לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 

אודות הפורום קינסיולוגיה ומוח אחד

מבוקש/ת קנסיולוג/ת שאוכל להרשות לעצמי..
23/07/2010 | 16:29
5
4
רוצה מאד לעבור טיפול בקינסיולוגיה. מאד מחוייבת לתהליך, אבל לא מסוגלת לעמוד כלכלית ב- 400 ש"ח למפגש, כפי שהציעה לי קנסיולוגית שנפגשתי איתה היום.
אני חייבת לציין שהרגשתי כימיה טובה ואני חושבת שהייתי יכולה להגיע איתה לתוצאות, אבל אני חוששת שיחד עם התוצאות היתה מגיעה קריסה כלכלית. אין לי המון אמצעים.
בעיקרון - אני לא חושבת שאוכל לשלם יותר מ- 100 ש"ח למפגש, אז חשבתי אולי יש פה סטאז'רים שמחפשים מישהו לעשות עליו את הסטאז'.
אשמח שניפגש ואם תהיה כימיה נוכל להמשיך הלאה.

אפשר להעביר לי מסר בפרטי.

תודה!

400 שח למפגש!
23/07/2010 | 17:33
4
היי askkloi,

לא יודעת איך מטפלים  מוכנים לקבל סכום שכזה עבור טיפול!  
לא חושבת שזה נכון לשחרר מתח שלילי ומצד שני  לגרום למתח שכזה.
נכון,לא תמיד הסכום בעבור כל טיפול הוא המדד הנכון, כי לפעמים עם מטפל טוב ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר בדרך מהירה יותר, אבל 400 שח לטיפול נשמע לי מחיר מטורף!

אני תמיד שמחה שמישהו קבע שהמטפל הוא זה שמקבל את התגמול הכספי.  כל הטיפולים שנתתי העשירו אותי ,לאו דווקא בתחום הכלכלי, אבל אין לי ספק שהם הובילו אותי למקום כלכלי (ולא רק) בטוח  הרבה יותר.

מאיה  
מרימה את הכובע .
25/07/2010 | 11:00
2
את מוזמנת ליצור אתי קשר .
שבוע מקסים
שלחתי לך מסר.
25/07/2010 | 11:54
4
טיפול בדרום
25/07/2010 | 13:10
4
שלום,

אני מטפלת מנוסה ודווקא לוקחת 100 ש"ח למפגש.

כל טוב ובהצלחה
400?! מישהו מנסה לשבור שיאים?
27/07/2010 | 10:25
3
גרון כואב
20/07/2010 | 15:20
4
4
יש לי כאב גרון מאוד חזק כבר יותר מחודש.
אני חושבת שהוא התחיל לגרום לי לריח לא נעים מהפה.

עשיתי משטח גרון והתוצאה יצאה תקינה.

בעבר טופלתי במוח אחד בקשר לזוגיות ופרנסה.
האם אפשר לטפל בגרון כואב במוח אחד? האם ידוע מה הסיבה שלו?

כאב גרון וקינסיולוגיה
20/07/2010 | 20:05
1
2
נתיענתי

קינסיולוגיה אינה מטפלת בכאב אלא במעורר המתח שגרם לכאב ע"י נטרול המתח נוצר האיזון והגוף מתפנה לרפא את עצמו.

הגרון בדרך כלל שייך לנושא של הביטוי, תקשורת זהו המקום גם של צ'אקרת בגרון לפי הרפואה ההודית.
חשוב לדעת אלו תחושות יש לך בגרון כדי לראות את התמונה השלמה.
נסי לראות מה גרם לכאב האם באותו הזמן היה איזשהו אירוע בחייך שהתקשת לבטא עצמך או כל נושא הקשור לתקשורת.
הידיעה של הסיבה שגרמה אינה יכולה להיות מתוך הידיעה שלנו אלא מתוך האמת הפנימית שלך שאותה ניתן לאתר באמצעות מבחן שריר כפי שחווית בעבר.

ניתן לטפל בגרון כואב כמו בכל בעיה אחרת דרך קינסיולוגיה.  

בהצלחה
יעל שר

כתובות אינטרנט מצורפות:
אני לא מצליחה להזכר
21/07/2010 | 15:49
1
בארוע מיוחד שקרה לפני חודש וחצי.
טיפלו לי בחסימה בצאקרת הגרון שהיתה לי לפני שבוע ברייקי וזה לא עזר.
היי נתיענתי
21/07/2010 | 12:04
1
1
אפשר להעזר במוח אחד.
מוח אחד בדקו ייצוג של קשר קיים בין רגשות לחלקי גוף שונים בכדי שנוכל להבין מה מסמל הכאב.
בבדיקה זו הם גילו שהבנה זו משנה לחלוטין את התגובה שלנו לבעיות פיסיות במיוחד את אלו אשר קשה להסבירן ואז הם יצרו טכניקה שנקראת "הגוף לפי הברומטר" שמייצג את הקשר הקיים בין רגשות לבין חלקי הגוף השונים, הגוף לפי הברומטר נותן ביטוי לסיבה הרגשית של החסימה (אין להשתמש בו כדיאגנוזה רפואית) וברגע שאנו מזהים את הרגש הקשור לכאב הוא בד"כ נעלם ולפעמים בצורה כמעט מיידית. בטכניקה זו הגוף מחולק גם לרמות של מודע תת מודע וגוף ולכל רמה יש משמעות שעוזרת להבין את הרגש שמתקשר לכאב.

אם הודרכת בעבר במוח אחד והתחברת, ממליץ לך לחזור למדריכה בכדי לשחרר את המתח הרגשי השלילי שקשור לכאב הגרון.

עדי
עדי תודה
21/07/2010 | 15:53
4
היד מונחת כבר על הפון.
הפנו אותי לשאול את שאלתי פה,אז אשמח לתשובה
20/07/2010 | 10:50
6
2
אני מוטרדת מאוד לאחרונה ומרגישה רע ולא ממש יודעת מה לעשות....
יש לי חברה,שהיא יותר רואה בי חברה שלה מאשר אני רואה אותה,אנחנו שנים בקשר,אך זהו קשר
שברובו מתבסס על שיחות ופגישות שהיא יוזמת,הרבה פעמים אני אפילו מרגישה סוג של "כפייה"כי לא נעים לי,
לא יפה להתחמק וכו... רוב הזמן זה רק היא,היא מדברת,מספרת,משתפת,היא טיפוס ממש דכאוני וממורמר
ואני בעיקר שם בשבילה על תקן "אוזן קשבת".
לפני חצי שנה בעלה נפצע קשה מאוד בתאונת עבודה והוא מאושפז בשיקום ועוד יהיה במצב הזה המון זמן...
במהלך כל התקופה הזו לא היה יום שלא התקשרתי לשאול לשלומם,ביקרתי לעיתים ארוכות יותר(שעה נסיעה ואני גם עובדת ויש לי שני ילדים)אך בכל ביקור הייתי נשארת לכמה שעות "טובות" בהם הייתי עוזרת,מסיעה,מביאה,קונה,מסייעת במה שאפשר,נכון זה לא היה קורה הרבה,אך הרגשתי שאני פשוט לא
יכולה לבוא יותר מזה....
חברתי כל הזמן מעירה לי ו"עוקצת" אותי על כך,כל שיחת טלפון היא נותנת לי הרגשה שאני לא מספיק שם בשבילה,כמה שהיא מאוכזבת,שהיא מצפה ליותר,שחברות נמדדת במצבים כאלה וכו...
קשה לי מאוד,אני לא מחפשת תודה או הערכה,אך היא ממש פוגעת בי,כשאני מצידי מרגישה שאני לא יכולה לתת יותר,יש לי גם את חיי שהם לא נעצרו והם ממשיכים הלאה...
אני כבר מרגישה שאני לא מסוגלת להיות שם בשבילה יותר,שאין לי את האנרגיות הטובות,שאני עושה כי
אני "חייבת" ולא כי אני באמת רוצה,רע לי ואני כבר לא רוצה להיות במקום הזה.
מצד שני איזו מין חברה אני באמת שדווקא עכשיו במצב הזה נוטשת אותה?
סליחה מראש,על המכתב הארוך... אני כבר לא יודעת מה לעשות...כאילו אני יודעת,אני כבר לא רוצה
להיות שם,איך כיצד מתמודדים עם כל ייסורי המצפון,עם כל החברים שמסתכלים מהצד על הסיטואציה ומעבירים ביקורת,כיצד?
נתינה וקבלה
20/07/2010 | 13:41
1
חברות טובה מביאה יחד איתה שיתוף שבו כל אחד גם נותן וגם מקבל.  איכשהו יצא שבחרתן מי תהיה הנותנת ומי תהיה המקבלת למרות שברור לגמרי שברגע שנתת אוזן קשבת גם את קיבלת משהו, אחרת החברות הזאת לא היתה מחזיקה לאורך זמן.   ואז קרה משהו שהפר את האיזון הזה והכריח אותך להיות שם יותר ממה שאת היית מוכנה לתת.  זה לא משנה אם תהיי שם או לא.  ברגע שזה משהו שאת "חייבת" - את גם משדרת את זה וזה יגיע לצד השני אם תרצי או לא תרצי.
מציעה לך לדבר איתה בדיוק כמו שכתבת כאן בפורום.  אם היא תעלב - זה המקום שלה.  אם החברות הזאת חשובה לה היא תמצא את הדרך שוב אליך.
לי יש חברה שנזכרת שיש לה חברה תמיד רק כשרע לה.  באיזשהו מקום נמאס לי להיות המיכל שלה וכשהבן זוג שלה קיבל התקף לב אומנם התקשרתי אבל לא יותר מזה.  הוא היה מאושפז שבועיים בבית חולים ואני הפעם החלטתי לא להגיע.  האמת?  זה רק עשה לקשר שבינינו טוב.  היא הבינה כמה שאני חשובה לה ומנסה קצת לאזן את הנתינה והקבלה.
חברה היא משהו שהולך איתך כל החיים, גם כשהיא  כבר לא איתך פיזית.  החוויות שעברתן יחד נשארות שם עמוק עמוק בפנים וכשתפקידה מסתיים בחייך היא כבר תוביל אותך אל חברות חדשה שתתאים לך היום יותר.
אם החלטת להפרד ממנה, אמרי לה תודה - (אפילו לא פנים אל פנים), כי היא לבטח נתנה לך משהו יחיד ומיוחד שאף אחד אחר לא הצליח לתת לך.
מאיה
היי וברוכה הבאה לפורום
20/07/2010 | 14:02
4
מה שחשוב הוא מדוע את מרגישה כך, מה לא סגור אצלך שגורם לך לייסורי מצפון.
תראי, את החלטת שאת לא יכולה לתת יותר וזה בסדר גמור. זוהי החלטה לגטימית שמתאימה לך ובאה לתמוך באיכות חייך.
חברתך מעירה לך ועוקצת אותך וזה שייך לה, מה שחשוב זה איך שאת מקבלת את הערותיה ועקיצותיה. אם לא היה אצלך מקום שחשוף להערות האלו הם לא היו מגיעות יותר או שהיו מגיעות (כן, כן זה שלה ולא שלך) ובכלל לא היו פוגשות בך.
אני מציע לך לברר את המקום החשוף שאותן הערות של חברתך פוגשות בך וזו עבודה בינך לבין עצמך. כאשר תדעי מה המקום הזה תוכלי להבין אותו ולטפל בו ואז אותן הערות לא יגעו בך או יפגעו בך.

בהצלחה
עדי
ייסורי המצפון שלי הם מהמקום שאני לא מספיק
20/07/2010 | 14:50
3
שם בשבילה באמת,זה הרי נכון,יכולתי לתת יותר..אך בפועל אני לא עושה את זה. היא לא במקום הראשון אצלי,יש את הילדים,הבעל,העבודה,לא נשאר לי יותר מדיי זמן גם אליה,לא במינון שהיא מצפה.
כנראה שיש בי משהו שמרגיש צורך לרצות,אני לא יודעת למה....
אני גם מרגישה שזה לא זמן מתאים לה עכשיו,במצב בו היא נמצאת שדווקא אני זו שמרימה ידיים ולא שם
כדי להכיל אותה יותר.מבחינתי ברור לי שאני לא בסדר.
אני נפגעת כי באיזשהו מקום יש גם אמת בדבריה וזה לא נעים שמטיחים בפניך את האמת,לפעמים.
אני מזמן כבר לא רוצה את החברות הזו,אך אני כועסת על עצמי שאני מנתקת אותה דווקא עכשיו,אך
אני באמת מרגישה שאני לא יכולה יותר.
אני מקווה שאוכל להיות מספיק כנה עם עצמי כדי להבין,למה זה ככה...
הבחירה בידייך
20/07/2010 | 22:48
1
1
שלום,

אני אמד מביהנ ושותפה להרגשה שלך כלפי החברה שלך. לפי התיאור שלך התמונה שמתקבלת היא חברות חד צדדית. נראה שאת היית דמות תומכת ומקבלת עבור חברה זו והיא נהנתה מכך לאורך השנים. את עשית זאת מתוך כוונות טובות ואכן עשית מעשנ נהדר. אולם יש פעמים שמגיעים מים עד נפש ופה במקום להרגיש נותנת את מרגישה מנוצלת. כמובן הכל ענין שך תחושות אישיות לכל אדם בכל מצב.
חשוב שתבהירי לעצמך מה באמת חשוב לך בחיים ואיפה החברות הזו נכנסת. האם היא תרמה לך בעבר? האם היא תורמת לך היום? האם היא פוגעת בך היום? האם היא נופלת בדיוק במקומות החלשים שלך (נקיפות מצפון) והיא משתלטת עליך.
אחרי שיהיו לך תשובות מגובשות אצלך תוכלו לעבור לפן המעשי שאת צריכה לעמוד מאחריו.
אם בחרת להמשיך את הקשר את צריכה להרגיש שזו בחירה שלך ולא כי את "חייבת".
אם החלטת לנתק - תעשי זו בצורה עדינה: יכול להיות שבטלפון תסבירי לה שאת לא פנויה עכשיו ומיד תנתקי (אל תיגררי לשיחה ואל תתני לה לפגוע בך) את אפילו יכולה לומר לך שבאמת איכפת לך אבל לא נעים לך הדרך שהיא פונה אליך - כמובן רק אם מתאים לך לדבר אליה כך.
אם  היא מבקשת שתבואי - את יכולה לתכנן זמן מסויים אפילו רחוק שכן מתאים לך ולקבוע איתה או פשוט לומר לה שאינך יכולה עכשיו.
אתן שתיכן נשים בוגרות וכמו שהיא עומדת על שלה ודורשת את קירבתך את גם יכולה לעמוד על שלך בלי נקיפות מצפון.

בהצלחה רבה בבחירתך,
תודה רבה,על התשובות שעוזרות לעשות
21/07/2010 | 08:14
1
"סדר" במחשבות....
היא לא במקום הראשון אצלי
21/07/2010 | 11:36
1
ואני כבר מזמן לא רוצה את החברות הזו - אלו שני משפטים מאוד ברורים שאת אומרת מצד אחד ואילו מהצד השני אותן אמירות מעלות איזה שהוא זכרון או מערכות אמונה מודעות או לא מודעות שגורמים לך להרגיש לא בסדר ומעלה את הצורך לרצות.
בתהליך עבודה היית משחררת מזה מתח רגשי והיית חופשיה לבחור את בחירותייך עם מינימום מתח רגשי שלילי.
דרך כאן אני יכול להמליץ לך לומר את המשפט "אני בוחרת......." בכל פעם שמופיעה סיטואציה (אפילו מחשבתית דמיונית)
שקשורה בחברתך. "אני בוחרת לבלות עם ילדי" "אני בוחרת לא לא להפגש איתה" "אני בוחרת לסיים את הקשר הזה" וכדומה...
נסי לעשות זאת לפחות שבוע ושימי לב מה קורה לך בהקשר לנושא שהעלית.

בהצלחה
עדי
מצב של חוסר זוגיות
18/07/2010 | 18:35
1
1
שלום לכם, הומלצתי על הפורום הזה לאחר שהצגתי את סיפורי בפורום אחר.

אני בן 22, נמצא 7 חודשים לאחר שירות צבאי, כיום עובד ולומד.
בהיותי תלמיד בית ספר וחייל בצה"ל הייתי בעל יכולות גבוהות מאוד ותפקודים שזכו לתשבוחות, כל זאת כשאני מסתיר מהעולם משיכה מסוימת לגברים, שעד היום אני לא יכול לדעת אם היא משיכה מינית או מנטלית.

בעבר הייתה הפרדה ברורה בין הייאוש משונותי לבין ההצלחות שלי בעיני הסביבה: הצלחתי להצליח גם אם עמוק בפנים אני עצוב ומיואש ממצב של חוסר זוגיות.

החל מגיל 20 הכל השתנה, הצורך בזוגיות הלך וגבר ונכון להיום פוגע ב"מצוינות" שלי אליה אני עדיין שואף (מתבטא בקשיי ריכוז, ירידת מוטיבציה, המון מחשבות שמתרוצצות וקשיים לישון בלילה).
לא מתאים לי ללכת על זוגיות עכשיו מאלף ואחת סיבות, אני רוצה להמשיך לעבוד וללמוד מבלי שהצורך הביולוגי יפריע לי.

האם יש לכם המלצות?
ואם לא... מידע בנושא ההשפעה של מצב זוגי או אי זוגי על תפקודי המוח?
אני מודה לכם מאוד...
פרפקציוניזם
18/07/2010 | 21:55
1
שלום,

מתוך דבריך אני שומעת המון לחץ עצמי. אתה כל פעם מגדיר לעצמך רף מסויים שאתה "חייב" לעמוד בו ומפנה את כל הכוחות שלך למטרה הזו. אני לא שומעת חיבור אמיתי ל" מי אני?" מה טוב לי? אלא רק "מה נראה טוב". עד עכשיו הרגשת שמה שנראה טוב זו הצלחה בתחומים שונים ועכשיו החלטת שמה שנראה טוב זו זוגיות.
אני רוצה להציע לך מספר דברים:
1) קח פסק זמן כשאתה לבד עם עצמך ותנסה להכיר את עצמך. מה עושה לך טוב? מה אתה באמת רוצה בחיים ועוד שאלות מהותיות
2) תנסה להתמודד עם הצורך שלך בפרקציוניזם. מה יקרה אם לא תהיה מושלם? במה זה יפגע בך? האם אתה מוכן לוותר על משהו כדי לקחת את החיים יותר בכיף וברוגע?
3) מה באמת היחס שלך לזוגיות? לא בלחץ כרגע. האם ראית מודלים שזוגיות טובה? (לא בסרטים, אלא במציאות)
4) התופעות השכליות שאתה מתאר כנראה שנובעות מהלחץ הנוראי שאתה מכניס את עצמך לתוכו. אני מאמינה שכאשר תגיע לשלמות עם הרגשות שלך והבנה אמיתית של הצרכים שלך - תרגיש הקלה גם בתחום הזה.
5) כדאי לשתף אדם קרוב שיהיה מוכן לשמוע אותך באמת, בלי ציניות ובלי הערות, כך שתוכל להיפתח. ייתכן שתרגיש שתעדיף לפנות לטיפול אצל אדם נייטרלי שיקבל אותך כמו שאתה ויהיה פתוח לעזור לך לעשות את השינוי שתבחר.

בהצלחה רבה,

לא מצליחה לשלוט במילים בייחוד כלפי ילדי ובעלי
17/07/2010 | 15:28
14
5
וגם כלפי כל השאר...
רוצה להוציא מהפה אבל בחשיבה ולא ישר לשלוף אבל אני לא מספיקה לחשוב קודם ולא יודעת להסביר את עצמי ואז יוצאים לי דברים מהפה בלי שאני חושבת עליהם ואחר כך אני מצטערת כי זה לא מתוך כוונה וזה קורה לי הרבה עם ילדי ובעלי.
אפשר לטפל בזה עם קינסיולוגיה ומוח אחד ושזה לא יקרה יותר?
זה לא נעים לי בכלל.

שליטה עצמית
18/07/2010 | 09:31
12
2
שלום,

את מתארת בכאב תופעה שאת מרגישה אצלך ובעיקר את הכאב שאינך מצליחה לשנות את התופעה. דבר זה מאד מוכר. יש אנשים שיודעים כמה העישון מזיק להם ובכל זאת ממשיכים לעשן, כמובן יש עוד דוגמאות רבות. את כבר בשלב מתקדם לקראת השינוי מכיוון שאת גם מודעת לבעיה שאת מרגישה וגם פונה לחפש דרך לשנות זאת. כל הכבוד לך. לגבי שיטת הקינסיולוגיה. בשיטה זו על- ידי בדיקת שריר עדינה המטפל עוזר לאדם להבין מה בעצם עוצר אותו ומונע ממנו את השינוי שהוא רוצה ולכן הוא נשאר" תקוע".  לאחר שמגלים את הסיבה לתקיעות האדםם מקבל בעזרת ה' כוחות חדשים פנימיים לעשות את השינוי.

בהצלחה רבה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
052-7905906, madina7@neto.net.il
http://litzmoach.fav.co.il

יופי של תאור! בנוסף בדקי
18/07/2010 | 11:53
5
3
מהו הרווח שלך מהמצב שנוצר. ו תובנה משמעותית שתפנה אותך לסיבות בגללן את ממשיכה להחזיק בהתנהגות הנוכחית

בהצלחה
אין רווח
18/07/2010 | 18:04
4
3
כשאדם מתנהג באופן הפוגע בעצמו, ומודע לזה
18/07/2010 | 18:59
3
1
יש תמיד רווח. יש גם הכחשה, וזהו חלק מתהליך. אם לא היה לך רווח, היית משנה את ההתנהגות.
לא אמרתי שפשוט לזהות את הרווח הזה, אבל הוא בוודאות קיים.
בתהליך טיפולי נכון, הרווח הזה נחשף ומשמש בסיס לשינוי.
בכל אופן
19/07/2010 | 12:49
2
ניסיתי לחשוב ואני עדיין לא מבינה מה הרווח שלי מזה.
פה, אני יכול לסייע.
19/07/2010 | 13:42
1
2
את מוזמנת לפנות באופן אישי דרך המסרים
פניתי תודה
20/07/2010 | 14:33
אז כמו שפרוייד אמר "ההבנה משחררת"
18/07/2010 | 18:06
5
מאוד דומה לפסיכולוגיה.
קצר ולעניין
18/07/2010 | 18:58
4
2
שלום

את צודקת שזה דומה לפסיכולוגיה. ההבדל הוא שבקינסיולוגיה הטיפול מאד ממוקד ולכן לרב תוך כמה מפגשים האדם מרגיש משוחרר. הגוף הוא המכוון הישיר של הטיפול ולא צריך לכת סחור סחור עד שהאדם נפתח ומשתף.

בהצלחה רבה,
תוך כמה מפגשים?
19/07/2010 | 12:50
3
טיפול בפני עצמו
19/07/2010 | 13:26
2
1
שלום,

אני לרוב לא אומרת מראש כמה מפגשים. קודם אני שומעת מה המקרה ואז מסבירה למטופלת שכל טיפול עומד בפני עצמו. את לא נכנסת "לתוכנית טיפולית" או משהו בסגנון אלא בכל טיפול את מגדירה נושא שאת רוצה לשנות ובסוף הטיפול "הגוף משחרר" רק אם התקדמת לאותה מטרה. אח"כ את מחליטה האם לפנות שוב, עבור אותו נושא - עוד צעד או אולי יש דבר אחר שעלה ואת מרגישה צורך לטפל בו. בכל מקרה הבחירה תמיד בידיים שלך.

בהצלחה רבה
ז"א
20/07/2010 | 14:35
1
שגם מפגש אחד יכול להספיק?
אני לא צריכה לבזבז חודשים על ספת הפסיכולוג?
טיפול נקודתי
20/07/2010 | 21:27
2
שלום

מהניסיון שלי, יש פעמים שהגוף אומר שטיפול אחד מספיק ואז האדם מקבל תובנות על עצמו וכיוון לשינוי והוא נותן לעצמו זמן לעכל את השינוי. אם הוא רוצה אז לאחר זמן הוא יכול לפנות שוב עבור עוד נושא שהוא רוצה להתקדם בו.
מצד שני יש פעמים שהגוף אומר שיש צורך בטיפול נוסף לאחר זמן מסויים. זה יכול להגיע לרצף של מספר טיפולים אבל בכל מקרה - בכל טיפול את מסיימת את הנושא הספציפי שהגדרת בתחילת הטיפול  ואין לך מחוייבות להמשיך את הטיפול פעם נוספת או אצל אותו מטפל.

הצלחה רבה,
שליטה ומודעות עצמית
05/08/2010 | 09:19
מהתיאור שכתבת בנוגע "...להוציא מהפה אבל בחשיבה אבל לא מספיקה לחשוב..." אפשר להניח כמה הנחות על אופייך, כישורייך, יכולותייך ו- או משהו מהמצב הזוגי/משפחתי שבו את נמצאת ואשר משפיע עלייך מאד. לי די ברור שכדאי לך להשקיע בעצמך וזה הזמן גם מבחינתך: ללמוד בקורס להעצמה ולמודעות אישית כמו דמיון מודרך, מוח אחד, תודעת על, החלום ככלי לריפוי ועוד. כשתהיי מודעת לעצמך – תדעי כיצד להתמודד עם הסוגיה שהגדרת.

מרכז תבל - http://tevel-ac.com/
עצות לחיים
17/07/2010 | 13:17
3
קטע מאלף שכתב חנוך דאום במעריב מ-10.6.2005 ורציתי לחלוק אתכם:

1. קבעו לכם דייט חודשי קבוע עם כל אחד מילדיכם. הקדישו אותו לדרישה אמיתית בשלומם. הקשיבו להם באמת. דברו איתם. השיאו להם עצה. אחת לחודש, בלי חיפופים ותירוצים, קיימו את הדייט הזה. גם אם אתם גרים באותו בית. גם אם נדמה לכם שאתם פוגשים בהם בכל יום.
2. כתבו מכתב שבו אתם מסבירים לאדם קרוב מדוע אתם אוהבים אותו. אל תתקמצנו במילים. נמקו. רדו לפרטים. כתבו לו על כל מה שטוב בו. על כל מה שיפה. ספרו לו כמה הוא חשוב לכם. כמה הוא יודע להקשיב. כמה הגון, מעניין, מתחשב ומשעשע הוא. ספרו לו כי הוא חשוב לכם. ולבסוף, גם אם הוא שכן, בן משפחה, או עמית שאתם פוגשים כל בוקר בעבודה, שלחו לו את המכתב בדואר.
3. כתבו מכתב כזה גם לעצמכם.
4. אל תקראו עיתון כאשר אתם אוכלים. אל תראו טלוויזיה. אל תעמדו ותאכלו מהסיר. כאשר אתם אוכלים, אכלו. התלבשו לארוחה, חממו אותה, סדרו אותה יפה בצלחת, הסתכלו על האוכל בטרם הוא נכנס לפיכם. לעסו היטב. טפלו בחשבונות אחרי הארוחה. דברו בטלפון אחריה. כאשר אתם אוכלים, אכלו, השאר יחכה.
5. הקדישו לעצמכם חצי שעה ביום. קבעו את זה בפגישה ביומן. פגישה עם עצמכם. עצמכם זקוק לזה. עצמכם נואש לזה. מגיע לו. צאו מהבית, צאו מהמשרד ושבו חצי שעה בחוץ, בלי גג או קירות. שבו בחוץ, על ספסל ציבורי, על אבן נוחה, על גג משרד גבוה, על דשא ירוק עם מעט צל. שבו והשקיפו על העולם וראו את דמותכם משתקפת בו. אל תחשבו על המשך היום. אל תחשבו גם על ראשיתו. חשבו רחוק. הפליגו עם מחשבותיכם אל מקום בלתי נראה, בלתי מושג. נסו לחלום, לייחל, לקוות. את רוב חייכם אתם מקדישים לאחרים. חצי שעה ביום הקדישו לעצמכם. רק לעצמכם.
6. נסו ליצור, נסו לצייר, לפסל, לכתוב שיר, נסו לרקוד. נסו לנגן בחלילית או בפסנתר. הרכיבו פאזלים. התמודדו עם משחקי חשיבה חמודים. נסו לבנות קערה מחימר. לא נולדתם כדי לנייד עכברי מחשבים. יש לכם שימושים נוספים. גלו אותם.
7. לכו. לכו שלא על מנת להגיע. לכו שלא על מנת לקבל פרס. לכו שלא על מנת לרזות. לכו כדי להרגיש את הרגליים. לכו כדי ללכת. לכו להנאתכם. לכו. פשוט לכו.
8. קנו ערסל. הרשו לעצמכם להתערסל בו. הרשו לעצמכם להתכרבל בו. הרשו לעצמכם לשקוע בו באמת ולחזור למצב העוברי שבו החלו חייכם. יש הרבה מטלות ומשימות כבדות בחיים הללו, אבל ישנם רגעים שבהם כל מה שצריך כדי להסתדר, זה לשכב בערסל ולהתנדנד.
9. הרשו לעצמכם להיות פחות זמינים. כבו את הסלולארי כאשר אתם בבית. כבו את הסלולארי כאשר אתם במשרד. כבו אותו בנסיעות. היו פחות קלים להשגה, קשה לחשוב, להרגיש, לתכנן, לקוות, לאהוב ולחיות כאשר הסלולארי מייבב בהתמדה. כבו את הסלולארי ותמצאו שיש חיים.
10. בחרו ערב אחד בכל שבוע שבו הטלוויזיה מכובה. הוציאו אותה מהשקע ושימו עליה כיסוי. ערב אחד בשבוע התייחסו אליה כאל טלוויזיה מקולקלת. ערב אחד בשבוע פנו לעצמכם את כל השעות הארוכות הללו. ערב אחד בשבוע דברו עם בני משפחתכם כאשר פניכם מופנות אליהם ולא אל המסך. ערב אחד בשבוע, רק ערב אחד בשבוע, חפשו את ההתרחשות בדמיונכם ולא במכשיר הטלוויזיה.
11. סמנו את קיומה של השבת. תעשו קידוש בליל שישי. הדליקו נרות. ערכו ארוחה משפחתית. סמנו את זכותכם לקיים ערב לא שגרתי אחד בשבוע. לא משנה אם אתם שומרים או לא שומרים שבת, תנו לה לשמור עליכם.
12. הכינו רשימה מפורטת של כל הדברים הטובים שיש לכם בחיים. הבריאות, המשפחה, הבית, מזג האוויר, יכולות הבישול של חמותכם, הכדורגל ביום שישי, בעל המכולת שמסביר פנים. כל דבר שגורם לכם רגע של נחת. כל דבר שנותן לכם תקווה קטנה לעתיד סגול. קראו בה ועדכנו אותה מעת לעת.
13. הוציאו מאה שקל מהכספומט, חפשו עני הפושט ידו ברחובה של עיר, גשו אליו, לחצו את ידו ותנו לו את השטר. העני ירגיש טוב, אבל זה כלום לעומת איך שאתם תרגישו.
14. דברו על מה שכואב לכם. על תטייחו. אל תנסו להתמודד לבד. אל תחשבו שאיש לא יאזין לכם. אל תחששו להיראות חלשים. אל תחששו להטריח. גשו לחבר קרוב, לבן משפחה אהוב וספרו לו מה כואב. שתפו אותו במה שקשה. חלקו איתו את מה שטורד, שרודף, שמאיים, שמטלטל, שמפריע לישון. אל תתמודדו עם הכול לבד. איש לא ייתן לכם תעודת הצטיינות על כך שלא בקשתם עזרה, שלא התייעצתם. מותר להיות חלשים.
15. בכו. כאשר עצוב, בכו. כאשר לחוץ, בכו. כאשר קשה, בכו. כאשר אתם רוצים לבכות, בכו. אל תחסמו את זה, אל תתביישו בזה, אל תנסו לגבור על זה. אם יש דמעות שרוצות לזלוג, צריך לתת להן לעשות זאת. זה מזכך.
16. רכשו כורסה חדשה או כיסא נוח מתנדנד ושימו אותו בחדר השינה שלכם. לא בסלון, לא במרפסת, לא בשום שטח ציבורי בבית. בחדר שלכם. איכשהו, כאשר אנחנו נהיים הורים, החדר שלנו הופך להיות מקום אפור של מבוגרים, בעוד חדרי הילדים מועמסים בכל טוב. הפכו את החדר שלכם למקום שנעים להיות בו גם כשלא הולכים לישון.
17. בקרו את סבתא שלכם. אל תסתפקו בשיחת הטלפון השבועית. סעו לפגוש בה, בקרו אותה, לא כדי לעשות עימה חסד. בקרו אותה כדי לעשות טוב לעצמכם. כדי להיכנס לפרופורציה. כדי להיזכר שהחיים לא תמיד ממהרים. שעה עם סבתא היא המדיטציה הטובה ביותר.
18. שתו הרבה מים קרים.
19. הכינו לעצמכם דיסק אוסף פרטי. שימו בו את השירים שלכם. רק את השירים שלכם. הכניסו לדיסק את השירים שמעוררים בכם עצב מתוק, שירים שמזכירים לכם איך פרחה בכם האהבה, שירים שיחזירו אתכם לימים של חופש. זה לא יהיה עוד דיסק אוסף, זה יהיה פסקול, פסקול המורכב משירים שאוצרים זיכרונות. פסקול שדוקר את לבכם. פסקול החיים שלכם.
20. ותגלו שלא כל כך נורא פה.

תודה אבי
17/07/2010 | 13:55
נקודות חשובות, תודה
17/07/2010 | 23:30
3
אהבתי...תמיד טוב להזכר... שוב ושוב...
18/07/2010 | 10:41
2
יש כמה דברים שאני כבר עושה...
לא הכל מתאים לי (כבר אין לי סבתא, לצערי) אך אנסה ליצור רשימה דומה עבורי.
תודה אבי:)
שלום
15/07/2010 | 09:25
6
1
אני פונה אליכם בעקבות בעיה שלדעתי יש לאישתי ואני חייב ייעוץ.
אישתי אישה מאוד מאוד טובה אך לדעתי יש לה בעיה של הרס עצמי, כל דבר טוב שיש לה בחיים היא פשוט מנסה להרוס אותו וככל שהזמן עובר לדעתי הבעיה מחמירה.
העניין מתבטא בכך שהיא כל הזמן מחפשת לריב לא משנה על מה, כל דבר קטן שאומרים/עושים לא בצורה שהיא חושבת הופך לסיפור ולריב ולא משנה אם היא צודקת או לא מבחינתה היא יודעת הכל יותר טוב מכולם.
קשה לה לשמור על קשר לאורך זמן עם חברים ולא משנה אם הם שלי או שלה ואפילו עם המשפחות שלנו היא פשוט לא מסוגלת וכל הזמן מחפשת את הדברים הלא טובים.
ישנם עוד המון דברים גרועים יותר וגרועים פחות.

אני מבחינתי הייתי מציע לה ללכת לקבל ייעוץ ממומחים, אבל במידה ואשעה זאת זה פשוט יגרום ל"תוהו ובוהו" כי מבחינתה היא בסדר גמור והבעיה אצל כולם.
כבר כמעט איבדתי תקווה ולכן אני פונה לפורום הזה בתקווה שתעזרו לי ותתנו לי פיתרון.
תודה ויום טוב.
פתרון
15/07/2010 | 10:08
2
היי yossefon201 ,

כל אחד עובר בחייו תהליך מסויים ואישתך צריכה למצוא את הדרך שלה לנוע בחייה.  הבעיה היא לא רק של אישתך אלא גם שלך כי אתה לא פעם נמצא בתוך התוהו ובוהו הזה.  כשאתה תשנה את הגישה שלך לסיטואציות האלו - זה גם ישפיע על חייה.
העצה היחידה שאני יכולה להציע לך - זה טיפול בך.
מאיה
שינוי
15/07/2010 | 10:14
4
שלום

אתה מגלה הרבה כבוד ואכפתיות כלפי אשתך למרות המצב שנראה לך כל-כך קשה, אשריך. קודם כל לשנות אחרים זה מאד קשה, אז בא נראה למה זה כל-כך מפריע לך. מדבריך אני מבינה שאתה מרגיש שההתנהגות של אשתך פוגעת גם בך וגם במרקם המשפחתי והחברתי שלכם. האם זו תחושה אישית שלך? האם מישהו העיר לך דברים כאלה על אשתך? אתה ציינת שאשתך "הורסת כל דבר טוב שיש לה בחיים" זה מתבטא רק ביחסים חברתיים או בעוד תחומים? כמו ילדים? עבודה?.
דבר ראשון אני מציעה לך לעשות דבר שהוא מאד קשה ולנסות לראות את המצב כאילו "מבחוץ". תבחן את המציאות כאילו שאתה צופה בסרט ואינך מחובר רגשית לכל הדמויות. האם זה משנה את הרגשתך? האם זה מביא אותך להבנה אחרת?
דבר שני תמצא הרבה דרכים לפרגן לאשתך בלי ביקורת ובלי ציניות. לדוגמא: איזה כיף היה אצל ההורים שלך, ממש נהניתי מהסיפורים שסיפרת שם וכו'.
באופן כללי אפשר לומר שאדם ביקורתי ומתקיף, בעצם מרגיש חוסר בטחון עצמי וזו דרך ההגנה שלו. לכן ככל שאשתך תרגיש יותר מוגנת ובטוחה בעצמה היא תוכל לשחרר את ההגנה ולהיות יותר רגועה ומקבלת.
דבר שלישי, לגבי פניה לטיפול, בהחלט זו אפשרות, אך הרעיון חייב להגיע מאדם שהיא מאד מאמינה בו. לא כדאי שהרעיון יגיע בתור "הצעות לשיפור" אלא בתור שיתוף. כדאי למצוא מישהו שהלך לטיפול והרגיש שהדבר עזר לו והוא ישתף את אשתך. כך היא לא תבהל מהרעיון ואולי אפילו תאמץ אותו.

בהצלחה רבה ויישר כח

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

הפגיעה במרקם המשפחתי/חברתי זה לא הרגשה רק שלי
15/07/2010 | 10:27
3
את הדברים האלה אני מרגיש מניתוק יחסים עם חברים מהעבר ולא פעם לצעאי שמעתי את זה גם מאמא שלי ואחי.
העניין מתבטא בעיקרביחסים חברתיים אך יש גם עניין של ילדים ועבודה.
גם כאשר אני (ולא רק אני) מפרגן לה ותומך בה בכל דבר שהיא רוצה/עושה העניין לא נפתר, בכל פעם שמשהו לא מוצא חן בעיניה היא תוקפת ומענישה כל מי שקרוב אליה ואיכפת לו ממנה, לדוגמא: אם היא רבה עם אחות שלה אז היא עצבנית גם עלי ולהיפך.
מבחינתי אני מוכן ללכת איתה לכל טיפול מסוג שהוא.
השאלה לאיזה טיפול אנחנו צריכים לפנות?
טיפול
15/07/2010 | 10:43
2
1
שלום,

אתה מוכן ללכת לטיפול וזה נפלא. האם יש רצון ושיתוף מצד אשתך? יש טיפולים זוגיים משותפים ויש טיפולים אישיים כמו קניסיולוגיה. אבל חייב להיות רצון מצד האדם לבא לטיפול. זה לא מספיק שהיא תסכים לבא כי לוחצים עליה, אלא חייב להיות שהיא מעוניינת באמת בשינוי. יכול להיות שהשינוי שאשתך תבחר יהיה שונה ממה שאתה רוצה. לדוגמא: היא תרצה להתקדם יותר בעבודה, או כל נושא אחר. כל סיבה לפניה לטיפול רציני הוא טוב, כי הוא כבר יעלה את הדברים שבאמת תוקעים אותה בחיים.

ייתכן שאם היא לא מעוניינת לפנות לטיפול כדאי בכל זאת שאתה תפנה, גם כי זה יתן לך כוחות להתמודדות וגם אולי זה יפתח לה פתח לרצות לעשות שינוי יחדיו.

תתמיד בראיה חיובית עם כל הקושי

בהצלחה רבה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
כנראה שזה מה שאני יעשה,
15/07/2010 | 13:46
1
אני מקווה שהיא תצטרף אלי ובאמת נחולל את השינוי שאני בטוח ששנינו רוצים.
בכל אופן דיברתי היום עם יועצת זוגית וכנראה שלפחות אני יתחיל עם זה בשבוע הבא.
כל הכבוד
15/07/2010 | 14:51
כל הכבוד לך, על היוזמה המעשיות. אל תצפה שאשתך תשתנה ברגע שאתה תתחיל לקבל יעוץ. אבל אני בטוחה שזה יעשור לאוירה בבית
כל טוב,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
תודה ועוד שאלה
14/07/2010 | 09:27
3
רציתי להגיד תודה על העצות.
אם הבנתי נכון אתן חושבות שכאבים בכלל ומחזור בפרט קשור למתח נפשי ולצורת החיים שבה אנו חיות היום.
האם תמיד זה קשור לתחום ריגשי? לא יכול להיות פשוט כאב כי מתרחש משהו בגוף?
ולא כ"כ הבנתי איך עלי לבדוק מהו הגורם ולמתח.
ובכלל איך ניתן להשתחרר ממתחים בחיים שלנו היום- מלבד הורדת לחצים כי תמיד יש משהו- עבודה, בית ילדים וכו'....
תודה
שרית
כאב
14/07/2010 | 09:52
1
שלום שרית,

באופן ביולוגי ניתן להתייחס לכאב כתגובה גופנית של מערכת העצבים לתחושה מסויימת. זאת אומרת שבאופן טבעי כאשר מקבלים מכה, עובר שדר למח, הוא מפרש זאת ככאב ועושה שינוי פיזי כדי שלא תמשיך תחושת הכאב. אולם, מעבר להסבר הפיזי יש את ההיבט הרגשי. כמה הכאב משפיע עליך? איך את מתמודדת עם כאב? גם פיזי וגם נפשי. כמובן התשובה לכך יכולה להשתנות ממצב למצב ומזמן לזמן. הנקודה העיקרית היא שיש לך שליטה על תחושת הכאב. לדוגמא: אישה יכולה להגיע ללידה מתוך תחושה שהיא הולכת לקראת הדבר הקשה ביותר בחיים, כמה יכאב לה, כמה סבל היא תעבור וכו'. מצד שני אישה יכולה לראות את הכאב המציאותי כמנוף להתקדמות כי אוטוטו יהיה לה בעזרת ה' ילד ביד. היא רואה ונושמת בכל ציר את ההתקרבות לאלוקים ואת ההתקדמות לקראת הלידה ומניסיון, זה עושה הבדל עצום בתהליך הלידה.
לגבי הורדת לחצים ומתחים שוב זה חוזר לגישה לחיים. האם רואים כל דבר כעוד מעמסה או כעוד שלב בחיים ותמיד לראות את הטוב עם כל הקשיים.

בהצלחה רבה וכל טוב,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

כאבי מחזור היבטים פיזיים ורגשיים
14/07/2010 | 13:52
1
שרית

כאבי מחזור כפי שכתבתי בתגובתי הם גם נקראים PMS וזו סוג של דלקת כתוצאה מהשתחררות שחומרים בגוף הקשורים להורמונים (אם איני טועה) את יכולה לקרוא על הנושא באינטרנט.

קינסיולוגיה משייכת תלונות של האדם לבעיות פיזיות וגם אחרות כאל מחסום אנרגטי בגוף השלם ברבדים שונים כמו: רגשי, מנטאלי, התנהגותי, פיזי ועוד.
הגישה הקינסיולוגית דוגלת שלכל בעיה ישנו מתח שיצר אותה ואותו צריך לנטרל.

שינוי של חשיבה או במילים אחרות זוית ראיה חרת על מצבים בחיים עוזרת לנו להוריד מתח בנוסף מי שמטופל או לומד קינסיולוגיה מקבל כלים רבים העוזרים לו להתגבר ולנטרל את המתח.
הכל תלוי בנו ובאיך אנו מסתכלים ומפרשים את המצבים.

בהצלחה
יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
מחזוריות
15/07/2010 | 10:00
2
רק אתמול פגשתי אישה שהגיעה אלי בגלל שהיא רוצה לחוות את הלידה, לחוות את הכאב, להיות איתו, כי אז היא תוכל גם לחוות בצורה עמוקה יותר את האושר, הסיפוק וההנאה עם סיום הלידה ותחילתה של לידה חדשה.
מחזור זו מתנה מאוד גדולה שהטבע נתן לנו.  הוא איפשר לנו לשחרר את כל מה שהזדהם ולהחליפו בזרימה חדשה.  תראי מה קורה לנשים שהמחזור אצלן נפסק.
אז את בתקופה טובה של חייך, בתקופה שבה הכל זורם, מתחדש.  ואם יש שם כאב - כדאי לברר מאיפה הוא בא. מה הוא רוצה לסמל לנו.  מה הוא מונע מאיתנו.
הבדיקה של הגרום למתח - היא בדיקה שנעשית תוך כדי הטיפול.
ניתן לשנות את דרך ההתייחסות שלנו לחיים, את דרך החיים שלנו.  
מאיה
שאלה
13/07/2010 | 11:58
12
7
מה ניתן לעשות בקינסיולוגיה למען כבד הרוס?
למה בדיוק את מתכוונת?
13/07/2010 | 16:06
11
3
איך אני יכולה לעזור לכבד הרוס בעזרת
13/07/2010 | 16:27
10
4
קינסיולוגיה ולשפר את התפקודים שלו.
כבד הרוס
13/07/2010 | 18:18
8
4
מה זה כבד הרוס? במה זה מתבטא?כדאי שתפרטי יותר כדי שיוכלו לעזור לך.

בברכה, דנית
מתבטא בכך שחלק ממנו כרות
13/07/2010 | 21:22
7
4
ויש עליו גידולים והוא בתת תפקוד של 80% עקב תרופות שלקחתי כל חיי בגלל מחלה גנטית.
אני גם לא נחשבת לאחת שמתאימה להשתלה.
להתחיל בכל מצב נתון
13/07/2010 | 22:24
2
6
היי hhlloop,

לדעתי בכל מצב ניתן להתחיל את השינוי עם הרבה סבלנות ותשומת לב ניתן לגרום לשינויים שמביאים איתם אהבה וקבלה.
בטיפול קינסיולוגי, כך איך שאני מכירה אותו, נותנים לגופנפש לבחור את הפעילות ואת הדרך לשינוי הזה, כך שאין איזה מתכון שמיועד לכל מי שהכבד שלו נמצא בתת פעילות של 80%.

מאחר שאחד מתפקידי הכבד הוא לנטרל רעלים, הייתי עוזרת לו בכך שאני מראש לא  הייתי מכניסה אל הגופנפש חומרים רעילים.  מקפידה על תזונה כמה שיותר אורגנית ועל אורח חיים שקט בסביבה כמה שיותר ירוקה ומשתדלת להמצא בחברת אנשים שכיף לי איתם.

אל תחפשי איזה קסם שישנה את כל חייך.  חפשי אדם שאליו את מתחברת ויחד איתו את מרגישה מוגנת כדי לעבור את תהליך הצמיחה.

מאיה
היי מאיה
14/07/2010 | 15:51
1
6
התחברתי מאוד למה שכתבת.
על תזונה אני מקפידה ומאוד הייתי רוצה לעבור לסביבה ירוקה אבל זה לא רלוונטי ולא ישים מבחינתי עכשיו.
אני מבינה מדברייך לא לחפש שינוי דרסטי אלא קבלת מצבי והנעמת זמני או מה שנשאר ממנו.
מאוד יעזור לי להתחבר לאדם שאני מרגישה מוגנת ושהוא עושה לי טוב ויש לי כבר אחד כזה שאני בטוחה שהוא לא ישיב את פני ריקם.
תודה לך.
קבלה
15/07/2010 | 09:38
4
היי hhlloop ,
מדברייך יש לי תחושה  שאת מתייחסת אל הקבלה כאל מצב סטטי.  זה המצב ושום דבר כבר לא ישתנה.  לא לזה התכוונתי.
בקבלה יש המון אהבה.  אהבה של הגוף שלך כך כמו שהוא.  במקום שיש אהבה יש תנועה. במקום שיש תנועה יש חיים.
אני שמחה שמצאת את האדם המתאים לך.
מאיה
ראיה חיובית
14/07/2010 | 09:44
3
2
שלום,

מתוך דבריך ואופן התיאור שלך אני מבינה שאת מרגישה שאת נמצאת במצב "הרוס" שאי-אפשר אפילו ל"תקן" אותו על-ידי השתלה. אני מאד מבינה אותך ומזדהה איתך. אולם מכיוון שזה המצב יש לקבל אותו ולהפנות את הכוחות שלך לצמיחה במקום לשקיעה. בטיפול קינסיולוגי תמיד בוחרים נושא שבו את רוצה לראות שינוי בעצמך - אם פיזי, או נפשי. אם את מרגישה שהמצב הגופני שלך פוגע גם בראיית החיים שלך ייתכן שתרצי לגשת למטפל או לנסות לעשות עבודה עצמית של שינוי הגישה בחיים ועם כל הקושי לראות את נקודות האור שבחייך. דרך אגב מרידיאן הכבד לפי הרפואה הסינית קשור לעינים ולראיה , קשור לצ'י - אנרגיית החיים. הוא אחראי על העברת האנרגיה לכל הגוף. האם זה מתחבר אליך להרגשה שלך?

כל טוב ובריאות איתנה בעזרת ה'

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

היי עדינה
14/07/2010 | 15:56
2
4
הבנת נכון למרות שמאיה נתנה לי פרספקטיבה והסתכלות קצת אחרת על מצבי שמאוד נעמה לי.
אין לי כוחות להפנות לצמיחה ואני דיי מתחילה לקבל את מצבי, נלחמתי כל חיי.
הייתי בטיפול קינסיולוגי קצר והבנתי את שינוי התפיסה שהמטפלת ניסתה להנחיל לי, נבהלתי ועזבתי. היום אני יותר מוכנה והייתי יכולה להפיק יותר.
לא הבנתי את החיבור שניסית לעשות לגבי, אשמח להבהרה נוספת בכדי שאוכל לענות.
עבודה עצמית
14/07/2010 | 18:38
1
6
שלום,

אני מאד שמחה שאת כן מוכנה עכשיו לעשות שינוי. אני בטוחה שרק תצמחי מכך. לגבי הקשרים: הקינסיולוגיה מתייחסת גם למרידיאנים (אני עוסקת גם ב"סוג'וק" שמתבססת על הרפואה הסינית והמרידיאנים). יש לנו הרבה מרידיאנים - ערוצי אנרגיה אבל בשיטות אלו נהוג להתייחס ל-14 עיקריים. לכל מרידיאן יש נושא שקשור אליו כפי שציינתי לגבי מרידיאן הכבד. ציינתי את הנקודות האלו בתשובה הקודמת כי הם יכולים להיות עבורך פתח לשינוי.

אם תרצי, אשמח לדבר איתך טלפונית ולהסביר לך את כוונתי

כל טוב והרגשה טובה

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
תודה לכל מי שעזר לי
15/07/2010 | 15:29
3
כבד הרוס
15/08/2010 | 07:20
61
אפשר לעזור לכבד הרוס בשני מישורים.
הראשון טיפול רגשי כדי לברר איזה קונפליקט קיים (בדרך כלל קונפליקט רגשי שקשור בהרגשה של חוסר בעיקר לגבי כסף).
המישור השני צריך לשנות את התזונה.
לפרטים נוספים מאיר בזרנו מטפל בקינסיולוגיה יישומית ומח אחד.
0524792888 או MEIRBEZ@GMAIL.COM
התמכרות לשוקולד
11/07/2010 | 12:47
7
5
אני מכורה לשוקולד ולמתוקים ולפחממות.
מה עושים עם זה?
איך נגמלים?
תודה.
גמילה
11/07/2010 | 14:13
1
שלום הילה,

המודעות שלך למצבך והרצון לשינוי הן כבר חצי מהעבודה - אז כל הכבוד לך. לרב כאשר אדם מרגיש שהוא מכור זאת אומרת שהוא מרגיש שהוא איבד שליטה בנושא. הוא רוצה משהו אחר (במקרה שלך  - להימנע מאכילת שוקולד ומתוקים) ובכל זאת ממשיך בדרכו הקודמת ולא מצליח להתגבר. הרבה פעמים אדם מגיע למצב הזה של חוסר שליטה מתוך מצוקה פנימית. דרך לפצות את עצמו על דברים שהוא רוצה ואין לו / על דברים שקשה לו להתמודד איתם / על אכזבות וכו'.
יש מספר פתרונות:
1) לנסות לעשות לעצמך טבלת התמודדות: להחליט מה באמת המטרה שלך:(לדוגמא: מותר לאכול 3 קוביות שוקולד ביום, צלחת פסטה ותפוח אדמה אחד). לאט לאט תורידי את המינון שאת רגילה לאכול עד שתגיעי למטרה שהגדרת לעצמך.
באופן כזה הגוף לא מרגיש מותקף - שאת מנסה לשנות אותו, או לפגוע בו ובהרגלים שלו ולכן לא תהיה לך התנגדות פנימית כל- כך חזקה ותצליחי בעזרת ה', להתגבר.
2) עוד אפשרות היא למנוע מראש את ההתקלות עם המצבים האלה. להחזיק כמה שפחות מהדברים המגרים בסביבתך ולהמנע לקנות עוד - כך עד מקטינה את הגירוי.
3) אופציה שלישית שאינה סותרת את הקודמות היא לפנות לטיפול קניסיולוגי בו תגלי מה בעצם גורם לך להרגשת ההתמכרות. יש לזכור שגם את תפתרי את הבעיה לפי 2 העצות הקודמות, עדיין לא פתרת את השורש ולכן ייתכן מאד שההרגשה תחזור לך באופן שונה ולא נעים.

בהצלחה רבה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

התמכרות לשוקולד
11/07/2010 | 17:40
3
הילה שלום

את כותבת בכותרת ההודעה "הץמכרות לשוקול" בתוך ההודעה את מוסיפה מתוקים ופחמימת.
נשאלת השאלה האם ישנו צורך במתוקים ופחמימות?  וכרגע אתעלם מהשוקולד.
האם במהלך היום הגוף דורש מתוק או פחמימה?

כשהגוף מבקש פחמימה או מתוקים יתכן וישנה קנדידה בגוף.
ישנו  הבדל בין להיות מכור למתוק ופחמימות לבין זאת שהגוף דורש אותם.
האם יש לך תופעות נוספות ?   כדאי לשלול קיום קנדידה.

לגבי התמכרות ישנן דרכים שונות לטפל ולאתר התמכרות וגם בקינסיולוגיה או אייפק ישנן דרכים לעזור בנושא זה.
ישנם אנשים שיצליחו להתגבר לבד על התמכרויות מסוג זה וישנם כאלה שיצטרכו עזרה.
בדקי היכן את נמצאת האם תוכלי לגבור עליה או אולי את צריכה עזרה של איש מקצוע.

בהצלחה
יעל שר

כתובות אינטרנט מצורפות:
התמכרות
12/07/2010 | 09:21
4
היי הילה,
שמעת פעם שמישהו מכור לירקות? או... מישהו שמכור לקריאת ספרים?  החברה שלנו בחרה מה טוב ומה רע והחליטה שמתוק זה רע.  מי שאוהב מתוק ואוכל אותו זה עושה לו טוב. ומה יותר טוב מאשר הרגשה טובה? הבעיה מתחילה כשאנחנו מגזימים. ודרך אגב זה נכון גם לגבי מי שמכור כאילו לדברים הנכונים לקריאה, לירקות...
כשאנחנו צורכים משהו יותר מידי זה מסמן קודם כל שהגוף זקוק לדבר הזה במקרה שלך למתיקות. המתוק מלחלח ולמי שסובל מיובש תרתי משמע זו הדרך של הגוף לאזן את המחסור בנוזלי הגוף.  המתוק מחזק את האנרגיה ומכוון אותה כלפי מעלה ומי שתקוע עמוק עמוק באדמה - הגוף שלו מנסה לאזן אותו בעזרת המתוק.
עבודה על השורשים שבך, על הקשר עם אבא-אמא, על הבסיס עליו נבנית יכולה לשחרר את הצורך העמוק לא לשחרר את האדמה.להחזיק בה בכל הכוח.ריקוד, עבודת אדמה, אכילה של שורשים, הליכה על החול - הם דברים חיצוניים שיכולים לספק את הצורך הזה ולשחרר את הצורך הפנימי בהם.
אני שנים הייתי מה שנקרא מכורה למתוק. ואז כשהייתי כבר בתהליך של החזרה אל השורשים שלי הגיע הרגע בו הבנתי שאני חייבת להפסיק את ה"התמכרות" לממתקים.  כשעשיתי את ההחלטה הזאת, נתתי את כל הממתקים שלי לאחרים ולא נגעתי עוד בממתקים, אבל מתוק הוא טעם שהגוף זקוק לו אז החלפתי את הממתק בפירות מתוקים ואת הבוקר אני מתחילה במנה גדושה של פירות מתוקים שעל פי כל הדיאטות הן אסורות, אבל לי זה ממש עושה טוב ומאז אין עוד צורך בממתק והחובה הפכה להנאה.  היום אנשים יכולים להציע לי מתוקים "אסורים" ואני בשקט יכולה לאמר - לא, תודה.  ויותר מזה.  היום אני אפילו יכולה לאכול מידי פעם ופעם מתוק אסור שכזה ולא לאכול ולאכול ולאכול ממנו עד בלי די.  
מודעות זה השלב הראשון ואני בטוחה שאחריו יבואו גם השלבים הנוספים והם יכולים להגיע בדרכים שונות מאוד ובכל דרך שתבחרי זו הדרך שלך.
מאיה
מאוד התחברתי לתשובה של מאיה
12/07/2010 | 14:07
1
היא המדוייקת ביותר עבורי.
12/07/2010 | 15:19
בתקופה הזאת שהפורום הזה עובר שוב שינוי הייתי מאוד זקוקה לתשובה הזאת שלך.

מאיה
פירות
12/07/2010 | 20:37
1
מאיה שלום

אני לא יודעת לאיזה דיאטות את מתכונת ולאיזו מטרה. באופן כללי פירות הם דבר מאד חיובי לאכול (למעט במקרה של סוכרת או בעיה אחרת). יש שיטה של יצחק בן-אורי שהוא ממליץ בספרו לאכול בבוקר רק פירות ואפילו מציע לאכול בארוחה אחת 1/4-1/2 קילו פירות.

בתאבון ובהנאה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

יצחק בן אורי
12/07/2010 | 22:02
הוא טבעוני.  ברור שאין לו בעיה עם פירות.  אני מדברת על הדיאטטיקאים שרובם לא ימליצו לאכול יותר מ-3-4 פירות.
אני לא בטוחה שהגבול שלי הוא מחלת הסכרת.  אני לא יועצת תזונה ויכול מאוד להיות שמה שטוב לי לא עושה טוב למישהו אחר.  בטיפול מה שמנחה אותי זה לא המחלות שאיתם מגיע המטופל אלא הידיים שמובילות אותנו למקום הכי נכון לו באותו הרגע.

יש דבר כזה מאכל חיובי ואולי גם מאכל שלילי?  אני לא מכירה מאכל שכזה. תשאלי את בני גילי מה הם חושבים על שמן דגים - נראה לי שלרובנו זה לא עושה טוב, כי באותה תקופה חלק גדול מאיתנו נאלץ לאכול אותו, כי מישהו חשב שזה בריא בעבורנו...

מאיה
דיווח
09/07/2010 | 00:32
7
5
(אתם צריכים שרשור או "שונות"... או "דיווחים" )

אני בעיצומו של טיפול בקינסיול'.
כשעסקנו בנושא הראשי, הכללי, היה שיפור קטן
בפעם האחרונה התמקדנו בעניין ספציפי, שהוא בעצם מרכז מה שמעסיק אותי כרגע. בשבוע השני אחרי הטיפול היה שיפור רציני. לא בדיוק במה שאני רוצה להשיג (להעז ולפעול), אבל הרגשה הרבה יותר טובה באופן כללי, ושלוה (בד"כ) עם מה שבעבר מאוד הלחיץ אותי.

** היו פעמיים מוזרות שבימים ראשון-שני (אני הולכת לטיפול בימי שישי) הרגשתי יותר טוב, ובימים שאח"כ המצב חזר לקדמותו. ככה קרה בשבוע שלפני השיפור הרציני (לא הלכתי לטיפול בין לבין, צבא)- השלוה "החזיקה מעמד" שבוע שלם. ואני מרגישה שזה הולך להימשך

אם לא הבנתם (סביר מאוד ) אני אסביר בצורה פשוטה, במפורש
התקדמות
09/07/2010 | 10:57
3
שלום

אני מאד שמחה בשבילך שאת מרגישה שאת מתקדמת לקראת היעד שלך. התחושה שתיארת של התקדמות ונסיגה מאד אופיינית לטיפול קניסיולוגי. אני מקפידה להסביר למטופלות שלי שייתכן שכך ירגישו. בטיפול קניסיולוגי-  מח אחד האדם עובר חוויה עמוקה מאד שבעצם מטלטלת אותו מכיוונים שונים וברמות מודעות שונות. הגוף שלנו מנסה להתנגד ולהישאר מקובע בדפוס השלילי שהוא רכש. לכן זה תהליך שכולל התקדמות ונסיגה במשך מספר מפגשים. בכל מפגש מרגישים שמורידים עוד "קליפה" עד שהאדם מצליח להרגיש חופשי ומאושר בעזרת ה'.

בהצלחה רבה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
יש סיבה ידועה שהגוף מנסה לחזור?
10/07/2010 | 21:27
2
1
הרי הוא כבר הגיע למקום השונה וזה היה טוב...
כן
11/07/2010 | 11:44
כל שינוי אפילו אם הוא חיובי נתפס כמאיים ע"י חלק במוח שנקרא ה CIA שמטרתו לשמור על השרדותינו והמקום הבטוח מבחינתו הוא המוכר, ולכן הוא מתנגד לכל סוג של שינוי, אבל יש דרכים שניתן "לשכנע" אותו לתמוך בתהליך השינוי.

עדי
ההתקדמות תגיע
11/07/2010 | 13:46
1
שלום

כפי שהסברתי טיפול קינסיולוגי גורם לאדם לעבור תהליך מאד עמוק של שינוי. התת מודע שלנו לא מעוניין בשינוי הרגלים ולכן כל - כך קשה לאנשים לשנות את עצמם לבד או להיגמל מהתמכרויות. לכן, השינוי יגיע, אבל צריך לתת לגוף לקבל את זה לאט לאט עד שתרגישי את האיזון הפנימי ובעזרת ה' גם את השלווה.

תמשיכי להאמין בכוחות שבתוכך,

כל טוב,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

למה שרשור OFF, זה לשרשור מרכזי
09/07/2010 | 15:18
2
2
זה נפלא שאת משתפת ואשמח להמשך השיתוף אם מרגיש לך מתאים.

בהצלחה
כשיהיה משהו מיוחד
09/07/2010 | 18:13
1
1
10/07/2010 | 16:03
1
קראתי את הספר: מתנת המספרים
08/07/2010 | 23:05
2
3
ספר יפה מאד.
http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?...

ואני מנסה לברר אם מוכרת תופעה כזו של אבוד זכרון  בספרות הרפואית.
זכרון
09/07/2010 | 10:52
שלום

אני לא מכירה ספציפית את הספר שקראת, אבל אתייחס לתופעה ששאלת עליה. יש מצב שאדם מאבד זכרון באופן סלקטיבי. זאת אומרת שהחוויה שחווה הייתה כל-כך טראומטית בשבילו שהוא באופן לא מודע "מוחק" אותה מהזיכרון. אולם יש לכך מחיר ולרב הדחקה זו תעלה לו ביוקר. אם האופן רגשי או באופן פיזי. בטיפול קניסיולוגי אצל מטפל טוב ניתן להעלות את החוויה המדוברת ולאפשר לאדם להתמודד איתה ממקום של כוחות וכל להמשיך בחיים מתוך בריאות ושמחה.

כל טוב,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
תודה על השיתוף, אכן הספר נשמע מעניין
09/07/2010 | 15:37
2
בתהליכי ההדרכה אני נתקל יותר בנושא של ההכחשות וההדחקות, כפי שעדינה ציינה, שאינם קשורות לאובדן זכרון כמו שמתואר בתקציר של הספר, אלא יותר לחוויות מוקדמות שהאדם לא מסוגל להתמודד איתם ומדחיק או מכחיש אותם עד שיש לו את היכולת (אם בכלל) להעלות אותם.

עדי
מהריון ללידה
08/07/2010 | 15:27
3
4
איך דברים שאמא חוותה שהייתי עוברית יכולים להשפיע עלי היום?
חוויות קודמות
09/07/2010 | 10:46
1
פנינה שלום

אני מבינה שנתקלת בהסבר שחוויות שחווית בעבר משפיעים עליך היום. הסבר זה הוא נכון מאד ואכן כבר חוויות שחווית בתור עוברית יכולות להשפיע עליך היום בכל תחומי החיים. אוסיף עוד, שחלק מהמטען הגנטי שאת מקבלת כולל בתוכות רגשות ותגובות ולכן כאשר תינוק נולד הוא לא לוח חלק. יש לו הרגלים מסויימים שכמובן יש לו בחירה מה לעשות איתם. כל חיינו הם עבודה של התקדמות עצמית.

כל טוב, עדינה

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות

09/07/2010 | 15:32
2
השפעה על עובר
09/07/2010 | 16:00
1
פנינה שלום

תניק שמגיע לעולם כבר מגיע עם מטען גנטי של משפחתו גם מצד האמא גם מצד האבא. במהלך ההריון הוא ניזון מחבל הטבור מהחומרים החודרים לגופו משם כלומר מה שהאמא אכלה, שתתה, שמעה, הרגישה וחשבה. כל דבר שהאמא חוותה במהלך התקופה עובר דרך החומרים לגוף העובר.

קחי לדוגמא תינוק שבגיל מספר ימים/חודש כבר מפתח אסתמה של העור והשאלה הנשאלת מהיכן זה הגיע. אנו יודעים שדברים הבאים לידי ביטוי בעור קשורים לרעלים בגוף מיכן זה יכול להיות בגוף של תינוק שרק נולד. התשובות יכולות להיות שונות אבל אם נחשוב שאולי היה ילד לא רצוי "ושמע" את אחד ההורים אומר זאת הדבר כבר השפיע וכשהוא יוצא לעולם הוא שם הגנה על הגוף ואומר על תגעו בי ומפתח אשתמה של העור או כל דבר אחר.

גם בגנטיקה שלנו יכולים לעבור דברים העלולים לחסום אותנו בחיים שלנו כמו פחדים שעוברים בין דורות, מחלות גנטיות וכדומה.
גם ברגע יצירת העובר הנקרא זיגוטה לעיתים ישנו ברגע זה איזו שהיא חוסר הרמוניה או שלמות ביצירה שאח"כ נוכל לגלות שרגע זה היה חשוב מאוד בתחומי חיים של האדם שמגיע אלינו ואתן דוגמא:
קושי ביצירת מערכת יחסים עם בן/בת זוג ומימושה לעיתים נמצא חוסר הרמוניה ברגע המפגש בין ביצית לזרע שיצר מעורר מתח שאינו מאפשר לבחורה או בחור ליצור מערכת זוגית שלמה עבורו  או בכלל תוקע אותו במקום הזה.

עבודה בדורות או בזיכרון תאי/בגנטיקה יכולה להעלות נושאים מאוד מעניינים כיצד התגלגלו בגופנו מחסומים שהגיעו ממקום אחר שתוקעים אותנו היום.

יעל שר

כתובות אינטרנט מצורפות:
כאבים
08/07/2010 | 09:28
4
3
האם יש דרך להקל על כאבי מחזור ללא לקיחת תרופות?
תודה
כאבי מחזור
08/07/2010 | 09:46
2
שרית שלום
יש היום לאנשים נטיה לקחת תרופות להקל על כל כאב. קודם כל בידקי עם עצמך, האם הכאב כל-כך חזק שאת לא יכולה להתמודד איתו.  זכרי שכל תרופה היא בעצם רכיבים כימיים שאת מכניסה לגופך שבאופן כימי משתקים את הכאבים או גורמים לשינוי אחר. תרופה היא לא קסם - יש לה גם תופעות לוואי. אז ראשית כל הכבוד לך על הרצון להתגבר על הכאב ללא התערבות חיצונית. ועכשיו לשאלתך. כן, יש אפשרות להתגבר על כאבים וייתכן שתוכלי להגיע למצב שהכאבים כלל לא יפריעו לך. אם תפני לטיפול קינסיולוגי, תוכלי לגלות באמצעות בדיקת שריר ובעזרת הכוונה של המטפל - מה הסיבה שאת חש כאבים אלו מבחינה רגשית, מה זה נותן לך!

בהצלחה וכל טוב,
עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
http://litzmoach.fav.co.il/
מחזור
08/07/2010 | 10:02
1
1
היי שרית,
מחזור הוא לא סיבה לכאב, זה סימן להתחדשות.  מעניין שהרבה נשים חוות את ההתחדשות הזאת בכאב.  תחשבי רק איזה כאב היה לך אילולי הגיע המחזור, אז במקום לחגוג אותו אנחנו כואבות אותו.  לקיחת תרופה לא תעזור, אלא תכריח אותך לחזור על הכנסת רעלים באופן מחזורי וקבוע.
האם תמיד חווית את המחזור בכאב? אם לא, מתי החלה התופעה? מה קרה בחייך בסמוך אליה?
הדרך אותה אני מכירה היא טיפול רב תחומי ושחרור מתחים מנושאים שכרגע מגבילים את חייך.
מאיה
סדנא לעשיית שלום עם מחזור הווסת
20/07/2010 | 14:18
כאבי מחזור
09/07/2010 | 15:13
1
שרית שלום

ניתן להקל בכאבי מחזור ואפילו להגיע למצב שהם כבר זניחים.

כאבי מחזור ידועים בשם PMS וקשורים לשינויים פיזיולוגיים, פסיכולוגיים התנהגותיים ועוד בתקופה זו בגוף האישה.
רמת הכאבים והתופעות משתנים מאישה לאישה וישנן כאלו שמנטרלות לחלוטין ביום זה כד כדי אי יכולת לתפקד, לאכול, לשתות וכדומה וישנן כאלה שישנו כאב בדרגות שונות.

לקינסיולוגיה ישנן טכניקות שונות העוזרות בנטרול מתח מהנושא. נטרול מתח מביא אותך לסיבה שיצרה את הסימפטום ובמקרה זה הוא הכאב. בנוסף בהתייחסות לפי הרפואה הסינית נתייחס גם לתזונה שיתכן ומייצרת ליחה וכדומה המשפיעה בתקופה של שינויים הורמונליים על הגוף.
השינוי יהיה ברבדים רגשיים, התנהגותיים, תזונה וכדומה.

בעבר הדרכתי נערה בנושאי למידה שבאחד המפגשים העלתה את נושאי כאבי מחזור כשהתחלתי לטפל בנושא עלו נושאים מעוררי המתח  ביחס לכאבים נטרלנו אותם לאחר מספר קצר של מפגשים התופעה נעלמה והנערה לא התלוננה יותר על הכאבים.
השינוי הוא בחשיבה ורגש ביחס לנושא ומתוך זאת הגוף יעשה את תהליך האיזון והריפוי העצמי.

תרגישי טוב
יעל שר
חולה כל הזמן!
08/07/2010 | 08:40
3
7
היי אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון ושתוכלו לעזור לי. אז ככה, יש לי ילד בן שנתיים ומאז שהכנתי אותו לגן בגיל 3 חודשים הוא כל הזמן חולה וכמובן שמדביק אותי. אני חושבת שבשנתיים האחרונות הייתי חולה עשרות פעמים, מעולם לא הייתי חולה כ"כ הרבה פעמים. בחודש האחרון חליתי פעמיים בהפרש של שבוע וחצי. ב-2 הפעמים זה היה סטרפטוקוקוס מקבוצה A. בתור ילדה הייתי גם חולה בזה ובייתי מקבלת רפאפן כתרופה מניעתית. נמאס לי מזה שאני חולה כל הזמן ומרגישה חרא, המליצו לי לקחת כל מיני דברים לחיזוק כמו ויטמין C ואסטרוגולוס. האם זה באמת מומלץ? מה עוד ידוע כמחזק? אהה ועוד דבר, הסטרפטוקוקס הזה גם אחרי שהוא עובר ואני מרגישה טוב אני עדיין לא מצליחה להפטר ממנו כי הוא חוזר לי בצורה של פריחה על כל הגוף (קצת כמו פסוריאזיס, נדמה לי שקוראים לזה פסוריאזיס גוטטה). הקיצקצ, אודה ואשמח לכל רעיון אני כבר די מיואשת. תודה.
להתגבר על המחלה
08/07/2010 | 09:40
3
שלום,
המצב שאת מתארת הוא באמת מצב מאד לא נעים. בעצם מאז שבנך נכנס לגן את והוא מרגישים מוגבלים מבחינה פיזית, דבר שבוודאי משפיע על כל מהלך החיים שלך. כשאת פונה לטיפול קינסיולוגי אצל מטפל טוב, הוא יקבל ממך רקע למצב הפיזי שאת מתארת וכך הוא יוכל למקד אותך בשינוי שכדאי לך לעשות כדי לשנות את המצב. מצב של חולי נובע מחולשה של הגוף. יש להניח שהמעבר לגן גרם לך איזו שהיא חולשה רגשית (יתכן לגבי היחס ביניך לבן בנך) או כל נושא אחר. החולשה הרגשית איפשרה לגורמי המחלה לפגוע בכם. לכן כיום מומלצים מספר דברים:
1) עליך לשמור על תזונה טובה (כמה שפחות סוכר , מוצרי קמח לבן וכו')
2) גישה חיובית וחזקה לחיים - ללא יאוש
3) פניה לטיפול קינסיולוגי כדי לאפשר לך לנצל את הכוחות שלך ולהגיע לבריאות איתנה במהרה, בעזרת ה'.

הצלחה רבה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
הדבקות חוזרת ונישנת
09/07/2010 | 15:15
1
1
MRRKDOR שלום

את מתארת מצב שהוא תקופה ארוכה של הדבקות ונראה שקיבלת הרבה אנטיביוטיקה בתקופה זו בגלל החיידק וכמו שידוע לכולנן כמו שהיא תוקפת את החייקדים כך היא גם מחלישה את הגוף ולאורך זמן לקיחת אנטיביוטיקה היא מצב לא טב לגוף ויש לחזק אותו בדרכים שונות.

הדבקות במחלות באופן שחוזר על עצמו עלול להעיד על מערכת חיסונית חלשה או שנקודת התורפה שלך היא הגרון גם מתוך כך שאת מציינת שכילדה חלית במקום זה הרבה.

חשוב מאוד להגן על הגוף בדרכים שונות בינהם היבטים רגשיים והתנהגותיים. הגרון הוא המקום של הביטוי בדקי עד כמה את מבטאת את עצמך בכל מקום ובכל הנסיבות באופן כזה שמשרת אותך ואינו משאיר משקעים.

כדי לשפר את התגוננות הגוף מהדבקות כדאי שגם את וגם הבן שלך שהוא חולה כל הזמן תעברו תהליך של שינוי בתזונה כדי לנקות את הרעלים מהגוף ומנגד לחזק את מערכות הגוף והגברה של ההתנגדות של הגוף לתוקפים כמו חיידקים. את המזון הרצוי כדאי לבדוק עם מטפל שיכול להתאים במדוייק איזה שינוי צריך לעשות ולכמה זמן. לעיתים יש צורך לשלב גם צמחי מרפא כדי לנקות את הרעלים (מהאנטיביוטיקה וכדומה).

תוספי תזונה/ויטמינים ומינרלים יכולים לעזור אולם יש לקחת אותם בשיקול דעת ובהתאמה מדוייקת לגוף.
מעבר לכך ישנו השינוי של כל תפיסת ההסתכלות מזויות שונות ביחס לרגשות, מחשבות, התנהגות העלולים להשפיע על המצב הפיזי שלנו.

ישנן שיטות רבות היכולות לעזור לך לעשות את השינוי. היתרון של הקינסיולוגיה הוא ביכולת להתאים במדוייק את הדרכים לעשות את השינוי ולהתאים את המזון, תוספי התזונה, ויטמינים וכדומה כדי לעזור לגוף להתגבר על המצב בו הוא נמצא ולהביא את המערכת החיסונית למצב טוב יותר.  

הרבה בריאות
יעל שר
תודה על התשובות!
09/07/2010 | 22:19
2
שאלה לגבי קינסיולוג מוח אחד
08/07/2010 | 00:40
3
16
האם קינסיולוג מוח אחד יכול לעזור במקרה של תקיעות, חרדות, פחד ודיכאון?
אני צריכה שמישהו יפלס לי את הדרך החוצה מהמנהרה החשוכה. אני מחפשת את האור בקצה המנהרה.

חרדות ודיכאון
08/07/2010 | 09:32
1
4
שלום,
את בהחלט פנית לכיוון הנכון. קחי לך את זה כעידוד  - אפילו שאת מרגישה במצב כל-כך קשה את כן מנסה לעזור לעצמך ויש לך את הכוחות להתמודד ולמצוא פתרון. טיפול קינסיולוגי לוקח את האדם למסע פנימי שבו הוא מגלה מאיפה נובעת החסימה האישית שלו וכמובן נותנת לו את הכוחות לצאת ולצמוח.

בהצלחה רבה,

עדינה מסטבאום
מטפלת קינסיולוגית מוסמכת
שדרות
052-7905906, madina7@neti.net.il
http://litzmoach.fav.co.il/
שלום milivnili
09/07/2010 | 15:41
2
חרדות ודכאון הם סימפטומים לחוסר היכולת או הרצון של האדם להתמודד עם דברים בחייו.
החרדה היא תמיד מדברים שעדיין לא קרו (עתיד)
הדכאון הוא חוסר (או מחשבה שיש חוסר) בכלים להתמודדות המצב.

עשית צעד אחד גדול קדימה בכך שאת כבר יודעת שיש אור בקצה המנהרה (רבים מאלה הנמצאים בדכאון קליני אינם מסוגלים להגיע תובנה כזו).

אם את מוכנה להתמסר לשינוי, הנחיה/טיפול יכולים להיות מצויינים בשבילך לשחרור והמשיך לצעוד קדימה, מצויידת בכלים שאת זקוקה להם כדי להשיג את המטרות שאת כל-כך רוצה.

בהצלחה
חרדות , פחד ודיכאון
09/07/2010 | 15:33
7
milivnili  שלום

חרדות, פחדים ודיכאון יכולים להיות קשורים אחד בשני ולעיתים נפרדים.
כשיש ישנן חרדות ופחדים מן הסתם תהיה גם תקיעות שמשמעותה חוסר תנועה שיכול להתבטא בפיזי בגוף וגם בעשייה והתקדמות בחיים בתחומי החיים השונים. כשאני מפחדת אני לא מבצעת פעולה הקשורה לנושא. כשאני בדיכאון השרירים שלי לא מסוגלים להיות במצב שאני מחזיקה את הגוף וכן הלאה.

אם תשבי בשקט עם עצמך ותנסי להקשיב לגוף שלך תוכלי להרגיש את תגובתו לנושאים שהעלת כומ, חרדה, פחד, תקיעות ודיכאון.

קינסיולוגיה היא עיצוב ולמידה מחדש של החשיבה. בתהליך אנו מלמדים את המודרך (מטופל) להסתכל מזוויות ראייה שונות, לשנות אמונות ודפוסים תוך כדי העלאת הנושאים למודעות כדי להזרים את התנועה בגוף.

קינסיולוגיה מטפלת גם בנושאים שציינת ישנם תהליכים המיועדים לחרדות ויחד עם זאת כל תהליך יהיה מותאם בופן אישי. ניתן להגיע לתוצאות טובות מאוד בתחום הזה.

זהו שינוי עמוק של דפוסי חשיבה והתנהגות.
מה שחשוב הוא למצוא מטפל שנוח לך איתו כדי להתחיל לצאת אל האור ולהפיץ את האור שבתוכך ממך החוצה.

בהצלחה והרבה אור
יעל שר
עיפות
07/07/2010 | 22:39
2
אני כל הזמן מרגיש עייף ואין לי כח לשום דבר - מה לעשות
קינסיולוגיה אישית
07/07/2010 | 22:45
1
גדי שלום

התיאור שלך הוא מאד כללי, עדיף שתפרט במה העייפות מתבטאת. לפי מה שאני מבינה, העייפות פוגעת במצב הרוח שלך וייתכן גם בתפקוד. דבר ראשון  עליך לבחון את סדר היום שלך. האם אתה יכול לתת לעצמך יותר מנוחה, להפחית עומס שנמצא בחייך. אם ניסית זאת ועדיין אתה מרגיש עיפות לכאורה לא סיבה טכנית, יש עוד מספר דברים שעליך לבחון: האם השתנה משהו בזמן האחרןו: תזונה / קשר עם אנשים / טראומה וכו'. אם תפנה לטיפול של קינסיולוגיה - מח אחד אצל מטפל טוב, תוכל לעבור תהליך עמוק שבו באמצעות בדיקת שריר תוכל לגלות על עצמך מה המקור לעייפות וכמובן זה הפתח לשינוי.
בהצלחה,

עדינה מסטבאום
מטפלת בקינסhולוגיה - מח אחד'
שדרות
עייפות
09/07/2010 | 15:46
גדי שלום

עייפות יכולה לנבוע מסיבות רבות.
הבעייה יכולה להיות פיזית - והכוונה שישנה בעיה בגוף ועדיף שתפנה לרופא כדי לעשות בדיקות כגון: דם שתכלול את כל התפקודים ובדיקות נוספות כדי לשלול בעיה רפואית. לדוגמא כשישנה אנמיה היא יכולה להתבטא גם בעייפות, וכן גם בעיה בבלוטת התריס עלולה להשפיע על מצב האנרגיה או מחלת היאפים, פיברומיאגליה ועוד.

ישנו מצב רגשי או מנטאלי שיכול להשפיע על הגוף ולהביא אותו לכדי עייפות תמידית.

ראשית ממליצה להביט לתוך החיים שלך ולראות מה אתה חווה בתקופה הזו בה אתה מרגיש עייפות תמידית ומתוך זאת לפעול.

קינסיולוגיה אינה עוסקת בתחום הרפואי אלא אם כן תפנה לרופא העוסק בקינסיולוגיה וישנם כאלה הנקראים קינסיולוגים רפואיים.
מרביתנו עוסקים בשחרור מעוררי מתח והכוונה שגם אם ישנה בעיה בריאותית או שהיא רגשית אנו נשחרר את מעורר המתח שיצר את הבעיה בגוף או בכלל כדי שהגוף יתחיל לעשות את תהליך האיזון שמתוכו מגיע הריפוי.
לקינסיולוג ישנם כלים להעלות את רמת האנרגיה בגוף באמצעות טכניקת "מגע בריאות" מתוך עקרונות הרפואה הסינית וכן בטכניקות נוספות הכוללות גם שינוי חשיבה וכדומה כדי להביא את הגוף לידי איזון.

בהצלחה ובריאות שלמה
יעל שר

מנוזלת תמידית
06/07/2010 | 15:03
13
מה ניתן לעשות כדי להפסיק נזלת שמלווה אותי כבר הרבה מאוד זמן?
לגלות מה הביא אותה
06/07/2010 | 15:22
ומה הוא הרווח שלך ממנה.
מאיה
כמו כל בעיה פיזית במוח אחד
06/07/2010 | 16:05
9
ההתיחסות תהיה להתנהלות הרגשית שגורמת לגוף לייצר נזלת. כאשר תביני איזה דברים בחייך תומכים ביצירת הנזלת תוכלי לשנותם ולנופף לשלום לנזלת
תודה ועוד שאלה
06/07/2010 | 17:21
8
1
אפשר דוגמא להתנהלות רגשית שיכולה לגרום לנזלת?
תודה על ההתיחסות שלך.
כן בבקשה
07/07/2010 | 08:11
7
1
רק אסייג ואומר שלעיתים נזלת יכולה להתברר כאלרגיה ואז השריר יביא אותך למוד הגנטי ושם תעשי תהליך עבוד ה לשחרורו נאלרגיה שהו אגם רגשי. אבל דוגמא להתנהלות רגשית יכול הלהיות כזו ורק לצורך הדוגמה אמקם אותך על הברומוטר רגשי התנהגותי ונגלה שאת מתמודדת עם פחד לאבד אל מול בטחון עצמי. נחפש ונוודא עם השריר היכן יש בחייך התנהלות שקשורה לפחד לאבד ונעשה שם תהליך לעבור לבטחון עצמי וגם תקבלי כלים שבכל פעם שאת חווה במקוםפ זה פחד לאבד את תוכלי לעבור למקום של בטחון עצמי. ואז גם לנזלת לא תהיה סיבה להיות נוכחת בחייך. והכל רק לצורך הדגמה
לא הבנתי
07/07/2010 | 10:42
5
כל פעם כשמדובר באלרגיה השריר יפנה אותנו למוד הגנטי?
מה ההבדל אם הנזלת היא אלרגית או לא במה זה משנה את הטיפול?
מאיה
כל פעם שמדובר באלרגיה
07/07/2010 | 15:03
4
1
אני אתחיל מתהליך מובנה ומיוחד לאלרגיות ורגישויות שנמצא במוד הגנטי ומשם כמעט תמיד זה יתפתח לרגש. גם אם לא נתחיל מתהליך לאלרגיות במידה וזו אלרגיה השריר יכוון אותנו לשם וגם אם הנושא הוא לא אלרגיות ויש אלרגיה הגוף יכוון אותנו לשם. אבל במוח אחד בכדי לקצר תהליכים מניסיון של עשרות שנים יש הרבה תהליכים מובנים לנושאים שונים ואז מגיעים ישירו ת. אבל את הכל בודקים בשריר ולפעמים הוא לא מוכן להכנס לתהליך ישירות ואז מקלפים שכבות נוספות לפני ועושים תהליך כללי.
לכל נושא יש את התהליך המובנה
07/07/2010 | 17:19
3
1
שלו, אז מה בעצם בודקים בעזרת השריר?  מה שאתה אומר זה ש-2 אנשים שיגיעו אליך עם אותו הסימפטום יקבלו את אותו התהליך המובנה.  איפה כאן ההתייחסות האינדווידואלית?  וקיצורי תהליכים לא פעם  עושים את התהליך לארוך יותר...
מאיה
מאוד יהיה קשה לי להסביר לך
07/07/2010 | 18:07
1
אני מבין שאת מנסה להעמיק ולהבין ולמרות שהייתי רוצה להסביר לך בכדי שתביני את חייבת או ללמוד או לעברו תהליך במוח אחד.
עדיין בכל תהליך מובנה יש עשרות אופציות שהשריר יקח אותך והקיצור מקצר באמת הרבה יותר כי אם לא אז יקח לי 2-3 פגישות, ובכל זאת אני יועץ במוח אחד ומחוייב לעבוד לפי הקווים של השיטה שלפי דעתי המקצועית ויושרי האישי שיטה זו הטובה ביותר שאני מכיר ואני מכיר מספיק אחרות
אם עדיין לא הבנת אשמח להפגש איתך כדי להדגים לך.
לא ידעתי
07/07/2010 | 21:10
שבמוח אחד עובדים לפי תהליכים מובנים.  עכשיו הרבה דברים מתבהרים לי...
השיטה הטובה ביותר?
לפני שנים פגשתי מטפל בשיאצו ויחד איתו עברתי תהליכים מאוד משמעותיים בחיי.  מאוחר יותר פגשתי מטפלים אחרים בשיאצו שבעזרתם לא הגעתי עוד לאותו הדיוק.  לדעתי זו לא השיטה שהיא טובה או טובה יותר.  זה החיבור בין המטפל המטופל והמפגש בין השניים.
מאיה
תהליך מובנה.
09/07/2010 | 17:38
1
אורח שלום

בקינסיולוגיה אין תהליכים מובנים. מלבד בנושא של התנהגות כפייתית.

ישנו תהליך נטרול אלרגיה שתחילתו היא מובנית אבל המשכו אינדיבידואלי לחלוטין לכל אחד.
אין מפגש עם אדם אחד דומה לאדם אחר גם אם התלונה היא אותה תלונה.
היבטים רגשיים/מנטאלים מובילים אותנו למקומות שונים משום שכל אחד חווה את אותו האירוע באופן שונה ומייחס לו רגשות שונים.

יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה על ההסבר
07/07/2010 | 16:22
עכשיו אני מבינה יותר את הכוונה שלך.
נזלת תמידית
07/07/2010 | 11:34
1
1

סביר להניח כי מדובר באלרגיה לחומרים/מזונות שבסביבתך או את צורכת.  כדאי שתשימי לב כיצד את מרגישה במצבים שונים או בסביבת חומרים איזה תחושות עוברות בך. לצורך דיוק כדאי לבדוק באמצעות מבחן שריר האם זו אלרגיה כמובן אם זה מציק לך ומפריע להתנהלות שלך ביום יום .

בתהליך של טיפול שישנם מספר רבדים ואחד מהם הוא הרובד הרגשי, רובד רגשי יחבר אותנו לנושאים שיעלו במהלך הטיפול הקשורים לנזלת תמידית שיכולים להיות בהווה ובעבר שלך ומעבר לזאת. אנחנו יודעים שמתח משפיע על הגוף לעיתים עד כדי זאת שהגוף מגיב בסמפטום פיזי.

מאחלת לך בריאות
יעל שר
קינסיולוגיה התפתחותית
ומטפלת בשיטת IPEC
כתובות אינטרנט מצורפות:
נזלת על רקע אלרגיה
09/07/2010 | 15:47
נזלת היא בדרך כלל המקבילה הפיסית לדמעות/בכי עצור.

בדקי היכן בחייך יש המנעות מבכי ו/או שמירה עצמית מיותרת (אלרגיה-כשהגוף מפרש חומר מסויים כאיום)

בהחלט יש תהליכים נהדרים גם ב-NLP וגם ב-EFT לטיפול ושחרור.
רייקי
05/07/2010 | 19:36
9
שלום, לפני כמה שנים הייתה לי ידידה שעסקה ברייקי והציעה לנסות לשחרר לי חסימות. בשניה שהיא התחילה לשים ידיים מעלי, אפילו לא נגעה בי, התחיל לי  כאב נורא חזק ביד שמאל. היא הפסיקה מיד ואמרה שאני כנראה חסומה מדי והיא לא רוצה להתעסק עם זה.
האם יש קשר בין רייקי למח אחד? מה זה אומר "חסומה מדי"? אפשר לפתור כזה דבר?
תודה לעונים.
רייקי אני לא מכיר
06/07/2010 | 00:06
אז אני לא יודע מה הקשר בינו למוח אחד שאני מכיר. כל חסימה אפשר לפתוח ולהפוך לזרימה ולכן אין דבר כזה חסומה מידי.
במוח אחד יש עומס יתר, יש חסימות אנרגטיות שאנו עוזרים למטופל לשחררם בדרכים שונות. אני יכול לחשוב על הקבלה למונח חסומה מידי אולי שהשריר לא נותן לי לעבוד עם אדם מסויים מכל מיני סיבות שהקשר ביננו לא טוב ולא יועיל לטיפול ואז אני מפנה אותו למטפל אחר. בהצלחה
רייקי ומוח אחד
07/07/2010 | 18:31
7
1
רייקי - זו טכניקה של ריפויי בנרגיה גבוהה, אנרגית קוסמוס,
אני קוראת לה אנרגיית אהבה.
ברייקי מטפלים או בהנחת ידיים עדינה, או בהנחת ידיים רחוק
מהגוף או שולחים אנרגיה מרחוק.
אנרגיה של רייקי עוזרת להפיג מתח, להרגיע, ועוזרת ולגוף לשפר
את היכולת הטבעית לרפא את עצמו.
אנרגיה שעוזרת לריפויי ולהפגת כאבים.
אנרגיה שמשפיעה בכל המישורים: פיזי - גוף, נפש, רוח.
אני אוהבת את אנרגיית הרייקי - אנרגית חיים ואהבה.
רייקי זו  דרך חיים, דרך של חמשת עקרונות הרייקי

אני חושבת שהקשר שאותה ידידה מצאה בין רייקי למוח אחד,
הוא השימוש בזיהויי חסימות. גם ברייקי אפשר לבדוק חסימות
אנרגטיות, לבדוק חסימות בצ'אקרות, לבדוק ולסרוק אנרגטית את הגוף,
כך גם במוח אחד -
אפשר לבדוק חסימה בצ'קרות בעזרת אנרגיה רוחבית או סריקת גוף.

בכל דרך שלא נבחר, כאשר מזהים את המקום בו יש שינויי
בשריר / או בתחושה האנרגטית - זה המקום שכדאי להתייחס אליו,
ולטפל בו.

הגוף זוכר חבלות ואירועים מהעבר,
ולכן שחרור המתח מהאיבר יכול להקל ולשחרר את הכאב הפיזי.

07/07/2010 | 21:21
1
2
רייקי וכאבים, טיפול וכאבים
09/07/2010 | 15:52
חבל שחברתך כנראה לא היתה מיומנת מספיק ברייקי ולא ידעה כי פעמים רבות שחרור חסימה מלווה בכאב פיסי או הרגשה רעה. הגוף רגיל למצב מסויים וקשה לו לקבל מצב אחר - גם אם הוא טוב יותר.

שחרור אנרגיה תקועה זה כמו ללחוץ על פצע. אמנם יכול לכאוב לזמן קצר אבל אח"ח ההרגשה היא מצויינת.
וכבר כתבה פה מישהי למעלה שפעמים רבות יש צעד אחד קדימה בטיפול ושני צעדים אחרוה.
זה מה שנקרא "ירידה לצורך עליה"

אם המצב סטטי - אין אפשרות לשינוי.

מכיוון שכבר הצלחת לחוות שינוי בעבר - אין לי ספק שתוכלי לחזור על ההצלחה שוב והפעם בלי להתיאש
רייקי
09/07/2010 | 16:07
4
דגנית

הגיוני שיהיו לעיתים כאבים כשעושים רייקי הגוב מגיב לאנרגיה שאנו מעבירים.
ברייקי האדםהופך להיות צינור שדרכו האנרגיה הקוסמית עוברת ומופנת למטופל.
כשמעבירים את הידיים על הגוף או מניחים הגוף מגוף ולעיתים גם בכאב. צריך להמשיך ולפוגג את הכאב באותה נקודה עד שהיא נעלמת או יורדת ברמת הכאב למצב נסבל.
מסכימה עם LAYDY שיתכן וחברתך לא הייתה מספיק מיוחמנת ואולי נבהלה מהסיטואציה.

רייקי היא כמו כל שיטה או טכניקה שעובדת עם תדרים בעניי זהו הקשר בין רוב השיטות.

יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
כאבים יכולים להיות, התייחסתי בעיקר לקשר
09/07/2010 | 17:11
3
הפיזי - צ'קרות- בין מוח אחד לרייקי

התכוונתי שיש שימוש באנרגיה של הצ'אקרות בשתי
09/07/2010 | 17:15
2
השיטות, גם ברייקי וגם במוח אחד.

מוח אחד/קינסיולוגיה ורייקי
09/07/2010 | 17:32
1
1
דגנית

בחלק  מהשיטות משתמשים באנרגיית הצ'אקרות ככלי לאיזון.

קינסיולוגיה או כפי שאת אומרת מוח אחד ורייקי משתמשים בטכניקה לאיזון צ'אקרות. ברייקי מתייחסים גם לצאקרות הקטנות ולא רק ל 7 המרכזיות שרובנו מכירים.

ישנן שיטות נוספות שמשתמשות באיזון צ'אקרות כמו אייפק ועוד רבות. כך שתוכלי למצוא זאת ושמוע מהרפא מטפלים את המושג צ'אקרות שנכנס בתהליך האיזון.
למשל ישנם שמנים ארומאתיים שאיתם מטפלים בצ'אקות וכדומה.

יעל שר
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני יודעת
09/07/2010 | 18:06
אין חדש תחת השמש,
בסופו של דבר כל אחד מתחבר למי ולמה שמתאים לו

קלאוסטרופוביה
06/07/2010 | 15:00
3
3
האם מוח אחד יכול לעזור בנושא זה?
אם כן איך ?
מניסיון כן
06/07/2010 | 16:01
3
שחרור הארוע שגרם לקלסטרופןביה בין אם ארוע מציאותי שבאמת קרה ובין אם הוא קשור לחרדות, לפעמים השריר יביא אותך לשחרר חרדות והקלסטרופוביה תחלש. מניסיון יש במוח אחד תהליך הולם שמחליש המון את הקלסטרופוביה ומביאה לסיום וראיה שהמטופל יוכל להכנס למקומות סגורים עם 0 אחוזי מתח רגשי שלילי.
קלאוסטרופוביה וקינסיולוגיה
07/07/2010 | 11:42
1
4
יעל שלום

קלאוסטרופוביה נכנסת בתוך ההגדרה של התנהגויות כפייתיות.
לקינסיולוגיה ישנם כלים היכולים לעזור בנושא זה.

הדרך שונה מאדם לאדם משום שכל אחד מאיתנו חווה דברים בדרך שונה ודרך הנטרול תהיה שונה.
ישנו התהליך הראשוני ברגע שמאתרים שזו פוביה מבחינת הגוף ולאחר מכן כל תהליך לא ישמה למשהו שהיה קודם אצל מישהו אחר.

מניסיוני בטיפול בפוביות כבר ראיתי תהליכים שונים ונושאים שונים שעולים בטיפול בזמן הנטרול כך שלתת תשובה מדוייקת איך קשה לומר.
ההובלה של התהליך תהיה דרך מבחן שריר שהוא הכלי שקינסיולוגים מתשתמשים כדי לתשאל את הגוף.

בהצלחה
יעל שר
קינסיולוגיה התפתחותית
מטפלת בשיטת IPEC
כתובות אינטרנט מצורפות:
תהליך שחרור מהיר מפוביה יכול לעזור
09/07/2010 | 15:56
אז למה לסבול?

חפשי מטפל/ת היכולים לעזור לך בדרך המתאימה לך.
השיטה פחות חשובה.
העיקר הרצון שלך לשנות את המצב ולשתף פעולה עם המטפל ועצמך!

בהצלחה
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
16:01 | 07.08.15 ע ד י בכר
20:08 | 15.12.14 אורחים בפורום
11:22 | 01.12.14 havaberman1
00:27 | 28.11.14 cici3cici3
09:07 | 25.11.14 שנבל 25
12:49 | 18.11.14 lironii60
09:25 | 16.11.14 אורחים בפורום
12:23 | 13.11.14 freearth100
11:13 | 12.11.14 ע ד י בכר
21:46 | 01.11.12 אורחים בפורום
מקרא סימנים