לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום זה הוקם כדי לעזור למוכרים וקונים אשר משתמשים או מעוניינים להשתמש באתר EBAY ובשירותים תומכי EBAY כגון PAYPAL.

חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בנסיון שלהם , בהמלצות שלהם ובידע אותו צברו מתוך נסיונם האישי, על מנת לעזור לשאר החברים.

מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום:
1. לא לקלל.
2. לא להשמיץ .
3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים או בכלל.
4. לא לפרסם , ניתן לפרסם אך ורק בלוחות הפורום. קישורים לאתרים המעניקים שירותים משלימים כאן בישראל ניתן למקם בלוחות או בחתימה בלבד!
5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לתחום.
6. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות.
7. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום, בשביל זה יש את צאט הפורום וניתן לקרוא לחבר או חברים לשיחה.

הפורום הזה מיועד לכול מי שמעוניין ללמוד ,לחלוק ולשתף ואנחנו רוצים שיהיה מועיל , יעיל וחוויתי .
כל הפרה של כללי היסוד הנ"ל...נו אתם מבינים.

וכמובן, הערות והארות יתקבלו בשמחה

גלישה נעימה,

דואר ישראל שוב שביתה
31/08/14 20:55
105צפיות
זה נכון שהדואר יהיה מחר בשביתה ?? 
אכן כן.
31/08/14 21:56
87צפיות

אבל רק דואר נע בפריפריה.

לפחות בעוטף לא ישבתו. מספיק סבלו.....
בשלב זה יושבת רק הדואר נע-זה הרכב שמגיע
01/09/14 09:07
66צפיות
ליישובים שאין בהם סניף דואר קבוע.
בשאר המקומות / סניפים עבודה כרגיל (בינתיים....)
תקלה באתר - איביי כבר יומיים
הודעה זו מכילה תמונות
31/08/14 20:37
110צפיות
משום מה לא מציג לי את הרכישות שלי
כבר מאתמול ככה, באפליקציה עובד תקין אבל באתר לא
מישהו מכיר? יודע מה לעשות?
גם אצלי השגיאה הזו מופיעה בימים האחרונים
01/09/14 10:31
41צפיות
הרסו את האתר עם העיצוב החדש והחרא שלהם.
עד שאתה מתרגל למשהו ולומד אותו,כל חודשיים משנים עיצובים והשד יודע מה עוד,נמאסו כבר
משיכה מפייפל לכרטיס אשראי
31/08/14 17:18
44צפיות
אם מושכים מפייפל לכרטיס אשראי רגיל (לא נטען), במקרה ומשכתי מהפייפל יותר מהקניות שלי החודש האם ביום החיוב מתבצע זיכוי לבנק במקום חיוב.
האם ניתן למשוך דולרים מכספומט דולרי אם העברתי מהפייפל לכרטיס?
amazon fba תנאים
31/08/14 15:58
43צפיות
היי,

כיום אני מוכר באיבי ואני מעוניין להתחיל למכור באמזון, קראתי על שירות הamazon fba ועל תנאיו, יש כאן מישהו שניסה את השירות הזה?
למי הוא מתאים? הבנתי שאוכל להשתמש בשירות על-מנת לשלוח מוצרים ללקוחות שלי באיבי וזה לא מוגבל ללקוחות באמזון בלבד.

אשמח לפרטים נוספים
º
התייחסות... מישהו?
01/09/14 08:37
10צפיות
שלום
31/08/14 15:47
93צפיות
אני מכפר גדידה מכר ורוצה לקנות דרך איי בי מה adress הנכון ?
פשוט תתרגם את הכתובת שלך לאנגלית
31/08/14 16:35
53צפיות
כולל רחוב, מס' בית, מיקוד ושם הכפר/עיר.
ובסוף לציין גם Israel.

Jadeidi-Makr או Makr-Jadeidi לבחירתך
31/08/14 23:31
31צפיות
כתבתי את שם הכפר שלך בחיפוש בגוגל וקיבלתי תשובה מיידית. לבחירתך שתי אופציות, שתיהן טובות:
Jadeidi-Makr or Makr-Jadeidi 
(Hebrew: גֻ'דֵידָה-מַכְּר; Arabic: ??? ?????‎)
הנה כאן:
פייפאל - TAX ID
31/08/14 14:34
41צפיות
פתחתי חשבון על חבר שגר בזמנו בארה"ב
עכשיו החשבון פייפאל& אי ביי רשומים בארה"ב וביקשתי מהם בקשה להמציא TAX ID למרות שאין לי ממש תנועה שם....
מה עושים?

º
*תיקון - הם ביקשו ממני tax id
31/08/14 16:06
20צפיות
º
מישהו????????????????????????????????????????
01/09/14 10:34
7צפיות
º
מקפיץ בתקווה שיקפוץ ;)
02/09/14 12:32
8צפיות
משיכת כסף לחשבון עם שם שונה מחשבון ה-PayPal
31/08/14 11:18
53צפיות
היי,
מישהו משך כסף מ-PayPal לחשבון בארץ עם שונה מהשם ב-PayPal?
הכסף עבר? 

תודה.
דואר ישראל עשו קצת סדר במחסן
31/08/14 07:24
185צפיות
חזרו אלי לא פחות מ-10 חבילות מתאריכים שונים, הוותיק שבהם הוא מ-31/12/2013.
מתברר שיש לא מעט לקוחות שקונים, משלמים, לא לוקחים, לא יוצרים קשר. פשוט מלאי חוזר אלי. קצת מעוך אבל חוזר.

ואגב לחזור, לא הייתי בסביבה שלושה שבועות, אבל שמח לחזור לפורום (:
אין מה להגיד ממש מרגיז...
31/08/14 08:47
145צפיות
אני שוקלת להוסיף הערה קטנה בתאור המוצר של במקרה של אי איסוף הדואר לא יהיה החזר. אתה סופג את המשלוח, לא באים לקחת, ואז עוד יכולים לפתוח נגד קייס אז אתה צריך להתחיל לחשוב על פעילות מניעה שזה לא יקרה, פוצח במומ עם הקונה ורק מפסיד מזה פעמיים. מעצבן........................
º
ברוך השב!
31/08/14 13:21
44צפיות
צודק
31/08/14 16:37
81צפיות
גם אני קיבלתי גל חוזרים בשבוע שעבר (עם תאריכים מאוד ישנים).
טוב שחזרת :)

º
קיבלתי חבילה מלפני כמה חודשים ששכחתי שהזמנתי בכלל
31/08/14 18:34
50צפיות
מהיכן?
31/08/14 19:10
67צפיות
הסניף לידי מתקתק יפה ולא היו לי עיכובים בכלל כבר תקופה ארוכה, אבל החודש אני ממתינה לחבילה מבריטניה שנשלחה אליי בתחילת אוגוסט (כבר לפני יותר משלושה שבועות) ואני מתחילה להיות מוטרדת...
3 שבועות מהממלכה זה כלום.
31/08/14 21:58
52צפיות
מה עם 6 שבועות?  (ועוד פניתי לאתר שיחזירו לי את הכסף, ואכן החזירו, ואחרי שבועיים החבילה מואילה בטובה להגיע....)
כמעט ארבעה, וזה ממש לא כלום... בד"כ לא אורך יותר משבועיים
31/08/14 22:06
37צפיות
(וזה אחרי שבעבר הזמנות מבריטניה היו מגיעות גם תוך 4–5 ימים...). קרו לי שניים-שלושה בודדים שמוצרים מבריטניה הגיעו אליי גם אחרי חמישה שבועות, אבל בתוך עשור שלם של הזמנות, זה טיפה בים. לעומת זאת היו שלושה מקרים שמוצרים מבריטניה לא הגיעו אחרי חודש (שלושתם היו מוצרים חלופיים למוצרים שהגיעו אליי במקום די מהר) והם פשוט לא הגיעו אליי בכלל, עד עצם היום הזה (וכבר עברו שנים, אני לא מצפה להגעתם... אחת החזירה את הכסף, שניים שלחו חלופי פעם נוספת והוא כבר הגיע הרבה יותר מהר).
º
הונג קונג. מבריטניה קיבלתי לא מזמן מוצר אחרי
01/09/14 13:35
8צפיות
º
משום מה לא רשם... שבוע
01/09/14 13:36
7צפיות
מיסים על כלי עבודה חשמלי
31/08/14 07:01
75צפיות
2415
מיסים על כלי עבודה חשמלי
31/08/14 07:06
73צפיות

שלום לכולם.
אני מעוניין להזמין כלי עבודה חשמלי ואני מעוניין לדעת כמה מיסים אשלם.
מחיר הכלי 248$
מחיר המשלוח 68$
כתוב לי גם 75.88 Import charges שאין לי מושג מה זה ואם אני צריך לשלם את זה בנוסף למחיר המוצר ומחיר המשלוח.
על כל זה יש גם מיסים אבל אינני יודע כמה,מישהו יכול לעזור לי עם החישוב?
תודה רבה רבה ושבוע טוב לכולם.

אתה משלם את הכל מחיר+משלוח+מסים (import charges
31/08/14 10:36
39צפיות
חוץ מזה אתה לא משלם כלום (זה המחיר כולל מסים)

שים לב שאתה מייבא מוצר שמתאים לארץ 220V אחרת הלך הכסף
אם זה איביי ומדובר ב-Global shipping program (זה כתוב)
31/08/14 12:51
34צפיות
המחיר המוצג לך סופי וכבר כולל מסים (כפי שכתוב לך) ומשלוח (עד הבית) כפי שנכתב לך מעליי.

אם מדובר במשלוח רגיל לישראל, דרך הדואר (כלומר המוכר שולח ישירות ממנו לישראל, בלי השירות של איביי) המסים יחושבו לפי מדרגה של $248, כלומר מע"מ (18%) ואני מניחה שאין מס קנייה על כלי עבודה, אבל בדוק בטבלת המסים ותדע:
מצרפת גם קישור לנוהל יבוא אישי בדואר חבילות:
כל אחד מכם נתן לי תשובה אחרת ובלבלתם אותי לגמרי
31/08/14 16:01
15צפיות
עד כמה שאני יודע המע"מ מחושב לפי מחיר המוצר עם מחיר המשלוח כך שזה
לא יכול להיות חישוב לפי 248$ בלבד,אין לי מושג אם המוכר שולח עם איביי או עצמאית כתוב-International Priority Shipping to Israe
לא נתתי לך תשובה שונה, חילקתי אותה למצבים שונים
31/08/14 16:02
16צפיות
הראשון תואם למה שענה לך אבא של הגוזל, השני למקרה שזה לא רלוונטי.
תן קישור לדף המוצר ונדע לענות בוודאות.
International Priority Shipping to Israel זה USPS
31/08/14 20:51
15צפיות
כלומר משלוח ישיר ממנו דרך הדואר האמריקני לישראל.
בעיקרון אם לא מדובר במוצר גדול וכבד במיוחד (מעל 4 פאונד) אין צורך לשלוח Priority (זה המשלוח היקר יותר) ודי ב-First Class, זה המשלוח הרגיל והפשוט והוא מקנה מספר מעקב מלא שתקף בישראל (מתקבל כאן כדואר רשום) ומספק למוכר אישור שהמוצר התקבל אצל הלקוח. בעבר (עד לפני כשנה) זה לא היה כך ולכן מוכרים רבים לא מודעים לכך.

ייתכן שהמוכר מציע לך בחירה בין משלוח ישיר לישראל או משלוח דרך התכנית של איביי. כאמור, אם תצרף קישור לדף המוצר (אפשר גם לשלוח במסר אם אינך רוצה לפרסם כאן) אפשר יהיה לבדוק ולתת לך תשובה ודאית.
º
תודה רבה טריליאן
01/09/14 00:16
5צפיות
הנה הקישור למוצר
01/09/14 00:20
13צפיות
זה אכן Global Shipping Program, כתוב כשלוחצים על סימן השאלה
01/09/14 00:39
17צפיות
לפי אמזון המוצר שוקל 5.8 pounds אז בכל מקרה גם לו היה נשלח ישירות לישראל ע"י המוכר אין אפשרות לשלוח אותו במשלוח הזול (FC). אפשר לפנות למוכר ולשאול אותו אם הוא מוכן לשלוח ישירות, אבל מצד שני, אולי עדיף כבר להזמין מאמזון?
זה המוצר באמזון (אאל"ט):
אם אתה מביא אותו עם חברה כמו BUY2USA תשלם, לפי מחשבון אמזון שלהם, רק $328 למשלוח אווירי (מגיע מהר, תוך שבוע בד"כ) או $302 למשלוח ימי (מגיע תוך כחודשיים) לעומת $391.8 שמבקשים ממך באיביי. המחירים שהם מציינים הם רק הערכה (ע"ס הנתונים שאמזון מספקים להם; בפועל אם החבילה גדולה או כבדה יותר המחיר יכול לעלות), אבל אלה מחירים סופיים (כולל המסים שהם גובים ממך ברגע שהמוצר מגיע אליהם, כולל המשלוח לארץ). אם אתה לא רשום לאמזון ומעדיף ש-BUY2 יקנו עבורך (אז המחיר שהם נותנים לך סופי מוחלט) עדיין תשלם רק $366.73 ותצא ברווח (אישית אני מעדיפה לקנות לבד גם כי זה זול יותר וגם כי אז אני יכולה לפנות ישירות לאמזון במקרה של בעיה כי אני הקונה).
תודה רבה רבה טריליאן
01/09/14 01:35
15צפיות
תשובותייך מפורטות היטב .
לאחר חיפוש ברשת גיליתי שהמוצר נמכר בארץ במחיר של 1320 פזוס שהם בערך 1320
זוזים עבריים
לאור נתון זה עלי לשקול את הרכישה מעבר לים שוב,האם כדאית? לא נראה לי.
הרבה תודה לך בעד המידע המפורט-ושיהיה לך המשך שבוע מבורך.
תמיד כדא לבדוק, במיוחד אם בארץ אתה מקבל אחריות
01/09/14 01:58
14צפיות
וגם לא צריך להתעסק עם שנאים וכיו"ב. אכן אחרי מסים ומשלוח הרבה פעמים ההפרשים מצטמקים וההזמנה מחו"ל כבר לא כ"כ משתלמת. בכל מקרה אני מקווה שנתתי לך כמה כיוונים וכלים שיסייעו לך בקניות עתידיות.
זה מוכר שעובד עם global shipping
31/08/14 16:33
42צפיות
וכל המיסים ייגבו ממך במעמד התשלום. המשלוח יגיע באמצעות שליח ולא לסניף הדואר שלך.

תודה רבה טלי
31/08/14 20:10
13צפיות

אגב, 18% מע"מ על הסכום הכולל הוא $56.88
31/08/14 20:56
22צפיות
מכיוון שגובים ממך יותר מסים מכפי שאתה נדרש לשלם הייתי מנסה לקנות דרך משלוח ישיר לישראל בדואר רגיל; אם המשלוח לא יקר יותר (למעשה אם מדברים עם המוכר ייתכן שניתן להוזיל אותו) אתה יכול לחסוך הרבה.
צריך עזרה לבעיה טכנית .בלי לגלות סודות(:
31/08/14 00:52
129צפיות
שלום חברים
אשמח מי מאנשים שמומחים לאמאזון יעזור לי בעניין טכני
1- האם יש דרך להימנע מלשלם את הTAX 
2- איך אני מנקה את "AD TO CARD"  ראיתי מוצר ורציתי לראות כמה אני אמור לשלם עליו עם כל המיסים. ואז הוא עשה לי חישוב עם עוד מוצר שלפני כמה ימים הכנסתי לכרטיס שלי 
אז שאלתי היא איך אני מנקה את הכרטיס שיעשה לי חישוב מחיר רק למוצר השני .
שבוע טוב 
ושלכולם יהיו הרבה מכירות 
מוכר מתחיל.

כתבת מוכר אבל השאלות שלך הן לגבי קניות, אם הבנתי נכון
31/08/14 13:42
48צפיות
1. מסים חייבים לשלם אם שולחים בתוך המדינה. בעבר אמזון התחמקה מכך ע"י מחסנים במדינות שונות, כיום היא כבר לא יכולה; אם אתה מזמין מוצר שאמזון עצמה (החנות) מוכרת מטעם עצמה, תשלם בהכרח מס בשליחה לרשימת המדינות הזאת:
הדרך היחידה "להתחמק" ממנו היא להתחמק ממנו: לא להזמין ישירות מאמזון (אלא למשל ממוכרים פרטיים שמוכרים דרכה ב-Market place) או להזמין למדינות אחרות (שאינן ברשימה).

בעיקרון כשאתה נמצא בדף מוצר תראה לא פעם מתחת למחיר קישורים קטנים X new from $Y וכיו"ב; לחיצה עליו תוביל אותך לטבלת המוכרים את המוצר; תוכל לראות בכמה כל אחד מוכר, מה המשלוח, האם הוא שולח רק בתוך ארה"ב או גם לחו"ל (עדיין לא בטוח שהוא שולח לישראל). אם אתה מתכנן להזמין מאמזון מוצרים שונים מסוגים שונים, קח בחשבון שבהזמנה ממוכר ששולח עצמאית (לא דרך אמזון) תקבל ממנו רק את המוצרים שלו, ומוצרים אחרים שתזמין ממוכרים אחרים יגיעו בנפרד (יכול לשנות מבחינת עלות משלוח, או לגרום לך לצורך באיחוד משלוחים אם אתה משתמש בשירות כמו של BUY2USA למשל, וזה בתוספת תשלום).

2. כשאתה נמצא בעגלת הקניות שלך אתה יכול פשוט למחוק ממנה מוצרים, יש שם קישור קטן Delete. בעיקרון כל מה שאתה מוחק מועבר אוטומטית לאזור בתחתית של Save for later וגם ממנו אפשר למחוק מוצרים באותה שיטה.

אם המידע הנ"ל לא עוזר אנא פרט יותר (למשל מה עשית ולא הצלחת, איפה אתה נתקע) ואפשר גם לצרף צילומי מסך.
תודה על העזרה
31/08/14 14:26
31צפיות
תודה רבה עזרת לי מאוד.
כמה שאלות על אמאזון:
1- איך את ממליצה לי ללמוד על אמאזון בלי לעשות שגיאות ( כלומר האם יש סירטונים על אמאזון שמסבירים לפרטים את תהליך הקנייה והמכירה)
2- האם אני יכול למכור באמאזון   כמו באייבי או שזה עולה לי כסף?
3- מה ההבדל במוצרים שיש להם prim   לבין מוצרים שאין להם את הprim.
תודה על כל העזרה!!!
מוכר מתחיל וגם מעוניים לדעת את רזי הקנייה.
שמחתי לעזור
31/08/14 14:32
25צפיות
1. לא ברור לי מה יש "ללמוד" ואילו שגיאות ניתן לעשות... בתור קונה (בלבד) מעולם לא היה לי צורך בהדרכה מיוחדת, החנות ידידותית, פשוטה, ברורה וקלה להתמצאות ולתפעול. ההיכרות המעמיקה יותר הגיעה עם הניסיון, אבל כמו בכל אתר שמכבד את עצמו יש מסמכי עזרה והדרכה לכל פעולה שלא תבחר (חפש HELP וכיו"ב בראש/תחתית כל דף). אני מניחה שיש גם סרטונים, בדוק ביוטיוב/גוגל. היום הכול נמצא באינטרנט, כל שאלה שעולה בדעתי אני פשוט שואלת את גוגל, והוא תמיד עונה (בפרט אם מחפשים באנגלית; בעברית לא תמיד).

2. אתה יכול, יש כאן מוכרים שמוכרים גם באמזון (צריך חשבון בנק אמריקני או תחליף כמו פיוניר). יש כמובן עמלות (אמזון לא מספקת את השירות בחינם...) אבל כמה, איך וכו' אין לי מושג, שאל אותם.

3. אם הכוונה ל-Amazon Prime הכוונה למינוי של אמזון בעלות שנתית שמשתלם לקונים מתמידים (רלוונטי רק לכתובות אמריקניות) – משלוח מהיר (48 שעות) בחינם בכל סכום (לא רק מעל $35) ועוד כל מיני. מכיוון שהשירות הוא של אמזון עצמה הוא רלוונטי רק למוצרים שהיא עצמה מוכרת או שנשלחים מהמחסנים שלה (אם תסתכל ברשימת המוכרים תראה שיש כאלה שכתוב אצלם Fulfilled by Amazon, הכוונה לכך שהם מחזיקים מלאי במחסנים של אמזון והיא מספקת אותם לקונים).
האם ניתן לבטל עסקת תשלומים בפייפאל
30/08/14 23:20
56צפיות
רכשתי שעון רולקס ב5600$ ושילמתי עליו ב2 תשלומים כי הייתה תקלה בתשלום אחד בכל אופן הובטח לי שעון מקורי כולל קופסא וניירות והגיע שעון מזוייף עטוף בשקית ללא קופסא וניירות המוכר כמובן טוען בעזות מצח שאני החלפתי את השעון  פייפאל טוענים שהגנת הקונה התבטלה בגלל ששילמתי ב2 תשלומים והעניין נמצא בבדיקה אולי הם יחזירו לי תשלום אחד אם למישהו יש רעיון אשמח לשמוע
דואר גרמניה! הצילו..
30/08/14 22:23
146צפיות
משלוחים מעל 500 גרם לא מסופקים כבר חודש וחצי\,,
יש אולי טלפון לדואר הגרמני, יש מה לעשות?
פותחים נגדי קייס כל יום אני מרגיש אבוד.....
חלק עם דואר רשום, חלק בלי (נתתם לי עצה שחשבונית תעזור לי וגם פתק מכס ירוק)
השאלה מה אני עושה עכשיו עם חבילות ששלחתי ולא הגיעו ליעד,,, יש עם מי לדבר??
º
שלח אקספרס לגרמניה זה הפתרון
31/08/14 08:12
67צפיות
גרמניה
31/08/14 16:40
86צפיות
בעיה ידועה. אני התייאשתי וחסמתי סופית.
זו ממש פעולה מכוונת מצידם לפגוע ביצוא הישראלי. מעכבים מעטפות עם פריטים של 20$.
מייבשים אותן במכס חודשיים ורק אז שולחים ללקוח.
נמאס. לא שווה את ההתעסקות וכמות הקייסים.

היום חזרה לי חבילה (לפחות חזרה)
31/08/14 20:13
57צפיות
יש עליה כול כך הרבה מדבקות כמעט ולא רואים את המעטפה
שילכו קיבינימט גם בשביל פי 10 כסף לא שולח לשם יותר
הדואר והמכס ברמניה בכוונה דופקחם את המשלוחים
לגרמניה אפשאר לשלוח רק בפדקס או UPS   כול צורה אחרת תתחרבן !!!!!!!
הם לא עושים את זה רק לישראלים אלא לכולם
31/08/14 20:51
48צפיות
הם פשוט לא מעוניינים ביבוא
אם שלחתי לגרמניה רשום הקונה לא אצור לבקש/לאתר
31/08/14 21:08
53צפיות
את החבילה עצמאית? הוא יכול לפתוח נגדי קיייס? אם כן מה מציעים לי לעשות(שלחתי השבוע אבל אני צופה בעיות על פי האמור)
אצור=אמור . ועוד שאלה איך מבצעים
31/08/14 21:16
36צפיות
RELIST אוטומטי(קראתי הסבר ולא הצלחתי)
נתקלתי בהרבה מוכרים שחוסמים את גרמניה ואיטליה.
31/08/14 21:25
56צפיות
בשתי המדינות האלה יש בעיות.
באיטליה גם המכס גובה 5 יורו עבור כל חבילה שערכה פחות מ-50 יורו (כך שכנראה זה מה שמעקב שם, כי עוברים על כל חבילה וחבילה).
החלפת כתובת IP
30/08/14 16:37
63צפיות
היי חברים,

בימים הקרובים אני מתכנן לאמת כרטיס אשראי (UP Card של בנק הפועלים) עם חשבון ה-PayPal שלי.

אני יודע שעל מנת לשנות את כתובת ה-IP של הראוטר (TP-LINK), צריך לנתק אותו מהחשמל ולחכות X דקות, נכון?
אומנם למדתי מדעי המחשב ואני מתכוון להמשיך ללמוד את המקצוע, שכחתי כיצד מחליפים את כתובת ה-IP של המחשב.

אשמח להסבר (Windows XP & Windows 8)
בנוסף, ביום רביעי ה-20.08.14 עברנו מחברת Pelephone ל-HOT mobile.
אני מאמין שלכל SIM יש כתובת IP אחרת, אך אשמח לוודא זאת

ידוע לכם אם מה שאני יודע נכון?

תודה רבה מראש!

תומר
מקשרת לך תגובה מקיפה שנכתבה כאן בעבר:
30/08/14 16:47
44צפיות
עמלות פייפאל ואיביי - עוסק מורשה
30/08/14 15:53
103צפיות
כיצד ניתן להוציא את המידע על העמלות שאני משלם לאיביי ולפייפאל בכל חודש?
לצורכי מס הכנסה כמובן.
º
השאלה נראית לי תמוהה. האם לא מהאתרים שלהם?
30/08/14 17:01
53צפיות
º
הכוונה בצורה מרוכזת
30/08/14 19:00
44צפיות
מניח שאם תבדוק באתרים תגיע למשהו מדויק, או לא רחוק מזה.
30/08/14 19:35
43צפיות
האם לא ניתן להוריד גם לאקסל?
יש להם invoice מסודר לכל חודש שאתה יכל להדפיס
30/08/14 19:39
52צפיות
מכוון שאין מע"ם אין לך בעיה עם זה (נכון לפעם האחרונה שבררתי שהייתה לפני אי אילו שנים, אז חובת הברור עליך)
my ebay
Account
בצד ימין של המסך יש לך dropdown בו אתה יכול לבחור איזה חשבונית להדפיס
מעולה
30/08/14 20:13
42צפיות
מצאתי את זה באיביי תודות לך.
האם גם בפייפאל יש אופצייה מרוכזת שכזו?
º
צריך להיות, זה החוק
30/08/14 23:18
24צפיות
כתובת IP
30/08/14 07:01
107צפיות
קרה מקרה מצער . מישהו מאנשים בסביבתי השתמש בחשבון פאיפאל שלי  ושלם בו עבור השתתפות במשחקים ועוד כל מיני תוספות למשחקים (רכישות וירטואליות). איך אוכל לברר מאיזה מחשב נעשה? האם בפנייה לפאיפאל אוכל לקבל כתובת IP של מחשב ממנו נעשו רכישות? רעיונות אחרים לבירור זהות הרוכש יתקבלו בברכה
תודה
יטפלו לבד - לא נראה לי שהם ימסרו לך פרטים
30/08/14 15:27
55צפיות
דבר ראשון, כתובת IP לא תעזור לך בכלום אם אתה לא יודע למי היה את הIP הספציפי באותו רגע (לרובם שי IP דינמי). ספקי האינטרנט לא ימסרו לך את המידע הזה...

אם גנבו לך: אני ממליץ להגיש תלונה לפייפאל ובקש את הכסף חזרה. למרות שיש נגדם הרבה תלונות שהם לא מחזירים כספים (ע"ע אתרים "אני שונא את פייפאל") הם אומרים להחזיר את הכסף אם מדובר בגניבה. הם כבר יוכלו לראות מי עשה מה (ומאיזה IP). אם מדובר בגנב מקצועי הוא כמובן לא משתמש בIP הפרטי שלו (משהו שיעזור לך, כי פייפאל יראו שמדובר בתנועה חשודה).
האם פסלת שמישהו מאנשים בסביבתך לא השתמש בניד או ברשת שלך?
30/08/14 17:12
51צפיות
האם פסלת שמישהו מאנשים בסביבתך לא השתמש בניד או ברשת שלך? במקרה כזה יתכן שיאמר שמדובר ב IP שלך. אולי הם יודעים, ויהיו מוכנים למסור, פרטים על המכונה ממנה נעשו העסקאות. האם אין האזנה לציוד שלך, למשל וירוס, רוגלה, ושאר מחלות?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום