לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אנדרואיד - Android
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

אנשי קשר משוכפלים (?!)
11/06/2015 | 21:04
3
60
יש לי נקסוס 5 עם אפליקציית אנשי קשר שמגיע עם המכשיר
באפליקציית אנשי הקשר אני רואה לא מעט אנשי קשר שמופיעים מספר פעמים (לפעמים שלוש ארבע פעמים ויותר).
כשאני נכנס לכל המופעים הללו אני רואה שאחד מהם אכן מכיל את פרטי הקשר של איש הקשר ואילו האחרים מופיעים רק עם השם אך התוכן בדרך כלל ריק

למה זה קורה?
איך מבטלים את הכפילויות הללו?
אגב, כשאני רואה כפילויות ואני נכנס לאנשי הקשר דרך הג'ימייל אני לא רואה רשומות כפולות עבור אותם אנשי קשר שמופיעים ככפולים באפליקציה

אנשי קשר
11/06/2015 | 21:44
45
3 נקודות למעלה > הצג אנשי קשר google בלבד .
כנס במחשב ל gmail > אנשי קשר ותעשה סדר עם הכפילויות

אולי גם להשתמש ......
12/06/2015 | 11:26
33
באפליקציה דוגמת Duplicate Contacts כדי להסיר אנשי קשר כפולים.
להוריד חייגן חלופי שמאפשר ביטול כפילויות
12/06/2015 | 12:20
29
אני משתמש ב-+Contacts
אפליקציה של גוגל
11/06/2015 | 18:45
8
83
היי לכולם,
התקנתי אפליקציה של גוגל אשר מבצעת גיבוי אוטו של הסרטונים והתמונות שלי.בגיבוי זה היו תמונות שנמחקו מהמכשיר אבל כן הספיקו להיות מגובות בענן הזה.
אתמול האפליקציה עידכנה את עצמה ומה שקרה זה שזה גרם לכל התמונות שאינן נמצאות במכשיר להעלם
האם יש דרך להחזיר את הגירסה הישנה? או דרך כלשהי למצוא את התמונות האבודות?

תודה רבה
תבדוק במחשב ולא בטלפון
13/06/2015 | 08:40
7
43
אני מניח שמדובר ב google plus

אכן מדובר בגוגל פלוס
13/06/2015 | 13:59
6
33
פשוט לחבר את הנייד למחשב?
ולהיכנס לאפליקציה
כן
13/06/2015 | 15:23
21
ולהתרכז בתפריט ראשי > תמונות
לא צריך לחבר את הנייד למחשב
13/06/2015 | 16:02
1
32
מספיק להכנס לאתר של גוגל פלוס מהמחשב.

ואוווו אני בעננים
13/06/2015 | 19:13
28
אני חושבת שזה מצא את כל התמונות!
אני לא ככ זוכרת מה אבד אבל יש כמה שאני לא רואה בנייד וכן רואב במחשב!
עכשיו איך ממשיכים מכאן
הגיבוי נעשה אוטו? אני עדכנתי את הגירסה החדשה יותר זו ששלחת לי בקישור למטה
זה יעלה למחשב לבד?
עכשיו ניסיתי ונראה ש-Photos הפכה לאפליקציה עצמאית
13/06/2015 | 16:09
2
35
תתקין אותה בנייד ותוכל לראות את התמונות שלך.

זו בדיוק העדכון שנעשה לי
13/06/2015 | 18:50
1
26
ואני לא רואה את כל התמונות .
הכוונה היא לעדכן שוב??
אני מרגישה חסרת אונים

אחרי העדכון של גוג פלוס
14/06/2015 | 02:45
27
יש להתקין את Photos ואז להכנס אליה ולעשות log in. במצב זה התמונות שבחשבון הגוגל יופיעו.
עדיין לא מצאתי פתרון לצפיה בלנובו....
11/06/2015 | 17:46
2
41
יש לי מכשיר דגם 630
מכשיר באמת טוב. גלישה חלקה, מצלמה מעולה, צפיה בסרטים בלי בעיה (ynet ו- youtube ). הבעיה היחידה היא בצפיה במאקו או בוואלה.
בשניהם רואים טוב את הפרסומת המקדימה ואז מתחיל הסרטון וטחרי 10 שניות הוא נתקע. בווטלה מודיע על שגיאה ובמאקו או דסתם נתקע או שחוזר על עדר השניות האלו בלופ.
וזה לט משנה הדפגפן. התקנתי כבר את כולם. חלקם משמיעחם את כל הסרט בלי להתקע אבל גם בלי לראות כלום ורובם תוקעים את הסרטון בראשיתו.  גם אפליקצית מאקו לא משנה את המצב.
אני מניחה שזה בעיה בהגדרות המכשיא ואני די מיואשת. למישהו יש רעיון איך לסדר את זה?!
אל תעבדי עם הדפדפן בכל מקרה
11/06/2015 | 18:21
1
31
הדפדפן פשוט יחסית והאתרים האלה נוראיים ברמות שאין לתאר. הם כ"כ כבדים, מגושמים ומלאי בעיות שפשוט לא לטרוח איתם.
האפליקציה אמורה לעבוד, בעיקרון. היא מסתמכת על יכולות המכשיר לנגן וידאו ואין אתר כבד ומטורף שיאיט אותו. אולם, אם האפליקציה של מאקו TV לא עובדת לך טוב זה יכול להצביע על בעיה אחרת במכשיר - חוסר תמיכה טובה בצורת הסטרימינג שהם תומכים בה.
אז מה עושים?
11/06/2015 | 19:53
22
וידאו ממקורות אחרים עובדים מצויין. רק מאקו ווואלה עושים בעיות (וגם אצלם אם יש פרסומת מקדימה - היא עובדת נהדר).
יופון במבצע חדש - 10GB גלישה ב-49 שקל (והשאר בלי הגבלה)
11/06/2015 | 16:25
1
35
49 שנה ראשונה 99 שנה שניה. ב 012 יש מבצע 59 שח לשנתיים
11/06/2015 | 16:41
29
נשמע לי דיל יותר טוב.
ביחוד שיש ראש שקט לשנתיים.
לא שאני חסיד של פרטנר אבל הדילים של 012 מאד טובים.
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/2015 | 15:44
2
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
N4 עדכן עצמו ללוליפוץ ואני מתרגל לאט...
11/06/2015 | 07:50
2
72
מה שמטריד אותי כרגע הוא העלמות החיווי על שיחה שלא נענתה או SMS שהתקבל - וכל זה בזמן שהטלפון נעול. יש במצב הזה כמה חיווים אבל לא אלה שציינתי.
מקווה שאני מובן...

לא ממש, אבל אני אנסה לנחש...
11/06/2015 | 16:40
1
33
1. אני מניח שהמכשיר שלך Nexus 4 עם ROM מהיצרן, כלומר לא שיחקת עם המערכת.
2. אני מניח, שהבעיה היא שאתה לא רואה נוטיפיקציות על שיחות ו-SMS כשהמכשיר במצב נעול.

אם אני צודק בהנחות שלי, אז יש הגדרה פשוטה שפותרת את זה.
גש ל-Settings->Sound & notifications->When device is locked
ותבחר Show all notification contents

שים לב, שזה אומר שאפשר יהיה לקרוא SMS חדשים שהתקבלו בלי לפתוח את המכשיר (רק לקרוא, לא להגיב).
כל הניחושים שלך נכונים - כבר הגעתי להגדרה הזו
11/06/2015 | 17:08
34
אבל אז אני מקבל קבוע על המסך את רשימה מעצבנת של שטויות (בקשת אישור לעדכונים ועוד).
ולא אייקונים קטנים למעלה משמאל כמו שציפיתי....

התקנתי זיכרון מיקרו SD, האם זה משפיע על הביצועים
11/06/2015 | 00:48
1
28
של אפליקציות כלשהן?
האם ניתן להתקין אפליקציות על הזיכרון הזה, או חייבים על הזיכרון המובנה בסמרטפון

יש לי    GALAXY TREND GT
S7580L

כרטיס זיכרון יכול להאט פעולות מסוימות במכשיר
11/06/2015 | 06:22
32
תלוי באיכות ובמהירות שלו. ההשפעה תורגש בעיקר בעלייה של המכשיר ובפעולות שבהן נעשית כתיבה או קריאה רבה לכרטיס, כמו למשל צילום.

אי אפשר להעביר את כל האפליקציה לכרטיס הזיכרון, לפחות לא בלי הרשאת רוט (Root - הרשאת מנהל מערכת) ושינוי מסוים של הגדרות בסיסיות באיחסון, ואלו דברים שיכולים לעשות בעיות אם עושים לא טוב. מה שכן אז אפשר להעביר חלק מהמידע של האפליקציות לכרטיס הזיכרון, אבל לא את כולו.
גלקסי S3
10/06/2015 | 19:52
1
37
אם אני קונה רכיב מקורי (פלאפון נדפק) האם תיהיה בעיה בתפקוד שלו?
כנ"ל לגבי רכיב שהוא תואם אבל חדש.

השאלה כללית.עליך לפרט .
11/06/2015 | 07:52
10
הקלטת שיחות טלפון ב htc one
10/06/2015 | 19:22
2
35
שלום
ברשותי  htc one x
אני מחפש אפל' שתקליט לי שיחות טלפון, ניסיתי כ 4 אפל' אבל הם לא מקליטות
כלומר מיצרות קובץ עם זמן השיחה אבל כשאני מפעיל את הקובץ...אין קול .
אם יש למישהו ניסיון עם משהו שעובד אני ישמח לטיפ.אפשרי אפילו אפליקציה בתשלום
אגב בגלקסי זה עובד..אצלי לא
תודה

תתקין את Boldbeast
11/06/2015 | 10:16
1
30
יש לה מגוון אפשרויות שמתאימות להרבה מכשירים. אני יודע ש-ONE X נתמך בה בצורה ישירה (ללא ROOT) כי יש לי חבר בעבודה שעשה את זה. לכל מכשיר בעיקרון יש את ההגדרות הרצויות בשבילו. חיפוש קצר באתר של האפליקציה ייתן לך את ההגדרות הרלוונטיות למכשיר שלך.
תודה
15/06/2015 | 11:38
2
לא מצליח למחוק תמונות מגלקסי3
10/06/2015 | 18:24
20
נוט 4
10/06/2015 | 18:22
23
שאלה
משום מה שאני נכנס למרקט לעדכונים ולהורדות הוא מראה שהוא מוריד מתוך אפליקציה ולא מסיים את הורדה ,וזה נראה שהוא עוד מוריד ומוריד

אך אני מסדר את זה?
תודה לכם
איך יוצאים ממצב בטוח ב lg ישן
10/06/2015 | 13:18
3
28
ברוורס
10/06/2015 | 13:45
8
להוריד נעליים וללכת בשקט ש LG לא יתעורר
10/06/2015 | 16:36
16
מתקנים את הטלפון (אם כדאי)
11/06/2015 | 07:53
36
מצב בטוח בדרך כלל זה כאשר יש תקלה בטלפון

איך הכי טוב לגבות תמונות מסמסונג למחשב?
10/06/2015 | 11:45
2
34
היי,
עד היום פשוט הייתי כל תקופה מעתיקה את כל הפולדרים של הסמסונג למחשב.
עכשיו, אני רוצה רק מידי פעם להוסיף את התמונות החדשות שנוספו על המכשיר למחשב... הבעיה שיש תמונות מצלמה, תמונות וואטסאפ, תמונות סקרינשוט וכו' שכל אחד נמצא במקום אחר, ואת כולם אני רוצה לגבות. איך הכי נכון יהיה להוסיף כל פעם את כל התמונות הללו למה שכבר שמור במחשב? תוכנה מסויימת? אימפורט? העתקה ידנית?
(הייתי יוזרית של אייפון, ושם היה פשוט: כל התמונות במקום אחד וכל פעם העתקתי את החדשים דרך אימפורט). תודה!
מה שאני עושה (שזה לא בהכרח הכי הגיוני)
10/06/2015 | 12:05
1
44
זה מגבה את התכנים שלי (בין השאר תמונות, אבל לא רק) בעזרת אפליקציה ותוכנה בשם MyPhoneExplorer. צריך להתקין אפליקציה על המכשיר, תוכנה נלווית על המחשב, ואז אפשר להעתיק תכנים מהמכשיר למחשב. אפשר לבצע את הסינכרון כאשר המכשיר מחובר בכבל למחשב, ואפשר גם כאשר שניהם מחוברים לאותה רשת אלחוטית (כמובן שכדאי לעשות את זה ברשת בבית ולא בבית קפה ).

צירפתי צילומי מסך של חלק מההגדרות. במסך הראשון מגדירים מה יסונכרן באופן כללי. תחת האפשרות של "Sync files" אפשר להגדיר תיקיות שונות שיסונכרנו. אצלי הגדרתי לסנכרן מספר תיקיות של תמונות, את התיקייה של וואטסאפ, ועוד כמה דברים.

ה"בעיה" אצלך היא שיש לך מספר תיקיות שונות שאת רוצה לסנכרן. אם היה מדובר רק בתמונות שאת מצלמת אז יש מספר שירותי איחסון ענן (למשל DropBox, Google Drive ואחרים) שאפשר להגדיר להם שיסנכרנו באופן אוטומטי את התמונות שאת מצלמת. אני לא מכיר אפשרות של סינכרון תיקיות נוספות לענן.
נראה לי שהיא מעוניינת רק בגיבוי תמונות
10/06/2015 | 18:59
21
מהזכור לי, היישום של שירות הענן copy מגבה כל תמונה, כולל אלו שהתקבלו ב-WA (אולי גם שנשלחו? לא יודע) בנוסף לתמונות שצולמו במצלמה. אולי זה כך גם עם DropBox, Google drive וכו'.
נראה לי שקראתי לא מזמן משהו על שירות בשם google photos שמוקצה נפח אחסון ללא הגבלה לתמונות. שירות/יישום חדש. לא העמקתי. אולי קוראי הבלוגים/חדשות השונים יוכלו להוסיף בעניין.
אתמול פתחתי את ההודעה
10/06/2015 | 09:38
48
הזו בפורום סלולארי. מה דעתכם?
lg g4 - איפה הקבצים
10/06/2015 | 03:51
7
64
היי
רק אתמול קניתי lg g4. כל החיים הייתי עם note.

התקנתי כמה אפליקציות. נפתחו להן ספריות. אני רואה את הספריות במנהל הקבצים.

כשאני מחבר את הטלפון למחשב שולחני, אני לא רואה את הספריות של האפליקציות, רק ספריות שהיו מראש, כמו: download, media, music וכו'.
איפה הספריות של האפליקציות?

דרך המחשב אני הולך ל - 
Computer\G4\‏אחסון פנימי
דרך הטלפון אני הולך למנהל הקבצים ולוחץ על "כל הקבצים" ועל "אחסון פנימי".

בקיצור, איך דרך המחשב אני יכול למצוא את הספריות של האפליקציות???

תודה רבה
סמארטפון הוא לא מחשב
10/06/2015 | 07:51
6
70
מה זה צריך לענין אותך מיקום הקבצים ?
כנראה שה G4 היקר והיוקרתי לא יחיה הרבה זמן.

הקבצים
10/06/2015 | 10:30
5
40
היי

1. מה זה מעניין אותך מה זה מעניין אותי.
2. אני צריך להעתיק קובץ אל ספריה של אפליקציה. אל תכעס. אני מקווה שתאשר לי.
3. אני מאחל חיים ארוכים ל LG ...
4. ואיך אני מגיע דרך המחשב לספריה?
תאפשר למחשב שלך להראות קבצים
10/06/2015 | 12:51
4
42
אשר נחשבים כמוסתרים כלומר עם . לפניהם 
לעניין אין לך מה לחפש שם כי אתה יכול בטעות לקלקל ולא להועיל 
אתה רוצה להתקין גיבוי של וואטסאפ ? הכנס את התקיה בגזע הראשי . 

סליחה אבל יש לי מה לחפש שם...
10/06/2015 | 13:38
3
28
יש לי אפליקציה שאני צריך להגיע לקבצים שלה. ואני יודע מה אני עושה.
אני רק לא מבין למה אני לא רואה במחשב את הספריות של האפליקציות. הן הרי שם.

תודה
אבל הן קיימות
10/06/2015 | 13:58
28
אולי צריך לסגור לפתוח הטלפון .
אם לא תיתן תמונת מסך לא נדע היכן אתה נמצא
חפש storage/emulated/0

כמה דברים אליך
10/06/2015 | 14:03
1
31
א'- זה המכשיר שלך ואת יכול לעשות מה שאתה רוצה בו 
ב'- כתבתי לך לאפשר במחשב לראות קבצים חסויים
בהצלחה 
אבדוק הכל ואעדכן. תודה
10/06/2015 | 14:20
28
אבדוק הכל ואעדכן. תודה
ביטול שיחות וואטסאפ- אפליקציה של מפתח ישראלי
09/06/2015 | 22:42
19
146

האפליקציה אמורה לנטרל את השיחות דרך וואטסאפ, כך שלחיצה על חיוג מתוך הוואטסאפ יחייג רגיל. 

מה דעתכם? 
קודם כל, זה באמת נפוץ לבצע שיחות בטעות?
10/06/2015 | 06:36
13
116
כי זה חדש לי לחלוטין ,

דבר שני, אני מקווה שוואטסאפ לא יחסמו משתמשים שיתקינו את זה, כמו שהם חסמו אנשים שהתקינו אפליקציות חלופיות לוואטסאפ כמו וואטסאפ פלוס.

דבר שלישי, האפשרות להפוך שיחת וואטסאפ נכנסת לשיחה רגילה נראה לי בלתי אפשרי, אלא אם כן זה בעצם מנתק את השיחה הנכנסת ויוזם שיחה יוצאת.
זה לא ענין של "בטעות"
10/06/2015 | 09:47
12
94
זה פשוט נורא מעצבן שאי אפשר לבחור.
כי אם אני קוראת הודעה ורוצה להתקשר אז אני צריכה לצאת ולחייג מהחייגן. פעם זה לא היה ככה.
מי אמר שזה הופך שיחות נכנסות? זה מדבר על יוצאות, לא?
אוקי, כנראה שזה נובע מאופי השימוש השוני שלי בוואטסאפ
10/06/2015 | 10:00
11
72
האמת - לא ידעתי שיש בכלל אפשרות כזו .

לגבי שיחות נכנסות - רשום שיש שם אפשרות כזו שהיא בבטא.
לדעתי זה די נפוץ
10/06/2015 | 21:23
10
54
אולי המפתח יקפוץ לכאן בהמשך להסביר קצת על האפליקציה
מפתח
10/06/2015 | 21:38
9
52
קפצתי לכאן להסביר קצת על האפליקציה ;)
האפליקציה לא הופכת את השיחת ווטסאפ לשיחה רגילה, אלא מנתקת את השיחה ויוצרת שיחה רגילה (גם ליוצאות, ואפילו גם לנכנסות(בבטא) )
ווטסאפ לא יכולים לחסום משתמשים של אפליקציה זו מכוון שאני לא משתמש בשרתים של ווטסאפ או משהו כזה, ולכן הם לא יחסמו לעולם מי שמשתמש באפליקציה.
לגבי שימושיות, שמעתי על הרבה שרצו את הפונקציה הזו כבר הרבה זמן, יש כאלה שמתאים להם יש כאלה שלא..
האם יש אפשרות ל-Overwrite במידה ומעוניינים?
10/06/2015 | 22:08
3
42
[לא נכנסתי לעמוד של היישום ואם אתקין אותו זה לא יהיה רלוונטי בשבילי. כבר שנה+ שאני בלי WA....]
אני מניח שלפעמים אנשים דווקא *כן* מעוניינים בשיחת WhatsApp. למשל, איש קשר בחו"ל.

במידה והיישום מבקש גישה לאנשי הקשר (משהו שלא יפתיע אותי), כדאי לחשוב להוסיף מעין הגדרה שאם איש הקשר הוא בתצורה מסויימת, למשל, למשתמש ישראלי, בעל קידומת +972 או 05x אז שהשיחה תהיה דרך החייגן הרגיל של הסלולרי ואם הוא בעל קידומת אחרת, אז שהשיחה תתקיים ע"י השירות הקולי של WA.
כמו-כן, אפשרות להגדיר אנשי קשר מסוימים. למשל, בן משפחה שטס לחו"ל, שהשיחות לא יהיו דרך הרשת הסלולרית אלא דרך ה-WA למרות שאותו בן משפחה הוא בעל מספר ישראלי (לצורך הדוגמא מהשורה הקודמת)
אתה בעצם אומר ש
10/06/2015 | 22:20
2
49
התקנתי את האפליקציה וכעבור זמן מה שכחתי מקיומה, חייגתי לאיש קשר מחו"ל דרך הוואטסאפ בהנחה שזה על הרשת וכעבור חצי שעה נזכרתי שזה בעצם שיחה רגילה?

זה עשוי להיות בעיה

וזה מחמיר אם מדובר בכיוון השני. אם *אתה* טסת לחו"ל...
10/06/2015 | 22:53
1
45
.. במצב כזה, הפילטר שהצעתי בהודעה הקדומת לא יעזור.
אם טסת עם סים ישראלי, תשלם תעריפי נדידה לשיחות לארץ. אם אתה עם סים מקומי, הנזק מועט יותר, בהנחה שלא מסרת כרטיס אשראי, סה"כ היתרה תתאפס.
אולי להגדיר שהיישום לא יעבוד במצב של נדידה? אבל אז מה עושים עם נדידה פנים-ארצית (כמו שכולנו מכירים בארץ ואף קיים בחו"ל)?
נדידה פנים ארצית היא לא בעייה
10/06/2015 | 23:05
43
כי היישום יכול לבדוק את שם הרשת שאליה אתה מחובר, ואת קוד המדינה שלה. אפשר גם לאפשר שליטה על כל זה בהגדרות - ומקסימום לבטל את פעילות האפליקצייה בזמן טיסה לחו"ל. (או עוד יותר פשוט, במקום פשוט לנתב שיחות מWA לטלפון, לפתוח תפריט שיאפשר לבחור...).
קודם כל, יופי שהגעת
11/06/2015 | 06:16
40
איך אתה מזהה שיחת וואטסאפ, ואיך אתה מנתק אותה? יוצאת זה כנראה יותר קל, כי אולי אפשר לתפוס intent ולהחליף אותו במשהו אחר, אבל האם ההתערבות בפעילות הרגילה של האפליקציה לא יכול לגרום לבעיות מבחינת תנאי השימוש של וואטסאפ?
האם אפשר לבחור בין שיחת ווטסאפ לבין שיחה רגילה?
11/06/2015 | 20:59
3
23
הרי לפעמים אני בחו"ל ודווקא מתאים לי לדבר בשיחת ווטסאפ
הוא ביקש שאקרא לו אם יהיו שאלות
11/06/2015 | 21:04
2
29
ולא נראה לי שזה הולך לקרות אז או שנישאר עם השאלות בלבד, או אם מישהו ממש רוצה אתן לו את השם שלו בפייסבוק שיהיה איתו בקשר
כן תודה. אני רוצה לשאול אותו ולקבל תשובה...
11/06/2015 | 21:15
1
10
שלח לי מסר
11/06/2015 | 21:54
11
שאלת תם: למה לא לנהל שיחות דרך ווטסאפ?
11/06/2015 | 00:42
4
30
מדובר בשיחות על גבי האינטרנט, ובדרך כלל איכותן ירודה..
11/06/2015 | 15:51
3
39
משמעותית משיחות שמתבצעות בדרך רגילה (כתלות באיכות האינטרנט).
בסקייפ ובליין השיחות שלי בד"כ באיכות מעולה,
11/06/2015 | 21:29
2
36
מבצע בד"כ על רשת סלולרית.
אני ביצעתי היום מספר דקות שיחה על גבי הרשת הסלולרית דרך
12/06/2015 | 00:09
1
35
WA, (רשת סלולרית == פרטנר), השיחה הייתה יחסית חלקה למעט קיטוע אחד באמצע.
סקייפ גם כן, עובדת תמיד באופן מוצלח ביותר ללא קיטועים כלל.

אבל זה אכן נכון שלרוב איכות השיחות ירודה כאשר הן על גבי רשת האינטרנט הסלולרי, זה נובע בעיקר בגלל אי סדירות התקשורת והמהירות הלא מזהירה ו/או סדירה שלה.
(לדוגמה אתן ארבע בדיקות speed test שעשיתי השבוע במרכז תל אביב, הראו בטווחים של כמה דקות תוצאות סמוכות שונות אחת מהשניה בהפרשים של בערך פי 2  אחת מהשניה, כמו גם בטווחים של כמה שעות טווחי התוצאות היו שונים אחד מהשני. לדוגמה ב8:00, ביצעתי שתי בדיקות האחת הייתה 15.71Mbps והשניה הייתה 7.5Mbps (רשת דור 3), כעבור מספר שעות (14:00) ביצעתי שתי בדיקות נוספות האחת הייתה 5.32Mbps והשניה הייתה 2.27Mbps.)

גם אני קיבלתי היום 2 שיחות דרך ה WA
12/06/2015 | 11:25
25
למען האמת הופתעתי מאיכות השיחה שהייתה טובה יותר ממה שציפיתי.
אך עדיין, היו 2-3 קיטועים סך הכל.
אני הייתי על רשת WIFI ביתית, הצד השני אני די בטוח שהיה על רשת סלולרית.
מה לעשות?
09/06/2015 | 22:22
4
102
לפני כחודש רשמתי כאן שהפלאפון שלי נפל ואז נדלק ואז נכבה ואז שוב נדלק ואז נכבה..
היום ניגשתי לחנויות לתיקונים כדי לבדוק מה עליי לעשות..
יש לציין שמכשיר הפלאפון היה לי אינפורמציה חשובה כמו מספרי טלפון וגם כאלה שעדיין לא התקשרתי אבל הם מספרים חשובים.
כמו כן גם תמונות וסרטונים שצילמו אותי..
נכנסתי לחנות ראשונה. 
המוכר הסתכל אמר שישנה 2 אפשרויות או שהלך הכפתור שמדליק ומכבה והתיקון שלו עולה 150 שח או שהבעייה היא רצינית יותר שכל המסך הלך ואז הוא צריך לבדוק אצל מישהו ולעדכן אותי. 
הוא רצה שאני ישאיר אצלו את המכשיר ומקסימום אשלם 40 שח על הבדיקה..אמרתי לו תודה ושאני "יחשוב על זה" והלכתי לבדוק בעוד חנוית כשהפלאפון אצלי כמובן..
נכנסתי לעוד חנות המוכר דווקה באותו הרגע תיקן טלפון אחר , בדק את שלי ואמר שהפלאפון שלי כמו מחלה אינסופית..אם הוא יתקן עוד חודשיים שוב הפלאפון יהיה באותו המצב..
הוא אמר שהוא אומר לי את האמת בפנים ושחבל להשקיע בזה 500 שח..
אמרתי לו טוב תודה והמשכתי לעוד חנות..
שם כבר התייאשתי
היו 2 מוכרים שניהם אמרו לי שגם אם אני מתקנת את הפלאפון הבעייה תחזור ושנית אי אפשר להציל את המידע כי הפלש הלך כי זה המסך הראשי שלו (משהו כזה)..
הם אמרו שחבל לי להשקיע בזה כסף וכבר באמת כמו שאני חושבת באמת רצוי לקנות מכשיר חדש ודווקה הציעו לי את המכשיר שיש לי גלאקסי 3 אבל אמרתי להם שאם אני רוצה מכשיר חדש מן הסתם אני ירצה להשתדרג..
התחלתי להתעניין בעצמי בין 2 מכשירים גלאקסי 5 וגלאקסי 6
גלאקסי 5 הוא אמר שיעלה לי 2300 ומשהו ל18 חודשים 134 שח 
לעומת זאת גלאקסי 6 יעלה לי 4500 בערך (לא זוכרת בדיוק )
שאלתי מה ההבדלים בינהם והם ענו לי בעיקר במחירים
שההבדל היחיד  שגלאקסי 6 יש לו מצלמה ממוקדת יותר 
בכל מקרה הם לא ניסו לכפות עליי לקנות והרגשתי שהם באים לטובתי..
סיפרתי את זה לאמא והיא התרגזה.
אמרה מה את לא מבינה?! ככה זה בכל החנויות ברוררר שהם יגידו לך שלתקן את הפלאפון שלו לא כדאי כדי שאת תהיי אסירת תודה ותחליטי שבא לך לרכוש אצלם  מכשיר חדש.
חברה שלי לעומת זא אומרת שלא משנה מה גם ככה יעלה לי מספיק וגם ככה הם ירוויחו עליי , שבסך הכל הם היו כנים איתי..\
שאלתי בחנות החאחרונה מה שווה להשקיע 4500 שח על פלאפון אם אחרי שנתיים וחצי למשל הפלאפון ימות אז הם ענו לי שהכל יש דבר כזה שנקרא חברת ביטוח ובמקום שזה יעלה לך המון יעלה לך נגיד רק 250
מחר אני מתכוונת להתקשר לבדוק אם יש לי ביטוח
אני לא יודעת מה לעשות אבל כנראה שאני יבחר לקנות מכשיר חדש
חבל לי רק על המידע שיש כבר בטלפון ושאני עוד ימשיך לשלם גם ככה על המכשיר (נשאר לי עוד 7 חודשים)

עוד משהו..אני משלמת שיחות ומכשיר בחודש 230 שח
זה יקר..התקשרתי לחברה והציעו לי שאני ישלם רק 80 שח ועדיין אני ישלם 200 שח
כמו כן עבור 3 חודשים שלא שילמתי יצא לי 1000 שח והייתי בשוק.
אמרתי להם למה כזה יקר כי חודש אחרון אני אמורה לשלם 500 שח פלוס..
אז היא בדקה לי ואמרה כדרך אגב יבש שאני התקשרתי לרומניה דרך קווי זהב ..
אני כזה הייתי המומה !! אני התקשרתי?!
אמרתי לה אין מצבבבב אז היא אומרת שרואים שבחודש 02.04-01.05 בחודש הזה רואים שדיברתי 17 דקות לרומניה דרך קווי זהב ושאני יתקשר למספר כלשהו לפירוט שיחות ..
אמרתי לה שלא דיברתי ואז היא אמרה שבטח נתתי למישהו לדבר מהפלאפון שלי ואני כל הזמן עם הפלאפון שלי פרט לפעם אחת שבעבודה שלי לקחו מכל הקופאיות את הנייד שלהן כדי שלא יתעסקו איתו וברגע שהן יצאו להפסקה החזירו להן ושלי היה במגירה..
אז חברה שלי אומרת שסתם הם מנסים לסחוט ממני עוד כסף וממציאים לי עוד על מה לשלם ושאני יעבור לחברה אחרת ולא כמו סלקום פלאפון או אורנג וכבר עכשיו שאני את השיחות שלי ישלם מחברות קטנות

כמה דברים
10/06/2015 | 15:56
29
קודם כל, לא חייבים לקנות את המילה האחרונה של הטלפונים. אפשר בהחלט להסתפק במכשיר שיצא לפני שנה או קצת יותר ועדיין נחשב למכשיר טוב, והמחיר יהיה פחות מ 2000 ש"ח.
כדאי שתפרטי כאן מה השימושים שלך במכשיר, כדי שהאנשים פה יוכלו להמליץ לך על מכשיר שיתאים לך ושלא תוציאי סתם כסף מיותר.
ממה שאת כותבת את כנראה שייכת לאחת מחברות הסלולר הוותיקות, אני חושב שכדאי לך לעבור לאחת החברות החדשות (012, יופון, גולן...) נראה לי שהמסלולים שם יהיו יותר זולים ממה שאת משלמת כרגע. 
לגבי קנייה בתשלומים, זה פשוט עוד משהו שיתווסף לתשלומים הקיימים שלך. לדעתי את צריכה לשאוף לשלם את מחיר המכשיר בתשלום אחד ואם זה לא אפשרי אז לחלק לכמה שפחות תשלומים כי אם את עושה הרבה תשלומים והמכשיר מתקלקל כמו עכשיו יוצא שאת צריכה לשלם על שני מכשירים במקביל.
ביטוח לטלפון מיותר, גם יש השתתפות עצמית וגם בחלק מהמקרים התקלה לא מכוסה. במחיר של הביטוח אפשר לקנות עוד מכשיר...
ודבר אחרון, אם את לא מוציאה שיחות לחו"ל תבקשי לחסום את המכשיר לשיחות לחו"ל כדי להימנע מחיובים לא מוכרים. אם תיסעי לחו"ל או שיתעורר הצורך תמיד אפשר לפתוח את המכשיר.
תחזרי אלינו עם תשובות לגבי השימושים שלך (כמה זמן את מדברת, גולשת, האם את רואה סרטונים ושומעת מוזיקה ישירות מהרשת...) 
באיזה רשת את נמצאת וכמה את משלמת היום על החבילה ללא עלות המכשיר וננסה להתקדם.

לגבי גיבוי תיקון של הטלפון
10/06/2015 | 16:02
1
25
יכול להיות שאם זו בעיה במסך, אפשר לחבר את הטלפון למחשב עם כבל ולשאוב משם את התמונות והסירטונים.
יכול להיות גם שיש גיבוי אוטומטי של התמונות והסירטונים, תבדקי במחשב באתר www.plus.google.com את צריכה להיכנס עם חשבון הג'ימייל שלך ולחפש את לשונית "תמונות".
לא ציינת על איזה טלפון מדובר אבל אפשר אולי לגבות את מספרי הטלפון למחשב (אם הם לא מגובים כבר לחשבון הגוגל שלך)

מדובר בגלקסי3. פעם קודמת, הגולשת לא הגיבה לתגובות שנכתבו
10/06/2015 | 18:53
21
לפי התיאור, המכשיר נמצא ב-BootLoop. במצב כזה, לכל הפחות - כדאי לנסות צריבה מחודשת של ה-ROM.
המכשיר נדלק. בתופעת ה-SDS, מהזכור לי, המכשיר כלל לא נדלק.

אבל - אם צורבים ROM, זה ימחק את כל הנתונים שעל המכשיר.
אפשר לנסות לבדוק אם המכשיר נכנס לריקברי. במידה וכן, אפשר באמצעות פקודות ADB לנסות ולמשוך נתונים שונים. אם אין ROOT, סביר להניח שיהיה בלתי אפשרי למשוך אנשי קשר.

לא מזמן הגיע אלי i9100 (גלקסי2) עם בעיה דומה. המכשיר היה במצב bootloop, אנשי הקשר היו חשובים ולא היה גיבוי. המכשיר היה עם גרסת GB של סלקום.
בהתחלה, לפני התעסקויות שונות, הצלחתי למשוך קבצים שונים מהמכשיר ע"י פקודות adb אבל לא הייתה גישה ל-system ומשכך גם לא הייתה גישה לאנשי הקשר.
צרבתי cf-root ב-odin כך שתהיה גישת root. הצריבה הייתה החלפת ריקברי בלבד, לא החלפת ROM.
לאחר הצריבה הזו, הייתה גישה ל-system ומשכתי את מסד הנתונים של אנשי הקשר.
אחרי שאנשי הקשר והתמונות חולצו ולפני צריבת ה-ROM עשיתי Wipe Dalvik cache והפלא ופלא, המכשיר עלה. עם כל התכנים שהיו בו, ללא יוצא מהכלל. הכל חזר לעבוד ללא דופי. כשזה היה המצב, עשיתי גיבויים שיהיה נח יותר לעבוד איתם, החלפת ROM והשבת המכשיר לבעליו.
ו- ל-BobboVilla ששיגעתי אותו קצת במסרים.
עוד משהו אחד - אל תקני מכשיר אצל המפעילה
10/06/2015 | 16:03
31
ואם אפשר אז לא ב-36 תשלומים, כי מעבר לעובדה שבמקרה של תקלה את משלמת על שני מכשירים במקביל, אז גם גם עולה לך הרבה יותר. בנוסף, מכשירים שמגיעים דרך המפעילות מלאים באפליקציות זבל שתופסות מקום ואי אפשר למחוק, רצות כל הזמן, מאטות את המכשיר וזוללות סוללה.
ONEPLUS ONE
09/06/2015 | 21:34
16
126
היי ,
בשעה טובה מוצלחת התחדשתי עם הסמארטפון ועברתי (סוף סוף) לוואן פלוס וואן. לסיינג'ן בהחלט יש כמה יתרונות. אם זאת, למרבה הפדיחה הסתבכתי בכמה דברים. אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
1. קודם כל המקלדת המובנת נהדרת- האותיות בגודל סביר סוף סוף, ויש לי פחות ג'יבריש. אבל-אני לא מצליחה למצוא את כפתור האנטר ()
2. האפליקציה של הסמסים סבירה מינוס - יש בה בעיה מהותית מבחינתי, ברגע שאתה באמצע סמס והחלטת להוסיף נמען צריך לעבור בין כ-ל אנשי הקשר ולבחור ידנית כי המקלדת לא מופיעה ואי אפשר לכתוב אפילו אות.
אם מישהו יודע איך מצלחים לפתור את זה (גם אפליקציה חיצונית תתאים לי) אם כבר אז אולי גם לאנשי קשר  (ליד כל איש קשר יש עיגול צבע כזה. נראה לי,  שיש תבנית אבל אני לא מצליחה לעלות עליה!!!)
3. יש בטלפון בכלל מנהל משימות? אם כן לא מצאתיו.

תודה לעונים!

Swifkey, HandCent SMS, מה זה מנהל מזימות ?
09/06/2015 | 22:04
15
67
תודה ענקית, ממבט ראשון האפליקציה מעולה!
09/06/2015 | 22:38
2
80
ומנהל משימות זה מה שהיה באנדרואיד בעזרתו היה ניתן לעצור/למחוק אפליקציות, לבטל את קבלת ההודעות מכל מיני משחקים וסתם לראות כמה מקום כל אפליקציה תופסת ואיזה הרשאות יש לה...
יש מובנה במכשיר: הגדרות --> ישומים
09/06/2015 | 22:54
1
49
ואפילו מתקדם יותר - בהגדרות פרטיות אפשר גם לקבוע מה מותר
09/06/2015 | 23:36
43
ואסור לכל אפליקצייה לבצע מבחינת הרשאות.
המקלדת ברומים המעודכנים של CM בOPO היא כבר SWIFTKEY
09/06/2015 | 23:36
10
57
באופן מובנה. לא צריך להוריד אקסטרא.
היי,
10/06/2015 | 13:52
9
46
קודם כל תודה רבה.  לא ידעתי שיש אפשרות לקבוע איזו הרשאות יהיו לאפליקציה ברגע שהיא מתקנת. נשמע טוב.
עוד תהיה קטנה איני בטוחה שתוכלו לעזור בה אבל שווה לנסות.
בגדול אני מאוד מרוצה מהמכשיר אבל במהלך היומיים שיש לי אותו הוא נתקע ה-מ-ו-ן. אני מדברת על 3-5 פעמים ביום, וגם לרוב לא בעת שימוש באפליקציות חיצוניות אלא  בעת ביצוע דברים פשוטים. למשל, עכשיו הוא נתקע לי כשניסיתי להעביר תמונות בגלריה. הוא כתוב "התוכנית אינה מגיבה, האם ברצונך להמשיך לחכות או  לסגור) בציטוט חופשי. לי זה מאוד מציק. כי למרות המפרט המרשים שלו-אם הוא נתקע לגמרי בזמן ביצוע פעולות פשוטות...
אני פשוט לא מצליחה להחליט עם מדובר בבעית חומרה או תוכנה. כי אם זו תוכנה בכיף אחכה לעדכון אם זו חומרה יש לי אפשרות להחזיר/לשלוח לתיקוון.
איך אפשר לדעת אם ואיזו בעיה קיימת?  ראיתי שמובנת במכשיר הערכת ביצועים ויציבות...אבל ע"פ התוכנה הכל מעולה. אפילו שקלתי לרגעים  אם מדובר בזיוף...
זה בהחלט נשמע מוזר.
10/06/2015 | 15:18
8
51
אין אצלי במכשיר בעיות כאלה. האם בוצע עדכון תוכנה מאז רכישת המכשיר? גרסאות התוכנה המוקדמות של ה1+ סבלו מבעיות יציבות שהשתפרו עם כל עדכון (עד ללוליפופ).
תודה מדובר בגרסה 12
10/06/2015 | 19:16
7
20
את מתכוונת לCM12?
10/06/2015 | 22:16
6
40
(שמבוסס על 5.0.2). אם כן, אני לא יודע בדיוק מה הבעיה אצלך (כי אני מריץ את אותה הגירסה ואצלי תוכנות לא קורסות), אבל באופן כללי הגירסה הזו של 5 כוללת המון זליגות זיכרון (מצד גוגל) שתוקנו ב5.1. יש לOPO רומים עם 5.1, אבל הם עדיין לא רשמיים ולמען האמת - אני לא רואה שום יתרון משמעותי ב5 על הOPO. אני ממליץ בחום לחזור ל4 משהו עם CM 11 - הרבה יותר טוב (למרות הדיעה הרווחת שחדש יותר זה טוב יותר).
כן CM 12
11/06/2015 | 09:00
1
23
אני מוכנה לנסות אולי לחזור לגרסה הקודמת באמת יפתור לי את הבעיה...תוכל להדריך אותי איך אני עושה זאת?
אגב אין דרך לאבחן את הבעיה? אם היא באמת בתוכנה.. אולי איזו
11/06/2015 | 09:04
46
אפליקציה או משהו...
אני מאוד מאוד מודה לך ולחברי הפורום על העזרה
11/06/2015 | 17:43
3
27
אחרי שנתקעתי היום כמה פעמים, התיאשתי. התקשרתי למקום שממנו קניתי והם יחליפו לי למכשיר חדש זה מאוד פגע לי בחויית המשתמש ופר, זה לא ניראה לי סביר. הגלקסי S3 שלי נתן לי ביצועים טובים יותר והם בכלל לא ברי השוואה מבחינת המפרט.
אני מצטער, פיספסתי את התגובה האחרונה
12/06/2015 | 00:44
2
22
כמובן שניתן לאבחן, אני פשוט חשבתי שלא כדאי כי CM 11 ייתן לך חוויית שימוש טובה בהרבה מ12 בכל מקרה (גם בלי ה"תקיעות" הללו). רוב הסיכויים שמדובר או על בעיית הגדרות כלשהיא או על תוכנה זו או אחרת שהתקנת ומתנגשת עם תוכנה אחרת. אם בכל מקרה את מתכוונת להחליף את המכשיר, למה לא לנסות לגבות אותו לפני, לשחזר להגדרות היצרן ולראות אם הבעיה נשנית?
אני מוכנה לנסות.
12/06/2015 | 11:37
1
16
מבחינת האפליקציות שעדכנתי כולם היו לפני כן בגאלקסי S3 ושם לא הייתה הבעיה.
smart launcher pro 3
firefox
iso timer
colar note
cam scan
candy crash
hey day
handsent sms
סורק ברקודים.
אלה האפליקציות שבחרתי לגבות מהקודם ולהתקין מחדש-ניראה לך שאחת מהן מעוררת את הבעיה?
(אני קצת בספק כילא התקנתי את כולם בבת אחת מההתחלה וכן חויתי תקיעות וקריסות..(ולאחרונה את העובדה  שהמסך פשוט לא מגיב)
זה מתחיל להשמע כמו הבעיות של 5.0
12/06/2015 | 21:52
13
אני אמנם לא חוויתי קריסת אפליקציות, אבל המכשיר כן פחות "תגובתי" מאשר היה עם 4.4. אני ממליץ שוב (בחום) לשקול לחזור לCM 11.
HANDCENT SMS
16/06/2015 | 01:24
4
היי,
אז עדכון קצר-החלפתי את הטלפון בסופו של דבר.ומשימוש של כמה שעות בהחלט רואים שיפור ניכר. אפילו הסאונד השתפר!
בכל מקרה תודה על כל העזרה שלכם!
כן רציתי לשאול בקשר לHANDCENT SMS. אפליקציה שגיליתי בזכות em28. התאהבתי בממשק אבל עכשיו משומה איני מצליחה להתקינה.  אני מצלחה למצוא רק את חבילות השפות וHANDCENT ENYWHERE. אבל לא את האפליקציה...איך זה הגיוני? בכל מקרה עם יש לכם שם יותר מדויק לגירסה או קישור...
LG G3 התראה בזמן שהסוללה מלאה
09/06/2015 | 20:35
11
101
המכשיר מצפצף כל כפעם שהסוללה מגיעה ל100% טעינה...זה משגע 
יש אפשרות להפסיק את ההתראה הזאת?
זה מהמכשיר או מגירסת ההאנדרואיד 5.0?

בלילה המכשיר כל הזמן בחשמל...
אנא עזרתכם,
תודה
נייקי.
מעולם לא נתקלתי בהתראה כזאת
09/06/2015 | 22:45
2
58
אני די בטוח שהיא מגיעה מאפליקציה שהורדת, ולא מובנית במכשיר.
משהו שקשור לסוללה אולי.
אין עדיין אפליקציות על המכשיר,הוא חדש.
09/06/2015 | 23:09
1
27
חרף טענתך שהטלפון חדש
10/06/2015 | 14:17
69
אנא בידקי אם יש אפליקציה בשם Xposed installer 
אייקון כזה

זאת תופעה שגם לי קוראת
10/06/2015 | 14:45
4
59
ולפי כולם IANDRID , תמיכה של היבואן זאת לא תקלה 
אין אפשרות להפסיק אלא פשוט לנתק את המכשיר מהטעינה 
אלא התראה שתנתק את המכשיר מהחשמל 
כנראה בגירסת 5 ויכול להיות שתפתר בעידכון . 

זאת אכן התראה לנתק מהחשמל את המכשיר :( מעצבן ביותר
10/06/2015 | 17:17
3
40
ולא אין לי את האפליקציה עם הסימון שהראת.

תודה...נחכה לעידכון.
וכמו שכתבתי כרגע מותקנת גרסת 5.0 במכשיר.
10/06/2015 | 17:20
11
מצטער אך לא הראתי לך שום אפליקציה
10/06/2015 | 19:31
1
10
blzvi הראה לי אפליקציה,בהודעה הגבתי לשניכם.
10/06/2015 | 20:56
11
באיזה מטען אתה משתמש?
10/06/2015 | 22:34
2
33
שמתי לב שבשימוש במטען אחר אחר אכן הטלפון מצפצף
ואצלי זה הפסיק עם השימוש במקורי
משתמשת במטען המקורי
10/06/2015 | 22:36
17
המטען המקורי חלש מאוד
11/06/2015 | 06:22
31
אין לי בעיה שיצפצף הוא לא לוקח כסף על זה,גם לא מעיר בלילה 
"אנשי קשר עצר" - samsung g3
09/06/2015 | 20:40
6
34
יש לי במועדפים שני אנשי קשר, לאחד אני מצליחה לחייג מקיצור הדרך ומהשני לא מצליחה - ברגע שאני לוחצת על איש הקשר המסך מחשיך קצת, לא נפתח חלון עם מספר לחיוג וזה משתק את הטלפון כולו. לאחר כמה דקות ארוכות מופיע חלון "אנשי קשר עצר"
וגם ברשימת אנשי הקשר, אם אני רוצה לעדכן פרטים, לאחר שלוחצת "אישור" טופס ההזנה מאפיר ולא קורה כלום. - כל זה קורה מאתמול.

היום פעם ראשונה הופיע גם חלון עם הודעה "חנות play עצר".

מה ניתן לעשות כדי לתקן את העניין הזה?
תודה.
ניקוי ה cache של האפליקציות
09/06/2015 | 21:02
4
22
הגדרות-מנהל הישומים
לגלול שמאלה ל- הכל
לרדת אל אפליקציות אנשי הקשר והחנות
ללחוץ על כל אחד ולבחור "מחק מטמון" למטה
מחקתי מטמון, לא עוזר.
09/06/2015 | 23:31
7
מסתבר שאחרי חצי דקה בערך
09/06/2015 | 23:33
2
24
חלון המספר לחיוג לאחר לחיצה על איש קשר כן מופיע, 
פשוט לוקח זמן תגובה לפלאפון,
מה אפשר עוד לעשות? 
לבדוק כמה זכרון פנוי ואם צריך, לפנות. אם זה לא מספיק...
10/06/2015 | 00:06
1
15
אז לנקות את ה cache partition לפי ההוראות כאן.
בזהירות! בחירה לא נכונה מוחקת הכל. רצוי לגבות.
הסתדר בינתיים..
10/06/2015 | 00:27
17
פיניתי קבצים שהיו על הפלאפון, גיביתי מה שהייתי צריכה לגבות כולל אנשי קשר ומחקתי גם זיכרון RAM,
מחקתי גם את אותו איש קשר וחידשתי רשומה וכרגע המכשיר עובד חלק בלי להתקע. 

תודה רבה על העזרה 

להוריד חייגן אחר - יש כמה מומלצים
09/06/2015 | 21:17
23
אני עובד עם +Contact, אבל כל חייגן חלופי יכול להתאים.

בעיה בחנות זה קצת יותר מורכב - ממליץ בשלב ראשון לנקות את נתוני האפליקציה:
הגדרות --> ישומים (או Apps) --> חנות Google Play --> נקה נתונים.
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
אביעד מחשבים
אביעד מחשבים
Fixmart סמרטפונים
התקלקל הסמארטפון? לחץ כאן
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
14:53 | 02.09.15 קושקושית מתולתלת
09:41 | 02.09.15 אורחים בפורום
08:17 | 02.09.15 קושקושית מתולתלת
00:40 | 02.09.15 לוקסור435
12:33 | 01.09.15 Lady of the masks
01:54 | 01.09.15 wizz95
01:36 | 01.09.15 מיט מיט 100
17:52 | 31.08.15 ירושלמי 30 היחיד
18:20 | 30.08.15 אסף אמיר1
מקרא סימנים
בעלת תוכן