לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

האם מישהו יודע...
08/11/14 09:50
62צפיות
איך עושים SAFE MODE בגלקסי אס 3?
התיעצות
08/11/14 08:38
65צפיות
מחפש 2 מכשירים לילדים בני 10.http://www.doogeemobile.com/doogee-dg110-smartphon...מצאתי את זה כמודעה בעיתון 450 ש״ח ליח,מה דעתכם שווה? או שיש תחליף יותר שווה?תודה
אני קניתי את ה DG 800דגם שלהם לילדים והוא מעולה
08/11/14 19:00
34צפיות
הזמנתי דרך האתר הזה:

יצא לי כ 420 שקל, חיכיתי כ 3 שבועות להגעה שלו מסין. המכשיר מצויין . מהיר, GPS מאכן טוב, עושה את העבודה.

עדכון גירסה
08/11/14 06:27
73צפיות
ברשותי טאבלט לנובו 10 אינץ'. אנדרואיד 4.0.4. מנסה לעדכן לגירסה 4.4 ללא הצלחה. האם אפשר לקבל הסבר איך בדיוק עושים זאת?

º
מה הכוונה מנסה לעדכן ללא הצלחה? קיים עדכון אבל הוא לא מתקין?
08/11/14 10:11
33צפיות
מצאתי כמה אפלקציות.
09/11/14 03:26
31צפיות
שנראו מתאימות אבל ברגע שהורדתי כלום לא קרה. או שאולי אלו לא האפליקציות הנכונות. ממש לא יודעת. 
טוב..מתביישת לענות
13/11/14 02:58
3צפיות
נכנסת למסך עדכונים דרך הסטינג. יש שם אפשרויות עידכון שונות, כולל למע' הפעלה. נכנסת ל SYSTEM UPDATE, ומקבלת הודעת טעות 'FAIL TO QUERYSOFTWARE INFORMATION.
לאחר בעיות באפליקציות מסויימות, נמסר לי שאני צריכה לעדכן את מע' ההפעלה..אבל לא מוצאת. הורדתי את הקיט-קט..לא עבד. אולי יש עידכון מסוים שאני מפספסת. ממש לא יודעת.  
אפליקציה לא חוקית
08/11/14 01:00
144צפיות
היי לכם. אני יודע שקיימת אפליקציה בהורדה שאיננה חוקית, שכל מי שמשיג אותה יכול דרכה להיכנס לפלאפון שלנו ולראות את כל המידע הקיים בו.
יכול ממש דרכה לחדור למערכת האנדרואיד שלנו ולראות את הנתונים אותם אנו עצמנו יכולים ולהשתלט עליהם. מבחינת שיחות, אנטרנט, התכתבויות, מחיקת/הוספת מידע.. מה לא.
מכירים את האפליקציה הזו? יודעים איך מי שהוריד את האפליקציה יכול לחדור למערכת שלנו - צריך להיות בסביבתנו, האנטרנט שלנו חייב להיות פעיל..? ויודעים איך אנו מתגוננים מפניה? 
תודה רבה!!
לא שמעתי על משהו כזה. תאורטית אם מתקינים אפ
08/11/14 10:03
76צפיות
ודרושת הרשאות מלאות לכל המכשיר, אז זה יתכן.
הכל דרך האינטרנט , תסתכל על TEAMVIEWER ותבין מה הרעיון
08/11/14 13:25
78צפיות
עכשיו תחשוב שמישהו לקח את הרעיון ופשוט שינה את התוכנה למשהו שמתאים טיפה יותר לצרכיו.
זאת אומרת :1. התוכנה משדרת את המיקום ובצד של השולט היא מראה אותו על מפה .
2. התוכנה מבקשת קוד גישה כדי להתחבר למכשיר שלך , בצקרה של התוכנה ה"לא חוקית" הקוד נוצר ונשלח לשולט.

בקיצור , הכל קיים ורק שונה לצרכי המערכת.

לגבי התגוננות 1. תעבור למערכת הפעלה אחרת שיש בה מנהל הרשאות נורמלי.
2. אל תתקין תוכנות לא ידועות או שהורדו ממקום לא חוקי.
3. תבדוק מה אתה מתקין.
º
08/11/14 14:48
9צפיות
קצת להרחיב לגבי 3
08/11/14 15:35
56צפיות
תבדוק מה ההרשאותשל האפליקציה, והאם הן סבירות עבור השימושים שלה. למשל אפליקציה כמו וואטסאפ צריכה הרשאה לקרוא סמסים כדי שהיא תוכל לאמת את מספר הטלפון שלך. אפליקציה של פנס, לעומת זאת, לא צריכה.
+ אגיד משהו על TeamViewer שהזכרת בתגובתך.
09/11/14 00:04
41צפיות
אני אישית משתמש בה, הרבה אפילו.

השימוש שלי בה הוא בשני הכיוונים, מהמכשיר הנייד לשליטה במחשב לרוב, אך לעיתים גם מהמחשב לשליטה במכשיר הנייד.

כל חיבור שהוא כרוך בכך שהאפליקציה של הQS תעבוד ואישור על האישור קופץ, ללא אישור מצד המכשיר, לא ניתן יהיה לראות או לבצע כל פעולה.
באישור לחיבור ניתן לראות את הפרטים היבשים של המכשיר, מצב הסוללה , זכרון RAM, מצב CPU, וחיבורים אלחוטיים שונים.
לביצוע פעולות מורכבות יותר נדרשת תגובה מצד המכשיר לאישור במקרה של Snapshot, הסרה של תוכנה, או העברת קבצים. או הרשאת רוט ואישור קופץ נוסף במקרה של צפיה במסך ושליטה מרחוק על המכשיר הנייד.
מרגע בו יש שליטה על המסך וצופים בו, ניתן לעשות הכל דרך המחשב.

מעבר לכך, מסכים לגבי כללי ה"התגוננות" שכתבתם, צריך לבדוק מה ההרשאות של כל אפליקציה, צריך לדעת מה הדרישות שלה והאם הן בתחום הסביר.
º
אני אישית מתקין אותה רק שיש צורך , למנוע מקרה BACKDOOR.
09/11/14 00:19
11צפיות
º
את הQS גם אני מסיר ומתקין מחדש כל פעם, את הקליינט לא..
09/11/14 00:33
15צפיות
יש ויש, הראו כאלו בכתבה בערוץ 10. בדרכ אלו
08/11/14 15:23
47צפיות
אפליקציות ריגול כבדות שלא ניתן למצוא סתם באינטרנט, אבל יש גם וריאציות יותר פשוטות.
תריץ חיפוש בגוגל ותמצא כל מיני אפליקציות כאלו. מה יקרה אם תוריד ותתקין אותן זה כבר סיפור אחר.
º
בטח שיש כזאת, קוראים לה פייסבוק
08/11/14 17:01
27צפיות
º
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק
08/11/14 18:35
20צפיות
אפליקצייה להקלטת שיחות
07/11/14 22:55
161צפיות
שלום,

יש לי MOTO G 2014 עם אנדרואיד 4.4.4 ואני מחפש אפליקצייה להקלטת שיחות.
אני לא מעוניין לבצע רוט או צריבת רומים וכו', אבל אני בהחלט מוכן לשלם עבור אפליקצייה שעושה את העבודה כמו שצריך. לא כזו שמקליטה מהמיקרופון ושומעת בקושי מה שהצד השני אומר ולא כל מיני פתרונות כאלה.
האם יש אפליקצייה שתתן לי מענה ?

תודה.
º
לדעתי ללא רוט לא תוכל למצוא משהו שמצליח להקליט את הצד השני.
08/11/14 00:59
36צפיות
º
יש יועצת מעולה בעניין,לא זולה במיוחד,שולה זקן.
08/11/14 07:01
34צפיות
º
08/11/14 10:12
15צפיות
º
מה אתה צוחק? לא יפה לצחוק מהאמת.
08/11/14 10:52
21צפיות
ACR - אפליקציה מעולה
09/11/14 10:59
48צפיות
מקליטה גם מהרמקול, וגם מה"אוזן" בצורה טובה. משקל די נמוך לקבצים אבל באיכות טובה.

ניתן להגדיר לה גם מספרים מסוים להקלטה או שלא יוקטלטו, רק שיחות נכנסות/יוצאות וכו'.

האפליקציה לא תקליט לו את הצד השני של השיחה.
09/11/14 11:09
41צפיות
החל מגרסה מסויימת הדבר מצריך הרשאות רוט, וללא הרשאות אלה לא יכול לגשת לצד הרמקול של השיחה.
Moto G בגרסה 4.4.4 כמו שכתב פותח השרשור, אינו מאפשר הקלטה שכזו ללא רוט.
ראה רשימת המכשירים התומכים על פי בוני האפליקציה:

לחסום הודעות טקסט מאנשים שלא ברשימה הלבנה - ב-Kit Kat
07/11/14 19:11
43צפיות
אהלן, יש לי סמסונג גלקסי 5 עם Kit Kat, אני רוצה לחסום לא רק שיחות מאנשים שלא מופיעים ברשימת אנשי הקשר שלי..אלא גם הודעות

אתם יודעים על מה אני מדבר - אני לא באמת מעוניין בקרקע להשקעה בפרדס חנה כרדור

אז התקנתי תוכנה בשם Blacklist שלא מסוגלת לעשות את זה ב-KitKat כי לטענת התוכנה בגירסה הזו של אנדרואיד לחלק מהאפליקציות לא ניתנת הרשאה להתעסק עם SMS's.

רציתי לדעת אם אחת התוכנות האלו עובדת בשבילכם לגבי אס אמ אסים:

Mr. Number
Call Control - Call Blocker
Extreme Call Blocker (הם טוענים בעמוד האפליקציה שלהם שהם האפליקציה היחידה שמסוגלת לחסום הודעות ב-KitKat)

או אם אני אתקין Custom ROM - האם התוכנות האלו יקבלו הרשאה לכתיבת הודעות ויוכלו לחסום הודעות?
חסימת הודעות -
07/11/14 20:01
44צפיות
ניתן לבצע דבר שכזה גם דרך תוכנות "אנטי וירוס" למיניהן, לדוגמה (אקח את זו שמותקנת אצלי על המכשיר) ESET.
זה בהנחה וזה מגיע ממספר ולא מ"כתובית".

מעבר לזה - אם מדובר במספר אתה יכול לדרוש מהחברה ששולחת להסיר אותך מרשימת התפוצה. נכון, סיזיפי, מעצבן, מצריך לצלצל ולחכות ולהתעצבן. אבל עובד!
אוקי
07/11/14 21:41
27צפיות
הא, מגניב. לא ידעתי שזו אופציה בתוכנות אנטי וירוס למובייל.

אני יודע שאני יכול לדרוש. יש עם זה בעיה - לפעמים ההודעה לא מכילה את פרטי המפרסם ואת דרך ההסרה. הדבר היחיד שמצוין בה הוא "שלח X כדי לקבל עוד פרטים". ולמען האמת..זה מרתיח לי את הדם שהם בכלל שולחים לי את ההודעה הראשונה ללא הסכמתי. ממש.

מצאתי אפליקציה חינמית שחוסמת הודעות מכל מי שלא ברשימה שהגדרת מראש. aFirewall call and sms blocker
º
תמיד יכול לצלצל למספר ששלח..
08/11/14 01:01
13צפיות
Mr. Number כבר לא תומכת בסינון הודעות טקסט
07/11/14 21:27
33צפיות
השתמשתי בה בעבר והיא עשתה עבודה מצויינת בסינון שיחות והודעות טקסט מגורמים לא רצויים.
מאז המעבר ל-4.4 היא כבר לא תומכת בסינון הודעות טקסט.

אלי
טנקיו
07/11/14 21:38
18צפיות
כן..נראה שב-4.4 היה שינוי שמתיר רק ל-default messaging app הרשאות להתעסק עם הודעות.

האמת שמצאתי אפליקציה שעושה את זה, aFirewall call and sms blocker, החסרון היחיד הוא שצריך להגדיר אותה כברירת המחדל לשליחת הודעות והממשק של שליחת ההודעות שלה מכוער...אבל היי..זה בחינם ובחנתי את זה וזה עובד אחלה.
יש דרך מובנית לחסום, לא?
07/11/14 21:29
26צפיות
גם שיחות וגם הודעות.

לא בדקתי ספציפית על גלקסי 5,אבל על גלקסי 3 ו lg g2 זה אפשרי, ולדעתי זה לא תלוי מכשיר.

אבל... תבקש הסרה כמו שטומקו אומר. אם לא יעבוד כמה פעמים יש לך עילה לתביעה קלה.
כן, יש דרך מובנית
07/11/14 21:36
29צפיות
דרך מובנית לחסום מספרים מוגדרים.

אני מחפש את האופציה לחסום את כל המספרים פרט למספרים מוגדרים..ואין אפשרות מובנית כזו ב-KitKat 4.4

אני יודע שאני יכול לבקש הסרה וכל הקטע עם התביעות..אבל בכנות זה מרתיח לי את הדם שאני אפילו מקבל אס אמ אס אחד כזה. כי המפרסם ששולח אותו בחיים לא קיבל את אישורי לשלוח לי הודעות פרסומיות - שזה כבר עבירה על התיקון לחוק התקשורת (התיקון שידוע כ"חוק הספאם").

איחסון מערכת בסמסונג 3
07/11/14 09:48
47צפיות
באיחסון מערכת רשום ש15.4 . מתוך 16 תפוס. העברתי כל מה שאפשר לכרטיס מה עוד אפשר לעשות?  
פתח את חייגן הטלפון
07/11/14 12:36
43צפיות
חייג *#9900# (מימין לשמאל ) ובצע חיוג.
תקבל תפריט למחיקת זכרון מטמון בחר באופציה 2 Delete dumpstate/logcat ותאשר .
אולי תפנה קצת מקום.

שלום חברים! שאלה לגבי חנות אפליקציות.
06/11/14 18:50
116צפיות
היי. רכשתי (בפעם ה4) מכשיר סיני זול דרך איביי, של אנדרואיד. בפעמים הקודמות זה הלך מעולה, עכשיו אני נתקלת בקשיים.
1. אני מחוברת דרך 012 מובייל, הם חיברו אותי היום לאינטרנט-ואני גולשת מעולה. רק מה< ? אני לא מצליחה להוריד כלום בחנות האפליקציות.  כל (
הורדה שלי מסתיימת ב EROR:while retrieving informaition from server (prc:s-7:aec-0 
מה זה ולמה זה?  הדבר השני פחות חשוב לי כרגע--זה העיברית..משום מה יש לי רק מקלדת בעיברית, אבל כל מערכת ההפעלה היא באנגלית. ולא בא לי אנגלית..מה לעשות? 
תודה רבה לעונים :) 
לבדוק תאריך ושעה במכשיר
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 12:44
77צפיות
לגבי עברית יש בחנות (בהנחה שהבעיה הראשונה פתורה) את morelocale2   למלא custom לפי התמונה

היי...בעלי פתר את הבעיה הראשונה..לגבי הבעיה השניה-
07/11/14 18:10
55צפיות
מצאנו את המדריך הזה באינטרנט- ניסינו וזה לא עובד...המכשיר נותן הודעה שאין לי הרשאה לעשות את הפעולה הזאת (אחרי שאני לוחצת SET).
מה שנותן לי את ההרגשה שהאנדרואיד  שלי חסום. מבחינת שיחות ואינטרנט יש לי הכל..
מכירים דרך לעקוף את הבעיה הזאת? תודה!!!
כאן יש הסבר
07/11/14 19:12
49צפיות
לא הבנתי כלום..שולחת לבעלי את הלינק..הלואי ...
07/11/14 21:46
36צפיות
תודה..אעדכן מחר...
אני לא מכיר את התקלה, אבל
07/11/14 17:04
62צפיות
הייתי מתחיל מחיפוש בגוגל עם המלל שרשמת

07/11/14 21:45
25צפיות
הבעיה הזו הסתדרה...אני בבעיה אחרת עכשיו עם התקנת העיברית..ראה הנ"ל.. :) 
תודה!!!
שאלה לגבי סוני אקספריה z3
06/11/14 12:43
52צפיות

האם למישהו יש ניסיון עם סוני אקספריה z3? הכוונה לנוחות ממשק משתמש, איכות המכשיר, חיי-סוללה ועוד.
קראתי באתרים שונים על שירות לקוחות לקוחות עלוב. האם זה נכון?
המכשיר מאוד חדש
06/11/14 17:23
52צפיות
ובאופן אישי לא נתקלתי במישהו שמחזיק אותו.

לפי ביקורות ברשת מדובר במכשיר איכותי.

השירות לקוחות הלא משהו הוא בגלל היבואן הישראלי והלא רציני ממה שאני מבין.
תודה על המענה
11/11/14 09:10
3צפיות

הבנתי שמדובר באחד המכשירים האיכותיים בשוק.
קראתי ביקורות שליליות לגבי מידת אטימות המכשיר למים. מעבר לכך, הבנתי ששירות הלקוחות של סוני בארץ מאוד לא מקצועי.
כנראה שכדאי להמתין לביקורות נוספות.
תגידו, יש איזשהו בית עסק במדינה הזו שהוא גם ישר וגם זול?
06/11/14 12:32
165צפיות
לפני שבועיים התייעצתי כאן בנוגע לרכישה של טאבלט. הציעו לי נקסוס 7, חיפשתי. כבר אז היו המון מקומות של נוכלים שמציעים נקסוס 7 ישן וקוראים לו 2013.

בכל מקרה, אמרו לי כאן שהמכשיר שגו-מובייל מציעים הוא האמיתי, וגם הוסיפו שמדובר בבית עסק אמין.

רק שהם לא. אחרי שכבר חיכיתי שבועיים, עכשיו התקשרו אלי, עם השטיק הרגיל ״מה שהזמנת הוא ייבוא שלנו, אבל יש של היבואן הרשמי עם אחריות בעוד 50 ש״ח״. אחרי זה הסתבר שאם אני לא הולכת על האופציה הזו, אני לא אקבל את ההזמנה בשבוע הקרוב, כשכבר ממילא עבר חלון הזמנים שהם הבטיחו לי. ואחרי שהתחלתי להתעצבן, היתה שם התייעצות, ואז פתאום הסתבר שבכלל אין יותר מהייבוא העצמי כך שאני חייבת בכל מקרה ללכת על ההוא בתוספת של 50 ש״ח.

איכשהו, זה תמיד קורה. מזמינים משהו, ובמקום לקבל מה שהזמנתי, מקבלים שיחת מכירות שבה מנסים לשכנע אותי להוציא יותר כסף מהמחיר האטרקטיבי שהוצע באתר.

אז למי שאמר שגו מובייל הם אתר אמין, אז תדעו, שהם לא. אני בכל אופן לא קונה אצלם יותר.

אתם מכירים איזשהם מקומות שמוכרים בצורה אמינה, מה שהזמנת זה מה שתקבל, בלי שיחות מכירות, אבל גם לא במחירי פיצוץ? כי הרי תמיד אפשר ללכת למקומות כמו באג או ביג-בוקס או משהו ולשלם פי שתיים, אבל לקבל את המכשיר במקום עם תעודה.

איזה עצבים, ממש הרסו לי את החשק לטאבלט.
לדעתי אין. מזמין מחו"ל גם אם זה יוצא אותו מחיר.
06/11/14 13:00
82צפיות
יש מקומות בחו"ל שאתה בטוח שתקבל מכשיר חדש סגור
שלא נגעו בו
לא פתחו
לא בדקו והתקינו
לא חזר מלקוח לא מרוצה
לא משומש
לא הוציאו או החליפו חלקים שהיו במקור
לא גנוב
לא משוחזר ממוחזר
לא מזויף
לא מודל של לפני שנתים שהופסק עקב בעיה
אפשר להחזיר אם לא בסדר ולקבל החזר במזומן
ויש שנתיים אחריות בלי משחקי קורוזיה.

לכשתהיה חנות כזו בארץ, אשקול.
º
חבל שזו הייתה החוויה שלך. בסוף קנית את הטאבלט או לא?
06/11/14 13:35
40צפיות
קניתי אצלם נקסוס 5 לפני 10 חודשים והחוויה שלי היתה חיובית
06/11/14 13:49
86צפיות
התחושה שלך היא אינדיבידואלית . בזמנו כשחיפשתי איפה לקנות , חיפשתי רק חנויות פרטיות ולא דרך היבואן הרשמי .מצאתי אותם , הבנתי שיש להם המון סניפים וגם שאלתי כאן בפורום וקיבלתי המלצות. כשקניתי את המכשיר הראו לי שהאריזה לא נפתחה ( פלומבה ) , ואפילו חתכו לי את הסים ללא תשלום . בסך הכל יצאתי מרוצה מהם 
איזה פלומבה הראו לך? דומה לזאת?
06/11/14 13:55
98צפיות
º
גם כזו אומרת שאכפת להם שתרגיש טוב לגבי הקנייה
06/11/14 14:06
27צפיות
º
לא . פלומבה של חברת רמפל , שהיא אחת היבואניות
06/11/14 14:07
41צפיות
º
גם בפלומבה חוסכים
06/11/14 14:15
28צפיות
º
הפוך, גוטה. זו הזמנה מיוחדת, אי אפשר לקנות off the shelf
06/11/14 14:17
25צפיות
º
למה הכוונה אי אפשר לקנות off the shelf ?
06/11/14 14:22
13צפיות
את הפלומבה אי אפשר לקנות מחנות סתם
06/11/14 14:26
63צפיות
מה ש-feedingsys רושם זה שרק בגלל שיש את הפלומבה לא אומר כלום, כי הסיניים מזייפים ומוכרים פלומבות למכשירים שונים, כדי שיתאימו למכשירים סיניים מזוייפים. הוא התלוצץ שבחנות חסכו כסף ולא "השקיעו" בפלומבה של נקסוס, אלא לקחו פלומבה של יבואן קטן כלשהו. אני אמרתי שדווקא בגלל שהפלומבה היא לא מוצר שיכול להימכר לכל חנות שהיא (בניגוד לזו הרגילה של הנקסוס) אז זה דווקא יעלה יותר - זה מוצר בהתאמה אישית.

אבל עזוב, זו בדיחה לא מצחיקה במיוחד שנמתחה יותר ממה שהיא מסוגלת לפני שהיא מפסיקה לחלוטין להיות מצחיקה .
º
06/11/14 14:29
9צפיות
קניתי, אבל יש מצב שעד סוף היום עוד אתחרט ואתקשר אליהם לבטל.
06/11/14 13:53
79צפיות
העסק הזה פשוט הרגיז אותי ברמות. הלכתי על זה בסוף כי לך תחפש עכשיו מההתחלה איפה לקנות, אחרי שכבר חיכיתי שבועיים, כשההפרש הוא רק חמישים שקלים. ובכל זאת זה מרגיז.

סופית, התקשרתי וביטלתי, אחרי שבדקתי ובאתר שלהם עדיין מוצע
06/11/14 14:59
81צפיות
...הנקסוס 7 עם חותמת גדולה של ״36 חודשים אחריות יבואן רשמי״, במחיר בלי תוספת חמישים השקלים.
הם זיכו אותך על הכל?
06/11/14 17:20
71צפיות
אני מקווה שכן.

הניסיון היחיד שיש לי עם גו מובייל -
לפני חודש נכנסתי לחנות שעל יד הבורסה ברמת גן.
שאלתי על מכשיר עד 1000 ₪ (לא בשבילי), והם אמרו שאין.

היה לי מוזר כי ראיתי באתר שיש.

שאלתי את המוכר מה לגבי הדגם הזה?
הוא אמר אה נכון יש.
והדגם ההוא שאלתי?
אה נכון גם יש הוא אמר.

מיד יצאתי מהחנות, כי לדעתי זאת לא התנהלות תקינה.
מאחר שעדיין לא שלחו את המוצר, הם פשוט ביטלו את ההזמנה.
06/11/14 18:27
61צפיות
עדיין לא היה חיוב. אם יהיה חיוב, אני אבטל אותו בויזה.

באמת לא נשמע טוב, הסיפור שלך.
זה לא מחוייב המציאות
06/11/14 19:48
83צפיות
(לגבי הסיפור של סטלוס) - לפני כשבועיים קניתי מקלדת BT מתקפלת מMicroCenter, שלגבי שירות הלקוחות שלהם באמת שיש לי רק דברים טובים להגיד. כשניסיתי להפעיל אותה, גיליתי שהמקלדת לא נטענת ולא נדלקת. קורה.
חזרתי לחנות (זה נורא נוח כשהיא במרחק 5 דקות הליכה מהבית... ), קיבלו בחזרה בלי טענות, זיכו אותי והתנצלו. אחרי שזיכו, ניגשתי למדף כדי לקחת מקלדת חדשה, ואז הסתבר שהם הפסיקו למכור את הדגם הזה (כנראה ששלי לא הייתה היחידה שלא נטענה...). שאלתי את המוכר באיזור אם יש משהו אחר, והוא בדק וחזר עם תשובה שהוא מצטער, אבל זה היה הדגם היחיד של מקלדת BT מתקפלת שהם מכרו. רק שאחרי חיפוש קצר (באיזור אחר, זה של המקלדות ולא של הBT ACCESSORIES...) הסתבר לי שיש להם דווקא עוד המון מקלדות BT מתקפלות...

עכשיו באמת שאם כבר היה לו אינטרס כלשהו, זה היה לצאת עם מכירה (הם מתוגמלים כנראה על שירות או מכירות, כי הם דואגים להדביק סטיקרים עם השמות שלהם על מוצרים שהם עזרו לך לבחור או שענו על שאלות לגביהם). אבל מה לעשות, לפעמים המוכרים לא זוכרים/לא יודעים לגבי כל הדגמים שנמכרים. קורה.
שחזור אנשי קשר בטלפון LG G2
06/11/14 08:24
128צפיות
נמחקו לי כל מספרי הטלפון של אנשי הקשר. יש דרך לשחזר?
º
אולי..
06/11/14 08:25
97צפיות
º
איך מוצאים שם וכתובת למס שמתחילים 054,052,050
06/11/14 08:07
42צפיות
מאגרים מסוג חיפוש הפוך הם לא בדיוק נחלת הכלל.
06/11/14 12:17
67צפיות
אין דרך לעשות זאת, לפחות ללא צו בית משפט המאשר לך לקבל מידע שכזה מחברת הסלולר.
º
בדיוק כמו שמוצאים למספרים שמתחילים ב 058, 057, 055
06/11/14 12:34
54צפיות
º
מה עם 053? אותם שכחת...
06/11/14 14:45
34צפיות
º
זה אותו מקום שבו מוצאים את 057
06/11/14 14:51
22צפיות
נקסוס 4 משתיק את המיקרופון לפעמים במהלך שיחה
05/11/14 22:49
35צפיות
יש לי נקסוס 4, עובד מעולה.

רק דבר אחד מוזר, ואני לא מצליח להבין אם זו תקלת חומרה או תוכנה או אפליקציה שגורמת לזה:
במהלך שיחה טלפונית, לפעמים, מתי שמתחשק לו, הוא משתיק את המיקרופון (כך שאני שומע את הצד השני אבל הצד השני לא שומע אותי).
ואז אני מסתכל על הצג ורואה שבאמת האייקון של המיקרופון הושתק, ואני לוחץ עליו כדי לבטל השתקה ומאותו רגע זה מעולה.

העניין שזה לא קורה בכל שיחה, וגם כשזה קורה - זה לא מיד עם תחילת השיחה אלא לפעמים במהלכה.
וכמובן שאני לא לוחץ בטעות על המסך ומשתיק את המיקרופון (אני מחזיק את המכשיר מהדפנות, וקשה לי להאמין שמשם נלחץ משהו שמשתיק אותו).

למישהו יש רעיונות?

נסה להסיר אפליקציות הקלטה למיניהן אם התקנת כאלה
07/11/14 22:20
23צפיות
ולבדוק באם פותר
מחפש פיתרון להשתקת התרעות קוליות ב blue mail
05/11/14 22:36
36צפיות
יש לי lg g2 עם רום עדכני ( למרות שהוא של פלאפון   - מכשיר מהעבודה )
התקנתי את האפליקציה והיא עובדת נפלא חוץ מ.... כמעט הכל חוץ מקפה שחור
הנודניקית לא מאפשרת להשתיק את ההתרעות הקוליות וכזה קורה באמצע הלילה אני לא ממש מחבב אותה יותר

חיפשתי בכל ההגדרות ולא מצאתי שום אופציה של שינוי התרעה קולית
אשמח לכל פיתרון כולל, אם יש, אפליקציה שמאפשרת לשלוט בהתרעות הקוליות  ללא רוט
באפליקציה עצמה ..
06/11/14 08:48
42צפיות
למטה מימין - MORE
manage account settings
לוחצים על החשבון שרוצים להגדיר => notification  ושם יש Do not disturb

*נהוג לציין שהעלית את אותו פוסט במספר פורומים .
יום טוב
הבעיה עם blue mail ואופציית ה-do not disturb שלה
07/11/14 01:54
34צפיות
היא שהיא לא ממש עובדת , לפחות עבורי . אישית , אני משתמש באפליקצייה שכל המטרה שלה היא לאפשר לך להגדיר פרופילים שונים שאתה קובע מראש , בהם ,המכשיר נכנס למצב שקט . הוא יוצא ממצב שקט בזמן שאתה מגדיר . אני לדוגמא מגדיר אותו על שקט מחצות ועד שש בבוקר. בשש בדיוק השעון המעורר מצלצל והפרופיל מתבטל . לאפליקציה קוראים Nights Keeper  . הגרסה החינמית מאפשרת רק לפרופיל אחד להיות פעיל בכל פעם ( אתה יכול להגדיר כמה , אבל תהיה חייב להוריד את סימון הוי מאחד כדי להפעיל את האחר ) . הגרסה בתשלום היא בהנחה של 50% כרגע ( רכישה דרך האפליקציה ) . אישית , אני לא רוכש רק כי אני יודע שב-Lolipop  יש את זה מובנה ...

º
לא מצליח להיכנס לפייסבוק באינטרנט אקספלורר
05/11/14 21:04
23צפיות
º
ברור, כי אין לאנדרואיד אינטרנט אקספלורר
05/11/14 21:29
12צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום