לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ותודה שטסתם על מרבד הקסמים, לכל יעד שבחרתם. אנא השארו ישובים עד לעצירה מוחלטת. שלום, כל טוב, תודה, שלום.

ברוכים הבאים כל אוהבי הסרטים המצויירים וסרטי דיסני!

נחתתם בממלכה הקסומה שלנו, בה תוכלו להיפגש, לדסקס ולחלוק את כל אהבותיכם ומחשבותיכם הנוגעות בסרטי דיסני ובסרטים מצויירים בכלל. ולא רק הסרטים והתכניות, גם אולפני הצילום ופארקי השעשועים הגדולים שלוקחים חלק חשוב בתהליך. ועל זה נאמר-
כל צעד מחושב- נעשה ממך כוכב!

כאן המקום לספר על סדרות אהובות מהילדות, הקלאסיקות האהובות, לדווח על סרטים חדשים, חדשות מעולם הסרטים המצויירים, וכל מה שעולה על דעתכם וקשור לנושא הפורום.

מידי פעם יועלו כאן חידונים, תמונות, סקרים, דיונים ותחרויות , בהם כולכם מוזמנים להשתתף ואם תיהיו מקסימים, תקבלו גם פרס. ("אבל אמרנו.. אם" ).
כל המעוניין לפתוח חידון/סקר בעצמו- עושה זאת לפי הנוהל שמפורסם ב"הודעות נבחרות", כאן בעמוד הקהילה.

`כמובן שישנם כמה חוקים וכמה מגבלות, שתיים-שלוש`
חוק מספר 1! אנחנו אוסרות... בתכלית האיסור, הודעות צ`אט חסרות תוכן כהודעות ראשיות, ובכלל. את כל התגובות שאתם רוצים להוסיף, בבקשה לשרשר ולא לפתוח הודעה חדשה. במקרים כאלה ההודעה תשורשר לדיון הנכון אבל כתגובה להודעה הראשית בו.
חוק מספר 2! להשתדל להימנע כמה שיותר משיחות אישיות.
חוק מספר 3! לשמור כמובן על כללי ההתנהגות בפורום. ארנבון חכם אמר פעם: "אם אין לך משהו נחמד לומר, מוטב שלא תאמר כלום.." בלי קללות וניבולי פה, ירידות וכו.
חוץ מזה- כל מה שתבקשו.

בברכת הנאה וכיף,
צוות הנהלת הפורום.

מחפש תחפושת של קפטן ג'ק ספארו
23/01/08 11:44
40צפיות
היי חברה
פורים מתקרב אלינו והשנה אני הולך להתחפש,אחרי כל כך הרבה שנים שלא התחפשתי
אז אמרתי שאם כבר להתחפש,הגיע הזמן לתת לקפטן ג'ק ספארו את הכבוד הראוי ולמצוא את התחפושת!
למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג תחפושת מקורית של ג'ק או חלקים ממנה?
אמממ
29/01/08 22:48
1צפיות
אמזון...
תזמין כבר קומפלט :)
שאלה, קטנה
22/01/08 16:32
1צפיות
במשך שנים אני מחפשת סרט ילדות שאהבתי שנקרא "על קסמים ועכברים"
תהיתי איך קוראים לו באנגלית בכדי שאוכל למצוא אותו ביוטיוב..

תודה...
º
of mice and magic
22/01/08 18:23
תודה!
22/01/08 19:38
2צפיות
הפכתם אדם זקן למאושר מאוד XD

Ladies & ג'נטלמן
18/01/08 18:41
Ladies & ג'נטלמן
Ladies & ג'נטלמן הינו מופע המחבר ומשלב את מיטב מחזות הזמר שהועלו במאה ה-20, ביניהם: שיקגו, גריז, קברט, עלובי החיים פנטום האופרה ועוד רבים. המופע מורכב משתי מערכות בהן שירים מרגשים על עושר ועוני, מסורת ומרד, יושר ושחיתות, אהבה ושנאה והכל בחגיגת מוזיקאלית צבעונית, ססגונית ומלאת חיים.

במופע משתתפים כ- 30 שחקנים, זמרים ורקדנים צעירים ומוכשרים, תלמידים, חיילים וסטודנטים מכל רחבי הארץ. בין המשתתפים יוצאי להקות צבאיות ובתי ספר למשחק.
7 בפברואר 2008, יום חמישי, בשעה 20:30, בתיאטרון היהלום ברמת גן. טל' קופות 03-6121050
5 במרץ 2008, יום רביעי, בשעה 20:30, בהיכל התרבות בפתח תקווה. קופות - 03-9125222
המלצה
18/01/08 18:21
בתקופה שעוד הייתי בפורום (מישהו בכלל מזהה אותי?) אז התפרסם שרשור שירים מתורגם לעברית
באותו זמן שיעמם לי ברמות מטורפות, והחלטתי לסדר את השירים ברשימה יותר מסודרת מהשרשורים של תפוז (שהיו גם עם תיקונים וכו')
התחלתי לסדר את זה בבלוג, ורציתי שכשזה מוכן לבוא ולהראות לכם

השתנו הזמנים, לא היה לי מספיק זמן פנוי ושחכתי מזה לגמרי

השבוע נזכרתי, ונכנסתי, וראיתי שאני רוצה לסיים את זה
ובכל מקרה, הנה לכם הבלוג, למי שרוצה
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=407...

כמובן שאת כל הקרדיט שמרתי לכם, ובסוף של הרשימות יש קישור לפורום ולשרשור ההוא (יכול להיות מאוד שמאז התפרסם עוד שרשור שירים, יותר מעודכן, אבל לא מצאתי אותו בטאגליינס עכשיו)

תהנו
º
חח פורום סאות'פארק הא?
22/01/08 17:08
ההתחלה של אריאל
18/01/08 11:48
2צפיות

לא יודע אם שמתם כבר באתר...
אז אני שם בכלמקרה
בת הים הקטנה 3
הנה הטריילר החדש:
23/01/08 16:26
נראה לי שזה מהDVD של מכושפת (כי בסרטים של הנסיכות יש טריילרים לסרטים האחרים של הנסיכות האחרות) וזה יהיה באתר של ההתחלה של אריאל:
http://video.homemediamagazine.com/?fr_story=e8e96fdf6622357d4e1b3f48884cbbd510bc3d20&rf=sitemap
º
מגניב!
24/01/08 19:02
1צפיות
שאלה...
18/01/08 10:10
1צפיות
אני מחפשת את השירים של אלאדין, אבל בלי מילים, רק את המנגינה. מישהו יודע איפה אני יכולה להשיג משהו כזה?
תודה מראש!
באיזה איכות?
21/01/08 21:05
אם זה לא חובה באיכות טובה פשוט תחפשי בגוגל את שם השיר בתוספת המילה MIDI

אם את צריכה באיכות קצת יותר טובה הייתי מחפש בYOUTUBE את שם השיר האנגלית עם התוספת של מילים KARAOKE או INSTRUMENTAL ואז תקליטי את זה מהמחשב בעזרת תוכנות מיוחדות...

מקווה שעזרתי
פורומים חדשים בתפוז אנשים
17/01/08 16:06
2צפיות

האירוע הטלוויזיוני שהכניס אותנו לטיפול מידי ערב חוזר ביום ראשון לעונה שנייה - מתרווחים על הספה בפורום בטיפול
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

דרמה מקורית חדשה של דלית קהן המשלבת הומור, ריגוש, כאב ואהבה בלתי אפשרית. בואו לפורום הסדרה כדי לגלות מתי נתנשק

היא זכתה באמריקן איידול בשנת 2005, בשנת 2006 היא מכרה הכי הרבה אלבומים בארה"ב, ועכשיו יש לה גם פורום בתפוז - קרי אנדרווד

קידום אתרים - אז איך זה קורה באמת? בואו להתעדכן בנושא החם ברשת
An American Tail
16/01/08 22:07
9צפיות
אתם יודעים משהו על הסרט הזה?

חיפשתי עליו מידע באינטרנט.. אבל יצא משהו..

אם מישהו כאן יודע אולי על הסרט, של מיהו?
אני רק יודעת שהוא משנת 86'
בעקרון ראיתי אותו.. אבל סתם לדעת עליו עוד...

תודה מראש =]
º
של שפילברג אם אינני טועה.
17/01/08 20:00
5צפיות
הסרט אכן מ86',
18/01/08 10:19
9צפיות
יצאו לו עוד שלושה סרטי המשך וסדרת טלוויזיה..

הבמאי של הסרט הוא דון בלות' (שקשור גם לסרטים כמו אנסטסיה, אצבעונית, הטרול בפארק הקסום וסודה של נים- וזו גם הסיבה שיש "מדובבים חוזרים" בסרט...)

המפיק הוא סטיבן שפילברג..

בעברית הסרט נקרא: "פייבל והחלום האמריקאי".

הסרט שייך לאולפני יוניברסל

שבת שלום
º
תודה על המידע יקרתי
19/01/08 01:44
2צפיות
פייבל
21/01/08 19:44
5צפיות
יס חורשים על הסרט השלישי והרביעי כבר המון זמן
2 שאלות...
15/01/08 16:19
1צפיות
2 שאלות...
1. למישהו יש את התמונה הזאת בגודל נורמלי ובלי הכיתוב עליה? [תמונה של מיקי שמורכבת מקולאז' של סרטי דיסני]
2. שמעתי שיצא DVD עם כל הסרטונים של פיקסאר. מישהו יודע כמה זה עולה ואיפה אני יכולה לקנות?
אפשר לקנות אותו בת"א
16/01/08 09:11
1צפיות
עולה 50 שקל אם אני לא טועה
לגבי המחיר
18/01/08 10:21
לגבי המקום- כמעט בכל חנות סרטים ודיסקים, לא רק בת"א...
º
תודה רבה. [קצת בדיליי... ]
23/01/08 15:25
עיר ללא אלימות בתפוזאנשים
15/01/08 11:57
פורום אופנה אלטרנטיבית יוצא לרחובות!
בואו להראות את הסטייל המיוחד שלכם על ידי העלאת תמונות שלכם לבושים באופנת רחוב מקורית בשרשור בפורום.
המנצח יקבל כניסה חינם למסיבת hell of a party של הדארק רבולושן, שתיערך ביום חמישי הבא, ה-24 לינואר, במועדון הסילבר ת"א!
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

בעיר שלי אין כניסה לאלימות!
לוקחים אחריות ומשתתפים בתחרות: "עיר ללא אלימות!"
עצבו פוסטר נגד אלימות בעיר שלכם  ואולי תזכו להתפרסם איתו בעיתון!
לפרטים נוספים הקליקו כאן:
http://www.tapuz.co.il/albums/contests/violence

בואו לגלות את האמת מאחורי מופעי התעלולים של התוכים ב'צפארי'. שעשוע או התעללות? הפרטים בערוץ בעלי חיים .
http://www.tapuz.co.il/pets/artinfo.asp?CID=622&SI...

שאלה(:
15/01/08 14:32
מישהו יודע איפה קונים קלמר של מיקי/מיני מאוס?

תודה!
OMG עליתי על משהו גאוני!
15/01/08 14:58
זה אמנם דבר קטן ופעוט אבל עדיין גאוני.
הגרסאות של הסרט של שלגיה שמופצת בכל מקום(בדיוידי, בטלוויזיה וכד') היא לא הגרסה האמיתית!
כלומר היא כן אמיתית אבל זה לא מההוצאה הראשונה, בטח מאחת הפעמים ששחררו את הסרט מחדש.
כי אם תשימו לב בהתחלה יש את הלוגו של דיסני עם הטירה מהיפיפייה הנרדמת ועם המוזיקה של פינוקיו.
ד"א זה ממש כמו טום וג'רי
15/01/08 15:01
טום וג'רי כל הגרסאות שאנחנו מכירים היום הן גרסאות ששוחררו מחדש בשנות השישים עם פתיחים חדשים, בגלל שהגרסאות המקוריות נספו בשריפה ענקית שהייתה בMGM בשנות השישים.
מי יודע אולי גם הגרסה הראשונה ראשונה של שלגיה לא שרדה...
נראה לי
23/01/08 21:41
שהם פשוט רצו לשים פתיח כמו כל הסרטים (יש מקרים שהם סתם משנים,כמו כל השינויים המיותרים האלה במהדורת הפלטינום של מלך האריות,שגם את הפתיח שמה הם שינו).
מה היה הפתיח הישן והחדש של טום וג'רי.
קישור לסרט בבקשהההההההההה
14/01/08 06:15
1צפיות

יש מצב לקישור להורדה ישירה לסר מלך האריות הראשון.....
או שם יש לצפיה ישירה....

תודה מראש לעוזרים
אסור לתת קישורים להורדות בפורום.
14/01/08 17:15
זאת פגיעה בזכויות יוצרים.
The Hunchback of Notre-Dame
14/01/08 02:58
באיחור של משהו כמו עשר שנים, צפיתי היום בסרט "הגיבן מנוטרדאם". סרט נהדר- אולי הטוב ביותר מהמצויירים של דיסני שראיתי עד היום. מצאתי לנכון לכתוב כמה אנקדוטות על הסרט, שקיומן מתאפשר בשל היותו מפוכח בהרבה מהנהוג אצל דיסני.

קוואזימודו לא זוכה בנערה. ובלתי-פוליטיקלי-קורקט ככל שיהיה, היה הגיוני לצפות שלא ייזכה. אהבה אינה רק שירה רגשנית לאור השקיעה ופעמוני-האפי-אנד ברקע, אלא גם משיכה פיזית. איזמרלדה היא לא נסיכה תמימה. היא חושנית, מפתה, ומודעת מאוד למיניותה- ולא מתביישת להחצין אותה. לא סביר שאיזמרלדה תתאהב באדם שאינו מושך בעיניה פיזית, למרות שמעבר לכך הוא אדם מקסים.
מעבר לכך, אינני משוכנעת לגמרי שאהבתו של קוואזימודו לאיזמרלדה היא אותה אהבה שהוא חושב שהיא. איזמרלדה היא האדם היחיד נכון לאותו זמן שמפגין כלפיו חיבה וחמלה, והיא מייצגת עבורו את הקבלה שהוא מייחל לה ואת החופש- הן בפראיות שלה ("צוענים לא מסתדרים טוב עם קירות אבן", או מה שלא יהיה התרגום) והן בעצם נוכחותה, כאדם שניתן לשוחח איתו. בהיותה האדם היחיד בחייו שמתייחס אליו כראוי, הוא כמובן מאוכזב לגלות שהיא בכל זאת מאוהבת באדם אחר, ולא בו, וכי -לה- יש עוד אנשים בעולמה. לאחר מות פרולו, כאשר קוואזימודו חופשי, הוא מסוגל להניח לאיזמרלדה ומבין שאת הרגש של פיבוס כלפיה, הוא, קוואזימודו, לא יכול לעניק- וקרוב לוודאי שגם אינו מרגיש את אותו הדבר. (האהבה של קוואזימודו איננה פיזית, ואילו פיבוס לא מסתיר את המשיכה שלו לאיזמרלדה- והיא לא מסתירה את המשיכה שלה אליו.)
וזה בעצם מביא אותי לשורת המפתח של הסרט- "What makes a monster, what makes a man".
גם פרולו אוהב את איזמרלדה (אם תשימו לב, גם בפסטיבל השוטים כשאיזמרלדה מתגרה בו, הוא לא נראה כועס- יותר כמו נואש), שאינה מחזירה לו רגש. האהבה הזאת מייסרת אותו. לגיטימית ככל שתהיה עבור פיבוס- פרולו, שהוא איש דת קתולי, לא רשאי אפילו להביע אותה. לאהוב את איזמרלדה מבחינתו פירושו גיהינום. חטא. הניסיונות הנואשים שלו להתנער מהתשוקה אליה רק הופכים את הרגש שלו לאובססיה.
וכאן נמצא ההבדל בין פרולו לקוואזימודו. קוואזימודו, שהבין שאיזמרלדה אינה אוהבת אותו, מניח לה ומעודד אותה להיות עם האיש שהיא אוהבת. פרולו, לעומת זאת, אנוכי- הוא יודע שאיזמרלדה לא יכולה להיות שלו, אבל אינו מוכן להניח לה "להשתייך" לאף אדם אחר. אגב- אם תשימו לב, גם פרולו וגם קוואזימודו נשאו איתם "מזכרת" מאיזמרלדה על גופם, מה שרק מחזק את ה"הבדל הקטן" שהופך את פרולו למפלצת ואת קוואזימודו לאדם.

והערה קטנה: בשיר Hell Fire, הדמויות האדומות ברקע שרות את השורה Mea Culpa. כלומר, "My Fault" (נוסח הוידוי הקתולי)- הן בעצם מהוות את קול המצפון של פרולו, שממהר להצטדק "It's NOT my fault!".

הסצינה של Hell Fire מדהימה. לא יכולתי שלא לרחם על פרולו. יצור אומלל...
ועוד משהו:
14/01/08 11:18
"Honey, honey, here's your chance to see all magic and romance"-
גם פרולו בעצם כלוא, ולא יכול להיות חלק מהקבוצה, אלא רק צופה מהצד- מה שגם מקבל אלמנט פיזי בפסטיבל, כשהוא באמת צופה -מהצד- בלי להיות מעורב. הוא כלוא הן במעמד שלו כשופט והן באמונה שלו עצמו. גם זה מדגיש את הדימיון (וההבדל הקטן אך העקרוני) בין פרולו לקוואזימודו.
היי, מה יש בפיבוס שאין בקוואזי?
16/01/08 21:21
חוץ מפנים יפים וקומה זקופה, זאת אומרת.
מה את מנסה להגיד, "זה לא אתה, זה אני... עד כמה שאתה חמוד, מתחשב ואכפתי, אני לא באמת יכולה להתאהב ביצור מגעיל כמוך"? נראה לי שאהבה שהיא לא פיזית מוקדשת ליוונים בשם אפלטון. זה שקוואזי מספיק אדיב ואצילי כדי לוותר על אזמרלדה עבור פיבוס, זה רק חלק מעוז הרוח שלו. אני חושב שקוואזימודו אוהב את אזמרלדה לא פחות מפיבוס.

ביחס לתובנות שלך בקשר לפרולו, אני מסכים ומשתאה, ומוריד בפניך את הכובע. לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר בעצמי. יותר מהרשע הקלאסי של דיסני, פרולו הוא בפירוש אומלל שבוחר להתמודד עם המסכנוּת שלו בדרכים לא לגיטימיות.

אגב, אפשר להשוות בין משולש האהבה <קוואזימודו - אזמרלדה - פיבוס> למשולש <גסטון - בל - החיה> - אולי נצליח למצוא שם משהו מעבר למובן מאליו. אולי אעשה זאת בעצמי מתישהו.
לא אמרתי משהו כזה.
16/01/08 21:58
זה יותר בכיוון של "עד כמה שאתה חמוד, מתחשב ואכפתי- אני לא יכולה להתעלם מהעובדה שאתה לא בדיוק מושך. ושאני לא בדיוק נזירה שזה לא יטריד אותה."
פיבוס הוא קצת אידיוט. אבל באופן חינני למדי. ~.~

אגב, בספר של הוגו, קוואזימודו הוא לא טיפוס חביב במיוחד.
וגם איזמרלדה לא. וגם לא פיבוס.
אז זה בכיוון של...
17/01/08 13:00
4צפיות
"עד כמה שאתה חמוד,מתחשב ואכפתי,מה לעשות שאתה לא עושה לי את זה ולעולם אני לא אקבל אורגזמה איתך תבין... הראש שלי הוא רק במכנסיים ושם דבר אחר לא מעניין אותי,ביי כפרע".
ברצינות,אני לא אוהב את אמזרלדה בגלל שהיא העדיפה את מר בלונדי מאשר קוואזימודו ולדעתי כל הדברים הנחמדים שהיא אמרה לו היא רק התנחפה כדי שהוא יציל אותה אבל עשית ממנה שרמוטה שאכפת לה רק מסקס.
ובקשר לפרולו-אז היא פיתתה את כולם (אפילו את קלופין ואת הגדי),וואו,מאוד חינוכי לילדים קטנים.
אה,וח"ח על מה שכתבת
17/01/08 13:10
רק כתבתי על איך שהצגת את אמזרלדה.
וחוץ מזה לדעתי שלגיה ובל היו מתחתנות איתו במקומה והן מעדיפות את האופי,לא את מי שעושה להן את זה.
אמאלה תירגע..
21/01/08 22:38
מה נסגר עם התיאורים?

ולכולם - אני אישית לא מבינה מה אתם כ"כ כועסים על איזמרלדה..
היא הכירה את פיבוס מתחילת הסיפור [אפילו לפני קווזימדו אאל"ט- סלחו לי, זה דווקא סרט שאני לא בקיאה בו] ומהתחלה היה קליק.. אז מה, קווזימודו בא ומציל אותה אז זהו היא חייבת להתאהב בו?
זה לא הולך ככה בעולם האמיתי, אז אני דווקא שמחה שבדיסני לא עיוותו את זה ושמו את הסוף האולטימטיבי [שלמרות הכל, מי שמציל את הנערה היפה זוכה בה.. כאילו מה- אתם מצילים את החים שלה בשביל לזכות בה? אף אחד לא מבטיח לכם את זה!]

ודבר אחרון- זה בכלל לקוח מהספר של ויקטור הוגו, כך שאין בזה יד לדיסני בכלל..
הבעיה היא שזה אכן הסוף האולטימטיבי
22/01/08 20:39
בסגנון ה- יש לך הטוב, הרע והמכוער. מי לדעתך יזכה בנערה בסוף הסיפור?

את יודעת מה, צעד נוסף לקראת האולטימטיביות האולטימטיבית: קלופן מגיש לקוואזימודו שיקוי פלאים צועני שהופך אותו לפרינס צ'ארמינג. והם חיים באושר ועושר וגו'.

אני לא כועס על אזמרלדה. אני מאוכזב קצת מהסוף התלוש, הבלתי פתור של קוואזימודו. הוא ירד סוף סוף מהמגדל... ולא ברור כל כך מה הוא עושה עם זה עכשיו. The End.

(במיטב מסורת הפורום, אני מתעלם מסרט ההמשך שיצא לוידאו, שאין לי מושג ירוק במה הוא עוסק)
לפי מה ששמעתי
23/01/08 17:50
יש שם איזה צועניה או משהו כזה שעובדת עם חבורה של צוענים שגונבים מאנשים דברים והם שולחים אותה לנוטרדאם כדי לגנוב איזה פעמון והיא מנצלת את קוואזימודו ובסוף היא מתאהבת בו,אה,ולאזמרלדה ולפיבוס יש ילד (והם *לא* נשואים).
קראתי עכשיו בוויקיפדיה
23/01/08 20:22
הם גנבים שעושים קרקס.
אה,והוא עדיין גר בנוטרדם (הוא אפילו לובש בגדים של פרולו).
זה צד מסויים,
26/01/08 20:26
אבל גם מה שאני אומרת זה צד מסויים לסיפור, הכל תלוי באיך מסתכלים..
והיי, הוא ירד מהמגדל, הוא חופשי- מה עוד צריך?
זה מה שהוא חלם עליו כל החיים, אימזרלדה הייתה הרפתקאה שהוא הכיר יומיים, הוא יתגבר עליה.

ברור שרוצים ששני הגיבורים יהיו יחד בסוף, וברוב הפעמים זה ככה, אבל לפעמים זה לא וזה דווקא יפה [שוב, לא אולטימטיבי מהזווית ראייה הזאת.]
אני מסכים שזה יפה. תרשי לי להחזיר אותך
28/01/08 21:37
לנקודה הקודמת לרגע. "הוא ירד מהמגדל, הוא חופשי - מה עוד צריך?"

מדובר על בנאדם שחי בבניין אחד במשך קרוב לעשרים שנה, ויום אחד מנתקים אותו בבת אחת מכל מה שהוא הכיר ונותנים לו חופש מוחלט. כמו שהוא תמיד רצה. זהו? זה הסוף?

אל תשכחי גם שקוואזימודו ביקר בחוץ בדיוק יום אחד, שבו הוא הכיר את אזמרלדה. בעצם היא מסמלת בשבילו את כל מה שטוב ויפה בחוץ. הוא יצטרך ללמוד ש"בחוץ" יש דברים הרבה פחות סימפטיים מבנות יפות שמתייחסות אליך יפה; בייחוד עם חזות מרתיעה כמו שלו.

לאזמרלדה הסיפור תם ונשלם. עבור קוואזימודו הבלאגן רק מתחיל.
אבל הוא הציל אותה
23/01/08 16:24
והוא הגיבור... והיא לא הייתה צריכה להתחנף אליו ככה.
למרות שאת באמת צודקת בקשר לזה שאף אחד לא מבטיח להם שהיא תתחתן איתם אם הם יצילו אותה והיא התאהבה בפיבוס עוד מההתחלה אבל עדיין.
איזמרלדה יצאה כלבה בסרט !
28/01/08 05:29
חחחחחחחחחח
חה. נשמע שזה בדיוק מה שאמרת, רק פחות מוקצן.
18/01/08 12:47
1צפיות
"לא בדיוק מושך" זה אנדרסטייטמנט. אז מה? זה המסר של הסרט: "ולרשעים (ולמכוערים) אל תהי אחרית"?
נקודה חשובה, הספר. בהזדמנות הראשונה שתיקרה לי אני מבטיח לקרוא אותו.
אבל בהתייחס לסרט, קוואזי ופיבוס שניהם אבירים עשויים ללא חת, רק שפיבוס מושך יותר. הוא גבוה, חתיך ולא ביישן, בניגוד לקוואזימודו. עד כאן הכל טוב ויפה.
הבעיה היא שקוואזימודו הוא הגיבור של הסיפור, לא פיבוס. במסורת הדיסניאית הצופים מחפשים "סוף טוב, הכל טוב" ומקבלים סוף טוב, אהמ... הרוב טוב. עם השאר נסתדר. זה לא בהכרח רע; זה אפילו מוסיף רובד נוסף לסיפור מאשר עוד עלילה שחוקה שבה להבדיל הגיבור הראשי הוא לא מי-יודע-מה מצודד.

זה מה שמרגיז כשלוקחים ספר שמלא במוטיבים אפלים ומכוערים והופכים אותו לסרט ססגוני עם שירים ופסלים מדברים וצוענים מקפצים. מגיעה הנקודה שבה הטלאים לא נתפרים יפה ומשהו בנוסחא האלמותית פתאום חורק. יש כמה קטעים שהם פחות נעימים לצפייה-לכל-המשפחה (בכנסייה למשל, פרולו בפירוש מטריד מינית את אזמרלדה), וכמו שאמרנו, הסוף תלוש קצת.
"קוואזי, יצאת סוף סוף ממנזר השתקנים שלך בנוטרה דאם אחרי עשרים (נגיד) שנות גלות. מהן תכניותיך?"
"אני נוסע לדיסנילנד! לבד!!"

הבהרה: לא הייתי מצפה לשום סוף אחר מהסרט הזה
21/01/08 20:45
הוא הגיוני להפליא, כמובן.
זה עדיין לא הופך אותו ליותר הוגן בעיניי
סרט
29/01/08 22:49
אהוב .

שאלה חשובה ומהותית ביותר!
13/01/08 20:21
1צפיות
תמיד ידעתי שאני לא יכולה להגיד רק סרט אחד כששואלים אותי: "מה הסרט שאת הכי אוהבת?"

אבל אתמול התברר לי שגם על עשירייה לא הצלחתי להחליט באופן סופי..

אז..-

מה היא עשיריית הסרטים המצויירים שלכם?

אתם יכולים לרשום את הסרטים מכל סיבה שהיא- בין אם אתם מעריכים את האנימציה, אוהבים את הסיפור או סתם אוהבים את הסרט ככלל..

נימוקים יתקבלו בברכה!
10???
14/01/08 13:28
2צפיות
זה המון

בת הים הקטנה
מכוניות
מולאן
מעבר ליער
מלך האריות
צעצוע של סיפור 2
באגס לייף
מולאן
אלאדין

הממ...לא בהכרח בסדר הנ"ל - חוץ מבת הים הקטנה שזה בהחלט הסרט שאני הכי אוהבת

למה...עלילה..גרפיקה...

הממ חסר לי 1 אולי אני אזכר בעוד...

אבל בת הים הקטנה זה הראשון שמיד קופץ לי לראש..

נמו
14/01/08 13:29
ומורידה את באגס לייף ומוסיפה את מפלצות בע"מ. סופי
אני לא בטוחה שבכלל צפיתי ב-10...
14/01/08 15:27
לא כולל אנימה, כמובן.

הגיבן מנוטראדם (הפסקול, הו, הפסקול... אבל גם הארט מצויין. איזמרלדה היא אחת מנערות דיסני היחידות שיש לה -תוי פנים-.)
פוקהונטס
אגם הברבורים/מפצח האגוזים (היה את זה בקלטת וידאו כשהייתי קטנה. יש לי סיפור ארוך עם זה. זה שווה הודעה בפני עצמו)
אנסטסיה (הארט! הם הצליחו לצייר אנשים שבאמת נראים רוסיים!)
היפה והחיה- ראיתי אותו ממש לפני כמה חודשים.
רובין הוד- עד היום אני לא מסוגלת לדמיין את רובין הוד כגבר בן אנוש. בעיקר כשהוא מככב ב"אייבנהו".

זהו. לא נראה לי שיש עוד. את מולאן לא ראיתי, וגם לא את שילגיה, היפהפיה הנרדמת וסינדרלה. את מלך האריות ואלאדין לא ממש אהבתי. אתם מוזמנים לסקול אותי. וסרטים חדשים כמו "צעצוע של סיפור" ו"באג לייף" בכלל לא טרחתי לראות- אני לא אוהבת את הסגנון הזה.
14/01/08 16:48
שלגיה - בעיקר בגלל האנימציה. הסרט נורא "נמרך" ויש קטעים שהם דיי סתמיים שלא תורמים לעלילה רק בשביל להאריך את הסרט, ושלגיה דיי חסרת אופי, אבל האנימציה... וואו :] וגם את הדיבוב אני אוהבת [באנגלית. אני לא זוכרת איך זה נשמע בעברית].
היפה והחיה - בגלל העלילה, בגלל הפסקול המקסים, בגלל האנימציה... הכל הכל הכל.
הגיבן מנוטרדאם - האנימציה מהממת [כמה צבעים!] והפסקול יפהפה. חוץ מזה שהסיפור מרגש ומעניין ולא סרט דיסני טיפוסי במיוחד.
אנסטסיה - האנימציה כלכך יפה!!!!!!! בחיי! והשירים והסיפור... הסיפור ממש מעולה ומעניין.
הדרך לאל דוראדו - אני לא זוכרת הרבה מהסרט הזה אבל אני זוכרת שהאנימציה הייתה יפה ונורא אהבתי את מיגל וטוליו...
פוקהונטס - אני מתה על הדיבוב של ריטה. וחוצמזה הסיפור והאנימציה ממש יפים. גם את פוקהונטס 2 אני אוהבת.

חוץ מזה, שאני לא זוכרת את היפהפיה הנרדמת, אבל אני בטוחה שאם היתי זוכרת הסרט היה מופיע כאן XD
10 המצויירים שלי
14/01/08 21:43
7צפיות
היפה והחיה
בת הים הקטנה
פיטר פן
אלאדין
מלך האריות
אוליבר וחבורתו
במבי
היפהפייה והיחפן
סינדרלה
חתולים בצמרת
בשמחה!
14/01/08 22:39
2צפיות
# מלך האריות -סרט הילדות שלי, המוזיקה,האנמציה והסיפור המיוחד-
# ספר הג'ונגל -הסרט הראשון שהיה לי שהייתי ילדה, עוד לא היה אותו בארץ אז ככה שיש לי קלטת באנגלית-
# צעצוע של סיפור -תפנית מדהימה בעולם האנימציה, עלילה מקסימה ודמויות חמודות-
# במבי -סרט שנראה לי שרוב האנשים חטפו ממנו טראומה... אבל אני אהבתי-
# אצבעונית
# גן עדן לכלבים 1+2
# כוכב המטמון -ממש אהבתי את ציר הזמן שבו הסיפור מתנהל-
# הסימפסון -XD כל מילה נוספת מיותרת-
# אלדין -האנימציה -
# עידן הקרח 1 -אדיר XD-

אז זה שלי... אני חושבת (:
העשירייה הברורה שלי:
15/01/08 15:50
7צפיות
1) בת הים הקטנה - אין ספק שזהו הסרט המוצלח ביותר של דיסני (בעיני לפחות). זהו הסרט הראשון מתוך סדרת סרטי קלאסיקה מוצלחים של דיסני בסוף שנות השמונים ובתחילת התשעים שהקפיץ את ההכנסות באופן דראסטי. הסיפור הוא של האנס כריסטיאן אנדרסן שעוות על ידי יוצרי דיסני כדי להתאים אותו יותר לילדים ולהפחית מועקה מהצופים (הסיפור לא באמת נגמר טוב).
האנימציה יפהפייה, הסיפור מרגש ומותח, משחק על הבלתי אפשרי. הפסקול מדהים (במיוחד בפתיחה). אהבתי ללא ספק את הקול של שלומית אהרון. קול פעמונים. והתסריט! אני וחברים לא מפסיקים להוציא משם קלישאות...
דיסני לא משמיטים פרטים "דוחים" או ממתיקים את הסרט יתר על המידה (אורסולה מתה בצורה מזעזעת. אריאל לא צנועה במיוחד ובמערה של אורסולה היא עירומה לגמרי), ובכל זאת יש בו משהו קסום ותמים.

2) פוקהונטס - העלילה כל כך מרגשת וסוחפת. לאורך הסרט עברו בי צמרמורות. סרט זה נגמר באופן שונה, כאשר פוקהונט וסמית נפרדים, מה שתורם לרגש ולעצב. פסקול מקסים במיוחד, בעיני היפה ביותר של דיסני. אהבתי את הקול של ריטה.

3) פנטסיה 2000 - פשוט מרהיב, הרבה יותר מהראשון.

4) היפה והחיה - למרות שהאנימציה לא הכי איכותית, הסרט סוחף ומרגש. גם כשצפיתי בו עברו בי צמרמורות.

5) טרזן - העלילה, הפסקול של פיל קולינס, האנימציה.. הכל מרגש.

6) מולאן - וואו.... אחד הסרטים.. הכי אהוב עליי הקטע שבו היא מדליקה את הקטורת, חותכת את השיער, לוקחת את השיריון ובורחת מהבית..

7) הגיבן מנוטרדאם - על זה כבר הרחיבו..

8) מלך האריות - טוב, די צפוי שהוא יהיה בעשירייה, למרות שאין לי כלפיו רגשות יותר מדי מיוחדים.

9) הרקולס - הוא לא מרגש אותי, אבל יש בו משהו קסום ומרתק.

10) הקיסר נפל על הראש - הסרט הכי מצחיק שראיתי בחיי!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לי סלידה עזה מסרטים חדשים שיוצאים עכשיו בתלת מימד ועם בדיחות אמריקאיות מטופשות. (כן, גם נמו.)
אני בעד להחזיר את הקלסיקות הישנות באנימציה האהובה, יש מגוון סיפורים מקסימים שעוד לא יצאו להם סרטים שלא תלויים בחייזרים ובעוד יצורים מזעזעים שדיסני מתעסקים איתם עכשיו (לילו וסטיץ'=ביזיון). ממש התבאסתי שביטלו את מלכת השלג. את רפונזל הולכים לעשות בתלת מימד והעלילה כנראה תהיה קומית (חבל להרוס ככה סיפור מרתק).
בוקר טוב
15/01/08 21:23
2צפיות
רפנזל כבר ממזמן השתנה.
ולילו וסטיץ' זה ממש לא ביזיון,לדעתי זה סרט הרבה יותר טוב מהקיסר נפל על הראש,מלך האריות והגיבן מנוטרדאם ביחד.
מה קורה עם רפונזל באמת?
16/01/08 09:16
1צפיות
ומה לעשות.. אני שונא חייזרים. מעדיף יצורים יפים יותר.
אהמ
16/01/08 13:21
2צפיות
עכשיו זה לפי הסיפור המקורי וזה באנימציה ממוחשבת אבל האנימציה אמורה להיות כמו דיוקן שזז (זה מה שדיסני אמרו).
אבל זה חייזרים חמודים,לא איזה אי.טי מזעזע.
אי.טי. חמוד!
17/01/08 17:07
*מוחה בתוקף*
היפה והחיה? אנימציה לא הכי איכותית?!
21/01/08 20:41
6צפיות
אתה מתבקש לפרט או להתנצל
אוי, גם אני נגד תלת מימד
21/01/08 22:40
1צפיות
אבל תתנצל בקשר ליפה והחיה מיד!!!!
גם אני לא שמח על זה
24/01/08 18:57
2צפיות
אבל דיסני בעצמם אמרו שהם השקיעו פחות באנימציה... ולצערי ניתן לראות את זה באמת פה ושם (מדי פעם זה דומה לאיכות שבשובו של ג'פאר). כמובן שזה בכל זאת יפה.
הירה ווי גו:
15/01/08 16:11
3צפיות
1.בת הים הקטנה ומכושפת.
2.היפיפייה הנרדמת.
3.סינדרלה והסיוט שלפני חג המולד.
4.מוצאים את נמו..
5.היפה והחיה.
6.אלאדין ושלגיה.
7.מולאן ופוקהונטס.
8.לילו וסטיץ' ורטטוי.
9.תפוס ת'כריש וכל הסרטים של שרק.
10.מלך האריות,אליס בארץ הפלאות ופיטר פן.
º
היי! אתה מרמה!
16/01/08 17:15
1צפיות
10
15/01/08 16:46
6צפיות
הנה שלי:

10. כוכב המטמון- הסיפור שלו מגניב, והשיר האחד שיש בו גם נחמד
9.   חתולים בצמרת-יש בו מין משהו ילדותי וחמוד כזה, וגם השירים יפים
8.   ספר הג'ונגל- שירים יפים, עלילה קצת פחות, אבל עדיין טוב יותר מהשניים הקודמים

עד כאן היו הסרטים שלא עוברים בהרבה את שאר הסרטים

מכאן העניינים מתחילים להיות ממש מגניבים, וקשים הרבה יותר לדירוג:
בת הים הקטנה או פוקהונטס, לא יודע מי מביניהם:
בת הים הקטנה: שירים מעולים(בתוך הים), מדבבים טובים(אלי גורנשטיין), העלילה לא הצד החזק ביותר של הסרט,  וכמובן, אלן מנקן הגאון, שהפך את הסרט למה שהוא

פוקהונטס: פסקול גאוני(הסוף מרגש כל פעם מחדש), מוזיקה נפלאה, מדבבים מוכשרים, שוב בעיה קלה עם העלילה, וכמובן אלן מנקן

היפה והחיה או מולאן:
היפה והחיה: שירים ומוזיקה אדירים(פרי אלן מנקן{אני לא הולך לפרט, יותר מדי]), סוף מרגש, מדבבים,
מולאן: שירים(הו גברים), סרט מרגש באופן כללי(אמנם רק הקטעים ששרים את השיר על הגברים אבל מילא), עלילה שסוף סוף טובה

מכאן העניינים חוזרים להיות קלים לדירוג, ואפילו יותר מגניבים:

3. מלך האריות- , מדבבים אדירים, עלילה, שירים(שאמנם קצת פחות טובים מהשניים הבאים, אבל עדיין מעולים) ומוזיקה, סוף מרגש- פשוט סרט טוב

2. אלאדין- עלילה, הג'יני, השירים המהממים(אלן מנקן מספק שוב את הסחורה, עם לא היה לך חבר כמותי ועוד שירים אדירים נוספים),מדבבים אדירים, האנימציה, וחוצמזה זה גם הסרט שגדלתי עליו

מקום ראשון!!!!!

1. הרקולס- הדמויות(פיל, האדס) האדירות, מדבבים אדירים(אוהד שחר), העלילה והסיפור, השירים והמוזיקה של אלן מנקן(שלדעתי שם הוא מפגין את שיא כשרונו, אם כי כמה בטח יחלקו עלי), רשע שבאמת מגניב, סרט מצחיק עם אין ספור בדיחות, סרט מרגש(אפילו הזלתי דמעה בסוף פעם אחת), השירים והמוזיקה(הייתי חייב, זו באמת המוזיקה הכי טובה שיש, וחוצמזה, זה הסרט היחידי שאני לא יכול להגיד בביטחון מה השיר הכי טוב), האנימציה - סרט סוחף ,מצחיק ומרגש, ובסמיילי אחד-

בעיקרון יש גם את הגיבן מנוטרדאם, שראיתי רק פעם אחת, אז לא הכנסתי לדירוג, אבל ממה שאני זוכר, המוזיקה האדירה שלו בטח תכניס אותו למקום מכובד באמצע על חשבונו של כוכב המטמון(מה יש לצפות, בכל זאת מדובר באלן מנקן)
וואי כמה זמן לא התחברתי לכינוי הזה..
15/01/08 19:31
טוב אז הנה העשירייה, לא סגורה על הדירוג ביניהם, [אמנם יש ביניהם הירארכיה{} אבל לא ממש מוגדרת במקום ראשון, מקום שלישי, מקום עשירי ושוט]

# מלך האריות- דהים מדהים מדהים! פשוט לסגוד לו.. אומנותי ברמות, גאונים יצרו אותו. דפנטלי מעריצה
# בת הים הקטנה- האנימציה, הסיפור זורם ומתגלגל, לא נתקע, שירים מדהימים וכיף לי תמיד לראות!
# היפה והחיה- הדמויות- בל, הכלים בטירה,ממוריס ועד צ'יפ. האווירה, סצנת הסיום המדהימה, פסקול, אחד הסרטים היפים
# מולאן- אני כ"כ אוהבת את הסרט הזה.. השירים מדהימים, הסרט מצחיק וזה מאוד מוסיף, הדמות של מולאן משתנה ומתפתחת ואני ממש מצליחה להתחבר אליה בסרט..
# פוקהונטס- מהמם, אוהבת מאוד מאוד. הסיפור יפה ומעניין, יש שירים ממש [] יפים וסוף מהמם. [אפילו שהם לא יחד.]
# אלאדין- אנימציה מרהיבה ושירים מקפיצים, דמויות מעולות [אלאדין אהובי , וג'יני השולתתת], בדיחות. סרט מודרני שהוא בכ"ז קלאסי.
# צעצוע של סיפור- כשבא לי לראות סרט מצחיק, משעשע וקליל, זו הבחירה האולטימטיבית שלי. סרט כיפי כזה, אני אוהבת אותו מאוד מאוד
# שובו של ג'אפר- הרבה לא ימצאו בו כלום, אבל זה פשוט סרט שאני אוהבת. כשבא לי סתם לראות סרט מצויר ולא משהו מסויים, אני הרבה פעמים אחזור למוכר ולאהוב ואבחר בו, כי מאוווד כיף לי לצפות בו ולשיר את השירים היפיפיים
# זה מדורג קצת פחות בהירארכיה הדיסנאית שלי[], לקח לי זמן למצוא סרט אחרון למקום שנשאר.. אני חושבת שפיטר פן =].. סרט חמוד ביותר וגם מצחיק.
[ואחרון שכמעט נכנס.. אל דוראדו]

אני אוהבת את הסרטים האלה בעיקר כי גדלתי עליהם. הם חלק ממני ותמיד יהיו

סוף.[]
º
ברוכה השבה
16/01/08 21:24
ME TOO...|דבורה
21/01/08 18:47
-היפה והחיההאווירה, הפסקול, העלילה
-אנסטסיהפשוט אהבתי...
-שלגיהכי המלכה פשוט חכמה מדי
-פיטר פןלונדון, וונדי, הילדים, פשוט מקסים
-מכושפתאהבתי שעשו את ג'יזל טיפה| לשלגיה....
-אלאדיןג'יני הוא הכוכב האמיתי. ואבו.
-רטטויפריז זה פשוט קלאסי
-מוצאים את נמואהבתי את הדג (או דגה?) הטיפשה מהשמה...
-E.Tקלאסיקה.
או-קיי.
17/01/08 20:44
מקום עשירי - ספיריט (אין לי מושג איזו חברה).
מקום תשיעי - גבעת ווטרשיפ (ראנקין ובאס).
מקום שמיני - אליס בארץ הפלאות (דיסני).
מקום שביעי - חתולים בצמרת (דיסני).
מקום ששי - ספר הג'ונגל (דיסני).
מקום חמישי - הרוח בערבי הנחל (דיסני).
מקום רביעי - שובו של המלך (ראנקין ובאס).
מקום שלישי - פייוועל (נדמה לי ששפילברג).
מקום שני - רובין הוד (דיסני).
מקום ראשון - אחרון חדי הקרן (ראנקין ובאס).
טוב, הסיבות...
17/01/08 21:11
ספיריט - ציורים יפים (רוב הזמן, בעיקר של החיילים),אנימציה טובה ( אם כי יש חלקים שנראים כמו משחק מחשב), כמה דמויות מעולות (הגנרל והמפרזל השמן), ושירים פשוט נפלאים (get of my back ן-I'm never gonna give it לדעתי הטובים ביותר).
גבעת ווטרשיפ - הנופים מהממים - כמו תמיד אצל ראנקין ובאס, אבל בסרט הזה (הראשון) אפילו יותר; מוזיקת רקע נהדרת, השיר המדהים (bright eyes) עם הקול של ארט גארפונקל, כמה קטעים חזקים מאוד (החזיון של חומש בתחילת הסרט, הbright eyes, וכשאדר נופל לתעלה הם חלק מהם).
אליס בארץ הפלאות - מצחיק וחמוד, מצוייר יפה, מכיל את רוב הקטעים שאהבתי משני הספרים.
חתולים בצמרת - מצוייר יפה, אנימציה טובה, מצחיק מאוד, כמה דמויות מעולות (העורך-דין, למשל, הוא אחת מדמויות דיסני האהובות עלי).
ספר הג'ונגל - ציורים מצויינים, מצחיק עד דמעות, שירים טובים. מאוד לא נאמן למקור אבל מהווה אלטרנטיבה לא רעה בכלל.
הרוח בערבי הנחל - כנ"ל.
שובו של המלך - הנופים מדהימים (עד כמה שאפשר במורדור), הרבה שירים מעולים (it's so easy not to try, where there's a whip there's a way הם הטובים שבהם), כמעט כל הסרט מורכב מקטעים חזקים וטעונים, ו-השוואה בלתי נמנעת למקבילו המצולם -יש בסרט מעט מאד דקות של קרב ואין בו אף קטע אלימות בוטה (לעומת יותר משני שליש - מדדתי - של אלימות בוטה בסרטים של ג'קסון.)
פייוועל - ציורים מצויינים, מוזיקה נפלאה, רעיון גדול; מצחיק ועצוב.
רובין הוד - הסרט הטוב ביותר של דיסני לדעתי. הציורים המטורפים, הדמויות הנהדרות (הנזיר טאק!)
השירים (not in Nottingham), הבדיחות (לא פחות מצחיק מ'הרוח בערבי הנחל', ובכל זאת סרט רציני) - שלמוּת.
אחרון חדי הקרן - הסרט היפה והעצוב ביותר שיצא לי לראות. ציורי הדמויות כרגיל לא משהו, אבל הנופים נפלאים, העלילה - כרגיל אצל ראנקין ובאס - צמודה לחלוטין לספר, והשירים, אוי, השירים, חמישה שירים אחד יותר יפה מהשלישי. אם אני חייב לבחור אני חושב שהיפה ביותר הוא walking man's road.
סוס פרא זה של דרימוורקס
17/01/08 21:13
ושפילברג זה לא חברה.
ה10 שלי............
19/01/08 14:02
אגב אני חדשה ואני הרבההה זמן קוראת פה בפורום אבל לא כותבת..... למה שואלים? תאמת לא יודעת... לפעמים פה ושם אני עונה..... במיוחד בשאלות כאלה אני לא עונה כי אף פעם לא הצלחתי לחשוב רק על 10 סרטים אהובים.... אבל אני אנסה.... טוב די לספר את הסיפור חיים שלי חחח....
(לא לפי הסדר)
1). סינדרלה היפיפייה הנרדמת ופיטר פן
2). שלגיה
3). היפה והחיה
4). בת הים-הקטנה
5). אלאדין (1+2+3)
6). פוקהונטס
7). מלך האריות
8). מולאן
9). פנטזיה 2000
10).פו-הדב!
אלאדין+בתהיםהקטנה+היפהוהחיה+מלךהאריות
21/01/08 20:35
4צפיות
וכמובן הגיבן מנוטרה דאם. אלה חמישה.
סרטים שעולים לי בראש לעתים יותר רחוקות: ספר הג'ונגל, חתולים בצמרת, עליסה בארץ הפלאות והרקולס.

נימוקים? זה בעיקר השירים שמזכירים לי את הסרטים, או משפטים מהסרטים שמזדנבים לי לכל מיני מצבים ("את יודעת לעמוד על הראש?").

ובקטגוריה אחרת, נפרדת, לא קשורה בכלל, תלת ממדית ונטולת שירים: יש לי חיבה עמוקה למפלצות בע"מ.
אז מה אושרת,
21/01/08 22:40
1צפיות
אנחנו צריכים להתחנן אלייך כדי שתשימי את הTOP TEN שלך?

יאללה מותק (|ערס|) אני כבר שבוע מחכה לראות את התובנה שהגעת אליה!

חוצמזה שאת צריכה לדבר איתיייי.. שלחי הודעה מדי פעם
היי! אני בלי מחשב! :(
25/01/08 16:00
אני אחפור יותר מאוחר..
בני בשן בתפוזאנשים
13/01/08 12:54
גילי אבישי,  רפלקסולוגית בכירה, מומחית לטיפולי נשים במעגל הפריון, מדריכת הכנה ללידה, דולה, ממיינת ומכוונת לאפיקי טיפול ומטפלים   תתארח מחר בפורום הריון לאחר אובדן-תמיכה בין השעות 10.00-13.00, תשיב לשאלות בנושא  רפואה משלימה לתקופת ההריון ,הלידה ואחריה ותעניק טיפים לטיפול משלים בתינוקות וילדים

הערב בשעה 18:00, בני בשן יתארח לייב בבלוגTV ויענה לשאלות גולשים.
ניתן לשרשר כבר מעכשיו שאלות בפורום רוק ישראלי:

מנכ"ל המשרד לקליטת העלייה , ארז חלפון ובכירי משרדו יתארחו היום בשעה 18.30 בפורום "ישראלים בחו"ל" ויענו על שאלות הגולשים בנושא מבצע המשרד להחזרתם לישראל של ישראלים בחו"ל בשנת ה-60 למדינה.  
הגולשים מוזמנים לשאול שאלות בנושא הסיוע וההטבות הניתנים לתושבים החוזרים ויענו על שאלות בתחומי ביטוח הבריאות, שילוב בתעסוקה וסיוע בהקמת עסקים.

מחר, יום שני בשעה 20.00 יתארח ד"ר רוני רדו מנכ"ל בולבי המרכז לטיפול וחינוך בעזרת בעלי חיים בפורום בעלי חיים במערכת החינוך.
האירוח יעסוק בנושאים: טיפול בעזרת בעלי חיים, גידול בעלי חיים ורווחתם.
אתם מוזמנים לשאול שאלות:

יודעים הכל על היי סקול מיוזיקל? רוצים לזכות בסינגל הנושא של הסרט - "ממריאים"?
הפורום עורך לכם חידון טריוויה בנושא ומזמין אתכם להכות את המומחה - מי יודע, אולי גם תזכו!

בא לכם לקבל שובר לארוחה באגאדיר ואת הדיסק החדש של הרשת?
שרשרו בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה את פלייליסט המסעדה שלכם ותוכלו לזכות:

רוצים לכייף עם הילדים? לצייר בגיר וצבע ולא להתלכלך? פורום רעיונות מקוריים מזמין אתכם לעלות ולשתף ברעיונות ליצירה ופעילויות עם הילדים:

רוצים לקבל את הסינגל החדש של גילת הלל? השתתפו בפעילות שמתקיימת השבוע בפורום פופ ישראלי:

מסרים מיניים סמויים בסרטים של דיסני
13/01/08 00:11
737צפיות
היי
אני במגמת קולנוע והכנתי עבודת גמר בנושא מסרים מיניים ולא מיניים סאבלימינאליים (תת-הכרתיים) בסרטי דיסני
חשבתי להעלות את חלק מהעבודה לכאן להנאתכם - את החלק שמנתח את הסצנות בסרטים בהם מופיע המסר
לפני שאני מעלה הייתי רוצה לדעת אם יש בכלל ביקוש

העבודה כתובה בשפה גבוהה, מפני שהיא מוגשת לאוניברסיטה
אבל לא גבוה מידי (:
חשבתי להעלות פהדיון קטםן על דעות האנשים לאמיתות המסרים המוצגים בעבודתי. בעבודה ניסיתי להציג את כל העובדות ולהיות אובייקטיבי - עד לשלב הדעה האישית.

אם תרצו אעלה חלק מהעבודה
תגיב אם כן

תודה (:
כן, זה נשמע לי מעניין
13/01/08 06:30
58צפיות
אז.. בבקשה
º
אני אשמח
13/01/08 09:17
25צפיות
º
נשמע מענין אני אשמח
13/01/08 10:38
20צפיות
בעד
13/01/08 18:09
12צפיות
זה יוסיף לידע הכללי שלנו
ויחיה את הפורום 8D
º
13/01/08 19:05
6צפיות
º
13/01/08 19:12
3צפיות
אוקיי you asked for it... (=
14/01/08 23:56
135צפיות
אני שמח שיש הענות גדולהבמיוחד בגלל הזמן הרב שהשקעתי בעבודה...
אני אפרסם רק ניתוח הסצנות בסרטים בהם מופיע איזשהו מסר
ואני מזכיר אני מציג דעה אובייקטיבית חסרת דעות, פרט לפסקה אחת בה אני מציג את עמדתי...
אני מזהיר...  זה יכול להממם אתכם...  אני הייתי בשוק בהתחלה...

זה כתוב ברמה גבוהה אבל לא להבהל (:

תהנו... ותגידו לי מה דעתכם...  אולי נפתח פה דיון קטן...

הקובץ גדול אז לצערי נאלצתי להעלות אותו לאתר שיתוף...  הנה הכתובת:

http://www.f2h.co.il/454287

אני ממליץ לקרוא סינופסיס של סרט (תקציר) ואז את הניתוח הנוגע לו וכן הלאה....  (ולא לקרוא את כל הסינופסיסים ואז את כל הסצנות)

אני מזכיר:  תחשבו טוב אם אתם רוצים לקרוא את העבודה...  ערבוב של של שני העולמות של המבוגרים ושל הילדים לא חומד לכולם. רבים האשימו אותי בכך שהם לא יכולים להסתכל על הסרטים הללו שוב בלי לחשוב על המסרים שמאחורה...
º
דעות? טענות? מענות? תגובות?
15/01/08 22:26
24צפיות
º
...
16/01/08 19:23
12צפיות
º
תהפוך את זה ללינק, יהיה יותר קל לאנשים להיכנס
16/01/08 19:27
24צפיות
כמה דברים.
16/01/08 21:07
41צפיות
שים לב שזאת ביקורת בונה, לא התקפה אישית. אין לי כוונה או סיבה לזלזל או לפגוע בך.

1. תרשה לי להתייחס לפני התוכן לצורה של המאמר שלך. אני מקווה שתעביר עליה הגהה קפדנית נוספת לפני ההגשה, כי יש הרבה שגיאות הקלדה וכמה שגיאות כתיב. הצורמת במיוחד היא המילה תשומת לב, שנכתבת כך ולא כפי שכתבת.

2. לגבי התוכן, יש לי כמה בעיות אתו, ולא משום שיש לי נטייה חזקה מדי לסנגר על אולפני דיסני.

א. אמרת שהשתדלת להיות אובייקטיבי, ועם זאת בכל אחת מהדוגמאות הצגת את הפרובוקציה כאמיתית, ואת ההסבר של אולפני דיסני כתירוץ מתחמק שרק מדגיש את עצם זה שיש להם מה להסתיר. זאת לא אובייקטיביות.

ב. אני מבין שהיתה לך מטרת על מאוד מוגדרת: האדונים אוסטמונד וגריפין כתבו מאמרים על מסרים פאשיסטיים תת הכרתיים בסרטים, ואתה הדגמת חזור והדגם איך הדעות שלהם משתקפות בסרטים התמימים "לכאורה" של דיסני. עשית זאת בצורה די שבלונית ולפעמים מאולצת: אם אין שום מסר פאשיסטי אצל ברנארד וביאנקה, למה להתפתל סביב הנקודה הזאת בכלל? יכולת באותה מידה להציג את "השועל והכלבלב" ובו לטעון שלא נמצאה שום עדות לנון-קונפורמיסטיות פאשיסטית או מינית, ולהגיד איך זה מתאים לגריפין ואוסטמונד.

ג. אני לא בטוח עד כמה יש מקום לדעה אישית בעבודה אקדמית, והיא לבטח לא מוסיפה אובייקטיביות לטענה מצד אחד, ומצד שני, כשדעתך האישית מנוגדת לעמדה הפרובוקטיבית שאתה מציג המסר הכללי שמתקבל הוא מבולבל ולא אמין.

ד. כל הדוגמאות שהבאת מוכרות לי מהאתר snopes.com שנטל על עצמו לקחת אגדות אורבניות ולבדוק אם הן מבוססות על אמת או על שטויות. אולי גם אתה כללת אותו בביבליוגרפיה שלך. כדאי לך לקחת משם דוגמא על איך מנסחים את העובדות בצורה נייטרלית. פרט למקרה ברנארד וביאנקה שאותו Snopes מאשר, את יתר המקרים הוא מסווג כבלתי ודאיים או לא נכונים. אם יש לך ראיות שלא נמצאות בידי כותבי האתר, אני ממליץ לך לשתף אותן איתם. אחרת לא ברור לי איך אתה מרשה לעצמך להיות נחרץ כל כך כשהם לא מרשים לעצמם. שוב, אובייקטיביות.

ה. הוכח כבר שמסרים תת הכרתיים הם לא יעילים בכלל, וההשפעה שלהם זניחה. אם תתעקש, אני יכול לחפש הוכחות לכך באינטרנט. מצאתי פעם. אם כבר, "תת ההכרה" שורה על היוצר שהקו, מריחת הצבע או קטע הקול שיצר לא שידרו לו מיניות, ואילו לאחד מאלפי הצופים דווקא כן.
לגבי הסימנים שלא הוסתרו, הם נשמעים לי מאולצים. בתולות ים ובנות הרמון מצופות להתלבש ככה, והצבועים שצועדים כמו נאצים מתאימים לדמות השלילית והאפלה של סקאר, ודווקא מדגיש את ההתנגדות לפאשיזם. אורסולה נראית כמו מלכת דראג? מצוין. סוף סוף עיצוב דמות שחורג מהשבלונות המקובלות באנימציה.

ו. מי זה "העובד הממורמר" הזה? יש מספיק קריצות שמתחבאות בתוך סרטי דיסני, החל מראשים של מיקי מאוסים שמופיעים במקומות לא שגרתיים וכלה בפומבה והעלמה בל שמופיעים ברחוב פריזאי שנשקף מהמגדל של קוואזימודו. לפי מה שאני יודע, הגימיקים האלה משרתים שתי מטרות: אחת, המסורתית יותר, היא להפיג שעמום אצל האנימטורים, שפעם היו עובדים קשה יותר, שעות על גבי שעות בציור של 24 (או יותר?) תמונות לכל שנייה של סרט. השנייה היא לתת לצופים האדוקים סיבה לנגן את הסרט בהילוך איטי ולגלות את ההפתעות החבויות. קיבלתי את הרושם שלעובדים בדיסני יש דרכים יצירתיות יותר להביע את עצמם.

לסיכום, אני לא אוהב את הנושא שבחרת לעבודה שלך, לפחות בהקשר של דיסני. לי נראה שאתה מנסה להלביש עליו יותר מדי דברים שהם לא מובהקים דיים, ולכפות עליו את שני המאמרים שלך. אני מקווה שהמרצה שלך יחשוב אחרת ממני.
טוב...
16/01/08 22:59
32צפיות
1. אני דיי בהלם משגיאת הכתיב של המילה "תשומת", אני בדיוק לפני כמה ימים דיברתי על זה שאני מודע לאיות המילה..  כנראה שהעבודה הרצופה על העבודה הפילה אותי בפח חח..

2. אני מקבל את הדעה שלך. כמה דברים שאני רוצה להבהיר...  מובן שלא תבין את מהות העבודה במיוחד בגלל העובדה שלא קראת את כולה ולא הבנת את הרעיון הכללי שלה. שני המאמרים המדוברים בקטע מציגים שני תאוריות שונות בנוגע לסיבה להמצאות המסרים החבויים בסרטים.
סיבה ראשונה- עובדי החברה ה"ממורמרים" : המאמר טוען כי עובדי חברת וולט דיסני אשר לא היו מרוצים מתנאי העבודה או מהשינויים שחלו בחברה במשך השנים (קונפורמיות ושמרניות - אני לא אכנס לזה כי זה נושא גדול שגם הוא נמצא בעבודה). כמרד לחברה, העובדים החליטו להכניס את השקפתם אל תוך הסרט.

סיבה שנייה- חומר מהפנט: אתה לא הבנת נכון את הכתוב, לרגע לא רמזתי שיש משהו פאשיסטי בברנארד וביאנקה או בכל סרט אחר (למעט מלך האריות), המאמר טוען שבדומה לשימוש שדיסני עשה בפאשיזם בסרטיו (והוא אכן עשה לדוג' פינוקיו - שוב אני לא אכנס לזה), כך גם נעשה שימוש במסרים המיניים החבויים בסרט. ומטרתם כמטרת המסרים הפאשיסטיים והיא להפנט את הצופה ולמשוך אותו אל הסרט.

ברור כמובן שחלק מין המסרים אכן מופרכים ואף מגוחכים...   וכשאני אמרתי שאני מראה את המסרים בתצוגה אובייקטיבית התכונתי לכך שאני מראה את כל הצדדים. יכול להיות שאכן הייתי צריך להשתמש במילה ריאלי ולא אובייקיבי וכאן אני מסכים איתך. אכן אני מכניס את דעתי האישית בתור חובב דיסני, ובתור אדם הצופה בסרטים ולא הבחין באף אחד מהמסרים באופן רגיל בלי שימוש בכל כלי מזוין....

אני לא מסכים איתך שמסרים תת-הכרתיים הם כלי חסר ערך...  ההשפעה מועברת אל התודעה לך בלי שאתה שם לב לכך בכלל. לכן קל להגיד שאין השפעה מפני שהיא לא מורגשת באופן רגיל...  ניגוד דעות שלנו אני מניח....

בנוסף, המסרים הגלויים בסרטים לדעתי לא רק מוסיפים ומעשירים אותו אלא הופכים אותו ליותר מעניין וכיפי לצפייה. זה לא שולל את העובדה שהם קיימים. מי החליט שבתולות ים מתלבשות כך? אמנם יסמין בת הרמון אך היא מתבגרת בסרט ילדים, לא בטוח שכך היא צריכה להיות מוצגת... בנוגע לצבואים במלך האריות אין בכלל ויכוח , השוטים בסרט הילדים מקבילים לשוטים בסרט התעמולה הנאצי "נצחון הרצון", חוץ מהחיילים קיימים עוד מסרים בסצנת השיר שמקבילים אל סרט התעמולה.  אני בהחלט הייתי בגישה רדיקלית בנוגע לאורסולה כמלכת דראג אך שוב אני פתוח לאפשרויות.
אנחנו יכולים להתווכח על דברים אלו שעות... אני מניח שאף נסכים על כמה דברים... אבל פשוט הצגתי את העובדות, כאן לא הכנסתי דעה אישית.

אני מצטער שלא אהבת את הנושא, למרות שאנשים שאני מספר להם עליו בד"כ מרותקים. אבל על טעם ועל ריח...
אני לוקח את הביקורת שלך לתשומת ((-:) לב.

בקשר להגהה אני מבטיח לך שזה עוד חלק בתהליך לקראת ההגשה

תודה על הביקורת הבונה!
חידוד כמה נקודות
18/01/08 12:29
23צפיות
יכול להיות שהייתי מרותק אילו היתה זאת הפעם הראשונה שהייתי שומע את הטענות. מאחר שכבר שמעתי את הטענות ואת טענות הנגד והממוצע הוא פחות או יותר לטובת דיסני ולא כל כך לחובתו, הנושא (או תת-הנושא) בעבודה שיוצא מנקודת הנחה שהמסרים קיימים ובא לבחון מה מקורם (עובדים ממורמרים, רצון למשוך).

לגבי מסרים תת-סיפיים (ככה מסתבר שקוראים להם בעברית):
מה שזכרתי הגיע לוויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/מסר_תת_סיפי
הם מסתמכים כנראה על המאמר הזה מאת אנתוני ר' פרטקניס: http://csicop.org/si/9204/subliminal-persuasion.ht... .
לענייננו, בפסקה השביעית שם מסופר איך ג'יימס ויקארי (מחלוצי הפרסום התת-סיפי, שהקרין במהלך סרט פריימים שבהם מסרים של "אכלו פופקורן" ו"שתו קולה") הודה מאוחר יותר שתוצאות הניסוי היו לא אמינות (המכונה שמקרינה את המסרים לא תמיד עבדה, ולפעמים דווקא כשהיא עבדה הצופים חשו פחות דחף לקנות פופקורן וקולה בהפסקה). ניסויים מבוקרים שנערכו אחר כך בעקבותיו גילו שאין השפעה ממשית למסרים התת-סיפיים על הנבדקים.

בנושא העובדים הממורמרים: יש לך עובדות בנוגע לזה (לא בקטע של התרסה, מתוך סקרנות)? זה מבוסס על מקרים מוכחים? כלומר, מישהו ראיין עובד שפרש או פוטר מחברת דיסני והוא סיפר על המרמור שהיה מנת חלקם של העובדים בחברה?

אני אספר לך סיפור שאני שמעתי על עובדים בחברה. בעצם שניים. שניהם על העבודה על הסרט פנטזיה הראשון, כשוולט דיסני עצמו פיקח על העבודה. לקראת אמצע הקטע, כשכל החדר כבר מוצף במים ומיקי צף על ספר הקסמים, הוא מדפדף בו בהיסטריה כדי למצוא לחש מתאים. באותם ימים העבודה היתה ידנית לגמרי, וקטעים מונוטוניים של הנפשה היו לעתים משעממים מאוד. אחד האנימטורים בזיק של שובבות הוסיף קטע קצר שבו מיקי מרטיב את האצבע עם הלשון כדי שהדפים יעברו יותר בקלות. כנראה למפקחים לא היה חשוב מספיק להוריד את זה, ואחר כך כשהאנימטור הלך לקולנוע עם המשפחה שלו הוא היה יכול להצביע ולהגיד, הנה, זה אני עשיתי.
הסיפור השני: בסוף כשהקוסם חוזר, הוא נועץ במיקי מבט מפחיד. וולט דיסני היה גם הוא טיפוס די מאיים כשהוא הסתובב בין האנימטורים שלו ופיקח עליהם. היה לו מבט נוקב מאוד אופייני שבו הוא הרים את אחת הגבות, ובתור בדיחה פנימית שלא היתה חלק מהתכנון המקורי, האנימטורים הרימו לקוסם את הגבה כשהוא נועץ מבט במיקי, פארודיה על הבוס שלהם.

אלה סוגים של "מרמור" שאני שמעתי עליהם, ואני מניח שאין לחברה בעיה להפיץ אותם. השאלה היא כמה בסיס יש לטענות שאתה מביא.
בעיקרון...
19/01/08 23:44
18צפיות
הטענות שאני מציג מתבססות על מאמרים שקראתי... הם מציגים עדויות לכך שהעובדים חששו משיטת העבודה הנוקשה של דיסני, האדם והחברה.
עובדים טענו שתנאי העבודה היו קשים והיס אליהם היא רע. בנוסף הייתה הגבלה על העסקת הומסקסואלים.
ואם כבר הזכרת את פנטסיה, שוב במאמרים יש עדויות של עובדים שהודו שהיו על סמים (קלים) בזמן ציור כמה מהסצנות בסרט, למשל סצנת הפיטריות המרקדות. אבל זה סתם לידע כללי - השתמשתי בנתון זה בעבודתי על מנת להציג את ההשפעה של העובדים הכביכול "זותרים" על המוצר הגמור.

מבחינת בחירת הנושא. הנושא חרוש לי ולך כחובבי דיסני (ואף כחברים בפורום הזה) אך שאר העולם לא מודע אל המסרים הללו. אנשים שאני מספר להם על תוכן עבודתי נדהמים לגלות את הדברים שאני מספר להם.

העבודה אןכן יוצאת מנקודת הנחה שהמסרים אכן קיימים, מפני שזאת ההנחה שאני מאמין בה, ואני לא חוקר את העובדה האם המסרים קיימים או לא, (כי חלקם בפירוש קיימים, וחלקם קיימים (מצידי) אפילו בגל העובדה שהם בכלל מוזכרים ומועלים על סדר היום). אני חוקר את הסיבה להמצאות המסרים וזו בעצם מהות העבודה שלי...

החלטתי לפרסם חלק קטן מעבודתי בפורום רק כדי להציג את המסרים שמוכרים לכולנו בצורה מסודרת ואף אולי להעשיר את הידע כלפיהם לחברי הפורום...

בנוגע למסרים הסאבלימינאלים (אמשיך לקרוא להם בשם הלועזי אם לא אכפת לך (:  ) העובדה שהם אכן נאסרו לשימוש דיי מוכיחה שקיים ספק (אפילו אם הוא קטן) לאמיתות השפעתם.  בצורה הגיונית הרעיון שקיים מסר כה זעיר שהמוח בלבד בכל זאת קולט ומפרש, הוא לא רעיון כה אבסורדי ולא נקלט.
אך שוב, בעבודה שלי לא חקרתי את אמיתות המסרים ואת השפעתם, כן נגעתי בנושאים אלו מפני שהם חלק בלתי נפרד מהחקר שלי, אלא חקרתי על הסיבות להמצאות המסרים (אמיתיים או לא - אם תרצה ).

אני מוכרח להגיד שאני מאוד נהנה מהדיון הזה (:
העובדה שאתה ממשיך להתקיל אותי (לא בכוונה רעה) גורמת לי להבין שהימים והשעות הרבות שהשקעתי בעבודה אכן השתלמו.
אני אשמח אם תקשר למאמר כזה
21/01/08 20:20
16צפיות
אם הוא מופיע ברשת. מעניין אותי באמת מה יש לעובדים זוטרים באולפני דיסני לומר.

האג'נדה נגד דיסני (תקן אותי אם אני לא מדייק) התנהלה בידי הארגון הנוצרי ההוא שהחליט מראש שדיסני זה איכסה פיכסה תועבה לאנושות, ורק היו צריכים את ההוכחות החותכות. מכאן ועד לבחון בזכוכית מגדלת כל פריים של אנימציה המרחק לא גדול. ואחרי מספיק זמן, אתה תמצא מסרים חבויים, ותצליח לפרש אותם בצורה שתתאים לאג'נדה שלך. יש כאן איזשהו יסוד של ביצה ותרנגולת.

לגבי סאבלימינל והצל: מפגש בין אנשים וטכנולוגיה תמיד מלווה באיזושהי מידה של היסטריה קמאית.
תחשוב על הטלפונים הסלולריים וההשפעה של הקרינה שלהם, למשל. בעצם זאת לא דוגמא טובה כל כך, כי הוכח לאחרונה שבטווח הארוך הם באמת מזיקים. אבל תשים לב שאנשים היו בהיסטריה מזה הרבה לפני שהתחילו להתפרסם המחקרים המבוססים, וגם כאן השורה התחתונה לכל האורך היתה שבכל מקרה גם אם זה לא מזיק, בכל מקרה לא יזיק להיזהר, ותעיפו את האנטנות האלה ממני בינתיים.
דוגמא יותר טובה? החוק שמנסים להעביר עכשיו לחסימת אתרי פורנו באינטרנט. ניסחו אותו אנשים שלא מבינים כל כך מה זה אינטרנט, למה זה טוב ולמה אי אפשר לקנות את זה ולסגור עניין. אבל אותה היסטריה קמאית מפני פדופילים באינטרנט שמנסים לפגוע בילדינו מכל פורטל ואתר גורמת לאנשים אשכרה לקחת ברצינות את החוק המגוחך הזה; עובדה שהוא עוד מנסה להשתחל.

בשורה התחתונה, אני לא מנסה לטרפד לך את העבודה. יש דעות שתומכות בעמדה שאתה מציג, ויש עובדות שמגבות אותן, וזה מספיק בהחלט כדי להגיש עבודה אקדמית ברמה. אני מקווה גם שתקבל עליה ציון נאה
עם זאת, העמדה הזאת שנויה במחלוקת, וכמו כל תאוריית קונספירציה טובה גם את זאת צריך לקחת בעירבון מוגבל ועם הסייגים המתאימים.
לצערי אלה מאמרים מודפסים מהסינמטק...
21/01/08 21:10
23צפיות
אכן העמדה שנויה במחלוקת וכנראה שזה מה שמשך אותי אליה ואל כל עניין המסרים... מתוקף אישיותי...
כמובן שלקחתי בחשבון ביקורות לגבי הטענות ולגבי העבודה אבל אני אתגבר (=

תודה בכל מקרה ואני באמת מקווה שהעבודה שהשקעתי תשתלם עם הציון...
16/01/08 23:29
11צפיות
קראתי חלק קטן מהעבודה אבל...
אמרת שהיא עוסקת בנושא מסרים מיניים. בקושי כתבת על זה!
בכלל, העבודה נראת לי מאוד מפוזרת ולא כתובה טוב גם מבחינת התוכן וגם מבחינת איך שאתה מבטא את עצמך...
|סוכרכיה|תתעלם מזה
16/01/08 23:31
13צפיות
דיפדפתי למטה וראיתי שכן פירטת על מכל מיני עניינים...
תשכח ממה שאמרתי :]
אה
17/01/08 13:08
21צפיות
ח"ח על המאמר אבל כבר היו פה כמה דיונים על זה.
ובקשר לרמזים עצמם (לא למאמר)-הם שטויות וגם לא נראה שמישהו יראה אותם,תראה:
בנרנד וביאנקה:זה היחידי שלדעתי לא בסדר אבל אני לא חושב ששמים לב.
רוג'ר ראביט:לדעתי זה סרט שיותר למבוגרים (הדמות של ג'סיקה ראביט לדוגמא) אז זה ממש מיותר.
בת הים הקטנה עם הכומר:זה הברך שלו וחוץ מזה זה נעלם במהדורת הפלטינום.
בת הים הקטנה עם הארמון של אטלנטיקה:זה לא דומה אפילו (למרות שלדעתי זאת לא עטיפה יפה).
אלאדין:הוא אומר לו Take off and go (ושומעים את זה בבירור).
ומלך האריות כמו שכתוב זה SFX שעשתה את האפקטים.
כן אלה הטענות..
17/01/08 16:51
20צפיות
אני מסכים עם חלק מהם... למשל אלאדין דיי מגוחך לדעתי אבל קשה להתווכח עם האריזה של בת הים הקטנה או ברנארד וביאנקה למשל..   הצגתי את ההכפשות למסרים בדיוק כפי שהצגת...  הקורא הוא שצריך להבדיל בין מה הוא מאמין למה לא...
מקווה שנהנת (:
º
מסכימה.
20/01/08 16:33
8צפיות
º
ענק!!!
06/02/08 21:37
15צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום