לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 

אודות הפורום תעבורה ונהיגה בשכרות

**ערעור על ד"וח חניה**
15/12/2014 | 14:48
13
65
שלום,
קיבלתי דו"ח חניה לאחר שהחניתי את רכבי בשולי כביש פנימי במושב במרכז, אשר בתחילתו מוצב תמרור "אין חניה". על פניו אכן החניתי במקום אסור, אבל למעשה החניתי באותו מקום לאחר שהגעתי מכיוון בו לא יכולתי לראות את התמרור (התמרור חד צדדי ופונה ליכוון הנסיעה בלבד) ולאורך כל הכביש בו נסעתי לפני שעברתי לצד השני בכדי להחנות לא היה כל שלט שאסר על החניה (ר' תרשים מצורף).
האם יש לי פה קייס לערעור?
תודה מראש!
ערעור על מה? יש תמרור האוסר חניה ואתה לא
15/12/2014 | 17:02
3
44
צייתת לתמרור זה, זה שבאת מכוון נגדי ובצעת פניית פרסה, היית צריך לבדןק מצב תימרור בתחילת הרחוב
ערעור על המצב ברחוב
15/12/2014 | 18:05
2
44
אני לא ביצעתי פרסה לשם החנייה, אלא פניתי שמאלה וחניתי עם הפנים לכיוון  גב התמרור (כאשר חניתי כלל לא הבחנתי שיש תמרור) והטיעון שלי הוא שלאורך כביש יחסית ארוך יש חוסר הוגנות בהצבת תמרור בודד בתחילתו. מה גם שמדובר באזור הסמוך לתחנת רכבת, כך שנראה כי יש ניסיון "להכשיל" את מי שלא מכיר את האזור.
עובדות נוספות לגבי הסביבה - היו כ-8 מקומות חנייה כחול לבן בתחילת הכביש (לא בצד שחניתי, אבל כן בצד ממנו הגעתי) אשר 3 מהם היו חסומים באמצעות קרשים ובלוקים שהוצבו ע"י שיפוצניקים שעבדו בבית סמוך (הצדקה). בנוסף, בכביש הגישה לתחנה ובמתחם החנייה שלה יש מכוניות רבות החונות באדום לבן ולא מקבלות דו"חו (אכיפה מפלה). האם עובדות אלו עוזרות לבסס את הערעור שלי?
אם כך, אז עברת עברה נוספת של חניה בניגוד לכיוון התנועה
15/12/2014 | 18:41
39
אין פה נסיון "הכשלה", הצבת תמרור מחוייבת רק בכיוון הנסיעה.
אין כל אכיפה סלקטיבית(גם אם חנו באדום לבן), הרי אינך יודעת את זמן החניה ואת זמן הופעת הפקח.
יכלת לצלצל לרשות המקומית ו/או למשטרה ולדווח על חסימת חניות חוקיות ע"י השיפוצניקים(אין כל הצדקה שיעשו זאת), החוק אוסר זאת מפורשות.
אין לך כל סיבה להגשת ערעור.
מה שכתבת בפיסקה השניה , ממש לא רלוונטי, ביצעת 2 עבירות
15/12/2014 | 18:43
36
האחת - חנית בניגוד לתמרור האוסר חניה, השניה - חנית בניגוד לכוון התנועה
התמרור מוצב כדין, אין כל הגדרה בחוק עד לאיזה מרחק התמרור תקף, אלא מה מבטל אותו
הדוח נרשם לך כדין, לא מציע לך להשפט
מה שביכולתך לעשות
15/12/2014 | 20:20
3
40
לבקש מהרשות המקומית ביטול הדו"ח, אולי יתרצו ויבטלו
במידה ולא יבטלו - לשלם - הסיכוי לצאת זכאי במשפט שואף לדעתי לאפס
ביטול הדו"ח
15/12/2014 | 21:10
2
38
זה מה שהתכוונתי לעשות מראש - להגיש ערעור בכתב לרשות הרלוונטית. האם יש לי סיכון כלשהו בהסתבכות עם הרשעה נוספת?
יש סיכון (למרות שלדעתי לא יעשו זאת) שעל סמך התיאור
15/12/2014 | 21:27
29
שלך ולצורת החניה יירשם לך דוח נוסף של חניה בניגוד לכוון התנועה
לא חושב
16/12/2014 | 10:32
27
רק ש"החנינה" תרשם אצלם ותילקח בחשבון אם וכאשר תגיש בקשות כאלה בעתיד
בוא נחשוב בהגיון" האם צריך להציב את כל התמרורים שוב ושוב כל
16/12/2014 | 11:03
4
32
10 מטרים כדי שנהגים שמבצעים פרסה בכל נקודה באמצע הדרך יראו אותם?

אם היה מדובר על תמרור מהירות והיו תופסים אותך במהירות מופרזת, גם היית טוען שאין לך דרך לדעת מהי המהירות המותרת ולכן צריך לוותר לך?

עשית פרסה? לקחת אחריות על פעולה מיוחדת שמפילה את כל האחריות עליך.
לא ביצעתי פניית פרסה
16/12/2014 | 13:16
3
26
פניתי שמאלה ללא ביצוע פניית פרסה, וחניתי עם הפנים נגד כיוון התנועה. האם יש בכך בעיה?
כן, והנה לשון החוק
16/12/2014 | 14:11
28
תקנה 72 א 1 בהדגשה שלי 

.      (א)  לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

(1)   בצד שמאל של הדרך אלא אם הכביש הוא חד-סטרי, או בניגוד לכיוון הנסיעה; לענין תקנת משנה זו לא יראו בכביש חד-סטרי כביש שהוא חלק מדרך המחולקת על ידי שטח הפרדה;
ענישה - סעיף 5962 100ש"ח 0 נקודות

אז בכלל עברת עוד עבירה שנסעת, אפילו 1 מ' בנתיב
16/12/2014 | 14:11
30
הנגדי שלא לצורך עקיפה, כלומר בחנייה זו יש לך 3 עבירות
כן. וגם אם לא, ואתה מצפה שכל תמרור יוצב גם הפוך?
17/12/2014 | 09:09
8
שינוי ייעוד חניה
15/12/2014 | 08:38
10
119
שלום,
אני תושב בנימינה לשעבר שעברתי לעיר סמוכה.
מזה המון שנים אני משתמש בשירות הרכבת וכמו כן בחניונים הצמודים לה.
לאחרונה טסתי לחו"ל לתקופה ארוכה של חודש, ואת רכבי העברתי לחבר, ביום חזרתי ביקשתי מאותו חבר שיחנה את הרכב ואני אגיע ברכבת לקחת אותו.
אני מודע למצוקת חניה באזור ולכן לא השארתי את הרכב חודש ימים בחניון אלא רק מספר שעות.
כחזרתי ב2 בלילה הופתעתי לגלות דו"ח חניה. מסתבר שהמועצה החליטה להפוך את החניון לאחד בתשלום בשעות הלילה (01:00 עד מתישהו)
כאשר פניתי למועצה עם הסברים וכרטיסי טיסה וכדומה, ועצם העובדה שיש רק דו"ח אחד (ולא כמספר הימים ששהיתי בחו"ל), וקיבלתי תשובה שלילית.
מדובר בסכום זניח אבל מרגיז של 100 ש"ח בלבד.

השאלה שלי, האם בתור מי שמשתמש בשירותי החניה באזור כ6 שנים ולפתע המועצה שינתה את חוקי החניה (לא הצלחתי למצוא שום תיעוד ברשת למועד מדוייק)
האם יש סיכוי ששופט יפסוק לטובתי ?
אני לא חושב שזה הגיוני להגיע לחניון 6 שנים ולחפש כל בוקר אם השתנו החוקים במקום.
בנוסף, יש שלט רגיל והאמת לא נמצא במקום אינטואטיבי, אין שום שלט שכותב שחוקי החניון השתנו וכדומה.
כמו כן, אני לא מוצא כלל פירסום ברשת של הנושא.

אם החניון בתשלום צריך להיות תמרור מתאים
15/12/2014 | 20:24
8
33
אם אין תמרור - תוכל לבקש להישפט.
ואתה לא צריך לחפש כל בוקר - אלא רק לבדוק כל פעם שנכנס לחניה.
החניה עם תמרור מתאים
15/12/2014 | 23:26
7
35
אבל כאחד שמשתמש בחניון המון שנים ופתאום השתנו החוקים ולא ידעתי.
האם יש לי טעם ללכת לבית משפט או ששם אין משחקים ואין ״הבנה״ של נסיבות או רק החוק היבש?
כי על החוק היבש, כן, הדו״ח תקף והכל.
אבל בנסיבות, של הרגל 6 שנים של חניה ללא תשלום, ללא שילוט על ״שינוי״. המאמץ שבוצע בכדי לא להחנות בחניות לטווח ארוך וכו׳ וכו׳.
טענתך כנגד הרשות קצת חלשה לטעמי מכמה סיבות
16/12/2014 | 05:49
6
30
1- הנהג שהחנה את הרכב במקום היה צריך לבדוק את התימרור ולנהוג לפי התימרור הנמצא במקום ( לפי הסברך לא אתה הנהנג ולכן מה קשור השינוי אליך ?)
2- זכותה וחובתה של הרשות לשנות תימרור לפי הצרכים המישתנים של הציבור התיכנון ואופי השימוש במקום וזאת לפי החוק קרי אישור וועדת תימרור ( אישור זה ניתן לבדיקה ברשות) חובתך כאזרח ונהג להיתעדכן ולנהוג לפי התימרור המוצב כחוק .
3- בהחלט ייתכן ששינוי הסדרי החניה נעשה בגלל העומס במקום והשימוש של הנהגים בחניה כחניה לזמן ארוך למנוע בדיוק את המצב שאתה מתאר שבו נהג משאיר רכב לזמן ארוך ונגרם חוסר במקומות חניה לזמן הקצר ולכן טענתך לא תפעל לטובתך.
4- לטענתך התימרור במקום תקין ואין לך טענה לעניין בהירות התימרור. זכותך לבחון האם התימרור הוצב כחוק קרי אושר בוועדת התימרור.

בקיצור
זכות וחובת הרשות לשנות תימרור לפי הצרכים המישתנים, חובת הנהג להקפיד לנהוג לפי התימרור הקיים בפועל ולא לפי זיכרונו.

אינני מתווכח עם הצורך, להיפך
16/12/2014 | 20:25
5
26
אני מבין לגמרי.
אני הנחיתי את הנהג להחנות במקום X על סמך ידע שזה חניון בחינם.
האמת, הייתי מצפה מהמועצה לבטל את הדו"ח מתוך התחשבות שכן אין הם מחפשים אותי אלא את החונים לטווח ארוך.
אשלם למרות שזה מרגיז
תודה על המענה.
בוא נפתח את הנושא
16/12/2014 | 21:49
31
לא היית חודש בארץ, הנחיית נהג להחנות את הרכב במקום מסוים, בזמן שלא היית המקום סומן באדום-לבן ובגלל עבודות בסביבה גם גוררים ממנו, ויש תמרור בהתאם.....
הנחיית את הנהג להביא לך את הרכב למקום מסוים והסברת לו איך לנסוע, בינתיים  הציבו באחד הרחובות בדרך שהסברת תמרור "אין כניסה"......
-
מי שנוהג ברכב חייב לכבד את החוק
נכון שכאן אין עבירה על החוק
אבל
הורית לנהג, הוא קיים הוראתך ==   הורית לו לחנות במקום שבתשלום - הוא קיים הוראתך - משהו בתקשורת ביניכם לא היה מספיק טוב ועבור זה אתה משלם.
העברה בכלל לא בוצעה על ידך ולכן אינך צד לדיון מישפטי
17/12/2014 | 05:55
3
30
לעניין הדוח.
הנהג שביצע את העבירה הוא אשר צריך לענות לעניין הדוח ואין לו שום טיעון ענייני מאחר ועברביודעין ובכוונת תחילה על החוק.
התירוץ של הנהג שעבר על החוק הוא עלוב מבחינה מישפטית - "אמרו לי ....."
נהג רכב הוא בגיר ואחראי למעשיו וגם אם אמרו לו ..... הוא עדיין צריך לקיים את החוק
בימינו בכלל אין בעיה כי הנהג יכול לחבות היכן שמותר ולשלוח SMS עם המיקום לכל קצות העולם.
בקיצור עצור את הדיון כי אתה לא יוצא טוב ממנו ורוץ לשלם לפני שיהיה קנס פיגורים

הוא צד משפטי כבעל הרכב
17/12/2014 | 09:12
1
12
זה נכון אבל כל טענתו לגבי שינוי התימרור שהיה בחו"ל בכלל לא
17/12/2014 | 14:29
21
לעניין מאחר שכפי שסיפר לא הוא היה הנהג שהיחנה את הרכב
דוח מדבקה - לבעל הרכב
17/12/2014 | 17:27
22
כדי להעביר - לאחר - על האחר לפנות בכתב ולבקש שיעבירו אליו
שינוי הסדרי חניה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/12/2014 | 15:05
16
ככלל, כל עוד התמרור החדש מוצב באופן שניתן לראותו, אין בכך שמדובר ב"תמרור חדש" ובשינויי הסדרים כדי להוות עילה לביטול הדו"ח.
יחד עם זאת, יתכן, כי כאשר מדובר בפירוט הסדרי חניה אשר כתוב "באותיות הקטנות", ביהמ"ש ימצא לזכותך.

בברכה,
עו"ד אילון אורון
רכב שהורד מהכביש
13/12/2014 | 21:03
9
58
שלום
לפני כשנה פלוס הורדנו את הרכב של אישתי מהכביש לפירוק, קיבלנו אישור ממשרד התחבורה שהרכב מיועד לפירוק ושהרשיון שלו מבוטל.
מכרנו אותו למישהו שהתחייב ויודע שהרכב מיועד לפירוק.
לפני כשבוע קיבלנו זימון מהמשטרה שעלינו להפקיד את רשיון הרכב מאחר ומישהו נתפס נוהג בו.
כל העניין תמוה לחלוטין מאחר והמשטרה שתפסה את הנהג שיחררה אותו  ולא החרימה את הרכב בעוד שבדו"ח רשום שהרכב שנתפס מיועד לפירוק והוא מושבת.
מדוע המשטרה לא החרימה את הרכב ומבקשת מאיתנו להגיע לתחנת המשטרה עם רשיון הרכב - שכבר לא נמצא בידינו.
המשטרה גם מבקשת שנפקיד את הרכב במגרש בעד הלום.
אשמח לדעת, מה עלינו לעשות?

הראו במשטרה את אישור ההורדה ואם
13/12/2014 | 21:24
45
הסרתם את לוחות הרישוי - תראו גם (אגב - החובה היא גם להסיר את לוחות הרישוי)
תברר במשטרה
14/12/2014 | 05:13
6
42
   עד כמה שזכור לי כל מי שמוריד רכב מפקיד את רשיון הרכב במשרד הרישוי הרכב נגרע מהרישום ולאחר מכן הוא ברזל ובכל מקרה לאחר שנמכר לחלקים , לא בטוח שניתן לאתר אותו , בכל אופן רצוי לפקסס למשטרה את אישור ההורדה כולל הסברים למרות שכדאי בכל מקרה להגיע לאותה תחנת משטרה אם ניתן , יתכן שיש להם טעות ,בכל אופן נראה לי שכל מי שהוריד רכב מהכביש עלול להתקל באותה בעיה , דבר לא תקין , ואולי רצוי שמישהו יסדר את הנושא . בכל אופן  אולי רצוי שמישהו יפנה לגוף שמטפל בנושא. בכל מקרה אולי ניתן להתקשר גם למדור פניות נהגים בנושא , ואולי עורך הדין הנכבד , שמנהל את הפורום, יכול לחוות את דעתו. כי לא יתכן להטיל אחריות על בעל הרכב המקורי לאחר שהוריד את רכבו מהכביש , ומכר אותו כחלקים. וכל זה כמובן נעשה לפי הנוהלים והחוק .

תוספת הנה משהו מיד 2
14/12/2014 | 05:31
5
39
http://www.yad2.co.il/Cars/Article.php?ArticleID=3...; כלומר יש הרבה שמוכרים רכב שבוטל רשיונו על ידם  על כל כרעיו למישהו בתור חלקי חילוף , ואז מי יתקע לידם שאותו אדם לא ישמיש את הרכב , וגם אין להם שליטה על זה ולכן רכב שהורד מהכביש כנראה צריך לפנות לבעל הרכב המקורי לברורים בלבד אם ידוע לו למי מכר את הרכב שבוטל רשיונו , ובכל מקרה אחר , אסור להטיל עליו אחריות או לבקש ממנו לעשות כל פעולה ביחס לרכב  הנל , שכבר לא ברשותו. ובכל מקרה לא בטוח שהוא מוגדר כרכב לפי משרד הרישוי דרך אגב חבל שיד 2 לא מדגישים שיש  לבצע הורדה של רכב מהכביש עי בעל הרכב וביטול רישומו במשרד הרישוי  לפי הנוהלים לפני מכירה לפרוק ביד 2
הנה עוד משהו
14/12/2014 | 06:05
4
38
כל הסיפור נראה משונה מרגע לרגע , גם פה יש אחריות על בעל הרכב המקורי על רכב שהורד מהכביש  , נוסף לכל נניח שמישהו חתם על זכרון דברים , ובסופו של דבר התחרט  והרכב נמכר למישהו אחר, או שהוא מוכר למישהו אחר , אז באופן טכני מה פתאום הוא בעל הרכב , הרי חובה על בעל הרכב לדאוג לרישום הרכב  לי לפחות קרה מקרה שמכרתי רכב היה זכרון דברים , והשני בסוף לא הגיע , לפי הרעיון הנל הוא בעל הרכב אם קורה משהו כמו תאונת פגע או ברח. יש עוד כמה דברים משונים , ממתי מותר לבטל רשיון רכב לאחר מכירה , והאם המשטרה לא צריכה לפנות לקונה הפוטנצילי ולהודיע לו שהרשיון בוטל . וכמובן יש פרטים של מי שנהג ברכב וזכרון דברים אז למה לא פנו אליו וכמובן גם זכרון דברים ניתן לזיף , שיטה נהדרת לצאת מצרות.
אקווה שברור לך שהדוגמא שהבאת אינה דומה כלל לעניין המדובר כאן
14/12/2014 | 07:11
2
31
בדוגמא שלך הבעיה העיקרית שלא בוצעה העברת בעלות כחוק והניתבע היה רשום כבעל הרכב המדובר.
בדוגמא שלך ההורדה נעשת ע"י המישטרה כניראה עקב בעיות תקינות מכאנית ואילו כאן בוצעה הורדה על ידי בעל הרכב לצורך פירוק.
ואכן בעיקרון בעל הרכב הרשום אחראי לכל אשר יקרה ברכושו אלה אם יוכח אחרת בבית מישפט כפי שבדןגמא שלך. אחריות בעל הרכב לפי החוק לבצע העברת בעלות ורישום על שם הקונה וכל עוד לא עשה זאת כחוק הוא יואשם בכל אשר יקרה ברכושו ויאלץ להעיזר בשירותי עו"ד בבית המישפט כדי להיחלץ מאחריות זו. וזה לא יהיה חינם ולרוב הוצאות המישפט גם לא יוחזרו לו.
הפיתרון הוא פשוט ללכת בדרך הישר ולבצע העברת בעלות כנידרש בחוק בלי תיכמונים ויהיה בסדר, כיום לעניין המיגרש יש גם כיסוי חוקי כך שלא נירשמת יד אם בעל המיגרש הוא עסק חוקי הפועל כחוק. (בעלות סוחר)

מה שכתוב אם הבנתי נכון
14/12/2014 | 08:35
1
28
הוא פנה למשטרה וביטל את רישומו של הרכב. כלומר שני דברים נפרדים , ולכן לפי מה שהבנתי הרכב היה מבוטל על ידו כמו בדוגמא נוסף לכל יש בעיה אחרת ,  לדוגמא אני חתמתי כל זכרון דברים  העסקה התבטלה מכל מיני סיבות והרכב נמכר למשהו אחר , ואו מכרתי בזכרון דברים למישהו אחר , עברו להם 10 שנים  ומישהו עשה ברכב תאונת פגע וברח , אני כבר מזמן איבדתי את המסמכים ואז בעל הרכב שמכר למישהו אחר או שאני מכרתי למישהו אחר  , שולף את זכרון הדברים , ותובעים אותי כי זה לא רשום במקום מסודר   , דוגמא שניה מישהו מזיף חתימה שלי על זכרון דברים כלומר צריך להיות שמי שלא מעביר בעלות זאת אחריותו. מה שכתוב  אם הבנתי נכון הוא פנה למשטרה וביטל את רישומו של הרכב.  כתוב
אבי הנתבע לא התעלם מן החובה לרשום את הרכב במשרד הרישוי, ועשה, גם אם בדיעבד, כל שביכולתו על מנת שאדם כלשהו לא יעשה שימוש ברכב. הוא פנה למשטרה וביטל את רישומו של הרכב.
ובמקום אחר
יש להתחשב בעובדה, כי האדם שעשה שימוש ברכב עשה בו שימוש בלתי חוקי, כאשר נהג ברכב שבוטל רישומו במשרד הרישוי. לנתבע לא היתה שליטה על כך  וכמובן אם לא נמסרה הודעה למי שנהג ברכב שבוטל רשיונו מהיכן הוא ידע על כך ,  בקיצור לי קשה להבין את פסק הדין וכמו כן נראה לי שצריך להוכיח פניה לקונה הרכב כי החוק קובע שאחריות מוכר הרכב להעביר בעלות והוא לא בדיוק יכול להעלם מזה  נוסף לכל עד כמה שהבנתי המטרה בבטול רישום רכב זה שלא תהיה זיקה בין בעל הרכב לרכב , אז מה רוצים מבעל הרכב הרי בעצם ההורדה הוא מעביר את נטל ההוכחה על אחת כמה וכמה אם מישהו אחר נוהג ברכב
תוספת
14/12/2014 | 08:41
15
כתוב גם אין חולק כי הרכב נתפס על ידי משטרת ישראל לאחר החתימה על ההסכם, ולאחר שבוטל רישום הרכב על ידי אבי הנתבע.
תוספת
14/12/2014 | 08:52
17
כמובן שה היה רכב נכים עם העברת בעלות אם אתה החותם על זכרון הדברים והרכב לא עובר לרשותך , ואתה קונה רכב אחר תאורטית ניתן לתבוע אותך ולבטל זכרון דברים היכן שהוא זה בלתי אפשרי.
מה שעלייך לעשות
14/12/2014 | 09:22
42
לגשת למשטרה, להביא את כל המסמכים שבעניין איתך ולהסביר שם
וכמובן לשאול שם את כל השאלות
ויפה שעה אחת קודם
טיס נשאר טיס גם על הקרקע
12/12/2014 | 17:36
55
טייס "טס" ב-120 קמ"ש – בכביש שמותר בו רק 50
שוטרי משטרת החוף תפסו במהלך פעילות שגרתית תושב אחד מיישובי השרון, כשהוא נוסע ב-70 קמ"ש יותר מהמותר. לטענתו הוא מיהר הביתה מיד אחרי שנחת בישראל, אולם רישיונו נפסל במקום
תגיות:
עבירות תנועה
מהירות מופרזת
יוסי אלי יום שישי, 12 בדצמבר 2014, 16:22

טייס מיהר לביתו
במהלך פעילות שגרתית של שוטרי אגף התנועה במשטרת מרחב חוף נתפס הלילה (שישי) תושב אזור השרון כשהוא נוהג במהירות של 120 קמ"ש, בזמן שהמהירות המותרת באזור היא 50 קמ"ש בלבד. הנהג, טייס במקצועו, היה עוד במדים כשנעצר על ידי המשטרה בכביש 651, בסמוך לפרדס חנה.
הטייס, שנסע כאמור במהירות של 70 קמ"ש יותר מהמותר, סיפר לשוטרים כי הוא שב מטיסה וכי הוא ממהר לביתו. עם זאת, השוטרים לא נענו לתירוציו ופסלו את רישיונו במקום.
קנייה מבעלים מפוקפק
12/12/2014 | 00:01
5
93
שלום,
אני מעונינת לקנות רכב (דייטסו) מבעלים מפוקפק,תחילה טען שהרכב שייך לסבתו אשר מאושפזת ונתנה לו יפוי כוח,לאחר יום סיפר כי הסבתא (בעלת הרכב) בריאה אך דימנטית ביום השלישי טען כי הרכב בכלל על שם אישתו ואתמול המוכר העביר בעלות על הרכב על שמו. הרכב נילקח לבדיקה ונמצא כמעט ללא בעיות ותאונות במצב מעולה .השאלה אם אותו מוכר השיג את הרכב בדרכים לא דרכים כיצד זה ישפיע עלי בהמשך?כלומר אם הסבתא הדימנטית תרצה את הרכב חזרה או משהו יצוץ מהסיפורים שהוא סיפר .או שקיים חוק שברגע שאני  קונה רכב ונעשת העברת בעלות על שמי אני מוגנת ולא יכולים לבוא אלי בטענות.יש לציין כי הרכב לא נמצא גנוב\מעוקל וכו 
ממש אשמח לעזרה דחופה .
תודה!!! 
לא את לא מוגנת! כן יש עוד הרבה מכוניות בשוק שמחכות לקונה
12/12/2014 | 05:42
1
64
ובמחירים שונים.
לא קונים כלום ממוכר מפוקפק או שעושה רושם לא ישר - זה מתכון לצרות ביזבוז כסף וזמן בבתי מישפט
כן זה טוב לעורכי דין שירוויחו מדיונים אינסופיים בבית מישפט על גבך.
לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה
שומר נפשו ירחק
12/12/2014 | 17:15
24
תתרחקי נקודה.
13/12/2014 | 10:53
52
אם משהו נראה לך מסריח הייתי אומרת שפשוט תתרחקי בלי לחשוב יותר מדי.
הסיבה שתחושות בטן בדרך כלל מבוססות על דברים שהם מעבר לעובדות יבשות.
זה נשמע גם לי קצת מסריח והייתי מציעה לך פשוט ללכת לאיזו חברת רכבים גדולה (אלבר או משהו)
והם בוודאות יהיו אחראים על אמינות ולא תצטרכי להתעסק עם נוכלים למיניהם...
אם המוכר נראה לך מפוקפק...
( לעמוד שלי בתפוז )
13/12/2014 | 13:11
61
הייתי נזהר...
בכל מקרה, מדוע שיעביר הרכב על שמו לפני מכירתו?
קנייה ממוכר מפוקפק
14/12/2014 | 15:27
43
בעיקרון כדי שרכישה של רכוש תהיה נקייה מבעיות עבר (למשל - שהמוכר הוא לא הבעלים ולא פועל בשמם), צריכים להתקיים שלושה תנאים: תום לב של הרוכש, תמורה שניתנה תמורת הרכוש, ושהמכירה נעשתה במהלך העסקים הרגיל של מוכר שזה עיסוקו.
בהנחה שבמקרה שלך לא מדובר בסוחר רכב, אלא באדם פרטי, לא תהיה הגנה.
נהג חדש צעיר שאלה
11/12/2014 | 22:55
1
54
שלום לכולם,
קיבלתי רישיון ביום ראשון, אני בן 17 עוד מעט.
יש לי מלווה חצי שנה יום ולילה.
שבוע הבא מגיעים אלי דודים מרוסיה, יש להם רישיון נהיגה מעל 5 שנים והם מעל גיל 24, האם הם יכולים להיות מלווה שלי?
האם אחד מהם יכול להיות מלווה שלי למרות שהוא מרוסיה?
בעל רשיון נהיגה זר ראשי לשמש מלווה לנהג חדש
12/12/2014 | 04:13
44
אם הנו עומד בדרישות הקבועות בחוק.
מה קנס מקבל עובר על תמרור 815 והאם יש נקודות
11/12/2014 | 11:30
1
92
250 שח ללא נקודות
11/12/2014 | 15:25
28
שאלה
10/12/2014 | 16:19
7
76
הולך רגל שלמשל חוצה לא במעבר חציה או באור אדום וכולי האם הוא נחשב כעובר עבירת תנועה/תעבורה?
כן
10/12/2014 | 16:33
5
18
תודה
10/12/2014 | 16:44
4
12
חצית כביש שלא במעבר חציה
10/12/2014 | 17:41
3
53
לכשעצמה אינה מהווה עברת תנועה/תעבורה.
ביהמ"ש קבע כי אם אין בקרבת מקום(30 מ') מעבר חציה מוסדר, אזי אין לראות בכך משום ביצוע עברה.
אוקיי אבל
10/12/2014 | 17:58
2
47
אם יש בקרבת מקום ועדיין האדם עובר מדובר בעבירה (מההן אני לומד על הלאו לא?)
אמת
10/12/2014 | 20:32
1
20
סבבה תודה
10/12/2014 | 20:50
14
עובר דרך כפוף לחוקי התעבורה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2014 | 21:09
22
תיקון כתב תביעה - מה המשמעות אם הנאשם יתנגד
09/12/2014 | 21:35
2
50
במשפט תעבורה התובע רוצה לתקן את כתב האישום ולהוסיף שוטר כעד, הנאשם צריך לתת תשובה האם מסכים או מתנגד. במידה ויתנגד - האם יש לכך משקל כלשהו במשפט או השופט לא חייב לקבל את ההתנגדות.
אחרי תחילת המשפט אין לתקן את כתב האישום אלא באישור ביהמ"ש
10/12/2014 | 00:15
33
השופט לא חייב לקבל את ההתנגדות.
טענה טובה של הנאשם יכולה להיות שבחומר הראיות שהועבר אליו לא היתה שום תכתובת (מזכר) של השוטר הנוסף ולכן אין לקבל עכשיו עדות שלו.
תיקון כתב אישום
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2014 | 20:04
38
בית המשפט יטה לקבל את בקשת התובע, כל עוד אין פגיעה ממשית בהגנתך.
אם נניח כבר נחקרו חלק מעדי התביעה, והוספת עד התביעה בשלב מאוחר פוגעת ביכולת שלך להתגונן, השופט עשוי לדחות את בקשת התובע .
להנפשה בלבד
08/12/2014 | 11:57
3
103
 פסק הלכה חדש של הרב פרוייכמן.
לא מאמין שאמין
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2014 | 18:29
2
34
יש עוד
09/12/2014 | 19:36
1
49
להנאתך
נוסטלגיה מבדחת
11/12/2014 | 18:30
31
תמרור 433
08/12/2014 | 10:23
2
106
חניתי את רכבי בחיפה ברחוב חד סטרי.
הרכב הראשון היה נכה בחניית נכים אני חניתי מיד אחריו בחניה עם מדרכה אפורה שצמודה למחדן ומיד אחריי כל המדרכה צבועה בכחול-לבן.
רק החניה שלי היא צבועה באפור, כלומר החנייה האסורה כביכול היא רק למקום אחד בלבד!!!
אכן הוצב תמרור 433 אבל כשהגעתי עם כיוון הנסיעה, הוסתר התמרור ע"י ענפי עץ (יש לי צילום של התמרור המוסתר).
ברגע שנכנסתי לחנייה האפורה, לא יכולתי לראות את התמרור שהוסתר כאמור, ראיתי שהמדרכה צבועה באפור ולידי עומד המדחן.
הפעלתי פנגו והנחתי על השמשה פתק שאכן הופעל פנגו כראוי.
האם זה בסדר שרק חניה אחת בשורת חניות תהיה אסורה?? ואם כן למה לא צובעים את המדרכה בצבע אסור????
במקרה הזה שהתמרור הוסתר, לא היה שום רמז נוסף לאיסור אלא בדיוק להיפך:
המדרכה אפור, המדחן צמוד לחניה הזו דווקא!!!!
הכל קרה בתמימות, לא השתמטתי והנחתי את רכבי איפה שבא לי...הפעלתי פנגו למען הסדר הטוב.
מה דעתך?
תודה רבה,
לימור.

שימי צילום של התמרור מהצד ביחס לעץ שנראה
08/12/2014 | 13:06
55
מה המרחק בין התמרור לעץ, לפי התמונה שצירפת התמרור לא נראה כפי שצריך להיראות
תמרו מאחורי העץ
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2014 | 18:28
44
בית המשפט עשוי לזכות אותך, כיוון ואם כבר בוחרים להציב התמרור צמוד לעץ, ניתן היה להציב תמרור נוסף, בדמות צביעת אבני השפה באדום לבן.
יחד עם זאת הסיכוי לכך לא גבוה כיוון וניתן לטעון כ יכולת למצוא את התמרור (אם ממש חפשת..).
דרך אגב - ביהמ"ש עלול דווקא לחשוד בך כיוון שבחרת לצרף פתק לפקח על כך שהפעלת פנגו..
האם מותר לחנות על מדרכת עפר?
07/12/2014 | 23:06
4
37
הכל ברור לפי התימרור -> מה התימרור והסימון במקום ??
08/12/2014 | 05:49
15
למדרכה יש הגדרה ואסור לחנות עליה
08/12/2014 | 08:38
2
40
"מדרכה" - חלק מרוחבה של דרך שאינו כביש, המצוי בצד הכביש, ומיועד להולכי רגל בין אם נמצא במפלס אחד עם הכביש ובין אם לאו;

כך שאם רצועת עפר עונה להגדרה ומהווה מדרכה, אסור לחנות עליה.
מתי רצועת עפר הופכת להיות חלק מרוחבה של דרך ?
08/12/2014 | 09:23
1
30
כבישים העוברים בין שטחים חקלאיים למשל האם השדה או שוליו הם מידרכה ?
היות וזה תלוי במקרה, בית המשפט הוא זה שתקפידו להכריע.
08/12/2014 | 16:25
12
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/2014 | 18:22
4
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
למה הם מנצלים את הכיפה ?
07/12/2014 | 17:31
10
90
אלפי דוחות רשמתי בימי חיי. מרבית העבריינים שתפסתי התנהגו בגדר  הסביר אך מידי פעם נתקלתי במיוחד בחובשי כיפה (לא סרוגה) כאלה שחוזרים בתשובה שבגללהכיפה חושבים שיש להם חסינות, מותר להם לשקר ולהשתמש בדת לצרכיהם.
מעשה שהיה כך היה:
השבוע אני ושותפי זיהינו בוודאות מוחלטת עבריין תנועה שהשתמש בטלפון. נסענו אחריו תוך שמירת קשר עיין וברמזור הראשון נעמדנו לצידו וביקשנו ממנו לעמוד בצד הדרך.
לאחר קבלת הרשיונות ממנו הודענו במה הוא נאשם וביקשנו שישאר ברכב ונכנסנו לניידת לרשום הדו"ח והמזכר.
הנ"ל - בריון בשנות השלושים יצא מרכבו ונעמד ליד הניידת, התחיל לקלל אותנו בשפת רחוב, טען שמקורב מבני משפחתו משרת
בבית דגן והכי חמור הודיע לנו " אני אעשה הקפדה היום עליכם (מה זה בדת ? ), אני אעשה עליכם צום, שתחלו בסרטן
ועוד כאלה ברכות.
חתף אלפיה , 4 נקודות נוספות למה שיש באמתחתו ...
חרה של בן אדם ובחסות הכיפה על ראשו מרשה לעצמו להתנהג כך.
למזלו לא רצינו להתעסק עימו ולהביא אותו לתחנה שכן זה היה גוזל מאיתנו שעות והיינו בדרכנו ל ת.ד. אבל מה שמכעיס
הוא שהעבריין הזה משתמש בדת ובכיסוי הראש שלו על מנת לקלל שוטרים...

טוב סתם פרקתי קצת מועקות .

אהלן ברזילי ....
אני בטוחה שאצלכם זה לא היה קורה ???
שנאמר "מכל מלמדי השכלתי " ...
לדעתי, כן היה צריך לעצור אותו ואף להגיש נגדו תביעה
07/12/2014 | 18:00
3
34
זו התודה של המתחרדים וככה הם מנצלים את הדת והכיפה.
07/12/2014 | 18:10
2
57
מעודי לא נתקלתי בכזאת שנאה כנגד שוטר.
בורכנו בברכות רבות שאומרות שהכסף שהם ישלמו בדו"ח ילך לתרופות
ולזה התרגלנו
אבל שינאה כזאת תוך ניצול הדת לכאורה - עובר כל גבול.
ואני אין לי דבר כנגד הדת, כנגד החוזרים בתשובה,
יש לי כנגד עברייני תנועה.
מים קרים ולנשום עמוק
08/12/2014 | 10:37
1
45
נראה לי שהאגו מדבר מפיך ואין לו מקום בעבודת השוטר.
למי את חושבת שהם צריכים להודות על חזרתם בתשובה ומה זה שייך לכאן?
אתמול בערב רשמנו, שותפי ואני 6 דוחות, בתוך חצי שעה, על רמזור אדום בכניסה ל ק"ק ב"ב.
לא נתקלנו באף אחד שדבר לא יפה.
Shit happens בכל מקום וגם מצד חילוניים קבלנו ברכות מכל הלב.
יאללה, עוד כוס מים ולעבודה....

מניסיון מה של כארבעים שנות נהיגה ...אעיד כי יש משהו מאד
09/12/2014 | 15:57
35
מבוסס באבחנה כי הדתיים והמתחרדים מצפצפים (בהכללה גסה אבל בולטת...) על חוקי התנועה, ממש כפי שהאבחנה הזו נכונה לנהגי המגזר הערבי.

את הזילזול הזה (שוב, אמנם הכללה אבל עם בולטות גדלה והולכת של הזילזול) רואים בבני ברק, גבעת שואל וביפו...
מאחר והזכרת אותי
08/12/2014 | 09:54
57
זה קרה, קורה ויקרה
אין לזה שום קשר לכיפה, זה האופי של ה(לא)בנאדם.
ובהרכנת ראש
גם אני נוהג כפי שתארת, כשמקללים בא לי לקחת אותם ישר לתחנה - אבל אז "הצרצר" לוחש לי באוזן: "אתה בכביש למטרה מסוימת, אז אל תסטה ונצור את כעסך"
רק פעם אחת לקחתי מישהו לתחנה - שאמר לי בשקט, בלי להפגין כעסים: "אתה נאצי" - וזה היה מספיק קרוב ליום השואה.
-
לדעתי לא נהגת בסדר, היה עלייך  בסיום הטיפול בת.ד. לגשת לתחנת משטרה ולהגיש תלונה.
אני נוהג כמוך (וגם זה לא בסדר)
כאילו מה את-ה אומרים ?
09/12/2014 | 13:00
1
42
ממישהו עם כיפה אני מצפה להתנהג אחרת .
אבל אם הוא בלי כיפה ,דהיינו חילוני לחלוטין ,זה בסדר ,כי מחילוני מצפים שיתנהג בצורה כזאת,,,,
רק שתדע לך שאתה מוציא שם רע לחילונים,,,,,,
ולסיכום ,אין דבר כזה עם כיפה -בלי כיפה ,יש מי שמתנהג כבן תרבות ויש מי שהוא סתם בהמה.(ושיסלחו לי הבהמות,,,,,,)
כן בהחלט
09/12/2014 | 15:50
29
אני לא מצפה מחובש כיפה שיגיד לי שיעשה עלי צום יום שלם ויעשה עלי הקפדה ( מה זה בכלל ).

כן. את זה אני לא מצפה ולכן אני מיתרעמת על "הדתיים" המתחזים כי מעולם לא נתקלתי בחובש כיפה סרוגה שדיבר4 אלי כך
ולא באחרים שהתנהגו בצורה כזו וניסו לנצל את הדת לצורך איומים.

ברכות לשוטרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2014 | 17:56
46
אני באופן אישי לא נתקלתי בתופעה לפיה חובשי הכיפה בכביש מתנהגים בחוסר נימוס, יותר מכלל האוכלוסיה.
כך גם לגבי דרך נהיגתם.
בלי קשר לכיפה, אני באופן אישי נתקל בהמון דוחות בהם אזרחים מרשים לעצמם לדבר בגסות נוראה כלפי השוטרים, ולצערי תופעה שבה נהג ממש מקלל את השוטר היא דבר שכיח.
האמת שאני מופתע כי המערכת מתעלמת מתופעה זו.
המשטרה אף יכולה לדווח למכון הרפואי על נהג שעל פניו מהתנהגותו עולה ספק לגבי כישורותו האישיותית לנהוג, ע"מ שתבחן אותו.
מה שיותר מפתיע הוא שכשאני נפגש עם נהג שקלל את השוטר, אני מגלה בחלק מהמקרים אנשים נעימים ונורמטיבים, והדבר אולי מדאיג אף יותר - גם אנשים נורמטיבים מרשים לעצמם להתנהג כך לנציגי המדינה.

זה לא קשור לכפה
12/12/2014 | 17:22
1
21
יש הרבה גסי רוח שאינם חובשים כפה
פעם תפש אותי בגליל שוטר תנועה על אי עצירה מוחלטת בתמרור עצור
רדף אחרי כמה ק"מ, השיג אותי ועצר אותי בצד הכביש
הסביר לי בנמוס מה העברה, אז אמרתי לו: "אני עצוב שאני חוטף דוח, אבל אני שמח שיש משטרת תנועה שדואגת לי על הכביש"

השוטר חייך וויתר לי על הדוח

זאת הגישה הנכונה

כל הכבוד לך ולשוטר
12/12/2014 | 17:32
18
אני מתנהגת מאוד בנימוס ואדיבות לנהג שאני עוצרת אותו.
רשיונות בבקשה
האם יש סיבה מיוחדת שאתה ....
תמתין ברכב עד שאסיים לרשום דו"ח
הנה הדו"ח והנה האפשרויות שלך ....
סע בביטחה

זה הריטואל הקבוע.
כמובן שבאמצע יש נסיונות התחמקות , ניבולי פה, הרמת טלפונים למקורבים
במשטרה ועוד.
לא משפיע עלי.
פעם רשמתי לאשתו של שוטר. כל התחנה קמה עלי.
זרקתי אותם לקיבינימאט.
אז מה אם היא אשתו של שוטר ? מותר לה לעבור עבירות תוך הסתמכות על חסיון ?
עגלה נגררת
05/12/2014 | 09:49
2
59
קניתי עגלה ממכרז מהמשטרה איך עושים לה רישוי
שואלים במשרד הרישוי
05/12/2014 | 09:56
24
מהמכרז קבלת טופס(מ.ב.)
05/12/2014 | 14:10
41
עם הטופס נגשים לעמדה מס' 1 במשרד הרישוי חולון.
הבוחנים ינפיקו לך טופס ר"ש 23 עם כל הפרטים המזהים של הגרור.
עם הטופס אתה נגש לפקידים במשרד הרישוי ומוציא רשיון זמני+אישור תנועה זמני.
עם ה-ר"ש והרשיון הזמני נגשים לאחד ממכוני הרישוי ומבצעים בדיקת רכב חדש(רישוי שנתי).
לאחר שתקבל אישור במשרד המכון(חותמת סיכום ומדבקות), עליך לגשת שוב למשרד הרישוי להנפקת רשיון רכב קבוע.
מה הסמל או תמרור המורה על תקנה 71(1)
04/12/2014 | 17:52
1
32
מה הסמל או תמרור  המורה על תקנה 71(1)
אין תמרור לזה - זה בחוקי התנועה
04/12/2014 | 18:12
16
מה הדין לתנועה בכיכר ללא התמרור
04/12/2014 | 09:17
2
22
ללא איזה תמרור?
04/12/2014 | 09:54
24
יש לפעמים עד2:
האחד - תן זכות קדימה הידוע בשם 301
האחר - זכות קדימה לתנועה במעגל התנועה

בהיעדר 2 התמרורים  הרי שיש כאן צומת לא מתומרר או מרומזר ולכן זכות הקדימה לרכב מימין (בהגדרת החוק : אם מתקרבים כלי רכב לצומת)
חסר נתונים על התמרורים שכן מוצבים במקום- ללא מידע אין תשובה
04/12/2014 | 10:37
9
מס' רכב וצבע שגויים
04/12/2014 | 06:55
3
69
בס"ד 
שלום וברכה.
נהג אוטובוס קיבל דוח על חגורה,בדוח רשום מס' רכב כאשר ספרה אחת אינה נכונה וספרה אחרת מתוקנת.
צבע האוטובוס כחול  ונרשם צבע כסף.
הדוח לתשלום בעוד ימים ספורים,אך עליתי על זה רק עכשיו.האם יש עילה/דרך לבטל/להישפט  ואיך אני עושה את זה?
קבלת את הדוח ליד? חתמת על קבלתו?
04/12/2014 | 07:47
49
יש לך בעיה.
כל מה שאת אומרת הוא זוטי דברים טכניים.
המהות כתובה בחלק המכונה "תאור נסיבות המקרה"
מאוד לא סביר להפיל את הדוח, אבל היו דברים מעולם
אם תלכי למשפט, השופט לא יהיה כבול לקנס המקורי.
ושאלת השאלות: היית חגורה?
אם כן, זו זכותך לנלחם על חפותך אבל לא באמצעים שכתבת 
אם לא, את מנסה להתלות באילן נמוך מאוד
זה בעייתי
04/12/2014 | 20:12
42
אני מניח שהדו"ח ידני (היות ומדובר על ספרה מתוקנת)
ולכן יתכן שההעתק שבידי הנהג אינו ברור דיו וכדי לתת תשובה טובה צריך לראות צילום של המקור, וכן, במידה והיה יותר משוט אחד צריך לראות את המזכר של השוטר השני.
ככלל - האפשרויות העומדות בפנייך
1. במידה ובאמת לא היה חגור - לשלם
2. במידה והיה חגור יתכן והשוטר ראה נהג לא חגור ועצר בטעות אוטובוס צמוד
אם הנהג "נתלה" בזה עליו לבקש להישפט (הזמן לביטול עבר) ולטעון שאולי המספר הוא מספר של אוטובוס אחר - ואז  יקבע תאריך נוסף למשפט (עוד יום עבודה "הלך") התובע משטרתי יבדוק אם יש אוטובוס כזה, אם יש יהיה עלייך להוכיח שהוא לא שייך לחברה שאתה עובד בה (יתכן ונהגת באותו יום באוטובוס אחר) או שאתה לא נהגת בו (אולי ע"י טכוגראף)
בעניין הצבע - חשוב לא רק הצבע האמיתי אלא גם הרשום ברשיון הרכב, שנותן הדו"ח בד"כ מעתיק מהרשיון.
-
בקשר לכל השאר - ראה מה כתב קודמי.
ניתן לבקש להישפט
09/12/2014 | 11:12
12
שלום רות!
האופציה היחידה שנותרה לך כרגע- לבקש להישפט בבית משפט (זאת תוך 90 יום מקבלת הדו"ח). כלומר- למלא את הספח ולשלוח אותו לכתובת המופיעה שם (דואר רשום!!!)
לא יודעת עד כמה הסיכויים כאן גבוהים בבית משפט וקחי בחשבון את ההערות של החברים האחרים (בזבוז ימי העבודה).
מה שלא תחליטו שיהיה בהצלחה!
עו"ד חנה דוד (תעבורה ומשפט פלילי)
4 עבירות
03/12/2014 | 19:11
5
83
האשמה היא:
התנהגות הגורמת נזק -21 ב2 לתקנות התעבורה
נהיגה בקלות ראש - 62 2 לפקודה
סטייה מנתיב נסיעה -40  א לתקנות
נהיגה ברכב ללא ביטוח - 2 א לפקודת ביטוח רכב מנועי.

המדובר בנהג חדש. שעף עם הרכב לנתיב השני ופגע במבנה (לא בבני אדם)

כמה נקודות. כמה צפי הקנס? וכמה צפי שלילה?

והאם אפשר לעשות עיסקת טיעון עם תובע כבר עכשו 3 חודשים לפני המשפט?

תאוריה אחת, טסט אחד ושנתיים נוספות נהג חדש
04/12/2014 | 07:55
1
55

תארת כאן מצב שבו רשיונך עלול להישלל ל 3 חודשים.
אם כן, ברוך בואך לעבירות התוספת השלישית (עיין ערך)
שיהיה לך בהצלחה

בנוסף גם סיכוי להזמנה למרב"ד (תוספת הוצאה)
04/12/2014 | 10:39
22
חובת פסילה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2014 | 21:14
2
56
התאונה בה אתה המואשם כוללת סעיפי אישום המחייבים את ביהמ"ש להטיל מינימום 3 חודשי פסילה לפי החוק (למרות שניתן לרדת מהמינימום).
אתה בסכנה לפסילה אף ארוכה יותר בהתחשב בהיותך נהג חדש.
אם תפסל לשלושה חודשים ומעלה, תזכה בנוסף למבחן עיוני והארכת תקופת הנהג החדש, במבחן מעשי.
הקנס המקובל הינו מעל 1500 ש"ח, אך אם אתה בחור צעיר, יתכן ותזכה להתחשבות.

להערכתך ככל שתייצג אותי לאיזה עונש אגיע?
06/12/2014 | 18:16
1
19
עם כל הכבוד ויש כבוד, הנבואה ניתנה לשוטים
07/12/2014 | 09:56
37
ואל תאמין מראש לאף הבטחה של מי מעורכי הדין שתדבר איתו
דו'ח ממצלמת מהירות
03/12/2014 | 23:08
4
73
שלום למנהל הפורום

קיבלתי דו'ח מהירות עם מס' הרכב שלי. תאריך ההודעה (בראש הדו'ח) הוא 24.11.14.

בדו'ח אין ציון של תאריך, שעה, מקום. הדו'ח שם ריק, פשוט ריק.

בשורה של "תיאור המעשה" כתוב: "נהגת ברכב הנ"ל בדרך שאינה דרך עירונית בה מותרת מהירות מירבית 80 קמ"ש במהירות של 105 קמ"ש, בניגוד לתקנה 54(א) לתקנות התעבורה".

הקנס הרשום הוא 1,000 ש"ח (לתשלום עד ה 23.3.2015).

שאלותי הן:
האם הדו'ח לא לוקה בחסר, האם הוא פסול וניתן לבטל אותו?
האם גובה הקנס נכון?

תודה מראש
ענב
לא מוכר לי דוח מהירות ע"ס 1000ש"ח בגין מהירות של 25 מעל
04/12/2014 | 05:49
2
47
המותר בדרך
צרף צילום בלי פרטים של הדוח.
לרוב דוח 1000 ש"ח של מצלמה הוא עקב כניסה לצומת באור אדום.

נשמע כמו קנס מרובע כי הרכב על שם תאגיד
04/12/2014 | 08:43
1
26
250 ש"ח בלי נקודות למהירות יתר המישטרה בד"כ לא רושמת
04/12/2014 | 10:28
44
ולכן מוזר הסיפור
בכל מקרה ללא נתונים מלאים אין מה לדון ולהציע
צריך העתק דוח ללא פרטים מזהים כדי להבין מה, למה וכמה.

דוח מהירות - מצחמה - חברה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2014 | 21:31
53
מדובר במהירות של עד 25 קמ"ש מחוץ לעיר.
הקנס הוא 250 ש"ח אך כיוון ומדובר בחברה, הקנס הינו 1000 ש"ח.
אם שלמת את הקנס, הדבר ל ירשם לחובתך או לחובת החברה, שכן אין לה גליון הרשעות או נקודות.
הייתי, במקומך, מבקש את ביטול הדוח (תוך 30 יום ולמעשה תוך 60 מיום ששוגר הדוח), בשל החסרים שציינת.
אם המשטרה תשלים עבורך את החסר, תוכל לשלם או להסב על נהג ולהפחית הקנס ל 250 ש"ח (אך הנהג יצבור רישום תעבורתי).

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד אורון הינו ממשרדי עורכי דין לדיני התעבורה המובילים בתחום אשר אותו ייסד, הקים ומנהל עו"ד אילון אורון. המשרד עוסק בתחום זה בלבד ומטפל בייצוג נ
עוד...

הודעות נבחרות

לא נמצאו הודעות נבחרות

חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
עו
עו"ד אילון אורון
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
15:44 | 24.08.15 אורחים בפורום
08:57 | 20.08.15 שי טיילור
19:04 | 18.08.15 יואב סיגנל
12:56 | 15.08.15 אורחים בפורום
12:49 | 15.08.15 אורחים בפורום
12:44 | 15.08.15 אורחים בפורום
16:08 | 13.08.15 אורחים בפורום
09:27 | 08.08.15 פלג42
13:22 | 03.08.15 Metheny
15:24 | 02.08.15 אורחים בפורום
21:38 | 01.08.15 UrbanDK