בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הבלוגיה! 

פורום זה מיועד לכל הפעילות הקהילתית בבלוגיה. כאן תוכלו לשמוע על תחרויות כתיבה, פיצ'רים חדשים בבלוגיה ועוד.

זהו גם המקום להעלות קישור לרשומות שכדאי לקרוא ולהציע הצעות ייעול.

שימו לב: שאלות טכניות, בעיות ותקלות יש להפנות לפורום הבלוגיה - תמיכה טכנית.

שלכם,

טל.

נושא לדיון: גניבות ספרותיות בבלוגים
29/08/12 17:45
46צפיות
אז ככה, נניח באורח מסתור שצץ לו בלוג. שקיים לא מעט זמן, אבל עכשיו החליט להוסיף נדבך נוסף לכתיבתו. והנדבך הזה הוא במקרה הנדבך של הבלוג שלך. סבבה. מעולם לא התחרתי, אני נהנת לקרוא את כל הבלוגים בתחום, גם מבלי שיש לי קשרי חברות/עויינות כלפי הכותב/ת. (אם כי, בתחום הזה, מדובר לרוב בכותבות).

ואז פורסמה רשומה, שדומה לאיזו פינה שאת מריצה. ועוד רשומה זהה גם לפינה הזו. אוקיי. אתם מחליקים. אין ספק שיש צירופי מקרים.
אבל אז פורסמה עוד רשומה, שזהה למשהו שאתם כתבתם. ופה גם זיהתם פסקה שנראה כאילו שאולה לחלוטיין מהרשומה שלכם. מכעיס. \

ולמה אני שואלת? כי אני נלחמת זה זמן רב על ביסוס קהל קוראים. עם פינות קצרות כמו גם רשומות מעמיקות בתחום. כי אני מאוד משתדלת שרשומה שלי לא תראה כמו רשומה של מישהי אחרת. ואני כל הזמן מחפשת רעיונות. בעבר, אפילו וויתרתי על 2-3 רשומות כי ראיתי אחת זהה אצל מישהי אחרת וכבר לא ראיתי טעם.

כמובן, לא מדובר במקרה של העתקה מילה במילה. ואני לא יכולה לבוא בדרישה להסיר את התוכן, מה גם שאינני חפצה בכך, אבל יש תחושה מאוד לא נעימה.

האם קרה לכם מקרים של גניבות ספרותיות?
איך התמודדתם עם זה?
היו לי מספר מקרים כאלה בעבר
29/08/12 18:40
39צפיות
במקרה של הבלוג שלי, זה קצת יותר מסובך, כי יש כמה סוגי רשומות:
1. מפרי עטי.
2. תרגומים של כל מיני חדשות, וכתבות הזויות לרוב, מאתרים איטלקיים, ספרדיים, דרום אמריקאים וכו, שאני עובדת איתם ויש לי היתר מהם לתרגם את אותן החדשות ולפרסם בבלוג שלי. בתמורה, אני מתירה להם לתרגם פוסטים שלי (מפרי עטי, סקירות וכו).
3. סקירות בכל מיני תחומים. זה התחום הכי מושקע, כי כאן אני משקיעה שעות של חיפושים, מאמתת עובדות, מחפשת תמונות שמותר לי להעלות ולפעמים אני לא מסתפקת בנט ופונה לספריה הביתית שלי שהיא די רחבה, וזה עניין של שעות, שאני גונבת פה ושם מתי שמתאפשר. לכן, רשומה מסוג זה יכולה לקחת לי לסיים אפילו חודשים.

ודווקא ברשומות מס' 3, הכי מעתיקים. וזה לא רק מעצבן לראות אותן פזורות ברחבי הרשת בלי לתת קרדיט, יותר מעצבן זה שכדי להמנע מתביעות, המעתיקים האלה מעוותים את הרשומה בדרך מכוערת מאוד. מוסיפים או מפחיתים מהכתוב, לפעמים זה נראה כמו אדם שעבר ניתוח פלסטי, יודעת מי האדם, אך נראה אחרת. וזה מקומם מאוד.

פניתי למישהי מכאן שפרסמה אחת הרשומות המשובטות האלה והיא אמרה לי שקיבלה את הרשומה דרך המייל שלה מאתר מפורסם שהוא מתגאה בכך שכל הרשומות הם מזיעת אפו. גם אלה שלי. חוצפה.
לאחר שפניתי אליו והסברתי לו יפה שאתבע אותו, הוא הפסיק עם זה.
מצאתי גם בדה מרקר פוסט מפרי עטי מועתק/מנותח שהגנבת, במאמציה לטשטש את כתיבתי, חירבשה את כל הרשומה בצורה פתטית. למרות זאת קטפה המון מחמאות על כתיבתה, עד שהוספתי בתגובות לפוסט שלה את הפוסט המקורי שלי והוכחתי לה שהוא נכתב לפני שנתיים בדרך ושתתבייש.

לכן הדרך הטובה ביותר היא לפנות למעתיק ולהתעמת איתו בתוספת קריאת זכויותייך.

בהצלחה!
לאחת הרשומות
29/08/12 18:50
47צפיות
פשוט הוספתי "אכן מעניין. כנראה בגלל זה כתבתי על זה כבר לפני שנתיים בבלוג שלי (וצירפתי קישור)".
º
זו גם דרך מצויינת להלחם בתופעה
29/08/12 19:43
24צפיות
מספר הצפיות בפורום אומר הכל, הגיע הזמן לאמת !
29/08/12 12:16
143צפיות
שלום, שמי הוא נטע ואני בלוגרית. חלקיכם בטח זוכרים אותי, ובמידה ולא, אספר לכם שבעבר הייתי חלק בלתי נפרד מהבלוגייה של תפוז. היה לי פה בלוג, ניהלתי פה פינה והכל היה נפלא. אבל אז הבנתי שאני לא מרגישה שאני מקבלת את מלוא התגמול שמגיע לי והחלטתי לעזוב לנענע 10 ולפתוח בלוג בישרא-בלוג.

אני אשקר אם אגיד שאין לי מושג מה קורה פה - יש לי מושג והמון. אני מנויה לכ-50 בלוגרים מתפוז ואני מודעת לכל התקלות, הבעיות והפוליטיקה שרצה פה גם אם אני כבר לא חלק מהמערכת. את טל למשל אני מכירה עוד מהימים שבהם הוא ניהל את הפורום כאזרח מן השורה ואליו אין טעם לבוא בטענות. גם אם אתם הייתם במשרה שלו, הייתם אומרים ועושים את אותם דברים שהוא עושה ואומר.

אבל יש משהו אחד שחלקיכם כבר אמורים לדעת - זמנה של הבלוגייה עבר מן העולם. לא, זו לא תקיפה אישית כנגד תפוז. העניין רלוונטי גם לאורנג' ולנענע 10. פשוט הסתכלו מסביב, תראו את מספר הצפיות לכל המלצה, העיפו מבט במספר הכניסות שמניב כל קידום במערכת. אין ספק, משהו גדול קורה.

בשבועות האחרונים צצו הרבה ידיעות על כך שבלוגרים נחשבים עזבו את כורסת הנוחות שלהם ויצאו לדרך חדשה. הנה רק כמה מהכותרות של הזמן האחרון: השת"פ בין עומרי חיון ל"חורים ברשת" מסתיים; "סינמסקופ" נפרד מאורנג'; "תפוז אנשים" מוזילה עלויות על כתיבת תכנים. דבר זה צריך להיות צלצול השכמה עבור כל הבלוגרים באשר הם: תעשיית הבלוגים משתנה!

להבין מה קורה ולשמוע מה אני מציעה בנושא, אתם מוזמנים לבוא ולבקר בבלוג שלי בכתובה הבאה:
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=730...

אשמח לקרוא את תגובותיכם פה או שם.
המשך שבוע טוב, נטע.
אותך זוכרת היטב
29/08/12 13:40
62צפיות
ואת בעצם ממליצה מה?
לבוא לבדוק אצלך בבלוג?
יש לך שם הצעה טובה?

או סתם מתפה אותנו ובקצה הרשומה ..... כלום?
מסכימה איתך שזמנה של הבלוגיה עבר מן העולם
29/08/12 15:29
91צפיות
אבל ההצעה שלך רלוונטית לעשרה בלוגרים מתוך האלפים הקיימים.
האם לדעתך המצב שונה בוורדפרס ובבלוגר?
כן ומ-הרבה בחינות
29/08/12 22:36
56צפיות
נכון שבאתר אישי יש צורך לעבוד פי כמה על טיב הרשומות, על פרסום התכנים ועל יצירת קהל קוראים, אבל את לא צריכה לחלוק במה עם עוד אלף אנשים אחרים, את הבוס של עצמך ואפשר לשכוח מהמושג הזה שנקרא תקלות.

בסופו של דבר, זה כמו כל דבר אחר בחיים - צריך לרצות את זה, להאמין בעצמך ולעשות את הדרך כדי להגשים את החלום.
אני באמת רואה ירידה בפופולאריות
29/08/12 18:16
69צפיות
אבל את מציעה שבלוגרים נבחרים יהפכו לבעלי טורים בתשלום.
זה לא הרעיון שעומד בבסיס הבלוגיה... היא אמורה לתת במה לכולם בניגוד לעיתונות שנותנת במה רק לעובדים בה (ול"מכתבים למערכת" שזה פחות או יותר הבלוגיה של לפני 20 שנה)
זה מה שנקרא אליה וקוץ בה
29/08/12 22:43
67צפיות
אולי צריך לחשוב על זה כסטארט אפ. כלומר, להקים מערכת שעושה מיונים לכותבים שלה. בדרך הזו ניתן להמנע ממצב שבו כמה בלוגרים חלשים יותר יטביעו את כל הספינה.

הדיונים על Outbrain והפורנו בהחלט משקפים את הבעיה הזו.
אבל זה אחד הדברים העומדים בבסיס הבלוגיה
30/08/12 07:10
55צפיות
*כולם* יכולים לכתוב.
והבעיה האחרונה עם OUTBRAIN נובעת בעיקר מסרטונים ולא בלוגים
אז את אומרת שבלוגרים שעזבו את הבלוגיה
30/08/12 14:52
42צפיות
הם חלשים. מעניין.
היי נטע!
29/08/12 19:07
94צפיות
קראתי את הרשומה שלך, אני חושבת שאם הפתרון שלך היה מעשי, מזמן היו מאמצים אותו, זה לא משהו כזה מסובך ליישם, אם יש את הכלים לכך. אך כמו שחלק מהמגיבים פה כתבו, אני לא רואה דרך שכל הבלוגרים יקבלו סכומים הוגנים תמורת כתיבתם.
את נאחזת, גם בעבר עשית זאת, כבלוגרים דוגמת עומרי חיון, עבורי הוא לא דוגמא, הוא תפס טרמפ, על מה שחלק מהאוכלוסייה נהנת לקרוא, מציצנות הכי צהובה על חייהם של אחרים. למה אנשים אוהבים את זה, זה כבר נושא לדיון אחר.
אבל, אני חושבת שרובנו שכחנו מה זה בלוג. למה בן אדם פותח בלוג? מה הבמה הזו נותנת לו?
אני חושבת שכאשר אדם פתח בלוג לראשונה, הוא לא חשב על הרווח הכלכלי שהוא רוצה לנצל מהבמה הזו. זה דבר שהלך והשתנה עם השנים. הרי בלוג אמור להיות השירים, הגיגים ושאר הירקות שכתבנו למגירה, או יומן אישי שאנו מסכימים שאחרים יקראו בו. מה הקשר לכך, לרווח כספי? האם את מצפה שהיומן האישי שפעם שמרת שנים במגירה, יממן לך אפילו קרטון חלב? לא! ואם יתגמלו אותנו, יהיו לנו יותר קוראים?
אני אישית, כאשר פתחתי את הבלוג שלי, היו לי סיבות אישיות לכך שזה לא המקום לפרט. במהלך הימים, פרסמתי דברים שרציתי לחלוק עם אחרים, דברים שלא מתפרסמים לרוב בעברית ובגלל הסקרנות הטבעית שלי רציתי לחלוק אותם עם עוד אנשים צמאים לכך. וככה התעצב לו הבלוג. והוא עוד עלול להשתנות.
אך מעולם לא חשבתי לעשות קריירה מהבלוג שלי, ושלא תחשבי שלא היו לי הצעות רציניות למדי תמורת תשלום נאות, אך אין מצב שאני אשעבד את כתיבתי תמורת תשלום. זה היופי והכייף בבלוג, זה החופש לכתוב, מה שבא לך, מתי שבא לך בלי תכתיבים מאף אחד.
אם הבעיה היא ירידה כללית בצפיות, שגם אני חשה בכך כמובן, אז כנראה שזו עייפות החומר וכמו כל דבר שנשחק, אני לא רואה איך תשלום לבלוגרים יכול לשנות זאת (לא שהייתי מתנגדת לזה, כל עוד לא יש לי את חופש הבחירה). אחת הבעיות שהגדרת את הבלוג כתעשייה, אך בלוג - עדיין - הוא לא מפעל שאמור לשלם לך את המצרכים במכולת.
פשוט לא מובן לי למה אנשים סבורים
29/08/12 22:46
67צפיות
שמישהו צריך לשלם להם כסף על כתיבת רשימות אישיות. מי שרוצה להתפרנס מכתיבה שינסה להיות עיתונאי או סופר. פעם יומנים אישיים היו מונחים במגירה, היום יש אפשרות לפרסם אותם ברבים חינם אין כסף, או אפילו תמורת איזשהו תשלום קטן, אבל לצפות להרוויח מזה כסף נראה לי תמוה ביותר.
רק טעות אחת
30/08/12 01:01
149צפיות
מאוד קשה להתפרנס מכתיבה כיום. במיוחד כעיתונאי.
בהחלט, וזה רק מחזק את הטיעון שלי.
30/08/12 01:53
48צפיות
אם כל כך קשה להתפרנס היום אפילו מכתיבה מקצועית, ויש הרבה יותר מדי כותבים גם ככה, למה שימישהו ישלם על הגיגים שהיו נכתבים בכל מקרה?
אני רק מצביעה על תופעה
29/08/12 23:01
45צפיות
לא קוראת לכל מי שכותב למגירה, או לבלוג במקרה שלנו, לעשות את המהלך. ברור לי שיש אנשים, כמוך, שיחשבו שדבר כזה מוזיל את תהליך הכתיבה. אני בעצמי לא אפתח מחר בלוג עצמאי ואני מעולם לא נכנסתי לשירות התשלומים של תפוז בזמן שהותי באתר.

אבל מאחר ולא מדובר במקרה אחד או שניים, אז מן הראוי שנשים לב לתופעה ולמימדים שלה. מנקודת המבט שלי, היום בו יבינו את כוחם של הבלוגרים ושל האינטרנט הוא לא רחוק. כבר היום רואים זילות מטורפת בענף העיתונות וקרנה של הטלוויזיה נאמד רק בכמות הSMSים שהיא ממשיכה לגרוף. הכותבים האמיתיים נמצאים כאן, לא בעיתונות מלאת הגימיקים (שלמה ארצי, גלעד שליט ויאיר לפיד), לא בטלוויזיה המסחרית (מאבק ערוץ 10 אמור לספר את הסיפור) ולא בספרות.
לבני ז"ל ולי היה פעם דיון בשאלה איך זה
29/08/12 22:21
54צפיות
שהוא, בלוגר משובח ומוצלח לכל הדעות והקוראים, שכמעט כל רשומה שלו כאן קודמה, לא קיבל הצעה לכתוב טור אישי בYNET, ואילו בחור אחר בגילו, עם מצב משפחתי דומה, שסבל בדיוק מאותו הסרטן, ותיאר כמוהו את מה שעבר עליו, כן זכה לכך.

ומכיוון שלא בני ז"ל ולא אני לא היינו תמימים סיימנו את הדיון בלי הלקאה עצמית, כי היה ברור לנו מה התשובה לשאלה הזו. ולכן לדעתי ההצעה שלך מאוד מפתה, והייתי שמחה אם מישהו היה הופך את הבלוג שלי לטור אישי, אפילו חד פעמי, אבל אני לא באמת אופטימית שאי פעם זה יקרה.

זה נושא רגיש
29/08/12 23:20
45צפיות
בניגוד להלך המחשבה שלפיו אפשר לפרוץ כל גבול והכל כשר למען השגת רייטינג, יש כמה נושאים שהם עדיין מוגדרים כטאבו וסרטן זה אחד מהם.

ולענייננו, ברור לי שלא כולם יזכו לכבוד הזה, מי יודע, אולי גם אני לא שם. אבל האם זה ימנע ממני לנסות? לא. אני אשמח לקרוא יום אחד כתבה שלי באתר נחשב כששמי מתנוסס שם למעלה ובידי נמצא צ'ק על עבודתי הטובה. ומי יודע, אולי זה יקרה יום אחד.

את גם לא צריכה לוותר. אני מציעה לך לנסות. גם ככה השינוי כבר כאן.
(גולשים מוזמנים להציע טורים במייל הבא: opinions@y-i.co.il)
מספר הצפיות לא אומר כלום
30/08/12 06:06
50צפיות
כי כבר מזמן הבנתי (וזאת עוד אחת מהתקלות של תפוז) שגם בבלוג וגם בפורומים המספר שרואים הוא לא מספר הצפיות האמיתי. ועדיין אני לא רודפת פרסום ובניגוד לכמה בלוגרים אחרים כאן אפילו לא כותבת בשביל כסף. אני יודעת שקוראים אותי כי אני כמעט תמיד מקבלת תגובות על כל פוסט שאני כותבת, גם אם לא הרבה תגובות, אני מקבלת תגובות ומעריכה את אלה שקוראים ומגיבים.
כשניסיתי לפתוח בלוג באתר אחר (לא ישרא) אף אחד לא קרא שם, כתבתי אותו ממש למגירה. לכן אני נשארת כאן למרות הכל.
"בניגוד לכמה בלוגרים אחרים כאן..
30/08/12 10:58
49צפיות
אפילו לא כותבת בשביל הכסף". הגדרה מתנשאת. את באמת חושבת שהבלוגרים כאן כותבים בשביל ה-6 שקל ל-1,000 כניסות שלעיתים לוקח מספר חודשים? אני לא חושבת. זה שיש אנשים, ואני ביניהם, שנחמד לנו מאוד לקבל סכום צנוע כל מספר חודשים, לא הופך אותנו לפחות טובים מאלה שמוותרים על התשלום.
קודם כל, לא דיברתי עלייך
30/08/12 11:10
40צפיות
דבר שני, לא אמרתי שכל מי שרשום לשירות התשלומים כותב בשביל הכסף. אבל רק אתמול מישהו כתב כאן שהוא מאיים לעזוב את הבלוגייה כי לא שילמו לו בזמן את התשלום והוא לא היחיד. יש לא מעט בלוגרים שעזבו כי לא שילמו להם מספיק או בכלל ועל זה דיברתי. אני לא אעזוב כי לא משלמים לי או לא משלמים מספיק כי אני לא עובדת בתפוז ולכן תפוז לא חייב לי כלום.

תגידי שזאת הגדרה מתנשאת, אם ככה נוח לך לחשוב, שיבושם לך. אני את דעתי אמרתי.
אני גם הייתי בטוחה שמי שמעלה רשומות בבלוג
31/08/12 14:47
33צפיות
שלו עושה זאת למען טובתו האישית בלבד...

אבל לאור הדיונים הרבים שמה לא משלמים יותר וכיוצב' כנראה שיש כמה שכותבים רשומות בעיקר כדי לקבל על כך תשלום...

גם בעיני זה לגמרי הזוי...

עד שנה שעברה בכלל  לא הייתי רשומה לתשלומים - אבל באיזה שלב אמרתי לעצמי ששווה להרשם... לא בשביל להתעשר - אבל נחמד שיש איזה סכום שמחכה לי...

ואגב, בעבר פתחתי בלוג בנענע - ושכחתי ממנו לגמרי... בעיני הממשק של נענע (אולי הוא השתפר מאז...) היה כ"כ לא נוח וקשה לתפעול... והממשק של תפוז הוא באמת יותר נוח (לפחות בעיני)
מסכימה איתך..
31/08/12 15:30
27צפיות
כתבתי בהרחבה על כך בתשובה לנטע מימי. זה נחמד לקבל איזה צ'ופר קטן מדי פעם בסכום צנוע, אך זה לא אומר שצריך להתיימר להפוך את הבלוג לקריירה מכניסה. גם כך תפוז הוא האתר היחיד שמשלם עבור כתיבת תכנים, (ותודה על כך), אז נראה לי תמוהה *לדרוש* ועוד באיומי *התפטרות* מתפוז, להעלות את התשלום לבלוגרים. אם מדי פעם עולים בי הרהורים על סגירת הבלוג, זה נובע מתסכולים אחרים, כגון תקלות למניהם, אך מעולם לא בגלל התשלום. זה הזוי ברמות.

בכל אופן, גם עבורי הפלטפורמה הזו נוחה, לפחות יותר מאשר בדה מרקר ששם יש לי בלוג גיבוי לזה שכאן, ובהחלט אני אוהבת את הדינמיקה שיש בתפוז.
אני רוצה לגלות לך סוד....
31/08/12 15:53
27צפיות
בכל ממשק ובכל פורטל יש תקלות ובעיות...
כל פעם שבשעתו IOL שדרגה את הממשק והפורומים היו ימים ארוכים של תקלות...

גם בנענע (נהלתי פורומים בעבר הן בIOL והן בנענע...) כל פעם שיש שדרוג/שינוי גרסה ועוד יש אלפי בעיות ותקלים...

זה ממש לא רק קורה בתפוז (אגב, גם בפסייבוק כל פעם שהם משנים גרסה יש איזה תקלה....) ולכן צריך בעיקר להעזר בסבלנות... (ברור שצריך להעיר על התקלות, כדי שיראו איך השדרוג מתקבל במחשבי המשתמשים, אבל פשוט לא לרדת לפסים אישיים וכד'...)
בהחלט, זה טבע הדברים
31/08/12 16:12
30צפיות
פעם כתבתי בתגובה לכך, כולנו רוצים ממשק יותר מתקדם ונוח (זכור לי הימים שכל שני וחמישי שאלנו מתי הבלוגייה החדשה תושק), אך צריך לזכור שכל שידרוג הוא אנלוגיה לאדם שעובר ניתוח, אפילו ניתוח קוסמטי: יש תופעות לוואי של חום, בחילות, כאבים וכו. צריך לשאת את התופעות האלו אך בסופו של דבר הבן אדם מבריא (לרוב). כמובן שיש פתרון לכך, להתנסות בשינויים עם חלק של הבלוגרים לתקופה ארוכה אפילו, לפני שהשדרוג יחל על כל הבלוגייה.

בכל אופן, אני סבורה שעם הזמן והנסיון של צוות הטכנאים של תפוז, תהיינה פחות תקלות  והקיימות ייפתרו ביעילות טובה יותר.
יש גם עוד נקודה...
31/08/12 17:17
21צפיות
יש גם ענין שיש עכשיו כמה דפדנים - כאשר כל אחד מהם עובר מידי פעם שדרוג...
בכלל יש גם כמה מערכות הפעלה (אני למשל עדיין עם ה-XP, הגרסה המעודכנת שלו... לדעתי הוא עובד הרבה יותר טוב מ'חלונות 10' - שיש לנו במחשב הנייד ופשוט עושה המון צרות...)

כך פשוט כשיש עדכונים פשוט צריך לחכות בסבלנות עד שהממשק מתייצב...
XP וחלונות 2000
31/08/12 17:55
25צפיות
היו המערכות הפעלה הטובות ביותר.
אני ממש שונאת את החלונות 7, מעדיפה מעל פניו את הויסטה הידועה לשימצה.
עבדתי תקופה ארוכה עם האקספלורר 7, הוא היה די יציב.. עד שעשו את השידרוג בבלוגייה ואז הכל התחרבש לי חחח.
שידרגתי ל-8 ואז החלו הצרות האמיתיות, במיוחד בממשק של הבלוג, לא זכור לי תקופה שכל כך קיללתי את את המחשב המסכן שהוא בכלל לא היה אשם, פשוט, ללא הודעה מוקדמת, באמצע כתיבת פוסט (וחוק מרפי, בדיוק כשלא עשיתי שמירה) פלופ, הדף נעלם. עשרות פעמים. בסוף הגיע האקספלורר-9 ועכשיו זה הרבה יותר יציב. בכל אופן, לא נוח לי לכתוב בפיירפוקס ולא בכרום, מבחינה ויזואלית הם קשים לי מאוד (בממשק הבלוגייה).

יאללה, שרק אלה יהיו הצרות שלנו. :)

שבת שלום!
לנטע מימי יש לי מילה אחת להגיד. אבוקדו
30/08/12 14:47
67צפיות
כן. נטע מימי גנבה מ"תופרת החלומות" רשומה ותמונות. הפרה את זכויות היוצרים שלי הן על הצילומים והן על הטקסט ורק כשעו"ד שלי החלו לטפל בעניין היא הסירה את הפרסום מהרשת, מהבלוג שלה. עו"ד שלי עדיין בעניין, רק מחכים להוראה שלי מכיון שהכול מתועד.

אל תבקרו אצלה בבלוג.

º
וואוו, טוב שישבתי כשקראתי את זה.
30/08/12 18:20
21צפיות
שלום נטע.
01/09/12 00:03
37צפיות
אני לא כ"כ מבין אותך. ואני לא מסכים איתך.  
אני זוכר את שנת 2010, שהשקעת בפורום, ונתת את נשמתך לפורום ולתפוז.
אני לא מסכים איתך, שהזמן של תפוז נגמר, וגם הזמן של הבלוגיה נגמר.
יש לך השוואה לפורום המקביל של נענע? יכול להיות שנענע יותר פופולרי מתפוז, וגם יותר ותיק ממנו. בקשר לבלוגים. אבל זה לא אומר כלום.
אני מכור, ומנוי של תפוז, בפורומים, ובבלוגים . יש כאן אחלה פלטפורמה.
צר לי שלא הצלחתי לתאם פגישה עם טל, אוהב אותו מאוד.
וגם אוהב אותך. את תמיד מוזמנת לכאן, ואל תיהיי יותר מידי נגד, בכלל , ככלל בחיים . אל תמשיכי להיות חלק מהקליקה של שנאה ונגד תפוז, של גולדי, ושל תושב חוץ.
אני נכנסתי לכאן רק כדי לפרסם את הבלוג שלי, בבלוג דיי 2012, וכבר אחרי חצות, ושותף שלי מחכה לי בסלון, אנסה אולי לקרוא את הבלוג שלך יותר מאוחר. מאוד מקווה.
להתראות, ותמיד יש לך בית חם פה בתפוז, בפורום ,ובבלוגיה.
להתראות,
אלון :)
=]  . =]
אני חושב שאת מעלה פה כמה טענות מעניינות
02/09/12 00:28
40צפיות
וזה נכון שסובייקטיבית אני מסכים שגם אני מרגיש ירידה בכמות הצפיות ברשומות מקודמות.
יחד עם זאת, אני חושב שהשאלה הראשונה שצריכה לעלות, אם אנחנו מדברים על כמות הכניסות, היא איך זה הגיוני שבכל הפוסטים שמקדמים יש יחסית מעט כניסות באתר שיש לו אחוז חשיפה של 28.7%?
(נכון ליוני 2012: http://b.walla.co.il/?w=/3051/2558494)
אם יותר ממליון צופים נכנסים לאתר, ונחשפים למודעה שמזמינה אותם לקרוא פוסט, למה כל כך מעט מהם בוחרים ללחוץ על הקישור?
התשובה לדעתי היא הרבה יותר מורכבת מ- "הבלוגיה מתה" או "כל הכותבים הטובים עוברים לכתוב באופן פרטי".

שנית, אני מסכים עם אנשים שכתבו פה לפני. איני חושב שכתיבת בלוגים היא אקט שמטרתו היא להרוויח כסף. אין פסול, כמובן ברווח כזה, הרי אדם זכאי לחלוטין לקבל תגמולים עבור הקניין הרוחני שהוא עצמו יצר, אבל אני מאמין שרוב האנשים שכותבים בלוגים לא עושים זאת במטרה לפרנס את עצמם מכך.
עבור מי שרוצה לכתוב לפרנסתו ישנן אפשרויות רבות, החל מעיתונאות (למרות שאני מכיר מקרוב את הקושי להרוויח משכורת סבירה במקצוע) וכלה בניסוח כרטיסי ברכה. לא כל אחד יכול לעבוד בתחומים האלו, ובוודאי שלא כל אחד יכול להתפרנס מהם, אבל יש לא מעט אנשים שעושים זאת.
רוב מי שכותב בבלוגיה כותב כדי שאנשים יקראו את מה שהוא כותב. כי הוא רוצה שישמעו את קולו. ובעבור זה הוא לא צריך תגמולים כספיים.

שנית, הבלוגיה כמו המקבילים שלה בפלטפורמות אחרות מספקת סוג של קהילה. רבים מהכותבים בבלוגים פה, בישראבלוג ובאתרים הדומים להם כבר מכירים זה את זה אינטרנטית והם מצפים לקרוא ולהיקרא על ידי חבריהם. האחדות תחת קורת גג אחת מאפשרת חווית כתיבה וקריאה שהיא הרבה יותר אישית, אינטראקטיבית וקהילתית מאשר אפשר היה בפורמטים אחרים. מעבר לכך, זוהי קהילה פתוחה. הפלטפורמה הזאת נותנת קול לכולם, ולא רק לאנשים המוכשרים ביותר או הססגוניים ביותר בינינו.

אני מכיר כמה אנשים שכותבים בעוד כמה מקומות ובחרו בכל זאת לכתוב בלוג, וגם לא לקבל על כך תשלום. וגם אני לא נרשמתי לשירות התשלומים של תפוז מכיוון שהמטרות שלנו אינן הפקת רווחים והשגת כמות צפיות גדולה במיוחד, אלא הנאה מכתיבת המחשבות שלנו ומקריאת אלו של אחרים, באופן בלתי אמצעי ובלתי מסונן. אני נוטה להאמין שזוהי התחושה של רוב הבלוגרים.

גישה מכנית כמו זו שאת מציעה שתכליתה רק למצוא דרך להרוויח כמה שיותר, כפי שאת מציעה בבלוג שלך ורומזת כאן חוטאת לעיקר של העיקרון מאחורי הבלוגים, ויכולה רק להזיק בעיני. אני גם לא רואה בדברים שכתבת פתרון לרוב הבלוגרים, אלו שאינם בין עשרת המוכשרים או הפופולריים ביותר, שאינם רוצים או אינם יכולים לתמחר את עצמם (ואני מתאר לעצמי שתיאור זה מתאים לרובם המכריע של הכותבים באתרים כמו הבלוגיה)

בקיצור, אני לא בטוח שההכרזות הנחרצות שלך הן כל כך חד משמעיות. אבל זו אכן דרך פיקנטית לקדם פוסט. :)
אהבתי את התשובה שלך. אענה רק לסעיף הראשון
02/09/12 02:50
39צפיות
אהבתי את התשובה שלך. אענה רק לסעיף הראשון
שיטת המדרוג בארץ עובדת בצורה הבאה: נותנים לכ-400 משפחות שלטים, אומרים להם לצפות בטלוויזיה ועל פי זה קובעים מה המדינה צופה בו. כלומר, יכול להיות מצב שכל המדינה צופה בערוץ 1, קבוצת המדרוג לא, והרייטינג של ערוץ 1 יהיה בהתאם.

בהנחה שאין לגופי המדרוג בארץ את הכסף או המשאבים לבחון את אופי הגלישה של כל צרכני האינטרנט, זה בטוח לשער ששיטת המדרוג באינטרנט פועלת באופן דומה. אבל בוא נניח לטובת הדיון הזה שכל מה שרשום בטבלה הזו הוא נכון...

עכשיו, אם נסתכל על הטבלה שצירפת, ניתן לראות שאתר וואלה נמצא במקום הראשון. מבחינתי הנתון הזה הוא שקרי וזאת בשל העובדה שהאתר הוא ברירת המחדל של דף הבית בדפדפנים רבים. תוריד גם את השימוש האינטנסיבי של אנשים במייל של האתר ונותרת עם נתון הרבה פחות מרשים על שאר התוכן באתר שלהם.

במקום השני נמצא YNET. אם ננסה למפות את האופציות המוצעות באתר הזה, נגלה שאין לו אתר סרטונים כמו פליקס, הוא לא מבוסס על ריאליטי ותוכניות טלויזיה כמו מאקו והוא עדיין מצליח לגרוף את המקום השני עם שהייה של יותר מ9 דקות בממוצע.

אם נסתכל על תפוז, נגלה משהו מאוד מפתיע. העניין הוא ש-דן ומיטל מתגאים בעובדה שהאתר הצליח למקם את עצמו במקום הרביעי (מעל נענע). לכאורה, נראה שהם צודקים. יותר מזה, על פי הדיווחים, יש יותר ויותר גולשים שנכנסים לבלוגיה, אבל בדיקה מדוקדקת יותר מראה שאין קשר בין מה שנאמר לבין המציאות בשטח. זה נכון שנכנסים יותר לתפוז מאשר לנענע, אבל הם לא נכנסים לבלוגיה. הם נכנסים לפליקס ולפורומים. איך אני יודעת את זה? כי אי אפשר לקרוא רשומה ב58 שניות בממוצע. ההשערה שלי היא שהם רואים קליפ, מגיבים לחברים שלהם בפורומים או נכנסים לראות מה חדש ומיד לאחר מכן יוצאים.

לסיכום, הטיעון שלי על כך שהבלוגיה מתה רלוונטי ומוכח. וכן יש קשר לכמות הצפיות בפורום הזה שירדה באופן דרסטי מאז לפני שנתיים. כן יש קשר לכמות הכניסות שרשומה מצליחה לגרוף לאחר קבלת קידום בדף הראשי. וכן, יותר בלוגרים עוזבים לאתרים אישיים או מוטמעים בגופי תקשורת גדולים יותר.

אפילו הטוב ביותר מודה בכך ---->>>
כדאי לקרוא בבלוגיה 29 באוגוסט
29/08/12 00:02
35צפיות
יום נפלא!
מעשה בגג ושני קירות
29/08/12 00:03
12צפיות
שהגנו על אהבה אחת
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...

קריאה מהנה (:
ג'יימי מגיעה לבית הספר קווינסברוק התמים
29/08/12 00:21
15צפיות
לכאורה, המתגלה כסביבה שטופת זימה ויצרים, שהגבולות המיניים בין אנשי החינוך לתלמידים בה היטשטשו לחלוטין. המורה הממושקפת והחרמנית מיס קרוליין סמית' מזמינה אליה תלמיד בשם ג'ק, הלחוץ על ציון טוב כדי להתקבל לקולג', ומבטיחה לספק לו את מבוקשו תמורת מה שהיא צריכה - המשך

בואו להינות מרשומה מיוחדת לרגל פתיחת שנת הלימודים תשע"ג בבלוג "עולמו של סימור" !!!

אזהרה: הרשומה והבלוג כוללים תכנים מיניים מפורשים ומיועדים למבוגרים מעל גיל 18 בלבד!!
לולה וקובה
29/08/12 01:20
18צפיות
 לולה וקובה

בני הזוג לולה וקובה הכירו בפולין בשנות ה- 30 המוקדמות. הם התחתנו לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה. כשפרצה המלחמה הם ברחו לרוסיה ושם שהו במהלכה.
ב- 1948 עלו לארץ והתגוררו בתל אביב. לולה הייתה תופרת וקובה צורף ואמן.
הם החליטו לא להביא ילדים לעולם בכדי לא לפגום באהבתם העזה. נאמנותם ומסירותם זה לזו גרמו לכך שהם כרתו הסכם לפיו אם אחד מהם הולך לעולמו, השני אוזר אומץ ומתאבד. כך הם יוכלו להמשיך להיות יחדיו גם בעולם הבא.
לולה הייתה הראשונה ללכת לעולמה. קובה התקשה לעמוד בהסכם ונותר לבדו בדירתם הספוגה בזיכרונות העבר עוד כשבע שנים עד שהצטרף אל אהובתו.

זהו הרקע לשמו של הביסטרו החדש בהוד השרון.
נהניתי מאד מהאוכל וכך גם שותפיי לארוחה. אצלנו הסוף היה טוב.

פרטים ותמונות : בוב ממשיך במסע
"אלק בוטיקים"
29/08/12 02:59
21צפיות
"אלק בוטיקים"
"אז אני מבקשת מכן, קוראות יקרות. שימו לב, מה אתן קונות. אפשר לראות את התופעה גם במקומות אחרים. סקינים לפלאפון? ברוב המקרים נסחרים הכי זול אחד ב-30, 2 ב-50. נשמע זול? לא. כי אותם סקינים ב-ד-י-ו-ק (כולל אותה תמונה!) נסחרים באיביי ב-1.39 דולר. כולל משלוח חינם"

בוטיקים - אזהרה חמה.
רווקות דתית?
29/08/12 03:48
17צפיות
אולי הדת היהודית צריכה להמציא חלקים חדשים בתוכה. כדי לקבל את הרווקים והרווקות שאנחנו. ואולי... במחשבה שנייה, אני מבינה פתאום את הבידוד של העולם החרדי. הפיתויים של העולם המודרני, לא טמונים בתמונות של בנות 14 ברגלים פסוקות בתחנות אוטובוס. הפיתויים טמונים במחשבה הסוררת הזו, שהקיום האנושי הוא קיום בודד, עצמי. עומד לבד, אי באוקיינוס. וזו כמובן, תפיסה שאינה מסתדרת עם הלך הרוח הדתי. לכן היא אינה יכולה להכיל ולהתאים את הרווקות הזו. ולכן, רווקים חיים בבדידות. ובסופו של דבר, אין זה מפתיע אותי, אם הם מרגישים עצמם נפלטים מאותה דת, חברתית, משפחתית, שהם גדלו בתוכה.

קישור...
29/08/12 03:49
6צפיות
על ספר חדש ומרענן.
29/08/12 10:13
7צפיות
יום נעים!
כתובות אינטרנט מצורפות:
המדריך לזיהוי מחלות מין ומניעתם-חשוב ביותר
29/08/12 11:07
13צפיות
הנה הסימנים לזיהוי מחלות מין,גם לגבר וגם לאישה.
אז בפעם הבאה לא לשכוח אמצעי מניעה.

http ://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?EntryId=23...
נשיא מצרים, מורסי, מרדים את ההנהגה הישראלית
29/08/12 12:10
12צפיות
הוא יכול להרדים רק עיוורים, מי שרואה אותו לא
29/08/12 12:24
10צפיות
יכול להירדם כלל.
אתה צודק - מאז שהוא החל לפעול
29/08/12 13:22
8צפיות
אני ישן פחות טוב.
ברק, לעומת זאת, ידוע ביכולות השינה המשובחות שלו - עליהן אפילו דיווח...
שדרוגים פשוטים בהגשה של אוכל
29/08/12 12:34
26צפיות
º
והתמונה שהתכוונתי לצרף
29/08/12 12:35
17צפיות
והתמונה שהתכוונתי לצרף
שמלת כלולות פער דורות או נקודת מבט?
29/08/12 14:02
10צפיות

"... בקיץ,  שנה קודם לנישואי מבלי שאחשוב לרגע שאני  עתידה לעמוד מתחת לחופה  בקרוב... שוטטתי בשוק הבדואי בבאר שבע עם חברה  משועממת שהלכה לחפש שאריות בדים ומציאות בלא כל מטרה. פסענו מצחקקות בשמש המדברית ובעודי ממתינה משועממת לחברתי המתמקחת עם הרוכל על מחירן של שאריות הבד שבחרה... מצאתי עצמי מתלהבת מבד כותנה לבן בתחרה עדינה שלא יכולתי לוותר... רכשתי פיסה  של שלושה מטר מבלי שהיה לי כל ידע או הבנה בסיסית בתפירה וקיוויתי שאוכל לתפור מהם וילון לבית החלומות שאקים בעתיד."
הכתבה במלואה .......
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה קרה כשיום בהיר אחד הם הרגו לי את הבלוז
29/08/12 15:13
8צפיות
מתוך הרשומה: "הבלוז מת. יום אחד הם הרגו אותו.
ללא הודעה מוקדמת או פרומו התחילה תכנית תרבות בערוץ הראשון..."

את ההמשך ועוד דברים אפשר לקרוא בבלוג:
המלצה על האלבום החדש של רוני גינוסר
29/08/12 16:03
4צפיות
כמה מילים שכתבתי על "כחוט השני" - אלבום מצוין שכולו לחנים של רוני גינוסר לטקסטים של נשים.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?ent...
לוותר על שלושים שנות חברות...
29/08/12 16:47
7צפיות
מסובב על כל הראש
29/08/12 16:56
4צפיות
ממליץ לצפות, פשוט מדהים http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...
דלעת ערמונים וחצילים בתנור
29/08/12 17:23
7צפיות
דלעת ערמונים וחצילים בתנור
תוספת טעימה בכלום עבודה,
קלי-קלות ויש לכם מנה מדהימה !
דלעת ערמונים וחצילים בתנור - בתיבול עדין !
בואו, המתכון בבלוג שלי...
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
כשה עולה אומרים שירה ♪ ♫ לה לה לה
29/08/12 17:55
2צפיות
קוראת לפרחים
והם נפתחים
לך ולה
תביא פרפרים.. ..המשך..♪ ..
לזניה בשרית
29/08/12 21:12
8צפיות
 לזניה בשרית

הנה המתכון ללזניית בשר טעימה מאוד
פשוטה וקלה להכנה ... תהנו   
מה קורה איתנו בעולם
29/08/12 21:43
6צפיות
מעשה טוב לפני החג
29/08/12 22:11
4צפיות
נמרים בירושלים
30/08/12 09:07
6צפיות

והם עוקצים ומכאיבים בטירוף...

כדאי לקרוא בבלוגיה 28.8.12
28/08/12 00:00
30צפיות
מסוכן כבר ללכת לקניות...כנסו תיראו למה...

לחצו כאן

כתובות אינטרנט מצורפות:
מתווך הדירות שמקשיב רק לעצמו
28/08/12 00:02
16צפיות
- מה מביא אותך אל משרד התיווך שלי?
- אני מחפש קוטג' בשכונה הזו וזה משרד התיווך היחיד, שנמצא בה.
- עזוב אותך מהשכונה הזו. אין בה כמעט ביקוש. אני מוצא לאנשים דירות רק בשכונות הסמוכות.
- אבל אני אוהב דווקא את השכונה הזו ואם אין כאן ביקוש, סימן שזול לקנות פה.
- באמת שכונה נחמדה. גדלתי בה בעצמי ואמא שלי גרה בה עדיין. בוא ואספר לך על הזדמנות נדירה. דוד שלי מוכר וילה קומפלט, עם נוף מרהיב של כל העיר, ממש בשכונה הסמוכה. רק מיליון ושבע מאות אלף שקל. מה דעתך?
- למה לי לקנות וילה יקרה, בשכונה שאני לא אוהב, במקום קוטג' זול, בשכונה שאני כן אוהב?
- אני יכול לעשות לך הנחה בדמי התיווך ובשכר עורך הדין.
- אתה ועורך הדין לוקחים ביחד רק שניים וחצי אחוז. גם אם תעבדו חינם, ההנחה תהייה זניחה.
- אולי תרצה את הקוטג' של אמא שלי?
- באיזה רחוב היא?
- היא ברחוב המקביל לנו ממערב.
- אבל כל הקוטג'ים שם נבנו בבנייה טרומית.
- מה פתאום בנייה טרומית? הינה, תיראה את התמונה של הבית. נכון מקסים?
- נו, בתמונה רואים בבירור את הסימנים של תבניות היציקה הטרומית. אני לא יכול לגור בבית טרומי, כי לבתים האלה יש בידוד אקוסטי רע. הילדים שלי עושים הרבה רעש, בגלל שיש להם לקות ואני לא רוצה עניינים עם השכנים.
- השכנים לא יכולים לעשות לך כלום, כי הרעש של הילדים הוא תוצאה של לקות.
- אני לא רוצה לנצח את השכנים שלי במשפט. אני רוצה להיות פטור ממריבות עם השכנים.
- אה, אני מכיר את השכנים שם. הם מאוד סובלניים.
- אבל אני לא רוצה שכנים, שיאלצו לגלות אלי סובלנות. אני רוצה שכנים, שישמחו לגור לידי.
- אז בוא ותראה את הווילה של הדוד שלי. אין לה קיר שום משותף עם אף שכן. הינה התמונה שלה. תראה כמה שהיא יפה. והינה תמונת הנוף מהחלון שלה. הוא כל כך מקסים.
- לפי התמונה, לווילה של הדוד שלך יש ארבעה חלונות שפונים בדיוק אל חלונות הווילה של שכנו. כל מה שקורה באחת הווילות, שומעים בשנייה.
- אבל לשכן אין ילדים בעייתיים שעושים רעש.
- אבל לי יש ילדים בעייתיים שעושים רעש.
- אבל כל המרחקים בשכונה הסמוכה הם גדולים ולא שומעים את השכנים.
- אני מחפש קוטג' פה, כדי שאשתי תוכל להגיע הביתה, כל יום מהאוניברסיטה, ברבע שעת הליכה. אני לא מעוניין בשכונה של הדוד שלך, שההגעה אליה מצריכה עשרים דקות נוספות של טיפוס הרים.
- אוי באמת. היום נוסעים לכל מקום במכונית.
- באוניברסיטה אין חנייה. תגיד לי, אתה מכיר עוד נכסים באזור, חוץ מזה של האמא שלך וזה של הדוד שלך?
- יש אישה אחת, קוראים לה רוחמה, שמוכרת חצי של דו משפחתי, לא טרומי, במחיר מציאה. היא לחוצה לגמרי לעבור בגלל גירושין.
- טוב, את רוחמה, קשה שלא למצוא. רואים את מודעת המכירה הענקית שלה, מכל חלון בעיר. הבית שלה לא רע, חוץ מזה שהוא פונה אל השכן, חלון מול חלון.
- אבל ראית איזה מטבח יפה יש לה. אשתך תמות על המטבח הזה.
- אשתי פרופסורית באוניברסיטה. לא מעניין אותה שום מטבח.
מפורסמים הדומים לבעלי חיים
28/08/12 00:13
28צפיות
מפורסמים הדומים לבעלי חיים
או אם תרצו הפוך, זה גם הולך, בקיצור, אוסף מכובד שישעשע אותכם.

כדאי לקרוא בבלוגיה 28/8/2012
28/08/12 00:00
35צפיות
נ.ב. זה גם יום הנישואים שלי
מזל טוב
28/08/12 09:18
25צפיות
º
תודה.
28/08/12 11:20
7צפיות
חם-חם מהתנור
28/08/12 04:01
14צפיות
רשומה טרייה וחמה על לחם ועבודה...
בקיצור, מתכון/ים ללחמניות ביתיות טעימות מאוד.
רשומה ממש טובה ג'ני
01/09/12 05:07
6צפיות
אני לא מצליח להגיב לך בבלוג לרשומה .
נושא מאוד חשוב ! :).
º
תודה. אני אציץ בהגדרות. לא אמורה להיות בעיה.
01/09/12 09:33
5צפיות
º
תודה רבה :)
22/09/12 00:40
6צפיות
טיול בחופי קליפורניה
28/08/12 05:27
10צפיות
אני מטייל לאורך רצועת החוף של קליפורניה שאורכה כאלף קילומטרים מסן דייגו בדרום עד ל סן פרנסיסקו בצפון, אני מתעד ומצלם את החופים היפים בעולם, המראות מרהיבים עם הרבה כחול בעיניים...
מומלץ!
כתובות אינטרנט מצורפות:
עליסה בארץ התלת מימד
28/08/12 07:27
19צפיות
עליסה בארץ התלת מימד
ספר מקסים של האמן רוברט סבודה.
ממליצה מאד!
הקרב על הבית
28/08/12 10:13
7צפיות
הבעיה האמיתית של המסתננים ושל אחד כזה שנכנס לבית הפרטי שלי ועשה שם ככל העולה על רוחו..

פילון האלכסנדרוני
מזל טוב, דיוויד פינצ'ר!
28/08/12 12:45
6צפיות
היום יש לדיוויד פינצ'ר, אחד מהבמאים הכי טובים שעובד כיום, יום הולדת 50! זה הזמן להיזכר למה הוא במאי מוצלח ולמה כדאי להצטרף למועדון המעריצים שלו.
home alone...הקדמה לפני הכל ומלאי רומני עם |ק
28/08/12 14:12
63צפיות
home alone...הקדמה לפני הכל ומלאי רומני עם |ק

וגם הבהרה על הבלוג אחרי ששאלו אותי אם הוא באמת משתתף בכתיבה
ההתרגשות ההיא,כל שנה ושנה
28/08/12 15:15
6צפיות
כאילו זו הפעם הראשונה...http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...
קציצות בציפוי פריך
28/08/12 15:46
13צפיות
קציצות בציפוי פריך
אוהבים קציצות כאלה?
קבלו נשנוש קראנצ'י וטעים !
קציצות בשר בציפוי פריך ונפלא !
אז כנסו המתכון בבלוג שלי...
עיכוב בתשלום לבלוג- גם אתם קילבתם תשובה כזאת?
28/08/12 17:49
22צפיות
עיכוב בתשלום לבלוג
חוצפה שאין כמותה
עושה חשק לא רק לעזוב את תפוז אלא למחוק לחלוטין את הבלוג מתפוז
אם גם אחרי קרוב ל1,500,000 כניסות מקבלים כזה יחס מזלזל
לא חושבת לעזוב
28/08/12 19:34
19צפיות
כי אני לא כותבת בשביל הכסף. מי שפותח בלוג בשביל כסף אכן צפוי לאכזבה. יש דרכים אחרות להרוויח. (למשל.. לעבוד?)

למילת בנות יתרונות רפואיים
28/08/12 18:02
11צפיות
פרישה
28/08/12 18:15
15צפיות
על עגבניות מזן "אדניות"! כבר שמעתם?בואו לראות
28/08/12 18:55
7צפיות
רשימת ההשמעה שלי
28/08/12 20:08
15צפיות
לוחות שנה בעיצוב אישי - ריכוז של מגוון המצבעי
28/08/12 21:43
78צפיות
התפנקתם כבר עם ברטה? - רשומה חדשה
28/08/12 22:57
12צפיות
זו פעם ראשונה שאני כותבת בפורום הזה, ואני מקווה שאני עושה את זה נכון...
לחצו לקרוא את הרשומה על ברטה ומקווה שתקראו רשומות נוספות. אשמח מאד לקבל מכם תגובות. תודה!
כמובן שהקישור לפוסט על ברטה לא עובד...
28/08/12 23:04
7צפיות
ניסיון שני- קישור לפוסט
לא יכולה להתאפק...
28/08/12 23:00
19צפיות
אשמח אם תקראו גם את מה שכתבתי על קונדיטוריית לחמי. גם כדי שתכירו את המוצרים החדשים, גם כדי שתתרשמו מהכתיבה שלי ותגידו מה דעתכם, וגם כדי שתעזרו לי בתחרות הקלקות... תודה רבה!
|מכשפה|יוצאים למסע למנדולן בקולנוע
27/08/12 14:36
9צפיות
שנת הלימודים נפתחה והחופש הגדול הסתיים, אבל העובדה שחוזרים ללימודים לא אומרת שצריך להיתקע כל היום בין ספרים ומחברות. אתם מוזמנים לטיול לארץ פנטזיה רחוקה. כן, שמעתם נכון: מסיימים להכין שיעורים - ויוצאים למסע מכושף|מכשפה|

אתם מוזמנים להצטרף אלינו להקרנת הסרט "המכשפה לילי 2: המסע למנדולן"
הסרט מבוסס על סדרת ספרי ילדים שכבשה את העולם, והינו המשך לסרט "המכשפה לילי: הדרקון וארון הקסמים".

הסרט יוצא לאקרנים ב-27.9 ואתם תוכלו לצפות בו לפני כולם יחד איתנו;-)

רוצים להגיע|?| לפרטים נוספים והרשמה -
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
שאלות לא נענו
27/08/12 09:24
71צפיות
בוקר טוב,

לפני 11 ימים שלחתי כאן הודעה עם שאלה פשוטה, אליה הצטרפו עוד 5 בלוגרים,
טרם קיבלתי תשובה כלשהי לעניין.

ההודעה בינתיים נדחקה לעמוד השני של הפורום, על כן אני מקשר אליה כאן:

השאלה שלא נענתה

תודה מראש,
ינון
אני, בכאב מסוים, הסרתי את ה-OUTBRAIN מהבלוג
27/08/12 09:40
54צפיות
(פעמיים)
הרעיון היה יפה אבל הביצוע מזיק לבלוג שלי.
לקח לך זמן לוותר (
29/08/12 13:46
18צפיות
אני לא הייתי כזו סבלנית וכבר על ההתחלה הבנתי שזה לא מוצלח
מצטרפת לשאלה.
27/08/12 10:41
47צפיות
גם אני הסרתי באי-רצון, אבל אם הבאגים יתוקנו והמראה ישוב לקדמותו, אשמח להחזיר.
כרגע לא מתוכנן להחזיר את המצב לקדמותו
27/08/12 18:54
53צפיות
ומלבד תכנים למבוגרים בלבד שאינם מוגדרים ככאלה (ע"ע תשובתי לינון למטה) - לאילו באגים כוונתך?
בדיוק לזה התכוונתי
27/08/12 19:11
38צפיות
לנושא התכנים למבוגרים שמופיעים ללא התראה.
תודה על ההסבר.
תכני אאוטבריין
27/08/12 18:48
168צפיות
קודם כל חשוב להבין שתכנים שמוגדרים כמבוגרים בלבד לא אמורים להופיע באאוטבריין. בכלל. לא רשומות בבלוגים, לא סרטוני פליקס, לא תכנים מרחבי האינטרנט.
הבעיה היא כאשר גולשים מעלים תמונה או סרטון למבוגרים בלבד ולא מגדירים אותו ככזה. היות ואאוטבריין הוא לא בן אדם אלא אלגוריתם. לכן, אם הגולש שהעלה את התוכן לא יגיד לו שתמונה מסוימת או סרטון הם תוכן למבוגרים בלבד - אז אאוטבריין פשוט לא יידע, ואז אין מבחינתו הבדל בין עכוז בביקיני לבין קישוא או יונת דואר.

בעקבות פניות של גולשים בדקנו ומצאנו מספר רשומות בבלוגים וסרטוני פליקס שמכילים תכנים "כאלה" שכבר נסרקו לתוך המאגר של אאוטבריין (דהיינו, תכנים למבוגרים שלא מוגדרים ככאלה על ידי מי שהעלה אותם). הסרנו אותם מאאוטבריין, והם לא אמורים להופיע יותר. אבל המאגר הוא עצום ויתכן שלא הגענו לכל התכנים שקיימים בו. לכן, צר לי, אבל תמיד קיים סיכוי שיופיע תוכן "כזה" באאוטבריין. זו הסיבה שאמרתי אז ואני חוזר היום, שהדרך היחידה לסגור את אאוטבריין הרמטית בפני הופעת תמונות "כאלה" היא לעבור לאאוטבריין טקסטואלי או לוותר עליו כליל.

ואם כבר גולש פלוני נתקל בתוכן כזה באאוטבריין, טוב יעשה אם יצלם מסך וישלח לי במייל או יעלה לפורום התמיכה הטכנית - כדי שנוכל להסיר את הסרטון, את הרשומה ולעיתים את הבלוג כולו מן המאגר של אאוטבריין ובכך למנוע ממנו להופיע בעתיד גם אצל בלוגרים אחרים (עדיף לצרף לי גם קישור לתוכן הזה, אבל אם לא נוח לאותו פלוני להקליק אז גם סתם צילום מסך עדיף על כלום).
תודה על ההתייחסות והתשובה המפורטת
27/08/12 21:45
32צפיות
אכן מצב עגום, אך הוא היה נפתר בקלות אם תפוז לא היו מקבלים מלכתחילה פורנו לתוך האתר שלהם... לא צריך את תפוז בשביל למצוא ציצים, יש את זה בכל הרשת ובעיני זה מיותר כאן בכל פורמט.
אני מניח שאפשר לעקוף את הבעיה אם מזינים לאלגוריתם מילים שהוא יכול לסנן (לסרטונים יש הרי שמות, והם בדרך כלל מופיעים כ"ציצים", "ישבנים", "SEXY" וכד'), אך איני מתמחה בתכנות.

אני אישית הסרתי את האפליקציה, חבל לי, אך אני לא מעוניין להיות אחראי בעקיפין להפצת הזבל הזה.

תודה רבה והמשך שבוע נעים,
ינון
אלוגריתמים מבוסס על מילים לא יעזור !
29/08/12 12:31
25צפיות
אפשר אולי לנסות אלוגריתמים של תמונות, כמו שלא יראו תמונה של תחת(על גדליו או צורתיו),
אבל אז תיתכן בעיה, שלא יוכלו להראות גם אנשים מסויימים וחבל.
או פשוט להוריד את התמונות...
29/08/12 14:06
17צפיות
אבל נדמה לי שהם כבר הבהירו שזה לא יקרה.
º
בעיתון של ש"ס לא תראה תמונות כאלו, כאן דמוקרט
29/08/12 17:13
13צפיות
º
לא הייתי פה אם זה היה דומה לעיתון של ש"ס
29/08/12 18:04
5צפיות
º
גם אני לא, למרות שבאור מסויים, המרן נראה 10
30/08/12 00:29
5צפיות
מסלנסקי -סיפורים מכל הבא ליד
27/08/12 02:15
19צפיות
אולי משהו יגיד לי למה אי אפשר להכנס למתכונים המדהימים של מסלנסקי?
קיבלת תשובה לשאלה הזהה ששאלת בפורום השכן
27/08/12 08:34
25צפיות
º
כדאי לקרוא בבלוגיה 27/8/2012
27/08/12 00:09
35צפיות
נשבעתי לחייך
27/08/12 00:10
19צפיות
את כל אלה שלא הספיק הוא. זה יותר קשה ממה שזה נשמע...
על אהבה אינסופית לחבר הכי טוב נצחי.

האם ספרים ישנים מסכנים את הבריאות?
27/08/12 00:26
18צפיות
ספרים עתיקים וכמעט כל אלה שהוחזקו בבית מעל 10 שנים, הם מאוד מסוכנים לבריאות. האזהרה נעשה על ידי חוקרים מהאקדמיה למדעי הרפואה של רוסיה.

שייט בחופי אמאלפי
27/08/12 03:14
14צפיות
שייט בחופי אמאלפי 2012
הקוסטיירה אמאלפיטנה מפורסמת ביופיה - "אחד המקומות היפים בעולם", וזו בהחלט לא רק הדעה שלי אז לכל התוהות והתוהים כיצד נראית הפלגה כזו - מבחר תמונות מזו שעשינו בשבוע שעבר, הסברים שיעזרו להבין את המיקום וקישורים להעשרה http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...
שלום כיתה ז'
27/08/12 06:09
9צפיות
כל הילדים חוזרים מחר ללימודים ויש כאלה שמתחילים מחר בית ספר חדש וכיתה חדשה.
כן, לא כולם הם תלמידים דנדישם חדשים בני 6 שרק אתמול עוד שחקו בארגז החול.
יש גם תלמידים בוגרי כיתה ו' שרק אתמול סיימו את בית הספר היסודי כבוגרים.

º
זיכרונות מבית הספר
27/08/12 08:45
5צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
אוכל רחוב עממי ברומניה.....
27/08/12 09:06
13צפיות
חצבים וילדים
27/08/12 09:09
11צפיות
לכבוד שנת הלימודים המתחילה היום, עננת פרסמה תמונות יפות של חצבים.

מה הקשר בין חצבים ושנת הלימודים? אם תכנסו לרשומה תגלו.
כתובות אינטרנט מצורפות:
בהצלחה לתלמידים - וגם להורים! (ובתיאבון)
27/08/12 09:37
13צפיות
כהורה מנוסה בשליחת ילדים לבית הספר (שנה שמינית) פרסמתי כמה טיפים להורים שיעזרו להם לעבור את שנת הלימודים בשלום.

חלק מהטיפים קשורים לארוחת בוקר וצהרים, אבל המילה "בתיאבון" בכותרת קשורה יותר לניסוי שאני עושה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
פותחים עוד שנת לימודים.
27/08/12 09:43
5צפיות
שתהיה שנת לימודים מוצלחת לכולם!

מתכון לכריך בלקני לכבוד החזרה ללימודים
27/08/12 10:02
4צפיות
מתאים לקטנים ולגדולים :)
כתובות אינטרנט מצורפות:
סעודת ראש השנה
27/08/12 10:43
6צפיות

ואיך אני לא מצליחה להמנע מאסונות, כל שנה מחדש.

האמת הקטלנית ביותר
27/08/12 11:43
8צפיות
שלום כיתה ז'
27/08/12 12:41
17צפיות
שלום כיתה ז'
בי"ס חדש בעיר חדשה בארץ אחרת ובשפה זרה
בתלבושת אחידה כמו שרואים בסרטים
שיהיה להן בהצלחה!

כתובות אינטרנט מצורפות:
חוזרת לספסל הלימודים
27/08/12 14:07
13צפיות
חוזרת לספסל הלימודים
כבר מעל לעשור שהראשון לספטמבר ( השנה זה בכלל לא 1 בספטמבר ) לא רלואנטי לגבי,. להורים רבים, יש משם הקלה בשנים הראשונות בלי מערכתהחינוך. תחושה של שחרור. השנה מלווה את נכדי לביה"ס, שאם השנים הופך למקום התייצבות ומבחנים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
על רווקות מאוחרת בעולם הדתי - בזוית ראיה אישי
27/08/12 14:17
16צפיות
על רווקות מאוחרת בעולם הדתי - בזוית ראיה אישי
"אולי הדת היהודית צריכה להמציא חלקים חדשים בתוכה. כדי לקבל את הרווקים והרווקות שאנחנו. ואולי... במחשבה שנייה, אני מבינה פתאום את הבידוד של העולם החרדי. הפיתויים של העולם המודרני, לא טמונים בתמונות של בנות 14 ברגלים פסוקות בתחנות אוטובוס. הפיתויים טמונים במחשבה הסוררת הזו, שהקיום האנושי הוא קיום בודד, עצמי. עומד לבד, אי באוקיינוס. וזו כמובן, תפיסה שאינה מסתדרת עם הלך הרוח הדתי. לכן היא אינה יכולה להכיל ולהתאים את הרווקות הזו. ולכן, רווקים חיים בבדידות. ובסופו של דבר, אין זה מפתיע אותי, אם הם מרגישים עצמם נפלטים מאותה דת, חברתית, משפחתית, שהם גדלו בתוכה. "

כתובות אינטרנט מצורפות:
רשומה של מוטיאור - שווה בול:)!
27/08/12 14:29
16צפיות

לרוץ לקרא - משעשע, שנון ומשכיל.
º
מסכימה ,צחקתי ונהניתי עד השורה האחרונה
28/08/12 20:58
1צפיות
תודה
29/08/12 18:19
7צפיות
חבל שלא קיבלתי בול...
º
הנה, קיבלת
01/09/12 12:04
7צפיות
º
תודה
01/09/12 19:56
6צפיות
ממתק שוקולד אגוזים ביתי
27/08/12 17:50
16צפיות
ממתק שוקולד אגוזים ביתי
בואו קחו ממתק ביתי, מענג וממכר,
ממתק שוקולד אגוזים, שקדים ופקאן סיני,
טעים ברמות על !!
מתכון ועוד תמונות "קלות" לצפיה בבלוג שלי...
בברכת הצלחה בשנת הלימודים החדשה ♥
זוועות חדשות באסוס
27/08/12 18:10
9צפיות
מה הפעם בפינה "למה, ASOS, למה?"

עם האוכל בא התיאבון
27/08/12 20:41
10צפיות
מצאתי דרך למשוך את הקטנה שלי לפעילות שלא כוללת ישיבה מול מסך, ובדרך גיליתי את ההשפעה החיובית של הפעילות - כאן
כשל הסברתי
27/08/12 21:19
9צפיות
למה לעזעזל אנחנו נראים רע בעולם?
מלוכייה או איך נזכרתי במה שסבתא שלי אכלה
27/08/12 21:41
16צפיות
מלוכייה או איך נזכרתי במה שסבתא שלי אכלה
סיפור מתכון מבית היוצר של שוק פייסל הגדול ועינבלית (אני).
יצא טעים!
ספר ילדים שלי!!!
27/08/12 23:01
10צפיות
הגיע הרגע... ספר ילדים שלי יצא לאור, גם בזכות הבלוג שבו הופיעו שתי רשומות מצולמות שלאט לאט  שאבו אותי לתוך סיפור....

אשמח אם תקראו ותגיבו
|פיה|טינקרבל מחכה לכם בקולנוע
26/08/12 15:19
4צפיות
עדיין מאמינים בפיות?
אם עניתם כן - מצויין! יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים.
אם עניתם לא - לא נורא, אתם לא חייבים להאמין בפיות, אלא רק להאמין בסרטים טובים|!|
אנו מזמינים אתכם לבוא יחד עם הילדים  להקרנת הסרט "טינקרבל וסוד הכנפיים" - טינקרבל מגלה את התגלית שתשנה את חייה, בסרט הפיות החדש והמרהיב של דיסני.

הסרט יוצא לאקרנים ב-13.9 ואתם תוכלו לצפות בו לפני כולם יחד איתנו;-)

רוצים להגיע|?| לפרטים נוספים והרשמה -
בחירת העורך של היום - על החופשה המושלמת
26/08/12 10:00
84צפיות
אחת מבחירות העורך היום מתארת חווית חופשה במלון:

משום מה הרשומה הזאת נראית לי כמו פרסומת למלון.
משום מה גם הרשומות האחרות בבלוג נראות כפרסומות.

האם זה ראוי שתפוז יקדם רשומה שהיא בעצם פרסומת (סמויה?)
אני לא חושב ככה
אני מסכימה איתך.
26/08/12 23:24
36צפיות
זו בחירה תמוהה מאד. סתם פרסומת.
איש איש ודעתו
27/08/12 08:31
51צפיות
אם זו פרסומת - שיבושם להנהלת המלון, אבל לדעתי זו רשומה שיכולה "לעבור" גם כביקורת חיובית רגילה. אגב, אני מאוד נהנה מהטייסטר'ז צ'ויס שאני שותה כרגע.
באמת עצוב לי לקרוא את זה
27/08/12 09:03
38צפיות
לא לגבי הטייסטרס צ'וייס. לגבי הקידום של רשומה שהיא 99% פרסומת. (יותר 99.99999, אבל גם אם היא הייתה 90% לדעתי לא היה ראוי לקדם)
אני מצטער לשמוע.
27/08/12 09:41
44צפיות
לדעתי האחוזים נמוכים בהרבה, עד לרמה שבה עורכי התוכן מרגישים בנוח לקדם רשומה כזו.
ליתר דיוק, יש רשומות שהן הרבה יותר פרסומיות מזו שקודמה.

חשוב לי גם לציין שראיתי את ההודעה שלך כבר אתמול והעברתי אותה לעורכי התוכן, פשוט לא הגעתי להשיב לך עד הבוקר. אשמתי.
כלומר דע שההערה שלך נבחנה כשהרשומה עדיין הייתה מקודמת והוחלט להשאיר אותה במקומה. באותה מידה יכול להיות שבמקרה אחר נחליט להחליף.
º
תודה להתייחסות
27/08/12 11:27
11צפיות
זה בלוג פרסומי לכל דבר
27/08/12 10:38
44צפיות
אם זו טעות שלכם,ניחא.
ואם זה שת"פ עם תפוז, אנא הזהירו בכותרת, שנדע לא להכנס.
º
סליחה,ההודעה מיועדת לטל.
27/08/12 10:39
13צפיות
זה לא שת"פ ולא טעות.
27/08/12 13:39
45צפיות
זו רשומה שנראתה לעורכי התוכן לגיטימית לקידום גם לפני שעלתה לאוויר וגם תוך כדי (כפי שכתבתי למוטי, העברתי את ההערה שלו למחלקת התוכן עוד אתמול בזמן שהרשומה הייתה מקודמת).
כדאי לקרוא בבלוגיה 26.08.2012
26/08/12 00:27
35צפיות
כמו תמיד...
בהצלחה לכל החוזרים ללימודים ולכל ההתחלות החדשות והימים החדשים (:
סיכום אחרון ודי
26/08/12 00:28
22צפיות
החדשות המוזרות של השבוע - 12
26/08/12 00:45
38צפיות
החדשות המוזרות של השבוע - 12
והשבוע:

המציאה רצח כדי לנסוע טרמפ בניידת

האיש המלוכלך בעולם: לא התרחץ במשך 38 שנים!

בוני וקלייד השלומיאלים

שבוע טוב!

לינק חדש לרשומה הזו
27/08/12 12:45
8צפיות
שרביט החזרה ללימודים
26/08/12 01:27
8צפיות
נעניתי לאתגר - שרביט החזרה ללימודים
הנשר נחת
26/08/12 08:52
9צפיות
ניל ארמסטרונג הלך לעולמו וזה עורר אצלי כמה מחשבות על איך האמריקאים מתייחסים לגיבורים שלהם, לעומתנו.
מעניין אותי מה דעתכם?
תמונות מקניון ווסטפילד בלונדון
26/08/12 10:10
22צפיות
 תמונות מקניון  ווסטפילד בלונדון
אשר צמוד לכפר האולימפי

מציאות שוות בתמנון
26/08/12 10:59
12צפיות
הכתבה ששינתה את חיי
26/08/12 11:06
10צפיות
מוזמנים לקרוא עליה ממש כאן!

הכתבה שבגללה שחררתי חסימות, הבנתי תובנות וכיום אני הרבה יותר מאושר
libri זה ספרים באיטלקית
26/08/12 11:14
17צפיות
ואנחנו הסתכלנו על כל מיני ספרים בכל מיני מקומות...

בואו לבקר בחנויות ספרים ובספריה עתיקה אחת, מאיטליה - בבלוג שלי -
החג ממש אוטוטו לפנינו
26/08/12 11:30
20צפיות
החג ממש אוטוטו לפנינו

קחו לכם בין שלל מנות החג...מנה קרניבורית נהדרת לחג ובכלל

יום מופלא לכולכם
כתובות אינטרנט מצורפות:
תעלומת הפיתה האבודה מלחמות המחשב וגם
26/08/12 12:54
20צפיות
תעלומת הפיתה האבודה מלחמות המחשב וגם
פודינג אורז אלוהי ולילה של מקרר ריק. תהנו

מה בדיוק אמר מלך הירח?
26/08/12 14:03
7צפיות
כולנו מכירים את הציטטה המפורסמת "צעד קטן לאדם, ........" אך האמת היא שרובנו לא הכרנו את האסטרונאוט מלך הירח
יום אחרון של חופשה
26/08/12 15:16
4צפיות
מתכוננים ומתרגשים לקראת שנת הלימודים החדשה

שירותי בריאות כללית - והמחדל נמשך
26/08/12 15:22
29צפיות

אחרי שפעלו לא תקין באופן מנהלתי-כספי, החליטו בקופה ללכת על כל הקופה ולפעול באופן לא תקין גם בהיבט המקצועי.
הטרנד הכי חם בחורף הקרוב.. ניטים!!
26/08/12 15:35
8צפיות
מוזמנים להיכנס ולקרוא בבלוג
כתובות אינטרנט מצורפות:
סחר חליפין במאה ה-20+
26/08/12 18:05
6צפיות
נסיון נוסף לקישור.
26/08/12 18:06
4צפיות
לישון עם האוייב!
26/08/12 18:08
7צפיות
10 הקליפים הטובים ביותר בהיסטוריה.
26/08/12 20:00
12צפיות
אין דרך טובה יותר לשלב בין קולנוע ומוזיקה, מאשר לעשות קולנוע לצלילי מוזיקה. ווידאו קליפים חיים בעולם קטן משלהם עם חוקים משלהם, ועדיין מצליחים להיות תת ז'אנר של אומנות הקולנוע. ולכן, היום אני אנסה לדרג את 10 הווידאו קליפים הכי טובים בהיסטוריה לדעתי
שביל החלב
26/08/12 20:30
7צפיות
מחדל החינוך
26/08/12 21:06
6צפיות
על מחאת הטאבלטים ובדיחה ששמה חוק חינוך חינם חובה - כאן
גרנולה קלה וממכרת שהכנתי במקום הקורנפלקס
26/08/12 22:42
11צפיות
גרנולה קלה וממכרת שהכנתי במקום הקורנפלקס
וחבריו, ככה צריך לפתוח את הבוקר בעיניי

http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...

כרטיסי ברכה לעונת החתונות/אירועים/ראש השנה
26/08/12 23:52
9צפיות
כרטיסי ברכה  לעונת החתונות/אירועים/ראש השנה
מי התחיל להתכונן לראש השנה?
אני כבר התחלתי להכין כרטיסי ברכה  והנה שלל גדול שיספיק לי לכל העונה

זוכרים במקרה? מחפשת פוסט על הכנת בית בובות
24/08/12 10:30
173צפיות
אחת מהבוגריות היצירתיות הכינה לבתה בית בובות - לבן, עם רגליים מעוצבות של רהיט, וגג ורצפה שעשויים מבקפיזי עץ צמודים וצבועים.
משהו ממש מקסים, ועכשיו לא הצלחתי לאתר את זה... ולא להזכר במי בדיוק היוצרת המוכשרת שיצרה זאת...

תודה!
לא זהה אבל דומה
25/08/12 10:49
50צפיות
אולי זה
26/08/12 13:44
42צפיות
פורומי תוכניות רשת ב|תפוז|
24/08/12 10:22
11צפיות
אנחנו שמחים להודיע על שיתוף פעולה חדש של תפוז עם רשת. במסגרת שיתוף הפעולה הזה, נפתחו בתפוז|תפוז| פורומים רשמיים לתוכניות המובילות ברשת:

הפורומים החדשים מופיעים תחת תת קטגוריה מיוחדת באשכול בידור, ואתם מוזמנים להיכנס, לבקר ולהתמכר :

|שעון|פורום עניין של זמן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|כסף|פורום המירוץ למיליון:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|מיקרופון|פורום The Voice ישראל:

|הלוואי|פורום משפחה לא בוחרים:

|דגל|פורום מצב האומה:

|חמסה|פורום הבית של שי לי:

:-Dפורום צחוק מהעבודה:

|טי-וי|פורום תוכניות רשת:

בנוסף, ייערכו אירוחים של כוכבי תכניות רשת השונות, יתקיימו פעילויות ותחרויות מהנות ומעת לעת אף יוזמנו גולשים  להקרנות בכורה שוות של סדרות חדשות.
יש למה לחכות!

|*| שימו |לב| לחלק מהפורומים החדשים טרם נמצא מנהל קבוע. גולשים המעוניינים לנהל את פורום תוכניות רשת, המירוץ למיליון או צחוק מהעבודה מוזמנים לפנות ל"הנהלת הפורומים" או להגיש טופס בקשה לניהול.

נתראה בפורום של התוכנית האהובה עליכם :-]
º
כדאי לקרוא בבלוגיה 24-25.8
24/08/12 00:17
30צפיות
זה היה בסוף הקיץ...
24/08/12 00:18
17צפיות
הספירה לאחור החלה...בגד  הים מפנה את מקומו   לתלבושת האחידה...

מכתב שנשלח עם הרוח...
24/08/12 00:59
10צפיות
לעמי הקטנה שמחר לכיתה א' עולה!, מכתב לתלמידה שהייתיhttp://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...
קרפ מקמח מלא - Crêpes
24/08/12 01:06
21צפיות
קרפ מקמח מלא - Cr?pes
קרפ מקמח מלא - כי לכולנו מגיע ליהנות!
בגירת מעגל היסטורית ומרגשת
24/08/12 05:23
37צפיות
בגירת מעגל היסטורית ומרגשת
זה מה שהיה לי השבוע, ושמחתי לשתף פה. כולל נקודה תפוזית מעניינת
º
סגירת מעגל, כמובן
24/08/12 05:24
6צפיות
בעקבות תמונות העירום של הנסיך הארי
24/08/12 09:55
24צפיות
החלטתי להקדיש פוסט לשערוריות מלכותיות שהסעירו את בריטניה.

הנסיך הוא עירום, וסקנדלים מלכותיים אחרים

שבת שלום
קמפיין לא חוקי בעליל באדבות משרד ראש הממשלה.
24/08/12 11:36
17צפיות
משרד ראש ממשלתינו יוצא בקמפיין חדש, חשוב ביותר לכן תוקצב בכ5 מליון ש"ח . קמפיין למען אזרחי העם בציון. מראים לנו משפחות שמחות מאושרות, שמספרות על נפלאות השיטה הכלכלית  ומספרות כמה נחמד להן שיוקר המחיה ירד.

חברים,כ-5 מליון ש"ח הוצאו על הקמפיין השיקרי ,  האם אין דברים חשובים יותר לעשות בכסף הזה ?
כתובות אינטרנט מצורפות:
חוויה מעורבת במסעדת חוף ביפו
24/08/12 12:16
21צפיות
 חוויה מעורבת במסעדת חוף ביפו

ביקור במסעדת "קסיס" בחוף גבעת עלייה ביפו.
מסעדת חוף חדשה בהרצה.

תקציר מנהלים - בהחלט יש עוד מה לשפר.

פירוט תמונות : בוב ממשיך במסע
האם קיימת אהבה כזאת גדולה מעבר לפינה?
24/08/12 13:04
9צפיות
אז הגיע סופ"ש ושוב אני מוצאת את עצמי חושבת על זה...

אומרים יש אהבה בעולם
קבלת שבת בז'ראר בכר
24/08/12 13:13
10צפיות
רשומה על מה שהיה בשישי שעבר - עם שתי להקות מצויינות

אולי הרשומה תעשה חשק לירושלמים שביניכם לקבל כך את השבת. היום יש גם הופעה (ובחינם)
על המסגרות השונות לתלמידים אוטיסטים בבתי ספר
24/08/12 13:48
5צפיות
ברשומה אני מציג להורים על קצה המזג מה האפשרויות השונות שעומדות לפניהם בבואם לחפש עזרה לילד אוטיסט בבית ספר....
פוסט חדש- הסטוץ, ההפכפך והתובנות
24/08/12 14:14
9צפיות
אחרי מעל לחודש-חזרתי עם פוסט חדש.
מוזמנים להיכנס, לקרוא ולהגיב

שבת שלום
לפתוח יומנים מעוצבים...בבקשה
24/08/12 16:54
16צפיות
 לפתוח יומנים מעוצבים...בבקשה
יומנים מהסוג הפשוט ..שעיצבתי מחדש...
מוזמנים לראות "מהפך" במראה היומנים
ב "מוזה בגוף ראשון "
סופ"ש מאושר לכולנו
מחיר הפייסנות
24/08/12 19:38
12צפיות
אלביס
24/08/12 22:02
11צפיות
באיחור מה אני מצטרפת לפרוייקט "השיר שלנו"
מאחורי השתיקה
25/08/12 00:26
8צפיות
השרביט שלי:"בחזרה ללימודים"
25/08/12 00:41
8צפיות
כידוע לכם מסתובב בימים אלו בבלוגיה שלנו השרביט "בחזרה ללימודים". למרות זכרונות מעורפלים הצלחתי לענות עליו. אתם מוזמנים לקרוא...

הטייקונים מסתפרים / יחסי בנק טייקון היום אני
25/08/12 05:50
12צפיות
 הטייקונים מסתפרים / יחסי בנק טייקון היום אני
תמונה אחת שווה אלף מילים .מימין הטייקון נוחי דנקנר בעל חברת אי.די.בי שחייבת לבנק לאומי  כ 500 מליון ש"ח ומשמאל רקפת רוסק מנכלית בנק לאומי. בפגישת עבודה על  בבית קפה .הפגישה התקיימה אחרי שהבנק הכריז ש"החובות בלתי נתנים להחזרה" זה הסיפור של הקליקה הסגורה של העשירון העליון, בעלי הון ומנהלים, מנהלים מערכות של  שמור לי ואשמור לך, חברים מסתחבקים אין לווה ומלווה, אין נושה ולקוח. פשוט חברים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
דרושים בלוגים ובלוגרים להמלצה
25/08/12 10:38
29צפיות
מחפשת המלצות על בלוגים ובלוגרים בכל תחום העיקר שיהיה מעניין לקראת יום הבלוג 31 אוגוסט 2012
º
ברזיל רוצה לדבר עם המאומצים בישראל
25/08/12 10:38
7צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
טקס שריפת המת בבאלי שבאינדונזיה
25/08/12 12:54
5צפיות
טקסי הלוויה באינדונזיה שונים מאד משלנו, הם מלווים בתהלוכות גדולות, נושאי מנחות  ואפילו תזמורות.
על טקס שריפת המת בבאלי
איך לחזר אחרי מלכה אמיתית?
25/08/12 18:30
11צפיות
כל מי שתהה איך, או אפילו הצליח לכבוש כמה כאלה בחייו, אולי יגלה תובנות חדשות כאן בפנים.

בנות, גם אתן תוכלו לגלות כמה דברים מעניינים :)
האם נמצאה אבן ממקור חייזרי בנגב?
25/08/12 02:15
25צפיות
תודה על ההמלצה
26/08/12 09:13
11צפיות
אבל להבא, אבקש להמליץ על פי כללי הפורום, כלומר כתגובה להודעה הראשית שכותרתה "כדאי לקרוא בבלוגיה" ולא כהודעה חדשה.
עוד פרטים כאן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
עוגת מייפל
26/08/12 19:37
19צפיות
 עוגת מייפל
עוגת מייפל ,ניסיתי הרבה גירסאות
והמתכון הזה כל-כך פשוט וטעים
עוגה של השבת האחרונה

להלן הרשומה
תודה על ההמלצה
27/08/12 08:34
6צפיות
אבל להבא, אבקש להמליץ על פי כללי הפורום, כלומר כתגובה להודעה הראשית שכותרתה "כדאי לקרוא בבלוגיה" ולא כהודעה חדשה.
עוד פרטים כאן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
|תו|מוזיקה עברית עכשווית ב|תפוז|
23/08/12 21:50
3צפיות
מוזיקה עברית לא נגמרת ב"כוורת", "תיסלם" או להקות צבאיות.|טייפ|
המוזיקה הישראלית היא פס הקול של חיינו ומלווה אותנו מדי יום ביומו ברדיו, בטלוויזיה, בלימודים, בעבודה,במקומות הבילוי - בכל מקום|תו|
אצלנו בישראל גדל דור שלם של אמנים ויוצרים מוזיקליים מוכשרים, בתחומים שונים ומגוונים - אינדי, מזרחית, רוק, פופ או נשמה, ולכל אחד מאיתנו יש הסגנון והאמנים אליהם הוא הכי מתחבר.|דיסק|

אנחנו מזמינים אתכם לדבר, לשתף ולהתעדכן בכל מה שקורה במוזיקה העברית העכשווית בבית החדש שלכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום