לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.

עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?

אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.

כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!

לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,

כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.

אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 

* נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא

רונן.

º
רק אני לא התלהבתי מאינבוקס?
17/11/14 09:30
90צפיות
º
לי אין את זה, אבל אני מכיר עוד אנשים שלא מסתדרים עם זה
17/11/14 09:32
37צפיות
º
מסרר לי את המייל שלך ואשלח לך אם אתה רוצה לנסות.
17/11/14 09:55
29צפיות
אין לי כי לא ביקשתי, אבל תודה
17/11/14 10:00
61צפיות
ניסיתי להכניס את כל מה שהיה לי להגיד לכותרת, ו"לא רציתי את זה כל עוד זה סוג של גירסת בטא פומבית" לא בדיוק נכנס לשורת הנושא .

אני בכלל לא הבנתי איך זה אמור לעבוד או איך זה אמור לשפר משהו בשימוש במייל שלך. מהמבט החטוף נראה שזה מסתמך על הקטגוריות, שביטלתי בערך מהרגע שגוגל הכניסו את השטות הזו לג'ימייל.
לא רק
17/11/14 11:35
51צפיות
זה נותן לך לקבוע מועדי טיפול במייל, תזכורות, תיקיות נוספות וכו'
אני עדיין לומדת את זה
º
אל תשכחי - את "חייבת" סקירה מקיפה לגבי האפליקציה
17/11/14 11:40
25צפיות
ברור!
17/11/14 11:51
36צפיות
ברגע שאני אבין מי נגד מי שם ויהיה לי זמן לראות את הסרט
º
יש סרט?
17/11/14 12:03
14צפיות
כאן יש הסבר
17/11/14 12:08
28צפיות
חוץ מזה, כשאישרו אותי (חבריי הטובים בגוגל) קיבלתי מייל עם סרטון
הבעיה עם התכונות שיש באינבוקס עכשיו
17/11/14 12:16
63צפיות
היו קיימות באפליקציות כמו בלו מייל , מיילבוקס ועוד , עוד לפני שזה היה באינבוקס , אז זה לא הלהיב אותי יותר מידי . הדבר היחידי שאהבתי היא האפשרות לראות רכישות שביצעתי באיביי ובמקומות אחרים . כל עניין הקיטלוג ממש לא עובד לי .
אז על פניו נראה שרוב הדברים לא שימושיים עבורי
17/11/14 12:26
39צפיות
גם ככה יש לי עשרות Labels ולא מעט כללי ניתוב, ואמנם מפעם לפעם אני צריך להוסיף/לעדכן אותם, ביומיום הם מספיקים לי. האפשרות של סנוז היא חביבה, אבל אני פשוט משאיר מיילים בתור unread ומגיע אליהם כשאני מתפנה.
º
אופס, התגובה הייתה אמורה להיות ללינק של שוש
17/11/14 12:29
16צפיות
ועדיין
17/11/14 12:37
24צפיות
אם תרצה הזמנה, אני אשקול לתת לך
אנחנו לא נרצה להשאיר אותך מחוץ ללופ...
למה? בינתיים בכל השירשור הזה אין המלצה אחת על האפליקציה
17/11/14 13:10
23צפיות
והכי קרוב למשהו חיובי או נייטרלי זה "אני עדיין לומדת את זה" שלך .
º
ושוב הגבתי במקום הלא נכון
17/11/14 13:11
13צפיות
º
יש לך קטע עם זה... זה עקבי...
17/11/14 15:58
7צפיות
º
הפעם השנייה הייתה אחרי ארוחת צהריים, אז זה לגיטימי
17/11/14 16:50
10צפיות
º
אבל יום שני היום .אתה אמור להיות קל יותר..
17/11/14 17:17
7צפיות
º
היית מצפה, אבל עם כמויות השמן בבישול, זה לא המצב
17/11/14 18:14
5צפיות
º
מאד התאמצתי לתת לזה צ'אנס..עבר לי אחרי 24 שעות
17/11/14 09:35
29צפיות
ממש לא רק אתה, אני גם לא התלהבתי מזה, והאמת גם אין לי שימוש
17/11/14 09:49
60צפיות
בזה כל כך, הג'ימייל שלי לא משמש אותי לכלום.
יש לי חשבון ארגוני מעבודה הקודמת שאני משתמש בו כבר 5 שנים, אז כמעט ואין לי שימוש בג'ימייל,
הוא בעיקר הגיבוי של הארגוני (מקבל את כל הדואר בforward אוטומטי).
גם אני לא התלהבתי . ניסיתי לאהוב , אבל ...
17/11/14 11:02
40צפיות
השתמשתי במשך שבוע וחצי אבל כל הקטע הזה של קיטלוג פשוט לא מתאים לי . אני בכלל משתמש ב-Mailbox של דרופבוקס . היא קצת מוגבלת אבל לשימושים שלי היא טובה לרוב ויש לה כמה פיצ'רים נחמדים מאוד. 
מזעזע, וזה עוד בעדינות. חלק מהנסיון של גוגל לשלוט לנו בחיים.
17/11/14 11:51
56צפיות
נתתי לזה צ'אנס שבוע שלם (הרבה יותר מדי) והעפתי את זה.
º
בלומייל זו אפליקציית המייל הנבחרת שלי נכון לעכשיו...
17/11/14 11:52
27צפיות
בלו מייל טובה מאוד אבל מה שחסר לי שם
17/11/14 12:13
42צפיות
זה הממשק הנקי . אומנם לא מדובר במשהו מעיק , אבל מיילבוקס היא דוגמא טובה לממשק יותר נקי . אגב , יש קצת דיליי בבלו מייל , לפחות אצלי . תכלס הייתי שמח אם האפליקציה של אפל היתה מגיעה לאנדרואיד אבל זה לא יקרה ...
העפתי אותה לאחר מספר ימים
17/11/14 13:03
39צפיות
לא מצאתי את הערך המוסף על אפליקציית הג'ימייל הרגילה שגם בה אינני משתמש.
º
ניסיתי להשתמש, אבל עד שלא מוסיפים יישור לימין אין על מה לדבר
17/11/14 13:09
20צפיות
יש לה שני חסרונות עיקריים לדעתי
17/11/14 18:05
36צפיות
היא לא תומכת בתגים, כלומר אי אפשר לראות כמה הודעות שלא נקראו ממתינות  עד שאתה לא נכנס
והיא לא תומכת בהוספה של חשבונות שאינם גוגל.
באפליקציה המובנית של ה G2 אני מנהל גם את הג'ימייל וגם את החשבון של ספק האינטרנט
מקבל את כל ההודעות לתיבה אחת ויש לי תיוג נפרד של כמה הודעות ממתינות בכל תיבה. מאוד נוח.
אם לא יהיה לי משהו כזה באינבוקס זה יישאר בגדר גימיק שיועף בהזדמנות הראשונה שאעשה סדר באפליקציות.
אה, ואם מישהו מעוניין יש לי עוד 4 הזמנות לחלק. 

גם אני מתייגת באינבוקס
17/11/14 19:38
27צפיות
יש לי את multiple inbox (מפעילים דרך labs), וכל כוכבית אוטומטית ממויינת לאינבוקס המתאים. זה מאוד נוח. כל מייל שכבר טיפלתי בו עובר אירכוב, וככה כל מה שבאינבוקס אלו דברים מתוייגים שצריך עוד לעשות איתם משהו, ושום דבר לא נשכח. באינבוקס החדש אין אפשרות לחלוקה הזו. גם לי יש עוד הזמנות לחלק אם מישהו מעוניין.
הציעו להזמין אותי, סירבתי בנימוס... מיותר מבחינתי
18/11/14 03:36
29צפיות
כל השיפורים שלו הם בדיוק כל מיני פונקציות שקיימות (גם אם באופן בסיסי יותר) בג'ימייל הקיים וגם שם הן מיותרות לי (את מה שיכולתי לבטל ביטלתי). אני מתייחסת לתיבת הדואל, לא ליישום (לא טרחתי לנסות בכלל). אגב, הבנתי שיצאה גרסה חדשה ליישום ג'ימייל הרגיל, חלק אוהבים וחלק שונאים (אבל כמעט כולם מקטרים על האדום למעלה). לרוב השדרוגים שלהם רק לרעה אז לא טרחתי; נכון לעכשיו אני בגרסה הקודמת.
זכרון מתמלא כל הזמן
17/11/14 08:33
64צפיות
שלום יש לי אנדרואיד s3 מאורנג`, 8גיגה פנימי ו8 גיגה כרטיס זכרון.
הזכרון מתמלא מהר מדי בשבילי, התמונות והסרטונים הקצרים תופסים הרבה מקום...
אני מתלבט אם לקנות כרטיס 64/32 גיגה או פתרון דרך הענן אבל האינטרנט לא מהיר אצלי מספיק ולדוגמא שאני רוצה לדפדף בתמונות זה מראה לי אותם לאט לאט.
למישהו יש פתרון?
כרטיס זיכרון טוב רק לקבצים - מוזיקה, תמונות, סרטים וכו'
17/11/14 08:45
45צפיות
אם אתה מתקין הרבה אפליקציות אז אין יותר מדי מה לעשות חוץ מאשר למחוק אותן כדי לפנות מקום לאפליקציות חדשות.

אגב, ל-S3 אין דגם עם 8 ג'יגה איחסון. יכול להיות שאתה מתכוון ל-S3 מיני? לא שזה משנה יותר מדי, סתם זה נראה לי מוזר.
בדקתי עם אפליקציה- מה שתופס מקום בעיקר זה התמונות והוידאו
18/11/14 14:18
23צפיות
(שירים זה בכרטיס), אם יכלתי הייתי שולח לך צילום מסך שיש לי 8 פנימי ו8 חיצוני.
אני מתלבט אם לקנות 32/64 GB או לעבור לענן (הבעיה עם הענן שזה מחייב תקשורת מהירה וזמינה כל הזמן- מה שאצלי לא כ"כ עובד טוב, כנראה תקלה במכשיר....)
מה אתם ממליצים?
תתחיל עם כרטיס זיכרון גדול יותר - זה לא יקר במיוחד
18/11/14 14:40
22צפיות
רק תקנה כרטיס של חברה שהיא לא סאנדיסק, כי כרטיסים שלה לא עובדים טוב עם מכשירים של סמסונג. אני ממליץ על מוכר באיביי בשם sinceritytrading - יש לו מוצרים איכותיים במחיר טוב, והרבה יותר זול מאשר לקנות בארץ.
הכוונה "לא עובדים טוב"?
18/11/14 14:50
11צפיות
חבר שלי קנה לנוט 4 64 גיגה של סאן דיסק והוא מרוצה מזה...
למה אתה התכוונת?
לפעמים המידע נמחק/נדפק
18/11/14 16:20
14צפיות
זה לא קורה מיד, אבל קראתי על תקלות יותר מדי פעמים כדי לקחת את הסיכון הזה בעצמי.
שמעתי שסאנדיסק לא עובדים טוב עם סמסונג
18/11/14 16:21
19צפיות
אבל ב S3 היה לי כרטיס סאנדיסק 32 ועבד חלק.
כמה זמן אתה עם הS3 והכרטיס 32 של סאנדיסק?
18/11/14 16:29
14צפיות
"עבד חלק" הכוונה לא נמחקו/נדפקו קבצים?
הייתי עם הסידור הזה שנתיים בערך
18/11/14 19:44
12צפיות
החלפתי מכשיר מאז.
עבד חלק פירושו שכל המוזיקה, התמונות והסרטים עבדו כמו שצריך.
º
על אילו חברות אתה כן ממליץ אם לא של סאנדיסק?
18/11/14 17:45
9צפיות
סמסונג, קינגסטון, Transcend
18/11/14 21:25
14צפיות
יש לי ב-S4 כרטיס 32 ג'יגה של סמסונג, במכשיר הקודם היה לי כרטיס 16 ג'יגה של Transcend.
מה אתם הכי ממליצים (מבחינת סוג וחברה) מהרשימה הבאה
19/11/14 10:34
10צפיות
הנה קישור לאיביי:

או שאתם ממליצים על משהו אחר?
הקישור לא החזיר תוצאות
19/11/14 11:29
11צפיות
זה המוכר שאני ממליץ עליו. קניתי ממנו כבר לא מעט כרטיסים, וכולם היו טובים. המחירים מספיק זולים כדי שלא תהיה סיבה לא לקחת כרטיס במהירות Class 10.

סבבה אני רק מתלבט בין סמסונג לTranscend.
20/11/14 15:55
4צפיות
אאגב מאה אחוז בS3 יש תמיכה 64 גיגה, הם יעבדו טוב ביחד?
לדעתי שניהם טובים - או שתיקח את הזול יותר
20/11/14 16:01
12צפיות
או שתשווה את המהירות (התיאורטית) ותבחר על פי זה. לגבי 64 ג'יגה אין לי מושג - מעולם לא ניסיתי. קראתי על בעיות עם קבצים עם שמות בעברית, אבל אני לא זוכר מה בדיוק הייתה הבעיה והאם אפשר לפתור את זה.
אהה אז לפני שאני קונה אני רוצה לוודא שזה יתמוך בקבצים בעברית
20/11/14 17:19
260צפיות
יש מישהו שיודע  בטוח אם זה תומך או לא?
בכל המחשבים יש לי זכרונות של קינגסטון
19/11/14 12:07
11צפיות
והם עובדים בסדר גמור.
בטלפון ובמצלמות יש לי סאנדיסק והם גם עובדים בסדר גמור.
Transcend גם נחשבת לחברה טובה אבל לא עבדתי איתם.
האם יש לאנצ'ר כחול לבן?
17/11/14 07:44
35צפיות
אני רוצה להחליף את הלאנצ'ר של גוגל
ויש כמה מאות (לפחות)
האם יש איזה ישראלי שפיתח משהו סביר?
כלומר- אם, אז "משלנו"

תודה
מכשיר סמארטפון שהומלץ מחו"ל במחיר שווה
16/11/14 20:20
57צפיות
חבר'ה, מישהו כאן המליץ על מכשיר סמארטפון ,של XIAOMI שנחשבים מספר אחת היום בסין ועומדים לעקוף את אפל לפי הדיווחים..הייתם ממליצים לי לקנות? הפרטים על המכשיר והפוסט של הממליץ כאן בקישור הזה

º
מרגיש יותר מדי כמו פרסומת סמויה
16/11/14 20:32
19צפיות
לא אני כתבתי את ההמלצה אבל כן מכירה את האתר הזה. השאלה אם
16/11/14 20:38
40צפיות
השאלה אם שווה לקנות או שההמלצה סתמית.
קראתי עליו הרבה דברים טובים
16/11/14 20:51
38צפיות
אני לא יודע אם בהכרח מהמוכר שבקישור הזה, אבל יש לו דירוג גבוה. אני הייתי קורא קצת חוות דעת על המוכר לפני שהייתי קונה ממנו.
אז זהו שעל המוכר הזה ספציפית המליצו והממליץ לא עונה
16/11/14 20:59
29צפיות
לא עונה לי להודעות, וגם רציתי חוות דעת נוספת. תודה! אני אנסה למצוא בגוגל מידע. 
רמקול עובד בקבלת שיחה
16/11/14 19:33
36צפיות
בקבלת שיחה או בהוצאת שיחה הרמקול עובד באל גי גי3
º
אז מה רע?
16/11/14 20:43
10צפיות
º
איך אפשר לבטל מצב בטוח?
16/11/14 16:40
35צפיות
ממש אפשר לעזור לך ככה ...
16/11/14 20:12
35צפיות
אולי תתן יותר פרטים מהכותרת הלא אינפורמטיבית ? 
מצב בטוח הוא מכיוון שמשהו משובש בטלפון .
16/11/14 21:02
37צפיות
מציע לבצע גיבויים ,ולבצע wipe data-factory default ממסך recovery

סוללה ל-S3
16/11/14 15:14
36צפיות
צהריים טובים לכולם

אני מניח שהנושא הזה נטחן עד דק בפורום ( ניסיתי לעשות חיפוש אבל משום מה חיפוש לא עובד ...

לאחי יש Galaxy S3  והסוללה כבר מתה . באיביי יש סוללה של anker  ( חנות רשמית שלהם ) ב-53 ₪ . ידוע לי שהחברה אמינה ובכל זאת אני שואל האם כדאי לקנות ?
סוללה מקורית של סמסומג דרך "סאני" עולה 90 ₪ אבל אין להם אותה במלאי . האופציה היחידה היא לקנות את הסוללה עם כיסוי אחורי ביחד  , כאשר המחיר קופץ ל-150 ₪ שזו לדעתי גניבה .

חיפשתי קצת בחנויות פרטיות אבל גם שם אין לי באמת דרך לדעת מה מקורי ומה לא , כך שהאופציה של Anker  נראת הכי אופטימלית + די זולה .

תודה למשיבים !

לדעתי סוללה צריך לקנות *רק* ממקור אמין
16/11/14 15:26
54צפיות
כאשר היבואן הרשמי זה אחד, וחנות של יצרנית כמו Anker זה אחר. מכיוון שאי אפשר אצל הראשון (ו-150 ש"ח על סוללה וכיסוי אחורי זה שוד לאור יום), אז הייתי הולך על Anker. לא מזמן הזמנתי מהם סוללה חיצונית, ואמנם לקח קצת זמן עד שהיא הגיעה אלי, זה נבע מהשביתות בדואר ולא מעיכובים או משלוח איטי אצלם. למעשה תוך 4-5 ימי עבודה החבילה כבר הייתה בסניף הדואר המרכזי האיזורי.

יכול להיות שיש באיביי מקומות אחרים שמוכרים סוללות סמסונג מקוריות, אבל בגלל החשש שכנראה לא תדע אם הסוללה בעייתית או לא עד שזה יהיה מאוחר מדי, החיסכון הכספי (אם יהיה בכלל) לא בהכרח שווה את כאב הראש וההתעסקות.
º
תודה ! מזמין של Anker
16/11/14 15:29
18צפיות
º
תתחדש
16/11/14 15:36
11צפיות
תקלות ב-WiFi בנקסוס 5 אחרי עידכון ל-Lollipop
16/11/14 13:32
95צפיות

אני טועה, או שבעיות עם ה-WiFi בנקסוס 5 הייתה הסיבה שדחו את שיחרור הגירסא בשבוע?
אין לי מושג אבל
16/11/14 18:56
58צפיות
בעיות WIFI  היו בעיה ידועה בנקסוס 5 עוד כשיצא , לפחות אצל כאלה שדיוחו על כך .
º
הסיבה לדחיה הייתה בעיות סוללה אם אני זוכר נכון
16/11/14 19:06
33צפיות
לי יש בעיות WI FI ואני ב 4.4.4 - זה לא משהו חדש ב N5
16/11/14 21:35
42צפיות
לי יש בעיות WI FI ואני ב 4.4.4 - זה לא משהו חדש ב N5
אני רק הבאתי קישור
16/11/14 21:44
40צפיות
עם מידע שחשבתי שיהיה שימושי. אם זה לא חדש, אז תנחומי.
אם כבר הזכרנו לוליפופ.. נקסוס 4 + לוליפופ..
16/11/14 22:46
80צפיות
טוב, אז אחרי שאמרתי שאחכה לOTA שיסתובב לו ברשת, הבוקר מצאתי אותו.
כשניסיתי להתקין נתקלתי שוב ושוב בתקלה עקב שינוי קבצי מערכת (עדכון TimeZone),
היות ולא מצאתי בשום מקום איך עוברים את המכשול והבנתי שגם כאשר יגיע אליי הOTA דרך האוויר באמת, אתקל באותה הבעיה.
החלטתי לעשות את מה שאני דוחה כבר שנה בערך. איפוס מלא של המכשיר והתקנה נקיה של מערכת ההפעלה מחדש + סינון אפליקציות שאינן בשימוש באמת.

אז עשיתי את זה, הכל בוצע בעזרת Nexus Root Toolkit של WugFresh שכבר השתמשתי בה בעבר לביצוע רוט וכד'.
בגדול, הכל קרה באופן פשוט בלחיצה על שלושה כפתורים (ולחיצה של מספר פעמים על ok לאחר מילוי הוראות.)
עכשיו בתהליכי שחזור של כן הדברים, התקנות של תוכנות שאני באמת משתמש בהן, הודעות, שיחות וכד'.

בנתיים נראה נחמד, יקח לי עוד קצת זמן להתרגל לזה.
רשמים נוספים בהמשך...
נקסוס 4 + לוליפופ
17/11/14 07:17
48צפיות
התקנתי, עיצבן אותי, ויתרתי עליו וחזרתי ל... לא תאמינו, אבל חזרתי ל 4.3, שהיא בעיני הגרסה הכי "שלמה" של אנדרואיד מהזמן האחרון מבחינת חווית משתמש: ממשק משתמש מוצלח, חייגן בלי כל הצבעים המיותרים של 4.4/5, מקלדת עברית נורמאלית במקום המוטאציה שבאה עם 4.4, צבעים שקטים בתפריטים. התשלום היחיד הוא (כנראה) אורך חיי הבטריה ששופר בלוליפופ, והמיקום הקצת מעצבן של הווידג'טים במגרת האפליקציות.

עכשיו השאלה היא איך מבטלים את התזכורת האוטומאטית לעדכן ל 4.4 שקופצת לי כל הזמן.
אני בנתיים נשאר עם זו... + שאלה נוספת בענייני קרנלים.
17/11/14 10:00
26צפיות
האם החלפת קרנל מאפסת את המכשיר? לא הצלחתי להבין מהמדריכים השונים בXDA, נראה כאילו חלק כן חלק לא.
חשבתי כבר אם אני גם ככה צריך קרנל חלופי (רוט וכאלה לא עובדים אחרת), להתקין כבר אחד שגם תומך בOTG (עם כבל מתאים כמובן).
המלצות לקרנל יתקבלו בשמחה.
ואפרופו לוליפופ, Chainfire עשה רוט לרוב הנקסוסים
17/11/14 06:27
53צפיות
בעזרת כלי אוטומטי שמפעילים דרך Fastboot. היחיד שחסר זה הנקסוס 6. הבחור עובד מהר .

ראינו
17/11/14 08:49
28צפיות
בפרוצדורה הקודמת היית צריך להתקין TWRP לשם התקנת SU .
ברם במדריך הנוכחי השמיטו את התקנת TWRP  שאפשרית גם בקליק אחד  ,לא חובה ,למי שרוצה Custom recovery
לינק נוסף עם מדריך מסודר
אגב ל Chainfire היה עיקוב של יומיים
17/11/14 08:54
35צפיות
עקב קריסת ה RAID במחשב האישי שלו .
ובכלל שווה לעקוב אחריו ב Tweeter ( לא חייבים להרשם)

דרוש: רום רזה, זריז ונקי לגלקסי S2 i9100
16/11/14 13:29
151צפיות
כרגע עם FireFDS והבעלים של הטלפון טוען שהוא איטי נורא (יותר מהסטוק שהיה קודם) ולא נעים לתפעול.

משהו ממש עם מינימום פיצ'רים.

נב רק אצלי תפוז א-י-ט-י ובלתי נסבל ביומיים האחרונים?
לגבי ה-נ.ב - ממש לא רק אצלך. אתמול בשלב מסוים זה לא עלה יותר
16/11/14 13:36
70צפיות
לא מהטאבלט ולא מהטלפון, ב-3 דפדפנים שונים .
º
היתה תקלה - תוקן.
16/11/14 13:47
23צפיות
רק רומים AOSP..
16/11/14 13:42
80צפיות
CM
Slimroms
Resurrection Remix - המועדף עלי

לא חסרים..

וכן - ביומיים האחרונים, הוא די בלתי נסבל.
אתמול בערב, לכמה שעות הוא כמעט ולא היה זמין בכלל.
מצטרף
16/11/14 14:21
42צפיות
מנסיון על S1 ו   S2 הרומים הכי יעילים על המכשירים האלה היו SLIMROM .
אני התקנתי CM
16/11/14 13:48
57צפיות
עובד מעולה.
º
לא לשכוח שההתקנה היא לא דרך odin, אלא באמצעות ה-recovery
16/11/14 15:38
19צפיות
תודה על ההמלצות
16/11/14 20:43
48צפיות
האם יהיו קישורים להורדת הרומים ב-iandroid או שאצטרך לחפש ב-XDA / גוגל? iandroid נראה לי מקום אמין להורדת קבצים (מקווה להגיע לזה לקראת סוף השבוע... אולי בחמישי כשאחכה במוסך לטיפול של האוטו)
הכינותי מראש..
16/11/14 21:50
57צפיות
והgaaps האחרון
17/11/14 07:09
35צפיות
º
17/11/14 09:34
5צפיות
בתיה היתה גאה בך
17/11/14 15:05
25צפיות
תודה גדולה לשניכם על הקישורים ולגבי על התזכורת.
נראה לי שאני אנסה ראשון את ה-slim בגלל שמו...

הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/14 13:16
10צפיות
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אפליקציית סלקום אישי, שימו לב לרשימת ההרשאות
16/11/14 11:43
114צפיות
- רכישות מתוך האפליקציה (סבבה).
- הסטוריית מכשיר ואפליקציות.
- הגדרות של נתונים סלולריים (מתקבל).
- אנשי קשר / לוח שנה.  למה??
- מיקום.
- sms. למה??
- תמונות  / מדיה / קבצים.  למה??!
- פרטי חיבור wifi.
- מידע על שיחות ומזהי מכשיר. למה??
לגבי האחרון - זו בעיה גורפת בהרשאה של אנדרואיד
16/11/14 11:57
77צפיות
כי שם יש בין השאר את ה-IMEI (מזהה הציוד) וכנראה גם את ה-IMSI (מזהה הסים), ואלו הרשאות סבירות כדי שיוכלו לזהות אותך בלי שתצטרך לעשות login. כמובן שעכשיו מישהו יגיד לי שעדיין צריך לעשות login ואז ההסבר שלי יהיה לא נכון .

תראה, בגדול יש שתי סיבות לבקש יותר הרשאות ממה שצריך. הראשונה היא כמובן שרוצים לרגל אחריך, ומנצלים את העובדה שרוב האנשים לא קוראים את רשימת ההרשאות לפני שהם מתקינים אפליקציה. השינוי האידיוטי של "פישוט" ההרשאות עוזר לכותבי אפליקציות זדוניות, כי עכשיו גם אין (בעת ההתקנה/עידכון) פירוט של הרשאות ספציפיות.

הסיבה השנייה, והיא כזו שכבר נתקלתי בה באפליקציה שנכתבה על ידי מישהו שאני מכיר, היא עצלנות/טימטום/חוסר ידע. במקום לבקש רק את ההרשאות שצריך, מבקשים יותר מדי כדי שלא יהיה מצב שהאפליקציה תקרוס בגלל היעדר הרשאות מתאימות. אפשרות נוספת באותו הנושא היא שמשתמשים בכלי של גורם שלישי כלשהו (המקרה שבו אני נתקלתי - אפליקציית שיתוף מתכונים שרוצה הרשאת מיקום GPS ולא מיקום כללי, כי המפתח השתמש במנגנון פרסומות של צד ג' כלשהו).

עכשיו אתה צריך לחשוב על השאלה הקשה הבאה - האם סלקום הם יותר רעים או יותר טיפשים?
º
בטח login בwifi בלבד בדומה לאפליקציה דומה של פלאפון
16/11/14 13:10
12צפיות
º
אני נוטה להעריך שרעים
16/11/14 13:14
17צפיות
אגב, שכחתי לשאול את השאלה המתבקשת
16/11/14 13:16
41צפיות
למה אתה שוקל להתקין את האפליקציה הזו? מה רע באתר הרגיל/מותאם?
הורדתי...
16/11/14 13:35
35צפיות
נתקע בלופ שלב  הlogin    

º
האפליקציה של סלקום או של פלאפון?
16/11/14 13:37
11צפיות
סלקום
16/11/14 13:46
29צפיות
יש לי כאן  מכשיר עם סים של סלקום
גם לי זה נתקע
16/11/14 15:51
26צפיות
האפליקציה הייתה מותקנת אצלי עד לפני כמה שבועות ובפעמים היחידות שניסיתי להשתמש בה זה גם נתקע (כאילו הקשתי סיסמה לא נכונה).
בסלקום איפסו לי את הסיסמא 10 פעמים, וטענו שיש תקלה רגעית באפליקציה.

לגבי השאלה של בובו, באתר המותאם משום מה אי אפשר לראות כמה ניצלתי מחבילת הגלישה (בד"כ זה לא מעניין אותי, אבל רציתי לבדוק משהו).

אני מזהה כאן דפוס חוזר וקלוקל של סלקום.
3G watchdog, כמה דיברתי או מונה הגלישה המובנה
16/11/14 15:56
31צפיות
יעשו את העבודה לא פחות טוב מהאתר של סלקום.

חוץ מזה, עוד לא עברת לגולן ?
המנעל הולך יחף ?
כמו שרשמתי
16/11/14 17:09
27צפיות
אני אף פעם לא בודק, כי אני אף פעם לא מסיים אפילו חצי חבילה.
זה היה חד פעמי, אבל עדיין מעצבן שהנתון הזה לא גלוי.

ולגבי סלקום- אני בינתיים מרוצה מהם ומהשרות שלהם. לא רואה טעם לחסוך 20 ₪ ו"להמר" על שרות של חברה אחרת.

הייתי קרוב דווקא לעבור לא מזמן לאורנג.
אני שומר לעצמי את כל האופציות פתוחות
המידע הזה מופיע באתר הרגיל. מעולם לא ניסיתי את המותאם.
16/11/14 17:27
25צפיות
אפשר לנסות את היישום "כמה דיברתי":
º
הכי פשוט להגדיר פעם אחת את המונה Data המובנה במכשיר וזהו..
16/11/14 19:05
8צפיות
לפני כמה ימים הכלב השתגע והכפיל את נפח הגלישה
16/11/14 19:56
30צפיות
היה ג'יגה 750 עד לאותו יום, וביום אחד הגיע עוד ג'יגה 750. אני שוקל להאשים את סמסונג .
º
העברת קבצים גדולים 80MB מגלקסי 4 למחשב
16/11/14 09:22
25צפיות
º
למה לחשוב קטן, מה עם קבצים של 471 מגה?
16/11/14 10:32
14צפיות
º
אני העברתי קבצי רומים של ג'יגה וחצי
16/11/14 11:00
10צפיות
רומים של סמסונג, אה?
16/11/14 13:12
22צפיות
לא מזמן מישהו הביא לי i9305 שלדבריו "לא נדלק". במעבדה שהלך אליה אמרו שתיקון יעלה 500 ש"ח.
שאלתי אותו "לא נדלק" או "לא עולה".
היה אפשר להכנס ל-Download mode, צרבתי ריקברי PhilZ, ואז רום CM10.x (לא זוכר איזה. ה- Stable האחרון). הרום כולל ה-gapps שקל כ-250 מגה.
הרום-סטוק של סמסונג? שוקל קרוב ל-1GB.....

כל זה לא קשור לשואל, הוא לא רוצה להעביר מהמחשב למכשיר, אלא מהמכשיר למחשב.
זה בסדר, את ה-Factory image העברתי מהמכשיר למחשב
16/11/14 13:14
16צפיות
ולגבי השאלה המתבקשת הבאה - "למה הורדת קובץ של ג'יגה וחצי לטלפון ולא למחשב?", אז זה כי הייתי מחובר להוטספוט עם נפח מוגבל יחסית, ובגולן יש לי 6 ג'יגה שאני אף פעם לא מנצל על הסוף .
מחפש אפליקציית שלט רחוק לממיר
16/11/14 09:17
32צפיות
בטלפון שלי (LG G2) יש אופציה לשלוט על מכשירים בהננחה שאנו יודעי מה הדגם
לכן הוא שולט היטב בטלביזיה
האם יש אפליקציית שלט רחוק לממיר במקרה שלי של YES
או האם משהו יודע איך אפשר לאתר את הדגם של הממיר
אתה לא צריך לדעת את הדגם
16/11/14 09:22
52צפיות
אתה יכול לבנות לעצמך שלט וללמד את המכשיר את הכפתורים הנדרשים ששולטים על הממיר (יש הוראות מדוייקות במכשיר).  

ברום של יבואן רשמי אמורה להיות גם אופציה מובנית לממירים של הוט ויס.

אני האמת לא ממש משתמש באופציה הזאת. כשההתלהבות יורדת, מגלים שמעצבן להעביר ערוצים עם הנייד.
º
לשורה התחתונה
16/11/14 10:57
20צפיות
טאבלט אלקטל פיקסי.... איך מבטלים צלילי מקשים?
16/11/14 09:17
30צפיות
חיפשתי וחיפשתי , ניסיתי בקלט פלט, חיפשתי במחוות לא מצאתי, הצפצופים האלו מטריפים אותי .....   בשביל מה?! בשביל מה להמציא משהו שיוציא את הבנאדם משלוות הנפש וישלח אותו לשלוותא?! מי צריך את כל הצוויץ צוויץ פלופ פלופ האלו?!

הצילו, הצילו את הנפש השברירית והתלויה על בלי מה , שלי...
º
שכחתי להגיד... אנדרואיד 4.4
16/11/14 09:19
8צפיות
בדרך כלל
הודעה זו מכילה תמונות
16/11/14 14:48
37צפיות
בכל אופן ודאי ב NEXUS 5  בהגדרות :
sound > device  ,לבטל תגית ב touch sounds

מקלט GPS חיצוני למכשיר אנדרואיד
16/11/14 09:06
29צפיות
מישהו מכיר מקלט GPS חיצוני זול שאפשר לשים ברכב, שעובד עם מכשירי אנדרואיד?
(הGPS נדפק לי ב NOTE 3)
2 אפשרויות
16/11/14 09:13
27צפיות
הראשון דורש לצמד את הטלפון ב BT

השני עובד אוטומטית על כל טלפון בטווח שלו וזול יותר (מופיע בתגובות שלינק הקודם)

לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום