09/02/14 06:51
38צפיות

קלין מסטר שיגעה אותי עם ההתראות שלה
10/02/14 11:51
15צפיות
וגיליתי גם שמשום מה היא מאוד הגדילה אצלי את צריכת הסוללה.
העפתי אותה, התקנתי את AVG cleaner למטרת ניקוי קבצי זבל, ואני מאוד מרוצה :)

אתמול עדכנתי קין מסטר וגיליתי שהוא מסובך
10/02/14 14:37
12צפיות
בתחילת דרכו היה יותר פשוט.
מה שאתה עדכנת זה    AVG Memory & Cache Cleaner

בעניין הקלין מאסטר הזה, תובנות ושאלות.
09/02/14 08:02
49צפיות
התקנתי אותו שוב כדי לנסות להבין על מה אתם מדברים שהוא מתערב באופן בוטה בניהול הזכרון, [והרי לשם כך זה מיועד, הלא כן ? לעזור בניהול הזכרון].
אז ראשית שמתי לב שמידי פעם הוא שולח לי התראות שהזכרון מלא ב90%.
בעקבות הסברך em28  אני צריך להבין שככה זה טוב ש-90% זכרון עמוס לעייפה, הלא כן ?
אני פשוט מנסה להבין את הסיטואציה.
האם עומס כזה לא מפריע לפעילות החלקה של המכשיר ?
ובעניין העברת אפליקציות לכרטיס הזכרון, עשיתי ניסוי וזה מעביר בהחלט.

במכשיר תקין
09/02/14 08:22
51צפיות
ניצול של יותר מ90% מהזיכרון לא אמור כלל להשפיע על הביצועים

הבנתי.
09/02/14 08:40
43צפיות
במכשיר הקודם [גלקסי וונדר עם אנדרואיד 2.3.6] המכשיר ההיה הופך לאיטי נורא במצבים כאלה, ולפעמים רק הפעלה מחדש וניקוי זכרון מיידי היו עוזרים.
כיום אני עם THL W200  ועם אנדרואיד 4.2.1, ובגלל הזכרון הפנימי הגדול יחסית וגם RAM יותר מכובד, לא התקנתי בכלל את המאסטר קלין כי לא הרגשתי צורך, ורק התקנתי אותו שוב בעקבות השרשור לצורך הבדיקות.
מה שכן, הוא בהחלט עוזר לנקות קבצי זבל, ולכן כנראה שלא אסיר אותו בשלב זה, אבל אנטרל אותו מפעילות קבועה ואפעיל רק מידי פעם לבדיקה ומחיקה של הזבל המיותר.
תודה על כל ההסברים.

º
אם מדובר על RAM אז אתה טועה
09/02/14 10:54
29צפיות

º
אתה יכול להסביר בבקשה?
09/02/14 10:59
21צפיות

אין בעיה
09/02/14 11:11
40צפיות
תראה, אנדרויד מנהלת זיכרון בשונה ממערכות הפעלה "גדולות" כמו Windows או Linux. היא צריכה להסתדר עם מעט זיכרון ולנהל אותו טוב טוב.
כשחסר זיכרון במערכת היא תדע לפנות זיכרון לאפליקציות שהמשתמש רוצה להריץ. אם יש זיכרון פנוי - הסברה הרווחת היא שזה ביזבוז. זיכרון פנוי יכול להיות מנוצל להחזיק אפליקציות במצב IDLE כדי שכשהמשתמש ירצה אותן הן יעלו מהר יותר. מכאן נובע שכדאי לנצל כמה שיותר את ה-RAM וכל זיכרון פנוי הוא ביזבוז. עד כאן התיאוריה, עכשיו נדבר מעשית.

הרעיון של להחזיק אפליקציות CACHED בזיכרון לעליה מהירה הוא טוב, אבל איפה עובר הגבול? באיזה רמה של ניצולת זיכרון אתה מרויח ובאיזה רמה של ניצול זיכרון אתה מתחיל להפסיד?
המערכת לעולם לא תדע בדיוק מה אתה הולך להריץ. יתרה מכך, אם המכשיר עמוס בהרבה אפליקציות שכל הזמן מתעוררות ורוצה לעשות דברים אז המערכת צריכה לאפשר להן גם לרוץ. הבעיה היא שאם הזיכרון מנוצל
כמעט עד סופו אז פתאום יש עלות מאוד גדולה בביצועים - לוקח זמן להרוג פרוססים לא נחוצים ולוקח לא פחות זמן ואפילו הרבה יותר זמן להרים פרוסס חדש. כך יוצא שאם ה-RAM של המכשיר מנוצל עד הסוף
המערכת תהיה עסוקה כל הזמן בלהרוג אפליקציות או SERVICEים ולהעלות אחרים שצריכים לעלות. ועוד לא לקחנו בחשבון את הפעולות של המשתמש.

לכן - זיכרון RAM צריך להיות מנוצל ל-CACHING של אפליקציות, אבל עד גבול מסוים. אסור להתקרב קרוב מדי לגבול שבו המערכת תצטרך להרוג כל הזמן אפליקציות. הבעיה היא שגם אין דרך לדעת את זה בקלות
כי לא ניתן לדעת כמה אפליקציות מותקנות על המכשיר. לכן, כלל אצבע טוב במכשירים חדשים לפחות הוא להשאיר חצי מה-RAM פנוי. במכשירים ותיקים יותר נלחצים לבערך 20 אחוז וזה לפעמים לא מספיק.
לדוגמא, CM על הגלקסי S1 שלי היה משאיר בערך 100 מגהבייט פנוי מתוך ה-512 שיש לו. זה בקושי מספיק אם המכשיר עמוס והמערכת הייתה עסוקה בלהרוג ולפתוח פרוססים כל הזמן, מה שיצר לאגים.
לא תמיד, אבל בכל עיבוד שהוא לא שימוש בסיסי.

תודה, אבל האמת שכעת אני יותר מבולבל מקודם...
09/02/14 11:35
29צפיות
חלק א' בתשובתך מאשר למעשה את הדברים שכתבו em28 ו-סטלוס2.
אבל אז בא חלק ג' בתשובתך, החלק המעשי ולא התאורטי, שבו כתבת, אם הבנתי נכון, שרצוי להשאיר חצי מה-RAM פנוי.
זאת אומרת שאם ה-RAM תפוס ב-90% כפי שהקלין מאסטר צועק, זה אומר שכדאי לאפשר לו לשחרר את הלחץ... ככה אני מבין לכל הפחות.
אבל זה סותר את מה שאמרו שני המגיבים הקודמים ושאישרת בחלק א' בתשובתך.

האם אתה מבין את הבלבול שיש לי כתוצאה מכך ?

דרך אגב, דווקא בטאבלט קורה לי יותר שהקלין מאסטר מתריע על 90% ניצול זכרון.

בסלולרי זה קרה רק כשהעמסתי עליו בכוונה כמה אפליקציות יחד, מה שלא קורה אצלי בדרך כלל.

אז מה אתה מציע בתאכל'ס?
לתת לאנדרואיד לנהל לבד את הזכרון בכל מקרה ?
לנקות מידי פעם ?
מה ההמלצה שלך ?

הסברים
09/02/14 11:52
38צפיות
אמרתי - לנצל את ה-RAM עד כמה שניתן אבל עד גבול מסוים. הגבול הזה תלוי בכמות האפליקציות במכשיר וסוג האפליקציות. יש אפליקציות שלא משאירות דברים רצים ברקע ויש כאלו שכן.
כלל אצבע טוב - אל תגיע ל-90 אחוז ניצול RAM. ואני מדבר על RAM בלבד ולא על STORAGE.

למעשה, תראה איזה אפליקציות רצות לך ברקע ואם יש כאלה שהן פחות חשובות - תסיר או תעשה DISABLE. במכשיר של 512 מגה זיכרון - תשאיר בערך 100 פנוי.
במכשיר של ג'יגה זיכרון - תשאיר בערך 200 עד 300 מגהבייט פנוי.
במכשיר של שני ג'יגה - כנ"ל 200-300 אבל בד"כ במכשירים כאלה נשאר ג'יגה שלם פנוי אז אין בעיה .

באופן כללי מלבד להוריד דברים שרצים ברקע ולהסיר אפליקציות לא רלוונטיות - תן לאנדרויד לנהל לבד. צריך להתערב רק כשרואים שהמערכת עמוסה מדי וכל הזמן ה-SERVICEים מתחלפים להם שם.

º
אוקיי תודה. אנסה ללמוד את החומר.
09/02/14 12:06
13צפיות

מה שהתכוונתי הוא ש
09/02/14 19:45
28צפיות
אין באמת סיבה לעקוב אחרי העידכונים של הקלין מסטר ו"לנקות" זיכרון כל כמה דקות.

אם המכשיר מגיע ל-90% ויותר הוא אמור לדעת להסתדר לבד ולדעת לנקות בעצמו מה פחות רלוונטי.

אבל..אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים.

אני מניח שלא כתוב כרטיס
08/02/14 13:25
58צפיות
גם הזכרון הפנימי נקרא  sdcard  והכרטיס נקרא external sdcard .
אז אם הכוונה להעביר יישומים ל external אז אי אפשר .

ביישום לא רשום העברה לכרטיס
08/02/14 15:09
46צפיות
אבל באפליקציות שמעבירות לכרטיס
כולם אומרות שניתן להעביר ושאני לוחץ העבר
אני מגיע ליישום עמצו שאין אפשרות
מוזר . . . .

רוצה לראות את היישום
08/02/14 17:28
43צפיות
כפי שהוא מופיע בהגדרות > יישומים.
בצע תמונת מסך וצרף

º
מצורפת תמונה
08/02/14 20:32
42צפיות

º
מה זה "אלץ עצירה"
09/02/14 09:24
38צפיות

פשוטו כמשמעו.
09/02/14 10:10
26צפיות
תאלץ את האפליקציה לעצור.
הבעייה עם חלק מהאפליקציות שזה לא עוזר והן נטענות מיד מחדש.

איזה clean master
09/02/14 10:26
33צפיות
מצאתי לפחות 5 יישומים בפליי.

באתר של מפתח התוכנה הוא פחות יומרני
09/02/14 12:08
30צפיות
App Manager
Full control to remove and back up
the apps on your phone
אין move

º
יש איזהשהיא דרך להעביר או שזה מלחמה אבודה
09/02/14 22:33
12צפיות

עדכון אפליקציות אוטומטי
08/02/14 12:03
86צפיות
בוקר טוב,
האם יש אפשרות באנדרואיד לעדכן אפליקציות באופן אוטומטי (כמו ב - iOS7)?
נקסוס 4.
תודה

כן, אבל.....
08/02/14 12:19
82צפיות
על מנת לאפשר עדכון אוטומטי: להכנס אל המרקט --> 3 נקודות מימין למעלה -- > הגדרות --> עדכן אפליקציות אוטומטית.

אבל, מאד לא מומלץ לעשות זאת.
לדעתי, כדאי לבדוק כל עדכון ועדכון לגופו, חלק מהעדכונים הורסים את חווית השימוש באפליקציות,
ואין דרך טריוויאלית לחזור אחורה.
ממליץ להתקין את Chantlog Droid המאפשרת הודעה על עדכוני אפליקציות (גם כאלה שלא הותקנו מהמרקט),
רשימה שחורה, מעקב שינויים והרחבת DashClock.

תודה
08/02/14 12:41
42צפיות
אני לא מתקינה שלא מהמרקט ואחרי כמה שנים של שימוש שמתי לב שאני תמיד מעדכנת ואף פעם לא היתה בעיה.
תודה ושבת שלום

איך אפשר לדעת
09/02/14 11:40
34צפיות
האם צפוי קושי בעידכון המוצע ?... אולי לא נעדכן אפליקציות נחוצות כמו דפדפנים שעובדים טוב ?... תודה

הלוואי...
09/02/14 12:20
40צפיות
...ולא הייתי קורא את ההודעה שלך ולא הייתי מתקין את CHANGELOG בעקבותיה - זה ממש רע ל OCD שלי.

תודה על ההכוונה :)

מיועדת במיוחד לפריקים של שליטה, כמוני
09/02/14 13:00
35צפיות
איך זה יכול להיות שאני לא אדע מה העדכון אמור לעשות, ושיש בכלל עדכון.

גלקסי S2 - גרסה 4.1.2 מעבר בין שפות במקלדת
08/02/14 10:45
51צפיות
בקבלת מקלדת להקלדת טקסט אני רוצה שתהיה לי האופציה לעבור בין עברית ואנגלית, הרבה פעמים יש לי את המקלדת ההפוכה מזאת שאני צריכה (בלחיצה על גלגל השיניים - שפות הזנה גם עברית וגם אנגלית מסומנות).

מה שאני עושה זה שינוי דרך התפריט (גלגל שיניים במקלדת-שפות הזנה, אם קיבלתי עברית ואני צריכה אנגלית אני משנה לאנגלית ומורידה את הוי מהעברית).

מה שעוד יותר מתסכל זה שההופכי מוצג על מקש הרווח (אני מקבלת מקלדת בעברית, צריכה אנגלית, ועל מקש הרווח רשום לי גם ABC).

יש שיטה קלה יותר לעבור ממקלדת עברית לאנגלית? הטלפון הזה חדש לי, טוב... אנדראיד בכלל - אז רוב הסיכויים שזה משהו שטותי שלא עליתי עליו. עצות יתקבלו בברכה.

תחומי עניין רלוונטים:
תחליפי למקלדת שמאפשרת החלפת שפה בהחלקה
08/02/14 10:55
35צפיות
Any Soft Keyboard, A.I.keyboard, SwiftKey ועוד ועוד.
כמעט בכל המקלדות המתקדמות ניתן לשנות שפה בהחלקה על מקש הרווח.

רגע.... לאט לאט .. האם הכוונה -
08/02/14 11:26
26צפיות
בתפריט הראשי- שפה ומקלדת - מקלדות ושיטות קלט?

יש לי 3 אופציות :
swype
מקלדת של סמסונג
הקלדה קולית של גוגל.

על שלושתם מסומן וי, האחרונה (גוגל) גם מודגשת. מעל האופציות האלו ברירת המחדל מופיעה כזאת של סמסונג, השינוי האפשרי של ברירת המחדל הוא ל swype.

מקלדת גוגל הרגילה לא מאפשרת שינוי שפה בהחלקה
08/02/14 11:30
30צפיות
וזו הסיבה שצריך מקלדת מתקדמת.

האם פשוט יחסית לשנות את זה?
08/02/14 12:37
20צפיות
(ואשמח לקישור למדריך או הסבר)

המדריך השלם להחלפת מקלדת באנדרואיד:
08/02/14 13:15
37צפיות
מורידים מקלדת מהמרקט, מתקינים, מגדירים, ו....זהו.

º
מדריך מושקע
08/02/14 13:21
8צפיות

ומה אם צריך להתקין במיוחד עברית?
08/02/14 13:29
22צפיות
אז יש עוד שלב .

º
תודה רבה, ציון השמות עזר לי.
09/02/14 10:03
3צפיות

טאבלט אנדרואיד סיני 7.9"-מחפשת תוכנות מומלצות
08/02/14 07:28
24צפיות
1. קריאת וכתיבת מסמכי וורד
2. הקלט הרצאות (יש בו תכנת הקלטה אבל זה מאד חלשלוש
3. תוכנות מומלצות אחרות (הסלולרי שלי הוא לא אנדוראיד BADDA אז אני לא יכולה ללמוד מזה לטאבלט
4. תוכנת ניקוי: האם יש אפשרות שהתוכנה מוחקתגם קבצים שהטאבלט זקוק להם? כי בהעדר סוכן בארץ אין לי למי לפנות

רצוי תוכנות חינמיות

5. איך עושים גבוי לטאבלט (למערכת ההפעלה ותוכנות שהותקנו מראש? זאת במידה ומשהו יימחק/יתקלקל.
אין לי צורך בגבוי תוכן כגון תמונות ומוסיקה

וגם: יש לי כרטיס הרחבה של16 ג'יגה שעליו הקלטתי כל מיני קבים DOC/PDF/AVI
הוצאתי את הכרטיס בלי לעשות unmount וכל קבצי הAVI נמחקו לי.

האם יש צורך לעשות UNMOUNT בכל הוצאת הכרטיס (שלא כמו במחשב?)
תודה

גלקסי S2, צילם וידיאו נפסק באמצע
08/02/14 02:11
37צפיות
יש לי גלקסי S2, עם העדכון האחרון למכשיר זה (4.1.2), לא ROOT.
לפני יומיים הייתי בהרצאה וכדי "לשמור" על החומר הנלמד הפעלתי צילום וידיאו.
במהלך ההרצאה לא בדקתי אם הצילום אכן מתבצע או לא.
בסיום ההרצאה, לאחר כשעתיים, גיליתי שהמכשיר צילם רק קצת יותר מ 38 דקות ואז הפסיק.
מצב הסוללה עמד על 48%, היה מקום פנוי על המכשיר בשפע (מוגדר לו לשמור את הגלריה בזכרון הפנימי).
יש לכםרעיון למה הצילום הפסיק ואיך לסדר את זה להרצאות הבאות?

º
להיכן נשמר הקובץ?
08/02/14 16:36
10צפיות

הקובץ נשמר לתיקיית ...
10/02/14 11:39
11צפיות
sdcard0->dcim->camera כש sdcard0 זה הזכרון הפנימי של הטלפון.
יש בו (עכשיו, אחרי שהסרט החלקי נשמר שם) מעל 5GB פנויים.

אם הזכרון הפנימי מפורמט ב FAT32
10/02/14 12:04
18צפיות
אז גודל הקובץ המקסימלי יכול להיות כ- 2GB
האם זה הגודל אליו הגיע הוידאו?

ממש לא...
10/02/14 12:09
21צפיות
הקובץ הגיע לגודל של כ 3.7GB

צודק. 4GB. טעות שלי. מגבלת גודל קובץ
10/02/14 19:43
16צפיות
זו לא הסיבה
11/02/14 07:44
2צפיות
כי זה קורה גם בטלפונים שאין בהם אחסון שמפורמט בתור FAT כלל כמו איפונים ונקסוסים. לפי מה שקראצי זה בגלל תקנות המכס באירופה שמגדירות כל מכשיר שיכול להקליט וידאו מעל אורך מסויים כמצלמת וידאו שעליה יש מסוי גבוה יותר מטלפונים ולכן היצרנים מכניסים באופן מכוון את המגבלה על צילום וידאו.

ישומון מזג אוויר בעיברית מלאה
07/02/14 23:25
41צפיות
כל מה שדגתי בחכתי הופיע בו זמנית בשתי שפות(פעם המיקום שלי(שימשית) בעיברית ותנאי מז"א באנגלית(PARTLY CLOUD)ובישומון אחר הפוך).
ולא בכולם יש אפשרות לשנות שפה.
מישהו אולי מכיר חיה כזו?

הורדת עדכון - אתמול קיבלתי בהתראות שעדכון בשם
07/02/14 22:11
99צפיות
categoty.aspx עודכן בהצלחה מ 1 עד 4.
מזה העדכון הזה שירד אוטומטית , ואיך אפשר לעשות שלפני שיתעדכן אני יקבל הודעה כגון האם אני מעוניין להתקין ?
תודה לעונים

בהגדרות של גוגל פליי יש אפשרות
08/02/14 23:53
53צפיות
לקבוע אם העדכונים ירדו אוטומטית או באישור מראש

בקשת עזרה lg 9 768
07/02/14 21:07
22צפיות
חברים  זקוק לעזרתכם  המכשיר הנל שלי   איננו מאפשר לי  לפתע פתאום  לענות לשיחות  נכנסות  אני שומע את המתקשר אלי   אבל הוא לא שומע אותי   גם כאשר אני מחייג  אני שומע את המשיב אבל הוא לא שומע אותי    מיסרונים הוא יודע להוציא   ניסיתי לבדוק אם  מדובר בכפתור השתק  אבל זה לא זה  הוצאתי את הסוללה   והדלקתי מחדש  זה כל שאני יודע לעשות . האמת שהמכשיר נמצא עדיין באחריות הספק  אבל   מסירת המכשיר  אליהם כרוך  באיבוד זמן  וטירחה  האם יש  למי מכם עיצה האם ניתן לפתור הבעיה  ללא התערבות השירות
תודה מראש לכל מי שיטרח  להשיב
שבת שלום

º
תודה בה לכל חברי הפורום שהתעלמו
09/02/14 09:28
3צפיות

עזרה - הרשאות הרוט נעלמו פתאום ב-Lenovo A820
07/02/14 16:17
27צפיות
היי, אתמול חיברתי את המכשיר שלי (Lenovo A820 -MTK6589) למחשב וערכתי תמונה בצייר (הקטנתי צילום מסך), לחצתי Save והעלתי את התמונה לאתר העלאת תמונות, חזרתי לצייר - עשיתי ביטול להקטנה ולחצתי Save שוב, עשיתי זאת עוד פעם רק שבפעם השנייה שכחתי להחזיר את התמונה לגודלה הרגיל... עד כאן הכל טוב ויפה אבל אחרי שניתקתי את המכשיר מהמחשב חיפשתי את אפליקציית SuperSU במכשיר בשביל כתיבת מדריך כלשהו ולפתע היא לא נמצאה... הורדתי Root Checker ולמרבה ההפתעה - זה כותב לי שאין לי הרשאות ROOT פתוחות...  :shock:
הורדתי את אפליקציית SuperSU מהחנות אבל זה לא ממש עזר... הורדתי FramaRoot בגרסה 1.9.0 ועשיתי רוט בעזרת 3 השיטות וזה לא עזר, עשיתי UnRoot בעזרת כמה אפליקציות וניסיתי לעשות שוב רוט עם FramaRoot בגרסה 1.9.0 - לא עזר, שמתי לב גם שזה גם כמה פעמים נתקע לי כמה דקות על הלוגו של לנובו - הוצאת הסוללה והכנסתה מחדש עזרו...

מה שמוזר הוא שפעמיים לפחות קפצה לי ההודעה של נתינת הרשאות ROOT, אפליקציית ההרשאות הייתה במקרה הזה SuperSU, כמובן שאישרתי - בהתחלה חשבתי שהבעיה נפתרה אבל ב-Root Checker עדיין הופיעה ההודעה שאין לי הרשאות ROOT פתוחות, כמובן שהסרתי והתקנתי אותה מחדש אבל זה לא עזר, עוד דבר מוזר הוא שחלק (אם לא כל) מהמודולים של Xposed המשיכו וממשיכים לעבוד...

התקנתי גם את אפליקציית SuperUser של CWM אבל היא עדיין לא עזרה, אני חושב שאני צריך למחוק לחלוטין את קבצי ה-ROOT וה-su binary אבל אני לא יודע איך... האם מישהו יכול להדריך אותי כיצד לעשות זאת/להוציא אותי מהמצב המתוסבך הזה???

נ.ב. מצד שני - יכול להיות ש-Xposed הוא הבעיה כאן היות והוא משנה קבצי מערכת ברום, לא?

מצורפות למטה תמונות מסך שביצעתי שאולי יוכלו לעזור לכם, שתהיה שבת שלום - יובל.

תמונה מס' 1:
http://iandroid.co.il/forum/download/file.php?id=1...

תמונה מס' 2:

תמונה מס' 3:

--

פורסם גם בפורום מכשירים סיניים ב-iAndroid:
http://iandroid.co.il/forum/post1256264.html

ופורסם גם בפורום סלולרי בתפוז.

שליחת תמונות מגאלקסי 1 לפייסבוק
07/02/14 15:44
32צפיות
קניתי מהבן שלי גלאקסי 1 צילמתי תמונות ואני לא מצליחה לשלוח אותם לפייסבוק שלי?יש שם משתמש שלו..

את צריכה להתנתק מהמשתמש שלו
07/02/14 17:11
16צפיות
ולהתחבר לשלך, דרך אפליקציית הפייסבוק שבמכשיר.

יומן שיחות
07/02/14 14:08
24צפיות
ברשותי HTC DESIRE X לאחרונה איני יכל להיכנס ליומן שיחות.במקום יומן שיחות זה נותן לי אנשי קשר.מה עושים?

טאבלט של אסוס
07/02/14 12:50
242צפיות
הופעת הודעה "לצערנו,פעולת ממשק משתמש של המערכת הופסקה"
מה עושים??

זה קורה בעקבות העדכון האחרון.
13/02/14 18:53
51צפיות
קרה גם אצלי, אסוס מתעקשים שאשלח את הטאבלט למעבדה. אין לי כל חשק להיפרד ממנו, בטח לאחר שקראתי תגובות של גולשים זועמים על השירות של סרב-פרו (חברת האיסוף והתיקון).
בשלב זה אני ממליץ לך לעבור לשפת ממשק באנגלית.
לאחר שאתה לוחץ "אישור" על ההודעה המעצבנת יש לך עוד כמה שניות עד שהיא שוב קופצת.
בזמן הזה כנס להגדות שפה, ושנה לאנגלית.
כל פעם שהיא קופצת (עד שתשנה לאנגלית) תלחץ "אישור" והיא תעלם לכמה שניות.
בממשק השפה העברי זה לא קורה.

הורדת צלצות לסמארטפון (סוני אריקסון אקספריה
07/02/14 11:03
29צפיות
ארק S).

איך עושים את זה?
יש לי שיר ספציפי שאני רוצה אותו בתור צלצול.
עשיתי חיפוש בגוגל לרינגטון הזה והורדתי למכשיר. ראיתי את הקובץ ב'הורדות' אבל הוא אמר לי שלא ניתן לפתוח אותו.
מה לא בסדר?

ונניח הורדתי, איך אני מגדירה כצלצול?

תודה.

בד"כ
07/02/14 14:44
33צפיות
בד"כ בהנחה והצלחת לפתוח את הקובץ, לחיצה ארוכה עליו אמורה לתת לך את האפשרות (אחת מיני רבים)- להגדירו כצלצול.

אם אין אפשרות כזאת, אולי אפשר ללכת ל"צלילים" (בד"כ תחת הגדרות) ומשם פשוט לחפש את הקובץ שהורדת ולהגדירו כצלצול.

מה שרשמתי זה כללי - אין לי ניסיון עם מכשירי סוני ספציפית.

אם הקובץ לא נפתח אולי הורדת קובץ לא תקין / לא נתמך.

מה שאני אישית עושה- בהנחה שיש לי את השיר המלא במכשיר- יש המון אפליקציות של הכנת רינגטונים באופן עצמאי- RINGTONE EDITOR הוא המועדף עליי- את פשוט יכולה לחתוך את השיר איפה שאת רוצה ולהגדירו כצלצול.

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום