לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום נטוריסטים ונודיסטים
"חבל שאי אפשר ללכת עירומים" - השורה הזו מתוך השיר הידוע לא ממש עושה רושם על הקהילה הנטוריסטית. מה זה נטוריזם? נטוריזם, המוכר גם כנודיזם, הוא תנועה חברתית ופוליטית כלל עולמית שרואה כאידיאל את העירום בחברה. עוד מתחרויות הספורט ביוון העתיקה, דרך מרחצאות משותפים לאורך ההיסטוריה, וכלה באירועים נטוריסטים בימינו אנו, העירום כדרך חיים היווה ומהווה חוויה משותפת לאנשים רבים בכל הגילאים.חשוב להדגיש כי המפגשים הנטוריסטים אינם בעלי אופי מיני ופעילות מינית אסורה בהחלט במהלכם. עירום אינו קשור בהכרח למין, והעובדה שהתרגלנו לראות בעירום משהו שמשמעו "סקס-סקס-סקס" היא הרגל (די מגונה, יש לומר) של העולם המערבי.למי מיועד הפורום? לך, לכם, הפעילים בעולם הנטוריסטי והמתעניינים בו, מי שמעוניינים לקחת חלק בפעילות או סתם לדעת עליה יותר. יהיה פה נחמד גם לעירומים וגם ללבושים .מה יהיה לנו בפורום "נטוריזם ונודיזם"? דיונים על מהות הנטוריזם, מידע על מפגשי נטוריסטים והחלפת רעיונות ודעות בענייני הגוף החשוף.עם זאת, בדיוק כפי שבמפגשים נטוריסטים לא הכל מותר, כך גם בפורום יש כמה כללים:א. זהו לא פורום פורנו. עירום אינו קשור בהכרח למין, ותמונות פורנוגרפיות תימחקנה במהרה.ב. פרסום מיקומי מפגשים אסור בהחלט. אנחנו לא רוצים למלא את האתרים הנטוריסטים במציצנים.ג. "אאוטינג", חשיפת פרטי הגולשים והמשתתפים באירועים נטוריסטיים, אסור בהחלט.ד. כמו בכל מקום בעולם, יש לשמור על תרבות דיון. שיחות ללא התלהמות יעשו לכולנו כיף בלב.לסיום – ברוכים הבאים בשערי פורום "נטוריזם ונודיזם" והתפשטות נעימה לכולם.קוואנט

אודות הפורום נטוריסטים ונודיסטים

"חבל שאי אפשר ללכת עירומים" - השורה הזו מתוך השיר הידוע לא ממש עושה רושם על הקהילה הנטוריסטית. מה זה נטוריזם? נטוריזם, המוכר גם כנודיזם, הוא תנועה חברתית ופוליטית כלל עולמית שרואה כאידיאל את העירום בחברה. עוד מתחרויות הספורט ביוון העתיקה, דרך מרחצאות משותפים לאורך ההיסטוריה, וכלה באירועים נטוריסטים בימינו אנו, העירום כדרך חיים היווה ומהווה חוויה משותפת לאנשים רבים בכל הגילאים.חשוב להדגיש כי המפגשים הנטוריסטים אינם בעלי אופי מיני ופעילות מינית אסורה בהחלט במהלכם. עירום אינו קשור בהכרח למין, והעובדה שהתרגלנו לראות בעירום משהו שמשמעו "סקס-סקס-סקס" היא הרגל (די מגונה, יש לומר) של העולם המערבי.למי מיועד הפורום? לך, לכם, הפעילים בעולם הנטוריסטי והמתעניינים בו, מי שמעוניינים לקחת חלק בפעילות או סתם לדעת עליה יותר. יהיה פה נחמד גם לעירומים וגם ללבושים .מה יהיה לנו בפורום "נטוריזם ונודיזם"? דיונים על מהות הנטוריזם, מידע על מפגשי נטוריסטים והחלפת רעיונות ודעות בענייני הגוף החשוף.עם זאת, בדיוק כפי שבמפגשים נטוריסטים לא הכל מותר, כך גם בפורום יש כמה כללים:א. זהו לא פורום פורנו. עירום אינו קשור בהכרח למין, ותמונות פורנוגרפיות תימחקנה במהרה.ב. פרסום מיקומי מפגשים אסור בהחלט. אנחנו לא רוצים למלא את האתרים הנטוריסטים במציצנים.ג. "אאוטינג", חשיפת פרטי הגולשים והמשתתפים באירועים נטוריסטיים, אסור בהחלט.ד. כמו בכל מקום בעולם, יש לשמור על תרבות דיון. שיחות ללא התלהמות יעשו לכולנו כיף בלב.לסיום – ברוכים הבאים בשערי פורום "נטוריזם ונודיזם" והתפשטות נעימה לכולם.קוואנט

סוטי מין פדופילים הומואים חולי נפש.
10/10/2007 | 20:40
4
23
אני אומרת זאת מתוך כאב...זו סטיה חולנית אנשים רדודים.שאלה עם תשובה ערום לא גורם לך לגירו מיני? אם כן זה נורמאלי אבל גרועה ופרועה מסיבת הסקס הזאת.ואם אין לכם גירוי מיני אז אתם חולים ואתם צריכים טיפול לחשק מיני...
אז בואי
10/10/2007 | 20:50
8
ואסביר לך משהו במפגשים הנטוריסטים אין פעילות מינית כי זה נוגד את הנורמות הנטוריסטיות כי נטוריסטים ערומים כדאי לשהות בעירום חברתי או לבד כדי להשתזף ולהירגע  תתפלאי לשמוע מחוץ למפגשים הנטוריסטים בפרטיות כאן מקיימים יחסי מין וכן יש להם חשק מיני
בואי רגע תתקרבי
10/10/2007 | 20:52
8
שכחת נקרופילים
10/10/2007 | 21:42
7
עירום הוא לא דבר שמתקשר למין אוטומטית.
יש עירום מיני ויש עירום casual.
תחשבי על הפעולות היומיומיות שאת עושה, רק בעירום. יש בזה משהו מיני?
לא משנה איך את נראית, זה פשוט לא מיני ולא גורם לשום גירוי.
זה מצחיק שאת קוראת לנו אנשים רדודים, כשאת זו שבאה ומותחת עלינו ועל הפעילות כזאת ביקורת מבלי שבכלל ראית אותה או התנסית בה, ומבלי שאת מכירה אף אחד.
מגיל אפס...
12/10/2007 | 22:32
7
מגיל אפס מחנכים אותנו להאמין שכאשר רואים עירום - זה משהו מיני. זה עניין תרבותי בלבד, וזה לא אומר שזה בהכרח הדבר הנכון לעשות.

עירום גורם לגירוי מיני, אם בכלל, בנסיבות המתאימות. מפגשים נטוריסטים הם מיניים בדיוק כמו שמפגש יום שישי מול הטלוויזיה הוא מיני...

בקשר לשאר האבחנות, נראה לי שכדאי שתשאירי אותן לעצמך. אנחנו בסדר גמור, תודה ששאלת.

פתאום הייתה לי הארה
10/10/2007 | 17:14
5
2
אני הבחורה היחידה פה או שזה סתם נדמה לי????
כזאת?
10/10/2007 | 18:27
1
2
את ממש לא הבחורה היחידה. אם תבואי ביום ששי לגעש תראי במו עינייך
יום שישי אני במדבר
10/10/2007 | 20:49
2
אבל אם לא אז יש מצב.

ולרגע לא חשבתי שהנטוריסטית היחידה,רק שפה בפורום לא ראיתי ייצוג נשי נרחב מספיק.
12/10/2007 | 16:10
1
1
את לא היחידה, יש פה גם נטוריסטיות. עם זאת, היחס בין הכותבות לכותבים הוא שיקוף של מספר הנטוריסטים מול מספר הנטוריסטיות. רק באירופה יש (כמעט) שוויון מספרי, ואילו אצלנו יש יתרון מספרי למין הגברי.

לא נורא, נראה לי שתסתדרי
אני מאוד
12/10/2007 | 17:26
3
מקווה שאם הזמן יהיה שיווין מלא בין מספר הנשים לבין מספר הגברים במפגשים הנטוריסטים
יש מספר נשים... בד"כ קוראות ולא כותבות
16/10/2007 | 01:56
2
יש מקום לעוד אחד ?
10/10/2007 | 17:02
1
3
היי
שלום לכולם אשמח להצטרף
אף פעם לא ידעתי שיש פורום לנטורסטים

:)
כמובן
12/10/2007 | 22:32
1
ברוך הבא לפורום

כדי שקצת נכיר, אולי תספר קצת על הרקע הנטוריסטי, חוויות ותחושות לגבי עולם ללא בגדים?

כמה טוב שבאת הבייתה
10/10/2007 | 14:05
3
3
ככה התנהל לו פה פורום ואני לא ידעתי
באמת לא יפה

תשמעי, תראי, תביני...
10/10/2007 | 15:13
1
2
לא סיפרו לנו שאת מכוחותינו .

בפעם הבא שנפתח פורום נדע למי להודיע
סלחתי
10/10/2007 | 15:57
2
הפעם...
ברוכה הבאה ....
16/10/2007 | 01:57
2
פורומים חדשים בתפוז אנשים
10/10/2007 | 12:41
1

סדרת הדרמה המדוברת של השנה מגיעה סוף סוף לערוץ לילדים. מצטרפים להיסטריה בפורום האי
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

הכוכבת האמריקאית העולה מקבלת מקום משלה. בואו להיות חלק מקהל המעריצים בפורום אמנדה ביינס

אהבת נשים היא דבר מקסים. בואו לדבר ולגלות קצת יותר בפורום שכולו סקס – לסביות

יש יותר בסקס הומואי מאשר וזלין ובאט פלאג, ובדיוק בשביל זה נפתח פורום מיוחד לנושא- פורום סקס- גייז

איך יוצאים מהמינוס? איך דואגים לכך שלא תהיה חריגה מהתקציב המשפחתי? פורום ניהול כלכלת בית מזמין אתכם לפתוח פנקס ולסגור את המינוס

נקודת המבט שלכם צוברת תאוצה גם במשחקי המחשב עם הקהילה הגדולה ברשת בפורום משחקי רשת – גוף ראשון

התמונה שלכם חסרת צבע? מעוניינים לשפץ את תמונת הכלב? רוצים להיראות כמו מיליון דולר? בפורום ריטוש תמונות ישמחו לסייע לכם

אנו גאים להציג את המקום לפתוח את הלב ולתת למען הקהילה. פורום תפוז למען הקהילה נפתח ואתם מוזמנים לפתוח את הלב

סטודנטים? מועמדים? מתלבטים בנוגע ללימודי הנדסת חשמל? כולם מוזמנים לבוא לשאול, להתעניין, לקטר ולהיעזר בפורום לימודי הנדסת חשמל

פורום ללהקה שהופכת לאחת הלהקות המעניינות של דורנו ומשמרת את אווירת הרוקנ'רול הטוב של שנות ה-60/70 - הבלאק קרואוז

אתם מוזמנים לפורום החדש שנמצא בתנופה, לזמר וליוצר העולה בעז בנאי
הבילויים וכרמן ב- אנשים
10/10/2007 | 11:43
6

שרית, מנהלת בית דרור, בית המחסה לנוער הומו-לס-בי וטרנס חסר קורת גג, תתארח הערב בשעה 18:00 בפורום גאווה צעירה ותענה לשאלות הגולשים.
אתם מוזמנים כבר עכשיו להקליק ולשאול שאלות!
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

הערב בשעה 19:00 חברי להקת "הבילויים" יתארחו בפורום רוק ישראלי ויענו לשאלות גולשים.
בואו לשרשר שאלה לחברי הפורום בשרשור האירוח:

סיפור אהבה מטורף: תפוז אנשים  מזמין אתכם למופע המחול של השנה – כרמן !
בואו לראות את כרמן- יצירתו הארוטית של הכוריאוגרף הספרדי רמון אולייר ולהקת מטרוס. כיתבו על סיפור אהבה מטורף שחוויתם בהודעת התחרות בפורום מחול.
ואולי תהיו בין 8 הסיפורים שיזכו בכרטיס זוגי מתנה למופע - כל אחד!

ערוצים חדשים באתר FLIX:

מופע ההיאבקות הגדול – TNA בערוץ זה תוכלו לראות סרטונים מתוך המופע הבינלאומי המרהיב שכובש את העולם ומגיע לסיבוב הופעות בישראל:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=177

ONEVOICE מגדירים את הסכסוך הישראלי פלסטיני. ערוץ השייך לתנועת ONEVOICE הפועלת למען השמעת קולו של הרוב המתון בישראל וברשות הפלשתינית המייחל לסיום הסכסוך:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=174

ערוץ בימו - בואו לצפות בקטעי הוידיאו הכי מצחיקים ומגניבים:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=176

אור אדום – נהגי ישראל נוהגים לצפצף על החוק. מכיוון והאכיפה כמעט ולא קיימת, "אור אדום" נאבקים בתאונות הדרכים.
תעדו וצלמו את הרכבים העבריינים והעלו את הסרטונים שלכם:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=172

ערוץ הדייג – בערוץ זה תוכלו לצפות בסרטונים העוסקים בספורט הדייג בצלילה - אחת הפעולות העתיקות בעולם. ציד ללא טכנולוגיה במעמקים עם רובה גומיות, סכין והריאות בלבד... מגיעים לקרב שווה פנים אל מול פנים עם הדג, מארבים וטכניקות עתיקות על מנת להצליח להערים על תושבי הים ולהביאם אל פני המים. ספורט עם המון אדרנלין לרגועים בלבד:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=170

ערוץ צלילה חופשית – כמה עמוק ניתן לצלול בנשימה אחת? בערוץ זה תוכלו לצפות בצוללנים החופשיים באימונים וצלילות של ריף אילת, הים התיכון ובעולם כולו:
http://www.flix.co.il/tapuz/channel.asp?c=171
מחפש שותפה לפשוט..
10/10/2007 | 10:50
6
3
אני יודע שהסיכוי למצוא מישהי בפורום הוא אפסי, אבל זה הדבר היחיד שנשאר לי.
הייתי מציע לבליקה מההודעה עם החזירים, אבל משהו אומר לי שהיא לא תרצה לבוא.
אם מישהי רוצה להירשם, אני זמין בהודעות הפרטיות..
יום טוב
גם אני מחפש שותפה לרישום לפשוט
11/10/2007 | 08:28
5
2
ואשמח  למאוד  עים  תצרי איתי קשר  
האימייל   zvul@egged.co.il
תודה
ציץ
יו ציץ
11/10/2007 | 16:31
3
3
מיס קוקי
15/10/2007 | 08:29
2
2
הי מה שלומך
לא רע בכלל
15/10/2007 | 17:10
1
2
הצלחת כבר להתארגן?
עדין לא מצאתי בת זוג להרשמה
16/10/2007 | 08:11
4
וזוגתי שתחיה לא יכולה
תיקון האימייל שלי
14/10/2007 | 08:18
2
האימייל שלי הוא zvil@egged.co.il
לכול המעונינות לרישום לפשוט
אתם חיזרים?גם החזיר הולך ללא בגדים
10/10/2007 | 00:23
6
7
והפרה ללא חזיה.מה השתעגתם? לאן אתם שואפים עוד להגיע?אני יודעת שיש חוק במדינה שאסור לחשוף את המוצנע.ולמה אינכם הולכים כך ברחובה של עיר?
למה רק חזירים ופרות?
10/10/2007 | 10:42
2
גם כל שאר בעלי החיים הולכים בלי בגדים.
היה נראה לי די מגוכך לראות חזירים עם בגדים, או פרות עם חזיות, כי איזה סיבה יש להלביש אותם? או יותר נכון, מה יש להם להסתיר?
אנחנו לא השתגענו ולא שואפים להגיע לשום מקום (חוץ מפסטיבל פשוט הקרוב). ניסית פעם להסתובב בעירום, שאת קוראת לנו משוגעים? תנסי, זה כיף. פשוט כיף, זו הסיבה היחידה שאני עושה את זה.
אבל הנורמה היא להסתובב לבוש, וגם החוק קובע זאת.
לכן, כדי לא לעבור על החוק, ולא להפריע לאלה שאוהבים להתלבש, יש לנודיסטים מקומות משלהם שבהם הם יכולים להסתובב איך שבא להם, ובשאר המקומות אנחנו מסתובבים לבושים כמו כולם.

קפיש?
נולדנו עירומים ונמות עירומים
10/10/2007 | 12:00
3
3
בליקה,

נולדו ללא בגדים ונמות ללא בגדים. לו היינו אמורים להיות לבושים, היינו נולדים עם חולצה ומכנסיים . אין צורך להשוות אותנו לחיות משק או בעלי חיים באופן כללי.

לאן אנחנו שואפים להגיע?
1. שיהיו כמה שיותר מקומות שיקבלו את הנטוריסטים ואת פעילותם, כך שלא נצטרך להגיע לחופים מרוחקים או לאותה הבריכה כל השנה.
2. שהקהילה תתרחב - אנחנו מאמינים שנטוריזם זה דבר חיובי ומומלץ לכמה שיותר אנשים לקחת בו חלק.
3. שהסובבים הלבושים יקבלו את הנטוריזם בחיוב ולא ישוו אותנו לחזירים ופרות.

אנחנו לא הולכים באמצע הרחוב ללא בגדים, על מנת לא לפגוע ברגשותיהם של העוברים והשבים. כל זמן שזו לא הנורמה השלטת, לא נכפה את עצמנו על אחרים. אנחנו לא טיפשים ויודעים שהלבוש הוא נורמה בסיסית בחברה.
עם זאת, לו היה אפשר ללכת ברחוב ללא בגדים, כמו בכמה אתרי נופש באירופה, אזי רובנו היינו מטיילים עירומים.

אני מזמין אותך להצטרף לאחד מהמפגשים. בהתחלה את קצת תהי בהלם כי כל חייך הרגילו אותך לחשוב בצורה "לבושה", אך לאחר ההתנסות הראשונה, לא תביני למה לא ניסית זאת קודם...

אל תדאג
10/10/2007 | 14:16
2
11
קוואנט בסוף יהיו הרבה חופים נטוריסטים במדינה ואתרי נופש נטוריסטים ומועדוני ספורט נטוריסטים ואני מאמין שאם הזמן יצטרפו עוד הרבה נטוריסטים/יות חדשים/שות הכל יהיה מצוין
אינשאללה
10/10/2007 | 14:18
2
א-יי-מ-ן
10/10/2007 | 15:19
1
אז זהו
10/10/2007 | 14:06
2
שאין מקום שהוא רחוק מידי
האם למישהו קרה?
09/10/2007 | 22:37
3
4
האם למישהו/י יש סיפור מצחיק או מעניין בזמן שהיה בפעילות נטוריסטית?
כמעט תקלה
09/10/2007 | 23:17
2
4
באחת הפעמים הייתי צריך לצאת מן המפגש קצת יותר מוקדם מן הרגיל, והסובבים היו ללא בגדים. בטבעיות יצאתי ממועדון הספורט בו נערך המפגש ולגמרי שכחתי שהייתי עירום כביום היוולדי. אני מגיע לאוטו ותוך חצי שניה בערך מבין ששכחתי משהו... להתלבש .

אמנם היתה שעת לילה ולא היו יותר מדי אנשים בקירבת מקום, ובכל זאת - זה היה משעשע למדי .

יופי של שאלה !
כמעט לא נחשב...
10/10/2007 | 16:04
1
4
בפעם הבאה אשתדל יותר
10/10/2007 | 16:23
2
הומור בריטי נטוריסטי
08/10/2007 | 20:16
2
מסתבר שבבריטניה יש מצוקה קשה של חופים ללא הטרדות של המשטרה.

כדאי לקרוא את הכתבה המאוד מוזרה הזו על חוף נטוריסטי שהוא למעשה מתיחה.

הומור בריטי, כבר אמרנו?
אני חדש
07/10/2007 | 18:25
3
אהלן וסהלן ברוך הבא לפורום
07/10/2007 | 19:19
ברוך הבא
07/10/2007 | 23:19
1
מעבר להצהרה החגיגית,
זה גם המקום לספר קצת על הנסיון הנטוריסטי, על חוויות נטוריסטיות ועל החיים ללא בגדים באופן כללי .
תתחדש
10/10/2007 | 14:15
1
אני יד שניה מצב טוב
בנוגע לחוף נוה מדבר
05/10/2007 | 14:16
1
1
אני מעונין להגיע מחר לחוף נוה מדבר בערך לפני הצהריים ומאחר וזו הפעם הראשונה שלי שם יש לי מספר שאלות
האם יש שמשיות ומאחר ואני לא מכיר האם יש די אנשים בחוף על מנת שיהיה עם מי לדבר אם אצטרך.
הבנתי שהכניסה בתשלום סימלי ויש גם מזנון בכניסה האם זה נכון?
תודה מראש   אמיר
בכניסה לחוף בקש שימשיה
06/10/2007 | 00:32
2
שאל את הגברת בכניסה על שימשיה, אם תגיע בשעת בוקר סביר להניח שתהיה לך אחת כזו, אם לא, תוכל לשהות בסככות שם יש בדר"כ צל.
יש קיוסק ויש מסעדה וניתן להזמין.  
התשלום...הכל יקר במדינה שלנו, וכל אחד והתקציב שלו.

בילוי נעים.
מפגש בריכה באיזור השרון-חגיגת סוף הקיץ
05/10/2007 | 06:54
11
1
הודעה זו מובאת בשם העמותה:

שלום לכולם !
נחגוג ביחד את סוף עונת הקיץ!

ביום שבת 20.10.07 יתקיים אירוע בבריכה בשרון. נפגשים בשעה 10.30 ועד השעה 16.00.

כיבוד קל ושתיה חמה יוצב על השולחן המשותף. כל כיבוד נוסף(לשולחן המשותף) יתקבל בברכה.

במקום ישנה פינה למיתקני בר-בי קיו (אין מנגלים).

מאחר והעמותה לא תספק ארוחת צהריים מתבקשים החברים והידידים להצטייד במזון מתאים.

על התוכנית ביום האירוע תבוא הודעה בהמשך.

מחיר כניסה:
לחבר 45 ש"ח
לידיד 65 ש"ח
לצעיר (עד גיל 30 )  45 ש"ח.

להתראות

ועד העמותה הישראלית לנטוריזם.

עוד שבועיים זה קורה

תודה לוועד העמותה על הארגון
הי קוואנט הי חברים יקרים כמה שאלות ברשותכם
05/10/2007 | 18:51
6
6
במפגשים הנטוריסטים יש מקפצות בבריכות שמתקיימים בהם המפגשים הנטוריסטים? אני מאוד רוצה לבוא למפגש אבל אין לי רישיון נהיגה יש הסעות למפגש הנטוריסטי בבריכה בשרון? והאם יש במפגש מתקנים לחובבי האקסטרים אני מאוד אוהב לקפוץ ראש סלטות וברגים אם המים מספיק עמוקים והתנאים מאפשרים זאת אני חולה על אקשן!!
אין מקפצות ואין אקסטרים
06/10/2007 | 00:24
5
1
צר לי לאכזב אותך,
אין הסעות, סלטות לא יהיו שם, המים לא עמוקים, ואקשן בטח לא תראה שם.

בעבר הצעתי לך להצטרף למפגש בגעש, מאז היו הרבה מפגשים וטרם זכינו לראותך איתנו.
מתי תועיל בטובך להפוך מוירטואל מצוי לנטוריסט רצוי?

איך תוכיח את סיסמתך "להיות נטוריסט בנשמה".
כי לא היה
06/10/2007 | 00:55
4
2
מי שיביא אותי לגעש אני מאוד מצטער שלא זכיתם לראות אותי באירופה הנטוריזם הרבה יותר נגיש ולא באתי לגעש כי אני פוחד שיצלמו אותי בניגוד לרצוני ואף חבר או ידידה לא יסכימו ללכת לחוף געש בגלל המציצנים והמטירדנים קוואנט אמר לי שאם מצלמים אותי בניגוד לרצוני אני יכול לדרוש מ הצלם למחוק את התמונות פעם כמעט הלכתי לגעש אם חבר שלי אבל ברגע האחרון הוא התחרט ולא רצה לבוא איתי ואני מאוד מאוד כועס עליו בגלל זה ואני לא מדבר איתו יותר אני אשתדל להגיע בגעש בשישי הבא אם יהיה מפגש אבל אני אשב קרוב לקבוצה ומי שירצה לגשת אליי אשמח להכיר אותו וללחוץ לו יד מה דעתכם שכל אחד יפרסם כאן תמונה שלו
בקשר לצילומים,אם זה אחד מאיתנו אתה יכול לבקש
06/10/2007 | 01:08
1
יפה וימחקו את הצילום.
אם זה מציצן ואתה עירום בשטח ציבורי זכותו המלאה לצלם אותך (כמו פאפאראצי) וכל מה שאתה יכול לעשות זה לבקש ממנו יפה.
אם לא יסכים תסבול בשקט.
בשטח פרטי אתה יכול גם לדרוש למחוק צילומים.לא בשטח ציבורי.

בקשר לפירסום התמונות ייתכן ויש אפשרות לתבוע על העלבה או הוצאת דיבה וכו' . אם הנך קטין אז גם על פרסום תמונות עירום של קטינים (פדופיליה).

בכל העולם נהוג שבחופים נטוריסטים מותר לצלם. אבל עם היגיון.לא בכח.
איפה קוואנט כתב את זה?
06/10/2007 | 16:20
2
1
קוואנט כתב את זה לאורי במסר
06/10/2007 | 19:16
1
1
אז תגיד שאתה מדבר על צילומים ברשות...
06/10/2007 | 21:54
1
אף אחד לא יצלם אותך סתם כך בכל מקרה במפגשים. מאוד מקפידים על ענייני הצילום.
איך נרשמים?
09/10/2007 | 18:54
3
1
ולאן מגיעים בכלל?
אני לא רשומה באגודה ואין לי מושג לאן מגיעים ואיך זה הולך בכלל.
אשמח אם מישהו מהמעורים בתחום יוכל לתת לי פרטים, כי לא הייתי מעולם במפגש כזה והייתי מעוניינת להגיע לראשונה.
איך נרשמים
09/10/2007 | 23:14
1
1
יש שני סוגי מפגשים: מפגשים פתוחים (געש, ים המלח) ומפגשים סגורים (במועדוני ספורט ובריכות שנסגרים עבורנו).

למפגשים הפתוחים - אין בעיה להגיע והפרטים ידועים לכל.
למפגשים הסגורים - צריך להירשם לרשימת הדיוור. תוך כמה ימים יצרו איתך קשר. ברגע שתיכנסי לרשימת הדיוור, תקבלי פרטים על המפגשים הסגורים.

שתי סיבות לדיסקרטיות: א. מעוניינים לסנן גורמים לא רצויים, ו-ב. בעבר פורסמו בעיתונות פרטי אחד ממקומות המפגש היותר משובחים, ומחשש לתגובת המבקרים הלבושים, הפסיקו את ההתקשרות עם הנטוריסטים. אין ברירה, צריך לשמור על סודיות.

נתראה במפגש
ולאילו גילאים מיועד המפגש?
14/10/2007 | 09:23
1
וליתר דיוק : בחורה צעירה יכולה להגיע לשם מבלי להתקל בהצקות מצד אנשים שגילם כפול משלה?...
טוב נו,אז דמיינתי
10/10/2007 | 17:34
1
סבבה
גם אני הגעתי לגיל שאפשר ומותר להתחיל
04/10/2007 | 12:03
3
3
מזה מספר חודשים אני עוקב אחר הפורומים בתפוז ובהייד פארק ואף שאלתי מספר שאלות
יש לציין שנחשפתי ברשת להוויה של מספר לא מועט אנשים  המנסים להפכה לתרבות בארצנו {בהצלחה  יתרה}תוך כדי הדיפתם  של מיעוט הרואה בנטוריזם = סקס[זימה].
לאחר שקראתי חומרים ברשת וגיבשתי דעה משלי  בתאריך 28,9  אירגנתי תיק והצפנתי לכיוון חוף געש למתחם הנודיסטים.
בהגיעי איתרתי קבוצת בוגרים והתמקמתי כ-5 מטר לידה תוך כדי שאני מחשב את השניות מתי הרגע המתאים להוריד את המכנס [אציין שנשבה רוח קרירה ובתור חשיפה ראשונה  בקור האיבר התכנס בתוך עצמו], וזה לא הוסיף לתחושת הביטחון שלי, ומצד שני אמרתי מה כבר יקרה אז מה.
במהירות שלא מביישת טיל שיוט קרקע אויר השלכתי מעלי מכנס ולשבור את הקרח עם עצמי הלכתי לטבול .
אומר שההרגשה חוויתית ונעימה ולא הייתה נוראה רק שונה.
לאחר שקראתי עיתון ושוטטי בחוף ללא בגדים שמתי לב שעברו שעתיים והגיע הזמן לחזור הבייתה.
היה מהנה אך קצת משעמם{כי לא הכרתי אף אחד} ומקווה להגיע לאחד החופים או המפגשים לפני בא אוייב הנודיזם "החורף" תודה שהקשבתם אמיר.
ברוך הבא.. גם בחורף יש לנו תשובות
04/10/2007 | 20:52
1
כל הכבוד על האומץ הראשוני
05/10/2007 | 00:21
1
אמיר,
כל הכבוד שהעזת. נראה לי שראית שהשד לא נורא, ולמעשה, החוויה נהטוריסטית היא נעימה במיוחד.

אני מקווה שתנצל את ימי השמש שעוד נותרו לנו, ותגיע בהמשך למפגשים השונים.

החורף אינו "אוייב" לנטוריסטים
05/10/2007 | 12:03
1
אם תירשם כמו גדול לעמותה, תוכל להשתתף במפגשים אותם מארגנת העמותה לחברים ולידידים גם בימי החורף הקרים...
אנחנו נפגשים במקומות ספא סגורים, בריכות ז'אקוזי סאונות וההנאה צרופה..
ההמלצה שלי, כשאתה מגיע לגעש, תזדהה ותצטרף לאנשים היושבים בצוותא, יכול להיות שתרגיש נוח יותר..
להיות נודיסט זה חסכוני יותר
03/10/2007 | 23:39
3
2
הנה כמה סיבות אמיתיות אך משעשעות ללמה להיות נודיסט חוסך לנו כסף:

1. כביסה - כאשר נמצאים בחופשות נודיסטיות, כמעט איך הוצאות על כביסות. הבגדים שאיתם מגיעים הם הבגדים שעמם חוזרים. פחות כסף על כביסה וגם תורם קצת לאיכות הסביבה.

2. קירור - בקיץ חם לכולם, אבל אם אין בגדים, חם קצת פחות. במקומות שצריך מיזוג, אפשר להתסדר גם בלי להקפיא את החדר, וכך חוסכים בחשמל.

3. בריאות - מעבר לבריאות הנפשית ותחושת השחרור, החשיפה המבוקרת לשמש מייצרת בגוף ויטמין D, ויטמין חיוני במניעת מחלות שונות.

4. צריכה כללית - נודיסטים נוטים להיות אנשים שפחות מתייחסים לסמלי סטטוס. כשכולם עירומים, זה לא ממש משנה מי מנהל בנק ומי שרת בבית ספר. ההשפעה של הנטוריזם אינה מסתיימת בתום המפגש, אלא גורמת לנודיסטים לוותר על ביגוד יקר מדי וסמלי סטטוס מיותרים אחרים.

5. פחות לחץ, יותר כסף - נודיסטים נוטים להיות פחות מתוחים ויותר משוחררים. המפגשים הנטוריסטים גורמים לכולם נינוחות בלי עין הרע. מחקרים מראים שאנשים פחות לחוצים מצליחים להגיע להישגים טובים יותר בעבודה ובהמשך - למשכורות גבוהות יותר.

בקיצור - הורידו את הבגדים ותחסכו בהוצאות .

(המקור: How Nudism Can Save You Money by Nathan Powers)
3 זה לא פשוט לא נכון...
05/10/2007 | 14:15
2
2
תחושת שיחרור ובריאות נפשית לא באים מהליכה בעירום (אלא אם כן זאת בעיה פסיכולוגית קשה), יש תחושה של חופשיות יותר, זה אולי נכון (בעצם נעזוב את זה, זה אינדיבידואלי).

מה שלא נכון זה החשיפה לשמש שמייצרת ויטמין D. אין צורך להיות ערומים בשביל זה, ובטח לא שצריך להיות חשופים לשמש יותר מרבע שעה בשביל ל"קבל" את כל הויטמין שאתה צריך ביום. חשיפה ממושכת לשמש היא רעה ואסור אסור אסור להמליץ עליה (והבגדים דווקא הם יתרון כאן). גם מללכת בצל אנחנו סופגים קרינה, אגב.
חצי אמת, חצי צחוק...
07/10/2007 | 23:18
1
1
ברור שגם הלבושים מקבלים את מנת ויטמין ה-D היומית בכל מקרה, לפי מה שאני רואה בשטח, הנטוריסטים מקפידים הקפדה יתרה בענייני התמרחות והגנה מפני השמש.

בעניין הבריאות הנפשית, אני באמת מאמין שהנטוריזם משרה שלווה, בטחון, שלמות עם הגוף ועוד, וכל אלו בהחלט תורמים לבריאות נפשית ולחיים טובים יותר. עם זאת, זה בהחלט ענין אינדיבידואלי. כאשר רוב האנשים מדמיינים את עצמם בעירום בחברה, הבריאות הנפשית שלהם מתערערת קלות ...

07/10/2007 | 23:59
1
פורומים חדשים בתפוז אנשים
03/10/2007 | 12:24

כדי לשמוע יותר פרטים על הכוכב הבא, אתם מוזמנים לפורום לפורום הרשמי שלו - כפיר אפשטיין

מוזיקת נסיעה - יוצרת אווירה והופכת את הנסיעה למיוחדת, מרגשת והרמונית. מדברים על זה בפורום מוזיקה בדרכים

בלי לחץ! במקרה חרום תמיד תוכלו לשמוע ולגלוש לפורום ללהקת פארמור

בין אם את מניקוריסטית מקצועית או סתם חובבת פרנץ' מושבעת - פורום ציפורניים- בנייה וטיפוח הוא בית לשריטה

כל תושבי האיזור מוזמנים לדבר על הישוב של אהבה בפורום צור יגאל-כוכב יאיר
פרטים על ...פשוט
30/09/2007 | 14:37
5
4
חג שמח לכולם,

לחדשים שביננו שמאוד רוצים לבוא ו... מחפשים הזדמנות, אני מצרף קישורית שתסביר היטב מה יקרה בפסטיבל.
להלן הקישורית: http://www.desertashram.co.il/appfiles/festivals.a... .

כאמור לקהילה שלנו יש מחיר מוזל יותר ולא כפי שכתוב באינפורמציה בקישורית.

מה שכן, ההרשמה היא בזוג !! על פי חוקי המקום.

אורן
מומלץ במיוחד
01/10/2007 | 01:01
2
1
בפסטיבל האחרון השתתפו כמה מאות אנשים והיתה אווירה נהדרת.
יש לי תחושה שגם הפסטיבל הקרוב יהיה מהנה לא פחות.

אורן, אני מקווה שתהיה תוכנית פעיליות בהקדם. זה בהחלט יביא עוד משתתפים.

אני מסכים איתך קוואנט
01/10/2007 | 02:40
1
1
ולי יש רעיון אדיר אם יצטרפו עוד הרבה נטוריסטים צעירים אפשר שניכנס למשא ומתן אם עיריית ת"א שתפתח חוף נטוריסטי רישמי ומוסדר עם מלתחות מקלחות קפיטריה+בית קפה רחבת ריקודים+dj ספורט-ימי ומאבטחים שימנעו כניסה של מציצנים   אני מציע שהעירייה תקצה עבורינו שטח חוף נרחב ככל האפשר בטיילת ת"א ככה יותר אנשים יוכלו להתנסות בנטוריזם וככה הנטוריזם יהיה נגיש ליותר זקנים וזקנות לנשים וגברים צעירים צעירות נערים נערות ילדים וילדות תינוקים ותינוקות כי החוף יהיה במיקום מאוד מרכזי בת"א כמו שאתם יודעים אבא שלי יש מקורבים המון חברי כנסת ויש לו השפעה עליהם והוא מקורב לבכירים בעיריית ת"א-יפו וזה כולל גם את עיריית ת"א רון חולדאי ויש לו גם השפעה עליהם בקיצור וברגע שאני אשמע מכם שהגיעו הרבה משתתפים לפסטיבל הפשוט אתם תגידו ואני אשוחח איתו והוא ינסה להשפיע עליו  בנידון  ובמקביל אנחנו נשלח לרון חולדאי ראש עיריית ת"א-יפו עצומה על מנת שיורה להקים עבורינו הקהילה הנטוריסטית חוף נטוריסטי מוכרז בת"א והחוף גם יהיה פתוח לתיירים נטוריסטים מה אתם אומרים על הרעיון שלי? איך זה נשמע לכם?
תוספת קטנה
01/10/2007 | 02:41
1
המאבטחים ימנעו גם כניסה של מטרידנים וסוטי מין
תימכו בבקשה והעבירו הלאה. חייבים להילחם
02/10/2007 | 09:56
1
http://shout.co.il/campaign.asp?replyId=7962
כתובות אינטרנט מצורפות:
כמה זה מוזל?
10/10/2007 | 14:12
1
איזה חוף פתוח לרחצה?
28/09/2007 | 00:37
3
12
האם יש חוף שפתוח לרחצה נטוריסטית בימים אלה?
ים המלח למשל?
ואיזה בים המלח ימים ושעות.
רוצה לנסות אבל צריך אומץ לפעם הראשונה.
בואי לגעש
28/09/2007 | 03:40
1
3
את רק תהני

בקשר לאומץ... מורידים וזהו
ברוכה הבאה לפורום
28/09/2007 | 09:50
8
ולעולם הנטוריסטי ואני מאוד שמח על כך שהצטרפת אלינו זה מצוין שהצטרפת אלינו לפורום  ובמיוחד טוב מאוד שיותר ויותר צעירות כותבתות כאן בפורום על רצונן להיות נטוריסטיות ככה יהיו יותר  צעירות בחופים הנטוריסטים במפגשים הנודיסטים ומצוין שכך אם רק כל הבחורות שהולכות עם ביקיני מאוד פרובוקטיבי היו משכילות להבין איזה כיף זה להיות להיות ערומיסטיות ואיזה מרגיע זה ואיזה משחרר זה וכמה זה תורם לביטחון העצמי ו שאפשר להנות גם מעירום ללא פעילות מינית זה כיף לא נורמלי
שלום חמוטל
28/09/2007 | 12:52
2
במדריך לנטוריסט/ית המתחיל/ה תוכלי למצוא מידע על הנטוריזם וגם על הפעם הראשונה. יש שם כמה טיפים שיכולים להועיל למתחילים

באשר לים המלח, תוכלי למצוא הוראות הגעה כאן. הקהילה הקבועה נפגשת שם בדרך כלל בשבתות החל משעות הבוקר. אם את מחפשת חופים נוספים, הרי שגם חוף געש הוא חוף נטוריסטי ידוע, והקהילה נפגשת בו בדרך כלל בימי שישי. עם זאת, החופים עצמם פתוחים כל השבוע, כך שאת יכולה גם להתנסות לבדך לפני שאת מגיעה למפגשים קבוצתיים.

בהצלחה
היי שוב אני זה שאינו שאינו יודע לשאול
27/09/2007 | 15:18
2
2
כאחד שלא מכיר את החוף ומתעתד לנצל לפי מה שנראה את מחר כאחד הימים האחרונים הנעימים האם יש מקלחות מסודרות בחוף או רחצה על בסיס מי ים או בקבוקים?
תודה אמיר.
צריך להביא בקבוקים
28/09/2007 | 03:42
1
היות ואתה מצפין מסוכת המציל שם אין מים
כשאתה מגיע לגעש....
28/09/2007 | 12:44
1
יש ליד סוכת המציל מקלחות יחסית סבירות.
בחוף הנודיסטי עצמו אין מקלחות. אין ברירה, צריך להישאר עם קצת חול עד שחוזרים למעלה.

יש לנו סלבריקה
27/09/2007 | 17:37
1
במגזין סוכות של "ידיעות אחרונות" (26.9.07) פורסם ראיון על פיינליסטית כוכב נולד, מארינה מקסימליאן בלומין. כל הראיון איתה לא היה ממש משנה לולא הפיסקה שהופיעה במהלך השיחה על הגוף שלה:

"את מרגישה טוב עם הגוף שלך גם כשאת עם ביקיני על החוף?
"אני ממש לא מתביישת, אין לי במה. אני לובשת ביקיני. אם היה חוף נודיסטים זו גם היתה אפשרות מבחינתי, רק שעכשיו זה לא יכבוד כי הפפראצי הגיעו".

נו, מי ירים אליה טלפון ויספר לה על הפעילות שלנו? תהיה לנו סלבריקה .

חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
05:50 | 12.11.12 אורחים בפורום
15:06 | 03.05.10 קוואנט
12:29 | 01.05.10 המענג13
16:22 | 29.04.10 קוואנט
18:59 | 26.04.10 המענג13
10:01 | 26.04.10 קוואנט
14:40 | 25.04.10 קוואנט
13:35 | 24.04.10 gtwywtb
22:29 | 15.04.10 shos2009
מקרא סימנים
בעלת תוכן