לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אסיה - תרבות ופנאי!!

אם אתם מתורבתים ופנויים או מעוניינים באסייתים מתורבתים ופנויים (וגם אם אתם לא) הגעתם כולכם למקום הנכון!

זה המקום לדבר בו על סדרות , סרטים, אנימות, מוזיקה, להקות, שחקנים, זמרים, דוגמנים וכל מה שקשור לבידור המלוכסן! וגם על השפה, התרבות, התחביבים, החיים שם, וכל מה שקשור לתרבות ופנאי! 

הנכם מוזמנים לדבר, לשרשר, לצחוק, לאהוב, להעריץ, לשחק ולהתמכר יחד איתנו להתמכרות המתוקה הזו שנקראת "אסיה".

*אנא שימו לב שקראתם את תקנון תפוז ואת כללי הפורום*

ברוכים הבאים לביתינו החם והמלוכסן !

גלישה מהנה לכולם  

הנהלת הפורום 

סקר שבועי
27/10/13 18:04
113צפיות
סקר שבועי
שבוע חדש בפתח, חורפי וחשוך (או רק חשוך בינתיים) ולהלן הסקר השבועי שלנו:

האם אתם בעד צפייה משותפת בדרמות או שאתם מעדיפים לראות דרמה לבד?

האם כשאתם ממליצים על דרמה שממש אהבתם לאדם קרוב, תצפו איתם שוב בדרמה, גם אם ראיתם את הדרמה לא מזמן?

האם אתם נוטים להתאכזב או לשמוח כאשר האדם שמסיים את הדרמה ממש שנא/ממש אהב את הדרמה? או שאתם נשארים נייטארלים ולא משנים את דעתכם על הסדרה לא משנה אילו טיעונים מעלים לכם? והאם אתם מנסים לשכנע את האדם שלא אהב - למה הוא טועה?

האם אתם חושבים שזה רעיון טוב שזמרים/חברי להקות משתתפים בדרמות והאם תנטשו דרמה שמשחק בה זמר/ת אהוב/ה אם הדרמה לא טובה מספיק?

מחכה לשמוע - כל השאלות שלי מבוססות על מקרים אמיתיים
תשובות
27/10/13 20:58
69צפיות
אני בד"כ צופה בדרמות לבד, אבל נחמד שיש עוד מישהו שרואה איתך ביחד את הדרמה כי יש עם מי לדבר

האם כשאתם ממליצים על דרמה שממש אהבתם לאדם קרוב, תצפו איתם שוב בדרמה, גם אם ראיתם את הדרמה לא מזמן?
תלוי בדרמה ותלוי כמה זמן עבר מאז שראיתי אותה.. יש דרמות שאני מסוגלת לראות פעם נוספת ויש כאלה שלא. אם אני כן יכולה לראות אותה שוב, אני צריכה קצת זמן לפני שאני אראה אותה פעם נוספת..

האם אתם נוטים להתאכזב או לשמוח כאשר האדם שמסיים את הדרמה ממש שנא/ממש אהב את הדרמה? או שאתם נשארים נייטארלים ולא משנים את דעתכם על הסדרה לא משנה אילו טיעונים מעלים לכם? והאם אתם מנסים לשכנע את האדם שלא אהב - למה הוא טועה?
אני שמחה שאנשים אוהבים דברים שאני ממליצה להם.. פעם הייתי מתאכזבת אם אנשים לא היו אוהבים, אבל עם הזמן הפנמתי שלכולם יש טעם שונה והעדפה שונה, אז אני לוקחת בעירבון מוגבל המלצות של אחרים ואני גם זהירה בדרמות שאני ממליצה עליהם לאחרים.. בכל מקרה, אני בד"כ לא משנה את דעתי על סדרה (לטוב או לרע), אבל אני תמיד מוכנה לשמוע דיעות של אנשים אחרים ולנהל על זה דיון (וכמובן גם לנסות לשכנע אותם בצדקתי ).. לפעמים זה דווקא כן יכול לשנות דיעה, או לפחות לספק נקודת מבט אחרת..

האם אתם חושבים שזה רעיון טוב שזמרים/חברי להקות משתתפים בדרמות והאם תנטשו דרמה שמשחק בה זמר/ת אהוב/ה אם הדרמה לא טובה מספיק?
זה נושא כאוב אבל ברצינות - אני חושבת שכל מקרה לגופו. לדוגמה - Kim Hyun Joong. אני חושבת שכל חברי הפורום יסכימו איתי ששחקן הוא לא ושזאת הייתה טעות ללהק אותו לסדרות (פעמיים! ושנה הבאה הוא אמור לצלם עוד אחת..). מנגד - Lee Seung Gi. חוץ מזה שאני ממש אוהבת את הקול שלו (הוא ממיס אותי כל פעם מחדש ), אני ממש אוהבת לראות אותו משחק. הוא גם משתפר עם הזמן, אז כיף לראות אותו. במקרה שלו אני חושבת שזאת הייתה החלטה טובה, כי הוא גם טוב בזה, וגם ככה אני יכולה ליהנות מיותר זמן מסך שלו
בגדול אני לא חושבת שזה רעיון רע, ובחלק מהפעמים זה עובד די טוב, פשוט אולי צריך לבחור אותם קצת יותר טוב לפני, כי יש כאלה שלא מוצלחים בזה (גם אם אין לי בעיה שיהיו שם על תקן עמוד ואני פשוט אבהה בהם כל הסדרה..)
בקשר לנטישה - אני לא נוטשת סדרות בגלל משחק גרוע, אז זה פחות פקטור אצלי (ובתכלס, אני גם פחות מצפה מהם, לפחות בהתחלה, כי אני יודעת שזה לא העיסוק המקורי שלהם..), אבל אם מישהו שאני אוהבת משחק שם אני אתן לדרמה קצת יותר צ'אנסים מהרגיל, גם אם אני רוצה לנטוש אותה כי היא משעממת/לא ז'אנר שאני מתחברת אליו.. בכל מקרה, אני תמיד משתדלת לראות עד הסוף, ולפעמים יש גם הפתעות

עונה
28/10/13 08:31
43צפיות
אני בדרך כלל רואה דרמות לבד כי אני עושה מרתונים ומאוד קשה לי להיות תלויה באנשים נוספים

כן. אני ממליצה לבעלי על דרמות ממש טובות שראיתי ואז אני רואה שוב יחד איתו

עוד לא קרה לי מקרה כזה. כל הדרמות שהמלצתי לבעלי הוא ממש אהב.

אני חושבת שזה נחמד מאוד לראות זמרים בדרמות הם מוסיפים לפעמים לדרמה. אני אשתדל לא להפסיק דרמה באמצע אני בדרך כלל ממשיכה עד הסוף.

תשובות- :)
28/10/13 23:12
25צפיות
האם אתם בעד צפייה משותפת בדרמות או שאתם מעדיפים לראות דרמה לבד? רק לבדד הכי כיף במיוחד בחורף - בתוך הפוך, חושך ונסיכים קוראנים חחח כבר בא לי סדרה חדשהה

האם כשאתם ממליצים על דרמה שממש אהבתם לאדם קרוב, תצפו איתם שוב בדרמה, גם אם ראיתם את הדרמה לא מזמן? כן חח אני נותנת להם את תמיכתי ואם צריך גם באיומים שישבו לראות חחח

האם אתם נוטים להתאכזב או לשמוח כאשר האדם שמסיים את הדרמה ממש שנא/ממש אהב את הדרמה? או שאתם נשארים נייטארלים ולא משנים את דעתכם על הסדרה לא משנה אילו טיעונים מעלים לכם? והאם אתם מנסים לשכנע את האדם שלא אהב - למה הוא טועה? הזכרת לי עכשיו שהכרתי את אמא שלי לראות גן סודי והיא אמרה שזה דבילי והיון בין חולה נפש חחח - אני כבר שבועיים מנסה לשכנע אותה שהיא חיה בסרטט

האם אתם חושבים שזה רעיון טוב שזמרים/חברי להקות משתתפים בדרמות והאם תנטשו דרמה שמשחק בה זמר/ת אהוב/ה אם הדרמה לא טובה מספיק? אין לי בעיה עם זה ... ועוד לא יצא לי להפסיק דרמה באמצע (חוץ מ - מי אתה? שנראתה לי דבילית מידי אחרי 3 פרקים) אז אני לא יודעת להגיד ...
תשובות
30/10/13 18:10
21צפיות
אני מעדיפה לצפות בדרמות לבד ובקצב שלי

אני בדר"כ לא צופה בדרמה שכבר ראיתי, גם אם מאוד אהבתי אותה.

כשמישהו לא אהב דרמה שאני מאוד אהבתי אני קצת מתאכזבת אבל לא מרגישה צורך לגרום לו לשנות את דעתו.

יש הרבה זמרים שמנסים את מזלם בתחום המשחק, לחלקם זה מצליח אבל יש כאלה שאולי באמת עדיף שימשיכו רק עם השירה חחח
אני בעיקר אוהבת דרמות ולא מכורה למוסיקת ה-KPOP אז אין אצלי העדפה לזמר מסוייים ומה שבעצם קובע אצלי זאת העלילה של הדרמה.
למנהלת!
27/10/13 13:18
92צפיות
למנהלת שלנו יש יום הולדת וכולם שותקים!
אז אני אגיד!
סיוון היקרה! מזל טוב ושפע ברכות ליום הולדתך! בריאות, אושר ועושר וסרטים ודרמות אסיאתיות בלי סוף!
אוהבים אותך

סיון מזל טוב ליום הולדתך הרבה אושר ושמחה|נרות
27/10/13 15:34
46צפיות
והגשמת החלומות הכי כמוסים שלך ביום מיוחד שכזה..
תודה תודה!
27/10/13 17:56
43צפיות
המנהלת שותקת בעצמה כי היה לה יום עמוס
קשה קשה יום הולדת! חחחח אבל תודה רבה באמת! אני אוהבת ימי הולדת, לא ממש חוגגת אבל נהנית מהחוויה בכל מקרה ואבא היקר שלי חולק איתי את היום כי גם הוא חוגג אז אנחנו חוגגים אחד לשני
שוב תודה, אוהבת אותכם המון!
השגת אותי
27/10/13 18:27
42צפיות
*יום עמוס גם לי *

סיון היקרה אני אכתוב לך כאן כי איכשהו זה נראה לי יותר אישי מבפייס...

דונסנג שלי..אני מאחלת לך רק בריאות ואושר וטוב בחיים!

ומגיע לך כי את עושה טוב לכל כך הרבה אנשים (ואני בניהם )!

וכמובן מאחלת לך כל מה שאת מאחלת ומקווה לעצמך...

https://www.youtube.com/watch?v=-c2GJLT2WQg

תמיד תזכרי ש "מה שחשוב באמת סמוי מן מהעין " (הנסיך הקטן)

נשיקות חיבוקים והמון אהבה

נעמה
תודה יקרה שלי
27/10/13 19:51
37צפיות
אוהבת אותך המון מקסימה שכמוך!
מזל טוב!!
27/10/13 20:14
25צפיות
יומולדת שמח, המון בריאות, אושר והצלחה, ושתהיה לך אחלה שנה
שתצליחי להגשים את כל מה שאת מאחלת לעצמך, וכמובן שתמשיכי לנהל את הפורום, כי את חלק משמעותי ממנו
לסיון
27/10/13 20:41
22צפיות
המון מזל טוב ליומולדתך הרבה בריאות אושר ועושר
ושכול משאלותיך יתגשמו
מזל טוב!!~
27/10/13 20:18
21צפיות
קיווי ירוק ומתוק מזל טוב
28/10/13 02:03
33צפיות
מתוקה שלי , המשיכי להיות מתוקה וחביבה
נדיבה ומיוחדת והמשיכי להעניק לנו מהידע הרב שיש לך על אסיה.
מיטב הברכות ואיחולים מכל ה- להתגשמות חלומותייך
אושר ובריאות טובה

אוהבת...אוהבת
מזל טוב באיחור....
28/10/13 23:16
16צפיות
הרבה אושר, בריאות ויפנים מתקתקים :]
תודה רבה לכולכם
29/10/13 21:53
21צפיות
חיממתם את ליבי הקטן והירוק!
אוהבת אותכם המון אנשים ותודה שאתם חלק מהבית שלנו
º
יום הולדת שמח!
30/10/13 18:04
12צפיות
מזל טוב סיוון
31/10/13 16:51
13צפיות
סיוןן המון מזל טוב ( למרות האיחור )
הרבה בריאות אושר והצלחות
תגשימי את כל שאיפותייך וחלומותייך
מאוחר הרבה אושר, בריאות, אהבה
01/11/13 18:30
14צפיות

וכמובן גם דרמות, סרטים וחתיכים יפניים
[ביקורות והמלצות] יפניות וקוריאניות!
25/10/13 18:48
269צפיות
שבת שלום לכולם.
מזה זמן רב לא כתבתי על עולם הדרמות, אז הנה הגיעה ההזדמנות ואני רוצה לנצל זאת.
יפניות:

Karei naru Ichizoku - דרמה משנת 2007 בביצוע של קימורה טאקיוה.
קודם כל אני אפתח לאלו שאינם מכירים את קימורה טאקיוה שמדובר באחד השחקנים הבכירים והגדולים ביפן.
הוא "מלך" הדרמות ביפן, וכמעט כל דרמה שלו מניבה מעל 20% רייטינג שזה ממוצע מדהים לאור העובדה שביפן
קשה מאוד למצוא דרמות מעל 20% רייטינג(אח"כ נדבר על הדרמה ששברה את שיא השיאים ביפן מזה 30 שנה עד לפני חודש(42 אחוזי
רייטינג, מטורף). קימורה(קובי כינוי בישראל) משחק כאן כבן של אב שירש עסקי בנקאות והמתכות, כאשר אבא של קימורה אחראי
על הבנק, וקימורה עצמו אחראי על מפעל המתכות. קימורה נשוי עם ילד, כאשר אביו נשוי לאמא שלו, אך במקביל יש לו אישה נוספת
בתוך הבית מה שמעיב על יחסיו של האב עם הילדים, שני בנות, שני בנים. היחס שלו כלפי המשפחה הוא קר, אדיש, ובעיקר אכזרי.
קובי שלא יכול לסבול זאת יותר עובר טלטלה לאורך כל הדרמה עם אינספור גילויים, בעיות, ובסוף מגיע גם להחלטה קשה.
דעתי - אני אישית צפיתי בכל הדרמות של קובי וברובן הגדול, נהנתי בצורה בלתי רגילה, ואני באמת חושבת שהוא שחקן ענק.
בדרמה הזאת ספציפית, קובי נשאר קובי, כריזמטי, חייכן כשצריך, מנהיג גדול, וכל הקטע כאן, שזה מלודרמה. פעם ראשונה בחיי שנתקלתי
בסדרה יפנית שהיא אשקרה מלודרמה(הסגנון של ויוה עם שירים של מלודרמה כסאת חח), בהחלט משאב מרענן לעולם היפני, שבעצם
התמקד במשפחה שמורכבת מאינספור בעיות, גילויים מפתיעים, המון מתח, ויחסים בין אחים, אב ואם, וכן הלאה. אל תחפשו כאן רומנטיקה
כי אין ממש. יש בעיקר אמביציה, הכרת העולם היפני של עולם העסקים שהתפתח משנות ה70 והילך. אתם מאוד תהנו מהדרמה ותתרשמו
לטובה, ממש אהבתי - מה שכן, סוף, מראש אני אזהיר כדי לא לצאת לידי חובה, סוף טרגי.

* הדרמה החדשה של קובי עם אנדרואיד שחוזר אל אהובתו כדי להציל אותה, החלה בימים אלו, אני מחכה שתצאנה כמות מכובדת של פרקים,
ואז אני אשב לראות, רק רציתי להודיע למי שלא ידע.

Miss Pilot - הדרמה החדשה של הורקיטה מאקי(2 פרקים עד כה):
אני מעריכה שרוב הפורום מכיר את מאקי המדהימה והחיננית שמדי שנה מעלה את רמת היופי שלה בכמה דרגות אני חושבת, פשוט בובה.
מאקי כאן משחקת כאישה שמחפשת עבודה, ומחליטה פשוט לתת את קורות החיים שלה לכל מה שהיא יכולה לגשת אליו, כולל מבחנים
לליהוק טייסת. בפרק הראשון מראים לנו בעיקר איך מאקי מתחילה את ההליך, ואת המשמעות והאחראיות הגדולה הניצבים לפניה יחד
עם הצגת השחקנים שילוו אותה, והאמת עד כה, זה נראה בהחלט מרשים.
אני תמיד אהבתי שהיפנים מציגים לנו אינספור עבודות בשוק הקיים, ומחליטים לעשות על אותה עבודה, דרמה.
הם מציגים זאת בצורה הטובה ביותר שהם יכולים, ומראים את הקשר בין החיים למציאות, וזה תמיד מעניין. אם יש אנשים שבאמת חולמים
לקחת עבודה מסויימת ביפן, היפנים מראים להם כיצד העולם הזה עובד, כמה קשה כדי להגיע לשם, אך כמה זה אפשרי, והנה מאקי מראה
שגם נשים יכולות להטיס מטוס, וכרגע זה נראה באמת טוב במיוחד כשהיא מופיעה. לטעמי, היא אחת הבודדות שאפשר לומר לה, שחקנית
מטבעה, גם היופי המרהיב, וגם המשחק המשכנע, הכול בא לה בקלות יתר.

* Hanzawa Naoki - הדרמה הבאה ברשימה שלי, זוהי הדרמה שגרפה 42 אחוזי רייטינג ושברה מחסום של 30 שנה.
הדרמה בכיכובה של איטו איה(ידועה מהסרטים איזומי ושלל דרמות גדולות).
אני לא אפרט יותר מדי, הנה פרטים: http://wiki.d-addicts.com/Hanzawa_Naoki - כשאני אתחיל ואסיים לראות אותה, ארשום
את דעתי במפורט, עד אז, רציתי להמליץ לכולם לשים לב לכך.

קוראניות:

Marry Him If You Dare - הדרמה החדשה של און יון יה(חנוש, קופי פרינס) שהתחילה בצורה מבריקה את עונת הדרמות החדשות
שהגיעה. הדרמה מספרת על דמות מן העתיד שמגיעה אל הווה, ומזהירה את חנוש(מי רה) שבעתיד העולם שלה יהיה רב בעיות ואסונות
אם היא לא תקשיב לה. אגב, אותה דמות, זאת מי רה עצמה(רק כדמות מבוגרת) שמגיעה ומזהירה את מי רה הנוכחית.
ובכן, נכון, זה נשמע קצת דבילי ובידיוני מדי, אבל בהחלט מדובר בדרמה מאוד מתוקה ומרשימה. ארבעה פרקים שודרו עד כה, והכירו
לנו כבר את רוב הדמויות ואת שלל הבעיות הניצבות לאורך הדרמה. במקביל ישנם עוד 3 דמויות חשובות. האחד הוא הראשי, לי דונג
גון(אוי כמה שהתגעגעתי אליו), הוא התחיל מאוד כריזמטי וקשוח את הדרמה, כבר מראה אופי, ובעיקר כמה הוא היה חסר לנו מאז שהוא
הלך לצבא, אבל IS BACK FOR GOOD. לצידם משחק ג'ונג יונג ווה המתוק(הזמר של CN BLUE או אם תרצו, המשני מאתה יפהפה).
בכל אופן יונג לא משנה את עמדתו במשחק, אותה דמות שקטה, סבלנית, בעיקר יופי, פחות משחק מרשים. יש לו את החן ואת הכלים
הנדרשים, אך הוא חייב לעלות ולשפר את ההבעות שלו ואת המשחק בעיקר. הדמות האחרונה אולי האהובה עלי ביותר, האן צ'ה אה
המדהימה(ברידל מאסק כמשנית ואינספור דרמות בזמן האחרון), היא כל טובה, כל כך יפה, פשוט לא יאומן שעד כה לא קיבלה תפקיד
ראשי. היא סופר שחקנית טובה, כבר התחילה את האופי המדהים והקליל מול המצלמות, כל זורמת, משחקת קליל ומתוק.
הדרמה התחילה באופן מדהים, ממש רומנטי, שירים זורמים, יש סצינות של נגיעות קלות של חושניות וסקסיות, מגניב כזה, כבר יש
קנאה שתבינו אנחנו רק בפרק 4, בהחלט יש למה לצפות.

Secret Love - הדרמה הטובה ביותר לחודשים הקרובים. אני בעד לתת כל חודש שבהן כמה דרמות מתחרות אחת בשנייה, זכות
לטובה ביותר, אז הפעם זוהי Secret Love. הדרמה המדהימה הזאת מכילה שני ראשיים: ג'י סונג שעומד להתחתן עם לי בונג המתוקה,
זה אותו שחקן ראשי מ'שמור לי את הריקוד האחרון', 'להגן על הבוס'. לצידו משחקת הוואנג ג'ונג אום ששיפרה את המשחק שלה באופן
דיי לא מובן, איך אפשר להיות משחקן ממוצע לשחקנית מדהימה תוך כמה חודשים, קטע מדהים. היא נהייתה כל כך טובה שזה כבר
מפחיד. הדרמה הזאת מספרת סיפור סופר טרגי של אישה מהמעמד הנמוך אשר יש לה חבר כבר 5-8 שנים, לא סגורה על המספר,
בכל אופן, היא עובדת קשה בשביל לפרנס את עצמה ואותו, היא עוזרת למשפחה שלו, עד שיום אחד החבר מחליט לשאת אותה לאישה.
מן ההתחלה אפשר לראות את הקרירות שלו לעומתה, את חוסר האכפתיות שלו לעומתה, את האמביציה שאופפת אותו לעומת הפשטות
שהיא רוצה להמשיך בחייה. כשהכול נראה ורוד, לפתע הכול מתהפך בין רגע, היא לוקחת על עצמה אחריאות שבו מישהי נהרגה מתאונה
פגע וברח, כמובן שזה היה החבר, ומשלמת על כך ביוקר. הדרמה ממש לא קלה לצפייה, יש שמה המון בכי וקושי, הרבה אמוציות, אבל
עניין, מתח, סקרנות, משחק מעולה של כולם, הרבה כריזמה, אופי, עושר, עוני, רומנטיקה, פסקול מעולה, בקיצור מדהים. אולי הקטע
המרשים ביותר, הוא שפשוט אין רגע דל, יש זרימה נמשכת וממושכת לאורך כל הדרמה, וזה מה שהכי בא לידי ביטוי, מרהיב, רוצו לראות.

Wang's Family - דרמה משפחתית בת 50 פרקים שגורפת רייטינג מעולה עד כה מדי שבוע.
פרטי שחקנים - http://wiki.d-addicts.com/Wang%27s_Family
העלילה בעיקר מדברת על משפחה של אב ואם אשר להם יש ארבעה בנות. שניים נשואות, אחת נשואה עם עשיר, והשנייה נשואה עם
גבר עני, השלישית עדיין מחפשת אהבה ועבודה שהיא רוצה לקראת העתיד, והרביעית לומדת בתיכון.
בנוסף יש להם בן שלומד גם כן בבית הספר שמחפש מה הוא החלום שלו. הם גרים ביחד עם הסבתא(אמא של האבא) והאח של האבא.
מכן והילך אתם מתארים לעצמכם מה הולך, בעצם 50 פרקים שמתחילים לגלגל את הסיפורים של כל אחד מן הדמויות, בהחלט מאותן
דרמות שאני כל כך מתרשמת כל פעם מחדש ובעיקר מתאהבת כל פעם מחדש, בסדר חיפוי על 'אלת הנישואין' הכושלת ועוד כמה אחרונות.

Medical Top Team - הדרמה מכילה שלל של כוכבים כמו שגיא(מלכת האמביציות), הראשית ג'ונג ריו וון(מלך הדרמות), ג'ו ג'י הון(גונג)
וכן הלאה וכן הלאה. כפי שרשום באנגלית, מדובר כאן כל דרמת רפואה שהתחילה בסדר. לא משהו בגדר יוצא מן הרגיל, לא עלילה מסחררת,
בעיקר שחקנים גדולים שהתקבצו לשחק יחדיו. אגב היוצרים של MOON EMBRACE SUN. בכל אופן אין יותר מדי מה לפרט מלבד
לראות את שלל השחקנים, אני בנתיים זורם לי, אבל לא משהו שחייבים לראות באופן מיידי אולי בהמשך..
הנה פרטים נוספים - http://wiki.d-addicts.com/Medical_Top_Team

שבת שלום לכולם.
מזה זמן רב לא כתבתי על עולם הדרמות, אז הנה הגיעה ההזדמנות ואני רוצה לנצל זאת.
יפניות:

Karei naru Ichizoku - דרמה משנת 2007 בביצוע של קימורה טאקיוה.
קודם כל אני אפתח לאלו שאינם מכירים את קימורה טאקיוה שמדובר באחד השחקנים הבכירים והגדולים ביפן.
הוא
[המשך] הפוסט!
25/10/13 18:50
166צפיות
A Little Love Never Hurts - דרמה משפחתית בת 50 פרקים.
לקאסט המלא - http://wiki.d-addicts.com/A_Little_Love_Never_Hurt...
שוב בעיות עם משפחות, סיפור על משפחה גרושה, משפחה עם אב חד הורי, אחים עם אימהות שונות, בקיצור ריבוי זוגות מעורבים עם שלל
בעיות ומערכות יחסים מורכבות. כן, דרמה לעניין, מכילה כמובן את הרומנטיקה, ואת רוב הדרישות של דרמות משפחתיות.
אני עד כה מאוד נהנית ממשחק איכותי של רוב השחקנים הללו שאני מאוד אוהבת, דווקא פרק שעבר בכיתי והתרגשתי מצמרמורת מלראות
אבא של ילדים מבוגרים(שחקן מוכשר בן 70) שפשוט פורץ בבכי בגלל סיבה כלשהי, קטע מדהים.

The Strange Housekeeper - אתם אוהבים ילדים? אוהבים מרי פופינס? זאת הדרמה בשבילכם.
משפחה מפורקת לחלוטין מקבלת עוזרת בית לעבודה שפשוט מאחדת את כולם ביחד, אך היא אדם ללא רגשות, קרת רוח, עושה כל מה שמצווים
עליה, סוג של רובוט אפשר לומר, כמובן עם עבר כואב. האמת יש כאן לא מעט דילמות יותר מדי מוזרות ולפעמים זה נראה כבר מעבר לטיפשי,
יותר מדי סוגיות שלא צריך ללמד בבית ולא צריך לדון בהם בכלל, מוזר שהקוריאנים החליטו ללכת לכיוון הזה, אבל יכול להיות שבגלל שזה קיים
בחברה אצלם, אז החליטו לשים את הקלפים על השולחן. בכל אופן, עד כה נחמד, לא רע במיוחד, יש כאן לא מעט דמויות שאני מכירה, וזה חמוד.

The Heirs - האמת? אני מאוד מאוד מופתעת לטובה. אני חשבתי לאחר הפרק ה-1, ובעיקר לאור הצגת שלל הקאסט האדיר שיש כאן, אתם לא
מבינים כמה שחקנים צעירים יש כאן, שלל של יופי על המרקע, ואשקרה הולך להם לא רע בכלל, אפילו דיי אוהבת את זה.
לי מין הו ופארק שין הי שילוב מנצח? יכול להיות. עולם העשירים - תמיד חיפשתי דרמה כזאת, חבל שאוהבים תמיד לדחוף איכשהו את העוני כדי
לספק דילמות ורגש, אבל בסדר נסתדר גם עם הקלישאה. יש כאן רומנטיקה שנבנית בצורה בלתי רגילה ואפילו הייתי אומרת דיי מדהימה.
בונים את האהבה בין שני הראשיים באופן חד וברור ומגניב, צעירים, יש אהבה, קנאה, מחשבה, דילמה, ממש מדליק.
קים וו בין שהוצג לכם לא ממזמן לפורום, משחק נפלא עד כה. כזה מתאים לו האופי הגנגסטרי והשולט, לי מין הו התחיל פשוט כעצמו.
עושה מה שבא לו, מראה שהוא מעל כולם מבחינת הדיבור השחצני, מדבר כל הזמן על היופי שלו, ובפשטות המשחק של לי מין הו.
מדהים שהוא דבק בזה בכל דרמה שלו עד עכשיו חח. שין הי, מה יש לומר עליה? היא תמיד טובה, אין בה משהו רע, וכאן היא ענייה וכמו כל
הדמויות הענייות שצריך לרחם עליהן, גם כולם מתאהבים בה בסוף, טוב אמרתי כבר קלישאה.
עכשיו למרות כל זאת, למה כל כך התחברתי והתחלתי לאהוב? כי זה פשוט ממש זורם. בגלל שיש כל כך הרבה דמויות, אין רגע דל, משחקן לשחקן,
מסצינה לסצינה, אין כאן דברים מיותרים, תמיד יש משהו נחמד של הנעורים, כאילו לוקחים קצת מכל דרמה ושמים בכל סצינה, זה מדליק.
הדמויות המבוגרות כאן גם מוכרות ודיי מצחיקות, עולם המבוגרים המכובדים תמיד מצחיקים אותי בקוריאה, כל אחד מתנהג כאילו הוא באמת
בעל הון ואי אפשר לגעת בהם, חמוד חח. כן מומלץ, כן שווה, מה אכפת לכם לראות דרמה על צעירים, אף פעם לא מזיק.

שבת שלום אנשים!!!!!!
תגיבו, לא סתם אני כותבת לכם, אני דיי התאכזבתי בזמן האחרון שהפורום לא מגיב ושקט,
תשתתפו ותאמרו את ליבכם על הדרמות.
º
גם אני צופה ב The Heirs ונהינת מכל רגע
27/10/13 22:29
72צפיות
The Heirs
28/10/13 09:24
82צפיות
פש"ה כמו תמיד בכיינית שדורשת כאפה.
קריסטל לא יודעת לשחק ב.

התחלתי לראות בגלל ווןבין ואז גיליתי שה15 דקות שלו לא שוות צפייה בכל הפרק.

לדעתי מיןהו חייב קצת לעבור לדרמות רציניות יותר. אתה לא בן 20 כבר.
חיכיתי לסקירה שלך!
25/10/13 20:04
119צפיות
האמת היא שאני לא אוהבת לראות דרמות תוך כדי שידור (יש יוצאים מן הכלל, אבל זה לא קורה בד"כ), אז אני לא רואה כרגע כלום מהסקירה שלך (אז אל תצפי ליותר מדי חפירות בנושא..), אבל אני תמיד נהנית לקרוא את הביקורות שלך

בכל מקרה, הדרמות שאני אישית הכי מחכה להן זה Marry Him If You Dare ו The Heirs, ובאופן מפתיע אני מחזיקה יפה עד עכשיו בלי לצפות בהן.. אבל בהחלט חיכיתי לתקציר שלך כדי לראות אם לחכות עוד קצת או שאולי כדאי להתחיל לראות..

בקשר ל - Marry Him If You Dare היית ממש פסימית בפעם הקודמת שדיברנו עליה, אז אני שמחה ששינית קצת את דעתך מאז..

בקשר ל-The Heirs - מההיכרות שלי עם דרמות קודמות של הקאסט הראשי, נראה שהתפקיד שלהם זה הטייפקאסט שהם עושים הכי טוב (ע"ע קים וו בין בתפקיד גנגסטר..), אז זה כבר נשמע מבטיח.. בקשר לקים וו בין, הוא אמור להיות חלק מהמרובע עם לי מין הו ופארק שין היא, אז יהיה נחמד לראות אותו לשם שינוי בתפקיד עם פן קצת יותר רומנטי.. בקשר ללי מין הו - הוא הבעיה העיקרית שלי בדרמה הזאת. אני ממש אוהבת סדרות של תיכון/אוניברסיטה (אולי בגלל הגיל שלי..), אבל אני פשוט לא אוהבת אותו. בכל מה שראיתי איתו עד עכשיו לא אהבתי אותו והוא לא השאיר עליי רושם מיוחד, אבל אולי הוא יצליח לשנות את דעתי.. אני גם מודה שלא ראיתי את כל הדרמות שלו עד עכשיו, אז אולי יש שם משהו שעוד לא עליתי עליו..

חוץ מזה, אני רוצה לראות גם את Secret love (ביום מן הימים.. כשאני אגיע לזה..), בעיקר בגלל ג'י סונג. ואגב, הוא ולי בו יונג כבר התחתנו

בגזרת היפניות שמשודרות כרגע אני מתכננת לראות את Garasou No Le ואת הדרמה על החנות ספרים שכתבו עליה בפינת היפניות החדשות ואני לא זוכרת כרגע איך קוראים לה..

סופ"ש מעולה!

תודה רבה על התגובה הנפלאה
25/10/13 21:17
97צפיות
Marry Him If You Dare בהחלט הייתי פסימית, אבל בשביל זה מתחילים לראות כדי להחליט האם לפסול או לא.
אין מצב שהייתי מוותרת על צפייה של דרמה בה מככבת אחת הדמויות הכי נערצות עלי בקוריאה(יון און יה כמובן),
בנתיים זה משתלם.
לגבי THE HERIS - שמעי אני יאמר כך לגבי לי מין הו. האם הוא הרשים בכל הדרמות שלו? לא ממש.
אכן, יש לו סוג של כשרון, המשחק שלו אומנם לא מבריק, אבל בהחלט סביר ודי כדי לראות אותו על המרקע לעומת
שחקנים אחרים באמת שלא שווה איזכור משחק. אם הזכרנו את וו בין, גם הוא יש לו עוד הרבה מה ללמוד, אבל האמת
שבפרק האחרון שבעצם השניים נפגשים ומשוחחים הרבה, הם דיי מתאימים אחד לשני, ויוצרים כימית משחק לא רעה.
בכל אופן, המלצה שלי, SECRET LOVE לטופ של הרשימה הרבה לפני שני אלה שדיברנו עליהן כאן.

שבת שלום חמודה.
25/10/13 22:41
51צפיות
לגבי לי מין הו - הוא לא מועיל ולא מזיק מבחינתי. זה הניסוח הנכון. לא אכפת לי לראות אותו, אבל אני לא אראה דרמה רק כי הוא מופיע שם, בניגוד לשחקנים אחרים שאני אראה בשבילם סדרות שלא ממש מעניינות אותי אחרת..
לגבי קים וו בין - לא אמרתי שהוא מושלם אבל אני עדיין אוהבת את המשחק שלו, גם אם הוא לא משחק בצורה מושלמת וגם אם הוא תקוע בעיקר בטייפקאסט של הגנגסטר (שממש מתאים לו..), אני מניחה שבדמויות מסוג אחר הוא צריך לעבוד הרבה יותר קשה כדי להרשים כי זה לא הטייפקאסט האידיאלי שלו.

אגב, אם לשפוט רק לפי הטריילרים - לא הייתי מתקרבת ל Marry Him If You Dare.. בעיקר בנוסף לעלילה ולז'אנר הלא מושכים מזל שיש את הקאסט שגורם לי לנסות דברים בכל זאת, ככה יש הפתעות הרבה פעמים.

לגבי Secret Love - יש לי בעיה עם דרמות "כבדות", כי אני צריכה להיות במצברוח מסויים בשביל לצפות בהן. בגלל זה גם אם הן מעולות לוקח לי הרבה זמן להגיע אליהן כי בד"כ אני רואה דברים יותר קלילים כמו השניים למעלה. אבל היא עלתה די גבוה בדרמות היותר כבדות מבחינתי, אז נקווה שאני אגיע אליה מהר
אולי יש לך מה לספר על Empress Ki?
26/10/13 20:25
99צפיות
אמנם אני לא בקטע לראות תוך כדי שידור אבל בגלל ג'ו ג'ין מו אני מאוד מתענינת בדרמה הזאת. מקווה שתהיה מוצלחת
הדרמה עוד לא החלה, אבל קצת רקע..
26/10/13 23:55
96צפיות
היי, שבוע טוב.
ראשית, אומר לך כי הדרמה עוד לא החלה, והיא תתחיל ביום שני
הקרוב(28.10).
אני לעומתך מעריצה את הא ג'י וון(הראשית מגן סודי), אני כל כך אוהבת
אותה, יש לה אינספור דרמות וסרטים מצליחים(בעיקר סרטים), ובכל פעם
היא מותירה רושם בלתי רגיל.
אוהבי ג'ו ג'ו מין יזכו לראות אותו במשך 50 פרקים עם המון אמוציות,
רומנטיקה, לחימה ואקשן, ובקיצור - דרמה תקופתית.
בהחלט יהיה משאב רוח מרענן לכל הדרמות שאנחנו רואים כיום.
לטעמי הולכת להיות כימיה מעולה ביניהם, הם נראים מתאימים אחד
לשני, והיא עם המשחק האדיר שלה תמיד תוסיף לשיפור מתמיד של
הדרמה. מצפה לנו דרמה גדולה, וכשיש ציפיות אמור להיות מענה,
בואו נחזיק הצבעות, ונאחל בהצלחה :]

הנה טריילר - http://www.youtube.com/watch?v=gH3lrmnZh7o
מידע נוסף - http://asianwiki.com/Empress_Ki
גם אני אוהבת את הא ג'י וון
27/10/13 00:09
67צפיות
יש לה כריזמה חזקה מאוד והיא יודעת אמנויות לחימה. היתה מקסימה בדואליסט לצד קאנג דונג וון וגם אהבתי אותה מאוד בסרט אהבה (שכתי את השם המדוייק ) עם קוון סאנג וו

ואני גם חושבת שיראו טוב ביחד, היא וג'ו ג'ין מו.

מעניין, קראתי שהתפקיד של ג'ו ג'ין מו של המלך ... הדמות ההיסטורית היתה מאוד לא נחמדה, היה אנס ומתעלל בנשים וגם רוצח גדול. אבל בסידרה הוא מישהו נחמד
אני ממש לא בעניינים עם היסטוריה של קוריאה אז לא יודעת מה נכון ומה לא
גם אני חיכיתי ממש
27/10/13 00:10
66צפיות
להמלצות שלך ונהניתי מאוד
לגבי היורשים - ממש נכון שהכול דמות מתאימה לשחקן שם אבל נראה לי שממש הולך להיות סוער העניין אבל מקווה סוף טוב

האמת יצא לי לראות רק סדרה אחת יפנית אני רוצה לראות אבל לא ממש מתחברת אם יש לך המלצה לסדרה טובה משהו באזור של קומדיה מקווה לנסות להתחבר ליפניות קצת (אם לא עכשיו אי מתי חח)

תודה רבה על הסקירה  והמלצות ושיהי שבוע טוב ומבורך לכולם ושיתחיל כבר החורף יאללה גשם   
בטח שיש לי המלצה ליפניות במיוחד קומדיה.
27/10/13 08:34
61צפיות
היפנים מומחים בהצגת קומדיה מטורפת, וזה תמיד מצחיק וזורם.
בראש ובראשונה הייתי ממליצה על חנה קימי שמתורגמת לעברית,
הנה פרטים מלאים - http://asia4hb.com/view/for-you-in-full-blossom
דרמה נוספת אשר יש לה שני עונות היא:
http://wiki.d-addicts.com/Hotaru_no_Hikari
יש עוד הרבה מה להציע, אבל תמיד מתחילים ממשהו.
שבוע טוב.
BAD LOVE
27/10/13 19:56
73צפיות
אני רואה את הסידרה הזאת עכשיו והיא ככ יפה! אין לי מושג איך פיספסתי אותה היא משנת 2007 וכ"כ יפה סיפור אהבה נוגע ללב:) ממליצה
[המלצה] Replay 1994 - דרמה חדשה!
28/10/13 12:55
104צפיות
אהלן לכולם.
רציתי להוסיף המלצה לדרמה חדשה שיצאה לפני שבועיים, והיא לא אחרת מאשר Replay 1994.
כן, כן, אותו קונספט כמו Replay 1997 שהייתה הצלחה ענקית בשנה שעברה, אפילו האב והאם שהיו בדרמה
הקודמת נמצאים כאן.
העלילה שונה, שחקנים שונים חוץ מהאב והאם שהזכרתי למעלה, ובנתיים זה פשוט נפלא.

שם: Replay 1994/תשובה מ1994
רשת שידור: TVN
מס' פרקים: 20(4 יצאו עד כה, כולם תורגמו לאנגלית)
עלילה: הדרמה מתרכזת בתרבות מ1994 של דרום קוריאה כאשר במרכזה משפחה מאכלסת דיירים שונים אשר
לכל אחד מה יש את הסיפור שלו, וכמובן ישנה עלילה מרכזית יותר, אבל על כך אני לא אפרט כי זה ספויילרים.
שחקנים ראשיים: גו ארה(WHO ARE YOU?), ג'ונג וו('לי סו שין הכי טובה'), יו יון סיוק(Gu Family Book ).
לקאסט המלא, ופרטים נוספים - http://asianwiki.com/Reply_1994
דעתי - עד כה במשך ארבעה פרקים פשוט נקרעתי מצחוק בכל פרק מחדש. הרבה זמן לא נהנתי מהומור מאסיבי של הקוריאנים,
תמיד אהבתי שהם הולכים לצד הרך והטיפשי שלהם מאשר להיות רציניים כל הזמן, ובדרמה הזאת יש שילוב של הומור ורצינות,
מה שכל כך מייחד אותה לעומת דרמות אחרות. גו ארה הרבה פחות טובה מג'ונג יונג ג'י(הראשית מ1997), עולם אחר.
לג'ונג יש כישרון טבעי על המסך, וראינו את זה גם בדרמה האחרונה שלה. גו ארה, משתדלת בעיקר, אבל פחות טובה אין מה לעשות.
דווקא הראשי ג'ונג וו שאני מאוד אוהבת אותו בתור שחקן, אני זוכרת אותו כגנגסטר ברוב הדרמות שלו, הוא מככב יותר בסרטים,
והוא התחיל נפלא, בנתיים מאוד מוצלח השילוב של עשיית הדרמה, וזה מה שמאפיין אותה.
כן, לעיתים יש גם יותר מדי דיבורים מיותרים, ולפעמים נראה כי הפרק קצת תקוע, ואתה רוצה להתקדם, אבל איכשהו תמיד הכול חוזר
למסלול כפי שצריך, ואתה נהנה מהצפייה של הדרמה - מומלץ חברים!
|*|נפתח פורום ארבעים פלוס
24/10/13 11:06
25צפיות
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום ארבעים פלוס
אם אתם בשנות הארבעים לחייכם, זה המקום להתכתב, לשוחח, להכיר ולדון עם בני גילכם על כל מה שבאמת מעניין אתכם.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
המלצות למוזיקה?
23/10/13 23:24
69צפיות
היי
אני מחפשת מוזיקה בקוריאנית/יפנית/סינית/הודית, עדיפות לזמרות-יוצרות או זמרות שמנגנות ולא להקות פופ עם שירים אלקטרונים מדי..... משהו בסגנון שלה:

http://www.youtube.com/watch?v=85xDgiQW_Fo

או אם יש זמרות בסגנון של אדל/לנה דל ריי/פלורנס+דה מאשין/שאקירה, כאלה שיש להן קול טוב וסגנון ייחודי זה יהיה מעולה!  תודה
זמרות יפניות
24/10/13 14:55
65צפיות
Olivia Lufkin:
http://www.youtube.com/watch?v=XKT1lkrBHgM
http://www.youtube.com/watch?v=PppWJtolihU
http://www.youtube.com/watch?v=GgOrbSh0W20
http://www.youtube.com/watch?v=QeYUtWDjB8k

maaya sakamoto:
http://www.youtube.com/watch?v=6pR_xO0hECw
http://www.youtube.com/watch?v=-_R2qTb0vkg
http://www.youtube.com/watch?v=oZmbEXGlcvo
http://www.youtube.com/watch?v=mwctZiQDSvQ
אם אהבת את השירים, אני ממליצה לך להמשיך לחפש ביוטיוב עוד שירים שלה, היא ממש טובה

utada hikaru:
http://www.youtube.com/watch?v=kWoJLdXJt0E
http://www.youtube.com/watch?v=mlwCZm2MQbQ
http://www.youtube.com/watch?v=V-QW8Nfgj9Y

kanon wakeshima:
http://www.youtube.com/watch?v=uolWih0Rh7M
http://www.youtube.com/watch?v=zRDzRA2ef6A
http://www.youtube.com/watch?v=c-Cw7ngk3Ag

האמת שיש מפיקה מוזיקלית יפנית ענקית בשם Yoko Kanno ,אבל היא משלבת גם זמרים ביצירות שלה, אם בא לך אני מוכנה להוסיף עוד לינקים בכל מקרה מקווה שעזרתי, המשך יום נעים
בנות מוזיקליות בנוסח קיווי
24/10/13 18:09
71צפיות
איתי זה יותר פר שירים מפר יוצרת אבל לרוב זה הולך יד ביד אז להלן המלצותי:

ayaka hirahara - כל השירים שלה.
היא מיוחדת כי היא שואלת לחנים ממלחינים קלאסים כגון מוצרט, בטהובן, שופן ועוד ומוסיפה מלודיה עכשווית שלא לדבר על הקול המדהים שלה
אפשר גם להרגיש בשירים שלה שהיא מביאה גם הרגשה של "אופרה" קצת אבל זה מתבקש עם קול כזה עוצמתי.
כמה מהשירים האהובים שלה:
Hajimari no kaze
Jupiter
Love Never Dies

ועכשיו לעוד איאקה לא פחות ולא יותר טובה - שתיהן מושלמות, איאקה הזאת קצת יותר פופית אבל עדיין השירים שלה מדהימים:
כמה שירים אהובים שלה - כולם. אבל הנה נבחרים:
(תפוזזבל לא הופך אותם לקישורים - מצטערת אם את בכרום - הכי קל לסמן את הקישור עם העכבר וקליק ימני - עבור אל...)
I believe
http://youtu.be/sJItuaykRRk
Hajimari no toki
http://youtu.be/9CBD4CF7Xcg
Blue Days
http://youtu.be/5zI1xDnIZvE

בגזרה הקוריאנית - אין כמו baek ji young מלכת הבלדות... יש לה קריירה של 20 שנה והמוני המוני שירים שכל אחד יותר קורע לב ומהמם מהשני, ממליצה על כל האוספים שלה, הם מרכזים את השירים הכי יפים שהיו לה וקשה מאוד לבחור אבל הנה כמה שלעולם לא ימאס לי מהם:
VOICE
http://youtu.be/UC0zLgbud0A
사랑안해
http://youtu.be/sXAhIe6pVA4
Not One Call
http://youtu.be/BkuZhvWJMsE
Like Being Shot by a bullet
http://youtu.be/uSdlduWm4HM

ו-lyn היא אמנית שגיליתי ממש לא מזמן וממש ממש התאהבתי בה, יש לה קול כל כך מתוק ומיוחד והשירים שלה מקסימים:
Say
http://youtu.be/8viYz-Yxq8A
Love Fiction
http://youtu.be/oKGy0KvnH8o
Love...It's All Lies
http://youtu.be/n0Pfa-t-HEU

ובגזרה הסינית אני לא כל כך מומחית אבל יש זמרת/שחקנית אחת שאני שומעת ואני ממש אוהבת את השירים שלה: Rainie Yang
Ai Mei
http://youtu.be/mebzXfWi87E
YU AI
http://youtu.be/oec9R5ypf-o
Dai Wo Zou
http://youtu.be/KOLDiXnQC7Q
WO MEN DOU SHA
http://youtu.be/tXAI6OqvvCo

וכל מה Larc En Ciel המליצה כמובן

היי זה עשה את הקישורים
24/10/13 18:10
49צפיות
הוא הציג לי כאילו זה לא עבר בתצוגה מקדימה - תפוז דביל!
אז יאי! יותר פשוט
תהני!
|*|נפתח פורום מפלגת מרצ
20/10/13 17:31
12צפיות
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום מפלגת מרצ.
זה המקום להתעדכן בחדשות על פעילות המפלגה, לדון על המצב הפוליטי ולהשאר עם היד על הדופק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חידת סרט
53תגובות
20/10/13 10:50
205צפיות
מזמן לא היו כאן חידות אז הכנתי אחת
צריך לזהות את הסרט לפי כמה תמונות מתוך.
בהצלחה!
מקווה שלא יהיה קל מדי

ושיהיה שבוע נפלא לכולם!

(המשך...)
 חידת סרט
מזמן לא היו כאן חידות אז הכנתי אחת
צריך לזהות את הסרט לפי כמה תמונות מתוך.
בהצלחה!
מקווה שלא יהיה קל מדי

ושיהיה שבוע נפלא לכולם!
סקר - סיבוב נוסף
17/10/13 16:51
199צפיות
אז הסקר הקודם (שהיה די מזמן) עסק בלמה אתם בוחרים לראות דרמה מסויימת, אז הסקר הזה יעסוק יותר בצפייה עצמה

אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ?
אתם מורידים דרמות/סרטים למחשב או מעדיפים צפייה ישירה?
אתם חובבי מרתונים או שאתם לוקחים את זה לאט?
אתם חוזרים לצפות בסדרות פעם נוספת או שאתם צופים רק בסדרות חדשות (לא כולל דרמות שתירגמתן..)?
מה גורם לכם לנטוש סדרה באמצע (עלילה משעממת/משחק גרוע/כל דבר אחר..)?

*התייחסתי לדרמות מטעמי נוחות, אבל כמובן שזה מתייחס גם לסרטים..

תרגישו חופשי לחפור..

סופ"ש מעולה!
התשובות שלי לסקר
17/10/13 21:17
110צפיות
אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ?----אני מורידה לתיקיות והכל נשמר בזיכרון חיצוני..
אתם מורידים דרמות/סרטים למחשב או מעדיפים צפייה ישירה? ---אך ורק הורדה
אתם חובבי מרתונים או שאתם לוקחים את זה לאט?---אחרי נסיון כואב בכמה חלקים של הגוף מרוב ישיבה החלטתי שאני לא עושה מרתונים יותר..רואה דרמות חדשות שמגבילות אותי בלית ברירה למספר פרקים וזהו אין יותר גם אם מאוד מאוד רוצים..אי אפשר להתפתות כך..
אתם חוזרים לצפות בסדרות פעם נוספת או שאתם צופים רק בסדרות חדשות (לא כולל דרמות שתירגמתן..)?-- בוודאי שחוזרת במיוחד לקלאסיקות הטובות והישנות..או החדשות. אני רואה באנגלית ואם הדרמה או הסרט טובים במיוחד ותירגמו אותם לעברית אני לפעמים מצ'פרת את עצמי בצפיה שניה וכמו שהבנתם יש לי הרבה זמן פנוי.. (הרווחתי אותו ביושר)
מה גורם לכם לנטוש סדרה באמצע (עלילה משעממת/משחק גרוע/כל דבר אחר..)?- משחק רדוד של שחקנים ,עלילה שלא מתפתחת, הרגשה של זלזול באינטיליגנציה של הצופים.. אין לי כל בעיה לנטוש באמצע..מה שבדרך כלל אני עושה בכדי לא להרגיש שהחמצתי ,אני רואה את הפרק האחרון.. בכל המקרים הבנתי מעולה אל כל הדרמה/סרט בלי כל הסחבת והמריחה...
גם אני רוצה :]
17/10/13 21:37
94צפיות
שבת שלום.

אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ? רשימת הצפייה שלי
היא שבועית על כן אני שולטת בזה.
אני מעדיפה אך ורק להוריד, אך מכיוון שלפעמים מכורח הנסיבות
שלא כל הדרמות מתורגמות מן העבר או גם בהווה(בעיקר סדרות
יום יומיות של 120+ פרקים), חובה לראות באונליין.
אתם חובבי מרתונים או שאתם לוקחים את זה לאט? אני חובבת
שבועית. לא שומרת יותר מדי, אוהבת לראות יום למחרת איך שהתרגום
יוצא אלינו.
אתם חוזרים לצפות בסדרות פעם נוספת או שאתם צופים רק בסדרות חדשות (לא כולל דרמות שתירגמתן..)? בטח שכן. אני צפיתי בהרבה
מאוד דרמות כמה פעמים וממשיכה כשאין מה לראות, וכן זה קיים
שלפעמים אין מה לראות.
מה גורם לכם לנטוש סדרה באמצע (עלילה משעממת/משחק גרוע/כל דבר אחר..)? אני בעיקר עלילה. שחקנים גרועים נובעים בעיקר בגלל
העלילה העלובה, ועל כן אני דיי פוסלת על סמך עלילה, לדוגמה
אחרונה: אלת הנישואין שמבחינתי שחקנים זהב, עלילה רעה ביותר,
אז פשוט ויתרתי.
עונה
17/10/13 22:08
73צפיות
אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ?
פעם היה לי קובץ וורד שהייתי מכניסה לתוכו כל מה שראיתי מסודר לפי נושאים או לפי שחקנים (כבר לא זוכרת איך) אבל הוא נדפק יום אחד ולא היה לי גיבוי אז התעצבנתי ועזבתי. ואז התחלתי לנהל רשימה לעצמי דרך אתר רוסי של סרטים שהרשימות בו הכי מלאות (כמעט כמו IMDB) והוא נוח מאוד לתפעול. ולאסיאתיים יש לי רשימה גם בMyDramaList (מוזמנים להיכנס, להתחבר, לצפות. אני chebu שם)

את הסרטים אני מורידה והסדרות רואה און ליין

אני מהמתמכרים אז מרתונים

אתם חוזרים לצפות בסדרות פעם נוספת או שאתם צופים רק בסדרות חדשות (לא כולל דרמות שתירגמתן..)?
בד"כ רואה רק פעם אחת במלואה. אבל אוהבת לדפדף בקטעים האהובים עוד כמה וכמה פעמים גם מיד אחרי הצפיה וגם אחרי שאני נתקלת בזה יותר מאוחר. בסרטים בעיקר. בדרמות קשה למצוא קטעים אהובים אחרי זמן מה

בגלל שלא ראיתי הרבה סדרות עדיין אז לא היו אכזבות, אני דוגמת בפינצטה ויודעת למה לצפות מראש.
בסרטים, גם, אני קוראת ביקורות ותיאורים לפני שאני מחליטה להוריד. סרטים בודדים שעזבתי באמצע והחלטתי לא לסיים
תשובה
18/10/13 00:40
54צפיות

אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ?אני לא מנהלת את הרשימה הישירה של הדרמות שאני רואה  אלא בסיום הסדרה אני רושמת בוורד כדי לזכור היכן ראיתי את השחקן או להיזכר בסדרה
אני מורידה את הפרקים ישירות למחשב ואז שומרת קצת פרקים (כי אין מספיק מקום במחשב ) חח
אם זה משודר בקוריאה אז לאט לאט אבל בעיקר עושה מרתונים מתי שמשעמעם תוך יומיים שלושה  מסיימת סדרה משוגעת נכון
ברור ! אבל אני שומרת חלק מפרקים האהובים עלי וצופה בזה  
אני לא מסוגלת לנטוש סדרה עם אני מתחילה אז מסיימת אבל לפעמים שיש משהו מעצבן אז רואה לאט
התשובות שלי..
18/10/13 07:57
61צפיות
אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ
כן. רשימה במסמך Word, ובנוסף בMDL. התחלתי עם מסמך Word, וקיום הוא משמש כגיבוי לרשימה באינטרנט... אבל היא התחילה מלזכור בעל-פה את מה שהיה לפני..

אתם מורידים דרמות/סרטים למחשב או מעדיפים צפייה ישירה
מורידה. גם אם יש את הסדרה/סרט רק לצפייה ישירה, אני מורידה. מטעמי נוחות.

אתם חובבי מרתונים או שאתם לוקחים את זה לאט
זה תלוי בסדרה, בעיקר. יש סדרות שאני לא יכולה לעצור, ויש כאלו שלוקחים לאט. לפעמים גם תלוי באורך הסדרה.
יש סדרות שאני מסוגלת לראות פרק או שניים פעם ב.. ויש כאלו שאני מסוגלת לסיים לפעמים תוך יום או יומיים.
אני מסוגלת לקחת את הזמן לצפות בסדרה לאט, אבל כל עוד שאני קובעת את הקצב. אני פחות אוהבת לראות סדרות בזמן שהן משודרות (למרות שגם זה קורה).

אתם חוזרים לצפות בסדרות פעם נוספת או שאתם צופים רק בסדרות חדשות (לא כולל דרמות שתירגמתן..)
כן, זה קורה לפעמים. בעיקר כשפתאום עולה החשק לראות קטע מסוים מסדרה.
היו פעם או פעמים שראיתי סדרה שאחד השחקנים בה שיחק (או שיחקה) בסדרה אחרת שראיתי בעבר, ופתאום התחשק לי לראות אותה שוב (קורה גם באמצע הצפייה בסדרה השנייה - מפסיקה כדי לראות שוב את הקודמת).
יש פעמים ששכנעתי את המשפחה שלי לראות (כל עוד שזו לא הפעם הראשונה שאני צופה, גם זה קרה), אז יוצא לראות שוב.
יש גם סדרות קלילות כאלו, שאני אוהבת, ויצא לי לראות המון פעמים.

מה גורם לכם לנטוש סדרה באמצע (עלילה משעממת/משחק גרוע/כל דבר אחר..)
האחרונה שיצא לי "לנטוש", הייתה בגלל שהכתוביות לא היו מסונכרנות. זה היה הפרק הראשון.. אבל זה כנראה זמני, עד שאני אמצע מקור טוב יותר עבורה.
לא ממש יוצא לי "לנטוש" סדרה או סרט, באופן סופי. לרוב זה יהיה משהו זמני. אני כמעט בטוחה שאני אחזור לראות אותן.
סיבה שבערך גורמת לנטישה זמנית, היא סדרות אחרות שאני מתחילה לראות תוך כדי.. אני לא חושבת שיצא לי לראות משהו שפסלתי אותו לחלוטין. בעבר יצא לי לראות סדרה שהפסקתי לצפות בה באמצע, אולי בגלל העלילה.. ואחרי כמה זמן החלטתי לתת לה הזדמנות שנייה. ואז נדבקתי אליה.
אני אני!!!
18/10/13 09:50
68צפיות

בכמה שנים ראשונות הייתה לי רשימה, רק כדי שאני אוכל לעקוב אחרי ההמלצות שלי והדברים שכבר עשיתי להם תקצירים אבל אחרי 4 שנים בערך הפסקתי מטעמי עצלנות, אני לא ממש זוכרת הכול בעל פה אבל אם מאזכרים דרמה כלשהי אני כמובן אדע אם ראיתי אותה או לא.

אני מעדיפה להוריד כי צפייה ישירה נתון בחסדי אלוהי האינטרנט, אבל לא תמיד יש מקום פנו במחשב וזה גם תלוי בכמה אני אוהבת את הדרמה או שאני רואה אותה "על הדרך" או בלי תכנון מראש רק לנסות ואם אני אוהבת את ההמשך אני מורידה. יש לי גם שיטה של לטעון אחד עד הסוף ובזמן שהוא טוען להוריד וכן הלאה.

גם עניין של שינוי נסיבות, ב-4-5 שנים ראשונת זה היה מרתונים של 7-8 פרקים ביום/יומיים והיום זה פרק - שניים ביום או פרק וחצי ביום וזה במידה שאני מתחילה דרמה כלשהי, זה לא רציף אצלי אני לא רואה דרמה מסיימת ומיד מתחילה אחרת, אני צריכה לעכל ולהכיל ובאמת לתת לדרמה לשקוע ואז אני מוכנה להתחיל משהו חדש.

שלום, אני סיון וראיתי בסופ"ש האחרון את קופי פרינס בפעם ה-17 וכן, בכיתי שוב. אני רואה שוב ושוב דרמות שאני אוהבת, אין הרבה מהן אבל אלה שאני כן רואה שוב ושוב אני רואה שוב ושוב ושוב בלי הפסקה.
לא צופה רק בסדרות חדשות, להיפך, מעדיפה לחפש את הישנות שאף אחד לא שמע עליהן ולראות - הן תמיד מעולות.

עלילה משעממת בעיקר, כמו ביג, התחלתי אותה באופטימיות כי זה גונגי ובשבילו אני אסבול הכול אבל הנה עצרתי אי שם בפרק 8 ופשוט אין לי חשק להמשיך, היא לא משעממת אבל היא לא מעניינת, הסיפור טיפשי והתפקיד לא מתאים לו לדעתי. אני אסיים אותה מתישהו או לא, אבל היא לא תלך לדרמות שאני אראה שוב. משחק גרוע אני יכולה לסבול, זה הכול שאלה של פרספקטיבה והארץ שרואים בה את הדרמה - יפנים יותר דרמטיים, קוריאנים בוכים הרבה וסינים מטורפים בכלליות.

הגיע גם תורי לענות
18/10/13 13:07
70צפיות
פעם זכרתי הכל בע"פ, ואז כשהתחילו להצטבר סדרות עברתי לקובץ אקסל.. ניסיתי גם ב MyDramaList, אבל פרשתי, אז כרגע האקסל זה התיעוד העיקרי שלי..

לצפות במחשב יותר נוח, אבל רוב הצפייה שלי כרגע היא באינטרנט.. בעיקר מטעמי חוסר מקום על המחשב וגם אני מורידה למחשב רק סדרות שאני באמת אוהבת/רוצה לראות..

מרתונים כמובן.. זה תלוי מן הסתם בכמות הזמן שיש לי (וגם בכמה הסדרה מרתקת אותי..), אבל אני יכולה בכיף לסיים סדרה ביומיים-שלושה אם היא מעניינת אותי. ולכן גם 90% מהזמן השירים שתקועים לי בראש זה OST מדרמה שאני רואה באותו זמן

יש בערך 3 דרמות שראיתי יותר מפעם אחת, ויש עוד כמה שאני רוצה לראות שוב.. בפועל אני בד"כ רואה דרמות שעוד לא ראיתי, כי הרשימת צפייה שלי באורך הגלות, אז צריך להתקדם איכשהו.. למרות זאת, אם אני ממש מתגעגעת לסדרה כלשהי אני רואה סרטונים/קטעים ממנה ביוטוב או משהו..

עלילה משעממת ולא הגיונית. אני בד"כ נותנת לסדרה כמה צ'אנסים לפני שאני מוותרת, אבל אם סדרה שיעממה אותי במשך כמה פרקים ברצף כנראה שאני אפרד ממנה.. כנ"ל גם אם לא התחברתי אליה מאיזושהי סיבה.
גם אני עונה
20/10/13 10:03
43צפיות
יש לי גם MYDRAMALIST וגם במסמך WORD
אני רק מורידה דרמות לא אוהבת צפייה ישירה
אני מאוד אוהבת מרתונים. יש דרמות שאני רואה בעבודה אז זה לא מרתון אבל זה דרמות יותר קלילות
ראיתי כמה דרמות כפול כי כשאני משכנעת את בעלי לראות דרמה אני צריכה לראות איתו ..
מה גורם לכם לנטוש סדרה באמצע (עלילה משעממת/משחק גרוע/כל דבר אחר..)? אני בוחרת את הדרמות שלי ממש בקפידה אז עוד לא יצא לי לנטוש דרמה וגם אם כן עוד לא נטשתי אני מנסה לראות עד הסוף

התשובות שלי
20/10/13 10:39
47צפיות
***אתם מנהלים את הרשימת צפייה שלכם איכשהו (MyDramaList/קובץ אקסל/כל דבר אחר..) או פשוט זוכרים הכל בע"פ?

בהתחלה ניהלתי רשימה באקסל אבל בדרך הפסקתי. אני מנסה לזכור כמה שאפשר.

***אתם מורידים דרמות/סרטים למחשב או מעדיפים צפייה ישירה?

בהחלט הורדה. בדרך כלל אין לי זמן לראות פרק שלם אז אני רואה בחלקים. זה הרבה יותר נוח לעשות את זה אחרי שאני מורידה את הקבצים ולא בצפייה ישירה.

***אתם חובבי מרתונים או שאתם לוקחים את זה לאט?

הייתי אומרת אפילו לאט מאוד אני יכולה להתחיל פרק ביום שבת ולסיים אותו בשבת הבאה... שיש לי זמן אני רואה קצת יותר מהר. לא היה לי אינטרנט ב-36 שעות האחרונות (בעיות טכניות הן דבר מעצבן) אז ראיתי 3 פרקים של בריין. אם היה לי זמן ודרמה טובה הייתי שמחה לעשות מרתון לפחות איזה אחד.

***אתם חוזרים לצפות בסדרות פעם נוספת או שאתם צופים רק בסדרות חדשות (לא כולל דרמות שתירגמתן..)?

קוריאניות, כרגע לא. יש כל כך הרבה דרמות שאני רוצה לראות ולא מספיקה, אז אני מעדיפה לראות דרמות חדשות. דרמות יפניות, כן יוצא מידי פעם. במקרה, עוד מעט אני הולכת לראות את הפרק הראשון של ANDO LLOYED פעם נוספת.

***מה גורם לכם לנטוש סדרה באמצע (עלילה משעממת/משחק גרוע/כל דבר אחר..)?

בעיקר עלילה מטופשת או שחקנים מעצבנים.

אז... גם אני
21/10/13 16:52
41צפיות
נעלמתי קצת כי לא הרגשתי טוב אבל עכשיו הכל בסדר ,מוכנה לחפור

מחברת כן, כן דף ועט. זוכרים את זה?

פעם הייתי רק מורידה ,היום אני מתפשרת. אבל אם זו דרמה בתהליכי תרגום שאני ממש ממש רוצה לראות (עיין ערך "שבועיים" )- מורידה.

מרתונים אבל לצערי היום כבר אין לי זמן לזה, אז משתדלת פרק ליום (בשביל הנפש ) וגם זה לא תמיד יוצא..

הדרמה היחדידה שצפיתי פעם נוספת היא סאם סון המתוקה. פשוט, למי יש זמן לזה??? עם כל כך הרבה דרמות ומעט מאוד זמן, זה נראה לי ביזבוז (אבל בהחלט יש מצב שאחזור מתישהו  לקופי פרינס, זמן בן כלב לזאב, סיטי הול, ציידי העבדים..אז אל תתפסו אותי במילה )

אני בוחרת בפינצטה ככה שהדרמה היחידה שנטשתי היא "פסטה". לא עניינה מספיק+ יותר מידי מאכלי ים לצמחונית זה בעייתי

המשך שבוע מעולה שיהיה
הי
14/10/13 21:55
137צפיות
איפה יש אפשרות לראות דרמות קוראניות חדשות עם תרגום אנגלית או עברית
אשמח להצעות תודה רבההההה
אממ..
14/10/13 22:26
161צפיות
יש כמה מומלצות חדשות: שבועיים של ג'ונקי שהוא מש נחמד.
רופא טוב שגם נחמד אבל קצת מתחיל לשעמם אותי אבל עם את אוהבת דרמות רפואיות אז את תחבבי אותה.
היורשים של לי מין הו שהיא ממש חדשה שהתחילה רק שבוע שעבר והיא נראית נחמדה עד עכשיו.
סוד (או סוד האהבה) , שאמרו לי שהיא ממש טובה.

(האתרים מצורפים)
כתובות אינטרנט מצורפות:
עצומה להחזרת הדרמה "היהלום שבכתר"
14/10/13 11:50
132צפיות
היי, אני חדש פה. אני כותב בפורומים של וואלה! ויוה.
אני צופה בדרמות קוריאניות שמשודרות בערוץ ויוה, אך דרמה אחת השפיעה עליי מאוד והייתי רוצה לצפות בה שוב.
"היהלום שבכתר" היא דרמה נפלאה, שממנה התחלתי לצפות בדרמות הקוריאניות. לפני, שנאתי את כל הדרמות ולא הבנתי מה לויוה וקוריאה.
אני רוצה שיחזירו את הדרמה הזאת, מפני שאני מאוד אהבתי אותה ועוד אנשים רבים שאני מכיר, כמו כן אני רוצה שעוד אנשים יצפו בדרמה הזאת ויתאהבו בשלל הסדרות הנפלאות.
לכן, אבקש את עזרתכם לחתום על העצומה שפתחתי, אולי זה יעזור.
זה לוקח רק 10 שניות
קישור
14/10/13 12:09
127צפיות
המצעד!!!
13/10/13 20:19
118צפיות
המצעד!!!
בוקר טוב פורום! כדי להכניס בנו קצת רוח חיים אני שמחה להציג לכם את השירים שבזה הרגע שולטים במצעדים באסיה!
אהבתם? יש לכם שירים אחרים שעושים לכם את השבוע? שתפו!
קוריאה מקום 1
13/10/13 20:26
152צפיות
קוריאה מקום 1
Love, at first
Busker Busker

איזה שיר מיוחד!
לא שמעתי אותו עד עכשיו וממש אהבתי את הקול והסגנון, זה לא משהו ששומעים כל יום והוא ממש טוב!
º
אהבתי.. באמת מיוחד
21/10/13 17:13
19צפיות
יפן מקום ראשון
13/10/13 20:29
85צפיות
יפן מקום ראשון
Hiri Hiri no Hana
Not yet

שיר... יפני! חמוד ושופע אופטימיות וקצב
מקום שני קוריאה
13/10/13 20:33
91צפיות
מקום שני קוריאה
Busker Busker Too Much Regrets

בדיוק אותה להקה (שגם שולטת במקום השלישי!) כנראה שזאת להקה שממש אהובה בקוריאה עם כל כך הרבה שירים שלה במצעד!
אני גם מבינה למה, הקול של הסולן כל כך נוגע ללב, הוא מזכיר לי את Remoiromen היפני - כל כך מיוחד!
יפן מקום 2
13/10/13 20:37
54צפיות
יפן מקום 2
No Limit
EXILE

לא אחרת מהלהקה ששולטת במצעדים כבר עשורים רבים, היפנים פשוט חולים עליהם ובצדק!
השירים שלהם כל כך מגניבים וממכרים והקליפים שלהם הורסים! פשוט שיר נהדר!

מקום 3 קוריאה
13/10/13 20:40
81צפיות
מקום 3 קוריאה
(Busker Busker) (Love is Timing)

כן עדיין אותו הרכב של שלישייה חמודה שכבר הספקתי להכיר עד עכשיו
הם פשוט חמודים ביותר והשירים שלהם בסגנון אינדי - פופ חמוד ביותר!
אני בהחלט הולכת לשמוע את כל האלבום שלהם!
מקום שלישי יפן
13/10/13 20:43
58צפיות
מקום שלישי יפן
Get the Star
TOKYO GIRLS' STYLE

להקת בנות חמודה ושיר רוקיסטי מדליק ביותר!
הן נראות קטנטנות וכל כך חמודות!
תכירו את.. Kim Young Kwang
11/10/13 13:56
427צפיות
1
כי מלא זמן לא הייתה פינה

האמת היא שנתקלתי בו לא מעט, וכל פעם שמתי עליו עין ושכחתי מזה, עד שבסוף גיליתי שזה תמיד היה אותו אחד..

כנראה שהרוב כבר מכיר אותו (גם אם לא ידעתם שאתם מכירים אותו), אז למי שלא מכיר - תכירו את Kim Young Kwang.

קים יאנג קוואנג נולד ב 11/1/1987 בדרום קוריאה. הוא התחיל כדוגמן, במטרה להפוך לשחקן ביום מן הימים.
כצפוי מדוגמן, הוא מתנשא לגובה 187 ס"מ, והוא שוקל 70 ק"ג. הוא מזל גדי.

אז איפה נתקלתם בו?

(The World That They Live In (2008 - התפקיד הראשון שלו בטלויזיה. שיחק בתפקיד Lee Jae Hwan (אחד השחקנים).
(Triple (2009 - בתפקיד Jae Wook.
(Take Care oh The Young Lady (2009 - בתפקיד Jung Woo Sung (המשרת Jung, הדומיננטי מבין שלישיית המשרתים של הראשית..)
(More Charming By The Day (2010 - בתפקיד Lee Young Kwang.
(White Christmas (2011 - בתפקיד Jo Young Jae ("מגיפה").
(Bachelor's Vegetable Store (2011 - בתפקיד Lee Seul Woo.
(Love Rain (2012 - בתפקיד Han Tae Sung.
(Can We Get Married? (2012 - בתפקיד Ki Joong.
(Birth Secret (2013 - בתפקיד Park Soo Chang.
(Good Doctor (2013 - בתפקיד Han Jin Wook.
(Secret Love (2013 - התוכנית של KARA. הוא אמור לשחק את החבר של Gu Ha-Ra.

(Who Are You? (2002
(Runway Cop (2012 - בתפקיד Han Seung Woo (הדוגמן שעוזר לבלש)
(Blood Boiling Youth (2013 - בתפקיד Gwang Sik.

קים יאנג קוואנג השתתף גם בהצגה Beautiful Sunday ובמספר וידאוקליפים:

(2007) 내 맘이 안그래 של Lee Seung Hwan.
(Shout For Love (2007 של MC The Max.
(It's You (2008 של Shin Hye Sung ו Lyn.
(Don't Cry (2011 של Park Bom.

הוא גם זכה במספר פרסים ב-2008 וב-2009 על דוגמנות.

בתחילת השנה הוא היה מעורב בסקנדל כשהתראיין למגזין אופנה וצוטט כאחד שמפלה אנשים על סמך מראה חיצוני.
באותו ריאיון הוא טען שהוא מסתכל קודם על מראה חיצוני של אנשים ואם המראה החיצוני שלהם לא נראה לו הוא לא מחבב אותם כי הם לא "מתאימים" לרמה שלו ושהוא שונא אנשים עם רגליים עבות (בערך.. הביטוי באנגלית היה Thick Calves, תתרגמו את זה איך שבא לכם..) ואנשים שנראים פתטי. ובכללי, שהוא פשוט אוהב אנשים יפים.

הרבה אנשים התעצבנו עליו בגלל זה, ואז הוא טען שהוא לא התכוון לרדת על מראה חיצוני של אנשים ושזאת אי הבנה כי הראיון בכלל נעשה באווירה חברית, וזה היה חצי בצחוק ובד"כ הוא לא מפלה אנשים לפי מראה או מדבר בזלזול.
הוא התנצל על כל הבלאגן, ומהמגזין אליו הוא התראיין הוציאו הודעה שזאת אי הבנה, ושהראיון באמת נעשה חצי בצחוק-חצי ברצינות ושהוא הסביר שהוא לא מתכוון לזה באמת, אבל הם פשוט הוציאו את החלק הזה בעריכה כי לא היה להם מספיק מקום.
במקביל, צץ ראיון שלו מ-2008 בו הוא דיבר על זה שהוא חושב שזה מכוער שבנות מתלבשות בצורה מסויימת (נגיד בנות נמוכות ומלאות שלובשות סקיני ג'ינס).

~

בתכלס, הראיון שלו מ-2008 לא נוראי, אני לא מבינה למה אנשים התעצבנו עליו, כי זכותו לחשוב שמשהו יפה/פחות יפה. והוא אמר שלדעתו זה פשוט מכוער, ולא שהוא מפלה אנשים בגלל זה. בקשר לבלאגן שלו מתחילת השנה - זה תירוץ פתטי. גם שלו וגם של המגזין. זה שזה היה יומולדת שלו ושזה היה חצי בצחוק-חצי ברצינות זה לא באמת תירוץ.. ואם הם באמת חתכו את הקטעי הבהרה החוצה נראה לי שהוא יכול לתבוע אותם או משהו..

זכותו לחשוב מה שבא לו, פשוט חבל לי שהוא הרס לעצמו עם הריאיון הזה כי הוא שחקן מוכשר.. אני מניחה שלהבא הוא ילמד לא להגיד בראיונות את כל מה שעובר לו לראש כי זה יכול להזיק לו..

ואם זה לא היה ברור, אני לא מסכימה עם מה שהוא אמר שם.. אני חושבת שזה ממש שטחי ושהוא אידיוט שהוא אומר את זה בריאיון, ועוד למגזין שנערות קוראות. למרות שזאת גם אשמת הכתב שהכניס אותו לפינה הזאת..

אבל הוא עדיין שחקן מוכשר, ואני אוהבת אותו בכל תפקיד שהוא עושה. השנה יש לו הספק יפה, אז נראה שזה לא השפיע עליו יותר מדי..

אז, מה דעתכם?

אגב, הבהרה קטנה - זה לקוח מאתר באנגלית שתרגם את הראיון הכתוב מקוריאנית, אז הניסוח המקורי יכול להיות טיפה שונה, תלוי במתרגם.. אבל אני מניחה שהמסר זהה

ובלי קשר, אני תמיד בעד ללמוד דברים חדשים, ואני לא אוהבת לחפור רק לעצמי, אז אם יש מישהו/מישהי שתרצו שאני אעשה עליו פינה תגידו לי.. אני מבטיחה לא להפלות על סמך גיל/מין/ארץ מוצא ומראה חיצוני

סופ"ש נעים!
º
2
11/10/13 13:57
88צפיות
2
º
3
11/10/13 13:58
74צפיות
3
נעים להכיר
13/10/13 22:03
97צפיות
תודה על ההשקעה

מכירה אותו רק מ love rain אולי אכיר אותו יותר בקרוב
15/10/13 19:37
39צפיות
דווקא את זה עדיין לא ראיתי, אולי אני אגיע לזה מתישהו.. זה ברשימת צפייה הבלתי נגמרת שלי

ראיתי רק בגלל סוקי
17/10/13 14:47
48צפיות
רשימת צפייה בלתי נגמרת... ספרי לי על זה
הסופר המוערך הרוקי מורקמי מועמד לנובל
10/10/13 09:12
114צפיות
אנחנו מחזיקים לו אצבעות
-
אני באמת צריכה להתחיל לקרוא ספרים שלו...
10/10/13 18:23
73צפיות
איכשהו עוד לא יצא לי...

שיהיה לו בהצלחה
תוכנית שמוקדשת לסדרות הקוראניות
10/10/13 18:19
127צפיות
היי לכולם..
אז השבוע (אתמול) שודרה התוכנית שלי "הגל הקוראני" ברדיו "קול רמלה"
והשבוע התוכנית עסקה אך ורק בסדרות הקוראניות..
אז לכל מי שפספס/ה את התוכנית אתמול..היא מחכה לכם בקישור הבא:

האזנה נעימה..ומקווה שתהנו=]
כתובות אינטרנט מצורפות:
הלוואי!
10/10/13 20:17
69צפיות
חסידה גדולה של הספרים שלו, קראתי כל אחד מהם כולל האוטוביוגרפי על האסון בקובה
הוא כותב בצורה מדהימה שאין כמוה, מגיע לו את כל הפרסים שבעולם, כל פעם שאני קוראת ספר שלו אני צוללת לתוכו בצורה שמשפיעה לי גם על החיים מחוץ לספר ואני פשוט חיה ונושמת את הדפים
לא יכולה לחכות לספר הבא שלו
גם אני אוהבת את הספרים שלו
10/10/13 20:51
60צפיות
סחטיין... הגיע למועמדות לנובל. כבוד!
דרמות אונליין
08/10/13 21:15
295צפיות
  דרמות אונליין
זה הזמן הזה שוב לשתף!
מה אתם רואים? מה ראיתם ונטשתם? מה מרתק אותכם בעונת הסתיו הנוכחית של אסיה?
המליצו, הזהירו, שתפו וחפרו לכם!
כל  דיבורי הדרמות והסרטים  - לכאן
רשימת צפייה
09/10/13 01:23
285צפיות

בשבועיים האחרונים הצלחתי לגנוב כמה שעות בכל יום לצפייה בדרמות, הספקתי לעשות מרתונים של שלוש סדרות:
MONSTAR- דרמה קצרה בת 12 פרקים (כל פרק שעה ועשרים) של tnV שבעיניי הערוץ הזה כבר מזמן מבטיח איכות. כלומר, עד היום כל דרמה שראיתי מבית היוצר שלהם הייתה מצוינת ומקורית ומעניינת. MONSTAR מספרת על חבורה של בני נוער והחיים שלהם בבית הספר, הצקות, מריבות, שברונות. לכל דמות יש את הסיפור הכואב שלה, לכולם יש צלקות וטראומות וכולם מוצאים את הדרך להתמודד או לברוח בעזרת מוזיקה. באופן אישי, לא יכולתי לעצור. הדרמה הזאת לא הפסיקה להפתיע אותי, הדמויות היו כתובות עם המון רגישות ומחשבה, הדיאלוגים היו מעניינים, המשחק היה מצוין והמוזיקה נפלאה. המורכבות של הדרמה הזאת היא השילוב שלה בין הבגרות שנכפת על בני נוער בעקבות נטישות ואירועים קשים ולבין התמימות המתוקה של אהבה ראשונה וחברויות חדשות.
I HEAR YOUR VOICE- דרמה רומנטית, מצחיקה, מותחת ולפעמים גם ממש מפחידה. ברוב הפרקים ישבתי בלי לנשום, במיוחד בפרקים הראשונים. זאת דרמה שמתחילה חזק וממשיכה חזק וגם נגמרת באותה תנופה. הדרמה מספרת על מערכת יחסים בין תלמיד בשם פארק סו אה שיודע לקרוא מחשבות לבין עורכת דין בשם ג'אנג הי סונג, הם הכיר באירוע משמעותי בעבר שלהם, אירוע ששינה את החיים של שניהם. בלי להרוס יותר מדי, קשה להסביר על הדרמה בלי ספוילרים, דרמה ששווה צפייה! מי שלא ראה- חייב. המשחק מצוין, העלילה מרתקת ויש גם המון הומור. לא סתם הדרמה זכתה לנתוני רייטינג גבוהים. בונוס, Lee Jong Suk משחק שם בתפקיד ראשי.
SCHOOL 2013- אני בטוחה שהרוב כבר ראה, אבל מי שלא, חייב! הדרמה הזאת מדהימה! ראיתי אותה ביום וחצי, היא אפילו גרמה לי להתגעגע לבית ספר. בהתחלה חשבתי שזה הסיפור הרגיל, מורה אידיאליסטית מגיעה לכיתה שמדורגת במקום הנמוך ביותר בבית ספר, אוהבת אותם וטובה אליהם, הם משתנים וסוף טוב הכול טוב. אבל לא, המורה החדשה שאמורה להיות על תפקיד אידיאליסטית שמה גבול ברור מאוד לאידיאולוגיה שלה. היא מלאת תקווה ומאמינה מאוד בילדים, אבל לא ללא גבול, לא בצורה מנותקת מהמציאות. הדרמה הזאת מלאה בסיפורים מקסימים על חברות אמיתית, היא מצחיקה, היא עצובה, אפילו עגומה לעיתים. אבל היא מלאה באופטימיות וציפייה לעתיד וברגעים מתוקים ומרגשים. הדמות הראשית (שגם אותה מגלם Lee Jong Suk ,הוא פשוט מוכשר), גו נאם סון, נכנסת ללב. אפשר להרגיש את הכאב שלה שמרוב שהוא עמוק הוא כבר קהה, היה מקסים לראות אותו יוצא לאט מהאדישות שלו, שלא קרה כלפי הסביבה כמו שהיא קרה כלפי עצמו, ומרגיש, מרגיש הכול. נהניתי מאוד והדרמה זרמה לי וצחקתי ובכיתי הרבה ובכלל לא הרגשתי שהדרמה הזאת נטולת רומנטיקה (אחוות הגברים שם מפצה על זה לגמרי).
זהו בינתיים, עכשיו התחלתי את חג מולד לבן, ואני מתכננת לראות את the master's sun אז אם יש למישהי המלצות, אשמח לקרוא!
MONSTAR...
10/10/13 10:58
137צפיות
האמתי כשהתחלתי לראות את הדרמה ממש ממש אהבתי.
כל הקטע שהוא דיי התאהב בה ממבט ראשון ויצרו כזה קשר עין
ביניהם, סצינות מדהימות.
לצערי, וכמובן אך ורק לדעתי, בפרקים 6 והילך, הייתה ירידה דרסטית
מאוד משמעותית בעלילה, התחילו להיכנס לסיפורים ולעירבוביה של
המון סיפורים על הדמויות.
אבל חייב לציין כי תמיד זה זרם, ותמיד ניסו ליצור תחושות בין בני נוער
שזה היה דיי חביב, רק חבל שכל הזמן ניסו לגרום למשברים מאשר
להתרכז יותר דווקא באיך לאחד אותם.
רשימת צפייה
09/10/13 12:23
208צפיות
טוב, אז יאמאדה ושבע המכשפות הסתיימה לה לאחר 8 פרקים.. האמת היא שהתבאסתי שאין עוד כמה פרקים, אבל מבחינת עלילה זה היה הגיוני לסיים את זה שם.. לא קראתי את המנגה, אז אני לא יודעת איך זה בהשוואה אליה, אבל הסדרה עצמה ממש חמודה. אז חוץ מהקטעים המצחיקים של ההחלפת גוף וכדומה יש שם גם המון רצינות ואפילו קצת מתח ורומנטיקה.

ותקציר, למי שלא קרא את החפירות הקודמות שלי - יום בהיר אחד התלמידה המצטיינת של התיכון נופלת במדרגות ביחד עם התלמיד המופרע והם מתנשקים בטעות במהלך הנפילה. אחרי זה הם מגלים שהם החליפו גוף. הם ממשיכים להתחלף כדי לעזור אחד לשני, ואז הם מגלים שיש בבי"ס שלהם אגדה על 7 מכשפות והם מתחילים לחפש אותן.

זה יותר ממה שזה נשמע

The Equator Man - חמודה. היה לי קצת ארוך מדי. רוב הדרמה בעיקר התעצבנתי על חלק מהדמויות, אבל כנראה שעבד להם.. הם שילבו יפה את הקטע עם הצעירים, בעיקר בפרקים האחרונים.. והבחירת מוזיקה שלהם הייתה טובה.

(2013) Who Are You - כרגע סיימתי פרק 6. אני אוהבת סדרות מתח ומשטרה, אז אני נהנית. בנתיים יש עוד דברים פתוחים, אז אני מחכה לראות מה יקרה..

תקציר - Taecyoon הוא בלש צעיר שמאמין בראיות מוצקות. הוא עובד במרכז "אבידות ומציאות" של המשטרה בתקווה לחזור ליחידת הכוחות המיוחדים. הראשית היא שוטרת לשעבר שמתעוררת מתרדמת אחרי 6 שנים ומתחילה לראות רוחות של אנשים מתים. לפני שהיא נכנסה לתרדמת היא ראתה את הרצח של החבר שלה לשעבר (Kim Jae Wook), שנהרג במהלך פעילות משטרתית, אבל אחרי שהיא התעוררה היא לא זוכרת כלום ממה שקרה לפני כן. היא מתנדבת בחזרה למשטרה והופכת לאחראית של Taecyoon. היא מתחילה לראות רוחות שמבקשות ממנה עזרה, כולל את הרוח של החבר שלה לשעבר..

חלק זה מכיל ספויילרים

אני אוהבת את הדמות של Taecyoon, והוא ממש השתפר במשחק שלו. בנתיים נער הוופלים החמוד מקופי פרינס בעיקר שומר על שתיקה (עם כמה שאין לי בעיה לבהות בו, נמאס לי לראות אותו שותק..), אבל לפחות הוא התחיל לעשות עוד דברים חוץ מלבהות בראשית ולעקוב אחריה לכל מקום.. אני ממש רוצה לראות איך זה יתפתח בין שלושתם ומה יקרה כשהוא יתחיל לעשות יותר דברים/כשהיא תזכור הכל.. וכמובן, הקצוות הפתוחים שעדיין לא נסגרו.
טייקון באמת השתפר שם.
10/10/13 10:54
116צפיות
האמתי שהוא היה נוראי בדרמה DREAM HIGH, וממש איכזב.
לפתע דווקא כאן בWHO ARE YOU, ממש היה זורם ודיי טוב.
משחק פשוט, ריאליסטי, והדרמה בכלל מעולה.
האמת שהוא מוסיף המון לדרמה.
המלהקים עשו עבודה טובה
11/10/13 11:42
70צפיות
גם במקרה שלו וגם במקרה של Kim Jae Wook.. אם התפקידים שלהם היו הפוכים זה לא היה עובד. התפקידים שלהם פשוט מתאימים להם..
ואני חוזרת בי לגבי מה שאמרתי על הרוח, הוא מצליח להעביר רגשות גם כשהוא שותק.

גם הכותבים עשו עבודה טובה.. למרות שניחשתי חלק מהדברים, הם עדיין הצליחו להפתיע אותי. ואהבתי את הסוף.

קיצר, נהניתי מכל רגע.
שלום יקרים שלי..אני רואה כמה במקביל
09/10/13 17:36
208צפיות
אז אפתח עם הדרמה "Goddess of Marriage" שבשבוע הזה מסתיימת
נותרו 2 פרקים  מתוך 32, (מתורגמת לעברית ע"י אדווה הנפלאה )
דרמה מצוינת המספרת על חייהן של 4 נשים בוגרות (27-40)
(3 מהן נשואות והצעירה יותר נישאת במהלך הדרמה) את ההתפתחות והשנויים
שחלים בחיי כל אחת מהן במשך כל הדרמה ואת מהלך חייהם של הגברים שלצידן.
דרמה ריאליסטית , חזקה, עם מסר חברתי מאוד ברור (בקוריאה השמרנית) ,ומפתיעה כל פעם מחדש...
מומלצת ביותר ... והמוזיקה מהממת
https://www.youtube.com/watch?v=KzyNlj5AKNc

הדרמה "Passionate Love" שרק החלה את שידוריה (4 פרקים) מתוך 50
סאגה משפחתית מסועפת מהסוג שאנחנו אוהבות  אהבה , קנאה ,ירושה , אישה וילד מחוץ לנישואין (בסתר)
וכמובן ילדים צעירים הסובלים מאוד מטעויות ההורים . מ 4 הפרקים שראיתי , מאוד נהניתי .
https://www.youtube.com/watch?v=HPZUKDBSIxE

דרמה  "סוד" או secret love ...
4 פרקים בינתיים , כבר תורגמו לעברית ע"י אדווה המהממת.
בחורה פשוטה מבית טוב נאשמת על הריגת צעירה , בתאונת "פגע וברח"
שבעצם ,מי שבאמת פגע הוא ארוסה ,שעומד להיות תובע משפטי..וכדי לא לקלקל לו
היא לוקחת את האשמה עליה ללא היסוס  ונכנסת לכלא .
הצעירה מתברר , הייתה אהובתו של בן עשירים (ג'י סונג) פוחז ומפונק
שעומד להינשא לבת של פוליטיקאי(נישואי נוחות)...  והתברר שהצעירה שמתה,  הייתה בהיריון ממנו.
והוא מחפש נקמה עכשיו.  
התרשמתי לטובה עד כה ,הראשיים מצוינים.
https://www.youtube.com/watch?v=NKBoJAwGXok

ובזמן ההמתנה לפרקים חדשים אני רואה את "חגיגה של טעמים"  feast of goddess  (בתרגום גוגלי, אחחח..מה העצלות עושה לבןאדם) ...דרמה קטנה ומרעיבה (אני רואה אותה כי אני אוהבת את הראשיים)
https://www.youtube.com/watch?v=Wzp2jYIEDZw

מקווה שעשיתי לכן חשק

secret החדשה פשוט שוברת, כמה בכיתי חח
10/10/13 23:18
138צפיות
פרק 4 שבר אותי, ופרק 5 חירפן אותי.
פשוט לא יאומן איך כולם משחקים כל כך טוב.
פעם ראשונה שאני רואה ארבעה ראשיים שמוציאים הכול בצורה
כל כך טובה. הוואנג ג'ום הראשית פשוט הרסה אותי בשני הפרקים
הללו, היא השתדרגה ברמות מטורפות. סיפור קורע לב, ועכשיו מה
שנותר זה רק לחכות ולראות כיצד הסודות יתגלו בהמשך וזה יהיה
פשוט אדיר. ממש התאהבתי והתלהבתי מהדרמה :]
אני רואה
10/10/13 13:17
147צפיות
הפעם נתחיל עם הקוריאניות. סיימתי אמונה. בתור דרמה חצי היסטורית חצי מסע בזמן דווקא הלכה לי בסדר. עד פרק 18 היא זרמה, אחר כך קצת ניתקעתי אבל שחזרתי סיימתי מהר.  
אני בפרק 7 של בריין. אןלי בגלל שראיתי לאחרונה הרבה דרמות יפניות רפואיות עוד לא החלטתי אם אני מסתדרת איתה אבל אני ממשיכה.
מכיוון שאני חייבת עוד סידרה, אני תמיד רואה במקביל לפי מצב הרוח, אתחיל בקרוב את מלך הדרמות.

ועכשיו ליפניות. כאן יותר קל. אני מסיימת בקרוב את GOOD LUCK הסידרה של קימורה ושיבזאקי מלפני 10 שנים. שניהם נהדרים בדרמה. הדרמה הכי טובה שראיתי בזמן האחרון.
אני בפרק 7 מתוך 8 של דוקטור x. אחרי שסיימתי את הפרק השני היא נהייתה יותר טובה. בכל מקרה אני חייבת לסיים אותה עד שבוע הבא שהעונה השנייה תתחיל
ונשארו הדרמות מהעונה הנוכחית. אני הולכת לראות את אנדו לויד, DOKOSHIN KIZOKU, ואת דוקטור X, את דנדה רין התחלתי לראות אבל כסידרה המבוססת על מנגה היא לא הייתה כל כל לטעמי וכך גם KEIJI NO MANAZASHI שלא היה משהו...
אני
10/10/13 18:19
98צפיות
התחלתי את שבועיים
פרק ראשון ואני
ג'ונקי פשוט הורס (כמה התגעגעתי אליו! ) והילדה גרמה לי לבכות...
נראה מאוד מאוד מבטיח

עכשיו הולכת לפרק שני. אל תפריעו
עזרה ואשמח לתשובה בהקדם
10/10/13 21:41
127צפיות
אני התחלתי פרק 1 של החברה שלי (הילדה שלי ) הייתי שמחה לדעת אם יש סוף טוב אני שונאת סופים עצובים
אני במתח כי זה נראה סדרה מהמהמת
תודה ושיהי סוף שבוע מעולה לכולם  
הוא טוב
10/10/13 22:08
91צפיות
הסוף טוב (לפי מזה שזכור לי חח)
º
תודה רבה
10/10/13 22:44
55צפיות
ראיתי את 2 הראשונים של היורשים
11/10/13 18:43
187צפיות
פשוט השתעממתי עד מוות
לא מצאתי רגליים ולא ידיים, כנראה רצו להכיר לנו את כל הדמויות
במכה אחת , אבל יצא מזה סלט ולא טעים...
מאוכזבת  מלי מין הו , (גם ככה אני לא מתה עליו)..תסלחנה לי כל מעריצותיו. מיאנה
הסיפור כולו ממש בנאלי כבר ראינו דרמות בסגנון הזה , הרבה יותר מעניינות, למשל הדרמה שכתבתי עליה
ב- דרמות אונליין  Passionate Love ,היא זורמת ,מעניינת , כמעט אותו סיפור (ירושה ונקמות)
לא נראה לי שהדרמה תתפתח למשהו גדול במיוחד, אבל מי יודע? מקווה שיפתיעו אותי.
מעוניינת לשמוע דעות נוספות ,אם יש.
אממ גם אני ראיתי.
11/10/13 21:08
136צפיות
אני בהחלט מסכימה עם כל מה שרשמת, אך יש לציין שזה בהחלט
מרענן לראות את כל הצעירים הללו מלוהקים יחדיו ומשחקים ביחד.
קודם כל לי מין הו ופארק שין הי נראים צמד חמוד, אהבתי שכמעט ולא
מאפרים אותה, ובאמת היא נראית פשוטה לחלוטין.
אהבתי גם את הקטע שסוף סוף יש לנו דרמה על העשירים, יש לזה
סטייל וקלאסה. הבאסה שתמיד מכניסים את העוני לכל העסק מה
שהופך את זה כבר לילדותי, ומשעמם כי אנחנו כבר צופים מה יקרה
ומה הולך להיות. שני הפרקים הראשונים באמת היו ערבוביה גדולה
של יותר מדי דמויות מוצגות, והכימיה בינו לבין פארק שי הי גם קרתה
מהר מדי, עוד לא התחלנו את הדרמה, וכבר הוא דלוק? דיי דמיוני,
אבל כנראה רוצים להתחיל מזה ישירות כי יש את כל המלחמה על
הירושה וכל הקטע של העוני לעומת העשיר ובלה בלה..
לגבי Passionate Love, נכון הדרמה דומה, השחקנים אגב אמורים
להיות מדהימים, אני מתה על השחקן המבוגר שהוא האבא כמובן,
הוא שחקן מאוד אמוציונלי. הבאה, כפי שטענת, הכול צפוי, נקווה
שהם יוכלו להגיע עם זה לגבהים אחרים.
לאוהבי סרטי יאוי... boys love
12/10/13 13:41
224צפיות
לאוהבי סרטי יאוי... boys love
המלצה לסרט (BL (boys love, המבוסס על מנגה יפנית.

לסרט קוראים: "שמיים בהירים, כחולים" / Ano, Hareta Aozora
והוא החלק החמישי והאחרון בסדרת הסרטים: Takumi-Kun Series.
הראשון יצא בשנת 2007 והאחרון בשנת 2011.

חודש יוני, השנה השלישית של טאקומי ו-גי בתיכון, ול-טאקומי יש יום שנה חשוב להשתתף בעיר הולדתו.
הוא רוצה להזמין את גי להצטרף לנסיעה, אבל זמן והבטחות שבורות אולי יעמדו בדרכו.
(מוגבל מגיל 18+)

הסרט השלישי בסדרה בתהליך תרגום...
ויעלה בהמשך.

שבוע נפלא לכולם
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה יופי לשמוע
13/10/13 08:22
76צפיות
שאת מתרגמת את החלק השלישי. החלק החמישי משום מה נראה שהוא ממשיך שלו ולא של הרביעי. הם החלקים הכי יפים
אז תודה לך
º
גם אני חושבת כמוך ובכיף
18/10/13 11:33
26צפיות
טוב לשמוע
17/10/13 14:50
38צפיות
אני מאוד יסודית אז אני רוצה לראות מההתחלה...
נראה מתי יצא לי

הלוואי והכל יתורגם זה יאיץ את הצפייה

תודה
בוקר טוב!!!
06/10/13 09:33
153צפיות
בוקר טוב!!!
שבוע טוב פורום יקר, שיהיה שבוע נהדר, מלא בזמן פנוי לראות דרמות וסרטים (מה שלא היה לי חודשיייםם ולא אכפת לי היום זה היום!)
אומנם נראה שהחורף מתחיל לצוץ מכל הפינות אבל לפי התחזיות עוד לא כדאי לשמוח יותר מדי כי תהיה התחממות בהמשך השבוע.
גם אתם מחכים לחורף בקוצר רוח או חוששים ממנו?!

שיהיה יום קסום!
אני מאלה שכשיורד גשם יוצאים לרקוד ברחובות חחח
06/10/13 16:30
94צפיות
אני לא יכולה לסבול את הקיץ בארץ, יותר מדי לחות
שהיה שבוע טוב לכולנו ושלא נזיע יותר מדי מהתחחמות שמחכה לנו
שבוע טוב ומעולה לכולם!!!!!
06/10/13 17:09
90צפיות
סיימתי עכשיו את הסדרה הנסיכה
ואיך לומר הסדרה קצת נמרחה למרות הסוף הטוב שהיה והיה קטעים שהלכתי להתפוצץ מרוב עצבים למשל *שלא מצליחה לומר שהוא אוהב אותה או שמשכנע אותה להתגרש ממנו
מה לעשות שלא תמיד הסוף שאנחנו רוצים אנחנו מקבלים הרי תמיד עדיף סוף מושלם מה שלא תמיד קורה בסדרות הקוראניות יש סופים טובים אבל תמיד משהו חסר שייספק את הצופה
טוב חפרתי מספיק הורדת מה שהיה לי על הלב
וואלה לסדרה הבאה המצלות (מעדיפה סוף טוב ושל שנים 2004 ומעלה)
תודדדדדדדהההה
טוב, הפרצוף הזה מוכר לי מדי.
08/10/13 12:39
131צפיות
טוב, הפרצוף הזה מוכר לי מדי.
והפעם יש תמונה!!!!!!!!

נא תעשו אותי מאושר ותגידו לי שזה מישהו שאני מכיר ולא סתם פרצוף שנראה מוכר.
איזו דרמה (קוריאנית) להתחיל לראות?
04/10/13 09:00
228צפיות
בשעה טובה התחלתי את הפרק האחרון של אמונה והגיע הזמן להחליט על הדרמה הבאה!

3 סדרות שחשבתי עליהן: מלך הדרמות, שגבר אוהב ואליס.... לא זוכרת את השם המלא אבל יש לי את הפרקים. מה מומלץ?

אני ממליצה על מלך הדרמות
04/10/13 10:20
186צפיות
יש שם גם קומדיה,גם קצת דמעות אבל יש המון המון דמויות מגוונות והעלילה הכי מעניינת לדעתי בין 3 שהזכרת.
לגבר שבגברים song seung hun
05/10/13 03:38
203צפיות
לגבר שבגברים song seung hun
הגבר הכי חתיך בקוריאה

מקוה שהשנה תמצא את בחירת ליבך

אני כבר מחכה לנכדים יפים כמוך
המשך לענג אותנו בכישרונך וביופייך

http://wiki.d-addicts.com/Song_Seung_Hun
º
היי נעים מאוד שמי נטלי וחדשה בפורום הזה
06/10/13 13:41