לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רציתי לשתף.. I'm FREE!!
09/11/08 13:35
3צפיות
פניתי לפורום הזה לא סתם, אלא מסיבה מסויימת..
רציתי לפתור משהו עם עצמי, שלא הצלחתי.
אז... הבעיה העיקרית שלי - הדבר שהפריע לי הרבה -
פתרתי אותה!
ולבד, ללא כל טיפול :) , כמו שאני תמיד רגילה..
אני מרגישה כל כך חופשיה ומשוחררת,
ומאושרת! :)
אז כן, לקח לי שנתיים,
שנתיים בהן עשיתי כמה טעויות, ואולי פגעתי באנשים - אבל אני ניצחתי!!!
תמיד ידעתי שבסופו של דבר הפתרון נמצא אצלי,
ומה שהיתי צריכה זה לא מראה ולא טיפול כלשהו, אלא רק לחשוב טוב,
ולהבין את היחס האמיתי שלי לדברים, ולחשוב שוב עד כמה הוא נכון. :)
אני מאושרת,
הכי מאושרת שאפשר להיות!  :)

!!! I am FREE

"Free like the river
Flowing freely through infinity
Free to be sure of
What I am and who I need not be
Free from all worries..."

(אז כן.. נשארה בעיה אחת קטנה.. שאני לא בטוחה בכלל שיהיה אפשרי לפתור, עד שלא אהיה באמת מוכנה לפתוח את זה ולא רק לכתוב על זה,או לסכם ב2 משפטים, אם זה פנים מול פנים... אבל, גם את זה אנצח בסוף. :))
חופש זו תחושה נהדרת
09/11/08 14:52
1צפיות
שלום יקירה,
נהנתי לקרוא את השיתוף שלך,

אחת התחושות הנפלאות שאני אוהב כל כך היא ההוויה של חירות (אמנם לא רק חופש פיזי), אלא יותר במובן של חירות (החופש של הרוח)

גם אני בחיי ייחלתי וכיווננתי המון להשגת תחושת החופש (מי בכלל הבין מה זה חירות) ... אך הארועים בחיי תמיד לקחו אותי לעבודה במסגרת (שמאד שנאתי כמובן), אפילו נולדתי למשפחה מאד שמרנית  שהמושג "מסגרת" היה מבייש אותה מרוב שהיתה שמרנית (זה היה כנראה השיעור שלי)

כן, לא פשוט ליצור חירות, אך אפשרי בהחלט!!!

אנשים רבים לא מייחסים חשיבות להבדל  בין חופש לחירות....

לטעמי חירות חשובה לי הרבה יותר מחופש

אהבה,
משה
אז מה ההבדל בין חופש לחירות?
09/11/08 15:21
אני כמובן התכוונתי לחופש נפשי, ולא פיזי..

עניין של הגדרות.. מה זה משנה? :)

09/11/08 15:09
1צפיות
זה נפלא וראוי בהחלט להערכה  
תמשיכי להיות חופשיה ומאושרת  
זה כיף וזה נהדר  
אכן אין דבר העומד בפני הרצון  

ולגבי "הבעיה" הקטנה רציתי לעורר בך שאלה
האם היא נוגעת במילה לתת אמון/אמונה...?
פשוט נראה לי שזו מילה קסומה שאכן פותרת את הבילתי אפשרי
ומביאה אותו למחוזות נפלאים עוד יותר
ולתת יד למישהו בדרך לשם יכול לפעמים אפילו להוסיף  

המון בהצלחה בדרכך  
נעים ומענין לקרא אותך פה  
תודה לך על השיתוף  

º
תודה!
09/11/08 15:18
1צפיות
זה נפלא
09/11/08 16:19
1צפיות
איזה יופי.
השחרור הזה, שמשהו נפתח, שמשהו נפתר - וואו. איזו תחושה נפלאה.

גם אני מצטרף ואומר שמאוד מעניין לקרוא אותך כאן.

עדי

º
תודה
09/11/08 16:39
תרגילים לילדב בת 13
08/11/08 20:57
5צפיות
בתי בת 13 קשה לה לשבת וללמודו לא מרוכזת איזה תרגילים כדי לעשות כדי להרגיע ושעוזר לריכוז.
ראשית...
09/11/08 08:47
3צפיות
כדאי לברר מה מ קורו של חוסר הריכוז: האם זה המקצוע הספציפי? המקום שבו היא לומדת? אמונות? בעיות על רקע פיזי/רגשי שמונעות ממנה את הריכוז?
כמובן שהתרגילים הם בהתאם למה שמפריע לה, אבל הנה כמה תרגילים שמאחדים:
כל תרגיל שיש בו הצלבה.  ציור ה-8 האינסופי על דף נייר גדול, הליכה על השמונה האינסופי,תרגילי עיניים: למעלה למטה,ימינה שמאלה, באלכסונים וסבובים, ומשחקי כדור, ריצה וקפיצה לפני השיעור.
מאיה
לפני שאת פונה לטיפולים,
09/11/08 13:51
3צפיות
דברי איתה,
שאלי אותה מה קורה איתה בכללי,
אולי הבעיה היא לא ממש לא בזה שהיא לא יכולה להתרכז בלימודים..
כמה זמן כבר היא לא יכולה לשבת וללמוד?..
את יודעת, זה הגיל, מרידות, חברים, אהבה, לאף אחד אין ממש ראש ללימודים.
אין כמו שיחה טובה עם אימא, שתעזור להרגע, ולחזור לשיעורים (:
שבי ודברי איתה, על כל מה שקורה איתה עכשיו, בבית ספר, עם חברים, הכל.
ורק אחרי שתגרמי לה לפתוח דברים, דברי איתה גם על הלימודים ותסבירי עד כמה זה חשוב, במיוחד עכשיו. (כי אחרי זה זה כבר מגמות, מקצועות חובה, בגרויות...וכבר מעכשיו זה תלוי כמה אפשרויות בחירה יהיו לה.)
זה גיל קשה.. ממש קשה.
שום טיפול לא יחליף את אימא, ולא יפתור לה את הבעיות האמיתיות, כמו טיפול של אימא :).
אהבתי את המשפט...
09/11/08 17:00
1צפיות
"שום טיפול לא יחליף את אמא"!
לפעמים הורים חושבים שמטפלים יודעים טוב יותר, אבל אין מי שמחובר אל הילד שלו יותר  מאבא-אמא ואם הם מחוברים אל עצמם הם גם ידעו מה הכי טוב עבור ילדם.
מאיה
לפני התרגילים כמה שאלות אם אפשר
09/11/08 16:24
2צפיות
האם בכל המקצועות קשה לה להתרכז ?
האם הקושי בריכוז נמצא בתחומי חיים אחרים ? (נבדקה אפשרות להפרעות קשב וריכוז ?)
איזה דברים מרגיעים אותה ומה היא אוהבת לעשות ?

וברוכה הבאה
קלפי אשיגא
08/11/08 19:01
131צפיות
שלום רב,

שמי נטלי ואני מעוניינת לדעת מה הם קלפי אשיגא. ראיתי את השרשור שלכן/ם בנושא אך לא הבינותי במה הקלפים עוסקים. כמו כן לא הבינותי היכן אפשר לרכוש אותם ואין קישור בגוגל לאתר כלשהו שמוכר אותם למעט איזה אתר עם תשלום דרך האינטרנט שבכך אינני חפצה. אני מנחת קבוצת ומטפלת הוליסטית. תודה על העזרה
קלפי אשיגא הם קלפי השלכה
08/11/08 19:19
35צפיות
הנה קישור לאתר שמצאתי

http://www.ashiga.net/
קלפים
08/11/08 20:49
23צפיות
תודה על הקישור. יש בעיה עם האתר, כשנכנסים לקלפים אין שום מידע עליהם, ממה שהבינותי והתרשמתי הם קלפים פסיכולוגים-רוחניים שקשורים למסע או משהו כזה. מקווה שיענו למייל שאכתוב. בכל מקרה זה האתר הכי מוזר שנתקלתי בו, כמו אתר של הכל בדולר. אבל שוב תודה.
אתר
08/11/08 22:57
23צפיות
http://www.ashiga.net/default1.htm

יש גם מספר פלאפון

בהצלחה
אהלן נטלי, צודקת נראה כמו אתר של הכל בדולר...
09/11/08 12:09
19צפיות

אבל יש שם 3 קלפים, שעל אחד מהם כתוב "הוראות" ליחצי על הקלף... ושם הופיע דף עם הסבר על הקלפים...

לא יודעת עד כמה מקיף או מרחיב את הידע... אך כתוב שם על הקלפים...

רותי
תודה לכולן/ם
09/11/08 18:12
13צפיות
תודה לכל מי שענתה/ענה לי על קלפי אשיגא. אני מטפלת הוליסטית רב תחומית אך לא בקינסיולוגיה, אך טופלתי בה בעבר (לא בהצלחה כ"כ לצערי, אבל אני מאמינה בתחום).
ישר כח ואמשיך לבקר!
נטלי
היי נטלי, ברוכה הבאה לפורום
09/11/08 14:04
21צפיות
קלפי אשיגא הם קלפי השלכה עם מילה ותמונה.
מה שמיוחד בהם זה שהם מאוד קטנים והולכים איתך לכל מקום :)
כמו כן התמונות מאוד מעניינות.

את יכולה לרכשם גם כאן - http://www.combination.co.il/inbar/inbar_publicati...
תרגילים לשימוש בעבודה-אשמח לעזרה
08/11/08 12:34
3צפיות
יש תרגיל שניתן לבצע במיידי עכשיו וגם בעבודה בזמן לתח,לחץ,חרדה אבל מבלי שאיש ישים לב,או בשירותים למשל??
האם יש תרגיל שניתן לתרגל בבית ולהשתמש בעבודה??
אודה לעזרתכם באופן דחוף
תרגיל מדיטציה
08/11/08 13:31
2צפיות
חשוב לשבת בנוח, בהתחלה לעצום את העיניים ולהתחיל בסתם נשימות.
1. שאיפת האוויר כניסת האור
דמיין ניצוצות של אור נכנסים אליך ומטהרים אותך.
האור מתפשט בכל חלקי הגוף מלמעלה למטה.
האור מטעין את הגוף באנרגיה חיובית מקצה הראש ועד הרגליין.

2. נשיפת האוויר יציאת השלילי
דמיין פחם שחור יוצא מהפה ומתפזר בחלל החדר.
אנרגיה שלילית עוזבת את הגוף ומתפזרת לחלל.
הפחם יוצא החוצה מהחלון או הדלת ומתפוגג.

עוד תרגיל אם קשה להתרכז בנשימות:
בהתחלה עוצמים את העיניים, ונושמים רגוע, וכשאתה מרגיש שאתה מנותק, תתחיל:
תדמיין כדור אור בהיר נוגע לאט בכל חלקי הגוף, מהראש ועד הרגליים,
לאט לאט, לא לדלג על שום חלק, ללא קשר לנשימות.
כשהכדור ייגע ברגליים, תדמיין אור מתפשט בכל הגוף שלך, ותרגיש שאתה נרגע.
אחרי זה תחזור עוד קצת לנשימות, ואז תחזור לעניינך.
תרגיל וונדר וומן
08/11/08 18:25
2צפיות
פעם היתה סידרה בטלוויזיה :  וונדר וומן.  כל פעם כשהיא נכנסה לפעולה היא היתה עושה כמה סיבובים והופכת מאישה רגילה, לאשת קסמים. כשאני עושה לעצמי איזו הדמייה כדי  להכניס קצת יותר שקט לעצמי, אני מרגישה לפעמים שלרגע אני הופכת לוונד וומן פעם גם אני תמיד נכנסתי לשירותים, עד שהבנתי שהשירותים הם לא מקום שמתאים לקבל שם אנרגיות מחזקות.  אז מה אני עושה?
תרגיל שמאוד מרגיע אותי:  מצמידה את האגודל לאצבע, אגודל לאמה, אגודל לקמיצה, אגודל לזרת לסירוגין - ביד ימין וביד שמאל כמה פעמים.
תרגיל נוסף:  חושבת על משפט  חיובי ו"כותבת" אותו באמצעות הלשון ברום החיך.
עשה בבית הדמייה של אור כחול שנכנס מצאקרת הכתר עד לכפות הרגליים וממלא אותך באור  וממלא אותך ברוגע ושלווה ומשם חוזר אל אמא אדמה.  לאחר מכן עשה איזושהי תנועה שתהווה עבורך כעוגן לאותה ההדמייה.  וכל פעם שתעשה א ת התנועה הגוף יזכור את ההדמייה ויביא אותך לאותו המצב.  כמובן שעדיף לעשות את התרגיל עם העגון כמה פעמים בבית לפני שאתה מ שתמש בעוגן הזה.
תרגיל נוסף:  הנח א ת הידיים על הברך כשהידיים מקיפות את הברך מלפנים ומאחור .  שב כך כמה דקות ועשה את אותו הדבר  גם עם הרגל השניה.

מאיה
ראשית שנה את זוית הפה ל-
08/11/08 19:30
1צפיות
ועכשיו לטיפ.

כשאנו בלחץ/חרדה ושות' מופעלת אצלנו מערכת ההישרדות ואנו פועלים מתוך אזור זה באופן אוטומטי.

המטרה היא להעביר את המערכת לעבודה באמצעות המוח הקדמי.. במילים פשוטות יותר כאן ועכשיו לחלק שיאפשר לנו בחירה.

תרגיל פשוט הוא לספור מ- 1 עד 10
ומ- 10 אחורה ל- 1

כדי לספור אנו נדרשים להפעיל את המוח הקדמי .. ומגרים אותו להיכנס לפעולה וכל לאט לאט נפתחת לפנינו האפשרות להסתכל להבין ומתוך כך לבחור את הפעולה עבור המצב מתוך מחשבה ולא מתוך אוטומט הישרדותי.

בנוסף כמובן יש מגוון גדול מאוד של תרגילי מוח, שכשעושים אותם מגרים יכולות נוספות. ומתוך כך פועלים בצורה טובה יותר.
לדוגמא : הצלבות, תרגילי עיניים ועוד.
תרגילים להרפייה
09/11/08 12:17
3צפיות
שלום לך

אני יכולה להגיד לך מניסיוני...

קודם כל אתה מסדיר את הנשימה לפני הכל, נושם כמה נשימות מתוך האף, יד אחת על הבטן, ומוציא מהאף. ורק לאחר מכן ממשיך..

אני קודם כל חושבת על הצבע הלבן בכל אופציה שאתה רק יכול לדמיין...וזה כמובן כשאתה עוצם את העיניים.

רצוי מאוד לא לעשות את זה בשירותים, יש שם אנרגיות שליליות והרי אינך רוצה בעודף אנרגיות שליליות... לא??

בוא נמשיך, משם אני חושבת על מפלים קטנטנים או אפילו נחל שזורם בו מים, מקשיבה בשקט בשקט לרחש שהמים משמיעים... לאחר מכן מדמיינת מאין כוכב עם הרבה מאוד אור, שנכנס מהקודקוד  ויורד לאט לאטועד לכפות הרגליים ומנקה את הגוף בעזרת האור העצום שיש לו. בעזרת עיגולים או כל דבר שתרצה הכל תלוי במחשבה שלך, פשוט תזרום. הכוכב מנקה את כל הגוף מלמעלה עד למטה... לאחר מכן הכוכב עולה שוב, ומוציא את כל האנרגיות השליליות מתוך הראש החוצה....
לאט לאט אתה פוקח את העיניים ומסדיר את הנשימה... נמתח, קם לאט לאט, והולך לשתות מים.. ואתה אדם אחר לחלוטין...

שיהיה בהצלחה ותאמין בעצמך כי אתה יכול לשנות את החיים שלך..

רותי
תרגיל פשוט ומרגיע
10/11/08 08:34
2צפיות
זה תרגיל (בעצם זה לא תרגיל) פשוט שאפשר להשתמש בו בכל מקום ובכל זמן. מניחים את החלק החיצוני של האגודל בקו האמצע בגובה החזה.כף היד פונה פנימה
והאצבעות פרושות. אם אפשר להתרכז בנשימה(לא חובה).לאחר דקות ספורות בדרך כלל חווים רגיעה.

עידית טל
מטפלת במיגוון שיטות הנוגעות בקשר שבין הגוף והנפש
מח אחד (קינסיולוגיה), טיפול בקול, שיטת "העבודה" (ביירון קייטי), Reconnective Hilling ועוד

http://www.way2be.co.il .
הפינה של כרמית
07/11/08 23:35
2צפיות
תודה לך על העשרת הפורום שלנו ועל צביעתו בצבעים נוספים שהופכים אותו ליותר מעניין.
התרגלנו לקבל לפחות משפט חכם אחד ביום, את מוזמנת לא להפסיק!
עדי

היי עדי
24/12/08 20:42
שלום לכולם.
זאת אני כרמליות.
משום מה...
את הניק שלי בפורמים חסמו.
לא יודעת מה הסיבה האמיתית אך זה קרה.
לא משנה זה קטן עלי
מה שחשוב באמת שמצאתי ניק חדש ויפה.

אז הנה אני כאן ואם יש אישור אמשיך לשלוך מסרים בכיף.
כי זה חלק ממני.

שיהיה לכולםםםםםםםם
חג שמח
ושתמיד תחייכו ותצליחו כי זה נמצא קודם כל בתוכנו מבפנים
אם רק נלמד להיסתכל.
השינוי בא מבפנים.

ממני באהבה.
כרמית.
משבר - הזדמנות לצמיחה !?
06/11/08 22:30
2צפיות
לא פעם אנו שומעים את המשפט שמשבר הוא הזדמנות לצמיחה.

האמנם ?

יש סיפורים אמיתיים לכאן ולכאן.
על כאלו שצמחו ושגשגו ועל כאלו שנשברו ולא יצאו ממנו.

מה אתם חושבים ?

מה ההבדל  לדעתכם בין משבר שנבנים ממנו למשבר שהורס ?
האם כל משבר ניתן להפוך למשהו בונה ?
מה אדם צריך בכדי שתהיה לו את היכולת לעבור ממשבר לצמיחה ?

מה אתם אומרים על המשפט - "מה שלא הורג אותך מחשל אותך"

בברכת דיון פורה ומפרה
עדי

משבר כאפשרות לצמיחה
07/11/08 08:19
1צפיות
היי עדי,

נגעת באמונה הכי חזקה שלי.  אין דבר שאני מאמינה בו יותר.  זו הסיבה לכתיבת הספר שלי.  אני רוצה לספר את הסיפור שלי ודרכו להראות לאנשים שכשמשהו נשבר - גם אם תדביק אותו בדבק הכי טוב הוא לעולם לא יחזור להיות בדיוק מה שהוא היה לפני שהוא נשבר משהו השתנה בו.  לפעמים מספיקה רק מילה שמישהו אומר לך: לפעמים זה רק חיבוק, לפעמים זה חיוך, לפעמים זה להיות הקביים לתקופה מסויימת של האדם שכך נשבר, זה תמיד מישהו שנמצא איתך, בתקופה הכי קשה שלך.  וכשיש איתך מישהו - אתה יכול לעשות את השינוי.  אולי לא היום, אולי רק מחר, אבל הזרע הזה ניטע בך וכשתאסוף את הכוחות שבך הוא יחל לצמוח.

לאחי תמיד היתה התדמית שהוא אדם חזק, טוב לב, אבל לא "חכם".  שנים הוא אמר על עצמו: אני טיפש. ואז יום אחד  נשבר לו והוא שבר את כל הכלים.  מאדם חזק הוא הפך לשבר כלי: פיזית, רגשית, נו ומחשבתית הוא תמיד היה "דפוק" אבל בעקבות המחלה היתה לו תחושה שהוא איבד את הראש עוד יותר.  לפני שבוע הוא אמר לי: אני לא טיפש! זה שלא למדתי לא אומר כלום על החוכמה שיש בי.  זו לדעתי הצמיחה שלו.  עם האמונה הזאת הוא יכול עכשיו לפרוח.  כמה כוח נשאר לו לעשות זאת - אני לא יודעת.  כמה זמן זה יקח - אני לא יודעת, אבל אני מודה למחלה שלו ששינתה את חייו והעמידה אותו על רגליו .  קצת מצחיק לאמר זאת על אדם שאיבד את שיווי המשקל שלו... יש לו עוד דרך לעשות, אבל הוא בדרך אל השפע, בדרך אל עצמו.

כל משבר הוא אפשרות לבנות את חייך אחרת.  הוא אפשרות.  אפשרות שאפשר לקחת.  אפשרות שאפשר גם לא לקחת.  במה זה תלוי? במילה אחת קטנה: אהבה.

לא אוהבת את המשפט: מה שלא הורג אותך מחשל אותך, כי הרי אם משהו לא הורג אותך - אתה חזק יותר ממנו.  מעדיפה את
המשפט האופטימי יותר: אין דבר העומד בפני הרצון.

מאיה
יש לי היסתייגות רצינית מהחשיפה הרצינית של
07/11/08 11:53
1צפיות
אחיך כאן, נפשו, רגשותיו, מחשבותיו.......בכל זאת הוא בן אדם פרטי לחלוטין.
אני מאוד מקווה שהוא מודע לה, מקבל אותה, מסכים איתה.....
כול-טוב ושבת שלום.
הבעיה היא כולה רק שלך!
07/11/08 12:44
1צפיות
אין כאן יחס מטפל מטופל.  זה אחי.   אם הייתי מספרת לך כחברה שלי על אחי - זה בסידר?  אם אני מספרת עליו כאן זה לא בסידר?  בני המשפחה שלי יודעים שהם בראש מחשבותי, מכוכבים גם כאן, גם בבלוג שלי, גם בשיחה עם כל מי שחשוב לי.  מי שביקש  להישאר  אנונימי - אני בדרך כלל  מכבדת את רצונו.  להם אין בעיה עם זה.  למה לך זה מפריע?
מאיה
אם זה נעשה על דעתם והסכמתם אין לי
07/11/08 14:15
1צפיות
בעיה עם זה. פשוט לא ידעתי את זה.  אנחנו מכירים, נדמה לי, את  ילדייך,, מישפחתך...
לגבי משבר. משבר הוא אכן היזדמנות, מסר, קריאה לשינוי....הכל נכון.  אבל
הכל הוא בדיעבד.  מי שנמצא במשבר כמו, מחלה, אובדן, היתפרקות.....פשוט נמצא שם.  שם בתהום. לך תגיד לו
שזה מסר, זה "לטובה".... הכל הוא בדיעבד. ולפיעמים רק ההבנה המינימלית הזאת תיקח שנים ואולי עוד משברים נוספים.

כל הדיבורים האלו הם חוכמה לאחר מעשה.  
בזמן משבר, דיבורים כאלה רק ירגיזו.  לעניות דעתי  נשיקה, חיבוק,  היזדהות, הסכמה, הבנה...אולי יעזרו.
ואני שמחה וגאה
07/11/08 16:53
1צפיות
להכיר לכם אותם.
לא הכל בדיעבד.  לפני כמה חודשים, הייתי במקום כזה של מטה.  ידעתי שיש שם עוד משהו שמחכה להשתחרר וכששחררתי הכל זרם.
ברור שאהבה והבנה זה הבסיס אבל במשך כל הזמן, אני לא מפסיקה לטפטף, לכל מי שבסביבתי הקרובה,גם אם זה קצת מרגיז, כי כמו שכבר אמרתי אני לא כל כך פוחדת מכעס שפורץ החוצה.  ברור לי לגמרי שזה חלק מכל התהליך.
מאיה
º
יותר קל לדבר על מישהו אחר, מאשר לחשוף את עצמך
07/11/08 13:06
1צפיות
º
זה לא משפט שמתאים לי
07/11/08 16:54
º
זה משפט שמתאים לכולם, כשמדובר בחולשות.
07/11/08 17:27
לא מדובר כאן בחולשה
07/11/08 18:01
מדובר בכוח להפוך אותה לעוצמה!
רצית סיפור אישי, בבקשה! וסליחה למי שכבר קרא זאת פעם...
לפני יותר מ-20 שנה כשחוויתי את משבר הזוגיות שלי, שברתי יחד איתו גם את הרגל, מה שמנע ממני את התנועה, שהיתה כל עולמי, אבל אז עוד לא הקשבתי לעצמי.  הייתי צריכה לעבור התקף לב וסרטן נקודתי, כדי לעשות את הצעדים הראשונים ולצאת משם. ומה הוציא אותי משם?  אהבה חדשה ומקצוע שגם בו יש תנועה.
מאיה
אני? לא רציתי סיפור אישי..
07/11/08 18:18
1צפיות
למה את צריכה להוכיח?..
בן אדם שבטוחב מה שהוא אמר, אין לו את הצורך להסביר.
וזה עדיין כן לחשוף את החולשה שלך, גם אם היא מהעבר..
(וגם אם את טוענת שהתגברת, זה לא בהכרח יהיה נכון..)
וזה עדיין ממש לא סותר את המשפט שלי..
תודה מאיה על השיתוף
07/11/08 23:16
1צפיות
זה יצא ככה (הנגיעה באמונה הכי חזקה )

אם משהו נשבר.. בטוח שהוא לא יחזור להיות כמו קודם. הוא לא צריך לחזור להיות כמו קודם וזו טעות לדעתי לחפש את מה שהיה קודם...כי אם הוא היה כ"כ מוצלח קודם אז הוא לא היה נשבר.
אבל הוא יכול להיות שונה והרבה יותר חזק מעניין ויפה..

כשמשהו נשבר בי
08/11/08 09:09
1צפיות
אני אוספת את החלקים, בודקת במה אפשר להשתמש ובמה לא, לוקחת עוד חומרים אחרים ומרכיבה מהם משהו שונה "הרבה יותר חזק מעניין ויפה"...
ודרך אגב, הרבה אנשים רוצים לחזור להיות מפונקים/רזים/חופשיים... כמו שהיו פעם.

מאיה
מאיה
08/11/08 16:37
1צפיות
תודה לך יקירה על דבריך אלה ועל הדוגמא שהבאת כדי להמחיש את הדברים.
גם לי יש איזושהי התנגדות למשפט : "מה שלא הורג אותך מחשל אותך"  כי אתה בהחלט יכול להשאר בחיים אך להפוך ל"נכה" ...

תמר
ממשבר לצמיחה
07/11/08 09:40
מה אדם צריך  בכדי שתהיה לו את היכולת לעבור ממשבר לצמיחה?

אופטימיות נצחית  ויכולת להפוך יש מאין..

"מה שלא הורג אותך מחשל אותך" - המשפט שלי - שקשור ליכולת הישרדות בתנאים לא קלים שמחזקים להמשך.

שבת שלום
אסיה

º
תודה אסיה על השיתוף ושבת שלום
07/11/08 23:18
קודם כל, השאלה היא מהי משבר,
07/11/08 13:03
וכמה חזק המקרה הרע צריך להיות בשביל להקרא כך.

לדעתי משבר הוא אכן הזדמנות,
כי בחיים יש שני כיוונים - רע וטוב, ואי אפשר שהכל יהיה רק טוב (כמובן שיש גם את האמצע),
וצריך לראות את הרע רק כחלק מהטוב.

כמו שאנחנו לומדים כשטוב לנו, כך אנחנו גם צריכים ללמוד מזה שרע לנו,
ללמוד מהטעויות, ללמוד להתמודד.

אנשים יצאו ממשברים מטורפים, כמו מישהו שאיבד את שני רגליו, ועדיין המשיך לחיות ומצא סיבה להמשיך ולחייך.
הסוד הוא  למצוא במה להאחז, גם כשנראה שלא נשאר כלום - תמיד יש נקודת אור, שאליה צריך לכוון,
כי החיים תמיד ממשיכים, ואחרי הכל - זאת הזדמנות של פעם בחיים, החיים האלה. (:

- מה ההבדל  לדעתכם בין משבר שנבנים ממנו למשבר שהורס ? -
הבדל הוא לא בין המשברים, ההבדל הוא בין אנשים שעברו את המשברים..
תלוי עד כמה הבן אדם חזק, מאמין בעצמו.. ההבדל הוא כמה הבן אדם נתן למשבר המסויים להשפיע עליו, ומה הוא ושה עם ההשפעה הזאת הלאה.
כל משבר ניתן ללמוד ממנו ולהמשיך הלאה.. וזה לא קשה כמו שזה נראה.
(לא פעם אמרתי... הכל עניין של פרופורציות בחיים.)

- מה אדם צריך בכדי שתהיה לו את היכולת לעבור ממשבר לצמיחה ? -
להכניס פרופורציות לחיים, להבין שהחיים ממשיכים, אופטימיות, ולא לחכות שהכל יסתדר (או שלא יסתדר) - אלא לפעול.

"מה שלא הורג אותך מחשל אותך" :
אני ממש לא אוהבת קלישאות.. ע
והעניין הוא, שלרוב המשפט הזה נאמר דווקא לאנשים שקשה להם להמודד - וזה טיפשי,
בדיוק כמו להגיד למישה שנפרד מאהובתו אחרי כמה שנים "יש הרבה דגים בים".
סה''כ, המשפט נכון, והוכח כנכון לגבי כולם, חוץ מלגבי מי שבחר לא להתמודד ולהכנע,
הכוונה במשפט טובה, אבל הזמן שאומרים אותו - לא.
כמה נקודות במה שכתבת משכו את עיני
07/11/08 23:08
ראשית אני מאוד מסכים לכך שההבדל בין משבר שנבנים ממנו למשבר שהורס הוא לא במשברים אלא באנשים שעוברים אותם - וכן, תמיד יש נקודות אור רק צריך לדעת לכוון לשם.

ויש משפט אחד שכתבת - "ואחרי הכל - זאת הזדמנות של פעם בחיים, החיים האלה."
משפט מדהים
הרי באמת, החיים האלו הם הזדמנות של פעם בחיים, אבל האם באמת אנחנו מתייחסים לחיים כהזדמנות של פעם בחיים ?

כשחושבים על זה, זה באמת נשמע כל כך קסום
08/11/08 01:53
ולא אמיתי, שהשאלה הנשאלת היא באמת האם זה באמת אפשרי להאמין בזה ולפעול לפי זה..

אני יודעת שלהרבה אנשים קשה לראות את זה ככה,
במיוחד בחיים המודרניים, שהכל בקצב כל כך מטורף,
שלעתים לא רק שאתה שוכח את הדברים היפים בחיים ולהנות באמת, אתה גם שוכח מי אתה בכלל.,..
גם אני כמו כל אחד נשברת לפעמים..
אבל זה אחד המשפטים שאימא שלי לימדה אותי מאז שהיתי קטנה..
וזה נכנס לי ככה לראש,
וגם כשהכי קשה לי - זה אחד המשפטים שאני הכי נזכרת בו והוא הכי מעודד אותי..

מה שהכי חסר לאנשים בכל הטירוף הזה לדעתי - זה שיחות נפש מדי פעם, אפילו עם בן אדם מזדמן, משהו מעבר לעבודה ולכל ה"שטחיות", השיחה שתחזיר את כל הקלישאות, ויחד איתן תזכיר את הדברים האמיתיים והטובים בחיים.

סה''כ, אתה יודע...
המשפט הזה אמיתי, כי אנחנו באמת חיים פעם אחת, ולחשוב על זה בכל פעם שרע לך - זה באמת מוריד את הערך של הבעיות, וגורם לך לרצות להמשיך הלאה, ולנצל את הזמן לדברים טובים יותר ומשמחים יותר.

סיי לה וי... (לא..! אנחנו עושים את החיים כאלה.. אבל זה כבר נושא אחר.)
כשהנשמה לא מרוצה
07/11/08 18:21
3צפיות
משבר שאתה נבנה ממנו הוא כזה שאתה לומד בו לקחת אחריות
גם על הרגשות שלך גם על התגובות שלך וגם על התוצאות
הוא כזה שאין בו אצבע מאשימה
לא לאחרים וגם לא לעצמך
הוא כזה שמעיר ומאיר
כי בזה בדיוק אתה בוחר
לצמוח ולא להשבר

כדי שלאדם תהיה את היכולת לעבור ממשבר לצמיחה
הוא צריך אמונה ואהבה  
שניהן ביחד וגם כל אחת לחוד מביאה אחת את השניה.

º
תודה 03333 על השיתוף
07/11/08 23:24
1צפיות
הבטן שמדברת
06/11/08 09:36
1צפיות
בוקר טוב לכולם,

כל אחד מאיתנו מכיר את קולה של הבטן שלו

כשאנו מתרגשים, מפחדים, כואבים, או מתרגשים הבטן מתכווצת ושולחת אותנו לא פעם לשירותים...

אנו מכירים גם את התחושה בסמלית של "פרפרים בבטן" כשאנו מתרגשים לפני דייט חדש, או תחילתה של עבודה חדשה

מדהים לשמוע את קולה של הבטן כאשר בטיפול עולה רגש רלבנטי לגוף,
זה כאילו לגוף יש אוזניים אנרגטיות של עצמו וכאשר אומרים את הרגש (המדוייק) שעלה לפי התנגדות השריר כרגש רלבנטי, הבטן מתחילה להשמיע קולות מביכים....

מבחינתי זו אינדיקציה מעולה לכך שהגוף אומר את דברו והמטופל שומע אותו...
לא פעם הרגש שעולה לטיפול לא אומר הרבה למטופל, שטרם קישר בין הדברים... הוא בד"כ מסתכל או בוחן את הדברים מנקודת מבט ארצית יותר...
הוא שם דגש על הסיפטום של הרגש ולא על המקור שגורם לו

כאשר אומרים את הרגש שעולה (מתוך אינדקס של 1833 רגשות אותו הגוף בחר), הבטן מייד מתחילה לדבר, טרם המטופל הבין במה מדובר...

מקסים לא?

משהו יודע למה הבטן דווקא היא זו שמשמיעה את דבריה ולאו דווקא העיניים, השרירים או סימן פיזי אחר?  
למה דווקא הבטן משמיעה את דבריה
06/11/08 13:37
4צפיות
כי הבטן היא מרכז הרגשות של הגופנפש שלנו.

1833 רגשות?
06/11/08 14:09
1צפיות
אני בקושי אצליח להגיע ל-100.
1833 רגשות והבטן שמדברת
06/11/08 19:57
1צפיות
מאיה,
בשיטת B.A.T ישנם אינדקסים שלמים שמסייעים לעבוד עם גוף המטופל כ"ביו מחשב" לכל דבר,
ישנו אינדקס של 1833 רגשות, שכאשר אני בודק דרך כלי הקינסיולוגיה מהו הרגש שעולה לטיפול מתוך הרשימה (בד"כ יעלה רגש אחד ולפעמים שניים או שלושה) אשר דורשים טיפול.

ישנם אינדקסים נוספים בשיטה, המסייעים למטפל לשלוף מידע דרך תקשור עם ה"על מודע" של המטופל, או ברמת ה"זיכרון התאי" בגוף המטופל.

לגבי הכותבת השניה,
כפי שאמרה מאיה, הבטן היא מרכז הרגשות שלנו
רבים בתחום הרפואה המשלימה קוראים למעיים: "המוח הרגשי"

אם תשימו לב על מבנה המעיים הם בהחלט מזכירים את מראה המוח שלנו
שלום רב לכולם
05/11/08 22:34
מזמן לא הייתי כאן, יש לי שאלה שנראה לי שכאן אולי תהיה לכם תשובה בשבילי.

האם יש משמעות למקום הכאב, אסביר את עצמי:

מלבד השוני במקום הפיזי כשכואב לי בכתף האם זה שונה מאשר כואב לי בראש או בבטן הכוונה לסיבת הכאב?
מקווה שאני ברורה בשאלה שלי.

האם יכול להיות שגורם או סיבה אחת עושה כאבים במקומות שונים בגוף?
האם תמיד יש קשר רגשי לכאב ?
ואיך אפשר לדעת אם הגורם הוא רגשי או רפואי?

אודה על תגובתכם.
כאב ומיקומו
05/11/08 23:31
1צפיות
למיקום הכאב יש משמעות רגשית עמוקה.

לכל נקודה בגוף יש הבט רגשי \.

במוח אחד חוץ מההסברים המקובלים יש "ברומטר על הגוף" כלומר לאיברים יש השתייכות ברומטרית.
כגון טבור זה מייצג "בחירה/אין בחירה
מערכת העיכול מייצגת "קבלה התנגדות"
כפות הידיים והרגליים "אחדות הפרדה, וכו'

כמו כן יש הבדל משמעותי בין צד ימין גברי צד שמאל נשי
ברגל ימין למשל הצד הפנימי שייך להבטים גבריים שלי מתח שלי אבא.

מאחור שייך לעבר ומלפנים שייך להווה.

חוץ מזה לכל איבר יש תפקוד רגשי משלו (אני נעזר מדי פעם בספרה של לואיז היי)

נושא רגשי לא פתור יגרום לאנרגיה ירודה במקום שמייצג נושא זה.
אנרגיה ירודה תפתח פתח לכל הצרות חיידקים וירוסים וכאבים.

הכאב הוא כמו נורת השמן בלוח המכוונים של המכונית לא הנורה היא הבעיתית אלא מה שהיא מייצגת.

לכן אם נטפל בנושא הרגשי נוכל לפתור את הכאב.
(זה לא בא להגיד שלא צריך ללכת לרופא. אם יש כבר כאב זה אומר שלא טיפלנו בנושא בעבר והכאב בא להגיד שיש לטפל בנושא, אם היינו מטפלים בנושא בזמן לא היה בא הכאב ויתכן ועכשיו צריך עזרה מבחוץ)

נכון מה שכתבתי מאתגר כל אחד לבדוק מה קרה ומה יש לתקן אבל זה מה שיעזור לנו להתקדם בחיים.

בהצלחה

יוסי גולד
הגופנפש שלנו כל כך מדוייק
06/11/08 08:13
יודע לשדר לנו מהמקום הכי נכון.
הסיבה לכאב היא איזושהי טראומה שעברת.  ההתבטאות מגיעה ברמה הרגשית/הפיזית/הקוגניטיבית.  המקום הכי רגיש יהיה המקום שבו קודם כל נחוש אותו.  שחרור באחת הרמות יביא לשחרור גם ברמה אחרת, כמובן שזה תלוי בכמה זמן הבעיה שם כבר קיימת וכמה היא "מוגנת".

מאיה
משמעות למקום הכאב
06/11/08 23:17
היי יקירה,

כמו שכתבו קודמַי, אכן יש משמעות למקום שבו מופיע הכאב.  המיקום עצמו יכול לרמוז על המקור הרגשי / הפנימי של הכאב.

יחד עם זאת גורם או סיבה אחת עלולים לגרום לכאבים במקומות שונים בגוף.
גם אם הצלחת לשחרר מספר רגשות תקועים ומצוקות נפשיות שבאו לידי ביטוי ברמה הגופנית באיבר או באיברים אחדים, יתכן והכאב יופיע במקום אחר בגוף: א. כי הניקוי לא הסתיים,
ב. כי ישנם רגשות נוספים שיש לעבוד עליהם ולשחררם.

כל שיטות הריפוי ההוליסטיות מתבססות על ההכרה כי אכן יש לו קשר רגשי לכאב, שהרי האדם הוא מכלול אחד של גוף-נפש-רוח [תחושה(=כאב), רגש, מחשבה]
כאשר המקור לכאב הוא חבלה, זהו לפעמים רק המעורר(הטריגר)  להופעת הכאב  וההחלמה תלויה במצבו הנפשי, הרגשי והבריאותי - גופני של האדם.
לפעמים  הכאבים פשוט "מופיעים מעצמם" כדי לאותת לנו שמשהו מודחק  דורש תשומת לב.

בכל מקרה כדאי ורצוי לפנות לבדיקת רופא (קונבנציונאלי).

מאחלת לך רפואה שלֵמה

תמר
MOSES CODE קוד משה
05/11/08 15:21
יום חדש, אנרגיה חדשה, מה שלומכם?

מקווה שהתאוששנו מהויכוח הסוער לפני כיומיים....

רציתי לשתף אותכם בהמלצה על סרט שקבלתי במסגרת אחת הקבוצות שלי בנוגע ליצירת מציאות בכוח המחשבה.

סגנון המשך ה"סוד" עכשיו "קוד משה"

http://www.mosescode.co.il/aboutthemovie.htm

יש לי (ולמטפלי B.A.T ) ביקורת עיניינית על הפשטות והטכניקה שמוצגת בסרט ה"סוד" שהפך לרב מכר (אפרט על ביקורת זו בהמשך...)

הייתי בין הראשונים שנחשפו לסרט ה"סוד", עוד כשהייתי בלונדון לפני 3 שנים, שם חבר מלוס אנגלס סיפר לי עליו (וזאת לאחר שיחה רוחנית בו שיתפתי אותו במסקנותיי מהסרט BLEEP- שהוא מבחינתי סרט חובה), מאד אהבתי את הסרט וצפיתי בו מספר פעמים דרך האינטרנט באתר הקטן שהיה לו, שהציע צפיה בתשלום.

כיוון שהסרט רק חידד לי דברים שכבר ידעתי, הצלחתי למגנט לחיי כ"קוסם" כל מה שרציתי... זה היה מדהים...
משום מה בחרתי בשנה האחרונה, להפסיק למגנט, ולתת לדברים לבוא אליי לבד... אך ממש לפני שבועיים התחלתי למגנט שוב... ואני ממתין למשלוחים מהיקום

כשראיתי את THE SECRET ידעתי שהסרט יחדור לשוק בארץ, אך לא האמנתי שיעשה כ"כ הרבה אדים ומסחרה

והנה מה קורה בפועל? ישנם רבים שלא מצליחים לישם את ה"סוד" ומביעים תסכול רב...

עכשיו יש את "קוד משה"
אני עוד לא ראיתי אותו, אבל אעשה זאת מאד בקרוב... ואשתף

אשמח לשמוע את דברכם

משה

ממה שראיתי בפרומו של האתר
05/11/08 16:21
בדומה לסוד.
כוח משיכה נהדר לכיס של כותבי הספר/סרט.
נראה אותם מחלקים את הספר/סרט בחינם ככה בשביל הנתינה.

אין חדש תחת השמש.
כל הסרטים האלה..
05/11/08 16:44
הסוד, what the bleep do we know...
ידעת שמי שעשה אותם זה כת מסויימת של אנשים..?
בדיוק כמו הסיינטולוגיה.
לוקחים רעיונות מאוד פשוטים והגיוניים,
(אותי אימא שלי לימדה מהילדות "תחשבי חיובי ודברים טובים יקרו"..)
לוקחים אותם צעד אחד קדימה (כמו הספר "מדע ההתעשרות למשל, שטוען שזה כמו מתמטיקה, יש נוסחא ואם מקיימי - זה עובד) -
מוסיפים לזה דימויים יפים, מטאפורות חמודות, ועוד דברי שמייפים את הגברים וגורמים להם להראות גרנדיוזיים ממה שהם -
במקרה של הסוד זה הטענה שכל האנשים הגדולים ידעו את זה (כמה מוזר, חלקם הגדול היו בכלל מלנכוליים..).
אסור לשכוח, שזה סה''כ משהו שקם למטרת רווח, קיימות אפילו מכללות שלהם, ועוד דברים..
בדיוק כמו כל כת, כמו הסיינטולוגיה, שגם שם אגב יש דברים נחמדים מאוד -
כשלמדתי קילבתי את החוברת של הכת הזאת בבית ספר (אחלה שרת חינוך, באמת),
אבל בסופו של דבר - זאת כת, ולמטרת רווח.
אנשים שלא מצליחים לישם את מ שנאמר בסוד - פשוט מאוד, לא מאמינים מספיק..
זה דבר טבעי, ואם אתה לא תאמין מספיק שיהיה לך טוב ושהחיים יפים - ברור מאליו שזה לא יעבוד,
זה לא קסם, הכל פשוט מאוד.
כולנו משתייכים לאיזושהי כת
05/11/08 17:41
מאז שהאדם הקדמון התפתח והתמקצע מקבוצע מאוד מאוחדת ומגובשת הפכנו לכתות שמתחרות/נלחמות זו בזו: כת הציידים וכת הדייגים, כת שומרי הדת וכת הכופרים בה, הכת האריסטוקרתית, כת הצמחונים, כת הרופאים והמורים וכן, אודה ולא אבוש: כת המטפלים בקינסיולוגיה.  אחד בשביל כולם - כולם בשביל אחד.

אני משתייכת גם לכת שמקבלת בחילה מכל סרט,ספר או סדנא שמבוססים על מידע שהיה כאן  הרבה לפני ה"ממציאים הגדולים", שטוענים שגילו את "ה"שיטה להרפיה/איזון/ריפוי...

כל התורות הקדומות מבוססות על דברים מאוד פשוטים, שאם עושים אותם הם פשוט עושים פלאים.  כנראה שפשטות זה סוד האושר, סוד השלמות.

מאיה
מעבר להשמצת הכתות... הלכה למעשה: זה עובד?
05/11/08 17:49
אז קראו לתהליכים פשוטים בשמות גדולים ...
זה לא משנה את שם המשחק

היום אנשים רבים שכחו את הדברים הפשוטים ביותר.. אז מזכירים להם

אנשים שוכחים לנשום ולהרפות- ואנו מקבלים מחלות רבות שנובעות ממתח
אנשים שוכחים למתוח את גופם ולשמור כושרם- אז באים ומזכירים להם שצריך... כי פעם היו עושים את זה באופן טבעי.

אנשים רבים בעידן הנוכחי ששכחו גם להבין את כוח המחשבה שלהם, וכך הופכים לקורבנות של הגורל.

ההבנה כי אנו הבוראים של המציאות שלנו היא העיניין החשוב!  לא ניתן להתעלם מכך גם אם נשמיץ אלף ואחת גופים שעשו כסף מכלום ומכרו קרח לאקסקימוסים...

מי האמין פעם שימכרו לנו מים, והיום כל אדם כמעט משלם כסף רב על מים שהיו בעבר אנרגיה כמו אויר לנשימה

לפני שתבחרו להגיד אם בעד או נגד הסרטים, הייתי שמח שתתמקדו בתשובתכם בנוגע ליצירת מציאות בכוח המחשבה (טכניקת ה"סוד") זה לא משנה אם קוראים לזה "קוד משה" "בליפ" או "אבטיח אדום"

º
עובד, אם תאמין בעצמך ותהיה חיובי, עם ראש פתוח
05/11/08 18:30
מדוע ה"סוד" לא עובד על כל האנשים שמשתמשים בו
05/11/08 21:13
כפי שהבטחתי בתחלת השרשור הנוכחי שאסביר את הסתייגותי (והסתייגותו של ג'ף לוין מתפתח טכניקות LIFE ALIGNMENT) בהקשר לכשלונו של הסרט "הסוד" הנה ההסבר:

B.A.T הינה רפואת תדרים חכמה המבוססת על טכניקות הילינג שונות וקינסיולוגיה

נקודת התדר עליה אני אדבר היא נקודת "תכנות" שנמצאת בבמרכז המצח, כסנטימטר מעל קו צמיחת השיער.

כאשר אגע בנקודה הזו (לאחר קבלת אישור לפי סדר עדיפויות הגוף), אקבל התנגדות שריר חלשה, שבעצם תציין שנקודה זו ("תכנות") צריכה תיקון (טיפול), דבר שיסייע לי להבין שישנה אינפורמציה מסויימת שיושבת בתודעת האדם (לעיתים מעבר למודעותו הערה), שבעצם חוסמת את יכולתו לקבל מידע חדש.

אני אסביר:
אדם שראה את הסרט ה"סוד" והמעוניין להתחיל להנות מהטכניקה המופלאה של הזמנת דברים מהיקום... יתקל בכך שאינה עובדת, או אפילו מביאה לו בדיוק את הדבר ההפוך. למה? זה לא פייר?

"תכנות" זהו דבר שמותבע בנו בשלבים שונים בחיים (יכול להעשות כחלק מחינוך בבית, בי"ס, צבא או אדם בודד שהצליח להכניס מידע שהתיישב בתודעת הגוף ולא בהכרח במח)

אותו אדם שלמד את טכניקות "כוח המשיכה" יחליט שהוא רוצה למגנט סכום כסף לחייו (בדיוק כמו שנאמר בסרט) הוא ידמיין את עצמו עשיר וכו....

אבל בפועל, התכנות הפועל בגופו, שולט בו חזק יותר מאשר המחשבה החדשה שהוא מכניס דרך המוח....
כיוון שרק מסר שעובר לכל רמת תודעת הגוף יפעל, כל עוד יש מסר אחר בגוף לא יהיה ניתן להכניס מסר חדש.

יש לשחרר את המידע הקודם (בB.A.T עושים זאת ע"י תהליך של שחרור רגשי מאד עוצמתי)

כל עוד התכנות קיים בגוף, המפעיל את "כוח המשיכה LAW OF ATTRACTION" יקבל את ההפך

איכשהו, הכל אצלך מגיע לפרסומת הזאת,
05/11/08 21:44
ושמתי לב שאני לא היחידה שזה מפריע לה, ואני בקושי יומיים בפורום..

אולי די?..
שמעת על המושג "פרסום רע"?..
אתה עושה רושם של נואשות...
ללקוחות, להצדקה, ..... ואני באמת מקווה בשבילך שאני טועה.

יפה שמצאת משהו שעוזר לך, ואתה אוהב את זה -
אבל אתה ממש לא יכול לכפות את זה על כולם,
ועם כל הכוונה הטובה שבזה (אם יש כזאת, לא מכירה אותך בשביל להגיד) -
אתה מגזים, לא מספיק שאתה מוסיף בכל הקשר את הפרסומת שלך,
גם פעמיים בשרשור אותה הודעה?..  Too Much.

אותי בתור לקוחה איבדת.
ואני דווקא יכולתי להיות לקוחה פוטנציאלית,
כי אני מחפשת דווקא מטפל גבר ולא אישה,
ועם הפרסום המוגזם שלך - הורדת לי לגמרי את החשק.
פעם הבאה כשאי שתחשוב שוב על מה אתה עושה.
זה כבר ממש לא ללמד ולהציע, זה פשוט לחפור ולגרום לסלידה.
º
כמוני כמוך
06/11/08 22:46
מאוד מתחברת לכמה משפטים שכתבת.
05/11/08 22:13
"תכנות" זהו דבר שמותבע בנו בשלבים שונים בחיים (יכול להעשות כחלק מחינוך בבית, בי"ס, צבא או אדם בודד שהצליח להכניס מידע שהתיישב בתודעת הגוף ולא בהכרח במח)

אבל בפועל, התכנות הפועל בגופו, שולט בו חזק יותר מאשר המחשבה החדשה שהוא מכניס דרך המוח....
כיוון שרק מסר שעובר לכל רמת תודעת הגוף יפעל, כל עוד יש מסר אחר בגוף לא יהיה ניתן להכניס מסר חדש.

יש לשחרר את המידע הקודם.

וכאן אני מוסיפה יש מליון ואפילו יותר דרכים לתקן לשחרר ולעבוד על הנושא התקוע.
מחשבה יוצרת מציאות, נקודה.
05/11/08 18:33
בעזרת מחשבה ניתן להגיע עד קצה העולם.
כמו שבעזרת מחשבה ניתן לקפוא במקום מבלי יכולת לזוז אף לא צעד אחד.

המחשבות שלנו משפיעות על הנשימה
המחשבות שלנו משפיעות על הרגשות
ועוד..
יצירת מציאות בכוח המחשבה
06/11/08 08:49
כן, אני מאמינה גדולה בכוח המחשבה, קודם כל ככוח בפני עצמו וככוח שמניע כוחות אחרים בנו לפעולה.  
בסוד יש חשיבות מיוחדת להדמייה והיא מאוד שונה מחשיבה מודעת.
כל אחת מהדרכים אותם אני  מכירה: הסוד,המסע,דרך האומן,העבודה - הן דרכים מופלאות.  לי קשה עם המיסחור שלהם ועם הפיכתם לדרך האחת והיחידה.
מאיה
יש משהו במשפט הזה שלך,
05/11/08 18:33
שפשטות הוא סוד השלמות והאושר,
כי דווקא הדברים האמיתיים והפשוטים נשכחו בכל העולם הטכנולוגי והמטורף הזה..
והדברים האלה - הם הדבר האמיתי והטוב .
למה הסוד לא עובד אצל כולם? ההסבר המלא.
05/11/08 21:19
כפי שהבטחתי בתחלת השרשור הנוכחי שאסביר את הסתייגותי (והסתייגותו של ג'ף לוין מתפתח טכניקות LIFE ALIGNMENT) בהקשר לכשלונו של הסרט "הסוד" הנה ההסבר:

B.A.T הינה רפואת תדרים חכמה המבוססת על טכניקות הילינג שונות וקינסיולוגיה

נקודת התדר עליה אני אדבר היא נקודת "תכנות" שנמצאת בבמרכז המצח, כסנטימטר מעל קו צמיחת השיער.

כאשר אגע בנקודה הזו (לאחר קבלת אישור לפי סדר עדיפויות הגוף), אקבל התנגדות שריר חלשה, שבעצם תציין שנקודה זו ("תכנות") צריכה תיקון (טיפול), דבר שיסייע לי להבין שישנה אינפורמציה מסויימת שיושבת בתודעת האדם (לעיתים מעבר למודעותו הערה), שבעצם חוסמת את יכולתו לקבל מידע חדש.

אני אסביר:
אדם שראה את הסרט ה"סוד" והמעוניין להתחיל להנות מהטכניקה המופלאה של הזמנת דברים מהיקום... יתקל בכך שאינה עובדת, או אפילו מביאה לו בדיוק את הדבר ההפוך. למה? זה לא פייר?

אותו אדם שלמד את טכניקות "כוח המשיכה" יחליט שהוא רוצה למגנט סכום כסף לחייו (בדיוק כמו שנאמר בסרט) הוא ידמיין את עצמו עשיר וכו....

יש לשחרר את המידע הקודם האגור בגוף (בB.A.T עושים זאת ע"י תהליך של שחרור רגשי מאד עוצמתי)

כל עוד התכנות קיים בגוף, המפעיל את "כוח המשיכה LAW OF ATTRACTION" יקבל את ההפך

אהבה לכולכם,
משה אליאס
º
פרסומת. וזה לא בהכרח נכון לגבי כולם..
05/11/08 21:30
אני מתאר את השיטה ממנה אני נובע
05/11/08 21:41
א. במקום ללמוד מהי רפואת תדרים דרך מישהו שמסביר דברים מעניינים, ולראות איך היא כן משתלבת עם קינסיולוגיה, את בוחרת לעצום חזק עיניים ואזניים ולהגיד..... "לא שומעת כלום.... זו פרסומת...."   (קצת קטנוני לא?)

ב. יש לי פה במה לגיטימית (ואני לא מתכוון לתגובת הגולשות פה) להציג את השיטה ממנה אני בא ואותה אני מייצג (כך שיש בעיני צורך לציין את השיטה ממנה אני בא בכל פעם שאני מסביר את דבריי... זה לא שיטה שאני המצאתי)

ג. גם אנטיביוטיקה לא עובדת על כולם... אבל בכל זאת היא פתרון במקרים רבים..(חומר למחשבה)
אולי כן,
05/11/08 21:47
אבל זאת תגובה טבעית לזה שמנסים לדחוף לך משהו שאתה לא רוצה בכח.

כן היתי מתעניינת בזה, אם לא היתי רואה את זה בכל הודעה שלך בפורום, ופעמיים בשרשור הזה,
כי בשביל זה אני באתי לפורום הזה.
ההודעה הופיעה פעמיים בגלל טעות טכנית
05/11/08 21:55
יקירתי, אני לא מעוניין לדחוף שום דבר בכוח,

אני לא הכותב היחיד פה,

אני מודע שהדברים שאני כותב הינם מפורטים ומורחבים, (אין אני מסתפק במסרים קצרים ושטחיים כפי ששמת לב) לכן כשאני נוהג להסביר משהו אני מציין את עמדתי, וכמו בכל מאמר אקדמי שנוהגים לכתוב, מי אמר ומתי... אני מנסה לבסס את דבריי על השיטה ממנה אני בא

אני כותב דברים מעניינים במסגרת נושא הפורום

אני מאמין שבעתיד יבואו לפורום זה שיטות נוספות ממשפחת הקינסיולוגיה....

הייתי מציע לפתוח את הלב והידיים, ולקבל צורות נוספות של אנשים ומטפלים מהתחום, שלא תואמים בדיוק לצביון השמרני והמוכר

לילה טוב,
ערב טוב משה.
05/11/08 22:06
מבלי להתייחס לדברים שאתה כותב,
משום מה קהל הגולשים הן הותיקים והן החדשים מביעים התנגדות כלשהי לכתיבתך ולדבריך .

מעבר לעיכול שיטה חדשה אשר אינה מוכרת, ככל הנראה יש עוד משהו שהינך מקרין שמשום מה מעורר התנגדות.

מה דעתך לנסות יחד להבין מה קורה כאן ?

מוכן ?
אני באמת באה בראש פתוח,
05/11/08 22:11
ויכול להיות שאני טועה לגביך
ואני מקווה שאני טועה,
אבל סה''כ הגבתי לפי איך שהדברים נראים לי/היו נראים לי אחרי קריאה של כמה הודעות שלך.
תבין גם אותי..
תנסה להבין איך זה נראה מהצד שלי..
אני סה''כ חדשה בפורום, ובאה בשביל ללמוד ולהכיר..

אני מבינה שכל אחד מבסס את דבריו לפי שיטה שממנה הוא בא,
אבל צריך לדעת גם לבוא ממקום אחר, ולא רק ממקום מסויים. נכון?
ואני ממש בעד לפרט דברים,
אבל לפעמים גם כדי להסתפק במועט. (:

מצטערת על התגובה הוקפנית לפני,  
ככה אני מגיבה בד''כ כשאני מרגישה שמנסים להשפיע עליי בכח (וזה גורם לי להרגיש מאויימת), ואני ממש לא אוהבת את זה.
אם אתה רואה
06/11/08 08:33
את האנטיביוטיקה כפתרון, אז למה בכלל צריכים את רפואת התדרים הרי יש כדור קטן שפותר את הכל?!
ודרך אגב רפואת תדרים היא כל מה שאנחנו ועוד רבים כמונו עושים.
מאיה
האם "תכנות" = אמונות?
05/11/08 22:57
משה, האם אפשר לקרוא "לתכנות" גם אמונה?

הרבה פעמים, עקב " אמונה חוסמת" אנחנו לא יכולים להשיג את מבוקשנו.
האמונה קובעת לנו מציאות חיים מסוימת - ומשפיעה על ההתנהגות שלנו.

האם לזה התכוונת?
אמונה זו חלק מהתמונה לראייתי
05/11/08 23:23
אני רואה אמונה כדבר "מודע"

תכנות- הוא מעין PROGRAMMING שהוטמע היטב בזכרון התאי של האדם

אמונה: בשיטה בה אני עובד, מוצגת רק כאחד המימדים מתוך  7 "מימדים" שמתארים את האופן שבו הרגש (היושב על נקודת הרגש) פועל

כשמדובר ברגש המתקבל דרך הגוף היושב על מימד "אמונה" אני מבין שהאדם יכול להשאב עמוק לתוך החוויה שעולה מן הסיפור.

(שבעת המימדים בB.A.T הם: קארמה, רווח משני, אמונה, ללא תפיסה, רגע הפריה, מיאסם) --- אשמח להסביר על המימדים בפעם אחרת.

נקודת התדר המסמנת "תכנות" מעידה על הפרעה "תוכניתית" במערכת האמונות של האדם, המהוות חסימה לאפשרות כניסת של אמונה/ הרגשה אחרת.

כמובן שניתן לאזן זאת!
פעם בחיים..
05/11/08 11:57
האם יש לכם משהו שהרגשתם שאתם חייבים לעצמכם, פעם בחיים
פעם בחיים לכל החיים
05/11/08 12:15
פשוט להיות נוכח בחיים!
זה הדבר שאותו אני הבטחתי לעצמי.
שאותו אני רוצה למען עצמי.

אפשר לחיות ואפשר להיות נוכח בחיים.
אפשר שהחיים יחלפו ליידי ואפשר שהם יעברו דרכי.
הדבר אותו אני "חייב" לעצמי הוא להיות נוכח בהם, לחוות אותם.
כי אם לא, אין להם ערך - מבחינתי.
ולא משנה אם המצב טוב, רע. ולא לחכות לאחרי ש...אלא עכשיו - כאן ועכשיו, בכל מצב!
המטרה שלי בסוף הימים לומר - אני הייתי כאן, אני חוויתי, אני עשיתי.
ולא מבחינת הגלעד שאשאיר אחרי לראיה, אלא מבחינת ההרגשה האישית שלי בלבד.

אז כן - מה שאני חייב לעצמי הוא את הנוכחות כאן, והיא פעם בחיים לכל החיים.

תודה על השאלה.

וואו על השאלה
05/11/08 14:32
כן, אני לא רק רוצה אלא גם חייבת לעצמי ואולי גם לאחרים, להוציא את הספר עליו אני חולמת.
על השאלה שהעירה בי שוב את הצורך בו.
מאיה
אני רוצה אחד
05/11/08 14:52
עם הקדשה

לפני כן...
05/11/08 15:21
אזדקק בטח לכמה תמונות, או שאלות שיעירו בי את הרצון להמשיך .

וכשהוא יצא אל האור מבטיחה לך שאתה תהיה בין הראשונים שתקבל אותו.
אפשר לפסוח על ההקדשה? יש בה משהו של קדושה במילה הזו הקדשה.
טוב כשנגיע לשם נדבר...
בינתיים, יש עוד הבטחה שמחכה לקיומה ...

מאיה
º
הבנתי את הרמז :) עשינו עסק.
06/11/08 22:33
יש הרבה, חלק כבר קרה -
05/11/08 16:17
וחלק בדרך :).
אם זה פעם בחיים אז ...
זה תמיד המטרות הקטנות האלה, הדברים הקטנים הכיפיים, שלא באמת משמעותיים לטווח הרחוק,
אלא רק לתווך הקצר, אבל להגיד "עשיתי את זה" - שווה הכל.
למשל..
דברים שעוד לא עשיתי: צניחה חופשית, לעלות על מתקן מסויים בדיסני לנד שפחדתי לעלות, לשנות את כל הבגדים בארון לD&G מרק ג'ייקובס ועוד כמה מעצבים.....
דברים שעשיתי: לכתוב מכתב אהבה קיטשי , תמונה עם נמר אמיתי מקרוב, משהו בסקס, להתאים בושם מושלם בשבילי, לפגוש מישהו שרציתי ולדבר איתו, ועוד..

..
פעם בחיים
05/11/08 17:06
הרעיון הוא מצויין
מצד אחד הוא מכניס אנשים  לסוג של חלום (לרב לא מציאותי)
למעט אנשים הוא נותן מוטיבציה כי יש כאלה שלא יסתפקו במה שאפשר להשיג אלה לרב עובדים רק על מה שאי אפשר (או כמעט)
הרעיון של "פעם בחיים" נותן לנו מנוחה מחיי היום יום אבל גם מנתק אותנו מהמציאות של "להיות נוכח בהווה".

א. צניחה חופשית כן! כן! כן! בעיקר למי שפוחד מגבהים כמוני.
   אמנם חויה של פעם בחיים אבל בהחלט ניתן להשמה

ב. בגדי מעצבים? נכון, גם אני הייתי שמחה שיהיו לי בארון בגדי מעצבים (דווקא הייתי הולכת על ארמני)
לדעתי זה הולך עם מה שאני קוראת "פנטזיה" כי:
1. יש דברים חשובים מזה בחיים
2. כל הבגדים בארון ממעצבי על-מגמד את הנושא שהרי הכל בארון הוא ממעצבי על- אז מה חדש?
    ואז לרב נמאס ורוצים מעצב אחר
3. לא ממש מאמינה שזה משהו שכדאי וראוי לעבוד בשבילו - עדיין בטח יש מטרות נעלות יותר
4. גם לא כל כך מעשי. ללכת למכולת או לסופר עם אמני/מרק ג'ייקובס?
אז...
ודאי שיש דברים של פעם בחיים שהייתי רוצה לעשות, או לחזור על משהו שכבר היה,
משהו שנתון להשגה ותלוי (לפחות ברובו) בי.
להפגש עם אדם מדהים לטעמי
לפגוש מורה מדהים.  (פגשתי כבר כמה ובזמנו כל אחד מיהם היה "פעם בחיים")
לחוות שוב את הלידה של ילדי (נו עברתי את הגיל אבל כל אחד מיהם היה חויה שך "פעם בחיים" ואם היו לי עוד 100- כך זה היה)
אז במקום זה- לחוות לידה של נכד-נכדה - אין שום דבר שישווה לזה - עברתי אותו 3 פעמים - אין דבר כזה בעולם
וכשאני מסיימת טיפול שהיה מוצלח במיוחד - החוויה היא באמת כאילו זו היתה החויה של "פעם בחיים" הטובה ביותר

ובמיוחד...
את אותו הדבר שאני אפילו לא יודעת מהו... אבל כשאפגוש את החויה, אדע, זוהי החויה של פעם בחיים!
עד לפעם הבאה

ועוד משהו קטן
05/11/08 17:09
ברגע שאנחנו אומרים לעצמנו שאנחנו "חייבים" הרי שהעמסנו על עצמנו לחץ ודאגה

אולי כדאי לומר שאנחנו "רוצים"

נסו לומר בקול רם" "אני חייב....."
     לעומת           "אני רוצה...."

אשמח לראות תשובות מה ההבדל שחשתם. איפה היה לכם קל יותר וכיף יותר ומה נתן לכם את האפשרות שזה אפשרי
º
הו, הכח הנפלא והאדיר של המילים..
05/11/08 17:38
בשבילי זה לא פנטזיה,
05/11/08 17:26
זה הופך למציאות בסופו של דבר..

למה בעצם את מגיבה דרך התגובה שלי, ולא לגבי עצמך לגמרי?
אלה המטרות שלי, לא שלך.

ולמה את מביעה דעה על המטרות שלי? (למרות שזאת זכותך, וזה פורום.. עדיין מעניין אותי למה.) לדעתך המטרות לא ראויות - לדעתי הן כן, ולי חשו בלהשיג אותן.
השאלה היא לגבי המטרות שלך עצמך, תמצאי כאלה.
אה ו.. אני מסכימה איתך ש...
05/11/08 17:32
"הרעיון של "פעם בחיים" נותן לנו מנוחה מחיי היום יום אבל גם מנתק אותנו מהמציאות של "להיות נוכח בהווה"."
ואני אורת שאנחנו חיים בשביל ההנאות הקטנות האלה,
זה כל היופי שבחיים. :)
מטרות נעלות יותר - את מתכוונת פחות שטחיות.. (?)
אבל זה ברור מאליו, זה דברם שכל אחד ואחד עובד עליהם כל החיים.. (בשבל זה אני פה.. )
תודה לכולם על השיתוף ואשתף גם מעצמי
07/11/08 14:13
הייתי רוצה לפתוח מרכז מטפלים בו יוכלו מטפלים מכל הסוגים לשבת יחד ללמוד האחד מהשני
להעניק זה לזה מהידע.

אני בדרך לשם, נכון לעכשיו זה בגדר מחשבות ותכנון אך מאמינה שאגיע לשם.
כן, לחיות את החיים בפעם ............
09/11/08 08:29
שבוע טוב

אסיה
אני מסוקרנת...
04/11/08 21:01
אז למרות שקראתי פה קצת בפורום, והרצתי חיפוש בגודל, עדיין לא ממש הבנתי מהי קינסיולוגיה,
איך הטיפול מתבצע,
אם יש טיפול שעוזר בפתרון משהו נפשי, בעיה מהילדות,
ואם קיימת אפשרות להגיע לטיפול אחד נסיוני, ומה המחיר..?

אציין שאני טובה בניתוח עצמי,
מאוד מתעניינת בפסיכולוגיה, אבל לא אוהבת פסיכולוגים,
כי אני מאמינה בזה והוכחתי לעצמי אין ספור פעמים, שאני יכול לעזור לעצמי,
וכגרע יש בעיה שאני לא מצליחה לפתור - ניתוח קיים, פתרון לא,
אז אני מחפשת סוג של חוות דעת נוספת, מבט מהצד.
לא מחפשת טיפול ממושך, לא חושבת שצריכה את זה.
געתי למקום הנכון בכלל...?
הגעת למקום הנכון
04/11/08 22:51
תשובות לשאלות

1> מהי קינסיולוגיה
תשובה שיטת טיפול, אבחון וקבלת תשובות מהגוף.

2> איך הטיפול מתבצע
תשובהעל ידי בדיקות שריר עדינות
בו אנו משחררים מתח רגשי שלילי
שתקוע בגוף וגורם לבעיות פיזיות ונפשיות.
בטיפול את מעלה מספר נושאים שבהם
את רוצה שינוי...
דרך בדיקת שריר נזהה את הנושא
שמתאים לעבוד עליו עכשיו.
בדרך כלל נגיע למקור הבעיה דרך
ירידה בגילאים (אם זה מתאפשר)
נאתר את המקור לבעיה
ונעלה אותה למודע בכדי לאפשר בחירה!
לאחר מכן נשחרר ונתקן תוך כדי אפשור
לגוף בחירה ממגוון רחב של כלים מזרחיים ומערביים.
כל הפגישה מתבצעת תוך כדי בדיקות שריר עדינות
שדרכם אנו עוקפים את המודע
ואת מערכת האמונות שמגבילות אותנו
ומגיעים ישר אל תת המודע,
בדיקות השריר הם צורת תקשורת
עם הגוף שיודע הכל ואף פעם לא משקר!

3)אם יש טיפול שעוזר בפתרון משהו נפשי, בעיה מהילדות,
תשובה |כן
קינסיולוגיה לא מטפלת בבעיה אלא בשורש
והגוף הוא שמנחה אותנו
לכן מגוון האפשרויות שאפשר לעזור בו
הוא גדול
לפעמים גם שיודעים מה השורש
הגוף יכול להראות מקור אחר
לעיתים הבעיה משתנה
ולפעמים יש לפתוח דלתות אחרות
עד שמגיעים לפתרון הנושא
ולעמים הוא נפתר באופן עקיף.
אין ספור אפשרויות בהדרכת הגוף
הטיפול בקינסיולוגיה הוא כמו מסע עבורי
אני תמיד יודעת איך הוא מתחיל אבל....
אף פעם לא איך הוא יגמר.
חוויה

4)ואם קיימת אפשרות להגיע לטיפול אחד נסיוני, ומה המחיר
תשובה בוודאי
למה להתחייב?
לכי וראי אם השיטה מתאימה לך.
אם את מתחברת אליה
עם עיניים פקוחות ללא התחייבויות...
צרכנות נבונה
והמחיר לא קבוע, כמדומני בין 150-250 שקלים.

מקווה שקצת עזרתי לך

אני אוהבת מאוד איך שאסתר לוין
מתארת "מהי קינסיולוגיה"
בשבילך -http://www.ima-adama.co.il/healling_methods/more/e...

תודה רבה על התגובה. מציעה לטג ליינס :)
04/11/08 23:18
הטיפול כולל גם שיחות ייעוץ?..

הגישה מעניינת אותי, למרות שזה לא בדיוק מה שאני מחפשת,
אולי אלך לטיפול אחד ניסיוני, כמו שהלכתי לצ'י קונג..
מקסימום, פשוט ירגיע קצת.. (:

יש מישהו שאת ממליצה עליו?
אני לא רוצה מישהו שרק סיים ללמוד,
אני מעדיפה מישהו עם ניסיון של כמה שנים בתחום.

והבנתי שיש כמה סוגים של טיפול,.. יש לך מושג בזה קצת?
איזה טיפול אצטרך?..
תודה על המחמאה
04/11/08 23:38
למה את מתכוונת לשיחת ייעוץ
לפני הטיפול יושבים ומדברים,
מכירים,
אבל הכשרתינו לא בדיבורינו
מצד שני אנחנו לא מטפלים במגע
(כמו רפלקסולוגיה ושיאצו)

מאיזה אזור את בארץ

אם את מבקשת לטפל במשהו רגשי
הייתי מציעה לך ללכת למטפל
בשיטת מוח אחד ודומיו (כל קינסיולוג שמטפל בבדיקת שריר)
תקראי את הכתבה הבאה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3475865,00...
האם את מתחברת
שיחת ייעוץ..
05/11/08 00:05
כמה חיבוקים.. :)
לא בדיוק כמו שיחה עם פסיכולוג,
להגיד את הבעיה ולשמוע את דעתו של האדם על הבעיה, ועל פתרון שלדעתו אפשרי.
(לפעמים גם זה לא צריך, כי רק לשמוע דעה עלהבעיה יכול להספיק.)
אני דיי מחפשת לשמוע מה שאני רוצה לשמוע,
ולכן גם טי\פול פסיכולוגי לא מתאים לי.
אני מחפשת לרוב בן אדם בדעות שלי, שרק יוסיף משהו קטן, וזה מספיק לי.

נראה לי שלא ממש הבנתי עדיין את שיטת הטיפול.
חשבתי שזה במגע...
אז אך זה נראה..? תנועות (כמו צ'י קונג, למשל)..?
בישיבה, שכיבה או עמידה?
מה המטפל עושה..?

אני מתל אביב.

אם אני מתחברת...
קראתי את הכתבה.
אני לא בטוחה שזה מה שאני מחפשת, אבל מה שכן - זה הצליח לעניין אותי מאוד,
נראה לי שאלך בכל זאת לטיפול נסיוני.
תמיד טוב ללמוד דברים שהם לא קונבינציאונליים. :)
מטריד קצת מה שכתוב בכתבה, שיש מספר מאוד קטן מכל המטפלים, שבאמת מוסמכים כמו שצריך...
זה טוב לא
05/11/08 16:24
החיבוק

בקינסיולוגיה אנחנו לא מייעצים...
לא נותנים פתרונות אלא...
מנחים אותך למצוא בעצמך
כל התשובות לכל השאלות שאי פעם...
שאי פעם תישאלי את עצמך
נמצאות אצלך, בגופך
ארבעה עד שישה דורות אחורה.
את יודעת כמה חכמה יש בך
אינסופית
את לא זקוקה...
את לא זקוקה לאף אחד אחר
שיאמר לך.
הכל אצלך
כשאנו במצב קריטי
לחיים או למוות
ברגע אחד אנו מגייסים את החוכמה הזו
שנמצאת בכל תא ותא בגוף
ועושים דברים שבראיה לאחור
אנו לא מבינים איך.....
איך ידענו...
איך יכולנו...
לכן יקרה
הכל נמצא בך
כל התשובות שתחפשי בתוכך הם.
מקווה שלפחות את הנקודה הזו אצליח להעביר לך
לפעמים יוצאים למסעות ולהפלגות לחפש תשובות
כאשר הכל מונח על מפתן דלתנו
רק כדאי לפתוח עיניים, אוזנים ולהיות קשובים.

ולשאר השאלות
איך מטפלים?

אני מטפלת בעמידה או בישיבה
(לפי רצון המטופל)
תוך כדי מגע קל בזרועות הידיים
ככה אני מאבחנת את תגובות השריר שלך
ותוך כדי נעשה תרגילים שונים
עד שגופך יגיד די
הסך הכל מה שנעשה זה
נשחרר חסימות אנרגטיות
נשחרר מתח רגשי שמפריע...
לך הוא יכול להפריע כאן ולשני שם
בטיפול אני אתרגם לך את כל מה שגופך מספר
נעלה דברים למודע ונצא למסע חוויתי
(שאני כותבת אני, אני מתכוונת לכולנו,
לפחות לפי איך שאני למדתי)

בכתבה רשום רק מספר המטפלים במוח אחד
שהוא אחד השיטות שמשתמש בקינסיולוגיה.
יש עוד אחרים.
בתי ספר ומכללות שמלמדות את השיטה שנתיים שלוש,
קינסיולוגיה רב תחומית.
יש הרבה מטפלים מקצועים.

קוריוז קטן
מתי קיי
הכתב בכתבה...
הוא כל כך התלהב מהשיטה עד שהחליט ללמוד אותה.
הבנתי מכתבה אחרת שלו
שהוא כבר מטפל
סיים שלב 7
והתחיל את השלבים המתקדמים.

זה נהדר.!
05/11/08 16:35
הצלחת להעביר לי את הנקודה, ואי מסכימה -
אני מאמינה שיש בנו (בני האדם) הרבה מעבר למה שאנחנו חושבים, ויש לנו את כל הכח לעזור לעצמינו, רק עם קצת הכוונה ואמונה.

בקשר לכתובה ועוד ..
כן, הבתי שמדובר בשיטה מסויימת..
צריך לקרוא עוד קצת בשביל להבין על השיטות ולהחליט איזו מהן אני צריכה לנסות..

את למדת גם את כל השיטות?
על איזו שיטה היית ממליצה לי ספציפית?

מועלה לטאגליינס
05/11/08 13:48
וברוכה הבאה לפורום
º
נהדר, תודה :)
05/11/08 16:01
אני יכולה לעזור לעצמי
04/11/08 22:55
שלום לך,
לפי מה שכתבת, את כרגע לא יכולה לעזור לעצמך, זקוקה לאיזשהו פוש, כדי שתמצאי שוב את הכוח שלך,להניע דברים.  אם זה טיפול קצר או ארוך - אין לי מושג.  על כל פנים בן אדם שרוצה לעזור לעצמו - גם יצליח לעשות זאת.
אם את מחפשת רק חוות דעת - א ת צריכה לחפש איזשהו יועץ - זה לא התחום שלנו.
ומה קורה בטיפול?  יחד נמצא את הנושא עליו נעבוד ובעזרת תגובת הגופנפש נבחר א ת הטיפול אותו הגופנפש מוכן כרגע להכיל, נשחרר מתחים שליליים ונאפשר לך לבחור ממקום שקט יותר.
טיפול בקינסיולוגיה הוא טיפול בגופנפש ולכן הוא בהחלט משחרר גם מתחים שלילייים של ארועים שעברנו בילדותנו.
גם המחיר וגם האפשרות להגיע לטיפול נסיוני זה כבר תלוי במטפל  ובדרך בה הוא בוחר לתמחר את העסק שלו.
מאיה
אולי זה באמת לא התחום..,
04/11/08 23:24
זה לא כולל גם שיחות ייעוץ?

אני לא "זקוקה" לזה..
זה לא נושא בהול וזה ממש לא מפריע לי בחיי היום יום,
וכמו שאמרתי, בדרך כלל אני פותרת הכל לבד,
ואם עזרה - אז רק חוות עדת קצרה ממישהו מהצד (לא מומחים.)

גם אם זה לא התחום, עדיין מעניין אותי במה מדובר,אני מאמינה שתמיד אפשר ללמוד מדבר כזה, והיתי רוצה לבוא לטיפול נסיוני. :)
הגעת בדיוק למקום הנכון
05/11/08 14:16
כפי שכתבת "אני מאמינה בזה והוכחתי לעצמי אין ספור פעמים, שאני יכול לעזור לעצמי".
ואת גם צודקת מאוד.

בעזרת בדיקת שרירים שהוא אחד מהכלים שבו משתמשים קינסיולוגים תוכלו למצוא חוות דעת נוספת.

מעצמך, מחלק אחר בך.

מבט מהצד כתבת, בעזרת הקינסיולוגיה תוכלי לקבל עזרה ע"י מבט מהצד האחר שבך.

שווה נסיון
º
05/11/08 15:59
חברי פורום יקרים
04/11/08 16:16
2צפיות
מה דעתכם על הציטוט הבא;

"ברגע שאנו חשים כעס במהלך ויכוח, הפסקנו כבר
להאבק למען האמת והתחלנו להאבק למען עצמנו"      [בודהה]

המשך יום נפלא ומלא אהבה לכולנו...  
אני חושב ש...
04/11/08 17:39
2צפיות
כאשר אנו חשים כעס במהלך ויכוח יש לנו הזדמנות...
הזדמנות לבחון מה באותו ויכוח מכעיס אותנו,
מה משתקף וגורם לנו לכעוס.

הכעס מעיד על משהו לא פתור, נגיעה במשהו רגיש.
והשאלה שהייתי שואל עצמי היא - היכן זה פגש אותי, מה בי שאני לא אוהב משתקף אלי מהויכוח, או באיזה מקומות בחיי אני נוהג כך..
ע"פ דעתי זה לא קשור רק לויכוח אלא לכל התחומים..כי אני מאמין שכל מה שסובב אותנו משקף לנו דברים בעצמנו ומה שמכעיס אותנו אלו הדברים שלא פתורים אצלנו או שאנו לא אוהבים בעצמנו.

והמשפט הזה הוא מעניין וחכם.

תודה
ובכל זאת
04/11/08 18:17
מי אני שלא אסכים עם בודהה
ונכון כשמישהו בא ואומר: רק זו הדרך! הוא מקפיץ אותי, כי פעם הייתי כזאת מן טוטאליטארית ומשהו מזה כנראה נשאר טמון בי.
גם פרסום אגרסיווי מקפיץ אותי.  באמת שאלה למה.  אחשוב על זה - תודה!
ובכל זאת, כשיש כעס, גם בפורום, עדיף שהוא יצא החוצה, כי הוא מאפשר למשהו אחר להכנס.  היום זו היתה דוגמא טובה איך דברים משתנים כשאנחנו מאפשרים לעצמנו להוציא דברים החוצה.  נראה לי שניתן לראות את זה גם בהודעה האחרונה שלי וגם בהודעה האחרונה של איש הוורטקס.
מאיה
אני מאוד אהבתי
04/11/08 20:32
1צפיות
האמירה מאוד חכמה ונכונה בעיני    
היא אכן מדברת על אפקט המראה והכעס
אבל בצורה פשוטה וישירה

כשאני מרגישה סוג של כעס שעולה בתוכי
אני שואלת את עצמי
מדוע אני כועסת
על מה בתוכי אני מגוננת
ומסתכלת שוב על התמונה בעיניים אחרות בעיניים מודעות
ואז [לא תמיד] אני מסוגלת לחייך ולחזק את עצמי בדרכים הנכונות לי    

זה פשוט מעיר אותך לחשוב שוב... ולראות הזדמנות ללמידה חדשה...
ואז הכעס כבר מאבד מהעוצמה שלו... ומזכיר לנו את העקרונות החשובים באמת...
ואז מתאפשר לנו לקבל את עצמנו בתוך המצב בהבנה חמלה וחיוך...
ואז קל יותר לקבל את האחר ולנסות להבין גם את המקום שלו...             

מאוד מסכימה עם המשפט הזה.
04/11/08 20:40
כעס מסמן לנו את הגבולות.
לדעתי מהותו של ויכוח הוא קרב על גבולות ולכן אין בו מלבד נסיון לכבישת טרטוריות.

ברוכה הבאה
כעס
05/11/08 07:29
בשעת ויכוח כאשר אני חשה כעס יש יציאה משליטה עצמית ,מתבטל שיקול הדעת וההקשבה הפנימית.
והויכוח מאבד מערכו.

אני לא חושבת שויכוח זה מאבק - ויכוח הוא גם היכולת להתנהג בנימוס כלפי
הצד השני להקשיב לו ,וכמובן להשמיע את דברי בצורה אנושית ללא כעסים.

אין בויכוח מנצחים ומנוצחים כמו במאבק - מה שכן יש בויכוח זאת למידה כיצד
אני מחוברת למרכז הפנימי ולא יוצאת משליטה.

אסיה

לדעתי...
05/11/08 09:04
מטרת הויכוח היא לא לנצח את השני, היא דו שיח.  דו שיח בו כל אחד מביע את דעתו וכן, מנסה לשכנע את השני.  לפעמים כשאני מרגישה שזה דו שיח של חרשים, שאמרנו כבר אחד לשני את כל מה שיכולנו ומכאן והלאה זו באמת רק התנצחות - אני פשוט פורשת מהדיון.  כשתוך כדי ויכוח האדם יורד לפסים אישיים - קשה לי יותר לעשות א ת זה.
כל עוד נדע לשמור על כבודו של האחר - דיונים (ויכוחים) על גבי הפורום רק מפרים אותנו ואני גם לא מתרגשת אם יוצא שם גם קצת כעס.  ככה זה ביחסים עם אנשים.  לפעמים אנחנו גם כועסים.
מאיה
וטוב שכך ..
05/11/08 10:52
אחרת היינו הופכים למכונות ביולוגיות.
מסכים עם כל מילה
05/11/08 11:25
חיים כבר אמרנו :)
עיניין, דינמיקה, yin & young

וטוב שכך!

כעס
05/11/08 14:20
עפ"י גישת חמשת האלמנטים הכעס משוייך לאלמנט העץ

העץ מסמל צמיחה פריחה ולבלוב, כמו כן הכעס מאפשר לנו לנקות את המיותר לנו ולצמוח.

ויכוח הכולל בתוכו כעס מאפשר בסופו של דבר לצדדים לנקות ולצמוח.

זה קצת אומר שזה רגש הכרחי, לא?
05/11/08 16:25
האם זה באמת רגש הכרחי?
אולי כן, אבל...
אף אחד לא אמר פה שהכעס הוא בעצם רגש שלילי..,  (ורגש שלילי --> רגששאפשר ורצוי להמנע ממנו, שום דבר טוב לא יוצא מזה)
ולכעוס בויכוח - קצת מיותר, אנחנו אנשים שונים, ואין טעם להתרגש מדעתו של האחר, כל עוד היא לא פוגעת בך.
אני לא בעד "לחסום" רגשות, ולהתעלם/לדחוק, אבל יש דברים שאין טעם להתעצבן בגללם,
ואחד מהדברים האלה - זה דעה של האחר.
ומה זה אומר בעצם "להאבק למען עצמינו"? רק אדם שלא בטוח במה שהוא אומר ובדעותיו, צריך להוכיח ולהלחם.
להאבק על האמת, על הצדק - זה בסדר. אבל גם כאן לא בטוח שכעס זוהי הדרך.
ולהאבק "למען עצמינו" - זה נשמע כאילו במהלך הויכוח יש תחושה של איום, ולכן זה הופך למלחמה אישית.
כל רגש בקשת הרגשות הינו חיוני
05/11/08 20:08
1צפיות
ולכל רגש יש מטרה ולשם כך הוא נברא

הכעס אומר שעשו לנו עוול כלשהו, בסגנון "לא פייר"
הכעס הוא גם אחד ממניעי המוטיביציה הגדולים ביותר

יש אנשים שאינם מסוגלים או מאפשרים לחוות כעס או שמעבדים שליטה כי הם לא יודעים מה לעשות עם כעס

החכמה היא להיות מודע לכעס ואלי אפילו לחוות את הכעס לזמן קצרצר, להבין מה זה אומר עבורנו
ואיך נוכל לתעל את האנרגיה העצמתית הטמונה ברגש זה.

מטפלים רבים טועים ועוזרים למטופל לנטרל את הכעס ואז המטופל פשוט נכנס לדכאון, כי ה"מנוע" ה"רוח"
שהניעה את המפרשים שלי נעלמו ועמו היכולות לעשיה.

כל רגש שווה ורצוי לחוות במידה הנאותה, כל רגש רצוי לדעת איך לתעל לטובתו של האדם הספציפי בצורה נאותה.

הכל עניין של פרופורציות.
05/11/08 21:38
כמובן שלהדחיק רגש, גם אם הוא "שלישי" - זה ממש רע,
אבל גם לתת לדברים מיותרים להשפיע עליך ולגרום לרגשות הרעים - מאוד רע.
מסכימה לגמרי שלנטרל ולהדחיק - זה לא יוביל בחיים לשום דבר טוב.
הכעס אומר שעשו לנו עוול
06/11/08 21:55
ladybug4NLP יקרה,
אני שמחה שכתבת זאת מפני שזה נותן לי אפשרות להסביר שהכעס מתעורר בי גם לנוכח עוול שנעשה לאחר.
במיוחד לאנשים תמימים וישרי דרך.
הכעס מתעורר בי לנוכח ניצול , פגיעה בחלש או עוול שנעשה לזולת.
אני יכולה מאוד לכעוס וגם לצאת למלחמה עבור אותם אלה שחוו ניצול או שנעשה להם עוול.
אני לפעמים גם משמיעה מחאה ומפרסמת לכל מי שרק מוכן לשמוע על העוול שנעשה.

ו - כמובן אני כועסת אם פגעו בי.

סופי

כשאנחנו נפגעים
07/11/08 08:31
אנחנו רגישים לפגיעותם של האחרים. כשאנחנו נלחמים למענם אנחנו מחזקים משהו בנו.
הנה הצלחת לעזור לאחר, בשלב הבא תצליחי גם לעזור לעצמך.
כשיש בנו איזשהו רגש חזק, הוא תמיד יושב על משהו שיש בנו.  העזרה לאחר באמצעות גיוס המשאבים למלחמה למען האחר משרתת גם אותו אבל בעיקר אותנו.
מאיה
לדעתי
07/11/08 19:00
2צפיות
הכעס הוא בהחלט לא רע
הוא רק מתנה
כלי למידה
והכל במידה
ואם רק נשים לב
ובתוכנו נתבונן
נבין שהכעס על עצמינו מגונן
ואם בו נשתמש בצורה נכונה
הוא יכול להיות כמו האצבע המורה
ואז אף נוכל להגדיל ולראות
שאותו האחד שאותנו הכעיס
הוא שליח טוב של הבריאה
שבמיוחד עבורינו טרח ובא
וכנראה שגם לו יש שיעור משלו
ולחייך זה תמיד עוזר
גם לנו וגם לאחר
ואז אולי מהמקום הפרטי
אל העולם הגדול
נוכל לשלוח אהבה ואור

תודה חברים יקרים
גם על השיתוף  
גורלן של נשמות
04/11/08 00:47
ישנן מספר דרכי אמונה בה אנשים בוחרים להאמין או לראות את מחזוריות החיים (גלגול נשמות) ואת הקשר בין מהלכנו בעולם בחיים הנוכחים לעומת  חיינו הקודמים

דבר אחד ברור לי כי בגוף הפיזי ישנו זיכרון תאי (שאינו דומה לזיכרון הרגיל של המוח החושב) המגיע מאותה אינפורמציה שקשורה בנשמה

התהוות זו, המקשרת בין החוויה בחיים הנוכחים, (לעיתים כמעווים, חסימות או תקיעויות) מסבירה דברים לא פתורים מתקופת חיים קודמת.
שיטת B.A.T בה אני משתמש בטיפוליי מאפשרת ליצור את התיקון והאיזון ברמת הנשמה, שכמובן משפיע באופן ישיר על הזיכרון התאי בגוף הפיזי, דבר המשפיע על מצבים (רגשות), ועל התפקוד של איבר או איברים ספציפים בגוף הפועלים בתדר הזהה לנושא שעלה.

אשמח לשמוע איך מטפלים אחרים רואים את נושא הגלגלולים והשתלשלות הנשמה בעולמנו הרב מימדי

אני חיה כאן ועכשיו
04/11/08 08:10
יש בי מן דחייה מגלגול נשמות.  אני מאוד אוהבת את הספרים של אושו, אך ברגע שהוא מתחיל עם גלגול נשמות - אני כבר לא שם.  אותו הדבר קרה לי עם הספר התקדשות ועם הספרים של רוזן. יכול להיות שזה נובע מהחינוך שקיבלתי, יכול להיות שזו ההתנגדות שלי מפני פתיחת איזושהי חסימה, אבל כרגע טוב לי עם הכאן והעכשיו.  יש ל י עוד המון עבודה לעשות כאן .  אני חושבת שאני צריכה להגיע לרמה רוחנית מאוד גבוהה כדי להחליט האם אני מאמינה/לא מאמינה בגלגול נשמות.  אני עדיין לא שם וטוב לי איפה שאני - כאן.
מה היה משנה את דעתי?  אם הייתי רואה אדם שעשה טיפול בגלגול נשמות וחי לעד.  שני האנשים הכי מטוהרים בעיני רוחי: אושו ורוזן נפטרו כאן ואפילו לא בגיל מאוד מבוגר.
כרגע אני נצמדת למה שלמדתי חזרה בגילאים (ולא בגלגולים) עד לרגע ההתעברות.  אם תסתכל על המילה
הת עבר ות, תראה שהעבר יושב שם באמצע המילה, במקום הכי מרכזי בה.  בתוך הזרע והביצית יש לדעתי את כל הזכרון התאי של האנשים שמהם הם הגיעו, כך שלדעתי (כרגע) יש כאן את כל המידע מובנה כבר כאן ואין  צורך לגלוש אל השם כדי לשפר את הכאן.
זו כמובן רק אני ודרך המבט שלי .  לא פוסלת כל דרך אחרת, אבל כרגע היא לא מתאימה לי.
מאיה

ההווה הוא מה שיש, עבר העבר הוא הבסיס להווה
04/11/08 08:37
כן מאיה....

אני מכיר את תפיסת עולמך דרך אנשים נוספים, אך אני רואה בה קושי רב שמקשה על הבנת המהות החיים כהוויותנו בעולם זה

אחרת איך את מסבירה את השיעורים שלנו פה? למה אנשים צריכים לעבור שיעורים? למה אנשים עושים עבודה פנימית כ"כ קשה במשך חייהם? האם כדי למות וזהו....

אחרת למה לדאוג לנושא הרוח? אם רק מתים בסוף למה לא לדאוג לצרכי הגוף בלבד (מזון, שתיה וסקס)

לראייתי (דרך תקשורים שקבלתי שהתאמתו עם ידיעותם של אחרים ותקשורים של אחרים), אנו (כל אחד מאיתנו) הוא נשמה ענקית שרק חלק פצפון ממנה נמצא במימד הגשמי שלנו בתוך הגוף על הארץ (אגב ממליץ מאוד לקרוא את הספר "גורלן של נשמות" יכול לפתוח לך את הנושא באופן חדש

הנשמות זקוקות להתפתח דרך עבודתן בחומרי... במילים אחרות נשמות צריכות את החומר והפיזי כדי לעבור טרנספורמציות.

לידיעתך, בשיטת B.A.T הגוף מכוון אותי לארועים מסויימים (המבוססים על רגשות לא פתורים) שלעיתים לא רחוקות מקורן בזמן חיים לפני לידתו הנוכחית של המטופל, המטופלים שחווים את התהליך האנרגטי (במקביל לעבודה התדרית המעלה את התדר שלהם למוכנות לטיפול) מקבלים כמעין "חיזיון" הגובל כחלום מהיר ומדוייק, המאמת את מה שאני במקביל מקבל כ"נכון" בעזרת המטוטלת

ישנם רגשות לא פתורים שמקורן לא בחיים האלה (בד"כ אחד השיעורים של האדם הוא ללמוד את מה שלא הספיק לסיים בגלגול אחר של חייו), המטופל שחווה כמעין חלום את הסיפור שקרה, חש רגשות, מצבים, רואה סיפור ומקרה שלם.
לאחר איזון הרגשות מתקופת חיים קודמת ניתן לראות איך התנגדות השריר חוזרת להיות חזקה בהקשר לאותו נושא בעייתי שמקורו בעבר.

כרטיסי וורטקס, שהם נראים ככרטיסים מגנטים משמשים כקולטנים אנרגטים, ומאפשרים עוצמה גבוהה יותר של חווית הטופל את הארועים בכל תקופה שלא תיהיה

חשוב להבין שהזמן הוא רק מימד

ברמת הנשמה אין חשיבות לזמן, תיקון  לפני 10 שנים ברמת הזיכרון התאי זהה לתיקון לפני 567 שנים

אשמח לשמוע עוד תגובות בעיניין

למשפט הסיום שלך
04/11/08 10:12
תיקון לפני 10 שנים זהה לתיקון לפני 567 שנים.  מסתדר מאוד עם דרך המבט שלי על העולם.  ברגע ההתעברות קיבלנו את כל הזכרון התאי של הורינו והורי הורינו והורי הורי הורינו....  אם תיקון לפני 10 שנים זהה לתיקון לפני 567 שנים אז הרי מספיק לתקן את העבר הקרוב ולהשליך ממנו על העתיד(=הווה) ועל העתיד של העתיד (=עתיד) - זה מה שאנחנו עושים בחזרה בגילאים.

אני קצת אלרגית למילה תקשור.  עוד לפני שהנכדה שלי נולדה "תקשרתי" איתה.  ביקשתי שתחכה לי שאסיים את הסדנא.  אחר כך ביקשתי ממנה שתאפשר לאמא שלה לחגוג את יום ההולדת שלה והיא נולדה בבוקר היום שלאחריו.  למחשבה יש המון כוח(אנרגיה) והיא מועברת כאשר הערוצים פתוחים, בדיוק כמו שלידיים שלנו יש המון כוח(=אנרגיה) והיא מועברת כאשר הערוצים פתוחים...בדיוק כמו שללב יש המון כוח(=...)וה-האהבה  שבו מועברת כאשר הערוצים פתוחים.

ושאלה קטנה, בא נאמר שאותו האדם מגיע בו זמנית ל-2 מטפלים ב-בי אי טי.  האם לדעתך הוא יקבל בדיוק את אותו הטיפול?האם מה שהגוף משדר הוא לא תוצאה של האינטראקציה בין המטפל והמטופל? של עולם החוויות שהם עברו?

מה ההבדל בין כרטיסי הוורטקס לבין כרטיסי הצאקרות,לבין כרטיסי הטארות,לבין כרטיסי פרחי באך? זה הכל אותה הגברת בשינוי אדרת, רק שאני בטוח לא אלך עם האדרת שלך ואתה לא עם שלי.

דרך אגב מה הסיבה לדעתך שאתה מתעלם מסימן הפיסוק שנקרא: נקודה.   ???

ומאיה
שוב אני איתך
04/11/08 13:40
כוח המחשבה
כמוני כמוך
04/11/08 13:33
גם לי דחייה מגלגול נשמות וכל ההתעסקות סביב זה.
יש לנו כאן עבודה שלא מסתיימת עד שמתים אז למה לברוח??
אפילו יש כאלו שמאמינים במלאכים ופיות. פיוווווו איך שהמוח שלנו מתוחכם וממציא כל מיני דברים בכדי שאנשים יחשבו שהם מיוחדים....
אנשים הולכים לידענים שיספרו להם על מה שהם עברו ועל העתיד ויוצאים מוקסמים....וזה ידוע שעל כל דבר אנו יכולים למצוא הקשרים ולתת פרשנויות, אז יאללה מה זה חרטה זה?
באמת, מה זה החרטה הזה ??
04/11/08 15:18
קל יותר "להאשים" משהו שהתגלגל מלפני 567 שנים, מאשר להתמודד היום עם מה שהמוח יוצר כדי להגן על עצמו.

סה"כ מערכת הגנה שיוצאת משליטה וגידרה כדי להגן על הנפש, נפש פגועה וכואבת.

בוקר טוב לך elias6
04/11/08 09:24
בוקר טוב לך

אני לא חושבת שיש צורך להתעסק בגלגולי נשמות, יש צורך להתעסק בהווה ובעתיד, כפי שמאיה אמרה...

בשביל מה התעסקות המיותרת הזו... מה שמעניין אותי כעת אילו החיים שלי העכשווים, ההווה...

ישנם אנשים שעסוקים במה שהם היו ומה הם עברו...בשביל מה?? אני מבינה אם ישנם חסימות, אך ורק בשביל לברר ולפתור בעיות שהיו בגלגול קודם עי"י דמיון מודרך או טיפולים שונים ולתקן את הבעיות, החסימות, על מנת שיחיו חיים נקיים יותר ושלווים יותר בהווה...
אך ההתעסקות בגלגולים קודמים לדעתי מיותרת.

הנשמה לפני שיורדת אלינו בוחרת את משפחתה את החיים שלה, ואמורה לעבור דברים מסויימים, באם היא לא יישמה את שהיתה צריכה, היא עוברת למימד אחר כפי שציינת, ושם שוב עליה לחזור לעולמנו...

אני לא מרגישה שהחיים שלי ריקניים שהם מיועדים אך ורק לסקס, אוכל או דברים דומים למה שציינת...

אני חושבת שאני אחראית לגורל שלי, ואני קובעת מה אעשה בחיים הללו, ולא אף אחד אחר... הנשמה אולי יכולה לכוון אותי, אך לא כולם מתחברים עם הנשמה, על כן עליה לחזור אל עולמנו...

אנו צריכים לחיות את חיינו כעת, ולא לחשוב על גלגולים, מוות או שאר דברים שסתם מעכירים את מצב הרוח, בשביל מה, זה מיותר...

רותי
מסכים עם מאיה ורותי אך יש דבר נוסף
04/11/08 10:43
אני מסכים ופועל כך מתוך התמקדות בהווה וטיפול קורקטי במה שאנו צריכים לעבור בעולם הזה בחיינו הנוכחים.

שאלתי המקימה התמקדה בהסתכלות הראיה על נושא של חיים קודמים בהנחה ועולה בטיפול צורך בטיפול שמקורו בארוע/רגש לא פתור מחיים קודמים.

חשיבות הידע וההבנה מגלגול קודם מאפשרות לבסס את הטיפול שלפעמים אינו מספק ברמת הגוף או השכל התודעתי הפיזי.

אני מסכים כי באופן פרקטי אין צורך או תועלת בהבנת הגלגול הקודם, אך מה התועלת שלך בזיכרון מגיל ילדות אם היום את אישה בוגרת ומשכילה...
העבר (ולא משנה מאיזו תקופה) בא לאפשר לנו להתחבר למהות הנשמה, להבין את הכוח העומד לרשותנו. כאשר את נזכרת בעבר (הצלחה או כישלון) את יכולה ללמוד להסיק מסקנות (בייחוד אם הדבר קרה בעתיד כדפוס החוזר על עצמו) וכך להשפיע על העתיד.

לגבי הערתה של מאיה: אכן הדברים שיעלו בכל טיפול מול מטפל שונה יהיו שונים בעצמם, כיוון שה"על מודע" של המטופל יבקש עדיפויות טיפול שונות שהמטפל יוכל לאפשר למטופל להשיג

לידיעתכן: בטיפול B.A.T דרך בדיקת שריר (או מטוטלת), כאשר עולה עדיפות לטיפול למשל ב"עין ימין" אני הולך לבדוק אם ישנה אינפורמציה נוספת, ואז בודק אם יש רגשות, TIME FRAME (חיים נוכחים או קודמים... ואז בודק זמן מדוייק שהוא המקור שם התחילה ה"בעיה"- לכן שיטת BAT מטפלת בשורש ולא בסיפטום, וזאת באופן אנרגטי ורגשי)
אני בודק אם יש אנשים המעורבים בסיפור (מה מינם, מה הקרבה שלהם עבר המטופל)...

כך מאפשר למטופל לקשר את הסיפור או תגובת הרגש למה שעלה בסיפור... התהליך הוא מדהים.... (שלב זה הוא טרם תהליך האיזון)

כאשר אותה עדיפות שהתבקשה לטיפול ("עין ימין"), פגשה את הסיפור המדוייק שמכיל את כל הפרטים למשל במקרה זה: לפני 567 שנים (כולל פרטי אנשים, מקום וכו...), מתחיל להיווצר איזון ברמת תדרים (מה שנקרא "רפואת תדרים")

כאשר המטופל חווה את התהליך הוא מקבל חזיונות מהירים וברורים (גם אצל מטופלים שאינם מחוברים לנושא גילגולים) זה פשוט קורה, שם הם מרגישים את הרגש שעלה (מתוך אינדקס 1833 הרגשות), ונוצר התהליך... שדי אתקשה לתארו במילים כאן

ישנה חשיבות אדירה, למיקוד של השנה בארוע שדורש איזון... (אם קרה משהו לפני 567 יש לטפל בתקופה הזו, הרי הגוף כיוון אותי לזמן הזה... זה לא זמן שתקשרתי או המצאתי)
לכן ברמת הנשמה הטיפול נעשה כתיקון לחוויה הלא פתורה שקרתה שם.

זה מסביר תהליכים של תקיעיוית שאנשים חווים בחיים, אותם הם מבינים, אך לא מצליחים לשנות... יש דברים עמוקים יותר... שאם לא נוגעים במקור, לא מצליחים לשנות

אני מבין ששיטת B.A.T נשמעת קצת "מכשפית" בפני לא מעט אנשים, כיוון שלא מסוגלים להכיל את "המאגיה" שכביכול טמונה בה.

לא ניתן להתעלם מהכוחות הקייימים סביבנו, ומעולמנו הרב מימדים הסובב אותנו.... אנחנו לא לבד... גם אם זה לפעמים נוח לחשוב כך

לגבי כרטיסי הוורטקס, אני אשמח להסביר, אך לפני כן הנה קישור לאתר הבינלאומי של גף לוין, מפתח טכנולוגית וורטקס
(זה ממש, אבל ממש לא דומה לשום כרטיסי טארוט, פרחי בך או אחרים...) זו ממש טכנולוגיה!
http://www.bodyalignment.org/vortex-cards.php?code...

למי שלא קורה אנגלית... אני מקשר להסבר שלי על כרטיסי הוורטקס, הסבר יותר מצוצמם אך משקף
http://www.bodyalignment.co.il/77945/VORTEX
חזרנו אל נקודת המוצא
04/11/08 13:20
"לגבי הערתה של מאיה: אכן הדברים שיעלו בכל טיפול מול מטפל שונה יהיו שונים בעצמם, כיוון שה"על מודע" של המטופל יבקש עדיפויות טיפול שונות שהמטפל יוכל לאפשר למטופל להשיג" .
כלומר, לכל מטפל הגוף יספר סיפור שונה.  במילים אחרות, זו לא השיטה - זה המטופל, המטפל והאינטראקציה בינו לבין המטופל.

טכנולוגיה? אותה אני משאירה לטכנולוגים - הנה הצלחת להרחיק אותי מהתחום .

מאיה
השיפוטיות שלך דורשת ליטוש
04/11/08 13:34
משום מה, השיפוטיות שלך צורמת לי

הכלים בהם את שופטת את המסרים המפורטים שלי, המושתתים על התלהבות, שמחה, אהבה, ושיתוף

למרות הכל את כל הזמן בוחרת לראות איפה "עובדים עלייך" איפה דוחפים לך מוצר או טיפול"  וכך את מגיבה... זה המקום שלך יקירה.

את מזלזלת בדבר שלא דומה לשום דבר אחר... את מייחסת למילים וההבנה הבסיסית, הפשטנית להוביל אותך ומתוך כך את מגיבה.

תפיסת עולמך אמנם מאד מנטלית, (כמשקפת מפסיכולוגים קונבציונאלים המתקשים לקבל מימדים רוחניים)

זוהי זכותך, והלוואי, שמעבר לידיעתך או מסוגלותך לקבל, הצלחתי לסמן בתודעתך את זרע המודעות שינבט ביום מן הימים.
ימים יגידו....

אם תרגישי לנכון לשוחח איתי טלפונית כדי להרגיש אותי כאדם, מטפל, ואף להבין עוד פרטים אודות "טכניקות איזון החיים" אני אשמח... אין לי מה להסתיר... להפך!   אני שקוף עבורך, ואשמח לשתף אותך וכל אדם אחר

ייעודי בעולם הזה, הוא להוביל, להנחות ולהעצים אנשים אל מקום של איזון ושפע!!!
052-3601831
גם רוחניים לפעמים טועים
04/11/08 16:23
ואתה טועה כאן ובגדול.  אני לא חושבת שאתה עובד עלי או דוחף לי  מוצר או טיפול.  אני פשוט חושבת שכל הטיפולים מושתתים על אותו המקור ולאמר רק זו הדרך - זה פשוט לא נכון, גם אם זו היתה הדרך האחת שהתאימה לך.

לצערי, גם זכות ראשונים על זרע המודעות - היא לא שלך   .

ו... ווואללה פעם ראשונה שאתה מסיים את ההודעה שלך בנקודה, יותר נכון בסימן קריאה, אפילו שלושה!
רגע, בא נקרא מה כתוב שם: "ייעודי בעולם הזה הוא להוביל, להנחות ולהעצים אנשים אל מקום של איזון ושפע."
ועדיין לא סיפרת לי למה אתה לא שם נקודה בסוף משפט...

וכן, יש לי תחושה שכל מה שכתבת - כתבת מתוך התלהבות ושמחה שהגעת אל המקום שלך.  אני לא אומרת שהוא לא המקום הנכון לך, אני ר ק אומרת שהוא לא המקום הנכון לכל המטופלים בעולם, ושיש עוד תחומים שעושים עבודה מופלאה בזכות כלים לא פחות עוצמתיים.

מאיה
כרטיסי הוורטקס,
04/11/08 15:13
נכנסתי לכל הקישורים שנתת ועדין לא הבנתי במה הם שונים מכל קלף אחר?

מלבד ציורים בעלי משמעות כזאת או אחרת, מה מייחד אותם ועושה אותם בעלי יכולות?

טכנולוגיה ? איזה טכנולוגיה ?

לא רוצה לזלזל אבל אם לא יוצקים לתוכם בזמן היצור בבית הדפוס אבקת פיות אז הם לא שונים מכל קלף אחר שאני מכירה.

אשמח להסבר שלך ואם אפשר פשוט ומובן.
לדעתי
04/11/08 11:37
1צפיות
גם אם יש או אין דבר כזה גלגול נשמות [ נושא אחר בפני עצמו ]
אני מאמינה שברוב המקרים אין צורך בטיפול כזה [של גלגול נשמות] ויש להשתמש בו בזהירות...
השיטה בחודרניות שלה דומה ברמה מסויימת לרפואה הקונבנציונלית [גם אם זה אולי הקצה השני שלה ]
אין פה ממש לקיחת אחריות על המקרה... סוג של תלות במצב מסויים...  
היתרון שלה הוא שבמקרים מאוד מסויימים בהם המטופל אינו יכול לבטוח לפתוח או לשחרר את החוויה שעבר... דרך הסיפור של השחזור [חווית חיים מגלגול קודם שברוב המקרים, אם לא כולם, היא קשה ודרמתית מאוד מאוד] המטופל יכול לספר את הסיפור... להתחבר אל הרגשות... ולא להרגיש מאויים...
ויש פה בהחלט דלת שבה ניתן לראות ולגעת בכאב האמיתי... ואפשרות לטפל בו... [אך אולי המטופל מפספס פה בעצם את האפשרות וההזדמנות ללמוד לתת אמון לבטוח באחרים ובעצם בעצמו... האם זה לא החלק הכי חשוב בטיפול...?]
כל טיפולי הרפואה ההוליסטית [גוף מחשבות רגשות] הם הרבה יותר נכונים בעיני מכיוון שיש עבודת מודעות פשוטה עמוקה ונכונה יותר לאדם... הפתגם שאומר -  הדרך הארוכה, הקצרה יותר... לעומת הדרך הקצרה, הארוכה יותר...      
אם המטופל לא מסוגל לעמוד במשהו מסויים הוא לא
04/11/08 12:32
כאשר משלבים את כלי הקינסיולוגיה ביכולת השיח עם הגוף (דרך ה"על מודע" והזכרון התאי הקיים בגוף הפיזי), מקבלים תשובות שהגוף יוכל להתמודד איתם

איני יודע איך הנך ניגשת לטיפול
בשיטת B.A.T מבקשים רשות מה"על מודע" של המטופל לפני כל שאלה.

כלומר: בתחילת הטיפול שואלים "האם יש אישור טיפול?" - (אם המטופל מותש אנרגטית, חוסר כימיה בין מטפל למטופל, חוסר בנוזלים וכו...) אקבל התנגדות שריר חלשה שתסמן את אי ההתר להכנס עם ומטופל למסע שמועד לכישלון מראש

כנ"ל לגבי דרך העבודה:
הגוף יודע לפי סדר עדיפויות מהם הדברים החשובים יותר לעבוד עליהם... וכך מגדיר לי לפי שאלות מאוד ספיצפיות מה צריך לעשות, לפי איזה סדר וכל אינפורמציה נוספת שתוכל לתרום.

אותו הדבר חל גם על ההכוונה הטיפולית לגבי שורש האיזון

אם המטופל לא יהיה בשל לאזן את הרגש והנקודת גוף כיוון שיצריך עבודה מקדימה שתפתח אותו למוכנות להתעסק עם חוויה מגלגול קודם, העדיפות לא תעלה, ותחכה למועד אחר בו הוא כן יהיה  מוכן...

אין פה דרך ארוכה או קצרה.

בחיים רבים האנשים שמאריכים את דרכם, כיוון שעוסקים בהדחקות, בריחות וכו... כדי לא לחוות את הכאב או האי סדר שצריך לאזן. אותם אנשים סובלים תדיר מתחושת "תסכול" ולא מבינים למה הם כל הזמן תקועים (בא לידי ביטוי בחוסר באהבה, כסף וכל חוסר אחר המסמן "אי-שפע"

כאשר מיישרים את האדם דרך אותI טכניקות LIFE ALIGNMENT האדם מתחבר למסלול ייעודו אליו הוא אמור להתחבר. זוהי הדרך שתוביל אותו אל הגשמתו וייעודו
ראי כתבה בנידון שכתבתי: http://www.bodyalignment.co.il/77945/spirtualeader

באהבה,
משה
גלית מלאכית היקרה
03/11/08 12:58
1צפיות

אהלן

מכיוון שנהיה שירשור ענק באורך של כמה קילומטרים, החלטתי לפתוח נושא מחדש עבורך...

אני יכולה להגיד לך מניסיון אישי שלי, כי עברתי הרבה מאוד תהפוכות בחיים, אך רק ושוב מדגישה ברק... את תחליטי שאת רוצה לשנות את חייך, תוכלי לשנותם...
אני עברתי טיפול קינסיולוגי של מספר חודשים, יכולה להמליץ על כך מאוד, ותוך כדי עברתי גם דמיון מודרך, וציור שמציירים, ששכחתי את השם משום מה, כרגע פרח לו... בכל אופן זה הוציא ממני הרבה, והקינסיולוגית שלי אמרה שרק אם אוציא את כל מה שמפריע לי החיים שלי ייראו אחרת. הכל תלוי בי...

ובאמת חזרתי הביתה, והחלטתי שמרגע זה חיי השתנו, יותר לא אחשוב על העבר, לא אתן לו להכתיב את חיי, אסתכל רק על ההווה והעתיד ובכך מנעתי מעצמי את הגלגל...

שזה היה מדהים ועזר לי מאוד לעייפות הנפשית שאת מתארת, לאותן חסימות שמעכבות אותנו בחיינו היומיומיים, ומונעות מאיתנו לצעוד קדימה...
אני מציעה לך לפנות לקינסיולוגית שיודעת מספר דברים כמו דמיון מודרך, ועוד שיטות שונות....

שיהיה לך בהצלחה

רותי
בבקשה רותי
03/11/08 19:08
תוכלי לתת לי פרטים על הקינסיולוגית שטיפלה בך?
ל milivnili
03/11/08 20:23

שלחתי לך מסר

רותי
רותי
03/11/08 20:03
אני מוציאה את מה שמפריע לי בכתיבה, גם בבלוג שלי, גם בשיחות עם אלוהים ו... עם עצמי... (עוד יגידו שאני לא נורמלית )

לגלית המלאכית
03/11/08 20:22

אם ההרגשה שלך טובה בשיחות עם אלוקים אשרייך, ייתכן ואת מדברת גם עם המלאכים, לא עם אלוקים, ישנם גם צדיקים ומדריכים ועוד ועוד ....

ועוד יש לך כל כך הרבה דרכים להוציא את אשר בליבך, אם כך אני שוב אוכל לומר לך אשרייך, שיש לך מזל כל כך נהדר... לא כל אחד מסוגל לעשות זאת...

את נורמלית בהחלט, מאיפה הגיעו לך המחשבות על "לא נורמלית"?

רותי
כל הזמן בוכה
02/11/08 20:20
נפרדתי מבחור אחרי קשר של 4 שנים שבו הוא לא ידע אם הוא סגור לגבי או לא, כי הוא חי בארץ אחרת ואני לא מוכנה לעזוב את הארץ. וגם סיימתי מקום עבודה אחרי שנים. וגם אני חולת אפילפסיה מזה שנתיים ולא מצאו עוד את הכדור שיכול לאזן אותי אז יש לי מידי פעם התקפים יחסית קלים אבל זה מתסכל אותי, מוריד לי את הבטחון העצמי וגורם לי לחשיבה שלילית. ברצוני לציין שאני מטופלת ע"י פסיכולוג כבר מעל שנה, לוקחת ואבן להרגעת מתח וכדור בשביל להרדם בלילה. מה עושים על מנת שארגע ואהיה פחות בחרדה ובתחושות דכאוניות (לא מתחשק לי להתמכר לכדורים פסיכיאטריים בנוסף)?...אודה לתשובתך
טכניקות איזון החיים- זה מה שאת צריכה
02/11/08 22:43
אני חושב שאני יכול לעניין אותך בקישור המצורף
יש לי ניסיון רב עם מטופלים שגם חווים וחוו את המצב הרגשי כפי שאת מתארת.

טכניקות איזון החיים כוללות איזון עם כרטיסי וורטקס, איזון אנרגטי ורגשי שלא דומה לשום שיטה יחידה אחרת
בסוף טיפול תוכלי לקבל תמיסה הומאופטית (המורכבת משינוי מבנה מולקלורי של הנוזל ע"י רפואת תדרים- לא מדובר בצמחים),

התמיסה ההומאופתית תסייע ותעצים את תחושתך לאחר כל טיפול ויתרה מכך תסייע לך לשמור על האיזון שיושג לאחר כל טיפול למשך מספיק זמן עד הטיפול הבא.

למרות שאני מטפל בשיטה, אני גם מטופל בשיטה.
הטיפול הפסיכולוגי אותו את מבצעת במקביל יוכל להתקדם בצעדי ענק, והפסיכולוגית שלך תוכל להיות עדה לצעדים הגדולים שתחווי בחייך

www.BodyAlignment.co.il

כתובות אינטרנט מצורפות:
למה אתה חושב שזה
02/11/08 23:34
מה שהיא צריכה אם הגיע לפורום קינסיולוגיה?
מאיה
B.A.T משתמשת גם בקינסיולוגיה
02/11/08 23:59
טכניקות איזון החיים ושיטת B.A.T שהיא בעצם שיטת הדגל של טכניקות LIFE ALIGNMENT
מבוססת על קינסיולגיה וכלים אנרגטים עוצמתיים נוספים המאפשרים יכולת אדירה יותר מאשר כל שיטה הפועלת לבדה.

אני מזמין גם אותך לחוות את שיטת B.A.T ולהבין עד כמה הטיפול הוא עוצמתי כל כך

לטעמי, (כמטפל וכמטופל), B.A.T היא השיטה המובילה מכל השיטות האנרגטיות האחרות שאנו כ"כ מכירים טוב היום (מבחינה שיווקית), אני אומר זאת כי ניסיתי את רובן

קינסיולוגיה היא דרך מצויינת לאבחון, אך לא מספיקה כדי לבצע איזון וריפוי

אני באמת מזמין אותך להכיר שיטה חדשה, אולי תחליטי בסוף גם ללמוד אותה... ואז כבר אמליץ לך על כמה מורות טובות לפי אזור מגורייך

כתובות אינטרנט מצורפות:
למרות שיש מצב
03/11/08 00:28
שיום אחד אלמד גם בי אי טי ואפילו אשתמש בו בטיפול בקינסיולוגיה,  אני ממש לא מסכימה שיש  שיטה אחת שהיא טובה יותר מכל שיטה אחרת.
לא מסכימה שקינסיולוגיה היא כלי לאיבחון.  בעבורי היא הדרך אל האיזון.  זו לא הדרך היחידה יש עוד עשרות אולי אפילו מאות דרכים כמוהה.  אחת מהן היא בטח גם ה-בי אי טי.  אבל לאמר שזו הדרך המובילה ועוד בפורום שעוסק בקינסיולוגיה, זו איך אומר זאת בעדינות... קצת חוצפה, אתה לא חושב?
מאיה
º
מסכימה איתך מאוד !
03/11/08 07:57
משה אליאס
03/11/08 01:35
כתבת ש...
"קינסיולוגיה היא דרך מצויינת לאבחון, אך לא מספיקה כדי לבצע איזון וריפוי"
אני מסכיה שקינסיולוגיה היא
דרך מצויינת לאבחון....
אבל האיזון והשחרור נעשה מתוך
מגוון כלים רחב ששייך להרבה תחומים
לכן אתה לא מדייק.

היופי של הקינסיולוגיה
מבחינתי...
זה הגמישות שלה...
והיכולת להשתמש במגוון כלים לתיקון.
לכן קינסיולוגיה היא כלי אבחון מדוייק להפליא
שמכיל בתוכו אחרי האבחון
כלים מתחומים שונים לתיקון ושחרור שאותם...
בוחר הגוף
האמת ...
03/11/08 07:56
מאוד יפה לראות גאוות יחידה מקצועית !

אך השימוש בשיווק אגרסיבי שאתה עושה כאן קצת צורם משהו

קינסיולוגיה היא דרך מצויינת לאבחון, אך לא מספיקה כדי לבצע איזון וריפוי ? כמה שנים למדת קינסיולוגיה בשביל להגיד משפט כזה?

זכור אתה נמצא בבית של מישהו אחר, מוטב אולי להתנהג כמו אורח, מה אתה אומר ?
חובת ההוכחה עליי ועל BAT
03/11/08 12:01
מטפלות וגולשות יקרות,
אני מתנצל אם נשמעתי יהיר באפן מסויים בהצגתי את שיטת BAT המשלבת את הקינסיולוגיה בתוכה כהדבר הטוב בעולם.

פשוט מצאתי לנכון להאיר את עיניהם של גולשים נוספים בפורום (שאינם מטפלים), שמצאו את הפורום שמקום שאולי יענה לבעיתם, ואכן הבעתי את הסתכלותי המבוססת על הצלחות הכרח.

כיוון שהקינסיולוגיה חדרה למודעות הציבורית באופן יחסי,(כמו שיטות רבות אחרות המוכרות לנו דרך שיווק אינטנסיבי), חשבתי להאיר את עינהם של מטפלים ומטופלים אחרים אודות שיטת B.A.T שבאופן לא ברור נבחרה להשאר די אנונימית (מחוץ לשלבי השיווק שאנו מכירים) בעוד ישנם מספיק מטפלים בארץ המטפלים דווקא מפה לאוזן ומוכרים כעושי פלאים.

הצטרפותי לנבחרת B.A.T בשנתיים האחרונות שינתה את חיי (כמטופל), ומשפרת באפן מופלא גם את חייהם של מטופליי

ניסיתי כמטפל וכמטופל לחוות המון שיטות טיפול כדי להעצים את עצמי, וכדי למצוא את השיטה המעניינת והנכונה ביותר עבורי כדי להרחיב את ארגז כלי הטיפול שברשותי.

עברתי גם טיפולי קינסיולוגיה, אך משהו שם לא עבד עליי מספיק עמוק וכפי שהייתי מצפה (שיטת BAT כן עשתה את העבודה והייתה מבוססת על אותה קינסיולוגיה שכבר חויתי קודם ככלי מדהים גם כן)

אני רוצה להבהיר כי איני מזלזל בשום שיטה, להפך.
בטיפולי BAT , בסיום כל טיפול ישנה רשימת המלצות כאשר דרך בדיקת השריר מתקבלת התשובה מה הטיפול המשלים שהמטופל צריך לעשות (בטווח הקצר והארוך) כדי להעצים את תהליך האיזון שנוצא בטיפול.
אם ההמלצה שעולה לאחר הטיפול בBAT היא קינסיולוגיה, אני ממליץ ושולח את המטופל למספר טיפולי קינסיולוגיה כפי שהגוף מספר לי

אני מזמין כל מטפלת קינסיולוגיה באתר זה לעבור טיפול ב BAT (אצלי או אצל כל מטפל/ת אחר...)

יתרה מזו ביחס לתגובתך האחרונה, אני מוכן לעשות איתך החלפת טיפולים כדי שאולי תראי לי גישה מרגשת יותר בקינסיולוגיה הטיפולית שאת מציעה (שאולי תיהיה שונה מההתנסות שאני חוויתי בשיטה)

כתובות אינטרנט מצורפות:
האם אתה במקרה לא מדבר על מוח אחד??
03/11/08 13:07
1צפיות
כל מה שתארת כאן דומה לטיפול במוח אחד אז מה ההבדל??
אתם מאבחנים עם בדיקת שריר כמונו ומשחררים בכלים שונים כמונו.
גם הברור על המשך הטיפול ובאיזה כלים לטפל מתבצע על ידי בדיקת שריר כמונו.
אז תסלח לי, מה ביג דיל?
שאתה כותב שטופלת על ידי קינסיולוגיה מה זה בידיוק??
קינסיולוגיה היא כלי אבחון, בדיקת השריר! הטיפול השחרור והתיקון נעשה בעזרת שיטות שונות ומגוונות.
מהו טיפול קינסיולוגי?
יש שיטות שמשתמשות בקינסיולוגיה לאבחון אבל הטיפול נעשה בכלים מוכרים וידועים. הקטע הוא שהגוף בוחר אותו.
זהו.
שלא תבין, אני חושב שחשוב שאתה כאן ושתשווק את השיטה שלך. אבל אל תשווה אותה לקינסיולוגיה, יודע למה??
כי אתה משתמש בזה. אתה מאבחן בעזרת הקינסיולוגיה ומשחרר בעזרת כלים אחרים וזה מה שכולנו עושים!!
אשמח להחליף איתך טיפולים
03/11/08 13:15
רק תצטרך לחכות לי קצת כיוון שאני מתחילה ממש בימים אלה את לימודי מוח אחד שלי.

נכון להיום אני מטפלת בשיטות - שיאצו, רפלקסולוגיה, קינסיולוגיה חינוכית, טווינא וצמחי מרפא.

ברוך הבא משה ועל שיווק ופרסום אינטנסיבי
03/11/08 15:15
אני מבין את התחושות שלך משה ואת חוסר המקום הזה שאתה חש לגבי השיטה הנפלאה לטענתך (והרי כל מה שאתה חשת על עצמך הוא האמת שלך) שלא משווקת באופן אינטנסיבי.
אז ככה -
ראשית, קראתי אותך לראשונה בפורום הילינג ואחרי ששמתי כאן אצלנו בפורום קישור להסבר מהאתר שלך על רפואת תדרים, הזמנתי אותך להשתתף בפורום מכיוון שהפורום הזה הוא בית לכל השיטות שמשתמשות בקינסיולוגיה. והשיטה שאתה מטפל בה, משתמשת בבדיקת שריר ככלי אבחון ולכן שייכת לפורום הזה.

מה ההבדל בין השיטה שלך למוח אחד? ל IPEC או קינסיולוגיה התפתחותית ?
כולם מאבחנים בעזרת בדיקת השריר ומתקנים בעזרת כלים שהם לא קינסיולוגיה.
גם ההליכה האינסופית בעקבות השמונה שרבים מייחסים אותה לקינסיולוגיה היא לא, היא שיטה שעומדת בפני עצמה ונכנסה על ידי קינסיולוגים רבים לארגז הכלים שלהם.

הקינסיולוגיה היישומית של ד"ר גודהרט (שכולנו ניזונים ממנה בצורה זו או אחרת) הביאה לעולם את בדיקת השריר בתור שיטה אבחונית ולכן כל מי שמשתמש בכלים מהתחום יכול לראות את הפורום כבית. כולל השיטות הנוספות שכבר לא משתמשות בבדיקת שריר אלא יצאו בצורה זו או אחרת מהעץ הענף של הקינסיולוגיה, כמו הקינסיולוגיה החינוכית שמשתמשת באיזון חמשת השלבים עם תרגילי המוח.
הנה, רק אתמול פרסמה כאן זיו שערי את השיטה שלה, שיטה עדימה. שיטה שהיא יסדה מתוך הקינסיולוגיה.

אז כאן, תחת הבית הזה שמגיע למאות קוראים מידי יום, כאן אנחנו כולנו יושבים ומנסים להעביר את היופי שבשיטה.
ואין שיטה שהיא יותר טובה מהאחרת - כולם טובות. לאחד יותר ולשני פחות. ואני לא חושב שיש שיטה שיכולה לפתור את כל הבעיות, וכמציגים שיטה ככזאת זה נראה ונקרא כלא אמין.

ולגבי שיווק...
שאני נכנסתי לתחום הקינסיולוגיה, ראיתי עד כמה השיווק הוא קטן ועד כמה אנשים לא מכירים את התחום.
אני בתור אחד שיודע לשווק בתור מקצוע, החלטתי שאם אני נכנס לתחום אז הגיע הזמן לעשות לו הכרה לכלל האוכלוסיה ובגלל זה פתחתי את הפורום וזהו בסה"כ שלב ראשוני בדרך שלקחתי על עצמי לשווק את הכלי הנפלא הזה.

לכן אל תרגיש שאתה לא יכול להפיץ את שיטתך שקשורה לעץ הקינסיולוגיה.
אבל עשה זאת בשרשורים הפרסומיים, ואם ברצונך לענות לאחר, כתוב לו ממה שאתה יודע.
סמוך עלי, אם דבריך ימצאו חן בעיניו הוא כבר יכנס לתוך האתר שלך שנמצא בחתימה האישית שלך ויצור איתך קשר.

בהצלחה
עדי
עדי היקר
03/11/08 17:31
שלום עדי יקר,
אני מכבד את דברייך הנאורים ומילותיך הנעימות והמסבירות

נראה שהדברים התלהמו קצת מעבר למה שהיו אמורים להיות.

בהתאם לבקשתך להשתתף בפורום, מצאתי את האנרגיה הנכונה  סוף סוף לעשות זאת, וכך עניתי לשתי גולשות ששאלו בעינין כלשהו, בחרתי להסביר על שיטת B.A.T שבודאי נשמעת זרה ואנונימית לרבים, ולכן מצאתי לנכון לקשר לקישורים מורחבים הנמצאים באתרי כדי להקיף ולבסס את דבריי בהודעה.

אין אני לוקח קרדיט לשיטה או לשיווק עצמי (הם מופנים רק לד"ר ג'ף לוין)
אני נובע ממקום של שפע אמיתי ולקוחות זה לא הדבר שממש חסר לי כרגע.
מה שמניע אותי זהו הצורך העז לשתף, להמחיש ולהוביל אנשים לדרך שתקדם אותם בכל אשר נמצאים, גם אם הדבר נשמע שיווק אינטנסיבי, אין ברוחו להיות מציק, מעיק או כשטיפת מוח חלילה.

B.A.T אכן מבוססת על טכניקת קינסיולוגיה ורפואת תדרים המאזנת בין חלקי גוף לחלקי נפש ונשמה.

אני מאמין שהגולשים בפורום הנעים הזה, הם האנשים הנכונים כקהל יעד המסוגלים להכיל את השיטה ממנה אני בא, ועצם חשיפת השיטה (במקרה זה) בפורום זה, עושה שירות רב לכל מטפלי B.A.T בארץ שבד"כ נמצאים בקטגוריית (טיפולים זרים, מיוחדים, שרק עוברים מפה לאוזן)

אני שמח ואשמח לקחת עיניין בפורום זה להבא
לספר ולהסביר על בסיס ניסיוני וידיעותיי בשיטת B.A.T ושאר "טכניקות איזון החיים" בהקשר לשאלות ופניות של גולשים מתעניינים

משה היקר,
04/11/08 08:22
יש הבדל מהותי מאוד בין לעזור לאנשים בעזרת הידע שלך ושבך ובין שיווק השיטה.
לי באופן אישי מאוד לא נעים לקרוא את תגובותיך כיוון שיותר משיווק השיטה, אין בהן עניין או תוכן כלשהו, וחבל.
תשובותיך צורמות מהסיבה שבכל משפט שני, יש שימוש בשיווק השיטה.
כדי לשווק ישנם לוחות כדי לשווק יש שירשור פרסומי.
אינך באמת עונה לגולשים, אינך באמת נותן מהידע שלך, אלא מספר על השיטה ושוב מספר ושוב..

כתבת שחובת ההוכחה עליך, תן לנו להנות מהשפע והידע שאתה מדבר עליו כאן על הפורום בטיפים בכיווני מחשבה בדרכי חשיבה.
הזמנת מטפלים לחוות את השיטה זה נהדר בתור משפט תגובה, אבל הוא לא באמת ישים.

מקווה שתקבל תגובה זאת כהארה ולא כהערה או ביקורת חלילה.

ושאלה נוספת, כמה שנים אתה מטפל? והאם חוץ משיטת B.A.T אתה מטפל בשיטות נוספות ?
º
04/11/08 10:17
ראי תגובה בההשך השרשור PASSIVE AGRESSIVE
04/11/08 12:20
נראה שהתייחסתי לביקורת השיווק עוד הבוקר, ראי את התגובה בכותרת פאסיב-אגרסיב.. (בהקשר של המונח שיווק אגרסיבי)

השרשור של הביקורת וכו... נראה לי שיצאה מהקשרה ומהפוקוס של הפורום הזה... את מוזמנת להשתתף בדיון שהחלתי בנושא גלגול נשמות כחלק מאינפורמציה שעולה בטיפול.

שימי לב, שכיוון שקינסיולוגיה הינה פלטפורמה כללית, בעוד אני מציג את ראייתי המקצועית והאישית בפורום, אני תמיד יציין ואציין את שיטת B.A.T כדי שגולשים לא יולכו שולל שמא כל המטפלים פועלים מאותו מקום

לגבי שאלתך האחרונה, אם ברצונך לשמוע עוד עליי, מה הרקע שלי, מי אני וכו... את מוזמנת להכנס לאתר שלי ולקרוא הכל בהרחבה ושקיפות רבה ב"אודותיי"
מסכימה איתך משה שקינסיולוגיה הינה פלטפורמה
04/11/08 13:09
כללית
וחשוב להציג את השיטה בה אתה מטפל
כי יש הבדל גדול בין הטיפול בשיטות השונות
אדם שילך למפגש עם קינסיולוג חינוכי יעבור תהליך שונה מאדם שילך למפגש במוח אחד
חשוב להבהיר בפורום שקינסיולוגיה היא לא מיקשה אחת
כמו שכבר נכתב כאן קינסיולוגיה היא רק כלי אבחון והטיפול נעשה בעזרת כלים אחרים
אתה משתמש ב BAT, הקינסיולוג החינוכי משתמש בתרגילי מוח (והוא לא מאבחן) ובמוח אחד משתמשים בטכניקות תיקון שונות
"אני מציג את ראייתי המקצועית והאישית - האמנם?
04/11/08 15:24
מהי השקפתך, משה,  וכיצד אתה יכול להעשיר את קוראי הפורום?

האם יש לך אפשרות לעזור כאן מעל גבי "הפלטפורמה הזו" לפונים?

האם כל מה שאתה יכול להציע מסתכם בהפניה לחדר הטיפולים? - גישה זו זרה וחריגה כאן בפורום.

(כשאתה רק מבקש מאנשים שיגיעו אליך לטיפול מבלי לתת להם כאן שום "טיפים" בהם יוכלו להשתמש ולהסתייע, אינך מאיר מאומה ואינך נותן מענה.)

עלה והצלח

סופי
º
עדי
03/11/08 20:27
משה, אתה מזמין כל מטפלת קינסיולוגיה...
03/11/08 23:05
1צפיות
משה היקר,

אחרי שעדי הזמין אותנו לפני זמן מה להכנס לאתר שלך עשיתי זאת והתרשמתי מהרצינות של הדברים המוצגים בו.
את היעילות חשבתי לנסות ולבדוק על עצמי.
קראתי את דבריך בפורום זה וככל שכתבת יותר, נתעוררה בי התנגדות גדולה יותר לסוג הטיפול שאתה מציג ולאדם שמיצג אותו.
האגרסיביות השיווקית מאוד צרמה לי, ולפי עניות דעתי, מעידה  על חוסר ביטחון אישי, מקצועי, או חוסר אמונה בשיטה, וצורך עז להוכיח  (למי?) או לחילופין על צורך כלכלי דחוף במטופלים נוספים.  
בכל מקרה הרושם החיובי הראשוני שקבלתי נגוז  וחבל.

אותי אתה הפסדת.

מאחלת לך הצלחה

סופי
צר לי לכך את מרגישה סופי
04/11/08 00:29
1צפיות
סופי היקרה,
אני מסוגל להבין את דברי השיפוט שלך כלפיי ואת האופן שבו בחרת לראות אותי

אני רוצה להתייחס לדברים ברשותך:
"אגרסביות" זה לא תמיד מילה גסה כאשר משתמשים במטרה להאיר דברים, גם אם זה לדבר בקול רם,כדי להסב תשומת לב של אנשים.

צר לי שאת חשה התנגדות לטיפול בBAT ואני מאחל לך שהלוואי ויזדמן לך בעתיד כן לחוות אותו אצל כל מטפל/ת שתבחרי לנכון

אין לי צורך להוכיח דבר, הדברים קורים!
אני בא מעולם של אור ושפע, וכרגע גדוש במטופלים כך שהנחתך מוטעית לגביי

הקרדיט מגיע לגף לוין בכבודו ובעצמו, מפתח טכניקות איזון החיים
אתר הבית הבינלאומי: www.bodyalignment.org

אני מתנצל אם גרמתי בעינייך באופן הצגת הטיפול, להעברת מסר שלילי לשיטה, כיוון שעיקר מטרתי היא לשפוך אור נוסף על דרך טיפולית נוספת (המשולבת עם הקינסיולוגיה)

אני בין היחידים בארץ ממטפלי ה-B.A.T שהקים אתר אינטרנט מפורט המסביר בעברית על השיטה, ומשלב כתבות המבוססות על ידע נוסף ורב משיטות אחרות ומתקשור שלי לגבי כלים לאיזון החיים
מטפלי B.A.T רבים מקשרים את מטופלהם והמתעניינים בשיטה לאתר שלי כדי להבין, וללמוד עוד על השיטה (טרם או אחרי הטיפול).

אני לא רואה מעשה גס באופן בו אני מציג את השיטה (גם אם היא נשמעת כשיווק אגרסיבי לדברייך)
יש דברים שיש להתגאות בהם, ולי כמטפל B.A.T ישנה גאווה גדולה ביכולת והקדושה שקבלתי כדי לעזור ולטפל באנשים.

אני אמשיך להשתתף בדיונים בפורום זה, ולשפוך אור נוסף לגולשים בקשר לנושאים רבים
בברכה,
משה אליאס

אגרסיוויות היא לדעתי
04/11/08 08:31
תמיד מילה גסה.  היא הרצון להכתיב לאחרים את הדרך בה אתה מאמין. כל זה רק בגלל שאתה חושב שאתה יודע את הכל.  אתה באמת יודע את הכל?   ( זה מה שכל כך בלט בתשובה לאותה הבחורה, דיברת שם במילים מאוד נחרצות: ברור...)

בדרך שלי כאן, אני חושבת שהדרך חשובה הרבה יותר מהמטרה ותוך כדי הליכה בדרך אני מגיעה אל המטרה.  לפעמים בדרך עקיפה, אבל אז אני נחשפת להרבה מאוד חוויות והארות ואפשרויות חדשות.

לפני כמה חודשים עמד בפני פרוייקט גדול: כולם אמרו לי: לכי, תתבעי אותם, אבל אני לא האמנתי שזו הדרך שמתאימה לי.  כשהחלטתי לא לעשות זאת ולפעול בדרך הרבה יותר רוחנית תוך עמידה ואמירה ברורה של מהי המטרה, הגעתי כנגד כל הסיכויים אל המטרה, ללא אגרסיוויות, באמונה מלאה שאני מגיעה אל המטרה.
מאיה
פאסיב אגרסיב PASSIVE AGRESSIVE
04/11/08 10:56
מאיה יקירתי,
לו היית מכירה אותי אישית, היית מבינה עד כמה המושג "אגרסיביות" לא משקף אותי כלל.
"עדינות ונעימות" הן  המילים שמתארות אותי

להיות פסיבי לדברים לעיתים זה חשוב, בדיוק כמו שצריך להיות אגרסיבי (פושר) לעיתים.

נכנסתי לפורום אולי בסערה, שנראתה עבורך אגרסיביות שיווקית, אך ישנם דברים שלא תביני למה באים בדרך כזו או אחרת...

כיוון שאנו ישראלים, ורגישים מאד לנושא הפראייר והשיווק החזק, אני מבין את הרגישות של לא מעטים לעיניין... אך האמת היא שצריך לבחון כל עינייין לגופו ומה הוא מסביר...

אני הוספתי בתגובות קודמות, את השקפת עולמי בעיניין ובכלל בנוגע להצגת השיטה

אני מקווה שמה שנראה קודם כסערה, יתרכך בעינייך ויסייע לך לראות אותי ואחרים, שיבואו בעתיד, באור אמיתי למה שהם באמת משקפים או מציגים.

מעניין מה יש לך לאמר על אורן זריף... שבשיווק אגרסיבי סיפר לכל תושבי הארץ על נפלאות הטיפול שלו... עובדה שלקחו אותו לאחרונה גם לפרסומת בטלויזיה לשם הגברת השיווק לחיסכון באנרגיה... עצם היותו מטפל באנרגיה....

האם אנו יודעים אם הוא באמת מטפל טוב... או אולי הוא סתם שרלטן עצם השיווק האגרסיבי שלו בעיתונות

לעיתים (ולו לשם איזון) צריך להשתמש באגרסיב, כדי לאזן את הפסיב

"ישנם דברים שלא תביני"...
04/11/08 13:07
אתה מבין...
למרות שאני מסכימה עם האמירה, כשזה בא ממך - זה נותן תחושה - של עליונות, של אתה היודע ומבין הכל...
פסיוויות לא מתאזנת עם אגרסיוויות.  לפעמים הפסיוויות הי א מאוד אגרסיווית, כך שלא שינינו כלום.
לא איזנו.  איזון בא ממקום שקט.לא ממקום של מנצל, לא ממקום של מנוצל.
מאיה
º
04/11/08 14:48
תגובה
04/11/08 14:52
כשאדם אחד מרגיש אותך בצורה מסויימת , בסדר
שאדם שני אומר את אותו דבר, נגיד שבסדר
אבל שאדם שלישי מרגיש אותך כך, חושבת שיש מקום לבדיקה שלך את עצמך.

אני לא האדם הראשון כאן שחש אותך אגרסיבי מאוד, נותן תחושה של עליונות, ועסוק בשיווק עצמי צורם ואפילו מרגיז.

º
ממש כך.
04/11/08 15:08
פרידה היא התחלה חדשה
02/11/08 23:41
שלום לך,
לי יש דווקא תחושה שאת בתקופה טובה בחייך.  עשית שני שינויים מאוד משמעותיים נפרדת גם מחבר וגם ממקום עבודה.  
מקווה עבורך שתכניסי לחייך עכשיו דברים שיקדמו אותך.
מה קרה לפני שנתיים בחייך.  האפילפסייה לא הגיע סתם כך.  היה שם איזשהו ארוע שגרם לאדמה לרעוד מתחת לרגלייך.  כשתדעי מהו אותו הארוע וממה את כל כך חוששת תוכלי לשחרר אותו וכשתשחררי אותו לאפילפסיה לא יהיה עוד תפקיד בחייך והיא תיעלם במפתיע כמו שהיא גם הגיע.
מאיה
לא זוכרת משהו ספציפי שקרה לפני שנתיים
03/11/08 09:03
זה בדיוק מה שאני כל הזמן שואלת את עצמי מה היה אז?... מה פגע בי?... מה השפיע עלי?....
תמיד עברתי כל מיני דברים אבל תודה על קו המחשבה הבריא משלי
כתבת שאת מטופלת ע"י פסיכולוג
03/11/08 08:03
מעל שנה.
האם טיפול זה מקדם אותך? עוזר לך ?
האם את רואה בו שינוי או התקדמות ?

שיטות הטיפול ברפואה ההוליסטית מגוונוות מאוד והרבה מהן יכולות לעזור לאזן את הגופנפש ולעזור בהתקדמות הטיפול
הפסיכולוגי שאת עוברת.
קראי על השיטות השונות ולכי לאן שאת מרגישה שנכון לך, נסי מספר פעמים ובדקי איך את מרגישה.
התייעצי עם הפסיכולוג שלך ובקשי ממנו אולי עזרה בבחירת שיטת טיפול נוספת.

הטיפול הפסיכולוגי לא מקדם אותי
03/11/08 09:00
הטיפול שעברתי עד כה לא קידם אותי ולכן אני עוברת לפסיכולוג אחר.
אני גם מרגישה ששיחה של שעה פעם בשבוע לא מספיקים לי לכן הוספתי גם דיקור סיני.
יש כזה מבחר ברפואה ההוליסטית שקשה לדעת במה לבחור...אולי באמת אתייעץ עם הפסיכולוג.
בכל אופן תודה
לדעתי
03/11/08 22:43
יש שיטות רבות לטיפול בבעיה שלך,
לאף אחד אסור להבטיח לך ריפוי,
את צריכה לקחת בחשבון ,ולדעתי הפסיכולוגית לא יכולה לתת לך מענה
מי יכול לתת לך מענה לסוגי טיפולים שמותר לך לקחת עם כדורים קונוונציונאליים,
ובמיוחד פסיכיאטריים :כמו וואבן, או כדורים נגד אפילפסיה.
זה קצת מורכב, לשיטות כמו הומהופטיה, פרחי-באך, צמחי-מרפא,
לא ידוע על מחקר, שמבטיח שאין תגובות בין תרופתיות,
לכן אולי טיפולים אנרגטיים נטו, רפלקסולוגיה, שיאצו וכדומה,
אפשר עם מטפל שמעביר תהליכי ריפוי בשיחה יחד עם כל שיטה,
יכול לעזור לך.
בהצלחה ובריאות טובה
אריאלה
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום