לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!

אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!

זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 

הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".

*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*

ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !

גלישה מהנה לכולם  

הנהלת הפורום 

משחק העיוותים - חידות לא פתורות
43תגובות
09/02/14 23:13
69צפיות
השרשור הקודם כבר לא קופץ והוא גם די התקפל, אז אני פותחת שרשור חדש כדי שיהיה יתר נוח.

אני משרשרת את החידות הלא פתורות כולל הרמזים.

(המשך...)
השרשור הקודם כבר לא קופץ והוא גם די התקפל, אז אני פותחת שרשור חדש כדי שיהיה יתר נוח.

אני משרשרת את החידות הלא פתורות כולל הרמזים.
המלצה לדרמה
09/02/14 03:20
136צפיות
בשעה טובה אני עומדת לסיים את עקרת הבית החשודה ורוצה להתחיל דרמה חדשה.

למישהו יש המלצה? עדיף דרמה קלילה עם סוף טוב
אני לא יודעת מה כבר ראית
09/02/14 15:53
95צפיות

אבל לאחרונה נהניתי מ-The Master's Sun שתורגמה גם לעברית:

http://asianwiki.com/The_Master's_Sun

גם Prime minister and I קלילה וחביבה, אם כי הפרקים האחרונים היו פחות טובים לטעמי. גם היא מתורגמת לעברית.

http://asianwiki.com/The_Prime_Minister_and_I

חוצמזה אפשר להיעזר באתר mydramalist שמאפשר לך לעשות כל מיני חיפושים וסינונים בהתאם לטעמך (ז'אנר, ארץ וכו'), וגם לקבל המלצות של אנשים אחרים:

http://mydramalist.com/drama/rated

צפייה מהנה!

º
ממליצה גם על The Master's Sun
09/02/14 20:09
51צפיות
9: Nine times travel
09/02/14 22:58
73צפיות
לא הייתי אומרת שהיא קלילה, אבל היא מצוינת. ממש רומנטית ומותחת ומפתיעה. אז אם לא ראית, זאת דרמה מומלץ בחום!
תודה על ההמלצות
10/02/14 08:36
77צפיות
סליחה, אתן צודקות. השאלה הייתה כללית מידי

הדרמה היחידה שסיימתי לאחרונה היא THE MASTER'S SUN. מאוד נהנתי.

איך סוכנות הכרויות סיראנו או גברת פנדה ומר קפוד? גם כשגבר אוהב לא ראיתי....

ממה שעברתי הן נראות הכי קלילות ומתאימות לצפייה גם שחוזרים סחוטים...

צפיתי בסוכנות היכרויות סיראנו ונהניתי
10/02/14 14:46
79צפיות

לא דרמה גדולה, אבל בהחלט כייפית וחמודה לטעמי :)

בפנדה לא צפיתי, אבל הבנתי שהיא עושה חשק לאכול עם כל העוגות שמראים שם...
לא ראיתי עדיין אף אחת מהן, אבל אולי תנסי
10/02/14 15:07
82צפיות
את pretty boy.. ראיתי אותה לאחרונה והיא גם קלילה יחסית. הנושא הכללי קצת מפגר לדעתי (אל תהרגו אותי ), אבל היא חמודה בסה"כ.
צפית ב- BIG ?
15/02/14 20:35
33צפיות
אני עכשיו בפרק 6 של הדרמה ומאוד נהנית. היא משעשעת מאוד
לא, לא ראיתי
16/02/14 11:55
22צפיות
תודה.

מה עושים? התחלתי עם אפס דרמות ועכשיו יש לי המון. ובינתיים גם סיימתי את עקרת הבית החשודה.

תודה על כל ההמלצות!

אגיד לך מה אני עושה
16/02/14 17:20
40צפיות
מתחילה לצפות בכל הדרמות במקביל (נגיד 3 דרמות במקביל- בסופ"ש פרק אחד מכל דרמה) וממשיכה רק עם הדרמה שהדביקה אותי למסך וגרמה לי לרצות להמשיך לפרק הבא.
ואז נשארו הדרמות האחרות שנכנסות לרשימת ההמתנה או נמחקות לגמרי עקב שיעמום.

אם אין זמן לשלושה פרקים את יכולה לסנן ולהישאר עם 2 דרמות בהתחלה (לסנן לפי שחקנים שאת אוהבת/לא אוהבת או תקציר מעניין).
º
יופי של רעיון! תודה!
17/02/14 13:45
15צפיות
CN Blue חוזרים באלבום חדש
06/02/14 12:42
97צפיות
CN Blue
CN Blue הודיעו לפני כמה ימים שהם חוזרים עם מיני אלבום חמישי בסוף החודש, ועכשיו יש עוד כמה פרטים עליו

כל אחד מהחברים כתב שירים לאלבום, ושיר הנושא יהיה שיר ש YongHwa כתב והלחין.
בנוסף - הם יקבלו תוכנית ב-SBS בה הם יבצעו שירים מהאלבום החדש וגם שירים ישנים יותר שלהם. הם אמורים להקליט את התוכנית בסוף פברואר, והיא אמורה להיות משודרת בתחילת מרץ.

שתיים מהלהקות האהובות עליי עשו/עושות קאמבק החודש, אני כבר מתחילה לאהוב את החודש הזה יותר
B.A.P מפתיעים בנתוני מכירה של האלבום
06/02/14 13:57
81צפיות
.
האמת היא שהאלבום הזה מבחינתי הוא הפתעה אחת גדולה. הפתעה טובה, אבל עדיין הפתעה (למי שמכיר אותם קצת - למשל Zelo ו Yongguk ממש שרים באלבום, Jongup מגיע לטונים גבוהים, וכו'), אבל הנה עוד קצת מידע מפתיע:

ל-Jongup יש יומולדת היום, אז כשיצא האלבום והקליפ של 1004 (ב-3.2 בקוריאה), הוא ביקש מהמעריצים שלו בטוויטר שיגיעו ל-3 מיליון צפיות ביוטוב, ובתמורה הוא הבטיח להם להעלות סרטון של B.A.B.Y (זה שיר שמוקדש למעריצות שלהם, ו baby זה גם השם של המועדון מעריצים שלהם).
בסופו של דבר הם הגיעו "רק" למיליון צפיות (שזה כבר יפה כשלעצמו בתוך 3 ימים, בעיקר בהתחשב בזה שההופעה הראשונה שלהם עם השיר היא רק מחר, וזה כבר שבר את השיאים הקודמים שלהם), אבל האלבום נמכר ממש יפה ב-iTunes.

נכון לאתמול - "First Sensibility" מדורג בעשרת אלבומי ההיפ הופ הטובים בכמה מדינות, ביניהן - מקום ראשון ביפן, נורבגיה, שבדיה וקנדה, מקום שני בארה"ב, פינלנד ואנגליה, מקום 3 בדנמרק ומקום 4 באוסטרליה.
בנוסף לזה הם נכנסו לרשימת 100 האלבומים הטובים ב-12 מדינות, ובארה"ב הם מדורגים 44.

נראה לי ש Jongup יכול להיות מרוצה מהמתנת יומולדת שלו, כי זה הישג ממש יפה בשבילם

בסוף הוא קיים את ההבטחה ונתן מתנה למעריצים שלהם סרטון ממש מתוק לשיר שמתוק גם ככה (אזהרת מתיקות), אז הנה הסרטון.
אני חייבת לציין שהמעריצות שם ממש ממושמעות ומנומסות! בארץ זה לא היה קורה

אז לסיכום כל החפירה - אני ממש שמחה בשבילם שהולך להם סופסוף, ואני מקווה שזה ימשיך ככה!

(ועל הדרך - זה אחלה אלבום והם ממש השתפרו )

מצטערת על החפירה
B.A.P קוטפים 2 פרסים היום
12/02/14 14:46
31צפיות
BAP
אז חוץ מהנתונים המרשימים הנ"ל ומזה שהם עדיין מדורגים במקום הראשון בטבלה של Hanteo וב Gaon Social Chart, הם הוסיפו היום עוד 2 הישגים מכובדים לרשימה שלהם - הניצחון הראשון שלהם בתוכנית מוזיקה (אחרי שנתיים! אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ), והם גם זכו בפרס "World Rookie Award" בטקס "Gaon Charts Awards" שנערך כרגע.

הם ניצחו ב "Show Champion" שנערכה היום, והוקדשה גם ל Valentine's Day. הנה הכתבה המלאה.

זאת לא הייתה ההופעה הכי טובה שלהם כי הם חולים (), אבל גם כשהם לא במצב הכי טוב, ההופעות שלהם עדיין אדירות!

נראה לי שהחיוכים על הפנים שלהם אומרים הכל והם גם בכו מאחורי הקלעים, איזה חמודים!

וכמו שהם הבטיחו - הם הולכים לאסוף זבל, ביחד עם כל מי שירצה להצטרף אליהם.

זה כנראה אחד הימים היותר טובים שלהם, הם קטפו 2 פרסים מכובדים באותו יום.. אני תוהה מי יותר מאושר כרגע - הם או המעריצים שלהם

בכל מקרה, שני הצדדים עבדו ממש קשה כדי שזה יקרה, אז אני שמחה בשבילם

נ.ב - אני אנסה להעלות יותר מאוחר רשימה של כל הזוכים בטקס, אם זה מעניין מישהו.

2 - Lee Jung Seok בדרמה חדשה
06/02/14 19:33
101צפיות
Lee Jung Seok לוהק לתפקיד הראשי בדרמה רפואית חדשה - Doctor Stranger. הוא אמור לשחק רופא צפון קוריאני שעובד בבי"ח בדרום קוריאה וכולם מתייחסים אליו כמו זר בגלל זה (ומכאן השם ). ובטח זה גם יסתבך עוד יותר..
ליהוקים נוספים - Park Hae Jin ו Kang So Ra. עוד לא ליהקו אף אחת לתפקיד הראשי לצידו, אז מעניין מי זאת תהיה.
הדרמה אמורה להיות משודרת אי שם באפריל, אחרי "God's Gift-14 Days".
ראיתי שבדרמבינס הביעו תקווה
07/02/14 12:57
82צפיות

שבאותה הזדמנות הוא גם ייפטר מהבלונד
º
חח אני מקווה! אני מעדיפה אותו בחום/שחור..
07/02/14 13:03
44צפיות
יש לי שתי קרציות חדשות השבוע
09/02/14 21:36
51צפיות
Wind Breeze של Park Wan Kyu  - הOST החדש של  Empress Ki. לא יודעת למה, אבל חזק חזק חזק. מזכיר לי את הקול של ג'ו ג'ין מו ובכלל מזכיר אותו עד צמרמות!

http://www.youtube.com/watch?v=acVbYY1UEVs

והירושה מ-SECRET GARDEN  - השיר  "That Woman" של Baek Ji Young

http://www.youtube.com/watch?v=oUWAcQoGdOY
Taecyoon מ-2PM הולך לתבוע ...
10/02/14 21:01
59צפיות
אנשים שהטרידו אותו מינית בטוויטר. הפעם מדובר ב-2 משתמשים שדיברו על איבר המין שלו ודברים בסגנון, והמטרה היא שהם ישמשו דוגמה למטרידים אחרים למען יראו וייראו, כי זאת לא הפעם הראשונה שהוא מקבל הודעות כאלה, וזאת גם לא הפעם הראשונה ששניהם מטרידים אותו.

לפניו סוזי מ Miss A ו Jaehyo מ Block B הגישו תביעות על דברים דומים.

האמת היא שאני איתו הפעם. צריך לטפל במטרידנים כאלה, כי אף אחד לא צריך לסבול מהטרדות כאלה ואחרות, גם אם הוא מפורסם.

וגם אם נניח שהם לא סוטים בחיים האמיתיים (אני לא מאמינה שזה המצב, אבל אני לא מכירה אותם אישית, אז ניתן להם להינות מהספק ), אנשים פשוט מרשים לעצמם יותר מדי בגלל שזה מאחורי מסך ואף אחד לא יודע מי הם

מה דעתכן?
וואו משעמם לאנשים בחיים??
13/02/14 23:17
29צפיות
האמת שנתקלתי במקרה הזה השבוע, וחשבתי שאלו שתי מעריצות שמציקות לו ולא גברים (לא ממש התעמקתי בנושא, ככה שגם לא ידעתי על מה היה כל הסיפור), וכמוך אני מסכימה, הוא עושה בשכל, גם אם הם שלחו לו הודעות בצחוק יש גבול לכל דבר, למרות שאני לא בטוחה עד כמה יהיה אפשר למצוא אותם... טוויטר אחרי הכל... לכי תדעי אם הם מקוריאה בכלל, אבל כן איך אמרת למען יראו וייראו
ישמצב שאלה בחורות,
13/02/14 23:24
22צפיות
קראתי באחד האתרים שזה בנות דווקא, אבל אני לא יודעת, וזה באמת גם לא משנה.
האמת היא שהם יכולים לאתר כתובות IP וכדומה, אז כן אפשרי למצוא אותם/אותן. אני לא יודעת איך בדיוק זה עובד אם הם/הן מחוץ לקוריאה, כי אז זה יהיה קצת בעייתי לעשות עם זה משהו מעבר.
בכל מקרה עדיין יותר קל למצוא אותם מאשר את המעריצים האובססיביים שעוקבים אחרי האיידולים ועושים דברים מגעילים אחרים.. .(שגם אותם אני לא מבינה, אבל לצערנו גם זה קיים )
ואני מקווה בשבילו שהוא ימצא אותם/אותן ויעשה עם זה משהו..
º
כן...
13/02/14 23:38
11צפיות
שינויים בקאסט - "God's Gift - 14 Days"
12/02/14 15:32
49צפיות
אז Kikwang מ Beast כבר לא ישתתף כי יש לו לו"ז עם Beast מחוץ לקוריאה.. מי שאמור לקחת את התפקיד שלו הוא Noh Min Woo, ששיחק ב "Full House 2", אבל הוא עדיין לא חתם סופית על חוזה.

לתפקיד הבת של Lee Bo Young ליהקו את Kim Yoo Bin בת ה-9. (ועדיין לא מסתדר לי איך היא ו Baro אמורים להיות באותה כיתה, גם אם הוא בגיל המנטלי שלה )

הדרמה אמורה להתחיל להיות משודרת או בסוף פברואר או בתחילת מרץ.. אין תאריך סופי עדיין.
באסה ממש חיכיתי לזה
13/02/14 23:53
29צפיות
kikwang *sob sob*
טיול מאורגן לקוריאה שיוצא בוודאות בפסח?
03/02/14 18:23
96צפיות
מישהי  יודעת/שמעה  על טיול שיוצא לפועל  בפסח?
לאשת טורס יש טיול כזה שמתאים לי בול מבחינת התאריכים אבל היום  התקשרה סוכנת הנסיעות ואמרה שאין נרשמים  ורוב הסיכויים שהטיול לא ייצא אל הפועל....
אני  מנסה בנתיים למצוא  אתרים אחרים עם התאריכים האלה אבל אין  בנמצא וזה מעצבן  
תבררי ב
05/02/14 09:51
64צפיות
explore korea
התפקדות - חודש פברואר
03/02/14 12:44
104צפיות
חודש חדש, התפקדות חדשה

שם:
רוצה להיות כרגע ב..:
עיסוק:
משהו טוב שיקרה החודש:
משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש:
מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול:
קוריאה או יפן?
סדרות או סרטים?
שחקן/שחקנית החודש:
שיר החודש:
תמונת החודש:
מסר לאומה:

*השאלון נכתב בלשון זכר אבל מיועד לשני המינים

וכמובן - אל תשכחו את המשחק למטה, יש עדיין חידות לא פתורות

שיהיה אחלה חודש!
מתפקדת
03/02/14 12:53
115צפיות
מתפקדת
שם: אלינה
רוצה להיות כרגע ב..:   מתאים לי טיול לקוריאה
עיסוק:   מורה לרוב
משהו טוב שיקרה החודש: בסוף החודש פותחת תערוכת אוריגמי שניה שלי. מוזמנים לבוא לבקר
משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש:   שייגמר לפני המשכורת
בנאדם שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול:   ג'ו ג'ין מו בלי ספק (התמונה מצורפת )
קוריאה או יפן?   קוריאה!!!
סדרות או סרטים?   סרטים. למרות שהז'אנר האהוב עלי הוא קומדיות רומנטיות וההיצע בדרמות אדיר. ולמרות שסדרה זו הזדמנות לבלות עם הדמות האהובה יותר שעות... עדיין אני מעדיפה סרטים וחושבת שהם איכותיים יותר בד"כ גם מבחינת שלמות העלילה, גם מבחינת הצילומים.
שיר החודש:   בבקשה, מה-OST של כבודו של ג'נטלמן. Nae Sarang של CNBlue
http://www.youtube.com/watch?v=8ZfAR49p48g

מסר לאומה:   All you need is love
מתפקדת!
03/02/14 13:15
125צפיות
שם: כרמל
רוצה להיות כרגע ב..: במיטה!
עיסוק: מתרגמת
משהו טוב שיקרה החודש: אפגוש חברים שלא ראיתי שנים!
מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול: Joo Won, אני פשוט
קוריאה או יפן? קוריאה
סדרות או סרטים? דרמות, ברור! עוד ועוד ועוד
שחקן/שחקנית החודש: Jung Woo, מאז Reply 1994 אני מאוהבת!
שיר החודש: The more i love you - Boohwal
איזה שיר יפה הזכרת :)
04/02/14 15:18
59צפיות
אחד האהובים עליי, ובכלל מדובר בלהקה מדהימה. למי שאוהב אותם, כדאי לצפות במיני דרמה Rock Rock Rock שמתארת את הסיפור של מייסד וגיטריסט הלהקה, קים טה-וון.

http://asianwiki.com/Rock_Rock_Rock

http://www.youtube.com/watch?v=9oWGd4ln3jk

וג'ונג וו כבש גם את לבי אני סקרנית לדעת מה יהיה הפרויקט הבא שלו. אגב, הייתי שמחה לצפות בסרט שלו מ-2008 שנקרא Wish. קראתי שהוא היה מעורב גם בכתיבת התסריט שכולל יסודות אוטוביוגרפיים. אם למישהו יש מושג איפה אפשר לצפות בסרט עם כתוביות, אשמח לקבל פרטים במסר

http://asianwiki.com/Wish_(2009-South_Korea)
מתפקדת
03/02/14 14:21
97צפיות
שם: מעיין
רוצה להיות כרגע ב: לעשות בטן-גב באיזה אי חלומי. או בדרום קוריאה
עיסוק: סטודנטית
משהו טוב שיקרה החודש: לפגוש חברים טובים שלא ראיתי הרבה זמן.
משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש: לקבל ציונים של בחינות, ושיתחיל הסמסטר
מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול: יש יותר מדי! אבל נבחר ב jung Yong Hwa כי הוא הראשון שרציתי לאמץ, אז יש לו מקום מיוחד אצלי
קוריאה או יפן? קוריאה.
סדרות או סרטים? סדרות. אני אוהבת גם סרטים, אבל התאהבתי באסיה בזכות הסדרות, וזה גם נותן לי אפשרות לבלות יותר זמן איכות עם הדמויות והעלילה.
שחקן/שחקנית החודש: Gong Hyo Jin, פשוט כי אני רואה כרגע The Master's Sun, ואני ממש אוהבת את הדמות שלה שם.
שיר החודש: צפוי, אבל בהחלט מגיע להם! (B.A.P - 1004 (Angel. מי ייתן והם גם יזכו סופסוף בתוכניות מוזיקה (אגב, אם הם זוכים בתוכנית מוזיקה/טקסי פרסים הם הולכים להתנדב איפשהו ולעשות משהו טוב לקהילה )
מסר לאומה: Always look on the bright side of life
קיווי מתגלגל לעבר השאלון!
03/02/14 22:39
103צפיות
קיווי מתגלגל לעבר השאלון!
שם: הרשמי סיון, כל השאר: סיוי, קיוי, קוימייסטר, קיסרית יפן השולטת בנתניה באצילות!
רוצה להיות כרגע ב..: תוך הסט של הדרמה החדשה של מריומה - Boku no Ita Jikan (השעות של חיי), סוף פרק 3 - ולחבק אותו! לנצח!
עיסוק: מקלידה את עצמי לצמרת בבית משפט. עבודה מסוכנת - מישהו ראה בפייסבוק את הסרטון על המכות שהלכו באחד האולמות? זה היה אצלנו! באסה שפיספסתי....
משהו טוב שיקרה החודש: פברואר? וואלה? משהו טוב. אני אשרוד בשלום את הדרמה הזאת. זה יהיה טוב. ואסיים בין 2-3 ספרים שאני קוראת.
משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש: שלג. אני מאוהבת בחורף אבל נמאס לי כבר.
מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול: פרדי מרקורי
קוריאה או יפן? יפן אתמול, יפן היום, יפן תמיד!
סדרות או סרטים? אוהבת את שתי האופציות בלי אפליה, גם יצא לי לראות באופן שווה יחסית מזה ומזה... נהנית משני הדברים במידה שווה.
שחקן/שחקנית החודש: haruma miura כי הדרמה שלו היא הראשונה שאני רואה מזה כמה חודשים.... ניסיתי להתחיל את הנסיך בעליית הגג, לא שלא נהניתי אבל אני עושה הפסקה בין פרק לפרק, אז אני בפרק 1 וחצי אחזור לדווח כשאמשיך.
שיר החודש:  השיר המדהים מאותה דרמה, בחיי שבדרמות עצובות יש את השירים הכי יפים, התאהבתי ממש מהשנייה הראשונה ועכשיו הוא כבר בלופים. היא גם שרה את שיר הנושא של סינדרלה עם מריומה אז כנראה היא עוקבת אחריו... אבל אין מה להגיד יש לה קול של מלאכים והוא מרגש כל כך!
Rihwa - 'Harukaze'
תמונת החודש: הכפילה שלי לשבוע הכפילים בפייסבוק - טיפטיפ! מהקטקטים - הידעתם שכמעט כל הסדרות ילדות שלנו מקורן באנימות יפנים? הקטקטים, מרקו, המומינים, פיטר פן, טאו טאו, הקוסם מארץ עוץ, פינוקו, המעופפים הנועזים, החתולים הסמוראים ועוד ועוד!  
מסר לאומה:  יותר נכון ציטוט שאני משתדלת לחיות על פיו:
"לא זמן מועט יש בידינו אלא שאנו מאבדים זמן רב.
חיינו ארוכים דיים והם נקצבו לנו ברוחב לב לשם הגשמת הדברים הגדולים ביותר, אם רק נכלכל אותם בתבונה עד תומם.
ואולם, כאשר הם נמוגים בגלל בזבזנות ורשלנות, כאשר אין הם מוקדשים ולו לדבר טוב אחד, הרי שרק כשקצנו דוחק אנו מבינים שחיינו חלפו מבלי שהבחנו בכך.
- סנקה -
{ מתוך הספר "על קוצר החיים" }

שיהיה פברואר קסום לכל הפורום המקסים!
מתפקדת
04/02/14 11:11
62צפיות
שם:
שלום שמי ענת
רוצה להיות כרגע ב..:קוריאה
עיסוק:עובדת בחברת כלמוביל יבואני רכב יונדאי - שזה קוריאה ומיצובישי - שזה יפן ומרצדס (שלא נחשב..)
משהו טוב שיקרה החודש:שיעבור מהר אני רוצה את הקיץ כבר
משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש:שיעבור לאט
מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול:את ג'אה מ JYJ
קוריאה או יפן?קוריאה אבל גם יפן אני מאוד אוהבת את השפה היפנית
סדרות או סרטים?סדרות
שחקן/שחקנית החודש:
Choi Jin Hyuk חתיך עולמי
מתפקדת
04/02/14 15:09
80צפיות

שם: דנה

רוצה להיות כרגע ב.. חופש

עיסוק:

משהו טוב שיקרה החודש: אולי קצת גשם בחורף הזה?

משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש: כל הדברים הרעים למיניהם...

מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול: נשאיר את זה בידי הגורל

קוריאה או יפן? רק קוריאה

סדרות או סרטים? סדרות ובגדול. קשה לי אפילו לשכנע את עצמי להתחיל לראות סרט

שחקן/שחקנית החודש: צ'ה רים! אני צופה בה בדרמה הישנה We are dating now והיא פשוט מקסימה

שיר החודש: Lee Seung-hwan – Days That I Waited, Days That Would Be Erased. שיר ישן שהתמכרתי אליו מתוך הפסקול של Reply 1994. וממש במקרה גיליתי שהזמר המבצע היה נשוי פעם לצ'ה רים...

http://www.youtube.com/watch?v=Fp2ZF36ZP0U

תמונת החודש: צ'ה רים

מסר לאומה:
והתמונה ששכחתי
04/02/14 15:20
76צפיות
והתמונה ששכחתי
צ'ה רים :)
אם מדברים על שירים יפים
04/02/14 18:14
74צפיות
השיר שבחרת מהמם. אני מסוגלת לשמוע אותו מיליון פעמים ביום. בכלל, כל הOST של Reply 1994 מלא בשירים מדהימים...
אכן, פסקול מעולה
07/02/14 12:54
27צפיות

שמשתלב כל כך יפה עם העלילה :)

הנה עוד דוגמית:

http://www.youtube.com/watch?v=SBybN0ttgfs
מצטרפת
05/02/14 15:48
49צפיות
שם: מירי

רוצה להיות כרגע: במקום חם!

משהו טוב שיקרה החודש: טוב, אתמול ראיתי בפעם הראשונה שלג, היה יפה אבל קררררררררררר אז,  מן הסתם, אני רוצה שהטמפרטורות יעלו קצת. עוד משהו שאני רוצה -  זה למצוא מספיק זמן כדי לחזור ולראות דרמות. זה לא שהפסקתי לגמרי, רק כמעט, והייתי שמחה לראות יותר.

משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש: תשלום חשבון החשמל. קצת התפרעתי עם החימום...היה נעים אבל הנעים הזה הפך ליקר...

קוריאה או יפן – יפן! זה לא שיש לי משהו נגד קוריאה, אני רואה דרמות קוריאניות וביקרתי בקוריאה...אבל אם צריכה לבחור זה רק יפן.

סדרות או סרטים – סדרות.

שחקן או שחקנית החודש. אולי אממי יוקי. התחלתי את העונה עם ציפיות גדולות מכמה דרמות ואיך אומרים כגודל הציפיות.... אומנם גם הדרמה הזאת רק "רגילה" אבל היא מצליחה להשאיר אותי עירה בניגוד לכמה אחרות.
מתפקדת
10/02/14 20:01
39צפיות
מתפקדת
שם: נעמה
רוצה להיות כרגע ב..:קוראיה? נו.. מובן מאליו
עיסוק: גננת
משהו טוב שיקרה החודש: אקנה את הכרטיס המיוחל לטיסת החלומות
משהו שאני לא רוצה שיקרה החודש: שירד לי הכסף קוראיה לא זולה
מישהו שהייתי רוצה לפגוש אם הייתי יכול: ג'ונקי וסליחה מרונה, אבל הוא באמת מסקרן אותי (יותר מבעלי ביונגי )
קוריאה או יפן? קוראיה, אבל גם יפן ממוקמת גבוה בחלומות
סדרות או סרטים?גם וגם
שחקן/שחקנית החודש: אני רואה כרגע the master's sun וכל כך אוהבת את Gong Hyo Jin. אומנם לא שרדתי את פסטה (היחידה שלא שרדתי), אבל כל כך אהבתי אותה ב thank you וגם בדרמה הזו..
שיר החודש:https://www.youtube.com/watch?v=0gf22vlr0zs החודש,השנה, בכלל nell
תמונת החודש:
מסר לאומה: לעבוד זה טוב ובריא!
משחק העיוותים
41תגובות
29/01/14 18:49
151צפיות
טוב, אז מדי פעם אני אנסה להביא לכם משחקים ופינות בידור חדשות, והפעם - משחק העיוותים.

הכללים די פשוטים - אני מעלה תמונות של זמרים/שחקנים/איידולים וכדומה* אחרי שעיוותתי אותן קצת ואתם צריכים לזהות במי מדובר.

אני חושבת שהרוב יצא די קל (אני מאשימה את התוכנה שעבדתי איתה ),...

(המשך...)
טוב, אז מדי פעם אני אנסה להביא לכם משחקים ופינות בידור חדשות, והפעם - משחק העיוותים.

הכללים די פשוטים - אני מעלה תמונות של זמרים/שחקנים/איידולים וכדומה* אחרי שעיוותתי אותן קצת ואתם צריכים לזהות במי מדובר.

אני חושבת שהרוב יצא די קל (אני מאשימה את התוכנה שעבדתי איתה ), אז לא אמורה להיות לכם בעיה

וכדי לתת לכם מוטיבציה - מי שמנחש הכי הרבה מקבל האדמה עד המשחק הבא.

וכמובן שאתם מוזמנים להוסיף עוד חידות חדשות, כנראה שאפילו תעשו עבודה יותר טובה ממני בזה

*הכוונה גם לשחקניות/זמרות וכו', אני לא מפלה אף אחד/אחת.

Hyun Bin
28/01/14 01:48
193צפיות
Hyun Bin
אף פעם לא התלהבתי מהשחקן הזה. עד שראיתי אותו היום ב-Secret garden החל מפרק 5. זהו. גאוני. כל הכבוד. הוא משחק אישה כל כך טוב. כבר הגעתי לאמצע פרק 7 ואני מתה מצחוק מכל תנועה ומכל הבעת פנים שלו.

ד"א, משום מה תמיד חשבתי שוון בין הוא הצעיר והיון בין הוא הגדול. ופתאום שמתי לב שההיפך הוא הנכון... קטע
אני התלהבתי מביני ב"סאם סון המתוקה"
29/01/14 20:50
111צפיות

אבל ב"מלכת השלג" התאכזבתי ממנו (ומהסדרה כולה) ומאז לא חזרתי להתלהב ממנו כמו קודם. אני יודעת שאני בדעת מיעוט, אבל ב"גן סודי" לא סבלתי את הדמות שלו...
וון בין נראה צעיר לגילו, אבל הוא לא יישאר צעיר לנצח! ואני מקווה ומצפה שהוא יעשה איזה פרויקט רציני (ולא עוד פרסומת). מאז "אג'ושי" ב-2010 הוא לא עשה כלום וזה פשוט מחדל!
רגע, וון בין או היון בין?
29/01/14 21:42
101צפיות
אני דיברתי על היון בין כמובן... ולא התלהבתי ממנו לא בסאם סון המתוקה ולא בסתיו מאוחר. וגם כאן הוא משחק טיפוס מעצבן   אבל כשהוא משחק את האישה בגוף של גבר זה כבר פחות מעצבן והרבה יותר מצחיק. יוצא לו כל כך טוב. הוא ממש הצליח להעתיק את הדמות הנשית שלצידו ועל זה יישר כוח לבחור.
התייחסתי לשניהם :)
29/01/14 23:06
76צפיות

כי גם את הזכרת את שניהם

מהיון בין לא התלהבתי ב"גן סודי", ולדעתי גם המשחק שלו היה מוגזם חלק מהזמן... (ושוב, אני יודעת שאני בדעת מיעוט).
ולגבי וון בין - הוא מקסים בעיניי ואני מחכה שיחזור לפנק אותנו בפרויקט חדש
º
OK וון חתיך יותר - אין ספק
29/01/14 23:19
71צפיות
º
מסכימה
29/01/14 23:21
40צפיות
שרשור
27/01/14 12:02
80צפיות
דברים שקשורים בעקיפין לפורום או שסתם לא ידעתם לאן לשרשר..
MashUpים
27/01/14 15:37
80צפיות
לבחור הזה יש כמה משאפים טובים של שירי kpop, אז הנה כמה שיותר אהבתי

1. End This War Before The Dawn (Mblaq & Infinite) : http://www.youtube.com/watch?v=ciwiZEr6_ZQ

2. Shock Back (Beast & U-KISS): http://www.youtube.com/watch?v=5IYyy8mMdJs

3. Fantastic Breath (Beast & Big Bang): http://www.youtube.com/watch?v=v0uMkhi1DzI

4. Warrior Face (NU'EST & B.A.P): http://www.youtube.com/watch?v=l94EgD5sBI0

בחלק מהם אפילו לא הייתי שמה לב שזה שירים שונים אם לא הייתי מכירה אותם..

אני ממש אוהבת את 2 ו 4.. מה דעתכם?
וואו!
27/01/14 17:57
40צפיות
זה מעולה! בתור מעריצה של MBLAQ, אני חייבת להגיד שהראשון הכי מצא חן בעיניי, אבל כולם ממש מעולים!
גקשיטל מכה שנית...
01/02/14 13:55
68צפיות
היי לכולם,
אני מניחה שלפחות חלקכם ראיתם את הסדרה "הלוחם במסכה" (שתורגמה באתר אסיה). מי שאהב אותה והסתקרן לגביה, הנה פוסט חדש שלי על הסדרה ועל הייחודיות שלה בעולם הסדרות הקוריאניות.

מוזמנים לעשות לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג ולהתעדכן ברשומות חדשות. :)
כתובות אינטרנט מצורפות:
תאית - מישהו?
02/02/14 13:04
40צפיות
שלום לכולם,

האם יש סיכוי שמישהו פה דובר תאית?
למען האמת, אני פשוט צריך לדעת כיצד כותבים שם מסוים בתאית. קצת קשה להשתמש במילונים משום שמדובר בשם, כך שאני צריך תרגום פונטי בלבד.

תודה רבה
אהמ אהמ
07/02/14 17:36
11צפיות
תשובה ממישהו?
קיסרית קי
26/01/14 15:27
150צפיות
מישהו רואה את הסדרה הזו, חוץ ממני?
בא לכם לדבר עליה?
האמת שפרשתי מהסדרה בפרק 15
26/01/14 17:35
110צפיות

השחקנים אחלה והכל, אבל העלילה לא תפסה אותי. אני עוקבת מדי פעם אחרי התקצירים, והם לא עושים לי חשק לחזור... אילו זו הייתה סדרה קצרה יותר אולי הייתי ממשיכה עד הסוף. אבל כשמדובר על 50 פרקים עם אופציה להארכה, זה יותר מדי בשבילי.

בבלוג הזה טוענים שהסדרה אולי קפצה מעל הכריש בפרקים האחרונים (ספויילר לפרק 23).

המשך צפייה מהנה :)
המ..
26/01/14 18:16
90צפיות
אני לא אובייקטיבית כאן כי בתור מעריצה של ג'ו ג'ין מו זאת סדרה חובה בשבילי. ואני מוכנה לסלוח לה את כל השטויות בעלילה וקפיצות בזמן ומה לא.
אבל בכל זאת אני חושבת שהיא מספיק סוחפת ושומרת על מתח גבוה בשביל להינות ממנה. ראית את הרייטינג שלה? עם כל פרק עולה ועולה... הם כברו עברו 20% כש המקבילים לדרמה מגרדים את ה10%

ד"א לגבי הארכה - בינתיים כל השמועות מוכחשות. הם מתכוונים להישאר עם 50 פרקים. ומספיק. זאת באמת הסדרה הארוכה הראשונה שאני רואה (מהקוריאניות כמובן) והפורמט הקצר היה נעים לי יותר. אבל שוב, כמובן, בגלל שזו סדרה היסטורית (יאנו) היא דורשת הרחבה, הרבה דמויות וכו'.

מה שאני אוהבת במיוחד כאן זה שכולם משחקים ברמה ממש גבוהה.גם הכוכבים הגדולים כמו ג'ו ג'ין מו והא ג'י וון שתמיד נותנים את הטוב ביותר שלהם. גם כל שאר הדמויות הן איכותיות מאוד.
נדלקתי במיוחד בדאנגישי שמצד אחד הוא רשע רציני ומצד שני הוא יוצר איזה חולשה כלפיו. טוב, הוא גבר נאה, זה עוזר...
והרבה מתלהבים מטאל טאל כמובן..
רייטינג לא בהכרח קשור לאיכות או לטעם אישי |ספ
26/01/14 18:37
92צפיות

כבר צפיתי בסדרות עתירות רייטינג ששיעממו אותי נורא ולהפך. האמת שכבר יצא לי לצפות בכמה סדרות היסטוריות, והעלילה כאן נראית לי די ממוחזרת ופחות מעניינת בהשוואה אליהן. אולי אילו זו הייתה הסדרה ההיסטורית הראשונה שלי, הייתי חושבת אחרת... גם כל חטיפת התינוקות מזכירה לי את ימי הטלנובלות שהשארתי מאחור. זה נראה לי די Makjang, אבל זה כנראה גם ממכר ומרתק עבור חלק גדול מהצופים :) כל אחד וטעמו...

אני מבינה מה את אומרת, כי גם לי יש שחקן אחד שאני איתו באש ובמים, ולא משנה באיזו סדרה הוא ישחק - Lee Seo jin. אני מסמפטת מאוד את ג'ו ג'ין מו - אחת הסיבות ששרדתי עד פרק 15 היא כי נהניתי להסתכל עליו :) אבל מאחר שהדרמות מרובות וזמני קצר, אני אעדיף להסתפק בקליפים ובסרטונים ולא בפרקים שלמים (אם כי גם כשצפיתי - המרצתי את הפרקים). ראיתי את ג'ו ג'ין מו גם בדרמה Bichunmoo  ובסרט "פרח קפוא", ולמרות שאת שניהם לא אהבתי, אני מעריכה אותו מאוד כשחקן וחושבת שהוא נראה מצוין :)
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
ספויילר מעלי לסדרה
26/01/14 18:38
65צפיות
בישונמו מחכה לי. עדיין לא ראיתי
26/01/14 21:28
76צפיות
מנסה למרוח את הכייף של לראות את JJM במנות קטנות. חוץ מזה, הוא כזה חתיך שקשה לראות אותו במנות גדולות. עושה בעיות דופק ונשימה
את בטח מבינה אותי
ואת מה זה צודקת לגבי החזרות של עלילה. מזל שלא יצא לי לראות עדיין דרמות היסטוריות אחרות. אבל זה הבעיה בדרמות בכלל. סרטים נוטים להיות יותר מקוריים כי הם מתומצתים. גם בגלל זה אני מעדיפה סרטים. אבל לפעמים צריך גם משהו קיטשי ומתקתק וארוך. אז הדרמה נכנסת טוב למשבצת אפילו היסטוריות
מובן שאני מבינה
29/01/14 20:47
27צפיות

אני דווקא מעדיפה סדרות, כי הסרטים בד"כ קצרים לי מדי ואני צריכה יותר זמן כדי להיקשר לדמויות. חוצמזה שהסרטים הקוריאניים (לפחות חלקם) נוטים להיות בוטים יותר וזה לא תמיד לטעמי...
איך את מסתדרת עם הזמן?
29/01/14 21:39
30צפיות
אצלי המכה של הסדרות היא שאין זמן לראות אותן. יוצא שזה או סדרות או כל שאר החיים

לגבי הסרטים, ברור שסדרות הטלויזיה הן בלי דברים בוטים, בלי דם, בלי סקס וכו' ובסרטים אפשר להתפרע ברגע שמגדירים מי הקהל שצפוי לראות. אבל יש ויש. יש סרטים בדיוק בסגנון הסדרות.
אבל כמובן, בכייף, תהני מהסדרות כל עוד את יכולה
בזכות ההמרצה
29/01/14 23:13
43צפיות

יש סדרות שאני רואה בהילוך מהיר - החל מזירוז קל ועד המרצה פראית. זה חוסך לי די הרבה זמן
אבל כמובן סדרות שאני אוהבת מאוד - אני לא ממריצה וגם מסוגלת לצפות בהן יותר מפעם אחת, ואפילו לתרגם (זה נותן לי תירוץ לצפות שוב).
עכשיו למשל אני צופה במקביל בחמש סדרות. שלוש מהן (Golden Rainbow, I need romance 3, Prime Minister & I) משודרות בקוריאה, כך שמדובר בשני פרקים בשבוע מכל אחת מהן.
חוצמזה אני צופה גם ב"מלך הדרמה" בקצב ויוה (2 פרקים לשבוע), ובין לבין גם בדרמה הדי ישנה We are dating now.
ואני גם מתרגמת את Answer me 1994.
בקיצור, אני מכורה
אכן מכורה
29/01/14 23:21
31צפיות
וגם אני
º
שרשור הודעות תפוז
25/01/14 19:30
23צפיות
|*|נפתח פורום האישה הטובה
20/01/14 16:48
27צפיות
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של הפורום לסדרה המצליחה - האישה הטובה.
אם גם אתם צופים אדוקים, אתם מוזמנים לפורום להעביר חוויות מהעונה החדשה ולהתעדכן בכל מה שחשוב.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|אקשן|הקרנה מיוחדת של סרט משובח
19/01/14 16:17
52צפיות
|*|המבקרים ברחבי העולם כבר משבחים את הסרט עטור הפרסים ומועמדויות לאוסקר "מועדון הלקוחות של דאלאס" ולכם יש עכשיו הזדמנות לצפות בו לפני כולם בהקרנה מיוחדת רק לגולשי תפוז|!|
לפרטים והרשמה לחצו כאן
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
23/01/14 09:42
37צפיות
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*|נפתח פורום ביונסה|תו|
13/01/14 15:43
19צפיות
זאת בהחלט תקופה מרגשת להיות מעריץ של ביונסה|!| הזמרת המצליחה שיחררה את אלבומה החמישי בדרך שהפתיעה את העולם כולו.
אם גם אתם מעריצים, פורום ביונסה הוא המקום לדבר ולהתעדכן בכל מה שקשור לזמרת האהובה.
דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז
12/01/14 17:10
28צפיות
התפקיד כולל:
- איתור תכנים מעניינים והפיכתם לאייטמים מושכים אשר יוצגו בעמודים  
   הראשיים באתר.
- יצירת הסכמי תוכן ושיתופי פעולה.
- ניהול שותפי תוכן, ניהול ערוצי הפצת תוכן כגון פייסבוק.

דרישות:
- ניסיון בתוכן האינטרנט, רצוי בתחום הווידאו והבידור.
- יכולת עריכה וכתיבה מעולים.
- ידע בצילום.
- שליטה בתוכנות פוטושופ, פרמייר, אופיס.
- הבנה מציינות של פייסבוק.
- יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל פה.
- יכולת עבודה עצמאית.

נא לשלוח קורות חיים למייל forums@tapuz.co.il בצירוף דרישות שכר

בהצלחה
|*|נפתח פורום Yelem תמיכה לנוער
07/01/14 16:03
35צפיות
פורום Yelem תמיכה לנוער מופעל ע"י עובדים ומתנדבים של עמותת עלם ומיועד לבני נוער וצעירים עד גיל 21.
המתנדבים נמצאים כאן במטרה להיות מקום חם ברשת, לשיתוף, התייעצות, תמיכה והקשבה. אתם מוזמנים לכתוב ולהתייעץ.
|סיר|נפתח פורום מאסטר שף
02/01/14 09:41
21צפיות
תכנית הבישול המצליחה חזרה בעונה חדשה וטעימה מתמיד. לרגל העונה החדשה פורום מאסטר שף נפתח מחדש|!| זה המקום לדבר על התכנית ולהמליץ על מתכונים:
|*| דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז |*|
31/12/13 15:11
49צפיות
התפקיד כולל:
- איתור תכנים מעניינים והפיכתם לאייטמים מושכים אשר יוצגו בעמודים  
   הראשיים באתר.
- יצירת הסכמי תוכן ושיתופי פעולה.
- ניהול שותפי תוכן, ניהול ערוצי הפצת תוכן כגון פייסבוק.

דרישות:
- ניסיון בתוכן האינטרנט, רצוי בתחום הווידאו והבידור.
- יכולת עריכה וכתיבה מעולים.
- ידע בצילום.
- שליטה בתוכנות פוטושופ, פרמייר, אופיס.
- הבנה מציינות של פייסבוק.
- יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל פה.
- יכולת עבודה עצמאית.

נא לשלוח קורות חיים למייל forums@tapuz.co.il בצירוף דרישות שכר

|*|פורומים חדשים בנושא שוק ההון
30/01/14 17:53
7צפיות
|קדימה| אתם מוזמנים לשוחח על כל מה שקשור במניות הביומד בארץ והעולם בפורום ביומד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| בין אם אתם צעירים שמתכננים לרכוש דירה להשקעה בבאשר שבע,יזמים שמחפשים להכנס לעסקי תמ"א 38 או משקיעים שמחפשים לרכוש בניין בניו-יורק, פורום השקעות בנדל"ן הוא המקום בשבילכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
אפשר להזמין אותך לקפה? |קפה|
05/02/14 13:12
6צפיות
|*|מה אתם באמת יודעים על הקפה שאתם שותים? ביום רביעי, 5.2, בשעות 19:00-17:00 עמלי מסיקה, דיאטנית קלינית ואפידמיולוגית תזונתית, מגיעה לפורום דיאטות ואורח חיים בריא לעשות לנו סדר.

|*|חלמת שרגע לפני הריקוד הראשון שלכם, שמלת הכלה שלך מתלכלכת מיין אדום? היכנסו לפורום חתונות וספרו לנו על החלומות והסיוטים שלכם הקשורים ביום החתונה ותוכלו לזכות במזרן זוגי ויסקו אורתופדי

|*|יום האהבה מתקרב וזו הזדמנות מעולה להתחדש בריח חדש. היכנסו לפורום שיחת נשים וספרו לנו מהו הניחוח הנשי שלכן ותוכלו לזכות בבושם מתנת L'OCCITANE
רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/14 16:09
8צפיות
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
חדשות ועידכונים
25/01/14 00:30
138צפיות
שרשור שמרכז את כל החדשות והרכילויות בנושאי קולנוע, טלוויזיה, מוזיקה ובכלל דברים מעניינים שקרו באסיה לאחרונה.

אתם מוזמנים להגיב ו/או להוסיף דברים חדשים כי מן הסתם בלתי אפשרי לכסות הכל..
º
קולנוע וטלוויזיה
25/01/14 00:31
104צפיות
ליהוקים אפשריים ל "You're All Surrounded"
25/01/14 01:20
121צפיות
"You're All Surrounded" היא דרמת משטרה (בערך..) מבית היוצר של SBS, העוסקת בארבעה שוטרים טירונים בשנות העשרים שלהם שלא ממש מתעניינים בעבודה ולא באמת רוצים להיות שוטרים.
הכותבים הם הכותבים של "Ojjakyo Brothers", והמפיק הוא המפיק של "Incarnation of Money". היא אמורה להיות משודרת באפריל.

בינתיים Lee Seung Gi שוקל את התפקיד הראשי של שוטר שנראה טוב, אבל עם אישיות בעייתית, ו Cha Seung Won בוחן תפקיד של בלש חם מזג שאחראי על היחידה לפשעים אלימים.

בשני המקרים יש שמועות שהם בוחנים את זה לחיוב, ואפילו מצאתי אתר אחד שטוען ש Lee seung Gi כבר עומד לחתום על חוזה בקרוב..

מה שמעניין אצל שניהם זה שבמקור העלילה "The Greatest Love" הייתה אמורה להיות על שחקן צעיר שמתאהב באישה מבוגרת, ו Lee Seung Gi היה אמור להיות בתפקיד הראשי, אבל העלילה שונתה בגלל שהיא הייתה דומה מדי לעלילה של סדרה אחרת, ובסוף Cha Seung Won זכה (ו Lee Seung Gi הפציע לתפקיד אורח קטן), אז יהיה מעניין לראות אותם שוב ביחד אם זה ייצא לפועל.

God's Gift - 14 Days - קאסט סופי (בנתיים..)
25/01/14 01:42
138צפיות
God's Gift - 14 Days היא דרמת מסע בזמן מבית היוצר של SBS שאמורה להיות משודרת בימי שני וחמישי החל מאמצע פברואר.

העלילה מספרת על אמא שהבת הקטנה שלה נחטפת ומתה ויש לה הזדמנות לחזור אחורה בזמן לשבועיים לפני החטיפה של הבת שלה, והיא צריכה לנסות להציל אותה בזמן אותה.

ולקאסט:

בתפקיד הראשי - (Lee Bo Young (I Hear Your Voice.
(Jo Seung Woo (Horse Healer - בתפקיד חוקר פרטי שעוזר לאמא.
(Kim Tae Woo (That Winter, The Wind Blows - בתפקיד הבעל של Lee Bo Young.
Baro - הוא אמור לשחק דמות של בחור בעל פיגור שכלי שהגיל המנטלי שלו הוא 6.
Lee Ki-Kwang - הוא אמור לשחק רוקר שאח שלו התאבד.

ליהוק אפשרי (עדיין בתהליכים) - (Jung Kyeo Woon (Wonderfull Mama - בתפקיד בלש.

Baro כנראה מוכר לכם בתור Binggrae מ Reply 1994, ו Lee Ki Kwang שיחק השנה במיני סדרה קצרצרה ששודרה ב-TVN, וגם שם הוא שיחק איידול (את עצמו).
כמה גברים שווים מסביבה...
25/01/14 18:24
98צפיות

אני רואה שעדיין לא מיצו את הטרנד של החזרה בזמן.

תודה על החדשות!
בכיף
25/01/14 18:40
60צפיות
כן, לגמרי לא מיצו אותו. זה נשמע כמו שילוב של Marry Him If You Dare ו Two Weeks..

אני מאלה שלא אוהבים את הז'אנר, כי בד"כ הם לא עושים את זה טוב, אז לא בטוח שאני אצפה בזה..

ואת צודקת בקשר לבחורים! באחד האתרים הכותבת כתבה בצחוק שכנראה הקונספט המשני שלהם זה Flower Boy Next Door.. זה לגמרי נראה ככה

Baro ו Seo In Guk יופיעו ב Running Man
25/01/14 12:39
97צפיות
הסוכנויות של שניהם אישרו שהם אמורים להשתתף בצילומים של Running Man שייערכו ב-27 לחודש.

התוכנית תהיה בהשראת אולימפיאדת החורף שאמורה להיפתח בסוצ'י ב-7 בפברואר.

זה אומר שיש הרבה שלג והחלקות. אני צופה פרק משעשע
Wonderful Season - קאסט ועלילה
25/01/14 19:06
91צפיות
הדרמה המשפחתית הזאת אמורה להחליף את King's Family, והיא אמורה להתחיל להיות משודרת בפברואר.

העלילה מספרת על בחור צעיר שעזב את הכפר שהוא גר בו ועבר לסיאול כדי להיות תובע מצליח. אחרי 14 שנה הוא חוזר לעיר הולדתו, וכל העלילה בעצם תתעסק בחזרה שלו לכפר וביחסים עם האחים שלו ועם האהבה הראשונה שלו.

ולקאסט:

(Kim Hee Sun (Faith - תפקיד ראשי. האהבה הראשונה של הדמות הראשית.
Lee seo Jin - הדמות הראשית. הוא האמצעי מבין 3 אחים.
(Ryu Seung Soo (Empire of Gold - האח הגדול של הדמות הראשית.
Taecyoon - האח הקטן של הדמות הראשית.

עוד ליהוק לתפקיד משני - (Lee Elijah (Basketball - היא אמורה לשחק מורה שיש לה סיפור אהבה עם Taecyoon. וכדי להוסיף אפקט קומי, היא גם נשיאת מועדון המעריצים האזורי של SHINee, והיא משתמשת בזה כדי להעביר את השיעורים שלה.

אני רוצה לראות שיעור לדוגמה שלה.. נראה לי שהייתי לומדת הרבה יותר טוב אם היו משתמשים בדוגמאות כאלה בשיעורים
º
"האישה שנישאה 3 פעמים" מקבלת הארכה של חודש
28/01/14 13:09
72צפיות
º
מוזיקה
25/01/14 00:31
66צפיות
שיתוף פעולה אפשרי בין Woollim ל SM?
25/01/14 00:52
64צפיות
יש שמועות על איחוד אפשרי בין (SM Entertainment (SHINee, Super Junior ל (Woollim Entertainment (Infinite, אבל לאחרונה יש שמועה חדשה שמדברת על הקמת צמד חדש שכולל את Key מ SHINee ואת Woohyun מ Infinite.

השמועה טוענת שהם מתכננים להוציא אלבום במרץ-אפריל, ושהם אמורים להביא משהו שונה ממה שהלהקות שלהם עושות.

בינתיים, ב-SM פירסמו הודעה שהם עדיין מדברים על שיתוף פעולה אפשרי בין שניהם, ושהם עוד לא סגרו כלום. הודעה דומה יצאה גם מ Woollim.

אז נשאר רק לחכות ולראות אם זה באמת יקרה..
מנחים חדשים ל Inkigayo
25/01/14 01:00
52צפיות
תוכנית המוזיקה של SBS מחליפה מנחים - Suho ו Baekhyun מ EXO והשחקנית Lee Yoo Bi אמורים להחליף את Lee Hyun Woo ואת Minah מ Girl's Day.
הם אמורים להצטרף ל Kwanghee מ ZE:A שממשיך להנחות אותה.

Lee Yoo Bi תתחיל להנחות את התוכנית מ-2 בפברואר, ו Suho ו Baekhyun מ EXO יצטרפו ב-16 לפברואר. Siwan מ ZE:A ינחה את התוכנית עד ש-EXO יצטרפו.
B.A.P מספקים הצצה לאלבום החדש שלהם
25/01/14 12:08
90צפיות
B.A.P
אני מצטערת, זאת חפירה אחרונה עליהם

אז B.A.P הולכים להוציא את האלבום הראשון שלהם באורך מלא ב-3.2.14 (עוד שבוע..), ובנתיים הם שיחררו מידע, תמונות, וטיזרים לשיר הנושא של האלבום.

האלבום ייקרא "First Sensibility", והוא יכלול 13 שירים.

אחד מהשירים, "BABY", הוא שיר שמוקדש למעריצים שלהם, והם אפילו ביצעו אותו בפגישת מעריצים לא מזמן.. (איזה חמודים!)

שיר הנושא ייקרא "1004 (Angel)", והם טוענים שהוא בסגנון דאנס אקוסטי.

הם מנסים סגנונות שונים באלבום הזה, ו Bang Yong Guk לקח חלק פעיל בכתיבה ובהפקה של האלבום (אגב, הוא היה אחראי גם על חלק גדול מהאלבום של Badman)..

בימים האחרונים הם שיחררו טיזר של הקליפ של "1004 (Angel)", ובסוף התוכנית "Full House" שודרו 30 שניות נוספות מהקליפ בזמן שהכתוביות רצו.

הנה הטעימה לשיפוטכם:

טיזר רשמי

טעימה מהקליפ

מה דעתכם?
אז הוא יוצא ב 3.2 בסוף חחחח
25/01/14 16:36
48צפיות
רציתי לחכות ליציאה של האלבום כדי לכתוב את הפינה אבל התייאשתי מלחכות חחח, בכל מקרה אני מחכה לראות מה הם "יביאו" הפעם באלבום, מקווה למשהו טוב
זהו, אני חושבת שהם התכוונו
25/01/14 17:38
45צפיות
לתאריך יציאה של כל האלבום ולא רק של הקליפ של 1004.. (מצאתי אתרים עם שתי הגרסאות, אז אין לי מושג מה נכון.. )

אבל 1004 כבר נשמע טוב

ונראה לי שאפשר לשמוע גם את BABY אם מחפשים מספיק טוב ביוטוב כי הם שרו את זה למעריצים כשהם חגגו שנתיים, בטוח מישהו העלה את זה..

אני אוהבת את הקונספט החדש (המראה והכל..),וגם לפי הרשימת שירים יש הרבה שירי אהבה הפעם, אז נראה שהם הלכו על קונספט יותר רומנטי ופחות לוחמני וביקורתי..

האמת היא שגם ב Badman הם עשו ניסיונות עם סגנונות חדשים, ולדעתי זה טיפה פחות הלך (אני אוהבת גם אותו, אני פשוט אוהבת יותר את האלבומים הקודמים שלהם), אבל נראה שזה הולך לכיוון יותר טוב ויותר מעניין
אמממ אני מניחה שנחכה ונראה...
25/01/14 21:18
39צפיות
אני ממש אוהבת את המראה החדש, אבל אני מקווה שהם לא יעברו לשירי אהבה יותר מדי קיטשיים כגון "אני אוהב אותך, את אוהבת אותי, למה את רוצה לעזוב אותי, זה כ"כ כואב בא לי למות" או "אני כ"כ מושלם כל הבנות רוצות אותי אז לכי חפשי", כי יהיה לי ממש חבל עליהם כמו שדיברנו לפני, אחד מהדברים שהכי טובים אצלם זה המילים... נקווה לטוב...  
אכן
25/01/14 21:44
30צפיות
אני סומכת עליהם שלא יהיו קיטשיים מדי (או לפחות שזה יישמע ממש טוב כדי שאני לא אשים לב שזה קיטשי ודביק..)
הם לא וויתרו על הקונספט הרציני לחלוטין, עדיין אמור להיות שם שיר או שניים (או יותר, אני כבר לא זוכרת..) שהם לא שירי אהבה, אז אל תתייאשי מהם עדיין
נחכה לשבוע הבא ונראה..
תאריך יציאה מעודכן - 3.2.14 (+טעימה נוספת)
28/01/14 13:33
47צפיות
מצאתי כמה גרסאות בכמה אתרים, אבל עכשיו בדקתי שוב ואכן זה התאריך יציאה של כל האלבום, כמו שכתבתי בהתחלה.

ובינתיים קבלו טעימה מכל השירים באלבום

רשימת השירים:

1. (B.A.P (intro
2. 1004 (Angel)
3. It's Easy
4. SPY
5. Check On
6. Shady Lady
7. Love Sick
8. Bang X2
9. S. N. S
10. Body & Soul
11. Save Me
12. B. A. B. Y
13. With You

נראה שאכן הבלדות שולטות ברוב האלבום.. אני בעד, זה נותן להם הזדמנות להראות צד אחר שלהם
ועדיין יש גם שירים מהסוג ה"ישן" והמוכר שלהם, לכל אלה שלא מתחברים לסגנון החדש..

אני חושבת ש TS השקיעה בקידום האלבום הזה יותר מאשר באלבומים הקודמים שלהם, אז כל הכבוד להם כי הם עושים אחלה עבודה בינתיים! (בעע הם בין הבודדים שמסוגלים לגרום לי להיות על קוצים וממש לחכות לאלבומים שלהם, ועם כל הטיזרים זה נהיה גרוע יותר.. אבל שימשיכו! )
Donghae ו Eunhyuk יוציאו אלבום ביפנית
25/01/14 12:13
54צפיות
שני חברי Super Junior ימשיכו לפעול כצמד ויוציאו את האלבום הראשון שלהם ביפנית.

לאלבום יקראו "Ride Me", והוא מתוכנן לצאת ב-26.2. האלבום אמור לכלול 13 שירים.
º
תודה על החדשות
26/01/14 21:45
33צפיות
כניסת מנהלת חדשה לפורום
23/01/14 18:03
107צפיות
אנו מברכים את maayanro123 עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

מזל טוב~ בהצלחה~ וכמובן המון הנאה בתפקיד
23/01/14 19:26
64צפיות
º
תודה
25/01/14 00:06
31צפיות
יופי! מזל טוב, בשעה טובה!
24/01/14 11:49
48צפיות
שהפורום הזה לא יישאר יתום
º
תודה
25/01/14 00:08
20צפיות
הודעה מנהלתית קצרה
25/01/14 00:23
66צפיות
כמו שבטח שמתם לב, לאחרונה הפורום לא במצב הכי טוב שלו מבחינת פעילות, וממש חבל לי..
אני מבטיחה לנסות לעורר אותו כמה שאני יכולה, אבל זה תלוי גם בכם..
אני אפתח את כל השרשורים הקבועים שהיו פה, וגם כמה חדשים, אבל אם יש לכם רעיונות/הצעות/דברים אחרים, אתם מוזמנים להציע או לפתוח בעצמכם (אני כנראה אזרום איתכם, אז זאת כבר התחלה..)
הצעות/תלונות/בקשות/כל דבר אחר יתקבלו בברכה
וזהו.. אני מקווה שהפורום יהיה קצת יותר מלא ויהיה יותר כיף לכולנו להיכנס אליו..

שיהיה אחלה סופ"ש!

מעיין

º
שיהיה בהצלחה ובכיף!
25/01/14 18:23
21צפיות
º
תודה
25/01/14 18:45
11צפיות
º
שיהיה בהצלחה
26/01/14 11:17
16צפיות
º
תודה רבה!
26/01/14 15:46
11צפיות
מזל טוב
26/01/14 21:26
20צפיות
שיהיה בהצלחה !
º
תודה רבה!
27/01/14 10:29
9צפיות
סרטים כפולים/רימייקים ושאר ירקות
18/01/14 20:25
107צפיות
לפני כמה חודשים פרסמתי פוסט שסקר סרטים איסאתיים שנתנו השראה או ממש הותקו במערב ובהודו. וגם להיפף, סרטים אסיאתיים שנוצרו כרימייק לסרט אירופאי או אמריקני.
ניתן לראות את הרשימה המקורית כאן:

כמובן שכל מקום שתחפשו, תמצאו בראש הרשימה את הסרטים הללו:
שבעת הסמוראים היפני של אקירה קורוסאווה / שבעת המופלאים (The Magnificent Seven)
Yojimbo של אקירה קורוסאווה / A Fistful of Dollars
הצלצול
גודזילה
באנגקוק מסוכן

לפני כמה חודשים נוסף לרשימה זו גם סרט הבא:
OLDBOY 2003 - סרט אחד מתוך טרילוגיית הנקמה של הבמאי Park Chan Wook. סרט מאוד קשה לצפייה, מזעזע תרתי משמע. אבל לא נפחית מאיכותו.
ב-2013 יצא רימייק אמריקאי לסרט תחת שם זהה ובבימויו של ספייק לי. אל תשאלו אם הסרט טוב או לא. לא ראיתי וגם לא מתכוונת לראות. המקורי היה מספיק חזק בשביל חווייה חד פעמית ואין לי סיבה לגלות אם בהוליווד עשו משהו טוב יותר או פחות. השמועות הן שהרימייק פחות חזק מהמקורי.
מי שלא יודע על מה הסרט המקורי, תחשבו על הסיפור של הרוזן ממונטה קריסטו, רק הרבה יותר עצוב, קשה, טרגי, כמו שאסיאתים יודעים להתייחס לנושאים כמו מוות, סקס, נקמה ועוד.

שמעתי, לא זוכרת מאיפה שהולכים לצלם בהוליווד רימייק לסרט הקוריאני The chaser. אין לי פרטים כרגע...

כמו בפעם הקודמת אציין גם משהו לאוהבי הקולנוע ההודי
Gangster Lover 2010 (שם נוסף של הסרט: My Dear Desperado) סרט מלודרמה קוריאני בכיכובו של שחקן/במאי קוריאני מצויין Park Joong Hoon.
העלילה מספרת על אישה צעירה שפוטרה מעבודה ונאלצת לעבור לגור במקום זול יותר ומוצאת את עצמה בשכנות עם גאנגסטר ותיק. הסרט המקורי הוא דיי עצוב ומאוד "מהחיים".
בהודו לקחו את הרעיון והפכו אותו לקומדיה רומנטית תוך שמירה דיי הדוקה על העלילה. מי שאוהב מיץ פטל מתוק - לכו לגרסה ההודית שהיא חמודה בסה"כ. מה שאהבתי בגירסה ההודית זה שיר אחד. המנגינה נדבקה אלי חזק ממש
http://www.youtube.com/watch?v=cl4Z1Xzbx4o

את אלה מצאתי באיזה אתר באנגלית, מעתיקה כאן את הטקסט:
Last Man Standing - 1996
This severely underrated period thriller, directed by tough-guy auteur Walter Hill and starring Bruce Willis as an anonymous drifter who rolls into a dusty Texas town and becomes involved in a violent feud between two squads of bootlegging gangsters, is loosely adapted by Hill from Akira Kurosawa's "Yojimbo" (one of the Japanese master's most beloved and frequently adapted movies).
Replacing feudal Japan with a dusty Texas ghost town circa Prohibition era turns out to be an ingenious move, and as far as Kurosawa remakes go, it's one of the best (and most consistently overlooked). The original film's ideas about justice and virtue remain intact, and Willis's wonderfully gravelly narration gives it the nice sheen of a film noir detective story. And Willis's double-fisted shooting style pays homage to another Asian legend -- Hong Kong filmmaker John Woo.

Shall We Dance? - 2004 - הסרט המפורסם עם ריצ'ארד גיר, ג'ניפר לופז וסוזן סרנדון.
Not that many people remember this largely forgettable Richard Gere/Jennifer Lopez ballroom comedy/drama but if they did, they might be shocked to learn that it's a remake of a 1996 Japanese film of the same name, written by Masayuki Suo.
The American remake was written by Audrey Wells, who, for a time at least, was a titan of American romantic comedies, having penned "The Truth About Cats and Dogs" and "Under the Tuscan Sun," and like most American remakes of Japanese movies, the underlying bleakness is replaced by a more palpable sense of melancholy. Less clear is why the film took so long to be adapted, considering that the original was released almost a decade before the remake was released.

רשימה רחבה מצאתי בויקיפדיה. מעתיקה כאן, שימו לב ישנם מלא סרטים יפניים. יש גם חזרות על מה שכבר ציינתי...
מי שמתעניין, יש שם רשימה של כל השפות (אפילו עברית!) שעשו סרטים באנגלית:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_English-langu...

Japanese
English-language film Japanese-language film
(Godzilla (2014) Gojira (1954
(Apartment 1303 3D (2012) Apartment 1303 (2007
(Hachi: A Dog's Tale (2010) Hachiko Monogatari (1987
(Don't Look Up (2009) Don't Look Up (1996
(One Missed Call (2008) Chakushin Ari (2004
(Premonition (2007) Yogen (2004
(The Secret (2007) Himitsu (1999
(Pulse (2006) Kairo (2000
(Eight Below (2006) Antarctica (1983
(The Guardian (2006) Umizaru (2004
(Dark Water (2005) Dark Water (2002
(Shall We Dance? (2004) Shall We Dance? (1996
(The Grudge (2004) Ju-on: The Grudge (2003
(The Ring (2002) Ringu (1998
(Godzilla (1998) Gojira (1954
(Last Man Standing (1996) Yojimbo (1961
(Iron Maze (1991) Rashomon (1950
(The Warrior and the Sorceress (1984) Yojimbo (1961
(Battle Beyond the Stars (1980) Seven Samurai (1954
(A Fistful of Dollars (1964) Yojimbo (1961
(The Magnificent Seven (1960) Seven Samurai (1954
(The Outrage (1964) Rashomon (1950

Korean
English-language film  /   Korean-language film
(The Lake House (2006) Il Mare (2000
(The Uninvited (2009) A Tale of Two Sisters (2003
(My Sassy Girl (2008) My Sassy Girl (2001
(Mirrors (2008) Into the Mirror (2003
(Oldboy (2013) Oldboy (2003
(Possession (2009) Addicted (2002

Chinese
English-language film Chinese-language film
(The Eye (2008) The Eye (2002
(The Departed (2006) Infernal Affairs (2002
(Tortilla Soup (2001) Eat Drink Man Woman (1994

זה הכל לבינתיים. מקווה שתמצאו משהו מעניין כאן
צפייה נעימה
לפי מה שאני יודעת רוב סרטי האימה האמריקאים
24/01/14 13:31
38צפיות
הטובים הם בעצם רימיקיים לסרטים יפנים, להגיד לך בכנות אני חושבת שברוב המקרים' התקציבים הענקיים של הסרטים האמריקאים פשוט הורסים את כל מה שהיה טוב בסרט הדל תקציב , ככה שאני מוותרת על לנסות לראות משהו, אבל תודה על השיתוף ועל כל העבודה שהשקעת
צודקת
24/01/14 13:51
29צפיות
גם כאן ציינתי כמה שמות של סרטים כאלה. אישית, לא ראיתי אותם. לא חובבת סרטי איימה כאלה.
ואת יודעת מה, הרשימה הזו היא לא בגדר המלצה שך "מה לראות בהוליווד" זה יותר לסקור את המקבילות. ולהדגיש שוב כמה הסרטים האסיאתיים הם טובים והוליווד עם כל התקציבים שלהם - לא מתקרבים אליהם. בדיוק כמו שאמרת!
למות ש... יש כמה יוצאי דופן (שאולי רק מדגישים את הכלל ). ואני מתכוונת ל LAKE HOUSE. לדעתי הגירסה ההוליוודית היא הרבה יותר טובה. בחירת השחקנים שם אדירה. זה הזוג מהטובים בהוליווד בעיניי. והם גם שיפרו את הסיפור, הסיום ובכלל.
LAKE HOUSE? אני חושבת ששמעתי על זה אבל
25/01/14 16:28
30צפיות
לא יצא לי לראות, זה הסרט עם סנדרה בולוק וקיאנו ריבס לא?
והבנתי אותך... בקיצור אין על זה ויכוח 90% מהסרטים טובים יותר בגרסת המקור, הוליווד חלאס להרוס סרטים וספרים טובים
(אני מפחדת לדעת מה יצא בסוף מהגירסה ההוליוודית ל"DEATH NOTE" היפנית )
טוב, זה אחד הסרטים שחובה לראות
25/01/14 18:04
29צפיות
אכן עם סנדרה בולוק וקיאנו ריבז
על השאר אין לנו ויקוח
Asian M
13/01/14 19:18
163צפיות
Asian M
שלום לכולם~  וברוכים הבאים לפינה מספר 10!
הפעם אני רוצה להציג לכם את B.A.P הקוריאנית -비에이피  - או בתרגום לעברית בי.ה.פי.  
אז ככה סגנון שירי הלהקה הוא קיי פופ, היפ הופ, אר אנד בי, ורוק. ראשי התיבות של הלהקה מסמלים:  Best (הכי טוב) Absolute (מוחלט) Perfect (מושלם).
הם החלו את דרכם כלהקה ב- 26 בינואר 2012 , ושחררו את הסינגל הראשון שלהם "Warrior" (לוחם), בפברואר 2012. הלהקה נמצאת תחת חברת ההקלטות הקוריאניתTS Entertainment, וכוללת שישה חברים:

Bang Yong-guk –방용국- באנג יונג גוק –מנהיג הלהקה, וראפר-: נולד ב 31 במרץ 1990.
הוא החל את דרכו כבר בשנת 2007  כשהיה חבר בלהקת היפ הופ שנקראתSoul Connection . בשנת 2011 הוא השתתף בשיר " “going crazy של הזמרת  סונ'ג ג'יון מלהקת הבנות סיקרט, וגם הוציא שיר משלו בשם "I remember" יחד עם יוסוב מהלהקה הקוריאנית ביסט.
בנובמבר 2011 חברת ההקלטות TS הכריזה על תת קבוצה  בשם  "TS Baby" שכללה אותו ואת Zelo (חבר להקה נוסף), ביחד הם שיחררו שיר שנקרא "Never Give Up".

Kim Him Chan –김힘찬- קים הים צ'אן- זמר, ראפר, ופני הלהקה-: נולד ב 19 באפריל 1990.
בשנת 2010 הוא הופיעה קליפ של הזמרת הקוריאנית סולג'י  "Back In Place Again".
ובאוגוסט 2011 הוא עשה את הופעת הבכורה שלו בטלוויזיה בתוכנית שנקראת " "The Show.
בנוסף לכך הוא גם הופיעה במספר וידאו קליפים כגון “shy boy” ו "”starlight moonlight” של הלהקה Secret, ו-"Never Give Up" של TS Baby.

Jung Dae-hyun –정대현- ג'ונג דאה היון- זמר ראשי - : נולד ב 28 ביוני 1993.
חבר הלהקה האחרון שצירפו ללהקה –מצטערת על חוסר מידע עברתי על הרבה אתרים וכנראה שהעבר שלו הוא חידה .

Yoo Young-Jae –유영재- יו יונג ג'אה-   -זמר מוביל-:  נולד ב 24 בינואר 1994.
בשנת 2008 הוא עבר אודישן בחברת JYP והתקבל לאימונים, אך לאחר תקופה מסוימת הוא יצר קשר עם חברת TS ולאחר אודישן הוא התקבל גם שם לאימונים, ועבר חברה.
גם הוא כמו חלק מחברי הלהקה הופיעה בקליפ של להקת הבנות Secret   "Starlight Moonlight", ובקליפ של TS Baby "Never Give Up".

Moon Jong-Up –문종업- מון ג'ונג אפ- רקדן ראשי, וזמר - : נולד ב 6 בפברואר 1995.
בשנת 2011 אחרי שנת אימונים ב  TS Entertainment, הוא הופיעה יחד עם חלק מחברי הלהקה בשירים “shy boy” ו Starlight Moonlight", של להקת הבנות Secret, ובקליפ "Never Give Up" של TS Baby.

Choi Junhong-최준홍- שם במה Zelo- - צ'וי ג'ון הונג-  ראפר  מוביל, רקדן מוביל, ומאקנה (הכי צעיר בלהקה): נולד ב 15 באוקטובר 1996,הוא התאמן תחת- YG Entertainment . ולאחר שהוא ניסה את מזלו בכמה חברות הקלטות שלא קיבלו אותו בגלל הגיל הצעיר שלו, הוא התקבל לחברת TS.
את הסינגל הראשון שלו "Never Give Up" הוא שיחרר יחד עם חברו ללהקה באנג, תחת התת להקה של TS Baby.

עוד משהו שאני חייבת להוסיף לסיקור: ללהקה יש קמע בצורת ארנב שנקרא Matoki, ולכל חבר יש ארנב עם צבע, ושם משלו:
הארנב של באנג נקרא Shishimato וצבעו אדום.
הארנב של הים צ'אן Tatsmato וצבעו ורוד.
הארנב של דאה היון נקרא Kekemato וצבעו לבן.
הארנב של יו יונג ג'אה נקרא Jokomato ובצעו צהוב.
הארנב של מון ג'ונג נקרא Dadamato וצבעו ירוק.
והארנב של זלו נקרא Totomato וצבעו כחול.

דעה אישית: לפי דעתי B.A.P היא אחת מלהקות האיידולים שמצליחות לשלב בהצלחה גם נוכחות חזקה על הבמה (בריקוד, וכריזמה), וגם שירה טובה ללא פלייבק (שזה מצרך די נדיר בקהילת האיידולים של היום), ככה שאני מאוד ממליצה עליהם למי שעוד לא שמע עליהם

שירים מומלצים:

Warrior: http://www.youtube.com/watch?v=5tLooPlf2Sw

One Shot: http://www.youtube.com/watch?v=1zRzl1d5vNU

Rain Sound: http://www.youtube.com/watch?v=EaPK8RuIH3I

Coffee Shop: http://www.youtube.com/watch?v=6VzuX88Dc_g

Badman : http://www.youtube.com/watch?v=Mcc3P86vw3A

Power: http://www.youtube.com/watch?v=eBSaX3jvyEc

What The Hell: http://www.youtube.com/watch?v=3NOQBjEA_4w

Stop It: http://www.youtube.com/watch?v=eHhi6g1Glhw

Happy Birthday: http://www.youtube.com/watch?v=jgbkBpqOekM

Goodbye: http://www.youtube.com/watch?v=za55wWffX1g

(Zero ( 0 ): http://www.youtube.com/watch?v=ReskAd2kLpg

No Mercy: http://www.youtube.com/watch?v=U9BoVUs55KI

Voice Message: http://www.youtube.com/watch?v=7kt-1f7iFdI

Bow Wow: http://www.youtube.com/watch?v=kB6aEt0bkWM

תתי קבוצות, ושיתופי פעולה:

Never Give Up- TS Baby: http://www.youtube.com/watch?v=U_1U_EyUIDM

Bang Yong-guk Feat Yang Yoseob (Beast) - I Remember: http://www.youtube.com/watch?v=Z2ae5qRWPCg

גרסה של  I Remember, יחד עם Daehyun מהלהקה במקום Yoseob:
http://www.youtube.com/watch?v=_4ILpI6qwb0

Song Ji-Eun Feat. Bang Yong-guk- Going Crazy:
http://www.youtube.com/watch?v=n1TLaZp1i8E

מקווה שנהנהתם מהפינה~ אתם מוזמנים לשאול להגיב ולהוסיף~
maayanro123 אני מקווה שלא אכזבתי אותך עם הסיקור

מוסיפה עוד כמה שירים..
14/01/14 01:27
82צפיות
(כי הייתי חייבת.. )

coma - http://www.youtube.com/watch?v=r5-wqrLVB4A

dancing in the rain - http://www.youtube.com/watch?v=UD53X_I1MG8

crash - http://www.youtube.com/watch?v=omu0-hvXuhs

what's poppin' - http://www.youtube.com/watch?v=nmq__V79cfo

וגם גרסאות הופעה לחלק מהשירים שלהם, כי הם פשוט מעולים ב-Live (האנרגיות שלהם, הכוריאוגרפיות, וגם רואים שהם פשוט נהנים מזה..):

crash - http://www.youtube.com/watch?v=HaktHILpvC8

warrior - http://www.youtube.com/watch?v=FBWi6Ynw4_k

one shot - http://www.youtube.com/watch?v=uRvQ1oTD9oY **

stop it - http://www.youtube.com/watch?v=tUCCGXTZtmg

power - http://www.youtube.com/watch?v=GhUOa5MlYqE

** Himchan היה פצוע בזמן שהם קידמו את השיר, ואני לא מצליחה למצוא הופעה נורמלית שלהם ביחד איתו, לכן יש שם רק חמישה אנשים..

~

ובנימה אישית - האמת היא שבד"כ נורא קל לי לבחור מי המועדף עליי מלהקה מסויימת, ואצלם זה ממש קשה! הם כ"כ שונים שזה מזה, והם משלימים אחד את השני ממש טוב, עם היתרונות של כל אחד מהם.. וזה פשוט עובד להם

ואני אוהבת את היצירתיות בכוריאוגרפיות שלהם (למשל ריקוד שכיבות השמיכה מ One Shot או ה Dance Break מ Warrior) ואת זה שהם מגוונים בהופעות שלהם (קשה למצוא שתי הופעות שלהם שנראות בדיוק אותו דבר.. ל crash למשל ראיתי משהו כמו 4 הופעות שונות..), ואם זה לא מספיק, גם לרוב השירים שלהם יש מסר רציני (שלא מדבר על בחורה שעזבה אותם וכדומה..)

ושני, אחלה פינה! מצטערת שחפרתי לך

אני מסכימה הם כ"כ שונים שהם משלימים אחד
14/01/14 12:57
62צפיות
את השני, ורואים שהם אוהבים את מה שהם עושים, בנוגע למילים פחות התעמקתי בהם אבל כן אני מסכימה איתך, יצא לי לראות את המילים לוואן שוט, ולריין סאונדס ומרענן לראות להקה שמדברת על משהו אחר חוץ מכל נושא האהבה.  האמת עברתי על חצי יוטיוב כדי למצוא הופעה חיה באיכות טובה לוואן שוט אבל כמו שאמרת הם קידמו את השיר שהים צ'אן היה פצוע ( לפי מה שהבנתי הוא שבר 2 אצבעות ברגל כשהם צילמו את הקליפ עצמו), ככה שהעדפתי להשים קישור לקליפ (לא רצתי להשאיר אף אחד בחוץ ).
ואין לך על מה להצטער חחח  תרגישי חופשי "לחפור", אין יותר מדי (אוקיי אין בכלל) אנשים סביבי שמבינים את האהבה שלי למוזיקה אסייתית, ככה שהפורום והפינה נותנים לי מקום לפריקה מוזיקלית~ במילים אחרות כולם מוזמנים לחפור וכמה שיותר, יותר טוב

נ.ב שמחה לראות שלא אכזבתי עם הסיקור
14/01/14 13:31
43צפיות
נסי גם את המילים ל zero, warrior, no mercy, badman.. ואני יכולה להמשיך

אני אוהבת גם את השירים המתוקים והקיטשיים שלהם, אבל נחמד שהם מדברים גם על משהו רציני, כי אין הרבה להקות שמדברות על זה.. (האמת היא ש Face של Nuest הוא היחיד שעולה לי לראש כרגע כשיר רציני, והוא מדבר על בריונות..), ועל הדרך הם גם מראים שהם יכולים להיות קשוחים ורציניים וגם חמודים ומתוקים כשצריך

ואני מסכימה! One Shot לא מושלם בלי Himchan, ובהופעות שכן מצאתי איתו שהיו נורמליות הם שינו את הכוריאוגרפיה של השכיבות שמיכה כדי להקל עליו, וקשה לי קצת גם עם זה כי אני ממש אוהבת את הכוריאוגרפיה הזאת..

אגב, לפי מה שהבנתי הוא דווקא שבר את היד ולא את הרגל, כשהוא החליק על במה או משהו כזה.. ועדיין זה הצליח להשבית אותו לכמה חודשים

אני מבינה אותך, קשה למצוא בחוץ אנשים שמבינים את האהבה לאסיה, אז מזל שיש את הפורום

אני אבדוק בהזדמנות את המילים
14/01/14 18:58
46צפיות
כמוך אין לי בעיה עם שירים מתוקים וקיטשיים אבל שירים עם מילים כמו "כולם רוצים להיות אני, אני הכי טוב! כי אני מו-שלם" ממש יכולים להוציא לי את הרוח מהמפרשים XD
לגבי Himchan את צודקת זו הייתה היד, שמעתי את זה לפני הרבה זמן, ולא הייתי בטוחה אם הוא שבר אצבעות ברגל או ביד חחח, גם אני ממש התלהבתי מהשכיבות שמיכה (עד כדי כך שהייתי חייבת לנסות את זה בעצמי וזה קשה ככה שאין פלא שהם שינו את הכוריאוגרפיה בשבילו)
וכן מזל שיש את הפורום~
שרשור צפייה
09/01/14 19:33
228צפיות
...
אני פותחת את השרשור כי מלא זמן לא היה שרשור כזה, וזאת הזדמנות טובה להתעדכן במה שכל אחד רואה כרגע..

(וחוץ מזה, אולי זה יגרום לפורום להתעורר קצת ולכם להגיב.. )

אתם מוזמנים לשתף במה שראיתם לאחרונה, מה שאתם צופים בו כרגע, ומה שאתם מתכננים לראות בעתיד, וסתם אם בא לכם להמליץ או לא להמליץ על משהו שראיתם..

שיהיה אחלה סופ"ש
10/01/14 11:12
155צפיות
סיימתי לפני כמה ימים את REPLY 1994, דרמה פשוט מדהימה! כל פרק היה פשוט תענוג ולא רציתי שזה ייגמר. אפילו שנולדתי בשנות התשעים ולכן לא יכולתי באמת להרגיש נוסטלגיה, ממש התחברתי לתחושות של הדמויות ולתובנות שלהן. אהבתי ממש איך הציגו את התקופה המבלבלת של סוף גיל ההתבגרות והמחשבה הזאת, שלפעמים נראית לא הגיונית, שבעצם רק אז מתחילים באמת הנעורים. כשצפיתי בדרמה לא השוויתי אותה ל1997, כי היא הייתה ממש מצוינת וחשבתי שזה יהיה בלתי אפשרי לשחזר את זה, אז ממש הופתעתי ונהניתי מהפרקים המאוחרים יותר כשהיו כמה סצנות עם הדמויות והשחקנים מ1997. דרמה ממש מומלצת כי היא מצחיקה, כי המשחק מעולה, כי היא מרגשת וגם בגלל שהיא נכנסת ללב ונוגעת בכל המקומות הנכונים. וכמובן, בגלל התרבות, המוזיקה בעיקר, הדרום קוריאנית שמוצגת שם ומזכירה כל פעם מחדש למה התאהבתי בה מלכתחילה. מומלץ בחום
הבעיה היחידה היא שהדרמה הזאת הייתה כל כך, באמת-באמת, טובה שעכשיו קשה לי להתחיל לראות משהו חדש...
אני באותו מצב
10/01/14 11:32
151צפיות

אני צופה בעוד סדרות, אבל אף אחת לא מתקרבת לרמת ההתמכרות של 1994... אני כ"כ מכורה, שהתחלתי לתרגם אותה :) זה ייקח המון זמן, כי הפרקים נורא ארוכים ויש המון דיאלוגים (זו אחת הביקורות הבודדות שלי על הסדרה).

חוצמזה אני צופה בסדרות הבאות:

Cruel city - היא קצת מוזרה ומבלבלת לפעמים, אבל אני אוהבת את הטון והאווירה, ויש לי קראש קטן על השחקן שמשחק את השוטר הקשוח

Golden Rainbow - התחלתי לצפות בדרמה המשפחתית הזו כי התגעגעתי לג'ונג איל-וו יש בה קטעי מקג'נג מעצבנים, אבל גם הפתעות חיוביות, ובסה"כ היא די זורמת.

"ראש הממשלה ואני" - סדרה חמודה במשקל נוצה.

"מלך הדרמה" - קיבלתי את ערוץ ויוה פלוס במתנה לשלושה חודשים, אז לשם שינוי אני צופה בטלוויזיה. רק התחלתי ובינתיים לא כ"כ התחברתי, אבל הכל פתוח...
שרשור הצפייה שלי
10/01/14 12:25
152צפיות
טוב, אז נתחיל ממה שראיתי לאחרונה:

-Marry Him if You Dare - למרות שנרתעתי מהז'אנר בהתחלה, הם התחילו ממש יפה וגרמו לי לשכוח לקצת למה אני שונאת את הז'אנר הזה.. בסה"כ היא הייתה ממש חמודה, וזה יפה שהם הצליחו להעביר דרמה שלמה בלי סצינת נשיקה אחת (שהאמת, גם לא הייתה חסרה לי..).. למרות הביקורות על הסוף, אני ממש אהבתי אותו. היא לא הייתה יצירת מופת, אבל היא הייתה חמודה וזורמת (ויש את Jung Yong Hwa ), אז אני נותנת לה 7.5.

-Rough Play - הסרט של Lee Joon מ Mblaq.. הסרט באותו סגנון של Rough Cut, וגם פה קים קי דוק היה מעורב בחלק מהכתיבה/הפקה שלו.. אהבתי את ההתחלה ואת הסוף, את האמצע טיפה פחות. האמת היא שלא ציפיתי מ Lee Joon ליותר מדי, אבל הוא הפתיע לטובה וגם ל Kim Hyung Jun היה שם תפקיד קטן, אז זאת הייתה הפתעה נחמדה.. אני נותנת לסרט הזה 7.. אה, ואם מישהו מכם מחליט לצפות בזה, קחו בחשבון שיש שם סצינות סקס ויש שם טיפה אלימות.

-Incarnation of Money - היא הייתה מצחיקה ודרמתית בדיוק במידה הנכונה, והקאסט היה פשוט מעולה. אני ממש נהניתי ממנה.. אני נותנת לה ציון 9.

מה שאני צופה בו כרגע - Reply 1994 - האמת היא שהם עושים עבודה טובה בלבלבל את הצופים ולהפתיע.. לקח לי 2-3 פרקים להתחבר אליה, אבל היא ממש זורמת, חמודה ומשעשעת.. והם שילבו ממש יפה את הקאסט של Reply 1997.. אני לא מדרגת אותה בנתיים כי עוד לא סיימתי לצפות בה..

ובהמשך אני מתכננת לראות את - The Heirs, Preety Boy, Prime Minister and I..
השרשור שלי!!!
10/01/14 12:29
161צפיות
Prime Minister & I - ואו כמה שזה חמוד. הכימיה בין יונה המתוקה לבין לי בום סו פשוט נפלאה. אני חייבת לציין
שהסיפור אומנם לא כזה מרשים מבחינה עלילה לעומק, אבל הרומנטיקה, הקומדיה, והחיבור של כל הדמויות יחדיו
בהחלט עושה את העבודה היטב. סוף סוף הקשר הולך להיפרץ החוצה, כמובן שמשבר יגיע בהמשך, אבל עדיין, זה ממש מצחיק
וחמוד. ושני הראשיים עם הכימיה ביניהם בהחלט מעלה חיוך בכל שבוע, וכן שווה לראות את  הדרמה.
Wang's Family - הדרמה עם אחוזי הרייטינג המטורפים(40%!!!), בהחלט שופעת בעלילה משפחתית מעולה. המון רגש, אמוציות, הומור,
רומנטיקה, וכימיה בין כל הדמויות. לא משנה אם הדמות היא מבוגרת או לא, אתה מזדהה, ונהנה לשבת לראות דרמה משפחתית מעולה.
האמת שאני ודרמות משפחתיות תמיד באותו מסלול ותמיד התאהבתי בדרמות הללו, ומשפחת וואנג היקרה כאן בהחלט מציגה עלילה מעולה.
Miss Korea - לי סון קיון המעולה חזר לעולם הדרמות עם הדרמה החדשה הזאת לצד לי יון יי המתוקה, והאמת? ממש נחמד. בנתיים זה מצחיק,
סיפור מקורי, הכימיה בין השניים מעולה, אני ממש אוהבת את המשחק שלו, הוא שחקן מהפשוטים שיודעים לבצע את העבודה כמו שצריך.
יון יי תמיד הייתה בכיינית גדולה ואובר דרמטית, אז התרגלתי אליה כבר, וגם כאן היא בסדר, אבל לא יותר. הסיפור עצמו על אדם שהוא והחברים
שלו נמצאים בחובות עתק במפעל לקוסמטיקה, ועל כן הם צריכים למצוא בחורה שתהפוך למיס קוריאה שתציל אותם מהאבדון, ובנתיים זה מתקדם
ממש לא רע ודיי חמוד.
A Little Love Never Hurts - אז הנה לכם עוד דרמה משפחתית עם המון פוטנציאל שמתקדמת משבוע לשבוע עם עלילה יותר מורכבת, בנתיים
אני מאוד נהנית מכל הדמויות וגם סיפור אהבה בין המבוגרים למיניהם, וזה בעיקר מדבר על רומנטיקה ומשפחתיות, זה חמוד.
Gold Rainbow - מומלץ, מומלץ ומומלץ! ידעתי מן הרגע הראש, לראות את UEE לצד ג'ונג יי וו תהיינה חווית צפייה. השניים מככבים זה לצד זה, וכל
כך מתאימים. הוא עם השטויות שלו וההומור שהוא מביא, השמחה, החיוכים, והם פשוט נראים זוג מהסרטים. UEE המדהימה כרגיל משחקת נפלא,
אולי צריכה להשתפשף עוד בנוגע לחלק הדרמתי שבה היא בוכה, אבל בחלק הקומי והרציני בהחלט נפלאה. הסיפור עצמו מרכז כמה סיפורים של
משפחות, כסף, ושליטה בחברות הון, תמיד טוב לראות איך הכול מבולגן, ולאט לאט מסתדר, בנתיים מאוד מהנה בעיקר בגלל הראשיים.
You Who Came From the Stars - אז מלכת הסרטים האכזרית חוזרת ובגדול. ג'ון ג'י היון, בהחלט מראה שגם אם היא לא הייתה בעולם הסרטים
והדרמות המון שנים, היא ממש לא איבדה את הטאץ' אלא רק חידדה אותו. היא מצחיקה בטירוף, משחק גדול שלה, והיא פשוט סופר מקסימה לצד
קים סו יון הכוכב העולה והמתמיד שלנו. מדרמה לדרמה הוא הופך לשחקן בכיר וטוב יותר. אני אוהבת כאן שהוא קר כלפי חוץ, וחם מבפנים, כל כך
מתאים מבחינת ההבעות שלו, הזוג יחד לגמריי מתאימים ונראים נפלא על המרקע, וככל שהסצינות ביניהם גוברת כך החשק עולה לנו כצופים.
רק שתדעו שהדרמה בשני הפרקים האחרונים כבר הגיע ל27% רייטינג ואנחנו עוד לא במחצית הדרך! בהחלט דרמה חביבה, פנטזיה מעולה, עם
המון צחוק, ורומנטיקה שעכשיו מתחילה להתפתח.
Reply 1994 - הדרמה האדירה של TVN הסתיימה בהצלחה גדולה ושגשוג. אני כל כך אתגעגע אל הדרמה המדהימה הזאת!
היא הייתה מצחיקה בטירוף, רומנטית, מספרת דברים שקראו בקוריאה במציאת ולא ידענו עליהם, כל החיבור בין כל הדמויות, היחס של פעם בין אנשי
סיאול לאנשי הכפר שהגיעו אל סיאול, פשוט מדהים. אין ספק שהזוג הראשי היה מותאם מן הרגע הראשון ועד הרגע האחרון ללא ספק, גם ב1997,
זה היה דיי צפוי, נכון הם מנסים ליצור קטע של אי ודאות, אבל האמת שזה דיי צפוי. אני מעריכה שאם תהיינה עונה שלישית, יעשו לנו הפתעה, לא יודעת
הרגשה כזאת.. בכל אופן, אחת הדרמות המומלצות לשנת 2013, גדולה מהחיים.

שבת שלום!
Reply 1994 מככבת אצל כולם הפעם
10/01/14 13:22
117צפיות
כל פעם שאת עושה סקירה את מוסיפה לי דרמות לראות, זה לא עובד ככה, אני לא עומדת בקצב

אבל כרגיל, סקירה מעולה!
שבוע טוב לכולם! יש לי רשימה מכובדת הפעם
11/01/14 18:19
154צפיות
בחודש האחרון הסתערתי על הסדרות הקוריאניות וראיתי מלא
קיסרית קי - זה קודם כל. התחלתי לראות כשיצאו כ-9 פרקים. ומאז אני בסבל קשה כל שבוע בציפייה לשני הפרקים הבאים שיצאו בימי שני-שלישי. נכון להיום יצאו 20 פרקים. והם מתורגמים גם לעברית.
מי שלא יודע זאת דרמה היסטורית בת 50 פרקים שהתחילה בסוף אוקטובר האחרון ותרוץ עד סוף אפריל. בתפקידים הראשיים הא ג'י וון המקסימה, ג'ו ג'ין מו אהובי וג'י צ'אנג ווק הצעיר והכישרוני. לדרמה זו יש את החולשות הרגילות של הדרמות הקוריאניות כמו גרטסקיות מוגזמת לפעמים, תסריט שלא קשור להיסטוריה (הדמויות הן אמיתיות אבל הן שונות לחלוטין ממה שתקראו בויקיפדיה) וכל מיני תהפוכות הזויות בתסריט מבחינת רצף והיגיות התקריות. ובכל זאת היא מרתקת לחלוטין. רייטינג צפייה מאוד גבוה! מי שרואה אותה גם - אשמח לחפור קצת על מה שקורה בפרק ה-20

הנסיכה שלי - דרמה מ-2011 שמאוד נהניתי לראות בגלל הסיפור הרומנטי בין שתי הדמויות הראשיות. משהו ביניהם היה מאוד נוגע לנקודה הרכה אצלי . לא כל כך אהבתי את הסוף (מטושטש ולא הגיוני בעיניי) וגם הבנתי שאני לא כל כך אוהבת את Song Seung Hun למרות שהוא חתיך הורס.

כבודו של ג'נטלמן - דרמה מ-2012. קים הא ניל וצ'אנג דונג גאן הם הזוג הראשי בסדרה. הסיפור הוא על ארבעה גברים בני 40, החברות ביניהם, סיפורי האהבה ועוד ועוד ועוד. חייבת לציין שזו דרמה שמאוד מאוד אהבתי. שמה אותה במקום שני אחרי קופי פרינס. מאוד התחברתי לגיל הדמויות הראשיות. מה לעשות, אני אוהבת שמדובר באנשים שקרובים לי בגיל. צאנג דונג גאן היה שרמאנטי כל כך שזה עשה צמרמורת. ידעתי שהוא שחקן מעולה, ראיתי אותו בהרבה סרטים והוא היה סוף הדרך. אבל אף פעם לא חשבתי עליו בתור גבר חתיך מסוכן כזה. ונראה שהתפקיד תפור עליו לחלוטין. מיד חרי הסדרה הלכתי לראות את הסרט "יחסים מסוכנים" (Dangerous Liaisons) הסיני (על פי הספר הצרפתי המפורסם) שהוא משחק שם תפקיד ראשי דומה באופי. גם הסרט מומלץ. נהניתי למדרמה כל כך שאפילו הורדתי כמה שירים מהפס קול שלה. כבר אמרתי שמשחק ושר שם הסולן של CNBLUE? כל הקמעות בסדרה היו ממש מוצלחים שם. וגם והכי חשוב באמת - כל פרק התחיל מקטע פתיח שלא ממש קשור לרצף הסדרה אבל מציג כל פעם נושא אחר וקטע אחר מהיחסים בין ארבעת החברים וכל מיני דברים מהעבר שלהם ועוד. הקטעים האלה היו פשוט אדירים!!!

טעם אישי - דרמה עם לי מין הו וסון יו ג'ין. מה אגיד - נחמד מאוד. היו קטעים טובים.

פול האוס - הדרמה עם ריין בתפקיד ראשי. היתה דיי חלשה בעיניי אבל משעשעת. ותמיד כייף להיסתכל על ריין אז זה זרם. מה ששנאתי שם זה הפס קול. כל מיני מנגינות מעצבנות שהיה בבא לי למחות אותם כל הזמן

החברה שלי גומיהו - סדרה נחמדה שהרוב בטח ראו כבר. אחרי הסדרה הזו הבנתי שאני בכלל לא אוהבת את לי סון גי (אל תזרקו עלי עגבניות) וכן אוהבת מאוד את שין מין אה. וזה וגם אהבתי לג'ו ג'ין מו גרם לי ללכת לראות את ...

PUNCH - סדרה שלא מתורגמת לעברית וחבל. דרמה מצויינת שהנושא הראשי שלה איגרוף. אבל היא מאוד רומנטית, מאוד מרגשת וגם משעשעת. בתפקידים הראשיים שין מין אה וג'ו ג'ין מו ועוד פוץ אחד שלא יודע לשחק אם לא הוא, הייתי אומרת שהדרמה הזו היא BEST. הסיפור הוא כזה: אח ואחות יתומים (הורים נהרגו בתאונה) האח מתאגרף מקצועי, עובד קשה כדי שאחותו הקטנה תסיים בי"ס ותלך לקולג'. בקרב על מקום ראשון באליפות הוא נהרג ע"י היריב. היריב בחור חמוד ומשעשע שחיי את חייו בכייף מזדעזע ממה שקרה, עוזב את האיגרוף ומתגייס לצבא. אחרי שנתיים הוא ואחות הבחור הנהרג נפגשים במקרה והופכים לחברים טובים. כמובן שהוא לא מעיז לספר לה שהוא זה שאחיה נהרג בגללו והיא לא יודעת כלום. למרות הצלע השלישי הפוץ שלא יודע לשחק הסדרה היא אחלה וכייף לראות את ג'ו ג'ין מו צעיר ב10 שנים , חתיך הורס לחלוטין וסקסי ברמות שחסר אוויר לנשום. הדרמה מופיעה במלא מקומות לצפיה באנגלית. אולי מישהי תרצה לתרגם לעברית לטובת הכלל . כדי לגרום לכם לרצות, מצרפת קטע יפה משם:
כתובות אינטרנט מצורפות:
בהצתה מאוחרת חג מולד לבן
26/01/14 21:35
63צפיות
ראיתי את חג מולד לבן דרמה מטרידה מאוד שהשאירה אותי לחשוב..
האם נולדים מפלצות, או נעשים כאלה? אני מניחה שהתשובה היא גם וגם

שאלה עם סיכון לצאת אהבלה  - מתי בדיוק הרוצח ירד מהגג? ז"א איך הוא הצליח להיחלץ אחרי שהוא עלה עם התלמיד לגג ולכאורה ירה לעצמו בפה? בטוח פיספסתי משהו

בגזרת הסרטים- הוואנג ג'ין יי דרמה היסטורית מדהימה ומדכאת

חברתי המורה. כן, סוף סוף ראיתי את הסרט המתוק הזה! אני מסתכלת על השחקנית ,"רגע מוכרת לי" הולכת לבדוק *מסתכלת על התמונה* אה! כבודו של ג'נטלמן מה? אני משתפרת!
סוף סוף ראית את חברתי המורה!
09/02/14 21:22
16צפיות
סרט מקסים מקסים. מהסרט הזה אני מתה על Kwon Sang Woo. הוא משחק אדיר שם! וגם Kim Ha Neul היא חמודה. אבל היא קצת אותו דבר בכל הסרטים והדרמות. למרות שזה גם משהו חיובי למדיי כי את יודעת למה לצפות
אם תרצי סרט טוב איתה אז יש שניים:
Too Beautiful To Lie זו קומדיה רומנטית והיא מלוהקת שם בתפקיד ראשי עם Kang Dong Won
ועם תרצי לראות שוב את שאגי אז  Love So Divine יחד עם הא ג'י וון הם מצויינים שם. לא יודעת למה הסרט הזה לא נחשב כל כך. הוא מה זה משעשע ורומנטי
עוד סרט מומלץ עם הראשית זה "העיוורת". זה דרמת מתח טובה מאוד בעיניי
כן...
10/02/14 20:15
11צפיות
Kwon Sang Woo באמת חמוד!  לא ראיתי אותו בעוד דרמה / סרט אבל בתכנון שלי הדרמות Bad Love ו Stairway to Heaven.. נראה מתי זה יקרה

מה יהיה?? מתי יהיה לי זמן לראות את כל הסרטים שאת עושה לי חשק אליהם???
הסרטים נרשמו אצלי
אל תדאגי. אני בטח חוזרת על עצמי הרבה
10/02/14 21:35
6צפיות
אז יש לך כפולות ברשימת ההמלצות וזה מקצר אותה
וגם מדרג את סדר העדיפויות
יאי
02/02/14 00:28
31צפיות
יאי
איזה מעפנה אני בחייאת, מאז שהתעופפתי לא באתי אבל באמת שוב - זה כי אני קיווי רקוב ואין לי מה לתרום לעולם!
התחלתי את הדרמה החדשה של מריומה - Boku no Ita Jikan (השעות של חיי) שבה הוא חולה - כמובן - בדרמת ניוון שרירים, דרמה יפנית ואני בפרק 2 וכבר רואה שאני הולכת למות לאט ובייסורים יפנים וזה כ"כ יותר נורא מליטר של דמעות כי פה יש רומטיקה! לאאאא...

אחזור לחפור אחרי 4-5 פרקים כ"כ אוהבת את השחקן הזה!
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום