לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכל גולשי פורום רעננה,

רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הופעות הקיץ הבאות בפארק רעננה
07/08/11 22:15
4צפיות
5.9 - אתניקס ושירי מיימון במופע שהכנסותיו תרומה לבית לוינשטיין
8.9 - AIR SUPPLY
10.9 - מיומנה חוגגים 15 שנה
13.10 - שלמה ארצי
ובחופשת הקיץ אין כלום???
07/08/11 22:33
איזה שממון.
באמת- רק לקנא בשכנתנו הרצליה.

מה שאירוני הוא שיש לנו תזמורת בעיר- סימפונט רעננה, אבל איפה הם מופיעים כמעט מדי שבת? בפארק הרצליה...
º
מישהו ראה את השוד באחוזה?
07/08/11 18:56
3צפיות
º
שוד?! על מה מדובר, מתי?
07/08/11 19:27
הולכי רגל סיפרו לי
07/08/11 21:43
שבערך בשש ורבע אחר הצהריים היום, עצר רוכב אופנוע ליד החנות באחוזה שאחרי בורוכוב לא רחוק מהירקן שם, ירה על הוטרינה שנופצה, אסף את התכולה של חלון הראווה ונסע, כל זה לעיני כולם.
º
מצורף קישור
07/08/11 22:11
כתובות אינטרנט מצורפות:
עכשו למי להאמין
07/08/11 22:23
1צפיות
לאלו שספרו שרוכב עצר וירה לוטרינה
או לכתבה  ששני רוכבי אופנוע נכנו לחנות ושדדו באיומי אקדח??????

לגירסה השנייה...
08/08/11 07:34
בתו של בעל החנות סיפרה שנכנסו לחנות של אביה ובאיומי אקדח שדדו אותו.
הוא לא היה לבד בחנות.
º
זו הפעם השניה ששודדים את החנות.
08/08/11 09:02
רעידת אדמה הורגשה בשעה 11:53
07/08/11 12:54
והדיווח הראשוני באתר חדשות כלשהו בארץ נמצא כאן.

[ממש במקרה זה היה דיווח שלי... ]
אמי הרגישה, אני לא
07/08/11 13:14
כנראה שהרעידה היתה קלה, אבל זו תזכורת מצויינת לבעלי דירות לרוץ לבצע תמ"א 38 (לדעתי זו קונספירציה של יזמים, הרעידה הזו.... סתאאאם)
º
אימל'ההההההההה, מקווה שאמשיך לא להרגיש.
07/08/11 16:07
ברגע הראשון זה היה ממש מ פ ח י ד
07/08/11 16:57
אבל מהר מאוד הבנתי שזאת רעידה לא חזקה [שהתבררה כ"בסך הכל" 4.2 בסולם ריכטר ].
הדבר הראשון שעשיתי היה לכתוב את הדיווח "חדשות או ליין", תוך כדי חיוג לחדר החדשות של "קול ישראל" בירושלים, ומתברר שגם להם הייתי הראשון שהודיע, אם כי תוך כדי שיחה, כשעורכת או מפיקה משוחחת איתי הם התחילו לקבל מבול של טלפונים.

דרך אגב, למעוניינים: מספר הטלפון של חדר החדשות של קול ישראל הוא : 02-5313200
טוב תמיד שיש את המספר הזה.

ושלא נדע מצרות.
יאללה, צאו מהבית להפגנה בת"א
06/08/11 18:33
1צפיות
יאללה, צאו מהבית להפגנה בת"א
מצרפת תמונה שככבה בכותרת הארץ-אונליין כל היום, שמראה שאפשר לצאת מרעננה ולהפגין בת"א
אז אם עובדי עיריית רעננה יכולים, אנחנו על אחת כמה וכמה
אני אהיה שם...ואתם
בטח יהיו גם עובדי חברת חשמל שיקראו לצדק חברתי
06/08/11 19:26
ויהיו גם בעלי הכלבים, ומתנגדי הכלבים, ואיגוד הרפתנים, ומגדלי האוכמניות, ומניחי השטיחים  (הופעות חינם של ריטה וארצי, למה לא?) ...

אנחנו כבר שבת שלישית בת"א...
06/08/11 19:57
וזה רק מתעצם !
º
06/08/11 23:35
º
07/08/11 09:06
אני מציעה בפעם הבאה
07/08/11 09:05
הפגנה בתל אביב 6.8.11
לוותר על הציניות (המתועבת בעיני כשמדובר במאבקים חברתיים - אני מודה) ולהגיע. 300,000 אנשים אינם "אוכלי סושי" ושאר סיסמאות אינפנטיליות שמפזרים אלו שקשה להם לוותר על פריבילגיות של הון שלטון - וחלק מהעם חוזר אחריהן כמו תוכי.
זה היה מפגן עוצמה ענק.
גם כאן ברעננה היתה הפגנה ומאוחר יותר הוקרן באחבת יד לבנים הסרט שיטת השקשוקה. מציה - אם קשה להגיע לת"א - לגשת לשוחח עם יושבי המאהל כאן.
מצורפת תמונה שצולמה בדרך להפגנה, כקילומטר ממנה - כמות האנשים שצילמתי רק בדרך, גדולה מכל מחאה שהיתה כאן אי פעם ומכל ריכוז קהל בלב ליבן של הפגנות עבר.
אז תוסיפו לדרישות הוצאת הציניות מחוץ לחק
07/08/11 21:01
כלפי מאבקים חברתיים. לא כלפי ביבי כמובן.

שלא תביני אותי לא נכון, יש צדק בחלק מהטענות (דיור), אבל המאבק כל כך מבולגן, נטול פוקוס, רווי טרמפיסטים עשירים,  מוצף סיסמאות חלולות ומונהג ע"י צעירים כל כך חמודים ונטולי הבנה שלא נותרה לי אלא ציניות להתייחס אליו.

קראי את המאמר של מרב ארלוזורוב מהיום אם המציאות מעניינת אותך ולא הפנטזיות של נערי האוהלים המקסימים שחושבים שמספיק לרצות חזק לעשות אהבה והכל יסתדר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מרב ארלוזרוב מובילה קו נאו ליבראלי עקבי
07/08/11 23:47
ככל שאני מעריכה אותה, היא אינה מביאה מסר אחר מזה של ביבי. קראתי, אני מסכימה רק שהחלטות צריכות להיות בעלות אחריות לאומית מעמיקה ורחבה יותר משנעשה עד כה מ- 1977 עד היום
ארלוזורוב צודקת. יש משהו אחר שעובד עבורנו?
08/08/11 07:34
בסופו של דבר אנחנו לא נורבגיה או שבדיה, מדינות בעלות שטח גדול ועם נפט ומחצבים, שקט מוחלט בגבולות והומוגניות חברתית מושלמת. אנחנו מדינה קטנה במלחמה מתמדת, נטולת מחצבים (עד עתה), מפוצלת בין קבוצות תרבותיות שונות, כשיש קבוצה אחת שנושאת את כולם על הגב.

מהפכה אמיתית היא שילוב החרדים (כולל לימודי ליבה), שילוב הערבים (כולל מאפיינים לאומים) והורדת תקציב הביטחון.  לא זוכר שראיתי את זה ברשימת הדרישות של המפגינים. דווקא הממשלה ובנק ישראל (בלחץ ה OECD) מנסים לעשות משהו.
פתרון מחירי הנדלן ממילא קורה כבר עכשיו ע"י העלאות הריבית והפשרות הנדלן , כך שהנושא ממילא מטופל. וזה יגיע גם לת"א (זו הדרישה העיקרית של המפגינים?)

כל שאר הסיסמאות והדרישות הם בדיחה. הרי מי שיאלץ לשלם עליהם הוא אותו מעמד הביניים נאנק.  סיסמת "לקחת מהטייקונים" זה בדיחה, הרי ממילא כל הכסף שלהם הוא הלוואות מאיתנו.  הם בסך הכל קיבלו שליטה על מפעלים במשק בתמורה לקצת כסף שהביאו מהבית והרבה הלוואות מאיתנו. כך שאין פה באמת הגדלת העוגה. כך שעצירת ההפרטה תגרום לכך שהמדינה תנהל מפעלים במקום גורמים פרטיים. בדרך כלל זה לא יוצא כל כך טוב, כי המנהלים יבחרו לפי הגוש התומך שלהם במרכז הליכוד או לפי חיבת הרב עובדיה אליהם (לא שיש לי משהו נגד מרכז הליכוד או הרב עובדיה, פשוט לא הייתי רוצה שהם ימנו מנהלים בבזק או בתי הזיקוק).
לקחת מההתנחלויות ומהחרדים
08/08/11 10:09
1. צריך לעשות את המקסימום כדי לפנות את ההתנחלויות המבודדות, ובכך להקטין את הוצאות הבטחון שם. בינתיים, באופן מיידי צריך לעצור את כל ההטבות שניתנות להם ולתת להם כספים כמו כל ישוב רגיל במרכז הארץ ולא לאפשר להם לגדול ולקלוט משפחות חדשות.
2. צריך לבטל לחלוטין את ההקצבות לישיבות ולמחיה של חרדים בוגרים הלומדים בישיבות. כך גם יחסך כסף רב המועבר אליהם וגם חלק גדול מהם יצא לעבוד וישלם מיסים ישירית ועקיפים, הרווח כאן יהיה אדיר.
3. כפי שאמרת עידוד ערבים וערביות לצאת יותר לשוק העבודה.
4. טיפול בכל מוצר ומוצר שמחירו יקר באופן חריג ובלתי מוסבר יחסית לשאר מדינות המערב (יבוא מקביל, פיקוח וכדומה).

בסופו של דבר, שוכחים דבר אחד, יש הרבה אנשים שמוכנים לפדוע ברמת החיים הממוצעת שלהם תמורת מדינה רווחה שתתן להם בטחון תעסוקתי עד גיל הפנסיה, ורשת בטחון חזקה שתמנע מהם להיות עניים.
הערב הפגנה בית יד לבנים שעה 20.30
06/08/11 19:35
8צפיות
הגיע הזמן לצאת מה "קיר" ולהזיז קירות מהפייסבוק כלום לא יקרה בואו מוצאי שבת וכל ערב לאחר מכן כל ערב כל ערב הפגנה ברעננה מיד לבנים דרך כיפה אדומה ובחזרה עם עצירה מול העירייה הפגנה רועשת ומתוקשרת ואני מבטיח לכם שרק כך ניתן לשנות לנבחרי הציבור ברעננה מתאים אוהלים בפינה נסתרת כמו כל המחדלים שלהם אבל כולנו כבר יודעים את האמת והמון תושבים מרגישים כמונו ולא נפסיק עד שדברים ישתנו כך היה אתמול בערב אנשים מהרחוב הצטרפו וזה היה מרגש זה רק יגדל ויתעצם רוצים לשנות ? אז קומו עורו בואו במוצ"ש 8.30 יוצאים מבית יד לבנים
אני, מכפר סבא, אגיע ב 21:00 לצומת רעננה.
06/08/11 19:51

ובכן, הערב ב 21:00 אהיה בצומת רעננה. אכן יש הפגנה גם בהוד השרון,- ב 21:00 מליד העירייה,- צועדים עד ככר מגדיאל,- אך בשבוע שעבר היה יותר סואן בצומת רעננה, ונראה שהשבוע,- בתקווה שיהיו שם מפגינים,- אגיע ישר לשם. זה לא קטע של ימין ושמאל מדיני. בין אנשי רעננה יש רבים מאד שהם חובשי כיפות,- סרוגות וגם לא,- והאמת שלא פעם אני תוהה אם אני בעצם לא יותר "ימין מדיני" אפילו מהם,- אבל כבר התפוצץ לכולנו בפרצוף שהאזרח הפשוט במדינה חייב היום לעבוד משחר עד לילה רק כדי לשרוד,- וכל ה"מצב הנהדר" של המדינה, נדמה שהוא נהדר אולי לעשרה אחוז,- אולי,- מכלל אזרחיה. אין תחליף לביבי. נכון להיום. לכן ההפגנה איננה כדי להפיל אותו. היא רק כדי להזכיר לו שגם אנחנו קיימים, ושלמענינו,- לא למען אף אחד אחר,- צריך הממשל שלו לפעול.
האם יש הפגנה היום בצומת רעננה מרכז?
06/08/11 08:36
6צפיות
לפי מה שאני מבין יש כזו הפגנה
http://www.facebook.com/event.php?eid=218916018161...

בנוסף מי שרוצה יוכל להגיע להפגין בתל אביב
מסגרות מסובסדות בכאילו
05/08/11 21:49
5צפיות
הי
משתפת בתהיות
בני עומד לעבור שנה הבאה לגן טרום חובה. אגב לא כזו ירידה משמעותית בהוצאה כפי שחשבתי
זה גן יולא במקום 2600 עד ארבע בפרטי  מה ששלימת עבורו השנה אז בגן עריה השנה נשלם 2000 .
כדי לקבל הנחה כלשהיא צריך ותחזיקו חזק שגם אני וגם בעלי נרוויח ביחד עד 6000 שח . באמת אם זה היה המצב היינו מקבצים נדבות עם יוקר המחיה של היום
הנקודה היא שאני בהריון אמורה ללדת ועוד כחצי שנה למצוא מסגרת לבני התינוק החדש עד ארבע
עכשו האבסורד הוא שויצו הפרחים ונעמת מבחינת שכר הלימוד -אני ובעלי עובדים ומרוחים משכורת ממוצעת לא נתמכי רווחה
נשלם כ 2300 שח לחודש בגנים הנחשבים מסובסדים אז איפה בדיוק הסבסוד ולמי בדיוק ?
וגרוע מכך המיקום של שני הגנים האלו רחוק מהמרכז במיוחד של ויצו הפרחים ואנשים כמונו עם רכב אחד שמשמש את בעלי שעובד בתא תכלס לא יכולים לשים שם ילד מאחר וגם אם בעלי שם בבוקר איך אני אחזיר בארבע במונית? ועוד מונית כדי לאסוף את השני. ומה לגבי הקפצות לגן כי הילד חולה וכידוע עד גיל שנה זה כל שני וחמישי
אז מי שנהנה מויצו הפרחים אלו שהאמהות עם רכב . יפה להן. ודוקא אלו שלא יכולים לממן רכב לאמא אלו נאלצות ללכת על האופציה הפרטית בלית ברירה
עוד אבסורד. שלא לדבר על המחיר ושלא לדבר שגם אין להם מקומות ונותנים אותם לחד הוריות גרושות ואני בתחתית של התחתית של הרשימה למה? כי אני אדם נורמטיבי רגיל נשואה חילונית
חשבתי על האופציה של אמונה בשוורץ כי זה קרוב לביתי ואין לי ברירה למרות שאני חילונית השאלה שוב כמה יעלה לי שם עד ארבע אם זה 200 שח פחות מפרטי למה שאנשים יעדיפו את זה ?
בקיצור הזוי ואני לא היחידה שאומרת. וזה אחד הדברים שצעדו במצעד העגלות לאנשים אין ברירה אז שמים בפרטי ומשלמים כבר עד 3000 שח לחודש לילד עד ארבע
אנו במקרה שלמנו מעט יחסית כי זו שנה שלישית שלו בפרטי
ומעבר לזהאנו עוד בכונה עשינו הפרש גדול בין הראשון לשני שלא יהיו לנו שניים בגן פרטי אבל למרות ההפרש הגדול גן עיריה פלוס גן פרטי או אפילו גן מסובסד במרכעות שווה יחד 4500 שח בחודש ???? אני תוהה אם לא הייתי צריכה לחכות עוד שנתיים לילד שני אבל עכשו מאוחר מדי.
.............
הילית, יש לי שאלה
05/08/11 22:24
4צפיות
אמהות גרושות או חד הוריות הן לא "אדם נורמטיבי ורגיל"?
מעבר לכך, כל עוד אין חינוך חינם (ועל כך המחאה החברתית) - התיעדוף הכלכלי הזה מוצדק לחלוטין. הוא מתבסס על הכנסה לנפש במשפחה, כך שאם חד הורית שמרוויחה 30,000 ש"ח, למשל, לא תתועדף. לא מדובר על או הכנסה של 6000 למשפחה או המון - יש מדרגות להנחות הללו, מכמה מאות שקלים לילד ועד 2300. ראשית אשריך, שאת מרוויחה מספיק (את ובן זוגך) כדי להיכנס למעלה המדרג. שנית - המחיר עצמו, ללא קשר למדרגות התשלום של התמ"ת, אכן מזעזע ולכן - צאי לאוהלים (כאן או ברוטשילד) לתמוך המחאה הזו!! צאי למחאת העגלות!! צאי להפגנה מחר בערב!!
ושלא תחשבי שזה עובר. יש לי שני ילדים ביסודי ותיכון, וגם הם עולים ככה. רק מגמת המוזיקה במטרו תעלה לי השנה ישירות (לביה"ס) ובעקיפין (שעורי מוזיקה שהמגמה מחייבת לקחת במרכז המוזיקה - במקרה שלנו על 2 כלים) כ- 1200 ש"ח לחודש. החינוך חינם הזה מאוד יקר ואכן תסכולך אינו רק תסכולך אלא תסכולנו כולנו.
אגב, יש ויצ"ו ונעמת בעוד מקומות - לסקוב, בר אילן, אופסטרלנד. בררת שם?
הי
05/08/11 22:36
3צפיות
לא אמרתי שהן לא נורמטיבייות
אבל שימי לב לפרופורציות הן משלנמות ומכירה אישית משהי כזאת 300 שח לילד לגן עד ארבע
והיא מרויחה 5000 שח בחודש פלוס מזונות פלוס הנחה בכל דבר אפשרי
אז מעולה לא רוצה להתחלף עם חד הוריות אבל מה עם האנשים הרגילים ?
בלי קשר לרעננה

[] את השוק הסיטונאי. מה קיבלנו? מגדלים מכוערים למליונרים.  

זאת הבעיה בדיוק.
שיש בנייה למליונרים.
יש בנייה לחרדים. יש ערבים שבונים בעצמם לעצמם אין דין ואין דיין

אין בנייה לסתם אנשים רגילים, ולנו נגמר הכסף.
מה זה אשרי שישי לי ? אז זהו שאין לנו אני ובעלי יחד מרויחים 13,000
מסגרות שנה הבאה עיריה פלוס מסגרת כלשהיא לרבות נעמת או ויצו זה 4500 שח שכירות 4000 כמה נשאר לחיות לחשבונות למזון ?
אז ברור לי שאני לא לבד ולא מחדשת לאף אחד אבל רק אומרת וגם לבעלי שאנו לא היחידים בסירה הזו
יקירה אני אמורה ללדת כל יום לכן לא יכולה לצאת להפגנות.....
ברור לי שילדים זה הוצאה לכן עשינו הפרש גדול . ורק שני ילדים כי אנו אחראים ולא רוצים ליפול על המדינה כנתמכי סעד.
ואנחנו רוצים להשקיע בילדים שלנו גם חומרי וגם לא פחות חשוב יחס

אבל זה מה שקורה פה היום .ועל זה יצאו מחר המונים להפגנה . ברור לי שאנו לא לבד בסירה הזו
רק שיתפתי בתהיות אחת מתוך מאות אלפים
ולא אין לי עגלה ב 5000 שח  אני מקדימה ואומרת...
אמרו לפני לא רוצים צדקה רוצים צדק
גם בר אילן וגם לסקוב רחוק לי  אני בלי רכב. ושוב אני מדגישה הם לא מקבלים אין להם מ'קומות ואם מקבלים אז אין לי שום הנחה אז מה הועילו חכמים בתקנתם?
יאללה שיבוא עזרזר וישלח אותי לנצרת עילית... או אולי נהפוך לחרדים ונלך לגור בביתר עלית שם הגן יעלה לי מאה שח בחודש והדירה בסיבסוד לחרדים
שורה תחתןונה טוב שהעם הזה התעורר וטוב שהתעוררו עכשו כי הפצוץ בוא יבוא בגלל אנשים ומשפחות כמונו
ואני לא אגזים אם אומר שאם לא יהיה פה שינוי רדיקלי בעיקר בנושא הדיור אז גם ביום פקודה אנשים לא יתיצבו למילואים . וכולם אומרים זאת וגם בלי להתביש
מי שצריך להתביש אלו אנשים אחרים
אני אמורה ללדת כל יום אז לא בטוח שאקרא אפילו את התגובות וכרגיל בטח יהיו תגובות תוקפניות וכו וכו וכו אבל זה לא מענין רק שיתפתי
אחת מני רבים מני אלפים

אני חושבת שכדאי להבהיר כמה סטריאוטיפים
05/08/11 22:56
6צפיות
ראשית, מבחן ההכנסה הוא על כל ההכנסות ויש להביא מסמכים על כך.
מידע שני: האם ידעת שיש 90,000 גברים במדינת ישראל שלא משלמים מזונות, ועוד הרבה יותר מזה שאינם משלמים הכל או בזמן? לאיזה גן נראה לך שילדיהן הולכים? ניחשת נכון, לאותו גן של בנך, מן הסתם. בחלק מהמקרים את רואה ומכירה אבא, אבל בתעכלס הוא משתמט מזונות. רק עשרים ומשהו אלף מתוך אותן נשים מקבלות השלמה ע"ח מזונות מביטוח לאומי, וגם זה רק עד גובה מוגבל של חמשת אלפים ומשהו הכנסה כוללת למשפחה.
אני מציעה שכל אחת מאתנו תאבק על דרישותיה ולא על חשבון דרישות של אחרות. השיטה הכלכלית בונה על כך שאת תלחמי באותה חד הורית ותשאירי אצלהם את הכסף.
º
לגבי הפגנה: יש מאהל ברעננה - תנאים סבירים
05/08/11 22:58
1צפיות
קנס מינהלי ע"ס 500 שקלים!!!!!!!!!!!!! על מה??
05/08/11 20:11
28צפיות
ביום ה- 29 ביוני נסעו הוריי, תושבי רעננה, לחופשה זוגית ואני לקחתי על עצמי בשמחה ועם המון רצון טוב את האחריות לשמור, להגן ולטפל בכלב האהוב שלהם: "תומי".

תומי נמצא עם הוריי 12 שנה והם הביאו אותו איתם בתום שליחותם בקולומביה. זהו כלב זקן, אהוב, נקי, מטופח ומטופל בתרופות.

כמובן שהבנתי מהי גודל האחריות שלקחתי על עצמי ועשיתי זאת מתוך אהבה גדולה לבעלי חיים, אהבה גדולה לתומי וכמובן מתוך מחוייבות להוריי.

לי עצמי יש כלבה בשם צ'יקה כך שהטיפול בכלב אינו זר לי ובאופן טבעי מילאתי את תפקידי כראוי (סירוק, אוכל, צרכים וכו'...)  עד אותו ערב מצמרר, טראומתי, קשה להבנה בו נלקח הכלב של הוריי מתוך חדר המדרגות להסגר של לילה תחת פיקוחכם.

ביום ראשון ה- 10/7, שישה ימים לפני חזרתם לארץ של הוריי, יצאתי לקחת את בנותיי לחוגים, כשעה לערך מחוץ לביתי.
כנראה וללא משים תומי, הכלב של הוריי יצא יחד איתי או יחד עם ביתי שיצאה אחריי לכיוון האוטו.
בבנין המשותף בו אני גרה עם עוד 3 שכנים בסה"כ יש שתי קומות + שתי דלתות יציאה. תומי כנראה הלך לכיוון דלת היציאה האחורית בניגוד ליציאתנו ולכן לא נתקלנו אחד בשני...

לאורך השעה בה לא נכחתי מסתבר שתומי רצה לחזור הביתה אך אף אחד כמובן שלא פתח לו ולכן שהה בחדר המדרגות הסגור, ליד דלתי,  של בנין מגוריי.

השכנים שמעליי ראו את תומי בחדר המדרגות ולא ידעו למי הוא שייך. מן הראוי והנכון ביותר היה לעבור בין השכנים (3 במספר) ולשאול למי שייך הכלב כי הרי הוא נמצא בחדר מדרגות סגור שלא ניתן להיכנס אליו סתם כך... אך הם בחרו אחרת והתקשרו למוקד העירייה וביצעו קריאה.

נדהמתי להגיע הביתה ולהבין שתומי נלקח על ידי שליח של השירות הוטרינרי מבלי ששכניי יבדקו למי הוא שייך.
ושוב אני חוזרת ומדגישה שחדר המדרגות שלנו סגור בכל שעות היום ורק לדיירים יש אפשרות גישה או כניסה לחדר המדרגות ולכן היה נכון והגיוני לשאול למי שייך הכלב.

כ- 10 דקות לאחר שהגיע השליח מהשירות שלכם אני כבר דיברתי עם המוקד והסברתי שאין זה כלב נטוש ובטח לא כלב חולה או כלב שנאסף מהרחוב אלא כלב שהוצא מחדר מדרגות סגור. הסברתי שזהו כלב זקן שלוקח תרופות אך כמובן שאף אחד לא שמע לבכיי לתחנוניי ולדאגותיי הרבות גם משום שהוא אינו שלי אלא של הוריי.

במוקד העירייה אמרו לי שהתחנה של השירות הוטרינרי נפתחת בשעה 7:00 בבוקר ואני לאחר לילה לא שקט, קשה, עם המון דאגה ובכי מה יהיה עם תומי וכיצד אמצא אותו הייתי שם כבר בשעה 6:30.

לצערי, הוטעיתי והתחנה נפתחת ב:7:30.

לאחר כשעה מורטת עצבים קיבלו אותי והחלו למלא פרטים וניירות סביב קנסות, הובלה של הכלב, לילה בהסגר ועוד... אחד מעובדי התחנה אף אמר לי שהוא אינו רואה כרטסת של הכלב ולכן יכול להיות שתומי בכלל לא הגיע אליהם....

קשה לתאר את רגשותיי הקשים, את הבכי, הדאגה החוסר אונים אותו הרגשתי לאורך הלילה כולו ושעת ההמתנה בתחנה, אך הקשה ביותר היה להיכנס לכלבייה ולנסות לזהות את הכלב משום שאין לו כרטסת....

אני חייבת לציין שלא היה מאושר באדם ממני לראות את הכלב בריא ושלם, מלא קרציות שפשוט נפלו ממנו, אך חי!!!!!!!!!!!!!!!!!

לקחתי את תומי וחיבקתי אותו, רציתי פשוט לברוח משם, לרחוץ אותו, לנקות אותו ולהחזירו לביתי אך כמובן שהייתי חייבת לעצור ולעבור את כל התהליך המייגע של הניירת ולבסוף להשאיר בתחנה –
750 שקלים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הזוי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

500 שקלים קנס מינהלי על איסוף כלב נטוש!!!!!!! אבל תומי לא היה נטוש, לא יצא מתחומי הבית ולא היווה סכנה לאחר.
הוא נאסף מתוך חדר מדרגות של בניין מגורים קטן, חדר מדרגות סגור!!!!!!!

היו שם עוד תשלומים מגוחכים על הובלה של הכלב ושהייה במתקן וכו'......

איני רואה את המקרה הנ"ל צודק או נכון לשלם 500 שקלים.

אני רוצה לערער על הקנס הזה ולשמוע את דעתך מר שמחון.

הרי נכון, יש לבדוק כל מקרה לגופו. תומי לא היווה סכנה לציבור, לאנשים ברחוב או בכלל. הוא ישב בפתח דלתי וחיכה לי בחדר מדרגות סגור.

חשוב לי לציין ששכניי לבניין אחר כך כל כך הצטערו על מעשיהם, וביקשו את סליחתם...

אורית
º
וואו...
05/08/11 22:28
2צפיות
באמת חוצפה ומוגזם לכל הדיעות, שווה עירעור!
05/08/11 23:23
2צפיות
בהצלחה.
וואו ואוו ואוו, ממש מצמרר.
06/08/11 17:37
יאללה,  יש  לך  טענות  כנגד  כל  העולם,  ומה  האחריות  שלך ??
מאחר  ולפי  תוכן  דבריך   חשיבות  הכלב   במשפחתך  לא  נופלת  מחשיבות  בן  משפחה  ההולך
על  שניים,  תדאגי  להבא   להשגיח  עליו  ולא  לבוא   בטענות  כנגד  כל  העולם.
אני  מקווה  שהשירשור  הזה  לא  יתפתח  כמו  אותו  שירשור  שהחלה  אותה  גברת  שחנתה  בחניון
פרטי, התעלמה  משלט  גדול  וברור  בכניסה, שמחייב  בתשלום  ואחר  כך  באה  בטענות  לכולם,  בהנחה
שחייבים  לה.
החיים  פשוטים  מאוד  אם  מקפידים  על  הוראות  וכללים,  זה  חוסך  הרבה  כאבי  ראש.
ושוב עולה השאלה, אולי המחיר גבוה מדי?
06/08/11 20:03
4צפיות
אולי הטרטור לא היה נדרש?
º
אורית ברוכה הבאה לפורום צ'לנו
05/08/11 23:32
1צפיות
וזו רשימת הקנסות
06/08/11 00:18
11צפיות
קנס על אי דיווח על שינוי כתובת, מותו, מסירתו או העברתו של הכלב לידי אחר: 250 ₪
קנס על כלב משוטט: 500 ₪ קנס בגין החזקת כלב ללא רישיון שנתי: 500 ₪
קנס על אי חסימת פיו של כלב מסוכן: 1,000 ₪
קנס על כלב מסוכן משוטט: 1,500 ₪
קנס על אי חיסון שנתי של כלב: 1,500 ₪
קנס על אי הסגרת כלב שנשך: 2,000 ₪
קנס על החזקת כלב מסוכן ללא רישיון שנתי: 5,000 ₪
http://www.bestfriend.co.il/dogs/?Page=Press&Press...
קנס בגין החזקת כלב ללא רישיון שנתי: 500 ₪
06/08/11 16:34
2צפיות
קנס על אי דיווח על שינוי כתובת, מותו, מסירתו או העברתו של הכלב לידי אחר: 250 ₪

מה? איך? ממתי?
º
כבר לפחות שנתיים
06/08/11 20:02
1צפיות
איך הרגישו השכנים שראו כלב נטוש במסדרון ביתם?
06/08/11 10:00
3צפיות
לבעלי הכלבים יש נטיה לראות את הצד שלהם, אז אייצג את הצד השני...

בתור מי שעושה הרבה ג'וגינג יוצא לי להירדף ע"י כלבים (נטולי רצועה וזמם), שבעליהם כמובן מגיעים בריצה דקה אחרי ומרגיעים אותי ש"הוא לא עושה כלום"...  הבעיה שאני את ההתקף לב כבר קיבלתי כאשר כלב גדול או קטן מזנק עלי מבין השיחים  בנביחות מטורפות
...  ומה הם יגידו אם ילד קטן יבהל וירוץ לכביש כתוצאה מזה?

כנ"ל לגבי השכנים או ילדיהם שעולים במדרגות ביתם (כן, זה גם ביתם), ומוצאים כלב נטוש מתבונן בהם בסקרנות או בזעם או סתם בתאבון בריא , מה הם אמורים לעשות?

ולא אמרתי מילה אחת על קקי ומדרכות ...
º
צודק בכל מילה
07/08/11 22:09
2צפיות
כל הכבוד לעיריה!!!
07/08/11 22:07
3צפיות
אני ממש נדהם לטובה מהיעילות של העיריה, וכל הכבוד להם שהם באו כל כך מהר בעקבות תלונה, ואספו את הכלב שיכול להיות סכנה לציבור. הקנס הוא בהחלט ראוי, כי כלב אמור להיות בבית או קשור לחגורה מחוץ לבית.

השכנים כמובן יכלו לברר יותר לפני שהתלוננו, אבל מרגע שהתלוננו, מה היה קורה אילו נשך מישהו זמן רב אחרי התלונה? כמה היינו מאשימים את העיריה.
גועל נפש! של סגן ראש עירייה נבחר
45תגובות
05/08/11 18:21
9צפיות
במהלך וויכוח עם חד הורית על מחירי הדיור ברעננה, אמר לה עזרזר שתלך לגור בנצרת עילית
במקרה אני מכיר כמה חד הוריות כאלה ברעננה
מדובר על נשים עובדות שברשותם גם הילדים, הן מקבלות עזרה מהוריהם, כמו לאסוף את הילדים לביהס וחוגים, מה יש לנשים כאלה לחפש במרחק שעתיים ממקור העבודה שלהם וסבא וסבתא שתומכים...

(המשך...)
במהלך וויכוח עם חד הורית על מחירי הדיור ברעננה, אמר לה עזרזר שתלך לגור בנצרת עילית
במקרה אני מכיר כמה חד הוריות כאלה ברעננה
מדובר על נשים עובדות שברשותם גם הילדים, הן מקבלות עזרה מהוריהם, כמו לאסוף את הילדים לביהס וחוגים, מה יש לנשים כאלה לחפש במרחק שעתיים ממקור העבודה שלהם וסבא וסבתא שתומכים בנכדים.
מר עזרזר משקיע מיליונים במבני ציבור לדתיים והפקעת קרקעות לטובת בתי מדרש, מן הראוי שהיה מתייחס לגברת בגובה העיניים והרגישות ולא ישלך אותה לעזאזל בלהג.
החניה בהום סנטר-50 ש"ח לשעה למי שאינם לקוחות
05/08/11 14:50
3צפיות
1. המחיר 50 ש"ח לשעה למי שאינו לקוח הום סנטר נראה מוגזם
2. המחיר אינו עומד בתנאי הצגת המחיר (מחיר לשעה ראשונה ואח"כ מחיר לכל 15 דקות נוספות)
3. מחכים לתגובה רשמית של הנהלת הום סנטר

העליתי את ההודעה הזו כי השרשור הקודם של חוף מבטחים כבר יורד למטה.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
º
אביב תודה לך.
05/08/11 15:23
אגב, יש לי כבר 3 מדבקות של 50 ש"ח
05/08/11 16:03
לחניון של הום סנטר מוכנות מראש, ככה אני פתרתי את הבעיה (למקרים שאגיע לחניה אבל בסוף לא אקנה בהום סנטר)

למרות שכמו שנאמר, אם באתי להום סנטר לקנות משהו ולא היה במלאי ולכן לא קניתי כלום, או שבאתי להחליף משהו (קרה לי פעם) , אז נתנו לי מדבקה בלי בעיה.
º
05/08/11 16:15
º
אתה משו
05/08/11 20:05
אביב, אין צורך לשמור מדבקות, שולחת לך במסר
05/08/11 23:28
רעיון פשוט שגילו לי
למה במסר?
05/08/11 23:36
1צפיות
ספרי לכולם!
º
שולחת לך גם.....
05/08/11 23:41
חוף , שלחי גם לי...
06/08/11 09:06
תודה
º
שולחת
06/08/11 11:15
º
גם לי...
06/08/11 11:38
גם אני שואל: למה במסר ?
06/08/11 20:49
למה לא לפרסם בפורום ?
האם מדובר במשהו לא חוקי שצריך להיזהר ממנו ?
אם מדובר במשהו חוקי גם אני אשמח לדעת עליו.
והשאלה שלי נשארת יתומה
09/08/11 10:20
כמו שאלות נוספות ששאלתי כאן בימים האחרונים.
כנראה התעלמות מכוונת או חרם מסויים ולא סתם התעלמות בטעות.
כנראה.
רק תזכרו שהיום הוא תשעה באב ובית המקדש חרב בגלל שנאת חינם.
חזרתי מהמגה-בול באזור הצעשייה
65תגובות
04/08/11 22:06
9צפיות
חשבון: 827 ש"ח (קצת עוף, סלמון, השאר ירקות ופירות, דברי חלב ואוכל לשבת).
חסכתי בקנייה זו כחברת you - 54 ש"ח, שהם 6% בלבד מהסך ברוטו.
בקופה הסתבר לי שהנחות על עדן טבע מרקט, שעל מוצריהם משלמים בקופה של מגה ושיושבים בתוך מגה, ניתנות רק אם אני עושה כרטיס חברה נפרד בעדן.
בקיצור...

(המשך...)
חשבון: 827 ש"ח (קצת עוף, סלמון, השאר ירקות ופירות, דברי חלב ואוכל לשבת).
חסכתי בקנייה זו כחברת you - 54 ש"ח, שהם 6% בלבד מהסך ברוטו.
בקופה הסתבר לי שהנחות על עדן טבע מרקט, שעל מוצריהם משלמים בקופה של מגה ושיושבים בתוך מגה, ניתנות רק אם אני עושה כרטיס חברה נפרד בעדן.
בקיצור - מגה בול זה ישראבלוף, חנות יקרה בטירוף שמשקרת לנו - ציבור הצרכנים - במצח נחושה. חוצפתם אינה פחותה מהסיפור של חוף על הום סנטר.
להחרים, להחרים, להחרים.
מגה בול שווים קניה שם רק אם כחברת you אחסוך 15-20%.
חוזרת לזופרסל ושפע שוק.
מישהו יודע על הפגנה היום בשבע ביד לבנים, בגי
04/08/11 18:21
7צפיות
חוסר האחריות של העיריה בשימוש בכספי ציבור (החברה הכלכלית ובית העיריה שלא נבנה)
גביה ביתר של אגרת בטחון וכד'?
º
לא.
04/08/11 18:23
כשתהיה הפגנה נגד ראש עיריית רעננה, תעירו אותי
04/08/11 21:51
כנראה המשיח יגיע לפני שתקום פה מחאה מוצדקת על יחס העירייה ובמיוחד ראש העירייה לתושבי רעננה.
º
05/08/11 21:20
º
13/08/11 20:22
º
איפה תתקיים צעדת העגלות ברעננה ב-17:30 היום?
42תגובות
04/08/11 17:02
1צפיות

(המשך...)
היריד מתקיים בין קלאוזנר לזבוטינסקי
04/08/11 16:40
1צפיות
אומנים חדשים הצטרפו ליריד,
בואו לבקר ולהנות מיצירות ועבודות מקוריות,אומן גאגלינג שעושה סדנא לילדים, קריקטוריסט, יזמים צעירים ועוד......
כולם מוזמנים היריד יתקיים עד 22:00.
להתראות,
חיה
חיה
04/08/11 16:48
1צפיות
אין בו אמנים מקוריים, יש בו יין מהשומרון (אני אישית לא רוכשת בעשרים השנים האחרונות מוצרים או שירותים שמקורם מעבר לקו הירוק וככלל נראה לי פסול להביא דוכנים שנויים במחלוקת ליריד של כו-לם), יש מלא זבל מסחרי שיש גם בקניון במיזוג. אז ככל שאני אוהבת אותך ומעריכה את עבודתך - למה שנגיע?
אוי כמה שזה יפה להכניס לכאן את הפוליטיקה
04/08/11 18:14
1צפיות
הזאת
לאן אתה רוצה להכניס אותה?
04/08/11 18:23
1צפיות
לחיים בשוויץ?
היריד עם הסחורה הזו הוא ברעננה.
להיות כנה איתך ?
04/08/11 18:49
1צפיות
ואני מאוד כנה כפי שזכית כבר להכיר אותי,
בעבר כשיצחק רבין המנוח אמר על היורדים שהם "נפולת של נמושות" הצדקתי אותו ובאמת כעסתי בליבי על ישראלים שבורחים מהארץ.
כיום, ממש לא הייתי מתנגד לחיות במדינה הזאת שהזכרת את שמה בתגובתך.
ביקרתי שם לא מזמן לשלושה ימים קצרים [מה לעשות ? שלחו לי הזמנה לחתונת בן משפחה כולל כרטיס טיסה וכל ההוצאות הנילוות, אז שלא אסע ?...].
תשמעי סיפור, שאין בו טיפה של פוליטיקה:
הלכתי על המדרכה בעיר קלוטן [ליד ציריך] ללא כל כוונה לחצות כביש כל שהוא.
פתאום הפניתי מעט את הראש שמאלה לעבר הצד השני של הכביש.
זה כל מה שעשיתי : סובבתי מעט את הראש לצד שמאל.
האם את מתארת לעצמך מה קרה באותו הרגע ?
כל התנועה נעצרה בו במקום !!!
הייתי בהלם, וכשאני נזכר בכך אני עדיין המום מהתופעה הזאת.
כאן, בן אדם יורד ממש לכביש ונהגים צופרים לו וכמעט דורסים אותו.
ושם, ברגע שרק נדמה לנהג שבן אדם ההולך על המדרכה מתכוון לחצות את הכביש התנועה נעצרת מיידית !
ידיד משפחה שהיה איתי הסביר לי שהנהגים חוששים שאם לא יעצרו זה יעלה להם ביוקר !
זאת כמובן בנוסף לנימוסים ולהליכות הנפלאים שלהם.
אז תגיד לי את, למה לא לחיות בגן העדן הזה ?

וברשותך אוותר על תגובה בקשר לחרם שלך על ישראלים טובים שדעתם ומקום מגוריהם שונה מהמקובל עליך.

אני מעדיף שנישאר באווירה טובה עם הסיפור על גן העדן של אנשים חיים. [ואני מקווה שגן העדן "ההוא" יחכה לנו עוד שנים רבות... ]
היה נדמה שהיריד הולך ומצטמצם. מצד שני הבריזה
04/08/11 20:59
הייתה נעימה,
מצד שלישי המוכרת החמודה שמוכרת עגילים, שרשראות, וטבעות הייתה והכינה לי טבעת שהזמנתי ממנה.
מתוקה אמיתית, עכשיו אני יודעת את שמה: מיכל.
וכנראה שאת החולצות שלי אמכור בימיי שישי
04/08/11 21:01
בקניון ערים בכפר סבא.....(הייתי אמורה כבר מחר אבל לא הספקתי לעטוף אותן בצורת סוכריה).
ומה את אומרת
04/08/11 21:01
על גן העדן שסיפרתי עליו ?
º
נשמע טו גוד טו בי טרו. הלואי עלינו יום יום
04/08/11 21:19
שאלה לא שייכת לשרשור, ההודעות שאני קוראת
04/08/11 21:34
לא מצטבעות לי בכחול, למה?, הכתב נשאר בצבע שחור כל הזמן.
משתמשת בגוגל כרום, אולי בגלל זה?
מי יכול לעזור?
תודה.
º
יש כל מיני בעיות בתפוז, זאת הבעייה.
04/08/11 22:13
º
בלפטופ זה עובד, במחשב שלי לא
04/08/11 22:29
º
זאת תקלה רנדומלית, תפוז יודעים ממנה.
04/08/11 22:31
º
באסה,
04/08/11 22:35
לחצן ימני= טען שוב
04/08/11 22:38
ב ה צ ל ח ה
º
לא עבד, תודה גם לך
04/08/11 22:41
º
גם לא יעבוד...
04/08/11 22:47
אצלי בלחיצה על לחצן ימיני
04/08/11 22:47
[ימיני, מלשון ימין, ולא ימני כפי שכתבת בטעות] נפתח התפריט שבצילום המסך המצ''ב, ואין בו אפשרות של "טען שוב".
אולי לך יש מחשב מסוג אחר עם מערכת הפעלה אחרת, אינני יודע.
ובכל מקרה, כדי "לרענן" את הדף, שזה מה שבעצם הצעת, לא צריך לעשות הרבה : רק ללחוץ על לחצן F5 שעושה את העבודה מיידית.
הבעייה היא שריענון לא עוזר, ושתפוז יודעים שיש להם הרבה בעיות, כפי שמופיע בתפוז - משוב.
º
גם לא עבד, אוף!
04/08/11 22:49
זו לא בעיה בתפוז, כדאי לנסות למחוק את הcache
05/08/11 11:04
נסי:
1. לחצי על צירוף המקשים Ctrl+Shift+Delete
(הפלוסים הם רק צורת כתיבה לקומבינציית מקשים ולא מקש שצריך ללחוץ)
2. וודאי שמסומן בחלון הזה רק הV שמדבר על cache (מטמון בעברית)
3. וודאי שבתפריט הבחירה שם נבחר "מתחילת הזמן" או משהו כזה
4. לחצי על הכפתור למטה שמבצע את המחיקה (Clear browsing data או התרגום לעברית לכך)

בעיקרון הבעיה שתיארת יותר קשורה למחיקת ההסטוריה דווקא ולא המטמון אבל חבל למחוק את ההסטוריה... כי כרום משתמש בה כדי לתת לך הצעות יעילות יותר בשורת הכתובות. אם בכל זאת את רוצה לנסות אז את יכולה לנסות לבחור שם את השורה על browsing history ולבצע את המחיקה ואם גם זה לא עובד אפשר לנסות את השורה עם האזכור לcookies (מה שידרוש ממך להיכנס מחדש לכל הפורומים והאתרים שדורשים זיהוי).
למה להתווכח עם עובדות ?
05/08/11 13:02
בתפוז יש תקלות קשות בחודשים האחרונים.
זאת אחת הסיבות שהם השאירו עדיין את המערכת הישנה של הפורומים, למרות שהודיעו מספר פעמים על ביטול וסגירת המערכת הישנה, שמצד אחד גורמת להם לעבודה כפולה, אך מצד שני מצילה אותם מקריסה כללית וזאת כי המערכת החדשה סובלת קשות מתקלות שונות ומשונות.
באמת למה להתווכח עם עובדות.
05/08/11 13:20
ארז, ניכר שאין לך ידע בתחום. אתה אוהב להתנצח בפורום על צדקתך אבל לא חבל לעשות זאת בנושא שאתה לא מכיר? הסיכוי שבעיה ספציפית זו קשורה לתפוז הוא מזערי, ואני האחרון שאגן על מערכת הפורומים המיושנת והמסורבלת הזו.
שים לב אגב שתמונת המסך שצירפת לא נלקחה מגוגל כרום אלא מאקספלורר כך שאינה רלונטית לדיון וכמו כן בוצעה על גבי לינק (בניגוד לכוונה המקורית של הכותב).
באמת שכנראה אין לי ידע בתחום...
05/08/11 13:54
אם זה מה שאתה חושב על מנהל לשעבר באחד הפורומים של תפוז...
ולכן כנראה שאני ממש לא מבין מה קורה במערכת הזאת

אופס... לא ידעת זאת, לא נורא, אסלח לך !

אתה חושב שאני אוהב להתנצח ?
זכותך לחשוב כך.
אני לעומך חושב [ומבצע] שכשאני לא יודע משהו אלא מעלה השערה אני תמיד כותב שאני חושב או מעלה השערה אבל לא בטוח בנכונות התשובה.

שבת שלום וכל טוב.

צר לי, אבל אין לנסיון הזה כל משמעות
05/08/11 15:39
בניהול פורום בתפוז לא נדרשת הבנה בקוד האתר או באיך שדפדפנים עובדים
אלא אם כן הפורום הזה שניהלת היה פורום בנושא בניית אתרים או משהו בסגנון (אני אגב ניהלתי כאלה. אופס לא ידעת את זה...)
אסלח לך, למרות שהצגת כאן לא יותר מהשערה בביטחון מופרז, וזאת ללא כל ביסוס טכני או ידע מקצועי...
תיקו
05/08/11 15:45
במקרה אני דווקא כן בקיא קצת אבל לא חשוב.
סיטיזן, תודה ושאלה: אם אני עושה זאת מה ימחק
05/08/11 23:25
לי אם בכלל?
קבצים של אתרים שביקרת בהם
09/08/11 00:24
שום דבר חשוב, אלה קבצים שהדפדפן יכול לעשות בהם שימוש מאחורי הקלעים אבל מבחינתך אין להם משמעות. הסטוריה לעומת זאת זה סיפור אחר לכן אותה לא הייתי ממהר למחוק
º
רבה
09/08/11 09:00
סיטיזן ניסיתי וזה מה שקיבלתי:
09/08/11 09:04
השמד את הפריטים הבאים מתוך:  
  הסר היסטוריית גלישה
  הסר את היסטוריית ההורדות
  רוקן את הקבצים השמורים
  מחק קובצי Cookie ונתוני אתר ופלאגין אחרים
  הסר סיסמאות שמורות
  נקה נתוני טופס שמורים של 'מילוי אוטומטי'

אין לי מטמון או cache, כפי שכתבת
התרגום שם הפתיע אותי :)
10/08/11 00:26
אני התתכוונתי ל "הקבצים השמורים".
זה לא מזיק לכן כדאי לנסות בתור התחלה. אם לא יעבוד אז לדעתי יש סיכוי טוב יותר שמחיקת "היסטוריית גלישה" תפתור את הבעיה אבל זה כאמור יגרום לכרום לשכוח גם דברים שלדעתי הם חשובים (לא את המועדפים וכו אבל כן את ההצעות שלו בשורת הכתובות- זאת אומרת אלה שמבוססות על הסטוריית הגלישה שלך ולא כאלה שמבוססות על מנוע החיפוש), אז לשיקולך אם זה שווה את זה (והרי שאולי זה אפילו לא יפתור את הבעיה)

בכל מקרה אל תשכחי לבחור גם את ה"מתחילת הזמן" או איך שזה לא מתורגם שם בחלון הזה לפני המחיקה.
מכיוון שאני לא כזו ספצית, אני אוותר, תודה לך
10/08/11 09:12
בכל מקרה על ההסברים והעזרה
º
אין בעיה, כרום זה התחום שלי
10/08/11 23:17
2צפיות
ושוב תקלה בתפוז...
04/08/11 22:49
ושוב תקלה בתפוז...
צילום המסך לא עלה.
אולי הפעם ?
לפחות ביקרת, שמחתי לשמוע ו.....
07/08/11 18:04
מאחר והאמנים מתחלפים כל שבוע ומעטים שבים למקום בגלל דלות הקניות, יהיה מענין לבוא כל פעם מחדש ולגלות מי....מה.....חדש השבוע.
נדמה שחלה תזוזה לחיוב בימי חמישי בערב, היו מספר אומנים מדהימים, עבודות יפיפיות ורעיונות מענינים, חלקם נמצאים כרגע ברננים שם יש יותר קהל במיוחד בימי שישי.

בואו, שוב, הנוף משתנה כל הזמן, תודה נילי על הפרגון.

אשמח לראותכם,
חיה

ובשבוע הבא פסטיבל הכלייזמרים בצפת, לא תבואו?
היכן ניתן למצוא ברעננה "משקפיים מבד"?
03/08/11 19:03
6צפיות
אני מחפש את ה"משקפיים מבד" שמרכיבים על העיניים לפני שהולכים לישון .
היכן ניתן לקנת את זה ברעננה?
תודה
רעיונות אפשריים
03/08/11 19:15
5צפיות
פארמים מוכרים לפעמים קיטים לנסיעות. אפשר לנסות גם ב"מוזלים" ובחנויות טיולים (יש בקניון ומול הקניון).
º
ראיתי בהולנדיה, גם כחלק של סט לנסיעה
03/08/11 22:05
2צפיות
כיסוי עיניים לטיסה - הולנדיה
07/08/11 07:45
6צפיות
גם אני קניתי לא מזמן את הכיסוי עיניים לטיסות שלהם שעשוי מחומר בשם טמפור שזה החומר הכי נעים שיש.
קניתי אותו כדי להקל על התקפי מיגרנה, הוא חוסם אור לחלוטין ומאוד נעים למגע. אבל יצא לי גם להשתמש בו בטיסה ואני ממליצה בחום !
מבקשת המלצה על מעבר לאזור 2004 ברעננה
02/08/11 19:23
74צפיות
שלום לכולם,
אנחנו זוג צעיר שמעוניין לרכוש דירה באזור רעננה. הומלץ לנו על אזור 2004 (רחוב הכלנית, הזית וכו") הקרוב לאוניברסיטה וליציאה לגאה.

רציתי לשאול האם השכונה הזו נחשבת למקום טוב, עם אוכלוסיה טובה, מוסדות לימוד טובים לגידול הילדים וכו"..
נאמר לנו שיש בעיה עם האזור, שיש קושי רב ביציאה בבוקר. פשוט סיוט ואנשים מנסים למכור את הנכסים שלהם על מנת לברוח משם כל עוד אפשר.

זקוקים לעזרתכם.
גרה באיזור, אחלה אזור. אוכלוסיה צעירה, הרבה
02/08/11 19:30
27צפיות
ילדים, 4 גנים ציבוריים,
לגבי ביתי ספר לא יודעת,
שיהיה בהצלחה.
ראשית שיהיה לכם בהצלחה
03/08/11 08:46
21צפיות
כי אין כמו רעננה אבל אני משוחדת אין ספק שהמקום מצויין עם אוכלוסיה טובה כפי שכל האוכלוסיה טובה בעיר הזאת ואם בעיניך אנשים שרמת הכנסתם או השכלתם לא גבוהה הם לא אנשים טובים הרי שיש כאן בעייה מסויימת שמעציבה אותי. כל מוסדות הלימוד בעיר טובים. בעניין הקרבה לכביש גהה (ולא גאה כפי שרשמת) יש בכך יתרונות אך גם חסרונות. היתרונות הם שיחסית למקומות אחרים בעיר יהיה לכם קל ומהיר יחסית "לברוח" מהעיר בשעות הבוקר לעבודה אם היא מחוץ לעיר, זאת לעומת תושבים במקומות אחרים באמצע העיר לדוגמא שעליהם להזדחל גם בפקקים שבתוך העיר. מצד שני אם אתם צריכים לצאת לכיוון כביש החוף הרי שתהיה לכם בעייה. חסרון נוסף הוא שבגלל הקרבה לכביש כה עורקי יש ממנו רעש במשך 24 שעות ביממה אך סביר שבדירות החדשות שבאזור יש בידוד טוב.
כעת ברשותך יש לי שאלה אליך בגלל שאת כותבת כך: ''נאמר לנו שיש בעיה עם האזור, שיש קושי רב ביציאה בבוקר. פשוט סיוט ואנשים מנסים למכור את הנכסים שלהם על מנת לברוח משם כל עוד אפשר." ועל כך אני תמהה תימהון רב: אם אנשים בורחים מסיוט כפי שכתבת מה מביא אתכם להשקיע ממון רב על אותו סיוט ממש? אני שואלת במלוא הרצינות למרות שכבר בתחילת תגובתי זאת כתבתי שאין כמו רעננה ושאני משוחדת לעיר הנפלאה הזאת.
תודה
03/08/11 11:56
16צפיות
שאלתי אם יש אוכלוסייה טובה מבלי להתייחס לרמת הכנסה או השכלה כלשהם. זו האינטרפרטציה שלך. הכוונה שלי הייתה למשל  - להימנע משכונות בהן החומר האנושי מורכב מ"ערסים" או אנשים תת רמה. מה לעשות זה מתבקש.
אין לך מה להתעצב. כל אחד היה רוצה לגדל את ילדיו במקום הכי טוב שאפשר. בסביבה איכותית. זה טבעי.

אני באתי לפורום כדי לקבל עצה ולבדוק האם הדברים שנאמרו לי לגבי הסיוט הינו נכון. שכן אם כך הדבר יש לשקול 10 פעמי רכישת נכס באזור הנ"ל.

אנחנו היינו מעוניינים להשקיע ממון במקום הכי טוב שהתקציב מאפשר לנו. אבל יכול להיות שהתקציב לא מספיק כדי לקבל דירה במיקום איכותי.
ראוי לציין כי המחיר באזור 2004 נמוך משמעותי מהמחירים בלב הפארק ובאזור 2005. רציתי לברר מדוע כך הדבר. חייבת להיות סיבה.

עיריית רעננה הגישה כתב אישום נגד "אמישרגז"
02/08/11 16:41
18צפיות
אני שמח לבשר לכם שלפי הפרסום בלוקאל/קול רענן הוגש כתב אישום נגד אמישראגז.
בתקווה שכתב האישום הזה יגרום לאמישראגז לשתף פעולה עם העיריה לצורך הוצאת היתרי בניה לצוברים ושפור הבטיחות שלהם.

לפי כתב האישום, במהלך שנת 2010 ביצעה חברת הגז עבודות בנייה ברחוב משה סנה בשכונת לב הפארק, שכוללות הטמנה של צובר גז מתחת לפני הקרקע ללא היתר כנדרש על פי חוק התכנון והבנייה
http://www.local.co.il/raanana/86176/article.htm

וזאת בהמשך לשרשור משבוע שעבר
תושבי לב הפארק יוצאים לקרב נגד אמישראגז‬  
רק עניין סמנטי קטן
03/08/11 08:58
1צפיות
עירייה יכולה להגיש תביעה, לא כתב אישום....
ובכל מקרה - שאפו על העבודה המצויינת!
ההבדל בין תביעה לכתב אישום הוא
03/08/11 12:14
1צפיות
שבמחלוקת אזרחית ישנם ,תובע-ונתבע .ובהליך פלילי ישנם מאשימה (המדינה ) ונאשם .
כך שעירייה יכולה להגיש כתב אישום ע" היועץ המשפטי העירוני ,שהוא נציג ,היועץ המשפטי לממשלה ברשות המקומית ,בקיצור ,לפי סוג ההליך המתבקש מהעניין ,העירייה מגישה תביעה ,או כתב אישום.
(דווקא ,בעניין זה נראה שהיגישו כתב אישום,אבל אני לא משפטן,,,,, )
מתברר שהעבודה לא נגמרה, והיא רק גדלה
03/08/11 12:34
1צפיות
מיום ליום.

אני מתכוון לשלוח מכתב למבקר העיריה ולשאול מדוע לא עובדים בשיטה הנכונה?

1. לשלוח לחברות הגז בקשה לתת את רשימת כל הצוברים שלהם
2. לשלוח לתמ"ת בקשה לקבל את כל היתרי ההטמנה שיש אצלם
3. לשלוח למשרד התשתיות בקשה לקבל את רשימת כל הצוברים שנמצאים אצלם
4. לעשות בדיקה אמפירית בשטח איפה יש צוברים. (כמו שעשיתי בשכונת לב הפארק)

לעשות הצלבה בין הרשימות ולדרוש היתרי בניה לכל הצוברים הרלוונטיים.

ואם יש אי התאמות בין הצוברים אז בעולם אוטופי, גם להתלונן אצל הגורם המתאים על אי דיווח לפי חוק כדי שהוא יוכל להגיש תביעה.

ותודה לך שעזרת לי לנסח את המכתב
º
נשלח מכתב בנושא למבקר עיריית רעננה
04/08/11 12:02
אם את צודקת בהערתך, עלייך כמובן להגיד את זה
03/08/11 13:08
1צפיות
לאוהד. הוא זה שכתב את הכתבה, אני רק ציטטתי את הכותרת
º
אני מניחה שהוא קורא את הערותי כאן
03/08/11 14:26
1צפיות
נחמד לחשוב שכתבי העיתונות המקומית
03/08/11 15:36
מציצים על הפורום מדי פעם (אבל זה נכון)
גם באשדוד מתנהלים דיונים בנושא
03/08/11 17:56
תודה לאריה מלך החיות, מנהל הפורום שם, שהסב את תשומת ליבי לכך:
יכולת לשים לב שאני פתחתי את השרשור שם
03/08/11 23:10
1צפיות
בכל מקרה, כנראה שהמצב שלנו יותר טוב
º
שמתי
03/08/11 23:33
וזו ההודעה באתר העיריה
04/08/11 12:03
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום