לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

galaxy note 3 vs lg g3
23/09/14 15:59
36צפיות
מתלבט בין שני הטלפונים הללו
אם אתה "חייב" את הפונקציונליות של הסטיילוס - קח את הנוט
23/09/14 17:28
34צפיות
אחרת את ה-LG.
הg3 טלפון חתיך
23/09/14 20:52
40צפיות
יצא לי לשחק איתו השבוע והוא פשוט נראה ומרגיש מעולה.

אבל אני לא בטוח שהוא יותר טוב מהנוט.

מצד שני, הנוט ענק ועדיף שתעקל את הגודל שלו לפני שתקנה.
º
תודה
24/09/14 01:09
5צפיות
º
מצטרף
24/09/14 09:06
9צפיות
איך שומרים בנקסוס 5 תמונה שהגיע במייל ואיפה
23/09/14 14:54
34צפיות
מוצאים אותה אחרי השמירה?
פותחים אותה
23/09/14 15:18
30צפיות
שלושת הנקודות למעלה - שמור.
היא נשמרת בגלריה בתיקיה שנקראת הורד.
º
ניסיתי לעשות זאת אך אין תיקיה הורד
23/09/14 17:10
8צפיות
בדקתי שוב
23/09/14 19:38
16צפיות
בגלריה, ליד (או מתחת) לתיקיה מצלמה יש לי תיקיה הורד...
נכון,יש תיקיה הורד אבל אין לי שמור כאשר
23/09/14 21:19
11צפיות
אני פותח תמונה.
יש "השלמת פעולה באמצעות גלריה או תמונות"
במה שאני בוחר מופיעות בצד שמאל למעלה 3 הנקודות
וכתוב  הדפסה.הגדר כ...,הגדרות משוב ועזרה.
אין שמור.
º
באיזו אפליקציה מדובר?
23/09/14 21:32
7צפיות
º
??? לא הבנתי.
23/09/14 22:31
5צפיות
יש בנקסוס
23/09/14 22:39
12צפיות
שתי אפליקציות למייל - ג'ימייל ועוד אחת.
בהנחה שמדובר באחת מהן זה צריך להופיע בלחיצה על שלוש הנקודות (בדקתי קודם).
אלא אם מדובר באפליקצית דואר שונה?
º
זה אכן באפליקציה שונה
23/09/14 22:40
6צפיות
והיא?
23/09/14 22:46
9צפיות
על מנת לנסות לחפש, אני אשמח להתקין אותה אם אני אדע איך קוראים לה...
תכנה שאני אוהב היא cloudmagic אבל אני כרגע
23/09/14 23:07
14צפיות
משתמש ב -mymail.
האם התוכנה המקורית היא gmail ?
המקורית היא ג'ימייל
23/09/14 23:11
12צפיות
אם המייל שלך הוא ג'ימייל.
º
לא אוהב אותה אבל אולי היא הפתרון לתמונות
23/09/14 23:17
5צפיות
º
אז באיזו אפליקציה אתה רוצה שאני אבדוק?
23/09/14 23:21
7צפיות
º
תודה אבל אין צורך
23/09/14 23:23
9צפיות
º
בכיף
23/09/14 23:25
6צפיות
אפליקציה טובה שתתפקד כשלט?
23/09/14 14:06
31צפיות
משהו שיתחבר למדיה פלייר קלאסיק וVLC.
החלפת מכשיר - התלבטות
23/09/14 11:19
283צפיות
שלום לכולם,

הגיע הזמן להיפרד מהגלקסי s2 ועלתה השאלה מי יחליף אותו.
המועמדים הסופיים נכון לעכשיו הם נקסוס 5, lg2 או lg3.

אני כמעט ולא משתמשת במכשיר, אם כי יכול להיות שזה בגלל שהגלקסי הנוכחי לא ממש נח והפך לאחרונה לדי איטי.
שיחות, הודעות, מיילים, ווייז, גלישה מינימלית, קצת משחקים, קצת תמונות. איכות המצלמה פחות חשובה לי, לא רואה סרטים/שומעת מוזיקה במכשיר (שוב, יכול להשתנות בגלל המכשיר).

הבנתי שהlg מומלצים, אבל לא הבנתי אם ההבדלים בין ה 2 ל 3 מצדיקים את הפרשי המחירים. 
עד כמה זה מפריע שאין ב2 אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון?
האם ההבדל בין 16GB ל32GB באמת משמעותי או שאין צורך אמיתי לשלם יותר?

נקסוס 5 - הבנתי שבקרוב יוצא ה 6, מה שיוזיל את מחירי ה5. שווה לחכות או עדיף ללכת על הlg בכל מקרה?

המכשיר הנבחר ייקנה בארה"ב, למה צריך לשים לב בעת הקנייה? (סים פתוח, בוודאי, אבל מה עוד?)

לא ממש מצאתי אתרים נוחים לקנייה של הlg, אולי גם עם זה תוכלו לעזור?

תודה וחג שמח!
יש סיכוי לערער אצלך את נקודת המוצא?
23/09/14 15:34
122צפיות
למה להחליף את הגלקסי 2?
אם החומרה תקינה, לענ"ד אין שום סיבה להחליף אותו.
איזו גרסת תוכנה מותקנת על המכשיר (הגדרות - אודות הטלפון)?
איפוס מלא למכשיר / החלפת רום - תפיח במכשיר חיים חדשים. אפשר לשאול את AD HOC כמה מסובך להחליף למכשיר הזה רום, היא עשתה זאת לא מזמן. זה מאוד לא מסובך ולא דורש התעסקות מרובה, גם לאנשים שאינם טכולוגיים במיוחד.

לשאלותייך -
אני מניח שאת כבר משתמשת במכשיר כמה שנים, האם את צופה איזשהו שינוי דפוס באופן בו את משתמשת במכשיר טלפון?
לפי הדברים שאת כותבת, אין הבדל עבורך בין ה-2 ל-3. אני לא יודע מה ההבדלים בין המכשירים, אבל לפי הדברים שכתבת המכשיר הנוכחי שלך מושלם, אז מכשיר דגל שיצא אחריו (LG G2), כמובן שיענה על הצרכים.
לשאלת נפח האחסון, זה חוזר לדפוס השימוש שלך. ב-S2 יש נפח אחסון של 16GB [יש דגמים עם 8], חלקו כמובן מוקצה למערכת ההפעלה וכ-12GB לקבצים. במידה והנפח הזה מספיק לך ואין לך שימוש בכרטיס זכרון חיצוני, למה שהדברים ישתנו?

מישהו כתב לא מזמן שכאשר הנקסוס 5 יצא, המחיר של הנקסוס 4 ירד לטווח ה-200$ ב"מכירת בזק וחיסול מלאי".
לכל מכשיר יש את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו, הן ה-LG והן הנקסוס [שגם מיוצר ע"י LG] הם "מכשירי דגל" ולצרכים שכתבת, יתאימו. השיקולים הם פער מחיר, ממשק, צורת בניה, עדכונים וכד'.

בארה"ב, לשים לב שקונים דגם בינ"ל. לא בעיה עם הנקסוס שקונים ישירות מגוגל, אבל בנוגע ל-LG אני לא יודע. לרב אפשר למצוא באמאזון דגמים בינ"ל פתוחים לכל סים.

אחרי כל זה, האם שקלת את ה-MOTO G? מכשיר בטווח מחיר ביניים שעל פניו יהיה מעולה בשבילך. אולי AD HOC תוכל לתרום גם פה מניסיונה [מסנג'ר אותה לגמריי.. ]

חוזר לנקודת המוצא -
אם ה-i9100, שהוא הגלקסי 2 תקין חומרתית, אני לא רואה סיבה להחליף אותו.....
לי נראה שזה לגיטימי לסנג'ר אותה
23/09/14 15:39
101צפיות
בכל זאת, לא כל אחד יכול להגיד שהוא החליף קרנל, ושהמכשיר עלה לאחר מכן .
º
24/09/14 16:12
4צפיות
תודה על התגובה המפורטת!
23/09/14 16:11
85צפיות
גרסת האנדרואיד: 4.1.2
המכשיר אצלי כבר שנתיים, עבר פעמיים שידרוג דרך סלקום (דרכם קניתי אותו) כי הוא המשיך לזרוק לי הודעות שאין זיכרון פנוי, למרות שהיה.
הסיבה להחליף - מהירות תגובה איטית (מכירה את המערכון המדוייק של לואיס סי קיי על מי שמתלונן על מהירות התגובה של המכשיר שלו it's going to space and back! give it a second!). וברצינות - לוקח לו יותר מדי זמן לפתוח וואטסאפ/גלריות/מצלמה/אפליקציות לא כבדות אחרות. לאחרונה גם חיי הסוללה התקצרו משמעותית.
לפני הפעם האחרונה שעשיתי עדכון תוכנה דרך סלקום, הציעו לי לפרוץ אותו לבד (וכך גם להיפטר מכל הזבל שסלקום שמה על המכשיר, בלי שתהיה אפשרות למחוק), אבל אני חששנית מדי ויוצאת מנקודת הנחה שאני אפקשש משהו בדרך.

קשה לי להגיד אם אני צופה שינוי בהתנהלות עם המכשיר - לפני שהיה לי סמארטפון לא הייתי חושבת בכלל שאני צריכה גישה למייל דרך המכשיר, אז מי יודע אילו עוד שינויים יביא איתו מכשיר חזק יותר שזמן התגובה שלו סביר יותר. 
כן מפריע לי שאני חושבת שמונה פעמים לפני שאני מתקינה אפליקציה, בגלל המחשבה של כמה היא תאט את המכשיר, ואם מדובר באפליקציה גדולה, אני נמנעת מראש מלהתקין אותה. חבל.

לא חשבתי על המוטורולה עד עכשיו, אעשה סקר שוק קטן

ושוב תודה 
בדיוק לאור מה שתארת ואחרי נסיון
23/09/14 17:31
68צפיות
עם יותר מ S2 אחד , אני לגמרי מצטרף לגבי . בהשקעה של 120-150 ש"ח ( או שעה של עבודה עצמית ) תוכלי לשדרג את מערכת ההפעלה של המכשיר לאחת רזה ומוצלחת יותר , שלמעשה תייצר לך מכשיר חדש . לדעתי - לפני שמשקיעים 1000 ש"ח וצפונה בברזל חדש , שווה לשקול את האופציה הזאת .
תודה גם לך
23/09/14 20:59
44צפיות
לפני שמדברים על שדרוגים עצמיים וכו' - כשקראתי על זה בעבר, ראיתי שצריך כבל שמחבר את הטלפון למחשב, ואין לי אחד כזה. 
אפשר גם בלי, או עדיף לתת את המכשיר למישהו אחר שיעשה את זה?
Textbook situation
23/09/14 20:54
69צפיות
רום של מפעילה.
מכשיר ש"עבר שדרוג" אבל ייתכן כי "השדרוג" לא כלל מחיקת קבצי log, איפוס נתונים במחיצות שלמשתמש הפשוט אין גישה אליהן וכד'.

קודם כל, כבר הוצאת סכום נאה עד מופרז על המכשיר עצמו וייתכן גם עבור תענוג "השדרוג".
מההודעה הפותחת עולה שאת לא מתכננת לקנות את המכשיר בארץ, אבל - כלל ברזל הוא - מכשיר, לא קונים דרך המפעילות.

לפני שאת מוציאה 1,000 ש"ח ויותר, השקיעי קצת זמן בלהחיות את המכשיר שלך.
אשלח לך מאוחר יותר מסר הכולל מידע על החלפה עצמאית של מערכת ההפעלה של סלקום למערכת בטוחה מאוד. אין מה לחשוש. השלבים מועטים מאוד, ונקודת ההנחה שתפקששי משהו שגויה
אני מאוד קצר בזמן עכשיו, אפנה אותך גם לדיון אודות ביצוע גיבוי לתכנים שכעת על המכשיר [ושוב, תודה ל-AD HOC, זה דיון שהיא פתחה].

לאחר התקנת ה-ROM [לא להיבהל מהמונח!] את כבר לא תשקלי אם כן להתקין או לא להתקין.
בנוגע למצב הנוכחי של חוסר זכרון, יש פתרון מהיר. #9900#* בחייגן, בחירה באפשרות השניה (אני חושב) וניקוי קבצי LOG, חפשי מידע על הפתרון הזה ברשת ואף בפורום הזה.
השינוי בין המכשיר המצויין (לא פחות! לענ"ד מתאים ל-70% מהאוכלוסיה בלי להניד עפעף) למכשירים אחרים יתבטא בעיקר בכל מיני "פיצ'רים". כמו קורא תביעות אצבע, 'להעיר' את המסך ע"י נקישה כפולה עליו, קורא בקפה שהמכשיר זה עתה הכין ויתר פיצ'רים. הדבר היחיד שאני חושב עליו שיכול להיות יעיל, זה NFC, שהוא כמעט ללא שימוש בארץ.
אולי, תמיכה בדור4 הוא שיקול עבורך, אינני יודע.

בנוגע לMoto G, יש מספר גרסאות של המכשיר.
דור "ראשון" בעל שתי גרסאות שונות [אחד 'רגיל' ואחד תומך LTE וכרטיס זכרון].
דור "שני", שדרוג של הדור "הראשון" ה'רגיל'.

אשתדל לכתוב תגובה נוספת מאוחר יותר הלילה..
º
23/09/14 20:58
11צפיות
º
לא שכחתי, אך כנראה לא יקרה הערב. יש לי מחויבויות קודמות
24/09/14 01:57
20צפיות
º
2 בלילה זה כבר לא "ערב"
24/09/14 09:40
18צפיות
תראה, כשלפעמים המציאות גוררת פעילות של 24+ שעות רצופות...
24/09/14 11:41
39צפיות
כבר אין ממש כינויים לנקודת זמן מסויימת. הרגיש כמו ערב, אז ערב.
º
אני לא יודע אם לקנא או לרחם ש-2 בלילה מרגיש כמו ערב
24/09/14 18:21
10צפיות
º
אין בעיה, בלי לחץ חג שמח!
24/09/14 11:58
12צפיות
שלב ראשון, גיבוי...
24/09/14 14:13
41צפיות
הדיון המדובר:
לפני התקנת הHelium, ובמידה ו-Samsung kies אינה מותקנת על המחשב שלך, תורידי את הקובץ הזה -
זה קישור ישיר להורדה. הקישור נלקח מהעמוד הזה:

כאשר מגבים את התכנים על המכשיר זה מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות:
1. מידע של יישומים - למשל, רשימת יעדים אליהם ניווטת, הגדרות של יישומים, שיאים של משחקים וכד'.
2. מידע שלא קשור ליישומים - למשל, תמונות.

תמונות וקבצים מעין אלו (תיקיית ההורדות וכד'), פשוט מעבירים להתקן אחר [מחשב, DOK וכו'].
מידע של יישומים, כאן נכנסת Helium לתמונה, מידע בדיון אליו הפניתי.
אישית, הייתי נמנע מלגבות את כל היישומים אלא רק מה שחיוני עבורך. על-פניו המכשיר שלך מלא ב"Bloatware" או "crapware" ואם תעבירי את היישומים ע"י הליום, ייתכן כי חלק מהדברים שהצטברו יעברו ולכן הייתי נמנע.

עם זאת, ברור מאליו שתרצי להעביר את היסטוריית המסרונים [אפשר עם הליום או עם היישום הזה - https://play.google.com/store/apps/details?id=com....], את הWhatsApp [מפנה שוב לדיון שבקישור בראש ההודעה], אולי יומן שיחות ודברים מעין אלו.

יש לשים לב כי יישומי מערכת, ייתכן ותהיה בעיה לגבות. יישומי מערכת הם יישומים שהיו במכשיר כאשר הדלקת אותו בפעם הראשונה. למשל, אפליקציית הפתקים של samsung. בעבר הרחוק ניסיתי להעביר מידע ממנה למכשיר סמסונג אחר, לא הצלחתי. זה לא אומר שזה בלתי אפשרי, זה פשוט אומר שזה לא היה מספיק חשוב להתעכב על זה...

אחרי שאת עושה גיבויים לדברים שאת רוצה, מגיע השלב של החלפת ה-ROM של סלקום במשהו אחר. אשלח מתישהו מסר בנוגע לזה.
אחרי ההתקנה, משחזרים את המידע וזהו.
º
בדיליי קצרצר, נשלח ה
28/09/14 00:18
1צפיות
מסתבר שהמכשיר יותר חכם ממה שחשבתי
23/09/14 21:02
68צפיות
כנראה שהוא שמע על כתיבת ההודעה הזו, והיום הוא בדיליי גדול מהרגיל (גם בכל הקשור לרשת - קבלת מיילים, וואטסאפ וכו' - הכל באיחור, וכשכבר מתקבל משהו, אני לא תמיד מקבלת התראה, וגם בזמן תגובה ללחיצות/כניסות לאפליקציות)

ויקום המלפפון...
בתור משהו לטווח הקצר
24/09/14 14:15
36צפיות
נסי את ההוראות שכתובות כאן -
זה אמור לפנות לך מקום בזכרון המיועד ליישום [הגדרות מערכת --> יישומים. את תראי בתחתית המסך כמה שטח פנוי יש. תעיפי מבט לפני ואחרי].
אמנם לא בטוח שזה יגרום למכשיר להגיב מהר יותר, אבל בוודאי שזה לא יזיק.
הי
24/09/14 16:11
32צפיות
תקשיבי להם - הם בחורים חכמים

ה-S2 אחלה מכשיר. אם לא ממש מתחשק לך מכשיר חדש רק לשם החדש - החלפת רום תפיח במכשיר חיים חדשים, בטח לעומת רום של מפעילה.
כשאני החלפתי רום, הדבר שלקח לי הכי הרבה זמן היה הגיבויים כי לא רציתי להעביר סתם טונות של מידע ועברתי על הכל כדי לגבות רק את מה שבאמת היה חשוב.
כל עוד תקפידי לעשות ב-ד-י-ו-ק מה שכתוב בהוראות - זה ממש חתיכת להחליף רום.
נראה לי שהחלק הכי קשה זה לבחור רום טוב אבל את בידיו האמונות של G Gabi אז אני לא דואגת

אם יש לך שאלות - אני פה בסביבה או במסרים.

בהצלחה ושנה טובה, שנת התחדשות והצלחה (הלכתי למטבח להכין קינוחים לארוחת החג)
עברתי מהפך מאייפון לגלקסי... האם יש בגלקסי
23/09/14 10:19
62צפיות
"נקודת גלישה חמה"...  או איך שקראו לזה באיפון?
או, האם ניתן להפעיל עם המכשיר רשת WiFi שניתן להתחבר אליה עם מחשב?

הגדרות - חיבורים - רשתות נוספות - קשירה ונקודה חמה
23/09/14 10:22
194צפיות
תתחדש וברוך הבא, אבל להבא בבקשה תשרשר את ההודעות שלך אחת לשנייה .
בטעות נמחק האייקון - איך מחזירים?
23/09/14 10:12
35צפיות
רכשתי אפליקציה ובטעות נמחק האייקון שלה.  אני רואה את האפליקציה במנהל הישומים, וגם יכול לפתוח אותה משם.
איך מחזירים את האייקון למסך?
מדובר בגלקסי 5S
תודה

"מנהל היישומים" הכוונה "מגירת האפליקציות"?
23/09/14 10:15
38צפיות
שאתה נכנס אליו על ידי לחיצה על הכפתור הימני ביותר במסך הבית? אם כן, אז לחיצה ארוכה תאפשר לך לשים את קיצור הדרך על אחד ממסכי הבית.
º
הצלחתי, תודה
23/09/14 11:31
10צפיות
תיקון מסך לנקסוס 5
23/09/14 08:54
38צפיות
הטאץ עובד

למישהו יש המלצה על מעבדה + עלויות
או מדריך לתיקון עצמי + עלויות

מאינפורמציה שנמסר לי במעבדת שרות
23/09/14 16:09
40צפיות
החלפת מסך לנקסוס 5 עולה כ 850 שקל .
הטאץ' והמסך הם יחידה אחת במקרה זה
אני מכיר את nextlab באזור התעשיה החדש של נתניה

הכי זול בזאפ זה ב iphonelabs
26/09/14 16:36
7צפיות
מחפש תוכנת גיבוי טובה לנקסוס 5, והקלטת שיחות על הדרך
23/09/14 05:02
34צפיות
כבר הורדתי את הליום, לקח לי קצת זמן והתעסקות עד שהיא הסכימה לקבל את העובדה שיש לי רוט ושהתוכנה שהם מתקינים על המחשב (שעוד לא הבנתי למה היא טובה) מתקשרת, אבל מילא, זה כבר מאחורי.
בינתיים אני רואה שהיא מגבה אפליקציות, נתוני אפליקציות, ואת הסמסים. מה שאני לא רואה זה התייחסות לאנשי הקשר (ניחא, מגובה לגוגל) לתמונות (ניחא, מגובה לדרופבוקס), להקלטות למיניהן ולהגדרות המכשיר, למרות שהיא כן ביקשה גישה לקרוא את כל אלה. בנוסף, היא בכלל לא מוכנה לגבות את הדרופבוקס, את ה Xposed installer, את ה XPrivacy ועוד שתי אפליקציות שפחות מעניינות אותי ומראה את כל אלה כ Backup Disallowed.
אז אמנם רוב הדברים כשלעצמם אינם Deal breaker, אבל אני מרגיש שכולם ביחד כבר יוצרים כאב ראש חדש במקום זה שהגיבוי בא לפתור.
אז השאלה שלי היא: האם יש אפליקציה שאפשר פשוט לגבות איתה את המכשיר במלואו? פשוט לעשות Image כמו שעושים להארד דיסק ובמקרה אסון אפשר פשוט לשפוך אותו על מכשיר אחר? לחלופין, מאחר ופתרון כזה מחייב שחזור למכשיר זהה למקורי, האם יש תוכנה שפשוט כן מגבה הכל?

ולנצלו"ש העצמי: קראתי הרבה על מגבלות הקלטת השיחות שלא דרך הספיקר באנדרואיד בכלל ובנקסוסים בפרט, קראתי גם ש CallRedorder מסוגלת (עם או בלי Alsa Mixer, לא לגמרי ברור) לעשות את זה. השאלה היא האם אכן כך הדבר? או האם יש תוכנה אחרת שתדע להקליט שיחות כמו שצריך?

נקסוס 5, אנדרואיד 4.4.2 (למרות שאני באמת צריך לטרוח לבטל את ה Xposed ולעדכן אותו ל 4.4.4 כשתנוח עלי הרוח), BL פתוח, עם רוט, רום סטוק, קרנל סטוק.

רוב תודות לעונים.
אם יש לך רוט, אז אפשר לעשות גיבוי עם Titanium Backup
23/09/14 06:40
34צפיות
רק שים לב שאסור לשחזר אפליקציות מערכת (וזה אומר גם גיבוי אנשי הקשר על ידי גיבוי של Contacts Storage), ושיש אפליקציות שלא מסוגלות להתמודד עם שיחזור הנתונים בצורה טובה. כמובן שהיא מחייבת גם רוט על מכשיר היעד .

לגבי הקלטת שיחות לנקסוס אין לי מושג.
בודאי עם cm-recovery
23/09/14 12:02
30צפיות
שליחת סמסים מחו"ל
23/09/14 02:54
36צפיות
אני מחפשת דרך לשלוח הודעות סמס מארה"ב לפלאפונים פשוטים (שאין להם חיבור לאינטרנט) בארץ. ואם אפשר גם לקבל חזרה, בכלל טוב.
מכירים איזשהי אפלקציה טובה לעניין?
תודה
SMS הוא שרות של ספק הסלולר
23/09/14 15:47
33צפיות
כמו שרות החייגן והדיבור .לא שייך לענין חיבור לאינטרנט.
אם אתה יוצא עם הסים של ספק הסלולר שלך כאן בארץ ומתחבר לספק אמריקאי אתה תשלם עבור ה SMS 
וזה לגמרי לא זול ,התעריפים מופיעים באתר הספק הסלולרי שלך 
כך לדוגמא ספק -גולן SMS יוצא כשקל להודעה ,ואם זה יהיה MMS או תוסיף תמונה התעריף יהיה הרבה יותר.
והבהרה נוספת גם דקת שיחה עולה אותו דבר .
SMS נכנס הוא ללא עלות.
אולי עדיף להצטייד בסים מקומי בארה"ב העלות הכוללת תהיה הרבה יותר זולה.

שאלה על ווטסאפ
22/09/14 19:19
58צפיות
כאשר אני מחליף סים בטלפון הנייד הווטסאפ ממשיך לתפקד למרות שהמספר הוא מספר אחר. למה בדיוק מחובר הווטסאפ? לחשבון הגוגל? למכשיר עצמו?
למספר שלך
22/09/14 20:43
47צפיות
אבל זה שהחלפת סים במכשיר- הוואטס אפ לא מזהה את זה.

אם תנסה להתחבר עם המספר שלך למכשיר אחר- אז סביר להניח שהווטאס אפ במכשיר הקודם יתנתק (כי אפשר להפעיל כל מספר על מכשיר אחד רק).

לצורך העניין יכול להיות לי במכשיר סים שהטלפון שלו הוא 052-2225555 אבל את הוואטס אפ אני אפעיל על מנוי אחר 052-3335555 (כלומר הקלדתי במכשיר את הקוד שקיבלתי למספר השני שלי, אבל על וואטס אפ שנמצא במכשיר הראשון שלי).
תופעה מעצבנת בנקסוס 5 בהוצאת שיחות
22/09/14 18:30
50צפיות
ערב קריר לכולם,

מאתמול מתרחשת תופעה מעצבנת במיוחד בנקסוס שלי. כשאני מנסה להוציא שיחה, המכשיר מחייג לאדם האחרון איתו דיברתי. הוא לא רק מציג 'בטעות' את שם איש הקשר הלא נכון אלא אשכרה מחייג אליו.
בהתחלה חשבתי שלחצתי בטעות על שם לא נכון אבל אח"כ ניסיתי להוציא שיחות מתוך אפליקציות שונות ( וייבר, וואטסאפ) והנקסוס מתעקש לחייג לאיש הקשר האחרון איתו דיברתי.
אחרי כמה נסיונות מורטי עצבים זה מסתדר.
מישהו מכיר ויכול לייעץ לי מה לעשות בנידון. אנשים חוזרים אלי ושואלים מה רציתי ולמה ניתקתי :/
משתמשת חדשה בגלקסי 5 - כמה שאלות, לבעלי סבלנות בלבד... :)
22/09/14 14:14
93צפיות
היי, יש לי כמה שאלות כמשתמשת חדשה ורגילה... (עברתי מגלקסי 4 ל-5)

1) לפעמים המכשיר משמיע את הצליל שיש כשמתקבלת הודעת SMS או מייל , אבל כשאני מסתכלת עליו אין שום מייל/הודעה שהתקבלה! גם לא בחלון ההתראות... קצת הזוי... למישהו זה קרה גם? מה זה יכול להיות?

2) במסך הנעילה, למה קיצור הדרך היחידי שמופיע הוא של המצלמה בלבד? בגלקסי 4 היתה אפשרות להגדיר את האפליקציות הרצויות במסך הנעילה, כמו טלפון, וואצאפ, הודעות וכו'. כך זה גם היה מראה לי את ההתראות שיש בכל אפליקציה (אם היתה שיחה שלא נענתה, או התקבלה הודעה וכו').
יש דרך להחזיר את זה? או אפליקציה שמאפשרת?

3) בגלקסי 4 הייתי נכנסת ל "יישומים פעילים" ושם היתה לי לשונית של RAM , ואפשרות ל "ניקוי RAM". לאן זה נעלם בגלקסי 5, והאם יש צורך בכלל בניקוי RAM מידי פעם? (בגלקסי 4 ניקיתי מידי פעם כי הייתה אופציה, עכשיו אין אופציה כזאת במסך של "יישומים פעילים").

תודה למי שקרא ולמי שיענה... 
כמה תשובות
22/09/14 18:55
64צפיות
1. האם הפעלת את האפשרות של קבלת חיווי על משלוח סמסים (Delivery confirmation)? אם כן, אז זו הבעיה - אצל סמסונג גם ההודעה של "הודעה התקבלה" גורם לצלצול של הודעה נכנסת אצל השולח. טימטום, אבל אין יותר מדי מה לעשות לגבי זה (חוץ מאשר להשתמש באפליקציה אחרת).

2. ככה . ברצינות - אצל סמסונג אפשר לשים ווידג'טים על מסך הנעילה רק כאשר אין אבטחה. הפיתרון - אפליקציה אחרת.

3. באנדרואיד לא צריך לנקות זיכרון RAM, מקסימום לסגור אפליקציה סוררת שלא נסגרת בעצמה. יותר טוב שסמסונג הורידו את האפשרות הזו.

שאלה קטנה - באמת היו כל כך הרבה שיפורים מה-S4 שהיה משתלם לשדרג?
לגבי ניקוי ה RAM נתת להם קרדיט שלא בצדק
22/09/14 21:03
48צפיות
לחיצה קצרה על המקש השמאלי למטה מעלה את רשימת האפליקציות הפתוחות ב RAM
עם אפשרות ניקוי לכולם או לפי בחירה
נראה לי שזו הפעם הראשונה בהרבה זמן
22/09/14 21:10
49צפיות
שאמרו שאני נותן יותר מדי קרדיט לסמסונג .
º
התעדנת
22/09/14 21:29
14צפיות
אפליקציה לבדוק את הGPS
22/09/14 14:09
36צפיות
אני מכיר את האפליקציה הזו
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
אבל יש עוד אפליקציות שעושות דברים כאלה אבל שיש יותר פירוט איזה לווינים?
הפלאפון שלי רואה גם את של הרוסים אבל בגלל שהוא רואה מלא לווינים אני לא רואה את כל הרשימה. ושמעתי שיש גם לווינים סיניים אז מסקרן אותי אם יש אפליקציה שיש בה רשימה של יותר לווינים ומי הפלאפון קולט וכמה חזק

תודה!!!
הגדרות אודיו שמתאפסות/משתנות לבד
22/09/14 13:50
24צפיות
יש לי מכשיר Samsung S4 Active.
מערכת הפעלה 4.2.2.
לא בוצעו שינויים (רוט, צריבה של רום וכד'...).

שמתי לב שהגדרות אודיו / קול שאני מגדיר במכשיר מתאפסות כל כמה זמן. נתקלתי בזה פעם או פעמיים בעבר וגם היום זה קרה לי שוב. לא שמתי לב לתדירות קבועה (אם זה כל חודש, או כל שבוע, או סתם ככה בצורה רנדומלית).

שעון מעורר: מוגדרות התראות קבועות כל יום עם צלצול מסויים. היום בבוקר זה חזר לברירת מחדל (Walk in the forest alarm).
הודעות טקסט (chompSMS): מוגדר רינגטון מסויים. היום זה חזר לברירת מחדל (Whistle).
whatsapp: אותו כנ"ל, הוגדר רינגטון מסויים וחזר ל-whistle.

למישהו יש מושג מדוע זה קורה ואיך אפשר למנוע את זה?

האם הרינגטונים שמורים על כרטיס הזיכרון?
22/09/14 14:06
17צפיות
אם כן, האם אתה מוציא את כרטיס הזיכרון מהמכשיר? אם לא, תנסה לשים לב האם זה קורה מיד לאחר שאתה מחבר את המכשיר פיזית למחשב.
תשובות:
22/09/14 14:16
15צפיות
כן, הצלצולים שמורים על כרטיס הזיכרון. האם כדאי להעביר אותם לזיכרון המכשיר? אם כן לאיזה נתיב?
לא, לא מוציא את הכרטיס. אף לא.
לא, לא מחבר את המכשיר למחשב.
לא יודע אם צריך להעביר לאיחסון הפנימי
22/09/14 17:12
11צפיות
אצלי ב-S4 הרגיל זה נמצא שם (עם אותה חלוקה לתיקיות - Ringtones, Notifications, Alarms) ולא קרה לי שהצלצולים נעלמו. מצד שני, על המכשיר הקודם שלי הרינגטונים היו על כרטיס הזיכרון, ולא זכור לי שהיו בעיות כאלה.
ועוד קטע מוזר:
22/09/14 17:26
14צפיות
דווקא הצלצול טלפון עצמו, לא זכור לי שהוא התאפס וחזר לאיזושהי ברירת מחדל.
וגם הצלילים של הרינגטון, יחד עם שאר הצלילים, נמצאים על כרטיס הזיכרון.
לא יודע... בכל אופן כרגע בתור שלב ראשון העברתי את הכל לזיכרון הפנימי של המכשיר. נראה מה יהיה בעתיד...

אשמח לעזרה, אני מחפש אפליקצית הקלטת שיחה דו צדדית
22/09/14 13:42
49צפיות
חינמית וטובה...יש חיה כזו?

כל מה שמצאתי ... לא עבד טוב.
מצאתי את זו- mp3 call recorder , מה דעתכם?
22/09/14 14:01
37צפיות
וגם זו, Call Recorder lovekara מי עדיפה לדעתכם?
לאיזה מכשיר ?
22/09/14 14:13
35צפיות
אם אתה עם סוג כזה או אחר של גלקסי יש את Galaxy Call Recorder
עובד אצלי נהדר על S4 .
º
אני עם moto g gpe, אנדרואיד 4.4.4
22/09/14 14:18
21צפיות
נו, לאף אחד אין הצעה
22/09/14 19:27
23צפיות
לאפליקצית הקלטה שעובדת?
º
תנסה את ACR
22/09/14 19:38
16צפיות
כתוב לי "המכשיר שלך אינו תואם לגירסה זו"
22/09/14 20:18
30צפיות
יש את הגרסה הלא חינמית, אבל אין לי איך להתקין אותה.
º
תנסה להוריד את הapk למכשיר
22/09/14 20:46
13צפיות
תודה, בדקתי, האפליקציה לא מתאימה ל-motog 4.4.4 , רק
22/09/14 21:29
32צפיות
ל-4.3 .מאיפה אני מוריד את ה-apk?
º
מגוגל
23/09/14 06:25
11צפיות
º
אני עובד עם record my call על note 3 עובד מצויין
24/09/14 10:17
12צפיות
דעתי זה קשור גרסת האנדרואיד , איזו גרסת
26/09/14 16:34
14צפיות
אנדרואיד יש לך?
ניסיתי אותה והיא לא עובדת אצלי

.
גירסה 4.4.2
26/09/14 17:29
4צפיות
היתה תקופה שזה לא עבד ונשמע רק צפצוף , לאחר עדכון כלשהו בגירסה ( הגיע משמיים)זה התחיל לעבוד מצויין..
אצלי זו הגרסה האחרונה 4.4.4, אני מניח שעוד לא עשו
26/09/14 18:03
6צפיות
התאמות לגרסה הזו, מבאס.
זה עובד לך לשני הכיוונים?
º
כן לשני הכוונים ברור וחזק
26/09/14 20:31
5צפיות
º
תודה רבה, אני אנסה אותה שוב, נקווה שתעבוד גם אצלי
26/09/14 20:34