לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום שיער- עיצוב וטיפוח

שמי עומר שמעוני מעצב  שיער ובעלים של מספרת omer shimoni hair & more בת"א. הפורום מיועד לקהל הרחב.

שימו לב לחוקי הפורום:

* שמרו על תרבות דיון - אסור לקלל בעלי מקצוע או אנשים אחרים ו/או להשמיץ אותם וכו'.

אבל אתן יכולות בהחלט לספר את סיפורכן כאן.

* כשאתן מעלות הודעה מצאו כותרת ברורה לנושא ההודעה, לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב, אנא השדלו להכניס פרטים רבים אודות השאלה ככל הניתן וזה כולל גם תמונות להמחשה,בנושא, .

*אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים וקידומים סמויים של בעלי מקצוע ומוצרים יימחקו ללא הודעה מוקדמת!

*אסור להכניס קישורים בתוך ההודעה.

*שיהיה  לכולנו כיף

עומר שמעוני

מערכת צ'אט חדשה ב|תפוז| אנשים
28/01/13 16:31
3צפיות
אנחנו שמחים להשיק את טוטאל צ'אט, מערכת הצ'אט החדשה של תפוז.

מהיום תוכלו ליהנות בין היתר מהדברים הבאים:
|V| התחברות מכל דפדפן וכל מערכת הפעלה
|V| שיחות וידאו
|V| העברת קבצי תמונות
|V| כתיבה בצבעים

|קדימה| אתם מוזמנים לבלוג הבית להתעדכן בכל החידושים והשיפורים ולקרוא את השאלות הנפוצות
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|קדימה| סיימתם להתעדכן? הגיע הזמן להתחבר ולהתחיל לצ`וטט
http://totalchat.tapuz.co.il/

גיבורי העל מגיעים ל|תפוז|
27/01/13 18:16
4צפיות
|רוק| למה להסתפק בגיבור על אחד כשאפשר לעקוב אחרי נבחרת שלמה?
פורום לוקי והנוקמים הוא הבית החדש לכל המעריצים של לוקי וסרטי "הנוקמים", "ת'ור", "קפטן אמריקה", "איירון מן" ו"הענק הירוק". סרטים שגרפו מילארדי דולרים ומעריצים בכל רחבי העולם|!|
אתם מוזמנים לפורום:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
אוי ויי...אני מיואשת מהשיער שלי לגמרי
27/01/13 16:05
243צפיות
מאז ומתמיד אני עם שיער מתולתל, בשנים האחרונות הסתדרתי איתו פחות או יותר אבל מאז הלידה (לפני שנתיים), המצב הולך ומדרדר.
הוא יבש נורא, שביר, שום קרם לא עוזר לו להראות טוב. אפילו אחרי אמבטיה אני לא מרוצה...ממש ברוך.

שמעתי שיש אפשרות לעשות שיקום קרטין ללא המחליק (אני ממש לא מעוניינת בשיער חלק, אפילו לא קרוב לכך). האם יש באמת הבטחה שאחרי השיקום התלתלים שלי ישמרו רק יהיו יותר רכים?
אני חוששת מאד ללכת אחרי הבטחות של ספרים שאיני מכירה ולגלות שהשיער שלי השתנה מאד אחרי הטיפול.

מה עושים?
אשמח להמלצות...

תודה
מישהו? משהו?
28/01/13 19:36
64צפיות
21 אנשים קראו את הפוסט ואף אחד לא ענה?
אני אקח את התלתלים היבשים שלי למקום אחר
שלום לתלתלית!
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
29/01/13 13:04
122צפיות
תראי אני לא מכיר בשיקום הזה מאחר וזה חומרים של החלקה ברזילאית,ומסוכנים בכל מצב.
הייתי מציע לך לרכך אותו ע"י מסיכות שיער טובות שמפו טוב,תספורת מרעננת.
אפילו טיפולי אמפולה ושמנים יעשו לך טוב.
תקפצי לביקור או שתעלי תמונות של הישער בכדי שארה ואוכל לסייע.
רוני
"שיקום קרטין" = החלקה ברזילאית
30/01/13 13:58
106צפיות
מסרטנת ואסורה עפ"י משרד הבריאות. ציפוי חיצוני לשיער שיורד עם החפיפות, אין כאן באמת שיקום.

האם את משתמשת במסכות טובות לשיער? למשל של קרסטס..הם מעולים לשיער כמו שלך!!
המלצה נחמדה
03/02/13 10:36
67צפיות
קודם כל מסיכה איכותית תרכך לך את השיער(בהתחייבות!).
דבר נוסף אם את הולכת לישון עם שיער רטוב הייתי ממליץ לך לקנות סיכות ראש ולגלגל את השיער בקבוצות גדולות לספרה 0 בלילה לפני שאת הולכת לישון.(בקיצור כמו לשים רולים בשיער, פשוט בלי הרולים).
כשתקומי בבוקר השיער יראה כאילו עשית פן מתולתל :)
בהצלחה.!
נ.ב אם את מאזור המרכז ומעוניינת בחוו"ד מוזמנת בשמחה.
קורס תסרוקות ערב?
27/01/13 15:39
26צפיות
אני מעוניינת לשעות תסקורות ערב ופן איפה מומלץ?כמה עולה?
והאם מישהו למד במכללת היי קוסמטיקס שיכול להמליץ?
גוונים אפורים
27/01/13 14:00
65צפיות
שלום לכולם,
רציתי לשאול כיצד עושים גוונים אפורים (לא צהובים) למישהי שיש לה שיער בין חום בהיר לבלונד כהה.
האם אפשר להגיע רק אם הבהרה או שצריך לצבוע אותם אח"כ?

תודה מראש
יפעת
צריך הבהרה (שתגמור את השיער) ואז בלונד אפור
29/01/13 13:05
102צפיות
ביותר,או קרייזי קולור אפור.

המלצה שלי:חברי תוספת שיער אפורה וזהו.
צביעת שיער
26/01/13 01:14
56צפיות
שלום,

רציתי בבקשה לברר: צבעתי את השיער שלי בבית לבד בצבע שיער מקצועי של
קאדוס שקניתי בחנות שמשווקת למספרות.
צבעתי בחום שוקולד בגוון חמש.
אני רוצה לצבוע בעבור חודש וחצי רק שורשים, ובינתיים השיער שצבעתי התבהר
לחום יותר בהיר מהיום הראשון של הצביעה.
האם כדי שהשורשים יצאו שבצבע שתואם לכל השיער אני צריכה לצבוע בחום שוקולד בגון 6, חום שוקולד גוון 5 או חום שוקולד גוון 4?
השיער הטיבעי שלי הוא בצבע חום מאוד כהה.

תודה מראש
ככל שהמספר גבוה הצבע בהיר יותר
29/01/13 13:06
38צפיות
אז אולי 6 יתאים אולי 7 וכו'...
החלקה יפנית או ברזילאית??
25/01/13 20:51
67צפיות
שלום אני בת 24 וממש חיה על פנים! השיער שלי חלק-גלי כזה  (נוטה לחלק) אבל די נפוח ומקורזל קצת אבל בגדול הוא די בריא. אני עושה פנים לפחות פעמיים בשבוע ונמאס לי מזה! ולכן אני שוקלת לעשות החלקה.

מה עדיף ברזילאית או יפנית?

שמעתי שברזילאית מסרטנת ובנוסף אסור להיכנס לים/בריכה אח"כ, האם זה נכון גם לגבי היפנית?

בנוסף יש לי נשירה והשיער שלי די דליל ודק...החשש הכי גדול שלי שאם אעשה החלקה זה יחמיר לי את הנשירה וידלל לי יותר את זהשיער ולכן אני מאוד מתלבטת...

אשמח לתגובות!

תודה מראש!
ממליצה לך לקרוא במאמרי הפורום
27/01/13 09:50
64צפיות
תחת כלים ומידע (בצד ימין למעלה) על שתי ההחלקות הללו, תקבלי המון ידע וזה יקל עלייך...
יפנית, אני עשיתי ומאוד מרוצה
29/01/13 00:30
51צפיות
חשוב מאוד לחפש מישהו טוב!! תעשי מחקר רציני לפניי, אם לא את עלולה לסבול...
יש לי חברה שעשתה סתם אצל מי שהיה הכי קרוב, הקרקפת שלה כאבה מאוד תקופה אחריי, והשיער לא היה חלק, אלא over processed ומקורזל
עונה, למיטב ידיעתי בלבד-
31/01/13 11:50
37צפיות
ההבדל בין שתי ההחלקות:
ברזילאית מצפה את השערה ומחליקה אותה בעוד שיפנית משנה את הפיגמנט של השערה.
ברזילאית תשאר על השער שלך כ 6 חודשים בעוד שיפנית תשאר כל החיים (לא כולל שורשים כמובן)

אני יכולה לומר לך, ששבועים לאחר שעשיתי החלקה יפנית, טסתי לתאילנד (ים בריכות, שמש ומה לא) והשער נראה כמו ביומו הראשן לאחר ההחלקה. כמובן שהקפדתי עם מסכות ושמפואים טובים!

לגבי שער דק ודליל- הייתי מתייעצת עם הספר. כי יפנית (לפחות אצלי) משירה הרבה שער.

אבל בכל אופן, ממליצה רק על יפנית.
בואי לעשות יפנית וזהו!
01/02/13 09:50
47צפיות
סתם,קודם כל איבחון,רמת הציפייה,ואז החלטה-שלי לא שלך.
תלתלים עם נפח
25/01/13 12:03
53צפיות
שלום יש לי שיער מתולתל אני מסדרת אותו עם מוס של חברת שקירצוף ומיבשת את השיער עם דפיוזר אבל אני מרגישה שהשיער שלי חסר נפח אשמח  לקבל המלצה על מוס שגם בונה תלתלים וגם יוצר נפח בשיער
בקשת עזרה
24/01/13 10:31
66צפיות
היי, אתמול קניתי מחליק של פיליפס דגם hp8309  זו פעם ראשונה שאני אשתמש במחליק שיער ורציתי לדעת מה לעשות ע"מ שלא אהרוס את השיער?

האם מחליק קרמי עדיף על פני טיטניום? לא מבינה בכך...

קניתי זאת בסופרפארם בעלות של 220 ש"ח וכעת ראיתי באינט' בעלות של 260 ש"ח כולל אחריות. בסופרפארם לא הציעו לי אחריות מה דעתכן/ם?

תודה רבה
לדעתי תשתמשי במחליק
26/01/13 00:40
41צפיות
לרוב מחליקים לא מתקלקלים תוך שנה.

טיטניום יעשה את העבודה מהר יותר אבל גם ישרוף לך את השיער מהר יותר. לא כ"כ מומלץ לשימוש קבוע.
תתחילי בחום נמוך ותנסי להשתמש ב-180 מעלות ולא מייד ב-210.
וטיפ מעולה שקיבלתי מספרית לפני הרבה שנים, להפסיק להחליק ברגע שהשיער חלק ולא פעם אחת יותר. לא לגהץ עד מוות.
להעביר מחליק על שיער נקי בלבד, בשום פנים ואופן לא למרוח שמנים או סרומים עד שאת מסיימת עם החום לחלוטין.
אפשר להשתמש בחומר Heat Protectant.
ברגע שיש על השיער תכשיר, לא להתקרב לא עם פן ולא עם מחליק.
אחרי שאת מסיימת, לא לחזור על הגיהוץ או פאן למחרת כי יש כבר שומן טבעי מהקרקפת על השיער וגם זה עלול לשרוף את השיער.
מחליק של פיליפס
24/01/13 09:35
209צפיות
היי, אתמול קניתי מחליק של פיליפס דגם hp8309  זו פעם ראשונה שאני אשתמש במחליק שיער ורציתי לדעת מה לעשות ע"מ שלא אהרוס את השיער?

האם מחליק קרמי עדיף על פני טיטניום? לא מבינה בכך...

קניתי זאת בסופרפארם בעלות של 220 ש"ח וכעת ראיתי באינט' בעלות של 260 ש"ח כולל אחריות. בסופרפארם לא הציעו לי אחריות מה דעתכן/ם?

תודה רבה
מחליק קרמי/טיטניום
24/01/13 16:00
441צפיות

לגבי מחליקי שיער קרמיים - דבר ראשון יש לשים לב אם לוחיות המחליק עשויות מ-100% קרמיקה או רק מצופות קרמיקה (בדרך כלל המחליקים המצופים יופיעו בשם "קרמי טרמוליין").

היחיודיות במחליק העשוי מ-100% קרמיקה היא שהמחליק משאיר את רוב הלחות בשיער ולאחר שימוש השיער מרגיש רך ונעים, לעומת שימוש במחליק המצופה קרמיקה אשר מייבש ושורף את הלחות מהשיער,לאורך זמן. כמו כן, לאחר שימוש במחליק זה מגע השיער ירגיש יבש ויווצרו "שוונצים".

בנוגע להבדל בין מחליק קרמי למחליק טיטניום - גם מחליק טיטניום כמו מחליק שהוא 100% קרמי משאיר את רוב לחות השיערה בשיער. היחודיות של הטיטניום היא המשקל הקל יותר ועמידות בזמן נפילות.

מה זה רק מצופות קרמיקה
26/01/13 00:30
104צפיות
מאיפה אתה מביא את הדברים הללו? אם אתה בטוח בעצמך תביא סימוכין.

טורמלין זו לא קרמיקה כמו למשל אלומינה, אלא אבן חצי יקרה. רוב המחליקים הקרמיים,בעלי ציפוי של שכבות רבות של קרמיקה על מתכת. לא טורמלין. השכבות יכולות לרדת עם הזמן אבל בשימוש ביתי ונכון הסיכוי שזה יקרה למחליק באיכות סבירה נמוך מאוד. קרמיקה נקיה (לא ציפוי) הרבה יותר שבירה מאשר קרמיקה שמחוזקת ע"י מתכת (ציפוי קרמי על מתכת). קרמיקה נקיה או ציפוי קרמי לא קשור כלל לטורמלין. טורמלין זו טכנולוגיה שונה, החומר שונה, והצבע שלו שונה. ככה גם מי שלא מבין בחומרים יכול להבדיל. הקרמיקה הרגילה לבנה (גם הציפוי) והטורמלין חום. טורמלין הרבה יותר טוב ביצור יונים שליליים. מחליקי טורמלין יותר מהירים וזולים ממחליקי אלומינה. לטעמי האישי טיב השטח של הטורמלין הרבה יותר חלק. אני מעדיפה טורמלין למרות שיש לי גם מחליק קוריוליס שכ"כ הרבה מחזיקים ממנו.

מציעה לך להתעדכן.

בקשר לכפות טיטניום, בעלי מקצוע מעדיפים אותם בהרבה מקרים כי הם עושים את העבודה מהר יותר. לשימוש ביתי לא מומלץ.

מקווה שעזרתי :)
הבדלים בין לוחיות המחליקים + תמונה להמחשה
27/01/13 17:42
183צפיות
הבדל בין מחליק מצופה קרמי ל100% קרמי
כפי שציינו בהודעה הקודמת, כיום, בשוק ניתן למצוא שלל סוגים של מחליקי שיער. ההבחנה החשובה צריכה להיות ממה עשויות לוחות המחליק.

ישנם מחליקים אשר עשויים 100% מתכת ללא כל ציפוי, מחליקים אלו בדרך כלל הינם זולים מאד אך בהתאם מחממים את השיערה באופן ישיר ומוציאים את הלחות מהשיער.

סוג נוסף, הינו מחליקי שיער אשר הפלטות עשויות ממתכת אך מצופות בחומרים שונים כגון: קרמיקה, טרמוליין וכו.. אמנם הלוחויות מצופות בחומרים פחות מסוכנים לשיער מאשר מתכת אך עדיין חשוב לזכור כי חום המכשיר נוצר באמצעות חימום של פלטות מתכת אשר מחממות את השיער באופן ישיר.

מחליקים קרמיים העשויים מ-100% אבן קרמית מפזרים את החום על גבי השיער בצורה שונה משאר המחליקים. החום מתפזר באופן שווה על הפלטות ובהתאם באופן שווה על השיערה. כמו כן, אבן הקרמיקה משאירה את הלחות בשיער בזמן ההחלקה והשיער מרגיש נעים ורך.

צירפנו להודעה תמונה להמחשת ההבדלים בין מחליק שיער העשוי מ-100% קרמיקה לבין מחליק שיער מצופה. את המחליק הימני בתמונה שרטנו כך שניתן לראות כי הלוחות עשויות ממתכת מצופה, את המחליק השמאלי שברנו על מנת להראות מכל כיוון כי כולו עשוי מ-100% אבן קרמית.

לדעתי מדובר בגימיק שיווקי
27/01/13 18:07
95צפיות
מחליק איכותי עם כפות בעלות ציפוי איכותי יהיה טוב באותה מידה ויעשה את אותה העבודה.
מה הקשר בין מה שכתבתי בנוגע לטורמלין וליונים, לבין התשובה שלך עם התמונה? בקשר לשמירת הלחות בשיער, קראת מה כתבתי בקשר ליונים ולטורמלין?

אתה יודע מה? אתה צודק. עזוב.
הסרת שיער גב וחזה לגברים
23/01/13 22:58
33צפיות
איזה מכשירים ביתיים אמינים
יש להסרת שיער ממשוכת ואורכה?
להסרת שיער לצמיתות?

בעבר השתמשתי בno no hair
אבל הוא לא הניב שום תוצאות

יש פתרונות מחזיקים? או שהפתרון היחיד הוא מכון לייזר?

מודה למי שיודע לעזור
רק מכון לייזר וגם זה לא צמית
24/01/13 00:44
27צפיות
מי שאומר לך שמכשיר לייזר ביתי עובד, לרוב עושה טיפול כל שבועיים שלושה ארבעה.
המבחן האמיתי הוא אחרי כמה חודשים. אם אחרי לפחות ארבעה חודשים השיער לא צומח הטיפולים עבדו.
לייזר מסוכן יחסית. יכול לעשות כוויות. דיי בקלות. לדעתי לייזר טוב לא ימכרו למשתמש פרטי.
זו דעתי האישית ויכול להיות שאני טועה.

בקשר לשיער גב וחזה, לדעתי אתה תשתעבד. רוב הסיכויים שעשרה טיפולים לא יספיקו לך, זה שטח לא קטן ותאמין לי שהטיפולים הללו זה לא תענוג גדול. אם יש לך כסף לך על זה. מקסימום יוצא לך טיפול שאחריו אתה חלק לאיזה חודש בסביבות 200- 300 שח. לא?
אם אתה לא חייב אני ממליצה לך לוותר.
אין פתרונות קסם - מכשירים ביתיים לא יתנו פתרו
26/01/13 03:33
28צפיות
היי, מניסיון מה שזול עולה ביוקר. מכשיר ביתי לא יתן לך פתרון לבעיה , גם לא מכשיר ME שנמכר בסופר פארם.

מניסיון ממליץ לך לגשת לקליניקה מקצועית. טופלתי בקליניקה נובה בהרצליה פיתוח ותוצאות היו הרבה מעבר למה שציפיתי!  תתעקש על מכשיר לייזר של חברת קנדלה ושבחורה בשם מרינה תתפל בך. בהצלחה
º
יש לי רק שיער פלומתי על הגב
26/01/13 08:48
16צפיות
לא תמיד כדאי להוריד פלומתי
27/01/13 00:04
17צפיות
לא תמיד כדאי להוריד פלומתי. דווקא המכשיר שלהם בהרצליה כן מטפל בסוג שיער כמו שלך. בכל מקרה רצוי לקבל אבחון מקצועי במקום
צבע שטיפה לשיער
23/01/13 21:59
26צפיות
אני בלונדינית טבעית ומתחשק לי לצבוע את השיער לשטני. האם צבע שטיפה יחזיר לי את השיער בדיוק לאותו צבע אחרי מספר החפיפות או שלא?
º
בבקשה זה דחוף
25/01/13 09:16
14צפיות
º
בבקשה תענו לי זה דחוף!!
30/01/13 18:06
5צפיות
החלקה ברזילאית...
23/01/13 14:23
53צפיות
היי אני ממש מתלבטת אם לעשות החלקה ברזיאלית... יש פה מישהו או משהי שמבינים בזה?
º
כתבנו על זה המון,את מוזמנת למאמרים יש שם ים
23/01/13 14:28
40צפיות
קראתי... תודה! תותחית מי שכתבה את זה...
23/01/13 14:38
52צפיות
אבל עם כל ההשמצות על ההחלקה, היא נותנת תוצאות..
ובקשר למסרטן וכל זה, כמעט כל דבר היום נמצא בגדר מסרטן
גם ירקות אשר עברו ריסוס... אז שטויות...
אם בחורה יכולה במשך כמה חודשים לנשום לרווחה כי השיער שלה נראה טוב. אז זה שווה את זה.. [לדעתי...]
זה לא שטויות
23/01/13 14:43
54צפיות
אני עושה החלקה ברזילאית, אבל רק בחוץ. בחצר.
אז לדעתי הפגיעה הרבה יותר קטנה.

לא הייתי עושה במספרה בחדר.
צודקת..
23/01/13 14:47
45צפיות
לא התכוונתי שזה ישמע זלזול...
הספר שלי אמר שהוא גם עושה בחצר ולא בתוך המספרה... יכול להיות שזה חלק מהעניין גם...
אבל כל כך הרבה דברים היום מסרטנים וגורמים לנזקים אבל אנחנו מתעלמים מהם לחלוטין..
וכל העניין של ההחלקות שאנשים תוקפים את הספרים, אז כן זה הכסף הגדול שלהם..
אבל אני מכירה הרבה בנות שקיבלו את השלווה שלהן בחזרה עקב ההחלקה ..
לא יודעת אם זה כסף כ"כ גדול
24/01/13 00:50
30צפיות
ספר שעובד כמה שעות על החלקה ומרוויח עליה 600 שקל לא יודעת אם אפשר לומר שזה כסף גדול. בזמן הזה היה יכול לעשות לפחות 2 תספורות עם צבע ופאן ולהרוויח אותו דבר.

כפי שכבר כתבתי לך, אני גם עושה החלקה ברזילאית.
אני חושבת שרוב המוחלקות יודעות שהאדים של הברזילאיות לא בריאים בלשון המעטה וכן בוחרות את ההחלקה הזו. אין מה לבוא בטענות כלפי הספרים. הם ד.א. סופגים את האדים הרעילים וחשופים הרבה יותר לסרטן ובעיות בריאות אחרות מהלקוחות. לדעתי ספר שעושה ברזילאית ללקוחות באופן קבוע הוא פשוט מטומטם.
º
מה לגבי פתיחת תלתלים? גם מסוכן?
23/01/13 16:08
210צפיות
קורס צמות ייחודי!
23/01/13 12:48
125צפיות
היי חברים!
אני חדשה פה.. מצאתי לנכון לעניין אתכם בקורס שאני מעבירה לאנשי מקצוע מכל תחומי היופי או לאנשים שאוהבים ומתעניינים.. :)
מדובר בקורס ייחודי מסוגו שמקנה ידע בתסרוקות מרהיבות באמעות צמות! אשמח לתת לכם את כל הפרטים!
הקורס נפתח כבר שבוע הבא ב29/1 יום שלישי!!!
יפית קובי איפור ושיער.
º
גלויית מידע!
23/01/13 12:56
79צפיות
גלויית מידע!
שלום! אשמח אם תעזרו לי בנוגע להחלקות.
46תגובות
21/01/13 11:57
311צפיות
בעקרון אני מתלבטת בין החלקה ברזילאית לבין החלקה יפנית. קראתי כבר את שני המאמרים בפורום ועדיין לא הגעתי להחלטה [ברור גם שהספר צריך להתאים לי, אבל אני לא רוצה שישכנע אותי לעשות מבלי שאני בטוחה בעצמי].
יש לי שיער גלי-מתולתל [לא "בקבוקים"], הוא טבעי לחלוטין, רק שהוא עבר במשך 4 שנים מחליק, על...

(המשך...)
בעקרון אני מתלבטת בין החלקה ברזילאית לבין החלקה יפנית. קראתי כבר את שני המאמרים בפורום ועדיין לא הגעתי להחלטה [ברור גם שהספר צריך להתאים לי, אבל אני לא רוצה שישכנע אותי לעשות מבלי שאני בטוחה בעצמי].
יש לי שיער גלי-מתולתל [לא "בקבוקים"], הוא טבעי לחלוטין, רק שהוא עבר במשך 4 שנים מחליק, על בסיס קבוע כמעט. הקצוות מפוצלים, השיער התקצר ונשבר באמצע ויש לי נשירה נוסף על כל זה.
החלטתי להפסיק עם המחליק ולעבור להחלקה. אני לא יכולה לראות את עצמי עם שיער מתולתל.
הבעיה הכי גדולה שלי זה חידוש השורשים. הבנתי שביפנית אין חזור וחייבים לחדש את השורשים שזה בערך 1500 ₪ כל חצי שנה במקרה הטוב? אני מסתכלת לעתיד וכשיהיה סטודנטית ענייה לא בטוח שיהיה לי סכום כזה בשביל לחדש.
ובריזלאית גם מסרטנת, לא ברישיון של משרד הבריאות, אבל מצד שני היא יורדת אחרי כמה זמן ואפשר לחדש את כל השיער במקום רק השורשים.
ישנם עוד החלקות שעשויות לעזור לי? יש כ"כ הרבה שמות שאני כבר מבולבלת. צרפתית? אמריקאית? איזה החלקות הן בכלל?
אני גם מחפשת המלצות לאיזור חיפה למקום מצויין עם יחס מעולה שעושה החלקות.
וגם כמה שאלות טכניות-
כמה זמן אסור לחשוף את השיער אחרי ההחלקה למי ים/בריכה?
כמה זמן אסור לאסוף את השיער לקוקו/לשים אותו מאחורי האזניים?
משך הטיפול?

תודה מראש!
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום