לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"חבל שאי אפשר ללכת עירומים" - השורה הזו מתוך השיר הידוע לא ממש עושה רושם על הקהילה הנטוריסטית.

מה זה נטוריזם? נטוריזם, המוכר גם כנודיזם, הוא תנועה חברתית ופוליטית כלל עולמית שרואה כאידיאל את העירום בחברה. עוד מתחרויות הספורט ביוון העתיקה, דרך מרחצאות משותפים לאורך ההיסטוריה, וכלה באירועים נטוריסטים בימינו אנו, העירום כדרך חיים היווה ומהווה חוויה משותפת לאנשים רבים בכל הגילאים.

חשוב להדגיש כי המפגשים הנטוריסטים אינם בעלי אופי מיני ופעילות מינית אסורה בהחלט במהלכם. עירום אינו קשור בהכרח למין, והעובדה שהתרגלנו לראות בעירום משהו שמשמעו "סקס-סקס-סקס" היא הרגל (די מגונה, יש לומר) של העולם המערבי.

למי מיועד הפורום? לך, לכם, הפעילים בעולם הנטוריסטי והמתעניינים בו, מי שמעוניינים לקחת חלק בפעילות או סתם לדעת עליה יותר. יהיה פה נחמד גם לעירומים וגם ללבושים .

מה יהיה לנו בפורום "נטוריזם ונודיזם"? דיונים על מהות הנטוריזם, מידע על מפגשי נטוריסטים והחלפת רעיונות ודעות בענייני הגוף החשוף.

עם זאת, בדיוק כפי שבמפגשים נטוריסטים לא הכל מותר, כך גם בפורום יש כמה כללים:

א. זהו לא פורום פורנו. עירום אינו קשור בהכרח למין, ותמונות פורנוגרפיות תימחקנה במהרה.
ב. פרסום מיקומי מפגשים אסור בהחלט. אנחנו לא רוצים למלא את האתרים הנטוריסטים במציצנים.
ג. "אאוטינג", חשיפת פרטי הגולשים והמשתתפים באירועים נטוריסטיים, אסור בהחלט.
ד. כמו בכל מקום בעולם, יש לשמור על תרבות דיון. שיחות ללא התלהמות יעשו לכולנו כיף בלב.

לסיום – ברוכים הבאים בשערי פורום "נטוריזם ונודיזם" והתפשטות נעימה לכולם.

קוואנט

נודיסטים וקבלה עצמית
21/10/09 12:49
149צפיות
לא יצא לנו לדבר על אחד היתרונות היותר גדולים של הנודיזם: קבלה עצמית, קבלת הגוף. התקשורת והחברה שמסביבנו מכתיבה לנו אידיאל גוף נוקשה למדי, וגורמת ליותר מדי אנשים להיות שיפוטיים כלפי מי שאינו עומד בסטנדרטים של האידיאל הזה, ולרוב גם כלפי עצמם.

לעומת זאת, מרבית הנודיסטיות והנודיסטים גורמים לכל האנשים, מתפשטים ותיקים וחדשים כאחד, להרגיש נוח בגופם שלהם, לא משנה איך הם נראים. במפגשי נודיסטים, בבריכות ובמועדני ספורט וספא, אפשר לראות נודיסטיות ונודיסטים מכל הסוגים: צעירים ומבוגרים, מלבנים ועד ושחורים, שזופים וחיוורים, שמנים ורזים, חטובים יותר (ולרוב) חטובים פחות. אין שם תחרות יופי, אין שם מצעד של "גוף השנה", ולכולם ברור שאין שם דוגמניות ודוגמנים "כמו בטלוויזיה", אלא אנשים רגילים, כמו כל אותם עשרות ומאות שאנו רואים בכל יום.

רבים מהמשתתפות והמשתתפים שאני מכיר, מספרים שהדימוי העצמי והקבלה העצמית של גופם התעצמו בעקבות המפגשים הנטוריסטים. הם הבינו, אחרי יותר מדי שנים של לבוש, שאין מה להתבייש בגוף שלנו, ולא משנה איך הוא נראה.

מפגשי נודיסטים, שבהם אין שכבות ואין הסתרה, אין הסוואה ואין ביגוד מטשטש או חושף, נותנים לכל אחת ואחד להרגיש בנוח, משוחררים וחופשיים: למי איכפת איך את נראית כשכולם עירומים? למי זה בכלל משנה איך הגוף שלך, כשהגוף של כולם נראה לאור יום? אם מסתכלים על זה יותר לעומק, דווקא מפגשי נודיסטים מהווים מקום מפלט מפני שיפוטיות הגוף החונקת שבעולם הלבוש. אצל הנודיסטים לאף אחד לא איכפת איך נראה הגוף, הכתפיים, עובי הזרועות, גודל החזה, היקף הישבן, מראה הבטן, אברי המין, הרגליים, השיער, או כל חלק אחר שפספסתי. כשכולם עירומים, כשהכל חשוף, זה לא באמת משנה לאף אחד...

אני חדשה בנושא......מחפשת יעוץ עזרה ותמיכה
21/10/09 14:13
37צפיות
ובן הזוג שלי בכלל בכלל לא בעניין.
נתחיל מהייעוץ...
21/10/09 14:56
28צפיות
את יותר ממוזמנת לקרוא את המדריך לנטוריסט/ית המתחיל/ה כאן:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/ar...

באשר לתמיכה - אנחנו כאן, כדי לענות על כל השאלות והתהיות

בעניין בן הזוג, רבים מהנודיסטיות והנודיסטים מגיעים בגפם, ללא בני הזוג. אמנם כיף בשניים, אבל גם ביחידים זה לא נורא בכלל
לא בעניין?
24/10/09 18:43
17צפיות
תראי.. תלוי.
לדעתי תתחילו "בקטן" תסתובבי עירומה בבית. לדעתי רק טיפש לא יקבל זאת בברכה
פה זה סדום ועמורה?????
24/10/09 22:22
30צפיות
בגללכם כל הצרות בעמינו!!!!!!!!!!
נכון.נטוריזם מאוד העלה לי בטחון עצמי. אני
22/10/09 14:49
23צפיות
פחות שיפוטי כלפי והאחרים. אבל , לדעתי , עדיין צריך איזה בטחון עצמי כדי להוריד בגדים.
צריך קצת אומץ בשביל הפעם הראשונה...
22/10/09 17:54
18צפיות
אחר כך זה מגיע בקלות

קצת?? צריך המון, מקנאה בכם.
24/10/09 15:11
16צפיות
לעולם לא יהיה לי אומץ לעשות כזה דבר.
אפילו לרופאים לפעמים אני לא הולכת כדי לא להצטרך לחשוף את הגוף שלי, אז ככה חופשי מול כולם?
צריך אומץ מטורף.
לא כל כך אומץ כמו השתחררות ממשהו
24/10/09 18:38
9צפיות
גם אני הייתי מאד ביישנית,
וליתר דיוק אני מאד בישנית וסגורה גם היום מהמון בחינות,
ברחוב תראי אותי עם בגדים שמרניים למדי, ובחוף רגיל אני לובשת בגד ים שלם ולא מאלו שמעיזות לשכב טופלס בין כל הלבושים.
אבל באיזשהו מקום החופש להיות מי שאת, לא קשור לצורך להגן על עצמך במקום ביקורתי שבו זה לא מרגיש אפשרי. לכן, אין לי בעיה להתפשט בחוף נטוריסטי או בפשוט.
הייתי צריכה לעבור תהליך עם עצמי שאפשר לי לקבל את הגוף שלי כפי שהוא , באהבה, להשתחרר מתחושת הלא בסדר, ואי נוחות שהרגשתי כלפי הבטן העגלגלה, סימני המתיחה, אי השלמות של העור ...
וברגע שעברתי את התהליך מול עצמי, לא היתה לי בכל בעיה בין חברים.
.
להכיר
27/10/09 11:01
7צפיות
הי שמי שון במקור משויץ אני חדש בעסק אשמח להכיר 0547073879
ובכן גם אני כתבתי פעם משהו בנושא
24/10/09 10:43
7צפיות
אבל זה בעקבות חלום...
הנה הקישור לרשומה המשעשעת שלי בנושא |http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...|סלינק|
התכונתי לקישור הזה:
24/10/09 10:45
6צפיות
קראתי והגבתי לך עוד בדצמבר 2007
24/10/09 19:40
4צפיות
נכון לא חוויתי דעתי, כי הסתכלתי על הנושא מזווית ראייה שונה.
ובכן, חשבתי שהחלום הזה מתקשר יפה לנושא
24/10/09 20:53
6צפיות
מהזוית של הנטוריסט בחלום...
זה באמת לא משנה לאף אחד ?
24/10/09 13:51
7צפיות
לא שאני מעורה כ"כ בניודיזם, אבל נראה לי שבאמת מי שמגיע למפגשים כאלה הם באמת לא הכי חטובים שבעולם בלשון המעטה - כך שזה בהחלט מקל להרגיש טוב בסביבה שבה כולם דומים; ועם זאת, אני לא אאמין שאם תתפשט שם אחת עם מראה וגוף של דוגמנית, אז האחרות לא ילטשו אליה עינים מקנאות והגברים לא יעבירו מחשבה של "הייתי עושה אותה עכשיו מאחורי השיחים".

קל מאוד לדבר כשאתה לא עומד במבחן המעשה.
ומה ההבדל כשאתה לבוש?
24/10/09 18:26
7צפיות
גבר יכול להמשך לאשה סקסית גם (ואולי אפילו יותר) כשהיא לבושה בבגדים שמסתירים את יופיה,
בודאי שאשה תקנא אפילו יותר באשה אחרת שהיא גם יפה וגם לבושה בטוב טעם,
העניין הוא שבמפגש בעירום, יש איכות אחרת של הורדת מסכות, וקבלת האחר כפי שהוא גם ולמרות שהוא יפה, גם ולמרות שהוא מכוער - לא בגלל האקט הפיזי של הורדת הבגדים, אלא בגלל האוירה שאנשים באים אתה למקום הזה של הסרת הבגדים.
אתה אולי לא תאמין, אבל ראיתי בפשוט לא פעם נשים/נערות יפהפיות עם גוף של נערת אמצע בפלייבוי (לדוגמניות רזות מדי אין גוף כל כך יפה כך שאין מה לקנא), וזה מעורר בי רק פרגון והנאה אסטטית - לא קנאה.
ד,א, היום אני כבר יותר שלמה עם עצמי ועם גופי, אבל לפני כמה שנים כשהייתי מאד מתוסכלת מההשמנה והקמטים וכל מיני דברים שצברתי עם השנים והלידות, אז נערות צעירות ויפות לא גרמו לי בכלל לקנא (םג אני הייתי יפה וחתיכה בגילן), ולעומת זה נשים בגילי, או מבוגרות יותר שגם ילדו 3-4 ילדים ועדיין נראות מטופחות ויפות וחטובות גרמו לי לתסכול וקנאה רבה.
º
ב-ד-י-ו-ק
25/10/09 09:24
3צפיות
חוף נודיסטים
24/10/09 22:57
37צפיות
בפעם האחרונה שהייתי החוף נודיסטים
הדבר היחידי שהסתקלו עליו הבריאות לא היו פניי

חחחחחחח
מישהו יכול לתרגם
26/10/09 14:30
8צפיות
את דבריו של בא לאהוב ?
נכון אבל...
27/10/09 11:49
12צפיות
אומנם זה העלה ומעלה את הביטחון העצמי ותחושת השלמות אבל לפני בילוי נטוריסטי אדאג להיות עם גוף חלק ואולי להמנע ממאכלים מסויימים ומנפחים. במקרים מסויימים גם נהניתי מאיזה תכשיט מחמיא כזה או אחר.
אבל...
01/11/09 01:26
7צפיות
אם היית מגיעה נפוחה ועם גוף חלק, אף אחד לא היה אומר לך שום דבר את מביאה את הסטנדרטים של העולם הלבוש לעולם העירום, למרות שאף אחד לא ממש מתייחס לזה...
ברור
01/11/09 15:07
4צפיות
אבל זאת הנורמה
סרטים עם סצינות נטוריסטיות
18/10/09 20:57
177צפיות
לפני כמה ימים יצא לי לראות את הסרט "לוקחים את וודסטוק", שמתאר את הסיפור המשעשע של הפקת הפסטיבל. הסרט עצמו הוא קליל ונחמד (אין מה לרוץ לקולנוע, אפשר לחכות ל-DVD...), אבל זה פחות העניין שלשמו התכנסנו, כי אם הסצינות הנטוריסטיות בסרט:
באחת הסצינות רואים רחצה של המונים באגם בעירום, ברוח סיקטיז חופשית ומאושרת. היו עוד סצינה או שתיים של עירום, אבל נראה לי שחברי קומונה שמקבלת מסוק שיורד מן השמיים ופושטת בגדים תוך נפנוף ידיים אל על, זה לא בדיוק מה שאנחנו מחפשים .

זו הזדמנות מצויינת לפתוח שרשור עם כל הסרטים שיש בהם סצינות נטוריסטיות . מי זוכר, מי יודע - באילו סרטים יש נטוריסטים?

לא חסרים סרטים כאלה
18/10/09 23:05
36צפיות
אחד הסרטים הנטוריסטים הכי מפורסמים הוא "יופיו של החטא" - נדמה לי סרט יוגוסלבי, הסרט הנטוריסטי הראשון שראיתי מזמן ודי ביתק אותי במובן הזה...

שני סרטים צרפתיים מהשנים האחרונות הם "טקסטיל" - משודר לעיתים די קרובות בכבלים, ו"אמא שלי" - Ma mere, עם קטע נטוריסטי קצר.

גם הסרט הקלאסי "הלגונה הכחולה" מכיל עירום כאילו-נטוריסטי. על אי בודד למה צריך להתלבש?
בסרט "אמריקן פאי - המירוץ בעירום" יש רק מוטיב של עירום קבוצתי אבל ברור שלא רואים כלום :(

קוואנט, סחתיין על הרעיון לשרשור, אשמח לשמוע על עוד סרטים כאלה..
טקסטיל זה על זוג ששכר דירה באי נודיסטים?
24/10/09 18:29
37צפיות
בדיוק ראיתי את הסרט אחרי שפגשתי חברים חדשים נטוריסטים, עם המון חויות טריות מקפדג, ואולי לכן הוא מאד ריתק ועניין אותי
מעט על הסרט "טכסטיל" או "בגדים"
25/10/09 15:21
39צפיות
סיפור קצר מחוויותיי בעבר:

באחד מערבי החורף הקרים, מצלצל הסלולרי שלי    ועל הקו נמצא "זאב הערבות", שממליץ לי לראות סרט באחד מערוצי הכבלים ומבטיח לי: "אתה בטח תיהנה ממנו...שם הסרט "טכסטיל" (תרגמו את שמו גם "בגדים"), והוא תפור בשבילך..."
בדיוק בשעה עשר בערב, זכיתי וראיתי את הסרט דובר צרפתית (תרגום עברי).
כמה ימים אחרי שצפיתי בסרט, פגשתי את זאב בחוף נווה מדבר ושאלתי אותו:
"היכן צולם הסרט"?

תשובתו הייתה:  

"רובו של הסרט צולם באי `איל דה לבנט` והכוונה לחלק על החופים הנטוריסטים והנופים היפים של האי. הקטעים המרמזים ומספרים על סצנות מין מרובות משתתפים, מצולמות בוילות להשכרה הנמצאות בעיר העירומה-כיף ד` אגדה".
"מהיכן הבקיאות הזו", שאלתי אותו והוא השיב:
"נהגתי להגיע לשם שנה אחרי שנה, במשך כ 20 שנה.
בשנים האחרונות שיניתי קצת ממנהגי, קיצרתי מסלול והעדפתי את העיר העירומה..."

את המשך הסיפור על האי העירום איל  דה לבנט תוכלו לקרוא בבלוג שלי בתפוז.

הסרט וודסטוק
19/10/09 17:58
16צפיות
קוונט שלום.האם יש איזה קישור לסרט שראית?
אגב אנקדוטות מהסרט. כדי להיות ממש אותנטי חיפשו צעירות שעדיין לא מגלחות את בתי השחי ומשום שלא מצאו הדביקו פאות.
woodstock 1969
20/10/09 14:13
8צפיות
קישור לקטע מתוך הסרט woodstock 1969

º
נראה לי שתצטרך לצפות בקולנוע או להמתין ל-DVD
22/10/09 08:51
15צפיות
הסרט שאני זוכר זה של לואי דפינס
21/10/09 10:29
30צפיות
סרט צרפתי שחבורה של שוטרים נוסעים לדרום צרפת לחוף של נודסטים
º
נראה לי זה "המתרחץ הקטן"...
22/10/09 08:49
20צפיות
היה איזה סרט אחד
24/10/09 13:54
19צפיות
שממש אהבתי אותו ששמו ברח לי מהראש כי ראיתי אותו ממש מזמן ואשמח אם מישהו יוכל להזכיר לי -
על חבורה של אנשים שפולשים לכפר נודיסטים רכובים על אופנועים במטרה להחריבו ולגרש את כולם משם ויש שם כל מיני תחרויות ספורט ואני חושב שהדרמה היתה באיזה משחק ספורט שערכו בין שתי הקבוצות ומי שמפסידה נדרשת לעזוב את המקום ובסוף אלה שפלשו נאלצו לעזוב.
מאוד אהבתי את הסרט הזה, או שזה היה פרק מסדרה אני כבר ממש לא זוכר. האם מישהו יודע על מה אני מדבר ?
פורומים חדשים בתפוז אנשים
15/10/09 17:43
5צפיות

איזו תמונה תעשה לנו את היום?
בפורום תמונת היום תועלה תמונה יומית מתוך סדר היום, אליה תוזמנו להגיב במיטב הגיגיכם ולעשות ממנה מטעמים.
עוד לא נכנסתם?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דרושים מנהלים:

לא מסוגל בלי הליגה? מבלה את השבתות שלך ביציע? מדקלם את הטבלה מתוך שינה?
פורום כדורגל מחפש מנהל ואתה יכול להיות האחד:

רווקים ורווקות - להתפקד! אם הרווקות טמועה בכם ואתם אוהבים את זה ככה - פורום חיי הרווקות מחפש גם הוא מנהל/ת משקיע/ה ואיכותי/ת:

העונה השנייה של "האח הגדול" מתקרבת בצעדי ענק.
פורום אח הגדול 2 מחפש מנהל/ת שותפ/ה שיחיה את כל מה שקורה בתוך הוילה ויביא את זה לתוך הפורום:

את המועמדות יש להגיש על ידי מילוי הטופס הבא. שימו לב שגיל הניהול הבסיסי הנו 16 ומעלה.
בהצלחה
להסתובב בדירת השותפים ללא בגדים?
12/10/09 22:54
52צפיות
אני אוהבת להסתובב בדירה בה אני גרה ללא בגדים עלי בכל הזדמנות בה אף אחד לא נמצא בדירה.
היה הרבה יותר נוח, לו הייתי גרה בדירת שותפים שגם השותף/ים האחרים אוהבים זאת ומסתובבים כך.
ניסיתי לאתר מודעות שותפים לדירה בה מצויינת אפשרות זו, אבל החיפושים לא העלו פרסומים כאלה.
כנראה שלא מקובל לפרסם זאת במפורש (למרות שאיני מבינה למה זה ככה)
איך הייתם מציעים לי למצוא דירה כזאת או לחלופין לחפש שותפים חובבי עירום?
º
עניתי לך בפרטי
13/10/09 11:51
18צפיות
איך לחפש שותפים נודיסטים לדירה...
13/10/09 16:35
33צפיות
שלום ענבינה,

נראה שאת מבקשת פה משהו שבאמת לא פשוט למצוא במודעות הסטנדרטיות חשבתי על כמה אפשרויות:
1. חיפוש דירה כרגיל, ובזמן שמדברים באופן כללי על המקום, להבהיר שאת נוהגת להסתובב ללא בגדים בבית, והאם זה מקובל על השותפ/ים.

2. לכתוב הודעות חיפוש דירה בפורומים הנטוריסטים, כאן ובהייד פארק.

3. פרסמי מודעת חיפוש משל עצמך בלוחות הכלליים, וצייני בהם את ההעדפה הנטוריסטית במישרין ("מחפשת שותפ/ים נטוריסטים") או בעקיפין ("מחפשת שותפ/ים ליברליים למדי").

בכל מקרה, אני מאמין שיש הרבה יותר נטוריסטים וחובבי עירום בבתים מאשר במפגשים, ככה שלא נראה לי שיהיו יותר מדי בעיות למצוא שותפים מתאימים .

בהצלחה, ואל תשכחי לדווח על התוצאות
להסתובב בעירום בדירה
20/10/09 18:52
34צפיות
טוב לדעת שלא רק אני אוהב להסתובב עירום בדירתי הצנועה
ושיש עוד כאלו  שאוהבים זאת
º
אל תפרסמי את זה,כתדברי בטלפון אז תצייני את זה
24/10/09 18:32
15צפיות
זיו
26/10/09 11:34
12צפיות
הי מזיו אשמח להכיר שויצרי גר במגלי דינגוף0547073879
סיכום עונה-מה היתה החוויה הנטוריסטית המוצלחת?
12/10/09 00:00
179צפיות
הימים המתקצרים וקצת מתקררים מזכירים לנו את סיום עונת הקיץ הנטוריסטית. אמנם יש פעילות נטוריסטית גם בחורף, אבל אין כמו הקיץ לבילויים בעירום על חוף הים, בבריכות או באירועים אחרים.

מה היה האירוע המוצלח ביותר בעיניכם/ן?
אחד המפגשים במרכזי הספורט או הספא?
אחד הסופ"שים על החוף בגעש או בים המלח?
הסופ"ש במלון באילת? הסופ"ש בצימרים בצפון?
פסטיבל פשוט? אולי בכלל בומבמלה?
הארוחה בעירום?
מסיבות פורים או הסילבסטר?

מה הכי אהבתן/ם בשנה הנודיסטית האחרונה?

את תשובתי - אספר בהמשך
פסטיבל פשוט עדיין שולט
13/10/09 13:46
8צפיות
למרות שהעונה השתתפתי בכמה ארועים מיוחדים וכייפים (המלון באילת, המפגש האחרון בספא במרכז) בנוסף לפשוט, עדיין הפסטיבל הערום הוא הכי כיפי והכי מרגש מכולם.

עדיין חשוב לי לציין לטובה את החווית השייט באילת. מקווה לשוב ולשוט בעירום בעתיד.

גם חשוב לי לנצל"ש ולהזכר בסופ"ש בים המלח שכלל טיול לילי רגלי. זה שהתקיים בקיץ 2007... לא נראה לי שהיה משהו כזה השנה, וחבל, כי אז ממש ממש נהנתי!
החוויה הכי מוצלחת
13/10/09 21:42
2צפיות
לא היתה השנה, אלא לפני שנה וחצי - אירוע הריגרופינג של החטיבה הצעירה בבריכה.

אני לא הולך לפסטיבלים, אבל מגיע הרבה לגעש בימי ששי. הבעיה שם היא שרוב האנשים הם לבושים ובאים רק כדי להציץ וזה מקלקל את החוויה. קשה למצוא שם איזורים שכולם נטוריסטים, ובנוסף גם רוכבי הסוסים מהווים מטרד.

השנה לא היה אף אירוע של החטיבה הצעירה, וזה היה מאוד חסר. אני לא סופר את יום חמישי בערב בים - היה מאוד מאכזב, אפשר היה לספור באצבעות כמה אנשים הגיעו - ובנוסף היינו צריכים להתחבא כמו פושעים בחושך כדי שלא יראו אותנו.
מה זה שווה כשאנחנו בחושך מצרים? אם היינו לבושים זה היה אותו דבר. היתרון של האירוע לפני שנה וחצי היה שהוא היה באור מלא, והיו שם מאות חבר'ה צעירים. אני נדהמתי (לטובה!) מכמות האנשים - לא היה לי מושג שיש כל כך הרבה צעירים נטוריסטים בארץ.
הם לא באים בכלל לגעש, ואני תוהה אם הם מממשים את הנטוריסיטות שלהם מידי פעם בגבולות המדינה שלנו, או רק בחו"ל.
בסופו של דבר כמה אפשר להיות בחו"ל?

הייתי גם באירועי הבריכה של העמותה, אבל הם די עייפים בשבילי והרבה פחות מעניינים. אני מאוד מקווה שבשנה הבאה יהיו אירועים של החטיבה הצעירה במקום סגור - יש לזה פוטנציאל אדיר!!
מה אתה אומר קוואנט - אפשר לארגן את זה?
אפשר לארגן הכל, השאלה רק מה רוצים
13/10/09 23:40
2צפיות
האם אתה חושב שצריך אירוע בריכה לחטיבה הצעירה?
אולי אירוע מסוג אחר, משהו שלאו דווקא כולל את השילוש בריכה-סאונה-ג'קוזי?

אם מציעים פה, יש מי שיארגן

אירוע
14/10/09 13:47
1צפיות
אפשר לארגן אירועים גם במקומות נוספים כמו מועדון סנוקר או באולינג.
אפשר לארגן
15/10/09 13:12
4צפיות
אירוע לצעירים נטוריסטים בגילאי 17 עד 40 בלונה פארק תל אביב או בסופר לנד באחד מ פארקי המים(בקיץ) מימדיון או ימית 2000 או לעשות הפלגה של צעירים נודיסטים בים התיכון ליוון ו האיים קרואטיה סלובניה איטליה או צרפת וספרד או במועדון ריקודים(שיהיה גדול) בשביל שלא תהיה צפיפות ולכל אחד ואחת יהיה את המרחב האישי שלו/שלה
לדעתי
18/10/09 18:54
1צפיות
מה שחשוב זה לא עצם השילוש שציינת, אלא העובדה שזה יהיה מקום סגור רק לנטוריסטים. הבעיה היא שלגעש באים המון לבושים כדי להציץ, ולא מעט בני 80 פלוס שרק מחכים לחבר'ה הצעירים, וזה כניראה מבריח את הצעירים שלא מגיעים לשם כמעט בכלל.

האמת, לא נראה לי טבעי להגיע בעירום למועדון באולינג או למסעדה. הרבה יותר "מתקבל על הדעת" ללכת לבריכה או לים - ואז אפשר לשלב רחצה בעירום, שזה אחד הכיפים הגדולים של הנטוריסטים. לזרוק כדור באולינג כשהכל מתנפנף? לא יודע....

ללכת לים ניסינו השנה ולא היה משהו, ולעומת זאת אירוע הבריכה לפני שנה וחצי היה מעולה לכל הדעות - היה פשוט כיף אדיר!
היו מאות חבר'ה צעירים, משני המינים, אני פשוט הייתי המום מכמות האנשים - שלא ראיתי מעולם קודם ולא אח"כ, וחבל.
אשמח מאוד אם בשנה הבאה נקיים כמה מפגשי בריכה כאלה - אם נצליח לארגן מקום מסויים פעם בחודש לדעתי ההיענות תהיה גבוהה מאוד. הרי אם יש כ"כ הרבה חבר'ה שיש להם רצון לזה, אין סיבה שזה יהיה שונה מהפעם הקודמת!
מה שאני אהבתי השנה...
14/10/09 22:18
3צפיות
זה שילוב של כמה דברים:
האירועים לאורך השנה בבריכות - שהיו מרעננים במיוחד;
פסטיבל פשוט, שעל אף שיש לי קצת ביקורת על כמה מהדברים שהיו שם - היה בהחלט אירוע שיא;
והארוחה בעירום, שעל אף שאני משוחד לגביה - היתה בהחלט אירוע שונה על רקע האירועים "הרגילים" שאנו מכירים.

מהארועים שכן הייתי בהם השנה
18/10/09 01:22
4צפיות
ולא יצא לי להיות בהרבה
מקום ראשון - פשוט
מקום שני - המפגש הראשון בספא בשרון (בשני לא הייתי...)
חברים לבילוי משותף
11/10/09 20:12
4צפיות
זוג נעים (46, מאיזור חיפה), מעוניינים להכיר זוגות לבילויים משותפים.
º
שלום
21/10/09 14:04
3צפיות
שלום
21/10/09 14:09
1צפיות
לא שמתי לב קודם שהפורום היה פתוח עם השם של בעלי מיכה 47
ואז רק רציתי לידע אותך שלא הוא כתב את הבקשה להכיר אותך
אלה אני. אם תעני לו הוא לא יבין.
אז זו אני ANNAND  אשמח לשמוע ממך.
אני חדשה ומחפשת יעוץ,עזרה ותמיכה
21/10/09 14:12
6צפיות
ובן הזוג שלי בכלל בכלל לא בעניין.
הי
27/10/09 11:16
2צפיות
מעוניינים.זוג  מחיפה ,בני30,מעדיפים לראות תמונה שלכם קודם
מפגש לסיום הקיץ
10/10/09 23:48
4צפיות
העמותה הישראלית לנטוריזם מארגנת מפגש פרידה לקיץ ביום שבת הקרוב, 17.10.09, בין השעות 10:00-17:00 במרכז ספורט אי שם בשרון.

מחיר הכניסה: 50 ש"ח לחברי עמותה, 70 ש"ח לידידי העמותה, 60 ש"ח לצעירים עד גיל 30 בהצגת תעודה.

לפרטים נוספים: naturism@naturism.org.il

נתראה במפגש
º
איך מתארגנים לארוחת הצוהרים במקום?
11/10/09 09:11
2צפיות
º
הודעה על חגיגת סוף הקיץ 17.10.09
11/10/09 10:29
11צפיות
הודעה על חגיגת סוף הקיץ 17.10.09
או שבונים על הקפה ועוגה...
11/10/09 14:36
או שמתמנגלים .

נראה לי באופן אישי קצת מלחיץ לעמוד ליד האש בלי יותר מדי כיסוי והגנה לגוף...
חלילה שלא ישרפו השערות...
11/10/09 16:08
חבל שאין התארגנות לברביקיו ביחד.

אני למשל מגיע לבד (דיי חדש ועדיין לא מכיר אף אחד)
מסיבת סיום הקיץ בנוסח קרנבל ברזילאי
11/10/09 23:06
מי שרוצה מוזמן להביא בשר ולמנגל שאהבת נפשו.
פינה למנגלים נמצאת במעלה הבריכה לידה יש ברזית מים ושולחנות.
מומלץ להביא מנגלים ופחמים.

כיבוד לא יהיה, כי בפעמים הקודמות אנשי הוועד, שהם המארגנים היו צריכים לנקות אחרי כולם ולא נמצאו מתנדבים לעזור להם.
זו הסיבה שהקיוסק יהיה פתוח וכל מי שרוצה יוכל לקנות שם לבחירתו.
למי שמגיע מובטחת הנאה נטוריסטית בסיגנון ברזילאי עם ריקודים והפעלות אחרות שמתאימים לצעירים ולצעירים ברוחם.

גיא
אין התארגנות קולקטיבית לברביקיו.
אני מקווה שתכיר חברה ואולי תוכל להתארגן איתם.
בשבת שלאחר מכן יהיה מקצה שיפורים לאלה שאוהבים למנגל בבריכה אחרת.
º
בסגנון ברזילאי? אז חייב להיות על האש
11/10/09 23:50
5צפיות
כיבוד לחגיגה
12/10/09 01:40
1צפיות
קוואנט,
מקווה שלא שכחת את הבטחתך להביא לאירוע עוגיות
מתוקות ומטריפות.(כתוב בפרוטוקול-זוכר)
º
תגדיר מתוקות ומטריפות?
12/10/09 11:18
3צפיות
º
תצטרך להגיע כדי לטעום
12/10/09 12:39
5צפיות
º
אתה רומז שלא להגיע עם הבת הזוג....?
12/10/09 12:51
2צפיות
להיפך: תביא גם אותה, שגם היא תטעם
12/10/09 13:18
רותי מתכוונת באמת למתוקים חמודים וטעימים שהבטחתי להביא,
ובלי נדר - אכין למפגש.
º
יהיו, יהיו, אל דאגה
12/10/09 12:38
º
קוואנט, העוגיות היו 10
17/10/09 20:33
תודה רבה לקוואנט
17/10/09 22:12
2צפיות
וועד העמותה הישראלית לנטוריזם מודה לקוואנט על
הקוקוסונים הטעימים שהכין, הביא וחילק לכל החוגגים
באירוע "חגיגת סוף עונת הקיץ".ישר כוח
º
בכיף, יהיו עוד הפתעות בהמשך
18/10/09 21:02
1צפיות
אהלן חברים - מי בא היום לחוף געש? משעמם לי חח
09/10/09 12:33
26צפיות
יש לי אוטו ואני גר בפתח תקוה ואם יש אנשים שקופצים לגעש או שיהיו שם או שמישהו/מישהי מהאזור שלי רוצים טרמפ איתי לגעש - אני אשמח
מאוד משעמם לי לבד בבית ואני רוצה להכיר חברים ובכלל לנצל את הימים האלה לפני החורף שכבר אין שמש בים ולהשתולל ערום במים כמו תמיד חחח
אפשר ליצור איתי קשר כאן או גם במסר שלי
תודה כפיר
פשששש אף אחד ....)-:
09/10/09 17:31
6צפיות
וואו אתם לא רציניים אנשים
אני עדיין בבית - פיספסתי את השמש אבל המים בלילה יותר חמים
עדיין לא מאוחר למי שרוצה להצטרף אליי לנסיעה
09/10/09 19:22
6צפיות
לא בא לי לנסוע לבד לגעש ובנתיים אף אחד לא  מציע את עצמו לנסיעה )-: ממש משעמם לי לבד וחשבתי שאפשר גם עכשיו כשהמים חמימים וביחוד כשיש את המיפרצונים שהמים לא סוערים בהם - אז יאללה מי בא לגעש ... אני גר בפתח תקוה
בחור טוב חמוד וכיפי
טוב הבנתי - אתם לא רציניים אנשים
09/10/09 21:49
4צפיות
חבל מאוד כי הפורום הזה הולך ונהיה עזוב ולא רציני
אני לא בטוח אם יש פה אנשים שבאמת רציניים טבעיים ספונטניים
התקווה שלי שיהיה פה יותר אקשן ושמח
º
הפורום הזה באמת עייף.
11/10/09 09:09
3צפיות
º
החגים, החגים
11/10/09 14:34
5צפיות
כפיר...
10/10/09 23:17
4צפיות
לא תמיד אנשים יכולים להגיע, לא צריך להיעלב מזה

אני בטוח שגם בשבועות הקרובים יהיו מספיק סופי שבוע שיתאימו לבילוי בחוף, גם אם יהיה קצת קריר לרחצה...

לא נורא - פשוט הייתי בדיכאון ומצב רוח רע מאוד
11/10/09 00:31
4צפיות
הלכתי היום לחוף מיכמורת והיה מאוד כיף - מזג אויר מושלם וים עם מים נעימים ...
אבל מה שמעליב שאף אחד בפורום לא ממש משתף פעולה או שיש פעילות חברתית מוגברת כאן
פסטיבל סגול
01/10/09 19:08
2צפיות
רווק מקסים בן 30+ מחפש מישהי לנסוע איתה לפסטיבל סגול
º
מה זה בסטיבל סגול בכלל?
04/10/09 17:59
12צפיות
אחד הפסטיבלים הרוחניים הגדולים בארץ
13/10/09 13:48
3צפיות
למרות שלאחרונה הוא עבר מקום ומאוד הצטמצם.
בכל מקרה, ככל הידוע לי (והשתתפתי בו מספר פעמים) אין שם שום דבר שקשור לנטוריזם.
רוצים לנהל פורום? הנה ההזדמנות!
01/10/09 17:48
2צפיות

האינטרנט שינה את חייך? חי, נושם וחולם בלוגים, פורומים ורשתות חברתיות? יש לך מה להגיד בנושא השפעת האינטרנט על החברה?
פורום אנשים ואינטרנט קורא לך!

יודעים איפה מוצאים גן ילדים בקנדה? מצאתם הג'ימבורי הכי שווה בפאריס? בואו לנהל את פורום להיות הורים בחו"ל!

משטרת הקארמה בעקבותיכם!
פורום רדיוהד מחפש מנהל וזה יכול להיות אתה. אז קדימה!

דיבורים על חיכוך, וקטורים ומומנטים מדליקים לכם ניצוץ בעיניים?
פורום לימודי פיזיקה מחכה למנהל.

מזמזמים את "לה בוהם" תוך כדי שטיפת כלים? המדפים שלכם עמוסים בבטהובן, באך ומוצרט? בואו להפיח חיים בקלאסיקות בפורום מוזיקה קלאסית ואופרה!

מתגעגעים לאוסקר וסיגי? המומים מהקשר המשפחתי בין סער לתום? יש לכם תובנות על העונה החדשה? פורום האלופה 3 מחפש מנהל:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

טיילתם במקסיקו, חרשתם את פרו ופיזזתם בקרנבל בברזיל?
בואו להמשיך את החגיגה ולנהל את פורום דרום אמריקה!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים ללמוד שוודית? לדבר על כיבושי הויקינגים, או אולי על כיבושיה של להקת ABBA המיתולוגית? לתכנן טיול לפיורדים הנורבגים, או להצטרף לאווזי הבר במסעם ללאפלנד הרחוקה?
פורום תרבות סקנדינביה מחכה למנהל שהפיורדים הם ביתו השני

אם אתה רואה את עצמך במרכז המפה הפוליטית, אם יש לך מה לומר על הממשלה והשלטון, פורום מפלגת קדימה מחכה למנהל! אולי זה יהיה אתה?

זה לא משנה אם יש לכם סבתא פולניה שנלחמת בשפעת החזירים בעזרת מרק עוף או אם יש לכם סבתא תימניה ששורפת את הוירוסים והחיידקים בעזרת סחוג.
פורום תרופות סבתא מחכה למנהל שיספר לנו על תרופות הסבתא שלו!

העיניים מתמלאות דמעות למשמע השיר החדש של עופר לוי? האגן מתחיל לזוז כששרית חדד ברדיו?
פורום מוזיקה מזרחית עומד בפני פתיחה מחודשת וקורא לך לבוא לנהל אותו!

חוף געש
27/09/09 00:14
8צפיות
שמעתי כל מיני דברים על חלונות פרוצים ופנצ'רים בקשר לחוף הזה
השאלה שלי אם מדובר בחניה שבהמשך של צומת ספרים או חניה אחרת?
יש לפעמים פריצות למכוניות בגעש אבל...
27/09/09 07:44
6צפיות
כשאני הייתי שם וחניתי את המכונית ליד הפאב בחניית חול הגדול שממנה אתה יורד לחוף עצמו דרך השער הקטן - אף פעם לא פרצו ושברו לי - תודה לאל
אל תפחד , אבל תשים את האוטו במקום שיש פחות סיכון לפריצה וגניבה - ועוד משהו קטן - בייחוד תוציא את הפנאל של הדיסק-רדיו-טייפ מהאוטו - זה בעיקר קורץ לגנבים!!!
פנצרים עוד לא היו לי כי זה מסלול של חול בעיקר (-:
יאללה מה שנשאר לך לעשות זה להנות בלי דאגות
לא אמרו לי
27/09/09 08:14
1צפיות
שמישו חורר להם את כל 4 הגלגלים
אירוע גדול בספא באזור ת"א
24/09/09 12:23
1צפיות
מחפש אופציה להצטרף לאירוע היום בערב, אני מגיע לבד היום לאירוע והאמת לא מכיר אף אחד.
חשבתי אם יש מישהו/מישהי שמגיע שאוכל להצטרף אליו.
אני עובר בת"א בערך בשמונה
24/09/09 17:38
1צפיות
אם תיצור קשר נוכל לתאם .

כמובן שכל מי שרוצה מוזמן !
אירוע גדול בספא באזור ת"א
29/09/09 11:30
הייתי שם! והיה ממש נחמד!! הכרתי מס' אנשים מאד נחמדים בזכותו של גיורא.
האמת שהגעתי לשם בכניסה הרגשתי מאד לא שייך, מאד מוזר. עברתי את דלפק הכניסה וצעדתי לאולם הגדול כאילו אני מכיר את המקום ואת כולם. אבל שעמדתי לפני הדלתות הכניסה, והרגשתי מה אני הולך לעשות עכשיו,להיכנס או לא להיכנס, היה כל כך עמוס המקום מכ"כ הרבה אנשים, הייתי בטוח שאחרי שאני נכנס בטח כולם יסתכלו עלי (כמו תלמיד חדש בכיתה א'), ואז למזלי הגיע אדם ששאל אותי: "אתה מחפש משהו?", מיד אמרתי לו "נעים מאד, אני גיא ואני חדש כאן", מיד ענה לי: "נעים מאד, גיורא!". לרגע נרגעתי מעט שלפחות אותו אני מכיר מהפורום. מיד לקחת אותי איתו וחיפשנו יחד מקום פנוי עבורי. אחרי שהתמקמתי ליד זוג נחמד (היתה לי הרגשה כאילו נפלתי להם משמים) הורדתי את בגדי ונכנסתי לאחת הבריכות. משם ועד סוף הערב הכל כבר זרם. תודה גם לזוג מהדרום. בתור פעם ראשונה היה ממש נחמד. מצפה בקוצר רוח לפעם הבאה, למפגש הבא! וכמובן להכיר עוד אנשים חדשים.
‫מחפש נודיסטית/נטוריסטית עד גיל 35
23/09/09 19:38
20צפיות
בן 35, תרבותי, נאה מאד (מראה אירופאי).
מחפש אותך, טיבעית, וליברלית.
מאיזור המרכז.
נשואים/ת שהצד השני לא משתף פעולה?
22/09/09 04:41
9צפיות
יש פה נשואים/ות שהצד השני לא משתף פעולה? אשמח לדבר ולשוחח במסרים בתחילה. אישתי לא כל כך בקטע, אם כי היא חוותה חוויה או שתיים כך שהיא גם לא חסרת נסיון.
באותה הדיסה..
22/09/09 11:30
4צפיות
כן גם לי יש אותה הבעיה, אישתי הצטרפה אלי פעמיים, ואחרי זה אמרה לי "שהספיק לה, מה העניין החדש" מה שגם היו הרבה גברים (חרמנים) שנעצו בה עיניים. עכשיו במציאות הנוכחית מאד קשה לי להגיע לבד, כי מצד אחד זה לא נראה לה שאני אגיע לבד לחוף הנודיסטים (כאילו אני מחפש משהו מהצד...), ואם אני מגיע עם חבר זה כבר מתפרש בחוף הים בגעש שאנחנו "זוג".
דווקא עם הקהילה אין לי בעיה
22/09/09 16:17
5צפיות
כשהייתי עם זוגתי במקומות שונים, באמת הפריע לה המבטים והנעיצות. אבל יכול להיות שזה נובע מהיותי אדם בודד ולא נודיסט חברתי. לא חסרה לי החברה או קהילה ודווקא הכרתי כמה אנשים נפלאים בקהילת הנודיסטים/נטוריסטים. גם אין לי בעיה ללכת עם חבר ושיחשבו שאנחנו זוג. שיחשבו... מה זה מפריע לי? הבעיה היא שאני קשור לזוגתי ונורא רוצה שהיא תהיה חלק מכל דבר בחיי וגם בנודיזם. בבית אנחנו עירומים תמיד וגם בחו`ל אין לה בעיה, אך היא נודיסטית של `אירועים מיוחדים`, רק כשאנחנו בחו`ל וכדו`. מתסכל.
אצלך עוד מצב טוב.אצלי היא גם בבית לא אוהבת
24/09/09 15:14
3צפיות
ללכת עירומה. לפני שנולדו ילדים קטנים הסכימה להגיע לפשוט כי שם אפשר לא להתפשט. לאירועי עמותה אנחנו לא יכולים לבוא כי יקר וגם עירום הוא חובה.
גם אני באותו סיפור. בת זוגתי לא ב"קטע". וזה
22/09/09 14:28
5צפיות
גורם להרבה בעיות. כי בכל מקום שאתה מגיע אתה מתקבל כחשוד במציצנות. לעומת הזוגות שהם הנטרויסטים "האמיתיים". אצלה אין בעיה שאני אגיע לגעש. אבל זה כל כך לא בקטע החוף הזה משהו. לפשוט ללא זוג אי אפשר להגיע. פגישות נטוריסטיות של העמותה כל כך משעממות ויקרות. בקיצור חבלז. אבל למה במסרים אישיים. תכתוב כאן. למה להתבייש. זה שאין לנו בת זוג נטוריסטית זה לא אומר שפשענו. לדעתי אפילו כדאי להתאחד שיבינו שגם לגברים נטוריסטיים יש זכויות.
חלילה, אני לא מתבייש
22/09/09 16:20
סתם חשבתי לדבר על זה באופן אישי במסרים, אך אין לי בעיה לפתוח את זה פה מול כולם.
מאד מסכים איתך!!!
23/09/09 18:46
1צפיות
זה ממש לא יתכן שבארץ יש מן "חוק" כזה שאין כניסה לעמותה אם אנחנו הגברים מגיעים לבד, כיוון שבת הזוג לא בקטע. זה נורא מתסכל ולא פייר.
חייבים לפתור את הבעיה הזאת אחת ולתמיד. אולי יש אפשרות באתר של העמותה לפתוח לוח דרושים או אפשרויות של היכרויות לצורך אפשרות להגיע יחד?
האירועים הנטוריסטים פתוחים לכולם
23/09/09 19:41
4צפיות
חובה להרשם מראש באתר העמותה לנטוריזם.
חובה לעמוד בכללי ההתנהגות המקובלים.
אין חובה להגיע עם בת זוג.

נ.ב
מחר בערב מתקיים אירוע גדול בספא באזור ת"א.
המסר כנראה לא ברור
23/09/09 20:14
3צפיות
גיורא ערב טוב,
אני כבר רשום, אני משער..
התכתבנו מס' פעמים במייל, ואפילו קיבלתי באי מייל הזמנה ישרה מהאדם שמרכז את האירוע מחר.
לגבי כללי ההתנהגות המקובלים, הינם ברורים ומקובלים.
לגבי בת הזוג הוברר לי שלא יתאפשר לי להגיע לבד, כי אתם רוצים להבטיח שיהיה כמות זהה פחות או יותר של גברים ונשים.
אם אתה רשום סימן שהכל בסדר...
23/09/09 21:25
1צפיות
לא התכתבנו אף פעם.
לאירועי העמותה אתה יכול להופיע כבודד. (בתנאי לאישור השתתפות עי קוד כניסה).
לטעמי האישי ייתכן ותמצא את עצמך בודד במידה מסוימת אך זה תלוי בכך ובאופייך.
אני ממליץ לך להגיע עם בת זוג, אך הופעה בזוגות אינה חובה אלא המלצה.
לעמותה אין צורך לבוא בזוגות. רק לפשוט. ורק
24/09/09 15:12
3צפיות
שקיימו אירוע לזכרו של נטוריסט שהקים את התנועה בארץ משום מה גם דרשו זוגות. מנוגד לחלוטין לאמונה שלו, לפי מה שקראתי מה שהוא כתב.
מה הפיתרון? להגיע לבד ולהתחבר לשאר האנשים
25/09/09 01:53
4צפיות
הנחמדים/ות שמגיעים/ות למפגשים.
לא כל אחד אוהב לחשוף את גופו בחברה,אפילו שבבית חופשיים. לכן כהתחשבות לא מכריחים את בן/בת הזוג להגיע.
צריך בכלל לומר תודה על כך שמאפשרים לנו ללכת.
מבין על מה אתה מדבר...
27/09/09 23:36
2צפיות
בת זוגי אינה מן העירומיסטים, והדבר מעיק במיוחד כאשר אני רוצה שהיא תצטרף לאירועים.

תוסיף לזה את העניין שמרבית המפגשים נערכים בערבי שישי, ותקבל בת זוג שנזנחת בערב שישי אחת לכמה שבועות.

אני בהחלט מבין על מה אתה מדבר...
תקשיבי
21/09/09 18:27
3צפיות
בן 23 מתווך בנדל"ן, גבוה וחתיך עם חיוך שיעשה לך רק טוב... קצת מתבלבל בטלפון אבל חזק במציאות. כשנלך יחד להופעה של שלמה ארצי או אהוד בנאי אני אהיה זה שארים אותך גבוה...
אני אהיה זה שאדאג שאף אחד לא יסתיר לך...
לא בהופעות ולא בחיים.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום