לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.

חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.

מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .
כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל...נו אתם מבינים.

וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה

גלישה נעימה,

שלחתי מסמכים למכס בת"א בפקס
30/09/14 22:53
60צפיות
כדי לשחרר חבילה שתקועה שם....הפקס עבר אבל אני לא מצליח לתפוס אותם כדי לוודא האם הם קיבלו. למישהו יש טלפון שיש בו מענה ??
נסה:
01/10/14 09:17
44צפיות
076-8873383 שלומית
א-ה 08-13

מה התאריך האחרון שקונה יכול להשאיר פידבק ?
30/09/14 22:47
56צפיות
לקוח קנה ממני מוצר ב-4.8, כלומר לפני חודשיים כמעט...
מה התאריך האחרון שהוא יכול להשאיר לי פידבק על המוצר הזה ?
º
4.10+-
30/09/14 23:26
27צפיות
º
60 יום מהקנייה, כלומר 3/10
01/10/14 00:45
14צפיות
º
30 יום מהתאריך האחרון המשוער להגעה
01/10/14 07:51
12צפיות
º
טעות שלי 60 יום - 30 יום מהתאריך זה לקייס
01/10/14 07:53
11צפיות
תודה לכם.. יש לי פשוט קונה מעיק
01/10/14 07:56
47צפיות
לקוח קנה ממני חולצה שעמדה במכרז במחיר של 7$. החולצה נשלחה אליו, כשהגיעה, הוא הבחין שהיא לא במידה שהוא חשב.. ושאל אם יש לי חולצה אחרת גדולה יותר. אמרתי לו שכן, שישלח לי את החולצה שהגיעה אליו ושאני אשלח אליו חולצה חדשה... המשלוח שלו אלי עלה לו 12$ מארה'ב.. למה כל כך יקר, אני לא יודע.. לי זה עלה 12 שקל לשלוח אליו בדואר רשום..

בכל מקרה, החולצה הגיעה אלי וכמחווה של רצון טוב, מאחר והוא פתח את המארז החיצוני של החולצה, שלחתי אליו חולצה במידה שהוא ביקש, וגם את החולצה שהוא החזיר... בשביל שיהיו לו 2 חולצות, אולי אחד לחבר או משהו...

במקום לומר לי תודה, הוא מתעצבן על וכותב לי, " אז למה הייתי צריך להחזיר לך את החולצה בחזרה ולשלם 12$, אני רוצה החזר כספי מלא גם על החולצה וגם על המשלוח".

מצב מעיק... מה הייתם עושים ? בהנחה שיש עוד 3 ימים לפידבק :)
כ"כ יקר כי אלה התעריפים של הדואר האמריקני... מה לעשות
01/10/14 14:30
32צפיות
הדואר בישראל הוא מהזולים. בעבר התעריפים מארה"ב לישראל היו סבירים יותר אבל בתחילת 2013 הם הקפיצו אותם לשמים ופחות או יותר הכפילו את עלויות המשלוחי הבין-לאומי.

במקומך הייתי פונה אליו בצורה אדיבה (ומלוקקת...) מסבירה לו שביקשת ממנו להחזיר את החולצה כי לא הבנת שהוא פתח את האריזה ורצית למכור אותה. ברגע שראית שהאריזה נפתחה וכבר לא תוכל למכור אותה החלטת לצ'פר אותו וזה נעשה כמחווה של רצון טוב ולא כדי להכעיס אותו חלילה, אתה מתנצל אם הוא נפגע, אבל בסה"כ הוא קיבל עכשיו 2 חולצות.
עדכון לנושא...
13/10/14 20:36
3צפיות
ובכן, התאריך המיועד עבר.. הלקוח לא יכול להשאיר קייס על המוצר ע'פ מה שכתבתם וגם אם יפתח קייס, אז הקייס שלו לא ממש יעיל כי עבר הזמן שלו. זה ממש מעצבן אותי ההתנהגות שלו כי אני בסך הכל רציתי להיות בסך איתו ושלחתי אליו את שתי החולצות, כלומר שילמתי שוב דמי משלוח והוא עדיין דורש ממני שאחזיר לו את סכום המשלוח שהוא שילם... הוא מאיים שאם אני לא אחזיר לו את דמי המשלוח תוך 24 שעות הוא יפתח קייס... עד כמה שאני יודע, זה לא יעיל וזה קייס באוויר שלא מחייב אותי להחזיר כסף.. האם אני צודק ?
º
אם עברו למעלה מ-30 יום מתאריך הקבלה האחרון המשוער, אז לא
14/10/14 00:46
2צפיות
מה קורה עם הדואר? האם הדוורים שובתים? או שיש
30/09/14 20:46
48צפיות
רק עיצומים.
איך זה ישפיע על המישלוחים?

תודה רבה מראש.

כרגע אין שביתה בדואר רגיל
30/09/14 21:04
52צפיות
היה משהו עם דואר נע, אבל לא ראיתי את זה בהודעה האחרונה שלהם.
הם לא מקבלים דואר רשום. אבל אם הדואר כבר אצלם..אז הם מחלקים כרגיל.
º
השבתת הדואר הנע הסתיימה לפני כשבועיים
01/10/14 01:04
14צפיות
ניסיתי למכור פספורט שפג תוקף ב-2010 ואיביי הורידו את הפריט
30/09/14 14:44
141צפיות
קיבלתי מהם הודעה (עם אזהרה) שאסור למכור פספורטים, תעדות זהות וכו'
ההודעה שלהם אומרת כך:
eBay doesn't allow members to list or sell government-issued IDs and licenses (including items claiming to be or similar in appearance to these items). This includes the following types of items:
- Driver's licenses
- Birth certificates
- Passports
- Completed applications for these types of documents, containing personal information
- Government-issued medals
- Fake IDs or anything designed to create fake IDs

You listed a passport issued by a non US government. Because these passports remain the property of their issuing government, we do not allow them to be listed on eBay. This is the case, even when the issuing government no longer exists. While we are grateful that you chose to use eBay to list your item, we must ask that you not relist it.

הם מוסיפים ומזהירים אותי כך:
Keep in mind that if further items aren't listed in accordance with our policy, it could result in additional action including account restrictions or loss of buying and selling privileges on eBay.

מצד אחד אני לא רוצה שחשבוני יוגבל או תוצאות אחרות, אך מצד שני עשיתי חיפוש ואני רואה שאנשים כן מוכרים פספורטים (ישנים אך גם חדשים יחסית).
הייתי מעוניין לנסות למכור את זה, כי הוא פג תוקף ויש אנשים שאוספים כאלה דברים, אך נשאלת השאלה איך בכל זאת אפשר למכור את זה מבלי להסתבך עם איביי, כי אנשים אחרים כן מוכרים פספורטים.

דרכון ישראלי? אתה טמבל אמיתי
30/09/14 15:28
123צפיות
מעבר לכך שזה עובר על החוקים של איביי, נראה לך הגיוני למכור דרכון ישראלי??
זאת עבירה בטחונית! 
אנשים לא "אוספים" דרכונים, הם מזייפים בעזרתם!
מאיפה בהודעה שלי הבנת שמדובר בדרכון ישראלי?
30/09/14 18:00
104צפיות
ואני מציע שפעם הבאה תקרא טוב את השאלות של אחרים לפני שאתה מדביק להם "מחמאות".

הדרכון איננו ישראלי והוא גם איננו שלי. הוא דרכון זר שפג תוקפו ב-2010, שממש לא יצא לאף אחד כלום מזיוף שלו.
דרכונים ותעודות מעבר הם רכוש המדינה ויש לשמור עליהם מכל משמר
30/09/14 15:28
102צפיות

אני מציע לך להיזהר מלמכור אתהדרכון הפג תוקף שלך ומכאן גם את הזהות שלך.

אתה עלול למצוא את עצמך מבוקש ע"י האינטרפול.  מישהו יקנה את התעודה יזייף אותה, יתקף אותה (ייתן לה תוקף) ואלוהים ישמור לאיזה ידיים היא יכולה להגיע.

מה שאחרים עושים זה עניינם,
יש כל כך הרבה פרטי אספנות שניתן למכור.
שמור על התעודות שלך מכל משמר.
כפי שעניתי הדרכון איננו שלי. לא הייתי מעלה על דעתי למכור
30/09/14 18:03
90צפיות
את הפג תוקף שלי, כי אין לי חשק לראות את שמי מתנוסס אינני יודע איפה.... למרות שראיתי באיביי גם דרכונים ישראלים פגי תוקף למכירה 
אנשים גם עוברים באדום, זה אומר שזה חוקי?
01/10/14 01:18
61צפיות
אל תנסה להסתבך עם איביי, זה פשוט לא שווה את זה.
אמרו לך לא, הבהירו לך שזה נגד החוקים, תגיד תודה שזה נגמר באזהרה (באמת).
אפשר למכור באיביי ולקבל כסף ליתרת פייפאל
30/09/14 13:45
31צפיות
מבלי שיהיה לי כרטיס אשראי שמקושר לחשבון הפייפאל?
לא אכפת לי שפייפאל "ישמרו" לי את הכסף וככה אני אשתמש בו לקניות אונליין
הרי הכרטיס נועד רק לקשר לחשבון בנק שלי אם ארצה לקנות ביתרת של החשבון בנק ובשביל להעביר את הכסף לשם, נכון?
º
כדי למכור, חייבים אשראי בפייפאל
30/09/14 14:58
17צפיות
עזרה דחופה
30/09/14 08:43
90צפיות
שלחתי חבילה למקסיקו עם מספר מעקב לפני כחודש,

הקונה פתח קייס שלא קיבל,
באתר של הדואר רשום "הפריט בטיפול לקראת שיגורו למקסיקו בדרך האוויר"
בדקתי באתר 17track ואותו סטטוס,
אך ראיתי שלפעמים גם 17track לא מעודכן,והפריט כן התקבל אצל קונה אחר שבדקתי,

מה עושים במקרה כזה? האם לזכות ישר?
ותוך כמה זמן הפריט צריך להגיע ללקוח במשלוח של אקונומי שיפינג?
אציין כי זה קונה עם 0 פידבקים, והוא מבקש לבטל עיסקה ולקבל החזר מלא.

אודה לעצתכם.
מישהו?
30/09/14 11:47
24צפיות
?
משלוח למקסיקו יכול לקחת גם מעל חודש
30/09/14 15:01
32צפיות
תבקש מהלקוח שינסה לאתר בדואר שלו, אם יש מידע על הפריט.
תנסה גם פה:

אני לא יודעת מהו סכום העסקה, אבל כדאי לנסות ולבדוק ישירות בדואר שלהם ולהמתין עוד קצת, לפני שנותנים החזר.

הגבתי לקייס שיש...
30/09/14 15:17
31צפיות
שיש מספר מעקב, וביקשתי שימתין כמה ימים נוספים,

סכום העיסקה 53 דולר,

באתר של הדואר במקסיקו אין נתונים לפי המספר מעקב, בכל מקרה שלחתי להם מייל.

מה עושים במידה והוא מתעקש לקבל החזר? בסוף הוא יקבל גם את הפריט וגם את הכסף.
מה הזמן שהפריט צריך להגיע לקונה באקונומי שיפינג?

ת
30/09/14 15:39
24צפיות
ה"אקונומי שיפינג" של איביי הוא כללי (עד 23 יום) ואינו מתייחס לזמן ההגעה הצפוי לכל יעד בעולם.
נושא האיחורים במשלוחים וקייסים, הוא חלק מהעבודה עם איביי. מנסים לפתור כל מקרה לגופו.
לפעמים יש איחורים/אובדנים/חוסר עדכון באתרי הדואר, וכד'.
אם הוא מעלה את הקייס לשיפוט של איביי ("קליים"), רוב הסיכויים שהוא יזכה, מאחר ואין תיעוד מסירה.
כרגע תנסה למשוך כמה שיותר, לפני שאתה נותן החזר.

שאלה נוספת
30/09/14 15:53
24צפיות
במידה ואני מזכה אותו, ולאחר מכן אני רואה שהוא קיבל את הפריט,

אפשרי לחייב אותו לשלם לי? או להחזיר את הפריט?
º
לצערי, אין אפשרות כזו
30/09/14 15:57
15צפיות
כדאי לחסום את מקסיקו למשלוח?
30/09/14 16:04
24צפיות
כבר חסמתי את כל מדינות ערב ואת גרמניה,
יש עוד מדינות מומלצות לחסימה עקב בעיות כאלו ואחרות?  מקסיקו?

ובמקרה הזה, נפלתי על קונה עם 0 פידבקים, אולי זה עקיצה.... השאלה אם יש אפשרות לא למכור למישהו בלי פידבקים בכלל?
לדעתי, לא
30/09/14 16:13
28צפיות
החסימה של גרמניה (שגם אני ביצעתי בלית ברירה) היא מובנת, בגלל אחוז העיכובים ביחס לכמות המשלוחים.
אתה יכול לחסום גם את אפריקה.
אין אפשרות לחסום קונים ע"פ כמות פידבקים.

תודה, כנראה שאכלתי אותה
30/09/14 16:14
25צפיות
חבל על ה53 דולר,
º
עדיין מוקדם לדעת
30/09/14 16:28
12צפיות
פרופיל פייפאל בעברית.
30/09/14 08:26
65צפיות
האם עלולה להיווצר בעיה כלשהי אם אני מזמין מוצר מחנות בארצות הברית לכתובת בארצות הברית (המוזנת באנגלית), כאשר שמי מופיע בעברית?

(הרצתי חיפוש בפורום ובדקתי במאמריו)

לא, המוכר יעשה העתק הדבק לשם שכתבת אבל זה לא הכי בריא
30/09/14 17:19
40צפיות
הוא יביא את החבילה לכתובת בלי לאמת את השם.

אם תזין את כל הפרטים לאנגלית כולל שם הנמען בתהליך התשלום זה יהיה הכי תקין.

בהצלחה
º
תודה.
30/09/14 21:24
6צפיות
º
כמה עולה לפתוח חנות קטנה באייביי? תודה רבה.
30/09/14 08:12
46צפיות
אין עלות ל"פתיחת חנות"
30/09/14 15:05
94צפיות
לחנות יש עלות חודשית וניתן לשנות את הסוג שלה או לחזור לחשבון מוכר רגיל, בכל עת.
כל המידע פה:
פייפל חייבו אותי באשראי 3 פעמים על עסקה אחת
הודעה זו מכילה תמונות
30/09/14 02:11
98צפיות
הזמנתי לפני כמה שעות מוצר בפייפל ואני רואה בפירוט באתר של הבנק שלי שפייפל חייבו אותי פעמיים על אותו סכום וגם על עוד סכום של בערך חצי
כל מה שהזמנתי זה בסכום אחד של 118! גם לא הבנתי למה כתוב "חיוב זמני" 
אגב בגלל שהכרטיס שלי הוא בשיטת חיובי מיידית(דיירקט) כל ה3 חיובים ירדו ל מהיתרת חשבון בנק כבר...
מה הולך פה?
שימו לב:

תבדוק באתר של paypal
30/09/14 08:17
62צפיות
אני מאמין רק חיוב אחד .ובבנק אתה תראה גם זיכוי .
הכל בגלל הכרטיס בשיטה זו אתה משלם עמלה ל paypal מכיוון שמבחינתם זה לא עיסקה ,זה העברת כסף.

בפייפל יש חשבון אחד
30/09/14 19:50
30צפיות
בחשבון פייפל יש חיוב אחד, התקשרתי לפייפל והנציג אמר שהוא רואה רק חיוב אחד,
הוא אמר שלפעמים הם באמת לוקחים חיוב כפול ואז יש החזר אבל במקרה שלי הוא לא רואה שזה מה שהתרחש כי הקנייה שעשיתי היא רגילה , הוא בדק במחשב ולא ראה משהו זמני אפילו הוא אמר שבמקרים שזה כן קורה הוא היה אמור לראות את זה.
כל מה שהוא עשה זה לשלוח לי מייל שיהווה הוכחה לחברת האשראי שביום הזה והזה הזמנתי רק פריט אחד בסכום אחד.
על פניו נראה  שיהיה החזר כי כתוב חיוב זמני, מוזר שהנציג של פייפל לא ראה את זה
מתי צפוי להגיע אליי ההחזר? אני קניתי הרבה דברים בעבר בכרטיס הזה וזה פעם ראשונה קורה לי, לכן זה מוזר.
חיוב זמני יכול להיות חיוב לבדיקת הכרטיס לפני ביצוע ההזמנה
01/10/14 01:13
24צפיות
למשל כשאני מבצעת הזמנה ברשת שיווק (סופר) באתר האינטרנט ומשלמת בפייפל (לא קורה הרבה, אבל קרה כמה פעמים, כשהיו מבצעים), הם מְבַצעים מראש חיוב בסכום הכולל לבדוק שהכרטיס עובר (לפני שהם מתחילים להכין את ההזמנה), אבל זה לא חיוב סופי והם לא מחייבים בפועל; רק אחרי שהם ליקטו את כל המוצרים ושקלו והעבירו בקופה הם מחייבים אותי סופית (בד"כ החיוב הסופי נמוך יותר כי תמיד חסרים חלק מהמוצרים... ).
תודה לכולם, מסתבר שפייפל בכלל לא קשורים לחיוב
01/10/14 13:29
25צפיות
בשיחה עם כאל עכשיו הם אמרו לי את פירוט 2 החיובים הנוספים
 2 החיובים הנוספים הם בכלל של אתר אחר בשם iherb שביטלתי 2 הזמנות ולכן כל הבלאגן..
לא העלתי בדעתי שבכלל זה יראה חיוב מ IHERB כי ההזמנה בוטלה אחרי 2 דקות - ולפי הנהלים שלהם אפשר לבטל הזמנה כשהיא ממש חדשה בלי שום חיוב.
בכל אופן אני יראה את ההחזר בימים הקרובים.
מה שגרם לי לבלבול זה שיש באחד החיובים סכום ממש דומה לסכום העסקה שלי בפייפל, ממש בשקל אחד הבדל- לכן הייתי בטוח שזה מפייפל .
הנה ציטוט מהאתר של IHERB  שגם הוא גרם לי לבלבול:
Your credit card will be charged when your order has been shipped. That is when we have processed your order with our shipping company and placed the shipping label on your package. Only then is the charge sent to your credit card. When you place your order we do Authorize your card to make sure the credit card is valid for the transaction.
"as long as the order status states "In Progress" or "Ready to Pick", you can cancel an entire order or modify it by removing one item or more from your order. However, to add more items, you have to cancel the entire order and place a new one with the new items added to it; or simply place a new order for the new items."
יועצי קניות באיביי
30/09/14 00:21
77צפיות
יש פה אנשים שמשמשים כיועצי קניות לאיביי? אני לא מבין בזה כלום ואני מוכן לשלם לאנשים שיוכלו למצוא בשבילי מוצרים.
נגיד אני מוכן לשלם כ4% ממחיר המוצר. מתכנן לקנות הרבה דברים.
פרסם אימייל וייצרו איתך קשר
30/09/14 00:27
53צפיות
או שתירשם לתפוז
לילה טוב
יכול לעזור לך
30/09/14 00:27
54צפיות
אבל סך הכל זה די פשוט אין פה איזו תורה גדולה
מה הקטע של אישור כרטיס האשראי באמצעות חיוב ?
29/09/14 21:56
45צפיות
היי, ביצעתי הזמנה של מוצר כלשהו וכחלק מהתהליך חייבו אותי לפתוח חשבון ב PayPal. סיימתי להכניס את כל הפרטים וקיבלתי אישור על כך שהתשלום כביכול בוצע והמוצר ישלח אלי (לא נאמר שום דבר בקשר להמתנה לאישור נוסף כלשהו...)

אבל כשנכנסתי לחשבון ה PayPal החדש שלי פתאום אני רואה הודעה שאומרת שעל מנת לוודא שזהו באמת כרטיס האשראי שלי יתבצע חיוב של 8 ש"ח בתוך 3 ימים (כסף שיוחזר לי) ועלי ללכת לבנק, להוציא דף חשבון, לבדוק מה המספר (בן 4 ספרות) שמופיע ליד החיוב, ולהכניס את המספר הזה בתור אישור באתר של פיפל... איזו תסבוכת.

אז מה עלי להבין מזה ? שבפועל ההזמנה שלי לא תבוצע והמוצר לא ישלח אלי הביתה עד שלא אאשר את המספר המדובר ?

ממש מעצבן הקטע הזה.
זה תהליך חשוב שעוזר לאמת את הזהות שלך
29/09/14 23:18
29צפיות
כשאתה נרשם לפייפאל אתה נותן את השם שלך ומשייך כרטיס אשראי שרשום על השם שלך. זו פעולה שגם מתחזה יכול לעשות בשמך אם פרטי הכרטיס נפלו לידיו. אבל מתחזה יתקשה לקבל את הקוד כי הוא יצטרך לעמוד במבחן נוסף: לעבור את האימות של הבנק או חברת האשראי. מכאן שהתהליך עוזר לסנן מתחזים.

שים לב שה"תסבוכת" קלה יותר ממה שאתה חושב. חברות האשראי מכירות את התהליך ויוכלו לתת לך את הקוד מיידית דרך מוקד אישורי חו"ל. גם אם לא - תוכל להירשם לאתר של חברת האשראי ולגשת לדפי הפירוט און ליין מהבית. העיסקה תופיע באתר אחרי 48 שעות.

לגבי שאלתך, אם קיבלת אישור שהתשלום בוצע המוצר כבר בדרך אליך. תהליך האימות לא חוסם אותך משימוש בפייפאל בסכומים קטנים אבל נחוץ לטווח הארוך להסרת מגבלות אבטחה על החשבון (limitations).
אין לי גישה לחיובי האשראי שלך דרך האינטרנט?
29/09/14 23:22
26צפיות
מאיזה שנה הגעת? 1995?

רציני, אתה יכול לבדוק את זה דרך האינטרנט, בלי ללכת לבנק. לא כזה מסובך.
לא רוצה לגשת לחשבון הבנק שלי דרך המחשב בבית...
29/09/14 23:27
25צפיות
מה הקשר 1995 ? יש כל כך הרבה סיפורים על פריצות למחשבים והונאות דרך האינטרנט, למה לי לקחת סיכון ? פעולות בנקאיות אני עושה בסניף הפיסי בבנק, הכי בטוח לדעתי.

ההזמנה כן התבצעה והמוצר יגיע אבל החשבון פייפאל מוגבל
29/09/14 23:22
34צפיות
מוגבל בפעילות שלו מבחינת סכומים.

ברגע שתאשר אותו עם ה 4 ספרות ההגבלות יוסרו.

הם רוצים לוודא שאתה באמת הבעלים של הכרטיס שהכנסת וזה לגיטימי.
º
הבנתי, תודה
29/09/14 23:31
10צפיות
º
לא ממש "מוגבל"; זו הגבלה בסכום גבוה למדי
30/09/14 01:27
15צפיות
º
מישהו יכול לתת המלצה לסמארטפון טוב מעליאקספרס ??
29/09/14 21:53
19צפיות
º
ממליצה להתייעץ בפורום סלולארי
30/09/14 01:52
17צפיות
מכירה באמאזון אנגליה
29/09/14 21:07
47צפיות
לפני כמה חודשים לא ניתן להרשם לאמאזון אנגליה כמוכר מישראל.
אפשר לתת כתובת של buy2usa למשל, אבל הם גם רוצים חשבון של גז,מים, ארנונה, וכו'.
למישהו יש פיתרון לזה?
º
קצת באיחור - מצטרף לשאלה - מישהו יודע ומוכן לשתף?
05/10/14 14:14
שאלה למקצוענים-איך יודעים אם מוצר זה זיוף או מקורי??
52תגובות
29/09/14 20:44
376צפיות
שלום, אני רוצה להזמין לילדים נעלי ספורט מאחד מהאתרים ברשת,
מצאתי נעל ספורט נחמדה. המחיר מאוד נמוך. איך אפשר לדעת אם זה מקור או פשוט זיוף ממש ממש טוב?????
שימו לב שבכותרת לא רשום הפירמה של הנעל...
מצרפת את הקישור

(המשך...)
שלום, אני רוצה להזמין לילדים נעלי ספורט מאחד מהאתרים ברשת,
מצאתי נעל ספורט נחמדה. המחיר מאוד נמוך. איך אפשר לדעת אם זה מקור או פשוט זיוף ממש ממש טוב?????
שימו לב שבכותרת לא רשום הפירמה של הנעל...
מצרפת את הקישור

תודה.

מילות מפתח בגוף הליסטינג
29/09/14 19:23
90צפיות
בימים האחרונים יצא לי לראות בתחתית הליסטינג מילות מפתח כמו כאן למשל
מה זה? זה עוזר לדירוג במנועי החיפוש? שווה להשקיע? 
מקפיצה ומנצלת כדי לבשר
30/09/14 16:57
78צפיות
שאמנם איביי מתנתקים ב- 2015 מפייפאל.
אין כאן אף אחד שממש מבין ב- SEO? האם "מרבץ" כזה של מילות מפתח בתחתית הליסטינג מסייע במשהו?
לגבי מילות המפתח של החנות- למישהו יש קצת טיפים איך לעשות את זה נכון? אני מתכוונת למילים שצריך למלא ב- manage your store
עברתי לפני כחודשיים לעיצוב החדש של החנות על פי איביי ומסתבר שזה מחק לי את כל מילות המפתח שבניתי בעמל רב. כל עזרה תתקבל בברכה
http://www.title-builder.com/ מתאר לעצמי שמכירה אבל אם זה
30/09/14 22:11
51צפיות
יכול לעזור
לא מדברת על הכותרת
30/09/14 23:25
39צפיות
רק על גוף המודעה כמו בדוגמה מתוך סקרנות ועל אופציה שניתנת לבעלי חנויות לתת מילות מפתח לחנות שלהם.
לא הייתי אומרת "מתנתקים"; פשוט מפצלים את החברה לשתי חברות
01/10/14 00:27
58צפיות
מתוך צרכים עסקיים כאלה ואחרים. מקשרת לידיעה בביזפורטל:
מתנתקים.
01/10/14 07:25
40צפיות
סופה של ידידות מופלאה (?). זאת ועוד- המנכ"ל הכה לא יעיל ג'. די עוזב או מועזב. הפורומים ברשת גועשים ורועשים שהרי מרבית השינויים שפגעו מאוד באופי ובתוצאות של איביי הוא היה הגורם להם. והשינוי העיקרי היה הברוגז עם גוגל והפיתוח של קזיני המהולל שמאז אף אחד לא יודע מה ילד יום...
מעניין מה צופן לנו העתיד - האם איביי תימכר? ולמי? האם המנכ"ל החדש יוכל לחדש ימיה? שנפתח שרשור הימורים?
מתנתקים פירושו שאיביי תחדל להשתמש בשירותי פייפל ולא כך
01/10/14 14:32
37צפיות
פורסם. החברות לא מתנתקות אלא מתפצלות לשתי חברות עצמאיות לצרכים ניהוליים. אין לי מושג באיזה ברוגז מדובר, אבל בפורומים כל אחד יכול לכתוב מה שבא לו (גם כאן...) והשאלה אם זה מגובה בהצהרות רשמיות.
מה קשור?
01/10/14 14:47
27צפיות
למה לחדול? הם השתמשו בשירותים גם לפני החיבור. הרי לא תמיד הם היו יחד, ומאז שאני זוכרת פייפאל היה התשלום המומלץ על ידי איביי. החיבור לא עובד כנראה או משהו.  הם מפסיקים להיות חברה אחת. זה שעכשיו זה סוג של מכבסת מילים סבבה.
אכן, ולכן הם לא מתנתקים, הם מתפצלים.
01/10/14 14:49
28צפיות
זו לא מכבסת מילים אלא פשוט בחירת מילים מטעה.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום