לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

º
גלאקסי טאב 3 יש אפשרות לחבר מקלדת חיצונית
18/09/14 09:09
13צפיות
º
סביר להניח שכן, בעזרת כבל USB OTG
18/09/14 11:29
10צפיות
º
או בלוטות', גם זו אופציה ריאלית.
18/09/14 21:15
3צפיות
º
נכון
18/09/14 22:06
4צפיות
שחזור קובץ אנשי קשר
18/09/14 06:59
35צפיות
רציתי להוסיף את קידומת ארצית לאנשי הקשר שלי ,נהיה בלאגן :(
איך מחזרים את המצב אחורה ? האם יש אופציית שחזור טלפון/מערכת לנקודת ציון אחורה
º
לא ,רק בהגדרות הטלפון
18/09/14 08:44
14צפיות
אם מסונכרנים אם גוגל - אפשרי דרך חשבון הגוגל
18/09/14 11:28
18צפיות
לבצע שחזור של אנשי הקשר למבחר נקודות זמן:
10 דק' אחורה, שעה, יום, שבוע והתאמה אישית עד 30 יום אחורה...

סנכרון לוח שנה ארגוני
18/09/14 00:00
25צפיות
חברים, שאלה:
ברשותי : נקסוס 4, 4.4.4, רוט, תוכנת הEmail המובנית.
בנוסף : חשבון Office 365 ארגוני, המכיל לוח שנה עם מידע שהולך גם 9 שנים אחורה.

המטרה: הצגת כלל אירועי לוח השנה מהדוא"ל, במכשיר הטלפון.
האם אפשרי? (אציין שלא הצלחתי למצוא בשום מקום הגדרה לסנכרון לוח השנה מעבר ל"כן או לא")
למישהו יש רעיון יצירתי? (שאינו דרך חשבון גוגל)
מכשיר LG G3 לא נדלק .
17/09/14 22:05
212צפיות
המכשיר פתאום לא נדלק ,מה ניתן לעשות כדי להעיר אותו?
º
יתכן ונגמרה הסוללה?
17/09/14 22:45
21צפיות
אני שופך מעט מים ומרים תריס
17/09/14 22:50
81צפיות
בד"כ הם מתעוררים. מצד שני G3 לא עמיד במים אז אולי להדליק רדיו לידו?
או סתם להחזיר לחנות כי זו בעיה נפוצה וזה מה שממליצים כאן
עדכון גירסה / החלפת רום למכשיר LG
17/09/14 20:40
43צפיות
עקב מותו של המסך בגלקסי S2 שלי אני זקוקה לפלאפון חליפי לתקופה מסוימת
ברשותי מכשיר LG דגם optimus black (P970)
שכל הזמן שולח הודעות שגיאה (היישום בלה בלה בלה אינו מגיב.. כפה סגירה) וסוגר יישומים. למעשה כלום לא עובד חוץ משיחות.
ניסיתי לתקן במעבדה ולא עזר

אתם יכולים לקשר אותי לאיזה מדריך לעדכון גירסה בבית, אבל שהמכשיר יתמוך בעברית?
כרגע הוא עם רום של סלקום כנראה (זה הלוגו במסך ההדלקה)
שגם אותו פעם התקינו לי, אין לי מושג איך
ואני חייבת שהמכשיר הזה יתפקד ולא ייתקע כל שניה

אשמח לעזרה!

אם אין מידע חיוני על המכשיר, ניסית לעשות לו Factory reset?
17/09/14 20:44
30צפיות
הגדרות > גיבוי ואיפוס > איפוס (או משהו כזה).

את יכולה לנסות להתקין רום של CM
לא עברתי על העמוד, אבל באופן כללי, הויקי שלהם מסביר לא רע
במכשיר עצמו אין שום אפשרות
17/09/14 22:41
22צפיות
של factory reset  או איפוס או עדכון גירסה.
לגבי הרום חשוב לי מאוד שיעבוד בעברית. זה מתאים? (שמעתי על הרום הזה גם שהוא תוקע את המכשיר)
אני מתקשה לקבל זאת.. חפשי היטב בתפריטים
18/09/14 10:42
16צפיות
האפשרות הזו קיימת גם ברומים GB, וסביר להניח שגם בFroYo.
ברום שהפניתי אותך אליו יש עברית, הוא רום מבוסס AOSP [הממשק הנקי של אנדרואיד].
אינני יודע אם הוא תוקע את המכשיר... חפשי מידע ברשת. כדאי לחפש מידע ב-XDA (חפשי בגוגל, תמצאי מייד) בנוגע לגרסאות השונות של CM למכשיר שלך, מה יציב, מה פחות וכו'.
מישהו מכיר את Yandex.Maps?
17/09/14 18:34
46צפיות
בעלה של קרובת משפחה השתמש בה בזמן שנסענו בירושלים וזה נראה ממה אחלה, חלק ויפה. לא יודע אם יש ניווט אונליין בארץ אבל יש מפות של ישראל, זה כן. מישהו התנסה בזה?
בעיות בחיבור USB גלקסי 2
17/09/14 14:37
24צפיות
הפלאפון התחיל לעשות בעיות בזמן האחרון. כאשר הוא מחובר למחשב הוא מטעין, אבל לא מזוהה.
התקנתי דרייבר על המחשב מחדש וזה עזר אולי פעם אחת, התנתק פעם פעמיים ועכשיו גם לא מזוהה.
חיברתי לכמה מחשבים אחרים שבהם או שלא מזוהה, או שמזוהה ואז מתנתק.
האם יש איזה משהו שצריך להתקין מחדש על הפלאפון אולי? משהו שיעזור? או שזה פשוט הגיל והפלאפון מראה סימני עייפות?

תודה.
יש משהו יותר טוב מ LG G3 בארץ?
17/09/14 08:05
61צפיות
דגש גם על המצלמה.
זה תלוי מה חשוב לך
17/09/14 08:08
70צפיות
יש את ה-Sony Xperia Z2 ואת ה-HTC One M8, או טלפוני Windows Phone 8 מוצלחים כמו הלומיה 1020 (מצלמה שאמורה להיות נהדרת) או 1520 (אם רוצים מכשיר עם מסך גדול במיוחד).
אה, וכמובן...
17/09/14 08:11
57צפיות
יש כאלה שיטענו שהאייפון 5S הוא המכשיר הכי טוב, אבל שכדאי לחכות לאייפון 6 .
º
יש לי S3
17/09/14 08:38
24צפיות
º
לא מה יש לך, מה *חשוב* לך במכשיר החדש
17/09/14 08:41
20צפיות
העברת קובץ שמע מהפלאפון למחשב
16/09/14 23:37
30צפיות
שלום רב,
ברשותי פלאפון מסוג גלקסי 4 .
קיבלתי קובץ שמע בהודעת mms (נשלח אלי מאייפון) ואני רוצה להוריד אותו למחשב כדי לשלב אותו במצגת.
לא הצלחתי למצוא אותו - היכן הוא אמור להיות ?
ביצעתי שמירה של הקובץ מתוך ההודעה והוא נשמר על כרטיס הזיכרון אך שוב, איני מצליחה למצוא אותו כדי להעביר אותו
למחשב. מה עושים ? איפה הקובץ נמצא?
ב. האם ניתן לשלב קובץ מסוג כזה במצגת או שיהיה צורך להמיר אותו ? (לקובץ יש סיומת amr )
תודה.
º
בהודעת השמירה נאמר כי הקובץ נשמר על זיכרון ההתקן
16/09/14 23:51
10צפיות
זיכרון ההתקן זה לא כרטיס הזיכרון
17/09/14 05:52
23צפיות
אלא האיחסון הפנימי של המכשיר. כאשר את מחברת את הטלפון למחשב, את מצליחה לגשת אליו כמו אל disk on key? אם כן, תחפשי תחת phone storage תיקייה בשם download את הקובץ. אם זה לא שם, אז אולי זה תחת תיקייה עם שם שקשור להודעות.
קובץ שמע
הודעה זו מכילה תמונות
17/09/14 10:10
19צפיות
אני מצליחה להתחבר לפלאפון ולהוריד תמונות למשל, (הוא מתחבר ומתווסף כמו מצלמה) בתקיית download  לא מצאתי שום דבר  לצערי.
מה יכולה להיות אופציה נוספת ? צירפתי להודעה צילום של המסך.
תודה

תנסי אולי ב-media
17/09/14 10:22
22צפיות
אבל אם זה לא שם פשוט תעברי תיקייה אחת אחרי השנייה - אין לך יותר מדי.
לגבי סרטים בגלאקסי 5
16/09/14 23:08
59צפיות
קצת מביך אותי לשאול את זה... בן דוד שלי קנה גלאקסי 5 וזה פלאפון ראשון שלו ואין לו מושג מה עושים איתו. עכשיו הוא מנסה לראות שם סרטי פורנו ולא מצליח לו. הוא הוריד תוכנה בשם mobomarket שאמורה לעזור לו לראות אבל כל פעם שהוא פותח סרט זה מוריד לו את התוכנה מחדש ואז זה כותב לו שזה חסום וצריך לפתוח את זה בהגדרות אבטחה הוא פותח מוריד ואז עוד פעם שהוא פותח סרט זה מתחיל את הכל מהתחלה.. קיצר איך אני עוזרת לו בזה?
יש דרך להתקין את התוכנה, אבל לא לחינם זה חסום בהגדרות האבטחה
16/09/14 23:36
48צפיות
פורנוגרפיה, כסף מהיר וקל, הבטחות למציאת האושר האולטימטיבי, תכנים המוגנים בזכויות יוצרים ועוד ועוד הם כר דשא פורה מאוד למפיצי תוכנות זדוניות. ייתכן מאוד שזהו המקרה ואני ממליץ מאוד לא לפתוח את החסימה . בייחוד ובייחוד אם מדובר באדם שלא מבין יותר מידי איך הדברים האלה עובדים.
התקנת התוכנה יכולה לגרום לכל המידע שעל המכשיר להמחק, למנוע גישה לתכנים במכשיר, איסוף כל הפרטים האישיים שעל המכשיר והעברתם לצד שלישי, ביצוע שימוש בקו הטלפון ע"י שליחת מסרונים או ביצוע שיחות ללא ידיעת המשתמש שיכולים לגרור חיובים של אלפי שקלים ועוד ועוד ועוד.

לשאלתך -
?????
16/09/14 22:49
74צפיות
 ברשימת אנשי קשר מיני S4 ,שם  מופיע 4 פעמים  .

0524238117

zvibari@gmail.com
º
אצלי הוא לא מופיע. נראה לי המכשיר שלי דפוק
16/09/14 23:37
18צפיות
º
הוא פשוט שמור במספר חשבונות שונים כנראה ומציג את כולם.
16/09/14 23:44
19צפיות
º
גיבוי סמסונג GT-S5360T במחשב איך לעשות?
16/09/14 19:51
22צפיות
החזרת חיפוש גוגל
16/09/14 19:30
53צפיות
ערב טוב
יש לי גלקסי אס 5
שקניתי את המכשיר הופיע לי על המסך הראשי חיפוש גוגל והוא נעלם לי. כיצד ניתן להשיבו חזרה
בברכה
להיכנס לעמוד הבית
17/09/14 13:41
35צפיות
לודא שיש מקום .
לחיצה ארוכה במקום ריק עד שקופץ מסך ,בחר widgets
חפש שם search
º
לא מופיעה שם שורת החיפוש הדקה
17/09/14 19:49
15צפיות
שוב הגדרות
17/09/14 22:57
32צפיות
Settings - More - Application manager. 
גלגל שמאלה להצגת הכל .
עכשו גלגל למטה עד לשורה google search
תקליק ותפעיל את השרות.

º
לא מופיע גם שם
18/09/14 05:53
12צפיות
לא יכול לבדוק אותך
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 08:23
28צפיות
ברם אצלי ברשימת היישומים כאשר נמצאים בהכל  יש את google search
ואם אין אז תוריד ב google play
האם יכול להיות שהסרת אפליקציה בשם google now מכיוון שהרגיזה אותך?

החלפת קרנל לגלקסי S2
16/09/14 18:35
80צפיות
תקציר האירועים הקודמים: גלקסי S2 בן 3. היה עם סטוק רום רוסי של סמסונג 4.1.2.
לפני כמה שבועות ה-wifi הפסיק לעבוד - לא ניתן בכלל להפעיל את הפונקציה - ה"כפתור" נשאר על סגור/אפור והמכשיר נתקע על turning on....
ניסיתי כל מיני פתרונות שמצאתי ברשת עם כל מיני קודים שצריך להקיש - שומדבר לא עבד. אח"כ ה-wifi חזר לעבוד למשך כשבועיים ואז שוב מת.
בתקווה שמדובר בבעיית תוכנה, עשיתי factory reset והחלפתי לו רום ל-FireFDS. לא עזר ועדיין לא ניתן להפעיל wifi.
כרגע הטלפון בכלל לא עובד כי הוא נתקע במסך של הכנסת חשבון גוגל שבשבילו צריך wifi (לא הצלחתי להפעיל את האינטרנט הסלולרי - ניסיתי עם סימים של גולן ושל הוט שהם השניים היחידים שהצלחתי להשיג בגודל הזה).

בתקווה שזו עדיין בעיית תוכנה - אחד הפתרונות שהוצעו ברשת זה להחליף את הקרנל לקרנל של Siyah. ולמי ששרד עד פה - הנה הגענו לשלב השאלות:

1) איזה קרנל להוריד? הכי חדש הוא בגרסת בטא - אז אולי כדאי גירסא קודמת? בכל מקרה אהבתי את המוטו שלהם
2) אני רוצה לוודא שהפעולות נכונות (יען כי מעולם לא החלפתי לשום דבר קרנל) -
א) אני מורידה את קובץ ה-ZIP למחשב ואז מעבירה אותו ל-SD הפנימי של הטלפון.
ב) אני נכנסת למצב recovery ע"י כפתור כיבוי + כפתור בית + ווליום למעלה כשהמכשיר כבוי.
ג) שם לבחור את הקובץ הנכון במקום הנכון ולתת לדברים לעבוד?

גבי הציע בפורום השכן לפני החלפת הקרנל לעשות full wipe, wipe cache ו-wipe dalvik מתוך הריקברי (לא עשיתי אחרי התקנת הרום - מעודי לא ביקרתי בריקברי של אף טלפון...) אז אני אבדוק את זה בינתיים.

תודה מראש!
זה לא באמת משנה (לפי הדברים שכתובים באתר). תלכי על האחרונה
16/09/14 20:57
51צפיות
אכן, זהו סדר הפעולות (SD פנימי או חיצוני. זה לא משנה).
בכל אופן, תורידי את שתי הגרסאות למכשיר. כך שתהיה לך אפשרות לצרוב את השניה אם הראשונה לא תעבוד.
שימי לב, יש גם אפשרות לצרוב דרך odin כפי שאת מכירה (לא לסמן את re-partition!)
כדאי לעשות אחרי הצריבה wipe [אין צורך ב-full, אבל תעשי את היתר].
לא עשיתי בסוף wipe cache
16/09/14 22:03
31צפיות
כי היה כתוב - wipe cache partition וזכרתי את האזהרות מהאודין לגבי partition

תודה ענקית
º
אז רגע, זה עובד? יש WiFi?
16/09/14 22:17
18צפיות
תיכף נדע. לוקח לו נצח וחצי לעלות עם הרום החדש
16/09/14 22:24
39צפיות
עדכון: קרנל ראשון (גרסת הבטא) - לא עובד. מצד שני הטלפון לוהט לי ביד.
מצד שני - הוא נתן לי עכשיו להיכנס ל-settings!
16/09/14 22:31
41צפיות
הולכת לעדכן את ה-APN של גולן לגלישה
ה-wifi לא עובד אבל הצלחתי להפעיל
16/09/14 22:49
54צפיות
אינטרנט סלולרי ולהכניס חשבון ג'ימייל.
הכנסתי את החשבון שלי כרגע והסים שבמכשיר הוא בכלל הסים של הטף שלי ועדיין אחרי כל ה-wipe למיניהם וה-factory reset כל התמונות שהיו על המכשיר שוחזרו (לכל מי שרוצה להעביר הלאה/למכור/לעשות טרייד אין ל-S2 הישן שלו).

אין לי הרבה תקווה שהקרנל הישן יותר ישנה משהו אבל לא אכפת לי לנסות
משהו מאוד השתבש
16/09/14 23:17
93צפיות
חזרתי לריקברי כדי לצרוב את הקרנל הישן יותר של Syiah. נראה שהכל עבר בסדר והוא אמר שהצריבה הצליחה (דרך אגב הריקברי בקרנל הזה ממש ממש לא נוח לשימוש).
עשיתי reboot והטלפון לא נדלק. ניסיתי עם כפתור ההדלקה - הסמל של הקרנל החדש הבהב באמצע המסך וזהו. המכשיר מסרב להידלק.
נכנסתי שוב לריקברי - הגרסה החדשה של הקרנל (זו שהתקנתי ראשונה) עדיין מופיעה שם ולא זו שניסיתי להתקין אח"כ. עשיתי wipe והכל - עדיין מסרב לעלות.
ומה שיותר גרוע - הוא גם לא מזוהה ע"י המחשב יותר. כשחיברתי אותו אחרי שסירב להידלק היה עדכון דרייברים של סמסונג והמחשב מזהה שמשהו מתחבר כי הוא משמיע צליל אבל הוא לא מופיע כעוד כונן כמו לפני החלפת הקרנל.

בקיצור, כרגע יש לי גישה רק לריקברי וזהו יש איזו דרך לתקן דברים משם?

דבר ראשון, לא קרה כלום
16/09/14 23:28
68צפיות
שלש אפשרויות:
1. להכנס לdownload mode ולצרוב מחדש את הרום של FireFDS [כחלק מהצריבה הוא יצרוב גם את הקרנל שהרום מגיע איתו]
2. להוריד רום כלשהו שמיועד לצריבה דרך הריקברי (נניח האחד הזה עליו הומלץ בדיון הקודם שפתחת בפורום המקביל: http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?t=117652 ). להעביר את הקובץ ל-SD חיצוני דרך מכשיר שלישי.
3. עוד כשעה אהיה ליד המחשב האישי שלי, אשלח לך קישור להורדת רום סטוק 3 חלקים לצריבה דרך אודין. זה פתרון ל"מצב קיצון" בו שום דבר לא עובד. זו צריבה רגילה דרך odin רק שבמקום שמדובר בקובץ בודד ב-PDA, מדובר בשלושה קבצים ל-3 שדות שונים.
º
זה לא שלא קרה כלום, פשוט זה לא מוות קליני
17/09/14 05:47
20צפיות
הקובץ של הקרנל בגירסא 5 היה דפוק
17/09/14 07:35
47צפיות
אולי נדפק משהו בהורדה/העתקה - אין לדעת.
חזרתי ל-Syiah בגרסא 6 והכל עובד כרגיל (הכל חוץ מה-wifi זאת אומרת) והטלפון נורא מתחמם בחלק העליון שלו, מימין למצלמה (אם מסתכלים על הגב) בדקות הראשונות להפעלה שלו - ברמה שלא נעים להחזיק אותו ביד.
באופן כללי אני לא מרוצה מהקרנל הזה (אבל אני מרוצה מזה שאני יכולה להגיד משפטים כמו "אני לא מרוצה מהקרנל הזה") ומאיך שהריקוברי עכשיו (בלי טאצ' ועם גופן זעיר ומעצבן).

אפשר לצרוב מחדש את FireFDS ישירות מה-download mode בלי אודין אלא ישירות מהטלפון?
צריך להוריד גירסא של הרום לצריבה מה-recovery
17/09/14 08:05
30צפיות
אגב, למרות כל הצריבות שעשיתי, כמעט אף פעם לא צרבתי קרנל, ומתוך 3 הפעמים שאני זוכר, בשתיים מהן זה דפק במידה כזו או אחרת את המכשיר .
היתרון (היחיד) של הקרנל הזה
17/09/14 08:19
37צפיות
זה שהוא מאפשר לי גישה להגדרות של הטלפון ומשם לאינטרנט הסלולרי גם כשלא מוגדר חשבון ג'ימייל - מה שבלעדיו לא יכולתי לעשות.
אם עכשיו אני אגדיר חשבון ג'ימייל ולא אעשה wipe משום סוג שהוא האם -
א) חשבון הג'ימייל יישמר במכשיר כשאני אצרוב מחדש את FireFDS עם הקרנל שלו ?
ב) זה יעשה בעיות בתפעול המכשיר לא לעשות שום wipe?
ג) זה ישנה למעבדה שתתקן את רכיב החומרה הקלוקל אם מוגדר בטלפון חשבון ג'ימייל או לא?

לרוב צריבת רום מאפסת את המכשיר
17/09/14 08:55
27צפיות
ואם צורבים רום בלי לעשות איפוס אז עלולות להיות תקלות שונות ומשונות, למרות שאם זה אותו רום וכל מה שהשתנה זה רק הקרנל, אז אולי לא יהיו בעיות.
אם כך אני זקוקה לרום אחר
17/09/14 09:07
29צפיות
כזה שיאפשר גישה להגדרות הטלפון (כדי להגדיר APN/ להפעיל גלישה סלולרית) לפני שמוגדר חשבון ג'ימייל במכשיר
אם את רוצה "לחיות על הקצה"
17/09/14 09:22
49צפיות
אני יכול לנסות לקחת את הקרנל מהרום של FireFDS ולהכניס אותו לזיפ של Siyah כדי שתוכלי לצרוב מה-recovery. זה מה שעשיתי עם המודם של ה-S4. כמובן שזה מאוד מסוכן, כי צריבת קרנל נעשית על ידי כתיבה ישירות למיקום מסוים בזיכרון המכשיר, ואם הוא לא מזוהה ב-USB ואת לא יכולה להפעיל אודין, אז זה בעייתי.
תודה על ההצעה
17/09/14 13:04
32צפיות
כדאי שאני לא אלך כ"כ רחוק בשלב זה

אולי פשוט אצור שם משתמש ב-iandroid ואשאל שם כי מסתובבים שם כל מיני מפתחי רומים ואולי הם יודעים על רום כזה (זו לא תכונה שראיתי שמציינים בתיאורי רומים).

או שאני אתן את המכשיר למעבדה בלי חשבון גוגל מותקן. נראה לי שהם יסתדרו....

º
אין בעיה. זה לא *הרבה* יותר מסוכן מצריבת קרנל "רגילה"
17/09/14 13:28
6צפיות
º
או פשוט לעבור בפורום iandroid ולנסות רומים מומלצים
17/09/14 14:16
10צפיות
יש לי סופ"ש פנוי
17/09/14 17:24
35צפיות
נראה לי שאני אנסה עוד כמה רומים ואקח את המכשיר לתיקון רק ביום א במקום מחר (ומי יודע אולי יקרה נס וזה כן עניין תוכנתי. ענייני חומרה גדולים עליי בכמה מספרים).

דרך אגב, במדריך צריבה לאחד הרומים שראיתי ב-iandroid נכתב שחייבים לגבות את ה-IMEI של הטלפון לפני הצריבה - האם באמת יש סיכוי שהטלפון "יאבד" את ה-IMEI שלו בצריבות רומים וקרנלים דרך אודין/recovery? ואם כן, מה עושים?
אחרי שעולם המושגים נהיה שגור בפיך.. אפשר להפנות אותך לארכיון
17/09/14 20:41
37צפיות
בדיון יש הסבר על עניין תיקיית ה-efs ובדיקה אם המכשיר שלך "מועד לפורענות"

ניסית לצרוב רק את הריקברי philZ? יש קישורים בהודעה שכתבתי היום בשעה 14:15
המון תודה על הקישור לדיון ההוא!
18/09/14 09:18
28צפיות
בכלל לא הייתי מודעת לקיומו. שפע מידע מועיל.
לא המשכתי בצריבות בינתיים - אני אחזור להתעסק עם הטלפון רק בסופ"ש.
º
יש לי הרגשה שבתקופה שהוא התקיים לא בדיוק חשבת על העניין....
18/09/14 10:38
11צפיות
כמה חודשים אחרי שהדיון ההוא התקיים
18/09/14 22:30
22צפיות
שילמתי כסף למעבדה שתעדכן את הגלקסי S2 נשוא השרשור הזה מ-GB של אורנג' ל-ICS סטוק של סמסונג

למרות שמה ששכנע אותי לעבור מטמבלפון לשחנבון היה אייפון שיצא לי לשחק איתו קצת, אחרי מחקר ברשת קניתי אנדרואיד כי רציתי את אפשרויות ההתאמה האישית - כולל ברמת החלפת רום. אני שמחה שהגעתי לשם סוף סוף
º
מה שנקרא "אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום"
18/09/14 23:10
6צפיות
עוד מחשבה..
17/09/14 02:38
40צפיות
להוריד את הקובץ של הקרנל שמיועד לצריבה דרך odin ולנסות באופן הזה.
אין שום בעיה לעשות wipe cache.

איך אפשר לצרוב משהו דרך אודין
17/09/14 06:53
43צפיות
אם המחשב לא מזהה את הטלפון?

ועכשיו כבר סביר לומר בבטחון שזו בעיית חומרה?
אפשר לצרוב רק את הקרנל שבא עם FireFDS בלי לצרוב את כל הרום
17/09/14 14:15
36צפיות
הריקברי+קרנל שנמצא ב-FireFDS הוא:
PhilZ-cwm6 v4.22 with CWM 6.0.2.7 based recovery
הרום מבוסס XWLS8...
הורדה:
לצריבה דרך הריקברי: http://www.mediafire.com/download/pk3ix86e6wbrii8/...

הגרסה העדכנית ביותר שמתאימה לרום PhilZ-cwm6 v4.35 with CWM 6.0.2.8 based recovery:

לצריבה דרך האודין מצורפת תמונה:
http://img545.imageshack.us/img545/8229/image272j.... (שימי לב שre-patrition לא מסומן...).

כאשר את מחברת את המכשיר למחשב כשהוא ב- recovery המחשב מחפש התקן adb.
כשאת תחברי אותו במצב אודין, המכשיר מזוהה כסוג התקן אחר (אני חושב).
אם המכשיר נכנס למצב download, אין סיבה שלא תצליחי לצרוב דרך אודין.
חייגן האנגאווט
16/09/14 17:32
102צפיות
שלום.רציתי לשאול האם שימוש באפליקציית החייגן החדשה של האנגאווט עושה שימוש באינטרנט.כלומר, במקום שבו אין ווי פיי ואני לא מצליח לקלוט רשת סלולרית, האם בכל זאת ניתן יהיה לצלצל דרך החייגן? (דרך החייגן הרגיל למשל אפשר..).ועוד תהייה, במידה והתשובה לסעיף הראשון חיובית, האם לא כדאי (בשל התעריף הנמוך של השירות) להפוך אותו להיות החייגן הראשי שלי, לא לשלם לחברת הסלולר על חבילת שיחות/אס אמ אס אלא רק על אינטרנט (חבילה שעולה הרבה פחות) וכך לחסוך בעצם עשרות שקלים בחודש?
עדין לא קיים מחוץ לארה"ב
17/09/14 14:06
78צפיות
ומנסיון ,כמו ה google play music לא מגיע לישראל ,גם שרות החיוג לא יגיע.
מעבר לזה לא חושב שספקי השרות יאפשרו שרות SIP .בינתיים אתה יכול להשתמש ב skype .
וענינית לשאלתך ,אם היית רוצה מצב להיות מחובר רק לאינטרנט ולהשתמש באפליקציות הקיימות ב wi-fi לשם חיוג ,
זה פתיר . אתה יכול לרכוש חבילת DATA בלבד (סים לטאבלט) לתקוע אותו למכשיר אחד ,להפעיל בו tethering .
במכשיר אחר ללא סים מתחבר ל wi-fi ומשתמש באפליקציה.
לא מאמין שיהיה יותר זול

0.10$ לדקה לסלולרי בישראל.
18/09/14 12:00
44צפיות
0.02$ לדקה לנייח בישראל.

בהשוואה לסקייפ המחיר די דומה. (בסקייפ 0.023$ לנייח ו0.06$ לנייד)

קיים בארץ
18/09/14 12:13
54צפיות
כבר עשיתי דרכו כמה שיחות.
אם אין לא WiFi ולא רשת סלולארית
19/09/14 05:18
45צפיות
שום פתרון VoIP לא יעבוד. לא הנגאוט, לא סקייפ, לא וויבר ולא שום תוכנה דומה. רק מה, אם אין קליטה סלולארית, גם החייגן הרגיל לא יעבוד.
רק הערה קטנה
20/09/14 01:52
21צפיות
לפני כמה ימים הייתי בהופעה בפארק הירקון של ליידי גאגא.
לא היה שם wifi כמובן, אבל גם אינטרנט סלולרי לא הצלחתי לקלוט (גם אחותי לא מאפלאפון שלה). ובכל זאת, להתקשר ממנו ולשלוח אס אמ אסים בהחלט יכולנו.
לכן, שאלתי הייתה האם במקרים כאלה חייגן גוגל האנגאווט יעבוד.
יכול להווצר כזה מצב בגלל עומס על הרשת
20/09/14 02:32
17צפיות
ובמצב כזה גוגל הנגאוט לא יעבוד, בדיוק כמו כל תוכנת VoIP אחרת.
הפתרון שלי למקרים כאלה הוא:
20/09/14 16:55
10צפיות
במקרים בהם אני יודע שיהיה צפי שלא תהיה קליטה סדירה בגלל כמות גדולה של אנשים במקום אחד (עצרות, הפגנות, הופעות), אני לוקח איתי את מכשיר טלפון נוסף - דור 2, ומשתמש בו, ברוב המקרים - כאשר אין קליטה סדירה במקומות הומים, הבעיה היא בקליטת דור 3, שכן רוב המכשירים מתחברים אליה אוטומטית (והרבה מתחברים אליה באופן קבוע, ללא אפשרות למעבר לרשתות הישנות (דור 2)), הפתרון שאצלי תמיד עבד - ללא כל בעיה, היה שימוש ברשת דור 2. אינטרנט אין - שיחות והודעות - יש.

במקרה שבו אין שום סוג של קליטה סלולרית או רשת wifi - אין דרך לבצע שיחות ממכשיר הסלולר.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום