בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

טאבלט גלאקסי
03/02/14 14:17
50צפיות
ששלום, יש לי טאבלט גלאקסי הכי חדש שיצא וכל מה שאני מורידה בו לא מופיע,המקום היחיד שהוא כן נמצא זה בהגדרות אני ממש זקוקה לעזרה
תודה
לא ברור מדוע
03/02/14 15:31
43צפיות
בגמר ההורדה יש תמיד! אפשרות פתיחה .
מדוע לא פותחת מיד את היישום.
תיכנסי שוב ל play store ,  מקש שלושת הפסים האופקיים > היישומים שלי > תמצאי את ההורדה שם ובצעי פתיחה משם.
אם זה לא מופיע שם ,עוברים לטאב של הכל ובודקים אם זה שם ובדרך כלל גם מופיע סיבה לזה שאין התקנה.
"יש לי טאבלט גלאקסי הכי חדש שיצא..."
03/02/14 17:45
40צפיות
איפה קונים אחד כזה?
שנים אני מחפש את ההכי חדש שיצא וכל פעם מפספס.

*ציניות.
º
אתה לא מספיק מהיר
03/02/14 18:20
12צפיות
אפליקציה של המכללה
03/02/14 14:16
29צפיות
כשאני מנסה להוריד את האפליקציה של מכללת גליל מערבי הוא רושם:
this app is incompatible with your device Cellcom Lge LG-P970.
היתה מותקנת לי האפליקציה אבל מאז שעשיתי איפוס הגדרות זאת התשובה שהוא רושם.
אשמח לעזרה
לבדוק בהגדרות
03/02/14 15:41
17צפיות
אותות ,גירסת מערכת ההפעלה.
אם 2.2 התוכנה לא מתאימה. צריך לשדרג אותה לפחות ל 2.3.4 באמצעות תפריט עידכון.
שאלה פשוטה..סליחה אם לא משורשר במקום
03/02/14 13:57
57צפיות
כשאני רוצה לעצור אפליקציות ויישומים זה רושם לי "כפיה של עצירה יגרום לשגיאות" ..משהו בסגנון..
עדיין ללחוץ אישור?אצל כולם זה ככה? ומה יכול להיגרם מזה..גלקסי ס3
למה אתה מנסה לעצור יישומים ככה?
03/02/14 14:07
43צפיות
כן, כפיית עצירה תמיד יכולה לגרום לשגיאות (תלוי מה אתה עוצר) - אנא הסבר מה בדיוק אתה עושה?
לא יודעת..הבנתי
03/02/14 16:06
27צפיות
שצריך לסגור יישומים בשביל לחסוך בסוללה..אם לא ככה אז איך עושים?אשמח להסבר
ממש אין צורך לסגור ישומים כדי לחסוך בסוללה
03/02/14 17:42
32צפיות
אלא אם כן...יש לך אייפון.

מערכת האנדרואיד יודעת לנהל את עצמה לבד, גם אם יהיו 50 ישומים פתוחים. וזה לא "מבזבז" סוללה. אם כבר להפך- אם כל פעם תסגור אותם והם יצטרכו לעלות מחדש- הסוללה תיגמר יותר מהר.

באופן אישי אני סוגר ישומים רק כאשר הם נתקעים וזקוקים לאיזה שהוא ריענון/איתחול מחדש.
העברת אפליקציות לכרטיס ה SD
03/02/14 13:07
12צפיות
ברשותי אנדרואיד 4.2.1 .אשמח לקבל רעיון כיצד מעבירים אפליקציות שהורדתי בסלולר לכרטיס ה SD
פיצול הגלקסי s3 לשני מסכים
03/02/14 12:15
27צפיות
בעבר לחיצה ארוכה על מקש ה"חזור" פתחה בצד שמאל עמודה עם יישומים שאפשר לפתוח אותם כשני מסכים.
עכשיו זה כבר לא עובד, לא מופיע למרות שאני לוחץ. איך לסדר את זה?
º
בוילון ההתראות תוודא שמופעל ריבוי חלונות
03/02/14 13:32
11צפיות
שאלה נוספת, איך אני מורידה את ה-unidown
03/02/14 08:10
53צפיות
בעברית לגאלקסי 4?

תודה
שאלת WAZE - ה-waze שלי מגמגמם,
03/02/14 07:50
93צפיות
זו לא בעיה ברמקול של הטלפון, ואין לי מושג למה, אבל כשהwaze מדריך אותי קולית הוא מגמגם, ואז ההוראות לא ברורות.

תודה ענת
תגדירי "מגמגם"
03/02/14 08:02
31צפיות
הצליל מקוטע? נשמע לא ברור? משהו אחר?

אם את משתמשת באפשרות של הקראת שמות הרחובות תנסי לבטל את זה ולבחור בצליל אחר, ולראות האם זה עוזר. אם כן, אז יכול להיות ש"סתם" יש לך בעיות בגלישה הסלולרית (איטיות כללית של הרשת, אולי המכשיר שלך נמצא/נפל לדור 2), וזה גורם לכך שהצלילים (שלא נמצאים אצלך במכשיר אלא על השרתים של Waze) יורדים בקצב איטי מדי.
בוקר טוב, אני מתכוונת למקוטע.
03/02/14 08:08
34צפיות
המכשיר שלי הוא גלאקסי 4.

איך אני משנה את האפשרות של הקראת שמות?
בהגדרות של Waze
03/02/14 08:11
40צפיות
שמע - הנחיות קוליות - תבחרי משהו אחר שהוא לא "עברית - סיון".
º
מסומן אצלי עברית רגיל
03/02/14 08:15
18צפיות
אז תנסי להחליף למשהו אחר (לא סיון)
03/02/14 08:23
26צפיות
תראי שזה מסמן לך שזה מוריד את הצלילים החדשים (יהיה בשורה למעלה), ואז תבדקי שוב.
בהגדרות השמע של וייז..
03/02/14 08:26
34צפיות
נסי להוריד את הסימון מ-"השתמש תמיד ברמקול המכשיר". אצלי ב-S3 זה פתר את בעיית הקיטועים בהוראות הקוליות.
באג בנקסוס 4
03/02/14 05:11
36צפיות
יש איזה קטע הזוי עם הנקסוס שלי שמידי פעם צילילי המערכת (לצלול, שעון מעורר והתראות ) משמעים ממש חלש גם אם בהגדרות הם על העוצמה המקסימלית . הפתרון היחידי לבעיה הזאת זה אתחול של הטלפון , עד הפעם הבאה שזה קורה וחוזר חלילה. המכשיר מריץ 4.4.2 וללא רוט . מישהו חווה את הבעיה הזאת גם כן? יש פתרון ?
המלצה על טלפון.
02/02/14 23:52
24צפיות
רכשתי  לנובו A800 שהתברר כלא ממש מתפקד. לא מסוגל למצוא GPS ויש לו כל מיני תקלות תוכנה.
החנות מציעה לזכות אותי על המכשיר, ואני זקוקה להמלצה על מכשיר לא יקר (1000 ש"ח בערך) שיש לו 2  כרטיסי סים ויעבוד כמו שצריך.
מישהו יכול להמליץ על מכשיר כזה?
תודה
תיקון מכשיר הסלולר LG
02/02/14 23:52
52צפיות
יש לי מכשיר LG אופטימוס ויש לי בעיה הפלאפון שלי לא קורא את ה-SD רוצה שתמליצו לי על מעבדה טובה בפתח תקווה שאפשר לסמוך עליהם.
כשאני מחפש מעבדה טובה
03/02/14 17:52
33צפיות
אני עושה 2 דברים-
1. נכנס לזאפ, קורא את הביקורות (מתמקד דווקא ברעות ואיך החנות/מעבדה הגיבו, אם בכלל), מצמצם לי את האופציות ל-2-3 מעבדות וניגש אליהם.
2. מכאן זה כבר עניין של תחושה ואינטואיציה. אם לא יראה לך מה שאמרו לך באחת, לכי לעוד אחת. קבלי כמה חוות דעת. הצליבי מחירים.

זה לא אומר שבטוח תיפלי על מישהו אמין, אבל זה מצמצם את האפשרויות ליפול.

נ.ב. אני באופן אישי משתמש בדרך הזאת לא רק בשוק הסלולר אלא לעוד שירותים שאני משתמש בהם.

בהצלחה.
אפפ לניהול סיסמאות, עם גיבוי, לא ברשת
02/02/14 22:48
84צפיות
פעם, לפני הרבה הרבה שנים...
כשהיה לי iPAQ, היתה לי אפפליקציה מאוד נחמדה לניהול כל הסיסמאות של כל החיים - Splash ID
ל-אפפ הזאת היה רכיב desktop שאיפשר הזנת ועריכת נתונים - וכמובן גם גיבוי.

ל-Splash האלו יש עם אפפ לסמארטפון.
ופה השאלה הגדולה -

אני רוצה לסנכרן מול ה-PC, כי יותר נוח לערוך נתונים ככה, וגם כי אני צריכה אותם כשאני מול המחשב, וגם כי ככה יש גיבוי.
אבל אני לא לא לא לא רוצה בשום אופן שהקובץ שמכיל את הנתונים של התוכנה יעבור בשום צורה דרך הרשת. כלומר לא איזה גיבוי ב-google drive ולא drop box וכד'.

אפפליקצית הסינכרון של סמסונג, ה-kies, מדברת רק על סיכנרון אנשי קשר, תמונות, מוסיקה וכד'.

אז אני קצת במבוי סתום פה.

האם הפתרון הוא להוריד אפפ סינכרון אחרת כלשהי?
מה אני רוצה לחפש בתוכנות סינכרון? מה מומלץ?

יש לי גלקסי 2, אנדרויד 4.1.2

תודה!
במידה והתוכנה שומרת את קובץ הסיסמאות
02/02/14 23:21
62צפיות
על המכשיר בתיקייה שזמינה למשתמש, אתה יכול פשוט לחבר את המכשיר ככונן נייד ולהעתיק. זה לא סינכרון, אבל זה יעבוד בינתיים עד שתמצא פיתרון אחר.
º
תודה
03/02/14 13:26
10צפיות
עוד הצעות לגיבוי?
03/02/14 13:30
29צפיות
בחיפוש של אפליקציות גיבוי ב-google play store, ההיצע מבלבל

יש המלצות לאפליקציה?
יש הצעות לאופן בחירה של אפליקציה כזאת? לאיזה דברים צריך לשים לב?
kies של סמסונג לא מספיק טובה כי היא מסנכרנת דברים ספציפיים בלבד (אנשי קשר, מוסיקה, תמונות וכו')
את לא רוצה לגבות
04/02/14 05:24
35צפיות
את רוצה לסנכרן. הסתכלתי באתר של SPLASHID - התוכנה אמורה לדעת להסתנכרן בעצמה מול תוכנת הדסקטופ באמצעות WIFI (פרטי, לא אינטרנט). האם ניסית את זה?

אם את מעוניינת בתוכנה נוספת, גם האפליקצייה הזאת -
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

מאפשרת ניהול סיסמאות עם סינכרון לPC דרך WIFI (וגם לשירותי ענן, אבל זה לא מעניין אותך).
צודק, התכוונתי סינכרון
04/02/14 10:58
24צפיות
האם מספיק שתהיה לי האפליקציה, על שני מרכיבי (הנייד וה-desktop) כדי שהסינכרון יבוצע?
לא צריך תוכנת סינכרון?
º
eWallet זו גם אופציה ותיקה וטובה
04/02/14 13:36
16צפיות
eWallet זאת האפפ' עצמה, אני מדברת על הסינכרון
04/02/14 15:31
21צפיות
יש (היתה) לי אפפ' אחרת שלהם לניהול רשימות, ומאוד אהבתי. אני מניחה שגם זאת לניהול סיסמאות מצויינת.

אבל הבעייה שלי היא אופן הסינכרון מול ה-pc

יש משהו מובנה בgalaxi 2 שברגע שאחבר אותו למחשב אוכל לבנות את ה"קשר"?
או שצריך להוריד תוכנת סינכרון למכשיר הנייד?
ואם אני רוצה סינכרון דרך  wifi - אני לא יודעת מאיפה להתחיל בכלל

ואז -
יש כ"כ הרבה תוכנות סינכרון שאני לא יודעת מאיפה להתחיל.
מה מומלץ?
מה לחפש בהן, מה חשוב, מה לא קריטי...

חשבתי על ה-kies אבל מסתבר שהיא מסכנרנת רק אנשיקשר, שירים, צילומים ווידאו

ואני לא רוצה פה סינכרון ע"י google+  או ע"י dropbox, אלא לנושא הסיסמאות - רק במכשיר הנייד ובבית, לא בשום מקום ברשת.
EWALLET דואגת גם לסנכרון בלי קשר לסנכרון
04/02/14 15:51
20צפיות
הכללי של הטלפון
שים לב שטלפונים חדשים כמו נקסוס 5 וגלקסי 4 הסנכרון יעבוד רק דרך WIFI ולא יעבוד עם USB.
תודה. וכדי לוודא שהבנתי -
04/02/14 16:04
20צפיות
אני מורידה את האפפ, מתיקנה גם אותה וגם רכיב desktop שלה, ומחברת את הנייד עם USB למחשב?
זהו?

לפחות בינתיים זה יהיה טוב, טוב מאוד אפילו. אני אמנם לא עם מכשיר הכי חדיש אבל עד שאעבור לגלקסי 4 או דומיו, ייקח זמן |אין פה אייקון של דינוזאור|

כן, יש שם כל מני הגדרות של סנכרון ידני או אוט
04/02/14 16:58
15צפיות
אוטומטי, עם USB או WIFI
אבל זה די פשוט.
אחלה. תמיד "מבחוץ" הכל נראה לי מסובך
04/02/14 17:00
16צפיות
פשוט אצטרך להושיב את עצמי מול זה במקום לברוח לפייסבוק או לסוליטר
למרות שאין לי שום דבר נגד eWallet
04/02/14 19:09
29צפיות
(תוכנה טובה), אם את רגילה לsplashid את יכולה להשאר איתה - גם היא יודעת להסתנכרן בדיוק באותו אופן.
º
05/02/14 00:23
6צפיות
Keepass
04/02/14 17:26
34צפיות
סנכרון אפשר לעשות אם אפליקציית Sync של מיקרוסופט.
אין שום בעיה
05/02/14 12:29
26צפיות
לתוכנת Splash ID יש אפליקצית דסקטופ למחשבים מבוססי חלונות וגם למחשבי מק. אילו לא היית כל כך נחרצת לגבי הרשת, הייתי ממליץ לך לקנות את הרשיון שמאפשר סינכרון נתונים לענן יצרנית תוכנת  Splash ID. כך יש לך גישה אליו מכל מחשב ומכל סמרטפון. עד לא מזמן היה להם מבצע של רשיון לאפליקצית הענן לכל החיים (כן, כולל עדכון עתידי של גרסאות) ב 29.95 $ בלבד (אני קניתי). היות וכתבת שאת מעוניינת רק בגרסת דסקטופ, אז את צריכה לרכוש את אפליקצית הדסקטופ לחלונות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אולי לא צריך להירתע מהרשת? וגם - בעיית עברית
05/02/14 13:51
17צפיות
קודם כל תודה.
אולי אני נחרצת מידי לגבי הרשת? אני אשמח לשמוע תובנות לכאן ולכאן.
יש לי באפפ' הזאת פרטים של של חשבונות הנבק, כרטיסי האשראי, גישה למיילים וכו'. פעם פרצו לי את האוטו וגנבו את הפאלם (זה עוד היה לפני הipaq...) ואז אפילו לא טרחתי לנעול את האפפ' עם סיסמה. זה היה מלחיץ משהו.

נושא אחר -
בינתיים התקנתי את האפפ' הנסיונית (30 יום) עם אפשרות סינכרון מול המחשב. זה דרש התקנה של רכיז desktop חדש (הקודם לא הסתנכרן) - והבעייה -
אין תמיכה בעברית.
בסמארטפון, כלום.
ברכיב ה-desktop - רק באופן חלקי.

מישהו יודע על הגדרות כלשהן?
גיגלתי קצת, ומצאתי תשובה מ-2011 שאין תמיכה. אבל עבר זמו מאש, אולי משהו התחדש.
תשובה
05/02/14 15:49
22צפיות
א. בהחלט רצוי לנעול את האפליקציה עם סיסמה, עדיף אחת ארוכה ולא כל כך פשוטה. בטח לא משהו שדומה ל 12345 שהיתה בזמנו ברירת המחדל בטלפונים סלולריים של נוקיה או 0000 שמשמת לביצוע צימוד לאביזרי בלוטוס.
ב.בדקתי אצלי באפליקציה וראיתי שבאמת אין שם אף מילה בעברית, אבל זה לא באמת מקשה על החיים. יש לי בערך 60 ערכים שמורים ואף אד מהם לא כולל את לשון הקודש. במקום שם משתמש כותבים  user , במקום בנק לאומי כותבים  Bank Leumi וכד'. הרי הרבה פעמים שם המשתמש עצמו ובוודאי הסיסמאות לכל מיני אתרים (כולל אתר תפוז, אתר הבנק, חברת כרטיסי האשראי, דרופבוקס, וכו') הם באותיות לועזיות בצירוף ספרות כלשהן. גם את הקוד להתנעת הרכב של האמא, אפשר לכתוב
Mum's Auto *112257  או כל צירוף דומה.
מה, 12345 זו לא סיסמא טובה?
05/02/14 15:55
18צפיות
º
היה צריך לבחור 123456. הרבה יותר חזק
05/02/14 16:42
7צפיות
עברית...
05/02/14 16:38
18צפיות
למרות שבהחלט אין לי בעייה עם אנגלית באופן כללי בחיים, שמתי לב שכאשר זה מגיע לכל מיני פרטים, יש יתרונות גם בשפה המדוברת.
חשבתי על זה אחרי שכבר החלטתי להפסקי להתקשקש עם זה בלילה, אז כשאחזור הערב הביתה אבדוק כמה רשומות באמת מכילות אות כלשהי באנגלית (יש לי 130 רשומות). אולי זה באמת לא בעייה כזאת גדולה.

וסתם קוריוז עם ניחוח של ענתיקה -
כשקניתי את מחשב כף היד הראשון שלי, הג'יניוס למי שזוכר, הייתי נעולה דווקא על איזה מכשיר של  ____ (פששש אני כבר לא זוכרת, זה היה ב1997, אולי seiko). היו לו אופציות יותר טובות ומסך צבעוני. במקרה לא היה אותו במלאי והחלטתי לא למרוח יותר את הזמן, וקניתי ג'יניוס. בסופו של דבר, לאור התמיכה בעברית, הגעתי למסקנה שהוא היה הרבה יותר טוב לי מה"מתחרה החתיך".
בסיסמאות ושות', זה פחות קריטי
אבל באנשי קשר (עמיר או אמיר?) או שמות של רחובות (טשרניחובסקי, יפו ולא ג'אפה) - יותר נוח לי בעברית - או יותר נכון דו לשוני.
נכבה לי המכשיר תוך כדי צילום וידאו - האם אפשר
02/02/14 22:11
37צפיות
לצפות או לשחזר את הקובץ..?

הסוללה פשוט נגמרה, והמכשיר לא "סגר" את הוידאו.

שם הקובץ: temp_video

מכשיר: גלקסי S3

אנדרואיד: 4.3
º
להוסיף סיומת mp4 או לפתוח ב-VLC לא עוזר..
02/02/14 22:28
17צפיות
הקפצה..
03/02/14 13:20
10צפיות
סימניות נקסוס במחשב
02/02/14 21:48
27צפיות
שלום
איך אני יכולה לראות, לפתוח ולסנכרן סימניות שסימנתי בנקסוס, על המחשב?
תודה
לסנכרן את הדפדפן הסלולרי עם הדפדפן השולחני
02/02/14 22:30
19צפיות
אפשר לעשות זאת בסנכרון המובנה של פיירפוקס או כרום,
ואפשר לבצע סנכרון חכם של הסימניות באמצעות ההרחבה XMARKS.
ההרחבה מאפשרת לסנכרן ולגבות את הסימניות (וגם את ההיסטוריה, הטאבים, הססמאות ועוד)  
בין דפדפנים שונים (אקספלורר, פיירפוקס, כרום, ספארי, אופרה),
בין מחשבים שונים (בית, עבודה, נייד, ניייד, נייד, נייד),
ובין פלטפורמות שונות (חלונות, אנדרואיד, IOS, ואפילו סימביאן, Meamo ו-MeeGo זצוקללל"ה).
XMARKS תומך בכרום על אנדרואיד?
02/02/14 23:18
11צפיות
איך, כמה, למה?
(ז"א, את הלמה אני יודע, אבל לא הצלחתי למצוא תמיכה בכרום... ).
אמי חושב שכן, עכשיו בדקתי באתר וגיליתי....
02/02/14 23:28
14צפיות
שתומכת גם ב-WP, ב-BB ובדולפין.
http://buy.xmarks.com/premium.php
כמה ? 12$ לשנה.

אני לא משתמש בגרסת הפרימיום.
יצאתי פעם אחת את הסימניות מפיירפוקס לכרום, וזהו.
משתדל לא לגלוש באמצעות הדפדפן.
אז זהו, שלצערי לא
02/02/14 23:42
10צפיות
הם תומכים בדפדפן אנדרואיד המובנה ויש להם גם פלאג לדולפין, אבל לא לכרום.
יש לי בכרום משהו כמו 300-400 טאבים פתוחים שהייתי מאוד שמח לייצא לאיפושהו או לשמור לתיקיית סימניות (ואז לייצא), ועד עכשיו לא מצאתי דרך לעשות את זה. אולי ע"י ROOT וגישה לתיקיית כרום (אני מניח שיש איזשהו קובץ נתונים עם הרשימה איפושהו) או ע"י גישה לקובץ הגיבוי?
בהנחה שמדובר על כרום
02/02/14 22:34
12צפיות
ושאתה מחובר לחשבון הגוגל שלך גם בכרום בנקסוס וגם בכרום בPC, הן אמורות פשוט להסתנכרן אוטומאטית בין שני הצדדים.
אין לי אפשרות לצרף תמונה לאירוע בלוח השנה
02/02/14 21:40
9צפיות
שלום
יש לי נוט 3 I900 עם 4.3
אין לי את האפשרות לצרף תמונה בלוח השנה כשאנייוצר אירוע. הסתכלתי במכשירים אחרים ושם אני כן יכול
מישהו יכול לעזור לי בבקשה....?
איך להתחבר מהטאבלט לרשת דרך הפאלפון?
02/02/14 19:39
44צפיות
התחברתי מהטאבלט שלי אל הפלאפון באמצעות Bluetooth ואני לא מצליח
ליצור חיבור לאינטרנט (מהטאבלט דרך הפלאפון ברשת הסלולרית).
סימנתי V בפלאפון לחיבור ב "חיבור לאינטרנט באמצעות Bluetooth"
ובטאבלט כתוב שה BT מחובר ומאופשר לחיבור לאינטרנט.
מישהו מכיר?

הטאבלט - Sony xperia z, אנדרואיד 4.3
הפלאפון - HTC ONE X, אנדרואיד 4.2.2
למה דרך bt?
02/02/14 19:58
24צפיות
תתחבר באמצעות wifi..
איך wifi,
03/02/14 11:09
18צפיות
אם היה לי wifi מיחוץ לבית לא היתי צריך לקלוט אינטרנט דרך הרשת
הסלולרית מהפלאפון...
כשאתה יוצר נקודה חמה
03/02/14 13:22
18צפיות
בין הסלולארי לטאבלט,  תבחר באופציה של wifi ולא bt (שהסלולרי ישמש כראוטר).
וואלה מגניב,
03/02/14 16:27
16צפיות
זה עובד מעולה תודה :)
אז מה מטרת החיבור BT? מה אני יכול לעשות עם זה כי החיבור
נוצר אבל בפועל לא היה לי שום חיבור פיזי לתיקיות בפלאפון או ההיפך
º
אותו הדבר - רק מקרטע
03/02/14 16:38
7צפיות
כשאתה יוצר נקודה חמה
03/02/14 13:22
16צפיות
בין הסלולארי לטאבלט,  תבחר באופציה של wifi ולא bt (שהסלולרי ישמש כראוטר).
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום